X Igrzyska Studentów I Roku - Pływanie Finał Ogólnopolski Kraków, 30/11/2019 |
1 - Igrzyska Studentów I Roku - Pływanie Finał | 30/11/2019 - 16:00 |
Konkurencja 1 30/11/2019 - 16:00 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:00 |
3 4 5 | Wątróbska Barbara Tomasiuk Natalia Gwóźdź Aleksandra | 00 00 00 | AZS Katowice AZS Katowice AZS Wrocław | 11 11 01 | 38.25 37.39 38.00 |
Seria 2 z 4, 16:02 |
2 3 4 5 6 7 | Duda Katarzyna Rządkowska Zuzanna Choromańska Martyna Żak Klaudia Chylak Zuzanna Kieszek Natalia | 00 00 00 00 00 00 | AZS Wrocław AZS Gdańsk AZS Gdańsk AZS Kraków AZS Łódź AZS Łódź | 01 06 06 06 05 05 | 32.00 30.31 30.31 30.31 31.12 34.15 |
Seria 3 z 4, 16:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Błajet Oliwia Staniszewska Maryla Brzozowska Marta Bielewicz Joanna Pecyna Michalina Wrońska Marianna Kostiv Olha Maksim Matylda | 01 00 00 00 02 00 | AZS Poznań AZS Kraków AZS Wrocław AZS Poznań AZS Warszawa AZS Gdańsk AZS Wrocław AZS Gdańsk | 15 06 01 15 14 06 01 06 | 30.06 29.90 29.69 29.35 29.64 29.83 30.00 30.26 |
Seria 4 z 4, 16:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Baryła Julia Zawadzka Anna Jaworska Marcelin Wrzosek Iga Wróbel Julia Nadybska Natalia Mędrela Marta Sikora Marta | 00 00 00 00 01 01 99 00 | AZS Gdańsk AZS Katowice AZS Warszawa AZS Warszawa AZS Łódź AZS Kraków AZS Katowice AZS Kraków | 06 11 14 14 05 06 11 06 | 29.28 28.94 28.65 27.06 27.49 28.89 29.25 29.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 30/11/2019 - 16:06 | Mężczyzn, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:06 |
1 2 3 4 5 6 7 | Siejo Mateusz Dobrowolska Karolina Mazurek Daniel Borkowski Mateusz Grochola Bartosz Iwański Jan Rymarz Ewelina | 00 00 00 00 99 00 00 | AZS Warszawa AZS Lublin AZS Lublin AZS Gdańsk AZS Lublin AZS Łódź AZS Lublin | 14 03 03 06 03 05 03 | NT 38.69 30.08 28.23 29.30 32.13 40.13 |
Seria 2 z 4, 16:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stelmaszczyk Kornel Lato Kacper Czech Aleksander Szyndler Michał Glonek Maciej Kołaczek Amadeusz Stano Jakub Prażmo Filip | 99 00 96 00 00 00 00 99 | AZS Łódź AZS Gdańsk AZS Lublin AZS Kraków AZS Gdańsk AZS Wrocław AZS Wrocław AZS Lublin | 05 06 03 06 06 01 01 03 | 27.87 27.22 26.81 26.14 26.32 27.00 27.51 27.98 |
Seria 3 z 4, 16:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wiewiórka Daniel Kłaput Bartosz Henke Marek Chmielowiec Јukasz Graboń Przemysław Romaniec Szymon Kania Szymon Michalkiewicz Filip | 00 00 00 00 00 00 00 | AZS Katowice AZS Kraków AZS Kraków AZS Warszawa AZS Katowice AZS Gdańsk AZS Kraków AZS Poznań | 11 06 06 14 11 06 06 15 | 25.94 25.88 25.74 25.38 25.46 25.80 25.93 26.03 |
Seria 4 z 4, 16:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Taradyś Jakub Arsenis Aloszyn Ogorzałek Kamil Borkowski Kacper Smioliсski Jakub Mech Dariusz Łaban Michał Szota Grzegorz | 99 00 00 00 00 99 | AZS Poznań AZS Poznań AZS Katowice AZS Lublin AZS Warszawa AZS Gdańsk AZS Wrocław AZS Katowice | 15 15 11 03 14 06 01 11 | 25.12 24.94 24.43 23.65 24.14 24.76 25.00 25.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 30/11/2019 - 16:13 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 16:13 |
3 4 5 | Fijałkowska Emilia Bonczek Agnieszka Reczyk Julia | 00 00 00 | AZS Łódź AZS Katowice AZS Łódź | 05 11 05 | 53.68 44.52 47.46 |
Seria 2 z 3, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Choromańska Martyna Zielińska Monika Stojanowska Aleksandra Baryła Julia Paluch Natalia Szlęk Katarzyna Piestrzeniewicz Oliwia Kieszek Natalia | 00 00 00 00 00 | AZS Gdańsk AZS Poznań AZS Poznań AZS Gdańsk AZS Kraków AZS Kraków AZS Gdańsk AZS Łódź | 06 15 15 06 06 06 06 05 | 42.14 40.97 40.78 39.34 40.54 40.82 41.38 43.46 |
Seria 3 z 3, 16:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mikus Katarzyna Palcar Marta Jaworska Marcelin Chmieliewska Aneta Walz Kornelia Sikora Marta Brzozowska Marta Bluge Angelika | 00 00 00 00 00 00 00 | AZS Katowice AZS Kraków AZS Warszawa AZS Warszawa AZS Warszawa AZS Kraków AZS Wrocław AZS Poznań | 11 06 14 14 14 06 01 15 | 38.39 37.48 35.96 34.79 35.67 37.29 38.00 38.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 30/11/2019 - 16:18 | Mężczyzn, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 16:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Iwański Jan Kołaczek Amadeusz Zając Aleksander Kania Antoni Feliński Mateusz Sułkowski Rafał Borkowski Mateusz Dobrowolska Karolina | 00 00 00 99 00 00 00 | AZS Łódź AZS Wrocław AZS Katowice AZS Warszawa AZS Katowice AZS Poznań AZS Gdańsk AZS Lublin | 05 01 11 14 11 15 06 03 | 40.95 39.00 35.97 35.05 35.60 36.81 40.80 49.13 |
Seria 2 z 2, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dąbrowski Mateusz Całka Jakub Siejo Mateusz Bachlaj Dorian Kożuch Kazimierz Pępek Tomasz Lato Kacper Podkowa Arkadiusz | 00 00 99 00 99 00 00 | AZS Poznań AZS Kraków AZS Warszawa AZS Kraków AZS Lublin AZS Kraków AZS Gdańsk AZS Kraków | 15 06 14 06 03 06 06 06 | 34.28 32.90 32.68 30.84 31.15 32.77 34.18 34.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 30/11/2019 - 16:22 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 16:22 |
3 4 5 | Fijałkowska Emilia Wątróbska Barbara Nieć Oliwia | 00 00 00 | AZS Łódź AZS Katowice AZS Łódź | 05 11 05 | 47.00 44.35 46.03 |
Seria 2 z 3, 16:24 |
2 3 4 5 6 7 | Gwóźdź Aleksandra Weiser Maja Borczyk Martyna Senecka Weronika Gintowt Paulina Tomasiuk Natalia | 00 00 00 00 00 00 | AZS Wrocław AZS Katowice AZS Wrocław AZS Kraków AZS Kraków AZS Katowice | 01 11 01 06 06 11 | 41.36 38.99 38.13 38.49 40.18 44.21 |
Seria 3 z 3, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stojanowska Aleksandra Łęczyńska Aleksandra Sarosiek Alicja Wrzosek Iga Nadybska Natalia Adamczyk Wiktoria Wrońska Marianna Zielińska Monika | 00 00 01 00 00 | AZS Poznań AZS Kraków AZS Warszawa AZS Warszawa AZS Kraków AZS Wrocław AZS Gdańsk AZS Poznań | 15 06 14 14 06 01 06 15 | 35.72 34.54 32.96 31.00 32.19 33.81 34.54 36.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 30/11/2019 - 16:28 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 16:28 |
3 4 5 | Mazurek Daniel Mech Dariusz Grochola Bartosz | 00 00 99 | AZS Lublin AZS Gdańsk AZS Lublin | 03 06 03 | 39.43 31.82 36.48 |
Seria 2 z 3, 16:29 |
2 3 4 5 6 7 | Kania Szymon Kania Antoni Taradyś Jakub Sawicki Bartosz Bachlaj Dorian Sułkowski Rafał | 00 99 00 99 | AZS Kraków AZS Warszawa AZS Poznań AZS Warszawa AZS Kraków AZS Poznań | 06 14 15 14 06 15 | 30.99 30.00 29.35 29.57 30.08 31.50 |
Seria 3 z 3, 16:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Borsuk Łukasz Szota Grzegorz Mańka Filip Włodarczyk Bruno Wiewiórka Daniel Bukowski Marcin Kurasz Kacper Polak Mikołaj | 01 99 00 00 00 00 00 00 | AZS Kraków AZS Katowice AZS Łódź AZS Kraków AZS Katowice AZS Wrocław AZS Gdańsk AZS Gdańsk | 06 11 05 06 11 01 06 06 | 29.17 29.03 28.77 28.38 28.42 29.00 29.16 29.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 30/11/2019 - 16:33 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:33 |
3 4 5 | Weiser Maja Kruszewska Kaja Piestrzeniewicz Oliwia | 00 00 00 | AZS Katowice AZS Kraków AZS Gdańsk | 11 06 06 | 46.14 36.39 39.53 |
Seria 2 z 4, 16:34 |
2 3 4 5 6 7 | Nowak Julia Chylak Zuzanna Mędrela Marta Rządkowska Zuzanna Reczyk Julia Borczyk Martyna | 00 00 99 00 00 00 | AZS Kraków AZS Łódź AZS Katowice AZS Gdańsk AZS Łódź AZS Wrocław | 06 05 11 06 05 01 | 35.82 34.80 33.80 34.18 35.00 36.00 |
Seria 3 z 4, 16:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sarosiek Alicja Duda Katarzyna Żak Klaudia Adamczyk Wiktoria Maksim Matylda Bluge Angelika Mikus Katarzyna Błajet Oliwia | 00 00 00 00 00 00 | AZS Warszawa AZS Wrocław AZS Kraków AZS Wrocław AZS Gdańsk AZS Poznań AZS Katowice AZS Poznań | 14 01 06 01 06 15 11 15 | 33.41 33.33 32.95 32.00 32.36 33.16 33.35 33.63 |
Seria 4 z 4, 16:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Staniszewska Maryla Zawadzka Anna Walz Kornelia Wróbel Julia Chmieliewska Aneta Bielewicz Joanna Pecyna Michalina Kostiv Olha | 01 00 00 01 00 00 02 | AZS Kraków AZS Katowice AZS Warszawa AZS Łódź AZS Warszawa AZS Poznań AZS Warszawa AZS Wrocław | 06 11 14 05 14 15 14 01 | 31.86 31.69 31.15 29.94 30.50 31.47 31.78 32.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 30/11/2019 - 16:39 | Mężczyzn, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 16:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czech Aleksander Prażmo Filip Kurasz Kacper Stano Jakub Polak Mikołaj Dąbrowski Mateusz Arsenis Aloszyn Stelmaszczyk Kornel | 96 99 00 00 00 99 | AZS Lublin AZS Lublin AZS Gdańsk AZS Wrocław AZS Gdańsk AZS Poznań AZS Poznań AZS Łódź | 03 03 06 01 06 15 15 05 | 31.04 30.23 28.59 28.50 28.51 30.16 30.55 32.12 |
Seria 2 z 3, 16:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kłaput Bartosz Romaniec Szymon Borsuk Łukasz Glonek Maciej Mańka Filip Michalkiewicz Filip Graboń Przemysław Włodarczyk Bruno | 00 00 01 00 00 00 00 | AZS Kraków AZS Gdańsk AZS Kraków AZS Gdańsk AZS Łódź AZS Poznań AZS Katowice AZS Kraków | 06 06 06 06 05 15 11 06 | 27.98 27.71 27.67 27.56 27.64 27.69 27.93 27.98 |
Seria 3 z 3, 16:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bukowski Marcin Sawicki Bartosz Łaban Michał Borkowski Kacper Smioliсski Jakub Chmielowiec Јukasz Henke Marek Ogorzałek Kamil | 00 00 00 00 00 00 00 99 | AZS Wrocław AZS Warszawa AZS Wrocław AZS Lublin AZS Warszawa AZS Warszawa AZS Kraków AZS Katowice | 01 14 01 03 14 14 06 11 | 27.00 26.71 26.00 25.19 25.78 26.63 26.91 27.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 30/11/2019 - 16:44 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1, 16:44 |
1 | AZS Wrocław 1 | AZS Wrocław | 01 | NT |
Adamczyk Wiktoria, Brzozowska Marta, Duda Katarzyna, Kostiv Olha |
2 | AZS Katowice 1 | AZS Katowice | 11 | NT |
Wątróbska Barbara, Tomasiuk Natalia, Mędrela Marta, Zawadzka Anna |
3 | AZS Gdańsk 1 | AZS Gdańsk | 06 | NT |
Baryła Julia, Wrońska Marianna, Maksim Matylda, Rządkowska Zuzanna |
4 | AZS Warszawa 1 | AZS Warszawa | 14 | 1:45.00 |
5 | AZS Kraków 1 | AZS Kraków | 06 | 2:05.99 |
6 | AZS Poznań 1 | AZS Poznań | 15 | NT |
Bielewicz Joanna, Stojanowska Aleksandra, Bluge Angelika, Błajet Oliwia |
7 | AZS Łódź 1 | AZS Łódź | 05 | NT |
Wróbel Julia, Kieszek Natalia, Chylak Zuzanna |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 30/11/2019 - 16:48 | Mężczyzn, 4 x 50m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1, 16:48 |
1 | AZS Katowice 1 | AZS Katowice | 11 | NT |
Wiewiórka Daniel, Graboń Przemysław, Szota Grzegorz, Ogorzałek Kamil |
2 | AZS Gdańsk 1 | AZS Gdańsk | 06 | NT |
Mech Dariusz, Romaniec Szymon, Lato Kacper, Glonek Maciej |
3 | AZS Lublin 1 | AZS Lublin | 03 | 2:05.00 |
Mazurek Daniel, Kożuch Kazimierz, Borkowski Kacper, Prażmo Filip |
4 | AZS Warszawa 1 | AZS Warszawa | 14 | 1:40.00 |
5 | AZS Kraków 1 | AZS Kraków | 06 | 1:48.39 |
6 | AZS Poznań 1 | AZS Poznań | 15 | NT |
Arsenis Aloszyn, Taradyś Jakub, Dąbrowski Mateusz, Michalkiewicz Filip |
7 | AZS Wrocław 1 | AZS Wrocław | 01 | NT |
Bukowski Marcin, Kołaczek Amadeusz, Stano Jakub, Łaban Michał |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |