Arena Grand Prix Puchar Polski Oświęcim, 26 - 27/10/2019 |
2 - Arena Grand Prix Puchar Polski II | 26/10/2019 - 16:00 |
Konkurencja 12 26/10/2019 - 16:00 | Kobiet, 400m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 4:46.32 | 739 |
50m: 100m: | 30.86 1:05.26 | 30.86 34.40 | 150m: 200m: | 1:41.99 2:17.77 | 36.73 35.78 | 250m: 300m: | 2:59.77 3:41.94 | 42.00 42.17 | 350m: 400m: | 4:14.46 4:46.32 | 32.52 31.86 |
2. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 4:53.47 | 686 |
50m: 100m: | 30.51 1:06.21 | 30.51 35.70 | 150m: 200m: | 1:44.78 2:21.54 | 38.57 36.76 | 250m: 300m: | 3:06.28 3:50.01 | 44.74 43.73 | 350m: 400m: | 4:22.86 4:53.47 | 32.85 30.61 |
3. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 4:54.92 | 676 |
50m: 100m: | 32.15 1:08.60 | 32.15 36.45 | 150m: 200m: | 1:47.24 2:24.63 | 38.64 37.39 | 250m: 300m: | 3:06.32 3:49.10 | 41.69 42.78 | 350m: 400m: | 4:23.35 4:54.92 | 34.25 31.57 |
4. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 5:00.65 | 638 |
50m: 100m: | 32.09 1:08.98 | 32.09 36.89 | 150m: 200m: | 1:47.25 2:24.62 | 38.27 37.37 | 250m: 300m: | 3:08.65 3:53.29 | 44.03 44.64 | 350m: 400m: | 4:27.68 5:00.65 | 34.39 32.97 |
5. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 5:01.13 | 635 |
50m: 100m: | 33.35 1:10.83 | 33.35 37.48 | 150m: 200m: | 1:49.55 2:26.93 | 38.72 37.38 | 250m: 300m: | 3:11.08 3:55.31 | 44.15 44.23 | 350m: 400m: | 4:28.88 5:01.13 | 33.57 32.25 |
6. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 5:01.57 | 633 |
50m: 100m: | 32.70 1:09.84 | 32.70 37.14 | 150m: 200m: | 1:48.32 2:26.09 | 38.48 37.77 | 250m: 300m: | 3:09.69 3:53.67 | 43.60 43.98 | 350m: 400m: | 4:28.66 5:01.57 | 34.99 32.91 |
7. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 5:01.69 | 632 |
50m: 100m: | 31.33 1:07.63 | 31.33 36.30 | 150m: 200m: | 1:47.15 2:25.47 | 39.52 38.32 | 250m: 300m: | 3:09.34 3:52.74 | 43.87 43.40 | 350m: 400m: | 4:27.91 5:01.69 | 35.17 33.78 |
8. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 5:03.08 | 623 |
50m: 100m: | 32.72 1:09.52 | 32.72 36.80 | 150m: 200m: | 1:49.22 2:28.41 | 39.70 39.19 | 250m: 300m: | 3:12.53 3:56.60 | 44.12 44.07 | 350m: 400m: | 4:30.34 5:03.08 | 33.74 32.74 |
9. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 5:03.42 | 621 |
50m: 100m: | 30.89 1:07.22 | 30.89 36.33 | 150m: 200m: | 1:46.79 2:26.95 | 39.57 40.16 | 250m: 300m: | 3:08.65 3:52.74 | 41.70 44.09 | 350m: 400m: | 4:28.32 5:03.42 | 35.58 35.10 |
10. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 5:05.86 | 606 |
50m: 100m: | 33.24 1:10.38 | 33.24 37.14 | 150m: 200m: | 1:50.28 2:29.51 | 39.90 39.23 | 250m: 300m: | 3:13.67 3:58.40 | 44.16 44.73 | 350m: 400m: | 4:32.96 5:05.86 | 34.56 32.90 |
11. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 5:08.07 | 593 |
50m: 100m: | 32.75 1:11.48 | 32.75 38.73 | 150m: 200m: | 1:50.24 2:27.42 | 38.76 37.18 | 250m: 300m: | 3:11.96 3:57.15 | 44.54 45.19 | 350m: 400m: | 4:33.60 5:08.07 | 36.45 34.47 |
12. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 5:09.43 | 586 |
50m: 100m: | 33.49 1:13.97 | 33.49 40.48 | 150m: 200m: | 1:53.79 2:32.72 | 39.82 38.93 | 250m: 300m: | 3:16.33 3:59.88 | 43.61 43.55 | 350m: 400m: | 4:35.89 5:09.43 | 36.01 33.54 |
13. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 5:09.62 | 584 |
50m: 100m: | 33.42 1:11.29 | 33.42 37.87 | 150m: 200m: | 1:52.00 2:31.74 | 40.71 39.74 | 250m: 300m: | 3:14.91 3:59.08 | 43.17 44.17 | 350m: 400m: | 4:34.92 5:09.62 | 35.84 34.70 |
14. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 5:09.75 | 584 |
50m: 100m: | 32.74 1:11.56 | 32.74 38.82 | 150m: 200m: | 1:49.75 2:27.13 | 38.19 37.38 | 250m: 300m: | 3:13.23 3:59.19 | 46.10 45.96 | 350m: 400m: | 4:35.58 5:09.75 | 36.39 34.17 |
15. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 5:10.70 | 578 |
50m: 100m: | 33.11 1:10.88 | 33.11 37.77 | 150m: 200m: | 1:50.57 2:29.00 | 39.69 38.43 | 250m: 300m: | 3:13.87 3:59.37 | 44.87 45.50 | 350m: 400m: | 4:35.16 5:10.70 | 35.79 35.54 |
16. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 5:12.09 | 571 |
50m: 100m: | 32.30 1:08.77 | 32.30 36.47 | 150m: 200m: | 1:48.39 2:27.20 | 39.62 38.81 | 250m: 300m: | 3:11.97 3:57.90 | 44.77 45.93 | 350m: 400m: | 4:35.08 5:12.09 | 37.18 37.01 |
17. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | 5:12.51 | 568 |
50m: 100m: | 33.02 1:10.80 | 33.02 37.78 | 150m: 200m: | 1:51.92 2:32.34 | 41.12 40.42 | 250m: 300m: | 3:15.56 3:59.37 | 43.22 43.81 | 350m: 400m: | 4:36.51 5:12.51 | 37.14 36.00 |
18. | Sobolewska Magdalena | 04 | Unia Oświęcim | 5:12.62 | 568 |
50m: 100m: | 33.41 1:10.81 | 33.41 37.40 | 150m: 200m: | 1:51.05 2:31.51 | 40.24 40.46 | 250m: 300m: | 3:16.79 4:03.39 | 45.28 46.60 | 350m: 400m: | 4:38.28 5:12.62 | 34.89 34.34 |
19. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 5:14.73 | 556 |
50m: 100m: | 34.26 1:12.58 | 34.26 38.32 | 150m: 200m: | 1:54.74 2:34.43 | 42.16 39.69 | 250m: 300m: | 3:21.55 4:07.70 | 47.12 46.15 | 350m: 400m: | 4:41.91 5:14.73 | 34.21 32.82 |
20. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:15.12 | 554 |
50m: 100m: | 33.50 1:11.66 | 33.50 38.16 | 150m: 200m: | 1:52.21 2:30.92 | 40.55 38.71 | 250m: 300m: | 3:15.96 4:02.04 | 45.04 46.08 | 350m: 400m: | 4:38.92 5:15.12 | 36.88 36.20 |
21. | Marczak Marta | 04 | AZS AWF Katowice | 5:15.17 | 554 |
50m: 100m: | 32.81 1:11.36 | 32.81 38.55 | 150m: 200m: | 1:53.01 2:32.35 | 41.65 39.34 | 250m: 300m: | 3:17.44 4:03.58 | 45.09 46.14 | 350m: 400m: | 4:40.91 5:15.17 | 37.33 34.26 |
22. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 5:15.35 | 553 |
50m: 100m: | 32.77 1:10.49 | 32.77 37.72 | 150m: 200m: | 1:51.39 2:30.72 | 40.90 39.33 | 250m: 300m: | 3:16.84 4:04.22 | 46.12 47.38 | 350m: 400m: | 4:41.10 5:15.35 | 36.88 34.25 |
23. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 5:16.72 | 546 |
50m: 100m: | 34.97 1:16.92 | 34.97 41.95 | 150m: 200m: | 1:57.60 2:36.85 | 40.68 39.25 | 250m: 300m: | 3:20.68 4:05.98 | 43.83 45.30 | 350m: 400m: | 4:42.09 5:16.72 | 36.11 34.63 |
24. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 5:16.96 | 545 |
50m: 100m: | 33.40 1:11.95 | 33.40 38.55 | 150m: 200m: | 1:52.60 2:32.23 | 40.65 39.63 | 250m: 300m: | 3:18.46 4:05.30 | 46.23 46.84 | 350m: 400m: | 4:41.78 5:16.96 | 36.48 35.18 |
25. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 5:17.13 | 544 |
50m: 100m: | 32.96 1:12.55 | 32.96 39.59 | 150m: 200m: | 1:53.66 2:33.68 | 41.11 40.02 | 250m: 300m: | 3:19.35 4:05.25 | 45.67 45.90 | 350m: 400m: | 4:41.68 5:17.13 | 36.43 35.45 |
26. | Wrzesińska Wiktoria | 04 | UKS 190 Łódź | 5:19.77 | 530 |
50m: 100m: | 34.93 1:14.80 | 34.93 39.87 | 150m: 200m: | 1:58.45 2:39.16 | 43.65 40.71 | 250m: 300m: | 3:23.46 4:08.08 | 44.30 44.62 | 350m: 400m: | 4:44.50 5:19.77 | 36.42 35.27 |
27. | Fira Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 5:20.72 | 526 |
50m: 100m: | 34.04 1:14.87 | 34.04 40.83 | 150m: 200m: | 1:54.95 2:34.12 | 40.08 39.17 | 250m: 300m: | 3:20.93 4:08.04 | 46.81 47.11 | 350m: 400m: | 4:45.11 5:20.72 | 37.07 35.61 |
28. | Jakubik Julia | 05 | Unia Oświęcim | 5:24.66 | 507 |
50m: 100m: | 34.34 1:16.54 | 34.34 42.20 | 150m: 200m: | 1:58.31 2:38.85 | 41.77 40.54 | 250m: 300m: | 3:24.66 4:11.19 | 45.81 46.53 | 350m: 400m: | 4:48.73 5:24.66 | 37.54 35.93 |
29. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 5:30.24 | 482 |
50m: 100m: | 33.01 1:13.48 | 33.01 40.47 | 150m: 200m: | 1:58.27 2:40.66 | 44.79 42.39 | 250m: 300m: | 3:27.60 4:15.18 | 46.94 47.58 | 350m: 400m: | 4:53.89 5:30.24 | 38.71 36.35 |
30. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:33.33 | 468 |
50m: 100m: | 34.04 1:15.13 | 34.04 41.09 | 150m: 200m: | 1:59.03 2:42.30 | 43.90 43.27 | 250m: 300m: | 3:29.51 4:15.64 | 47.21 46.13 | 350m: 400m: | 4:55.03 5:33.33 | 39.39 38.30 |
31. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 5:35.78 | 458 |
50m: 100m: | 39.07 1:22.53 | 39.07 43.46 | 150m: 200m: | 2:04.57 2:45.88 | 42.04 41.31 | 250m: 300m: | 3:34.33 4:22.41 | 48.45 48.08 | 350m: 400m: | 5:00.05 5:35.78 | 37.64 35.73 |
32. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 5:40.13 | 441 |
50m: 100m: | 35.98 1:17.97 | 35.98 41.99 | 150m: 200m: | 2:02.82 2:45.75 | 44.85 42.93 | 250m: 300m: | 3:34.98 4:24.07 | 49.23 49.09 | 350m: 400m: | 5:03.39 5:40.13 | 39.32 36.74 |
33. | Kryza Maja | 05 | Unia Oświęcim | 5:47.12 | 415 |
50m: 100m: | 36.48 1:20.23 | 36.48 43.75 | 150m: 200m: | 2:04.63 2:47.85 | 44.40 43.22 | 250m: 300m: | 3:37.69 4:27.32 | 49.84 49.63 | 350m: 400m: | 5:08.73 5:47.12 | 41.41 38.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 26/10/2019 - 16:00 | Kobiet, 400m zmienny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 4:53.47 | 686 |
50m: 100m: | 30.51 1:06.21 | 30.51 35.70 | 150m: 200m: | 1:44.78 2:21.54 | 38.57 36.76 | 250m: 300m: | 3:06.28 3:50.01 | 44.74 43.73 | 350m: 400m: | 4:22.86 4:53.47 | 32.85 30.61 |
2. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 4:54.92 | 676 |
50m: 100m: | 32.15 1:08.60 | 32.15 36.45 | 150m: 200m: | 1:47.24 2:24.63 | 38.64 37.39 | 250m: 300m: | 3:06.32 3:49.10 | 41.69 42.78 | 350m: 400m: | 4:23.35 4:54.92 | 34.25 31.57 |
3. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 5:00.65 | 638 |
50m: 100m: | 32.09 1:08.98 | 32.09 36.89 | 150m: 200m: | 1:47.25 2:24.62 | 38.27 37.37 | 250m: 300m: | 3:08.65 3:53.29 | 44.03 44.64 | 350m: 400m: | 4:27.68 5:00.65 | 34.39 32.97 |
4. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 5:01.57 | 633 |
50m: 100m: | 32.70 1:09.84 | 32.70 37.14 | 150m: 200m: | 1:48.32 2:26.09 | 38.48 37.77 | 250m: 300m: | 3:09.69 3:53.67 | 43.60 43.98 | 350m: 400m: | 4:28.66 5:01.57 | 34.99 32.91 |
5. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 5:01.69 | 632 |
50m: 100m: | 31.33 1:07.63 | 31.33 36.30 | 150m: 200m: | 1:47.15 2:25.47 | 39.52 38.32 | 250m: 300m: | 3:09.34 3:52.74 | 43.87 43.40 | 350m: 400m: | 4:27.91 5:01.69 | 35.17 33.78 |
6. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 5:08.07 | 593 |
50m: 100m: | 32.75 1:11.48 | 32.75 38.73 | 150m: 200m: | 1:50.24 2:27.42 | 38.76 37.18 | 250m: 300m: | 3:11.96 3:57.15 | 44.54 45.19 | 350m: 400m: | 4:33.60 5:08.07 | 36.45 34.47 |
7. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 5:09.43 | 586 |
50m: 100m: | 33.49 1:13.97 | 33.49 40.48 | 150m: 200m: | 1:53.79 2:32.72 | 39.82 38.93 | 250m: 300m: | 3:16.33 3:59.88 | 43.61 43.55 | 350m: 400m: | 4:35.89 5:09.43 | 36.01 33.54 |
8. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 5:09.62 | 584 |
50m: 100m: | 33.42 1:11.29 | 33.42 37.87 | 150m: 200m: | 1:52.00 2:31.74 | 40.71 39.74 | 250m: 300m: | 3:14.91 3:59.08 | 43.17 44.17 | 350m: 400m: | 4:34.92 5:09.62 | 35.84 34.70 |
9. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 5:12.09 | 571 |
50m: 100m: | 32.30 1:08.77 | 32.30 36.47 | 150m: 200m: | 1:48.39 2:27.20 | 39.62 38.81 | 250m: 300m: | 3:11.97 3:57.90 | 44.77 45.93 | 350m: 400m: | 4:35.08 5:12.09 | 37.18 37.01 |
10. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 5:14.73 | 556 |
50m: 100m: | 34.26 1:12.58 | 34.26 38.32 | 150m: 200m: | 1:54.74 2:34.43 | 42.16 39.69 | 250m: 300m: | 3:21.55 4:07.70 | 47.12 46.15 | 350m: 400m: | 4:41.91 5:14.73 | 34.21 32.82 |
11. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 5:16.96 | 545 |
50m: 100m: | 33.40 1:11.95 | 33.40 38.55 | 150m: 200m: | 1:52.60 2:32.23 | 40.65 39.63 | 250m: 300m: | 3:18.46 4:05.30 | 46.23 46.84 | 350m: 400m: | 4:41.78 5:16.96 | 36.48 35.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 26/10/2019 - 16:00 | Dziewcząt, 400m zmienny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 4:46.32 | 739 |
50m: 100m: | 30.86 1:05.26 | 30.86 34.40 | 150m: 200m: | 1:41.99 2:17.77 | 36.73 35.78 | 250m: 300m: | 2:59.77 3:41.94 | 42.00 42.17 | 350m: 400m: | 4:14.46 4:46.32 | 32.52 31.86 |
2. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 5:01.13 | 635 |
50m: 100m: | 33.35 1:10.83 | 33.35 37.48 | 150m: 200m: | 1:49.55 2:26.93 | 38.72 37.38 | 250m: 300m: | 3:11.08 3:55.31 | 44.15 44.23 | 350m: 400m: | 4:28.88 5:01.13 | 33.57 32.25 |
3. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 5:03.08 | 623 |
50m: 100m: | 32.72 1:09.52 | 32.72 36.80 | 150m: 200m: | 1:49.22 2:28.41 | 39.70 39.19 | 250m: 300m: | 3:12.53 3:56.60 | 44.12 44.07 | 350m: 400m: | 4:30.34 5:03.08 | 33.74 32.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 26/10/2019 - 16:00 | Dziewcząt, 400m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 5:05.86 | 606 |
50m: 100m: | 33.24 1:10.38 | 33.24 37.14 | 150m: 200m: | 1:50.28 2:29.51 | 39.90 39.23 | 250m: 300m: | 3:13.67 3:58.40 | 44.16 44.73 | 350m: 400m: | 4:32.96 5:05.86 | 34.56 32.90 |
2. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 5:10.70 | 578 |
50m: 100m: | 33.11 1:10.88 | 33.11 37.77 | 150m: 200m: | 1:50.57 2:29.00 | 39.69 38.43 | 250m: 300m: | 3:13.87 3:59.37 | 44.87 45.50 | 350m: 400m: | 4:35.16 5:10.70 | 35.79 35.54 |
3. | Sobolewska Magdalena | 04 | Unia Oświęcim | 5:12.62 | 568 |
50m: 100m: | 33.41 1:10.81 | 33.41 37.40 | 150m: 200m: | 1:51.05 2:31.51 | 40.24 40.46 | 250m: 300m: | 3:16.79 4:03.39 | 45.28 46.60 | 350m: 400m: | 4:38.28 5:12.62 | 34.89 34.34 |
4. | Marczak Marta | 04 | AZS AWF Katowice | 5:15.17 | 554 |
50m: 100m: | 32.81 1:11.36 | 32.81 38.55 | 150m: 200m: | 1:53.01 2:32.35 | 41.65 39.34 | 250m: 300m: | 3:17.44 4:03.58 | 45.09 46.14 | 350m: 400m: | 4:40.91 5:15.17 | 37.33 34.26 |
5. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 5:15.35 | 553 |
50m: 100m: | 32.77 1:10.49 | 32.77 37.72 | 150m: 200m: | 1:51.39 2:30.72 | 40.90 39.33 | 250m: 300m: | 3:16.84 4:04.22 | 46.12 47.38 | 350m: 400m: | 4:41.10 5:15.35 | 36.88 34.25 |
6. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 5:17.13 | 544 |
50m: 100m: | 32.96 1:12.55 | 32.96 39.59 | 150m: 200m: | 1:53.66 2:33.68 | 41.11 40.02 | 250m: 300m: | 3:19.35 4:05.25 | 45.67 45.90 | 350m: 400m: | 4:41.68 5:17.13 | 36.43 35.45 |
7. | Wrzesińska Wiktoria | 04 | UKS 190 Łódź | 5:19.77 | 530 |
50m: 100m: | 34.93 1:14.80 | 34.93 39.87 | 150m: 200m: | 1:58.45 2:39.16 | 43.65 40.71 | 250m: 300m: | 3:23.46 4:08.08 | 44.30 44.62 | 350m: 400m: | 4:44.50 5:19.77 | 36.42 35.27 |
8. | Fira Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 5:20.72 | 526 |
50m: 100m: | 34.04 1:14.87 | 34.04 40.83 | 150m: 200m: | 1:54.95 2:34.12 | 40.08 39.17 | 250m: 300m: | 3:20.93 4:08.04 | 46.81 47.11 | 350m: 400m: | 4:45.11 5:20.72 | 37.07 35.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 26/10/2019 - 16:00 | Dziewcząt, 400m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 5:03.42 | 621 |
50m: 100m: | 30.89 1:07.22 | 30.89 36.33 | 150m: 200m: | 1:46.79 2:26.95 | 39.57 40.16 | 250m: 300m: | 3:08.65 3:52.74 | 41.70 44.09 | 350m: 400m: | 4:28.32 5:03.42 | 35.58 35.10 |
2. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 5:09.75 | 584 |
50m: 100m: | 32.74 1:11.56 | 32.74 38.82 | 150m: 200m: | 1:49.75 2:27.13 | 38.19 37.38 | 250m: 300m: | 3:13.23 3:59.19 | 46.10 45.96 | 350m: 400m: | 4:35.58 5:09.75 | 36.39 34.17 |
3. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:15.12 | 554 |
50m: 100m: | 33.50 1:11.66 | 33.50 38.16 | 150m: 200m: | 1:52.21 2:30.92 | 40.55 38.71 | 250m: 300m: | 3:15.96 4:02.04 | 45.04 46.08 | 350m: 400m: | 4:38.92 5:15.12 | 36.88 36.20 |
4. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 5:16.72 | 546 |
50m: 100m: | 34.97 1:16.92 | 34.97 41.95 | 150m: 200m: | 1:57.60 2:36.85 | 40.68 39.25 | 250m: 300m: | 3:20.68 4:05.98 | 43.83 45.30 | 350m: 400m: | 4:42.09 5:16.72 | 36.11 34.63 |
5. | Jakubik Julia | 05 | Unia Oświęcim | 5:24.66 | 507 |
50m: 100m: | 34.34 1:16.54 | 34.34 42.20 | 150m: 200m: | 1:58.31 2:38.85 | 41.77 40.54 | 250m: 300m: | 3:24.66 4:11.19 | 45.81 46.53 | 350m: 400m: | 4:48.73 5:24.66 | 37.54 35.93 |
6. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 5:30.24 | 482 |
50m: 100m: | 33.01 1:13.48 | 33.01 40.47 | 150m: 200m: | 1:58.27 2:40.66 | 44.79 42.39 | 250m: 300m: | 3:27.60 4:15.18 | 46.94 47.58 | 350m: 400m: | 4:53.89 5:30.24 | 38.71 36.35 |
7. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:33.33 | 468 |
50m: 100m: | 34.04 1:15.13 | 34.04 41.09 | 150m: 200m: | 1:59.03 2:42.30 | 43.90 43.27 | 250m: 300m: | 3:29.51 4:15.64 | 47.21 46.13 | 350m: 400m: | 4:55.03 5:33.33 | 39.39 38.30 |
8. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 5:35.78 | 458 |
50m: 100m: | 39.07 1:22.53 | 39.07 43.46 | 150m: 200m: | 2:04.57 2:45.88 | 42.04 41.31 | 250m: 300m: | 3:34.33 4:22.41 | 48.45 48.08 | 350m: 400m: | 5:00.05 5:35.78 | 37.64 35.73 |
9. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 5:40.13 | 441 |
50m: 100m: | 35.98 1:17.97 | 35.98 41.99 | 150m: 200m: | 2:02.82 2:45.75 | 44.85 42.93 | 250m: 300m: | 3:34.98 4:24.07 | 49.23 49.09 | 350m: 400m: | 5:03.39 5:40.13 | 39.32 36.74 |
10. | Kryza Maja | 05 | Unia Oświęcim | 5:47.12 | 415 |
50m: 100m: | 36.48 1:20.23 | 36.48 43.75 | 150m: 200m: | 2:04.63 2:47.85 | 44.40 43.22 | 250m: 300m: | 3:37.69 4:27.32 | 49.84 49.63 | 350m: 400m: | 5:08.73 5:47.12 | 41.41 38.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 26/10/2019 - 16:18 | Mężczyzn, 400m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wągrowski Marcel | 99 | AZS Politechniki Łódzkiej | 4:15.89 | 779 |
50m: 100m: | 26.94 58.59 | 26.94 31.65 | 150m: 200m: | 1:30.91 2:02.67 | 32.32 31.76 | 250m: 300m: | 2:39.74 3:16.42 | 37.07 36.68 | 350m: 400m: | 3:46.80 4:15.89 | 30.38 29.09 |
2. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 4:19.66 | 746 |
50m: 100m: | 28.15 1:00.47 | 28.15 32.32 | 150m: 200m: | 1:34.50 2:08.60 | 34.03 34.10 | 250m: 300m: | 2:43.62 3:19.32 | 35.02 35.70 | 350m: 400m: | 3:49.81 4:19.66 | 30.49 29.85 |
3. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 4:20.63 | 737 |
50m: 100m: | 28.32 1:01.46 | 28.32 33.14 | 150m: 200m: | 1:33.96 2:05.44 | 32.50 31.48 | 250m: 300m: | 2:42.66 3:20.01 | 37.22 37.35 | 350m: 400m: | 3:51.26 4:20.63 | 31.25 29.37 |
4. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 4:24.27 | 707 |
50m: 100m: | 28.94 1:02.26 | 28.94 33.32 | 150m: 200m: | 1:36.01 2:09.55 | 33.75 33.54 | 250m: 300m: | 2:46.43 3:23.28 | 36.88 36.85 | 350m: 400m: | 3:54.70 4:24.27 | 31.42 29.57 |
5. | Koziejko Bartłomiej | 00 | AZS UWM Olsztyn | 4:26.81 | 687 |
50m: 100m: | 29.40 1:02.49 | 29.40 33.09 | 150m: 200m: | 1:38.22 2:12.65 | 35.73 34.43 | 250m: 300m: | 2:50.74 3:28.82 | 38.09 38.08 | 350m: 400m: | 3:57.59 4:26.81 | 28.77 29.22 |
6. | Kuczak Adam | 00 | AZS AWF Katowice | 4:28.86 | 672 |
50m: 100m: | 28.53 1:01.28 | 28.53 32.75 | 150m: 200m: | 1:35.73 2:08.92 | 34.45 33.19 | 250m: 300m: | 2:47.71 3:26.77 | 38.79 39.06 | 350m: 400m: | 3:58.22 4:28.86 | 31.45 30.64 |
7. | Oller Krzysztof | 00 | AZS UMCS Lublin | 4:30.80 | 657 |
50m: 100m: | 29.17 1:02.49 | 29.17 33.32 | 150m: 200m: | 1:38.20 2:12.18 | 35.71 33.98 | 250m: 300m: | 2:50.93 3:29.72 | 38.75 38.79 | 350m: 400m: | 4:01.18 4:30.80 | 31.46 29.62 |
8. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 4:30.85 | 657 |
50m: 100m: | 29.35 1:03.44 | 29.35 34.09 | 150m: 200m: | 1:40.49 2:15.73 | 37.05 35.24 | 250m: 300m: | 2:52.93 3:29.11 | 37.20 36.18 | 350m: 400m: | 4:01.15 4:30.85 | 32.04 29.70 |
9. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 4:30.91 | 656 |
50m: 100m: | 28.74 1:01.77 | 28.74 33.03 | 150m: 200m: | 1:36.24 2:09.76 | 34.47 33.52 | 250m: 300m: | 2:50.68 3:30.60 | 40.92 39.92 | 350m: 400m: | 4:01.42 4:30.91 | 30.82 29.49 |
10. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 4:33.14 | 640 |
50m: 100m: | 29.90 1:03.69 | 29.90 33.79 | 150m: 200m: | 1:41.75 2:18.61 | 38.06 36.86 | 250m: 300m: | 2:55.85 3:33.13 | 37.24 37.28 | 350m: 400m: | 4:04.19 4:33.14 | 31.06 28.95 |
11. | Walczysko Jakub | 00 | AZS AGH Kraków | 4:33.47 | 638 |
50m: 100m: | 29.39 1:03.08 | 29.39 33.69 | 150m: 200m: | 1:38.17 2:12.50 | 35.09 34.33 | 250m: 300m: | 2:51.08 3:30.66 | 38.58 39.58 | 350m: 400m: | 4:02.63 4:33.47 | 31.97 30.84 |
12. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 4:33.90 | 635 |
50m: 100m: | 29.10 1:02.42 | 29.10 33.32 | 150m: 200m: | 1:37.78 2:12.05 | 35.36 34.27 | 250m: 300m: | 2:50.89 3:30.78 | 38.84 39.89 | 350m: 400m: | 4:03.16 4:33.90 | 32.38 30.74 |
13. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:34.19 | 633 |
50m: 100m: | 28.84 1:02.18 | 28.84 33.34 | 150m: 200m: | 1:38.12 2:14.29 | 35.94 36.17 | 250m: 300m: | 2:52.20 3:30.80 | 37.91 38.60 | 350m: 400m: | 4:04.52 4:34.19 | 33.72 29.67 |
14. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 4:34.22 | 633 |
50m: 100m: | 28.77 1:01.19 | 28.77 32.42 | 150m: 200m: | 1:34.29 2:06.58 | 33.10 32.29 | 250m: 300m: | 2:46.89 3:28.17 | 40.31 41.28 | 350m: 400m: | 4:02.06 4:34.22 | 33.89 32.16 |
15. | Blachura Oskar | 02 | Unia Oświęcim | 4:34.55 | 631 |
50m: 100m: | 29.20 1:03.30 | 29.20 34.10 | 150m: 200m: | 1:38.98 2:14.75 | 35.68 35.77 | 250m: 300m: | 2:53.67 3:33.11 | 38.92 39.44 | 350m: 400m: | 4:04.39 4:34.55 | 31.28 30.16 |
16. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 4:35.20 | 626 |
50m: 100m: | 30.55 1:04.61 | 30.55 34.06 | 150m: 200m: | 1:40.39 2:16.96 | 35.78 36.57 | 250m: 300m: | 2:53.85 3:31.50 | 36.89 37.65 | 350m: 400m: | 4:04.13 4:35.20 | 32.63 31.07 |
17. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:36.58 | 617 |
50m: 100m: | 28.49 1:01.52 | 28.49 33.03 | 150m: 200m: | 1:37.11 2:11.74 | 35.59 34.63 | 250m: 300m: | 2:53.64 3:33.93 | 41.90 40.29 | 350m: 400m: | 4:05.85 4:36.58 | 31.92 30.73 |
18. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 4:37.57 | 610 |
50m: 100m: | 28.80 1:01.75 | 28.80 32.95 | 150m: 200m: | 1:36.99 2:10.99 | 35.24 34.00 | 250m: 300m: | 2:52.77 3:35.33 | 41.78 42.56 | 350m: 400m: | 4:07.45 4:37.57 | 32.12 30.12 |
19. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:37.60 | 610 |
50m: 100m: | 29.46 1:03.35 | 29.46 33.89 | 150m: 200m: | 1:39.34 2:14.21 | 35.99 34.87 | 250m: 300m: | 2:55.09 3:35.86 | 40.88 40.77 | 350m: 400m: | 4:07.64 4:37.60 | 31.78 29.96 |
20. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 4:38.90 | 602 |
50m: 100m: | 29.10 1:04.10 | 29.10 35.00 | 150m: 200m: | 1:41.37 2:16.78 | 37.27 35.41 | 250m: 300m: | 2:55.44 3:35.70 | 38.66 40.26 | 350m: 400m: | 4:08.37 4:38.90 | 32.67 30.53 |
21. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 4:39.11 | 600 |
50m: 100m: | 29.06 1:01.82 | 29.06 32.76 | 150m: 200m: | 1:38.50 2:13.95 | 36.68 35.45 | 250m: 300m: | 2:56.04 3:37.64 | 42.09 41.60 | 350m: 400m: | 4:08.94 4:39.11 | 31.30 30.17 |
22. | Kempa Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:40.63 | 590 |
50m: 100m: | 27.96 1:00.65 | 27.96 32.69 | 150m: 200m: | 1:36.60 2:12.66 | 35.95 36.06 | 250m: 300m: | 2:52.04 3:32.96 | 39.38 40.92 | 350m: 400m: | 4:06.93 4:40.63 | 33.97 33.70 |
23. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 4:41.40 | 586 |
50m: 100m: | 28.41 1:02.02 | 28.41 33.61 | 150m: 200m: | 1:39.01 2:15.47 | 36.99 36.46 | 250m: 300m: | 2:54.40 3:35.12 | 38.93 40.72 | 350m: 400m: | 4:08.82 4:41.40 | 33.70 32.58 |
24. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:41.41 | 586 |
50m: 100m: | 29.61 1:03.88 | 29.61 34.27 | 150m: 200m: | 1:39.93 2:15.09 | 36.05 35.16 | 250m: 300m: | 2:54.85 3:35.44 | 39.76 40.59 | 350m: 400m: | 4:08.73 4:41.41 | 33.29 32.68 |
25. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:42.23 | 580 |
50m: 100m: | 30.11 1:04.14 | 30.11 34.03 | 150m: 200m: | 1:41.59 2:17.25 | 37.45 35.66 | 250m: 300m: | 2:58.28 3:38.87 | 41.03 40.59 | 350m: 400m: | 4:11.15 4:42.23 | 32.28 31.08 |
26. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 4:42.68 | 578 |
50m: 100m: | 29.21 1:02.67 | 29.21 33.46 | 150m: 200m: | 1:38.63 2:13.82 | 35.96 35.19 | 250m: 300m: | 2:53.90 3:34.15 | 40.08 40.25 | 350m: 400m: | 4:09.57 4:42.68 | 35.42 33.11 |
27. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 4:43.41 | 573 |
50m: 100m: | 30.72 1:05.92 | 30.72 35.20 | 150m: 200m: | 1:44.15 2:18.37 | 38.23 34.22 | 250m: 300m: | 2:58.95 3:38.41 | 40.58 39.46 | 350m: 400m: | 4:12.74 4:43.41 | 34.33 30.67 |
28. | Oleski Tomasz | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 4:43.87 | 570 |
50m: 100m: | 29.15 1:02.36 | 29.15 33.21 | 150m: 200m: | 1:38.57 2:14.85 | 36.21 36.28 | 250m: 300m: | 2:55.56 3:37.58 | 40.71 42.02 | 350m: 400m: | 4:11.43 4:43.87 | 33.85 32.44 |
29. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:45.20 | 563 |
50m: 100m: | 29.71 1:04.19 | 29.71 34.48 | 150m: 200m: | 1:41.69 2:17.92 | 37.50 36.23 | 250m: 300m: | 2:59.13 3:40.44 | 41.21 41.31 | 350m: 400m: | 4:13.34 4:45.20 | 32.90 31.86 |
30. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:47.97 | 546 |
50m: 100m: | 29.77 1:05.02 | 29.77 35.25 | 150m: 200m: | 1:41.63 2:18.11 | 36.61 36.48 | 250m: 300m: | 3:00.54 3:43.47 | 42.43 42.93 | 350m: 400m: | 4:15.92 4:47.97 | 32.45 32.05 |
31. | Szczerba Igor | 05 | SMS Galicja Kraków | 4:48.49 | 543 |
50m: 100m: | 30.04 1:04.50 | 30.04 34.46 | 150m: 200m: | 1:40.77 2:16.59 | 36.27 35.82 | 250m: 300m: | 2:58.21 3:41.41 | 41.62 43.20 | 350m: 400m: | 4:15.85 4:48.49 | 34.44 32.64 |
32. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 4:48.56 | 543 |
50m: 100m: | 29.55 1:04.53 | 29.55 34.98 | 150m: 200m: | 1:43.44 2:21.76 | 38.91 38.32 | 250m: 300m: | 3:00.06 3:38.92 | 38.30 38.86 | 350m: 400m: | 4:14.16 4:48.56 | 35.24 34.40 |
33. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 4:49.31 | 539 |
50m: 100m: | 30.50 1:05.65 | 30.50 35.15 | 150m: 200m: | 1:43.73 2:20.39 | 38.08 36.66 | 250m: 300m: | 3:01.35 3:42.35 | 40.96 41.00 | 350m: 400m: | 4:16.57 4:49.31 | 34.22 32.74 |
34. | Mochnal Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 4:52.78 | 520 |
50m: 100m: | 30.48 1:04.54 | 30.48 34.06 | 150m: 200m: | 1:42.58 2:19.85 | 38.04 37.27 | 250m: 300m: | 3:03.27 3:46.51 | 43.42 43.24 | 350m: 400m: | 4:20.98 4:52.78 | 34.47 31.80 |
35. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 4:53.56 | 516 |
50m: 100m: | 30.58 1:06.08 | 30.58 35.50 | 150m: 200m: | 1:44.90 2:21.84 | 38.82 36.94 | 250m: 300m: | 3:04.38 3:47.26 | 42.54 42.88 | 350m: 400m: | 4:21.32 4:53.56 | 34.06 32.24 |
36. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 4:54.77 | 509 |
50m: 100m: | 31.24 1:06.42 | 31.24 35.18 | 150m: 200m: | 1:44.13 2:20.85 | 37.71 36.72 | 250m: 300m: | 3:04.35 3:49.36 | 43.50 45.01 | 350m: 400m: | 4:23.03 4:54.77 | 33.67 31.74 |
37. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 4:55.39 | 506 |
50m: 100m: | 30.71 1:06.79 | 30.71 36.08 | 150m: 200m: | 1:48.86 2:27.73 | 42.07 38.87 | 250m: 300m: | 3:06.86 3:47.36 | 39.13 40.50 | 350m: 400m: | 4:22.99 4:55.39 | 35.63 32.40 |
38. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 4:55.59 | 505 |
50m: 100m: | 29.85 1:03.54 | 29.85 33.69 | 150m: 200m: | 1:42.57 2:21.89 | 39.03 39.32 | 250m: 300m: | 3:06.51 3:51.97 | 44.62 45.46 | 350m: 400m: | 4:24.34 4:55.59 | 32.37 31.25 |
39. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 4:56.02 | 503 |
50m: 100m: | 31.81 1:09.14 | 31.81 37.33 | 150m: 200m: | 1:49.11 2:27.19 | 39.97 38.08 | 250m: 300m: | 3:06.81 3:48.33 | 39.62 41.52 | 350m: 400m: | 4:23.39 4:56.02 | 35.06 32.63 |
40. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 4:57.19 | 497 |
50m: 100m: | 31.41 1:06.92 | 31.41 35.51 | 150m: 200m: | 1:48.33 2:28.22 | 41.41 39.89 | 250m: 300m: | 3:08.12 3:48.66 | 39.90 40.54 | 350m: 400m: | 4:23.84 4:57.19 | 35.18 33.35 |
41. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 5:00.06 | 483 |
50m: 100m: | 31.15 1:07.71 | 31.15 36.56 | 150m: 200m: | 1:45.77 2:23.03 | 38.06 37.26 | 250m: 300m: | 3:06.98 3:50.77 | 43.95 43.79 | 350m: 400m: | 4:25.50 5:00.06 | 34.73 34.56 |
42. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 5:00.80 | 479 |
50m: 100m: | 31.86 1:08.97 | 31.86 37.11 | 150m: 200m: | 1:48.53 2:27.06 | 39.56 38.53 | 250m: 300m: | 3:08.76 3:50.64 | 41.70 41.88 | 350m: 400m: | 4:26.16 5:00.80 | 35.52 34.64 |
43. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 5:00.97 | 479 |
50m: 100m: | 32.62 1:10.56 | 32.62 37.94 | 150m: 200m: | 1:49.84 2:26.93 | 39.28 37.09 | 250m: 300m: | 3:11.95 3:56.24 | 45.02 44.29 | 350m: 400m: | 4:29.95 5:00.97 | 33.71 31.02 |
44. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 5:04.84 | 461 |
50m: 100m: | 30.53 1:05.63 | 30.53 35.10 | 150m: 200m: | 1:45.23 2:24.50 | 39.60 39.27 | 250m: 300m: | 3:08.26 3:52.82 | 43.76 44.56 | 350m: 400m: | 4:29.44 5:04.84 | 36.62 35.40 |
45. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 5:06.41 | 454 |
50m: 100m: | 31.44 1:08.11 | 31.44 36.67 | 150m: 200m: | 1:47.25 2:26.23 | 39.14 38.98 | 250m: 300m: | 3:09.95 3:54.82 | 43.72 44.87 | 350m: 400m: | 4:31.04 5:06.41 | 36.22 35.37 |
46. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 5:06.61 | 453 |
50m: 100m: | 30.24 1:05.25 | 30.24 35.01 | 150m: 200m: | 1:46.00 2:25.07 | 40.75 39.07 | 250m: 300m: | 3:10.31 3:55.45 | 45.24 45.14 | 350m: 400m: | 4:31.94 5:06.61 | 36.49 34.67 |
47. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 5:07.25 | 450 |
50m: 100m: | 31.77 1:08.39 | 31.77 36.62 | 150m: 200m: | 1:46.43 2:23.59 | 38.04 37.16 | 250m: 300m: | 3:09.40 3:55.97 | 45.81 46.57 | 350m: 400m: | 4:32.46 5:07.25 | 36.49 34.79 |
48. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 5:09.64 | 439 |
50m: 100m: | 33.67 1:12.55 | 33.67 38.88 | 150m: 200m: | 1:52.69 2:30.74 | 40.14 38.05 | 250m: 300m: | 3:17.45 4:04.74 | 46.71 47.29 | 350m: 400m: | 4:37.83 5:09.64 | 33.09 31.81 |
49. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 5:14.36 | 420 |
50m: 100m: | 32.98 1:13.24 | 32.98 40.26 | 150m: 200m: | 1:53.43 2:32.13 | 40.19 38.70 | 250m: 300m: | 3:17.51 4:03.81 | 45.38 46.30 | 350m: 400m: | 4:39.55 5:14.36 | 35.74 34.81 |
50. | Żaba Mateusz | 05 | UKS MOS Opole | 5:16.89 | 410 |
50m: 100m: | 33.13 1:12.72 | 33.13 39.59 | 150m: 200m: | 1:53.60 2:32.93 | 40.88 39.33 | 250m: 300m: | 3:17.10 4:02.36 | 44.17 45.26 | 350m: 400m: | 4:40.93 5:16.89 | 38.57 35.96 |
51. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 5:17.97 | 406 |
50m: 100m: | 35.08 1:16.01 | 35.08 40.93 | 150m: 200m: | 1:58.37 2:39.53 | 42.36 41.16 | 250m: 300m: | 3:21.53 4:06.97 | 42.00 45.44 | 350m: 400m: | 4:43.09 5:17.97 | 36.12 34.88 |
52. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 5:34.60 | 348 |
50m: 100m: | 35.38 1:17.73 | 35.38 42.35 | 150m: 200m: | 2:01.26 2:43.98 | 43.53 42.72 | 250m: 300m: | 3:29.82 4:17.51 | 45.84 47.69 | 350m: 400m: | 4:56.82 5:34.60 | 39.31 37.78 |
DYSKW. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | ||||||
K11 - Pływak wykonał nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg. (Czas: 16:36) | |||||||||
DYSKW. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | ||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 19:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 26/10/2019 - 16:18 | Chłopców, 400m zmienny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 4:19.66 | 746 |
50m: 100m: | 28.15 1:00.47 | 28.15 32.32 | 150m: 200m: | 1:34.50 2:08.60 | 34.03 34.10 | 250m: 300m: | 2:43.62 3:19.32 | 35.02 35.70 | 350m: 400m: | 3:49.81 4:19.66 | 30.49 29.85 |
2. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 4:20.63 | 737 |
50m: 100m: | 28.32 1:01.46 | 28.32 33.14 | 150m: 200m: | 1:33.96 2:05.44 | 32.50 31.48 | 250m: 300m: | 2:42.66 3:20.01 | 37.22 37.35 | 350m: 400m: | 3:51.26 4:20.63 | 31.25 29.37 |
3. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 4:33.90 | 635 |
50m: 100m: | 29.10 1:02.42 | 29.10 33.32 | 150m: 200m: | 1:37.78 2:12.05 | 35.36 34.27 | 250m: 300m: | 2:50.89 3:30.78 | 38.84 39.89 | 350m: 400m: | 4:03.16 4:33.90 | 32.38 30.74 |
4. | Blachura Oskar | 02 | Unia Oświęcim | 4:34.55 | 631 |
50m: 100m: | 29.20 1:03.30 | 29.20 34.10 | 150m: 200m: | 1:38.98 2:14.75 | 35.68 35.77 | 250m: 300m: | 2:53.67 3:33.11 | 38.92 39.44 | 350m: 400m: | 4:04.39 4:34.55 | 31.28 30.16 |
5. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 4:35.20 | 626 |
50m: 100m: | 30.55 1:04.61 | 30.55 34.06 | 150m: 200m: | 1:40.39 2:16.96 | 35.78 36.57 | 250m: 300m: | 2:53.85 3:31.50 | 36.89 37.65 | 350m: 400m: | 4:04.13 4:35.20 | 32.63 31.07 |
6. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:36.58 | 617 |
50m: 100m: | 28.49 1:01.52 | 28.49 33.03 | 150m: 200m: | 1:37.11 2:11.74 | 35.59 34.63 | 250m: 300m: | 2:53.64 3:33.93 | 41.90 40.29 | 350m: 400m: | 4:05.85 4:36.58 | 31.92 30.73 |
7. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:37.60 | 610 |
50m: 100m: | 29.46 1:03.35 | 29.46 33.89 | 150m: 200m: | 1:39.34 2:14.21 | 35.99 34.87 | 250m: 300m: | 2:55.09 3:35.86 | 40.88 40.77 | 350m: 400m: | 4:07.64 4:37.60 | 31.78 29.96 |
8. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 4:49.31 | 539 |
50m: 100m: | 30.50 1:05.65 | 30.50 35.15 | 150m: 200m: | 1:43.73 2:20.39 | 38.08 36.66 | 250m: 300m: | 3:01.35 3:42.35 | 40.96 41.00 | 350m: 400m: | 4:16.57 4:49.31 | 34.22 32.74 |
9. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 4:54.77 | 509 |
50m: 100m: | 31.24 1:06.42 | 31.24 35.18 | 150m: 200m: | 1:44.13 2:20.85 | 37.71 36.72 | 250m: 300m: | 3:04.35 3:49.36 | 43.50 45.01 | 350m: 400m: | 4:23.03 4:54.77 | 33.67 31.74 |
10. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 4:55.39 | 506 |
50m: 100m: | 30.71 1:06.79 | 30.71 36.08 | 150m: 200m: | 1:48.86 2:27.73 | 42.07 38.87 | 250m: 300m: | 3:06.86 3:47.36 | 39.13 40.50 | 350m: 400m: | 4:22.99 4:55.39 | 35.63 32.40 |
11. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 5:06.61 | 453 |
50m: 100m: | 30.24 1:05.25 | 30.24 35.01 | 150m: 200m: | 1:46.00 2:25.07 | 40.75 39.07 | 250m: 300m: | 3:10.31 3:55.45 | 45.24 45.14 | 350m: 400m: | 4:31.94 5:06.61 | 36.49 34.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 26/10/2019 - 16:18 | Chłopców, 400m zmienny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:34.19 | 633 |
50m: 100m: | 28.84 1:02.18 | 28.84 33.34 | 150m: 200m: | 1:38.12 2:14.29 | 35.94 36.17 | 250m: 300m: | 2:52.20 3:30.80 | 37.91 38.60 | 350m: 400m: | 4:04.52 4:34.19 | 33.72 29.67 |
2. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:41.41 | 586 |
50m: 100m: | 29.61 1:03.88 | 29.61 34.27 | 150m: 200m: | 1:39.93 2:15.09 | 36.05 35.16 | 250m: 300m: | 2:54.85 3:35.44 | 39.76 40.59 | 350m: 400m: | 4:08.73 4:41.41 | 33.29 32.68 |
3. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:42.23 | 580 |
50m: 100m: | 30.11 1:04.14 | 30.11 34.03 | 150m: 200m: | 1:41.59 2:17.25 | 37.45 35.66 | 250m: 300m: | 2:58.28 3:38.87 | 41.03 40.59 | 350m: 400m: | 4:11.15 4:42.23 | 32.28 31.08 |
4. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 4:42.68 | 578 |
50m: 100m: | 29.21 1:02.67 | 29.21 33.46 | 150m: 200m: | 1:38.63 2:13.82 | 35.96 35.19 | 250m: 300m: | 2:53.90 3:34.15 | 40.08 40.25 | 350m: 400m: | 4:09.57 4:42.68 | 35.42 33.11 |
5. | Oleski Tomasz | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 4:43.87 | 570 |
50m: 100m: | 29.15 1:02.36 | 29.15 33.21 | 150m: 200m: | 1:38.57 2:14.85 | 36.21 36.28 | 250m: 300m: | 2:55.56 3:37.58 | 40.71 42.02 | 350m: 400m: | 4:11.43 4:43.87 | 33.85 32.44 |
6. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:45.20 | 563 |
50m: 100m: | 29.71 1:04.19 | 29.71 34.48 | 150m: 200m: | 1:41.69 2:17.92 | 37.50 36.23 | 250m: 300m: | 2:59.13 3:40.44 | 41.21 41.31 | 350m: 400m: | 4:13.34 4:45.20 | 32.90 31.86 |
7. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:47.97 | 546 |
50m: 100m: | 29.77 1:05.02 | 29.77 35.25 | 150m: 200m: | 1:41.63 2:18.11 | 36.61 36.48 | 250m: 300m: | 3:00.54 3:43.47 | 42.43 42.93 | 350m: 400m: | 4:15.92 4:47.97 | 32.45 32.05 |
8. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 4:55.59 | 505 |
50m: 100m: | 29.85 1:03.54 | 29.85 33.69 | 150m: 200m: | 1:42.57 2:21.89 | 39.03 39.32 | 250m: 300m: | 3:06.51 3:51.97 | 44.62 45.46 | 350m: 400m: | 4:24.34 4:55.59 | 32.37 31.25 |
9. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 5:00.97 | 479 |
50m: 100m: | 32.62 1:10.56 | 32.62 37.94 | 150m: 200m: | 1:49.84 2:26.93 | 39.28 37.09 | 250m: 300m: | 3:11.95 3:56.24 | 45.02 44.29 | 350m: 400m: | 4:29.95 5:00.97 | 33.71 31.02 |
10. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 5:04.84 | 461 |
50m: 100m: | 30.53 1:05.63 | 30.53 35.10 | 150m: 200m: | 1:45.23 2:24.50 | 39.60 39.27 | 250m: 300m: | 3:08.26 3:52.82 | 43.76 44.56 | 350m: 400m: | 4:29.44 5:04.84 | 36.62 35.40 |
DYSKW. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | ||||||
K11 - Pływak wykonał nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg. (Czas: 16:36) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 26/10/2019 - 16:18 | Chłopców, 400m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 4:30.91 | 656 |
50m: 100m: | 28.74 1:01.77 | 28.74 33.03 | 150m: 200m: | 1:36.24 2:09.76 | 34.47 33.52 | 250m: 300m: | 2:50.68 3:30.60 | 40.92 39.92 | 350m: 400m: | 4:01.42 4:30.91 | 30.82 29.49 |
2. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 4:34.22 | 633 |
50m: 100m: | 28.77 1:01.19 | 28.77 32.42 | 150m: 200m: | 1:34.29 2:06.58 | 33.10 32.29 | 250m: 300m: | 2:46.89 3:28.17 | 40.31 41.28 | 350m: 400m: | 4:02.06 4:34.22 | 33.89 32.16 |
3. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 4:37.57 | 610 |
50m: 100m: | 28.80 1:01.75 | 28.80 32.95 | 150m: 200m: | 1:36.99 2:10.99 | 35.24 34.00 | 250m: 300m: | 2:52.77 3:35.33 | 41.78 42.56 | 350m: 400m: | 4:07.45 4:37.57 | 32.12 30.12 |
4. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 4:43.41 | 573 |
50m: 100m: | 30.72 1:05.92 | 30.72 35.20 | 150m: 200m: | 1:44.15 2:18.37 | 38.23 34.22 | 250m: 300m: | 2:58.95 3:38.41 | 40.58 39.46 | 350m: 400m: | 4:12.74 4:43.41 | 34.33 30.67 |
5. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 4:53.56 | 516 |
50m: 100m: | 30.58 1:06.08 | 30.58 35.50 | 150m: 200m: | 1:44.90 2:21.84 | 38.82 36.94 | 250m: 300m: | 3:04.38 3:47.26 | 42.54 42.88 | 350m: 400m: | 4:21.32 4:53.56 | 34.06 32.24 |
6. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 4:56.02 | 503 |
50m: 100m: | 31.81 1:09.14 | 31.81 37.33 | 150m: 200m: | 1:49.11 2:27.19 | 39.97 38.08 | 250m: 300m: | 3:06.81 3:48.33 | 39.62 41.52 | 350m: 400m: | 4:23.39 4:56.02 | 35.06 32.63 |
7. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 4:57.19 | 497 |
50m: 100m: | 31.41 1:06.92 | 31.41 35.51 | 150m: 200m: | 1:48.33 2:28.22 | 41.41 39.89 | 250m: 300m: | 3:08.12 3:48.66 | 39.90 40.54 | 350m: 400m: | 4:23.84 4:57.19 | 35.18 33.35 |
8. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 5:06.41 | 454 |
50m: 100m: | 31.44 1:08.11 | 31.44 36.67 | 150m: 200m: | 1:47.25 2:26.23 | 39.14 38.98 | 250m: 300m: | 3:09.95 3:54.82 | 43.72 44.87 | 350m: 400m: | 4:31.04 5:06.41 | 36.22 35.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 26/10/2019 - 16:18 | Chłopców, 400m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 4:38.90 | 602 |
50m: 100m: | 29.10 1:04.10 | 29.10 35.00 | 150m: 200m: | 1:41.37 2:16.78 | 37.27 35.41 | 250m: 300m: | 2:55.44 3:35.70 | 38.66 40.26 | 350m: 400m: | 4:08.37 4:38.90 | 32.67 30.53 |
2. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 4:39.11 | 600 |
50m: 100m: | 29.06 1:01.82 | 29.06 32.76 | 150m: 200m: | 1:38.50 2:13.95 | 36.68 35.45 | 250m: 300m: | 2:56.04 3:37.64 | 42.09 41.60 | 350m: 400m: | 4:08.94 4:39.11 | 31.30 30.17 |
3. | Szczerba Igor | 05 | SMS Galicja Kraków | 4:48.49 | 543 |
50m: 100m: | 30.04 1:04.50 | 30.04 34.46 | 150m: 200m: | 1:40.77 2:16.59 | 36.27 35.82 | 250m: 300m: | 2:58.21 3:41.41 | 41.62 43.20 | 350m: 400m: | 4:15.85 4:48.49 | 34.44 32.64 |
4. | Mochnal Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 4:52.78 | 520 |
50m: 100m: | 30.48 1:04.54 | 30.48 34.06 | 150m: 200m: | 1:42.58 2:19.85 | 38.04 37.27 | 250m: 300m: | 3:03.27 3:46.51 | 43.42 43.24 | 350m: 400m: | 4:20.98 4:52.78 | 34.47 31.80 |
5. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 5:00.06 | 483 |
50m: 100m: | 31.15 1:07.71 | 31.15 36.56 | 150m: 200m: | 1:45.77 2:23.03 | 38.06 37.26 | 250m: 300m: | 3:06.98 3:50.77 | 43.95 43.79 | 350m: 400m: | 4:25.50 5:00.06 | 34.73 34.56 |
6. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 5:00.80 | 479 |
50m: 100m: | 31.86 1:08.97 | 31.86 37.11 | 150m: 200m: | 1:48.53 2:27.06 | 39.56 38.53 | 250m: 300m: | 3:08.76 3:50.64 | 41.70 41.88 | 350m: 400m: | 4:26.16 5:00.80 | 35.52 34.64 |
7. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 5:07.25 | 450 |
50m: 100m: | 31.77 1:08.39 | 31.77 36.62 | 150m: 200m: | 1:46.43 2:23.59 | 38.04 37.16 | 250m: 300m: | 3:09.40 3:55.97 | 45.81 46.57 | 350m: 400m: | 4:32.46 5:07.25 | 36.49 34.79 |
8. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 5:09.64 | 439 |
50m: 100m: | 33.67 1:12.55 | 33.67 38.88 | 150m: 200m: | 1:52.69 2:30.74 | 40.14 38.05 | 250m: 300m: | 3:17.45 4:04.74 | 46.71 47.29 | 350m: 400m: | 4:37.83 5:09.64 | 33.09 31.81 |
9. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 5:14.36 | 420 |
50m: 100m: | 32.98 1:13.24 | 32.98 40.26 | 150m: 200m: | 1:53.43 2:32.13 | 40.19 38.70 | 250m: 300m: | 3:17.51 4:03.81 | 45.38 46.30 | 350m: 400m: | 4:39.55 5:14.36 | 35.74 34.81 |
10. | Żaba Mateusz | 05 | UKS MOS Opole | 5:16.89 | 410 |
50m: 100m: | 33.13 1:12.72 | 33.13 39.59 | 150m: 200m: | 1:53.60 2:32.93 | 40.88 39.33 | 250m: 300m: | 3:17.10 4:02.36 | 44.17 45.26 | 350m: 400m: | 4:40.93 5:16.89 | 38.57 35.96 |
11. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 5:17.97 | 406 |
50m: 100m: | 35.08 1:16.01 | 35.08 40.93 | 150m: 200m: | 1:58.37 2:39.53 | 42.36 41.16 | 250m: 300m: | 3:21.53 4:06.97 | 42.00 45.44 | 350m: 400m: | 4:43.09 5:17.97 | 36.12 34.88 |
12. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 5:34.60 | 348 |
50m: 100m: | 35.38 1:17.73 | 35.38 42.35 | 150m: 200m: | 2:01.26 2:43.98 | 43.53 42.72 | 250m: 300m: | 3:29.82 4:17.51 | 45.84 47.69 | 350m: 400m: | 4:56.82 5:34.60 | 39.31 37.78 |
DYSKW. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | ||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 19:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 26/10/2019 - 16:34 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 24.81 | 789 | |||
2. | Fara Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | 25.83 | 699 | |||
3. | Piotrowska Wiktoria | 03 | AZS AWF Warszawa | 26.06 | 681 | |||
4. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.07 | 680 | |||
5. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.11 | 677 | |||
6. | Sirignano Luigia | 96 | AZS UMCS Lublin | 26.21 | 669 | |||
7. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.31 | 661 | |||
8. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 26.35 | 658 | |||
9. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 26.49 | 648 | |||
10. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.51 | 647 | |||
11. | Domżalska Wiktoria | 00 | AZS AWF Katowice | 26.57 | 642 | |||
12. | Świstuń Julia | 00 | AZS AWF Katowice | 26.59 | 641 | |||
13. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.67 | 635 | |||
Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 26.67 | 635 | ||||
Naskręt Agata | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 26.67 | 635 | ||||
16. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 26.70 | 633 | |||
17. | Magierowska Julia | 02 | AZS AWF Katowice | 26.71 | 632 | |||
18. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 26.83 | 624 | |||
19. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 26.86 | 622 | |||
20. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 26.88 | 620 | |||
21. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 26.89 | 620 | |||
22. | Kawka Nina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.93 | 617 | |||
23. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 26.96 | 615 | |||
24. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 26.98 | 613 | |||
25. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 27.07 | 607 | |||
26. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 27.09 | 606 | |||
27. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 27.10 | 605 | |||
28. | Gajdowska Agnieszka | 95 | Rekin Świebodzice | 27.15 | 602 | |||
29. | Skibczak Paulina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 27.21 | 598 | |||
30. | Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 27.23 | 597 | |||
31. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 27.35 | 589 | |||
32. | Włodarczyk Ewelina | 96 | Śląsk Wrocław | 27.37 | 588 | |||
33. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 27.39 | 586 | |||
Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 27.39 | 586 | ||||
35. | Kowal Emilia | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.47 | 581 | |||
36. | Adamska Maria | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 27.53 | 577 | |||
37. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 27.56 | 575 | |||
38. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 27.59 | 574 | |||
Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 27.59 | 574 | ||||
40. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 27.60 | 573 | |||
41. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 27.63 | 571 | |||
42. | Kulaga Dominika | 97 | Gryf Dębica | 27.66 | 569 | |||
Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.66 | 569 | ||||
44. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 27.72 | 566 | |||
45. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 27.75 | 564 | |||
46. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 27.77 | 562 | |||
47. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 27.79 | 561 | |||
48. | Solak Anna | 00 | AZS AGH Kraków | 27.81 | 560 | |||
Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 27.81 | 560 | ||||
50. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 27.82 | 559 | |||
51. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 27.91 | 554 | |||
52. | Florkiewicz Liwia | 03 | Gryf Dębica | 27.97 | 550 | |||
53. | Rozberg Adriana | 03 | Piątka Konstantynów Ł. | 27.98 | 550 | |||
54. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 28.00 | 549 | |||
55. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 28.02 | 548 | |||
Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 28.02 | 548 | ||||
57. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 28.06 | 545 | |||
58. | Piotrowicz Martyna | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 28.11 | 542 | |||
59. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 28.15 | 540 | |||
60. | Kaczor Natalia | 01 | Junior Kluczbork | 28.16 | 539 | |||
61. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 28.18 | 538 | |||
Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 28.18 | 538 | ||||
Wodecka Roksana | 03 | UKS 190 Łódź | 28.18 | 538 | ||||
64. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 28.25 | 534 | |||
65. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 28.29 | 532 | |||
66. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 28.34 | 529 | |||
67. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 28.35 | 529 | |||
68. | Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 28.39 | 526 | |||
69. | Kolbe Wiktoria | 98 | AZS PWSZ Racibórz | 28.41 | 525 | |||
Pawłowska Jessica | 03 | Junior Kluczbork | 28.41 | 525 | ||||
71. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 28.43 | 524 | |||
Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 28.43 | 524 | ||||
73. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 28.44 | 524 | |||
74. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 28.45 | 523 | |||
75. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 28.52 | 519 | |||
76. | Szerszeń Natalia | 02 | Gryf Dębica | 28.59 | 515 | |||
77. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 28.63 | 513 | |||
78. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 28.67 | 511 | |||
79. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 28.69 | 510 | |||
80. | Szymczak Patrycja | 02 | Śląsk Wrocław | 28.70 | 509 | |||
81. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 28.71 | 509 | |||
82. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 28.72 | 508 | |||
83. | Kopańska Maja | 02 | Polonia Warszawa | 28.76 | 506 | |||
84. | Radek Wiktoria | 05 | Wodnik 29 Tychy | 28.92 | 498 | |||
85. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 29.05 | 491 | |||
86. | Balon Adrianna | 05 | Unia Oświęcim | 29.13 | 487 | |||
87. | Bywalec Karolina | 04 | Wodnik 29 Tychy | 29.20 | 484 | |||
88. | Auguściak Magdalena | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 29.22 | 483 | |||
89. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 29.23 | 482 | |||
90. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 29.33 | 477 | |||
91. | Zięba Emilia | 04 | AZS AWF Katowice | 29.49 | 470 | |||
92. | Sczogiel Alicja | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.52 | 468 | |||
93. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 29.54 | 467 | |||
94. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 29.55 | 467 | |||
95. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Korona Kraków | 29.60 | 464 | |||
96. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 29.68 | 461 | |||
97. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 29.69 | 460 | |||
98. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 29.88 | 451 | |||
99. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 29.93 | 449 | |||
100. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 29.95 | 448 | |||
101. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 30.04 | 444 | |||
102. | Dela Natalia | 04 | Orka Częstochowa | 30.11 | 441 | |||
103. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 30.17 | 439 | |||
104. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 30.18 | 438 | |||
105. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | 30.25 | 435 | |||
106. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.32 | 432 | |||
107. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 30.35 | 431 | |||
108. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 30.41 | 428 | |||
109. | Żelazna Maria | 05 | Orka Iława | 30.60 | 420 | |||
110. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.66 | 418 | |||
111. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 30.79 | 413 | |||
112. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 30.90 | 408 | |||
113. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 31.05 | 402 | |||
114. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 31.17 | 398 | |||
115. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 31.80 | 374 | |||
116. | Bącler Natalia | 05 | Śląsk Wrocław | 32.79 | 341 | |||
117. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 38.25 | 215 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 26/10/2019 - 16:34 | Kobiet, 50m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 24.81 | 789 | |||
2. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.11 | 677 | |||
3. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.31 | 661 | |||
4. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 26.35 | 658 | |||
5. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.67 | 635 | |||
6. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 26.70 | 633 | |||
7. | Magierowska Julia | 02 | AZS AWF Katowice | 26.71 | 632 | |||
8. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 26.83 | 624 | |||
9. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 27.09 | 606 | |||
10. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 27.10 | 605 | |||
11. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 27.39 | 586 | |||
12. | Kowal Emilia | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.47 | 581 | |||
13. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 27.60 | 573 | |||
14. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.66 | 569 | |||
15. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 27.75 | 564 | |||
16. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 27.79 | 561 | |||
17. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 27.81 | 560 | |||
18. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 28.00 | 549 | |||
19. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 28.06 | 545 | |||
20. | Kaczor Natalia | 01 | Junior Kluczbork | 28.16 | 539 | |||
21. | Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 28.39 | 526 | |||
22. | Szerszeń Natalia | 02 | Gryf Dębica | 28.59 | 515 | |||
23. | Szymczak Patrycja | 02 | Śląsk Wrocław | 28.70 | 509 | |||
24. | Kopańska Maja | 02 | Polonia Warszawa | 28.76 | 506 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 26/10/2019 - 16:34 | Dziewcząt, 50m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piotrowska Wiktoria | 03 | AZS AWF Warszawa | 26.06 | 681 | |||
2. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.07 | 680 | |||
3. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.51 | 647 | |||
4. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 26.67 | 635 | |||
5. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 26.89 | 620 | |||
6. | Kawka Nina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.93 | 617 | |||
7. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 27.07 | 607 | |||
8. | Skibczak Paulina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 27.21 | 598 | |||
9. | Adamska Maria | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 27.53 | 577 | |||
10. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 27.59 | 574 | |||
11. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 27.72 | 566 | |||
12. | Florkiewicz Liwia | 03 | Gryf Dębica | 27.97 | 550 | |||
13. | Rozberg Adriana | 03 | Piątka Konstantynów Ł. | 27.98 | 550 | |||
14. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 28.02 | 548 | |||
Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 28.02 | 548 | ||||
16. | Wodecka Roksana | 03 | UKS 190 Łódź | 28.18 | 538 | |||
17. | Pawłowska Jessica | 03 | Junior Kluczbork | 28.41 | 525 | |||
18. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 28.45 | 523 | |||
19. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 28.52 | 519 | |||
20. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 28.69 | 510 | |||
21. | Auguściak Magdalena | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 29.22 | 483 | |||
22. | Sczogiel Alicja | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.52 | 468 | |||
23. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Korona Kraków | 29.60 | 464 | |||
24. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 29.88 | 451 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 26/10/2019 - 16:34 | Dziewcząt, 50m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 26.86 | 622 | |||
2. | Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 27.23 | 597 | |||
3. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 27.35 | 589 | |||
4. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 27.59 | 574 | |||
5. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 27.63 | 571 | |||
6. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 27.82 | 559 | |||
7. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 27.91 | 554 | |||
8. | Piotrowicz Martyna | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 28.11 | 542 | |||
9. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 28.15 | 540 | |||
10. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 28.18 | 538 | |||
Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 28.18 | 538 | ||||
12. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 28.34 | 529 | |||
13. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 28.35 | 529 | |||
14. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 28.43 | 524 | |||
Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 28.43 | 524 | ||||
16. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 28.67 | 511 | |||
17. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 28.71 | 509 | |||
18. | Bywalec Karolina | 04 | Wodnik 29 Tychy | 29.20 | 484 | |||
19. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 29.23 | 482 | |||
20. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 29.33 | 477 | |||
21. | Zięba Emilia | 04 | AZS AWF Katowice | 29.49 | 470 | |||
22. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 29.54 | 467 | |||
23. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 29.68 | 461 | |||
24. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 29.69 | 460 | |||
25. | Dela Natalia | 04 | Orka Częstochowa | 30.11 | 441 | |||
26. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 30.17 | 439 | |||
27. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 30.18 | 438 | |||
28. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 30.35 | 431 | |||
29. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 30.41 | 428 | |||
30. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.66 | 418 | |||
31. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 30.79 | 413 | |||
32. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 31.05 | 402 | |||
33. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 38.25 | 215 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 26/10/2019 - 16:34 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 26.88 | 620 | |||
2. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 26.96 | 615 | |||
3. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 27.39 | 586 | |||
4. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 27.56 | 575 | |||
5. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 28.25 | 534 | |||
6. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 28.29 | 532 | |||
7. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 28.44 | 524 | |||
8. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 28.63 | 513 | |||
9. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 28.72 | 508 | |||
10. | Radek Wiktoria | 05 | Wodnik 29 Tychy | 28.92 | 498 | |||
11. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 29.05 | 491 | |||
12. | Balon Adrianna | 05 | Unia Oświęcim | 29.13 | 487 | |||
13. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 29.55 | 467 | |||
14. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 29.93 | 449 | |||
15. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 29.95 | 448 | |||
16. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 30.04 | 444 | |||
17. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | 30.25 | 435 | |||
18. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.32 | 432 | |||
19. | Żelazna Maria | 05 | Orka Iława | 30.60 | 420 | |||
20. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 30.90 | 408 | |||
21. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 31.17 | 398 | |||
22. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 31.80 | 374 | |||
23. | Bącler Natalia | 05 | Śląsk Wrocław | 32.79 | 341 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 26/10/2019 - 16:39 | Mężczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ostrowski Karol | 99 | MKP Szczecin | 22.16 | 764 | |||
2. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 22.75 | 706 | |||
3. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 22.83 | 698 | |||
4. | Werner Paweł | 93 | Juvenia Wrocław | 22.88 | 694 | |||
5. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 22.99 | 684 | |||
6. | Mikołajczyk Michał | 99 | Śląsk Wrocław | 23.01 | 682 | |||
7. | Kiszczak Jakub | 00 | Śląsk Wrocław | 23.07 | 677 | |||
8. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 23.15 | 670 | |||
9. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 23.16 | 669 | |||
10. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 23.20 | 665 | |||
11. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 23.29 | 658 | |||
12. | Zbutowicz Karol | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 23.40 | 649 | |||
13. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 23.41 | 648 | |||
Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 23.41 | 648 | ||||
15. | Paczyński Oliwer | 97 | AZS UMCS Lublin | 23.54 | 637 | |||
16. | Skierka Jakub | 98 | TP Zielona Góra | 23.59 | 633 | |||
Dąbrowski Patryk | 00 | Śląsk Wrocław | 23.59 | 633 | ||||
18. | Nowodworski Dawid | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 23.60 | 632 | |||
19. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 23.62 | 631 | |||
20. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 23.64 | 629 | |||
Dudys Dominik | 02 | SMS Victoria Racibórz | 23.64 | 629 | ||||
22. | Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 23.65 | 628 | |||
23. | Famulok Bartosz | 97 | AZS AWF Katowice | 23.67 | 627 | |||
Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 23.67 | 627 | ||||
25. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 23.69 | 625 | |||
26. | Jakimiak Jakub | 03 | Narwal Międzyrzec Podl. | 23.70 | 624 | |||
27. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 23.74 | 621 | |||
28. | Guzior Maciej | 00 | Śląsk Wrocław | 23.84 | 613 | |||
29. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | 23.85 | 612 | |||
30. | Butkiewicz Władysław | 00 | AZS AWF Katowice | 23.90 | 609 | |||
Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 23.90 | 609 | ||||
Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 23.90 | 609 | ||||
33. | Michalczyk Andrzej | 00 | AZS AGH Kraków | 23.96 | 604 | |||
34. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 23.97 | 603 | |||
35. | Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 23.99 | 602 | |||
36. | Naumenko Artem | 96 | AZS AGH Kraków | 24.01 | 600 | |||
37. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 24.02 | 600 | |||
38. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 24.04 | 598 | |||
39. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 24.07 | 596 | |||
40. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 24.11 | 593 | |||
41. | Balicki Michał | 00 | Śląsk Wrocław | 24.19 | 587 | |||
42. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 24.21 | 586 | |||
43. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 24.25 | 583 | |||
44. | Mencel Miłosz | 02 | Śląsk Wrocław | 24.26 | 582 | |||
Czaja Przemysław | 01 | Alfa Bukowno | 24.26 | 582 | ||||
46. | Przybyła Kacper | 98 | AZS AWF Katowice | 24.27 | 581 | |||
47. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 24.28 | 580 | |||
48. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 24.29 | 580 | |||
Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 24.29 | 580 | ||||
50. | Kędzia Wiktor | 00 | MKP Szczecin | 24.30 | 579 | |||
51. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 24.33 | 577 | |||
52. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 24.34 | 576 | |||
53. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 24.39 | 573 | |||
54. | Gilżyński Szymon | 02 | SMS Galicja Kraków | 24.40 | 572 | |||
55. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 24.41 | 571 | |||
56. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 24.42 | 571 | |||
Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 24.42 | 571 | ||||
58. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 24.44 | 569 | |||
59. | Kajzer Oliwier | 03 | Wodnik 29 Tychy | 24.45 | 568 | |||
60. | Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Victoria Racibórz | 24.47 | 567 | |||
61. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 24.49 | 566 | |||
62. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 24.51 | 564 | |||
63. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 24.56 | 561 | |||
64. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 24.60 | 558 | |||
65. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 24.61 | 557 | |||
66. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 24.62 | 557 | |||
67. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 24.72 | 550 | |||
68. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 24.75 | 548 | |||
Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 24.75 | 548 | ||||
70. | Ziembowicz Franciszek | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 24.77 | 547 | |||
71. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 24.78 | 546 | |||
72. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 24.82 | 543 | |||
73. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 24.87 | 540 | |||
74. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 24.90 | 538 | |||
75. | Kraczkowski Tomasz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 24.92 | 537 | |||
76. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 24.93 | 536 | |||
Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 24.93 | 536 | ||||
78. | Ilcewicz Hubert | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 24.94 | 536 | |||
79. | Lesik Jarosław | 02 | SMS Victoria Racibórz | 24.95 | 535 | |||
Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 24.95 | 535 | ||||
81. | Nowak Kacper | 00 | AZS AWF Katowice | 25.00 | 532 | |||
82. | Podsiadło Grzegorz | 03 | AZS AWF Katowice | 25.04 | 529 | |||
Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 25.04 | 529 | ||||
84. | Graboń Przemysław | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 25.05 | 529 | |||
85. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 25.06 | 528 | |||
86. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 25.08 | 527 | |||
Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 25.08 | 527 | ||||
88. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 25.09 | 526 | |||
89. | Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 25.10 | 525 | |||
90. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 25.12 | 524 | |||
91. | Sieprawski Roch | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 25.15 | 522 | |||
92. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 25.22 | 518 | |||
93. | Dudkiewicz Kacper | 02 | Polonia Warszawa | 25.26 | 515 | |||
94. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 25.31 | 512 | |||
95. | Hrinda Peter | 91 | Royal Bratislava | 25.32 | 512 | |||
96. | Ciesielski Artur | 04 | AZS Politechniki Łódzkiej | 25.33 | 511 | |||
Małyska Bartosz | 99 | AZS UMCS Lublin | 25.33 | 511 | ||||
98. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 25.34 | 511 | |||
99. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 25.38 | 508 | |||
Kałuża Jakub | 02 | Gryf Dębica | 25.38 | 508 | ||||
101. | Sienkiewicz Dawid | 01 | Śląsk Wrocław | 25.39 | 508 | |||
102. | Dwyer Vincent John | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 25.42 | 506 | |||
103. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 25.43 | 505 | |||
104. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 25.48 | 502 | |||
105. | Moryl Wojciech | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 25.49 | 502 | |||
106. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 25.50 | 501 | |||
Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 25.50 | 501 | ||||
108. | Rutkiewicz Jakub | 01 | Orka Iława | 25.51 | 500 | |||
109. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 25.52 | 500 | |||
110. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 25.60 | 495 | |||
111. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 25.61 | 495 | |||
112. | Generowicz Marek | 04 | Korona Kraków | 25.63 | 493 | |||
113. | Chromik Szymon | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 25.64 | 493 | |||
Horodyński Antoni | 04 | Gryf Dębica | 25.64 | 493 | ||||
115. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 25.66 | 492 | |||
116. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 25.70 | 489 | |||
117. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 25.71 | 489 | |||
118. | Oszczak Norbert | 04 | SMS Galicja Kraków | 25.73 | 488 | |||
119. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 25.78 | 485 | |||
120. | Iskra Szymon | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 25.83 | 482 | |||
121. | Woźniak Antoni | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 25.88 | 479 | |||
Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 25.88 | 479 | ||||
123. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 25.89 | 479 | |||
124. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 25.93 | 476 | |||
125. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 25.97 | 474 | |||
126. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 26.00 | 473 | |||
Pacławski Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 26.00 | 473 | ||||
128. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 26.01 | 472 | |||
129. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.05 | 470 | |||
130. | Jakubczyk Patryk | 01 | Orka Iława | 26.06 | 469 | |||
131. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 26.08 | 468 | |||
132. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 26.11 | 467 | |||
133. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 26.16 | 464 | |||
134. | Kraszewski Daniel | 01 | Polonia Warszawa | 26.21 | 461 | |||
Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.21 | 461 | ||||
Piechota Bartłomiej | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 26.21 | 461 | ||||
137. | Paulička Martin | 01 | Royal Bratislava | 26.28 | 458 | |||
138. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.29 | 457 | |||
139. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 26.30 | 457 | |||
140. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 26.33 | 455 | |||
141. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 26.40 | 451 | |||
142. | Kucharski Paweł | 05 | Sikret Gliwice | 26.42 | 450 | |||
Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 26.42 | 450 | ||||
144. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.44 | 449 | |||
145. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 26.55 | 444 | |||
146. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 26.56 | 443 | |||
147. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 26.72 | 435 | |||
Kuzia Krzysztof | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 26.72 | 435 | ||||
149. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 26.78 | 432 | |||
150. | Piecha Kacper | 05 | Delfin Cieszyn | 26.79 | 432 | |||
151. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 26.85 | 429 | |||
152. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 26.96 | 424 | |||
153. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 27.08 | 418 | |||
Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 27.08 | 418 | ||||
155. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 27.12 | 416 | |||
156. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 27.15 | 415 | |||
157. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 27.16 | 415 | |||
158. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 27.17 | 414 | |||
Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 27.17 | 414 | ||||
160. | Fortuna Filip | 03 | Korona Kraków | 27.19 | 413 | |||
161. | Chmielniak Michał | 05 | Janosik Bielsko-Biała | 27.33 | 407 | |||
162. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 27.35 | 406 | |||
163. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 27.46 | 401 | |||
164. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 27.54 | 398 | |||
165. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 27.57 | 396 | |||
166. | Biegański Marcin | 02 | Polonia Warszawa | 27.73 | 390 | |||
167. | Młynarczyk Mateusz | 04 | Jedynka Łódź | 27.88 | 383 | |||
168. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 27.89 | 383 | |||
169. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 27.91 | 382 | |||
170. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 27.94 | 381 | |||
171. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 27.95 | 380 | |||
172. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 28.01 | 378 | |||
173. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 28.20 | 370 | |||
174. | Žužo Stanislav | 96 | Diamond Swimming Prešov | 28.26 | 368 | |||
175. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 28.27 | 368 | |||
176. | Wołowicz Filip | 04 | SMS Victoria Racibórz | 28.41 | 362 | |||
177. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 28.47 | 360 | |||
178. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 28.49 | 359 | |||
179. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 28.53 | 358 | |||
180. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 28.63 | 354 | |||
181. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 28.64 | 353 | |||
182. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 28.70 | 351 | |||
183. | Hoinka Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 28.78 | 348 | |||
184. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 28.95 | 342 | |||
185. | Staciwa Jakub | 05 | Unia Oświęcim | 29.14 | 336 | |||
186. | Grabowski Paweł | 05 | UKP Ruda Śląska | 29.68 | 318 | |||
187. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 29.75 | 315 | |||
188. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 30.18 | 302 | |||
189. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 30.20 | 301 | |||
190. | Szynawa Oskar | 00 | AZS AWF Katowice | 30.67 | 288 | |||
191. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 31.40 | 268 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 26/10/2019 - 16:39 | Chłopców, 50m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 23.15 | 670 | |||
2. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 23.20 | 665 | |||
3. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 23.62 | 631 | |||
4. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 23.64 | 629 | |||
Dudys Dominik | 02 | SMS Victoria Racibórz | 23.64 | 629 | ||||
6. | Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 23.65 | 628 | |||
7. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 23.74 | 621 | |||
8. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 23.90 | 609 | |||
9. | Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 23.99 | 602 | |||
10. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 24.04 | 598 | |||
11. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 24.07 | 596 | |||
12. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 24.11 | 593 | |||
13. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 24.21 | 586 | |||
14. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 24.25 | 583 | |||
15. | Mencel Miłosz | 02 | Śląsk Wrocław | 24.26 | 582 | |||
Czaja Przemysław | 01 | Alfa Bukowno | 24.26 | 582 | ||||
17. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 24.28 | 580 | |||
18. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 24.29 | 580 | |||
Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 24.29 | 580 | ||||
20. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 24.34 | 576 | |||
21. | Gilżyński Szymon | 02 | SMS Galicja Kraków | 24.40 | 572 | |||
22. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 24.41 | 571 | |||
23. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 24.42 | 571 | |||
Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 24.42 | 571 | ||||
25. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 24.56 | 561 | |||
26. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 24.75 | 548 | |||
27. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 24.87 | 540 | |||
28. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 24.93 | 536 | |||
29. | Lesik Jarosław | 02 | SMS Victoria Racibórz | 24.95 | 535 | |||
30. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 25.04 | 529 | |||
31. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 25.06 | 528 | |||
32. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 25.08 | 527 | |||
33. | Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 25.10 | 525 | |||
34. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 25.12 | 524 | |||
35. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 25.22 | 518 | |||
36. | Dudkiewicz Kacper | 02 | Polonia Warszawa | 25.26 | 515 | |||
37. | Kałuża Jakub | 02 | Gryf Dębica | 25.38 | 508 | |||
38. | Sienkiewicz Dawid | 01 | Śląsk Wrocław | 25.39 | 508 | |||
39. | Dwyer Vincent John | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 25.42 | 506 | |||
40. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 25.43 | 505 | |||
41. | Moryl Wojciech | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 25.49 | 502 | |||
42. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 25.50 | 501 | |||
43. | Rutkiewicz Jakub | 01 | Orka Iława | 25.51 | 500 | |||
44. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 25.66 | 492 | |||
45. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 25.89 | 479 | |||
46. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 26.00 | 473 | |||
47. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.05 | 470 | |||
48. | Jakubczyk Patryk | 01 | Orka Iława | 26.06 | 469 | |||
49. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 26.11 | 467 | |||
50. | Kraszewski Daniel | 01 | Polonia Warszawa | 26.21 | 461 | |||
Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.21 | 461 | ||||
52. | Paulička Martin | 01 | Royal Bratislava | 26.28 | 458 | |||
53. | Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 27.17 | 414 | |||
54. | Biegański Marcin | 02 | Polonia Warszawa | 27.73 | 390 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 26/10/2019 - 16:39 | Chłopców, 50m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 22.83 | 698 | |||
2. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 23.67 | 627 | |||
3. | Jakimiak Jakub | 03 | Narwal Międzyrzec Podl. | 23.70 | 624 | |||
4. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 24.02 | 600 | |||
5. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 24.39 | 573 | |||
6. | Kajzer Oliwier | 03 | Wodnik 29 Tychy | 24.45 | 568 | |||
7. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 24.60 | 558 | |||
8. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 24.61 | 557 | |||
9. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 24.75 | 548 | |||
10. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 24.90 | 538 | |||
11. | Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 24.93 | 536 | |||
12. | Ilcewicz Hubert | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 24.94 | 536 | |||
13. | Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 24.95 | 535 | |||
14. | Podsiadło Grzegorz | 03 | AZS AWF Katowice | 25.04 | 529 | |||
15. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 25.09 | 526 | |||
16. | Sieprawski Roch | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 25.15 | 522 | |||
17. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 25.70 | 489 | |||
18. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 25.71 | 489 | |||
19. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 25.93 | 476 | |||
20. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 26.01 | 472 | |||
21. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 26.33 | 455 | |||
22. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.44 | 449 | |||
23. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 26.55 | 444 | |||
24. | Kuzia Krzysztof | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 26.72 | 435 | |||
25. | Fortuna Filip | 03 | Korona Kraków | 27.19 | 413 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 26/10/2019 - 16:39 | Chłopców, 50m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 23.69 | 625 | |||
2. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 23.90 | 609 | |||
3. | Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Victoria Racibórz | 24.47 | 567 | |||
4. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 24.51 | 564 | |||
5. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 24.72 | 550 | |||
6. | Ziembowicz Franciszek | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 24.77 | 547 | |||
7. | Kraczkowski Tomasz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 24.92 | 537 | |||
8. | Ciesielski Artur | 04 | AZS Politechniki Łódzkiej | 25.33 | 511 | |||
9. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 25.34 | 511 | |||
10. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 25.48 | 502 | |||
11. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 25.52 | 500 | |||
12. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 25.60 | 495 | |||
13. | Generowicz Marek | 04 | Korona Kraków | 25.63 | 493 | |||
14. | Horodyński Antoni | 04 | Gryf Dębica | 25.64 | 493 | |||
15. | Oszczak Norbert | 04 | SMS Galicja Kraków | 25.73 | 488 | |||
16. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 25.78 | 485 | |||
17. | Iskra Szymon | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 25.83 | 482 | |||
18. | Woźniak Antoni | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 25.88 | 479 | |||
Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 25.88 | 479 | ||||
20. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 26.08 | 468 | |||
21. | Piechota Bartłomiej | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 26.21 | 461 | |||
22. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.29 | 457 | |||
23. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 26.30 | 457 | |||
24. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 26.40 | 451 | |||
25. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 26.56 | 443 | |||
26. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 26.72 | 435 | |||
27. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 27.15 | 415 | |||
28. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 27.16 | 415 | |||
29. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 27.35 | 406 | |||
30. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 27.46 | 401 | |||
31. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 27.54 | 398 | |||
32. | Młynarczyk Mateusz | 04 | Jedynka Łódź | 27.88 | 383 | |||
33. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 27.91 | 382 | |||
34. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 27.94 | 381 | |||
35. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 27.95 | 380 | |||
36. | Wołowicz Filip | 04 | SMS Victoria Racibórz | 28.41 | 362 | |||
37. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 28.47 | 360 | |||
38. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 28.49 | 359 | |||
39. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 28.64 | 353 | |||
40. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 28.70 | 351 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 26/10/2019 - 16:39 | Chłopców, 50m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 24.33 | 577 | |||
2. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 24.78 | 546 | |||
3. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 25.31 | 512 | |||
4. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 25.38 | 508 | |||
5. | Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 25.50 | 501 | |||
6. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 25.61 | 495 | |||
7. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 25.97 | 474 | |||
8. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 26.16 | 464 | |||
9. | Kucharski Paweł | 05 | Sikret Gliwice | 26.42 | 450 | |||
Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 26.42 | 450 | ||||
11. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 26.78 | 432 | |||
12. | Piecha Kacper | 05 | Delfin Cieszyn | 26.79 | 432 | |||
13. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 26.85 | 429 | |||
14. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 26.96 | 424 | |||
15. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 27.08 | 418 | |||
Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 27.08 | 418 | ||||
17. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 27.12 | 416 | |||
18. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 27.17 | 414 | |||
19. | Chmielniak Michał | 05 | Janosik Bielsko-Biała | 27.33 | 407 | |||
20. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 27.57 | 396 | |||
21. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 27.89 | 383 | |||
22. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 28.01 | 378 | |||
23. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 28.27 | 368 | |||
24. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 28.53 | 358 | |||
25. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 28.63 | 354 | |||
26. | Hoinka Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 28.78 | 348 | |||
27. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 28.95 | 342 | |||
28. | Staciwa Jakub | 05 | Unia Oświęcim | 29.14 | 336 | |||
29. | Grabowski Paweł | 05 | UKP Ruda Śląska | 29.68 | 318 | |||
30. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 29.75 | 315 | |||
31. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 30.18 | 302 | |||
32. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 30.20 | 301 | |||
33. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 31.40 | 268 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 26/10/2019 - 16:44 | Kobiet, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Hallmann Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 2:27.47 | 759 | 33.40 | 38.52 | 37.65 | 37.90 | ||||
2. | Ostrowska Agnieszka | 90 | AZS PWSZ Racibórz | 2:35.28 | 650 | 34.75 | 38.82 | 40.44 | 41.27 | ||||
3. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 2:35.99 | 642 | 35.55 | 40.32 | 40.50 | 39.62 | ||||
4. | Klimczyk Katarzyna | 04 | UKS MOS Opole | 2:36.10 | 640 | 35.71 | 40.55 | 41.52 | 38.32 | ||||
5. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:36.58 | 634 | 35.33 | 39.98 | 40.68 | 40.59 | ||||
6. | Kocjan Victoria | 00 | AZS AWF Katowice | 2:37.81 | 620 | 36.55 | 40.10 | 40.64 | 40.52 | ||||
7. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:38.13 | 616 | 37.03 | 40.47 | 40.23 | 40.40 | ||||
8. | Piechowicz Karolina | 05 | Płetwal Szczytno | 2:38.75 | 609 | 35.82 | 40.73 | 41.34 | 40.86 | ||||
9. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 2:39.19 | 604 | 36.71 | 40.39 | 41.25 | 40.84 | ||||
10. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 2:39.33 | 602 | 36.62 | 40.38 | 41.26 | 41.07 | ||||
11. | Mosek Oliwia | 03 | SMS Victoria Racibórz | 2:39.82 | 596 | 36.01 | 40.67 | 41.19 | 41.95 | ||||
12. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:40.08 | 594 | 35.46 | 40.87 | 42.09 | 41.66 | ||||
13. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 2:40.65 | 587 | 36.37 | 40.81 | 41.85 | 41.62 | ||||
14. | Klejna Weronika | 05 | Solex 1 Lębork | 2:40.92 | 584 | 36.69 | 41.80 | 41.49 | 40.94 | ||||
15. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 2:40.96 | 584 | 36.85 | 41.68 | 42.05 | 40.38 | ||||
16. | Motyl Sara | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 2:42.10 | 572 | 36.76 | 41.80 | 42.61 | 40.93 | ||||
17. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 2:42.84 | 564 | 36.87 | 41.88 | 42.60 | 41.49 | ||||
18. | Zientarska Karolina | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:44.38 | 548 | 37.51 | 41.98 | 42.81 | 42.08 | ||||
19. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:44.84 | 544 | 36.84 | 41.93 | 43.07 | 43.00 | ||||
20. | Szopa Marta | 00 | AZS AWF Katowice | 2:45.59 | 536 | 37.16 | 42.14 | 43.63 | 42.66 | ||||
21. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:46.02 | 532 | 37.60 | 42.15 | 42.86 | 43.41 | ||||
22. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:46.17 | 531 | 37.63 | 41.96 | 42.96 | 43.62 | ||||
23. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:46.31 | 529 | 37.09 | 42.88 | 43.04 | 43.30 | ||||
24. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:46.61 | 526 | 37.83 | 42.43 | 43.65 | 42.70 | ||||
25. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:47.44 | 519 | 38.41 | 42.96 | 43.52 | 42.55 | ||||
26. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 2:47.62 | 517 | 39.02 | 42.92 | 43.01 | 42.67 | ||||
27. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 2:47.67 | 516 | 38.36 | 43.11 | 43.66 | 42.54 | ||||
28. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:49.00 | 504 | 39.07 | 43.91 | 43.33 | 42.69 | ||||
29. | Kowalczyk Agata | 01 | Wodnik 29 Tychy | 2:49.30 | 502 | 38.93 | 43.99 | 43.92 | 42.46 | ||||
30. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:49.88 | 497 | 39.01 | 43.53 | 43.58 | 43.76 | ||||
31. | Rżany Wiktoria | 02 | Gryf Dębica | 2:50.34 | 493 | 39.08 | 43.69 | 43.89 | 43.68 | ||||
32. | Karczmarzyk Anna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:50.90 | 488 | 38.37 | 43.49 | 44.20 | 44.84 | ||||
33. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 2:51.10 | 486 | 37.87 | 43.69 | 44.74 | 44.80 | ||||
34. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 2:51.33 | 484 | 39.80 | 44.64 | 44.38 | 42.51 | ||||
35. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:51.35 | 484 | 38.80 | 43.53 | 44.67 | 44.35 | ||||
36. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 2:52.08 | 478 | 39.20 | 45.61 | 44.55 | 42.72 | ||||
37. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:52.32 | 476 | 39.47 | 44.51 | 43.97 | 44.37 | ||||
38. | Wrzesińska Wiktoria | 04 | UKS 190 Łódź | 2:52.47 | 475 | 39.04 | 43.47 | 45.46 | 44.50 | ||||
39. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 2:55.40 | 451 | 39.95 | 43.89 | 45.80 | 45.76 | ||||
40. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 2:57.32 | 437 | 39.77 | 44.58 | 46.86 | 46.11 | ||||
41. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:57.66 | 434 | 39.16 | 44.28 | 46.64 | 47.58 | ||||
42. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:59.79 | 419 | 41.77 | 45.69 | 46.99 | 45.34 | ||||
43. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | Delfin Gdynia | 3:04.08 | 390 | 43.58 | 46.65 | 47.55 | 46.30 | ||||
44. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 3:05.12 | 384 | 42.88 | 47.76 | 46.91 | 47.57 | ||||
DYSKW. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:56) |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 26/10/2019 - 16:44 | Kobiet, 200m klasyczny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 2:35.99 | 642 | 35.55 | 40.32 | 40.50 | 39.62 | |||
2. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:36.58 | 634 | 35.33 | 39.98 | 40.68 | 40.59 | |||
3. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 2:39.33 | 602 | 36.62 | 40.38 | 41.26 | 41.07 | |||
4. | Zientarska Karolina | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:44.38 | 548 | 37.51 | 41.98 | 42.81 | 42.08 | |||
5. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:44.84 | 544 | 36.84 | 41.93 | 43.07 | 43.00 | |||
6. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:46.02 | 532 | 37.60 | 42.15 | 42.86 | 43.41 | |||
7. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:46.61 | 526 | 37.83 | 42.43 | 43.65 | 42.70 | |||
8. | Kowalczyk Agata | 01 | Wodnik 29 Tychy | 2:49.30 | 502 | 38.93 | 43.99 | 43.92 | 42.46 | |||
9. | Rżany Wiktoria | 02 | Gryf Dębica | 2:50.34 | 493 | 39.08 | 43.69 | 43.89 | 43.68 | |||
10. | Karczmarzyk Anna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:50.90 | 488 | 38.37 | 43.49 | 44.20 | 44.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 26/10/2019 - 16:44 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:38.13 | 616 | 37.03 | 40.47 | 40.23 | 40.40 | |||
2. | Mosek Oliwia | 03 | SMS Victoria Racibórz | 2:39.82 | 596 | 36.01 | 40.67 | 41.19 | 41.95 | |||
3. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:40.08 | 594 | 35.46 | 40.87 | 42.09 | 41.66 | |||
4. | Motyl Sara | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 2:42.10 | 572 | 36.76 | 41.80 | 42.61 | 40.93 | |||
5. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:46.17 | 531 | 37.63 | 41.96 | 42.96 | 43.62 | |||
6. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:46.31 | 529 | 37.09 | 42.88 | 43.04 | 43.30 | |||
7. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:47.44 | 519 | 38.41 | 42.96 | 43.52 | 42.55 | |||
8. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:49.88 | 497 | 39.01 | 43.53 | 43.58 | 43.76 | |||
9. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:57.66 | 434 | 39.16 | 44.28 | 46.64 | 47.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 26/10/2019 - 16:44 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Klimczyk Katarzyna | 04 | UKS MOS Opole | 2:36.10 | 640 | 35.71 | 40.55 | 41.52 | 38.32 | ||||
2. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 2:40.65 | 587 | 36.37 | 40.81 | 41.85 | 41.62 | ||||
3. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 2:42.84 | 564 | 36.87 | 41.88 | 42.60 | 41.49 | ||||
4. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 2:47.62 | 517 | 39.02 | 42.92 | 43.01 | 42.67 | ||||
5. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 2:47.67 | 516 | 38.36 | 43.11 | 43.66 | 42.54 | ||||
6. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:49.00 | 504 | 39.07 | 43.91 | 43.33 | 42.69 | ||||
7. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 2:51.10 | 486 | 37.87 | 43.69 | 44.74 | 44.80 | ||||
8. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 2:52.08 | 478 | 39.20 | 45.61 | 44.55 | 42.72 | ||||
9. | Wrzesińska Wiktoria | 04 | UKS 190 Łódź | 2:52.47 | 475 | 39.04 | 43.47 | 45.46 | 44.50 | ||||
10. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 2:55.40 | 451 | 39.95 | 43.89 | 45.80 | 45.76 | ||||
DYSKW. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:56) |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 26/10/2019 - 16:44 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Piechowicz Karolina | 05 | Płetwal Szczytno | 2:38.75 | 609 | 35.82 | 40.73 | 41.34 | 40.86 | |||
2. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 2:39.19 | 604 | 36.71 | 40.39 | 41.25 | 40.84 | |||
3. | Klejna Weronika | 05 | Solex 1 Lębork | 2:40.92 | 584 | 36.69 | 41.80 | 41.49 | 40.94 | |||
4. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 2:40.96 | 584 | 36.85 | 41.68 | 42.05 | 40.38 | |||
5. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 2:51.33 | 484 | 39.80 | 44.64 | 44.38 | 42.51 | |||
6. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:51.35 | 484 | 38.80 | 43.53 | 44.67 | 44.35 | |||
7. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:52.32 | 476 | 39.47 | 44.51 | 43.97 | 44.37 | |||
8. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 2:57.32 | 437 | 39.77 | 44.58 | 46.86 | 46.11 | |||
9. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:59.79 | 419 | 41.77 | 45.69 | 46.99 | 45.34 | |||
10. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | Delfin Gdynia | 3:04.08 | 390 | 43.58 | 46.65 | 47.55 | 46.30 | |||
11. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 3:05.12 | 384 | 42.88 | 47.76 | 46.91 | 47.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 26/10/2019 - 17:02 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Roguski Bartłomiej | 93 | AZS AWF Warszawa | 2:10.99 | 771 | 29.72 | 33.72 | 33.51 | 34.04 | ||||
2. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 2:15.02 | 704 | 31.50 | 35.42 | 34.70 | 33.40 | ||||
3. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 2:15.76 | 693 | 30.42 | 34.82 | 35.22 | 35.30 | ||||
4. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 2:15.94 | 690 | 30.81 | 35.03 | 34.93 | 35.17 | ||||
5. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:16.83 | 677 | 31.26 | 34.63 | 34.49 | 36.45 | ||||
6. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 2:17.28 | 670 | 31.30 | 35.54 | 35.63 | 34.81 | ||||
Kusto Robert | 98 | AZS AWF Warszawa | 2:17.28 | 670 | 31.31 | 35.45 | 34.98 | 35.54 | |||||
8. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 2:17.50 | 667 | 31.92 | 35.56 | 35.21 | 34.81 | ||||
9. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 2:18.15 | 658 | 31.25 | 35.49 | 35.66 | 35.75 | ||||
10. | Krulikowski Maciej | 99 | AZS AWF Katowice | 2:18.28 | 656 | 31.19 | 35.36 | 35.91 | 35.82 | ||||
11. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 2:18.48 | 653 | 31.37 | 35.63 | 35.78 | 35.70 | ||||
12. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 2:19.32 | 641 | 31.47 | 36.17 | 36.13 | 35.55 | ||||
13. | Nowak Kacper | 00 | AZS AWF Katowice | 2:19.45 | 639 | 31.73 | 35.74 | 35.95 | 36.03 | ||||
14. | Paczyński Oliwer | 97 | AZS UMCS Lublin | 2:19.49 | 639 | 31.37 | 35.80 | 36.45 | 35.87 | ||||
15. | Cerlich Maksymilian | 00 | AZS AWF Katowice | 2:19.99 | 632 | 31.87 | 36.41 | 35.57 | 36.14 | ||||
16. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 2:20.28 | 628 | 31.79 | 36.35 | 36.80 | 35.34 | ||||
17. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:20.34 | 627 | 31.92 | 36.68 | 36.43 | 35.31 | ||||
18. | Beberok Filip | 00 | TP Zielona Góra | 2:20.69 | 623 | 31.10 | 36.19 | 36.70 | 36.70 | ||||
19. | Komorowski Kacper | 03 | Wodnik 29 Tychy | 2:22.20 | 603 | 32.40 | 36.85 | 36.98 | 35.97 | ||||
20. | Barusiński Kordian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:22.25 | 602 | 32.36 | 36.86 | 36.29 | 36.74 | ||||
21. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 2:22.62 | 598 | 32.98 | 36.86 | 36.52 | 36.26 | ||||
22. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:22.67 | 597 | 32.92 | 36.45 | 36.83 | 36.47 | ||||
23. | Krupa Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 2:22.69 | 597 | 32.13 | 36.19 | 36.90 | 37.47 | ||||
24. | Pityński Wiktor | 03 | Śląsk Wrocław | 2:23.23 | 590 | 32.13 | 37.56 | 37.19 | 36.35 | ||||
25. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 2:23.39 | 588 | 32.60 | 36.40 | 37.46 | 36.93 | ||||
26. | Zdziebło Piotr | 02 | Śląsk Wrocław | 2:23.50 | 587 | 32.79 | 36.06 | 37.17 | 37.48 | ||||
27. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 2:23.60 | 585 | 33.03 | 37.27 | 36.90 | 36.40 | ||||
Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:23.60 | 585 | 32.50 | 36.76 | 37.11 | 37.23 | |||||
29. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:24.27 | 577 | 32.77 | 37.49 | 37.44 | 36.57 | ||||
30. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 2:24.35 | 576 | 32.48 | 36.63 | 36.92 | 38.32 | ||||
31. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:24.61 | 573 | 32.43 | 36.83 | 37.94 | 37.41 | ||||
32. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 2:24.84 | 570 | 32.96 | 37.29 | 37.10 | 37.49 | ||||
33. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 2:24.98 | 569 | 32.98 | 37.10 | 38.65 | 36.25 | ||||
34. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:25.01 | 568 | 32.64 | 37.18 | 38.00 | 37.19 | ||||
35. | Krystyniak Mateusz | 00 | AZS AWF Katowice | 2:25.42 | 564 | 32.46 | 37.21 | 38.10 | 37.65 | ||||
36. | Mosek Oskar | 01 | SMS Victoria Racibórz | 2:25.43 | 564 | 32.58 | 37.21 | 38.26 | 37.38 | ||||
37. | Koziejko Bartłomiej | 00 | AZS UWM Olsztyn | 2:25.69 | 561 | 33.86 | 37.45 | 37.31 | 37.07 | ||||
38. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 2:25.83 | 559 | 33.16 | 37.44 | 37.81 | 37.42 | ||||
39. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 2:25.89 | 558 | 32.71 | 37.80 | 37.68 | 37.70 | ||||
40. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 2:26.14 | 555 | 32.97 | 37.18 | 37.64 | 38.35 | ||||
41. | Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:26.46 | 552 | 32.87 | 37.38 | 37.95 | 38.26 | ||||
42. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:26.50 | 551 | 32.47 | 37.97 | 38.87 | 37.19 | ||||
43. | Iskra Szymon | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:26.52 | 551 | 33.68 | 37.54 | 37.80 | 37.50 | ||||
44. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 2:26.65 | 550 | 33.23 | 37.68 | 37.93 | 37.81 | ||||
45. | Bubak Dawid | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:26.85 | 547 | 32.23 | 37.29 | 39.17 | 38.16 | ||||
46. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 2:26.90 | 547 | 33.38 | 37.49 | 38.01 | 38.02 | ||||
47. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:27.10 | 545 | 33.59 | 37.70 | 38.47 | 37.34 | ||||
48. | Smolorz Dawid | 02 | Unia Oświęcim | 2:27.21 | 543 | 34.30 | 38.06 | 38.63 | 36.22 | ||||
49. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:29.62 | 517 | 33.39 | 38.46 | 39.73 | 38.04 | ||||
50. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 2:29.92 | 514 | 34.14 | 38.52 | 38.82 | 38.44 | ||||
51. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:29.93 | 514 | 33.42 | 38.10 | 39.15 | 39.26 | ||||
52. | Szwedzki Jakub | 00 | Trójka Łódź | 2:30.36 | 510 | 34.45 | 39.07 | 39.02 | 37.82 | ||||
53. | Loter Bartosz | 05 | Delfin Cieszyn | 2:30.63 | 507 | 33.08 | 38.79 | 39.36 | 39.40 | ||||
54. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 2:30.70 | 506 | 33.99 | 38.50 | 39.29 | 38.92 | ||||
55. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:30.90 | 504 | 33.25 | 38.76 | 39.25 | 39.64 | ||||
56. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 2:31.08 | 503 | 34.07 | 38.36 | 40.15 | 38.50 | ||||
57. | Szynawa Oskar | 00 | AZS AWF Katowice | 2:32.22 | 491 | 32.82 | 38.14 | 40.24 | 41.02 | ||||
58. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 2:32.37 | 490 | 34.60 | 38.62 | 39.62 | 39.53 | ||||
59. | Drajewicz Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:33.19 | 482 | 34.38 | 38.62 | 40.30 | 39.89 | ||||
60. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:34.06 | 474 | 34.89 | 39.28 | 40.39 | 39.50 | ||||
61. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 2:34.26 | 472 | 34.71 | 39.08 | 40.07 | 40.40 | ||||
62. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:36.73 | 450 | 34.14 | 40.05 | 40.97 | 41.57 | ||||
63. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:37.22 | 446 | 35.94 | 40.54 | 40.28 | 40.46 | ||||
64. | Terlecki Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 2:38.02 | 439 | 34.63 | 40.80 | 41.90 | 40.69 | ||||
65. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:38.99 | 431 | 35.79 | 40.76 | 41.81 | 40.63 | ||||
66. | Chmielniak Michał | 05 | Janosik Bielsko-Biała | 2:41.44 | 412 | 35.19 | 41.10 | 42.40 | 42.75 | ||||
67. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 2:43.32 | 398 | 36.94 | 42.80 | 41.93 | 41.65 | ||||
68. | Wręczycki Marcin | 04 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:44.33 | 390 | 36.48 | 42.28 | 42.86 | 42.71 | ||||
69. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 2:44.72 | 388 | 37.34 | 41.42 | 43.15 | 42.81 | ||||
70. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 2:45.09 | 385 | 37.64 | 42.52 | 43.87 | 41.06 | ||||
71. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 2:45.94 | 379 | 36.55 | 42.96 | 44.26 | 42.17 | ||||
72. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 2:46.43 | 376 | 36.63 | 42.41 | 44.12 | 43.27 | ||||
73. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 2:49.33 | 357 | 38.54 | 43.50 | 44.18 | 43.11 | ||||
74. | Hoinka Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 2:52.09 | 340 | 38.19 | 44.76 | 44.92 | 44.22 | ||||
75. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 3:02.22 | 286 | 41.19 | 46.86 | 47.35 | 46.82 | ||||
DYSKW. | Filipiak Grzegorz | 03 | Astromal-Leszno | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 19:46) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 26/10/2019 - 17:02 | Chłopców, 200m klasyczny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 2:15.02 | 704 | 31.50 | 35.42 | 34.70 | 33.40 | |||
2. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 2:15.94 | 690 | 30.81 | 35.03 | 34.93 | 35.17 | |||
3. | Barusiński Kordian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:22.25 | 602 | 32.36 | 36.86 | 36.29 | 36.74 | |||
4. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 2:22.62 | 598 | 32.98 | 36.86 | 36.52 | 36.26 | |||
5. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 2:23.39 | 588 | 32.60 | 36.40 | 37.46 | 36.93 | |||
6. | Zdziebło Piotr | 02 | Śląsk Wrocław | 2:23.50 | 587 | 32.79 | 36.06 | 37.17 | 37.48 | |||
7. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:24.27 | 577 | 32.77 | 37.49 | 37.44 | 36.57 | |||
8. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 2:24.98 | 569 | 32.98 | 37.10 | 38.65 | 36.25 | |||
9. | Mosek Oskar | 01 | SMS Victoria Racibórz | 2:25.43 | 564 | 32.58 | 37.21 | 38.26 | 37.38 | |||
10. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 2:26.14 | 555 | 32.97 | 37.18 | 37.64 | 38.35 | |||
11. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 2:26.65 | 550 | 33.23 | 37.68 | 37.93 | 37.81 | |||
12. | Bubak Dawid | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:26.85 | 547 | 32.23 | 37.29 | 39.17 | 38.16 | |||
13. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:27.10 | 545 | 33.59 | 37.70 | 38.47 | 37.34 | |||
14. | Smolorz Dawid | 02 | Unia Oświęcim | 2:27.21 | 543 | 34.30 | 38.06 | 38.63 | 36.22 | |||
15. | Drajewicz Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:33.19 | 482 | 34.38 | 38.62 | 40.30 | 39.89 | |||
16. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 2:34.26 | 472 | 34.71 | 39.08 | 40.07 | 40.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 26/10/2019 - 17:02 | Chłopców, 200m klasyczny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 2:18.15 | 658 | 31.25 | 35.49 | 35.66 | 35.75 | ||||
2. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 2:20.28 | 628 | 31.79 | 36.35 | 36.80 | 35.34 | ||||
3. | Komorowski Kacper | 03 | Wodnik 29 Tychy | 2:22.20 | 603 | 32.40 | 36.85 | 36.98 | 35.97 | ||||
4. | Krupa Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 2:22.69 | 597 | 32.13 | 36.19 | 36.90 | 37.47 | ||||
5. | Pityński Wiktor | 03 | Śląsk Wrocław | 2:23.23 | 590 | 32.13 | 37.56 | 37.19 | 36.35 | ||||
6. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:23.60 | 585 | 32.50 | 36.76 | 37.11 | 37.23 | ||||
7. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:24.61 | 573 | 32.43 | 36.83 | 37.94 | 37.41 | ||||
8. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 2:24.84 | 570 | 32.96 | 37.29 | 37.10 | 37.49 | ||||
9. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 2:25.89 | 558 | 32.71 | 37.80 | 37.68 | 37.70 | ||||
10. | Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:26.46 | 552 | 32.87 | 37.38 | 37.95 | 38.26 | ||||
11. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:29.62 | 517 | 33.39 | 38.46 | 39.73 | 38.04 | ||||
12. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:29.93 | 514 | 33.42 | 38.10 | 39.15 | 39.26 | ||||
13. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 2:31.08 | 503 | 34.07 | 38.36 | 40.15 | 38.50 | ||||
14. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:34.06 | 474 | 34.89 | 39.28 | 40.39 | 39.50 | ||||
15. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:37.22 | 446 | 35.94 | 40.54 | 40.28 | 40.46 | ||||
DYSKW. | Filipiak Grzegorz | 03 | Astromal-Leszno | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 19:46) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 26/10/2019 - 17:02 | Chłopców, 200m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:20.34 | 627 | 31.92 | 36.68 | 36.43 | 35.31 | |||
2. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:22.67 | 597 | 32.92 | 36.45 | 36.83 | 36.47 | |||
3. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 2:23.60 | 585 | 33.03 | 37.27 | 36.90 | 36.40 | |||
4. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:25.01 | 568 | 32.64 | 37.18 | 38.00 | 37.19 | |||
5. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 2:25.83 | 559 | 33.16 | 37.44 | 37.81 | 37.42 | |||
6. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:26.50 | 551 | 32.47 | 37.97 | 38.87 | 37.19 | |||
7. | Iskra Szymon | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:26.52 | 551 | 33.68 | 37.54 | 37.80 | 37.50 | |||
8. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 2:26.90 | 547 | 33.38 | 37.49 | 38.01 | 38.02 | |||
9. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 2:29.92 | 514 | 34.14 | 38.52 | 38.82 | 38.44 | |||
10. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 2:30.70 | 506 | 33.99 | 38.50 | 39.29 | 38.92 | |||
11. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:30.90 | 504 | 33.25 | 38.76 | 39.25 | 39.64 | |||
12. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 2:32.37 | 490 | 34.60 | 38.62 | 39.62 | 39.53 | |||
13. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:36.73 | 450 | 34.14 | 40.05 | 40.97 | 41.57 | |||
14. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 2:43.32 | 398 | 36.94 | 42.80 | 41.93 | 41.65 | |||
15. | Wręczycki Marcin | 04 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:44.33 | 390 | 36.48 | 42.28 | 42.86 | 42.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 26/10/2019 - 17:02 | Chłopców, 200m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Loter Bartosz | 05 | Delfin Cieszyn | 2:30.63 | 507 | 33.08 | 38.79 | 39.36 | 39.40 | |||
2. | Terlecki Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 2:38.02 | 439 | 34.63 | 40.80 | 41.90 | 40.69 | |||
3. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:38.99 | 431 | 35.79 | 40.76 | 41.81 | 40.63 | |||
4. | Chmielniak Michał | 05 | Janosik Bielsko-Biała | 2:41.44 | 412 | 35.19 | 41.10 | 42.40 | 42.75 | |||
5. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 2:44.72 | 388 | 37.34 | 41.42 | 43.15 | 42.81 | |||
6. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 2:45.09 | 385 | 37.64 | 42.52 | 43.87 | 41.06 | |||
7. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 2:45.94 | 379 | 36.55 | 42.96 | 44.26 | 42.17 | |||
8. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 2:46.43 | 376 | 36.63 | 42.41 | 44.12 | 43.27 | |||
9. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 2:49.33 | 357 | 38.54 | 43.50 | 44.18 | 43.11 | |||
10. | Hoinka Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 2:52.09 | 340 | 38.19 | 44.76 | 44.92 | 44.22 | |||
11. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 3:02.22 | 286 | 41.19 | 46.86 | 47.35 | 46.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 26/10/2019 - 17:17 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Naziębło Klaudia | 93 | Juvenia Wrocław | 58.24 | 824 | 27.35 | 30.89 | |||
2. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 1:00.59 | 732 | 27.93 | 32.66 | |||
3. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:00.62 | 731 | 28.57 | 32.05 | |||
4. | Cichowska Julia | 01 | Juvenia Wrocław | 1:02.23 | 675 | 29.30 | 32.93 | |||
5. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:02.62 | 663 | 29.62 | 33.00 | |||
6. | Solak Anna | 00 | AZS AGH Kraków | 1:02.90 | 654 | 29.18 | 33.72 | |||
7. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 1:03.26 | 643 | 29.95 | 33.31 | |||
8. | Niemiec Aleksandra | 97 | Fala Ropczyce | 1:03.27 | 643 | 29.08 | 34.19 | |||
9. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 1:03.30 | 642 | 29.17 | 34.13 | |||
10. | Frąckiewicz Martyna | 03 | TP Zielona Góra | 1:03.44 | 637 | 29.94 | 33.50 | |||
11. | Trambowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 1:03.70 | 630 | 29.73 | 33.97 | |||
12. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 1:04.05 | 619 | 30.13 | 33.92 | |||
13. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.11 | 618 | 29.80 | 34.31 | |||
14. | Piotrowska Wiktoria | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:04.27 | 613 | 29.12 | 35.15 | |||
15. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.30 | 612 | 29.82 | 34.48 | |||
16. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 1:04.48 | 607 | 30.14 | 34.34 | |||
17. | Sirignano Luigia | 96 | AZS UMCS Lublin | 1:04.88 | 596 | 29.99 | 34.89 | |||
18. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.96 | 594 | 30.12 | 34.84 | |||
19. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:05.50 | 579 | 30.54 | 34.96 | |||
20. | Szkurat Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.60 | 576 | 30.33 | 35.27 | |||
21. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | 1:05.74 | 573 | 30.50 | 35.24 | |||
22. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:05.92 | 568 | 30.85 | 35.07 | |||
23. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:06.16 | 562 | 31.09 | 35.07 | |||
24. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 1:06.56 | 552 | 31.22 | 35.34 | |||
25. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 1:06.81 | 546 | 31.38 | 35.43 | |||
26. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.94 | 542 | 30.60 | 36.34 | |||
27. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:06.99 | 541 | 31.72 | 35.27 | |||
28. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:07.05 | 540 | 31.91 | 35.14 | |||
29. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 1:07.22 | 536 | 31.19 | 36.03 | |||
30. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:07.24 | 535 | 31.46 | 35.78 | |||
31. | Pawłowska Jessica | 03 | Junior Kluczbork | 1:07.31 | 534 | 31.19 | 36.12 | |||
32. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 1:07.35 | 533 | 31.45 | 35.90 | |||
33. | Sobolewska Magdalena | 04 | Unia Oświęcim | 1:07.48 | 530 | 32.44 | 35.04 | |||
34. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 1:07.49 | 529 | 31.51 | 35.98 | |||
35. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 1:07.55 | 528 | 31.82 | 35.73 | |||
36. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:07.64 | 526 | 31.94 | 35.70 | |||
37. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 1:07.65 | 526 | 31.71 | 35.94 | |||
38. | Puzoń Paulina | 03 | Unia Oświęcim | 1:07.74 | 523 | 32.21 | 35.53 | |||
39. | Marczak Marta | 04 | AZS AWF Katowice | 1:07.75 | 523 | 31.72 | 36.03 | |||
40. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 1:08.07 | 516 | 32.26 | 35.81 | |||
41. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 1:08.12 | 515 | 30.19 | 37.93 | |||
42. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 1:08.42 | 508 | 32.18 | 36.24 | |||
43. | Bałys Wiktoria | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:08.45 | 507 | 31.96 | 36.49 | |||
44. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:08.51 | 506 | 31.80 | 36.71 | |||
45. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 1:08.99 | 495 | 32.65 | 36.34 | |||
46. | Fic Bożena | 04 | Unia Oświęcim | 1:09.03 | 495 | 32.82 | 36.21 | |||
47. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 1:09.23 | 490 | 32.84 | 36.39 | |||
48. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 1:09.78 | 479 | 32.96 | 36.82 | |||
49. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:09.90 | 476 | 32.28 | 37.62 | |||
50. | Błaszczyk Weronika | 02 | Junior Kluczbork | 1:10.41 | 466 | 32.98 | 37.43 | |||
51. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:11.18 | 451 | 32.60 | 38.58 | |||
52. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:11.27 | 449 | 33.91 | 37.36 | |||
53. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 1:11.56 | 444 | 33.70 | 37.86 | |||
54. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 1:11.86 | 438 | 32.96 | 38.90 | |||
55. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:11.91 | 437 | 32.69 | 39.22 | |||
56. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 1:11.99 | 436 | 33.45 | 38.54 | |||
57. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:12.76 | 422 | 33.97 | 38.79 | |||
58. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:13.60 | 408 | 34.30 | 39.30 | |||
59. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 1:13.70 | 406 | 34.71 | 38.99 | |||
60. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 1:14.83 | 388 | 34.65 | 40.18 | |||
61. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 1:15.77 | 374 | 35.09 | 40.68 | |||
62. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 1:17.48 | 350 | 35.11 | 42.37 | |||
63. | Wąsak Aleksandra | 02 | Polonia Warszawa | 1:18.22 | 340 | 34.94 | 43.28 | |||
64. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:20.34 | 314 | 35.96 | 44.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 26/10/2019 - 17:17 | Kobiet, 100m motylkowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 1:00.59 | 732 | 27.93 | 32.66 | |||
2. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:00.62 | 731 | 28.57 | 32.05 | |||
3. | Cichowska Julia | 01 | Juvenia Wrocław | 1:02.23 | 675 | 29.30 | 32.93 | |||
4. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 1:03.26 | 643 | 29.95 | 33.31 | |||
5. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 1:03.30 | 642 | 29.17 | 34.13 | |||
6. | Trambowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 1:03.70 | 630 | 29.73 | 33.97 | |||
7. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.30 | 612 | 29.82 | 34.48 | |||
8. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:05.50 | 579 | 30.54 | 34.96 | |||
9. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:07.05 | 540 | 31.91 | 35.14 | |||
10. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 1:07.22 | 536 | 31.19 | 36.03 | |||
11. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 1:07.35 | 533 | 31.45 | 35.90 | |||
12. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 1:08.07 | 516 | 32.26 | 35.81 | |||
13. | Bałys Wiktoria | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:08.45 | 507 | 31.96 | 36.49 | |||
14. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:08.51 | 506 | 31.80 | 36.71 | |||
15. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 1:08.99 | 495 | 32.65 | 36.34 | |||
16. | Błaszczyk Weronika | 02 | Junior Kluczbork | 1:10.41 | 466 | 32.98 | 37.43 | |||
17. | Wąsak Aleksandra | 02 | Polonia Warszawa | 1:18.22 | 340 | 34.94 | 43.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 26/10/2019 - 17:17 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Frąckiewicz Martyna | 03 | TP Zielona Góra | 1:03.44 | 637 | 29.94 | 33.50 | |||
2. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.11 | 618 | 29.80 | 34.31 | |||
3. | Piotrowska Wiktoria | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:04.27 | 613 | 29.12 | 35.15 | |||
4. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 1:04.48 | 607 | 30.14 | 34.34 | |||
5. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.96 | 594 | 30.12 | 34.84 | |||
6. | Szkurat Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.60 | 576 | 30.33 | 35.27 | |||
7. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:05.92 | 568 | 30.85 | 35.07 | |||
8. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:06.16 | 562 | 31.09 | 35.07 | |||
9. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 1:06.56 | 552 | 31.22 | 35.34 | |||
10. | Pawłowska Jessica | 03 | Junior Kluczbork | 1:07.31 | 534 | 31.19 | 36.12 | |||
11. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 1:07.49 | 529 | 31.51 | 35.98 | |||
12. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:07.64 | 526 | 31.94 | 35.70 | |||
13. | Puzoń Paulina | 03 | Unia Oświęcim | 1:07.74 | 523 | 32.21 | 35.53 | |||
14. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 1:08.42 | 508 | 32.18 | 36.24 | |||
15. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:11.18 | 451 | 32.60 | 38.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 26/10/2019 - 17:17 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.94 | 542 | 30.60 | 36.34 | |||
2. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:06.99 | 541 | 31.72 | 35.27 | |||
3. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:07.24 | 535 | 31.46 | 35.78 | |||
4. | Sobolewska Magdalena | 04 | Unia Oświęcim | 1:07.48 | 530 | 32.44 | 35.04 | |||
5. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 1:07.65 | 526 | 31.71 | 35.94 | |||
6. | Marczak Marta | 04 | AZS AWF Katowice | 1:07.75 | 523 | 31.72 | 36.03 | |||
7. | Fic Bożena | 04 | Unia Oświęcim | 1:09.03 | 495 | 32.82 | 36.21 | |||
8. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:13.60 | 408 | 34.30 | 39.30 | |||
9. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 1:13.70 | 406 | 34.71 | 38.99 | |||
10. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 1:17.48 | 350 | 35.11 | 42.37 | |||
11. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:20.34 | 314 | 35.96 | 44.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 26/10/2019 - 17:17 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 1:04.05 | 619 | 30.13 | 33.92 | |||
2. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 1:06.81 | 546 | 31.38 | 35.43 | |||
3. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 1:07.55 | 528 | 31.82 | 35.73 | |||
4. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 1:09.23 | 490 | 32.84 | 36.39 | |||
5. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 1:09.78 | 479 | 32.96 | 36.82 | |||
6. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:09.90 | 476 | 32.28 | 37.62 | |||
7. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:11.27 | 449 | 33.91 | 37.36 | |||
8. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 1:11.56 | 444 | 33.70 | 37.86 | |||
9. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 1:11.86 | 438 | 32.96 | 38.90 | |||
10. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:11.91 | 437 | 32.69 | 39.22 | |||
11. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 1:11.99 | 436 | 33.45 | 38.54 | |||
12. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:12.76 | 422 | 33.97 | 38.79 | |||
13. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 1:14.83 | 388 | 34.65 | 40.18 | |||
14. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 1:15.77 | 374 | 35.09 | 40.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 26/10/2019 - 17:25 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 51.87 | 796 | 24.29 | 27.58 | |||
2. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 52.00 | 790 | 24.10 | 27.90 | |||
3. | Wągrowski Marcel | 99 | AZS Politechniki Łódzkiej | 53.97 | 707 | 25.27 | 28.70 | |||
4. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 54.61 | 682 | 25.35 | 29.26 | |||
5. | Sieradzki Kamil | 02 | Unia Oświęcim | 54.70 | 679 | 25.52 | 29.18 | |||
6. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 54.71 | 678 | 25.65 | 29.06 | |||
7. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 54.77 | 676 | 25.92 | 28.85 | |||
8. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 54.88 | 672 | 25.90 | 28.98 | |||
9. | Miciul Michał | 00 | TP Zielona Góra | 54.92 | 670 | 25.56 | 29.36 | |||
10. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 54.98 | 668 | 25.93 | 29.05 | |||
11. | Werner Paweł | 93 | Juvenia Wrocław | 55.07 | 665 | 26.06 | 29.01 | |||
12. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Unia Oświęcim | 55.23 | 659 | 25.61 | 29.62 | |||
13. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 55.46 | 651 | 25.46 | 30.00 | |||
14. | Goleniec Kamil | 99 | AZS AWF Katowice | 55.52 | 649 | 26.09 | 29.43 | |||
15. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 55.74 | 641 | 26.08 | 29.66 | |||
16. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 55.77 | 640 | 25.97 | 29.80 | |||
17. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 55.79 | 640 | 25.86 | 29.93 | |||
18. | Bocheń Tomasz | 99 | AZS UMCS Lublin | 55.83 | 638 | 26.06 | 29.77 | |||
19. | Naumenko Artem | 96 | AZS AGH Kraków | 56.00 | 632 | 25.57 | 30.43 | |||
Kiszczak Jakub | 00 | Śląsk Wrocław | 56.00 | 632 | 25.88 | 30.12 | ||||
21. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 56.02 | 632 | 25.76 | 30.26 | |||
22. | Ostrowski Karol | 99 | MKP Szczecin | 56.05 | 631 | 25.96 | 30.09 | |||
23. | Popiela Karol | 00 | Wodnik 29 Tychy | 56.33 | 621 | 26.26 | 30.07 | |||
24. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 56.40 | 619 | 26.77 | 29.63 | |||
25. | Matyjasek Maciej | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 56.52 | 615 | 26.45 | 30.07 | |||
26. | Kapias Michał | 00 | AZS AWF Katowice | 56.53 | 615 | 26.01 | 30.52 | |||
27. | Gilżyński Szymon | 02 | SMS Galicja Kraków | 56.71 | 609 | 26.50 | 30.21 | |||
28. | Jakimiak Jakub | 03 | Narwal Międzyrzec Podl. | 56.76 | 607 | 26.87 | 29.89 | |||
29. | Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 56.79 | 606 | 26.39 | 30.40 | |||
30. | Czech Arkadiusz | 03 | Unia Oświęcim | 56.95 | 601 | 26.47 | 30.48 | |||
31. | Przybyła Kacper | 98 | AZS AWF Katowice | 57.00 | 600 | 26.46 | 30.54 | |||
32. | Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 57.01 | 599 | 26.74 | 30.27 | |||
33. | Dąbrowski Patryk | 00 | Śląsk Wrocław | 57.03 | 599 | 26.43 | 30.60 | |||
34. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 57.04 | 598 | 26.21 | 30.83 | |||
35. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 57.18 | 594 | 27.04 | 30.14 | |||
36. | Szczygieł David | 02 | Unia Oświęcim | 57.27 | 591 | 26.60 | 30.67 | |||
37. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 57.30 | 590 | 26.96 | 30.34 | |||
38. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 57.33 | 589 | 26.52 | 30.81 | |||
39. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 57.34 | 589 | 26.41 | 30.93 | |||
40. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 57.61 | 581 | 26.89 | 30.72 | |||
41. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 57.68 | 579 | 26.61 | 31.07 | |||
42. | Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 57.78 | 576 | 27.18 | 30.60 | |||
43. | Nowodworski Dawid | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 57.99 | 569 | 25.98 | 32.01 | |||
44. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 58.07 | 567 | 27.42 | 30.65 | |||
45. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 58.17 | 564 | 25.86 | 32.31 | |||
46. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 58.37 | 558 | 27.33 | 31.04 | |||
47. | Trzcionka Maciej | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 58.38 | 558 | 27.41 | 30.97 | |||
48. | Oller Krzysztof | 00 | AZS UMCS Lublin | 58.44 | 556 | 27.66 | 30.78 | |||
49. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 58.45 | 556 | 27.11 | 31.34 | |||
50. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 58.84 | 545 | 27.57 | 31.27 | |||
51. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 58.87 | 544 | 27.25 | 31.62 | |||
Szymczykowski Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 58.87 | 544 | 27.56 | 31.31 | ||||
53. | Zaremba Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 58.91 | 543 | 27.48 | 31.43 | |||
54. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 59.04 | 540 | 27.82 | 31.22 | |||
55. | Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 59.05 | 539 | 27.82 | 31.23 | |||
56. | Butkiewicz Władysław | 00 | AZS AWF Katowice | 59.07 | 539 | 27.28 | 31.79 | |||
57. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 59.24 | 534 | 28.02 | 31.22 | |||
58. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 59.46 | 528 | 27.97 | 31.49 | |||
59. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 59.53 | 526 | 27.91 | 31.62 | |||
60. | Pacławski Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 59.87 | 517 | 27.73 | 32.14 | |||
61. | Małyska Bartosz | 99 | AZS UMCS Lublin | 59.88 | 517 | 28.10 | 31.78 | |||
62. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 59.92 | 516 | 27.60 | 32.32 | |||
63. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 59.93 | 516 | 28.06 | 31.87 | |||
64. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 59.98 | 515 | 27.77 | 32.21 | |||
65. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 1:00.03 | 513 | 28.28 | 31.75 | |||
Zalewski Sebastian | 03 | Unia Oświęcim | 1:00.03 | 513 | 28.25 | 31.78 | ||||
67. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 1:00.29 | 507 | 28.29 | 32.00 | |||
68. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 1:00.53 | 501 | 28.75 | 31.78 | |||
69. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:00.66 | 497 | 28.47 | 32.19 | |||
70. | Kowalczyk Michał | 02 | Polonia Warszawa | 1:00.73 | 496 | 28.58 | 32.15 | |||
71. | Czerczak Dawid | 04 | Sikret Gliwice | 1:00.85 | 493 | 28.25 | 32.60 | |||
72. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 1:00.90 | 492 | 28.93 | 31.97 | |||
73. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:00.91 | 491 | 28.78 | 32.13 | |||
74. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:00.96 | 490 | 29.06 | 31.90 | |||
75. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 1:00.99 | 489 | 28.19 | 32.80 | |||
76. | Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:01.02 | 489 | 28.34 | 32.68 | |||
77. | Swojnóg Igor | 03 | Unia Oświęcim | 1:01.06 | 488 | 28.68 | 32.38 | |||
78. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 1:01.07 | 487 | 27.92 | 33.15 | |||
79. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 1:01.40 | 480 | 28.62 | 32.78 | |||
Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:01.40 | 480 | 28.14 | 33.26 | ||||
81. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:01.45 | 478 | 28.97 | 32.48 | |||
82. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 1:01.49 | 478 | 28.61 | 32.88 | |||
83. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 1:01.55 | 476 | 28.46 | 33.09 | |||
Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.55 | 476 | 28.74 | 32.81 | ||||
85. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 1:01.57 | 476 | 29.26 | 32.31 | |||
86. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 1:01.69 | 473 | 28.64 | 33.05 | |||
87. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 1:01.75 | 472 | 28.88 | 32.87 | |||
88. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:01.82 | 470 | 29.01 | 32.81 | |||
89. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 1:01.88 | 469 | 28.40 | 33.48 | |||
90. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 1:01.98 | 466 | 27.92 | 34.06 | |||
91. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:01.99 | 466 | 29.60 | 32.39 | |||
92. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 1:02.10 | 464 | 28.52 | 33.58 | |||
93. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 1:02.16 | 462 | 28.71 | 33.45 | |||
94. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:02.26 | 460 | 28.18 | 34.08 | |||
95. | Caliński Marcin | 04 | Śląsk Wrocław | 1:02.31 | 459 | 29.08 | 33.23 | |||
96. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 1:02.33 | 458 | 28.90 | 33.43 | |||
97. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 1:02.36 | 458 | 29.28 | 33.08 | |||
Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:02.36 | 458 | 28.90 | 33.46 | ||||
99. | Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 1:02.48 | 455 | 29.64 | 32.84 | |||
Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 1:02.48 | 455 | 28.97 | 33.51 | ||||
101. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 1:02.58 | 453 | 29.54 | 33.04 | |||
102. | Sosna Dominik | 03 | Unia Oświęcim | 1:02.64 | 452 | 29.46 | 33.18 | |||
103. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:02.83 | 448 | 29.25 | 33.58 | |||
104. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 1:02.96 | 445 | 29.54 | 33.42 | |||
105. | Para Mikołaj | 03 | Unia Oświęcim | 1:03.05 | 443 | 28.86 | 34.19 | |||
106. | Szwedzki Jakub | 00 | Trójka Łódź | 1:03.14 | 441 | 29.70 | 33.44 | |||
107. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:03.21 | 440 | 28.93 | 34.28 | |||
108. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:03.23 | 439 | 29.23 | 34.00 | |||
109. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 1:03.46 | 434 | 29.58 | 33.88 | |||
Krzysztyński Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:03.46 | 434 | 29.63 | 33.83 | ||||
111. | Banasiak Michał | 05 | Jedynka Łódź | 1:03.60 | 432 | 29.94 | 33.66 | |||
112. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 1:04.02 | 423 | 29.42 | 34.60 | |||
Mochnal Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 1:04.02 | 423 | 30.13 | 33.89 | ||||
114. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:04.38 | 416 | 30.05 | 34.33 | |||
115. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:04.53 | 413 | 30.16 | 34.37 | |||
116. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:04.75 | 409 | 30.55 | 34.20 | |||
117. | Młynarczyk Mateusz | 04 | Jedynka Łódź | 1:05.15 | 401 | 31.06 | 34.09 | |||
118. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 1:05.22 | 400 | 29.98 | 35.24 | |||
119. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 1:05.23 | 400 | 30.91 | 34.32 | |||
120. | Szwiec Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 1:05.71 | 391 | 30.14 | 35.57 | |||
121. | Kałuża Jakub | 02 | Gryf Dębica | 1:05.75 | 391 | 29.60 | 36.15 | |||
122. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 1:05.97 | 387 | 30.40 | 35.57 | |||
123. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:06.20 | 383 | 31.01 | 35.19 | |||
124. | Generowicz Marek | 04 | Korona Kraków | 1:06.32 | 381 | 31.03 | 35.29 | |||
125. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 1:06.35 | 380 | 30.86 | 35.49 | |||
126. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 1:06.42 | 379 | 31.43 | 34.99 | |||
127. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 1:06.49 | 378 | 30.16 | 36.33 | |||
128. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 1:07.05 | 368 | 30.95 | 36.10 | |||
129. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:07.50 | 361 | 30.61 | 36.89 | |||
130. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:07.98 | 353 | 32.31 | 35.67 | |||
131. | Białas Bartosz | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:09.09 | 337 | 31.70 | 37.39 | |||
132. | Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:11.24 | 307 | 33.42 | 37.82 | |||
133. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 1:12.54 | 291 | 32.89 | 39.65 | |||
134. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:13.05 | 285 | 32.87 | 40.18 | |||
135. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 1:13.49 | 280 | 34.72 | 38.77 | |||
136. | Grabowski Paweł | 05 | UKP Ruda Śląska | 1:24.48 | 184 | 35.78 | 48.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 26/10/2019 - 17:25 | Chłopców, 100m motylkowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 54.61 | 682 | 25.35 | 29.26 | |||
2. | Sieradzki Kamil | 02 | Unia Oświęcim | 54.70 | 679 | 25.52 | 29.18 | |||
3. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 54.77 | 676 | 25.92 | 28.85 | |||
4. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 54.98 | 668 | 25.93 | 29.05 | |||
5. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 55.74 | 641 | 26.08 | 29.66 | |||
6. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 55.79 | 640 | 25.86 | 29.93 | |||
7. | Matyjasek Maciej | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 56.52 | 615 | 26.45 | 30.07 | |||
8. | Gilżyński Szymon | 02 | SMS Galicja Kraków | 56.71 | 609 | 26.50 | 30.21 | |||
9. | Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 56.79 | 606 | 26.39 | 30.40 | |||
10. | Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 57.01 | 599 | 26.74 | 30.27 | |||
11. | Szczygieł David | 02 | Unia Oświęcim | 57.27 | 591 | 26.60 | 30.67 | |||
12. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 57.30 | 590 | 26.96 | 30.34 | |||
13. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 57.34 | 589 | 26.41 | 30.93 | |||
14. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 57.61 | 581 | 26.89 | 30.72 | |||
15. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 58.37 | 558 | 27.33 | 31.04 | |||
16. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 58.84 | 545 | 27.57 | 31.27 | |||
17. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 58.87 | 544 | 27.25 | 31.62 | |||
18. | Zaremba Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 58.91 | 543 | 27.48 | 31.43 | |||
19. | Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 59.05 | 539 | 27.82 | 31.23 | |||
20. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 59.93 | 516 | 28.06 | 31.87 | |||
21. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 59.98 | 515 | 27.77 | 32.21 | |||
22. | Kowalczyk Michał | 02 | Polonia Warszawa | 1:00.73 | 496 | 28.58 | 32.15 | |||
23. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 1:01.07 | 487 | 27.92 | 33.15 | |||
24. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:01.45 | 478 | 28.97 | 32.48 | |||
25. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.55 | 476 | 28.74 | 32.81 | |||
26. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 1:01.75 | 472 | 28.88 | 32.87 | |||
27. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:01.99 | 466 | 29.60 | 32.39 | |||
28. | Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:02.36 | 458 | 28.90 | 33.46 | |||
29. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:02.83 | 448 | 29.25 | 33.58 | |||
30. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 1:03.46 | 434 | 29.58 | 33.88 | |||
Krzysztyński Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:03.46 | 434 | 29.63 | 33.83 | ||||
32. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:04.53 | 413 | 30.16 | 34.37 | |||
33. | Kałuża Jakub | 02 | Gryf Dębica | 1:05.75 | 391 | 29.60 | 36.15 | |||
34. | Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:11.24 | 307 | 33.42 | 37.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 26/10/2019 - 17:25 | Chłopców, 100m motylkowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 54.71 | 678 | 25.65 | 29.06 | |||
2. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 54.88 | 672 | 25.90 | 28.98 | |||
3. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Unia Oświęcim | 55.23 | 659 | 25.61 | 29.62 | |||
4. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 56.02 | 632 | 25.76 | 30.26 | |||
5. | Jakimiak Jakub | 03 | Narwal Międzyrzec Podl. | 56.76 | 607 | 26.87 | 29.89 | |||
6. | Czech Arkadiusz | 03 | Unia Oświęcim | 56.95 | 601 | 26.47 | 30.48 | |||
7. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 57.33 | 589 | 26.52 | 30.81 | |||
8. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 58.07 | 567 | 27.42 | 30.65 | |||
9. | Trzcionka Maciej | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 58.38 | 558 | 27.41 | 30.97 | |||
10. | Szymczykowski Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 58.87 | 544 | 27.56 | 31.31 | |||
11. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 59.04 | 540 | 27.82 | 31.22 | |||
12. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 59.46 | 528 | 27.97 | 31.49 | |||
13. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 59.92 | 516 | 27.60 | 32.32 | |||
14. | Zalewski Sebastian | 03 | Unia Oświęcim | 1:00.03 | 513 | 28.25 | 31.78 | |||
15. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 1:00.53 | 501 | 28.75 | 31.78 | |||
16. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 1:00.99 | 489 | 28.19 | 32.80 | |||
17. | Swojnóg Igor | 03 | Unia Oświęcim | 1:01.06 | 488 | 28.68 | 32.38 | |||
18. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 1:01.49 | 478 | 28.61 | 32.88 | |||
19. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 1:01.98 | 466 | 27.92 | 34.06 | |||
20. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 1:02.16 | 462 | 28.71 | 33.45 | |||
21. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 1:02.48 | 455 | 28.97 | 33.51 | |||
22. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 1:02.58 | 453 | 29.54 | 33.04 | |||
23. | Sosna Dominik | 03 | Unia Oświęcim | 1:02.64 | 452 | 29.46 | 33.18 | |||
24. | Para Mikołaj | 03 | Unia Oświęcim | 1:03.05 | 443 | 28.86 | 34.19 | |||
25. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 1:04.02 | 423 | 29.42 | 34.60 | |||
26. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 1:05.22 | 400 | 29.98 | 35.24 | |||
27. | Szwiec Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 1:05.71 | 391 | 30.14 | 35.57 | |||
28. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 1:06.42 | 379 | 31.43 | 34.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 26/10/2019 - 17:25 | Chłopców, 100m motylkowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 56.40 | 619 | 26.77 | 29.63 | |||
2. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 57.04 | 598 | 26.21 | 30.83 | |||
3. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 58.45 | 556 | 27.11 | 31.34 | |||
4. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 1:00.03 | 513 | 28.28 | 31.75 | |||
5. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:00.66 | 497 | 28.47 | 32.19 | |||
6. | Czerczak Dawid | 04 | Sikret Gliwice | 1:00.85 | 493 | 28.25 | 32.60 | |||
7. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 1:00.90 | 492 | 28.93 | 31.97 | |||
8. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 1:01.40 | 480 | 28.62 | 32.78 | |||
9. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 1:01.55 | 476 | 28.46 | 33.09 | |||
10. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 1:02.10 | 464 | 28.52 | 33.58 | |||
11. | Caliński Marcin | 04 | Śląsk Wrocław | 1:02.31 | 459 | 29.08 | 33.23 | |||
12. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 1:02.33 | 458 | 28.90 | 33.43 | |||
13. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 1:02.36 | 458 | 29.28 | 33.08 | |||
14. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 1:02.96 | 445 | 29.54 | 33.42 | |||
15. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:03.21 | 440 | 28.93 | 34.28 | |||
16. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:03.23 | 439 | 29.23 | 34.00 | |||
17. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:04.38 | 416 | 30.05 | 34.33 | |||
18. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:04.75 | 409 | 30.55 | 34.20 | |||
19. | Młynarczyk Mateusz | 04 | Jedynka Łódź | 1:05.15 | 401 | 31.06 | 34.09 | |||
20. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 1:05.23 | 400 | 30.91 | 34.32 | |||
21. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 1:05.97 | 387 | 30.40 | 35.57 | |||
22. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:06.20 | 383 | 31.01 | 35.19 | |||
23. | Generowicz Marek | 04 | Korona Kraków | 1:06.32 | 381 | 31.03 | 35.29 | |||
24. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 1:06.49 | 378 | 30.16 | 36.33 | |||
25. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:13.05 | 285 | 32.87 | 40.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 26/10/2019 - 17:25 | Chłopców, 100m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 59.24 | 534 | 28.02 | 31.22 | |||
2. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 59.53 | 526 | 27.91 | 31.62 | |||
3. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:00.91 | 491 | 28.78 | 32.13 | |||
4. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:00.96 | 490 | 29.06 | 31.90 | |||
5. | Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:01.02 | 489 | 28.34 | 32.68 | |||
6. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:01.40 | 480 | 28.14 | 33.26 | |||
7. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 1:01.57 | 476 | 29.26 | 32.31 | |||
8. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:01.82 | 470 | 29.01 | 32.81 | |||
9. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 1:01.88 | 469 | 28.40 | 33.48 | |||
10. | Banasiak Michał | 05 | Jedynka Łódź | 1:03.60 | 432 | 29.94 | 33.66 | |||
11. | Mochnal Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 1:04.02 | 423 | 30.13 | 33.89 | |||
12. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 1:06.35 | 380 | 30.86 | 35.49 | |||
13. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 1:07.05 | 368 | 30.95 | 36.10 | |||
14. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:07.50 | 361 | 30.61 | 36.89 | |||
15. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:07.98 | 353 | 32.31 | 35.67 | |||
16. | Białas Bartosz | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:09.09 | 337 | 31.70 | 37.39 | |||
17. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 1:12.54 | 291 | 32.89 | 39.65 | |||
18. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 1:13.49 | 280 | 34.72 | 38.77 | |||
19. | Grabowski Paweł | 05 | UKP Ruda Śląska | 1:24.48 | 184 | 35.78 | 48.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 26/10/2019 - 17:33 | Kobiet, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Naziębło Klaudia | 93 | Juvenia Wrocław | 27.35 | 826 | ||||
2. | Fara Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | 27.79 | 788 | ||||
3. | Naskręt Agata | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 27.83 | 784 | ||||
4. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 28.64 | 720 | ||||
5. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 28.80 | 708 | ||||
6. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 29.05 | 689 | ||||
7. | Trentkiewicz Dominika | 04 | UKS MOS Opole | 29.15 | 682 | ||||
8. | Włodarczyk Ewelina | 96 | Śląsk Wrocław | 29.27 | 674 | ||||
9. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 29.38 | 666 | ||||
10. | Magierowska Julia | 02 | AZS AWF Katowice | 29.42 | 664 | ||||
11. | Kulaga Dominika | 97 | Gryf Dębica | 29.60 | 652 | ||||
12. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 29.74 | 643 | ||||
13. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 29.88 | 634 | ||||
14. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 29.93 | 630 | ||||
15. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.94 | 630 | ||||
16. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.96 | 629 | ||||
17. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 30.00 | 626 | ||||
18. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 30.05 | 623 | ||||
19. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 30.14 | 617 | ||||
20. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.46 | 598 | ||||
Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.46 | 598 | |||||
22. | Piotrowicz Martyna | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.49 | 596 | ||||
23. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 30.68 | 585 | ||||
24. | Śliwa Maja | 01 | Hobby Sport Kietrz | 30.76 | 581 | ||||
25. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.92 | 572 | ||||
26. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 30.97 | 569 | ||||
27. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.06 | 564 | ||||
28. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 31.14 | 560 | ||||
29. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 31.16 | 559 | ||||
30. | Dembowska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 31.23 | 555 | ||||
31. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 31.24 | 554 | ||||
32. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 31.30 | 551 | ||||
33. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 31.32 | 550 | ||||
34. | Wodecka Roksana | 03 | UKS 190 Łódź | 31.52 | 540 | ||||
35. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 31.67 | 532 | ||||
36. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 31.70 | 531 | ||||
37. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 31.84 | 524 | ||||
38. | Wieczorek Zuzanna | 05 | TP Zielona Góra | 31.89 | 521 | ||||
39. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 31.95 | 518 | ||||
40. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 32.11 | 510 | ||||
41. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 32.12 | 510 | ||||
42. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 32.25 | 504 | ||||
43. | Szerszeń Natalia | 02 | Gryf Dębica | 32.30 | 501 | ||||
44. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 32.35 | 499 | ||||
45. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 32.42 | 496 | ||||
46. | Radek Wiktoria | 05 | Wodnik 29 Tychy | 32.44 | 495 | ||||
47. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 32.48 | 493 | ||||
48. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 32.59 | 488 | ||||
49. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 32.66 | 485 | ||||
50. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 32.72 | 482 | ||||
Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 32.72 | 482 | |||||
Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 32.72 | 482 | |||||
53. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 33.25 | 460 | ||||
54. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 33.51 | 449 | ||||
55. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 33.57 | 447 | ||||
56. | Hodur Paulina | 04 | Polonia Warszawa | 33.59 | 446 | ||||
57. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 33.62 | 445 | ||||
58. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Korona Kraków | 33.86 | 435 | ||||
59. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 33.93 | 433 | ||||
60. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 34.00 | 430 | ||||
61. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 34.13 | 425 | ||||
62. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 34.25 | 421 | ||||
63. | Rozberg Adriana | 03 | Piątka Konstantynów Ł. | 34.32 | 418 | ||||
64. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 34.52 | 411 | ||||
65. | Zięba Emilia | 04 | AZS AWF Katowice | 34.72 | 404 | ||||
66. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 35.35 | 382 | ||||
67. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 35.37 | 382 | ||||
68. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 35.39 | 381 | ||||
69. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 36.20 | 356 | ||||
70. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 37.20 | 328 | ||||
71. | Bącler Natalia | 05 | Śląsk Wrocław | 38.30 | 301 | ||||
DYSKW. | Sczogiel Alicja | 03 | SMS Galicja Kraków | ||||||
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie. (Czas: 17:34) | |||||||||
DYSKW. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | ||||||
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji na piersiach nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie). (Czas: 20:32) |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 26/10/2019 - 17:33 | Kobiet, 50m grzbietowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 28.64 | 720 | |||
2. | Magierowska Julia | 02 | AZS AWF Katowice | 29.42 | 664 | |||
3. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 29.74 | 643 | |||
4. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 29.88 | 634 | |||
5. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 29.93 | 630 | |||
6. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 30.05 | 623 | |||
7. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.46 | 598 | |||
8. | Śliwa Maja | 01 | Hobby Sport Kietrz | 30.76 | 581 | |||
9. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.06 | 564 | |||
10. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 31.70 | 531 | |||
11. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 31.95 | 518 | |||
12. | Szerszeń Natalia | 02 | Gryf Dębica | 32.30 | 501 | |||
13. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 34.52 | 411 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 26/10/2019 - 17:33 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 28.80 | 708 | ||||
2. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.94 | 630 | ||||
3. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 31.16 | 559 | ||||
4. | Dembowska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 31.23 | 555 | ||||
5. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 31.30 | 551 | ||||
6. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 31.32 | 550 | ||||
7. | Wodecka Roksana | 03 | UKS 190 Łódź | 31.52 | 540 | ||||
8. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 31.84 | 524 | ||||
9. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 32.66 | 485 | ||||
10. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 32.72 | 482 | ||||
11. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Korona Kraków | 33.86 | 435 | ||||
12. | Rozberg Adriana | 03 | Piątka Konstantynów Ł. | 34.32 | 418 | ||||
DYSKW. | Sczogiel Alicja | 03 | SMS Galicja Kraków | ||||||
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie. (Czas: 17:34) |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 26/10/2019 - 17:33 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trentkiewicz Dominika | 04 | UKS MOS Opole | 29.15 | 682 | |||
2. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 29.38 | 666 | |||
3. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 30.00 | 626 | |||
4. | Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.46 | 598 | |||
5. | Piotrowicz Martyna | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.49 | 596 | |||
6. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 30.68 | 585 | |||
7. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.92 | 572 | |||
8. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 30.97 | 569 | |||
9. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 31.14 | 560 | |||
10. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 31.24 | 554 | |||
11. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 32.11 | 510 | |||
12. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 32.25 | 504 | |||
13. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 32.35 | 499 | |||
14. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 32.42 | 496 | |||
15. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 32.48 | 493 | |||
16. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 33.25 | 460 | |||
17. | Hodur Paulina | 04 | Polonia Warszawa | 33.59 | 446 | |||
18. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 34.13 | 425 | |||
19. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 34.25 | 421 | |||
20. | Zięba Emilia | 04 | AZS AWF Katowice | 34.72 | 404 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 26/10/2019 - 17:33 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 29.05 | 689 | ||||
2. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.96 | 629 | ||||
3. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 30.14 | 617 | ||||
4. | Wieczorek Zuzanna | 05 | TP Zielona Góra | 31.89 | 521 | ||||
5. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 32.12 | 510 | ||||
6. | Radek Wiktoria | 05 | Wodnik 29 Tychy | 32.44 | 495 | ||||
7. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 32.59 | 488 | ||||
8. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 32.72 | 482 | ||||
Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 32.72 | 482 | |||||
10. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 33.51 | 449 | ||||
11. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 33.57 | 447 | ||||
12. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 33.62 | 445 | ||||
13. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 33.93 | 433 | ||||
14. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 34.00 | 430 | ||||
15. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 35.35 | 382 | ||||
16. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 35.37 | 382 | ||||
17. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 35.39 | 381 | ||||
18. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 36.20 | 356 | ||||
19. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 37.20 | 328 | ||||
20. | Bącler Natalia | 05 | Śląsk Wrocław | 38.30 | 301 | ||||
DYSKW. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | ||||||
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji na piersiach nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie). (Czas: 20:32) |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 26/10/2019 - 17:40 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 23.38 | 858 | ||||
2. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 24.15 | 778 | ||||
3. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 24.42 | 753 | ||||
4. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 24.84 | 715 | ||||
Rekord Polski Juniorów 15 lat | |||||||||
5. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 24.97 | 704 | ||||
6. | Zbutowicz Karol | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 25.07 | 696 | ||||
7. | Skierka Jakub | 98 | TP Zielona Góra | 25.48 | 663 | ||||
8. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 25.67 | 648 | ||||
9. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | 25.82 | 637 | ||||
10. | Kędzia Wiktor | 00 | MKP Szczecin | 25.84 | 635 | ||||
Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 25.84 | 635 | |||||
12. | Zając Mateusz | 02 | SMS Victoria Racibórz | 25.95 | 627 | ||||
13. | Kapias Michał | 00 | AZS AWF Katowice | 25.97 | 626 | ||||
14. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 26.10 | 617 | ||||
15. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 26.16 | 612 | ||||
16. | Miciul Michał | 00 | TP Zielona Góra | 26.19 | 610 | ||||
17. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.27 | 605 | ||||
18. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.28 | 604 | ||||
19. | Balicki Michał | 00 | Śląsk Wrocław | 26.29 | 603 | ||||
20. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.35 | 599 | ||||
21. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 26.54 | 586 | ||||
22. | Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 26.56 | 585 | ||||
23. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.64 | 580 | ||||
24. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 26.80 | 569 | ||||
25. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 26.83 | 568 | ||||
26. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.85 | 566 | ||||
27. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 26.86 | 566 | ||||
28. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 26.88 | 564 | ||||
29. | Kuczak Adam | 00 | AZS AWF Katowice | 26.94 | 561 | ||||
30. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.96 | 559 | ||||
31. | Górka Łukasz | 02 | Śląsk Wrocław | 27.05 | 554 | ||||
32. | Guzior Maciej | 00 | Śląsk Wrocław | 27.27 | 540 | ||||
33. | Brączek Kacper | 03 | Unia Oświęcim | 27.29 | 539 | ||||
34. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Unia Oświęcim | 27.38 | 534 | ||||
35. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 27.40 | 533 | ||||
36. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 27.41 | 532 | ||||
37. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 27.47 | 529 | ||||
38. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 27.48 | 528 | ||||
39. | Czaja Marco | 03 | UKS MOS Opole | 27.58 | 522 | ||||
40. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 27.73 | 514 | ||||
41. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 27.75 | 513 | ||||
42. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 27.90 | 505 | ||||
43. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 28.12 | 493 | ||||
44. | Walczysko Jakub | 00 | AZS AGH Kraków | 28.20 | 489 | ||||
45. | Popiela Karol | 00 | Wodnik 29 Tychy | 28.28 | 485 | ||||
46. | Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 28.38 | 479 | ||||
47. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 28.43 | 477 | ||||
48. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 28.71 | 463 | ||||
49. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 28.79 | 459 | ||||
50. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 28.83 | 457 | ||||
51. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 28.97 | 451 | ||||
52. | Mistrzak Kacper | 02 | Hobby Sport Kietrz | 29.09 | 445 | ||||
53. | Moryl Wojciech | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 29.11 | 444 | ||||
54. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 29.29 | 436 | ||||
55. | Rychel Maksymilian | 03 | SMS Victoria Racibórz | 29.30 | 436 | ||||
56. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.36 | 433 | ||||
57. | Paulička Martin | 01 | Royal Bratislava | 29.44 | 429 | ||||
58. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 29.66 | 420 | ||||
59. | Podgórski Patryk | 03 | UKS MOS Opole | 29.79 | 414 | ||||
60. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 29.82 | 413 | ||||
61. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 30.02 | 405 | ||||
62. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 30.08 | 403 | ||||
63. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 30.43 | 389 | ||||
64. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 30.45 | 388 | ||||
65. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 30.46 | 388 | ||||
66. | Czerczak Dawid | 04 | Sikret Gliwice | 30.93 | 370 | ||||
67. | Piecha Kacper | 05 | Delfin Cieszyn | 31.43 | 353 | ||||
68. | Piechota Bartłomiej | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 31.44 | 353 | ||||
69. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 31.51 | 350 | ||||
70. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 31.62 | 347 | ||||
71. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 31.67 | 345 | ||||
72. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 32.01 | 334 | ||||
73. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 32.27 | 326 | ||||
74. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 32.58 | 317 | ||||
75. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 33.06 | 303 | ||||
76. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 33.21 | 299 | ||||
77. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 33.24 | 298 | ||||
78. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 34.07 | 277 | ||||
79. | Staciwa Jakub | 05 | Unia Oświęcim | 34.55 | 266 | ||||
80. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.05 | 254 | ||||
81. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.15 | 252 | ||||
NIE UK. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 26/10/2019 - 17:40 | Chłopców, 50m grzbietowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 24.42 | 753 | |||
2. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 25.67 | 648 | |||
3. | Zając Mateusz | 02 | SMS Victoria Racibórz | 25.95 | 627 | |||
4. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.28 | 604 | |||
5. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.35 | 599 | |||
6. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 26.54 | 586 | |||
7. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 26.80 | 569 | |||
8. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 26.83 | 568 | |||
9. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 26.86 | 566 | |||
10. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.96 | 559 | |||
11. | Górka Łukasz | 02 | Śląsk Wrocław | 27.05 | 554 | |||
12. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Unia Oświęcim | 27.38 | 534 | |||
13. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 27.47 | 529 | |||
14. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 27.48 | 528 | |||
15. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 27.73 | 514 | |||
16. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 27.90 | 505 | |||
17. | Mistrzak Kacper | 02 | Hobby Sport Kietrz | 29.09 | 445 | |||
18. | Moryl Wojciech | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 29.11 | 444 | |||
19. | Paulička Martin | 01 | Royal Bratislava | 29.44 | 429 | |||
NIE UK. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 26/10/2019 - 17:40 | Chłopców, 50m grzbietowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 26.16 | 612 | |||
2. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.27 | 605 | |||
3. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.85 | 566 | |||
4. | Brączek Kacper | 03 | Unia Oświęcim | 27.29 | 539 | |||
5. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 27.41 | 532 | |||
6. | Czaja Marco | 03 | UKS MOS Opole | 27.58 | 522 | |||
7. | Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 28.38 | 479 | |||
8. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 28.79 | 459 | |||
9. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 28.83 | 457 | |||
10. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 29.29 | 436 | |||
11. | Rychel Maksymilian | 03 | SMS Victoria Racibórz | 29.30 | 436 | |||
12. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.36 | 433 | |||
13. | Podgórski Patryk | 03 | UKS MOS Opole | 29.79 | 414 | |||
14. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 31.51 | 350 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 26/10/2019 - 17:40 | Chłopców, 50m grzbietowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 24.84 | 715 | ||||
Rekord Polski Juniorów 15 lat | |||||||||
2. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 25.84 | 635 | ||||
3. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.64 | 580 | ||||
4. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 27.40 | 533 | ||||
5. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 28.12 | 493 | ||||
6. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 28.43 | 477 | ||||
7. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 28.71 | 463 | ||||
8. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 29.82 | 413 | ||||
9. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 30.08 | 403 | ||||
10. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 30.45 | 388 | ||||
11. | Czerczak Dawid | 04 | Sikret Gliwice | 30.93 | 370 | ||||
12. | Piechota Bartłomiej | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 31.44 | 353 | ||||
13. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 31.67 | 345 | ||||
14. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 32.27 | 326 | ||||
15. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 33.24 | 298 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 26/10/2019 - 17:40 | Chłopców, 50m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 27.75 | 513 | |||
2. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 28.97 | 451 | |||
3. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 29.66 | 420 | |||
4. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 30.02 | 405 | |||
5. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 30.43 | 389 | |||
6. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 30.46 | 388 | |||
7. | Piecha Kacper | 05 | Delfin Cieszyn | 31.43 | 353 | |||
8. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 31.62 | 347 | |||
9. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 32.01 | 334 | |||
10. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 32.58 | 317 | |||
11. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 33.06 | 303 | |||
12. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 33.21 | 299 | |||
13. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 34.07 | 277 | |||
14. | Staciwa Jakub | 05 | Unia Oświęcim | 34.55 | 266 | |||
15. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.05 | 254 | |||
16. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.15 | 252 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 26/10/2019 - 17:46 | Mężczyzn, 1500m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jackowski Tomasz | 02 | Śląsk Wrocław | 15:29.65 | 759 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.67 2:00.60 3:02.93 4:05.32 | 58.67 1:01.93 1:02.33 1:02.39 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:07.68 6:08.50 7:09.54 8:11.57 | 1:02.36 1:00.82 1:01.04 1:02.03 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:13.52 10:15.63 11:17.82 12:20.23 | 1:01.95 1:02.11 1:02.19 1:02.41 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:22.33 14:25.88 15:29.65 | 1:02.10 1:03.55 1:03.77 |
2. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 15:32.51 | 752 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.73 2:00.71 3:03.09 4:05.00 | 58.73 1:01.98 1:02.38 1:01.91 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:07.30 6:09.45 7:12.03 8:14.66 | 1:02.30 1:02.15 1:02.58 1:02.63 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:17.36 10:20.44 11:23.20 12:26.17 | 1:02.70 1:03.08 1:02.76 1:02.97 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:28.91 14:31.52 15:32.51 | 1:02.74 1:02.61 1:00.99 |
3. | Jóźków Cezary | 01 | Śląsk Wrocław | 15:36.78 | 741 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.70 2:02.38 3:05.15 4:07.91 | 59.70 1:02.68 1:02.77 1:02.76 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:10.93 6:13.76 7:16.13 8:18.82 | 1:03.02 1:02.83 1:02.37 1:02.69 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:21.54 10:24.11 11:26.42 12:28.89 | 1:02.72 1:02.57 1:02.31 1:02.47 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:31.66 14:34.82 15:36.78 | 1:02.77 1:03.16 1:01.96 |
4. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 15:46.18 | 720 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.33 2:01.10 3:03.75 4:06.26 | 59.33 1:01.77 1:02.65 1:02.51 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:08.93 6:11.72 7:15.21 8:18.90 | 1:02.67 1:02.79 1:03.49 1:03.69 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:22.88 10:27.40 11:31.59 12:35.85 | 1:03.98 1:04.52 1:04.19 1:04.26 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:40.06 14:44.06 15:46.18 | 1:04.21 1:04.00 1:02.12 |
5. | Wodyński Bartosz | 02 | AZS Politechniki Łódzkiej | 15:48.83 | 714 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.59 2:03.01 3:06.40 4:10.43 | 59.59 1:03.42 1:03.39 1:04.03 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:13.94 6:17.86 7:21.56 8:25.00 | 1:03.51 1:03.92 1:03.70 1:03.44 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:27.96 10:31.26 11:35.06 12:38.67 | 1:02.96 1:03.30 1:03.80 1:03.61 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:42.32 14:46.77 15:48.83 | 1:03.65 1:04.45 1:02.06 |
6. | Trylski Wiktor | 03 | Tri-Team Rumia | 15:59.36 | 690 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.31 2:05.44 3:09.46 4:13.22 | 1:01.31 1:04.13 1:04.02 1:03.76 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:16.93 6:20.84 7:25.61 8:29.72 | 1:03.71 1:03.91 1:04.77 1:04.11 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:34.17 10:38.80 11:43.55 12:48.15 | 1:04.45 1:04.63 1:04.75 1:04.60 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:52.46 14:56.60 15:59.36 | 1:04.31 1:04.14 1:02.76 |
7. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 16:08.19 | 672 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.17 2:06.06 3:11.22 4:16.44 | 1:01.17 1:04.89 1:05.16 1:05.22 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:21.71 6:27.00 7:32.09 8:37.11 | 1:05.27 1:05.29 1:05.09 1:05.02 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:41.28 10:46.07 11:50.51 12:54.89 | 1:04.17 1:04.79 1:04.44 1:04.38 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:00.12 15:05.03 16:08.19 | 1:05.23 1:04.91 1:03.16 |
8. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 16:08.98 | 670 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.95 2:04.28 3:08.69 4:12.93 | 59.95 1:04.33 1:04.41 1:04.24 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:17.80 6:23.02 7:28.62 8:34.10 | 1:04.87 1:05.22 1:05.60 1:05.48 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:39.32 10:44.29 11:48.97 12:54.52 | 1:05.22 1:04.97 1:04.68 1:05.55 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:59.95 15:05.66 16:08.98 | 1:05.43 1:05.71 1:03.32 |
9. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 16:11.69 | 664 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.75 2:06.09 3:11.26 4:17.11 | 1:00.75 1:05.34 1:05.17 1:05.85 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.67 6:28.33 7:33.85 8:39.05 | 1:05.56 1:05.66 1:05.52 1:05.20 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:43.88 10:48.67 11:52.74 12:57.91 | 1:04.83 1:04.79 1:04.07 1:05.17 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:03.39 15:08.30 16:11.69 | 1:05.48 1:04.91 1:03.39 |
10. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 16:15.58 | 656 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.20 2:06.33 3:11.43 4:17.86 | 1:01.20 1:05.13 1:05.10 1:06.43 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.73 6:28.33 7:33.34 8:38.51 | 1:04.87 1:05.60 1:05.01 1:05.17 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:43.67 10:49.09 11:54.05 12:59.84 | 1:05.16 1:05.42 1:04.96 1:05.79 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:05.57 15:11.01 16:15.58 | 1:05.73 1:05.44 1:04.57 |
11. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 16:18.30 | 651 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.15 2:03.01 3:07.45 4:13.04 | 1:00.15 1:02.86 1:04.44 1:05.59 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:19.37 6:25.72 7:31.97 8:38.08 | 1:06.33 1:06.35 1:06.25 1:06.11 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:44.21 10:49.86 11:55.65 13:01.40 | 1:06.13 1:05.65 1:05.79 1:05.75 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:08.21 15:13.69 16:18.30 | 1:06.81 1:05.48 1:04.61 |
12. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 16:21.14 | 645 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.95 2:08.00 3:13.75 4:19.64 | 1:01.95 1:06.05 1:05.75 1:05.89 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:25.44 6:30.97 7:36.41 8:42.60 | 1:05.80 1:05.53 1:05.44 1:06.19 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:48.48 10:54.93 12:00.59 13:06.26 | 1:05.88 1:06.45 1:05.66 1:05.67 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:11.93 15:17.46 16:21.14 | 1:05.67 1:05.53 1:03.68 |
13. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 16:22.09 | 643 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.75 2:06.55 3:11.73 4:17.45 | 1:01.75 1:04.80 1:05.18 1:05.72 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.84 6:28.60 7:34.59 8:41.08 | 1:05.39 1:05.76 1:05.99 1:06.49 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:47.35 10:53.80 12:00.44 13:04.84 | 1:06.27 1:06.45 1:06.64 1:04.40 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:11.27 15:16.83 16:22.09 | 1:06.43 1:05.56 1:05.26 |
14. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 16:22.71 | 642 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.45 2:08.14 3:14.02 4:20.24 | 1:02.45 1:05.69 1:05.88 1:06.22 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:26.22 6:32.37 7:38.25 8:44.23 | 1:05.98 1:06.15 1:05.88 1:05.98 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:50.36 10:56.17 12:01.87 13:07.74 | 1:06.13 1:05.81 1:05.70 1:05.87 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:13.57 15:18.75 16:22.71 | 1:05.83 1:05.18 1:03.96 |
15. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 16:26.63 | 635 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.18 2:05.13 3:09.48 4:13.99 | 1:01.18 1:03.95 1:04.35 1:04.51 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:19.17 6:25.90 7:32.94 8:40.30 | 1:05.18 1:06.73 1:07.04 1:07.36 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:47.29 10:54.25 12:00.77 13:07.62 | 1:06.99 1:06.96 1:06.52 1:06.85 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:14.80 15:21.35 16:26.63 | 1:07.18 1:06.55 1:05.28 |
16. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 16:31.30 | 626 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.52 2:09.40 3:16.09 4:22.92 | 1:03.52 1:05.88 1:06.69 1:06.83 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:29.07 6:35.32 7:41.72 8:48.16 | 1:06.15 1:06.25 1:06.40 1:06.44 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:54.60 11:00.73 12:07.49 13:14.03 | 1:06.44 1:06.13 1:06.76 1:06.54 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:19.88 15:26.15 16:31.30 | 1:05.85 1:06.27 1:05.15 |
17. | Doroba Michał | 02 | Śląsk Wrocław | 16:31.97 | 624 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.90 2:06.64 3:11.98 4:17.48 | 1:01.90 1:04.74 1:05.34 1:05.50 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:23.28 6:29.20 7:35.97 8:43.95 | 1:05.80 1:05.92 1:06.77 1:07.98 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:48.80 10:53.78 12:01.00 13:09.18 | 1:04.85 1:04.98 1:07.22 1:08.18 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:17.75 15:23.48 16:31.97 | 1:08.57 1:05.73 1:08.49 |
18. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 16:44.54 | 601 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.49 2:09.27 3:15.68 4:21.93 | 1:02.49 1:06.78 1:06.41 1:06.25 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:28.34 6:34.83 7:41.86 8:49.26 | 1:06.41 1:06.49 1:07.03 1:07.40 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:56.81 11:05.32 12:13.37 13:21.68 | 1:07.55 1:08.51 1:08.05 1:08.31 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:29.97 15:37.96 16:44.54 | 1:08.29 1:07.99 1:06.58 |
19. | Zaremba Adam | 05 | Śląsk Wrocław | 16:45.46 | 600 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.61 2:08.54 3:16.00 4:23.01 | 1:02.61 1:05.93 1:07.46 1:07.01 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:30.26 6:38.23 7:46.56 8:54.64 | 1:07.25 1:07.97 1:08.33 1:08.08 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:01.85 11:09.97 12:17.97 13:25.59 | 1:07.21 1:08.12 1:08.00 1:07.62 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:33.03 15:40.67 16:45.46 | 1:07.44 1:07.64 1:04.79 |
20. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 16:46.49 | 598 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.37 2:13.00 3:21.52 4:30.34 | 1:04.37 1:08.63 1:08.52 1:08.82 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:38.86 6:46.98 7:54.41 9:01.51 | 1:08.52 1:08.12 1:07.43 1:07.10 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:08.69 11:16.00 12:22.84 13:29.63 | 1:07.18 1:07.31 1:06.84 1:06.79 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:36.03 15:42.65 16:46.49 | 1:06.40 1:06.62 1:03.84 |
21. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 16:53.01 | 586 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.58 2:10.88 3:17.94 4:25.69 | 1:03.58 1:07.30 1:07.06 1:07.75 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:33.62 6:41.95 7:49.55 8:57.90 | 1:07.93 1:08.33 1:07.60 1:08.35 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:05.71 11:13.20 12:21.13 13:29.27 | 1:07.81 1:07.49 1:07.93 1:08.14 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:37.39 15:45.90 16:53.01 | 1:08.12 1:08.51 1:07.11 |
22. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 16:57.55 | 578 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.27 2:10.98 3:18.91 4:27.49 | 1:03.27 1:07.71 1:07.93 1:08.58 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:36.43 6:45.22 7:53.06 9:01.25 | 1:08.94 1:08.79 1:07.84 1:08.19 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:08.88 11:16.38 12:24.52 13:32.55 | 1:07.63 1:07.50 1:08.14 1:08.03 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:40.74 15:50.50 16:57.55 | 1:08.19 1:09.76 1:07.05 |
23. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 17:02.29 | 570 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.27 2:15.87 3:25.63 4:35.03 | 1:06.27 1:09.60 1:09.76 1:09.40 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:43.80 6:52.86 8:00.79 9:08.58 | 1:08.77 1:09.06 1:07.93 1:07.79 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:16.11 11:24.31 12:32.96 13:41.38 | 1:07.53 1:08.20 1:08.65 1:08.42 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:49.45 15:57.54 17:02.29 | 1:08.07 1:08.09 1:04.75 |
24. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 17:04.55 | 567 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.29 2:11.20 3:19.66 4:27.81 | 1:03.29 1:07.91 1:08.46 1:08.15 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:36.28 6:44.96 7:54.17 9:03.57 | 1:08.47 1:08.68 1:09.21 1:09.40 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:12.05 11:21.27 12:29.94 13:39.36 | 1:08.48 1:09.22 1:08.67 1:09.42 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:48.53 15:58.08 17:04.55 | 1:09.17 1:09.55 1:06.47 |
25. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 17:05.70 | 565 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.20 2:09.28 3:16.84 4:25.20 | 1:02.20 1:07.08 1:07.56 1:08.36 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:34.46 6:43.53 7:53.31 9:02.93 | 1:09.26 1:09.07 1:09.78 1:09.62 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:13.09 11:22.55 12:31.92 13:41.18 | 1:10.16 1:09.46 1:09.37 1:09.26 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:50.64 15:58.92 17:05.70 | 1:09.46 1:08.28 1:06.78 |
26. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 17:13.35 | 552 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.70 2:10.53 3:19.04 4:27.32 | 1:02.70 1:07.83 1:08.51 1:08.28 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:36.37 6:45.39 7:54.24 9:03.46 | 1:09.05 1:09.02 1:08.85 1:09.22 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:12.79 11:23.22 12:34.08 13:44.45 | 1:09.33 1:10.43 1:10.86 1:10.37 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:54.46 16:04.56 17:13.35 | 1:10.01 1:10.10 1:08.79 |
27. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 17:15.38 | 549 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:05.18 2:15.97 3:25.40 4:35.34 | 1:05.18 1:10.79 1:09.43 1:09.94 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:44.77 6:54.60 8:03.94 9:12.90 | 1:09.43 1:09.83 1:09.34 1:08.96 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:21.75 11:31.20 12:40.20 13:49.51 | 1:08.85 1:09.45 1:09.00 1:09.31 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:58.58 16:08.25 17:15.38 | 1:09.07 1:09.67 1:07.13 |
28. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 17:24.66 | 535 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.36 2:13.35 3:22.82 4:32.55 | 1:04.36 1:08.99 1:09.47 1:09.73 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:42.37 6:50.57 8:03.47 9:14.09 | 1:09.82 1:08.20 1:12.90 1:10.62 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:24.41 11:36.92 12:45.52 13:55.28 | 1:10.32 1:12.51 1:08.60 1:09.76 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:06.58 16:15.76 17:24.66 | 1:11.30 1:09.18 1:08.90 |
29. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 17:28.49 | 529 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:05.15 2:14.32 3:23.35 4:33.10 | 1:05.15 1:09.17 1:09.03 1:09.75 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:44.35 6:55.23 8:06.37 9:17.59 | 1:11.25 1:10.88 1:11.14 1:11.22 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:28.85 11:40.47 12:51.04 14:01.03 | 1:11.26 1:11.62 1:10.57 1:09.99 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:11.76 16:21.50 17:28.49 | 1:10.73 1:09.74 1:06.99 |
30. | Ryszka Kacper | 04 | Unia Oświęcim | 17:40.86 | 510 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.17 2:16.60 3:27.43 4:39.27 | 1:06.17 1:10.43 1:10.83 1:11.84 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:49.24 6:59.66 8:09.97 9:20.42 | 1:09.97 1:10.42 1:10.31 1:10.45 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:31.72 11:42.75 12:53.54 14:05.43 | 1:11.30 1:11.03 1:10.79 1:11.89 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:17.42 16:30.97 17:40.86 | 1:11.99 1:13.55 1:09.89 |
31. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 17:47.07 | 501 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:05.50 2:16.35 3:27.39 4:39.04 | 1:05.50 1:10.85 1:11.04 1:11.65 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:50.67 7:02.18 8:13.78 9:25.67 | 1:11.63 1:11.51 1:11.60 1:11.89 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:37.08 11:48.60 13:00.35 14:12.33 | 1:11.41 1:11.52 1:11.75 1:11.98 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:24.61 16:36.56 17:47.07 | 1:12.28 1:11.95 1:10.51 |
32. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Unia Oświęcim | 17:49.61 | 498 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:08.37 2:20.22 3:32.47 4:44.95 | 1:08.37 1:11.85 1:12.25 1:12.48 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:56.86 7:09.25 8:21.79 9:34.17 | 1:11.91 1:12.39 1:12.54 1:12.38 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:45.81 11:57.59 13:09.15 14:20.31 | 1:11.64 1:11.78 1:11.56 1:11.16 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:31.31 16:41.61 17:49.61 | 1:11.00 1:10.30 1:08.00 |
33. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 17:53.48 | 493 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:07.44 2:18.72 3:30.49 4:42.30 | 1:07.44 1:11.28 1:11.77 1:11.81 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:54.72 7:06.66 8:18.51 9:30.47 | 1:12.42 1:11.94 1:11.85 1:11.96 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:42.71 11:55.08 13:08.18 14:20.15 | 1:12.24 1:12.37 1:13.10 1:11.97 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:31.69 16:43.32 17:53.48 | 1:11.54 1:11.63 1:10.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 26/10/2019 - 17:46 | Chłopców, 1500m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jackowski Tomasz | 02 | Śląsk Wrocław | 15:29.65 | 759 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.67 2:00.60 3:02.93 4:05.32 | 58.67 1:01.93 1:02.33 1:02.39 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:07.68 6:08.50 7:09.54 8:11.57 | 1:02.36 1:00.82 1:01.04 1:02.03 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:13.52 10:15.63 11:17.82 12:20.23 | 1:01.95 1:02.11 1:02.19 1:02.41 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:22.33 14:25.88 15:29.65 | 1:02.10 1:03.55 1:03.77 |
2. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 15:32.51 | 752 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.73 2:00.71 3:03.09 4:05.00 | 58.73 1:01.98 1:02.38 1:01.91 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:07.30 6:09.45 7:12.03 8:14.66 | 1:02.30 1:02.15 1:02.58 1:02.63 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:17.36 10:20.44 11:23.20 12:26.17 | 1:02.70 1:03.08 1:02.76 1:02.97 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:28.91 14:31.52 15:32.51 | 1:02.74 1:02.61 1:00.99 |
3. | Jóźków Cezary | 01 | Śląsk Wrocław | 15:36.78 | 741 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.70 2:02.38 3:05.15 4:07.91 | 59.70 1:02.68 1:02.77 1:02.76 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:10.93 6:13.76 7:16.13 8:18.82 | 1:03.02 1:02.83 1:02.37 1:02.69 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:21.54 10:24.11 11:26.42 12:28.89 | 1:02.72 1:02.57 1:02.31 1:02.47 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:31.66 14:34.82 15:36.78 | 1:02.77 1:03.16 1:01.96 |
4. | Wodyński Bartosz | 02 | AZS Politechniki Łódzkiej | 15:48.83 | 714 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.59 2:03.01 3:06.40 4:10.43 | 59.59 1:03.42 1:03.39 1:04.03 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:13.94 6:17.86 7:21.56 8:25.00 | 1:03.51 1:03.92 1:03.70 1:03.44 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:27.96 10:31.26 11:35.06 12:38.67 | 1:02.96 1:03.30 1:03.80 1:03.61 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:42.32 14:46.77 15:48.83 | 1:03.65 1:04.45 1:02.06 |
5. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 16:18.30 | 651 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.15 2:03.01 3:07.45 4:13.04 | 1:00.15 1:02.86 1:04.44 1:05.59 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:19.37 6:25.72 7:31.97 8:38.08 | 1:06.33 1:06.35 1:06.25 1:06.11 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:44.21 10:49.86 11:55.65 13:01.40 | 1:06.13 1:05.65 1:05.79 1:05.75 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:08.21 15:13.69 16:18.30 | 1:06.81 1:05.48 1:04.61 |
6. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 16:22.71 | 642 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.45 2:08.14 3:14.02 4:20.24 | 1:02.45 1:05.69 1:05.88 1:06.22 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:26.22 6:32.37 7:38.25 8:44.23 | 1:05.98 1:06.15 1:05.88 1:05.98 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:50.36 10:56.17 12:01.87 13:07.74 | 1:06.13 1:05.81 1:05.70 1:05.87 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:13.57 15:18.75 16:22.71 | 1:05.83 1:05.18 1:03.96 |
7. | Doroba Michał | 02 | Śląsk Wrocław | 16:31.97 | 624 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.90 2:06.64 3:11.98 4:17.48 | 1:01.90 1:04.74 1:05.34 1:05.50 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:23.28 6:29.20 7:35.97 8:43.95 | 1:05.80 1:05.92 1:06.77 1:07.98 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:48.80 10:53.78 12:01.00 13:09.18 | 1:04.85 1:04.98 1:07.22 1:08.18 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:17.75 15:23.48 16:31.97 | 1:08.57 1:05.73 1:08.49 |
8. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 16:44.54 | 601 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.49 2:09.27 3:15.68 4:21.93 | 1:02.49 1:06.78 1:06.41 1:06.25 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:28.34 6:34.83 7:41.86 8:49.26 | 1:06.41 1:06.49 1:07.03 1:07.40 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:56.81 11:05.32 12:13.37 13:21.68 | 1:07.55 1:08.51 1:08.05 1:08.31 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:29.97 15:37.96 16:44.54 | 1:08.29 1:07.99 1:06.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 26/10/2019 - 17:46 | Chłopców, 1500m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trylski Wiktor | 03 | Tri-Team Rumia | 15:59.36 | 690 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.31 2:05.44 3:09.46 4:13.22 | 1:01.31 1:04.13 1:04.02 1:03.76 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:16.93 6:20.84 7:25.61 8:29.72 | 1:03.71 1:03.91 1:04.77 1:04.11 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:34.17 10:38.80 11:43.55 12:48.15 | 1:04.45 1:04.63 1:04.75 1:04.60 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:52.46 14:56.60 15:59.36 | 1:04.31 1:04.14 1:02.76 |
2. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 16:08.19 | 672 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.17 2:06.06 3:11.22 4:16.44 | 1:01.17 1:04.89 1:05.16 1:05.22 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:21.71 6:27.00 7:32.09 8:37.11 | 1:05.27 1:05.29 1:05.09 1:05.02 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:41.28 10:46.07 11:50.51 12:54.89 | 1:04.17 1:04.79 1:04.44 1:04.38 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:00.12 15:05.03 16:08.19 | 1:05.23 1:04.91 1:03.16 |
3. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 16:08.98 | 670 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.95 2:04.28 3:08.69 4:12.93 | 59.95 1:04.33 1:04.41 1:04.24 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:17.80 6:23.02 7:28.62 8:34.10 | 1:04.87 1:05.22 1:05.60 1:05.48 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:39.32 10:44.29 11:48.97 12:54.52 | 1:05.22 1:04.97 1:04.68 1:05.55 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:59.95 15:05.66 16:08.98 | 1:05.43 1:05.71 1:03.32 |
4. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 16:15.58 | 656 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.20 2:06.33 3:11.43 4:17.86 | 1:01.20 1:05.13 1:05.10 1:06.43 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.73 6:28.33 7:33.34 8:38.51 | 1:04.87 1:05.60 1:05.01 1:05.17 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:43.67 10:49.09 11:54.05 12:59.84 | 1:05.16 1:05.42 1:04.96 1:05.79 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:05.57 15:11.01 16:15.58 | 1:05.73 1:05.44 1:04.57 |
5. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 16:26.63 | 635 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.18 2:05.13 3:09.48 4:13.99 | 1:01.18 1:03.95 1:04.35 1:04.51 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:19.17 6:25.90 7:32.94 8:40.30 | 1:05.18 1:06.73 1:07.04 1:07.36 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:47.29 10:54.25 12:00.77 13:07.62 | 1:06.99 1:06.96 1:06.52 1:06.85 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:14.80 15:21.35 16:26.63 | 1:07.18 1:06.55 1:05.28 |
6. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 17:04.55 | 567 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.29 2:11.20 3:19.66 4:27.81 | 1:03.29 1:07.91 1:08.46 1:08.15 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:36.28 6:44.96 7:54.17 9:03.57 | 1:08.47 1:08.68 1:09.21 1:09.40 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:12.05 11:21.27 12:29.94 13:39.36 | 1:08.48 1:09.22 1:08.67 1:09.42 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:48.53 15:58.08 17:04.55 | 1:09.17 1:09.55 1:06.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 26/10/2019 - 17:46 | Chłopców, 1500m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 15:46.18 | 720 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.33 2:01.10 3:03.75 4:06.26 | 59.33 1:01.77 1:02.65 1:02.51 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:08.93 6:11.72 7:15.21 8:18.90 | 1:02.67 1:02.79 1:03.49 1:03.69 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:22.88 10:27.40 11:31.59 12:35.85 | 1:03.98 1:04.52 1:04.19 1:04.26 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:40.06 14:44.06 15:46.18 | 1:04.21 1:04.00 1:02.12 |
2. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 16:11.69 | 664 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.75 2:06.09 3:11.26 4:17.11 | 1:00.75 1:05.34 1:05.17 1:05.85 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.67 6:28.33 7:33.85 8:39.05 | 1:05.56 1:05.66 1:05.52 1:05.20 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:43.88 10:48.67 11:52.74 12:57.91 | 1:04.83 1:04.79 1:04.07 1:05.17 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:03.39 15:08.30 16:11.69 | 1:05.48 1:04.91 1:03.39 |
3. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 16:21.14 | 645 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.95 2:08.00 3:13.75 4:19.64 | 1:01.95 1:06.05 1:05.75 1:05.89 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:25.44 6:30.97 7:36.41 8:42.60 | 1:05.80 1:05.53 1:05.44 1:06.19 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:48.48 10:54.93 12:00.59 13:06.26 | 1:05.88 1:06.45 1:05.66 1:05.67 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:11.93 15:17.46 16:21.14 | 1:05.67 1:05.53 1:03.68 |
4. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 16:31.30 | 626 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.52 2:09.40 3:16.09 4:22.92 | 1:03.52 1:05.88 1:06.69 1:06.83 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:29.07 6:35.32 7:41.72 8:48.16 | 1:06.15 1:06.25 1:06.40 1:06.44 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:54.60 11:00.73 12:07.49 13:14.03 | 1:06.44 1:06.13 1:06.76 1:06.54 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:19.88 15:26.15 16:31.30 | 1:05.85 1:06.27 1:05.15 |
5. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 16:53.01 | 586 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.58 2:10.88 3:17.94 4:25.69 | 1:03.58 1:07.30 1:07.06 1:07.75 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:33.62 6:41.95 7:49.55 8:57.90 | 1:07.93 1:08.33 1:07.60 1:08.35 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:05.71 11:13.20 12:21.13 13:29.27 | 1:07.81 1:07.49 1:07.93 1:08.14 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:37.39 15:45.90 16:53.01 | 1:08.12 1:08.51 1:07.11 |
6. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 16:57.55 | 578 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.27 2:10.98 3:18.91 4:27.49 | 1:03.27 1:07.71 1:07.93 1:08.58 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:36.43 6:45.22 7:53.06 9:01.25 | 1:08.94 1:08.79 1:07.84 1:08.19 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:08.88 11:16.38 12:24.52 13:32.55 | 1:07.63 1:07.50 1:08.14 1:08.03 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:40.74 15:50.50 16:57.55 | 1:08.19 1:09.76 1:07.05 |
7. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 17:13.35 | 552 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.70 2:10.53 3:19.04 4:27.32 | 1:02.70 1:07.83 1:08.51 1:08.28 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:36.37 6:45.39 7:54.24 9:03.46 | 1:09.05 1:09.02 1:08.85 1:09.22 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:12.79 11:23.22 12:34.08 13:44.45 | 1:09.33 1:10.43 1:10.86 1:10.37 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:54.46 16:04.56 17:13.35 | 1:10.01 1:10.10 1:08.79 |
8. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 17:15.38 | 549 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:05.18 2:15.97 3:25.40 4:35.34 | 1:05.18 1:10.79 1:09.43 1:09.94 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:44.77 6:54.60 8:03.94 9:12.90 | 1:09.43 1:09.83 1:09.34 1:08.96 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:21.75 11:31.20 12:40.20 13:49.51 | 1:08.85 1:09.45 1:09.00 1:09.31 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:58.58 16:08.25 17:15.38 | 1:09.07 1:09.67 1:07.13 |
9. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 17:24.66 | 535 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.36 2:13.35 3:22.82 4:32.55 | 1:04.36 1:08.99 1:09.47 1:09.73 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:42.37 6:50.57 8:03.47 9:14.09 | 1:09.82 1:08.20 1:12.90 1:10.62 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:24.41 11:36.92 12:45.52 13:55.28 | 1:10.32 1:12.51 1:08.60 1:09.76 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:06.58 16:15.76 17:24.66 | 1:11.30 1:09.18 1:08.90 |
10. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 17:28.49 | 529 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:05.15 2:14.32 3:23.35 4:33.10 | 1:05.15 1:09.17 1:09.03 1:09.75 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:44.35 6:55.23 8:06.37 9:17.59 | 1:11.25 1:10.88 1:11.14 1:11.22 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:28.85 11:40.47 12:51.04 14:01.03 | 1:11.26 1:11.62 1:10.57 1:09.99 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:11.76 16:21.50 17:28.49 | 1:10.73 1:09.74 1:06.99 |
11. | Ryszka Kacper | 04 | Unia Oświęcim | 17:40.86 | 510 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.17 2:16.60 3:27.43 4:39.27 | 1:06.17 1:10.43 1:10.83 1:11.84 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:49.24 6:59.66 8:09.97 9:20.42 | 1:09.97 1:10.42 1:10.31 1:10.45 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:31.72 11:42.75 12:53.54 14:05.43 | 1:11.30 1:11.03 1:10.79 1:11.89 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:17.42 16:30.97 17:40.86 | 1:11.99 1:13.55 1:09.89 |
12. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 17:47.07 | 501 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:05.50 2:16.35 3:27.39 4:39.04 | 1:05.50 1:10.85 1:11.04 1:11.65 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:50.67 7:02.18 8:13.78 9:25.67 | 1:11.63 1:11.51 1:11.60 1:11.89 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:37.08 11:48.60 13:00.35 14:12.33 | 1:11.41 1:11.52 1:11.75 1:11.98 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:24.61 16:36.56 17:47.07 | 1:12.28 1:11.95 1:10.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 26/10/2019 - 17:46 | Chłopców, 1500m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 16:22.09 | 643 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.75 2:06.55 3:11.73 4:17.45 | 1:01.75 1:04.80 1:05.18 1:05.72 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.84 6:28.60 7:34.59 8:41.08 | 1:05.39 1:05.76 1:05.99 1:06.49 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:47.35 10:53.80 12:00.44 13:04.84 | 1:06.27 1:06.45 1:06.64 1:04.40 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:11.27 15:16.83 16:22.09 | 1:06.43 1:05.56 1:05.26 |
2. | Zaremba Adam | 05 | Śląsk Wrocław | 16:45.46 | 600 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.61 2:08.54 3:16.00 4:23.01 | 1:02.61 1:05.93 1:07.46 1:07.01 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:30.26 6:38.23 7:46.56 8:54.64 | 1:07.25 1:07.97 1:08.33 1:08.08 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:01.85 11:09.97 12:17.97 13:25.59 | 1:07.21 1:08.12 1:08.00 1:07.62 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:33.03 15:40.67 16:45.46 | 1:07.44 1:07.64 1:04.79 |
3. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 16:46.49 | 598 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.37 2:13.00 3:21.52 4:30.34 | 1:04.37 1:08.63 1:08.52 1:08.82 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:38.86 6:46.98 7:54.41 9:01.51 | 1:08.52 1:08.12 1:07.43 1:07.10 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:08.69 11:16.00 12:22.84 13:29.63 | 1:07.18 1:07.31 1:06.84 1:06.79 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:36.03 15:42.65 16:46.49 | 1:06.40 1:06.62 1:03.84 |
4. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 17:02.29 | 570 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.27 2:15.87 3:25.63 4:35.03 | 1:06.27 1:09.60 1:09.76 1:09.40 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:43.80 6:52.86 8:00.79 9:08.58 | 1:08.77 1:09.06 1:07.93 1:07.79 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:16.11 11:24.31 12:32.96 13:41.38 | 1:07.53 1:08.20 1:08.65 1:08.42 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:49.45 15:57.54 17:02.29 | 1:08.07 1:08.09 1:04.75 |
5. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 17:05.70 | 565 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.20 2:09.28 3:16.84 4:25.20 | 1:02.20 1:07.08 1:07.56 1:08.36 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:34.46 6:43.53 7:53.31 9:02.93 | 1:09.26 1:09.07 1:09.78 1:09.62 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:13.09 11:22.55 12:31.92 13:41.18 | 1:10.16 1:09.46 1:09.37 1:09.26 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:50.64 15:58.92 17:05.70 | 1:09.46 1:08.28 1:06.78 |
6. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Unia Oświęcim | 17:49.61 | 498 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:08.37 2:20.22 3:32.47 4:44.95 | 1:08.37 1:11.85 1:12.25 1:12.48 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:56.86 7:09.25 8:21.79 9:34.17 | 1:11.91 1:12.39 1:12.54 1:12.38 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:45.81 11:57.59 13:09.15 14:20.31 | 1:11.64 1:11.78 1:11.56 1:11.16 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:31.31 16:41.61 17:49.61 | 1:11.00 1:10.30 1:08.00 |
7. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 17:53.48 | 493 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:07.44 2:18.72 3:30.49 4:42.30 | 1:07.44 1:11.28 1:11.77 1:11.81 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:54.72 7:06.66 8:18.51 9:30.47 | 1:12.42 1:11.94 1:11.85 1:11.96 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:42.71 11:55.08 13:08.18 14:20.15 | 1:12.24 1:12.37 1:13.10 1:11.97 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:31.69 16:43.32 17:53.48 | 1:11.54 1:11.63 1:10.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 26/10/2019 - 18:39 | Kobiet, 400m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 4:46.32 | 739 |
50m: 100m: | 30.86 1:05.26 | 30.86 34.40 | 150m: 200m: | 1:41.99 2:17.77 | 36.73 35.78 | 250m: 300m: | 2:59.77 3:41.94 | 42.00 42.17 | 350m: 400m: | 4:14.46 4:46.32 | 32.52 31.86 |
2. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 4:53.47 | 686 |
50m: 100m: | 30.51 1:06.21 | 30.51 35.70 | 150m: 200m: | 1:44.78 2:21.54 | 38.57 36.76 | 250m: 300m: | 3:06.28 3:50.01 | 44.74 43.73 | 350m: 400m: | 4:22.86 4:53.47 | 32.85 30.61 |
3. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 4:54.92 | 676 |
50m: 100m: | 32.15 1:08.60 | 32.15 36.45 | 150m: 200m: | 1:47.24 2:24.63 | 38.64 37.39 | 250m: 300m: | 3:06.32 3:49.10 | 41.69 42.78 | 350m: 400m: | 4:23.35 4:54.92 | 34.25 31.57 |
4. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 5:00.65 | 638 |
50m: 100m: | 32.09 1:08.98 | 32.09 36.89 | 150m: 200m: | 1:47.25 2:24.62 | 38.27 37.37 | 250m: 300m: | 3:08.65 3:53.29 | 44.03 44.64 | 350m: 400m: | 4:27.68 5:00.65 | 34.39 32.97 |
5. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 5:01.13 | 635 |
50m: 100m: | 33.35 1:10.83 | 33.35 37.48 | 150m: 200m: | 1:49.55 2:26.93 | 38.72 37.38 | 250m: 300m: | 3:11.08 3:55.31 | 44.15 44.23 | 350m: 400m: | 4:28.88 5:01.13 | 33.57 32.25 |
6. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 5:01.57 | 633 |
50m: 100m: | 32.70 1:09.84 | 32.70 37.14 | 150m: 200m: | 1:48.32 2:26.09 | 38.48 37.77 | 250m: 300m: | 3:09.69 3:53.67 | 43.60 43.98 | 350m: 400m: | 4:28.66 5:01.57 | 34.99 32.91 |
7. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 5:01.69 | 632 |
50m: 100m: | 31.33 1:07.63 | 31.33 36.30 | 150m: 200m: | 1:47.15 2:25.47 | 39.52 38.32 | 250m: 300m: | 3:09.34 3:52.74 | 43.87 43.40 | 350m: 400m: | 4:27.91 5:01.69 | 35.17 33.78 |
8. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 5:03.08 | 623 |
50m: 100m: | 32.72 1:09.52 | 32.72 36.80 | 150m: 200m: | 1:49.22 2:28.41 | 39.70 39.19 | 250m: 300m: | 3:12.53 3:56.60 | 44.12 44.07 | 350m: 400m: | 4:30.34 5:03.08 | 33.74 32.74 |
9. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 5:03.42 | 621 |
50m: 100m: | 30.89 1:07.22 | 30.89 36.33 | 150m: 200m: | 1:46.79 2:26.95 | 39.57 40.16 | 250m: 300m: | 3:08.65 3:52.74 | 41.70 44.09 | 350m: 400m: | 4:28.32 5:03.42 | 35.58 35.10 |
10. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 5:05.86 | 606 |
50m: 100m: | 33.24 1:10.38 | 33.24 37.14 | 150m: 200m: | 1:50.28 2:29.51 | 39.90 39.23 | 250m: 300m: | 3:13.67 3:58.40 | 44.16 44.73 | 350m: 400m: | 4:32.96 5:05.86 | 34.56 32.90 |
11. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 5:08.07 | 593 |
50m: 100m: | 32.75 1:11.48 | 32.75 38.73 | 150m: 200m: | 1:50.24 2:27.42 | 38.76 37.18 | 250m: 300m: | 3:11.96 3:57.15 | 44.54 45.19 | 350m: 400m: | 4:33.60 5:08.07 | 36.45 34.47 |
12. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 5:09.43 | 586 |
50m: 100m: | 33.49 1:13.97 | 33.49 40.48 | 150m: 200m: | 1:53.79 2:32.72 | 39.82 38.93 | 250m: 300m: | 3:16.33 3:59.88 | 43.61 43.55 | 350m: 400m: | 4:35.89 5:09.43 | 36.01 33.54 |
13. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 5:09.62 | 584 |
50m: 100m: | 33.42 1:11.29 | 33.42 37.87 | 150m: 200m: | 1:52.00 2:31.74 | 40.71 39.74 | 250m: 300m: | 3:14.91 3:59.08 | 43.17 44.17 | 350m: 400m: | 4:34.92 5:09.62 | 35.84 34.70 |
14. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 5:09.75 | 584 |
50m: 100m: | 32.74 1:11.56 | 32.74 38.82 | 150m: 200m: | 1:49.75 2:27.13 | 38.19 37.38 | 250m: 300m: | 3:13.23 3:59.19 | 46.10 45.96 | 350m: 400m: | 4:35.58 5:09.75 | 36.39 34.17 |
15. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 5:10.70 | 578 |
50m: 100m: | 33.11 1:10.88 | 33.11 37.77 | 150m: 200m: | 1:50.57 2:29.00 | 39.69 38.43 | 250m: 300m: | 3:13.87 3:59.37 | 44.87 45.50 | 350m: 400m: | 4:35.16 5:10.70 | 35.79 35.54 |
16. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 5:12.09 | 571 |
50m: 100m: | 32.30 1:08.77 | 32.30 36.47 | 150m: 200m: | 1:48.39 2:27.20 | 39.62 38.81 | 250m: 300m: | 3:11.97 3:57.90 | 44.77 45.93 | 350m: 400m: | 4:35.08 5:12.09 | 37.18 37.01 |
17. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | 5:12.51 | 568 |
50m: 100m: | 33.02 1:10.80 | 33.02 37.78 | 150m: 200m: | 1:51.92 2:32.34 | 41.12 40.42 | 250m: 300m: | 3:15.56 3:59.37 | 43.22 43.81 | 350m: 400m: | 4:36.51 5:12.51 | 37.14 36.00 |
18. | Sobolewska Magdalena | 04 | Unia Oświęcim | 5:12.62 | 568 |
50m: 100m: | 33.41 1:10.81 | 33.41 37.40 | 150m: 200m: | 1:51.05 2:31.51 | 40.24 40.46 | 250m: 300m: | 3:16.79 4:03.39 | 45.28 46.60 | 350m: 400m: | 4:38.28 5:12.62 | 34.89 34.34 |
19. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 5:14.73 | 556 |
50m: 100m: | 34.26 1:12.58 | 34.26 38.32 | 150m: 200m: | 1:54.74 2:34.43 | 42.16 39.69 | 250m: 300m: | 3:21.55 4:07.70 | 47.12 46.15 | 350m: 400m: | 4:41.91 5:14.73 | 34.21 32.82 |
20. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:15.12 | 554 |
50m: 100m: | 33.50 1:11.66 | 33.50 38.16 | 150m: 200m: | 1:52.21 2:30.92 | 40.55 38.71 | 250m: 300m: | 3:15.96 4:02.04 | 45.04 46.08 | 350m: 400m: | 4:38.92 5:15.12 | 36.88 36.20 |
21. | Marczak Marta | 04 | AZS AWF Katowice | 5:15.17 | 554 |
50m: 100m: | 32.81 1:11.36 | 32.81 38.55 | 150m: 200m: | 1:53.01 2:32.35 | 41.65 39.34 | 250m: 300m: | 3:17.44 4:03.58 | 45.09 46.14 | 350m: 400m: | 4:40.91 5:15.17 | 37.33 34.26 |
22. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 5:15.35 | 553 |
50m: 100m: | 32.77 1:10.49 | 32.77 37.72 | 150m: 200m: | 1:51.39 2:30.72 | 40.90 39.33 | 250m: 300m: | 3:16.84 4:04.22 | 46.12 47.38 | 350m: 400m: | 4:41.10 5:15.35 | 36.88 34.25 |
23. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 5:16.72 | 546 |
50m: 100m: | 34.97 1:16.92 | 34.97 41.95 | 150m: 200m: | 1:57.60 2:36.85 | 40.68 39.25 | 250m: 300m: | 3:20.68 4:05.98 | 43.83 45.30 | 350m: 400m: | 4:42.09 5:16.72 | 36.11 34.63 |
24. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 5:16.96 | 545 |
50m: 100m: | 33.40 1:11.95 | 33.40 38.55 | 150m: 200m: | 1:52.60 2:32.23 | 40.65 39.63 | 250m: 300m: | 3:18.46 4:05.30 | 46.23 46.84 | 350m: 400m: | 4:41.78 5:16.96 | 36.48 35.18 |
25. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 5:17.13 | 544 |
50m: 100m: | 32.96 1:12.55 | 32.96 39.59 | 150m: 200m: | 1:53.66 2:33.68 | 41.11 40.02 | 250m: 300m: | 3:19.35 4:05.25 | 45.67 45.90 | 350m: 400m: | 4:41.68 5:17.13 | 36.43 35.45 |
26. | Wrzesińska Wiktoria | 04 | UKS 190 Łódź | 5:19.77 | 530 |
50m: 100m: | 34.93 1:14.80 | 34.93 39.87 | 150m: 200m: | 1:58.45 2:39.16 | 43.65 40.71 | 250m: 300m: | 3:23.46 4:08.08 | 44.30 44.62 | 350m: 400m: | 4:44.50 5:19.77 | 36.42 35.27 |
27. | Fira Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 5:20.72 | 526 |
50m: 100m: | 34.04 1:14.87 | 34.04 40.83 | 150m: 200m: | 1:54.95 2:34.12 | 40.08 39.17 | 250m: 300m: | 3:20.93 4:08.04 | 46.81 47.11 | 350m: 400m: | 4:45.11 5:20.72 | 37.07 35.61 |
28. | Jakubik Julia | 05 | Unia Oświęcim | 5:24.66 | 507 |
50m: 100m: | 34.34 1:16.54 | 34.34 42.20 | 150m: 200m: | 1:58.31 2:38.85 | 41.77 40.54 | 250m: 300m: | 3:24.66 4:11.19 | 45.81 46.53 | 350m: 400m: | 4:48.73 5:24.66 | 37.54 35.93 |
29. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 5:30.24 | 482 |
50m: 100m: | 33.01 1:13.48 | 33.01 40.47 | 150m: 200m: | 1:58.27 2:40.66 | 44.79 42.39 | 250m: 300m: | 3:27.60 4:15.18 | 46.94 47.58 | 350m: 400m: | 4:53.89 5:30.24 | 38.71 36.35 |
30. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:33.33 | 468 |
50m: 100m: | 34.04 1:15.13 | 34.04 41.09 | 150m: 200m: | 1:59.03 2:42.30 | 43.90 43.27 | 250m: 300m: | 3:29.51 4:15.64 | 47.21 46.13 | 350m: 400m: | 4:55.03 5:33.33 | 39.39 38.30 |
31. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 5:35.78 | 458 |
50m: 100m: | 39.07 1:22.53 | 39.07 43.46 | 150m: 200m: | 2:04.57 2:45.88 | 42.04 41.31 | 250m: 300m: | 3:34.33 4:22.41 | 48.45 48.08 | 350m: 400m: | 5:00.05 5:35.78 | 37.64 35.73 |
32. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 5:40.13 | 441 |
50m: 100m: | 35.98 1:17.97 | 35.98 41.99 | 150m: 200m: | 2:02.82 2:45.75 | 44.85 42.93 | 250m: 300m: | 3:34.98 4:24.07 | 49.23 49.09 | 350m: 400m: | 5:03.39 5:40.13 | 39.32 36.74 |
33. | Kryza Maja | 05 | Unia Oświęcim | 5:47.12 | 415 |
50m: 100m: | 36.48 1:20.23 | 36.48 43.75 | 150m: 200m: | 2:04.63 2:47.85 | 44.40 43.22 | 250m: 300m: | 3:37.69 4:27.32 | 49.84 49.63 | 350m: 400m: | 5:08.73 5:47.12 | 41.41 38.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 26/10/2019 - 18:39 | Kobiet, 400m zmienny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 4:53.47 | 686 |
50m: 100m: | 30.51 1:06.21 | 30.51 35.70 | 150m: 200m: | 1:44.78 2:21.54 | 38.57 36.76 | 250m: 300m: | 3:06.28 3:50.01 | 44.74 43.73 | 350m: 400m: | 4:22.86 4:53.47 | 32.85 30.61 |
2. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 4:54.92 | 676 |
50m: 100m: | 32.15 1:08.60 | 32.15 36.45 | 150m: 200m: | 1:47.24 2:24.63 | 38.64 37.39 | 250m: 300m: | 3:06.32 3:49.10 | 41.69 42.78 | 350m: 400m: | 4:23.35 4:54.92 | 34.25 31.57 |
3. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 5:00.65 | 638 |
50m: 100m: | 32.09 1:08.98 | 32.09 36.89 | 150m: 200m: | 1:47.25 2:24.62 | 38.27 37.37 | 250m: 300m: | 3:08.65 3:53.29 | 44.03 44.64 | 350m: 400m: | 4:27.68 5:00.65 | 34.39 32.97 |
4. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 5:01.57 | 633 |
50m: 100m: | 32.70 1:09.84 | 32.70 37.14 | 150m: 200m: | 1:48.32 2:26.09 | 38.48 37.77 | 250m: 300m: | 3:09.69 3:53.67 | 43.60 43.98 | 350m: 400m: | 4:28.66 5:01.57 | 34.99 32.91 |
5. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 5:01.69 | 632 |
50m: 100m: | 31.33 1:07.63 | 31.33 36.30 | 150m: 200m: | 1:47.15 2:25.47 | 39.52 38.32 | 250m: 300m: | 3:09.34 3:52.74 | 43.87 43.40 | 350m: 400m: | 4:27.91 5:01.69 | 35.17 33.78 |
6. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 5:08.07 | 593 |
50m: 100m: | 32.75 1:11.48 | 32.75 38.73 | 150m: 200m: | 1:50.24 2:27.42 | 38.76 37.18 | 250m: 300m: | 3:11.96 3:57.15 | 44.54 45.19 | 350m: 400m: | 4:33.60 5:08.07 | 36.45 34.47 |
7. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 5:09.43 | 586 |
50m: 100m: | 33.49 1:13.97 | 33.49 40.48 | 150m: 200m: | 1:53.79 2:32.72 | 39.82 38.93 | 250m: 300m: | 3:16.33 3:59.88 | 43.61 43.55 | 350m: 400m: | 4:35.89 5:09.43 | 36.01 33.54 |
8. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 5:09.62 | 584 |
50m: 100m: | 33.42 1:11.29 | 33.42 37.87 | 150m: 200m: | 1:52.00 2:31.74 | 40.71 39.74 | 250m: 300m: | 3:14.91 3:59.08 | 43.17 44.17 | 350m: 400m: | 4:34.92 5:09.62 | 35.84 34.70 |
9. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 5:12.09 | 571 |
50m: 100m: | 32.30 1:08.77 | 32.30 36.47 | 150m: 200m: | 1:48.39 2:27.20 | 39.62 38.81 | 250m: 300m: | 3:11.97 3:57.90 | 44.77 45.93 | 350m: 400m: | 4:35.08 5:12.09 | 37.18 37.01 |
10. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 5:14.73 | 556 |
50m: 100m: | 34.26 1:12.58 | 34.26 38.32 | 150m: 200m: | 1:54.74 2:34.43 | 42.16 39.69 | 250m: 300m: | 3:21.55 4:07.70 | 47.12 46.15 | 350m: 400m: | 4:41.91 5:14.73 | 34.21 32.82 |
11. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 5:16.96 | 545 |
50m: 100m: | 33.40 1:11.95 | 33.40 38.55 | 150m: 200m: | 1:52.60 2:32.23 | 40.65 39.63 | 250m: 300m: | 3:18.46 4:05.30 | 46.23 46.84 | 350m: 400m: | 4:41.78 5:16.96 | 36.48 35.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 26/10/2019 - 18:39 | Dziewcząt, 400m zmienny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 4:46.32 | 739 |
50m: 100m: | 30.86 1:05.26 | 30.86 34.40 | 150m: 200m: | 1:41.99 2:17.77 | 36.73 35.78 | 250m: 300m: | 2:59.77 3:41.94 | 42.00 42.17 | 350m: 400m: | 4:14.46 4:46.32 | 32.52 31.86 |
2. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 5:01.13 | 635 |
50m: 100m: | 33.35 1:10.83 | 33.35 37.48 | 150m: 200m: | 1:49.55 2:26.93 | 38.72 37.38 | 250m: 300m: | 3:11.08 3:55.31 | 44.15 44.23 | 350m: 400m: | 4:28.88 5:01.13 | 33.57 32.25 |
3. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 5:03.08 | 623 |
50m: 100m: | 32.72 1:09.52 | 32.72 36.80 | 150m: 200m: | 1:49.22 2:28.41 | 39.70 39.19 | 250m: 300m: | 3:12.53 3:56.60 | 44.12 44.07 | 350m: 400m: | 4:30.34 5:03.08 | 33.74 32.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 26/10/2019 - 18:39 | Dziewcząt, 400m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 5:05.86 | 606 |
50m: 100m: | 33.24 1:10.38 | 33.24 37.14 | 150m: 200m: | 1:50.28 2:29.51 | 39.90 39.23 | 250m: 300m: | 3:13.67 3:58.40 | 44.16 44.73 | 350m: 400m: | 4:32.96 5:05.86 | 34.56 32.90 |
2. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 5:10.70 | 578 |
50m: 100m: | 33.11 1:10.88 | 33.11 37.77 | 150m: 200m: | 1:50.57 2:29.00 | 39.69 38.43 | 250m: 300m: | 3:13.87 3:59.37 | 44.87 45.50 | 350m: 400m: | 4:35.16 5:10.70 | 35.79 35.54 |
3. | Sobolewska Magdalena | 04 | Unia Oświęcim | 5:12.62 | 568 |
50m: 100m: | 33.41 1:10.81 | 33.41 37.40 | 150m: 200m: | 1:51.05 2:31.51 | 40.24 40.46 | 250m: 300m: | 3:16.79 4:03.39 | 45.28 46.60 | 350m: 400m: | 4:38.28 5:12.62 | 34.89 34.34 |
4. | Marczak Marta | 04 | AZS AWF Katowice | 5:15.17 | 554 |
50m: 100m: | 32.81 1:11.36 | 32.81 38.55 | 150m: 200m: | 1:53.01 2:32.35 | 41.65 39.34 | 250m: 300m: | 3:17.44 4:03.58 | 45.09 46.14 | 350m: 400m: | 4:40.91 5:15.17 | 37.33 34.26 |
5. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 5:15.35 | 553 |
50m: 100m: | 32.77 1:10.49 | 32.77 37.72 | 150m: 200m: | 1:51.39 2:30.72 | 40.90 39.33 | 250m: 300m: | 3:16.84 4:04.22 | 46.12 47.38 | 350m: 400m: | 4:41.10 5:15.35 | 36.88 34.25 |
6. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 5:17.13 | 544 |
50m: 100m: | 32.96 1:12.55 | 32.96 39.59 | 150m: 200m: | 1:53.66 2:33.68 | 41.11 40.02 | 250m: 300m: | 3:19.35 4:05.25 | 45.67 45.90 | 350m: 400m: | 4:41.68 5:17.13 | 36.43 35.45 |
7. | Wrzesińska Wiktoria | 04 | UKS 190 Łódź | 5:19.77 | 530 |
50m: 100m: | 34.93 1:14.80 | 34.93 39.87 | 150m: 200m: | 1:58.45 2:39.16 | 43.65 40.71 | 250m: 300m: | 3:23.46 4:08.08 | 44.30 44.62 | 350m: 400m: | 4:44.50 5:19.77 | 36.42 35.27 |
8. | Fira Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 5:20.72 | 526 |
50m: 100m: | 34.04 1:14.87 | 34.04 40.83 | 150m: 200m: | 1:54.95 2:34.12 | 40.08 39.17 | 250m: 300m: | 3:20.93 4:08.04 | 46.81 47.11 | 350m: 400m: | 4:45.11 5:20.72 | 37.07 35.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 26/10/2019 - 18:39 | Dziewcząt, 400m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 5:03.42 | 621 |
50m: 100m: | 30.89 1:07.22 | 30.89 36.33 | 150m: 200m: | 1:46.79 2:26.95 | 39.57 40.16 | 250m: 300m: | 3:08.65 3:52.74 | 41.70 44.09 | 350m: 400m: | 4:28.32 5:03.42 | 35.58 35.10 |
2. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 5:09.75 | 584 |
50m: 100m: | 32.74 1:11.56 | 32.74 38.82 | 150m: 200m: | 1:49.75 2:27.13 | 38.19 37.38 | 250m: 300m: | 3:13.23 3:59.19 | 46.10 45.96 | 350m: 400m: | 4:35.58 5:09.75 | 36.39 34.17 |
3. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:15.12 | 554 |
50m: 100m: | 33.50 1:11.66 | 33.50 38.16 | 150m: 200m: | 1:52.21 2:30.92 | 40.55 38.71 | 250m: 300m: | 3:15.96 4:02.04 | 45.04 46.08 | 350m: 400m: | 4:38.92 5:15.12 | 36.88 36.20 |
4. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 5:16.72 | 546 |
50m: 100m: | 34.97 1:16.92 | 34.97 41.95 | 150m: 200m: | 1:57.60 2:36.85 | 40.68 39.25 | 250m: 300m: | 3:20.68 4:05.98 | 43.83 45.30 | 350m: 400m: | 4:42.09 5:16.72 | 36.11 34.63 |
5. | Jakubik Julia | 05 | Unia Oświęcim | 5:24.66 | 507 |
50m: 100m: | 34.34 1:16.54 | 34.34 42.20 | 150m: 200m: | 1:58.31 2:38.85 | 41.77 40.54 | 250m: 300m: | 3:24.66 4:11.19 | 45.81 46.53 | 350m: 400m: | 4:48.73 5:24.66 | 37.54 35.93 |
6. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 5:30.24 | 482 |
50m: 100m: | 33.01 1:13.48 | 33.01 40.47 | 150m: 200m: | 1:58.27 2:40.66 | 44.79 42.39 | 250m: 300m: | 3:27.60 4:15.18 | 46.94 47.58 | 350m: 400m: | 4:53.89 5:30.24 | 38.71 36.35 |
7. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:33.33 | 468 |
50m: 100m: | 34.04 1:15.13 | 34.04 41.09 | 150m: 200m: | 1:59.03 2:42.30 | 43.90 43.27 | 250m: 300m: | 3:29.51 4:15.64 | 47.21 46.13 | 350m: 400m: | 4:55.03 5:33.33 | 39.39 38.30 |
8. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 5:35.78 | 458 |
50m: 100m: | 39.07 1:22.53 | 39.07 43.46 | 150m: 200m: | 2:04.57 2:45.88 | 42.04 41.31 | 250m: 300m: | 3:34.33 4:22.41 | 48.45 48.08 | 350m: 400m: | 5:00.05 5:35.78 | 37.64 35.73 |
9. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 5:40.13 | 441 |
50m: 100m: | 35.98 1:17.97 | 35.98 41.99 | 150m: 200m: | 2:02.82 2:45.75 | 44.85 42.93 | 250m: 300m: | 3:34.98 4:24.07 | 49.23 49.09 | 350m: 400m: | 5:03.39 5:40.13 | 39.32 36.74 |
10. | Kryza Maja | 05 | Unia Oświęcim | 5:47.12 | 415 |
50m: 100m: | 36.48 1:20.23 | 36.48 43.75 | 150m: 200m: | 2:04.63 2:47.85 | 44.40 43.22 | 250m: 300m: | 3:37.69 4:27.32 | 49.84 49.63 | 350m: 400m: | 5:08.73 5:47.12 | 41.41 38.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 26/10/2019 - 18:52 | Mężczyzn, 400m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wągrowski Marcel | 99 | AZS Politechniki Łódzkiej | 4:15.89 | 779 |
50m: 100m: | 26.94 58.59 | 26.94 31.65 | 150m: 200m: | 1:30.91 2:02.67 | 32.32 31.76 | 250m: 300m: | 2:39.74 3:16.42 | 37.07 36.68 | 350m: 400m: | 3:46.80 4:15.89 | 30.38 29.09 |
2. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 4:19.66 | 746 |
50m: 100m: | 28.15 1:00.47 | 28.15 32.32 | 150m: 200m: | 1:34.50 2:08.60 | 34.03 34.10 | 250m: 300m: | 2:43.62 3:19.32 | 35.02 35.70 | 350m: 400m: | 3:49.81 4:19.66 | 30.49 29.85 |
3. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 4:20.63 | 737 |
50m: 100m: | 28.32 1:01.46 | 28.32 33.14 | 150m: 200m: | 1:33.96 2:05.44 | 32.50 31.48 | 250m: 300m: | 2:42.66 3:20.01 | 37.22 37.35 | 350m: 400m: | 3:51.26 4:20.63 | 31.25 29.37 |
4. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 4:24.27 | 707 |
50m: 100m: | 28.94 1:02.26 | 28.94 33.32 | 150m: 200m: | 1:36.01 2:09.55 | 33.75 33.54 | 250m: 300m: | 2:46.43 3:23.28 | 36.88 36.85 | 350m: 400m: | 3:54.70 4:24.27 | 31.42 29.57 |
5. | Koziejko Bartłomiej | 00 | AZS UWM Olsztyn | 4:26.81 | 687 |
50m: 100m: | 29.40 1:02.49 | 29.40 33.09 | 150m: 200m: | 1:38.22 2:12.65 | 35.73 34.43 | 250m: 300m: | 2:50.74 3:28.82 | 38.09 38.08 | 350m: 400m: | 3:57.59 4:26.81 | 28.77 29.22 |
6. | Kuczak Adam | 00 | AZS AWF Katowice | 4:28.86 | 672 |
50m: 100m: | 28.53 1:01.28 | 28.53 32.75 | 150m: 200m: | 1:35.73 2:08.92 | 34.45 33.19 | 250m: 300m: | 2:47.71 3:26.77 | 38.79 39.06 | 350m: 400m: | 3:58.22 4:28.86 | 31.45 30.64 |
7. | Oller Krzysztof | 00 | AZS UMCS Lublin | 4:30.80 | 657 |
50m: 100m: | 29.17 1:02.49 | 29.17 33.32 | 150m: 200m: | 1:38.20 2:12.18 | 35.71 33.98 | 250m: 300m: | 2:50.93 3:29.72 | 38.75 38.79 | 350m: 400m: | 4:01.18 4:30.80 | 31.46 29.62 |
8. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 4:30.85 | 657 |
50m: 100m: | 29.35 1:03.44 | 29.35 34.09 | 150m: 200m: | 1:40.49 2:15.73 | 37.05 35.24 | 250m: 300m: | 2:52.93 3:29.11 | 37.20 36.18 | 350m: 400m: | 4:01.15 4:30.85 | 32.04 29.70 |
9. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 4:30.91 | 656 |
50m: 100m: | 28.74 1:01.77 | 28.74 33.03 | 150m: 200m: | 1:36.24 2:09.76 | 34.47 33.52 | 250m: 300m: | 2:50.68 3:30.60 | 40.92 39.92 | 350m: 400m: | 4:01.42 4:30.91 | 30.82 29.49 |
10. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 4:33.14 | 640 |
50m: 100m: | 29.90 1:03.69 | 29.90 33.79 | 150m: 200m: | 1:41.75 2:18.61 | 38.06 36.86 | 250m: 300m: | 2:55.85 3:33.13 | 37.24 37.28 | 350m: 400m: | 4:04.19 4:33.14 | 31.06 28.95 |
11. | Walczysko Jakub | 00 | AZS AGH Kraków | 4:33.47 | 638 |
50m: 100m: | 29.39 1:03.08 | 29.39 33.69 | 150m: 200m: | 1:38.17 2:12.50 | 35.09 34.33 | 250m: 300m: | 2:51.08 3:30.66 | 38.58 39.58 | 350m: 400m: | 4:02.63 4:33.47 | 31.97 30.84 |
12. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 4:33.90 | 635 |
50m: 100m: | 29.10 1:02.42 | 29.10 33.32 | 150m: 200m: | 1:37.78 2:12.05 | 35.36 34.27 | 250m: 300m: | 2:50.89 3:30.78 | 38.84 39.89 | 350m: 400m: | 4:03.16 4:33.90 | 32.38 30.74 |
13. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:34.19 | 633 |
50m: 100m: | 28.84 1:02.18 | 28.84 33.34 | 150m: 200m: | 1:38.12 2:14.29 | 35.94 36.17 | 250m: 300m: | 2:52.20 3:30.80 | 37.91 38.60 | 350m: 400m: | 4:04.52 4:34.19 | 33.72 29.67 |
14. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 4:34.22 | 633 |
50m: 100m: | 28.77 1:01.19 | 28.77 32.42 | 150m: 200m: | 1:34.29 2:06.58 | 33.10 32.29 | 250m: 300m: | 2:46.89 3:28.17 | 40.31 41.28 | 350m: 400m: | 4:02.06 4:34.22 | 33.89 32.16 |
15. | Blachura Oskar | 02 | Unia Oświęcim | 4:34.55 | 631 |
50m: 100m: | 29.20 1:03.30 | 29.20 34.10 | 150m: 200m: | 1:38.98 2:14.75 | 35.68 35.77 | 250m: 300m: | 2:53.67 3:33.11 | 38.92 39.44 | 350m: 400m: | 4:04.39 4:34.55 | 31.28 30.16 |
16. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 4:35.20 | 626 |
50m: 100m: | 30.55 1:04.61 | 30.55 34.06 | 150m: 200m: | 1:40.39 2:16.96 | 35.78 36.57 | 250m: 300m: | 2:53.85 3:31.50 | 36.89 37.65 | 350m: 400m: | 4:04.13 4:35.20 | 32.63 31.07 |
17. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:36.58 | 617 |
50m: 100m: | 28.49 1:01.52 | 28.49 33.03 | 150m: 200m: | 1:37.11 2:11.74 | 35.59 34.63 | 250m: 300m: | 2:53.64 3:33.93 | 41.90 40.29 | 350m: 400m: | 4:05.85 4:36.58 | 31.92 30.73 |
18. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 4:37.57 | 610 |
50m: 100m: | 28.80 1:01.75 | 28.80 32.95 | 150m: 200m: | 1:36.99 2:10.99 | 35.24 34.00 | 250m: 300m: | 2:52.77 3:35.33 | 41.78 42.56 | 350m: 400m: | 4:07.45 4:37.57 | 32.12 30.12 |
19. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:37.60 | 610 |
50m: 100m: | 29.46 1:03.35 | 29.46 33.89 | 150m: 200m: | 1:39.34 2:14.21 | 35.99 34.87 | 250m: 300m: | 2:55.09 3:35.86 | 40.88 40.77 | 350m: 400m: | 4:07.64 4:37.60 | 31.78 29.96 |
20. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 4:38.90 | 602 |
50m: 100m: | 29.10 1:04.10 | 29.10 35.00 | 150m: 200m: | 1:41.37 2:16.78 | 37.27 35.41 | 250m: 300m: | 2:55.44 3:35.70 | 38.66 40.26 | 350m: 400m: | 4:08.37 4:38.90 | 32.67 30.53 |
21. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 4:39.11 | 600 |
50m: 100m: | 29.06 1:01.82 | 29.06 32.76 | 150m: 200m: | 1:38.50 2:13.95 | 36.68 35.45 | 250m: 300m: | 2:56.04 3:37.64 | 42.09 41.60 | 350m: 400m: | 4:08.94 4:39.11 | 31.30 30.17 |
22. | Kempa Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:40.63 | 590 |
50m: 100m: | 27.96 1:00.65 | 27.96 32.69 | 150m: 200m: | 1:36.60 2:12.66 | 35.95 36.06 | 250m: 300m: | 2:52.04 3:32.96 | 39.38 40.92 | 350m: 400m: | 4:06.93 4:40.63 | 33.97 33.70 |
23. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 4:41.40 | 586 |
50m: 100m: | 28.41 1:02.02 | 28.41 33.61 | 150m: 200m: | 1:39.01 2:15.47 | 36.99 36.46 | 250m: 300m: | 2:54.40 3:35.12 | 38.93 40.72 | 350m: 400m: | 4:08.82 4:41.40 | 33.70 32.58 |
24. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:41.41 | 586 |
50m: 100m: | 29.61 1:03.88 | 29.61 34.27 | 150m: 200m: | 1:39.93 2:15.09 | 36.05 35.16 | 250m: 300m: | 2:54.85 3:35.44 | 39.76 40.59 | 350m: 400m: | 4:08.73 4:41.41 | 33.29 32.68 |
25. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:42.23 | 580 |
50m: 100m: | 30.11 1:04.14 | 30.11 34.03 | 150m: 200m: | 1:41.59 2:17.25 | 37.45 35.66 | 250m: 300m: | 2:58.28 3:38.87 | 41.03 40.59 | 350m: 400m: | 4:11.15 4:42.23 | 32.28 31.08 |
26. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 4:42.68 | 578 |
50m: 100m: | 29.21 1:02.67 | 29.21 33.46 | 150m: 200m: | 1:38.63 2:13.82 | 35.96 35.19 | 250m: 300m: | 2:53.90 3:34.15 | 40.08 40.25 | 350m: 400m: | 4:09.57 4:42.68 | 35.42 33.11 |
27. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 4:43.41 | 573 |
50m: 100m: | 30.72 1:05.92 | 30.72 35.20 | 150m: 200m: | 1:44.15 2:18.37 | 38.23 34.22 | 250m: 300m: | 2:58.95 3:38.41 | 40.58 39.46 | 350m: 400m: | 4:12.74 4:43.41 | 34.33 30.67 |
28. | Oleski Tomasz | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 4:43.87 | 570 |
50m: 100m: | 29.15 1:02.36 | 29.15 33.21 | 150m: 200m: | 1:38.57 2:14.85 | 36.21 36.28 | 250m: 300m: | 2:55.56 3:37.58 | 40.71 42.02 | 350m: 400m: | 4:11.43 4:43.87 | 33.85 32.44 |
29. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:45.20 | 563 |
50m: 100m: | 29.71 1:04.19 | 29.71 34.48 | 150m: 200m: | 1:41.69 2:17.92 | 37.50 36.23 | 250m: 300m: | 2:59.13 3:40.44 | 41.21 41.31 | 350m: 400m: | 4:13.34 4:45.20 | 32.90 31.86 |
30. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:47.97 | 546 |
50m: 100m: | 29.77 1:05.02 | 29.77 35.25 | 150m: 200m: | 1:41.63 2:18.11 | 36.61 36.48 | 250m: 300m: | 3:00.54 3:43.47 | 42.43 42.93 | 350m: 400m: | 4:15.92 4:47.97 | 32.45 32.05 |
31. | Szczerba Igor | 05 | SMS Galicja Kraków | 4:48.49 | 543 |
50m: 100m: | 30.04 1:04.50 | 30.04 34.46 | 150m: 200m: | 1:40.77 2:16.59 | 36.27 35.82 | 250m: 300m: | 2:58.21 3:41.41 | 41.62 43.20 | 350m: 400m: | 4:15.85 4:48.49 | 34.44 32.64 |
32. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 4:48.56 | 543 |
50m: 100m: | 29.55 1:04.53 | 29.55 34.98 | 150m: 200m: | 1:43.44 2:21.76 | 38.91 38.32 | 250m: 300m: | 3:00.06 3:38.92 | 38.30 38.86 | 350m: 400m: | 4:14.16 4:48.56 | 35.24 34.40 |
33. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 4:49.31 | 539 |
50m: 100m: | 30.50 1:05.65 | 30.50 35.15 | 150m: 200m: | 1:43.73 2:20.39 | 38.08 36.66 | 250m: 300m: | 3:01.35 3:42.35 | 40.96 41.00 | 350m: 400m: | 4:16.57 4:49.31 | 34.22 32.74 |
34. | Mochnal Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 4:52.78 | 520 |
50m: 100m: | 30.48 1:04.54 | 30.48 34.06 | 150m: 200m: | 1:42.58 2:19.85 | 38.04 37.27 | 250m: 300m: | 3:03.27 3:46.51 | 43.42 43.24 | 350m: 400m: | 4:20.98 4:52.78 | 34.47 31.80 |
35. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 4:53.56 | 516 |
50m: 100m: | 30.58 1:06.08 | 30.58 35.50 | 150m: 200m: | 1:44.90 2:21.84 | 38.82 36.94 | 250m: 300m: | 3:04.38 3:47.26 | 42.54 42.88 | 350m: 400m: | 4:21.32 4:53.56 | 34.06 32.24 |
36. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 4:54.77 | 509 |
50m: 100m: | 31.24 1:06.42 | 31.24 35.18 | 150m: 200m: | 1:44.13 2:20.85 | 37.71 36.72 | 250m: 300m: | 3:04.35 3:49.36 | 43.50 45.01 | 350m: 400m: | 4:23.03 4:54.77 | 33.67 31.74 |
37. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 4:55.39 | 506 |
50m: 100m: | 30.71 1:06.79 | 30.71 36.08 | 150m: 200m: | 1:48.86 2:27.73 | 42.07 38.87 | 250m: 300m: | 3:06.86 3:47.36 | 39.13 40.50 | 350m: 400m: | 4:22.99 4:55.39 | 35.63 32.40 |
38. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 4:55.59 | 505 |
50m: 100m: | 29.85 1:03.54 | 29.85 33.69 | 150m: 200m: | 1:42.57 2:21.89 | 39.03 39.32 | 250m: 300m: | 3:06.51 3:51.97 | 44.62 45.46 | 350m: 400m: | 4:24.34 4:55.59 | 32.37 31.25 |
39. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 4:56.02 | 503 |
50m: 100m: | 31.81 1:09.14 | 31.81 37.33 | 150m: 200m: | 1:49.11 2:27.19 | 39.97 38.08 | 250m: 300m: | 3:06.81 3:48.33 | 39.62 41.52 | 350m: 400m: | 4:23.39 4:56.02 | 35.06 32.63 |
40. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 4:57.19 | 497 |
50m: 100m: | 31.41 1:06.92 | 31.41 35.51 | 150m: 200m: | 1:48.33 2:28.22 | 41.41 39.89 | 250m: 300m: | 3:08.12 3:48.66 | 39.90 40.54 | 350m: 400m: | 4:23.84 4:57.19 | 35.18 33.35 |
41. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 5:00.06 | 483 |
50m: 100m: | 31.15 1:07.71 | 31.15 36.56 | 150m: 200m: | 1:45.77 2:23.03 | 38.06 37.26 | 250m: 300m: | 3:06.98 3:50.77 | 43.95 43.79 | 350m: 400m: | 4:25.50 5:00.06 | 34.73 34.56 |
42. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 5:00.80 | 479 |
50m: 100m: | 31.86 1:08.97 | 31.86 37.11 | 150m: 200m: | 1:48.53 2:27.06 | 39.56 38.53 | 250m: 300m: | 3:08.76 3:50.64 | 41.70 41.88 | 350m: 400m: | 4:26.16 5:00.80 | 35.52 34.64 |
43. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 5:00.97 | 479 |
50m: 100m: | 32.62 1:10.56 | 32.62 37.94 | 150m: 200m: | 1:49.84 2:26.93 | 39.28 37.09 | 250m: 300m: | 3:11.95 3:56.24 | 45.02 44.29 | 350m: 400m: | 4:29.95 5:00.97 | 33.71 31.02 |
44. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 5:04.84 | 461 |
50m: 100m: | 30.53 1:05.63 | 30.53 35.10 | 150m: 200m: | 1:45.23 2:24.50 | 39.60 39.27 | 250m: 300m: | 3:08.26 3:52.82 | 43.76 44.56 | 350m: 400m: | 4:29.44 5:04.84 | 36.62 35.40 |
45. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 5:06.41 | 454 |
50m: 100m: | 31.44 1:08.11 | 31.44 36.67 | 150m: 200m: | 1:47.25 2:26.23 | 39.14 38.98 | 250m: 300m: | 3:09.95 3:54.82 | 43.72 44.87 | 350m: 400m: | 4:31.04 5:06.41 | 36.22 35.37 |
46. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 5:06.61 | 453 |
50m: 100m: | 30.24 1:05.25 | 30.24 35.01 | 150m: 200m: | 1:46.00 2:25.07 | 40.75 39.07 | 250m: 300m: | 3:10.31 3:55.45 | 45.24 45.14 | 350m: 400m: | 4:31.94 5:06.61 | 36.49 34.67 |
47. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 5:07.25 | 450 |
50m: 100m: | 31.77 1:08.39 | 31.77 36.62 | 150m: 200m: | 1:46.43 2:23.59 | 38.04 37.16 | 250m: 300m: | 3:09.40 3:55.97 | 45.81 46.57 | 350m: 400m: | 4:32.46 5:07.25 | 36.49 34.79 |
48. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 5:09.64 | 439 |
50m: 100m: | 33.67 1:12.55 | 33.67 38.88 | 150m: 200m: | 1:52.69 2:30.74 | 40.14 38.05 | 250m: 300m: | 3:17.45 4:04.74 | 46.71 47.29 | 350m: 400m: | 4:37.83 5:09.64 | 33.09 31.81 |
49. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 5:14.36 | 420 |
50m: 100m: | 32.98 1:13.24 | 32.98 40.26 | 150m: 200m: | 1:53.43 2:32.13 | 40.19 38.70 | 250m: 300m: | 3:17.51 4:03.81 | 45.38 46.30 | 350m: 400m: | 4:39.55 5:14.36 | 35.74 34.81 |
50. | Żaba Mateusz | 05 | UKS MOS Opole | 5:16.89 | 410 |
50m: 100m: | 33.13 1:12.72 | 33.13 39.59 | 150m: 200m: | 1:53.60 2:32.93 | 40.88 39.33 | 250m: 300m: | 3:17.10 4:02.36 | 44.17 45.26 | 350m: 400m: | 4:40.93 5:16.89 | 38.57 35.96 |
51. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 5:17.97 | 406 |
50m: 100m: | 35.08 1:16.01 | 35.08 40.93 | 150m: 200m: | 1:58.37 2:39.53 | 42.36 41.16 | 250m: 300m: | 3:21.53 4:06.97 | 42.00 45.44 | 350m: 400m: | 4:43.09 5:17.97 | 36.12 34.88 |
52. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 5:34.60 | 348 |
50m: 100m: | 35.38 1:17.73 | 35.38 42.35 | 150m: 200m: | 2:01.26 2:43.98 | 43.53 42.72 | 250m: 300m: | 3:29.82 4:17.51 | 45.84 47.69 | 350m: 400m: | 4:56.82 5:34.60 | 39.31 37.78 |
DYSKW. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | ||||||
K11 - Pływak wykonał nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg. (Czas: 16:36) | |||||||||
DYSKW. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | ||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 19:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 26/10/2019 - 18:52 | Chłopców, 400m zmienny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 4:19.66 | 746 |
50m: 100m: | 28.15 1:00.47 | 28.15 32.32 | 150m: 200m: | 1:34.50 2:08.60 | 34.03 34.10 | 250m: 300m: | 2:43.62 3:19.32 | 35.02 35.70 | 350m: 400m: | 3:49.81 4:19.66 | 30.49 29.85 |
2. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 4:20.63 | 737 |
50m: 100m: | 28.32 1:01.46 | 28.32 33.14 | 150m: 200m: | 1:33.96 2:05.44 | 32.50 31.48 | 250m: 300m: | 2:42.66 3:20.01 | 37.22 37.35 | 350m: 400m: | 3:51.26 4:20.63 | 31.25 29.37 |
3. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 4:33.90 | 635 |
50m: 100m: | 29.10 1:02.42 | 29.10 33.32 | 150m: 200m: | 1:37.78 2:12.05 | 35.36 34.27 | 250m: 300m: | 2:50.89 3:30.78 | 38.84 39.89 | 350m: 400m: | 4:03.16 4:33.90 | 32.38 30.74 |
4. | Blachura Oskar | 02 | Unia Oświęcim | 4:34.55 | 631 |
50m: 100m: | 29.20 1:03.30 | 29.20 34.10 | 150m: 200m: | 1:38.98 2:14.75 | 35.68 35.77 | 250m: 300m: | 2:53.67 3:33.11 | 38.92 39.44 | 350m: 400m: | 4:04.39 4:34.55 | 31.28 30.16 |
5. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 4:35.20 | 626 |
50m: 100m: | 30.55 1:04.61 | 30.55 34.06 | 150m: 200m: | 1:40.39 2:16.96 | 35.78 36.57 | 250m: 300m: | 2:53.85 3:31.50 | 36.89 37.65 | 350m: 400m: | 4:04.13 4:35.20 | 32.63 31.07 |
6. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:36.58 | 617 |
50m: 100m: | 28.49 1:01.52 | 28.49 33.03 | 150m: 200m: | 1:37.11 2:11.74 | 35.59 34.63 | 250m: 300m: | 2:53.64 3:33.93 | 41.90 40.29 | 350m: 400m: | 4:05.85 4:36.58 | 31.92 30.73 |
7. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:37.60 | 610 |
50m: 100m: | 29.46 1:03.35 | 29.46 33.89 | 150m: 200m: | 1:39.34 2:14.21 | 35.99 34.87 | 250m: 300m: | 2:55.09 3:35.86 | 40.88 40.77 | 350m: 400m: | 4:07.64 4:37.60 | 31.78 29.96 |
8. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 4:49.31 | 539 |
50m: 100m: | 30.50 1:05.65 | 30.50 35.15 | 150m: 200m: | 1:43.73 2:20.39 | 38.08 36.66 | 250m: 300m: | 3:01.35 3:42.35 | 40.96 41.00 | 350m: 400m: | 4:16.57 4:49.31 | 34.22 32.74 |
9. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 4:54.77 | 509 |
50m: 100m: | 31.24 1:06.42 | 31.24 35.18 | 150m: 200m: | 1:44.13 2:20.85 | 37.71 36.72 | 250m: 300m: | 3:04.35 3:49.36 | 43.50 45.01 | 350m: 400m: | 4:23.03 4:54.77 | 33.67 31.74 |
10. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 4:55.39 | 506 |
50m: 100m: | 30.71 1:06.79 | 30.71 36.08 | 150m: 200m: | 1:48.86 2:27.73 | 42.07 38.87 | 250m: 300m: | 3:06.86 3:47.36 | 39.13 40.50 | 350m: 400m: | 4:22.99 4:55.39 | 35.63 32.40 |
11. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 5:06.61 | 453 |
50m: 100m: | 30.24 1:05.25 | 30.24 35.01 | 150m: 200m: | 1:46.00 2:25.07 | 40.75 39.07 | 250m: 300m: | 3:10.31 3:55.45 | 45.24 45.14 | 350m: 400m: | 4:31.94 5:06.61 | 36.49 34.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 26/10/2019 - 18:52 | Chłopców, 400m zmienny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:34.19 | 633 |
50m: 100m: | 28.84 1:02.18 | 28.84 33.34 | 150m: 200m: | 1:38.12 2:14.29 | 35.94 36.17 | 250m: 300m: | 2:52.20 3:30.80 | 37.91 38.60 | 350m: 400m: | 4:04.52 4:34.19 | 33.72 29.67 |
2. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:41.41 | 586 |
50m: 100m: | 29.61 1:03.88 | 29.61 34.27 | 150m: 200m: | 1:39.93 2:15.09 | 36.05 35.16 | 250m: 300m: | 2:54.85 3:35.44 | 39.76 40.59 | 350m: 400m: | 4:08.73 4:41.41 | 33.29 32.68 |
3. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:42.23 | 580 |
50m: 100m: | 30.11 1:04.14 | 30.11 34.03 | 150m: 200m: | 1:41.59 2:17.25 | 37.45 35.66 | 250m: 300m: | 2:58.28 3:38.87 | 41.03 40.59 | 350m: 400m: | 4:11.15 4:42.23 | 32.28 31.08 |
4. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 4:42.68 | 578 |
50m: 100m: | 29.21 1:02.67 | 29.21 33.46 | 150m: 200m: | 1:38.63 2:13.82 | 35.96 35.19 | 250m: 300m: | 2:53.90 3:34.15 | 40.08 40.25 | 350m: 400m: | 4:09.57 4:42.68 | 35.42 33.11 |
5. | Oleski Tomasz | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 4:43.87 | 570 |
50m: 100m: | 29.15 1:02.36 | 29.15 33.21 | 150m: 200m: | 1:38.57 2:14.85 | 36.21 36.28 | 250m: 300m: | 2:55.56 3:37.58 | 40.71 42.02 | 350m: 400m: | 4:11.43 4:43.87 | 33.85 32.44 |
6. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:45.20 | 563 |
50m: 100m: | 29.71 1:04.19 | 29.71 34.48 | 150m: 200m: | 1:41.69 2:17.92 | 37.50 36.23 | 250m: 300m: | 2:59.13 3:40.44 | 41.21 41.31 | 350m: 400m: | 4:13.34 4:45.20 | 32.90 31.86 |
7. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:47.97 | 546 |
50m: 100m: | 29.77 1:05.02 | 29.77 35.25 | 150m: 200m: | 1:41.63 2:18.11 | 36.61 36.48 | 250m: 300m: | 3:00.54 3:43.47 | 42.43 42.93 | 350m: 400m: | 4:15.92 4:47.97 | 32.45 32.05 |
8. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 4:55.59 | 505 |
50m: 100m: | 29.85 1:03.54 | 29.85 33.69 | 150m: 200m: | 1:42.57 2:21.89 | 39.03 39.32 | 250m: 300m: | 3:06.51 3:51.97 | 44.62 45.46 | 350m: 400m: | 4:24.34 4:55.59 | 32.37 31.25 |
9. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 5:00.97 | 479 |
50m: 100m: | 32.62 1:10.56 | 32.62 37.94 | 150m: 200m: | 1:49.84 2:26.93 | 39.28 37.09 | 250m: 300m: | 3:11.95 3:56.24 | 45.02 44.29 | 350m: 400m: | 4:29.95 5:00.97 | 33.71 31.02 |
10. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 5:04.84 | 461 |
50m: 100m: | 30.53 1:05.63 | 30.53 35.10 | 150m: 200m: | 1:45.23 2:24.50 | 39.60 39.27 | 250m: 300m: | 3:08.26 3:52.82 | 43.76 44.56 | 350m: 400m: | 4:29.44 5:04.84 | 36.62 35.40 |
DYSKW. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | ||||||
K11 - Pływak wykonał nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg. (Czas: 16:36) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 26/10/2019 - 18:52 | Chłopców, 400m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 4:30.91 | 656 |
50m: 100m: | 28.74 1:01.77 | 28.74 33.03 | 150m: 200m: | 1:36.24 2:09.76 | 34.47 33.52 | 250m: 300m: | 2:50.68 3:30.60 | 40.92 39.92 | 350m: 400m: | 4:01.42 4:30.91 | 30.82 29.49 |
2. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 4:34.22 | 633 |
50m: 100m: | 28.77 1:01.19 | 28.77 32.42 | 150m: 200m: | 1:34.29 2:06.58 | 33.10 32.29 | 250m: 300m: | 2:46.89 3:28.17 | 40.31 41.28 | 350m: 400m: | 4:02.06 4:34.22 | 33.89 32.16 |
3. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 4:37.57 | 610 |
50m: 100m: | 28.80 1:01.75 | 28.80 32.95 | 150m: 200m: | 1:36.99 2:10.99 | 35.24 34.00 | 250m: 300m: | 2:52.77 3:35.33 | 41.78 42.56 | 350m: 400m: | 4:07.45 4:37.57 | 32.12 30.12 |
4. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 4:43.41 | 573 |
50m: 100m: | 30.72 1:05.92 | 30.72 35.20 | 150m: 200m: | 1:44.15 2:18.37 | 38.23 34.22 | 250m: 300m: | 2:58.95 3:38.41 | 40.58 39.46 | 350m: 400m: | 4:12.74 4:43.41 | 34.33 30.67 |
5. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 4:53.56 | 516 |
50m: 100m: | 30.58 1:06.08 | 30.58 35.50 | 150m: 200m: | 1:44.90 2:21.84 | 38.82 36.94 | 250m: 300m: | 3:04.38 3:47.26 | 42.54 42.88 | 350m: 400m: | 4:21.32 4:53.56 | 34.06 32.24 |
6. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 4:56.02 | 503 |
50m: 100m: | 31.81 1:09.14 | 31.81 37.33 | 150m: 200m: | 1:49.11 2:27.19 | 39.97 38.08 | 250m: 300m: | 3:06.81 3:48.33 | 39.62 41.52 | 350m: 400m: | 4:23.39 4:56.02 | 35.06 32.63 |
7. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 4:57.19 | 497 |
50m: 100m: | 31.41 1:06.92 | 31.41 35.51 | 150m: 200m: | 1:48.33 2:28.22 | 41.41 39.89 | 250m: 300m: | 3:08.12 3:48.66 | 39.90 40.54 | 350m: 400m: | 4:23.84 4:57.19 | 35.18 33.35 |
8. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 5:06.41 | 454 |
50m: 100m: | 31.44 1:08.11 | 31.44 36.67 | 150m: 200m: | 1:47.25 2:26.23 | 39.14 38.98 | 250m: 300m: | 3:09.95 3:54.82 | 43.72 44.87 | 350m: 400m: | 4:31.04 5:06.41 | 36.22 35.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 26/10/2019 - 18:52 | Chłopców, 400m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 4:38.90 | 602 |
50m: 100m: | 29.10 1:04.10 | 29.10 35.00 | 150m: 200m: | 1:41.37 2:16.78 | 37.27 35.41 | 250m: 300m: | 2:55.44 3:35.70 | 38.66 40.26 | 350m: 400m: | 4:08.37 4:38.90 | 32.67 30.53 |
2. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 4:39.11 | 600 |
50m: 100m: | 29.06 1:01.82 | 29.06 32.76 | 150m: 200m: | 1:38.50 2:13.95 | 36.68 35.45 | 250m: 300m: | 2:56.04 3:37.64 | 42.09 41.60 | 350m: 400m: | 4:08.94 4:39.11 | 31.30 30.17 |
3. | Szczerba Igor | 05 | SMS Galicja Kraków | 4:48.49 | 543 |
50m: 100m: | 30.04 1:04.50 | 30.04 34.46 | 150m: 200m: | 1:40.77 2:16.59 | 36.27 35.82 | 250m: 300m: | 2:58.21 3:41.41 | 41.62 43.20 | 350m: 400m: | 4:15.85 4:48.49 | 34.44 32.64 |
4. | Mochnal Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 4:52.78 | 520 |
50m: 100m: | 30.48 1:04.54 | 30.48 34.06 | 150m: 200m: | 1:42.58 2:19.85 | 38.04 37.27 | 250m: 300m: | 3:03.27 3:46.51 | 43.42 43.24 | 350m: 400m: | 4:20.98 4:52.78 | 34.47 31.80 |
5. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 5:00.06 | 483 |
50m: 100m: | 31.15 1:07.71 | 31.15 36.56 | 150m: 200m: | 1:45.77 2:23.03 | 38.06 37.26 | 250m: 300m: | 3:06.98 3:50.77 | 43.95 43.79 | 350m: 400m: | 4:25.50 5:00.06 | 34.73 34.56 |
6. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 5:00.80 | 479 |
50m: 100m: | 31.86 1:08.97 | 31.86 37.11 | 150m: 200m: | 1:48.53 2:27.06 | 39.56 38.53 | 250m: 300m: | 3:08.76 3:50.64 | 41.70 41.88 | 350m: 400m: | 4:26.16 5:00.80 | 35.52 34.64 |
7. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 5:07.25 | 450 |
50m: 100m: | 31.77 1:08.39 | 31.77 36.62 | 150m: 200m: | 1:46.43 2:23.59 | 38.04 37.16 | 250m: 300m: | 3:09.40 3:55.97 | 45.81 46.57 | 350m: 400m: | 4:32.46 5:07.25 | 36.49 34.79 |
8. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 5:09.64 | 439 |
50m: 100m: | 33.67 1:12.55 | 33.67 38.88 | 150m: 200m: | 1:52.69 2:30.74 | 40.14 38.05 | 250m: 300m: | 3:17.45 4:04.74 | 46.71 47.29 | 350m: 400m: | 4:37.83 5:09.64 | 33.09 31.81 |
9. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 5:14.36 | 420 |
50m: 100m: | 32.98 1:13.24 | 32.98 40.26 | 150m: 200m: | 1:53.43 2:32.13 | 40.19 38.70 | 250m: 300m: | 3:17.51 4:03.81 | 45.38 46.30 | 350m: 400m: | 4:39.55 5:14.36 | 35.74 34.81 |
10. | Żaba Mateusz | 05 | UKS MOS Opole | 5:16.89 | 410 |
50m: 100m: | 33.13 1:12.72 | 33.13 39.59 | 150m: 200m: | 1:53.60 2:32.93 | 40.88 39.33 | 250m: 300m: | 3:17.10 4:02.36 | 44.17 45.26 | 350m: 400m: | 4:40.93 5:16.89 | 38.57 35.96 |
11. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 5:17.97 | 406 |
50m: 100m: | 35.08 1:16.01 | 35.08 40.93 | 150m: 200m: | 1:58.37 2:39.53 | 42.36 41.16 | 250m: 300m: | 3:21.53 4:06.97 | 42.00 45.44 | 350m: 400m: | 4:43.09 5:17.97 | 36.12 34.88 |
12. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 5:34.60 | 348 |
50m: 100m: | 35.38 1:17.73 | 35.38 42.35 | 150m: 200m: | 2:01.26 2:43.98 | 43.53 42.72 | 250m: 300m: | 3:29.82 4:17.51 | 45.84 47.69 | 350m: 400m: | 4:56.82 5:34.60 | 39.31 37.78 |
DYSKW. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | ||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 19:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 26/10/2019 - 19:16 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 24.81 | 789 | |||
2. | Fara Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | 25.83 | 699 | |||
3. | Piotrowska Wiktoria | 03 | AZS AWF Warszawa | 26.06 | 681 | |||
4. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.07 | 680 | |||
5. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.11 | 677 | |||
6. | Sirignano Luigia | 96 | AZS UMCS Lublin | 26.21 | 669 | |||
7. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.31 | 661 | |||
8. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 26.35 | 658 | |||
9. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 26.49 | 648 | |||
10. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.51 | 647 | |||
11. | Domżalska Wiktoria | 00 | AZS AWF Katowice | 26.57 | 642 | |||
12. | Świstuń Julia | 00 | AZS AWF Katowice | 26.59 | 641 | |||
13. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.67 | 635 | |||
Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 26.67 | 635 | ||||
Naskręt Agata | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 26.67 | 635 | ||||
16. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 26.70 | 633 | |||
17. | Magierowska Julia | 02 | AZS AWF Katowice | 26.71 | 632 | |||
18. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 26.83 | 624 | |||
19. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 26.86 | 622 | |||
20. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 26.88 | 620 | |||
21. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 26.89 | 620 | |||
22. | Kawka Nina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.93 | 617 | |||
23. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 26.96 | 615 | |||
24. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 26.98 | 613 | |||
25. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 27.07 | 607 | |||
26. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 27.09 | 606 | |||
27. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 27.10 | 605 | |||
28. | Gajdowska Agnieszka | 95 | Rekin Świebodzice | 27.15 | 602 | |||
29. | Skibczak Paulina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 27.21 | 598 | |||
30. | Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 27.23 | 597 | |||
31. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 27.35 | 589 | |||
32. | Włodarczyk Ewelina | 96 | Śląsk Wrocław | 27.37 | 588 | |||
33. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 27.39 | 586 | |||
Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 27.39 | 586 | ||||
35. | Kowal Emilia | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.47 | 581 | |||
36. | Adamska Maria | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 27.53 | 577 | |||
37. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 27.56 | 575 | |||
38. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 27.59 | 574 | |||
Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 27.59 | 574 | ||||
40. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 27.60 | 573 | |||
41. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 27.63 | 571 | |||
42. | Kulaga Dominika | 97 | Gryf Dębica | 27.66 | 569 | |||
Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.66 | 569 | ||||
44. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 27.72 | 566 | |||
45. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 27.75 | 564 | |||
46. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 27.77 | 562 | |||
47. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 27.79 | 561 | |||
48. | Solak Anna | 00 | AZS AGH Kraków | 27.81 | 560 | |||
Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 27.81 | 560 | ||||
50. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 27.82 | 559 | |||
51. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 27.91 | 554 | |||
52. | Florkiewicz Liwia | 03 | Gryf Dębica | 27.97 | 550 | |||
53. | Rozberg Adriana | 03 | Piątka Konstantynów Ł. | 27.98 | 550 | |||
54. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 28.00 | 549 | |||
55. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 28.02 | 548 | |||
Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 28.02 | 548 | ||||
57. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 28.06 | 545 | |||
58. | Piotrowicz Martyna | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 28.11 | 542 | |||
59. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 28.15 | 540 | |||
60. | Kaczor Natalia | 01 | Junior Kluczbork | 28.16 | 539 | |||
61. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 28.18 | 538 | |||
Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 28.18 | 538 | ||||
Wodecka Roksana | 03 | UKS 190 Łódź | 28.18 | 538 | ||||
64. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 28.25 | 534 | |||
65. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 28.29 | 532 | |||
66. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 28.34 | 529 | |||
67. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 28.35 | 529 | |||
68. | Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 28.39 | 526 | |||
69. | Kolbe Wiktoria | 98 | AZS PWSZ Racibórz | 28.41 | 525 | |||
Pawłowska Jessica | 03 | Junior Kluczbork | 28.41 | 525 | ||||
71. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 28.43 | 524 | |||
Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 28.43 | 524 | ||||
73. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 28.44 | 524 | |||
74. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 28.45 | 523 | |||
75. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 28.52 | 519 | |||
76. | Szerszeń Natalia | 02 | Gryf Dębica | 28.59 | 515 | |||
77. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 28.63 | 513 | |||
78. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 28.67 | 511 | |||
79. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 28.69 | 510 | |||
80. | Szymczak Patrycja | 02 | Śląsk Wrocław | 28.70 | 509 | |||
81. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 28.71 | 509 | |||
82. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 28.72 | 508 | |||
83. | Kopańska Maja | 02 | Polonia Warszawa | 28.76 | 506 | |||
84. | Radek Wiktoria | 05 | Wodnik 29 Tychy | 28.92 | 498 | |||
85. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 29.05 | 491 | |||
86. | Balon Adrianna | 05 | Unia Oświęcim | 29.13 | 487 | |||
87. | Bywalec Karolina | 04 | Wodnik 29 Tychy | 29.20 | 484 | |||
88. | Auguściak Magdalena | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 29.22 | 483 | |||
89. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 29.23 | 482 | |||
90. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 29.33 | 477 | |||
91. | Zięba Emilia | 04 | AZS AWF Katowice | 29.49 | 470 | |||
92. | Sczogiel Alicja | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.52 | 468 | |||
93. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 29.54 | 467 | |||
94. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 29.55 | 467 | |||
95. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Korona Kraków | 29.60 | 464 | |||
96. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 29.68 | 461 | |||
97. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 29.69 | 460 | |||
98. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 29.88 | 451 | |||
99. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 29.93 | 449 | |||
100. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 29.95 | 448 | |||
101. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 30.04 | 444 | |||
102. | Dela Natalia | 04 | Orka Częstochowa | 30.11 | 441 | |||
103. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 30.17 | 439 | |||
104. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 30.18 | 438 | |||
105. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | 30.25 | 435 | |||
106. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.32 | 432 | |||
107. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 30.35 | 431 | |||
108. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 30.41 | 428 | |||
109. | Żelazna Maria | 05 | Orka Iława | 30.60 | 420 | |||
110. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.66 | 418 | |||
111. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 30.79 | 413 | |||
112. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 30.90 | 408 | |||
113. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 31.05 | 402 | |||
114. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 31.17 | 398 | |||
115. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 31.80 | 374 | |||
116. | Bącler Natalia | 05 | Śląsk Wrocław | 32.79 | 341 | |||
117. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 38.25 | 215 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 26/10/2019 - 19:16 | Kobiet, 50m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 24.81 | 789 | |||
2. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.11 | 677 | |||
3. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.31 | 661 | |||
4. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 26.35 | 658 | |||
5. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.67 | 635 | |||
6. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 26.70 | 633 | |||
7. | Magierowska Julia | 02 | AZS AWF Katowice | 26.71 | 632 | |||
8. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 26.83 | 624 | |||
9. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 27.09 | 606 | |||
10. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 27.10 | 605 | |||
11. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 27.39 | 586 | |||
12. | Kowal Emilia | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.47 | 581 | |||
13. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 27.60 | 573 | |||
14. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.66 | 569 | |||
15. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 27.75 | 564 | |||
16. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 27.79 | 561 | |||
17. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 27.81 | 560 | |||
18. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 28.00 | 549 | |||
19. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 28.06 | 545 | |||
20. | Kaczor Natalia | 01 | Junior Kluczbork | 28.16 | 539 | |||
21. | Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 28.39 | 526 | |||
22. | Szerszeń Natalia | 02 | Gryf Dębica | 28.59 | 515 | |||
23. | Szymczak Patrycja | 02 | Śląsk Wrocław | 28.70 | 509 | |||
24. | Kopańska Maja | 02 | Polonia Warszawa | 28.76 | 506 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 26/10/2019 - 19:16 | Dziewcząt, 50m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piotrowska Wiktoria | 03 | AZS AWF Warszawa | 26.06 | 681 | |||
2. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.07 | 680 | |||
3. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.51 | 647 | |||
4. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 26.67 | 635 | |||
5. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 26.89 | 620 | |||
6. | Kawka Nina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.93 | 617 | |||
7. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 27.07 | 607 | |||
8. | Skibczak Paulina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 27.21 | 598 | |||
9. | Adamska Maria | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 27.53 | 577 | |||
10. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 27.59 | 574 | |||
11. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 27.72 | 566 | |||
12. | Florkiewicz Liwia | 03 | Gryf Dębica | 27.97 | 550 | |||
13. | Rozberg Adriana | 03 | Piątka Konstantynów Ł. | 27.98 | 550 | |||
14. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 28.02 | 548 | |||
Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 28.02 | 548 | ||||
16. | Wodecka Roksana | 03 | UKS 190 Łódź | 28.18 | 538 | |||
17. | Pawłowska Jessica | 03 | Junior Kluczbork | 28.41 | 525 | |||
18. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 28.45 | 523 | |||
19. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 28.52 | 519 | |||
20. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 28.69 | 510 | |||
21. | Auguściak Magdalena | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 29.22 | 483 | |||
22. | Sczogiel Alicja | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.52 | 468 | |||
23. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Korona Kraków | 29.60 | 464 | |||
24. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 29.88 | 451 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 26/10/2019 - 19:16 | Dziewcząt, 50m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 26.86 | 622 | |||
2. | Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 27.23 | 597 | |||
3. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 27.35 | 589 | |||
4. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 27.59 | 574 | |||
5. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 27.63 | 571 | |||
6. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 27.82 | 559 | |||
7. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 27.91 | 554 | |||
8. | Piotrowicz Martyna | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 28.11 | 542 | |||
9. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 28.15 | 540 | |||
10. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 28.18 | 538 | |||
Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 28.18 | 538 | ||||
12. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 28.34 | 529 | |||
13. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 28.35 | 529 | |||
14. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 28.43 | 524 | |||
Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 28.43 | 524 | ||||
16. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 28.67 | 511 | |||
17. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 28.71 | 509 | |||
18. | Bywalec Karolina | 04 | Wodnik 29 Tychy | 29.20 | 484 | |||
19. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 29.23 | 482 | |||
20. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 29.33 | 477 | |||
21. | Zięba Emilia | 04 | AZS AWF Katowice | 29.49 | 470 | |||
22. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 29.54 | 467 | |||
23. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 29.68 | 461 | |||
24. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 29.69 | 460 | |||
25. | Dela Natalia | 04 | Orka Częstochowa | 30.11 | 441 | |||
26. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 30.17 | 439 | |||
27. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 30.18 | 438 | |||
28. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 30.35 | 431 | |||
29. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 30.41 | 428 | |||
30. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.66 | 418 | |||
31. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 30.79 | 413 | |||
32. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 31.05 | 402 | |||
33. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 38.25 | 215 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 26/10/2019 - 19:16 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 26.88 | 620 | |||
2. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 26.96 | 615 | |||
3. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 27.39 | 586 | |||
4. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 27.56 | 575 | |||
5. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 28.25 | 534 | |||
6. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 28.29 | 532 | |||
7. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 28.44 | 524 | |||
8. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 28.63 | 513 | |||
9. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 28.72 | 508 | |||
10. | Radek Wiktoria | 05 | Wodnik 29 Tychy | 28.92 | 498 | |||
11. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 29.05 | 491 | |||
12. | Balon Adrianna | 05 | Unia Oświęcim | 29.13 | 487 | |||
13. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 29.55 | 467 | |||
14. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 29.93 | 449 | |||
15. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 29.95 | 448 | |||
16. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 30.04 | 444 | |||
17. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | 30.25 | 435 | |||
18. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.32 | 432 | |||
19. | Żelazna Maria | 05 | Orka Iława | 30.60 | 420 | |||
20. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 30.90 | 408 | |||
21. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 31.17 | 398 | |||
22. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 31.80 | 374 | |||
23. | Bącler Natalia | 05 | Śląsk Wrocław | 32.79 | 341 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 26/10/2019 - 19:27 | Mężczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ostrowski Karol | 99 | MKP Szczecin | 22.16 | 764 | |||
2. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 22.75 | 706 | |||
3. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 22.83 | 698 | |||
4. | Werner Paweł | 93 | Juvenia Wrocław | 22.88 | 694 | |||
5. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 22.99 | 684 | |||
6. | Mikołajczyk Michał | 99 | Śląsk Wrocław | 23.01 | 682 | |||
7. | Kiszczak Jakub | 00 | Śląsk Wrocław | 23.07 | 677 | |||
8. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 23.15 | 670 | |||
9. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 23.16 | 669 | |||
10. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 23.20 | 665 | |||
11. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 23.29 | 658 | |||
12. | Zbutowicz Karol | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 23.40 | 649 | |||
13. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 23.41 | 648 | |||
Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 23.41 | 648 | ||||
15. | Paczyński Oliwer | 97 | AZS UMCS Lublin | 23.54 | 637 | |||
16. | Skierka Jakub | 98 | TP Zielona Góra | 23.59 | 633 | |||
Dąbrowski Patryk | 00 | Śląsk Wrocław | 23.59 | 633 | ||||
18. | Nowodworski Dawid | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 23.60 | 632 | |||
19. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 23.62 | 631 | |||
20. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 23.64 | 629 | |||
Dudys Dominik | 02 | SMS Victoria Racibórz | 23.64 | 629 | ||||
22. | Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 23.65 | 628 | |||
23. | Famulok Bartosz | 97 | AZS AWF Katowice | 23.67 | 627 | |||
Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 23.67 | 627 | ||||
25. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 23.69 | 625 | |||
26. | Jakimiak Jakub | 03 | Narwal Międzyrzec Podl. | 23.70 | 624 | |||
27. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 23.74 | 621 | |||
28. | Guzior Maciej | 00 | Śląsk Wrocław | 23.84 | 613 | |||
29. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | 23.85 | 612 | |||
30. | Butkiewicz Władysław | 00 | AZS AWF Katowice | 23.90 | 609 | |||
Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 23.90 | 609 | ||||
Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 23.90 | 609 | ||||
33. | Michalczyk Andrzej | 00 | AZS AGH Kraków | 23.96 | 604 | |||
34. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 23.97 | 603 | |||
35. | Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 23.99 | 602 | |||
36. | Naumenko Artem | 96 | AZS AGH Kraków | 24.01 | 600 | |||
37. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 24.02 | 600 | |||
38. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 24.04 | 598 | |||
39. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 24.07 | 596 | |||
40. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 24.11 | 593 | |||
41. | Balicki Michał | 00 | Śląsk Wrocław | 24.19 | 587 | |||
42. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 24.21 | 586 | |||
43. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 24.25 | 583 | |||
44. | Mencel Miłosz | 02 | Śląsk Wrocław | 24.26 | 582 | |||
Czaja Przemysław | 01 | Alfa Bukowno | 24.26 | 582 | ||||
46. | Przybyła Kacper | 98 | AZS AWF Katowice | 24.27 | 581 | |||
47. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 24.28 | 580 | |||
48. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 24.29 | 580 | |||
Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 24.29 | 580 | ||||
50. | Kędzia Wiktor | 00 | MKP Szczecin | 24.30 | 579 | |||
51. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 24.33 | 577 | |||
52. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 24.34 | 576 | |||
53. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 24.39 | 573 | |||
54. | Gilżyński Szymon | 02 | SMS Galicja Kraków | 24.40 | 572 | |||
55. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 24.41 | 571 | |||
56. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 24.42 | 571 | |||
Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 24.42 | 571 | ||||
58. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 24.44 | 569 | |||
59. | Kajzer Oliwier | 03 | Wodnik 29 Tychy | 24.45 | 568 | |||
60. | Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Victoria Racibórz | 24.47 | 567 | |||
61. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 24.49 | 566 | |||
62. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 24.51 | 564 | |||
63. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 24.56 | 561 | |||
64. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 24.60 | 558 | |||
65. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 24.61 | 557 | |||
66. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 24.62 | 557 | |||
67. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 24.72 | 550 | |||
68. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 24.75 | 548 | |||
Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 24.75 | 548 | ||||
70. | Ziembowicz Franciszek | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 24.77 | 547 | |||
71. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 24.78 | 546 | |||
72. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 24.82 | 543 | |||
73. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 24.87 | 540 | |||
74. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 24.90 | 538 | |||
75. | Kraczkowski Tomasz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 24.92 | 537 | |||
76. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 24.93 | 536 | |||
Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 24.93 | 536 | ||||
78. | Ilcewicz Hubert | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 24.94 | 536 | |||
79. | Lesik Jarosław | 02 | SMS Victoria Racibórz | 24.95 | 535 | |||
Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 24.95 | 535 | ||||
81. | Nowak Kacper | 00 | AZS AWF Katowice | 25.00 | 532 | |||
82. | Podsiadło Grzegorz | 03 | AZS AWF Katowice | 25.04 | 529 | |||
Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 25.04 | 529 | ||||
84. | Graboń Przemysław | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 25.05 | 529 | |||
85. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 25.06 | 528 | |||
86. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 25.08 | 527 | |||
Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 25.08 | 527 | ||||
88. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 25.09 | 526 | |||
89. | Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 25.10 | 525 | |||
90. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 25.12 | 524 | |||
91. | Sieprawski Roch | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 25.15 | 522 | |||
92. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 25.22 | 518 | |||
93. | Dudkiewicz Kacper | 02 | Polonia Warszawa | 25.26 | 515 | |||
94. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 25.31 | 512 | |||
95. | Hrinda Peter | 91 | Royal Bratislava | 25.32 | 512 | |||
96. | Ciesielski Artur | 04 | AZS Politechniki Łódzkiej | 25.33 | 511 | |||
Małyska Bartosz | 99 | AZS UMCS Lublin | 25.33 | 511 | ||||
98. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 25.34 | 511 | |||
99. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 25.38 | 508 | |||
Kałuża Jakub | 02 | Gryf Dębica | 25.38 | 508 | ||||
101. | Sienkiewicz Dawid | 01 | Śląsk Wrocław | 25.39 | 508 | |||
102. | Dwyer Vincent John | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 25.42 | 506 | |||
103. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 25.43 | 505 | |||
104. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 25.48 | 502 | |||
105. | Moryl Wojciech | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 25.49 | 502 | |||
106. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 25.50 | 501 | |||
Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 25.50 | 501 | ||||
108. | Rutkiewicz Jakub | 01 | Orka Iława | 25.51 | 500 | |||
109. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 25.52 | 500 | |||
110. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 25.60 | 495 | |||
111. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 25.61 | 495 | |||
112. | Generowicz Marek | 04 | Korona Kraków | 25.63 | 493 | |||
113. | Chromik Szymon | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 25.64 | 493 | |||
Horodyński Antoni | 04 | Gryf Dębica | 25.64 | 493 | ||||
115. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 25.66 | 492 | |||
116. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 25.70 | 489 | |||
117. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 25.71 | 489 | |||
118. | Oszczak Norbert | 04 | SMS Galicja Kraków | 25.73 | 488 | |||
119. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 25.78 | 485 | |||
120. | Iskra Szymon | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 25.83 | 482 | |||
121. | Woźniak Antoni | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 25.88 | 479 | |||
Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 25.88 | 479 | ||||
123. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 25.89 | 479 | |||
124. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 25.93 | 476 | |||
125. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 25.97 | 474 | |||
126. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 26.00 | 473 | |||
Pacławski Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 26.00 | 473 | ||||
128. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 26.01 | 472 | |||
129. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.05 | 470 | |||
130. | Jakubczyk Patryk | 01 | Orka Iława | 26.06 | 469 | |||
131. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 26.08 | 468 | |||
132. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 26.11 | 467 | |||
133. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 26.16 | 464 | |||
134. | Kraszewski Daniel | 01 | Polonia Warszawa | 26.21 | 461 | |||
Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.21 | 461 | ||||
Piechota Bartłomiej | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 26.21 | 461 | ||||
137. | Paulička Martin | 01 | Royal Bratislava | 26.28 | 458 | |||
138. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.29 | 457 | |||
139. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 26.30 | 457 | |||
140. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 26.33 | 455 | |||
141. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 26.40 | 451 | |||
142. | Kucharski Paweł | 05 | Sikret Gliwice | 26.42 | 450 | |||
Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 26.42 | 450 | ||||
144. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.44 | 449 | |||
145. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 26.55 | 444 | |||
146. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 26.56 | 443 | |||
147. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 26.72 | 435 | |||
Kuzia Krzysztof | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 26.72 | 435 | ||||
149. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 26.78 | 432 | |||
150. | Piecha Kacper | 05 | Delfin Cieszyn | 26.79 | 432 | |||
151. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 26.85 | 429 | |||
152. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 26.96 | 424 | |||
153. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 27.08 | 418 | |||
Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 27.08 | 418 | ||||
155. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 27.12 | 416 | |||
156. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 27.15 | 415 | |||
157. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 27.16 | 415 | |||
158. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 27.17 | 414 | |||
Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 27.17 | 414 | ||||
160. | Fortuna Filip | 03 | Korona Kraków | 27.19 | 413 | |||
161. | Chmielniak Michał | 05 | Janosik Bielsko-Biała | 27.33 | 407 | |||
162. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 27.35 | 406 | |||
163. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 27.46 | 401 | |||
164. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 27.54 | 398 | |||
165. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 27.57 | 396 | |||
166. | Biegański Marcin | 02 | Polonia Warszawa | 27.73 | 390 | |||
167. | Młynarczyk Mateusz | 04 | Jedynka Łódź | 27.88 | 383 | |||
168. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 27.89 | 383 | |||
169. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 27.91 | 382 | |||
170. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 27.94 | 381 | |||
171. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 27.95 | 380 | |||
172. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 28.01 | 378 | |||
173. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 28.20 | 370 | |||
174. | Žužo Stanislav | 96 | Diamond Swimming Prešov | 28.26 | 368 | |||
175. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 28.27 | 368 | |||
176. | Wołowicz Filip | 04 | SMS Victoria Racibórz | 28.41 | 362 | |||
177. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 28.47 | 360 | |||
178. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 28.49 | 359 | |||
179. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 28.53 | 358 | |||
180. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 28.63 | 354 | |||
181. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 28.64 | 353 | |||
182. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 28.70 | 351 | |||
183. | Hoinka Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 28.78 | 348 | |||
184. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 28.95 | 342 | |||
185. | Staciwa Jakub | 05 | Unia Oświęcim | 29.14 | 336 | |||
186. | Grabowski Paweł | 05 | UKP Ruda Śląska | 29.68 | 318 | |||
187. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 29.75 | 315 | |||
188. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 30.18 | 302 | |||
189. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 30.20 | 301 | |||
190. | Szynawa Oskar | 00 | AZS AWF Katowice | 30.67 | 288 | |||
191. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 31.40 | 268 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 26/10/2019 - 19:27 | Chłopców, 50m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 23.15 | 670 | |||
2. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 23.20 | 665 | |||
3. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 23.62 | 631 | |||
4. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 23.64 | 629 | |||
Dudys Dominik | 02 | SMS Victoria Racibórz | 23.64 | 629 | ||||
6. | Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 23.65 | 628 | |||
7. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 23.74 | 621 | |||
8. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 23.90 | 609 | |||
9. | Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 23.99 | 602 | |||
10. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 24.04 | 598 | |||
11. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 24.07 | 596 | |||
12. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 24.11 | 593 | |||
13. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 24.21 | 586 | |||
14. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 24.25 | 583 | |||
15. | Mencel Miłosz | 02 | Śląsk Wrocław | 24.26 | 582 | |||
Czaja Przemysław | 01 | Alfa Bukowno | 24.26 | 582 | ||||
17. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 24.28 | 580 | |||
18. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 24.29 | 580 | |||
Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 24.29 | 580 | ||||
20. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 24.34 | 576 | |||
21. | Gilżyński Szymon | 02 | SMS Galicja Kraków | 24.40 | 572 | |||
22. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 24.41 | 571 | |||
23. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 24.42 | 571 | |||
Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 24.42 | 571 | ||||
25. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 24.56 | 561 | |||
26. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 24.75 | 548 | |||
27. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 24.87 | 540 | |||
28. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 24.93 | 536 | |||
29. | Lesik Jarosław | 02 | SMS Victoria Racibórz | 24.95 | 535 | |||
30. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 25.04 | 529 | |||
31. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 25.06 | 528 | |||
32. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 25.08 | 527 | |||
33. | Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 25.10 | 525 | |||
34. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 25.12 | 524 | |||
35. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 25.22 | 518 | |||
36. | Dudkiewicz Kacper | 02 | Polonia Warszawa | 25.26 | 515 | |||
37. | Kałuża Jakub | 02 | Gryf Dębica | 25.38 | 508 | |||
38. | Sienkiewicz Dawid | 01 | Śląsk Wrocław | 25.39 | 508 | |||
39. | Dwyer Vincent John | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 25.42 | 506 | |||
40. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 25.43 | 505 | |||
41. | Moryl Wojciech | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 25.49 | 502 | |||
42. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 25.50 | 501 | |||
43. | Rutkiewicz Jakub | 01 | Orka Iława | 25.51 | 500 | |||
44. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 25.66 | 492 | |||
45. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 25.89 | 479 | |||
46. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 26.00 | 473 | |||
47. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.05 | 470 | |||
48. | Jakubczyk Patryk | 01 | Orka Iława | 26.06 | 469 | |||
49. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 26.11 | 467 | |||
50. | Kraszewski Daniel | 01 | Polonia Warszawa | 26.21 | 461 | |||
Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.21 | 461 | ||||
52. | Paulička Martin | 01 | Royal Bratislava | 26.28 | 458 | |||
53. | Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 27.17 | 414 | |||
54. | Biegański Marcin | 02 | Polonia Warszawa | 27.73 | 390 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 26/10/2019 - 19:27 | Chłopców, 50m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 22.83 | 698 | |||
2. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 23.67 | 627 | |||
3. | Jakimiak Jakub | 03 | Narwal Międzyrzec Podl. | 23.70 | 624 | |||
4. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 24.02 | 600 | |||
5. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 24.39 | 573 | |||
6. | Kajzer Oliwier | 03 | Wodnik 29 Tychy | 24.45 | 568 | |||
7. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 24.60 | 558 | |||
8. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 24.61 | 557 | |||
9. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 24.75 | 548 | |||
10. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 24.90 | 538 | |||
11. | Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 24.93 | 536 | |||
12. | Ilcewicz Hubert | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 24.94 | 536 | |||
13. | Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 24.95 | 535 | |||
14. | Podsiadło Grzegorz | 03 | AZS AWF Katowice | 25.04 | 529 | |||
15. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 25.09 | 526 | |||
16. | Sieprawski Roch | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 25.15 | 522 | |||
17. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 25.70 | 489 | |||
18. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 25.71 | 489 | |||
19. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 25.93 | 476 | |||
20. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 26.01 | 472 | |||
21. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 26.33 | 455 | |||
22. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.44 | 449 | |||
23. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 26.55 | 444 | |||
24. | Kuzia Krzysztof | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 26.72 | 435 | |||
25. | Fortuna Filip | 03 | Korona Kraków | 27.19 | 413 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 26/10/2019 - 19:27 | Chłopców, 50m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 23.69 | 625 | |||
2. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 23.90 | 609 | |||
3. | Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Victoria Racibórz | 24.47 | 567 | |||
4. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 24.51 | 564 | |||
5. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 24.72 | 550 | |||
6. | Ziembowicz Franciszek | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 24.77 | 547 | |||
7. | Kraczkowski Tomasz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 24.92 | 537 | |||
8. | Ciesielski Artur | 04 | AZS Politechniki Łódzkiej | 25.33 | 511 | |||
9. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 25.34 | 511 | |||
10. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 25.48 | 502 | |||
11. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 25.52 | 500 | |||
12. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 25.60 | 495 | |||
13. | Generowicz Marek | 04 | Korona Kraków | 25.63 | 493 | |||
14. | Horodyński Antoni | 04 | Gryf Dębica | 25.64 | 493 | |||
15. | Oszczak Norbert | 04 | SMS Galicja Kraków | 25.73 | 488 | |||
16. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 25.78 | 485 | |||
17. | Iskra Szymon | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 25.83 | 482 | |||
18. | Woźniak Antoni | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 25.88 | 479 | |||
Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 25.88 | 479 | ||||
20. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 26.08 | 468 | |||
21. | Piechota Bartłomiej | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 26.21 | 461 | |||
22. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.29 | 457 | |||
23. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 26.30 | 457 | |||
24. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 26.40 | 451 | |||
25. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 26.56 | 443 | |||
26. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 26.72 | 435 | |||
27. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 27.15 | 415 | |||
28. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 27.16 | 415 | |||
29. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 27.35 | 406 | |||
30. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 27.46 | 401 | |||
31. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 27.54 | 398 | |||
32. | Młynarczyk Mateusz | 04 | Jedynka Łódź | 27.88 | 383 | |||
33. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 27.91 | 382 | |||
34. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 27.94 | 381 | |||
35. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 27.95 | 380 | |||
36. | Wołowicz Filip | 04 | SMS Victoria Racibórz | 28.41 | 362 | |||
37. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 28.47 | 360 | |||
38. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 28.49 | 359 | |||
39. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 28.64 | 353 | |||
40. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 28.70 | 351 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 26/10/2019 - 19:27 | Chłopców, 50m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 24.33 | 577 | |||
2. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 24.78 | 546 | |||
3. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 25.31 | 512 | |||
4. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 25.38 | 508 | |||
5. | Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 25.50 | 501 | |||
6. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 25.61 | 495 | |||
7. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 25.97 | 474 | |||
8. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 26.16 | 464 | |||
9. | Kucharski Paweł | 05 | Sikret Gliwice | 26.42 | 450 | |||
Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 26.42 | 450 | ||||
11. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 26.78 | 432 | |||
12. | Piecha Kacper | 05 | Delfin Cieszyn | 26.79 | 432 | |||
13. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 26.85 | 429 | |||
14. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 26.96 | 424 | |||
15. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 27.08 | 418 | |||
Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 27.08 | 418 | ||||
17. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 27.12 | 416 | |||
18. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 27.17 | 414 | |||
19. | Chmielniak Michał | 05 | Janosik Bielsko-Biała | 27.33 | 407 | |||
20. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 27.57 | 396 | |||
21. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 27.89 | 383 | |||
22. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 28.01 | 378 | |||
23. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 28.27 | 368 | |||
24. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 28.53 | 358 | |||
25. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 28.63 | 354 | |||
26. | Hoinka Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 28.78 | 348 | |||
27. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 28.95 | 342 | |||
28. | Staciwa Jakub | 05 | Unia Oświęcim | 29.14 | 336 | |||
29. | Grabowski Paweł | 05 | UKP Ruda Śląska | 29.68 | 318 | |||
30. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 29.75 | 315 | |||
31. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 30.18 | 302 | |||
32. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 30.20 | 301 | |||
33. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 31.40 | 268 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 26/10/2019 - 19:48 | Kobiet, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Hallmann Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 2:27.47 | 759 | 33.40 | 38.52 | 37.65 | 37.90 | ||||
2. | Ostrowska Agnieszka | 90 | AZS PWSZ Racibórz | 2:35.28 | 650 | 34.75 | 38.82 | 40.44 | 41.27 | ||||
3. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 2:35.99 | 642 | 35.55 | 40.32 | 40.50 | 39.62 | ||||
4. | Klimczyk Katarzyna | 04 | UKS MOS Opole | 2:36.10 | 640 | 35.71 | 40.55 | 41.52 | 38.32 | ||||
5. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:36.58 | 634 | 35.33 | 39.98 | 40.68 | 40.59 | ||||
6. | Kocjan Victoria | 00 | AZS AWF Katowice | 2:37.81 | 620 | 36.55 | 40.10 | 40.64 | 40.52 | ||||
7. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:38.13 | 616 | 37.03 | 40.47 | 40.23 | 40.40 | ||||
8. | Piechowicz Karolina | 05 | Płetwal Szczytno | 2:38.75 | 609 | 35.82 | 40.73 | 41.34 | 40.86 | ||||
9. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 2:39.19 | 604 | 36.71 | 40.39 | 41.25 | 40.84 | ||||
10. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 2:39.33 | 602 | 36.62 | 40.38 | 41.26 | 41.07 | ||||
11. | Mosek Oliwia | 03 | SMS Victoria Racibórz | 2:39.82 | 596 | 36.01 | 40.67 | 41.19 | 41.95 | ||||
12. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:40.08 | 594 | 35.46 | 40.87 | 42.09 | 41.66 | ||||
13. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 2:40.65 | 587 | 36.37 | 40.81 | 41.85 | 41.62 | ||||
14. | Klejna Weronika | 05 | Solex 1 Lębork | 2:40.92 | 584 | 36.69 | 41.80 | 41.49 | 40.94 | ||||
15. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 2:40.96 | 584 | 36.85 | 41.68 | 42.05 | 40.38 | ||||
16. | Motyl Sara | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 2:42.10 | 572 | 36.76 | 41.80 | 42.61 | 40.93 | ||||
17. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 2:42.84 | 564 | 36.87 | 41.88 | 42.60 | 41.49 | ||||
18. | Zientarska Karolina | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:44.38 | 548 | 37.51 | 41.98 | 42.81 | 42.08 | ||||
19. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:44.84 | 544 | 36.84 | 41.93 | 43.07 | 43.00 | ||||
20. | Szopa Marta | 00 | AZS AWF Katowice | 2:45.59 | 536 | 37.16 | 42.14 | 43.63 | 42.66 | ||||
21. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:46.02 | 532 | 37.60 | 42.15 | 42.86 | 43.41 | ||||
22. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:46.17 | 531 | 37.63 | 41.96 | 42.96 | 43.62 | ||||
23. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:46.31 | 529 | 37.09 | 42.88 | 43.04 | 43.30 | ||||
24. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:46.61 | 526 | 37.83 | 42.43 | 43.65 | 42.70 | ||||
25. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:47.44 | 519 | 38.41 | 42.96 | 43.52 | 42.55 | ||||
26. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 2:47.62 | 517 | 39.02 | 42.92 | 43.01 | 42.67 | ||||
27. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 2:47.67 | 516 | 38.36 | 43.11 | 43.66 | 42.54 | ||||
28. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:49.00 | 504 | 39.07 | 43.91 | 43.33 | 42.69 | ||||
29. | Kowalczyk Agata | 01 | Wodnik 29 Tychy | 2:49.30 | 502 | 38.93 | 43.99 | 43.92 | 42.46 | ||||
30. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:49.88 | 497 | 39.01 | 43.53 | 43.58 | 43.76 | ||||
31. | Rżany Wiktoria | 02 | Gryf Dębica | 2:50.34 | 493 | 39.08 | 43.69 | 43.89 | 43.68 | ||||
32. | Karczmarzyk Anna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:50.90 | 488 | 38.37 | 43.49 | 44.20 | 44.84 | ||||
33. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 2:51.10 | 486 | 37.87 | 43.69 | 44.74 | 44.80 | ||||
34. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 2:51.33 | 484 | 39.80 | 44.64 | 44.38 | 42.51 | ||||
35. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:51.35 | 484 | 38.80 | 43.53 | 44.67 | 44.35 | ||||
36. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 2:52.08 | 478 | 39.20 | 45.61 | 44.55 | 42.72 | ||||
37. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:52.32 | 476 | 39.47 | 44.51 | 43.97 | 44.37 | ||||
38. | Wrzesińska Wiktoria | 04 | UKS 190 Łódź | 2:52.47 | 475 | 39.04 | 43.47 | 45.46 | 44.50 | ||||
39. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 2:55.40 | 451 | 39.95 | 43.89 | 45.80 | 45.76 | ||||
40. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 2:57.32 | 437 | 39.77 | 44.58 | 46.86 | 46.11 | ||||
41. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:57.66 | 434 | 39.16 | 44.28 | 46.64 | 47.58 | ||||
42. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:59.79 | 419 | 41.77 | 45.69 | 46.99 | 45.34 | ||||
43. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | Delfin Gdynia | 3:04.08 | 390 | 43.58 | 46.65 | 47.55 | 46.30 | ||||
44. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 3:05.12 | 384 | 42.88 | 47.76 | 46.91 | 47.57 | ||||
DYSKW. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:56) |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 26/10/2019 - 19:48 | Kobiet, 200m klasyczny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 2:35.99 | 642 | 35.55 | 40.32 | 40.50 | 39.62 | |||
2. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:36.58 | 634 | 35.33 | 39.98 | 40.68 | 40.59 | |||
3. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 2:39.33 | 602 | 36.62 | 40.38 | 41.26 | 41.07 | |||
4. | Zientarska Karolina | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:44.38 | 548 | 37.51 | 41.98 | 42.81 | 42.08 | |||
5. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:44.84 | 544 | 36.84 | 41.93 | 43.07 | 43.00 | |||
6. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:46.02 | 532 | 37.60 | 42.15 | 42.86 | 43.41 | |||
7. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:46.61 | 526 | 37.83 | 42.43 | 43.65 | 42.70 | |||
8. | Kowalczyk Agata | 01 | Wodnik 29 Tychy | 2:49.30 | 502 | 38.93 | 43.99 | 43.92 | 42.46 | |||
9. | Rżany Wiktoria | 02 | Gryf Dębica | 2:50.34 | 493 | 39.08 | 43.69 | 43.89 | 43.68 | |||
10. | Karczmarzyk Anna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:50.90 | 488 | 38.37 | 43.49 | 44.20 | 44.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 26/10/2019 - 19:48 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:38.13 | 616 | 37.03 | 40.47 | 40.23 | 40.40 | |||
2. | Mosek Oliwia | 03 | SMS Victoria Racibórz | 2:39.82 | 596 | 36.01 | 40.67 | 41.19 | 41.95 | |||
3. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:40.08 | 594 | 35.46 | 40.87 | 42.09 | 41.66 | |||
4. | Motyl Sara | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 2:42.10 | 572 | 36.76 | 41.80 | 42.61 | 40.93 | |||
5. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:46.17 | 531 | 37.63 | 41.96 | 42.96 | 43.62 | |||
6. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:46.31 | 529 | 37.09 | 42.88 | 43.04 | 43.30 | |||
7. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:47.44 | 519 | 38.41 | 42.96 | 43.52 | 42.55 | |||
8. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:49.88 | 497 | 39.01 | 43.53 | 43.58 | 43.76 | |||
9. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:57.66 | 434 | 39.16 | 44.28 | 46.64 | 47.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 26/10/2019 - 19:48 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Klimczyk Katarzyna | 04 | UKS MOS Opole | 2:36.10 | 640 | 35.71 | 40.55 | 41.52 | 38.32 | ||||
2. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 2:40.65 | 587 | 36.37 | 40.81 | 41.85 | 41.62 | ||||
3. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 2:42.84 | 564 | 36.87 | 41.88 | 42.60 | 41.49 | ||||
4. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 2:47.62 | 517 | 39.02 | 42.92 | 43.01 | 42.67 | ||||
5. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 2:47.67 | 516 | 38.36 | 43.11 | 43.66 | 42.54 | ||||
6. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:49.00 | 504 | 39.07 | 43.91 | 43.33 | 42.69 | ||||
7. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 2:51.10 | 486 | 37.87 | 43.69 | 44.74 | 44.80 | ||||
8. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 2:52.08 | 478 | 39.20 | 45.61 | 44.55 | 42.72 | ||||
9. | Wrzesińska Wiktoria | 04 | UKS 190 Łódź | 2:52.47 | 475 | 39.04 | 43.47 | 45.46 | 44.50 | ||||
10. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 2:55.40 | 451 | 39.95 | 43.89 | 45.80 | 45.76 | ||||
DYSKW. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:56) |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 26/10/2019 - 19:48 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Piechowicz Karolina | 05 | Płetwal Szczytno | 2:38.75 | 609 | 35.82 | 40.73 | 41.34 | 40.86 | |||
2. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 2:39.19 | 604 | 36.71 | 40.39 | 41.25 | 40.84 | |||
3. | Klejna Weronika | 05 | Solex 1 Lębork | 2:40.92 | 584 | 36.69 | 41.80 | 41.49 | 40.94 | |||
4. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 2:40.96 | 584 | 36.85 | 41.68 | 42.05 | 40.38 | |||
5. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 2:51.33 | 484 | 39.80 | 44.64 | 44.38 | 42.51 | |||
6. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:51.35 | 484 | 38.80 | 43.53 | 44.67 | 44.35 | |||
7. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:52.32 | 476 | 39.47 | 44.51 | 43.97 | 44.37 | |||
8. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 2:57.32 | 437 | 39.77 | 44.58 | 46.86 | 46.11 | |||
9. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:59.79 | 419 | 41.77 | 45.69 | 46.99 | 45.34 | |||
10. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | Delfin Gdynia | 3:04.08 | 390 | 43.58 | 46.65 | 47.55 | 46.30 | |||
11. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 3:05.12 | 384 | 42.88 | 47.76 | 46.91 | 47.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 26/10/2019 - 19:52 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Roguski Bartłomiej | 93 | AZS AWF Warszawa | 2:10.99 | 771 | 29.72 | 33.72 | 33.51 | 34.04 | ||||
2. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 2:15.02 | 704 | 31.50 | 35.42 | 34.70 | 33.40 | ||||
3. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 2:15.76 | 693 | 30.42 | 34.82 | 35.22 | 35.30 | ||||
4. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 2:15.94 | 690 | 30.81 | 35.03 | 34.93 | 35.17 | ||||
5. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:16.83 | 677 | 31.26 | 34.63 | 34.49 | 36.45 | ||||
6. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 2:17.28 | 670 | 31.30 | 35.54 | 35.63 | 34.81 | ||||
Kusto Robert | 98 | AZS AWF Warszawa | 2:17.28 | 670 | 31.31 | 35.45 | 34.98 | 35.54 | |||||
8. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 2:17.50 | 667 | 31.92 | 35.56 | 35.21 | 34.81 | ||||
9. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 2:18.15 | 658 | 31.25 | 35.49 | 35.66 | 35.75 | ||||
10. | Krulikowski Maciej | 99 | AZS AWF Katowice | 2:18.28 | 656 | 31.19 | 35.36 | 35.91 | 35.82 | ||||
11. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 2:18.48 | 653 | 31.37 | 35.63 | 35.78 | 35.70 | ||||
12. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 2:19.32 | 641 | 31.47 | 36.17 | 36.13 | 35.55 | ||||
13. | Nowak Kacper | 00 | AZS AWF Katowice | 2:19.45 | 639 | 31.73 | 35.74 | 35.95 | 36.03 | ||||
14. | Paczyński Oliwer | 97 | AZS UMCS Lublin | 2:19.49 | 639 | 31.37 | 35.80 | 36.45 | 35.87 | ||||
15. | Cerlich Maksymilian | 00 | AZS AWF Katowice | 2:19.99 | 632 | 31.87 | 36.41 | 35.57 | 36.14 | ||||
16. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 2:20.28 | 628 | 31.79 | 36.35 | 36.80 | 35.34 | ||||
17. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:20.34 | 627 | 31.92 | 36.68 | 36.43 | 35.31 | ||||
18. | Beberok Filip | 00 | TP Zielona Góra | 2:20.69 | 623 | 31.10 | 36.19 | 36.70 | 36.70 | ||||
19. | Komorowski Kacper | 03 | Wodnik 29 Tychy | 2:22.20 | 603 | 32.40 | 36.85 | 36.98 | 35.97 | ||||
20. | Barusiński Kordian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:22.25 | 602 | 32.36 | 36.86 | 36.29 | 36.74 | ||||
21. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 2:22.62 | 598 | 32.98 | 36.86 | 36.52 | 36.26 | ||||
22. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:22.67 | 597 | 32.92 | 36.45 | 36.83 | 36.47 | ||||
23. | Krupa Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 2:22.69 | 597 | 32.13 | 36.19 | 36.90 | 37.47 | ||||
24. | Pityński Wiktor | 03 | Śląsk Wrocław | 2:23.23 | 590 | 32.13 | 37.56 | 37.19 | 36.35 | ||||
25. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 2:23.39 | 588 | 32.60 | 36.40 | 37.46 | 36.93 | ||||
26. | Zdziebło Piotr | 02 | Śląsk Wrocław | 2:23.50 | 587 | 32.79 | 36.06 | 37.17 | 37.48 | ||||
27. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 2:23.60 | 585 | 33.03 | 37.27 | 36.90 | 36.40 | ||||
Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:23.60 | 585 | 32.50 | 36.76 | 37.11 | 37.23 | |||||
29. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:24.27 | 577 | 32.77 | 37.49 | 37.44 | 36.57 | ||||
30. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 2:24.35 | 576 | 32.48 | 36.63 | 36.92 | 38.32 | ||||
31. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:24.61 | 573 | 32.43 | 36.83 | 37.94 | 37.41 | ||||
32. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 2:24.84 | 570 | 32.96 | 37.29 | 37.10 | 37.49 | ||||
33. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 2:24.98 | 569 | 32.98 | 37.10 | 38.65 | 36.25 | ||||
34. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:25.01 | 568 | 32.64 | 37.18 | 38.00 | 37.19 | ||||
35. | Krystyniak Mateusz | 00 | AZS AWF Katowice | 2:25.42 | 564 | 32.46 | 37.21 | 38.10 | 37.65 | ||||
36. | Mosek Oskar | 01 | SMS Victoria Racibórz | 2:25.43 | 564 | 32.58 | 37.21 | 38.26 | 37.38 | ||||
37. | Koziejko Bartłomiej | 00 | AZS UWM Olsztyn | 2:25.69 | 561 | 33.86 | 37.45 | 37.31 | 37.07 | ||||
38. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 2:25.83 | 559 | 33.16 | 37.44 | 37.81 | 37.42 | ||||
39. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 2:25.89 | 558 | 32.71 | 37.80 | 37.68 | 37.70 | ||||
40. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 2:26.14 | 555 | 32.97 | 37.18 | 37.64 | 38.35 | ||||
41. | Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:26.46 | 552 | 32.87 | 37.38 | 37.95 | 38.26 | ||||
42. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:26.50 | 551 | 32.47 | 37.97 | 38.87 | 37.19 | ||||
43. | Iskra Szymon | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:26.52 | 551 | 33.68 | 37.54 | 37.80 | 37.50 | ||||
44. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 2:26.65 | 550 | 33.23 | 37.68 | 37.93 | 37.81 | ||||
45. | Bubak Dawid | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:26.85 | 547 | 32.23 | 37.29 | 39.17 | 38.16 | ||||
46. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 2:26.90 | 547 | 33.38 | 37.49 | 38.01 | 38.02 | ||||
47. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:27.10 | 545 | 33.59 | 37.70 | 38.47 | 37.34 | ||||
48. | Smolorz Dawid | 02 | Unia Oświęcim | 2:27.21 | 543 | 34.30 | 38.06 | 38.63 | 36.22 | ||||
49. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:29.62 | 517 | 33.39 | 38.46 | 39.73 | 38.04 | ||||
50. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 2:29.92 | 514 | 34.14 | 38.52 | 38.82 | 38.44 | ||||
51. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:29.93 | 514 | 33.42 | 38.10 | 39.15 | 39.26 | ||||
52. | Szwedzki Jakub | 00 | Trójka Łódź | 2:30.36 | 510 | 34.45 | 39.07 | 39.02 | 37.82 | ||||
53. | Loter Bartosz | 05 | Delfin Cieszyn | 2:30.63 | 507 | 33.08 | 38.79 | 39.36 | 39.40 | ||||
54. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 2:30.70 | 506 | 33.99 | 38.50 | 39.29 | 38.92 | ||||
55. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:30.90 | 504 | 33.25 | 38.76 | 39.25 | 39.64 | ||||
56. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 2:31.08 | 503 | 34.07 | 38.36 | 40.15 | 38.50 | ||||
57. | Szynawa Oskar | 00 | AZS AWF Katowice | 2:32.22 | 491 | 32.82 | 38.14 | 40.24 | 41.02 | ||||
58. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 2:32.37 | 490 | 34.60 | 38.62 | 39.62 | 39.53 | ||||
59. | Drajewicz Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:33.19 | 482 | 34.38 | 38.62 | 40.30 | 39.89 | ||||
60. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:34.06 | 474 | 34.89 | 39.28 | 40.39 | 39.50 | ||||
61. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 2:34.26 | 472 | 34.71 | 39.08 | 40.07 | 40.40 | ||||
62. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:36.73 | 450 | 34.14 | 40.05 | 40.97 | 41.57 | ||||
63. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:37.22 | 446 | 35.94 | 40.54 | 40.28 | 40.46 | ||||
64. | Terlecki Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 2:38.02 | 439 | 34.63 | 40.80 | 41.90 | 40.69 | ||||
65. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:38.99 | 431 | 35.79 | 40.76 | 41.81 | 40.63 | ||||
66. | Chmielniak Michał | 05 | Janosik Bielsko-Biała | 2:41.44 | 412 | 35.19 | 41.10 | 42.40 | 42.75 | ||||
67. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 2:43.32 | 398 | 36.94 | 42.80 | 41.93 | 41.65 | ||||
68. | Wręczycki Marcin | 04 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:44.33 | 390 | 36.48 | 42.28 | 42.86 | 42.71 | ||||
69. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 2:44.72 | 388 | 37.34 | 41.42 | 43.15 | 42.81 | ||||
70. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 2:45.09 | 385 | 37.64 | 42.52 | 43.87 | 41.06 | ||||
71. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 2:45.94 | 379 | 36.55 | 42.96 | 44.26 | 42.17 | ||||
72. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 2:46.43 | 376 | 36.63 | 42.41 | 44.12 | 43.27 | ||||
73. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 2:49.33 | 357 | 38.54 | 43.50 | 44.18 | 43.11 | ||||
74. | Hoinka Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 2:52.09 | 340 | 38.19 | 44.76 | 44.92 | 44.22 | ||||
75. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 3:02.22 | 286 | 41.19 | 46.86 | 47.35 | 46.82 | ||||
DYSKW. | Filipiak Grzegorz | 03 | Astromal-Leszno | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 19:46) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 26/10/2019 - 19:52 | Chłopców, 200m klasyczny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 2:15.02 | 704 | 31.50 | 35.42 | 34.70 | 33.40 | |||
2. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 2:15.94 | 690 | 30.81 | 35.03 | 34.93 | 35.17 | |||
3. | Barusiński Kordian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:22.25 | 602 | 32.36 | 36.86 | 36.29 | 36.74 | |||
4. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 2:22.62 | 598 | 32.98 | 36.86 | 36.52 | 36.26 | |||
5. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 2:23.39 | 588 | 32.60 | 36.40 | 37.46 | 36.93 | |||
6. | Zdziebło Piotr | 02 | Śląsk Wrocław | 2:23.50 | 587 | 32.79 | 36.06 | 37.17 | 37.48 | |||
7. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:24.27 | 577 | 32.77 | 37.49 | 37.44 | 36.57 | |||
8. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 2:24.98 | 569 | 32.98 | 37.10 | 38.65 | 36.25 | |||
9. | Mosek Oskar | 01 | SMS Victoria Racibórz | 2:25.43 | 564 | 32.58 | 37.21 | 38.26 | 37.38 | |||
10. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 2:26.14 | 555 | 32.97 | 37.18 | 37.64 | 38.35 | |||
11. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 2:26.65 | 550 | 33.23 | 37.68 | 37.93 | 37.81 | |||
12. | Bubak Dawid | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:26.85 | 547 | 32.23 | 37.29 | 39.17 | 38.16 | |||
13. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:27.10 | 545 | 33.59 | 37.70 | 38.47 | 37.34 | |||
14. | Smolorz Dawid | 02 | Unia Oświęcim | 2:27.21 | 543 | 34.30 | 38.06 | 38.63 | 36.22 | |||
15. | Drajewicz Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:33.19 | 482 | 34.38 | 38.62 | 40.30 | 39.89 | |||
16. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 2:34.26 | 472 | 34.71 | 39.08 | 40.07 | 40.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 26/10/2019 - 19:52 | Chłopców, 200m klasyczny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 2:18.15 | 658 | 31.25 | 35.49 | 35.66 | 35.75 | ||||
2. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 2:20.28 | 628 | 31.79 | 36.35 | 36.80 | 35.34 | ||||
3. | Komorowski Kacper | 03 | Wodnik 29 Tychy | 2:22.20 | 603 | 32.40 | 36.85 | 36.98 | 35.97 | ||||
4. | Krupa Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 2:22.69 | 597 | 32.13 | 36.19 | 36.90 | 37.47 | ||||
5. | Pityński Wiktor | 03 | Śląsk Wrocław | 2:23.23 | 590 | 32.13 | 37.56 | 37.19 | 36.35 | ||||
6. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:23.60 | 585 | 32.50 | 36.76 | 37.11 | 37.23 | ||||
7. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:24.61 | 573 | 32.43 | 36.83 | 37.94 | 37.41 | ||||
8. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 2:24.84 | 570 | 32.96 | 37.29 | 37.10 | 37.49 | ||||
9. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 2:25.89 | 558 | 32.71 | 37.80 | 37.68 | 37.70 | ||||
10. | Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:26.46 | 552 | 32.87 | 37.38 | 37.95 | 38.26 | ||||
11. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:29.62 | 517 | 33.39 | 38.46 | 39.73 | 38.04 | ||||
12. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:29.93 | 514 | 33.42 | 38.10 | 39.15 | 39.26 | ||||
13. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 2:31.08 | 503 | 34.07 | 38.36 | 40.15 | 38.50 | ||||
14. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:34.06 | 474 | 34.89 | 39.28 | 40.39 | 39.50 | ||||
15. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:37.22 | 446 | 35.94 | 40.54 | 40.28 | 40.46 | ||||
DYSKW. | Filipiak Grzegorz | 03 | Astromal-Leszno | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 19:46) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 26/10/2019 - 19:52 | Chłopców, 200m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:20.34 | 627 | 31.92 | 36.68 | 36.43 | 35.31 | |||
2. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:22.67 | 597 | 32.92 | 36.45 | 36.83 | 36.47 | |||
3. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 2:23.60 | 585 | 33.03 | 37.27 | 36.90 | 36.40 | |||
4. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:25.01 | 568 | 32.64 | 37.18 | 38.00 | 37.19 | |||
5. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 2:25.83 | 559 | 33.16 | 37.44 | 37.81 | 37.42 | |||
6. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:26.50 | 551 | 32.47 | 37.97 | 38.87 | 37.19 | |||
7. | Iskra Szymon | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:26.52 | 551 | 33.68 | 37.54 | 37.80 | 37.50 | |||
8. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 2:26.90 | 547 | 33.38 | 37.49 | 38.01 | 38.02 | |||
9. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 2:29.92 | 514 | 34.14 | 38.52 | 38.82 | 38.44 | |||
10. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 2:30.70 | 506 | 33.99 | 38.50 | 39.29 | 38.92 | |||
11. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:30.90 | 504 | 33.25 | 38.76 | 39.25 | 39.64 | |||
12. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 2:32.37 | 490 | 34.60 | 38.62 | 39.62 | 39.53 | |||
13. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:36.73 | 450 | 34.14 | 40.05 | 40.97 | 41.57 | |||
14. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 2:43.32 | 398 | 36.94 | 42.80 | 41.93 | 41.65 | |||
15. | Wręczycki Marcin | 04 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:44.33 | 390 | 36.48 | 42.28 | 42.86 | 42.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 26/10/2019 - 19:52 | Chłopców, 200m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Loter Bartosz | 05 | Delfin Cieszyn | 2:30.63 | 507 | 33.08 | 38.79 | 39.36 | 39.40 | |||
2. | Terlecki Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 2:38.02 | 439 | 34.63 | 40.80 | 41.90 | 40.69 | |||
3. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:38.99 | 431 | 35.79 | 40.76 | 41.81 | 40.63 | |||
4. | Chmielniak Michał | 05 | Janosik Bielsko-Biała | 2:41.44 | 412 | 35.19 | 41.10 | 42.40 | 42.75 | |||
5. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 2:44.72 | 388 | 37.34 | 41.42 | 43.15 | 42.81 | |||
6. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 2:45.09 | 385 | 37.64 | 42.52 | 43.87 | 41.06 | |||
7. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 2:45.94 | 379 | 36.55 | 42.96 | 44.26 | 42.17 | |||
8. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 2:46.43 | 376 | 36.63 | 42.41 | 44.12 | 43.27 | |||
9. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 2:49.33 | 357 | 38.54 | 43.50 | 44.18 | 43.11 | |||
10. | Hoinka Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 2:52.09 | 340 | 38.19 | 44.76 | 44.92 | 44.22 | |||
11. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 3:02.22 | 286 | 41.19 | 46.86 | 47.35 | 46.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 26/10/2019 - 20:10 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Naziębło Klaudia | 93 | Juvenia Wrocław | 58.24 | 824 | 27.35 | 30.89 | |||
2. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 1:00.59 | 732 | 27.93 | 32.66 | |||
3. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:00.62 | 731 | 28.57 | 32.05 | |||
4. | Cichowska Julia | 01 | Juvenia Wrocław | 1:02.23 | 675 | 29.30 | 32.93 | |||
5. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:02.62 | 663 | 29.62 | 33.00 | |||
6. | Solak Anna | 00 | AZS AGH Kraków | 1:02.90 | 654 | 29.18 | 33.72 | |||
7. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 1:03.26 | 643 | 29.95 | 33.31 | |||
8. | Niemiec Aleksandra | 97 | Fala Ropczyce | 1:03.27 | 643 | 29.08 | 34.19 | |||
9. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 1:03.30 | 642 | 29.17 | 34.13 | |||
10. | Frąckiewicz Martyna | 03 | TP Zielona Góra | 1:03.44 | 637 | 29.94 | 33.50 | |||
11. | Trambowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 1:03.70 | 630 | 29.73 | 33.97 | |||
12. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 1:04.05 | 619 | 30.13 | 33.92 | |||
13. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.11 | 618 | 29.80 | 34.31 | |||
14. | Piotrowska Wiktoria | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:04.27 | 613 | 29.12 | 35.15 | |||
15. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.30 | 612 | 29.82 | 34.48 | |||
16. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 1:04.48 | 607 | 30.14 | 34.34 | |||
17. | Sirignano Luigia | 96 | AZS UMCS Lublin | 1:04.88 | 596 | 29.99 | 34.89 | |||
18. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.96 | 594 | 30.12 | 34.84 | |||
19. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:05.50 | 579 | 30.54 | 34.96 | |||
20. | Szkurat Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.60 | 576 | 30.33 | 35.27 | |||
21. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | 1:05.74 | 573 | 30.50 | 35.24 | |||
22. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:05.92 | 568 | 30.85 | 35.07 | |||
23. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:06.16 | 562 | 31.09 | 35.07 | |||
24. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 1:06.56 | 552 | 31.22 | 35.34 | |||
25. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 1:06.81 | 546 | 31.38 | 35.43 | |||
26. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.94 | 542 | 30.60 | 36.34 | |||
27. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:06.99 | 541 | 31.72 | 35.27 | |||
28. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:07.05 | 540 | 31.91 | 35.14 | |||
29. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 1:07.22 | 536 | 31.19 | 36.03 | |||
30. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:07.24 | 535 | 31.46 | 35.78 | |||
31. | Pawłowska Jessica | 03 | Junior Kluczbork | 1:07.31 | 534 | 31.19 | 36.12 | |||
32. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 1:07.35 | 533 | 31.45 | 35.90 | |||
33. | Sobolewska Magdalena | 04 | Unia Oświęcim | 1:07.48 | 530 | 32.44 | 35.04 | |||
34. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 1:07.49 | 529 | 31.51 | 35.98 | |||
35. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 1:07.55 | 528 | 31.82 | 35.73 | |||
36. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:07.64 | 526 | 31.94 | 35.70 | |||
37. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 1:07.65 | 526 | 31.71 | 35.94 | |||
38. | Puzoń Paulina | 03 | Unia Oświęcim | 1:07.74 | 523 | 32.21 | 35.53 | |||
39. | Marczak Marta | 04 | AZS AWF Katowice | 1:07.75 | 523 | 31.72 | 36.03 | |||
40. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 1:08.07 | 516 | 32.26 | 35.81 | |||
41. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 1:08.12 | 515 | 30.19 | 37.93 | |||
42. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 1:08.42 | 508 | 32.18 | 36.24 | |||
43. | Bałys Wiktoria | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:08.45 | 507 | 31.96 | 36.49 | |||
44. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:08.51 | 506 | 31.80 | 36.71 | |||
45. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 1:08.99 | 495 | 32.65 | 36.34 | |||
46. | Fic Bożena | 04 | Unia Oświęcim | 1:09.03 | 495 | 32.82 | 36.21 | |||
47. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 1:09.23 | 490 | 32.84 | 36.39 | |||
48. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 1:09.78 | 479 | 32.96 | 36.82 | |||
49. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:09.90 | 476 | 32.28 | 37.62 | |||
50. | Błaszczyk Weronika | 02 | Junior Kluczbork | 1:10.41 | 466 | 32.98 | 37.43 | |||
51. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:11.18 | 451 | 32.60 | 38.58 | |||
52. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:11.27 | 449 | 33.91 | 37.36 | |||
53. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 1:11.56 | 444 | 33.70 | 37.86 | |||
54. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 1:11.86 | 438 | 32.96 | 38.90 | |||
55. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:11.91 | 437 | 32.69 | 39.22 | |||
56. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 1:11.99 | 436 | 33.45 | 38.54 | |||
57. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:12.76 | 422 | 33.97 | 38.79 | |||
58. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:13.60 | 408 | 34.30 | 39.30 | |||
59. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 1:13.70 | 406 | 34.71 | 38.99 | |||
60. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 1:14.83 | 388 | 34.65 | 40.18 | |||
61. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 1:15.77 | 374 | 35.09 | 40.68 | |||
62. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 1:17.48 | 350 | 35.11 | 42.37 | |||
63. | Wąsak Aleksandra | 02 | Polonia Warszawa | 1:18.22 | 340 | 34.94 | 43.28 | |||
64. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:20.34 | 314 | 35.96 | 44.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 26/10/2019 - 20:10 | Kobiet, 100m motylkowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 1:00.59 | 732 | 27.93 | 32.66 | |||
2. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:00.62 | 731 | 28.57 | 32.05 | |||
3. | Cichowska Julia | 01 | Juvenia Wrocław | 1:02.23 | 675 | 29.30 | 32.93 | |||
4. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 1:03.26 | 643 | 29.95 | 33.31 | |||
5. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 1:03.30 | 642 | 29.17 | 34.13 | |||
6. | Trambowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 1:03.70 | 630 | 29.73 | 33.97 | |||
7. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.30 | 612 | 29.82 | 34.48 | |||
8. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:05.50 | 579 | 30.54 | 34.96 | |||
9. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:07.05 | 540 | 31.91 | 35.14 | |||
10. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 1:07.22 | 536 | 31.19 | 36.03 | |||
11. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 1:07.35 | 533 | 31.45 | 35.90 | |||
12. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 1:08.07 | 516 | 32.26 | 35.81 | |||
13. | Bałys Wiktoria | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:08.45 | 507 | 31.96 | 36.49 | |||
14. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:08.51 | 506 | 31.80 | 36.71 | |||
15. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 1:08.99 | 495 | 32.65 | 36.34 | |||
16. | Błaszczyk Weronika | 02 | Junior Kluczbork | 1:10.41 | 466 | 32.98 | 37.43 | |||
17. | Wąsak Aleksandra | 02 | Polonia Warszawa | 1:18.22 | 340 | 34.94 | 43.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 26/10/2019 - 20:10 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Frąckiewicz Martyna | 03 | TP Zielona Góra | 1:03.44 | 637 | 29.94 | 33.50 | |||
2. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.11 | 618 | 29.80 | 34.31 | |||
3. | Piotrowska Wiktoria | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:04.27 | 613 | 29.12 | 35.15 | |||
4. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 1:04.48 | 607 | 30.14 | 34.34 | |||
5. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.96 | 594 | 30.12 | 34.84 | |||
6. | Szkurat Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.60 | 576 | 30.33 | 35.27 | |||
7. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:05.92 | 568 | 30.85 | 35.07 | |||
8. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:06.16 | 562 | 31.09 | 35.07 | |||
9. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 1:06.56 | 552 | 31.22 | 35.34 | |||
10. | Pawłowska Jessica | 03 | Junior Kluczbork | 1:07.31 | 534 | 31.19 | 36.12 | |||
11. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 1:07.49 | 529 | 31.51 | 35.98 | |||
12. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:07.64 | 526 | 31.94 | 35.70 | |||
13. | Puzoń Paulina | 03 | Unia Oświęcim | 1:07.74 | 523 | 32.21 | 35.53 | |||
14. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 1:08.42 | 508 | 32.18 | 36.24 | |||
15. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:11.18 | 451 | 32.60 | 38.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 26/10/2019 - 20:10 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.94 | 542 | 30.60 | 36.34 | |||
2. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:06.99 | 541 | 31.72 | 35.27 | |||
3. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:07.24 | 535 | 31.46 | 35.78 | |||
4. | Sobolewska Magdalena | 04 | Unia Oświęcim | 1:07.48 | 530 | 32.44 | 35.04 | |||
5. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 1:07.65 | 526 | 31.71 | 35.94 | |||
6. | Marczak Marta | 04 | AZS AWF Katowice | 1:07.75 | 523 | 31.72 | 36.03 | |||
7. | Fic Bożena | 04 | Unia Oświęcim | 1:09.03 | 495 | 32.82 | 36.21 | |||
8. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:13.60 | 408 | 34.30 | 39.30 | |||
9. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 1:13.70 | 406 | 34.71 | 38.99 | |||
10. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 1:17.48 | 350 | 35.11 | 42.37 | |||
11. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:20.34 | 314 | 35.96 | 44.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 26/10/2019 - 20:10 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 1:04.05 | 619 | 30.13 | 33.92 | |||
2. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 1:06.81 | 546 | 31.38 | 35.43 | |||
3. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 1:07.55 | 528 | 31.82 | 35.73 | |||
4. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 1:09.23 | 490 | 32.84 | 36.39 | |||
5. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 1:09.78 | 479 | 32.96 | 36.82 | |||
6. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:09.90 | 476 | 32.28 | 37.62 | |||
7. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:11.27 | 449 | 33.91 | 37.36 | |||
8. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 1:11.56 | 444 | 33.70 | 37.86 | |||
9. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 1:11.86 | 438 | 32.96 | 38.90 | |||
10. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:11.91 | 437 | 32.69 | 39.22 | |||
11. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 1:11.99 | 436 | 33.45 | 38.54 | |||
12. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:12.76 | 422 | 33.97 | 38.79 | |||
13. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 1:14.83 | 388 | 34.65 | 40.18 | |||
14. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 1:15.77 | 374 | 35.09 | 40.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 26/10/2019 - 20:18 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 51.87 | 796 | 24.29 | 27.58 | |||
2. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 52.00 | 790 | 24.10 | 27.90 | |||
3. | Wągrowski Marcel | 99 | AZS Politechniki Łódzkiej | 53.97 | 707 | 25.27 | 28.70 | |||
4. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 54.61 | 682 | 25.35 | 29.26 | |||
5. | Sieradzki Kamil | 02 | Unia Oświęcim | 54.70 | 679 | 25.52 | 29.18 | |||
6. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 54.71 | 678 | 25.65 | 29.06 | |||
7. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 54.77 | 676 | 25.92 | 28.85 | |||
8. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 54.88 | 672 | 25.90 | 28.98 | |||
9. | Miciul Michał | 00 | TP Zielona Góra | 54.92 | 670 | 25.56 | 29.36 | |||
10. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 54.98 | 668 | 25.93 | 29.05 | |||
11. | Werner Paweł | 93 | Juvenia Wrocław | 55.07 | 665 | 26.06 | 29.01 | |||
12. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Unia Oświęcim | 55.23 | 659 | 25.61 | 29.62 | |||
13. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 55.46 | 651 | 25.46 | 30.00 | |||
14. | Goleniec Kamil | 99 | AZS AWF Katowice | 55.52 | 649 | 26.09 | 29.43 | |||
15. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 55.74 | 641 | 26.08 | 29.66 | |||
16. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 55.77 | 640 | 25.97 | 29.80 | |||
17. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 55.79 | 640 | 25.86 | 29.93 | |||
18. | Bocheń Tomasz | 99 | AZS UMCS Lublin | 55.83 | 638 | 26.06 | 29.77 | |||
19. | Naumenko Artem | 96 | AZS AGH Kraków | 56.00 | 632 | 25.57 | 30.43 | |||
Kiszczak Jakub | 00 | Śląsk Wrocław | 56.00 | 632 | 25.88 | 30.12 | ||||
21. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 56.02 | 632 | 25.76 | 30.26 | |||
22. | Ostrowski Karol | 99 | MKP Szczecin | 56.05 | 631 | 25.96 | 30.09 | |||
23. | Popiela Karol | 00 | Wodnik 29 Tychy | 56.33 | 621 | 26.26 | 30.07 | |||
24. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 56.40 | 619 | 26.77 | 29.63 | |||
25. | Matyjasek Maciej | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 56.52 | 615 | 26.45 | 30.07 | |||
26. | Kapias Michał | 00 | AZS AWF Katowice | 56.53 | 615 | 26.01 | 30.52 | |||
27. | Gilżyński Szymon | 02 | SMS Galicja Kraków | 56.71 | 609 | 26.50 | 30.21 | |||
28. | Jakimiak Jakub | 03 | Narwal Międzyrzec Podl. | 56.76 | 607 | 26.87 | 29.89 | |||
29. | Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 56.79 | 606 | 26.39 | 30.40 | |||
30. | Czech Arkadiusz | 03 | Unia Oświęcim | 56.95 | 601 | 26.47 | 30.48 | |||
31. | Przybyła Kacper | 98 | AZS AWF Katowice | 57.00 | 600 | 26.46 | 30.54 | |||
32. | Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 57.01 | 599 | 26.74 | 30.27 | |||
33. | Dąbrowski Patryk | 00 | Śląsk Wrocław | 57.03 | 599 | 26.43 | 30.60 | |||
34. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 57.04 | 598 | 26.21 | 30.83 | |||
35. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 57.18 | 594 | 27.04 | 30.14 | |||
36. | Szczygieł David | 02 | Unia Oświęcim | 57.27 | 591 | 26.60 | 30.67 | |||
37. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 57.30 | 590 | 26.96 | 30.34 | |||
38. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 57.33 | 589 | 26.52 | 30.81 | |||
39. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 57.34 | 589 | 26.41 | 30.93 | |||
40. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 57.61 | 581 | 26.89 | 30.72 | |||
41. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 57.68 | 579 | 26.61 | 31.07 | |||
42. | Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 57.78 | 576 | 27.18 | 30.60 | |||
43. | Nowodworski Dawid | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 57.99 | 569 | 25.98 | 32.01 | |||
44. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 58.07 | 567 | 27.42 | 30.65 | |||
45. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 58.17 | 564 | 25.86 | 32.31 | |||
46. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 58.37 | 558 | 27.33 | 31.04 | |||
47. | Trzcionka Maciej | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 58.38 | 558 | 27.41 | 30.97 | |||
48. | Oller Krzysztof | 00 | AZS UMCS Lublin | 58.44 | 556 | 27.66 | 30.78 | |||
49. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 58.45 | 556 | 27.11 | 31.34 | |||
50. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 58.84 | 545 | 27.57 | 31.27 | |||
51. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 58.87 | 544 | 27.25 | 31.62 | |||
Szymczykowski Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 58.87 | 544 | 27.56 | 31.31 | ||||
53. | Zaremba Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 58.91 | 543 | 27.48 | 31.43 | |||
54. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 59.04 | 540 | 27.82 | 31.22 | |||
55. | Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 59.05 | 539 | 27.82 | 31.23 | |||
56. | Butkiewicz Władysław | 00 | AZS AWF Katowice | 59.07 | 539 | 27.28 | 31.79 | |||
57. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 59.24 | 534 | 28.02 | 31.22 | |||
58. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 59.46 | 528 | 27.97 | 31.49 | |||
59. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 59.53 | 526 | 27.91 | 31.62 | |||
60. | Pacławski Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 59.87 | 517 | 27.73 | 32.14 | |||
61. | Małyska Bartosz | 99 | AZS UMCS Lublin | 59.88 | 517 | 28.10 | 31.78 | |||
62. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 59.92 | 516 | 27.60 | 32.32 | |||
63. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 59.93 | 516 | 28.06 | 31.87 | |||
64. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 59.98 | 515 | 27.77 | 32.21 | |||
65. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 1:00.03 | 513 | 28.28 | 31.75 | |||
Zalewski Sebastian | 03 | Unia Oświęcim | 1:00.03 | 513 | 28.25 | 31.78 | ||||
67. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 1:00.29 | 507 | 28.29 | 32.00 | |||
68. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 1:00.53 | 501 | 28.75 | 31.78 | |||
69. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:00.66 | 497 | 28.47 | 32.19 | |||
70. | Kowalczyk Michał | 02 | Polonia Warszawa | 1:00.73 | 496 | 28.58 | 32.15 | |||
71. | Czerczak Dawid | 04 | Sikret Gliwice | 1:00.85 | 493 | 28.25 | 32.60 | |||
72. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 1:00.90 | 492 | 28.93 | 31.97 | |||
73. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:00.91 | 491 | 28.78 | 32.13 | |||
74. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:00.96 | 490 | 29.06 | 31.90 | |||
75. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 1:00.99 | 489 | 28.19 | 32.80 | |||
76. | Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:01.02 | 489 | 28.34 | 32.68 | |||
77. | Swojnóg Igor | 03 | Unia Oświęcim | 1:01.06 | 488 | 28.68 | 32.38 | |||
78. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 1:01.07 | 487 | 27.92 | 33.15 | |||
79. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 1:01.40 | 480 | 28.62 | 32.78 | |||
Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:01.40 | 480 | 28.14 | 33.26 | ||||
81. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:01.45 | 478 | 28.97 | 32.48 | |||
82. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 1:01.49 | 478 | 28.61 | 32.88 | |||
83. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 1:01.55 | 476 | 28.46 | 33.09 | |||
Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.55 | 476 | 28.74 | 32.81 | ||||
85. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 1:01.57 | 476 | 29.26 | 32.31 | |||
86. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 1:01.69 | 473 | 28.64 | 33.05 | |||
87. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 1:01.75 | 472 | 28.88 | 32.87 | |||
88. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:01.82 | 470 | 29.01 | 32.81 | |||
89. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 1:01.88 | 469 | 28.40 | 33.48 | |||
90. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 1:01.98 | 466 | 27.92 | 34.06 | |||
91. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:01.99 | 466 | 29.60 | 32.39 | |||
92. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 1:02.10 | 464 | 28.52 | 33.58 | |||
93. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 1:02.16 | 462 | 28.71 | 33.45 | |||
94. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:02.26 | 460 | 28.18 | 34.08 | |||
95. | Caliński Marcin | 04 | Śląsk Wrocław | 1:02.31 | 459 | 29.08 | 33.23 | |||
96. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 1:02.33 | 458 | 28.90 | 33.43 | |||
97. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 1:02.36 | 458 | 29.28 | 33.08 | |||
Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:02.36 | 458 | 28.90 | 33.46 | ||||
99. | Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 1:02.48 | 455 | 29.64 | 32.84 | |||
Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 1:02.48 | 455 | 28.97 | 33.51 | ||||
101. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 1:02.58 | 453 | 29.54 | 33.04 | |||
102. | Sosna Dominik | 03 | Unia Oświęcim | 1:02.64 | 452 | 29.46 | 33.18 | |||
103. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:02.83 | 448 | 29.25 | 33.58 | |||
104. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 1:02.96 | 445 | 29.54 | 33.42 | |||
105. | Para Mikołaj | 03 | Unia Oświęcim | 1:03.05 | 443 | 28.86 | 34.19 | |||
106. | Szwedzki Jakub | 00 | Trójka Łódź | 1:03.14 | 441 | 29.70 | 33.44 | |||
107. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:03.21 | 440 | 28.93 | 34.28 | |||
108. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:03.23 | 439 | 29.23 | 34.00 | |||
109. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 1:03.46 | 434 | 29.58 | 33.88 | |||
Krzysztyński Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:03.46 | 434 | 29.63 | 33.83 | ||||
111. | Banasiak Michał | 05 | Jedynka Łódź | 1:03.60 | 432 | 29.94 | 33.66 | |||
112. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 1:04.02 | 423 | 29.42 | 34.60 | |||
Mochnal Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 1:04.02 | 423 | 30.13 | 33.89 | ||||
114. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:04.38 | 416 | 30.05 | 34.33 | |||
115. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:04.53 | 413 | 30.16 | 34.37 | |||
116. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:04.75 | 409 | 30.55 | 34.20 | |||
117. | Młynarczyk Mateusz | 04 | Jedynka Łódź | 1:05.15 | 401 | 31.06 | 34.09 | |||
118. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 1:05.22 | 400 | 29.98 | 35.24 | |||
119. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 1:05.23 | 400 | 30.91 | 34.32 | |||
120. | Szwiec Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 1:05.71 | 391 | 30.14 | 35.57 | |||
121. | Kałuża Jakub | 02 | Gryf Dębica | 1:05.75 | 391 | 29.60 | 36.15 | |||
122. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 1:05.97 | 387 | 30.40 | 35.57 | |||
123. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:06.20 | 383 | 31.01 | 35.19 | |||
124. | Generowicz Marek | 04 | Korona Kraków | 1:06.32 | 381 | 31.03 | 35.29 | |||
125. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 1:06.35 | 380 | 30.86 | 35.49 | |||
126. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 1:06.42 | 379 | 31.43 | 34.99 | |||
127. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 1:06.49 | 378 | 30.16 | 36.33 | |||
128. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 1:07.05 | 368 | 30.95 | 36.10 | |||
129. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:07.50 | 361 | 30.61 | 36.89 | |||
130. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:07.98 | 353 | 32.31 | 35.67 | |||
131. | Białas Bartosz | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:09.09 | 337 | 31.70 | 37.39 | |||
132. | Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:11.24 | 307 | 33.42 | 37.82 | |||
133. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 1:12.54 | 291 | 32.89 | 39.65 | |||
134. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:13.05 | 285 | 32.87 | 40.18 | |||
135. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 1:13.49 | 280 | 34.72 | 38.77 | |||
136. | Grabowski Paweł | 05 | UKP Ruda Śląska | 1:24.48 | 184 | 35.78 | 48.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 26/10/2019 - 20:18 | Chłopców, 100m motylkowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 54.61 | 682 | 25.35 | 29.26 | |||
2. | Sieradzki Kamil | 02 | Unia Oświęcim | 54.70 | 679 | 25.52 | 29.18 | |||
3. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 54.77 | 676 | 25.92 | 28.85 | |||
4. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 54.98 | 668 | 25.93 | 29.05 | |||
5. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 55.74 | 641 | 26.08 | 29.66 | |||
6. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 55.79 | 640 | 25.86 | 29.93 | |||
7. | Matyjasek Maciej | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 56.52 | 615 | 26.45 | 30.07 | |||
8. | Gilżyński Szymon | 02 | SMS Galicja Kraków | 56.71 | 609 | 26.50 | 30.21 | |||
9. | Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 56.79 | 606 | 26.39 | 30.40 | |||
10. | Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 57.01 | 599 | 26.74 | 30.27 | |||
11. | Szczygieł David | 02 | Unia Oświęcim | 57.27 | 591 | 26.60 | 30.67 | |||
12. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 57.30 | 590 | 26.96 | 30.34 | |||
13. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 57.34 | 589 | 26.41 | 30.93 | |||
14. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 57.61 | 581 | 26.89 | 30.72 | |||
15. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 58.37 | 558 | 27.33 | 31.04 | |||
16. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 58.84 | 545 | 27.57 | 31.27 | |||
17. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 58.87 | 544 | 27.25 | 31.62 | |||
18. | Zaremba Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 58.91 | 543 | 27.48 | 31.43 | |||
19. | Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 59.05 | 539 | 27.82 | 31.23 | |||
20. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 59.93 | 516 | 28.06 | 31.87 | |||
21. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 59.98 | 515 | 27.77 | 32.21 | |||
22. | Kowalczyk Michał | 02 | Polonia Warszawa | 1:00.73 | 496 | 28.58 | 32.15 | |||
23. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 1:01.07 | 487 | 27.92 | 33.15 | |||
24. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:01.45 | 478 | 28.97 | 32.48 | |||
25. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.55 | 476 | 28.74 | 32.81 | |||
26. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 1:01.75 | 472 | 28.88 | 32.87 | |||
27. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:01.99 | 466 | 29.60 | 32.39 | |||
28. | Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:02.36 | 458 | 28.90 | 33.46 | |||
29. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:02.83 | 448 | 29.25 | 33.58 | |||
30. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 1:03.46 | 434 | 29.58 | 33.88 | |||
Krzysztyński Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:03.46 | 434 | 29.63 | 33.83 | ||||
32. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:04.53 | 413 | 30.16 | 34.37 | |||
33. | Kałuża Jakub | 02 | Gryf Dębica | 1:05.75 | 391 | 29.60 | 36.15 | |||
34. | Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:11.24 | 307 | 33.42 | 37.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 26/10/2019 - 20:18 | Chłopców, 100m motylkowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 54.71 | 678 | 25.65 | 29.06 | |||
2. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 54.88 | 672 | 25.90 | 28.98 | |||
3. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Unia Oświęcim | 55.23 | 659 | 25.61 | 29.62 | |||
4. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 56.02 | 632 | 25.76 | 30.26 | |||
5. | Jakimiak Jakub | 03 | Narwal Międzyrzec Podl. | 56.76 | 607 | 26.87 | 29.89 | |||
6. | Czech Arkadiusz | 03 | Unia Oświęcim | 56.95 | 601 | 26.47 | 30.48 | |||
7. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 57.33 | 589 | 26.52 | 30.81 | |||
8. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 58.07 | 567 | 27.42 | 30.65 | |||
9. | Trzcionka Maciej | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 58.38 | 558 | 27.41 | 30.97 | |||
10. | Szymczykowski Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 58.87 | 544 | 27.56 | 31.31 | |||
11. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 59.04 | 540 | 27.82 | 31.22 | |||
12. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 59.46 | 528 | 27.97 | 31.49 | |||
13. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 59.92 | 516 | 27.60 | 32.32 | |||
14. | Zalewski Sebastian | 03 | Unia Oświęcim | 1:00.03 | 513 | 28.25 | 31.78 | |||
15. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 1:00.53 | 501 | 28.75 | 31.78 | |||
16. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 1:00.99 | 489 | 28.19 | 32.80 | |||
17. | Swojnóg Igor | 03 | Unia Oświęcim | 1:01.06 | 488 | 28.68 | 32.38 | |||
18. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 1:01.49 | 478 | 28.61 | 32.88 | |||
19. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 1:01.98 | 466 | 27.92 | 34.06 | |||
20. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 1:02.16 | 462 | 28.71 | 33.45 | |||
21. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 1:02.48 | 455 | 28.97 | 33.51 | |||
22. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 1:02.58 | 453 | 29.54 | 33.04 | |||
23. | Sosna Dominik | 03 | Unia Oświęcim | 1:02.64 | 452 | 29.46 | 33.18 | |||
24. | Para Mikołaj | 03 | Unia Oświęcim | 1:03.05 | 443 | 28.86 | 34.19 | |||
25. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 1:04.02 | 423 | 29.42 | 34.60 | |||
26. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 1:05.22 | 400 | 29.98 | 35.24 | |||
27. | Szwiec Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 1:05.71 | 391 | 30.14 | 35.57 | |||
28. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 1:06.42 | 379 | 31.43 | 34.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 26/10/2019 - 20:18 | Chłopców, 100m motylkowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 56.40 | 619 | 26.77 | 29.63 | |||
2. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 57.04 | 598 | 26.21 | 30.83 | |||
3. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 58.45 | 556 | 27.11 | 31.34 | |||
4. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 1:00.03 | 513 | 28.28 | 31.75 | |||
5. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:00.66 | 497 | 28.47 | 32.19 | |||
6. | Czerczak Dawid | 04 | Sikret Gliwice | 1:00.85 | 493 | 28.25 | 32.60 | |||
7. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 1:00.90 | 492 | 28.93 | 31.97 | |||
8. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 1:01.40 | 480 | 28.62 | 32.78 | |||
9. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 1:01.55 | 476 | 28.46 | 33.09 | |||
10. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 1:02.10 | 464 | 28.52 | 33.58 | |||
11. | Caliński Marcin | 04 | Śląsk Wrocław | 1:02.31 | 459 | 29.08 | 33.23 | |||
12. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 1:02.33 | 458 | 28.90 | 33.43 | |||
13. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 1:02.36 | 458 | 29.28 | 33.08 | |||
14. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 1:02.96 | 445 | 29.54 | 33.42 | |||
15. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:03.21 | 440 | 28.93 | 34.28 | |||
16. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:03.23 | 439 | 29.23 | 34.00 | |||
17. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:04.38 | 416 | 30.05 | 34.33 | |||
18. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:04.75 | 409 | 30.55 | 34.20 | |||
19. | Młynarczyk Mateusz | 04 | Jedynka Łódź | 1:05.15 | 401 | 31.06 | 34.09 | |||
20. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 1:05.23 | 400 | 30.91 | 34.32 | |||
21. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 1:05.97 | 387 | 30.40 | 35.57 | |||
22. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:06.20 | 383 | 31.01 | 35.19 | |||
23. | Generowicz Marek | 04 | Korona Kraków | 1:06.32 | 381 | 31.03 | 35.29 | |||
24. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 1:06.49 | 378 | 30.16 | 36.33 | |||
25. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:13.05 | 285 | 32.87 | 40.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 26/10/2019 - 20:18 | Chłopców, 100m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 59.24 | 534 | 28.02 | 31.22 | |||
2. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 59.53 | 526 | 27.91 | 31.62 | |||
3. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:00.91 | 491 | 28.78 | 32.13 | |||
4. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:00.96 | 490 | 29.06 | 31.90 | |||
5. | Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:01.02 | 489 | 28.34 | 32.68 | |||
6. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:01.40 | 480 | 28.14 | 33.26 | |||
7. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 1:01.57 | 476 | 29.26 | 32.31 | |||
8. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:01.82 | 470 | 29.01 | 32.81 | |||
9. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 1:01.88 | 469 | 28.40 | 33.48 | |||
10. | Banasiak Michał | 05 | Jedynka Łódź | 1:03.60 | 432 | 29.94 | 33.66 | |||
11. | Mochnal Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 1:04.02 | 423 | 30.13 | 33.89 | |||
12. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 1:06.35 | 380 | 30.86 | 35.49 | |||
13. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 1:07.05 | 368 | 30.95 | 36.10 | |||
14. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:07.50 | 361 | 30.61 | 36.89 | |||
15. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:07.98 | 353 | 32.31 | 35.67 | |||
16. | Białas Bartosz | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:09.09 | 337 | 31.70 | 37.39 | |||
17. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 1:12.54 | 291 | 32.89 | 39.65 | |||
18. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 1:13.49 | 280 | 34.72 | 38.77 | |||
19. | Grabowski Paweł | 05 | UKP Ruda Śląska | 1:24.48 | 184 | 35.78 | 48.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 26/10/2019 - 20:40 | Kobiet, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Naziębło Klaudia | 93 | Juvenia Wrocław | 27.35 | 826 | ||||
2. | Fara Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | 27.79 | 788 | ||||
3. | Naskręt Agata | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 27.83 | 784 | ||||
4. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 28.64 | 720 | ||||
5. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 28.80 | 708 | ||||
6. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 29.05 | 689 | ||||
7. | Trentkiewicz Dominika | 04 | UKS MOS Opole | 29.15 | 682 | ||||
8. | Włodarczyk Ewelina | 96 | Śląsk Wrocław | 29.27 | 674 | ||||
9. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 29.38 | 666 | ||||
10. | Magierowska Julia | 02 | AZS AWF Katowice | 29.42 | 664 | ||||
11. | Kulaga Dominika | 97 | Gryf Dębica | 29.60 | 652 | ||||
12. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 29.74 | 643 | ||||
13. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 29.88 | 634 | ||||
14. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 29.93 | 630 | ||||
15. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.94 | 630 | ||||
16. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.96 | 629 | ||||
17. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 30.00 | 626 | ||||
18. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 30.05 | 623 | ||||
19. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 30.14 | 617 | ||||
20. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.46 | 598 | ||||
Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.46 | 598 | |||||
22. | Piotrowicz Martyna | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.49 | 596 | ||||
23. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 30.68 | 585 | ||||
24. | Śliwa Maja | 01 | Hobby Sport Kietrz | 30.76 | 581 | ||||
25. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.92 | 572 | ||||
26. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 30.97 | 569 | ||||
27. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.06 | 564 | ||||
28. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 31.14 | 560 | ||||
29. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 31.16 | 559 | ||||
30. | Dembowska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 31.23 | 555 | ||||
31. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 31.24 | 554 | ||||
32. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 31.30 | 551 | ||||
33. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 31.32 | 550 | ||||
34. | Wodecka Roksana | 03 | UKS 190 Łódź | 31.52 | 540 | ||||
35. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 31.67 | 532 | ||||
36. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 31.70 | 531 | ||||
37. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 31.84 | 524 | ||||
38. | Wieczorek Zuzanna | 05 | TP Zielona Góra | 31.89 | 521 | ||||
39. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 31.95 | 518 | ||||
40. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 32.11 | 510 | ||||
41. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 32.12 | 510 | ||||
42. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 32.25 | 504 | ||||
43. | Szerszeń Natalia | 02 | Gryf Dębica | 32.30 | 501 | ||||
44. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 32.35 | 499 | ||||
45. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 32.42 | 496 | ||||
46. | Radek Wiktoria | 05 | Wodnik 29 Tychy | 32.44 | 495 | ||||
47. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 32.48 | 493 | ||||
48. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 32.59 | 488 | ||||
49. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 32.66 | 485 | ||||
50. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 32.72 | 482 | ||||
Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 32.72 | 482 | |||||
Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 32.72 | 482 | |||||
53. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 33.25 | 460 | ||||
54. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 33.51 | 449 | ||||
55. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 33.57 | 447 | ||||
56. | Hodur Paulina | 04 | Polonia Warszawa | 33.59 | 446 | ||||
57. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 33.62 | 445 | ||||
58. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Korona Kraków | 33.86 | 435 | ||||
59. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 33.93 | 433 | ||||
60. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 34.00 | 430 | ||||
61. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 34.13 | 425 | ||||
62. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 34.25 | 421 | ||||
63. | Rozberg Adriana | 03 | Piątka Konstantynów Ł. | 34.32 | 418 | ||||
64. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 34.52 | 411 | ||||
65. | Zięba Emilia | 04 | AZS AWF Katowice | 34.72 | 404 | ||||
66. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 35.35 | 382 | ||||
67. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 35.37 | 382 | ||||
68. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 35.39 | 381 | ||||
69. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 36.20 | 356 | ||||
70. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 37.20 | 328 | ||||
71. | Bącler Natalia | 05 | Śląsk Wrocław | 38.30 | 301 | ||||
DYSKW. | Sczogiel Alicja | 03 | SMS Galicja Kraków | ||||||
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie. (Czas: 17:34) | |||||||||
DYSKW. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | ||||||
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji na piersiach nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie). (Czas: 20:32) |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 26/10/2019 - 20:40 | Kobiet, 50m grzbietowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 28.64 | 720 | |||
2. | Magierowska Julia | 02 | AZS AWF Katowice | 29.42 | 664 | |||
3. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 29.74 | 643 | |||
4. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 29.88 | 634 | |||
5. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 29.93 | 630 | |||
6. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 30.05 | 623 | |||
7. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.46 | 598 | |||
8. | Śliwa Maja | 01 | Hobby Sport Kietrz | 30.76 | 581 | |||
9. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.06 | 564 | |||
10. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 31.70 | 531 | |||
11. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 31.95 | 518 | |||
12. | Szerszeń Natalia | 02 | Gryf Dębica | 32.30 | 501 | |||
13. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 34.52 | 411 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 26/10/2019 - 20:40 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 28.80 | 708 | ||||
2. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.94 | 630 | ||||
3. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 31.16 | 559 | ||||
4. | Dembowska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 31.23 | 555 | ||||
5. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 31.30 | 551 | ||||
6. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 31.32 | 550 | ||||
7. | Wodecka Roksana | 03 | UKS 190 Łódź | 31.52 | 540 | ||||
8. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Korona Kraków | 31.84 | 524 | ||||
9. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 32.66 | 485 | ||||
10. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 32.72 | 482 | ||||
11. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Korona Kraków | 33.86 | 435 | ||||
12. | Rozberg Adriana | 03 | Piątka Konstantynów Ł. | 34.32 | 418 | ||||
DYSKW. | Sczogiel Alicja | 03 | SMS Galicja Kraków | ||||||
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie. (Czas: 17:34) |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 26/10/2019 - 20:40 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trentkiewicz Dominika | 04 | UKS MOS Opole | 29.15 | 682 | |||
2. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 29.38 | 666 | |||
3. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 30.00 | 626 | |||
4. | Gawron Paula | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.46 | 598 | |||
5. | Piotrowicz Martyna | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.49 | 596 | |||
6. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 30.68 | 585 | |||
7. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.92 | 572 | |||
8. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 30.97 | 569 | |||
9. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 31.14 | 560 | |||
10. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 31.24 | 554 | |||
11. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 32.11 | 510 | |||
12. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 32.25 | 504 | |||
13. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 32.35 | 499 | |||
14. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 32.42 | 496 | |||
15. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 32.48 | 493 | |||
16. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 33.25 | 460 | |||
17. | Hodur Paulina | 04 | Polonia Warszawa | 33.59 | 446 | |||
18. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 34.13 | 425 | |||
19. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 34.25 | 421 | |||
20. | Zięba Emilia | 04 | AZS AWF Katowice | 34.72 | 404 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 26/10/2019 - 20:40 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 29.05 | 689 | ||||
2. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.96 | 629 | ||||
3. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 30.14 | 617 | ||||
4. | Wieczorek Zuzanna | 05 | TP Zielona Góra | 31.89 | 521 | ||||
5. | Tuszyńska Matylda | 05 | Piątka Chorzów | 32.12 | 510 | ||||
6. | Radek Wiktoria | 05 | Wodnik 29 Tychy | 32.44 | 495 | ||||
7. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 32.59 | 488 | ||||
8. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 32.72 | 482 | ||||
Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 32.72 | 482 | |||||
10. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 33.51 | 449 | ||||
11. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 33.57 | 447 | ||||
12. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 33.62 | 445 | ||||
13. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 33.93 | 433 | ||||
14. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 34.00 | 430 | ||||
15. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 35.35 | 382 | ||||
16. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 35.37 | 382 | ||||
17. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 35.39 | 381 | ||||
18. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 36.20 | 356 | ||||
19. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 37.20 | 328 | ||||
20. | Bącler Natalia | 05 | Śląsk Wrocław | 38.30 | 301 | ||||
DYSKW. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | ||||||
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji na piersiach nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie). (Czas: 20:32) |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 26/10/2019 - 20:47 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 23.38 | 858 | ||||
2. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 24.15 | 778 | ||||
3. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 24.42 | 753 | ||||
4. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 24.84 | 715 | ||||
Rekord Polski Juniorów 15 lat | |||||||||
5. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 24.97 | 704 | ||||
6. | Zbutowicz Karol | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 25.07 | 696 | ||||
7. | Skierka Jakub | 98 | TP Zielona Góra | 25.48 | 663 | ||||
8. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 25.67 | 648 | ||||
9. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | 25.82 | 637 | ||||
10. | Kędzia Wiktor | 00 | MKP Szczecin | 25.84 | 635 | ||||
Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 25.84 | 635 | |||||
12. | Zając Mateusz | 02 | SMS Victoria Racibórz | 25.95 | 627 | ||||
13. | Kapias Michał | 00 | AZS AWF Katowice | 25.97 | 626 | ||||
14. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 26.10 | 617 | ||||
15. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 26.16 | 612 | ||||
16. | Miciul Michał | 00 | TP Zielona Góra | 26.19 | 610 | ||||
17. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.27 | 605 | ||||
18. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.28 | 604 | ||||
19. | Balicki Michał | 00 | Śląsk Wrocław | 26.29 | 603 | ||||
20. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.35 | 599 | ||||
21. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 26.54 | 586 | ||||
22. | Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 26.56 | 585 | ||||
23. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.64 | 580 | ||||
24. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 26.80 | 569 | ||||
25. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 26.83 | 568 | ||||
26. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.85 | 566 | ||||
27. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 26.86 | 566 | ||||
28. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 26.88 | 564 | ||||
29. | Kuczak Adam | 00 | AZS AWF Katowice | 26.94 | 561 | ||||
30. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.96 | 559 | ||||
31. | Górka Łukasz | 02 | Śląsk Wrocław | 27.05 | 554 | ||||
32. | Guzior Maciej | 00 | Śląsk Wrocław | 27.27 | 540 | ||||
33. | Brączek Kacper | 03 | Unia Oświęcim | 27.29 | 539 | ||||
34. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Unia Oświęcim | 27.38 | 534 | ||||
35. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 27.40 | 533 | ||||
36. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 27.41 | 532 | ||||
37. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 27.47 | 529 | ||||
38. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 27.48 | 528 | ||||
39. | Czaja Marco | 03 | UKS MOS Opole | 27.58 | 522 | ||||
40. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 27.73 | 514 | ||||
41. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 27.75 | 513 | ||||
42. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 27.90 | 505 | ||||
43. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 28.12 | 493 | ||||
44. | Walczysko Jakub | 00 | AZS AGH Kraków | 28.20 | 489 | ||||
45. | Popiela Karol | 00 | Wodnik 29 Tychy | 28.28 | 485 | ||||
46. | Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 28.38 | 479 | ||||
47. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 28.43 | 477 | ||||
48. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 28.71 | 463 | ||||
49. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 28.79 | 459 | ||||
50. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 28.83 | 457 | ||||
51. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 28.97 | 451 | ||||
52. | Mistrzak Kacper | 02 | Hobby Sport Kietrz | 29.09 | 445 | ||||
53. | Moryl Wojciech | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 29.11 | 444 | ||||
54. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 29.29 | 436 | ||||
55. | Rychel Maksymilian | 03 | SMS Victoria Racibórz | 29.30 | 436 | ||||
56. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.36 | 433 | ||||
57. | Paulička Martin | 01 | Royal Bratislava | 29.44 | 429 | ||||
58. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 29.66 | 420 | ||||
59. | Podgórski Patryk | 03 | UKS MOS Opole | 29.79 | 414 | ||||
60. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 29.82 | 413 | ||||
61. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 30.02 | 405 | ||||
62. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 30.08 | 403 | ||||
63. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 30.43 | 389 | ||||
64. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 30.45 | 388 | ||||
65. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 30.46 | 388 | ||||
66. | Czerczak Dawid | 04 | Sikret Gliwice | 30.93 | 370 | ||||
67. | Piecha Kacper | 05 | Delfin Cieszyn | 31.43 | 353 | ||||
68. | Piechota Bartłomiej | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 31.44 | 353 | ||||
69. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 31.51 | 350 | ||||
70. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 31.62 | 347 | ||||
71. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 31.67 | 345 | ||||
72. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 32.01 | 334 | ||||
73. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 32.27 | 326 | ||||
74. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 32.58 | 317 | ||||
75. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 33.06 | 303 | ||||
76. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 33.21 | 299 | ||||
77. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 33.24 | 298 | ||||
78. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 34.07 | 277 | ||||
79. | Staciwa Jakub | 05 | Unia Oświęcim | 34.55 | 266 | ||||
80. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.05 | 254 | ||||
81. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.15 | 252 | ||||
NIE UK. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 26/10/2019 - 20:47 | Chłopców, 50m grzbietowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 24.42 | 753 | |||
2. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 25.67 | 648 | |||
3. | Zając Mateusz | 02 | SMS Victoria Racibórz | 25.95 | 627 | |||
4. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.28 | 604 | |||
5. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.35 | 599 | |||
6. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 26.54 | 586 | |||
7. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 26.80 | 569 | |||
8. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 26.83 | 568 | |||
9. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 26.86 | 566 | |||
10. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 26.96 | 559 | |||
11. | Górka Łukasz | 02 | Śląsk Wrocław | 27.05 | 554 | |||
12. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Unia Oświęcim | 27.38 | 534 | |||
13. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 27.47 | 529 | |||
14. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 27.48 | 528 | |||
15. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 27.73 | 514 | |||
16. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 27.90 | 505 | |||
17. | Mistrzak Kacper | 02 | Hobby Sport Kietrz | 29.09 | 445 | |||
18. | Moryl Wojciech | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 29.11 | 444 | |||
19. | Paulička Martin | 01 | Royal Bratislava | 29.44 | 429 | |||
NIE UK. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 26/10/2019 - 20:47 | Chłopców, 50m grzbietowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 26.16 | 612 | |||
2. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 26.27 | 605 | |||
3. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.85 | 566 | |||
4. | Brączek Kacper | 03 | Unia Oświęcim | 27.29 | 539 | |||
5. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 27.41 | 532 | |||
6. | Czaja Marco | 03 | UKS MOS Opole | 27.58 | 522 | |||
7. | Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 28.38 | 479 | |||
8. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 28.79 | 459 | |||
9. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 28.83 | 457 | |||
10. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 29.29 | 436 | |||
11. | Rychel Maksymilian | 03 | SMS Victoria Racibórz | 29.30 | 436 | |||
12. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.36 | 433 | |||
13. | Podgórski Patryk | 03 | UKS MOS Opole | 29.79 | 414 | |||
14. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 31.51 | 350 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 26/10/2019 - 20:47 | Chłopców, 50m grzbietowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 24.84 | 715 | ||||
Rekord Polski Juniorów 15 lat | |||||||||
2. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 25.84 | 635 | ||||
3. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.64 | 580 | ||||
4. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 27.40 | 533 | ||||
5. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 28.12 | 493 | ||||
6. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 28.43 | 477 | ||||
7. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 28.71 | 463 | ||||
8. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 29.82 | 413 | ||||
9. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 30.08 | 403 | ||||
10. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 30.45 | 388 | ||||
11. | Czerczak Dawid | 04 | Sikret Gliwice | 30.93 | 370 | ||||
12. | Piechota Bartłomiej | 04 | Piątka Konstantynów Ł. | 31.44 | 353 | ||||
13. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 31.67 | 345 | ||||
14. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 32.27 | 326 | ||||
15. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 33.24 | 298 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 26/10/2019 - 20:47 | Chłopców, 50m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 27.75 | 513 | |||
2. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 28.97 | 451 | |||
3. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 29.66 | 420 | |||
4. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 30.02 | 405 | |||
5. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 30.43 | 389 | |||
6. | Basaez Claudio | 05 | Piątka Chorzów | 30.46 | 388 | |||
7. | Piecha Kacper | 05 | Delfin Cieszyn | 31.43 | 353 | |||
8. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 31.62 | 347 | |||
9. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 32.01 | 334 | |||
10. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 32.58 | 317 | |||
11. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 33.06 | 303 | |||
12. | Pawlica Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 33.21 | 299 | |||
13. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 34.07 | 277 | |||
14. | Staciwa Jakub | 05 | Unia Oświęcim | 34.55 | 266 | |||
15. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.05 | 254 | |||
16. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.15 | 252 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 26/10/2019 - 20:55 | Mężczyzn, 1500m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jackowski Tomasz | 02 | Śląsk Wrocław | 15:29.65 | 759 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.67 2:00.60 3:02.93 4:05.32 | 58.67 1:01.93 1:02.33 1:02.39 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:07.68 6:08.50 7:09.54 8:11.57 | 1:02.36 1:00.82 1:01.04 1:02.03 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:13.52 10:15.63 11:17.82 12:20.23 | 1:01.95 1:02.11 1:02.19 1:02.41 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:22.33 14:25.88 15:29.65 | 1:02.10 1:03.55 1:03.77 |
2. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 15:32.51 | 752 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.73 2:00.71 3:03.09 4:05.00 | 58.73 1:01.98 1:02.38 1:01.91 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:07.30 6:09.45 7:12.03 8:14.66 | 1:02.30 1:02.15 1:02.58 1:02.63 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:17.36 10:20.44 11:23.20 12:26.17 | 1:02.70 1:03.08 1:02.76 1:02.97 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:28.91 14:31.52 15:32.51 | 1:02.74 1:02.61 1:00.99 |
3. | Jóźków Cezary | 01 | Śląsk Wrocław | 15:36.78 | 741 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.70 2:02.38 3:05.15 4:07.91 | 59.70 1:02.68 1:02.77 1:02.76 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:10.93 6:13.76 7:16.13 8:18.82 | 1:03.02 1:02.83 1:02.37 1:02.69 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:21.54 10:24.11 11:26.42 12:28.89 | 1:02.72 1:02.57 1:02.31 1:02.47 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:31.66 14:34.82 15:36.78 | 1:02.77 1:03.16 1:01.96 |
4. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 15:46.18 | 720 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.33 2:01.10 3:03.75 4:06.26 | 59.33 1:01.77 1:02.65 1:02.51 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:08.93 6:11.72 7:15.21 8:18.90 | 1:02.67 1:02.79 1:03.49 1:03.69 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:22.88 10:27.40 11:31.59 12:35.85 | 1:03.98 1:04.52 1:04.19 1:04.26 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:40.06 14:44.06 15:46.18 | 1:04.21 1:04.00 1:02.12 |
5. | Wodyński Bartosz | 02 | AZS Politechniki Łódzkiej | 15:48.83 | 714 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.59 2:03.01 3:06.40 4:10.43 | 59.59 1:03.42 1:03.39 1:04.03 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:13.94 6:17.86 7:21.56 8:25.00 | 1:03.51 1:03.92 1:03.70 1:03.44 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:27.96 10:31.26 11:35.06 12:38.67 | 1:02.96 1:03.30 1:03.80 1:03.61 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:42.32 14:46.77 15:48.83 | 1:03.65 1:04.45 1:02.06 |
6. | Trylski Wiktor | 03 | Tri-Team Rumia | 15:59.36 | 690 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.31 2:05.44 3:09.46 4:13.22 | 1:01.31 1:04.13 1:04.02 1:03.76 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:16.93 6:20.84 7:25.61 8:29.72 | 1:03.71 1:03.91 1:04.77 1:04.11 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:34.17 10:38.80 11:43.55 12:48.15 | 1:04.45 1:04.63 1:04.75 1:04.60 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:52.46 14:56.60 15:59.36 | 1:04.31 1:04.14 1:02.76 |
7. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 16:08.19 | 672 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.17 2:06.06 3:11.22 4:16.44 | 1:01.17 1:04.89 1:05.16 1:05.22 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:21.71 6:27.00 7:32.09 8:37.11 | 1:05.27 1:05.29 1:05.09 1:05.02 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:41.28 10:46.07 11:50.51 12:54.89 | 1:04.17 1:04.79 1:04.44 1:04.38 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:00.12 15:05.03 16:08.19 | 1:05.23 1:04.91 1:03.16 |
8. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 16:08.98 | 670 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.95 2:04.28 3:08.69 4:12.93 | 59.95 1:04.33 1:04.41 1:04.24 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:17.80 6:23.02 7:28.62 8:34.10 | 1:04.87 1:05.22 1:05.60 1:05.48 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:39.32 10:44.29 11:48.97 12:54.52 | 1:05.22 1:04.97 1:04.68 1:05.55 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:59.95 15:05.66 16:08.98 | 1:05.43 1:05.71 1:03.32 |
9. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 16:11.69 | 664 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.75 2:06.09 3:11.26 4:17.11 | 1:00.75 1:05.34 1:05.17 1:05.85 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.67 6:28.33 7:33.85 8:39.05 | 1:05.56 1:05.66 1:05.52 1:05.20 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:43.88 10:48.67 11:52.74 12:57.91 | 1:04.83 1:04.79 1:04.07 1:05.17 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:03.39 15:08.30 16:11.69 | 1:05.48 1:04.91 1:03.39 |
10. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 16:15.58 | 656 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.20 2:06.33 3:11.43 4:17.86 | 1:01.20 1:05.13 1:05.10 1:06.43 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.73 6:28.33 7:33.34 8:38.51 | 1:04.87 1:05.60 1:05.01 1:05.17 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:43.67 10:49.09 11:54.05 12:59.84 | 1:05.16 1:05.42 1:04.96 1:05.79 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:05.57 15:11.01 16:15.58 | 1:05.73 1:05.44 1:04.57 |
11. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 16:18.30 | 651 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.15 2:03.01 3:07.45 4:13.04 | 1:00.15 1:02.86 1:04.44 1:05.59 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:19.37 6:25.72 7:31.97 8:38.08 | 1:06.33 1:06.35 1:06.25 1:06.11 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:44.21 10:49.86 11:55.65 13:01.40 | 1:06.13 1:05.65 1:05.79 1:05.75 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:08.21 15:13.69 16:18.30 | 1:06.81 1:05.48 1:04.61 |
12. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 16:21.14 | 645 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.95 2:08.00 3:13.75 4:19.64 | 1:01.95 1:06.05 1:05.75 1:05.89 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:25.44 6:30.97 7:36.41 8:42.60 | 1:05.80 1:05.53 1:05.44 1:06.19 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:48.48 10:54.93 12:00.59 13:06.26 | 1:05.88 1:06.45 1:05.66 1:05.67 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:11.93 15:17.46 16:21.14 | 1:05.67 1:05.53 1:03.68 |
13. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 16:22.09 | 643 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.75 2:06.55 3:11.73 4:17.45 | 1:01.75 1:04.80 1:05.18 1:05.72 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.84 6:28.60 7:34.59 8:41.08 | 1:05.39 1:05.76 1:05.99 1:06.49 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:47.35 10:53.80 12:00.44 13:04.84 | 1:06.27 1:06.45 1:06.64 1:04.40 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:11.27 15:16.83 16:22.09 | 1:06.43 1:05.56 1:05.26 |
14. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 16:22.71 | 642 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.45 2:08.14 3:14.02 4:20.24 | 1:02.45 1:05.69 1:05.88 1:06.22 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:26.22 6:32.37 7:38.25 8:44.23 | 1:05.98 1:06.15 1:05.88 1:05.98 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:50.36 10:56.17 12:01.87 13:07.74 | 1:06.13 1:05.81 1:05.70 1:05.87 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:13.57 15:18.75 16:22.71 | 1:05.83 1:05.18 1:03.96 |
15. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 16:26.63 | 635 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.18 2:05.13 3:09.48 4:13.99 | 1:01.18 1:03.95 1:04.35 1:04.51 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:19.17 6:25.90 7:32.94 8:40.30 | 1:05.18 1:06.73 1:07.04 1:07.36 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:47.29 10:54.25 12:00.77 13:07.62 | 1:06.99 1:06.96 1:06.52 1:06.85 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:14.80 15:21.35 16:26.63 | 1:07.18 1:06.55 1:05.28 |
16. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 16:31.30 | 626 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.52 2:09.40 3:16.09 4:22.92 | 1:03.52 1:05.88 1:06.69 1:06.83 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:29.07 6:35.32 7:41.72 8:48.16 | 1:06.15 1:06.25 1:06.40 1:06.44 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:54.60 11:00.73 12:07.49 13:14.03 | 1:06.44 1:06.13 1:06.76 1:06.54 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:19.88 15:26.15 16:31.30 | 1:05.85 1:06.27 1:05.15 |
17. | Doroba Michał | 02 | Śląsk Wrocław | 16:31.97 | 624 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.90 2:06.64 3:11.98 4:17.48 | 1:01.90 1:04.74 1:05.34 1:05.50 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:23.28 6:29.20 7:35.97 8:43.95 | 1:05.80 1:05.92 1:06.77 1:07.98 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:48.80 10:53.78 12:01.00 13:09.18 | 1:04.85 1:04.98 1:07.22 1:08.18 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:17.75 15:23.48 16:31.97 | 1:08.57 1:05.73 1:08.49 |
18. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 16:44.54 | 601 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.49 2:09.27 3:15.68 4:21.93 | 1:02.49 1:06.78 1:06.41 1:06.25 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:28.34 6:34.83 7:41.86 8:49.26 | 1:06.41 1:06.49 1:07.03 1:07.40 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:56.81 11:05.32 12:13.37 13:21.68 | 1:07.55 1:08.51 1:08.05 1:08.31 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:29.97 15:37.96 16:44.54 | 1:08.29 1:07.99 1:06.58 |
19. | Zaremba Adam | 05 | Śląsk Wrocław | 16:45.46 | 600 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.61 2:08.54 3:16.00 4:23.01 | 1:02.61 1:05.93 1:07.46 1:07.01 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:30.26 6:38.23 7:46.56 8:54.64 | 1:07.25 1:07.97 1:08.33 1:08.08 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:01.85 11:09.97 12:17.97 13:25.59 | 1:07.21 1:08.12 1:08.00 1:07.62 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:33.03 15:40.67 16:45.46 | 1:07.44 1:07.64 1:04.79 |
20. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 16:46.49 | 598 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.37 2:13.00 3:21.52 4:30.34 | 1:04.37 1:08.63 1:08.52 1:08.82 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:38.86 6:46.98 7:54.41 9:01.51 | 1:08.52 1:08.12 1:07.43 1:07.10 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:08.69 11:16.00 12:22.84 13:29.63 | 1:07.18 1:07.31 1:06.84 1:06.79 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:36.03 15:42.65 16:46.49 | 1:06.40 1:06.62 1:03.84 |
21. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 16:53.01 | 586 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.58 2:10.88 3:17.94 4:25.69 | 1:03.58 1:07.30 1:07.06 1:07.75 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:33.62 6:41.95 7:49.55 8:57.90 | 1:07.93 1:08.33 1:07.60 1:08.35 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:05.71 11:13.20 12:21.13 13:29.27 | 1:07.81 1:07.49 1:07.93 1:08.14 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:37.39 15:45.90 16:53.01 | 1:08.12 1:08.51 1:07.11 |
22. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 16:57.55 | 578 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.27 2:10.98 3:18.91 4:27.49 | 1:03.27 1:07.71 1:07.93 1:08.58 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:36.43 6:45.22 7:53.06 9:01.25 | 1:08.94 1:08.79 1:07.84 1:08.19 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:08.88 11:16.38 12:24.52 13:32.55 | 1:07.63 1:07.50 1:08.14 1:08.03 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:40.74 15:50.50 16:57.55 | 1:08.19 1:09.76 1:07.05 |
23. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 17:02.29 | 570 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.27 2:15.87 3:25.63 4:35.03 | 1:06.27 1:09.60 1:09.76 1:09.40 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:43.80 6:52.86 8:00.79 9:08.58 | 1:08.77 1:09.06 1:07.93 1:07.79 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:16.11 11:24.31 12:32.96 13:41.38 | 1:07.53 1:08.20 1:08.65 1:08.42 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:49.45 15:57.54 17:02.29 | 1:08.07 1:08.09 1:04.75 |
24. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 17:04.55 | 567 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.29 2:11.20 3:19.66 4:27.81 | 1:03.29 1:07.91 1:08.46 1:08.15 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:36.28 6:44.96 7:54.17 9:03.57 | 1:08.47 1:08.68 1:09.21 1:09.40 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:12.05 11:21.27 12:29.94 13:39.36 | 1:08.48 1:09.22 1:08.67 1:09.42 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:48.53 15:58.08 17:04.55 | 1:09.17 1:09.55 1:06.47 |
25. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 17:05.70 | 565 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.20 2:09.28 3:16.84 4:25.20 | 1:02.20 1:07.08 1:07.56 1:08.36 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:34.46 6:43.53 7:53.31 9:02.93 | 1:09.26 1:09.07 1:09.78 1:09.62 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:13.09 11:22.55 12:31.92 13:41.18 | 1:10.16 1:09.46 1:09.37 1:09.26 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:50.64 15:58.92 17:05.70 | 1:09.46 1:08.28 1:06.78 |
26. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 17:13.35 | 552 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.70 2:10.53 3:19.04 4:27.32 | 1:02.70 1:07.83 1:08.51 1:08.28 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:36.37 6:45.39 7:54.24 9:03.46 | 1:09.05 1:09.02 1:08.85 1:09.22 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:12.79 11:23.22 12:34.08 13:44.45 | 1:09.33 1:10.43 1:10.86 1:10.37 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:54.46 16:04.56 17:13.35 | 1:10.01 1:10.10 1:08.79 |
27. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 17:15.38 | 549 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:05.18 2:15.97 3:25.40 4:35.34 | 1:05.18 1:10.79 1:09.43 1:09.94 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:44.77 6:54.60 8:03.94 9:12.90 | 1:09.43 1:09.83 1:09.34 1:08.96 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:21.75 11:31.20 12:40.20 13:49.51 | 1:08.85 1:09.45 1:09.00 1:09.31 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:58.58 16:08.25 17:15.38 | 1:09.07 1:09.67 1:07.13 |
28. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 17:24.66 | 535 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.36 2:13.35 3:22.82 4:32.55 | 1:04.36 1:08.99 1:09.47 1:09.73 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:42.37 6:50.57 8:03.47 9:14.09 | 1:09.82 1:08.20 1:12.90 1:10.62 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:24.41 11:36.92 12:45.52 13:55.28 | 1:10.32 1:12.51 1:08.60 1:09.76 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:06.58 16:15.76 17:24.66 | 1:11.30 1:09.18 1:08.90 |
29. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 17:28.49 | 529 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:05.15 2:14.32 3:23.35 4:33.10 | 1:05.15 1:09.17 1:09.03 1:09.75 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:44.35 6:55.23 8:06.37 9:17.59 | 1:11.25 1:10.88 1:11.14 1:11.22 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:28.85 11:40.47 12:51.04 14:01.03 | 1:11.26 1:11.62 1:10.57 1:09.99 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:11.76 16:21.50 17:28.49 | 1:10.73 1:09.74 1:06.99 |
30. | Ryszka Kacper | 04 | Unia Oświęcim | 17:40.86 | 510 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.17 2:16.60 3:27.43 4:39.27 | 1:06.17 1:10.43 1:10.83 1:11.84 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:49.24 6:59.66 8:09.97 9:20.42 | 1:09.97 1:10.42 1:10.31 1:10.45 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:31.72 11:42.75 12:53.54 14:05.43 | 1:11.30 1:11.03 1:10.79 1:11.89 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:17.42 16:30.97 17:40.86 | 1:11.99 1:13.55 1:09.89 |
31. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 17:47.07 | 501 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:05.50 2:16.35 3:27.39 4:39.04 | 1:05.50 1:10.85 1:11.04 1:11.65 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:50.67 7:02.18 8:13.78 9:25.67 | 1:11.63 1:11.51 1:11.60 1:11.89 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:37.08 11:48.60 13:00.35 14:12.33 | 1:11.41 1:11.52 1:11.75 1:11.98 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:24.61 16:36.56 17:47.07 | 1:12.28 1:11.95 1:10.51 |
32. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Unia Oświęcim | 17:49.61 | 498 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:08.37 2:20.22 3:32.47 4:44.95 | 1:08.37 1:11.85 1:12.25 1:12.48 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:56.86 7:09.25 8:21.79 9:34.17 | 1:11.91 1:12.39 1:12.54 1:12.38 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:45.81 11:57.59 13:09.15 14:20.31 | 1:11.64 1:11.78 1:11.56 1:11.16 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:31.31 16:41.61 17:49.61 | 1:11.00 1:10.30 1:08.00 |
33. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 17:53.48 | 493 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:07.44 2:18.72 3:30.49 4:42.30 | 1:07.44 1:11.28 1:11.77 1:11.81 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:54.72 7:06.66 8:18.51 9:30.47 | 1:12.42 1:11.94 1:11.85 1:11.96 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:42.71 11:55.08 13:08.18 14:20.15 | 1:12.24 1:12.37 1:13.10 1:11.97 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:31.69 16:43.32 17:53.48 | 1:11.54 1:11.63 1:10.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 26/10/2019 - 20:55 | Chłopców, 1500m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jackowski Tomasz | 02 | Śląsk Wrocław | 15:29.65 | 759 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.67 2:00.60 3:02.93 4:05.32 | 58.67 1:01.93 1:02.33 1:02.39 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:07.68 6:08.50 7:09.54 8:11.57 | 1:02.36 1:00.82 1:01.04 1:02.03 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:13.52 10:15.63 11:17.82 12:20.23 | 1:01.95 1:02.11 1:02.19 1:02.41 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:22.33 14:25.88 15:29.65 | 1:02.10 1:03.55 1:03.77 |
2. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 15:32.51 | 752 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.73 2:00.71 3:03.09 4:05.00 | 58.73 1:01.98 1:02.38 1:01.91 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:07.30 6:09.45 7:12.03 8:14.66 | 1:02.30 1:02.15 1:02.58 1:02.63 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:17.36 10:20.44 11:23.20 12:26.17 | 1:02.70 1:03.08 1:02.76 1:02.97 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:28.91 14:31.52 15:32.51 | 1:02.74 1:02.61 1:00.99 |
3. | Jóźków Cezary | 01 | Śląsk Wrocław | 15:36.78 | 741 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.70 2:02.38 3:05.15 4:07.91 | 59.70 1:02.68 1:02.77 1:02.76 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:10.93 6:13.76 7:16.13 8:18.82 | 1:03.02 1:02.83 1:02.37 1:02.69 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:21.54 10:24.11 11:26.42 12:28.89 | 1:02.72 1:02.57 1:02.31 1:02.47 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:31.66 14:34.82 15:36.78 | 1:02.77 1:03.16 1:01.96 |
4. | Wodyński Bartosz | 02 | AZS Politechniki Łódzkiej | 15:48.83 | 714 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.59 2:03.01 3:06.40 4:10.43 | 59.59 1:03.42 1:03.39 1:04.03 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:13.94 6:17.86 7:21.56 8:25.00 | 1:03.51 1:03.92 1:03.70 1:03.44 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:27.96 10:31.26 11:35.06 12:38.67 | 1:02.96 1:03.30 1:03.80 1:03.61 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:42.32 14:46.77 15:48.83 | 1:03.65 1:04.45 1:02.06 |
5. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 16:18.30 | 651 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.15 2:03.01 3:07.45 4:13.04 | 1:00.15 1:02.86 1:04.44 1:05.59 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:19.37 6:25.72 7:31.97 8:38.08 | 1:06.33 1:06.35 1:06.25 1:06.11 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:44.21 10:49.86 11:55.65 13:01.40 | 1:06.13 1:05.65 1:05.79 1:05.75 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:08.21 15:13.69 16:18.30 | 1:06.81 1:05.48 1:04.61 |
6. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 16:22.71 | 642 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.45 2:08.14 3:14.02 4:20.24 | 1:02.45 1:05.69 1:05.88 1:06.22 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:26.22 6:32.37 7:38.25 8:44.23 | 1:05.98 1:06.15 1:05.88 1:05.98 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:50.36 10:56.17 12:01.87 13:07.74 | 1:06.13 1:05.81 1:05.70 1:05.87 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:13.57 15:18.75 16:22.71 | 1:05.83 1:05.18 1:03.96 |
7. | Doroba Michał | 02 | Śląsk Wrocław | 16:31.97 | 624 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.90 2:06.64 3:11.98 4:17.48 | 1:01.90 1:04.74 1:05.34 1:05.50 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:23.28 6:29.20 7:35.97 8:43.95 | 1:05.80 1:05.92 1:06.77 1:07.98 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:48.80 10:53.78 12:01.00 13:09.18 | 1:04.85 1:04.98 1:07.22 1:08.18 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:17.75 15:23.48 16:31.97 | 1:08.57 1:05.73 1:08.49 |
8. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 16:44.54 | 601 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.49 2:09.27 3:15.68 4:21.93 | 1:02.49 1:06.78 1:06.41 1:06.25 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:28.34 6:34.83 7:41.86 8:49.26 | 1:06.41 1:06.49 1:07.03 1:07.40 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:56.81 11:05.32 12:13.37 13:21.68 | 1:07.55 1:08.51 1:08.05 1:08.31 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:29.97 15:37.96 16:44.54 | 1:08.29 1:07.99 1:06.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 26/10/2019 - 20:55 | Chłopców, 1500m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trylski Wiktor | 03 | Tri-Team Rumia | 15:59.36 | 690 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.31 2:05.44 3:09.46 4:13.22 | 1:01.31 1:04.13 1:04.02 1:03.76 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:16.93 6:20.84 7:25.61 8:29.72 | 1:03.71 1:03.91 1:04.77 1:04.11 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:34.17 10:38.80 11:43.55 12:48.15 | 1:04.45 1:04.63 1:04.75 1:04.60 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:52.46 14:56.60 15:59.36 | 1:04.31 1:04.14 1:02.76 |
2. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 16:08.19 | 672 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.17 2:06.06 3:11.22 4:16.44 | 1:01.17 1:04.89 1:05.16 1:05.22 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:21.71 6:27.00 7:32.09 8:37.11 | 1:05.27 1:05.29 1:05.09 1:05.02 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:41.28 10:46.07 11:50.51 12:54.89 | 1:04.17 1:04.79 1:04.44 1:04.38 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:00.12 15:05.03 16:08.19 | 1:05.23 1:04.91 1:03.16 |
3. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 16:08.98 | 670 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.95 2:04.28 3:08.69 4:12.93 | 59.95 1:04.33 1:04.41 1:04.24 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:17.80 6:23.02 7:28.62 8:34.10 | 1:04.87 1:05.22 1:05.60 1:05.48 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:39.32 10:44.29 11:48.97 12:54.52 | 1:05.22 1:04.97 1:04.68 1:05.55 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:59.95 15:05.66 16:08.98 | 1:05.43 1:05.71 1:03.32 |
4. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 16:15.58 | 656 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.20 2:06.33 3:11.43 4:17.86 | 1:01.20 1:05.13 1:05.10 1:06.43 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.73 6:28.33 7:33.34 8:38.51 | 1:04.87 1:05.60 1:05.01 1:05.17 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:43.67 10:49.09 11:54.05 12:59.84 | 1:05.16 1:05.42 1:04.96 1:05.79 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:05.57 15:11.01 16:15.58 | 1:05.73 1:05.44 1:04.57 |
5. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 16:26.63 | 635 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.18 2:05.13 3:09.48 4:13.99 | 1:01.18 1:03.95 1:04.35 1:04.51 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:19.17 6:25.90 7:32.94 8:40.30 | 1:05.18 1:06.73 1:07.04 1:07.36 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:47.29 10:54.25 12:00.77 13:07.62 | 1:06.99 1:06.96 1:06.52 1:06.85 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:14.80 15:21.35 16:26.63 | 1:07.18 1:06.55 1:05.28 |
6. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 17:04.55 | 567 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.29 2:11.20 3:19.66 4:27.81 | 1:03.29 1:07.91 1:08.46 1:08.15 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:36.28 6:44.96 7:54.17 9:03.57 | 1:08.47 1:08.68 1:09.21 1:09.40 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:12.05 11:21.27 12:29.94 13:39.36 | 1:08.48 1:09.22 1:08.67 1:09.42 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:48.53 15:58.08 17:04.55 | 1:09.17 1:09.55 1:06.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 26/10/2019 - 20:55 | Chłopców, 1500m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 15:46.18 | 720 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.33 2:01.10 3:03.75 4:06.26 | 59.33 1:01.77 1:02.65 1:02.51 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:08.93 6:11.72 7:15.21 8:18.90 | 1:02.67 1:02.79 1:03.49 1:03.69 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:22.88 10:27.40 11:31.59 12:35.85 | 1:03.98 1:04.52 1:04.19 1:04.26 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:40.06 14:44.06 15:46.18 | 1:04.21 1:04.00 1:02.12 |
2. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 16:11.69 | 664 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.75 2:06.09 3:11.26 4:17.11 | 1:00.75 1:05.34 1:05.17 1:05.85 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.67 6:28.33 7:33.85 8:39.05 | 1:05.56 1:05.66 1:05.52 1:05.20 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:43.88 10:48.67 11:52.74 12:57.91 | 1:04.83 1:04.79 1:04.07 1:05.17 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:03.39 15:08.30 16:11.69 | 1:05.48 1:04.91 1:03.39 |
3. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 16:21.14 | 645 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.95 2:08.00 3:13.75 4:19.64 | 1:01.95 1:06.05 1:05.75 1:05.89 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:25.44 6:30.97 7:36.41 8:42.60 | 1:05.80 1:05.53 1:05.44 1:06.19 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:48.48 10:54.93 12:00.59 13:06.26 | 1:05.88 1:06.45 1:05.66 1:05.67 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:11.93 15:17.46 16:21.14 | 1:05.67 1:05.53 1:03.68 |
4. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 16:31.30 | 626 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.52 2:09.40 3:16.09 4:22.92 | 1:03.52 1:05.88 1:06.69 1:06.83 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:29.07 6:35.32 7:41.72 8:48.16 | 1:06.15 1:06.25 1:06.40 1:06.44 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:54.60 11:00.73 12:07.49 13:14.03 | 1:06.44 1:06.13 1:06.76 1:06.54 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:19.88 15:26.15 16:31.30 | 1:05.85 1:06.27 1:05.15 |
5. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 16:53.01 | 586 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.58 2:10.88 3:17.94 4:25.69 | 1:03.58 1:07.30 1:07.06 1:07.75 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:33.62 6:41.95 7:49.55 8:57.90 | 1:07.93 1:08.33 1:07.60 1:08.35 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:05.71 11:13.20 12:21.13 13:29.27 | 1:07.81 1:07.49 1:07.93 1:08.14 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:37.39 15:45.90 16:53.01 | 1:08.12 1:08.51 1:07.11 |
6. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 16:57.55 | 578 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.27 2:10.98 3:18.91 4:27.49 | 1:03.27 1:07.71 1:07.93 1:08.58 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:36.43 6:45.22 7:53.06 9:01.25 | 1:08.94 1:08.79 1:07.84 1:08.19 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:08.88 11:16.38 12:24.52 13:32.55 | 1:07.63 1:07.50 1:08.14 1:08.03 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:40.74 15:50.50 16:57.55 | 1:08.19 1:09.76 1:07.05 |
7. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 17:13.35 | 552 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.70 2:10.53 3:19.04 4:27.32 | 1:02.70 1:07.83 1:08.51 1:08.28 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:36.37 6:45.39 7:54.24 9:03.46 | 1:09.05 1:09.02 1:08.85 1:09.22 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:12.79 11:23.22 12:34.08 13:44.45 | 1:09.33 1:10.43 1:10.86 1:10.37 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:54.46 16:04.56 17:13.35 | 1:10.01 1:10.10 1:08.79 |
8. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 17:15.38 | 549 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:05.18 2:15.97 3:25.40 4:35.34 | 1:05.18 1:10.79 1:09.43 1:09.94 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:44.77 6:54.60 8:03.94 9:12.90 | 1:09.43 1:09.83 1:09.34 1:08.96 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:21.75 11:31.20 12:40.20 13:49.51 | 1:08.85 1:09.45 1:09.00 1:09.31 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:58.58 16:08.25 17:15.38 | 1:09.07 1:09.67 1:07.13 |
9. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 17:24.66 | 535 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.36 2:13.35 3:22.82 4:32.55 | 1:04.36 1:08.99 1:09.47 1:09.73 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:42.37 6:50.57 8:03.47 9:14.09 | 1:09.82 1:08.20 1:12.90 1:10.62 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:24.41 11:36.92 12:45.52 13:55.28 | 1:10.32 1:12.51 1:08.60 1:09.76 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:06.58 16:15.76 17:24.66 | 1:11.30 1:09.18 1:08.90 |
10. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 17:28.49 | 529 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:05.15 2:14.32 3:23.35 4:33.10 | 1:05.15 1:09.17 1:09.03 1:09.75 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:44.35 6:55.23 8:06.37 9:17.59 | 1:11.25 1:10.88 1:11.14 1:11.22 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:28.85 11:40.47 12:51.04 14:01.03 | 1:11.26 1:11.62 1:10.57 1:09.99 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:11.76 16:21.50 17:28.49 | 1:10.73 1:09.74 1:06.99 |
11. | Ryszka Kacper | 04 | Unia Oświęcim | 17:40.86 | 510 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.17 2:16.60 3:27.43 4:39.27 | 1:06.17 1:10.43 1:10.83 1:11.84 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:49.24 6:59.66 8:09.97 9:20.42 | 1:09.97 1:10.42 1:10.31 1:10.45 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:31.72 11:42.75 12:53.54 14:05.43 | 1:11.30 1:11.03 1:10.79 1:11.89 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:17.42 16:30.97 17:40.86 | 1:11.99 1:13.55 1:09.89 |
12. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 17:47.07 | 501 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:05.50 2:16.35 3:27.39 4:39.04 | 1:05.50 1:10.85 1:11.04 1:11.65 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:50.67 7:02.18 8:13.78 9:25.67 | 1:11.63 1:11.51 1:11.60 1:11.89 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:37.08 11:48.60 13:00.35 14:12.33 | 1:11.41 1:11.52 1:11.75 1:11.98 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:24.61 16:36.56 17:47.07 | 1:12.28 1:11.95 1:10.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 26/10/2019 - 20:55 | Chłopców, 1500m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 16:22.09 | 643 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.75 2:06.55 3:11.73 4:17.45 | 1:01.75 1:04.80 1:05.18 1:05.72 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.84 6:28.60 7:34.59 8:41.08 | 1:05.39 1:05.76 1:05.99 1:06.49 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:47.35 10:53.80 12:00.44 13:04.84 | 1:06.27 1:06.45 1:06.64 1:04.40 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:11.27 15:16.83 16:22.09 | 1:06.43 1:05.56 1:05.26 |
2. | Zaremba Adam | 05 | Śląsk Wrocław | 16:45.46 | 600 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.61 2:08.54 3:16.00 4:23.01 | 1:02.61 1:05.93 1:07.46 1:07.01 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:30.26 6:38.23 7:46.56 8:54.64 | 1:07.25 1:07.97 1:08.33 1:08.08 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:01.85 11:09.97 12:17.97 13:25.59 | 1:07.21 1:08.12 1:08.00 1:07.62 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:33.03 15:40.67 16:45.46 | 1:07.44 1:07.64 1:04.79 |
3. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 16:46.49 | 598 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.37 2:13.00 3:21.52 4:30.34 | 1:04.37 1:08.63 1:08.52 1:08.82 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:38.86 6:46.98 7:54.41 9:01.51 | 1:08.52 1:08.12 1:07.43 1:07.10 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:08.69 11:16.00 12:22.84 13:29.63 | 1:07.18 1:07.31 1:06.84 1:06.79 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:36.03 15:42.65 16:46.49 | 1:06.40 1:06.62 1:03.84 |
4. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 17:02.29 | 570 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.27 2:15.87 3:25.63 4:35.03 | 1:06.27 1:09.60 1:09.76 1:09.40 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:43.80 6:52.86 8:00.79 9:08.58 | 1:08.77 1:09.06 1:07.93 1:07.79 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:16.11 11:24.31 12:32.96 13:41.38 | 1:07.53 1:08.20 1:08.65 1:08.42 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:49.45 15:57.54 17:02.29 | 1:08.07 1:08.09 1:04.75 |
5. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 17:05.70 | 565 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.20 2:09.28 3:16.84 4:25.20 | 1:02.20 1:07.08 1:07.56 1:08.36 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:34.46 6:43.53 7:53.31 9:02.93 | 1:09.26 1:09.07 1:09.78 1:09.62 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:13.09 11:22.55 12:31.92 13:41.18 | 1:10.16 1:09.46 1:09.37 1:09.26 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:50.64 15:58.92 17:05.70 | 1:09.46 1:08.28 1:06.78 |
6. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Unia Oświęcim | 17:49.61 | 498 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:08.37 2:20.22 3:32.47 4:44.95 | 1:08.37 1:11.85 1:12.25 1:12.48 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:56.86 7:09.25 8:21.79 9:34.17 | 1:11.91 1:12.39 1:12.54 1:12.38 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:45.81 11:57.59 13:09.15 14:20.31 | 1:11.64 1:11.78 1:11.56 1:11.16 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:31.31 16:41.61 17:49.61 | 1:11.00 1:10.30 1:08.00 |
7. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 17:53.48 | 493 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:07.44 2:18.72 3:30.49 4:42.30 | 1:07.44 1:11.28 1:11.77 1:11.81 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:54.72 7:06.66 8:18.51 9:30.47 | 1:12.42 1:11.94 1:11.85 1:11.96 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:42.71 11:55.08 13:08.18 14:20.15 | 1:12.24 1:12.37 1:13.10 1:11.97 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:31.69 16:43.32 17:53.48 | 1:11.54 1:11.63 1:10.16 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |