Bijemy Rekordy pod patronatem Pawła Korzeniowskiego Oświęcim, 19/12/2020 |
2 - Bijemy Rekordy BLOK II 9-11 lat | 19/12/2020 - 11:00 |
Konkurencja 13 19/12/2020 - 11:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 9 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mrzygłód Maja Piwowarczyk Amelia Peterko Maja Zacny Zuzanna Florek Aleksandra Musiał Milena Góralska Amelia Sołtys Izabella | 10 09 09 10 10 11 10 10 | MOSM Tychy Korona-Swim Kielce MOSM Tychy NKP Bielsko Biała Aquarius Lesko MKP Zabrze MOSM Tychy Aquarius Lesko | 11 12 11 11 08 11 11 08 | 51.97 43.26 42.33 42.27 42.27 42.39 43.83 52.47 |
Seria 2 z 5, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Karwaj Paulina Jakubowska Urszula Łapa Daria Kuszczyk Julia Derda Hanna Korol Agata Wrotniak Wiktoria Sobol Karolina | 10 10 11 09 09 09 10 10 | Aquarius Lesko Orka Częstochowa Orka Częstochowa Wodnik Siemianowice Śl. Vega Dobrodzień Wodnik Siemianowice Śl. Dragon Będzin Aquarius Lesko | 08 11 11 11 07 11 11 08 | 41.06 40.37 39.95 39.46 39.54 39.97 40.81 41.23 |
Seria 3 z 5, 11:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sas Weronika Chojnowska Kornelia Rokicka Gabriela Gamza Anna Kierońska Maryla Tatarczuk Zofia Szojda Aleksandra Gawron Lena | 09 10 10 09 11 09 09 09 | Delfin Kłobuck Manta Warszawa Włochy Manta Warszawa Włochy Wodnik Siemianowice Śl. Fala Niepołomice Manta Kochłowice Ruda Śl. MOSM Tychy Wodnik Siemianowice Śl. | 11 14 14 11 06 11 11 11 | 38.95 38.45 37.76 37.21 37.52 38.09 38.88 39.41 |
Seria 4 z 5, 11:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kasprzyńska Anastazja Bilińska Iga Gierach Maja Wojtczyk Alicja Dąbrowska Hanna Skiba Dobrawa Radek Nikola Kloc Martyna | 10 09 09 09 09 09 09 09 | NKP Bielsko Biała Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Olimpijczyk Aleksandrów Ł. Manta Warszawa Włochy Wodnik Siemianowice Śl. Wodnik 29 Tychy Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 11 11 05 14 11 11 11 | 36.37 36.08 35.04 34.93 34.93 35.56 36.26 36.42 |
Seria 5 z 5, 11:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Załucka Zuzanna Cajza Maja Pęczek Karolina Prasał Aleksandra Ulman Michalina Borowiec Barbara Czechmańska Antonina Zaręba Justyna | 09 09 09 09 09 09 10 10 | Wodnik Siemianowice Śl. Jedność 32 Przyszowice Płetwal Zakopane Korona-Swim Kielce MOSM Tychy Manta Warszawa Włochy Manta Warszawa Włochy Manta Warszawa Włochy | 11 11 06 12 11 14 14 14 | 33.94 33.51 33.14 29.01 32.59 33.50 33.88 34.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 19/12/2020 - 11:07 | Chłopców, 50m dowolny | 9 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rode- Gembala Piotr Maruszczyk Daniel Włoch Szymon Grzegorski Szymon Malec Marcel Składan Olaf Moczulski Aleksander Kącki Grzegorz | 10 09 09 10 10 10 10 10 | MOSM Tychy MOSM Tychy Vega Dobrodzień Manta Warszawa Włochy MOSM Tychy MOSM Tychy Manta Warszawa Włochy Ondraszek Bielsko Biała | 11 11 07 14 11 11 14 11 | 48.30 45.36 44.12 42.85 43.55 44.48 47.90 NT |
Seria 2 z 6, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bogusławski Jakub Danielczyk Błażej Mansel Marcin Gasz Nikodem Szołtysik Borys Otlewski Antoni Róg Cezary Łankiewicz Odyseas | 10 09 09 10 09 10 10 09 | Manta Warszawa Włochy MOSM Tychy Manta Kochłowice Ruda Śl. Aqua Team Mikołów Wodnik Siemianowice Śl. MOSM Tychy MOSM Tychy Manta Kochłowice Ruda Śl. | 14 11 11 11 11 11 11 11 | 42.47 41.49 41.08 40.60 40.98 41.13 41.53 42.60 |
Seria 3 z 6, 11:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rękawek Szymon Krzyk Szymon Fedak Michał Poloczek Tomasz Gierula Karol Bąk Jakub Nogalski Oliwier Kozik Kacper | 10 10 10 09 09 10 09 09 | Aqua Team Mikołów MOSM Tychy Aquarius Lesko Manta Kochłowice Ruda Śl. Aquarius Lesko MOSM Tychy MOSM Tychy MOSM Tychy | 11 11 08 11 08 11 11 11 | 40.29 39.78 39.36 38.51 39.34 39.47 39.88 40.41 |
Seria 4 z 6, 11:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Joszko Artur Martemianow Michał Stromczyński Kajetan Cebula Kacper Konopko Michał Wójcik Grzegorz Smulski Antoni Koza Kamil | 10 10 09 09 10 09 10 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Fala Niepołomice Wodnik Siemianowice Śl. Wodnik Siemianowice Śl. Aqua Team Mikołów Wodnik Siemianowice Śl. Solne Miasto Wieliczka Vega Dobrodzień | 11 06 11 11 11 11 06 07 | 37.39 36.66 35.96 35.87 35.96 36.11 37.01 38.44 |
Seria 5 z 6, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jóźwiak Marcel Siwiec Ksawery Wideł Jerzy Wiszniowski Tymoteusz Mazik Franciszek Krasowski Jan Prejs Michał Kazimierski Milan | 10 10 09 10 10 10 09 09 | Jedynka Łódź Piranie Nowa Dęba Manta Warszawa Włochy Jedność 32 Przyszowice MKP Zabrze Piranie Nowa Dęba Wodnik Siemianowice Śl. Wodnik Siemianowice Śl. | 05 08 14 11 11 08 11 11 | 35.26 34.69 34.22 33.44 33.88 34.34 34.97 35.86 |
Seria 6 z 6, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pietrzak Marcel Macha Bartłomiej Sobel Michał Ociepa Norbert Brożyniak Fabian Tokarski Szymon Karwel Ryan Osak Kacper | 10 09 09 09 09 10 09 10 | Manta Warszawa Włochy Jedność 32 Przyszowice Jedność 32 Przyszowice Victoria Zawiercie AZS SMS Jarosław Delfin Nowy Targ Wodnik Siemianowice Śl. Solne Miasto Wieliczka | 14 11 11 11 08 06 11 06 | 32.53 32.21 31.25 29.48 30.87 32.19 32.47 32.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 19/12/2020 - 11:16 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 9 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:16 |
1 2 3 4 5 6 7 | Leśniakiewicz Julia Brożek Milena Wrotniak Wiktoria Chojnowska Kornelia Piętnik Zuzanna Musiał Milena Karczewska Oliwia | 10 10 10 10 10 11 09 | Delfin Nowy Targ MOSM Tychy Dragon Będzin Manta Warszawa Włochy Błysk Jarosław MKP Zabrze Korona-Swim Kielce | 06 11 11 14 08 11 12 | NT NT 1:47.00 1:45.49 1:45.87 NT NT |
Seria 2 z 3, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rokicka Gabriela Dąbrowska Hanna Wosztal Vanessa Borowska Natalia Gierach Maja Gamza Anna Zięba Laura Mrzygłód Maja | 10 09 09 10 09 09 09 10 | Manta Warszawa Włochy Manta Warszawa Włochy MOSM Tychy Ondraszek Bielsko Biała Manta Kochłowice Ruda Śl. Wodnik Siemianowice Śl. NKP Bielsko Biała MOSM Tychy | 14 14 11 11 11 11 11 11 | 1:41.43 1:38.05 1:32.26 1:30.66 1:31.97 1:36.11 1:40.17 1:43.92 |
Seria 3 z 3, 11:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Klajmon Karolina Polak Iga Kubicka Gabriela Kostańczyk Kaja Szafranek Aleksandra Musialska Julia Kloc Tatiana Rzepka Klara | 10 09 09 09 09 09 09 10 | NKP Bielsko Biała Płetwal Zakopane Glosator Kraków Victoria Zawiercie Manta Kochłowice Ruda Śl. MOSM Tychy Manta Kochłowice Ruda Śl. Aqua Team Mikołów | 11 06 06 11 11 11 11 11 | 1:27.04 1:23.06 1:22.38 1:17.96 1:21.36 1:22.95 1:26.36 1:28.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 19/12/2020 - 11:24 | Chłopców, 100m grzbietowy | 9 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:24 |
3 4 5 | Kryza Filip Kupczyk Jakub Otlewski Antoni | 09 10 10 | Ósemka Oświęcim MOSM Tychy MOSM Tychy | 06 11 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 7 | Składan Olaf Bogusławski Jakub Moczulski Aleksander Maruszczyk Daniel Grzegorski Szymon Martemianow Michał Misztal Olaf | 10 10 10 09 10 10 10 | MOSM Tychy Manta Warszawa Włochy Manta Warszawa Włochy MOSM Tychy Manta Warszawa Włochy Fala Niepołomice Solne Miasto Wieliczka | 11 14 14 11 14 06 06 | NT NT 2:02.49 1:49.77 1:56.47 NT NT |
Seria 3 z 4, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bąk Jakub Hyrnik Jan Radek Paweł Stromczyński Kajetan Zachwieja Wojciech Wideł Jerzy Róg Cezary Gierula Karol | 10 09 09 09 09 09 10 09 | MOSM Tychy MOSM Tychy MOSM Tychy Wodnik Siemianowice Śl. NKP Bielsko Biała Manta Warszawa Włochy MOSM Tychy Aquarius Lesko | 11 11 11 11 11 14 11 08 | 1:42.75 1:35.18 1:33.21 1:31.96 1:31.98 1:34.64 1:40.09 1:47.62 |
Seria 4 z 4, 11:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bojdoł Bartosz Permus Maciej Konopka Maksymilian Nalej Maciej Boryś Wojciech Żuchowski Kacper Macha Bartłomiej Kazimierski Milan | 10 10 09 09 09 09 09 09 | Aqua Team Mikołów Solne Miasto Wieliczka Korona-Swim Kielce Korona-Swim Kielce Jedność 32 Przyszowice Fala Niepołomice Jedność 32 Przyszowice Wodnik Siemianowice Śl. | 11 06 12 12 11 06 11 11 | 1:28.89 1:25.03 1:21.81 1:13.07 1:15.06 1:23.81 1:25.47 1:29.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 19/12/2020 - 11:35 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 9 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:35 |
3 4 5 | Kołodziejska Nina Florek Aleksandra Mazik Antonina | 09 10 10 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Aquarius Lesko MKP Zabrze | 11 08 11 | NT 1:03.68 NT |
Seria 2 z 3, 11:37 |
1 2 3 4 5 6 7 | Kajdewicz Natalia Wójcik Maja Spisak Agata Zaręba Justyna Borowska Agata Skiba Dobrawa Łapa Daria | 10 09 09 10 10 09 11 | MOSM Tychy Korona-Swim Kielce NKP Bielsko Biała Manta Warszawa Włochy Ondraszek Bielsko Biała Wodnik Siemianowice Śl. Orka Częstochowa | 11 12 11 14 11 11 11 | 50.87 44.88 43.69 40.49 41.45 44.58 49.17 |
Seria 3 z 3, 11:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ponińska Lena Gubała Justyna Ulman Michalina Szabała Antonina Młotek Hanna Karkocha Gabriela Załucka Zuzanna Puźniak Maja | 09 09 09 09 09 09 09 10 | MOSM Tychy Fala Niepołomice MOSM Tychy Olimpijczyk 23 Lublin Vega Dobrodzień Manta Kochłowice Ruda Śl. Wodnik Siemianowice Śl. Delfin Nowy Targ | 11 06 11 03 07 11 11 06 | 40.11 39.75 35.27 31.53 33.91 38.37 39.96 40.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 19/12/2020 - 11:41 | Chłopców, 50m motylkowy | 9 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:41 |
3 4 5 6 | Danielczyk Błażej Suslik Tomasz Krzyk Szymon Pyrsz Józef | 09 09 10 10 | MOSM Tychy MOSM Tychy MOSM Tychy MOSM Tychy | 11 11 11 11 | 52.91 46.25 48.63 NT |
Seria 2 z 3, 11:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Radek Paweł Bojdoł Bartosz Jóźwiak Marcel Piznal Konrad Wróbel Michał Prejs Michał Piechaczek Paweł Mansel Marcin | 09 10 10 09 10 09 09 09 | MOSM Tychy Aqua Team Mikołów Jedynka Łódź NKP Bielsko Biała Aqua Team Mikołów Wodnik Siemianowice Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 11 05 11 11 11 11 11 | 43.87 42.57 39.70 37.20 37.20 42.18 43.02 43.95 |
Seria 3 z 3, 11:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żuchowski Kacper Osuch Mateusz Wesecki Adrian Ociepa Norbert Grzegorski Maciej Karwel Ryan Wojtal Wiktor Wójcik Grzegorz | 09 09 09 09 10 09 09 09 | Fala Niepołomice Korona-Swim Kielce Ósemka Oświęcim Victoria Zawiercie Manta Warszawa Włochy Wodnik Siemianowice Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Wodnik Siemianowice Śl. | 06 12 06 11 14 11 11 11 | 36.93 36.69 35.27 30.71 34.90 36.66 36.71 37.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 19/12/2020 - 11:45 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 9 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:45 |
2 3 4 5 6 7 | Sobolak Gabriela Węgrzyn Aleksandra Cajza Maja Kasprzyńska Anastazja Sołtys Izabella Szymańska Wiktoria | 09 10 09 10 10 10 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. Delfin Nowy Targ Jedność 32 Przyszowice NKP Bielsko Biała Aquarius Lesko Solne Miasto Wieliczka | 05 06 11 11 08 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 11:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Karwaj Paulina Sobol Karolina Brożek Milena Piwowarczyk Amelia Klekowska Aurelia Góralska Amelia Peterko Maja Zacny Zuzanna | 10 10 10 09 09 10 09 10 | Aquarius Lesko Aquarius Lesko MOSM Tychy Korona-Swim Kielce MOSM Tychy MOSM Tychy MOSM Tychy NKP Bielsko Biała | 08 08 11 12 11 11 11 11 | 2:02.37 1:59.09 1:58.18 1:55.33 1:57.37 1:58.61 2:00.37 NT |
Seria 3 z 4, 11:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gawron Lena Korol Agata Wilusz Karolina Sas Weronika Kołodziejska Nina Kapica Amelia Jakubowska Urszula Wojtczyk Alicja | 09 09 09 09 09 10 10 09 | Wodnik Siemianowice Śl. Wodnik Siemianowice Śl. MOSM Tychy Delfin Kłobuck Manta Kochłowice Ruda Śl. MOSM Tychy Orka Częstochowa Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 11 11 11 11 11 11 11 05 | 1:52.27 1:48.96 1:44.48 1:43.25 1:44.03 1:47.18 1:49.07 1:54.23 |
Seria 4 z 4, 11:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Borowska Natalia Wojtasiewicz Antonina Jania Hanna Borowiec Barbara Żerdka Zuzanna Osak Aleksandra Kuszczyk Julia Tatarczuk Zofia | 10 09 10 09 09 09 09 09 | Ondraszek Bielsko Biała Korona-Swim Kielce Huragan Sosnowiec Manta Warszawa Włochy MOSM Tychy NKP Bielsko Biała Wodnik Siemianowice Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 12 11 14 11 11 11 11 | 1:39.39 1:37.44 1:33.65 1:27.17 1:33.31 1:34.00 1:37.60 1:42.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 19/12/2020 - 11:56 | Chłopców, 100m klasyczny | 9 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:56 |
1 2 3 4 5 6 7 | Tokarski Szymon Szołtysik Borys Kupczyk Jakub Grubek Marcel Nogalski Oliwier Malec Marcel Rode- Gembala Piotr | 10 09 10 09 09 10 10 | Delfin Nowy Targ Wodnik Siemianowice Śl. MOSM Tychy Vega Dobrodzień MOSM Tychy MOSM Tychy MOSM Tychy | 06 11 11 07 11 11 11 | NT 2:00.34 1:55.63 1:55.04 1:55.29 1:57.54 2:03.48 |
Seria 2 z 3, 11:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łankiewicz Odyseas Kącki Grzegorz Księżarczyk Bartosz Cebula Kacper Kryza Filip Rękawek Szymon Kozik Kacper Pyrsz Józef | 09 10 10 09 09 10 09 10 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Ondraszek Bielsko Biała MOSM Tychy Wodnik Siemianowice Śl. Ósemka Oświęcim Aqua Team Mikołów MOSM Tychy MOSM Tychy | 11 11 11 11 06 11 11 11 | 1:51.66 1:50.54 1:45.26 1:40.76 1:41.43 1:45.28 1:51.34 1:51.94 |
Seria 3 z 3, 12:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zaporowski Alan Kaczmarczyk Mieszko Misztal Olaf Kundera Jeremiasz Piechaczek Paweł Duc Benjamin Poloczek Tomasz Charyga Piotr | 09 09 10 09 09 09 09 10 | NKP Bielsko Biała Vega Dobrodzień Solne Miasto Wieliczka Korona-Swim Kielce Manta Kochłowice Ruda Śl. Ósemka Oświęcim Manta Kochłowice Ruda Śl. Aqua Team Mikołów | 11 07 06 12 11 06 11 11 | 1:39.59 1:34.38 1:29.55 1:24.62 1:25.03 1:29.98 1:35.60 1:40.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 19/12/2020 - 12:05 | Dziewcząt, 100m zmienny | 9 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 12:05 |
3 4 5 | Piętnik Zuzanna Kapica Amelia Szojda Aleksandra | 10 10 09 | Błysk Jarosław MOSM Tychy MOSM Tychy | 08 11 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 12:07 |
1 2 3 4 5 6 7 | Kajdewicz Natalia Zięba Laura Mazik Antonina Wilusz Karolina Szymańska Wiktoria Klekowska Aurelia Kierońska Maryla | 10 09 10 09 10 09 11 | MOSM Tychy NKP Bielsko Biała MKP Zabrze MOSM Tychy Solne Miasto Wieliczka MOSM Tychy Fala Niepołomice | 11 11 11 11 06 11 06 | 1:50.78 1:45.25 1:39.89 1:37.89 1:38.32 1:42.34 1:46.91 |
Seria 3 z 4, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Spisak Agata Wosztal Vanessa Borowska Agata Ponińska Lena Klajmon Karolina Karczewska Oliwia Sobolak Gabriela Radek Nikola | 09 09 10 09 10 09 09 09 | NKP Bielsko Biała MOSM Tychy Ondraszek Bielsko Biała MOSM Tychy NKP Bielsko Biała Korona-Swim Kielce Olimpijczyk Aleksandrów Ł. Wodnik 29 Tychy | 11 11 11 11 11 12 05 11 | 1:35.39 1:33.02 1:30.08 1:27.51 1:27.76 1:30.54 1:34.65 1:35.55 |
Seria 4 z 4, 12:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jania Hanna Kostańczyk Kaja Grajdura Nina Prasał Aleksandra Szabała Antonina Młotek Hanna Gubała Justyna Żerdka Zuzanna | 10 09 09 09 09 09 09 09 | Huragan Sosnowiec Victoria Zawiercie Sokół-Mościce Tarnów Korona-Swim Kielce Olimpijczyk 23 Lublin Vega Dobrodzień Fala Niepołomice MOSM Tychy | 11 11 06 12 03 07 06 11 | 1:25.41 1:20.36 1:18.79 1:13.69 1:16.69 1:19.56 1:24.98 1:27.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 19/12/2020 - 12:15 | Chłopców, 100m zmienny | 9 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 12:15 |
3 4 5 | Charyga Piotr Księżarczyk Bartosz Mazik Franciszek | 10 10 10 | Aqua Team Mikołów MOSM Tychy MKP Zabrze | 11 11 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 12:17 |
2 3 4 5 6 7 | Wojtal Wiktor Smulski Antoni Kundera Jeremiasz Leśnicki Franciszek Gasz Nikodem Suslik Tomasz | 09 10 09 10 10 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Solne Miasto Wieliczka Korona-Swim Kielce Delfin Nowy Targ Aqua Team Mikołów MOSM Tychy | 11 06 12 06 11 11 | 1:43.88 1:38.63 1:28.43 1:31.08 1:43.29 1:49.89 |
Seria 3 z 3, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Duc Benjamin Wesecki Adrian Grzegorski Maciej Boryś Wojciech Brożyniak Fabian Konopka Maksymilian Permus Maciej Kaczmarczyk Mieszko | 09 09 10 09 09 09 10 09 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Manta Warszawa Włochy Jedność 32 Przyszowice AZS SMS Jarosław Korona-Swim Kielce Solne Miasto Wieliczka Vega Dobrodzień | 06 06 14 11 08 12 06 07 | 1:22.52 1:20.82 1:19.57 1:15.01 1:16.35 1:20.46 1:22.21 1:26.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 19/12/2020 - 12:22 | Dziewcząt, 200m dowolny | 9 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 12:22 |
3 4 5 | Musialska Julia Szafranek Aleksandra Osak Aleksandra | 09 09 09 | MOSM Tychy Manta Kochłowice Ruda Śl. NKP Bielsko Biała | 11 11 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 12:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wójcik Maja Derda Hanna Puźniak Maja Węgrzyn Aleksandra Rzepka Klara Leśniakiewicz Julia Kloc Martyna Wojtasiewicz Antonina | 09 09 10 10 10 10 09 09 | Korona-Swim Kielce Vega Dobrodzień Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Aqua Team Mikołów Delfin Nowy Targ Manta Kochłowice Ruda Śl. Korona-Swim Kielce | 12 07 06 06 11 06 11 12 | NT 3:21.15 3:03.49 2:50.34 2:55.84 3:04.63 3:33.48 NT |
Seria 3 z 3, 12:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kloc Tatiana Czechmańska Antonina Polak Iga Pęczek Karolina Karkocha Gabriela Grajdura Nina Bilińska Iga Kubicka Gabriela | 09 10 09 09 09 09 09 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Warszawa Włochy Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Manta Kochłowice Ruda Śl. Sokół-Mościce Tarnów Manta Kochłowice Ruda Śl. Glosator Kraków | 11 14 06 06 11 06 11 06 | 2:47.83 2:44.38 2:27.36 2:26.14 2:26.98 2:37.73 2:47.40 2:50.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 19/12/2020 - 12:35 | Chłopców, 200m dowolny | 9 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 12:35 |
3 4 5 | Krasowski Jan Wróbel Michał Zaporowski Alan | 10 10 09 | Piranie Nowa Dęba Aqua Team Mikołów NKP Bielsko Biała | 08 11 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 12:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Fedak Michał Joszko Artur Koza Kamil Siwiec Ksawery Hyrnik Jan Leśnicki Franciszek Włoch Szymon Konopko Michał | 10 10 09 10 09 10 09 10 | Aquarius Lesko Manta Kochłowice Ruda Śl. Vega Dobrodzień Piranie Nowa Dęba MOSM Tychy Delfin Nowy Targ Vega Dobrodzień Aqua Team Mikołów | 08 11 07 08 11 06 07 11 | 3:36.15 3:08.43 3:00.92 2:53.75 2:56.36 3:00.94 3:35.28 NT |
Seria 3 z 3, 12:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piznal Konrad Pietrzak Marcel Osak Kacper Nalej Maciej Sobel Michał Wiszniowski Tymoteusz Osuch Mateusz Zachwieja Wojciech | 09 10 10 09 09 10 09 09 | NKP Bielsko Biała Manta Warszawa Włochy Solne Miasto Wieliczka Korona-Swim Kielce Jedność 32 Przyszowice Jedność 32 Przyszowice Korona-Swim Kielce NKP Bielsko Biała | 11 14 06 12 11 11 12 11 | 2:41.07 2:38.77 2:34.10 2:31.48 2:31.84 2:38.49 2:39.77 2:50.81 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |