Nr  63. Dziewcząt, 25m dowolny  8 lat i młodsi
Nr  64. Chłopców, 25m dowolny  8 lat i młodsi
Nr  65. Dziewcząt, 25m klasyczny  8 lat i młodsi
Nr  66. Chłopców, 25m klasyczny  8 lat i młodsi
Nr  67. Dziewcząt, 25m grzbietowy  8 lat i młodsi
Nr  68. Chłopców, 25m grzbietowy  8 lat i młodsi
Nr  69. Dziewcząt, 50m dowolny  9 lat
Nr  70. Chłopców, 50m dowolny  9 lat
Nr  71. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 lat
Nr  72. Chłopców, 50m grzbietowy  9 lat
Nr  73. Dziewcząt, 50m klasyczny  9 lat
Nr  74. Chłopców, 50m klasyczny  9 lat
Nr  75. Dziewcząt, 50m motylkowy  9 lat
Nr  76. Chłopców, 50m motylkowy  9 lat
Nr  77. Dziewcząt, 50m motylkowy  11 - 13 lat
Nr  78. Chłopców, 50m motylkowy  11 - 13 lat
Nr  79. Dziewcząt, 50m motylkowy  10 - 13 lat
Nr  80. Chłopców, 50m motylkowy  10 - 13 lat
Nr  81. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 - 13 lat
Nr  82. Chłopców, 100m grzbietowy  11 - 13 lat
Nr  83. Dziewcząt, 50m klasyczny  10 - 11 lat
Nr  84. Chłopców, 50m klasyczny  10 - 11 lat
Nr  85. Dziewcząt, 100m klasyczny  12 - 13 lat
Nr  86. Chłopców, 100m klasyczny  12 - 13 lat
Nr  87. Kobiet, 4 x 50m dowolny  46 lat i młodsi
Nr  88. Mężczyzn, 4 x 50m dowolny  46 lat i młodsi
Nr  89. Dziewcząt, 100m motylkowy  11 - 13 lat
Nr  90. Chłopców, 100m motylkowy  11 - 13 lat
Nr  91. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 - 13 lat
Nr  92. Chłopców, 50m grzbietowy  10 - 13 lat
Nr  93. Dziewcząt, 200m zmienny  12 - 13 lat
Nr  94. Chłopców, 200m zmienny  12 - 13 lat
Nr  95. Dziewcząt, 100m dowolny  11 - 13 lat
Nr  96. Chłopców, 100m dowolny  11 - 13 lat
Nr  97. Dziewcząt, 100m dowolny  10 - 13 lat
Nr  98. Chłopców, 100m dowolny  10 - 13 lat
Nr  99. Kobiet, 4 x 50m zmienny  46 lat i młodsi
Nr  100. Mężczyzn, 4 x 50m zmienny  46 lat i młodsi


X Jubileuszowy Puchar Solnego Masta 2020
Wieliczka, 1/3 - 17/10/2020


5 - X Puchar Solnego Masta FINAŁ BLOK I17/10/2020


Konkurencja 63
17/10/2020
Dziewcząt, 25m dowolny8 lat i młodsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Skubis Weronika12UKS Omega Olkusz18.76
2Kacer Maria12BOSiR Brzesko19.00
3Trzos Małgorzata12Solne Miasto Wieliczka19.29
4Kurzeja Małgorzata13MKS STP Nowy Sącz21.21
5Mikuła Maria12Solne Miasto Wieliczka21.79
6Stach Lena12UKS Omega Olkusz21.89
7Korzeń Adrianna13KS Górnik Sosnowiec21.91
8Mączka Lena12UKS Omega Olkusz22.11
9Biestek Adrianna12Solne Miasto Wieliczka22.19
10Łukasik Greta12Solne Miasto Wieliczka23.12
11Przepiórka Agata12UKS Omega Olkusz23.41
12Muszalska Julia12UKS Omega Olkusz23.52
13Burkat Maja12UKS Delfin Nowy Targ24.00
14Dziubińska Natasza12UKS Delfin Nowy Targ24.00
15Kursa Julia12Solne Miasto Wieliczka25.21
16Kupiec Magdalena12Solne Miasto Wieliczka25.29
17Modzelewska Blanka12Solne Miasto Wieliczka25.36
18Wrzodek Lena12UKS Jasień Sucha Besk.26.00
19Tomeczek Anna12UKS Omega Olkusz26.36
20Cholewa Magdalena12Solne Miasto Wieliczka26.62
21Piech Zofia12Solne Miasto Wieliczka27.08
22Słomska Małgorzata13Solne Miasto Wieliczka27.55
23Pokrywka Zuzanna12Solne Miasto Wieliczka29.39
24Idzik Zofia12Solne Miasto Wieliczka31.51
25Jędrzejczyk Julia12MKS STP Nowy Sącz38.62
26Matras Katarzyna14MKS STP Nowy Sącz40.08
27Zięba Zofia13MKS STP Nowy SączNT
28Krzak Zofia13MKS STP Nowy SączNT
29Morawa Eliza12UKS Delfin Nowy TargNT
30Szczepaniec Martyna12UKS Delfin Nowy TargNT


<< TOP >>
Konkurencja 64
17/10/2020
Chłopców, 25m dowolny

8 lat i młodsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Ogórek Mariusz12MKS Neptun Stargard Szcz.17.44
2Kapka Mikołaj12KS Górnik Sosnowiec17.94
3Skoczek Jan12BOSiR Brzesko18.50
4Wdowiak Jakub12UKS Dragon Będzin19.56
5Świdrak Marcel12MKS STP Nowy Sącz20.79
6Świdrak Oliwier12MKS STP Nowy Sącz20.81
7Rylewicz Jan13MKS STP Nowy Sącz21.53
8Dudziak Tadeusz12Solne Miasto Wieliczka22.11
9Panasiuk Jakub12UKS Omega Olkusz22.68
10Garbacz Maksym12UKS Delfin Nowy Targ23.00
11Leśniakiewicz Andrzej12UKS Delfin Nowy Targ24.00
12Gawor Leonard12Solne Miasto Wieliczka26.40
13Teper Franciszek12Solne Miasto Wieliczka26.79
14Koczwara Miłosz12Solne Miasto Wieliczka27.72
15Nowak Piotr13MKS STP Nowy Sącz29.22
16Kubik Stefan12Solne Miasto Wieliczka30.49
17Krztoń-Królewiecki Wojciech12Solne Miasto Wieliczka30.91
18Nawrot Tymoteusz12Solne Miasto Wieliczka31.04
19Lichowski Łukasz13MKS STP Nowy Sącz33.97
20Kowalski Tymoteusz12Solne Miasto Wieliczka33.98
21Kapelko Adam12Solne Miasto Wieliczka40.00
22Cybulski Tadeusz12UKS Nika Sport Team KrakówNT
23Papavlachos Alexander12UKS Nika Sport Team KrakówNT
24Iskra Tomasz12UKS Nika Sport Team KrakówNT
25Barczyk Mikołaj12UKS Omega OlkuszNT
26Karoń Filip12UKS Omega OlkuszNT
27Giemzik Aleksander12UKS Omega OlkuszNT


<< TOP >>
Konkurencja 65
17/10/2020
Dziewcząt, 25m klasyczny8 lat i młodsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Kurzeja Małgorzata13MKS STP Nowy Sącz26.66
2Kacer Maria12BOSiR Brzesko27.00
3Modzelewska Blanka12Solne Miasto Wieliczka28.99
4Wrzodek Lena12UKS Jasień Sucha Besk.29.00
5Łukasik Greta12Solne Miasto Wieliczka31.62
6Korzeń Adrianna13KS Górnik Sosnowiec31.63
7Skubis Weronika12UKS Omega Olkusz32.02
8Mączka Lena12UKS Omega Olkusz32.35
9Biestek Adrianna12Solne Miasto Wieliczka32.41
10Muszalska Julia12UKS Omega Olkusz32.88
11Mikuła Maria12Solne Miasto Wieliczka33.17
12Trzos Małgorzata12Solne Miasto Wieliczka33.77
13Idzik Zofia12Solne Miasto Wieliczka33.83
14Kupiec Magdalena12Solne Miasto Wieliczka34.85
15Pokrywka Zuzanna12Solne Miasto Wieliczka36.05
16Kursa Julia12Solne Miasto Wieliczka36.39
17Cholewa Magdalena12Solne Miasto Wieliczka37.46
18Przepiórka Agata12UKS Omega Olkusz37.85
19Słomska Małgorzata13Solne Miasto Wieliczka38.37
20Tomeczek Anna12UKS Omega Olkusz38.96
21Piech Zofia12Solne Miasto Wieliczka47.06
22Jędrzejczyk Julia12MKS STP Nowy SączNT
23Matras Katarzyna14MKS STP Nowy SączNT
24Zięba Zofia13MKS STP Nowy SączNT
25Krzak Zofia13MKS STP Nowy SączNT
26Stach Lena12UKS Omega OlkuszNT
27Burkat Maja12UKS Delfin Nowy TargNT
28Dziubińska Natasza12UKS Delfin Nowy TargNT
29Morawa Eliza12UKS Delfin Nowy TargNT
30Szczepaniec Martyna12UKS Delfin Nowy TargNT


<< TOP >>
Konkurencja 66
17/10/2020
Chłopców, 25m klasyczny

8 lat i młodsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Ogórek Mariusz12MKS Neptun Stargard Szcz.22.17
2Wdowiak Jakub12UKS Dragon Będzin25.58
3Kapka Mikołaj12KS Górnik Sosnowiec25.78
4Skoczek Jan12BOSiR Brzesko26.00
5Świdrak Oliwier12MKS STP Nowy Sącz26.72
6Świdrak Marcel12MKS STP Nowy Sącz29.24
7Garbacz Maksym12UKS Delfin Nowy Targ30.00
8Dudziak Tadeusz12Solne Miasto Wieliczka33.10
9Rylewicz Jan13MKS STP Nowy Sącz33.92
10Gawor Leonard12Solne Miasto Wieliczka34.04
11Lichowski Łukasz13MKS STP Nowy Sącz35.86
12Panasiuk Jakub12UKS Omega Olkusz36.98
13Kubik Stefan12Solne Miasto Wieliczka37.35
14Krztoń-Królewiecki Wojciech12Solne Miasto Wieliczka37.86
15Nawrot Tymoteusz12Solne Miasto Wieliczka38.38
16Kowalski Tymoteusz12Solne Miasto Wieliczka42.17
17Koczwara Miłosz12Solne Miasto Wieliczka45.07
18Teper Franciszek12Solne Miasto Wieliczka47.08
19Nowak Piotr13MKS STP Nowy SączNT
20Dracz Władysław12UKS Nika Sport Team KrakówNT
21Papavlachos Alexander12UKS Nika Sport Team KrakówNT
22Iskra Tomasz12UKS Nika Sport Team KrakówNT
23Barczyk Mikołaj12UKS Omega OlkuszNT
24Karoń Filip12UKS Omega OlkuszNT
25Giemzik Aleksander12UKS Omega OlkuszNT


<< TOP >>
Konkurencja 67
17/10/2020
Dziewcząt, 25m grzbietowy8 lat i młodsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Skubis Weronika12UKS Omega Olkusz23.97
2Modzelewska Blanka12Solne Miasto Wieliczka24.36
3Kurzeja Małgorzata13MKS STP Nowy Sącz24.60
4Łukasik Greta12Solne Miasto Wieliczka24.79
5Kacer Maria12BOSiR Brzesko25.00
6Burkat Maja12UKS Delfin Nowy Targ25.00
7Muszalska Julia12UKS Omega Olkusz25.61
8Mikuła Maria12Solne Miasto Wieliczka25.77
9Cholewa Magdalena12Solne Miasto Wieliczka25.86
10Przepiórka Agata12UKS Omega Olkusz25.95
11Dziubińska Natasza12UKS Delfin Nowy Targ26.00
12Trzos Małgorzata12Solne Miasto Wieliczka26.13
13Biestek Adrianna12Solne Miasto Wieliczka26.43
14Stach Lena12UKS Omega Olkusz27.63
15Pokrywka Zuzanna12Solne Miasto Wieliczka27.95
16Wrzodek Lena12UKS Jasień Sucha Besk.28.00
17Kupiec Magdalena12Solne Miasto Wieliczka28.33
18Kursa Julia12Solne Miasto Wieliczka28.36
19Korzeń Adrianna13KS Górnik Sosnowiec29.17
20Piech Zofia12Solne Miasto Wieliczka29.49
21Tomeczek Anna12UKS Omega Olkusz29.53
22Słomska Małgorzata13Solne Miasto Wieliczka30.32
23Jędrzejczyk Julia12MKS STP Nowy Sącz31.85
24Idzik Zofia12Solne Miasto Wieliczka32.21
25Mączka Lena12UKS Omega Olkusz33.08
26Matras Katarzyna14MKS STP Nowy Sącz40.55
27Zięba Zofia13MKS STP Nowy SączNT
28Krzak Zofia13MKS STP Nowy SączNT
29Morawa Eliza12UKS Delfin Nowy TargNT
30Szczepaniec Martyna12UKS Delfin Nowy TargNT


<< TOP >>
Konkurencja 68
17/10/2020
Chłopców, 25m grzbietowy

8 lat i młodsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Skoczek Jan12BOSiR Brzesko20.00
2Kapka Mikołaj12KS Górnik Sosnowiec20.80
3Ogórek Mariusz12MKS Neptun Stargard Szcz.22.34
4Wdowiak Jakub12UKS Dragon Będzin23.65
5Świdrak Oliwier12MKS STP Nowy Sącz23.97
6Nawrot Tymoteusz12Solne Miasto Wieliczka24.36
7Garbacz Maksym12UKS Delfin Nowy Targ25.00
8Leśniakiewicz Andrzej12UKS Delfin Nowy Targ25.00
9Iskra Tomasz12UKS Nika Sport Team Kraków25.14
10Dudziak Tadeusz12Solne Miasto Wieliczka25.40
11Świdrak Marcel12MKS STP Nowy Sącz25.57
12Papavlachos Alexander12UKS Nika Sport Team Kraków25.84
13Rylewicz Jan13MKS STP Nowy Sącz26.87
14Cybulski Tadeusz12UKS Nika Sport Team Kraków27.09
15Gawor Leonard12Solne Miasto Wieliczka27.95
16Kubik Stefan12Solne Miasto Wieliczka28.50
17Teper Franciszek12Solne Miasto Wieliczka28.71
18Panasiuk Jakub12UKS Omega Olkusz29.54
19Nowak Piotr13MKS STP Nowy Sącz30.35
20Dracz Władysław12UKS Nika Sport Team Kraków30.78
21Krztoń-Królewiecki Wojciech12Solne Miasto Wieliczka31.03
22Koczwara Miłosz12Solne Miasto Wieliczka32.83
23Kowalski Tymoteusz12Solne Miasto Wieliczka35.10
24Dracz Jarosław14UKS Nika Sport Team Kraków37.16
25Lichowski Łukasz13MKS STP Nowy Sącz39.07
26Kapelko Adam12Solne Miasto Wieliczka40.00
27Barczyk Mikołaj12UKS Omega OlkuszNT
28Karoń Filip12UKS Omega OlkuszNT
29Giemzik Aleksander12UKS Omega OlkuszNT


<< TOP >>
Konkurencja 69
17/10/2020
Dziewcząt, 50m dowolny9 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Leśnik Milena11MKS STP Nowy Sącz35.79
2Kierońska Maryla11KS Fala Niepołomice37.48
3Piecuch Klaudia11MKS Jordan Kraków37.74
4Matyasik Łucja11MKS Jordan Kraków38.60
5Brońska Anna11MKS STP Nowy Sącz39.26
6Tolala Lena11UKS Delfin Nowy Targ40.00
7Bomba Julia11UKS Dragon Będzin41.06
8Halberda Milena11UKS Nika Sport Team Kraków41.92
9Wida Adrianna11UKS Delfin Nowy Targ43.00
10Chodakowska Hanna11KS Górnik Sosnowiec43.50
11Świerczek Oliwia11UKS Delfin Nowy Targ45.00
12Miklusiak Lidia11UKS Jasień Sucha Besk.53.00
13Bieszczad Łucja11Solne Miasto WieliczkaNT
14Pitala Oliwia11Solne Miasto WieliczkaNT
15Guzik Mia11Solne Miasto WieliczkaNT
16Sroka Antonina11Solne Miasto WieliczkaNT
17Jeziorek Kaja11Solne Miasto WieliczkaNT
18Janik Aleksandra11Solne Miasto WieliczkaNT
19Krzyszfowicz Julia11Solne Miasto WieliczkaNT
20Piechnik Nina11Solne Miasto WieliczkaNT
21Kopeć Lilina11Solne Miasto WieliczkaNT
22Sliwa Jadwiga11Solne Miasto WieliczkaNT
23Barnaś Kinga11UKS Delfin Nowy TargNT


<< TOP >>
Konkurencja 70
17/10/2020
Chłopców, 50m dowolny

9 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Rusek Michał11MKS Jordan Kraków37.00
2Bigos Patryk11UKS Nika Sport Team Kraków37.00
3Lotko Oliwier11UKS Dragon Będzin39.23
4Magiera Rafał11UKS Delfin Nowy Targ40.50
5Warzecha Alan11UKS Delfin Nowy Targ40.50
6Robakiewicz Kacper11UKS Dragon Będzin42.20
7Chromy Kuba11UKS Jasień Sucha Besk.43.00
8Burliga Adam11UKS Jasień Sucha Besk.43.00
9Włodarczyk Mikołaj11BOSiR Brzesko43.00
10Bubel Bartłomiej11KS Górnik Sosnowiec43.30
11Gajocha Nataniel11KS Górnik Sosnowiec43.42
12Hohenauer Łukasz11UKS Nika Sport Team Kraków44.62
13Konopka Wojciech11KS Górnik Sosnowiec48.00
14Zemelfred Patryk11UKS Delfin Nowy TargNT
15Szymanski Maksymilian11Solne Miasto WieliczkaNT
16Kulig Maciej11Solne Miasto WieliczkaNT
17Małajewicz Jakub11Solne Miasto WieliczkaNT
18Gorlach Miłosz11Solne Miasto WieliczkaNT
19Zajaczkowski Adam11Solne Miasto WieliczkaNT
20Lisowski Daniel11Solne Miasto WieliczkaNT


<< TOP >>
Konkurencja 71
17/10/2020
Dziewcząt, 50m grzbietowy

9 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Leśnik Milena11MKS STP Nowy Sącz41.67
2Kierońska Maryla11KS Fala Niepołomice43.30
3Bomba Julia11UKS Dragon Będzin46.48
4Matyasik Łucja11MKS Jordan Kraków47.00
5Piecuch Klaudia11MKS Jordan Kraków47.00
6Chodakowska Hanna11KS Górnik Sosnowiec49.00
7Tolala Lena11UKS Delfin Nowy Targ49.00
8Halberda Milena11UKS Nika Sport Team Kraków49.05
9Świerczek Oliwia11UKS Delfin Nowy Targ50.00
10Wida Adrianna11UKS Delfin Nowy Targ52.00
11Miklusiak Lidia11UKS Jasień Sucha Besk.55.00
12Bieszczad Łucja11Solne Miasto WieliczkaNT
13Pitala Oliwia11Solne Miasto WieliczkaNT
14Guzik Mia11Solne Miasto WieliczkaNT
15Sroka Antonina11Solne Miasto WieliczkaNT
16Jeziorek Kaja11Solne Miasto WieliczkaNT
17Janik Aleksandra11Solne Miasto WieliczkaNT
18Krzyszfowicz Julia11Solne Miasto WieliczkaNT
19Piechnik Nina11Solne Miasto WieliczkaNT
20Kopeć Lilina11Solne Miasto WieliczkaNT
21Sliwa Jadwiga11Solne Miasto WieliczkaNT
22Barnaś Kinga11UKS Delfin Nowy TargNT


<< TOP >>
Konkurencja 72
17/10/2020
Chłopców, 50m grzbietowy

9 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Bigos Patryk11UKS Nika Sport Team Kraków44.25
2Lotko Oliwier11UKS Dragon Będzin46.87
3Robakiewicz Kacper11UKS Dragon Będzin46.87
4Rusek Michał11MKS Jordan Kraków47.00
5Warzecha Alan11UKS Delfin Nowy Targ47.00
6Magiera Rafał11UKS Delfin Nowy Targ47.30
7Chromy Kuba11UKS Jasień Sucha Besk.48.00
8Bubel Bartłomiej11KS Górnik Sosnowiec48.20
9Burliga Adam11UKS Jasień Sucha Besk.49.00
10Hohenauer Łukasz11UKS Nika Sport Team Kraków49.57
11Kulig Maciej11Solne Miasto WieliczkaNT
12Małajewicz Jakub11Solne Miasto WieliczkaNT
13Gorlach Miłosz11Solne Miasto WieliczkaNT
14Zajaczkowski Adam11Solne Miasto WieliczkaNT
15Lisowski Daniel11Solne Miasto WieliczkaNT


<< TOP >>
Konkurencja 73
17/10/2020
Dziewcząt, 50m klasyczny9 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Leśnik Milena11MKS STP Nowy Sącz44.55
2Brońska Anna11MKS STP Nowy Sącz48.72
3Matyasik Łucja11MKS Jordan Kraków48.84
4Piecuch Klaudia11MKS Jordan Kraków49.00
5Tolala Lena11UKS Delfin Nowy Targ50.00
6Halberda Milena11UKS Nika Sport Team Kraków51.93
7Chodakowska Hanna11KS Górnik Sosnowiec57.20
8Miklusiak Lidia11UKS Jasień Sucha Besk.1:05.00
9Bieszczad Łucja11Solne Miasto WieliczkaNT
10Pitala Oliwia11Solne Miasto WieliczkaNT
11Guzik Mia11Solne Miasto WieliczkaNT
12Sroka Antonina11Solne Miasto WieliczkaNT
13Jeziorek Kaja11Solne Miasto WieliczkaNT
14Piechnik Nina11Solne Miasto WieliczkaNT
15Kopeć Lilina11Solne Miasto WieliczkaNT
16Sliwa Jadwiga11Solne Miasto WieliczkaNT
17Wida Adrianna11UKS Delfin Nowy TargNT
18Barnaś Kinga11UKS Delfin Nowy TargNT


<< TOP >>
Konkurencja 74
17/10/2020
Chłopców, 50m klasyczny

9 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Rusek Michał11MKS Jordan Kraków50.00
2Lotko Oliwier11UKS Dragon Będzin52.21
3Chromy Kuba11UKS Jasień Sucha Besk.53.00
4Burliga Adam11UKS Jasień Sucha Besk.54.00
5Włodarczyk Mikołaj11BOSiR Brzesko55.00
6Magiera Rafał11UKS Delfin Nowy Targ55.00
7Robakiewicz Kacper11UKS Dragon Będzin56.63
8Konopka Wojciech11KS Górnik Sosnowiec1:00.00
9Zemelfred Patryk11UKS Delfin Nowy TargNT
10Szymanski Maksymilian11Solne Miasto WieliczkaNT
11Kulig Maciej11Solne Miasto WieliczkaNT
12Małajewicz Jakub11Solne Miasto WieliczkaNT
13Gorlach Miłosz11Solne Miasto WieliczkaNT
14Zajaczkowski Adam11Solne Miasto WieliczkaNT
15Lisowski Daniel11Solne Miasto WieliczkaNT


<< TOP >>
Konkurencja 75
17/10/2020
Dziewcząt, 50m motylkowy9 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Kierońska Maryla11KS Fala Niepołomice45.83
2Brońska Anna11MKS STP Nowy Sącz46.13
3Bomba Julia11UKS Dragon Będzin47.02
4Janik Aleksandra11Solne Miasto WieliczkaNT
5Krzyszfowicz Julia11Solne Miasto WieliczkaNT
6Świerczek Oliwia11UKS Delfin Nowy TargNT


<< TOP >>
Konkurencja 76
17/10/2020
Chłopców, 50m motylkowy

9 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Bigos Patryk11UKS Nika Sport Team Kraków41.00
2Warzecha Alan11UKS Delfin Nowy Targ48.00
3Gajocha Nataniel11KS Górnik Sosnowiec51.34
4Bubel Bartłomiej11KS Górnik Sosnowiec52.15
5Konopka Wojciech11KS Górnik Sosnowiec53.00
6Włodarczyk Mikołaj11BOSiR Brzesko57.00
7Szymanski Maksymilian11Solne Miasto WieliczkaNT


<< TOP >>
6 - X Puchar Solnego Masta FINAŁ BLOK II17/10/2020


Konkurencja 77
17/10/2020
Dziewcząt, 50m motylkowy
Finały RACE 50m st. motylkowym
11 - 13 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Gracjasz Wiktoria08UKS Jasień Sucha Besk.30.45
2Kuryłek Nikola08KS Fala Niepołomice31.32
3Mucha Julia07MKS STP Nowy Sącz31.72
4Zabawa Emilia07UKS SP 8 Chrzanów32.44
5Prasał Aleksandra09MUKP Korona-Swim Kielce32.50
6Greń Martyna07UKS Dragon Będzin33.17
7Gil Malwina08UKS Nika Sport Team Kraków33.65
8Marcjanek Wiktoria07UKS Delfinek Częstochowa33.78
9Marciniak Aleksandra07UKS SMS Galicja Kraków33.90
10Wojciechowska Patrycja07MMKS Kędzierzyn-Koźle34.83
11Kordek Zuzanna08MMKS Kędzierzyn-Koźle35.58
12Kużaj Lena09MMKS Kędzierzyn-Koźle36.02
13Pęczek Karolina09KS Płetwal Zakopane36.28
14Dudek Lena09KS Górnik Sosnowiec36.66
15Łuczak Agata09Solne Miasto Wieliczka37.08
16Nawara Oliwia08UKS Alfa Bukowno37.99
17Ferszt Kornelia08KS Górnik Sosnowiec38.18
18Kościarz Wiktoria09UKS Nika Sport Team Kraków38.65


<< TOP >>
Konkurencja 78
17/10/2020
Chłopców, 50m motylkowy
Finały RACE 50m st. motylkowym
11 - 13 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Gajda Jan07SKS 137 Delfin Łódź29.05
2Jóźwiak Tymoteusz08MKS Jedynka Łódź29.11
3Wdowiak Dominik07UKS Dragon Będzin29.18
4Pinczak Mateusz08UKS Dragon Będzin30.91
5Kieroński Marcel07KS Fala Niepołomice31.24
6Ociepa Norbert09KS Victoria Zawiercie31.77
7Giec Kacper07UKS Omega Olkusz32.07
8Halkiewicz Maciej08UKS Omega Olkusz32.51
9Kot Kacper08Solne Miasto Wieliczka33.47
10Boryś Wojciech09LKS Jedność 32 Przyszowice33.47
11Górski Antoni08MUKP Korona-Swim Kielce33.89
12Przystał Antonio07Solne Miasto Wieliczka34.72
13Surmiak Kacper08UKS Jasień Sucha Besk.35.66
14Wrześniak Oskar09Solne Miasto Wieliczka35.89
15Piecuch Mateusz09MKS Jordan Kraków35.99
16Gąsiorek Wiktor07Solne Miasto Wieliczka36.57
17Nalej Maciej09MUKP Korona-Swim Kielce37.14
18Gumółka Kuba09UKS Omega Olkusz37.70


<< TOP >>
Konkurencja 79
17/10/2020
Dziewcząt, 50m motylkowy10 - 13 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Kużaj Lena09MMKS Kędzierzyn-Koźle35.32
2Kalisz Oliwia08UKS Sokół Mościce Tarnów35.65
3Grajdura Nina09UKS Sokół Mościce Tarnów35.75
4Gorska Liliana08MMKS Kędzierzyn-Koźle36.16
5Borkowska Dominika07UKS Omega Olkusz36.36
6Kurzeja Karolina09MKS STP Nowy Sącz36.46
7Kubic Agata07KS Korona Kraków38.25
8Matysik Alicja10UKS Nika Sport Team Kraków38.73
9Urbaniec Zofia07Solne Miasto Wieliczka38.79
10Polak Lena07KS Korona Kraków39.11
11Łukasik Blanka09Solne Miasto Wieliczka39.27
12Jarosz Hanna10UKS Omega Olkusz39.30
13Brońka Anna08Solne Miasto Wieliczka39.52
14Satora Rita09UKS Omega Olkusz40.24
15Wioska-Kaganiec Wiktoria09UKS Omega Olkusz40.37
16Puźniak Maja10UKS Delfin Nowy Targ40.48
17Emerling Diana10MMKS Kędzierzyn-Koźle40.66
18Górny Natalia08KS Marbi_Sport Żywiec40.75
19Budnik Małgorzata07MKS STP Nowy Sącz41.46
20Łaśko Emilia10BOSiR Brzesko41.72
21Dudziak Maja08Solne Miasto Wieliczka41.92
22Fryc Nadia08UKS Omega Olkusz42.28
23Jantas Aleksandra09Solne Miasto Wieliczka43.09
24Klajmon Karolina10UKS Nowy KP Bielsko Biała44.13
25Szymańska Wiktoria10Solne Miasto Wieliczka46.29
26Żak Zoya09Solne Miasto Wieliczka46.46
27Mączka Klaudia08UKS Omega Olkusz47.24
28Leśniakiewicz Julia10UKS Delfin Nowy Targ47.49
29Kuna Alina10Solne Miasto Wieliczka48.35
30Wójcik Maja09MUKP Korona-Swim Kielce48.86
31Palmi Julia09Solne Miasto Wieliczka51.27
32Michael Emma10CSiR MOS Dąbrowa Grn.NT
33Chrabąszcz Maja09MUKP Korona-Swim KielceNT
34Drozd Marta08UKS Dragon BędzinNT
35Dąbrowska Maja08UKS Dragon BędzinNT
36Szkarłat Julia10UKS Omega OlkuszNT


<< TOP >>
Konkurencja 80
17/10/2020
Chłopców, 50m motylkowy

10 - 13 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Nowakowski Oliwier07UKS SMS Galicja Kraków30.49
2Sakłak Szymon07UKS SMS Galicja Kraków31.75
3Masters George07KS Korona Kraków31.79
4Kordjak Dawid06Solne Miasto Wieliczka32.98
5Watycha Aleksander07UKS Delfin Nowy Targ33.12
6Wójcikowski Patryk08UKS Omega Olkusz34.78
7Michałek Michał09KS Korona Kraków35.03
8Stanisz Mikołaj07KS Fala Niepołomice36.12
9Idzik Arkadiusz07Solne Miasto Wieliczka36.75
10Osak Kacper10Solne Miasto Wieliczka37.36
11Permus Maciej10Solne Miasto Wieliczka37.58
12Król Marek10KS Limanowa-swim37.59
13Wójcik Maciej06Solne Miasto Wieliczka38.23
14Radzikowski Szymon08WKS Śląsk Wrocław38.35
15Broczkowski Bogusz08UKS Dragon Będzin38.37
16Glijer Maksym07UKS SMS Galicja Kraków38.52
17Merz Wojciech08MMKS Kędzierzyn-Koźle38.93
18Kociołek Leon09UKS Nika Sport Team Kraków39.50
19Misztal Olaf10Solne Miasto Wieliczka39.66
20Żuchowski Kacper09KS Fala Niepołomice39.99
21Dudziński Tomasz07MMKS Kędzierzyn-Koźle40.15
22Jóźwiak Marcel10MKS Jedynka Łódź40.20
23Gohla Amadeus09MMKS Kędzierzyn-Koźle40.28
24Duchnik Konrad09KS Limanowa-swim40.51
25Świdrak Kacper09MKS STP Nowy Sącz40.86
26Suchecki-Zwijacz Tymoteusz10KS Płetwal Zakopane41.17
27Synowiec Szymon10UKS Omega Olkusz42.41
28Moszyk Oskar08MMKS Kędzierzyn-Koźle42.54
29Młodzik Maksymilian08UKS Omega Olkusz42.75
30Kleszcz Eryk08KS Korona Kraków42.97
31Kadula Kacper09UKS Nika Sport Team Kraków43.25
32Kundera Jeremiasz09MUKP Korona-Swim Kielce44.01
33Piętka Adam10MKS STP Nowy Sącz45.95
34Głuch Jakub10Solne Miasto Wieliczka48.07
35Dziuba Bartosz08KS Korona Kraków48.62
36Smulski Antoni10Solne Miasto Wieliczka48.69
37Pasierb Adam10Solne Miasto Wieliczka48.72
38Staniszewski Kacper07Stow. Siemacha Kraków49.76
39Lembas Hugo10Solne Miasto Wieliczka51.33
40Kowalski Franciszek10Solne Miasto Wieliczka52.07
41Morawski Filip09MUKP Korona-Swim Kielce54.10
42Pasek Kamil10Solne Miasto Wieliczka1:00.02
43Bryniarski Michał08KS Płetwal ZakopaneNT
44Urbański Jan09MUKP Korona-Swim KielceNT
45Dąbrowski Jan09MUKP Korona-Swim KielceNT
46Stefański Juliusz08Stow. Siemacha KrakówNT
47Gut Filip09UKS Delfin Nowy TargNT
48Gut Hubert09UKS Delfin Nowy TargNT
49Sala Jakub10UKS Jasień Sucha Besk.NT


<< TOP >>
Konkurencja 81
17/10/2020
Dziewcząt, 100m grzbietowy

11 - 13 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Miłek Alicja06Solne Miasto Wieliczka1:03.04
2Stanek Magdalena07UKS SMS Galicja Kraków1:08.56
3Gracjasz Wiktoria08UKS Jasień Sucha Besk.1:09.75
4Greń Martyna07UKS Dragon Będzin1:10.60
5Czaja Zuzanna08Solne Miasto Wieliczka1:11.01
6Permus Aleksandra06Solne Miasto Wieliczka1:11.12
7Węgrzyn Hanna07UKS Delfin Nowy Targ1:12.89
8Zabawa Emilia07UKS SP 8 Chrzanów1:14.11
9Gil Malwina08UKS Nika Sport Team Kraków1:15.28
10Piętka Zuzanna07MKS STP Nowy Sącz1:15.50
11Skoczek Małgorzata07BOSiR Brzesko1:16.18
12Cholewa Hanna07Solne Miasto Wieliczka1:17.59
13Zawiślan Julia07Solne Miasto Wieliczka1:18.34
14Prasał Aleksandra09MUKP Korona-Swim Kielce1:18.78
15Kapka Antonina09KS Górnik Sosnowiec1:19.45
16Stachowicz Maja08UKS Dragon Będzin1:20.00
17Budnik Małgorzata07MKS STP Nowy Sącz1:20.11
18Ruchała Weronika08MKS STP Nowy Sącz1:20.69
19Jarmołowska Helena08Solne Miasto Wieliczka1:21.05
20Jaśkowska Julia08MMKS Kędzierzyn-Koźle1:22.94
21Gromala Julia07MKS STP Nowy Sącz1:23.30
22Pach Patrycja09UKS Nika Sport Team Kraków1:24.55
23Kryza Jagoda08Solne Miasto Wieliczka1:25.47
24Kościarz Wiktoria09UKS Nika Sport Team Kraków1:26.21
25Konieczna Antonina08UKS Omega Olkusz1:32.07
26Dąbrowska Maria08MUKP Korona-Swim Kielce1:32.32
27Panasiuk Agata09UKS Omega Olkusz1:32.69
28Kowaliczek Wiktoria08UKS Jasień Sucha Besk.1:34.15
29Grzebinoga Hanna09UKS Omega Olkusz1:34.53
30Boruń Izabela09MUKP Korona-Swim Kielce1:39.08
31Orszak Wiktoria08MMKS Kędzierzyn-Koźle1:50.75
32Osuch Gabriela09MUKP Korona-Swim Kielce1:51.02
33Hajduga Malwina08MKS STP Nowy Sącz2:03.43
34Polak Iga09KS Płetwal ZakopaneNT
35Mleczko Anna09KS Płetwal ZakopaneNT
36Kurzeja Karolina09MKS STP Nowy SączNT
37Chrabąszcz Maja09MUKP Korona-Swim KielceNT
38Wojtasiewicz Antonina09MUKP Korona-Swim KielceNT
39Pietrasiak Małgorzata09MUKP Korona-Swim KielceNT


<< TOP >>
Konkurencja 82
17/10/2020
Chłopców, 100m grzbietowy

11 - 13 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Nowakowski Oliwier07UKS SMS Galicja Kraków1:05.57
2Gajda Jan07SKS 137 Delfin Łódź1:11.75
3Słota Wojciech08UKS Dragon Będzin1:15.30
4Żmijewski Borys07Solne Miasto Wieliczka1:18.42
5Gałoński Tomasz07Solne Miasto Wieliczka1:19.52
6Rozumek Jan09Solne Miasto Wieliczka1:24.79
7Nalej Maciej09MUKP Korona-Swim Kielce1:24.88
8Halberda Mateusz08UKS Nika Sport Team Kraków1:25.69
9Kukułka Aleksander08Stow. Siemacha Kraków1:27.69
10Merz Wojciech08MMKS Kędzierzyn-Koźle1:28.52
11Surmiak Kacper08UKS Jasień Sucha Besk.1:29.33
12Bocheński Kajetan07MKS STP Nowy Sącz1:29.67
13Konopka Maksymilian09MUKP Korona-Swim Kielce1:30.05
14Osuch Mateusz09MUKP Korona-Swim Kielce1:30.45
15Stefański Juliusz08Stow. Siemacha Kraków1:33.00
16Ciupka Artur09Solne Miasto Wieliczka1:35.75
17Klimkowski Adam09Solne Miasto Wieliczka1:36.07
18Bielawa Andrzej09KS Płetwal ZakopaneNT
19Sopata Marcel09MKS STP Nowy SączNT
20Sikora Samuel08UKS Jasień Sucha Besk.NT
21Sawiński Wojciech08UKS PS Salwator KrakówNT


<< TOP >>
Konkurencja 83
17/10/2020
Dziewcząt, 50m klasyczny10 - 11 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Kuźma Katarzyna10MKS STP Nowy Sącz39.42
2Kapka Antonina09KS Górnik Sosnowiec40.18
3Grajdura Nina09UKS Sokół Mościce Tarnów40.31
4Łukasik Blanka09Solne Miasto Wieliczka41.98
5Garbacz Martyna09UKS Delfin Nowy Targ44.42
6Łupińska Barbara09Solne Miasto Wieliczka45.39
7Kamińska Zofia10MKS STP Nowy Sącz46.00
8Palmi Julia09Solne Miasto Wieliczka46.04
9Wojtasiewicz Antonina09MUKP Korona-Swim Kielce46.16
10Emerling Diana10MMKS Kędzierzyn-Koźle46.49
11Węgrzyn Aleksandra10UKS Delfin Nowy Targ47.12
12Boruń Izabela09MUKP Korona-Swim Kielce47.28
13Śliwa Antonina09Solne Miasto Wieliczka47.54
14Szymańska Wiktoria10Solne Miasto Wieliczka47.96
15Michael Emma10CSiR MOS Dąbrowa Grn.48.26
16Korpak Maja09Solne Miasto Wieliczka49.11
17Grzebinoga Hanna09UKS Omega Olkusz49.18
18Panasiuk Agata09UKS Omega Olkusz49.19
19Jantas Aleksandra09Solne Miasto Wieliczka49.68
20Piwowarczyk Amelia09MUKP Korona-Swim Kielce50.73
21Osuch Gabriela09MUKP Korona-Swim Kielce50.79
22Pietrasiak Małgorzata09MUKP Korona-Swim Kielce51.01
23Gąsior Iga10UKS Delfin Nowy Targ51.14
24Gubała Justyna09KS Fala Niepołomice51.38
25Wójcik Maja09MUKP Korona-Swim Kielce52.08
26Sacha Paulina10UKS Nika Sport Team Kraków52.40
27Trochimiuk Tamara10UKS Delfin Nowy Targ52.59
28Ruchała Wiktoria10UKS Delfin Nowy Targ52.62
29Witas Lena10UKS Nika Sport Team Kraków53.38
30Mleczko Anna09KS Płetwal Zakopane54.18
31Chrabąszcz Maja09MUKP Korona-Swim Kielce54.70
32Piecuch Julia10Solne Miasto Wieliczka55.58
33Wójcik Joanna10Solne Miasto Wieliczka55.78
34Fryc Natasza10UKS Omega Olkusz56.00
35Kozioł Alicja10Solne Miasto Wieliczka56.40
36Łaskawiec Emilia10CSiR MOS Dąbrowa Grn.57.31
37Możdzan Hanna10Solne Miasto Wieliczka1:11.64
38Baniak Pola09BOSiR BrzeskoNT
39Matras Łucja09KS Fala NiepołomiceNT
40Szkarłat Julia10UKS Omega OlkuszNT


<< TOP >>
Konkurencja 84
17/10/2020
Chłopców, 50m klasyczny

10 - 11 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Tokarski Szymon10UKS Delfin Nowy Targ40.88
2Kundera Jeremiasz09MUKP Korona-Swim Kielce41.28
3Misztal Olaf10Solne Miasto Wieliczka41.97
4Wrześniak Oskar09Solne Miasto Wieliczka42.39
5Wójcik Maciej06Solne Miasto Wieliczka43.43
6Kadula Kacper09UKS Nika Sport Team Kraków44.13
7Ciupka Artur09Solne Miasto Wieliczka44.81
8Osak Kacper10Solne Miasto Wieliczka45.15
9Gumółka Kuba09UKS Omega Olkusz45.38
10Osuch Mateusz09MUKP Korona-Swim Kielce46.25
11Piecuch Mateusz09MKS Jordan Kraków46.33
12Sopata Marcel09MKS STP Nowy Sącz48.49
13Bielawa Andrzej09KS Płetwal Zakopane48.60
14Kociołek Leon09UKS Nika Sport Team Kraków48.71
15Smulski Antoni10Solne Miasto Wieliczka49.47
16Oleś Piotr09MUKP Korona-Swim Kielce49.72
17Leśnicki Franciszek10UKS Delfin Nowy Targ49.96
18Pichit Patryk10CSiR MOS Dąbrowa Grn.52.11
19Jóźwiak Marcel10MKS Jedynka Łódź52.44
20Synowiec Szymon10UKS Omega Olkusz52.95
21Olearczyk Krzysztof10Solne Miasto Wieliczka53.66
22Morawski Filip09MUKP Korona-Swim Kielce55.27
23Bodziony Filip10MKS STP Nowy Sącz55.99
24Głuch Jakub10Solne Miasto Wieliczka56.17
25Pasierb Adam10Solne Miasto Wieliczka56.29
26Horbal Ignacy10Solne Miasto Wieliczka56.68
27Kowalski Franciszek10Solne Miasto Wieliczka57.17
28Boroń Adam10UKS Delfin Nowy Targ57.38
29Urbański Jan09MUKP Korona-Swim Kielce59.27
30Dulak Wiktor10Solne Miasto Wieliczka59.66
31Sobek Michał10Solne Miasto Wieliczka1:05.05
32Zajda Dawid10UKS Jasień Sucha Besk.1:07.65
33Kica Aleksander10Solne Miasto WieliczkaNT
34Gut Filip09UKS Delfin Nowy TargNT
35Gut Hubert09UKS Delfin Nowy TargNT
36Pastwa Jeremi10UKS Delfin Nowy TargNT
37Para Kacper09UKS Delfin Nowy TargNT
38Urbański Piotr10UKS Omega OlkuszNT


<< TOP >>
Konkurencja 85
17/10/2020
Dziewcząt, 100m klasyczny

12 - 13 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Borkowska Dominika07UKS Omega Olkusz1:17.87
2Gracjasz Wiktoria08UKS Jasień Sucha Besk.1:19.38
3Marciniak Aleksandra07UKS SMS Galicja Kraków1:23.39
4Cholewa Hanna07Solne Miasto Wieliczka1:24.14
5Kubic Agata07KS Korona Kraków1:27.43
6Gromala Julia07MKS STP Nowy Sącz1:30.16
7Jaśkowska Julia08MMKS Kędzierzyn-Koźle1:31.32
8Kowalik Aleksandra08UKS Nika Sport Team Kraków1:31.49
9Kalisz Oliwia08UKS Sokół Mościce Tarnów1:32.02
10Ruchała Weronika08MKS STP Nowy Sącz1:33.26
11Kordek Zuzanna08MMKS Kędzierzyn-Koźle1:36.62
12Dąbrowska Maja08UKS Dragon Będzin1:37.82
13Dąbrowska Maria08MUKP Korona-Swim Kielce1:38.01
14Kuklo Daniela07MMKS Kędzierzyn-Koźle1:38.02
15Fryc Nadia08UKS Omega Olkusz1:38.68
16Mączka Klaudia08UKS Omega Olkusz1:39.18
17Orszak Wiktoria08MMKS Kędzierzyn-Koźle1:40.32
18Staszkiewicz Julia08KS Górnik Sosnowiec1:40.90
19Drozd Marta08UKS Dragon Będzin1:40.93


<< TOP >>
Konkurencja 86
17/10/2020
Chłopców, 100m klasyczny

12 - 13 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Wdowiak Dominik07UKS Dragon Będzin1:13.24
2Watycha Aleksander07UKS Delfin Nowy Targ1:17.85
3Radzikowski Szymon08WKS Śląsk Wrocław1:18.18
4Sakłak Szymon07UKS SMS Galicja Kraków1:19.54
5Glijer Maksym07UKS SMS Galicja Kraków1:21.70
6Stanisz Mikołaj07KS Fala Niepołomice1:22.62
7Pinczak Mateusz08UKS Dragon Będzin1:23.84
8Knapczyk Bartosz07KS Płetwal Zakopane1:25.06
9Całka Piotr08Solne Miasto Wieliczka1:25.56
10Halkiewicz Maciej08UKS Omega Olkusz1:26.64
11Przystał Antonio07Solne Miasto Wieliczka1:27.43
12Chabasiewicz Jakub07UKS PS Salwator Kraków1:29.01
13Wójcik Gerard08Stow. Siemacha Kraków1:29.26
14Kowalczyk Bartosz08UKS Omega Olkusz1:30.35
15Sawiński Wojciech08UKS PS Salwator Kraków1:32.71
16Bocheński Szymon07KS Korona Kraków1:33.81
17Surmiak Kacper08UKS Jasień Sucha Besk.1:33.94
18Massalski Mateusz07UKS Dragon Będzin1:34.12
19Halberda Mateusz08UKS Nika Sport Team Kraków1:34.72
20Słomski Mikołaj08Solne Miasto Wieliczka1:37.46
21Kapusta Eryk08Solne Miasto Wieliczka1:37.85
22Wieleba Michał08Solne Miasto Wieliczka1:39.22
23Gendera Tomasz08MMKS Kędzierzyn-Koźle1:39.62
24Broczkowski Bogusz08UKS Dragon Będzin1:40.19
25Staniszewski Kacper07Stow. Siemacha Kraków1:42.85
26Sławiński Patryk07Stow. Siemacha Kraków1:44.00
27Jarosz Jakub08Stow. Siemacha Kraków1:45.60
28Majerczak Iwo08MKS STP Nowy SączNT
29Sikora Samuel08UKS Jasień Sucha Besk.NT


<< TOP >>
Konkurencja 87
17/10/2020
Kobiet, 4 x 50m dowolny46 lat i młodsi
Lista zgłoszeń


1MMKS Kędzierzyn-Koźle 1MMKS Kędzierzyn-Koźle2:08.12
2Górnik Sosnowiec 1KS Górnik Sosnowiec2:10.90
3Nika Sport Team Kraków 1UKS Nika Sport Team Kraków2:10.91
4STP Nowy Sącz 1MKS STP Nowy Sącz2:13.98
5Omega Olkusz 1UKS Omega Olkusz2:20.63
6Solne Miasto Wieliczka 1Solne Miasto Wieliczka2:20.72


<< TOP >>
Konkurencja 88
17/10/2020
Mężczyzn, 4 x 50m dowolny46 lat i młodsi
Lista zgłoszeń


1Solne Miasto Wieliczka 1Solne Miasto Wieliczka2:10.12
2Dragon Będzin 1UKS Dragon Będzin2:17.77
3Solne Miasto Wieliczka 2Solne Miasto Wieliczka2:18.79
4Omega Olkusz 1UKS Omega OlkuszNT


<< TOP >>
Konkurencja 89
17/10/2020
Dziewcząt, 100m motylkowy

11 - 13 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Gracjasz Wiktoria08UKS Jasień Sucha Besk.1:09.32
2Zabawa Emilia07UKS SP 8 Chrzanów1:11.98
3Mucha Julia07MKS STP Nowy Sącz1:15.62
4Wojciechowska Patrycja07MMKS Kędzierzyn-Koźle1:21.56
5Dudek Lena09KS Górnik Sosnowiec1:23.36
6Nawara Oliwia08UKS Alfa Bukowno1:31.24
7Karczewska Oliwia09MUKP Korona-Swim Kielce1:37.29
8Brońka Anna08Solne Miasto Wieliczka1:37.49
9Pęczek Karolina09KS Płetwal ZakopaneNT
10Kurzeja Karolina09MKS STP Nowy SączNT
11Łuczak Agata09Solne Miasto WieliczkaNT
12Żak Zoya09Solne Miasto WieliczkaNT
13Wioska-Kaganiec Wiktoria09UKS Omega OlkuszNT
14Satora Rita09UKS Omega OlkuszNT


<< TOP >>
Konkurencja 90
17/10/2020
Chłopców, 100m motylkowy

11 - 13 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Jóźwiak Tymoteusz08MKS Jedynka Łódź1:03.12
2Kordjak Dawid06Solne Miasto Wieliczka1:08.86
3Giec Kacper07UKS Omega Olkusz1:09.74
4Urban Mateusz07KS Płetwal Zakopane1:14.04
5Ociepa Norbert09KS Victoria Zawiercie1:15.41
6Wójcikowski Patryk08UKS Omega Olkusz1:17.90
7Górski Antoni08MUKP Korona-Swim Kielce1:18.51
8Boryś Wojciech09LKS Jedność 32 Przyszowice1:18.69
9Gohla Amadeus09MMKS Kędzierzyn-Koźle1:32.16
10Osuch Mateusz09MUKP Korona-Swim Kielce1:39.47
11Rozumek Jan09Solne Miasto Wieliczka1:50.91


<< TOP >>
Konkurencja 91
17/10/2020
Dziewcząt, 50m grzbietowy

10 - 13 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Stanek Magdalena07UKS SMS Galicja Kraków31.99
2Greń Martyna07UKS Dragon Będzin33.04
3Permus Aleksandra06Solne Miasto Wieliczka33.47
4Kuryłek Nikola08KS Fala Niepołomice33.87
5Węgrzyn Hanna07UKS Delfin Nowy Targ34.07
6Zawiślan Julia07Solne Miasto Wieliczka34.39
7Skoczek Małgorzata07BOSiR Brzesko35.02
8Marcjanek Wiktoria07UKS Delfinek Częstochowa35.34
9Ruchała Weronika08MKS STP Nowy Sącz36.41
10Górny Natalia08KS Marbi_Sport Żywiec36.61
11Kuźma Katarzyna10MKS STP Nowy Sącz37.05
12Stachowicz Maja08UKS Dragon Będzin37.24
13Emerling Diana10MMKS Kędzierzyn-Koźle37.68
14Polak Lena07KS Korona Kraków38.16
15Polak Iga09KS Płetwal Zakopane38.25
16Jarmołowska Helena08Solne Miasto Wieliczka38.29
17Kubic Agata07KS Korona Kraków38.40
18Kużaj Lena09MMKS Kędzierzyn-Koźle38.50
19Ferszt Kornelia08KS Górnik Sosnowiec38.56
20Matysik Alicja10UKS Nika Sport Team Kraków38.88
21Kowalik Aleksandra08UKS Nika Sport Team Kraków39.13
22Klajmon Karolina10UKS Nowy KP Bielsko Biała39.50
23Gubała Justyna09KS Fala Niepołomice39.97
24Jarosz Hanna10UKS Omega Olkusz39.97
25Karczewska Oliwia09MUKP Korona-Swim Kielce40.74
26Łukasik Blanka09Solne Miasto Wieliczka41.11
27Kuklo Daniela07MMKS Kędzierzyn-Koźle41.13
28Łaśko Emilia10BOSiR Brzesko41.75
29Konieczna Antonina08UKS Omega Olkusz41.98
30Boruń Izabela09MUKP Korona-Swim Kielce42.00
31Węgrzyn Aleksandra10UKS Delfin Nowy Targ42.06
32Gąsior Iga10UKS Delfin Nowy Targ42.15
33Panasiuk Agata09UKS Omega Olkusz42.70
34Korpak Maja09Solne Miasto Wieliczka42.85
35Orszak Wiktoria08MMKS Kędzierzyn-Koźle43.49
36Piecuch Julia10Solne Miasto Wieliczka43.69
37Leśniakiewicz Julia10UKS Delfin Nowy Targ43.88
38Puźniak Maja10UKS Delfin Nowy Targ43.99
39Grzebinoga Hanna09UKS Omega Olkusz44.01
40Garbacz Martyna09UKS Delfin Nowy Targ44.59
41Kuna Alina10Solne Miasto Wieliczka45.77
42Kowaliczek Wiktoria08UKS Jasień Sucha Besk.45.91
43Czapczyńska Zofia08KS Fala Niepołomice45.97
44Osuch Gabriela09MUKP Korona-Swim Kielce45.97
45Kamińska Zofia10MKS STP Nowy Sącz46.30
46Śliwa Antonina09Solne Miasto Wieliczka46.49
47Wójcik Joanna10Solne Miasto Wieliczka47.02
48Łupińska Barbara09Solne Miasto Wieliczka47.54
49Trochimiuk Tamara10UKS Delfin Nowy Targ48.15
50Łaskawiec Emilia10CSiR MOS Dąbrowa Grn.48.19
51Witas Lena10UKS Nika Sport Team Kraków48.81
52Sacha Paulina10UKS Nika Sport Team Kraków51.34
53Szkarłat Julia10UKS Omega Olkusz51.77
54Ruchała Wiktoria10UKS Delfin Nowy Targ52.04
55Kozioł Alicja10Solne Miasto Wieliczka52.67
56Piwowarczyk Amelia09MUKP Korona-Swim Kielce53.89
57Możdzan Hanna10Solne Miasto Wieliczka1:01.59
58Baniak Pola09BOSiR BrzeskoNT
59Matras Łucja09KS Fala NiepołomiceNT
60Hajduga Malwina08MKS STP Nowy SączNT
61Fryc Natasza10UKS Omega OlkuszNT


<< TOP >>
Konkurencja 92
17/10/2020
Chłopców, 50m grzbietowy

10 - 13 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Słota Wojciech08UKS Dragon Będzin33.65
2Masters George07KS Korona Kraków35.10
3Gałoński Tomasz07Solne Miasto Wieliczka35.30
4Wójcik Maciej06Solne Miasto Wieliczka35.43
5Gąsiorek Wiktor07Solne Miasto Wieliczka35.97
6Żmijewski Borys07Solne Miasto Wieliczka36.25
7Urban Mateusz07KS Płetwal Zakopane36.59
8Wójcikowski Patryk08UKS Omega Olkusz37.09
9Michałek Michał09KS Korona Kraków37.52
10Kieroński Marcel07KS Fala Niepołomice37.54
11Permus Maciej10Solne Miasto Wieliczka38.06
12Rozumek Jan09Solne Miasto Wieliczka38.54
13Knapczyk Bartosz07KS Płetwal Zakopane38.58
14Król Marek10KS Limanowa-swim38.84
15Bocheński Kajetan07MKS STP Nowy Sącz38.98
16Dąbrowski Jan09MUKP Korona-Swim Kielce39.25
17Żuchowski Kacper09KS Fala Niepołomice39.32
18Świdrak Kacper09MKS STP Nowy Sącz39.91
19Martemianow Michał10KS Fala Niepołomice40.02
20Tokarski Szymon10UKS Delfin Nowy Targ40.03
21Bocheński Szymon07KS Korona Kraków40.36
22Kot Kacper08Solne Miasto Wieliczka40.53
23Dudziński Tomasz07MMKS Kędzierzyn-Koźle41.01
24Kleszcz Eryk08KS Korona Kraków41.15
25Młodzik Maksymilian08UKS Omega Olkusz41.58
26Klimkowski Adam09Solne Miasto Wieliczka41.77
27Moszyk Oskar08MMKS Kędzierzyn-Koźle41.89
28Halberda Mateusz08UKS Nika Sport Team Kraków42.00
29Konopka Maksymilian09MUKP Korona-Swim Kielce42.01
30Duchnik Konrad09KS Limanowa-swim42.26
31Kundera Jeremiasz09MUKP Korona-Swim Kielce42.36
32Pasek Kamil10Solne Miasto Wieliczka43.00
33Piętka Adam10MKS STP Nowy Sącz43.33
34Sawiński Wojciech08UKS PS Salwator Kraków43.46
35Pichit Patryk10CSiR MOS Dąbrowa Grn.43.53
36Gendera Tomasz08MMKS Kędzierzyn-Koźle43.66
37Ciupka Artur09Solne Miasto Wieliczka43.78
38Leśnicki Franciszek10UKS Delfin Nowy Targ44.12
39Dulak Wiktor10Solne Miasto Wieliczka44.13
40Dziuba Bartosz08KS Korona Kraków45.87
41Oleś Piotr09MUKP Korona-Swim Kielce47.91
42Bodziony Filip10MKS STP Nowy Sącz48.49
43Olearczyk Krzysztof10Solne Miasto Wieliczka48.97
44Boroń Adam10UKS Delfin Nowy Targ49.00
45Sobek Michał10Solne Miasto Wieliczka49.38
46Kica Aleksander10Solne Miasto Wieliczka49.53
47Horbal Ignacy10Solne Miasto Wieliczka50.55
48Urbański Piotr10UKS Omega Olkusz50.64
49Lembas Hugo10Solne Miasto Wieliczka50.82
50Wieleba Michał08Solne Miasto Wieliczka55.71
51Urbański Jan09MUKP Korona-Swim Kielce58.51
52Suchecki-Zwijacz Tymoteusz10KS Płetwal ZakopaneNT
53Bryniarski Michał08KS Płetwal ZakopaneNT
54Majerczak Iwo08MKS STP Nowy SączNT
55Gajda Jan07SKS 137 Delfin ŁódźNT
56Pastwa Jeremi10UKS Delfin Nowy TargNT
57Para Kacper09UKS Delfin Nowy TargNT
58Sala Jakub10UKS Jasień Sucha Besk.NT
59Zajda Dawid10UKS Jasień Sucha Besk.NT


<< TOP >>
Konkurencja 93
17/10/2020
Dziewcząt, 200m zmienny12 - 13 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Miłek Alicja06Solne Miasto Wieliczka2:22.83
2Marciniak Aleksandra07UKS SMS Galicja Kraków2:38.11
3Piętka Zuzanna07MKS STP Nowy Sącz2:38.39
4Czaja Zuzanna08Solne Miasto Wieliczka2:40.62
5Skoczek Małgorzata07BOSiR Brzesko2:43.69
6Cholewa Hanna07Solne Miasto Wieliczka2:46.57
7Borkowska Dominika07UKS Omega Olkusz2:46.95
8Kalisz Oliwia08UKS Sokół Mościce Tarnów2:51.46
9Kordek Zuzanna08MMKS Kędzierzyn-Koźle2:55.96
10Jaśkowska Julia08MMKS Kędzierzyn-Koźle3:01.47
11Kryza Jagoda08Solne Miasto Wieliczka3:02.72
12Brońka Anna08Solne Miasto Wieliczka3:03.38
13Gorska Liliana08MMKS Kędzierzyn-Koźle3:05.48
14Wojciechowska Patrycja07MMKS Kędzierzyn-Koźle3:07.04
15Fryc Nadia08UKS Omega Olkusz3:15.36
16Dudziak Maja08Solne Miasto Wieliczka3:15.96
17Urbaniec Zofia07Solne Miasto Wieliczka3:26.55


<< TOP >>
Konkurencja 94
17/10/2020
Chłopców, 200m zmienny

12 - 13 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Giec Kacper07UKS Omega Olkusz2:36.17
2Kordjak Dawid06Solne Miasto Wieliczka2:46.23
3Przystał Antonio07Solne Miasto Wieliczka2:49.40
4Całka Piotr08Solne Miasto Wieliczka2:50.73
5Idzik Arkadiusz07Solne Miasto Wieliczka3:00.50
6Dudziński Tomasz07MMKS Kędzierzyn-Koźle3:00.83
7Wójcik Gerard08Stow. Siemacha Kraków3:01.74
8Kowalczyk Bartosz08UKS Omega Olkusz3:06.60
9Kapusta Eryk08Solne Miasto Wieliczka3:08.59
10Słomski Mikołaj08Solne Miasto Wieliczka3:13.15
11Merz Wojciech08MMKS Kędzierzyn-Koźle3:16.60
12Górski Antoni08MUKP Korona-Swim Kielce3:16.99
13Bocheński Kajetan07MKS STP Nowy SączNT
14Massalski Mateusz07UKS Dragon BędzinNT


<< TOP >>
Konkurencja 95
17/10/2020
Dziewcząt, 100m dowolny
Finały RACE 100m st. motylkowym
11 - 13 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Gracjasz Wiktoria08UKS Jasień Sucha Besk.1:01.15
2Stanek Magdalena07UKS SMS Galicja Kraków1:02.77
3Zawiślan Julia07Solne Miasto Wieliczka1:04.76
4Prasał Aleksandra09MUKP Korona-Swim Kielce1:04.79
5Piętka Zuzanna07MKS STP Nowy Sącz1:05.35
6Dudek Lena09KS Górnik Sosnowiec1:06.28
7Węgrzyn Hanna07UKS Delfin Nowy Targ1:06.80
8Marciniak Aleksandra07UKS SMS Galicja Kraków1:07.42
9Cholewa Hanna07Solne Miasto Wieliczka1:07.89
10Staszkiewicz Julia08KS Górnik Sosnowiec1:08.02
11Kuryłek Nikola08KS Fala Niepołomice1:08.60
12Pęczek Karolina09KS Płetwal Zakopane1:09.57
13Ferszt Kornelia08KS Górnik Sosnowiec1:10.28
14Pach Patrycja09UKS Nika Sport Team Kraków1:10.29
15Polak Iga09KS Płetwal Zakopane1:10.41
16Gorska Liliana08MMKS Kędzierzyn-Koźle1:10.65
17Żak Zoya09Solne Miasto Wieliczka1:10.69
18Górny Natalia08KS Marbi_Sport Żywiec1:11.83


<< TOP >>
Konkurencja 96
17/10/2020
Chłopców, 100m dowolny
Finały RACE 100m st. motylkowym
11 - 13 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Nowakowski Oliwier07UKS SMS Galicja Kraków1:00.11
2Pinczak Mateusz08UKS Dragon Będzin1:00.14
3Jóźwiak Tymoteusz08MKS Jedynka Łódź1:01.33
4Kieroński Marcel07KS Fala Niepołomice1:01.41
5Wdowiak Dominik07UKS Dragon Będzin1:01.45
6Sakłak Szymon07UKS SMS Galicja Kraków1:01.89
7Urban Mateusz07KS Płetwal Zakopane1:02.87
8Glijer Maksym07UKS SMS Galicja Kraków1:03.78
9Ociepa Norbert09KS Victoria Zawiercie1:04.88
10Radzikowski Szymon08WKS Śląsk Wrocław1:05.42
11Halkiewicz Maciej08UKS Omega Olkusz1:05.48
12Słota Wojciech08UKS Dragon Będzin1:06.73
13Kot Kacper08Solne Miasto Wieliczka1:07.26
14Boryś Wojciech09LKS Jedność 32 Przyszowice1:08.58
15Nalej Maciej09MUKP Korona-Swim Kielce1:09.26
16Wrześniak Oskar09Solne Miasto Wieliczka1:11.89
17Piecuch Mateusz09MKS Jordan Kraków1:12.21
18Konopka Maksymilian09MUKP Korona-Swim Kielce1:12.92


<< TOP >>
Konkurencja 97
17/10/2020
Dziewcząt, 100m dowolny10 - 13 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Miłek Alicja06Solne Miasto Wieliczka58.28
2Permus Aleksandra06Solne Miasto Wieliczka1:02.79
3Mucha Julia07MKS STP Nowy Sącz1:07.63
4Czaja Zuzanna08Solne Miasto Wieliczka1:07.97
5Budnik Małgorzata07MKS STP Nowy Sącz1:10.22
6Gromala Julia07MKS STP Nowy Sącz1:10.93
7Grajdura Nina09UKS Sokół Mościce Tarnów1:11.04
8Polak Lena07KS Korona Kraków1:13.08
9Dudziak Maja08Solne Miasto Wieliczka1:13.29
10Nawara Oliwia08UKS Alfa Bukowno1:14.04
11Kapka Antonina09KS Górnik Sosnowiec1:14.50
12Drozd Marta08UKS Dragon Będzin1:15.02
13Stachowicz Maja08UKS Dragon Będzin1:15.11
14Kościarz Wiktoria09UKS Nika Sport Team Kraków1:15.31
15Jarmołowska Helena08Solne Miasto Wieliczka1:15.42
16Wioska-Kaganiec Wiktoria09UKS Omega Olkusz1:17.95
17Gubała Justyna09KS Fala Niepołomice1:18.07
18Łuczak Agata09Solne Miasto Wieliczka1:19.12
19Korpak Maja09Solne Miasto Wieliczka1:19.14
20Satora Rita09UKS Omega Olkusz1:20.89
21Kryza Jagoda08Solne Miasto Wieliczka1:21.06
22Czapczyńska Zofia08KS Fala Niepołomice1:21.37
23Kuklo Daniela07MMKS Kędzierzyn-Koźle1:21.47
24Urbaniec Zofia07Solne Miasto Wieliczka1:21.70
25Mączka Klaudia08UKS Omega Olkusz1:21.70
26Marcjanek Wiktoria07UKS Delfinek Częstochowa1:22.42
27Łupińska Barbara09Solne Miasto Wieliczka1:23.17
28Jarosz Hanna10UKS Omega Olkusz1:23.20
29Karczewska Oliwia09MUKP Korona-Swim Kielce1:23.29
30Dąbrowska Maja08UKS Dragon Będzin1:24.13
31Śliwa Antonina09Solne Miasto Wieliczka1:24.58
32Dąbrowska Maria08MUKP Korona-Swim Kielce1:24.69
33Konieczna Antonina08UKS Omega Olkusz1:24.90
34Klajmon Karolina10UKS Nowy KP Bielsko Biała1:25.77
35Kowaliczek Wiktoria08UKS Jasień Sucha Besk.1:26.62
36Jantas Aleksandra09Solne Miasto Wieliczka1:28.76
37Palmi Julia09Solne Miasto Wieliczka1:28.99
38Piwowarczyk Amelia09MUKP Korona-Swim Kielce1:38.44
39Pietrasiak Małgorzata09MUKP Korona-Swim Kielce1:38.57
40Wójcik Maja09MUKP Korona-Swim Kielce1:38.89
41Wojtasiewicz Antonina09MUKP Korona-Swim Kielce1:41.55
42Hajduga Malwina08MKS STP Nowy Sącz1:51.05
43Łaśko Emilia10BOSiR BrzeskoNT
44Michael Emma10CSiR MOS Dąbrowa Grn.NT
45Łaskawiec Emilia10CSiR MOS Dąbrowa Grn.NT
46Matras Łucja09KS Fala NiepołomiceNT
47Mleczko Anna09KS Płetwal ZakopaneNT
48Kamińska Zofia10MKS STP Nowy SączNT
49Kuźma Katarzyna10MKS STP Nowy SączNT
50Szymańska Wiktoria10Solne Miasto WieliczkaNT
51Kuna Alina10Solne Miasto WieliczkaNT
52Piecuch Julia10Solne Miasto WieliczkaNT
53Kozioł Alicja10Solne Miasto WieliczkaNT
54Wójcik Joanna10Solne Miasto WieliczkaNT
55Możdzan Hanna10Solne Miasto WieliczkaNT
56Puźniak Maja10UKS Delfin Nowy TargNT
57Leśniakiewicz Julia10UKS Delfin Nowy TargNT
58Węgrzyn Aleksandra10UKS Delfin Nowy TargNT
59Gąsior Iga10UKS Delfin Nowy TargNT
60Garbacz Martyna09UKS Delfin Nowy TargNT
61Trochimiuk Tamara10UKS Delfin Nowy TargNT
62Ruchała Wiktoria10UKS Delfin Nowy TargNT
63Fryc Natasza10UKS Omega OlkuszNT
64Matysik Alicja10UKS Nika Sport Team KrakówNT
65Sacha Paulina10UKS Nika Sport Team KrakówNT
66Witas Lena10UKS Nika Sport Team KrakówNT


<< TOP >>
Konkurencja 98
17/10/2020
Chłopców, 100m dowolny

10 - 13 lat
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1Masters George07KS Korona Kraków1:03.48
2Watycha Aleksander07UKS Delfin Nowy Targ1:03.93
3Gąsiorek Wiktor07Solne Miasto Wieliczka1:07.17
4Broczkowski Bogusz08UKS Dragon Będzin1:08.96
5Knapczyk Bartosz07KS Płetwal Zakopane1:09.70
6Stanisz Mikołaj07KS Fala Niepołomice1:10.61
7Całka Piotr08Solne Miasto Wieliczka1:11.55
8Gałoński Tomasz07Solne Miasto Wieliczka1:11.64
9Żmijewski Borys07Solne Miasto Wieliczka1:12.83
10Surmiak Kacper08UKS Jasień Sucha Besk.1:13.06
11Idzik Arkadiusz07Solne Miasto Wieliczka1:13.09
12Gendera Tomasz08MMKS Kędzierzyn-Koźle1:14.00
13Massalski Mateusz07UKS Dragon Będzin1:14.54
14Bocheński Szymon07KS Korona Kraków1:14.67
15Gohla Amadeus09MMKS Kędzierzyn-Koźle1:14.74
16Sawiński Wojciech08UKS PS Salwator Kraków1:14.80
17Kapusta Eryk08Solne Miasto Wieliczka1:14.97
18Osak Kacper10Solne Miasto Wieliczka1:15.17
19Kadula Kacper09UKS Nika Sport Team Kraków1:15.94
20Słomski Mikołaj08Solne Miasto Wieliczka1:16.32
21Kowalczyk Bartosz08UKS Omega Olkusz1:16.47
22Świdrak Kacper09MKS STP Nowy Sącz1:16.90
23Żuchowski Kacper09KS Fala Niepołomice1:17.35
24Kociołek Leon09UKS Nika Sport Team Kraków1:17.73
25Wójcik Gerard08Stow. Siemacha Kraków1:18.13
26Gumółka Kuba09UKS Omega Olkusz1:18.43
27Moszyk Oskar08MMKS Kędzierzyn-Koźle1:19.28
28Kukułka Aleksander08Stow. Siemacha Kraków1:20.13
29Kleszcz Eryk08KS Korona Kraków1:20.46
30Młodzik Maksymilian08UKS Omega Olkusz1:21.74
31Jóźwiak Marcel10MKS Jedynka Łódź1:22.35
32Wieleba Michał08Solne Miasto Wieliczka1:22.95
33Sławiński Patryk07Stow. Siemacha Kraków1:23.68
34Stefański Juliusz08Stow. Siemacha Kraków1:25.03
35Dziuba Bartosz08KS Korona Kraków1:25.80
36Klimkowski Adam09Solne Miasto Wieliczka1:25.91
37Oleś Piotr09MUKP Korona-Swim Kielce1:27.32
38Staniszewski Kacper07Stow. Siemacha Kraków1:28.07
39Sopata Marcel09MKS STP Nowy Sącz1:28.64
40Pichit Patryk10CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:32.75
41Morawski Filip09MUKP Korona-Swim Kielce1:35.38
42Bryniarski Michał08KS Płetwal Zakopane1:36.85
43Jarosz Jakub08Stow. Siemacha Kraków1:42.00
44Martemianow Michał10KS Fala NiepołomiceNT
45Michałek Michał09KS Korona KrakówNT
46Król Marek10KS Limanowa-swimNT
47Duchnik Konrad09KS Limanowa-swimNT
48Suchecki-Zwijacz Tymoteusz10KS Płetwal ZakopaneNT
49Bielawa Andrzej09KS Płetwal ZakopaneNT
50Piętka Adam10MKS STP Nowy SączNT
51Bodziony Filip10MKS STP Nowy SączNT
52Majerczak Iwo08MKS STP Nowy SączNT
53Dąbrowski Jan09MUKP Korona-Swim KielceNT
54Smulski Antoni10Solne Miasto WieliczkaNT
55Pasek Kamil10Solne Miasto WieliczkaNT
56Kowalski Franciszek10Solne Miasto WieliczkaNT
57Głuch Jakub10Solne Miasto WieliczkaNT
58Pasierb Adam10Solne Miasto WieliczkaNT
59Permus Maciej10Solne Miasto WieliczkaNT
60Misztal Olaf10Solne Miasto WieliczkaNT
61Lembas Hugo10Solne Miasto WieliczkaNT
62Dulak Wiktor10Solne Miasto WieliczkaNT
63Olearczyk Krzysztof10Solne Miasto WieliczkaNT
64Sobek Michał10Solne Miasto WieliczkaNT
65Kica Aleksander10Solne Miasto WieliczkaNT
66Horbal Ignacy10Solne Miasto WieliczkaNT
67Gut Filip09UKS Delfin Nowy TargNT
68Gut Hubert09UKS Delfin Nowy TargNT
69Tokarski Szymon10UKS Delfin Nowy TargNT
70Leśnicki Franciszek10UKS Delfin Nowy TargNT
71Boroń Adam10UKS Delfin Nowy TargNT
72Pastwa Jeremi10UKS Delfin Nowy TargNT
73Para Kacper09UKS Delfin Nowy TargNT
74Sala Jakub10UKS Jasień Sucha Besk.NT
75Sikora Samuel08UKS Jasień Sucha Besk.NT
76Zajda Dawid10UKS Jasień Sucha Besk.NT
77Synowiec Szymon10UKS Omega OlkuszNT
78Urbański Piotr10UKS Omega OlkuszNT


<< TOP >>
Konkurencja 99
17/10/2020
Kobiet, 4 x 50m zmienny46 lat i młodsi
Lista zgłoszeń


1STP Nowy Sącz 1MKS STP Nowy Sącz2:23.01
2Górnik Sosnowiec 1KS Górnik Sosnowiec2:24.98
3Nika Sport Team Kraków 1UKS Nika Sport Team Kraków2:25.35
4Solne Miasto Wieliczka 1Solne Miasto Wieliczka2:29.33
5MMKS Kędzierzyn-Koźle 1MMKS Kędzierzyn-Koźle2:29.88
6Omega Olkusz 1UKS Omega Olkusz2:33.25


<< TOP >>
Konkurencja 100
17/10/2020
Mężczyzn, 4 x 50m zmienny46 lat i młodsi
Lista zgłoszeń


1Dragon Będzin 1UKS Dragon Będzin2:18.38
2Solne Miasto Wieliczka 1Solne Miasto Wieliczka2:23.78
3Korona-Swim Kielce 1MUKP Korona-Swim Kielce2:25.30
4Solne Miasto Wieliczka 2Solne Miasto Wieliczka2:26.12
5Omega Olkusz 1UKS Omega Olkusz2:31.77


Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice
.
.
www.swimart.pl
.
.
zawody@swimart.pl
.
.