Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow 15 lat Oświęcim, 5 - 7/7/2019 |
5 - Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow 15 lat ELIMINACJE III | 7/7/2019 - 9:00 |
Konkurencja 27 7/7/2019 - 9:00 | Dziewcząt, 200m motylkowy | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:11.36 | Olczak Mirela | POL | Belgrade (SRB) | 30/7/2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 9:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Fic Bożena Giza Olga Sobolewska Magdalena Rydyńska Marianna Kowalska Magda Dębkowska Wiktoria Mielcarek Małgorzata Wuszter Iga | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Dwójka Morena Gdańsk Manta Kochłowice Ruda Śl. Piętnastka Bydgoszcz Piątka Ostrołęka Wodnik Łask MKP Kołobrzeg MZOS Płock | 11 10 11 02 14 05 16 14 | 2:51.46 2:39.40 2:33.86 2:24.40 2:30.49 2:36.04 2:42.96 NT |
Seria 2 z 3, 9:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Drabik Aneta Czech Edyta Piasecka Alicja Mikołajczyk Maja Kozak Katarzyna Potrykus Julia Sokołowska Dominika Mleko Karolina | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Sukces Chorzów Pałac Młodzieży Katowice Żabianka Gdańsk UKS SP-149 Łódź Olimpijczyk 23 Lublin Juvenia Białystok Neptun Świdnica Fala Niepołomice | 11 11 10 05 03 09 01 06 | 2:47.84 2:37.26 2:31.99 2:21.35 2:30.36 2:35.53 2:41.67 2:52.75 |
Seria 3 z 3, 9:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalska Julia Wróblewska Klaudia Marczak Marta Tarasiewicz Klaudia Maciaszczyk Weronika Haładyn Kamila Czerwińska Martyna Kowacka Aleksandra | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Unia Oświęcim Orka Zamość Piątka Chorzów Polonia Warszawa UKS SP-149 Łódź UKS SP-149 Łódź Dwójka Tczew UKS SP-149 Łódź | 06 03 11 14 05 05 10 05 | 2:43.63 2:37.14 2:31.71 2:19.49 2:27.59 2:35.25 2:39.56 2:51.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 7/7/2019 - 9:11 | Chłopców, 200m motylkowy | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:03.33 | Łuczak Piotr | POL | Beograd (SRB) | 26/7/2007 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:11 |
3 4 5 | Guliński Maciej Zacharjasiewicz Antoni Różalski Marcin | 04 04 04 | Piętnastka Bydgoszcz GIM 92 Ursynów Warszawa Salos Cortile Kielce | 02 14 12 | NT 2:45.14 2:49.76 |
Seria 2 z 6, 9:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kłoska Tymoteusz Til Adam Martynów Mateusz Kordowski Tymoteusz Procnal Adam Jędrzejkiewicz Ignacy Kurdelski Filip Litewski Mikołaj | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Ruda Śląska Ruda Śląska Astromal Leszno BUKS Warszawa Motyl MOSiR St. Wola GIM 92 Ursynów Warszawa Warszawianka- Wodny Park W-wa UKS 307 Warszawa | 11 11 15 14 08 14 14 14 | 2:38.24 2:33.02 2:30.38 2:29.30 2:29.63 2:31.09 2:36.44 2:42.22 |
Seria 3 z 6, 9:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żurowicz Antoni Lamecki Nikodem Kamiński Fabian Kozłowski Konrad Gottschling Krzysztof Młynarczyk Mateusz Żyro Ignacy Grul Jakub | 04 04 04 04 04 04 04 04 | MKP Kołobrzeg Trójka Łódź MKP Szczecin Kormoran Olsztyn Piątka Chorzów UKS 190 Łódź UKS 307 Warszawa H2O Koszalin | 16 05 16 13 11 05 14 16 | 2:28.50 2:27.16 2:26.83 2:26.64 2:26.78 2:26.90 2:27.61 2:29.15 |
Seria 4 z 6, 9:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czerczak Dawid Juda Dominik Koronkiewicz Antoni Gabryś Maciej Knopp Jarosław Ślaski Filip Mazurek Błażej Kurek Alan | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Ruda Śląska Unia Oświęcim Fenix Ożarów Maz. Sikret Gliwice Piętnastka Bydgoszcz Fenix Ożarów Maz. Znicz Koszalin MKP Szczecin | 11 06 14 11 02 14 16 16 | 2:24.32 2:22.10 2:18.53 2:10.10 2:16.69 2:20.28 2:22.82 2:26.55 |
Seria 5 z 6, 9:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wysocki Piotr Jędryka Nikodem Lewtak Szymon Chmielewski Michał Kowolik Alex Kozieński Oliwier Caliński Marcin Drabczyk Krystian | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Warta Poznań Jedynka Łódź Olimpia Lublin Muszelka Warszawa Park Wodny Tarn. Góry Wisła Puławy Juvenia Wrocław Unia Oświęcim | 15 05 03 14 11 03 01 06 | 2:23.83 2:21.54 2:18.30 2:05.77 2:14.60 2:19.86 2:22.58 2:26.29 |
Seria 6 z 6, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Głąbiński Kamil Plewka Przemysław Grzecza Michał Chmielewski Krzysztof Gołacki Sergiusz Stanisławski Bartosz Gachewicz Miłosz Pytel Julian | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Warszawianka- Wodny Park W-wa Park Wodny Tarn. Góry Skalar Słupsk Muszelka Warszawa UKS 190 Łódź UKS SP-149 Łódź Dwójka Morena Gdańsk Juvenia Białystok | 14 11 10 14 05 05 10 09 | 2:23.62 2:20.74 2:18.09 2:04.36 2:12.79 2:19.42 2:22.53 2:24.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 7/7/2019 - 9:31 | Dziewcząt, 100m dowolny | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 56.75 | Korc Agata | POL | Warszawa | 1/5/2001 |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 9:31 |
3 4 5 | Dzierżanowska Nadia Neuman Marta Sadowska Dominika | 04 04 04 | Tri-Team Rumia MKS SP 63 Bydgoszcz Delfin Inowrocław | 10 02 02 | NT NT NT |
Seria 2 z 11, 9:33 |
2 3 4 5 6 7 | Blanik Zofia Zakrzewska Oliwia Trenogow Martyna Puciato Weronika Brożyna Alicja Krawczak Gabriela | 04 04 04 04 04 04 | Aligator Gorzyce Ostrobramska Warszawa Włókniarz 1925 Kalisz Neptun Stargard IKS Konstancin AZS AWF Biała Podl. | 11 14 15 16 14 03 | 1:15.40 1:13.35 1:10.72 1:11.98 1:14.64 1:17.78 |
Seria 3 z 11, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wojtasik Wiktoria Dąbrowska Pola Rząp Sylwia Petera Patrycja Mikrut Nina Mituła Magdalena Rokita Martyna Kaźmierowska Nina | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Champion Swimming Legnica UKS 307 Warszawa Płetwal Mława Piątka Konstantynów Ł. Nowy Klub Pływacki Bielsko B. Olimpia Lublin Sokół Rzeszów Żoliborz Warszawa | 01 14 14 05 11 03 08 14 | 1:09.80 1:09.41 1:08.80 1:08.20 1:08.80 1:08.85 1:09.45 1:10.66 |
Seria 4 z 11, 9:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zielinska Oliwia Kucharska Marta Wiśniewska Antonina Potemka Justyna Banaszkiewicz Oliwia Matecka Sandra Widerak Sonia Sysio Zuzanna | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Astromal Leszno UKS 307 Warszawa Barakuda Starachowice Jedynka Łódź Alfa Bukowno Włókniarz 1925 Kalisz Warta Poznań Wodnik Łask | 15 14 12 05 06 15 15 05 | 1:08.10 1:07.63 1:07.54 1:07.30 1:07.42 1:07.61 1:08.01 1:08.20 |
Seria 5 z 11, 9:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gładysz Agata Jagodzińska Zuzanna Skwara Kamila Zięba Emilia Lyszczyna Amelia Hrapkowicz Klaudia Adamczewska Zuzanna Kowalska Jessica | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Delfin Tarnobrzeg Neptun Stargard Delfin Tarnobrzeg Piątka Chorzów MOS Katowice Unia Oświęcim Piast Głogów Just Swim Jelenia Góra | 08 16 08 11 11 06 01 01 | 1:07.17 1:06.69 1:06.27 1:06.06 1:06.22 1:06.40 1:07.02 1:07.28 |
Seria 6 z 11, 9:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mielcarek Małgorzata Bywalec Karolina Grabowska Gabriela Wuszter Iga Dyduch Martyna Brach Oliwia Grzymała Zuzanna Kubczyk Gabriela | 04 04 04 04 04 04 04 04 | MKP Kołobrzeg Wodnik-29 Katowice UKS 307 Warszawa MZOS Płock Unia Oświęcim BOSiR Brzesko Salmo Żory Włókniarz 1925 Kalisz | 16 11 14 14 06 06 11 15 | 1:06.00 1:05.76 1:05.34 1:04.45 1:04.84 1:05.58 1:05.94 1:06.01 |
Seria 7 z 11, 9:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lesiewicz Marika Wiktorowicz Patrycja Łotowska Maja Strużyk Karolina Król Julia Dwojak Natalia Sikora Balbina Paulíny Zuzana | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Wiking Tomaszów Maz. SMS Victoria Racibórz G-8 Bielany Warszawa Juvenia Wrocław Wodnik-29 Katowice Olimpia Lublin Sikret Gliwice Delfin Cieszyn | 05 11 14 01 11 03 11 11 | 1:04.11 1:04.05 1:03.99 1:03.92 1:03.93 1:04.01 1:04.05 1:04.40 |
Seria 8 z 11, 9:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Godlewska Zofia Dębska Julia Jeleń Katarzyna Orum Melissa Kramkowska Dominika Borowiak Justyna Konopka Weronika Kieraga Patrycja | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Salwator Kraków G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków Piętnastka Bydgoszcz Juvenia Wrocław Juvenia Wrocław Sikret Gliwice Olimpia Lublin | 06 14 06 02 01 01 11 03 | 1:03.82 1:03.71 1:03.61 1:03.56 1:03.60 1:03.66 1:03.71 1:03.90 |
Seria 9 z 11, 9:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lala Nadia Gwaj Julia Januszko Patrycja Gawron Paula Malarz Maja Poznachowska Nadia Rogowicz Zuzanna Sobuń Julia | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Salmo Żory Olimpijczyk Suwałki IKS Konstancin CSTiR Strzyżów Victoria Kozy Polonia Warszawa Omega Sokółka Victoria Kozy | 11 09 14 08 11 14 09 11 | 1:03.09 1:02.54 1:01.28 1:00.45 1:00.99 1:01.91 1:02.90 1:03.46 |
Seria 10 z 11, 9:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Borys Zofia Woś Weronika Mrożek Weronika Latała Weronika Szuper Katarzyna Królik Adrianna Ołdytowska Jagoda Biernacka Maja | 04 04 04 04 04 04 04 04 | G-8 Bielany Warszawa GIM 92 Ursynów Warszawa MKP Kołobrzeg Barakuda Starachowice Orka Zamość Znicz Koszalin Wodnik Bielsk Podl. Jedynka Łódź | 14 14 16 12 03 16 09 05 | 1:03.04 1:02.26 1:01.19 1:00.17 1:00.53 1:01.70 1:02.77 1:03.44 |
Seria 11 z 11, 9:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łysio Julia Grygiencza Iga Kaczorowska Alicja Malinoś Julia Hermanowska Natalia Szredzińska Gabriela Karwowska Wiktoria Janicka Paula | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Trójka Łódź Medyk Giżycko G-8 Bielany Warszawa Orka Zamość Piętnastka Bydgoszcz Polonia Warszawa Narwal Międzyrzec Podl. Warta Poznań | 05 13 14 03 02 14 03 15 | 1:03.02 1:02.14 1:01.18 59.62 1:00.47 1:01.53 1:02.54 1:03.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 7/7/2019 - 9:52 | Chłopców, 100m dowolny | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 50.97 | Orlicz Filip | POL | Targoviste (ROU) | 8/12/2017 |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wołowicz Filip Kuciński Jakub Chałat Wojciech Suchodolski Hubert Bienia Maciej Zacharjasiewicz Antoni Tarkowski Sebastian Tynor Jan | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Winner Zdzieszowice Harpun Osiecznica Skarpa Lublin Delfin Inowrocław Sokół Rzeszów GIM 92 Ursynów Warszawa Pingwiny Warszawa Fala Niepołomice | 07 01 03 02 08 14 14 06 | NT NT 1:07.25 1:06.35 1:06.48 1:09.47 NT NT |
Seria 2 z 15, 9:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piłat Maciej Walas Jan Kowalski Maciej Gierjatowicz Daniel Krysiak Kacper Kłaput Maciej Koziołek Kewin Sobczak Mateusz | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Neptun Gdańsk Trójka Łódź Orka Iława Warta Poznań Trójka Łódź SMS Galicja Kraków Sikret Gliwice Kormoran Olsztyn | 10 05 13 15 05 06 11 13 | 1:05.70 1:05.15 1:04.79 1:04.51 1:04.73 1:04.93 1:05.16 1:06.06 |
Seria 3 z 15, 9:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Derek Szymon Piechota Bartłomiej Gąsior Tomasz Żyła Robert Piekuś Michał Modzelewski Aleksander Kosmalski Krzysztof Świątkowski Bartosz | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Szuwarek Piła Piątka Konstantynów Ł. Wodnik Rawicz Gryf Dębica UKS 48 Warszawa Śródmieście Żabianka Gdańsk G-8 Bielany Warszawa V Łomianki | 15 05 15 08 14 10 14 14 | 1:04.29 1:03.34 1:03.19 1:02.84 1:02.95 1:03.31 1:03.47 1:04.48 |
Seria 4 z 15, 9:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nowak Kacper Łysoniewski Oskar Łabik Marcin Strządała Jakub Przygocki Dawid Chojnacki Bartosz Pasieczny Bartłomiej Kołodziejczyk Eryk | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Barakuda Starachowice Trójka Łódź Skalar Słupsk Gilus Gilowice Delfin Toruń Olimpic Warka Jedynka Elbląg Unia Oświęcim | 12 05 10 11 02 14 13 06 | 1:02.74 1:02.01 1:01.80 1:01.35 1:01.45 1:01.97 1:02.35 1:02.76 |
Seria 5 z 15, 9:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jarosz Kacper Młynarczyk Mateusz Boryczka Dominik Haspert Bartłomiej Walerczak Patryk Brończyk Hubert Goik Bartłomiej Marszałek Stanisław | 04 04 04 04 04 04 04 04 | MZOS Płock UKS 190 Łódź Wodnik Rawicz Aquatica Pawłowice MZOS Płock Delfin Toruń Pałac Młodzieży Katowice Unia Oświęcim | 14 05 15 11 14 02 11 06 | 1:01.30 1:00.84 1:00.73 1:00.63 1:00.73 1:00.81 1:01.12 1:01.32 |
Seria 6 z 15, 10:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skalski Konrad Zgoda Jędrzej Nowak Antoni Szklarz Mateusz Kordowski Tymoteusz Murawski Tomasz Grabowski Jakub Szczepanik Oskar | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Park Wodny Tarn. Góry Kapry-Armexim Pruszków Juvenia Wrocław Delfin Tarnobrzeg BUKS Warszawa Płetwal Mława MZOS Płock Wodnik Siemianowice Śl. | 11 14 01 08 14 14 14 11 | 1:00.53 1:00.17 59.91 59.75 59.86 1:00.00 1:00.30 1:00.62 |
Seria 7 z 15, 10:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piętka Hubert Żurowicz Antoni Germanek Alexander Depa Mateusz Kałaska Patryk Generowicz Marek Musiał Filip Wolski Kuba | 04 04 04 04 04 04 04 04 | MKP Szczecin MKP Kołobrzeg MKP Szczecin Posnania Poznań Polonia Warszawa SMS Galicja Kraków Orka Lubań KSZO Ostrowiec Św. | 16 16 16 15 14 06 01 12 | 59.60 59.39 59.32 59.25 59.29 59.35 59.42 59.73 |
Seria 8 z 15, 10:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kacperski Maciej Kilar Patryk Miliszkiewicz Jakub Piskor Mateusz Krasowski Krzysztof Kruszewski Adrian Koprowski Marcin Ujec Maksymilian | 04 04 04 04 04 04 04 04 | MOS Ełk AZS Politechniki Łódzkiej Just Swim Jelenia Góra Fenix Ożarów Maz. Tri-Team Rumia Delfin Toruń Astoria Bydgoszcz AZS AWF Wrocław | 13 05 01 14 10 02 02 01 | 59.00 58.92 58.78 58.77 58.77 58.80 58.95 59.04 |
Seria 9 z 15, 10:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wysocki Piotr Milczarczyk Oliwier Pyrzyński Daniel Rozmysłowski Filip Lamecki Nikodem Bawolski Kornel Wiciak Radosław Wytwer Daniel | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Warta Poznań Trójka Łódź Toruń Multisport Team GOS Raszyn Trójka Łódź TP Zielona Góra GIM 92 Ursynów Warszawa Włókniarz 1925 Kalisz | 15 05 02 14 05 04 14 15 | 58.75 58.72 58.60 58.36 58.55 58.61 58.72 58.77 |
Seria 10 z 15, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wolaniecki Patryk Woźniak Antoni Klekowski Wiktor Wrzosek Bartosz Baranek Jakub Darul Bartosz Staroń Tymoteusz Berner Szymon | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Znicz Koszalin UKS 307 Warszawa Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa MOS Opole Słowianka Gorzów Wlkp. SMS Victoria Racibórz BUKS Warszawa | 16 14 01 14 07 04 11 14 | 58.24 58.19 58.11 57.94 57.96 58.14 58.21 58.33 |
Seria 11 z 15, 10:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Borowiecki Jakub Kwiatkowski Tymoteusz Jakubowski Kacper Oszczak Norbert Barański Jakub Dominowski Mikołaj Lewicki Jakub Szeleźniak-Białkowski Julian | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Orka Lubań Siódemka Gdynia Juvenia Białystok Fenix Ożarów Maz. Barakuda Starachowice Barakuda Mińsk Maz. Sikret Gliwice Tri-Team Rumia | 01 10 09 14 12 14 11 10 | 57.88 57.86 57.62 57.52 57.53 57.76 57.86 57.93 |
Seria 12 z 15, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hatłas Michał Jędrych Krzysztof Ziembowicz Franciszek Kuś Aleksander Jendrzejczyk Maxim Trafas Tytus Ciesielski Artur Guliński Maciej | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Juvenia Wrocław Posnania Poznań GIM 92 Ursynów Warszawa Alfa Bukowno G-8 Bielany Warszawa Warta Poznań AZS Politechniki Łódzkiej Piętnastka Bydgoszcz | 01 15 14 06 14 15 05 02 | 57.25 57.18 57.06 57.00 57.04 57.11 57.21 57.34 |
Seria 13 z 15, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Eckardt Jakub Janeczek Stanisław Białek Paweł Olczak Kacper Hryniewicki Krzysztof Jaworski Marcel Woga Hubert Krystyński Aleksander | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Juvenia Wrocław Piętnastka Bydgoszcz G-8 Bielany Warszawa Trójka Łódź Wodnik Bielsk Podl. Manta Jelcz-Laskowice TP Zielona Góra SMS Galicja Kraków | 01 02 14 05 09 01 04 06 | 56.56 55.86 55.45 54.06 55.39 55.73 56.52 56.90 |
Seria 14 z 15, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ochman Mateusz Rafał Kacper Tomaszewski Aleks Matuszewski Krzysztof Dudkowiak Bartłomiej Miniszewski Sebastian Horodyński Antoni Stanek Kacper | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Park Wodny Tarn. Góry V Łomianki Tri-Team Rumia Piętnastka Bydgoszcz Aquatica Pawłowice Piętnastka Bydgoszcz Gryf Dębica SMS Galicja Kraków | 11 14 10 02 11 02 08 06 | 56.55 55.85 55.45 53.47 54.84 55.60 56.20 56.83 |
Seria 15 z 15, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stachurski Jerzy Szmit Maciej Pruszyński Michał Konarski Maciej Mamcarz Mateusz Myśliwiec Bartosz Świderski Filip Wrabec Szymon | 04 04 04 04 04 04 04 04 | MZOS Płock Neptun Stargard TP Zielona Góra GIM 92 Ursynów Warszawa Płetwal Zakopane MKP Szczecin Sikret Gliwice Manta Jelcz-Laskowice | 14 16 04 14 06 16 11 01 | 56.53 55.78 55.39 52.91 54.28 55.54 55.89 56.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 7/7/2019 - 10:18 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 1:03.13 | Naziębło Klaudia | POL | Gorzow Wlkp. | 13/7/2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:18 |
3 4 5 | Lesiewicz Marika Dzierżanowska Nadia Konefke Martyna | 04 04 04 | Wiking Tomaszów Maz. Tri-Team Rumia Żabianka Gdańsk | 05 10 10 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 7 | Krawczak Gabriela Matecka Sandra Zakrzewska Oliwia Chowaniec Oliwia Dziwosz Julia Wojtasik Wiktoria Hodur Paulina | 04 04 04 04 04 04 04 | AZS AWF Biała Podl. Włókniarz 1925 Kalisz Ostrobramska Warszawa Unia Oświęcim Barakuda Starachowice Champion Swimming Legnica Fenix Ożarów Maz. | 03 15 14 06 12 01 14 | 1:34.32 1:23.81 1:20.49 1:19.93 1:20.43 1:21.64 1:27.99 |
Seria 3 z 8, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lyszczyna Amelia Węgrzyn Apolonia Płoskonka Natalia Romaniuk Matylda Koczur Nikola Rokita Martyna Kostrzewska Julia Skrętkowska Martyna | 04 04 04 04 04 04 04 04 | MOS Katowice Swim2Win Krosno Delfin Cieszyn Wawer Warszawa Victoria Kozy Sokół Rzeszów Salmo Żory MOS Opole | 11 08 11 14 11 08 11 07 | 1:17.14 1:16.41 1:15.81 1:15.33 1:15.47 1:16.10 1:17.11 1:17.63 |
Seria 4 z 8, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lubińska Oliwia Bajorek Maria Makiła Marianna Koczur Kornelia Rutka Emilia Kowalska Zofia Szaraniec Patrycja Szczepaniak Justyna | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Nowy Klub Pływacki Bielsko B. Salwator Kraków Neptun Gdańsk Victoria Kozy SMS Galicja Kraków MKS SP 63 Bydgoszcz Gryf Dębica MKP Szczecin | 11 06 10 11 06 02 08 16 | 1:14.85 1:13.58 1:12.19 1:12.00 1:12.12 1:13.06 1:14.19 1:15.12 |
Seria 5 z 8, 10:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wrona Magdalena Basista Barbara Tomasik Otylia Kondrot Wiktoria Zajączkowska Ewa Przybylińska Julia Bidnik Wiktoria Golec Ewa | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Jedynka Łódź SMS Galicja Kraków Piętnastka Bydgoszcz Pałac Młodzieży Katowice Trójka Łódź UKS 307 Warszawa GIM 92 Ursynów Warszawa Astromal Leszno | 05 06 02 11 05 14 14 15 | 1:11.69 1:11.27 1:11.11 1:10.97 1:11.08 1:11.22 1:11.35 1:11.80 |
Seria 6 z 8, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Waśniewska Martyna Sioma Zuzanna Pinkowicz Alicja Maciuszek Wiktoria Steć Oliwia Kicińska Anna Dwojak Wiktoria Stanecka Hanna | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Jedynka Elbląg Orka Zamość MOSM Tychy Juvenia Wrocław KSZO Ostrowiec Św. Manta Jelcz-Laskowice Olimpia Lublin Barakuda Starachowice | 13 03 11 01 12 01 03 12 | 1:10.37 1:09.44 1:08.30 1:05.72 1:07.95 1:08.95 1:09.97 1:10.63 |
Seria 7 z 8, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wilgocka Wiktoria Kruzerowska Zofia Sienkiewicz Martyna Rydyńska Marianna Wiśniewska Aleksandra Weckwert Iga Kozłowska Maja Karwowska Wiktoria | 04 04 04 04 04 04 04 04 | AZS UMCS Lublin Jedynka Łódź TP Zielona Góra Piętnastka Bydgoszcz Olimpia Lublin Żabianka Gdańsk Warta Poznań Narwal Międzyrzec Podl. | 03 05 04 02 03 10 15 03 | 1:10.33 1:09.15 1:08.26 1:05.60 1:07.44 1:08.80 1:09.95 1:10.45 |
Seria 8 z 8, 10:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Maciaszczyk Wiktoria Gutowska Maria Morciszek Weronika Trentkiewicz Dominika Piotrowicz Martyna Gawron Paula Szubzda Zuzanna Strużyk Karolina | 04 04 04 04 04 04 04 04 | UKS SP-149 Łódź Jedynka Elbląg Sikret Gliwice MOS Opole G-8 Bielany Warszawa CSTiR Strzyżów Skarpa Lublin Juvenia Wrocław | 05 13 11 07 14 08 03 01 | 1:10.23 1:09.01 1:08.23 1:04.28 1:07.42 1:08.63 1:09.86 1:10.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 7/7/2019 - 10:36 | Chłopców, 100m grzbietowy | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 57.22 | Goraj Marcin | POL | Lublin | 17/7/2016 |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 10:36 |
3 4 5 | Grul Jakub Skrzypiec Michał Tomaszewski Aleks | 04 04 04 | H2O Koszalin AZS AWF Biała Podl. Tri-Team Rumia | 16 03 10 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 10:38 |
2 3 4 5 6 7 | Moździoch Bartłomiej Krajewski Paweł Nowak Antoni Nowak Kacper Modzelewski Aleksander Kosmalski Krzysztof | 04 04 04 04 04 04 | Juvenia Wrocław Huragan Sosnowiec Juvenia Wrocław Barakuda Starachowice Żabianka Gdańsk G-8 Bielany Warszawa | 01 11 01 12 10 14 | 1:13.76 1:12.98 1:12.23 1:12.45 1:13.13 1:14.43 |
Seria 3 z 7, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Strzelecki Wiktor Wroblewski Konrad Martynów Mateusz Cygan-Duszyński Michał Kowalczyk Jakub Padarz Dawid Marcinek Liberto Stempurski Igor | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Astoria Bydgoszcz Pingwiny Warszawa Astromal Leszno Juvenia Wrocław UKS SP-149 Łódź Śląsk Wrocław Ikar Mielec Olimpia Lublin | 02 14 15 01 05 01 08 03 | 1:11.38 1:10.88 1:09.84 1:09.49 1:09.81 1:10.56 1:10.95 1:11.76 |
Seria 4 z 7, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koralewicz Jakub Bartosik Stanisław Kołodyński Dawid Łokaj Michał Miniszewski Sebastian Szychiewicz Ernest Łysoniewski Oskar Grabowski Mikołaj | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Huragan Sosnowiec Warta Poznań Juvenia Wrocław Shark Rudna Piętnastka Bydgoszcz Lublinianka Lublin Trójka Łódź Kormoran Olsztyn | 11 15 01 01 02 03 05 13 | 1:09.28 1:08.36 1:08.20 1:07.55 1:07.97 1:08.29 1:09.08 1:09.48 |
Seria 5 z 7, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kołbuś Jakub Jędrzejkiewicz Ignacy Kuś Aleksander Masiuk Ksawery Białek Paweł Domagała Tymoteusz Luberda Wiktor Skliński Wiktor | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Pingwiny Warszawa GIM 92 Ursynów Warszawa Alfa Bukowno G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa Piętnastka Bydgoszcz SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław | 14 14 06 14 14 02 06 01 | 1:05.95 1:04.88 1:03.48 59.76 1:03.15 1:04.49 1:05.52 1:06.91 |
Seria 6 z 7, 10:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sadowy Piotr Wałcerz Maksymilian Paszek Jakub Sieczek Oliwier Knop Amadeusz Czapla Kacper Kwiatkowski Tymoteusz Czupryn Jakub | 04 04 04 04 04 04 04 04 | STP Nowy Sącz Stilon Gorzów Wlkp. Sikret Gliwice G-8 Bielany Warszawa GIM 92 Ursynów Warszawa Wodnik Police Siódemka Gdynia Płetwal Mława | 06 04 11 14 14 16 10 14 | 1:05.85 1:04.72 1:03.47 59.21 1:02.22 1:04.16 1:05.43 1:06.87 |
Seria 7 z 7, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piekarz Adrian Żegleń Miłosz Staszak Wiktor Kosiński Filip Walter Jakub Szewczyk Maciej Kurowski Tymon Rozmysłowski Filip | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Wodnik Łask Park Wodny Tarn. Góry Śląsk Wrocław Olimpijczyk Suwałki MOSM Tychy Jedynka Łódź Słowianka Gorzów Wlkp. GOS Raszyn | 05 11 01 09 11 05 04 14 | 1:05.73 1:04.53 1:03.34 57.62 1:01.15 1:03.66 1:05.19 1:06.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 7/7/2019 - 10:50 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 1:10.43 | Krawczyk Paulina | POL | Gorzow Wlkp. | 13/7/2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Konefke Martyna Larysz Wiktoria Aksamit Gabriela Pielak Julia Blanik Zofia Mikrut Nina Wrzesińska Wiktoria Nowak Oliwia | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Żabianka Gdańsk SMS Galicja Kraków Limanowa-swim Tri-Team Rumia Aligator Gorzyce Nowy Klub Pływacki Bielsko B. UKS 190 Łódź GIM 92 Ursynów Warszawa | 10 06 06 10 11 11 05 14 | 1:35.00 1:26.78 1:25.31 1:23.96 1:24.23 1:26.55 1:34.39 NT |
Seria 2 z 6, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kucharska Marta Puciato Weronika Adamczewska Zuzanna Gudź Maja Sikorska Oliwia Gomułka Natalia Kwiecińska Krystyna Chrobak Martyna | 04 04 04 04 04 04 04 04 | UKS 307 Warszawa Neptun Stargard Piast Głogów Delfin Piotrków Tryb. Juvenia Wrocław UKS 190 Łódź Trójka Środa Wlkp. Victoria Kozy | 14 16 01 05 01 05 15 11 | 1:23.61 1:22.92 1:22.06 1:21.13 1:21.33 1:22.30 1:22.93 1:23.73 |
Seria 3 z 6, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wiktorowicz Patrycja Klimczak Julia Oszmiańska Julia Panek Nikola Har Zofia Lala Nadia Dębkowska Wiktoria Brodewicz Zofia | 04 04 04 04 04 04 04 04 | SMS Victoria Racibórz Piątka Konstantynów Ł. Słowianka Gorzów Wlkp. SMS Galicja Kraków MKS Piaseczno Salmo Żory Wodnik Łask Delfin Gdynia | 11 05 04 06 14 11 05 10 | 1:20.54 1:20.31 1:20.14 1:19.98 1:20.07 1:20.16 1:20.38 1:20.80 |
Seria 4 z 6, 10:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Woś Weronika Trefler Maja Bednarz Julia Potiopa Karolina Surmiak Klara Dragan Julia Zielińska Maria Dwojak Natalia | 04 04 04 04 04 04 04 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa Orka Lubań Orka Zamość Ochota Warszawa Ruda Śląska Olimpia Lublin Orka Ciechanów Olimpia Lublin | 14 01 03 14 11 03 14 03 | 1:19.29 1:18.48 1:16.75 1:15.57 1:15.81 1:17.84 1:18.85 1:19.70 |
Seria 5 z 6, 10:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gwaj Julia Wilczek Renata Tymińska Zofia Malec Klaudia Ofman Julia Sierpień Aleksandra Janecka Weronika Paćko Maja | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Olimpijczyk Suwałki Płetwal Zakopane Polonia Warszawa Orka Zamość Barakuda Starachowice Barakuda Starachowice Żabianka Gdańsk Fenix Ożarów Maz. | 09 06 14 03 12 12 10 14 | 1:19.18 1:17.97 1:16.59 1:15.00 1:15.72 1:17.68 1:18.58 1:19.58 |
Seria 6 z 6, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Studzińska Nadia Surówka Martyna Kowalczyk Gabriela Klimczyk Katarzyna Cygan Julia Hermanowska Natalia Niedziołka Julia Strządała Karolina | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Piętnastka Bydgoszcz Sikret Gliwice Trójka Łódź MOS Opole Piętnastka Bydgoszcz Piętnastka Bydgoszcz Delfin Cieszyn Polonia Warszawa | 02 11 05 07 02 02 11 14 | 1:18.89 1:17.92 1:16.59 1:12.16 1:15.67 1:17.57 1:18.51 1:19.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 7/7/2019 - 11:03 | Chłopców, 100m klasyczny | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 1:04.62 | Siemiński Piotr | POL | Hodmezovasarhely (HUN) | 12/12/2015 |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 11:03 |
3 4 5 | Jendrzejczyk Maxim Wroblewski Konrad Kołbuś Jakub | 04 04 04 | G-8 Bielany Warszawa Pingwiny Warszawa Pingwiny Warszawa | 14 14 14 | NT 1:29.28 NT |
Seria 2 z 8, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kapitan Kacper Pupka Filip Dębicki Maciej Walas Jan Milczarczyk Oliwier Suchodolski Hubert Kołodziejczyk Eryk Dzierwa Maciej | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Piątka Chorzów Cityzen Poznań Śląsk Wrocław Trójka Łódź Trójka Łódź Delfin Inowrocław Unia Oświęcim Salwator Kraków | 11 15 01 05 05 02 06 06 | 1:25.09 1:20.87 1:18.35 1:18.01 1:18.34 1:19.08 1:22.82 1:26.44 |
Seria 3 z 8, 11:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kałusowski Gracjan Germanek Alexander Szczepaniak Kacper Cygan-Duszyński Michał Majkowski Aleksander Wypchło Jakub Nowotarski Mateusz Litewski Mikołaj | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Trójka Łódź MKP Szczecin MKP Szczecin Juvenia Wrocław Swim Team Wilanów Barakuda Starachowice Sikret Gliwice UKS 307 Warszawa | 05 16 16 01 14 12 11 14 | 1:17.76 1:17.70 1:16.34 1:15.96 1:16.20 1:16.40 1:17.75 1:17.84 |
Seria 4 z 8, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sarnowicz Wiktor Wolski Kuba Skimina Kacper Górecki Kamil Jaworski Kamil Daszkiewicz Mikołaj Serewiś Bartosz Zaczyński Filip | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Juvenia Wrocław KSZO Ostrowiec Św. SMS Galicja Kraków MZOS Płock MOSM Tychy Unia Oświęcim Neptun Sokołów Podl. SMS Galicja Kraków | 01 12 06 14 11 06 14 06 | 1:15.68 1:15.60 1:15.25 1:14.48 1:14.66 1:15.43 1:15.65 1:15.81 |
Seria 5 z 8, 11:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pietraszczyk Jakub Siembida Adam Kaszycki Jakub Jonowski Michał Łakota Wojciech Staroń Tymoteusz Wermiński Jan Kaliszewski Adrian | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Huragan Sosnowiec Motyl MOSiR St. Wola Sikret Gliwice Orka Iława MOSM Tychy SMS Victoria Racibórz Fala Swarzędz Płetwal Mława | 11 08 11 13 11 11 15 14 | 1:14.04 1:13.85 1:13.48 1:13.39 1:13.46 1:13.68 1:13.92 1:14.32 |
Seria 6 z 8, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nosal Miłosz Minichowski Maksymilian Warzocha Gustaw Konarski Maciej Urbański Filip Piela Michał Skierniewski Filip Buczkowski Tomasz | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Unia Oświęcim V Łomianki Cityzen Poznań GIM 92 Ursynów Warszawa G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim Barakuda Starachowice TP Zielona Góra | 06 14 15 14 14 06 12 04 | 1:12.11 1:10.98 1:09.85 1:07.88 1:09.45 1:10.56 1:11.67 1:13.16 |
Seria 7 z 8, 11:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ginalski Michał Lis Jan Bryg Bartosz Śliwka Jakub Linard Bartosz Sztendel Kacper Wykręt Marcin Plewka Przemysław | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Swim2Win Krosno KSZO Ostrowiec Św. SMS Galicja Kraków Salmo Żory IKS Konstancin Jedynka Łódź Nowy Klub Pływacki Bielsko B. Park Wodny Tarn. Góry | 08 12 06 11 14 05 11 11 | 1:12.08 1:10.91 1:09.82 1:07.69 1:08.43 1:10.42 1:11.53 1:12.15 |
Seria 8 z 8, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łagoźny Filip Walijewski Radosław Kraczkowski Tomasz Tarasewicz Marcel Kwiecień Paweł Cichocki Oliwier Iskra Szymon Wierciński Kacper | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Orka Zamość Żabianka Gdańsk Barakuda Starachowice G-8 Bielany Warszawa Piątka Chorzów Warta Poznań Piątka Konstantynów Ł. Dwójka Tczew | 03 10 12 14 11 15 05 10 | 1:11.70 1:10.66 1:09.74 1:07.17 1:08.25 1:10.18 1:11.23 1:12.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 7/7/2019 - 11:20 | Dziewcząt, 800m dowolny | 15 lat Lista startowa |
Rekord Polski 15 lat | 8:44.81 | Kilijańska Donata | POL | Helsinki (FIN) | 16/7/2010 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mleko Karolina Brach Oliwia Witek Oliwia Gazda Małgorzata Dyduch Martyna Hrapkowicz Klaudia Przybysz Kinga Kaźmierowska Nina | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Fala Niepołomice BOSiR Brzesko Jedynka Łódź Olimpijczyk 23 Lublin Unia Oświęcim Unia Oświęcim Astromal Leszno Żoliborz Warszawa | 06 06 05 03 06 06 15 14 | 10:41.12 10:21.13 10:08.69 10:07.33 10:08.56 10:15.41 10:28.58 NT |
Seria 2 z 3, 11:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Figas Alicja Miernik Wiktoria Sobolewska Magdalena Kaczorowska Alicja Krupińska Lila Siwko Natalia Żak Amelia Raczyńska Wiktoria | 04 04 04 04 04 04 04 04 | MKP Szczecin Unia Oświęcim Manta Kochłowice Ruda Śl. G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn Olimpia Lublin Unia Oświęcim AZS Łódź | 16 06 11 14 13 03 06 05 | 10:00.11 9:49.20 9:48.29 9:41.28 9:43.26 9:48.31 9:59.22 10:06.59 |
Seria 3 planowane w sesji 6 przy 16:31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 7/7/2019 - 11:42 | Chłopców, 1500m dowolny | 15 lat Lista startowa |
Rekord Polski 15 lat | 15:56.15 | Bruzdewicz Hubert | POL | Lublin | 16/7/2017 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:42 |
2 3 4 5 6 | Bienia Maciej Goik Bartłomiej Cierpiał Wiktor Chałat Wojciech Tynor Jan | 04 04 04 04 04 | Sokół Rzeszów Pałac Młodzieży Katowice UKS 190 Łódź Skarpa Lublin Fala Niepołomice | 08 11 05 03 06 | 19:51.49 19:07.06 18:59.88 19:00.61 19:29.21 |
Seria 2 z 4, 12:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grabowski Mikołaj Ryszka Kacper Drabczyk Krystian Skalski Konrad Kurowski Tymon Krysiak Kacper Generowicz Marek Zawalich Oskar | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Kormoran Olsztyn Unia Oświęcim Unia Oświęcim Park Wodny Tarn. Góry Słowianka Gorzów Wlkp. Trójka Łódź SMS Galicja Kraków H2O Koszalin | 13 06 06 11 04 05 06 16 | 18:32.72 18:11.94 17:56.67 17:48.67 17:56.41 18:07.87 18:12.56 18:39.54 |
Seria 3 z 4, 12:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kozłowski Konrad Stanek Kacper Pyrzyński Daniel Sobiechowski Filip Klimczak Kacper Minichowski Maksymilian Jędryka Nikodem Kubiniec Mikołaj | 04 04 04 04 04 04 04 04 | Kormoran Olsztyn SMS Galicja Kraków Toruń Multisport Team Shark Rudna Jedynka Łódź V Łomianki Jedynka Łódź Skarpa Lublin | 13 06 02 01 05 14 05 03 | 17:35.06 17:27.41 17:23.63 17:20.59 17:22.77 17:27.12 17:31.73 17:42.28 |
Seria 4 planowane w sesji 6 przy 16:41 |
6 - Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow 15 lat FINAŁY III | 7/7/2019 - 15:50 |
15:50 | Dekoracja Nr 25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny |
15:50 | Dekoracja Nr 26. Chłopców, 4 x 100m dowolny |