Arena Grand Prix Puchar Polski Oświęcim, 26 - 27/10/2019 |
1 - Arena Grand Prix Puchar Polski I | 26/10/2019 - 8:30 |
Konkurencja 1 26/10/2019 - 8:30 | Mężczyzn, 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 25, 8:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stokowski Kacper Wysoczyński Mateusz Piotrowski Kacper Ostrowski Karol Werner Paweł Kiszczak Jakub Jaworski Szymon Bryła Kamil | 99 93 01 99 93 00 01 99 | G-8 Bielany Warszawa AZS AGH Kraków G-8 Bielany Warszawa MKP Szczecin Juvenia Wrocław Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław AZS UMCS Lublin | 1:48.90 1:48.20 1:46.70 1:45.55 1:45.99 1:47.04 1:48.41 1:48.91 |
Seria 2 z 25, 8:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krulikowski Maciej Jemielita Oskar Goraj Marcin Jackowski Tomasz Guzior Maciej Majerski Jakub Koziejko Bartłomiej Sieradzki Kamil | 99 01 01 02 00 00 00 02 | AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków AZS UWM Olsztyn Unia Oświęcim | 1:50.67 1:49.46 1:49.30 1:49.09 1:49.21 1:49.33 1:49.70 1:50.85 |
Seria 3 z 25, 8:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grzegorczyk Wiktor Jaworski Norbert Daszkiewicz Michał Mencel Miłosz Butkiewicz Władysław Urbański Michał Dąbrowski Patryk Mikołajczyk Michał | 02 98 03 02 00 01 00 99 | UKS MOS Ełk AZS UMCS Lublin Unia Oświęcim Śląsk Wrocław AZS AWF Katowice Delfin Gdynia Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław | 1:51.72 1:51.38 1:51.12 1:51.04 1:51.12 1:51.34 1:51.55 1:51.82 |
Seria 4 z 25, 8:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jóźków Cezary Leszega Szymon Janiczuk Patryk Szczerba Adam Ciastoń Sebastian Zieliński Konrad Lech Filip Kędzia Wiktor | 01 01 02 02 99 03 01 00 | Śląsk Wrocław Delfin Gdynia Lider Chełm AZS UMCS Lublin AZS AWF Katowice UKS 190 Łódź AZS UMCS Lublin MKP Szczecin | 1:52.53 1:52.11 1:52.03 1:51.83 1:52.01 1:52.05 1:52.26 1:52.72 |
Seria 5 z 25, 8:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żurawel Nazar Jakimiak Jakub Czaja Przemysław Cieśla Oskar Skierski Radosław Krzykała Emil Czerniak Konrad Dudkiewicz Kacper | 03 03 01 01 00 01 98 02 | Śląsk Wrocław Narwal Międzyrzec Podl. Alfa Bukowno AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków Avia Świdnik AZS UMCS Lublin Polonia Warszawa | 1:53.95 1:53.93 1:53.04 1:52.72 1:52.92 1:53.74 1:53.94 1:54.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 26/10/2019 - 8:43 | Kobiet, 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14, 8:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Węgrzynowska Aleksandra Fiedkiewicz Kornelia Andrzejewska Kamila Knop Aleksandra Klimek Marta Tarasiewicz Klaudia Rabiniak Zuzanna Jabłońska Martyna | 01 01 99 03 03 04 01 03 | Śląsk Wrocław Juvenia Wrocław AZS UMCS Lublin UKS 190 Łódź Unia Oświęcim Polonia Warszawa AZS UMCS Lublin G-8 Bielany Warszawa | 2:03.56 2:03.21 2:01.90 1:59.18 2:00.29 2:02.04 2:03.32 2:03.60 |
Seria 2 z 14, 8:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zarembik Katarzyna Lewandowska Natalia Cerlich Oliwia Hellak Emilia Mazurkiewicz Barbara Buszka Kornelia Skibczak Natalia Bociek Wiktoria | 02 01 02 03 01 03 00 04 | SMS Victoria Racibórz AZS AWF Katowice Ikar Mielec Śląsk Wrocław AZS UMCS Lublin G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa Górnik Sosnowiec | 2:06.18 2:06.01 2:04.60 2:03.91 2:04.34 2:05.98 2:06.04 2:06.54 |
Seria 3 z 14, 8:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bujak Klara Cioch-Gradzik Wiktoria Nowak Maja Świstuń Julia Pogoń Milena Zaręba-Paradowska Julia Serafin Barbara Prochownik Martyna | 02 03 03 00 03 02 02 02 | G-8 Bielany Warszawa AZS UMCS Lublin AZS AWF Warszawa AZS AWF Katowice Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa AZS UMCS Lublin | 2:07.79 2:07.43 2:07.08 2:06.59 2:07.01 2:07.26 2:07.58 2:08.06 |
Seria 4 z 14, 8:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szymczak Patrycja Nowak Zuzanna Szewczyk Zofia Maciuszek Wiktoria Kwiatkowska Zofia Kmošenova Lea Poznańska Justyna Horova Oksana | 02 02 02 04 01 04 05 02 | Śląsk Wrocław Unia Oświęcim Fala Kraśnik Juvenia Wrocław AZS UMCS Lublin Matador Púchov UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków | 2:09.69 2:09.24 2:08.67 2:08.21 2:08.21 2:08.68 2:09.64 2:09.76 |
Seria 5 z 14, 8:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Słabosz Emilia Malarz Maja Kaczor Natalia Gancarz Julia Trambowicz Zuzanna Wrzesińska Wiktoria Borys Zofia Piechota Karolina | 05 04 01 03 02 04 04 01 | Wodnik 29 Tychy Victoria Kozy Junior Kluczbork Ikar Mielec AZS AWF Warszawa UKS 190 Łódź G-8 Bielany Warszawa UKS 190 Łódź | 2:11.27 2:10.78 2:10.62 2:09.85 2:10.54 2:10.72 2:10.97 2:11.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 26/10/2019 - 8:57 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 8:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kadrow Konrad Piotrowicz Kamil Stolarski Marcin Roguski Bartłomiej Suzin Marcin Kusto Robert Beberok Filip Krulikowski Maciej | 97 00 96 93 93 98 00 99 | AZS UMCS Lublin Trójka Łódź AZS UMCS Lublin AZS AWF Warszawa AZS AGH Kraków AZS AWF Warszawa TP Zielona Góra AZS AWF Katowice | 1:00.94 1:00.31 59.28 58.76 59.18 1:00.16 1:00.69 1:00.95 |
Seria 2 z 11, 8:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żurawel Nazar Cerlich Maksymilian Michalczyk Andrzej Paczyński Oliwer Solak Łukasz Rębacz Maciej Nowak Kacper Zbutowicz Karol | 03 00 00 97 99 00 00 98 | Śląsk Wrocław AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków AZS UMCS Lublin AZS AGH Kraków G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa | 1:02.03 1:01.97 1:01.81 1:01.49 1:01.69 1:01.87 1:02.02 1:02.10 |
Seria 3 z 11, 9:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szynawa Oskar Goleniec Kamil Jung Krzysztof Romanowski Kamil Krystyniak Mateusz Wiekiera Dawid Książnicki Dawid Bubak Dawid | 00 99 99 97 00 02 02 02 | AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Wodnik 29 Tychy Ikar Mielec SMS Victoria Racibórz | 1:03.65 1:03.16 1:02.81 1:02.51 1:02.70 1:02.81 1:03.41 1:03.69 |
Seria 4 z 11, 9:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mistrzak Kacper Cebula Oskar Zacharzyński Norbert Gałuszka Bruno Lechowicz Filip Łukasik Mikołaj Władyka Marcin Mańczak Jakub | 02 03 03 02 97 02 02 02 | Hobby Sport Kietrz Śląsk Wrocław Wodnik Krasnystaw Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Śląsk Wrocław AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa | 1:04.85 1:04.62 1:04.22 1:03.81 1:03.89 1:04.33 1:04.65 1:04.99 |
Seria 5 z 11, 9:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Śliwka Jakub Kraszewski Daniel Stańczyk Jarema Grabek Oskar Jaworski Norbert Mosek Oskar Tarasewicz Marcel Kwiecień Paweł | 04 01 02 03 98 01 04 04 | Sikret Gliwice Polonia Warszawa MMKS Kędzierzyn-Koźle G-8 Bielany Warszawa AZS UMCS Lublin SMS Victoria Racibórz G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice | 1:06.00 1:05.79 1:05.74 1:05.01 1:05.20 1:05.76 1:05.91 1:06.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 26/10/2019 - 9:05 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 9:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Obajtek Aleksandra Kocjan Victoria Wojtkowiak Alicja Hallmann Weronika Kramer Aleksandra Klimczyk Katarzyna Szopa Marta Klejna Weronika | 03 00 03 00 02 04 00 05 | AZS AWF Warszawa AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Warszawa TP Zielona Góra UKS MOS Opole AZS AWF Katowice Solex 1 Lębork | 1:12.25 1:10.69 1:09.63 1:06.25 1:08.91 1:10.08 1:11.61 1:12.53 |
Seria 2 z 7, 9:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zientarska Karolina Smętek Wiktoria Motyl Sara Piechowicz Karolina Kempa Anna Pawłowska Julia Rokita Hanna Surmiak Klara | 02 01 03 05 01 02 03 04 | G-8 Bielany Warszawa MMKS Kędzierzyn-Koźle AZS Politechniki Łódzkiej Płetwal Szczytno MMKS Kędzierzyn-Koźle Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków UKP Ruda Śląska | 1:13.91 1:13.46 1:12.94 1:12.58 1:12.79 1:13.00 1:13.87 1:14.26 |
Seria 3 z 7, 9:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Oczkowska Daria Budzińska Paulina Piotrowicz Maja Mosek Oliwia Domoradzka Aleksandra Dopart Marcelina Wilczewska Aleksandra Buła Bianka | 03 03 02 03 03 03 02 05 | SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle AZS UMCS Lublin SMS Victoria Racibórz AZS UMCS Lublin AZS AWF Warszawa AZS UMCS Lublin Salwator Kraków | 1:14.77 1:14.72 1:14.52 1:14.28 1:14.36 1:14.66 1:14.72 1:14.93 |
Seria 4 z 7, 9:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żelazny Kinga Surówka Martyna Kowalczyk Agata Gwaj Julia Rżany Wiktoria Zielińska Maria Niedziołka Julia Dwojak Natalia | 04 04 01 04 02 04 04 04 | Korona Kraków Sikret Gliwice Wodnik 29 Tychy Olimpijczyk Suwałki Gryf Dębica Orka Ciechanów Delfin Cieszyn AZS UMCS Lublin | 1:17.93 1:17.24 1:16.81 1:16.25 1:16.33 1:16.82 1:17.55 1:18.17 |
Seria 5 z 7, 9:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wąsak Aleksandra Więcek Weronika Kopańska Maja Kucharska Marta Panek Nikola Kowal Emilia Brodewicz Zofia Gomułka Natalia | 02 05 02 04 04 02 04 04 | Polonia Warszawa Victoria Kozy Polonia Warszawa Warszawianka Wodny Park W-wa SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Gdynia UKS 190 Łódź | 1:19.36 1:19.21 1:18.74 1:18.40 1:18.47 1:18.86 1:19.28 1:19.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 26/10/2019 - 9:15 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 19, 9:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Uryniuk Paweł Smoliński Jakub Nowodworski Dawid Majerski Jakub Smoliński Paweł Stokowski Kacper Ostrowski Karol Chowaniec Mateusz | 03 00 97 00 01 99 99 03 | G-8 Bielany Warszawa Fenix Ożarów Maz. CSiR MOS Dąbrowa Grn. SMS Galicja Kraków Junior Kluczbork G-8 Bielany Warszawa MKP Szczecin Wodnik Siemianowice Śl. | 24.53 24.31 24.04 23.93 23.97 24.29 24.40 24.61 |
Seria 2 z 19, 9:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ungeheuer Mateusz Naumenko Artem Ogrodnik Wojciech Sawicki Oskar Beberok Filip Popiela Karol Buczkowski Kamil Kosiński Filip | 96 96 03 01 00 00 96 04 | AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa TP Zielona Góra Wodnik 29 Tychy AZS AGH Kraków Olimpijczyk Suwałki | 24.92 24.85 24.82 24.71 24.78 24.83 24.89 25.03 |
Seria 3 z 19, 9:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ćwiek Wiktor Wysoczyński Mateusz Dziedzic Dawid Przybyła Kacper Kiszczak Jakub Czaja Przemysław Astashev Bogdan Janiczuk Patryk | 03 93 99 98 00 01 01 02 | G-8 Bielany Warszawa AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław Alfa Bukowno SMS Galicja Kraków Lider Chełm | 25.36 25.28 25.23 25.06 25.12 25.24 25.36 25.37 |
Seria 4 z 19, 9:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jemielita Oskar Mamcarz Mateusz Ciarczyński Janusz Ogorzałek Kamil Dąbrowski Patryk Bocheń Tomasz Butkiewicz Władysław Krzykała Emil | 01 04 01 99 00 99 00 01 | G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim Orka Iława Wodnik 29 Tychy Śląsk Wrocław AZS UMCS Lublin AZS AWF Katowice Avia Świdnik | 25.79 25.64 25.56 25.40 25.55 25.60 25.78 25.81 |
Seria 5 z 19, 9:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łoboda Jakub Wróblewski Kamil Żurawel Nazar Graboń Przemysław Matyjasek Maciej Gilżyński Szymon Tłomak Andrzej Oller Krzysztof | 02 02 03 00 02 02 01 00 | AZS UMCS Lublin Orka Lubań Śląsk Wrocław CSiR MOS Dąbrowa Grn. MMKS Kędzierzyn-Koźle SMS Galicja Kraków Fenix Ożarów Maz. AZS UMCS Lublin | 26.02 25.97 25.90 25.83 25.90 25.94 26.00 26.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 26/10/2019 - 9:20 | Kobiet, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 9:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Frąckiewicz Martyna Kościelniak Aleksandra Fara Katarzyna Fiedkiewicz Kornelia Woźniak Zofia Świątek Joanna Jabłońska Martyna Solak Anna | 03 02 95 01 01 02 03 00 | TP Zielona Góra Shark Rudna Gryf Dębica Juvenia Wrocław G-8 Bielany Warszawa Gryf Dębica G-8 Bielany Warszawa AZS AGH Kraków | 27.98 27.59 27.24 26.41 27.03 27.52 27.81 28.06 |
Seria 2 z 11, 9:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wrzosek Iga Magierowska Julia Domżalska Wiktoria Buszka Kornelia Piotrowska Wiktoria Marek Amelia Maciuszek Wiktoria Kawka Nina | 00 02 00 03 03 05 04 03 | Fenix Ożarów Maz. AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Warszawa Delfin Tarnów Juvenia Wrocław G-8 Bielany Warszawa | 28.37 28.29 28.18 28.14 28.17 28.28 28.31 28.45 |
Seria 3 z 11, 9:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Karbownik Małgorzata Zawadzka Hanna Gawron Paula Biernat Oliwia Żmuda Weronika Widurska Kinga Świstuń Julia Nowak Zuzanna | 05 02 04 03 00 02 00 02 | Jedynka Łódź G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków AZS UMCS Lublin SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice Unia Oświęcim | 29.08 28.95 28.61 28.50 28.60 28.71 29.05 29.14 |
Seria 4 z 11, 9:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pawłowska Jessica Kempa Kinga Tasak Aleksandra Niemiec Aleksandra Kułakowska Monika Nowak Zofia Kolbe Wiktoria Kulaga Dominika | 03 05 03 97 03 03 98 97 | Junior Kluczbork Piątka Chorzów SMS Galicja Kraków Fala Ropczyce Medyk Giżycko G-8 Bielany Warszawa AZS PWSZ Racibórz Gryf Dębica | 30.17 29.90 29.35 29.23 29.30 29.64 30.12 30.19 |
Seria 5 z 11, 9:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Poznańska Justyna Modrzejewska Magdalena Wieczorek Marika Nocoń Dominika Sobuń Julia Bałys Wiktoria Król Wiktoria Gancarz Julia | 05 02 03 02 04 02 02 03 | UKS SP 8 Chrzanów SMS Victoria Racibórz AZS UMCS Lublin Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Victoria Racibórz SMS Galicja Kraków Ikar Mielec | 30.33 30.31 30.25 30.22 30.23 30.31 30.32 30.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 26/10/2019 - 9:26 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 9:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kędzia Wiktor Malec Mikołaj Balcerak Jakub Skierka Jakub Młynarczyk Karol Miciul Michał Balicki Michał Nowiczkow Jakub | 00 01 00 98 00 00 00 01 | MKP Szczecin Trójka Łódź Trójka Łódź TP Zielona Góra G-8 Bielany Warszawa TP Zielona Góra Śląsk Wrocław AZS UMCS Lublin | 1:58.82 1:58.26 1:55.51 1:51.53 1:55.46 1:56.12 1:58.75 1:58.93 |
Seria 2 z 8, 9:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Suchański Przemysław Kuczak Adam Rożenek Patryk Kosiński Filip Bryła Kamil Zając Mateusz Goraj Marcin Górka Łukasz | 01 00 02 04 99 02 01 02 | Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Górnik Radlin Olimpijczyk Suwałki AZS UMCS Lublin SMS Victoria Racibórz SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław | 2:01.26 2:00.89 2:00.56 1:59.53 2:00.03 2:00.77 2:01.15 2:02.63 |
Seria 3 z 8, 9:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gotowski Dominik Wołoszyn Roman Sienkiewicz Aleksander Ciastoń Sebastian Bartosiewicz Remigiusz Siekaczyński Artur Masiuk Ksawery Wanat Grzegorz | 02 01 03 99 02 02 04 03 | G-8 Bielany Warszawa AZS UMCS Lublin TP Zielona Góra AZS AWF Katowice Unia Oświęcim Fala Kraśnik G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków | 2:06.39 2:04.97 2:03.33 2:02.66 2:03.24 2:04.62 2:05.25 2:07.13 |
Seria 4 z 8, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koryciński Kamil Podgórski Patryk Pityński Wiktor Walter Jakub Czerwiński Łukasz Brączek Kacper Piela Michał Kowalski Daniel | 03 03 03 04 01 03 04 03 | SMS Galicja Kraków UKS MOS Opole Śląsk Wrocław Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim Unia Oświęcim TP Zielona Góra | 2:12.46 2:10.66 2:09.69 2:07.25 2:09.64 2:09.78 2:12.21 2:12.59 |
Seria 5 z 8, 9:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zdziebło Piotr Adamczyk Maksymilian Kapała Szymon Szczerba Igor Tomaszowski Michał Popiołek Dawid Padarz Dawid Borzymek Hubert | 02 03 03 05 03 02 04 02 | Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Kormoran Olsztyn SMS Galicja Kraków Wodnik Siemianowice Śl. AZS UMCS Lublin Śląsk Wrocław Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:18.38 2:17.15 2:16.18 2:15.03 2:15.65 2:16.21 2:17.75 2:18.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 26/10/2019 - 9:41 | Kobiet, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 9:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kościelniak Aleksandra Piesko Martyna Ulicka Alicja Naskręt Agata Herasimowicz Zuzanna Modrzejewska Magdalena Naziębło Klaudia Kosińska Dominika | 02 03 01 98 02 02 93 01 | Shark Rudna AZS UMCS Lublin Nawa Skierniewice G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Warszawa SMS Victoria Racibórz Juvenia Wrocław AZS AWF Katowice | 2:15.11 2:14.41 2:13.02 2:07.95 2:08.07 2:14.06 2:14.64 2:16.35 |
Seria 2 z 7, 9:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wilgocka Wiktoria Poznańska Justyna Trentkiewicz Dominika Karbownik Małgorzata Malec Wiktoria Wiśniewska Aleksandra Sczogiel Alicja Śliwa Maja | 04 05 04 05 03 04 03 01 | AZS UMCS Lublin UKS SP 8 Chrzanów UKS MOS Opole Jedynka Łódź Ikar Mielec AZS UMCS Lublin SMS Galicja Kraków Hobby Sport Kietrz | 2:21.14 2:19.83 2:16.76 2:16.52 2:16.71 2:18.08 2:19.84 2:21.99 |
Seria 3 z 7, 9:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chyra Julia Sobiak Zuzanna Kozdęba Karolina Kempa Kinga Wodecka Roksana Tomasiak Agnieszka Marczak Marta Dwojak Wiktoria | 03 02 03 05 03 01 04 04 | Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków Piątka Chorzów UKS 190 Łódź Unia Oświęcim AZS AWF Katowice AZS UMCS Lublin | 2:23.68 2:23.18 2:22.91 2:22.03 2:22.87 2:23.01 2:23.18 2:23.73 |
Seria 4 z 7, 9:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koczur Kornelia Wieczorek Zuzanna Morciszek Weronika Pinkowicz Alicja Dembowska Weronika Dutkowiak Aleksandra Niepogodzińska Izabela Karwowska Wiktoria | 04 05 04 04 03 03 03 04 | Victoria Kozy TP Zielona Góra Sikret Gliwice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Śląsk Wrocław Korona Kraków Narwal Międzyrzec Podl. | 2:27.91 2:26.21 2:25.39 2:25.01 2:25.38 2:25.53 2:26.98 2:27.93 |
Seria 5 z 7, 9:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bajorek Maria Marczyńska Eliza Tuszyńska Matylda Radek Wiktoria Węgrzynowska Aleksandra Koczur Nikola Więcek Weronika Płoskonka Natalia | 04 05 05 05 01 04 05 04 | Salwator Kraków Śląsk Wrocław Piątka Chorzów Wodnik 29 Tychy Śląsk Wrocław Victoria Kozy Victoria Kozy Delfin Cieszyn | 2:35.46 2:34.58 2:33.93 2:29.64 2:30.96 2:33.96 2:35.41 2:35.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 26/10/2019 - 9:57 | Mężczyzn, 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 16, 9:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Goleniec Kamil Zbutowicz Karol Wągrowski Marcel Suzin Marcin Lechowicz Filip Nowodworski Dawid Litwa Krzysztof Cerlich Maksymilian | 99 98 99 93 97 97 96 00 | AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa AZS Politechniki Łódzkiej AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków CSiR MOS Dąbrowa Grn. AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice | 56.46 55.82 55.39 54.23 55.27 55.75 56.34 56.59 |
Seria 2 z 16, 9:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kapias Michał Ungeheuer Mateusz Skierski Radosław Dziedzic Dawid Uryniuk Paweł Mikołajczyk Michał Smoliński Paweł Naumenko Artem | 00 96 00 99 03 99 01 96 | AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa Śląsk Wrocław Junior Kluczbork AZS AGH Kraków | 57.69 57.20 56.64 56.62 56.63 56.93 57.67 57.87 |
Seria 3 z 16, 10:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sowa Łukasz Oller Krzysztof Żurawel Nazar Wiekiera Dawid Sagan Jakub Kotwica Bartosz Radziszewski Krzysztof Wróblewski Kamil | 03 00 03 02 02 01 02 02 | SMS Galicja Kraków AZS UMCS Lublin Śląsk Wrocław Wodnik 29 Tychy AZS UMCS Lublin AZS UMCS Lublin G-8 Bielany Warszawa Orka Lubań | 59.47 58.79 58.39 58.04 58.29 58.69 59.25 59.66 |
Seria 4 z 16, 10:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łukasik Mikołaj Kempa Mikołaj Pacławski Jakub Jung Krzysztof Chowaniec Mateusz Ogorzałek Kamil Guzy Marcel Zacharzyński Norbert | 02 99 00 99 03 99 01 03 | Śląsk Wrocław AZS UMCS Lublin AZS UMCS Lublin AZS AWF Katowice Wodnik Siemianowice Śl. Wodnik 29 Tychy Vega Dobrodzień Wodnik Krasnystaw | 1:00.23 59.92 59.80 59.73 59.77 59.86 1:00.04 1:00.41 |
Seria 5 z 16, 10:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Słowikowski Bartosz Synowiec Mikołaj Trzcionka Maciej Kijek Wiktor Krzykała Emil Sawicki Oskar Książnicki Dawid Leszega Szymon | 02 02 03 02 01 01 02 01 | Kapry-Armexim Pruszków SMS Galicja Kraków Wodnik Siemianowice Śl. Unia Oświęcim Avia Świdnik G-8 Bielany Warszawa Ikar Mielec Delfin Gdynia | 1:00.92 1:00.74 1:00.66 1:00.43 1:00.64 1:00.74 1:00.75 1:00.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 26/10/2019 - 10:05 | Kobiet, 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szopa Marta Lewandowska Natalia Wojtkowiak Alicja Mazurkiewicz Barbara Hallmann Weronika Fara Katarzyna Sirignano Luigia Kramer Aleksandra | 00 01 03 01 00 95 96 02 | AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa AZS UMCS Lublin AZS AWF Warszawa Gryf Dębica AZS UMCS Lublin TP Zielona Góra | 1:04.59 1:04.25 1:03.81 1:01.92 1:03.71 1:03.97 1:04.34 1:05.04 |
Seria 2 z 9, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kaczorowska Alicja Domoradzka Aleksandra Hellak Emilia Żmuda Weronika Magierowska Julia Gawron Paula Horova Oksana Biernat Oliwia | 04 03 03 00 02 04 02 03 | G-8 Bielany Warszawa AZS UMCS Lublin Śląsk Wrocław AZS UMCS Lublin AZS AWF Katowice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 1:06.08 1:05.59 1:05.55 1:05.25 1:05.46 1:05.58 1:05.83 1:06.10 |
Seria 3 z 9, 10:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Malarz Maja Kulaga Dominika Kowal Emilia Solak Anna Marek Amelia Kempa Kinga Cerlich Oliwia Smętek Wiktoria | 04 97 02 00 05 05 02 01 | Victoria Kozy Gryf Dębica SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków Delfin Tarnów Piątka Chorzów Ikar Mielec MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:07.80 1:07.40 1:06.66 1:06.63 1:06.63 1:07.02 1:07.56 1:08.00 |
Seria 4 z 9, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lala Nadia Kwiatkowska Zofia Prochownik Martyna Obajtek Aleksandra Wilczewska Aleksandra Kułakowska Monika Marczak Marta Budzińska Paulina | 04 01 02 03 02 03 04 03 | Unia Oświęcim AZS UMCS Lublin AZS UMCS Lublin AZS AWF Warszawa AZS UMCS Lublin Medyk Giżycko AZS AWF Katowice MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:08.69 1:08.36 1:08.05 1:08.01 1:08.05 1:08.35 1:08.37 1:08.70 |
Seria 5 z 9, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kasprowicz Marta Oczkowska Daria Dwojak Natalia Kmošenova Lea Kraszewska Martyna Tasak Aleksandra Miłek Marcelina Nowak Zofia | 03 03 04 04 05 03 02 03 | SMS Victoria Racibórz SMS Galicja Kraków AZS UMCS Lublin Matador Púchov Kormoran Olsztyn SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków G-8 Bielany Warszawa | 1:10.06 1:09.82 1:09.61 1:09.11 1:09.18 1:09.68 1:10.00 1:10.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/10/2019 - 10:14 | Kobiet, 800m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Andrzejewska Kamila Bociek Wiktoria Nowak Maja Knop Aleksandra Tarasiewicz Klaudia Piechota Karolina Wrzesińska Wiktoria Cioch-Gradzik Wiktoria | 99 04 03 03 04 01 04 03 | AZS UMCS Lublin Górnik Sosnowiec AZS AWF Warszawa UKS 190 Łódź Polonia Warszawa UKS 190 Łódź UKS 190 Łódź AZS UMCS Lublin | 9:11.69 9:05.85 9:02.81 8:43.35 8:57.27 9:04.69 9:06.00 9:12.24 |
Seria 2 z 4, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Słabosz Emilia Siwko Natalia Dąbrowska Tatiana Kawka Nina Klimek Marta Kaczorowska Alicja Sobolewska Magdalena Tofil Emilia | 05 04 02 03 03 04 04 05 | Wodnik 29 Tychy AZS UMCS Lublin Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim Delfin Gdynia | 9:31.89 9:27.20 9:19.17 9:12.36 9:18.31 9:24.02 9:30.68 9:35.49 |
Seria 3 z 4, 10:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gawedzka Natalia Cyganek Nina Ptaszyńska Weronika Miernik Wiktoria Dadej Julia Jakubik Julia Dyduch Martyna Hrapkowicz Klaudia | 05 05 03 04 05 05 04 04 | UKS MOS Ełk Salwator Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim BOSiR Brzesko Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 10:07.67 10:01.66 9:42.10 9:37.10 9:41.18 9:56.08 10:02.98 10:10.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 26/10/2019 - 10:45 | Mężczyzn, 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 25, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Astashev Bogdan Malec Mikołaj Ćwiek Wiktor Synowiec Mikołaj Dubas Mateusz Barusiński Kordian Jaśkiewicz Adrian Wodyński Bartosz | 01 01 03 02 01 01 02 02 | SMS Galicja Kraków Trójka Łódź G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa AZS Politechniki Łódzkiej | 06 05 14 06 11 14 14 05 | 1:55.02 1:54.71 1:54.60 1:54.31 1:54.40 1:54.66 1:54.96 1:55.16 |
Seria 7 z 25, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szeląg Dawid Chmielewski Krzysztof Szarpak Marcin Mamcarz Mateusz Lesik Jarosław Zaremba Jakub Olczak Kacper Małyska Bartosz | 03 04 01 04 02 01 04 99 | Śląsk Wrocław Muszelka Warszawa AZS AWF Katowice Unia Oświęcim SMS Victoria Racibórz G-8 Bielany Warszawa Trójka Łódź AZS UMCS Lublin | 01 14 11 06 11 14 05 03 | 1:56.38 1:55.79 1:55.38 1:55.18 1:55.25 1:55.50 1:56.13 1:56.40 |
Seria 8 z 25, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zdziebło Piotr Trylski Wiktor Doroba Michał Rodkiewicz Radosław Sobieszuk Kacper Matyjasek Maciej Gawron Oliwier Blachura Oskar | 02 03 02 03 02 02 03 02 | Śląsk Wrocław Tri-Team Rumia Śląsk Wrocław Muszelka Warszawa AZS UMCS Lublin MMKS Kędzierzyn-Koźle Śląsk Wrocław Unia Oświęcim | 01 10 01 14 03 07 01 06 | 1:57.18 1:57.12 1:57.04 1:56.66 1:56.79 1:57.05 1:57.18 1:57.30 |
Seria 9 z 25, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Danikiewicz Dawid Nowiczkow Jakub Kadrow Konrad Leśniak Maksymilian Więzik Jan Zdybel Adam Karpiel Dominik Graboń Przemysław | 03 01 97 04 03 05 01 00 | Unia Oświęcim AZS UMCS Lublin AZS UMCS Lublin UKS 190 Łódź Unia Oświęcim Delfin Gdynia CSiR MOS Dąbrowa Grn. CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 06 03 03 05 06 10 11 11 | 1:57.94 1:57.83 1:57.43 1:57.34 1:57.35 1:57.71 1:57.90 1:58.09 |
Seria 10 z 25, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czerwiński Łukasz Nowak Kacper Gotowski Dominik Walczysko Jakub Stanek Kacper Karpiński Jakub Popiołek Dawid Kotarski Jakub | 01 00 02 00 04 03 02 01 | G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa AZS AGH Kraków SMS Galicja Kraków G-8 Bielany Warszawa AZS UMCS Lublin G-8 Bielany Warszawa | 14 11 14 06 06 14 03 14 | 1:58.59 1:58.50 1:58.48 1:58.10 1:58.19 1:58.48 1:58.59 1:58.63 |
Seria 11 z 25, 10:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Major Daniel Milbrant Kacper Pityński Wiktor Kowalczyk Michał Kałuża Jakub Majewski Maksym Chmielewski Michał Adamczyk Jan | 01 01 03 02 02 04 04 03 | Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław Polonia Warszawa Gryf Dębica Unia Oświęcim Muszelka Warszawa AZS UMCS Lublin | 06 11 01 14 08 06 14 03 | 1:59.22 1:59.12 1:59.02 1:58.85 1:59.01 1:59.07 1:59.21 1:59.23 |
Seria 12 z 25, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Borzymek Hubert Ogorzałek Kamil Zwadło Piotr Mordarski Filip Tomaszowski Michał Szymczykowski Jakub Zalewski Sebastian Dołowy Grzegorz | 02 99 02 05 03 03 03 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa Wodnik 29 Tychy SMS Victoria Racibórz SMS Galicja Kraków Wodnik Siemianowice Śl. UKS MOS Opole Unia Oświęcim Muszelka Warszawa | 14 11 11 06 11 07 06 14 | 1:59.94 1:59.89 1:59.70 1:59.28 1:59.50 1:59.72 1:59.89 1:59.97 |
Seria 13 z 25, 11:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kramarczyk Jakub Ciarczyński Janusz Horodyński Antoni Sieprawski Roch Nowak Jan Płoszka Kacper Walter Jakub Rychel Maksymilian | 01 01 04 03 02 05 04 03 | Unia Oświęcim Orka Iława Gryf Dębica G-8 Bielany Warszawa AZS UMCS Lublin Jedynka Łódź Unia Oświęcim SMS Victoria Racibórz | 06 13 08 14 03 05 06 11 | 2:02.00 2:00.53 2:00.19 2:00.09 2:00.19 2:00.19 2:01.15 2:02.21 |
Seria 14 z 25, 11:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Staniszewski Bartosz Leiman Cezary Sosna Tomasz Swojnóg Igor Oszczak Norbert Ciesielski Artur Dudys Dominik Szwedzki Jakub | 05 03 01 03 04 04 02 00 | UKP Ruda Śląska Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków AZS Politechniki Łódzkiej SMS Victoria Racibórz Trójka Łódź | 11 01 06 06 06 05 11 05 | 2:02.88 2:02.68 2:02.44 2:02.23 2:02.35 2:02.48 2:02.81 2:02.96 |
Seria 15 z 25, 11:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piela Michał Kacperski Maciej Szczerba Igor Smolorz Dawid Kowolik Alex Juda Dominik Sławacki Wojciech Klimczak Kacper | 04 04 05 02 04 04 05 04 | Unia Oświęcim UKS MOS Ełk SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Wodnik Krasnystaw Jedynka Łódź | 06 13 06 06 06 06 03 05 | 2:03.97 2:03.88 2:03.44 2:03.04 2:03.12 2:03.74 2:03.91 2:04.16 |
Seria 16 z 25, 11:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Para Mikołaj Magda Patryk Skalski Konrad Stachurski Jerzy Płatek Maciej Piotrowicz Kamil Adamczyk Maksymilian Podsiadło Grzegorz | 03 02 04 04 02 00 03 03 | Unia Oświęcim Ikar Mielec Unia Oświęcim Śląsk Wrocław Unia Oświęcim Trójka Łódź Śląsk Wrocław AZS AWF Katowice | 06 08 06 01 06 05 01 11 | 2:05.04 2:04.38 2:04.24 2:04.20 2:04.20 2:04.29 2:04.44 2:05.25 |
Seria 17 z 25, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ziembowicz Franciszek Baranek Jakub Mrzygłód Michał Piechota Bartłomiej Zaremba Adam Gilżyński Szymon Arent Artur Ogorzałek Alan | 04 04 02 04 05 02 05 03 | G-8 Bielany Warszawa UKS MOS Opole SMS Victoria Racibórz Piątka Konstantynów Ł. Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków Jedynka Łódź Śląsk Wrocław | 14 07 11 05 01 06 05 01 | 2:05.75 2:05.62 2:05.41 2:05.27 2:05.34 2:05.52 2:05.70 2:05.97 |
Seria 18 z 25, 11:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krzysztyński Jan Jakubczyk Patryk Zając Kamil Luberda Wiktor Gościński Jakub Szwiec Jakub Woronko Maciej Fortuna Filip | 02 01 03 04 05 03 05 03 | SMS Galicja Kraków Orka Iława Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków UKS MOS Opole Medyk Giżycko Korona Kraków | 06 13 06 06 06 07 13 06 | 2:07.58 2:06.77 2:06.24 2:06.01 2:06.21 2:06.51 2:07.17 2:07.75 |
Seria 19 z 25, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kalisiak Norbert Cierpiał Wiktor Kłaput Maciej Lewtak Szymon Lewicki Jakub Dwyer Vincent John Krystyński Aleksander Hanf Szymon | 02 04 04 04 04 02 04 03 | Nawa Skierniewice UKS 190 Łódź SMS Galicja Kraków AZS UMCS Lublin Sikret Gliwice Warszawianka Wodny Park W-wa SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 05 05 06 03 11 14 06 06 | 2:08.34 2:08.33 2:08.06 2:07.81 2:07.92 2:08.30 2:08.33 2:08.39 |
Seria 20 z 25, 11:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kucharski Paweł Nosal Miłosz Krajewski Mateusz Kubiniec Mikołaj Ilcewicz Hubert Kucharski Jan Poprawa - Jakubas Jakub Marszałek Stanisław | 05 04 03 04 03 02 02 04 | Sikret Gliwice Unia Oświęcim Orka Iława AZS UMCS Lublin G-8 Bielany Warszawa Kapry-Armexim Pruszków Wodnik 29 Tychy Unia Oświęcim | 11 06 13 03 14 14 11 06 | 2:11.55 2:10.70 2:10.14 2:09.78 2:10.01 2:10.38 2:11.14 2:12.26 |
Seria 21 z 25, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Strządała Jakub Pawłowski Jan Harazim Filip Banasiak Michał Dybowski Antoni Drabczyk Krystian Generowicz Marek Jarczewski Franciszek | 04 05 05 05 05 04 04 05 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Sikret Gliwice Jedynka Łódź SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków UKS 190 Łódź | 06 06 11 05 06 06 06 05 | 2:15.45 2:14.34 2:13.49 2:12.37 2:12.95 2:13.92 2:14.43 2:15.89 |
Seria 22 z 25, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koziołek Kewin Daszkiewicz Mikołaj Fałek Szymon Chmielniak Michał Nowacki Jacek Miller Hubert Ryszka Kacper Basaez Claudio | 04 04 05 05 05 05 04 05 | Sikret Gliwice Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa Janosik Bielsko-Biała Kormoran Olsztyn Olimpijczyk Suwałki Unia Oświęcim Piątka Chorzów | 11 06 14 11 13 09 06 11 | 2:17.35 2:16.63 2:15.99 2:15.89 2:15.94 2:16.33 2:17.34 2:18.04 |
Seria 23 z 25, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Adamek Mikołaj Kowalski Maciej Tyrka Igor Staciwa Jakub Woźniak Piotr Pawlica Mateusz Męcner Jakub Ptaszyński Stanisław | 04 04 05 05 05 05 05 05 | UKS MOS Opole Orka Iława Kormoran Olsztyn Unia Oświęcim Kormoran Olsztyn Piątka Chorzów Victoria Kozy Unia Oświęcim | 07 13 13 06 13 11 11 06 | 2:23.79 2:22.40 2:19.21 2:18.90 2:18.97 2:19.70 2:22.76 2:25.12 |
Seria 24 z 25, 11:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bigaj Gabriel Grabowski Paweł Konieczny Mateusz Wojtacha Karol Stanek Jakub Kochanowicz Karol Szafranek Szymon Chromik Szymon | 05 05 05 05 05 05 05 99 | Unia Oświęcim UKP Ruda Śląska Nika Sport Team Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Sikret Gliwice CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 06 11 06 06 06 06 11 11 | 2:35.49 2:34.52 2:30.59 2:27.18 2:29.90 2:34.05 2:35.10 NT |
Seria 25 z 25, 11:36 |
2 3 4 5 6 7 | Kostanowicz Artur Mordzonek Mateusz Regulski Maciej Sosna Dominik Ślaski Filip Szynawa Oskar | 98 01 04 03 04 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa Warszawianka Wodny Park W-wa Unia Oświęcim Unia Oświęcim Fenix Ożarów Maz. AZS AWF Katowice | 14 14 06 06 14 11 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 8:30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 26/10/2019 - 11:40 | Kobiet, 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 14, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nocoń Dominika Lala Nadia Piotrowicz Maja Ulicka Alicja Kozdęba Karolina Zawadzka Hanna Szkurat Martyna Adamska Maria | 02 04 02 01 03 02 03 03 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS UMCS Lublin Nawa Skierniewice SMS Galicja Kraków G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa | 06 06 03 05 06 14 06 14 | 2:12.33 2:11.89 2:11.46 2:11.40 2:11.42 2:11.72 2:12.28 2:12.39 |
Seria 7 z 14, 11:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dopart Marcelina Fijołek Aleksandra Żak Amelia Kłusek Maria Sobiak Zuzanna Siwko Natalia Gawron Paula Wilczek Renata | 03 01 04 02 02 04 04 04 | AZS AWF Warszawa Wodnik 29 Tychy Unia Oświęcim Shark Rudna Śląsk Wrocław AZS UMCS Lublin SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 14 11 06 01 01 03 06 06 | 2:13.09 2:13.00 2:12.75 2:12.55 2:12.59 2:12.79 2:13.08 2:13.20 |
Seria 8 z 14, 11:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Miernik Wiktoria Fira Weronika Puzoń Paulina Wiktorowicz Patrycja Kozak Katarzyna Widurska Kinga Wilgocka Wiktoria Miłek Marcelina | 04 04 03 04 04 02 04 02 | Unia Oświęcim Sikret Gliwice Unia Oświęcim SMS Victoria Racibórz AZS UMCS Lublin SMS Galicja Kraków AZS UMCS Lublin SMS Galicja Kraków | 06 11 06 11 03 06 03 06 | 2:14.61 2:14.04 2:13.97 2:13.21 2:13.48 2:13.99 2:14.54 2:14.75 |
Seria 9 z 14, 11:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dadej Julia Tofil Emilia Konopka Weronika Sujkowska Roksana Król Wiktoria Wieczorek Marika Karwowska Wiktoria Florkiewicz Liwia | 05 05 04 05 02 03 04 03 | BOSiR Brzesko Delfin Gdynia Sikret Gliwice Kormoran Olsztyn SMS Galicja Kraków AZS UMCS Lublin Narwal Międzyrzec Podl. Gryf Dębica | 06 10 11 13 06 03 03 08 | 2:15.75 2:15.65 2:15.31 2:14.90 2:15.00 2:15.39 2:15.74 2:16.11 |
Seria 10 z 14, 11:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Urbańska Patrycja Bywalec Karolina Dyduch Martyna Tomasiak Agnieszka Burdyn Dominika Paulíny Zuzana Gawedzka Natalia Polasik Natalia | 05 04 04 01 05 04 05 02 | Jedynka Łódź Wodnik 29 Tychy Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS UMCS Lublin Delfin Cieszyn UKS MOS Ełk Medyk Giżycko | 05 11 06 06 03 11 13 13 | 2:20.05 2:19.39 2:17.30 2:16.29 2:16.38 2:17.33 2:19.43 2:20.78 |
Seria 11 z 14, 11:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wodecka Roksana Zięba Emilia Niepogodzińska Izabela Sobuń Julia Hrapkowicz Klaudia Chowaniec Oliwia Cyganek Nina Mentryka Gabriela | 03 04 03 04 04 04 05 05 | UKS 190 Łódź AZS AWF Katowice Korona Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Salwator Kraków Kormoran Olsztyn | 05 11 06 06 06 06 06 13 | 2:22.84 2:22.46 2:22.14 2:20.91 2:22.02 2:22.36 2:22.70 2:23.38 |
Seria 12 z 14, 11:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Marczyńska Eliza Górska Natalia Pinkowicz Alicja Więcek Weronika Gomułka Natalia Przybylska Maja Koczur Nikola Koczur Kornelia | 05 05 04 05 04 05 04 04 | Śląsk Wrocław Nawa Skierniewice Unia Oświęcim Victoria Kozy UKS 190 Łódź UKS 307 Warszawa Victoria Kozy Victoria Kozy | 01 05 06 11 05 14 11 11 | 2:26.07 2:25.37 2:25.14 2:23.69 2:23.73 2:25.26 2:25.84 2:26.83 |
Seria 13 z 14, 12:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Matwin Julia Siejak Patrycja Bącler Natalia Lasecka Anna Janik Anna Pieczul Inga Ryba Monika Grzybek Zofia | 05 05 05 05 05 05 05 05 | Unia Oświęcim Kormoran Olsztyn Śląsk Wrocław Warszawianka Wodny Park W-wa Płetwal Zakopane Wodnik 29 Tychy Płetwal Zakopane Victoria Kozy | 06 13 01 14 06 11 06 11 | 2:37.07 2:30.58 2:28.40 2:26.94 2:27.28 2:29.04 2:30.76 2:42.16 |
Seria 14 z 14, 12:04 |
1 2 3 4 5 6 7 | Sirignano Luigia Cichowska Julia Bajorek Maria Dwojak Wiktoria Radek Wiktoria Gwiazdowska Wiktoria Rozberg Adriana | 96 01 04 04 05 03 03 | AZS UMCS Lublin Juvenia Wrocław Salwator Kraków AZS UMCS Lublin Wodnik 29 Tychy Korona Kraków Piątka Konstantynów Ł. | 03 01 06 03 11 06 05 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 8:43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 26/10/2019 - 12:07 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 11, 12:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bryg Bartosz Komorowski Kacper Krupa Mateusz Szydłowski Erwin Piekaruś Dawid Kijek Wiktor Smolorz Dawid Urbański Filip | 04 03 03 03 02 02 02 04 | SMS Galicja Kraków Wodnik 29 Tychy Unia Oświęcim Unia Oświęcim Avia Świdnik Unia Oświęcim Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa | 06 11 06 06 03 06 06 14 | 1:07.52 1:07.17 1:06.96 1:06.40 1:06.79 1:06.97 1:07.30 1:07.54 |
Seria 7 z 11, 12:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mróz Adam Filipiak Grzegorz Kraczkowski Tomasz Gwóźdź Kacper Sienkiewicz Dawid Przystał Adam Sagan Jakub Michalak Jan | 03 03 04 03 01 03 02 03 | AZS UMCS Lublin Astromal-Leszno G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa AZS UMCS Lublin Nawa Skierniewice | 03 15 14 06 01 14 03 05 | 1:08.56 1:08.19 1:07.97 1:07.80 1:07.84 1:08.00 1:08.43 1:08.71 |
Seria 8 z 11, 12:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Staroń Tymoteusz Biegański Marcin Iskra Szymon Kotwica Bartosz Drajewicz Jakub Kempa Mikołaj Staszak Wiktor Plewka Przemysław | 04 02 04 01 02 99 04 04 | SMS Victoria Racibórz Polonia Warszawa Piątka Konstantynów Ł. AZS UMCS Lublin SMS Victoria Racibórz AZS UMCS Lublin Śląsk Wrocław Sikret Gliwice | 11 14 05 03 11 03 01 11 | 1:09.86 1:09.76 1:09.50 1:09.01 1:09.31 1:09.54 1:09.76 1:10.14 |
Seria 9 z 11, 12:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Terlecki Michał Filozof Adam Kowalski Alexander Lewicki Filip Skimina Kacper Loter Bartosz Droński Wojciech Janczylik Aleksander | 05 05 05 03 04 05 05 04 | Wodnik Krasnystaw Park Wodny Tarn. Góry Orka Ciechanów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Cieszyn Jasień Sucha Besk. Delfin Gdynia | 03 11 14 06 06 11 06 10 | 1:14.91 1:14.19 1:13.09 1:11.09 1:11.66 1:13.35 1:14.63 1:15.31 |
Seria 10 z 11, 12:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chmielniak Michał Wręczycki Marcin Żaba Mateusz Staniszewski Bartosz Kuzia Krzysztof Lenczewski Piotr Kostański Gracjan Hoinka Szymon | 05 04 05 05 03 03 05 05 | Janosik Bielsko-Biała MMKS Kędzierzyn-Koźle UKS MOS Opole UKP Ruda Śląska Kapry-Armexim Pruszków Olimpijczyk Suwałki Nawa Skierniewice Sikret Gliwice | 11 07 07 11 14 09 05 11 | 1:19.42 1:16.70 1:16.31 1:15.61 1:15.78 1:16.58 1:17.17 1:20.96 |
Seria 11 z 11, 12:16 |
1 2 3 4 5 6 7 | Smoliński Paweł Polakowski Bartłomiej Magner Szymon Žužo Stanislav Dzierwa Maciej Tyrka Igor unia Borys | 01 05 05 96 04 05 05 | Junior Kluczbork Victoria Kozy UKP Ruda Śląska Diamond Swimming Prešov Salwator Kraków Kormoran Olsztyn Unia Oświęcim | 07 11 11 VSO 06 13 06 | NT 1:26.49 1:24.65 1:22.36 1:23.56 1:25.70 NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 8:57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 26/10/2019 - 12:19 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 7, 12:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Urbańska Patrycja Dzięgielewska Katarzyna Chrobak Martyna Rapkiewicz Natalia Balon Adrianna Kołakowska Weronika Fic Bożena Polasik Natalia | 05 05 04 05 05 05 04 02 | Jedynka Łódź Delfin Gdynia Victoria Kozy SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim Medyk Giżycko | 05 10 11 06 06 14 06 13 | 1:22.13 1:21.70 1:20.80 1:19.99 1:20.51 1:21.38 1:21.75 1:22.86 |
Seria 7 z 7, 12:21 |
3 4 5 6 | Ryba Monika Mentryka Gabriela Smoręda Weronika Ostrowska Agnieszka | 05 05 05 90 | Płetwal Zakopane Kormoran Olsztyn Unia Oświęcim AZS PWSZ Racibórz | 06 13 06 11 | 1:26.00 1:24.14 1:24.44 NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 9:05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 26/10/2019 - 12:23 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 19, 12:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Słowikowski Bartosz Kuś Aleksander Kapias Michał Litwa Krzysztof Sowa Łukasz Pacławski Jakub Jaśkiewicz Adrian Oleski Tomasz | 02 04 00 96 03 00 02 03 | Kapry-Armexim Pruszków SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków SMS Galicja Kraków AZS UMCS Lublin G-8 Bielany Warszawa AZS Politechniki Łódzkiej | 14 06 11 06 06 03 14 05 | 26.24 26.17 26.10 26.09 26.10 26.13 26.18 26.33 |
Seria 7 z 19, 12:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stefanowski Bartosz Lech Filip Jaworski Szymon Gawron Oliwier Żołądź Stanisław Major Daniel Kostanowicz Artur Trzcionka Maciej | 03 01 01 03 03 01 98 03 | Nawa Skierniewice AZS UMCS Lublin Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim Warszawianka Wodny Park W-wa Wodnik Siemianowice Śl. | 05 03 01 01 14 06 14 11 | 26.53 26.43 26.41 26.34 26.35 26.42 26.53 26.61 |
Seria 8 z 19, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Barczyk Jan Mordarski Filip Mrzygłód Michał Chmielewski Krzysztof Kwiecień Paweł Hrinda Peter Tarasewicz Marcel Kajzer Oliwier | 03 05 02 04 04 91 04 03 | G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków SMS Victoria Racibórz Muszelka Warszawa AZS AWF Katowice Royal Bratislava G-8 Bielany Warszawa Wodnik 29 Tychy | 14 06 11 14 11 BAO 14 11 | 26.73 26.70 26.65 26.61 26.64 26.67 26.70 26.74 |
Seria 9 z 19, 12:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szeląg Dawid Oszczak Norbert Wanat Grzegorz Szczygieł David Olczak Kacper Róg Adrian Chmielewski Michał Siekaczyński Artur | 03 04 03 02 04 01 04 02 | Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Trójka Łódź Sokół Rzeszów Muszelka Warszawa Fala Kraśnik | 01 06 06 06 05 08 14 03 | 27.09 27.07 26.82 26.75 26.78 27.02 27.08 27.12 |
Seria 10 z 19, 12:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czerniak Konrad Kowalczyk Michał Czech Arkadiusz Urbanek Filip Śliwa Michał Magda Patryk Sosna Tomasz Ilcewicz Hubert | 98 02 03 03 03 02 01 03 | AZS UMCS Lublin Polonia Warszawa Unia Oświęcim Fala Ropczyce Fala Ropczyce Ikar Mielec SMS Galicja Kraków G-8 Bielany Warszawa | 03 14 06 08 08 08 06 14 | 27.33 27.33 27.25 27.14 27.14 27.29 27.33 27.47 |
Seria 11 z 19, 12:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kacperski Maciej Leśniak Maksymilian Piekarz Adrian Mańczak Jakub Sienkiewicz Dawid Skrzypek Filip Leiman Cezary Regulski Maciej | 04 04 04 02 01 03 03 04 | UKS MOS Ełk UKS 190 Łódź Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław Unia Oświęcim | 13 05 01 14 01 06 01 06 | 27.81 27.78 27.60 27.51 27.57 27.61 27.79 27.87 |
Seria 12 z 19, 12:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szwiec Jakub Ziembowicz Franciszek Czerczak Dawid Caliński Marcin Barszczewski Maksymilian Młynarczyk Mateusz Ślęczka Nataniel Leszczyński Maciej | 03 04 04 04 01 04 05 05 | UKS MOS Opole G-8 Bielany Warszawa Sikret Gliwice Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa Jedynka Łódź Nika Sport Team Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle | 07 14 11 01 14 05 06 07 | 28.37 28.22 28.16 27.87 28.05 28.18 28.25 28.37 |
Seria 13 z 19, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gołębiowski Oliwer Korzeniowski Piotr Gibuła Patryk Karpiel Dominik Sławacki Wojciech Lenczewski Piotr Rodkiewicz Radosław Kałuża Jakub | 04 03 05 01 05 03 03 02 | Kapry-Armexim Pruszków Wodnik Krasnystaw BOSiR Brzesko CSiR MOS Dąbrowa Grn. Wodnik Krasnystaw Olimpijczyk Suwałki Muszelka Warszawa Gryf Dębica | 14 03 06 11 03 09 14 08 | 28.63 28.56 28.51 28.37 28.39 28.52 28.62 28.65 |
Seria 14 z 19, 12:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Woźniak Antoni Ogorzałek Alan Nowak Jan Trykacz Kacper Rybiński Filip Rutkiewicz Jakub Banasiak Michał Kucharski Jan | 04 03 02 05 02 01 05 02 | G-8 Bielany Warszawa Śląsk Wrocław AZS UMCS Lublin Kormoran Olsztyn Orka Iława Orka Iława Jedynka Łódź Kapry-Armexim Pruszków | 14 01 03 13 13 13 05 14 | 28.91 28.85 28.77 28.68 28.70 28.84 28.86 28.93 |
Seria 15 z 19, 12:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jancik Samuel Geisner Kamil Lesiński Jakub Baranek Jakub Podsiadło Grzegorz Stanek Kacper Klimczak Kacper Ślaski Filip | 03 05 05 04 03 04 04 04 | Matador Púchov Wodnik Siemianowice Śl. Nawa Skierniewice UKS MOS Opole AZS AWF Katowice SMS Galicja Kraków Jedynka Łódź Fenix Ożarów Maz. | ZSO 11 05 07 11 06 05 14 | 29.51 29.33 29.17 29.02 29.08 29.22 29.35 29.73 |
Seria 16 z 19, 12:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Woronko Maciej Konieczny Mateusz Kłoska Tymoteusz Kurdelski Filip Białas Bartosz Lewtak Szymon Wojtacha Karol Generowicz Marek | 05 05 04 04 05 04 05 04 | Medyk Giżycko Nika Sport Team Kraków UKP Ruda Śląska Warszawianka Wodny Park W-wa SMS Galicja Kraków AZS UMCS Lublin Korona Kraków Korona Kraków | 13 06 11 14 06 03 06 06 | 30.14 30.04 29.92 29.85 29.90 30.01 30.09 30.14 |
Seria 17 z 19, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Męcner Jakub Wołowicz Filip Til Adam Koziołek Kewin Dołowy Grzegorz Krajewski Mateusz Urbański Filip Harazim Filip | 05 04 04 04 02 03 04 05 | Victoria Kozy SMS Victoria Racibórz UKP Ruda Śląska Sikret Gliwice Muszelka Warszawa Orka Iława G-8 Bielany Warszawa Sikret Gliwice | 11 11 11 11 14 13 14 11 | 32.58 31.29 30.87 30.21 30.26 30.90 31.71 32.78 |
Seria 18 z 19, 12:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pawlica Mateusz Mordzonek Mateusz Bigaj Gabriel Dybowski Antoni Joachimiak Łukasz Grabowski Paweł Dzierwa Maciej Adamek Mikołaj | 05 01 05 05 05 05 04 04 | Piątka Chorzów Warszawianka Wodny Park W-wa Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Kapry-Armexim Pruszków UKP Ruda Śląska Salwator Kraków UKS MOS Opole | 11 14 06 06 14 11 06 07 | 34.64 34.13 33.64 33.26 33.60 34.02 34.60 35.31 |
Seria 19 z 19, 12:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Famulok Bartosz Zieliński Konrad Chromik Szymon Basaez Claudio Magner Szymon Balicki Michał Paulička Martin Kłaput Maciej | 97 03 99 05 05 00 01 04 | AZS AWF Katowice UKS 190 Łódź CSiR MOS Dąbrowa Grn. Piątka Chorzów UKP Ruda Śląska Śląsk Wrocław Royal Bratislava SMS Galicja Kraków | 11 05 11 11 11 01 BAO 06 | NT NT NT 35.61 36.80 NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 9:15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 26/10/2019 - 12:39 | Kobiet, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 11, 12:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Malarz Maja Szymczak Patrycja Gwaj Julia Burdyn Dominika Kasprowicz Marta Dąbrowska Tatiana Kłusek Maria Kmošenova Lea | 04 02 04 05 03 02 02 04 | Victoria Kozy Śląsk Wrocław Olimpijczyk Suwałki AZS UMCS Lublin SMS Victoria Racibórz Śląsk Wrocław Shark Rudna Matador Púchov | 11 01 09 03 11 01 01 ZSO | 30.69 30.56 30.53 30.37 30.47 30.54 30.64 30.70 |
Seria 7 z 11, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Fic Bożena Morciszek Weronika Janacz Daria Fijołek Aleksandra Karczmarzyk Anna Świderska Joanna Dela Natalia Kozak Katarzyna | 04 04 03 01 02 05 04 04 | Unia Oświęcim Sikret Gliwice SMS Victoria Racibórz Wodnik 29 Tychy SMS Victoria Racibórz Nawa Skierniewice Orka Częstochowa AZS UMCS Lublin | 06 11 11 11 11 05 11 03 | 31.41 31.25 30.94 30.81 30.87 30.99 31.31 31.47 |
Seria 8 z 11, 12:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bukowska Olga Kraszewska Martyna Szpiegowska Wiktoria Trzeciecka Agnieszka Mayerberg Anna Przybylińska Julia Konopka Weronika Przybylska Maja | 05 05 02 04 05 04 04 05 | Pałac Młodzieży Katowice Kormoran Olsztyn Śląsk Wrocław Korona Kraków Unia Oświęcim Warszawianka Wodny Park W-wa Sikret Gliwice UKS 307 Warszawa | 11 13 01 06 06 14 11 14 | 32.14 31.95 31.56 31.52 31.52 31.65 31.97 32.16 |
Seria 9 z 11, 12:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gawedzka Natalia Słomińska Anna Tuszyńska Matylda Błaszczyk Weronika Skibczak Paulina Bywalec Karolina Wąsak Aleksandra Kowalska Julia | 05 05 05 02 03 04 02 04 | UKS MOS Ełk AZS AWF Warszawa Piątka Chorzów Junior Kluczbork G-8 Bielany Warszawa Wodnik 29 Tychy Polonia Warszawa Unia Oświęcim | 13 14 11 07 14 11 14 06 | 33.32 32.94 32.76 32.71 32.73 32.79 33.17 33.64 |
Seria 10 z 11, 12:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Paulíny Zuzana Lasecka Anna Szczurek Julia Sujkowska Roksana Florkiewicz Liwia Szewczyk Zofia Żelazna Maria Adamska Julia | 04 05 05 05 03 02 05 03 | Delfin Cieszyn Warszawianka Wodny Park W-wa Unia Oświęcim Kormoran Olsztyn Gryf Dębica Fala Kraśnik Orka Iława G-8 Bielany Warszawa | 11 14 06 13 08 03 13 14 | 35.08 34.06 34.01 33.99 34.00 34.01 34.38 35.12 |
Seria 11 z 11, 12:44 |
3 4 5 6 | Naziębło Klaudia Matwin Julia Auguściak Magdalena Niepogodzińska Izabela | 93 05 03 03 | Juvenia Wrocław Unia Oświęcim Kapry-Armexim Pruszków Korona Kraków | 01 06 14 06 | NT 35.45 36.00 NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 9:20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 26/10/2019 - 12:46 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 8, 12:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Fortuna Filip Geisner Kamil Piekarz Adrian Adamczyk Jan Hanf Szymon Skliński Wiktor Jancik Samuel Basaez Claudio | 03 05 04 03 03 04 03 05 | Korona Kraków Wodnik Siemianowice Śl. Śląsk Wrocław AZS UMCS Lublin Korona Kraków Śląsk Wrocław Matador Púchov Piątka Chorzów | 06 11 01 03 06 01 ZSO 11 | 2:25.27 2:23.22 2:20.57 2:18.75 2:20.08 2:23.00 2:24.81 2:26.27 |
Seria 7 z 8, 12:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lesiński Jakub Skimina Kacper Til Adam Krysiak Kacper Pawlica Mateusz Łoboda Tymoteusz Nowacki Jacek Piecha Kacper | 05 04 04 04 05 05 05 05 | Nawa Skierniewice SMS Galicja Kraków UKP Ruda Śląska Trójka Łódź Piątka Chorzów Orka Ciechanów Kormoran Olsztyn Delfin Cieszyn | 05 06 11 05 11 14 13 11 | 2:37.55 2:34.09 2:32.09 2:28.65 2:31.27 2:33.09 2:37.08 2:41.09 |
Seria 8 z 8, 12:52 |
2 3 4 5 6 7 | Koziejko Bartłomiej Mróz Adam Miller Hubert Fałek Szymon Cieśla Oskar Boboryk Wojciech | 00 03 05 05 01 02 | AZS UWM Olsztyn AZS UMCS Lublin Olimpijczyk Suwałki G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice Delfin Gdynia | 13 03 09 14 11 10 | NT NT 2:41.53 NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 9:26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 26/10/2019 - 12:56 | Kobiet, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 7, 12:56 |
1 2 3 4 5 6 7 | Kołakowska Weronika Buła Bianka Pieczul Inga Gwiazdowska Wiktoria Smoleń Patrycja Górska Natalia Słomińska Anna | 05 05 05 03 05 05 05 | G-8 Bielany Warszawa Salwator Kraków Wodnik 29 Tychy Korona Kraków BOSiR Brzesko Nawa Skierniewice AZS AWF Warszawa | 14 06 11 06 06 05 14 | 2:43.85 2:39.90 2:38.10 2:35.53 2:36.03 2:39.45 2:41.06 |
Seria 7 z 7, 13:00 |
3 4 5 | Piątek Zofia Kowalska Julia Hodur Paulina | 05 04 04 | Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim Polonia Warszawa | 06 06 14 | 2:48.57 2:44.49 2:48.01 |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 9:41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 26/10/2019 - 13:03 | Mężczyzn, 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 16, 13:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Staszak Wiktor Walczysko Jakub Cebula Oskar Kwiecień Paweł Grabek Oskar Komorowski Kacper Czaja Marco Sobieszuk Kacper | 04 00 03 04 03 03 03 02 | Śląsk Wrocław AZS AGH Kraków Śląsk Wrocław AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa Wodnik 29 Tychy UKS MOS Opole AZS UMCS Lublin | 01 06 01 11 14 11 07 03 | 1:01.64 1:01.46 1:01.17 1:00.94 1:01.02 1:01.34 1:01.50 1:01.72 |
Seria 7 z 16, 13:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Poprawa - Jakubas Jakub Michalak Jan Władyka Marcin Kraczkowski Tomasz Korzeniowski Piotr Barczyk Jan Rychel Maksymilian Chmielewski Krzysztof | 02 03 02 04 03 03 03 04 | Wodnik 29 Tychy Nawa Skierniewice AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa Wodnik Krasnystaw G-8 Bielany Warszawa SMS Victoria Racibórz Muszelka Warszawa | 11 05 11 14 03 14 11 14 | 1:02.78 1:02.52 1:02.18 1:02.11 1:02.13 1:02.22 1:02.75 1:02.79 |
Seria 8 z 16, 13:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kostanowicz Artur Piekaruś Dawid Krystyński Aleksander Skrzypek Filip Masiuk Ksawery Śliwa Michał Kuś Aleksander Łoboda Jakub | 98 02 04 03 04 03 04 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa Avia Świdnik SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków G-8 Bielany Warszawa Fala Ropczyce SMS Galicja Kraków AZS UMCS Lublin | 14 03 06 06 14 08 06 03 | 1:03.43 1:03.22 1:03.14 1:02.99 1:03.03 1:03.21 1:03.43 1:03.69 |
Seria 9 z 16, 13:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kalisiak Norbert Kotarski Jakub Chmielewski Michał Rodkiewicz Radosław Przystał Adam Sławacki Wojciech Bryg Bartosz Plewka Przemysław | 02 01 04 03 03 05 04 04 | Nawa Skierniewice G-8 Bielany Warszawa Muszelka Warszawa Muszelka Warszawa G-8 Bielany Warszawa Wodnik Krasnystaw SMS Galicja Kraków Sikret Gliwice | 05 14 14 14 14 03 06 11 | 1:04.93 1:04.32 1:03.87 1:03.80 1:03.85 1:04.25 1:04.70 1:05.17 |
Seria 10 z 16, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gwóźdź Kacper Leszczyński Maciej Czerczak Dawid Gościński Jakub Stachurski Jerzy Kacperski Maciej Skliński Wiktor Arent Artur | 03 05 04 05 04 04 04 05 | SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle Sikret Gliwice SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław UKS MOS Ełk Śląsk Wrocław Jedynka Łódź | 06 07 11 06 01 13 01 05 | 1:06.28 1:05.67 1:05.49 1:05.34 1:05.45 1:05.52 1:06.11 1:06.39 |
Seria 11 z 16, 13:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalski Alexander Ślęczka Nataniel Jancik Samuel Krzysztyński Jan Terlecki Michał Cierpiał Wiktor Trykacz Kacper Dołowy Grzegorz | 05 05 03 02 05 04 05 02 | Orka Ciechanów Nika Sport Team Kraków Matador Púchov SMS Galicja Kraków Wodnik Krasnystaw UKS 190 Łódź Kormoran Olsztyn Muszelka Warszawa | 14 06 ZSO 06 03 05 13 14 | 1:07.73 1:07.57 1:07.30 1:06.58 1:06.62 1:07.36 1:07.72 1:07.76 |
Seria 12 z 16, 13:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Loter Bartosz Filozof Adam Basaez Claudio Kuzia Krzysztof Urbanek Filip Lenczewski Piotr Nosal Miłosz Gołębiowski Oliwer | 05 05 05 03 03 03 04 04 | Delfin Cieszyn Park Wodny Tarn. Góry Piątka Chorzów Kapry-Armexim Pruszków Fala Ropczyce Olimpijczyk Suwałki Unia Oświęcim Kapry-Armexim Pruszków | 11 11 11 14 08 09 06 14 | 1:10.25 1:08.96 1:08.45 1:08.00 1:08.02 1:08.52 1:09.34 1:10.99 |
Seria 13 z 16, 13:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Woźniak Piotr Szafranek Szymon Kłoska Tymoteusz Żaba Mateusz Jarczewski Franciszek Daszkiewicz Mikołaj Stanek Jakub Iheanacho Alexander | 05 05 04 05 05 04 05 05 | Kormoran Olsztyn Sikret Gliwice UKP Ruda Śląska UKS MOS Opole UKS 190 Łódź Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 13 11 11 07 05 06 06 06 | 1:15.81 1:13.90 1:12.65 1:11.05 1:11.92 1:12.78 1:14.87 1:19.47 |
Seria 14 z 16, 13:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Oszczak Norbert Rybiński Filip Joachimiak Łukasz Pawlica Mateusz Kostański Gracjan Domalewski Bartłomiej Astashev Bogdan Różycki Ignacy | 04 02 05 05 05 05 01 05 | SMS Galicja Kraków Orka Iława Kapry-Armexim Pruszków Piątka Chorzów Nawa Skierniewice Kormoran Olsztyn SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 13 14 11 05 13 06 06 | NT NT NT 1:19.57 NT NT NT NT |
Seria 15 z 16, 13:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Balcerak Jakub Koziejko Bartłomiej Polakowski Bartłomiej Szczerba Adam Białas Bartosz Wołoszyn Roman Niedziałek Michał Kapała Szymon | 00 00 05 02 05 01 03 03 | Trójka Łódź AZS UWM Olsztyn Victoria Kozy AZS UMCS Lublin SMS Galicja Kraków AZS UMCS Lublin Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn | 05 13 11 03 06 03 13 13 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 16 z 16, 13:21 |
2 3 4 5 6 7 | Róg Adrian Janczylik Aleksander Mochnal Kacper Stefanowski Bartosz Dwyer Vincent John Urbański Michał | 01 04 05 03 02 01 | Sokół Rzeszów Delfin Gdynia Jedynka Łódź Nawa Skierniewice Warszawianka Wodny Park W-wa Delfin Gdynia | 08 10 05 05 14 10 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 9:57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 26/10/2019 - 13:23 | Kobiet, 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 9, 13:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Auguściak Magdalena Urbańska Patrycja Wilczek Renata Rokita Hanna Lubińska Alicja Zielińska Maria Żelazny Kinga Świątek Joanna | 03 05 04 03 05 04 04 02 | Kapry-Armexim Pruszków Jedynka Łódź Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Orka Ciechanów Korona Kraków Gryf Dębica | 14 05 06 06 06 14 06 08 | 1:12.79 1:11.64 1:10.79 1:10.19 1:10.23 1:11.59 1:11.78 1:13.28 |
Seria 7 z 9, 13:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chowaniec Oliwia Buła Bianka Kucharska Marta Szerszeń Natalia Mayerberg Anna Bukowska Olga Rapkiewicz Natalia Brodewicz Zofia | 04 05 04 02 05 05 05 04 | Unia Oświęcim Salwator Kraków Warszawianka Wodny Park W-wa Gryf Dębica Unia Oświęcim Pałac Młodzieży Katowice SMS Galicja Kraków Delfin Gdynia | 06 06 14 08 06 11 06 10 | 1:14.71 1:14.27 1:13.63 1:13.44 1:13.52 1:14.14 1:14.35 1:15.28 |
Seria 8 z 9, 13:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Przybylińska Julia Stuglik Martyna Trzeciecka Agnieszka Panek Nikola Zięba Emilia Ciemiewska Marcelina Serafin Barbara Sujkowska Roksana | 04 05 04 04 04 05 02 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa Sikret Gliwice Korona Kraków SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice Orka Ciechanów G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn | 14 11 06 06 11 14 14 13 | NT 1:25.92 1:18.42 1:15.33 1:17.43 1:19.79 NT NT |
Seria 9 z 9, 13:29 |
3 4 5 6 | Siejak Patrycja Drażyk Natalia Świderska Joanna Naziębło Klaudia | 05 02 05 93 | Kormoran Olsztyn Unia Oświęcim Nawa Skierniewice Juvenia Wrocław | 13 06 05 01 | NT NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 10:05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/10/2019 - 13:31 | Kobiet, 800m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 4 z 4, 13:31 |
3 4 5 6 | Grzybek Zofia Cicha Aleksandra Kryza Maja Rabiniak Zuzanna | 05 05 05 01 | Victoria Kozy SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim AZS UMCS Lublin | 11 06 06 03 | NT 10:14.60 10:52.23 NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3 planowane w sesji 1 przy 10:14 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |