Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow 15 lat Oświęcim, 5 - 7/7/2019 |
3 - Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow 15 lat ELIMINACJE II | 6/7/2019 - 9:00 |
Konkurencja 15 6/7/2019 - 9:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 27.89 | Jurczyk Karolina | POL | Szczecin | 30/5/2016 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 29.02 | 596 | A | ||
2. | Sienkiewicz Martyna | 04 | TP Zielona Góra | 29.03 | 595 | A | ||
3. | Grygiencza Iga | 04 | Medyk Giżycko | 29.55 | 565 | A | ||
4. | Szuper Katarzyna | 04 | Orka Zamość | 29.78 | 552 | A | ||
5. | Poznachowska Nadia | 04 | Polonia Warszawa | 29.79 | 551 | A | ||
6. | Trefler Maja | 04 | Orka Lubań | 29.88 | 546 | A | ||
7. | Latała Weronika | 04 | Barakuda Starachowice | 29.96 | 542 | A | ||
8. | Godlewska Zofia | 04 | Salwator Kraków | 30.13 | 533 | A | ||
9. | Szubzda Zuzanna | 04 | Skarpa Lublin | 30.17 | 530 | B | ||
10. | Ołdytowska Jagoda | 04 | Wodnik Bielsk Podl. | 30.18 | 530 | B | ||
11. | Królik Adrianna | 04 | Znicz Koszalin | 30.22 | 528 | B | ||
12. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.35 | 521 | B | ||
13. | Potiopa Karolina | 04 | Ochota Warszawa | 30.47 | 515 | B | ||
14. | Kozak Katarzyna | 04 | Olimpijczyk 23 Lublin | 30.55 | 511 | B | ||
15. | Łotowska Maja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.57 | 510 | B | ||
16. | Czech Edyta | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 30.69 | 504 | B | ||
17. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 30.81 | 498 | R | ||
18. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 30.95 | 491 | R | ||
19. | Sioma Zuzanna | 04 | Orka Zamość | 31.04 | 487 | |||
20. | Szredzińska Gabriela | 04 | Polonia Warszawa | 31.06 | 486 | |||
21. | Dębkowska Wiktoria | 04 | Wodnik Łask | 31.10 | 484 | |||
22. | Janicka Paula | 04 | Warta Poznań | 31.14 | 482 | |||
23. | Wuszter Iga | 04 | MZOS Płock | 31.24 | 478 | |||
24. | Piasecka Alicja | 04 | Żabianka Gdańsk | 31.29 | 475 | |||
25. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 31.41 | 470 | |||
26. | Januszko Patrycja | 04 | IKS Konstancin | 31.55 | 464 | |||
27. | Strządała Karolina | 04 | Polonia Warszawa | 31.59 | 462 | |||
28. | Jeleń Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.62 | 461 | |||
29. | Gładysz Agata | 04 | Delfin Tarnobrzeg | 31.72 | 456 | |||
30. | Grabowska Gabriela | 04 | UKS 307 Warszawa | 31.73 | 456 | |||
31. | Zajączkowska Ewa | 04 | Trójka Łódź | 31.74 | 455 | |||
32. | Raczyńska Wiktoria | 04 | AZS Łódź | 31.82 | 452 | |||
Sokołowska Dominika | 04 | Neptun Świdnica | 31.82 | 452 | ||||
34. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 31.89 | 449 | |||
35. | Sikorska Oliwia | 04 | Juvenia Wrocław | 31.97 | 446 | |||
36. | Czerwińska Martyna | 04 | Dwójka Tczew | 32.02 | 444 | |||
37. | Kowalska Jessica | 04 | Just Swim Jelenia Góra | 32.12 | 439 | |||
38. | Kowalska Magda | 04 | Piątka Ostrołęka | 32.14 | 439 | |||
39. | Maciaszczyk Weronika | 04 | UKS SP-149 Łódź | 32.17 | 437 | |||
40. | Lesiewicz Marika | 04 | Wiking Tomaszów Maz. | 32.20 | 436 | |||
41. | Golec Ewa | 04 | Astromal Leszno | 32.23 | 435 | |||
Maciaszczyk Wiktoria | 04 | UKS SP-149 Łódź | 32.23 | 435 | ||||
43. | Król Julia | 04 | Wodnik-29 Katowice | 32.29 | 433 | |||
44. | Fic Bożena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 32.30 | 432 | |||
45. | Wróblewska Klaudia | 04 | Orka Zamość | 32.38 | 429 | |||
46. | Potrykus Julia | 04 | Juvenia Białystok | 32.39 | 429 | |||
47. | Kramkowska Dominika | 04 | Juvenia Wrocław | 32.59 | 421 | |||
48. | Sadowska Dominika | 04 | Delfin Inowrocław | 32.64 | 419 | |||
49. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Alfa Bukowno | 32.65 | 418 | |||
50. | Mielcarek Małgorzata | 04 | MKP Kołobrzeg | 32.69 | 417 | |||
51. | Drabik Aneta | 04 | Sukces Chorzów | 32.81 | 412 | |||
52. | Kieraga Patrycja | 04 | Olimpia Lublin | 32.82 | 412 | |||
53. | Orum Melissa | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 32.83 | 412 | |||
54. | Mikołajczyk Maja | 04 | UKS SP-149 Łódź | 32.84 | 411 | |||
55. | Adamczewska Zuzanna | 04 | Piast Głogów | 32.89 | 409 | |||
56. | Har Zofia | 04 | MKS Piaseczno | 32.90 | 409 | |||
Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 32.90 | 409 | ||||
58. | Łysio Julia | 04 | Trójka Łódź | 33.07 | 403 | |||
59. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 33.12 | 401 | |||
Jagodzińska Zuzanna | 04 | Neptun Stargard | 33.12 | 401 | ||||
61. | Neuman Marta | 04 | MKS SP 63 Bydgoszcz | 33.18 | 399 | |||
62. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-swim | 33.54 | 386 | |||
Kostrzewska Julia | 04 | Salmo Żory | 33.54 | 386 | ||||
64. | Widerak Sonia | 04 | Warta Poznań | 33.60 | 384 | |||
65. | Dąbrowska Pola | 04 | UKS 307 Warszawa | 33.66 | 382 | |||
66. | Haładyn Kamila | 04 | UKS SP-149 Łódź | 33.67 | 381 | |||
67. | Kowacka Aleksandra | 04 | UKS SP-149 Łódź | 33.84 | 376 | |||
68. | Kubczyk Gabriela | 04 | Włókniarz 1925 Kalisz | 33.97 | 371 | |||
69. | Giza Olga | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.01 | 370 | |||
70. | Puciato Weronika | 04 | Neptun Stargard | 34.15 | 366 | |||
71. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 34.16 | 365 | |||
72. | Pinkowicz Alicja | 04 | MOSM Tychy | 34.32 | 360 | |||
73. | Matecka Sandra | 04 | Włókniarz 1925 Kalisz | 34.46 | 356 | |||
74. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 34.54 | 353 | |||
75. | Trenogow Martyna | 04 | Włókniarz 1925 Kalisz | 35.18 | 334 | |||
76. | Wojtasik Wiktoria | 04 | Champion Swimming Legnica | 35.23 | 333 | |||
77. | Krupińska Lila | 04 | Kormoran Olsztyn | 35.29 | 331 | |||
78. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 35.31 | 331 | |||
79. | Aksamit Gabriela | 04 | Limanowa-swim | 35.34 | 330 | |||
80. | Skwara Kamila | 04 | Delfin Tarnobrzeg | 35.83 | 316 | |||
81. | Rząp Sylwia | 04 | Płetwal Mława | 36.37 | 303 | |||
82. | Dzierżanowska Nadia | 04 | Tri-Team Rumia | 37.11 | 285 | |||
83. | Dziwosz Julia | 04 | Barakuda Starachowice | 37.57 | 274 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 6/7/2019 - 9:14 | Chłopców, 50m motylkowy | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 25.18 | Smoliński Jakub | POL | Ostrowiec Sw | 11/7/2015 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czapla Kacper | 04 | Wodnik Police | 25.10 | 698 | A | |||
Rekord Polski 15 lat | |||||||||
2. | Tomaszewski Aleks | 04 | Tri-Team Rumia | 25.63 | 656 | A | |||
3. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 26.08 | 622 | A | |||
4. | Gabryś Maciej | 04 | Sikret Gliwice | 26.13 | 619 | A | |||
5. | Matuszewski Krzysztof | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 26.28 | 608 | A | |||
6. | Pruszyński Michał | 04 | TP Zielona Góra | 26.46 | 596 | A | |||
7. | Kuś Aleksander | 04 | Alfa Bukowno | 26.67 | 582 | A | |||
8. | Kozieński Oliwier | 04 | Wisła Puławy | 26.76 | 576 | A | |||
9. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 26.81 | 573 | B | |||
10. | Paszek Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 26.83 | 571 | B | |||
11. | Jaworski Marcel | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 26.86 | 569 | B | |||
12. | Eckardt Jakub | 04 | Juvenia Wrocław | 26.90 | 567 | B | |||
13. | Wrabec Szymon | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 27.23 | 547 | B | |||
14. | Bawolski Kornel | 04 | TP Zielona Góra | 27.41 | 536 | B | |||
15. | Szewczyk Maciej | 04 | Jedynka Łódź | 27.42 | 535 | B | |||
Guliński Maciej | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 27.42 | 535 | B | ||||
17. | Rafał Kacper | 04 | V Łomianki | 27.70 | 519 | R | |||
18. | Szmit Maciej | 04 | Neptun Stargard | 27.72 | 518 | R | |||
19. | Knopp Jarosław | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 27.73 | 517 | ||||
20. | Piekarz Adrian | 04 | Wodnik Łask | 27.77 | 515 | ||||
21. | Jakubowski Kacper | 04 | Juvenia Białystok | 27.78 | 515 | ||||
22. | Skierniewski Filip | 04 | Barakuda Starachowice | 27.82 | 512 | ||||
23. | Borowiecki Jakub | 04 | Orka Lubań | 27.85 | 511 | ||||
24. | Wytwer Daniel | 04 | Włókniarz 1925 Kalisz | 27.86 | 510 | ||||
25. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 27.88 | 509 | ||||
26. | Pytel Julian | 04 | Juvenia Białystok | 27.92 | 507 | ||||
27. | Jędrzejkiewicz Ignacy | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 27.93 | 506 | ||||
Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 27.93 | 506 | |||||
29. | Oszczak Norbert | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 27.97 | 504 | ||||
30. | Dudkowiak Bartłomiej | 04 | Aquatica Pawłowice | 28.02 | 502 | ||||
31. | Janeczek Stanisław | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 28.03 | 501 | ||||
32. | Hryniewicki Krzysztof | 04 | Wodnik Bielsk Podl. | 28.04 | 500 | ||||
Grzecza Michał | 04 | Skalar Słupsk | 28.04 | 500 | |||||
34. | Wysocki Piotr | 04 | Warta Poznań | 28.08 | 498 | ||||
35. | Lamecki Nikodem | 04 | Trójka Łódź | 28.13 | 496 | ||||
36. | Stanisławski Bartosz | 04 | UKS SP-149 Łódź | 28.16 | 494 | ||||
37. | Koprowski Marcin | 04 | Astoria Bydgoszcz | 28.18 | 493 | ||||
38. | Wolski Kuba | 04 | KSZO Ostrowiec Św. | 28.27 | 488 | ||||
39. | Knapp Jakub | 04 | Jordan Kraków | 28.29 | 487 | ||||
Kacperski Maciej | 04 | MOS Ełk | 28.29 | 487 | |||||
41. | Procnal Adam | 04 | Motyl MOSiR St. Wola | 28.30 | 487 | ||||
42. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 28.35 | 484 | ||||
43. | Strządała Jakub | 04 | Gilus Gilowice | 28.36 | 484 | ||||
44. | Głąbiński Kamil | 04 | Warszawianka- Wodny Park W-wa | 28.39 | 482 | ||||
45. | Regulski Maciej | 04 | Atut Częstochowa | 28.42 | 481 | ||||
46. | Domagała Tymoteusz | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 28.53 | 475 | ||||
47. | Kamiński Fabian | 04 | MKP Szczecin | 28.54 | 475 | ||||
48. | Żurowicz Antoni | 04 | MKP Kołobrzeg | 28.56 | 474 | ||||
49. | Czerczak Dawid | 04 | Ruda Śląska | 28.58 | 473 | ||||
50. | Warzocha Gustaw | 04 | Cityzen Poznań | 28.61 | 471 | ||||
51. | Grabowski Jakub | 04 | MZOS Płock | 28.63 | 470 | ||||
52. | Piskor Mateusz | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 28.70 | 467 | ||||
53. | Majkowski Aleksander | 04 | Swim Team Wilanów | 28.71 | 466 | ||||
54. | Ziembowicz Franciszek | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 28.76 | 464 | ||||
55. | Gachewicz Miłosz | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 28.77 | 463 | ||||
56. | Wolaniecki Patryk | 04 | Znicz Koszalin | 28.78 | 463 | ||||
57. | Wrzosek Bartosz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 28.89 | 458 | ||||
58. | Kałaska Patryk | 04 | Polonia Warszawa | 28.90 | 457 | ||||
59. | Ujec Maksymilian | 04 | AZS AWF Wrocław | 28.92 | 456 | ||||
60. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 28.94 | 455 | ||||
61. | Grul Jakub | 04 | H2O Koszalin | 28.95 | 455 | ||||
62. | Dominowski Mikołaj | 04 | Barakuda Mińsk Maz. | 28.96 | 454 | ||||
63. | Kordowski Tymoteusz | 04 | BUKS Warszawa | 28.97 | 454 | ||||
64. | Żyro Ignacy | 04 | UKS 307 Warszawa | 28.98 | 453 | ||||
65. | Strzelecki Wiktor | 04 | Astoria Bydgoszcz | 29.00 | 452 | ||||
66. | Serewiś Bartosz | 04 | Neptun Sokołów Podl. | 29.01 | 452 | ||||
67. | Kurek Alan | 04 | MKP Szczecin | 29.02 | 451 | ||||
68. | Caliński Marcin | 04 | Juvenia Wrocław | 29.04 | 450 | ||||
69. | Ochman Mateusz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 29.09 | 448 | ||||
70. | Młynarczyk Mateusz | 04 | UKS 190 Łódź | 29.11 | 447 | ||||
71. | Zgoda Jędrzej | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 29.13 | 446 | ||||
72. | Sarnowicz Wiktor | 04 | Juvenia Wrocław | 29.14 | 446 | ||||
73. | Klekowski Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 29.16 | 445 | ||||
74. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 29.17 | 444 | ||||
75. | Wykręt Marcin | 04 | Nowy Klub Pływacki Bielsko B. | 29.18 | 444 | ||||
76. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 29.19 | 444 | ||||
77. | Woźniak Antoni | 04 | UKS 307 Warszawa | 29.21 | 443 | ||||
78. | Szychiewicz Ernest | 04 | Lublinianka Lublin | 29.23 | 442 | ||||
79. | Grzegorzewski Bartosz | 04 | Wodnik Łask | 29.26 | 440 | ||||
80. | Plewka Przemysław | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 29.29 | 439 | ||||
81. | Wypchło Jakub | 04 | Barakuda Starachowice | 29.31 | 438 | ||||
82. | Germanek Alexander | 04 | MKP Szczecin | 29.33 | 437 | ||||
83. | Wermiński Jan | 04 | Fala Swarzędz | 29.36 | 436 | ||||
84. | Gottschling Krzysztof | 04 | Piątka Chorzów | 29.38 | 435 | ||||
85. | Darul Bartosz | 04 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 29.43 | 433 | ||||
86. | Berner Szymon | 04 | BUKS Warszawa | 29.48 | 431 | ||||
Mazurek Błażej | 04 | Znicz Koszalin | 29.48 | 431 | |||||
88. | Żyła Robert | 04 | Gryf Dębica | 29.49 | 430 | ||||
89. | Pietraszczyk Jakub | 04 | Huragan Sosnowiec | 29.52 | 429 | ||||
90. | Musiał Filip | 04 | Orka Lubań | 29.54 | 428 | ||||
91. | Szklarz Mateusz | 04 | Delfin Tarnobrzeg | 29.59 | 426 | ||||
92. | Stempurski Igor | 04 | Olimpia Lublin | 29.60 | 425 | ||||
93. | Walerczak Patryk | 04 | MZOS Płock | 29.70 | 421 | ||||
94. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 29.73 | 420 | ||||
95. | Jaworski Kamil | 04 | MOSM Tychy | 29.76 | 419 | ||||
96. | Skrzypiec Michał | 04 | AZS AWF Biała Podl. | 29.98 | 409 | ||||
97. | Cichocki Oliwier | 04 | Warta Poznań | 30.13 | 403 | ||||
98. | Martynów Mateusz | 04 | Astromal Leszno | 30.26 | 398 | ||||
99. | Krawczyk Jakub | 04 | Huragan Sosnowiec | 30.34 | 395 | ||||
100. | Jarosz Kacper | 04 | MZOS Płock | 30.35 | 395 | ||||
101. | Kłoska Tymoteusz | 04 | Ruda Śląska | 30.41 | 392 | ||||
102. | Chojnacki Bartosz | 04 | Olimpic Warka | 30.48 | 390 | ||||
103. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka- Wodny Park W-wa | 30.65 | 383 | ||||
104. | Murawski Tomasz | 04 | Płetwal Mława | 30.88 | 375 | ||||
105. | Szczepanik Oskar | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 30.91 | 373 | ||||
106. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 30.97 | 371 | ||||
107. | Til Adam | 04 | Ruda Śląska | 31.14 | 365 | ||||
108. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 31.26 | 361 | ||||
109. | Modzelewski Aleksander | 04 | Żabianka Gdańsk | 31.46 | 354 | ||||
110. | Przygocki Dawid | 04 | Delfin Toruń | 31.54 | 352 | ||||
111. | Zacharjasiewicz Antoni | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 31.57 | 351 | ||||
112. | Łakota Wojciech | 04 | MOSM Tychy | 31.89 | 340 | ||||
113. | Wroblewski Konrad | 04 | Pingwiny Warszawa | 32.42 | 324 | ||||
114. | Kuciński Jakub | 04 | Harpun Osiecznica | 32.72 | 315 | ||||
115. | Wojewski Igor | 04 | Tri-Team Rumia | 32.81 | 312 | ||||
116. | Pupka Filip | 04 | Cityzen Poznań | 32.84 | 311 | ||||
117. | Piłat Maciej | 04 | Neptun Gdańsk | 33.06 | 305 | ||||
118. | Kapitan Kacper | 04 | Piątka Chorzów | 33.11 | 304 | ||||
119. | Świątkowski Bartosz | 04 | V Łomianki | 33.28 | 299 | ||||
120. | Piotrowski Kamil | 04 | Akademia Pływania Gdańsk | 33.73 | 287 | ||||
121. | Wołowicz Filip | 04 | Winner Zdzieszowice | 33.93 | 282 | ||||
122. | Tarkowski Sebastian | 04 | Pingwiny Warszawa | 34.18 | 276 | ||||
DYSKW. | Miliszkiewicz Jakub | 04 | Just Swim Jelenia Góra | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 9:26) | |||||||||
DYSKW. | Boryczka Dominik | 04 | Wodnik Rawicz | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 9:22) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 6/7/2019 - 9:34 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 29.62 | Naziębło Klaudia | POL | Belgrade (SRB) | 1/8/2008 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trentkiewicz Dominika | 04 | MOS Opole | 30.63 | 689 | A | ||
2. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 31.22 | 651 | A | ||
3. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 31.28 | 647 | A | ||
4. | Gawron Paula | 04 | CSTiR Strzyżów | 31.37 | 641 | A | ||
5. | Piotrowicz Martyna | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 31.46 | 636 | A | ||
6. | Malec Klaudia | 04 | Orka Zamość | 31.58 | 629 | A | ||
7. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | Olimpia Lublin | 31.60 | 627 | A | ||
8. | Weckwert Iga | 04 | Żabianka Gdańsk | 31.65 | 624 | A | ||
9. | Latała Weronika | 04 | Barakuda Starachowice | 31.67 | 623 | B | ||
Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 31.67 | 623 | B | |||
11. | Sienkiewicz Martyna | 04 | TP Zielona Góra | 31.77 | 617 | B | ||
12. | Szuper Katarzyna | 04 | Orka Zamość | 31.82 | 615 | B | ||
13. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 32.22 | 592 | B | ||
14. | Kondrot Wiktoria | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 32.29 | 588 | B | ||
15. | Waśniewska Martyna | 04 | Jedynka Elbląg | 32.44 | 580 | B | ||
16. | Stanecka Hanna | 04 | Barakuda Starachowice | 32.55 | 574 | B | ||
17. | Kicińska Anna | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 32.56 | 574 | R | ||
18. | Steć Oliwia | 04 | KSZO Ostrowiec Św. | 32.59 | 572 | R | ||
19. | Kruzerowska Zofia | 04 | Jedynka Łódź | 32.62 | 570 | |||
20. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 32.67 | 568 | |||
21. | Szubzda Zuzanna | 04 | Skarpa Lublin | 32.80 | 561 | |||
22. | Dwojak Wiktoria | 04 | Olimpia Lublin | 32.97 | 552 | |||
23. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 33.01 | 550 | |||
24. | Golec Ewa | 04 | Astromal Leszno | 33.06 | 548 | |||
Tymińska Zofia | 04 | Polonia Warszawa | 33.06 | 548 | ||||
Sioma Zuzanna | 04 | Orka Zamość | 33.06 | 548 | ||||
27. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 33.12 | 545 | |||
28. | Zajączkowska Ewa | 04 | Trójka Łódź | 33.19 | 541 | |||
29. | Przybylińska Julia | 04 | UKS 307 Warszawa | 33.26 | 538 | |||
30. | Gutowska Maria | 04 | Jedynka Elbląg | 33.32 | 535 | |||
31. | Janicka Paula | 04 | Warta Poznań | 33.39 | 532 | |||
Strużyk Karolina | 04 | Juvenia Wrocław | 33.39 | 532 | ||||
33. | Tomasik Otylia | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 33.52 | 526 | |||
34. | Szredzińska Gabriela | 04 | Polonia Warszawa | 33.53 | 525 | |||
35. | Rutka Emilia | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.74 | 515 | |||
36. | Wrona Magdalena | 04 | Jedynka Łódź | 33.78 | 514 | |||
37. | Maciaszczyk Wiktoria | 04 | UKS SP-149 Łódź | 33.87 | 509 | |||
38. | Bajorek Maria | 04 | Salwator Kraków | 33.96 | 505 | |||
39. | Orum Melissa | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 33.97 | 505 | |||
40. | Kozłowska Maja | 04 | Warta Poznań | 34.07 | 501 | |||
41. | Szaraniec Patrycja | 04 | Gryf Dębica | 34.25 | 493 | |||
42. | Makiła Marianna | 04 | Neptun Gdańsk | 34.32 | 490 | |||
43. | Kowalska Zofia | 04 | MKS SP 63 Bydgoszcz | 34.38 | 487 | |||
44. | Lubińska Oliwia | 04 | Nowy Klub Pływacki Bielsko B. | 34.41 | 486 | |||
45. | Pinkowicz Alicja | 04 | MOSM Tychy | 34.47 | 483 | |||
46. | Wiśniewska Antonina | 04 | Barakuda Starachowice | 34.48 | 483 | |||
47. | Lyszczyna Amelia | 04 | MOS Katowice | 34.63 | 477 | |||
48. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 34.71 | 473 | |||
49. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 34.72 | 473 | |||
50. | Romaniuk Matylda | 04 | Wawer Warszawa | 34.73 | 473 | |||
51. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 34.96 | 463 | |||
52. | Szczepaniak Justyna | 04 | MKP Szczecin | 35.17 | 455 | |||
53. | Sierpień Aleksandra | 04 | Barakuda Starachowice | 35.29 | 450 | |||
54. | Rokita Martyna | 04 | Sokół Rzeszów | 35.63 | 438 | |||
55. | Kostrzewska Julia | 04 | Salmo Żory | 35.74 | 434 | |||
56. | Bywalec Karolina | 04 | Wodnik-29 Katowice | 35.86 | 429 | |||
57. | Skrętkowska Martyna | 04 | MOS Opole | 36.10 | 421 | |||
58. | Zięba Emilia | 04 | Piątka Chorzów | 36.12 | 420 | |||
59. | Hodur Paulina | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 36.21 | 417 | |||
60. | Dzierżanowska Nadia | 04 | Tri-Team Rumia | 36.56 | 405 | |||
61. | Rząp Sylwia | 04 | Płetwal Mława | 36.61 | 403 | |||
Aksamit Gabriela | 04 | Limanowa-swim | 36.61 | 403 | ||||
63. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 36.82 | 396 | |||
64. | Zakrzewska Oliwia | 04 | Ostrobramska Warszawa | 36.95 | 392 | |||
65. | Konefke Martyna | 04 | Żabianka Gdańsk | 36.98 | 391 | |||
66. | Wojtasik Wiktoria | 04 | Champion Swimming Legnica | 37.44 | 377 | |||
67. | Skwara Kamila | 04 | Delfin Tarnobrzeg | 37.55 | 374 | |||
68. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 37.58 | 373 | |||
69. | Matecka Sandra | 04 | Włókniarz 1925 Kalisz | 38.13 | 357 | |||
70. | Dziwosz Julia | 04 | Barakuda Starachowice | 38.35 | 351 | |||
71. | Krawczak Gabriela | 04 | AZS AWF Biała Podl. | 39.56 | 320 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 6/7/2019 - 9:48 | Chłopców, 50m grzbietowy | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 26.79 | Karolczak Jan | POL | Lublin | 16/7/2016 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 27.33 | 677 | A | ||
2. | Sieczek Oliwier | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 27.37 | 674 | A | ||
3. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 27.62 | 656 | A | ||
4. | Kuś Aleksander | 04 | Alfa Bukowno | 27.95 | 633 | A | ||
5. | Walter Jakub | 04 | MOSM Tychy | 28.15 | 619 | A | ||
6. | Czapla Kacper | 04 | Wodnik Police | 28.23 | 614 | A | ||
7. | Woga Hubert | 04 | TP Zielona Góra | 28.52 | 595 | A | ||
8. | Knop Amadeusz | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 28.56 | 593 | A | ||
9. | Pruszyński Michał | 04 | TP Zielona Góra | 28.60 | 590 | B | ||
10. | Wałcerz Maksymilian | 04 | Stilon Gorzów Wlkp. | 28.75 | 581 | B | ||
11. | Paszek Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 29.06 | 563 | B | ||
12. | Białek Paweł | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 29.17 | 556 | B | ||
13. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 29.22 | 554 | B | ||
14. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 29.72 | 526 | B | ||
15. | Szewczyk Maciej | 04 | Jedynka Łódź | 29.93 | 515 | B | ||
16. | Piekarz Adrian | 04 | Wodnik Łask | 29.96 | 514 | B | ||
17. | Dudkowiak Bartłomiej | 04 | Aquatica Pawłowice | 29.97 | 513 | R | ||
18. | Kołbuś Jakub | 04 | Pingwiny Warszawa | 29.98 | 513 | R | ||
19. | Barański Jakub | 04 | Barakuda Starachowice | 30.01 | 511 | |||
20. | Kwiatkowski Tymoteusz | 04 | Siódemka Gdynia | 30.06 | 508 | |||
21. | Żegleń Miłosz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 30.17 | 503 | |||
22. | Rozmysłowski Filip | 04 | GOS Raszyn | 30.18 | 502 | |||
23. | Czupryn Jakub | 04 | Płetwal Mława | 30.26 | 498 | |||
24. | Szmit Maciej | 04 | Neptun Stargard | 30.28 | 497 | |||
25. | Kacperski Maciej | 04 | MOS Ełk | 30.44 | 490 | |||
26. | Ochman Mateusz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 30.45 | 489 | |||
27. | Trafas Tytus | 04 | Warta Poznań | 30.47 | 488 | |||
28. | Janeczek Stanisław | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 30.49 | 487 | |||
29. | Kurowski Tymon | 04 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 30.55 | 484 | |||
30. | Caliński Marcin | 04 | Juvenia Wrocław | 30.57 | 483 | |||
Domagała Tymoteusz | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 30.57 | 483 | ||||
32. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 30.58 | 483 | |||
33. | Stachurski Jerzy | 04 | MZOS Płock | 30.66 | 479 | |||
34. | Marcinek Liberto | 04 | Ikar Mielec | 30.97 | 465 | |||
35. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.98 | 464 | |||
36. | Łokaj Michał | 04 | Shark Rudna | 31.13 | 458 | |||
37. | Koralewicz Jakub | 04 | Huragan Sosnowiec | 31.20 | 455 | |||
38. | Strzelecki Wiktor | 04 | Astoria Bydgoszcz | 31.40 | 446 | |||
Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.40 | 446 | ||||
40. | Kołodyński Dawid | 04 | Juvenia Wrocław | 31.44 | 444 | |||
41. | Cygan-Duszyński Michał | 04 | Juvenia Wrocław | 31.46 | 443 | |||
42. | Berner Szymon | 04 | BUKS Warszawa | 31.66 | 435 | |||
43. | Szychiewicz Ernest | 04 | Lublinianka Lublin | 31.67 | 435 | |||
44. | Łysoniewski Oskar | 04 | Trójka Łódź | 31.76 | 431 | |||
45. | Kowalczyk Jakub | 04 | UKS SP-149 Łódź | 31.96 | 423 | |||
46. | Martynów Mateusz | 04 | Astromal Leszno | 32.11 | 417 | |||
47. | Wroblewski Konrad | 04 | Pingwiny Warszawa | 32.35 | 408 | |||
48. | Kamiński Fabian | 04 | MKP Szczecin | 32.41 | 406 | |||
49. | Musiał Filip | 04 | Orka Lubań | 32.54 | 401 | |||
50. | Bartosik Stanisław | 04 | Warta Poznań | 32.59 | 399 | |||
51. | Modzelewski Aleksander | 04 | Żabianka Gdańsk | 32.61 | 398 | |||
52. | Nowak Kacper | 04 | Barakuda Starachowice | 32.67 | 396 | |||
Haspert Bartłomiej | 04 | Aquatica Pawłowice | 32.67 | 396 | ||||
54. | Nowak Antoni | 04 | Juvenia Wrocław | 33.20 | 377 | |||
55. | Przygocki Dawid | 04 | Delfin Toruń | 33.40 | 371 | |||
56. | Moździoch Bartłomiej | 04 | Juvenia Wrocław | 33.49 | 368 | |||
57. | Boryczka Dominik | 04 | Wodnik Rawicz | 33.50 | 367 | |||
58. | Gierjatowicz Daniel | 04 | Warta Poznań | 34.00 | 351 | |||
59. | Krajewski Paweł | 04 | Huragan Sosnowiec | 34.07 | 349 | |||
60. | Kosmalski Krzysztof | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 34.63 | 332 | |||
61. | Kuciński Jakub | 04 | Harpun Osiecznica | 35.45 | 310 | |||
62. | Świątkowski Bartosz | 04 | V Łomianki | 35.49 | 309 | |||
63. | Szczepaniak Kacper | 04 | MKP Szczecin | 36.08 | 294 | |||
64. | Chojnacki Bartosz | 04 | Olimpic Warka | 37.04 | 272 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 6/7/2019 - 9:59 | Dziewcząt, 400m dowolny | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 4:16.14 | Knop Aleksandra | POL | Łódź | 26/5/2018 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 4:33.87 | 643 | A |
50m: 100m: | 30.48 1:04.74 | 30.48 34.26 | 150m: 200m: | 1:39.66 2:15.36 | 34.92 35.70 | 250m: 300m: | 2:49.73 3:25.05 | 34.37 35.32 | 350m: 400m: | 3:59.92 4:33.87 | 34.87 33.95 |
2. | Guść Wiktoria | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 4:34.22 | 641 | A |
50m: 100m: | 30.95 1:05.47 | 30.95 34.52 | 150m: 200m: | 1:40.40 2:15.30 | 34.93 34.90 | 250m: 300m: | 2:50.43 3:25.75 | 35.13 35.32 | 350m: 400m: | 4:00.28 4:34.22 | 34.53 33.94 |
3. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 4:34.71 | 637 | A |
50m: 100m: | 31.38 1:05.84 | 31.38 34.46 | 150m: 200m: | 1:40.40 2:15.69 | 34.56 35.29 | 250m: 300m: | 2:50.80 3:25.95 | 35.11 35.15 | 350m: 400m: | 4:01.07 4:34.71 | 35.12 33.64 |
4. | Wrzesińska Wiktoria | 04 | UKS 190 Łódź | 4:39.32 | 606 | A |
50m: 100m: | 32.13 1:06.91 | 32.13 34.78 | 150m: 200m: | 1:42.19 2:17.34 | 35.28 35.15 | 250m: 300m: | 2:53.07 3:28.34 | 35.73 35.27 | 350m: 400m: | 4:04.03 4:39.32 | 35.69 35.29 |
5. | Mrożek Weronika | 04 | MKP Kołobrzeg | 4:39.75 | 603 | A |
50m: 100m: | 31.42 1:05.86 | 31.42 34.44 | 150m: 200m: | 1:41.09 2:16.62 | 35.23 35.53 | 250m: 300m: | 2:52.26 3:28.62 | 35.64 36.36 | 350m: 400m: | 4:04.89 4:39.75 | 36.27 34.86 |
6. | Fira Weronika | 04 | Salmo Żory | 4:44.87 | 571 | A |
50m: 100m: | 31.92 1:06.91 | 31.92 34.99 | 150m: 200m: | 1:43.57 2:20.15 | 36.66 36.58 | 250m: 300m: | 2:55.99 3:33.17 | 35.84 37.18 | 350m: 400m: | 4:09.17 4:44.87 | 36.00 35.70 |
7. | Krupińska Lila | 04 | Kormoran Olsztyn | 4:45.36 | 568 | A |
50m: 100m: | 33.06 1:08.62 | 33.06 35.56 | 150m: 200m: | 1:44.89 2:21.62 | 36.27 36.73 | 250m: 300m: | 2:58.18 3:35.04 | 36.56 36.86 | 350m: 400m: | 4:11.10 4:45.36 | 36.06 34.26 |
8. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 4:46.61 | 561 | A |
50m: 100m: | 32.48 1:08.04 | 32.48 35.56 | 150m: 200m: | 1:44.44 2:21.10 | 36.40 36.66 | 250m: 300m: | 2:57.81 3:34.95 | 36.71 37.14 | 350m: 400m: | 4:11.78 4:46.61 | 36.83 34.83 |
9. | Malinoś Julia | 04 | Orka Zamość | 4:46.93 | 559 | B |
50m: 100m: | 31.89 1:06.71 | 31.89 34.82 | 150m: 200m: | 1:42.89 2:19.87 | 36.18 36.98 | 250m: 300m: | 2:57.04 3:34.04 | 37.17 37.00 | 350m: 400m: | 4:11.10 4:46.93 | 37.06 35.83 |
10. | Konopka Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 4:47.83 | 554 | B |
50m: 100m: | 31.87 1:07.92 | 31.87 36.05 | 150m: 200m: | 1:45.13 2:22.49 | 37.21 37.36 | 250m: 300m: | 2:59.97 3:37.26 | 37.48 37.29 | 350m: 400m: | 4:13.60 4:47.83 | 36.34 34.23 |
11. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 4:48.04 | 553 | B |
50m: 100m: | 32.43 1:08.66 | 32.43 36.23 | 150m: 200m: | 1:45.61 2:22.86 | 36.95 37.25 | 250m: 300m: | 2:59.92 3:37.41 | 37.06 37.49 | 350m: 400m: | 4:14.06 4:48.04 | 36.65 33.98 |
12. | Biernacka Maja | 04 | Jedynka Łódź | 4:48.13 | 552 | B |
50m: 100m: | 32.41 1:08.12 | 32.41 35.71 | 150m: 200m: | 1:44.81 2:21.74 | 36.69 36.93 | 250m: 300m: | 2:58.78 3:36.10 | 37.04 37.32 | 350m: 400m: | 4:12.96 4:48.13 | 36.86 35.17 |
13. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 4:48.52 | 550 | B |
50m: 100m: | 32.62 1:08.21 | 32.62 35.59 | 150m: 200m: | 1:44.81 2:21.77 | 36.60 36.96 | 250m: 300m: | 2:59.03 3:36.02 | 37.26 36.99 | 350m: 400m: | 4:13.48 4:48.52 | 37.46 35.04 |
14. | Siwko Natalia | 04 | Olimpia Lublin | 4:49.70 | 543 | B |
50m: 100m: | 32.49 1:08.66 | 32.49 36.17 | 150m: 200m: | 1:45.56 2:23.22 | 36.90 37.66 | 250m: 300m: | 3:00.12 3:37.69 | 36.90 37.57 | 350m: 400m: | 4:14.37 4:49.70 | 36.68 35.33 |
15. | Potemka Justyna | 04 | Jedynka Łódź | 4:51.23 | 535 | B |
50m: 100m: | 33.45 1:09.55 | 33.45 36.10 | 150m: 200m: | 1:46.37 2:23.13 | 36.82 36.76 | 250m: 300m: | 3:00.05 3:37.31 | 36.92 37.26 | 350m: 400m: | 4:14.73 4:51.23 | 37.42 36.50 |
16. | Januszko Patrycja | 04 | IKS Konstancin | 4:51.24 | 535 | B |
50m: 100m: | 32.26 1:08.62 | 32.26 36.36 | 150m: 200m: | 1:45.51 2:23.00 | 36.89 37.49 | 250m: 300m: | 3:00.23 3:37.76 | 37.23 37.53 | 350m: 400m: | 4:15.25 4:51.24 | 37.49 35.99 |
17. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 4:51.38 | 534 | R |
50m: 100m: | 32.89 1:08.98 | 32.89 36.09 | 150m: 200m: | 1:45.87 2:22.96 | 36.89 37.09 | 250m: 300m: | 3:00.22 3:37.42 | 37.26 37.20 | 350m: 400m: | 4:14.92 4:51.38 | 37.50 36.46 |
18. | Witek Oliwia | 04 | Jedynka Łódź | 4:54.39 | 518 | R |
50m: 100m: | 32.83 1:09.39 | 32.83 36.56 | 150m: 200m: | 1:46.23 2:24.11 | 36.84 37.88 | 250m: 300m: | 3:01.55 3:39.76 | 37.44 38.21 | 350m: 400m: | 4:17.29 4:54.39 | 37.53 37.10 |
19. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 4:54.52 | 517 |
50m: 100m: | 33.27 1:10.54 | 33.27 37.27 | 150m: 200m: | 1:47.53 2:25.74 | 36.99 38.21 | 250m: 300m: | 3:03.03 3:41.10 | 37.29 38.07 | 350m: 400m: | 4:18.64 4:54.52 | 37.54 35.88 |
20. | Raczyńska Wiktoria | 04 | AZS Łódź | 4:54.56 | 517 |
50m: 100m: | 33.10 1:10.07 | 33.10 36.97 | 150m: 200m: | 1:47.44 2:25.06 | 37.37 37.62 | 250m: 300m: | 3:02.63 3:40.29 | 37.57 37.66 | 350m: 400m: | 4:18.17 4:54.56 | 37.88 36.39 |
21. | Wuszter Iga | 04 | MZOS Płock | 4:55.57 | 512 |
50m: 100m: | 33.66 1:10.04 | 33.66 36.38 | 150m: 200m: | 1:47.65 2:25.53 | 37.61 37.88 | 250m: 300m: | 3:02.93 3:40.41 | 37.40 37.48 | 350m: 400m: | 4:18.75 4:55.57 | 38.34 36.82 |
22. | Sikora Balbina | 04 | Sikret Gliwice | 4:55.66 | 511 |
50m: 100m: | 33.00 1:09.31 | 33.00 36.31 | 150m: 200m: | 1:46.68 2:24.75 | 37.37 38.07 | 250m: 300m: | 3:02.74 3:40.98 | 37.99 38.24 | 350m: 400m: | 4:19.26 4:55.66 | 38.28 36.40 |
23. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 4:56.98 | 504 |
50m: 100m: | 33.00 1:09.65 | 33.00 36.65 | 150m: 200m: | 1:46.78 2:24.91 | 37.13 38.13 | 250m: 300m: | 3:02.86 3:41.34 | 37.95 38.48 | 350m: 400m: | 4:19.84 4:56.98 | 38.50 37.14 |
24. | Rogowicz Zuzanna | 04 | Omega Sokółka | 4:57.41 | 502 |
50m: 100m: | 33.26 1:10.16 | 33.26 36.90 | 150m: 200m: | 1:47.97 2:25.93 | 37.81 37.96 | 250m: 300m: | 3:03.38 3:42.37 | 37.45 38.99 | 350m: 400m: | 4:20.43 4:57.41 | 38.06 36.98 |
25. | Kowacka Aleksandra | 04 | UKS SP-149 Łódź | 4:57.77 | 500 |
50m: 100m: | 32.59 1:08.72 | 32.59 36.13 | 150m: 200m: | 1:46.24 2:23.50 | 37.52 37.26 | 250m: 300m: | 3:01.01 3:38.31 | 37.51 37.30 | 350m: 400m: | 4:20.31 4:57.77 | 42.00 37.46 |
26. | Grzymała Zuzanna | 04 | Salmo Żory | 4:57.79 | 500 |
50m: 100m: | 33.12 1:09.88 | 33.12 36.76 | 150m: 200m: | 1:47.48 2:25.60 | 37.60 38.12 | 250m: 300m: | 3:03.82 3:42.39 | 38.22 38.57 | 350m: 400m: | 4:20.63 4:57.79 | 38.24 37.16 |
27. | Figas Alicja | 04 | MKP Szczecin | 4:59.63 | 491 |
50m: 100m: | 33.86 1:10.89 | 33.86 37.03 | 150m: 200m: | 1:48.12 2:26.29 | 37.23 38.17 | 250m: 300m: | 3:04.16 3:42.52 | 37.87 38.36 | 350m: 400m: | 4:21.33 4:59.63 | 38.81 38.30 |
28. | Sysio Zuzanna | 04 | Wodnik Łask | 5:00.29 | 488 |
50m: 100m: | 32.76 1:09.24 | 32.76 36.48 | 150m: 200m: | 1:46.92 2:25.81 | 37.68 38.89 | 250m: 300m: | 3:05.03 3:44.10 | 39.22 39.07 | 350m: 400m: | 4:22.88 5:00.29 | 38.78 37.41 |
29. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomice | 5:04.27 | 469 |
50m: 100m: | 34.59 1:12.65 | 34.59 38.06 | 150m: 200m: | 1:51.63 2:31.01 | 38.98 39.38 | 250m: 300m: | 3:10.05 3:49.16 | 39.04 39.11 | 350m: 400m: | 4:27.94 5:04.27 | 38.78 36.33 |
30. | Kieraga Patrycja | 04 | Olimpia Lublin | 5:06.70 | 458 |
50m: 100m: | 33.42 1:10.20 | 33.42 36.78 | 150m: 200m: | 1:48.35 2:27.55 | 38.15 39.20 | 250m: 300m: | 3:07.09 3:47.32 | 39.54 40.23 | 350m: 400m: | 4:27.71 5:06.70 | 40.39 38.99 |
31. | Kubczyk Gabriela | 04 | Włókniarz 1925 Kalisz | 5:07.58 | 454 |
50m: 100m: | 34.58 1:12.97 | 34.58 38.39 | 150m: 200m: | 1:52.23 2:31.76 | 39.26 39.53 | 250m: 300m: | 3:11.35 3:51.28 | 39.59 39.93 | 350m: 400m: | 4:30.38 5:07.58 | 39.10 37.20 |
32. | Gazda Małgorzata | 04 | Olimpijczyk 23 Lublin | 5:08.48 | 450 |
50m: 100m: | 32.75 1:10.74 | 32.75 37.99 | 150m: 200m: | 1:50.28 2:28.98 | 39.54 38.70 | 250m: 300m: | 3:09.08 3:49.20 | 40.10 40.12 | 350m: 400m: | 4:29.39 5:08.48 | 40.19 39.09 |
33. | Kaźmierowska Nina | 04 | Żoliborz Warszawa | 5:09.27 | 446 |
50m: 100m: | 34.49 1:13.71 | 34.49 39.22 | 150m: 200m: | 1:53.02 2:32.65 | 39.31 39.63 | 250m: 300m: | 3:11.70 3:51.69 | 39.05 39.99 | 350m: 400m: | 4:31.62 5:09.27 | 39.93 37.65 |
34. | Mikrut Nina | 04 | Nowy Klub Pływacki Bielsko B. | 5:10.17 | 443 |
50m: 100m: | 35.01 1:13.15 | 35.01 38.14 | 150m: 200m: | 1:53.40 2:33.74 | 40.25 40.34 | 250m: 300m: | 3:14.66 3:54.22 | 40.92 39.56 | 350m: 400m: | 4:33.87 5:10.17 | 39.65 36.30 |
35. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 5:10.72 | 440 |
50m: 100m: | 34.64 1:13.23 | 34.64 38.59 | 150m: 200m: | 1:53.78 2:33.53 | 40.55 39.75 | 250m: 300m: | 3:13.60 3:52.04 | 40.07 38.44 | 350m: 400m: | 4:32.40 5:10.72 | 40.36 38.32 |
36. | Zięba Emilia | 04 | Piątka Chorzów | 5:11.36 | 438 |
50m: 100m: | 34.67 1:13.47 | 34.67 38.80 | 150m: 200m: | 1:52.94 2:33.31 | 39.47 40.37 | 250m: 300m: | 3:12.26 3:53.17 | 38.95 40.91 | 350m: 400m: | 4:32.60 5:11.36 | 39.43 38.76 |
37. | Wróblewska Klaudia | 04 | Orka Zamość | 5:11.65 | 436 |
50m: 100m: | 34.36 1:12.09 | 34.36 37.73 | 150m: 200m: | 1:50.86 2:30.62 | 38.77 39.76 | 250m: 300m: | 3:11.08 3:51.74 | 40.46 40.66 | 350m: 400m: | 4:32.67 5:11.65 | 40.93 38.98 |
38. | Mituła Magdalena | 04 | Olimpia Lublin | 5:22.79 | 393 |
50m: 100m: | 35.67 1:15.27 | 35.67 39.60 | 150m: 200m: | 1:56.19 2:37.57 | 40.92 41.38 | 250m: 300m: | 3:19.37 4:01.58 | 41.80 42.21 | 350m: 400m: | 4:42.82 5:22.79 | 41.24 39.97 |
39. | Dąbrowska Pola | 04 | UKS 307 Warszawa | 5:28.67 | 372 |
50m: 100m: | 36.18 1:16.32 | 36.18 40.14 | 150m: 200m: | 1:57.84 2:39.86 | 41.52 42.02 | 250m: 300m: | 3:22.19 4:05.05 | 42.33 42.86 | 350m: 400m: | 4:47.38 5:28.67 | 42.33 41.29 |
40. | Brożyna Alicja | 04 | IKS Konstancin | 5:37.54 | 343 |
50m: 100m: | 36.49 1:17.81 | 36.49 41.32 | 150m: 200m: | 2:00.94 2:44.32 | 43.13 43.38 | 250m: 300m: | 3:28.56 4:11.27 | 44.24 42.71 | 350m: 400m: | 4:55.31 5:37.54 | 44.04 42.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 6/7/2019 - 10:29 | Chłopców, 400m dowolny | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 4:00.04 | Daszkiewicz Michał | POL | Oswiecim | 14/7/2018 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 4:13.22 | 656 | A |
50m: 100m: | 29.07 1:00.44 | 29.07 31.37 | 150m: 200m: | 1:32.81 2:05.25 | 32.37 32.44 | 250m: 300m: | 2:37.77 3:10.39 | 32.52 32.62 | 350m: 400m: | 3:41.77 4:13.22 | 31.38 31.45 |
2. | Matuszewski Krzysztof | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 4:13.36 | 655 | A |
50m: 100m: | 28.32 59.82 | 28.32 31.50 | 150m: 200m: | 1:32.12 2:04.07 | 32.30 31.95 | 250m: 300m: | 2:36.23 3:08.59 | 32.16 32.36 | 350m: 400m: | 3:41.22 4:13.36 | 32.63 32.14 |
3. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 4:13.67 | 652 | A |
50m: 100m: | 28.80 1:00.64 | 28.80 31.84 | 150m: 200m: | 1:32.98 2:05.45 | 32.34 32.47 | 250m: 300m: | 2:38.15 3:11.02 | 32.70 32.87 | 350m: 400m: | 3:43.16 4:13.67 | 32.14 30.51 |
4. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 4:15.24 | 640 | A |
50m: 100m: | 29.00 1:01.06 | 29.00 32.06 | 150m: 200m: | 1:33.89 2:06.69 | 32.83 32.80 | 250m: 300m: | 2:39.47 3:10.95 | 32.78 31.48 | 350m: 400m: | 3:43.66 4:15.24 | 32.71 31.58 |
5. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 4:15.48 | 639 | A |
50m: 100m: | 29.44 1:01.22 | 29.44 31.78 | 150m: 200m: | 1:33.77 2:06.44 | 32.55 32.67 | 250m: 300m: | 2:38.85 3:11.63 | 32.41 32.78 | 350m: 400m: | 3:44.13 4:15.48 | 32.50 31.35 |
6. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 4:15.89 | 636 | A |
50m: 100m: | 29.61 1:00.95 | 29.61 31.34 | 150m: 200m: | 1:33.44 2:06.21 | 32.49 32.77 | 250m: 300m: | 2:39.55 3:12.54 | 33.34 32.99 | 350m: 400m: | 3:45.24 4:15.89 | 32.70 30.65 |
7. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 4:16.07 | 634 | A |
50m: 100m: | 28.86 1:01.07 | 28.86 32.21 | 150m: 200m: | 1:33.58 2:06.60 | 32.51 33.02 | 250m: 300m: | 2:38.68 3:11.61 | 32.08 32.93 | 350m: 400m: | 3:44.03 4:16.07 | 32.42 32.04 |
8. | Gołacki Sergiusz | 04 | UKS 190 Łódź | 4:16.48 | 631 | A |
50m: 100m: | 29.08 1:00.60 | 29.08 31.52 | 150m: 200m: | 1:33.38 2:05.99 | 32.78 32.61 | 250m: 300m: | 2:39.30 3:12.22 | 33.31 32.92 | 350m: 400m: | 3:45.09 4:16.48 | 32.87 31.39 |
9. | Sobiechowski Filip | 04 | Shark Rudna | 4:17.22 | 626 | B |
50m: 100m: | 28.45 59.97 | 28.45 31.52 | 150m: 200m: | 1:32.65 2:05.60 | 32.68 32.95 | 250m: 300m: | 2:38.68 3:12.01 | 33.08 33.33 | 350m: 400m: | 3:45.16 4:17.22 | 33.15 32.06 |
10. | Walter Jakub | 04 | MOSM Tychy | 4:17.63 | 623 | B |
50m: 100m: | 29.64 1:01.47 | 29.64 31.83 | 150m: 200m: | 1:34.46 2:07.98 | 32.99 33.52 | 250m: 300m: | 2:41.94 3:15.58 | 33.96 33.64 | 350m: 400m: | 3:49.62 4:17.63 | 34.04 28.01 |
11. | Ciesielski Artur | 04 | AZS Politechniki Łódzkiej | 4:17.92 | 621 | B |
50m: 100m: | 28.92 1:01.45 | 28.92 32.53 | 150m: 200m: | 1:34.46 2:07.64 | 33.01 33.18 | 250m: 300m: | 2:40.09 3:13.22 | 32.45 33.13 | 350m: 400m: | 3:45.91 4:17.92 | 32.69 32.01 |
12. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 4:18.28 | 618 | B |
50m: 100m: | 28.73 1:00.18 | 28.73 31.45 | 150m: 200m: | 1:33.18 2:06.10 | 33.00 32.92 | 250m: 300m: | 2:39.24 3:12.38 | 33.14 33.14 | 350m: 400m: | 3:45.45 4:18.28 | 33.07 32.83 |
13. | Kowolik Alex | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:20.07 | 605 | B |
50m: 100m: | 29.91 1:02.66 | 29.91 32.75 | 150m: 200m: | 1:35.77 2:09.18 | 33.11 33.41 | 250m: 300m: | 2:43.02 3:16.74 | 33.84 33.72 | 350m: 400m: | 3:48.85 4:20.07 | 32.11 31.22 |
14. | Bednarek Przemysław | 04 | Muszelka Warszawa | 4:21.46 | 596 | B |
50m: 100m: | 29.61 1:01.66 | 29.61 32.05 | 150m: 200m: | 1:34.47 2:07.69 | 32.81 33.22 | 250m: 300m: | 2:40.92 3:14.48 | 33.23 33.56 | 350m: 400m: | 3:48.34 4:21.46 | 33.86 33.12 |
15. | Stachurski Jerzy | 04 | MZOS Płock | 4:21.97 | 592 | B |
50m: 100m: | 29.21 1:01.63 | 29.21 32.42 | 150m: 200m: | 1:35.40 2:09.70 | 33.77 34.30 | 250m: 300m: | 2:43.52 3:17.26 | 33.82 33.74 | 350m: 400m: | 3:50.71 4:21.97 | 33.45 31.26 |
16. | Jędryka Nikodem | 04 | Jedynka Łódź | 4:22.14 | 591 | B |
50m: 100m: | 30.08 1:03.37 | 30.08 33.29 | 150m: 200m: | 1:36.81 2:10.72 | 33.44 33.91 | 250m: 300m: | 2:43.92 3:17.91 | 33.20 33.99 | 350m: 400m: | 3:50.58 4:22.14 | 32.67 31.56 |
17. | Horodyński Antoni | 04 | Gryf Dębica | 4:22.54 | 588 | R |
50m: 100m: | 28.54 1:01.42 | 28.54 32.88 | 150m: 200m: | 1:34.54 2:08.41 | 33.12 33.87 | 250m: 300m: | 2:42.04 3:16.30 | 33.63 34.26 | 350m: 400m: | 3:48.99 4:22.54 | 32.69 33.55 |
18. | Wieczorkowski Nikodem | 04 | Dwójka Tczew | 4:22.70 | 587 | R |
50m: 100m: | 29.14 1:01.19 | 29.14 32.05 | 150m: 200m: | 1:34.02 2:07.89 | 32.83 33.87 | 250m: 300m: | 2:41.26 3:15.15 | 33.37 33.89 | 350m: 400m: | 3:49.59 4:22.70 | 34.44 33.11 |
19. | Pyrzyński Daniel | 04 | Toruń Multisport Team | 4:22.78 | 587 |
50m: 100m: | 29.35 1:02.07 | 29.35 32.72 | 150m: 200m: | 1:34.76 2:07.99 | 32.69 33.23 | 250m: 300m: | 2:41.70 3:15.88 | 33.71 34.18 | 350m: 400m: | 3:49.99 4:22.78 | 34.11 32.79 |
20. | Minichowski Maksymilian | 04 | V Łomianki | 4:22.93 | 586 |
50m: 100m: | 30.02 1:02.50 | 30.02 32.48 | 150m: 200m: | 1:35.40 2:08.67 | 32.90 33.27 | 250m: 300m: | 2:42.23 3:15.66 | 33.56 33.43 | 350m: 400m: | 3:49.65 4:22.93 | 33.99 33.28 |
21. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 4:23.00 | 585 |
50m: 100m: | 30.54 1:03.26 | 30.54 32.72 | 150m: 200m: | 1:37.26 2:11.08 | 34.00 33.82 | 250m: 300m: | 2:44.86 3:18.59 | 33.78 33.73 | 350m: 400m: | 3:51.99 4:23.00 | 33.40 31.01 |
22. | Myśliwiec Bartosz | 04 | MKP Szczecin | 4:23.78 | 580 |
50m: 100m: | 29.33 1:02.22 | 29.33 32.89 | 150m: 200m: | 1:35.30 2:09.52 | 33.08 34.22 | 250m: 300m: | 2:43.70 3:18.20 | 34.18 34.50 | 350m: 400m: | 3:52.03 4:23.78 | 33.83 31.75 |
23. | Skalski Konrad | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:24.08 | 578 |
50m: 100m: | 29.99 1:03.57 | 29.99 33.58 | 150m: 200m: | 1:37.65 2:11.58 | 34.08 33.93 | 250m: 300m: | 2:44.47 3:18.07 | 32.89 33.60 | 350m: 400m: | 3:51.69 4:24.08 | 33.62 32.39 |
24. | Szeleźniak-Białkowski Julian | 04 | Tri-Team Rumia | 4:24.45 | 576 |
50m: 100m: | 30.14 1:03.72 | 30.14 33.58 | 150m: 200m: | 1:37.29 2:11.18 | 33.57 33.89 | 250m: 300m: | 2:45.17 3:19.44 | 33.99 34.27 | 350m: 400m: | 3:52.77 4:24.45 | 33.33 31.68 |
25. | Kilar Patryk | 04 | AZS Politechniki Łódzkiej | 4:24.51 | 575 |
50m: 100m: | 29.68 1:02.98 | 29.68 33.30 | 150m: 200m: | 1:36.90 2:11.13 | 33.92 34.23 | 250m: 300m: | 2:43.57 3:18.28 | 32.44 34.71 | 350m: 400m: | 3:53.35 4:24.51 | 35.07 31.16 |
26. | Wysocki Piotr | 04 | Warta Poznań | 4:24.72 | 574 |
50m: 100m: | 31.13 1:05.14 | 31.13 34.01 | 150m: 200m: | 1:38.72 2:12.46 | 33.58 33.74 | 250m: 300m: | 2:46.38 3:19.80 | 33.92 33.42 | 350m: 400m: | 3:52.37 4:24.72 | 32.57 32.35 |
27. | Jędrych Krzysztof | 04 | Posnania Poznań | 4:25.03 | 572 |
50m: 100m: | 30.26 1:04.08 | 30.26 33.82 | 150m: 200m: | 1:38.69 2:13.25 | 34.61 34.56 | 250m: 300m: | 2:47.82 3:22.78 | 34.57 34.96 | 350m: 400m: | 3:55.57 4:25.03 | 32.79 29.46 |
28. | Piętka Hubert | 04 | MKP Szczecin | 4:26.84 | 560 |
50m: 100m: | 29.80 1:02.75 | 29.80 32.95 | 150m: 200m: | 1:36.49 2:10.57 | 33.74 34.08 | 250m: 300m: | 2:45.80 3:21.04 | 35.23 35.24 | 350m: 400m: | 3:54.40 4:26.84 | 33.36 32.44 |
29. | Kurowski Tymon | 04 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 4:26.92 | 560 |
50m: 100m: | 28.44 59.81 | 28.44 31.37 | 150m: 200m: | 1:32.91 2:06.59 | 33.10 33.68 | 250m: 300m: | 2:41.23 3:16.53 | 34.64 35.30 | 350m: 400m: | 3:51.61 4:26.92 | 35.08 35.31 |
30. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 4:27.40 | 557 |
50m: 100m: | 30.83 1:04.45 | 30.83 33.62 | 150m: 200m: | 1:38.58 2:12.90 | 34.13 34.32 | 250m: 300m: | 2:47.01 3:21.78 | 34.11 34.77 | 350m: 400m: | 3:55.46 4:27.40 | 33.68 31.94 |
31. | Stanisławski Bartosz | 04 | UKS SP-149 Łódź | 4:27.45 | 557 |
50m: 100m: | 29.01 1:02.39 | 29.01 33.38 | 150m: 200m: | 1:36.12 2:10.49 | 33.73 34.37 | 250m: 300m: | 2:44.99 3:20.04 | 34.50 35.05 | 350m: 400m: | 3:54.33 4:27.45 | 34.29 33.12 |
32. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 4:27.70 | 555 |
50m: 100m: | 29.14 1:02.22 | 29.14 33.08 | 150m: 200m: | 1:36.83 2:11.44 | 34.61 34.61 | 250m: 300m: | 2:46.00 3:20.97 | 34.56 34.97 | 350m: 400m: | 3:55.26 4:27.70 | 34.29 32.44 |
33. | Jendrzejczyk Maxim | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 4:27.72 | 555 |
50m: 100m: | 29.91 1:03.19 | 29.91 33.28 | 150m: 200m: | 1:37.65 2:12.06 | 34.46 34.41 | 250m: 300m: | 2:46.64 3:20.56 | 34.58 33.92 | 350m: 400m: | 3:55.00 4:27.72 | 34.44 32.72 |
34. | Rafał Kacper | 04 | V Łomianki | 4:27.93 | 554 |
50m: 100m: | 29.13 1:02.57 | 29.13 33.44 | 150m: 200m: | 1:36.75 2:10.87 | 34.18 34.12 | 250m: 300m: | 2:44.14 3:19.05 | 33.27 34.91 | 350m: 400m: | 3:53.88 4:27.93 | 34.83 34.05 |
35. | Kruszewski Adrian | 04 | Delfin Toruń | 4:28.30 | 551 |
50m: 100m: | 29.59 1:02.39 | 29.59 32.80 | 150m: 200m: | 1:36.79 2:11.31 | 34.40 34.52 | 250m: 300m: | 2:45.29 3:19.83 | 33.98 34.54 | 350m: 400m: | 3:54.27 4:28.30 | 34.44 34.03 |
36. | Wytwer Daniel | 04 | Włókniarz 1925 Kalisz | 4:28.62 | 549 |
50m: 100m: | 29.72 1:02.58 | 29.72 32.86 | 150m: 200m: | 1:36.72 2:11.17 | 34.14 34.45 | 250m: 300m: | 2:46.52 3:21.74 | 35.35 35.22 | 350m: 400m: | 3:56.33 4:28.62 | 34.59 32.29 |
37. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 4:29.07 | 547 |
50m: 100m: | 30.04 1:02.50 | 30.04 32.46 | 150m: 200m: | 1:37.23 2:11.37 | 34.73 34.14 | 250m: 300m: | 2:46.09 3:19.82 | 34.72 33.73 | 350m: 400m: | 3:54.47 4:29.07 | 34.65 34.60 |
38. | Oszczak Norbert | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 4:29.18 | 546 |
50m: 100m: | 29.09 1:01.91 | 29.09 32.82 | 150m: 200m: | 1:35.58 2:10.25 | 33.67 34.67 | 250m: 300m: | 2:45.25 3:20.27 | 35.00 35.02 | 350m: 400m: | 3:55.26 4:29.18 | 34.99 33.92 |
39. | Kałaska Patryk | 04 | Polonia Warszawa | 4:29.21 | 546 |
50m: 100m: | 29.76 1:03.29 | 29.76 33.53 | 150m: 200m: | 1:37.73 2:12.48 | 34.44 34.75 | 250m: 300m: | 2:47.34 3:21.76 | 34.86 34.42 | 350m: 400m: | 3:56.76 4:29.21 | 35.00 32.45 |
40. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 4:29.40 | 545 |
50m: 100m: | 30.00 1:02.70 | 30.00 32.70 | 150m: 200m: | 1:36.96 2:11.49 | 34.26 34.53 | 250m: 300m: | 2:46.57 3:21.69 | 35.08 35.12 | 350m: 400m: | 3:56.49 4:29.40 | 34.80 32.91 |
41. | Baranek Jakub | 04 | MOS Opole | 4:29.69 | 543 |
50m: 100m: | 29.38 1:02.56 | 29.38 33.18 | 150m: 200m: | 1:37.53 2:12.31 | 34.97 34.78 | 250m: 300m: | 2:46.99 3:22.47 | 34.68 35.48 | 350m: 400m: | 3:56.89 4:29.69 | 34.42 32.80 |
42. | Grabowski Jakub | 04 | MZOS Płock | 4:30.65 | 537 |
50m: 100m: | 29.77 1:02.62 | 29.77 32.85 | 150m: 200m: | 1:36.73 2:11.59 | 34.11 34.86 | 250m: 300m: | 2:46.81 3:22.09 | 35.22 35.28 | 350m: 400m: | 3:57.30 4:30.65 | 35.21 33.35 |
43. | Miniszewski Sebastian | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 4:31.05 | 535 |
50m: 100m: | 30.74 1:03.42 | 30.74 32.68 | 150m: 200m: | 1:37.25 2:12.06 | 33.83 34.81 | 250m: 300m: | 2:46.80 3:22.17 | 34.74 35.37 | 350m: 400m: | 3:57.55 4:31.05 | 35.38 33.50 |
44. | Kozłowski Konrad | 04 | Kormoran Olsztyn | 4:31.48 | 532 |
50m: 100m: | 31.36 1:05.17 | 31.36 33.81 | 150m: 200m: | 1:39.53 2:14.03 | 34.36 34.50 | 250m: 300m: | 2:48.85 3:23.85 | 34.82 35.00 | 350m: 400m: | 3:58.35 4:31.48 | 34.50 33.13 |
45. | Koronkiewicz Antoni | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 4:31.82 | 530 |
50m: 100m: | 30.03 1:03.22 | 30.03 33.19 | 150m: 200m: | 1:37.38 2:12.04 | 34.16 34.66 | 250m: 300m: | 2:45.54 3:21.13 | 33.50 35.59 | 350m: 400m: | 3:56.17 4:31.82 | 35.04 35.65 |
46. | Darul Bartosz | 04 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 4:31.92 | 530 |
50m: 100m: | 30.68 1:05.22 | 30.68 34.54 | 150m: 200m: | 1:39.78 2:15.23 | 34.56 35.45 | 250m: 300m: | 2:50.46 3:25.91 | 35.23 35.45 | 350m: 400m: | 3:59.57 4:31.92 | 33.66 32.35 |
47. | Kubiniec Mikołaj | 04 | Skarpa Lublin | 4:32.03 | 529 |
50m: 100m: | 30.51 1:04.00 | 30.51 33.49 | 150m: 200m: | 1:38.40 2:13.62 | 34.40 35.22 | 250m: 300m: | 2:48.53 3:24.12 | 34.91 35.59 | 350m: 400m: | 3:59.36 4:32.03 | 35.24 32.67 |
48. | Lewtak Szymon | 04 | Olimpia Lublin | 4:32.77 | 525 |
50m: 100m: | 31.01 1:04.53 | 31.01 33.52 | 150m: 200m: | 1:39.03 2:14.42 | 34.50 35.39 | 250m: 300m: | 2:48.88 3:24.52 | 34.46 35.64 | 350m: 400m: | 3:59.76 4:32.77 | 35.24 33.01 |
49. | Głąbiński Kamil | 04 | Warszawianka- Wodny Park W-wa | 4:34.31 | 516 |
50m: 100m: | 31.15 1:05.88 | 31.15 34.73 | 150m: 200m: | 1:41.60 2:17.43 | 35.72 35.83 | 250m: 300m: | 2:52.99 3:27.86 | 35.56 34.87 | 350m: 400m: | 4:03.02 4:34.31 | 35.16 31.29 |
50. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 4:34.62 | 514 |
50m: 100m: | 31.17 1:05.30 | 31.17 34.13 | 150m: 200m: | 1:40.29 2:15.37 | 34.99 35.08 | 250m: 300m: | 2:50.59 3:25.68 | 35.22 35.09 | 350m: 400m: | 4:00.94 4:34.62 | 35.26 33.68 |
51. | Piechota Bartłomiej | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 4:36.06 | 506 |
50m: 100m: | 29.86 1:03.06 | 29.86 33.20 | 150m: 200m: | 1:38.11 2:13.54 | 35.05 35.43 | 250m: 300m: | 2:50.44 3:27.09 | 36.90 36.65 | 350m: 400m: | 4:02.88 4:36.06 | 35.79 33.18 |
52. | Jarosz Kacper | 04 | MZOS Płock | 4:36.29 | 505 |
50m: 100m: | 30.71 1:04.80 | 30.71 34.09 | 150m: 200m: | 1:40.52 2:16.24 | 35.72 35.72 | 250m: 300m: | 2:51.66 3:27.16 | 35.42 35.50 | 350m: 400m: | 4:02.09 4:36.29 | 34.93 34.20 |
53. | Wiciak Radosław | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:36.37 | 504 |
50m: 100m: | 29.87 1:03.27 | 29.87 33.40 | 150m: 200m: | 1:37.78 2:13.51 | 34.51 35.73 | 250m: 300m: | 2:48.49 3:24.76 | 34.98 36.27 | 350m: 400m: | 4:00.81 4:36.37 | 36.05 35.56 |
54. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 4:37.22 | 500 |
50m: 100m: | 32.31 1:07.50 | 32.31 35.19 | 150m: 200m: | 1:43.13 2:18.45 | 35.63 35.32 | 250m: 300m: | 2:53.54 3:28.71 | 35.09 35.17 | 350m: 400m: | 4:03.53 4:37.22 | 34.82 33.69 |
55. | Zawalich Oskar | 04 | H2O Koszalin | 4:37.87 | 496 |
50m: 100m: | 29.58 1:03.33 | 29.58 33.75 | 150m: 200m: | 1:38.30 2:14.37 | 34.97 36.07 | 250m: 300m: | 2:50.19 3:26.64 | 35.82 36.45 | 350m: 400m: | 4:02.86 4:37.87 | 36.22 35.01 |
56. | Różalski Marcin | 04 | Salos Cortile Kielce | 4:38.87 | 491 |
50m: 100m: | 30.55 1:04.37 | 30.55 33.82 | 150m: 200m: | 1:40.05 2:16.09 | 35.68 36.04 | 250m: 300m: | 2:52.01 3:28.70 | 35.92 36.69 | 350m: 400m: | 4:04.30 4:38.87 | 35.60 34.57 |
57. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 4:39.61 | 487 |
50m: 100m: | 29.80 1:04.03 | 29.80 34.23 | 150m: 200m: | 1:39.52 2:15.98 | 35.49 36.46 | 250m: 300m: | 2:52.68 3:29.80 | 36.70 37.12 | 350m: 400m: | 4:06.76 4:39.61 | 36.96 32.85 |
58. | Kurek Alan | 04 | MKP Szczecin | 4:40.08 | 485 |
50m: 100m: | 30.98 1:06.05 | 30.98 35.07 | 150m: 200m: | 1:42.19 2:18.22 | 36.14 36.03 | 250m: 300m: | 2:54.69 3:30.53 | 36.47 35.84 | 350m: 400m: | 4:06.89 4:40.08 | 36.36 33.19 |
59. | Goik Bartłomiej | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 4:40.30 | 483 |
50m: 100m: | 30.86 1:05.78 | 30.86 34.92 | 150m: 200m: | 1:41.88 2:18.07 | 36.10 36.19 | 250m: 300m: | 2:54.42 3:31.03 | 36.35 36.61 | 350m: 400m: | 4:06.38 4:40.30 | 35.35 33.92 |
60. | Litewski Mikołaj | 04 | UKS 307 Warszawa | 4:40.49 | 482 |
50m: 100m: | 30.67 1:05.40 | 30.67 34.73 | 150m: 200m: | 1:40.18 2:16.38 | 34.78 36.20 | 250m: 300m: | 2:52.18 3:29.27 | 35.80 37.09 | 350m: 400m: | 4:05.41 4:40.49 | 36.14 35.08 |
61. | Depa Mateusz | 04 | Posnania Poznań | 4:40.57 | 482 |
50m: 100m: | 31.64 1:08.04 | 31.64 36.40 | 150m: 200m: | 1:44.50 2:21.08 | 36.46 36.58 | 250m: 300m: | 2:57.01 3:33.77 | 35.93 36.76 | 350m: 400m: | 4:08.13 4:40.57 | 34.36 32.44 |
62. | Krasowski Krzysztof | 04 | Tri-Team Rumia | 4:41.74 | 476 |
50m: 100m: | 30.48 1:04.68 | 30.48 34.20 | 150m: 200m: | 1:40.26 2:16.06 | 35.58 35.80 | 250m: 300m: | 2:52.98 3:29.77 | 36.92 36.79 | 350m: 400m: | 4:06.69 4:41.74 | 36.92 35.05 |
63. | Dominowski Mikołaj | 04 | Barakuda Mińsk Maz. | 4:42.78 | 471 |
50m: 100m: | 32.51 1:08.18 | 32.51 35.67 | 150m: 200m: | 1:44.29 2:20.57 | 36.11 36.28 | 250m: 300m: | 2:56.87 3:33.48 | 36.30 36.61 | 350m: 400m: | 4:09.64 4:42.78 | 36.16 33.14 |
64. | Kołodziejczyk Eryk | 04 | Unia Oświęcim | 4:42.98 | 470 |
50m: 100m: | 31.79 1:07.49 | 31.79 35.70 | 150m: 200m: | 1:44.15 2:21.33 | 36.66 37.18 | 250m: 300m: | 2:57.60 3:34.65 | 36.27 37.05 | 350m: 400m: | 4:09.13 4:42.98 | 34.48 33.85 |
65. | Grabowski Mikołaj | 04 | Kormoran Olsztyn | 4:43.09 | 469 |
50m: 100m: | 31.97 1:07.17 | 31.97 35.20 | 150m: 200m: | 1:43.28 2:19.33 | 36.11 36.05 | 250m: 300m: | 2:55.13 3:31.36 | 35.80 36.23 | 350m: 400m: | 4:07.57 4:43.09 | 36.21 35.52 |
66. | Chałat Wojciech | 04 | Skarpa Lublin | 4:43.58 | 467 |
50m: 100m: | 32.70 1:07.95 | 32.70 35.25 | 150m: 200m: | 1:44.71 2:20.90 | 36.76 36.19 | 250m: 300m: | 2:56.84 3:33.27 | 35.94 36.43 | 350m: 400m: | 4:09.37 4:43.58 | 36.10 34.21 |
67. | Ryszka Kacper | 04 | Unia Oświęcim | 4:43.89 | 465 |
50m: 100m: | 31.37 1:06.02 | 31.37 34.65 | 150m: 200m: | 1:42.56 2:19.66 | 36.54 37.10 | 250m: 300m: | 2:56.41 3:32.79 | 36.75 36.38 | 350m: 400m: | 4:08.83 4:43.89 | 36.04 35.06 |
68. | Wrzosek Bartosz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 4:44.69 | 461 |
50m: 100m: | 30.44 1:05.12 | 30.44 34.68 | 150m: 200m: | 1:40.15 2:16.16 | 35.03 36.01 | 250m: 300m: | 2:52.76 3:30.23 | 36.60 37.47 | 350m: 400m: | 4:08.54 4:44.69 | 38.31 36.15 |
69. | Łabik Marcin | 04 | Skalar Słupsk | 4:45.23 | 459 |
50m: 100m: | 30.35 1:04.16 | 30.35 33.81 | 150m: 200m: | 1:40.78 2:18.48 | 36.62 37.70 | 250m: 300m: | 2:56.64 3:34.36 | 38.16 37.72 | 350m: 400m: | 4:11.49 4:45.23 | 37.13 33.74 |
70. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka- Wodny Park W-wa | 4:48.43 | 444 |
50m: 100m: | 32.87 1:09.75 | 32.87 36.88 | 150m: 200m: | 1:46.27 2:22.49 | 36.52 36.22 | 250m: 300m: | 3:00.02 3:37.02 | 37.53 37.00 | 350m: 400m: | 4:13.44 4:48.43 | 36.42 34.99 |
71. | Moździoch Bartłomiej | 04 | Juvenia Wrocław | 4:48.81 | 442 |
50m: 100m: | 31.76 1:07.07 | 31.76 35.31 | 150m: 200m: | 1:43.92 2:20.26 | 36.85 36.34 | 250m: 300m: | 2:57.46 3:34.79 | 37.20 37.33 | 350m: 400m: | 4:13.49 4:48.81 | 38.70 35.32 |
72. | Gąsior Tomasz | 04 | Wodnik Rawicz | 4:49.10 | 441 |
50m: 100m: | 32.77 1:09.18 | 32.77 36.41 | 150m: 200m: | 1:46.31 2:23.87 | 37.13 37.56 | 250m: 300m: | 3:01.34 3:38.66 | 37.47 37.32 | 350m: 400m: | 4:14.85 4:49.10 | 36.19 34.25 |
73. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepołomice | 4:49.96 | 437 |
50m: 100m: | 32.41 1:08.35 | 32.41 35.94 | 150m: 200m: | 1:45.49 2:23.20 | 37.14 37.71 | 250m: 300m: | 3:00.22 3:37.72 | 37.02 37.50 | 350m: 400m: | 4:14.75 4:49.96 | 37.03 35.21 |
74. | Krajewski Paweł | 04 | Huragan Sosnowiec | 4:54.52 | 417 |
50m: 100m: | 31.98 1:08.05 | 31.98 36.07 | 150m: 200m: | 1:46.05 2:24.24 | 38.00 38.19 | 250m: 300m: | 3:02.23 3:40.59 | 37.99 38.36 | 350m: 400m: | 4:19.12 4:54.52 | 38.53 35.40 |
75. | Kłoska Tymoteusz | 04 | Ruda Śląska | 4:54.60 | 416 |
50m: 100m: | 32.49 1:09.44 | 32.49 36.95 | 150m: 200m: | 1:47.82 2:25.80 | 38.38 37.98 | 250m: 300m: | 3:05.12 3:43.84 | 39.32 38.72 | 350m: 400m: | 4:20.76 4:54.60 | 36.92 33.84 |
76. | Kosmalski Krzysztof | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 4:54.95 | 415 |
50m: 100m: | 32.78 1:09.41 | 32.78 36.63 | 150m: 200m: | 1:47.02 2:24.93 | 37.61 37.91 | 250m: 300m: | 3:02.93 3:41.56 | 38.00 38.63 | 350m: 400m: | 4:19.75 4:54.95 | 38.19 35.20 |
77. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 4:55.30 | 413 |
50m: 100m: | 32.57 1:09.69 | 32.57 37.12 | 150m: 200m: | 1:46.66 2:24.33 | 36.97 37.67 | 250m: 300m: | 3:02.07 3:39.96 | 37.74 37.89 | 350m: 400m: | 4:18.28 4:55.30 | 38.32 37.02 |
78. | Pasieczny Bartłomiej | 04 | Jedynka Elbląg | 5:00.28 | 393 |
50m: 100m: | 32.73 1:09.58 | 32.73 36.85 | 150m: 200m: | 1:47.49 2:26.14 | 37.91 38.65 | 250m: 300m: | 3:05.12 3:44.06 | 38.98 38.94 | 350m: 400m: | 4:22.72 5:00.28 | 38.66 37.56 |
79. | Kapitan Kacper | 04 | Piątka Chorzów | 5:04.98 | 375 |
50m: 100m: | 33.69 1:11.53 | 33.69 37.84 | 150m: 200m: | 1:50.61 2:29.70 | 39.08 39.09 | 250m: 300m: | 3:09.21 3:48.54 | 39.51 39.33 | 350m: 400m: | 4:27.45 5:04.98 | 38.91 37.53 |
80. | Bienia Maciej | 04 | Sokół Rzeszów | 5:05.93 | 372 |
50m: 100m: | 33.55 1:11.62 | 33.55 38.07 | 150m: 200m: | 1:50.58 2:29.88 | 38.96 39.30 | 250m: 300m: | 3:09.36 3:48.96 | 39.48 39.60 | 350m: 400m: | 4:28.29 5:05.93 | 39.33 37.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 6/7/2019 - 11:23 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:29.47 | Krawczyk Paulina | POL | Gorzow Wlkp. | 12/7/2008 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Malec Klaudia | 04 | Orka Zamość | 2:39.50 | 663 | A | 35.95 | 41.22 | 41.21 | 41.12 | ||
2. | Klimczyk Katarzyna | 04 | MOS Opole | 2:40.50 | 651 | A | 37.29 | 41.63 | 41.76 | 39.82 | ||
3. | Bednarz Julia | 04 | Orka Zamość | 2:42.75 | 624 | A | 37.58 | 41.19 | 42.13 | 41.85 | ||
4. | Dragan Julia | 04 | Olimpia Lublin | 2:44.43 | 605 | A | 37.00 | 42.74 | 42.78 | 41.91 | ||
5. | Potiopa Karolina | 04 | Ochota Warszawa | 2:44.61 | 603 | A | 36.53 | 42.14 | 43.67 | 42.27 | ||
6. | Surmiak Klara | 04 | Ruda Śląska | 2:45.53 | 593 | A | 36.75 | 40.93 | 43.80 | 44.05 | ||
7. | Cygan Julia | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:46.23 | 586 | A | 37.66 | 41.81 | 43.52 | 43.24 | ||
8. | Trefler Maja | 04 | Orka Lubań | 2:46.39 | 584 | A | 37.10 | 42.49 | 43.70 | 43.10 | ||
9. | Ofman Julia | 04 | Barakuda Starachowice | 2:47.08 | 577 | B | 37.21 | 43.59 | 43.63 | 42.65 | ||
10. | Tymińska Zofia | 04 | Polonia Warszawa | 2:47.15 | 576 | B | 37.44 | 42.97 | 43.76 | 42.98 | ||
11. | Paćko Maja | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:47.44 | 573 | B | 38.93 | 43.36 | 43.12 | 42.03 | ||
12. | Strządała Karolina | 04 | Polonia Warszawa | 2:47.51 | 572 | B | 37.13 | 43.37 | 43.46 | 43.55 | ||
13. | Kowalczyk Gabriela | 04 | Trójka Łódź | 2:47.66 | 571 | B | 39.28 | 43.57 | 43.05 | 41.76 | ||
14. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 2:48.95 | 558 | B | 38.35 | 43.06 | 44.15 | 43.39 | ||
15. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:49.69 | 550 | B | 38.55 | 43.00 | 44.03 | 44.11 | ||
16. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 2:52.28 | 526 | B | 38.24 | 44.38 | 45.66 | 44.00 | ||
17. | Klimczak Julia | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:52.44 | 525 | R | 40.15 | 44.45 | 44.68 | 43.16 | ||
18. | Har Zofia | 04 | MKS Piaseczno | 2:53.40 | 516 | R | 37.78 | 44.15 | 45.20 | 46.27 | ||
19. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 2:53.77 | 513 | 38.86 | 43.98 | 46.03 | 44.90 | |||
20. | Janecka Weronika | 04 | Żabianka Gdańsk | 2:53.78 | 512 | 38.67 | 43.82 | 45.32 | 45.97 | |||
21. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 2:54.18 | 509 | 38.45 | 44.37 | 45.76 | 45.60 | |||
22. | Dębkowska Wiktoria | 04 | Wodnik Łask | 2:54.51 | 506 | 40.58 | 44.39 | 45.08 | 44.46 | |||
23. | Oszmiańska Julia | 04 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 2:54.66 | 505 | 38.68 | 44.11 | 45.91 | 45.96 | |||
24. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 2:55.18 | 500 | 41.31 | 44.65 | 44.64 | 44.58 | |||
25. | Kwiecińska Krystyna | 04 | Trójka Środa Wlkp. | 2:56.07 | 493 | 38.62 | 44.71 | 46.50 | 46.24 | |||
26. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 2:56.34 | 490 | 39.10 | 45.01 | 46.17 | 46.06 | |||
27. | Pielak Julia | 04 | Tri-Team Rumia | 2:56.48 | 489 | 39.57 | 45.24 | 46.08 | 45.59 | |||
28. | Bidnik Wiktoria | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:56.93 | 486 | 38.65 | 44.72 | 46.42 | 47.14 | |||
29. | Studzińska Nadia | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:58.30 | 474 | 40.87 | 46.57 | 46.47 | 44.39 | |||
30. | Gudź Maja | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 2:59.56 | 464 | 39.99 | 45.12 | 46.92 | 47.53 | |||
31. | Nowak Oliwia | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 3:00.28 | 459 | 40.80 | 46.25 | 47.11 | 46.12 | |||
32. | Wrona Magdalena | 04 | Jedynka Łódź | 3:02.50 | 442 | 41.56 | 46.95 | 47.61 | 46.38 | |||
33. | Przybysz Kinga | 04 | Astromal Leszno | 3:02.89 | 440 | 40.17 | 46.87 | 48.51 | 47.34 | |||
34. | Blanik Zofia | 04 | Aligator Gorzyce | 3:03.40 | 436 | 39.76 | 46.23 | 48.63 | 48.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 6/7/2019 - 11:42 | Chłopców, 200m klasyczny | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:18.70 | Zbutowicz Karol | POL | Utrecht (NED) | 19/7/2013 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Linard Bartosz | 04 | IKS Konstancin | 2:27.60 | 632 | A | 33.88 | 37.84 | 37.95 | 37.93 | ||
2. | Śliwka Jakub | 04 | Salmo Żory | 2:27.70 | 630 | A | 34.17 | 37.97 | 37.45 | 38.11 | ||
3. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:29.26 | 611 | A | 32.57 | 39.02 | 39.24 | 38.43 | ||
4. | Cichocki Oliwier | 04 | Warta Poznań | 2:29.50 | 608 | A | 34.21 | 37.87 | 38.64 | 38.78 | ||
5. | Warzocha Gustaw | 04 | Cityzen Poznań | 2:29.51 | 608 | A | 33.46 | 38.38 | 39.22 | 38.45 | ||
6. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:29.57 | 607 | A | 33.62 | 38.41 | 38.70 | 38.84 | ||
7. | Iskra Szymon | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:29.65 | 606 | A | 34.45 | 38.26 | 38.54 | 38.40 | ||
8. | Kraczkowski Tomasz | 04 | Barakuda Starachowice | 2:29.98 | 602 | A | 33.51 | 38.60 | 39.38 | 38.49 | ||
9. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:30.13 | 600 | B | 34.60 | 38.66 | 38.96 | 37.91 | ||
10. | Minichowski Maksymilian | 04 | V Łomianki | 2:30.58 | 595 | B | 34.75 | 38.49 | 39.34 | 38.00 | ||
11. | Plewka Przemysław | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:30.91 | 591 | B | 33.98 | 38.94 | 39.26 | 38.73 | ||
12. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:30.92 | 591 | B | 33.72 | 38.60 | 39.41 | 39.19 | ||
13. | Wykręt Marcin | 04 | Nowy Klub Pływacki Bielsko B. | 2:31.39 | 585 | B | 34.37 | 38.14 | 39.45 | 39.43 | ||
14. | Walijewski Radosław | 04 | Żabianka Gdańsk | 2:31.49 | 584 | B | 33.65 | 39.16 | 39.69 | 38.99 | ||
15. | Ginalski Michał | 04 | Swim2Win Krosno | 2:32.98 | 567 | B | 33.90 | 38.37 | 39.94 | 40.77 | ||
16. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 2:35.58 | 539 | B | 35.62 | 39.67 | 40.36 | 39.93 | ||
17. | Wierciński Kacper | 04 | Dwójka Tczew | 2:36.11 | 534 | R | 33.99 | 39.12 | 41.54 | 41.46 | ||
18. | Kozieński Oliwier | 04 | Wisła Puławy | 2:36.15 | 533 | R | 34.79 | 40.09 | 41.02 | 40.25 | ||
19. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 2:36.61 | 529 | 35.53 | 40.25 | 40.91 | 39.92 | |||
20. | Koronkiewicz Antoni | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:38.88 | 506 | 34.89 | 39.51 | 42.16 | 42.32 | |||
Łagoźny Filip | 04 | Orka Zamość | 2:38.88 | 506 | 35.09 | 40.06 | 41.49 | 42.24 | ||||
22. | Lis Jan | 04 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:39.28 | 502 | 34.88 | 40.66 | 42.48 | 41.26 | |||
23. | Jaworski Kamil | 04 | MOSM Tychy | 2:39.54 | 500 | 35.19 | 41.19 | 41.80 | 41.36 | |||
24. | Kaliszewski Adrian | 04 | Płetwal Mława | 2:39.71 | 498 | 35.42 | 39.92 | 41.62 | 42.75 | |||
25. | Górecki Kamil | 04 | MZOS Płock | 2:39.99 | 496 | 36.03 | 40.81 | 41.37 | 41.78 | |||
26. | Szczepaniak Kacper | 04 | MKP Szczecin | 2:41.38 | 483 | 36.02 | 41.30 | 42.63 | 41.43 | |||
27. | Pietraszczyk Jakub | 04 | Huragan Sosnowiec | 2:42.69 | 471 | 35.30 | 42.33 | 43.54 | 41.52 | |||
28. | Wermiński Jan | 04 | Fala Swarzędz | 2:42.76 | 471 | 36.46 | 40.77 | 42.34 | 43.19 | |||
29. | Suchodolski Hubert | 04 | Delfin Inowrocław | 2:43.20 | 467 | 36.37 | 42.02 | 42.95 | 41.86 | |||
30. | Siembida Adam | 04 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:43.54 | 464 | 37.31 | 41.90 | 42.86 | 41.47 | |||
31. | Majkowski Aleksander | 04 | Swim Team Wilanów | 2:43.57 | 464 | 35.76 | 42.16 | 43.09 | 42.56 | |||
32. | Łakota Wojciech | 04 | MOSM Tychy | 2:44.36 | 457 | 36.62 | 42.37 | 43.37 | 42.00 | |||
33. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:44.91 | 453 | 35.13 | 41.61 | 43.33 | 44.84 | |||
34. | Walas Jan | 04 | Trójka Łódź | 2:45.04 | 452 | 36.69 | 42.86 | 42.56 | 42.93 | |||
35. | Dębicki Maciej | 04 | Śląsk Wrocław | 2:45.49 | 448 | 37.05 | 42.06 | 43.07 | 43.31 | |||
36. | Milczarczyk Oliwier | 04 | Trójka Łódź | 2:46.60 | 439 | 37.75 | 42.39 | 44.31 | 42.15 | |||
37. | Grzegorzewski Bartosz | 04 | Wodnik Łask | 2:48.19 | 427 | 32.70 | 45.39 | 46.31 | 43.79 | |||
38. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:49.22 | 419 | 36.85 | 43.11 | 44.05 | 45.21 | |||
39. | Pupka Filip | 04 | Cityzen Poznań | 2:49.82 | 415 | 38.51 | 42.70 | 44.69 | 43.92 | |||
40. | Litewski Mikołaj | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:51.96 | 399 | 39.60 | 44.92 | 45.51 | 41.93 | |||
41. | Kaszycki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 2:52.78 | 394 | 37.87 | 44.96 | 46.61 | 43.34 | |||
42. | Dzierwa Maciej | 04 | Salwator Kraków | 2:58.51 | 357 | 39.58 | 44.93 | 46.50 | 47.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 6/7/2019 - 12:03 | Dziewcząt, 200m zmienny | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:17.63 | Szczepaniak Karolina | POL | Gorzow Wlkp. | 1/12/2007 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 2:25.54 | 650 | A | 31.42 | 37.01 | 43.04 | 34.07 | ||
2. | Guść Wiktoria | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 2:25.86 | 646 | A | 32.01 | 37.84 | 41.67 | 34.34 | ||
3. | Rydyńska Marianna | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:26.55 | 637 | A | 31.37 | 37.24 | 44.21 | 33.73 | ||
4. | Gawron Paula | 04 | CSTiR Strzyżów | 2:26.85 | 633 | A | 30.31 | 38.05 | 44.59 | 33.90 | ||
5. | Bednarz Julia | 04 | Orka Zamość | 2:27.96 | 619 | A | 31.59 | 39.04 | 42.51 | 34.82 | ||
6. | Mikołajczyk Maja | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:27.99 | 618 | A | 31.90 | 39.30 | 43.03 | 33.76 | ||
7. | Hermanowska Natalia | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:29.93 | 595 | A | 32.28 | 40.58 | 41.97 | 35.10 | ||
8. | Grygiencza Iga | 04 | Medyk Giżycko | 2:30.04 | 593 | A | 30.56 | 39.03 | 45.79 | 34.66 | ||
9. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:30.35 | 590 | B | 32.38 | 39.42 | 43.55 | 35.00 | ||
10. | Cygan Julia | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:30.77 | 585 | B | 32.84 | 39.51 | 42.72 | 35.70 | ||
11. | Weckwert Iga | 04 | Żabianka Gdańsk | 2:31.38 | 578 | B | 33.02 | 38.32 | 44.29 | 35.75 | ||
12. | Borowiak Justyna | 04 | Juvenia Wrocław | 2:31.73 | 574 | B | 31.17 | 39.42 | 44.90 | 36.24 | ||
13. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 2:31.75 | 574 | B | 32.25 | 38.87 | 44.29 | 36.34 | ||
14. | Marczak Marta | 04 | Piątka Chorzów | 2:32.21 | 568 | B | 32.14 | 39.77 | 45.24 | 35.06 | ||
15. | Sobolewska Magdalena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:33.26 | 557 | B | 31.83 | 39.47 | 46.88 | 35.08 | ||
16. | Woś Weronika | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:34.14 | 547 | B | 31.81 | 39.16 | 45.86 | 37.31 | ||
17. | Dwojak Natalia | 04 | Olimpia Lublin | 2:34.67 | 542 | R | 32.37 | 40.06 | 45.34 | 36.90 | ||
18. | Lala Nadia | 04 | Salmo Żory | 2:34.81 | 540 | R | 33.62 | 41.20 | 45.34 | 34.65 | ||
19. | Kowalczyk Gabriela | 04 | Trójka Łódź | 2:35.00 | 538 | 32.81 | 42.26 | 43.35 | 36.58 | |||
20. | Tomasik Otylia | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:35.28 | 535 | 33.46 | 38.94 | 46.78 | 36.10 | |||
21. | Dragan Julia | 04 | Olimpia Lublin | 2:35.40 | 534 | 33.68 | 42.01 | 44.20 | 35.51 | |||
22. | Strużyk Karolina | 04 | Juvenia Wrocław | 2:36.07 | 527 | 34.36 | 41.18 | 45.10 | 35.43 | |||
23. | Fira Weronika | 04 | Salmo Żory | 2:36.56 | 522 | 32.51 | 40.41 | 46.96 | 36.68 | |||
24. | Sierpień Aleksandra | 04 | Barakuda Starachowice | 2:37.17 | 516 | 34.85 | 40.49 | 42.77 | 39.06 | |||
25. | Lubińska Oliwia | 04 | Nowy Klub Pływacki Bielsko B. | 2:37.77 | 510 | 32.74 | 39.66 | 47.15 | 38.22 | |||
26. | Przybylińska Julia | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:37.90 | 509 | 34.31 | 40.70 | 45.70 | 37.19 | |||
27. | Maciaszczyk Weronika | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:38.12 | 507 | 32.83 | 40.98 | 47.54 | 36.77 | |||
28. | Sokołowska Dominika | 04 | Neptun Świdnica | 2:38.38 | 504 | 32.27 | 42.37 | 46.75 | 36.99 | |||
29. | Bidnik Wiktoria | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:38.60 | 502 | 32.93 | 39.48 | 47.17 | 39.02 | |||
30. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 2:39.46 | 494 | 34.31 | 41.30 | 48.38 | 35.47 | |||
31. | Figas Alicja | 04 | MKP Szczecin | 2:40.37 | 486 | 35.20 | 42.21 | 47.54 | 35.42 | |||
32. | Nowak Oliwia | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:41.52 | 476 | 35.67 | 42.01 | 46.28 | 37.56 | |||
33. | Fic Bożena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:41.60 | 475 | 32.99 | 43.93 | 47.59 | 37.09 | |||
34. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:47.61 | 426 | 35.49 | 44.23 | 47.88 | 40.01 | |||
35. | Sadowska Dominika | 04 | Delfin Inowrocław | 2:47.86 | 424 | 35.04 | 42.00 | 49.75 | 41.07 | |||
36. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomice | 2:48.38 | 420 | 35.08 | 44.09 | 51.49 | 37.72 | |||
37. | Trenogow Martyna | 04 | Włókniarz 1925 Kalisz | 2:51.06 | 400 | 36.47 | 43.81 | 51.25 | 39.53 | |||
38. | Brożyna Alicja | 04 | IKS Konstancin | 2:59.56 | 346 | 37.36 | 47.34 | 52.94 | 41.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 6/7/2019 - 12:20 | Chłopców, 200m zmienny | 15 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:07.56 | Cieślak Marcin | POL | Gorzow Wlkp. | 1/12/2007 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Konarski Maciej | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:12.24 | 640 | A | 28.44 | 34.60 | 36.68 | 32.52 | |||
2. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 2:14.56 | 608 | A | 27.85 | 34.94 | 41.46 | 30.31 | |||
3. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 2:15.02 | 601 | A | 29.38 | 32.75 | 40.09 | 32.80 | |||
4. | Knop Amadeusz | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:15.31 | 598 | A | 28.43 | 33.62 | 42.30 | 30.96 | |||
5. | Kwiecień Paweł | 04 | Piątka Chorzów | 2:15.53 | 595 | A | 29.04 | 35.26 | 38.27 | 32.96 | |||
6. | Gabryś Maciej | 04 | Sikret Gliwice | 2:15.59 | 594 | A | 27.62 | 34.68 | 40.58 | 32.71 | |||
7. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:17.22 | 573 | A | 28.44 | 35.31 | 42.69 | 30.78 | |||
8. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:17.58 | 568 | A | 29.87 | 37.71 | 38.42 | 31.58 | |||
9. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:18.03 | 563 | B | 29.52 | 36.37 | 39.66 | 32.48 | |||
10. | Linard Bartosz | 04 | IKS Konstancin | 2:18.10 | 562 | B | 28.96 | 38.45 | 38.82 | 31.87 | |||
11. | Żyro Ignacy | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:20.41 | 535 | B | 29.07 | 36.94 | 42.58 | 31.82 | |||
12. | Kowolik Alex | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:21.00 | 528 | B | 29.60 | 37.70 | 42.40 | 31.30 | |||
13. | Świderski Filip | 04 | Sikret Gliwice | 2:21.43 | 523 | B | 29.20 | 37.35 | 42.05 | 32.83 | |||
14. | Żegleń Miłosz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:21.44 | 523 | B | 29.36 | 35.81 | 42.73 | 33.54 | |||
15. | Hatłas Michał | 04 | Juvenia Wrocław | 2:22.21 | 515 | B | 29.28 | 38.39 | 43.02 | 31.52 | |||
16. | Ziembowicz Franciszek | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:22.38 | 513 | B | 29.92 | 39.47 | 40.42 | 32.57 | |||
17. | Brończyk Hubert | 04 | Delfin Toruń | 2:22.93 | 507 | R | 30.55 | 37.93 | 41.51 | 32.94 | |||
18. | Gottschling Krzysztof | 04 | Piątka Chorzów | 2:23.37 | 502 | R | 29.94 | 38.55 | 42.47 | 32.41 | |||
19. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 2:23.45 | 501 | 30.93 | 38.31 | 40.62 | 33.59 | ||||
20. | Bednarek Przemysław | 04 | Muszelka Warszawa | 2:23.61 | 500 | 29.91 | 36.83 | 44.16 | 32.71 | ||||
21. | Jędrych Krzysztof | 04 | Posnania Poznań | 2:23.99 | 496 | 32.12 | 36.12 | 44.79 | 30.96 | ||||
22. | Knopp Jarosław | 04 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:24.95 | 486 | 29.51 | 38.29 | 43.67 | 33.48 | ||||
23. | Kaliszewski Adrian | 04 | Płetwal Mława | 2:25.25 | 483 | 29.74 | 39.22 | 41.61 | 34.68 | ||||
24. | Bartosik Stanisław | 04 | Warta Poznań | 2:25.35 | 482 | 31.42 | 37.51 | 43.07 | 33.35 | ||||
25. | Kowalczyk Jakub | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:25.43 | 481 | 30.85 | 37.97 | 42.71 | 33.90 | ||||
26. | Kwiatkowski Tymoteusz | 04 | Siódemka Gdynia | 2:25.51 | 480 | 28.56 | 36.83 | 45.51 | 34.61 | ||||
27. | Kołodyński Dawid | 04 | Juvenia Wrocław | 2:25.83 | 477 | 31.52 | 35.58 | 45.14 | 33.59 | ||||
28. | Piętka Hubert | 04 | MKP Szczecin | 2:25.90 | 477 | 30.03 | 39.10 | 42.72 | 34.05 | ||||
29. | Procnal Adam | 04 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:26.13 | 474 | 29.16 | 38.19 | 44.84 | 33.94 | ||||
30. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 2:26.21 | 474 | 29.41 | 37.68 | 43.97 | 35.15 | ||||
31. | Serewiś Bartosz | 04 | Neptun Sokołów Podl. | 2:26.98 | 466 | 30.01 | 39.90 | 43.73 | 33.34 | ||||
32. | Kołbuś Jakub | 04 | Pingwiny Warszawa | 2:27.81 | 458 | 30.62 | 36.30 | 44.81 | 36.08 | ||||
33. | Czerczak Dawid | 04 | Ruda Śląska | 2:28.04 | 456 | 29.36 | 39.29 | 44.69 | 34.70 | ||||
34. | Kubiniec Mikołaj | 04 | Skarpa Lublin | 2:28.41 | 453 | 31.74 | 39.55 | 44.08 | 33.04 | ||||
35. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:28.42 | 453 | 31.97 | 41.31 | 40.22 | 34.92 | ||||
36. | Kałusowski Gracjan | 04 | Trójka Łódź | 2:29.12 | 446 | 32.12 | 39.33 | 44.45 | 33.22 | ||||
37. | Zawalich Oskar | 04 | H2O Koszalin | 2:30.05 | 438 | 31.39 | 41.04 | 43.89 | 33.73 | ||||
38. | Piskor Mateusz | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:30.14 | 437 | 30.73 | 39.94 | 46.31 | 33.16 | ||||
39. | Grul Jakub | 04 | H2O Koszalin | 2:31.13 | 429 | 31.34 | 40.15 | 45.83 | 33.81 | ||||
40. | Wypchło Jakub | 04 | Barakuda Starachowice | 2:31.16 | 428 | 30.72 | 37.92 | 44.97 | 37.55 | ||||
41. | Zgoda Jędrzej | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 2:32.08 | 421 | 31.06 | 38.90 | 46.56 | 35.56 | ||||
42. | Til Adam | 04 | Ruda Śląska | 2:32.31 | 419 | 31.52 | 38.91 | 46.21 | 35.67 | ||||
43. | Sarnowicz Wiktor | 04 | Juvenia Wrocław | 2:32.85 | 414 | 31.33 | 44.52 | 41.52 | 35.48 | ||||
44. | Skrzypiec Michał | 04 | AZS AWF Biała Podl. | 2:34.19 | 404 | 30.36 | 40.70 | 44.23 | 38.90 | ||||
45. | Marcinek Liberto | 04 | Ikar Mielec | 2:35.16 | 396 | 32.73 | 38.82 | 46.40 | 37.21 | ||||
46. | Jonowski Michał | 04 | Orka Iława | 2:35.25 | 395 | 30.65 | 41.09 | 43.35 | 40.16 | ||||
47. | Nowotarski Mateusz | 04 | Sikret Gliwice | 2:35.42 | 394 | 31.59 | 40.92 | 45.61 | 37.30 | ||||
48. | Sobczak Mateusz | 04 | Kormoran Olsztyn | 2:37.91 | 376 | 34.62 | 41.94 | 46.35 | 35.00 | ||||
49. | Derek Szymon | 04 | Szuwarek Piła | 2:39.63 | 364 | 32.94 | 43.27 | 45.68 | 37.74 | ||||
50. | Piotrowski Kamil | 04 | Akademia Pływania Gdańsk | 2:48.47 | 309 | 34.81 | 43.81 | 48.23 | 41.62 | ||||
51. | Tarkowski Sebastian | 04 | Pingwiny Warszawa | 3:01.97 | 245 | 36.01 | 47.40 | 59.16 | 39.40 | ||||
DYSKW. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | ||||||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). (Czas: 12:21) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |