Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego Runda I Oświęcim, 29 - 30/11/2019 |
2 - Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego BLOK II | 30/11/2019 - 9:00 |
Konkurencja 15 30/11/2019 - 9:00 | Kobiet, 50m motylkowy | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chowaniec Oliwia Sadowska Dominika Chyra Julia Woźnica Milena Łabaj Zuzanna Jankowska Zofia Mierzejewska Wiktoria Miernik Wiktoria | 04 04 03 04 03 05 05 04 | SMS Oświęcim SMS Bydgoszcz SMS Wrocław SMS Gdańsk SMS Ostrowiec Św. SMS Gorzów Wlkp. SMS Olsztyn SMS Oświęcim | 06 02 01 10 12 04 13 06 | LT,PK LT,PK | NT 31.51 31.43 31.33 31.37 31.49 37.83 NT |
Seria 2 z 6, 9:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gmiter Barbara Kozak Katarzyna Zarembik Katarzyna Nocoń Dominika Haławczak Marcelina Szymczak Patrycja Łęcka Wiktoria Dutkowiak Aleksandra | 04 04 02 02 02 02 06 03 | SMS Olsztyn SMS Lublin SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Szczecin SMS Wrocław SMS Zielona Góra SMS Wrocław | 13 03 11 06 16 01 04 01 | 31.06 30.57 30.42 30.22 30.28 30.56 31.04 31.18 |
Seria 3 z 6, 9:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Janicka Paula Niewiadomska Wiktoria Pawłowska Jessica Sobuń Julia Skowrońska Wiktoria Hebel Natalia Ciesielska Inga Bałys Wiktoria | 04 02 03 04 01 05 05 02 | SMS Poznań SMS Bydgoszcz SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Gorzów Wlkp. SMS Gdańsk SMS Bydgoszcz SMS Racibórz | 15 02 11 06 04 10 02 11 | 30.05 29.87 29.81 29.59 29.79 29.82 29.99 30.16 |
Seria 4 z 6, 9:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Prochownik Martyna Szubzda Zuzanna Lewandowska Natalia Poznachowska Nadia Królik Adrianna Nowak Zofia Tasak Aleksandra Migdał Maria | 02 04 01 04 04 03 03 01 | SMS Lublin SMS Lublin SMS Oświęcim SMS Warszawa Konwiktorska SMS Szczecin SMS Warszawa Bielany SMS Kraków SMS Gdańsk | 03 03 06 14 16 14 06 10 | 29.37 29.20 29.10 29.00 29.05 29.20 29.35 29.52 |
Seria 5 z 6, 9:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zawadzka Hanna Skowron Maja Piesko Martyna Gradek Aleksandra Celmer Wiktoria Biernat Oliwia Widurska Kinga Latała Weronika | 02 02 03 03 03 03 02 04 | SMS Warszawa Bielany SMS Szczecin SMS Lublin SMS Warszawa Konwiktorska SMS Poznań SMS Kraków SMS Kraków SMS Ostrowiec Św. | 14 16 03 14 15 06 06 12 | 28.81 28.63 28.45 28.27 28.29 28.50 28.71 28.93 |
Seria 6 z 6, 9:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sienkiewicz Martyna Magierowska Julia Kossakowska Dominika Woźniak Zofia Jabłońska Martyna Frąckiewicz Martyna Szczepańska Maria Wróbel Julia | 04 02 01 01 03 03 03 03 | SMS Bydgoszcz SMS Kraków SMS Oświęcim SMS Warszawa Bielany SMS Warszawa Bielany SMS Zielona Góra SMS Poznań SMS Warszawa Konwiktorska | 02 06 06 14 14 04 15 14 | 28.14 28.13 27.71 27.03 27.34 27.98 28.13 28.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 30/11/2019 - 9:08 | Chłopców, 50m motylkowy | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:08 |
2 3 4 5 6 | Regulski Maciej Kozłowski Konrad Setlak Marcel Seń Jakub Barusiński Kordian | 04 04 05 05 01 | SMS Oświęcim SMS Olsztyn SMS Gdańsk SMS Gorzów Wlkp. SMS Warszawa Bielany | 06 13 10 04 14 | LT,PK | NT 30.49 28.58 29.75 NT |
Seria 2 z 6, 9:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kaczmarczyk Marcel Markiewicz Jarosław Caliński Marcin Knopp Jarosław Jasionowski Mikołaj Janeczek Stanisław Borowski Kacper Wysocki Piotr | 03 05 04 04 01 04 03 04 | SMS Gorzów Wlkp. SMS Gdańsk SMS Wrocław SMS Bydgoszcz SMS Zielona Góra SMS Bydgoszcz SMS Ostrowiec Św. SMS Poznań | 04 10 01 02 04 02 12 15 | 28.12 28.00 27.71 27.54 27.63 27.75 28.11 28.20 |
Seria 3 z 6, 9:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Woga Hubert Trykacz Kacper Leiman Cezary Guliński Maciej Mordarski Filip Gera Franciszek Stachurski Jerzy Zieliński Patryk | 04 05 03 04 05 03 04 02 | SMS Zielona Góra SMS Olsztyn SMS Wrocław SMS Warszawa Konwiktorska SMS Kraków SMS Warszawa Konwiktorska SMS Wrocław SMS Poznań | 04 13 01 14 06 14 01 15 | 27.36 26.97 26.71 26.70 26.70 26.86 26.98 27.42 |
Seria 4 z 6, 9:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bielawa Dominik Gawron Oliwier Tylicki Mateusz Kolańczyk Kacper Gilżyński Szymon Dudys Dominik Wlazłowski Kamil Róg Adrian | 02 03 01 02 02 02 03 01 | SMS Ostrowiec Św. SMS Wrocław SMS Bydgoszcz SMS Szczecin SMS Kraków SMS Racibórz SMS Warszawa Konwiktorska SMS Lublin | 12 01 02 16 06 11 14 03 | 26.28 26.05 25.87 25.76 25.76 25.91 26.12 26.44 |
Seria 5 z 6, 9:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mamcarz Mateusz Tomaszewski Aleks Kwaśny Jakub Astashev Bogdan Janiczuk Patryk Łoboda Jakub Majsak Dawid Łangowski Maciej | 04 04 01 01 02 02 02 02 | SMS Oświęcim SMS Ostrowiec Św. SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Lublin SMS Lublin SMS Ostrowiec Św. SMS Poznań | 06 12 06 06 03 03 12 15 | 25.64 25.63 25.42 25.36 25.37 25.59 25.63 25.76 |
Seria 6 z 6, 9:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sieradzki Kamil Jaśkiewicz Adrian Orlicz Filip Smoliński Paweł Goraj Marcin Ogrodnik Wojciech Ćwiek Wiktor Kryś Jarosław | 02 02 02 01 01 03 03 02 | SMS Oświęcim SMS Warszawa Bielany SMS Warszawa Bielany SMS Racibórz SMS Kraków SMS Oświęcim SMS Warszawa Bielany SMS Szczecin | 06 14 14 11 06 06 14 16 | 25.11 24.72 24.22 23.97 24.02 24.71 24.88 25.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 30/11/2019 - 9:15 | Kobiet, 50m grzbietowy | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:15 |
1 2 3 4 5 6 7 | Kowalska Nina Tunkiewicz Zuzanna Chojnowska Zuzanna Baranowska Martyna Marczyńska Eliza Bałys Wiktoria Mierzejewska Wiktoria | 05 05 05 03 05 02 05 | SMS Gorzów Wlkp. SMS Olsztyn SMS Gorzów Wlkp. SMS Poznań SMS Wrocław SMS Racibórz SMS Olsztyn | 04 13 04 15 01 11 13 | 36.48 35.28 33.66 32.73 33.07 34.03 35.50 |
Seria 2 z 6, 9:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ronkiewicz Dominika Tomasiak Agnieszka Stanecka Hanna Janicka Paula Gajdzińska Amelia Wieczorek Zuzanna Dutkowiak Aleksandra Kozłowska Maja | 05 01 04 04 02 05 03 04 | SMS Bydgoszcz SMS Oświęcim SMS Ostrowiec Św. SMS Poznań SMS Bydgoszcz SMS Zielona Góra SMS Wrocław SMS Zielona Góra | 02 06 12 15 02 04 01 04 | 32.10 31.75 31.59 31.32 31.46 31.75 32.05 32.59 |
Seria 3 z 6, 9:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dembowska Weronika Batóg Dominika Krawczyk Maja Ziemacka Julia Chyra Julia Pinkowicz Alicja Wilgocka Wiktoria Kamińska Anna | 03 05 05 03 03 04 04 03 | SMS Oświęcim SMS Gdańsk SMS Warszawa Konwiktorska SMS Warszawa Bielany SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Lublin SMS Bydgoszcz | 06 10 14 14 01 06 03 02 | 31.23 31.16 31.11 30.89 31.04 31.14 31.22 31.24 |
Seria 4 z 6, 9:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Steć Oliwia Śliwa Maja Czechyra Agata Molenda Dominika Pichola Weronika Smurzyńska Julia Kupis Aleksandra Kosińska Dominika | 04 01 03 03 02 06 02 01 | SMS Ostrowiec Św. SMS Racibórz SMS Poznań SMS Gdańsk SMS Warszawa Konwiktorska SMS Kraków SMS Szczecin SMS Oświęcim | 12 11 15 10 14 06 16 06 | 30.53 30.41 30.37 30.30 30.34 30.40 30.44 30.66 |
Seria 5 z 6, 9:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Król Wiktoria Szubzda Zuzanna Sienkiewicz Martyna Górnicka Aleksandra Bujak Klara Parol Olga Rosińska Karolina Mrożewska Anna | 02 04 04 02 02 05 02 03 | SMS Kraków SMS Lublin SMS Bydgoszcz SMS Szczecin SMS Warszawa Bielany SMS Szczecin SMS Gdańsk SMS Warszawa Konwiktorska | 06 03 02 16 14 16 10 14 | 29.91 29.90 29.69 29.55 29.66 29.74 29.91 30.11 |
Seria 6 z 6, 9:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Buszka Kornelia Weckwert Iga Mozołowska Emilia Piesko Martyna Pogorzelska Laura Magierowska Julia Wiśniewska Aleksandra Modrzejewska Magdalena | 03 04 02 03 01 02 04 02 | SMS Warszawa Bielany SMS Gdańsk SMS Warszawa Konwiktorska SMS Lublin SMS Kraków SMS Kraków SMS Lublin SMS Racibórz | 14 10 14 03 06 06 03 11 | 29.45 29.30 28.58 28.36 28.44 29.02 29.31 29.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 30/11/2019 - 9:25 | Chłopców, 50m grzbietowy | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:25 |
3 4 5 6 | Bania Karol Wypchło Jakub Nowacki Jacek Tyrka Igor | 05 04 05 05 | SMS Bydgoszcz SMS Ostrowiec Św. SMS Olsztyn SMS Olsztyn | 02 12 13 13 | 32.38 30.46 31.81 37.03 |
Seria 2 z 6, 9:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Trafas Tytus Szczerba Igor Koryciński Kamil Matysiak Kacper Kurowski Tymon Sroka Błażej Meyer Krzysztof Szewczyk Roch | 04 05 03 03 04 05 05 05 | SMS Poznań SMS Kraków SMS Kraków SMS Poznań SMS Gorzów Wlkp. SMS Bydgoszcz SMS Poznań SMS Warszawa Konwiktorska | 15 06 06 15 04 02 15 14 | 29.55 29.47 29.36 28.86 28.98 29.46 29.48 29.60 |
Seria 3 z 6, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tomaszewski Aleks Tarka Maciej Piekarz Adrian Szpaler Jakub Guściora Maciej Rząsa Jacek Skliński Wiktor Kowalski Daniel | 04 03 04 05 03 03 04 03 | SMS Ostrowiec Św. SMS Ostrowiec Św. SMS Wrocław SMS Szczecin SMS Szczecin SMS Gdańsk SMS Wrocław SMS Zielona Góra | 12 12 01 16 16 10 01 04 | 28.78 28.41 28.39 27.92 28.12 28.41 28.70 28.79 |
Seria 4 z 6, 9:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Staszak Wiktor Olszewski Jakub Wałcerz Maksymilian Kowalczyk Piotr Brączek Kacper Pruszyński Michał Kowalski Mateusz Skrobała Jakub | 04 04 04 03 03 04 05 03 | SMS Wrocław SMS Bydgoszcz SMS Gorzów Wlkp. SMS Warszawa Konwiktorska SMS Oświęcim SMS Zielona Góra SMS Gdańsk SMS Warszawa Konwiktorska | 01 02 04 14 06 04 10 14 | 27.75 27.54 27.34 27.09 27.29 27.45 27.74 27.91 |
Seria 5 z 6, 9:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Walter Jakub Cieśla Oskar Sagan Jakub Nowiczkow Jakub Sienkiewicz Aleksander Wołoszyn Roman Wanat Grzegorz Górka Łukasz | 04 01 02 01 03 01 03 02 | SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Lublin SMS Lublin SMS Zielona Góra SMS Lublin SMS Kraków SMS Wrocław | 06 06 03 03 04 03 06 01 | 26.78 26.65 26.22 26.02 26.16 26.45 26.71 26.92 |
Seria 6 z 6, 9:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Masiuk Ksawery Milbrant Kacper Kuś Aleksander Radziszewski Krzysztof Mościcki Jakub Rożenek Patryk Zając Mateusz Król Jan | 04 01 04 02 01 02 02 02 | SMS Warszawa Bielany SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Warszawa Bielany SMS Warszawa Bielany SMS Racibórz SMS Racibórz SMS Ostrowiec Św. | 14 06 06 14 14 11 11 12 | 25.82 25.68 25.34 24.22 24.33 25.63 25.68 25.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 30/11/2019 - 9:34 | Kobiet, 400m dowolny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jagoda Patrycja Falfus Julia Zięba Emilia Gawron Paula Sujkowska Roksana Kozdęba Karolina Steć Oliwia Hrapkowicz Klaudia | 05 04 04 04 05 03 04 04 | SMS Gorzów Wlkp. SMS Ostrowiec Św. SMS Kraków SMS Kraków SMS Olsztyn SMS Kraków SMS Ostrowiec Św. SMS Oświęcim | 04 12 06 06 13 06 12 06 | LT,PK | 5:13.75 4:48.23 4:38.57 4:37.74 4:38.46 4:38.66 4:56.19 NT |
Seria 2 z 5, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kurasińska Oliwia Krzysztofiak Iga Frysiak Zuzanna Skarwecka Wiktoria Kaczor Natalia Wiktorowicz Patrycja Woźnica Milena Kowal Emilia | 02 03 03 02 01 04 04 02 | SMS Ostrowiec Św. SMS Poznań SMS Bydgoszcz SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Racibórz SMS Gdańsk SMS Kraków | 12 15 02 06 11 11 10 06 | 4:36.10 4:34.37 4:32.63 4:31.34 4:32.38 4:33.68 4:35.22 4:37.02 |
Seria 3 z 5, 9:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Molenda Dominika Zaręba-Paradowska Julia Piepiórka Martyna Zmierczak Natalia Możdżan Milena Zielińska Daria Garbarczyk Weronika Zarembik Katarzyna | 03 02 03 03 03 03 03 02 | SMS Gdańsk SMS Warszawa Bielany SMS Gdańsk SMS Olsztyn SMS Szczecin SMS Warszawa Konwiktorska SMS Szczecin SMS Racibórz | 10 14 10 13 16 14 16 11 | 4:30.55 4:29.57 4:29.25 4:28.53 4:28.86 4:29.49 4:30.34 4:31.16 |
Seria 4 z 5, 9:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kawka Nina Szewczyk Zofia Łysakowska Julia Rabiniak Zuzanna Bociek Wiktoria Środa Dominika Celmer Wiktoria Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 02 01 01 04 02 03 03 | SMS Warszawa Bielany SMS Lublin SMS Lublin SMS Lublin SMS Oświęcim SMS Szczecin SMS Poznań SMS Lublin | 14 03 03 03 06 16 15 03 | 4:27.44 4:25.75 4:25.25 4:24.09 4:24.24 4:25.60 4:26.06 4:27.95 |
Seria 5 z 5, 9:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hellak Emilia Dąbrowska Tatiana Paradowska Kinga Tarasiewicz Klaudia Nita Daria Miciak Agata Klimek Marta Łuczak Dominika | 03 02 01 04 01 02 03 02 | SMS Wrocław SMS Wrocław SMS Bydgoszcz SMS Warszawa Konwiktorska SMS Oświęcim SMS Gorzów Wlkp. SMS Oświęcim SMS Zielona Góra | 01 01 02 14 06 04 06 04 | 4:22.36 4:21.27 4:15.95 4:13.56 4:14.58 4:21.18 4:21.61 4:23.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 30/11/2019 - 10:01 | Chłopców, 400m dowolny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jasionowski Mikołaj Kaczmarczyk Marcel Lech Karol Rychel Maksymilian Ajtel Jakub Staroń Tymoteusz Rząsa Jacek Płatek Maciej | 01 03 06 03 03 04 03 02 | SMS Zielona Góra SMS Gorzów Wlkp. SMS Gorzów Wlkp. SMS Racibórz SMS Gdańsk SMS Racibórz SMS Gdańsk SMS Oświęcim | 04 04 04 11 10 11 10 06 | LT,PK | NT NT 5:12.15 4:21.47 4:33.96 NT NT NT |
Seria 2 z 6, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalski Jakub Szeleźniak-Białkowski Julian Krzysztyński Jan Wysocki Piotr Lesik Jarosław Jendrzejczyk Maxim Kesler Marcin Kowalski Marek | 02 04 02 04 02 04 02 03 | SMS Gorzów Wlkp. SMS Ostrowiec Św. SMS Kraków SMS Poznań SMS Racibórz SMS Warszawa Konwiktorska SMS Ostrowiec Św. SMS Zielona Góra | 04 12 06 15 11 14 12 04 | PK | 4:19.62 4:17.87 4:15.72 4:14.22 4:15.26 4:16.66 4:18.54 4:20.26 |
Seria 3 z 6, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wożniak Hubert Karpiński Jakub Dudek Kacper Lewicki Filip Niedziałek Michał Rajca Wiktor Domalewski Bartłomiej Malinowski Jakub | 02 03 02 03 03 02 05 03 | SMS Bydgoszcz SMS Warszawa Bielany SMS Poznań SMS Kraków SMS Olsztyn SMS Ostrowiec Św. SMS Olsztyn SMS Gorzów Wlkp. | 02 14 15 06 13 12 13 04 | 4:13.53 4:11.15 4:09.04 4:08.43 4:08.89 4:10.34 4:13.06 4:13.94 |
Seria 4 z 6, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobieszuk Kacper Klisz Krystian Dudkiewicz Kacper Tylicki Mateusz Doroba Michał Wilk Jakub Stanek Kacper Michalski Wojciech | 02 02 02 01 02 02 04 01 | SMS Lublin SMS Szczecin SMS Warszawa Konwiktorska SMS Bydgoszcz SMS Wrocław SMS Ostrowiec Św. SMS Kraków SMS Szczecin | 03 16 14 02 01 12 06 16 | 4:07.16 4:05.81 4:03.44 4:03.29 4:03.33 4:05.74 4:05.81 4:07.91 |
Seria 5 z 6, 10:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zubik Jan Muszyński Jakub Mencel Miłosz Jakimiak Jakub Goraj Marcin Szarpak Marcin Korona Kacper Nowiczkow Jakub | 03 01 02 03 01 01 03 01 | SMS Warszawa Konwiktorska SMS Bydgoszcz SMS Wrocław SMS Warszawa Bielany SMS Kraków SMS Oświęcim SMS Szczecin SMS Lublin | 14 02 01 14 06 06 16 03 | 4:02.52 4:01.01 3:59.37 3:57.90 3:59.04 3:59.92 4:02.18 4:02.68 |
Seria 6 z 6, 10:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jóźków Cezary Grzegorczyk Wiktor Jackowski Tomasz Daszkiewicz Michał Karolczak Jan Szczerba Adam Cieśla Oskar Matuszewski Krzysztof | 01 02 02 03 01 02 01 04 | SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Warszawa Bielany SMS Lublin SMS Oświęcim SMS Warszawa Konwiktorska | 01 06 01 06 14 03 06 14 | 3:57.47 3:54.55 3:52.45 3:51.00 3:52.19 3:53.43 3:54.94 3:57.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 30/11/2019 - 10:32 | Kobiet, 100m klasyczny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:32 |
3 4 5 | Woźnica Milena Siejak Patrycja Ławrynowicz Gabriela | 04 05 03 | SMS Gdańsk SMS Olsztyn SMS Poznań | 10 13 15 | NT 1:34.03 NT |
Seria 2 z 6, 10:34 |
2 3 4 5 6 7 | Łopacińska Amelia Orum Melissa Śliwa Maja Oszmiańska Julia Łęcka Wiktoria Pilarska Natalia | 06 04 01 04 06 03 | SMS Gorzów Wlkp. SMS Bydgoszcz SMS Racibórz SMS Gorzów Wlkp. SMS Zielona Góra SMS Poznań | 04 02 11 04 04 15 | 1:23.64 1:21.96 1:17.91 1:18.75 1:22.51 1:26.98 |
Seria 3 z 6, 10:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Studzińska Nadia Paćko Maja Oczkowska Daria Strządała Karolina Sędłak Alicja Dwojak Natalia Kraszewska Martyna Janecka Weronika | 04 04 03 04 05 04 05 04 | SMS Bydgoszcz SMS Warszawa Bielany SMS Kraków SMS Warszawa Konwiktorska SMS Bydgoszcz SMS Lublin SMS Olsztyn SMS Gdańsk | 02 14 06 14 02 03 13 10 | 1:16.40 1:16.08 1:14.77 1:14.43 1:14.46 1:15.89 1:16.13 1:17.82 |
Seria 4 z 6, 10:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hermanowska Natalia Sierpień Aleksandra Wilczek Renata Rokita Hanna Mosek Oliwia Horova Oksana Bura Julia Domoradzka Aleksandra | 04 04 04 03 03 02 02 03 | SMS Bydgoszcz SMS Ostrowiec Św. SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Racibórz SMS Kraków SMS Kraków SMS Lublin | 02 12 06 06 11 06 06 03 | 1:14.28 1:14.03 1:13.97 1:13.87 1:13.92 1:14.00 1:14.07 1:14.36 |
Seria 5 z 6, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Turkowska Aleksandra Ofman Julia Pawłowska Julia Prusik Kamila Kempa Anna Tymińska Zofia Smętek Wiktoria Dobosz Kalina | 03 04 02 02 01 04 01 02 | SMS Szczecin SMS Ostrowiec Św. SMS Oświęcim SMS Szczecin SMS Oświęcim SMS Warszawa Konwiktorska SMS Racibórz SMS Warszawa Konwiktorska | 16 12 06 16 06 14 11 14 | 1:13.64 1:13.45 1:13.00 1:12.34 1:12.79 1:13.31 1:13.46 1:13.73 |
Seria 6 z 6, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Oleszak Maja Lewandowska Natalia Mazurkiewicz Barbara Kramer Aleksandra Wojtkowiak Alicja Skowrońska Wiktoria Kłusek Maria Piotrowicz Maja | 02 01 01 02 03 01 02 02 | SMS Zielona Góra SMS Oświęcim SMS Lublin SMS Wrocław SMS Warszawa Bielany SMS Gorzów Wlkp. SMS Wrocław SMS Lublin | 04 06 03 01 14 04 01 03 | 1:12.00 1:11.42 1:10.40 1:08.91 1:09.56 1:10.99 1:11.81 1:12.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 30/11/2019 - 10:45 | Chłopców, 100m klasyczny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 7 | Nosal Miłosz Smolorz Dawid Kapała Szymon Dopierała Tytus Osełkowski Mateusz Kijek Wiktor Gałuszka Bruno | 04 02 03 03 05 02 02 | SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Olsztyn SMS Poznań SMS Olsztyn SMS Oświęcim SMS Oświęcim | 06 06 13 15 13 06 06 | LT,PK LT,PK LT,PK LT,PK | NT NT NT 1:14.54 1:18.33 NT NT |
Seria 2 z 6, 10:47 |
1 2 3 4 5 6 7 | Nowacki Błażej Koronkiewicz Antoni Szukała Krzysztof Aleksander Jakub Jonowski Michał Jendrzejczyk Maxim Gościński Jakub | 05 04 03 02 04 04 05 | SMS Gdańsk SMS Warszawa Konwiktorska SMS Poznań SMS Szczecin SMS Gdańsk SMS Warszawa Konwiktorska SMS Kraków | 10 14 15 16 10 14 06 | 1:13.26 1:12.10 1:11.87 1:09.95 1:10.49 1:12.01 1:12.27 |
Seria 3 z 6, 10:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Janowski Damian Lis Jan Skierniewski Filip Piekaruś Dawid Szymański Igor Rutkowski Kacper Sagan Jakub Skimina Kacper | 05 04 04 02 05 02 02 04 | SMS Szczecin SMS Ostrowiec Św. SMS Ostrowiec Św. SMS Lublin SMS Bydgoszcz SMS Bydgoszcz SMS Lublin SMS Kraków | 16 12 12 03 02 02 03 06 | 1:08.45 1:07.45 1:07.30 1:06.79 1:07.18 1:07.31 1:08.43 1:09.72 |
Seria 4 z 6, 10:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gwóźdź Kacper Krupa Mateusz Jachimowicz Maksymilian Stańczyk Jarema Mosek Oskar Kraszewski Daniel Staszak Wiktor Bryg Bartosz | 03 03 03 02 01 01 04 04 | SMS Kraków SMS Oświęcim SMS Warszawa Konwiktorska SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Warszawa Konwiktorska SMS Wrocław SMS Kraków | 06 06 14 06 11 14 01 06 | 1:06.71 1:05.86 1:05.69 1:05.51 1:05.60 1:05.79 1:06.46 1:06.77 |
Seria 5 z 6, 10:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Przystał Adam Cichocki Oliwier Szczepanowski Jakub Bubak Dawid Tarasewicz Marcel Szydłowski Erwin Oszutowski Adam Swiekatowski Wojciech | 03 04 02 02 04 03 02 03 | SMS Warszawa Bielany SMS Poznań SMS Gorzów Wlkp. SMS Racibórz SMS Warszawa Bielany SMS Oświęcim SMS Bydgoszcz SMS Zielona Góra | 14 15 04 11 14 06 02 04 | 1:05.23 1:04.82 1:03.93 1:03.69 1:03.85 1:04.66 1:05.08 1:05.24 |
Seria 6 z 6, 10:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Klimas Michał Cebula Oskar Żurawel Nazar Dubas Mateusz Karnik Kacper Zacharzyński Norbert Bielawa Dominik Łukasik Mikołaj | 02 03 03 01 01 03 02 02 | SMS Ostrowiec Św. SMS Wrocław SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Warszawa Bielany SMS Lublin SMS Ostrowiec Św. SMS Wrocław | 12 01 01 06 14 03 12 01 | 1:03.51 1:03.28 1:01.89 1:01.22 1:01.68 1:03.04 1:03.40 1:03.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 30/11/2019 - 10:56 | Kobiet, 200m zmienny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chowaniec Oliwia Czechyra Agata Siejak Patrycja Sadowska Dominika Tunkiewicz Zuzanna Jagoda Patrycja Drażyk Natalia Dyduch Martyna | 04 03 05 04 05 05 02 04 | SMS Oświęcim SMS Poznań SMS Olsztyn SMS Bydgoszcz SMS Olsztyn SMS Gorzów Wlkp. SMS Oświęcim SMS Oświęcim | 06 15 13 02 13 04 06 06 | LT,PK LT,PK LT,PK | NT NT 2:58.73 2:42.15 2:46.76 3:03.26 NT NT |
Seria 2 z 5, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ławrynowicz Gabriela Ofman Julia Sierpień Aleksandra Holak Marta Marczak Marta Rosińska Karolina Szpiegowska Wiktoria Kowalska Nina | 03 04 04 01 04 02 02 05 | SMS Poznań SMS Ostrowiec Św. SMS Ostrowiec Św. SMS Bydgoszcz SMS Kraków SMS Gdańsk SMS Wrocław SMS Gorzów Wlkp. | 15 12 12 02 06 10 01 04 | 2:40.00 2:32.13 2:30.68 2:26.92 2:27.44 2:31.22 2:32.62 2:41.44 |
Seria 3 z 5, 11:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Weckwert Iga Kasprowicz Marta Kosińska Dominika Sobiak Zuzanna Frąckiewicz Martyna Tasak Aleksandra Lala Nadia Tymińska Zofia | 04 03 01 02 03 03 04 04 | SMS Gdańsk SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Zielona Góra SMS Kraków SMS Oświęcim SMS Warszawa Konwiktorska | 10 11 06 01 04 06 06 14 | 2:26.25 2:25.65 2:24.77 2:24.43 2:24.58 2:25.40 2:25.91 2:26.75 |
Seria 4 z 5, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kaczorowska Alicja Cioch-Gradzik Wiktoria Możdżan Milena Parol Olga Nowak Zuzanna Wolska Karolina Biernat Oliwia Kwiatkowska Zofia | 04 03 03 05 02 01 03 01 | SMS Warszawa Bielany SMS Lublin SMS Szczecin SMS Szczecin SMS Oświęcim SMS Bydgoszcz SMS Kraków SMS Lublin | 14 03 16 16 06 02 06 03 | 2:23.83 2:23.65 2:23.23 2:22.21 2:22.82 2:23.42 2:23.77 2:24.15 |
Seria 5 z 5, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wojtkowiak Alicja Smętek Wiktoria Mozołowska Emilia Paradowska Kinga Mazurkiewicz Barbara Famulok Zuzanna Miłek Marcelina Wilczewska Aleksandra | 03 01 02 01 01 03 02 02 | SMS Warszawa Bielany SMS Racibórz SMS Warszawa Konwiktorska SMS Bydgoszcz SMS Lublin SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Lublin | 14 11 14 02 03 06 06 03 | 2:20.67 2:20.06 2:19.02 2:11.93 2:16.67 2:19.53 2:20.08 2:20.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 30/11/2019 - 11:13 | Chłopców, 200m zmienny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Blachura Oskar Darul Bartosz Wypchło Jakub Malinowski Jakub Kowalski Jakub Woźniak Piotr Osełkowski Mateusz Skalski Konrad | 02 04 04 03 02 05 05 04 | SMS Oświęcim SMS Gorzów Wlkp. SMS Ostrowiec Św. SMS Gorzów Wlkp. SMS Gorzów Wlkp. SMS Olsztyn SMS Olsztyn SMS Oświęcim | 06 04 12 04 04 13 13 06 | LT,PK PK LT,PK | NT 2:36.28 2:31.16 2:21.36 2:23.69 2:35.54 2:38.36 NT |
Seria 2 z 6, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kesler Marcin Roguski Mateusz Nowacki Błażej Krystyński Aleksander Bubak Dawid Oszutowski Adam Szczerba Igor Padarz Dawid | 02 03 05 04 02 02 05 04 | SMS Ostrowiec Św. SMS Warszawa Konwiktorska SMS Gdańsk SMS Kraków SMS Racibórz SMS Bydgoszcz SMS Kraków SMS Wrocław | 12 14 10 06 11 02 06 01 | 2:17.48 2:16.02 2:15.48 2:14.74 2:15.07 2:16.01 2:16.28 2:19.38 |
Seria 3 z 6, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kapała Szymon Adamczyk Jan Matysiak Kacper Piela Michał Rychel Maksymilian Mróz Adam Grzybowski Artur Wlazłowski Kamil | 03 03 03 04 03 03 01 03 | SMS Olsztyn SMS Lublin SMS Poznań SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Lublin SMS Szczecin SMS Warszawa Konwiktorska | 13 03 15 06 11 03 16 14 | 2:14.31 2:13.69 2:13.44 2:12.29 2:13.03 2:13.54 2:13.94 2:14.41 |
Seria 4 z 6, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zając Mateusz Tarasewicz Marcel Sowa Łukasz Pityński Wiktor Buczkowski Tomasz Rajca Wiktor Kubiak Norbert Gumiński Igor | 02 04 03 03 04 02 02 02 | SMS Racibórz SMS Warszawa Bielany SMS Kraków SMS Wrocław SMS Zielona Góra SMS Ostrowiec Św. SMS Poznań SMS Gdańsk | 11 14 06 01 04 12 15 10 | 2:11.94 2:11.19 2:10.67 2:09.22 2:09.95 2:10.95 2:11.66 2:12.06 |
Seria 5 z 6, 11:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Antczak Bartosz Kryś Jarosław Zdziebło Piotr Stefański Patryk Szczygieł David Mikołajczak Błażej Zacharzyński Norbert Dobrindt Mikołaj | 03 02 02 03 02 01 03 03 | SMS Warszawa Konwiktorska SMS Szczecin SMS Wrocław SMS Ostrowiec Św. SMS Oświęcim SMS Bydgoszcz SMS Lublin SMS Bydgoszcz | 14 16 01 12 06 02 03 02 | 2:08.87 2:08.46 2:07.46 2:07.19 2:07.22 2:07.63 2:08.51 2:09.18 |
Seria 6 z 6, 11:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gotszling Dawid Barusiński Kordian Piotrowski Kacper Dubas Mateusz Karnik Kacper Suchański Przemysław Synowiec Mikołaj Jaworski Szymon | 01 01 01 01 01 01 02 01 | SMS Zielona Góra SMS Warszawa Bielany SMS Warszawa Bielany SMS Oświęcim SMS Warszawa Bielany SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Wrocław | 04 14 14 06 14 06 06 01 | 2:06.44 2:05.11 2:02.91 2:00.83 2:02.79 2:04.53 2:05.79 2:06.78 |
11:32 | Przerwa na zgłoszenie skłądów zespołow sztafetowych |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 30/11/2019 - 11:47 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 11:47 |
1 | SMS Ostrowiec Św. 1 | SMS Ostrowiec Św. | 12 | NT |
2 | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 15 | 4:16.43 |
3 | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 04 | 4:08.71 |
4 | SMS Gdańsk 1 | SMS Gdańsk | 10 | 4:04.24 |
5 | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 16 | 4:06.60 |
6 | SMS Olsztyn 1 | SMS Olsztyn | 13 | 4:09.79 |
7 | SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMS Gorzów Wlkp. | 04 | 4:17.60 |
Seria 2 z 2, 11:52 |
1 | SMS Bydgoszcz 1 | SMS Bydgoszcz | 02 | 4:02.67 |
2 | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 06 | 3:58.24 |
3 | SMS Warszawa Bielany 1 | SMS Warszawa Bielany | 14 | 3:57.36 |
4 | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 06 | 3:53.24 |
5 | SMS Lublin 1 | SMS Lublin | 03 | 3:55.91 |
6 | SMS Warszawa Konwiktorska 1 | SMS Warszawa Konwiktorska | 14 | 3:57.78 |
7 | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 11 | 4:02.55 |
8 | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 01 | 4:03.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 30/11/2019 - 11:57 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 11:57 |
1 | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 16 | NT |
2 | SMS Gdańsk 1 | SMS Gdańsk | 10 | 3:48.44 |
3 | SMS Olsztyn 1 | SMS Olsztyn | 13 | 3:41.85 |
4 | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 15 | 3:40.73 |
5 | SMS Warszawa Konwiktorska 1 | SMS Warszawa Konwiktorska | 14 | 3:41.02 |
6 | SMS Ostrowiec Św. 1 | SMS Ostrowiec Św. | 12 | 3:42.13 |
7 | SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMS Gorzów Wlkp. | 04 | NT |
Seria 2 z 2, 12:02 |
1 | SMS Bydgoszcz 1 | SMS Bydgoszcz | 02 | 3:39.47 |
2 | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 06 | 3:33.48 |
3 | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 06 | 3:31.66 |
4 | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 01 | 3:25.17 |
5 | SMS Warszawa Bielany 1 | SMS Warszawa Bielany | 14 | 3:25.70 |
6 | SMS Lublin 1 | SMS Lublin | 03 | 3:33.46 |
7 | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 11 | 3:37.45 |
8 | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 04 | 3:40.50 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |