Arena Grand Prix Puchar Polski Oświęcim, 26 - 27/10/2019 |
3 - Arena Grand Prix Puchar Polski III | 27/10/2019 - 8:30 |
Konkurencja 23 27/10/2019 - 8:30 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 54.58 | 780 | 26.19 | 28.39 | |||
2. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 56.46 | 704 | 27.03 | 29.43 | |||
3. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 56.90 | 688 | 28.17 | 28.73 | |||
4. | Sirignano Luigia | 96 | AZS UMCS Lublin | 57.25 | 676 | 27.05 | 30.20 | |||
5. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 57.31 | 674 | 27.46 | 29.85 | |||
6. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 57.67 | 661 | 27.68 | 29.99 | |||
7. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 57.70 | 660 | 27.73 | 29.97 | |||
8. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 57.96 | 651 | 28.12 | 29.84 | |||
9. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 57.97 | 651 | 27.99 | 29.98 | |||
10. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 58.26 | 641 | 28.20 | 30.06 | |||
11. | Świstuń Julia | 00 | AZS AWF Katowice | 58.37 | 638 | 28.44 | 29.93 | |||
12. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 58.47 | 634 | 28.15 | 30.32 | |||
13. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 58.52 | 633 | 28.26 | 30.26 | |||
14. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 58.67 | 628 | 28.28 | 30.39 | |||
15. | Piotrowska Wiktoria | 03 | AZS AWF Warszawa | 58.76 | 625 | 27.78 | 30.98 | |||
16. | Gajdowska Agnieszka | 95 | Rekin Świebodzice | 58.92 | 620 | 28.25 | 30.67 | |||
17. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 59.12 | 614 | 28.62 | 30.50 | |||
18. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 59.23 | 610 | 28.26 | 30.97 | |||
19. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 59.28 | 609 | 28.42 | 30.86 | |||
20. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 59.31 | 608 | 28.26 | 31.05 | |||
21. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 59.33 | 607 | 28.53 | 30.80 | |||
22. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 59.48 | 602 | 28.87 | 30.61 | |||
23. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 59.50 | 602 | 29.18 | 30.32 | |||
24. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 59.61 | 599 | 28.50 | 31.11 | |||
25. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 59.65 | 597 | 28.98 | 30.67 | |||
26. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 59.68 | 596 | 29.08 | 30.60 | |||
27. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 59.76 | 594 | 28.76 | 31.00 | |||
28. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 59.87 | 591 | 29.04 | 30.83 | |||
29. | Frąckiewicz Martyna | 03 | TP Zielona Góra | 1:00.02 | 586 | 29.64 | 30.38 | |||
30. | Szopa Marta | 00 | AZS AWF Katowice | 1:00.22 | 581 | 29.15 | 31.07 | |||
31. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:00.23 | 580 | 28.14 | 32.09 | |||
32. | Skibczak Paulina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.29 | 578 | 28.98 | 31.31 | |||
33. | Szymczak Patrycja | 02 | Śląsk Wrocław | 1:00.38 | 576 | 29.09 | 31.29 | |||
Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 1:00.38 | 576 | 29.15 | 31.23 | ||||
35. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.42 | 575 | 27.86 | 32.56 | |||
36. | Domżalska Wiktoria | 00 | AZS AWF Katowice | 1:00.50 | 572 | 28.87 | 31.63 | |||
37. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 1:00.69 | 567 | 29.64 | 31.05 | |||
38. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.75 | 565 | 29.04 | 31.71 | |||
39. | Solak Anna | 00 | AZS AGH Kraków | 1:00.79 | 564 | 28.79 | 32.00 | |||
40. | Włodarczyk Ewelina | 96 | Śląsk Wrocław | 1:00.91 | 561 | 29.69 | 31.22 | |||
41. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:00.97 | 559 | 29.17 | 31.80 | |||
42. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:01.04 | 557 | 29.37 | 31.67 | |||
43. | Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 1:01.17 | 554 | 29.18 | 31.99 | |||
44. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 1:01.18 | 554 | 29.47 | 31.71 | |||
45. | Adamska Maria | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.23 | 552 | 29.02 | 32.21 | |||
46. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:01.26 | 551 | 29.53 | 31.73 | |||
47. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 1:01.32 | 550 | 29.78 | 31.54 | |||
48. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.43 | 547 | 29.39 | 32.04 | |||
Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 1:01.43 | 547 | 29.75 | 31.68 | ||||
50. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:01.96 | 533 | 29.87 | 32.09 | |||
51. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.99 | 532 | 29.67 | 32.32 | |||
52. | Haładyn Karolina | 03 | UKS 190 Łódź | 1:02.05 | 531 | 30.11 | 31.94 | |||
53. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 1:02.24 | 526 | 29.85 | 32.39 | |||
54. | Pawłowska Jessica | 03 | Junior Kluczbork | 1:02.29 | 524 | 29.40 | 32.89 | |||
55. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 1:02.34 | 523 | 29.81 | 32.53 | |||
56. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 1:02.56 | 518 | 29.92 | 32.64 | |||
57. | Kopańska Maja | 02 | Polonia Warszawa | 1:03.18 | 503 | 30.21 | 32.97 | |||
58. | Pogoń Milena | 03 | Unia Oświęcim | 1:03.21 | 502 | 30.86 | 32.35 | |||
59. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:03.23 | 501 | 30.62 | 32.61 | |||
60. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:03.27 | 500 | 31.08 | 32.19 | |||
61. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 1:03.50 | 495 | 30.44 | 33.06 | |||
Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:03.50 | 495 | 30.81 | 32.69 | ||||
63. | Kolbe Wiktoria | 98 | AZS PWSZ Racibórz | 1:03.74 | 489 | 29.47 | 34.27 | |||
64. | Balon Adrianna | 05 | Unia Oświęcim | 1:04.23 | 478 | 30.94 | 33.29 | |||
65. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 1:04.55 | 471 | 30.74 | 33.81 | |||
66. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 1:05.61 | 449 | 31.28 | 34.33 | |||
67. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:05.70 | 447 | 31.71 | 33.99 | |||
68. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:05.86 | 444 | 31.86 | 34.00 | |||
69. | Pieczul Inga | 05 | Wodnik 29 Tychy | 1:06.76 | 426 | 31.73 | 35.03 | |||
70. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 1:07.22 | 417 | 32.16 | 35.06 | |||
71. | Haładyn Kamila | 04 | UKS SP-149 Łódź | 1:07.53 | 412 | 31.99 | 35.54 | |||
72. | Hodur Paulina | 04 | Polonia Warszawa | 1:07.58 | 411 | 30.72 | 36.86 | |||
73. | Żelazna Maria | 05 | Orka Iława | 1:08.00 | 403 | 32.99 | 35.01 | |||
74. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 1:08.25 | 399 | 33.00 | 35.25 | |||
75. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 1:08.32 | 397 | 32.11 | 36.21 | |||
76. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:08.44 | 395 | 31.91 | 36.53 | |||
77. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:09.79 | 373 | 32.89 | 36.90 | |||
78. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:10.34 | 364 | 32.73 | 37.61 | |||
79. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 1:10.90 | 356 | 34.36 | 36.54 | |||
80. | Bącler Natalia | 05 | Śląsk Wrocław | 1:11.46 | 347 | 33.88 | 37.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 27/10/2019 - 8:30 | Kobiet, 100m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 54.58 | 780 | 26.19 | 28.39 | |||
2. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 56.46 | 704 | 27.03 | 29.43 | |||
3. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 57.31 | 674 | 27.46 | 29.85 | |||
4. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 57.96 | 651 | 28.12 | 29.84 | |||
5. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 57.97 | 651 | 27.99 | 29.98 | |||
6. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 58.52 | 633 | 28.26 | 30.26 | |||
7. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 59.23 | 610 | 28.26 | 30.97 | |||
8. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 59.28 | 609 | 28.42 | 30.86 | |||
9. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 59.31 | 608 | 28.26 | 31.05 | |||
10. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 59.61 | 599 | 28.50 | 31.11 | |||
11. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 59.65 | 597 | 28.98 | 30.67 | |||
12. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 59.68 | 596 | 29.08 | 30.60 | |||
13. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 59.76 | 594 | 28.76 | 31.00 | |||
14. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 59.87 | 591 | 29.04 | 30.83 | |||
15. | Szymczak Patrycja | 02 | Śląsk Wrocław | 1:00.38 | 576 | 29.09 | 31.29 | |||
Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 1:00.38 | 576 | 29.15 | 31.23 | ||||
17. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:00.97 | 559 | 29.17 | 31.80 | |||
18. | Kopańska Maja | 02 | Polonia Warszawa | 1:03.18 | 503 | 30.21 | 32.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 27/10/2019 - 8:30 | Dziewcząt, 100m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 57.67 | 661 | 27.68 | 29.99 | |||
2. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 57.70 | 660 | 27.73 | 29.97 | |||
3. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 58.47 | 634 | 28.15 | 30.32 | |||
4. | Piotrowska Wiktoria | 03 | AZS AWF Warszawa | 58.76 | 625 | 27.78 | 30.98 | |||
5. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 59.50 | 602 | 29.18 | 30.32 | |||
6. | Frąckiewicz Martyna | 03 | TP Zielona Góra | 1:00.02 | 586 | 29.64 | 30.38 | |||
7. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:00.23 | 580 | 28.14 | 32.09 | |||
8. | Skibczak Paulina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.29 | 578 | 28.98 | 31.31 | |||
9. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.42 | 575 | 27.86 | 32.56 | |||
10. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:01.04 | 557 | 29.37 | 31.67 | |||
11. | Adamska Maria | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.23 | 552 | 29.02 | 32.21 | |||
12. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.99 | 532 | 29.67 | 32.32 | |||
13. | Haładyn Karolina | 03 | UKS 190 Łódź | 1:02.05 | 531 | 30.11 | 31.94 | |||
14. | Pawłowska Jessica | 03 | Junior Kluczbork | 1:02.29 | 524 | 29.40 | 32.89 | |||
15. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 1:02.56 | 518 | 29.92 | 32.64 | |||
16. | Pogoń Milena | 03 | Unia Oświęcim | 1:03.21 | 502 | 30.86 | 32.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 27/10/2019 - 8:30 | Dziewcząt, 100m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 58.67 | 628 | 28.28 | 30.39 | |||
2. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 59.12 | 614 | 28.62 | 30.50 | |||
3. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 59.33 | 607 | 28.53 | 30.80 | |||
4. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.75 | 565 | 29.04 | 31.71 | |||
5. | Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 1:01.17 | 554 | 29.18 | 31.99 | |||
6. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 1:01.18 | 554 | 29.47 | 31.71 | |||
7. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:01.26 | 551 | 29.53 | 31.73 | |||
8. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 1:01.32 | 550 | 29.78 | 31.54 | |||
9. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.43 | 547 | 29.39 | 32.04 | |||
10. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:01.96 | 533 | 29.87 | 32.09 | |||
11. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 1:02.34 | 523 | 29.81 | 32.53 | |||
12. | Haładyn Kamila | 04 | UKS SP-149 Łódź | 1:07.53 | 412 | 31.99 | 35.54 | |||
13. | Hodur Paulina | 04 | Polonia Warszawa | 1:07.58 | 411 | 30.72 | 36.86 | |||
14. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 1:08.32 | 397 | 32.11 | 36.21 | |||
15. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:08.44 | 395 | 31.91 | 36.53 | |||
16. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:09.79 | 373 | 32.89 | 36.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 27/10/2019 - 8:30 | Dziewcząt, 100m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 59.48 | 602 | 28.87 | 30.61 | |||
2. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 1:00.69 | 567 | 29.64 | 31.05 | |||
3. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 1:01.43 | 547 | 29.75 | 31.68 | |||
4. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 1:02.24 | 526 | 29.85 | 32.39 | |||
5. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:03.23 | 501 | 30.62 | 32.61 | |||
6. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:03.27 | 500 | 31.08 | 32.19 | |||
7. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 1:03.50 | 495 | 30.44 | 33.06 | |||
Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:03.50 | 495 | 30.81 | 32.69 | ||||
9. | Balon Adrianna | 05 | Unia Oświęcim | 1:04.23 | 478 | 30.94 | 33.29 | |||
10. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 1:04.55 | 471 | 30.74 | 33.81 | |||
11. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 1:05.61 | 449 | 31.28 | 34.33 | |||
12. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:05.70 | 447 | 31.71 | 33.99 | |||
13. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:05.86 | 444 | 31.86 | 34.00 | |||
14. | Pieczul Inga | 05 | Wodnik 29 Tychy | 1:06.76 | 426 | 31.73 | 35.03 | |||
15. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 1:07.22 | 417 | 32.16 | 35.06 | |||
16. | Żelazna Maria | 05 | Orka Iława | 1:08.00 | 403 | 32.99 | 35.01 | |||
17. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 1:08.25 | 399 | 33.00 | 35.25 | |||
18. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:10.34 | 364 | 32.73 | 37.61 | |||
19. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 1:10.90 | 356 | 34.36 | 36.54 | |||
20. | Bącler Natalia | 05 | Śląsk Wrocław | 1:11.46 | 347 | 33.88 | 37.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 27/10/2019 - 8:38 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 48.63 | 789 | 23.24 | 25.39 | |||
2. | Ostrowski Karol | 99 | MKP Szczecin | 48.95 | 773 | 23.46 | 25.49 | |||
3. | Werner Paweł | 93 | Juvenia Wrocław | 49.56 | 745 | 23.79 | 25.77 | |||
4. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 50.08 | 722 | 23.84 | 26.24 | |||
5. | Kiszczak Jakub | 00 | Śląsk Wrocław | 50.30 | 713 | 24.07 | 26.23 | |||
6. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 50.40 | 708 | 23.94 | 26.46 | |||
7. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 50.54 | 703 | 24.05 | 26.49 | |||
8. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 50.66 | 698 | 24.59 | 26.07 | |||
9. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 50.69 | 696 | 24.61 | 26.08 | |||
10. | Mikołajczyk Michał | 99 | Śląsk Wrocław | 50.82 | 691 | 24.13 | 26.69 | |||
11. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 51.05 | 682 | 24.71 | 26.34 | |||
12. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 51.06 | 681 | 24.65 | 26.41 | |||
Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 51.06 | 681 | 24.47 | 26.59 | ||||
14. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 51.07 | 681 | 24.74 | 26.33 | |||
15. | Butkiewicz Władysław | 00 | AZS AWF Katowice | 51.28 | 673 | 24.77 | 26.51 | |||
16. | Dąbrowski Patryk | 00 | Śląsk Wrocław | 51.32 | 671 | 24.52 | 26.80 | |||
17. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 51.51 | 664 | 24.44 | 27.07 | |||
Guzior Maciej | 00 | Śląsk Wrocław | 51.51 | 664 | 24.82 | 26.69 | ||||
19. | Jackowski Tomasz | 02 | Śląsk Wrocław | 51.52 | 663 | 24.92 | 26.60 | |||
20. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 51.56 | 662 | 24.94 | 26.62 | |||
21. | Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 51.71 | 656 | 24.71 | 27.00 | |||
22. | Skierka Jakub | 98 | TP Zielona Góra | 51.74 | 655 | 25.61 | 26.13 | |||
23. | Goleniec Kamil | 99 | AZS AWF Katowice | 51.80 | 652 | 24.74 | 27.06 | |||
24. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | 51.88 | 649 | 25.44 | 26.44 | |||
25. | Dudys Dominik | 02 | SMS Victoria Racibórz | 51.89 | 649 | 24.43 | 27.46 | |||
26. | Jakimiak Jakub | 03 | Narwal Międzyrzec Podl. | 52.11 | 641 | 25.67 | 26.44 | |||
27. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 52.23 | 636 | 25.25 | 26.98 | |||
28. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 52.29 | 634 | 25.08 | 27.21 | |||
29. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 52.31 | 634 | 25.11 | 27.20 | |||
30. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 52.33 | 633 | 25.23 | 27.10 | |||
31. | Kędzia Wiktor | 00 | MKP Szczecin | 52.52 | 626 | 25.55 | 26.97 | |||
32. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 52.60 | 623 | 25.20 | 27.40 | |||
33. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 52.70 | 620 | 25.48 | 27.22 | |||
34. | Kapias Michał | 00 | AZS AWF Katowice | 52.74 | 618 | 25.23 | 27.51 | |||
Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 52.74 | 618 | 25.23 | 27.51 | ||||
36. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 52.99 | 609 | 25.38 | 27.61 | |||
37. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 53.03 | 608 | 25.99 | 27.04 | |||
38. | Jóźków Cezary | 01 | Śląsk Wrocław | 53.04 | 608 | 25.99 | 27.05 | |||
39. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 53.09 | 606 | 25.55 | 27.54 | |||
Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 53.09 | 606 | 25.16 | 27.93 | ||||
41. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 53.16 | 604 | 25.79 | 27.37 | |||
42. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 53.25 | 601 | 25.73 | 27.52 | |||
43. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 53.27 | 600 | 25.58 | 27.69 | |||
44. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 53.45 | 594 | 25.95 | 27.50 | |||
Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Victoria Racibórz | 53.45 | 594 | 25.44 | 28.01 | ||||
46. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 53.46 | 594 | 25.66 | 27.80 | |||
47. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 53.52 | 592 | 25.67 | 27.85 | |||
48. | Balicki Michał | 00 | Śląsk Wrocław | 53.57 | 590 | 25.67 | 27.90 | |||
49. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 53.62 | 588 | 25.99 | 27.63 | |||
50. | Paczyński Oliwer | 97 | AZS UMCS Lublin | 53.64 | 588 | 25.41 | 28.23 | |||
51. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 53.66 | 587 | 25.48 | 28.18 | |||
52. | Mencel Miłosz | 02 | Śląsk Wrocław | 53.67 | 587 | 26.06 | 27.61 | |||
53. | Przybyła Kacper | 98 | AZS AWF Katowice | 53.71 | 585 | 25.98 | 27.73 | |||
54. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 53.73 | 585 | 25.14 | 28.59 | |||
55. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 53.80 | 582 | 25.76 | 28.04 | |||
56. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 53.83 | 581 | 25.94 | 27.89 | |||
57. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 53.90 | 579 | 25.63 | 28.27 | |||
58. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 53.96 | 577 | 25.95 | 28.01 | |||
59. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 54.12 | 572 | 25.65 | 28.47 | |||
60. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 54.14 | 571 | 25.80 | 28.34 | |||
61. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 54.20 | 570 | 26.08 | 28.12 | |||
62. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 54.31 | 566 | 26.24 | 28.07 | |||
63. | Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 54.45 | 562 | 26.15 | 28.30 | |||
Sieprawski Roch | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 54.45 | 562 | 26.24 | 28.21 | ||||
65. | Walczysko Jakub | 00 | AZS AGH Kraków | 54.46 | 561 | 26.42 | 28.04 | |||
Lesik Jarosław | 02 | SMS Victoria Racibórz | 54.46 | 561 | 25.71 | 28.75 | ||||
67. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 54.49 | 560 | 25.76 | 28.73 | |||
68. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 54.62 | 556 | 25.94 | 28.68 | |||
Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 54.62 | 556 | 26.04 | 28.58 | ||||
70. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 54.64 | 556 | 25.67 | 28.97 | |||
71. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 54.66 | 555 | 26.08 | 28.58 | |||
72. | Krystyniak Mateusz | 00 | AZS AWF Katowice | 54.80 | 551 | 25.91 | 28.89 | |||
73. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 54.86 | 549 | 26.05 | 28.81 | |||
74. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 54.87 | 549 | 25.94 | 28.93 | |||
75. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 54.91 | 548 | 26.33 | 28.58 | |||
76. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 54.93 | 547 | 25.90 | 29.03 | |||
77. | Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 55.02 | 544 | 25.34 | 29.68 | |||
78. | Krupa Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 55.05 | 544 | 26.26 | 28.79 | |||
79. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 55.16 | 540 | 26.22 | 28.94 | |||
80. | Podsiadło Grzegorz | 03 | AZS AWF Katowice | 55.21 | 539 | 26.23 | 28.98 | |||
Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 55.21 | 539 | 26.39 | 28.82 | ||||
82. | Małyska Bartosz | 99 | AZS UMCS Lublin | 55.24 | 538 | 26.66 | 28.58 | |||
83. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 55.35 | 535 | 26.53 | 28.82 | |||
84. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 55.45 | 532 | 26.83 | 28.62 | |||
85. | Dudkiewicz Kacper | 02 | Polonia Warszawa | 55.46 | 532 | 26.57 | 28.89 | |||
86. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 55.55 | 529 | 26.69 | 28.86 | |||
87. | Naumenko Artem | 96 | AZS AGH Kraków | 55.72 | 524 | 25.52 | 30.20 | |||
88. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 55.76 | 523 | 26.50 | 29.26 | |||
89. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 55.90 | 519 | 27.08 | 28.82 | |||
90. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 55.96 | 517 | 27.50 | 28.46 | |||
91. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 55.99 | 517 | 26.73 | 29.26 | |||
92. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 56.03 | 515 | 26.64 | 29.39 | |||
Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 56.03 | 515 | 27.03 | 29.00 | ||||
94. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 56.04 | 515 | 26.91 | 29.13 | |||
95. | Woźniak Antoni | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 56.07 | 514 | 26.75 | 29.32 | |||
96. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 56.17 | 512 | 27.18 | 28.99 | |||
97. | Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 56.23 | 510 | 27.00 | 29.23 | |||
98. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 56.28 | 509 | 26.83 | 29.45 | |||
99. | Rutkiewicz Jakub | 01 | Orka Iława | 56.37 | 506 | 26.25 | 30.12 | |||
100. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 56.43 | 505 | 27.06 | 29.37 | |||
Dwyer Vincent John | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 56.43 | 505 | 26.87 | 29.56 | ||||
102. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 56.52 | 502 | 27.45 | 29.07 | |||
103. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 56.55 | 501 | 26.90 | 29.65 | |||
104. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 56.56 | 501 | 27.61 | 28.95 | |||
Filipiak Grzegorz | 03 | Astromal-Leszno | 56.56 | 501 | 26.48 | 30.08 | ||||
106. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 56.58 | 501 | 26.86 | 29.72 | |||
107. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 56.75 | 496 | 27.24 | 29.51 | |||
108. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 56.76 | 496 | 27.03 | 29.73 | |||
109. | Kraszewski Daniel | 01 | Polonia Warszawa | 56.82 | 494 | 27.29 | 29.53 | |||
110. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 56.85 | 493 | 26.94 | 29.91 | |||
Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 56.85 | 493 | 27.23 | 29.62 | ||||
112. | Kucharski Paweł | 05 | Sikret Gliwice | 56.91 | 492 | 27.47 | 29.44 | |||
113. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 57.20 | 484 | 27.72 | 29.48 | |||
114. | Jakubczyk Patryk | 01 | Orka Iława | 57.24 | 483 | 27.86 | 29.38 | |||
115. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 57.29 | 482 | 27.17 | 30.12 | |||
116. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 57.37 | 480 | 27.46 | 29.91 | |||
117. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 57.38 | 480 | 26.39 | 30.99 | |||
118. | Hrinda Peter | 91 | Royal Bratislava | 57.41 | 479 | 27.08 | 30.33 | |||
119. | Pacławski Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 57.55 | 476 | 27.63 | 29.92 | |||
120. | Sosna Dominik | 03 | Unia Oświęcim | 57.76 | 470 | 27.84 | 29.92 | |||
Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 57.76 | 470 | 27.23 | 30.53 | ||||
122. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 57.81 | 469 | 27.15 | 30.66 | |||
123. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 58.00 | 465 | 27.59 | 30.41 | |||
124. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 58.05 | 463 | 27.66 | 30.39 | |||
125. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 58.53 | 452 | 27.80 | 30.73 | |||
126. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 58.66 | 449 | 27.32 | 31.34 | |||
127. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 58.72 | 448 | 28.58 | 30.14 | |||
128. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 58.86 | 445 | 28.42 | 30.44 | |||
129. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 59.13 | 439 | 28.10 | 31.03 | |||
130. | Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 59.23 | 436 | 29.18 | 30.05 | |||
131. | Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 59.30 | 435 | 27.72 | 31.58 | |||
132. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 59.52 | 430 | 28.19 | 31.33 | |||
133. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:00.11 | 417 | 28.39 | 31.72 | |||
134. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:00.17 | 416 | 28.68 | 31.49 | |||
135. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:00.63 | 407 | 28.57 | 32.06 | |||
136. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 1:00.66 | 406 | 29.10 | 31.56 | |||
137. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 1:00.77 | 404 | 28.69 | 32.08 | |||
138. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:00.79 | 404 | 29.59 | 31.20 | |||
139. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 1:01.54 | 389 | 28.60 | 32.94 | |||
140. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 1:01.62 | 387 | 28.40 | 33.22 | |||
141. | Wołowicz Filip | 04 | SMS Victoria Racibórz | 1:01.68 | 386 | 28.69 | 32.99 | |||
142. | Žužo Stanislav | 96 | Diamond Swimming Prešov | 1:02.72 | 367 | 29.44 | 33.28 | |||
143. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:03.25 | 358 | 30.67 | 32.58 | |||
144. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 1:06.46 | 309 | 31.95 | 34.51 | |||
145. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 1:06.52 | 308 | 31.22 | 35.30 | |||
146. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 1:06.64 | 306 | 31.63 | 35.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 27/10/2019 - 8:38 | Chłopców, 100m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 50.40 | 708 | 23.94 | 26.46 | |||
2. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 51.05 | 682 | 24.71 | 26.34 | |||
3. | Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 51.06 | 681 | 24.47 | 26.59 | |||
4. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 51.51 | 664 | 24.44 | 27.07 | |||
5. | Jackowski Tomasz | 02 | Śląsk Wrocław | 51.52 | 663 | 24.92 | 26.60 | |||
6. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 51.56 | 662 | 24.94 | 26.62 | |||
7. | Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 51.71 | 656 | 24.71 | 27.00 | |||
8. | Dudys Dominik | 02 | SMS Victoria Racibórz | 51.89 | 649 | 24.43 | 27.46 | |||
9. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 52.31 | 634 | 25.11 | 27.20 | |||
10. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 52.60 | 623 | 25.20 | 27.40 | |||
11. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 52.74 | 618 | 25.23 | 27.51 | |||
12. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 52.99 | 609 | 25.38 | 27.61 | |||
13. | Jóźków Cezary | 01 | Śląsk Wrocław | 53.04 | 608 | 25.99 | 27.05 | |||
14. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 53.09 | 606 | 25.55 | 27.54 | |||
15. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 53.16 | 604 | 25.79 | 27.37 | |||
16. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 53.25 | 601 | 25.73 | 27.52 | |||
17. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 53.66 | 587 | 25.48 | 28.18 | |||
18. | Mencel Miłosz | 02 | Śląsk Wrocław | 53.67 | 587 | 26.06 | 27.61 | |||
19. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 53.73 | 585 | 25.14 | 28.59 | |||
20. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 53.96 | 577 | 25.95 | 28.01 | |||
21. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 54.31 | 566 | 26.24 | 28.07 | |||
22. | Lesik Jarosław | 02 | SMS Victoria Racibórz | 54.46 | 561 | 25.71 | 28.75 | |||
23. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 54.64 | 556 | 25.67 | 28.97 | |||
24. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 54.87 | 549 | 25.94 | 28.93 | |||
25. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 54.91 | 548 | 26.33 | 28.58 | |||
26. | Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 55.02 | 544 | 25.34 | 29.68 | |||
27. | Dudkiewicz Kacper | 02 | Polonia Warszawa | 55.46 | 532 | 26.57 | 28.89 | |||
28. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 56.03 | 515 | 26.64 | 29.39 | |||
Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 56.03 | 515 | 27.03 | 29.00 | ||||
30. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 56.04 | 515 | 26.91 | 29.13 | |||
31. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 56.17 | 512 | 27.18 | 28.99 | |||
32. | Rutkiewicz Jakub | 01 | Orka Iława | 56.37 | 506 | 26.25 | 30.12 | |||
33. | Dwyer Vincent John | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 56.43 | 505 | 26.87 | 29.56 | |||
34. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 56.75 | 496 | 27.24 | 29.51 | |||
35. | Kraszewski Daniel | 01 | Polonia Warszawa | 56.82 | 494 | 27.29 | 29.53 | |||
36. | Jakubczyk Patryk | 01 | Orka Iława | 57.24 | 483 | 27.86 | 29.38 | |||
37. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 57.37 | 480 | 27.46 | 29.91 | |||
38. | Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 59.23 | 436 | 29.18 | 30.05 | |||
39. | Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 59.30 | 435 | 27.72 | 31.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 27/10/2019 - 8:38 | Chłopców, 100m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 50.54 | 703 | 24.05 | 26.49 | |||
2. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 51.06 | 681 | 24.65 | 26.41 | |||
3. | Jakimiak Jakub | 03 | Narwal Międzyrzec Podl. | 52.11 | 641 | 25.67 | 26.44 | |||
4. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 52.29 | 634 | 25.08 | 27.21 | |||
5. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 52.33 | 633 | 25.23 | 27.10 | |||
6. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 52.70 | 620 | 25.48 | 27.22 | |||
7. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 53.09 | 606 | 25.16 | 27.93 | |||
8. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 53.52 | 592 | 25.67 | 27.85 | |||
9. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 53.62 | 588 | 25.99 | 27.63 | |||
10. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 53.83 | 581 | 25.94 | 27.89 | |||
11. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 54.12 | 572 | 25.65 | 28.47 | |||
12. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 54.14 | 571 | 25.80 | 28.34 | |||
13. | Sieprawski Roch | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 54.45 | 562 | 26.24 | 28.21 | |||
14. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 54.49 | 560 | 25.76 | 28.73 | |||
15. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 54.62 | 556 | 26.04 | 28.58 | |||
16. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 54.66 | 555 | 26.08 | 28.58 | |||
17. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 54.86 | 549 | 26.05 | 28.81 | |||
18. | Krupa Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 55.05 | 544 | 26.26 | 28.79 | |||
19. | Podsiadło Grzegorz | 03 | AZS AWF Katowice | 55.21 | 539 | 26.23 | 28.98 | |||
20. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 55.35 | 535 | 26.53 | 28.82 | |||
21. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 55.45 | 532 | 26.83 | 28.62 | |||
22. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 55.90 | 519 | 27.08 | 28.82 | |||
23. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 56.55 | 501 | 26.90 | 29.65 | |||
24. | Filipiak Grzegorz | 03 | Astromal-Leszno | 56.56 | 501 | 26.48 | 30.08 | |||
25. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 56.58 | 501 | 26.86 | 29.72 | |||
26. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 56.85 | 493 | 27.23 | 29.62 | |||
27. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 57.20 | 484 | 27.72 | 29.48 | |||
28. | Sosna Dominik | 03 | Unia Oświęcim | 57.76 | 470 | 27.84 | 29.92 | |||
29. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 58.00 | 465 | 27.59 | 30.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 27/10/2019 - 8:38 | Chłopców, 100m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 51.07 | 681 | 24.74 | 26.33 | |||
2. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 53.03 | 608 | 25.99 | 27.04 | |||
3. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 53.27 | 600 | 25.58 | 27.69 | |||
4. | Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Victoria Racibórz | 53.45 | 594 | 25.44 | 28.01 | |||
5. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 53.46 | 594 | 25.66 | 27.80 | |||
6. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 54.93 | 547 | 25.90 | 29.03 | |||
7. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 55.21 | 539 | 26.39 | 28.82 | |||
8. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 55.55 | 529 | 26.69 | 28.86 | |||
9. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 55.99 | 517 | 26.73 | 29.26 | |||
10. | Woźniak Antoni | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 56.07 | 514 | 26.75 | 29.32 | |||
11. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 56.28 | 509 | 26.83 | 29.45 | |||
12. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 56.43 | 505 | 27.06 | 29.37 | |||
13. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 56.52 | 502 | 27.45 | 29.07 | |||
14. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 56.56 | 501 | 27.61 | 28.95 | |||
15. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 57.29 | 482 | 27.17 | 30.12 | |||
16. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 57.38 | 480 | 26.39 | 30.99 | |||
17. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 57.81 | 469 | 27.15 | 30.66 | |||
18. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 58.05 | 463 | 27.66 | 30.39 | |||
19. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 58.66 | 449 | 27.32 | 31.34 | |||
20. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 58.72 | 448 | 28.58 | 30.14 | |||
21. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 59.13 | 439 | 28.10 | 31.03 | |||
22. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 1:00.66 | 406 | 29.10 | 31.56 | |||
23. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 1:00.77 | 404 | 28.69 | 32.08 | |||
24. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 1:01.62 | 387 | 28.40 | 33.22 | |||
25. | Wołowicz Filip | 04 | SMS Victoria Racibórz | 1:01.68 | 386 | 28.69 | 32.99 | |||
26. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:03.25 | 358 | 30.67 | 32.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 27/10/2019 - 8:38 | Chłopców, 100m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 53.45 | 594 | 25.95 | 27.50 | |||
2. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 55.76 | 523 | 26.50 | 29.26 | |||
3. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 55.96 | 517 | 27.50 | 28.46 | |||
4. | Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 56.23 | 510 | 27.00 | 29.23 | |||
5. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 56.76 | 496 | 27.03 | 29.73 | |||
6. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 56.85 | 493 | 26.94 | 29.91 | |||
7. | Kucharski Paweł | 05 | Sikret Gliwice | 56.91 | 492 | 27.47 | 29.44 | |||
8. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 57.76 | 470 | 27.23 | 30.53 | |||
9. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 58.86 | 445 | 28.42 | 30.44 | |||
10. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 59.52 | 430 | 28.19 | 31.33 | |||
11. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:00.11 | 417 | 28.39 | 31.72 | |||
12. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:00.17 | 416 | 28.68 | 31.49 | |||
13. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:00.63 | 407 | 28.57 | 32.06 | |||
14. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:00.79 | 404 | 29.59 | 31.20 | |||
15. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 1:01.54 | 389 | 28.60 | 32.94 | |||
16. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 1:06.46 | 309 | 31.95 | 34.51 | |||
17. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 1:06.52 | 308 | 31.22 | 35.30 | |||
18. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 1:06.64 | 306 | 31.63 | 35.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 27/10/2019 - 8:46 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hallmann Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 31.49 | 746 | |||
2. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 32.54 | 676 | |||
3. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 32.65 | 669 | |||
4. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 33.15 | 639 | |||
5. | Klimczyk Katarzyna | 04 | UKS MOS Opole | 33.23 | 634 | |||
6. | Piechowicz Karolina | 05 | Płetwal Szczytno | 33.58 | 615 | |||
7. | Szopa Marta | 00 | AZS AWF Katowice | 33.73 | 607 | |||
8. | Ostrowska Agnieszka | 90 | AZS PWSZ Racibórz | 33.82 | 602 | |||
9. | Klejna Weronika | 05 | Solex 1 Lębork | 33.87 | 599 | |||
10. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 33.93 | 596 | |||
11. | Kocjan Victoria | 00 | AZS AWF Katowice | 34.25 | 579 | |||
12. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 34.30 | 577 | |||
13. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 34.38 | 573 | |||
14. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 34.40 | 572 | |||
15. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 34.55 | 564 | |||
16. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 34.65 | 559 | |||
17. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 34.77 | 554 | |||
18. | Kolbe Wiktoria | 98 | AZS PWSZ Racibórz | 34.78 | 553 | |||
19. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 34.90 | 548 | |||
20. | Mosek Oliwia | 03 | SMS Victoria Racibórz | 35.10 | 538 | |||
21. | Surówka Martyna | 04 | Sikret Gliwice | 35.15 | 536 | |||
22. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 35.19 | 534 | |||
23. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 35.30 | 529 | |||
24. | Kowalczyk Agata | 01 | Wodnik 29 Tychy | 35.35 | 527 | |||
25. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 35.56 | 518 | |||
26. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 35.63 | 515 | |||
27. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 35.66 | 513 | |||
28. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 35.79 | 508 | |||
29. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 35.82 | 506 | |||
30. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 36.04 | 497 | |||
31. | Zientarska Karolina | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 36.26 | 488 | |||
32. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 36.31 | 486 | |||
33. | Kopańska Maja | 02 | Polonia Warszawa | 36.39 | 483 | |||
Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 36.39 | 483 | ||||
35. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 36.45 | 481 | |||
36. | Wąsak Aleksandra | 02 | Polonia Warszawa | 36.58 | 475 | |||
37. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 36.66 | 472 | |||
38. | Auguściak Magdalena | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 36.96 | 461 | |||
39. | Balon Adrianna | 05 | Unia Oświęcim | 36.98 | 460 | |||
40. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 37.76 | 432 | |||
41. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | Delfin Gdynia | 37.87 | 428 | |||
42. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 39.50 | 377 | |||
43. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 40.07 | 362 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 27/10/2019 - 8:46 | Kobiet, 50m klasyczny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 32.65 | 669 | |||
2. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 33.15 | 639 | |||
3. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 34.38 | 573 | |||
4. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 34.65 | 559 | |||
5. | Kowalczyk Agata | 01 | Wodnik 29 Tychy | 35.35 | 527 | |||
6. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 35.63 | 515 | |||
7. | Zientarska Karolina | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 36.26 | 488 | |||
8. | Kopańska Maja | 02 | Polonia Warszawa | 36.39 | 483 | |||
9. | Wąsak Aleksandra | 02 | Polonia Warszawa | 36.58 | 475 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 27/10/2019 - 8:46 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 32.54 | 676 | |||
2. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 34.40 | 572 | |||
3. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 34.55 | 564 | |||
4. | Mosek Oliwia | 03 | SMS Victoria Racibórz | 35.10 | 538 | |||
5. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 35.19 | 534 | |||
6. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 35.30 | 529 | |||
7. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 35.66 | 513 | |||
8. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 35.82 | 506 | |||
9. | Auguściak Magdalena | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 36.96 | 461 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 27/10/2019 - 8:46 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Klimczyk Katarzyna | 04 | UKS MOS Opole | 33.23 | 634 | |||
2. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 34.30 | 577 | |||
3. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 34.77 | 554 | |||
4. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 34.90 | 548 | |||
5. | Surówka Martyna | 04 | Sikret Gliwice | 35.15 | 536 | |||
6. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 35.56 | 518 | |||
7. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 35.79 | 508 | |||
8. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 36.31 | 486 | |||
9. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 36.39 | 483 | |||
10. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 36.45 | 481 | |||
11. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 37.76 | 432 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 27/10/2019 - 8:46 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechowicz Karolina | 05 | Płetwal Szczytno | 33.58 | 615 | |||
2. | Klejna Weronika | 05 | Solex 1 Lębork | 33.87 | 599 | |||
3. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 33.93 | 596 | |||
4. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 36.04 | 497 | |||
5. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 36.66 | 472 | |||
6. | Balon Adrianna | 05 | Unia Oświęcim | 36.98 | 460 | |||
7. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | Delfin Gdynia | 37.87 | 428 | |||
8. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 39.50 | 377 | |||
9. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 40.07 | 362 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 27/10/2019 - 8:52 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Roguski Bartłomiej | 93 | AZS AWF Warszawa | 27.90 | 741 | |||
2. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 28.02 | 731 | |||
3. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 28.34 | 707 | |||
4. | Stolarski Marcin | 96 | AZS UMCS Lublin | 28.39 | 703 | |||
5. | Beberok Filip | 00 | TP Zielona Góra | 28.54 | 692 | |||
6. | Krystyniak Mateusz | 00 | AZS AWF Katowice | 28.71 | 680 | |||
7. | Michalczyk Andrzej | 00 | AZS AGH Kraków | 28.77 | 676 | |||
8. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 28.84 | 671 | |||
9. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 28.93 | 664 | |||
10. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 28.94 | 664 | |||
11. | Paczyński Oliwer | 97 | AZS UMCS Lublin | 29.17 | 648 | |||
12. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 29.22 | 645 | |||
13. | Nowak Kacper | 00 | AZS AWF Katowice | 29.23 | 644 | |||
Wiekiera Dawid | 02 | Wodnik 29 Tychy | 29.23 | 644 | ||||
15. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 29.29 | 640 | |||
16. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 29.30 | 640 | |||
Mosek Oskar | 01 | SMS Victoria Racibórz | 29.30 | 640 | ||||
18. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 29.32 | 638 | |||
19. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 29.36 | 636 | |||
20. | Cerlich Maksymilian | 00 | AZS AWF Katowice | 29.37 | 635 | |||
21. | Kusto Robert | 98 | AZS AWF Warszawa | 29.55 | 623 | |||
22. | Hrinda Peter | 91 | Royal Bratislava | 29.60 | 620 | |||
23. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 29.64 | 618 | |||
24. | Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.81 | 607 | |||
25. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 29.91 | 601 | |||
26. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 29.97 | 598 | |||
27. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 30.11 | 589 | |||
28. | Mańczak Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 30.14 | 587 | |||
29. | Kraczkowski Tomasz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.19 | 585 | |||
30. | Kraszewski Daniel | 01 | Polonia Warszawa | 30.22 | 583 | |||
31. | Krulikowski Maciej | 99 | AZS AWF Katowice | 30.28 | 579 | |||
32. | Mikołajczyk Michał | 99 | Śląsk Wrocław | 30.34 | 576 | |||
33. | Mistrzak Kacper | 02 | Hobby Sport Kietrz | 30.39 | 573 | |||
34. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 30.41 | 572 | |||
Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 30.41 | 572 | ||||
36. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 30.42 | 571 | |||
37. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 30.43 | 571 | |||
38. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 30.44 | 570 | |||
39. | Bubak Dawid | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.46 | 569 | |||
40. | Loter Bartosz | 05 | Delfin Cieszyn | 30.53 | 565 | |||
41. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 30.55 | 564 | |||
42. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 30.63 | 560 | |||
43. | Komorowski Kacper | 03 | Wodnik 29 Tychy | 30.76 | 553 | |||
44. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 30.80 | 550 | |||
45. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 30.87 | 547 | |||
46. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 31.04 | 538 | |||
47. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 31.09 | 535 | |||
Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 31.09 | 535 | ||||
49. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 31.28 | 525 | |||
50. | Kuzia Krzysztof | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 31.40 | 519 | |||
51. | Smolorz Dawid | 02 | Unia Oświęcim | 31.63 | 508 | |||
52. | Drajewicz Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 31.70 | 505 | |||
53. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 31.76 | 502 | |||
54. | Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Victoria Racibórz | 31.80 | 500 | |||
55. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 31.93 | 494 | |||
56. | Filipiak Grzegorz | 03 | Astromal-Leszno | 32.11 | 486 | |||
Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 32.11 | 486 | ||||
58. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 32.12 | 485 | |||
59. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 32.21 | 481 | |||
60. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 32.22 | 481 | |||
61. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 32.36 | 475 | |||
62. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 32.39 | 473 | |||
63. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 32.58 | 465 | |||
64. | Terlecki Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 32.83 | 454 | |||
65. | Biegański Marcin | 02 | Polonia Warszawa | 33.45 | 430 | |||
66. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 33.92 | 412 | |||
67. | Wręczycki Marcin | 04 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 33.99 | 409 | |||
68. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 34.15 | 404 | |||
69. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 34.97 | 376 | |||
70. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 35.28 | 366 | |||
71. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 35.75 | 352 | |||
72. | Žužo Stanislav | 96 | Diamond Swimming Prešov | 37.43 | 306 | |||
73. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 38.28 | 286 | |||
74. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 39.53 | 260 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 27/10/2019 - 8:52 | Chłopców, 50m klasyczny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 28.84 | 671 | |||
2. | Wiekiera Dawid | 02 | Wodnik 29 Tychy | 29.23 | 644 | |||
3. | Mosek Oskar | 01 | SMS Victoria Racibórz | 29.30 | 640 | |||
4. | Mańczak Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 30.14 | 587 | |||
5. | Kraszewski Daniel | 01 | Polonia Warszawa | 30.22 | 583 | |||
6. | Mistrzak Kacper | 02 | Hobby Sport Kietrz | 30.39 | 573 | |||
7. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 30.41 | 572 | |||
8. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 30.44 | 570 | |||
9. | Bubak Dawid | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.46 | 569 | |||
10. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 30.55 | 564 | |||
11. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 30.63 | 560 | |||
12. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 30.87 | 547 | |||
13. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 31.28 | 525 | |||
14. | Smolorz Dawid | 02 | Unia Oświęcim | 31.63 | 508 | |||
15. | Drajewicz Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 31.70 | 505 | |||
16. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 31.93 | 494 | |||
17. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 32.12 | 485 | |||
18. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 32.21 | 481 | |||
19. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 32.36 | 475 | |||
20. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 32.58 | 465 | |||
21. | Biegański Marcin | 02 | Polonia Warszawa | 33.45 | 430 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 27/10/2019 - 8:52 | Chłopców, 50m klasyczny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 29.30 | 640 | |||
2. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 29.64 | 618 | |||
3. | Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.81 | 607 | |||
4. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 30.11 | 589 | |||
5. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 30.41 | 572 | |||
6. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 30.43 | 571 | |||
7. | Komorowski Kacper | 03 | Wodnik 29 Tychy | 30.76 | 553 | |||
8. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 31.04 | 538 | |||
9. | Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 31.09 | 535 | |||
10. | Kuzia Krzysztof | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 31.40 | 519 | |||
11. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 31.76 | 502 | |||
12. | Filipiak Grzegorz | 03 | Astromal-Leszno | 32.11 | 486 | |||
13. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 32.39 | 473 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 27/10/2019 - 8:52 | Chłopców, 50m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 29.36 | 636 | |||
2. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 29.97 | 598 | |||
3. | Kraczkowski Tomasz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.19 | 585 | |||
4. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 30.42 | 571 | |||
5. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 30.80 | 550 | |||
6. | Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Victoria Racibórz | 31.80 | 500 | |||
7. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 32.11 | 486 | |||
8. | Wręczycki Marcin | 04 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 33.99 | 409 | |||
9. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 34.97 | 376 | |||
10. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 35.28 | 366 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 27/10/2019 - 8:52 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Loter Bartosz | 05 | Delfin Cieszyn | 30.53 | 565 | |||
2. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 31.09 | 535 | |||
3. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 32.22 | 481 | |||
4. | Terlecki Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 32.83 | 454 | |||
5. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 33.92 | 412 | |||
6. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 34.15 | 404 | |||
7. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 35.75 | 352 | |||
8. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 38.28 | 286 | |||
9. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 39.53 | 260 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 27/10/2019 - 8:58 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 2:14.47 | 703 | 30.64 | 34.42 | 34.92 | 34.49 | |||
2. | Trambowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 2:15.68 | 685 | 31.06 | 34.52 | 34.66 | 35.44 | |||
3. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:15.85 | 682 | 30.99 | 34.70 | 34.97 | 35.19 | |||
4. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 2:17.07 | 664 | 31.54 | 34.63 | 35.02 | 35.88 | |||
5. | Cichowska Julia | 01 | Juvenia Wrocław | 2:17.54 | 657 | 30.35 | 35.08 | 35.91 | 36.20 | |||
6. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 2:22.30 | 593 | 31.98 | 36.15 | 36.70 | 37.47 | |||
7. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 2:22.31 | 593 | 31.83 | 36.05 | 37.00 | 37.43 | |||
8. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 2:24.23 | 570 | 31.70 | 35.93 | 38.58 | 38.02 | |||
9. | Niemiec Aleksandra | 97 | Fala Ropczyce | 2:24.25 | 570 | 31.36 | 36.07 | 37.55 | 39.27 | |||
10. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 2:24.75 | 564 | 32.19 | 36.83 | 37.78 | 37.95 | |||
11. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:25.15 | 559 | 32.72 | 37.53 | 38.07 | 36.83 | |||
12. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:25.18 | 559 | 31.76 | 36.94 | 38.16 | 38.32 | |||
13. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:25.20 | 558 | 32.69 | 37.44 | 37.77 | 37.30 | |||
14. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:25.35 | 557 | 32.12 | 36.70 | 37.83 | 38.70 | |||
15. | Szkurat Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 2:25.59 | 554 | 31.75 | 36.78 | 38.28 | 38.78 | |||
16. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 2:25.80 | 552 | 32.46 | 36.65 | 37.76 | 38.93 | |||
17. | Sobolewska Magdalena | 04 | Unia Oświęcim | 2:28.18 | 525 | 33.99 | 37.75 | 37.93 | 38.51 | |||
18. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:28.33 | 524 | 32.98 | 37.78 | 38.38 | 39.19 | |||
19. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:29.22 | 515 | 32.93 | 37.45 | 39.49 | 39.35 | |||
20. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 2:29.47 | 512 | 33.06 | 38.41 | 38.76 | 39.24 | |||
21. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 2:30.17 | 505 | 32.81 | 39.30 | 39.71 | 38.35 | |||
22. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 2:31.80 | 489 | 33.33 | 38.17 | 40.06 | 40.24 | |||
23. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 2:32.57 | 481 | 33.63 | 38.16 | 40.13 | 40.65 | |||
24. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 2:33.55 | 472 | 33.51 | 39.33 | 41.26 | 39.45 | |||
25. | Fic Bożena | 04 | Unia Oświęcim | 2:33.63 | 471 | 35.13 | 39.50 | 40.27 | 38.73 | |||
26. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 2:34.74 | 461 | 34.23 | 41.05 | 39.56 | 39.90 | |||
27. | Haładyn Kamila | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:35.02 | 459 | 34.27 | 39.53 | 40.57 | 40.65 | |||
28. | Puzoń Paulina | 03 | Unia Oświęcim | 2:37.94 | 434 | 33.74 | 39.18 | 41.75 | 43.27 | |||
29. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 2:38.71 | 428 | 35.02 | 40.27 | 40.82 | 42.60 | |||
30. | Błaszczyk Weronika | 02 | Junior Kluczbork | 2:41.58 | 405 | 35.07 | 40.20 | 42.50 | 43.81 | |||
31. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 2:42.71 | 397 | 34.40 | 39.81 | 43.41 | 45.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 27/10/2019 - 8:58 | Kobiet, 200m motylkowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Trambowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 2:15.68 | 685 | 31.06 | 34.52 | 34.66 | 35.44 | |||
2. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:15.85 | 682 | 30.99 | 34.70 | 34.97 | 35.19 | |||
3. | Cichowska Julia | 01 | Juvenia Wrocław | 2:17.54 | 657 | 30.35 | 35.08 | 35.91 | 36.20 | |||
4. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 2:22.30 | 593 | 31.98 | 36.15 | 36.70 | 37.47 | |||
5. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 2:22.31 | 593 | 31.83 | 36.05 | 37.00 | 37.43 | |||
6. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 2:24.75 | 564 | 32.19 | 36.83 | 37.78 | 37.95 | |||
7. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:25.15 | 559 | 32.72 | 37.53 | 38.07 | 36.83 | |||
8. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:25.18 | 559 | 31.76 | 36.94 | 38.16 | 38.32 | |||
9. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 2:25.80 | 552 | 32.46 | 36.65 | 37.76 | 38.93 | |||
10. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 2:29.47 | 512 | 33.06 | 38.41 | 38.76 | 39.24 | |||
11. | Błaszczyk Weronika | 02 | Junior Kluczbork | 2:41.58 | 405 | 35.07 | 40.20 | 42.50 | 43.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 27/10/2019 - 8:58 | Dziewcząt, 200m motylkowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 2:14.47 | 703 | 30.64 | 34.42 | 34.92 | 34.49 | |||
2. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:25.35 | 557 | 32.12 | 36.70 | 37.83 | 38.70 | |||
3. | Szkurat Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 2:25.59 | 554 | 31.75 | 36.78 | 38.28 | 38.78 | |||
4. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 2:32.57 | 481 | 33.63 | 38.16 | 40.13 | 40.65 | |||
5. | Puzoń Paulina | 03 | Unia Oświęcim | 2:37.94 | 434 | 33.74 | 39.18 | 41.75 | 43.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 27/10/2019 - 8:58 | Dziewcząt, 200m motylkowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 2:17.07 | 664 | 31.54 | 34.63 | 35.02 | 35.88 | |||
2. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:25.20 | 558 | 32.69 | 37.44 | 37.77 | 37.30 | |||
3. | Sobolewska Magdalena | 04 | Unia Oświęcim | 2:28.18 | 525 | 33.99 | 37.75 | 37.93 | 38.51 | |||
4. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 2:31.80 | 489 | 33.33 | 38.17 | 40.06 | 40.24 | |||
5. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 2:33.55 | 472 | 33.51 | 39.33 | 41.26 | 39.45 | |||
6. | Fic Bożena | 04 | Unia Oświęcim | 2:33.63 | 471 | 35.13 | 39.50 | 40.27 | 38.73 | |||
7. | Haładyn Kamila | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:35.02 | 459 | 34.27 | 39.53 | 40.57 | 40.65 | |||
8. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 2:38.71 | 428 | 35.02 | 40.27 | 40.82 | 42.60 | |||
9. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 2:42.71 | 397 | 34.40 | 39.81 | 43.41 | 45.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 27/10/2019 - 8:58 | Dziewcząt, 200m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 2:24.23 | 570 | 31.70 | 35.93 | 38.58 | 38.02 | |||
2. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:28.33 | 524 | 32.98 | 37.78 | 38.38 | 39.19 | |||
3. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 2:30.17 | 505 | 32.81 | 39.30 | 39.71 | 38.35 | |||
4. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 2:34.74 | 461 | 34.23 | 41.05 | 39.56 | 39.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 27/10/2019 - 9:14 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:57.03 | 791 | 26.10 | 29.66 | 29.90 | 31.37 | ||||
2. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.94 | 753 | 26.98 | 30.27 | 30.96 | 30.73 | ||||
3. | Sieradzki Kamil | 02 | Unia Oświęcim | 2:00.24 | 729 | 26.92 | 30.61 | 31.30 | 31.41 | ||||
4. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 2:01.44 | 708 | 27.47 | 31.19 | 31.48 | 31.30 | ||||
5. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 2:01.57 | 705 | 27.10 | 30.96 | 31.52 | 31.99 | ||||
6. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:02.16 | 695 | 27.95 | 31.06 | 30.37 | 32.78 | ||||
7. | Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 2:02.90 | 683 | 27.37 | 31.14 | 31.76 | 32.63 | ||||
8. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 2:03.09 | 679 | 28.06 | 31.77 | 31.55 | 31.71 | ||||
9. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.23 | 677 | 27.55 | 31.24 | 32.06 | 32.38 | ||||
10. | Bocheń Tomasz | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:03.40 | 674 | 27.41 | 31.24 | 31.55 | 33.20 | ||||
11. | Oller Krzysztof | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:03.59 | 671 | 28.50 | 31.25 | 31.92 | 31.92 | ||||
12. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 2:03.91 | 666 | 28.38 | 32.02 | 31.49 | 32.02 | ||||
13. | Matyjasek Maciej | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:04.49 | 657 | 28.22 | 31.65 | 31.96 | 32.66 | ||||
14. | Szczygieł David | 02 | Unia Oświęcim | 2:04.53 | 656 | 27.72 | 31.45 | 31.75 | 33.61 | ||||
15. | Popiela Karol | 00 | Wodnik 29 Tychy | 2:04.76 | 653 | 28.34 | 31.83 | 32.56 | 32.03 | ||||
16. | Zdziebło Piotr | 02 | Śląsk Wrocław | 2:05.01 | 649 | 27.82 | 31.95 | 32.15 | 33.09 | ||||
Czech Arkadiusz | 03 | Unia Oświęcim | 2:05.01 | 649 | 28.07 | 31.59 | 31.93 | 33.42 | |||||
18. | Gabryś Maciej | 04 | Sikret Gliwice | 2:05.30 | 644 | 28.84 | 32.14 | 32.62 | 31.70 | ||||
19. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:05.86 | 636 | 28.39 | 32.03 | 32.89 | 32.55 | ||||
20. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Unia Oświęcim | 2:06.81 | 621 | 28.33 | 32.30 | 33.35 | 32.83 | ||||
21. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 2:07.26 | 615 | 28.22 | 32.80 | 33.73 | 32.51 | ||||
22. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 2:09.07 | 589 | 29.40 | 32.89 | 34.38 | 32.40 | ||||
23. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:09.08 | 589 | 29.02 | 33.28 | 33.74 | 33.04 | ||||
24. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:09.17 | 588 | 27.47 | 32.01 | 33.32 | 36.37 | ||||
25. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 2:09.37 | 585 | 28.65 | 32.40 | 33.56 | 34.76 | ||||
26. | Kempa Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:09.85 | 579 | 28.77 | 33.30 | 33.03 | 34.75 | ||||
27. | Szymczykowski Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 2:11.22 | 561 | 29.82 | 33.61 | 33.92 | 33.87 | ||||
28. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:11.44 | 558 | 28.89 | 33.45 | 34.56 | 34.54 | ||||
29. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 2:11.62 | 556 | 29.57 | 33.22 | 33.98 | 34.85 | ||||
30. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 2:11.79 | 554 | 30.11 | 34.14 | 33.90 | 33.64 | ||||
Pityński Wiktor | 03 | Śląsk Wrocław | 2:11.79 | 554 | 28.99 | 33.58 | 34.20 | 35.02 | |||||
32. | Pacławski Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:12.05 | 550 | 29.56 | 33.64 | 34.40 | 34.45 | ||||
33. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 2:12.26 | 548 | 29.58 | 33.84 | 34.69 | 34.15 | ||||
34. | Swojnóg Igor | 03 | Unia Oświęcim | 2:12.33 | 547 | 29.85 | 33.59 | 34.16 | 34.73 | ||||
35. | Zalewski Sebastian | 03 | Unia Oświęcim | 2:12.63 | 543 | 28.78 | 32.36 | 34.31 | 37.18 | ||||
36. | Kowalczyk Michał | 02 | Polonia Warszawa | 2:14.76 | 518 | 30.38 | 34.60 | 35.10 | 34.68 | ||||
37. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:15.21 | 513 | 30.81 | 34.04 | 35.00 | 35.36 | ||||
38. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 2:15.61 | 508 | 28.96 | 33.99 | 36.68 | 35.98 | ||||
39. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:16.61 | 497 | 31.04 | 35.30 | 34.37 | 35.90 | ||||
40. | Caliński Marcin | 04 | Śląsk Wrocław | 2:16.85 | 494 | 29.47 | 34.07 | 36.72 | 36.59 | ||||
41. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 2:16.90 | 494 | 29.58 | 34.70 | 36.13 | 36.49 | ||||
42. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:18.99 | 472 | 31.57 | 35.78 | 35.57 | 36.07 | ||||
43. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 2:19.27 | 469 | 30.81 | 36.19 | 36.22 | 36.05 | ||||
44. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 2:19.50 | 467 | 31.97 | 35.92 | 35.94 | 35.67 | ||||
45. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 2:20.21 | 460 | 31.71 | 35.52 | 36.93 | 36.05 | ||||
46. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 2:20.50 | 457 | 31.02 | 35.15 | 36.71 | 37.62 | ||||
47. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:20.65 | 455 | 33.24 | 36.25 | 35.88 | 35.28 | ||||
48. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 2:22.47 | 438 | 30.82 | 36.93 | 38.34 | 36.38 | ||||
49. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 2:23.10 | 432 | 31.59 | 36.70 | 37.48 | 37.33 | ||||
50. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:26.98 | 399 | 33.87 | 38.78 | 38.00 | 36.33 | ||||
51. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:28.06 | 390 | 32.99 | 37.73 | 38.38 | 38.96 | ||||
52. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:28.49 | 387 | 33.32 | 39.15 | 39.40 | 36.62 | ||||
53. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:29.44 | 379 | 34.00 | 39.19 | 39.35 | 36.90 | ||||
54. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 2:29.87 | 376 | 32.73 | 38.50 | 39.26 | 39.38 | ||||
55. | Żaba Mateusz | 05 | UKS MOS Opole | 2:32.18 | 359 | 32.52 | 38.04 | 40.08 | 41.54 | ||||
56. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 2:42.11 | 297 | 35.78 | 40.65 | 42.91 | 42.77 | ||||
DYSKW. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | ||||||||||
M11 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:21) |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 27/10/2019 - 9:14 | Chłopców, 200m motylkowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.94 | 753 | 26.98 | 30.27 | 30.96 | 30.73 | |||
2. | Sieradzki Kamil | 02 | Unia Oświęcim | 2:00.24 | 729 | 26.92 | 30.61 | 31.30 | 31.41 | |||
3. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 2:01.44 | 708 | 27.47 | 31.19 | 31.48 | 31.30 | |||
4. | Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 2:02.90 | 683 | 27.37 | 31.14 | 31.76 | 32.63 | |||
5. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.23 | 677 | 27.55 | 31.24 | 32.06 | 32.38 | |||
6. | Matyjasek Maciej | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:04.49 | 657 | 28.22 | 31.65 | 31.96 | 32.66 | |||
7. | Szczygieł David | 02 | Unia Oświęcim | 2:04.53 | 656 | 27.72 | 31.45 | 31.75 | 33.61 | |||
8. | Zdziebło Piotr | 02 | Śląsk Wrocław | 2:05.01 | 649 | 27.82 | 31.95 | 32.15 | 33.09 | |||
9. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:05.86 | 636 | 28.39 | 32.03 | 32.89 | 32.55 | |||
10. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 2:07.26 | 615 | 28.22 | 32.80 | 33.73 | 32.51 | |||
11. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:09.08 | 589 | 29.02 | 33.28 | 33.74 | 33.04 | |||
12. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:09.17 | 588 | 27.47 | 32.01 | 33.32 | 36.37 | |||
13. | Kowalczyk Michał | 02 | Polonia Warszawa | 2:14.76 | 518 | 30.38 | 34.60 | 35.10 | 34.68 | |||
14. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:15.21 | 513 | 30.81 | 34.04 | 35.00 | 35.36 | |||
15. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 2:16.90 | 494 | 29.58 | 34.70 | 36.13 | 36.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 27/10/2019 - 9:14 | Chłopców, 200m motylkowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:02.16 | 695 | 27.95 | 31.06 | 30.37 | 32.78 | |||
2. | Czech Arkadiusz | 03 | Unia Oświęcim | 2:05.01 | 649 | 28.07 | 31.59 | 31.93 | 33.42 | |||
3. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Unia Oświęcim | 2:06.81 | 621 | 28.33 | 32.30 | 33.35 | 32.83 | |||
4. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 2:09.37 | 585 | 28.65 | 32.40 | 33.56 | 34.76 | |||
5. | Szymczykowski Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 2:11.22 | 561 | 29.82 | 33.61 | 33.92 | 33.87 | |||
6. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:11.44 | 558 | 28.89 | 33.45 | 34.56 | 34.54 | |||
7. | Pityński Wiktor | 03 | Śląsk Wrocław | 2:11.79 | 554 | 28.99 | 33.58 | 34.20 | 35.02 | |||
8. | Swojnóg Igor | 03 | Unia Oświęcim | 2:12.33 | 547 | 29.85 | 33.59 | 34.16 | 34.73 | |||
9. | Zalewski Sebastian | 03 | Unia Oświęcim | 2:12.63 | 543 | 28.78 | 32.36 | 34.31 | 37.18 | |||
10. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:16.61 | 497 | 31.04 | 35.30 | 34.37 | 35.90 | |||
11. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 2:19.50 | 467 | 31.97 | 35.92 | 35.94 | 35.67 | |||
12. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 2:20.50 | 457 | 31.02 | 35.15 | 36.71 | 37.62 | |||
13. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:26.98 | 399 | 33.87 | 38.78 | 38.00 | 36.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 27/10/2019 - 9:14 | Chłopców, 200m motylkowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 2:01.57 | 705 | 27.10 | 30.96 | 31.52 | 31.99 | |||
2. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 2:03.09 | 679 | 28.06 | 31.77 | 31.55 | 31.71 | |||
3. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 2:03.91 | 666 | 28.38 | 32.02 | 31.49 | 32.02 | |||
4. | Gabryś Maciej | 04 | Sikret Gliwice | 2:05.30 | 644 | 28.84 | 32.14 | 32.62 | 31.70 | |||
5. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 2:12.26 | 548 | 29.58 | 33.84 | 34.69 | 34.15 | |||
6. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 2:15.61 | 508 | 28.96 | 33.99 | 36.68 | 35.98 | |||
7. | Caliński Marcin | 04 | Śląsk Wrocław | 2:16.85 | 494 | 29.47 | 34.07 | 36.72 | 36.59 | |||
8. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:18.99 | 472 | 31.57 | 35.78 | 35.57 | 36.07 | |||
9. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 2:19.27 | 469 | 30.81 | 36.19 | 36.22 | 36.05 | |||
10. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 2:20.21 | 460 | 31.71 | 35.52 | 36.93 | 36.05 | |||
11. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:20.65 | 455 | 33.24 | 36.25 | 35.88 | 35.28 | |||
12. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 2:22.47 | 438 | 30.82 | 36.93 | 38.34 | 36.38 | |||
13. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 2:23.10 | 432 | 31.59 | 36.70 | 37.48 | 37.33 | |||
14. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:28.06 | 390 | 32.99 | 37.73 | 38.38 | 38.96 | |||
15. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 2:29.87 | 376 | 32.73 | 38.50 | 39.26 | 39.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 27/10/2019 - 9:14 | Chłopców, 200m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 2:11.62 | 556 | 29.57 | 33.22 | 33.98 | 34.85 | ||||
2. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 2:11.79 | 554 | 30.11 | 34.14 | 33.90 | 33.64 | ||||
3. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:28.49 | 387 | 33.32 | 39.15 | 39.40 | 36.62 | ||||
4. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:29.44 | 379 | 34.00 | 39.19 | 39.35 | 36.90 | ||||
5. | Żaba Mateusz | 05 | UKS MOS Opole | 2:32.18 | 359 | 32.52 | 38.04 | 40.08 | 41.54 | ||||
6. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 2:42.11 | 297 | 35.78 | 40.65 | 42.91 | 42.77 | ||||
DYSKW. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | ||||||||||
M11 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:21) |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 27/10/2019 - 9:28 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Naskręt Agata | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 59.47 | 792 | 29.61 | 29.86 | |||
2. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 1:01.59 | 713 | 30.10 | 31.49 | |||
3. | Trentkiewicz Dominika | 04 | UKS MOS Opole | 1:02.51 | 682 | 30.25 | 32.26 | |||
4. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:02.94 | 668 | 30.33 | 32.61 | |||
5. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:03.38 | 654 | 30.96 | 32.42 | |||
6. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 1:03.69 | 645 | 31.17 | 32.52 | |||
7. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.81 | 641 | 31.64 | 32.17 | |||
8. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 1:03.85 | 640 | 30.92 | 32.93 | |||
9. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:03.99 | 636 | 31.07 | 32.92 | |||
10. | Włodarczyk Ewelina | 96 | Śląsk Wrocław | 1:04.06 | 633 | 31.30 | 32.76 | |||
11. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:04.25 | 628 | 31.80 | 32.45 | |||
12. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 1:04.54 | 619 | 31.25 | 33.29 | |||
13. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.20 | 601 | 31.06 | 34.14 | |||
14. | Piotrowicz Martyna | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.81 | 584 | 31.90 | 33.91 | |||
15. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 1:06.36 | 570 | 32.54 | 33.82 | |||
16. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 1:06.48 | 567 | 32.17 | 34.31 | |||
17. | Śliwa Maja | 01 | Hobby Sport Kietrz | 1:06.68 | 562 | 32.32 | 34.36 | |||
18. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 1:07.06 | 552 | 32.62 | 34.44 | |||
19. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:07.13 | 550 | 32.93 | 34.20 | |||
20. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:07.24 | 548 | 32.93 | 34.31 | |||
21. | Wieczorek Zuzanna | 05 | TP Zielona Góra | 1:07.41 | 544 | 33.07 | 34.34 | |||
22. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:07.51 | 541 | 32.59 | 34.92 | |||
23. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:08.36 | 521 | 33.10 | 35.26 | |||
24. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 1:08.50 | 518 | 33.02 | 35.48 | |||
25. | Dembowska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 1:08.77 | 512 | 33.12 | 35.65 | |||
26. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 1:08.81 | 511 | 33.01 | 35.80 | |||
27. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:09.11 | 504 | 33.77 | 35.34 | |||
28. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:09.15 | 503 | 33.47 | 35.68 | |||
29. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 1:09.21 | 502 | 33.00 | 36.21 | |||
30. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 1:09.83 | 489 | 33.80 | 36.03 | |||
31. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 1:10.09 | 483 | 33.82 | 36.27 | |||
32. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 1:10.11 | 483 | 33.58 | 36.53 | |||
33. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 1:10.51 | 475 | 34.43 | 36.08 | |||
34. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 1:10.67 | 472 | 33.77 | 36.90 | |||
35. | Dela Natalia | 04 | Orka Częstochowa | 1:10.88 | 467 | 33.73 | 37.15 | |||
36. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:11.00 | 465 | 35.22 | 35.78 | |||
37. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 1:11.95 | 447 | 34.77 | 37.18 | |||
38. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 1:12.53 | 436 | 35.43 | 37.10 | |||
39. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 1:12.88 | 430 | 35.16 | 37.72 | |||
40. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 1:13.40 | 421 | 35.20 | 38.20 | |||
41. | Pieczul Inga | 05 | Wodnik 29 Tychy | 1:13.89 | 413 | 35.83 | 38.06 | |||
42. | Hodur Paulina | 04 | Polonia Warszawa | 1:14.02 | 410 | 36.05 | 37.97 | |||
43. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:14.18 | 408 | 34.98 | 39.20 | |||
44. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 1:14.22 | 407 | 35.70 | 38.52 | |||
45. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:15.12 | 393 | 36.93 | 38.19 | |||
46. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 1:17.44 | 358 | 37.44 | 40.00 | |||
47. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:18.08 | 350 | 37.30 | 40.78 | |||
48. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:19.06 | 337 | 37.59 | 41.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 27/10/2019 - 9:28 | Kobiet, 100m grzbietowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 1:01.59 | 713 | 30.10 | 31.49 | |||
2. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.81 | 641 | 31.64 | 32.17 | |||
3. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:04.25 | 628 | 31.80 | 32.45 | |||
4. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 1:04.54 | 619 | 31.25 | 33.29 | |||
5. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 1:06.36 | 570 | 32.54 | 33.82 | |||
6. | Śliwa Maja | 01 | Hobby Sport Kietrz | 1:06.68 | 562 | 32.32 | 34.36 | |||
7. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 1:08.50 | 518 | 33.02 | 35.48 | |||
8. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:09.15 | 503 | 33.47 | 35.68 | |||
9. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 1:13.40 | 421 | 35.20 | 38.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 27/10/2019 - 9:28 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:02.94 | 668 | 30.33 | 32.61 | |||
2. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.20 | 601 | 31.06 | 34.14 | |||
3. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 1:06.48 | 567 | 32.17 | 34.31 | |||
4. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:07.51 | 541 | 32.59 | 34.92 | |||
5. | Dembowska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 1:08.77 | 512 | 33.12 | 35.65 | |||
6. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 1:10.11 | 483 | 33.58 | 36.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 27/10/2019 - 9:28 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Trentkiewicz Dominika | 04 | UKS MOS Opole | 1:02.51 | 682 | 30.25 | 32.26 | |||
2. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:03.38 | 654 | 30.96 | 32.42 | |||
3. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 1:03.69 | 645 | 31.17 | 32.52 | |||
4. | Piotrowicz Martyna | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.81 | 584 | 31.90 | 33.91 | |||
5. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 1:07.06 | 552 | 32.62 | 34.44 | |||
6. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:07.13 | 550 | 32.93 | 34.20 | |||
7. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:07.24 | 548 | 32.93 | 34.31 | |||
8. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:08.36 | 521 | 33.10 | 35.26 | |||
9. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 1:08.81 | 511 | 33.01 | 35.80 | |||
10. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:09.11 | 504 | 33.77 | 35.34 | |||
11. | Dela Natalia | 04 | Orka Częstochowa | 1:10.88 | 467 | 33.73 | 37.15 | |||
12. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:11.00 | 465 | 35.22 | 35.78 | |||
13. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 1:11.95 | 447 | 34.77 | 37.18 | |||
14. | Hodur Paulina | 04 | Polonia Warszawa | 1:14.02 | 410 | 36.05 | 37.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 27/10/2019 - 9:28 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 1:03.85 | 640 | 30.92 | 32.93 | |||
2. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:03.99 | 636 | 31.07 | 32.92 | |||
3. | Wieczorek Zuzanna | 05 | TP Zielona Góra | 1:07.41 | 544 | 33.07 | 34.34 | |||
4. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 1:09.83 | 489 | 33.80 | 36.03 | |||
5. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 1:10.09 | 483 | 33.82 | 36.27 | |||
6. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 1:10.51 | 475 | 34.43 | 36.08 | |||
7. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 1:10.67 | 472 | 33.77 | 36.90 | |||
8. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 1:12.53 | 436 | 35.43 | 37.10 | |||
9. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 1:12.88 | 430 | 35.16 | 37.72 | |||
10. | Pieczul Inga | 05 | Wodnik 29 Tychy | 1:13.89 | 413 | 35.83 | 38.06 | |||
11. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:14.18 | 408 | 34.98 | 39.20 | |||
12. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 1:14.22 | 407 | 35.70 | 38.52 | |||
13. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:15.12 | 393 | 36.93 | 38.19 | |||
14. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 1:17.44 | 358 | 37.44 | 40.00 | |||
15. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:18.08 | 350 | 37.30 | 40.78 | |||
16. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:19.06 | 337 | 37.59 | 41.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 27/10/2019 - 9:38 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 51.14 | 873 | 24.85 | 26.29 | |||
2. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 52.29 | 816 | 25.31 | 26.98 | |||
3. | Skierka Jakub | 98 | TP Zielona Góra | 53.94 | 744 | 26.49 | 27.45 | |||
4. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 54.04 | 740 | 26.59 | 27.45 | |||
5. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 54.48 | 722 | 26.60 | 27.88 | |||
6. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 54.97 | 703 | 26.93 | 28.04 | |||
7. | Zając Mateusz | 02 | SMS Victoria Racibórz | 55.71 | 675 | 27.16 | 28.55 | |||
8. | Kędzia Wiktor | 00 | MKP Szczecin | 56.00 | 665 | 27.62 | 28.38 | |||
9. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 56.01 | 664 | 26.94 | 29.07 | |||
10. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | 56.11 | 661 | 27.30 | 28.81 | |||
11. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 56.26 | 655 | 27.30 | 28.96 | |||
12. | Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 56.34 | 653 | 27.40 | 28.94 | |||
13. | Ostrowski Karol | 99 | MKP Szczecin | 56.38 | 651 | 27.65 | 28.73 | |||
14. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 56.50 | 647 | 27.99 | 28.51 | |||
15. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 57.15 | 625 | 27.64 | 29.51 | |||
16. | Kapias Michał | 00 | AZS AWF Katowice | 57.31 | 620 | 27.15 | 30.16 | |||
17. | Górka Łukasz | 02 | Śląsk Wrocław | 57.42 | 616 | 27.66 | 29.76 | |||
18. | Kuczak Adam | 00 | AZS AWF Katowice | 57.74 | 606 | 27.60 | 30.14 | |||
19. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 58.03 | 597 | 27.70 | 30.33 | |||
20. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 58.09 | 595 | 27.67 | 30.42 | |||
21. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 58.11 | 595 | 28.20 | 29.91 | |||
22. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Unia Oświęcim | 58.23 | 591 | 28.30 | 29.93 | |||
23. | Brączek Kacper | 03 | Unia Oświęcim | 58.37 | 587 | 28.04 | 30.33 | |||
24. | Balicki Michał | 00 | Śląsk Wrocław | 58.78 | 575 | 28.31 | 30.47 | |||
25. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 58.96 | 569 | 28.28 | 30.68 | |||
26. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 59.15 | 564 | 28.29 | 30.86 | |||
27. | Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 59.21 | 562 | 28.71 | 30.50 | |||
28. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 59.51 | 554 | 28.51 | 31.00 | |||
29. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 59.84 | 545 | 28.72 | 31.12 | |||
30. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 59.91 | 543 | 29.04 | 30.87 | |||
31. | Czaja Marco | 03 | UKS MOS Opole | 1:00.15 | 536 | 29.98 | 30.17 | |||
32. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:00.17 | 536 | 28.78 | 31.39 | |||
33. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 1:00.32 | 532 | 29.53 | 30.79 | |||
34. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:00.92 | 516 | 29.15 | 31.77 | |||
35. | Pawłowski Eryk | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:01.69 | 497 | 29.54 | 32.15 | |||
36. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:01.75 | 496 | 30.47 | 31.28 | |||
37. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 1:02.09 | 487 | 29.65 | 32.44 | |||
38. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:02.50 | 478 | 29.46 | 33.04 | |||
39. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 1:03.58 | 454 | 30.34 | 33.24 | |||
40. | Podgórski Patryk | 03 | UKS MOS Opole | 1:03.80 | 449 | 31.32 | 32.48 | |||
41. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 1:04.47 | 435 | 31.08 | 33.39 | |||
42. | Szwedzki Jakub | 00 | Trójka Łódź | 1:04.91 | 427 | 31.81 | 33.10 | |||
43. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 1:05.27 | 420 | 31.22 | 34.05 | |||
44. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:07.26 | 383 | 33.24 | 34.02 | |||
45. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 1:08.80 | 358 | 34.26 | 34.54 | |||
46. | Piecha Kacper | 05 | Delfin Cieszyn | 1:09.07 | 354 | 33.89 | 35.18 | |||
47. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:10.26 | 336 | 34.21 | 36.05 | |||
48. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 1:11.12 | 324 | 33.68 | 37.44 | |||
49. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 1:12.08 | 311 | 34.58 | 37.50 | |||
50. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 1:13.39 | 295 | 34.64 | 38.75 | |||
51. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 1:13.55 | 293 | 34.62 | 38.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 27/10/2019 - 9:38 | Chłopców, 100m grzbietowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 54.04 | 740 | 26.59 | 27.45 | |||
2. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 54.48 | 722 | 26.60 | 27.88 | |||
3. | Zając Mateusz | 02 | SMS Victoria Racibórz | 55.71 | 675 | 27.16 | 28.55 | |||
4. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 56.50 | 647 | 27.99 | 28.51 | |||
5. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 57.15 | 625 | 27.64 | 29.51 | |||
6. | Górka Łukasz | 02 | Śląsk Wrocław | 57.42 | 616 | 27.66 | 29.76 | |||
7. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 58.03 | 597 | 27.70 | 30.33 | |||
8. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 58.11 | 595 | 28.20 | 29.91 | |||
9. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Unia Oświęcim | 58.23 | 591 | 28.30 | 29.93 | |||
10. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 58.96 | 569 | 28.28 | 30.68 | |||
11. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 59.15 | 564 | 28.29 | 30.86 | |||
12. | Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 59.21 | 562 | 28.71 | 30.50 | |||
13. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 59.51 | 554 | 28.51 | 31.00 | |||
14. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:00.17 | 536 | 28.78 | 31.39 | |||
15. | Pawłowski Eryk | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:01.69 | 497 | 29.54 | 32.15 | |||
16. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:02.50 | 478 | 29.46 | 33.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 27/10/2019 - 9:38 | Chłopców, 100m grzbietowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 54.97 | 703 | 26.93 | 28.04 | |||
2. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 58.09 | 595 | 27.67 | 30.42 | |||
3. | Brączek Kacper | 03 | Unia Oświęcim | 58.37 | 587 | 28.04 | 30.33 | |||
4. | Czaja Marco | 03 | UKS MOS Opole | 1:00.15 | 536 | 29.98 | 30.17 | |||
5. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 1:00.32 | 532 | 29.53 | 30.79 | |||
6. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:01.75 | 496 | 30.47 | 31.28 | |||
7. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 1:03.58 | 454 | 30.34 | 33.24 | |||
8. | Podgórski Patryk | 03 | UKS MOS Opole | 1:03.80 | 449 | 31.32 | 32.48 | |||
9. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 1:12.08 | 311 | 34.58 | 37.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 27/10/2019 - 9:38 | Chłopców, 100m grzbietowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 56.01 | 664 | 26.94 | 29.07 | |||
2. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 59.91 | 543 | 29.04 | 30.87 | |||
3. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 1:02.09 | 487 | 29.65 | 32.44 | |||
4. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 1:04.47 | 435 | 31.08 | 33.39 | |||
5. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:07.26 | 383 | 33.24 | 34.02 | |||
6. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:10.26 | 336 | 34.21 | 36.05 | |||
7. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 1:13.39 | 295 | 34.64 | 38.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 27/10/2019 - 9:38 | Chłopców, 100m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:00.92 | 516 | 29.15 | 31.77 | |||
2. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 1:05.27 | 420 | 31.22 | 34.05 | |||
3. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 1:08.80 | 358 | 34.26 | 34.54 | |||
4. | Piecha Kacper | 05 | Delfin Cieszyn | 1:09.07 | 354 | 33.89 | 35.18 | |||
5. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 1:11.12 | 324 | 33.68 | 37.44 | |||
6. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 1:13.55 | 293 | 34.62 | 38.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 27/10/2019 - 9:47 | Kobiet, 200m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Naziębło Klaudia | 93 | Juvenia Wrocław | 2:13.47 | 761 | 28.14 | 33.01 | 40.32 | 32.00 | ||||
2. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:18.51 | 680 | 29.47 | 35.99 | 39.59 | 33.46 | ||||
3. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:23.74 | 609 | 32.32 | 37.22 | 40.24 | 33.96 | ||||
4. | Sirignano Luigia | 96 | AZS UMCS Lublin | 2:23.91 | 607 | 30.41 | 37.96 | 42.12 | 33.42 | ||||
5. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 2:23.95 | 606 | 31.02 | 38.01 | 40.06 | 34.86 | ||||
6. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 2:24.27 | 602 | 31.55 | 37.55 | 41.79 | 33.38 | ||||
7. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 2:24.43 | 600 | 31.33 | 35.99 | 43.86 | 33.25 | ||||
8. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 2:26.11 | 580 | 31.94 | 38.15 | 41.66 | 34.36 | ||||
9. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:26.14 | 579 | 31.83 | 36.93 | 43.05 | 34.33 | ||||
10. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:26.58 | 574 | 33.12 | 35.86 | 43.61 | 33.99 | ||||
11. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:26.86 | 571 | 31.00 | 38.33 | 43.42 | 34.11 | ||||
12. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:27.03 | 569 | 30.52 | 37.56 | 43.90 | 35.05 | ||||
13. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:27.07 | 568 | 32.17 | 37.77 | 43.37 | 33.76 | ||||
14. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 2:28.99 | 547 | 32.26 | 37.61 | 44.03 | 35.09 | ||||
Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 2:28.99 | 547 | 33.41 | 39.66 | 41.44 | 34.48 | |||||
16. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:29.09 | 546 | 32.47 | 38.17 | 45.20 | 33.25 | ||||
17. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:30.28 | 533 | 32.62 | 39.04 | 42.94 | 35.68 | ||||
18. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 2:30.45 | 531 | 31.93 | 38.01 | 44.98 | 35.53 | ||||
19. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 2:32.62 | 509 | 32.91 | 39.03 | 45.40 | 35.28 | ||||
20. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:32.64 | 508 | 31.15 | 38.78 | 46.96 | 35.75 | ||||
21. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:33.14 | 503 | 32.45 | 39.12 | 45.20 | 36.37 | ||||
22. | Piechowicz Karolina | 05 | Płetwal Szczytno | 2:34.04 | 495 | 31.65 | 40.68 | 43.55 | 38.16 | ||||
23. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 2:35.63 | 480 | 32.42 | 41.48 | 45.70 | 36.03 | ||||
24. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 2:35.93 | 477 | 34.16 | 41.25 | 42.73 | 37.79 | ||||
25. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 2:37.12 | 466 | 33.65 | 41.49 | 45.89 | 36.09 | ||||
26. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:37.20 | 465 | 33.96 | 42.52 | 44.13 | 36.59 | ||||
27. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 2:45.35 | 400 | 37.59 | 44.80 | 44.85 | 38.11 | ||||
28. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | Delfin Gdynia | 2:52.25 | 354 | 38.17 | 49.39 | 44.53 | 40.16 | ||||
DYSKW. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | ||||||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). (Czas: 9:51) | |||||||||||||
DYSKW. | Kowalczyk Agata | 01 | Wodnik 29 Tychy | ||||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 9:55) |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 27/10/2019 - 9:47 | Kobiet, 200m zmienny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:18.51 | 680 | 29.47 | 35.99 | 39.59 | 33.46 | ||||
2. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:23.74 | 609 | 32.32 | 37.22 | 40.24 | 33.96 | ||||
3. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 2:24.43 | 600 | 31.33 | 35.99 | 43.86 | 33.25 | ||||
4. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:26.14 | 579 | 31.83 | 36.93 | 43.05 | 34.33 | ||||
5. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:26.58 | 574 | 33.12 | 35.86 | 43.61 | 33.99 | ||||
6. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:27.03 | 569 | 30.52 | 37.56 | 43.90 | 35.05 | ||||
7. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:27.07 | 568 | 32.17 | 37.77 | 43.37 | 33.76 | ||||
8. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 2:28.99 | 547 | 33.41 | 39.66 | 41.44 | 34.48 | ||||
9. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 2:30.45 | 531 | 31.93 | 38.01 | 44.98 | 35.53 | ||||
10. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 2:32.62 | 509 | 32.91 | 39.03 | 45.40 | 35.28 | ||||
DYSKW. | Kowalczyk Agata | 01 | Wodnik 29 Tychy | ||||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 9:55) |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 27/10/2019 - 9:47 | Dziewcząt, 200m zmienny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:37.20 | 465 | 33.96 | 42.52 | 44.13 | 36.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 27/10/2019 - 9:47 | Dziewcząt, 200m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 2:24.27 | 602 | 31.55 | 37.55 | 41.79 | 33.38 | |||
2. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 2:26.11 | 580 | 31.94 | 38.15 | 41.66 | 34.36 | |||
3. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:26.86 | 571 | 31.00 | 38.33 | 43.42 | 34.11 | |||
4. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 2:28.99 | 547 | 32.26 | 37.61 | 44.03 | 35.09 | |||
5. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:29.09 | 546 | 32.47 | 38.17 | 45.20 | 33.25 | |||
6. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:30.28 | 533 | 32.62 | 39.04 | 42.94 | 35.68 | |||
7. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 2:45.35 | 400 | 37.59 | 44.80 | 44.85 | 38.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 27/10/2019 - 9:47 | Dziewcząt, 200m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 2:23.95 | 606 | 31.02 | 38.01 | 40.06 | 34.86 | |||
2. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:32.64 | 508 | 31.15 | 38.78 | 46.96 | 35.75 | |||
3. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:33.14 | 503 | 32.45 | 39.12 | 45.20 | 36.37 | |||
4. | Piechowicz Karolina | 05 | Płetwal Szczytno | 2:34.04 | 495 | 31.65 | 40.68 | 43.55 | 38.16 | |||
5. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 2:35.63 | 480 | 32.42 | 41.48 | 45.70 | 36.03 | |||
6. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 2:35.93 | 477 | 34.16 | 41.25 | 42.73 | 37.79 | |||
7. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 2:37.12 | 466 | 33.65 | 41.49 | 45.89 | 36.09 | |||
8. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | Delfin Gdynia | 2:52.25 | 354 | 38.17 | 49.39 | 44.53 | 40.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 27/10/2019 - 10:00 | Mężczyzn, 200m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.27 | 703 | 27.60 | 31.47 | 35.17 | 29.03 | ||||
2. | Zbutowicz Karol | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 2:03.72 | 695 | 26.56 | 31.34 | 36.08 | 29.74 | ||||
3. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 2:04.53 | 682 | 27.45 | 31.08 | 36.51 | 29.49 | ||||
4. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 2:05.01 | 674 | 28.39 | 31.69 | 35.08 | 29.85 | ||||
5. | Cerlich Maksymilian | 00 | AZS AWF Katowice | 2:05.97 | 659 | 27.60 | 33.02 | 35.38 | 29.97 | ||||
6. | Oller Krzysztof | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:08.15 | 626 | 27.37 | 32.56 | 38.13 | 30.09 | ||||
7. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 2:08.27 | 624 | 27.50 | 33.24 | 36.69 | 30.84 | ||||
8. | Szczygieł David | 02 | Unia Oświęcim | 2:08.56 | 620 | 27.69 | 32.56 | 37.65 | 30.66 | ||||
9. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:08.81 | 616 | 28.06 | 32.46 | 37.83 | 30.46 | ||||
10. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 2:09.87 | 601 | 27.47 | 35.21 | 35.48 | 31.71 | ||||
11. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 2:10.37 | 594 | 27.94 | 35.83 | 36.92 | 29.68 | ||||
12. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 2:10.68 | 590 | 28.25 | 34.45 | 36.54 | 31.44 | ||||
13. | Walczysko Jakub | 00 | AZS AGH Kraków | 2:10.90 | 587 | 27.99 | 33.35 | 38.86 | 30.70 | ||||
14. | Goleniec Kamil | 99 | AZS AWF Katowice | 2:10.95 | 586 | 27.89 | 34.47 | 36.76 | 31.83 | ||||
15. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 2:11.14 | 584 | 28.25 | 33.68 | 37.77 | 31.44 | ||||
16. | Gabryś Maciej | 04 | Sikret Gliwice | 2:11.29 | 582 | 28.01 | 33.02 | 39.76 | 30.50 | ||||
17. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 2:11.43 | 580 | 28.49 | 33.21 | 37.68 | 32.05 | ||||
18. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 2:11.94 | 573 | 28.32 | 34.19 | 39.10 | 30.33 | ||||
19. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:12.25 | 569 | 28.11 | 32.58 | 40.92 | 30.64 | ||||
20. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:12.29 | 569 | 29.05 | 35.19 | 38.08 | 29.97 | ||||
21. | Blachura Oskar | 02 | Unia Oświęcim | 2:12.85 | 561 | 28.00 | 34.10 | 39.42 | 31.33 | ||||
22. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 2:12.94 | 560 | 28.31 | 32.69 | 40.23 | 31.71 | ||||
23. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Unia Oświęcim | 2:13.02 | 559 | 28.94 | 32.42 | 40.55 | 31.11 | ||||
24. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 2:13.12 | 558 | 28.96 | 34.27 | 38.51 | 31.38 | ||||
25. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 2:13.41 | 554 | 28.16 | 33.54 | 39.16 | 32.55 | ||||
26. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:13.69 | 551 | 28.83 | 34.02 | 39.94 | 30.90 | ||||
27. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 2:14.46 | 542 | 28.74 | 35.66 | 37.39 | 32.67 | ||||
28. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 2:15.69 | 527 | 27.51 | 35.72 | 40.57 | 31.89 | ||||
29. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:15.88 | 525 | 28.83 | 33.40 | 42.15 | 31.50 | ||||
30. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:16.26 | 520 | 27.87 | 35.96 | 38.71 | 33.72 | ||||
31. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:16.45 | 518 | 30.76 | 37.11 | 36.74 | 31.84 | ||||
32. | Ziembowicz Franciszek | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:16.87 | 513 | 28.82 | 36.79 | 40.26 | 31.00 | ||||
33. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 2:17.26 | 509 | 29.46 | 35.76 | 40.57 | 31.47 | ||||
34. | Zaremba Adam | 05 | Śląsk Wrocław | 2:17.30 | 509 | 29.61 | 37.75 | 38.64 | 31.30 | ||||
35. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:17.37 | 508 | 28.67 | 36.87 | 39.61 | 32.22 | ||||
36. | Trzcionka Maciej | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:17.88 | 502 | 28.44 | 35.64 | 41.84 | 31.96 | ||||
37. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 2:18.24 | 498 | 29.37 | 34.05 | 42.27 | 32.55 | ||||
38. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 2:18.86 | 492 | 29.03 | 35.69 | 40.82 | 33.32 | ||||
39. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 2:18.87 | 491 | 29.02 | 37.88 | 38.90 | 33.07 | ||||
40. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 2:21.35 | 466 | 29.90 | 35.23 | 42.23 | 33.99 | ||||
41. | Doroba Michał | 02 | Śląsk Wrocław | 2:22.01 | 460 | 30.18 | 35.09 | 39.92 | 36.82 | ||||
42. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 2:22.83 | 452 | 29.84 | 38.24 | 43.21 | 31.54 | ||||
43. | Kempa Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:22.96 | 450 | 30.03 | 36.88 | 41.12 | 34.93 | ||||
44. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 2:23.79 | 443 | 31.85 | 40.09 | 39.84 | 32.01 | ||||
45. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 2:23.92 | 442 | 30.99 | 36.38 | 43.27 | 33.28 | ||||
46. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:24.11 | 440 | 31.35 | 38.35 | 42.00 | 32.41 | ||||
47. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:24.29 | 438 | 31.72 | 36.89 | 44.68 | 31.00 | ||||
48. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:28.76 | 400 | 32.85 | 37.27 | 46.28 | 32.36 | ||||
49. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 2:28.90 | 399 | 31.16 | 39.50 | 44.86 | 33.38 | ||||
50. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 2:29.91 | 391 | 33.41 | 38.83 | 42.38 | 35.29 | ||||
51. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 2:30.06 | 389 | 32.50 | 39.85 | 42.30 | 35.41 | ||||
52. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:35.61 | 349 | 32.52 | 40.41 | 47.25 | 35.43 | ||||
53. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:37.97 | 334 | 33.51 | 41.82 | 47.28 | 35.36 | ||||
54. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 2:38.74 | 329 | 35.16 | 41.56 | 44.38 | 37.64 | ||||
55. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 2:40.40 | 319 | 34.85 | 42.29 | 48.23 | 35.03 | ||||
56. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 2:43.67 | 300 | 35.58 | 42.60 | 47.06 | 38.43 | ||||
DYSKW. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | ||||||||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). (Czas: 10:06) | |||||||||||||
DYSKW. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | ||||||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). (Czas: 10:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 27/10/2019 - 10:00 | Chłopców, 200m zmienny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.27 | 703 | 27.60 | 31.47 | 35.17 | 29.03 | |||
2. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 2:04.53 | 682 | 27.45 | 31.08 | 36.51 | 29.49 | |||
3. | Szczygieł David | 02 | Unia Oświęcim | 2:08.56 | 620 | 27.69 | 32.56 | 37.65 | 30.66 | |||
4. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:08.81 | 616 | 28.06 | 32.46 | 37.83 | 30.46 | |||
5. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 2:10.68 | 590 | 28.25 | 34.45 | 36.54 | 31.44 | |||
6. | Blachura Oskar | 02 | Unia Oświęcim | 2:12.85 | 561 | 28.00 | 34.10 | 39.42 | 31.33 | |||
7. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Unia Oświęcim | 2:13.02 | 559 | 28.94 | 32.42 | 40.55 | 31.11 | |||
8. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 2:13.12 | 558 | 28.96 | 34.27 | 38.51 | 31.38 | |||
9. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 2:15.69 | 527 | 27.51 | 35.72 | 40.57 | 31.89 | |||
10. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:15.88 | 525 | 28.83 | 33.40 | 42.15 | 31.50 | |||
11. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:16.45 | 518 | 30.76 | 37.11 | 36.74 | 31.84 | |||
12. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 2:17.26 | 509 | 29.46 | 35.76 | 40.57 | 31.47 | |||
13. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:17.37 | 508 | 28.67 | 36.87 | 39.61 | 32.22 | |||
14. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 2:18.86 | 492 | 29.03 | 35.69 | 40.82 | 33.32 | |||
15. | Doroba Michał | 02 | Śląsk Wrocław | 2:22.01 | 460 | 30.18 | 35.09 | 39.92 | 36.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 27/10/2019 - 10:00 | Chłopców, 200m zmienny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:12.25 | 569 | 28.11 | 32.58 | 40.92 | 30.64 | ||||
2. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 2:12.94 | 560 | 28.31 | 32.69 | 40.23 | 31.71 | ||||
3. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 2:13.41 | 554 | 28.16 | 33.54 | 39.16 | 32.55 | ||||
4. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:13.69 | 551 | 28.83 | 34.02 | 39.94 | 30.90 | ||||
5. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 2:14.46 | 542 | 28.74 | 35.66 | 37.39 | 32.67 | ||||
6. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:16.26 | 520 | 27.87 | 35.96 | 38.71 | 33.72 | ||||
7. | Trzcionka Maciej | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:17.88 | 502 | 28.44 | 35.64 | 41.84 | 31.96 | ||||
8. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:24.29 | 438 | 31.72 | 36.89 | 44.68 | 31.00 | ||||
9. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 2:40.40 | 319 | 34.85 | 42.29 | 48.23 | 35.03 | ||||
DYSKW. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | ||||||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). (Czas: 10:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 27/10/2019 - 10:00 | Chłopców, 200m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Gabryś Maciej | 04 | Sikret Gliwice | 2:11.29 | 582 | 28.01 | 33.02 | 39.76 | 30.50 | ||||
2. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 2:11.43 | 580 | 28.49 | 33.21 | 37.68 | 32.05 | ||||
3. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:12.29 | 569 | 29.05 | 35.19 | 38.08 | 29.97 | ||||
4. | Ziembowicz Franciszek | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:16.87 | 513 | 28.82 | 36.79 | 40.26 | 31.00 | ||||
5. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 2:18.24 | 498 | 29.37 | 34.05 | 42.27 | 32.55 | ||||
6. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 2:18.87 | 491 | 29.02 | 37.88 | 38.90 | 33.07 | ||||
7. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 2:21.35 | 466 | 29.90 | 35.23 | 42.23 | 33.99 | ||||
8. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 2:22.83 | 452 | 29.84 | 38.24 | 43.21 | 31.54 | ||||
9. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 2:23.79 | 443 | 31.85 | 40.09 | 39.84 | 32.01 | ||||
10. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 2:30.06 | 389 | 32.50 | 39.85 | 42.30 | 35.41 | ||||
11. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:35.61 | 349 | 32.52 | 40.41 | 47.25 | 35.43 | ||||
12. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:37.97 | 334 | 33.51 | 41.82 | 47.28 | 35.36 | ||||
DYSKW. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | ||||||||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). (Czas: 10:06) |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 27/10/2019 - 10:00 | Chłopców, 200m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 2:11.94 | 573 | 28.32 | 34.19 | 39.10 | 30.33 | |||
2. | Zaremba Adam | 05 | Śląsk Wrocław | 2:17.30 | 509 | 29.61 | 37.75 | 38.64 | 31.30 | |||
3. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 2:23.92 | 442 | 30.99 | 36.38 | 43.27 | 33.28 | |||
4. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:24.11 | 440 | 31.35 | 38.35 | 42.00 | 32.41 | |||
5. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:28.76 | 400 | 32.85 | 37.27 | 46.28 | 32.36 | |||
6. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 2:28.90 | 399 | 31.16 | 39.50 | 44.86 | 33.38 | |||
7. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 2:29.91 | 391 | 33.41 | 38.83 | 42.38 | 35.29 | |||
8. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 2:38.74 | 329 | 35.16 | 41.56 | 44.38 | 37.64 | |||
9. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 2:43.67 | 300 | 35.58 | 42.60 | 47.06 | 38.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 27/10/2019 - 10:14 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 4:13.56 | 785 |
50m: 100m: | 30.52 1:02.26 | 30.52 31.74 | 150m: 200m: | 1:34.70 2:07.27 | 32.44 32.57 | 250m: 300m: | 2:38.49 3:10.28 | 31.22 31.79 | 350m: 400m: | 3:42.08 4:13.56 | 31.80 31.48 |
2. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 4:16.11 | 761 |
50m: 100m: | 30.13 1:02.03 | 30.13 31.90 | 150m: 200m: | 1:34.54 2:07.11 | 32.51 32.57 | 250m: 300m: | 2:39.33 3:12.14 | 32.22 32.81 | 350m: 400m: | 3:43.86 4:16.11 | 31.72 32.25 |
3. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 4:19.93 | 728 |
50m: 100m: | 30.62 1:03.56 | 30.62 32.94 | 150m: 200m: | 1:36.66 2:09.84 | 33.10 33.18 | 250m: 300m: | 2:43.15 3:16.49 | 33.31 33.34 | 350m: 400m: | 3:49.09 4:19.93 | 32.60 30.84 |
4. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:20.06 | 727 |
50m: 100m: | 30.63 1:03.32 | 30.63 32.69 | 150m: 200m: | 1:36.36 2:09.76 | 33.04 33.40 | 250m: 300m: | 2:43.14 3:16.41 | 33.38 33.27 | 350m: 400m: | 3:48.94 4:20.06 | 32.53 31.12 |
5. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:24.09 | 694 |
50m: 100m: | 29.72 1:02.53 | 29.72 32.81 | 150m: 200m: | 1:35.62 2:09.13 | 33.09 33.51 | 250m: 300m: | 2:42.46 3:16.33 | 33.33 33.87 | 350m: 400m: | 3:50.52 4:24.09 | 34.19 33.57 |
6. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 4:24.40 | 692 |
50m: 100m: | 31.53 1:04.41 | 31.53 32.88 | 150m: 200m: | 1:37.65 2:11.10 | 33.24 33.45 | 250m: 300m: | 2:44.30 3:17.86 | 33.20 33.56 | 350m: 400m: | 3:51.52 4:24.40 | 33.66 32.88 |
7. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 4:25.22 | 686 |
50m: 100m: | 30.49 1:04.04 | 30.49 33.55 | 150m: 200m: | 1:37.72 2:11.48 | 33.68 33.76 | 250m: 300m: | 2:44.98 3:18.67 | 33.50 33.69 | 350m: 400m: | 3:52.32 4:25.22 | 33.65 32.90 |
8. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 4:25.88 | 680 |
50m: 100m: | 29.66 1:01.74 | 29.66 32.08 | 150m: 200m: | 1:34.75 2:08.78 | 33.01 34.03 | 250m: 300m: | 2:43.14 3:17.72 | 34.36 34.58 | 350m: 400m: | 3:52.20 4:25.88 | 34.48 33.68 |
9. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 4:27.05 | 672 |
50m: 100m: | 31.03 1:04.45 | 31.03 33.42 | 150m: 200m: | 1:38.20 2:12.18 | 33.75 33.98 | 250m: 300m: | 2:46.76 3:20.73 | 34.58 33.97 | 350m: 400m: | 3:54.72 4:27.05 | 33.99 32.33 |
10. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 4:27.61 | 667 |
50m: 100m: | 31.14 1:04.66 | 31.14 33.52 | 150m: 200m: | 1:38.20 2:11.78 | 33.54 33.58 | 250m: 300m: | 2:45.84 3:20.05 | 34.06 34.21 | 350m: 400m: | 3:54.29 4:27.61 | 34.24 33.32 |
11. | Kawka Nina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:27.91 | 665 |
50m: 100m: | 30.06 1:03.13 | 30.06 33.07 | 150m: 200m: | 1:37.13 2:11.33 | 34.00 34.20 | 250m: 300m: | 2:45.78 3:20.50 | 34.45 34.72 | 350m: 400m: | 3:55.15 4:27.91 | 34.65 32.76 |
12. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:30.03 | 650 |
50m: 100m: | 31.44 1:05.27 | 31.44 33.83 | 150m: 200m: | 1:39.45 2:13.90 | 34.18 34.45 | 250m: 300m: | 2:48.00 3:22.46 | 34.10 34.46 | 350m: 400m: | 3:56.62 4:30.03 | 34.16 33.41 |
13. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:30.36 | 647 |
50m: 100m: | 30.89 1:04.23 | 30.89 33.34 | 150m: 200m: | 1:38.35 2:12.65 | 34.12 34.30 | 250m: 300m: | 2:47.26 3:21.85 | 34.61 34.59 | 350m: 400m: | 3:56.40 4:30.36 | 34.55 33.96 |
14. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 4:30.37 | 647 |
50m: 100m: | 32.14 1:07.20 | 32.14 35.06 | 150m: 200m: | 1:42.13 2:17.49 | 34.93 35.36 | 250m: 300m: | 2:51.00 3:24.89 | 33.51 33.89 | 350m: 400m: | 3:58.56 4:30.37 | 33.67 31.81 |
15. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 4:31.31 | 640 |
50m: 100m: | 31.18 1:05.65 | 31.18 34.47 | 150m: 200m: | 1:40.51 2:15.67 | 34.86 35.16 | 250m: 300m: | 2:50.36 3:24.75 | 34.69 34.39 | 350m: 400m: | 3:59.23 4:31.31 | 34.48 32.08 |
16. | Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 4:31.49 | 639 |
50m: 100m: | 32.00 1:06.33 | 32.00 34.33 | 150m: 200m: | 1:40.68 2:15.58 | 34.35 34.90 | 250m: 300m: | 2:49.98 3:24.27 | 34.40 34.29 | 350m: 400m: | 3:58.46 4:31.49 | 34.19 33.03 |
17. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:32.07 | 635 |
50m: 100m: | 31.41 1:04.98 | 31.41 33.57 | 150m: 200m: | 1:39.82 2:14.89 | 34.84 35.07 | 250m: 300m: | 2:50.05 3:25.02 | 35.16 34.97 | 350m: 400m: | 3:58.90 4:32.07 | 33.88 33.17 |
18. | Serafin Barbara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:32.22 | 634 |
50m: 100m: | 31.17 1:05.05 | 31.17 33.88 | 150m: 200m: | 1:39.79 2:14.40 | 34.74 34.61 | 250m: 300m: | 2:49.11 3:23.75 | 34.71 34.64 | 350m: 400m: | 3:58.47 4:32.22 | 34.72 33.75 |
19. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 4:33.21 | 627 |
50m: 100m: | 31.00 1:05.41 | 31.00 34.41 | 150m: 200m: | 1:40.22 2:15.48 | 34.81 35.26 | 250m: 300m: | 2:50.91 3:25.80 | 35.43 34.89 | 350m: 400m: | 4:00.44 4:33.21 | 34.64 32.77 |
20. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:33.33 | 626 |
50m: 100m: | 31.52 1:05.56 | 31.52 34.04 | 150m: 200m: | 1:40.07 2:14.96 | 34.51 34.89 | 250m: 300m: | 2:49.90 3:25.11 | 34.94 35.21 | 350m: 400m: | 4:00.26 4:33.33 | 35.15 33.07 |
21. | Haładyn Karolina | 03 | UKS 190 Łódź | 4:34.31 | 620 |
50m: 100m: | 31.07 1:05.16 | 31.07 34.09 | 150m: 200m: | 1:39.62 2:14.27 | 34.46 34.65 | 250m: 300m: | 2:49.28 3:24.32 | 35.01 35.04 | 350m: 400m: | 3:59.59 4:34.31 | 35.27 34.72 |
22. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 4:34.97 | 615 |
50m: 100m: | 31.29 1:05.46 | 31.29 34.17 | 150m: 200m: | 1:40.67 2:15.77 | 35.21 35.10 | 250m: 300m: | 2:51.66 3:26.68 | 35.89 35.02 | 350m: 400m: | 4:01.99 4:34.97 | 35.31 32.98 |
23. | Pogoń Milena | 03 | Unia Oświęcim | 4:35.01 | 615 |
50m: 100m: | 32.35 1:06.48 | 32.35 34.13 | 150m: 200m: | 1:40.83 2:15.40 | 34.35 34.57 | 250m: 300m: | 2:50.14 3:25.35 | 34.74 35.21 | 350m: 400m: | 4:00.74 4:35.01 | 35.39 34.27 |
24. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 4:35.50 | 612 |
50m: 100m: | 30.92 1:05.24 | 30.92 34.32 | 150m: 200m: | 1:40.36 2:15.85 | 35.12 35.49 | 250m: 300m: | 2:51.07 3:26.70 | 35.22 35.63 | 350m: 400m: | 4:01.88 4:35.50 | 35.18 33.62 |
25. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 4:35.59 | 611 |
50m: 100m: | 31.51 1:05.44 | 31.51 33.93 | 150m: 200m: | 1:40.17 2:15.19 | 34.73 35.02 | 250m: 300m: | 2:50.06 3:25.53 | 34.87 35.47 | 350m: 400m: | 4:00.86 4:35.59 | 35.33 34.73 |
26. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 4:37.65 | 598 |
50m: 100m: | 31.90 1:06.66 | 31.90 34.76 | 150m: 200m: | 1:41.99 2:17.78 | 35.33 35.79 | 250m: 300m: | 2:53.15 3:28.70 | 35.37 35.55 | 350m: 400m: | 4:03.91 4:37.65 | 35.21 33.74 |
27. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 4:37.71 | 597 |
50m: 100m: | 31.46 1:05.89 | 31.46 34.43 | 150m: 200m: | 1:40.94 2:16.26 | 35.05 35.32 | 250m: 300m: | 2:51.98 3:27.41 | 35.72 35.43 | 350m: 400m: | 4:02.94 4:37.71 | 35.53 34.77 |
28. | Fira Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 4:37.83 | 596 |
50m: 100m: | 31.99 1:06.47 | 31.99 34.48 | 150m: 200m: | 1:41.80 2:17.05 | 35.33 35.25 | 250m: 300m: | 2:52.22 3:27.88 | 35.17 35.66 | 350m: 400m: | 4:03.65 4:37.83 | 35.77 34.18 |
29. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 4:38.74 | 591 |
50m: 100m: | 31.65 1:06.78 | 31.65 35.13 | 150m: 200m: | 1:42.23 2:17.58 | 35.45 35.35 | 250m: 300m: | 2:53.18 3:28.63 | 35.60 35.45 | 350m: 400m: | 4:04.20 4:38.74 | 35.57 34.54 |
30. | Adamska Maria | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:39.19 | 588 |
50m: 100m: | 31.86 1:06.03 | 31.86 34.17 | 150m: 200m: | 1:41.19 2:17.08 | 35.16 35.89 | 250m: 300m: | 2:53.07 3:28.98 | 35.99 35.91 | 350m: 400m: | 4:04.84 4:39.19 | 35.86 34.35 |
31. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 4:40.07 | 582 |
50m: 100m: | 32.20 1:07.06 | 32.20 34.86 | 150m: 200m: | 1:42.71 2:18.39 | 35.65 35.68 | 250m: 300m: | 2:53.95 3:29.73 | 35.56 35.78 | 350m: 400m: | 4:05.83 4:40.07 | 36.10 34.24 |
32. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 4:40.17 | 582 |
50m: 100m: | 32.81 1:07.56 | 32.81 34.75 | 150m: 200m: | 1:42.93 2:18.84 | 35.37 35.91 | 250m: 300m: | 2:54.64 3:29.94 | 35.80 35.30 | 350m: 400m: | 4:05.21 4:40.17 | 35.27 34.96 |
33. | Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 4:41.23 | 575 |
50m: 100m: | 32.40 1:08.31 | 32.40 35.91 | 150m: 200m: | 1:45.05 2:21.26 | 36.74 36.21 | 250m: 300m: | 2:57.75 3:33.50 | 36.49 35.75 | 350m: 400m: | 4:08.46 4:41.23 | 34.96 32.77 |
34. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 4:41.56 | 573 |
50m: 100m: | 32.19 1:06.78 | 32.19 34.59 | 150m: 200m: | 1:42.64 2:18.88 | 35.86 36.24 | 250m: 300m: | 2:55.08 3:31.31 | 36.20 36.23 | 350m: 400m: | 4:07.35 4:41.56 | 36.04 34.21 |
35. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 4:42.43 | 568 |
50m: 100m: | 32.05 1:07.08 | 32.05 35.03 | 150m: 200m: | 1:43.30 2:19.53 | 36.22 36.23 | 250m: 300m: | 2:55.92 3:31.80 | 36.39 35.88 | 350m: 400m: | 4:08.00 4:42.43 | 36.20 34.43 |
36. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 4:43.55 | 561 |
50m: 100m: | 32.09 1:07.37 | 32.09 35.28 | 150m: 200m: | 1:43.01 2:19.77 | 35.64 36.76 | 250m: 300m: | 2:56.04 3:32.23 | 36.27 36.19 | 350m: 400m: | 4:08.84 4:43.55 | 36.61 34.71 |
37. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 4:43.73 | 560 |
50m: 100m: | 32.28 1:07.52 | 32.28 35.24 | 150m: 200m: | 1:43.19 2:19.10 | 35.67 35.91 | 250m: 300m: | 2:55.50 3:32.07 | 36.40 36.57 | 350m: 400m: | 4:08.61 4:43.73 | 36.54 35.12 |
38. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 4:44.13 | 558 |
50m: 100m: | 32.09 1:07.55 | 32.09 35.46 | 150m: 200m: | 1:43.71 2:20.11 | 36.16 36.40 | 250m: 300m: | 2:55.93 3:32.42 | 35.82 36.49 | 350m: 400m: | 4:08.57 4:44.13 | 36.15 35.56 |
39. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 4:44.16 | 557 |
50m: 100m: | 32.04 1:07.72 | 32.04 35.68 | 150m: 200m: | 1:43.39 2:19.05 | 35.67 35.66 | 250m: 300m: | 2:55.32 3:31.90 | 36.27 36.58 | 350m: 400m: | 4:08.50 4:44.16 | 36.60 35.66 |
40. | Jakubik Julia | 05 | Unia Oświęcim | 4:44.91 | 553 |
50m: 100m: | 31.81 1:07.07 | 31.81 35.26 | 150m: 200m: | 1:43.20 2:19.43 | 36.13 36.23 | 250m: 300m: | 2:56.16 3:32.72 | 36.73 36.56 | 350m: 400m: | 4:10.00 4:44.91 | 37.28 34.91 |
41. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 4:48.11 | 535 |
50m: 100m: | 32.37 1:07.31 | 32.37 34.94 | 150m: 200m: | 1:42.91 2:19.51 | 35.60 36.60 | 250m: 300m: | 2:56.70 3:34.06 | 37.19 37.36 | 350m: 400m: | 4:11.38 4:48.11 | 37.32 36.73 |
42. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:49.63 | 526 |
50m: 100m: | 32.23 1:08.41 | 32.23 36.18 | 150m: 200m: | 1:45.03 2:21.90 | 36.62 36.87 | 250m: 300m: | 2:59.28 3:36.68 | 37.38 37.40 | 350m: 400m: | 4:13.82 4:49.63 | 37.14 35.81 |
43. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 4:50.99 | 519 |
50m: 100m: | 32.41 1:08.03 | 32.41 35.62 | 150m: 200m: | 1:44.61 2:21.91 | 36.58 37.30 | 250m: 300m: | 2:59.76 3:37.64 | 37.85 37.88 | 350m: 400m: | 4:15.52 4:50.99 | 37.88 35.47 |
44. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 4:53.77 | 504 |
50m: 100m: | 32.36 1:07.61 | 32.36 35.25 | 150m: 200m: | 1:44.89 2:22.77 | 37.28 37.88 | 250m: 300m: | 3:00.71 3:39.05 | 37.94 38.34 | 350m: 400m: | 4:16.86 4:53.77 | 37.81 36.91 |
45. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 4:58.62 | 480 |
50m: 100m: | 33.81 1:11.57 | 33.81 37.76 | 150m: 200m: | 1:49.87 2:29.11 | 38.30 39.24 | 250m: 300m: | 3:06.93 3:44.99 | 37.82 38.06 | 350m: 400m: | 4:22.75 4:58.62 | 37.76 35.87 |
46. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 4:59.95 | 474 |
50m: 100m: | 32.81 1:10.19 | 32.81 37.38 | 150m: 200m: | 1:48.59 2:27.43 | 38.40 38.84 | 250m: 300m: | 3:05.47 3:43.72 | 38.04 38.25 | 350m: 400m: | 4:22.58 4:59.95 | 38.86 37.37 |
47. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 5:00.80 | 470 |
50m: 100m: | 32.75 1:10.46 | 32.75 37.71 | 150m: 200m: | 1:49.02 2:27.49 | 38.56 38.47 | 250m: 300m: | 3:06.38 3:45.52 | 38.89 39.14 | 350m: 400m: | 4:24.13 5:00.80 | 38.61 36.67 |
48. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 5:05.56 | 448 |
50m: 100m: | 33.61 1:10.70 | 33.61 37.09 | 150m: 200m: | 1:49.03 2:27.90 | 38.33 38.87 | 250m: 300m: | 3:07.05 3:46.79 | 39.15 39.74 | 350m: 400m: | 4:26.53 5:05.56 | 39.74 39.03 |
49. | Kryza Maja | 05 | Unia Oświęcim | 5:07.40 | 440 |
50m: 100m: | 34.16 1:11.73 | 34.16 37.57 | 150m: 200m: | 1:50.79 2:30.75 | 39.06 39.96 | 250m: 300m: | 3:10.37 3:50.27 | 39.62 39.90 | 350m: 400m: | 4:29.76 5:07.40 | 39.49 37.64 |
50. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 5:18.38 | 396 |
50m: 100m: | 34.60 1:13.73 | 34.60 39.13 | 150m: 200m: | 1:53.79 2:34.68 | 40.06 40.89 | 250m: 300m: | 3:16.50 3:57.94 | 41.82 41.44 | 350m: 400m: | 4:38.46 5:18.38 | 40.52 39.92 |
51. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 5:29.63 | 357 |
50m: 100m: | 36.75 1:17.46 | 36.75 40.71 | 150m: 200m: | 2:00.04 2:42.51 | 42.58 42.47 | 250m: 300m: | 3:25.16 4:07.97 | 42.65 42.81 | 350m: 400m: | 4:50.29 5:29.63 | 42.32 39.34 |
DYSKW. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:00) |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 27/10/2019 - 10:14 | Kobiet, 400m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 4:19.93 | 728 |
50m: 100m: | 30.62 1:03.56 | 30.62 32.94 | 150m: 200m: | 1:36.66 2:09.84 | 33.10 33.18 | 250m: 300m: | 2:43.15 3:16.49 | 33.31 33.34 | 350m: 400m: | 3:49.09 4:19.93 | 32.60 30.84 |
2. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:24.09 | 694 |
50m: 100m: | 29.72 1:02.53 | 29.72 32.81 | 150m: 200m: | 1:35.62 2:09.13 | 33.09 33.51 | 250m: 300m: | 2:42.46 3:16.33 | 33.33 33.87 | 350m: 400m: | 3:50.52 4:24.09 | 34.19 33.57 |
3. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 4:24.40 | 692 |
50m: 100m: | 31.53 1:04.41 | 31.53 32.88 | 150m: 200m: | 1:37.65 2:11.10 | 33.24 33.45 | 250m: 300m: | 2:44.30 3:17.86 | 33.20 33.56 | 350m: 400m: | 3:51.52 4:24.40 | 33.66 32.88 |
4. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 4:25.88 | 680 |
50m: 100m: | 29.66 1:01.74 | 29.66 32.08 | 150m: 200m: | 1:34.75 2:08.78 | 33.01 34.03 | 250m: 300m: | 2:43.14 3:17.72 | 34.36 34.58 | 350m: 400m: | 3:52.20 4:25.88 | 34.48 33.68 |
5. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:30.36 | 647 |
50m: 100m: | 30.89 1:04.23 | 30.89 33.34 | 150m: 200m: | 1:38.35 2:12.65 | 34.12 34.30 | 250m: 300m: | 2:47.26 3:21.85 | 34.61 34.59 | 350m: 400m: | 3:56.40 4:30.36 | 34.55 33.96 |
6. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 4:30.37 | 647 |
50m: 100m: | 32.14 1:07.20 | 32.14 35.06 | 150m: 200m: | 1:42.13 2:17.49 | 34.93 35.36 | 250m: 300m: | 2:51.00 3:24.89 | 33.51 33.89 | 350m: 400m: | 3:58.56 4:30.37 | 33.67 31.81 |
7. | Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 4:31.49 | 639 |
50m: 100m: | 32.00 1:06.33 | 32.00 34.33 | 150m: 200m: | 1:40.68 2:15.58 | 34.35 34.90 | 250m: 300m: | 2:49.98 3:24.27 | 34.40 34.29 | 350m: 400m: | 3:58.46 4:31.49 | 34.19 33.03 |
8. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:32.07 | 635 |
50m: 100m: | 31.41 1:04.98 | 31.41 33.57 | 150m: 200m: | 1:39.82 2:14.89 | 34.84 35.07 | 250m: 300m: | 2:50.05 3:25.02 | 35.16 34.97 | 350m: 400m: | 3:58.90 4:32.07 | 33.88 33.17 |
9. | Serafin Barbara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:32.22 | 634 |
50m: 100m: | 31.17 1:05.05 | 31.17 33.88 | 150m: 200m: | 1:39.79 2:14.40 | 34.74 34.61 | 250m: 300m: | 2:49.11 3:23.75 | 34.71 34.64 | 350m: 400m: | 3:58.47 4:32.22 | 34.72 33.75 |
10. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 4:33.21 | 627 |
50m: 100m: | 31.00 1:05.41 | 31.00 34.41 | 150m: 200m: | 1:40.22 2:15.48 | 34.81 35.26 | 250m: 300m: | 2:50.91 3:25.80 | 35.43 34.89 | 350m: 400m: | 4:00.44 4:33.21 | 34.64 32.77 |
11. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 4:35.59 | 611 |
50m: 100m: | 31.51 1:05.44 | 31.51 33.93 | 150m: 200m: | 1:40.17 2:15.19 | 34.73 35.02 | 250m: 300m: | 2:50.06 3:25.53 | 34.87 35.47 | 350m: 400m: | 4:00.86 4:35.59 | 35.33 34.73 |
12. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 5:05.56 | 448 |
50m: 100m: | 33.61 1:10.70 | 33.61 37.09 | 150m: 200m: | 1:49.03 2:27.90 | 38.33 38.87 | 250m: 300m: | 3:07.05 3:46.79 | 39.15 39.74 | 350m: 400m: | 4:26.53 5:05.56 | 39.74 39.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 27/10/2019 - 10:14 | Dziewcząt, 400m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 4:16.11 | 761 |
50m: 100m: | 30.13 1:02.03 | 30.13 31.90 | 150m: 200m: | 1:34.54 2:07.11 | 32.51 32.57 | 250m: 300m: | 2:39.33 3:12.14 | 32.22 32.81 | 350m: 400m: | 3:43.86 4:16.11 | 31.72 32.25 |
2. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 4:25.22 | 686 |
50m: 100m: | 30.49 1:04.04 | 30.49 33.55 | 150m: 200m: | 1:37.72 2:11.48 | 33.68 33.76 | 250m: 300m: | 2:44.98 3:18.67 | 33.50 33.69 | 350m: 400m: | 3:52.32 4:25.22 | 33.65 32.90 |
3. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 4:27.61 | 667 |
50m: 100m: | 31.14 1:04.66 | 31.14 33.52 | 150m: 200m: | 1:38.20 2:11.78 | 33.54 33.58 | 250m: 300m: | 2:45.84 3:20.05 | 34.06 34.21 | 350m: 400m: | 3:54.29 4:27.61 | 34.24 33.32 |
4. | Kawka Nina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:27.91 | 665 |
50m: 100m: | 30.06 1:03.13 | 30.06 33.07 | 150m: 200m: | 1:37.13 2:11.33 | 34.00 34.20 | 250m: 300m: | 2:45.78 3:20.50 | 34.45 34.72 | 350m: 400m: | 3:55.15 4:27.91 | 34.65 32.76 |
5. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:30.03 | 650 |
50m: 100m: | 31.44 1:05.27 | 31.44 33.83 | 150m: 200m: | 1:39.45 2:13.90 | 34.18 34.45 | 250m: 300m: | 2:48.00 3:22.46 | 34.10 34.46 | 350m: 400m: | 3:56.62 4:30.03 | 34.16 33.41 |
6. | Haładyn Karolina | 03 | UKS 190 Łódź | 4:34.31 | 620 |
50m: 100m: | 31.07 1:05.16 | 31.07 34.09 | 150m: 200m: | 1:39.62 2:14.27 | 34.46 34.65 | 250m: 300m: | 2:49.28 3:24.32 | 35.01 35.04 | 350m: 400m: | 3:59.59 4:34.31 | 35.27 34.72 |
7. | Pogoń Milena | 03 | Unia Oświęcim | 4:35.01 | 615 |
50m: 100m: | 32.35 1:06.48 | 32.35 34.13 | 150m: 200m: | 1:40.83 2:15.40 | 34.35 34.57 | 250m: 300m: | 2:50.14 3:25.35 | 34.74 35.21 | 350m: 400m: | 4:00.74 4:35.01 | 35.39 34.27 |
8. | Adamska Maria | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:39.19 | 588 |
50m: 100m: | 31.86 1:06.03 | 31.86 34.17 | 150m: 200m: | 1:41.19 2:17.08 | 35.16 35.89 | 250m: 300m: | 2:53.07 3:28.98 | 35.99 35.91 | 350m: 400m: | 4:04.84 4:39.19 | 35.86 34.35 |
9. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 4:43.73 | 560 |
50m: 100m: | 32.28 1:07.52 | 32.28 35.24 | 150m: 200m: | 1:43.19 2:19.10 | 35.67 35.91 | 250m: 300m: | 2:55.50 3:32.07 | 36.40 36.57 | 350m: 400m: | 4:08.61 4:43.73 | 36.54 35.12 |
10. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 4:48.11 | 535 |
50m: 100m: | 32.37 1:07.31 | 32.37 34.94 | 150m: 200m: | 1:42.91 2:19.51 | 35.60 36.60 | 250m: 300m: | 2:56.70 3:34.06 | 37.19 37.36 | 350m: 400m: | 4:11.38 4:48.11 | 37.32 36.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 27/10/2019 - 10:14 | Dziewcząt, 400m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 4:13.56 | 785 |
50m: 100m: | 30.52 1:02.26 | 30.52 31.74 | 150m: 200m: | 1:34.70 2:07.27 | 32.44 32.57 | 250m: 300m: | 2:38.49 3:10.28 | 31.22 31.79 | 350m: 400m: | 3:42.08 4:13.56 | 31.80 31.48 |
2. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 4:27.05 | 672 |
50m: 100m: | 31.03 1:04.45 | 31.03 33.42 | 150m: 200m: | 1:38.20 2:12.18 | 33.75 33.98 | 250m: 300m: | 2:46.76 3:20.73 | 34.58 33.97 | 350m: 400m: | 3:54.72 4:27.05 | 33.99 32.33 |
3. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:33.33 | 626 |
50m: 100m: | 31.52 1:05.56 | 31.52 34.04 | 150m: 200m: | 1:40.07 2:14.96 | 34.51 34.89 | 250m: 300m: | 2:49.90 3:25.11 | 34.94 35.21 | 350m: 400m: | 4:00.26 4:33.33 | 35.15 33.07 |
4. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 4:34.97 | 615 |
50m: 100m: | 31.29 1:05.46 | 31.29 34.17 | 150m: 200m: | 1:40.67 2:15.77 | 35.21 35.10 | 250m: 300m: | 2:51.66 3:26.68 | 35.89 35.02 | 350m: 400m: | 4:01.99 4:34.97 | 35.31 32.98 |
5. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 4:35.50 | 612 |
50m: 100m: | 30.92 1:05.24 | 30.92 34.32 | 150m: 200m: | 1:40.36 2:15.85 | 35.12 35.49 | 250m: 300m: | 2:51.07 3:26.70 | 35.22 35.63 | 350m: 400m: | 4:01.88 4:35.50 | 35.18 33.62 |
6. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 4:37.71 | 597 |
50m: 100m: | 31.46 1:05.89 | 31.46 34.43 | 150m: 200m: | 1:40.94 2:16.26 | 35.05 35.32 | 250m: 300m: | 2:51.98 3:27.41 | 35.72 35.43 | 350m: 400m: | 4:02.94 4:37.71 | 35.53 34.77 |
7. | Fira Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 4:37.83 | 596 |
50m: 100m: | 31.99 1:06.47 | 31.99 34.48 | 150m: 200m: | 1:41.80 2:17.05 | 35.33 35.25 | 250m: 300m: | 2:52.22 3:27.88 | 35.17 35.66 | 350m: 400m: | 4:03.65 4:37.83 | 35.77 34.18 |
8. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 4:38.74 | 591 |
50m: 100m: | 31.65 1:06.78 | 31.65 35.13 | 150m: 200m: | 1:42.23 2:17.58 | 35.45 35.35 | 250m: 300m: | 2:53.18 3:28.63 | 35.60 35.45 | 350m: 400m: | 4:04.20 4:38.74 | 35.57 34.54 |
9. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 4:40.07 | 582 |
50m: 100m: | 32.20 1:07.06 | 32.20 34.86 | 150m: 200m: | 1:42.71 2:18.39 | 35.65 35.68 | 250m: 300m: | 2:53.95 3:29.73 | 35.56 35.78 | 350m: 400m: | 4:05.83 4:40.07 | 36.10 34.24 |
10. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 4:40.17 | 582 |
50m: 100m: | 32.81 1:07.56 | 32.81 34.75 | 150m: 200m: | 1:42.93 2:18.84 | 35.37 35.91 | 250m: 300m: | 2:54.64 3:29.94 | 35.80 35.30 | 350m: 400m: | 4:05.21 4:40.17 | 35.27 34.96 |
11. | Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 4:41.23 | 575 |
50m: 100m: | 32.40 1:08.31 | 32.40 35.91 | 150m: 200m: | 1:45.05 2:21.26 | 36.74 36.21 | 250m: 300m: | 2:57.75 3:33.50 | 36.49 35.75 | 350m: 400m: | 4:08.46 4:41.23 | 34.96 32.77 |
12. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 4:41.56 | 573 |
50m: 100m: | 32.19 1:06.78 | 32.19 34.59 | 150m: 200m: | 1:42.64 2:18.88 | 35.86 36.24 | 250m: 300m: | 2:55.08 3:31.31 | 36.20 36.23 | 350m: 400m: | 4:07.35 4:41.56 | 36.04 34.21 |
13. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 4:44.13 | 558 |
50m: 100m: | 32.09 1:07.55 | 32.09 35.46 | 150m: 200m: | 1:43.71 2:20.11 | 36.16 36.40 | 250m: 300m: | 2:55.93 3:32.42 | 35.82 36.49 | 350m: 400m: | 4:08.57 4:44.13 | 36.15 35.56 |
14. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:49.63 | 526 |
50m: 100m: | 32.23 1:08.41 | 32.23 36.18 | 150m: 200m: | 1:45.03 2:21.90 | 36.62 36.87 | 250m: 300m: | 2:59.28 3:36.68 | 37.38 37.40 | 350m: 400m: | 4:13.82 4:49.63 | 37.14 35.81 |
15. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 4:50.99 | 519 |
50m: 100m: | 32.41 1:08.03 | 32.41 35.62 | 150m: 200m: | 1:44.61 2:21.91 | 36.58 37.30 | 250m: 300m: | 2:59.76 3:37.64 | 37.85 37.88 | 350m: 400m: | 4:15.52 4:50.99 | 37.88 35.47 |
16. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 4:53.77 | 504 |
50m: 100m: | 32.36 1:07.61 | 32.36 35.25 | 150m: 200m: | 1:44.89 2:22.77 | 37.28 37.88 | 250m: 300m: | 3:00.71 3:39.05 | 37.94 38.34 | 350m: 400m: | 4:16.86 4:53.77 | 37.81 36.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 27/10/2019 - 10:14 | Dziewcząt, 400m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 4:31.31 | 640 |
50m: 100m: | 31.18 1:05.65 | 31.18 34.47 | 150m: 200m: | 1:40.51 2:15.67 | 34.86 35.16 | 250m: 300m: | 2:50.36 3:24.75 | 34.69 34.39 | 350m: 400m: | 3:59.23 4:31.31 | 34.48 32.08 |
2. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 4:37.65 | 598 |
50m: 100m: | 31.90 1:06.66 | 31.90 34.76 | 150m: 200m: | 1:41.99 2:17.78 | 35.33 35.79 | 250m: 300m: | 2:53.15 3:28.70 | 35.37 35.55 | 350m: 400m: | 4:03.91 4:37.65 | 35.21 33.74 |
3. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 4:42.43 | 568 |
50m: 100m: | 32.05 1:07.08 | 32.05 35.03 | 150m: 200m: | 1:43.30 2:19.53 | 36.22 36.23 | 250m: 300m: | 2:55.92 3:31.80 | 36.39 35.88 | 350m: 400m: | 4:08.00 4:42.43 | 36.20 34.43 |
4. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 4:43.55 | 561 |
50m: 100m: | 32.09 1:07.37 | 32.09 35.28 | 150m: 200m: | 1:43.01 2:19.77 | 35.64 36.76 | 250m: 300m: | 2:56.04 3:32.23 | 36.27 36.19 | 350m: 400m: | 4:08.84 4:43.55 | 36.61 34.71 |
5. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 4:44.16 | 557 |
50m: 100m: | 32.04 1:07.72 | 32.04 35.68 | 150m: 200m: | 1:43.39 2:19.05 | 35.67 35.66 | 250m: 300m: | 2:55.32 3:31.90 | 36.27 36.58 | 350m: 400m: | 4:08.50 4:44.16 | 36.60 35.66 |
6. | Jakubik Julia | 05 | Unia Oświęcim | 4:44.91 | 553 |
50m: 100m: | 31.81 1:07.07 | 31.81 35.26 | 150m: 200m: | 1:43.20 2:19.43 | 36.13 36.23 | 250m: 300m: | 2:56.16 3:32.72 | 36.73 36.56 | 350m: 400m: | 4:10.00 4:44.91 | 37.28 34.91 |
7. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 4:58.62 | 480 |
50m: 100m: | 33.81 1:11.57 | 33.81 37.76 | 150m: 200m: | 1:49.87 2:29.11 | 38.30 39.24 | 250m: 300m: | 3:06.93 3:44.99 | 37.82 38.06 | 350m: 400m: | 4:22.75 4:58.62 | 37.76 35.87 |
8. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 4:59.95 | 474 |
50m: 100m: | 32.81 1:10.19 | 32.81 37.38 | 150m: 200m: | 1:48.59 2:27.43 | 38.40 38.84 | 250m: 300m: | 3:05.47 3:43.72 | 38.04 38.25 | 350m: 400m: | 4:22.58 4:59.95 | 38.86 37.37 |
9. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 5:00.80 | 470 |
50m: 100m: | 32.75 1:10.46 | 32.75 37.71 | 150m: 200m: | 1:49.02 2:27.49 | 38.56 38.47 | 250m: 300m: | 3:06.38 3:45.52 | 38.89 39.14 | 350m: 400m: | 4:24.13 5:00.80 | 38.61 36.67 |
10. | Kryza Maja | 05 | Unia Oświęcim | 5:07.40 | 440 |
50m: 100m: | 34.16 1:11.73 | 34.16 37.57 | 150m: 200m: | 1:50.79 2:30.75 | 39.06 39.96 | 250m: 300m: | 3:10.37 3:50.27 | 39.62 39.90 | 350m: 400m: | 4:29.76 5:07.40 | 39.49 37.64 |
11. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 5:18.38 | 396 |
50m: 100m: | 34.60 1:13.73 | 34.60 39.13 | 150m: 200m: | 1:53.79 2:34.68 | 40.06 40.89 | 250m: 300m: | 3:16.50 3:57.94 | 41.82 41.44 | 350m: 400m: | 4:38.46 5:18.38 | 40.52 39.92 |
12. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 5:29.63 | 357 |
50m: 100m: | 36.75 1:17.46 | 36.75 40.71 | 150m: 200m: | 2:00.04 2:42.51 | 42.58 42.47 | 250m: 300m: | 3:25.16 4:07.97 | 42.65 42.81 | 350m: 400m: | 4:50.29 5:29.63 | 42.32 39.34 |
DYSKW. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:00) |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 27/10/2019 - 10:30 | Mężczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 3:51.00 | 775 |
50m: 100m: | 26.77 55.68 | 26.77 28.91 | 150m: 200m: | 1:24.79 1:53.98 | 29.11 29.19 | 250m: 300m: | 2:23.52 2:53.21 | 29.54 29.69 | 350m: 400m: | 3:22.49 3:51.00 | 29.28 28.51 |
2. | Koziejko Bartłomiej | 00 | AZS UWM Olsztyn | 3:51.12 | 774 |
50m: 100m: | 27.41 57.32 | 27.41 29.91 | 150m: 200m: | 1:27.18 1:56.68 | 29.86 29.50 | 250m: 300m: | 2:25.75 2:54.90 | 29.07 29.15 | 350m: 400m: | 3:23.74 3:51.12 | 28.84 27.38 |
3. | Werner Paweł | 93 | Juvenia Wrocław | 3:53.00 | 755 |
50m: 100m: | 26.42 55.64 | 26.42 29.22 | 150m: 200m: | 1:25.58 1:55.43 | 29.94 29.85 | 250m: 300m: | 2:25.00 2:55.08 | 29.57 30.08 | 350m: 400m: | 3:24.51 3:53.00 | 29.43 28.49 |
4. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 3:53.87 | 747 |
50m: 100m: | 27.42 56.58 | 27.42 29.16 | 150m: 200m: | 1:26.39 1:56.52 | 29.81 30.13 | 250m: 300m: | 2:26.16 2:56.23 | 29.64 30.07 | 350m: 400m: | 3:25.85 3:53.87 | 29.62 28.02 |
5. | Kiszczak Jakub | 00 | Śląsk Wrocław | 3:57.18 | 716 |
50m: 100m: | 27.47 57.82 | 27.47 30.35 | 150m: 200m: | 1:28.07 1:58.41 | 30.25 30.34 | 250m: 300m: | 2:28.15 2:58.27 | 29.74 30.12 | 350m: 400m: | 3:28.19 3:57.18 | 29.92 28.99 |
6. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 3:58.46 | 705 |
50m: 100m: | 26.49 56.69 | 26.49 30.20 | 150m: 200m: | 1:27.44 1:58.27 | 30.75 30.83 | 250m: 300m: | 2:29.10 2:59.17 | 30.83 30.07 | 350m: 400m: | 3:29.20 3:58.46 | 30.03 29.26 |
7. | Jackowski Tomasz | 02 | Śląsk Wrocław | 3:58.69 | 703 |
50m: 100m: | 27.35 57.26 | 27.35 29.91 | 150m: 200m: | 1:27.41 1:57.70 | 30.15 30.29 | 250m: 300m: | 2:27.56 2:57.86 | 29.86 30.30 | 350m: 400m: | 3:28.69 3:58.69 | 30.83 30.00 |
8. | Jóźków Cezary | 01 | Śląsk Wrocław | 4:00.16 | 690 |
50m: 100m: | 28.26 58.69 | 28.26 30.43 | 150m: 200m: | 1:29.23 1:59.84 | 30.54 30.61 | 250m: 300m: | 2:30.09 3:00.33 | 30.25 30.24 | 350m: 400m: | 3:31.00 4:00.16 | 30.67 29.16 |
9. | Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 4:01.06 | 682 |
50m: 100m: | 27.14 57.52 | 27.14 30.38 | 150m: 200m: | 1:28.37 1:59.19 | 30.85 30.82 | 250m: 300m: | 2:29.81 3:00.21 | 30.62 30.40 | 350m: 400m: | 3:31.19 4:01.06 | 30.98 29.87 |
10. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:01.65 | 677 |
50m: 100m: | 27.45 57.94 | 27.45 30.49 | 150m: 200m: | 1:29.34 2:01.26 | 31.40 31.92 | 250m: 300m: | 2:30.98 3:01.27 | 29.72 30.29 | 350m: 400m: | 3:32.03 4:01.65 | 30.76 29.62 |
11. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 4:01.72 | 677 |
50m: 100m: | 27.84 57.98 | 27.84 30.14 | 150m: 200m: | 1:28.71 1:59.75 | 30.73 31.04 | 250m: 300m: | 2:30.80 3:01.48 | 31.05 30.68 | 350m: 400m: | 3:32.10 4:01.72 | 30.62 29.62 |
12. | Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:01.86 | 675 |
50m: 100m: | 28.26 59.02 | 28.26 30.76 | 150m: 200m: | 1:29.77 2:00.68 | 30.75 30.91 | 250m: 300m: | 2:31.55 3:02.77 | 30.87 31.22 | 350m: 400m: | 3:33.71 4:01.86 | 30.94 28.15 |
Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 4:01.86 | 675 |
50m: 100m: | 27.13 57.54 | 27.13 30.41 | 150m: 200m: | 1:27.92 1:58.64 | 30.38 30.72 | 250m: 300m: | 2:29.47 3:00.62 | 30.83 31.15 | 350m: 400m: | 3:31.63 4:01.86 | 31.01 30.23 |
14. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 4:01.91 | 675 |
50m: 100m: | 27.29 57.33 | 27.29 30.04 | 150m: 200m: | 1:28.26 1:59.32 | 30.93 31.06 | 250m: 300m: | 2:30.07 3:01.24 | 30.75 31.17 | 350m: 400m: | 3:32.37 4:01.91 | 31.13 29.54 |
15. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 4:01.96 | 675 |
50m: 100m: | 28.68 59.37 | 28.68 30.69 | 150m: 200m: | 1:30.42 2:01.43 | 31.05 31.01 | 250m: 300m: | 2:32.47 3:03.68 | 31.04 31.21 | 350m: 400m: | 3:33.76 4:01.96 | 30.08 28.20 |
16. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:02.75 | 668 |
50m: 100m: | 27.17 57.73 | 27.17 30.56 | 150m: 200m: | 1:28.08 1:58.16 | 30.35 30.08 | 250m: 300m: | 2:28.91 3:00.06 | 30.75 31.15 | 350m: 400m: | 3:31.62 4:02.75 | 31.56 31.13 |
17. | Mencel Miłosz | 02 | Śląsk Wrocław | 4:03.02 | 666 |
50m: 100m: | 27.80 58.25 | 27.80 30.45 | 150m: 200m: | 1:29.31 2:00.77 | 31.06 31.46 | 250m: 300m: | 2:31.28 3:02.65 | 30.51 31.37 | 350m: 400m: | 3:33.69 4:03.02 | 31.04 29.33 |
18. | Dąbrowski Patryk | 00 | Śląsk Wrocław | 4:03.35 | 663 |
50m: 100m: | 27.83 58.19 | 27.83 30.36 | 150m: 200m: | 1:28.91 1:59.79 | 30.72 30.88 | 250m: 300m: | 2:31.03 3:02.10 | 31.24 31.07 | 350m: 400m: | 3:33.68 4:03.35 | 31.58 29.67 |
19. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:03.58 | 661 |
50m: 100m: | 27.78 58.74 | 27.78 30.96 | 150m: 200m: | 1:30.37 2:02.04 | 31.63 31.67 | 250m: 300m: | 2:33.19 3:04.44 | 31.15 31.25 | 350m: 400m: | 3:35.07 4:03.58 | 30.63 28.51 |
20. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 4:04.11 | 657 |
50m: 100m: | 27.82 57.92 | 27.82 30.10 | 150m: 200m: | 1:28.73 2:00.16 | 30.81 31.43 | 250m: 300m: | 2:31.28 3:02.98 | 31.12 31.70 | 350m: 400m: | 3:34.49 4:04.11 | 31.51 29.62 |
21. | Trylski Wiktor | 03 | Tri-Team Rumia | 4:04.48 | 654 |
50m: 100m: | 28.93 59.89 | 28.93 30.96 | 150m: 200m: | 1:30.84 2:02.11 | 30.95 31.27 | 250m: 300m: | 2:33.13 3:04.20 | 31.02 31.07 | 350m: 400m: | 3:34.80 4:04.48 | 30.60 29.68 |
22. | Małyska Bartosz | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:04.73 | 652 |
50m: 100m: | 27.89 58.68 | 27.89 30.79 | 150m: 200m: | 1:29.71 2:01.10 | 31.03 31.39 | 250m: 300m: | 2:31.95 3:03.29 | 30.85 31.34 | 350m: 400m: | 3:34.25 4:04.73 | 30.96 30.48 |
23. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 4:05.34 | 647 |
50m: 100m: | 27.60 57.41 | 27.60 29.81 | 150m: 200m: | 1:28.65 2:00.10 | 31.24 31.45 | 250m: 300m: | 2:31.16 3:03.09 | 31.06 31.93 | 350m: 400m: | 3:34.52 4:05.34 | 31.43 30.82 |
24. | Kuczak Adam | 00 | AZS AWF Katowice | 4:05.60 | 645 |
50m: 100m: | 27.92 58.80 | 27.92 30.88 | 150m: 200m: | 1:30.04 2:01.50 | 31.24 31.46 | 250m: 300m: | 2:32.64 3:04.14 | 31.14 31.50 | 350m: 400m: | 3:35.45 4:05.60 | 31.31 30.15 |
25. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 4:06.05 | 641 |
50m: 100m: | 28.86 59.45 | 28.86 30.59 | 150m: 200m: | 1:30.55 2:01.85 | 31.10 31.30 | 250m: 300m: | 2:33.04 3:04.46 | 31.19 31.42 | 350m: 400m: | 3:35.66 4:06.05 | 31.20 30.39 |
26. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 4:06.44 | 638 |
50m: 100m: | 28.41 58.62 | 28.41 30.21 | 150m: 200m: | 1:29.53 2:00.74 | 30.91 31.21 | 250m: 300m: | 2:31.37 3:02.99 | 30.63 31.62 | 350m: 400m: | 3:34.70 4:06.44 | 31.71 31.74 |
27. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 4:06.68 | 637 |
50m: 100m: | 28.32 59.50 | 28.32 31.18 | 150m: 200m: | 1:31.53 2:02.85 | 32.03 31.32 | 250m: 300m: | 2:34.14 3:05.93 | 31.29 31.79 | 350m: 400m: | 3:37.32 4:06.68 | 31.39 29.36 |
28. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:07.16 | 633 |
50m: 100m: | 27.60 58.78 | 27.60 31.18 | 150m: 200m: | 1:30.35 2:02.12 | 31.57 31.77 | 250m: 300m: | 2:33.86 3:05.87 | 31.74 32.01 | 350m: 400m: | 3:37.20 4:07.16 | 31.33 29.96 |
29. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 4:07.41 | 631 |
50m: 100m: | 28.38 59.84 | 28.38 31.46 | 150m: 200m: | 1:31.86 2:04.12 | 32.02 32.26 | 250m: 300m: | 2:35.90 3:07.46 | 31.78 31.56 | 350m: 400m: | 3:38.07 4:07.41 | 30.61 29.34 |
30. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 4:07.43 | 631 |
50m: 100m: | 27.79 58.32 | 27.79 30.53 | 150m: 200m: | 1:29.50 2:00.96 | 31.18 31.46 | 250m: 300m: | 2:32.43 3:04.29 | 31.47 31.86 | 350m: 400m: | 3:36.51 4:07.43 | 32.22 30.92 |
31. | Doroba Michał | 02 | Śląsk Wrocław | 4:08.03 | 626 |
50m: 100m: | 28.77 59.99 | 28.77 31.22 | 150m: 200m: | 1:31.96 2:04.05 | 31.97 32.09 | 250m: 300m: | 2:35.68 3:07.67 | 31.63 31.99 | 350m: 400m: | 3:38.41 4:08.03 | 30.74 29.62 |
32. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 4:08.64 | 622 |
50m: 100m: | 28.85 59.63 | 28.85 30.78 | 150m: 200m: | 1:31.14 2:03.00 | 31.51 31.86 | 250m: 300m: | 2:34.80 3:06.60 | 31.80 31.80 | 350m: 400m: | 3:38.05 4:08.64 | 31.45 30.59 |
33. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 4:08.87 | 620 |
50m: 100m: | 28.20 1:00.00 | 28.20 31.80 | 150m: 200m: | 1:31.96 2:03.95 | 31.96 31.99 | 250m: 300m: | 2:35.86 3:07.85 | 31.91 31.99 | 350m: 400m: | 3:39.60 4:08.87 | 31.75 29.27 |
34. | Blachura Oskar | 02 | Unia Oświęcim | 4:09.08 | 618 |
50m: 100m: | 28.94 1:00.68 | 28.94 31.74 | 150m: 200m: | 1:32.86 2:04.70 | 32.18 31.84 | 250m: 300m: | 2:35.81 3:07.60 | 31.11 31.79 | 350m: 400m: | 3:38.93 4:09.08 | 31.33 30.15 |
35. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 4:09.30 | 617 |
50m: 100m: | 28.36 59.67 | 28.36 31.31 | 150m: 200m: | 1:31.58 2:03.33 | 31.91 31.75 | 250m: 300m: | 2:34.94 3:06.69 | 31.61 31.75 | 350m: 400m: | 3:37.93 4:09.30 | 31.24 31.37 |
36. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 4:09.38 | 616 |
50m: 100m: | 28.72 1:00.22 | 28.72 31.50 | 150m: 200m: | 1:32.40 2:04.45 | 32.18 32.05 | 250m: 300m: | 2:36.59 3:08.74 | 32.14 32.15 | 350m: 400m: | 3:40.43 4:09.38 | 31.69 28.95 |
37. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 4:09.40 | 616 |
50m: 100m: | 28.28 58.61 | 28.28 30.33 | 150m: 200m: | 1:29.73 2:01.36 | 31.12 31.63 | 250m: 300m: | 2:33.41 3:05.79 | 32.05 32.38 | 350m: 400m: | 3:38.21 4:09.40 | 32.42 31.19 |
38. | Barusiński Kordian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 4:09.74 | 613 |
50m: 100m: | 27.66 58.50 | 27.66 30.84 | 150m: 200m: | 1:29.47 2:01.36 | 30.97 31.89 | 250m: 300m: | 2:33.19 3:05.49 | 31.83 32.30 | 350m: 400m: | 3:37.98 4:09.74 | 32.49 31.76 |
39. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 4:10.22 | 610 |
50m: 100m: | 27.70 58.84 | 27.70 31.14 | 150m: 200m: | 1:30.34 2:02.25 | 31.50 31.91 | 250m: 300m: | 2:34.09 3:05.93 | 31.84 31.84 | 350m: 400m: | 3:38.54 4:10.22 | 32.61 31.68 |
40. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:10.35 | 609 |
50m: 100m: | 28.16 59.64 | 28.16 31.48 | 150m: 200m: | 1:31.26 2:02.37 | 31.62 31.11 | 250m: 300m: | 2:33.68 3:04.33 | 31.31 30.65 | 350m: 400m: | 3:33.43 4:10.35 | 29.10 36.92 |
41. | Bocheń Tomasz | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:10.40 | 609 |
50m: 100m: | 28.41 1:00.82 | 28.41 32.41 | 150m: 200m: | 1:33.35 2:05.80 | 32.53 32.45 | 250m: 300m: | 2:37.18 3:09.09 | 31.38 31.91 | 350m: 400m: | 3:40.13 4:10.40 | 31.04 30.27 |
42. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 4:10.41 | 608 |
50m: 100m: | 28.02 59.66 | 28.02 31.64 | 150m: 200m: | 1:31.43 2:03.33 | 31.77 31.90 | 250m: 300m: | 2:34.95 3:06.85 | 31.62 31.90 | 350m: 400m: | 3:38.62 4:10.41 | 31.77 31.79 |
43. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 4:10.60 | 607 |
50m: 100m: | 28.50 59.72 | 28.50 31.22 | 150m: 200m: | 1:31.37 2:03.00 | 31.65 31.63 | 250m: 300m: | 2:35.03 3:07.12 | 32.03 32.09 | 350m: 400m: | 3:39.20 4:10.60 | 32.08 31.40 |
44. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 4:10.73 | 606 |
50m: 100m: | 28.44 59.79 | 28.44 31.35 | 150m: 200m: | 1:31.97 2:04.00 | 32.18 32.03 | 250m: 300m: | 2:36.15 3:08.07 | 32.15 31.92 | 350m: 400m: | 3:40.09 4:10.73 | 32.02 30.64 |
45. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 4:11.12 | 603 |
50m: 100m: | 27.58 58.33 | 27.58 30.75 | 150m: 200m: | 1:29.85 2:01.66 | 31.52 31.81 | 250m: 300m: | 2:33.59 3:06.01 | 31.93 32.42 | 350m: 400m: | 3:38.99 4:11.12 | 32.98 32.13 |
46. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:11.15 | 603 |
50m: 100m: | 28.34 59.94 | 28.34 31.60 | 150m: 200m: | 1:31.91 2:03.77 | 31.97 31.86 | 250m: 300m: | 2:35.58 3:08.06 | 31.81 32.48 | 350m: 400m: | 3:40.36 4:11.15 | 32.30 30.79 |
47. | Krulikowski Maciej | 99 | AZS AWF Katowice | 4:11.33 | 602 |
50m: 100m: | 28.78 1:00.04 | 28.78 31.26 | 150m: 200m: | 1:31.64 2:03.17 | 31.60 31.53 | 250m: 300m: | 2:34.55 3:06.70 | 31.38 32.15 | 350m: 400m: | 3:39.19 4:11.33 | 32.49 32.14 |
48. | Sieprawski Roch | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:11.78 | 599 |
50m: 100m: | 28.96 1:00.28 | 28.96 31.32 | 150m: 200m: | 1:31.70 2:03.17 | 31.42 31.47 | 250m: 300m: | 2:35.29 3:07.24 | 32.12 31.95 | 350m: 400m: | 3:40.21 4:11.78 | 32.97 31.57 |
49. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 4:12.25 | 595 |
50m: 100m: | 27.53 58.72 | 27.53 31.19 | 150m: 200m: | 1:31.05 2:03.97 | 32.33 32.92 | 250m: 300m: | 2:36.78 3:09.51 | 32.81 32.73 | 350m: 400m: | 3:42.08 4:12.25 | 32.57 30.17 |
50. | Szwedzki Jakub | 00 | Trójka Łódź | 4:12.78 | 591 |
50m: 100m: | 29.17 1:00.89 | 29.17 31.72 | 150m: 200m: | 1:33.63 2:05.91 | 32.74 32.28 | 250m: 300m: | 2:38.22 3:10.67 | 32.31 32.45 | 350m: 400m: | 3:42.61 4:12.78 | 31.94 30.17 |
51. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 4:12.81 | 591 |
50m: 100m: | 28.36 59.84 | 28.36 31.48 | 150m: 200m: | 1:32.19 2:04.64 | 32.35 32.45 | 250m: 300m: | 2:37.36 3:09.52 | 32.72 32.16 | 350m: 400m: | 3:41.66 4:12.81 | 32.14 31.15 |
52. | Zaremba Adam | 05 | Śląsk Wrocław | 4:13.01 | 590 |
50m: 100m: | 29.11 1:00.73 | 29.11 31.62 | 150m: 200m: | 1:33.04 2:05.84 | 32.31 32.80 | 250m: 300m: | 2:37.78 3:10.37 | 31.94 32.59 | 350m: 400m: | 3:42.16 4:13.01 | 31.79 30.85 |
53. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 4:13.03 | 590 |
50m: 100m: | 28.65 1:00.19 | 28.65 31.54 | 150m: 200m: | 1:32.44 2:04.75 | 32.25 32.31 | 250m: 300m: | 2:36.63 3:08.90 | 31.88 32.27 | 350m: 400m: | 3:41.02 4:13.03 | 32.12 32.01 |
54. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 4:13.24 | 588 |
50m: 100m: | 28.57 1:00.37 | 28.57 31.80 | 150m: 200m: | 1:32.63 2:05.50 | 32.26 32.87 | 250m: 300m: | 2:38.27 3:10.03 | 32.77 31.76 | 350m: 400m: | 3:41.67 4:13.24 | 31.64 31.57 |
55. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 4:13.27 | 588 |
50m: 100m: | 29.21 1:00.97 | 29.21 31.76 | 150m: 200m: | 1:33.15 2:05.56 | 32.18 32.41 | 250m: 300m: | 2:37.28 3:08.90 | 31.72 31.62 | 350m: 400m: | 3:40.94 4:13.27 | 32.04 32.33 |
56. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 4:13.31 | 588 |
50m: 100m: | 29.88 1:01.83 | 29.88 31.95 | 150m: 200m: | 1:34.21 2:06.54 | 32.38 32.33 | 250m: 300m: | 2:38.49 3:10.88 | 31.95 32.39 | 350m: 400m: | 3:43.10 4:13.31 | 32.22 30.21 |
57. | Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:13.40 | 587 |
50m: 100m: | 29.07 1:00.41 | 29.07 31.34 | 150m: 200m: | 1:32.47 2:04.84 | 32.06 32.37 | 250m: 300m: | 2:37.05 3:09.67 | 32.21 32.62 | 350m: 400m: | 3:42.33 4:13.40 | 32.66 31.07 |
58. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 4:13.61 | 586 |
50m: 100m: | 28.79 1:00.40 | 28.79 31.61 | 150m: 200m: | 1:32.39 2:04.52 | 31.99 32.13 | 250m: 300m: | 2:36.94 3:08.99 | 32.42 32.05 | 350m: 400m: | 3:41.34 4:13.61 | 32.35 32.27 |
59. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 4:13.77 | 585 |
50m: 100m: | 28.96 1:00.86 | 28.96 31.90 | 150m: 200m: | 1:33.17 2:05.54 | 32.31 32.37 | 250m: 300m: | 2:37.94 3:10.42 | 32.40 32.48 | 350m: 400m: | 3:42.65 4:13.77 | 32.23 31.12 |
60. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:14.16 | 582 |
50m: 100m: | 28.31 1:00.30 | 28.31 31.99 | 150m: 200m: | 1:32.56 2:05.16 | 32.26 32.60 | 250m: 300m: | 2:37.68 3:10.21 | 32.52 32.53 | 350m: 400m: | 3:42.63 4:14.16 | 32.42 31.53 |
61. | Zaremba Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 4:14.47 | 580 |
50m: 100m: | 28.42 59.95 | 28.42 31.53 | 150m: 200m: | 1:31.91 2:04.29 | 31.96 32.38 | 250m: 300m: | 2:36.93 3:09.27 | 32.64 32.34 | 350m: 400m: | 3:41.94 4:14.47 | 32.67 32.53 |
62. | Dudkiewicz Kacper | 02 | Polonia Warszawa | 4:15.70 | 571 |
50m: 100m: | 27.84 58.26 | 27.84 30.42 | 150m: 200m: | 1:29.92 2:02.40 | 31.66 32.48 | 250m: 300m: | 2:35.47 3:08.87 | 33.07 33.40 | 350m: 400m: | 3:42.93 4:15.70 | 34.06 32.77 |
63. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:16.25 | 568 |
50m: 100m: | 29.55 1:01.84 | 29.55 32.29 | 150m: 200m: | 1:34.69 2:07.23 | 32.85 32.54 | 250m: 300m: | 2:40.18 3:13.00 | 32.95 32.82 | 350m: 400m: | 3:45.20 4:16.25 | 32.20 31.05 |
64. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:17.10 | 562 |
50m: 100m: | 28.09 1:00.43 | 28.09 32.34 | 150m: 200m: | 1:33.38 2:06.49 | 32.95 33.11 | 250m: 300m: | 2:39.23 3:12.24 | 32.74 33.01 | 350m: 400m: | 3:44.88 4:17.10 | 32.64 32.22 |
65. | Para Mikołaj | 03 | Unia Oświęcim | 4:18.02 | 556 |
50m: 100m: | 28.88 1:00.74 | 28.88 31.86 | 150m: 200m: | 1:32.81 2:05.46 | 32.07 32.65 | 250m: 300m: | 2:38.09 3:11.16 | 32.63 33.07 | 350m: 400m: | 3:44.65 4:18.02 | 33.49 33.37 |
66. | Szymczykowski Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 4:18.14 | 555 |
50m: 100m: | 30.11 1:02.72 | 30.11 32.61 | 150m: 200m: | 1:35.61 2:08.87 | 32.89 33.26 | 250m: 300m: | 2:42.22 3:14.87 | 33.35 32.65 | 350m: 400m: | 3:47.39 4:18.14 | 32.52 30.75 |
67. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 4:18.15 | 555 |
50m: 100m: | 29.20 1:01.77 | 29.20 32.57 | 150m: 200m: | 1:35.05 2:08.44 | 33.28 33.39 | 250m: 300m: | 2:41.24 3:14.24 | 32.80 33.00 | 350m: 400m: | 3:46.68 4:18.15 | 32.44 31.47 |
68. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 4:18.20 | 555 |
50m: 100m: | 27.31 58.30 | 27.31 30.99 | 150m: 200m: | 1:30.61 2:03.30 | 32.31 32.69 | 250m: 300m: | 2:36.12 3:10.12 | 32.82 34.00 | 350m: 400m: | 3:44.77 4:18.20 | 34.65 33.43 |
69. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:18.23 | 555 |
50m: 100m: | 28.98 1:01.10 | 28.98 32.12 | 150m: 200m: | 1:34.04 2:07.33 | 32.94 33.29 | 250m: 300m: | 2:40.17 3:13.25 | 32.84 33.08 | 350m: 400m: | 3:45.90 4:18.23 | 32.65 32.33 |
70. | Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 4:18.34 | 554 |
50m: 100m: | 29.37 1:01.96 | 29.37 32.59 | 150m: 200m: | 1:35.16 2:08.69 | 33.20 33.53 | 250m: 300m: | 2:39.77 3:13.39 | 31.08 33.62 | 350m: 400m: | 3:46.51 4:18.34 | 33.12 31.83 |
71. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 4:20.13 | 543 |
50m: 100m: | 28.51 1:00.95 | 28.51 32.44 | 150m: 200m: | 1:34.08 2:07.32 | 33.13 33.24 | 250m: 300m: | 2:41.19 3:13.23 | 33.87 32.04 | 350m: 400m: | 3:45.69 4:20.13 | 32.46 34.44 |
72. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 4:20.19 | 542 |
50m: 100m: | 28.36 59.80 | 28.36 31.44 | 150m: 200m: | 1:32.64 2:05.84 | 32.84 33.20 | 250m: 300m: | 2:39.25 3:12.99 | 33.41 33.74 | 350m: 400m: | 3:46.91 4:20.19 | 33.92 33.28 |
73. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 4:20.42 | 541 |
50m: 100m: | 29.16 1:01.89 | 29.16 32.73 | 150m: 200m: | 1:35.20 2:08.24 | 33.31 33.04 | 250m: 300m: | 2:41.37 3:14.67 | 33.13 33.30 | 350m: 400m: | 3:47.81 4:20.42 | 33.14 32.61 |
74. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 4:20.63 | 540 |
50m: 100m: | 29.41 1:01.66 | 29.41 32.25 | 150m: 200m: | 1:34.28 2:07.16 | 32.62 32.88 | 250m: 300m: | 2:40.16 3:14.14 | 33.00 33.98 | 350m: 400m: | 3:47.73 4:20.63 | 33.59 32.90 |
75. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 4:22.80 | 526 |
50m: 100m: | 30.27 1:03.34 | 30.27 33.07 | 150m: 200m: | 1:36.40 2:09.79 | 33.06 33.39 | 250m: 300m: | 2:42.91 3:16.57 | 33.12 33.66 | 350m: 400m: | 3:50.13 4:22.80 | 33.56 32.67 |
76. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:22.91 | 526 |
50m: 100m: | 29.49 1:01.70 | 29.49 32.21 | 150m: 200m: | 1:34.46 2:07.54 | 32.76 33.08 | 250m: 300m: | 2:41.09 3:15.19 | 33.55 34.10 | 350m: 400m: | 3:49.32 4:22.91 | 34.13 33.59 |
77. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 4:23.68 | 521 |
50m: 100m: | 28.92 1:00.81 | 28.92 31.89 | 150m: 200m: | 1:34.41 2:08.27 | 33.60 33.86 | 250m: 300m: | 2:42.47 3:16.31 | 34.20 33.84 | 350m: 400m: | 3:50.68 4:23.68 | 34.37 33.00 |
78. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 4:23.82 | 520 |
50m: 100m: | 30.17 1:03.32 | 30.17 33.15 | 150m: 200m: | 1:36.95 2:11.07 | 33.63 34.12 | 250m: 300m: | 2:44.28 3:17.16 | 33.21 32.88 | 350m: 400m: | 3:50.39 4:23.82 | 33.23 33.43 |
79. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 4:24.93 | 514 |
50m: 100m: | 29.99 1:03.96 | 29.99 33.97 | 150m: 200m: | 1:38.25 2:12.11 | 34.29 33.86 | 250m: 300m: | 2:45.80 3:19.77 | 33.69 33.97 | 350m: 400m: | 3:52.84 4:24.93 | 33.07 32.09 |
80. | Szwiec Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 4:26.75 | 503 |
50m: 100m: | 31.01 1:04.85 | 31.01 33.84 | 150m: 200m: | 1:38.43 2:12.17 | 33.58 33.74 | 250m: 300m: | 2:45.80 3:19.78 | 33.63 33.98 | 350m: 400m: | 3:53.71 4:26.75 | 33.93 33.04 |
81. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:26.77 | 503 |
50m: 100m: | 30.82 1:04.86 | 30.82 34.04 | 150m: 200m: | 1:39.18 2:13.45 | 34.32 34.27 | 250m: 300m: | 2:47.71 3:21.78 | 34.26 34.07 | 350m: 400m: | 3:55.19 4:26.77 | 33.41 31.58 |
82. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:27.29 | 500 |
50m: 100m: | 31.43 1:05.96 | 31.43 34.53 | 150m: 200m: | 1:40.20 2:14.38 | 34.24 34.18 | 250m: 300m: | 2:48.38 3:22.39 | 34.00 34.01 | 350m: 400m: | 3:55.80 4:27.29 | 33.41 31.49 |
83. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:29.26 | 489 |
50m: 100m: | 31.00 1:05.10 | 31.00 34.10 | 150m: 200m: | 1:39.58 2:14.25 | 34.48 34.67 | 250m: 300m: | 2:49.44 3:23.88 | 35.19 34.44 | 350m: 400m: | 3:57.35 4:29.26 | 33.47 31.91 |
84. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 4:29.38 | 489 |
50m: 100m: | 28.88 1:01.31 | 28.88 32.43 | 150m: 200m: | 1:35.49 2:10.42 | 34.18 34.93 | 250m: 300m: | 2:45.16 3:20.28 | 34.74 35.12 | 350m: 400m: | 3:55.85 4:29.38 | 35.57 33.53 |
85. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:31.45 | 478 |
50m: 100m: | 30.80 1:04.55 | 30.80 33.75 | 150m: 200m: | 1:38.91 2:13.74 | 34.36 34.83 | 250m: 300m: | 2:48.20 3:22.91 | 34.46 34.71 | 350m: 400m: | 3:57.50 4:31.45 | 34.59 33.95 |
86. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 4:32.15 | 474 |
50m: 100m: | 31.03 1:04.76 | 31.03 33.73 | 150m: 200m: | 1:39.38 2:14.38 | 34.62 35.00 | 250m: 300m: | 2:49.19 3:23.94 | 34.81 34.75 | 350m: 400m: | 3:58.31 4:32.15 | 34.37 33.84 |
87. | Ryszka Kacper | 04 | Unia Oświęcim | 4:32.80 | 470 |
50m: 100m: | 30.40 1:04.10 | 30.40 33.70 | 150m: 200m: | 1:38.97 2:14.19 | 34.87 35.22 | 250m: 300m: | 2:49.19 3:23.93 | 35.00 34.74 | 350m: 400m: | 3:59.54 4:32.80 | 35.61 33.26 |
88. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:34.09 | 464 |
50m: 100m: | 30.37 1:04.16 | 30.37 33.79 | 150m: 200m: | 1:38.92 2:13.90 | 34.76 34.98 | 250m: 300m: | 2:49.00 3:24.05 | 35.10 35.05 | 350m: 400m: | 3:59.16 4:34.09 | 35.11 34.93 |
89. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 4:34.62 | 461 |
50m: 100m: | 29.32 1:02.92 | 29.32 33.60 | 150m: 200m: | 1:37.48 2:12.56 | 34.56 35.08 | 250m: 300m: | 2:49.02 3:24.75 | 36.46 35.73 | 350m: 400m: | 4:01.26 4:34.62 | 36.51 33.36 |
90. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 4:36.53 | 452 |
50m: 100m: | 31.90 1:06.58 | 31.90 34.68 | 150m: 200m: | 1:41.97 2:17.61 | 35.39 35.64 | 250m: 300m: | 2:53.02 3:28.11 | 35.41 35.09 | 350m: 400m: | 4:02.93 4:36.53 | 34.82 33.60 |
91. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 4:37.41 | 447 |
50m: 100m: | 31.59 1:05.81 | 31.59 34.22 | 150m: 200m: | 1:40.44 2:16.16 | 34.63 35.72 | 250m: 300m: | 2:51.67 3:27.34 | 35.51 35.67 | 350m: 400m: | 4:02.45 4:37.41 | 35.11 34.96 |
92. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Unia Oświęcim | 4:39.04 | 440 |
50m: 100m: | 31.86 1:07.46 | 31.86 35.60 | 150m: 200m: | 1:42.80 2:18.46 | 35.34 35.66 | 250m: 300m: | 2:54.01 3:29.88 | 35.55 35.87 | 350m: 400m: | 4:04.93 4:39.04 | 35.05 34.11 |
93. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:47.04 | 404 |
50m: 100m: | 32.28 1:07.49 | 32.28 35.21 | 150m: 200m: | 1:44.09 2:19.94 | 36.60 35.85 | 250m: 300m: | 2:56.71 3:33.65 | 36.77 36.94 | 350m: 400m: | 4:10.63 4:47.04 | 36.98 36.41 |
94. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 4:49.40 | 394 |
50m: 100m: | 31.59 1:08.22 | 31.59 36.63 | 150m: 200m: | 1:45.38 2:23.13 | 37.16 37.75 | 250m: 300m: | 3:00.13 3:36.98 | 37.00 36.85 | 350m: 400m: | 4:13.59 4:49.40 | 36.61 35.81 |
95. | Wiekiera Dawid | 02 | Wodnik 29 Tychy | 4:53.14 | 379 |
50m: 100m: | 33.47 1:12.06 | 33.47 38.59 | 150m: 200m: | 1:50.77 2:28.63 | 38.71 37.86 | 250m: 300m: | 3:05.17 3:41.57 | 36.54 36.40 | 350m: 400m: | 4:17.70 4:53.14 | 36.13 35.44 |
96. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 4:54.90 | 372 |
50m: 100m: | 31.92 1:08.03 | 31.92 36.11 | 150m: 200m: | 1:47.05 2:25.37 | 39.02 38.32 | 250m: 300m: | 3:03.46 3:42.29 | 38.09 38.83 | 350m: 400m: | 4:20.03 4:54.90 | 37.74 34.87 |
97. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 5:02.21 | 346 |
50m: 100m: | 34.29 1:12.54 | 34.29 38.25 | 150m: 200m: | 1:51.66 2:30.98 | 39.12 39.32 | 250m: 300m: | 3:09.75 3:48.65 | 38.77 38.90 | 350m: 400m: | 4:26.47 5:02.21 | 37.82 35.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 27/10/2019 - 10:30 | Chłopców, 400m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 3:53.87 | 747 |
50m: 100m: | 27.42 56.58 | 27.42 29.16 | 150m: 200m: | 1:26.39 1:56.52 | 29.81 30.13 | 250m: 300m: | 2:26.16 2:56.23 | 29.64 30.07 | 350m: 400m: | 3:25.85 3:53.87 | 29.62 28.02 |
2. | Jackowski Tomasz | 02 | Śląsk Wrocław | 3:58.69 | 703 |
50m: 100m: | 27.35 57.26 | 27.35 29.91 | 150m: 200m: | 1:27.41 1:57.70 | 30.15 30.29 | 250m: 300m: | 2:27.56 2:57.86 | 29.86 30.30 | 350m: 400m: | 3:28.69 3:58.69 | 30.83 30.00 |
3. | Jóźków Cezary | 01 | Śląsk Wrocław | 4:00.16 | 690 |
50m: 100m: | 28.26 58.69 | 28.26 30.43 | 150m: 200m: | 1:29.23 1:59.84 | 30.54 30.61 | 250m: 300m: | 2:30.09 3:00.33 | 30.25 30.24 | 350m: 400m: | 3:31.00 4:00.16 | 30.67 29.16 |
4. | Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 4:01.06 | 682 |
50m: 100m: | 27.14 57.52 | 27.14 30.38 | 150m: 200m: | 1:28.37 1:59.19 | 30.85 30.82 | 250m: 300m: | 2:29.81 3:00.21 | 30.62 30.40 | 350m: 400m: | 3:31.19 4:01.06 | 30.98 29.87 |
5. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:01.65 | 677 |
50m: 100m: | 27.45 57.94 | 27.45 30.49 | 150m: 200m: | 1:29.34 2:01.26 | 31.40 31.92 | 250m: 300m: | 2:30.98 3:01.27 | 29.72 30.29 | 350m: 400m: | 3:32.03 4:01.65 | 30.76 29.62 |
6. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 4:01.72 | 677 |
50m: 100m: | 27.84 57.98 | 27.84 30.14 | 150m: 200m: | 1:28.71 1:59.75 | 30.73 31.04 | 250m: 300m: | 2:30.80 3:01.48 | 31.05 30.68 | 350m: 400m: | 3:32.10 4:01.72 | 30.62 29.62 |
7. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 4:01.86 | 675 |
50m: 100m: | 27.13 57.54 | 27.13 30.41 | 150m: 200m: | 1:27.92 1:58.64 | 30.38 30.72 | 250m: 300m: | 2:29.47 3:00.62 | 30.83 31.15 | 350m: 400m: | 3:31.63 4:01.86 | 31.01 30.23 |
8. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:02.75 | 668 |
50m: 100m: | 27.17 57.73 | 27.17 30.56 | 150m: 200m: | 1:28.08 1:58.16 | 30.35 30.08 | 250m: 300m: | 2:28.91 3:00.06 | 30.75 31.15 | 350m: 400m: | 3:31.62 4:02.75 | 31.56 31.13 |
9. | Mencel Miłosz | 02 | Śląsk Wrocław | 4:03.02 | 666 |
50m: 100m: | 27.80 58.25 | 27.80 30.45 | 150m: 200m: | 1:29.31 2:00.77 | 31.06 31.46 | 250m: 300m: | 2:31.28 3:02.65 | 30.51 31.37 | 350m: 400m: | 3:33.69 4:03.02 | 31.04 29.33 |
10. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:03.58 | 661 |
50m: 100m: | 27.78 58.74 | 27.78 30.96 | 150m: 200m: | 1:30.37 2:02.04 | 31.63 31.67 | 250m: 300m: | 2:33.19 3:04.44 | 31.15 31.25 | 350m: 400m: | 3:35.07 4:03.58 | 30.63 28.51 |
11. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 4:05.34 | 647 |
50m: 100m: | 27.60 57.41 | 27.60 29.81 | 150m: 200m: | 1:28.65 2:00.10 | 31.24 31.45 | 250m: 300m: | 2:31.16 3:03.09 | 31.06 31.93 | 350m: 400m: | 3:34.52 4:05.34 | 31.43 30.82 |
12. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 4:06.05 | 641 |
50m: 100m: | 28.86 59.45 | 28.86 30.59 | 150m: 200m: | 1:30.55 2:01.85 | 31.10 31.30 | 250m: 300m: | 2:33.04 3:04.46 | 31.19 31.42 | 350m: 400m: | 3:35.66 4:06.05 | 31.20 30.39 |
13. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 4:06.44 | 638 |
50m: 100m: | 28.41 58.62 | 28.41 30.21 | 150m: 200m: | 1:29.53 2:00.74 | 30.91 31.21 | 250m: 300m: | 2:31.37 3:02.99 | 30.63 31.62 | 350m: 400m: | 3:34.70 4:06.44 | 31.71 31.74 |
14. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:07.16 | 633 |
50m: 100m: | 27.60 58.78 | 27.60 31.18 | 150m: 200m: | 1:30.35 2:02.12 | 31.57 31.77 | 250m: 300m: | 2:33.86 3:05.87 | 31.74 32.01 | 350m: 400m: | 3:37.20 4:07.16 | 31.33 29.96 |
15. | Doroba Michał | 02 | Śląsk Wrocław | 4:08.03 | 626 |
50m: 100m: | 28.77 59.99 | 28.77 31.22 | 150m: 200m: | 1:31.96 2:04.05 | 31.97 32.09 | 250m: 300m: | 2:35.68 3:07.67 | 31.63 31.99 | 350m: 400m: | 3:38.41 4:08.03 | 30.74 29.62 |
16. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 4:08.87 | 620 |
50m: 100m: | 28.20 1:00.00 | 28.20 31.80 | 150m: 200m: | 1:31.96 2:03.95 | 31.96 31.99 | 250m: 300m: | 2:35.86 3:07.85 | 31.91 31.99 | 350m: 400m: | 3:39.60 4:08.87 | 31.75 29.27 |
17. | Blachura Oskar | 02 | Unia Oświęcim | 4:09.08 | 618 |
50m: 100m: | 28.94 1:00.68 | 28.94 31.74 | 150m: 200m: | 1:32.86 2:04.70 | 32.18 31.84 | 250m: 300m: | 2:35.81 3:07.60 | 31.11 31.79 | 350m: 400m: | 3:38.93 4:09.08 | 31.33 30.15 |
18. | Barusiński Kordian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 4:09.74 | 613 |
50m: 100m: | 27.66 58.50 | 27.66 30.84 | 150m: 200m: | 1:29.47 2:01.36 | 30.97 31.89 | 250m: 300m: | 2:33.19 3:05.49 | 31.83 32.30 | 350m: 400m: | 3:37.98 4:09.74 | 32.49 31.76 |
19. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 4:10.22 | 610 |
50m: 100m: | 27.70 58.84 | 27.70 31.14 | 150m: 200m: | 1:30.34 2:02.25 | 31.50 31.91 | 250m: 300m: | 2:34.09 3:05.93 | 31.84 31.84 | 350m: 400m: | 3:38.54 4:10.22 | 32.61 31.68 |
20. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:10.35 | 609 |
50m: 100m: | 28.16 59.64 | 28.16 31.48 | 150m: 200m: | 1:31.26 2:02.37 | 31.62 31.11 | 250m: 300m: | 2:33.68 3:04.33 | 31.31 30.65 | 350m: 400m: | 3:33.43 4:10.35 | 29.10 36.92 |
21. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 4:10.41 | 608 |
50m: 100m: | 28.02 59.66 | 28.02 31.64 | 150m: 200m: | 1:31.43 2:03.33 | 31.77 31.90 | 250m: 300m: | 2:34.95 3:06.85 | 31.62 31.90 | 350m: 400m: | 3:38.62 4:10.41 | 31.77 31.79 |
22. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 4:11.12 | 603 |
50m: 100m: | 27.58 58.33 | 27.58 30.75 | 150m: 200m: | 1:29.85 2:01.66 | 31.52 31.81 | 250m: 300m: | 2:33.59 3:06.01 | 31.93 32.42 | 350m: 400m: | 3:38.99 4:11.12 | 32.98 32.13 |
23. | Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:13.40 | 587 |
50m: 100m: | 29.07 1:00.41 | 29.07 31.34 | 150m: 200m: | 1:32.47 2:04.84 | 32.06 32.37 | 250m: 300m: | 2:37.05 3:09.67 | 32.21 32.62 | 350m: 400m: | 3:42.33 4:13.40 | 32.66 31.07 |
24. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 4:13.77 | 585 |
50m: 100m: | 28.96 1:00.86 | 28.96 31.90 | 150m: 200m: | 1:33.17 2:05.54 | 32.31 32.37 | 250m: 300m: | 2:37.94 3:10.42 | 32.40 32.48 | 350m: 400m: | 3:42.65 4:13.77 | 32.23 31.12 |
25. | Zaremba Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 4:14.47 | 580 |
50m: 100m: | 28.42 59.95 | 28.42 31.53 | 150m: 200m: | 1:31.91 2:04.29 | 31.96 32.38 | 250m: 300m: | 2:36.93 3:09.27 | 32.64 32.34 | 350m: 400m: | 3:41.94 4:14.47 | 32.67 32.53 |
26. | Dudkiewicz Kacper | 02 | Polonia Warszawa | 4:15.70 | 571 |
50m: 100m: | 27.84 58.26 | 27.84 30.42 | 150m: 200m: | 1:29.92 2:02.40 | 31.66 32.48 | 250m: 300m: | 2:35.47 3:08.87 | 33.07 33.40 | 350m: 400m: | 3:42.93 4:15.70 | 34.06 32.77 |
27. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 4:18.20 | 555 |
50m: 100m: | 27.31 58.30 | 27.31 30.99 | 150m: 200m: | 1:30.61 2:03.30 | 32.31 32.69 | 250m: 300m: | 2:36.12 3:10.12 | 32.82 34.00 | 350m: 400m: | 3:44.77 4:18.20 | 34.65 33.43 |
28. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:18.23 | 555 |
50m: 100m: | 28.98 1:01.10 | 28.98 32.12 | 150m: 200m: | 1:34.04 2:07.33 | 32.94 33.29 | 250m: 300m: | 2:40.17 3:13.25 | 32.84 33.08 | 350m: 400m: | 3:45.90 4:18.23 | 32.65 32.33 |
29. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 4:20.42 | 541 |
50m: 100m: | 29.16 1:01.89 | 29.16 32.73 | 150m: 200m: | 1:35.20 2:08.24 | 33.31 33.04 | 250m: 300m: | 2:41.37 3:14.67 | 33.13 33.30 | 350m: 400m: | 3:47.81 4:20.42 | 33.14 32.61 |
30. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 4:22.80 | 526 |
50m: 100m: | 30.27 1:03.34 | 30.27 33.07 | 150m: 200m: | 1:36.40 2:09.79 | 33.06 33.39 | 250m: 300m: | 2:42.91 3:16.57 | 33.12 33.66 | 350m: 400m: | 3:50.13 4:22.80 | 33.56 32.67 |
31. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:22.91 | 526 |
50m: 100m: | 29.49 1:01.70 | 29.49 32.21 | 150m: 200m: | 1:34.46 2:07.54 | 32.76 33.08 | 250m: 300m: | 2:41.09 3:15.19 | 33.55 34.10 | 350m: 400m: | 3:49.32 4:22.91 | 34.13 33.59 |
32. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 4:23.68 | 521 |
50m: 100m: | 28.92 1:00.81 | 28.92 31.89 | 150m: 200m: | 1:34.41 2:08.27 | 33.60 33.86 | 250m: 300m: | 2:42.47 3:16.31 | 34.20 33.84 | 350m: 400m: | 3:50.68 4:23.68 | 34.37 33.00 |
33. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 4:23.82 | 520 |
50m: 100m: | 30.17 1:03.32 | 30.17 33.15 | 150m: 200m: | 1:36.95 2:11.07 | 33.63 34.12 | 250m: 300m: | 2:44.28 3:17.16 | 33.21 32.88 | 350m: 400m: | 3:50.39 4:23.82 | 33.23 33.43 |
34. | Wiekiera Dawid | 02 | Wodnik 29 Tychy | 4:53.14 | 379 |
50m: 100m: | 33.47 1:12.06 | 33.47 38.59 | 150m: 200m: | 1:50.77 2:28.63 | 38.71 37.86 | 250m: 300m: | 3:05.17 3:41.57 | 36.54 36.40 | 350m: 400m: | 4:17.70 4:53.14 | 36.13 35.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 27/10/2019 - 10:30 | Chłopców, 400m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 3:51.00 | 775 |
50m: 100m: | 26.77 55.68 | 26.77 28.91 | 150m: 200m: | 1:24.79 1:53.98 | 29.11 29.19 | 250m: 300m: | 2:23.52 2:53.21 | 29.54 29.69 | 350m: 400m: | 3:22.49 3:51.00 | 29.28 28.51 |
2. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 4:01.91 | 675 |
50m: 100m: | 27.29 57.33 | 27.29 30.04 | 150m: 200m: | 1:28.26 1:59.32 | 30.93 31.06 | 250m: 300m: | 2:30.07 3:01.24 | 30.75 31.17 | 350m: 400m: | 3:32.37 4:01.91 | 31.13 29.54 |
3. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 4:01.96 | 675 |
50m: 100m: | 28.68 59.37 | 28.68 30.69 | 150m: 200m: | 1:30.42 2:01.43 | 31.05 31.01 | 250m: 300m: | 2:32.47 3:03.68 | 31.04 31.21 | 350m: 400m: | 3:33.76 4:01.96 | 30.08 28.20 |
4. | Trylski Wiktor | 03 | Tri-Team Rumia | 4:04.48 | 654 |
50m: 100m: | 28.93 59.89 | 28.93 30.96 | 150m: 200m: | 1:30.84 2:02.11 | 30.95 31.27 | 250m: 300m: | 2:33.13 3:04.20 | 31.02 31.07 | 350m: 400m: | 3:34.80 4:04.48 | 30.60 29.68 |
5. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 4:07.41 | 631 |
50m: 100m: | 28.38 59.84 | 28.38 31.46 | 150m: 200m: | 1:31.86 2:04.12 | 32.02 32.26 | 250m: 300m: | 2:35.90 3:07.46 | 31.78 31.56 | 350m: 400m: | 3:38.07 4:07.41 | 30.61 29.34 |
6. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 4:10.73 | 606 |
50m: 100m: | 28.44 59.79 | 28.44 31.35 | 150m: 200m: | 1:31.97 2:04.00 | 32.18 32.03 | 250m: 300m: | 2:36.15 3:08.07 | 32.15 31.92 | 350m: 400m: | 3:40.09 4:10.73 | 32.02 30.64 |
7. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:11.15 | 603 |
50m: 100m: | 28.34 59.94 | 28.34 31.60 | 150m: 200m: | 1:31.91 2:03.77 | 31.97 31.86 | 250m: 300m: | 2:35.58 3:08.06 | 31.81 32.48 | 350m: 400m: | 3:40.36 4:11.15 | 32.30 30.79 |
8. | Sieprawski Roch | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:11.78 | 599 |
50m: 100m: | 28.96 1:00.28 | 28.96 31.32 | 150m: 200m: | 1:31.70 2:03.17 | 31.42 31.47 | 250m: 300m: | 2:35.29 3:07.24 | 32.12 31.95 | 350m: 400m: | 3:40.21 4:11.78 | 32.97 31.57 |
9. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 4:13.03 | 590 |
50m: 100m: | 28.65 1:00.19 | 28.65 31.54 | 150m: 200m: | 1:32.44 2:04.75 | 32.25 32.31 | 250m: 300m: | 2:36.63 3:08.90 | 31.88 32.27 | 350m: 400m: | 3:41.02 4:13.03 | 32.12 32.01 |
10. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 4:13.27 | 588 |
50m: 100m: | 29.21 1:00.97 | 29.21 31.76 | 150m: 200m: | 1:33.15 2:05.56 | 32.18 32.41 | 250m: 300m: | 2:37.28 3:08.90 | 31.72 31.62 | 350m: 400m: | 3:40.94 4:13.27 | 32.04 32.33 |
11. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:14.16 | 582 |
50m: 100m: | 28.31 1:00.30 | 28.31 31.99 | 150m: 200m: | 1:32.56 2:05.16 | 32.26 32.60 | 250m: 300m: | 2:37.68 3:10.21 | 32.52 32.53 | 350m: 400m: | 3:42.63 4:14.16 | 32.42 31.53 |
12. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:16.25 | 568 |
50m: 100m: | 29.55 1:01.84 | 29.55 32.29 | 150m: 200m: | 1:34.69 2:07.23 | 32.85 32.54 | 250m: 300m: | 2:40.18 3:13.00 | 32.95 32.82 | 350m: 400m: | 3:45.20 4:16.25 | 32.20 31.05 |
13. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:17.10 | 562 |
50m: 100m: | 28.09 1:00.43 | 28.09 32.34 | 150m: 200m: | 1:33.38 2:06.49 | 32.95 33.11 | 250m: 300m: | 2:39.23 3:12.24 | 32.74 33.01 | 350m: 400m: | 3:44.88 4:17.10 | 32.64 32.22 |
14. | Para Mikołaj | 03 | Unia Oświęcim | 4:18.02 | 556 |
50m: 100m: | 28.88 1:00.74 | 28.88 31.86 | 150m: 200m: | 1:32.81 2:05.46 | 32.07 32.65 | 250m: 300m: | 2:38.09 3:11.16 | 32.63 33.07 | 350m: 400m: | 3:44.65 4:18.02 | 33.49 33.37 |
15. | Szymczykowski Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 4:18.14 | 555 |
50m: 100m: | 30.11 1:02.72 | 30.11 32.61 | 150m: 200m: | 1:35.61 2:08.87 | 32.89 33.26 | 250m: 300m: | 2:42.22 3:14.87 | 33.35 32.65 | 350m: 400m: | 3:47.39 4:18.14 | 32.52 30.75 |
16. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 4:20.19 | 542 |
50m: 100m: | 28.36 59.80 | 28.36 31.44 | 150m: 200m: | 1:32.64 2:05.84 | 32.84 33.20 | 250m: 300m: | 2:39.25 3:12.99 | 33.41 33.74 | 350m: 400m: | 3:46.91 4:20.19 | 33.92 33.28 |
17. | Szwiec Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 4:26.75 | 503 |
50m: 100m: | 31.01 1:04.85 | 31.01 33.84 | 150m: 200m: | 1:38.43 2:12.17 | 33.58 33.74 | 250m: 300m: | 2:45.80 3:19.78 | 33.63 33.98 | 350m: 400m: | 3:53.71 4:26.75 | 33.93 33.04 |
18. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 4:29.38 | 489 |
50m: 100m: | 28.88 1:01.31 | 28.88 32.43 | 150m: 200m: | 1:35.49 2:10.42 | 34.18 34.93 | 250m: 300m: | 2:45.16 3:20.28 | 34.74 35.12 | 350m: 400m: | 3:55.85 4:29.38 | 35.57 33.53 |
19. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 4:49.40 | 394 |
50m: 100m: | 31.59 1:08.22 | 31.59 36.63 | 150m: 200m: | 1:45.38 2:23.13 | 37.16 37.75 | 250m: 300m: | 3:00.13 3:36.98 | 37.00 36.85 | 350m: 400m: | 4:13.59 4:49.40 | 36.61 35.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 27/10/2019 - 10:30 | Chłopców, 400m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 4:06.68 | 637 |
50m: 100m: | 28.32 59.50 | 28.32 31.18 | 150m: 200m: | 1:31.53 2:02.85 | 32.03 31.32 | 250m: 300m: | 2:34.14 3:05.93 | 31.29 31.79 | 350m: 400m: | 3:37.32 4:06.68 | 31.39 29.36 |
2. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 4:07.43 | 631 |
50m: 100m: | 27.79 58.32 | 27.79 30.53 | 150m: 200m: | 1:29.50 2:00.96 | 31.18 31.46 | 250m: 300m: | 2:32.43 3:04.29 | 31.47 31.86 | 350m: 400m: | 3:36.51 4:07.43 | 32.22 30.92 |
3. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 4:09.30 | 617 |
50m: 100m: | 28.36 59.67 | 28.36 31.31 | 150m: 200m: | 1:31.58 2:03.33 | 31.91 31.75 | 250m: 300m: | 2:34.94 3:06.69 | 31.61 31.75 | 350m: 400m: | 3:37.93 4:09.30 | 31.24 31.37 |
4. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 4:09.38 | 616 |
50m: 100m: | 28.72 1:00.22 | 28.72 31.50 | 150m: 200m: | 1:32.40 2:04.45 | 32.18 32.05 | 250m: 300m: | 2:36.59 3:08.74 | 32.14 32.15 | 350m: 400m: | 3:40.43 4:09.38 | 31.69 28.95 |
5. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 4:12.81 | 591 |
50m: 100m: | 28.36 59.84 | 28.36 31.48 | 150m: 200m: | 1:32.19 2:04.64 | 32.35 32.45 | 250m: 300m: | 2:37.36 3:09.52 | 32.72 32.16 | 350m: 400m: | 3:41.66 4:12.81 | 32.14 31.15 |
6. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 4:13.24 | 588 |
50m: 100m: | 28.57 1:00.37 | 28.57 31.80 | 150m: 200m: | 1:32.63 2:05.50 | 32.26 32.87 | 250m: 300m: | 2:38.27 3:10.03 | 32.77 31.76 | 350m: 400m: | 3:41.67 4:13.24 | 31.64 31.57 |
7. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 4:13.31 | 588 |
50m: 100m: | 29.88 1:01.83 | 29.88 31.95 | 150m: 200m: | 1:34.21 2:06.54 | 32.38 32.33 | 250m: 300m: | 2:38.49 3:10.88 | 31.95 32.39 | 350m: 400m: | 3:43.10 4:13.31 | 32.22 30.21 |
8. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 4:13.61 | 586 |
50m: 100m: | 28.79 1:00.40 | 28.79 31.61 | 150m: 200m: | 1:32.39 2:04.52 | 31.99 32.13 | 250m: 300m: | 2:36.94 3:08.99 | 32.42 32.05 | 350m: 400m: | 3:41.34 4:13.61 | 32.35 32.27 |
9. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 4:18.15 | 555 |
50m: 100m: | 29.20 1:01.77 | 29.20 32.57 | 150m: 200m: | 1:35.05 2:08.44 | 33.28 33.39 | 250m: 300m: | 2:41.24 3:14.24 | 32.80 33.00 | 350m: 400m: | 3:46.68 4:18.15 | 32.44 31.47 |
10. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 4:20.13 | 543 |
50m: 100m: | 28.51 1:00.95 | 28.51 32.44 | 150m: 200m: | 1:34.08 2:07.32 | 33.13 33.24 | 250m: 300m: | 2:41.19 3:13.23 | 33.87 32.04 | 350m: 400m: | 3:45.69 4:20.13 | 32.46 34.44 |
11. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 4:20.63 | 540 |
50m: 100m: | 29.41 1:01.66 | 29.41 32.25 | 150m: 200m: | 1:34.28 2:07.16 | 32.62 32.88 | 250m: 300m: | 2:40.16 3:14.14 | 33.00 33.98 | 350m: 400m: | 3:47.73 4:20.63 | 33.59 32.90 |
12. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:31.45 | 478 |
50m: 100m: | 30.80 1:04.55 | 30.80 33.75 | 150m: 200m: | 1:38.91 2:13.74 | 34.36 34.83 | 250m: 300m: | 2:48.20 3:22.91 | 34.46 34.71 | 350m: 400m: | 3:57.50 4:31.45 | 34.59 33.95 |
13. | Ryszka Kacper | 04 | Unia Oświęcim | 4:32.80 | 470 |
50m: 100m: | 30.40 1:04.10 | 30.40 33.70 | 150m: 200m: | 1:38.97 2:14.19 | 34.87 35.22 | 250m: 300m: | 2:49.19 3:23.93 | 35.00 34.74 | 350m: 400m: | 3:59.54 4:32.80 | 35.61 33.26 |
14. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:34.09 | 464 |
50m: 100m: | 30.37 1:04.16 | 30.37 33.79 | 150m: 200m: | 1:38.92 2:13.90 | 34.76 34.98 | 250m: 300m: | 2:49.00 3:24.05 | 35.10 35.05 | 350m: 400m: | 3:59.16 4:34.09 | 35.11 34.93 |
15. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 4:34.62 | 461 |
50m: 100m: | 29.32 1:02.92 | 29.32 33.60 | 150m: 200m: | 1:37.48 2:12.56 | 34.56 35.08 | 250m: 300m: | 2:49.02 3:24.75 | 36.46 35.73 | 350m: 400m: | 4:01.26 4:34.62 | 36.51 33.36 |
16. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 4:36.53 | 452 |
50m: 100m: | 31.90 1:06.58 | 31.90 34.68 | 150m: 200m: | 1:41.97 2:17.61 | 35.39 35.64 | 250m: 300m: | 2:53.02 3:28.11 | 35.41 35.09 | 350m: 400m: | 4:02.93 4:36.53 | 34.82 33.60 |
17. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:47.04 | 404 |
50m: 100m: | 32.28 1:07.49 | 32.28 35.21 | 150m: 200m: | 1:44.09 2:19.94 | 36.60 35.85 | 250m: 300m: | 2:56.71 3:33.65 | 36.77 36.94 | 350m: 400m: | 4:10.63 4:47.04 | 36.98 36.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 27/10/2019 - 10:30 | Chłopców, 400m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 4:09.40 | 616 |
50m: 100m: | 28.28 58.61 | 28.28 30.33 | 150m: 200m: | 1:29.73 2:01.36 | 31.12 31.63 | 250m: 300m: | 2:33.41 3:05.79 | 32.05 32.38 | 350m: 400m: | 3:38.21 4:09.40 | 32.42 31.19 |
2. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 4:10.60 | 607 |
50m: 100m: | 28.50 59.72 | 28.50 31.22 | 150m: 200m: | 1:31.37 2:03.00 | 31.65 31.63 | 250m: 300m: | 2:35.03 3:07.12 | 32.03 32.09 | 350m: 400m: | 3:39.20 4:10.60 | 32.08 31.40 |
3. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 4:12.25 | 595 |
50m: 100m: | 27.53 58.72 | 27.53 31.19 | 150m: 200m: | 1:31.05 2:03.97 | 32.33 32.92 | 250m: 300m: | 2:36.78 3:09.51 | 32.81 32.73 | 350m: 400m: | 3:42.08 4:12.25 | 32.57 30.17 |
4. | Zaremba Adam | 05 | Śląsk Wrocław | 4:13.01 | 590 |
50m: 100m: | 29.11 1:00.73 | 29.11 31.62 | 150m: 200m: | 1:33.04 2:05.84 | 32.31 32.80 | 250m: 300m: | 2:37.78 3:10.37 | 31.94 32.59 | 350m: 400m: | 3:42.16 4:13.01 | 31.79 30.85 |
5. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 4:24.93 | 514 |
50m: 100m: | 29.99 1:03.96 | 29.99 33.97 | 150m: 200m: | 1:38.25 2:12.11 | 34.29 33.86 | 250m: 300m: | 2:45.80 3:19.77 | 33.69 33.97 | 350m: 400m: | 3:52.84 4:24.93 | 33.07 32.09 |
6. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:26.77 | 503 |
50m: 100m: | 30.82 1:04.86 | 30.82 34.04 | 150m: 200m: | 1:39.18 2:13.45 | 34.32 34.27 | 250m: 300m: | 2:47.71 3:21.78 | 34.26 34.07 | 350m: 400m: | 3:55.19 4:26.77 | 33.41 31.58 |
7. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:27.29 | 500 |
50m: 100m: | 31.43 1:05.96 | 31.43 34.53 | 150m: 200m: | 1:40.20 2:14.38 | 34.24 34.18 | 250m: 300m: | 2:48.38 3:22.39 | 34.00 34.01 | 350m: 400m: | 3:55.80 4:27.29 | 33.41 31.49 |
8. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:29.26 | 489 |
50m: 100m: | 31.00 1:05.10 | 31.00 34.10 | 150m: 200m: | 1:39.58 2:14.25 | 34.48 34.67 | 250m: 300m: | 2:49.44 3:23.88 | 35.19 34.44 | 350m: 400m: | 3:57.35 4:29.26 | 33.47 31.91 |
9. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 4:32.15 | 474 |
50m: 100m: | 31.03 1:04.76 | 31.03 33.73 | 150m: 200m: | 1:39.38 2:14.38 | 34.62 35.00 | 250m: 300m: | 2:49.19 3:23.94 | 34.81 34.75 | 350m: 400m: | 3:58.31 4:32.15 | 34.37 33.84 |
10. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 4:37.41 | 447 |
50m: 100m: | 31.59 1:05.81 | 31.59 34.22 | 150m: 200m: | 1:40.44 2:16.16 | 34.63 35.72 | 250m: 300m: | 2:51.67 3:27.34 | 35.51 35.67 | 350m: 400m: | 4:02.45 4:37.41 | 35.11 34.96 |
11. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Unia Oświęcim | 4:39.04 | 440 |
50m: 100m: | 31.86 1:07.46 | 31.86 35.60 | 150m: 200m: | 1:42.80 2:18.46 | 35.34 35.66 | 250m: 300m: | 2:54.01 3:29.88 | 35.55 35.87 | 350m: 400m: | 4:04.93 4:39.04 | 35.05 34.11 |
12. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 4:54.90 | 372 |
50m: 100m: | 31.92 1:08.03 | 31.92 36.11 | 150m: 200m: | 1:47.05 2:25.37 | 39.02 38.32 | 250m: 300m: | 3:03.46 3:42.29 | 38.09 38.83 | 350m: 400m: | 4:20.03 4:54.90 | 37.74 34.87 |
13. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 5:02.21 | 346 |
50m: 100m: | 34.29 1:12.54 | 34.29 38.25 | 150m: 200m: | 1:51.66 2:30.98 | 39.12 39.32 | 250m: 300m: | 3:09.75 3:48.65 | 38.77 38.90 | 350m: 400m: | 4:26.47 5:02.21 | 37.82 35.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 27/10/2019 - 10:44 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 54.58 | 780 | 26.19 | 28.39 | |||
2. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 56.46 | 704 | 27.03 | 29.43 | |||
3. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 56.90 | 688 | 28.17 | 28.73 | |||
4. | Sirignano Luigia | 96 | AZS UMCS Lublin | 57.25 | 676 | 27.05 | 30.20 | |||
5. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 57.31 | 674 | 27.46 | 29.85 | |||
6. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 57.67 | 661 | 27.68 | 29.99 | |||
7. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 57.70 | 660 | 27.73 | 29.97 | |||
8. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 57.96 | 651 | 28.12 | 29.84 | |||
9. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 57.97 | 651 | 27.99 | 29.98 | |||
10. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 58.26 | 641 | 28.20 | 30.06 | |||
11. | Świstuń Julia | 00 | AZS AWF Katowice | 58.37 | 638 | 28.44 | 29.93 | |||
12. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 58.47 | 634 | 28.15 | 30.32 | |||
13. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 58.52 | 633 | 28.26 | 30.26 | |||
14. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 58.67 | 628 | 28.28 | 30.39 | |||
15. | Piotrowska Wiktoria | 03 | AZS AWF Warszawa | 58.76 | 625 | 27.78 | 30.98 | |||
16. | Gajdowska Agnieszka | 95 | Rekin Świebodzice | 58.92 | 620 | 28.25 | 30.67 | |||
17. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 59.12 | 614 | 28.62 | 30.50 | |||
18. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 59.23 | 610 | 28.26 | 30.97 | |||
19. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 59.28 | 609 | 28.42 | 30.86 | |||
20. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 59.31 | 608 | 28.26 | 31.05 | |||
21. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 59.33 | 607 | 28.53 | 30.80 | |||
22. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 59.48 | 602 | 28.87 | 30.61 | |||
23. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 59.50 | 602 | 29.18 | 30.32 | |||
24. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 59.61 | 599 | 28.50 | 31.11 | |||
25. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 59.65 | 597 | 28.98 | 30.67 | |||
26. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 59.68 | 596 | 29.08 | 30.60 | |||
27. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 59.76 | 594 | 28.76 | 31.00 | |||
28. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 59.87 | 591 | 29.04 | 30.83 | |||
29. | Frąckiewicz Martyna | 03 | TP Zielona Góra | 1:00.02 | 586 | 29.64 | 30.38 | |||
30. | Szopa Marta | 00 | AZS AWF Katowice | 1:00.22 | 581 | 29.15 | 31.07 | |||
31. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:00.23 | 580 | 28.14 | 32.09 | |||
32. | Skibczak Paulina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.29 | 578 | 28.98 | 31.31 | |||
33. | Szymczak Patrycja | 02 | Śląsk Wrocław | 1:00.38 | 576 | 29.09 | 31.29 | |||
Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 1:00.38 | 576 | 29.15 | 31.23 | ||||
35. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.42 | 575 | 27.86 | 32.56 | |||
36. | Domżalska Wiktoria | 00 | AZS AWF Katowice | 1:00.50 | 572 | 28.87 | 31.63 | |||
37. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 1:00.69 | 567 | 29.64 | 31.05 | |||
38. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.75 | 565 | 29.04 | 31.71 | |||
39. | Solak Anna | 00 | AZS AGH Kraków | 1:00.79 | 564 | 28.79 | 32.00 | |||
40. | Włodarczyk Ewelina | 96 | Śląsk Wrocław | 1:00.91 | 561 | 29.69 | 31.22 | |||
41. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:00.97 | 559 | 29.17 | 31.80 | |||
42. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:01.04 | 557 | 29.37 | 31.67 | |||
43. | Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 1:01.17 | 554 | 29.18 | 31.99 | |||
44. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 1:01.18 | 554 | 29.47 | 31.71 | |||
45. | Adamska Maria | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.23 | 552 | 29.02 | 32.21 | |||
46. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:01.26 | 551 | 29.53 | 31.73 | |||
47. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 1:01.32 | 550 | 29.78 | 31.54 | |||
48. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.43 | 547 | 29.39 | 32.04 | |||
Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 1:01.43 | 547 | 29.75 | 31.68 | ||||
50. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:01.96 | 533 | 29.87 | 32.09 | |||
51. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.99 | 532 | 29.67 | 32.32 | |||
52. | Haładyn Karolina | 03 | UKS 190 Łódź | 1:02.05 | 531 | 30.11 | 31.94 | |||
53. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 1:02.24 | 526 | 29.85 | 32.39 | |||
54. | Pawłowska Jessica | 03 | Junior Kluczbork | 1:02.29 | 524 | 29.40 | 32.89 | |||
55. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 1:02.34 | 523 | 29.81 | 32.53 | |||
56. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 1:02.56 | 518 | 29.92 | 32.64 | |||
57. | Kopańska Maja | 02 | Polonia Warszawa | 1:03.18 | 503 | 30.21 | 32.97 | |||
58. | Pogoń Milena | 03 | Unia Oświęcim | 1:03.21 | 502 | 30.86 | 32.35 | |||
59. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:03.23 | 501 | 30.62 | 32.61 | |||
60. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:03.27 | 500 | 31.08 | 32.19 | |||
61. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 1:03.50 | 495 | 30.44 | 33.06 | |||
Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:03.50 | 495 | 30.81 | 32.69 | ||||
63. | Kolbe Wiktoria | 98 | AZS PWSZ Racibórz | 1:03.74 | 489 | 29.47 | 34.27 | |||
64. | Balon Adrianna | 05 | Unia Oświęcim | 1:04.23 | 478 | 30.94 | 33.29 | |||
65. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 1:04.55 | 471 | 30.74 | 33.81 | |||
66. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 1:05.61 | 449 | 31.28 | 34.33 | |||
67. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:05.70 | 447 | 31.71 | 33.99 | |||
68. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:05.86 | 444 | 31.86 | 34.00 | |||
69. | Pieczul Inga | 05 | Wodnik 29 Tychy | 1:06.76 | 426 | 31.73 | 35.03 | |||
70. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 1:07.22 | 417 | 32.16 | 35.06 | |||
71. | Haładyn Kamila | 04 | UKS SP-149 Łódź | 1:07.53 | 412 | 31.99 | 35.54 | |||
72. | Hodur Paulina | 04 | Polonia Warszawa | 1:07.58 | 411 | 30.72 | 36.86 | |||
73. | Żelazna Maria | 05 | Orka Iława | 1:08.00 | 403 | 32.99 | 35.01 | |||
74. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 1:08.25 | 399 | 33.00 | 35.25 | |||
75. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 1:08.32 | 397 | 32.11 | 36.21 | |||
76. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:08.44 | 395 | 31.91 | 36.53 | |||
77. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:09.79 | 373 | 32.89 | 36.90 | |||
78. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:10.34 | 364 | 32.73 | 37.61 | |||
79. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 1:10.90 | 356 | 34.36 | 36.54 | |||
80. | Bącler Natalia | 05 | Śląsk Wrocław | 1:11.46 | 347 | 33.88 | 37.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 27/10/2019 - 10:44 | Kobiet, 100m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Fiedkiewicz Kornelia | 01 | Juvenia Wrocław | 54.58 | 780 | 26.19 | 28.39 | |||
2. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 56.46 | 704 | 27.03 | 29.43 | |||
3. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 57.31 | 674 | 27.46 | 29.85 | |||
4. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 57.96 | 651 | 28.12 | 29.84 | |||
5. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 57.97 | 651 | 27.99 | 29.98 | |||
6. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 58.52 | 633 | 28.26 | 30.26 | |||
7. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 59.23 | 610 | 28.26 | 30.97 | |||
8. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 59.28 | 609 | 28.42 | 30.86 | |||
9. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 59.31 | 608 | 28.26 | 31.05 | |||
10. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 59.61 | 599 | 28.50 | 31.11 | |||
11. | Fijołek Aleksandra | 01 | Wodnik 29 Tychy | 59.65 | 597 | 28.98 | 30.67 | |||
12. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 59.68 | 596 | 29.08 | 30.60 | |||
13. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 59.76 | 594 | 28.76 | 31.00 | |||
14. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 59.87 | 591 | 29.04 | 30.83 | |||
15. | Szymczak Patrycja | 02 | Śląsk Wrocław | 1:00.38 | 576 | 29.09 | 31.29 | |||
Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 1:00.38 | 576 | 29.15 | 31.23 | ||||
17. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:00.97 | 559 | 29.17 | 31.80 | |||
18. | Kopańska Maja | 02 | Polonia Warszawa | 1:03.18 | 503 | 30.21 | 32.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 27/10/2019 - 10:44 | Dziewcząt, 100m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 57.67 | 661 | 27.68 | 29.99 | |||
2. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 57.70 | 660 | 27.73 | 29.97 | |||
3. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 58.47 | 634 | 28.15 | 30.32 | |||
4. | Piotrowska Wiktoria | 03 | AZS AWF Warszawa | 58.76 | 625 | 27.78 | 30.98 | |||
5. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 59.50 | 602 | 29.18 | 30.32 | |||
6. | Frąckiewicz Martyna | 03 | TP Zielona Góra | 1:00.02 | 586 | 29.64 | 30.38 | |||
7. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:00.23 | 580 | 28.14 | 32.09 | |||
8. | Skibczak Paulina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.29 | 578 | 28.98 | 31.31 | |||
9. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.42 | 575 | 27.86 | 32.56 | |||
10. | Wieczorek Marika | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:01.04 | 557 | 29.37 | 31.67 | |||
11. | Adamska Maria | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.23 | 552 | 29.02 | 32.21 | |||
12. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.99 | 532 | 29.67 | 32.32 | |||
13. | Haładyn Karolina | 03 | UKS 190 Łódź | 1:02.05 | 531 | 30.11 | 31.94 | |||
14. | Pawłowska Jessica | 03 | Junior Kluczbork | 1:02.29 | 524 | 29.40 | 32.89 | |||
15. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 1:02.56 | 518 | 29.92 | 32.64 | |||
16. | Pogoń Milena | 03 | Unia Oświęcim | 1:03.21 | 502 | 30.86 | 32.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 27/10/2019 - 10:44 | Dziewcząt, 100m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 58.67 | 628 | 28.28 | 30.39 | |||
2. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 59.12 | 614 | 28.62 | 30.50 | |||
3. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 59.33 | 607 | 28.53 | 30.80 | |||
4. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.75 | 565 | 29.04 | 31.71 | |||
5. | Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 1:01.17 | 554 | 29.18 | 31.99 | |||
6. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 1:01.18 | 554 | 29.47 | 31.71 | |||
7. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:01.26 | 551 | 29.53 | 31.73 | |||
8. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 1:01.32 | 550 | 29.78 | 31.54 | |||
9. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.43 | 547 | 29.39 | 32.04 | |||
10. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:01.96 | 533 | 29.87 | 32.09 | |||
11. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 1:02.34 | 523 | 29.81 | 32.53 | |||
12. | Haładyn Kamila | 04 | UKS SP-149 Łódź | 1:07.53 | 412 | 31.99 | 35.54 | |||
13. | Hodur Paulina | 04 | Polonia Warszawa | 1:07.58 | 411 | 30.72 | 36.86 | |||
14. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 1:08.32 | 397 | 32.11 | 36.21 | |||
15. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:08.44 | 395 | 31.91 | 36.53 | |||
16. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:09.79 | 373 | 32.89 | 36.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 27/10/2019 - 10:44 | Dziewcząt, 100m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 59.48 | 602 | 28.87 | 30.61 | |||
2. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 1:00.69 | 567 | 29.64 | 31.05 | |||
3. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 1:01.43 | 547 | 29.75 | 31.68 | |||
4. | Przybylska Maja | 05 | UKS 307 Warszawa | 1:02.24 | 526 | 29.85 | 32.39 | |||
5. | Sujkowska Roksana | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:03.23 | 501 | 30.62 | 32.61 | |||
6. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:03.27 | 500 | 31.08 | 32.19 | |||
7. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 1:03.50 | 495 | 30.44 | 33.06 | |||
Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:03.50 | 495 | 30.81 | 32.69 | ||||
9. | Balon Adrianna | 05 | Unia Oświęcim | 1:04.23 | 478 | 30.94 | 33.29 | |||
10. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 1:04.55 | 471 | 30.74 | 33.81 | |||
11. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 1:05.61 | 449 | 31.28 | 34.33 | |||
12. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:05.70 | 447 | 31.71 | 33.99 | |||
13. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:05.86 | 444 | 31.86 | 34.00 | |||
14. | Pieczul Inga | 05 | Wodnik 29 Tychy | 1:06.76 | 426 | 31.73 | 35.03 | |||
15. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 1:07.22 | 417 | 32.16 | 35.06 | |||
16. | Żelazna Maria | 05 | Orka Iława | 1:08.00 | 403 | 32.99 | 35.01 | |||
17. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 1:08.25 | 399 | 33.00 | 35.25 | |||
18. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:10.34 | 364 | 32.73 | 37.61 | |||
19. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 1:10.90 | 356 | 34.36 | 36.54 | |||
20. | Bącler Natalia | 05 | Śląsk Wrocław | 1:11.46 | 347 | 33.88 | 37.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 27/10/2019 - 10:55 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 48.63 | 789 | 23.24 | 25.39 | |||
2. | Ostrowski Karol | 99 | MKP Szczecin | 48.95 | 773 | 23.46 | 25.49 | |||
3. | Werner Paweł | 93 | Juvenia Wrocław | 49.56 | 745 | 23.79 | 25.77 | |||
4. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 50.08 | 722 | 23.84 | 26.24 | |||
5. | Kiszczak Jakub | 00 | Śląsk Wrocław | 50.30 | 713 | 24.07 | 26.23 | |||
6. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 50.40 | 708 | 23.94 | 26.46 | |||
7. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 50.54 | 703 | 24.05 | 26.49 | |||
8. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 50.66 | 698 | 24.59 | 26.07 | |||
9. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 50.69 | 696 | 24.61 | 26.08 | |||
10. | Mikołajczyk Michał | 99 | Śląsk Wrocław | 50.82 | 691 | 24.13 | 26.69 | |||
11. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 51.05 | 682 | 24.71 | 26.34 | |||
12. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 51.06 | 681 | 24.65 | 26.41 | |||
Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 51.06 | 681 | 24.47 | 26.59 | ||||
14. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 51.07 | 681 | 24.74 | 26.33 | |||
15. | Butkiewicz Władysław | 00 | AZS AWF Katowice | 51.28 | 673 | 24.77 | 26.51 | |||
16. | Dąbrowski Patryk | 00 | Śląsk Wrocław | 51.32 | 671 | 24.52 | 26.80 | |||
17. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 51.51 | 664 | 24.44 | 27.07 | |||
Guzior Maciej | 00 | Śląsk Wrocław | 51.51 | 664 | 24.82 | 26.69 | ||||
19. | Jackowski Tomasz | 02 | Śląsk Wrocław | 51.52 | 663 | 24.92 | 26.60 | |||
20. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 51.56 | 662 | 24.94 | 26.62 | |||
21. | Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 51.71 | 656 | 24.71 | 27.00 | |||
22. | Skierka Jakub | 98 | TP Zielona Góra | 51.74 | 655 | 25.61 | 26.13 | |||
23. | Goleniec Kamil | 99 | AZS AWF Katowice | 51.80 | 652 | 24.74 | 27.06 | |||
24. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | 51.88 | 649 | 25.44 | 26.44 | |||
25. | Dudys Dominik | 02 | SMS Victoria Racibórz | 51.89 | 649 | 24.43 | 27.46 | |||
26. | Jakimiak Jakub | 03 | Narwal Międzyrzec Podl. | 52.11 | 641 | 25.67 | 26.44 | |||
27. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 52.23 | 636 | 25.25 | 26.98 | |||
28. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 52.29 | 634 | 25.08 | 27.21 | |||
29. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 52.31 | 634 | 25.11 | 27.20 | |||
30. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 52.33 | 633 | 25.23 | 27.10 | |||
31. | Kędzia Wiktor | 00 | MKP Szczecin | 52.52 | 626 | 25.55 | 26.97 | |||
32. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 52.60 | 623 | 25.20 | 27.40 | |||
33. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 52.70 | 620 | 25.48 | 27.22 | |||
34. | Kapias Michał | 00 | AZS AWF Katowice | 52.74 | 618 | 25.23 | 27.51 | |||
Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 52.74 | 618 | 25.23 | 27.51 | ||||
36. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 52.99 | 609 | 25.38 | 27.61 | |||
37. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 53.03 | 608 | 25.99 | 27.04 | |||
38. | Jóźków Cezary | 01 | Śląsk Wrocław | 53.04 | 608 | 25.99 | 27.05 | |||
39. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 53.09 | 606 | 25.55 | 27.54 | |||
Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 53.09 | 606 | 25.16 | 27.93 | ||||
41. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 53.16 | 604 | 25.79 | 27.37 | |||
42. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 53.25 | 601 | 25.73 | 27.52 | |||
43. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 53.27 | 600 | 25.58 | 27.69 | |||
44. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 53.45 | 594 | 25.95 | 27.50 | |||
Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Victoria Racibórz | 53.45 | 594 | 25.44 | 28.01 | ||||
46. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 53.46 | 594 | 25.66 | 27.80 | |||
47. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 53.52 | 592 | 25.67 | 27.85 | |||
48. | Balicki Michał | 00 | Śląsk Wrocław | 53.57 | 590 | 25.67 | 27.90 | |||
49. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 53.62 | 588 | 25.99 | 27.63 | |||
50. | Paczyński Oliwer | 97 | AZS UMCS Lublin | 53.64 | 588 | 25.41 | 28.23 | |||
51. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 53.66 | 587 | 25.48 | 28.18 | |||
52. | Mencel Miłosz | 02 | Śląsk Wrocław | 53.67 | 587 | 26.06 | 27.61 | |||
53. | Przybyła Kacper | 98 | AZS AWF Katowice | 53.71 | 585 | 25.98 | 27.73 | |||
54. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 53.73 | 585 | 25.14 | 28.59 | |||
55. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 53.80 | 582 | 25.76 | 28.04 | |||
56. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 53.83 | 581 | 25.94 | 27.89 | |||
57. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 53.90 | 579 | 25.63 | 28.27 | |||
58. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 53.96 | 577 | 25.95 | 28.01 | |||
59. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 54.12 | 572 | 25.65 | 28.47 | |||
60. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 54.14 | 571 | 25.80 | 28.34 | |||
61. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 54.20 | 570 | 26.08 | 28.12 | |||
62. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 54.31 | 566 | 26.24 | 28.07 | |||
63. | Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 54.45 | 562 | 26.15 | 28.30 | |||
Sieprawski Roch | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 54.45 | 562 | 26.24 | 28.21 | ||||
65. | Walczysko Jakub | 00 | AZS AGH Kraków | 54.46 | 561 | 26.42 | 28.04 | |||
Lesik Jarosław | 02 | SMS Victoria Racibórz | 54.46 | 561 | 25.71 | 28.75 | ||||
67. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 54.49 | 560 | 25.76 | 28.73 | |||
68. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 54.62 | 556 | 25.94 | 28.68 | |||
Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 54.62 | 556 | 26.04 | 28.58 | ||||
70. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 54.64 | 556 | 25.67 | 28.97 | |||
71. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 54.66 | 555 | 26.08 | 28.58 | |||
72. | Krystyniak Mateusz | 00 | AZS AWF Katowice | 54.80 | 551 | 25.91 | 28.89 | |||
73. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 54.86 | 549 | 26.05 | 28.81 | |||
74. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 54.87 | 549 | 25.94 | 28.93 | |||
75. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 54.91 | 548 | 26.33 | 28.58 | |||
76. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 54.93 | 547 | 25.90 | 29.03 | |||
77. | Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 55.02 | 544 | 25.34 | 29.68 | |||
78. | Krupa Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 55.05 | 544 | 26.26 | 28.79 | |||
79. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 55.16 | 540 | 26.22 | 28.94 | |||
80. | Podsiadło Grzegorz | 03 | AZS AWF Katowice | 55.21 | 539 | 26.23 | 28.98 | |||
Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 55.21 | 539 | 26.39 | 28.82 | ||||
82. | Małyska Bartosz | 99 | AZS UMCS Lublin | 55.24 | 538 | 26.66 | 28.58 | |||
83. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 55.35 | 535 | 26.53 | 28.82 | |||
84. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 55.45 | 532 | 26.83 | 28.62 | |||
85. | Dudkiewicz Kacper | 02 | Polonia Warszawa | 55.46 | 532 | 26.57 | 28.89 | |||
86. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 55.55 | 529 | 26.69 | 28.86 | |||
87. | Naumenko Artem | 96 | AZS AGH Kraków | 55.72 | 524 | 25.52 | 30.20 | |||
88. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 55.76 | 523 | 26.50 | 29.26 | |||
89. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 55.90 | 519 | 27.08 | 28.82 | |||
90. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 55.96 | 517 | 27.50 | 28.46 | |||
91. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 55.99 | 517 | 26.73 | 29.26 | |||
92. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 56.03 | 515 | 26.64 | 29.39 | |||
Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 56.03 | 515 | 27.03 | 29.00 | ||||
94. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 56.04 | 515 | 26.91 | 29.13 | |||
95. | Woźniak Antoni | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 56.07 | 514 | 26.75 | 29.32 | |||
96. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 56.17 | 512 | 27.18 | 28.99 | |||
97. | Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 56.23 | 510 | 27.00 | 29.23 | |||
98. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 56.28 | 509 | 26.83 | 29.45 | |||
99. | Rutkiewicz Jakub | 01 | Orka Iława | 56.37 | 506 | 26.25 | 30.12 | |||
100. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 56.43 | 505 | 27.06 | 29.37 | |||
Dwyer Vincent John | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 56.43 | 505 | 26.87 | 29.56 | ||||
102. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 56.52 | 502 | 27.45 | 29.07 | |||
103. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 56.55 | 501 | 26.90 | 29.65 | |||
104. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 56.56 | 501 | 27.61 | 28.95 | |||
Filipiak Grzegorz | 03 | Astromal-Leszno | 56.56 | 501 | 26.48 | 30.08 | ||||
106. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 56.58 | 501 | 26.86 | 29.72 | |||
107. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 56.75 | 496 | 27.24 | 29.51 | |||
108. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 56.76 | 496 | 27.03 | 29.73 | |||
109. | Kraszewski Daniel | 01 | Polonia Warszawa | 56.82 | 494 | 27.29 | 29.53 | |||
110. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 56.85 | 493 | 26.94 | 29.91 | |||
Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 56.85 | 493 | 27.23 | 29.62 | ||||
112. | Kucharski Paweł | 05 | Sikret Gliwice | 56.91 | 492 | 27.47 | 29.44 | |||
113. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 57.20 | 484 | 27.72 | 29.48 | |||
114. | Jakubczyk Patryk | 01 | Orka Iława | 57.24 | 483 | 27.86 | 29.38 | |||
115. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 57.29 | 482 | 27.17 | 30.12 | |||
116. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 57.37 | 480 | 27.46 | 29.91 | |||
117. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 57.38 | 480 | 26.39 | 30.99 | |||
118. | Hrinda Peter | 91 | Royal Bratislava | 57.41 | 479 | 27.08 | 30.33 | |||
119. | Pacławski Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 57.55 | 476 | 27.63 | 29.92 | |||
120. | Sosna Dominik | 03 | Unia Oświęcim | 57.76 | 470 | 27.84 | 29.92 | |||
Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 57.76 | 470 | 27.23 | 30.53 | ||||
122. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 57.81 | 469 | 27.15 | 30.66 | |||
123. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 58.00 | 465 | 27.59 | 30.41 | |||
124. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 58.05 | 463 | 27.66 | 30.39 | |||
125. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 58.53 | 452 | 27.80 | 30.73 | |||
126. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 58.66 | 449 | 27.32 | 31.34 | |||
127. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 58.72 | 448 | 28.58 | 30.14 | |||
128. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 58.86 | 445 | 28.42 | 30.44 | |||
129. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 59.13 | 439 | 28.10 | 31.03 | |||
130. | Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 59.23 | 436 | 29.18 | 30.05 | |||
131. | Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 59.30 | 435 | 27.72 | 31.58 | |||
132. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 59.52 | 430 | 28.19 | 31.33 | |||
133. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:00.11 | 417 | 28.39 | 31.72 | |||
134. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:00.17 | 416 | 28.68 | 31.49 | |||
135. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:00.63 | 407 | 28.57 | 32.06 | |||
136. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 1:00.66 | 406 | 29.10 | 31.56 | |||
137. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 1:00.77 | 404 | 28.69 | 32.08 | |||
138. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:00.79 | 404 | 29.59 | 31.20 | |||
139. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 1:01.54 | 389 | 28.60 | 32.94 | |||
140. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 1:01.62 | 387 | 28.40 | 33.22 | |||
141. | Wołowicz Filip | 04 | SMS Victoria Racibórz | 1:01.68 | 386 | 28.69 | 32.99 | |||
142. | Žužo Stanislav | 96 | Diamond Swimming Prešov | 1:02.72 | 367 | 29.44 | 33.28 | |||
143. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:03.25 | 358 | 30.67 | 32.58 | |||
144. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 1:06.46 | 309 | 31.95 | 34.51 | |||
145. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 1:06.52 | 308 | 31.22 | 35.30 | |||
146. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 1:06.64 | 306 | 31.63 | 35.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 27/10/2019 - 10:55 | Chłopców, 100m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 50.40 | 708 | 23.94 | 26.46 | |||
2. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 51.05 | 682 | 24.71 | 26.34 | |||
3. | Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 51.06 | 681 | 24.47 | 26.59 | |||
4. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 51.51 | 664 | 24.44 | 27.07 | |||
5. | Jackowski Tomasz | 02 | Śląsk Wrocław | 51.52 | 663 | 24.92 | 26.60 | |||
6. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 51.56 | 662 | 24.94 | 26.62 | |||
7. | Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 51.71 | 656 | 24.71 | 27.00 | |||
8. | Dudys Dominik | 02 | SMS Victoria Racibórz | 51.89 | 649 | 24.43 | 27.46 | |||
9. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 52.31 | 634 | 25.11 | 27.20 | |||
10. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 52.60 | 623 | 25.20 | 27.40 | |||
11. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 52.74 | 618 | 25.23 | 27.51 | |||
12. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 52.99 | 609 | 25.38 | 27.61 | |||
13. | Jóźków Cezary | 01 | Śląsk Wrocław | 53.04 | 608 | 25.99 | 27.05 | |||
14. | Wróblewski Kamil | 02 | Orka Lubań | 53.09 | 606 | 25.55 | 27.54 | |||
15. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 53.16 | 604 | 25.79 | 27.37 | |||
16. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 53.25 | 601 | 25.73 | 27.52 | |||
17. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 53.66 | 587 | 25.48 | 28.18 | |||
18. | Mencel Miłosz | 02 | Śląsk Wrocław | 53.67 | 587 | 26.06 | 27.61 | |||
19. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 53.73 | 585 | 25.14 | 28.59 | |||
20. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 53.96 | 577 | 25.95 | 28.01 | |||
21. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 54.31 | 566 | 26.24 | 28.07 | |||
22. | Lesik Jarosław | 02 | SMS Victoria Racibórz | 54.46 | 561 | 25.71 | 28.75 | |||
23. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 54.64 | 556 | 25.67 | 28.97 | |||
24. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 54.87 | 549 | 25.94 | 28.93 | |||
25. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 54.91 | 548 | 26.33 | 28.58 | |||
26. | Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 55.02 | 544 | 25.34 | 29.68 | |||
27. | Dudkiewicz Kacper | 02 | Polonia Warszawa | 55.46 | 532 | 26.57 | 28.89 | |||
28. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 56.03 | 515 | 26.64 | 29.39 | |||
Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 56.03 | 515 | 27.03 | 29.00 | ||||
30. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 56.04 | 515 | 26.91 | 29.13 | |||
31. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 56.17 | 512 | 27.18 | 28.99 | |||
32. | Rutkiewicz Jakub | 01 | Orka Iława | 56.37 | 506 | 26.25 | 30.12 | |||
33. | Dwyer Vincent John | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 56.43 | 505 | 26.87 | 29.56 | |||
34. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 56.75 | 496 | 27.24 | 29.51 | |||
35. | Kraszewski Daniel | 01 | Polonia Warszawa | 56.82 | 494 | 27.29 | 29.53 | |||
36. | Jakubczyk Patryk | 01 | Orka Iława | 57.24 | 483 | 27.86 | 29.38 | |||
37. | Kucharski Jan | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 57.37 | 480 | 27.46 | 29.91 | |||
38. | Mordzonek Mateusz | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 59.23 | 436 | 29.18 | 30.05 | |||
39. | Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 59.30 | 435 | 27.72 | 31.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 27/10/2019 - 10:55 | Chłopców, 100m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 50.54 | 703 | 24.05 | 26.49 | |||
2. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 51.06 | 681 | 24.65 | 26.41 | |||
3. | Jakimiak Jakub | 03 | Narwal Międzyrzec Podl. | 52.11 | 641 | 25.67 | 26.44 | |||
4. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 52.29 | 634 | 25.08 | 27.21 | |||
5. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 52.33 | 633 | 25.23 | 27.10 | |||
6. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 52.70 | 620 | 25.48 | 27.22 | |||
7. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 53.09 | 606 | 25.16 | 27.93 | |||
8. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 53.52 | 592 | 25.67 | 27.85 | |||
9. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 53.62 | 588 | 25.99 | 27.63 | |||
10. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 53.83 | 581 | 25.94 | 27.89 | |||
11. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 54.12 | 572 | 25.65 | 28.47 | |||
12. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 54.14 | 571 | 25.80 | 28.34 | |||
13. | Sieprawski Roch | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 54.45 | 562 | 26.24 | 28.21 | |||
14. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 54.49 | 560 | 25.76 | 28.73 | |||
15. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 54.62 | 556 | 26.04 | 28.58 | |||
16. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 54.66 | 555 | 26.08 | 28.58 | |||
17. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 54.86 | 549 | 26.05 | 28.81 | |||
18. | Krupa Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 55.05 | 544 | 26.26 | 28.79 | |||
19. | Podsiadło Grzegorz | 03 | AZS AWF Katowice | 55.21 | 539 | 26.23 | 28.98 | |||
20. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 55.35 | 535 | 26.53 | 28.82 | |||
21. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 55.45 | 532 | 26.83 | 28.62 | |||
22. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 55.90 | 519 | 27.08 | 28.82 | |||
23. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 56.55 | 501 | 26.90 | 29.65 | |||
24. | Filipiak Grzegorz | 03 | Astromal-Leszno | 56.56 | 501 | 26.48 | 30.08 | |||
25. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 56.58 | 501 | 26.86 | 29.72 | |||
26. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 56.85 | 493 | 27.23 | 29.62 | |||
27. | Lenczewski Piotr | 03 | Olimpijczyk Suwałki | 57.20 | 484 | 27.72 | 29.48 | |||
28. | Sosna Dominik | 03 | Unia Oświęcim | 57.76 | 470 | 27.84 | 29.92 | |||
29. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 58.00 | 465 | 27.59 | 30.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 27/10/2019 - 10:55 | Chłopców, 100m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 51.07 | 681 | 24.74 | 26.33 | |||
2. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 53.03 | 608 | 25.99 | 27.04 | |||
3. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 53.27 | 600 | 25.58 | 27.69 | |||
4. | Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Victoria Racibórz | 53.45 | 594 | 25.44 | 28.01 | |||
5. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 53.46 | 594 | 25.66 | 27.80 | |||
6. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 54.93 | 547 | 25.90 | 29.03 | |||
7. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 55.21 | 539 | 26.39 | 28.82 | |||
8. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 55.55 | 529 | 26.69 | 28.86 | |||
9. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 55.99 | 517 | 26.73 | 29.26 | |||
10. | Woźniak Antoni | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 56.07 | 514 | 26.75 | 29.32 | |||
11. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 56.28 | 509 | 26.83 | 29.45 | |||
12. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 56.43 | 505 | 27.06 | 29.37 | |||
13. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 56.52 | 502 | 27.45 | 29.07 | |||
14. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 56.56 | 501 | 27.61 | 28.95 | |||
15. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 57.29 | 482 | 27.17 | 30.12 | |||
16. | Gołębiowski Oliwer | 04 | Kapry-Armexim Pruszków | 57.38 | 480 | 26.39 | 30.99 | |||
17. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 57.81 | 469 | 27.15 | 30.66 | |||
18. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 58.05 | 463 | 27.66 | 30.39 | |||
19. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 58.66 | 449 | 27.32 | 31.34 | |||
20. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 58.72 | 448 | 28.58 | 30.14 | |||
21. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 59.13 | 439 | 28.10 | 31.03 | |||
22. | Adamek Mikołaj | 04 | UKS MOS Opole | 1:00.66 | 406 | 29.10 | 31.56 | |||
23. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 1:00.77 | 404 | 28.69 | 32.08 | |||
24. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 1:01.62 | 387 | 28.40 | 33.22 | |||
25. | Wołowicz Filip | 04 | SMS Victoria Racibórz | 1:01.68 | 386 | 28.69 | 32.99 | |||
26. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:03.25 | 358 | 30.67 | 32.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 27/10/2019 - 10:55 | Chłopców, 100m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 53.45 | 594 | 25.95 | 27.50 | |||
2. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 55.76 | 523 | 26.50 | 29.26 | |||
3. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 55.96 | 517 | 27.50 | 28.46 | |||
4. | Trykacz Kacper | 05 | Kormoran Olsztyn | 56.23 | 510 | 27.00 | 29.23 | |||
5. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 56.76 | 496 | 27.03 | 29.73 | |||
6. | Leszczyński Maciej | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 56.85 | 493 | 26.94 | 29.91 | |||
7. | Kucharski Paweł | 05 | Sikret Gliwice | 56.91 | 492 | 27.47 | 29.44 | |||
8. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 57.76 | 470 | 27.23 | 30.53 | |||
9. | Woronko Maciej | 05 | Medyk Giżycko | 58.86 | 445 | 28.42 | 30.44 | |||
10. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 59.52 | 430 | 28.19 | 31.33 | |||
11. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:00.11 | 417 | 28.39 | 31.72 | |||
12. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:00.17 | 416 | 28.68 | 31.49 | |||
13. | Joachimiak Łukasz | 05 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:00.63 | 407 | 28.57 | 32.06 | |||
14. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:00.79 | 404 | 29.59 | 31.20 | |||
15. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 1:01.54 | 389 | 28.60 | 32.94 | |||
16. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 1:06.46 | 309 | 31.95 | 34.51 | |||
17. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 1:06.52 | 308 | 31.22 | 35.30 | |||
18. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 1:06.64 | 306 | 31.63 | 35.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 27/10/2019 - 11:17 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hallmann Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 31.49 | 746 | |||
2. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 32.54 | 676 | |||
3. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 32.65 | 669 | |||
4. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 33.15 | 639 | |||
5. | Klimczyk Katarzyna | 04 | UKS MOS Opole | 33.23 | 634 | |||
6. | Piechowicz Karolina | 05 | Płetwal Szczytno | 33.58 | 615 | |||
7. | Szopa Marta | 00 | AZS AWF Katowice | 33.73 | 607 | |||
8. | Ostrowska Agnieszka | 90 | AZS PWSZ Racibórz | 33.82 | 602 | |||
9. | Klejna Weronika | 05 | Solex 1 Lębork | 33.87 | 599 | |||
10. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 33.93 | 596 | |||
11. | Kocjan Victoria | 00 | AZS AWF Katowice | 34.25 | 579 | |||
12. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 34.30 | 577 | |||
13. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 34.38 | 573 | |||
14. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 34.40 | 572 | |||
15. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 34.55 | 564 | |||
16. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 34.65 | 559 | |||
17. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 34.77 | 554 | |||
18. | Kolbe Wiktoria | 98 | AZS PWSZ Racibórz | 34.78 | 553 | |||
19. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 34.90 | 548 | |||
20. | Mosek Oliwia | 03 | SMS Victoria Racibórz | 35.10 | 538 | |||
21. | Surówka Martyna | 04 | Sikret Gliwice | 35.15 | 536 | |||
22. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 35.19 | 534 | |||
23. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 35.30 | 529 | |||
24. | Kowalczyk Agata | 01 | Wodnik 29 Tychy | 35.35 | 527 | |||
25. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 35.56 | 518 | |||
26. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 35.63 | 515 | |||
27. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 35.66 | 513 | |||
28. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 35.79 | 508 | |||
29. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 35.82 | 506 | |||
30. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 36.04 | 497 | |||
31. | Zientarska Karolina | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 36.26 | 488 | |||
32. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 36.31 | 486 | |||
33. | Kopańska Maja | 02 | Polonia Warszawa | 36.39 | 483 | |||
Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 36.39 | 483 | ||||
35. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 36.45 | 481 | |||
36. | Wąsak Aleksandra | 02 | Polonia Warszawa | 36.58 | 475 | |||
37. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 36.66 | 472 | |||
38. | Auguściak Magdalena | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 36.96 | 461 | |||
39. | Balon Adrianna | 05 | Unia Oświęcim | 36.98 | 460 | |||
40. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 37.76 | 432 | |||
41. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | Delfin Gdynia | 37.87 | 428 | |||
42. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 39.50 | 377 | |||
43. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 40.07 | 362 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 27/10/2019 - 11:17 | Kobiet, 50m klasyczny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 32.65 | 669 | |||
2. | Kramer Aleksandra | 02 | TP Zielona Góra | 33.15 | 639 | |||
3. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 34.38 | 573 | |||
4. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 34.65 | 559 | |||
5. | Kowalczyk Agata | 01 | Wodnik 29 Tychy | 35.35 | 527 | |||
6. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 35.63 | 515 | |||
7. | Zientarska Karolina | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 36.26 | 488 | |||
8. | Kopańska Maja | 02 | Polonia Warszawa | 36.39 | 483 | |||
9. | Wąsak Aleksandra | 02 | Polonia Warszawa | 36.58 | 475 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 27/10/2019 - 11:17 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 32.54 | 676 | |||
2. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 34.40 | 572 | |||
3. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 34.55 | 564 | |||
4. | Mosek Oliwia | 03 | SMS Victoria Racibórz | 35.10 | 538 | |||
5. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 35.19 | 534 | |||
6. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 35.30 | 529 | |||
7. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 35.66 | 513 | |||
8. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 35.82 | 506 | |||
9. | Auguściak Magdalena | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 36.96 | 461 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 27/10/2019 - 11:17 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Klimczyk Katarzyna | 04 | UKS MOS Opole | 33.23 | 634 | |||
2. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 34.30 | 577 | |||
3. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 34.77 | 554 | |||
4. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 34.90 | 548 | |||
5. | Surówka Martyna | 04 | Sikret Gliwice | 35.15 | 536 | |||
6. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 35.56 | 518 | |||
7. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 35.79 | 508 | |||
8. | Zielińska Maria | 04 | Orka Ciechanów | 36.31 | 486 | |||
9. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 36.39 | 483 | |||
10. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 36.45 | 481 | |||
11. | Kucharska Marta | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 37.76 | 432 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 27/10/2019 - 11:17 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechowicz Karolina | 05 | Płetwal Szczytno | 33.58 | 615 | |||
2. | Klejna Weronika | 05 | Solex 1 Lębork | 33.87 | 599 | |||
3. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 33.93 | 596 | |||
4. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 36.04 | 497 | |||
5. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 36.66 | 472 | |||
6. | Balon Adrianna | 05 | Unia Oświęcim | 36.98 | 460 | |||
7. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | Delfin Gdynia | 37.87 | 428 | |||
8. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 39.50 | 377 | |||
9. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 40.07 | 362 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 27/10/2019 - 11:19 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Roguski Bartłomiej | 93 | AZS AWF Warszawa | 27.90 | 741 | |||
2. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 28.02 | 731 | |||
3. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 28.34 | 707 | |||
4. | Stolarski Marcin | 96 | AZS UMCS Lublin | 28.39 | 703 | |||
5. | Beberok Filip | 00 | TP Zielona Góra | 28.54 | 692 | |||
6. | Krystyniak Mateusz | 00 | AZS AWF Katowice | 28.71 | 680 | |||
7. | Michalczyk Andrzej | 00 | AZS AGH Kraków | 28.77 | 676 | |||
8. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 28.84 | 671 | |||
9. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 28.93 | 664 | |||
10. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 28.94 | 664 | |||
11. | Paczyński Oliwer | 97 | AZS UMCS Lublin | 29.17 | 648 | |||
12. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 29.22 | 645 | |||
13. | Nowak Kacper | 00 | AZS AWF Katowice | 29.23 | 644 | |||
Wiekiera Dawid | 02 | Wodnik 29 Tychy | 29.23 | 644 | ||||
15. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 29.29 | 640 | |||
16. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 29.30 | 640 | |||
Mosek Oskar | 01 | SMS Victoria Racibórz | 29.30 | 640 | ||||
18. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 29.32 | 638 | |||
19. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 29.36 | 636 | |||
20. | Cerlich Maksymilian | 00 | AZS AWF Katowice | 29.37 | 635 | |||
21. | Kusto Robert | 98 | AZS AWF Warszawa | 29.55 | 623 | |||
22. | Hrinda Peter | 91 | Royal Bratislava | 29.60 | 620 | |||
23. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 29.64 | 618 | |||
24. | Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.81 | 607 | |||
25. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 29.91 | 601 | |||
26. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 29.97 | 598 | |||
27. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 30.11 | 589 | |||
28. | Mańczak Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 30.14 | 587 | |||
29. | Kraczkowski Tomasz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.19 | 585 | |||
30. | Kraszewski Daniel | 01 | Polonia Warszawa | 30.22 | 583 | |||
31. | Krulikowski Maciej | 99 | AZS AWF Katowice | 30.28 | 579 | |||
32. | Mikołajczyk Michał | 99 | Śląsk Wrocław | 30.34 | 576 | |||
33. | Mistrzak Kacper | 02 | Hobby Sport Kietrz | 30.39 | 573 | |||
34. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 30.41 | 572 | |||
Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 30.41 | 572 | ||||
36. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 30.42 | 571 | |||
37. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 30.43 | 571 | |||
38. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 30.44 | 570 | |||
39. | Bubak Dawid | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.46 | 569 | |||
40. | Loter Bartosz | 05 | Delfin Cieszyn | 30.53 | 565 | |||
41. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 30.55 | 564 | |||
42. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 30.63 | 560 | |||
43. | Komorowski Kacper | 03 | Wodnik 29 Tychy | 30.76 | 553 | |||
44. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 30.80 | 550 | |||
45. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 30.87 | 547 | |||
46. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 31.04 | 538 | |||
47. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 31.09 | 535 | |||
Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 31.09 | 535 | ||||
49. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 31.28 | 525 | |||
50. | Kuzia Krzysztof | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 31.40 | 519 | |||
51. | Smolorz Dawid | 02 | Unia Oświęcim | 31.63 | 508 | |||
52. | Drajewicz Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 31.70 | 505 | |||
53. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 31.76 | 502 | |||
54. | Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Victoria Racibórz | 31.80 | 500 | |||
55. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 31.93 | 494 | |||
56. | Filipiak Grzegorz | 03 | Astromal-Leszno | 32.11 | 486 | |||
Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 32.11 | 486 | ||||
58. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 32.12 | 485 | |||
59. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 32.21 | 481 | |||
60. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 32.22 | 481 | |||
61. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 32.36 | 475 | |||
62. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 32.39 | 473 | |||
63. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 32.58 | 465 | |||
64. | Terlecki Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 32.83 | 454 | |||
65. | Biegański Marcin | 02 | Polonia Warszawa | 33.45 | 430 | |||
66. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 33.92 | 412 | |||
67. | Wręczycki Marcin | 04 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 33.99 | 409 | |||
68. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 34.15 | 404 | |||
69. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 34.97 | 376 | |||
70. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 35.28 | 366 | |||
71. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 35.75 | 352 | |||
72. | Žužo Stanislav | 96 | Diamond Swimming Prešov | 37.43 | 306 | |||
73. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 38.28 | 286 | |||
74. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 39.53 | 260 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 27/10/2019 - 11:19 | Chłopców, 50m klasyczny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Smoliński Paweł | 01 | Junior Kluczbork | 28.84 | 671 | |||
2. | Wiekiera Dawid | 02 | Wodnik 29 Tychy | 29.23 | 644 | |||
3. | Mosek Oskar | 01 | SMS Victoria Racibórz | 29.30 | 640 | |||
4. | Mańczak Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 30.14 | 587 | |||
5. | Kraszewski Daniel | 01 | Polonia Warszawa | 30.22 | 583 | |||
6. | Mistrzak Kacper | 02 | Hobby Sport Kietrz | 30.39 | 573 | |||
7. | Łukasik Mikołaj | 02 | Śląsk Wrocław | 30.41 | 572 | |||
8. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 30.44 | 570 | |||
9. | Bubak Dawid | 02 | SMS Victoria Racibórz | 30.46 | 569 | |||
10. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 30.55 | 564 | |||
11. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 30.63 | 560 | |||
12. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 30.87 | 547 | |||
13. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 31.28 | 525 | |||
14. | Smolorz Dawid | 02 | Unia Oświęcim | 31.63 | 508 | |||
15. | Drajewicz Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 31.70 | 505 | |||
16. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 31.93 | 494 | |||
17. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 32.12 | 485 | |||
18. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 32.21 | 481 | |||
19. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 32.36 | 475 | |||
20. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 32.58 | 465 | |||
21. | Biegański Marcin | 02 | Polonia Warszawa | 33.45 | 430 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 27/10/2019 - 11:19 | Chłopców, 50m klasyczny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 29.30 | 640 | |||
2. | Żurawel Nazar | 03 | Śląsk Wrocław | 29.64 | 618 | |||
3. | Grabek Oskar | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.81 | 607 | |||
4. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 30.11 | 589 | |||
5. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 30.41 | 572 | |||
6. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 30.43 | 571 | |||
7. | Komorowski Kacper | 03 | Wodnik 29 Tychy | 30.76 | 553 | |||
8. | Szeląg Dawid | 03 | Śląsk Wrocław | 31.04 | 538 | |||
9. | Korzeniowski Piotr | 03 | Wodnik Krasnystaw | 31.09 | 535 | |||
10. | Kuzia Krzysztof | 03 | Kapry-Armexim Pruszków | 31.40 | 519 | |||
11. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 31.76 | 502 | |||
12. | Filipiak Grzegorz | 03 | Astromal-Leszno | 32.11 | 486 | |||
13. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 32.39 | 473 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 27/10/2019 - 11:19 | Chłopców, 50m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 29.36 | 636 | |||
2. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 29.97 | 598 | |||
3. | Kraczkowski Tomasz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.19 | 585 | |||
4. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 30.42 | 571 | |||
5. | Śliwka Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 30.80 | 550 | |||
6. | Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Victoria Racibórz | 31.80 | 500 | |||
7. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 32.11 | 486 | |||
8. | Wręczycki Marcin | 04 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 33.99 | 409 | |||
9. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 34.97 | 376 | |||
10. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 35.28 | 366 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 27/10/2019 - 11:19 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Loter Bartosz | 05 | Delfin Cieszyn | 30.53 | 565 | |||
2. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 31.09 | 535 | |||
3. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 32.22 | 481 | |||
4. | Terlecki Michał | 05 | Wodnik Krasnystaw | 32.83 | 454 | |||
5. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 33.92 | 412 | |||
6. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 34.15 | 404 | |||
7. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 35.75 | 352 | |||
8. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 38.28 | 286 | |||
9. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Victoria Kozy | 39.53 | 260 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 27/10/2019 - 11:25 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 2:14.47 | 703 | 30.64 | 34.42 | 34.92 | 34.49 | |||
2. | Trambowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 2:15.68 | 685 | 31.06 | 34.52 | 34.66 | 35.44 | |||
3. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:15.85 | 682 | 30.99 | 34.70 | 34.97 | 35.19 | |||
4. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 2:17.07 | 664 | 31.54 | 34.63 | 35.02 | 35.88 | |||
5. | Cichowska Julia | 01 | Juvenia Wrocław | 2:17.54 | 657 | 30.35 | 35.08 | 35.91 | 36.20 | |||
6. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 2:22.30 | 593 | 31.98 | 36.15 | 36.70 | 37.47 | |||
7. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 2:22.31 | 593 | 31.83 | 36.05 | 37.00 | 37.43 | |||
8. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 2:24.23 | 570 | 31.70 | 35.93 | 38.58 | 38.02 | |||
9. | Niemiec Aleksandra | 97 | Fala Ropczyce | 2:24.25 | 570 | 31.36 | 36.07 | 37.55 | 39.27 | |||
10. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 2:24.75 | 564 | 32.19 | 36.83 | 37.78 | 37.95 | |||
11. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:25.15 | 559 | 32.72 | 37.53 | 38.07 | 36.83 | |||
12. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:25.18 | 559 | 31.76 | 36.94 | 38.16 | 38.32 | |||
13. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:25.20 | 558 | 32.69 | 37.44 | 37.77 | 37.30 | |||
14. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:25.35 | 557 | 32.12 | 36.70 | 37.83 | 38.70 | |||
15. | Szkurat Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 2:25.59 | 554 | 31.75 | 36.78 | 38.28 | 38.78 | |||
16. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 2:25.80 | 552 | 32.46 | 36.65 | 37.76 | 38.93 | |||
17. | Sobolewska Magdalena | 04 | Unia Oświęcim | 2:28.18 | 525 | 33.99 | 37.75 | 37.93 | 38.51 | |||
18. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:28.33 | 524 | 32.98 | 37.78 | 38.38 | 39.19 | |||
19. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:29.22 | 515 | 32.93 | 37.45 | 39.49 | 39.35 | |||
20. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 2:29.47 | 512 | 33.06 | 38.41 | 38.76 | 39.24 | |||
21. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 2:30.17 | 505 | 32.81 | 39.30 | 39.71 | 38.35 | |||
22. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 2:31.80 | 489 | 33.33 | 38.17 | 40.06 | 40.24 | |||
23. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 2:32.57 | 481 | 33.63 | 38.16 | 40.13 | 40.65 | |||
24. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 2:33.55 | 472 | 33.51 | 39.33 | 41.26 | 39.45 | |||
25. | Fic Bożena | 04 | Unia Oświęcim | 2:33.63 | 471 | 35.13 | 39.50 | 40.27 | 38.73 | |||
26. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 2:34.74 | 461 | 34.23 | 41.05 | 39.56 | 39.90 | |||
27. | Haładyn Kamila | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:35.02 | 459 | 34.27 | 39.53 | 40.57 | 40.65 | |||
28. | Puzoń Paulina | 03 | Unia Oświęcim | 2:37.94 | 434 | 33.74 | 39.18 | 41.75 | 43.27 | |||
29. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 2:38.71 | 428 | 35.02 | 40.27 | 40.82 | 42.60 | |||
30. | Błaszczyk Weronika | 02 | Junior Kluczbork | 2:41.58 | 405 | 35.07 | 40.20 | 42.50 | 43.81 | |||
31. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 2:42.71 | 397 | 34.40 | 39.81 | 43.41 | 45.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 27/10/2019 - 11:25 | Kobiet, 200m motylkowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Trambowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 2:15.68 | 685 | 31.06 | 34.52 | 34.66 | 35.44 | |||
2. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:15.85 | 682 | 30.99 | 34.70 | 34.97 | 35.19 | |||
3. | Cichowska Julia | 01 | Juvenia Wrocław | 2:17.54 | 657 | 30.35 | 35.08 | 35.91 | 36.20 | |||
4. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 2:22.30 | 593 | 31.98 | 36.15 | 36.70 | 37.47 | |||
5. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 2:22.31 | 593 | 31.83 | 36.05 | 37.00 | 37.43 | |||
6. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 2:24.75 | 564 | 32.19 | 36.83 | 37.78 | 37.95 | |||
7. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:25.15 | 559 | 32.72 | 37.53 | 38.07 | 36.83 | |||
8. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:25.18 | 559 | 31.76 | 36.94 | 38.16 | 38.32 | |||
9. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 2:25.80 | 552 | 32.46 | 36.65 | 37.76 | 38.93 | |||
10. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 2:29.47 | 512 | 33.06 | 38.41 | 38.76 | 39.24 | |||
11. | Błaszczyk Weronika | 02 | Junior Kluczbork | 2:41.58 | 405 | 35.07 | 40.20 | 42.50 | 43.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 27/10/2019 - 11:25 | Dziewcząt, 200m motylkowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 2:14.47 | 703 | 30.64 | 34.42 | 34.92 | 34.49 | |||
2. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:25.35 | 557 | 32.12 | 36.70 | 37.83 | 38.70 | |||
3. | Szkurat Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 2:25.59 | 554 | 31.75 | 36.78 | 38.28 | 38.78 | |||
4. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 2:32.57 | 481 | 33.63 | 38.16 | 40.13 | 40.65 | |||
5. | Puzoń Paulina | 03 | Unia Oświęcim | 2:37.94 | 434 | 33.74 | 39.18 | 41.75 | 43.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 27/10/2019 - 11:25 | Dziewcząt, 200m motylkowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 2:17.07 | 664 | 31.54 | 34.63 | 35.02 | 35.88 | |||
2. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:25.20 | 558 | 32.69 | 37.44 | 37.77 | 37.30 | |||
3. | Sobolewska Magdalena | 04 | Unia Oświęcim | 2:28.18 | 525 | 33.99 | 37.75 | 37.93 | 38.51 | |||
4. | Wilczek Renata | 04 | Unia Oświęcim | 2:31.80 | 489 | 33.33 | 38.17 | 40.06 | 40.24 | |||
5. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 2:33.55 | 472 | 33.51 | 39.33 | 41.26 | 39.45 | |||
6. | Fic Bożena | 04 | Unia Oświęcim | 2:33.63 | 471 | 35.13 | 39.50 | 40.27 | 38.73 | |||
7. | Haładyn Kamila | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:35.02 | 459 | 34.27 | 39.53 | 40.57 | 40.65 | |||
8. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 2:38.71 | 428 | 35.02 | 40.27 | 40.82 | 42.60 | |||
9. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 2:42.71 | 397 | 34.40 | 39.81 | 43.41 | 45.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 27/10/2019 - 11:25 | Dziewcząt, 200m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 2:24.23 | 570 | 31.70 | 35.93 | 38.58 | 38.02 | |||
2. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:28.33 | 524 | 32.98 | 37.78 | 38.38 | 39.19 | |||
3. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 2:30.17 | 505 | 32.81 | 39.30 | 39.71 | 38.35 | |||
4. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 2:34.74 | 461 | 34.23 | 41.05 | 39.56 | 39.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 27/10/2019 - 11:25 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:57.03 | 791 | 26.10 | 29.66 | 29.90 | 31.37 | ||||
2. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.94 | 753 | 26.98 | 30.27 | 30.96 | 30.73 | ||||
3. | Sieradzki Kamil | 02 | Unia Oświęcim | 2:00.24 | 729 | 26.92 | 30.61 | 31.30 | 31.41 | ||||
4. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 2:01.44 | 708 | 27.47 | 31.19 | 31.48 | 31.30 | ||||
5. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 2:01.57 | 705 | 27.10 | 30.96 | 31.52 | 31.99 | ||||
6. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:02.16 | 695 | 27.95 | 31.06 | 30.37 | 32.78 | ||||
7. | Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 2:02.90 | 683 | 27.37 | 31.14 | 31.76 | 32.63 | ||||
8. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 2:03.09 | 679 | 28.06 | 31.77 | 31.55 | 31.71 | ||||
9. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.23 | 677 | 27.55 | 31.24 | 32.06 | 32.38 | ||||
10. | Bocheń Tomasz | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:03.40 | 674 | 27.41 | 31.24 | 31.55 | 33.20 | ||||
11. | Oller Krzysztof | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:03.59 | 671 | 28.50 | 31.25 | 31.92 | 31.92 | ||||
12. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 2:03.91 | 666 | 28.38 | 32.02 | 31.49 | 32.02 | ||||
13. | Matyjasek Maciej | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:04.49 | 657 | 28.22 | 31.65 | 31.96 | 32.66 | ||||
14. | Szczygieł David | 02 | Unia Oświęcim | 2:04.53 | 656 | 27.72 | 31.45 | 31.75 | 33.61 | ||||
15. | Popiela Karol | 00 | Wodnik 29 Tychy | 2:04.76 | 653 | 28.34 | 31.83 | 32.56 | 32.03 | ||||
16. | Zdziebło Piotr | 02 | Śląsk Wrocław | 2:05.01 | 649 | 27.82 | 31.95 | 32.15 | 33.09 | ||||
Czech Arkadiusz | 03 | Unia Oświęcim | 2:05.01 | 649 | 28.07 | 31.59 | 31.93 | 33.42 | |||||
18. | Gabryś Maciej | 04 | Sikret Gliwice | 2:05.30 | 644 | 28.84 | 32.14 | 32.62 | 31.70 | ||||
19. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:05.86 | 636 | 28.39 | 32.03 | 32.89 | 32.55 | ||||
20. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Unia Oświęcim | 2:06.81 | 621 | 28.33 | 32.30 | 33.35 | 32.83 | ||||
21. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 2:07.26 | 615 | 28.22 | 32.80 | 33.73 | 32.51 | ||||
22. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 2:09.07 | 589 | 29.40 | 32.89 | 34.38 | 32.40 | ||||
23. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:09.08 | 589 | 29.02 | 33.28 | 33.74 | 33.04 | ||||
24. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:09.17 | 588 | 27.47 | 32.01 | 33.32 | 36.37 | ||||
25. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 2:09.37 | 585 | 28.65 | 32.40 | 33.56 | 34.76 | ||||
26. | Kempa Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:09.85 | 579 | 28.77 | 33.30 | 33.03 | 34.75 | ||||
27. | Szymczykowski Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 2:11.22 | 561 | 29.82 | 33.61 | 33.92 | 33.87 | ||||
28. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:11.44 | 558 | 28.89 | 33.45 | 34.56 | 34.54 | ||||
29. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 2:11.62 | 556 | 29.57 | 33.22 | 33.98 | 34.85 | ||||
30. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 2:11.79 | 554 | 30.11 | 34.14 | 33.90 | 33.64 | ||||
Pityński Wiktor | 03 | Śląsk Wrocław | 2:11.79 | 554 | 28.99 | 33.58 | 34.20 | 35.02 | |||||
32. | Pacławski Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:12.05 | 550 | 29.56 | 33.64 | 34.40 | 34.45 | ||||
33. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 2:12.26 | 548 | 29.58 | 33.84 | 34.69 | 34.15 | ||||
34. | Swojnóg Igor | 03 | Unia Oświęcim | 2:12.33 | 547 | 29.85 | 33.59 | 34.16 | 34.73 | ||||
35. | Zalewski Sebastian | 03 | Unia Oświęcim | 2:12.63 | 543 | 28.78 | 32.36 | 34.31 | 37.18 | ||||
36. | Kowalczyk Michał | 02 | Polonia Warszawa | 2:14.76 | 518 | 30.38 | 34.60 | 35.10 | 34.68 | ||||
37. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:15.21 | 513 | 30.81 | 34.04 | 35.00 | 35.36 | ||||
38. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 2:15.61 | 508 | 28.96 | 33.99 | 36.68 | 35.98 | ||||
39. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:16.61 | 497 | 31.04 | 35.30 | 34.37 | 35.90 | ||||
40. | Caliński Marcin | 04 | Śląsk Wrocław | 2:16.85 | 494 | 29.47 | 34.07 | 36.72 | 36.59 | ||||
41. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 2:16.90 | 494 | 29.58 | 34.70 | 36.13 | 36.49 | ||||
42. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:18.99 | 472 | 31.57 | 35.78 | 35.57 | 36.07 | ||||
43. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 2:19.27 | 469 | 30.81 | 36.19 | 36.22 | 36.05 | ||||
44. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 2:19.50 | 467 | 31.97 | 35.92 | 35.94 | 35.67 | ||||
45. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 2:20.21 | 460 | 31.71 | 35.52 | 36.93 | 36.05 | ||||
46. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 2:20.50 | 457 | 31.02 | 35.15 | 36.71 | 37.62 | ||||
47. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:20.65 | 455 | 33.24 | 36.25 | 35.88 | 35.28 | ||||
48. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 2:22.47 | 438 | 30.82 | 36.93 | 38.34 | 36.38 | ||||
49. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 2:23.10 | 432 | 31.59 | 36.70 | 37.48 | 37.33 | ||||
50. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:26.98 | 399 | 33.87 | 38.78 | 38.00 | 36.33 | ||||
51. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:28.06 | 390 | 32.99 | 37.73 | 38.38 | 38.96 | ||||
52. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:28.49 | 387 | 33.32 | 39.15 | 39.40 | 36.62 | ||||
53. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:29.44 | 379 | 34.00 | 39.19 | 39.35 | 36.90 | ||||
54. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 2:29.87 | 376 | 32.73 | 38.50 | 39.26 | 39.38 | ||||
55. | Żaba Mateusz | 05 | UKS MOS Opole | 2:32.18 | 359 | 32.52 | 38.04 | 40.08 | 41.54 | ||||
56. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 2:42.11 | 297 | 35.78 | 40.65 | 42.91 | 42.77 | ||||
DYSKW. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | ||||||||||
M11 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:21) |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 27/10/2019 - 11:25 | Chłopców, 200m motylkowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.94 | 753 | 26.98 | 30.27 | 30.96 | 30.73 | |||
2. | Sieradzki Kamil | 02 | Unia Oświęcim | 2:00.24 | 729 | 26.92 | 30.61 | 31.30 | 31.41 | |||
3. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 2:01.44 | 708 | 27.47 | 31.19 | 31.48 | 31.30 | |||
4. | Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 2:02.90 | 683 | 27.37 | 31.14 | 31.76 | 32.63 | |||
5. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.23 | 677 | 27.55 | 31.24 | 32.06 | 32.38 | |||
6. | Matyjasek Maciej | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:04.49 | 657 | 28.22 | 31.65 | 31.96 | 32.66 | |||
7. | Szczygieł David | 02 | Unia Oświęcim | 2:04.53 | 656 | 27.72 | 31.45 | 31.75 | 33.61 | |||
8. | Zdziebło Piotr | 02 | Śląsk Wrocław | 2:05.01 | 649 | 27.82 | 31.95 | 32.15 | 33.09 | |||
9. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:05.86 | 636 | 28.39 | 32.03 | 32.89 | 32.55 | |||
10. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 2:07.26 | 615 | 28.22 | 32.80 | 33.73 | 32.51 | |||
11. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:09.08 | 589 | 29.02 | 33.28 | 33.74 | 33.04 | |||
12. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:09.17 | 588 | 27.47 | 32.01 | 33.32 | 36.37 | |||
13. | Kowalczyk Michał | 02 | Polonia Warszawa | 2:14.76 | 518 | 30.38 | 34.60 | 35.10 | 34.68 | |||
14. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:15.21 | 513 | 30.81 | 34.04 | 35.00 | 35.36 | |||
15. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 2:16.90 | 494 | 29.58 | 34.70 | 36.13 | 36.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 27/10/2019 - 11:25 | Chłopców, 200m motylkowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Ćwiek Wiktor | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:02.16 | 695 | 27.95 | 31.06 | 30.37 | 32.78 | |||
2. | Czech Arkadiusz | 03 | Unia Oświęcim | 2:05.01 | 649 | 28.07 | 31.59 | 31.93 | 33.42 | |||
3. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Unia Oświęcim | 2:06.81 | 621 | 28.33 | 32.30 | 33.35 | 32.83 | |||
4. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 2:09.37 | 585 | 28.65 | 32.40 | 33.56 | 34.76 | |||
5. | Szymczykowski Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 2:11.22 | 561 | 29.82 | 33.61 | 33.92 | 33.87 | |||
6. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:11.44 | 558 | 28.89 | 33.45 | 34.56 | 34.54 | |||
7. | Pityński Wiktor | 03 | Śląsk Wrocław | 2:11.79 | 554 | 28.99 | 33.58 | 34.20 | 35.02 | |||
8. | Swojnóg Igor | 03 | Unia Oświęcim | 2:12.33 | 547 | 29.85 | 33.59 | 34.16 | 34.73 | |||
9. | Zalewski Sebastian | 03 | Unia Oświęcim | 2:12.63 | 543 | 28.78 | 32.36 | 34.31 | 37.18 | |||
10. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:16.61 | 497 | 31.04 | 35.30 | 34.37 | 35.90 | |||
11. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 2:19.50 | 467 | 31.97 | 35.92 | 35.94 | 35.67 | |||
12. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 2:20.50 | 457 | 31.02 | 35.15 | 36.71 | 37.62 | |||
13. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:26.98 | 399 | 33.87 | 38.78 | 38.00 | 36.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 27/10/2019 - 11:25 | Chłopców, 200m motylkowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 2:01.57 | 705 | 27.10 | 30.96 | 31.52 | 31.99 | |||
2. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 2:03.09 | 679 | 28.06 | 31.77 | 31.55 | 31.71 | |||
3. | Kosiński Filip | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 2:03.91 | 666 | 28.38 | 32.02 | 31.49 | 32.02 | |||
4. | Gabryś Maciej | 04 | Sikret Gliwice | 2:05.30 | 644 | 28.84 | 32.14 | 32.62 | 31.70 | |||
5. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 2:12.26 | 548 | 29.58 | 33.84 | 34.69 | 34.15 | |||
6. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 2:15.61 | 508 | 28.96 | 33.99 | 36.68 | 35.98 | |||
7. | Caliński Marcin | 04 | Śląsk Wrocław | 2:16.85 | 494 | 29.47 | 34.07 | 36.72 | 36.59 | |||
8. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:18.99 | 472 | 31.57 | 35.78 | 35.57 | 36.07 | |||
9. | Kacperski Maciej | 04 | UKS MOS Ełk | 2:19.27 | 469 | 30.81 | 36.19 | 36.22 | 36.05 | |||
10. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 2:20.21 | 460 | 31.71 | 35.52 | 36.93 | 36.05 | |||
11. | Ślaski Filip | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:20.65 | 455 | 33.24 | 36.25 | 35.88 | 35.28 | |||
12. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 2:22.47 | 438 | 30.82 | 36.93 | 38.34 | 36.38 | |||
13. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 2:23.10 | 432 | 31.59 | 36.70 | 37.48 | 37.33 | |||
14. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:28.06 | 390 | 32.99 | 37.73 | 38.38 | 38.96 | |||
15. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 2:29.87 | 376 | 32.73 | 38.50 | 39.26 | 39.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 27/10/2019 - 11:25 | Chłopców, 200m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 2:11.62 | 556 | 29.57 | 33.22 | 33.98 | 34.85 | ||||
2. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 2:11.79 | 554 | 30.11 | 34.14 | 33.90 | 33.64 | ||||
3. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:28.49 | 387 | 33.32 | 39.15 | 39.40 | 36.62 | ||||
4. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:29.44 | 379 | 34.00 | 39.19 | 39.35 | 36.90 | ||||
5. | Żaba Mateusz | 05 | UKS MOS Opole | 2:32.18 | 359 | 32.52 | 38.04 | 40.08 | 41.54 | ||||
6. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 2:42.11 | 297 | 35.78 | 40.65 | 42.91 | 42.77 | ||||
DYSKW. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | ||||||||||
M11 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:21) |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 27/10/2019 - 11:35 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Naskręt Agata | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 59.47 | 792 | 29.61 | 29.86 | |||
2. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 1:01.59 | 713 | 30.10 | 31.49 | |||
3. | Trentkiewicz Dominika | 04 | UKS MOS Opole | 1:02.51 | 682 | 30.25 | 32.26 | |||
4. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:02.94 | 668 | 30.33 | 32.61 | |||
5. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:03.38 | 654 | 30.96 | 32.42 | |||
6. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 1:03.69 | 645 | 31.17 | 32.52 | |||
7. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.81 | 641 | 31.64 | 32.17 | |||
8. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 1:03.85 | 640 | 30.92 | 32.93 | |||
9. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:03.99 | 636 | 31.07 | 32.92 | |||
10. | Włodarczyk Ewelina | 96 | Śląsk Wrocław | 1:04.06 | 633 | 31.30 | 32.76 | |||
11. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:04.25 | 628 | 31.80 | 32.45 | |||
12. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 1:04.54 | 619 | 31.25 | 33.29 | |||
13. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.20 | 601 | 31.06 | 34.14 | |||
14. | Piotrowicz Martyna | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.81 | 584 | 31.90 | 33.91 | |||
15. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 1:06.36 | 570 | 32.54 | 33.82 | |||
16. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 1:06.48 | 567 | 32.17 | 34.31 | |||
17. | Śliwa Maja | 01 | Hobby Sport Kietrz | 1:06.68 | 562 | 32.32 | 34.36 | |||
18. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 1:07.06 | 552 | 32.62 | 34.44 | |||
19. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:07.13 | 550 | 32.93 | 34.20 | |||
20. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:07.24 | 548 | 32.93 | 34.31 | |||
21. | Wieczorek Zuzanna | 05 | TP Zielona Góra | 1:07.41 | 544 | 33.07 | 34.34 | |||
22. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:07.51 | 541 | 32.59 | 34.92 | |||
23. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:08.36 | 521 | 33.10 | 35.26 | |||
24. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 1:08.50 | 518 | 33.02 | 35.48 | |||
25. | Dembowska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 1:08.77 | 512 | 33.12 | 35.65 | |||
26. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 1:08.81 | 511 | 33.01 | 35.80 | |||
27. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:09.11 | 504 | 33.77 | 35.34 | |||
28. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:09.15 | 503 | 33.47 | 35.68 | |||
29. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 1:09.21 | 502 | 33.00 | 36.21 | |||
30. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 1:09.83 | 489 | 33.80 | 36.03 | |||
31. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 1:10.09 | 483 | 33.82 | 36.27 | |||
32. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 1:10.11 | 483 | 33.58 | 36.53 | |||
33. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 1:10.51 | 475 | 34.43 | 36.08 | |||
34. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 1:10.67 | 472 | 33.77 | 36.90 | |||
35. | Dela Natalia | 04 | Orka Częstochowa | 1:10.88 | 467 | 33.73 | 37.15 | |||
36. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:11.00 | 465 | 35.22 | 35.78 | |||
37. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 1:11.95 | 447 | 34.77 | 37.18 | |||
38. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 1:12.53 | 436 | 35.43 | 37.10 | |||
39. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 1:12.88 | 430 | 35.16 | 37.72 | |||
40. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 1:13.40 | 421 | 35.20 | 38.20 | |||
41. | Pieczul Inga | 05 | Wodnik 29 Tychy | 1:13.89 | 413 | 35.83 | 38.06 | |||
42. | Hodur Paulina | 04 | Polonia Warszawa | 1:14.02 | 410 | 36.05 | 37.97 | |||
43. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:14.18 | 408 | 34.98 | 39.20 | |||
44. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 1:14.22 | 407 | 35.70 | 38.52 | |||
45. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:15.12 | 393 | 36.93 | 38.19 | |||
46. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 1:17.44 | 358 | 37.44 | 40.00 | |||
47. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:18.08 | 350 | 37.30 | 40.78 | |||
48. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:19.06 | 337 | 37.59 | 41.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 27/10/2019 - 11:35 | Kobiet, 100m grzbietowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 1:01.59 | 713 | 30.10 | 31.49 | |||
2. | Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.81 | 641 | 31.64 | 32.17 | |||
3. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:04.25 | 628 | 31.80 | 32.45 | |||
4. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 1:04.54 | 619 | 31.25 | 33.29 | |||
5. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 1:06.36 | 570 | 32.54 | 33.82 | |||
6. | Śliwa Maja | 01 | Hobby Sport Kietrz | 1:06.68 | 562 | 32.32 | 34.36 | |||
7. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 1:08.50 | 518 | 33.02 | 35.48 | |||
8. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:09.15 | 503 | 33.47 | 35.68 | |||
9. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 1:13.40 | 421 | 35.20 | 38.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 27/10/2019 - 11:35 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:02.94 | 668 | 30.33 | 32.61 | |||
2. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.20 | 601 | 31.06 | 34.14 | |||
3. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 1:06.48 | 567 | 32.17 | 34.31 | |||
4. | Adamska Julia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:07.51 | 541 | 32.59 | 34.92 | |||
5. | Dembowska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 1:08.77 | 512 | 33.12 | 35.65 | |||
6. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 1:10.11 | 483 | 33.58 | 36.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 27/10/2019 - 11:35 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Trentkiewicz Dominika | 04 | UKS MOS Opole | 1:02.51 | 682 | 30.25 | 32.26 | |||
2. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:03.38 | 654 | 30.96 | 32.42 | |||
3. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 1:03.69 | 645 | 31.17 | 32.52 | |||
4. | Piotrowicz Martyna | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.81 | 584 | 31.90 | 33.91 | |||
5. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 1:07.06 | 552 | 32.62 | 34.44 | |||
6. | Wilgocka Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:07.13 | 550 | 32.93 | 34.20 | |||
7. | Kozak Katarzyna | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:07.24 | 548 | 32.93 | 34.31 | |||
8. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:08.36 | 521 | 33.10 | 35.26 | |||
9. | Karwowska Wiktoria | 04 | Narwal Międzyrzec Podl. | 1:08.81 | 511 | 33.01 | 35.80 | |||
10. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:09.11 | 504 | 33.77 | 35.34 | |||
11. | Dela Natalia | 04 | Orka Częstochowa | 1:10.88 | 467 | 33.73 | 37.15 | |||
12. | Przybylińska Julia | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:11.00 | 465 | 35.22 | 35.78 | |||
13. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 1:11.95 | 447 | 34.77 | 37.18 | |||
14. | Hodur Paulina | 04 | Polonia Warszawa | 1:14.02 | 410 | 36.05 | 37.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 27/10/2019 - 11:35 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 1:03.85 | 640 | 30.92 | 32.93 | |||
2. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:03.99 | 636 | 31.07 | 32.92 | |||
3. | Wieczorek Zuzanna | 05 | TP Zielona Góra | 1:07.41 | 544 | 33.07 | 34.34 | |||
4. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 1:09.83 | 489 | 33.80 | 36.03 | |||
5. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 1:10.09 | 483 | 33.82 | 36.27 | |||
6. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 1:10.51 | 475 | 34.43 | 36.08 | |||
7. | Słomińska Anna | 05 | AZS AWF Warszawa | 1:10.67 | 472 | 33.77 | 36.90 | |||
8. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 1:12.53 | 436 | 35.43 | 37.10 | |||
9. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 1:12.88 | 430 | 35.16 | 37.72 | |||
10. | Pieczul Inga | 05 | Wodnik 29 Tychy | 1:13.89 | 413 | 35.83 | 38.06 | |||
11. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:14.18 | 408 | 34.98 | 39.20 | |||
12. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 1:14.22 | 407 | 35.70 | 38.52 | |||
13. | Mentryka Gabriela | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:15.12 | 393 | 36.93 | 38.19 | |||
14. | Ciemiewska Marcelina | 05 | Orka Ciechanów | 1:17.44 | 358 | 37.44 | 40.00 | |||
15. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:18.08 | 350 | 37.30 | 40.78 | |||
16. | Lasecka Anna | 05 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:19.06 | 337 | 37.59 | 41.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 27/10/2019 - 11:40 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 51.14 | 873 | 24.85 | 26.29 | |||
2. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 52.29 | 816 | 25.31 | 26.98 | |||
3. | Skierka Jakub | 98 | TP Zielona Góra | 53.94 | 744 | 26.49 | 27.45 | |||
4. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 54.04 | 740 | 26.59 | 27.45 | |||
5. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 54.48 | 722 | 26.60 | 27.88 | |||
6. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 54.97 | 703 | 26.93 | 28.04 | |||
7. | Zając Mateusz | 02 | SMS Victoria Racibórz | 55.71 | 675 | 27.16 | 28.55 | |||
8. | Kędzia Wiktor | 00 | MKP Szczecin | 56.00 | 665 | 27.62 | 28.38 | |||
9. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 56.01 | 664 | 26.94 | 29.07 | |||
10. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | 56.11 | 661 | 27.30 | 28.81 | |||
11. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 56.26 | 655 | 27.30 | 28.96 | |||
12. | Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 56.34 | 653 | 27.40 | 28.94 | |||
13. | Ostrowski Karol | 99 | MKP Szczecin | 56.38 | 651 | 27.65 | 28.73 | |||
14. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 56.50 | 647 | 27.99 | 28.51 | |||
15. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 57.15 | 625 | 27.64 | 29.51 | |||
16. | Kapias Michał | 00 | AZS AWF Katowice | 57.31 | 620 | 27.15 | 30.16 | |||
17. | Górka Łukasz | 02 | Śląsk Wrocław | 57.42 | 616 | 27.66 | 29.76 | |||
18. | Kuczak Adam | 00 | AZS AWF Katowice | 57.74 | 606 | 27.60 | 30.14 | |||
19. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 58.03 | 597 | 27.70 | 30.33 | |||
20. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 58.09 | 595 | 27.67 | 30.42 | |||
21. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 58.11 | 595 | 28.20 | 29.91 | |||
22. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Unia Oświęcim | 58.23 | 591 | 28.30 | 29.93 | |||
23. | Brączek Kacper | 03 | Unia Oświęcim | 58.37 | 587 | 28.04 | 30.33 | |||
24. | Balicki Michał | 00 | Śląsk Wrocław | 58.78 | 575 | 28.31 | 30.47 | |||
25. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 58.96 | 569 | 28.28 | 30.68 | |||
26. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 59.15 | 564 | 28.29 | 30.86 | |||
27. | Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 59.21 | 562 | 28.71 | 30.50 | |||
28. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 59.51 | 554 | 28.51 | 31.00 | |||
29. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 59.84 | 545 | 28.72 | 31.12 | |||
30. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 59.91 | 543 | 29.04 | 30.87 | |||
31. | Czaja Marco | 03 | UKS MOS Opole | 1:00.15 | 536 | 29.98 | 30.17 | |||
32. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:00.17 | 536 | 28.78 | 31.39 | |||
33. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 1:00.32 | 532 | 29.53 | 30.79 | |||
34. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:00.92 | 516 | 29.15 | 31.77 | |||
35. | Pawłowski Eryk | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:01.69 | 497 | 29.54 | 32.15 | |||
36. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:01.75 | 496 | 30.47 | 31.28 | |||
37. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 1:02.09 | 487 | 29.65 | 32.44 | |||
38. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:02.50 | 478 | 29.46 | 33.04 | |||
39. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 1:03.58 | 454 | 30.34 | 33.24 | |||
40. | Podgórski Patryk | 03 | UKS MOS Opole | 1:03.80 | 449 | 31.32 | 32.48 | |||
41. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 1:04.47 | 435 | 31.08 | 33.39 | |||
42. | Szwedzki Jakub | 00 | Trójka Łódź | 1:04.91 | 427 | 31.81 | 33.10 | |||
43. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 1:05.27 | 420 | 31.22 | 34.05 | |||
44. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:07.26 | 383 | 33.24 | 34.02 | |||
45. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 1:08.80 | 358 | 34.26 | 34.54 | |||
46. | Piecha Kacper | 05 | Delfin Cieszyn | 1:09.07 | 354 | 33.89 | 35.18 | |||
47. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:10.26 | 336 | 34.21 | 36.05 | |||
48. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 1:11.12 | 324 | 33.68 | 37.44 | |||
49. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 1:12.08 | 311 | 34.58 | 37.50 | |||
50. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 1:13.39 | 295 | 34.64 | 38.75 | |||
51. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 1:13.55 | 293 | 34.62 | 38.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 27/10/2019 - 11:40 | Chłopców, 100m grzbietowy | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 54.04 | 740 | 26.59 | 27.45 | |||
2. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 54.48 | 722 | 26.60 | 27.88 | |||
3. | Zając Mateusz | 02 | SMS Victoria Racibórz | 55.71 | 675 | 27.16 | 28.55 | |||
4. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 56.50 | 647 | 27.99 | 28.51 | |||
5. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 57.15 | 625 | 27.64 | 29.51 | |||
6. | Górka Łukasz | 02 | Śląsk Wrocław | 57.42 | 616 | 27.66 | 29.76 | |||
7. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS UMCS Lublin | 58.03 | 597 | 27.70 | 30.33 | |||
8. | Słowikowski Bartosz | 02 | Kapry-Armexim Pruszków | 58.11 | 595 | 28.20 | 29.91 | |||
9. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Unia Oświęcim | 58.23 | 591 | 28.30 | 29.93 | |||
10. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 58.96 | 569 | 28.28 | 30.68 | |||
11. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 59.15 | 564 | 28.29 | 30.86 | |||
12. | Jemielita Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 59.21 | 562 | 28.71 | 30.50 | |||
13. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 59.51 | 554 | 28.51 | 31.00 | |||
14. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:00.17 | 536 | 28.78 | 31.39 | |||
15. | Pawłowski Eryk | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:01.69 | 497 | 29.54 | 32.15 | |||
16. | Sagan Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:02.50 | 478 | 29.46 | 33.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 27/10/2019 - 11:40 | Chłopców, 100m grzbietowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 54.97 | 703 | 26.93 | 28.04 | |||
2. | Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 58.09 | 595 | 27.67 | 30.42 | |||
3. | Brączek Kacper | 03 | Unia Oświęcim | 58.37 | 587 | 28.04 | 30.33 | |||
4. | Czaja Marco | 03 | UKS MOS Opole | 1:00.15 | 536 | 29.98 | 30.17 | |||
5. | Kowalski Daniel | 03 | TP Zielona Góra | 1:00.32 | 532 | 29.53 | 30.79 | |||
6. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:01.75 | 496 | 30.47 | 31.28 | |||
7. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 1:03.58 | 454 | 30.34 | 33.24 | |||
8. | Podgórski Patryk | 03 | UKS MOS Opole | 1:03.80 | 449 | 31.32 | 32.48 | |||
9. | Jancik Samuel | 03 | Matador Púchov | 1:12.08 | 311 | 34.58 | 37.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 27/10/2019 - 11:40 | Chłopców, 100m grzbietowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 56.01 | 664 | 26.94 | 29.07 | |||
2. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 59.91 | 543 | 29.04 | 30.87 | |||
3. | Piekarz Adrian | 04 | Śląsk Wrocław | 1:02.09 | 487 | 29.65 | 32.44 | |||
4. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 1:04.47 | 435 | 31.08 | 33.39 | |||
5. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:07.26 | 383 | 33.24 | 34.02 | |||
6. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:10.26 | 336 | 34.21 | 36.05 | |||
7. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 1:13.39 | 295 | 34.64 | 38.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 27/10/2019 - 11:40 | Chłopców, 100m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:00.92 | 516 | 29.15 | 31.77 | |||
2. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 1:05.27 | 420 | 31.22 | 34.05 | |||
3. | Miller Hubert | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 1:08.80 | 358 | 34.26 | 34.54 | |||
4. | Piecha Kacper | 05 | Delfin Cieszyn | 1:09.07 | 354 | 33.89 | 35.18 | |||
5. | Łoboda Tymoteusz | 05 | Orka Ciechanów | 1:11.12 | 324 | 33.68 | 37.44 | |||
6. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 1:13.55 | 293 | 34.62 | 38.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 27/10/2019 - 11:44 | Kobiet, 200m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Naziębło Klaudia | 93 | Juvenia Wrocław | 2:13.47 | 761 | 28.14 | 33.01 | 40.32 | 32.00 | ||||
2. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:18.51 | 680 | 29.47 | 35.99 | 39.59 | 33.46 | ||||
3. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:23.74 | 609 | 32.32 | 37.22 | 40.24 | 33.96 | ||||
4. | Sirignano Luigia | 96 | AZS UMCS Lublin | 2:23.91 | 607 | 30.41 | 37.96 | 42.12 | 33.42 | ||||
5. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 2:23.95 | 606 | 31.02 | 38.01 | 40.06 | 34.86 | ||||
6. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 2:24.27 | 602 | 31.55 | 37.55 | 41.79 | 33.38 | ||||
7. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 2:24.43 | 600 | 31.33 | 35.99 | 43.86 | 33.25 | ||||
8. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 2:26.11 | 580 | 31.94 | 38.15 | 41.66 | 34.36 | ||||
9. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:26.14 | 579 | 31.83 | 36.93 | 43.05 | 34.33 | ||||
10. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:26.58 | 574 | 33.12 | 35.86 | 43.61 | 33.99 | ||||
11. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:26.86 | 571 | 31.00 | 38.33 | 43.42 | 34.11 | ||||
12. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:27.03 | 569 | 30.52 | 37.56 | 43.90 | 35.05 | ||||
13. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:27.07 | 568 | 32.17 | 37.77 | 43.37 | 33.76 | ||||
14. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 2:28.99 | 547 | 32.26 | 37.61 | 44.03 | 35.09 | ||||
Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 2:28.99 | 547 | 33.41 | 39.66 | 41.44 | 34.48 | |||||
16. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:29.09 | 546 | 32.47 | 38.17 | 45.20 | 33.25 | ||||
17. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:30.28 | 533 | 32.62 | 39.04 | 42.94 | 35.68 | ||||
18. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 2:30.45 | 531 | 31.93 | 38.01 | 44.98 | 35.53 | ||||
19. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 2:32.62 | 509 | 32.91 | 39.03 | 45.40 | 35.28 | ||||
20. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:32.64 | 508 | 31.15 | 38.78 | 46.96 | 35.75 | ||||
21. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:33.14 | 503 | 32.45 | 39.12 | 45.20 | 36.37 | ||||
22. | Piechowicz Karolina | 05 | Płetwal Szczytno | 2:34.04 | 495 | 31.65 | 40.68 | 43.55 | 38.16 | ||||
23. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 2:35.63 | 480 | 32.42 | 41.48 | 45.70 | 36.03 | ||||
24. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 2:35.93 | 477 | 34.16 | 41.25 | 42.73 | 37.79 | ||||
25. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 2:37.12 | 466 | 33.65 | 41.49 | 45.89 | 36.09 | ||||
26. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:37.20 | 465 | 33.96 | 42.52 | 44.13 | 36.59 | ||||
27. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 2:45.35 | 400 | 37.59 | 44.80 | 44.85 | 38.11 | ||||
28. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | Delfin Gdynia | 2:52.25 | 354 | 38.17 | 49.39 | 44.53 | 40.16 | ||||
DYSKW. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | ||||||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). (Czas: 9:51) | |||||||||||||
DYSKW. | Kowalczyk Agata | 01 | Wodnik 29 Tychy | ||||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 9:55) |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 27/10/2019 - 11:44 | Kobiet, 200m zmienny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:18.51 | 680 | 29.47 | 35.99 | 39.59 | 33.46 | ||||
2. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:23.74 | 609 | 32.32 | 37.22 | 40.24 | 33.96 | ||||
3. | Sobiak Zuzanna | 02 | Śląsk Wrocław | 2:24.43 | 600 | 31.33 | 35.99 | 43.86 | 33.25 | ||||
4. | Smętek Wiktoria | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:26.14 | 579 | 31.83 | 36.93 | 43.05 | 34.33 | ||||
5. | Wilczewska Aleksandra | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:26.58 | 574 | 33.12 | 35.86 | 43.61 | 33.99 | ||||
6. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:27.03 | 569 | 30.52 | 37.56 | 43.90 | 35.05 | ||||
7. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:27.07 | 568 | 32.17 | 37.77 | 43.37 | 33.76 | ||||
8. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 2:28.99 | 547 | 33.41 | 39.66 | 41.44 | 34.48 | ||||
9. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 2:30.45 | 531 | 31.93 | 38.01 | 44.98 | 35.53 | ||||
10. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | Śląsk Wrocław | 2:32.62 | 509 | 32.91 | 39.03 | 45.40 | 35.28 | ||||
DYSKW. | Kowalczyk Agata | 01 | Wodnik 29 Tychy | ||||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 9:55) |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 27/10/2019 - 11:44 | Dziewcząt, 200m zmienny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:37.20 | 465 | 33.96 | 42.52 | 44.13 | 36.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 27/10/2019 - 11:44 | Dziewcząt, 200m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 2:24.27 | 602 | 31.55 | 37.55 | 41.79 | 33.38 | |||
2. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 2:26.11 | 580 | 31.94 | 38.15 | 41.66 | 34.36 | |||
3. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:26.86 | 571 | 31.00 | 38.33 | 43.42 | 34.11 | |||
4. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 2:28.99 | 547 | 32.26 | 37.61 | 44.03 | 35.09 | |||
5. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:29.09 | 546 | 32.47 | 38.17 | 45.20 | 33.25 | |||
6. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 2:30.28 | 533 | 32.62 | 39.04 | 42.94 | 35.68 | |||
7. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 2:45.35 | 400 | 37.59 | 44.80 | 44.85 | 38.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 27/10/2019 - 11:44 | Dziewcząt, 200m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Lubińska Alicja | 05 | Unia Oświęcim | 2:23.95 | 606 | 31.02 | 38.01 | 40.06 | 34.86 | |||
2. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:32.64 | 508 | 31.15 | 38.78 | 46.96 | 35.75 | |||
3. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:33.14 | 503 | 32.45 | 39.12 | 45.20 | 36.37 | |||
4. | Piechowicz Karolina | 05 | Płetwal Szczytno | 2:34.04 | 495 | 31.65 | 40.68 | 43.55 | 38.16 | |||
5. | Mayerberg Anna | 05 | Unia Oświęcim | 2:35.63 | 480 | 32.42 | 41.48 | 45.70 | 36.03 | |||
6. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 2:35.93 | 477 | 34.16 | 41.25 | 42.73 | 37.79 | |||
7. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 2:37.12 | 466 | 33.65 | 41.49 | 45.89 | 36.09 | |||
8. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | Delfin Gdynia | 2:52.25 | 354 | 38.17 | 49.39 | 44.53 | 40.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 27/10/2019 - 11:44 | Mężczyzn, 200m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.27 | 703 | 27.60 | 31.47 | 35.17 | 29.03 | ||||
2. | Zbutowicz Karol | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 2:03.72 | 695 | 26.56 | 31.34 | 36.08 | 29.74 | ||||
3. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 2:04.53 | 682 | 27.45 | 31.08 | 36.51 | 29.49 | ||||
4. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 2:05.01 | 674 | 28.39 | 31.69 | 35.08 | 29.85 | ||||
5. | Cerlich Maksymilian | 00 | AZS AWF Katowice | 2:05.97 | 659 | 27.60 | 33.02 | 35.38 | 29.97 | ||||
6. | Oller Krzysztof | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:08.15 | 626 | 27.37 | 32.56 | 38.13 | 30.09 | ||||
7. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 2:08.27 | 624 | 27.50 | 33.24 | 36.69 | 30.84 | ||||
8. | Szczygieł David | 02 | Unia Oświęcim | 2:08.56 | 620 | 27.69 | 32.56 | 37.65 | 30.66 | ||||
9. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:08.81 | 616 | 28.06 | 32.46 | 37.83 | 30.46 | ||||
10. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 2:09.87 | 601 | 27.47 | 35.21 | 35.48 | 31.71 | ||||
11. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 2:10.37 | 594 | 27.94 | 35.83 | 36.92 | 29.68 | ||||
12. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 2:10.68 | 590 | 28.25 | 34.45 | 36.54 | 31.44 | ||||
13. | Walczysko Jakub | 00 | AZS AGH Kraków | 2:10.90 | 587 | 27.99 | 33.35 | 38.86 | 30.70 | ||||
14. | Goleniec Kamil | 99 | AZS AWF Katowice | 2:10.95 | 586 | 27.89 | 34.47 | 36.76 | 31.83 | ||||
15. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 2:11.14 | 584 | 28.25 | 33.68 | 37.77 | 31.44 | ||||
16. | Gabryś Maciej | 04 | Sikret Gliwice | 2:11.29 | 582 | 28.01 | 33.02 | 39.76 | 30.50 | ||||
17. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 2:11.43 | 580 | 28.49 | 33.21 | 37.68 | 32.05 | ||||
18. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 2:11.94 | 573 | 28.32 | 34.19 | 39.10 | 30.33 | ||||
19. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:12.25 | 569 | 28.11 | 32.58 | 40.92 | 30.64 | ||||
20. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:12.29 | 569 | 29.05 | 35.19 | 38.08 | 29.97 | ||||
21. | Blachura Oskar | 02 | Unia Oświęcim | 2:12.85 | 561 | 28.00 | 34.10 | 39.42 | 31.33 | ||||
22. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 2:12.94 | 560 | 28.31 | 32.69 | 40.23 | 31.71 | ||||
23. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Unia Oświęcim | 2:13.02 | 559 | 28.94 | 32.42 | 40.55 | 31.11 | ||||
24. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 2:13.12 | 558 | 28.96 | 34.27 | 38.51 | 31.38 | ||||
25. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 2:13.41 | 554 | 28.16 | 33.54 | 39.16 | 32.55 | ||||
26. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:13.69 | 551 | 28.83 | 34.02 | 39.94 | 30.90 | ||||
27. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 2:14.46 | 542 | 28.74 | 35.66 | 37.39 | 32.67 | ||||
28. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 2:15.69 | 527 | 27.51 | 35.72 | 40.57 | 31.89 | ||||
29. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:15.88 | 525 | 28.83 | 33.40 | 42.15 | 31.50 | ||||
30. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:16.26 | 520 | 27.87 | 35.96 | 38.71 | 33.72 | ||||
31. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:16.45 | 518 | 30.76 | 37.11 | 36.74 | 31.84 | ||||
32. | Ziembowicz Franciszek | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:16.87 | 513 | 28.82 | 36.79 | 40.26 | 31.00 | ||||
33. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 2:17.26 | 509 | 29.46 | 35.76 | 40.57 | 31.47 | ||||
34. | Zaremba Adam | 05 | Śląsk Wrocław | 2:17.30 | 509 | 29.61 | 37.75 | 38.64 | 31.30 | ||||
35. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:17.37 | 508 | 28.67 | 36.87 | 39.61 | 32.22 | ||||
36. | Trzcionka Maciej | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:17.88 | 502 | 28.44 | 35.64 | 41.84 | 31.96 | ||||
37. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 2:18.24 | 498 | 29.37 | 34.05 | 42.27 | 32.55 | ||||
38. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 2:18.86 | 492 | 29.03 | 35.69 | 40.82 | 33.32 | ||||
39. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 2:18.87 | 491 | 29.02 | 37.88 | 38.90 | 33.07 | ||||
40. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 2:21.35 | 466 | 29.90 | 35.23 | 42.23 | 33.99 | ||||
41. | Doroba Michał | 02 | Śląsk Wrocław | 2:22.01 | 460 | 30.18 | 35.09 | 39.92 | 36.82 | ||||
42. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 2:22.83 | 452 | 29.84 | 38.24 | 43.21 | 31.54 | ||||
43. | Kempa Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:22.96 | 450 | 30.03 | 36.88 | 41.12 | 34.93 | ||||
44. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 2:23.79 | 443 | 31.85 | 40.09 | 39.84 | 32.01 | ||||
45. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 2:23.92 | 442 | 30.99 | 36.38 | 43.27 | 33.28 | ||||
46. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:24.11 | 440 | 31.35 | 38.35 | 42.00 | 32.41 | ||||
47. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:24.29 | 438 | 31.72 | 36.89 | 44.68 | 31.00 | ||||
48. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:28.76 | 400 | 32.85 | 37.27 | 46.28 | 32.36 | ||||
49. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 2:28.90 | 399 | 31.16 | 39.50 | 44.86 | 33.38 | ||||
50. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 2:29.91 | 391 | 33.41 | 38.83 | 42.38 | 35.29 | ||||
51. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 2:30.06 | 389 | 32.50 | 39.85 | 42.30 | 35.41 | ||||
52. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:35.61 | 349 | 32.52 | 40.41 | 47.25 | 35.43 | ||||
53. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:37.97 | 334 | 33.51 | 41.82 | 47.28 | 35.36 | ||||
54. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 2:38.74 | 329 | 35.16 | 41.56 | 44.38 | 37.64 | ||||
55. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 2:40.40 | 319 | 34.85 | 42.29 | 48.23 | 35.03 | ||||
56. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 2:43.67 | 300 | 35.58 | 42.60 | 47.06 | 38.43 | ||||
DYSKW. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | ||||||||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). (Czas: 10:06) | |||||||||||||
DYSKW. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | ||||||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). (Czas: 10:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 27/10/2019 - 11:44 | Chłopców, 200m zmienny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 2:03.27 | 703 | 27.60 | 31.47 | 35.17 | 29.03 | |||
2. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 2:04.53 | 682 | 27.45 | 31.08 | 36.51 | 29.49 | |||
3. | Szczygieł David | 02 | Unia Oświęcim | 2:08.56 | 620 | 27.69 | 32.56 | 37.65 | 30.66 | |||
4. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:08.81 | 616 | 28.06 | 32.46 | 37.83 | 30.46 | |||
5. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 2:10.68 | 590 | 28.25 | 34.45 | 36.54 | 31.44 | |||
6. | Blachura Oskar | 02 | Unia Oświęcim | 2:12.85 | 561 | 28.00 | 34.10 | 39.42 | 31.33 | |||
7. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Unia Oświęcim | 2:13.02 | 559 | 28.94 | 32.42 | 40.55 | 31.11 | |||
8. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 2:13.12 | 558 | 28.96 | 34.27 | 38.51 | 31.38 | |||
9. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 2:15.69 | 527 | 27.51 | 35.72 | 40.57 | 31.89 | |||
10. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:15.88 | 525 | 28.83 | 33.40 | 42.15 | 31.50 | |||
11. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:16.45 | 518 | 30.76 | 37.11 | 36.74 | 31.84 | |||
12. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 2:17.26 | 509 | 29.46 | 35.76 | 40.57 | 31.47 | |||
13. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:17.37 | 508 | 28.67 | 36.87 | 39.61 | 32.22 | |||
14. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 2:18.86 | 492 | 29.03 | 35.69 | 40.82 | 33.32 | |||
15. | Doroba Michał | 02 | Śląsk Wrocław | 2:22.01 | 460 | 30.18 | 35.09 | 39.92 | 36.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 27/10/2019 - 11:44 | Chłopców, 200m zmienny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:12.25 | 569 | 28.11 | 32.58 | 40.92 | 30.64 | ||||
2. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 2:12.94 | 560 | 28.31 | 32.69 | 40.23 | 31.71 | ||||
3. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 2:13.41 | 554 | 28.16 | 33.54 | 39.16 | 32.55 | ||||
4. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:13.69 | 551 | 28.83 | 34.02 | 39.94 | 30.90 | ||||
5. | Cebula Oskar | 03 | Śląsk Wrocław | 2:14.46 | 542 | 28.74 | 35.66 | 37.39 | 32.67 | ||||
6. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:16.26 | 520 | 27.87 | 35.96 | 38.71 | 33.72 | ||||
7. | Trzcionka Maciej | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:17.88 | 502 | 28.44 | 35.64 | 41.84 | 31.96 | ||||
8. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:24.29 | 438 | 31.72 | 36.89 | 44.68 | 31.00 | ||||
9. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 2:40.40 | 319 | 34.85 | 42.29 | 48.23 | 35.03 | ||||
DYSKW. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | ||||||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). (Czas: 10:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 27/10/2019 - 11:44 | Chłopców, 200m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Gabryś Maciej | 04 | Sikret Gliwice | 2:11.29 | 582 | 28.01 | 33.02 | 39.76 | 30.50 | ||||
2. | Kwiecień Paweł | 04 | AZS AWF Katowice | 2:11.43 | 580 | 28.49 | 33.21 | 37.68 | 32.05 | ||||
3. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:12.29 | 569 | 29.05 | 35.19 | 38.08 | 29.97 | ||||
4. | Ziembowicz Franciszek | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:16.87 | 513 | 28.82 | 36.79 | 40.26 | 31.00 | ||||
5. | Lewicki Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 2:18.24 | 498 | 29.37 | 34.05 | 42.27 | 32.55 | ||||
6. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 2:18.87 | 491 | 29.02 | 37.88 | 38.90 | 33.07 | ||||
7. | Padarz Dawid | 04 | Śląsk Wrocław | 2:21.35 | 466 | 29.90 | 35.23 | 42.23 | 33.99 | ||||
8. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 2:22.83 | 452 | 29.84 | 38.24 | 43.21 | 31.54 | ||||
9. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 2:23.79 | 443 | 31.85 | 40.09 | 39.84 | 32.01 | ||||
10. | Janczylik Aleksander | 04 | Delfin Gdynia | 2:30.06 | 389 | 32.50 | 39.85 | 42.30 | 35.41 | ||||
11. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:35.61 | 349 | 32.52 | 40.41 | 47.25 | 35.43 | ||||
12. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:37.97 | 334 | 33.51 | 41.82 | 47.28 | 35.36 | ||||
DYSKW. | Tarasewicz Marcel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | ||||||||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). (Czas: 10:06) |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 27/10/2019 - 11:44 | Chłopców, 200m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 2:11.94 | 573 | 28.32 | 34.19 | 39.10 | 30.33 | |||
2. | Zaremba Adam | 05 | Śląsk Wrocław | 2:17.30 | 509 | 29.61 | 37.75 | 38.64 | 31.30 | |||
3. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 2:23.92 | 442 | 30.99 | 36.38 | 43.27 | 33.28 | |||
4. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:24.11 | 440 | 31.35 | 38.35 | 42.00 | 32.41 | |||
5. | Domalewski Bartłomiej | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:28.76 | 400 | 32.85 | 37.27 | 46.28 | 32.36 | |||
6. | Kostański Gracjan | 05 | Nawa Skierniewice | 2:28.90 | 399 | 31.16 | 39.50 | 44.86 | 33.38 | |||
7. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 2:29.91 | 391 | 33.41 | 38.83 | 42.38 | 35.29 | |||
8. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 2:38.74 | 329 | 35.16 | 41.56 | 44.38 | 37.64 | |||
9. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 2:43.67 | 300 | 35.58 | 42.60 | 47.06 | 38.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 27/10/2019 - 11:54 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 4:13.56 | 785 |
50m: 100m: | 30.52 1:02.26 | 30.52 31.74 | 150m: 200m: | 1:34.70 2:07.27 | 32.44 32.57 | 250m: 300m: | 2:38.49 3:10.28 | 31.22 31.79 | 350m: 400m: | 3:42.08 4:13.56 | 31.80 31.48 |
2. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 4:16.11 | 761 |
50m: 100m: | 30.13 1:02.03 | 30.13 31.90 | 150m: 200m: | 1:34.54 2:07.11 | 32.51 32.57 | 250m: 300m: | 2:39.33 3:12.14 | 32.22 32.81 | 350m: 400m: | 3:43.86 4:16.11 | 31.72 32.25 |
3. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 4:19.93 | 728 |
50m: 100m: | 30.62 1:03.56 | 30.62 32.94 | 150m: 200m: | 1:36.66 2:09.84 | 33.10 33.18 | 250m: 300m: | 2:43.15 3:16.49 | 33.31 33.34 | 350m: 400m: | 3:49.09 4:19.93 | 32.60 30.84 |
4. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:20.06 | 727 |
50m: 100m: | 30.63 1:03.32 | 30.63 32.69 | 150m: 200m: | 1:36.36 2:09.76 | 33.04 33.40 | 250m: 300m: | 2:43.14 3:16.41 | 33.38 33.27 | 350m: 400m: | 3:48.94 4:20.06 | 32.53 31.12 |
5. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:24.09 | 694 |
50m: 100m: | 29.72 1:02.53 | 29.72 32.81 | 150m: 200m: | 1:35.62 2:09.13 | 33.09 33.51 | 250m: 300m: | 2:42.46 3:16.33 | 33.33 33.87 | 350m: 400m: | 3:50.52 4:24.09 | 34.19 33.57 |
6. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 4:24.40 | 692 |
50m: 100m: | 31.53 1:04.41 | 31.53 32.88 | 150m: 200m: | 1:37.65 2:11.10 | 33.24 33.45 | 250m: 300m: | 2:44.30 3:17.86 | 33.20 33.56 | 350m: 400m: | 3:51.52 4:24.40 | 33.66 32.88 |
7. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 4:25.22 | 686 |
50m: 100m: | 30.49 1:04.04 | 30.49 33.55 | 150m: 200m: | 1:37.72 2:11.48 | 33.68 33.76 | 250m: 300m: | 2:44.98 3:18.67 | 33.50 33.69 | 350m: 400m: | 3:52.32 4:25.22 | 33.65 32.90 |
8. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 4:25.88 | 680 |
50m: 100m: | 29.66 1:01.74 | 29.66 32.08 | 150m: 200m: | 1:34.75 2:08.78 | 33.01 34.03 | 250m: 300m: | 2:43.14 3:17.72 | 34.36 34.58 | 350m: 400m: | 3:52.20 4:25.88 | 34.48 33.68 |
9. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 4:27.05 | 672 |
50m: 100m: | 31.03 1:04.45 | 31.03 33.42 | 150m: 200m: | 1:38.20 2:12.18 | 33.75 33.98 | 250m: 300m: | 2:46.76 3:20.73 | 34.58 33.97 | 350m: 400m: | 3:54.72 4:27.05 | 33.99 32.33 |
10. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 4:27.61 | 667 |
50m: 100m: | 31.14 1:04.66 | 31.14 33.52 | 150m: 200m: | 1:38.20 2:11.78 | 33.54 33.58 | 250m: 300m: | 2:45.84 3:20.05 | 34.06 34.21 | 350m: 400m: | 3:54.29 4:27.61 | 34.24 33.32 |
11. | Kawka Nina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:27.91 | 665 |
50m: 100m: | 30.06 1:03.13 | 30.06 33.07 | 150m: 200m: | 1:37.13 2:11.33 | 34.00 34.20 | 250m: 300m: | 2:45.78 3:20.50 | 34.45 34.72 | 350m: 400m: | 3:55.15 4:27.91 | 34.65 32.76 |
12. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:30.03 | 650 |
50m: 100m: | 31.44 1:05.27 | 31.44 33.83 | 150m: 200m: | 1:39.45 2:13.90 | 34.18 34.45 | 250m: 300m: | 2:48.00 3:22.46 | 34.10 34.46 | 350m: 400m: | 3:56.62 4:30.03 | 34.16 33.41 |
13. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:30.36 | 647 |
50m: 100m: | 30.89 1:04.23 | 30.89 33.34 | 150m: 200m: | 1:38.35 2:12.65 | 34.12 34.30 | 250m: 300m: | 2:47.26 3:21.85 | 34.61 34.59 | 350m: 400m: | 3:56.40 4:30.36 | 34.55 33.96 |
14. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 4:30.37 | 647 |
50m: 100m: | 32.14 1:07.20 | 32.14 35.06 | 150m: 200m: | 1:42.13 2:17.49 | 34.93 35.36 | 250m: 300m: | 2:51.00 3:24.89 | 33.51 33.89 | 350m: 400m: | 3:58.56 4:30.37 | 33.67 31.81 |
15. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 4:31.31 | 640 |
50m: 100m: | 31.18 1:05.65 | 31.18 34.47 | 150m: 200m: | 1:40.51 2:15.67 | 34.86 35.16 | 250m: 300m: | 2:50.36 3:24.75 | 34.69 34.39 | 350m: 400m: | 3:59.23 4:31.31 | 34.48 32.08 |
16. | Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 4:31.49 | 639 |
50m: 100m: | 32.00 1:06.33 | 32.00 34.33 | 150m: 200m: | 1:40.68 2:15.58 | 34.35 34.90 | 250m: 300m: | 2:49.98 3:24.27 | 34.40 34.29 | 350m: 400m: | 3:58.46 4:31.49 | 34.19 33.03 |
17. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:32.07 | 635 |
50m: 100m: | 31.41 1:04.98 | 31.41 33.57 | 150m: 200m: | 1:39.82 2:14.89 | 34.84 35.07 | 250m: 300m: | 2:50.05 3:25.02 | 35.16 34.97 | 350m: 400m: | 3:58.90 4:32.07 | 33.88 33.17 |
18. | Serafin Barbara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:32.22 | 634 |
50m: 100m: | 31.17 1:05.05 | 31.17 33.88 | 150m: 200m: | 1:39.79 2:14.40 | 34.74 34.61 | 250m: 300m: | 2:49.11 3:23.75 | 34.71 34.64 | 350m: 400m: | 3:58.47 4:32.22 | 34.72 33.75 |
19. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 4:33.21 | 627 |
50m: 100m: | 31.00 1:05.41 | 31.00 34.41 | 150m: 200m: | 1:40.22 2:15.48 | 34.81 35.26 | 250m: 300m: | 2:50.91 3:25.80 | 35.43 34.89 | 350m: 400m: | 4:00.44 4:33.21 | 34.64 32.77 |
20. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:33.33 | 626 |
50m: 100m: | 31.52 1:05.56 | 31.52 34.04 | 150m: 200m: | 1:40.07 2:14.96 | 34.51 34.89 | 250m: 300m: | 2:49.90 3:25.11 | 34.94 35.21 | 350m: 400m: | 4:00.26 4:33.33 | 35.15 33.07 |
21. | Haładyn Karolina | 03 | UKS 190 Łódź | 4:34.31 | 620 |
50m: 100m: | 31.07 1:05.16 | 31.07 34.09 | 150m: 200m: | 1:39.62 2:14.27 | 34.46 34.65 | 250m: 300m: | 2:49.28 3:24.32 | 35.01 35.04 | 350m: 400m: | 3:59.59 4:34.31 | 35.27 34.72 |
22. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 4:34.97 | 615 |
50m: 100m: | 31.29 1:05.46 | 31.29 34.17 | 150m: 200m: | 1:40.67 2:15.77 | 35.21 35.10 | 250m: 300m: | 2:51.66 3:26.68 | 35.89 35.02 | 350m: 400m: | 4:01.99 4:34.97 | 35.31 32.98 |
23. | Pogoń Milena | 03 | Unia Oświęcim | 4:35.01 | 615 |
50m: 100m: | 32.35 1:06.48 | 32.35 34.13 | 150m: 200m: | 1:40.83 2:15.40 | 34.35 34.57 | 250m: 300m: | 2:50.14 3:25.35 | 34.74 35.21 | 350m: 400m: | 4:00.74 4:35.01 | 35.39 34.27 |
24. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 4:35.50 | 612 |
50m: 100m: | 30.92 1:05.24 | 30.92 34.32 | 150m: 200m: | 1:40.36 2:15.85 | 35.12 35.49 | 250m: 300m: | 2:51.07 3:26.70 | 35.22 35.63 | 350m: 400m: | 4:01.88 4:35.50 | 35.18 33.62 |
25. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 4:35.59 | 611 |
50m: 100m: | 31.51 1:05.44 | 31.51 33.93 | 150m: 200m: | 1:40.17 2:15.19 | 34.73 35.02 | 250m: 300m: | 2:50.06 3:25.53 | 34.87 35.47 | 350m: 400m: | 4:00.86 4:35.59 | 35.33 34.73 |
26. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 4:37.65 | 598 |
50m: 100m: | 31.90 1:06.66 | 31.90 34.76 | 150m: 200m: | 1:41.99 2:17.78 | 35.33 35.79 | 250m: 300m: | 2:53.15 3:28.70 | 35.37 35.55 | 350m: 400m: | 4:03.91 4:37.65 | 35.21 33.74 |
27. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 4:37.71 | 597 |
50m: 100m: | 31.46 1:05.89 | 31.46 34.43 | 150m: 200m: | 1:40.94 2:16.26 | 35.05 35.32 | 250m: 300m: | 2:51.98 3:27.41 | 35.72 35.43 | 350m: 400m: | 4:02.94 4:37.71 | 35.53 34.77 |
28. | Fira Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 4:37.83 | 596 |
50m: 100m: | 31.99 1:06.47 | 31.99 34.48 | 150m: 200m: | 1:41.80 2:17.05 | 35.33 35.25 | 250m: 300m: | 2:52.22 3:27.88 | 35.17 35.66 | 350m: 400m: | 4:03.65 4:37.83 | 35.77 34.18 |
29. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 4:38.74 | 591 |
50m: 100m: | 31.65 1:06.78 | 31.65 35.13 | 150m: 200m: | 1:42.23 2:17.58 | 35.45 35.35 | 250m: 300m: | 2:53.18 3:28.63 | 35.60 35.45 | 350m: 400m: | 4:04.20 4:38.74 | 35.57 34.54 |
30. | Adamska Maria | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:39.19 | 588 |
50m: 100m: | 31.86 1:06.03 | 31.86 34.17 | 150m: 200m: | 1:41.19 2:17.08 | 35.16 35.89 | 250m: 300m: | 2:53.07 3:28.98 | 35.99 35.91 | 350m: 400m: | 4:04.84 4:39.19 | 35.86 34.35 |
31. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 4:40.07 | 582 |
50m: 100m: | 32.20 1:07.06 | 32.20 34.86 | 150m: 200m: | 1:42.71 2:18.39 | 35.65 35.68 | 250m: 300m: | 2:53.95 3:29.73 | 35.56 35.78 | 350m: 400m: | 4:05.83 4:40.07 | 36.10 34.24 |
32. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 4:40.17 | 582 |
50m: 100m: | 32.81 1:07.56 | 32.81 34.75 | 150m: 200m: | 1:42.93 2:18.84 | 35.37 35.91 | 250m: 300m: | 2:54.64 3:29.94 | 35.80 35.30 | 350m: 400m: | 4:05.21 4:40.17 | 35.27 34.96 |
33. | Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 4:41.23 | 575 |
50m: 100m: | 32.40 1:08.31 | 32.40 35.91 | 150m: 200m: | 1:45.05 2:21.26 | 36.74 36.21 | 250m: 300m: | 2:57.75 3:33.50 | 36.49 35.75 | 350m: 400m: | 4:08.46 4:41.23 | 34.96 32.77 |
34. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 4:41.56 | 573 |
50m: 100m: | 32.19 1:06.78 | 32.19 34.59 | 150m: 200m: | 1:42.64 2:18.88 | 35.86 36.24 | 250m: 300m: | 2:55.08 3:31.31 | 36.20 36.23 | 350m: 400m: | 4:07.35 4:41.56 | 36.04 34.21 |
35. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 4:42.43 | 568 |
50m: 100m: | 32.05 1:07.08 | 32.05 35.03 | 150m: 200m: | 1:43.30 2:19.53 | 36.22 36.23 | 250m: 300m: | 2:55.92 3:31.80 | 36.39 35.88 | 350m: 400m: | 4:08.00 4:42.43 | 36.20 34.43 |
36. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 4:43.55 | 561 |
50m: 100m: | 32.09 1:07.37 | 32.09 35.28 | 150m: 200m: | 1:43.01 2:19.77 | 35.64 36.76 | 250m: 300m: | 2:56.04 3:32.23 | 36.27 36.19 | 350m: 400m: | 4:08.84 4:43.55 | 36.61 34.71 |
37. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 4:43.73 | 560 |
50m: 100m: | 32.28 1:07.52 | 32.28 35.24 | 150m: 200m: | 1:43.19 2:19.10 | 35.67 35.91 | 250m: 300m: | 2:55.50 3:32.07 | 36.40 36.57 | 350m: 400m: | 4:08.61 4:43.73 | 36.54 35.12 |
38. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 4:44.13 | 558 |
50m: 100m: | 32.09 1:07.55 | 32.09 35.46 | 150m: 200m: | 1:43.71 2:20.11 | 36.16 36.40 | 250m: 300m: | 2:55.93 3:32.42 | 35.82 36.49 | 350m: 400m: | 4:08.57 4:44.13 | 36.15 35.56 |
39. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 4:44.16 | 557 |
50m: 100m: | 32.04 1:07.72 | 32.04 35.68 | 150m: 200m: | 1:43.39 2:19.05 | 35.67 35.66 | 250m: 300m: | 2:55.32 3:31.90 | 36.27 36.58 | 350m: 400m: | 4:08.50 4:44.16 | 36.60 35.66 |
40. | Jakubik Julia | 05 | Unia Oświęcim | 4:44.91 | 553 |
50m: 100m: | 31.81 1:07.07 | 31.81 35.26 | 150m: 200m: | 1:43.20 2:19.43 | 36.13 36.23 | 250m: 300m: | 2:56.16 3:32.72 | 36.73 36.56 | 350m: 400m: | 4:10.00 4:44.91 | 37.28 34.91 |
41. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 4:48.11 | 535 |
50m: 100m: | 32.37 1:07.31 | 32.37 34.94 | 150m: 200m: | 1:42.91 2:19.51 | 35.60 36.60 | 250m: 300m: | 2:56.70 3:34.06 | 37.19 37.36 | 350m: 400m: | 4:11.38 4:48.11 | 37.32 36.73 |
42. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:49.63 | 526 |
50m: 100m: | 32.23 1:08.41 | 32.23 36.18 | 150m: 200m: | 1:45.03 2:21.90 | 36.62 36.87 | 250m: 300m: | 2:59.28 3:36.68 | 37.38 37.40 | 350m: 400m: | 4:13.82 4:49.63 | 37.14 35.81 |
43. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 4:50.99 | 519 |
50m: 100m: | 32.41 1:08.03 | 32.41 35.62 | 150m: 200m: | 1:44.61 2:21.91 | 36.58 37.30 | 250m: 300m: | 2:59.76 3:37.64 | 37.85 37.88 | 350m: 400m: | 4:15.52 4:50.99 | 37.88 35.47 |
44. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 4:53.77 | 504 |
50m: 100m: | 32.36 1:07.61 | 32.36 35.25 | 150m: 200m: | 1:44.89 2:22.77 | 37.28 37.88 | 250m: 300m: | 3:00.71 3:39.05 | 37.94 38.34 | 350m: 400m: | 4:16.86 4:53.77 | 37.81 36.91 |
45. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 4:58.62 | 480 |
50m: 100m: | 33.81 1:11.57 | 33.81 37.76 | 150m: 200m: | 1:49.87 2:29.11 | 38.30 39.24 | 250m: 300m: | 3:06.93 3:44.99 | 37.82 38.06 | 350m: 400m: | 4:22.75 4:58.62 | 37.76 35.87 |
46. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 4:59.95 | 474 |
50m: 100m: | 32.81 1:10.19 | 32.81 37.38 | 150m: 200m: | 1:48.59 2:27.43 | 38.40 38.84 | 250m: 300m: | 3:05.47 3:43.72 | 38.04 38.25 | 350m: 400m: | 4:22.58 4:59.95 | 38.86 37.37 |
47. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 5:00.80 | 470 |
50m: 100m: | 32.75 1:10.46 | 32.75 37.71 | 150m: 200m: | 1:49.02 2:27.49 | 38.56 38.47 | 250m: 300m: | 3:06.38 3:45.52 | 38.89 39.14 | 350m: 400m: | 4:24.13 5:00.80 | 38.61 36.67 |
48. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 5:05.56 | 448 |
50m: 100m: | 33.61 1:10.70 | 33.61 37.09 | 150m: 200m: | 1:49.03 2:27.90 | 38.33 38.87 | 250m: 300m: | 3:07.05 3:46.79 | 39.15 39.74 | 350m: 400m: | 4:26.53 5:05.56 | 39.74 39.03 |
49. | Kryza Maja | 05 | Unia Oświęcim | 5:07.40 | 440 |
50m: 100m: | 34.16 1:11.73 | 34.16 37.57 | 150m: 200m: | 1:50.79 2:30.75 | 39.06 39.96 | 250m: 300m: | 3:10.37 3:50.27 | 39.62 39.90 | 350m: 400m: | 4:29.76 5:07.40 | 39.49 37.64 |
50. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 5:18.38 | 396 |
50m: 100m: | 34.60 1:13.73 | 34.60 39.13 | 150m: 200m: | 1:53.79 2:34.68 | 40.06 40.89 | 250m: 300m: | 3:16.50 3:57.94 | 41.82 41.44 | 350m: 400m: | 4:38.46 5:18.38 | 40.52 39.92 |
51. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 5:29.63 | 357 |
50m: 100m: | 36.75 1:17.46 | 36.75 40.71 | 150m: 200m: | 2:00.04 2:42.51 | 42.58 42.47 | 250m: 300m: | 3:25.16 4:07.97 | 42.65 42.81 | 350m: 400m: | 4:50.29 5:29.63 | 42.32 39.34 |
DYSKW. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:00) |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 27/10/2019 - 11:54 | Kobiet, 400m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 4:19.93 | 728 |
50m: 100m: | 30.62 1:03.56 | 30.62 32.94 | 150m: 200m: | 1:36.66 2:09.84 | 33.10 33.18 | 250m: 300m: | 2:43.15 3:16.49 | 33.31 33.34 | 350m: 400m: | 3:49.09 4:19.93 | 32.60 30.84 |
2. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:24.09 | 694 |
50m: 100m: | 29.72 1:02.53 | 29.72 32.81 | 150m: 200m: | 1:35.62 2:09.13 | 33.09 33.51 | 250m: 300m: | 2:42.46 3:16.33 | 33.33 33.87 | 350m: 400m: | 3:50.52 4:24.09 | 34.19 33.57 |
3. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 4:24.40 | 692 |
50m: 100m: | 31.53 1:04.41 | 31.53 32.88 | 150m: 200m: | 1:37.65 2:11.10 | 33.24 33.45 | 250m: 300m: | 2:44.30 3:17.86 | 33.20 33.56 | 350m: 400m: | 3:51.52 4:24.40 | 33.66 32.88 |
4. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS AWF Katowice | 4:25.88 | 680 |
50m: 100m: | 29.66 1:01.74 | 29.66 32.08 | 150m: 200m: | 1:34.75 2:08.78 | 33.01 34.03 | 250m: 300m: | 2:43.14 3:17.72 | 34.36 34.58 | 350m: 400m: | 3:52.20 4:25.88 | 34.48 33.68 |
5. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:30.36 | 647 |
50m: 100m: | 30.89 1:04.23 | 30.89 33.34 | 150m: 200m: | 1:38.35 2:12.65 | 34.12 34.30 | 250m: 300m: | 2:47.26 3:21.85 | 34.61 34.59 | 350m: 400m: | 3:56.40 4:30.36 | 34.55 33.96 |
6. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 4:30.37 | 647 |
50m: 100m: | 32.14 1:07.20 | 32.14 35.06 | 150m: 200m: | 1:42.13 2:17.49 | 34.93 35.36 | 250m: 300m: | 2:51.00 3:24.89 | 33.51 33.89 | 350m: 400m: | 3:58.56 4:30.37 | 33.67 31.81 |
7. | Szewczyk Zofia | 02 | Fala Kraśnik | 4:31.49 | 639 |
50m: 100m: | 32.00 1:06.33 | 32.00 34.33 | 150m: 200m: | 1:40.68 2:15.58 | 34.35 34.90 | 250m: 300m: | 2:49.98 3:24.27 | 34.40 34.29 | 350m: 400m: | 3:58.46 4:31.49 | 34.19 33.03 |
8. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:32.07 | 635 |
50m: 100m: | 31.41 1:04.98 | 31.41 33.57 | 150m: 200m: | 1:39.82 2:14.89 | 34.84 35.07 | 250m: 300m: | 2:50.05 3:25.02 | 35.16 34.97 | 350m: 400m: | 3:58.90 4:32.07 | 33.88 33.17 |
9. | Serafin Barbara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:32.22 | 634 |
50m: 100m: | 31.17 1:05.05 | 31.17 33.88 | 150m: 200m: | 1:39.79 2:14.40 | 34.74 34.61 | 250m: 300m: | 2:49.11 3:23.75 | 34.71 34.64 | 350m: 400m: | 3:58.47 4:32.22 | 34.72 33.75 |
10. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 4:33.21 | 627 |
50m: 100m: | 31.00 1:05.41 | 31.00 34.41 | 150m: 200m: | 1:40.22 2:15.48 | 34.81 35.26 | 250m: 300m: | 2:50.91 3:25.80 | 35.43 34.89 | 350m: 400m: | 4:00.44 4:33.21 | 34.64 32.77 |
11. | Dąbrowska Tatiana | 02 | Śląsk Wrocław | 4:35.59 | 611 |
50m: 100m: | 31.51 1:05.44 | 31.51 33.93 | 150m: 200m: | 1:40.17 2:15.19 | 34.73 35.02 | 250m: 300m: | 2:50.06 3:25.53 | 34.87 35.47 | 350m: 400m: | 4:00.86 4:35.59 | 35.33 34.73 |
12. | Polasik Natalia | 02 | Medyk Giżycko | 5:05.56 | 448 |
50m: 100m: | 33.61 1:10.70 | 33.61 37.09 | 150m: 200m: | 1:49.03 2:27.90 | 38.33 38.87 | 250m: 300m: | 3:07.05 3:46.79 | 39.15 39.74 | 350m: 400m: | 4:26.53 5:05.56 | 39.74 39.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 27/10/2019 - 11:54 | Dziewcząt, 400m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 4:16.11 | 761 |
50m: 100m: | 30.13 1:02.03 | 30.13 31.90 | 150m: 200m: | 1:34.54 2:07.11 | 32.51 32.57 | 250m: 300m: | 2:39.33 3:12.14 | 32.22 32.81 | 350m: 400m: | 3:43.86 4:16.11 | 31.72 32.25 |
2. | Hellak Emilia | 03 | Śląsk Wrocław | 4:25.22 | 686 |
50m: 100m: | 30.49 1:04.04 | 30.49 33.55 | 150m: 200m: | 1:37.72 2:11.48 | 33.68 33.76 | 250m: 300m: | 2:44.98 3:18.67 | 33.50 33.69 | 350m: 400m: | 3:52.32 4:25.22 | 33.65 32.90 |
3. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 4:27.61 | 667 |
50m: 100m: | 31.14 1:04.66 | 31.14 33.52 | 150m: 200m: | 1:38.20 2:11.78 | 33.54 33.58 | 250m: 300m: | 2:45.84 3:20.05 | 34.06 34.21 | 350m: 400m: | 3:54.29 4:27.61 | 34.24 33.32 |
4. | Kawka Nina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:27.91 | 665 |
50m: 100m: | 30.06 1:03.13 | 30.06 33.07 | 150m: 200m: | 1:37.13 2:11.33 | 34.00 34.20 | 250m: 300m: | 2:45.78 3:20.50 | 34.45 34.72 | 350m: 400m: | 3:55.15 4:27.91 | 34.65 32.76 |
5. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:30.03 | 650 |
50m: 100m: | 31.44 1:05.27 | 31.44 33.83 | 150m: 200m: | 1:39.45 2:13.90 | 34.18 34.45 | 250m: 300m: | 2:48.00 3:22.46 | 34.10 34.46 | 350m: 400m: | 3:56.62 4:30.03 | 34.16 33.41 |
6. | Haładyn Karolina | 03 | UKS 190 Łódź | 4:34.31 | 620 |
50m: 100m: | 31.07 1:05.16 | 31.07 34.09 | 150m: 200m: | 1:39.62 2:14.27 | 34.46 34.65 | 250m: 300m: | 2:49.28 3:24.32 | 35.01 35.04 | 350m: 400m: | 3:59.59 4:34.31 | 35.27 34.72 |
7. | Pogoń Milena | 03 | Unia Oświęcim | 4:35.01 | 615 |
50m: 100m: | 32.35 1:06.48 | 32.35 34.13 | 150m: 200m: | 1:40.83 2:15.40 | 34.35 34.57 | 250m: 300m: | 2:50.14 3:25.35 | 34.74 35.21 | 350m: 400m: | 4:00.74 4:35.01 | 35.39 34.27 |
8. | Adamska Maria | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:39.19 | 588 |
50m: 100m: | 31.86 1:06.03 | 31.86 34.17 | 150m: 200m: | 1:41.19 2:17.08 | 35.16 35.89 | 250m: 300m: | 2:53.07 3:28.98 | 35.99 35.91 | 350m: 400m: | 4:04.84 4:39.19 | 35.86 34.35 |
9. | Chyra Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 4:43.73 | 560 |
50m: 100m: | 32.28 1:07.52 | 32.28 35.24 | 150m: 200m: | 1:43.19 2:19.10 | 35.67 35.91 | 250m: 300m: | 2:55.50 3:32.07 | 36.40 36.57 | 350m: 400m: | 4:08.61 4:43.73 | 36.54 35.12 |
10. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 4:48.11 | 535 |
50m: 100m: | 32.37 1:07.31 | 32.37 34.94 | 150m: 200m: | 1:42.91 2:19.51 | 35.60 36.60 | 250m: 300m: | 2:56.70 3:34.06 | 37.19 37.36 | 350m: 400m: | 4:11.38 4:48.11 | 37.32 36.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 27/10/2019 - 11:54 | Dziewcząt, 400m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | Polonia Warszawa | 4:13.56 | 785 |
50m: 100m: | 30.52 1:02.26 | 30.52 31.74 | 150m: 200m: | 1:34.70 2:07.27 | 32.44 32.57 | 250m: 300m: | 2:38.49 3:10.28 | 31.22 31.79 | 350m: 400m: | 3:42.08 4:13.56 | 31.80 31.48 |
2. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 4:27.05 | 672 |
50m: 100m: | 31.03 1:04.45 | 31.03 33.42 | 150m: 200m: | 1:38.20 2:12.18 | 33.75 33.98 | 250m: 300m: | 2:46.76 3:20.73 | 34.58 33.97 | 350m: 400m: | 3:54.72 4:27.05 | 33.99 32.33 |
3. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:33.33 | 626 |
50m: 100m: | 31.52 1:05.56 | 31.52 34.04 | 150m: 200m: | 1:40.07 2:14.96 | 34.51 34.89 | 250m: 300m: | 2:49.90 3:25.11 | 34.94 35.21 | 350m: 400m: | 4:00.26 4:33.33 | 35.15 33.07 |
4. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 4:34.97 | 615 |
50m: 100m: | 31.29 1:05.46 | 31.29 34.17 | 150m: 200m: | 1:40.67 2:15.77 | 35.21 35.10 | 250m: 300m: | 2:51.66 3:26.68 | 35.89 35.02 | 350m: 400m: | 4:01.99 4:34.97 | 35.31 32.98 |
5. | Kmošenova Lea | 04 | Matador Púchov | 4:35.50 | 612 |
50m: 100m: | 30.92 1:05.24 | 30.92 34.32 | 150m: 200m: | 1:40.36 2:15.85 | 35.12 35.49 | 250m: 300m: | 2:51.07 3:26.70 | 35.22 35.63 | 350m: 400m: | 4:01.88 4:35.50 | 35.18 33.62 |
6. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 4:37.71 | 597 |
50m: 100m: | 31.46 1:05.89 | 31.46 34.43 | 150m: 200m: | 1:40.94 2:16.26 | 35.05 35.32 | 250m: 300m: | 2:51.98 3:27.41 | 35.72 35.43 | 350m: 400m: | 4:02.94 4:37.71 | 35.53 34.77 |
7. | Fira Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 4:37.83 | 596 |
50m: 100m: | 31.99 1:06.47 | 31.99 34.48 | 150m: 200m: | 1:41.80 2:17.05 | 35.33 35.25 | 250m: 300m: | 2:52.22 3:27.88 | 35.17 35.66 | 350m: 400m: | 4:03.65 4:37.83 | 35.77 34.18 |
8. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 4:38.74 | 591 |
50m: 100m: | 31.65 1:06.78 | 31.65 35.13 | 150m: 200m: | 1:42.23 2:17.58 | 35.45 35.35 | 250m: 300m: | 2:53.18 3:28.63 | 35.60 35.45 | 350m: 400m: | 4:04.20 4:38.74 | 35.57 34.54 |
9. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Victoria Racibórz | 4:40.07 | 582 |
50m: 100m: | 32.20 1:07.06 | 32.20 34.86 | 150m: 200m: | 1:42.71 2:18.39 | 35.65 35.68 | 250m: 300m: | 2:53.95 3:29.73 | 35.56 35.78 | 350m: 400m: | 4:05.83 4:40.07 | 36.10 34.24 |
10. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 4:40.17 | 582 |
50m: 100m: | 32.81 1:07.56 | 32.81 34.75 | 150m: 200m: | 1:42.93 2:18.84 | 35.37 35.91 | 250m: 300m: | 2:54.64 3:29.94 | 35.80 35.30 | 350m: 400m: | 4:05.21 4:40.17 | 35.27 34.96 |
11. | Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 4:41.23 | 575 |
50m: 100m: | 32.40 1:08.31 | 32.40 35.91 | 150m: 200m: | 1:45.05 2:21.26 | 36.74 36.21 | 250m: 300m: | 2:57.75 3:33.50 | 36.49 35.75 | 350m: 400m: | 4:08.46 4:41.23 | 34.96 32.77 |
12. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 4:41.56 | 573 |
50m: 100m: | 32.19 1:06.78 | 32.19 34.59 | 150m: 200m: | 1:42.64 2:18.88 | 35.86 36.24 | 250m: 300m: | 2:55.08 3:31.31 | 36.20 36.23 | 350m: 400m: | 4:07.35 4:41.56 | 36.04 34.21 |
13. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 4:44.13 | 558 |
50m: 100m: | 32.09 1:07.55 | 32.09 35.46 | 150m: 200m: | 1:43.71 2:20.11 | 36.16 36.40 | 250m: 300m: | 2:55.93 3:32.42 | 35.82 36.49 | 350m: 400m: | 4:08.57 4:44.13 | 36.15 35.56 |
14. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:49.63 | 526 |
50m: 100m: | 32.23 1:08.41 | 32.23 36.18 | 150m: 200m: | 1:45.03 2:21.90 | 36.62 36.87 | 250m: 300m: | 2:59.28 3:36.68 | 37.38 37.40 | 350m: 400m: | 4:13.82 4:49.63 | 37.14 35.81 |
15. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 4:50.99 | 519 |
50m: 100m: | 32.41 1:08.03 | 32.41 35.62 | 150m: 200m: | 1:44.61 2:21.91 | 36.58 37.30 | 250m: 300m: | 2:59.76 3:37.64 | 37.85 37.88 | 350m: 400m: | 4:15.52 4:50.99 | 37.88 35.47 |
16. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 4:53.77 | 504 |
50m: 100m: | 32.36 1:07.61 | 32.36 35.25 | 150m: 200m: | 1:44.89 2:22.77 | 37.28 37.88 | 250m: 300m: | 3:00.71 3:39.05 | 37.94 38.34 | 350m: 400m: | 4:16.86 4:53.77 | 37.81 36.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 27/10/2019 - 11:54 | Dziewcząt, 400m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Słabosz Emilia | 05 | Wodnik 29 Tychy | 4:31.31 | 640 |
50m: 100m: | 31.18 1:05.65 | 31.18 34.47 | 150m: 200m: | 1:40.51 2:15.67 | 34.86 35.16 | 250m: 300m: | 2:50.36 3:24.75 | 34.69 34.39 | 350m: 400m: | 3:59.23 4:31.31 | 34.48 32.08 |
2. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 4:37.65 | 598 |
50m: 100m: | 31.90 1:06.66 | 31.90 34.76 | 150m: 200m: | 1:41.99 2:17.78 | 35.33 35.79 | 250m: 300m: | 2:53.15 3:28.70 | 35.37 35.55 | 350m: 400m: | 4:03.91 4:37.65 | 35.21 33.74 |
3. | Gawedzka Natalia | 05 | UKS MOS Ełk | 4:42.43 | 568 |
50m: 100m: | 32.05 1:07.08 | 32.05 35.03 | 150m: 200m: | 1:43.30 2:19.53 | 36.22 36.23 | 250m: 300m: | 2:55.92 3:31.80 | 36.39 35.88 | 350m: 400m: | 4:08.00 4:42.43 | 36.20 34.43 |
4. | Burdyn Dominika | 05 | AZS UMCS Lublin | 4:43.55 | 561 |
50m: 100m: | 32.09 1:07.37 | 32.09 35.28 | 150m: 200m: | 1:43.01 2:19.77 | 35.64 36.76 | 250m: 300m: | 2:56.04 3:32.23 | 36.27 36.19 | 350m: 400m: | 4:08.84 4:43.55 | 36.61 34.71 |
5. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 4:44.16 | 557 |
50m: 100m: | 32.04 1:07.72 | 32.04 35.68 | 150m: 200m: | 1:43.39 2:19.05 | 35.67 35.66 | 250m: 300m: | 2:55.32 3:31.90 | 36.27 36.58 | 350m: 400m: | 4:08.50 4:44.16 | 36.60 35.66 |
6. | Jakubik Julia | 05 | Unia Oświęcim | 4:44.91 | 553 |
50m: 100m: | 31.81 1:07.07 | 31.81 35.26 | 150m: 200m: | 1:43.20 2:19.43 | 36.13 36.23 | 250m: 300m: | 2:56.16 3:32.72 | 36.73 36.56 | 350m: 400m: | 4:10.00 4:44.91 | 37.28 34.91 |
7. | Bukowska Olga | 05 | Pałac Młodzieży Katowice | 4:58.62 | 480 |
50m: 100m: | 33.81 1:11.57 | 33.81 37.76 | 150m: 200m: | 1:49.87 2:29.11 | 38.30 39.24 | 250m: 300m: | 3:06.93 3:44.99 | 37.82 38.06 | 350m: 400m: | 4:22.75 4:58.62 | 37.76 35.87 |
8. | Marczyńska Eliza | 05 | Śląsk Wrocław | 4:59.95 | 474 |
50m: 100m: | 32.81 1:10.19 | 32.81 37.38 | 150m: 200m: | 1:48.59 2:27.43 | 38.40 38.84 | 250m: 300m: | 3:05.47 3:43.72 | 38.04 38.25 | 350m: 400m: | 4:22.58 4:59.95 | 38.86 37.37 |
9. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 5:00.80 | 470 |
50m: 100m: | 32.75 1:10.46 | 32.75 37.71 | 150m: 200m: | 1:49.02 2:27.49 | 38.56 38.47 | 250m: 300m: | 3:06.38 3:45.52 | 38.89 39.14 | 350m: 400m: | 4:24.13 5:00.80 | 38.61 36.67 |
10. | Kryza Maja | 05 | Unia Oświęcim | 5:07.40 | 440 |
50m: 100m: | 34.16 1:11.73 | 34.16 37.57 | 150m: 200m: | 1:50.79 2:30.75 | 39.06 39.96 | 250m: 300m: | 3:10.37 3:50.27 | 39.62 39.90 | 350m: 400m: | 4:29.76 5:07.40 | 39.49 37.64 |
11. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 5:18.38 | 396 |
50m: 100m: | 34.60 1:13.73 | 34.60 39.13 | 150m: 200m: | 1:53.79 2:34.68 | 40.06 40.89 | 250m: 300m: | 3:16.50 3:57.94 | 41.82 41.44 | 350m: 400m: | 4:38.46 5:18.38 | 40.52 39.92 |
12. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 5:29.63 | 357 |
50m: 100m: | 36.75 1:17.46 | 36.75 40.71 | 150m: 200m: | 2:00.04 2:42.51 | 42.58 42.47 | 250m: 300m: | 3:25.16 4:07.97 | 42.65 42.81 | 350m: 400m: | 4:50.29 5:29.63 | 42.32 39.34 |
DYSKW. | Siejak Patrycja | 05 | Kormoran Olsztyn | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:00) |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 27/10/2019 - 12:17 | Mężczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 3:51.00 | 775 |
50m: 100m: | 26.77 55.68 | 26.77 28.91 | 150m: 200m: | 1:24.79 1:53.98 | 29.11 29.19 | 250m: 300m: | 2:23.52 2:53.21 | 29.54 29.69 | 350m: 400m: | 3:22.49 3:51.00 | 29.28 28.51 |
2. | Koziejko Bartłomiej | 00 | AZS UWM Olsztyn | 3:51.12 | 774 |
50m: 100m: | 27.41 57.32 | 27.41 29.91 | 150m: 200m: | 1:27.18 1:56.68 | 29.86 29.50 | 250m: 300m: | 2:25.75 2:54.90 | 29.07 29.15 | 350m: 400m: | 3:23.74 3:51.12 | 28.84 27.38 |
3. | Werner Paweł | 93 | Juvenia Wrocław | 3:53.00 | 755 |
50m: 100m: | 26.42 55.64 | 26.42 29.22 | 150m: 200m: | 1:25.58 1:55.43 | 29.94 29.85 | 250m: 300m: | 2:25.00 2:55.08 | 29.57 30.08 | 350m: 400m: | 3:24.51 3:53.00 | 29.43 28.49 |
4. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 3:53.87 | 747 |
50m: 100m: | 27.42 56.58 | 27.42 29.16 | 150m: 200m: | 1:26.39 1:56.52 | 29.81 30.13 | 250m: 300m: | 2:26.16 2:56.23 | 29.64 30.07 | 350m: 400m: | 3:25.85 3:53.87 | 29.62 28.02 |
5. | Kiszczak Jakub | 00 | Śląsk Wrocław | 3:57.18 | 716 |
50m: 100m: | 27.47 57.82 | 27.47 30.35 | 150m: 200m: | 1:28.07 1:58.41 | 30.25 30.34 | 250m: 300m: | 2:28.15 2:58.27 | 29.74 30.12 | 350m: 400m: | 3:28.19 3:57.18 | 29.92 28.99 |
6. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 3:58.46 | 705 |
50m: 100m: | 26.49 56.69 | 26.49 30.20 | 150m: 200m: | 1:27.44 1:58.27 | 30.75 30.83 | 250m: 300m: | 2:29.10 2:59.17 | 30.83 30.07 | 350m: 400m: | 3:29.20 3:58.46 | 30.03 29.26 |
7. | Jackowski Tomasz | 02 | Śląsk Wrocław | 3:58.69 | 703 |
50m: 100m: | 27.35 57.26 | 27.35 29.91 | 150m: 200m: | 1:27.41 1:57.70 | 30.15 30.29 | 250m: 300m: | 2:27.56 2:57.86 | 29.86 30.30 | 350m: 400m: | 3:28.69 3:58.69 | 30.83 30.00 |
8. | Jóźków Cezary | 01 | Śląsk Wrocław | 4:00.16 | 690 |
50m: 100m: | 28.26 58.69 | 28.26 30.43 | 150m: 200m: | 1:29.23 1:59.84 | 30.54 30.61 | 250m: 300m: | 2:30.09 3:00.33 | 30.25 30.24 | 350m: 400m: | 3:31.00 4:00.16 | 30.67 29.16 |
9. | Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 4:01.06 | 682 |
50m: 100m: | 27.14 57.52 | 27.14 30.38 | 150m: 200m: | 1:28.37 1:59.19 | 30.85 30.82 | 250m: 300m: | 2:29.81 3:00.21 | 30.62 30.40 | 350m: 400m: | 3:31.19 4:01.06 | 30.98 29.87 |
10. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:01.65 | 677 |
50m: 100m: | 27.45 57.94 | 27.45 30.49 | 150m: 200m: | 1:29.34 2:01.26 | 31.40 31.92 | 250m: 300m: | 2:30.98 3:01.27 | 29.72 30.29 | 350m: 400m: | 3:32.03 4:01.65 | 30.76 29.62 |
11. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 4:01.72 | 677 |
50m: 100m: | 27.84 57.98 | 27.84 30.14 | 150m: 200m: | 1:28.71 1:59.75 | 30.73 31.04 | 250m: 300m: | 2:30.80 3:01.48 | 31.05 30.68 | 350m: 400m: | 3:32.10 4:01.72 | 30.62 29.62 |
12. | Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:01.86 | 675 |
50m: 100m: | 28.26 59.02 | 28.26 30.76 | 150m: 200m: | 1:29.77 2:00.68 | 30.75 30.91 | 250m: 300m: | 2:31.55 3:02.77 | 30.87 31.22 | 350m: 400m: | 3:33.71 4:01.86 | 30.94 28.15 |
Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 4:01.86 | 675 |
50m: 100m: | 27.13 57.54 | 27.13 30.41 | 150m: 200m: | 1:27.92 1:58.64 | 30.38 30.72 | 250m: 300m: | 2:29.47 3:00.62 | 30.83 31.15 | 350m: 400m: | 3:31.63 4:01.86 | 31.01 30.23 |
14. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 4:01.91 | 675 |
50m: 100m: | 27.29 57.33 | 27.29 30.04 | 150m: 200m: | 1:28.26 1:59.32 | 30.93 31.06 | 250m: 300m: | 2:30.07 3:01.24 | 30.75 31.17 | 350m: 400m: | 3:32.37 4:01.91 | 31.13 29.54 |
15. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 4:01.96 | 675 |
50m: 100m: | 28.68 59.37 | 28.68 30.69 | 150m: 200m: | 1:30.42 2:01.43 | 31.05 31.01 | 250m: 300m: | 2:32.47 3:03.68 | 31.04 31.21 | 350m: 400m: | 3:33.76 4:01.96 | 30.08 28.20 |
16. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:02.75 | 668 |
50m: 100m: | 27.17 57.73 | 27.17 30.56 | 150m: 200m: | 1:28.08 1:58.16 | 30.35 30.08 | 250m: 300m: | 2:28.91 3:00.06 | 30.75 31.15 | 350m: 400m: | 3:31.62 4:02.75 | 31.56 31.13 |
17. | Mencel Miłosz | 02 | Śląsk Wrocław | 4:03.02 | 666 |
50m: 100m: | 27.80 58.25 | 27.80 30.45 | 150m: 200m: | 1:29.31 2:00.77 | 31.06 31.46 | 250m: 300m: | 2:31.28 3:02.65 | 30.51 31.37 | 350m: 400m: | 3:33.69 4:03.02 | 31.04 29.33 |
18. | Dąbrowski Patryk | 00 | Śląsk Wrocław | 4:03.35 | 663 |
50m: 100m: | 27.83 58.19 | 27.83 30.36 | 150m: 200m: | 1:28.91 1:59.79 | 30.72 30.88 | 250m: 300m: | 2:31.03 3:02.10 | 31.24 31.07 | 350m: 400m: | 3:33.68 4:03.35 | 31.58 29.67 |
19. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:03.58 | 661 |
50m: 100m: | 27.78 58.74 | 27.78 30.96 | 150m: 200m: | 1:30.37 2:02.04 | 31.63 31.67 | 250m: 300m: | 2:33.19 3:04.44 | 31.15 31.25 | 350m: 400m: | 3:35.07 4:03.58 | 30.63 28.51 |
20. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 4:04.11 | 657 |
50m: 100m: | 27.82 57.92 | 27.82 30.10 | 150m: 200m: | 1:28.73 2:00.16 | 30.81 31.43 | 250m: 300m: | 2:31.28 3:02.98 | 31.12 31.70 | 350m: 400m: | 3:34.49 4:04.11 | 31.51 29.62 |
21. | Trylski Wiktor | 03 | Tri-Team Rumia | 4:04.48 | 654 |
50m: 100m: | 28.93 59.89 | 28.93 30.96 | 150m: 200m: | 1:30.84 2:02.11 | 30.95 31.27 | 250m: 300m: | 2:33.13 3:04.20 | 31.02 31.07 | 350m: 400m: | 3:34.80 4:04.48 | 30.60 29.68 |
22. | Małyska Bartosz | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:04.73 | 652 |
50m: 100m: | 27.89 58.68 | 27.89 30.79 | 150m: 200m: | 1:29.71 2:01.10 | 31.03 31.39 | 250m: 300m: | 2:31.95 3:03.29 | 30.85 31.34 | 350m: 400m: | 3:34.25 4:04.73 | 30.96 30.48 |
23. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 4:05.34 | 647 |
50m: 100m: | 27.60 57.41 | 27.60 29.81 | 150m: 200m: | 1:28.65 2:00.10 | 31.24 31.45 | 250m: 300m: | 2:31.16 3:03.09 | 31.06 31.93 | 350m: 400m: | 3:34.52 4:05.34 | 31.43 30.82 |
24. | Kuczak Adam | 00 | AZS AWF Katowice | 4:05.60 | 645 |
50m: 100m: | 27.92 58.80 | 27.92 30.88 | 150m: 200m: | 1:30.04 2:01.50 | 31.24 31.46 | 250m: 300m: | 2:32.64 3:04.14 | 31.14 31.50 | 350m: 400m: | 3:35.45 4:05.60 | 31.31 30.15 |
25. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 4:06.05 | 641 |
50m: 100m: | 28.86 59.45 | 28.86 30.59 | 150m: 200m: | 1:30.55 2:01.85 | 31.10 31.30 | 250m: 300m: | 2:33.04 3:04.46 | 31.19 31.42 | 350m: 400m: | 3:35.66 4:06.05 | 31.20 30.39 |
26. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 4:06.44 | 638 |
50m: 100m: | 28.41 58.62 | 28.41 30.21 | 150m: 200m: | 1:29.53 2:00.74 | 30.91 31.21 | 250m: 300m: | 2:31.37 3:02.99 | 30.63 31.62 | 350m: 400m: | 3:34.70 4:06.44 | 31.71 31.74 |
27. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 4:06.68 | 637 |
50m: 100m: | 28.32 59.50 | 28.32 31.18 | 150m: 200m: | 1:31.53 2:02.85 | 32.03 31.32 | 250m: 300m: | 2:34.14 3:05.93 | 31.29 31.79 | 350m: 400m: | 3:37.32 4:06.68 | 31.39 29.36 |
28. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:07.16 | 633 |
50m: 100m: | 27.60 58.78 | 27.60 31.18 | 150m: 200m: | 1:30.35 2:02.12 | 31.57 31.77 | 250m: 300m: | 2:33.86 3:05.87 | 31.74 32.01 | 350m: 400m: | 3:37.20 4:07.16 | 31.33 29.96 |
29. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 4:07.41 | 631 |
50m: 100m: | 28.38 59.84 | 28.38 31.46 | 150m: 200m: | 1:31.86 2:04.12 | 32.02 32.26 | 250m: 300m: | 2:35.90 3:07.46 | 31.78 31.56 | 350m: 400m: | 3:38.07 4:07.41 | 30.61 29.34 |
30. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 4:07.43 | 631 |
50m: 100m: | 27.79 58.32 | 27.79 30.53 | 150m: 200m: | 1:29.50 2:00.96 | 31.18 31.46 | 250m: 300m: | 2:32.43 3:04.29 | 31.47 31.86 | 350m: 400m: | 3:36.51 4:07.43 | 32.22 30.92 |
31. | Doroba Michał | 02 | Śląsk Wrocław | 4:08.03 | 626 |
50m: 100m: | 28.77 59.99 | 28.77 31.22 | 150m: 200m: | 1:31.96 2:04.05 | 31.97 32.09 | 250m: 300m: | 2:35.68 3:07.67 | 31.63 31.99 | 350m: 400m: | 3:38.41 4:08.03 | 30.74 29.62 |
32. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 4:08.64 | 622 |
50m: 100m: | 28.85 59.63 | 28.85 30.78 | 150m: 200m: | 1:31.14 2:03.00 | 31.51 31.86 | 250m: 300m: | 2:34.80 3:06.60 | 31.80 31.80 | 350m: 400m: | 3:38.05 4:08.64 | 31.45 30.59 |
33. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 4:08.87 | 620 |
50m: 100m: | 28.20 1:00.00 | 28.20 31.80 | 150m: 200m: | 1:31.96 2:03.95 | 31.96 31.99 | 250m: 300m: | 2:35.86 3:07.85 | 31.91 31.99 | 350m: 400m: | 3:39.60 4:08.87 | 31.75 29.27 |
34. | Blachura Oskar | 02 | Unia Oświęcim | 4:09.08 | 618 |
50m: 100m: | 28.94 1:00.68 | 28.94 31.74 | 150m: 200m: | 1:32.86 2:04.70 | 32.18 31.84 | 250m: 300m: | 2:35.81 3:07.60 | 31.11 31.79 | 350m: 400m: | 3:38.93 4:09.08 | 31.33 30.15 |
35. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 4:09.30 | 617 |
50m: 100m: | 28.36 59.67 | 28.36 31.31 | 150m: 200m: | 1:31.58 2:03.33 | 31.91 31.75 | 250m: 300m: | 2:34.94 3:06.69 | 31.61 31.75 | 350m: 400m: | 3:37.93 4:09.30 | 31.24 31.37 |
36. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 4:09.38 | 616 |
50m: 100m: | 28.72 1:00.22 | 28.72 31.50 | 150m: 200m: | 1:32.40 2:04.45 | 32.18 32.05 | 250m: 300m: | 2:36.59 3:08.74 | 32.14 32.15 | 350m: 400m: | 3:40.43 4:09.38 | 31.69 28.95 |
37. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 4:09.40 | 616 |
50m: 100m: | 28.28 58.61 | 28.28 30.33 | 150m: 200m: | 1:29.73 2:01.36 | 31.12 31.63 | 250m: 300m: | 2:33.41 3:05.79 | 32.05 32.38 | 350m: 400m: | 3:38.21 4:09.40 | 32.42 31.19 |
38. | Barusiński Kordian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 4:09.74 | 613 |
50m: 100m: | 27.66 58.50 | 27.66 30.84 | 150m: 200m: | 1:29.47 2:01.36 | 30.97 31.89 | 250m: 300m: | 2:33.19 3:05.49 | 31.83 32.30 | 350m: 400m: | 3:37.98 4:09.74 | 32.49 31.76 |
39. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 4:10.22 | 610 |
50m: 100m: | 27.70 58.84 | 27.70 31.14 | 150m: 200m: | 1:30.34 2:02.25 | 31.50 31.91 | 250m: 300m: | 2:34.09 3:05.93 | 31.84 31.84 | 350m: 400m: | 3:38.54 4:10.22 | 32.61 31.68 |
40. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:10.35 | 609 |
50m: 100m: | 28.16 59.64 | 28.16 31.48 | 150m: 200m: | 1:31.26 2:02.37 | 31.62 31.11 | 250m: 300m: | 2:33.68 3:04.33 | 31.31 30.65 | 350m: 400m: | 3:33.43 4:10.35 | 29.10 36.92 |
41. | Bocheń Tomasz | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:10.40 | 609 |
50m: 100m: | 28.41 1:00.82 | 28.41 32.41 | 150m: 200m: | 1:33.35 2:05.80 | 32.53 32.45 | 250m: 300m: | 2:37.18 3:09.09 | 31.38 31.91 | 350m: 400m: | 3:40.13 4:10.40 | 31.04 30.27 |
42. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 4:10.41 | 608 |
50m: 100m: | 28.02 59.66 | 28.02 31.64 | 150m: 200m: | 1:31.43 2:03.33 | 31.77 31.90 | 250m: 300m: | 2:34.95 3:06.85 | 31.62 31.90 | 350m: 400m: | 3:38.62 4:10.41 | 31.77 31.79 |
43. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 4:10.60 | 607 |
50m: 100m: | 28.50 59.72 | 28.50 31.22 | 150m: 200m: | 1:31.37 2:03.00 | 31.65 31.63 | 250m: 300m: | 2:35.03 3:07.12 | 32.03 32.09 | 350m: 400m: | 3:39.20 4:10.60 | 32.08 31.40 |
44. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 4:10.73 | 606 |
50m: 100m: | 28.44 59.79 | 28.44 31.35 | 150m: 200m: | 1:31.97 2:04.00 | 32.18 32.03 | 250m: 300m: | 2:36.15 3:08.07 | 32.15 31.92 | 350m: 400m: | 3:40.09 4:10.73 | 32.02 30.64 |
45. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 4:11.12 | 603 |
50m: 100m: | 27.58 58.33 | 27.58 30.75 | 150m: 200m: | 1:29.85 2:01.66 | 31.52 31.81 | 250m: 300m: | 2:33.59 3:06.01 | 31.93 32.42 | 350m: 400m: | 3:38.99 4:11.12 | 32.98 32.13 |
46. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:11.15 | 603 |
50m: 100m: | 28.34 59.94 | 28.34 31.60 | 150m: 200m: | 1:31.91 2:03.77 | 31.97 31.86 | 250m: 300m: | 2:35.58 3:08.06 | 31.81 32.48 | 350m: 400m: | 3:40.36 4:11.15 | 32.30 30.79 |
47. | Krulikowski Maciej | 99 | AZS AWF Katowice | 4:11.33 | 602 |
50m: 100m: | 28.78 1:00.04 | 28.78 31.26 | 150m: 200m: | 1:31.64 2:03.17 | 31.60 31.53 | 250m: 300m: | 2:34.55 3:06.70 | 31.38 32.15 | 350m: 400m: | 3:39.19 4:11.33 | 32.49 32.14 |
48. | Sieprawski Roch | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:11.78 | 599 |
50m: 100m: | 28.96 1:00.28 | 28.96 31.32 | 150m: 200m: | 1:31.70 2:03.17 | 31.42 31.47 | 250m: 300m: | 2:35.29 3:07.24 | 32.12 31.95 | 350m: 400m: | 3:40.21 4:11.78 | 32.97 31.57 |
49. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 4:12.25 | 595 |
50m: 100m: | 27.53 58.72 | 27.53 31.19 | 150m: 200m: | 1:31.05 2:03.97 | 32.33 32.92 | 250m: 300m: | 2:36.78 3:09.51 | 32.81 32.73 | 350m: 400m: | 3:42.08 4:12.25 | 32.57 30.17 |
50. | Szwedzki Jakub | 00 | Trójka Łódź | 4:12.78 | 591 |
50m: 100m: | 29.17 1:00.89 | 29.17 31.72 | 150m: 200m: | 1:33.63 2:05.91 | 32.74 32.28 | 250m: 300m: | 2:38.22 3:10.67 | 32.31 32.45 | 350m: 400m: | 3:42.61 4:12.78 | 31.94 30.17 |
51. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 4:12.81 | 591 |
50m: 100m: | 28.36 59.84 | 28.36 31.48 | 150m: 200m: | 1:32.19 2:04.64 | 32.35 32.45 | 250m: 300m: | 2:37.36 3:09.52 | 32.72 32.16 | 350m: 400m: | 3:41.66 4:12.81 | 32.14 31.15 |
52. | Zaremba Adam | 05 | Śląsk Wrocław | 4:13.01 | 590 |
50m: 100m: | 29.11 1:00.73 | 29.11 31.62 | 150m: 200m: | 1:33.04 2:05.84 | 32.31 32.80 | 250m: 300m: | 2:37.78 3:10.37 | 31.94 32.59 | 350m: 400m: | 3:42.16 4:13.01 | 31.79 30.85 |
53. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 4:13.03 | 590 |
50m: 100m: | 28.65 1:00.19 | 28.65 31.54 | 150m: 200m: | 1:32.44 2:04.75 | 32.25 32.31 | 250m: 300m: | 2:36.63 3:08.90 | 31.88 32.27 | 350m: 400m: | 3:41.02 4:13.03 | 32.12 32.01 |
54. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 4:13.24 | 588 |
50m: 100m: | 28.57 1:00.37 | 28.57 31.80 | 150m: 200m: | 1:32.63 2:05.50 | 32.26 32.87 | 250m: 300m: | 2:38.27 3:10.03 | 32.77 31.76 | 350m: 400m: | 3:41.67 4:13.24 | 31.64 31.57 |
55. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 4:13.27 | 588 |
50m: 100m: | 29.21 1:00.97 | 29.21 31.76 | 150m: 200m: | 1:33.15 2:05.56 | 32.18 32.41 | 250m: 300m: | 2:37.28 3:08.90 | 31.72 31.62 | 350m: 400m: | 3:40.94 4:13.27 | 32.04 32.33 |
56. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 4:13.31 | 588 |
50m: 100m: | 29.88 1:01.83 | 29.88 31.95 | 150m: 200m: | 1:34.21 2:06.54 | 32.38 32.33 | 250m: 300m: | 2:38.49 3:10.88 | 31.95 32.39 | 350m: 400m: | 3:43.10 4:13.31 | 32.22 30.21 |
57. | Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:13.40 | 587 |
50m: 100m: | 29.07 1:00.41 | 29.07 31.34 | 150m: 200m: | 1:32.47 2:04.84 | 32.06 32.37 | 250m: 300m: | 2:37.05 3:09.67 | 32.21 32.62 | 350m: 400m: | 3:42.33 4:13.40 | 32.66 31.07 |
58. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 4:13.61 | 586 |
50m: 100m: | 28.79 1:00.40 | 28.79 31.61 | 150m: 200m: | 1:32.39 2:04.52 | 31.99 32.13 | 250m: 300m: | 2:36.94 3:08.99 | 32.42 32.05 | 350m: 400m: | 3:41.34 4:13.61 | 32.35 32.27 |
59. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 4:13.77 | 585 |
50m: 100m: | 28.96 1:00.86 | 28.96 31.90 | 150m: 200m: | 1:33.17 2:05.54 | 32.31 32.37 | 250m: 300m: | 2:37.94 3:10.42 | 32.40 32.48 | 350m: 400m: | 3:42.65 4:13.77 | 32.23 31.12 |
60. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:14.16 | 582 |
50m: 100m: | 28.31 1:00.30 | 28.31 31.99 | 150m: 200m: | 1:32.56 2:05.16 | 32.26 32.60 | 250m: 300m: | 2:37.68 3:10.21 | 32.52 32.53 | 350m: 400m: | 3:42.63 4:14.16 | 32.42 31.53 |
61. | Zaremba Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 4:14.47 | 580 |
50m: 100m: | 28.42 59.95 | 28.42 31.53 | 150m: 200m: | 1:31.91 2:04.29 | 31.96 32.38 | 250m: 300m: | 2:36.93 3:09.27 | 32.64 32.34 | 350m: 400m: | 3:41.94 4:14.47 | 32.67 32.53 |
62. | Dudkiewicz Kacper | 02 | Polonia Warszawa | 4:15.70 | 571 |
50m: 100m: | 27.84 58.26 | 27.84 30.42 | 150m: 200m: | 1:29.92 2:02.40 | 31.66 32.48 | 250m: 300m: | 2:35.47 3:08.87 | 33.07 33.40 | 350m: 400m: | 3:42.93 4:15.70 | 34.06 32.77 |
63. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:16.25 | 568 |
50m: 100m: | 29.55 1:01.84 | 29.55 32.29 | 150m: 200m: | 1:34.69 2:07.23 | 32.85 32.54 | 250m: 300m: | 2:40.18 3:13.00 | 32.95 32.82 | 350m: 400m: | 3:45.20 4:16.25 | 32.20 31.05 |
64. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:17.10 | 562 |
50m: 100m: | 28.09 1:00.43 | 28.09 32.34 | 150m: 200m: | 1:33.38 2:06.49 | 32.95 33.11 | 250m: 300m: | 2:39.23 3:12.24 | 32.74 33.01 | 350m: 400m: | 3:44.88 4:17.10 | 32.64 32.22 |
65. | Para Mikołaj | 03 | Unia Oświęcim | 4:18.02 | 556 |
50m: 100m: | 28.88 1:00.74 | 28.88 31.86 | 150m: 200m: | 1:32.81 2:05.46 | 32.07 32.65 | 250m: 300m: | 2:38.09 3:11.16 | 32.63 33.07 | 350m: 400m: | 3:44.65 4:18.02 | 33.49 33.37 |
66. | Szymczykowski Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 4:18.14 | 555 |
50m: 100m: | 30.11 1:02.72 | 30.11 32.61 | 150m: 200m: | 1:35.61 2:08.87 | 32.89 33.26 | 250m: 300m: | 2:42.22 3:14.87 | 33.35 32.65 | 350m: 400m: | 3:47.39 4:18.14 | 32.52 30.75 |
67. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 4:18.15 | 555 |
50m: 100m: | 29.20 1:01.77 | 29.20 32.57 | 150m: 200m: | 1:35.05 2:08.44 | 33.28 33.39 | 250m: 300m: | 2:41.24 3:14.24 | 32.80 33.00 | 350m: 400m: | 3:46.68 4:18.15 | 32.44 31.47 |
68. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 4:18.20 | 555 |
50m: 100m: | 27.31 58.30 | 27.31 30.99 | 150m: 200m: | 1:30.61 2:03.30 | 32.31 32.69 | 250m: 300m: | 2:36.12 3:10.12 | 32.82 34.00 | 350m: 400m: | 3:44.77 4:18.20 | 34.65 33.43 |
69. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:18.23 | 555 |
50m: 100m: | 28.98 1:01.10 | 28.98 32.12 | 150m: 200m: | 1:34.04 2:07.33 | 32.94 33.29 | 250m: 300m: | 2:40.17 3:13.25 | 32.84 33.08 | 350m: 400m: | 3:45.90 4:18.23 | 32.65 32.33 |
70. | Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 4:18.34 | 554 |
50m: 100m: | 29.37 1:01.96 | 29.37 32.59 | 150m: 200m: | 1:35.16 2:08.69 | 33.20 33.53 | 250m: 300m: | 2:39.77 3:13.39 | 31.08 33.62 | 350m: 400m: | 3:46.51 4:18.34 | 33.12 31.83 |
71. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 4:20.13 | 543 |
50m: 100m: | 28.51 1:00.95 | 28.51 32.44 | 150m: 200m: | 1:34.08 2:07.32 | 33.13 33.24 | 250m: 300m: | 2:41.19 3:13.23 | 33.87 32.04 | 350m: 400m: | 3:45.69 4:20.13 | 32.46 34.44 |
72. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 4:20.19 | 542 |
50m: 100m: | 28.36 59.80 | 28.36 31.44 | 150m: 200m: | 1:32.64 2:05.84 | 32.84 33.20 | 250m: 300m: | 2:39.25 3:12.99 | 33.41 33.74 | 350m: 400m: | 3:46.91 4:20.19 | 33.92 33.28 |
73. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 4:20.42 | 541 |
50m: 100m: | 29.16 1:01.89 | 29.16 32.73 | 150m: 200m: | 1:35.20 2:08.24 | 33.31 33.04 | 250m: 300m: | 2:41.37 3:14.67 | 33.13 33.30 | 350m: 400m: | 3:47.81 4:20.42 | 33.14 32.61 |
74. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 4:20.63 | 540 |
50m: 100m: | 29.41 1:01.66 | 29.41 32.25 | 150m: 200m: | 1:34.28 2:07.16 | 32.62 32.88 | 250m: 300m: | 2:40.16 3:14.14 | 33.00 33.98 | 350m: 400m: | 3:47.73 4:20.63 | 33.59 32.90 |
75. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 4:22.80 | 526 |
50m: 100m: | 30.27 1:03.34 | 30.27 33.07 | 150m: 200m: | 1:36.40 2:09.79 | 33.06 33.39 | 250m: 300m: | 2:42.91 3:16.57 | 33.12 33.66 | 350m: 400m: | 3:50.13 4:22.80 | 33.56 32.67 |
76. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:22.91 | 526 |
50m: 100m: | 29.49 1:01.70 | 29.49 32.21 | 150m: 200m: | 1:34.46 2:07.54 | 32.76 33.08 | 250m: 300m: | 2:41.09 3:15.19 | 33.55 34.10 | 350m: 400m: | 3:49.32 4:22.91 | 34.13 33.59 |
77. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 4:23.68 | 521 |
50m: 100m: | 28.92 1:00.81 | 28.92 31.89 | 150m: 200m: | 1:34.41 2:08.27 | 33.60 33.86 | 250m: 300m: | 2:42.47 3:16.31 | 34.20 33.84 | 350m: 400m: | 3:50.68 4:23.68 | 34.37 33.00 |
78. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 4:23.82 | 520 |
50m: 100m: | 30.17 1:03.32 | 30.17 33.15 | 150m: 200m: | 1:36.95 2:11.07 | 33.63 34.12 | 250m: 300m: | 2:44.28 3:17.16 | 33.21 32.88 | 350m: 400m: | 3:50.39 4:23.82 | 33.23 33.43 |
79. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 4:24.93 | 514 |
50m: 100m: | 29.99 1:03.96 | 29.99 33.97 | 150m: 200m: | 1:38.25 2:12.11 | 34.29 33.86 | 250m: 300m: | 2:45.80 3:19.77 | 33.69 33.97 | 350m: 400m: | 3:52.84 4:24.93 | 33.07 32.09 |
80. | Szwiec Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 4:26.75 | 503 |
50m: 100m: | 31.01 1:04.85 | 31.01 33.84 | 150m: 200m: | 1:38.43 2:12.17 | 33.58 33.74 | 250m: 300m: | 2:45.80 3:19.78 | 33.63 33.98 | 350m: 400m: | 3:53.71 4:26.75 | 33.93 33.04 |
81. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:26.77 | 503 |
50m: 100m: | 30.82 1:04.86 | 30.82 34.04 | 150m: 200m: | 1:39.18 2:13.45 | 34.32 34.27 | 250m: 300m: | 2:47.71 3:21.78 | 34.26 34.07 | 350m: 400m: | 3:55.19 4:26.77 | 33.41 31.58 |
82. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:27.29 | 500 |
50m: 100m: | 31.43 1:05.96 | 31.43 34.53 | 150m: 200m: | 1:40.20 2:14.38 | 34.24 34.18 | 250m: 300m: | 2:48.38 3:22.39 | 34.00 34.01 | 350m: 400m: | 3:55.80 4:27.29 | 33.41 31.49 |
83. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:29.26 | 489 |
50m: 100m: | 31.00 1:05.10 | 31.00 34.10 | 150m: 200m: | 1:39.58 2:14.25 | 34.48 34.67 | 250m: 300m: | 2:49.44 3:23.88 | 35.19 34.44 | 350m: 400m: | 3:57.35 4:29.26 | 33.47 31.91 |
84. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 4:29.38 | 489 |
50m: 100m: | 28.88 1:01.31 | 28.88 32.43 | 150m: 200m: | 1:35.49 2:10.42 | 34.18 34.93 | 250m: 300m: | 2:45.16 3:20.28 | 34.74 35.12 | 350m: 400m: | 3:55.85 4:29.38 | 35.57 33.53 |
85. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:31.45 | 478 |
50m: 100m: | 30.80 1:04.55 | 30.80 33.75 | 150m: 200m: | 1:38.91 2:13.74 | 34.36 34.83 | 250m: 300m: | 2:48.20 3:22.91 | 34.46 34.71 | 350m: 400m: | 3:57.50 4:31.45 | 34.59 33.95 |
86. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 4:32.15 | 474 |
50m: 100m: | 31.03 1:04.76 | 31.03 33.73 | 150m: 200m: | 1:39.38 2:14.38 | 34.62 35.00 | 250m: 300m: | 2:49.19 3:23.94 | 34.81 34.75 | 350m: 400m: | 3:58.31 4:32.15 | 34.37 33.84 |
87. | Ryszka Kacper | 04 | Unia Oświęcim | 4:32.80 | 470 |
50m: 100m: | 30.40 1:04.10 | 30.40 33.70 | 150m: 200m: | 1:38.97 2:14.19 | 34.87 35.22 | 250m: 300m: | 2:49.19 3:23.93 | 35.00 34.74 | 350m: 400m: | 3:59.54 4:32.80 | 35.61 33.26 |
88. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:34.09 | 464 |
50m: 100m: | 30.37 1:04.16 | 30.37 33.79 | 150m: 200m: | 1:38.92 2:13.90 | 34.76 34.98 | 250m: 300m: | 2:49.00 3:24.05 | 35.10 35.05 | 350m: 400m: | 3:59.16 4:34.09 | 35.11 34.93 |
89. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 4:34.62 | 461 |
50m: 100m: | 29.32 1:02.92 | 29.32 33.60 | 150m: 200m: | 1:37.48 2:12.56 | 34.56 35.08 | 250m: 300m: | 2:49.02 3:24.75 | 36.46 35.73 | 350m: 400m: | 4:01.26 4:34.62 | 36.51 33.36 |
90. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 4:36.53 | 452 |
50m: 100m: | 31.90 1:06.58 | 31.90 34.68 | 150m: 200m: | 1:41.97 2:17.61 | 35.39 35.64 | 250m: 300m: | 2:53.02 3:28.11 | 35.41 35.09 | 350m: 400m: | 4:02.93 4:36.53 | 34.82 33.60 |
91. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 4:37.41 | 447 |
50m: 100m: | 31.59 1:05.81 | 31.59 34.22 | 150m: 200m: | 1:40.44 2:16.16 | 34.63 35.72 | 250m: 300m: | 2:51.67 3:27.34 | 35.51 35.67 | 350m: 400m: | 4:02.45 4:37.41 | 35.11 34.96 |
92. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Unia Oświęcim | 4:39.04 | 440 |
50m: 100m: | 31.86 1:07.46 | 31.86 35.60 | 150m: 200m: | 1:42.80 2:18.46 | 35.34 35.66 | 250m: 300m: | 2:54.01 3:29.88 | 35.55 35.87 | 350m: 400m: | 4:04.93 4:39.04 | 35.05 34.11 |
93. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:47.04 | 404 |
50m: 100m: | 32.28 1:07.49 | 32.28 35.21 | 150m: 200m: | 1:44.09 2:19.94 | 36.60 35.85 | 250m: 300m: | 2:56.71 3:33.65 | 36.77 36.94 | 350m: 400m: | 4:10.63 4:47.04 | 36.98 36.41 |
94. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 4:49.40 | 394 |
50m: 100m: | 31.59 1:08.22 | 31.59 36.63 | 150m: 200m: | 1:45.38 2:23.13 | 37.16 37.75 | 250m: 300m: | 3:00.13 3:36.98 | 37.00 36.85 | 350m: 400m: | 4:13.59 4:49.40 | 36.61 35.81 |
95. | Wiekiera Dawid | 02 | Wodnik 29 Tychy | 4:53.14 | 379 |
50m: 100m: | 33.47 1:12.06 | 33.47 38.59 | 150m: 200m: | 1:50.77 2:28.63 | 38.71 37.86 | 250m: 300m: | 3:05.17 3:41.57 | 36.54 36.40 | 350m: 400m: | 4:17.70 4:53.14 | 36.13 35.44 |
96. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 4:54.90 | 372 |
50m: 100m: | 31.92 1:08.03 | 31.92 36.11 | 150m: 200m: | 1:47.05 2:25.37 | 39.02 38.32 | 250m: 300m: | 3:03.46 3:42.29 | 38.09 38.83 | 350m: 400m: | 4:20.03 4:54.90 | 37.74 34.87 |
97. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 5:02.21 | 346 |
50m: 100m: | 34.29 1:12.54 | 34.29 38.25 | 150m: 200m: | 1:51.66 2:30.98 | 39.12 39.32 | 250m: 300m: | 3:09.75 3:48.65 | 38.77 38.90 | 350m: 400m: | 4:26.47 5:02.21 | 37.82 35.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 27/10/2019 - 12:17 | Chłopców, 400m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 3:53.87 | 747 |
50m: 100m: | 27.42 56.58 | 27.42 29.16 | 150m: 200m: | 1:26.39 1:56.52 | 29.81 30.13 | 250m: 300m: | 2:26.16 2:56.23 | 29.64 30.07 | 350m: 400m: | 3:25.85 3:53.87 | 29.62 28.02 |
2. | Jackowski Tomasz | 02 | Śląsk Wrocław | 3:58.69 | 703 |
50m: 100m: | 27.35 57.26 | 27.35 29.91 | 150m: 200m: | 1:27.41 1:57.70 | 30.15 30.29 | 250m: 300m: | 2:27.56 2:57.86 | 29.86 30.30 | 350m: 400m: | 3:28.69 3:58.69 | 30.83 30.00 |
3. | Jóźków Cezary | 01 | Śląsk Wrocław | 4:00.16 | 690 |
50m: 100m: | 28.26 58.69 | 28.26 30.43 | 150m: 200m: | 1:29.23 1:59.84 | 30.54 30.61 | 250m: 300m: | 2:30.09 3:00.33 | 30.25 30.24 | 350m: 400m: | 3:31.00 4:00.16 | 30.67 29.16 |
4. | Jaworski Szymon | 01 | Śląsk Wrocław | 4:01.06 | 682 |
50m: 100m: | 27.14 57.52 | 27.14 30.38 | 150m: 200m: | 1:28.37 1:59.19 | 30.85 30.82 | 250m: 300m: | 2:29.81 3:00.21 | 30.62 30.40 | 350m: 400m: | 3:31.19 4:01.06 | 30.98 29.87 |
5. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:01.65 | 677 |
50m: 100m: | 27.45 57.94 | 27.45 30.49 | 150m: 200m: | 1:29.34 2:01.26 | 31.40 31.92 | 250m: 300m: | 2:30.98 3:01.27 | 29.72 30.29 | 350m: 400m: | 3:32.03 4:01.65 | 30.76 29.62 |
6. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 4:01.72 | 677 |
50m: 100m: | 27.84 57.98 | 27.84 30.14 | 150m: 200m: | 1:28.71 1:59.75 | 30.73 31.04 | 250m: 300m: | 2:30.80 3:01.48 | 31.05 30.68 | 350m: 400m: | 3:32.10 4:01.72 | 30.62 29.62 |
7. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 4:01.86 | 675 |
50m: 100m: | 27.13 57.54 | 27.13 30.41 | 150m: 200m: | 1:27.92 1:58.64 | 30.38 30.72 | 250m: 300m: | 2:29.47 3:00.62 | 30.83 31.15 | 350m: 400m: | 3:31.63 4:01.86 | 31.01 30.23 |
8. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:02.75 | 668 |
50m: 100m: | 27.17 57.73 | 27.17 30.56 | 150m: 200m: | 1:28.08 1:58.16 | 30.35 30.08 | 250m: 300m: | 2:28.91 3:00.06 | 30.75 31.15 | 350m: 400m: | 3:31.62 4:02.75 | 31.56 31.13 |
9. | Mencel Miłosz | 02 | Śląsk Wrocław | 4:03.02 | 666 |
50m: 100m: | 27.80 58.25 | 27.80 30.45 | 150m: 200m: | 1:29.31 2:00.77 | 31.06 31.46 | 250m: 300m: | 2:31.28 3:02.65 | 30.51 31.37 | 350m: 400m: | 3:33.69 4:03.02 | 31.04 29.33 |
10. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:03.58 | 661 |
50m: 100m: | 27.78 58.74 | 27.78 30.96 | 150m: 200m: | 1:30.37 2:02.04 | 31.63 31.67 | 250m: 300m: | 2:33.19 3:04.44 | 31.15 31.25 | 350m: 400m: | 3:35.07 4:03.58 | 30.63 28.51 |
11. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 4:05.34 | 647 |
50m: 100m: | 27.60 57.41 | 27.60 29.81 | 150m: 200m: | 1:28.65 2:00.10 | 31.24 31.45 | 250m: 300m: | 2:31.16 3:03.09 | 31.06 31.93 | 350m: 400m: | 3:34.52 4:05.34 | 31.43 30.82 |
12. | Dołowy Grzegorz | 02 | Muszelka Warszawa | 4:06.05 | 641 |
50m: 100m: | 28.86 59.45 | 28.86 30.59 | 150m: 200m: | 1:30.55 2:01.85 | 31.10 31.30 | 250m: 300m: | 2:33.04 3:04.46 | 31.19 31.42 | 350m: 400m: | 3:35.66 4:06.05 | 31.20 30.39 |
13. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 4:06.44 | 638 |
50m: 100m: | 28.41 58.62 | 28.41 30.21 | 150m: 200m: | 1:29.53 2:00.74 | 30.91 31.21 | 250m: 300m: | 2:31.37 3:02.99 | 30.63 31.62 | 350m: 400m: | 3:34.70 4:06.44 | 31.71 31.74 |
14. | Sobieszuk Kacper | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:07.16 | 633 |
50m: 100m: | 27.60 58.78 | 27.60 31.18 | 150m: 200m: | 1:30.35 2:02.12 | 31.57 31.77 | 250m: 300m: | 2:33.86 3:05.87 | 31.74 32.01 | 350m: 400m: | 3:37.20 4:07.16 | 31.33 29.96 |
15. | Doroba Michał | 02 | Śląsk Wrocław | 4:08.03 | 626 |
50m: 100m: | 28.77 59.99 | 28.77 31.22 | 150m: 200m: | 1:31.96 2:04.05 | 31.97 32.09 | 250m: 300m: | 2:35.68 3:07.67 | 31.63 31.99 | 350m: 400m: | 3:38.41 4:08.03 | 30.74 29.62 |
16. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 4:08.87 | 620 |
50m: 100m: | 28.20 1:00.00 | 28.20 31.80 | 150m: 200m: | 1:31.96 2:03.95 | 31.96 31.99 | 250m: 300m: | 2:35.86 3:07.85 | 31.91 31.99 | 350m: 400m: | 3:39.60 4:08.87 | 31.75 29.27 |
17. | Blachura Oskar | 02 | Unia Oświęcim | 4:09.08 | 618 |
50m: 100m: | 28.94 1:00.68 | 28.94 31.74 | 150m: 200m: | 1:32.86 2:04.70 | 32.18 31.84 | 250m: 300m: | 2:35.81 3:07.60 | 31.11 31.79 | 350m: 400m: | 3:38.93 4:09.08 | 31.33 30.15 |
18. | Barusiński Kordian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 4:09.74 | 613 |
50m: 100m: | 27.66 58.50 | 27.66 30.84 | 150m: 200m: | 1:29.47 2:01.36 | 30.97 31.89 | 250m: 300m: | 2:33.19 3:05.49 | 31.83 32.30 | 350m: 400m: | 3:37.98 4:09.74 | 32.49 31.76 |
19. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 4:10.22 | 610 |
50m: 100m: | 27.70 58.84 | 27.70 31.14 | 150m: 200m: | 1:30.34 2:02.25 | 31.50 31.91 | 250m: 300m: | 2:34.09 3:05.93 | 31.84 31.84 | 350m: 400m: | 3:38.54 4:10.22 | 32.61 31.68 |
20. | Lech Filip | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:10.35 | 609 |
50m: 100m: | 28.16 59.64 | 28.16 31.48 | 150m: 200m: | 1:31.26 2:02.37 | 31.62 31.11 | 250m: 300m: | 2:33.68 3:04.33 | 31.31 30.65 | 350m: 400m: | 3:33.43 4:10.35 | 29.10 36.92 |
21. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 4:10.41 | 608 |
50m: 100m: | 28.02 59.66 | 28.02 31.64 | 150m: 200m: | 1:31.43 2:03.33 | 31.77 31.90 | 250m: 300m: | 2:34.95 3:06.85 | 31.62 31.90 | 350m: 400m: | 3:38.62 4:10.41 | 31.77 31.79 |
22. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 4:11.12 | 603 |
50m: 100m: | 27.58 58.33 | 27.58 30.75 | 150m: 200m: | 1:29.85 2:01.66 | 31.52 31.81 | 250m: 300m: | 2:33.59 3:06.01 | 31.93 32.42 | 350m: 400m: | 3:38.99 4:11.12 | 32.98 32.13 |
23. | Nowak Jan | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:13.40 | 587 |
50m: 100m: | 29.07 1:00.41 | 29.07 31.34 | 150m: 200m: | 1:32.47 2:04.84 | 32.06 32.37 | 250m: 300m: | 2:37.05 3:09.67 | 32.21 32.62 | 350m: 400m: | 3:42.33 4:13.40 | 32.66 31.07 |
24. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 4:13.77 | 585 |
50m: 100m: | 28.96 1:00.86 | 28.96 31.90 | 150m: 200m: | 1:33.17 2:05.54 | 32.31 32.37 | 250m: 300m: | 2:37.94 3:10.42 | 32.40 32.48 | 350m: 400m: | 3:42.65 4:13.77 | 32.23 31.12 |
25. | Zaremba Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 4:14.47 | 580 |
50m: 100m: | 28.42 59.95 | 28.42 31.53 | 150m: 200m: | 1:31.91 2:04.29 | 31.96 32.38 | 250m: 300m: | 2:36.93 3:09.27 | 32.64 32.34 | 350m: 400m: | 3:41.94 4:14.47 | 32.67 32.53 |
26. | Dudkiewicz Kacper | 02 | Polonia Warszawa | 4:15.70 | 571 |
50m: 100m: | 27.84 58.26 | 27.84 30.42 | 150m: 200m: | 1:29.92 2:02.40 | 31.66 32.48 | 250m: 300m: | 2:35.47 3:08.87 | 33.07 33.40 | 350m: 400m: | 3:42.93 4:15.70 | 34.06 32.77 |
27. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 4:18.20 | 555 |
50m: 100m: | 27.31 58.30 | 27.31 30.99 | 150m: 200m: | 1:30.61 2:03.30 | 32.31 32.69 | 250m: 300m: | 2:36.12 3:10.12 | 32.82 34.00 | 350m: 400m: | 3:44.77 4:18.20 | 34.65 33.43 |
28. | Popiołek Dawid | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:18.23 | 555 |
50m: 100m: | 28.98 1:01.10 | 28.98 32.12 | 150m: 200m: | 1:34.04 2:07.33 | 32.94 33.29 | 250m: 300m: | 2:40.17 3:13.25 | 32.84 33.08 | 350m: 400m: | 3:45.90 4:18.23 | 32.65 32.33 |
29. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 4:20.42 | 541 |
50m: 100m: | 29.16 1:01.89 | 29.16 32.73 | 150m: 200m: | 1:35.20 2:08.24 | 33.31 33.04 | 250m: 300m: | 2:41.37 3:14.67 | 33.13 33.30 | 350m: 400m: | 3:47.81 4:20.42 | 33.14 32.61 |
30. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 4:22.80 | 526 |
50m: 100m: | 30.27 1:03.34 | 30.27 33.07 | 150m: 200m: | 1:36.40 2:09.79 | 33.06 33.39 | 250m: 300m: | 2:42.91 3:16.57 | 33.12 33.66 | 350m: 400m: | 3:50.13 4:22.80 | 33.56 32.67 |
31. | Borzymek Hubert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:22.91 | 526 |
50m: 100m: | 29.49 1:01.70 | 29.49 32.21 | 150m: 200m: | 1:34.46 2:07.54 | 32.76 33.08 | 250m: 300m: | 2:41.09 3:15.19 | 33.55 34.10 | 350m: 400m: | 3:49.32 4:22.91 | 34.13 33.59 |
32. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 4:23.68 | 521 |
50m: 100m: | 28.92 1:00.81 | 28.92 31.89 | 150m: 200m: | 1:34.41 2:08.27 | 33.60 33.86 | 250m: 300m: | 2:42.47 3:16.31 | 34.20 33.84 | 350m: 400m: | 3:50.68 4:23.68 | 34.37 33.00 |
33. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 4:23.82 | 520 |
50m: 100m: | 30.17 1:03.32 | 30.17 33.15 | 150m: 200m: | 1:36.95 2:11.07 | 33.63 34.12 | 250m: 300m: | 2:44.28 3:17.16 | 33.21 32.88 | 350m: 400m: | 3:50.39 4:23.82 | 33.23 33.43 |
34. | Wiekiera Dawid | 02 | Wodnik 29 Tychy | 4:53.14 | 379 |
50m: 100m: | 33.47 1:12.06 | 33.47 38.59 | 150m: 200m: | 1:50.77 2:28.63 | 38.71 37.86 | 250m: 300m: | 3:05.17 3:41.57 | 36.54 36.40 | 350m: 400m: | 4:17.70 4:53.14 | 36.13 35.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 27/10/2019 - 12:17 | Chłopców, 400m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 3:51.00 | 775 |
50m: 100m: | 26.77 55.68 | 26.77 28.91 | 150m: 200m: | 1:24.79 1:53.98 | 29.11 29.19 | 250m: 300m: | 2:23.52 2:53.21 | 29.54 29.69 | 350m: 400m: | 3:22.49 3:51.00 | 29.28 28.51 |
2. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 4:01.91 | 675 |
50m: 100m: | 27.29 57.33 | 27.29 30.04 | 150m: 200m: | 1:28.26 1:59.32 | 30.93 31.06 | 250m: 300m: | 2:30.07 3:01.24 | 30.75 31.17 | 350m: 400m: | 3:32.37 4:01.91 | 31.13 29.54 |
3. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 4:01.96 | 675 |
50m: 100m: | 28.68 59.37 | 28.68 30.69 | 150m: 200m: | 1:30.42 2:01.43 | 31.05 31.01 | 250m: 300m: | 2:32.47 3:03.68 | 31.04 31.21 | 350m: 400m: | 3:33.76 4:01.96 | 30.08 28.20 |
4. | Trylski Wiktor | 03 | Tri-Team Rumia | 4:04.48 | 654 |
50m: 100m: | 28.93 59.89 | 28.93 30.96 | 150m: 200m: | 1:30.84 2:02.11 | 30.95 31.27 | 250m: 300m: | 2:33.13 3:04.20 | 31.02 31.07 | 350m: 400m: | 3:34.80 4:04.48 | 30.60 29.68 |
5. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 4:07.41 | 631 |
50m: 100m: | 28.38 59.84 | 28.38 31.46 | 150m: 200m: | 1:31.86 2:04.12 | 32.02 32.26 | 250m: 300m: | 2:35.90 3:07.46 | 31.78 31.56 | 350m: 400m: | 3:38.07 4:07.41 | 30.61 29.34 |
6. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 4:10.73 | 606 |
50m: 100m: | 28.44 59.79 | 28.44 31.35 | 150m: 200m: | 1:31.97 2:04.00 | 32.18 32.03 | 250m: 300m: | 2:36.15 3:08.07 | 32.15 31.92 | 350m: 400m: | 3:40.09 4:10.73 | 32.02 30.64 |
7. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:11.15 | 603 |
50m: 100m: | 28.34 59.94 | 28.34 31.60 | 150m: 200m: | 1:31.91 2:03.77 | 31.97 31.86 | 250m: 300m: | 2:35.58 3:08.06 | 31.81 32.48 | 350m: 400m: | 3:40.36 4:11.15 | 32.30 30.79 |
8. | Sieprawski Roch | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 4:11.78 | 599 |
50m: 100m: | 28.96 1:00.28 | 28.96 31.32 | 150m: 200m: | 1:31.70 2:03.17 | 31.42 31.47 | 250m: 300m: | 2:35.29 3:07.24 | 32.12 31.95 | 350m: 400m: | 3:40.21 4:11.78 | 32.97 31.57 |
9. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 4:13.03 | 590 |
50m: 100m: | 28.65 1:00.19 | 28.65 31.54 | 150m: 200m: | 1:32.44 2:04.75 | 32.25 32.31 | 250m: 300m: | 2:36.63 3:08.90 | 31.88 32.27 | 350m: 400m: | 3:41.02 4:13.03 | 32.12 32.01 |
10. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 4:13.27 | 588 |
50m: 100m: | 29.21 1:00.97 | 29.21 31.76 | 150m: 200m: | 1:33.15 2:05.56 | 32.18 32.41 | 250m: 300m: | 2:37.28 3:08.90 | 31.72 31.62 | 350m: 400m: | 3:40.94 4:13.27 | 32.04 32.33 |
11. | Tomaszowski Michał | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:14.16 | 582 |
50m: 100m: | 28.31 1:00.30 | 28.31 31.99 | 150m: 200m: | 1:32.56 2:05.16 | 32.26 32.60 | 250m: 300m: | 2:37.68 3:10.21 | 32.52 32.53 | 350m: 400m: | 3:42.63 4:14.16 | 32.42 31.53 |
12. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:16.25 | 568 |
50m: 100m: | 29.55 1:01.84 | 29.55 32.29 | 150m: 200m: | 1:34.69 2:07.23 | 32.85 32.54 | 250m: 300m: | 2:40.18 3:13.00 | 32.95 32.82 | 350m: 400m: | 3:45.20 4:16.25 | 32.20 31.05 |
13. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:17.10 | 562 |
50m: 100m: | 28.09 1:00.43 | 28.09 32.34 | 150m: 200m: | 1:33.38 2:06.49 | 32.95 33.11 | 250m: 300m: | 2:39.23 3:12.24 | 32.74 33.01 | 350m: 400m: | 3:44.88 4:17.10 | 32.64 32.22 |
14. | Para Mikołaj | 03 | Unia Oświęcim | 4:18.02 | 556 |
50m: 100m: | 28.88 1:00.74 | 28.88 31.86 | 150m: 200m: | 1:32.81 2:05.46 | 32.07 32.65 | 250m: 300m: | 2:38.09 3:11.16 | 32.63 33.07 | 350m: 400m: | 3:44.65 4:18.02 | 33.49 33.37 |
15. | Szymczykowski Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 4:18.14 | 555 |
50m: 100m: | 30.11 1:02.72 | 30.11 32.61 | 150m: 200m: | 1:35.61 2:08.87 | 32.89 33.26 | 250m: 300m: | 2:42.22 3:14.87 | 33.35 32.65 | 350m: 400m: | 3:47.39 4:18.14 | 32.52 30.75 |
16. | Ogorzałek Alan | 03 | Śląsk Wrocław | 4:20.19 | 542 |
50m: 100m: | 28.36 59.80 | 28.36 31.44 | 150m: 200m: | 1:32.64 2:05.84 | 32.84 33.20 | 250m: 300m: | 2:39.25 3:12.99 | 33.41 33.74 | 350m: 400m: | 3:46.91 4:20.19 | 33.92 33.28 |
17. | Szwiec Jakub | 03 | UKS MOS Opole | 4:26.75 | 503 |
50m: 100m: | 31.01 1:04.85 | 31.01 33.84 | 150m: 200m: | 1:38.43 2:12.17 | 33.58 33.74 | 250m: 300m: | 2:45.80 3:19.78 | 33.63 33.98 | 350m: 400m: | 3:53.71 4:26.75 | 33.93 33.04 |
18. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Śląsk Wrocław | 4:29.38 | 489 |
50m: 100m: | 28.88 1:01.31 | 28.88 32.43 | 150m: 200m: | 1:35.49 2:10.42 | 34.18 34.93 | 250m: 300m: | 2:45.16 3:20.28 | 34.74 35.12 | 350m: 400m: | 3:55.85 4:29.38 | 35.57 33.53 |
19. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 4:49.40 | 394 |
50m: 100m: | 31.59 1:08.22 | 31.59 36.63 | 150m: 200m: | 1:45.38 2:23.13 | 37.16 37.75 | 250m: 300m: | 3:00.13 3:36.98 | 37.00 36.85 | 350m: 400m: | 4:13.59 4:49.40 | 36.61 35.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 27/10/2019 - 12:17 | Chłopców, 400m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 4:06.68 | 637 |
50m: 100m: | 28.32 59.50 | 28.32 31.18 | 150m: 200m: | 1:31.53 2:02.85 | 32.03 31.32 | 250m: 300m: | 2:34.14 3:05.93 | 31.29 31.79 | 350m: 400m: | 3:37.32 4:06.68 | 31.39 29.36 |
2. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 4:07.43 | 631 |
50m: 100m: | 27.79 58.32 | 27.79 30.53 | 150m: 200m: | 1:29.50 2:00.96 | 31.18 31.46 | 250m: 300m: | 2:32.43 3:04.29 | 31.47 31.86 | 350m: 400m: | 3:36.51 4:07.43 | 32.22 30.92 |
3. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 4:09.30 | 617 |
50m: 100m: | 28.36 59.67 | 28.36 31.31 | 150m: 200m: | 1:31.58 2:03.33 | 31.91 31.75 | 250m: 300m: | 2:34.94 3:06.69 | 31.61 31.75 | 350m: 400m: | 3:37.93 4:09.30 | 31.24 31.37 |
4. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 4:09.38 | 616 |
50m: 100m: | 28.72 1:00.22 | 28.72 31.50 | 150m: 200m: | 1:32.40 2:04.45 | 32.18 32.05 | 250m: 300m: | 2:36.59 3:08.74 | 32.14 32.15 | 350m: 400m: | 3:40.43 4:09.38 | 31.69 28.95 |
5. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 4:12.81 | 591 |
50m: 100m: | 28.36 59.84 | 28.36 31.48 | 150m: 200m: | 1:32.19 2:04.64 | 32.35 32.45 | 250m: 300m: | 2:37.36 3:09.52 | 32.72 32.16 | 350m: 400m: | 3:41.66 4:12.81 | 32.14 31.15 |
6. | Stachurski Jerzy | 04 | Śląsk Wrocław | 4:13.24 | 588 |
50m: 100m: | 28.57 1:00.37 | 28.57 31.80 | 150m: 200m: | 1:32.63 2:05.50 | 32.26 32.87 | 250m: 300m: | 2:38.27 3:10.03 | 32.77 31.76 | 350m: 400m: | 3:41.67 4:13.24 | 31.64 31.57 |
7. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 4:13.31 | 588 |
50m: 100m: | 29.88 1:01.83 | 29.88 31.95 | 150m: 200m: | 1:34.21 2:06.54 | 32.38 32.33 | 250m: 300m: | 2:38.49 3:10.88 | 31.95 32.39 | 350m: 400m: | 3:43.10 4:13.31 | 32.22 30.21 |
8. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 4:13.61 | 586 |
50m: 100m: | 28.79 1:00.40 | 28.79 31.61 | 150m: 200m: | 1:32.39 2:04.52 | 31.99 32.13 | 250m: 300m: | 2:36.94 3:08.99 | 32.42 32.05 | 350m: 400m: | 3:41.34 4:13.61 | 32.35 32.27 |
9. | Klimczak Kacper | 04 | Jedynka Łódź | 4:18.15 | 555 |
50m: 100m: | 29.20 1:01.77 | 29.20 32.57 | 150m: 200m: | 1:35.05 2:08.44 | 33.28 33.39 | 250m: 300m: | 2:41.24 3:14.24 | 32.80 33.00 | 350m: 400m: | 3:46.68 4:18.15 | 32.44 31.47 |
10. | Majewski Maksym | 04 | Unia Oświęcim | 4:20.13 | 543 |
50m: 100m: | 28.51 1:00.95 | 28.51 32.44 | 150m: 200m: | 1:34.08 2:07.32 | 33.13 33.24 | 250m: 300m: | 2:41.19 3:13.23 | 33.87 32.04 | 350m: 400m: | 3:45.69 4:20.13 | 32.46 34.44 |
11. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 4:20.63 | 540 |
50m: 100m: | 29.41 1:01.66 | 29.41 32.25 | 150m: 200m: | 1:34.28 2:07.16 | 32.62 32.88 | 250m: 300m: | 2:40.16 3:14.14 | 33.00 33.98 | 350m: 400m: | 3:47.73 4:20.63 | 33.59 32.90 |
12. | Lewtak Szymon | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:31.45 | 478 |
50m: 100m: | 30.80 1:04.55 | 30.80 33.75 | 150m: 200m: | 1:38.91 2:13.74 | 34.36 34.83 | 250m: 300m: | 2:48.20 3:22.91 | 34.46 34.71 | 350m: 400m: | 3:57.50 4:31.45 | 34.59 33.95 |
13. | Ryszka Kacper | 04 | Unia Oświęcim | 4:32.80 | 470 |
50m: 100m: | 30.40 1:04.10 | 30.40 33.70 | 150m: 200m: | 1:38.97 2:14.19 | 34.87 35.22 | 250m: 300m: | 2:49.19 3:23.93 | 35.00 34.74 | 350m: 400m: | 3:59.54 4:32.80 | 35.61 33.26 |
14. | Kubiniec Mikołaj | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:34.09 | 464 |
50m: 100m: | 30.37 1:04.16 | 30.37 33.79 | 150m: 200m: | 1:38.92 2:13.90 | 34.76 34.98 | 250m: 300m: | 2:49.00 3:24.05 | 35.10 35.05 | 350m: 400m: | 3:59.16 4:34.09 | 35.11 34.93 |
15. | Marszałek Stanisław | 04 | Unia Oświęcim | 4:34.62 | 461 |
50m: 100m: | 29.32 1:02.92 | 29.32 33.60 | 150m: 200m: | 1:37.48 2:12.56 | 34.56 35.08 | 250m: 300m: | 2:49.02 3:24.75 | 36.46 35.73 | 350m: 400m: | 4:01.26 4:34.62 | 36.51 33.36 |
16. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 4:36.53 | 452 |
50m: 100m: | 31.90 1:06.58 | 31.90 34.68 | 150m: 200m: | 1:41.97 2:17.61 | 35.39 35.64 | 250m: 300m: | 2:53.02 3:28.11 | 35.41 35.09 | 350m: 400m: | 4:02.93 4:36.53 | 34.82 33.60 |
17. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:47.04 | 404 |
50m: 100m: | 32.28 1:07.49 | 32.28 35.21 | 150m: 200m: | 1:44.09 2:19.94 | 36.60 35.85 | 250m: 300m: | 2:56.71 3:33.65 | 36.77 36.94 | 350m: 400m: | 4:10.63 4:47.04 | 36.98 36.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 27/10/2019 - 12:17 | Chłopców, 400m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Płoszka Kacper | 05 | Jedynka Łódź | 4:09.40 | 616 |
50m: 100m: | 28.28 58.61 | 28.28 30.33 | 150m: 200m: | 1:29.73 2:01.36 | 31.12 31.63 | 250m: 300m: | 2:33.41 3:05.79 | 32.05 32.38 | 350m: 400m: | 3:38.21 4:09.40 | 32.42 31.19 |
2. | Sławacki Wojciech | 05 | Wodnik Krasnystaw | 4:10.60 | 607 |
50m: 100m: | 28.50 59.72 | 28.50 31.22 | 150m: 200m: | 1:31.37 2:03.00 | 31.65 31.63 | 250m: 300m: | 2:35.03 3:07.12 | 32.03 32.09 | 350m: 400m: | 3:39.20 4:10.60 | 32.08 31.40 |
3. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 4:12.25 | 595 |
50m: 100m: | 27.53 58.72 | 27.53 31.19 | 150m: 200m: | 1:31.05 2:03.97 | 32.33 32.92 | 250m: 300m: | 2:36.78 3:09.51 | 32.81 32.73 | 350m: 400m: | 3:42.08 4:12.25 | 32.57 30.17 |
4. | Zaremba Adam | 05 | Śląsk Wrocław | 4:13.01 | 590 |
50m: 100m: | 29.11 1:00.73 | 29.11 31.62 | 150m: 200m: | 1:33.04 2:05.84 | 32.31 32.80 | 250m: 300m: | 2:37.78 3:10.37 | 31.94 32.59 | 350m: 400m: | 3:42.16 4:13.01 | 31.79 30.85 |
5. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 4:24.93 | 514 |
50m: 100m: | 29.99 1:03.96 | 29.99 33.97 | 150m: 200m: | 1:38.25 2:12.11 | 34.29 33.86 | 250m: 300m: | 2:45.80 3:19.77 | 33.69 33.97 | 350m: 400m: | 3:52.84 4:24.93 | 33.07 32.09 |
6. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:26.77 | 503 |
50m: 100m: | 30.82 1:04.86 | 30.82 34.04 | 150m: 200m: | 1:39.18 2:13.45 | 34.32 34.27 | 250m: 300m: | 2:47.71 3:21.78 | 34.26 34.07 | 350m: 400m: | 3:55.19 4:26.77 | 33.41 31.58 |
7. | Tyrka Igor | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:27.29 | 500 |
50m: 100m: | 31.43 1:05.96 | 31.43 34.53 | 150m: 200m: | 1:40.20 2:14.38 | 34.24 34.18 | 250m: 300m: | 2:48.38 3:22.39 | 34.00 34.01 | 350m: 400m: | 3:55.80 4:27.29 | 33.41 31.49 |
8. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:29.26 | 489 |
50m: 100m: | 31.00 1:05.10 | 31.00 34.10 | 150m: 200m: | 1:39.58 2:14.25 | 34.48 34.67 | 250m: 300m: | 2:49.44 3:23.88 | 35.19 34.44 | 350m: 400m: | 3:57.35 4:29.26 | 33.47 31.91 |
9. | Jarczewski Franciszek | 05 | UKS 190 Łódź | 4:32.15 | 474 |
50m: 100m: | 31.03 1:04.76 | 31.03 33.73 | 150m: 200m: | 1:39.38 2:14.38 | 34.62 35.00 | 250m: 300m: | 2:49.19 3:23.94 | 34.81 34.75 | 350m: 400m: | 3:58.31 4:32.15 | 34.37 33.84 |
10. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 4:37.41 | 447 |
50m: 100m: | 31.59 1:05.81 | 31.59 34.22 | 150m: 200m: | 1:40.44 2:16.16 | 34.63 35.72 | 250m: 300m: | 2:51.67 3:27.34 | 35.51 35.67 | 350m: 400m: | 4:02.45 4:37.41 | 35.11 34.96 |
11. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Unia Oświęcim | 4:39.04 | 440 |
50m: 100m: | 31.86 1:07.46 | 31.86 35.60 | 150m: 200m: | 1:42.80 2:18.46 | 35.34 35.66 | 250m: 300m: | 2:54.01 3:29.88 | 35.55 35.87 | 350m: 400m: | 4:04.93 4:39.04 | 35.05 34.11 |
12. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 4:54.90 | 372 |
50m: 100m: | 31.92 1:08.03 | 31.92 36.11 | 150m: 200m: | 1:47.05 2:25.37 | 39.02 38.32 | 250m: 300m: | 3:03.46 3:42.29 | 38.09 38.83 | 350m: 400m: | 4:20.03 4:54.90 | 37.74 34.87 |
13. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 5:02.21 | 346 |
50m: 100m: | 34.29 1:12.54 | 34.29 38.25 | 150m: 200m: | 1:51.66 2:30.98 | 39.12 39.32 | 250m: 300m: | 3:09.75 3:48.65 | 38.77 38.90 | 350m: 400m: | 4:26.47 5:02.21 | 37.82 35.74 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |