Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego Runda I Oświęcim, 29 - 30/11/2019 |
2 - Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego BLOK II | 30/11/2019 - 9:00 |
Konkurencja 15 30/11/2019 - 9:00 | Kobiet, 50m motylkowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Kossakowska Dominika | 01 | SMS Oświęcim | 27.38 | 705 | 31,00 | ||||
2. | Woźniak Zofia | 01 | SMS Warszawa Bielany | 27.56 | 692 | 29,00 | ||||
3. | Jabłońska Martyna | 03 | SMS Warszawa Bielany | 27.72 | 680 | 28,00 | ||||
4. | Widurska Kinga | 02 | SMS Kraków | 28.19 | 646 | 26,50 | ||||
Celmer Wiktoria | 03 | SMS Poznań | 28.19 | 646 | 26,50 | |||||
6. | Sienkiewicz Martyna | 04 | SMS Bydgoszcz | 28.26 | 642 | 24,50 | ||||
Magierowska Julia | 02 | SMS Kraków | 28.26 | 642 | 24,50 | |||||
8. | Frąckiewicz Martyna | 03 | SMS Zielona Góra | 28.33 | 637 | 23,00 | ||||
9. | Piesko Martyna | 03 | SMS Lublin | 28.35 | 635 | 22,00 | ||||
10. | Gradek Aleksandra | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 28.59 | 620 | 21,00 | ||||
11. | Poznachowska Nadia | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 28.85 | 603 | 20,00 | ||||
12. | Lewandowska Natalia | 01 | SMS Oświęcim | 28.93 | 598 | 19,00 | ||||
13. | Biernat Oliwia | 03 | SMS Kraków | 29.16 | 584 | - | ||||
14. | Skowron Maja | 02 | SMS Szczecin | 29.22 | 580 | 18,00 | ||||
15. | Hebel Natalia | 05 | SMS Gdańsk | 29.23 | 580 | 17,00 | ||||
16. | Zawadzka Hanna | 02 | SMS Warszawa Bielany | 29.26 | 578 | - | ||||
17. | Nowak Zofia | 03 | SMS Warszawa Bielany | 29.47 | 566 | - | ||||
18. | Latała Weronika | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 29.61 | 558 | 16,00 | ||||
19. | Szubzda Zuzanna | 04 | SMS Lublin | 29.63 | 557 | 15,00 | ||||
20. | Kozak Katarzyna | 04 | SMS Lublin | 29.72 | 552 | - | ||||
Wróbel Julia | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 29.72 | 552 | - | |||||
22. | Prochownik Martyna | 02 | SMS Lublin | 29.85 | 544 | - | ||||
23. | Bałys Wiktoria | 02 | SMS Racibórz | 29.88 | 543 | 14,00 | ||||
24. | Migdał Maria | 01 | SMS Gdańsk | 29.89 | 542 | 13,00 | ||||
25. | Szczepańska Maria | 03 | SMS Poznań | 29.94 | 539 | 12,00 | ||||
26. | Pawłowska Jessica | 03 | SMS Racibórz | 30.09 | 531 | 11,00 | ||||
27. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Kraków | 30.14 | 529 | - | ||||
28. | Niewiadomska Wiktoria | 02 | SMS Bydgoszcz | 30.25 | 523 | 10,00 | ||||
29. | Janicka Paula | 04 | SMS Poznań | 30.31 | 520 | - | ||||
30. | Sobuń Julia | 04 | SMS Oświęcim | 30.43 | 514 | - | ||||
31. | Ciesielska Inga | 05 | SMS Bydgoszcz | 30.46 | 512 | - | ||||
32. | Haławczak Marcelina | 02 | SMS Szczecin | 30.60 | 505 | 9,00 | ||||
33. | Łęcka Wiktoria | 06 | SMS Zielona Góra | 30.69 | 501 | 8,00 | ||||
34. | Skowrońska Wiktoria | 01 | SMS Gorzów Wlkp. | 30.73 | 499 | 7,00 | ||||
35. | Sadowska Dominika | 04 | SMS Bydgoszcz | 30.82 | 494 | - | ||||
36. | Nocoń Dominika | 02 | SMS Oświęcim | 30.89 | 491 | - | ||||
37. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Racibórz | 31.07 | 483 | - | ||||
38. | Królik Adrianna | 04 | SMS Szczecin | 31.12 | 480 | - | ||||
39. | Woźnica Milena | 04 | SMS Gdańsk | 31.16 | 478 | - | ||||
40. | Chyra Julia | 03 | SMS Wrocław | 31.26 | 474 | 6,00 | ||||
41. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | SMS Wrocław | 31.38 | 468 | 5,00 | ||||
42. | Gmiter Barbara | 04 | SMS Olsztyn | 31.43 | 466 | 4,00 | ||||
43. | Szymczak Patrycja | 02 | SMS Wrocław | 31.59 | 459 | - | ||||
44. | Jankowska Zofia | 05 | SMS Gorzów Wlkp. | 31.64 | 457 | 3,00 | ||||
45. | Łabaj Zuzanna | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 32.20 | 434 | 2,00 | ||||
46. | Mierzejewska Wiktoria | 05 | SMS Olsztyn | 36.18 | 305 | 1,00 |
PK | Miernik Wiktoria | 04 | SMS Oświęcim | 30.94 | 489 | - | ||||
PK | Chowaniec Oliwia | 04 | SMS Oświęcim | 32.77 | 411 | - |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 30/11/2019 - 9:08 | Chłopców, 50m motylkowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Orlicz Filip | 02 | SMS Warszawa Bielany | 24.37 | 710 | 31,00 | |||||
2. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | SMS Warszawa Bielany | 24.76 | 677 | 29,00 | |||||
3. | Ogrodnik Wojciech | 03 | SMS Oświęcim | 24.94 | 663 | 28,00 | |||||
4. | Smoliński Paweł | 01 | SMS Racibórz | 25.07 | 653 | 27,00 | |||||
5. | Sieradzki Kamil | 02 | SMS Oświęcim | 25.08 | 652 | 26,00 | |||||
6. | Kwaśny Jakub | 01 | SMS Oświęcim | 25.17 | 645 | - | |||||
7. | Kryś Jarosław | 02 | SMS Szczecin | 25.22 | 641 | 25,00 | |||||
8. | Ćwiek Wiktor | 03 | SMS Warszawa Bielany | 25.32 | 633 | - | |||||
9. | Mamcarz Mateusz | 04 | SMS Oświęcim | 25.35 | 631 | - | |||||
10. | Tomaszewski Aleks | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 25.48 | 621 | 24,00 | |||||
11. | Goraj Marcin | 01 | SMS Kraków | 25.54 | 617 | 23,00 | |||||
12. | Łoboda Jakub | 02 | SMS Lublin | 25.58 | 614 | 22,00 | |||||
13. | Gilżyński Szymon | 02 | SMS Kraków | 25.63 | 611 | 21,00 | |||||
14. | Kolańczyk Kacper | 02 | SMS Szczecin | 25.72 | 604 | 20,00 | |||||
15. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Kraków | 25.88 | 593 | - | |||||
16. | Majsak Dawid | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 25.98 | 586 | 19,00 | |||||
17. | Dudys Dominik | 02 | SMS Racibórz | 26.01 | 584 | 18,00 | |||||
18. | Gawron Oliwier | 03 | SMS Wrocław | 26.05 | 582 | 17,00 | |||||
19. | Bielawa Dominik | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 26.08 | 580 | - | |||||
20. | Wlazłowski Kamil | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 26.13 | 576 | 16,00 | |||||
21. | Janiczuk Patryk | 02 | SMS Lublin | 26.17 | 574 | 15,00 | |||||
22. | Łangowski Maciej | 02 | SMS Poznań | 26.22 | 570 | 14,00 | |||||
23. | Tylicki Mateusz | 01 | SMS Bydgoszcz | 26.26 | 568 | 13,00 | |||||
24. | Stachurski Jerzy | 04 | SMS Wrocław | 26.44 | 556 | 12,00 | |||||
25. | Woga Hubert | 04 | SMS Zielona Góra | 26.54 | 550 | 11,00 | |||||
26. | Gera Franciszek | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 26.63 | 544 | 10,00 | |||||
27. | Róg Adrian | 01 | SMS Lublin | 26.68 | 541 | - | |||||
Barusiński Kordian | 01 | SMS Warszawa Bielany | 26.68 | 541 | - | ||||||
29. | Leiman Cezary | 03 | SMS Wrocław | 26.83 | 532 | - | |||||
30. | Guliński Maciej | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 26.90 | 528 | - | |||||
31. | Trykacz Kacper | 05 | SMS Olsztyn | 26.99 | 523 | 9,00 | |||||
32. | Jasionowski Mikołaj | 01 | SMS Zielona Góra | 27.15 | 514 | 8,00 | |||||
33. | Knopp Jarosław | 04 | SMS Bydgoszcz | 27.21 | 510 | 7,00 | |||||
34. | Borowski Kacper | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 27.32 | 504 | - | |||||
35. | Caliński Marcin | 04 | SMS Wrocław | 27.56 | 491 | - | |||||
36. | Setlak Marcel | 05 | SMS Gdańsk | 27.73 | 482 | 6,00 | |||||
37. | Janeczek Stanisław | 04 | SMS Bydgoszcz | 27.81 | 478 | - | |||||
38. | Wysocki Piotr | 04 | SMS Poznań | 27.89 | 474 | 5,00 | |||||
39. | Markiewicz Jarosław | 05 | SMS Gdańsk | 27.90 | 473 | 4,00 | |||||
40. | Zieliński Patryk | 02 | SMS Poznań | 28.06 | 465 | - | |||||
41. | Kaczmarczyk Marcel | 03 | SMS Gorzów Wlkp. | 28.31 | 453 | 3,00 | |||||
42. | Seń Jakub | 05 | SMS Gorzów Wlkp. | 30.16 | 375 | 2,00 | |||||
DYSKW. | Mordarski Filip | 05 | SMS Kraków | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 9:14) | |||||||||||
DYSKW. | Kozłowski Konrad | 04 | SMS Olsztyn | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 9:11) |
PK | Regulski Maciej | 04 | SMS Oświęcim | 27.31 | 505 | - |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 30/11/2019 - 9:15 | Kobiet, 50m grzbietowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Piesko Martyna | 03 | SMS Lublin | 28.62 | 721 | 31,00 | ||||
2. | Weckwert Iga | 04 | SMS Gdańsk | 28.83 | 705 | 29,00 | ||||
3. | Mozołowska Emilia | 02 | SMS Warszawa Konwiktorska | 28.91 | 700 | 28,00 | ||||
4. | Magierowska Julia | 02 | SMS Kraków | 29.46 | 661 | 27,00 | ||||
5. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Kraków | 29.56 | 654 | 26,00 | ||||
6. | Pogorzelska Laura | 01 | SMS Kraków | 29.63 | 650 | - | ||||
7. | Sienkiewicz Martyna | 04 | SMS Bydgoszcz | 29.71 | 645 | 25,00 | ||||
8. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | SMS Lublin | 29.78 | 640 | 24,00 | ||||
9. | Bujak Klara | 02 | SMS Warszawa Bielany | 29.79 | 639 | 23,00 | ||||
10. | Rosińska Karolina | 02 | SMS Gdańsk | 29.96 | 629 | 21,50 | ||||
Pinkowicz Alicja | 04 | SMS Oświęcim | 29.96 | 629 | 21,50 | |||||
12. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Racibórz | 30.15 | 617 | 19,50 | ||||
Kupis Aleksandra | 02 | SMS Szczecin | 30.15 | 617 | 19,50 | |||||
14. | Górnicka Aleksandra | 02 | SMS Szczecin | 30.23 | 612 | 18,00 | ||||
15. | Mrożewska Anna | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 30.25 | 611 | 17,00 | ||||
16. | Kosińska Dominika | 01 | SMS Oświęcim | 30.30 | 608 | 16,00 | ||||
17. | Kamińska Anna | 03 | SMS Bydgoszcz | 30.40 | 602 | 15,00 | ||||
Molenda Dominika | 03 | SMS Gdańsk | 30.40 | 602 | - | |||||
Pichola Weronika | 02 | SMS Warszawa Konwiktorska | 30.40 | 602 | - | |||||
20. | Batóg Dominika | 05 | SMS Gdańsk | 30.48 | 597 | - | ||||
21. | Buszka Kornelia | 03 | SMS Warszawa Bielany | 30.53 | 594 | 14,00 | ||||
22. | Parol Olga | 05 | SMS Szczecin | 30.54 | 593 | - | ||||
23. | Król Wiktoria | 02 | SMS Kraków | 30.64 | 588 | - | ||||
24. | Śliwa Maja | 01 | SMS Racibórz | 30.80 | 578 | 13,00 | ||||
25. | Krawczyk Maja | 05 | SMS Warszawa Konwiktorska | 30.92 | 572 | - | ||||
26. | Dembowska Weronika | 03 | SMS Oświęcim | 30.93 | 571 | - | ||||
27. | Szubzda Zuzanna | 04 | SMS Lublin | 30.97 | 569 | - | ||||
28. | Steć Oliwia | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 30.98 | 568 | 12,00 | ||||
29. | Ziemacka Julia | 03 | SMS Warszawa Bielany | 31.14 | 560 | - | ||||
30. | Gajdzińska Amelia | 02 | SMS Bydgoszcz | 31.15 | 559 | - | ||||
31. | Chyra Julia | 03 | SMS Wrocław | 31.30 | 551 | 11,00 | ||||
32. | Stanecka Hanna | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 31.35 | 548 | 10,00 | ||||
33. | Wieczorek Zuzanna | 05 | SMS Zielona Góra | 31.61 | 535 | 9,00 | ||||
34. | Wilgocka Wiktoria | 04 | SMS Lublin | 31.63 | 534 | - | ||||
35. | Tomasiak Agnieszka | 01 | SMS Oświęcim | 31.76 | 528 | - | ||||
36. | Czechyra Agata | 03 | SMS Poznań | 31.83 | 524 | 8,00 | ||||
37. | Janicka Paula | 04 | SMS Poznań | 31.88 | 522 | 7,00 | ||||
38. | Baranowska Martyna | 03 | SMS Poznań | 32.07 | 512 | - | ||||
39. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | SMS Wrocław | 32.48 | 493 | 6,00 | ||||
40. | Ronkiewicz Dominika | 05 | SMS Bydgoszcz | 32.55 | 490 | - | ||||
41. | Marczyńska Eliza | 05 | SMS Wrocław | 32.61 | 487 | - | ||||
42. | Kozłowska Maja | 04 | SMS Zielona Góra | 32.79 | 479 | 5,00 | ||||
43. | Tunkiewicz Zuzanna | 05 | SMS Olsztyn | 33.76 | 439 | 4,00 | ||||
44. | Chojnowska Zuzanna | 05 | SMS Gorzów Wlkp. | 33.93 | 433 | 3,00 | ||||
45. | Kowalska Nina | 05 | SMS Gorzów Wlkp. | 35.62 | 374 | 2,00 | ||||
46. | Mierzejewska Wiktoria | 05 | SMS Olsztyn | 36.53 | 346 | 1,00 |
PK | Sobuń Julia | 04 | SMS Oświęcim | 31.08 | 563 | - |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 30/11/2019 - 9:25 | Chłopców, 50m grzbietowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Radziszewski Krzysztof | 02 | SMS Warszawa Bielany | 24.15 | 778 | 31,00 | ||||
2. | Mościcki Jakub | 01 | SMS Warszawa Bielany | 24.86 | 714 | 29,00 | ||||
3. | Król Jan | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 25.75 | 642 | 28,00 | ||||
4. | Rożenek Patryk | 02 | SMS Racibórz | 25.76 | 641 | 27,00 | ||||
5. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Kraków | 26.05 | 620 | 26,00 | ||||
6. | Zając Mateusz | 02 | SMS Racibórz | 26.06 | 619 | 25,00 | ||||
7. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | SMS Zielona Góra | 26.08 | 618 | 24,00 | ||||
8. | Masiuk Ksawery | 04 | SMS Warszawa Bielany | 26.10 | 617 | - | ||||
9. | Kowalczyk Piotr | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 26.22 | 608 | 23,00 | ||||
10. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Kraków | 26.26 | 605 | 21,50 | ||||
Sagan Jakub | 02 | SMS Lublin | 26.26 | 605 | 21,50 | |||||
12. | Cieśla Oskar | 01 | SMS Oświęcim | 26.43 | 594 | 20,00 | ||||
13. | Nowiczkow Jakub | 01 | SMS Lublin | 26.60 | 582 | 19,00 | ||||
14. | Pruszyński Michał | 04 | SMS Zielona Góra | 26.79 | 570 | 18,00 | ||||
15. | Górka Łukasz | 02 | SMS Wrocław | 26.92 | 562 | 17,00 | ||||
16. | Wołoszyn Roman | 01 | SMS Lublin | 26.94 | 561 | - | ||||
17. | Walter Jakub | 04 | SMS Oświęcim | 27.10 | 551 | 16,00 | ||||
18. | Milbrant Kacper | 01 | SMS Oświęcim | 27.15 | 548 | - | ||||
19. | Brączek Kacper | 03 | SMS Oświęcim | 27.27 | 540 | - | ||||
20. | Staszak Wiktor | 04 | SMS Wrocław | 27.44 | 530 | 15,00 | ||||
21. | Olszewski Jakub | 04 | SMS Bydgoszcz | 27.55 | 524 | 14,00 | ||||
22. | Tomaszewski Aleks | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 27.70 | 516 | 13,00 | ||||
23. | Skrobała Jakub | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 27.78 | 511 | 12,00 | ||||
24. | Szpaler Jakub | 05 | SMS Szczecin | 28.14 | 492 | 11,00 | ||||
25. | Kowalski Mateusz | 05 | SMS Gdańsk | 28.17 | 490 | 10,00 | ||||
26. | Skliński Wiktor | 04 | SMS Wrocław | 28.23 | 487 | - | ||||
27. | Piekarz Adrian | 04 | SMS Wrocław | 28.26 | 486 | - | ||||
28. | Wałcerz Maksymilian | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | 28.27 | 485 | 9,00 | ||||
29. | Tarka Maciej | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 28.34 | 481 | - | ||||
30. | Guściora Maciej | 03 | SMS Szczecin | 28.56 | 470 | 8,00 | ||||
31. | Kowalski Daniel | 03 | SMS Zielona Góra | 28.61 | 468 | - | ||||
32. | Rząsa Jacek | 03 | SMS Gdańsk | 28.66 | 466 | 7,00 | ||||
33. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Kraków | 28.89 | 454 | - | ||||
34. | Szczerba Igor | 05 | SMS Kraków | 29.00 | 449 | - | ||||
35. | Matysiak Kacper | 03 | SMS Poznań | 29.09 | 445 | 6,00 | ||||
36. | Trafas Tytus | 04 | SMS Poznań | 29.20 | 440 | 5,00 | ||||
37. | Kurowski Tymon | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | 29.51 | 426 | 4,00 | ||||
38. | Meyer Krzysztof | 05 | SMS Poznań | 29.70 | 418 | - | ||||
39. | Wypchło Jakub | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 29.76 | 416 | - | ||||
40. | Sroka Błażej | 05 | SMS Bydgoszcz | 29.77 | 415 | 3,00 | ||||
41. | Bania Karol | 05 | SMS Bydgoszcz | 29.89 | 410 | - | ||||
42. | Szewczyk Roch | 05 | SMS Warszawa Konwiktorska | 30.04 | 404 | - | ||||
43. | Nowacki Jacek | 05 | SMS Olsztyn | 30.67 | 380 | 2,00 | ||||
44. | Tyrka Igor | 05 | SMS Olsztyn | 35.02 | 255 | 1,00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 30/11/2019 - 9:34 | Kobiet, 400m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Paradowska Kinga | 01 | SMS Bydgoszcz | 4:11.77 | 802 | 31,00 |
50m: 100m: | 30.67 1:02.84 | 30.67 32.17 | 150m: 200m: | 1:35.12 2:07.57 | 32.28 32.45 | 250m: 300m: | 2:39.21 3:10.82 | 31.64 31.61 | 350m: 400m: | 3:42.30 4:11.77 | 31.48 29.47 |
2. | Tarasiewicz Klaudia | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 4:12.44 | 795 | 29,00 |
50m: 100m: | 30.39 1:02.20 | 30.39 31.81 | 150m: 200m: | 1:34.64 2:07.06 | 32.44 32.42 | 250m: 300m: | 2:38.12 3:10.06 | 31.06 31.94 | 350m: 400m: | 3:41.66 4:12.44 | 31.60 30.78 |
3. | Nita Daria | 01 | SMS Oświęcim | 4:12.45 | 795 | 28,00 |
50m: 100m: | 30.24 1:02.49 | 30.24 32.25 | 150m: 200m: | 1:34.87 2:07.21 | 32.38 32.34 | 250m: 300m: | 2:39.10 3:11.18 | 31.89 32.08 | 350m: 400m: | 3:42.60 4:12.45 | 31.42 29.85 |
4. | Klimek Marta | 03 | SMS Oświęcim | 4:19.95 | 728 | 27,00 |
50m: 100m: | 29.35 1:01.69 | 29.35 32.34 | 150m: 200m: | 1:34.21 2:06.92 | 32.52 32.71 | 250m: 300m: | 2:40.14 3:13.55 | 33.22 33.41 | 350m: 400m: | 3:47.01 4:19.95 | 33.46 32.94 |
5. | Hellak Emilia | 03 | SMS Wrocław | 4:21.45 | 716 | 26,00 |
50m: 100m: | 30.06 1:02.48 | 30.06 32.42 | 150m: 200m: | 1:35.45 2:08.39 | 32.97 32.94 | 250m: 300m: | 2:41.54 3:14.96 | 33.15 33.42 | 350m: 400m: | 3:48.33 4:21.45 | 33.37 33.12 |
6. | Zielińska Daria | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 4:22.13 | 710 | 25,00 |
50m: 100m: | 30.81 1:03.79 | 30.81 32.98 | 150m: 200m: | 1:37.13 2:10.52 | 33.34 33.39 | 250m: 300m: | 2:43.50 3:16.38 | 32.98 32.88 | 350m: 400m: | 3:49.69 4:22.13 | 33.31 32.44 |
7. | Dąbrowska Tatiana | 02 | SMS Wrocław | 4:24.29 | 693 | 24,00 |
50m: 100m: | 30.53 1:03.56 | 30.53 33.03 | 150m: 200m: | 1:36.90 2:10.55 | 33.34 33.65 | 250m: 300m: | 2:44.02 3:17.88 | 33.47 33.86 | 350m: 400m: | 3:51.82 4:24.29 | 33.94 32.47 |
8. | Bociek Wiktoria | 04 | SMS Oświęcim | 4:24.46 | 692 | - |
50m: 100m: | 30.85 1:04.34 | 30.85 33.49 | 150m: 200m: | 1:37.96 2:11.67 | 33.62 33.71 | 250m: 300m: | 2:45.17 3:18.71 | 33.50 33.54 | 350m: 400m: | 3:52.46 4:24.46 | 33.75 32.00 |
9. | Rabiniak Zuzanna | 01 | SMS Lublin | 4:24.65 | 690 | 23,00 |
50m: 100m: | 30.55 1:04.09 | 30.55 33.54 | 150m: 200m: | 1:37.55 2:11.07 | 33.46 33.52 | 250m: 300m: | 2:44.73 3:18.49 | 33.66 33.76 | 350m: 400m: | 3:52.15 4:24.65 | 33.66 32.50 |
10. | Celmer Wiktoria | 03 | SMS Poznań | 4:25.17 | 686 | 22,00 |
50m: 100m: | 31.09 1:05.09 | 31.09 34.00 | 150m: 200m: | 1:38.82 2:12.76 | 33.73 33.94 | 250m: 300m: | 2:45.87 3:19.14 | 33.11 33.27 | 350m: 400m: | 3:51.24 4:25.17 | 32.10 33.93 |
11. | Łysakowska Julia | 01 | SMS Lublin | 4:28.57 | 660 | 21,00 |
50m: 100m: | 31.82 1:05.90 | 31.82 34.08 | 150m: 200m: | 1:40.28 2:14.63 | 34.38 34.35 | 250m: 300m: | 2:48.78 3:22.89 | 34.15 34.11 | 350m: 400m: | 3:56.69 4:28.57 | 33.80 31.88 |
12. | Szewczyk Zofia | 02 | SMS Lublin | 4:28.67 | 660 | - |
50m: 100m: | 31.47 1:05.29 | 31.47 33.82 | 150m: 200m: | 1:39.66 2:14.29 | 34.37 34.63 | 250m: 300m: | 2:48.28 3:22.80 | 33.99 34.52 | 350m: 400m: | 3:56.77 4:28.67 | 33.97 31.90 |
13. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | SMS Lublin | 4:28.70 | 659 | - |
50m: 100m: | 31.28 1:05.25 | 31.28 33.97 | 150m: 200m: | 1:39.48 2:13.78 | 34.23 34.30 | 250m: 300m: | 2:47.61 3:21.58 | 33.83 33.97 | 350m: 400m: | 3:55.64 4:28.70 | 34.06 33.06 |
14. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | SMS Warszawa Bielany | 4:29.14 | 656 | 20,00 |
50m: 100m: | 31.23 1:05.09 | 31.23 33.86 | 150m: 200m: | 1:39.18 2:13.48 | 34.09 34.30 | 250m: 300m: | 2:47.79 3:22.27 | 34.31 34.48 | 350m: 400m: | 3:56.80 4:29.14 | 34.53 32.34 |
15. | Środa Dominika | 02 | SMS Szczecin | 4:29.16 | 656 | 19,00 |
50m: 100m: | 31.20 1:04.60 | 31.20 33.40 | 150m: 200m: | 1:38.17 2:11.93 | 33.57 33.76 | 250m: 300m: | 2:45.89 3:20.29 | 33.96 34.40 | 350m: 400m: | 3:55.23 4:29.16 | 34.94 33.93 |
16. | Miciak Agata | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 4:29.17 | 656 | 18,00 |
50m: 100m: | 30.84 1:03.99 | 30.84 33.15 | 150m: 200m: | 1:37.71 2:11.41 | 33.72 33.70 | 250m: 300m: | 2:46.10 3:20.82 | 34.69 34.72 | 350m: 400m: | 3:55.50 4:29.17 | 34.68 33.67 |
17. | Molenda Dominika | 03 | SMS Gdańsk | 4:29.23 | 655 | 17,00 |
50m: 100m: | 31.97 1:05.95 | 31.97 33.98 | 150m: 200m: | 1:40.11 2:14.30 | 34.16 34.19 | 250m: 300m: | 2:48.46 3:22.73 | 34.16 34.27 | 350m: 400m: | 3:56.96 4:29.23 | 34.23 32.27 |
18. | Możdżan Milena | 03 | SMS Szczecin | 4:29.31 | 655 | 16,00 |
50m: 100m: | 31.35 1:04.94 | 31.35 33.59 | 150m: 200m: | 1:39.09 2:13.31 | 34.15 34.22 | 250m: 300m: | 2:47.34 3:21.41 | 34.03 34.07 | 350m: 400m: | 3:55.53 4:29.31 | 34.12 33.78 |
19. | Kawka Nina | 03 | SMS Warszawa Bielany | 4:29.47 | 654 | 15,00 |
50m: 100m: | 30.93 1:05.20 | 30.93 34.27 | 150m: 200m: | 1:39.94 2:14.65 | 34.74 34.71 | 250m: 300m: | 2:48.89 3:23.35 | 34.24 34.46 | 350m: 400m: | 3:57.67 4:29.47 | 34.32 31.80 |
20. | Piepiórka Martyna | 03 | SMS Gdańsk | 4:29.80 | 651 | 14,00 |
50m: 100m: | 31.38 1:05.20 | 31.38 33.82 | 150m: 200m: | 1:38.95 2:13.04 | 33.75 34.09 | 250m: 300m: | 2:47.20 3:21.84 | 34.16 34.64 | 350m: 400m: | 3:57.17 4:29.80 | 35.33 32.63 |
21. | Skarwecka Wiktoria | 02 | SMS Oświęcim | 4:29.98 | 650 | - |
50m: 100m: | 30.44 1:03.50 | 30.44 33.06 | 150m: 200m: | 1:37.52 2:11.98 | 34.02 34.46 | 250m: 300m: | 2:46.79 3:21.48 | 34.81 34.69 | 350m: 400m: | 3:56.66 4:29.98 | 35.18 33.32 |
22. | Łuczak Dominika | 02 | SMS Zielona Góra | 4:30.38 | 647 | 13,00 |
50m: 100m: | 31.23 1:04.58 | 31.23 33.35 | 150m: 200m: | 1:38.53 2:12.67 | 33.95 34.14 | 250m: 300m: | 2:47.13 3:21.87 | 34.46 34.74 | 350m: 400m: | 3:56.53 4:30.38 | 34.66 33.85 |
23. | Garbarczyk Weronika | 03 | SMS Szczecin | 4:30.98 | 643 | - |
50m: 100m: | 31.67 1:05.94 | 31.67 34.27 | 150m: 200m: | 1:40.31 2:14.91 | 34.37 34.60 | 250m: 300m: | 2:48.63 3:22.90 | 33.72 34.27 | 350m: 400m: | 3:57.47 4:30.98 | 34.57 33.51 |
24. | Kaczor Natalia | 01 | SMS Racibórz | 4:32.42 | 633 | 12,00 |
50m: 100m: | 30.78 1:04.05 | 30.78 33.27 | 150m: 200m: | 1:38.54 2:13.52 | 34.49 34.98 | 250m: 300m: | 2:48.44 3:23.71 | 34.92 35.27 | 350m: 400m: | 3:59.08 4:32.42 | 35.37 33.34 |
25. | Sujkowska Roksana | 05 | SMS Olsztyn | 4:32.87 | 629 | 11,00 |
50m: 100m: | 31.67 1:06.31 | 31.67 34.64 | 150m: 200m: | 1:41.35 2:15.59 | 35.04 34.24 | 250m: 300m: | 2:50.15 3:25.27 | 34.56 35.12 | 350m: 400m: | 4:00.11 4:32.87 | 34.84 32.76 |
26. | Gawron Paula | 04 | SMS Kraków | 4:33.55 | 625 | 10,00 |
50m: 100m: | 30.37 1:04.76 | 30.37 34.39 | 150m: 200m: | 1:40.11 2:15.71 | 35.35 35.60 | 250m: 300m: | 2:50.53 3:25.50 | 34.82 34.97 | 350m: 400m: | 4:00.17 4:33.55 | 34.67 33.38 |
27. | Frysiak Zuzanna | 03 | SMS Bydgoszcz | 4:35.64 | 611 | 9,00 |
50m: 100m: | 31.08 1:04.53 | 31.08 33.45 | 150m: 200m: | 1:38.66 2:13.54 | 34.13 34.88 | 250m: 300m: | 2:48.62 3:24.31 | 35.08 35.69 | 350m: 400m: | 4:00.69 4:35.64 | 36.38 34.95 |
28. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | SMS Racibórz | 4:36.04 | 608 | 8,00 |
50m: 100m: | 31.42 1:05.55 | 31.42 34.13 | 150m: 200m: | 1:40.70 2:16.19 | 35.15 35.49 | 250m: 300m: | 2:51.31 3:26.68 | 35.12 35.37 | 350m: 400m: | 4:02.00 4:36.04 | 35.32 34.04 |
29. | Krzysztofiak Iga | 03 | SMS Poznań | 4:36.84 | 603 | 7,00 |
50m: 100m: | 31.53 1:06.14 | 31.53 34.61 | 150m: 200m: | 1:41.30 2:17.15 | 35.16 35.85 | 250m: 300m: | 2:51.86 3:27.42 | 34.71 35.56 | 350m: 400m: | 4:03.06 4:36.84 | 35.64 33.78 |
30. | Woźnica Milena | 04 | SMS Gdańsk | 4:38.99 | 589 | - |
50m: 100m: | 31.08 1:05.68 | 31.08 34.60 | 150m: 200m: | 1:41.02 2:16.33 | 35.34 35.31 | 250m: 300m: | 2:51.89 3:27.62 | 35.56 35.73 | 350m: 400m: | 4:03.62 4:38.99 | 36.00 35.37 |
31. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Kraków | 4:39.13 | 588 | 6,00 |
50m: 100m: | 31.88 1:06.58 | 31.88 34.70 | 150m: 200m: | 1:41.88 2:17.33 | 35.30 35.45 | 250m: 300m: | 2:53.33 3:29.26 | 36.00 35.93 | 350m: 400m: | 4:04.90 4:39.13 | 35.64 34.23 |
32. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Racibórz | 4:39.40 | 586 | - |
50m: 100m: | 31.93 1:07.25 | 31.93 35.32 | 150m: 200m: | 1:42.90 2:18.49 | 35.65 35.59 | 250m: 300m: | 2:53.83 3:29.47 | 35.34 35.64 | 350m: 400m: | 4:05.08 4:39.40 | 35.61 34.32 |
33. | Zmierczak Natalia | 03 | SMS Olsztyn | 4:40.82 | 577 | 5,00 |
50m: 100m: | 31.22 1:05.05 | 31.22 33.83 | 150m: 200m: | 1:40.46 2:16.02 | 35.41 35.56 | 250m: 300m: | 2:52.27 3:28.92 | 36.25 36.65 | 350m: 400m: | 4:05.66 4:40.82 | 36.74 35.16 |
34. | Kurasińska Oliwia | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 4:41.25 | 575 | 4,00 |
50m: 100m: | 32.32 1:07.18 | 32.32 34.86 | 150m: 200m: | 1:42.49 2:18.50 | 35.31 36.01 | 250m: 300m: | 2:54.17 3:30.18 | 35.67 36.01 | 350m: 400m: | 4:06.07 4:41.25 | 35.89 35.18 |
35. | Zięba Emilia | 04 | SMS Kraków | 4:42.65 | 566 | - |
50m: 100m: | 30.86 1:04.94 | 30.86 34.08 | 150m: 200m: | 1:40.43 2:16.41 | 35.49 35.98 | 250m: 300m: | 2:52.73 3:30.04 | 36.32 37.31 | 350m: 400m: | 4:06.96 4:42.65 | 36.92 35.69 |
36. | Kowal Emilia | 02 | SMS Kraków | 4:45.37 | 550 | - |
50m: 100m: | 31.54 1:06.04 | 31.54 34.50 | 150m: 200m: | 1:41.72 2:18.01 | 35.68 36.29 | 250m: 300m: | 2:54.76 3:31.19 | 36.75 36.43 | 350m: 400m: | 4:08.66 4:45.37 | 37.47 36.71 |
37. | Steć Oliwia | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 4:49.69 | 526 | 3,00 |
50m: 100m: | 33.18 1:08.71 | 33.18 35.53 | 150m: 200m: | 1:45.77 2:23.26 | 37.06 37.49 | 250m: 300m: | 3:00.26 3:37.28 | 37.00 37.02 | 350m: 400m: | 4:13.77 4:49.69 | 36.49 35.92 |
38. | Falfus Julia | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 4:50.10 | 524 | - |
50m: 100m: | 32.60 1:09.16 | 32.60 36.56 | 150m: 200m: | 1:46.29 2:23.52 | 37.13 37.23 | 250m: 300m: | 3:00.72 3:38.08 | 37.20 37.36 | 350m: 400m: | 4:15.32 4:50.10 | 37.24 34.78 |
NIE UK. | Jagoda Patrycja | 05 | SMS Gorzów Wlkp. | - |
PK | Hrapkowicz Klaudia | 04 | SMS Oświęcim | 4:43.37 | 562 | - |
50m: 100m: | 31.98 1:07.12 | 31.98 35.14 | 150m: 200m: | 1:42.99 2:19.64 | 35.87 36.65 | 250m: 300m: | 2:56.53 3:32.99 | 36.89 36.46 | 350m: 400m: | 4:09.28 4:43.37 | 36.29 34.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 30/11/2019 - 10:01 | Chłopców, 400m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Jackowski Tomasz | 02 | SMS Wrocław | 3:51.47 | 771 | 31,00 |
50m: 100m: | 26.60 56.21 | 26.60 29.61 | 150m: 200m: | 1:25.89 1:56.05 | 29.68 30.16 | 250m: 300m: | 2:25.31 2:54.30 | 29.26 28.99 | 350m: 400m: | 3:23.72 3:51.47 | 29.42 27.75 |
2. | Karolczak Jan | 01 | SMS Warszawa Bielany | 3:51.66 | 769 | 29,00 |
50m: 100m: | 26.92 56.46 | 26.92 29.54 | 150m: 200m: | 1:26.28 1:56.20 | 29.82 29.92 | 250m: 300m: | 2:26.02 2:55.73 | 29.82 29.71 | 350m: 400m: | 3:24.37 3:51.66 | 28.64 27.29 |
3. | Zubik Jan | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 3:56.28 | 724 | 28,00 |
50m: 100m: | 26.73 56.48 | 26.73 29.75 | 150m: 200m: | 1:26.33 1:56.25 | 29.85 29.92 | 250m: 300m: | 2:25.64 2:55.81 | 29.39 30.17 | 350m: 400m: | 3:26.32 3:56.28 | 30.51 29.96 |
4. | Cieśla Oskar | 01 | SMS Oświęcim | 3:56.41 | 723 | 27,00 |
50m: 100m: | 27.19 56.58 | 27.19 29.39 | 150m: 200m: | 1:26.50 1:57.01 | 29.92 30.51 | 250m: 300m: | 2:27.08 2:57.12 | 30.07 30.04 | 350m: 400m: | 3:27.31 3:56.41 | 30.19 29.10 |
5. | Szczerba Adam | 02 | SMS Lublin | 3:57.39 | 714 | 26,00 |
50m: 100m: | 27.25 57.06 | 27.25 29.81 | 150m: 200m: | 1:27.08 1:57.07 | 30.02 29.99 | 250m: 300m: | 2:26.98 2:57.28 | 29.91 30.30 | 350m: 400m: | 3:27.48 3:57.39 | 30.20 29.91 |
6. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | SMS Oświęcim | 3:58.62 | 703 | 25,00 |
50m: 100m: | 27.89 57.89 | 27.89 30.00 | 150m: 200m: | 1:28.34 1:58.83 | 30.45 30.49 | 250m: 300m: | 2:29.03 2:59.15 | 30.20 30.12 | 350m: 400m: | 3:28.99 3:58.62 | 29.84 29.63 |
7. | Daszkiewicz Michał | 03 | SMS Oświęcim | 3:58.91 | 701 | - |
50m: 100m: | 26.82 56.05 | 26.82 29.23 | 150m: 200m: | 1:25.96 1:56.05 | 29.91 30.09 | 250m: 300m: | 2:26.10 2:56.62 | 30.05 30.52 | 350m: 400m: | 3:27.90 3:58.91 | 31.28 31.01 |
8. | Matuszewski Krzysztof | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 3:59.48 | 696 | 24,00 |
50m: 100m: | 26.95 56.87 | 26.95 29.92 | 150m: 200m: | 1:27.03 1:57.50 | 30.16 30.47 | 250m: 300m: | 2:28.13 2:59.18 | 30.63 31.05 | 350m: 400m: | 3:29.94 3:59.48 | 30.76 29.54 |
9. | Mencel Miłosz | 02 | SMS Wrocław | 3:59.55 | 695 | 23,00 |
50m: 100m: | 27.41 57.19 | 27.41 29.78 | 150m: 200m: | 1:27.72 1:58.65 | 30.53 30.93 | 250m: 300m: | 2:29.33 2:59.87 | 30.68 30.54 | 350m: 400m: | 3:30.25 3:59.55 | 30.38 29.30 |
10. | Jóźków Cezary | 01 | SMS Wrocław | 4:00.07 | 691 | - |
50m: 100m: | 28.18 57.91 | 28.18 29.73 | 150m: 200m: | 1:28.10 1:58.43 | 30.19 30.33 | 250m: 300m: | 2:28.89 2:59.43 | 30.46 30.54 | 350m: 400m: | 3:30.12 4:00.07 | 30.69 29.95 |
11. | Jakimiak Jakub | 03 | SMS Warszawa Bielany | 4:00.10 | 690 | 22,00 |
50m: 100m: | 28.02 57.77 | 28.02 29.75 | 150m: 200m: | 1:28.09 1:59.02 | 30.32 30.93 | 250m: 300m: | 2:29.02 2:59.53 | 30.00 30.51 | 350m: 400m: | 3:30.64 4:00.10 | 31.11 29.46 |
12. | Szarpak Marcin | 01 | SMS Oświęcim | 4:00.16 | 690 | - |
50m: 100m: | 27.56 57.76 | 27.56 30.20 | 150m: 200m: | 1:28.14 1:58.58 | 30.38 30.44 | 250m: 300m: | 2:29.11 2:59.91 | 30.53 30.80 | 350m: 400m: | 3:30.09 4:00.16 | 30.18 30.07 |
13. | Wilk Jakub | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 4:01.55 | 678 | 21,00 |
50m: 100m: | 27.67 57.64 | 27.67 29.97 | 150m: 200m: | 1:27.85 1:58.67 | 30.21 30.82 | 250m: 300m: | 2:29.14 3:00.14 | 30.47 31.00 | 350m: 400m: | 3:31.17 4:01.55 | 31.03 30.38 |
14. | Muszyński Jakub | 01 | SMS Bydgoszcz | 4:01.72 | 677 | 20,00 |
50m: 100m: | 27.21 56.80 | 27.21 29.59 | 150m: 200m: | 1:27.25 1:58.06 | 30.45 30.81 | 250m: 300m: | 2:29.01 2:59.81 | 30.95 30.80 | 350m: 400m: | 3:31.09 4:01.72 | 31.28 30.63 |
15. | Nowiczkow Jakub | 01 | SMS Lublin | 4:04.66 | 652 | 19,00 |
50m: 100m: | 28.15 58.69 | 28.15 30.54 | 150m: 200m: | 1:29.42 2:00.52 | 30.73 31.10 | 250m: 300m: | 2:31.76 3:02.92 | 31.24 31.16 | 350m: 400m: | 3:34.15 4:04.66 | 31.23 30.51 |
16. | Niedziałek Michał | 03 | SMS Olsztyn | 4:04.71 | 652 | 18,00 |
50m: 100m: | 28.59 58.81 | 28.59 30.22 | 150m: 200m: | 1:29.81 2:01.03 | 31.00 31.22 | 250m: 300m: | 2:32.32 3:03.88 | 31.29 31.56 | 350m: 400m: | 3:35.03 4:04.71 | 31.15 29.68 |
17. | Lewicki Filip | 03 | SMS Kraków | 4:04.75 | 652 | 17,00 |
50m: 100m: | 28.02 58.97 | 28.02 30.95 | 150m: 200m: | 1:30.15 2:01.47 | 31.18 31.32 | 250m: 300m: | 2:32.21 3:03.98 | 30.74 31.77 | 350m: 400m: | 3:34.77 4:04.75 | 30.79 29.98 |
18. | Sobieszuk Kacper | 02 | SMS Lublin | 4:05.57 | 645 | - |
50m: 100m: | 27.37 59.01 | 27.37 31.64 | 150m: 200m: | 1:30.79 2:02.22 | 31.78 31.43 | 250m: 300m: | 2:33.71 3:05.51 | 31.49 31.80 | 350m: 400m: | 3:36.03 4:05.57 | 30.52 29.54 |
19. | Goraj Marcin | 01 | SMS Kraków | 4:06.04 | 641 | 16,00 |
50m: 100m: | 27.70 58.20 | 27.70 30.50 | 150m: 200m: | 1:29.37 2:00.38 | 31.17 31.01 | 250m: 300m: | 2:30.92 3:02.41 | 30.54 31.49 | 350m: 400m: | 3:34.65 4:06.04 | 32.24 31.39 |
20. | Dudkiewicz Kacper | 02 | SMS Warszawa Konwiktorska | 4:07.11 | 633 | - |
50m: 100m: | 27.95 58.73 | 27.95 30.78 | 150m: 200m: | 1:30.09 2:01.87 | 31.36 31.78 | 250m: 300m: | 2:33.51 3:05.32 | 31.64 31.81 | 350m: 400m: | 3:37.32 4:07.11 | 32.00 29.79 |
21. | Korona Kacper | 03 | SMS Szczecin | 4:07.16 | 633 | 15,00 |
50m: 100m: | 28.01 58.25 | 28.01 30.24 | 150m: 200m: | 1:29.05 2:00.39 | 30.80 31.34 | 250m: 300m: | 2:32.44 3:04.16 | 32.05 31.72 | 350m: 400m: | 3:35.99 4:07.16 | 31.83 31.17 |
22. | Tylicki Mateusz | 01 | SMS Bydgoszcz | 4:07.62 | 629 | 14,00 |
50m: 100m: | 27.69 58.31 | 27.69 30.62 | 150m: 200m: | 1:29.57 2:00.67 | 31.26 31.10 | 250m: 300m: | 2:31.52 3:02.56 | 30.85 31.04 | 350m: 400m: | 3:32.94 4:07.62 | 30.38 34.68 |
23. | Klisz Krystian | 02 | SMS Szczecin | 4:07.93 | 627 | 13,00 |
50m: 100m: | 28.62 59.56 | 28.62 30.94 | 150m: 200m: | 1:30.82 2:02.33 | 31.26 31.51 | 250m: 300m: | 2:33.66 3:05.33 | 31.33 31.67 | 350m: 400m: | 3:36.55 4:07.93 | 31.22 31.38 |
24. | Rajca Wiktor | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 4:08.97 | 619 | 12,00 |
50m: 100m: | 28.68 1:00.16 | 28.68 31.48 | 150m: 200m: | 1:32.04 2:04.08 | 31.88 32.04 | 250m: 300m: | 2:35.78 3:07.38 | 31.70 31.60 | 350m: 400m: | 3:38.91 4:08.97 | 31.53 30.06 |
25. | Stanek Kacper | 04 | SMS Kraków | 4:09.03 | 619 | - |
50m: 100m: | 27.99 59.22 | 27.99 31.23 | 150m: 200m: | 1:31.19 2:03.14 | 31.97 31.95 | 250m: 300m: | 2:34.56 3:06.95 | 31.42 32.39 | 350m: 400m: | 3:38.43 4:09.03 | 31.48 30.60 |
26. | Doroba Michał | 02 | SMS Wrocław | 4:09.92 | 612 | - |
50m: 100m: | 28.63 58.85 | 28.63 30.22 | 150m: 200m: | 1:29.27 1:59.15 | 30.42 29.88 | 250m: 300m: | 2:29.68 3:00.39 | 30.53 30.71 | 350m: 400m: | 3:30.35 4:09.92 | 29.96 39.57 |
27. | Szeleźniak-Białkowski Julian | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 4:10.85 | 605 | - |
50m: 100m: | 28.99 1:00.38 | 28.99 31.39 | 150m: 200m: | 1:32.44 2:04.55 | 32.06 32.11 | 250m: 300m: | 2:36.34 3:08.31 | 31.79 31.97 | 350m: 400m: | 3:40.03 4:10.85 | 31.72 30.82 |
28. | Malinowski Jakub | 03 | SMS Gorzów Wlkp. | 4:11.56 | 600 | 11,00 |
50m: 100m: | 28.76 1:00.09 | 28.76 31.33 | 150m: 200m: | 1:32.03 2:03.95 | 31.94 31.92 | 250m: 300m: | 2:35.78 3:07.51 | 31.83 31.73 | 350m: 400m: | 3:39.77 4:11.56 | 32.26 31.79 |
29. | Krzysztyński Jan | 02 | SMS Kraków | 4:12.08 | 596 | - |
50m: 100m: | 29.15 1:00.44 | 29.15 31.29 | 150m: 200m: | 1:32.54 2:04.72 | 32.10 32.18 | 250m: 300m: | 2:37.03 3:09.24 | 32.31 32.21 | 350m: 400m: | 3:41.57 4:12.08 | 32.33 30.51 |
30. | Wożniak Hubert | 02 | SMS Bydgoszcz | 4:13.40 | 587 | - |
50m: 100m: | 28.66 1:00.53 | 28.66 31.87 | 150m: 200m: | 1:32.09 2:03.81 | 31.56 31.72 | 250m: 300m: | 2:35.07 3:07.43 | 31.26 32.36 | 350m: 400m: | 3:40.43 4:13.40 | 33.00 32.97 |
31. | Lesik Jarosław | 02 | SMS Racibórz | 4:13.82 | 584 | 10,00 |
50m: 100m: | 28.49 1:00.40 | 28.49 31.91 | 150m: 200m: | 1:32.70 2:05.31 | 32.30 32.61 | 250m: 300m: | 2:37.65 3:10.30 | 32.34 32.65 | 350m: 400m: | 3:43.04 4:13.82 | 32.74 30.78 |
32. | Domalewski Bartłomiej | 05 | SMS Olsztyn | 4:14.13 | 582 | 9,00 |
50m: 100m: | 28.65 1:00.41 | 28.65 31.76 | 150m: 200m: | 1:32.72 2:05.44 | 32.31 32.72 | 250m: 300m: | 2:37.36 3:09.61 | 31.92 32.25 | 350m: 400m: | 3:42.09 4:14.13 | 32.48 32.04 |
33. | Michalski Wojciech | 01 | SMS Szczecin | 4:14.45 | 580 | - |
50m: 100m: | 28.93 1:00.43 | 28.93 31.50 | 150m: 200m: | 1:32.50 2:04.98 | 32.07 32.48 | 250m: 300m: | 2:37.36 3:09.81 | 32.38 32.45 | 350m: 400m: | 3:42.53 4:14.45 | 32.72 31.92 |
34. | Kesler Marcin | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 4:15.36 | 574 | - |
50m: 100m: | 29.24 1:00.94 | 29.24 31.70 | 150m: 200m: | 1:33.25 2:05.84 | 32.31 32.59 | 250m: 300m: | 2:38.01 3:10.39 | 32.17 32.38 | 350m: 400m: | 3:43.08 4:15.36 | 32.69 32.28 |
35. | Dudek Kacper | 02 | SMS Poznań | 4:15.81 | 571 | 8,00 |
50m: 100m: | 28.01 58.68 | 28.01 30.67 | 150m: 200m: | 1:29.90 2:01.96 | 31.22 32.06 | 250m: 300m: | 2:34.63 3:08.08 | 32.67 33.45 | 350m: 400m: | 3:42.18 4:15.81 | 34.10 33.63 |
36. | Jendrzejczyk Maxim | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 4:16.19 | 568 | - |
50m: 100m: | 28.13 1:00.10 | 28.13 31.97 | 150m: 200m: | 1:32.65 2:05.68 | 32.55 33.03 | 250m: 300m: | 2:38.50 3:11.73 | 32.82 33.23 | 350m: 400m: | 3:44.73 4:16.19 | 33.00 31.46 |
37. | Kowalski Marek | 03 | SMS Zielona Góra | 4:17.44 | 560 | 7,00 |
50m: 100m: | 28.97 1:00.82 | 28.97 31.85 | 150m: 200m: | 1:33.62 2:06.72 | 32.80 33.10 | 250m: 300m: | 2:38.77 3:11.82 | 32.05 33.05 | 350m: 400m: | 3:44.97 4:17.44 | 33.15 32.47 |
38. | Wysocki Piotr | 04 | SMS Poznań | 4:18.93 | 550 | 6,00 |
50m: 100m: | 28.96 1:01.16 | 28.96 32.20 | 150m: 200m: | 1:33.44 2:06.22 | 32.28 32.78 | 250m: 300m: | 2:38.98 3:12.60 | 32.76 33.62 | 350m: 400m: | 3:45.81 4:18.93 | 33.21 33.12 |
39. | Rychel Maksymilian | 03 | SMS Racibórz | 4:19.82 | 545 | 5,00 |
50m: 100m: | 29.39 1:02.60 | 29.39 33.21 | 150m: 200m: | 1:36.87 2:10.94 | 34.27 34.07 | 250m: 300m: | 2:44.53 3:17.46 | 33.59 32.93 | 350m: 400m: | 3:49.90 4:19.82 | 32.44 29.92 |
40. | Staroń Tymoteusz | 04 | SMS Racibórz | 4:20.50 | 540 | - |
50m: 100m: | 29.81 1:02.66 | 29.81 32.85 | 150m: 200m: | 1:36.21 2:10.03 | 33.55 33.82 | 250m: 300m: | 2:43.66 3:16.95 | 33.63 33.29 | 350m: 400m: | 3:50.16 4:20.50 | 33.21 30.34 |
41. | Jasionowski Mikołaj | 01 | SMS Zielona Góra | 4:23.07 | 525 | 4,00 |
50m: 100m: | 29.07 1:02.77 | 29.07 33.70 | 150m: 200m: | 1:36.49 2:10.35 | 33.72 33.86 | 250m: 300m: | 2:43.82 3:17.80 | 33.47 33.98 | 350m: 400m: | 3:51.09 4:23.07 | 33.29 31.98 |
42. | Ajtel Jakub | 03 | SMS Gdańsk | 4:28.23 | 495 | 3,00 |
50m: 100m: | 30.43 1:03.81 | 30.43 33.38 | 150m: 200m: | 1:38.08 2:12.53 | 34.27 34.45 | 250m: 300m: | 2:47.25 3:21.54 | 34.72 34.29 | 350m: 400m: | 3:55.78 4:28.23 | 34.24 32.45 |
43. | Kaczmarczyk Marcel | 03 | SMS Gorzów Wlkp. | 4:33.81 | 465 | 2,00 |
50m: 100m: | 31.24 1:05.44 | 31.24 34.20 | 150m: 200m: | 1:40.31 2:14.66 | 34.87 34.35 | 250m: 300m: | 2:49.31 3:24.40 | 34.65 35.09 | 350m: 400m: | 3:59.33 4:33.81 | 34.93 34.48 |
44. | Rząsa Jacek | 03 | SMS Gdańsk | 4:36.03 | 454 | 1,00 |
50m: 100m: | 30.44 1:04.26 | 30.44 33.82 | 150m: 200m: | 1:39.21 2:14.62 | 34.95 35.41 | 250m: 300m: | 2:50.30 3:26.23 | 35.68 35.93 | 350m: 400m: | 4:01.66 4:36.03 | 35.43 34.37 |
45. | Lech Karol | 06 | SMS Gorzów Wlkp. | 4:50.79 | 388 | - |
50m: 100m: | 31.59 1:07.60 | 31.59 36.01 | 150m: 200m: | 1:45.57 2:23.10 | 37.97 37.53 | 250m: 300m: | 3:00.72 3:38.65 | 37.62 37.93 | 350m: 400m: | 4:16.44 4:50.79 | 37.79 34.35 |
DYSKW. | Karpiński Jakub | 03 | SMS Warszawa Bielany | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:15) |
PK | Płatek Maciej | 02 | SMS Oświęcim | 4:10.69 | 606 | - |
50m: 100m: | 28.22 59.62 | 28.22 31.40 | 150m: 200m: | 1:31.68 2:03.79 | 32.06 32.11 | 250m: 300m: | 2:35.89 3:08.16 | 32.10 32.27 | 350m: 400m: | 3:39.91 4:10.69 | 31.75 30.78 |
PK | Kowalski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 4:25.72 | 509 | - |
50m: 100m: | 30.05 1:03.15 | 30.05 33.10 | 150m: 200m: | 1:36.78 2:10.96 | 33.63 34.18 | 250m: 300m: | 2:45.33 3:19.55 | 34.37 34.22 | 350m: 400m: | 3:53.31 4:25.72 | 33.76 32.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 30/11/2019 - 10:32 | Kobiet, 100m klasyczny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m |
1. | Wojtkowiak Alicja | 03 | SMS Warszawa Bielany | 1:09.41 | 725 | 31,00 | 32.38 | 37.03 | |||
2. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | SMS Lublin | 1:09.89 | 710 | 29,00 | 33.23 | 36.66 | |||
3. | Lewandowska Natalia | 01 | SMS Oświęcim | 1:10.79 | 683 | 28,00 | 32.93 | 37.86 | |||
4. | Kłusek Maria | 02 | SMS Wrocław | 1:11.08 | 675 | 27,00 | 33.64 | 37.44 | |||
5. | Skowrońska Wiktoria | 01 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:11.16 | 672 | 26,00 | 33.65 | 37.51 | |||
6. | Kempa Anna | 01 | SMS Oświęcim | 1:11.45 | 664 | 25,00 | 33.76 | 37.69 | |||
7. | Kramer Aleksandra | 02 | SMS Wrocław | 1:12.13 | 646 | 24,00 | 33.78 | 38.35 | |||
8. | Ofman Julia | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 1:12.30 | 641 | 23,00 | 33.93 | 38.37 | |||
9. | Tymińska Zofia | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 1:12.35 | 640 | 22,00 | 33.87 | 38.48 | |||
10. | Hermanowska Natalia | 04 | SMS Bydgoszcz | 1:12.41 | 638 | 21,00 | 33.72 | 38.69 | |||
11. | Piotrowicz Maja | 02 | SMS Lublin | 1:12.43 | 638 | 20,00 | 33.56 | 38.87 | |||
12. | Rokita Hanna | 03 | SMS Kraków | 1:12.96 | 624 | 19,00 | 33.96 | 39.00 | |||
13. | Turkowska Aleksandra | 03 | SMS Szczecin | 1:13.34 | 614 | 18,00 | 34.80 | 38.54 | |||
14. | Dobosz Kalina | 02 | SMS Warszawa Konwiktorska | 1:13.85 | 602 | 17,00 | 34.70 | 39.15 | |||
15. | Wilczek Renata | 04 | SMS Oświęcim | 1:13.86 | 601 | - | 34.27 | 39.59 | |||
16. | Strządała Karolina | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 1:13.99 | 598 | - | 33.92 | 40.07 | |||
17. | Bura Julia | 02 | SMS Kraków | 1:14.00 | 598 | 16,00 | 34.73 | 39.27 | |||
18. | Pawłowska Julia | 02 | SMS Oświęcim | 1:14.01 | 598 | - | 34.76 | 39.25 | |||
19. | Oleszak Maja | 02 | SMS Zielona Góra | 1:14.62 | 583 | 15,00 | 34.49 | 40.13 | |||
20. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Kraków | 1:15.03 | 574 | - | 35.04 | 39.99 | |||
21. | Mosek Oliwia | 03 | SMS Racibórz | 1:15.10 | 572 | 14,00 | 34.82 | 40.28 | |||
22. | Paćko Maja | 04 | SMS Warszawa Bielany | 1:15.15 | 571 | 13,00 | 35.53 | 39.62 | |||
23. | Domoradzka Aleksandra | 03 | SMS Lublin | 1:15.22 | 569 | - | 34.77 | 40.45 | |||
24. | Sędłak Alicja | 05 | SMS Bydgoszcz | 1:15.25 | 569 | 12,00 | 34.59 | 40.66 | |||
25. | Horova Oksana | 02 | SMS Kraków | 1:15.27 | 568 | - | 34.89 | 40.38 | |||
26. | Dwojak Natalia | 04 | SMS Lublin | 1:15.43 | 565 | - | 35.55 | 39.88 | |||
27. | Smętek Wiktoria | 01 | SMS Racibórz | 1:15.50 | 563 | 11,00 | 35.28 | 40.22 | |||
28. | Studzińska Nadia | 04 | SMS Bydgoszcz | 1:15.70 | 559 | - | 35.56 | 40.14 | |||
29. | Woźnica Milena | 04 | SMS Gdańsk | 1:16.21 | 547 | 10,00 | 36.37 | 39.84 | |||
30. | Sierpień Aleksandra | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 1:16.95 | 532 | 9,00 | 36.54 | 40.41 | |||
31. | Śliwa Maja | 01 | SMS Racibórz | 1:17.15 | 528 | - | 36.74 | 40.41 | |||
32. | Ławrynowicz Gabriela | 03 | SMS Poznań | 1:17.20 | 527 | 8,00 | 36.49 | 40.71 | |||
33. | Prusik Kamila | 02 | SMS Szczecin | 1:18.38 | 503 | 7,00 | 36.91 | 41.47 | |||
34. | Oszmiańska Julia | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:19.40 | 484 | 6,00 | 37.19 | 42.21 | |||
35. | Janecka Weronika | 04 | SMS Gdańsk | 1:19.73 | 478 | 5,00 | 36.66 | 43.07 | |||
36. | Kraszewska Martyna | 05 | SMS Olsztyn | 1:20.35 | 467 | 4,00 | 37.90 | 42.45 | |||
37. | Łęcka Wiktoria | 06 | SMS Zielona Góra | 1:22.11 | 438 | 3,00 | 39.20 | 42.91 | |||
38. | Orum Melissa | 04 | SMS Bydgoszcz | 1:23.82 | 411 | - | 39.35 | 44.47 | |||
39. | Łopacińska Amelia | 06 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:23.97 | 409 | - | 39.41 | 44.56 | |||
40. | Siejak Patrycja | 05 | SMS Olsztyn | 1:25.31 | 390 | 2,00 | 40.32 | 44.99 | |||
41. | Pilarska Natalia | 03 | SMS Poznań | 1:26.58 | 373 | 1,00 | 40.27 | 46.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 30/11/2019 - 10:45 | Chłopców, 100m klasyczny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m |
1. | Dubas Mateusz | 01 | SMS Oświęcim | 1:00.91 | 761 | 31,00 | 28.63 | 32.28 | |||
2. | Karnik Kacper | 01 | SMS Warszawa Bielany | 1:01.18 | 750 | 29,00 | 28.34 | 32.84 | |||
3. | Żurawel Nazar | 03 | SMS Wrocław | 1:02.42 | 707 | 28,00 | 29.05 | 33.37 | |||
4. | Zacharzyński Norbert | 03 | SMS Lublin | 1:03.13 | 683 | 27,00 | 29.55 | 33.58 | |||
5. | Tarasewicz Marcel | 04 | SMS Warszawa Bielany | 1:03.24 | 679 | 26,00 | 29.20 | 34.04 | |||
6. | Klimas Michał | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 1:03.77 | 663 | 25,00 | 29.44 | 34.33 | |||
7. | Cebula Oskar | 03 | SMS Wrocław | 1:04.04 | 654 | 24,00 | 29.66 | 34.38 | |||
8. | Łukasik Mikołaj | 02 | SMS Wrocław | 1:04.07 | 653 | - | 30.05 | 34.02 | |||
9. | Cichocki Oliwier | 04 | SMS Poznań | 1:04.20 | 649 | 23,00 | 30.56 | 33.64 | |||
10. | Szydłowski Erwin | 03 | SMS Oświęcim | 1:04.47 | 641 | 22,00 | 30.16 | 34.31 | |||
11. | Mosek Oskar | 01 | SMS Racibórz | 1:04.58 | 638 | 21,00 | 30.09 | 34.49 | |||
12. | Oszutowski Adam | 02 | SMS Bydgoszcz | 1:04.72 | 634 | 20,00 | 30.45 | 34.27 | |||
13. | Przystał Adam | 03 | SMS Warszawa Bielany | 1:05.08 | 623 | - | 30.35 | 34.73 | |||
14. | Szczepanowski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:05.12 | 622 | 19,00 | 30.84 | 34.28 | |||
15. | Bielawa Dominik | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 1:05.21 | 620 | 18,00 | 30.48 | 34.73 | |||
16. | Sagan Jakub | 02 | SMS Lublin | 1:05.35 | 616 | 17,00 | 29.83 | 35.52 | |||
17. | Bubak Dawid | 02 | SMS Racibórz | 1:05.58 | 609 | 16,00 | 30.53 | 35.05 | |||
18. | Krupa Mateusz | 03 | SMS Oświęcim | 1:05.59 | 609 | - | 31.15 | 34.44 | |||
19. | Stańczyk Jarema | 02 | SMS Oświęcim | 1:05.60 | 609 | - | 31.12 | 34.48 | |||
20. | Staszak Wiktor | 04 | SMS Wrocław | 1:05.79 | 603 | - | 31.03 | 34.76 | |||
21. | Swiekatowski Wojciech | 03 | SMS Zielona Góra | 1:05.82 | 603 | 15,00 | 31.06 | 34.76 | |||
22. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Kraków | 1:06.34 | 589 | 14,00 | 31.24 | 35.10 | |||
23. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Kraków | 1:06.45 | 586 | 13,00 | 30.97 | 35.48 | |||
24. | Piekaruś Dawid | 02 | SMS Lublin | 1:06.56 | 583 | - | 31.01 | 35.55 | |||
25. | Kraszewski Daniel | 01 | SMS Warszawa Konwiktorska | 1:06.57 | 582 | 12,00 | 30.66 | 35.91 | |||
26. | Lis Jan | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 1:07.23 | 565 | - | 31.11 | 36.12 | |||
27. | Rutkowski Kacper | 02 | SMS Bydgoszcz | 1:07.63 | 555 | 11,00 | 31.28 | 36.35 | |||
28. | Jachimowicz Maksymilian | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 1:07.71 | 553 | 10,00 | 31.43 | 36.28 | |||
29. | Szymański Igor | 05 | SMS Bydgoszcz | 1:07.94 | 548 | - | 32.23 | 35.71 | |||
30. | Janowski Damian | 05 | SMS Szczecin | 1:08.17 | 542 | 9,00 | 31.42 | 36.75 | |||
31. | Skierniewski Filip | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 1:08.39 | 537 | - | 31.90 | 36.49 | |||
32. | Jonowski Michał | 04 | SMS Gdańsk | 1:09.50 | 512 | 8,00 | 32.04 | 37.46 | |||
33. | Koronkiewicz Antoni | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 1:09.63 | 509 | - | 32.27 | 37.36 | |||
34. | Aleksander Jakub | 02 | SMS Szczecin | 1:09.86 | 504 | 7,00 | 32.94 | 36.92 | |||
35. | Skimina Kacper | 04 | SMS Kraków | 1:09.94 | 502 | - | 31.76 | 38.18 | |||
36. | Dopierała Tytus | 03 | SMS Poznań | 1:10.21 | 496 | 6,00 | 32.66 | 37.55 | |||
37. | Gościński Jakub | 05 | SMS Kraków | 1:11.03 | 479 | - | 33.28 | 37.75 | |||
38. | Jendrzejczyk Maxim | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 1:11.35 | 473 | - | 33.55 | 37.80 | |||
39. | Nowacki Błażej | 05 | SMS Gdańsk | 1:11.65 | 467 | 5,00 | 33.82 | 37.83 | |||
40. | Szukała Krzysztof | 03 | SMS Poznań | 1:13.22 | 438 | - | 34.47 | 38.75 | |||
41. | Kapała Szymon | 03 | SMS Olsztyn | 1:15.73 | 395 | 4,00 | 35.54 | 40.19 | |||
42. | Osełkowski Mateusz | 05 | SMS Olsztyn | 1:16.39 | 385 | 3,00 | 35.91 | 40.48 |
PK | Gałuszka Bruno | 02 | SMS Oświęcim | 1:05.95 | 599 | - | 30.84 | 35.11 | |||
PK | Kijek Wiktor | 02 | SMS Oświęcim | 1:06.34 | 589 | - | 30.77 | 35.57 | |||
PK | Smolorz Dawid | 02 | SMS Oświęcim | 1:06.82 | 576 | - | 30.89 | 35.93 | |||
PK | Nosal Miłosz | 04 | SMS Oświęcim | 1:09.68 | 508 | - | 32.85 | 36.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 30/11/2019 - 10:56 | Kobiet, 200m zmienny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Paradowska Kinga | 01 | SMS Bydgoszcz | 2:15.64 | 725 | 31,00 | 29.99 | 35.59 | 37.22 | 32.84 | |||
2. | Famulok Zuzanna | 03 | SMS Oświęcim | 2:17.15 | 701 | 29,00 | 29.95 | 35.04 | 40.13 | 32.03 | |||
3. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | SMS Lublin | 2:17.20 | 700 | 28,00 | 30.16 | 35.71 | 38.81 | 32.52 | |||
4. | Mozołowska Emilia | 02 | SMS Warszawa Konwiktorska | 2:20.80 | 648 | 27,00 | 30.29 | 34.31 | 42.16 | 34.04 | |||
5. | Biernat Oliwia | 03 | SMS Kraków | 2:20.89 | 647 | 26,00 | 30.15 | 35.28 | 41.56 | 33.90 | |||
6. | Kosińska Dominika | 01 | SMS Oświęcim | 2:21.10 | 644 | 25,00 | 31.37 | 35.18 | 42.37 | 32.18 | |||
7. | Nowak Zuzanna | 02 | SMS Oświęcim | 2:22.51 | 625 | - | 30.19 | 36.94 | 42.76 | 32.62 | |||
8. | Wojtkowiak Alicja | 03 | SMS Warszawa Bielany | 2:22.57 | 624 | 24,00 | 29.35 | 37.19 | 40.94 | 35.09 | |||
9. | Frąckiewicz Martyna | 03 | SMS Zielona Góra | 2:23.24 | 615 | 23,00 | 30.86 | 36.80 | 41.85 | 33.73 | |||
10. | Parol Olga | 05 | SMS Szczecin | 2:23.29 | 615 | 22,00 | 30.74 | 35.15 | 42.92 | 34.48 | |||
11. | Kwiatkowska Zofia | 01 | SMS Lublin | 2:23.84 | 608 | 21,00 | 31.09 | 37.23 | 43.20 | 32.32 | |||
12. | Wilczewska Aleksandra | 02 | SMS Lublin | 2:24.43 | 600 | - | 31.12 | 36.12 | 42.98 | 34.21 | |||
13. | Marczak Marta | 04 | SMS Kraków | 2:24.80 | 596 | 20,00 | 31.05 | 37.76 | 42.79 | 33.20 | |||
14. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Kraków | 2:24.93 | 594 | - | 31.36 | 36.63 | 43.60 | 33.34 | |||
15. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | SMS Lublin | 2:25.12 | 592 | - | 31.54 | 37.35 | 43.53 | 32.70 | |||
16. | Możdżan Milena | 03 | SMS Szczecin | 2:25.22 | 590 | 19,00 | 30.42 | 37.01 | 43.62 | 34.17 | |||
17. | Wolska Karolina | 01 | SMS Bydgoszcz | 2:25.32 | 589 | 18,00 | 31.18 | 35.64 | 44.13 | 34.37 | |||
18. | Sobiak Zuzanna | 02 | SMS Wrocław | 2:25.46 | 587 | 17,00 | 31.15 | 36.02 | 44.41 | 33.88 | |||
19. | Rosińska Karolina | 02 | SMS Gdańsk | 2:25.74 | 584 | 16,00 | 30.99 | 36.46 | 44.61 | 33.68 | |||
20. | Smętek Wiktoria | 01 | SMS Racibórz | 2:26.11 | 580 | 15,00 | 32.15 | 37.16 | 43.29 | 33.51 | |||
21. | Tymińska Zofia | 04 | SMS Warszawa Konwiktorska | 2:26.23 | 578 | 14,00 | 31.56 | 37.91 | 42.01 | 34.75 | |||
22. | Lala Nadia | 04 | SMS Oświęcim | 2:26.53 | 575 | - | 31.71 | 38.28 | 43.00 | 33.54 | |||
23. | Weckwert Iga | 04 | SMS Gdańsk | 2:27.19 | 567 | 13,00 | 32.86 | 35.46 | 43.55 | 35.32 | |||
24. | Kaczorowska Alicja | 04 | SMS Warszawa Bielany | 2:27.23 | 567 | 12,00 | 31.88 | 38.55 | 43.29 | 33.51 | |||
25. | Ofman Julia | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 2:27.79 | 560 | 11,00 | 33.43 | 39.70 | 39.60 | 35.06 | |||
26. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Kraków | 2:28.00 | 558 | - | 30.94 | 37.60 | 44.03 | 35.43 | |||
27. | Czechyra Agata | 03 | SMS Poznań | 2:30.21 | 533 | 10,00 | 33.79 | 38.20 | 44.22 | 34.00 | |||
28. | Holak Marta | 01 | SMS Bydgoszcz | 2:30.88 | 526 | - | 31.60 | 38.54 | 46.04 | 34.70 | |||
29. | Ławrynowicz Gabriela | 03 | SMS Poznań | 2:31.86 | 516 | 9,00 | 31.88 | 38.81 | 45.29 | 35.88 | |||
30. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Racibórz | 2:32.14 | 513 | 8,00 | 31.68 | 38.81 | 45.44 | 36.21 | |||
31. | Sadowska Dominika | 04 | SMS Bydgoszcz | 2:32.85 | 506 | - | 32.48 | 39.06 | 46.27 | 35.04 | |||
32. | Szpiegowska Wiktoria | 02 | SMS Wrocław | 2:34.25 | 493 | 7,00 | 32.80 | 39.18 | 46.27 | 36.00 | |||
33. | Siejak Patrycja | 05 | SMS Olsztyn | 2:34.33 | 492 | 6,00 | 33.96 | 41.61 | 44.73 | 34.03 | |||
34. | Sierpień Aleksandra | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 2:37.45 | 463 | 5,00 | 34.53 | 39.92 | 44.97 | 38.03 | |||
35. | Tunkiewicz Zuzanna | 05 | SMS Olsztyn | 2:40.36 | 438 | 4,00 | 35.40 | 39.69 | 48.10 | 37.17 | |||
36. | Kowalska Nina | 05 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:45.99 | 395 | 3,00 | 35.55 | 41.82 | 48.88 | 39.74 | |||
37. | Jagoda Patrycja | 05 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:50.40 | 365 | 2,00 | 36.34 | 43.71 | 51.77 | 38.58 |
PK | Dyduch Martyna | 04 | SMS Oświęcim | 2:32.45 | 510 | - | 34.15 | 39.34 | 44.70 | 34.26 | |||
PK | Drażyk Natalia | 02 | SMS Oświęcim | 2:33.61 | 499 | - | 31.87 | 38.48 | 45.91 | 37.35 | |||
PK | Chowaniec Oliwia | 04 | SMS Oświęcim | 2:34.66 | 489 | - | 33.53 | 39.70 | 44.91 | 36.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 30/11/2019 - 11:13 | Chłopców, 200m zmienny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Dubas Mateusz | 01 | SMS Oświęcim | 2:02.00 | 725 | 31,00 | 27.09 | 31.64 | 33.76 | 29.51 | ||||
2. | Suchański Przemysław | 01 | SMS Oświęcim | 2:03.09 | 706 | 29,00 | 26.88 | 30.47 | 36.52 | 29.22 | ||||
3. | Piotrowski Kacper | 01 | SMS Warszawa Bielany | 2:04.28 | 686 | 28,00 | 26.69 | 31.92 | 37.08 | 28.59 | ||||
4. | Barusiński Kordian | 01 | SMS Warszawa Bielany | 2:05.75 | 662 | 27,00 | 27.18 | 32.13 | 36.51 | 29.93 | ||||
5. | Jaworski Szymon | 01 | SMS Wrocław | 2:06.05 | 657 | 26,00 | 27.21 | 32.98 | 37.15 | 28.71 | ||||
6. | Gotszling Dawid | 01 | SMS Zielona Góra | 2:06.32 | 653 | 25,00 | 26.68 | 32.36 | 37.87 | 29.41 | ||||
7. | Szczygieł David | 02 | SMS Oświęcim | 2:06.46 | 651 | - | 27.39 | 32.12 | 36.98 | 29.97 | ||||
8. | Zdziebło Piotr | 02 | SMS Wrocław | 2:06.78 | 646 | 24,00 | 27.14 | 32.40 | 36.98 | 30.26 | ||||
9. | Karnik Kacper | 01 | SMS Warszawa Bielany | 2:07.02 | 642 | - | 27.06 | 33.37 | 35.93 | 30.66 | ||||
10. | Antczak Bartosz | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 2:07.95 | 629 | 23,00 | 26.73 | 32.72 | 37.42 | 31.08 | ||||
11. | Tarasewicz Marcel | 04 | SMS Warszawa Bielany | 2:08.09 | 626 | - | 28.47 | 34.52 | 34.33 | 30.77 | ||||
12. | Piela Michał | 04 | SMS Oświęcim | 2:08.10 | 626 | - | 28.30 | 33.51 | 36.66 | 29.63 | ||||
13. | Zacharzyński Norbert | 03 | SMS Lublin | 2:08.28 | 624 | 22,00 | 28.03 | 33.62 | 36.01 | 30.62 | ||||
14. | Pityński Wiktor | 03 | SMS Wrocław | 2:08.90 | 615 | - | 28.08 | 32.48 | 37.03 | 31.31 | ||||
15. | Kryś Jarosław | 02 | SMS Szczecin | 2:09.56 | 605 | 21,00 | 26.82 | 34.29 | 37.86 | 30.59 | ||||
16. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Kraków | 2:09.76 | 603 | 20,00 | 27.64 | 32.71 | 39.51 | 29.90 | ||||
17. | Adamczyk Jan | 03 | SMS Lublin | 2:10.64 | 590 | 19,00 | 28.14 | 32.81 | 39.26 | 30.43 | ||||
18. | Mikołajczak Błażej | 01 | SMS Bydgoszcz | 2:10.67 | 590 | 18,00 | 27.46 | 32.84 | 40.06 | 30.31 | ||||
19. | Rajca Wiktor | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 2:10.79 | 588 | 17,00 | 28.81 | 33.72 | 38.07 | 30.19 | ||||
20. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Kraków | 2:11.19 | 583 | 16,00 | 27.65 | 33.16 | 37.89 | 32.49 | ||||
21. | Stefański Patryk | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 2:11.47 | 579 | 15,00 | 27.77 | 34.27 | 38.27 | 31.16 | ||||
22. | Mróz Adam | 03 | SMS Lublin | 2:11.60 | 578 | - | 28.12 | 34.33 | 38.00 | 31.15 | ||||
23. | Buczkowski Tomasz | 04 | SMS Zielona Góra | 2:11.85 | 574 | 14,00 | 28.12 | 32.83 | 39.37 | 31.53 | ||||
24. | Kubiak Norbert | 02 | SMS Poznań | 2:12.78 | 562 | 13,00 | 27.96 | 34.21 | 39.63 | 30.98 | ||||
25. | Roguski Mateusz | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 2:13.00 | 560 | 12,00 | 28.08 | 34.08 | 39.50 | 31.34 | ||||
26. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Kraków | 2:13.57 | 552 | - | 28.29 | 35.33 | 38.61 | 31.34 | ||||
27. | Wlazłowski Kamil | 03 | SMS Warszawa Konwiktorska | 2:14.17 | 545 | - | 27.29 | 34.04 | 40.78 | 32.06 | ||||
28. | Gumiński Igor | 02 | SMS Gdańsk | 2:14.31 | 543 | 11,00 | 28.84 | 33.60 | 40.74 | 31.13 | ||||
29. | Oszutowski Adam | 02 | SMS Bydgoszcz | 2:14.41 | 542 | 10,00 | 29.38 | 36.25 | 37.22 | 31.56 | ||||
30. | Grzybowski Artur | 01 | SMS Szczecin | 2:14.52 | 541 | 9,00 | 27.28 | 34.17 | 41.82 | 31.25 | ||||
31. | Rychel Maksymilian | 03 | SMS Racibórz | 2:14.64 | 539 | 8,00 | 29.06 | 34.89 | 38.98 | 31.71 | ||||
32. | Matysiak Kacper | 03 | SMS Poznań | 2:14.76 | 538 | 7,00 | 29.43 | 33.14 | 41.23 | 30.96 | ||||
33. | Nowacki Błażej | 05 | SMS Gdańsk | 2:15.12 | 534 | 6,00 | 29.26 | 33.47 | 40.38 | 32.01 | ||||
34. | Dobrindt Mikołaj | 03 | SMS Bydgoszcz | 2:15.47 | 529 | - | 27.66 | 33.79 | 40.08 | 33.94 | ||||
35. | Szczerba Igor | 05 | SMS Kraków | 2:15.83 | 525 | - | 28.57 | 34.01 | 41.61 | 31.64 | ||||
36. | Padarz Dawid | 04 | SMS Wrocław | 2:17.27 | 509 | - | 28.43 | 35.22 | 40.57 | 33.05 | ||||
37. | Malinowski Jakub | 03 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:18.86 | 492 | 5,00 | 30.13 | 35.22 | 42.20 | 31.31 | ||||
38. | Kapała Szymon | 03 | SMS Olsztyn | 2:20.47 | 475 | 4,00 | 29.80 | 37.30 | 41.52 | 31.85 | ||||
39. | Woźniak Piotr | 05 | SMS Olsztyn | 2:20.63 | 473 | 3,00 | 29.23 | 36.74 | 43.46 | 31.20 | ||||
40. | Bubak Dawid | 02 | SMS Racibórz | 2:22.94 | 451 | 2,00 | 30.13 | 37.67 | 39.26 | 35.88 | ||||
41. | Wypchło Jakub | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 2:23.07 | 449 | - | 29.43 | 35.15 | 42.33 | 36.16 | ||||
42. | Osełkowski Mateusz | 05 | SMS Olsztyn | 2:23.71 | 443 | - | 31.16 | 37.32 | 42.42 | 32.81 | ||||
43. | Kesler Marcin | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 2:27.04 | 414 | - | 30.57 | 38.70 | 44.23 | 33.54 | ||||
44. | Darul Bartosz | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:28.49 | 402 | 1,00 | 31.06 | 39.23 | 44.33 | 33.87 | ||||
DYSKW. | Zając Mateusz | 02 | SMS Racibórz | - | ||||||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). (Czas: 11:18) |
PK | Blachura Oskar | 02 | SMS Oświęcim | 2:10.23 | 596 | - | 27.99 | 33.76 | 37.91 | 30.57 | |||
PK | Skalski Konrad | 04 | SMS Oświęcim | 2:22.03 | 459 | - | 30.91 | 36.82 | 41.93 | 32.37 | |||
PK | Kowalski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:24.93 | 432 | - | 30.46 | 39.65 | 41.61 | 33.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 30/11/2019 - 11:47 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 3:46.59 | 757 | 62,00 |
Klimek Marta Lewandowska Natalia | +0,68 +0,57 | 27.71 27.11 | 57.81 56.48 | Nita Daria Kossakowska Dominika | 27.35 26.49 | 57.17 55.13 |
2. | SMS Bydgoszcz 1 | SMS Bydgoszcz | 3:50.03 | 723 | 58,00 |
Niewiadomska Wiktoria Rydyńska Marianna | +0,68 +0,19 | 27.80 26.86 | 57.53 56.90 | Kamińska Anna Paradowska Kinga | 28.24 27.28 | 58.99 56.61 |
3. | SMS Warszawa Bielany 1 | SMS Warszawa Bielany | 3:50.04 | 723 | 56,00 |
Jabłońska Martyna Kawka Nina | 03 03 | 27.93 27.23 | 57.81 58.13 | Buszka Kornelia Woźniak Zofia | 03 01 | 27.47 26.64 | 58.41 55.69 |
4. | SMS Lublin 1 | SMS Lublin | 3:50.13 | 722 | 54,00 |
Rabiniak Zuzanna Piotrowicz Maja | +0,74 +0,35 | 27.33 26.95 | 57.46 57.22 | Kwiatkowska Zofia Mazurkiewicz Barbara | +0,02 +0,41 | 27.68 27.69 | 58.61 56.84 |
5. | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 3:52.71 | 699 | 52,00 |
Gawron Paula Widurska Kinga | +0,57 +0,25 | 27.79 27.55 | 58.50 58.47 | Horova Oksana Kowal Emilia | +0,24 +0,12 | 26.99 27.77 | 57.54 58.20 |
6. | SMS Warszawa Konwiktorska 1 | SMS Warszawa Konwiktorska | 3:53.74 | 689 | 50,00 |
Szredzińska Gabriela Gradek Aleksandra | +0,74 +0,31 | 28.17 27.34 | 58.96 57.61 | Tarasiewicz Klaudia Mozołowska Emilia | +0,52 +0,43 | 28.51 27.54 | 59.39 57.78 |
7. | SMS Gdańsk 1 | SMS Gdańsk | 3:56.82 | 663 | 48,00 |
Piepiórka Martyna Batóg Dominika | +0,72 +0,39 | 28.62 28.92 | 59.19 59.88 | Hebel Natalia Rosińska Karolina | +0,35 +0,46 | 28.09 28.21 | 59.69 58.06 |
8. | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 3:57.22 | 659 | 46,00 |
Celmer Wiktoria Szczepańska Maria | +0,61 +0,37 | 28.00 27.91 | 58.33 58.54 | Baranowska Martyna Ławrynowicz Gabriela | +0,29 | 28.03 28.41 | 59.80 1:00.55 |
9. | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 3:58.06 | 652 | 44,00 |
Hellak Emilia Szymczak Patrycja | +0,78 +0,53 | 28.76 28.08 | 59.21 59.41 | Kramer Aleksandra Kłusek Maria | +0,44 +0,31 | 28.85 27.58 | 1:00.06 59.38 |
10. | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 4:00.08 | 636 | 42,00 |
Parol Olga Skowron Maja | +0,67 +0,41 | 29.18 28.93 | 1:00.07 1:00.82 | Górnicka Aleksandra Garbarczyk Weronika | +0,25 +0,42 | 28.42 28.41 | 59.69 59.50 |
11. | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 4:00.14 | 636 | 40,00 |
Wygnał Maja Kaczor Natalia | 03 01 | 27.77 29.07 | 58.91 1:00.11 | Wiktorowicz Patrycja Zarembik Katarzyna | 04 02 | 29.08 29.00 | 1:00.68 1:00.44 |
12. | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 4:03.55 | 609 | 38,00 |
Frąckiewicz Martyna Łuczak Dominika | 03 02 | 29.20 28.89 | 1:00.08 59.38 | Wieczorek Zuzanna Oleszak Maja | 05 02 | 30.06 29.48 | 1:02.49 1:01.60 |
13. | SMS Olsztyn 1 | SMS Olsztyn | 4:05.66 | 594 | 36,00 |
Kraszewska Martyna Siejak Patrycja | +0,74 +0,53 | 28.38 30.37 | 59.62 1:03.79 | Sujkowska Roksana Zmierczak Natalia | +0,38 +0,29 | 29.87 28.05 | 1:02.90 59.35 |
14. | SMS Ostrowiec Św. 1 | SMS Ostrowiec Św. | 4:11.14 | 556 | 34,00 |
Latała Weronika Steć Oliwia | +0,53 +0,46 | 28.81 29.69 | 1:00.73 1:03.07 | Ofman Julia Kurasińska Oliwia | +0,44 | 30.67 30.45 | 1:03.75 1:03.59 |
15. | SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMS Gorzów Wlkp. | 4:13.17 | 542 | 32,00 |
Miciak Agata Skowrońska Wiktoria | 02 01 | 28.33 28.93 | 58.63 1:01.20 | Jagoda Patrycja Jankowska Zofia | 05 05 | 32.24 31.37 | 1:07.24 1:06.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 30/11/2019 - 11:57 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | SMS Warszawa Bielany 1 | SMS Warszawa Bielany | 3:17.89 | 791 | 62,00 |
Jakimiak Jakub Karolczak Jan | +0,68 +0,23 | 24.72 23.41 | 51.18 49.13 | Piotrowski Kacper Orlicz Filip | +0,19 +0,40 | 23.09 23.09 | 48.91 48.67 |
2. | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 3:22.23 | 741 | 58,00 |
Jackowski Tomasz Jaworski Szymon | +0,68 +0,13 | 24.38 23.83 | 51.06 49.82 | Jóźków Cezary Żurawel Nazar | +0,37 +0,46 | 24.35 24.15 | 51.05 50.30 |
3. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 3:23.73 | 725 | 56,00 |
Sieradzki Kamil Kwaśny Jakub | +0,59 +0,15 | 24.00 24.05 | 50.39 50.46 | Cieśla Oskar Dubas Mateusz | +0,30 +0,10 | 24.82 24.44 | 51.48 51.40 |
4. | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 3:28.79 | 673 | 54,00 |
Goraj Marcin Astashev Bogdan | 01 01 | 24.63 24.57 | 51.23 52.25 | Wanat Grzegorz Gilżyński Szymon | 03 02 | 24.95 25.24 | 52.81 52.50 |
5. | SMS Lublin 1 | SMS Lublin | 3:29.47 | 667 | 52,00 |
Szczerba Adam Sobieszuk Kacper | +0,61 +0,49 | 25.04 24.77 | 52.81 51.99 | Róg Adrian Janiczuk Patryk | +0,63 +0,51 | 24.99 25.27 | 52.32 52.35 |
6. | SMS Warszawa Konwiktorska 1 | SMS Warszawa Konwiktorska | 3:30.32 | 659 | 50,00 |
Matuszewski Krzysztof Zubik Jan | +0,52 +0,39 | 24.46 24.73 | 51.53 52.66 | Dudkiewicz Kacper Kowalczyk Piotr | +0,34 +0,34 | 25.20 25.00 | 52.88 53.25 |
7. | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 3:30.54 | 656 | 48,00 |
Dudys Dominik Zając Mateusz | +1,90 +1,07 | 24.41 26.03 | 51.54 53.78 | Smoliński Paweł Lesik Jarosław | +1,17 +1,11 | 24.57 24.89 | 52.16 53.06 |
8. | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 3:31.97 | 643 | 45,00 |
Łangowski Maciej Zieliński Patryk | +0,67 +0,57 | 25.02 24.70 | 52.24 52.18 | Dudek Kacper Dopierała Tytus | +0,37 +0,17 | 25.31 25.19 | 53.15 54.40 |
SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 3:31.97 | 643 | 45,00 |
Sienkiewicz Aleksander Pruszyński Michał | +0,71 +0,09 | 25.04 24.70 | 53.06 52.89 | Woga Hubert Gotszling Dawid | +0,46 +0,76 | 25.10 25.35 | 53.36 52.66 |
10. | SMS Ostrowiec Św. 1 | SMS Ostrowiec Św. | 3:32.54 | 638 | 42,00 |
Stefański Patryk Wilk Jakub | +0,68 +0,48 | 25.02 26.19 | 51.61 54.95 | Król Jan Bielawa Dominik | +0,56 +0,31 | 24.96 25.29 | 52.73 53.25 |
11. | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 3:32.93 | 635 | 40,00 |
Aleksander Jakub Korona Kacper | +0,82 +0,45 | 26.90 25.27 | 54.50 53.29 | Kryś Jarosław Kolańczyk Kacper | +0,25 +0,35 | 25.32 24.59 | 52.93 52.21 |
12. | SMS Bydgoszcz 1 | SMS Bydgoszcz | 3:39.04 | 583 | 38,00 |
Tylicki Mateusz Olszewski Jakub | +0,51 +0,37 | 25.83 25.67 | 54.30 54.85 | Dobrindt Mikołaj Mikołajczak Błażej | +0,23 +0,40 | 26.00 25.81 | 55.29 54.60 |
13. | SMS Gdańsk 1 | SMS Gdańsk | 3:40.21 | 574 | 36,00 |
Kowalski Mateusz Setlak Marcel | +0,55 +0,26 | 25.87 26.79 | 54.17 56.48 | Markiewicz Jarosław Nowacki Błażej | +0,29 +0,31 | 25.67 25.97 | 54.90 54.66 |
14. | SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMS Gorzów Wlkp. | 3:46.23 | 529 | 34,00 |
Wałcerz Maksymilian Kurowski Tymon | 26.33 27.52 | 54.86 57.71 | Darul Bartosz Malinowski Jakub | +0,59 +1,17 | 27.83 26.67 | 58.59 55.07 |
15. | SMS Olsztyn 1 | SMS Olsztyn | 3:47.25 | 522 | 32,00 |
Kapała Szymon Trykacz Kacper | 03 05 | 27.33 26.93 | 57.01 57.32 | Domalewski Bartłomiej Niedziałek Michał | 05 03 | 27.20 27.41 | 56.74 56.18 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |