Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow 15 lat Oświęcim, 5 - 7/7/2019 |
1 - Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow 15 lat ELIMINACJE I | 5/7/2019 - 9:00 |
Konkurencja 1 5/7/2019 - 9:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 25.84 | Korc Agata | POL | Valetta (MLT) | 8/7/2001 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Malinoś Julia | 04 | Orka Zamość | 27.61 | 630 | A | ||
2. | Mrożek Weronika | 04 | MKP Kołobrzeg | 27.78 | 618 | A | ||
3. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 27.83 | 615 | A | ||
4. | Szuper Katarzyna | 04 | Orka Zamość | 27.85 | 613 | A | ||
5. | Gawron Paula | 04 | CSTiR Strzyżów | 27.90 | 610 | A | ||
6. | Hermanowska Natalia | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 27.97 | 606 | A | ||
7. | Królik Adrianna | 04 | Znicz Koszalin | 28.20 | 591 | A | ||
8. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 28.21 | 590 | A | ||
9. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 28.29 | 585 | B | ||
10. | Sienkiewicz Martyna | 04 | TP Zielona Góra | 28.42 | 577 | B | ||
11. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 28.46 | 575 | B | ||
12. | Borowiak Justyna | 04 | Juvenia Wrocław | 28.49 | 573 | B | ||
13. | Ołdytowska Jagoda | 04 | Wodnik Bielsk Podl. | 28.51 | 572 | B | ||
14. | Szredzińska Gabriela | 04 | Polonia Warszawa | 28.56 | 569 | B | ||
15. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 28.58 | 568 | B | ||
16. | Latała Weronika | 04 | Barakuda Starachowice | 28.59 | 567 | B | ||
17. | Grygiencza Iga | 04 | Medyk Giżycko | 28.66 | 563 | R | ||
18. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 28.69 | 561 | R | ||
19. | Poznachowska Nadia | 04 | Polonia Warszawa | 28.75 | 558 | |||
20. | Jeleń Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 28.82 | 554 | |||
21. | Konopka Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 28.98 | 544 | |||
Januszko Patrycja | 04 | IKS Konstancin | 28.98 | 544 | ||||
23. | Dwojak Natalia | 04 | Olimpia Lublin | 29.02 | 542 | |||
24. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 29.04 | 541 | |||
25. | Kramkowska Dominika | 04 | Juvenia Wrocław | 29.10 | 538 | |||
26. | Woś Weronika | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 29.13 | 536 | |||
27. | Łotowska Maja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 29.14 | 535 | |||
28. | Janicka Paula | 04 | Warta Poznań | 29.16 | 534 | |||
29. | Kicińska Anna | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 29.19 | 533 | |||
30. | Kondrot Wiktoria | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 29.21 | 532 | |||
Lesiewicz Marika | 04 | Wiking Tomaszów Maz. | 29.21 | 532 | ||||
Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 29.21 | 532 | ||||
33. | Król Julia | 04 | Wodnik-29 Katowice | 29.22 | 531 | |||
34. | Piotrowicz Martyna | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 29.23 | 531 | |||
35. | Wiśniewska Antonina | 04 | Barakuda Starachowice | 29.30 | 527 | |||
36. | Smektała Oliwia | 04 | Astromal Leszno | 29.34 | 525 | |||
37. | Bywalec Karolina | 04 | Wodnik-29 Katowice | 29.50 | 516 | |||
38. | Ofman Julia | 04 | Barakuda Starachowice | 29.52 | 515 | |||
39. | Zajączkowska Ewa | 04 | Trójka Łódź | 29.54 | 514 | |||
40. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 29.56 | 513 | |||
41. | Rogowicz Zuzanna | 04 | Omega Sokółka | 29.63 | 509 | |||
42. | Weckwert Iga | 04 | Żabianka Gdańsk | 29.64 | 509 | |||
43. | Orum Melissa | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 29.69 | 506 | |||
44. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 29.71 | 505 | |||
45. | Dwojak Wiktoria | 04 | Olimpia Lublin | 29.73 | 504 | |||
46. | Sikora Balbina | 04 | Sikret Gliwice | 29.74 | 504 | |||
Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 29.74 | 504 | ||||
48. | Łysio Julia | 04 | Trójka Łódź | 29.79 | 501 | |||
49. | Kieraga Patrycja | 04 | Olimpia Lublin | 29.81 | 500 | |||
50. | Potrykus Julia | 04 | Juvenia Białystok | 29.83 | 499 | |||
51. | Piasecka Alicja | 04 | Żabianka Gdańsk | 29.91 | 495 | |||
52. | Golec Ewa | 04 | Astromal Leszno | 29.92 | 495 | |||
53. | Biernacka Maja | 04 | Jedynka Łódź | 29.97 | 492 | |||
54. | Romaniuk Matylda | 04 | Wawer Warszawa | 30.01 | 490 | |||
55. | Zięba Emilia | 04 | Piątka Chorzów | 30.17 | 482 | |||
Adamczewska Zuzanna | 04 | Piast Głogów | 30.17 | 482 | ||||
57. | Kowalska Magda | 04 | Piątka Ostrołęka | 30.20 | 481 | |||
58. | Gładysz Agata | 04 | Delfin Tarnobrzeg | 30.23 | 480 | |||
59. | Figas Alicja | 04 | MKP Szczecin | 30.25 | 479 | |||
Sysio Zuzanna | 04 | Wodnik Łask | 30.25 | 479 | ||||
61. | Kowalska Jessica | 04 | Just Swim Jelenia Góra | 30.29 | 477 | |||
Haładyn Kamila | 04 | UKS SP-149 Łódź | 30.29 | 477 | ||||
63. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 30.33 | 475 | |||
64. | Czech Edyta | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 30.34 | 474 | |||
65. | Jagodzińska Zuzanna | 04 | Neptun Stargard | 30.35 | 474 | |||
66. | Mielcarek Małgorzata | 04 | MKP Kołobrzeg | 30.37 | 473 | |||
Kucharska Marta | 04 | UKS 307 Warszawa | 30.37 | 473 | ||||
Rutka Emilia | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.37 | 473 | ||||
69. | Lyszczyna Amelia | 04 | MOS Katowice | 30.41 | 471 | |||
70. | Kubczyk Gabriela | 04 | Włókniarz 1925 Kalisz | 30.42 | 471 | |||
71. | Matecka Sandra | 04 | Włókniarz 1925 Kalisz | 30.43 | 470 | |||
Kowacka Aleksandra | 04 | UKS SP-149 Łódź | 30.43 | 470 | ||||
73. | Grabowska Gabriela | 04 | UKS 307 Warszawa | 30.47 | 468 | |||
74. | Petera Patrycja | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 30.48 | 468 | |||
75. | Potemka Justyna | 04 | Jedynka Łódź | 30.50 | 467 | |||
76. | Skwara Kamila | 04 | Delfin Tarnobrzeg | 30.52 | 466 | |||
77. | Fic Bożena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 30.53 | 466 | |||
78. | Studzińska Nadia | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 30.54 | 465 | |||
79. | Mituła Magdalena | 04 | Olimpia Lublin | 30.57 | 464 | |||
80. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 30.58 | 463 | |||
81. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-swim | 30.59 | 463 | |||
82. | Drabik Aneta | 04 | Sukces Chorzów | 30.63 | 461 | |||
83. | Makiła Marianna | 04 | Neptun Gdańsk | 30.75 | 456 | |||
84. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Alfa Bukowno | 30.84 | 452 | |||
85. | Skrętkowska Martyna | 04 | MOS Opole | 30.94 | 447 | |||
Janecka Weronika | 04 | Żabianka Gdańsk | 30.94 | 447 | ||||
87. | Pinkowicz Alicja | 04 | MOSM Tychy | 30.95 | 447 | |||
88. | Widerak Sonia | 04 | Warta Poznań | 31.05 | 443 | |||
89. | Raczyńska Wiktoria | 04 | AZS Łódź | 31.06 | 442 | |||
90. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 31.11 | 440 | |||
91. | Zielinska Oliwia | 04 | Astromal Leszno | 31.18 | 437 | |||
92. | Aksamit Gabriela | 04 | Limanowa-swim | 31.19 | 437 | |||
93. | Kowalska Zofia | 04 | MKS SP 63 Bydgoszcz | 31.22 | 435 | |||
94. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 31.35 | 430 | |||
95. | Wojtasik Wiktoria | 04 | Champion Swimming Legnica | 31.54 | 422 | |||
96. | Kwiecińska Krystyna | 04 | Trójka Środa Wlkp. | 31.71 | 415 | |||
97. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 31.72 | 415 | |||
98. | Blanik Zofia | 04 | Aligator Gorzyce | 31.77 | 413 | |||
99. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 31.79 | 412 | |||
100. | Dzierżanowska Nadia | 04 | Tri-Team Rumia | 31.87 | 409 | |||
101. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 31.91 | 408 | |||
102. | Rząp Sylwia | 04 | Płetwal Mława | 31.98 | 405 | |||
103. | Trenogow Martyna | 04 | Włókniarz 1925 Kalisz | 32.28 | 394 | |||
104. | Rokita Martyna | 04 | Sokół Rzeszów | 32.32 | 392 | |||
105. | Konefke Martyna | 04 | Żabianka Gdańsk | 32.38 | 390 | |||
106. | Hodur Paulina | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 32.54 | 384 | |||
107. | Zakrzewska Oliwia | 04 | Ostrobramska Warszawa | 32.66 | 380 | |||
108. | Krawczak Gabriela | 04 | AZS AWF Biała Podl. | 34.33 | 327 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 5/7/2019 - 9:18 | Chłopców, 50m dowolny | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 23.61 | Orlicz Filip | POL | Warsaw | 1/12/2017 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Matuszewski Krzysztof | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 24.28 | 638 | A | |||
2. | Konarski Maciej | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 24.32 | 635 | A | |||
3. | Kuś Aleksander | 04 | Alfa Bukowno | 24.36 | 632 | A | |||
4. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 24.45 | 625 | A | |||
5. | Dudkowiak Bartłomiej | 04 | Aquatica Pawłowice | 24.47 | 623 | A | |||
6. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 24.63 | 611 | A | |||
7. | Pruszyński Michał | 04 | TP Zielona Góra | 25.12 | 576 | A | |||
8. | Sieczek Oliwier | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 25.14 | 575 | A | |||
9. | Woga Hubert | 04 | TP Zielona Góra | 25.24 | 568 | B | |||
10. | Szmit Maciej | 04 | Neptun Stargard | 25.26 | 567 | B | |||
11. | Czapla Kacper | 04 | Wodnik Police | 25.31 | 563 | B | |||
Jaworski Marcel | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 25.31 | 563 | B | ||||
13. | Horodyński Antoni | 04 | Gryf Dębica | 25.45 | 554 | B | |||
14. | Eckardt Jakub | 04 | Juvenia Wrocław | 25.50 | 551 | B | |||
15. | Walter Jakub | 04 | MOSM Tychy | 25.58 | 546 | B | |||
16. | Świderski Filip | 04 | Sikret Gliwice | 25.63 | 543 | B | |||
17. | Janeczek Stanisław | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 25.67 | 540 | R | |||
18. | Stachurski Jerzy | 04 | MZOS Płock | 25.72 | 537 | R | |||
19. | Białek Paweł | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 25.76 | 534 | ||||
20. | Paszek Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 25.78 | 533 | ||||
Rafał Kacper | 04 | V Łomianki | 25.78 | 533 | |||||
22. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 25.79 | 532 | ||||
23. | Trafas Tytus | 04 | Warta Poznań | 25.80 | 532 | ||||
24. | Ochman Mateusz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 25.83 | 530 | ||||
25. | Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Victoria Racibórz | 25.85 | 529 | ||||
26. | Myśliwiec Bartosz | 04 | MKP Szczecin | 25.89 | 526 | ||||
27. | Knop Amadeusz | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 25.90 | 526 | ||||
28. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 25.94 | 523 | ||||
29. | Wrabec Szymon | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 25.97 | 521 | ||||
Kacperski Maciej | 04 | MOS Ełk | 25.97 | 521 | |||||
31. | Hryniewicki Krzysztof | 04 | Wodnik Bielsk Podl. | 25.99 | 520 | ||||
32. | Pytel Julian | 04 | Juvenia Białystok | 26.09 | 514 | ||||
33. | Hatłas Michał | 04 | Juvenia Wrocław | 26.11 | 513 | ||||
34. | Klekowski Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 26.16 | 510 | ||||
35. | Guliński Maciej | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 26.19 | 508 | ||||
36. | Berner Szymon | 04 | BUKS Warszawa | 26.21 | 507 | ||||
37. | Szewczyk Maciej | 04 | Jedynka Łódź | 26.24 | 506 | ||||
38. | Piskor Mateusz | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 26.25 | 505 | ||||
39. | Ujec Maksymilian | 04 | AZS AWF Wrocław | 26.27 | 504 | ||||
Koprowski Marcin | 04 | Astoria Bydgoszcz | 26.27 | 504 | |||||
Borowiecki Jakub | 04 | Orka Lubań | 26.27 | 504 | |||||
42. | Grabowski Jakub | 04 | MZOS Płock | 26.31 | 501 | ||||
43. | Miniszewski Sebastian | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 26.34 | 500 | ||||
44. | Wytwer Daniel | 04 | Włókniarz 1925 Kalisz | 26.35 | 499 | ||||
45. | Skierniewski Filip | 04 | Barakuda Starachowice | 26.36 | 499 | ||||
46. | Wałcerz Maksymilian | 04 | Stilon Gorzów Wlkp. | 26.39 | 497 | ||||
47. | Germanek Alexander | 04 | MKP Szczecin | 26.40 | 496 | ||||
Baranek Jakub | 04 | MOS Opole | 26.40 | 496 | |||||
Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.40 | 496 | |||||
50. | Jędrych Krzysztof | 04 | Posnania Poznań | 26.41 | 496 | ||||
51. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.45 | 494 | ||||
52. | Jakubowski Kacper | 04 | Juvenia Białystok | 26.48 | 492 | ||||
53. | Wolski Kuba | 04 | KSZO Ostrowiec Św. | 26.53 | 489 | ||||
54. | Miliszkiewicz Jakub | 04 | Just Swim Jelenia Góra | 26.54 | 489 | ||||
Jendrzejczyk Maxim | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 26.54 | 489 | |||||
56. | Oszczak Norbert | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 26.55 | 488 | ||||
57. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 26.58 | 486 | ||||
58. | Grzegorzewski Bartosz | 04 | Wodnik Łask | 26.59 | 486 | ||||
59. | Woźniak Antoni | 04 | UKS 307 Warszawa | 26.60 | 485 | ||||
60. | Knapp Jakub | 04 | Jordan Kraków | 26.61 | 485 | ||||
61. | Wiciak Radosław | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 26.64 | 483 | ||||
62. | Wolaniecki Patryk | 04 | Znicz Koszalin | 26.68 | 481 | ||||
Zgoda Jędrzej | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 26.68 | 481 | |||||
64. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 26.69 | 480 | ||||
Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 26.69 | 480 | |||||
66. | Krasowski Krzysztof | 04 | Tri-Team Rumia | 26.72 | 479 | ||||
67. | Żyro Ignacy | 04 | UKS 307 Warszawa | 26.73 | 478 | ||||
68. | Przygocki Dawid | 04 | Delfin Toruń | 26.78 | 476 | ||||
Haspert Bartłomiej | 04 | Aquatica Pawłowice | 26.78 | 476 | |||||
70. | Murawski Tomasz | 04 | Płetwal Mława | 26.83 | 473 | ||||
71. | Strządała Jakub | 04 | Gilus Gilowice | 26.84 | 472 | ||||
72. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.85 | 472 | ||||
73. | Piechota Bartłomiej | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 26.87 | 471 | ||||
74. | Szeleźniak-Białkowski Julian | 04 | Tri-Team Rumia | 26.88 | 470 | ||||
75. | Sarnowicz Wiktor | 04 | Juvenia Wrocław | 26.89 | 470 | ||||
Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.89 | 470 | |||||
77. | Ziembowicz Franciszek | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 26.91 | 469 | ||||
78. | Kałaska Patryk | 04 | Polonia Warszawa | 27.02 | 463 | ||||
79. | Szklarz Mateusz | 04 | Delfin Tarnobrzeg | 27.03 | 462 | ||||
Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 27.03 | 462 | |||||
81. | Kilar Patryk | 04 | AZS Politechniki Łódzkiej | 27.06 | 461 | ||||
82. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 27.08 | 460 | ||||
83. | Kruszewski Adrian | 04 | Delfin Toruń | 27.09 | 459 | ||||
84. | Dominowski Mikołaj | 04 | Barakuda Mińsk Maz. | 27.12 | 458 | ||||
Boryczka Dominik | 04 | Wodnik Rawicz | 27.12 | 458 | |||||
86. | Wypchło Jakub | 04 | Barakuda Starachowice | 27.16 | 456 | ||||
87. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 27.17 | 455 | ||||
88. | Musiał Filip | 04 | Orka Lubań | 27.18 | 455 | ||||
89. | Kordowski Tymoteusz | 04 | BUKS Warszawa | 27.23 | 452 | ||||
Darul Bartosz | 04 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 27.23 | 452 | |||||
91. | Łabik Marcin | 04 | Skalar Słupsk | 27.26 | 451 | ||||
92. | Pyrzyński Daniel | 04 | Toruń Multisport Team | 27.27 | 450 | ||||
93. | Zawalich Oskar | 04 | H2O Koszalin | 27.28 | 450 | ||||
94. | Iskra Szymon | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 27.29 | 449 | ||||
95. | Regulski Maciej | 04 | Atut Częstochowa | 27.33 | 447 | ||||
96. | Lamecki Nikodem | 04 | Trójka Łódź | 27.44 | 442 | ||||
97. | Nowak Kacper | 04 | Barakuda Starachowice | 27.48 | 440 | ||||
98. | Goik Bartłomiej | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 27.52 | 438 | ||||
Milczarczyk Oliwier | 04 | Trójka Łódź | 27.52 | 438 | |||||
100. | Walijewski Radosław | 04 | Żabianka Gdańsk | 27.53 | 438 | ||||
101. | Szczepanik Oskar | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 27.59 | 435 | ||||
102. | Kamiński Fabian | 04 | MKP Szczecin | 27.63 | 433 | ||||
103. | Brończyk Hubert | 04 | Delfin Toruń | 27.65 | 432 | ||||
104. | Depa Mateusz | 04 | Posnania Poznań | 27.66 | 432 | ||||
105. | Żurowicz Antoni | 04 | MKP Kołobrzeg | 27.73 | 428 | ||||
106. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 27.78 | 426 | ||||
107. | Skalski Konrad | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 27.81 | 425 | ||||
108. | Walerczak Patryk | 04 | MZOS Płock | 27.91 | 420 | ||||
109. | Chojnacki Bartosz | 04 | Olimpic Warka | 28.10 | 412 | ||||
110. | Jarosz Kacper | 04 | MZOS Płock | 28.14 | 410 | ||||
111. | Jaworski Kamil | 04 | MOSM Tychy | 28.20 | 407 | ||||
Siembida Adam | 04 | Motyl MOSiR St. Wola | 28.20 | 407 | |||||
113. | Suchodolski Hubert | 04 | Delfin Inowrocław | 28.24 | 405 | ||||
114. | Derek Szymon | 04 | Szuwarek Piła | 28.31 | 402 | ||||
115. | Łysoniewski Oskar | 04 | Trójka Łódź | 28.33 | 402 | ||||
116. | Nowak Antoni | 04 | Juvenia Wrocław | 28.49 | 395 | ||||
117. | Gąsior Tomasz | 04 | Wodnik Rawicz | 28.54 | 393 | ||||
118. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka- Wodny Park W-wa | 28.68 | 387 | ||||
119. | Piłat Maciej | 04 | Neptun Gdańsk | 28.71 | 386 | ||||
120. | Wołowicz Filip | 04 | Winner Zdzieszowice | 28.78 | 383 | ||||
121. | Modzelewski Aleksander | 04 | Żabianka Gdańsk | 28.88 | 379 | ||||
122. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 29.10 | 371 | ||||
123. | Świątkowski Bartosz | 04 | V Łomianki | 29.11 | 370 | ||||
124. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 29.12 | 370 | ||||
125. | Pasieczny Bartłomiej | 04 | Jedynka Elbląg | 29.14 | 369 | ||||
126. | Krawczyk Jakub | 04 | Huragan Sosnowiec | 29.15 | 369 | ||||
127. | Piotrowski Kamil | 04 | Akademia Pływania Gdańsk | 29.56 | 353 | ||||
128. | Łakota Wojciech | 04 | MOSM Tychy | 29.63 | 351 | ||||
129. | Wojewski Igor | 04 | Tri-Team Rumia | 29.70 | 348 | ||||
130. | Zacharjasiewicz Antoni | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 29.72 | 348 | ||||
131. | Sobczak Mateusz | 04 | Kormoran Olsztyn | 29.75 | 347 | ||||
132. | Gierjatowicz Daniel | 04 | Warta Poznań | 29.76 | 346 | ||||
133. | Chałat Wojciech | 04 | Skarpa Lublin | 29.90 | 342 | ||||
134. | Ryszka Kacper | 04 | Unia Oświęcim | 30.34 | 327 | ||||
135. | Tarkowski Sebastian | 04 | Pingwiny Warszawa | 30.35 | 327 | ||||
136. | Krajewski Paweł | 04 | Huragan Sosnowiec | 30.37 | 326 | ||||
137. | Bienia Maciej | 04 | Sokół Rzeszów | 30.69 | 316 | ||||
DYSKW. | Koralewicz Jakub | 04 | Huragan Sosnowiec | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 9:30) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 5/7/2019 - 9:40 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 32.36 | Krawczyk Paulina | POL | Gorzow Wlkp. | 11/7/2008 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Klimczyk Katarzyna | 04 | MOS Opole | 34.00 | 646 | A | ||
2. | Ofman Julia | 04 | Barakuda Starachowice | 34.17 | 636 | A | ||
3. | Malec Klaudia | 04 | Orka Zamość | 34.30 | 629 | A | ||
4. | Tymińska Zofia | 04 | Polonia Warszawa | 34.56 | 615 | A | ||
5. | Potiopa Karolina | 04 | Ochota Warszawa | 34.89 | 598 | A | ||
6. | Hermanowska Natalia | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 34.99 | 593 | A | ||
7. | Strządała Karolina | 04 | Polonia Warszawa | 35.15 | 585 | A | ||
8. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 35.32 | 576 | A | ||
9. | Surówka Martyna | 04 | Sikret Gliwice | 35.35 | 575 | B | ||
10. | Kowalczyk Gabriela | 04 | Trójka Łódź | 35.57 | 564 | B | ||
11. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 35.64 | 561 | B | ||
12. | Paćko Maja | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 35.70 | 558 | B | ||
13. | Borowiak Justyna | 04 | Juvenia Wrocław | 35.72 | 557 | B | ||
14. | Woś Weronika | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 35.73 | 557 | B | ||
15. | Trefler Maja | 04 | Orka Lubań | 35.80 | 553 | B | ||
16. | Sierpień Aleksandra | 04 | Barakuda Starachowice | 35.88 | 550 | B | ||
17. | Cygan Julia | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 35.89 | 549 | R | ||
18. | Surmiak Klara | 04 | Ruda Śląska | 36.05 | 542 | R | ||
19. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 36.13 | 538 | |||
20. | Klimczak Julia | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 36.18 | 536 | |||
21. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 36.25 | 533 | |||
22. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 36.27 | 532 | |||
23. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 36.29 | 531 | |||
24. | Oszmiańska Julia | 04 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 36.44 | 525 | |||
25. | Dwojak Natalia | 04 | Olimpia Lublin | 36.56 | 520 | |||
26. | Sikorska Oliwia | 04 | Juvenia Wrocław | 36.58 | 519 | |||
27. | Dragan Julia | 04 | Olimpia Lublin | 36.59 | 518 | |||
28. | Har Zofia | 04 | MKS Piaseczno | 36.72 | 513 | |||
29. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 36.82 | 509 | |||
30. | Studzińska Nadia | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 36.94 | 504 | |||
31. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 37.33 | 488 | |||
32. | Kucharska Marta | 04 | UKS 307 Warszawa | 37.43 | 484 | |||
33. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 37.49 | 482 | |||
34. | Blanik Zofia | 04 | Aligator Gorzyce | 37.59 | 478 | |||
Bidnik Wiktoria | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 37.59 | 478 | ||||
36. | Aksamit Gabriela | 04 | Limanowa-swim | 37.66 | 475 | |||
37. | Adamczewska Zuzanna | 04 | Piast Głogów | 37.76 | 472 | |||
38. | Król Julia | 04 | Wodnik-29 Katowice | 38.10 | 459 | |||
39. | Janecka Weronika | 04 | Żabianka Gdańsk | 38.12 | 458 | |||
40. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 38.13 | 458 | |||
41. | Puciato Weronika | 04 | Neptun Stargard | 38.30 | 452 | |||
42. | Gładysz Agata | 04 | Delfin Tarnobrzeg | 38.34 | 450 | |||
43. | Gudź Maja | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 38.46 | 446 | |||
44. | Pielak Julia | 04 | Tri-Team Rumia | 38.69 | 438 | |||
45. | Przybysz Kinga | 04 | Astromal Leszno | 38.71 | 438 | |||
46. | Sojka Aleksandra | 04 | Sukces Chorzów | 38.83 | 434 | |||
47. | Kwiecińska Krystyna | 04 | Trójka Środa Wlkp. | 39.29 | 418 | |||
48. | Grzymała Zuzanna | 04 | Salmo Żory | 39.33 | 417 | |||
49. | Mikrut Nina | 04 | Nowy Klub Pływacki Bielsko B. | 40.14 | 392 | |||
50. | Nowak Oliwia | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 40.30 | 388 | |||
51. | Konefke Martyna | 04 | Żabianka Gdańsk | 42.03 | 342 | |||
52. | Dziwosz Julia | 04 | Barakuda Starachowice | 42.39 | 333 | |||
53. | Szczepaniak Justyna | 04 | MKP Szczecin | 43.28 | 313 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 5/7/2019 - 9:49 | Chłopców, 50m klasyczny | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 29.94 | Kulesza Łukasz | POL | Warsaw | 10/12/2010 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.47 | 617 | A | |||
2. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.79 | 598 | A | |||
3. | Śliwka Jakub | 04 | Salmo Żory | 30.86 | 594 | A | |||
4. | Kraczkowski Tomasz | 04 | Barakuda Starachowice | 30.88 | 593 | A | |||
5. | Kwiecień Paweł | 04 | Piątka Chorzów | 31.12 | 579 | A | |||
6. | Sztendel Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 31.27 | 571 | A | |||
7. | Linard Bartosz | 04 | IKS Konstancin | 31.37 | 566 | A | |||
8. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.59 | 554 | A | |||
9. | Cichocki Oliwier | 04 | Warta Poznań | 31.67 | 550 | B | |||
10. | Minichowski Maksymilian | 04 | V Łomianki | 31.79 | 543 | B | |||
11. | Warzocha Gustaw | 04 | Cityzen Poznań | 31.94 | 536 | B | |||
12. | Iskra Szymon | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 31.96 | 535 | B | |||
13. | Lis Jan | 04 | KSZO Ostrowiec Św. | 32.03 | 531 | B | |||
Wykręt Marcin | 04 | Nowy Klub Pływacki Bielsko B. | 32.03 | 531 | B | ||||
15. | Kozieński Oliwier | 04 | Wisła Puławy | 32.09 | 528 | B | |||
16. | Wermiński Jan | 04 | Fala Swarzędz | 32.34 | 516 | B | |||
17. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 32.35 | 516 | R | |||
18. | Pietraszczyk Jakub | 04 | Huragan Sosnowiec | 32.40 | 513 | R | |||
19. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 32.46 | 510 | ||||
20. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 32.50 | 509 | ||||
21. | Walijewski Radosław | 04 | Żabianka Gdańsk | 32.59 | 504 | ||||
22. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 32.69 | 500 | ||||
23. | Jonowski Michał | 04 | Orka Iława | 32.89 | 491 | ||||
24. | Janeczek Stanisław | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 32.94 | 488 | ||||
25. | Górecki Kamil | 04 | MZOS Płock | 33.05 | 484 | ||||
26. | Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Victoria Racibórz | 33.12 | 480 | ||||
27. | Wolski Kuba | 04 | KSZO Ostrowiec Św. | 33.15 | 479 | ||||
28. | Grzegorzewski Bartosz | 04 | Wodnik Łask | 33.20 | 477 | ||||
29. | Ginalski Michał | 04 | Swim2Win Krosno | 33.30 | 473 | ||||
30. | Kaliszewski Adrian | 04 | Płetwal Mława | 33.33 | 471 | ||||
31. | Borowiecki Jakub | 04 | Orka Lubań | 33.36 | 470 | ||||
32. | Łagoźny Filip | 04 | Orka Zamość | 33.40 | 468 | ||||
33. | Jaworski Kamil | 04 | MOSM Tychy | 33.44 | 467 | ||||
34. | Wierciński Kacper | 04 | Dwójka Tczew | 33.51 | 464 | ||||
35. | Sarnowicz Wiktor | 04 | Juvenia Wrocław | 33.68 | 457 | ||||
36. | Serewiś Bartosz | 04 | Neptun Sokołów Podl. | 33.69 | 456 | ||||
37. | Plewka Przemysław | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 33.73 | 455 | ||||
38. | Kaszycki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 33.96 | 446 | ||||
39. | Germanek Alexander | 04 | MKP Szczecin | 34.00 | 444 | ||||
40. | Nowotarski Mateusz | 04 | Sikret Gliwice | 34.01 | 444 | ||||
41. | Ziembowicz Franciszek | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 34.08 | 441 | ||||
42. | Cygan-Duszyński Michał | 04 | Juvenia Wrocław | 34.21 | 436 | ||||
43. | Siembida Adam | 04 | Motyl MOSiR St. Wola | 34.30 | 433 | ||||
44. | Łakota Wojciech | 04 | MOSM Tychy | 34.31 | 432 | ||||
45. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 34.44 | 427 | ||||
46. | Wypchło Jakub | 04 | Barakuda Starachowice | 34.50 | 425 | ||||
47. | Majkowski Aleksander | 04 | Swim Team Wilanów | 34.51 | 425 | ||||
48. | Gottschling Krzysztof | 04 | Piątka Chorzów | 34.54 | 424 | ||||
49. | Bartosik Stanisław | 04 | Warta Poznań | 34.82 | 413 | ||||
Klekowski Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 34.82 | 413 | |||||
51. | Suchodolski Hubert | 04 | Delfin Inowrocław | 35.20 | 400 | ||||
52. | Dzierwa Maciej | 04 | Salwator Kraków | 35.26 | 398 | ||||
53. | Czupryn Jakub | 04 | Płetwal Mława | 35.29 | 397 | ||||
54. | Pupka Filip | 04 | Cityzen Poznań | 35.31 | 396 | ||||
55. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 35.32 | 396 | ||||
56. | Skrzypiec Michał | 04 | AZS AWF Biała Podl. | 35.34 | 395 | ||||
57. | Kacperski Maciej | 04 | MOS Ełk | 35.36 | 395 | ||||
58. | Wrzosek Bartosz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 35.38 | 394 | ||||
59. | Walas Jan | 04 | Trójka Łódź | 35.71 | 383 | ||||
60. | Dębicki Maciej | 04 | Śląsk Wrocław | 35.98 | 375 | ||||
61. | Szczepaniak Kacper | 04 | MKP Szczecin | 36.09 | 371 | ||||
62. | Berner Szymon | 04 | BUKS Warszawa | 36.11 | 371 | ||||
63. | Kałusowski Gracjan | 04 | Trójka Łódź | 36.15 | 369 | ||||
64. | Kołodziejczyk Eryk | 04 | Unia Oświęcim | 36.19 | 368 | ||||
65. | Kowalczyk Jakub | 04 | UKS SP-149 Łódź | 36.52 | 358 | ||||
66. | Wroblewski Konrad | 04 | Pingwiny Warszawa | 36.73 | 352 | ||||
67. | Boryczka Dominik | 04 | Wodnik Rawicz | 36.87 | 348 | ||||
68. | Piotrowski Kamil | 04 | Akademia Pływania Gdańsk | 38.29 | 311 | ||||
69. | Piłat Maciej | 04 | Neptun Gdańsk | 40.82 | 256 | ||||
70. | Tarkowski Sebastian | 04 | Pingwiny Warszawa | 42.46 | 228 | ||||
DYSKW. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:00) | |||||||||
DYSKW. | Wojewski Igor | 04 | Tri-Team Rumia | ||||||
K11 - Pływak wykonał nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg. (Czas: 10:04) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 5/7/2019 - 10:03 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 1:01.43 | Nogaj Paulina | POL | Dubai (UAE) | 30/8/2013 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Rydyńska Marianna | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 1:05.79 | 599 | A | 30.42 | 35.37 | ||
2. | Sienkiewicz Martyna | 04 | TP Zielona Góra | 1:05.80 | 599 | A | 30.79 | 35.01 | ||
3. | Grygiencza Iga | 04 | Medyk Giżycko | 1:05.85 | 598 | A | 30.21 | 35.64 | ||
4. | Trefler Maja | 04 | Orka Lubań | 1:06.39 | 583 | A | 30.51 | 35.88 | ||
5. | Poznachowska Nadia | 04 | Polonia Warszawa | 1:06.66 | 576 | A | 30.10 | 36.56 | ||
6. | Smektała Oliwia | 04 | Astromal Leszno | 1:07.16 | 563 | A | 31.53 | 35.63 | ||
7. | Dębkowska Wiktoria | 04 | Wodnik Łask | 1:07.26 | 561 | A | 31.21 | 36.05 | ||
8. | Latała Weronika | 04 | Barakuda Starachowice | 1:07.32 | 559 | A | 31.67 | 35.65 | ||
9. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 1:07.57 | 553 | B | 30.83 | 36.74 | ||
10. | Sioma Zuzanna | 04 | Orka Zamość | 1:07.64 | 551 | B | 32.25 | 35.39 | ||
11. | Godlewska Zofia | 04 | Salwator Kraków | 1:07.68 | 550 | B | 32.21 | 35.47 | ||
12. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:07.75 | 549 | B | 30.39 | 37.36 | ||
13. | Kozak Katarzyna | 04 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:07.87 | 546 | B | 31.68 | 36.19 | ||
14. | Potiopa Karolina | 04 | Ochota Warszawa | 1:07.90 | 545 | B | 31.63 | 36.27 | ||
15. | Szredzińska Gabriela | 04 | Polonia Warszawa | 1:08.15 | 539 | B | 31.43 | 36.72 | ||
16. | Sobolewska Magdalena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:08.42 | 533 | B | 32.16 | 36.26 | ||
17. | Marczak Marta | 04 | Piątka Chorzów | 1:08.76 | 525 | R | 31.49 | 37.27 | ||
18. | Sokołowska Dominika | 04 | Neptun Świdnica | 1:08.94 | 521 | R | 31.90 | 37.04 | ||
19. | Janicka Paula | 04 | Warta Poznań | 1:09.22 | 514 | 31.38 | 37.84 | |||
20. | Czerwińska Martyna | 04 | Dwójka Tczew | 1:09.26 | 513 | 32.92 | 36.34 | |||
21. | Czech Edyta | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:09.33 | 512 | 32.46 | 36.87 | |||
22. | Raczyńska Wiktoria | 04 | AZS Łódź | 1:09.39 | 511 | 32.18 | 37.21 | |||
23. | Piasecka Alicja | 04 | Żabianka Gdańsk | 1:09.43 | 510 | 31.44 | 37.99 | |||
24. | Wróblewska Klaudia | 04 | Orka Zamość | 1:09.55 | 507 | 32.04 | 37.51 | |||
25. | Szubzda Zuzanna | 04 | Skarpa Lublin | 1:09.66 | 505 | 32.41 | 37.25 | |||
26. | Kowalska Magda | 04 | Piątka Ostrołęka | 1:09.85 | 501 | 33.48 | 36.37 | |||
27. | Wuszter Iga | 04 | MZOS Płock | 1:10.11 | 495 | 31.81 | 38.30 | |||
28. | Fic Bożena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:10.31 | 491 | 32.59 | 37.72 | |||
29. | Lubińska Oliwia | 04 | Nowy Klub Pływacki Bielsko B. | 1:11.34 | 470 | 32.72 | 38.62 | |||
30. | Królik Adrianna | 04 | Znicz Koszalin | 1:11.62 | 464 | 32.09 | 39.53 | |||
31. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 1:11.87 | 460 | 33.24 | 38.63 | |||
32. | Potrykus Julia | 04 | Juvenia Białystok | 1:12.30 | 451 | 32.68 | 39.62 | |||
33. | Łotowska Maja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:12.45 | 449 | 31.88 | 40.57 | |||
34. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomice | 1:12.70 | 444 | 33.81 | 38.89 | |||
35. | Orum Melissa | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 1:13.01 | 438 | 33.23 | 39.78 | |||
36. | Haładyn Kamila | 04 | UKS SP-149 Łódź | 1:13.33 | 433 | 34.42 | 38.91 | |||
37. | Drabik Aneta | 04 | Sukces Chorzów | 1:13.53 | 429 | 33.85 | 39.68 | |||
38. | Mielcarek Małgorzata | 04 | MKP Kołobrzeg | 1:13.90 | 423 | 33.53 | 40.37 | |||
39. | Kowalska Jessica | 04 | Just Swim Jelenia Góra | 1:14.25 | 417 | 34.09 | 40.16 | |||
40. | Grabowska Gabriela | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:15.16 | 402 | 34.11 | 41.05 | |||
41. | Neuman Marta | 04 | MKS SP 63 Bydgoszcz | 1:15.46 | 397 | 34.21 | 41.25 | |||
42. | Kowacka Aleksandra | 04 | UKS SP-149 Łódź | 1:16.27 | 384 | 34.75 | 41.52 | |||
43. | Sadowska Dominika | 04 | Delfin Inowrocław | 1:16.32 | 384 | 32.91 | 43.41 | |||
44. | Giza Olga | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:16.74 | 377 | 35.31 | 41.43 | |||
45. | Jagodzińska Zuzanna | 04 | Neptun Stargard | 1:16.96 | 374 | 34.13 | 42.83 | |||
46. | Trenogow Martyna | 04 | Włókniarz 1925 Kalisz | 1:17.38 | 368 | 34.58 | 42.80 | |||
47. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 1:17.44 | 367 | 34.97 | 42.47 | |||
48. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-swim | 1:17.53 | 366 | 34.32 | 43.21 | |||
49. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 1:17.75 | 363 | 34.83 | 42.92 | |||
50. | Dąbrowska Pola | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:18.63 | 351 | 34.97 | 43.66 | |||
51. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:20.02 | 333 | 34.97 | 45.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 5/7/2019 - 10:17 | Chłopców, 100m motylkowy | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 55.91 | Goraj Marcin | POL | Kosice (SVK) | 10/12/2016 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gabryś Maciej | 04 | Sikret Gliwice | 57.98 | 634 | A | 26.62 | 31.36 | |||
2. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 58.02 | 633 | A | 27.67 | 30.35 | |||
3. | Tomaszewski Aleks | 04 | Tri-Team Rumia | 58.12 | 629 | A | 26.76 | 31.36 | |||
4. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 58.14 | 629 | A | 26.87 | 31.27 | |||
5. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 58.29 | 624 | A | 27.17 | 31.12 | |||
6. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 59.03 | 601 | A | 27.50 | 31.53 | |||
7. | Wrabec Szymon | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 59.29 | 593 | A | 27.30 | 31.99 | |||
8. | Kozieński Oliwier | 04 | Wisła Puławy | 1:00.90 | 547 | ? | 28.59 | 32.31 | |||
Grzecza Michał | 04 | Skalar Słupsk | 1:00.90 | 547 | ? | 28.12 | 32.78 | ||||
10. | Bawolski Kornel | 04 | TP Zielona Góra | 1:01.24 | 538 | B | 28.48 | 32.76 | |||
11. | Wytwer Daniel | 04 | Włókniarz 1925 Kalisz | 1:01.43 | 533 | B | 28.89 | 32.54 | |||
12. | Pytel Julian | 04 | Juvenia Białystok | 1:01.44 | 533 | B | 28.25 | 33.19 | |||
13. | Głąbiński Kamil | 04 | Warszawianka- Wodny Park W-wa | 1:01.55 | 530 | B | 28.46 | 33.09 | |||
14. | Lamecki Nikodem | 04 | Trójka Łódź | 1:01.70 | 526 | B | 28.65 | 33.05 | |||
Czerczak Dawid | 04 | Ruda Śląska | 1:01.70 | 526 | B | 28.71 | 32.99 | ||||
16. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.83 | 523 | B | 28.79 | 33.04 | |||
17. | Eckardt Jakub | 04 | Juvenia Wrocław | 1:02.03 | 518 | R | 28.30 | 33.73 | |||
18. | Knopp Jarosław | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 1:02.10 | 516 | R | 28.68 | 33.42 | |||
19. | Guliński Maciej | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 1:02.40 | 508 | 28.90 | 33.50 | ||||
20. | Koronkiewicz Antoni | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 1:02.57 | 504 | 28.73 | 33.84 | ||||
21. | Procnal Adam | 04 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:02.70 | 501 | 29.33 | 33.37 | ||||
22. | Gachewicz Miłosz | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:02.73 | 500 | 29.51 | 33.22 | ||||
23. | Piekarz Adrian | 04 | Wodnik Łask | 1:02.94 | 495 | 28.80 | 34.14 | ||||
24. | Żurowicz Antoni | 04 | MKP Kołobrzeg | 1:02.99 | 494 | 29.50 | 33.49 | ||||
25. | Jędrzejkiewicz Ignacy | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:03.01 | 494 | 28.71 | 34.30 | ||||
26. | Domagała Tymoteusz | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 1:03.06 | 493 | 28.52 | 34.54 | ||||
27. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 1:03.21 | 489 | 29.37 | 33.84 | ||||
28. | Kordowski Tymoteusz | 04 | BUKS Warszawa | 1:03.39 | 485 | 29.17 | 34.22 | ||||
29. | Warzocha Gustaw | 04 | Cityzen Poznań | 1:03.60 | 480 | 29.18 | 34.42 | ||||
30. | Szychiewicz Ernest | 04 | Lublinianka Lublin | 1:03.69 | 478 | 29.84 | 33.85 | ||||
31. | Kamiński Fabian | 04 | MKP Szczecin | 1:03.71 | 478 | 29.00 | 34.71 | ||||
32. | Miliszkiewicz Jakub | 04 | Just Swim Jelenia Góra | 1:03.82 | 475 | 28.78 | 35.04 | ||||
33. | Lewtak Szymon | 04 | Olimpia Lublin | 1:03.83 | 475 | 29.93 | 33.90 | ||||
34. | Strzelecki Wiktor | 04 | Astoria Bydgoszcz | 1:03.98 | 472 | 29.64 | 34.34 | ||||
35. | Grabowski Jakub | 04 | MZOS Płock | 1:04.05 | 470 | 29.37 | 34.68 | ||||
36. | Regulski Maciej | 04 | Atut Częstochowa | 1:04.08 | 469 | 29.72 | 34.36 | ||||
37. | Majkowski Aleksander | 04 | Swim Team Wilanów | 1:04.33 | 464 | 29.95 | 34.38 | ||||
38. | Knapp Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:04.37 | 463 | 29.73 | 34.64 | ||||
39. | Kurek Alan | 04 | MKP Szczecin | 1:04.40 | 462 | 29.14 | 35.26 | ||||
40. | Mazurek Błażej | 04 | Znicz Koszalin | 1:04.47 | 461 | 29.97 | 34.50 | ||||
41. | Młynarczyk Mateusz | 04 | UKS 190 Łódź | 1:04.78 | 454 | 30.34 | 34.44 | ||||
42. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 1:04.94 | 451 | 30.06 | 34.88 | ||||
43. | Grul Jakub | 04 | H2O Koszalin | 1:05.45 | 441 | 30.22 | 35.23 | ||||
44. | Walerczak Patryk | 04 | MZOS Płock | 1:05.50 | 440 | 30.42 | 35.08 | ||||
45. | Różalski Marcin | 04 | Salos Cortile Kielce | 1:05.96 | 430 | 30.57 | 35.39 | ||||
46. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 1:06.04 | 429 | 31.04 | 35.00 | ||||
47. | Dominowski Mikołaj | 04 | Barakuda Mińsk Maz. | 1:06.11 | 427 | 31.30 | 34.81 | ||||
Jakubowski Kacper | 04 | Juvenia Białystok | 1:06.11 | 427 | 30.49 | 35.62 | |||||
49. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 1:06.17 | 426 | 30.82 | 35.35 | ||||
50. | Kozłowski Konrad | 04 | Kormoran Olsztyn | 1:06.41 | 422 | 30.72 | 35.69 | ||||
51. | Strządała Jakub | 04 | Gilus Gilowice | 1:07.23 | 406 | 30.26 | 36.97 | ||||
52. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka- Wodny Park W-wa | 1:07.46 | 402 | 31.49 | 35.97 | ||||
53. | Ujec Maksymilian | 04 | AZS AWF Wrocław | 1:07.74 | 397 | 30.22 | 37.52 | ||||
54. | Litewski Mikołaj | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:07.83 | 396 | 30.29 | 37.54 | ||||
55. | Stempurski Igor | 04 | Olimpia Lublin | 1:08.13 | 391 | 31.05 | 37.08 | ||||
56. | Depa Mateusz | 04 | Posnania Poznań | 1:08.80 | 379 | 32.39 | 36.41 | ||||
Martynów Mateusz | 04 | Astromal Leszno | 1:08.80 | 379 | 31.36 | 37.44 | |||||
58. | Kłoska Tymoteusz | 04 | Ruda Śląska | 1:08.87 | 378 | 31.72 | 37.15 | ||||
59. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepołomice | 1:09.09 | 374 | 32.07 | 37.02 | ||||
60. | Zgoda Jędrzej | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:09.16 | 373 | 31.30 | 37.86 | ||||
61. | Zacharjasiewicz Antoni | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:09.31 | 371 | 32.77 | 36.54 | ||||
62. | Szczepanik Oskar | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:10.02 | 360 | 31.59 | 38.43 | ||||
63. | Krawczyk Jakub | 04 | Huragan Sosnowiec | 1:11.43 | 339 | 32.37 | 39.06 | ||||
64. | Żyła Robert | 04 | Gryf Dębica | 1:11.44 | 339 | 31.61 | 39.83 | ||||
65. | Kapitan Kacper | 04 | Piątka Chorzów | 1:12.88 | 319 | 32.80 | 40.08 | ||||
66. | Kaszycki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 1:14.38 | 300 | 32.33 | 42.05 | ||||
DYSKW. | Caliński Marcin | 04 | Juvenia Wrocław | ||||||||
M11 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 10:32) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 5/7/2019 - 10:34 | Dziewcząt, 200m dowolny | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:00.03 | Knop Aleksandra | POL | Lódź | 25/5/2018 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Guść Wiktoria | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 2:08.83 | 674 | A | 29.69 | 32.81 | 33.44 | 32.89 | ||
2. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 2:10.09 | 655 | A | 30.14 | 33.15 | 34.10 | 32.70 | ||
3. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 2:10.33 | 651 | A | 29.94 | 32.97 | 33.76 | 33.66 | ||
4. | Szuper Katarzyna | 04 | Orka Zamość | 2:10.81 | 644 | A | 30.55 | 33.34 | 33.35 | 33.57 | ||
5. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 2:12.44 | 620 | A | 30.57 | 33.47 | 34.50 | 33.90 | ||
6. | Malinoś Julia | 04 | Orka Zamość | 2:14.69 | 590 | A | 30.58 | 33.95 | 35.35 | 34.81 | ||
7. | Biernacka Maja | 04 | Jedynka Łódź | 2:14.90 | 587 | A | 31.27 | 34.00 | 35.29 | 34.34 | ||
8. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:15.71 | 576 | A | 31.16 | 33.69 | 35.37 | 35.49 | ||
9. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 2:16.28 | 569 | B | 30.64 | 33.84 | 35.68 | 36.12 | ||
10. | Lala Nadia | 04 | Salmo Żory | 2:16.37 | 568 | B | 31.41 | 34.50 | 36.19 | 34.27 | ||
11. | Januszko Patrycja | 04 | IKS Konstancin | 2:16.41 | 568 | B | 31.62 | 35.10 | 35.47 | 34.22 | ||
12. | Konopka Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 2:16.42 | 568 | B | 31.40 | 35.34 | 35.64 | 34.04 | ||
13. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 2:16.69 | 564 | B | 31.42 | 34.73 | 35.87 | 34.67 | ||
14. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 2:16.71 | 564 | B | 31.88 | 35.34 | 35.78 | 33.71 | ||
15. | Potemka Justyna | 04 | Jedynka Łódź | 2:16.72 | 564 | B | 31.80 | 34.51 | 35.31 | 35.10 | ||
16. | Krupińska Lila | 04 | Kormoran Olsztyn | 2:16.75 | 563 | B | 31.77 | 34.70 | 35.99 | 34.29 | ||
17. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 2:17.28 | 557 | R | 31.74 | 35.01 | 35.71 | 34.82 | ||
18. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 2:17.78 | 551 | R | 32.04 | 34.59 | 36.63 | 34.52 | ||
19. | Rogowicz Zuzanna | 04 | Omega Sokółka | 2:18.01 | 548 | 32.23 | 35.63 | 35.68 | 34.47 | |||
20. | Kramkowska Dominika | 04 | Juvenia Wrocław | 2:18.32 | 544 | 30.93 | 34.21 | 37.17 | 36.01 | |||
21. | Sikora Balbina | 04 | Sikret Gliwice | 2:18.48 | 543 | 31.52 | 34.94 | 36.05 | 35.97 | |||
22. | Łysio Julia | 04 | Trójka Łódź | 2:18.58 | 541 | 31.92 | 34.70 | 36.41 | 35.55 | |||
23. | Siwko Natalia | 04 | Olimpia Lublin | 2:18.60 | 541 | 32.11 | 35.26 | 36.66 | 34.57 | |||
24. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 2:21.05 | 513 | 32.46 | 35.75 | 36.97 | 35.87 | |||
25. | Kieraga Patrycja | 04 | Olimpia Lublin | 2:21.09 | 513 | 31.86 | 35.20 | 36.60 | 37.43 | |||
26. | Witek Oliwia | 04 | Jedynka Łódź | 2:21.96 | 504 | 32.08 | 36.14 | 36.76 | 36.98 | |||
27. | Węgrzyn Apolonia | 04 | Swim2Win Krosno | 2:22.73 | 495 | 34.06 | 36.68 | 36.65 | 35.34 | |||
28. | Grzymała Zuzanna | 04 | Salmo Żory | 2:22.79 | 495 | 32.56 | 36.35 | 37.08 | 36.80 | |||
29. | Sysio Zuzanna | 04 | Wodnik Łask | 2:23.00 | 493 | 32.38 | 36.10 | 37.21 | 37.31 | |||
30. | Kubczyk Gabriela | 04 | Włókniarz 1925 Kalisz | 2:23.30 | 490 | 31.89 | 35.86 | 37.83 | 37.72 | |||
31. | Pielak Julia | 04 | Tri-Team Rumia | 2:23.63 | 486 | 33.59 | 35.90 | 37.84 | 36.30 | |||
32. | Przybysz Kinga | 04 | Astromal Leszno | 2:23.66 | 486 | 32.44 | 36.29 | 37.91 | 37.02 | |||
33. | Bywalec Karolina | 04 | Wodnik-29 Katowice | 2:24.16 | 481 | 33.29 | 36.98 | 37.59 | 36.30 | |||
34. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 2:24.24 | 480 | 32.05 | 35.90 | 37.94 | 38.35 | |||
35. | Jeleń Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:24.25 | 480 | 32.08 | 37.31 | 38.47 | 36.39 | |||
36. | Lyszczyna Amelia | 04 | MOS Katowice | 2:24.64 | 476 | 32.28 | 36.31 | 39.21 | 36.84 | |||
37. | Lesiewicz Marika | 04 | Wiking Tomaszów Maz. | 2:25.74 | 465 | 33.17 | 37.68 | 36.63 | 38.26 | |||
38. | Petera Patrycja | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:26.17 | 461 | 32.50 | 36.84 | 38.65 | 38.18 | |||
39. | Zięba Emilia | 04 | Piątka Chorzów | 2:26.25 | 461 | 32.53 | 36.68 | 38.88 | 38.16 | |||
40. | Zielinska Oliwia | 04 | Astromal Leszno | 2:27.34 | 450 | 33.74 | 38.37 | 39.14 | 36.09 | |||
41. | Mikrut Nina | 04 | Nowy Klub Pływacki Bielsko B. | 2:27.45 | 449 | 34.64 | 37.69 | 39.05 | 36.07 | |||
42. | Romaniuk Matylda | 04 | Wawer Warszawa | 2:27.60 | 448 | 31.87 | 37.43 | 39.11 | 39.19 | |||
43. | Widerak Sonia | 04 | Warta Poznań | 2:28.03 | 444 | 34.70 | 38.27 | 39.32 | 35.74 | |||
44. | Rząp Sylwia | 04 | Płetwal Mława | 2:28.61 | 439 | 34.44 | 37.49 | 37.98 | 38.70 | |||
45. | Mituła Magdalena | 04 | Olimpia Lublin | 2:32.24 | 408 | 34.76 | 39.64 | 39.55 | 38.29 | |||
46. | Kaźmierowska Nina | 04 | Żoliborz Warszawa | 2:33.98 | 395 | 34.57 | 38.86 | 40.22 | 40.33 | |||
47. | Sadowska Dominika | 04 | Delfin Inowrocław | 2:34.48 | 391 | 34.64 | 39.63 | 40.68 | 39.53 | |||
48. | Dąbrowska Pola | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:35.43 | 384 | 36.03 | 39.97 | 40.17 | 39.26 | |||
49. | Brożyna Alicja | 04 | IKS Konstancin | 2:40.42 | 349 | 35.36 | 40.83 | 42.33 | 41.90 | |||
50. | Krawczak Gabriela | 04 | AZS AWF Biała Podl. | 2:45.12 | 320 | 36.20 | 43.20 | 44.73 | 40.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 5/7/2019 - 10:56 | Chłopców, 200m dowolny | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 1:53.68 | Orlicz Filip | POL | Targoviste (ROU) | 9/12/2017 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Konarski Maciej | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:58.40 | 639 | A | 27.96 | 30.18 | 29.94 | 30.32 | |||
2. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:58.69 | 634 | A | 27.94 | 30.69 | 30.27 | 29.79 | |||
3. | Miniszewski Sebastian | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 1:59.24 | 625 | A | 27.67 | 29.71 | 30.50 | 31.36 | |||
4. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:00.02 | 613 | A | 27.94 | 30.97 | 30.40 | 30.71 | |||
5. | Sobiechowski Filip | 04 | Shark Rudna | 2:00.07 | 613 | A | 27.60 | 29.94 | 31.47 | 31.06 | |||
6. | Matuszewski Krzysztof | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:00.17 | 611 | A | 28.07 | 30.98 | 31.04 | 30.08 | |||
7. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 2:00.81 | 601 | A | 27.58 | 30.61 | 31.20 | 31.42 | |||
8. | Ciesielski Artur | 04 | AZS Politechniki Łódzkiej | 2:01.13 | 597 | A | 27.42 | 30.42 | 31.80 | 31.49 | |||
9. | Horodyński Antoni | 04 | Gryf Dębica | 2:01.85 | 586 | B | 27.89 | 30.76 | 31.85 | 31.35 | |||
10. | Pruszyński Michał | 04 | TP Zielona Góra | 2:01.90 | 585 | B | 28.07 | 31.07 | 32.17 | 30.59 | |||
11. | Rafał Kacper | 04 | V Łomianki | 2:02.15 | 582 | B | 28.94 | 32.22 | 30.53 | 30.46 | |||
12. | Jędrych Krzysztof | 04 | Posnania Poznań | 2:02.20 | 581 | B | 28.44 | 31.62 | 32.27 | 29.87 | |||
13. | Stachurski Jerzy | 04 | MZOS Płock | 2:02.27 | 580 | B | 28.31 | 32.29 | 31.81 | 29.86 | |||
14. | Białek Paweł | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:02.42 | 578 | B | 27.57 | 31.26 | 32.83 | 30.76 | |||
15. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 2:03.35 | 565 | B | 28.07 | 31.37 | 32.10 | 31.81 | |||
16. | Szeleźniak-Białkowski Julian | 04 | Tri-Team Rumia | 2:03.76 | 559 | B | 28.61 | 31.05 | 31.89 | 32.21 | |||
17. | Wysocki Piotr | 04 | Warta Poznań | 2:03.93 | 557 | R | 27.92 | 30.74 | 32.53 | 32.74 | |||
18. | Jaworski Marcel | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:04.25 | 553 | R | 28.17 | 31.07 | 32.68 | 32.33 | |||
19. | Myśliwiec Bartosz | 04 | MKP Szczecin | 2:04.27 | 552 | 28.03 | 31.43 | 32.55 | 32.26 | ||||
20. | Pyrzyński Daniel | 04 | Toruń Multisport Team | 2:04.28 | 552 | 28.36 | 31.62 | 32.47 | 31.83 | ||||
21. | Świderski Filip | 04 | Sikret Gliwice | 2:04.33 | 552 | 28.32 | 32.42 | 32.34 | 31.25 | ||||
22. | Kilar Patryk | 04 | AZS Politechniki Łódzkiej | 2:04.34 | 552 | 27.89 | 31.14 | 32.52 | 32.79 | ||||
23. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 2:04.54 | 549 | 28.13 | 31.09 | 32.83 | 32.49 | ||||
24. | Jendrzejczyk Maxim | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:04.70 | 547 | 28.55 | 31.71 | 32.76 | 31.68 | ||||
25. | Oszczak Norbert | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:04.95 | 543 | 28.35 | 32.09 | 32.76 | 31.75 | ||||
26. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:05.04 | 542 | 28.57 | 31.24 | 32.97 | 32.26 | ||||
27. | Skalski Konrad | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:05.62 | 535 | 28.73 | 31.55 | 32.56 | 32.78 | ||||
28. | Woźniak Antoni | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:05.80 | 533 | 29.32 | 32.26 | 32.91 | 31.31 | ||||
29. | Milczarczyk Oliwier | 04 | Trójka Łódź | 2:06.25 | 527 | 30.19 | 32.66 | 32.21 | 31.19 | ||||
30. | Piechota Bartłomiej | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:06.29 | 526 | 29.31 | 31.79 | 32.72 | 32.47 | ||||
31. | Wieczorkowski Nikodem | 04 | Dwójka Tczew | 2:06.62 | 522 | 28.78 | 31.80 | 33.54 | 32.50 | ||||
32. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 2:06.64 | 522 | 28.61 | 32.00 | 33.08 | 32.95 | ||||
33. | Kruszewski Adrian | 04 | Delfin Toruń | 2:06.84 | 520 | 29.03 | 31.85 | 32.73 | 33.23 | ||||
34. | Baranek Jakub | 04 | MOS Opole | 2:06.86 | 519 | 28.73 | 32.55 | 33.50 | 32.08 | ||||
35. | Bednarek Przemysław | 04 | Muszelka Warszawa | 2:06.92 | 519 | 28.99 | 31.32 | 33.45 | 33.16 | ||||
36. | Hryniewicki Krzysztof | 04 | Wodnik Bielsk Podl. | 2:07.09 | 516 | 28.69 | 31.57 | 33.56 | 33.27 | ||||
37. | Kałaska Patryk | 04 | Polonia Warszawa | 2:07.34 | 513 | 28.47 | 32.34 | 34.08 | 32.45 | ||||
38. | Wolaniecki Patryk | 04 | Znicz Koszalin | 2:07.55 | 511 | 28.94 | 32.33 | 33.84 | 32.44 | ||||
39. | Hatłas Michał | 04 | Juvenia Wrocław | 2:07.96 | 506 | 28.35 | 32.41 | 33.88 | 33.32 | ||||
40. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 2:08.04 | 505 | 29.39 | 32.21 | 33.47 | 32.97 | ||||
41. | Piętka Hubert | 04 | MKP Szczecin | 2:08.37 | 501 | 28.25 | 31.54 | 34.22 | 34.36 | ||||
42. | Krasowski Krzysztof | 04 | Tri-Team Rumia | 2:08.99 | 494 | 29.98 | 32.50 | 33.28 | 33.23 | ||||
43. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:09.00 | 494 | 28.87 | 32.75 | 34.09 | 33.29 | ||||
44. | Kubiniec Mikołaj | 04 | Skarpa Lublin | 2:09.52 | 488 | 29.06 | 32.45 | 33.97 | 34.04 | ||||
45. | Piskor Mateusz | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:10.22 | 480 | 28.61 | 32.42 | 34.88 | 34.31 | ||||
46. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 2:10.23 | 480 | 29.04 | 33.26 | 34.52 | 33.41 | ||||
47. | Wrzosek Bartosz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:10.24 | 480 | 28.98 | 32.03 | 33.93 | 35.30 | ||||
48. | Kozłowski Konrad | 04 | Kormoran Olsztyn | 2:10.46 | 477 | 30.72 | 33.10 | 33.40 | 33.24 | ||||
49. | Barański Jakub | 04 | Barakuda Starachowice | 2:10.77 | 474 | 28.77 | 32.53 | 35.41 | 34.06 | ||||
50. | Wiciak Radosław | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:10.96 | 472 | 29.16 | 33.58 | 33.97 | 34.25 | ||||
51. | Brończyk Hubert | 04 | Delfin Toruń | 2:11.12 | 470 | 29.36 | 33.33 | 34.81 | 33.62 | ||||
52. | Jarosz Kacper | 04 | MZOS Płock | 2:11.30 | 468 | 30.25 | 33.11 | 34.41 | 33.53 | ||||
53. | Różalski Marcin | 04 | Salos Cortile Kielce | 2:11.35 | 468 | 29.84 | 33.25 | 34.59 | 33.67 | ||||
54. | Nowak Antoni | 04 | Juvenia Wrocław | 2:11.37 | 468 | 29.69 | 33.28 | 34.99 | 33.41 | ||||
55. | Górecki Kamil | 04 | MZOS Płock | 2:11.79 | 463 | 30.99 | 33.92 | 34.13 | 32.75 | ||||
56. | Szklarz Mateusz | 04 | Delfin Tarnobrzeg | 2:13.06 | 450 | 30.78 | 34.30 | 35.27 | 32.71 | ||||
57. | Goik Bartłomiej | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 2:13.15 | 449 | 30.22 | 33.64 | 34.88 | 34.41 | ||||
58. | Depa Mateusz | 04 | Posnania Poznań | 2:13.28 | 448 | 29.27 | 33.34 | 36.24 | 34.43 | ||||
59. | Darul Bartosz | 04 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 2:14.11 | 439 | 29.36 | 33.94 | 36.40 | 34.41 | ||||
60. | Łabik Marcin | 04 | Skalar Słupsk | 2:14.20 | 439 | 30.20 | 34.12 | 35.36 | 34.52 | ||||
61. | Kołodziejczyk Eryk | 04 | Unia Oświęcim | 2:14.83 | 432 | 30.82 | 34.61 | 35.69 | 33.71 | ||||
62. | Ryszka Kacper | 04 | Unia Oświęcim | 2:15.35 | 427 | 31.10 | 34.55 | 36.39 | 33.31 | ||||
63. | Kołodyński Dawid | 04 | Juvenia Wrocław | 2:15.63 | 425 | 30.30 | 34.87 | 35.75 | 34.71 | ||||
64. | Chałat Wojciech | 04 | Skarpa Lublin | 2:16.46 | 417 | 32.10 | 35.26 | 35.25 | 33.85 | ||||
65. | Haspert Bartłomiej | 04 | Aquatica Pawłowice | 2:17.02 | 412 | 29.94 | 34.19 | 36.66 | 36.23 | ||||
66. | Przygocki Dawid | 04 | Delfin Toruń | 2:17.90 | 404 | 30.73 | 35.30 | 35.96 | 35.91 | ||||
67. | Gąsior Tomasz | 04 | Wodnik Rawicz | 2:18.07 | 403 | 32.08 | 35.44 | 36.43 | 34.12 | ||||
68. | Walas Jan | 04 | Trójka Łódź | 2:18.13 | 402 | 31.80 | 36.04 | 36.32 | 33.97 | ||||
69. | Chojnacki Bartosz | 04 | Olimpic Warka | 2:18.35 | 400 | 29.81 | 34.76 | 37.30 | 36.48 | ||||
70. | Pasieczny Bartłomiej | 04 | Jedynka Elbląg | 2:18.98 | 395 | 31.84 | 35.68 | 36.21 | 35.25 | ||||
71. | Żyła Robert | 04 | Gryf Dębica | 2:19.28 | 392 | 32.24 | 37.30 | 37.92 | 31.82 | ||||
72. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 2:19.59 | 390 | 32.11 | 35.99 | 35.83 | 35.66 | ||||
73. | Derek Szymon | 04 | Szuwarek Piła | 2:20.51 | 382 | 32.36 | 35.44 | 37.23 | 35.48 | ||||
74. | Kosmalski Krzysztof | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:21.12 | 377 | 31.44 | 35.81 | 37.75 | 36.12 | ||||
75. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepołomice | 2:22.78 | 364 | 32.54 | 36.09 | 38.00 | 36.15 | ||||
76. | Dębicki Maciej | 04 | Śląsk Wrocław | 2:24.29 | 353 | 32.83 | 37.16 | 38.95 | 35.35 | ||||
77. | Bienia Maciej | 04 | Sokół Rzeszów | 2:25.75 | 342 | 32.57 | 37.68 | 39.33 | 36.17 | ||||
78. | Kuciński Jakub | 04 | Harpun Osiecznica | 2:34.55 | 287 | 30.82 | 37.31 | 41.77 | 44.65 | ||||
DYSKW. | Rozmysłowski Filip | 04 | GOS Raszyn | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 5/7/2019 - 11:29 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:14.15 | Bernat Laura | POL | Olsztyn | 17/5/2019 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Trentkiewicz Dominika | 04 | MOS Opole | 2:21.89 | 668 | A | 32.86 | 35.78 | 36.90 | 36.35 | ||
2. | Rydyńska Marianna | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:23.37 | 647 | A | 33.67 | 36.38 | 36.48 | 36.84 | ||
3. | Maciaszczyk Wiktoria | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:25.14 | 624 | A | 35.03 | 36.25 | 37.32 | 36.54 | ||
4. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | Olimpia Lublin | 2:25.76 | 616 | A | 33.60 | 36.78 | 38.62 | 36.76 | ||
5. | Weckwert Iga | 04 | Żabianka Gdańsk | 2:27.11 | 599 | A | 33.93 | 37.18 | 38.34 | 37.66 | ||
6. | Kruzerowska Zofia | 04 | Jedynka Łódź | 2:27.67 | 592 | A | 34.85 | 37.37 | 38.67 | 36.78 | ||
7. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 2:28.35 | 584 | A | 34.52 | 37.71 | 38.69 | 37.43 | ||
8. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:28.46 | 583 | A | 34.26 | 37.51 | 38.79 | 37.90 | ||
9. | Steć Oliwia | 04 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:29.20 | 574 | B | 34.29 | 37.62 | 38.40 | 38.89 | ||
10. | Kozłowska Maja | 04 | Warta Poznań | 2:29.45 | 572 | B | 35.72 | 38.23 | 38.64 | 36.86 | ||
11. | Gutowska Maria | 04 | Jedynka Elbląg | 2:31.75 | 546 | B | 34.78 | 38.17 | 39.66 | 39.14 | ||
12. | Strużyk Karolina | 04 | Juvenia Wrocław | 2:31.82 | 545 | B | 36.28 | 39.35 | 39.58 | 36.61 | ||
13. | Dwojak Wiktoria | 04 | Olimpia Lublin | 2:31.88 | 544 | B | 35.44 | 38.96 | 38.78 | 38.70 | ||
Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:31.88 | 544 | B | 35.07 | 38.95 | 40.60 | 37.26 | |||
15. | Rutka Emilia | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:32.36 | 539 | B | 36.36 | 39.13 | 39.10 | 37.77 | ||
16. | Zajączkowska Ewa | 04 | Trójka Łódź | 2:32.39 | 539 | B | 35.51 | 38.42 | 39.27 | 39.19 | ||
17. | Wrona Magdalena | 04 | Jedynka Łódź | 2:33.32 | 529 | R | 35.93 | 39.05 | 40.29 | 38.05 | ||
18. | Tomasik Otylia | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:33.42 | 528 | R | 34.85 | 38.37 | 40.17 | 40.03 | ||
19. | Bidnik Wiktoria | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:33.72 | 525 | 34.98 | 38.52 | 40.35 | 39.87 | |||
20. | Waśniewska Martyna | 04 | Jedynka Elbląg | 2:33.91 | 523 | 35.42 | 38.85 | 40.23 | 39.41 | |||
21. | Kicińska Anna | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:34.75 | 515 | 34.73 | 38.65 | 41.00 | 40.37 | |||
22. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 2:35.59 | 506 | 37.18 | 39.40 | 40.38 | 38.63 | |||
23. | Przybylińska Julia | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:35.81 | 504 | 35.20 | 39.52 | 41.35 | 39.74 | |||
24. | Piotrowicz Martyna | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:36.99 | 493 | 35.86 | 39.02 | 40.46 | 41.65 | |||
25. | Lubińska Oliwia | 04 | Nowy Klub Pływacki Bielsko B. | 2:37.16 | 491 | 37.00 | 39.66 | 40.33 | 40.17 | |||
26. | Stanecka Hanna | 04 | Barakuda Starachowice | 2:37.35 | 490 | 35.63 | 38.64 | 41.50 | 41.58 | |||
27. | Pinkowicz Alicja | 04 | MOSM Tychy | 2:37.45 | 489 | 35.95 | 39.01 | 41.49 | 41.00 | |||
28. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 2:39.51 | 470 | 38.39 | 40.69 | 41.35 | 39.08 | |||
29. | Szaraniec Patrycja | 04 | Gryf Dębica | 2:40.26 | 463 | 36.86 | 41.09 | 41.92 | 40.39 | |||
30. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 2:41.93 | 449 | 36.44 | 40.88 | 42.34 | 42.27 | |||
31. | Węgrzyn Apolonia | 04 | Swim2Win Krosno | 2:42.97 | 441 | 39.80 | 41.74 | 42.11 | 39.32 | |||
32. | Kostrzewska Julia | 04 | Salmo Żory | 2:45.23 | 423 | 38.44 | 41.88 | 43.26 | 41.65 | |||
33. | Bajorek Maria | 04 | Salwator Kraków | 2:45.87 | 418 | 36.73 | 40.82 | 44.04 | 44.28 | |||
34. | Szczepaniak Justyna | 04 | MKP Szczecin | 2:46.79 | 411 | 39.56 | 42.07 | 42.76 | 42.40 | |||
35. | Hodur Paulina | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:48.01 | 402 | 38.27 | 42.49 | 44.35 | 42.90 | |||
36. | Skrętkowska Martyna | 04 | MOS Opole | 2:48.68 | 397 | 38.53 | 42.96 | 44.15 | 43.04 | |||
37. | Zakrzewska Oliwia | 04 | Ostrobramska Warszawa | 2:53.15 | 367 | 40.14 | 45.16 | 44.73 | 43.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 5/7/2019 - 11:47 | Chłopców, 200m grzbietowy | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:05.41 | Skierka Jakub | POL | Berlin (GER) | 22/12/2013 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Knop Amadeusz | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:08.23 | 664 | A | 30.19 | 32.84 | 32.96 | 32.24 | ||
2. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.56 | 659 | A | 29.69 | 32.43 | 33.65 | 32.79 | ||
3. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 2:08.78 | 656 | A | 30.32 | 32.57 | 33.13 | 32.76 | ||
4. | Sieczek Oliwier | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:12.63 | 600 | A | 29.51 | 33.32 | 35.24 | 34.56 | ||
5. | Walter Jakub | 04 | MOSM Tychy | 2:13.10 | 594 | A | 30.45 | 33.74 | 34.99 | 33.92 | ||
6. | Żegleń Miłosz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:16.63 | 549 | A | 31.80 | 34.54 | 35.17 | 35.12 | ||
7. | Szewczyk Maciej | 04 | Jedynka Łódź | 2:18.29 | 530 | A | 32.30 | 34.76 | 35.83 | 35.40 | ||
8. | Rozmysłowski Filip | 04 | GOS Raszyn | 2:18.95 | 522 | A | 32.32 | 35.15 | 35.69 | 35.79 | ||
9. | Jędrzejkiewicz Ignacy | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:19.58 | 515 | B | 31.74 | 35.67 | 36.82 | 35.35 | ||
10. | Kurowski Tymon | 04 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 2:19.96 | 511 | B | 32.24 | 35.50 | 36.34 | 35.88 | ||
11. | Czupryn Jakub | 04 | Płetwal Mława | 2:20.60 | 504 | B | 32.55 | 34.61 | 37.06 | 36.38 | ||
12. | Kwiatkowski Tymoteusz | 04 | Siódemka Gdynia | 2:21.16 | 498 | B | 32.19 | 35.45 | 37.19 | 36.33 | ||
13. | Kołbuś Jakub | 04 | Pingwiny Warszawa | 2:21.97 | 489 | B | 32.06 | 36.44 | 37.21 | 36.26 | ||
14. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 2:22.02 | 489 | B | 31.79 | 34.71 | 37.79 | 37.73 | ||
15. | Łokaj Michał | 04 | Shark Rudna | 2:22.53 | 484 | B | 32.33 | 35.79 | 37.47 | 36.94 | ||
16. | Wałcerz Maksymilian | 04 | Stilon Gorzów Wlkp. | 2:22.94 | 480 | B | 33.66 | 37.63 | 37.06 | 34.59 | ||
17. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 2:23.27 | 476 | R | 33.99 | 35.83 | 37.03 | 36.42 | ||
18. | Szychiewicz Ernest | 04 | Lublinianka Lublin | 2:23.43 | 475 | R | 34.37 | 36.03 | 36.98 | 36.05 | ||
19. | Kołodyński Dawid | 04 | Juvenia Wrocław | 2:24.45 | 465 | 33.19 | 37.55 | 37.92 | 35.79 | |||
20. | Domagała Tymoteusz | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:25.34 | 456 | 33.20 | 36.21 | 37.86 | 38.07 | |||
21. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 2:25.93 | 451 | 34.66 | 37.31 | 37.87 | 36.09 | |||
22. | Piekarz Adrian | 04 | Wodnik Łask | 2:26.16 | 448 | 33.56 | 37.25 | 39.28 | 36.07 | |||
23. | Marcinek Liberto | 04 | Ikar Mielec | 2:26.21 | 448 | 32.85 | 37.34 | 39.08 | 36.94 | |||
24. | Łysoniewski Oskar | 04 | Trójka Łódź | 2:26.80 | 443 | 33.19 | 37.30 | 38.68 | 37.63 | |||
25. | Grabowski Mikołaj | 04 | Kormoran Olsztyn | 2:27.20 | 439 | 34.52 | 37.17 | 38.63 | 36.88 | |||
26. | Strzelecki Wiktor | 04 | Astoria Bydgoszcz | 2:27.55 | 436 | 35.76 | 38.60 | 38.29 | 34.90 | |||
27. | Koralewicz Jakub | 04 | Huragan Sosnowiec | 2:29.93 | 415 | 34.05 | 38.01 | 39.53 | 38.34 | |||
28. | Stempurski Igor | 04 | Olimpia Lublin | 2:34.32 | 381 | 35.43 | 38.54 | 40.17 | 40.18 | |||
29. | Moździoch Bartłomiej | 04 | Juvenia Wrocław | 2:35.60 | 372 | 35.36 | 40.04 | 41.20 | 39.00 | |||
30. | Krajewski Paweł | 04 | Huragan Sosnowiec | 2:36.09 | 368 | 35.69 | 40.08 | 41.84 | 38.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 5/7/2019 - 12:01 | Dziewcząt, 400m zmienny | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 4:45.38 | Knop Aleksandra | POL | Łódź | 25/5/2018 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Guść Wiktoria | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 5:03.59 | 675 | A |
50m: 100m: | 32.96 1:11.05 | 32.96 38.09 | 150m: 200m: | 1:50.08 2:27.70 | 39.03 37.62 | 250m: 300m: | 3:10.56 3:54.04 | 42.86 43.48 | 350m: 400m: | 4:30.11 5:03.59 | 36.07 33.48 |
2. | Bednarz Julia | 04 | Orka Zamość | 5:07.41 | 650 | A |
50m: 100m: | 32.30 1:09.90 | 32.30 37.60 | 150m: 200m: | 1:51.11 2:30.93 | 41.21 39.82 | 250m: 300m: | 3:12.79 3:55.65 | 41.86 42.86 | 350m: 400m: | 4:32.54 5:07.41 | 36.89 34.87 |
3. | Mikołajczyk Maja | 04 | UKS SP-149 Łódź | 5:10.18 | 633 | A |
50m: 100m: | 32.96 1:10.96 | 32.96 38.00 | 150m: 200m: | 1:51.93 2:31.49 | 40.97 39.56 | 250m: 300m: | 3:15.46 3:59.41 | 43.97 43.95 | 350m: 400m: | 4:34.71 5:10.18 | 35.30 35.47 |
4. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 5:11.29 | 626 | A |
50m: 100m: | 33.27 1:11.12 | 33.27 37.85 | 150m: 200m: | 1:51.00 2:29.66 | 39.88 38.66 | 250m: 300m: | 3:15.69 4:01.67 | 46.03 45.98 | 350m: 400m: | 4:36.53 5:11.29 | 34.86 34.76 |
5. | Cygan Julia | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 5:13.84 | 611 | A |
50m: 100m: | 33.63 1:12.85 | 33.63 39.22 | 150m: 200m: | 1:54.42 2:34.81 | 41.57 40.39 | 250m: 300m: | 3:17.43 4:00.95 | 42.62 43.52 | 350m: 400m: | 4:38.01 5:13.84 | 37.06 35.83 |
6. | Malec Klaudia | 04 | Orka Zamość | 5:16.59 | 595 | A |
50m: 100m: | 33.46 1:11.98 | 33.46 38.52 | 150m: 200m: | 1:52.10 2:31.71 | 40.12 39.61 | 250m: 300m: | 3:15.54 3:59.05 | 43.83 43.51 | 350m: 400m: | 4:38.36 5:16.59 | 39.31 38.23 |
7. | Sobolewska Magdalena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 5:18.89 | 582 | A |
50m: 100m: | 32.88 1:10.22 | 32.88 37.34 | 150m: 200m: | 1:51.58 2:32.86 | 41.36 41.28 | 250m: 300m: | 3:19.46 4:06.52 | 46.60 47.06 | 350m: 400m: | 4:42.83 5:18.89 | 36.31 36.06 |
8. | Dragan Julia | 04 | Olimpia Lublin | 5:19.18 | 581 | A |
50m: 100m: | 34.41 1:14.98 | 34.41 40.57 | 150m: 200m: | 1:57.56 2:38.97 | 42.58 41.41 | 250m: 300m: | 3:23.04 4:06.81 | 44.07 43.77 | 350m: 400m: | 4:43.17 5:19.18 | 36.36 36.01 |
9. | Fira Weronika | 04 | Salmo Żory | 5:20.32 | 574 | B |
50m: 100m: | 32.63 1:13.54 | 32.63 40.91 | 150m: 200m: | 1:54.39 2:33.75 | 40.85 39.36 | 250m: 300m: | 3:20.11 4:07.66 | 46.36 47.55 | 350m: 400m: | 4:45.16 5:20.32 | 37.50 35.16 |
10. | Sioma Zuzanna | 04 | Orka Zamość | 5:20.64 | 573 | B |
50m: 100m: | 33.34 1:12.82 | 33.34 39.48 | 150m: 200m: | 1:53.25 2:32.09 | 40.43 38.84 | 250m: 300m: | 3:18.30 4:04.88 | 46.21 46.58 | 350m: 400m: | 4:43.72 5:20.64 | 38.84 36.92 |
11. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 5:20.75 | 572 | B |
50m: 100m: | 33.21 1:12.15 | 33.21 38.94 | 150m: 200m: | 1:54.96 2:35.96 | 42.81 41.00 | 250m: 300m: | 3:21.36 4:07.52 | 45.40 46.16 | 350m: 400m: | 4:44.47 5:20.75 | 36.95 36.28 |
12. | Wrzesińska Wiktoria | 04 | UKS 190 Łódź | 5:21.93 | 566 | B |
50m: 100m: | 33.80 1:12.85 | 33.80 39.05 | 150m: 200m: | 1:55.65 2:36.93 | 42.80 41.28 | 250m: 300m: | 3:23.52 4:10.07 | 46.59 46.55 | 350m: 400m: | 4:46.56 5:21.93 | 36.49 35.37 |
13. | Maciaszczyk Weronika | 04 | UKS SP-149 Łódź | 5:22.48 | 563 | B |
50m: 100m: | 33.48 1:12.30 | 33.48 38.82 | 150m: 200m: | 1:54.81 2:36.53 | 42.51 41.72 | 250m: 300m: | 3:22.72 4:09.52 | 46.19 46.80 | 350m: 400m: | 4:46.67 5:22.48 | 37.15 35.81 |
14. | Gazda Małgorzata | 04 | Olimpijczyk 23 Lublin | 5:24.89 | 551 | B |
50m: 100m: | 34.74 1:15.28 | 34.74 40.54 | 150m: 200m: | 1:57.62 2:37.98 | 42.34 40.36 | 250m: 300m: | 3:24.19 4:10.68 | 46.21 46.49 | 350m: 400m: | 4:47.69 5:24.89 | 37.01 37.20 |
15. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 5:25.24 | 549 | B |
50m: 100m: | 34.19 1:14.65 | 34.19 40.46 | 150m: 200m: | 1:59.18 2:41.33 | 44.53 42.15 | 250m: 300m: | 3:26.63 4:12.73 | 45.30 46.10 | 350m: 400m: | 4:50.89 5:25.24 | 38.16 34.35 |
16. | Lala Nadia | 04 | Salmo Żory | 5:25.34 | 548 | B |
50m: 100m: | 34.32 1:15.85 | 34.32 41.53 | 150m: 200m: | 1:58.56 2:40.40 | 42.71 41.84 | 250m: 300m: | 3:26.22 4:12.97 | 45.82 46.75 | 350m: 400m: | 4:51.19 5:25.34 | 38.22 34.15 |
17. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 5:31.27 | 519 | R |
50m: 100m: | 35.62 1:17.28 | 35.62 41.66 | 150m: 200m: | 2:00.65 2:42.83 | 43.37 42.18 | 250m: 300m: | 3:30.15 4:17.63 | 47.32 47.48 | 350m: 400m: | 4:55.07 5:31.27 | 37.44 36.20 |
18. | Figas Alicja | 04 | MKP Szczecin | 5:35.36 | 501 | R |
50m: 100m: | 36.64 1:19.66 | 36.64 43.02 | 150m: 200m: | 2:02.36 2:44.71 | 42.70 42.35 | 250m: 300m: | 3:32.30 4:21.45 | 47.59 49.15 | 350m: 400m: | 4:59.05 5:35.36 | 37.60 36.31 |
19. | Tomasik Otylia | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 5:35.75 | 499 |
50m: 100m: | 34.61 1:15.55 | 34.61 40.94 | 150m: 200m: | 1:58.33 2:39.45 | 42.78 41.12 | 250m: 300m: | 3:28.06 4:16.91 | 48.61 48.85 | 350m: 400m: | 4:56.71 5:35.75 | 39.80 39.04 |
20. | Giza Olga | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 5:41.45 | 474 |
50m: 100m: | 35.00 1:17.01 | 35.00 42.01 | 150m: 200m: | 2:02.44 2:46.20 | 45.43 43.76 | 250m: 300m: | 3:33.89 4:22.65 | 47.69 48.76 | 350m: 400m: | 5:02.91 5:41.45 | 40.26 38.54 |
21. | Nowak Oliwia | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 5:44.65 | 461 |
50m: 100m: | 35.48 1:18.99 | 35.48 43.51 | 150m: 200m: | 2:03.76 2:47.71 | 44.77 43.95 | 250m: 300m: | 3:35.73 4:24.35 | 48.02 48.62 | 350m: 400m: | 5:05.24 5:44.65 | 40.89 39.41 |
22. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 5:51.12 | 436 |
50m: 100m: | 36.49 1:20.65 | 36.49 44.16 | 150m: 200m: | 2:06.90 2:51.73 | 46.25 44.83 | 250m: 300m: | 3:40.55 4:29.70 | 48.82 49.15 | 350m: 400m: | 5:11.96 5:51.12 | 42.26 39.16 |
23. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomice | 5:56.56 | 416 |
50m: 100m: | 36.24 1:19.50 | 36.24 43.26 | 150m: 200m: | 2:05.48 2:50.34 | 45.98 44.86 | 250m: 300m: | 3:44.86 4:39.10 | 54.52 54.24 | 350m: 400m: | 5:18.69 5:56.56 | 39.59 37.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 5/7/2019 - 12:20 | Chłopców, 400m zmienny | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 4:30.55 | Kałusowski Jan | POL | Ostrowiec Sw | 10/7/2015 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 4:45.75 | 621 | A |
50m: 100m: | 28.76 1:01.41 | 28.76 32.65 | 150m: 200m: | 1:36.86 2:11.48 | 35.45 34.62 | 250m: 300m: | 2:55.30 3:39.02 | 43.82 43.72 | 350m: 400m: | 4:12.66 4:45.75 | 33.64 33.09 |
2. | Kowolik Alex | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:47.75 | 608 | A |
50m: 100m: | 29.02 1:02.61 | 29.02 33.59 | 150m: 200m: | 1:41.02 2:18.23 | 38.41 37.21 | 250m: 300m: | 3:00.55 3:42.88 | 42.32 42.33 | 350m: 400m: | 4:15.78 4:47.75 | 32.90 31.97 |
3. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 4:48.30 | 605 | A |
50m: 100m: | 30.66 1:06.64 | 30.66 35.98 | 150m: 200m: | 1:44.27 2:21.57 | 37.63 37.30 | 250m: 300m: | 3:01.94 3:41.22 | 40.37 39.28 | 350m: 400m: | 4:15.92 4:48.30 | 34.70 32.38 |
4. | Linard Bartosz | 04 | IKS Konstancin | 4:52.52 | 579 | A |
50m: 100m: | 29.71 1:04.82 | 29.71 35.11 | 150m: 200m: | 1:43.87 2:21.72 | 39.05 37.85 | 250m: 300m: | 3:00.48 3:40.84 | 38.76 40.36 | 350m: 400m: | 4:17.21 4:52.52 | 36.37 35.31 |
5. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 4:52.63 | 578 | A |
50m: 100m: | 28.82 1:02.05 | 28.82 33.23 | 150m: 200m: | 1:39.01 2:14.90 | 36.96 35.89 | 250m: 300m: | 2:58.84 3:43.79 | 43.94 44.95 | 350m: 400m: | 4:19.09 4:52.63 | 35.30 33.54 |
6. | Buczkowski Tomasz | 04 | TP Zielona Góra | 4:52.76 | 577 | A |
50m: 100m: | 30.96 1:07.05 | 30.96 36.09 | 150m: 200m: | 1:43.88 2:19.91 | 36.83 36.03 | 250m: 300m: | 3:01.50 3:44.73 | 41.59 43.23 | 350m: 400m: | 4:19.52 4:52.76 | 34.79 33.24 |
7. | Gołacki Sergiusz | 04 | UKS 190 Łódź | 4:54.83 | 565 | A |
50m: 100m: | 29.29 1:03.69 | 29.29 34.40 | 150m: 200m: | 1:43.43 2:21.92 | 39.74 38.49 | 250m: 300m: | 3:04.78 3:48.02 | 42.86 43.24 | 350m: 400m: | 4:21.88 4:54.83 | 33.86 32.95 |
8. | Jędryka Nikodem | 04 | Jedynka Łódź | 4:59.88 | 537 | A |
50m: 100m: | 30.64 1:06.03 | 30.64 35.39 | 150m: 200m: | 1:47.98 2:27.89 | 41.95 39.91 | 250m: 300m: | 3:10.68 3:52.86 | 42.79 42.18 | 350m: 400m: | 4:26.78 4:59.88 | 33.92 33.10 |
9. | Żyro Ignacy | 04 | UKS 307 Warszawa | 4:59.90 | 537 | B |
50m: 100m: | 30.48 1:06.77 | 30.48 36.29 | 150m: 200m: | 1:45.65 2:24.97 | 38.88 39.32 | 250m: 300m: | 3:08.21 3:52.31 | 43.24 44.10 | 350m: 400m: | 4:26.64 4:59.90 | 34.33 33.26 |
10. | Wykręt Marcin | 04 | Nowy Klub Pływacki Bielsko B. | 5:00.13 | 536 | B |
50m: 100m: | 32.24 1:10.29 | 32.24 38.05 | 150m: 200m: | 1:49.05 2:27.93 | 38.76 38.88 | 250m: 300m: | 3:08.84 3:50.09 | 40.91 41.25 | 350m: 400m: | 4:25.99 5:00.13 | 35.90 34.14 |
11. | Wieczorkowski Nikodem | 04 | Dwójka Tczew | 5:00.33 | 535 | B |
50m: 100m: | 32.03 1:08.98 | 32.03 36.95 | 150m: 200m: | 1:49.08 2:27.51 | 40.10 38.43 | 250m: 300m: | 3:11.32 3:54.21 | 43.81 42.89 | 350m: 400m: | 4:27.77 5:00.33 | 33.56 32.56 |
12. | Piętka Hubert | 04 | MKP Szczecin | 5:02.48 | 523 | B |
50m: 100m: | 30.62 1:07.38 | 30.62 36.76 | 150m: 200m: | 1:48.29 2:27.50 | 40.91 39.21 | 250m: 300m: | 3:10.56 3:54.44 | 43.06 43.88 | 350m: 400m: | 4:29.80 5:02.48 | 35.36 32.68 |
13. | Gottschling Krzysztof | 04 | Piątka Chorzów | 5:02.70 | 522 | B |
50m: 100m: | 31.50 1:08.18 | 31.50 36.68 | 150m: 200m: | 1:49.21 2:28.81 | 41.03 39.60 | 250m: 300m: | 3:10.89 3:53.29 | 42.08 42.40 | 350m: 400m: | 4:29.02 5:02.70 | 35.73 33.68 |
14. | Bednarek Przemysław | 04 | Muszelka Warszawa | 5:02.97 | 521 | B |
50m: 100m: | 31.42 1:07.46 | 31.42 36.04 | 150m: 200m: | 1:46.86 2:24.22 | 39.40 37.36 | 250m: 300m: | 3:09.88 3:55.28 | 45.66 45.40 | 350m: 400m: | 4:29.92 5:02.97 | 34.64 33.05 |
15. | Koronkiewicz Antoni | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 5:03.77 | 517 | B |
50m: 100m: | 30.09 1:05.94 | 30.09 35.85 | 150m: 200m: | 1:44.55 2:24.64 | 38.61 40.09 | 250m: 300m: | 3:06.78 3:51.28 | 42.14 44.50 | 350m: 400m: | 4:27.81 5:03.77 | 36.53 35.96 |
16. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 5:05.41 | 508 | B |
50m: 100m: | 30.96 1:09.39 | 30.96 38.43 | 150m: 200m: | 1:51.09 2:31.69 | 41.70 40.60 | 250m: 300m: | 3:12.43 3:54.73 | 40.74 42.30 | 350m: 400m: | 4:30.60 5:05.41 | 35.87 34.81 |
17. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 5:07.64 | 497 | R |
50m: 100m: | 31.23 1:06.99 | 31.23 35.76 | 150m: 200m: | 1:48.53 2:28.42 | 41.54 39.89 | 250m: 300m: | 3:13.42 3:58.27 | 45.00 44.85 | 350m: 400m: | 4:33.77 5:07.64 | 35.50 33.87 |
18. | Kowalczyk Jakub | 04 | UKS SP-149 Łódź | 5:08.28 | 494 | R |
50m: 100m: | 32.28 1:08.74 | 32.28 36.46 | 150m: 200m: | 1:49.12 2:28.74 | 40.38 39.62 | 250m: 300m: | 3:13.16 3:57.30 | 44.42 44.14 | 350m: 400m: | 4:33.26 5:08.28 | 35.96 35.02 |
19. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 5:08.46 | 493 |
50m: 100m: | 31.72 1:09.65 | 31.72 37.93 | 150m: 200m: | 1:50.67 2:29.59 | 41.02 38.92 | 250m: 300m: | 3:15.23 4:01.41 | 45.64 46.18 | 350m: 400m: | 4:35.87 5:08.46 | 34.46 32.59 |
20. | Bartosik Stanisław | 04 | Warta Poznań | 5:08.54 | 493 |
50m: 100m: | 32.79 1:11.52 | 32.79 38.73 | 150m: 200m: | 1:50.31 2:28.71 | 38.79 38.40 | 250m: 300m: | 3:12.63 3:56.90 | 43.92 44.27 | 350m: 400m: | 4:33.71 5:08.54 | 36.81 34.83 |
21. | Caliński Marcin | 04 | Juvenia Wrocław | 5:09.82 | 487 |
50m: 100m: | 30.99 1:06.57 | 30.99 35.58 | 150m: 200m: | 1:46.69 2:26.29 | 40.12 39.60 | 250m: 300m: | 3:12.65 3:59.83 | 46.36 47.18 | 350m: 400m: | 4:35.18 5:09.82 | 35.35 34.64 |
22. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 5:09.89 | 487 |
50m: 100m: | 32.90 1:11.48 | 32.90 38.58 | 150m: 200m: | 1:55.61 2:38.16 | 44.13 42.55 | 250m: 300m: | 3:18.34 3:59.48 | 40.18 41.14 | 350m: 400m: | 4:35.39 5:09.89 | 35.91 34.50 |
23. | Zawalich Oskar | 04 | H2O Koszalin | 5:13.20 | 471 |
50m: 100m: | 30.65 1:07.85 | 30.65 37.20 | 150m: 200m: | 1:49.21 2:29.94 | 41.36 40.73 | 250m: 300m: | 3:14.24 3:59.74 | 44.30 45.50 | 350m: 400m: | 4:36.86 5:13.20 | 37.12 36.34 |
24. | Szczepaniak Kacper | 04 | MKP Szczecin | 5:14.12 | 467 |
50m: 100m: | 33.06 1:11.50 | 33.06 38.44 | 150m: 200m: | 1:55.27 2:37.84 | 43.77 42.57 | 250m: 300m: | 3:20.02 4:02.92 | 42.18 42.90 | 350m: 400m: | 4:39.81 5:14.12 | 36.89 34.31 |
25. | Knopp Jarosław | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 5:16.65 | 456 |
50m: 100m: | 31.63 1:09.01 | 31.63 37.38 | 150m: 200m: | 1:51.01 2:32.85 | 42.00 41.84 | 250m: 300m: | 3:18.65 4:05.10 | 45.80 46.45 | 350m: 400m: | 4:41.69 5:16.65 | 36.59 34.96 |
26. | Grabowski Mikołaj | 04 | Kormoran Olsztyn | 5:17.71 | 452 |
50m: 100m: | 32.96 1:12.30 | 32.96 39.34 | 150m: 200m: | 1:53.78 2:33.74 | 41.48 39.96 | 250m: 300m: | 3:18.69 4:05.01 | 44.95 46.32 | 350m: 400m: | 4:41.73 5:17.71 | 36.72 35.98 |
27. | Mazurek Błażej | 04 | Znicz Koszalin | 5:19.33 | 445 |
50m: 100m: | 31.06 1:07.02 | 31.06 35.96 | 150m: 200m: | 1:49.70 2:32.29 | 42.68 42.59 | 250m: 300m: | 3:17.57 4:04.75 | 45.28 47.18 | 350m: 400m: | 4:42.16 5:19.33 | 37.41 37.17 |
28. | Procnal Adam | 04 | Motyl MOSiR St. Wola | 5:19.69 | 443 |
50m: 100m: | 33.51 1:11.87 | 33.51 38.36 | 150m: 200m: | 1:53.81 2:34.94 | 41.94 41.13 | 250m: 300m: | 3:21.64 4:06.62 | 46.70 44.98 | 350m: 400m: | 4:43.63 5:19.69 | 37.01 36.06 |
29. | Serewiś Bartosz | 04 | Neptun Sokołów Podl. | 5:21.98 | 434 |
50m: 100m: | 30.11 1:07.08 | 30.11 36.97 | 150m: 200m: | 1:52.69 2:36.79 | 45.61 44.10 | 250m: 300m: | 3:21.91 4:07.56 | 45.12 45.65 | 350m: 400m: | 4:45.82 5:21.98 | 38.26 36.16 |
30. | Til Adam | 04 | Ruda Śląska | 5:22.94 | 430 |
50m: 100m: | 32.59 1:11.20 | 32.59 38.61 | 150m: 200m: | 1:52.20 2:32.93 | 41.00 40.73 | 250m: 300m: | 3:21.38 4:09.98 | 48.45 48.60 | 350m: 400m: | 4:46.69 5:22.94 | 36.71 36.25 |
31. | Skrzypiec Michał | 04 | AZS AWF Biała Podl. | 5:38.85 | 372 |
50m: 100m: | 30.69 1:10.69 | 30.69 40.00 | 150m: 200m: | 1:55.96 2:39.07 | 45.27 43.11 | 250m: 300m: | 3:27.05 4:16.67 | 47.98 49.62 | 350m: 400m: | 4:58.67 5:38.85 | 42.00 40.18 |
32. | Kapitan Kacper | 04 | Piątka Chorzów | 5:40.68 | 366 |
50m: 100m: | 33.88 1:13.68 | 33.88 39.80 | 150m: 200m: | 1:59.81 2:45.55 | 46.13 45.74 | 250m: 300m: | 3:33.96 4:22.66 | 48.41 48.70 | 350m: 400m: | 5:02.34 5:40.68 | 39.68 38.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 5/7/2019 | Chłopców, 100m motylkowy | 15 lat Wyniki Repasaże do eliminacji |
Rekord Polski 15 lat | 55.91 | Goraj Marcin | POL | Kosice (SVK) | 10/12/2016 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kozieński Oliwier | 04 | Wisła Puławy | 59.99 | 572 | 27.87 | 32.12 | |||
2. | Grzecza Michał | 04 | Skalar Słupsk | 1:00.22 | 566 | 28.00 | 32.22 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |