X Jubileuszowy Puchar Solnego Masta 2020
Wieliczka, 1/3 - 17/10/2020

Lista zgłoszeń wg zawodników  -  Sesje nr 5 - 6

Rok ur.

Deńca Jerzy1100906
Dąbrowska Eliza1100906
Kulczyk Emilia1100906
Malinowska Liliana1100906
Moździoch Aleksandra1100906
Rabicka Lena1100906
Wesołowski Patryk1100906
Boryś Wojciech0904911104911700071100m dowolny (96)
50m motylkowy (78)
100m motylkowy (90)
1:08.58
33.47
1:18.69

19/9/2020
8/2/2020

Wieliczka (POL)
Katowice (POL)
Konopko Mateusz0704911104911700063
Rączkowska Maja0704911104911600081
Sobel Michał0904911104911700072
Stachura Natalia0704911104911600080
Szolc Zuzanna0704911104911600059
Wróblewski Paweł0804911104911700068
Barczyk Mikołaj120330625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
NT
NT
NT
Borkowska Dominika0703306103306600057100m klasyczny (85)
50m motylkowy (79)
200m zmienny (93)
1:17.87
36.36
2:46.95
29/2/2020
13/10/2019
10/10/2020
Bochnia (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Oswiecim (POL)
Falandes Mateusz0903306103306700080
Fryc Nadia0803306103306600069100m klasyczny (85)
50m motylkowy (79)
200m zmienny (93)
1:38.68
42.28
3:15.36
14/12/2019
9/3/2019
15/12/2019
Zabierzow (POL)
Bochnia (POL)
Zabierzow (POL)
Fryc Natasza1003306103306600094100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
NT
NT
56.00


19/9/2020


Wieliczka (POL)
Giec Kacper070330610330670005850m motylkowy (78)
100m motylkowy (90)
200m zmienny (94)
32.07
1:09.74
2:36.17

22/2/2020
1/3/2020

Mielec (POL)
Wieliczka (POL)
Giemzik Aleksander120330625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
NT
NT
NT
Grzebinoga Hanna090330610330660008350m grzbietowy (91)
100m grzbietowy (81)
50m klasyczny (83)
44.01
1:34.53
49.18
19/9/2020
1/3/2020
19/9/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Gumółka Kuba0903306103306700079100m dowolny (98)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (78)
1:18.43
45.38
37.70
1/3/2020
11/10/2020
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Halkiewicz Maciej0803306103306700070100m dowolny (96)
100m klasyczny (86)
50m motylkowy (78)
1:05.48
1:26.64
32.51

11/10/2020

Oswiecim (POL)
Jarosz Hanna1003306103306600085100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m motylkowy (79)
1:23.20
39.97
39.30
9/2/2020
19/9/2020
11/10/2020
Katowice (POL)
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Karoń Filip120330625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
NT
NT
NT
Konieczna Antonina0803306103306600088100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
100m grzbietowy (81)
1:24.90
41.98
1:32.07
15/12/2019
19/9/2020
1/3/2020
Zabierzow (POL)
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Kowalczyk Bartosz0803306103306700072100m dowolny (98)
100m klasyczny (86)
200m zmienny (94)
1:16.47
1:30.35
3:06.60
29/2/2020
1/3/2020
29/2/2020
Bochnia (POL)
Wieliczka (POL)
Bochnia (POL)
Muszalska Julia120330625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
23.52
25.61
32.88
Mączka Klaudia0803306103306600068100m dowolny (97)
100m klasyczny (85)
50m motylkowy (79)
1:21.70
1:39.18
47.24
15/12/2019
14/12/2019
29/2/2020
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Bochnia (POL)
Mączka Lena120330625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
22.11
33.08
32.35
Młodzik Jakub1003306103306700090
Młodzik Maksymilian0803306103306700071100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
1:21.74
41.58
42.75
1/3/2020
15/12/2019
29/2/2020
Wieliczka (POL)
Zabierzow (POL)
Bochnia (POL)
Niestój Igor0803306103306700064
Panasiuk Agata090330610330660008450m grzbietowy (91)
100m grzbietowy (81)
50m klasyczny (83)
42.70
1:32.69
49.19
29/2/2020
1/3/2020
19/9/2020
Bochnia (POL)
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Panasiuk Jakub120330625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
22.68
29.54
36.98
Przepiórka Agata120330625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
23.41
25.95
37.85
Satora Adam1203306
Satora Rita0903306103306600075100m dowolny (97)
50m motylkowy (79)
100m motylkowy (89)
1:20.89
40.24
NT
19/9/2020
11/10/2020
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Skubis Weronika120330625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
18.76
23.97
32.02
Stach Lena120330625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
21.89
27.63
NT
Synowiec Szymon1003306103306700093100m dowolny (98)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (80)
NT
52.95
42.41

11/10/2020
11/10/2020

Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Szkarłat Julia100330610330660009150m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
50m motylkowy (79)
51.77
NT
NT
19/9/2020Wieliczka (POL)
Szwajcowski Krzysztof1203306
Tomeczek Anna120330625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
26.36
29.53
38.96
Urbański Piotr1003306103306700092100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m klasyczny (84)
NT
50.64
NT

19/9/2020

Wieliczka (POL)
Wioska-Kaganiec Wiktoria0903306103306600074100m dowolny (97)
50m motylkowy (79)
100m motylkowy (89)
1:17.95
40.37
NT
19/9/2020
19/9/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Wójcikowski Patryk080330610330670006650m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
100m motylkowy (90)
37.09
34.78
1:17.90
19/9/2020
11/10/2020
19/9/2020
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Wieliczka (POL)
Omega Olkusz 1033064 x 50m dowolny  (88)Mężczyzn46 lat i młodsiNT
Synowiec Szymon
Gumółka Kuba
10
09
Halkiewicz Maciej
Giec Kacper
08
07
Omega Olkusz 1033064 x 50m zmienny  (100)Mężczyzn46 lat i młodsi2:31.77
Synowiec Szymon
Gumółka Kuba
10
09
Halkiewicz Maciej
Giec Kacper
08
07
Omega Olkusz 1033064 x 50m dowolny  (87)Kobiet46 lat i młodsi2:20.63
Jarosz Hanna
Borkowska Dominika
10
07
Wioska-Kaganiec Wiktoria
Fryc Nadia
09
08
Omega Olkusz 1033064 x 50m zmienny  (99)Kobiet46 lat i młodsi2:33.25
Jarosz Hanna
Borkowska Dominika
10
07
Wioska-Kaganiec Wiktoria
Fryc Nadia
09
08
Czapczyńska Zofia0802806102806600096100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
1:21.37
45.97
19/9/2020
19/9/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Gubała Justyna0902806102806600059100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
1:18.07
39.97
51.38
19/9/2020
19/9/2020
10/11/2019
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Tarnow (POL)
Kierońska Maryla110280610280660010450m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m motylkowy (75)
37.48
43.30
45.83
Kieroński Marcel0702806102806700103100m dowolny (96)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (78)
1:01.41
37.54
31.24
19/9/2020
21/12/2019
19/9/2020
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Wieliczka (POL)
Kuryłek Nikola0802806102806600090100m dowolny (95)
50m grzbietowy (91)
50m motylkowy (77)
1:08.60
33.87
31.32

19/9/2020
19/9/2020

Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Martemianow Michał1002806102806700062100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
NT
40.02

19/9/2020

Wieliczka (POL)
Matras Łucja0902806102806600108100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
NT
NT
NT
Stanisz Mikołaj0702806102806700106100m dowolny (98)
100m klasyczny (86)
50m motylkowy (80)
1:10.61
1:22.62
36.12
15/12/2019
1/3/2020
14/12/2019
Zabierzow (POL)
Wieliczka (POL)
Zabierzow (POL)
Żuchowski Kacper0902806102806700070100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
1:17.35
39.32
39.99
1/3/2020
15/12/2019
1/3/2020
Wieliczka (POL)
Zabierzow (POL)
Wieliczka (POL)
Baniak Pola090150610150660003850m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
NT
NT
Gicala Natalia0701506101506600030
Kacer Maria120150625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
19.00
25.00
27.00
Skoczek Jan120150625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
18.50
20.00
26.00
Skoczek Małgorzata070150610150660003350m grzbietowy (91)
100m grzbietowy (81)
200m zmienny (93)
35.02
1:16.18
2:43.69
15/12/2019
14/12/2019
23/11/2019
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Bochnia (POL)
Włodarczyk Mikołaj110150650m dowolny (70)
50m klasyczny (74)
50m motylkowy (76)
43.00
55.00
57.00
Łaśko Emilia1001506101506600037100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m motylkowy (79)
NT
41.75
41.72

1/3/2020
1/3/2020

Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Bigos Patryk110390650m dowolny (70)
50m grzbietowy (72)
50m motylkowy (76)
37.00
44.25
41.00

19/9/2020

Wieliczka
Cybulski Tadeusz120390625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
NT
27.09

19/9/2020

Wieliczka
Czajka Natalia1303906
Dracz Jarosław140390625m grzbietowy (68)37.161/3/2020Wieliczka
Dracz Władysław120390625m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
30.78
NT
19/9/2020Wieliczka
Gil Malwina0803906103906600017100m grzbietowy (81)
50m motylkowy (77)
1:15.28
33.65
11/10/2020Oswiecim (POL)
Halberda Mateusz080390610390670002250m grzbietowy (92)
100m grzbietowy (82)
100m klasyczny (86)
42.00
1:25.69
1:34.72
13/4/2019
11/10/2020
11/10/2020
Zabierzow (POL)
Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Halberda Milena110390650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m klasyczny (73)
41.92
49.05
51.93
19/9/2020
19/9/2020
19/9/2020
Wieliczka
Wieliczka
Wieliczka
Hohenauer Łukasz110390650m dowolny (70)
50m grzbietowy (72)
44.62
49.57
19/9/2020
19/9/2020
Wieliczka
Wieliczka
Iskra Tomasz120390625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
NT
25.14
NT

19/9/2020

Wieliczka
Kadula Kacper0903906103906700036100m dowolny (98)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (80)
1:15.94
44.13
43.25
1/3/2020
1/3/2020
14/12/2019
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Zabierzow (POL)
Kociołek Leon0903906103906700031100m dowolny (98)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (80)
1:17.73
48.71
39.50
19/9/2020
11/10/2020
11/10/2020
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Kowalik Aleksandra080390610390660000650m grzbietowy (91)
100m klasyczny (85)
39.13
1:31.49
6/4/2019
11/10/2020
Skawina (POL)
Oswiecim (POL)
Kościarz Wiktoria0903906103906600014100m dowolny (97)
100m grzbietowy (81)
50m motylkowy (77)
1:15.31
1:26.21
38.65
1/3/2020
1/3/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Kudrenko Katarzyna1203906
Kuniewicz Antonina0903906103906600034
Lupa Szymon1003906103906700038
Matysik Alicja1003906103906600033100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m motylkowy (79)
NT
38.88
38.73

19/9/2020
11/10/2020

Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Migda Maja1103906
Navozenko Mykhaylo1003906103906700039
Pach Patrycja0903906103906600016100m dowolny (95)
100m grzbietowy (81)
1:10.29
1:24.55
19/9/2020
1/3/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Papavlachos Alexander120390625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
NT
25.84
NT

19/9/2020

Wieliczka
Reva Nastia1303906
Sacha Paulina1003906103906600019100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
NT
51.34
52.40

1/3/2020
1/3/2020

Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Serafin Matylda1003906103906600021
Stefańska Agata1103906
Witas Lena1003906103906600037100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
NT
48.81
53.38

1/3/2020
1/3/2020

Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Witas Marcelina1303906
Nika Sport Team Kraków 1039064 x 50m dowolny  (87)Kobiet46 lat i młodsi2:10.91
Kościarz Wiktoria
Kowalik Aleksandra
09
08
Pach Patrycja
Gil Malwina
09
08
Nika Sport Team Kraków 1039064 x 50m zmienny  (99)Kobiet46 lat i młodsi2:25.35
Kościarz Wiktoria
Pach Patrycja
09
09
Gil Malwina
Kowalik Aleksandra
08
08
Ogórek Mariusz120081625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
17.44
22.34
22.17
Bachniak Lidia1106011106011600038
Bachniak Zuzanna0906011106011600037
Borecka Klaudia0906011106011600027
Puszczyk Aleksandra1106011106011600034
Rumian Szymon0801011101011700187
Jóźwiak Marcel1010414110414700005
Bielawa Andrzej0904206104206700025100m dowolny (98)
100m grzbietowy (82)
50m klasyczny (84)
NT
NT
48.60


19/10/2019


Olkusz (POL)
Bryniarski Michał0804206104206700022100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
1:36.85
NT
NT
19/10/2019Olkusz (POL)
Buczulski Aleksander0804206104206700029
Knapczyk Bartosz0704206104206700015100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
100m klasyczny (86)
1:09.70
38.58
1:25.06
26/5/2019
11/5/2019
14/12/2019
Krakow (POL)
Zakopane (POL)
Zabierzow (POL)
Mleczko Anna0904206104206600021100m dowolny (97)
100m grzbietowy (81)
50m klasyczny (83)
NT
NT
54.18


13/10/2019


Sucha Beskidzka (POL)
Polak Iga0904206104206600024100m dowolny (95)
50m grzbietowy (91)
100m grzbietowy (81)
1:10.41
38.25
NT
19/9/2020
19/9/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Pęczek Karolina0904206104206600028100m dowolny (95)
50m motylkowy (77)
100m motylkowy (89)
1:09.57
36.28
NT
19/9/2020
19/9/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Suchecki-Zwijacz Tymoteusz1004206104206700031100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
NT
NT
41.17


19/9/2020


Wieliczka (POL)
Urban Mateusz0704206104206700017100m dowolny (96)
50m grzbietowy (92)
100m motylkowy (90)
1:02.87
36.59
1:14.04
19/9/2020
26/5/2019
19/9/2020
Wieliczka (POL)
Krakow (POL)
Wieliczka (POL)
Łacek Kamil1104206
Łacek Patryk0704206104206700004
Święchowicz Maja1004206104206700030
Gajda Jan070010510010570026350m grzbietowy (92)
100m grzbietowy (82)
50m motylkowy (78)
NT
1:11.75
29.05

5/3/2020
19/9/2020

Skierniewice (POL)
Wieliczka (POL)
Szybowski Grzegorz0800506100506700058
Białek Amelia0706411106411600001
Górny Natalia0806411106411600009100m dowolny (95)
50m grzbietowy (91)
50m motylkowy (79)
1:11.83
36.61
40.75
19/9/2020
19/9/2020
26/10/2019
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Rybnik (POL)
Górny Weronika1106411
Bętkowska Emilia1100606
Boruń Izabela090091210091260021150m grzbietowy (91)
100m grzbietowy (81)
50m klasyczny (83)
42.00
1:39.08
47.28
23/11/2019
26/10/2019
23/11/2019
Ostrowiec Sw (POL)
Rybnik (POL)
Ostrowiec Sw (POL)
Chrabąszcz Maja0900912100912600209100m grzbietowy (81)
50m klasyczny (83)
50m motylkowy (79)
NT
54.70
NT

23/11/2019

Ostrowiec Sw (POL)
Dąbrowska Maria0800912100912600210100m dowolny (97)
100m grzbietowy (81)
100m klasyczny (85)
1:24.69
1:32.32
1:38.01
26/10/2019
31/5/2019
1/6/2019
Rybnik (POL)
Busko-Zdroj (POL)
Busko-Zdroj (POL)
Dąbrowski Jan0900912100912700208100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
NT
39.25
NT

1/6/2019

Busko-Zdroj (POL)
Górski Antoni080091210091270021350m motylkowy (78)
100m motylkowy (90)
200m zmienny (94)
33.89
1:18.51
3:16.99
19/9/2020
19/9/2020
1/6/2019
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Busko-Zdroj (POL)
Karczewska Oliwia0900912100912600205100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
100m motylkowy (89)
1:23.29
40.74
1:37.29
26/10/2019
1/6/2019
26/10/2019
Rybnik (POL)
Busko-Zdroj (POL)
Rybnik (POL)
Konopka Maksymilian0900912100912700204100m dowolny (96)
50m grzbietowy (92)
100m grzbietowy (82)
1:12.92
42.01
1:30.05
19/9/2020
23/11/2019
26/10/2019
Wieliczka (POL)
Ostrowiec Sw (POL)
Rybnik (POL)
Kundera Jeremiasz090091210091270022950m grzbietowy (92)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (80)
42.36
41.28
44.01
23/11/2019
19/9/2020
26/10/2019
Ostrowiec Sw (POL)
Wieliczka (POL)
Rybnik (POL)
Morawski Filip0900912100912700202100m dowolny (98)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (80)
1:35.38
55.27
54.10
26/10/2019
23/11/2019
26/10/2019
Rybnik (POL)
Ostrowiec Sw (POL)
Rybnik (POL)
Nalej Maciej0900912100912700226100m dowolny (96)
100m grzbietowy (82)
50m motylkowy (78)
1:09.26
1:24.88
37.14
19/9/2020
26/10/2019
19/9/2020
Wieliczka (POL)
Rybnik (POL)
Wieliczka (POL)
Oleś Piotr0900912100912700199100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m klasyczny (84)
1:27.32
47.91
49.72
26/10/2019
1/6/2019
23/11/2019
Rybnik (POL)
Busko-Zdroj (POL)
Ostrowiec Sw (POL)
Osuch Gabriela090091210091260022750m grzbietowy (91)
100m grzbietowy (81)
50m klasyczny (83)
45.97
1:51.02
50.79
19/9/2020
26/10/2019
19/9/2020
Wieliczka (POL)
Rybnik (POL)
Wieliczka (POL)
Osuch Mateusz0900912100912700198100m grzbietowy (82)
50m klasyczny (84)
100m motylkowy (90)
1:30.45
46.25
1:39.47
26/10/2019
23/11/2019
26/10/2019
Rybnik (POL)
Ostrowiec Sw (POL)
Rybnik (POL)
Pietrasiak Małgorzata0900912100912600228100m dowolny (97)
100m grzbietowy (81)
50m klasyczny (83)
1:38.57
NT
51.01
26/10/2019

23/11/2019
Rybnik (POL)

Ostrowiec Sw (POL)
Piwowarczyk Amelia0900912100912600197100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
1:38.44
53.89
50.73
26/10/2019
1/6/2019
23/11/2019
Rybnik (POL)
Busko-Zdroj (POL)
Ostrowiec Sw (POL)
Prasał Aleksandra0900912100912600196100m dowolny (95)
100m grzbietowy (81)
50m motylkowy (77)
1:04.79
1:18.78
32.50
19/9/2020
26/10/2019
19/9/2020
Wieliczka (POL)
Rybnik (POL)
Wieliczka (POL)
Urbański Jan090091210091270023350m grzbietowy (92)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (80)
58.51
59.27
NT
26/10/2019
23/11/2019
Rybnik (POL)
Ostrowiec Sw (POL)
Wojtasiewicz Antonina0900912100912600231100m dowolny (97)
100m grzbietowy (81)
50m klasyczny (83)
1:41.55
NT
46.16
26/10/2019

19/9/2020
Rybnik (POL)

Wieliczka (POL)
Wójcik Maja0900912100912600193100m dowolny (97)
50m klasyczny (83)
50m motylkowy (79)
1:38.89
52.08
48.86
26/10/2019
23/11/2019
26/10/2019
Rybnik (POL)
Ostrowiec Sw (POL)
Rybnik (POL)
Korona-Swim Kielce 1009124 x 50m zmienny  (100)Mężczyzn46 lat i młodsi2:25.30
Nalej Maciej
Kundera Jeremiasz
09
09
Górski Antoni
Konopka Maksymilian
08
09
Bałaban Antoni0804114104114700093
Bałaban Zofia1104114
Ciołek Dawid0904114104114700112
Milewski Jan1104114
Miłkowski Mikołaj0704114104114700075
Osadczuk Laura1104114
Paśk Mikołaj0804114104114700098
Rozbicki Kacper0804114104114700097
Sobótka Oliwia1004114104114600102
Szczepaniak Maciej0904114104114700100
Wichulska Małgorzata0704114104114600096
Zielińska Wiktoria1104114
Ziółkowski Jan1004114104114700110
Łukawski Tomasz0704114104114700078
Ociepa Norbert0904611104611700007100m dowolny (96)
50m motylkowy (78)
100m motylkowy (90)
1:04.88
31.77
1:15.41
19/9/2020
19/9/2020
8/2/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Katowice (POL)
Burliga Adam110270650m dowolny (70)
50m grzbietowy (72)
50m klasyczny (74)
43.00
49.00
54.00
Chromy Kuba110270650m dowolny (70)
50m grzbietowy (72)
50m klasyczny (74)
43.00
48.00
53.00
Gracjasz Wiktoria0802706102706600087100m dowolny (95)
100m grzbietowy (81)
100m klasyczny (85)
50m motylkowy (77)
100m motylkowy (89)
1:01.15
1:09.75
1:19.38
30.45
1:09.32

11/10/2020
11/10/2020

15/12/2019

Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)

Zabierzow (POL)
Kowaliczek Wiktoria0802706102706600089100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
100m grzbietowy (81)
1:26.62
45.91
1:34.15
1/3/2020
13/10/2019
1/3/2020
Wieliczka (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Wieliczka (POL)
Miklusiak Lidia110270650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m klasyczny (73)
53.00
55.00
1:05.00
Sala Jakub1002706102706700104100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
NT
NT
NT
Sikora Samuel0802706102706700108100m dowolny (98)
100m grzbietowy (82)
100m klasyczny (86)
NT
NT
NT
Sowa Barbara0702706102706600074
Surmiak Kacper0802706102706700105100m dowolny (98)
100m grzbietowy (82)
100m klasyczny (86)
50m motylkowy (78)
1:13.06
1:29.33
1:33.94
35.66
1/3/2020
14/12/2019
1/3/2020
1/3/2020
Wieliczka (POL)
Zabierzow (POL)
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Wrona Maria0802706102706600078
Wrzodek Lena120270625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
26.00
28.00
29.00
Zajda Dawid1002706102706700092100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m klasyczny (84)
NT
NT
1:07.65


27/10/2018


Bielsko-Biala (POL)
Dychtoń Julia0804706104706600003
Jakubowska Emilia1004706104706600004
Szczerba Patrycja0704706104706600001
Duchnik Konrad0903206103206700060100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
NT
42.26
40.51

9/6/2019
21/12/2019

Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Król Marek1003206103206700063100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
NT
38.84
37.59

19/9/2020
19/9/2020

Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Sobik Dominika0800211100211600333
Bernaś Aleksandra0700811100811600313
Biegańska Oliwia1000811100811600354
Bogusławska Aleksandra0700811100811600274
Borszcz Mikołaj0700811100811700241
Dąbrowski Filip0700811100811700245
Faruga Julia0800811100811600286
Gajos Łukasz0800811100811700295
Grabowska Patrycja0800811100811600300
Ilska Agata1000811100811600372
Jakubiak Nicole0800811100811600296
Janeczko Marta1000811100811600362
Jęczmińska Julia0700811100811600301
Król Nadia0700811100811600240
Kubiczek Sara0800811100811600288
Kukuła Maja0700811100811600303
Kulpa Borys0800811100811700346
Luft Kacper0800811100811700315
Malkowski Franciszek1000811100811700370
Matusiak Marta0800811100811600306
Matusik Wiktoria1000811100811600360
Misterek Morris0700811100811700307
Nowicki Jan1000811100811700361
Ogiewa Karolina0700811100811600248
Okolus Julia1000811100811600355
Poduszyńska Hanna1000811100811600368
Poduszyńska Weronika0900811100811600326
Pogoda Gabriela0700811100811600351
Półkotycka Olga0800811100811600290
Sitkiewicz Jagoda0700811100811600257
Stankiewicz Anna0700811100811600340
Starosolska Sara0800811100811600285
Stawicka Lena1000811100811600358
Wańha Stanisław1100811
Wiśniewski Wiktor0700811100811700242
Gradek Jakub0909914109914700023
Jurkiewicz Patrycja0809914109914600031
Kloc Hanna1009914109914600045
Kloc Maciej0809914109914700033
Kowalski Ignacy1209914
Leciejewska Ewa1109914
Piotrowski Konstanty0909914109914700024
Pitus Anna1209914
Pitus Michał0809914109914700032
Pol Witold0809914109914700049
Szaturski Bartłomiej1109914
Zaremba Hanna0809914109914600037
Dudziński Tomasz070020710020770037050m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
200m zmienny (94)
41.01
40.15
3:00.83
11/5/2019
11/5/2019
12/10/2019
Kedzierzyn (POL)
Kedzierzyn (POL)
Opole (POL)
Emerling Diana100020710020760041750m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
50m motylkowy (79)
37.68
46.49
40.66
19/9/2020
10/10/2020
11/1/2020
Wieliczka (POL)
Kedzierzyn-Kozle (POL)
Krapkowice (POL)
Gendera Tomasz0800207100207700375100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
100m klasyczny (86)
1:14.00
43.66
1:39.62
19/9/2020
26/10/2019
15/11/2019
Wieliczka (POL)
Kedzierzyn-Kozle (POL)
Olesno (POL)
Gohla Amadeus0900207100207700394100m dowolny (98)
50m motylkowy (80)
100m motylkowy (90)
1:14.74
40.28
1:32.16
19/9/2020
11/1/2020
10/10/2020
Wieliczka (POL)
Krapkowice (POL)
Kedzierzyn-Kozle (POL)
Gorska Liliana0800207100207600395100m dowolny (95)
50m motylkowy (79)
200m zmienny (93)
1:10.65
36.16
3:05.48
19/9/2020
11/1/2020
1/3/2020
Wieliczka (POL)
Krapkowice (POL)
Wieliczka (POL)
Jaśkowska Julia0800207100207600379100m grzbietowy (81)
100m klasyczny (85)
200m zmienny (93)
1:22.94
1:31.32
3:01.47
23/11/2019
9/11/2019
12/10/2019
Tarnowskie Gory (POL)
Radlin (POL)
Opole (POL)
Justyńska Jagoda0700207100207600349
Kordek Zuzanna0800207100207600367100m klasyczny (85)
50m motylkowy (77)
200m zmienny (93)
1:36.62
35.58
2:55.96
15/11/2019

1/3/2020
Olesno (POL)

Wieliczka (POL)
Kuklo Daniela0700207100207600374100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
100m klasyczny (85)
1:21.47
41.13
1:38.02
26/11/2019
23/11/2019
23/11/2019
Zdzieszowice (POL)
Tarnowskie Gory (POL)
Tarnowskie Gory (POL)
Kużaj Lena090020710020760039850m grzbietowy (91)
50m motylkowy (77)
50m motylkowy (79)
38.50
36.02
35.32
26/10/2019

11/1/2020
Kedzierzyn-Kozle (POL)

Krapkowice (POL)
Matyjasek Olga1000207100207600419
Merz Wojciech0800207100207700377100m grzbietowy (82)
50m motylkowy (80)
200m zmienny (94)
1:28.52
38.93
3:16.60
11/1/2020
11/1/2020
12/10/2019
Krapkowice (POL)
Krapkowice (POL)
Opole (POL)
Moszyk Oskar0800207100207700400100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
1:19.28
41.89
42.54
19/9/2020
26/10/2019
23/11/2019
Wieliczka (POL)
Kedzierzyn-Kozle (POL)
Tarnowskie Gory (POL)
Orszak Wiktoria080020710020760040250m grzbietowy (91)
100m grzbietowy (81)
100m klasyczny (85)
43.49
1:50.75
1:40.32
19/9/2020
18/5/2019
21/12/2019
Wieliczka (POL)
Strzecle Opolskie (POL)
Oswiecim (POL)
Skrzypczak Natalia0700207100207600348
Skrzypiec Szymon0700207100207700346
Wojciechowska Martyna0700207100207600359
Wojciechowska Patrycja070020710020760035850m motylkowy (77)
100m motylkowy (89)
200m zmienny (93)
34.83
1:21.56
3:07.04
19/9/2020
10/5/2019
28/3/2019
Wieliczka (POL)
Kedzierzyn (POL)
Radlin (POL)
MMKS Kędzierzyn-Koźle 1002074 x 50m dowolny  (87)Kobiet46 lat i młodsi2:08.12
MMKS Kędzierzyn-Koźle 1002074 x 50m zmienny  (99)Kobiet46 lat i młodsi2:29.88
Balcerzak Barbara1003414103414600040
Bednarz Maksymilian0903414103414700027
Bieniek Maciej0903414103414700029
Bieniek Michał0903414103414700028
Bronisz Martyna0803414103414600024
Dryjer Maria1103414
Garbarczyk Weronika1103414
Garbarczyk Wiktoria1303414
Giza Adam0903414103414700038
Gąsior Jan1103414
Jezierski Kajetan1103414
Kalbarczyk Wojciech1103414
Kobylski Filip0903414103414700031
Krześniak Barbara0803414103414600022
Kwieciński Wojciech1103414
Luśtyk Tomasz0903414103414700037
Smykiewicz Mateusz0903414103414700034
Spis Dawid1003414103414700032
Spis Julia0803414103414600030
Więcław Patryk1103414
Kawala Szymon0800706100706700051
Zabawa Emilia0700706100706600050100m grzbietowy (81)
50m motylkowy (77)
100m motylkowy (89)
1:14.11
32.44
1:11.98
10/10/2020
19/9/2020
10/10/2020
Oswiecim (POL)
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Barnaś Kinga110410650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m klasyczny (73)
NT
NT
NT
Boroń Adam1004106104106700040100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m klasyczny (84)
NT
49.00
57.38

11/10/2020
11/10/2020

Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Burkat Maja120410625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
24.00
25.00
NT
Dziubińska Natasza120410625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
24.00
26.00
NT
Garbacz Maksym120410625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
23.00
25.00
30.00
Garbacz Martyna0904106104106600031100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
NT
44.59
44.42

11/10/2020
11/10/2020

Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Gut Filip0904106104106700047100m dowolny (98)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (80)
NT
NT
NT
Gut Hubert0904106104106700048100m dowolny (98)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (80)
NT
NT
NT
Gąsior Iga1004106104106600038100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
NT
42.15
51.14

19/9/2020
11/10/2020

Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Leśniakiewicz Andrzej120410625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
24.00
25.00
Leśniakiewicz Julia1004106104106600043100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m motylkowy (79)
NT
43.88
47.49

19/9/2020
11/10/2020

Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Leśnicki Franciszek1004106104106700042100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m klasyczny (84)
NT
44.12
49.96

11/10/2020
11/10/2020

Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Magiera Rafał110410650m dowolny (70)
50m grzbietowy (72)
50m klasyczny (74)
40.50
47.30
55.00
Morawa Eliza120410625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
NT
NT
NT
Para Kacper0904106104106700049100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m klasyczny (84)
NT
NT
NT
Pastwa Jeremi1004106104106700045100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m klasyczny (84)
NT
NT
NT
Puźniak Maja1004106104106600036100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m motylkowy (79)
NT
43.99
40.48

11/10/2020
11/10/2020

Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Ruchała Wiktoria1004106104106600044100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
NT
52.04
52.62

11/10/2020
11/10/2020

Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Szczepaniec Martyna120410625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
NT
NT
NT
Tokarska Justyna0804106104106600028
Tokarski Szymon1004106104106700046100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m klasyczny (84)
NT
40.03
40.88

11/10/2020
19/9/2020

Oswiecim (POL)
Wieliczka (POL)
Tolala Lena110410650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m klasyczny (73)
40.00
49.00
50.00
Trochimiuk Tamara1004106104106600039100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
NT
48.15
52.59

11/10/2020
11/10/2020

Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Warzecha Alan110410650m dowolny (70)
50m grzbietowy (72)
50m motylkowy (76)
40.50
47.00
48.00
Watycha Aleksander0704106104106700002100m dowolny (98)
100m klasyczny (86)
50m motylkowy (80)
1:03.93
1:17.85
33.12
10/10/2020
10/10/2020
14/12/2019
Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Zabierzow (POL)
Wida Adrianna110410650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m klasyczny (73)
43.00
52.00
NT
Węgrzyn Aleksandra1004106104106600037100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
NT
42.06
47.12

11/10/2020
19/9/2020

Oswiecim (POL)
Wieliczka (POL)
Węgrzyn Hanna0704106104106600003100m dowolny (95)
50m grzbietowy (91)
100m grzbietowy (81)
1:06.80
34.07
1:12.89
19/9/2020
15/12/2019
14/12/2019
Wieliczka (POL)
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Zemelfred Patryk110410650m dowolny (70)
50m klasyczny (74)
NT
NT
Świerczek Oliwia110410650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m motylkowy (75)
45.00
50.00
NT
Jendrusch Fabian0701607101607700001
Malkusz Alicja0901607101607600012
Przybyłek Wiktor0901607101607700003
Rigol Tomasz0701607101607700004
Tupko Jakub1001607101607700016
Ćwirko Dominik0901607101607700009
Ćwirko Michał0801607101607700010
Boboń Amelia1000106100106600495
Chmielowska Emilia1100106
Chyłek Martin1100106
Czarnecka Lena1000106100106600497
Czarnecka Maja1100106
Gorczyca Klaudia1000106100106600500
Gos Maja1000106100106600501
Grzemba Oskar1100106
Hajto Borys1100106
Hapek Martyna1100106
Jania Filip1000106100106700502
Jeziorska Wiktoria1000106100106600503
Kaczmarek Oskar1100106
Kita Eryk0900106100106700465
Kupiec Piotr1100106
Kuźnicki Michał0900106100106700441
Matyasik Mikołaj0900106100106700466
Matyasik Łucja110010650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m klasyczny (73)
38.60
47.00
48.84
Ochal Antoni1000106100106700508
Piecuch Klaudia110010650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m klasyczny (73)
37.74
47.00
49.00
Piecuch Mateusz0900106100106700480100m dowolny (96)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (78)
1:12.21
46.33
35.99
1/3/2020
29/2/2020
Wieliczka (POL)
Bochnia (POL)
Rauczyński Adrian0800106100106700469
Rusek Michał110010650m dowolny (70)
50m grzbietowy (72)
50m klasyczny (74)
37.00
47.00
50.00
Siwek Lilianna1000106100106600510
Stawinoga Bianka1100106
Szałaj Alex1000106100106700511
Trela Sergiusz1100106
Zielińska Maria1100106
Zych Emilia1000106100106600520
Łuczyńska Nikola0900106100106600457
Żuk Oskar1000106100106700521
Bubel Bartłomiej110211150m dowolny (70)
50m grzbietowy (72)
50m motylkowy (76)
43.30
48.20
52.15
Chodakowska Hanna110211110211160011950m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m klasyczny (73)
43.50
49.00
57.20
Dudek Lena0902111102111600112100m dowolny (95)
50m motylkowy (77)
100m motylkowy (89)
1:06.28
36.66
1:23.36
19/9/2020

8/2/2020
Wieliczka (POL)

Katowice (POL)
Ferszt Kornelia0802111102111600100100m dowolny (95)
50m grzbietowy (91)
50m motylkowy (77)
1:10.28
38.56
38.18
19/9/2020
11/12/2019
1/3/2020
Wieliczka (POL)
Radlin (POL)
Wieliczka (POL)
Gajocha Nataniel110211150m dowolny (70)
50m motylkowy (76)
43.42
51.34
Kapka Antonina0902111102111600111100m dowolny (97)
100m grzbietowy (81)
50m klasyczny (83)
1:14.50
1:19.45
40.18
9/2/2020
1/3/2020
19/9/2020
Katowice (POL)
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Kapka Mikołaj120211110211170012225m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
17.94
20.80
25.78
Konopka Wojciech110211110211170011850m dowolny (70)
50m klasyczny (74)
50m motylkowy (76)
48.00
1:00.00
53.00
Korzeń Adrianna130211125m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
21.91
29.17
31.63
Michael Emma1002111102111600116
Piątkiewicz Martyna1102111102111600110
Staszkiewicz Julia0802111102111600103100m dowolny (95)
100m klasyczny (85)
1:08.02
1:40.90
19/9/2020
25/3/2019
Wieliczka (POL)
Gliwice (POL)
Górnik Sosnowiec 1021114 x 50m dowolny  (87)Kobiet46 lat i młodsi2:10.90
Kapka Antonina
Ferszt Kornelia
09
08
Staszkiewicz Julia
Dudek Lena
08
09
Górnik Sosnowiec 1021114 x 50m zmienny  (99)Kobiet46 lat i młodsi2:24.98
Kapka Antonina
Staszkiewicz Julia
09
08
Dudek Lena
Ferszt Kornelia
09
08
Nowak Jakub0904411104411700100
Nosal Lena1200101
Nosal Nela1000101100101601369
Kurysia Anna0700000
Szczotka Natalia0700000
Bocheński Szymon0700306100306700224100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
100m klasyczny (86)
1:14.67
40.36
1:33.81
29/2/2020
26/5/2019
29/2/2020
Bochnia (POL)
Krakow (POL)
Bochnia (POL)
Czaja Zuzanna0800306100306600189
Dziuba Bartosz0800306100306700240100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
1:25.80
45.87
48.62
15/12/2019
15/12/2019
10/11/2019
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Tarnow (POL)
Kleszcz Eryk0800306100306700233100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
1:20.46
41.15
42.97
29/2/2020
29/2/2020
29/2/2020
Bochnia (POL)
Bochnia (POL)
Bochnia (POL)
Kubic Agata070030610030660019750m grzbietowy (91)
100m klasyczny (85)
50m motylkowy (79)
38.40
1:27.43
38.25
26/5/2019
10/10/2020
13/10/2019
Krakow (POL)
Oswiecim (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Masters George0700306100306700223100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
1:03.48
35.10
31.79
10/10/2020
26/5/2019
21/12/2019
Oswiecim (POL)
Krakow (POL)
Oswiecim (POL)
Michałek Michał0900306100306700230100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
NT
37.52
35.03

29/2/2020
29/2/2020

Bochnia (POL)
Bochnia (POL)
Polak Lena0700306100306600237100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m motylkowy (79)
1:13.08
38.16
39.11
29/2/2020
15/12/2019
13/10/2019
Bochnia (POL)
Zabierzow (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Dulęba Jakub11SWKRA
Ruciński Igor11SWKRA
Stafiński Wiktor11SWKRA
Białek Igor1103606
Blacha Maja0803606103606600294
Bodzoń Mia1003606103606600411
Bucci Leonardo1103606
Bugajski Michał1103606
Bułacz Antoni1103606
Caba Barbara1103606
Caba Julian1103606
Całka Alicja0703606103606600323
Chmielowski Piotr1003606103606700397
Cicha Zofia0703606103606600295
Dejana Laura1103606
Dygulska Weronika0803606103606600296
Frączek-Burkacki Franciszek1003606103606700404
Gawron Zuzanna1103606
Gawroński Krystian1103606
Gałuszka Karolina1103606
Glijer Maksym0703606103606700297100m dowolny (96)
100m klasyczny (86)
50m motylkowy (80)
1:03.78
1:21.70
38.52
19/9/2020
10/10/2020
13/10/2019
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Golonek Amelia1003606103606600415
Grochola Kamil1103606
Góra Damian1103606
Głogowski Kuba1003606103606700400
Hajduga Ksawery1103606
Jurkowski Jan1103606
Knych-Góra Kacper1103606
Kruszewski Tytus1103606
Król Karolina0703606103606600299
Kubis Gabriela1003606103606600413
Kubowicz Maciej1103606
Lew Milena1003606103606600401
Machinko Maciej0703606103606700300
Malecka Inka0803606103606600301
Marciniak Aleksandra0703606103606600416100m dowolny (95)
100m klasyczny (85)
50m motylkowy (77)
200m zmienny (93)
1:07.42
1:23.39
33.90
2:38.11

10/10/2020
1/3/2020
10/10/2020

Oswiecim (POL)
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Miętus Patricija1003606103606600410
Moskal Tomasz1103606
Nowak Witold1103606
Nowakowski Oliwier0703606103606700303100m dowolny (96)
100m grzbietowy (82)
50m motylkowy (80)
1:00.11
1:05.57
30.49

10/10/2020
13/10/2019

Oswiecim (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Otrysko Marek1103606
Pieczara Mateusz1103606
Piskorz Makary1103606
Pitala Oliwia1103606
Plutecki Jakub0803606103606700306
Pomorski-Różyk Seweryn1103606
Rachwał Olga1003606103606600399
Rolnicka Milena1103606
Rolnicki Maksymilian0803606103606700308
Rosińska Nina1103606
Rumińska Wiktoria0703606103606600382
Rusek Konrad1103606
Róg Filip1103606
Sakłak Szymon0703606103606700309100m dowolny (96)
100m klasyczny (86)
50m motylkowy (80)
1:01.89
1:19.54
31.75
19/9/2020
10/10/2020
14/12/2019
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Zabierzow (POL)
Siąkała Adam1103606
Sotkowski Kacper0703606103606700383
Spórna Jan0803606103606700311
Stanek Magdalena0703606103606600312100m dowolny (95)
50m grzbietowy (91)
100m grzbietowy (81)
1:02.77
31.99
1:08.56
19/9/2020
19/9/2020
21/12/2019
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Stankiewicz Julia1103606
Staszkiewicz Michał1103606
Stawowski Marcin0803606103606700313
Szymacha Aleksy1003606103606700402
Sądel Oliwia0803606103606600310
Tatarczyński Edmund1003606103606700409
Turchan Antonia1103606
Urbański Jakub0703606103606700340
Urbuś Wojciech1103606
Werner Aleksandra1203606
Werner Izabela1003606103606600398
Wiśniewska Matylda1203606
Wolnicki Franciszek1103606
Zajączkowska Nina1103606
Zięba Bartek1003606103606700405
Zięba Jacek1003606103606700406
Zięba Oskar1103606
Żubrowski Bernard1103606
Żurowska Amelia1103606
Marcjanek Wiktoria0704111104111600047100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m motylkowy (77)
1:22.42
35.34
33.78
11/11/2018
19/9/2020
Kielce (POL)
Wieliczka (POL)
Bachniak Kacper1305711
Piersiala Karol1105711
Piersiala Wojciech1105711
Popczyk Oliwier1105711
Grajdura Nina0903806103806600075100m dowolny (97)
50m klasyczny (83)
50m motylkowy (79)
1:11.04
40.31
35.75
19/9/2020
11/10/2020
11/10/2020
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Kalisz Oliwia0803806103806600073100m klasyczny (85)
50m motylkowy (79)
200m zmienny (93)
1:32.02
35.65
2:51.46
22/2/2020
11/10/2020
11/10/2020
Mielec (POL)
Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Bałazy-Makowska Nikola0906711106711600022
Bomba Julia110671150m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m motylkowy (75)
41.06
46.48
47.02
Broczkowski Bogusz0806711106711700026100m dowolny (98)
100m klasyczny (86)
50m motylkowy (80)
1:08.96
1:40.19
38.37
19/9/2020
8/2/2020
1/3/2020
Wieliczka (POL)
Katowice (POL)
Wieliczka (POL)
Drozd Marta0806711106711600014100m dowolny (97)
100m klasyczny (85)
50m motylkowy (79)
1:15.02
1:40.93
NT
10/10/2020
8/2/2020
Gliwice (POL)
Katowice (POL)
Dąbrowska Maja0806711106711600013100m dowolny (97)
100m klasyczny (85)
50m motylkowy (79)
1:24.13
1:37.82
NT
21/2/2020
18/10/2019
Dabrowa Gornicza (POL)
Dabrowa Gornicza (POL)
Greń Martyna070671110671160000550m grzbietowy (91)
100m grzbietowy (81)
50m motylkowy (77)
33.04
1:10.60
33.17
19/9/2020
10/10/2020
Wieliczka (POL)
Gliwice (POL)
Lotko Oliwier110671150m dowolny (70)
50m grzbietowy (72)
50m klasyczny (74)
39.23
46.87
52.21
Massalski Mateusz0706711106711700003100m dowolny (98)
100m klasyczny (86)
200m zmienny (94)
1:14.54
1:34.12
NT
19/9/2020
16/12/2019
Wieliczka (POL)
Gliwice (POL)
Patorski Maciej0906711106711700017
Pinczak Mateusz0806711106711700002100m dowolny (96)
100m klasyczny (86)
50m motylkowy (78)
1:00.14
1:23.84
30.91

8/2/2020
19/9/2020

Katowice (POL)
Wieliczka (POL)
Robakiewicz Kacper110671150m dowolny (70)
50m grzbietowy (72)
50m klasyczny (74)
42.20
46.87
56.63
Stachowicz Maja0806711106711600007100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
100m grzbietowy (81)
1:15.11
37.24
1:20.00
9/2/2020
21/12/2019
10/10/2020
Katowice (POL)
Oswiecim (POL)
Gliwice (POL)
Szpernalowska Mila0806711106711600016
Słota Wojciech0806711106711700004100m dowolny (96)
50m grzbietowy (92)
100m grzbietowy (82)
1:06.73
33.65
1:15.30
19/9/2020
10/10/2020
10/10/2020
Wieliczka (POL)
Gliwice (POL)
Gliwice (POL)
Wdowiak Dominik0706711106711700021100m dowolny (96)
100m klasyczny (86)
50m motylkowy (78)
1:01.45
1:13.24
29.18
19/9/2020
7/3/2020
1/3/2020
Wieliczka (POL)
Warsaw (POL)
Wieliczka (POL)
Wdowiak Jakub120671125m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
19.56
23.65
25.58
Dragon Będzin 1067114 x 50m dowolny  (88)Mężczyzn46 lat i młodsi2:17.77
Wdowiak Dominik
Słota Wojciech
07
08
Lotko Oliwier
Pinczak Mateusz
11
08
Dragon Będzin 1067114 x 50m zmienny  (100)Mężczyzn46 lat i młodsi2:18.38
Słota Wojciech
Wdowiak Dominik
08
07
Pinczak Mateusz
Lotko Oliwier
08
11
Jóźwiak Marcel1006914106914700045
Banaszkiewicz Hanna1103506
Bieguniak Antoni1303506
Biestek Adrianna120350625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
22.19
26.43
32.41
Bieszczad Łucja110350650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m klasyczny (73)
NT
NT
NT
Brońka Anna080350610350660008550m motylkowy (79)
100m motylkowy (89)
200m zmienny (93)
39.52
1:37.49
3:03.38
11/10/2020
16/2/2019
11/10/2020
Oswiecim (POL)
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Całka Piotr0803506103506700083100m dowolny (98)
100m klasyczny (86)
200m zmienny (94)
1:11.55
1:25.56
2:50.73
19/9/2020
11/10/2020
11/10/2020
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Cholewa Hanna0703506103506600073100m dowolny (95)
100m grzbietowy (81)
100m klasyczny (85)
200m zmienny (93)
1:07.89
1:17.59
1:24.14
2:46.57
19/9/2020
10/10/2020
14/12/2019
23/11/2019
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Zabierzow (POL)
Bochnia (POL)
Cholewa Magdalena120350625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
26.62
25.86
37.46
Ciupka Artur090350610350670010350m grzbietowy (92)
100m grzbietowy (82)
50m klasyczny (84)
43.78
1:35.75
44.81
19/9/2020
1/3/2020
19/9/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Czaja Zuzanna0803506103506600134100m dowolny (97)
100m grzbietowy (81)
200m zmienny (93)
1:07.97
1:11.01
2:40.62
26/5/2019
14/12/2019
11/10/2020
Krakow (POL)
Zabierzow (POL)
Oswiecim (POL)
Dudziak Maja0803506103506600092100m dowolny (97)
50m motylkowy (79)
200m zmienny (93)
1:13.29
41.92
3:15.96
19/9/2020
11/10/2020
11/10/2020
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Dudziak Tadeusz120350625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
22.11
25.40
33.10
Dulak Emila0703506103506600061
Dulak Wiktor1003506103506700131100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m klasyczny (84)
NT
44.13
59.66

19/9/2020
1/3/2020

Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Dyda Artur0803506103506700084
Dziedzic Szymon1003506
Gawor Leonard120350625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
26.40
27.95
34.04
Gałoński Tomasz0703506103506700111100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
100m grzbietowy (82)
1:11.64
35.30
1:19.52
10/10/2020
19/9/2020
10/10/2020
Oswiecim (POL)
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Gorlach Miłosz110350650m dowolny (70)
50m grzbietowy (72)
50m klasyczny (74)
NT
NT
NT
Gramza Liliana1103506
Grzyb Gabriela1203506
Guzik Mia110350650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m klasyczny (73)
NT
NT
NT
Góra Natalia0903506103506600105
Gąsiorek Alicja0903506103506600104
Gąsiorek Wiktor0703506103506700074100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (78)
1:07.17
35.97
36.57
19/9/2020
19/9/2020
19/9/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Głuch Jakub1003506103506700121100m dowolny (98)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (80)
NT
56.17
48.07

1/3/2020
11/10/2020

Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Horbal Ignacy1003506103506700116100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m klasyczny (84)
NT
50.55
56.68

19/9/2020
1/3/2020

Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Idzik Arkadiusz0703506103506700069100m dowolny (98)
50m motylkowy (80)
200m zmienny (94)
1:13.09
36.75
3:00.50
15/12/2019
1/3/2020
16/2/2019
Zabierzow (POL)
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Idzik Zofia120350625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
31.51
32.21
33.83
Janik Aleksandra110350650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m motylkowy (75)
NT
NT
NT
Jantas Aleksandra0903506103506600095100m dowolny (97)
50m klasyczny (83)
50m motylkowy (79)
1:28.76
49.68
43.09
19/9/2020
15/12/2019
30/11/2019
Wieliczka (POL)
Zabierzow (POL)
Andrychow (POL)
Jarmołowska Helena0803506103506600082100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
100m grzbietowy (81)
1:15.42
38.29
1:21.05
19/9/2020
19/9/2020
11/10/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Jeziorek Kaja110350650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m klasyczny (73)
NT
NT
NT
Kapelko Adam120350625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
40.00
40.00
Kapusta Eryk0803506103506700080100m dowolny (98)
100m klasyczny (86)
200m zmienny (94)
1:14.97
1:37.85
3:08.59
19/9/2020
11/10/2020
11/10/2020
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Kica Aleksander1003506103506700127100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m klasyczny (84)
NT
49.53
NT

19/9/2020

Wieliczka (POL)
Klimkowski Adam0903506103506700110100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
100m grzbietowy (82)
1:25.91
41.77
1:36.07
1/3/2020
19/9/2020
1/3/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Knapik Julia0903506103506600107
Koczwara Miłosz120350625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
27.72
32.83
45.07
Kopec Liliana1103506
Kopeć Lilina110350650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m klasyczny (73)
NT
NT
NT
Kordjak Dawid060350610350670007750m motylkowy (80)
100m motylkowy (90)
200m zmienny (94)
32.98
1:08.86
2:46.23
21/12/2019
10/10/2020
12/10/2019
Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Korpak Maja0903506103506600108100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
1:19.14
42.85
49.11
19/9/2020
14/12/2019
1/3/2020
Wieliczka (POL)
Zabierzow (POL)
Wieliczka (POL)
Kosek Karolina1003506103506600125
Kot Kacper0803506103506700078100m dowolny (96)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (78)
1:07.26
40.53
33.47
19/9/2020
13/10/2019
Wieliczka (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Kowalski Franciszek1003506103506700126100m dowolny (98)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (80)
NT
57.17
52.07

1/3/2020
11/10/2020

Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Kowalski Mieszko0803506103506700086
Kowalski Tymoteusz120350625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
33.98
35.10
42.17
Kozioł Alicja1003506103506600120100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
NT
52.67
56.40

1/3/2020
1/3/2020

Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Kryza Jagoda0803506103506600091100m dowolny (97)
100m grzbietowy (81)
200m zmienny (93)
1:21.06
1:25.47
3:02.72
1/3/2020
11/10/2020
11/10/2020
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Krztoń-Królewiecki Wojciech120350625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
30.91
31.03
37.86
Krzyszfowicz Julia110350650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m motylkowy (75)
NT
NT
NT
Krzysztofowicz Julia1103506
Kubik Stefan120350625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
30.49
28.50
37.35
Kulig Maciej110350650m dowolny (70)
50m grzbietowy (72)
50m klasyczny (74)
NT
NT
NT
Kuna Alina1003506103506600130100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m motylkowy (79)
NT
45.77
48.35

1/3/2020
1/3/2020

Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Kupiec Magdalena120350625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
25.29
28.33
34.85
Kursa Julia120350625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
25.21
28.36
36.39
Lembas Hugo1003506103506700124100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
NT
50.82
51.33

19/9/2020
11/10/2020

Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Lisowski Daniel110350650m dowolny (70)
50m grzbietowy (72)
50m klasyczny (74)
NT
NT
NT
Małajewicz Jakub110350650m dowolny (70)
50m grzbietowy (72)
50m klasyczny (74)
NT
NT
NT
Mikuła Maria120350625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
21.79
25.77
33.17
Mirocha Miłosz1203506
Misztal Olaf1003506103506700135100m dowolny (98)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (80)
NT
41.97
39.66

11/10/2020
11/10/2020

Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Miłek Alicja0603506103506600051100m dowolny (97)
100m grzbietowy (81)
200m zmienny (93)
58.28
1:03.04
2:22.83
10/10/2020
7/2/2020
22/2/2020
Oswiecim (POL)
Katowice (POL)
Piekary (POL)
Modzelewska Blanka120350625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
25.36
24.36
28.99
Możdzan Hanna1003506103506600133100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
NT
1:01.59
1:11.64

11/10/2020
11/10/2020

Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Musiał Antoni1103506
Nawrot Tymoteusz120350625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
31.04
24.36
38.38
Olearczyk Krzysztof1003506103506700132100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m klasyczny (84)
NT
48.97
53.66

1/3/2020
19/9/2020

Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Osak Kacper1003506103506700115100m dowolny (98)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (80)
1:15.17
45.15
37.36
9/2/2020
1/3/2020
1/3/2020
Katowice (POL)
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Pajdak Bartosz1103506
Palmi Julia0903506103506600106100m dowolny (97)
50m klasyczny (83)
50m motylkowy (79)
1:28.99
46.04
51.27
1/3/2020
19/9/2020
9/6/2019
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Pamuła Bartosz1103506
Pasek Kamil1003506103506700123100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
NT
43.00
1:00.02

19/9/2020
11/10/2020

Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Pasierb Adam1003506103506700122100m dowolny (98)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (80)
NT
56.29
48.72

11/10/2020
11/10/2020

Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Permus Aleksandra0603506103506600046100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
100m grzbietowy (81)
1:02.79
33.47
1:11.12
21/12/2019
15/12/2019
7/2/2020
Oswiecim (POL)
Zabierzow (POL)
Katowice (POL)
Permus Maciej1003506103506700114100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
NT
38.06
37.58

11/10/2020
11/10/2020

Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Piech Zofia120350625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
27.08
29.49
47.06
Piechnik Nina110350650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m klasyczny (73)
NT
NT
NT
Piecuch Julia1003506103506600119100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
NT
43.69
55.58

11/10/2020
11/10/2020

Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Pitala Oliwia110350650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m klasyczny (73)
NT
NT
NT
Pokrywka Zuzanna120350625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
29.39
27.95
36.05
Przystał Antonio0703506103506700067100m klasyczny (86)
50m motylkowy (78)
200m zmienny (94)
1:27.43
34.72
2:49.40
1/3/2020
19/9/2020
1/3/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Rosek Mikołaj1003506
Rozumek Jan090350610350670009450m grzbietowy (92)
100m grzbietowy (82)
100m motylkowy (90)
38.54
1:24.79
1:50.91
19/9/2020
1/3/2020
10/5/2019
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Kedzierzyn (POL)
Sliwa Jadwiga110350650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m klasyczny (73)
NT
NT
NT
Smulski Antoni1003506103506700117100m dowolny (98)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (80)
NT
49.47
48.69

11/10/2020
11/10/2020

Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Sobek Michał1003506103506700118100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m klasyczny (84)
NT
49.38
1:05.05

11/10/2020
11/10/2020

Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Sroka Antonina110350650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m klasyczny (73)
NT
NT
NT
Szpyra Antonina1103506
Szymanski Maksymilian110350650m dowolny (70)
50m klasyczny (74)
50m motylkowy (76)
NT
NT
NT
Szymańska Wiktoria1003506103506600129100m dowolny (97)
50m klasyczny (83)
50m motylkowy (79)
NT
47.96
46.29

11/10/2020
11/10/2020

Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Słomska Małgorzata130350625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
27.55
30.32
38.37
Słomski Mikołaj0803506103506700087100m dowolny (98)
100m klasyczny (86)
200m zmienny (94)
1:16.32
1:37.46
3:13.15
19/9/2020
11/10/2020
11/10/2020
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Teper Franciszek120350625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
26.79
28.71
47.08
Tracz Antonina1103506
Trzos Małgorzata120350625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
19.29
26.13
33.77
Urbaniec Zofia0703506103506600063100m dowolny (97)
50m motylkowy (79)
200m zmienny (93)
1:21.70
38.79
3:26.55
1/3/2020
1/3/2020
24/2/2019
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Nowy Targ (POL)
Wieleba Michał0803506103506700088100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
100m klasyczny (86)
1:22.95
55.71
1:39.22
19/9/2020
13/10/2019
11/10/2020
Wieliczka (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Oswiecim (POL)
Wrześniak Oskar0903506103506700096100m dowolny (96)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (78)
1:11.89
42.39
35.89
19/9/2020
19/9/2020
19/9/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Wójcik Joanna1003506103506600128100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
NT
47.02
55.78

19/9/2020
11/10/2020

Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Wójcik Maciej060350610350670005650m grzbietowy (92)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (80)
35.43
43.43
38.23
21/12/2019
15/12/2019
14/10/2018
Oswiecim (POL)
Zabierzow (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Zajaczkowski Adam110350650m dowolny (70)
50m grzbietowy (72)
50m klasyczny (74)
NT
NT
NT
Zawiślan Julia0703506103506600070100m dowolny (95)
50m grzbietowy (91)
100m grzbietowy (81)
1:04.76
34.39
1:18.34
19/9/2020
19/9/2020
10/10/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Zazakowny Paweł1003506
Łuczak Agata0903506103506600093100m dowolny (97)
50m motylkowy (77)
100m motylkowy (89)
1:19.12
37.08
NT
1/3/2020
19/9/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Łukasik Blanka090350610350660010250m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
50m motylkowy (79)
41.11
41.98
39.27
15/12/2019
19/9/2020
19/9/2020
Zabierzow (POL)
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Łukasik Greta120350625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
23.12
24.79
31.62
Łupińska Barbara0903506103506600099100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
1:23.17
47.54
45.39
19/9/2020
9/6/2019
19/9/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Śliwa Antonina0903506103506600097100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
1:24.58
46.49
47.54
1/3/2020
26/5/2019
15/12/2019
Wieliczka (POL)
Krakow (POL)
Zabierzow (POL)
Żak Zoya0903506103506600101100m dowolny (95)
50m motylkowy (79)
100m motylkowy (89)
1:10.69
46.46
NT
19/9/2020
13/10/2019
Wieliczka (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Żmijewska Nina0903506103506600098
Żmijewski Borys0703506103506700068100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
100m grzbietowy (82)
1:12.83
36.25
1:18.42
19/9/2020
19/9/2020
1/3/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Solne Miasto Wieliczka 1035064 x 50m dowolny  (88)Mężczyzn46 lat i młodsi2:10.12
Osak Kacper
Wrześniak Oskar
10
09
Kot Kacper
Gąsiorek Wiktor
08
07
Solne Miasto Wieliczka 2035064 x 50m dowolny  (88)Mężczyzn46 lat i młodsi2:18.79
Permus Maciej
Misztal Olaf
10
10
Całka Piotr
Przystał Antonio
08
07
Solne Miasto Wieliczka 1035064 x 50m zmienny  (100)Mężczyzn46 lat i młodsi2:23.78
Permus Maciej
Przystał Antonio
10
07
Kot Kacper
Osak Kacper
08
10
Solne Miasto Wieliczka 2035064 x 50m zmienny  (100)Mężczyzn46 lat i młodsi2:26.12
Gałoński Tomasz
Misztal Olaf
07
10
Wrześniak Oskar
Całka Piotr
09
08
Solne Miasto Wieliczka 1035064 x 50m dowolny  (87)Kobiet46 lat i młodsi2:20.72
Szymańska Wiktoria
Żak Zoya
10
09
Czaja Zuzanna
Zawiślan Julia
08
07
Solne Miasto Wieliczka 1035064 x 50m zmienny  (99)Kobiet46 lat i młodsi2:29.33
Jarmołowska Helena
Łukasik Blanka
08
09
Czaja Zuzanna
Żak Zoya
08
09
Noga Dominika0705611105611600018
Baran Jagoda0703706103706600099
Gurgul Mikołaj1203706
Jarosz Jakub0803706103706700123100m dowolny (98)
100m klasyczny (86)
1:42.00
1:45.60
15/12/2019
1/3/2020
Zabierzow (POL)
Wieliczka (POL)
Jodłowska Emilia1103706
Kenawy Janna1103706
Koczwara Iga0803706103706600121
Kukułka Aleksander0803706103706700119100m dowolny (98)
100m grzbietowy (82)
1:20.13
1:27.69
1/3/2020
1/3/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Miodek Jagoda0803706103706600125
Nowak Zuzanna1103706
Orzechowska Blanka0703706103706600098
Pietrusa Konrad1203706
Piwek Filip1103706
Piwek Maja1103706
Roman Jakub0703706103706700100
Staniszewski Kacper0703706103706700129100m dowolny (98)
100m klasyczny (86)
50m motylkowy (80)
1:28.07
1:42.85
49.76
15/12/2019
1/3/2020
14/12/2019
Zabierzow (POL)
Wieliczka (POL)
Zabierzow (POL)
Stefański Juliusz0803706103706700118100m dowolny (98)
100m grzbietowy (82)
50m motylkowy (80)
1:25.03
1:33.00
NT
15/12/2019
14/12/2019
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)
Sławiński Patryk0703706103706700128100m dowolny (98)
100m klasyczny (86)
1:23.68
1:44.00
1/3/2020
1/3/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Wójcik Gerard0803706103706700117100m dowolny (98)
100m klasyczny (86)
200m zmienny (94)
1:18.13
1:29.26
3:01.74
15/12/2019
1/3/2020
1/3/2020
Zabierzow (POL)
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Ślusarek Filip1103706
Ślęzak Emilia0803706103706600115
Bocheński Kajetan070140610140670018850m grzbietowy (92)
100m grzbietowy (82)
200m zmienny (94)
38.98
1:29.67
NT
19/9/2020
1/3/2020
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Bodziony Filip1001406101406700131100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m klasyczny (84)
NT
48.49
55.99

1/3/2020
1/3/2020

Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Brońska Anna110140650m dowolny (69)
50m klasyczny (73)
50m motylkowy (75)
39.26
48.72
46.13
Budnik Małgorzata0701406101406600107100m dowolny (97)
100m grzbietowy (81)
50m motylkowy (79)
1:10.22
1:20.11
41.46
19/9/2020
10/10/2020
13/10/2019
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Sucha Beskidzka (POL)
Dyrek Mikołaj1101406
Gromala Julia0701406101406600181100m dowolny (97)
100m grzbietowy (81)
100m klasyczny (85)
1:10.93
1:23.30
1:30.16
19/9/2020
10/10/2020
10/10/2020
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Hajduga Malwina0801406101406600168100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
100m grzbietowy (81)
1:51.05
NT
2:03.43
1/3/2020

1/3/2020
Wieliczka (POL)

Wieliczka (POL)
Hanula Mateusz0801406101406700187
Jędrzejczyk Julia120140625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
38.62
31.85
NT
Kamińska Zofia1001406101406600162100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
NT
46.30
46.00

1/3/2020
11/10/2020

Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Kronenberger Franciszek1001406101406700147
Krzak Zofia130140625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
NT
NT
NT
Kurzeja Karolina0901406101406600116100m grzbietowy (81)
50m motylkowy (79)
100m motylkowy (89)
NT
36.46
NT

11/10/2020

Oswiecim (POL)
Kurzeja Małgorzata130140625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
21.21
24.60
26.66
Kuźma Katarzyna1001406101406600134100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
NT
37.05
39.42

19/9/2020
19/9/2020

Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Leśnik Milena110140650m dowolny (69)
50m grzbietowy (71)
50m klasyczny (73)
35.79
41.67
44.55
Lichowski Łukasz130140625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
33.97
39.07
35.86
Majerczak Iwo0801406101406700177100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
100m klasyczny (86)
NT
NT
NT
Matras Katarzyna140140625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
40.08
40.55
NT
Mucha Julia0701406101406600142100m dowolny (97)
50m motylkowy (77)
100m motylkowy (89)
1:07.63
31.72
1:15.62
10/10/2020
19/9/2020
10/10/2020
Oswiecim (POL)
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Nowak Piotr130140625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
29.22
30.35
NT
Owca Julia0701406101406600160
Piętka Adam1001406101406700157100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
NT
43.33
45.95

1/3/2020
19/9/2020

Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Piętka Zuzanna0701406101406600093100m dowolny (95)
100m grzbietowy (81)
200m zmienny (93)
1:05.35
1:15.50
2:38.39

10/10/2020
10/10/2020

Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Ruchała Weronika080140610140660010450m grzbietowy (91)
100m grzbietowy (81)
100m klasyczny (85)
36.41
1:20.69
1:33.26
19/9/2020
11/10/2020
11/10/2020
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Rylewicz Jan130140625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
21.53
26.87
33.92
Sopata Marcel0901406101406700144100m dowolny (98)
100m grzbietowy (82)
50m klasyczny (84)
1:28.64
NT
48.49
19/9/2020

15/12/2019
Wieliczka (POL)

Zabierzow (POL)
Szewczyk Dominika1101406
Zięba Zofia130140625m dowolny (63)
25m grzbietowy (67)
25m klasyczny (65)
NT
NT
NT
Świdrak Kacper0901406101406700152100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m motylkowy (80)
1:16.90
39.91
40.86
19/9/2020
11/10/2020
11/10/2020
Wieliczka (POL)
Oswiecim (POL)
Oswiecim (POL)
Świdrak Marcel120140625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
20.79
25.57
29.24
Świdrak Oliwier120140625m dowolny (64)
25m grzbietowy (68)
25m klasyczny (66)
20.81
23.97
26.72
STP Nowy Sącz 1014064 x 50m dowolny  (87)Kobiet46 lat i młodsi2:13.98
Kuźma Katarzyna
Kurzeja Karolina
10
09
Ruchała Weronika
Piętka Zuzanna
08
07
STP Nowy Sącz 1014064 x 50m zmienny  (99)Kobiet46 lat i młodsi2:23.01
Ruchała Weronika
Kuźma Katarzyna
08
10
Mucha Julia
Kurzeja Karolina
07
09
Klajmon Karolina1004811104811600089100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m motylkowy (79)
1:25.77
39.50
44.13
22/2/2020
1/3/2020
22/2/2020
Cieszyn (POL)
Wieliczka (POL)
Cieszyn (POL)
Klajmon Wojciech0704811104811700088
Buła Maya0703406103406600007
Cebula Karol0703406103406700021
Chabasiewicz Jakub0703406103406700012100m klasyczny (86)1:29.0125/5/2019Krakow (POL)
Czarny Radosław0803406103406700018
Jałowiecka Gabriela0803406103406600016
Sawiński Wojciech0803406103406700013100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
100m grzbietowy (82)
100m klasyczny (86)
1:14.80
43.46
NT
1:32.71
15/12/2019
16/12/2018

14/12/2019
Zabierzow (POL)
Zabierzow (POL)

Zabierzow (POL)
Wąsowicz Izabela0803406103406600019
Czaja Kamil0804406104406700012
Drózd Klaudia0704406104406600029
Jarosz Jakub1104406
Kuchna Karolina0704406104406600022
Kuśnierczyk Natasza0804406104406600019
Miska Antoni1004406104406700028
Nawara Oliwia0804406104406600013100m dowolny (97)
50m motylkowy (77)
100m motylkowy (89)
1:14.04
37.99
1:31.24
1/3/2020

19/9/2020
Wieliczka (POL)

Wieliczka (POL)
Sadok Tymon0804406104406700015
Sargsyan Robert0704406104406700016
Skubis Julia1104406
Skubis Klaudia1104406
Łaskawiec Szymon0804406104406700024
Jóźwiak Marcel1001105101105700279100m dowolny (98)
50m klasyczny (84)
50m motylkowy (80)
1:22.35
52.44
40.20
1/2/2020
1/2/2020
14/12/2019
Ciechanow (POL)
Ciechanow (POL)
Warsaw (POL)
Jóźwiak Tymoteusz0801105101105700278100m dowolny (96)
50m motylkowy (78)
100m motylkowy (90)
1:01.33
29.11
1:03.12


19/9/2020


Wieliczka (POL)
Boczar Stanisław1201806
Grzyb Kamil1201806
Gwiżdż Paulina1201806
Jagłowska Roma1201806
Jaje Filip1201806
Jarosz Wiktor1201806
Leśniowska Zuzanna1201806
Litwa Konrad1201806
Masłocha Karol1201806
Mudrov Glib1201806
Nowosielecka Karolina1201806
Safronov Daniil1201806
Tykhonov Oleh1201806
Warunek Hanna1201806
Kielczyk Leon1201612
Kukla Piotr1101612
Szyszkowski Bartosz0801612101612700020
Szyszkowski Kacper1101612
Poręba Krzysztof0700601100601700528
Radzikowski Szymon0800601100601700529100m dowolny (96)
100m klasyczny (86)
50m motylkowy (80)
1:05.42
1:18.18
38.35

3/10/2020
19/10/2019

Luban (POL)
Jelenia Gora (POL)
Cembrzyńska Maja0702711102711600394
Król Marek1002711103206700063
Michael Emma1002711102711600418100m dowolny (97)
50m klasyczny (83)
50m motylkowy (79)
NT
48.26
NT

10/10/2020

Gliwice (POL)
Pichit Patryk1002711102711700416100m dowolny (98)
50m grzbietowy (92)
50m klasyczny (84)
1:32.75
43.53
52.11
9/2/2020
19/9/2020
1/3/2020
Katowice (POL)
Wieliczka (POL)
Wieliczka (POL)
Łaskawiec Emilia1002711102711600415100m dowolny (97)
50m grzbietowy (91)
50m klasyczny (83)
NT
48.19
57.31

19/9/2020
14/2/2020

Wieliczka (POL)
Dabrowa Gornicza (POL)


Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice
.
.
www.swimart.pl
.
.
zawody@swimart.pl
.
.