Arena Grand Prix Puchar Polski Oświęcim, 26 - 27/10/2019 |
1 - Arena Grand Prix Puchar Polski I | 26/10/2019 - 8:30 |
Konkurencja 1 26/10/2019 - 8:30 | Mężczyzn, 200m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 1:47.00 | 800 | 24.11 | 27.26 | 27.51 | 28.12 | |||
2. | Werner Paweł | 93 | Juvenia Wrocław | 1:48.28 | 772 | 25.90 | 27.71 | 27.43 | 27.24 | |||
3. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:49.41 | 749 | 24.98 | 27.43 | 28.31 | 28.69 | |||
4. | Kiszczak Jakub | 00 | Śląsk Wrocław | 1:49.85 | 740 | 25.78 | 28.15 | 27.92 | 28.00 | |||
5. | Sieradzki Kamil | 02 | Unia Oświęcim | 1:49.98 | 737 | 25.36 | 28.26 | 28.62 | 27.74 | |||
6. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 1:50.23 | 732 | 26.15 | 27.86 | 28.40 | 27.82 | |||
7. | Koziejko Bartłomiej | 00 | AZS UWM Olsztyn | 1:50.36 | 730 | 26.16 | 28.03 | 28.40 | 27.77 | |||
8. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 1:50.47 | 727 | 26.35 | 28.22 | 28.38 | 27.52 | |||
9. | Ostrowski Karol | 99 | MKP Szczecin | 1:50.65 | 724 | 25.32 | 28.14 | 28.47 | 28.72 | |||
10. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:50.72 | 722 | 25.53 | 27.85 | 28.61 | 28.73 | |||
11. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 1:50.73 | 722 | 25.53 | 27.92 | 28.43 | 28.85 | |||
12. | Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 1:50.79 | 721 | 26.01 | 28.59 | 28.42 | 27.77 | |||
13. | Dąbrowski Patryk | 00 | Śląsk Wrocław | 1:51.22 | 713 | 26.04 | 28.40 | 28.37 | 28.41 | |||
14. | Jackowski Tomasz | 02 | Śląsk Wrocław | 1:51.78 | 702 | 25.68 | 28.84 | 29.05 | 28.21 | |||
15. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 1:52.08 | 696 | 26.82 | 28.79 | 28.89 | 27.58 | |||
16. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:52.38 | 691 | 25.99 | 28.68 | 28.82 | 28.89 | |||
17. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 1:52.53 | 688 | 26.79 | 28.91 | 28.76 | 28.07 | |||
Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:52.53 | 688 | 25.69 | 28.49 | 29.34 | 29.01 | ||||
19. | Butkiewicz Władysław | 00 | AZS AWF Katowice | 1:52.78 | 684 | 25.93 | 28.50 | 29.15 | 29.20 | |||
20. | Czaja Przemysław | 01 | Alfa Bukowno | 1:53.24 | 675 | 26.56 | 29.22 | 29.23 | 28.23 | |||
21. | Jakimiak Jakub | 03 | Narwal Międzyrzec Podl. | 1:53.30 | 674 | 26.47 | 29.30 | 29.12 | 28.41 | |||
22. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 1:53.36 | 673 | 26.05 | 28.61 | 29.45 | 29.25 | |||
23. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:53.62 | 668 | 26.58 | 28.57 | 29.57 | 28.90 | |||
24. | Mikołajczyk Michał | 99 | Śląsk Wrocław | 1:53.68 | 667 | 26.12 | 28.77 | 29.23 | 29.56 | |||
25. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 1:53.98 | 662 | 26.54 | 28.88 | 29.54 | 29.02 | |||
26. | Krulikowski Maciej | 99 | AZS AWF Katowice | 1:54.00 | 662 | 26.83 | 28.89 | 29.49 | 28.79 | |||
27. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 1:54.09 | 660 | 26.80 | 29.25 | 29.34 | 28.70 | |||
28. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 1:54.21 | 658 | 26.50 | 28.50 | 29.09 | 30.12 | |||
29. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:54.24 | 658 | 26.21 | 29.16 | 29.54 | 29.33 | |||
30. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 1:54.29 | 657 | 26.64 | 28.80 | 29.42 | 29.43 | |||
31. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:54.48 | 653 | 27.25 | 28.89 | 29.42 | 28.92 | |||
32. | Jóźków Cezary | 01 | Śląsk Wrocław | 1:54.50 | 653 | 27.33 | 29.32 | 29.41 | 28.44 | |||
33. | Mencel Miłosz | 02 | Śląsk Wrocław | 1:54.65 | 651 | 26.17 | 28.57 | 29.74 | 30.17 | |||
34. | Dudys Dominik | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:54.81 | 648 | 26.31 | 29.91 | 29.82 | 28.77 | |||
35. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 1:54.83 | 648 | 26.55 | 29.28 | 29.65 | 29.35 | |||
36. | Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:54.96 | 645 | 26.28 | 28.65 | 29.05 | 30.98 | |||
37. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 1:54.99 | 645 | 26.93 | 29.04 | 29.59 | 29.43 | |||
38. | Guzior Maciej | 00 | Śląsk Wrocław | 1:55.04 | 644 | 25.92 | 28.76 | 29.86 | 30.50 | |||
39. | Kędzia Wiktor | 00 | MKP Szczecin | 1:55.42 | 638 | 27.12 | 29.43 | 30.06 | 28.81 | |||
40. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:55.53 | 636 | 27.30 | 29.54 | 29.63 | 29.06 | |||
41. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:55.56 | 635 | 27.09 | 29.33 | 29.50 | 29.64 | |||
42. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 1:55.57 | 635 | 26.79 | 29.04 | 29.59 | 30.15 | |||
43. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 1:55.87 | 630 | 27.24 | 29.74 | 29.92 | 28.97 | |||
44. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 1:55.88 | 630 | 26.85 | 28.88 | 30.51 | 29.64 | |||
45. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 1:56.21 | 625 | 27.62 | 29.65 | 29.65 | 29.29 | |||
46. | Wodyński Bartosz | 02 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:56.26 | 624 | 27.15 | 29.36 | 29.87 | 29.88 | |||
47. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 1:56.31 | 623 | 27.13 | 29.71 | 30.60 | 28.87 | |||
48. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:56.44 | 621 | 26.77 | 29.23 | 30.20 | 30.24 | |||
49. | Matyjasek Maciej | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:56.49 | 620 | 26.97 | 29.55 | 29.92 | 30.05 | |||
50. | Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:56.56 | 619 | 26.86 | 29.21 | 30.25 | 30.24 | |||
51. | Ogorzałek Kamil | 99 | Wodnik 29 Tychy | 1:56.80 | 615 | 27.57 | 29.87 | 30.13 | 29.23 | |||
52. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 1:57.12 | 610 | 26.74 | 29.00 | 30.26 | 31.12 | |||
53. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 1:57.19 | 609 | 27.18 | 30.01 | 30.05 | 29.95 | |||
54. | Zdziebło Piotr | 02 | Śląsk Wrocław | 1:57.22 | 609 | 27.92 | 29.72 | 30.19 | 29.39 | |||
55. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:57.26 | 608 | 27.52 | 29.60 | 30.54 | 29.60 | |||
56. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 1:57.35 | 607 | 27.75 | 29.81 | 30.22 | 29.57 | |||
57. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 1:57.38 | 606 | 27.86 | 30.96 | 30.04 | 28.52 | |||
58. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 1:57.47 | 605 | 27.82 | 30.10 | 30.20 | 29.35 | |||
59. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 1:57.61 | 603 | 26.88 | 29.45 | 30.06 | 31.22 | |||
60. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 1:57.62 | 603 | 27.16 | 29.87 | 30.05 | 30.54 | |||
61. | Małyska Bartosz | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:57.64 | 602 | 27.27 | 29.44 | 30.16 | 30.77 | |||
62. | Walczysko Jakub | 00 | AZS AGH Kraków | 1:57.80 | 600 | 27.56 | 30.32 | 30.13 | 29.79 | |||
63. | Doroba Michał | 02 | Śląsk Wrocław | 1:57.81 | 600 | 27.67 | 30.02 | 29.95 | 30.17 | |||
64. | Trylski Wiktor | 03 | Tri-Team Rumia | 1:57.89 | 598 | 27.28 | 29.91 | 30.42 | 30.28 | |||
65. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 1:58.00 | 597 | 27.07 | 30.11 | 30.88 | 29.94 | |||
66. | Blachura Oskar | 02 | Unia Oświęcim | 1:58.02 | 596 | 27.29 | 29.51 | 30.53 | 30.69 | |||
67. | Szymczykowski Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 1:58.20 | 594 | 27.43 | 30.11 | 30.67 | 29.99 | |||
68. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 1:58.32 | 592 | 26.97 | 29.66 | 30.60 | 31.09 | |||
69. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.35 | 591 | 27.34 | 30.47 | 30.61 | 29.93 | |||
70. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 1:58.39 | 591 | 27.45 | 29.69 | 30.73 | 30.52 | |||
71. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.47 | 590 | 28.14 | 30.35 | 29.90 | 30.08 | |||
72. | Pityński Wiktor | 03 | Śląsk Wrocław | 1:58.49 | 589 | 27.52 | 30.84 | 30.34 | 29.79 | |||
73. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.69 | 586 | 27.56 | 30.55 | 30.59 | 29.99 | |||
74. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:58.87 | 584 | 27.91 | 30.55 | 30.92 | 29.49 | |||
75. | Sieprawski Roch | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:59.03 | 581 | 27.86 | 30.45 | 30.87 | 29.85 | |||
76. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 1:59.19 | 579 | 27.50 | 30.01 | 31.38 | 30.30 | |||
77. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 1:59.23 | 578 | 27.80 | 30.69 | 31.03 | 29.71 | |||
78. | Lesik Jarosław | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:59.34 | 577 | 27.68 | 30.25 | 30.81 | 30.60 | |||
79. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 1:59.52 | 574 | 28.19 | 30.45 | 30.87 | 30.01 | |||
80. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:59.54 | 574 | 27.48 | 30.41 | 31.26 | 30.39 | |||
81. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:59.57 | 573 | 27.52 | 30.30 | 31.11 | 30.64 | |||
82. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 1:59.59 | 573 | 26.80 | 29.92 | 31.33 | 31.54 | |||
83. | Zaremba Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:59.65 | 572 | 27.72 | 29.89 | 31.05 | 30.99 | |||
84. | Szwedzki Jakub | 00 | Trójka Łódź | 1:59.77 | 571 | 27.52 | 30.62 | 31.45 | 30.18 | |||
85. | Gilżyński Szymon | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:59.79 | 570 | 27.30 | 30.44 | 30.71 | 31.34 | |||
86. | Dudkiewicz Kacper | 02 | Polonia Warszawa | 1:59.85 | 569 | 27.32 | 30.22 | 31.49 | 30.82 | |||
87. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:59.86 | 569 | 28.08 | 30.28 | 30.64 | 30.86 | |||
88. | Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 1:59.93 | 568 | 27.79 | 30.69 | 30.67 | 30.78 | |||
89. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 1:59.95 | 568 | 27.79 | 30.50 | 31.54 | 30.12 | |||
90. | Ciesielski Artur | 04 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:59.96 | 568 | 28.02 | 30.94 | 31.07 | 29.93 | |||
Oszczak Norbert | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:59.96 | 568 | 27.71 | 30.57 | 30.79 | 30.89 | ||||
92. | Ziembowicz Franciszek | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:00.08 | 566 | 27.50 | 29.94 | 31.22 | 31.42 | |||
93. | Zalewski Sebastian | 03 | Unia Oświęcim | 2:00.10 | 566 | 28.14 | 30.11 | 30.59 | 31.26 | |||
94. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 2:00.11 | 566 | 27.26 | 30.57 | 31.83 | 30.45 | |||
95. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 2:00.19 | 565 | 28.09 | 30.63 | 31.07 | 30.40 | |||
96. | Smolorz Dawid | 02 | Unia Oświęcim | 2:00.20 | 565 | 27.80 | 30.03 | 30.85 | 31.52 | |||
97. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 2:00.34 | 563 | 27.56 | 31.00 | 31.35 | 30.43 | |||
98. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 2:00.49 | 560 | 27.93 | 31.01 | 31.43 | 30.12 | |||
99. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 2:00.50 | 560 | 27.46 | 30.68 | 31.81 | 30.55 | |||
100. | Generowicz Marek | 04 | Korona Kraków | 2:00.64 | 558 | 27.97 | 31.45 | 31.22 | 30.00 | |||
101. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 2:00.77 | 557 | 27.45 | 30.94 | 31.19 | 31.19 | |||
102. | Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:00.84 | 556 | 28.05 | 30.81 | 31.59 | 30.39 | |||
103. | Zaremba Adam | 05 | Śląsk Wrocław | 2:00.88 | 555 | 27.91 | 30.52 | 31.24 | 31.21 | |||
Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:00.88 | 555 | 28.11 | 31.17 | 31.41 | 30.19 | ||||
105. | Barusiński Kordian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:00.98 | 554 | 27.23 | 30.07 | 31.91 | 31.77 | |||
106. | Para Mikołaj | 03 | Unia Oświęcim | 2:01.26 | 550 | 27.70 | 30.43 | 31.15 | 31.98 | |||
107. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 2:01.28 | 550 | 28.00 | 31.13 | 31.23 | 30.92 | |||
108. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:01.29 | 549 | 28.09 | 30.49 | 31.43 | 31.28 | |||
109. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:01.32 | 549 | 27.37 | 30.66 | 31.75 | 31.54 | |||
110. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:01.49 | 547 | 27.24 | 30.57 | 31.15 | 32.53 | |||
111. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:01.51 | 546 | 28.30 | 30.96 | 31.65 | 30.60 | |||
112. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 2:01.56 | 546 | 27.63 | 31.01 | 31.83 | 31.09 | |||
113. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:01.59 | 545 | 27.78 | 30.77 | 31.43 | 31.61 | |||
114. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:01.65 | 545 | 28.17 | 31.31 | 32.06 | 30.11 | |||
115. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 2:01.70 | 544 | 27.45 | 30.39 | 32.33 | 31.53 | |||
116. | Graboń Przemysław | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:01.76 | 543 | 27.37 | 30.43 | 32.12 | 31.84 | |||
117. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 2:01.81 | 542 | 27.40 | 31.03 | 32.02 | 31.36 | |||
118. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 2:02.08 | 539 | 27.67 | 31.36 | 31.72 | 31.33 | |||
119. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:02.20 | 537 | 28.26 | 31.60 | 32.00 | 30.34 | |||
120. | Krzysztyński Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:02.24 | 537 | 28.50 | 31.29 | 31.91 | 30.54 | |||
121. | Rychel Maksymilian | 03 | SMS Victoria Racibórz | 2:02.30 | 536 | 27.99 | 31.62 | 32.24 | 30.45 | |||
122. | Kałuża Jakub | 02 | Gryf Dębica | 2:02.31 | 536 | 28.22 | 31.44 | 31.22 | 31.43 | |||
123. | Chromik Szymon | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:02.34 | 535 | 27.78 | 30.51 | 32.25 | 31.80 | |||
124. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 2:02.36 | 535 | 28.48 | 31.24 | 31.58 | 31.06 | |||
125. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:02.44 | 534 | 28.43 | 30.60 | 32.27 | 31.14 | |||
126. | Swojnóg Igor | 03 | Unia Oświęcim | 2:02.51 | 533 | 28.33 | 31.41 | 31.67 | 31.10 | |||
127. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:02.61 | 532 | 28.01 | 30.72 | 32.30 | 31.58 | |||
128. | Kowalczyk Michał | 02 | Polonia Warszawa | 2:02.71 | 531 | 27.88 | 31.65 | 32.25 | 30.93 | |||
129. | Horodyński Antoni | 04 | Gryf Dębica | 2:02.77 | 530 | 28.51 | 30.23 | 31.61 | 32.42 | |||
130. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 2:02.90 | 528 | 28.70 | 31.11 | 31.79 | 31.30 | |||
131. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 2:03.07 | 526 | 28.54 | 31.61 | 32.14 | 30.78 | |||
132. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.09 | 526 | 27.83 | 30.96 | 32.53 | 31.77 | |||
133. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:03.13 | 525 | 27.82 | 30.71 | 32.25 | 32.35 | |||
134. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:03.31 | 523 | 28.79 | 32.28 | 31.78 | 30.46 | |||
135. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:03.32 | 523 | 28.35 | 31.49 | 32.40 | 31.08 | |||
136. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 2:03.69 | 518 | 29.24 | 31.49 | 32.30 | 30.66 | |||
137. | Szczerba Igor | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:03.72 | 518 | 28.76 | 31.81 | 31.84 | 31.31 | |||
138. | Ilcewicz Hubert | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:03.97 | 515 | 28.60 | 32.25 | 32.34 | 30.78 | |||
139. | Poprawa - Jakubas Jakub | 02 | Wodnik 29 Tychy | 2:04.14 | 512 | 28.52 | 32.72 | 31.97 | 30.93 | |||
140. | Jakubczyk Patryk | 01 | Orka Iława | 2:04.15 | 512 | 29.85 | 31.20 | 31.71 | 31.39 | |||
141. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 2:04.37 | 510 | 28.13 | 31.56 | 33.30 | 31.38 | |||
142. | Fortuna Filip | 03 | Korona Kraków | 2:04.42 | 509 | 29.97 | 31.55 | 32.10 | 30.80 | |||
143. | Kucharski Paweł | 05 | Sikret Gliwice | 2:04.69 | 506 | 28.83 | 31.42 | 32.67 | 31.77 | |||
144. | Piechota Bartłomiej | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:04.70 | 506 | 28.78 | 31.32 | 32.54 | 32.06 | |||
145. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 2:05.32 | 498 | 29.06 | 31.95 | 32.63 | 31.68 | |||
146. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:05.66 | 494 | 29.00 | 32.39 | 32.56 | 31.71 | |||
147. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 2:05.72 | 493 | 28.85 | 31.36 | 32.85 | 32.66 | |||
148. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 2:06.18 | 488 | 28.65 | 31.92 | 32.74 | 32.87 | |||
149. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 2:06.54 | 484 | 29.48 | 31.94 | 33.03 | 32.09 | |||
150. | Szynawa Oskar | 00 | AZS AWF Katowice | 2:06.98 | 479 | 28.62 | 32.39 | 33.37 | 32.60 | |||
151. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 2:07.17 | 477 | 28.67 | 31.93 | 33.50 | 33.07 | |||
152. | Banasiak Michał | 05 | Jedynka Łódź | 2:07.18 | 476 | 29.41 | 32.44 | 33.74 | 31.59 | |||
153. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 2:07.35 | 475 | 28.88 | 32.65 | 33.33 | 32.49 | |||
154. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:07.51 | 473 | 30.11 | 32.58 | 32.93 | 31.89 | |||
155. | Dwyer Vincent John | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:07.58 | 472 | 27.77 | 31.22 | 34.23 | 34.36 | |||
156. | Sosna Dominik | 03 | Unia Oświęcim | 2:07.71 | 471 | 29.26 | 32.83 | 33.42 | 32.20 | |||
157. | Podsiadło Grzegorz | 03 | AZS AWF Katowice | 2:07.74 | 470 | 28.39 | 31.93 | 34.14 | 33.28 | |||
Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:07.74 | 470 | 28.17 | 31.97 | 33.52 | 34.08 | ||||
159. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 2:07.77 | 470 | 26.94 | 31.93 | 34.53 | 34.37 | |||
160. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:08.08 | 467 | 27.80 | 32.74 | 33.81 | 33.73 | |||
161. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 2:08.44 | 463 | 30.56 | 32.79 | 33.12 | 31.97 | |||
162. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 2:08.58 | 461 | 28.55 | 33.15 | 34.22 | 32.66 | |||
163. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:08.62 | 461 | 29.97 | 32.85 | 33.38 | 32.42 | |||
164. | Szwiec Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 2:08.83 | 458 | 29.11 | 32.53 | 33.79 | 33.40 | |||
165. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:09.37 | 453 | 29.01 | 32.37 | 33.64 | 34.35 | |||
166. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 2:09.47 | 452 | 29.75 | 32.68 | 33.69 | 33.35 | |||
167. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 2:09.60 | 450 | 29.93 | 33.18 | 33.54 | 32.95 | |||
168. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 2:09.69 | 449 | 29.23 | 33.17 | 34.35 | 32.94 | |||
169. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:09.75 | 449 | 29.84 | 33.95 | 34.06 | 31.90 | |||
170. | Harazim Filip | 05 | Sikret Gliwice | 2:09.77 | 448 | 30.13 | 32.98 | 34.01 | 32.65 | |||
171. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 2:10.40 | 442 | 30.17 | 33.36 | 33.57 | 33.30 | |||
172. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 2:11.00 | 436 | 31.22 | 33.77 | 34.04 | 31.97 | |||
173. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 2:11.06 | 435 | 29.64 | 33.20 | 34.88 | 33.34 | |||
174. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 2:11.11 | 435 | 29.32 | 32.75 | 34.32 | 34.72 | |||
175. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:11.12 | 435 | 30.81 | 33.16 | 33.96 | 33.19 | |||
176. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 2:11.43 | 432 | 29.12 | 33.18 | 34.72 | 34.41 | |||
177. | Ryszka Kacper | 04 | Unia Oświęcim | 2:11.52 | 431 | 30.15 | 33.67 | 34.69 | 33.01 | |||
178. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 2:11.74 | 429 | 29.80 | 34.47 | 33.29 | 34.18 | |||
179. | Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:11.79 | 428 | 29.89 | 33.39 | 34.55 | 33.96 | |||
180. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 2:12.11 | 425 | 29.59 | 33.32 | 34.23 | 34.97 | |||
181. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 2:12.22 | 424 | 29.31 | 33.08 | 35.57 | 34.26 | |||
182. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 2:12.39 | 422 | 29.92 | 32.91 | 34.92 | 34.64 | |||
183. | Chmielniak Michał | 05 | Janosik Bielsko-Biała | 2:12.53 | 421 | 29.56 | 32.96 | 35.26 | 34.75 | |||
184. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 2:12.73 | 419 | 30.40 | 33.45 | 35.00 | 33.88 | |||
185. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Unia Oświęcim | 2:12.87 | 418 | 30.96 | 34.17 | 34.64 | 33.10 | |||
186. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:12.91 | 417 | 30.99 | 33.51 | 34.11 | 34.30 | |||
187. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 2:13.57 | 411 | 29.74 | 33.55 | 34.63 | 35.65 | |||
188. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:13.72 | 410 | 31.11 | 34.38 | 34.60 | 33.63 | |||
189. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 2:13.94 | 408 | 30.62 | 33.51 | 34.56 | 35.25 | |||
190. | Nowak Kacper | 00 | AZS AWF Katowice | 2:15.67 | 392 | 26.34 | 28.81 | 44.03 | 36.49 | |||
191. | Staciwa Jakub | 05 | Unia Oświęcim | 2:18.57 | 368 | 31.10 | 34.79 | 37.06 | 35.62 | |||
192. | Męcner Jakub | 05 | Victoria Kozy | 2:18.81 | 366 | 30.61 | 35.11 | 37.41 | 35.68 | |||
193. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 2:19.96 | 357 | 31.01 | 36.32 | 37.53 | 35.10 | |||
194. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 2:22.07 | 342 | 31.72 | 35.72 | 38.07 | 36.56 | |||
195. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 2:23.36 | 333 | 33.02 | 36.80 | 37.81 | 35.73 | |||
196. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 2:24.57 | 324 | 30.82 | 36.65 | 39.03 | 38.07 | |||
197. | Grabowski Paweł | 05 | UKP Ruda Śląska | 2:32.27 | 277 | 32.53 | 37.84 | 40.93 | 40.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 26/10/2019 - 8:30 | Chłopców, 200m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Sieradzki Kamil | 02 | Unia Oświęcim | 1:49.98 | 737 | 25.36 | 28.26 | 28.62 | 27.74 | |||
2. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 1:50.47 | 727 | 26.35 | 28.22 | 28.38 | 27.52 | |||
3. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:50.72 | 722 | 25.53 | 27.85 | 28.61 | 28.73 | |||
4. | Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 1:50.79 | 721 | 26.01 | 28.59 | 28.42 | 27.77 | |||
5. | Jackowski Tomasz | 02 | Śląsk Wrocław | 1:51.78 | 702 | 25.68 | 28.84 | 29.05 | 28.21 | |||
6. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:52.38 | 691 | 25.99 | 28.68 | 28.82 | 28.89 | |||
7. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 1:52.53 | 688 | 26.79 | 28.91 | 28.76 | 28.07 | |||
Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:52.53 | 688 | 25.69 | 28.49 | 29.34 | 29.01 | ||||
9. | Czaja Przemysław | 01 | Alfa Bukowno | 1:53.24 | 675 | 26.56 | 29.22 | 29.23 | 28.23 | |||
10. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:53.62 | 668 | 26.58 | 28.57 | 29.57 | 28.90 | |||
11. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 1:53.98 | 662 | 26.54 | 28.88 | 29.54 | 29.02 | |||
12. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 1:54.21 | 658 | 26.50 | 28.50 | 29.09 | 30.12 | |||
13. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:54.24 | 658 | 26.21 | 29.16 | 29.54 | 29.33 | |||
14. | Jóźków Cezary | 01 | Śląsk Wrocław | 1:54.50 | 653 | 27.33 | 29.32 | 29.41 | 28.44 | |||
15. | Mencel Miłosz | 02 | Śląsk Wrocław | 1:54.65 | 651 | 26.17 | 28.57 | 29.74 | 30.17 | |||
16. | Dudys Dominik | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:54.81 | 648 | 26.31 | 29.91 | 29.82 | 28.77 | |||
17. | Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:54.96 | 645 | 26.28 | 28.65 | 29.05 | 30.98 | |||
18. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 1:54.99 | 645 | 26.93 | 29.04 | 29.59 | 29.43 | |||
19. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:55.53 | 636 | 27.30 | 29.54 | 29.63 | 29.06 | |||
20. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 1:55.57 | 635 | 26.79 | 29.04 | 29.59 | 30.15 | |||
21. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 1:56.21 | 625 | 27.62 | 29.65 | 29.65 | 29.29 | |||
22. | Wodyński Bartosz | 02 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:56.26 | 624 | 27.15 | 29.36 | 29.87 | 29.88 | |||
23. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 1:56.31 | 623 | 27.13 | 29.71 | 30.60 | 28.87 | |||
24. | Matyjasek Maciej | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:56.49 | 620 | 26.97 | 29.55 | 29.92 | 30.05 | |||
25. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 1:57.12 | 610 | 26.74 | 29.00 | 30.26 | 31.12 | |||
26. | Zdziebło Piotr | 02 | Śląsk Wrocław | 1:57.22 | 609 | 27.92 | 29.72 | 30.19 | 29.39 | |||
27. | Doroba Michał | 02 | Śląsk Wrocław | 1:57.81 | 600 | 27.67 | 30.02 | 29.95 | 30.17 | |||
28. | Blachura Oskar | 02 | Unia Oświęcim | 1:58.02 | 596 | 27.29 | 29.51 | 30.53 | 30.69 | |||
29. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.35 | 591 | 27.34 | 30.47 | 30.61 | 29.93 | |||
30. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.47 | 590 | 28.14 | 30.35 | 29.90 | 30.08 | |||
31. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.69 | 586 | 27.56 | 30.55 | 30.59 | 29.99 | |||
32. | Lesik Jarosław | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:59.34 | 577 | 27.68 | 30.25 | 30.81 | 30.60 | |||
33. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 1:59.52 | 574 | 28.19 | 30.45 | 30.87 | 30.01 | |||
34. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:59.57 | 573 | 27.52 | 30.30 | 31.11 | 30.64 | |||
35. | Zaremba Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:59.65 | 572 | 27.72 | 29.89 | 31.05 | 30.99 | |||
36. | Gilżyński Szymon | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:59.79 | 570 | 27.30 | 30.44 | 30.71 | 31.34 | |||
37. | Dudkiewicz Kacper | 02 | Polonia Warszawa | 1:59.85 | 569 | 27.32 | 30.22 | 31.49 | 30.82 | |||
38. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:59.86 | 569 | 28.08 | 30.28 | 30.64 | 30.86 | |||
39. | Smolorz Dawid | 02 | Unia Oświęcim | 2:00.20 | 565 | 27.80 | 30.03 | 30.85 | 31.52 | |||
40. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 2:00.34 | 563 | 27.56 | 31.00 | 31.35 | 30.43 | |||
41. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 2:00.49 | 560 | 27.93 | 31.01 | 31.43 | 30.12 | |||
42. | Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:00.84 | 556 | 28.05 | 30.81 | 31.59 | 30.39 | |||
43. | Barusiński Kordian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:00.98 | 554 | 27.23 | 30.07 | 31.91 | 31.77 | |||
44. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:01.29 | 549 | 28.09 | 30.49 | 31.43 | 31.28 | |||
45. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:01.32 | 549 | 27.37 | 30.66 | 31.75 | 31.54 | |||
46. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:01.59 | 545 | 27.78 | 30.77 | 31.43 | 31.61 | |||
47. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 2:02.08 | 539 | 27.67 | 31.36 | 31.72 | 31.33 | |||
48. | Krzysztyński Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:02.24 | 537 | 28.50 | 31.29 | 31.91 | 30.54 | |||
49. | Kałuża Jakub | 02 | Gryf Dębica | 2:02.31 | 536 | 28.22 | 31.44 | 31.22 | 31.43 | |||
50. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:02.44 | 534 | 28.43 | 30.60 | 32.27 | 31.14 | |||
51. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:02.61 | 532 | 28.01 | 30.72 | 32.30 | 31.58 | |||
52. | Kowalczyk Michał | 02 | Polonia Warszawa | 2:02.71 | 531 | 27.88 | 31.65 | 32.25 | 30.93 | |||
53. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 2:03.07 | 526 | 28.54 | 31.61 | 32.14 | 30.78 | |||
54. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.09 | 526 | 27.83 | 30.96 | 32.53 | 31.77 | |||
55. | Poprawa - Jakubas Jakub | 02 | Wodnik 29 Tychy | 2:04.14 | 512 | 28.52 | 32.72 | 31.97 | 30.93 | |||
56. | Jakubczyk Patryk | 01 | Orka Iława | 2:04.15 | 512 | 29.85 | 31.20 | 31.71 | 31.39 | |||
57. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 2:06.18 | 488 | 28.65 | 31.92 | 32.74 | 32.87 | |||
58. | Dwyer Vincent John | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:07.58 | 472 | 27.77 | 31.22 | 34.23 | 34.36 | |||
59. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:07.74 | 470 | 28.17 | 31.97 | 33.52 | 34.08 | |||
60. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:08.08 | 467 | 27.80 | 32.74 | 33.81 | 33.73 | |||
61. | Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:11.79 | 428 | 29.89 | 33.39 | 34.55 | 33.96 | |||
62. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 2:13.57 | 411 | 29.74 | 33.55 | 34.63 | 35.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 26/10/2019 - 8:30 | Chłopców, 200m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 1:50.23 | 732 | 26.15 | 27.86 | 28.40 | 27.82 | |||
2. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 1:52.08 | 696 | 26.82 | 28.79 | 28.89 | 27.58 | |||
3. | Jakimiak Jakub | 03 | Narwal Międzyrzec Podl. | 1:53.30 | 674 | 26.47 | 29.30 | 29.12 | 28.41 | |||
4. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 1:53.36 | 673 | 26.05 | 28.61 | 29.45 | 29.25 | |||
5. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 1:54.29 | 657 | 26.64 | 28.80 | 29.42 | 29.43 | |||
6. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:54.48 | 653 | 27.25 | 28.89 | 29.42 | 28.92 | |||
7. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:55.56 | 635 | 27.09 | 29.33 | 29.50 | 29.64 | |||
8. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 1:55.88 | 630 | 26.85 | 28.88 | 30.51 | 29.64 | |||
9. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 1:57.61 | 603 | 26.88 | 29.45 | 30.06 | 31.22 | |||
10. | Trylski Wiktor | 03 | Tri-Team Rumia | 1:57.89 | 598 | 27.28 | 29.91 | 30.42 | 30.28 | |||
11. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 1:58.00 | 597 | 27.07 | 30.11 | 30.88 | 29.94 | |||
12. | Szymczykowski Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 1:58.20 | 594 | 27.43 | 30.11 | 30.67 | 29.99 | |||
13. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 1:58.32 | 592 | 26.97 | 29.66 | 30.60 | 31.09 | |||
14. | Pityński Wiktor | 03 | Śląsk Wrocław | 1:58.49 | 589 | 27.52 | 30.84 | 30.34 | 29.79 | |||
15. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:58.87 | 584 | 27.91 | 30.55 | 30.92 | 29.49 | |||
16. | Sieprawski Roch | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:59.03 | 581 | 27.86 | 30.45 | 30.87 | 29.85 | |||
17. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 1:59.59 | 573 | 26.80 | 29.92 | 31.33 | 31.54 | |||
18. | Zalewski Sebastian | 03 | Unia Oświęcim | 2:00.10 | 566 | 28.14 | 30.11 | 30.59 | 31.26 | |||
19. | Para Mikołaj | 03 | Unia Oświęcim | 2:01.26 | 550 | 27.70 | 30.43 | 31.15 | 31.98 | |||
20. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:01.51 | 546 | 28.30 | 30.96 | 31.65 | 30.60 | |||
21. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 2:01.81 | 542 | 27.40 | 31.03 | 32.02 | 31.36 | |||
22. | Rychel Maksymilian | 03 | SMS Victoria Racibórz | 2:02.30 | 536 | 27.99 | 31.62 | 32.24 | 30.45 | |||
23. | Swojnóg Igor | 03 | Unia Oświęcim | 2:02.51 | 533 | 28.33 | 31.41 | 31.67 | 31.10 | |||
24. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 2:02.90 | 528 | 28.70 | 31.11 | 31.79 | 31.30 | |||
25. | Ilcewicz Hubert | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:03.97 | 515 | 28.60 | 32.25 | 32.34 | 30.78 | |||
26. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 2:04.37 | 510 | 28.13 | 31.56 | 33.30 | 31.38 | |||
27. | Fortuna Filip | 03 | Korona Kraków | 2:04.42 | 509 | 29.97 | 31.55 | 32.10 | 30.80 | |||
28. | Sosna Dominik | 03 | Unia Oświęcim | 2:07.71 | 471 | 29.26 | 32.83 | 33.42 | 32.20 | |||
29. | Podsiadło Grzegorz | 03 | AZS AWF Katowice | 2:07.74 | 470 | 28.39 | 31.93 | 34.14 | 33.28 | |||
30. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 2:08.58 | 461 | 28.55 | 33.15 | 34.22 | 32.66 | |||
31. | Szwiec Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 2:08.83 | 458 | 29.11 | 32.53 | 33.79 | 33.40 | |||
32. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 2:11.11 | 435 | 29.32 | 32.75 | 34.32 | 34.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 26/10/2019 - 8:30 | Chłopców, 200m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 1:55.87 | 630 | 27.24 | 29.74 | 29.92 | 28.97 | |||
2. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 1:57.19 | 609 | 27.18 | 30.01 | 30.05 | 29.95 | |||
3. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:57.26 | 608 | 27.52 | 29.60 | 30.54 | 29.60 | |||
4. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 1:57.38 | 606 | 27.86 | 30.96 | 30.04 | 28.52 | |||
5. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 1:59.19 | 579 | 27.50 | 30.01 | 31.38 | 30.30 | |||
6. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 1:59.23 | 578 | 27.80 | 30.69 | 31.03 | 29.71 | |||
7. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 1:59.95 | 568 | 27.79 | 30.50 | 31.54 | 30.12 | |||
8. | Ciesielski Artur | 04 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:59.96 | 568 | 28.02 | 30.94 | 31.07 | 29.93 | |||
Oszczak Norbert | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:59.96 | 568 | 27.71 | 30.57 | 30.79 | 30.89 | ||||
10. | Ziembowicz Franciszek | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:00.08 | 566 | 27.50 | 29.94 | 31.22 | 31.42 | |||
11. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 2:00.19 | 565 | 28.09 | 30.63 | 31.07 | 30.40 | |||
12. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 2:00.50 | 560 | 27.46 | 30.68 | 31.81 | 30.55 | |||
13. | Generowicz Marek | 04 | Korona Kraków | 2:00.64 | 558 | 27.97 | 31.45 | 31.22 | 30.00 | |||
14. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:00.88 | 555 | 28.11 | 31.17 | 31.41 | 30.19 | |||
15. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 2:01.28 | 550 | 28.00 | 31.13 | 31.23 | 30.92 | |||
16. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:01.49 | 547 | 27.24 | 30.57 | 31.15 | 32.53 | |||
17. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 2:01.56 | 546 | 27.63 | 31.01 | 31.83 | 31.09 | |||
18. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:01.65 | 545 | 28.17 | 31.31 | 32.06 | 30.11 | |||
19. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 2:01.70 | 544 | 27.45 | 30.39 | 32.33 | 31.53 | |||
20. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 2:02.36 | 535 | 28.48 | 31.24 | 31.58 | 31.06 | |||
21. | Horodyński Antoni | 04 | Gryf Dębica | 2:02.77 | 530 | 28.51 | 30.23 | 31.61 | 32.42 | |||
22. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:03.32 | 523 | 28.35 | 31.49 | 32.40 | 31.08 | |||
23. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 2:03.69 | 518 | 29.24 | 31.49 | 32.30 | 30.66 | |||
24. | Piechota Bartłomiej | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:04.70 | 506 | 28.78 | 31.32 | 32.54 | 32.06 | |||
25. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 2:05.32 | 498 | 29.06 | 31.95 | 32.63 | 31.68 | |||
26. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:05.66 | 494 | 29.00 | 32.39 | 32.56 | 31.71 | |||
27. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 2:05.72 | 493 | 28.85 | 31.36 | 32.85 | 32.66 | |||
28. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 2:07.35 | 475 | 28.88 | 32.65 | 33.33 | 32.49 | |||
29. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 2:07.77 | 470 | 26.94 | 31.93 | 34.53 | 34.37 | |||
30. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 2:08.44 | 463 | 30.56 | 32.79 | 33.12 | 31.97 | |||
31. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:09.37 | 453 | 29.01 | 32.37 | 33.64 | 34.35 | |||
32. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 2:09.60 | 450 | 29.93 | 33.18 | 33.54 | 32.95 | |||
33. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 2:09.69 | 449 | 29.23 | 33.17 | 34.35 | 32.94 | |||
34. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 2:11.06 | 435 | 29.64 | 33.20 | 34.88 | 33.34 | |||
35. | Ryszka Kacper | 04 | Unia Oświęcim | 2:11.52 | 431 | 30.15 | 33.67 | 34.69 | 33.01 | |||
36. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 2:11.74 | 429 | 29.80 | 34.47 | 33.29 | 34.18 | |||
37. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 2:12.11 | 425 | 29.59 | 33.32 | 34.23 | 34.97 | |||
38. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 2:12.22 | 424 | 29.31 | 33.08 | 35.57 | 34.26 | |||
39. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 2:12.39 | 422 | 29.92 | 32.91 | 34.92 | 34.64 | |||
40. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:12.91 | 417 | 30.99 | 33.51 | 34.11 | 34.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 26/10/2019 - 8:30 | Chłopców, 200m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 1:54.83 | 648 | 26.55 | 29.28 | 29.65 | 29.35 | |||
2. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:56.44 | 621 | 26.77 | 29.23 | 30.20 | 30.24 | |||
3. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 1:57.47 | 605 | 27.82 | 30.10 | 30.20 | 29.35 | |||
4. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:59.54 | 574 | 27.48 | 30.41 | 31.26 | 30.39 | |||
5. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 2:00.11 | 566 | 27.26 | 30.57 | 31.83 | 30.45 | |||
6. | Zaremba Adam | 05 | Śląsk Wrocław | 2:00.88 | 555 | 27.91 | 30.52 | 31.24 | 31.21 | |||
7. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:02.20 | 537 | 28.26 | 31.60 | 32.00 | 30.34 | |||
8. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:03.31 | 523 | 28.79 | 32.28 | 31.78 | 30.46 | |||
9. | Szczerba Igor | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:03.72 | 518 | 28.76 | 31.81 | 31.84 | 31.31 | |||
10. | Kucharski Paweł | 05 | Sikret Gliwice | 2:04.69 | 506 | 28.83 | 31.42 | 32.67 | 31.77 | |||
11. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 2:06.54 | 484 | 29.48 | 31.94 | 33.03 | 32.09 | |||
12. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 2:07.17 | 477 | 28.67 | 31.93 | 33.50 | 33.07 | |||
13. | Banasiak Michał | 05 | Jedynka Łódź | 2:07.18 | 476 | 29.41 | 32.44 | 33.74 | 31.59 | |||
14. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:07.51 | 473 | 30.11 | 32.58 | 32.93 | 31.89 | |||
15. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:08.62 | 461 | 29.97 | 32.85 | 33.38 | 32.42 | |||
16. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 2:09.47 | 452 | 29.75 | 32.68 | 33.69 | 33.35 | |||
17. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:09.75 | 449 | 29.84 | 33.95 | 34.06 | 31.90 | |||
18. | Harazim Filip | 05 | Sikret Gliwice | 2:09.77 | 448 | 30.13 | 32.98 | 34.01 | 32.65 | |||
19. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 2:10.40 | 442 | 30.17 | 33.36 | 33.57 | 33.30 | |||
20. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 2:11.00 | 436 | 31.22 | 33.77 | 34.04 | 31.97 | |||
21. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:11.12 | 435 | 30.81 | 33.16 | 33.96 | 33.19 | |||
22. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 2:11.43 | 432 | 29.12 | 33.18 | 34.72 | 34.41 | |||
23. | Chmielniak Michał | 05 | Janosik Bielsko-Biała | 2:12.53 | 421 | 29.56 | 32.96 | 35.26 | 34.75 | |||
24. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 2:12.73 | 419 | 30.40 | 33.45 | 35.00 | 33.88 | |||
25. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Unia Oświęcim | 2:12.87 | 418 | 30.96 | 34.17 | 34.64 | 33.10 | |||
26. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:13.72 | 410 | 31.11 | 34.38 | 34.60 | 33.63 | |||
27. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 2:13.94 | 408 | 30.62 | 33.51 | 34.56 | 35.25 | |||
28. | Staciwa Jakub | 05 | Unia Oświęcim | 2:18.57 | 368 | 31.10 | 34.79 | 37.06 | 35.62 | |||
29. | Męcner Jakub | 05 | Victoria Kozy | 2:18.81 | 366 | 30.61 | 35.11 | 37.41 | 35.68 | |||
30. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 2:19.96 | 357 | 31.01 | 36.32 | 37.53 | 35.10 | |||
31. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 2:22.07 | 342 | 31.72 | 35.72 | 38.07 | 36.56 | |||
32. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 2:23.36 | 333 | 33.02 | 36.80 | 37.81 | 35.73 | |||
33. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 2:24.57 | 324 | 30.82 | 36.65 | 39.03 | 38.07 | |||
34. | Grabowski Paweł | 05 | UKP Ruda Śląska | 2:32.27 | 277 | 32.53 | 37.84 | 40.93 | 40.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 26/10/2019 - 8:43 | Kobiet, 200m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 1:59.81 | 783 | 28.57 | 30.02 | 30.56 | 30.66 | |||
2. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 2:00.82 | 763 | 28.58 | 30.65 | 30.96 | 30.63 | |||
3. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 2:02.30 | 736 | 29.19 | 30.81 | 31.27 | 31.03 | |||
4. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:02.62 | 730 | 29.09 | 30.83 | 31.49 | 31.21 | |||
5. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 2:03.21 | 719 | 28.25 | 31.55 | 31.94 | 31.47 | |||
6. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.48 | 715 | 29.50 | 31.05 | 31.41 | 31.52 | |||
7. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:03.75 | 710 | 28.69 | 31.54 | 32.04 | 31.48 | |||
8. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:04.56 | 696 | 29.27 | 31.41 | 31.56 | 32.32 | |||
9. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 2:05.95 | 674 | 29.47 | 32.48 | 32.33 | 31.67 | |||
10. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:06.51 | 665 | 29.81 | 32.09 | 32.33 | 32.28 | |||
11. | Sirignano Luigia | 96 | AZS UMCS Lublin | 2:06.67 | 662 | 27.77 | 32.21 | 33.45 | 33.24 | |||
12. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:06.79 | 660 | 29.66 | 31.70 | 32.64 | 32.79 | |||
13. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 2:06.97 | 657 | 30.58 | 32.00 | 32.58 | 31.81 | |||
14. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:07.26 | 653 | 30.21 | 32.70 | 32.77 | 31.58 | |||
15. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 2:07.36 | 651 | 29.77 | 32.31 | 33.20 | 32.08 | |||
16. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:07.53 | 649 | 29.80 | 33.12 | 33.38 | 31.23 | |||
17. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:07.64 | 647 | 30.21 | 32.19 | 32.69 | 32.55 | |||
18. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.04 | 641 | 29.46 | 32.28 | 32.81 | 33.49 | |||
19. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.08 | 640 | 30.35 | 32.95 | 32.52 | 32.26 | |||
20. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 2:08.14 | 640 | 29.71 | 32.84 | 33.00 | 32.59 | |||
21. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 2:08.36 | 636 | 29.89 | 32.42 | 33.50 | 32.55 | |||
22. | Świstuń Julia | 00 | AZS AWF Katowice | 2:08.46 | 635 | 30.79 | 32.74 | 32.36 | 32.57 | |||
23. | Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:08.50 | 634 | 29.76 | 33.15 | 33.44 | 32.15 | |||
24. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:08.55 | 633 | 29.35 | 32.82 | 33.79 | 32.59 | |||
25. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 2:08.59 | 633 | 30.07 | 32.22 | 33.21 | 33.09 | |||
26. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 2:08.74 | 631 | 30.29 | 32.68 | 33.57 | 32.20 | |||
27. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 2:08.87 | 629 | 29.77 | 32.29 | 33.23 | 33.58 | |||
28. | Cichowska Julia | 01 | Juvenia Wrocław | 2:09.02 | 627 | 29.47 | 32.72 | 33.99 | 32.84 | |||
29. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:09.23 | 623 | 29.39 | 32.85 | 33.55 | 33.44 | |||
30. | Trambowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 2:09.27 | 623 | 29.98 | 32.71 | 33.68 | 32.90 | |||
31. | Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 2:09.32 | 622 | 30.27 | 32.77 | 33.17 | 33.11 | |||
32. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:09.47 | 620 | 29.63 | 32.23 | 33.94 | 33.67 | |||
33. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 2:09.72 | 616 | 30.11 | 32.86 | 33.53 | 33.22 | |||
34. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:09.90 | 614 | 29.92 | 32.72 | 33.82 | 33.44 | |||
35. | Serafin Barbara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:09.99 | 613 | 30.27 | 32.98 | 33.39 | 33.35 | |||
36. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:10.07 | 611 | 30.26 | 33.08 | 33.67 | 33.06 | |||
37. | Kaczor Natalia | 01 | Junior Kluczbork | 2:10.18 | 610 | 30.08 | 33.00 | 33.68 | 33.42 | |||
38. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:10.20 | 610 | 30.03 | 32.72 | 34.03 | 33.42 | |||
39. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 2:10.21 | 609 | 30.45 | 33.26 | 33.56 | 32.94 | |||
40. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:10.41 | 607 | 29.77 | 33.26 | 34.03 | 33.35 | |||
41. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:10.53 | 605 | 31.00 | 33.05 | 33.27 | 33.21 | |||
42. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 2:11.02 | 598 | 30.28 | 32.99 | 33.80 | 33.95 | |||
43. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:11.08 | 597 | 30.34 | 33.24 | 34.39 | 33.11 | |||
44. | Szymczak Patrycja | 02 | Śląsk Wrocław | 2:11.19 | 596 | 30.71 | 32.98 | 33.65 | 33.85 | |||
45. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 2:11.29 | 595 | 30.71 | 32.90 | 34.29 | 33.39 | |||
46. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 2:11.37 | 593 | 29.56 | 33.28 | 34.36 | 34.17 | |||
47. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 2:11.66 | 590 | 30.42 | 33.30 | 34.30 | 33.64 | |||
48. | Szkurat Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 2:11.70 | 589 | 30.62 | 33.10 | 34.07 | 33.91 | |||
49. | Pogoń Milena | 03 | Unia Oświęcim | 2:11.98 | 585 | 31.33 | 33.32 | 33.81 | 33.52 | |||
50. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 2:12.27 | 581 | 30.70 | 33.89 | 34.44 | 33.24 | |||
51. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:12.29 | 581 | 30.96 | 33.02 | 34.20 | 34.11 | |||
52. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:12.31 | 581 | 31.67 | 34.01 | 34.43 | 32.20 | |||
53. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:12.43 | 579 | 31.12 | 33.90 | 34.50 | 32.91 | |||
54. | Wrzesińska Wiktoria | 04 | UKS 190 Łódź | 2:12.98 | 572 | 30.82 | 33.40 | 34.55 | 34.21 | |||
55. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 2:13.28 | 568 | 30.91 | 33.03 | 34.24 | 35.10 | |||
56. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 2:13.42 | 567 | 30.91 | 34.06 | 34.57 | 33.88 | |||
57. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:13.64 | 564 | 31.42 | 34.05 | 34.68 | 33.49 | |||
58. | Fira Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 2:13.82 | 561 | 31.08 | 34.25 | 34.95 | 33.54 | |||
59. | Adamska Maria | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:14.02 | 559 | 31.22 | 34.25 | 34.72 | 33.83 | |||
60. | Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 2:14.03 | 559 | 30.05 | 33.68 | 35.21 | 35.09 | |||
61. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:14.11 | 558 | 31.05 | 34.31 | 35.13 | 33.62 | |||
62. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:14.13 | 558 | 31.33 | 34.06 | 34.75 | 33.99 | |||
63. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:14.27 | 556 | 31.60 | 34.54 | 34.53 | 33.60 | |||
64. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 2:14.54 | 552 | 30.87 | 34.19 | 34.95 | 34.53 | |||
65. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 2:14.89 | 548 | 31.10 | 34.46 | 34.80 | 34.53 | |||
66. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:14.95 | 547 | 31.83 | 34.69 | 34.93 | 33.50 | |||
67. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 2:15.20 | 544 | 31.29 | 34.39 | 35.10 | 34.42 | |||
68. | Konopka Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 2:15.45 | 541 | 31.31 | 35.29 | 35.34 | 33.51 | |||
69. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 2:15.52 | 541 | 31.59 | 34.69 | 35.40 | 33.84 | |||
70. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:15.63 | 539 | 31.82 | 35.07 | 35.46 | 33.28 | |||
71. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:15.75 | 538 | 31.85 | 34.97 | 34.64 | 34.29 | |||
72. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 2:15.79 | 537 | 31.01 | 34.34 | 35.65 | 34.79 | |||
73. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:16.08 | 534 | 31.00 | 35.02 | 35.67 | 34.39 | |||
74. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 2:16.17 | 533 | 31.86 | 35.33 | 35.04 | 33.94 | |||
75. | Zięba Emilia | 04 | AZS AWF Katowice | 2:16.29 | 531 | 31.68 | 33.87 | 35.88 | 34.86 | |||
76. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 2:16.36 | 531 | 32.09 | 34.13 | 35.23 | 34.91 | |||
77. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:16.40 | 530 | 31.60 | 34.78 | 35.67 | 34.35 | |||
78. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 2:16.46 | 529 | 31.36 | 34.67 | 35.67 | 34.76 | |||
79. | Wodecka Roksana | 03 | UKS 190 Łódź | 2:16.49 | 529 | 32.12 | 34.97 | 35.14 | 34.26 | |||
80. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:16.50 | 529 | 30.93 | 35.14 | 35.68 | 34.75 | |||
81. | Radek Wiktoria | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:16.69 | 527 | 30.33 | 34.92 | 35.90 | 35.54 | |||
82. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:16.81 | 525 | 32.67 | 35.25 | 35.06 | 33.83 | |||
83. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:17.01 | 523 | 31.86 | 35.36 | 35.94 | 33.85 | |||
84. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 2:17.11 | 522 | 32.02 | 35.17 | 35.43 | 34.49 | |||
85. | Puzoń Paulina | 03 | Unia Oświęcim | 2:17.22 | 521 | 30.77 | 34.38 | 35.97 | 36.10 | |||
86. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 2:17.79 | 514 | 32.30 | 35.35 | 35.63 | 34.51 | |||
87. | Florkiewicz Liwia | 03 | Gryf Dębica | 2:18.20 | 510 | 31.47 | 35.17 | 35.95 | 35.61 | |||
88. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 2:18.50 | 506 | 32.23 | 35.00 | 36.22 | 35.05 | |||
89. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 2:18.63 | 505 | 31.33 | 35.55 | 36.42 | 35.33 | |||
90. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Korona Kraków | 2:19.17 | 499 | 32.22 | 35.23 | 36.05 | 35.67 | |||
Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 2:19.17 | 499 | 32.59 | 35.71 | 36.40 | 34.47 | ||||
92. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:19.76 | 493 | 31.59 | 35.65 | 36.89 | 35.63 | |||
93. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 2:19.86 | 492 | 31.72 | 36.12 | 36.55 | 35.47 | |||
94. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 2:20.64 | 484 | 32.45 | 36.40 | 37.22 | 34.57 | |||
95. | Bywalec Karolina | 04 | Wodnik 29 Tychy | 2:21.92 | 471 | 32.57 | 35.88 | 36.84 | 36.63 | |||
96. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 2:22.14 | 468 | 32.41 | 36.27 | 36.94 | 36.52 | |||
97. | Rozberg Adriana | 03 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:22.79 | 462 | 30.14 | 33.80 | 39.44 | 39.41 | |||
98. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 2:23.57 | 455 | 32.61 | 35.96 | 37.46 | 37.54 | |||
99. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 2:23.90 | 451 | 32.60 | 35.73 | 36.68 | 38.89 | |||
100. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 2:23.92 | 451 | 32.95 | 36.48 | 37.56 | 36.93 | |||
101. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 2:24.29 | 448 | 32.50 | 36.90 | 37.91 | 36.98 | |||
102. | Bajorek Maria | 04 | Salwator Kraków | 2:25.03 | 441 | 32.71 | 37.16 | 37.85 | 37.31 | |||
103. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 2:25.17 | 440 | 33.30 | 36.73 | 38.12 | 37.02 | |||
104. | Pieczul Inga | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:25.54 | 436 | 31.79 | 35.97 | 38.62 | 39.16 | |||
105. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 2:25.99 | 432 | 33.87 | 37.43 | 38.48 | 36.21 | |||
106. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 2:26.68 | 426 | 34.70 | 37.75 | 37.53 | 36.70 | |||
107. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 2:27.49 | 419 | 33.66 | 37.38 | 38.59 | 37.86 | |||
108. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:31.04 | 390 | 33.59 | 38.36 | 40.26 | 38.83 | |||
109. | Bącler Natalia | 05 | Śląsk Wrocław | 2:31.23 | 389 | 34.77 | 38.14 | 39.55 | 38.77 | |||
110. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 2:32.26 | 381 | 33.52 | 38.80 | 40.42 | 39.52 | |||
111. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 2:36.53 | 351 | 36.00 | 39.88 | 41.36 | 39.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 26/10/2019 - 8:43 | Kobiet, 200m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 2:03.21 | 719 | 28.25 | 31.55 | 31.94 | 31.47 | |||
2. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.48 | 715 | 29.50 | 31.05 | 31.41 | 31.52 | |||
3. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:03.75 | 710 | 28.69 | 31.54 | 32.04 | 31.48 | |||
4. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:04.56 | 696 | 29.27 | 31.41 | 31.56 | 32.32 | |||
5. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 2:06.97 | 657 | 30.58 | 32.00 | 32.58 | 31.81 | |||
6. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:07.26 | 653 | 30.21 | 32.70 | 32.77 | 31.58 | |||
7. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:07.53 | 649 | 29.80 | 33.12 | 33.38 | 31.23 | |||
8. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:07.64 | 647 | 30.21 | 32.19 | 32.69 | 32.55 | |||
9. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.04 | 641 | 29.46 | 32.28 | 32.81 | 33.49 | |||
10. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.08 | 640 | 30.35 | 32.95 | 32.52 | 32.26 | |||
11. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:08.55 | 633 | 29.35 | 32.82 | 33.79 | 32.59 | |||
12. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 2:08.59 | 633 | 30.07 | 32.22 | 33.21 | 33.09 | |||
13. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 2:08.87 | 629 | 29.77 | 32.29 | 33.23 | 33.58 | |||
14. | Cichowska Julia | 01 | Juvenia Wrocław | 2:09.02 | 627 | 29.47 | 32.72 | 33.99 | 32.84 | |||
15. | Trambowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 2:09.27 | 623 | 29.98 | 32.71 | 33.68 | 32.90 | |||
16. | Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 2:09.32 | 622 | 30.27 | 32.77 | 33.17 | 33.11 | |||
17. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:09.47 | 620 | 29.63 | 32.23 | 33.94 | 33.67 | |||
18. | Serafin Barbara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:09.99 | 613 | 30.27 | 32.98 | 33.39 | 33.35 | |||
19. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:10.07 | 611 | 30.26 | 33.08 | 33.67 | 33.06 | |||
20. | Kaczor Natalia | 01 | Junior Kluczbork | 2:10.18 | 610 | 30.08 | 33.00 | 33.68 | 33.42 | |||
21. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 2:10.21 | 609 | 30.45 | 33.26 | 33.56 | 32.94 | |||
22. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:10.53 | 605 | 31.00 | 33.05 | 33.27 | 33.21 | |||
23. | Szymczak Patrycja | 02 | Śląsk Wrocław | 2:11.19 | 596 | 30.71 | 32.98 | 33.65 | 33.85 | |||
24. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 2:11.37 | 593 | 29.56 | 33.28 | 34.36 | 34.17 | |||
25. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:12.31 | 581 | 31.67 | 34.01 | 34.43 | 32.20 | |||
26. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 2:13.28 | 568 | 30.91 | 33.03 | 34.24 | 35.10 | |||
27. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 2:13.42 | 567 | 30.91 | 34.06 | 34.57 | 33.88 | |||
28. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:14.27 | 556 | 31.60 | 34.54 | 34.53 | 33.60 | |||
29. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:15.75 | 538 | 31.85 | 34.97 | 34.64 | 34.29 | |||
30. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 2:15.79 | 537 | 31.01 | 34.34 | 35.65 | 34.79 | |||
31. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 2:17.11 | 522 | 32.02 | 35.17 | 35.43 | 34.49 | |||
32. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 2:23.90 | 451 | 32.60 | 35.73 | 36.68 | 38.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 26/10/2019 - 8:43 | Dziewcząt, 200m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 1:59.81 | 783 | 28.57 | 30.02 | 30.56 | 30.66 | |||
2. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 2:00.82 | 763 | 28.58 | 30.65 | 30.96 | 30.63 | |||
3. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:06.51 | 665 | 29.81 | 32.09 | 32.33 | 32.28 | |||
4. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:06.79 | 660 | 29.66 | 31.70 | 32.64 | 32.79 | |||
5. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 2:08.14 | 640 | 29.71 | 32.84 | 33.00 | 32.59 | |||
6. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:09.23 | 623 | 29.39 | 32.85 | 33.55 | 33.44 | |||
7. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:10.41 | 607 | 29.77 | 33.26 | 34.03 | 33.35 | |||
8. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 2:11.02 | 598 | 30.28 | 32.99 | 33.80 | 33.95 | |||
9. | Szkurat Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 2:11.70 | 589 | 30.62 | 33.10 | 34.07 | 33.91 | |||
10. | Pogoń Milena | 03 | Unia Oświęcim | 2:11.98 | 585 | 31.33 | 33.32 | 33.81 | 33.52 | |||
11. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:13.64 | 564 | 31.42 | 34.05 | 34.68 | 33.49 | |||
12. | Adamska Maria | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:14.02 | 559 | 31.22 | 34.25 | 34.72 | 33.83 | |||
13. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:14.11 | 558 | 31.05 | 34.31 | 35.13 | 33.62 | |||
14. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:14.13 | 558 | 31.33 | 34.06 | 34.75 | 33.99 | |||
15. | Wodecka Roksana | 03 | UKS 190 Łódź | 2:16.49 | 529 | 32.12 | 34.97 | 35.14 | 34.26 | |||
16. | Puzoń Paulina | 03 | Unia Oświęcim | 2:17.22 | 521 | 30.77 | 34.38 | 35.97 | 36.10 | |||
17. | Florkiewicz Liwia | 03 | Gryf Dębica | 2:18.20 | 510 | 31.47 | 35.17 | 35.95 | 35.61 | |||
18. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Korona Kraków | 2:19.17 | 499 | 32.22 | 35.23 | 36.05 | 35.67 | |||
19. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 2:22.14 | 468 | 32.41 | 36.27 | 36.94 | 36.52 | |||
20. | Rozberg Adriana | 03 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:22.79 | 462 | 30.14 | 33.80 | 39.44 | 39.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 26/10/2019 - 8:43 | Dziewcząt, 200m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 2:02.30 | 736 | 29.19 | 30.81 | 31.27 | 31.03 | |||
2. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 2:05.95 | 674 | 29.47 | 32.48 | 32.33 | 31.67 | |||
3. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 2:07.36 | 651 | 29.77 | 32.31 | 33.20 | 32.08 | |||
4. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 2:08.36 | 636 | 29.89 | 32.42 | 33.50 | 32.55 | |||
5. | Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:08.50 | 634 | 29.76 | 33.15 | 33.44 | 32.15 | |||
6. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 2:08.74 | 631 | 30.29 | 32.68 | 33.57 | 32.20 | |||
7. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 2:09.72 | 616 | 30.11 | 32.86 | 33.53 | 33.22 | |||
8. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 2:11.29 | 595 | 30.71 | 32.90 | 34.29 | 33.39 | |||
9. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 2:11.66 | 590 | 30.42 | 33.30 | 34.30 | 33.64 | |||
10. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 2:12.27 | 581 | 30.70 | 33.89 | 34.44 | 33.24 | |||
11. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:12.29 | 581 | 30.96 | 33.02 | 34.20 | 34.11 | |||
12. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:12.43 | 579 | 31.12 | 33.90 | 34.50 | 32.91 | |||
13. | Wrzesińska Wiktoria | 04 | UKS 190 Łódź | 2:12.98 | 572 | 30.82 | 33.40 | 34.55 | 34.21 | |||
14. | Fira Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 2:13.82 | 561 | 31.08 | 34.25 | 34.95 | 33.54 | |||
15. | Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 2:14.03 | 559 | 30.05 | 33.68 | 35.21 | 35.09 | |||
16. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 2:14.89 | 548 | 31.10 | 34.46 | 34.80 | 34.53 | |||
17. | Konopka Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 2:15.45 | 541 | 31.31 | 35.29 | 35.34 | 33.51 | |||
18. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 2:15.52 | 541 | 31.59 | 34.69 | 35.40 | 33.84 | |||
19. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:15.63 | 539 | 31.82 | 35.07 | 35.46 | 33.28 | |||
20. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:16.08 | 534 | 31.00 | 35.02 | 35.67 | 34.39 | |||
21. | Zięba Emilia | 04 | AZS AWF Katowice | 2:16.29 | 531 | 31.68 | 33.87 | 35.88 | 34.86 | |||
22. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 2:16.46 | 529 | 31.36 | 34.67 | 35.67 | 34.76 | |||
23. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:16.50 | 529 | 30.93 | 35.14 | 35.68 | 34.75 | |||
24. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 2:17.79 | 514 | 32.30 | 35.35 | 35.63 | 34.51 | |||
25. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 2:18.50 | 506 | 32.23 | 35.00 | 36.22 | 35.05 | |||
26. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 2:19.86 | 492 | 31.72 | 36.12 | 36.55 | 35.47 | |||
27. | Bywalec Karolina | 04 | Wodnik 29 Tychy | 2:21.92 | 471 | 32.57 | 35.88 | 36.84 | 36.63 | |||
28. | Bajorek Maria | 04 | Salwator Kraków | 2:25.03 | 441 | 32.71 | 37.16 | 37.85 | 37.31 | |||
29. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 2:25.17 | 440 | 33.30 | 36.73 | 38.12 | 37.02 | |||
30. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 2:25.99 | 432 | 33.87 | 37.43 | 38.48 | 36.21 | |||
31. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 2:26.68 | 426 | 34.70 | 37.75 | 37.53 | 36.70 | |||
32. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 2:27.49 | 419 | 33.66 | 37.38 | 38.59 | 37.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 26/10/2019 - 8:43 | Dziewcząt, 200m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:09.90 | 614 | 29.92 | 32.72 | 33.82 | 33.44 | |||
2. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:11.08 | 597 | 30.34 | 33.24 | 34.39 | 33.11 | |||
3. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 2:14.54 | 552 | 30.87 | 34.19 | 34.95 | 34.53 | |||
4. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:14.95 | 547 | 31.83 | 34.69 | 34.93 | 33.50 | |||
5. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 2:15.20 | 544 | 31.29 | 34.39 | 35.10 | 34.42 | |||
6. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 2:16.17 | 533 | 31.86 | 35.33 | 35.04 | 33.94 | |||
7. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 2:16.36 | 531 | 32.09 | 34.13 | 35.23 | 34.91 | |||
8. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:16.40 | 530 | 31.60 | 34.78 | 35.67 | 34.35 | |||
9. | Radek Wiktoria | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:16.69 | 527 | 30.33 | 34.92 | 35.90 | 35.54 | |||
10. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:16.81 | 525 | 32.67 | 35.25 | 35.06 | 33.83 | |||
11. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:17.01 | 523 | 31.86 | 35.36 | 35.94 | 33.85 | |||
12. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 2:18.63 | 505 | 31.33 | 35.55 | 36.42 | 35.33 | |||
13. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 2:19.17 | 499 | 32.59 | 35.71 | 36.40 | 34.47 | |||
14. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:19.76 | 493 | 31.59 | 35.65 | 36.89 | 35.63 | |||
15. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 2:20.64 | 484 | 32.45 | 36.40 | 37.22 | 34.57 | |||
16. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 2:23.57 | 455 | 32.61 | 35.96 | 37.46 | 37.54 | |||
17. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 2:23.92 | 451 | 32.95 | 36.48 | 37.56 | 36.93 | |||
18. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 2:24.29 | 448 | 32.50 | 36.90 | 37.91 | 36.98 | |||
19. | Pieczul Inga | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:25.54 | 436 | 31.79 | 35.97 | 38.62 | 39.16 | |||
20. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:31.04 | 390 | 33.59 | 38.36 | 40.26 | 38.83 | |||
21. | Bącler Natalia | 05 | Śląsk Wrocław | 2:31.23 | 389 | 34.77 | 38.14 | 39.55 | 38.77 | |||
22. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 2:32.26 | 381 | 33.52 | 38.80 | 40.42 | 39.52 | |||
23. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 2:36.53 | 351 | 36.00 | 39.88 | 41.36 | 39.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 26/10/2019 - 8:57 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Roguski Bartłomiej | 93 | AZS AWF Warszawa | 59.96 | 797 | 28.40 | 31.56 | ||||
2. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 1:01.68 | 732 | 29.08 | 32.60 | ||||
3. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 1:01.87 | 726 | 28.89 | 32.98 | ||||
4. | Stolarski Marcin | 96 | AZS UMCS Lublin | 1:01.88 | 725 | 28.78 | 33.10 | ||||
5. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 1:02.00 | 721 | 29.26 | 32.74 | ||||
6. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 1:02.53 | 703 | 29.54 | 32.99 | ||||
7. | Beberok Filip | 00 | TP Zielona Góra | 1:02.67 | 698 | 29.59 | 33.08 | ||||
8. | Wiekiera Dawid | 02 | Wodnik 29 Tychy | 1:02.68 | 698 | 29.72 | 32.96 | ||||
9. | Krystyniak Mateusz | 00 | AZS AWF Katowice | 1:02.80 | 694 | 29.40 | 33.40 | ||||
10. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:02.95 | 689 | 29.44 | 33.51 | ||||
11. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 1:02.99 | 688 | 29.86 | 33.13 | ||||
12. | Michalczyk Andrzej | 00 | AZS AGH Kraków | 1:03.01 | 687 | 28.94 | 34.07 | ||||
13. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 1:03.04 | 686 | 29.89 | 33.15 | ||||
14. | Paczyński Oliwer | 97 | AZS UMCS Lublin | 1:03.11 | 684 | 29.21 | 33.90 | ||||
15. | Kusto Robert | 98 | AZS AWF Warszawa | 1:03.18 | 681 | 30.09 | 33.09 | ||||
16. | Nowak Kacper | 00 | AZS AWF Katowice | 1:03.39 | 675 | 29.58 | 33.81 | ||||
17. | Cerlich Maksymilian | 00 | AZS AWF Katowice | 1:03.45 | 673 | 29.70 | 33.75 | ||||
18. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.85 | 660 | 29.59 | 34.26 | ||||
19. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 1:04.25 | 648 | 30.45 | 33.80 | ||||
20. | Krulikowski Maciej | 99 | AZS AWF Katowice | 1:04.45 | 642 | 30.31 | 34.14 | ||||
21. | Goleniec Kamil | 99 | AZS AWF Katowice | 1:04.49 | 641 | 30.32 | 34.17 | ||||
22. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 1:04.52 | 640 | 29.90 | 34.62 | ||||
23. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 1:04.66 | 636 | 30.21 | 34.45 | ||||
24. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 1:04.98 | 626 | 30.48 | 34.50 | ||||
25. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 1:05.02 | 625 | 30.14 | 34.88 | ||||
26. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 1:05.25 | 619 | 30.73 | 34.52 | ||||
27. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.36 | 615 | 30.60 | 34.76 | ||||
28. | Mosek Oskar | 01 | SMS Victoria Racibórz | 1:05.67 | 607 | 30.06 | 35.61 | ||||
29. | Kraczkowski Tomasz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.83 | 602 | 30.46 | 35.37 | ||||
30. | Krupa Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.86 | 601 | 31.01 | 34.85 | ||||
31. | Komorowski Kacper | 03 | Wodnik 29 Tychy | 1:05.88 | 601 | 31.23 | 34.65 | ||||
32. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 1:06.27 | 590 | 31.28 | 34.99 | ||||
33. | Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.29 | 590 | 31.13 | 35.16 | ||||
34. | Kraszewski Daniel | 01 | Polonia Warszawa | 1:06.44 | 586 | 30.84 | 35.60 | ||||
35. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 1:06.46 | 585 | 31.36 | 35.10 | ||||
36. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.66 | 580 | 31.21 | 35.45 | ||||
37. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:06.71 | 579 | 30.81 | 35.90 | ||||
38. | Mistrzak Kacper | 02 | Hobby Sport Kietrz | 1:06.72 | 579 | 30.73 | 35.99 | ||||
39. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 1:06.74 | 578 | 31.34 | 35.40 | ||||
40. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:06.77 | 577 | 31.69 | 35.08 | ||||
41. | Bubak Dawid | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:06.78 | 577 | 31.19 | 35.59 | ||||
42. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 1:06.94 | 573 | 32.01 | 34.93 | ||||
43. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:06.96 | 572 | 31.94 | 35.02 | ||||
44. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 1:07.25 | 565 | 31.40 | 35.85 | ||||
45. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 1:07.40 | 561 | 31.30 | 36.10 | ||||
46. | Loter Bartosz | 05 | Delfin Cieszyn | 1:07.57 | 557 | 31.74 | 35.83 | ||||
47. | Mańczak Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:07.68 | 554 | 31.73 | 35.95 | ||||
48. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 1:07.79 | 552 | 32.13 | 35.66 | ||||
49. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 1:07.83 | 551 | 31.75 | 36.08 | ||||
50. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:07.98 | 547 | 32.18 | 35.80 | ||||
51. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 1:08.15 | 543 | 31.84 | 36.31 | ||||
52. | Iskra Szymon | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 1:08.21 | 541 | 32.56 | 35.65 | ||||
53. | Szynawa Oskar | 00 | AZS AWF Katowice | 1:08.29 | 539 | 31.97 | 36.32 | ||||
54. | Filipiak Grzegorz | 03 | Astromal-Leszno | 1:08.32 | 539 | 32.03 | 36.29 | ||||
55. | Smolorz Dawid | 02 | Unia Oświęcim | 1:08.35 | 538 | 32.69 | 35.66 | ||||
56. | Kempa Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:08.85 | 526 | 32.37 | 36.48 | ||||
57. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 1:09.15 | 520 | 32.07 | 37.08 | ||||
58. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 1:09.42 | 514 | 32.91 | 36.51 | ||||
59. | Sienkiewicz Dawid | 01 | Śląsk Wrocław | 1:09.45 | 513 | 31.88 | 37.57 | ||||
60. | Drajewicz Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:09.68 | 508 | 32.83 | 36.85 | ||||
61. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:09.70 | 507 | 32.45 | 37.25 | ||||
62. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:09.72 | 507 | 31.84 | 37.88 | ||||
63. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:09.86 | 504 | 32.68 | 37.18 | ||||
64. | Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Victoria Racibórz | 1:09.92 | 503 | 32.86 | 37.06 | ||||
65. | Terlecki Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:10.55 | 489 | 33.02 | 37.53 | ||||
66. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 1:10.63 | 488 | 32.72 | 37.91 | ||||
67. | Kuzia Krzysztof | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:10.85 | 483 | 32.30 | 38.55 | ||||
68. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:11.38 | 472 | 33.90 | 37.48 | ||||
69. | Wręczycki Marcin | 04 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:13.06 | 440 | 34.34 | 38.72 | ||||
70. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:13.60 | 431 | 34.60 | 39.00 | ||||
71. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 1:13.63 | 430 | 34.95 | 38.68 | ||||
72. | Chmielniak Michał | 05 | Janosik Bielsko-Biała | 1:14.60 | 414 | 34.43 | 40.17 | ||||
73. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:14.61 | 414 | 34.32 | 40.29 | ||||
74. | Żaba Mateusz | 05 | UKS MOS Opole | 1:15.14 | 405 | 35.63 | 39.51 | ||||
75. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 1:16.05 | 390 | 35.56 | 40.49 | ||||
Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 1:16.05 | 390 | 35.53 | 40.52 | |||||
Dzierwa Maciej | 04 | Salwator Kraków | 1:16.05 | 390 | 35.21 | 40.84 | |||||
78. | Biegański Marcin | 02 | Polonia Warszawa | 1:17.13 | 374 | 34.54 | 42.59 | ||||
79. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 1:17.69 | 366 | 35.49 | 42.20 | ||||
80. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 1:18.25 | 358 | 37.26 | 40.99 | ||||
81. | Hoinka Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 1:19.57 | 341 | 36.67 | 42.90 | ||||
82. | Žužo Stanislav | 96 | Diamond Swimming Prešov | 1:20.12 | 334 | 36.22 | 43.90 | ||||
83. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:21.98 | 312 | 38.52 | 43.46 | ||||
84. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 1:23.76 | 292 | 38.10 | 45.66 | ||||
85. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 1:26.74 | 263 | 39.67 | 47.07 | ||||
DYSKW. | Zbutowicz Karol | 98 | G-8 Bielany Warszawa | ||||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). (Czas: 9:04) | |||||||||||
DYSKW. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 9:04) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 26/10/2019 - 8:57 | Chłopców, 100m klasyczny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wiekiera Dawid | 02 | Wodnik 29 Tychy | 1:02.68 | 698 | 29.72 | 32.96 | ||||
2. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 1:02.99 | 688 | 29.86 | 33.13 | ||||
3. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 1:04.98 | 626 | 30.48 | 34.50 | ||||
4. | Mosek Oskar | 01 | SMS Victoria Racibórz | 1:05.67 | 607 | 30.06 | 35.61 | ||||
5. | Kraszewski Daniel | 01 | Polonia Warszawa | 1:06.44 | 586 | 30.84 | 35.60 | ||||
6. | Mistrzak Kacper | 02 | Hobby Sport Kietrz | 1:06.72 | 579 | 30.73 | 35.99 | ||||
7. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 1:06.74 | 578 | 31.34 | 35.40 | ||||
8. | Bubak Dawid | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:06.78 | 577 | 31.19 | 35.59 | ||||
9. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:06.96 | 572 | 31.94 | 35.02 | ||||
10. | Mańczak Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:07.68 | 554 | 31.73 | 35.95 | ||||
11. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 1:07.83 | 551 | 31.75 | 36.08 | ||||
12. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 1:08.15 | 543 | 31.84 | 36.31 | ||||
13. | Smolorz Dawid | 02 | Unia Oświęcim | 1:08.35 | 538 | 32.69 | 35.66 | ||||
14. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 1:09.15 | 520 | 32.07 | 37.08 | ||||
15. | Sienkiewicz Dawid | 01 | Śląsk Wrocław | 1:09.45 | 513 | 31.88 | 37.57 | ||||
16. | Drajewicz Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:09.68 | 508 | 32.83 | 36.85 | ||||
17. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:09.70 | 507 | 32.45 | 37.25 | ||||
18. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:11.38 | 472 | 33.90 | 37.48 | ||||
19. | Biegański Marcin | 02 | Polonia Warszawa | 1:17.13 | 374 | 34.54 | 42.59 | ||||
DYSKW. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 9:04) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 26/10/2019 - 8:57 | Chłopców, 100m klasyczny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 1:03.04 | 686 | 29.89 | 33.15 | |||
2. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 1:04.66 | 636 | 30.21 | 34.45 | |||
3. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.36 | 615 | 30.60 | 34.76 | |||
4. | Krupa Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.86 | 601 | 31.01 | 34.85 | |||
5. | Komorowski Kacper | 03 | Wodnik 29 Tychy | 1:05.88 | 601 | 31.23 | 34.65 | |||
6. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 1:06.27 | 590 | 31.28 | 34.99 | |||
7. | Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.29 | 590 | 31.13 | 35.16 | |||
8. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:06.71 | 579 | 30.81 | 35.90 | |||
9. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 1:07.40 | 561 | 31.30 | 36.10 | |||
10. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 1:07.79 | 552 | 32.13 | 35.66 | |||
11. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:07.98 | 547 | 32.18 | 35.80 | |||
12. | Filipiak Grzegorz | 03 | Astromal-Leszno | 1:08.32 | 539 | 32.03 | 36.29 | |||
13. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:09.86 | 504 | 32.68 | 37.18 | |||
14. | Kuzia Krzysztof | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:10.85 | 483 | 32.30 | 38.55 | |||
15. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 1:16.05 | 390 | 35.53 | 40.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 26/10/2019 - 8:57 | Chłopców, 100m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.85 | 660 | 29.59 | 34.26 | |||
2. | Kraczkowski Tomasz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.83 | 602 | 30.46 | 35.37 | |||
3. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 1:06.46 | 585 | 31.36 | 35.10 | |||
4. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.66 | 580 | 31.21 | 35.45 | |||
5. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:06.77 | 577 | 31.69 | 35.08 | |||
6. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 1:06.94 | 573 | 32.01 | 34.93 | |||
7. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 1:07.25 | 565 | 31.40 | 35.85 | |||
8. | Iskra Szymon | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 1:08.21 | 541 | 32.56 | 35.65 | |||
9. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 1:09.42 | 514 | 32.91 | 36.51 | |||
10. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:09.72 | 507 | 31.84 | 37.88 | |||
11. | Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Victoria Racibórz | 1:09.92 | 503 | 32.86 | 37.06 | |||
12. | Wręczycki Marcin | 04 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:13.06 | 440 | 34.34 | 38.72 | |||
13. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 1:16.05 | 390 | 35.56 | 40.49 | |||
Dzierwa Maciej | 04 | Salwator Kraków | 1:16.05 | 390 | 35.21 | 40.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 26/10/2019 - 8:57 | Chłopców, 100m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Loter Bartosz | 05 | Delfin Cieszyn | 1:07.57 | 557 | 31.74 | 35.83 | |||
2. | Terlecki Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:10.55 | 489 | 33.02 | 37.53 | |||
3. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 1:10.63 | 488 | 32.72 | 37.91 | |||
4. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:13.60 | 431 | 34.60 | 39.00 | |||
5. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 1:13.63 | 430 | 34.95 | 38.68 | |||
6. | Chmielniak Michał | 05 | Janosik Bielsko-Biała | 1:14.60 | 414 | 34.43 | 40.17 | |||
7. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:14.61 | 414 | 34.32 | 40.29 | |||
8. | Żaba Mateusz | 05 | UKS MOS Opole | 1:15.14 | 405 | 35.63 | 39.51 | |||
9. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 1:17.69 | 366 | 35.49 | 42.20 | |||
10. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 1:18.25 | 358 | 37.26 | 40.99 | |||
11. | Hoinka Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 1:19.57 | 341 | 36.67 | 42.90 | |||
12. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:21.98 | 312 | 38.52 | 43.46 | |||
13. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 1:23.76 | 292 | 38.10 | 45.66 | |||
14. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 1:26.74 | 263 | 39.67 | 47.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 26/10/2019 - 9:05 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Hallmann Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 1:07.60 | 785 | 31.50 | 36.10 | |||
2. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:11.01 | 677 | 33.60 | 37.41 | |||
3. | Ostrowska Agnieszka | 90 | AZS PWSZ Racibórz | 1:11.98 | 650 | 33.87 | 38.11 | |||
4. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 1:12.04 | 648 | 34.26 | 37.78 | |||
5. | Klimczyk Katarzyna | 04 | UKS MOS Opole | 1:12.05 | 648 | 34.02 | 38.03 | |||
6. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:12.29 | 641 | 33.74 | 38.55 | |||
7. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 1:12.33 | 640 | 34.18 | 38.15 | |||
8. | Klejna Weronika | 05 | Solex 1 Lębork | 1:12.97 | 624 | 34.48 | 38.49 | |||
9. | Kocjan Victoria | 00 | AZS AWF Katowice | 1:13.06 | 621 | 34.40 | 38.66 | |||
10. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:13.32 | 615 | 34.73 | 38.59 | |||
11. | Motyl Sara | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:13.78 | 603 | 35.17 | 38.61 | |||
12. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:14.01 | 598 | 35.04 | 38.97 | |||
13. | Szopa Marta | 00 | AZS AWF Katowice | 1:14.06 | 596 | 34.66 | 39.40 | |||
14. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:14.30 | 591 | 35.10 | 39.20 | |||
15. | Piechowicz Karolina | 05 | Płetwal Szczytno | 1:14.31 | 590 | 34.28 | 40.03 | |||
16. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:14.79 | 579 | 35.47 | 39.32 | |||
17. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 1:16.42 | 543 | 36.34 | 40.08 | |||
18. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 1:16.48 | 542 | 36.78 | 39.70 | |||
19. | Mosek Oliwia | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:16.67 | 538 | 35.54 | 41.13 | |||
20. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:16.70 | 537 | 36.42 | 40.28 | |||
21. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:16.88 | 533 | 35.72 | 41.16 | |||
22. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 1:17.33 | 524 | 36.21 | 41.12 | |||
23. | Surówka Martyna | 04 | Sikret Gliwice | 1:17.40 | 522 | 36.27 | 41.13 | |||
24. | Zientarska Karolina | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:17.53 | 520 | 36.75 | 40.78 | |||
25. | Kowalczyk Agata | 01 | Wodnik 29 Tychy | 1:17.76 | 515 | 37.00 | 40.76 | |||
26. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 1:17.82 | 514 | 36.84 | 40.98 | |||
27. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:17.92 | 512 | 36.35 | 41.57 | |||
28. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:18.05 | 510 | 36.73 | 41.32 | |||
29. | Kopańska Maja | 02 | Polonia Warszawa | 1:18.55 | 500 | 37.14 | 41.41 | |||
30. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:18.56 | 500 | 36.94 | 41.62 | |||
31. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 1:18.60 | 499 | 36.92 | 41.68 | |||
32. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:18.65 | 498 | 36.30 | 42.35 | |||
33. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:18.66 | 498 | 37.18 | 41.48 | |||
34. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:18.73 | 496 | 37.29 | 41.44 | |||
35. | Rżany Wiktoria | 02 | Gryf Dębica | 1:18.81 | 495 | 37.65 | 41.16 | |||
36. | Kowal Emilia | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:19.18 | 488 | 37.98 | 41.20 | |||
37. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:19.48 | 482 | 37.08 | 42.40 | |||
38. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 1:20.02 | 473 | 37.35 | 42.67 | |||
39. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 1:20.09 | 472 | 37.60 | 42.49 | |||
40. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 1:20.10 | 471 | 37.73 | 42.37 | |||
41. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 1:20.34 | 467 | 37.69 | 42.65 | |||
42. | Fic Bożena | 04 | Unia Oświęcim | 1:20.71 | 461 | 38.38 | 42.33 | |||
43. | Wąsak Aleksandra | 02 | Polonia Warszawa | 1:20.80 | 459 | 38.23 | 42.57 | |||
44. | Balon Adrianna | 05 | Unia Oświęcim | 1:20.94 | 457 | 38.00 | 42.94 | |||
45. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:21.43 | 449 | 37.89 | 43.54 | |||
46. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 1:21.62 | 445 | 38.65 | 42.97 | |||
47. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | Delfin Gdynia | 1:22.65 | 429 | 38.60 | 44.05 | |||
48. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:22.72 | 428 | 38.08 | 44.64 | |||
49. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 1:24.05 | 408 | 39.60 | 44.45 | |||
50. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:24.27 | 405 | 40.42 | 43.85 | |||
51. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 1:24.49 | 402 | 39.75 | 44.74 | |||
52. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 1:28.81 | 346 | 42.30 | 46.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 26/10/2019 - 9:05 | Kobiet, 100m klasyczny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:12.29 | 641 | 33.74 | 38.55 | |||
2. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 1:12.33 | 640 | 34.18 | 38.15 | |||
3. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:14.01 | 598 | 35.04 | 38.97 | |||
4. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 1:16.42 | 543 | 36.34 | 40.08 | |||
5. | Zientarska Karolina | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:17.53 | 520 | 36.75 | 40.78 | |||
6. | Kowalczyk Agata | 01 | Wodnik 29 Tychy | 1:17.76 | 515 | 37.00 | 40.76 | |||
7. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:18.05 | 510 | 36.73 | 41.32 | |||
8. | Kopańska Maja | 02 | Polonia Warszawa | 1:18.55 | 500 | 37.14 | 41.41 | |||
9. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:18.65 | 498 | 36.30 | 42.35 | |||
10. | Rżany Wiktoria | 02 | Gryf Dębica | 1:18.81 | 495 | 37.65 | 41.16 | |||
11. | Kowal Emilia | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:19.18 | 488 | 37.98 | 41.20 | |||
12. | Wąsak Aleksandra | 02 | Polonia Warszawa | 1:20.80 | 459 | 38.23 | 42.57 | |||
13. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 1:24.49 | 402 | 39.75 | 44.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 26/10/2019 - 9:05 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:11.01 | 677 | 33.60 | 37.41 | |||
2. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:13.32 | 615 | 34.73 | 38.59 | |||
3. | Motyl Sara | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:13.78 | 603 | 35.17 | 38.61 | |||
4. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:14.30 | 591 | 35.10 | 39.20 | |||
5. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:14.79 | 579 | 35.47 | 39.32 | |||
6. | Mosek Oliwia | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:16.67 | 538 | 35.54 | 41.13 | |||
7. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:16.88 | 533 | 35.72 | 41.16 | |||
8. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:18.56 | 500 | 36.94 | 41.62 | |||
9. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:21.43 | 449 | 37.89 | 43.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 26/10/2019 - 9:05 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Klimczyk Katarzyna | 04 | UKS MOS Opole | 1:12.05 | 648 | 34.02 | 38.03 | |||
2. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 1:16.48 | 542 | 36.78 | 39.70 | |||
3. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:16.70 | 537 | 36.42 | 40.28 | |||
4. | Surówka Martyna | 04 | Sikret Gliwice | 1:17.40 | 522 | 36.27 | 41.13 | |||
5. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:17.92 | 512 | 36.35 | 41.57 | |||
6. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 1:18.60 | 499 | 36.92 | 41.68 | |||
7. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:18.66 | 498 | 37.18 | 41.48 | |||
8. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:18.73 | 496 | 37.29 | 41.44 | |||
9. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 1:20.09 | 472 | 37.60 | 42.49 | |||
10. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 1:20.10 | 471 | 37.73 | 42.37 | |||
11. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 1:20.34 | 467 | 37.69 | 42.65 | |||
12. | Fic Bożena | 04 | Unia Oświęcim | 1:20.71 | 461 | 38.38 | 42.33 | |||
13. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 1:21.62 | 445 | 38.65 | 42.97 | |||
14. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:22.72 | 428 | 38.08 | 44.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 26/10/2019 - 9:05 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 1:12.04 | 648 | 34.26 | 37.78 | |||
2. | Klejna Weronika | 05 | Solex 1 Lębork | 1:12.97 | 624 | 34.48 | 38.49 | |||
3. | Piechowicz Karolina | 05 | Płetwal Szczytno | 1:14.31 | 590 | 34.28 | 40.03 | |||
4. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 1:17.33 | 524 | 36.21 | 41.12 | |||
5. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 1:17.82 | 514 | 36.84 | 40.98 | |||
6. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:19.48 | 482 | 37.08 | 42.40 | |||
7. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 1:20.02 | 473 | 37.35 | 42.67 | |||
8. | Balon Adrianna | 05 | Unia Oświęcim | 1:20.94 | 457 | 38.00 | 42.94 | |||
9. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | Delfin Gdynia | 1:22.65 | 429 | 38.60 | 44.05 | |||
10. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 1:24.05 | 408 | 39.60 | 44.45 | |||
11. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:24.27 | 405 | 40.42 | 43.85 | |||
12. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 1:28.81 | 346 | 42.30 | 46.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 26/10/2019 - 9:15 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 23.17 | 827 | ||||
2. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 24.29 | 717 | ||||
3. | Ostrowski Karol | 99 | MKP Szczecin | 24.35 | 712 | ||||
4. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 24.47 | 702 | ||||
5. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 24.63 | 688 | ||||
6. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 24.73 | 680 | ||||
7. | Kiszczak Jakub | 00 | Śląsk Wrocław | 24.75 | 678 | ||||
8. | Nowodworski Dawid | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 24.82 | 672 | ||||
9. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 24.83 | 672 | ||||
10. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 24.88 | 668 | ||||
11. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 24.94 | 663 | ||||
12. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Unia Oświęcim | 24.96 | 661 | ||||
13. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 25.18 | 644 | ||||
14. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 25.26 | 638 | ||||
15. | Kapias Michał | 00 | AZS AWF Katowice | 25.31 | 634 | ||||
16. | Naumenko Artem | 96 | AZS AGH Kraków | 25.35 | 631 | ||||
17. | Popiela Karol | 00 | Wodnik 29 Tychy | 25.36 | 630 | ||||
18. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 25.37 | 630 | ||||
19. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 25.39 | 628 | ||||
20. | Przybyła Kacper | 98 | AZS AWF Katowice | 25.41 | 627 | ||||
21. | Dąbrowski Patryk | 00 | Śląsk Wrocław | 25.51 | 619 | ||||
22. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 25.52 | 619 | ||||
23. | Dziedzic Dawid | 99 | AZS AWF Katowice | 25.58 | 614 | ||||
24. | Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 25.59 | 613 | ||||
25. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 25.68 | 607 | ||||
26. | Matyjasek Maciej | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 25.70 | 606 | ||||
27. | Gilżyński Szymon | 02 | SMS Galicja Kraków | 25.76 | 601 | ||||
28. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 25.79 | 599 | ||||
29. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 25.80 | 599 | ||||
Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 25.80 | 599 | |||||
31. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 25.85 | 595 | ||||
32. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 25.87 | 594 | ||||
33. | Czaja Przemysław | 01 | Alfa Bukowno | 25.91 | 591 | ||||
34. | Bocheń Tomasz | 99 | AZS UMCS Lublin | 25.98 | 586 | ||||
35. | Tłomak Andrzej | 01 | Fenix Ożarów Maz. | 25.99 | 586 | ||||
36. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 26.01 | 584 | ||||
37. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 26.05 | 582 | ||||
38. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 26.06 | 581 | ||||
39. | Beberok Filip | 00 | TP Zielona Góra | 26.07 | 580 | ||||
40. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 26.09 | 579 | ||||
41. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.12 | 577 | ||||
42. | Oleski Tomasz | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 26.13 | 576 | ||||
43. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.15 | 575 | ||||
44. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.20 | 572 | ||||
45. | Ogorzałek Kamil | 99 | Wodnik 29 Tychy | 26.21 | 571 | ||||
Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 26.21 | 571 | |||||
Balicki Michał | 00 | Śląsk Wrocław | 26.21 | 571 | |||||
48. | Graboń Przemysław | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 26.23 | 570 | ||||
49. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 26.27 | 567 | ||||
Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.27 | 567 | |||||
51. | Czech Arkadiusz | 03 | Unia Oświęcim | 26.28 | 566 | ||||
52. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 26.30 | 565 | ||||
53. | Butkiewicz Władysław | 00 | AZS AWF Katowice | 26.32 | 564 | ||||
54. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 26.34 | 563 | ||||
55. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 26.42 | 557 | ||||
56. | Szczygieł David | 02 | Unia Oświęcim | 26.43 | 557 | ||||
57. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 26.46 | 555 | ||||
58. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 26.49 | 553 | ||||
59. | Famulok Bartosz | 97 | AZS AWF Katowice | 26.56 | 549 | ||||
60. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 26.58 | 547 | ||||
61. | Oller Krzysztof | 00 | AZS UMCS Lublin | 26.61 | 546 | ||||
62. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 26.62 | 545 | ||||
63. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.65 | 543 | ||||
64. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 26.72 | 539 | ||||
65. | Ilcewicz Hubert | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.75 | 537 | ||||
66. | Mańczak Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 26.78 | 535 | ||||
67. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.80 | 534 | ||||
68. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 26.86 | 530 | ||||
69. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 26.88 | 529 | ||||
70. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 26.93 | 526 | ||||
71. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 26.96 | 525 | ||||
72. | Trzcionka Maciej | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 26.99 | 523 | ||||
73. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 27.01 | 522 | ||||
Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 27.01 | 522 | |||||
75. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 27.15 | 514 | ||||
76. | Woźniak Antoni | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 27.16 | 513 | ||||
77. | Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 27.17 | 512 | ||||
78. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 27.19 | 511 | ||||
79. | Pacławski Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 27.20 | 511 | ||||
80. | Kowalczyk Michał | 02 | Polonia Warszawa | 27.21 | 510 | ||||
81. | Ziembowicz Franciszek | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 27.23 | 509 | ||||
82. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 27.26 | 507 | ||||
83. | Hrinda Peter | 91 | Royal Bratislava | 27.29 | 506 | ||||
84. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 27.30 | 505 | ||||
85. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 27.39 | 500 | ||||
86. | Paulička Martin | 01 | Royal Bratislava | 27.41 | 499 | ||||
Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 27.41 | 499 | |||||
88. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 27.47 | 496 | ||||
89. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 27.49 | 495 | ||||
90. | Oszczak Norbert | 04 | SMS Galicja Kraków | 27.50 | 494 | ||||
91. | Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 27.51 | 494 | ||||
92. | Czerczak Dawid | 04 | Sikret Gliwice | 27.53 | 493 | ||||
93. | Sienkiewicz Dawid | 01 | Śląsk Wrocław | 27.55 | 492 | ||||
94. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 27.60 | 489 | ||||
95. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 27.69 | 484 | ||||
96. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 27.79 | 479 | ||||
Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 27.79 | 479 | |||||
98. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 27.86 | 475 | ||||
99. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 27.94 | 471 | ||||
Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 27.94 | 471 | |||||
101. | Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 28.01 | 468 | ||||
102. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 28.03 | 467 | ||||
103. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 28.08 | 464 | ||||
104. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 28.14 | 461 | ||||
105. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 28.15 | 461 | ||||
106. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 28.25 | 456 | ||||
107. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 28.27 | 455 | ||||
108. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 28.32 | 452 | ||||
109. | Banasiak Michał | 05 | Jedynka Łódź | 28.34 | 452 | ||||
110. | Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 28.35 | 451 | ||||
111. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 28.40 | 449 | ||||
112. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 28.44 | 447 | ||||
113. | Caliński Marcin | 04 | Śląsk Wrocław | 28.49 | 444 | ||||
114. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 28.50 | 444 | ||||
115. | Kałuża Jakub | 02 | Gryf Dębica | 28.58 | 440 | ||||
116. | Podsiadło Grzegorz | 03 | AZS AWF Katowice | 28.66 | 437 | ||||
117. | Generowicz Marek | 04 | Korona Kraków | 28.67 | 436 | ||||
118. | Młynarczyk Mateusz | 04 | Jedynka Łódź | 28.72 | 434 | ||||
119. | Chromik Szymon | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 28.78 | 431 | ||||
120. | Białas Bartosz | 05 | SMS Galicja Kraków | 28.97 | 423 | ||||
121. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 29.00 | 421 | ||||
122. | Szwiec Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 29.04 | 420 | ||||
123. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 29.17 | 414 | ||||
124. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 29.26 | 410 | ||||
125. | Rutkiewicz Jakub | 01 | Orka Iława | 29.27 | 410 | ||||
126. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 29.31 | 408 | ||||
127. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 29.70 | 392 | ||||
128. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 29.86 | 386 | ||||
129. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 29.95 | 382 | ||||
130. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 30.05 | 379 | ||||
131. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.14 | 375 | ||||
132. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 30.29 | 370 | ||||
133. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.38 | 366 | ||||
134. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 30.53 | 361 | ||||
135. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 30.59 | 359 | ||||
136. | Harazim Filip | 05 | Sikret Gliwice | 31.03 | 344 | ||||
137. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 31.11 | 341 | ||||
138. | Dzierwa Maciej | 04 | Salwator Kraków | 31.50 | 329 | ||||
139. | Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 31.53 | 328 | ||||
140. | Wołowicz Filip | 04 | SMS Victoria Racibórz | 31.83 | 319 | ||||
141. | Męcner Jakub | 05 | Victoria Kozy | 32.06 | 312 | ||||
142. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 32.43 | 301 | ||||
143. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 32.64 | 295 | ||||
144. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 32.82 | 291 | ||||
145. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 32.85 | 290 | ||||
146. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 33.01 | 286 | ||||
147. | Grabowski Paweł | 05 | UKP Ruda Śląska | 34.38 | 253 | ||||
148. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 34.90 | 242 | ||||
DYSKW. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 26/10/2019 - 9:15 | Chłopców, 50m motylkowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 24.73 | 680 | |||
2. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 24.83 | 672 | |||
3. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 25.18 | 644 | |||
4. | Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 25.59 | 613 | |||
5. | Matyjasek Maciej | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 25.70 | 606 | |||
6. | Gilżyński Szymon | 02 | SMS Galicja Kraków | 25.76 | 601 | |||
7. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 25.79 | 599 | |||
8. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 25.80 | 599 | |||
Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 25.80 | 599 | ||||
10. | Czaja Przemysław | 01 | Alfa Bukowno | 25.91 | 591 | |||
11. | Tłomak Andrzej | 01 | Fenix Ożarów Maz. | 25.99 | 586 | |||
12. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 26.01 | 584 | |||
13. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 26.27 | 567 | |||
Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.27 | 567 | ||||
15. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 26.34 | 563 | |||
16. | Szczygieł David | 02 | Unia Oświęcim | 26.43 | 557 | |||
17. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 26.46 | 555 | |||
18. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 26.49 | 553 | |||
19. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 26.72 | 539 | |||
20. | Mańczak Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 26.78 | 535 | |||
21. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.80 | 534 | |||
22. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 26.96 | 525 | |||
23. | Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 27.01 | 522 | |||
24. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 27.19 | 511 | |||
25. | Kowalczyk Michał | 02 | Polonia Warszawa | 27.21 | 510 | |||
26. | Paulička Martin | 01 | Royal Bratislava | 27.41 | 499 | |||
27. | Sienkiewicz Dawid | 01 | Śląsk Wrocław | 27.55 | 492 | |||
28. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 27.69 | 484 | |||
29. | Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 27.94 | 471 | |||
30. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 28.03 | 467 | |||
31. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 28.15 | 461 | |||
32. | Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 28.35 | 451 | |||
33. | Kałuża Jakub | 02 | Gryf Dębica | 28.58 | 440 | |||
34. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 29.17 | 414 | |||
35. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 29.26 | 410 | |||
36. | Rutkiewicz Jakub | 01 | Orka Iława | 29.27 | 410 | |||
37. | Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 31.53 | 328 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 26/10/2019 - 9:15 | Chłopców, 50m motylkowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 24.47 | 702 | ||||
2. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Unia Oświęcim | 24.96 | 661 | ||||
3. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 25.39 | 628 | ||||
4. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 25.52 | 619 | ||||
5. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 26.05 | 582 | ||||
6. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 26.06 | 581 | ||||
7. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.12 | 577 | ||||
8. | Oleski Tomasz | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 26.13 | 576 | ||||
9. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.15 | 575 | ||||
10. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 26.21 | 571 | ||||
11. | Czech Arkadiusz | 03 | Unia Oświęcim | 26.28 | 566 | ||||
12. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 26.30 | 565 | ||||
13. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 26.58 | 547 | ||||
14. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.65 | 543 | ||||
15. | Ilcewicz Hubert | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.75 | 537 | ||||
16. | Trzcionka Maciej | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 26.99 | 523 | ||||
17. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 27.01 | 522 | ||||
18. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 27.15 | 514 | ||||
19. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 27.26 | 507 | ||||
20. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 27.47 | 496 | ||||
21. | Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 27.51 | 494 | ||||
22. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 28.08 | 464 | ||||
23. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 28.14 | 461 | ||||
24. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 28.25 | 456 | ||||
25. | Podsiadło Grzegorz | 03 | AZS AWF Katowice | 28.66 | 437 | ||||
26. | Szwiec Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 29.04 | 420 | ||||
27. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 29.31 | 408 | ||||
28. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 32.85 | 290 | ||||
DYSKW. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 26/10/2019 - 9:15 | Chłopców, 50m motylkowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 24.63 | 688 | |||
2. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 25.68 | 607 | |||
3. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 25.87 | 594 | |||
4. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 26.09 | 579 | |||
5. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.20 | 572 | |||
6. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 26.42 | 557 | |||
7. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 26.62 | 545 | |||
8. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 26.88 | 529 | |||
9. | Woźniak Antoni | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 27.16 | 513 | |||
10. | Ziembowicz Franciszek | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 27.23 | 509 | |||
11. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 27.30 | 505 | |||
12. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 27.39 | 500 | |||
13. | Oszczak Norbert | 04 | SMS Galicja Kraków | 27.50 | 494 | |||
14. | Czerczak Dawid | 04 | Sikret Gliwice | 27.53 | 493 | |||
15. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 27.79 | 479 | |||
16. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 27.94 | 471 | |||
17. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 28.32 | 452 | |||
18. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 28.44 | 447 | |||
19. | Caliński Marcin | 04 | Śląsk Wrocław | 28.49 | 444 | |||
20. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 28.50 | 444 | |||
21. | Generowicz Marek | 04 | Korona Kraków | 28.67 | 436 | |||
22. | Młynarczyk Mateusz | 04 | Jedynka Łódź | 28.72 | 434 | |||
23. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 29.70 | 392 | |||
24. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 29.86 | 386 | |||
25. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 29.95 | 382 | |||
26. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 30.05 | 379 | |||
27. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.14 | 375 | |||
28. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.38 | 366 | |||
29. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 30.59 | 359 | |||
30. | Dzierwa Maciej | 04 | Salwator Kraków | 31.50 | 329 | |||
31. | Wołowicz Filip | 04 | SMS Victoria Racibórz | 31.83 | 319 | |||
32. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 32.64 | 295 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 26/10/2019 - 9:15 | Chłopców, 50m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 26.86 | 530 | |||
2. | Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 27.17 | 512 | |||
3. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 27.41 | 499 | |||
4. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 27.49 | 495 | |||
5. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 27.60 | 489 | |||
6. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 27.79 | 479 | |||
7. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 27.86 | 475 | |||
8. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 28.27 | 455 | |||
9. | Banasiak Michał | 05 | Jedynka Łódź | 28.34 | 452 | |||
10. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 28.40 | 449 | |||
11. | Białas Bartosz | 05 | SMS Galicja Kraków | 28.97 | 423 | |||
12. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 29.00 | 421 | |||
13. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 30.29 | 370 | |||
14. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 30.53 | 361 | |||
15. | Harazim Filip | 05 | Sikret Gliwice | 31.03 | 344 | |||
16. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 31.11 | 341 | |||
17. | Męcner Jakub | 05 | Victoria Kozy | 32.06 | 312 | |||
18. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 32.43 | 301 | |||
19. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 32.82 | 291 | |||
20. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 33.01 | 286 | |||
21. | Grabowski Paweł | 05 | UKP Ruda Śląska | 34.38 | 253 | |||
22. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 34.90 | 242 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 26/10/2019 - 9:20 | Kobiet, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Naziębło Klaudia | 93 | Juvenia Wrocław | 26.48 | 780 | |||
2. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 26.85 | 748 | |||
3. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 27.43 | 702 | |||
4. | Fara Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | 27.48 | 698 | |||
5. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 28.06 | 655 | |||
6. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 28.11 | 652 | |||
Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 28.11 | 652 | ||||
8. | Magierowska Julia | 02 | AZS AWF Katowice | 28.13 | 651 | |||
9. | Piotrowska Wiktoria | 03 | AZS AWF Warszawa | 28.29 | 640 | |||
10. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 28.53 | 624 | |||
11. | Solak Anna | 00 | AZS AGH Kraków | 28.64 | 616 | |||
12. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 28.67 | 614 | |||
13. | Świstuń Julia | 00 | AZS AWF Katowice | 28.70 | 612 | |||
14. | Niemiec Aleksandra | 97 | Fala Ropczyce | 28.90 | 600 | |||
15. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 29.04 | 591 | |||
Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.04 | 591 | ||||
17. | Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 29.15 | 585 | |||
18. | Frąckiewicz Martyna | 03 | TP Zielona Góra | 29.21 | 581 | |||
19. | Kawka Nina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.22 | 580 | |||
Biernat Oliwia | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.22 | 580 | ||||
21. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 29.31 | 575 | |||
22. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.35 | 573 | |||
23. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | 29.37 | 571 | |||
24. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.43 | 568 | |||
25. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.46 | 566 | |||
26. | Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 29.59 | 559 | |||
27. | Domżalska Wiktoria | 00 | AZS AWF Katowice | 29.60 | 558 | |||
28. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 29.63 | 557 | |||
29. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 29.72 | 552 | |||
30. | Kolbe Wiktoria | 98 | AZS PWSZ Racibórz | 29.74 | 550 | |||
31. | Kulaga Dominika | 97 | Gryf Dębica | 29.85 | 544 | |||
32. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 29.98 | 537 | |||
33. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 30.09 | 531 | |||
34. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 30.20 | 526 | |||
35. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 30.23 | 524 | |||
36. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 30.26 | 522 | |||
37. | Pawłowska Jessica | 03 | Junior Kluczbork | 30.30 | 520 | |||
38. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 30.33 | 519 | |||
39. | Bałys Wiktoria | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.41 | 515 | |||
40. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 30.56 | 507 | |||
41. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.57 | 507 | |||
42. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 30.58 | 506 | |||
43. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 30.65 | 503 | |||
44. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 30.71 | 500 | |||
45. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 30.82 | 494 | |||
46. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 30.84 | 494 | |||
47. | Karczmarzyk Anna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.85 | 493 | |||
48. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 30.90 | 491 | |||
49. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 30.91 | 490 | |||
50. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 30.92 | 490 | |||
51. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 30.93 | 489 | |||
52. | Janacz Daria | 03 | SMS Victoria Racibórz | 30.94 | 489 | |||
53. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 31.01 | 485 | |||
54. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 31.07 | 483 | |||
55. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.17 | 478 | |||
56. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 31.20 | 477 | |||
57. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 31.30 | 472 | |||
58. | Szymczak Patrycja | 02 | Śląsk Wrocław | 31.31 | 472 | |||
Dela Natalia | 04 | Orka Częstochowa | 31.31 | 472 | ||||
60. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 31.39 | 468 | |||
61. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 31.53 | 462 | |||
62. | Konopka Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 31.58 | 460 | |||
63. | Fic Bożena | 04 | Unia Oświęcim | 31.77 | 451 | |||
64. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 31.79 | 451 | |||
65. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 31.92 | 445 | |||
66. | Skibczak Paulina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 31.94 | 444 | |||
67. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 31.95 | 444 | |||
68. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 32.04 | 440 | |||
69. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 32.06 | 439 | |||
70. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 32.18 | 434 | |||
71. | Błaszczyk Weronika | 02 | Junior Kluczbork | 32.35 | 428 | |||
72. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 32.69 | 414 | |||
73. | Florkiewicz Liwia | 03 | Gryf Dębica | 32.76 | 412 | |||
74. | Wąsak Aleksandra | 02 | Polonia Warszawa | 33.23 | 394 | |||
75. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 33.27 | 393 | |||
76. | Auguściak Magdalena | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 33.31 | 392 | |||
77. | Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 33.34 | 391 | |||
78. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 33.38 | 389 | |||
79. | Żelazna Maria | 05 | Orka Iława | 33.71 | 378 | |||
80. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 33.90 | 371 | |||
81. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 33.92 | 371 | |||
82. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 34.09 | 365 | |||
83. | Bywalec Karolina | 04 | Wodnik 29 Tychy | 34.39 | 356 | |||
84. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 35.27 | 330 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 26/10/2019 - 9:20 | Kobiet, 50m motylkowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 26.85 | 748 | |||
2. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 27.43 | 702 | |||
3. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 28.11 | 652 | |||
4. | Magierowska Julia | 02 | AZS AWF Katowice | 28.13 | 651 | |||
5. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 28.67 | 614 | |||
6. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.04 | 591 | |||
7. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 29.31 | 575 | |||
8. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 29.63 | 557 | |||
9. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 30.33 | 519 | |||
10. | Bałys Wiktoria | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.41 | 515 | |||
11. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.57 | 507 | |||
12. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 30.58 | 506 | |||
13. | Karczmarzyk Anna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.85 | 493 | |||
14. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 30.93 | 489 | |||
15. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 31.07 | 483 | |||
16. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.17 | 478 | |||
17. | Szymczak Patrycja | 02 | Śląsk Wrocław | 31.31 | 472 | |||
18. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 31.39 | 468 | |||
19. | Błaszczyk Weronika | 02 | Junior Kluczbork | 32.35 | 428 | |||
20. | Wąsak Aleksandra | 02 | Polonia Warszawa | 33.23 | 394 | |||
21. | Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 33.34 | 391 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 26/10/2019 - 9:20 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 28.11 | 652 | |||
2. | Piotrowska Wiktoria | 03 | AZS AWF Warszawa | 28.29 | 640 | |||
3. | Frąckiewicz Martyna | 03 | TP Zielona Góra | 29.21 | 581 | |||
4. | Kawka Nina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.22 | 580 | |||
Biernat Oliwia | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.22 | 580 | ||||
6. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.43 | 568 | |||
7. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.46 | 566 | |||
8. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 30.23 | 524 | |||
9. | Pawłowska Jessica | 03 | Junior Kluczbork | 30.30 | 520 | |||
10. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 30.56 | 507 | |||
11. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 30.65 | 503 | |||
12. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 30.91 | 490 | |||
13. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 30.92 | 490 | |||
14. | Janacz Daria | 03 | SMS Victoria Racibórz | 30.94 | 489 | |||
15. | Skibczak Paulina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 31.94 | 444 | |||
16. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 32.06 | 439 | |||
17. | Florkiewicz Liwia | 03 | Gryf Dębica | 32.76 | 412 | |||
18. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 33.27 | 393 | |||
19. | Auguściak Magdalena | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 33.31 | 392 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 26/10/2019 - 9:20 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 28.53 | 624 | |||
2. | Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 29.15 | 585 | |||
3. | Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 29.59 | 559 | |||
4. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 29.72 | 552 | |||
5. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 30.09 | 531 | |||
6. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 30.71 | 500 | |||
7. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 30.90 | 491 | |||
8. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 31.01 | 485 | |||
9. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 31.20 | 477 | |||
10. | Dela Natalia | 04 | Orka Częstochowa | 31.31 | 472 | |||
11. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 31.53 | 462 | |||
12. | Konopka Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 31.58 | 460 | |||
13. | Fic Bożena | 04 | Unia Oświęcim | 31.77 | 451 | |||
14. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 32.04 | 440 | |||
15. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 33.90 | 371 | |||
16. | Bywalec Karolina | 04 | Wodnik 29 Tychy | 34.39 | 356 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 26/10/2019 - 9:20 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 28.06 | 655 | |||
2. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 29.04 | 591 | |||
3. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.35 | 573 | |||
4. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 30.20 | 526 | |||
5. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 30.26 | 522 | |||
6. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 30.82 | 494 | |||
7. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 30.84 | 494 | |||
8. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 31.30 | 472 | |||
9. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 31.79 | 451 | |||
10. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 31.92 | 445 | |||
11. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 31.95 | 444 | |||
12. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 32.18 | 434 | |||
13. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 32.69 | 414 | |||
14. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 33.38 | 389 | |||
15. | Żelazna Maria | 05 | Orka Iława | 33.71 | 378 | |||
16. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 33.92 | 371 | |||
17. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 34.09 | 365 | |||
18. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 35.27 | 330 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 26/10/2019 - 9:26 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Skierka Jakub | 98 | TP Zielona Góra | 1:55.19 | 771 | 27.50 | 28.96 | 28.81 | 29.92 | ||||
2. | Miciul Michał | 00 | TP Zielona Góra | 1:56.47 | 745 | 27.67 | 29.10 | 29.81 | 29.89 | ||||
3. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 1:56.83 | 739 | 28.02 | 30.16 | 29.61 | 29.04 | ||||
4. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 1:57.60 | 724 | 27.73 | 29.58 | 30.25 | 30.04 | ||||
Rekord Polski Juniorów 15 lat | |||||||||||||
5. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.63 | 705 | 26.45 | 28.97 | 30.42 | 32.79 | ||||
6. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 2:00.27 | 677 | 28.90 | 30.38 | 31.25 | 29.74 | ||||
7. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:00.44 | 674 | 28.14 | 30.92 | 31.34 | 30.04 | ||||
8. | Kuczak Adam | 00 | AZS AWF Katowice | 2:02.22 | 645 | 28.74 | 31.37 | 31.61 | 30.50 | ||||
9. | Zając Mateusz | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:02.27 | 644 | 29.33 | 31.29 | 31.21 | 30.44 | ||||
10. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 2:02.39 | 642 | 28.78 | 30.81 | 31.71 | 31.09 | ||||
11. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | 2:03.03 | 632 | 28.26 | 30.36 | 31.83 | 32.58 | ||||
12. | Górka Łukasz | 02 | Śląsk Wrocław | 2:03.12 | 631 | 28.95 | 30.85 | 31.83 | 31.49 | ||||
13. | Kędzia Wiktor | 00 | MKP Szczecin | 2:04.41 | 612 | 28.81 | 31.42 | 32.23 | 31.95 | ||||
14. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:04.73 | 607 | 28.91 | 30.84 | 32.20 | 32.78 | ||||
15. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 2:05.16 | 601 | 30.42 | 32.19 | 31.55 | 31.00 | ||||
16. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 2:05.29 | 599 | 29.43 | 31.84 | 32.85 | 31.17 | ||||
17. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Unia Oświęcim | 2:05.45 | 596 | 29.65 | 32.06 | 32.62 | 31.12 | ||||
18. | Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:05.62 | 594 | 29.49 | 31.96 | 32.06 | 32.11 | ||||
19. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 2:05.96 | 589 | 29.24 | 31.79 | 32.90 | 32.03 | ||||
20. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:06.11 | 587 | 28.94 | 31.89 | 32.89 | 32.39 | ||||
21. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 2:06.45 | 582 | 30.62 | 32.09 | 32.52 | 31.22 | ||||
22. | Brączek Kacper | 03 | Unia Oświęcim | 2:07.06 | 574 | 30.50 | 32.52 | 32.43 | 31.61 | ||||
23. | Pityński Wiktor | 03 | Śląsk Wrocław | 2:07.47 | 569 | 30.42 | 33.26 | 32.43 | 31.36 | ||||
24. | Balicki Michał | 00 | Śląsk Wrocław | 2:07.89 | 563 | 28.81 | 32.38 | 33.82 | 32.88 | ||||
25. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:08.64 | 553 | 30.10 | 32.85 | 33.08 | 32.61 | ||||
26. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:08.73 | 552 | 29.95 | 33.24 | 33.19 | 32.35 | ||||
27. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 2:08.74 | 552 | 29.60 | 32.27 | 33.50 | 33.37 | ||||
28. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:09.01 | 548 | 29.46 | 31.97 | 33.55 | 34.03 | ||||
29. | Zdziebło Piotr | 02 | Śląsk Wrocław | 2:10.37 | 531 | 30.18 | 32.92 | 33.59 | 33.68 | ||||
30. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 2:10.49 | 530 | 30.78 | 32.80 | 33.33 | 33.58 | ||||
31. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:11.79 | 514 | 30.50 | 33.60 | 34.18 | 33.51 | ||||
32. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:12.27 | 509 | 32.34 | 33.77 | 33.44 | 32.72 | ||||
33. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:12.71 | 504 | 30.88 | 33.62 | 34.53 | 33.68 | ||||
34. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:12.98 | 501 | 30.91 | 34.32 | 34.67 | 33.08 | ||||
35. | Koziejko Bartłomiej | 00 | AZS UWM Olsztyn | 2:13.59 | 494 | 32.07 | 33.34 | 34.25 | 33.93 | ||||
36. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:14.10 | 488 | 31.33 | 34.13 | 34.56 | 34.08 | ||||
37. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:14.24 | 487 | 30.28 | 33.83 | 35.12 | 35.01 | ||||
38. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 2:14.75 | 481 | 30.62 | 33.59 | 35.78 | 34.76 | ||||
39. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:14.96 | 479 | 32.33 | 33.93 | 35.16 | 33.54 | ||||
40. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:15.03 | 478 | 32.34 | 34.79 | 35.00 | 32.90 | ||||
41. | Szczerba Igor | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:15.84 | 470 | 31.31 | 33.72 | 35.32 | 35.49 | ||||
42. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:15.94 | 469 | 32.37 | 35.13 | 35.75 | 32.69 | ||||
43. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:16.06 | 467 | 32.33 | 34.19 | 34.99 | 34.55 | ||||
44. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 2:16.08 | 467 | 32.58 | 35.28 | 35.55 | 32.67 | ||||
45. | Podgórski Patryk | 03 | UKS MOS Opole | 2:16.75 | 460 | 32.40 | 34.68 | 35.05 | 34.62 | ||||
46. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 2:17.94 | 449 | 31.72 | 34.33 | 35.92 | 35.97 | ||||
47. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:18.12 | 447 | 32.27 | 35.17 | 35.66 | 35.02 | ||||
48. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 2:18.76 | 441 | 31.85 | 34.80 | 36.15 | 35.96 | ||||
49. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 2:19.48 | 434 | 32.10 | 34.95 | 36.24 | 36.19 | ||||
50. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 2:19.64 | 432 | 31.47 | 36.42 | 36.55 | 35.20 | ||||
51. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:21.44 | 416 | 32.66 | 36.51 | 36.76 | 35.51 | ||||
52. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 2:21.91 | 412 | 33.94 | 36.26 | 36.57 | 35.14 | ||||
53. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 2:23.64 | 397 | 33.41 | 36.30 | 37.25 | 36.68 | ||||
54. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 2:23.85 | 395 | 33.58 | 36.50 | 37.51 | 36.26 | ||||
55. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 2:23.87 | 395 | 32.78 | 36.53 | 37.67 | 36.89 | ||||
56. | Fortuna Filip | 03 | Korona Kraków | 2:24.38 | 391 | 34.52 | 36.98 | 37.02 | 35.86 | ||||
57. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:26.01 | 378 | 34.62 | 36.93 | 37.88 | 36.58 | ||||
58. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 2:26.44 | 375 | 33.02 | 36.40 | 38.56 | 38.46 | ||||
59. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:28.90 | 357 | 34.26 | 37.95 | 37.17 | 39.52 | ||||
60. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 2:29.06 | 355 | 33.50 | 37.36 | 39.11 | 39.09 | ||||
61. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:30.13 | 348 | 35.25 | 37.92 | 38.50 | 38.46 | ||||
62. | Piecha Kacper | 05 | Delfin Cieszyn | 2:33.70 | 324 | 34.01 | 39.65 | 40.67 | 39.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 26/10/2019 - 9:26 | Chłopców, 200m grzbietowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 1:56.83 | 739 | 28.02 | 30.16 | 29.61 | 29.04 | |||
2. | Zając Mateusz | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:02.27 | 644 | 29.33 | 31.29 | 31.21 | 30.44 | |||
3. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 2:02.39 | 642 | 28.78 | 30.81 | 31.71 | 31.09 | |||
4. | Górka Łukasz | 02 | Śląsk Wrocław | 2:03.12 | 631 | 28.95 | 30.85 | 31.83 | 31.49 | |||
5. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:04.73 | 607 | 28.91 | 30.84 | 32.20 | 32.78 | |||
6. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 2:05.29 | 599 | 29.43 | 31.84 | 32.85 | 31.17 | |||
7. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Unia Oświęcim | 2:05.45 | 596 | 29.65 | 32.06 | 32.62 | 31.12 | |||
8. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 2:05.96 | 589 | 29.24 | 31.79 | 32.90 | 32.03 | |||
9. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:06.11 | 587 | 28.94 | 31.89 | 32.89 | 32.39 | |||
10. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 2:06.45 | 582 | 30.62 | 32.09 | 32.52 | 31.22 | |||
11. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:08.64 | 553 | 30.10 | 32.85 | 33.08 | 32.61 | |||
12. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:09.01 | 548 | 29.46 | 31.97 | 33.55 | 34.03 | |||
13. | Zdziebło Piotr | 02 | Śląsk Wrocław | 2:10.37 | 531 | 30.18 | 32.92 | 33.59 | 33.68 | |||
14. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:11.79 | 514 | 30.50 | 33.60 | 34.18 | 33.51 | |||
15. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:14.10 | 488 | 31.33 | 34.13 | 34.56 | 34.08 | |||
16. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:14.24 | 487 | 30.28 | 33.83 | 35.12 | 35.01 | |||
17. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:14.96 | 479 | 32.33 | 33.93 | 35.16 | 33.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 26/10/2019 - 9:26 | Chłopców, 200m grzbietowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 2:00.27 | 677 | 28.90 | 30.38 | 31.25 | 29.74 | |||
2. | Brączek Kacper | 03 | Unia Oświęcim | 2:07.06 | 574 | 30.50 | 32.52 | 32.43 | 31.61 | |||
3. | Pityński Wiktor | 03 | Śląsk Wrocław | 2:07.47 | 569 | 30.42 | 33.26 | 32.43 | 31.36 | |||
4. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:08.73 | 552 | 29.95 | 33.24 | 33.19 | 32.35 | |||
5. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 2:10.49 | 530 | 30.78 | 32.80 | 33.33 | 33.58 | |||
6. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:12.27 | 509 | 32.34 | 33.77 | 33.44 | 32.72 | |||
7. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:12.98 | 501 | 30.91 | 34.32 | 34.67 | 33.08 | |||
8. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:15.94 | 469 | 32.37 | 35.13 | 35.75 | 32.69 | |||
9. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:16.06 | 467 | 32.33 | 34.19 | 34.99 | 34.55 | |||
10. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 2:16.08 | 467 | 32.58 | 35.28 | 35.55 | 32.67 | |||
11. | Podgórski Patryk | 03 | UKS MOS Opole | 2:16.75 | 460 | 32.40 | 34.68 | 35.05 | 34.62 | |||
12. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:18.12 | 447 | 32.27 | 35.17 | 35.66 | 35.02 | |||
13. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 2:18.76 | 441 | 31.85 | 34.80 | 36.15 | 35.96 | |||
14. | Fortuna Filip | 03 | Korona Kraków | 2:24.38 | 391 | 34.52 | 36.98 | 37.02 | 35.86 | |||
15. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 2:26.44 | 375 | 33.02 | 36.40 | 38.56 | 38.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 26/10/2019 - 9:26 | Chłopców, 200m grzbietowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 1:57.60 | 724 | 27.73 | 29.58 | 30.25 | 30.04 | ||||
Rekord Polski Juniorów 15 lat | |||||||||||||
2. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:00.44 | 674 | 28.14 | 30.92 | 31.34 | 30.04 | ||||
3. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 2:08.74 | 552 | 29.60 | 32.27 | 33.50 | 33.37 | ||||
4. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:12.71 | 504 | 30.88 | 33.62 | 34.53 | 33.68 | ||||
5. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 2:14.75 | 481 | 30.62 | 33.59 | 35.78 | 34.76 | ||||
6. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 2:17.94 | 449 | 31.72 | 34.33 | 35.92 | 35.97 | ||||
7. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 2:19.64 | 432 | 31.47 | 36.42 | 36.55 | 35.20 | ||||
8. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 2:21.91 | 412 | 33.94 | 36.26 | 36.57 | 35.14 | ||||
9. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:28.90 | 357 | 34.26 | 37.95 | 37.17 | 39.52 | ||||
10. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:30.13 | 348 | 35.25 | 37.92 | 38.50 | 38.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 26/10/2019 - 9:26 | Chłopców, 200m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:15.03 | 478 | 32.34 | 34.79 | 35.00 | 32.90 | |||
2. | Szczerba Igor | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:15.84 | 470 | 31.31 | 33.72 | 35.32 | 35.49 | |||
3. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 2:19.48 | 434 | 32.10 | 34.95 | 36.24 | 36.19 | |||
4. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:21.44 | 416 | 32.66 | 36.51 | 36.76 | 35.51 | |||
5. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 2:23.64 | 397 | 33.41 | 36.30 | 37.25 | 36.68 | |||
6. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 2:23.85 | 395 | 33.58 | 36.50 | 37.51 | 36.26 | |||
7. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 2:23.87 | 395 | 32.78 | 36.53 | 37.67 | 36.89 | |||
8. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:26.01 | 378 | 34.62 | 36.93 | 37.88 | 36.58 | |||
9. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 2:29.06 | 355 | 33.50 | 37.36 | 39.11 | 39.09 | |||
10. | Piecha Kacper | 05 | Delfin Cieszyn | 2:33.70 | 324 | 34.01 | 39.65 | 40.67 | 39.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 26/10/2019 - 9:41 | Kobiet, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Naziębło Klaudia | 93 | Juvenia Wrocław | 2:06.96 | 828 | 30.00 | 32.52 | 32.33 | 32.11 | |||
2. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 2:09.97 | 772 | 30.97 | 32.96 | 33.47 | 32.57 | |||
3. | Naskręt Agata | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 2:13.18 | 717 | 31.65 | 33.55 | 34.36 | 33.62 | |||
4. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 2:16.77 | 662 | 31.94 | 34.44 | 35.75 | 34.64 | |||
5. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 2:17.07 | 658 | 32.27 | 34.81 | 35.92 | 34.07 | |||
6. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:17.77 | 648 | 31.87 | 35.04 | 35.20 | 35.66 | |||
7. | Trentkiewicz Dominika | 04 | UKS MOS Opole | 2:18.24 | 641 | 32.93 | 35.50 | 35.47 | 34.34 | |||
8. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 2:19.01 | 630 | 33.16 | 36.01 | 35.29 | 34.55 | |||
9. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 2:20.20 | 615 | 32.25 | 35.49 | 36.46 | 36.00 | |||
10. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:20.70 | 608 | 32.77 | 35.73 | 36.48 | 35.72 | |||
11. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:21.05 | 604 | 33.29 | 35.80 | 36.48 | 35.48 | |||
12. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 2:21.24 | 601 | 33.41 | 35.63 | 36.60 | 35.60 | |||
13. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:21.82 | 594 | 33.90 | 36.07 | 36.45 | 35.40 | |||
14. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 2:22.33 | 587 | 32.92 | 35.50 | 37.05 | 36.86 | |||
15. | Wieczorek Zuzanna | 05 | TP Zielona Góra | 2:22.91 | 580 | 33.99 | 35.95 | 36.53 | 36.44 | |||
16. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 2:23.04 | 579 | 33.77 | 36.12 | 37.39 | 35.76 | |||
17. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:23.64 | 571 | 32.94 | 35.91 | 37.19 | 37.60 | |||
18. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:23.69 | 571 | 34.48 | 36.58 | 36.94 | 35.69 | |||
19. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 2:24.11 | 566 | 32.71 | 35.39 | 37.73 | 38.28 | |||
20. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:25.02 | 555 | 34.24 | 36.47 | 37.06 | 37.25 | |||
21. | Dembowska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 2:25.61 | 549 | 34.20 | 36.90 | 37.57 | 36.94 | |||
22. | Śliwa Maja | 01 | Hobby Sport Kietrz | 2:25.70 | 547 | 33.61 | 36.66 | 38.01 | 37.42 | |||
23. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 2:25.77 | 547 | 33.94 | 37.01 | 37.72 | 37.10 | |||
24. | Wodecka Roksana | 03 | UKS 190 Łódź | 2:25.88 | 545 | 33.71 | 36.61 | 37.35 | 38.21 | |||
25. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 2:25.90 | 545 | 31.88 | 36.83 | 39.54 | 37.65 | |||
26. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 2:27.69 | 526 | 34.15 | 37.22 | 38.22 | 38.10 | |||
27. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:27.86 | 524 | 33.69 | 37.07 | 38.40 | 38.70 | |||
28. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 2:28.03 | 522 | 34.39 | 36.92 | 38.35 | 38.37 | |||
29. | Radek Wiktoria | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:28.69 | 515 | 33.77 | 36.96 | 39.11 | 38.85 | |||
Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 2:28.69 | 515 | 34.59 | 37.94 | 39.00 | 37.16 | ||||
31. | Marczak Marta | 04 | AZS AWF Katowice | 2:28.80 | 514 | 35.09 | 37.94 | 38.68 | 37.09 | |||
32. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 2:29.49 | 507 | 34.40 | 37.91 | 39.04 | 38.14 | |||
33. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 2:30.42 | 498 | 35.17 | 38.32 | 38.66 | 38.27 | |||
34. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 2:30.53 | 496 | 36.04 | 38.12 | 39.69 | 36.68 | |||
35. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 2:30.66 | 495 | 35.26 | 37.70 | 38.98 | 38.72 | |||
36. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 2:32.94 | 473 | 34.70 | 38.38 | 39.95 | 39.91 | |||
37. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 2:33.28 | 470 | 35.51 | 38.83 | 40.21 | 38.73 | |||
38. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 2:33.60 | 467 | 35.65 | 38.81 | 39.58 | 39.56 | |||
39. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 2:34.17 | 462 | 34.22 | 38.47 | 40.98 | 40.50 | |||
40. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 2:34.99 | 455 | 36.40 | 38.90 | 40.07 | 39.62 | |||
41. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Korona Kraków | 2:35.00 | 455 | 35.10 | 38.30 | 41.00 | 40.60 | |||
42. | Bajorek Maria | 04 | Salwator Kraków | 2:35.49 | 450 | 37.58 | 39.69 | 39.95 | 38.27 | |||
43. | Pieczul Inga | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:36.45 | 442 | 36.56 | 39.26 | 40.37 | 40.26 | |||
44. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 2:36.94 | 438 | 37.50 | 39.65 | 41.04 | 38.75 | |||
45. | Hodur Paulina | 04 | Polonia Warszawa | 2:37.15 | 436 | 35.58 | 39.59 | 41.68 | 40.30 | |||
46. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:38.70 | 424 | 36.84 | 39.57 | 41.44 | 40.85 | |||
47. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 2:39.55 | 417 | 36.78 | 40.11 | 41.83 | 40.83 | |||
48. | Sczogiel Alicja | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:39.89 | 414 | 36.32 | 40.55 | 41.32 | 41.70 | |||
49. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 2:41.97 | 398 | 38.00 | 40.65 | 41.94 | 41.38 | |||
50. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 2:48.82 | 352 | 38.48 | 41.54 | 44.16 | 44.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 26/10/2019 - 9:41 | Kobiet, 200m grzbietowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 2:09.97 | 772 | 30.97 | 32.96 | 33.47 | 32.57 | |||
2. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 2:19.01 | 630 | 33.16 | 36.01 | 35.29 | 34.55 | |||
3. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 2:20.20 | 615 | 32.25 | 35.49 | 36.46 | 36.00 | |||
4. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 2:21.24 | 601 | 33.41 | 35.63 | 36.60 | 35.60 | |||
5. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:21.82 | 594 | 33.90 | 36.07 | 36.45 | 35.40 | |||
6. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 2:23.04 | 579 | 33.77 | 36.12 | 37.39 | 35.76 | |||
7. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:23.64 | 571 | 32.94 | 35.91 | 37.19 | 37.60 | |||
8. | Śliwa Maja | 01 | Hobby Sport Kietrz | 2:25.70 | 547 | 33.61 | 36.66 | 38.01 | 37.42 | |||
9. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 2:28.03 | 522 | 34.39 | 36.92 | 38.35 | 38.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 26/10/2019 - 9:41 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 2:17.07 | 658 | 32.27 | 34.81 | 35.92 | 34.07 | |||
2. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:17.77 | 648 | 31.87 | 35.04 | 35.20 | 35.66 | |||
3. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:23.69 | 571 | 34.48 | 36.58 | 36.94 | 35.69 | |||
4. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 2:24.11 | 566 | 32.71 | 35.39 | 37.73 | 38.28 | |||
5. | Dembowska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 2:25.61 | 549 | 34.20 | 36.90 | 37.57 | 36.94 | |||
6. | Wodecka Roksana | 03 | UKS 190 Łódź | 2:25.88 | 545 | 33.71 | 36.61 | 37.35 | 38.21 | |||
7. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 2:29.49 | 507 | 34.40 | 37.91 | 39.04 | 38.14 | |||
8. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 2:33.60 | 467 | 35.65 | 38.81 | 39.58 | 39.56 | |||
9. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Korona Kraków | 2:35.00 | 455 | 35.10 | 38.30 | 41.00 | 40.60 | |||
10. | Sczogiel Alicja | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:39.89 | 414 | 36.32 | 40.55 | 41.32 | 41.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 26/10/2019 - 9:41 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Trentkiewicz Dominika | 04 | UKS MOS Opole | 2:18.24 | 641 | 32.93 | 35.50 | 35.47 | 34.34 | |||
2. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:20.70 | 608 | 32.77 | 35.73 | 36.48 | 35.72 | |||
3. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 2:22.33 | 587 | 32.92 | 35.50 | 37.05 | 36.86 | |||
4. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:25.02 | 555 | 34.24 | 36.47 | 37.06 | 37.25 | |||
5. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 2:25.77 | 547 | 33.94 | 37.01 | 37.72 | 37.10 | |||
6. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 2:27.69 | 526 | 34.15 | 37.22 | 38.22 | 38.10 | |||
7. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:27.86 | 524 | 33.69 | 37.07 | 38.40 | 38.70 | |||
8. | Marczak Marta | 04 | AZS AWF Katowice | 2:28.80 | 514 | 35.09 | 37.94 | 38.68 | 37.09 | |||
9. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 2:30.66 | 495 | 35.26 | 37.70 | 38.98 | 38.72 | |||
10. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 2:34.99 | 455 | 36.40 | 38.90 | 40.07 | 39.62 | |||
11. | Bajorek Maria | 04 | Salwator Kraków | 2:35.49 | 450 | 37.58 | 39.69 | 39.95 | 38.27 | |||
12. | Hodur Paulina | 04 | Polonia Warszawa | 2:37.15 | 436 | 35.58 | 39.59 | 41.68 | 40.30 | |||
13. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 2:39.55 | 417 | 36.78 | 40.11 | 41.83 | 40.83 | |||
14. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 2:41.97 | 398 | 38.00 | 40.65 | 41.94 | 41.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 26/10/2019 - 9:41 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 2:16.77 | 662 | 31.94 | 34.44 | 35.75 | 34.64 | |||
2. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:21.05 | 604 | 33.29 | 35.80 | 36.48 | 35.48 | |||
3. | Wieczorek Zuzanna | 05 | TP Zielona Góra | 2:22.91 | 580 | 33.99 | 35.95 | 36.53 | 36.44 | |||
4. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 2:25.90 | 545 | 31.88 | 36.83 | 39.54 | 37.65 | |||
5. | Radek Wiktoria | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:28.69 | 515 | 33.77 | 36.96 | 39.11 | 38.85 | |||
Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 2:28.69 | 515 | 34.59 | 37.94 | 39.00 | 37.16 | ||||
7. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 2:30.42 | 498 | 35.17 | 38.32 | 38.66 | 38.27 | |||
8. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 2:30.53 | 496 | 36.04 | 38.12 | 39.69 | 36.68 | |||
9. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 2:32.94 | 473 | 34.70 | 38.38 | 39.95 | 39.91 | |||
10. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 2:33.28 | 470 | 35.51 | 38.83 | 40.21 | 38.73 | |||
11. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 2:34.17 | 462 | 34.22 | 38.47 | 40.98 | 40.50 | |||
12. | Pieczul Inga | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:36.45 | 442 | 36.56 | 39.26 | 40.37 | 40.26 | |||
13. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 2:36.94 | 438 | 37.50 | 39.65 | 41.04 | 38.75 | |||
14. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:38.70 | 424 | 36.84 | 39.57 | 41.44 | 40.85 | |||
15. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 2:48.82 | 352 | 38.48 | 41.54 | 44.16 | 44.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 26/10/2019 - 9:57 | Mężczyzn, 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wągrowski Marcel | 99 | AZS Politechniki Łódzkiej | 55.48 | 743 | 25.23 | 30.25 | ||||
2. | Zbutowicz Karol | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 56.40 | 707 | 25.49 | 30.91 | ||||
3. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 56.62 | 699 | 26.42 | 30.20 | ||||
4. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 57.30 | 674 | 26.33 | 30.97 | ||||
5. | Kapias Michał | 00 | AZS AWF Katowice | 57.40 | 671 | 25.82 | 31.58 | ||||
6. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 57.54 | 666 | 26.24 | 31.30 | ||||
7. | Mikołajczyk Michał | 99 | Śląsk Wrocław | 57.95 | 652 | 28.03 | 29.92 | ||||
8. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 57.97 | 651 | 25.51 | 32.46 | ||||
9. | Cerlich Maksymilian | 00 | AZS AWF Katowice | 57.99 | 651 | 27.44 | 30.55 | ||||
10. | Dziedzic Dawid | 99 | AZS AWF Katowice | 58.16 | 645 | 26.97 | 31.19 | ||||
11. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 58.19 | 644 | 27.00 | 31.19 | ||||
12. | Goleniec Kamil | 99 | AZS AWF Katowice | 58.28 | 641 | 26.84 | 31.44 | ||||
13. | Nowodworski Dawid | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 58.39 | 637 | 26.69 | 31.70 | ||||
14. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 58.53 | 633 | 27.70 | 30.83 | ||||
15. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 58.67 | 628 | 26.59 | 32.08 | ||||
16. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 58.76 | 625 | 27.40 | 31.36 | ||||
17. | Wiekiera Dawid | 02 | Wodnik 29 Tychy | 58.84 | 623 | 27.79 | 31.05 | ||||
18. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 58.94 | 620 | 27.48 | 31.46 | ||||
19. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 58.95 | 619 | 27.17 | 31.78 | ||||
20. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 59.02 | 617 | 26.40 | 32.62 | ||||
21. | Naumenko Artem | 96 | AZS AGH Kraków | 59.14 | 613 | 27.17 | 31.97 | ||||
22. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 59.41 | 605 | 26.89 | 32.52 | ||||
23. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 59.79 | 593 | 27.01 | 32.78 | ||||
24. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 59.81 | 593 | 28.08 | 31.73 | ||||
25. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 59.98 | 588 | 27.41 | 32.57 | ||||
26. | Oller Krzysztof | 00 | AZS UMCS Lublin | 1:00.15 | 583 | 27.67 | 32.48 | ||||
Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:00.15 | 583 | 26.53 | 33.62 | |||||
28. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 1:00.33 | 578 | 27.16 | 33.17 | ||||
29. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 1:00.50 | 573 | 28.51 | 31.99 | ||||
30. | Walczysko Jakub | 00 | AZS AGH Kraków | 1:00.55 | 571 | 27.99 | 32.56 | ||||
31. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.57 | 571 | 27.80 | 32.77 | ||||
32. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:00.68 | 568 | 28.22 | 32.46 | ||||
33. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 1:00.87 | 562 | 27.29 | 33.58 | ||||
34. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 1:00.93 | 561 | 28.48 | 32.45 | ||||
35. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 1:00.94 | 560 | 28.44 | 32.50 | ||||
36. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 1:01.08 | 557 | ||||||
37. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 1:01.12 | 556 | 28.67 | 32.45 | ||||
Kempa Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:01.12 | 556 | 28.26 | 32.86 | |||||
Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:01.12 | 556 | 29.04 | 32.08 | |||||
40. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 1:01.37 | 549 | 28.19 | 33.18 | ||||
41. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 1:01.38 | 549 | 29.98 | 31.40 | ||||
42. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.42 | 547 | 28.60 | 32.82 | ||||
43. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:01.47 | 546 | 27.41 | 34.06 | ||||
Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.47 | 546 | 28.85 | 32.62 | |||||
45. | Komorowski Kacper | 03 | Wodnik 29 Tychy | 1:01.50 | 545 | 29.91 | 31.59 | ||||
46. | Czaja Marco | 03 | UKS MOS Opole | 1:01.60 | 543 | 28.67 | 32.93 | ||||
Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:01.60 | 543 | 27.75 | 33.85 | |||||
48. | Kraczkowski Tomasz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.64 | 542 | 28.56 | 33.08 | ||||
49. | Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 1:01.66 | 541 | 29.14 | 32.52 | ||||
50. | Ogorzałek Kamil | 99 | Wodnik 29 Tychy | 1:01.71 | 540 | 29.01 | 32.70 | ||||
51. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.72 | 539 | 28.20 | 33.52 | ||||
52. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 1:01.88 | 535 | 28.53 | 33.35 | ||||
53. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 1:01.92 | 534 | 27.33 | 34.59 | ||||
54. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:02.19 | 527 | 28.46 | 33.73 | ||||
55. | Rychel Maksymilian | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:02.22 | 527 | 28.61 | 33.61 | ||||
56. | Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:02.25 | 526 | 28.49 | 33.76 | ||||
57. | Poprawa - Jakubas Jakub | 02 | Wodnik 29 Tychy | 1:02.28 | 525 | 29.11 | 33.17 | ||||
58. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 1:02.34 | 524 | 26.81 | 35.53 | ||||
Koziejko Bartłomiej | 00 | AZS UWM Olsztyn | 1:02.34 | 524 | 29.31 | 33.03 | |||||
60. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 1:02.38 | 523 | 29.97 | 32.41 | ||||
61. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:02.64 | 516 | 29.23 | 33.41 | ||||
62. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:02.70 | 515 | 27.74 | 34.96 | ||||
63. | Trzcionka Maciej | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:02.75 | 513 | 28.64 | 34.11 | ||||
64. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:03.02 | 507 | 27.96 | 35.06 | ||||
65. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 1:03.09 | 505 | 28.01 | 35.08 | ||||
66. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:03.13 | 504 | 27.35 | 35.78 | ||||
67. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 1:03.18 | 503 | 29.25 | 33.93 | ||||
68. | Pacławski Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 1:03.26 | 501 | 28.73 | 34.53 | ||||
69. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 1:03.29 | 500 | 28.25 | 35.04 | ||||
70. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 1:03.34 | 499 | 30.70 | 32.64 | ||||
71. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:03.38 | 498 | 30.46 | 32.92 | ||||
72. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 1:03.49 | 496 | 29.86 | 33.63 | ||||
73. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:03.51 | 495 | 28.97 | 34.54 | ||||
74. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:03.55 | 494 | 30.30 | 33.25 | ||||
75. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.85 | 487 | 29.69 | 34.16 | ||||
76. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:03.87 | 487 | 29.95 | 33.92 | ||||
77. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:04.14 | 481 | 30.62 | 33.52 | ||||
78. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:04.25 | 478 | 28.68 | 35.57 | ||||
79. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 1:04.26 | 478 | 29.86 | 34.40 | ||||
80. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 1:04.42 | 474 | 30.55 | 33.87 | ||||
81. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 1:04.79 | 466 | 31.22 | 33.57 | ||||
82. | Loter Bartosz | 05 | Delfin Cieszyn | 1:04.89 | 464 | 31.44 | 33.45 | ||||
83. | Czerczak Dawid | 04 | Sikret Gliwice | 1:05.71 | 447 | 29.85 | 35.86 | ||||
84. | Kuzia Krzysztof | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:05.72 | 447 | 31.92 | 33.80 | ||||
85. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 1:05.83 | 445 | 29.75 | 36.08 | ||||
86. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 1:05.90 | 443 | 29.36 | 36.54 | ||||
87. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 1:05.92 | 443 | 30.73 | 35.19 | ||||
88. | Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:05.95 | 442 | 30.58 | 35.37 | ||||
89. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 1:06.20 | 437 | 31.23 | 34.97 | ||||
90. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 1:06.22 | 437 | 31.55 | 34.67 | ||||
91. | Oszczak Norbert | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:06.33 | 435 | 30.00 | 36.33 | ||||
92. | Krzysztyński Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:06.39 | 433 | 30.44 | 35.95 | ||||
93. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 1:06.42 | 433 | 30.15 | 36.27 | ||||
94. | Terlecki Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:06.64 | 429 | 31.05 | 35.59 | ||||
95. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 1:06.88 | 424 | 27.91 | 38.97 | ||||
96. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 1:07.03 | 421 | 31.63 | 35.40 | ||||
97. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 1:07.15 | 419 | 31.22 | 35.93 | ||||
98. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:07.25 | 417 | 30.26 | 36.99 | ||||
99. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:07.26 | 417 | 31.78 | 35.48 | ||||
100. | Dwyer Vincent John | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:07.34 | 415 | 31.98 | 35.36 | ||||
101. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 1:07.38 | 415 | 32.69 | 34.69 | ||||
102. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 1:07.47 | 413 | 30.62 | 36.85 | ||||
103. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 1:07.75 | 408 | 29.25 | 38.50 | ||||
104. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 1:07.80 | 407 | 32.10 | 35.70 | ||||
105. | Mochnal Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 1:08.16 | 400 | 31.08 | 37.08 | ||||
106. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:08.88 | 388 | 32.22 | 36.66 | ||||
107. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 1:08.89 | 388 | 34.12 | 34.77 | ||||
108. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 1:08.93 | 387 | 31.97 | 36.96 | ||||
109. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 1:09.03 | 385 | 32.63 | 36.40 | ||||
110. | Żaba Mateusz | 05 | UKS MOS Opole | 1:09.10 | 384 | 32.66 | 36.44 | ||||
111. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 1:09.49 | 378 | 33.23 | 36.26 | ||||
112. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 1:09.98 | 370 | 32.62 | 37.36 | ||||
113. | Białas Bartosz | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:10.00 | 370 | 32.80 | 37.20 | ||||
114. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:10.36 | 364 | 32.16 | 38.20 | ||||
115. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:10.43 | 363 | 31.94 | 38.49 | ||||
116. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 1:11.21 | 351 | 33.19 | 38.02 | ||||
117. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:11.36 | 349 | 33.44 | 37.92 | ||||
118. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:11.60 | 345 | 33.38 | 38.22 | ||||
119. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:11.68 | 344 | 33.52 | 38.16 | ||||
120. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:12.93 | 327 | 34.32 | 38.61 | ||||
121. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 1:13.77 | 316 | 33.26 | 40.51 | ||||
122. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:14.77 | 303 | 33.73 | 41.04 | ||||
123. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 1:22.13 | 229 | 39.20 | 42.93 | ||||
DYSKW. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | ||||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). (Czas: 13:07) | |||||||||||
DYSKW. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | ||||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 13:00) | |||||||||||
DYSKW. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | ||||||||
O5 - Pływak przepłynął w trakcie wyścigu na tor inny od tego, na którym wystartował. (Czas: 13:00) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 26/10/2019 - 9:57 | Chłopców, 100m zmienny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 57.30 | 674 | 26.33 | 30.97 | |||
2. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 57.97 | 651 | 25.51 | 32.46 | |||
3. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 58.76 | 625 | 27.40 | 31.36 | |||
4. | Wiekiera Dawid | 02 | Wodnik 29 Tychy | 58.84 | 623 | 27.79 | 31.05 | |||
5. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 59.81 | 593 | 28.08 | 31.73 | |||
6. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 59.98 | 588 | 27.41 | 32.57 | |||
7. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:00.15 | 583 | 26.53 | 33.62 | |||
8. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.57 | 571 | 27.80 | 32.77 | |||
9. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:00.68 | 568 | 28.22 | 32.46 | |||
10. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 1:00.87 | 562 | 27.29 | 33.58 | |||
11. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 1:00.93 | 561 | 28.48 | 32.45 | |||
12. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 1:01.08 | 557 | |||||
13. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 1:01.38 | 549 | 29.98 | 31.40 | |||
14. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.42 | 547 | 28.60 | 32.82 | |||
15. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:01.47 | 546 | 27.41 | 34.06 | |||
16. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:01.60 | 543 | 27.75 | 33.85 | |||
17. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 1:01.88 | 535 | 28.53 | 33.35 | |||
18. | Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:02.25 | 526 | 28.49 | 33.76 | |||
19. | Poprawa - Jakubas Jakub | 02 | Wodnik 29 Tychy | 1:02.28 | 525 | 29.11 | 33.17 | |||
20. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:02.70 | 515 | 27.74 | 34.96 | |||
21. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 1:03.09 | 505 | 28.01 | 35.08 | |||
22. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 1:03.18 | 503 | 29.25 | 33.93 | |||
23. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 1:03.34 | 499 | 30.70 | 32.64 | |||
24. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 1:03.49 | 496 | 29.86 | 33.63 | |||
25. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.85 | 487 | 29.69 | 34.16 | |||
26. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 1:05.92 | 443 | 30.73 | 35.19 | |||
27. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 1:06.22 | 437 | 31.55 | 34.67 | |||
28. | Krzysztyński Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:06.39 | 433 | 30.44 | 35.95 | |||
29. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 1:06.88 | 424 | 27.91 | 38.97 | |||
30. | Dwyer Vincent John | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:07.34 | 415 | 31.98 | 35.36 | |||
31. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 1:07.75 | 408 | 29.25 | 38.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 26/10/2019 - 9:57 | Chłopców, 100m zmienny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 58.53 | 633 | 27.70 | 30.83 | |||
2. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 58.94 | 620 | 27.48 | 31.46 | |||
3. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 59.41 | 605 | 26.89 | 32.52 | |||
4. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 59.79 | 593 | 27.01 | 32.78 | |||
5. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 1:00.33 | 578 | 27.16 | 33.17 | |||
6. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 1:01.37 | 549 | 28.19 | 33.18 | |||
7. | Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.47 | 546 | 28.85 | 32.62 | |||
8. | Komorowski Kacper | 03 | Wodnik 29 Tychy | 1:01.50 | 545 | 29.91 | 31.59 | |||
9. | Czaja Marco | 03 | UKS MOS Opole | 1:01.60 | 543 | 28.67 | 32.93 | |||
10. | Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 1:01.66 | 541 | 29.14 | 32.52 | |||
11. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.72 | 539 | 28.20 | 33.52 | |||
12. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:02.19 | 527 | 28.46 | 33.73 | |||
13. | Rychel Maksymilian | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:02.22 | 527 | 28.61 | 33.61 | |||
14. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 1:02.38 | 523 | 29.97 | 32.41 | |||
15. | Trzcionka Maciej | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:02.75 | 513 | 28.64 | 34.11 | |||
16. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 1:03.29 | 500 | 28.25 | 35.04 | |||
17. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:03.55 | 494 | 30.30 | 33.25 | |||
18. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:03.87 | 487 | 29.95 | 33.92 | |||
19. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 1:04.26 | 478 | 29.86 | 34.40 | |||
20. | Kuzia Krzysztof | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:05.72 | 447 | 31.92 | 33.80 | |||
21. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 1:05.83 | 445 | 29.75 | 36.08 | |||
22. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 1:06.42 | 433 | 30.15 | 36.27 | |||
23. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 1:07.15 | 419 | 31.22 | 35.93 | |||
24. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 1:07.80 | 407 | 32.10 | 35.70 | |||
25. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 1:09.49 | 378 | 33.23 | 36.26 | |||
26. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:14.77 | 303 | 33.73 | 41.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 26/10/2019 - 9:57 | Chłopców, 100m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 59.02 | 617 | 26.40 | 32.62 | ||||
2. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 1:00.50 | 573 | 28.51 | 31.99 | ||||
3. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 1:00.94 | 560 | 28.44 | 32.50 | ||||
4. | Kraczkowski Tomasz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.64 | 542 | 28.56 | 33.08 | ||||
5. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 1:01.92 | 534 | 27.33 | 34.59 | ||||
6. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 1:02.34 | 524 | 26.81 | 35.53 | ||||
7. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:02.64 | 516 | 29.23 | 33.41 | ||||
8. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:03.13 | 504 | 27.35 | 35.78 | ||||
9. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:03.38 | 498 | 30.46 | 32.92 | ||||
10. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 1:04.42 | 474 | 30.55 | 33.87 | ||||
11. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 1:04.79 | 466 | 31.22 | 33.57 | ||||
12. | Czerczak Dawid | 04 | Sikret Gliwice | 1:05.71 | 447 | 29.85 | 35.86 | ||||
13. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 1:05.90 | 443 | 29.36 | 36.54 | ||||
14. | Oszczak Norbert | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:06.33 | 435 | 30.00 | 36.33 | ||||
15. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 1:07.03 | 421 | 31.63 | 35.40 | ||||
16. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:07.25 | 417 | 30.26 | 36.99 | ||||
17. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 1:08.89 | 388 | 34.12 | 34.77 | ||||
18. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 1:09.03 | 385 | 32.63 | 36.40 | ||||
19. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:11.68 | 344 | 33.52 | 38.16 | ||||
DYSKW. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | ||||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 13:00) | |||||||||||
DYSKW. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | ||||||||
O5 - Pływak przepłynął w trakcie wyścigu na tor inny od tego, na którym wystartował. (Czas: 13:00) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 26/10/2019 - 9:57 | Chłopców, 100m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:01.12 | 556 | 29.04 | 32.08 | |||
2. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:03.51 | 495 | 28.97 | 34.54 | |||
3. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:04.14 | 481 | 30.62 | 33.52 | |||
4. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:04.25 | 478 | 28.68 | 35.57 | |||
5. | Loter Bartosz | 05 | Delfin Cieszyn | 1:04.89 | 464 | 31.44 | 33.45 | |||
6. | Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:05.95 | 442 | 30.58 | 35.37 | |||
7. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 1:06.20 | 437 | 31.23 | 34.97 | |||
8. | Terlecki Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:06.64 | 429 | 31.05 | 35.59 | |||
9. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:07.26 | 417 | 31.78 | 35.48 | |||
10. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 1:07.38 | 415 | 32.69 | 34.69 | |||
11. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 1:07.47 | 413 | 30.62 | 36.85 | |||
12. | Mochnal Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 1:08.16 | 400 | 31.08 | 37.08 | |||
13. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:08.88 | 388 | 32.22 | 36.66 | |||
14. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 1:08.93 | 387 | 31.97 | 36.96 | |||
15. | Żaba Mateusz | 05 | UKS MOS Opole | 1:09.10 | 384 | 32.66 | 36.44 | |||
16. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 1:09.98 | 370 | 32.62 | 37.36 | |||
17. | Białas Bartosz | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:10.00 | 370 | 32.80 | 37.20 | |||
18. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:10.36 | 364 | 32.16 | 38.20 | |||
19. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:10.43 | 363 | 31.94 | 38.49 | |||
20. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 1:11.21 | 351 | 33.19 | 38.02 | |||
21. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:11.36 | 349 | 33.44 | 37.92 | |||
22. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:11.60 | 345 | 33.38 | 38.22 | |||
23. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:12.93 | 327 | 34.32 | 38.61 | |||
24. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 1:13.77 | 316 | 33.26 | 40.51 | |||
25. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 1:22.13 | 229 | 39.20 | 42.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 26/10/2019 - 10:05 | Kobiet, 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Naziębło Klaudia | 93 | Juvenia Wrocław | 1:01.60 | 772 | 28.11 | 33.49 | |||
2. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:02.93 | 724 | 29.06 | 33.87 | |||
3. | Hallmann Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 1:04.12 | 684 | 30.56 | 33.56 | |||
4. | Fara Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | 1:04.56 | 670 | 28.41 | 36.15 | |||
5. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 1:05.30 | 648 | 30.37 | 34.93 | |||
6. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:05.59 | 639 | 30.79 | 34.80 | |||
7. | Sirignano Luigia | 96 | AZS UMCS Lublin | 1:05.84 | 632 | 30.35 | 35.49 | |||
8. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 1:06.26 | 620 | 30.76 | 35.50 | |||
9. | Magierowska Julia | 02 | AZS AWF Katowice | 1:06.41 | 616 | 30.33 | 36.08 | |||
10. | Solak Anna | 00 | AZS AGH Kraków | 1:06.63 | 610 | 30.16 | 36.47 | |||
11. | Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:06.73 | 607 | 29.94 | 36.79 | |||
12. | Biernat Oliwia | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:06.81 | 605 | 30.33 | 36.48 | |||
13. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:07.25 | 593 | 31.03 | 36.22 | |||
14. | Szopa Marta | 00 | AZS AWF Katowice | 1:07.26 | 593 | 31.61 | 35.65 | |||
15. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 1:07.28 | 592 | 31.97 | 35.31 | |||
16. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 1:07.94 | 575 | 31.16 | 36.78 | |||
17. | Kulaga Dominika | 97 | Gryf Dębica | 1:07.98 | 574 | 29.69 | 38.29 | |||
18. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 1:08.18 | 569 | 32.18 | 36.00 | |||
19. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:08.23 | 568 | 31.82 | 36.41 | |||
20. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:08.30 | 566 | 31.49 | 36.81 | |||
21. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:08.33 | 565 | 33.24 | 35.09 | |||
22. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:08.41 | 563 | 31.44 | 36.97 | |||
23. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:08.50 | 561 | 32.17 | 36.33 | |||
24. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:08.59 | 559 | 32.59 | 36.00 | |||
25. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | 1:08.63 | 558 | 31.45 | 37.18 | |||
26. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:08.64 | 558 | 32.09 | 36.55 | |||
27. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 1:08.69 | 556 | 32.61 | 36.08 | |||
28. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 1:08.91 | 551 | 33.53 | 35.38 | |||
29. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 1:08.94 | 550 | 32.41 | 36.53 | |||
30. | Kowal Emilia | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:09.35 | 541 | 32.15 | 37.20 | |||
31. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:09.57 | 535 | 31.96 | 37.61 | |||
32. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:09.63 | 534 | 32.24 | 37.39 | |||
33. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 1:09.67 | 533 | 33.57 | 36.10 | |||
34. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:09.69 | 533 | 31.93 | 37.76 | |||
35. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:09.79 | 530 | 33.25 | 36.54 | |||
36. | Serafin Barbara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:09.93 | 527 | 32.24 | 37.69 | |||
37. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:10.01 | 525 | 32.72 | 37.29 | |||
38. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 1:10.06 | 524 | 32.07 | 37.99 | |||
39. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:10.15 | 522 | 32.20 | 37.95 | |||
40. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.25 | 520 | 34.79 | 35.46 | |||
41. | Marczak Marta | 04 | AZS AWF Katowice | 1:10.60 | 512 | 32.73 | 37.87 | |||
42. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 1:10.69 | 510 | 32.03 | 38.66 | |||
43. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 1:10.71 | 510 | 30.67 | 40.04 | |||
44. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:11.09 | 502 | 32.70 | 38.39 | |||
45. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:11.20 | 499 | 32.77 | 38.43 | |||
46. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 1:11.27 | 498 | 32.28 | 38.99 | |||
47. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:11.56 | 492 | 33.71 | 37.85 | |||
48. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:11.88 | 485 | 33.21 | 38.67 | |||
49. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 1:12.02 | 483 | 33.17 | 38.85 | |||
50. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:12.05 | 482 | 33.74 | 38.31 | |||
51. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:12.07 | 482 | 33.14 | 38.93 | |||
52. | Szerszeń Natalia | 02 | Gryf Dębica | 1:12.16 | 480 | 31.65 | 40.51 | |||
53. | Auguściak Magdalena | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:12.21 | 479 | 33.66 | 38.55 | |||
54. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 1:12.28 | 477 | 34.25 | 38.03 | |||
55. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 1:13.04 | 463 | 33.35 | 39.69 | |||
56. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 1:13.08 | 462 | 33.72 | 39.36 | |||
57. | Zięba Emilia | 04 | AZS AWF Katowice | 1:13.67 | 451 | 34.35 | 39.32 | |||
58. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:14.54 | 435 | 35.98 | 38.56 | |||
59. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:14.67 | 433 | 34.78 | 39.89 | |||
60. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:15.50 | 419 | 36.68 | 38.82 | |||
61. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:15.91 | 412 | 35.64 | 40.27 | |||
62. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:15.96 | 411 | 35.12 | 40.84 | |||
63. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 1:16.12 | 409 | 35.56 | 40.56 | |||
64. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 1:16.39 | 404 | 37.04 | 39.35 | |||
65. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:17.67 | 385 | 36.20 | 41.47 | |||
66. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:18.01 | 380 | 35.86 | 42.15 | |||
67. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 1:19.53 | 358 | 36.87 | 42.66 | |||
68. | Stuglik Martyna | 05 | Sikret Gliwice | 1:23.08 | 314 | 37.68 | 45.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 26/10/2019 - 10:05 | Kobiet, 100m zmienny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:02.93 | 724 | 29.06 | 33.87 | |||
2. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 1:05.30 | 648 | 30.37 | 34.93 | |||
3. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:05.59 | 639 | 30.79 | 34.80 | |||
4. | Magierowska Julia | 02 | AZS AWF Katowice | 1:06.41 | 616 | 30.33 | 36.08 | |||
5. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:08.23 | 568 | 31.82 | 36.41 | |||
6. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:08.30 | 566 | 31.49 | 36.81 | |||
7. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:08.41 | 563 | 31.44 | 36.97 | |||
8. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:08.50 | 561 | 32.17 | 36.33 | |||
9. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:08.59 | 559 | 32.59 | 36.00 | |||
10. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 1:08.94 | 550 | 32.41 | 36.53 | |||
11. | Kowal Emilia | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:09.35 | 541 | 32.15 | 37.20 | |||
12. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:09.63 | 534 | 32.24 | 37.39 | |||
13. | Serafin Barbara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:09.93 | 527 | 32.24 | 37.69 | |||
14. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 1:10.71 | 510 | 30.67 | 40.04 | |||
15. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 1:11.27 | 498 | 32.28 | 38.99 | |||
16. | Szerszeń Natalia | 02 | Gryf Dębica | 1:12.16 | 480 | 31.65 | 40.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 26/10/2019 - 10:05 | Dziewcząt, 100m zmienny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Biernat Oliwia | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:06.81 | 605 | 30.33 | 36.48 | |||
2. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:07.25 | 593 | 31.03 | 36.22 | |||
3. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 1:07.28 | 592 | 31.97 | 35.31 | |||
4. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:08.33 | 565 | 33.24 | 35.09 | |||
5. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:09.57 | 535 | 31.96 | 37.61 | |||
6. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:09.69 | 533 | 31.93 | 37.76 | |||
7. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 1:10.06 | 524 | 32.07 | 37.99 | |||
8. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.25 | 520 | 34.79 | 35.46 | |||
9. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:11.09 | 502 | 32.70 | 38.39 | |||
10. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:11.20 | 499 | 32.77 | 38.43 | |||
11. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:11.56 | 492 | 33.71 | 37.85 | |||
12. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:11.88 | 485 | 33.21 | 38.67 | |||
13. | Auguściak Magdalena | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:12.21 | 479 | 33.66 | 38.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 26/10/2019 - 10:05 | Dziewcząt, 100m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:06.73 | 607 | 29.94 | 36.79 | |||
2. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 1:08.18 | 569 | 32.18 | 36.00 | |||
3. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:08.64 | 558 | 32.09 | 36.55 | |||
4. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 1:08.69 | 556 | 32.61 | 36.08 | |||
5. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 1:09.67 | 533 | 33.57 | 36.10 | |||
6. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:09.79 | 530 | 33.25 | 36.54 | |||
7. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:10.01 | 525 | 32.72 | 37.29 | |||
8. | Marczak Marta | 04 | AZS AWF Katowice | 1:10.60 | 512 | 32.73 | 37.87 | |||
9. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:12.05 | 482 | 33.74 | 38.31 | |||
10. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:12.07 | 482 | 33.14 | 38.93 | |||
11. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 1:12.28 | 477 | 34.25 | 38.03 | |||
12. | Zięba Emilia | 04 | AZS AWF Katowice | 1:13.67 | 451 | 34.35 | 39.32 | |||
13. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:15.50 | 419 | 36.68 | 38.82 | |||
14. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:15.96 | 411 | 35.12 | 40.84 | |||
15. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 1:16.12 | 409 | 35.56 | 40.56 | |||
16. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 1:16.39 | 404 | 37.04 | 39.35 | |||
17. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:18.01 | 380 | 35.86 | 42.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 26/10/2019 - 10:05 | Dziewcząt, 100m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 1:06.26 | 620 | 30.76 | 35.50 | |||
2. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 1:07.94 | 575 | 31.16 | 36.78 | |||
3. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 1:08.91 | 551 | 33.53 | 35.38 | |||
4. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:10.15 | 522 | 32.20 | 37.95 | |||
5. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 1:10.69 | 510 | 32.03 | 38.66 | |||
6. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 1:12.02 | 483 | 33.17 | 38.85 | |||
7. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 1:13.04 | 463 | 33.35 | 39.69 | |||
8. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 1:13.08 | 462 | 33.72 | 39.36 | |||
9. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:14.54 | 435 | 35.98 | 38.56 | |||
10. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:14.67 | 433 | 34.78 | 39.89 | |||
11. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:15.91 | 412 | 35.64 | 40.27 | |||
12. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:17.67 | 385 | 36.20 | 41.47 | |||
13. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 1:19.53 | 358 | 36.87 | 42.66 | |||
14. | Stuglik Martyna | 05 | Sikret Gliwice | 1:23.08 | 314 | 37.68 | 45.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/10/2019 - 10:14 | Kobiet, 800m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 8:40.04 | 783 |
100m: 200m: | 1:02.95 2:08.33 | 1:02.95 1:05.38 | 300m: 400m: | 3:14.18 4:19.63 | 1:05.85 1:05.45 | 500m: 600m: | 5:24.60 6:29.84 | 1:04.97 1:05.24 | 700m: 800m: | 7:35.32 8:40.04 | 1:05.48 1:04.72 |
2. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 8:43.94 | 765 |
100m: 200m: | 1:04.90 2:11.41 | 1:04.90 1:06.51 | 300m: 400m: | 3:17.70 4:23.21 | 1:06.29 1:05.51 | 500m: 600m: | 5:27.59 6:33.31 | 1:04.38 1:05.72 | 700m: 800m: | 7:39.27 8:43.94 | 1:05.96 1:04.67 |
3. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 8:58.29 | 706 |
100m: 200m: | 1:04.94 2:12.12 | 1:04.94 1:07.18 | 300m: 400m: | 3:19.95 4:28.02 | 1:07.83 1:08.07 | 500m: 600m: | 5:35.65 6:43.49 | 1:07.63 1:07.84 | 700m: 800m: | 7:51.10 8:58.29 | 1:07.61 1:07.19 |
4. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 8:58.56 | 705 |
100m: 200m: | 1:04.86 2:11.42 | 1:04.86 1:06.56 | 300m: 400m: | 3:18.56 4:26.37 | 1:07.14 1:07.81 | 500m: 600m: | 5:34.17 6:43.11 | 1:07.80 1:08.94 | 700m: 800m: | 7:52.05 8:58.56 | 1:08.94 1:06.51 |
5. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 9:01.34 | 694 |
100m: 200m: | 1:04.41 2:11.24 | 1:04.41 1:06.83 | 300m: 400m: | 3:18.72 4:26.34 | 1:07.48 1:07.62 | 500m: 600m: | 5:34.57 6:43.86 | 1:08.23 1:09.29 | 700m: 800m: | 7:53.14 9:01.34 | 1:09.28 1:08.20 |
6. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 9:05.92 | 676 |
100m: 200m: | 1:05.83 2:14.14 | 1:05.83 1:08.31 | 300m: 400m: | 3:23.23 4:32.39 | 1:09.09 1:09.16 | 500m: 600m: | 5:41.48 6:50.50 | 1:09.09 1:09.02 | 700m: 800m: | 7:59.20 9:05.92 | 1:08.70 1:06.72 |
7. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 9:06.71 | 674 |
100m: 200m: | 1:05.65 2:14.48 | 1:05.65 1:08.83 | 300m: 400m: | 3:23.65 4:32.88 | 1:09.17 1:09.23 | 500m: 600m: | 5:41.70 6:50.68 | 1:08.82 1:08.98 | 700m: 800m: | 7:59.67 9:06.71 | 1:08.99 1:07.04 |
8. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 9:09.90 | 662 |
100m: 200m: | 1:06.82 2:16.99 | 1:06.82 1:10.17 | 300m: 400m: | 3:26.11 4:35.64 | 1:09.12 1:09.53 | 500m: 600m: | 5:44.65 6:53.38 | 1:09.01 1:08.73 | 700m: 800m: | 8:02.12 9:09.90 | 1:08.74 1:07.78 |
9. | Wrzesińska Wiktoria | 04 | UKS 190 Łódź | 9:10.73 | 659 |
100m: 200m: | 1:07.00 2:16.18 | 1:07.00 1:09.18 | 300m: 400m: | 3:25.25 4:34.66 | 1:09.07 1:09.41 | 500m: 600m: | 5:44.38 6:54.06 | 1:09.72 1:09.68 | 700m: 800m: | 8:03.31 9:10.73 | 1:09.25 1:07.42 |
10. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 9:11.31 | 657 |
100m: 200m: | 1:06.86 2:17.46 | 1:06.86 1:10.60 | 300m: 400m: | 3:26.72 4:35.08 | 1:09.26 1:08.36 | 500m: 600m: | 5:44.54 6:53.76 | 1:09.46 1:09.22 | 700m: 800m: | 8:03.61 9:11.31 | 1:09.85 1:07.70 |
11. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 9:11.77 | 655 |
100m: 200m: | 1:05.84 2:14.90 | 1:05.84 1:09.06 | 300m: 400m: | 3:24.42 4:33.85 | 1:09.52 1:09.43 | 500m: 600m: | 5:43.40 6:53.50 | 1:09.55 1:10.10 | 700m: 800m: | 8:03.14 9:11.77 | 1:09.64 1:08.63 |
12. | Kawka Nina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 9:15.86 | 641 |
100m: 200m: | 1:06.16 2:15.67 | 1:06.16 1:09.51 | 300m: 400m: | 3:25.69 4:35.73 | 1:10.02 1:10.04 | 500m: 600m: | 5:46.08 6:56.43 | 1:10.35 1:10.35 | 700m: 800m: | 8:07.69 9:15.86 | 1:11.26 1:08.17 |
13. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 9:20.62 | 625 |
100m: 200m: | 1:06.94 2:17.87 | 1:06.94 1:10.93 | 300m: 400m: | 3:29.03 4:40.56 | 1:11.16 1:11.53 | 500m: 600m: | 5:51.57 7:02.31 | 1:11.01 1:10.74 | 700m: 800m: | 8:12.71 9:20.62 | 1:10.40 1:07.91 |
14. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 9:20.71 | 624 |
100m: 200m: | 1:06.61 2:16.35 | 1:06.61 1:09.74 | 300m: 400m: | 3:27.23 4:38.04 | 1:10.88 1:10.81 | 500m: 600m: | 5:49.77 7:01.45 | 1:11.73 1:11.68 | 700m: 800m: | 8:12.12 9:20.71 | 1:10.67 1:08.59 |
15. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 9:32.89 | 585 |
100m: 200m: | 1:07.72 2:19.70 | 1:07.72 1:11.98 | 300m: 400m: | 3:31.40 4:43.17 | 1:11.70 1:11.77 | 500m: 600m: | 5:55.43 7:08.13 | 1:12.26 1:12.70 | 700m: 800m: | 8:21.31 9:32.89 | 1:13.18 1:11.58 |
16. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 9:34.76 | 580 |
100m: 200m: | 1:08.56 2:21.44 | 1:08.56 1:12.88 | 300m: 400m: | 3:33.79 4:46.37 | 1:12.35 1:12.58 | 500m: 600m: | 5:59.69 7:13.01 | 1:13.32 1:13.32 | 700m: 800m: | 8:25.84 9:34.76 | 1:12.83 1:08.92 |
17. | Sobolewska Magdalena | 04 | Unia Oświęcim | 9:38.56 | 568 |
100m: 200m: | 1:07.91 2:19.84 | 1:07.91 1:11.93 | 300m: 400m: | 3:32.46 4:45.70 | 1:12.62 1:13.24 | 500m: 600m: | 5:58.62 7:12.18 | 1:12.92 1:13.56 | 700m: 800m: | 8:26.10 9:38.56 | 1:13.92 1:12.46 |
18. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 9:38.94 | 567 |
100m: 200m: | 1:08.73 2:21.01 | 1:08.73 1:12.28 | 300m: 400m: | 3:33.80 4:46.45 | 1:12.79 1:12.65 | 500m: 600m: | 5:59.26 7:13.15 | 1:12.81 1:13.89 | 700m: 800m: | 8:27.17 9:38.94 | 1:14.02 1:11.77 |
19. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 9:41.20 | 560 |
100m: 200m: | 1:08.01 2:19.09 | 1:08.01 1:11.08 | 300m: 400m: | 3:32.06 4:45.26 | 1:12.97 1:13.20 | 500m: 600m: | 6:00.00 7:13.57 | 1:14.74 1:13.57 | 700m: 800m: | 8:28.08 9:41.20 | 1:14.51 1:13.12 |
20. | Jakubik Julia | 05 | Unia Oświęcim | 9:44.42 | 551 |
100m: 200m: | 1:09.62 2:23.03 | 1:09.62 1:13.41 | 300m: 400m: | 3:36.24 4:49.31 | 1:13.21 1:13.07 | 500m: 600m: | 6:02.64 7:17.54 | 1:13.33 1:14.90 | 700m: 800m: | 8:32.18 9:44.42 | 1:14.64 1:12.24 |
21. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 9:45.48 | 548 |
100m: 200m: | 1:09.60 2:22.65 | 1:09.60 1:13.05 | 300m: 400m: | 3:36.11 4:50.12 | 1:13.46 1:14.01 | 500m: 600m: | 6:04.39 7:18.87 | 1:14.27 1:14.48 | 700m: 800m: | 8:33.21 9:45.48 | 1:14.34 1:12.27 |
22. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 9:46.33 | 546 |
100m: 200m: | 1:10.13 2:24.19 | 1:10.13 1:14.06 | 300m: 400m: | 3:38.05 4:52.94 | 1:13.86 1:14.89 | 500m: 600m: | 6:07.15 7:21.17 | 1:14.21 1:14.02 | 700m: 800m: | 8:35.26 9:46.33 | 1:14.09 1:11.07 |
23. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 9:46.72 | 545 |
100m: 200m: | 1:10.50 2:24.56 | 1:10.50 1:14.06 | 300m: 400m: | 3:39.63 4:54.37 | 1:15.07 1:14.74 | 500m: 600m: | 6:08.98 7:22.77 | 1:14.61 1:13.79 | 700m: 800m: | 8:35.15 9:46.72 | 1:12.38 1:11.57 |
24. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 9:47.23 | 543 |
100m: 200m: | 1:09.49 2:23.70 | 1:09.49 1:14.21 | 300m: 400m: | 3:38.17 4:52.83 | 1:14.47 1:14.66 | 500m: 600m: | 6:07.27 7:21.50 | 1:14.44 1:14.23 | 700m: 800m: | 8:35.67 9:47.23 | 1:14.17 1:11.56 |
25. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 9:51.73 | 531 |
100m: 200m: | 1:12.92 2:29.90 | 1:12.92 1:16.98 | 300m: 400m: | 3:42.93 4:57.44 | 1:13.03 1:14.51 | 500m: 600m: | 6:11.49 7:25.51 | 1:14.05 1:14.02 | 700m: 800m: | 8:38.92 9:51.73 | 1:13.41 1:12.81 |
26. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 10:00.17 | 509 |
100m: 200m: | 1:11.52 2:26.80 | 1:11.52 1:15.28 | 300m: 400m: | 3:42.25 4:58.23 | 1:15.45 1:15.98 | 500m: 600m: | 6:14.41 7:30.36 | 1:16.18 1:15.95 | 700m: 800m: | 8:47.69 10:00.17 | 1:17.33 1:12.48 |
27. | Kryza Maja | 05 | Unia Oświęcim | 10:40.64 | 418 |
100m: 200m: | 1:12.94 2:31.98 | 1:12.94 1:19.04 | 300m: 400m: | 3:52.86 5:14.29 | 1:20.88 1:21.43 | 500m: 600m: | 6:37.20 7:59.80 | 1:22.91 1:22.60 | 700m: 800m: | 9:22.20 10:40.64 | 1:22.40 1:18.44 |
28. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 11:21.57 | 347 |
100m: 200m: | 1:19.39 2:44.11 | 1:19.39 1:24.72 | 300m: 400m: | 4:09.94 5:37.00 | 1:25.83 1:27.06 | 500m: 600m: | 7:03.87 8:30.60 | 1:26.87 1:26.73 | 700m: 800m: | 9:56.75 11:21.57 | 1:26.15 1:24.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/10/2019 - 10:14 | Kobiet, 800m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 9:01.34 | 694 |
100m: 200m: | 1:04.41 2:11.24 | 1:04.41 1:06.83 | 300m: 400m: | 3:18.72 4:26.34 | 1:07.48 1:07.62 | 500m: 600m: | 5:34.57 6:43.86 | 1:08.23 1:09.29 | 700m: 800m: | 7:53.14 9:01.34 | 1:09.28 1:08.20 |
2. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 9:09.90 | 662 |
100m: 200m: | 1:06.82 2:16.99 | 1:06.82 1:10.17 | 300m: 400m: | 3:26.11 4:35.64 | 1:09.12 1:09.53 | 500m: 600m: | 5:44.65 6:53.38 | 1:09.01 1:08.73 | 700m: 800m: | 8:02.12 9:09.90 | 1:08.74 1:07.78 |
3. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 9:11.77 | 655 |
100m: 200m: | 1:05.84 2:14.90 | 1:05.84 1:09.06 | 300m: 400m: | 3:24.42 4:33.85 | 1:09.52 1:09.43 | 500m: 600m: | 5:43.40 6:53.50 | 1:09.55 1:10.10 | 700m: 800m: | 8:03.14 9:11.77 | 1:09.64 1:08.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/10/2019 - 10:14 | Dziewcząt, 800m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 8:40.04 | 783 |
100m: 200m: | 1:02.95 2:08.33 | 1:02.95 1:05.38 | 300m: 400m: | 3:14.18 4:19.63 | 1:05.85 1:05.45 | 500m: 600m: | 5:24.60 6:29.84 | 1:04.97 1:05.24 | 700m: 800m: | 7:35.32 8:40.04 | 1:05.48 1:04.72 |
2. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 8:58.56 | 705 |
100m: 200m: | 1:04.86 2:11.42 | 1:04.86 1:06.56 | 300m: 400m: | 3:18.56 4:26.37 | 1:07.14 1:07.81 | 500m: 600m: | 5:34.17 6:43.11 | 1:07.80 1:08.94 | 700m: 800m: | 7:52.05 8:58.56 | 1:08.94 1:06.51 |
3. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 9:05.92 | 676 |
100m: 200m: | 1:05.83 2:14.14 | 1:05.83 1:08.31 | 300m: 400m: | 3:23.23 4:32.39 | 1:09.09 1:09.16 | 500m: 600m: | 5:41.48 6:50.50 | 1:09.09 1:09.02 | 700m: 800m: | 7:59.20 9:05.92 | 1:08.70 1:06.72 |
4. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 9:11.31 | 657 |
100m: 200m: | 1:06.86 2:17.46 | 1:06.86 1:10.60 | 300m: 400m: | 3:26.72 4:35.08 | 1:09.26 1:08.36 | 500m: 600m: | 5:44.54 6:53.76 | 1:09.46 1:09.22 | 700m: 800m: | 8:03.61 9:11.31 | 1:09.85 1:07.70 |
5. | Kawka Nina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 9:15.86 | 641 |
100m: 200m: | 1:06.16 2:15.67 | 1:06.16 1:09.51 | 300m: 400m: | 3:25.69 4:35.73 | 1:10.02 1:10.04 | 500m: 600m: | 5:46.08 6:56.43 | 1:10.35 1:10.35 | 700m: 800m: | 8:07.69 9:15.86 | 1:11.26 1:08.17 |
6. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 9:41.20 | 560 |
100m: 200m: | 1:08.01 2:19.09 | 1:08.01 1:11.08 | 300m: 400m: | 3:32.06 4:45.26 | 1:12.97 1:13.20 | 500m: 600m: | 6:00.00 7:13.57 | 1:14.74 1:13.57 | 700m: 800m: | 8:28.08 9:41.20 | 1:14.51 1:13.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/10/2019 - 10:14 | Dziewcząt, 800m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 8:43.94 | 765 |
100m: 200m: | 1:04.90 2:11.41 | 1:04.90 1:06.51 | 300m: 400m: | 3:17.70 4:23.21 | 1:06.29 1:05.51 | 500m: 600m: | 5:27.59 6:33.31 | 1:04.38 1:05.72 | 700m: 800m: | 7:39.27 8:43.94 | 1:05.96 1:04.67 |
2. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 9:06.71 | 674 |
100m: 200m: | 1:05.65 2:14.48 | 1:05.65 1:08.83 | 300m: 400m: | 3:23.65 4:32.88 | 1:09.17 1:09.23 | 500m: 600m: | 5:41.70 6:50.68 | 1:08.82 1:08.98 | 700m: 800m: | 7:59.67 9:06.71 | 1:08.99 1:07.04 |
3. | Wrzesińska Wiktoria | 04 | UKS 190 Łódź | 9:10.73 | 659 |
100m: 200m: | 1:07.00 2:16.18 | 1:07.00 1:09.18 | 300m: 400m: | 3:25.25 4:34.66 | 1:09.07 1:09.41 | 500m: 600m: | 5:44.38 6:54.06 | 1:09.72 1:09.68 | 700m: 800m: | 8:03.31 9:10.73 | 1:09.25 1:07.42 |
4. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 9:20.71 | 624 |
100m: 200m: | 1:06.61 2:16.35 | 1:06.61 1:09.74 | 300m: 400m: | 3:27.23 4:38.04 | 1:10.88 1:10.81 | 500m: 600m: | 5:49.77 7:01.45 | 1:11.73 1:11.68 | 700m: 800m: | 8:12.12 9:20.71 | 1:10.67 1:08.59 |
5. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 9:32.89 | 585 |
100m: 200m: | 1:07.72 2:19.70 | 1:07.72 1:11.98 | 300m: 400m: | 3:31.40 4:43.17 | 1:11.70 1:11.77 | 500m: 600m: | 5:55.43 7:08.13 | 1:12.26 1:12.70 | 700m: 800m: | 8:21.31 9:32.89 | 1:13.18 1:11.58 |
6. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 9:34.76 | 580 |
100m: 200m: | 1:08.56 2:21.44 | 1:08.56 1:12.88 | 300m: 400m: | 3:33.79 4:46.37 | 1:12.35 1:12.58 | 500m: 600m: | 5:59.69 7:13.01 | 1:13.32 1:13.32 | 700m: 800m: | 8:25.84 9:34.76 | 1:12.83 1:08.92 |
7. | Sobolewska Magdalena | 04 | Unia Oświęcim | 9:38.56 | 568 |
100m: 200m: | 1:07.91 2:19.84 | 1:07.91 1:11.93 | 300m: 400m: | 3:32.46 4:45.70 | 1:12.62 1:13.24 | 500m: 600m: | 5:58.62 7:12.18 | 1:12.92 1:13.56 | 700m: 800m: | 8:26.10 9:38.56 | 1:13.92 1:12.46 |
8. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 9:46.33 | 546 |
100m: 200m: | 1:10.13 2:24.19 | 1:10.13 1:14.06 | 300m: 400m: | 3:38.05 4:52.94 | 1:13.86 1:14.89 | 500m: 600m: | 6:07.15 7:21.17 | 1:14.21 1:14.02 | 700m: 800m: | 8:35.26 9:46.33 | 1:14.09 1:11.07 |
9. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 9:47.23 | 543 |
100m: 200m: | 1:09.49 2:23.70 | 1:09.49 1:14.21 | 300m: 400m: | 3:38.17 4:52.83 | 1:14.47 1:14.66 | 500m: 600m: | 6:07.27 7:21.50 | 1:14.44 1:14.23 | 700m: 800m: | 8:35.67 9:47.23 | 1:14.17 1:11.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/10/2019 - 10:14 | Dziewcząt, 800m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 9:20.62 | 625 |
100m: 200m: | 1:06.94 2:17.87 | 1:06.94 1:10.93 | 300m: 400m: | 3:29.03 4:40.56 | 1:11.16 1:11.53 | 500m: 600m: | 5:51.57 7:02.31 | 1:11.01 1:10.74 | 700m: 800m: | 8:12.71 9:20.62 | 1:10.40 1:07.91 |
2. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 9:38.94 | 567 |
100m: 200m: | 1:08.73 2:21.01 | 1:08.73 1:12.28 | 300m: 400m: | 3:33.80 4:46.45 | 1:12.79 1:12.65 | 500m: 600m: | 5:59.26 7:13.15 | 1:12.81 1:13.89 | 700m: 800m: | 8:27.17 9:38.94 | 1:14.02 1:11.77 |
3. | Jakubik Julia | 05 | Unia Oświęcim | 9:44.42 | 551 |
100m: 200m: | 1:09.62 2:23.03 | 1:09.62 1:13.41 | 300m: 400m: | 3:36.24 4:49.31 | 1:13.21 1:13.07 | 500m: 600m: | 6:02.64 7:17.54 | 1:13.33 1:14.90 | 700m: 800m: | 8:32.18 9:44.42 | 1:14.64 1:12.24 |
4. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 9:45.48 | 548 |
100m: 200m: | 1:09.60 2:22.65 | 1:09.60 1:13.05 | 300m: 400m: | 3:36.11 4:50.12 | 1:13.46 1:14.01 | 500m: 600m: | 6:04.39 7:18.87 | 1:14.27 1:14.48 | 700m: 800m: | 8:33.21 9:45.48 | 1:14.34 1:12.27 |
5. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 9:46.72 | 545 |
100m: 200m: | 1:10.50 2:24.56 | 1:10.50 1:14.06 | 300m: 400m: | 3:39.63 4:54.37 | 1:15.07 1:14.74 | 500m: 600m: | 6:08.98 7:22.77 | 1:14.61 1:13.79 | 700m: 800m: | 8:35.15 9:46.72 | 1:12.38 1:11.57 |
6. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 9:51.73 | 531 |
100m: 200m: | 1:12.92 2:29.90 | 1:12.92 1:16.98 | 300m: 400m: | 3:42.93 4:57.44 | 1:13.03 1:14.51 | 500m: 600m: | 6:11.49 7:25.51 | 1:14.05 1:14.02 | 700m: 800m: | 8:38.92 9:51.73 | 1:13.41 1:12.81 |
7. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 10:00.17 | 509 |
100m: 200m: | 1:11.52 2:26.80 | 1:11.52 1:15.28 | 300m: 400m: | 3:42.25 4:58.23 | 1:15.45 1:15.98 | 500m: 600m: | 6:14.41 7:30.36 | 1:16.18 1:15.95 | 700m: 800m: | 8:47.69 10:00.17 | 1:17.33 1:12.48 |
8. | Kryza Maja | 05 | Unia Oświęcim | 10:40.64 | 418 |
100m: 200m: | 1:12.94 2:31.98 | 1:12.94 1:19.04 | 300m: 400m: | 3:52.86 5:14.29 | 1:20.88 1:21.43 | 500m: 600m: | 6:37.20 7:59.80 | 1:22.91 1:22.60 | 700m: 800m: | 9:22.20 10:40.64 | 1:22.40 1:18.44 |
9. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 11:21.57 | 347 |
100m: 200m: | 1:19.39 2:44.11 | 1:19.39 1:24.72 | 300m: 400m: | 4:09.94 5:37.00 | 1:25.83 1:27.06 | 500m: 600m: | 7:03.87 8:30.60 | 1:26.87 1:26.73 | 700m: 800m: | 9:56.75 11:21.57 | 1:26.15 1:24.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 26/10/2019 - 10:45 | Mężczyzn, 200m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 1:47.00 | 800 | 24.11 | 27.26 | 27.51 | 28.12 | |||
2. | Werner Paweł | 93 | Juvenia Wrocław | 1:48.28 | 772 | 25.90 | 27.71 | 27.43 | 27.24 | |||
3. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:49.41 | 749 | 24.98 | 27.43 | 28.31 | 28.69 | |||
4. | Kiszczak Jakub | 00 | Śląsk Wrocław | 1:49.85 | 740 | 25.78 | 28.15 | 27.92 | 28.00 | |||
5. | Sieradzki Kamil | 02 | Unia Oświęcim | 1:49.98 | 737 | 25.36 | 28.26 | 28.62 | 27.74 | |||
6. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 1:50.23 | 732 | 26.15 | 27.86 | 28.40 | 27.82 | |||
7. | Koziejko Bartłomiej | 00 | AZS UWM Olsztyn | 1:50.36 | 730 | 26.16 | 28.03 | 28.40 | 27.77 | |||
8. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 1:50.47 | 727 | 26.35 | 28.22 | 28.38 | 27.52 | |||
9. | Ostrowski Karol | 99 | MKP Szczecin | 1:50.65 | 724 | 25.32 | 28.14 | 28.47 | 28.72 | |||
10. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:50.72 | 722 | 25.53 | 27.85 | 28.61 | 28.73 | |||
11. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 1:50.73 | 722 | 25.53 | 27.92 | 28.43 | 28.85 | |||
12. | Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 1:50.79 | 721 | 26.01 | 28.59 | 28.42 | 27.77 | |||
13. | Dąbrowski Patryk | 00 | Śląsk Wrocław | 1:51.22 | 713 | 26.04 | 28.40 | 28.37 | 28.41 | |||
14. | Jackowski Tomasz | 02 | Śląsk Wrocław | 1:51.78 | 702 | 25.68 | 28.84 | 29.05 | 28.21 | |||
15. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 1:52.08 | 696 | 26.82 | 28.79 | 28.89 | 27.58 | |||
16. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:52.38 | 691 | 25.99 | 28.68 | 28.82 | 28.89 | |||
17. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 1:52.53 | 688 | 26.79 | 28.91 | 28.76 | 28.07 | |||
Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:52.53 | 688 | 25.69 | 28.49 | 29.34 | 29.01 | ||||
19. | Butkiewicz Władysław | 00 | AZS AWF Katowice | 1:52.78 | 684 | 25.93 | 28.50 | 29.15 | 29.20 | |||
20. | Czaja Przemysław | 01 | Alfa Bukowno | 1:53.24 | 675 | 26.56 | 29.22 | 29.23 | 28.23 | |||
21. | Jakimiak Jakub | 03 | Narwal Międzyrzec Podl. | 1:53.30 | 674 | 26.47 | 29.30 | 29.12 | 28.41 | |||
22. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 1:53.36 | 673 | 26.05 | 28.61 | 29.45 | 29.25 | |||
23. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:53.62 | 668 | 26.58 | 28.57 | 29.57 | 28.90 | |||
24. | Mikołajczyk Michał | 99 | Śląsk Wrocław | 1:53.68 | 667 | 26.12 | 28.77 | 29.23 | 29.56 | |||
25. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 1:53.98 | 662 | 26.54 | 28.88 | 29.54 | 29.02 | |||
26. | Krulikowski Maciej | 99 | AZS AWF Katowice | 1:54.00 | 662 | 26.83 | 28.89 | 29.49 | 28.79 | |||
27. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 1:54.09 | 660 | 26.80 | 29.25 | 29.34 | 28.70 | |||
28. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 1:54.21 | 658 | 26.50 | 28.50 | 29.09 | 30.12 | |||
29. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:54.24 | 658 | 26.21 | 29.16 | 29.54 | 29.33 | |||
30. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 1:54.29 | 657 | 26.64 | 28.80 | 29.42 | 29.43 | |||
31. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:54.48 | 653 | 27.25 | 28.89 | 29.42 | 28.92 | |||
32. | Jóźków Cezary | 01 | Śląsk Wrocław | 1:54.50 | 653 | 27.33 | 29.32 | 29.41 | 28.44 | |||
33. | Mencel Miłosz | 02 | Śląsk Wrocław | 1:54.65 | 651 | 26.17 | 28.57 | 29.74 | 30.17 | |||
34. | Dudys Dominik | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:54.81 | 648 | 26.31 | 29.91 | 29.82 | 28.77 | |||
35. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 1:54.83 | 648 | 26.55 | 29.28 | 29.65 | 29.35 | |||
36. | Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:54.96 | 645 | 26.28 | 28.65 | 29.05 | 30.98 | |||
37. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 1:54.99 | 645 | 26.93 | 29.04 | 29.59 | 29.43 | |||
38. | Guzior Maciej | 00 | Śląsk Wrocław | 1:55.04 | 644 | 25.92 | 28.76 | 29.86 | 30.50 | |||
39. | Kędzia Wiktor | 00 | MKP Szczecin | 1:55.42 | 638 | 27.12 | 29.43 | 30.06 | 28.81 | |||
40. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:55.53 | 636 | 27.30 | 29.54 | 29.63 | 29.06 | |||
41. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:55.56 | 635 | 27.09 | 29.33 | 29.50 | 29.64 | |||
42. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 1:55.57 | 635 | 26.79 | 29.04 | 29.59 | 30.15 | |||
43. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 1:55.87 | 630 | 27.24 | 29.74 | 29.92 | 28.97 | |||
44. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 1:55.88 | 630 | 26.85 | 28.88 | 30.51 | 29.64 | |||
45. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 1:56.21 | 625 | 27.62 | 29.65 | 29.65 | 29.29 | |||
46. | Wodyński Bartosz | 02 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:56.26 | 624 | 27.15 | 29.36 | 29.87 | 29.88 | |||
47. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 1:56.31 | 623 | 27.13 | 29.71 | 30.60 | 28.87 | |||
48. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:56.44 | 621 | 26.77 | 29.23 | 30.20 | 30.24 | |||
49. | Matyjasek Maciej | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:56.49 | 620 | 26.97 | 29.55 | 29.92 | 30.05 | |||
50. | Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:56.56 | 619 | 26.86 | 29.21 | 30.25 | 30.24 | |||
51. | Ogorzałek Kamil | 99 | Wodnik 29 Tychy | 1:56.80 | 615 | 27.57 | 29.87 | 30.13 | 29.23 | |||
52. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 1:57.12 | 610 | 26.74 | 29.00 | 30.26 | 31.12 | |||
53. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 1:57.19 | 609 | 27.18 | 30.01 | 30.05 | 29.95 | |||
54. | Zdziebło Piotr | 02 | Śląsk Wrocław | 1:57.22 | 609 | 27.92 | 29.72 | 30.19 | 29.39 | |||
55. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:57.26 | 608 | 27.52 | 29.60 | 30.54 | 29.60 | |||
56. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 1:57.35 | 607 | 27.75 | 29.81 | 30.22 | 29.57 | |||
57. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 1:57.38 | 606 | 27.86 | 30.96 | 30.04 | 28.52 | |||
58. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 1:57.47 | 605 | 27.82 | 30.10 | 30.20 | 29.35 | |||
59. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 1:57.61 | 603 | 26.88 | 29.45 | 30.06 | 31.22 | |||
60. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 1:57.62 | 603 | 27.16 | 29.87 | 30.05 | 30.54 | |||
61. | Małyska Bartosz | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:57.64 | 602 | 27.27 | 29.44 | 30.16 | 30.77 | |||
62. | Walczysko Jakub | 00 | AZS AGH Kraków | 1:57.80 | 600 | 27.56 | 30.32 | 30.13 | 29.79 | |||
63. | Doroba Michał | 02 | Śląsk Wrocław | 1:57.81 | 600 | 27.67 | 30.02 | 29.95 | 30.17 | |||
64. | Trylski Wiktor | 03 | Tri-Team Rumia | 1:57.89 | 598 | 27.28 | 29.91 | 30.42 | 30.28 | |||
65. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 1:58.00 | 597 | 27.07 | 30.11 | 30.88 | 29.94 | |||
66. | Blachura Oskar | 02 | Unia Oświęcim | 1:58.02 | 596 | 27.29 | 29.51 | 30.53 | 30.69 | |||
67. | Szymczykowski Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 1:58.20 | 594 | 27.43 | 30.11 | 30.67 | 29.99 | |||
68. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 1:58.32 | 592 | 26.97 | 29.66 | 30.60 | 31.09 | |||
69. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.35 | 591 | 27.34 | 30.47 | 30.61 | 29.93 | |||
70. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 1:58.39 | 591 | 27.45 | 29.69 | 30.73 | 30.52 | |||
71. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.47 | 590 | 28.14 | 30.35 | 29.90 | 30.08 | |||
72. | Pityński Wiktor | 03 | Śląsk Wrocław | 1:58.49 | 589 | 27.52 | 30.84 | 30.34 | 29.79 | |||
73. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.69 | 586 | 27.56 | 30.55 | 30.59 | 29.99 | |||
74. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:58.87 | 584 | 27.91 | 30.55 | 30.92 | 29.49 | |||
75. | Sieprawski Roch | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:59.03 | 581 | 27.86 | 30.45 | 30.87 | 29.85 | |||
76. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 1:59.19 | 579 | 27.50 | 30.01 | 31.38 | 30.30 | |||
77. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 1:59.23 | 578 | 27.80 | 30.69 | 31.03 | 29.71 | |||
78. | Lesik Jarosław | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:59.34 | 577 | 27.68 | 30.25 | 30.81 | 30.60 | |||
79. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 1:59.52 | 574 | 28.19 | 30.45 | 30.87 | 30.01 | |||
80. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:59.54 | 574 | 27.48 | 30.41 | 31.26 | 30.39 | |||
81. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:59.57 | 573 | 27.52 | 30.30 | 31.11 | 30.64 | |||
82. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 1:59.59 | 573 | 26.80 | 29.92 | 31.33 | 31.54 | |||
83. | Zaremba Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:59.65 | 572 | 27.72 | 29.89 | 31.05 | 30.99 | |||
84. | Szwedzki Jakub | 00 | Trójka Łódź | 1:59.77 | 571 | 27.52 | 30.62 | 31.45 | 30.18 | |||
85. | Gilżyński Szymon | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:59.79 | 570 | 27.30 | 30.44 | 30.71 | 31.34 | |||
86. | Dudkiewicz Kacper | 02 | Polonia Warszawa | 1:59.85 | 569 | 27.32 | 30.22 | 31.49 | 30.82 | |||
87. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:59.86 | 569 | 28.08 | 30.28 | 30.64 | 30.86 | |||
88. | Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 1:59.93 | 568 | 27.79 | 30.69 | 30.67 | 30.78 | |||
89. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 1:59.95 | 568 | 27.79 | 30.50 | 31.54 | 30.12 | |||
90. | Ciesielski Artur | 04 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:59.96 | 568 | 28.02 | 30.94 | 31.07 | 29.93 | |||
Oszczak Norbert | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:59.96 | 568 | 27.71 | 30.57 | 30.79 | 30.89 | ||||
92. | Ziembowicz Franciszek | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:00.08 | 566 | 27.50 | 29.94 | 31.22 | 31.42 | |||
93. | Zalewski Sebastian | 03 | Unia Oświęcim | 2:00.10 | 566 | 28.14 | 30.11 | 30.59 | 31.26 | |||
94. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 2:00.11 | 566 | 27.26 | 30.57 | 31.83 | 30.45 | |||
95. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 2:00.19 | 565 | 28.09 | 30.63 | 31.07 | 30.40 | |||
96. | Smolorz Dawid | 02 | Unia Oświęcim | 2:00.20 | 565 | 27.80 | 30.03 | 30.85 | 31.52 | |||
97. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 2:00.34 | 563 | 27.56 | 31.00 | 31.35 | 30.43 | |||
98. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 2:00.49 | 560 | 27.93 | 31.01 | 31.43 | 30.12 | |||
99. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 2:00.50 | 560 | 27.46 | 30.68 | 31.81 | 30.55 | |||
100. | Generowicz Marek | 04 | Korona Kraków | 2:00.64 | 558 | 27.97 | 31.45 | 31.22 | 30.00 | |||
101. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 2:00.77 | 557 | 27.45 | 30.94 | 31.19 | 31.19 | |||
102. | Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:00.84 | 556 | 28.05 | 30.81 | 31.59 | 30.39 | |||
103. | Zaremba Adam | 05 | Śląsk Wrocław | 2:00.88 | 555 | 27.91 | 30.52 | 31.24 | 31.21 | |||
Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:00.88 | 555 | 28.11 | 31.17 | 31.41 | 30.19 | ||||
105. | Barusiński Kordian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:00.98 | 554 | 27.23 | 30.07 | 31.91 | 31.77 | |||
106. | Para Mikołaj | 03 | Unia Oświęcim | 2:01.26 | 550 | 27.70 | 30.43 | 31.15 | 31.98 | |||
107. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 2:01.28 | 550 | 28.00 | 31.13 | 31.23 | 30.92 | |||
108. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:01.29 | 549 | 28.09 | 30.49 | 31.43 | 31.28 | |||
109. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:01.32 | 549 | 27.37 | 30.66 | 31.75 | 31.54 | |||
110. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:01.49 | 547 | 27.24 | 30.57 | 31.15 | 32.53 | |||
111. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:01.51 | 546 | 28.30 | 30.96 | 31.65 | 30.60 | |||
112. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 2:01.56 | 546 | 27.63 | 31.01 | 31.83 | 31.09 | |||
113. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:01.59 | 545 | 27.78 | 30.77 | 31.43 | 31.61 | |||
114. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:01.65 | 545 | 28.17 | 31.31 | 32.06 | 30.11 | |||
115. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 2:01.70 | 544 | 27.45 | 30.39 | 32.33 | 31.53 | |||
116. | Graboń Przemysław | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:01.76 | 543 | 27.37 | 30.43 | 32.12 | 31.84 | |||
117. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 2:01.81 | 542 | 27.40 | 31.03 | 32.02 | 31.36 | |||
118. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 2:02.08 | 539 | 27.67 | 31.36 | 31.72 | 31.33 | |||
119. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:02.20 | 537 | 28.26 | 31.60 | 32.00 | 30.34 | |||
120. | Krzysztyński Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:02.24 | 537 | 28.50 | 31.29 | 31.91 | 30.54 | |||
121. | Rychel Maksymilian | 03 | SMS Victoria Racibórz | 2:02.30 | 536 | 27.99 | 31.62 | 32.24 | 30.45 | |||
122. | Kałuża Jakub | 02 | Gryf Dębica | 2:02.31 | 536 | 28.22 | 31.44 | 31.22 | 31.43 | |||
123. | Chromik Szymon | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:02.34 | 535 | 27.78 | 30.51 | 32.25 | 31.80 | |||
124. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 2:02.36 | 535 | 28.48 | 31.24 | 31.58 | 31.06 | |||
125. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:02.44 | 534 | 28.43 | 30.60 | 32.27 | 31.14 | |||
126. | Swojnóg Igor | 03 | Unia Oświęcim | 2:02.51 | 533 | 28.33 | 31.41 | 31.67 | 31.10 | |||
127. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:02.61 | 532 | 28.01 | 30.72 | 32.30 | 31.58 | |||
128. | Kowalczyk Michał | 02 | Polonia Warszawa | 2:02.71 | 531 | 27.88 | 31.65 | 32.25 | 30.93 | |||
129. | Horodyński Antoni | 04 | Gryf Dębica | 2:02.77 | 530 | 28.51 | 30.23 | 31.61 | 32.42 | |||
130. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 2:02.90 | 528 | 28.70 | 31.11 | 31.79 | 31.30 | |||
131. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 2:03.07 | 526 | 28.54 | 31.61 | 32.14 | 30.78 | |||
132. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.09 | 526 | 27.83 | 30.96 | 32.53 | 31.77 | |||
133. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:03.13 | 525 | 27.82 | 30.71 | 32.25 | 32.35 | |||
134. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:03.31 | 523 | 28.79 | 32.28 | 31.78 | 30.46 | |||
135. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:03.32 | 523 | 28.35 | 31.49 | 32.40 | 31.08 | |||
136. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 2:03.69 | 518 | 29.24 | 31.49 | 32.30 | 30.66 | |||
137. | Szczerba Igor | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:03.72 | 518 | 28.76 | 31.81 | 31.84 | 31.31 | |||
138. | Ilcewicz Hubert | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:03.97 | 515 | 28.60 | 32.25 | 32.34 | 30.78 | |||
139. | Poprawa - Jakubas Jakub | 02 | Wodnik 29 Tychy | 2:04.14 | 512 | 28.52 | 32.72 | 31.97 | 30.93 | |||
140. | Jakubczyk Patryk | 01 | Orka Iława | 2:04.15 | 512 | 29.85 | 31.20 | 31.71 | 31.39 | |||
141. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 2:04.37 | 510 | 28.13 | 31.56 | 33.30 | 31.38 | |||
142. | Fortuna Filip | 03 | Korona Kraków | 2:04.42 | 509 | 29.97 | 31.55 | 32.10 | 30.80 | |||
143. | Kucharski Paweł | 05 | Sikret Gliwice | 2:04.69 | 506 | 28.83 | 31.42 | 32.67 | 31.77 | |||
144. | Piechota Bartłomiej | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:04.70 | 506 | 28.78 | 31.32 | 32.54 | 32.06 | |||
145. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 2:05.32 | 498 | 29.06 | 31.95 | 32.63 | 31.68 | |||
146. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:05.66 | 494 | 29.00 | 32.39 | 32.56 | 31.71 | |||
147. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 2:05.72 | 493 | 28.85 | 31.36 | 32.85 | 32.66 | |||
148. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 2:06.18 | 488 | 28.65 | 31.92 | 32.74 | 32.87 | |||
149. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 2:06.54 | 484 | 29.48 | 31.94 | 33.03 | 32.09 | |||
150. | Szynawa Oskar | 00 | AZS AWF Katowice | 2:06.98 | 479 | 28.62 | 32.39 | 33.37 | 32.60 | |||
151. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 2:07.17 | 477 | 28.67 | 31.93 | 33.50 | 33.07 | |||
152. | Banasiak Michał | 05 | Jedynka Łódź | 2:07.18 | 476 | 29.41 | 32.44 | 33.74 | 31.59 | |||
153. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 2:07.35 | 475 | 28.88 | 32.65 | 33.33 | 32.49 | |||
154. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:07.51 | 473 | 30.11 | 32.58 | 32.93 | 31.89 | |||
155. | Dwyer Vincent John | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:07.58 | 472 | 27.77 | 31.22 | 34.23 | 34.36 | |||
156. | Sosna Dominik | 03 | Unia Oświęcim | 2:07.71 | 471 | 29.26 | 32.83 | 33.42 | 32.20 | |||
157. | Podsiadło Grzegorz | 03 | AZS AWF Katowice | 2:07.74 | 470 | 28.39 | 31.93 | 34.14 | 33.28 | |||
Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:07.74 | 470 | 28.17 | 31.97 | 33.52 | 34.08 | ||||
159. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 2:07.77 | 470 | 26.94 | 31.93 | 34.53 | 34.37 | |||
160. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:08.08 | 467 | 27.80 | 32.74 | 33.81 | 33.73 | |||
161. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 2:08.44 | 463 | 30.56 | 32.79 | 33.12 | 31.97 | |||
162. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 2:08.58 | 461 | 28.55 | 33.15 | 34.22 | 32.66 | |||
163. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:08.62 | 461 | 29.97 | 32.85 | 33.38 | 32.42 | |||
164. | Szwiec Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 2:08.83 | 458 | 29.11 | 32.53 | 33.79 | 33.40 | |||
165. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:09.37 | 453 | 29.01 | 32.37 | 33.64 | 34.35 | |||
166. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 2:09.47 | 452 | 29.75 | 32.68 | 33.69 | 33.35 | |||
167. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 2:09.60 | 450 | 29.93 | 33.18 | 33.54 | 32.95 | |||
168. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 2:09.69 | 449 | 29.23 | 33.17 | 34.35 | 32.94 | |||
169. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:09.75 | 449 | 29.84 | 33.95 | 34.06 | 31.90 | |||
170. | Harazim Filip | 05 | Sikret Gliwice | 2:09.77 | 448 | 30.13 | 32.98 | 34.01 | 32.65 | |||
171. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 2:10.40 | 442 | 30.17 | 33.36 | 33.57 | 33.30 | |||
172. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 2:11.00 | 436 | 31.22 | 33.77 | 34.04 | 31.97 | |||
173. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 2:11.06 | 435 | 29.64 | 33.20 | 34.88 | 33.34 | |||
174. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 2:11.11 | 435 | 29.32 | 32.75 | 34.32 | 34.72 | |||
175. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:11.12 | 435 | 30.81 | 33.16 | 33.96 | 33.19 | |||
176. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 2:11.43 | 432 | 29.12 | 33.18 | 34.72 | 34.41 | |||
177. | Ryszka Kacper | 04 | Unia Oświęcim | 2:11.52 | 431 | 30.15 | 33.67 | 34.69 | 33.01 | |||
178. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 2:11.74 | 429 | 29.80 | 34.47 | 33.29 | 34.18 | |||
179. | Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:11.79 | 428 | 29.89 | 33.39 | 34.55 | 33.96 | |||
180. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 2:12.11 | 425 | 29.59 | 33.32 | 34.23 | 34.97 | |||
181. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 2:12.22 | 424 | 29.31 | 33.08 | 35.57 | 34.26 | |||
182. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 2:12.39 | 422 | 29.92 | 32.91 | 34.92 | 34.64 | |||
183. | Chmielniak Michał | 05 | Janosik Bielsko-Biała | 2:12.53 | 421 | 29.56 | 32.96 | 35.26 | 34.75 | |||
184. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 2:12.73 | 419 | 30.40 | 33.45 | 35.00 | 33.88 | |||
185. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Unia Oświęcim | 2:12.87 | 418 | 30.96 | 34.17 | 34.64 | 33.10 | |||
186. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:12.91 | 417 | 30.99 | 33.51 | 34.11 | 34.30 | |||
187. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 2:13.57 | 411 | 29.74 | 33.55 | 34.63 | 35.65 | |||
188. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:13.72 | 410 | 31.11 | 34.38 | 34.60 | 33.63 | |||
189. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 2:13.94 | 408 | 30.62 | 33.51 | 34.56 | 35.25 | |||
190. | Nowak Kacper | 00 | AZS AWF Katowice | 2:15.67 | 392 | 26.34 | 28.81 | 44.03 | 36.49 | |||
191. | Staciwa Jakub | 05 | Unia Oświęcim | 2:18.57 | 368 | 31.10 | 34.79 | 37.06 | 35.62 | |||
192. | Męcner Jakub | 05 | Victoria Kozy | 2:18.81 | 366 | 30.61 | 35.11 | 37.41 | 35.68 | |||
193. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 2:19.96 | 357 | 31.01 | 36.32 | 37.53 | 35.10 | |||
194. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 2:22.07 | 342 | 31.72 | 35.72 | 38.07 | 36.56 | |||
195. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 2:23.36 | 333 | 33.02 | 36.80 | 37.81 | 35.73 | |||
196. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 2:24.57 | 324 | 30.82 | 36.65 | 39.03 | 38.07 | |||
197. | Grabowski Paweł | 05 | UKP Ruda Śląska | 2:32.27 | 277 | 32.53 | 37.84 | 40.93 | 40.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 26/10/2019 - 10:45 | Chłopców, 200m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Sieradzki Kamil | 02 | Unia Oświęcim | 1:49.98 | 737 | 25.36 | 28.26 | 28.62 | 27.74 | |||
2. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 1:50.47 | 727 | 26.35 | 28.22 | 28.38 | 27.52 | |||
3. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:50.72 | 722 | 25.53 | 27.85 | 28.61 | 28.73 | |||
4. | Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 1:50.79 | 721 | 26.01 | 28.59 | 28.42 | 27.77 | |||
5. | Jackowski Tomasz | 02 | Śląsk Wrocław | 1:51.78 | 702 | 25.68 | 28.84 | 29.05 | 28.21 | |||
6. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:52.38 | 691 | 25.99 | 28.68 | 28.82 | 28.89 | |||
7. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 1:52.53 | 688 | 26.79 | 28.91 | 28.76 | 28.07 | |||
Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:52.53 | 688 | 25.69 | 28.49 | 29.34 | 29.01 | ||||
9. | Czaja Przemysław | 01 | Alfa Bukowno | 1:53.24 | 675 | 26.56 | 29.22 | 29.23 | 28.23 | |||
10. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:53.62 | 668 | 26.58 | 28.57 | 29.57 | 28.90 | |||
11. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 1:53.98 | 662 | 26.54 | 28.88 | 29.54 | 29.02 | |||
12. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 1:54.21 | 658 | 26.50 | 28.50 | 29.09 | 30.12 | |||
13. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:54.24 | 658 | 26.21 | 29.16 | 29.54 | 29.33 | |||
14. | Jóźków Cezary | 01 | Śląsk Wrocław | 1:54.50 | 653 | 27.33 | 29.32 | 29.41 | 28.44 | |||
15. | Mencel Miłosz | 02 | Śląsk Wrocław | 1:54.65 | 651 | 26.17 | 28.57 | 29.74 | 30.17 | |||
16. | Dudys Dominik | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:54.81 | 648 | 26.31 | 29.91 | 29.82 | 28.77 | |||
17. | Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:54.96 | 645 | 26.28 | 28.65 | 29.05 | 30.98 | |||
18. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 1:54.99 | 645 | 26.93 | 29.04 | 29.59 | 29.43 | |||
19. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:55.53 | 636 | 27.30 | 29.54 | 29.63 | 29.06 | |||
20. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 1:55.57 | 635 | 26.79 | 29.04 | 29.59 | 30.15 | |||
21. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 1:56.21 | 625 | 27.62 | 29.65 | 29.65 | 29.29 | |||
22. | Wodyński Bartosz | 02 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:56.26 | 624 | 27.15 | 29.36 | 29.87 | 29.88 | |||
23. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 1:56.31 | 623 | 27.13 | 29.71 | 30.60 | 28.87 | |||
24. | Matyjasek Maciej | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:56.49 | 620 | 26.97 | 29.55 | 29.92 | 30.05 | |||
25. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 1:57.12 | 610 | 26.74 | 29.00 | 30.26 | 31.12 | |||
26. | Zdziebło Piotr | 02 | Śląsk Wrocław | 1:57.22 | 609 | 27.92 | 29.72 | 30.19 | 29.39 | |||
27. | Doroba Michał | 02 | Śląsk Wrocław | 1:57.81 | 600 | 27.67 | 30.02 | 29.95 | 30.17 | |||
28. | Blachura Oskar | 02 | Unia Oświęcim | 1:58.02 | 596 | 27.29 | 29.51 | 30.53 | 30.69 | |||
29. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.35 | 591 | 27.34 | 30.47 | 30.61 | 29.93 | |||
30. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.47 | 590 | 28.14 | 30.35 | 29.90 | 30.08 | |||
31. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.69 | 586 | 27.56 | 30.55 | 30.59 | 29.99 | |||
32. | Lesik Jarosław | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:59.34 | 577 | 27.68 | 30.25 | 30.81 | 30.60 | |||
33. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 1:59.52 | 574 | 28.19 | 30.45 | 30.87 | 30.01 | |||
34. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:59.57 | 573 | 27.52 | 30.30 | 31.11 | 30.64 | |||
35. | Zaremba Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:59.65 | 572 | 27.72 | 29.89 | 31.05 | 30.99 | |||
36. | Gilżyński Szymon | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:59.79 | 570 | 27.30 | 30.44 | 30.71 | 31.34 | |||
37. | Dudkiewicz Kacper | 02 | Polonia Warszawa | 1:59.85 | 569 | 27.32 | 30.22 | 31.49 | 30.82 | |||
38. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:59.86 | 569 | 28.08 | 30.28 | 30.64 | 30.86 | |||
39. | Smolorz Dawid | 02 | Unia Oświęcim | 2:00.20 | 565 | 27.80 | 30.03 | 30.85 | 31.52 | |||
40. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 2:00.34 | 563 | 27.56 | 31.00 | 31.35 | 30.43 | |||
41. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 2:00.49 | 560 | 27.93 | 31.01 | 31.43 | 30.12 | |||
42. | Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:00.84 | 556 | 28.05 | 30.81 | 31.59 | 30.39 | |||
43. | Barusiński Kordian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:00.98 | 554 | 27.23 | 30.07 | 31.91 | 31.77 | |||
44. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:01.29 | 549 | 28.09 | 30.49 | 31.43 | 31.28 | |||
45. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:01.32 | 549 | 27.37 | 30.66 | 31.75 | 31.54 | |||
46. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:01.59 | 545 | 27.78 | 30.77 | 31.43 | 31.61 | |||
47. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 2:02.08 | 539 | 27.67 | 31.36 | 31.72 | 31.33 | |||
48. | Krzysztyński Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:02.24 | 537 | 28.50 | 31.29 | 31.91 | 30.54 | |||
49. | Kałuża Jakub | 02 | Gryf Dębica | 2:02.31 | 536 | 28.22 | 31.44 | 31.22 | 31.43 | |||
50. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:02.44 | 534 | 28.43 | 30.60 | 32.27 | 31.14 | |||
51. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:02.61 | 532 | 28.01 | 30.72 | 32.30 | 31.58 | |||
52. | Kowalczyk Michał | 02 | Polonia Warszawa | 2:02.71 | 531 | 27.88 | 31.65 | 32.25 | 30.93 | |||
53. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 2:03.07 | 526 | 28.54 | 31.61 | 32.14 | 30.78 | |||
54. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.09 | 526 | 27.83 | 30.96 | 32.53 | 31.77 | |||
55. | Poprawa - Jakubas Jakub | 02 | Wodnik 29 Tychy | 2:04.14 | 512 | 28.52 | 32.72 | 31.97 | 30.93 | |||
56. | Jakubczyk Patryk | 01 | Orka Iława | 2:04.15 | 512 | 29.85 | 31.20 | 31.71 | 31.39 | |||
57. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 2:06.18 | 488 | 28.65 | 31.92 | 32.74 | 32.87 | |||
58. | Dwyer Vincent John | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:07.58 | 472 | 27.77 | 31.22 | 34.23 | 34.36 | |||
59. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:07.74 | 470 | 28.17 | 31.97 | 33.52 | 34.08 | |||
60. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:08.08 | 467 | 27.80 | 32.74 | 33.81 | 33.73 | |||
61. | Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:11.79 | 428 | 29.89 | 33.39 | 34.55 | 33.96 | |||
62. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 2:13.57 | 411 | 29.74 | 33.55 | 34.63 | 35.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 26/10/2019 - 10:45 | Chłopców, 200m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 1:50.23 | 732 | 26.15 | 27.86 | 28.40 | 27.82 | |||
2. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 1:52.08 | 696 | 26.82 | 28.79 | 28.89 | 27.58 | |||
3. | Jakimiak Jakub | 03 | Narwal Międzyrzec Podl. | 1:53.30 | 674 | 26.47 | 29.30 | 29.12 | 28.41 | |||
4. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 1:53.36 | 673 | 26.05 | 28.61 | 29.45 | 29.25 | |||
5. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 1:54.29 | 657 | 26.64 | 28.80 | 29.42 | 29.43 | |||
6. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:54.48 | 653 | 27.25 | 28.89 | 29.42 | 28.92 | |||
7. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:55.56 | 635 | 27.09 | 29.33 | 29.50 | 29.64 | |||
8. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 1:55.88 | 630 | 26.85 | 28.88 | 30.51 | 29.64 | |||
9. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 1:57.61 | 603 | 26.88 | 29.45 | 30.06 | 31.22 | |||
10. | Trylski Wiktor | 03 | Tri-Team Rumia | 1:57.89 | 598 | 27.28 | 29.91 | 30.42 | 30.28 | |||
11. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 1:58.00 | 597 | 27.07 | 30.11 | 30.88 | 29.94 | |||
12. | Szymczykowski Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 1:58.20 | 594 | 27.43 | 30.11 | 30.67 | 29.99 | |||
13. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 1:58.32 | 592 | 26.97 | 29.66 | 30.60 | 31.09 | |||
14. | Pityński Wiktor | 03 | Śląsk Wrocław | 1:58.49 | 589 | 27.52 | 30.84 | 30.34 | 29.79 | |||
15. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:58.87 | 584 | 27.91 | 30.55 | 30.92 | 29.49 | |||
16. | Sieprawski Roch | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:59.03 | 581 | 27.86 | 30.45 | 30.87 | 29.85 | |||
17. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 1:59.59 | 573 | 26.80 | 29.92 | 31.33 | 31.54 | |||
18. | Zalewski Sebastian | 03 | Unia Oświęcim | 2:00.10 | 566 | 28.14 | 30.11 | 30.59 | 31.26 | |||
19. | Para Mikołaj | 03 | Unia Oświęcim | 2:01.26 | 550 | 27.70 | 30.43 | 31.15 | 31.98 | |||
20. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:01.51 | 546 | 28.30 | 30.96 | 31.65 | 30.60 | |||
21. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 2:01.81 | 542 | 27.40 | 31.03 | 32.02 | 31.36 | |||
22. | Rychel Maksymilian | 03 | SMS Victoria Racibórz | 2:02.30 | 536 | 27.99 | 31.62 | 32.24 | 30.45 | |||
23. | Swojnóg Igor | 03 | Unia Oświęcim | 2:02.51 | 533 | 28.33 | 31.41 | 31.67 | 31.10 | |||
24. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 2:02.90 | 528 | 28.70 | 31.11 | 31.79 | 31.30 | |||
25. | Ilcewicz Hubert | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:03.97 | 515 | 28.60 | 32.25 | 32.34 | 30.78 | |||
26. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 2:04.37 | 510 | 28.13 | 31.56 | 33.30 | 31.38 | |||
27. | Fortuna Filip | 03 | Korona Kraków | 2:04.42 | 509 | 29.97 | 31.55 | 32.10 | 30.80 | |||
28. | Sosna Dominik | 03 | Unia Oświęcim | 2:07.71 | 471 | 29.26 | 32.83 | 33.42 | 32.20 | |||
29. | Podsiadło Grzegorz | 03 | AZS AWF Katowice | 2:07.74 | 470 | 28.39 | 31.93 | 34.14 | 33.28 | |||
30. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 2:08.58 | 461 | 28.55 | 33.15 | 34.22 | 32.66 | |||
31. | Szwiec Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 2:08.83 | 458 | 29.11 | 32.53 | 33.79 | 33.40 | |||
32. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 2:11.11 | 435 | 29.32 | 32.75 | 34.32 | 34.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 26/10/2019 - 10:45 | Chłopców, 200m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 1:55.87 | 630 | 27.24 | 29.74 | 29.92 | 28.97 | |||
2. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 1:57.19 | 609 | 27.18 | 30.01 | 30.05 | 29.95 | |||
3. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:57.26 | 608 | 27.52 | 29.60 | 30.54 | 29.60 | |||
4. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 1:57.38 | 606 | 27.86 | 30.96 | 30.04 | 28.52 | |||
5. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 1:59.19 | 579 | 27.50 | 30.01 | 31.38 | 30.30 | |||
6. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 1:59.23 | 578 | 27.80 | 30.69 | 31.03 | 29.71 | |||
7. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 1:59.95 | 568 | 27.79 | 30.50 | 31.54 | 30.12 | |||
8. | Ciesielski Artur | 04 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:59.96 | 568 | 28.02 | 30.94 | 31.07 | 29.93 | |||
Oszczak Norbert | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:59.96 | 568 | 27.71 | 30.57 | 30.79 | 30.89 | ||||
10. | Ziembowicz Franciszek | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:00.08 | 566 | 27.50 | 29.94 | 31.22 | 31.42 | |||
11. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 2:00.19 | 565 | 28.09 | 30.63 | 31.07 | 30.40 | |||
12. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 2:00.50 | 560 | 27.46 | 30.68 | 31.81 | 30.55 | |||
13. | Generowicz Marek | 04 | Korona Kraków | 2:00.64 | 558 | 27.97 | 31.45 | 31.22 | 30.00 | |||
14. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:00.88 | 555 | 28.11 | 31.17 | 31.41 | 30.19 | |||
15. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 2:01.28 | 550 | 28.00 | 31.13 | 31.23 | 30.92 | |||
16. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:01.49 | 547 | 27.24 | 30.57 | 31.15 | 32.53 | |||
17. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 2:01.56 | 546 | 27.63 | 31.01 | 31.83 | 31.09 | |||
18. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:01.65 | 545 | 28.17 | 31.31 | 32.06 | 30.11 | |||
19. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 2:01.70 | 544 | 27.45 | 30.39 | 32.33 | 31.53 | |||
20. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 2:02.36 | 535 | 28.48 | 31.24 | 31.58 | 31.06 | |||
21. | Horodyński Antoni | 04 | Gryf Dębica | 2:02.77 | 530 | 28.51 | 30.23 | 31.61 | 32.42 | |||
22. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:03.32 | 523 | 28.35 | 31.49 | 32.40 | 31.08 | |||
23. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 2:03.69 | 518 | 29.24 | 31.49 | 32.30 | 30.66 | |||
24. | Piechota Bartłomiej | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:04.70 | 506 | 28.78 | 31.32 | 32.54 | 32.06 | |||
25. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 2:05.32 | 498 | 29.06 | 31.95 | 32.63 | 31.68 | |||
26. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:05.66 | 494 | 29.00 | 32.39 | 32.56 | 31.71 | |||
27. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 2:05.72 | 493 | 28.85 | 31.36 | 32.85 | 32.66 | |||
28. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 2:07.35 | 475 | 28.88 | 32.65 | 33.33 | 32.49 | |||
29. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 2:07.77 | 470 | 26.94 | 31.93 | 34.53 | 34.37 | |||
30. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 2:08.44 | 463 | 30.56 | 32.79 | 33.12 | 31.97 | |||
31. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:09.37 | 453 | 29.01 | 32.37 | 33.64 | 34.35 | |||
32. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 2:09.60 | 450 | 29.93 | 33.18 | 33.54 | 32.95 | |||
33. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 2:09.69 | 449 | 29.23 | 33.17 | 34.35 | 32.94 | |||
34. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 2:11.06 | 435 | 29.64 | 33.20 | 34.88 | 33.34 | |||
35. | Ryszka Kacper | 04 | Unia Oświęcim | 2:11.52 | 431 | 30.15 | 33.67 | 34.69 | 33.01 | |||
36. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 2:11.74 | 429 | 29.80 | 34.47 | 33.29 | 34.18 | |||
37. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 2:12.11 | 425 | 29.59 | 33.32 | 34.23 | 34.97 | |||
38. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 2:12.22 | 424 | 29.31 | 33.08 | 35.57 | 34.26 | |||
39. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 2:12.39 | 422 | 29.92 | 32.91 | 34.92 | 34.64 | |||
40. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:12.91 | 417 | 30.99 | 33.51 | 34.11 | 34.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 26/10/2019 - 10:45 | Chłopców, 200m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 1:54.83 | 648 | 26.55 | 29.28 | 29.65 | 29.35 | |||
2. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:56.44 | 621 | 26.77 | 29.23 | 30.20 | 30.24 | |||
3. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 1:57.47 | 605 | 27.82 | 30.10 | 30.20 | 29.35 | |||
4. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:59.54 | 574 | 27.48 | 30.41 | 31.26 | 30.39 | |||
5. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 2:00.11 | 566 | 27.26 | 30.57 | 31.83 | 30.45 | |||
6. | Zaremba Adam | 05 | Śląsk Wrocław | 2:00.88 | 555 | 27.91 | 30.52 | 31.24 | 31.21 | |||
7. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:02.20 | 537 | 28.26 | 31.60 | 32.00 | 30.34 | |||
8. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:03.31 | 523 | 28.79 | 32.28 | 31.78 | 30.46 | |||
9. | Szczerba Igor | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:03.72 | 518 | 28.76 | 31.81 | 31.84 | 31.31 | |||
10. | Kucharski Paweł | 05 | Sikret Gliwice | 2:04.69 | 506 | 28.83 | 31.42 | 32.67 | 31.77 | |||
11. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 2:06.54 | 484 | 29.48 | 31.94 | 33.03 | 32.09 | |||
12. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 2:07.17 | 477 | 28.67 | 31.93 | 33.50 | 33.07 | |||
13. | Banasiak Michał | 05 | Jedynka Łódź | 2:07.18 | 476 | 29.41 | 32.44 | 33.74 | 31.59 | |||
14. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:07.51 | 473 | 30.11 | 32.58 | 32.93 | 31.89 | |||
15. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:08.62 | 461 | 29.97 | 32.85 | 33.38 | 32.42 | |||
16. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 2:09.47 | 452 | 29.75 | 32.68 | 33.69 | 33.35 | |||
17. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:09.75 | 449 | 29.84 | 33.95 | 34.06 | 31.90 | |||
18. | Harazim Filip | 05 | Sikret Gliwice | 2:09.77 | 448 | 30.13 | 32.98 | 34.01 | 32.65 | |||
19. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 2:10.40 | 442 | 30.17 | 33.36 | 33.57 | 33.30 | |||
20. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 2:11.00 | 436 | 31.22 | 33.77 | 34.04 | 31.97 | |||
21. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:11.12 | 435 | 30.81 | 33.16 | 33.96 | 33.19 | |||
22. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 2:11.43 | 432 | 29.12 | 33.18 | 34.72 | 34.41 | |||
23. | Chmielniak Michał | 05 | Janosik Bielsko-Biała | 2:12.53 | 421 | 29.56 | 32.96 | 35.26 | 34.75 | |||
24. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 2:12.73 | 419 | 30.40 | 33.45 | 35.00 | 33.88 | |||
25. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Unia Oświęcim | 2:12.87 | 418 | 30.96 | 34.17 | 34.64 | 33.10 | |||
26. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:13.72 | 410 | 31.11 | 34.38 | 34.60 | 33.63 | |||
27. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 2:13.94 | 408 | 30.62 | 33.51 | 34.56 | 35.25 | |||
28. | Staciwa Jakub | 05 | Unia Oświęcim | 2:18.57 | 368 | 31.10 | 34.79 | 37.06 | 35.62 | |||
29. | Męcner Jakub | 05 | Victoria Kozy | 2:18.81 | 366 | 30.61 | 35.11 | 37.41 | 35.68 | |||
30. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 2:19.96 | 357 | 31.01 | 36.32 | 37.53 | 35.10 | |||
31. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 2:22.07 | 342 | 31.72 | 35.72 | 38.07 | 36.56 | |||
32. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 2:23.36 | 333 | 33.02 | 36.80 | 37.81 | 35.73 | |||
33. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 2:24.57 | 324 | 30.82 | 36.65 | 39.03 | 38.07 | |||
34. | Grabowski Paweł | 05 | UKP Ruda Śląska | 2:32.27 | 277 | 32.53 | 37.84 | 40.93 | 40.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 26/10/2019 - 11:40 | Kobiet, 200m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 1:59.81 | 783 | 28.57 | 30.02 | 30.56 | 30.66 | |||
2. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 2:00.82 | 763 | 28.58 | 30.65 | 30.96 | 30.63 | |||
3. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 2:02.30 | 736 | 29.19 | 30.81 | 31.27 | 31.03 | |||
4. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:02.62 | 730 | 29.09 | 30.83 | 31.49 | 31.21 | |||
5. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 2:03.21 | 719 | 28.25 | 31.55 | 31.94 | 31.47 | |||
6. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.48 | 715 | 29.50 | 31.05 | 31.41 | 31.52 | |||
7. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:03.75 | 710 | 28.69 | 31.54 | 32.04 | 31.48 | |||
8. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:04.56 | 696 | 29.27 | 31.41 | 31.56 | 32.32 | |||
9. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 2:05.95 | 674 | 29.47 | 32.48 | 32.33 | 31.67 | |||
10. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:06.51 | 665 | 29.81 | 32.09 | 32.33 | 32.28 | |||
11. | Sirignano Luigia | 96 | AZS UMCS Lublin | 2:06.67 | 662 | 27.77 | 32.21 | 33.45 | 33.24 | |||
12. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:06.79 | 660 | 29.66 | 31.70 | 32.64 | 32.79 | |||
13. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 2:06.97 | 657 | 30.58 | 32.00 | 32.58 | 31.81 | |||
14. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:07.26 | 653 | 30.21 | 32.70 | 32.77 | 31.58 | |||
15. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 2:07.36 | 651 | 29.77 | 32.31 | 33.20 | 32.08 | |||
16. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:07.53 | 649 | 29.80 | 33.12 | 33.38 | 31.23 | |||
17. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:07.64 | 647 | 30.21 | 32.19 | 32.69 | 32.55 | |||
18. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.04 | 641 | 29.46 | 32.28 | 32.81 | 33.49 | |||
19. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.08 | 640 | 30.35 | 32.95 | 32.52 | 32.26 | |||
20. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 2:08.14 | 640 | 29.71 | 32.84 | 33.00 | 32.59 | |||
21. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 2:08.36 | 636 | 29.89 | 32.42 | 33.50 | 32.55 | |||
22. | Świstuń Julia | 00 | AZS AWF Katowice | 2:08.46 | 635 | 30.79 | 32.74 | 32.36 | 32.57 | |||
23. | Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:08.50 | 634 | 29.76 | 33.15 | 33.44 | 32.15 | |||
24. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:08.55 | 633 | 29.35 | 32.82 | 33.79 | 32.59 | |||
25. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 2:08.59 | 633 | 30.07 | 32.22 | 33.21 | 33.09 | |||
26. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 2:08.74 | 631 | 30.29 | 32.68 | 33.57 | 32.20 | |||
27. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 2:08.87 | 629 | 29.77 | 32.29 | 33.23 | 33.58 | |||
28. | Cichowska Julia | 01 | Juvenia Wrocław | 2:09.02 | 627 | 29.47 | 32.72 | 33.99 | 32.84 | |||
29. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:09.23 | 623 | 29.39 | 32.85 | 33.55 | 33.44 | |||
30. | Trambowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 2:09.27 | 623 | 29.98 | 32.71 | 33.68 | 32.90 | |||
31. | Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 2:09.32 | 622 | 30.27 | 32.77 | 33.17 | 33.11 | |||
32. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:09.47 | 620 | 29.63 | 32.23 | 33.94 | 33.67 | |||
33. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 2:09.72 | 616 | 30.11 | 32.86 | 33.53 | 33.22 | |||
34. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:09.90 | 614 | 29.92 | 32.72 | 33.82 | 33.44 | |||
35. | Serafin Barbara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:09.99 | 613 | 30.27 | 32.98 | 33.39 | 33.35 | |||
36. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:10.07 | 611 | 30.26 | 33.08 | 33.67 | 33.06 | |||
37. | Kaczor Natalia | 01 | Junior Kluczbork | 2:10.18 | 610 | 30.08 | 33.00 | 33.68 | 33.42 | |||
38. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:10.20 | 610 | 30.03 | 32.72 | 34.03 | 33.42 | |||
39. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 2:10.21 | 609 | 30.45 | 33.26 | 33.56 | 32.94 | |||
40. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:10.41 | 607 | 29.77 | 33.26 | 34.03 | 33.35 | |||
41. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:10.53 | 605 | 31.00 | 33.05 | 33.27 | 33.21 | |||
42. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 2:11.02 | 598 | 30.28 | 32.99 | 33.80 | 33.95 | |||
43. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:11.08 | 597 | 30.34 | 33.24 | 34.39 | 33.11 | |||
44. | Szymczak Patrycja | 02 | Śląsk Wrocław | 2:11.19 | 596 | 30.71 | 32.98 | 33.65 | 33.85 | |||
45. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 2:11.29 | 595 | 30.71 | 32.90 | 34.29 | 33.39 | |||
46. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 2:11.37 | 593 | 29.56 | 33.28 | 34.36 | 34.17 | |||
47. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 2:11.66 | 590 | 30.42 | 33.30 | 34.30 | 33.64 | |||
48. | Szkurat Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 2:11.70 | 589 | 30.62 | 33.10 | 34.07 | 33.91 | |||
49. | Pogoń Milena | 03 | Unia Oświęcim | 2:11.98 | 585 | 31.33 | 33.32 | 33.81 | 33.52 | |||
50. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 2:12.27 | 581 | 30.70 | 33.89 | 34.44 | 33.24 | |||
51. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:12.29 | 581 | 30.96 | 33.02 | 34.20 | 34.11 | |||
52. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:12.31 | 581 | 31.67 | 34.01 | 34.43 | 32.20 | |||
53. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:12.43 | 579 | 31.12 | 33.90 | 34.50 | 32.91 | |||
54. | Wrzesińska Wiktoria | 04 | UKS 190 Łódź | 2:12.98 | 572 | 30.82 | 33.40 | 34.55 | 34.21 | |||
55. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 2:13.28 | 568 | 30.91 | 33.03 | 34.24 | 35.10 | |||
56. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 2:13.42 | 567 | 30.91 | 34.06 | 34.57 | 33.88 | |||
57. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:13.64 | 564 | 31.42 | 34.05 | 34.68 | 33.49 | |||
58. | Fira Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 2:13.82 | 561 | 31.08 | 34.25 | 34.95 | 33.54 | |||
59. | Adamska Maria | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:14.02 | 559 | 31.22 | 34.25 | 34.72 | 33.83 | |||
60. | Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 2:14.03 | 559 | 30.05 | 33.68 | 35.21 | 35.09 | |||
61. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:14.11 | 558 | 31.05 | 34.31 | 35.13 | 33.62 | |||
62. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:14.13 | 558 | 31.33 | 34.06 | 34.75 | 33.99 | |||
63. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:14.27 | 556 | 31.60 | 34.54 | 34.53 | 33.60 | |||
64. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 2:14.54 | 552 | 30.87 | 34.19 | 34.95 | 34.53 | |||
65. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 2:14.89 | 548 | 31.10 | 34.46 | 34.80 | 34.53 | |||
66. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:14.95 | 547 | 31.83 | 34.69 | 34.93 | 33.50 | |||
67. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 2:15.20 | 544 | 31.29 | 34.39 | 35.10 | 34.42 | |||
68. | Konopka Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 2:15.45 | 541 | 31.31 | 35.29 | 35.34 | 33.51 | |||
69. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 2:15.52 | 541 | 31.59 | 34.69 | 35.40 | 33.84 | |||
70. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:15.63 | 539 | 31.82 | 35.07 | 35.46 | 33.28 | |||
71. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:15.75 | 538 | 31.85 | 34.97 | 34.64 | 34.29 | |||
72. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 2:15.79 | 537 | 31.01 | 34.34 | 35.65 | 34.79 | |||
73. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:16.08 | 534 | 31.00 | 35.02 | 35.67 | 34.39 | |||
74. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 2:16.17 | 533 | 31.86 | 35.33 | 35.04 | 33.94 | |||
75. | Zięba Emilia | 04 | AZS AWF Katowice | 2:16.29 | 531 | 31.68 | 33.87 | 35.88 | 34.86 | |||
76. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 2:16.36 | 531 | 32.09 | 34.13 | 35.23 | 34.91 | |||
77. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:16.40 | 530 | 31.60 | 34.78 | 35.67 | 34.35 | |||
78. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 2:16.46 | 529 | 31.36 | 34.67 | 35.67 | 34.76 | |||
79. | Wodecka Roksana | 03 | UKS 190 Łódź | 2:16.49 | 529 | 32.12 | 34.97 | 35.14 | 34.26 | |||
80. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:16.50 | 529 | 30.93 | 35.14 | 35.68 | 34.75 | |||
81. | Radek Wiktoria | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:16.69 | 527 | 30.33 | 34.92 | 35.90 | 35.54 | |||
82. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:16.81 | 525 | 32.67 | 35.25 | 35.06 | 33.83 | |||
83. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:17.01 | 523 | 31.86 | 35.36 | 35.94 | 33.85 | |||
84. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 2:17.11 | 522 | 32.02 | 35.17 | 35.43 | 34.49 | |||
85. | Puzoń Paulina | 03 | Unia Oświęcim | 2:17.22 | 521 | 30.77 | 34.38 | 35.97 | 36.10 | |||
86. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 2:17.79 | 514 | 32.30 | 35.35 | 35.63 | 34.51 | |||
87. | Florkiewicz Liwia | 03 | Gryf Dębica | 2:18.20 | 510 | 31.47 | 35.17 | 35.95 | 35.61 | |||
88. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 2:18.50 | 506 | 32.23 | 35.00 | 36.22 | 35.05 | |||
89. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 2:18.63 | 505 | 31.33 | 35.55 | 36.42 | 35.33 | |||
90. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Korona Kraków | 2:19.17 | 499 | 32.22 | 35.23 | 36.05 | 35.67 | |||
Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 2:19.17 | 499 | 32.59 | 35.71 | 36.40 | 34.47 | ||||
92. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:19.76 | 493 | 31.59 | 35.65 | 36.89 | 35.63 | |||
93. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 2:19.86 | 492 | 31.72 | 36.12 | 36.55 | 35.47 | |||
94. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 2:20.64 | 484 | 32.45 | 36.40 | 37.22 | 34.57 | |||
95. | Bywalec Karolina | 04 | Wodnik 29 Tychy | 2:21.92 | 471 | 32.57 | 35.88 | 36.84 | 36.63 | |||
96. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 2:22.14 | 468 | 32.41 | 36.27 | 36.94 | 36.52 | |||
97. | Rozberg Adriana | 03 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:22.79 | 462 | 30.14 | 33.80 | 39.44 | 39.41 | |||
98. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 2:23.57 | 455 | 32.61 | 35.96 | 37.46 | 37.54 | |||
99. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 2:23.90 | 451 | 32.60 | 35.73 | 36.68 | 38.89 | |||
100. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 2:23.92 | 451 | 32.95 | 36.48 | 37.56 | 36.93 | |||
101. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 2:24.29 | 448 | 32.50 | 36.90 | 37.91 | 36.98 | |||
102. | Bajorek Maria | 04 | Salwator Kraków | 2:25.03 | 441 | 32.71 | 37.16 | 37.85 | 37.31 | |||
103. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 2:25.17 | 440 | 33.30 | 36.73 | 38.12 | 37.02 | |||
104. | Pieczul Inga | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:25.54 | 436 | 31.79 | 35.97 | 38.62 | 39.16 | |||
105. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 2:25.99 | 432 | 33.87 | 37.43 | 38.48 | 36.21 | |||
106. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 2:26.68 | 426 | 34.70 | 37.75 | 37.53 | 36.70 | |||
107. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 2:27.49 | 419 | 33.66 | 37.38 | 38.59 | 37.86 | |||
108. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:31.04 | 390 | 33.59 | 38.36 | 40.26 | 38.83 | |||
109. | Bącler Natalia | 05 | Śląsk Wrocław | 2:31.23 | 389 | 34.77 | 38.14 | 39.55 | 38.77 | |||
110. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 2:32.26 | 381 | 33.52 | 38.80 | 40.42 | 39.52 | |||
111. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 2:36.53 | 351 | 36.00 | 39.88 | 41.36 | 39.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 26/10/2019 - 11:40 | Kobiet, 200m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 2:03.21 | 719 | 28.25 | 31.55 | 31.94 | 31.47 | |||
2. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.48 | 715 | 29.50 | 31.05 | 31.41 | 31.52 | |||
3. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:03.75 | 710 | 28.69 | 31.54 | 32.04 | 31.48 | |||
4. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:04.56 | 696 | 29.27 | 31.41 | 31.56 | 32.32 | |||
5. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 2:06.97 | 657 | 30.58 | 32.00 | 32.58 | 31.81 | |||
6. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:07.26 | 653 | 30.21 | 32.70 | 32.77 | 31.58 | |||
7. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:07.53 | 649 | 29.80 | 33.12 | 33.38 | 31.23 | |||
8. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:07.64 | 647 | 30.21 | 32.19 | 32.69 | 32.55 | |||
9. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.04 | 641 | 29.46 | 32.28 | 32.81 | 33.49 | |||
10. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.08 | 640 | 30.35 | 32.95 | 32.52 | 32.26 | |||
11. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:08.55 | 633 | 29.35 | 32.82 | 33.79 | 32.59 | |||
12. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 2:08.59 | 633 | 30.07 | 32.22 | 33.21 | 33.09 | |||
13. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 2:08.87 | 629 | 29.77 | 32.29 | 33.23 | 33.58 | |||
14. | Cichowska Julia | 01 | Juvenia Wrocław | 2:09.02 | 627 | 29.47 | 32.72 | 33.99 | 32.84 | |||
15. | Trambowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 2:09.27 | 623 | 29.98 | 32.71 | 33.68 | 32.90 | |||
16. | Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 2:09.32 | 622 | 30.27 | 32.77 | 33.17 | 33.11 | |||
17. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:09.47 | 620 | 29.63 | 32.23 | 33.94 | 33.67 | |||
18. | Serafin Barbara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:09.99 | 613 | 30.27 | 32.98 | 33.39 | 33.35 | |||
19. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:10.07 | 611 | 30.26 | 33.08 | 33.67 | 33.06 | |||
20. | Kaczor Natalia | 01 | Junior Kluczbork | 2:10.18 | 610 | 30.08 | 33.00 | 33.68 | 33.42 | |||
21. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 2:10.21 | 609 | 30.45 | 33.26 | 33.56 | 32.94 | |||
22. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:10.53 | 605 | 31.00 | 33.05 | 33.27 | 33.21 | |||
23. | Szymczak Patrycja | 02 | Śląsk Wrocław | 2:11.19 | 596 | 30.71 | 32.98 | 33.65 | 33.85 | |||
24. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 2:11.37 | 593 | 29.56 | 33.28 | 34.36 | 34.17 | |||
25. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:12.31 | 581 | 31.67 | 34.01 | 34.43 | 32.20 | |||
26. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 2:13.28 | 568 | 30.91 | 33.03 | 34.24 | 35.10 | |||
27. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 2:13.42 | 567 | 30.91 | 34.06 | 34.57 | 33.88 | |||
28. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:14.27 | 556 | 31.60 | 34.54 | 34.53 | 33.60 | |||
29. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:15.75 | 538 | 31.85 | 34.97 | 34.64 | 34.29 | |||
30. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 2:15.79 | 537 | 31.01 | 34.34 | 35.65 | 34.79 | |||
31. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 2:17.11 | 522 | 32.02 | 35.17 | 35.43 | 34.49 | |||
32. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 2:23.90 | 451 | 32.60 | 35.73 | 36.68 | 38.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 26/10/2019 - 11:40 | Dziewcząt, 200m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 1:59.81 | 783 | 28.57 | 30.02 | 30.56 | 30.66 | |||
2. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 2:00.82 | 763 | 28.58 | 30.65 | 30.96 | 30.63 | |||
3. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:06.51 | 665 | 29.81 | 32.09 | 32.33 | 32.28 | |||
4. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:06.79 | 660 | 29.66 | 31.70 | 32.64 | 32.79 | |||
5. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 2:08.14 | 640 | 29.71 | 32.84 | 33.00 | 32.59 | |||
6. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:09.23 | 623 | 29.39 | 32.85 | 33.55 | 33.44 | |||
7. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:10.41 | 607 | 29.77 | 33.26 | 34.03 | 33.35 | |||
8. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 2:11.02 | 598 | 30.28 | 32.99 | 33.80 | 33.95 | |||
9. | Szkurat Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 2:11.70 | 589 | 30.62 | 33.10 | 34.07 | 33.91 | |||
10. | Pogoń Milena | 03 | Unia Oświęcim | 2:11.98 | 585 | 31.33 | 33.32 | 33.81 | 33.52 | |||
11. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:13.64 | 564 | 31.42 | 34.05 | 34.68 | 33.49 | |||
12. | Adamska Maria | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:14.02 | 559 | 31.22 | 34.25 | 34.72 | 33.83 | |||
13. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:14.11 | 558 | 31.05 | 34.31 | 35.13 | 33.62 | |||
14. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:14.13 | 558 | 31.33 | 34.06 | 34.75 | 33.99 | |||
15. | Wodecka Roksana | 03 | UKS 190 Łódź | 2:16.49 | 529 | 32.12 | 34.97 | 35.14 | 34.26 | |||
16. | Puzoń Paulina | 03 | Unia Oświęcim | 2:17.22 | 521 | 30.77 | 34.38 | 35.97 | 36.10 | |||
17. | Florkiewicz Liwia | 03 | Gryf Dębica | 2:18.20 | 510 | 31.47 | 35.17 | 35.95 | 35.61 | |||
18. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Korona Kraków | 2:19.17 | 499 | 32.22 | 35.23 | 36.05 | 35.67 | |||
19. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 2:22.14 | 468 | 32.41 | 36.27 | 36.94 | 36.52 | |||
20. | Rozberg Adriana | 03 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:22.79 | 462 | 30.14 | 33.80 | 39.44 | 39.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 26/10/2019 - 11:40 | Dziewcząt, 200m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 2:02.30 | 736 | 29.19 | 30.81 | 31.27 | 31.03 | |||
2. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 2:05.95 | 674 | 29.47 | 32.48 | 32.33 | 31.67 | |||
3. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 2:07.36 | 651 | 29.77 | 32.31 | 33.20 | 32.08 | |||
4. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 2:08.36 | 636 | 29.89 | 32.42 | 33.50 | 32.55 | |||
5. | Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:08.50 | 634 | 29.76 | 33.15 | 33.44 | 32.15 | |||
6. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 2:08.74 | 631 | 30.29 | 32.68 | 33.57 | 32.20 | |||
7. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 2:09.72 | 616 | 30.11 | 32.86 | 33.53 | 33.22 | |||
8. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 2:11.29 | 595 | 30.71 | 32.90 | 34.29 | 33.39 | |||
9. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 2:11.66 | 590 | 30.42 | 33.30 | 34.30 | 33.64 | |||
10. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 2:12.27 | 581 | 30.70 | 33.89 | 34.44 | 33.24 | |||
11. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:12.29 | 581 | 30.96 | 33.02 | 34.20 | 34.11 | |||
12. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:12.43 | 579 | 31.12 | 33.90 | 34.50 | 32.91 | |||
13. | Wrzesińska Wiktoria | 04 | UKS 190 Łódź | 2:12.98 | 572 | 30.82 | 33.40 | 34.55 | 34.21 | |||
14. | Fira Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 2:13.82 | 561 | 31.08 | 34.25 | 34.95 | 33.54 | |||
15. | Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 2:14.03 | 559 | 30.05 | 33.68 | 35.21 | 35.09 | |||
16. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 2:14.89 | 548 | 31.10 | 34.46 | 34.80 | 34.53 | |||
17. | Konopka Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 2:15.45 | 541 | 31.31 | 35.29 | 35.34 | 33.51 | |||
18. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 2:15.52 | 541 | 31.59 | 34.69 | 35.40 | 33.84 | |||
19. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:15.63 | 539 | 31.82 | 35.07 | 35.46 | 33.28 | |||
20. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:16.08 | 534 | 31.00 | 35.02 | 35.67 | 34.39 | |||
21. | Zięba Emilia | 04 | AZS AWF Katowice | 2:16.29 | 531 | 31.68 | 33.87 | 35.88 | 34.86 | |||
22. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 2:16.46 | 529 | 31.36 | 34.67 | 35.67 | 34.76 | |||
23. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:16.50 | 529 | 30.93 | 35.14 | 35.68 | 34.75 | |||
24. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 2:17.79 | 514 | 32.30 | 35.35 | 35.63 | 34.51 | |||
25. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 2:18.50 | 506 | 32.23 | 35.00 | 36.22 | 35.05 | |||
26. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 2:19.86 | 492 | 31.72 | 36.12 | 36.55 | 35.47 | |||
27. | Bywalec Karolina | 04 | Wodnik 29 Tychy | 2:21.92 | 471 | 32.57 | 35.88 | 36.84 | 36.63 | |||
28. | Bajorek Maria | 04 | Salwator Kraków | 2:25.03 | 441 | 32.71 | 37.16 | 37.85 | 37.31 | |||
29. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 2:25.17 | 440 | 33.30 | 36.73 | 38.12 | 37.02 | |||
30. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 2:25.99 | 432 | 33.87 | 37.43 | 38.48 | 36.21 | |||
31. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 2:26.68 | 426 | 34.70 | 37.75 | 37.53 | 36.70 | |||
32. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 2:27.49 | 419 | 33.66 | 37.38 | 38.59 | 37.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 26/10/2019 - 11:40 | Dziewcząt, 200m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:09.90 | 614 | 29.92 | 32.72 | 33.82 | 33.44 | |||
2. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:11.08 | 597 | 30.34 | 33.24 | 34.39 | 33.11 | |||
3. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 2:14.54 | 552 | 30.87 | 34.19 | 34.95 | 34.53 | |||
4. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:14.95 | 547 | 31.83 | 34.69 | 34.93 | 33.50 | |||
5. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 2:15.20 | 544 | 31.29 | 34.39 | 35.10 | 34.42 | |||
6. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 2:16.17 | 533 | 31.86 | 35.33 | 35.04 | 33.94 | |||
7. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 2:16.36 | 531 | 32.09 | 34.13 | 35.23 | 34.91 | |||
8. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:16.40 | 530 | 31.60 | 34.78 | 35.67 | 34.35 | |||
9. | Radek Wiktoria | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:16.69 | 527 | 30.33 | 34.92 | 35.90 | 35.54 | |||
10. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:16.81 | 525 | 32.67 | 35.25 | 35.06 | 33.83 | |||
11. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:17.01 | 523 | 31.86 | 35.36 | 35.94 | 33.85 | |||
12. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 2:18.63 | 505 | 31.33 | 35.55 | 36.42 | 35.33 | |||
13. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 2:19.17 | 499 | 32.59 | 35.71 | 36.40 | 34.47 | |||
14. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:19.76 | 493 | 31.59 | 35.65 | 36.89 | 35.63 | |||
15. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 2:20.64 | 484 | 32.45 | 36.40 | 37.22 | 34.57 | |||
16. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 2:23.57 | 455 | 32.61 | 35.96 | 37.46 | 37.54 | |||
17. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 2:23.92 | 451 | 32.95 | 36.48 | 37.56 | 36.93 | |||
18. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 2:24.29 | 448 | 32.50 | 36.90 | 37.91 | 36.98 | |||
19. | Pieczul Inga | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:25.54 | 436 | 31.79 | 35.97 | 38.62 | 39.16 | |||
20. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:31.04 | 390 | 33.59 | 38.36 | 40.26 | 38.83 | |||
21. | Bącler Natalia | 05 | Śląsk Wrocław | 2:31.23 | 389 | 34.77 | 38.14 | 39.55 | 38.77 | |||
22. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 2:32.26 | 381 | 33.52 | 38.80 | 40.42 | 39.52 | |||
23. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 2:36.53 | 351 | 36.00 | 39.88 | 41.36 | 39.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 26/10/2019 - 12:07 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Roguski Bartłomiej | 93 | AZS AWF Warszawa | 59.96 | 797 | 28.40 | 31.56 | ||||
2. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 1:01.68 | 732 | 29.08 | 32.60 | ||||
3. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 1:01.87 | 726 | 28.89 | 32.98 | ||||
4. | Stolarski Marcin | 96 | AZS UMCS Lublin | 1:01.88 | 725 | 28.78 | 33.10 | ||||
5. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 1:02.00 | 721 | 29.26 | 32.74 | ||||
6. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 1:02.53 | 703 | 29.54 | 32.99 | ||||
7. | Beberok Filip | 00 | TP Zielona Góra | 1:02.67 | 698 | 29.59 | 33.08 | ||||
8. | Wiekiera Dawid | 02 | Wodnik 29 Tychy | 1:02.68 | 698 | 29.72 | 32.96 | ||||
9. | Krystyniak Mateusz | 00 | AZS AWF Katowice | 1:02.80 | 694 | 29.40 | 33.40 | ||||
10. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:02.95 | 689 | 29.44 | 33.51 | ||||
11. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 1:02.99 | 688 | 29.86 | 33.13 | ||||
12. | Michalczyk Andrzej | 00 | AZS AGH Kraków | 1:03.01 | 687 | 28.94 | 34.07 | ||||
13. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 1:03.04 | 686 | 29.89 | 33.15 | ||||
14. | Paczyński Oliwer | 97 | AZS UMCS Lublin | 1:03.11 | 684 | 29.21 | 33.90 | ||||
15. | Kusto Robert | 98 | AZS AWF Warszawa | 1:03.18 | 681 | 30.09 | 33.09 | ||||
16. | Nowak Kacper | 00 | AZS AWF Katowice | 1:03.39 | 675 | 29.58 | 33.81 | ||||
17. | Cerlich Maksymilian | 00 | AZS AWF Katowice | 1:03.45 | 673 | 29.70 | 33.75 | ||||
18. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.85 | 660 | 29.59 | 34.26 | ||||
19. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 1:04.25 | 648 | 30.45 | 33.80 | ||||
20. | Krulikowski Maciej | 99 | AZS AWF Katowice | 1:04.45 | 642 | 30.31 | 34.14 | ||||
21. | Goleniec Kamil | 99 | AZS AWF Katowice | 1:04.49 | 641 | 30.32 | 34.17 | ||||
22. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 1:04.52 | 640 | 29.90 | 34.62 | ||||
23. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 1:04.66 | 636 | 30.21 | 34.45 | ||||
24. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 1:04.98 | 626 | 30.48 | 34.50 | ||||
25. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 1:05.02 | 625 | 30.14 | 34.88 | ||||
26. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 1:05.25 | 619 | 30.73 | 34.52 | ||||
27. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.36 | 615 | 30.60 | 34.76 | ||||
28. | Mosek Oskar | 01 | SMS Victoria Racibórz | 1:05.67 | 607 | 30.06 | 35.61 | ||||
29. | Kraczkowski Tomasz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.83 | 602 | 30.46 | 35.37 | ||||
30. | Krupa Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.86 | 601 | 31.01 | 34.85 | ||||
31. | Komorowski Kacper | 03 | Wodnik 29 Tychy | 1:05.88 | 601 | 31.23 | 34.65 | ||||
32. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 1:06.27 | 590 | 31.28 | 34.99 | ||||
33. | Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.29 | 590 | 31.13 | 35.16 | ||||
34. | Kraszewski Daniel | 01 | Polonia Warszawa | 1:06.44 | 586 | 30.84 | 35.60 | ||||
35. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 1:06.46 | 585 | 31.36 | 35.10 | ||||
36. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.66 | 580 | 31.21 | 35.45 | ||||
37. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:06.71 | 579 | 30.81 | 35.90 | ||||
38. | Mistrzak Kacper | 02 | Hobby Sport Kietrz | 1:06.72 | 579 | 30.73 | 35.99 | ||||
39. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 1:06.74 | 578 | 31.34 | 35.40 | ||||
40. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:06.77 | 577 | 31.69 | 35.08 | ||||
41. | Bubak Dawid | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:06.78 | 577 | 31.19 | 35.59 | ||||
42. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 1:06.94 | 573 | 32.01 | 34.93 | ||||
43. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:06.96 | 572 | 31.94 | 35.02 | ||||
44. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 1:07.25 | 565 | 31.40 | 35.85 | ||||
45. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 1:07.40 | 561 | 31.30 | 36.10 | ||||
46. | Loter Bartosz | 05 | Delfin Cieszyn | 1:07.57 | 557 | 31.74 | 35.83 | ||||
47. | Mańczak Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:07.68 | 554 | 31.73 | 35.95 | ||||
48. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 1:07.79 | 552 | 32.13 | 35.66 | ||||
49. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 1:07.83 | 551 | 31.75 | 36.08 | ||||
50. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:07.98 | 547 | 32.18 | 35.80 | ||||
51. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 1:08.15 | 543 | 31.84 | 36.31 | ||||
52. | Iskra Szymon | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 1:08.21 | 541 | 32.56 | 35.65 | ||||
53. | Szynawa Oskar | 00 | AZS AWF Katowice | 1:08.29 | 539 | 31.97 | 36.32 | ||||
54. | Filipiak Grzegorz | 03 | Astromal-Leszno | 1:08.32 | 539 | 32.03 | 36.29 | ||||
55. | Smolorz Dawid | 02 | Unia Oświęcim | 1:08.35 | 538 | 32.69 | 35.66 | ||||
56. | Kempa Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:08.85 | 526 | 32.37 | 36.48 | ||||
57. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 1:09.15 | 520 | 32.07 | 37.08 | ||||
58. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 1:09.42 | 514 | 32.91 | 36.51 | ||||
59. | Sienkiewicz Dawid | 01 | Śląsk Wrocław | 1:09.45 | 513 | 31.88 | 37.57 | ||||
60. | Drajewicz Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:09.68 | 508 | 32.83 | 36.85 | ||||
61. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:09.70 | 507 | 32.45 | 37.25 | ||||
62. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:09.72 | 507 | 31.84 | 37.88 | ||||
63. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:09.86 | 504 | 32.68 | 37.18 | ||||
64. | Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Victoria Racibórz | 1:09.92 | 503 | 32.86 | 37.06 | ||||
65. | Terlecki Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:10.55 | 489 | 33.02 | 37.53 | ||||
66. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 1:10.63 | 488 | 32.72 | 37.91 | ||||
67. | Kuzia Krzysztof | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:10.85 | 483 | 32.30 | 38.55 | ||||
68. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:11.38 | 472 | 33.90 | 37.48 | ||||
69. | Wręczycki Marcin | 04 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:13.06 | 440 | 34.34 | 38.72 | ||||
70. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:13.60 | 431 | 34.60 | 39.00 | ||||
71. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 1:13.63 | 430 | 34.95 | 38.68 | ||||
72. | Chmielniak Michał | 05 | Janosik Bielsko-Biała | 1:14.60 | 414 | 34.43 | 40.17 | ||||
73. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:14.61 | 414 | 34.32 | 40.29 | ||||
74. | Żaba Mateusz | 05 | UKS MOS Opole | 1:15.14 | 405 | 35.63 | 39.51 | ||||
75. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 1:16.05 | 390 | 35.56 | 40.49 | ||||
Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 1:16.05 | 390 | 35.53 | 40.52 | |||||
Dzierwa Maciej | 04 | Salwator Kraków | 1:16.05 | 390 | 35.21 | 40.84 | |||||
78. | Biegański Marcin | 02 | Polonia Warszawa | 1:17.13 | 374 | 34.54 | 42.59 | ||||
79. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 1:17.69 | 366 | 35.49 | 42.20 | ||||
80. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 1:18.25 | 358 | 37.26 | 40.99 | ||||
81. | Hoinka Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 1:19.57 | 341 | 36.67 | 42.90 | ||||
82. | Žužo Stanislav | 96 | Diamond Swimming Prešov | 1:20.12 | 334 | 36.22 | 43.90 | ||||
83. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:21.98 | 312 | 38.52 | 43.46 | ||||
84. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 1:23.76 | 292 | 38.10 | 45.66 | ||||
85. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 1:26.74 | 263 | 39.67 | 47.07 | ||||
DYSKW. | Zbutowicz Karol | 98 | G-8 Bielany Warszawa | ||||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). (Czas: 9:04) | |||||||||||
DYSKW. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 9:04) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 26/10/2019 - 12:07 | Chłopców, 100m klasyczny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wiekiera Dawid | 02 | Wodnik 29 Tychy | 1:02.68 | 698 | 29.72 | 32.96 | ||||
2. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 1:02.99 | 688 | 29.86 | 33.13 | ||||
3. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 1:04.98 | 626 | 30.48 | 34.50 | ||||
4. | Mosek Oskar | 01 | SMS Victoria Racibórz | 1:05.67 | 607 | 30.06 | 35.61 | ||||
5. | Kraszewski Daniel | 01 | Polonia Warszawa | 1:06.44 | 586 | 30.84 | 35.60 | ||||
6. | Mistrzak Kacper | 02 | Hobby Sport Kietrz | 1:06.72 | 579 | 30.73 | 35.99 | ||||
7. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 1:06.74 | 578 | 31.34 | 35.40 | ||||
8. | Bubak Dawid | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:06.78 | 577 | 31.19 | 35.59 | ||||
9. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:06.96 | 572 | 31.94 | 35.02 | ||||
10. | Mańczak Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:07.68 | 554 | 31.73 | 35.95 | ||||
11. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 1:07.83 | 551 | 31.75 | 36.08 | ||||
12. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 1:08.15 | 543 | 31.84 | 36.31 | ||||
13. | Smolorz Dawid | 02 | Unia Oświęcim | 1:08.35 | 538 | 32.69 | 35.66 | ||||
14. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 1:09.15 | 520 | 32.07 | 37.08 | ||||
15. | Sienkiewicz Dawid | 01 | Śląsk Wrocław | 1:09.45 | 513 | 31.88 | 37.57 | ||||
16. | Drajewicz Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:09.68 | 508 | 32.83 | 36.85 | ||||
17. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:09.70 | 507 | 32.45 | 37.25 | ||||
18. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:11.38 | 472 | 33.90 | 37.48 | ||||
19. | Biegański Marcin | 02 | Polonia Warszawa | 1:17.13 | 374 | 34.54 | 42.59 | ||||
DYSKW. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 9:04) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 26/10/2019 - 12:07 | Chłopców, 100m klasyczny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 1:03.04 | 686 | 29.89 | 33.15 | |||
2. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 1:04.66 | 636 | 30.21 | 34.45 | |||
3. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.36 | 615 | 30.60 | 34.76 | |||
4. | Krupa Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.86 | 601 | 31.01 | 34.85 | |||
5. | Komorowski Kacper | 03 | Wodnik 29 Tychy | 1:05.88 | 601 | 31.23 | 34.65 | |||
6. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 1:06.27 | 590 | 31.28 | 34.99 | |||
7. | Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.29 | 590 | 31.13 | 35.16 | |||
8. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:06.71 | 579 | 30.81 | 35.90 | |||
9. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 1:07.40 | 561 | 31.30 | 36.10 | |||
10. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 1:07.79 | 552 | 32.13 | 35.66 | |||
11. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:07.98 | 547 | 32.18 | 35.80 | |||
12. | Filipiak Grzegorz | 03 | Astromal-Leszno | 1:08.32 | 539 | 32.03 | 36.29 | |||
13. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:09.86 | 504 | 32.68 | 37.18 | |||
14. | Kuzia Krzysztof | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:10.85 | 483 | 32.30 | 38.55 | |||
15. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 1:16.05 | 390 | 35.53 | 40.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 26/10/2019 - 12:07 | Chłopców, 100m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.85 | 660 | 29.59 | 34.26 | |||
2. | Kraczkowski Tomasz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.83 | 602 | 30.46 | 35.37 | |||
3. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 1:06.46 | 585 | 31.36 | 35.10 | |||
4. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.66 | 580 | 31.21 | 35.45 | |||
5. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:06.77 | 577 | 31.69 | 35.08 | |||
6. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 1:06.94 | 573 | 32.01 | 34.93 | |||
7. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 1:07.25 | 565 | 31.40 | 35.85 | |||
8. | Iskra Szymon | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 1:08.21 | 541 | 32.56 | 35.65 | |||
9. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 1:09.42 | 514 | 32.91 | 36.51 | |||
10. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:09.72 | 507 | 31.84 | 37.88 | |||
11. | Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Victoria Racibórz | 1:09.92 | 503 | 32.86 | 37.06 | |||
12. | Wręczycki Marcin | 04 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:13.06 | 440 | 34.34 | 38.72 | |||
13. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 1:16.05 | 390 | 35.56 | 40.49 | |||
Dzierwa Maciej | 04 | Salwator Kraków | 1:16.05 | 390 | 35.21 | 40.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 26/10/2019 - 12:07 | Chłopców, 100m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Loter Bartosz | 05 | Delfin Cieszyn | 1:07.57 | 557 | 31.74 | 35.83 | |||
2. | Terlecki Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:10.55 | 489 | 33.02 | 37.53 | |||
3. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 1:10.63 | 488 | 32.72 | 37.91 | |||
4. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:13.60 | 431 | 34.60 | 39.00 | |||
5. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 1:13.63 | 430 | 34.95 | 38.68 | |||
6. | Chmielniak Michał | 05 | Janosik Bielsko-Biała | 1:14.60 | 414 | 34.43 | 40.17 | |||
7. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:14.61 | 414 | 34.32 | 40.29 | |||
8. | Żaba Mateusz | 05 | UKS MOS Opole | 1:15.14 | 405 | 35.63 | 39.51 | |||
9. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 1:17.69 | 366 | 35.49 | 42.20 | |||
10. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 1:18.25 | 358 | 37.26 | 40.99 | |||
11. | Hoinka Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 1:19.57 | 341 | 36.67 | 42.90 | |||
12. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:21.98 | 312 | 38.52 | 43.46 | |||
13. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 1:23.76 | 292 | 38.10 | 45.66 | |||
14. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 1:26.74 | 263 | 39.67 | 47.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 26/10/2019 - 12:19 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Hallmann Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 1:07.60 | 785 | 31.50 | 36.10 | |||
2. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:11.01 | 677 | 33.60 | 37.41 | |||
3. | Ostrowska Agnieszka | 90 | AZS PWSZ Racibórz | 1:11.98 | 650 | 33.87 | 38.11 | |||
4. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 1:12.04 | 648 | 34.26 | 37.78 | |||
5. | Klimczyk Katarzyna | 04 | UKS MOS Opole | 1:12.05 | 648 | 34.02 | 38.03 | |||
6. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:12.29 | 641 | 33.74 | 38.55 | |||
7. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 1:12.33 | 640 | 34.18 | 38.15 | |||
8. | Klejna Weronika | 05 | Solex 1 Lębork | 1:12.97 | 624 | 34.48 | 38.49 | |||
9. | Kocjan Victoria | 00 | AZS AWF Katowice | 1:13.06 | 621 | 34.40 | 38.66 | |||
10. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:13.32 | 615 | 34.73 | 38.59 | |||
11. | Motyl Sara | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:13.78 | 603 | 35.17 | 38.61 | |||
12. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:14.01 | 598 | 35.04 | 38.97 | |||
13. | Szopa Marta | 00 | AZS AWF Katowice | 1:14.06 | 596 | 34.66 | 39.40 | |||
14. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:14.30 | 591 | 35.10 | 39.20 | |||
15. | Piechowicz Karolina | 05 | Płetwal Szczytno | 1:14.31 | 590 | 34.28 | 40.03 | |||
16. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:14.79 | 579 | 35.47 | 39.32 | |||
17. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 1:16.42 | 543 | 36.34 | 40.08 | |||
18. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 1:16.48 | 542 | 36.78 | 39.70 | |||
19. | Mosek Oliwia | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:16.67 | 538 | 35.54 | 41.13 | |||
20. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:16.70 | 537 | 36.42 | 40.28 | |||
21. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:16.88 | 533 | 35.72 | 41.16 | |||
22. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 1:17.33 | 524 | 36.21 | 41.12 | |||
23. | Surówka Martyna | 04 | Sikret Gliwice | 1:17.40 | 522 | 36.27 | 41.13 | |||
24. | Zientarska Karolina | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:17.53 | 520 | 36.75 | 40.78 | |||
25. | Kowalczyk Agata | 01 | Wodnik 29 Tychy | 1:17.76 | 515 | 37.00 | 40.76 | |||
26. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 1:17.82 | 514 | 36.84 | 40.98 | |||
27. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:17.92 | 512 | 36.35 | 41.57 | |||
28. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:18.05 | 510 | 36.73 | 41.32 | |||
29. | Kopańska Maja | 02 | Polonia Warszawa | 1:18.55 | 500 | 37.14 | 41.41 | |||
30. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:18.56 | 500 | 36.94 | 41.62 | |||
31. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 1:18.60 | 499 | 36.92 | 41.68 | |||
32. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:18.65 | 498 | 36.30 | 42.35 | |||
33. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:18.66 | 498 | 37.18 | 41.48 | |||
34. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:18.73 | 496 | 37.29 | 41.44 | |||
35. | Rżany Wiktoria | 02 | Gryf Dębica | 1:18.81 | 495 | 37.65 | 41.16 | |||
36. | Kowal Emilia | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:19.18 | 488 | 37.98 | 41.20 | |||
37. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:19.48 | 482 | 37.08 | 42.40 | |||
38. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 1:20.02 | 473 | 37.35 | 42.67 | |||
39. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 1:20.09 | 472 | 37.60 | 42.49 | |||
40. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 1:20.10 | 471 | 37.73 | 42.37 | |||
41. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 1:20.34 | 467 | 37.69 | 42.65 | |||
42. | Fic Bożena | 04 | Unia Oświęcim | 1:20.71 | 461 | 38.38 | 42.33 | |||
43. | Wąsak Aleksandra | 02 | Polonia Warszawa | 1:20.80 | 459 | 38.23 | 42.57 | |||
44. | Balon Adrianna | 05 | Unia Oświęcim | 1:20.94 | 457 | 38.00 | 42.94 | |||
45. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:21.43 | 449 | 37.89 | 43.54 | |||
46. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 1:21.62 | 445 | 38.65 | 42.97 | |||
47. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | Delfin Gdynia | 1:22.65 | 429 | 38.60 | 44.05 | |||
48. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:22.72 | 428 | 38.08 | 44.64 | |||
49. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 1:24.05 | 408 | 39.60 | 44.45 | |||
50. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:24.27 | 405 | 40.42 | 43.85 | |||
51. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 1:24.49 | 402 | 39.75 | 44.74 | |||
52. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 1:28.81 | 346 | 42.30 | 46.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 26/10/2019 - 12:19 | Kobiet, 100m klasyczny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:12.29 | 641 | 33.74 | 38.55 | |||
2. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 1:12.33 | 640 | 34.18 | 38.15 | |||
3. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:14.01 | 598 | 35.04 | 38.97 | |||
4. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 1:16.42 | 543 | 36.34 | 40.08 | |||
5. | Zientarska Karolina | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:17.53 | 520 | 36.75 | 40.78 | |||
6. | Kowalczyk Agata | 01 | Wodnik 29 Tychy | 1:17.76 | 515 | 37.00 | 40.76 | |||
7. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:18.05 | 510 | 36.73 | 41.32 | |||
8. | Kopańska Maja | 02 | Polonia Warszawa | 1:18.55 | 500 | 37.14 | 41.41 | |||
9. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:18.65 | 498 | 36.30 | 42.35 | |||
10. | Rżany Wiktoria | 02 | Gryf Dębica | 1:18.81 | 495 | 37.65 | 41.16 | |||
11. | Kowal Emilia | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:19.18 | 488 | 37.98 | 41.20 | |||
12. | Wąsak Aleksandra | 02 | Polonia Warszawa | 1:20.80 | 459 | 38.23 | 42.57 | |||
13. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 1:24.49 | 402 | 39.75 | 44.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 26/10/2019 - 12:19 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:11.01 | 677 | 33.60 | 37.41 | |||
2. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:13.32 | 615 | 34.73 | 38.59 | |||
3. | Motyl Sara | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:13.78 | 603 | 35.17 | 38.61 | |||
4. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:14.30 | 591 | 35.10 | 39.20 | |||
5. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:14.79 | 579 | 35.47 | 39.32 | |||
6. | Mosek Oliwia | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:16.67 | 538 | 35.54 | 41.13 | |||
7. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:16.88 | 533 | 35.72 | 41.16 | |||
8. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:18.56 | 500 | 36.94 | 41.62 | |||
9. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:21.43 | 449 | 37.89 | 43.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 26/10/2019 - 12:19 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Klimczyk Katarzyna | 04 | UKS MOS Opole | 1:12.05 | 648 | 34.02 | 38.03 | |||
2. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 1:16.48 | 542 | 36.78 | 39.70 | |||
3. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:16.70 | 537 | 36.42 | 40.28 | |||
4. | Surówka Martyna | 04 | Sikret Gliwice | 1:17.40 | 522 | 36.27 | 41.13 | |||
5. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:17.92 | 512 | 36.35 | 41.57 | |||
6. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 1:18.60 | 499 | 36.92 | 41.68 | |||
7. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:18.66 | 498 | 37.18 | 41.48 | |||
8. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:18.73 | 496 | 37.29 | 41.44 | |||
9. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 1:20.09 | 472 | 37.60 | 42.49 | |||
10. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 1:20.10 | 471 | 37.73 | 42.37 | |||
11. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 1:20.34 | 467 | 37.69 | 42.65 | |||
12. | Fic Bożena | 04 | Unia Oświęcim | 1:20.71 | 461 | 38.38 | 42.33 | |||
13. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 1:21.62 | 445 | 38.65 | 42.97 | |||
14. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:22.72 | 428 | 38.08 | 44.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 26/10/2019 - 12:19 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 1:12.04 | 648 | 34.26 | 37.78 | |||
2. | Klejna Weronika | 05 | Solex 1 Lębork | 1:12.97 | 624 | 34.48 | 38.49 | |||
3. | Piechowicz Karolina | 05 | Płetwal Szczytno | 1:14.31 | 590 | 34.28 | 40.03 | |||
4. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 1:17.33 | 524 | 36.21 | 41.12 | |||
5. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 1:17.82 | 514 | 36.84 | 40.98 | |||
6. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:19.48 | 482 | 37.08 | 42.40 | |||
7. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 1:20.02 | 473 | 37.35 | 42.67 | |||
8. | Balon Adrianna | 05 | Unia Oświęcim | 1:20.94 | 457 | 38.00 | 42.94 | |||
9. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | Delfin Gdynia | 1:22.65 | 429 | 38.60 | 44.05 | |||
10. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 1:24.05 | 408 | 39.60 | 44.45 | |||
11. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:24.27 | 405 | 40.42 | 43.85 | |||
12. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 1:28.81 | 346 | 42.30 | 46.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 26/10/2019 - 12:23 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 23.17 | 827 | ||||
2. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 24.29 | 717 | ||||
3. | Ostrowski Karol | 99 | MKP Szczecin | 24.35 | 712 | ||||
4. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 24.47 | 702 | ||||
5. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 24.63 | 688 | ||||
6. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 24.73 | 680 | ||||
7. | Kiszczak Jakub | 00 | Śląsk Wrocław | 24.75 | 678 | ||||
8. | Nowodworski Dawid | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 24.82 | 672 | ||||
9. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 24.83 | 672 | ||||
10. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 24.88 | 668 | ||||
11. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 24.94 | 663 | ||||
12. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Unia Oświęcim | 24.96 | 661 | ||||
13. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 25.18 | 644 | ||||
14. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 25.26 | 638 | ||||
15. | Kapias Michał | 00 | AZS AWF Katowice | 25.31 | 634 | ||||
16. | Naumenko Artem | 96 | AZS AGH Kraków | 25.35 | 631 | ||||
17. | Popiela Karol | 00 | Wodnik 29 Tychy | 25.36 | 630 | ||||
18. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 25.37 | 630 | ||||
19. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 25.39 | 628 | ||||
20. | Przybyła Kacper | 98 | AZS AWF Katowice | 25.41 | 627 | ||||
21. | Dąbrowski Patryk | 00 | Śląsk Wrocław | 25.51 | 619 | ||||
22. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 25.52 | 619 | ||||
23. | Dziedzic Dawid | 99 | AZS AWF Katowice | 25.58 | 614 | ||||
24. | Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 25.59 | 613 | ||||
25. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 25.68 | 607 | ||||
26. | Matyjasek Maciej | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 25.70 | 606 | ||||
27. | Gilżyński Szymon | 02 | SMS Galicja Kraków | 25.76 | 601 | ||||
28. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 25.79 | 599 | ||||
29. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 25.80 | 599 | ||||
Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 25.80 | 599 | |||||
31. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 25.85 | 595 | ||||
32. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 25.87 | 594 | ||||
33. | Czaja Przemysław | 01 | Alfa Bukowno | 25.91 | 591 | ||||
34. | Bocheń Tomasz | 99 | AZS UMCS Lublin | 25.98 | 586 | ||||
35. | Tłomak Andrzej | 01 | Fenix Ożarów Maz. | 25.99 | 586 | ||||
36. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 26.01 | 584 | ||||
37. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 26.05 | 582 | ||||
38. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 26.06 | 581 | ||||
39. | Beberok Filip | 00 | TP Zielona Góra | 26.07 | 580 | ||||
40. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 26.09 | 579 | ||||
41. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.12 | 577 | ||||
42. | Oleski Tomasz | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 26.13 | 576 | ||||
43. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.15 | 575 | ||||
44. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.20 | 572 | ||||
45. | Ogorzałek Kamil | 99 | Wodnik 29 Tychy | 26.21 | 571 | ||||
Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 26.21 | 571 | |||||
Balicki Michał | 00 | Śląsk Wrocław | 26.21 | 571 | |||||
48. | Graboń Przemysław | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 26.23 | 570 | ||||
49. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 26.27 | 567 | ||||
Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.27 | 567 | |||||
51. | Czech Arkadiusz | 03 | Unia Oświęcim | 26.28 | 566 | ||||
52. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 26.30 | 565 | ||||
53. | Butkiewicz Władysław | 00 | AZS AWF Katowice | 26.32 | 564 | ||||
54. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 26.34 | 563 | ||||
55. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 26.42 | 557 | ||||
56. | Szczygieł David | 02 | Unia Oświęcim | 26.43 | 557 | ||||
57. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 26.46 | 555 | ||||
58. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 26.49 | 553 | ||||
59. | Famulok Bartosz | 97 | AZS AWF Katowice | 26.56 | 549 | ||||
60. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 26.58 | 547 | ||||
61. | Oller Krzysztof | 00 | AZS UMCS Lublin | 26.61 | 546 | ||||
62. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 26.62 | 545 | ||||
63. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.65 | 543 | ||||
64. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 26.72 | 539 | ||||
65. | Ilcewicz Hubert | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.75 | 537 | ||||
66. | Mańczak Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 26.78 | 535 | ||||
67. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.80 | 534 | ||||
68. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 26.86 | 530 | ||||
69. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 26.88 | 529 | ||||
70. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 26.93 | 526 | ||||
71. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 26.96 | 525 | ||||
72. | Trzcionka Maciej | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 26.99 | 523 | ||||
73. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 27.01 | 522 | ||||
Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 27.01 | 522 | |||||
75. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 27.15 | 514 | ||||
76. | Woźniak Antoni | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 27.16 | 513 | ||||
77. | Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 27.17 | 512 | ||||
78. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 27.19 | 511 | ||||
79. | Pacławski Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 27.20 | 511 | ||||
80. | Kowalczyk Michał | 02 | Polonia Warszawa | 27.21 | 510 | ||||
81. | Ziembowicz Franciszek | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 27.23 | 509 | ||||
82. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 27.26 | 507 | ||||
83. | Hrinda Peter | 91 | Royal Bratislava | 27.29 | 506 | ||||
84. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 27.30 | 505 | ||||
85. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 27.39 | 500 | ||||
86. | Paulička Martin | 01 | Royal Bratislava | 27.41 | 499 | ||||
Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 27.41 | 499 | |||||
88. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 27.47 | 496 | ||||
89. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 27.49 | 495 | ||||
90. | Oszczak Norbert | 04 | SMS Galicja Kraków | 27.50 | 494 | ||||
91. | Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 27.51 | 494 | ||||
92. | Czerczak Dawid | 04 | Sikret Gliwice | 27.53 | 493 | ||||
93. | Sienkiewicz Dawid | 01 | Śląsk Wrocław | 27.55 | 492 | ||||
94. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 27.60 | 489 | ||||
95. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 27.69 | 484 | ||||
96. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 27.79 | 479 | ||||
Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 27.79 | 479 | |||||
98. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 27.86 | 475 | ||||
99. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 27.94 | 471 | ||||
Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 27.94 | 471 | |||||
101. | Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 28.01 | 468 | ||||
102. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 28.03 | 467 | ||||
103. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 28.08 | 464 | ||||
104. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 28.14 | 461 | ||||
105. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 28.15 | 461 | ||||
106. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 28.25 | 456 | ||||
107. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 28.27 | 455 | ||||
108. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 28.32 | 452 | ||||
109. | Banasiak Michał | 05 | Jedynka Łódź | 28.34 | 452 | ||||
110. | Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 28.35 | 451 | ||||
111. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 28.40 | 449 | ||||
112. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 28.44 | 447 | ||||
113. | Caliński Marcin | 04 | Śląsk Wrocław | 28.49 | 444 | ||||
114. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 28.50 | 444 | ||||
115. | Kałuża Jakub | 02 | Gryf Dębica | 28.58 | 440 | ||||
116. | Podsiadło Grzegorz | 03 | AZS AWF Katowice | 28.66 | 437 | ||||
117. | Generowicz Marek | 04 | Korona Kraków | 28.67 | 436 | ||||
118. | Młynarczyk Mateusz | 04 | Jedynka Łódź | 28.72 | 434 | ||||
119. | Chromik Szymon | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 28.78 | 431 | ||||
120. | Białas Bartosz | 05 | SMS Galicja Kraków | 28.97 | 423 | ||||
121. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 29.00 | 421 | ||||
122. | Szwiec Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 29.04 | 420 | ||||
123. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 29.17 | 414 | ||||
124. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 29.26 | 410 | ||||
125. | Rutkiewicz Jakub | 01 | Orka Iława | 29.27 | 410 | ||||
126. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 29.31 | 408 | ||||
127. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 29.70 | 392 | ||||
128. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 29.86 | 386 | ||||
129. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 29.95 | 382 | ||||
130. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 30.05 | 379 | ||||
131. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.14 | 375 | ||||
132. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 30.29 | 370 | ||||
133. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.38 | 366 | ||||
134. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 30.53 | 361 | ||||
135. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 30.59 | 359 | ||||
136. | Harazim Filip | 05 | Sikret Gliwice | 31.03 | 344 | ||||
137. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 31.11 | 341 | ||||
138. | Dzierwa Maciej | 04 | Salwator Kraków | 31.50 | 329 | ||||
139. | Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 31.53 | 328 | ||||
140. | Wołowicz Filip | 04 | SMS Victoria Racibórz | 31.83 | 319 | ||||
141. | Męcner Jakub | 05 | Victoria Kozy | 32.06 | 312 | ||||
142. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 32.43 | 301 | ||||
143. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 32.64 | 295 | ||||
144. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 32.82 | 291 | ||||
145. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 32.85 | 290 | ||||
146. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 33.01 | 286 | ||||
147. | Grabowski Paweł | 05 | UKP Ruda Śląska | 34.38 | 253 | ||||
148. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 34.90 | 242 | ||||
DYSKW. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 26/10/2019 - 12:23 | Chłopców, 50m motylkowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 24.73 | 680 | |||
2. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 24.83 | 672 | |||
3. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 25.18 | 644 | |||
4. | Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 25.59 | 613 | |||
5. | Matyjasek Maciej | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 25.70 | 606 | |||
6. | Gilżyński Szymon | 02 | SMS Galicja Kraków | 25.76 | 601 | |||
7. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 25.79 | 599 | |||
8. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 25.80 | 599 | |||
Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 25.80 | 599 | ||||
10. | Czaja Przemysław | 01 | Alfa Bukowno | 25.91 | 591 | |||
11. | Tłomak Andrzej | 01 | Fenix Ożarów Maz. | 25.99 | 586 | |||
12. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 26.01 | 584 | |||
13. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 26.27 | 567 | |||
Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.27 | 567 | ||||
15. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 26.34 | 563 | |||
16. | Szczygieł David | 02 | Unia Oświęcim | 26.43 | 557 | |||
17. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 26.46 | 555 | |||
18. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 26.49 | 553 | |||
19. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 26.72 | 539 | |||
20. | Mańczak Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 26.78 | 535 | |||
21. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.80 | 534 | |||
22. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 26.96 | 525 | |||
23. | Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 27.01 | 522 | |||
24. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 27.19 | 511 | |||
25. | Kowalczyk Michał | 02 | Polonia Warszawa | 27.21 | 510 | |||
26. | Paulička Martin | 01 | Royal Bratislava | 27.41 | 499 | |||
27. | Sienkiewicz Dawid | 01 | Śląsk Wrocław | 27.55 | 492 | |||
28. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 27.69 | 484 | |||
29. | Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 27.94 | 471 | |||
30. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 28.03 | 467 | |||
31. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 28.15 | 461 | |||
32. | Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 28.35 | 451 | |||
33. | Kałuża Jakub | 02 | Gryf Dębica | 28.58 | 440 | |||
34. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 29.17 | 414 | |||
35. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 29.26 | 410 | |||
36. | Rutkiewicz Jakub | 01 | Orka Iława | 29.27 | 410 | |||
37. | Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 31.53 | 328 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 26/10/2019 - 12:23 | Chłopców, 50m motylkowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 24.47 | 702 | ||||
2. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Unia Oświęcim | 24.96 | 661 | ||||
3. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 25.39 | 628 | ||||
4. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 25.52 | 619 | ||||
5. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 26.05 | 582 | ||||
6. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 26.06 | 581 | ||||
7. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.12 | 577 | ||||
8. | Oleski Tomasz | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 26.13 | 576 | ||||
9. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.15 | 575 | ||||
10. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 26.21 | 571 | ||||
11. | Czech Arkadiusz | 03 | Unia Oświęcim | 26.28 | 566 | ||||
12. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 26.30 | 565 | ||||
13. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 26.58 | 547 | ||||
14. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.65 | 543 | ||||
15. | Ilcewicz Hubert | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.75 | 537 | ||||
16. | Trzcionka Maciej | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 26.99 | 523 | ||||
17. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 27.01 | 522 | ||||
18. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 27.15 | 514 | ||||
19. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 27.26 | 507 | ||||
20. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 27.47 | 496 | ||||
21. | Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 27.51 | 494 | ||||
22. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 28.08 | 464 | ||||
23. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 28.14 | 461 | ||||
24. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 28.25 | 456 | ||||
25. | Podsiadło Grzegorz | 03 | AZS AWF Katowice | 28.66 | 437 | ||||
26. | Szwiec Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 29.04 | 420 | ||||
27. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 29.31 | 408 | ||||
28. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 32.85 | 290 | ||||
DYSKW. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 26/10/2019 - 12:23 | Chłopców, 50m motylkowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 24.63 | 688 | |||
2. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 25.68 | 607 | |||
3. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 25.87 | 594 | |||
4. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 26.09 | 579 | |||
5. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.20 | 572 | |||
6. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 26.42 | 557 | |||
7. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 26.62 | 545 | |||
8. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 26.88 | 529 | |||
9. | Woźniak Antoni | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 27.16 | 513 | |||
10. | Ziembowicz Franciszek | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 27.23 | 509 | |||
11. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 27.30 | 505 | |||
12. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 27.39 | 500 | |||
13. | Oszczak Norbert | 04 | SMS Galicja Kraków | 27.50 | 494 | |||
14. | Czerczak Dawid | 04 | Sikret Gliwice | 27.53 | 493 | |||
15. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 27.79 | 479 | |||
16. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 27.94 | 471 | |||
17. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 28.32 | 452 | |||
18. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 28.44 | 447 | |||
19. | Caliński Marcin | 04 | Śląsk Wrocław | 28.49 | 444 | |||
20. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 28.50 | 444 | |||
21. | Generowicz Marek | 04 | Korona Kraków | 28.67 | 436 | |||
22. | Młynarczyk Mateusz | 04 | Jedynka Łódź | 28.72 | 434 | |||
23. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 29.70 | 392 | |||
24. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 29.86 | 386 | |||
25. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 29.95 | 382 | |||
26. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 30.05 | 379 | |||
27. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.14 | 375 | |||
28. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.38 | 366 | |||
29. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 30.59 | 359 | |||
30. | Dzierwa Maciej | 04 | Salwator Kraków | 31.50 | 329 | |||
31. | Wołowicz Filip | 04 | SMS Victoria Racibórz | 31.83 | 319 | |||
32. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 32.64 | 295 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 26/10/2019 - 12:23 | Chłopców, 50m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 26.86 | 530 | |||
2. | Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 27.17 | 512 | |||
3. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 27.41 | 499 | |||
4. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 27.49 | 495 | |||
5. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 27.60 | 489 | |||
6. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 27.79 | 479 | |||
7. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 27.86 | 475 | |||
8. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 28.27 | 455 | |||
9. | Banasiak Michał | 05 | Jedynka Łódź | 28.34 | 452 | |||
10. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 28.40 | 449 | |||
11. | Białas Bartosz | 05 | SMS Galicja Kraków | 28.97 | 423 | |||
12. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 29.00 | 421 | |||
13. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 30.29 | 370 | |||
14. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 30.53 | 361 | |||
15. | Harazim Filip | 05 | Sikret Gliwice | 31.03 | 344 | |||
16. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 31.11 | 341 | |||
17. | Męcner Jakub | 05 | Victoria Kozy | 32.06 | 312 | |||
18. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 32.43 | 301 | |||
19. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 32.82 | 291 | |||
20. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 33.01 | 286 | |||
21. | Grabowski Paweł | 05 | UKP Ruda Śląska | 34.38 | 253 | |||
22. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 34.90 | 242 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 26/10/2019 - 12:39 | Kobiet, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Naziębło Klaudia | 93 | Juvenia Wrocław | 26.48 | 780 | |||
2. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 26.85 | 748 | |||
3. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 27.43 | 702 | |||
4. | Fara Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | 27.48 | 698 | |||
5. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 28.06 | 655 | |||
6. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 28.11 | 652 | |||
Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 28.11 | 652 | ||||
8. | Magierowska Julia | 02 | AZS AWF Katowice | 28.13 | 651 | |||
9. | Piotrowska Wiktoria | 03 | AZS AWF Warszawa | 28.29 | 640 | |||
10. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 28.53 | 624 | |||
11. | Solak Anna | 00 | AZS AGH Kraków | 28.64 | 616 | |||
12. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 28.67 | 614 | |||
13. | Świstuń Julia | 00 | AZS AWF Katowice | 28.70 | 612 | |||
14. | Niemiec Aleksandra | 97 | Fala Ropczyce | 28.90 | 600 | |||
15. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 29.04 | 591 | |||
Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.04 | 591 | ||||
17. | Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 29.15 | 585 | |||
18. | Frąckiewicz Martyna | 03 | TP Zielona Góra | 29.21 | 581 | |||
19. | Kawka Nina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.22 | 580 | |||
Biernat Oliwia | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.22 | 580 | ||||
21. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 29.31 | 575 | |||
22. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.35 | 573 | |||
23. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | 29.37 | 571 | |||
24. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.43 | 568 | |||
25. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.46 | 566 | |||
26. | Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 29.59 | 559 | |||
27. | Domżalska Wiktoria | 00 | AZS AWF Katowice | 29.60 | 558 | |||
28. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 29.63 | 557 | |||
29. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 29.72 | 552 | |||
30. | Kolbe Wiktoria | 98 | AZS PWSZ Racibórz | 29.74 | 550 | |||
31. | Kulaga Dominika | 97 | Gryf Dębica | 29.85 | 544 | |||
32. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 29.98 | 537 | |||
33. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 30.09 | 531 | |||
34. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 30.20 | 526 | |||
35. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 30.23 | 524 | |||
36. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 30.26 | 522 | |||
37. | Pawłowska Jessica | 03 | Junior Kluczbork | 30.30 | 520 | |||
38. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 30.33 | 519 | |||
39. | Bałys Wiktoria | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.41 | 515 | |||
40. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 30.56 | 507 | |||
41. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.57 | 507 | |||
42. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 30.58 | 506 | |||
43. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 30.65 | 503 | |||
44. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 30.71 | 500 | |||
45. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 30.82 | 494 | |||
46. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 30.84 | 494 | |||
47. | Karczmarzyk Anna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.85 | 493 | |||
48. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 30.90 | 491 | |||
49. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 30.91 | 490 | |||
50. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 30.92 | 490 | |||
51. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 30.93 | 489 | |||
52. | Janacz Daria | 03 | SMS Victoria Racibórz | 30.94 | 489 | |||
53. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 31.01 | 485 | |||
54. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 31.07 | 483 | |||
55. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.17 | 478 | |||
56. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 31.20 | 477 | |||
57. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 31.30 | 472 | |||
58. | Szymczak Patrycja | 02 | Śląsk Wrocław | 31.31 | 472 | |||
Dela Natalia | 04 | Orka Częstochowa | 31.31 | 472 | ||||
60. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 31.39 | 468 | |||
61. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 31.53 | 462 | |||
62. | Konopka Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 31.58 | 460 | |||
63. | Fic Bożena | 04 | Unia Oświęcim | 31.77 | 451 | |||
64. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 31.79 | 451 | |||
65. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 31.92 | 445 | |||
66. | Skibczak Paulina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 31.94 | 444 | |||
67. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 31.95 | 444 | |||
68. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 32.04 | 440 | |||
69. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 32.06 | 439 | |||
70. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 32.18 | 434 | |||
71. | Błaszczyk Weronika | 02 | Junior Kluczbork | 32.35 | 428 | |||
72. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 32.69 | 414 | |||
73. | Florkiewicz Liwia | 03 | Gryf Dębica | 32.76 | 412 | |||
74. | Wąsak Aleksandra | 02 | Polonia Warszawa | 33.23 | 394 | |||
75. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 33.27 | 393 | |||
76. | Auguściak Magdalena | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 33.31 | 392 | |||
77. | Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 33.34 | 391 | |||
78. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 33.38 | 389 | |||
79. | Żelazna Maria | 05 | Orka Iława | 33.71 | 378 | |||
80. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 33.90 | 371 | |||
81. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 33.92 | 371 | |||
82. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 34.09 | 365 | |||
83. | Bywalec Karolina | 04 | Wodnik 29 Tychy | 34.39 | 356 | |||
84. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 35.27 | 330 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 26/10/2019 - 12:39 | Kobiet, 50m motylkowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 26.85 | 748 | |||
2. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 27.43 | 702 | |||
3. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 28.11 | 652 | |||
4. | Magierowska Julia | 02 | AZS AWF Katowice | 28.13 | 651 | |||
5. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 28.67 | 614 | |||
6. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.04 | 591 | |||
7. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 29.31 | 575 | |||
8. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 29.63 | 557 | |||
9. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 30.33 | 519 | |||
10. | Bałys Wiktoria | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.41 | 515 | |||
11. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.57 | 507 | |||
12. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 30.58 | 506 | |||
13. | Karczmarzyk Anna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.85 | 493 | |||
14. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 30.93 | 489 | |||
15. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 31.07 | 483 | |||
16. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.17 | 478 | |||
17. | Szymczak Patrycja | 02 | Śląsk Wrocław | 31.31 | 472 | |||
18. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 31.39 | 468 | |||
19. | Błaszczyk Weronika | 02 | Junior Kluczbork | 32.35 | 428 | |||
20. | Wąsak Aleksandra | 02 | Polonia Warszawa | 33.23 | 394 | |||
21. | Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 33.34 | 391 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 26/10/2019 - 12:39 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 28.11 | 652 | |||
2. | Piotrowska Wiktoria | 03 | AZS AWF Warszawa | 28.29 | 640 | |||
3. | Frąckiewicz Martyna | 03 | TP Zielona Góra | 29.21 | 581 | |||
4. | Kawka Nina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.22 | 580 | |||
Biernat Oliwia | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.22 | 580 | ||||
6. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.43 | 568 | |||
7. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.46 | 566 | |||
8. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 30.23 | 524 | |||
9. | Pawłowska Jessica | 03 | Junior Kluczbork | 30.30 | 520 | |||
10. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 30.56 | 507 | |||
11. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 30.65 | 503 | |||
12. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 30.91 | 490 | |||
13. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 30.92 | 490 | |||
14. | Janacz Daria | 03 | SMS Victoria Racibórz | 30.94 | 489 | |||
15. | Skibczak Paulina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 31.94 | 444 | |||
16. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 32.06 | 439 | |||
17. | Florkiewicz Liwia | 03 | Gryf Dębica | 32.76 | 412 | |||
18. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 33.27 | 393 | |||
19. | Auguściak Magdalena | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 33.31 | 392 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 26/10/2019 - 12:39 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 28.53 | 624 | |||
2. | Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 29.15 | 585 | |||
3. | Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 29.59 | 559 | |||
4. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 29.72 | 552 | |||
5. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 30.09 | 531 | |||
6. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 30.71 | 500 | |||
7. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 30.90 | 491 | |||
8. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 31.01 | 485 | |||
9. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 31.20 | 477 | |||
10. | Dela Natalia | 04 | Orka Częstochowa | 31.31 | 472 | |||
11. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 31.53 | 462 | |||
12. | Konopka Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 31.58 | 460 | |||
13. | Fic Bożena | 04 | Unia Oświęcim | 31.77 | 451 | |||
14. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 32.04 | 440 | |||
15. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 33.90 | 371 | |||
16. | Bywalec Karolina | 04 | Wodnik 29 Tychy | 34.39 | 356 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 26/10/2019 - 12:39 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 28.06 | 655 | |||
2. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 29.04 | 591 | |||
3. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.35 | 573 | |||
4. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 30.20 | 526 | |||
5. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 30.26 | 522 | |||
6. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 30.82 | 494 | |||
7. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 30.84 | 494 | |||
8. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 31.30 | 472 | |||
9. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 31.79 | 451 | |||
10. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 31.92 | 445 | |||
11. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 31.95 | 444 | |||
12. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 32.18 | 434 | |||
13. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 32.69 | 414 | |||
14. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 33.38 | 389 | |||
15. | Żelazna Maria | 05 | Orka Iława | 33.71 | 378 | |||
16. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 33.92 | 371 | |||
17. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 34.09 | 365 | |||
18. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 35.27 | 330 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 26/10/2019 - 12:46 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Skierka Jakub | 98 | TP Zielona Góra | 1:55.19 | 771 | 27.50 | 28.96 | 28.81 | 29.92 | ||||
2. | Miciul Michał | 00 | TP Zielona Góra | 1:56.47 | 745 | 27.67 | 29.10 | 29.81 | 29.89 | ||||
3. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 1:56.83 | 739 | 28.02 | 30.16 | 29.61 | 29.04 | ||||
4. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 1:57.60 | 724 | 27.73 | 29.58 | 30.25 | 30.04 | ||||
Rekord Polski Juniorów 15 lat | |||||||||||||
5. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.63 | 705 | 26.45 | 28.97 | 30.42 | 32.79 | ||||
6. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 2:00.27 | 677 | 28.90 | 30.38 | 31.25 | 29.74 | ||||
7. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:00.44 | 674 | 28.14 | 30.92 | 31.34 | 30.04 | ||||
8. | Kuczak Adam | 00 | AZS AWF Katowice | 2:02.22 | 645 | 28.74 | 31.37 | 31.61 | 30.50 | ||||
9. | Zając Mateusz | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:02.27 | 644 | 29.33 | 31.29 | 31.21 | 30.44 | ||||
10. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 2:02.39 | 642 | 28.78 | 30.81 | 31.71 | 31.09 | ||||
11. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | 2:03.03 | 632 | 28.26 | 30.36 | 31.83 | 32.58 | ||||
12. | Górka Łukasz | 02 | Śląsk Wrocław | 2:03.12 | 631 | 28.95 | 30.85 | 31.83 | 31.49 | ||||
13. | Kędzia Wiktor | 00 | MKP Szczecin | 2:04.41 | 612 | 28.81 | 31.42 | 32.23 | 31.95 | ||||
14. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:04.73 | 607 | 28.91 | 30.84 | 32.20 | 32.78 | ||||
15. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 2:05.16 | 601 | 30.42 | 32.19 | 31.55 | 31.00 | ||||
16. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 2:05.29 | 599 | 29.43 | 31.84 | 32.85 | 31.17 | ||||
17. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Unia Oświęcim | 2:05.45 | 596 | 29.65 | 32.06 | 32.62 | 31.12 | ||||
18. | Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:05.62 | 594 | 29.49 | 31.96 | 32.06 | 32.11 | ||||
19. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 2:05.96 | 589 | 29.24 | 31.79 | 32.90 | 32.03 | ||||
20. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:06.11 | 587 | 28.94 | 31.89 | 32.89 | 32.39 | ||||
21. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 2:06.45 | 582 | 30.62 | 32.09 | 32.52 | 31.22 | ||||
22. | Brączek Kacper | 03 | Unia Oświęcim | 2:07.06 | 574 | 30.50 | 32.52 | 32.43 | 31.61 | ||||
23. | Pityński Wiktor | 03 | Śląsk Wrocław | 2:07.47 | 569 | 30.42 | 33.26 | 32.43 | 31.36 | ||||
24. | Balicki Michał | 00 | Śląsk Wrocław | 2:07.89 | 563 | 28.81 | 32.38 | 33.82 | 32.88 | ||||
25. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:08.64 | 553 | 30.10 | 32.85 | 33.08 | 32.61 | ||||
26. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:08.73 | 552 | 29.95 | 33.24 | 33.19 | 32.35 | ||||
27. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 2:08.74 | 552 | 29.60 | 32.27 | 33.50 | 33.37 | ||||
28. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:09.01 | 548 | 29.46 | 31.97 | 33.55 | 34.03 | ||||
29. | Zdziebło Piotr | 02 | Śląsk Wrocław | 2:10.37 | 531 | 30.18 | 32.92 | 33.59 | 33.68 | ||||
30. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 2:10.49 | 530 | 30.78 | 32.80 | 33.33 | 33.58 | ||||
31. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:11.79 | 514 | 30.50 | 33.60 | 34.18 | 33.51 | ||||
32. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:12.27 | 509 | 32.34 | 33.77 | 33.44 | 32.72 | ||||
33. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:12.71 | 504 | 30.88 | 33.62 | 34.53 | 33.68 | ||||
34. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:12.98 | 501 | 30.91 | 34.32 | 34.67 | 33.08 | ||||
35. | Koziejko Bartłomiej | 00 | AZS UWM Olsztyn | 2:13.59 | 494 | 32.07 | 33.34 | 34.25 | 33.93 | ||||
36. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:14.10 | 488 | 31.33 | 34.13 | 34.56 | 34.08 | ||||
37. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:14.24 | 487 | 30.28 | 33.83 | 35.12 | 35.01 | ||||
38. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 2:14.75 | 481 | 30.62 | 33.59 | 35.78 | 34.76 | ||||
39. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:14.96 | 479 | 32.33 | 33.93 | 35.16 | 33.54 | ||||
40. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:15.03 | 478 | 32.34 | 34.79 | 35.00 | 32.90 | ||||
41. | Szczerba Igor | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:15.84 | 470 | 31.31 | 33.72 | 35.32 | 35.49 | ||||
42. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:15.94 | 469 | 32.37 | 35.13 | 35.75 | 32.69 | ||||
43. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:16.06 | 467 | 32.33 | 34.19 | 34.99 | 34.55 | ||||
44. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 2:16.08 | 467 | 32.58 | 35.28 | 35.55 | 32.67 | ||||
45. | Podgórski Patryk | 03 | UKS MOS Opole | 2:16.75 | 460 | 32.40 | 34.68 | 35.05 | 34.62 | ||||
46. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 2:17.94 | 449 | 31.72 | 34.33 | 35.92 | 35.97 | ||||
47. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:18.12 | 447 | 32.27 | 35.17 | 35.66 | 35.02 | ||||
48. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 2:18.76 | 441 | 31.85 | 34.80 | 36.15 | 35.96 | ||||
49. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 2:19.48 | 434 | 32.10 | 34.95 | 36.24 | 36.19 | ||||
50. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 2:19.64 | 432 | 31.47 | 36.42 | 36.55 | 35.20 | ||||
51. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:21.44 | 416 | 32.66 | 36.51 | 36.76 | 35.51 | ||||
52. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 2:21.91 | 412 | 33.94 | 36.26 | 36.57 | 35.14 | ||||
53. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 2:23.64 | 397 | 33.41 | 36.30 | 37.25 | 36.68 | ||||
54. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 2:23.85 | 395 | 33.58 | 36.50 | 37.51 | 36.26 | ||||
55. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 2:23.87 | 395 | 32.78 | 36.53 | 37.67 | 36.89 | ||||
56. | Fortuna Filip | 03 | Korona Kraków | 2:24.38 | 391 | 34.52 | 36.98 | 37.02 | 35.86 | ||||
57. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:26.01 | 378 | 34.62 | 36.93 | 37.88 | 36.58 | ||||
58. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 2:26.44 | 375 | 33.02 | 36.40 | 38.56 | 38.46 | ||||
59. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:28.90 | 357 | 34.26 | 37.95 | 37.17 | 39.52 | ||||
60. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 2:29.06 | 355 | 33.50 | 37.36 | 39.11 | 39.09 | ||||
61. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:30.13 | 348 | 35.25 | 37.92 | 38.50 | 38.46 | ||||
62. | Piecha Kacper | 05 | Delfin Cieszyn | 2:33.70 | 324 | 34.01 | 39.65 | 40.67 | 39.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 26/10/2019 - 12:46 | Chłopców, 200m grzbietowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 1:56.83 | 739 | 28.02 | 30.16 | 29.61 | 29.04 | |||
2. | Zając Mateusz | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:02.27 | 644 | 29.33 | 31.29 | 31.21 | 30.44 | |||
3. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 2:02.39 | 642 | 28.78 | 30.81 | 31.71 | 31.09 | |||
4. | Górka Łukasz | 02 | Śląsk Wrocław | 2:03.12 | 631 | 28.95 | 30.85 | 31.83 | 31.49 | |||
5. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:04.73 | 607 | 28.91 | 30.84 | 32.20 | 32.78 | |||
6. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 2:05.29 | 599 | 29.43 | 31.84 | 32.85 | 31.17 | |||
7. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Unia Oświęcim | 2:05.45 | 596 | 29.65 | 32.06 | 32.62 | 31.12 | |||
8. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 2:05.96 | 589 | 29.24 | 31.79 | 32.90 | 32.03 | |||
9. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:06.11 | 587 | 28.94 | 31.89 | 32.89 | 32.39 | |||
10. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 2:06.45 | 582 | 30.62 | 32.09 | 32.52 | 31.22 | |||
11. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:08.64 | 553 | 30.10 | 32.85 | 33.08 | 32.61 | |||
12. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:09.01 | 548 | 29.46 | 31.97 | 33.55 | 34.03 | |||
13. | Zdziebło Piotr | 02 | Śląsk Wrocław | 2:10.37 | 531 | 30.18 | 32.92 | 33.59 | 33.68 | |||
14. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:11.79 | 514 | 30.50 | 33.60 | 34.18 | 33.51 | |||
15. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:14.10 | 488 | 31.33 | 34.13 | 34.56 | 34.08 | |||
16. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:14.24 | 487 | 30.28 | 33.83 | 35.12 | 35.01 | |||
17. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:14.96 | 479 | 32.33 | 33.93 | 35.16 | 33.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 26/10/2019 - 12:46 | Chłopców, 200m grzbietowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 2:00.27 | 677 | 28.90 | 30.38 | 31.25 | 29.74 | |||
2. | Brączek Kacper | 03 | Unia Oświęcim | 2:07.06 | 574 | 30.50 | 32.52 | 32.43 | 31.61 | |||
3. | Pityński Wiktor | 03 | Śląsk Wrocław | 2:07.47 | 569 | 30.42 | 33.26 | 32.43 | 31.36 | |||
4. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:08.73 | 552 | 29.95 | 33.24 | 33.19 | 32.35 | |||
5. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 2:10.49 | 530 | 30.78 | 32.80 | 33.33 | 33.58 | |||
6. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:12.27 | 509 | 32.34 | 33.77 | 33.44 | 32.72 | |||
7. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:12.98 | 501 | 30.91 | 34.32 | 34.67 | 33.08 | |||
8. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:15.94 | 469 | 32.37 | 35.13 | 35.75 | 32.69 | |||
9. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:16.06 | 467 | 32.33 | 34.19 | 34.99 | 34.55 | |||
10. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 2:16.08 | 467 | 32.58 | 35.28 | 35.55 | 32.67 | |||
11. | Podgórski Patryk | 03 | UKS MOS Opole | 2:16.75 | 460 | 32.40 | 34.68 | 35.05 | 34.62 | |||
12. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:18.12 | 447 | 32.27 | 35.17 | 35.66 | 35.02 | |||
13. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 2:18.76 | 441 | 31.85 | 34.80 | 36.15 | 35.96 | |||
14. | Fortuna Filip | 03 | Korona Kraków | 2:24.38 | 391 | 34.52 | 36.98 | 37.02 | 35.86 | |||
15. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 2:26.44 | 375 | 33.02 | 36.40 | 38.56 | 38.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 26/10/2019 - 12:46 | Chłopców, 200m grzbietowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 1:57.60 | 724 | 27.73 | 29.58 | 30.25 | 30.04 | ||||
Rekord Polski Juniorów 15 lat | |||||||||||||
2. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:00.44 | 674 | 28.14 | 30.92 | 31.34 | 30.04 | ||||
3. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 2:08.74 | 552 | 29.60 | 32.27 | 33.50 | 33.37 | ||||
4. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:12.71 | 504 | 30.88 | 33.62 | 34.53 | 33.68 | ||||
5. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 2:14.75 | 481 | 30.62 | 33.59 | 35.78 | 34.76 | ||||
6. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 2:17.94 | 449 | 31.72 | 34.33 | 35.92 | 35.97 | ||||
7. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 2:19.64 | 432 | 31.47 | 36.42 | 36.55 | 35.20 | ||||
8. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 2:21.91 | 412 | 33.94 | 36.26 | 36.57 | 35.14 | ||||
9. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:28.90 | 357 | 34.26 | 37.95 | 37.17 | 39.52 | ||||
10. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:30.13 | 348 | 35.25 | 37.92 | 38.50 | 38.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 26/10/2019 - 12:46 | Chłopców, 200m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:15.03 | 478 | 32.34 | 34.79 | 35.00 | 32.90 | |||
2. | Szczerba Igor | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:15.84 | 470 | 31.31 | 33.72 | 35.32 | 35.49 | |||
3. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 2:19.48 | 434 | 32.10 | 34.95 | 36.24 | 36.19 | |||
4. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:21.44 | 416 | 32.66 | 36.51 | 36.76 | 35.51 | |||
5. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 2:23.64 | 397 | 33.41 | 36.30 | 37.25 | 36.68 | |||
6. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 2:23.85 | 395 | 33.58 | 36.50 | 37.51 | 36.26 | |||
7. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 2:23.87 | 395 | 32.78 | 36.53 | 37.67 | 36.89 | |||
8. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:26.01 | 378 | 34.62 | 36.93 | 37.88 | 36.58 | |||
9. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 2:29.06 | 355 | 33.50 | 37.36 | 39.11 | 39.09 | |||
10. | Piecha Kacper | 05 | Delfin Cieszyn | 2:33.70 | 324 | 34.01 | 39.65 | 40.67 | 39.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 26/10/2019 - 12:56 | Kobiet, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Naziębło Klaudia | 93 | Juvenia Wrocław | 2:06.96 | 828 | 30.00 | 32.52 | 32.33 | 32.11 | |||
2. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 2:09.97 | 772 | 30.97 | 32.96 | 33.47 | 32.57 | |||
3. | Naskręt Agata | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 2:13.18 | 717 | 31.65 | 33.55 | 34.36 | 33.62 | |||
4. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 2:16.77 | 662 | 31.94 | 34.44 | 35.75 | 34.64 | |||
5. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 2:17.07 | 658 | 32.27 | 34.81 | 35.92 | 34.07 | |||
6. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:17.77 | 648 | 31.87 | 35.04 | 35.20 | 35.66 | |||
7. | Trentkiewicz Dominika | 04 | UKS MOS Opole | 2:18.24 | 641 | 32.93 | 35.50 | 35.47 | 34.34 | |||
8. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 2:19.01 | 630 | 33.16 | 36.01 | 35.29 | 34.55 | |||
9. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 2:20.20 | 615 | 32.25 | 35.49 | 36.46 | 36.00 | |||
10. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:20.70 | 608 | 32.77 | 35.73 | 36.48 | 35.72 | |||
11. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:21.05 | 604 | 33.29 | 35.80 | 36.48 | 35.48 | |||
12. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 2:21.24 | 601 | 33.41 | 35.63 | 36.60 | 35.60 | |||
13. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:21.82 | 594 | 33.90 | 36.07 | 36.45 | 35.40 | |||
14. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 2:22.33 | 587 | 32.92 | 35.50 | 37.05 | 36.86 | |||
15. | Wieczorek Zuzanna | 05 | TP Zielona Góra | 2:22.91 | 580 | 33.99 | 35.95 | 36.53 | 36.44 | |||
16. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 2:23.04 | 579 | 33.77 | 36.12 | 37.39 | 35.76 | |||
17. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:23.64 | 571 | 32.94 | 35.91 | 37.19 | 37.60 | |||
18. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:23.69 | 571 | 34.48 | 36.58 | 36.94 | 35.69 | |||
19. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 2:24.11 | 566 | 32.71 | 35.39 | 37.73 | 38.28 | |||
20. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:25.02 | 555 | 34.24 | 36.47 | 37.06 | 37.25 | |||
21. | Dembowska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 2:25.61 | 549 | 34.20 | 36.90 | 37.57 | 36.94 | |||
22. | Śliwa Maja | 01 | Hobby Sport Kietrz | 2:25.70 | 547 | 33.61 | 36.66 | 38.01 | 37.42 | |||
23. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 2:25.77 | 547 | 33.94 | 37.01 | 37.72 | 37.10 | |||
24. | Wodecka Roksana | 03 | UKS 190 Łódź | 2:25.88 | 545 | 33.71 | 36.61 | 37.35 | 38.21 | |||
25. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 2:25.90 | 545 | 31.88 | 36.83 | 39.54 | 37.65 | |||
26. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 2:27.69 | 526 | 34.15 | 37.22 | 38.22 | 38.10 | |||
27. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:27.86 | 524 | 33.69 | 37.07 | 38.40 | 38.70 | |||
28. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 2:28.03 | 522 | 34.39 | 36.92 | 38.35 | 38.37 | |||
29. | Radek Wiktoria | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:28.69 | 515 | 33.77 | 36.96 | 39.11 | 38.85 | |||
Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 2:28.69 | 515 | 34.59 | 37.94 | 39.00 | 37.16 | ||||
31. | Marczak Marta | 04 | AZS AWF Katowice | 2:28.80 | 514 | 35.09 | 37.94 | 38.68 | 37.09 | |||
32. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 2:29.49 | 507 | 34.40 | 37.91 | 39.04 | 38.14 | |||
33. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 2:30.42 | 498 | 35.17 | 38.32 | 38.66 | 38.27 | |||
34. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 2:30.53 | 496 | 36.04 | 38.12 | 39.69 | 36.68 | |||
35. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 2:30.66 | 495 | 35.26 | 37.70 | 38.98 | 38.72 | |||
36. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 2:32.94 | 473 | 34.70 | 38.38 | 39.95 | 39.91 | |||
37. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 2:33.28 | 470 | 35.51 | 38.83 | 40.21 | 38.73 | |||
38. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 2:33.60 | 467 | 35.65 | 38.81 | 39.58 | 39.56 | |||
39. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 2:34.17 | 462 | 34.22 | 38.47 | 40.98 | 40.50 | |||
40. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 2:34.99 | 455 | 36.40 | 38.90 | 40.07 | 39.62 | |||
41. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Korona Kraków | 2:35.00 | 455 | 35.10 | 38.30 | 41.00 | 40.60 | |||
42. | Bajorek Maria | 04 | Salwator Kraków | 2:35.49 | 450 | 37.58 | 39.69 | 39.95 | 38.27 | |||
43. | Pieczul Inga | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:36.45 | 442 | 36.56 | 39.26 | 40.37 | 40.26 | |||
44. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 2:36.94 | 438 | 37.50 | 39.65 | 41.04 | 38.75 | |||
45. | Hodur Paulina | 04 | Polonia Warszawa | 2:37.15 | 436 | 35.58 | 39.59 | 41.68 | 40.30 | |||
46. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:38.70 | 424 | 36.84 | 39.57 | 41.44 | 40.85 | |||
47. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 2:39.55 | 417 | 36.78 | 40.11 | 41.83 | 40.83 | |||
48. | Sczogiel Alicja | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:39.89 | 414 | 36.32 | 40.55 | 41.32 | 41.70 | |||
49. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 2:41.97 | 398 | 38.00 | 40.65 | 41.94 | 41.38 | |||
50. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 2:48.82 | 352 | 38.48 | 41.54 | 44.16 | 44.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 26/10/2019 - 12:56 | Kobiet, 200m grzbietowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 2:09.97 | 772 | 30.97 | 32.96 | 33.47 | 32.57 | |||
2. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 2:19.01 | 630 | 33.16 | 36.01 | 35.29 | 34.55 | |||
3. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 2:20.20 | 615 | 32.25 | 35.49 | 36.46 | 36.00 | |||
4. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 2:21.24 | 601 | 33.41 | 35.63 | 36.60 | 35.60 | |||
5. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:21.82 | 594 | 33.90 | 36.07 | 36.45 | 35.40 | |||
6. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 2:23.04 | 579 | 33.77 | 36.12 | 37.39 | 35.76 | |||
7. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:23.64 | 571 | 32.94 | 35.91 | 37.19 | 37.60 | |||
8. | Śliwa Maja | 01 | Hobby Sport Kietrz | 2:25.70 | 547 | 33.61 | 36.66 | 38.01 | 37.42 | |||
9. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 2:28.03 | 522 | 34.39 | 36.92 | 38.35 | 38.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 26/10/2019 - 12:56 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 2:17.07 | 658 | 32.27 | 34.81 | 35.92 | 34.07 | |||
2. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:17.77 | 648 | 31.87 | 35.04 | 35.20 | 35.66 | |||
3. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:23.69 | 571 | 34.48 | 36.58 | 36.94 | 35.69 | |||
4. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 2:24.11 | 566 | 32.71 | 35.39 | 37.73 | 38.28 | |||
5. | Dembowska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 2:25.61 | 549 | 34.20 | 36.90 | 37.57 | 36.94 | |||
6. | Wodecka Roksana | 03 | UKS 190 Łódź | 2:25.88 | 545 | 33.71 | 36.61 | 37.35 | 38.21 | |||
7. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 2:29.49 | 507 | 34.40 | 37.91 | 39.04 | 38.14 | |||
8. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 2:33.60 | 467 | 35.65 | 38.81 | 39.58 | 39.56 | |||
9. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Korona Kraków | 2:35.00 | 455 | 35.10 | 38.30 | 41.00 | 40.60 | |||
10. | Sczogiel Alicja | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:39.89 | 414 | 36.32 | 40.55 | 41.32 | 41.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 26/10/2019 - 12:56 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Trentkiewicz Dominika | 04 | UKS MOS Opole | 2:18.24 | 641 | 32.93 | 35.50 | 35.47 | 34.34 | |||
2. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:20.70 | 608 | 32.77 | 35.73 | 36.48 | 35.72 | |||
3. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 2:22.33 | 587 | 32.92 | 35.50 | 37.05 | 36.86 | |||
4. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:25.02 | 555 | 34.24 | 36.47 | 37.06 | 37.25 | |||
5. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 2:25.77 | 547 | 33.94 | 37.01 | 37.72 | 37.10 | |||
6. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 2:27.69 | 526 | 34.15 | 37.22 | 38.22 | 38.10 | |||
7. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:27.86 | 524 | 33.69 | 37.07 | 38.40 | 38.70 | |||
8. | Marczak Marta | 04 | AZS AWF Katowice | 2:28.80 | 514 | 35.09 | 37.94 | 38.68 | 37.09 | |||
9. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 2:30.66 | 495 | 35.26 | 37.70 | 38.98 | 38.72 | |||
10. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 2:34.99 | 455 | 36.40 | 38.90 | 40.07 | 39.62 | |||
11. | Bajorek Maria | 04 | Salwator Kraków | 2:35.49 | 450 | 37.58 | 39.69 | 39.95 | 38.27 | |||
12. | Hodur Paulina | 04 | Polonia Warszawa | 2:37.15 | 436 | 35.58 | 39.59 | 41.68 | 40.30 | |||
13. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 2:39.55 | 417 | 36.78 | 40.11 | 41.83 | 40.83 | |||
14. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 2:41.97 | 398 | 38.00 | 40.65 | 41.94 | 41.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 26/10/2019 - 12:56 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 2:16.77 | 662 | 31.94 | 34.44 | 35.75 | 34.64 | |||
2. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:21.05 | 604 | 33.29 | 35.80 | 36.48 | 35.48 | |||
3. | Wieczorek Zuzanna | 05 | TP Zielona Góra | 2:22.91 | 580 | 33.99 | 35.95 | 36.53 | 36.44 | |||
4. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 2:25.90 | 545 | 31.88 | 36.83 | 39.54 | 37.65 | |||
5. | Radek Wiktoria | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:28.69 | 515 | 33.77 | 36.96 | 39.11 | 38.85 | |||
Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 2:28.69 | 515 | 34.59 | 37.94 | 39.00 | 37.16 | ||||
7. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 2:30.42 | 498 | 35.17 | 38.32 | 38.66 | 38.27 | |||
8. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 2:30.53 | 496 | 36.04 | 38.12 | 39.69 | 36.68 | |||
9. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 2:32.94 | 473 | 34.70 | 38.38 | 39.95 | 39.91 | |||
10. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 2:33.28 | 470 | 35.51 | 38.83 | 40.21 | 38.73 | |||
11. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 2:34.17 | 462 | 34.22 | 38.47 | 40.98 | 40.50 | |||
12. | Pieczul Inga | 05 | Wodnik 29 Tychy | 2:36.45 | 442 | 36.56 | 39.26 | 40.37 | 40.26 | |||
13. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 2:36.94 | 438 | 37.50 | 39.65 | 41.04 | 38.75 | |||
14. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:38.70 | 424 | 36.84 | 39.57 | 41.44 | 40.85 | |||
15. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 2:48.82 | 352 | 38.48 | 41.54 | 44.16 | 44.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 26/10/2019 - 13:03 | Mężczyzn, 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wągrowski Marcel | 99 | AZS Politechniki Łódzkiej | 55.48 | 743 | 25.23 | 30.25 | ||||
2. | Zbutowicz Karol | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 56.40 | 707 | 25.49 | 30.91 | ||||
3. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 56.62 | 699 | 26.42 | 30.20 | ||||
4. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 57.30 | 674 | 26.33 | 30.97 | ||||
5. | Kapias Michał | 00 | AZS AWF Katowice | 57.40 | 671 | 25.82 | 31.58 | ||||
6. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 57.54 | 666 | 26.24 | 31.30 | ||||
7. | Mikołajczyk Michał | 99 | Śląsk Wrocław | 57.95 | 652 | 28.03 | 29.92 | ||||
8. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 57.97 | 651 | 25.51 | 32.46 | ||||
9. | Cerlich Maksymilian | 00 | AZS AWF Katowice | 57.99 | 651 | 27.44 | 30.55 | ||||
10. | Dziedzic Dawid | 99 | AZS AWF Katowice | 58.16 | 645 | 26.97 | 31.19 | ||||
11. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 58.19 | 644 | 27.00 | 31.19 | ||||
12. | Goleniec Kamil | 99 | AZS AWF Katowice | 58.28 | 641 | 26.84 | 31.44 | ||||
13. | Nowodworski Dawid | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 58.39 | 637 | 26.69 | 31.70 | ||||
14. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 58.53 | 633 | 27.70 | 30.83 | ||||
15. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 58.67 | 628 | 26.59 | 32.08 | ||||
16. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 58.76 | 625 | 27.40 | 31.36 | ||||
17. | Wiekiera Dawid | 02 | Wodnik 29 Tychy | 58.84 | 623 | 27.79 | 31.05 | ||||
18. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 58.94 | 620 | 27.48 | 31.46 | ||||
19. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 58.95 | 619 | 27.17 | 31.78 | ||||
20. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 59.02 | 617 | 26.40 | 32.62 | ||||
21. | Naumenko Artem | 96 | AZS AGH Kraków | 59.14 | 613 | 27.17 | 31.97 | ||||
22. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 59.41 | 605 | 26.89 | 32.52 | ||||
23. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 59.79 | 593 | 27.01 | 32.78 | ||||
24. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 59.81 | 593 | 28.08 | 31.73 | ||||
25. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 59.98 | 588 | 27.41 | 32.57 | ||||
26. | Oller Krzysztof | 00 | AZS UMCS Lublin | 1:00.15 | 583 | 27.67 | 32.48 | ||||
Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:00.15 | 583 | 26.53 | 33.62 | |||||
28. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 1:00.33 | 578 | 27.16 | 33.17 | ||||
29. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 1:00.50 | 573 | 28.51 | 31.99 | ||||
30. | Walczysko Jakub | 00 | AZS AGH Kraków | 1:00.55 | 571 | 27.99 | 32.56 | ||||
31. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.57 | 571 | 27.80 | 32.77 | ||||
32. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:00.68 | 568 | 28.22 | 32.46 | ||||
33. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 1:00.87 | 562 | 27.29 | 33.58 | ||||
34. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 1:00.93 | 561 | 28.48 | 32.45 | ||||
35. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 1:00.94 | 560 | 28.44 | 32.50 | ||||
36. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 1:01.08 | 557 | ||||||
37. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 1:01.12 | 556 | 28.67 | 32.45 | ||||
Kempa Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:01.12 | 556 | 28.26 | 32.86 | |||||
Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:01.12 | 556 | 29.04 | 32.08 | |||||
40. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 1:01.37 | 549 | 28.19 | 33.18 | ||||
41. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 1:01.38 | 549 | 29.98 | 31.40 | ||||
42. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.42 | 547 | 28.60 | 32.82 | ||||
43. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:01.47 | 546 | 27.41 | 34.06 | ||||
Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.47 | 546 | 28.85 | 32.62 | |||||
45. | Komorowski Kacper | 03 | Wodnik 29 Tychy | 1:01.50 | 545 | 29.91 | 31.59 | ||||
46. | Czaja Marco | 03 | UKS MOS Opole | 1:01.60 | 543 | 28.67 | 32.93 | ||||
Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:01.60 | 543 | 27.75 | 33.85 | |||||
48. | Kraczkowski Tomasz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.64 | 542 | 28.56 | 33.08 | ||||
49. | Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 1:01.66 | 541 | 29.14 | 32.52 | ||||
50. | Ogorzałek Kamil | 99 | Wodnik 29 Tychy | 1:01.71 | 540 | 29.01 | 32.70 | ||||
51. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.72 | 539 | 28.20 | 33.52 | ||||
52. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 1:01.88 | 535 | 28.53 | 33.35 | ||||
53. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 1:01.92 | 534 | 27.33 | 34.59 | ||||
54. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:02.19 | 527 | 28.46 | 33.73 | ||||
55. | Rychel Maksymilian | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:02.22 | 527 | 28.61 | 33.61 | ||||
56. | Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:02.25 | 526 | 28.49 | 33.76 | ||||
57. | Poprawa - Jakubas Jakub | 02 | Wodnik 29 Tychy | 1:02.28 | 525 | 29.11 | 33.17 | ||||
58. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 1:02.34 | 524 | 26.81 | 35.53 | ||||
Koziejko Bartłomiej | 00 | AZS UWM Olsztyn | 1:02.34 | 524 | 29.31 | 33.03 | |||||
60. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 1:02.38 | 523 | 29.97 | 32.41 | ||||
61. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:02.64 | 516 | 29.23 | 33.41 | ||||
62. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:02.70 | 515 | 27.74 | 34.96 | ||||
63. | Trzcionka Maciej | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:02.75 | 513 | 28.64 | 34.11 | ||||
64. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:03.02 | 507 | 27.96 | 35.06 | ||||
65. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 1:03.09 | 505 | 28.01 | 35.08 | ||||
66. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:03.13 | 504 | 27.35 | 35.78 | ||||
67. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 1:03.18 | 503 | 29.25 | 33.93 | ||||
68. | Pacławski Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 1:03.26 | 501 | 28.73 | 34.53 | ||||
69. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 1:03.29 | 500 | 28.25 | 35.04 | ||||
70. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 1:03.34 | 499 | 30.70 | 32.64 | ||||
71. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:03.38 | 498 | 30.46 | 32.92 | ||||
72. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 1:03.49 | 496 | 29.86 | 33.63 | ||||
73. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:03.51 | 495 | 28.97 | 34.54 | ||||
74. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:03.55 | 494 | 30.30 | 33.25 | ||||
75. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.85 | 487 | 29.69 | 34.16 | ||||
76. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:03.87 | 487 | 29.95 | 33.92 | ||||
77. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:04.14 | 481 | 30.62 | 33.52 | ||||
78. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:04.25 | 478 | 28.68 | 35.57 | ||||
79. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 1:04.26 | 478 | 29.86 | 34.40 | ||||
80. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 1:04.42 | 474 | 30.55 | 33.87 | ||||
81. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 1:04.79 | 466 | 31.22 | 33.57 | ||||
82. | Loter Bartosz | 05 | Delfin Cieszyn | 1:04.89 | 464 | 31.44 | 33.45 | ||||
83. | Czerczak Dawid | 04 | Sikret Gliwice | 1:05.71 | 447 | 29.85 | 35.86 | ||||
84. | Kuzia Krzysztof | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:05.72 | 447 | 31.92 | 33.80 | ||||
85. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 1:05.83 | 445 | 29.75 | 36.08 | ||||
86. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 1:05.90 | 443 | 29.36 | 36.54 | ||||
87. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 1:05.92 | 443 | 30.73 | 35.19 | ||||
88. | Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:05.95 | 442 | 30.58 | 35.37 | ||||
89. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 1:06.20 | 437 | 31.23 | 34.97 | ||||
90. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 1:06.22 | 437 | 31.55 | 34.67 | ||||
91. | Oszczak Norbert | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:06.33 | 435 | 30.00 | 36.33 | ||||
92. | Krzysztyński Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:06.39 | 433 | 30.44 | 35.95 | ||||
93. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 1:06.42 | 433 | 30.15 | 36.27 | ||||
94. | Terlecki Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:06.64 | 429 | 31.05 | 35.59 | ||||
95. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 1:06.88 | 424 | 27.91 | 38.97 | ||||
96. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 1:07.03 | 421 | 31.63 | 35.40 | ||||
97. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 1:07.15 | 419 | 31.22 | 35.93 | ||||
98. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:07.25 | 417 | 30.26 | 36.99 | ||||
99. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:07.26 | 417 | 31.78 | 35.48 | ||||
100. | Dwyer Vincent John | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:07.34 | 415 | 31.98 | 35.36 | ||||
101. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 1:07.38 | 415 | 32.69 | 34.69 | ||||
102. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 1:07.47 | 413 | 30.62 | 36.85 | ||||
103. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 1:07.75 | 408 | 29.25 | 38.50 | ||||
104. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 1:07.80 | 407 | 32.10 | 35.70 | ||||
105. | Mochnal Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 1:08.16 | 400 | 31.08 | 37.08 | ||||
106. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:08.88 | 388 | 32.22 | 36.66 | ||||
107. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 1:08.89 | 388 | 34.12 | 34.77 | ||||
108. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 1:08.93 | 387 | 31.97 | 36.96 | ||||
109. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 1:09.03 | 385 | 32.63 | 36.40 | ||||
110. | Żaba Mateusz | 05 | UKS MOS Opole | 1:09.10 | 384 | 32.66 | 36.44 | ||||
111. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 1:09.49 | 378 | 33.23 | 36.26 | ||||
112. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 1:09.98 | 370 | 32.62 | 37.36 | ||||
113. | Białas Bartosz | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:10.00 | 370 | 32.80 | 37.20 | ||||
114. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:10.36 | 364 | 32.16 | 38.20 | ||||
115. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:10.43 | 363 | 31.94 | 38.49 | ||||
116. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 1:11.21 | 351 | 33.19 | 38.02 | ||||
117. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:11.36 | 349 | 33.44 | 37.92 | ||||
118. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:11.60 | 345 | 33.38 | 38.22 | ||||
119. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:11.68 | 344 | 33.52 | 38.16 | ||||
120. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:12.93 | 327 | 34.32 | 38.61 | ||||
121. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 1:13.77 | 316 | 33.26 | 40.51 | ||||
122. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:14.77 | 303 | 33.73 | 41.04 | ||||
123. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 1:22.13 | 229 | 39.20 | 42.93 | ||||
DYSKW. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | ||||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). (Czas: 13:07) | |||||||||||
DYSKW. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | ||||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 13:00) | |||||||||||
DYSKW. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | ||||||||
O5 - Pływak przepłynął w trakcie wyścigu na tor inny od tego, na którym wystartował. (Czas: 13:00) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 26/10/2019 - 13:03 | Chłopców, 100m zmienny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 57.30 | 674 | 26.33 | 30.97 | |||
2. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 57.97 | 651 | 25.51 | 32.46 | |||
3. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 58.76 | 625 | 27.40 | 31.36 | |||
4. | Wiekiera Dawid | 02 | Wodnik 29 Tychy | 58.84 | 623 | 27.79 | 31.05 | |||
5. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 59.81 | 593 | 28.08 | 31.73 | |||
6. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 59.98 | 588 | 27.41 | 32.57 | |||
7. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:00.15 | 583 | 26.53 | 33.62 | |||
8. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.57 | 571 | 27.80 | 32.77 | |||
9. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:00.68 | 568 | 28.22 | 32.46 | |||
10. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 1:00.87 | 562 | 27.29 | 33.58 | |||
11. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 1:00.93 | 561 | 28.48 | 32.45 | |||
12. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 1:01.08 | 557 | |||||
13. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 1:01.38 | 549 | 29.98 | 31.40 | |||
14. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.42 | 547 | 28.60 | 32.82 | |||
15. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:01.47 | 546 | 27.41 | 34.06 | |||
16. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:01.60 | 543 | 27.75 | 33.85 | |||
17. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 1:01.88 | 535 | 28.53 | 33.35 | |||
18. | Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:02.25 | 526 | 28.49 | 33.76 | |||
19. | Poprawa - Jakubas Jakub | 02 | Wodnik 29 Tychy | 1:02.28 | 525 | 29.11 | 33.17 | |||
20. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:02.70 | 515 | 27.74 | 34.96 | |||
21. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 1:03.09 | 505 | 28.01 | 35.08 | |||
22. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 1:03.18 | 503 | 29.25 | 33.93 | |||
23. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 1:03.34 | 499 | 30.70 | 32.64 | |||
24. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 1:03.49 | 496 | 29.86 | 33.63 | |||
25. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.85 | 487 | 29.69 | 34.16 | |||
26. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 1:05.92 | 443 | 30.73 | 35.19 | |||
27. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 1:06.22 | 437 | 31.55 | 34.67 | |||
28. | Krzysztyński Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:06.39 | 433 | 30.44 | 35.95 | |||
29. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 1:06.88 | 424 | 27.91 | 38.97 | |||
30. | Dwyer Vincent John | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:07.34 | 415 | 31.98 | 35.36 | |||
31. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 1:07.75 | 408 | 29.25 | 38.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 26/10/2019 - 13:03 | Chłopców, 100m zmienny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 58.53 | 633 | 27.70 | 30.83 | |||
2. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 58.94 | 620 | 27.48 | 31.46 | |||
3. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 59.41 | 605 | 26.89 | 32.52 | |||
4. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 59.79 | 593 | 27.01 | 32.78 | |||
5. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 1:00.33 | 578 | 27.16 | 33.17 | |||
6. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 1:01.37 | 549 | 28.19 | 33.18 | |||
7. | Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.47 | 546 | 28.85 | 32.62 | |||
8. | Komorowski Kacper | 03 | Wodnik 29 Tychy | 1:01.50 | 545 | 29.91 | 31.59 | |||
9. | Czaja Marco | 03 | UKS MOS Opole | 1:01.60 | 543 | 28.67 | 32.93 | |||
10. | Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 1:01.66 | 541 | 29.14 | 32.52 | |||
11. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.72 | 539 | 28.20 | 33.52 | |||
12. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:02.19 | 527 | 28.46 | 33.73 | |||
13. | Rychel Maksymilian | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:02.22 | 527 | 28.61 | 33.61 | |||
14. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 1:02.38 | 523 | 29.97 | 32.41 | |||
15. | Trzcionka Maciej | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:02.75 | 513 | 28.64 | 34.11 | |||
16. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 1:03.29 | 500 | 28.25 | 35.04 | |||
17. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:03.55 | 494 | 30.30 | 33.25 | |||
18. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:03.87 | 487 | 29.95 | 33.92 | |||
19. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 1:04.26 | 478 | 29.86 | 34.40 | |||
20. | Kuzia Krzysztof | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:05.72 | 447 | 31.92 | 33.80 | |||
21. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 1:05.83 | 445 | 29.75 | 36.08 | |||
22. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 1:06.42 | 433 | 30.15 | 36.27 | |||
23. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 1:07.15 | 419 | 31.22 | 35.93 | |||
24. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 1:07.80 | 407 | 32.10 | 35.70 | |||
25. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 1:09.49 | 378 | 33.23 | 36.26 | |||
26. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:14.77 | 303 | 33.73 | 41.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 26/10/2019 - 13:03 | Chłopców, 100m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 59.02 | 617 | 26.40 | 32.62 | ||||
2. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 1:00.50 | 573 | 28.51 | 31.99 | ||||
3. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 1:00.94 | 560 | 28.44 | 32.50 | ||||
4. | Kraczkowski Tomasz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.64 | 542 | 28.56 | 33.08 | ||||
5. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 1:01.92 | 534 | 27.33 | 34.59 | ||||
6. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 1:02.34 | 524 | 26.81 | 35.53 | ||||
7. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:02.64 | 516 | 29.23 | 33.41 | ||||
8. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:03.13 | 504 | 27.35 | 35.78 | ||||
9. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:03.38 | 498 | 30.46 | 32.92 | ||||
10. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 1:04.42 | 474 | 30.55 | 33.87 | ||||
11. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 1:04.79 | 466 | 31.22 | 33.57 | ||||
12. | Czerczak Dawid | 04 | Sikret Gliwice | 1:05.71 | 447 | 29.85 | 35.86 | ||||
13. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 1:05.90 | 443 | 29.36 | 36.54 | ||||
14. | Oszczak Norbert | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:06.33 | 435 | 30.00 | 36.33 | ||||
15. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 1:07.03 | 421 | 31.63 | 35.40 | ||||
16. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:07.25 | 417 | 30.26 | 36.99 | ||||
17. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 1:08.89 | 388 | 34.12 | 34.77 | ||||
18. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 1:09.03 | 385 | 32.63 | 36.40 | ||||
19. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:11.68 | 344 | 33.52 | 38.16 | ||||
DYSKW. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | ||||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 13:00) | |||||||||||
DYSKW. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | ||||||||
O5 - Pływak przepłynął w trakcie wyścigu na tor inny od tego, na którym wystartował. (Czas: 13:00) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 26/10/2019 - 13:03 | Chłopców, 100m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:01.12 | 556 | 29.04 | 32.08 | |||
2. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:03.51 | 495 | 28.97 | 34.54 | |||
3. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:04.14 | 481 | 30.62 | 33.52 | |||
4. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:04.25 | 478 | 28.68 | 35.57 | |||
5. | Loter Bartosz | 05 | Delfin Cieszyn | 1:04.89 | 464 | 31.44 | 33.45 | |||
6. | Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:05.95 | 442 | 30.58 | 35.37 | |||
7. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 1:06.20 | 437 | 31.23 | 34.97 | |||
8. | Terlecki Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 1:06.64 | 429 | 31.05 | 35.59 | |||
9. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:07.26 | 417 | 31.78 | 35.48 | |||
10. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 1:07.38 | 415 | 32.69 | 34.69 | |||
11. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 1:07.47 | 413 | 30.62 | 36.85 | |||
12. | Mochnal Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 1:08.16 | 400 | 31.08 | 37.08 | |||
13. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:08.88 | 388 | 32.22 | 36.66 | |||
14. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 1:08.93 | 387 | 31.97 | 36.96 | |||
15. | Żaba Mateusz | 05 | UKS MOS Opole | 1:09.10 | 384 | 32.66 | 36.44 | |||
16. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 1:09.98 | 370 | 32.62 | 37.36 | |||
17. | Białas Bartosz | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:10.00 | 370 | 32.80 | 37.20 | |||
18. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:10.36 | 364 | 32.16 | 38.20 | |||
19. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:10.43 | 363 | 31.94 | 38.49 | |||
20. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 1:11.21 | 351 | 33.19 | 38.02 | |||
21. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:11.36 | 349 | 33.44 | 37.92 | |||
22. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:11.60 | 345 | 33.38 | 38.22 | |||
23. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:12.93 | 327 | 34.32 | 38.61 | |||
24. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 1:13.77 | 316 | 33.26 | 40.51 | |||
25. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 1:22.13 | 229 | 39.20 | 42.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 26/10/2019 - 13:23 | Kobiet, 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Naziębło Klaudia | 93 | Juvenia Wrocław | 1:01.60 | 772 | 28.11 | 33.49 | |||
2. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:02.93 | 724 | 29.06 | 33.87 | |||
3. | Hallmann Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 1:04.12 | 684 | 30.56 | 33.56 | |||
4. | Fara Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | 1:04.56 | 670 | 28.41 | 36.15 | |||
5. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 1:05.30 | 648 | 30.37 | 34.93 | |||
6. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:05.59 | 639 | 30.79 | 34.80 | |||
7. | Sirignano Luigia | 96 | AZS UMCS Lublin | 1:05.84 | 632 | 30.35 | 35.49 | |||
8. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 1:06.26 | 620 | 30.76 | 35.50 | |||
9. | Magierowska Julia | 02 | AZS AWF Katowice | 1:06.41 | 616 | 30.33 | 36.08 | |||
10. | Solak Anna | 00 | AZS AGH Kraków | 1:06.63 | 610 | 30.16 | 36.47 | |||
11. | Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:06.73 | 607 | 29.94 | 36.79 | |||
12. | Biernat Oliwia | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:06.81 | 605 | 30.33 | 36.48 | |||
13. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:07.25 | 593 | 31.03 | 36.22 | |||
14. | Szopa Marta | 00 | AZS AWF Katowice | 1:07.26 | 593 | 31.61 | 35.65 | |||
15. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 1:07.28 | 592 | 31.97 | 35.31 | |||
16. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 1:07.94 | 575 | 31.16 | 36.78 | |||
17. | Kulaga Dominika | 97 | Gryf Dębica | 1:07.98 | 574 | 29.69 | 38.29 | |||
18. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 1:08.18 | 569 | 32.18 | 36.00 | |||
19. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:08.23 | 568 | 31.82 | 36.41 | |||
20. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:08.30 | 566 | 31.49 | 36.81 | |||
21. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:08.33 | 565 | 33.24 | 35.09 | |||
22. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:08.41 | 563 | 31.44 | 36.97 | |||
23. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:08.50 | 561 | 32.17 | 36.33 | |||
24. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:08.59 | 559 | 32.59 | 36.00 | |||
25. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | 1:08.63 | 558 | 31.45 | 37.18 | |||
26. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:08.64 | 558 | 32.09 | 36.55 | |||
27. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 1:08.69 | 556 | 32.61 | 36.08 | |||
28. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 1:08.91 | 551 | 33.53 | 35.38 | |||
29. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 1:08.94 | 550 | 32.41 | 36.53 | |||
30. | Kowal Emilia | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:09.35 | 541 | 32.15 | 37.20 | |||
31. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:09.57 | 535 | 31.96 | 37.61 | |||
32. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:09.63 | 534 | 32.24 | 37.39 | |||
33. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 1:09.67 | 533 | 33.57 | 36.10 | |||
34. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:09.69 | 533 | 31.93 | 37.76 | |||
35. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:09.79 | 530 | 33.25 | 36.54 | |||
36. | Serafin Barbara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:09.93 | 527 | 32.24 | 37.69 | |||
37. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:10.01 | 525 | 32.72 | 37.29 | |||
38. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 1:10.06 | 524 | 32.07 | 37.99 | |||
39. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:10.15 | 522 | 32.20 | 37.95 | |||
40. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.25 | 520 | 34.79 | 35.46 | |||
41. | Marczak Marta | 04 | AZS AWF Katowice | 1:10.60 | 512 | 32.73 | 37.87 | |||
42. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 1:10.69 | 510 | 32.03 | 38.66 | |||
43. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 1:10.71 | 510 | 30.67 | 40.04 | |||
44. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:11.09 | 502 | 32.70 | 38.39 | |||
45. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:11.20 | 499 | 32.77 | 38.43 | |||
46. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 1:11.27 | 498 | 32.28 | 38.99 | |||
47. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:11.56 | 492 | 33.71 | 37.85 | |||
48. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:11.88 | 485 | 33.21 | 38.67 | |||
49. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 1:12.02 | 483 | 33.17 | 38.85 | |||
50. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:12.05 | 482 | 33.74 | 38.31 | |||
51. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:12.07 | 482 | 33.14 | 38.93 | |||
52. | Szerszeń Natalia | 02 | Gryf Dębica | 1:12.16 | 480 | 31.65 | 40.51 | |||
53. | Auguściak Magdalena | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:12.21 | 479 | 33.66 | 38.55 | |||
54. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 1:12.28 | 477 | 34.25 | 38.03 | |||
55. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 1:13.04 | 463 | 33.35 | 39.69 | |||
56. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 1:13.08 | 462 | 33.72 | 39.36 | |||
57. | Zięba Emilia | 04 | AZS AWF Katowice | 1:13.67 | 451 | 34.35 | 39.32 | |||
58. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:14.54 | 435 | 35.98 | 38.56 | |||
59. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:14.67 | 433 | 34.78 | 39.89 | |||
60. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:15.50 | 419 | 36.68 | 38.82 | |||
61. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:15.91 | 412 | 35.64 | 40.27 | |||
62. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:15.96 | 411 | 35.12 | 40.84 | |||
63. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 1:16.12 | 409 | 35.56 | 40.56 | |||
64. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 1:16.39 | 404 | 37.04 | 39.35 | |||
65. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:17.67 | 385 | 36.20 | 41.47 | |||
66. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:18.01 | 380 | 35.86 | 42.15 | |||
67. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 1:19.53 | 358 | 36.87 | 42.66 | |||
68. | Stuglik Martyna | 05 | Sikret Gliwice | 1:23.08 | 314 | 37.68 | 45.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 26/10/2019 - 13:23 | Kobiet, 100m zmienny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:02.93 | 724 | 29.06 | 33.87 | |||
2. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 1:05.30 | 648 | 30.37 | 34.93 | |||
3. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:05.59 | 639 | 30.79 | 34.80 | |||
4. | Magierowska Julia | 02 | AZS AWF Katowice | 1:06.41 | 616 | 30.33 | 36.08 | |||
5. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:08.23 | 568 | 31.82 | 36.41 | |||
6. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:08.30 | 566 | 31.49 | 36.81 | |||
7. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:08.41 | 563 | 31.44 | 36.97 | |||
8. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:08.50 | 561 | 32.17 | 36.33 | |||
9. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:08.59 | 559 | 32.59 | 36.00 | |||
10. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 1:08.94 | 550 | 32.41 | 36.53 | |||
11. | Kowal Emilia | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:09.35 | 541 | 32.15 | 37.20 | |||
12. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:09.63 | 534 | 32.24 | 37.39 | |||
13. | Serafin Barbara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:09.93 | 527 | 32.24 | 37.69 | |||
14. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 1:10.71 | 510 | 30.67 | 40.04 | |||
15. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 1:11.27 | 498 | 32.28 | 38.99 | |||
16. | Szerszeń Natalia | 02 | Gryf Dębica | 1:12.16 | 480 | 31.65 | 40.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 26/10/2019 - 13:23 | Dziewcząt, 100m zmienny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Biernat Oliwia | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:06.81 | 605 | 30.33 | 36.48 | |||
2. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:07.25 | 593 | 31.03 | 36.22 | |||
3. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 1:07.28 | 592 | 31.97 | 35.31 | |||
4. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:08.33 | 565 | 33.24 | 35.09 | |||
5. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:09.57 | 535 | 31.96 | 37.61 | |||
6. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:09.69 | 533 | 31.93 | 37.76 | |||
7. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 1:10.06 | 524 | 32.07 | 37.99 | |||
8. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.25 | 520 | 34.79 | 35.46 | |||
9. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:11.09 | 502 | 32.70 | 38.39 | |||
10. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:11.20 | 499 | 32.77 | 38.43 | |||
11. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:11.56 | 492 | 33.71 | 37.85 | |||
12. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:11.88 | 485 | 33.21 | 38.67 | |||
13. | Auguściak Magdalena | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:12.21 | 479 | 33.66 | 38.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 26/10/2019 - 13:23 | Dziewcząt, 100m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:06.73 | 607 | 29.94 | 36.79 | |||
2. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 1:08.18 | 569 | 32.18 | 36.00 | |||
3. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:08.64 | 558 | 32.09 | 36.55 | |||
4. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 1:08.69 | 556 | 32.61 | 36.08 | |||
5. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 1:09.67 | 533 | 33.57 | 36.10 | |||
6. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:09.79 | 530 | 33.25 | 36.54 | |||
7. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:10.01 | 525 | 32.72 | 37.29 | |||
8. | Marczak Marta | 04 | AZS AWF Katowice | 1:10.60 | 512 | 32.73 | 37.87 | |||
9. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:12.05 | 482 | 33.74 | 38.31 | |||
10. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:12.07 | 482 | 33.14 | 38.93 | |||
11. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 1:12.28 | 477 | 34.25 | 38.03 | |||
12. | Zięba Emilia | 04 | AZS AWF Katowice | 1:13.67 | 451 | 34.35 | 39.32 | |||
13. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:15.50 | 419 | 36.68 | 38.82 | |||
14. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:15.96 | 411 | 35.12 | 40.84 | |||
15. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 1:16.12 | 409 | 35.56 | 40.56 | |||
16. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 1:16.39 | 404 | 37.04 | 39.35 | |||
17. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:18.01 | 380 | 35.86 | 42.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 26/10/2019 - 13:23 | Dziewcząt, 100m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 1:06.26 | 620 | 30.76 | 35.50 | |||
2. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 1:07.94 | 575 | 31.16 | 36.78 | |||
3. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 1:08.91 | 551 | 33.53 | 35.38 | |||
4. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:10.15 | 522 | 32.20 | 37.95 | |||
5. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 1:10.69 | 510 | 32.03 | 38.66 | |||
6. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 1:12.02 | 483 | 33.17 | 38.85 | |||
7. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 1:13.04 | 463 | 33.35 | 39.69 | |||
8. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 1:13.08 | 462 | 33.72 | 39.36 | |||
9. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:14.54 | 435 | 35.98 | 38.56 | |||
10. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:14.67 | 433 | 34.78 | 39.89 | |||
11. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:15.91 | 412 | 35.64 | 40.27 | |||
12. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:17.67 | 385 | 36.20 | 41.47 | |||
13. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 1:19.53 | 358 | 36.87 | 42.66 | |||
14. | Stuglik Martyna | 05 | Sikret Gliwice | 1:23.08 | 314 | 37.68 | 45.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/10/2019 - 13:31 | Kobiet, 800m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 8:40.04 | 783 |
100m: 200m: | 1:02.95 2:08.33 | 1:02.95 1:05.38 | 300m: 400m: | 3:14.18 4:19.63 | 1:05.85 1:05.45 | 500m: 600m: | 5:24.60 6:29.84 | 1:04.97 1:05.24 | 700m: 800m: | 7:35.32 8:40.04 | 1:05.48 1:04.72 |
2. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 8:43.94 | 765 |
100m: 200m: | 1:04.90 2:11.41 | 1:04.90 1:06.51 | 300m: 400m: | 3:17.70 4:23.21 | 1:06.29 1:05.51 | 500m: 600m: | 5:27.59 6:33.31 | 1:04.38 1:05.72 | 700m: 800m: | 7:39.27 8:43.94 | 1:05.96 1:04.67 |
3. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 8:58.29 | 706 |
100m: 200m: | 1:04.94 2:12.12 | 1:04.94 1:07.18 | 300m: 400m: | 3:19.95 4:28.02 | 1:07.83 1:08.07 | 500m: 600m: | 5:35.65 6:43.49 | 1:07.63 1:07.84 | 700m: 800m: | 7:51.10 8:58.29 | 1:07.61 1:07.19 |
4. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 8:58.56 | 705 |
100m: 200m: | 1:04.86 2:11.42 | 1:04.86 1:06.56 | 300m: 400m: | 3:18.56 4:26.37 | 1:07.14 1:07.81 | 500m: 600m: | 5:34.17 6:43.11 | 1:07.80 1:08.94 | 700m: 800m: | 7:52.05 8:58.56 | 1:08.94 1:06.51 |
5. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 9:01.34 | 694 |
100m: 200m: | 1:04.41 2:11.24 | 1:04.41 1:06.83 | 300m: 400m: | 3:18.72 4:26.34 | 1:07.48 1:07.62 | 500m: 600m: | 5:34.57 6:43.86 | 1:08.23 1:09.29 | 700m: 800m: | 7:53.14 9:01.34 | 1:09.28 1:08.20 |
6. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 9:05.92 | 676 |
100m: 200m: | 1:05.83 2:14.14 | 1:05.83 1:08.31 | 300m: 400m: | 3:23.23 4:32.39 | 1:09.09 1:09.16 | 500m: 600m: | 5:41.48 6:50.50 | 1:09.09 1:09.02 | 700m: 800m: | 7:59.20 9:05.92 | 1:08.70 1:06.72 |
7. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 9:06.71 | 674 |
100m: 200m: | 1:05.65 2:14.48 | 1:05.65 1:08.83 | 300m: 400m: | 3:23.65 4:32.88 | 1:09.17 1:09.23 | 500m: 600m: | 5:41.70 6:50.68 | 1:08.82 1:08.98 | 700m: 800m: | 7:59.67 9:06.71 | 1:08.99 1:07.04 |
8. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 9:09.90 | 662 |
100m: 200m: | 1:06.82 2:16.99 | 1:06.82 1:10.17 | 300m: 400m: | 3:26.11 4:35.64 | 1:09.12 1:09.53 | 500m: 600m: | 5:44.65 6:53.38 | 1:09.01 1:08.73 | 700m: 800m: | 8:02.12 9:09.90 | 1:08.74 1:07.78 |
9. | Wrzesińska Wiktoria | 04 | UKS 190 Łódź | 9:10.73 | 659 |
100m: 200m: | 1:07.00 2:16.18 | 1:07.00 1:09.18 | 300m: 400m: | 3:25.25 4:34.66 | 1:09.07 1:09.41 | 500m: 600m: | 5:44.38 6:54.06 | 1:09.72 1:09.68 | 700m: 800m: | 8:03.31 9:10.73 | 1:09.25 1:07.42 |
10. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 9:11.31 | 657 |
100m: 200m: | 1:06.86 2:17.46 | 1:06.86 1:10.60 | 300m: 400m: | 3:26.72 4:35.08 | 1:09.26 1:08.36 | 500m: 600m: | 5:44.54 6:53.76 | 1:09.46 1:09.22 | 700m: 800m: | 8:03.61 9:11.31 | 1:09.85 1:07.70 |
11. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 9:11.77 | 655 |
100m: 200m: | 1:05.84 2:14.90 | 1:05.84 1:09.06 | 300m: 400m: | 3:24.42 4:33.85 | 1:09.52 1:09.43 | 500m: 600m: | 5:43.40 6:53.50 | 1:09.55 1:10.10 | 700m: 800m: | 8:03.14 9:11.77 | 1:09.64 1:08.63 |
12. | Kawka Nina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 9:15.86 | 641 |
100m: 200m: | 1:06.16 2:15.67 | 1:06.16 1:09.51 | 300m: 400m: | 3:25.69 4:35.73 | 1:10.02 1:10.04 | 500m: 600m: | 5:46.08 6:56.43 | 1:10.35 1:10.35 | 700m: 800m: | 8:07.69 9:15.86 | 1:11.26 1:08.17 |
13. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 9:20.62 | 625 |
100m: 200m: | 1:06.94 2:17.87 | 1:06.94 1:10.93 | 300m: 400m: | 3:29.03 4:40.56 | 1:11.16 1:11.53 | 500m: 600m: | 5:51.57 7:02.31 | 1:11.01 1:10.74 | 700m: 800m: | 8:12.71 9:20.62 | 1:10.40 1:07.91 |
14. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 9:20.71 | 624 |
100m: 200m: | 1:06.61 2:16.35 | 1:06.61 1:09.74 | 300m: 400m: | 3:27.23 4:38.04 | 1:10.88 1:10.81 | 500m: 600m: | 5:49.77 7:01.45 | 1:11.73 1:11.68 | 700m: 800m: | 8:12.12 9:20.71 | 1:10.67 1:08.59 |
15. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 9:32.89 | 585 |
100m: 200m: | 1:07.72 2:19.70 | 1:07.72 1:11.98 | 300m: 400m: | 3:31.40 4:43.17 | 1:11.70 1:11.77 | 500m: 600m: | 5:55.43 7:08.13 | 1:12.26 1:12.70 | 700m: 800m: | 8:21.31 9:32.89 | 1:13.18 1:11.58 |
16. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 9:34.76 | 580 |
100m: 200m: | 1:08.56 2:21.44 | 1:08.56 1:12.88 | 300m: 400m: | 3:33.79 4:46.37 | 1:12.35 1:12.58 | 500m: 600m: | 5:59.69 7:13.01 | 1:13.32 1:13.32 | 700m: 800m: | 8:25.84 9:34.76 | 1:12.83 1:08.92 |
17. | Sobolewska Magdalena | 04 | Unia Oświęcim | 9:38.56 | 568 |
100m: 200m: | 1:07.91 2:19.84 | 1:07.91 1:11.93 | 300m: 400m: | 3:32.46 4:45.70 | 1:12.62 1:13.24 | 500m: 600m: | 5:58.62 7:12.18 | 1:12.92 1:13.56 | 700m: 800m: | 8:26.10 9:38.56 | 1:13.92 1:12.46 |
18. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 9:38.94 | 567 |
100m: 200m: | 1:08.73 2:21.01 | 1:08.73 1:12.28 | 300m: 400m: | 3:33.80 4:46.45 | 1:12.79 1:12.65 | 500m: 600m: | 5:59.26 7:13.15 | 1:12.81 1:13.89 | 700m: 800m: | 8:27.17 9:38.94 | 1:14.02 1:11.77 |
19. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 9:41.20 | 560 |
100m: 200m: | 1:08.01 2:19.09 | 1:08.01 1:11.08 | 300m: 400m: | 3:32.06 4:45.26 | 1:12.97 1:13.20 | 500m: 600m: | 6:00.00 7:13.57 | 1:14.74 1:13.57 | 700m: 800m: | 8:28.08 9:41.20 | 1:14.51 1:13.12 |
20. | Jakubik Julia | 05 | Unia Oświęcim | 9:44.42 | 551 |
100m: 200m: | 1:09.62 2:23.03 | 1:09.62 1:13.41 | 300m: 400m: | 3:36.24 4:49.31 | 1:13.21 1:13.07 | 500m: 600m: | 6:02.64 7:17.54 | 1:13.33 1:14.90 | 700m: 800m: | 8:32.18 9:44.42 | 1:14.64 1:12.24 |
21. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 9:45.48 | 548 |
100m: 200m: | 1:09.60 2:22.65 | 1:09.60 1:13.05 | 300m: 400m: | 3:36.11 4:50.12 | 1:13.46 1:14.01 | 500m: 600m: | 6:04.39 7:18.87 | 1:14.27 1:14.48 | 700m: 800m: | 8:33.21 9:45.48 | 1:14.34 1:12.27 |
22. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 9:46.33 | 546 |
100m: 200m: | 1:10.13 2:24.19 | 1:10.13 1:14.06 | 300m: 400m: | 3:38.05 4:52.94 | 1:13.86 1:14.89 | 500m: 600m: | 6:07.15 7:21.17 | 1:14.21 1:14.02 | 700m: 800m: | 8:35.26 9:46.33 | 1:14.09 1:11.07 |
23. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 9:46.72 | 545 |
100m: 200m: | 1:10.50 2:24.56 | 1:10.50 1:14.06 | 300m: 400m: | 3:39.63 4:54.37 | 1:15.07 1:14.74 | 500m: 600m: | 6:08.98 7:22.77 | 1:14.61 1:13.79 | 700m: 800m: | 8:35.15 9:46.72 | 1:12.38 1:11.57 |
24. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 9:47.23 | 543 |
100m: 200m: | 1:09.49 2:23.70 | 1:09.49 1:14.21 | 300m: 400m: | 3:38.17 4:52.83 | 1:14.47 1:14.66 | 500m: 600m: | 6:07.27 7:21.50 | 1:14.44 1:14.23 | 700m: 800m: | 8:35.67 9:47.23 | 1:14.17 1:11.56 |
25. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 9:51.73 | 531 |
100m: 200m: | 1:12.92 2:29.90 | 1:12.92 1:16.98 | 300m: 400m: | 3:42.93 4:57.44 | 1:13.03 1:14.51 | 500m: 600m: | 6:11.49 7:25.51 | 1:14.05 1:14.02 | 700m: 800m: | 8:38.92 9:51.73 | 1:13.41 1:12.81 |
26. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 10:00.17 | 509 |
100m: 200m: | 1:11.52 2:26.80 | 1:11.52 1:15.28 | 300m: 400m: | 3:42.25 4:58.23 | 1:15.45 1:15.98 | 500m: 600m: | 6:14.41 7:30.36 | 1:16.18 1:15.95 | 700m: 800m: | 8:47.69 10:00.17 | 1:17.33 1:12.48 |
27. | Kryza Maja | 05 | Unia Oświęcim | 10:40.64 | 418 |
100m: 200m: | 1:12.94 2:31.98 | 1:12.94 1:19.04 | 300m: 400m: | 3:52.86 5:14.29 | 1:20.88 1:21.43 | 500m: 600m: | 6:37.20 7:59.80 | 1:22.91 1:22.60 | 700m: 800m: | 9:22.20 10:40.64 | 1:22.40 1:18.44 |
28. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 11:21.57 | 347 |
100m: 200m: | 1:19.39 2:44.11 | 1:19.39 1:24.72 | 300m: 400m: | 4:09.94 5:37.00 | 1:25.83 1:27.06 | 500m: 600m: | 7:03.87 8:30.60 | 1:26.87 1:26.73 | 700m: 800m: | 9:56.75 11:21.57 | 1:26.15 1:24.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/10/2019 - 13:31 | Kobiet, 800m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 9:01.34 | 694 |
100m: 200m: | 1:04.41 2:11.24 | 1:04.41 1:06.83 | 300m: 400m: | 3:18.72 4:26.34 | 1:07.48 1:07.62 | 500m: 600m: | 5:34.57 6:43.86 | 1:08.23 1:09.29 | 700m: 800m: | 7:53.14 9:01.34 | 1:09.28 1:08.20 |
2. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 9:09.90 | 662 |
100m: 200m: | 1:06.82 2:16.99 | 1:06.82 1:10.17 | 300m: 400m: | 3:26.11 4:35.64 | 1:09.12 1:09.53 | 500m: 600m: | 5:44.65 6:53.38 | 1:09.01 1:08.73 | 700m: 800m: | 8:02.12 9:09.90 | 1:08.74 1:07.78 |
3. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 9:11.77 | 655 |
100m: 200m: | 1:05.84 2:14.90 | 1:05.84 1:09.06 | 300m: 400m: | 3:24.42 4:33.85 | 1:09.52 1:09.43 | 500m: 600m: | 5:43.40 6:53.50 | 1:09.55 1:10.10 | 700m: 800m: | 8:03.14 9:11.77 | 1:09.64 1:08.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/10/2019 - 13:31 | Dziewcząt, 800m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 8:40.04 | 783 |
100m: 200m: | 1:02.95 2:08.33 | 1:02.95 1:05.38 | 300m: 400m: | 3:14.18 4:19.63 | 1:05.85 1:05.45 | 500m: 600m: | 5:24.60 6:29.84 | 1:04.97 1:05.24 | 700m: 800m: | 7:35.32 8:40.04 | 1:05.48 1:04.72 |
2. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 8:58.56 | 705 |
100m: 200m: | 1:04.86 2:11.42 | 1:04.86 1:06.56 | 300m: 400m: | 3:18.56 4:26.37 | 1:07.14 1:07.81 | 500m: 600m: | 5:34.17 6:43.11 | 1:07.80 1:08.94 | 700m: 800m: | 7:52.05 8:58.56 | 1:08.94 1:06.51 |
3. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 9:05.92 | 676 |
100m: 200m: | 1:05.83 2:14.14 | 1:05.83 1:08.31 | 300m: 400m: | 3:23.23 4:32.39 | 1:09.09 1:09.16 | 500m: 600m: | 5:41.48 6:50.50 | 1:09.09 1:09.02 | 700m: 800m: | 7:59.20 9:05.92 | 1:08.70 1:06.72 |
4. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 9:11.31 | 657 |
100m: 200m: | 1:06.86 2:17.46 | 1:06.86 1:10.60 | 300m: 400m: | 3:26.72 4:35.08 | 1:09.26 1:08.36 | 500m: 600m: | 5:44.54 6:53.76 | 1:09.46 1:09.22 | 700m: 800m: | 8:03.61 9:11.31 | 1:09.85 1:07.70 |
5. | Kawka Nina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 9:15.86 | 641 |
100m: 200m: | 1:06.16 2:15.67 | 1:06.16 1:09.51 | 300m: 400m: | 3:25.69 4:35.73 | 1:10.02 1:10.04 | 500m: 600m: | 5:46.08 6:56.43 | 1:10.35 1:10.35 | 700m: 800m: | 8:07.69 9:15.86 | 1:11.26 1:08.17 |
6. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 9:41.20 | 560 |
100m: 200m: | 1:08.01 2:19.09 | 1:08.01 1:11.08 | 300m: 400m: | 3:32.06 4:45.26 | 1:12.97 1:13.20 | 500m: 600m: | 6:00.00 7:13.57 | 1:14.74 1:13.57 | 700m: 800m: | 8:28.08 9:41.20 | 1:14.51 1:13.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/10/2019 - 13:31 | Dziewcząt, 800m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 8:43.94 | 765 |
100m: 200m: | 1:04.90 2:11.41 | 1:04.90 1:06.51 | 300m: 400m: | 3:17.70 4:23.21 | 1:06.29 1:05.51 | 500m: 600m: | 5:27.59 6:33.31 | 1:04.38 1:05.72 | 700m: 800m: | 7:39.27 8:43.94 | 1:05.96 1:04.67 |
2. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 9:06.71 | 674 |
100m: 200m: | 1:05.65 2:14.48 | 1:05.65 1:08.83 | 300m: 400m: | 3:23.65 4:32.88 | 1:09.17 1:09.23 | 500m: 600m: | 5:41.70 6:50.68 | 1:08.82 1:08.98 | 700m: 800m: | 7:59.67 9:06.71 | 1:08.99 1:07.04 |
3. | Wrzesińska Wiktoria | 04 | UKS 190 Łódź | 9:10.73 | 659 |
100m: 200m: | 1:07.00 2:16.18 | 1:07.00 1:09.18 | 300m: 400m: | 3:25.25 4:34.66 | 1:09.07 1:09.41 | 500m: 600m: | 5:44.38 6:54.06 | 1:09.72 1:09.68 | 700m: 800m: | 8:03.31 9:10.73 | 1:09.25 1:07.42 |
4. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 9:20.71 | 624 |
100m: 200m: | 1:06.61 2:16.35 | 1:06.61 1:09.74 | 300m: 400m: | 3:27.23 4:38.04 | 1:10.88 1:10.81 | 500m: 600m: | 5:49.77 7:01.45 | 1:11.73 1:11.68 | 700m: 800m: | 8:12.12 9:20.71 | 1:10.67 1:08.59 |
5. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 9:32.89 | 585 |
100m: 200m: | 1:07.72 2:19.70 | 1:07.72 1:11.98 | 300m: 400m: | 3:31.40 4:43.17 | 1:11.70 1:11.77 | 500m: 600m: | 5:55.43 7:08.13 | 1:12.26 1:12.70 | 700m: 800m: | 8:21.31 9:32.89 | 1:13.18 1:11.58 |
6. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 9:34.76 | 580 |
100m: 200m: | 1:08.56 2:21.44 | 1:08.56 1:12.88 | 300m: 400m: | 3:33.79 4:46.37 | 1:12.35 1:12.58 | 500m: 600m: | 5:59.69 7:13.01 | 1:13.32 1:13.32 | 700m: 800m: | 8:25.84 9:34.76 | 1:12.83 1:08.92 |
7. | Sobolewska Magdalena | 04 | Unia Oświęcim | 9:38.56 | 568 |
100m: 200m: | 1:07.91 2:19.84 | 1:07.91 1:11.93 | 300m: 400m: | 3:32.46 4:45.70 | 1:12.62 1:13.24 | 500m: 600m: | 5:58.62 7:12.18 | 1:12.92 1:13.56 | 700m: 800m: | 8:26.10 9:38.56 | 1:13.92 1:12.46 |
8. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 9:46.33 | 546 |
100m: 200m: | 1:10.13 2:24.19 | 1:10.13 1:14.06 | 300m: 400m: | 3:38.05 4:52.94 | 1:13.86 1:14.89 | 500m: 600m: | 6:07.15 7:21.17 | 1:14.21 1:14.02 | 700m: 800m: | 8:35.26 9:46.33 | 1:14.09 1:11.07 |
9. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 9:47.23 | 543 |
100m: 200m: | 1:09.49 2:23.70 | 1:09.49 1:14.21 | 300m: 400m: | 3:38.17 4:52.83 | 1:14.47 1:14.66 | 500m: 600m: | 6:07.27 7:21.50 | 1:14.44 1:14.23 | 700m: 800m: | 8:35.67 9:47.23 | 1:14.17 1:11.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/10/2019 - 13:31 | Dziewcząt, 800m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 9:20.62 | 625 |
100m: 200m: | 1:06.94 2:17.87 | 1:06.94 1:10.93 | 300m: 400m: | 3:29.03 4:40.56 | 1:11.16 1:11.53 | 500m: 600m: | 5:51.57 7:02.31 | 1:11.01 1:10.74 | 700m: 800m: | 8:12.71 9:20.62 | 1:10.40 1:07.91 |
2. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 9:38.94 | 567 |
100m: 200m: | 1:08.73 2:21.01 | 1:08.73 1:12.28 | 300m: 400m: | 3:33.80 4:46.45 | 1:12.79 1:12.65 | 500m: 600m: | 5:59.26 7:13.15 | 1:12.81 1:13.89 | 700m: 800m: | 8:27.17 9:38.94 | 1:14.02 1:11.77 |
3. | Jakubik Julia | 05 | Unia Oświęcim | 9:44.42 | 551 |
100m: 200m: | 1:09.62 2:23.03 | 1:09.62 1:13.41 | 300m: 400m: | 3:36.24 4:49.31 | 1:13.21 1:13.07 | 500m: 600m: | 6:02.64 7:17.54 | 1:13.33 1:14.90 | 700m: 800m: | 8:32.18 9:44.42 | 1:14.64 1:12.24 |
4. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 9:45.48 | 548 |
100m: 200m: | 1:09.60 2:22.65 | 1:09.60 1:13.05 | 300m: 400m: | 3:36.11 4:50.12 | 1:13.46 1:14.01 | 500m: 600m: | 6:04.39 7:18.87 | 1:14.27 1:14.48 | 700m: 800m: | 8:33.21 9:45.48 | 1:14.34 1:12.27 |
5. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 9:46.72 | 545 |
100m: 200m: | 1:10.50 2:24.56 | 1:10.50 1:14.06 | 300m: 400m: | 3:39.63 4:54.37 | 1:15.07 1:14.74 | 500m: 600m: | 6:08.98 7:22.77 | 1:14.61 1:13.79 | 700m: 800m: | 8:35.15 9:46.72 | 1:12.38 1:11.57 |
6. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 9:51.73 | 531 |
100m: 200m: | 1:12.92 2:29.90 | 1:12.92 1:16.98 | 300m: 400m: | 3:42.93 4:57.44 | 1:13.03 1:14.51 | 500m: 600m: | 6:11.49 7:25.51 | 1:14.05 1:14.02 | 700m: 800m: | 8:38.92 9:51.73 | 1:13.41 1:12.81 |
7. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 10:00.17 | 509 |
100m: 200m: | 1:11.52 2:26.80 | 1:11.52 1:15.28 | 300m: 400m: | 3:42.25 4:58.23 | 1:15.45 1:15.98 | 500m: 600m: | 6:14.41 7:30.36 | 1:16.18 1:15.95 | 700m: 800m: | 8:47.69 10:00.17 | 1:17.33 1:12.48 |
8. | Kryza Maja | 05 | Unia Oświęcim | 10:40.64 | 418 |
100m: 200m: | 1:12.94 2:31.98 | 1:12.94 1:19.04 | 300m: 400m: | 3:52.86 5:14.29 | 1:20.88 1:21.43 | 500m: 600m: | 6:37.20 7:59.80 | 1:22.91 1:22.60 | 700m: 800m: | 9:22.20 10:40.64 | 1:22.40 1:18.44 |
9. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 11:21.57 | 347 |
100m: 200m: | 1:19.39 2:44.11 | 1:19.39 1:24.72 | 300m: 400m: | 4:09.94 5:37.00 | 1:25.83 1:27.06 | 500m: 600m: | 7:03.87 8:30.60 | 1:26.87 1:26.73 | 700m: 800m: | 9:56.75 11:21.57 | 1:26.15 1:24.82 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |