Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego Runda I Oświęcim, 29 - 30/11/2019 |
3 - Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego BLOK III | 30/11/2019 - 15:00 |
Konkurencja 27 30/11/2019 - 15:00 | Mieszane, 8 x 50m dowolny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 15:00 |
1 | SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMS Gorzów Wlkp. | 04 | 3:41.63 |
2 | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 15 | 3:35.72 |
3 | SMS Gdańsk 1 | SMS Gdańsk | 10 | 3:34.99 |
4 | SMS Bydgoszcz 1 | SMS Bydgoszcz | 02 | 3:31.01 |
5 | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 04 | 3:32.77 |
6 | SMS Olsztyn 1 | SMS Olsztyn | 13 | 3:35.69 |
7 | SMS Ostrowiec Św. 1 | SMS Ostrowiec Św. | 12 | 3:36.86 |
Seria 2 z 2, 15:04 |
1 | SMS Warszawa Konwiktorska 1 | SMS Warszawa Konwiktorska | 14 | 3:29.51 |
2 | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 06 | 3:27.29 |
3 | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 01 | 3:23.98 |
4 | SMS Warszawa Bielany 1 | SMS Warszawa Bielany | 14 | 3:20.18 |
5 | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 06 | 3:22.35 |
6 | SMS Lublin 1 | SMS Lublin | 03 | 3:26.82 |
7 | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 16 | 3:28.09 |
8 | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 11 | 3:30.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 30/11/2019 - 15:09 | Kobiet, 200m motylkowy | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 15:09 |
2 3 4 5 6 7 | Janicka Paula Kraszewska Martyna Hebel Natalia Jankowska Zofia Łabaj Zuzanna Fic Bożena | 04 05 05 05 03 04 | SMS Poznań SMS Olsztyn SMS Gdańsk SMS Gorzów Wlkp. SMS Ostrowiec Św. SMS Oświęcim | 15 13 10 04 12 06 | LT,PK | NT NT 2:46.22 2:53.00 NT NT |
Seria 2 z 5, 15:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zmierczak Natalia Ciesielska Inga Szpiegowska Wiktoria Środa Dominika Kasprowicz Marta Ziemacka Julia Orum Melissa Szafrańska Malwina | 03 05 02 02 03 03 04 06 | SMS Olsztyn SMS Bydgoszcz SMS Wrocław SMS Szczecin SMS Racibórz SMS Warszawa Bielany SMS Bydgoszcz SMS Ostrowiec Św. | 13 02 01 16 11 14 02 12 | 2:39.33 2:30.93 2:29.47 2:28.94 2:28.95 2:29.53 2:34.09 2:44.76 |
Seria 3 z 5, 15:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piasecka Alicja Majewska Weronika Szyszko Karolina Kozak Katarzyna Drażyk Natalia Poznachowska Nadia Marczak Marta Haławczak Marcelina | 04 01 03 04 02 04 04 02 | SMS Gdańsk SMS Racibórz SMS Warszawa Konwiktorska SMS Lublin SMS Oświęcim SMS Warszawa Konwiktorska SMS Kraków SMS Szczecin | 10 11 14 03 06 14 06 16 | 2:27.44 2:26.37 2:25.36 2:25.20 2:25.31 2:26.31 2:26.82 2:27.87 |
Seria 4 z 5, 15:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nowak Zofia Szkurat Martyna Miłek Marcelina Wróbel Julia Tasak Aleksandra Famulok Zuzanna Wilczewska Aleksandra Biernat Oliwia | 03 03 02 03 03 03 02 03 | SMS Warszawa Bielany SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Warszawa Konwiktorska SMS Kraków SMS Oświęcim SMS Lublin SMS Kraków | 14 06 06 14 06 06 03 06 | 2:22.85 2:22.66 2:21.92 2:21.27 2:21.29 2:21.97 2:22.83 2:24.74 |
Seria 5 z 5, 15:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Holak Marta Dąbrowska Tatiana Miciak Agata Zielińska Daria Rydyńska Marianna Nowak Zuzanna Prochownik Martyna Frąckiewicz Martyna | 01 02 02 03 04 02 02 03 | SMS Bydgoszcz SMS Wrocław SMS Gorzów Wlkp. SMS Warszawa Konwiktorska SMS Bydgoszcz SMS Oświęcim SMS Lublin SMS Zielona Góra | 02 01 04 14 02 06 03 04 | 2:20.36 2:19.57 2:17.38 2:14.25 2:16.85 2:17.67 2:19.80 2:21.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 30/11/2019 - 15:26 | Chłopców, 200m motylkowy | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 15:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bania Karol Krystyński Aleksander Niedziałek Michał Kaczmarczyk Marcel Guliński Maciej Woźniak Piotr Seń Jakub Kramarczyk Jakub | 05 04 03 03 04 05 05 01 | SMS Bydgoszcz SMS Kraków SMS Olsztyn SMS Gorzów Wlkp. SMS Warszawa Konwiktorska SMS Olsztyn SMS Gorzów Wlkp. SMS Oświęcim | 02 06 13 04 14 13 04 06 | LT,PK | 2:36.77 2:32.19 2:26.98 2:21.08 2:24.82 2:28.49 2:32.82 NT |
Seria 2 z 5, 15:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krzysztyński Jan Buczkowski Tomasz Majsak Dawid Borowski Kacper Gotszling Dawid Dudek Kacper Caliński Marcin Kozłowski Konrad | 02 04 02 03 01 02 04 04 | SMS Kraków SMS Zielona Góra SMS Ostrowiec Św. SMS Ostrowiec Św. SMS Zielona Góra SMS Poznań SMS Wrocław SMS Olsztyn | 06 04 12 12 04 15 01 13 | 2:19.74 2:16.07 2:15.63 2:12.52 2:15.20 2:15.70 2:16.85 2:20.74 |
Seria 3 z 5, 15:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gumiński Igor Sowa Łukasz Mróz Adam Rajca Wiktor Kubiak Norbert Dudys Dominik Mordarski Filip Knopp Jarosław | 02 03 03 02 02 02 05 04 | SMS Gdańsk SMS Kraków SMS Lublin SMS Ostrowiec Św. SMS Poznań SMS Racibórz SMS Kraków SMS Bydgoszcz | 10 06 03 12 15 11 06 02 | 2:11.63 2:10.78 2:09.75 2:08.83 2:09.31 2:10.10 2:11.20 2:12.38 |
Seria 4 z 5, 15:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gawron Oliwier Tylicki Mateusz Korona Kacper Matyjasek Maciej Szczygieł David Czech Arkadiusz Siekaczyński Artur Wlazłowski Kamil | 03 01 03 02 02 03 02 03 | SMS Wrocław SMS Bydgoszcz SMS Szczecin SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Lublin SMS Warszawa Konwiktorska | 01 02 16 11 06 06 03 14 | 2:07.31 2:05.08 2:04.78 2:04.49 2:04.53 2:05.01 2:07.26 2:08.04 |
Seria 5 z 5, 15:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Major Daniel Popiołek Dawid Cieśla Oskar Zubik Jan Jaśkiewicz Adrian Zdziebło Piotr Ćwiek Wiktor Grzybowski Artur | 01 02 01 03 02 02 03 01 | SMS Oświęcim SMS Lublin SMS Oświęcim SMS Warszawa Konwiktorska SMS Warszawa Bielany SMS Wrocław SMS Warszawa Bielany SMS Szczecin | 06 03 06 14 14 01 14 16 | 2:02.90 2:02.10 1:59.71 1:57.30 1:57.47 2:02.08 2:02.16 2:04.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 30/11/2019 - 15:41 | Kobiet, 100m dowolny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 15:41 |
2 3 4 5 6 7 8 | Bącler Natalia Mierzejewska Wiktoria Widerak Sonia Stanecka Hanna Chojnowska Zuzanna Łopacińska Amelia Dyduch Martyna | 05 05 04 04 05 06 04 | SMS Wrocław SMS Olsztyn SMS Poznań SMS Ostrowiec Św. SMS Gorzów Wlkp. SMS Gorzów Wlkp. SMS Oświęcim | 01 13 15 12 04 04 06 | LT,PK | 1:11.46 1:05.31 1:04.37 1:04.50 1:06.82 1:14.99 NT |
Seria 2 z 6, 15:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sadowska Dominika Wilgocka Wiktoria Miernik Wiktoria Widurska Kinga Sobuń Julia Batóg Dominika Mentryka Gabriela Szubzda Zuzanna | 04 04 04 02 04 05 05 04 | SMS Bydgoszcz SMS Lublin SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Oświęcim SMS Gdańsk SMS Olsztyn SMS Lublin | 02 03 06 06 06 10 13 03 | 1:03.96 1:01.62 1:01.35 1:01.13 1:01.17 1:01.62 1:03.27 1:03.96 |
Seria 3 z 6, 15:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sędłak Alicja Baranowska Martyna Wiktorowicz Patrycja Sienkiewicz Martyna Szymczak Patrycja Kaczor Natalia Skowron Maja Pawłowska Jessica | 05 03 04 04 02 01 02 03 | SMS Bydgoszcz SMS Poznań SMS Racibórz SMS Bydgoszcz SMS Wrocław SMS Racibórz SMS Szczecin SMS Racibórz | 02 15 11 02 01 11 16 11 | 1:00.90 1:00.40 1:00.31 1:00.18 1:00.20 1:00.36 1:00.87 1:01.03 |
Seria 4 z 6, 15:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Garbarczyk Weronika Szredzińska Gabriela Królik Adrianna Kowal Emilia Łuczak Dominika Parol Olga Kramer Aleksandra Ławrynowicz Gabriela | 03 04 04 02 02 05 02 03 | SMS Szczecin SMS Warszawa Konwiktorska SMS Szczecin SMS Kraków SMS Zielona Góra SMS Szczecin SMS Wrocław SMS Poznań | 16 14 16 06 04 16 01 15 | 59.69 59.65 59.54 59.13 59.14 59.54 59.68 1:00.15 |
Seria 5 z 6, 15:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gradek Aleksandra Gawron Paula Piepiórka Martyna Hellak Emilia Niewiadomska Wiktoria Wygnał Maja Latała Weronika Kwiatkowska Zofia | 03 04 03 03 02 03 04 01 | SMS Warszawa Konwiktorska SMS Kraków SMS Gdańsk SMS Wrocław SMS Bydgoszcz SMS Racibórz SMS Ostrowiec Św. SMS Lublin | 14 06 10 01 02 11 12 03 | 58.96 58.93 58.51 58.10 58.27 58.75 58.94 59.02 |
Seria 6 z 6, 15:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zawadzka Hanna Rabiniak Zuzanna Szczepańska Maria Kossakowska Dominika Woźniak Zofia Jabłońska Martyna Klimek Marta Horova Oksana | 02 01 03 01 01 03 03 02 | SMS Warszawa Bielany SMS Lublin SMS Poznań SMS Oświęcim SMS Warszawa Bielany SMS Warszawa Bielany SMS Oświęcim SMS Kraków | 14 03 15 06 14 14 06 06 | 57.44 56.70 56.31 54.98 55.83 56.44 57.10 57.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 30/11/2019 - 15:53 | Chłopców, 100m dowolny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 15:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Danikiewicz Daniel Kijek Wiktor Modzelewski Aleksander Ajtel Jakub Nowacki Jacek Lech Karol Milbrant Kacper Leiman Cezary | 03 02 04 03 05 06 01 03 | SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Gdańsk SMS Gdańsk SMS Olsztyn SMS Gorzów Wlkp. SMS Oświęcim SMS Wrocław | 06 06 10 10 13 04 06 01 | LT,PK LT,PK LT,PK LT,PK | NT NT 1:00.83 1:00.65 1:00.79 1:02.25 NT NT |
Seria 2 z 7, 15:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skierniewski Filip Markiewicz Jarosław Trykacz Kacper Darul Bartosz Szeleźniak-Białkowski Julian Janeczek Stanisław Gera Franciszek Tyrka Igor | 04 05 05 04 04 04 03 05 | SMS Ostrowiec Św. SMS Gdańsk SMS Olsztyn SMS Gorzów Wlkp. SMS Ostrowiec Św. SMS Bydgoszcz SMS Warszawa Konwiktorska SMS Olsztyn | 12 10 13 04 12 02 14 13 | 57.90 56.25 56.08 55.92 56.06 56.21 56.87 1:00.11 |
Seria 3 z 7, 15:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Makowski Dominik Trafas Tytus Stanek Kacper Kuś Aleksander Barański Jakub Jasionowski Mikołaj Dobrindt Mikołaj Jendrzejczyk Maxim | 03 04 04 04 04 01 03 04 | SMS Poznań SMS Poznań SMS Kraków SMS Kraków SMS Ostrowiec Św. SMS Zielona Góra SMS Bydgoszcz SMS Warszawa Konwiktorska | 15 15 06 06 12 04 02 14 | 55.84 54.88 54.35 54.15 54.25 54.73 55.54 55.87 |
Seria 4 z 7, 15:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalski Marek Staroń Tymoteusz Gilżyński Szymon Dudkiewicz Kacper Karpiński Jakub Aleksander Jakub Pruszyński Michał Szeląg Dawid | 03 04 02 02 03 02 04 03 | SMS Zielona Góra SMS Racibórz SMS Kraków SMS Warszawa Konwiktorska SMS Warszawa Bielany SMS Szczecin SMS Zielona Góra SMS Wrocław | 04 11 06 14 14 16 04 01 | 53.75 53.45 53.32 53.22 53.30 53.38 53.47 54.09 |
Seria 5 z 7, 15:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mamcarz Mateusz Sobieszuk Kacper Daszkiewicz Michał Mikołajczak Błażej Lesik Jarosław Więzik Jan Stachurski Jerzy Woga Hubert | 04 02 03 01 02 03 04 04 | SMS Oświęcim SMS Lublin SMS Oświęcim SMS Bydgoszcz SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Zielona Góra | 06 03 06 02 11 06 01 04 | 53.01 52.74 52.61 52.40 52.58 52.70 52.94 53.11 |
Seria 6 z 7, 16:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stefański Patryk Róg Adrian Matuszewski Krzysztof Szczerba Adam Zieliński Patryk Dudys Dominik Łangowski Maciej Kolańczyk Kacper | 03 01 04 02 02 02 02 02 | SMS Ostrowiec Św. SMS Lublin SMS Warszawa Konwiktorska SMS Lublin SMS Poznań SMS Racibórz SMS Poznań SMS Szczecin | 12 03 14 03 15 11 15 16 | 52.13 51.90 51.72 51.55 51.69 51.89 51.95 52.36 |
Seria 7 z 7, 16:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Smoliński Paweł Janiczuk Patryk Jaworski Szymon Piotrowski Kacper Orlicz Filip Sieradzki Kamil Żurawel Nazar Astashev Bogdan | 01 02 01 01 02 02 03 01 | SMS Racibórz SMS Lublin SMS Wrocław SMS Warszawa Bielany SMS Warszawa Bielany SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Kraków | 11 03 01 14 14 06 01 06 | 51.42 51.02 50.52 48.38 48.72 50.70 51.06 51.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 30/11/2019 - 16:05 | Kobiet, 100m grzbietowy | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:05 |
3 4 5 6 | Kowalska Nina Chojnowska Zuzanna Tunkiewicz Zuzanna Blachura Julia | 05 05 05 02 | SMS Gorzów Wlkp. SMS Gorzów Wlkp. SMS Olsztyn SMS Oświęcim | 04 04 13 06 | LT,PK | 1:16.95 1:15.24 1:16.04 NT |
Seria 2 z 6, 16:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Marczyńska Eliza Dutkowiak Aleksandra Dembowska Weronika Krzysztofiak Iga Wieczorek Zuzanna Frysiak Zuzanna Kozłowska Maja Mentryka Gabriela | 05 03 03 03 05 03 04 05 | SMS Wrocław SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Poznań SMS Zielona Góra SMS Bydgoszcz SMS Zielona Góra SMS Olsztyn | 01 01 06 15 04 02 04 13 | 1:10.09 1:07.67 1:07.55 1:07.14 1:07.34 1:07.61 1:07.78 1:15.12 |
Seria 3 z 6, 16:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krawczyk Maja Ziemacka Julia Wilgocka Wiktoria Gajdzińska Amelia Pinkowicz Alicja Śliwa Maja Kamińska Anna Stanecka Hanna | 05 03 04 02 04 01 03 04 | SMS Warszawa Konwiktorska SMS Warszawa Bielany SMS Lublin SMS Bydgoszcz SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Bydgoszcz SMS Ostrowiec Św. | 14 14 03 02 06 11 02 12 | 1:06.43 1:06.17 1:05.88 1:05.82 1:05.87 1:05.97 1:06.30 1:06.84 |
Seria 4 z 6, 16:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czechyra Agata Smurzyńska Julia Wygnał Maja Pichola Weronika Kosińska Dominika Łysakowska Julia Mrożewska Anna Chyra Julia | 03 06 03 02 01 01 03 03 | SMS Poznań SMS Kraków SMS Racibórz SMS Warszawa Konwiktorska SMS Oświęcim SMS Lublin SMS Warszawa Konwiktorska SMS Wrocław | 15 06 11 14 06 03 14 01 | 1:05.63 1:05.50 1:04.82 1:04.67 1:04.70 1:04.88 1:05.53 1:05.71 |
Seria 5 z 6, 16:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kupis Aleksandra Rosińska Karolina Magierowska Julia Górnicka Aleksandra Weckwert Iga Król Wiktoria Nita Daria Steć Oliwia | 02 02 02 02 04 02 01 04 | SMS Szczecin SMS Gdańsk SMS Kraków SMS Szczecin SMS Gdańsk SMS Kraków SMS Oświęcim SMS Ostrowiec Św. | 16 10 06 16 10 06 06 12 | 1:04.58 1:03.79 1:03.70 1:03.25 1:03.50 1:03.75 1:03.90 1:04.62 |
Seria 6 z 6, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Buszka Kornelia Rydyńska Marianna Mozołowska Emilia Piesko Martyna Pogorzelska Laura Modrzejewska Magdalena Bujak Klara Wiśniewska Aleksandra | 03 04 02 03 01 02 02 04 | SMS Warszawa Bielany SMS Bydgoszcz SMS Warszawa Konwiktorska SMS Lublin SMS Kraków SMS Racibórz SMS Warszawa Bielany SMS Lublin | 14 02 14 03 06 11 14 03 | 1:02.84 1:02.39 1:01.83 1:00.96 1:01.49 1:02.23 1:02.83 1:03.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 30/11/2019 - 16:18 | Chłopców, 100m grzbietowy | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:18 |
2 3 4 5 6 | Skliński Wiktor Domalewski Bartłomiej Szewczyk Roch Bania Karol Nowacki Jacek | 04 05 05 05 05 | SMS Wrocław SMS Olsztyn SMS Warszawa Konwiktorska SMS Bydgoszcz SMS Olsztyn | 01 13 14 02 13 | LT,PK | NT 1:07.26 1:03.83 1:04.59 1:07.81 |
Seria 2 z 6, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szczerba Igor Barański Jakub Setlak Marcel Koryciński Kamil Guściora Maciej Wałcerz Maksymilian Sroka Błażej Meyer Krzysztof | 05 04 05 03 03 04 05 05 | SMS Kraków SMS Ostrowiec Św. SMS Gdańsk SMS Kraków SMS Szczecin SMS Gorzów Wlkp. SMS Bydgoszcz SMS Poznań | 06 12 10 06 16 04 02 15 | 1:02.93 1:02.23 1:01.99 1:01.60 1:01.79 1:02.04 1:02.23 1:03.58 |
Seria 3 z 6, 16:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Matysiak Kacper Piekarz Adrian Skrobała Jakub Tomaszewski Aleks Rząsa Jacek Kowalski Daniel Tarka Maciej Kurowski Tymon | 03 04 03 04 03 03 03 04 | SMS Poznań SMS Wrocław SMS Warszawa Konwiktorska SMS Ostrowiec Św. SMS Gdańsk SMS Zielona Góra SMS Ostrowiec Św. SMS Gorzów Wlkp. | 15 01 14 12 10 04 12 04 | 1:01.29 1:00.94 1:00.08 59.70 59.92 1:00.32 1:01.11 1:01.57 |
Seria 4 z 6, 16:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Olszewski Jakub Kowalski Mateusz Pityński Wiktor Kowalczyk Piotr Brączek Kacper Szpaler Jakub Sagan Jakub Staszak Wiktor | 04 05 03 03 03 05 02 04 | SMS Bydgoszcz SMS Gdańsk SMS Wrocław SMS Warszawa Konwiktorska SMS Oświęcim SMS Szczecin SMS Lublin SMS Wrocław | 02 10 01 14 06 16 03 01 | 59.47 59.11 58.78 58.31 58.37 59.02 59.39 59.59 |
Seria 5 z 6, 16:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Walter Jakub Górka Łukasz Bartosiewicz Remigiusz Rożenek Patryk Król Jan Wołoszyn Roman Suchański Przemysław Wanat Grzegorz | 04 02 02 02 02 01 01 03 | SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Ostrowiec Św. SMS Lublin SMS Oświęcim SMS Kraków | 06 01 06 11 12 03 06 06 | 57.64 57.37 57.10 55.51 56.27 57.25 57.37 58.26 |
Seria 6 z 6, 16:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Masiuk Ksawery Goraj Marcin Karolczak Jan Mościcki Jakub Radziszewski Krzysztof Nowiczkow Jakub Sienkiewicz Aleksander Zając Mateusz | 04 01 01 01 02 01 03 02 | SMS Warszawa Bielany SMS Kraków SMS Warszawa Bielany SMS Warszawa Bielany SMS Warszawa Bielany SMS Lublin SMS Zielona Góra SMS Racibórz | 14 06 14 14 14 03 04 11 | 54.99 54.60 53.84 52.01 53.37 54.57 54.97 55.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 30/11/2019 - 16:30 | Kobiet, 200m klasyczny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:30 |
3 4 5 6 | Łęcka Wiktoria Siejak Patrycja Pilarska Natalia Widerak Sonia | 06 05 03 04 | SMS Zielona Góra SMS Olsztyn SMS Poznań SMS Poznań | 04 13 15 15 | NT 3:17.74 NT NT |
Seria 2 z 5, 16:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skowrońska Wiktoria Turkowska Aleksandra Piasecka Alicja Prusik Kamila Dwojak Natalia Oszmiańska Julia Ronkiewicz Dominika Falfus Julia | 01 03 04 02 04 04 05 04 | SMS Gorzów Wlkp. SMS Szczecin SMS Gdańsk SMS Szczecin SMS Lublin SMS Gorzów Wlkp. SMS Bydgoszcz SMS Ostrowiec Św. | 04 16 10 16 03 04 02 12 | 2:55.62 2:49.79 2:49.01 2:47.11 2:48.38 2:49.79 2:52.26 2:59.34 |
Seria 3 z 5, 16:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Janecka Weronika Paćko Maja Rokita Hanna Ofman Julia Oczkowska Daria Strządała Karolina Kraszewska Martyna Domoradzka Aleksandra | 04 04 03 04 03 04 05 03 | SMS Gdańsk SMS Warszawa Bielany SMS Kraków SMS Ostrowiec Św. SMS Kraków SMS Warszawa Konwiktorska SMS Olsztyn SMS Lublin | 10 14 06 12 06 14 13 03 | 2:44.46 2:43.64 2:43.24 2:42.76 2:43.12 2:43.45 2:43.96 2:46.20 |
Seria 4 z 5, 16:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sędłak Alicja Kłusek Maria Bura Julia Oleszak Maja Piotrowicz Maja Wilczek Renata Skarwecka Wiktoria Hermanowska Natalia | 05 02 02 02 02 04 02 04 | SMS Bydgoszcz SMS Wrocław SMS Kraków SMS Zielona Góra SMS Lublin SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Bydgoszcz | 02 01 06 04 03 06 06 02 | 2:42.50 2:41.13 2:40.17 2:38.26 2:38.67 2:40.65 2:41.92 2:42.70 |
Seria 5 z 5, 16:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tymińska Zofia Mosek Oliwia Kempa Anna Kramer Aleksandra Wojtkowiak Alicja Pawłowska Julia Dobosz Kalina Smętek Wiktoria | 04 03 01 02 03 02 02 01 | SMS Warszawa Konwiktorska SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Warszawa Bielany SMS Oświęcim SMS Warszawa Konwiktorska SMS Racibórz | 14 11 06 01 14 06 14 11 | 2:37.09 2:36.55 2:35.08 2:28.64 2:30.91 2:35.09 2:36.61 2:37.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 30/11/2019 - 16:48 | Chłopców, 200m klasyczny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Osełkowski Mateusz Seń Jakub Kapała Szymon Szukała Krzysztof Skimina Kacper Gościński Jakub Wypchło Jakub Dopierała Tytus | 05 05 03 03 04 05 04 03 | SMS Olsztyn SMS Gorzów Wlkp. SMS Olsztyn SMS Poznań SMS Kraków SMS Kraków SMS Ostrowiec Św. SMS Poznań | 13 04 13 15 06 06 12 15 | 2:50.25 2:42.21 2:37.22 2:36.23 2:36.73 2:38.86 2:47.21 NT |
Seria 2 z 5, 16:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sienkiewicz Dawid Gwóźdź Kacper Janowski Damian Kryś Jarosław Kraszewski Daniel Lis Jan Adamczyk Jan Jonowski Michał | 01 03 05 02 01 04 03 04 | SMS Wrocław SMS Kraków SMS Szczecin SMS Szczecin SMS Warszawa Konwiktorska SMS Ostrowiec Św. SMS Lublin SMS Gdańsk | 01 06 16 16 14 12 03 10 | 2:31.87 2:29.62 2:28.08 2:27.55 2:27.69 2:28.15 2:30.98 2:34.62 |
Seria 3 z 5, 16:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szymański Igor Piekaruś Dawid Przystał Adam Jachimowicz Maksymilian Rutkowski Kacper Mróz Adam Swiekatowski Wojciech Koronkiewicz Antoni | 05 02 03 03 02 03 03 04 | SMS Bydgoszcz SMS Lublin SMS Warszawa Bielany SMS Warszawa Konwiktorska SMS Bydgoszcz SMS Lublin SMS Zielona Góra SMS Warszawa Konwiktorska | 02 03 14 14 02 03 04 14 | 2:25.68 2:24.58 2:23.60 2:23.05 2:23.10 2:23.83 2:24.92 2:25.80 |
Seria 4 z 5, 16:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krupa Mateusz Bryg Bartosz Szczepanowski Jakub Tarasewicz Marcel Łukasik Mikołaj Stańczyk Jarema Mosek Oskar Cebula Oskar | 03 04 02 04 02 02 01 03 | SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Gorzów Wlkp. SMS Warszawa Bielany SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Wrocław | 06 06 04 14 01 06 11 01 | 2:22.69 2:22.20 2:20.77 2:20.34 2:20.41 2:21.97 2:22.64 2:22.73 |
Seria 5 z 5, 17:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szydłowski Erwin Klimas Michał Zacharzyński Norbert Dubas Mateusz Karnik Kacper Bubak Dawid Cichocki Oliwier Oszutowski Adam | 03 02 03 01 01 02 04 02 | SMS Oświęcim SMS Ostrowiec Św. SMS Lublin SMS Oświęcim SMS Warszawa Bielany SMS Racibórz SMS Poznań SMS Bydgoszcz | 06 12 03 06 14 11 15 02 | 2:20.28 2:18.39 2:18.15 2:10.97 2:16.85 2:18.34 2:18.66 2:20.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 30/11/2019 - 17:05 | Kobiet, 800m dowolny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 17:05 |
2 3 4 5 6 | Zięba Emilia Siejak Patrycja Falfus Julia Jagoda Patrycja Wolska Karolina | 04 05 04 05 01 | SMS Kraków SMS Olsztyn SMS Ostrowiec Św. SMS Gorzów Wlkp. SMS Bydgoszcz | 06 13 12 04 02 | NT NT 9:50.48 11:18.10 NT |
Seria 2 z 4, 17:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zarembik Katarzyna Sujkowska Roksana Kurasińska Oliwia Celmer Wiktoria Molenda Dominika Zaręba-Paradowska Julia Kozdęba Karolina Krzysztofiak Iga | 02 05 02 03 03 02 03 03 | SMS Racibórz SMS Olsztyn SMS Ostrowiec Św. SMS Poznań SMS Gdańsk SMS Warszawa Bielany SMS Kraków SMS Poznań | 11 13 12 15 10 14 06 15 | 9:41.45 9:31.56 9:27.51 9:22.76 9:26.90 9:29.95 9:33.77 9:50.41 |
Seria 3 z 4, 17:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piepiórka Martyna Dąbrowska Tatiana Możdżan Milena Sobiak Zuzanna Szewczyk Zofia Cioch-Gradzik Wiktoria Kawka Nina Kaczor Natalia | 03 02 03 02 02 03 03 01 | SMS Gdańsk SMS Wrocław SMS Szczecin SMS Wrocław SMS Lublin SMS Lublin SMS Warszawa Bielany SMS Racibórz | 10 01 16 01 03 03 14 11 | 9:18.50 9:11.77 9:10.85 9:10.24 9:10.31 9:11.31 9:12.36 9:20.44 |
Seria 4 z 4, 17:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łuczak Dominika Miciak Agata Paradowska Kinga Tarasiewicz Klaudia Nita Daria Bociek Wiktoria Zielińska Daria Środa Dominika | 02 02 01 04 01 04 03 02 | SMS Zielona Góra SMS Gorzów Wlkp. SMS Bydgoszcz SMS Warszawa Konwiktorska SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Warszawa Konwiktorska SMS Szczecin | 04 04 02 14 06 06 14 16 | 9:06.09 8:57.49 8:45.32 8:36.98 8:44.26 8:56.85 8:59.95 9:09.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 30/11/2019 - 17:48 | Chłopców, 1500m dowolny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 17:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jakimiak Jakub Ajtel Jakub Wysocki Piotr Makowski Dominik Kowalski Marek Gumiński Igor Buczkowski Tomasz Kowolik Alex | 03 03 04 03 03 02 04 04 | SMS Warszawa Bielany SMS Gdańsk SMS Poznań SMS Poznań SMS Zielona Góra SMS Gdańsk SMS Zielona Góra SMS Oświęcim | 14 10 15 15 04 10 04 06 | LT,PK | NT NT 18:06.41 17:29.46 17:32.45 NT NT NT |
Seria 2 z 4, 18:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wożniak Hubert Karpiński Jakub Malinowski Jakub Antczak Bartosz Kurowski Tymon Kowalski Jakub Rychel Maksymilian Domalewski Bartłomiej | 02 03 03 03 04 02 03 05 | SMS Bydgoszcz SMS Warszawa Bielany SMS Gorzów Wlkp. SMS Warszawa Konwiktorska SMS Gorzów Wlkp. SMS Gorzów Wlkp. SMS Racibórz SMS Olsztyn | 02 14 04 14 04 04 11 13 | PK | 17:19.65 17:09.33 17:01.90 16:49.89 16:58.28 17:08.71 17:18.64 17:19.89 |
Seria 3 z 4, 18:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lewicki Filip Synowiec Mikołaj Michalski Wojciech Niedziałek Michał Siekaczyński Artur Roguski Mateusz Kesler Marcin Matyjasek Maciej | 03 02 01 03 02 03 02 02 | SMS Kraków SMS Kraków SMS Szczecin SMS Olsztyn SMS Lublin SMS Warszawa Konwiktorska SMS Ostrowiec Św. SMS Racibórz | 06 06 16 13 03 14 12 11 | 16:38.35 16:24.62 16:13.96 16:05.11 16:12.96 16:22.94 16:29.36 16:48.45 |
Seria 4 z 4, 18:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Klisz Krystian Daszkiewicz Michał Grzegorczyk Wiktor Jackowski Tomasz Jóźków Cezary Szczerba Adam Wilk Jakub Muszyński Jakub | 02 03 02 02 01 02 02 01 | SMS Szczecin SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Wrocław SMS Lublin SMS Ostrowiec Św. SMS Bydgoszcz | 16 06 06 01 01 03 12 02 | 15:55.40 15:38.19 15:32.21 15:10.91 15:30.45 15:37.40 15:47.71 15:57.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 30/11/2019 - 18:59 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 18:59 |
1 | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 15 | 4:52.74 |
2 | SMS Olsztyn 1 | SMS Olsztyn | 13 | 4:46.86 |
3 | SMS Gdańsk 1 | SMS Gdańsk | 10 | 4:33.67 |
4 | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 16 | 4:32.45 |
5 | SMS Warszawa Bielany 1 | SMS Warszawa Bielany | 14 | 4:32.84 |
6 | SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMS Gorzów Wlkp. | 04 | 4:44.08 |
7 | SMS Ostrowiec Św. 1 | SMS Ostrowiec Św. | 12 | 4:49.44 |
Seria 2 z 2, 19:05 |
1 | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 01 | 4:29.47 |
2 | SMS Warszawa Konwiktorska 1 | SMS Warszawa Konwiktorska | 14 | 4:26.37 |
3 | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 06 | 4:25.06 |
4 | SMS Lublin 1 | SMS Lublin | 03 | 4:21.15 |
5 | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 06 | 4:24.73 |
6 | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 04 | 4:25.38 |
7 | SMS Bydgoszcz 1 | SMS Bydgoszcz | 02 | 4:27.39 |
8 | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 11 | 4:31.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 30/11/2019 - 19:11 | Chłopców, 4 x 100m zmienny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 19:11 |
1 | SMS Ostrowiec Św. 1 | SMS Ostrowiec Św. | 12 | NT |
2 | SMS Gdańsk 1 | SMS Gdańsk | 10 | 4:15.07 |
3 | SMS Olsztyn 1 | SMS Olsztyn | 13 | 4:07.73 |
4 | SMS Warszawa Konwiktorska 1 | SMS Warszawa Konwiktorska | 14 | 4:02.66 |
5 | SMS Bydgoszcz 1 | SMS Bydgoszcz | 02 | 4:02.97 |
6 | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 15 | 4:10.96 |
7 | SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMS Gorzów Wlkp. | 04 | 4:16.00 |
Seria 2 z 2, 19:16 |
1 | SMS Lublin 1 | SMS Lublin | 03 | 3:59.13 |
2 | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 11 | 3:53.28 |
3 | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 01 | 3:50.78 |
4 | SMS Warszawa Bielany 1 | SMS Warszawa Bielany | 14 | 3:46.69 |
5 | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 06 | 3:50.31 |
6 | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 06 | 3:53.05 |
7 | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 04 | 3:56.66 |
8 | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 16 | 4:00.89 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |