Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego Runda I Oświęcim, 29 - 30/11/2019 |
1 - Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego BLOK I | 29/11/2019 - 16:00 |
Konkurencja 1 29/11/2019 - 16:00 | Kobiet, 50m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Kossakowska Dominika | 01 | SMS Oświęcim | 25.54 | 723 | 31,00 | ||||
2. | Jabłońska Martyna | 03 | SMS Warszawa Bielany | 26.10 | 678 | 29,00 | ||||
3. | Lewandowska Natalia | 01 | SMS Oświęcim | 26.16 | 673 | 28,00 | ||||
4. | Woźniak Zofia | 01 | SMS Warszawa Bielany | 26.20 | 670 | 27,00 | ||||
5. | Rabiniak Zuzanna | 01 | SMS Lublin | 26.22 | 668 | 26,00 | ||||
6. | Horova Oksana | 02 | SMS Kraków | 26.43 | 653 | 25,00 | ||||
7. | Niewiadomska Wiktoria | 02 | SMS Bydgoszcz | 26.56 | 643 | 24,00 | ||||
8. | Piotrowicz Maja | 02 | SMS Lublin | 26.57 | 642 | 23,00 | ||||
9. | Buszka Kornelia | 03 | SMS Warszawa Bielany | 26.58 | 642 | - | ||||
10. | Gawron Paula | 04 | SMS Kraków | 26.63 | 638 | 22,00 | ||||
Klimek Marta | 03 | SMS Oświęcim | 26.63 | 638 | - | |||||
12. | Gradek Aleksandra | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 26.78 | 627 | 21,00 | ||||
13. | Rosińska Karolina | 02 | SMS Gdańsk | 26.81 | 625 | 20,00 | ||||
Widurska Kinga | 02 | SMS Kraków | 26.81 | 625 | - | |||||
15. | Kwiatkowska Zofia | 01 | SMS Lublin | 26.86 | 622 | - | ||||
16. | Kłusek Maria | 02 | SMS Wrocław | 26.96 | 615 | 19,00 | ||||
17. | Hellak Emilia | 03 | SMS Wrocław | 26.99 | 613 | 18,00 | ||||
18. | Kowal Emilia | 02 | SMS Kraków | 27.18 | 600 | - | ||||
Szredzińska Gabriela | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 27.18 | 600 | 17,00 | |||||
20. | Wygnał Maja | 03 | SMS Racibórz | 27.20 | 599 | 16,00 | ||||
21. | Batóg Dominika | 05 | SMS Gdańsk | 27.23 | 597 | 15,00 | ||||
22. | Baranowska Martyna | 03 | SMS Poznań | 27.25 | 595 | 14,00 | ||||
23. | Szczepańska Maria | 03 | SMS Poznań | 27.29 | 593 | 13,00 | ||||
24. | Kamińska Anna | 03 | SMS Bydgoszcz | 27.40 | 586 | 12,00 | ||||
25. | Mrożewska Anna | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 27.53 | 577 | - | ||||
26. | Ławrynowicz Gabriela | 03 | SMS Poznań | 27.59 | 574 | - | ||||
27. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | SMS Lublin | 27.66 | 569 | - | ||||
28. | Poznachowska Nadia | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 27.67 | 569 | - | ||||
29. | Górnicka Aleksandra | 02 | SMS Szczecin | 27.73 | 565 | 11,00 | ||||
30. | Szymczak Patrycja | 02 | SMS Wrocław | 27.75 | 564 | - | ||||
31. | Pawłowska Jessica | 03 | SMS Racibórz | 27.76 | 563 | 10,00 | ||||
32. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Racibórz | 27.87 | 556 | - | ||||
33. | Latała Weronika | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 27.90 | 555 | 9,00 | ||||
34. | Garbarczyk Weronika | 03 | SMS Szczecin | 27.91 | 554 | 8,00 | ||||
35. | Skowron Maja | 02 | SMS Szczecin | 27.98 | 550 | - | ||||
36. | Królik Adrianna | 04 | SMS Szczecin | 27.99 | 549 | - | ||||
37. | Migdał Maria | 01 | SMS Gdańsk | 28.19 | 538 | - | ||||
38. | Orum Melissa | 04 | SMS Bydgoszcz | 28.21 | 537 | - | ||||
Sobuń Julia | 04 | SMS Oświęcim | 28.21 | 537 | - | |||||
40. | Bałys Wiktoria | 02 | SMS Racibórz | 28.28 | 533 | - | ||||
41. | Wieczorek Zuzanna | 05 | SMS Zielona Góra | 28.29 | 532 | 7,00 | ||||
42. | Gmiter Barbara | 04 | SMS Olsztyn | 28.49 | 521 | 6,00 | ||||
43. | Ciesielska Inga | 05 | SMS Bydgoszcz | 28.66 | 512 | - | ||||
44. | Łabaj Zuzanna | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 28.75 | 507 | 5,00 | ||||
45. | Jankowska Zofia | 05 | SMS Gorzów Wlkp. | 29.39 | 474 | 4,00 | ||||
46. | Chojnowska Zuzanna | 05 | SMS Gorzów Wlkp. | 29.64 | 462 | 3,00 | ||||
47. | Kozłowska Maja | 04 | SMS Zielona Góra | 29.86 | 452 | 2,00 | ||||
48. | Mierzejewska Wiktoria | 05 | SMS Olsztyn | 30.13 | 440 | 1,00 | ||||
49. | Bącler Natalia | 05 | SMS Wrocław | 32.34 | 356 | - |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 29/11/2019 - 16:09 | Chłopców, 50m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Orlicz Filip | 02 | SMS Warszawa Bielany | 22.16 | 764 | 31,00 | |||||
2. | Jaworski Szymon | 01 | SMS Wrocław | 22.86 | 696 | 29,00 | |||||
3. | Piotrowski Kacper | 01 | SMS Warszawa Bielany | 22.92 | 690 | 28,00 | |||||
4. | Żurawel Nazar | 03 | SMS Wrocław | 23.03 | 680 | 27,00 | |||||
5. | Sieradzki Kamil | 02 | SMS Oświęcim | 23.22 | 664 | 26,00 | |||||
6. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Kraków | 23.47 | 643 | 25,00 | |||||
7. | Kolańczyk Kacper | 02 | SMS Szczecin | 23.54 | 637 | 24,00 | |||||
8. | Stefański Patryk | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 23.62 | 631 | 23,00 | |||||
9. | Jakimiak Jakub | 03 | SMS Warszawa Bielany | 23.64 | 629 | - | |||||
10. | Matuszewski Krzysztof | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 23.70 | 624 | 22,00 | |||||
11. | Mamcarz Mateusz | 04 | SMS Oświęcim | 23.76 | 619 | 21,00 | |||||
12. | Smoliński Paweł | 01 | SMS Racibórz | 23.77 | 619 | 20,00 | |||||
13. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Kraków | 23.80 | 616 | 19,00 | |||||
14. | Kwaśny Jakub | 01 | SMS Oświęcim | 23.83 | 614 | - | |||||
15. | Ogrodnik Wojciech | 03 | SMS Oświęcim | 23.95 | 605 | - | |||||
16. | Łoboda Jakub | 02 | SMS Lublin | 24.12 | 592 | 18,00 | |||||
17. | Stachurski Jerzy | 04 | SMS Wrocław | 24.19 | 587 | - | |||||
18. | Majsak Dawid | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 24.20 | 586 | 17,00 | |||||
19. | Wołoszyn Roman | 01 | SMS Lublin | 24.24 | 583 | 15,50 | |||||
Łangowski Maciej | 02 | SMS Poznań | 24.24 | 583 | 15,50 | ||||||
21. | Król Jan | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 24.25 | 583 | - | |||||
22. | Pruszyński Michał | 04 | SMS Zielona Góra | 24.41 | 571 | 14,00 | |||||
23. | Janiczuk Patryk | 02 | SMS Lublin | 24.47 | 567 | - | |||||
24. | Mencel Miłosz | 02 | SMS Wrocław | 24.48 | 566 | - | |||||
25. | Mikołajczak Błażej | 01 | SMS Bydgoszcz | 24.51 | 564 | 13,00 | |||||
26. | Zieliński Patryk | 02 | SMS Poznań | 24.52 | 564 | 12,00 | |||||
27. | Kowalczyk Piotr | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 24.56 | 561 | 11,00 | |||||
28. | Woga Hubert | 04 | SMS Zielona Góra | 24.62 | 557 | 10,00 | |||||
29. | Lesik Jarosław | 02 | SMS Racibórz | 24.64 | 555 | 9,00 | |||||
Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Racibórz | 24.64 | 555 | - | ||||||
31. | Wałcerz Maksymilian | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | 24.66 | 554 | 8,00 | |||||
32. | Guliński Maciej | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 24.68 | 553 | - | |||||
33. | Dobrindt Mikołaj | 03 | SMS Bydgoszcz | 24.73 | 549 | 7,00 | |||||
34. | Aleksander Jakub | 02 | SMS Szczecin | 24.82 | 543 | 6,00 | |||||
35. | Kowalski Mateusz | 05 | SMS Gdańsk | 24.97 | 534 | 5,00 | |||||
36. | Trafas Tytus | 04 | SMS Poznań | 25.11 | 525 | - | |||||
37. | Trykacz Kacper | 05 | SMS Olsztyn | 25.22 | 518 | 4,00 | |||||
38. | Janeczek Stanisław | 04 | SMS Bydgoszcz | 25.41 | 506 | - | |||||
39. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Kraków | 25.43 | 505 | - | |||||
Makowski Dominik | 03 | SMS Poznań | 25.43 | 505 | - | ||||||
41. | Stanek Kacper | 04 | SMS Kraków | 25.49 | 502 | - | |||||
42. | Knopp Jarosław | 04 | SMS Bydgoszcz | 25.64 | 493 | - | |||||
43. | Barański Jakub | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 25.68 | 491 | - | |||||
44. | Jendrzejczyk Maxim | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 25.71 | 489 | - | |||||
45. | Lech Karol | 06 | SMS Gorzów Wlkp. | 27.13 | 416 | 3,00 | |||||
46. | Tyrka Igor | 05 | SMS Olsztyn | 27.21 | 412 | 2,00 | |||||
DYSKW. | Róg Adrian | 01 | SMS Lublin | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:16) | |||||||||||
DYSKW. | Darul Bartosz | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:16) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 29/11/2019 - 16:16 | Kobiet, 50m klasyczny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Skowrońska Wiktoria | 01 | SMS Gorzów Wlkp. | 32.05 | 707 | 30,00 | ||||
Mazurkiewicz Barbara | 01 | SMS Lublin | 32.05 | 707 | 30,00 | |||||
3. | Wojtkowiak Alicja | 03 | SMS Warszawa Bielany | 32.53 | 676 | 28,00 | ||||
4. | Lewandowska Natalia | 01 | SMS Oświęcim | 32.96 | 650 | 26,50 | ||||
Kłusek Maria | 02 | SMS Wrocław | 32.96 | 650 | 26,50 | |||||
6. | Tymińska Zofia | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 33.06 | 644 | 25,00 | ||||
7. | Kramer Aleksandra | 02 | SMS Wrocław | 33.13 | 640 | 24,00 | ||||
8. | Piotrowicz Maja | 02 | SMS Lublin | 33.17 | 638 | 23,00 | ||||
9. | Turkowska Aleksandra | 03 | SMS Szczecin | 33.24 | 634 | 22,00 | ||||
10. | Hermanowska Natalia | 04 | SMS Bydgoszcz | 33.30 | 630 | 21,00 | ||||
11. | Ofman Julia | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 33.33 | 629 | 20,00 | ||||
12. | Kempa Anna | 01 | SMS Oświęcim | 33.40 | 625 | 19,00 | ||||
13. | Horova Oksana | 02 | SMS Kraków | 33.45 | 622 | 18,00 | ||||
14. | Oleszak Maja | 02 | SMS Zielona Góra | 33.55 | 616 | 17,00 | ||||
15. | Rokita Hanna | 03 | SMS Kraków | 33.61 | 613 | 16,00 | ||||
16. | Strządała Karolina | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 33.66 | 610 | 15,00 | ||||
17. | Bura Julia | 02 | SMS Kraków | 33.74 | 606 | - | ||||
18. | Wilczek Renata | 04 | SMS Oświęcim | 33.83 | 601 | - | ||||
19. | Pawłowska Julia | 02 | SMS Oświęcim | 33.98 | 593 | - | ||||
20. | Studzińska Nadia | 04 | SMS Bydgoszcz | 34.17 | 583 | 14,00 | ||||
21. | Dobosz Kalina | 02 | SMS Warszawa Konwiktorska | 34.26 | 579 | - | ||||
22. | Dwojak Natalia | 04 | SMS Lublin | 34.27 | 578 | - | ||||
23. | Mosek Oliwia | 03 | SMS Racibórz | 34.40 | 572 | 13,00 | ||||
24. | Sierpień Aleksandra | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 34.44 | 570 | 12,00 | ||||
25. | Prusik Kamila | 02 | SMS Szczecin | 34.47 | 568 | 11,00 | ||||
26. | Domoradzka Aleksandra | 03 | SMS Lublin | 34.61 | 561 | - | ||||
27. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Kraków | 34.62 | 561 | - | ||||
28. | Paćko Maja | 04 | SMS Warszawa Bielany | 34.75 | 555 | 10,00 | ||||
29. | Śliwa Maja | 01 | SMS Racibórz | 35.30 | 529 | 9,00 | ||||
30. | Piasecka Alicja | 04 | SMS Gdańsk | 35.74 | 510 | 8,00 | ||||
31. | Oszmiańska Julia | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | 35.76 | 509 | 7,00 | ||||
32. | Janecka Weronika | 04 | SMS Gdańsk | 36.05 | 497 | 6,00 | ||||
33. | Łęcka Wiktoria | 06 | SMS Zielona Góra | 36.39 | 483 | 5,00 | ||||
34. | Ronkiewicz Dominika | 05 | SMS Bydgoszcz | 36.69 | 471 | - | ||||
35. | Mentryka Gabriela | 05 | SMS Olsztyn | 37.34 | 447 | 4,00 | ||||
36. | Łopacińska Amelia | 06 | SMS Gorzów Wlkp. | 38.31 | 414 | - | ||||
37. | Gmiter Barbara | 04 | SMS Olsztyn | 38.60 | 405 | 3,00 | ||||
38. | Pilarska Natalia | 03 | SMS Poznań | 39.10 | 389 | 2,00 | ||||
39. | Widerak Sonia | 04 | SMS Poznań | 40.01 | 363 | 1,00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 29/11/2019 - 16:23 | Chłopców, 50m klasyczny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Karnik Kacper | 01 | SMS Warszawa Bielany | 27.56 | 769 | 31,00 | |||||
2. | Dubas Mateusz | 01 | SMS Oświęcim | 27.98 | 734 | 29,00 | |||||
3. | Żurawel Nazar | 03 | SMS Wrocław | 28.29 | 711 | 28,00 | |||||
4. | Tarasewicz Marcel | 04 | SMS Warszawa Bielany | 28.75 | 677 | 27,00 | |||||
5. | Klimas Michał | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 28.97 | 662 | 26,00 | |||||
6. | Mosek Oskar | 01 | SMS Racibórz | 29.04 | 657 | 25,00 | |||||
7. | Zacharzyński Norbert | 03 | SMS Lublin | 29.20 | 646 | 24,00 | |||||
8. | Łukasik Mikołaj | 02 | SMS Wrocław | 29.25 | 643 | 23,00 | |||||
9. | Sagan Jakub | 02 | SMS Lublin | 29.68 | 615 | 22,00 | |||||
10. | Szydłowski Erwin | 03 | SMS Oświęcim | 29.69 | 615 | 21,00 | |||||
11. | Smoliński Paweł | 01 | SMS Racibórz | 29.70 | 614 | 20,00 | |||||
12. | Cebula Oskar | 03 | SMS Wrocław | 29.71 | 613 | - | |||||
13. | Krupa Mateusz | 03 | SMS Oświęcim | 29.74 | 612 | - | |||||
14. | Kraszewski Daniel | 01 | SMS Warszawa Konwiktorska | 29.88 | 603 | 19,00 | |||||
15. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Kraków | 29.92 | 601 | 17,50 | |||||
Cichocki Oliwier | 04 | SMS Poznań | 29.92 | 601 | 17,50 | ||||||
17. | Przystał Adam | 03 | SMS Warszawa Bielany | 30.05 | 593 | - | |||||
18. | Swiekatowski Wojciech | 03 | SMS Zielona Góra | 30.13 | 588 | 16,00 | |||||
19. | Oszutowski Adam | 02 | SMS Bydgoszcz | 30.16 | 586 | 15,00 | |||||
20. | Kijek Wiktor | 02 | SMS Oświęcim | 30.19 | 585 | - | |||||
21. | Staszak Wiktor | 04 | SMS Wrocław | 30.33 | 576 | - | |||||
22. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Kraków | 30.40 | 573 | 14,00 | |||||
23. | Jachimowicz Maksymilian | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 30.51 | 566 | 13,00 | |||||
24. | Skimina Kacper | 04 | SMS Kraków | 30.67 | 558 | - | |||||
25. | Aleksander Jakub | 02 | SMS Szczecin | 30.71 | 555 | 12,00 | |||||
26. | Szczepanowski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 30.74 | 554 | 11,00 | |||||
27. | Piekaruś Dawid | 02 | SMS Lublin | 31.22 | 529 | - | |||||
28. | Rutkowski Kacper | 02 | SMS Bydgoszcz | 31.24 | 528 | 10,00 | |||||
29. | Janowski Damian | 05 | SMS Szczecin | 31.31 | 524 | 9,00 | |||||
30. | Skierniewski Filip | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 31.34 | 522 | 8,00 | |||||
31. | Dopierała Tytus | 03 | SMS Poznań | 31.48 | 516 | 7,00 | |||||
32. | Koronkiewicz Antoni | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 31.65 | 507 | - | |||||
33. | Jonowski Michał | 04 | SMS Gdańsk | 31.72 | 504 | 6,00 | |||||
34. | Szymański Igor | 05 | SMS Bydgoszcz | 32.12 | 485 | - | |||||
35. | Gościński Jakub | 05 | SMS Kraków | 32.39 | 473 | - | |||||
36. | Nowacki Błażej | 05 | SMS Gdańsk | 32.81 | 455 | 5,00 | |||||
37. | Szukała Krzysztof | 03 | SMS Poznań | 33.43 | 430 | - | |||||
38. | Osełkowski Mateusz | 05 | SMS Olsztyn | 34.22 | 401 | 4,00 | |||||
39. | Darul Bartosz | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | 36.69 | 325 | 3,00 | |||||
40. | Tyrka Igor | 05 | SMS Olsztyn | 36.85 | 321 | 2,00 | |||||
DYSKW. | Bielawa Dominik | 02 | SMS Ostrowiec Św. | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:31) | |||||||||||
DYSKW. | Lis Jan | 04 | SMS Ostrowiec Św. | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:27) |
PK | Gałuszka Bruno | 02 | SMS Oświęcim | 30.29 | 579 | - | ||||
PK | Smolorz Dawid | 02 | SMS Oświęcim | 30.48 | 568 | - |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 29/11/2019 - 16:31 | Kobiet, 100m motylkowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m |
1. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | SMS Lublin | 1:00.14 | 748 | 31,00 | 28.59 | 31.55 | |||
2. | Zielińska Daria | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 1:02.00 | 683 | 29,00 | 28.99 | 33.01 | |||
3. | Magierowska Julia | 02 | SMS Kraków | 1:02.09 | 680 | 28,00 | 28.61 | 33.48 | |||
4. | Woźniak Zofia | 01 | SMS Warszawa Bielany | 1:02.12 | 679 | 27,00 | 29.12 | 33.00 | |||
5. | Famulok Zuzanna | 03 | SMS Oświęcim | 1:02.20 | 676 | 26,00 | 29.02 | 33.18 | |||
6. | Nowak Zuzanna | 02 | SMS Oświęcim | 1:02.55 | 665 | 25,00 | 29.57 | 32.98 | |||
7. | Jabłońska Martyna | 03 | SMS Warszawa Bielany | 1:03.08 | 648 | 24,00 | 29.15 | 33.93 | |||
8. | Frąckiewicz Martyna | 03 | SMS Zielona Góra | 1:03.13 | 647 | 23,00 | 29.54 | 33.59 | |||
9. | Sienkiewicz Martyna | 04 | SMS Bydgoszcz | 1:03.18 | 645 | 22,00 | 30.08 | 33.10 | |||
10. | Nowak Zofia | 03 | SMS Warszawa Bielany | 1:03.53 | 635 | - | 29.86 | 33.67 | |||
11. | Rydyńska Marianna | 04 | SMS Bydgoszcz | 1:03.91 | 623 | 21,00 | 30.08 | 33.83 | |||
12. | Prochownik Martyna | 02 | SMS Lublin | 1:04.49 | 607 | 20,00 | 29.88 | 34.61 | |||
13. | Widurska Kinga | 02 | SMS Kraków | 1:04.54 | 605 | 19,00 | 29.83 | 34.71 | |||
14. | Dąbrowska Tatiana | 02 | SMS Wrocław | 1:04.56 | 605 | 18,00 | 30.23 | 34.33 | |||
15. | Gradek Aleksandra | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 1:04.64 | 602 | 17,00 | 30.27 | 34.37 | |||
16. | Kaczorowska Alicja | 04 | SMS Warszawa Bielany | 1:04.96 | 594 | - | 30.97 | 33.99 | |||
17. | Szkurat Martyna | 03 | SMS Oświęcim | 1:05.14 | 589 | - | 29.92 | 35.22 | |||
18. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Kraków | 1:05.20 | 587 | - | 30.82 | 34.38 | |||
19. | Latała Weronika | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 1:05.22 | 587 | 16,00 | 30.38 | 34.84 | |||
20. | Łysakowska Julia | 01 | SMS Lublin | 1:05.39 | 582 | - | 31.00 | 34.39 | |||
Skowron Maja | 02 | SMS Szczecin | 1:05.39 | 582 | 15,00 | 30.77 | 34.62 | ||||
22. | Haławczak Marcelina | 02 | SMS Szczecin | 1:05.41 | 581 | 14,00 | 30.69 | 34.72 | |||
23. | Wróbel Julia | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 1:05.68 | 574 | - | 30.11 | 35.57 | |||
24. | Hebel Natalia | 05 | SMS Gdańsk | 1:05.78 | 572 | 13,00 | 30.01 | 35.77 | |||
25. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Racibórz | 1:05.87 | 569 | 12,00 | 30.46 | 35.41 | |||
26. | Kozak Katarzyna | 04 | SMS Lublin | 1:05.97 | 567 | - | 30.55 | 35.42 | |||
27. | Pawłowska Jessica | 03 | SMS Racibórz | 1:05.98 | 566 | 11,00 | 30.89 | 35.09 | |||
28. | Miciak Agata | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:05.99 | 566 | 10,00 | 30.83 | 35.16 | |||
29. | Holak Marta | 01 | SMS Bydgoszcz | 1:07.64 | 526 | - | 31.47 | 36.17 | |||
30. | Bałys Wiktoria | 02 | SMS Racibórz | 1:07.65 | 526 | - | 30.79 | 36.86 | |||
31. | Janicka Paula | 04 | SMS Poznań | 1:07.80 | 522 | 9,00 | 30.59 | 37.21 | |||
32. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | SMS Wrocław | 1:07.87 | 520 | 8,00 | 31.41 | 36.46 | |||
33. | Orum Melissa | 04 | SMS Bydgoszcz | 1:08.26 | 512 | - | 32.15 | 36.11 | |||
34. | Zmierczak Natalia | 03 | SMS Olsztyn | 1:08.60 | 504 | 7,00 | 31.04 | 37.56 | |||
35. | Baranowska Martyna | 03 | SMS Poznań | 1:08.98 | 496 | 6,00 | 31.08 | 37.90 | |||
36. | Migdał Maria | 01 | SMS Gdańsk | 1:09.32 | 488 | 5,00 | 31.50 | 37.82 | |||
37. | Gmiter Barbara | 04 | SMS Olsztyn | 1:10.69 | 461 | 4,00 | 33.04 | 37.65 | |||
38. | Majewska Weronika | 01 | SMS Racibórz | 1:10.82 | 458 | - | 32.58 | 38.24 | |||
39. | Oleszak Maja | 02 | SMS Zielona Góra | 1:10.90 | 456 | 3,00 | 32.41 | 38.49 | |||
40. | Jankowska Zofia | 05 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:12.96 | 419 | 2,00 | 34.58 | 38.38 | |||
41. | Szafrańska Malwina | 06 | SMS Ostrowiec Św. | 1:14.42 | 395 | 1,00 | 34.17 | 40.25 | |||
42. | Łabaj Zuzanna | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 1:16.66 | 361 | - | 33.86 | 42.80 |
PK | Drażyk Natalia | 02 | SMS Oświęcim | 1:06.64 | 550 | - | 30.87 | 35.77 | |||
PK | Miernik Wiktoria | 04 | SMS Oświęcim | 1:08.51 | 506 | - | 31.56 | 36.95 | |||
PK | Fic Bożena | 04 | SMS Oświęcim | 1:09.31 | 489 | - | 32.05 | 37.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 29/11/2019 - 16:43 | Chłopców, 100m motylkowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m |
1. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | SMS Warszawa Bielany | 53.37 | 731 | 31,00 | 24.65 | 28.72 | |||
2. | Zubik Jan | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 53.85 | 711 | 29,00 | 25.17 | 28.68 | |||
3. | Cieśla Oskar | 01 | SMS Oświęcim | 54.73 | 677 | 28,00 | 25.87 | 28.86 | |||
4. | Kryś Jarosław | 02 | SMS Szczecin | 55.35 | 655 | 27,00 | 25.80 | 29.55 | |||
5. | Orlicz Filip | 02 | SMS Warszawa Bielany | 55.38 | 654 | 26,00 | 26.32 | 29.06 | |||
6. | Gilżyński Szymon | 02 | SMS Kraków | 55.68 | 643 | 25,00 | 26.01 | 29.67 | |||
7. | Kwaśny Jakub | 01 | SMS Oświęcim | 55.78 | 640 | 24,00 | 26.05 | 29.73 | |||
8. | Ogrodnik Wojciech | 03 | SMS Oświęcim | 55.89 | 636 | - | 25.65 | 30.24 | |||
9. | Tomaszewski Aleks | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 56.28 | 623 | 23,00 | 26.36 | 29.92 | |||
10. | Sobieszuk Kacper | 02 | SMS Lublin | 56.53 | 615 | 22,00 | 26.25 | 30.28 | |||
11. | Matyjasek Maciej | 02 | SMS Racibórz | 56.62 | 612 | 21,00 | 26.36 | 30.26 | |||
12. | Tylicki Mateusz | 01 | SMS Bydgoszcz | 56.63 | 612 | 20,00 | 26.39 | 30.24 | |||
13. | Zdziebło Piotr | 02 | SMS Wrocław | 57.12 | 596 | 19,00 | 27.02 | 30.10 | |||
14. | Gawron Oliwier | 03 | SMS Wrocław | 57.17 | 594 | 18,00 | 26.22 | 30.95 | |||
15. | Major Daniel | 01 | SMS Oświęcim | 57.56 | 582 | - | 26.35 | 31.21 | |||
Dudys Dominik | 02 | SMS Racibórz | 57.56 | 582 | 17,00 | 26.41 | 31.15 | ||||
17. | Popiołek Dawid | 02 | SMS Lublin | 57.57 | 582 | 16,00 | 27.37 | 30.20 | |||
18. | Grzybowski Artur | 01 | SMS Szczecin | 57.73 | 577 | 15,00 | 26.99 | 30.74 | |||
19. | Gotszling Dawid | 01 | SMS Zielona Góra | 57.75 | 577 | 14,00 | 26.79 | 30.96 | |||
20. | Barusiński Kordian | 01 | SMS Warszawa Bielany | 58.02 | 569 | - | 27.06 | 30.96 | |||
21. | Łangowski Maciej | 02 | SMS Poznań | 58.07 | 567 | 13,00 | 26.84 | 31.23 | |||
22. | Łoboda Jakub | 02 | SMS Lublin | 58.17 | 564 | - | 26.87 | 31.30 | |||
23. | Majsak Dawid | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 58.51 | 554 | 12,00 | 27.07 | 31.44 | |||
24. | Wlazłowski Kamil | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 58.70 | 549 | 11,00 | 26.92 | 31.78 | |||
25. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Kraków | 58.89 | 544 | 10,00 | 27.35 | 31.54 | |||
26. | Mordarski Filip | 05 | SMS Kraków | 59.00 | 541 | - | 27.38 | 31.62 | |||
27. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Kraków | 59.02 | 540 | - | 27.27 | 31.75 | |||
28. | Gera Franciszek | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 59.66 | 523 | - | 27.13 | 32.53 | |||
29. | Borowski Kacper | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 59.72 | 521 | - | 27.98 | 31.74 | |||
30. | Stachurski Jerzy | 04 | SMS Wrocław | 59.84 | 518 | - | 28.08 | 31.76 | |||
31. | Jasionowski Mikołaj | 01 | SMS Zielona Góra | 59.97 | 515 | 9,00 | 27.80 | 32.17 | |||
32. | Kubiak Norbert | 02 | SMS Poznań | 1:00.01 | 514 | 8,00 | 27.80 | 32.21 | |||
33. | Trykacz Kacper | 05 | SMS Olsztyn | 1:00.08 | 512 | 7,00 | 28.09 | 31.99 | |||
34. | Tarka Maciej | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 1:00.22 | 508 | - | 27.78 | 32.44 | |||
35. | Knopp Jarosław | 04 | SMS Bydgoszcz | 1:00.41 | 504 | 6,00 | 28.07 | 32.34 | |||
36. | Piekaruś Dawid | 02 | SMS Lublin | 1:01.05 | 488 | - | 28.33 | 32.72 | |||
37. | Kaczmarczyk Marcel | 03 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:02.36 | 458 | 5,00 | 29.01 | 33.35 | |||
38. | Janeczek Stanisław | 04 | SMS Bydgoszcz | 1:02.50 | 455 | - | 28.87 | 33.63 | |||
39. | Woźniak Piotr | 05 | SMS Olsztyn | 1:03.88 | 426 | 4,00 | 29.39 | 34.49 | |||
40. | Markiewicz Jarosław | 05 | SMS Gdańsk | 1:05.06 | 403 | 3,00 | 29.85 | 35.21 | |||
41. | Seń Jakub | 05 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:05.14 | 402 | 2,00 | 29.59 | 35.55 | |||
42. | Kozłowski Konrad | 04 | SMS Olsztyn | 1:07.11 | 367 | - | 30.55 | 36.56 | |||
43. | Modzelewski Aleksander | 04 | SMS Gdańsk | 1:10.13 | 322 | 1,00 | 31.55 | 38.58 |
PK | Regulski Maciej | 04 | SMS Oświęcim | 1:01.37 | 480 | - | 28.08 | 33.29 | |||
PK | Strządała Jakub | 04 | SMS Oświęcim | 1:03.79 | 428 | - | 28.57 | 35.22 | |||
PK | Drabczyk Krystiab | 04 | SMS Oświęcim | 1:05.10 | 402 | - | 30.65 | 34.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 29/11/2019 - 16:54 | Kobiet, 200m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kossakowska Dominika | 01 | SMS Oświęcim | 1:58.50 | 809 | 31,00 | 28.02 | 29.95 | 30.44 | 30.09 | |||
2. | Klimek Marta | 03 | SMS Oświęcim | 2:00.31 | 773 | 29,00 | 28.20 | 30.32 | 30.94 | 30.85 | |||
3. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 2:01.02 | 759 | 28,00 | 28.37 | 30.28 | 31.20 | 31.17 | |||
4. | Hellak Emilia | 03 | SMS Wrocław | 2:03.78 | 710 | 27,00 | 29.16 | 31.15 | 31.61 | 31.86 | |||
5. | Celmer Wiktoria | 03 | SMS Poznań | 2:04.07 | 705 | 26,00 | 29.14 | 31.53 | 32.30 | 31.10 | |||
6. | Rabiniak Zuzanna | 01 | SMS Lublin | 2:04.17 | 703 | 25,00 | 28.75 | 31.08 | 32.17 | 32.17 | |||
7. | Zawadzka Hanna | 02 | SMS Warszawa Bielany | 2:04.94 | 690 | 24,00 | 29.85 | 31.96 | 31.66 | 31.47 | |||
8. | Kawka Nina | 03 | SMS Warszawa Bielany | 2:05.72 | 677 | 23,00 | 29.11 | 31.86 | 32.57 | 32.18 | |||
9. | Piepiórka Martyna | 03 | SMS Gdańsk | 2:05.85 | 675 | 22,00 | 29.97 | 31.76 | 31.77 | 32.35 | |||
10. | Szczepańska Maria | 03 | SMS Poznań | 2:06.10 | 671 | 21,00 | 29.25 | 32.37 | 32.87 | 31.61 | |||
11. | Kwiatkowska Zofia | 01 | SMS Lublin | 2:06.48 | 665 | 20,00 | 29.59 | 32.73 | 33.18 | 30.98 | |||
12. | Środa Dominika | 02 | SMS Szczecin | 2:06.59 | 663 | 19,00 | 30.34 | 32.47 | 32.33 | 31.45 | |||
13. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | SMS Warszawa Bielany | 2:06.69 | 662 | - | 29.75 | 32.02 | 32.30 | 32.62 | |||
14. | Gawron Paula | 04 | SMS Kraków | 2:06.92 | 658 | 18,00 | 28.98 | 32.18 | 33.12 | 32.64 | |||
15. | Niewiadomska Wiktoria | 02 | SMS Bydgoszcz | 2:07.10 | 655 | 17,00 | 29.53 | 31.88 | 32.60 | 33.09 | |||
16. | Bociek Wiktoria | 04 | SMS Oświęcim | 2:07.35 | 652 | - | 29.82 | 32.17 | 32.89 | 32.47 | |||
17. | Łuczak Dominika | 02 | SMS Zielona Góra | 2:07.50 | 649 | 16,00 | 30.19 | 32.30 | 32.77 | 32.24 | |||
18. | Szewczyk Zofia | 02 | SMS Lublin | 2:07.97 | 642 | - | 29.68 | 32.28 | 32.87 | 33.14 | |||
19. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Racibórz | 2:08.24 | 638 | 15,00 | 29.99 | 32.53 | 33.21 | 32.51 | |||
20. | Garbarczyk Weronika | 03 | SMS Szczecin | 2:08.35 | 636 | 14,00 | 29.85 | 32.43 | 33.14 | 32.93 | |||
21. | Kaczor Natalia | 01 | SMS Racibórz | 2:08.57 | 633 | 13,00 | 29.62 | 32.38 | 33.56 | 33.01 | |||
22. | Kowal Emilia | 02 | SMS Kraków | 2:09.44 | 620 | 12,00 | 30.01 | 32.71 | 33.32 | 33.40 | |||
23. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Kraków | 2:09.88 | 614 | - | 30.11 | 32.93 | 33.23 | 33.61 | |||
24. | Frysiak Zuzanna | 03 | SMS Bydgoszcz | 2:10.34 | 608 | 11,00 | 30.56 | 32.98 | 33.93 | 32.87 | |||
25. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Racibórz | 2:10.47 | 606 | - | 30.87 | 33.18 | 34.06 | 32.36 | |||
26. | Szredzińska Gabriela | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 2:10.50 | 605 | 10,00 | 30.07 | 33.48 | 33.71 | 33.24 | |||
27. | Szymczak Patrycja | 02 | SMS Wrocław | 2:10.58 | 604 | 9,00 | 29.42 | 32.62 | 34.04 | 34.50 | |||
28. | Hermanowska Natalia | 04 | SMS Bydgoszcz | 2:10.79 | 601 | - | 32.18 | 33.81 | 31.83 | 32.97 | |||
29. | Sujkowska Roksana | 05 | SMS Olsztyn | 2:11.55 | 591 | 8,00 | 30.73 | 33.82 | 34.34 | 32.66 | |||
30. | Zięba Emilia | 04 | SMS Kraków | 2:11.90 | 586 | - | 30.19 | 33.20 | 33.89 | 34.62 | |||
31. | Batóg Dominika | 05 | SMS Gdańsk | 2:12.60 | 577 | 7,00 | 29.99 | 33.65 | 35.01 | 33.95 | |||
32. | Żak Amelia | 04 | SMS Oświęcim | 2:13.03 | 572 | - | 30.78 | 33.46 | 34.13 | 34.66 | |||
33. | Sadowska Dominika | 04 | SMS Bydgoszcz | 2:14.87 | 548 | - | 29.92 | 33.79 | 35.44 | 35.72 | |||
34. | Kurasińska Oliwia | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 2:15.44 | 542 | 6,00 | 30.99 | 33.77 | 35.17 | 35.51 | |||
35. | Mentryka Gabriela | 05 | SMS Olsztyn | 2:16.89 | 524 | 5,00 | 32.70 | 35.41 | 35.94 | 32.84 | |||
36. | Falfus Julia | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 2:19.11 | 500 | 4,00 | 31.35 | 35.55 | 36.80 | 35.41 | |||
37. | Jagoda Patrycja | 05 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:25.75 | 434 | 3,00 | 33.23 | 36.90 | 38.34 | 37.28 | |||
38. | Szafrańska Malwina | 06 | SMS Ostrowiec Św. | 2:26.61 | 427 | - | 33.98 | 37.52 | 38.38 | 36.73 | |||
39. | Bącler Natalia | 05 | SMS Wrocław | 2:31.32 | 388 | - | 34.26 | 37.90 | 39.69 | 39.47 | |||
40. | Łopacińska Amelia | 06 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:44.14 | 304 | 2,00 | 36.28 | 42.55 | 43.44 | 41.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 29/11/2019 - 17:09 | Chłopców, 200m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Karolczak Jan | 01 | SMS Warszawa Bielany | 1:48.41 | 770 | 31,00 | 25.71 | 28.38 | 27.85 | 26.47 | |||
2. | Jackowski Tomasz | 02 | SMS Wrocław | 1:48.66 | 764 | 29,00 | 25.84 | 27.87 | 27.68 | 27.27 | |||
3. | Piotrowski Kacper | 01 | SMS Warszawa Bielany | 1:49.07 | 756 | 28,00 | 25.81 | 28.30 | 28.10 | 26.86 | |||
4. | Sieradzki Kamil | 02 | SMS Oświęcim | 1:49.16 | 754 | 27,00 | 25.49 | 28.12 | 28.32 | 27.23 | |||
5. | Jaworski Szymon | 01 | SMS Wrocław | 1:49.82 | 740 | 26,00 | 25.60 | 28.35 | 28.42 | 27.45 | |||
6. | Matuszewski Krzysztof | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 1:51.87 | 700 | 25,00 | 26.19 | 29.39 | 28.48 | 27.81 | |||
7. | Goraj Marcin | 01 | SMS Kraków | 1:51.97 | 698 | 24,00 | 26.15 | 28.54 | 28.29 | 28.99 | |||
8. | Jakimiak Jakub | 03 | SMS Warszawa Bielany | 1:52.05 | 697 | - | 26.39 | 29.34 | 28.72 | 27.60 | |||
9. | Więzik Jan | 03 | SMS Oświęcim | 1:52.79 | 683 | 23,00 | 26.30 | 29.07 | 29.07 | 28.35 | |||
10. | Szczerba Adam | 02 | SMS Lublin | 1:53.05 | 679 | 22,00 | 26.24 | 28.88 | 29.07 | 28.86 | |||
11. | Mencel Miłosz | 02 | SMS Wrocław | 1:53.17 | 676 | - | 26.31 | 28.40 | 29.04 | 29.42 | |||
12. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | SMS Oświęcim | 1:53.99 | 662 | - | 26.98 | 29.03 | 29.25 | 28.73 | |||
13. | Stefański Patryk | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 1:54.40 | 655 | 21,00 | 26.94 | 29.23 | 29.47 | 28.76 | |||
14. | Daszkiewicz Michał | 03 | SMS Oświęcim | 1:54.44 | 654 | - | 26.49 | 28.93 | 29.70 | 29.32 | |||
15. | Muszyński Jakub | 01 | SMS Bydgoszcz | 1:54.55 | 652 | 20,00 | 26.56 | 29.09 | 29.48 | 29.42 | |||
16. | Korona Kacper | 03 | SMS Szczecin | 1:54.66 | 650 | 19,00 | 26.39 | 29.01 | 29.51 | 29.75 | |||
17. | Janiczuk Patryk | 02 | SMS Lublin | 1:54.69 | 650 | 18,00 | 25.96 | 28.86 | 29.61 | 30.26 | |||
18. | Sobieszuk Kacper | 02 | SMS Lublin | 1:54.86 | 647 | - | 26.77 | 29.38 | 29.46 | 29.25 | |||
19. | Wilk Jakub | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 1:55.27 | 640 | 17,00 | 27.03 | 29.20 | 29.65 | 29.39 | |||
20. | Antczak Bartosz | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 1:55.44 | 637 | 16,00 | 26.85 | 29.32 | 29.92 | 29.35 | |||
21. | Róg Adrian | 01 | SMS Lublin | 1:55.61 | 635 | - | 26.48 | 29.35 | 30.20 | 29.58 | |||
22. | Kolańczyk Kacper | 02 | SMS Szczecin | 1:55.65 | 634 | 15,00 | 26.79 | 29.52 | 29.91 | 29.43 | |||
23. | Stanek Kacper | 04 | SMS Kraków | 1:56.35 | 622 | 14,00 | 26.83 | 29.59 | 30.04 | 29.89 | |||
24. | Dudkiewicz Kacper | 02 | SMS Warszawa Konwiktorska | 1:56.68 | 617 | - | 26.40 | 28.65 | 30.51 | 31.12 | |||
25. | Dudek Kacper | 02 | SMS Poznań | 1:57.25 | 608 | 13,00 | 26.63 | 29.32 | 30.05 | 31.25 | |||
26. | Szeląg Dawid | 03 | SMS Wrocław | 1:57.44 | 605 | - | 26.39 | 29.46 | 30.85 | 30.74 | |||
27. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Kraków | 1:57.46 | 605 | - | 27.01 | 29.91 | 30.44 | 30.10 | |||
28. | Szeleźniak-Białkowski Julian | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 1:57.49 | 605 | - | 27.74 | 29.71 | 29.81 | 30.23 | |||
29. | Kowalski Marek | 03 | SMS Zielona Góra | 1:57.52 | 604 | 12,00 | 27.39 | 30.00 | 30.05 | 30.08 | |||
30. | Michalski Wojciech | 01 | SMS Szczecin | 1:57.81 | 600 | - | 26.98 | 29.90 | 30.66 | 30.27 | |||
31. | Pruszyński Michał | 04 | SMS Zielona Góra | 1:58.33 | 592 | 11,00 | 27.64 | 30.31 | 30.47 | 29.91 | |||
32. | Lewicki Filip | 03 | SMS Kraków | 1:58.44 | 590 | - | 26.99 | 29.99 | 30.77 | 30.69 | |||
33. | Malinowski Jakub | 03 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:58.62 | 587 | 10,00 | 27.72 | 30.44 | 30.84 | 29.62 | |||
34. | Klisz Krystian | 02 | SMS Szczecin | 1:58.64 | 587 | - | 27.91 | 30.51 | 31.00 | 29.22 | |||
35. | Niedziałek Michał | 03 | SMS Olsztyn | 1:58.70 | 586 | 9,00 | 28.14 | 30.55 | 30.74 | 29.27 | |||
36. | Wożniak Hubert | 02 | SMS Bydgoszcz | 1:59.11 | 580 | 8,00 | 26.81 | 29.58 | 30.92 | 31.80 | |||
37. | Kowalski Mateusz | 05 | SMS Gdańsk | 1:59.27 | 578 | 7,00 | 27.79 | 30.51 | 30.84 | 30.13 | |||
38. | Lesik Jarosław | 02 | SMS Racibórz | 2:00.37 | 562 | 6,00 | 26.81 | 30.27 | 31.22 | 32.07 | |||
39. | Woga Hubert | 04 | SMS Zielona Góra | 2:01.62 | 545 | - | 27.94 | 31.17 | 31.67 | 30.84 | |||
40. | Wysocki Piotr | 04 | SMS Poznań | 2:02.02 | 540 | 5,00 | 28.26 | 30.64 | 31.36 | 31.76 | |||
41. | Setlak Marcel | 05 | SMS Gdańsk | 2:02.13 | 538 | 4,00 | 28.44 | 31.37 | 31.70 | 30.62 | |||
42. | Dopierała Tytus | 03 | SMS Poznań | 2:02.59 | 532 | - | 27.35 | 30.58 | 32.50 | 32.16 | |||
43. | Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Racibórz | 2:03.37 | 522 | 3,00 | 27.56 | 31.70 | 32.29 | 31.82 | |||
44. | Kesler Marcin | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 2:03.43 | 521 | - | 28.37 | 30.76 | 32.45 | 31.85 | |||
45. | Kozłowski Konrad | 04 | SMS Olsztyn | 2:04.24 | 511 | 2,00 | 29.49 | 32.33 | 31.57 | 30.85 | |||
46. | Trafas Tytus | 04 | SMS Poznań | 2:06.49 | 484 | - | 27.67 | 32.29 | 33.58 | 32.95 | |||
47. | Sroka Błażej | 05 | SMS Bydgoszcz | 2:12.13 | 425 | - | 28.97 | 33.30 | 35.02 | 34.84 | |||
48. | Lech Karol | 06 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:15.76 | 392 | 1,00 | 30.33 | 34.26 | 36.34 | 34.83 |
PK | Kowalski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:05.48 | 496 | - | 28.94 | 32.31 | 32.68 | 31.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 29/11/2019 - 17:29 | Kobiet, 200m grzbietowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Piesko Martyna | 03 | SMS Lublin | 2:14.44 | 697 | 31,00 | 30.36 | 33.89 | 34.81 | 35.38 | |||
2. | Rydyńska Marianna | 04 | SMS Bydgoszcz | 2:14.82 | 691 | 29,00 | 31.79 | 33.92 | 35.11 | 34.00 | |||
3. | Mozołowska Emilia | 02 | SMS Warszawa Konwiktorska | 2:15.33 | 683 | 28,00 | 31.65 | 34.33 | 35.34 | 34.01 | |||
4. | Pogorzelska Laura | 01 | SMS Kraków | 2:16.41 | 667 | 27,00 | 31.45 | 34.36 | 35.21 | 35.39 | |||
5. | Kosińska Dominika | 01 | SMS Oświęcim | 2:16.43 | 667 | 26,00 | 31.86 | 34.77 | 35.47 | 34.33 | |||
6. | Kupis Aleksandra | 02 | SMS Szczecin | 2:16.71 | 663 | 25,00 | 32.38 | 34.38 | 35.26 | 34.69 | |||
7. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Kraków | 2:17.44 | 652 | 24,00 | 31.69 | 34.59 | 35.82 | 35.34 | |||
8. | Bujak Klara | 02 | SMS Warszawa Bielany | 2:18.08 | 643 | 23,00 | 32.62 | 34.66 | 35.36 | 35.44 | |||
9. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Racibórz | 2:18.16 | 642 | 22,00 | 31.30 | 34.32 | 36.67 | 35.87 | |||
10. | Wygnał Maja | 03 | SMS Racibórz | 2:18.33 | 640 | 21,00 | 31.69 | 34.73 | 35.63 | 36.28 | |||
11. | Nita Daria | 01 | SMS Oświęcim | 2:19.09 | 629 | 20,00 | 32.19 | 35.11 | 35.83 | 35.96 | |||
12. | Weckwert Iga | 04 | SMS Gdańsk | 2:19.17 | 628 | 19,00 | 31.05 | 34.73 | 36.42 | 36.97 | |||
13. | Król Wiktoria | 02 | SMS Kraków | 2:20.55 | 610 | - | 32.79 | 35.05 | 36.29 | 36.42 | |||
14. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | SMS Lublin | 2:20.82 | 606 | 18,00 | 31.83 | 35.03 | 36.50 | 37.46 | |||
15. | Pichola Weronika | 02 | SMS Warszawa Konwiktorska | 2:20.98 | 604 | 17,00 | 32.36 | 35.81 | 36.87 | 35.94 | |||
16. | Wieczorek Zuzanna | 05 | SMS Zielona Góra | 2:21.28 | 601 | 16,00 | 33.03 | 35.34 | 36.40 | 36.51 | |||
17. | Ziemacka Julia | 03 | SMS Warszawa Bielany | 2:21.61 | 596 | 15,00 | 32.49 | 35.42 | 37.26 | 36.44 | |||
18. | Sobiak Zuzanna | 02 | SMS Wrocław | 2:21.84 | 593 | 14,00 | 32.43 | 35.62 | 37.11 | 36.68 | |||
19. | Gajdzińska Amelia | 02 | SMS Bydgoszcz | 2:22.55 | 585 | 13,00 | 32.91 | 35.22 | 37.34 | 37.08 | |||
20. | Chyra Julia | 03 | SMS Wrocław | 2:23.11 | 578 | 12,00 | 32.18 | 34.59 | 37.36 | 38.98 | |||
21. | Steć Oliwia | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 2:23.68 | 571 | 11,00 | 32.41 | 35.94 | 37.29 | 38.04 | |||
22. | Krawczyk Maja | 05 | SMS Warszawa Konwiktorska | 2:23.90 | 568 | - | 32.65 | 36.80 | 37.66 | 36.79 | |||
23. | Łysakowska Julia | 01 | SMS Lublin | 2:24.14 | 565 | - | 34.33 | 36.24 | 36.80 | 36.77 | |||
24. | Krzysztofiak Iga | 03 | SMS Poznań | 2:24.18 | 565 | 10,00 | 33.73 | 36.30 | 37.45 | 36.70 | |||
25. | Pinkowicz Alicja | 04 | SMS Oświęcim | 2:24.29 | 564 | - | 31.90 | 35.40 | 37.97 | 39.02 | |||
26. | Kozak Katarzyna | 04 | SMS Lublin | 2:24.62 | 560 | - | 33.57 | 36.36 | 37.95 | 36.74 | |||
27. | Ciesielska Inga | 05 | SMS Bydgoszcz | 2:24.68 | 559 | - | 32.68 | 36.16 | 37.41 | 38.43 | |||
Kozłowska Maja | 04 | SMS Zielona Góra | 2:24.68 | 559 | 9,00 | 33.70 | 36.63 | 37.56 | 36.79 | ||||
29. | Czechyra Agata | 03 | SMS Poznań | 2:24.88 | 557 | 8,00 | 33.79 | 36.66 | 37.90 | 36.53 | |||
30. | Blachura Julia | 02 | SMS Oświęcim | 2:25.24 | 553 | - | 33.32 | 36.43 | 37.57 | 37.92 | |||
31. | Molenda Dominika | 03 | SMS Gdańsk | 2:25.67 | 548 | 7,00 | 32.84 | 36.45 | 38.12 | 38.26 | |||
32. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | SMS Wrocław | 2:25.95 | 545 | - | 33.10 | 37.27 | 38.03 | 37.55 | |||
33. | Marczyńska Eliza | 05 | SMS Wrocław | 2:27.43 | 528 | - | 33.90 | 36.36 | 38.73 | 38.44 | |||
34. | Stanecka Hanna | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 2:28.44 | 518 | 6,00 | 33.63 | 37.67 | 38.70 | 38.44 | |||
35. | Górnicka Aleksandra | 02 | SMS Szczecin | 2:30.25 | 499 | 5,00 | 36.14 | 38.65 | 40.18 | 35.28 | |||
36. | Ronkiewicz Dominika | 05 | SMS Bydgoszcz | 2:31.37 | 488 | - | 34.03 | 37.66 | 39.74 | 39.94 | |||
37. | Tunkiewicz Zuzanna | 05 | SMS Olsztyn | 2:32.63 | 476 | 4,00 | 34.84 | 38.23 | 39.84 | 39.72 | |||
38. | Sujkowska Roksana | 05 | SMS Olsztyn | 2:35.65 | 449 | 3,00 | 36.96 | 39.16 | 39.85 | 39.68 | |||
39. | Kowalska Nina | 05 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:50.22 | 343 | 2,00 | 37.63 | 42.38 | 43.94 | 46.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 29/11/2019 - 17:46 | Chłopców, 200m grzbietowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | SMS Zielona Góra | 1:58.75 | 703 | 31,00 | 27.80 | 30.11 | 30.43 | 30.41 | |||
2. | Masiuk Ksawery | 04 | SMS Warszawa Bielany | 1:59.80 | 685 | 29,00 | 28.14 | 30.69 | 31.17 | 29.80 | |||
3. | Suchański Przemysław | 01 | SMS Oświęcim | 1:59.92 | 683 | 28,00 | 28.00 | 30.26 | 31.30 | 30.36 | |||
4. | Karolczak Jan | 01 | SMS Warszawa Bielany | 2:00.28 | 677 | 27,00 | 29.01 | 31.20 | 30.46 | 29.61 | |||
5. | Nowiczkow Jakub | 01 | SMS Lublin | 2:01.36 | 659 | 26,00 | 28.83 | 30.86 | 31.02 | 30.65 | |||
6. | Radziszewski Krzysztof | 02 | SMS Warszawa Bielany | 2:01.58 | 655 | - | 27.39 | 30.26 | 31.77 | 32.16 | |||
7. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | SMS Oświęcim | 2:01.79 | 652 | 25,00 | 28.52 | 30.84 | 31.41 | 31.02 | |||
8. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Kraków | 2:02.83 | 635 | 24,00 | 28.58 | 31.53 | 31.95 | 30.77 | |||
9. | Zając Mateusz | 02 | SMS Racibórz | 2:02.88 | 635 | 23,00 | 27.83 | 30.73 | 31.78 | 32.54 | |||
10. | Siekaczyński Artur | 02 | SMS Lublin | 2:03.00 | 633 | 22,00 | 28.23 | 31.33 | 32.36 | 31.08 | |||
11. | Górka Łukasz | 02 | SMS Wrocław | 2:03.23 | 629 | 21,00 | 28.66 | 31.25 | 32.13 | 31.19 | |||
12. | Zubik Jan | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 2:03.64 | 623 | 20,00 | 29.50 | 32.30 | 30.78 | 31.06 | |||
13. | Rożenek Patryk | 02 | SMS Racibórz | 2:04.08 | 616 | 19,00 | 28.62 | 31.37 | 32.09 | 32.00 | |||
14. | Walter Jakub | 04 | SMS Oświęcim | 2:05.35 | 598 | - | 28.77 | 32.15 | 32.85 | 31.58 | |||
15. | Wołoszyn Roman | 01 | SMS Lublin | 2:06.70 | 579 | - | 29.54 | 32.03 | 32.58 | 32.55 | |||
16. | Król Jan | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 2:07.25 | 571 | 18,00 | 28.40 | 32.66 | 33.50 | 32.69 | |||
17. | Brączek Kacper | 03 | SMS Oświęcim | 2:07.73 | 565 | - | 29.66 | 32.29 | 32.99 | 32.79 | |||
18. | Olszewski Jakub | 04 | SMS Bydgoszcz | 2:08.92 | 550 | 17,00 | 29.21 | 32.45 | 33.80 | 33.46 | |||
19. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Kraków | 2:09.03 | 548 | 16,00 | 30.94 | 32.53 | 33.23 | 32.33 | |||
20. | Kowalczyk Piotr | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 2:09.09 | 547 | 15,00 | 28.77 | 33.75 | 33.85 | 32.72 | |||
21. | Pityński Wiktor | 03 | SMS Wrocław | 2:09.16 | 546 | 14,00 | 30.61 | 32.50 | 33.31 | 32.74 | |||
22. | Kowalski Daniel | 03 | SMS Zielona Góra | 2:09.22 | 546 | 13,00 | 30.92 | 32.96 | 33.06 | 32.28 | |||
23. | Szczerba Igor | 05 | SMS Kraków | 2:11.70 | 515 | - | 31.23 | 33.20 | 33.81 | 33.46 | |||
24. | Szpaler Jakub | 05 | SMS Szczecin | 2:12.08 | 511 | 12,00 | 29.25 | 33.61 | 35.27 | 33.95 | |||
25. | Wałcerz Maksymilian | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:13.14 | 499 | 11,00 | 31.07 | 34.12 | 34.77 | 33.18 | |||
26. | Matysiak Kacper | 03 | SMS Poznań | 2:13.76 | 492 | 10,00 | 31.26 | 33.20 | 35.03 | 34.27 | |||
27. | Rząsa Jacek | 03 | SMS Gdańsk | 2:14.34 | 486 | 9,00 | 30.42 | 33.21 | 34.62 | 36.09 | |||
28. | Kurowski Tymon | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:15.83 | 470 | 8,00 | 31.35 | 34.11 | 35.53 | 34.84 | |||
29. | Piekarz Adrian | 04 | SMS Wrocław | 2:16.62 | 462 | - | 29.35 | 34.04 | 36.86 | 36.37 | |||
30. | Adamczyk Maksymilian | 03 | SMS Wrocław | 2:16.89 | 459 | - | 30.49 | 34.58 | 35.82 | 36.00 | |||
31. | Sroka Błażej | 05 | SMS Bydgoszcz | 2:18.35 | 445 | 7,00 | 32.40 | 35.45 | 35.73 | 34.77 | |||
32. | Nowacki Jacek | 05 | SMS Olsztyn | 2:18.39 | 444 | 6,00 | 33.12 | 34.91 | 36.59 | 33.77 | |||
33. | Bania Karol | 05 | SMS Bydgoszcz | 2:18.72 | 441 | - | 32.46 | 34.99 | 36.18 | 35.09 | |||
34. | Meyer Krzysztof | 05 | SMS Poznań | 2:19.05 | 438 | 5,00 | 31.64 | 35.09 | 36.61 | 35.71 | |||
35. | Tarka Maciej | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 2:19.25 | 436 | 4,00 | 32.12 | 35.75 | 35.84 | 35.54 | |||
36. | Guściora Maciej | 03 | SMS Szczecin | 2:19.53 | 433 | 3,00 | 31.58 | 35.01 | 36.91 | 36.03 | |||
37. | Domalewski Bartłomiej | 05 | SMS Olsztyn | 2:19.61 | 433 | 2,00 | 33.05 | 35.81 | 36.07 | 34.68 | |||
38. | Szewczyk Roch | 05 | SMS Warszawa Konwiktorska | 2:21.60 | 415 | - | 31.43 | 34.67 | 37.94 | 37.56 | |||
39. | Wypchło Jakub | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 2:23.73 | 396 | - | 32.20 | 35.66 | 38.01 | 37.86 | |||
40. | Modzelewski Aleksander | 04 | SMS Gdańsk | 2:24.09 | 393 | 1,00 | 34.35 | 36.31 | 36.80 | 36.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 29/11/2019 - 18:02 | Kobiet, 400m zmienny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Paradowska Kinga | 01 | SMS Bydgoszcz | 4:46.29 | 739 | 31,00 |
50m: 100m: | 30.66 1:05.99 | 30.66 35.33 | 150m: 200m: | 1:43.73 2:20.73 | 37.74 37.00 | 250m: 300m: | 2:59.53 3:39.30 | 38.80 39.77 | 350m: 400m: | 4:13.82 4:46.29 | 34.52 32.47 |
2. | Famulok Zuzanna | 03 | SMS Oświęcim | 4:50.41 | 708 | 29,00 |
50m: 100m: | 30.70 1:06.01 | 30.70 35.31 | 150m: 200m: | 1:43.94 2:20.32 | 37.93 36.38 | 250m: 300m: | 3:01.22 3:43.07 | 40.90 41.85 | 350m: 400m: | 4:18.17 4:50.41 | 35.10 32.24 |
3. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 4:52.50 | 693 | 28,00 |
50m: 100m: | 31.08 1:06.75 | 31.08 35.67 | 150m: 200m: | 1:44.31 2:21.05 | 37.56 36.74 | 250m: 300m: | 3:04.98 3:48.69 | 43.93 43.71 | 350m: 400m: | 4:20.88 4:52.50 | 32.19 31.62 |
4. | Nowak Zuzanna | 02 | SMS Oświęcim | 4:54.59 | 679 | 27,00 |
50m: 100m: | 30.86 1:06.20 | 30.86 35.34 | 150m: 200m: | 1:44.03 2:21.15 | 37.83 37.12 | 250m: 300m: | 3:03.59 3:46.58 | 42.44 42.99 | 350m: 400m: | 4:21.13 4:54.59 | 34.55 33.46 |
5. | Biernat Oliwia | 03 | SMS Kraków | 4:58.11 | 655 | 26,00 |
50m: 100m: | 30.08 1:05.16 | 30.08 35.08 | 150m: 200m: | 1:43.59 2:21.45 | 38.43 37.86 | 250m: 300m: | 3:03.78 3:47.08 | 42.33 43.30 | 350m: 400m: | 4:23.52 4:58.11 | 36.44 34.59 |
6. | Sobiak Zuzanna | 02 | SMS Wrocław | 4:58.44 | 653 | 25,00 |
50m: 100m: | 31.15 1:07.89 | 31.15 36.74 | 150m: 200m: | 1:45.57 2:22.57 | 37.68 37.00 | 250m: 300m: | 3:06.87 3:51.11 | 44.30 44.24 | 350m: 400m: | 4:25.66 4:58.44 | 34.55 32.78 |
7. | Wilczewska Aleksandra | 02 | SMS Lublin | 4:59.53 | 646 | 24,00 |
50m: 100m: | 31.28 1:07.91 | 31.28 36.63 | 150m: 200m: | 1:45.62 2:22.46 | 37.71 36.84 | 250m: 300m: | 3:06.35 3:50.41 | 43.89 44.06 | 350m: 400m: | 4:25.45 4:59.53 | 35.04 34.08 |
8. | Możdżan Milena | 03 | SMS Szczecin | 5:02.23 | 628 | 23,00 |
50m: 100m: | 31.09 1:07.25 | 31.09 36.16 | 150m: 200m: | 1:46.22 2:23.82 | 38.97 37.60 | 250m: 300m: | 3:07.45 3:52.19 | 43.63 44.74 | 350m: 400m: | 4:27.40 5:02.23 | 35.21 34.83 |
9. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Kraków | 5:03.72 | 619 | 22,00 |
50m: 100m: | 32.38 1:08.55 | 32.38 36.17 | 150m: 200m: | 1:46.82 2:25.23 | 38.27 38.41 | 250m: 300m: | 3:08.72 3:54.10 | 43.49 45.38 | 350m: 400m: | 4:29.56 5:03.72 | 35.46 34.16 |
10. | Kawka Nina | 03 | SMS Warszawa Bielany | 5:03.74 | 619 | 21,00 |
50m: 100m: | 30.37 1:05.53 | 30.37 35.16 | 150m: 200m: | 1:45.40 2:24.01 | 39.87 38.61 | 250m: 300m: | 3:10.32 3:57.06 | 46.31 46.74 | 350m: 400m: | 4:31.19 5:03.74 | 34.13 32.55 |
11. | Lala Nadia | 04 | SMS Oświęcim | 5:04.85 | 612 | - |
50m: 100m: | 31.60 1:08.55 | 31.60 36.95 | 150m: 200m: | 1:48.23 2:27.60 | 39.68 39.37 | 250m: 300m: | 3:11.22 3:55.37 | 43.62 44.15 | 350m: 400m: | 4:31.51 5:04.85 | 36.14 33.34 |
12. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | SMS Lublin | 5:05.98 | 606 | 20,00 |
50m: 100m: | 32.10 1:08.56 | 32.10 36.46 | 150m: 200m: | 1:48.58 2:27.52 | 40.02 38.94 | 250m: 300m: | 3:12.35 3:57.21 | 44.83 44.86 | 350m: 400m: | 4:32.32 5:05.98 | 35.11 33.66 |
13. | Prochownik Martyna | 02 | SMS Lublin | 5:06.06 | 605 | - |
50m: 100m: | 30.83 1:06.70 | 30.83 35.87 | 150m: 200m: | 1:45.68 2:24.63 | 38.98 38.95 | 250m: 300m: | 3:09.99 3:54.97 | 45.36 44.98 | 350m: 400m: | 4:31.33 5:06.06 | 36.36 34.73 |
14. | Smętek Wiktoria | 01 | SMS Racibórz | 5:06.44 | 603 | 19,00 |
50m: 100m: | 32.19 1:11.54 | 32.19 39.35 | 150m: 200m: | 1:51.18 2:29.56 | 39.64 38.38 | 250m: 300m: | 3:12.73 3:55.99 | 43.17 43.26 | 350m: 400m: | 4:31.82 5:06.44 | 35.83 34.62 |
15. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Racibórz | 5:07.50 | 597 | 18,00 |
50m: 100m: | 32.58 1:09.93 | 32.58 37.35 | 150m: 200m: | 1:49.76 2:28.44 | 39.83 38.68 | 250m: 300m: | 3:13.78 3:58.66 | 45.34 44.88 | 350m: 400m: | 4:33.86 5:07.50 | 35.20 33.64 |
16. | Wolska Karolina | 01 | SMS Bydgoszcz | 5:07.53 | 596 | 17,00 |
50m: 100m: | 31.60 1:08.10 | 31.60 36.50 | 150m: 200m: | 1:46.61 2:24.37 | 38.51 37.76 | 250m: 300m: | 3:09.66 3:55.86 | 45.29 46.20 | 350m: 400m: | 4:32.04 5:07.53 | 36.18 35.49 |
17. | Marczak Marta | 04 | SMS Kraków | 5:07.54 | 596 | - |
50m: 100m: | 31.85 1:08.29 | 31.85 36.44 | 150m: 200m: | 1:47.89 2:25.95 | 39.60 38.06 | 250m: 300m: | 3:10.37 3:56.50 | 44.42 46.13 | 350m: 400m: | 4:33.79 5:07.54 | 37.29 33.75 |
18. | Zmierczak Natalia | 03 | SMS Olsztyn | 5:08.63 | 590 | 16,00 |
50m: 100m: | 32.75 1:11.32 | 32.75 38.57 | 150m: 200m: | 1:51.84 2:30.81 | 40.52 38.97 | 250m: 300m: | 3:14.57 3:59.89 | 43.76 45.32 | 350m: 400m: | 4:34.50 5:08.63 | 34.61 34.13 |
19. | Parol Olga | 05 | SMS Szczecin | 5:09.66 | 584 | 15,00 |
50m: 100m: | 32.94 1:10.19 | 32.94 37.25 | 150m: 200m: | 1:50.00 2:28.91 | 39.81 38.91 | 250m: 300m: | 3:13.47 3:57.97 | 44.56 44.50 | 350m: 400m: | 4:35.16 5:09.66 | 37.19 34.50 |
20. | Kaczorowska Alicja | 04 | SMS Warszawa Bielany | 5:10.00 | 582 | 14,00 |
50m: 100m: | 31.89 1:09.35 | 31.89 37.46 | 150m: 200m: | 1:49.48 2:29.59 | 40.13 40.11 | 250m: 300m: | 3:14.14 4:00.03 | 44.55 45.89 | 350m: 400m: | 4:36.04 5:10.00 | 36.01 33.96 |
21. | Sędłak Alicja | 05 | SMS Bydgoszcz | 5:10.03 | 582 | - |
50m: 100m: | 31.91 1:10.04 | 31.91 38.13 | 150m: 200m: | 1:50.73 2:30.29 | 40.69 39.56 | 250m: 300m: | 3:13.21 3:58.17 | 42.92 44.96 | 350m: 400m: | 4:35.19 5:10.03 | 37.02 34.84 |
22. | Skarwecka Wiktoria | 02 | SMS Oświęcim | 5:10.52 | 579 | - |
50m: 100m: | 32.20 1:10.10 | 32.20 37.90 | 150m: 200m: | 1:49.68 2:29.38 | 39.58 39.70 | 250m: 300m: | 3:13.60 3:59.32 | 44.22 45.72 | 350m: 400m: | 4:35.65 5:10.52 | 36.33 34.87 |
23. | Kraszewska Martyna | 05 | SMS Olsztyn | 5:14.64 | 557 | 13,00 |
50m: 100m: | 31.40 1:07.47 | 31.40 36.07 | 150m: 200m: | 1:48.60 2:29.52 | 41.13 40.92 | 250m: 300m: | 3:15.27 4:02.66 | 45.75 47.39 | 350m: 400m: | 4:39.65 5:14.64 | 36.99 34.99 |
24. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | SMS Wrocław | 5:16.20 | 549 | 12,00 |
50m: 100m: | 32.79 1:11.35 | 32.79 38.56 | 150m: 200m: | 1:52.12 2:31.58 | 40.77 39.46 | 250m: 300m: | 3:17.51 4:04.20 | 45.93 46.69 | 350m: 400m: | 4:40.58 5:16.20 | 36.38 35.62 |
25. | Woźnica Milena | 04 | SMS Gdańsk | 5:16.70 | 546 | 11,00 |
50m: 100m: | 33.24 1:12.82 | 33.24 39.58 | 150m: 200m: | 1:53.16 2:32.66 | 40.34 39.50 | 250m: 300m: | 3:17.78 4:03.54 | 45.12 45.76 | 350m: 400m: | 4:40.67 5:16.70 | 37.13 36.03 |
26. | Piasecka Alicja | 04 | SMS Gdańsk | 5:17.81 | 540 | 10,00 |
50m: 100m: | 33.68 1:12.23 | 33.68 38.55 | 150m: 200m: | 1:53.04 2:32.51 | 40.81 39.47 | 250m: 300m: | 3:16.95 4:02.51 | 44.44 45.56 | 350m: 400m: | 4:41.35 5:17.81 | 38.84 36.46 |
27. | Kurasińska Oliwia | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 5:19.04 | 534 | 9,00 |
50m: 100m: | 33.30 1:12.58 | 33.30 39.28 | 150m: 200m: | 1:53.14 2:32.64 | 40.56 39.50 | 250m: 300m: | 3:19.09 4:05.13 | 46.45 46.04 | 350m: 400m: | 4:42.67 5:19.04 | 37.54 36.37 |
28. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Racibórz | 5:19.41 | 532 | - |
50m: 100m: | 33.45 1:12.11 | 33.45 38.66 | 150m: 200m: | 1:54.97 2:35.87 | 42.86 40.90 | 250m: 300m: | 3:22.31 4:09.24 | 46.44 46.93 | 350m: 400m: | 4:45.63 5:19.41 | 36.39 33.78 |
29. | Szyszko Karolina | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 5:23.13 | 514 | 8,00 |
50m: 100m: | 31.73 1:09.28 | 31.73 37.55 | 150m: 200m: | 1:49.18 2:29.49 | 39.90 40.31 | 250m: 300m: | 3:15.74 4:03.73 | 46.25 47.99 | 350m: 400m: | 4:43.50 5:23.13 | 39.77 39.63 |
30. | Sierpień Aleksandra | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 5:36.72 | 454 | 7,00 |
50m: 100m: | 35.03 1:18.31 | 35.03 43.28 | 150m: 200m: | 2:01.80 2:44.84 | 43.49 43.04 | 250m: 300m: | 3:31.28 4:17.86 | 46.44 46.58 | 350m: 400m: | 4:57.82 5:36.72 | 39.96 38.90 |
31. | Widerak Sonia | 04 | SMS Poznań | 5:42.91 | 430 | 6,00 |
50m: 100m: | 35.61 1:16.07 | 35.61 40.46 | 150m: 200m: | 1:59.47 2:41.13 | 43.40 41.66 | 250m: 300m: | 3:32.11 4:24.09 | 50.98 51.98 | 350m: 400m: | 5:04.27 5:42.91 | 40.18 38.64 |
32. | Oszmiańska Julia | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | 5:43.11 | 429 | 5,00 |
50m: 100m: | 34.66 1:17.49 | 34.66 42.83 | 150m: 200m: | 2:02.29 2:46.08 | 44.80 43.79 | 250m: 300m: | 3:30.91 4:17.42 | 44.83 46.51 | 350m: 400m: | 5:01.11 5:43.11 | 43.69 42.00 |
33. | Pilarska Natalia | 03 | SMS Poznań | 5:50.04 | 404 | 4,00 |
50m: 100m: | 38.79 1:25.62 | 38.79 46.83 | 150m: 200m: | 2:09.59 2:51.70 | 43.97 42.11 | 250m: 300m: | 3:40.27 4:30.57 | 48.57 50.30 | 350m: 400m: | 5:11.22 5:50.04 | 40.65 38.82 |
DYSKW. | Ziemacka Julia | 03 | SMS Warszawa Bielany | - | |||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 18:15) |
PK | Nocoń Dominika | 02 | SMS Oświęcim | 5:11.86 | 572 | - |
50m: 100m: | 31.41 1:07.37 | 31.41 35.96 | 150m: 200m: | 1:46.51 2:26.06 | 39.14 39.55 | 250m: 300m: | 3:11.53 3:58.04 | 45.47 46.51 | 350m: 400m: | 4:34.89 5:11.86 | 36.85 36.97 |
PK | Chowaniec Oliwia | 04 | SMS Oświęcim | 5:25.86 | 501 | - |
50m: 100m: | 33.56 1:12.52 | 33.56 38.96 | 150m: 200m: | 1:53.71 2:35.07 | 41.19 41.36 | 250m: 300m: | 3:22.08 4:09.11 | 47.01 47.03 | 350m: 400m: | 4:47.93 5:25.86 | 38.82 37.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 29/11/2019 - 18:34 | Chłopców, 400m zmienny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Suchański Przemysław | 01 | SMS Oświęcim | 4:18.23 | 758 | 31,00 |
50m: 100m: | 27.50 59.24 | 27.50 31.74 | 150m: 200m: | 1:31.69 2:03.12 | 32.45 31.43 | 250m: 300m: | 2:40.00 3:17.22 | 36.88 37.22 | 350m: 400m: | 3:48.57 4:18.23 | 31.35 29.66 |
2. | Zdziebło Piotr | 02 | SMS Wrocław | 4:25.44 | 698 | 29,00 |
50m: 100m: | 27.68 59.45 | 27.68 31.77 | 150m: 200m: | 1:33.01 2:05.85 | 33.56 32.84 | 250m: 300m: | 2:44.10 3:22.55 | 38.25 38.45 | 350m: 400m: | 3:54.35 4:25.44 | 31.80 31.09 |
3. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | SMS Warszawa Bielany | 4:27.01 | 686 | 28,00 |
50m: 100m: | 27.79 59.93 | 27.79 32.14 | 150m: 200m: | 1:33.53 2:06.44 | 33.60 32.91 | 250m: 300m: | 2:45.47 3:25.09 | 39.03 39.62 | 350m: 400m: | 3:56.47 4:27.01 | 31.38 30.54 |
4. | Gotszling Dawid | 01 | SMS Zielona Góra | 4:30.39 | 660 | 27,00 |
50m: 100m: | 27.56 1:00.08 | 27.56 32.52 | 150m: 200m: | 1:34.94 2:08.86 | 34.86 33.92 | 250m: 300m: | 2:47.71 3:27.08 | 38.85 39.37 | 350m: 400m: | 3:59.53 4:30.39 | 32.45 30.86 |
5. | Szczygieł David | 02 | SMS Oświęcim | 4:31.59 | 651 | 26,00 |
50m: 100m: | 27.90 59.84 | 27.90 31.94 | 150m: 200m: | 1:34.04 2:07.26 | 34.20 33.22 | 250m: 300m: | 2:46.66 3:27.35 | 39.40 40.69 | 350m: 400m: | 4:00.60 4:31.59 | 33.25 30.99 |
6. | Popiołek Dawid | 02 | SMS Lublin | 4:31.64 | 651 | 25,00 |
50m: 100m: | 27.57 59.98 | 27.57 32.41 | 150m: 200m: | 1:34.87 2:09.35 | 34.89 34.48 | 250m: 300m: | 2:50.17 3:30.09 | 40.82 39.92 | 350m: 400m: | 4:01.62 4:31.64 | 31.53 30.02 |
7. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Kraków | 4:31.98 | 649 | 24,00 |
50m: 100m: | 28.91 1:01.77 | 28.91 32.86 | 150m: 200m: | 1:35.80 2:09.38 | 34.03 33.58 | 250m: 300m: | 2:50.01 3:30.42 | 40.63 40.41 | 350m: 400m: | 4:01.98 4:31.98 | 31.56 30.00 |
8. | Blachura Oskar | 02 | SMS Oświęcim | 4:33.65 | 637 | - |
50m: 100m: | 28.08 1:00.99 | 28.08 32.91 | 150m: 200m: | 1:36.93 2:12.37 | 35.94 35.44 | 250m: 300m: | 2:51.25 3:31.24 | 38.88 39.99 | 350m: 400m: | 4:02.94 4:33.65 | 31.70 30.71 |
9. | Piela Michał | 04 | SMS Oświęcim | 4:33.73 | 636 | - |
50m: 100m: | 30.40 1:04.90 | 30.40 34.50 | 150m: 200m: | 1:40.55 2:15.79 | 35.65 35.24 | 250m: 300m: | 2:53.43 3:32.11 | 37.64 38.68 | 350m: 400m: | 4:04.60 4:33.73 | 32.49 29.13 |
10. | Dobrindt Mikołaj | 03 | SMS Bydgoszcz | 4:34.06 | 634 | 23,00 |
50m: 100m: | 29.06 1:02.37 | 29.06 33.31 | 150m: 200m: | 1:37.37 2:12.25 | 35.00 34.88 | 250m: 300m: | 2:49.88 3:28.72 | 37.63 38.84 | 350m: 400m: | 4:02.07 4:34.06 | 33.35 31.99 |
11. | Pityński Wiktor | 03 | SMS Wrocław | 4:36.36 | 618 | 22,00 |
50m: 100m: | 28.84 1:02.65 | 28.84 33.81 | 150m: 200m: | 1:37.61 2:11.40 | 34.96 33.79 | 250m: 300m: | 2:51.82 3:32.40 | 40.42 40.58 | 350m: 400m: | 4:05.12 4:36.36 | 32.72 31.24 |
12. | Rajca Wiktor | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 4:36.63 | 616 | 21,00 |
50m: 100m: | 28.73 1:01.30 | 28.73 32.57 | 150m: 200m: | 1:37.11 2:12.62 | 35.81 35.51 | 250m: 300m: | 2:52.19 3:31.83 | 39.57 39.64 | 350m: 400m: | 4:04.68 4:36.63 | 32.85 31.95 |
13. | Kapała Szymon | 03 | SMS Olsztyn | 4:37.13 | 613 | 20,00 |
50m: 100m: | 29.24 1:02.96 | 29.24 33.72 | 150m: 200m: | 1:38.83 2:14.14 | 35.87 35.31 | 250m: 300m: | 2:53.88 3:34.58 | 39.74 40.70 | 350m: 400m: | 4:06.81 4:37.13 | 32.23 30.32 |
14. | Adamczyk Jan | 03 | SMS Lublin | 4:38.47 | 604 | 19,00 |
50m: 100m: | 28.52 1:01.45 | 28.52 32.93 | 150m: 200m: | 1:36.66 2:11.44 | 35.21 34.78 | 250m: 300m: | 2:51.80 3:33.22 | 40.36 41.42 | 350m: 400m: | 4:06.31 4:38.47 | 33.09 32.16 |
15. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Kraków | 4:39.08 | 600 | 18,00 |
50m: 100m: | 29.04 1:02.63 | 29.04 33.59 | 150m: 200m: | 1:38.30 2:12.38 | 35.67 34.08 | 250m: 300m: | 2:52.01 3:32.17 | 39.63 40.16 | 350m: 400m: | 4:05.75 4:39.08 | 33.58 33.33 |
16. | Matyjasek Maciej | 02 | SMS Racibórz | 4:39.34 | 599 | 17,00 |
50m: 100m: | 28.63 1:01.21 | 28.63 32.58 | 150m: 200m: | 1:39.61 2:16.39 | 38.40 36.78 | 250m: 300m: | 2:57.10 3:37.92 | 40.71 40.82 | 350m: 400m: | 4:10.13 4:39.34 | 32.21 29.21 |
17. | Bubak Dawid | 02 | SMS Racibórz | 4:39.90 | 595 | 16,00 |
50m: 100m: | 30.28 1:05.58 | 30.28 35.30 | 150m: 200m: | 1:42.70 2:20.46 | 37.12 37.76 | 250m: 300m: | 2:57.00 3:34.41 | 36.54 37.41 | 350m: 400m: | 4:08.43 4:39.90 | 34.02 31.47 |
18. | Doroba Michał | 02 | SMS Wrocław | 4:40.00 | 594 | - |
50m: 100m: | 30.09 1:04.72 | 30.09 34.63 | 150m: 200m: | 1:41.50 2:17.36 | 36.78 35.86 | 250m: 300m: | 2:56.68 3:36.63 | 39.32 39.95 | 350m: 400m: | 4:09.19 4:40.00 | 32.56 30.81 |
19. | Korona Kacper | 03 | SMS Szczecin | 4:40.39 | 592 | 15,00 |
50m: 100m: | 28.98 1:02.00 | 28.98 33.02 | 150m: 200m: | 1:38.13 2:13.94 | 36.13 35.81 | 250m: 300m: | 2:54.45 3:36.39 | 40.51 41.94 | 350m: 400m: | 4:09.07 4:40.39 | 32.68 31.32 |
20. | Mikołajczak Błażej | 01 | SMS Bydgoszcz | 4:40.63 | 590 | 14,00 |
50m: 100m: | 28.82 1:02.05 | 28.82 33.23 | 150m: 200m: | 1:37.78 2:12.28 | 35.73 34.50 | 250m: 300m: | 2:52.87 3:33.99 | 40.59 41.12 | 350m: 400m: | 4:07.88 4:40.63 | 33.89 32.75 |
21. | Krzysztyński Jan | 02 | SMS Kraków | 4:41.81 | 583 | - |
50m: 100m: | 29.56 1:03.23 | 29.56 33.67 | 150m: 200m: | 1:40.13 2:16.07 | 36.90 35.94 | 250m: 300m: | 2:56.51 3:37.59 | 40.44 41.08 | 350m: 400m: | 4:10.65 4:41.81 | 33.06 31.16 |
22. | Grzybowski Artur | 01 | SMS Szczecin | 4:42.11 | 581 | 13,00 |
50m: 100m: | 28.78 1:01.92 | 28.78 33.14 | 150m: 200m: | 1:39.13 2:15.24 | 37.21 36.11 | 250m: 300m: | 2:56.56 3:38.78 | 41.32 42.22 | 350m: 400m: | 4:11.04 4:42.11 | 32.26 31.07 |
23. | Mróz Adam | 03 | SMS Lublin | 4:42.57 | 578 | - |
50m: 100m: | 28.12 1:01.43 | 28.12 33.31 | 150m: 200m: | 1:38.02 2:14.10 | 36.59 36.08 | 250m: 300m: | 2:54.36 3:35.11 | 40.26 40.75 | 350m: 400m: | 4:08.75 4:42.57 | 33.64 33.82 |
24. | Roguski Mateusz | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 4:45.67 | 560 | 12,00 |
50m: 100m: | 28.34 1:01.06 | 28.34 32.72 | 150m: 200m: | 1:37.29 2:13.78 | 36.23 36.49 | 250m: 300m: | 2:55.48 3:38.83 | 41.70 43.35 | 350m: 400m: | 4:12.75 4:45.67 | 33.92 32.92 |
25. | Bielawa Dominik | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 4:47.96 | 546 | 11,00 |
50m: 100m: | 27.78 1:01.46 | 27.78 33.68 | 150m: 200m: | 1:40.94 2:19.71 | 39.48 38.77 | 250m: 300m: | 3:00.29 3:41.31 | 40.58 41.02 | 350m: 400m: | 4:15.05 4:47.96 | 33.74 32.91 |
26. | Nowacki Błażej | 05 | SMS Gdańsk | 4:49.54 | 538 | 10,00 |
50m: 100m: | 30.92 1:07.47 | 30.92 36.55 | 150m: 200m: | 1:42.45 2:17.46 | 34.98 35.01 | 250m: 300m: | 2:59.91 3:43.85 | 42.45 43.94 | 350m: 400m: | 4:16.94 4:49.54 | 33.09 32.60 |
27. | Ćwiek Wiktor | 03 | SMS Warszawa Bielany | 4:49.62 | 537 | 9,00 |
50m: 100m: | 28.05 1:00.19 | 28.05 32.14 | 150m: 200m: | 1:36.47 2:12.28 | 36.28 35.81 | 250m: 300m: | 2:55.80 3:40.72 | 43.52 44.92 | 350m: 400m: | 4:15.47 4:49.62 | 34.75 34.15 |
28. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Kraków | 4:50.24 | 534 | - |
50m: 100m: | 28.79 1:04.18 | 28.79 35.39 | 150m: 200m: | 1:42.80 2:21.07 | 38.62 38.27 | 250m: 300m: | 3:00.92 3:42.16 | 39.85 41.24 | 350m: 400m: | 4:17.07 4:50.24 | 34.91 33.17 |
29. | Rychel Maksymilian | 03 | SMS Racibórz | 4:50.65 | 531 | - |
50m: 100m: | 29.97 1:05.25 | 29.97 35.28 | 150m: 200m: | 1:45.25 2:23.78 | 40.00 38.53 | 250m: 300m: | 3:03.99 3:44.13 | 40.21 40.14 | 350m: 400m: | 4:18.63 4:50.65 | 34.50 32.02 |
30. | Gumiński Igor | 02 | SMS Gdańsk | 4:53.37 | 517 | 8,00 |
50m: 100m: | 29.51 1:03.43 | 29.51 33.92 | 150m: 200m: | 1:40.38 2:16.63 | 36.95 36.25 | 250m: 300m: | 2:58.69 3:42.75 | 42.06 44.06 | 350m: 400m: | 4:19.61 4:53.37 | 36.86 33.76 |
31. | Makowski Dominik | 03 | SMS Poznań | 4:53.41 | 517 | 7,00 |
50m: 100m: | 30.53 1:06.32 | 30.53 35.79 | 150m: 200m: | 1:45.76 2:24.18 | 39.44 38.42 | 250m: 300m: | 3:06.71 3:49.61 | 42.53 42.90 | 350m: 400m: | 4:22.81 4:53.41 | 33.20 30.60 |
32. | Szymański Igor | 05 | SMS Bydgoszcz | 4:53.84 | 514 | - |
50m: 100m: | 30.71 1:06.34 | 30.71 35.63 | 150m: 200m: | 1:47.05 2:26.25 | 40.71 39.20 | 250m: 300m: | 3:04.42 3:44.09 | 38.17 39.67 | 350m: 400m: | 4:20.01 4:53.84 | 35.92 33.83 |
33. | Woźniak Piotr | 05 | SMS Olsztyn | 4:56.03 | 503 | 6,00 |
50m: 100m: | 31.09 1:07.48 | 31.09 36.39 | 150m: 200m: | 1:46.76 2:24.51 | 39.28 37.75 | 250m: 300m: | 3:08.30 3:52.32 | 43.79 44.02 | 350m: 400m: | 4:24.96 4:56.03 | 32.64 31.07 |
34. | Szczepanowski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 5:04.00 | 464 | 5,00 |
50m: 100m: | 30.67 1:08.85 | 30.67 38.18 | 150m: 200m: | 1:49.63 2:28.58 | 40.78 38.95 | 250m: 300m: | 3:09.76 3:51.55 | 41.18 41.79 | 350m: 400m: | 4:28.39 5:04.00 | 36.84 35.61 |
DYSKW. | Antczak Bartosz | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | - | |||||||
M11 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 19:01) | |||||||||||
DYSKW. | Buczkowski Tomasz | 04 | SMS Zielona Góra | - | |||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). (Czas: 19:00) | |||||||||||
DYSKW. | Kubiak Norbert | 02 | SMS Poznań | - | |||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). (Czas: 19:00) |
PK | Kowolik Alex | 04 | SMS Oświęcim | 4:37.37 | 612 | - |
50m: 100m: | 29.01 1:01.96 | 29.01 32.95 | 150m: 200m: | 1:37.80 2:13.05 | 35.84 35.25 | 250m: 300m: | 2:53.56 3:34.04 | 40.51 40.48 | 350m: 400m: | 4:06.60 4:37.37 | 32.56 30.77 |
PK | Płatek Maciej | 02 | SMS Oświęcim | 4:40.17 | 593 | - |
50m: 100m: | 29.21 1:03.27 | 29.21 34.06 | 150m: 200m: | 1:39.43 2:14.57 | 36.16 35.14 | 250m: 300m: | 2:55.06 3:36.20 | 40.49 41.14 | 350m: 400m: | 4:08.97 4:40.17 | 32.77 31.20 |
PK | Juda Dominik | 04 | SMS Oświęcim | 4:54.06 | 513 | - |
50m: 100m: | 30.58 1:05.93 | 30.58 35.35 | 150m: 200m: | 1:44.09 2:21.82 | 38.16 37.73 | 250m: 300m: | 3:05.46 3:49.76 | 43.64 44.30 | 350m: 400m: | 4:22.65 4:54.06 | 32.89 31.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 29/11/2019 - 19:17 | Kobiet, 4 x 200m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 8:09.37 | 792 | 62,00 |
Klimek Marta Nita Daria Lewandowska Natalia Kossakowska Dominika | 03 01 01 01 | +0,66 +0,53 +0,48 | 27.68 28.83 28.26 27.87 | 30.17 32.05 30.93 30.31 | 31.16 32.43 32.13 31.27 | 30.95 32.15 31.63 31.55 | 1:59.96 2:05.46 2:02.95 2:01.00 |
2. | SMS Bydgoszcz 1 | SMS Bydgoszcz | 8:20.47 | 740 | 58,00 |
Sienkiewicz Martyna Niewiadomska Wiktoria Rydyńska Marianna Paradowska Kinga | 04 02 04 01 | 29.28 28.77 28.02 28.91 | 32.45 31.70 32.01 30.99 | 33.60 32.79 32.51 31.17 | 32.86 32.66 32.87 29.88 | 2:08.19 2:05.92 2:05.41 2:00.95 |
3. | SMS Lublin 1 | SMS Lublin | 8:24.44 | 723 | 56,00 |
Mazurkiewicz Barbara Piotrowicz Maja Kwiatkowska Zofia Rabiniak Zuzanna | 01 02 01 01 | +0,73 +0,45 +0,37 +0,49 | 29.26 28.42 29.13 27.74 | 31.93 32.34 33.14 31.21 | 32.47 34.53 32.56 32.25 | 31.63 33.03 31.12 33.68 | 2:05.29 2:08.32 2:05.95 2:04.88 |
4. | SMS Warszawa Bielany 1 | SMS Warszawa Bielany | 8:28.70 | 705 | 54,00 |
Bujak Klara Zaręba-Paradowska Julia Zawadzka Hanna Kawka Nina | 02 02 02 03 | 29.13 29.38 28.29 29.23 | 32.01 32.44 32.55 32.29 | 32.77 33.24 33.25 33.01 | 32.93 32.80 33.15 32.23 | 2:06.84 2:07.86 2:07.24 2:06.76 |
5. | SMS Warszawa Konwiktorska 1 | SMS Warszawa Konwiktorska | 8:29.37 | 702 | 52,00 |
Gradek Aleksandra Zielińska Daria Tarasiewicz Klaudia Mozołowska Emilia | 03 03 04 02 | +0,62 +0,36 +0,22 +0,34 | 29.56 29.66 29.04 28.96 | 33.10 32.54 32.20 32.79 | 33.58 33.37 32.40 33.03 | 33.83 31.92 31.37 32.02 | 2:10.07 2:07.49 2:05.01 2:06.80 |
6. | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 8:31.09 | 695 | 50,00 |
Hellak Emilia Sobiak Zuzanna Kramer Aleksandra Dąbrowska Tatiana | 03 02 02 02 | +0,65 +0,33 +0,36 | 28.85 29.51 29.42 29.74 | 31.57 32.59 32.35 32.66 | 32.32 33.66 33.92 33.70 | 32.29 33.49 33.45 31.57 | 2:05.03 2:09.25 2:09.14 2:07.67 |
7. | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 8:35.75 | 676 | 48,00 |
Gawron Paula Kozdęba Karolina Horova Oksana Kowal Emilia | 04 03 02 02 | +0,68 +0,39 +0,35 +0,42 | 28.94 29.79 28.42 29.00 | 32.61 33.09 31.90 33.14 | 33.52 34.14 33.78 35.38 | 33.07 33.34 33.34 32.29 | 2:08.14 2:10.36 2:07.44 2:09.81 |
8. | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 8:36.01 | 675 | 46,00 |
Celmer Wiktoria Szczepańska Maria Baranowska Martyna Krzysztofiak Iga | 03 03 03 03 | 29.07 29.15 29.09 29.41 | 31.87 32.06 33.40 33.20 | 32.32 33.04 34.60 35.54 | 31.47 32.32 34.22 35.25 | 2:04.73 2:06.57 2:11.31 2:13.40 |
9. | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 8:36.10 | 675 | 44,00 |
Wygnał Maja Kaczor Natalia Wiktorowicz Patrycja Zarembik Katarzyna | 03 01 04 02 | +0,75 +0,52 +0,42 +0,66 | 29.15 29.37 29.82 29.24 | 32.41 32.36 33.09 32.99 | 33.36 34.50 34.36 33.52 | 33.03 32.97 33.13 32.80 | 2:07.95 2:09.20 2:10.40 2:08.55 |
10. | SMS Gdańsk 1 | SMS Gdańsk | 8:37.49 | 670 | 42,00 |
Rosińska Karolina Molenda Dominika Batóg Dominika Piepiórka Martyna | 02 03 05 03 | +0,78 +0,50 +0,49 +0,65 | 28.95 29.91 30.20 29.57 | 32.94 32.99 34.17 31.53 | 33.27 34.01 35.68 32.63 | 32.24 32.93 34.06 32.41 | 2:07.40 2:09.84 2:14.11 2:06.14 |
11. | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 8:42.76 | 650 | 40,00 |
Garbarczyk Weronika Możdżan Milena Haławczak Marcelina Środa Dominika | 03 03 02 02 | 30.20 30.10 30.96 29.23 | 32.48 33.80 33.83 31.94 | 33.77 34.48 35.14 32.65 | 33.63 34.04 34.44 32.07 | 2:10.08 2:12.42 2:14.37 2:05.89 |
12. | SMS Olsztyn 1 | SMS Olsztyn | 8:44.52 | 643 | 38,00 |
Sujkowska Roksana Siejak Patrycja Kraszewska Martyna Zmierczak Natalia | 05 05 05 03 | +0,45 | 30.45 30.51 29.09 29.49 | 33.49 34.29 32.60 32.88 | 34.06 36.05 33.49 33.45 | 33.54 35.07 32.77 33.29 | 2:11.54 2:15.92 2:07.95 2:09.11 |
13. | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 8:46.52 | 636 | 36,00 |
Łuczak Dominika Frąckiewicz Martyna Wieczorek Zuzanna Oleszak Maja | 02 03 05 02 | +0,73 +0,48 +0,08 +0,55 | 30.14 30.05 30.09 30.86 | 32.61 33.34 33.56 34.25 | 32.76 33.51 35.30 35.05 | 31.94 32.57 35.90 34.59 | 2:07.45 2:09.47 2:14.85 2:14.75 |
14. | SMS Ostrowiec Św. 1 | SMS Ostrowiec Św. | 9:03.57 | 578 | 34,00 |
Latała Weronika Steć Oliwia Falfus Julia Kurasińska Oliwia | 04 04 04 02 | 28.78 31.43 31.94 31.33 | 33.31 34.94 35.31 34.85 | 35.15 35.25 36.11 35.45 | 33.71 34.75 35.61 35.65 | 2:10.95 2:16.37 2:18.97 2:17.28 |
15. | SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMS Gorzów Wlkp. | 9:17.05 | 537 | 32,00 |
Miciak Agata Skowrońska Wiktoria Jankowska Zofia Jagoda Patrycja | 02 01 05 05 | +0,81 +0,46 +0,27 +0,31 | 29.99 29.99 31.82 32.51 | 32.33 34.30 37.79 37.00 | 32.48 35.29 39.91 39.07 | 32.04 34.85 38.92 38.76 | 2:06.84 2:14.43 2:28.44 2:27.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 29/11/2019 - 19:37 | Chłopców, 4 x 200m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | SMS Warszawa Bielany 1 | SMS Warszawa Bielany | 7:16.84 | 807 | 62,00 |
Orlicz Filip Piotrowski Kacper Jakimiak Jakub Karolczak Jan | 02 01 03 01 | +0,68 +0,15 +0,46 +0,19 | 25.05 24.86 25.96 24.36 | 27.37 27.67 28.86 27.70 | 28.79 28.50 28.98 27.67 | 27.79 27.69 28.02 27.57 | 1:49.00 1:48.72 1:51.82 1:47.30 |
2. | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 7:22.84 | 775 | 58,00 |
Jóźków Cezary Żurawel Nazar Jaworski Szymon Jackowski Tomasz | 01 03 01 02 | +0,60 +0,43 -0,02 +0,25 | 26.31 25.56 24.54 25.80 | 28.30 27.58 27.92 28.04 | 28.87 28.41 28.23 28.60 | 28.71 28.64 27.92 29.41 | 1:52.19 1:50.19 1:48.61 1:51.85 |
3. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 7:25.17 | 763 | 56,00 |
Sieradzki Kamil Cieśla Oskar Więzik Jan Dubas Mateusz | 02 01 03 01 | 25.17 25.39 25.58 25.00 | 28.05 27.86 28.75 28.33 | 28.68 28.68 29.71 29.29 | 27.77 28.33 29.33 29.25 | 1:49.67 1:50.26 1:53.37 1:51.87 |
4. | SMS Warszawa Konwiktorska 1 | SMS Warszawa Konwiktorska | 7:35.88 | 710 | 54,00 |
Matuszewski Krzysztof Zubik Jan Dudkiewicz Kacper Antczak Bartosz | 04 03 02 03 | 25.34 25.16 26.13 26.04 | 28.53 28.74 29.24 28.77 | 29.34 29.21 30.75 30.11 | 29.62 29.69 29.52 29.69 | 1:52.83 1:52.80 1:55.64 1:54.61 |
5. | SMS Lublin 1 | SMS Lublin | 7:37.35 | 703 | 52,00 |
Szczerba Adam Sobieszuk Kacper Róg Adrian Janiczuk Patryk | 02 02 01 02 | 26.04 25.43 26.40 25.82 | 28.50 28.84 29.23 29.18 | 29.09 29.61 29.85 30.19 | 28.89 30.41 29.96 29.91 | 1:52.52 1:54.29 1:55.44 1:55.10 |
6. | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 7:43.47 | 676 | 50,00 |
Goraj Marcin Wanat Grzegorz Stanek Kacper Synowiec Mikołaj | 01 03 04 02 | +0,53 +0,38 +0,07 +0,35 | 26.10 25.93 26.11 26.24 | 29.08 29.90 30.16 29.40 | 29.20 30.42 31.04 30.33 | 29.69 29.54 30.64 29.69 | 1:54.07 1:55.79 1:57.95 1:55.66 |
7. | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 7:45.51 | 667 | 48,00 |
Dudys Dominik Zając Mateusz Smoliński Paweł Lesik Jarosław | 02 02 01 02 | +0,75 +0,63 +0,52 +0,56 | 25.91 27.04 26.15 26.58 | 29.86 29.63 29.59 30.60 | 30.02 30.24 30.38 30.92 | 28.94 29.49 30.21 29.95 | 1:54.73 1:56.40 1:56.33 1:58.05 |
8. | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 7:45.64 | 666 | 46,00 |
Sienkiewicz Aleksander Pruszyński Michał Kowalski Marek Gotszling Dawid | 03 04 03 01 | +0,71 +0,16 +0,50 +0,69 | 26.03 26.11 26.82 25.76 | 28.88 29.88 29.17 28.71 | 30.50 31.10 30.10 30.77 | 30.44 30.17 31.12 30.08 | 1:55.85 1:57.26 1:57.21 1:55.32 |
9. | SMS Bydgoszcz 1 | SMS Bydgoszcz | 7:46.37 | 663 | 44,00 |
Tylicki Mateusz Muszyński Jakub Dobrindt Mikołaj Mikołajczak Błażej | 01 01 03 01 | +0,50 +0,32 +0,30 | 26.83 26.48 26.12 26.35 | 29.76 28.95 29.71 29.18 | 30.26 30.09 31.76 30.86 | 29.18 29.39 31.66 29.79 | 1:56.03 1:54.91 1:59.25 1:56.18 |
10. | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 7:47.29 | 659 | 42,00 |
Kolańczyk Kacper Michalski Wojciech Kryś Jarosław Korona Kacper | 02 01 02 03 | +0,74 +0,44 +0,44 +0,49 | 26.40 27.33 26.41 26.49 | 29.65 30.03 29.97 29.70 | 30.44 30.23 30.91 30.45 | 29.79 29.68 30.08 29.73 | 1:56.28 1:57.27 1:57.37 1:56.37 |
11. | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 7:51.91 | 640 | 40,00 |
Łangowski Maciej Dudek Kacper Zieliński Patryk Cichocki Oliwier | 02 02 02 04 | 26.34 26.48 25.96 27.93 | 29.14 29.74 30.48 30.44 | 29.86 30.86 30.63 30.65 | 29.91 31.22 31.24 31.03 | 1:55.25 1:58.30 1:58.31 2:00.05 |
12. | SMS Ostrowiec Św. 1 | SMS Ostrowiec Św. | 7:54.96 | 628 | 38,00 |
Stefański Patryk Wilk Jakub Tomaszewski Aleks Bielawa Dominik | 03 02 04 02 | +0,70 +0,64 +0,45 +0,52 | 26.34 27.05 26.38 26.44 | 29.77 29.30 30.74 30.64 | 30.88 30.40 32.19 32.05 | 30.05 29.27 31.65 31.81 | 1:57.04 1:56.02 2:00.96 2:00.94 |
13. | SMS Olsztyn 1 | SMS Olsztyn | 8:03.61 | 595 | 36,00 |
Kapała Szymon Domalewski Bartłomiej Woźniak Piotr Niedziałek Michał | 03 05 05 03 | +0,71 +0,43 +0,66 | 27.67 27.64 28.16 28.17 | 30.60 30.73 31.89 30.13 | 31.10 31.70 32.91 30.34 | 30.27 31.08 31.96 29.26 | 1:59.64 2:01.15 2:04.92 1:57.90 |
14. | SMS Gdańsk 1 | SMS Gdańsk | 8:08.51 | 577 | 34,00 |
Kowalski Mateusz Setlak Marcel Nowacki Błażej Gumiński Igor | 05 05 05 02 | +0,72 +0,24 +0,40 +0,61 | 27.62 27.86 27.83 28.31 | 30.21 31.34 30.63 32.19 | 31.14 32.22 31.45 32.93 | 30.62 31.78 31.54 30.84 | 1:59.59 2:03.20 2:01.45 2:04.27 |
15. | SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMS Gorzów Wlkp. | 8:30.21 | 506 | 32,00 |
Malinowski Jakub Kurowski Tymon Kaczmarczyk Marcel Wałcerz Maksymilian | 03 04 03 04 | +0,66 +0,09 +0,53 +0,51 | 27.65 29.43 29.59 28.49 | 30.87 33.95 33.24 32.54 | 32.00 35.28 34.64 32.45 | 31.47 34.74 33.23 30.64 | 2:01.99 2:13.40 2:10.70 2:04.12 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |