Puchar Solnego Masta 2020 Wieliczka, 1/3/2020 |
1 - Puchar Solnego Masta Runda I BLOK I | 1/3/2020 - 9:00 |
Konkurencja 1 1/3/2020 - 9:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 9:00 |
1 2 3 4 5 | Guzik Mia Rabicka Lena Kopec Liliana Dąbrowska Eliza Janik Aleksandra | 11 11 11 11 11 | Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 12, 9:02 |
1 2 3 4 5 6 | Antonina Szpyra Bieszczad Łucja Tomeczek Anna Banaszkiewicz Hanna Muszalska Julia Sliwa Jadwiga | 11 11 12 11 12 11 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 12, 9:03 |
1 2 3 4 5 6 | Malinowska Liliana Mączka Lena Stach Lena Gramza Liliana Piechnik Nina Pitala Oliwia | 11 12 12 11 11 11 | Kmita Zabierzów Omega Olkusz Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 12, 9:05 |
1 2 3 4 5 6 | Sroka Antonina Przepiórka Agata Jeziorek Kaja Kulczyk Emilia Krzysztofowicz Julia Moździoch Aleksandra | 11 12 11 11 11 11 | Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 12, 9:07 |
1 2 3 4 5 6 | Stankiewicz Julia Pitala Oliwia Słomska Małgorzata Grzyb Gabriela Idzik Zofia Tracz Antonina | 11 11 13 12 12 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 47.38 39.07 38.30 39.00 41.00 55.00 |
Seria 6 z 12, 9:08 |
1 2 3 4 5 6 | Gałuszka Karolina Modzlewska Blanka Kupiec Magdalena Biestek Adrianna Kursa Julia Piech Zofia | 11 12 12 12 12 12 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 36.57 32.80 30.60 31.50 33.40 36.90 |
Seria 7 z 12, 9:10 |
1 2 3 4 5 6 | Rolnicka Milena Cholewa Magdalena Szewczyk Dominika Skubis Klaudia Wiśniewska Matylda Pokrywka Zuzanna | 11 12 11 11 12 12 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Alfa Bukowno SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 30.30 29.20 28.15 28.63 29.56 30.50 |
Seria 8 z 12, 9:11 |
1 2 3 4 5 6 | Zajączkowska Nina Caba Barbara Żurowska Amelia Rosińska Nina Kenawy Janna Mikuła Maria | 11 11 11 11 11 12 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 27.06 27.00 26.60 26.62 27.00 27.30 |
Seria 9 z 12, 9:12 |
1 2 3 4 5 6 | Kurzeja Małgorzata Hapek Martyna Turchan Antonia Skubis Julia Łukasik Greta Stawinoga Bianka | 13 11 11 11 12 11 | STP Nowy Sącz Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Alfa Bukowno Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 25.31 25.00 24.47 24.69 25.00 26.00 |
Seria 10 z 12, 9:13 |
1 2 3 4 5 6 | Gawron Zuzanna Stefańska Agata Migda Maja Dejana Laura Werner Aleksandra Trzos Małgorzata | 11 11 11 11 12 12 | SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 23.03 21.19 20.94 21.12 21.85 23.10 |
Seria 11 z 12, 9:14 |
1 2 3 4 5 6 | Halberda Milena Skubis Weronika Brońska Anna Chodakowska Hanna Kacer Maria Bomba Julia | 11 12 11 11 12 11 | Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz STP Nowy Sącz Górnik Sosnowiec BOSiR Brzesko Dragon Będzin | 06 06 06 11 06 11 | 20.50 20.12 18.26 20.00 20.50 20.60 |
Seria 12 z 12, 9:16 |
1 2 3 4 5 6 | Czarnecka Maja Leśnik Milena Piecuch Klaudia Chmielowska Emilia Kierońska Maryla Matyasik Łucja | 11 11 11 11 11 11 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków Fala Niepołomice Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 18.00 17.09 17.00 17.00 17.50 18.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 1/3/2020 - 9:17 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 9:17 |
2 3 4 5 | Szymanski Maksymilian Popczyk Oliwier Pajdak Bartosz Litwa Konrad | 11 11 11 12 | Solne Miasto Wieliczka Swim Team Częstochowa Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków | 06 11 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 15, 9:19 |
1 2 3 4 5 6 | Safronov Daniil Małajewicz Jakub Lisowski Daniel Boczar Stanisław Musiał Antoni Barczyk Mikołaj | 12 11 11 12 11 12 | Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 15, 9:20 |
1 2 3 4 5 6 | Piersiala Wojciech Koczwara Miłosz Wesołowski Patryk Karoń Filip Deńca Jerzy Szwajcowski Krzysztof | 11 12 11 12 11 12 | Swim Team Częstochowa Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Omega Olkusz Kmita Zabierzów Omega Olkusz | 11 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 15, 9:22 |
1 2 3 4 5 6 | Panasiuk Jakub Gorlach Miłosz Pamuła Bartosz Jaje Filip Grzyb Kamil Zajaczkowski Adam | 12 11 11 12 12 11 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 15, 9:23 |
1 2 3 4 5 6 | Chyłek Martin Mirocha Miłosz Kubik Stefan Bieguniak Antoni Piersiala Karol Satora Adam | 11 12 12 13 11 12 | Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Swim Team Częstochowa Omega Olkusz | 06 06 06 06 11 06 | NT 50.50 47.60 50.00 NT NT |
Seria 6 z 15, 9:25 |
1 2 3 4 5 6 | Góra Damian Knych-Góra Kacper Nawrot Tymoteusz Kruszewski Tytus Teper Franciszek Gawor Leonard | 11 11 12 11 12 12 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 40.84 39.16 38.30 38.63 39.40 41.40 |
Seria 7 z 15, 9:26 |
1 2 3 4 5 6 | Krztoń-Królewiecki Wojciech Kowalski Tymoteusz Otrysko Marek Bucci Leonardo Róg Filip Piskorz Makary | 12 12 11 11 11 11 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 37.30 36.20 34.16 34.78 36.58 37.45 |
Seria 8 z 15, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 | Caba Julian Kubowicz Maciej Staszkiewicz Michał Urbuś Wojciech Bułacz Antoni Pietrusa Konrad | 11 11 11 11 11 12 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 32.63 31.95 31.05 31.65 32.54 34.00 |
Seria 9 z 15, 9:29 |
1 2 3 4 5 6 | Gurgul Mikołaj Żubrowski Bernard Ślusarek Filip Gawroński Krystian Rusek Konrad Piwek Filip | 12 11 11 11 11 11 | Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 30.30 29.59 28.00 28.95 29.91 31.00 |
Seria 10 z 15, 9:30 |
1 2 3 4 5 6 | Hajduga Ksawery Białek Igor Grochola Kamil Pieczara Mateusz Zięba Oskar Dyrek Mikołaj | 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 27.75 27.65 26.91 27.57 27.72 27.93 |
Seria 11 z 15, 9:32 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Witold Jurkowski Jan Ruciński Igor Grzemba Oskar Dudziak Tadeusz Siąkała Adam | 11 11 11 11 12 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Swim-Sport Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 25.92 25.14 24.88 25.00 25.60 26.61 |
Seria 12 z 15, 9:33 |
1 2 3 4 5 6 | Dulęba Jakub Pomorski-Różyk Seweryn Kaczmarek Oskar Hajto Borys Świdrak Marcel Wańha Stanisław | 11 11 11 11 12 11 | Swim-Sport Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz Pałac Młodzieży Katowice | 06 06 06 06 06 11 | 24.56 24.39 24.00 24.00 24.46 24.56 |
Seria 13 z 15, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 | Świdrak Oliwier Trela Sergiusz Robakiewicz Kacper Moskal Tomasz Wolnicki Franciszek Wdowiak Jakub | 12 11 11 11 11 12 | STP Nowy Sącz Jordan Kraków Dragon Będzin SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Dragon Będzin | 06 06 11 06 06 11 | 23.30 23.00 21.60 21.96 23.18 23.55 |
Seria 14 z 15, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 | Skoczek Jan Hohenauer Łukasz Stafiński Wiktor Włodarczyk Mikołaj Jarosz Jakub Oliwier Lotko | 12 11 11 11 11 11 | BOSiR Brzesko Nika Sport Team Kraków Swim-Sport Kraków BOSiR Brzesko Alfa Bukowno Dragon Będzin | 06 06 06 06 06 11 | 20.50 20.16 19.11 19.90 20.21 20.62 |
Seria 15 z 15, 9:36 |
1 2 3 4 5 6 | Kapka Mikołaj Kupiec Piotr Rusek Michał Bigos Patryk Konopka Wojciech Bugajski Michał | 12 11 11 11 11 11 | Górnik Sosnowiec Jordan Kraków Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Górnik Sosnowiec SMS Galicja Kraków | 11 06 06 06 11 06 | 19.00 19.00 17.00 17.97 19.00 19.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 1/3/2020 - 9:38 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:38 |
2 3 4 5 | Stefańska Agata Krzysztofowicz Julia Sroka Antonina Guzik Mia | 11 11 11 11 | Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 9:39 |
1 2 3 4 5 6 | Antonina Szpyra Janik Aleksandra Jeziorek Kaja Skubis Julia Sliwa Jadwiga Kopec Liliana | 11 11 11 11 11 11 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Alfa Bukowno Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 | Malinowska Liliana Piechnik Nina Piwek Maja Kenawy Janna Bieszczad Łucja Gramza Liliana | 11 11 11 11 11 11 | Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 33.00 33.00 NT NT |
Seria 4 z 5, 9:41 |
1 2 3 4 5 6 | Hapek Martyna Kierońska Maryla Migda Maja Chodakowska Hanna Zielińska Maria Szewczyk Dominika | 11 11 11 11 11 11 | Jordan Kraków Fala Niepołomice Nika Sport Team Kraków Górnik Sosnowiec Jordan Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 11 06 06 | 29.00 25.00 24.53 25.00 29.00 29.14 |
Seria 5 z 5, 9:43 |
1 2 3 4 5 6 | Czarnecka Maja Leśnik Milena Piecuch Klaudia Chmielowska Emilia Matyasik Łucja Halberda Milena | 11 11 11 11 11 11 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 24.00 20.23 19.00 20.00 22.00 24.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 1/3/2020 - 9:44 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 9:44 |
1 2 3 4 5 6 | Szymanski Maksymilian Musiał Antoni Zajaczkowski Adam Oliwier Lotko Hohenauer Łukasz Gorlach Miłosz | 11 11 11 11 11 11 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Dragon Będzin Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 11 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 9:45 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczmarek Oskar Stafiński Wiktor Jarosz Jakub Włodarczyk Mikołaj Robakiewicz Kacper Małajewicz Jakub | 11 11 11 11 11 11 | Jordan Kraków Swim-Sport Kraków Alfa Bukowno BOSiR Brzesko Dragon Będzin Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 11 06 | 30.00 26.84 24.98 26.00 27.50 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 1/3/2020 - 9:47 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 9:47 |
1 2 3 4 5 6 | Janik Aleksandra Moździoch Aleksandra Rabicka Lena Tomeczek Anna Przepiórka Agata Guzik Mia | 11 11 11 12 12 11 | Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Omega Olkusz Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 13, 9:49 |
1 2 3 4 5 6 | Sliwa Jadwiga Krzysztofowicz Julia Gramza Liliana Dąbrowska Eliza Gwiżdż Paulina Leśniowska Zuzanna | 11 11 11 11 12 12 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 13, 9:50 |
1 2 3 4 5 6 | Nowosielecka Karolina Jeziorek Kaja Antonina Szpyra Sroka Antonina Banaszkiewicz Hanna Jagłowska Roma | 12 11 11 11 11 12 | Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 13, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 | Bieszczad Łucja Kopec Liliana Czajka Natalia Mączka Lena Muszalska Julia Piechnik Nina | 11 11 13 12 12 11 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 13, 9:54 |
1 2 3 4 5 6 | Pitala Oliwia Stach Lena Witas Marcelina Tracz Antonina Warunek Hanna Kulczyk Emilia | 11 12 13 11 12 11 | Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 40.44 55.00 NT NT |
Seria 6 z 13, 9:55 |
1 2 3 4 5 6 | Stankiewicz Julia Piech Zofia Kursa Julia Grzyb Gabriela Modzlewska Blanka Idzik Zofia | 11 12 12 12 12 12 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 39.65 36.40 33.90 34.50 37.40 40.30 |
Seria 7 z 13, 9:57 |
1 2 3 4 5 6 | Kupiec Magdalena Słomska Małgorzata Mikuła Maria Gałuszka Karolina Biestek Adrianna Pitala Oliwia | 12 13 12 11 12 11 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 33.00 32.40 32.10 32.32 32.80 33.19 |
Seria 8 z 13, 9:58 |
1 2 3 4 5 6 | Jodłowska Emilia Trzos Małgorzata Nowak Zuzanna Kudrenko Katarzyna Cholewa Magdalena Pokrywka Zuzanna | 11 12 11 12 12 12 | Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 30.30 28.40 28.00 28.06 28.80 31.00 |
Seria 9 z 13, 9:59 |
1 2 3 4 5 6 | Skubis Klaudia Rolnicka Milena Wiśniewska Matylda Kurzeja Małgorzata Łukasik Greta Piwek Maja | 11 11 12 13 12 11 | Alfa Bukowno SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 27.99 27.42 26.84 27.09 27.80 28.00 |
Seria 10 z 13, 10:01 |
1 2 3 4 5 6 | Żurowska Amelia Stawinoga Bianka Zajączkowska Nina Zielińska Maria Skubis Julia Caba Barbara | 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Alfa Bukowno SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 26.22 26.00 25.79 26.00 26.04 26.78 |
Seria 11 z 13, 10:02 |
1 2 3 4 5 6 | Gawron Zuzanna Chodakowska Hanna Werner Aleksandra Kacer Maria Turchan Antonia Stefańska Agata | 11 11 12 12 11 11 | SMS Galicja Kraków Górnik Sosnowiec SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 11 06 06 06 06 | 25.08 25.00 24.82 24.90 25.03 25.34 |
Seria 12 z 13, 10:03 |
1 2 3 4 5 6 | Dejana Laura Hapek Martyna Migda Maja Halberda Milena Skubis Weronika Rosińska Nina | 11 11 11 11 12 11 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 24.07 24.00 23.12 23.64 24.01 24.64 |
Seria 13 z 13, 10:04 |
1 2 3 4 5 6 | Brońska Anna Leśnik Milena Chmielowska Emilia Czarnecka Maja Kierońska Maryla Bomba Julia | 11 11 11 11 11 11 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków Fala Niepołomice Dragon Będzin | 06 06 06 06 06 11 | 21.02 20.55 19.00 19.00 20.60 22.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 1/3/2020 - 10:05 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 16, 10:05 |
2 3 4 | Koczwara Miłosz Iskra Tomasz Gorlach Miłosz | 12 12 11 | Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 16, 10:07 |
1 2 3 4 5 | Tykhonov Oleh Musiał Antoni Satora Adam Karoń Filip Pamuła Bartosz | 12 11 12 12 11 | Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 16, 10:09 |
1 2 3 4 5 6 | Pajdak Bartosz Małajewicz Jakub Popczyk Oliwier Deńca Jerzy Piersiala Karol Dracz Jarosław | 11 11 11 11 11 14 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Swim Team Częstochowa Kmita Zabierzów Swim Team Częstochowa Nika Sport Team Kraków | 06 06 11 06 11 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 16, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Barczyk Mikołaj Piersiala Wojciech Panasiuk Jakub Litwa Konrad Safronov Daniil Jarosz Wiktor | 12 11 12 12 12 12 | Omega Olkusz Swim Team Częstochowa Omega Olkusz Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 11 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 16, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 | Szwajcowski Krzysztof Masłocha Karol Zajaczkowski Adam Lisowski Daniel Grzyb Kamil Jaje Filip | 12 12 11 11 12 12 | Omega Olkusz Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 16, 10:14 |
1 2 3 4 5 6 | Bachniak Kacper Wesołowski Patryk Mirocha Miłosz Bieguniak Antoni Boczar Stanisław Mudrov Glib | 13 11 12 13 12 12 | Swim Team Częstochowa Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Wisła Kraków | 11 06 06 06 06 06 | NT NT 47.80 55.00 NT NT |
Seria 7 z 16, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kubik Stefan Krztoń-Królewiecki Wojciech Dracz Władysław Nawrot Tymoteusz Gawor Leonard Kowalski Tymoteusz | 12 12 12 12 12 12 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 38.20 36.40 33.39 36.10 37.10 39.20 |
Seria 8 z 16, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 | Róg Filip Góra Damian Piwek Filip Teper Franciszek Gurgul Mikołaj Pietrusa Konrad | 11 11 11 12 12 12 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 32.76 31.83 31.30 31.80 32.00 33.00 |
Seria 9 z 16, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 | Grochola Kamil Bułacz Antoni Dudziak Tadeusz Kaczmarek Oskar Piskorz Makary Papavlachos Alexander | 11 11 12 11 11 12 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 30.51 30.18 29.90 30.00 30.38 30.62 |
Seria 10 z 16, 10:19 |
1 2 3 4 5 6 | Dyrek Mikołaj Dulęba Jakub Caba Julian Ruciński Igor Kruszewski Tytus Kubowicz Maciej | 11 11 11 11 11 11 | STP Nowy Sącz Swim-Sport Kraków SMS Galicja Kraków Swim-Sport Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 29.44 29.17 28.96 29.03 29.24 29.44 |
Seria 11 z 16, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | Knych-Góra Kacper Ślusarek Filip Urbuś Wojciech Staszkiewicz Michał Bucci Leonardo Żubrowski Bernard | 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 28.56 28.30 27.82 27.87 28.44 28.63 |
Seria 12 z 16, 10:22 |
1 2 3 4 5 6 | Świdrak Marcel Hajto Borys Grzemba Oskar Otrysko Marek Białek Igor Cybulski Tadeusz | 12 11 11 11 11 12 | STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 27.38 26.40 26.00 26.09 26.62 27.74 |
Seria 13 z 16, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 | Rusek Konrad Świdrak Oliwier Moskal Tomasz Pieczara Mateusz Wolnicki Franciszek Jurkowski Jan | 11 12 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 25.87 25.68 25.64 25.66 25.81 25.99 |
Seria 14 z 16, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 | Zięba Oskar Pomorski-Różyk Seweryn Hajduga Ksawery Siąkała Adam Włodarczyk Mikołaj Wdowiak Jakub | 11 11 11 11 11 12 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Dragon Będzin | 06 06 06 06 06 11 | 25.53 24.84 24.48 24.78 24.90 25.57 |
Seria 15 z 16, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 | Skoczek Jan Nowak Witold Gawroński Krystian Hohenauer Łukasz Robakiewicz Kacper Trela Sergiusz | 12 11 11 11 11 11 | BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Dragon Będzin Jordan Kraków | 06 06 06 06 11 06 | 24.00 23.45 23.07 23.17 23.50 24.00 |
Seria 16 z 16, 10:27 |
1 2 3 4 5 6 | Bigos Patryk Bugajski Michał Rusek Michał Kupiec Piotr Kapka Mikołaj Oliwier Lotko | 11 11 11 11 12 11 | Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Górnik Sosnowiec Dragon Będzin | 06 06 06 06 11 11 | 22.03 20.21 18.00 20.00 21.00 22.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 1/3/2020 - 10:28 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:28 |
2 3 4 | Bomba Julia Pitala Oliwia Rosińska Nina | 11 11 11 | Dragon Będzin Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 11 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 10:29 |
1 2 3 4 5 | Nowak Zuzanna Brońska Anna Piecuch Klaudia Matyasik Łucja Szewczyk Dominika | 11 11 11 11 11 | Siemacha Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 | 37.00 23.90 17.00 23.00 28.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 1/3/2020 - 10:31 | Chłopców, 25m motylkowy | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:31 |
1 2 3 4 5 | Bugajski Michał Pajdak Bartosz Pamuła Bartosz Wolnicki Franciszek Jarosz Jakub | 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Alfa Bukowno | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 | Szymanski Maksymilian Wańha Stanisław Bigos Patryk Rusek Michał Konopka Wojciech Siąkała Adam | 11 11 11 11 11 11 | Solne Miasto Wieliczka Pałac Młodzieży Katowice Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Górnik Sosnowiec SMS Galicja Kraków | 06 11 06 06 11 06 | NT 20.89 19.02 20.00 22.00 NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |