X Igrzyska Studentów I Roku - Pływanie Finał Ogólnopolski Kraków, 30/11/2019 |
1 - Igrzyska Studentów I Roku - Pływanie Finał | 30/11/2019 - 16:00 |
Konkurencja 1 30/11/2019 - 16:00 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Wrzosek Iga | 00 | AZS Warszawa | 27.06 | |||
2 | Wróbel Julia | 01 | AZS Łódź | 27.49 | |||
3 | Jaworska Marcelin | 00 | AZS Warszawa | 28.65 | |||
4 | Nadybska Natalia | 01 | AZS Kraków | 28.89 | |||
5 | Zawadzka Anna | 00 | AZS Katowice | 28.94 | |||
6 | Mędrela Marta | 99 | AZS Katowice | 29.25 | |||
7 | Baryła Julia | 00 | AZS Gdańsk | 29.28 | |||
8 | Sikora Marta | 00 | AZS Kraków | 29.34 | |||
9 | Bielewicz Joanna | AZS Poznań | 29.35 | ||||
10 | Pecyna Michalina | 00 | AZS Warszawa | 29.64 | |||
11 | Brzozowska Marta | 00 | AZS Wrocław | 29.69 | |||
12 | Wrońska Marianna | 00 | AZS Gdańsk | 29.83 | |||
13 | Staniszewska Maryla | 01 | AZS Kraków | 29.90 | |||
14 | Kostiv Olha | 02 | AZS Wrocław | 30.00 | |||
15 | Błajet Oliwia | AZS Poznań | 30.06 | ||||
16 | Maksim Matylda | 00 | AZS Gdańsk | 30.26 | |||
17 | Żak Klaudia | 00 | AZS Kraków | 30.31 | |||
18 | Choromańska Martyna | 00 | AZS Gdańsk | 30.31 | |||
19 | Rządkowska Zuzanna | 00 | AZS Gdańsk | 30.31 | |||
20 | Chylak Zuzanna | 00 | AZS Łódź | 31.12 | |||
21 | Duda Katarzyna | 00 | AZS Wrocław | 32.00 | |||
22 | Kieszek Natalia | 00 | AZS Łódź | 34.15 | |||
23 | Tomasiuk Natalia | 00 | AZS Katowice | 37.39 | |||
24 | Gwóźdź Aleksandra | 00 | AZS Wrocław | 38.00 | |||
25 | Wątróbska Barbara | 00 | AZS Katowice | 38.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 30/11/2019 - 16:06 | Mężczyzn, 50m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Borkowski Kacper | 00 | AZS Lublin | 23.65 | |||
2 | Smioliсski Jakub | 00 | AZS Warszawa | 24.14 | |||
3 | Ogorzałek Kamil | 99 | AZS Katowice | 24.43 | |||
4 | Mech Dariusz | 00 | AZS Gdańsk | 24.76 | |||
5 | Arsenis Aloszyn | AZS Poznań | 24.94 | ||||
6 | Łaban Michał | 00 | AZS Wrocław | 25.00 | |||
7 | Taradyś Jakub | AZS Poznań | 25.12 | ||||
8 | Szota Grzegorz | 99 | AZS Katowice | 25.31 | |||
9 | Chmielowiec Јukasz | 00 | AZS Warszawa | 25.38 | |||
10 | Graboń Przemysław | 00 | AZS Katowice | 25.46 | |||
11 | Henke Marek | 00 | AZS Kraków | 25.74 | |||
12 | Romaniec Szymon | 00 | AZS Gdańsk | 25.80 | |||
13 | Kłaput Bartosz | 00 | AZS Kraków | 25.88 | |||
14 | Kania Szymon | 00 | AZS Kraków | 25.93 | |||
15 | Wiewiórka Daniel | 00 | AZS Katowice | 25.94 | |||
16 | Michalkiewicz Filip | AZS Poznań | 26.03 | ||||
17 | Szyndler Michał | 00 | AZS Kraków | 26.14 | |||
18 | Glonek Maciej | 00 | AZS Gdańsk | 26.32 | |||
19 | Czech Aleksander | 96 | AZS Lublin | 26.81 | |||
20 | Kołaczek Amadeusz | 00 | AZS Wrocław | 27.00 | |||
21 | Lato Kacper | 00 | AZS Gdańsk | 27.22 | |||
22 | Stano Jakub | 00 | AZS Wrocław | 27.51 | |||
23 | Stelmaszczyk Kornel | 99 | AZS Łódź | 27.87 | |||
24 | Prażmo Filip | 99 | AZS Lublin | 27.98 | |||
25 | Borkowski Mateusz | 00 | AZS Gdańsk | 28.23 | |||
26 | Grochola Bartosz | 99 | AZS Lublin | 29.30 | |||
27 | Mazurek Daniel | 00 | AZS Lublin | 30.08 | |||
28 | Iwański Jan | 00 | AZS Łódź | 32.13 | |||
29 | Dobrowolska Karolina | 00 | AZS Lublin | 38.69 | |||
30 | Rymarz Ewelina | 00 | AZS Lublin | 40.13 | |||
31 | Siejo Mateusz | 00 | AZS Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 30/11/2019 - 16:13 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Chmieliewska Aneta | 00 | AZS Warszawa | 34.79 | |||
2 | Walz Kornelia | 00 | AZS Warszawa | 35.67 | |||
3 | Jaworska Marcelin | 00 | AZS Warszawa | 35.96 | |||
4 | Sikora Marta | 00 | AZS Kraków | 37.29 | |||
5 | Palcar Marta | 00 | AZS Kraków | 37.48 | |||
6 | Brzozowska Marta | 00 | AZS Wrocław | 38.00 | |||
7 | Mikus Katarzyna | 00 | AZS Katowice | 38.39 | |||
8 | Bluge Angelika | AZS Poznań | 38.40 | ||||
9 | Baryła Julia | 00 | AZS Gdańsk | 39.34 | |||
10 | Paluch Natalia | 00 | AZS Kraków | 40.54 | |||
11 | Stojanowska Aleksandra | AZS Poznań | 40.78 | ||||
12 | Szlęk Katarzyna | AZS Kraków | 40.82 | ||||
13 | Zielińska Monika | AZS Poznań | 40.97 | ||||
14 | Piestrzeniewicz Oliwia | 00 | AZS Gdańsk | 41.38 | |||
15 | Choromańska Martyna | 00 | AZS Gdańsk | 42.14 | |||
16 | Kieszek Natalia | 00 | AZS Łódź | 43.46 | |||
17 | Bonczek Agnieszka | 00 | AZS Katowice | 44.52 | |||
18 | Reczyk Julia | 00 | AZS Łódź | 47.46 | |||
19 | Fijałkowska Emilia | 00 | AZS Łódź | 53.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 30/11/2019 - 16:18 | Mężczyzn, 50m klasyczny | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Bachlaj Dorian | 99 | AZS Kraków | 30.84 | |||
2 | Kożuch Kazimierz | 00 | AZS Lublin | 31.15 | |||
3 | Siejo Mateusz | 00 | AZS Warszawa | 32.68 | |||
4 | Pępek Tomasz | 99 | AZS Kraków | 32.77 | |||
5 | Całka Jakub | 00 | AZS Kraków | 32.90 | |||
6 | Lato Kacper | 00 | AZS Gdańsk | 34.18 | |||
7 | Dąbrowski Mateusz | AZS Poznań | 34.28 | ||||
8 | Podkowa Arkadiusz | 00 | AZS Kraków | 34.44 | |||
9 | Kania Antoni | 99 | AZS Warszawa | 35.05 | |||
10 | Feliński Mateusz | 00 | AZS Katowice | 35.60 | |||
11 | Zając Aleksander | 00 | AZS Katowice | 35.97 | |||
12 | Sułkowski Rafał | AZS Poznań | 36.81 | ||||
13 | Kołaczek Amadeusz | 00 | AZS Wrocław | 39.00 | |||
14 | Borkowski Mateusz | 00 | AZS Gdańsk | 40.80 | |||
15 | Iwański Jan | 00 | AZS Łódź | 40.95 | |||
16 | Dobrowolska Karolina | 00 | AZS Lublin | 49.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 30/11/2019 - 16:22 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Wrzosek Iga | 00 | AZS Warszawa | 31.00 | |||
2 | Nadybska Natalia | 01 | AZS Kraków | 32.19 | |||
3 | Sarosiek Alicja | 00 | AZS Warszawa | 32.96 | |||
4 | Adamczyk Wiktoria | 00 | AZS Wrocław | 33.81 | |||
5 | Łęczyńska Aleksandra | AZS Kraków | 34.54 | ||||
6 | Wrońska Marianna | 00 | AZS Gdańsk | 34.54 | |||
7 | Stojanowska Aleksandra | AZS Poznań | 35.72 | ||||
8 | Zielińska Monika | AZS Poznań | 36.81 | ||||
9 | Borczyk Martyna | 00 | AZS Wrocław | 38.13 | |||
10 | Senecka Weronika | 00 | AZS Kraków | 38.49 | |||
11 | Weiser Maja | 00 | AZS Katowice | 38.99 | |||
12 | Gintowt Paulina | 00 | AZS Kraków | 40.18 | |||
13 | Gwóźdź Aleksandra | 00 | AZS Wrocław | 41.36 | |||
14 | Tomasiuk Natalia | 00 | AZS Katowice | 44.21 | |||
15 | Wątróbska Barbara | 00 | AZS Katowice | 44.35 | |||
16 | Nieć Oliwia | 00 | AZS Łódź | 46.03 | |||
17 | Fijałkowska Emilia | 00 | AZS Łódź | 47.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 30/11/2019 - 16:28 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Włodarczyk Bruno | 00 | AZS Kraków | 28.38 | |||
2 | Wiewiórka Daniel | 00 | AZS Katowice | 28.42 | |||
3 | Mańka Filip | 00 | AZS Łódź | 28.77 | |||
4 | Bukowski Marcin | 00 | AZS Wrocław | 29.00 | |||
5 | Szota Grzegorz | 99 | AZS Katowice | 29.03 | |||
6 | Kurasz Kacper | 00 | AZS Gdańsk | 29.16 | |||
7 | Borsuk Łukasz | 01 | AZS Kraków | 29.17 | |||
8 | Polak Mikołaj | 00 | AZS Gdańsk | 29.32 | |||
9 | Taradyś Jakub | AZS Poznań | 29.35 | ||||
10 | Sawicki Bartosz | 00 | AZS Warszawa | 29.57 | |||
11 | Kania Antoni | 99 | AZS Warszawa | 30.00 | |||
12 | Bachlaj Dorian | 99 | AZS Kraków | 30.08 | |||
13 | Kania Szymon | 00 | AZS Kraków | 30.99 | |||
14 | Sułkowski Rafał | AZS Poznań | 31.50 | ||||
15 | Mech Dariusz | 00 | AZS Gdańsk | 31.82 | |||
16 | Grochola Bartosz | 99 | AZS Lublin | 36.48 | |||
17 | Mazurek Daniel | 00 | AZS Lublin | 39.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 30/11/2019 - 16:33 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Wróbel Julia | 01 | AZS Łódź | 29.94 | |||
2 | Chmieliewska Aneta | 00 | AZS Warszawa | 30.50 | |||
3 | Walz Kornelia | 00 | AZS Warszawa | 31.15 | |||
4 | Bielewicz Joanna | AZS Poznań | 31.47 | ||||
5 | Zawadzka Anna | 00 | AZS Katowice | 31.69 | |||
6 | Pecyna Michalina | 00 | AZS Warszawa | 31.78 | |||
7 | Staniszewska Maryla | 01 | AZS Kraków | 31.86 | |||
8 | Adamczyk Wiktoria | 00 | AZS Wrocław | 32.00 | |||
9 | Kostiv Olha | 02 | AZS Wrocław | 32.00 | |||
10 | Maksim Matylda | 00 | AZS Gdańsk | 32.36 | |||
11 | Żak Klaudia | 00 | AZS Kraków | 32.95 | |||
12 | Bluge Angelika | AZS Poznań | 33.16 | ||||
13 | Duda Katarzyna | 00 | AZS Wrocław | 33.33 | |||
14 | Mikus Katarzyna | 00 | AZS Katowice | 33.35 | |||
15 | Sarosiek Alicja | 00 | AZS Warszawa | 33.41 | |||
16 | Błajet Oliwia | AZS Poznań | 33.63 | ||||
17 | Mędrela Marta | 99 | AZS Katowice | 33.80 | |||
18 | Rządkowska Zuzanna | 00 | AZS Gdańsk | 34.18 | |||
19 | Chylak Zuzanna | 00 | AZS Łódź | 34.80 | |||
20 | Reczyk Julia | 00 | AZS Łódź | 35.00 | |||
21 | Nowak Julia | 00 | AZS Kraków | 35.82 | |||
22 | Borczyk Martyna | 00 | AZS Wrocław | 36.00 | |||
23 | Kruszewska Kaja | 00 | AZS Kraków | 36.39 | |||
24 | Piestrzeniewicz Oliwia | 00 | AZS Gdańsk | 39.53 | |||
25 | Weiser Maja | 00 | AZS Katowice | 46.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 30/11/2019 - 16:39 | Mężczyzn, 50m motylkowy | Open Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Borkowski Kacper | 00 | AZS Lublin | 25.19 | |||
2 | Smioliсski Jakub | 00 | AZS Warszawa | 25.78 | |||
3 | Łaban Michał | 00 | AZS Wrocław | 26.00 | |||
4 | Chmielowiec Јukasz | 00 | AZS Warszawa | 26.63 | |||
5 | Sawicki Bartosz | 00 | AZS Warszawa | 26.71 | |||
6 | Henke Marek | 00 | AZS Kraków | 26.91 | |||
7 | Bukowski Marcin | 00 | AZS Wrocław | 27.00 | |||
8 | Ogorzałek Kamil | 99 | AZS Katowice | 27.48 | |||
9 | Glonek Maciej | 00 | AZS Gdańsk | 27.56 | |||
10 | Mańka Filip | 00 | AZS Łódź | 27.64 | |||
11 | Borsuk Łukasz | 01 | AZS Kraków | 27.67 | |||
12 | Michalkiewicz Filip | AZS Poznań | 27.69 | ||||
13 | Romaniec Szymon | 00 | AZS Gdańsk | 27.71 | |||
14 | Graboń Przemysław | 00 | AZS Katowice | 27.93 | |||
15 | Kłaput Bartosz | 00 | AZS Kraków | 27.98 | |||
16 | Włodarczyk Bruno | 00 | AZS Kraków | 27.98 | |||
17 | Stano Jakub | 00 | AZS Wrocław | 28.50 | |||
18 | Polak Mikołaj | 00 | AZS Gdańsk | 28.51 | |||
19 | Kurasz Kacper | 00 | AZS Gdańsk | 28.59 | |||
20 | Dąbrowski Mateusz | AZS Poznań | 30.16 | ||||
21 | Prażmo Filip | 99 | AZS Lublin | 30.23 | |||
22 | Arsenis Aloszyn | AZS Poznań | 30.55 | ||||
23 | Czech Aleksander | 96 | AZS Lublin | 31.04 | |||
24 | Stelmaszczyk Kornel | 99 | AZS Łódź | 32.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 30/11/2019 - 16:44 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
1 | AZS Warszawa 1 | AZS Warszawa | 1:45.00 | ||||
2 | AZS Kraków 1 | AZS Kraków | 2:05.99 | ||||
3 | AZS Poznań 1 | AZS Poznań | NT | ||||
4 | AZS Katowice 1 | AZS Katowice | NT | ||||
5 | AZS Łódź 1 | AZS Łódź | NT | ||||
6 | AZS Wrocław 1 | AZS Wrocław | NT | ||||
7 | AZS Gdańsk 1 | AZS Gdańsk | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 30/11/2019 - 16:48 | Mężczyzn, 4 x 50m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
1 | AZS Warszawa 1 | AZS Warszawa | 1:40.00 | ||||
2 | AZS Kraków 1 | AZS Kraków | 1:48.39 | ||||
3 | AZS Lublin 1 | AZS Lublin | 2:05.00 | ||||
4 | AZS Poznań 1 | AZS Poznań | NT | ||||
5 | AZS Katowice 1 | AZS Katowice | NT | ||||
6 | AZS Wrocław 1 | AZS Wrocław | NT | ||||
7 | AZS Gdańsk 1 | AZS Gdańsk | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |