Bijemy Rekordy pod patronatem Pawła Korzeniowskiego Oświęcim, 19/12/2020 |
4 - Bijemy Rekordu BLOK IV 14 lat i starsi | 19/12/2020 - 17:30 |
Konkurencja 1 19/12/2020 - 17:30 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 19/12/2020 - 17:33 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 19/12/2020 - 17:37 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 17:37 |
1 2 3 4 5 6 7 | Słabosz Emilia Wira Patrycja Zitkova Emma Sochorová Amálie Polarz Lena Dyduch Martyna Kosiec Małgorzata | 05 03 06 06 06 04 03 | Wodnik 29 Tychy Korona-Swim Kielce KPS Ostrava PK Nový Jičín Alfa Bukowno Unia Oświęcim NKP Bielsko Biała | 11 12 06 06 11 | NT 1:35.27 1:24.38 1:22.60 1:23.55 1:24.57 NT |
Seria 2 z 2, 17:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kamińska Inga Skarwecka Wiktoria Budzińska Paulina Radek Wiktoria Wilczek Renata HAVRÁNKOVÁ Monika Smoręda Weronika Pospisilova Adela | 03 02 03 05 04 05 05 06 | Sinnet Club Unia Oświęcim MMKS Kędzierzyn-Koźle Wodnik 29 Tychy Unia Oświęcim KPS Ostrava Unia Oświęcim KPS Ostrava | 14 06 07 11 06 06 | 1:18.29 1:16.67 1:14.06 1:09.61 1:11.87 1:15.69 1:17.64 1:19.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 19/12/2020 - 17:42 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 17:42 |
3 4 5 | Raczkowski Krzysztof Herbut Oskar Orzeł Piotr | 01 06 05 | AZS AGH Kraków Glosator Kraków Korona-Swim Kielce | 06 06 12 | NT 1:18.30 1:25.41 |
Seria 2 z 3, 17:44 |
2 3 4 5 6 7 | Vyskočil Jan Kucharski Karol Daszkiewicz Mikołaj Strządała Jakub Starzycki Borys Sosna Dominik | 06 06 04 04 05 03 | PK Nový Jičín NKP Bielsko Biała Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 11 06 06 06 06 | 1:16.50 1:13.47 1:11.03 1:12.57 1:13.49 1:16.97 |
Seria 3 z 3, 17:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Filozof Adam Gałuszka Bruno Smolorz Dawid Loter Bartosz Stańczyk Jarema Bryg Bartosz Ginalski Michał Jaworski Kamil | 05 02 02 05 02 04 04 04 | Park Wodny Tarn. Góry Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim MMKS Kędzierzyn-Koźle SMS Galicja Kraków Swim2Win Krosno Wodnik 29 Tychy | 11 06 06 06 07 06 08 11 | 1:09.11 1:04.75 1:03.42 1:02.88 1:03.19 1:04.30 1:05.07 1:10.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 19/12/2020 - 17:48 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 17:48 |
2 3 4 5 6 | Liśińska Izabela Jakóbińska Zuzanna Opielka Marta Łata Weronika Czech Wiktoria | 06 06 05 06 05 | Wodnik 29 Katowice Wodnik 29 Katowice Wodnik 29 Katowice Korona Kraków Wodnik 29 Katowice | 11 11 11 06 11 | NT 1:11.59 1:10.44 1:11.05 1:14.18 |
Seria 2 z 4, 17:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wira Patrycja Wiekiera Julia Banaszkiewicz Julia Okońska Nadia Kołodziej Julia Schovánková Jana Nowak Victoria Garnysz Alicja | 03 06 06 06 06 05 05 06 | Korona-Swim Kielce Korona Kraków Alfa Bukowno Dragon Będzin Wodnik 29 Katowice PK Nový Jičín Park Wodny Tarn. Góry NKP Bielsko Biała | 12 06 06 11 11 11 11 | 1:09.03 1:08.49 1:07.83 1:06.00 1:07.36 1:08.35 1:08.88 1:10.38 |
Seria 3 z 4, 17:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Janik Anna Szczurek Julia Fic Bożena Krausová Alice Gwiazdowska Wiktoria Holanikova Veronika Nowak Laura Lipowska Aneta | 05 05 04 05 03 04 04 05 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim PK Nový Jičín Korona Kraków KPS Ostrava Korona Kraków KPS Ostrava | 06 06 06 06 06 | 1:05.51 1:05.15 1:03.73 1:03.24 1:03.47 1:04.29 1:05.40 1:05.93 |
Seria 4 z 4, 17:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Křížková Vanda Fukova Katerina Szkurat Martyna Malarz Maja Horanska Nikola Sobuń Julia Żak Amelia Michalska Julia | 06 05 03 04 03 04 04 05 | PK Nový Jičín KPS Ostrava Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków KPS Ostrava Unia Oświęcim Unia Oświęcim Korona-Swim Kielce | 06 06 06 06 12 | 1:02.85 1:00.28 59.94 57.55 59.08 1:00.10 1:01.56 1:03.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 19/12/2020 - 17:56 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 17:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Brzeski Maksymilian Garbacz Jakub Paciepnik Kacper Sekvard Mikuláš Chudera Patryk Jahoda Matyáš Drozd Marek Kmiecik Jakub | 06 05 06 06 06 06 03 91 | Wodnik 29 Katowice Wodnik 29 Katowice Delfin Kłobuck PK Nový Jičín Wodnik 29 Katowice PK Nový Jičín Dragon Będzin AZS AGH Kraków | 11 11 11 11 11 06 | 1:08.67 1:07.78 1:06.45 1:02.90 1:03.85 1:07.60 1:07.79 NT |
Seria 2 z 6, 17:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kochanowicz Karol Orzeł Piotr Pawłowski Jan Tvarůžek Martin Kania Kamil Włoszek Maciej KROČIL František Nguen Adam | 05 05 05 04 05 06 06 06 | Unia Oświęcim Korona-Swim Kielce Unia Oświęcim PK Nový Jičín MMKS Kędzierzyn-Koźle Delfin Kłobuck KPS Ostrava PK Nový Jičín | 06 12 06 07 11 | 1:01.70 1:00.28 59.41 58.45 59.04 59.67 1:01.07 1:02.70 |
Seria 3 z 6, 18:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Buczakowski Szymon Grot Szymon Zając Kamil Janus Kamil BARTOŠ Sebastián Wojtacha Karol POLÁCH Martin Różalski Marcin | 05 05 03 05 04 05 05 04 | Wodny Świat Kudowa Zdr. Korona-Swim Kielce Unia Oświęcim Korona-Swim Kielce KPS Ostrava Korona Kraków KPS Ostrava Salos Cortile Kielce | 01 12 06 12 06 12 | 58.42 57.78 57.57 57.41 57.50 57.60 58.33 58.42 |
Seria 4 z 6, 18:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Drabczyk Krystian Para Mikołaj Strumiński Emil Čihula Samuel Brtva Petr Kern Tobias Regulski Maciej Sypko Maksymilian | 04 03 88 05 05 05 04 05 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Dragon Będzin Nisa Liberec KPS Ostrava KPS Ostrava Unia Oświęcim Śląsk Wrocław | 06 06 11 06 01 | 57.08 56.55 56.20 55.82 55.89 56.42 56.68 57.19 |
Seria 5 z 6, 18:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Karpiel Dominik Gavenda Marek Kołodziej Mateusz Brączek Kacper Czech Arkadiusz Hanf Szymon Moryl Wojciech Majewski Maksym | 01 04 02 03 03 03 02 04 | Huragan Sosnowiec KPS Ostrava Wodnik 29 Katowice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Korona Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle Unia Oświęcim | 11 11 06 06 06 07 06 | 55.41 55.35 54.75 54.46 54.70 55.22 55.39 55.65 |
Seria 6 z 6, 18:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Moc Albert Więzik Jan Tatura Paweł Buczkowski Kamil Ogorzałek Kamil Płoszka Kacper Miodoński Mateusz Bartosiewicz Remigiusz | 04 03 02 96 99 05 03 02 | Nisa Liberec Unia Oświęcim Wodnik 29 Katowice AZS AGH Kraków Wodnik 29 Katowice Jedynka Łódź Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 11 06 11 05 06 06 | 53.84 51.73 51.54 50.60 51.14 51.69 52.50 54.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 41 19/12/2020 - 18:07 | Kobiet, 200m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 18:07 |
3 4 5 | Szkurat Martyna Matwin Julia Okońska Nadia | 03 05 06 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Dragon Będzin | 06 06 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 18:11 |
2 3 4 5 6 7 | Kryza Maja Jakubik Julia Dyduch Martyna Kamińska Inga Sochorová Amálie Miernik Wiktoria | 05 05 04 03 06 04 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Sinnet Club PK Nový Jičín Unia Oświęcim | 06 06 06 14 06 | 2:42.12 2:34.17 2:29.77 2:32.12 2:41.25 NT |
Seria 3 z 3, 18:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wilczek Renata Radek Wiktoria Vojtalova Andrea Poznańska Justyna Malarz Maja Lubińska Alicja Lala Nadia Jandova Daniela | 04 05 03 05 04 05 04 06 | Unia Oświęcim Wodnik 29 Tychy KPS Ostrava Jedynka Łódź SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim KPS Ostrava | 06 11 05 06 06 06 | 2:27.79 2:23.31 2:19.94 2:16.65 2:19.45 2:22.32 2:24.94 2:29.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 19/12/2020 - 18:18 | Mężczyzn, 200m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 18:18 |
1 2 3 4 5 6 7 | Drozd Marek Aksamit Wiktor Włoszek Maciej Pawłowski Jan Cembala Karol Danikiewicz Dawid Jaworski Kamil | 03 06 06 05 05 03 04 | Dragon Będzin Limanowa-swim Delfin Kłobuck Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Wodnik 29 Tychy | 11 06 11 06 06 06 11 | NT NT 2:36.99 2:29.91 2:30.60 NT NT |
Seria 2 z 3, 18:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Para Mikołaj Filozof Adam Misztal Oliwer Gavenda Marek Ginalski Michał Sypko Maksymilian Grot Szymon Bigaj Gabriel | 03 05 05 04 04 05 05 05 | Unia Oświęcim Park Wodny Tarn. Góry Glosator Kraków KPS Ostrava Swim2Win Krosno Śląsk Wrocław Korona-Swim Kielce Unia Oświęcim | 06 11 06 08 01 12 06 | 2:22.79 2:21.11 2:19.96 2:17.29 2:18.28 2:20.76 2:21.16 2:26.25 |
Seria 3 z 3, 18:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowolik Alex Bryg Bartosz Blachura Oskar Piela Michał Guzy Marcel Gałuszka Bruno Płatek Maciej Janda Michal | 04 04 02 04 01 02 02 04 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Vega Dobrodzień Unia Oświęcim Unia Oświęcim KPS Ostrava | 06 06 06 06 07 06 06 | 2:14.65 2:13.30 2:05.43 2:01.29 2:02.20 2:08.40 2:13.30 2:16.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 43 19/12/2020 - 18:28 | Kobiet, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 18:28 |
2 3 4 5 6 | Banaszkiewicz Julia Zitkova Emma Lipowska Aneta Kowalska Julia Nowak Victoria | 06 06 05 04 05 | Alfa Bukowno KPS Ostrava KPS Ostrava Unia Oświęcim Park Wodny Tarn. Góry | 06 06 11 | NT 2:45.34 2:41.20 2:41.97 2:49.40 |
Seria 2 z 2, 18:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pospisilova Adela HAVRÁNKOVÁ Monika Smiczek Julia Pinkowicz Alicja Lubińska Alicja Stachowicz Ilona Wiekiera Julia Łata Weronika | 06 05 05 04 05 05 06 06 | KPS Ostrava KPS Ostrava AZS AWF Katowice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Swim2Win Krosno Korona Kraków Korona Kraków | 11 06 06 08 06 06 | 2:39.68 2:27.98 2:23.69 2:15.60 2:22.37 2:25.22 2:39.33 2:40.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 44 19/12/2020 - 18:35 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 18:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stachowicz Kamil Tvarůžek Martin Pawlica Mateusz Basaez Claudio Hanf Szymon Piecha Kacper GRÜNER Marcel Jahoda Matyáš | 05 04 05 05 03 05 05 06 | Swim2Win Krosno PK Nový Jičín Park Wodny Tarn. Góry Park Wodny Tarn. Góry Korona Kraków Unia Oświęcim KPS Ostrava PK Nový Jičín | 08 11 11 06 06 | 2:23.63 2:19.40 2:13.91 2:12.35 2:12.85 2:18.00 2:19.94 2:43.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 45 19/12/2020 - 18:39 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 18:39 |
2 3 4 5 6 7 | Schovánková Jana Garnysz Alicja Jakubik Julia Křížková Vanda Krausová Alice Polarz Lena | 05 06 05 06 05 06 | PK Nový Jičín NKP Bielsko Biała Unia Oświęcim PK Nový Jičín PK Nový Jičín Alfa Bukowno | 11 06 06 | 1:19.85 1:17.56 1:12.31 1:13.20 1:18.65 NT |
Seria 2 z 2, 18:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kosiec Małgorzata Dembowska Weronika Vojtalova Andrea Poznańska Justyna Sobuń Julia Fukova Katerina Mikłos Julia Horanska Nikola | 03 03 03 05 04 05 05 03 | NKP Bielsko Biała Unia Oświęcim KPS Ostrava Jedynka Łódź Unia Oświęcim KPS Ostrava Juvenia Wrocław KPS Ostrava | 11 06 05 06 01 | 1:09.58 1:06.83 1:06.30 1:04.32 1:04.92 1:06.82 1:09.55 1:11.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 46 19/12/2020 - 18:43 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 18:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sekvard Mikuláš Paciepnik Kacper Brtva Petr Majewski Maksym POLÁCH Martin Buczakowski Szymon Vyskočil Jan Nguen Adam | 06 06 05 04 05 05 06 06 | PK Nový Jičín Delfin Kłobuck KPS Ostrava Unia Oświęcim KPS Ostrava Wodny Świat Kudowa Zdr. PK Nový Jičín PK Nový Jičín | 11 06 01 | 1:19.75 1:16.51 1:04.59 1:02.72 1:04.12 1:13.72 1:18.70 1:19.75 |
Seria 2 z 3, 18:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Drabczyk Krystian Strumiński Emil Danikiewicz Dawid Guzy Marcel Wojtacha Karol Janda Michal Moryl Wojciech Strządała Jakub | 04 88 03 01 05 04 02 04 | Unia Oświęcim Dragon Będzin Unia Oświęcim Vega Dobrodzień Korona Kraków KPS Ostrava MMKS Kędzierzyn-Koźle Unia Oświęcim | 06 11 06 07 06 07 06 | 1:02.18 1:00.60 59.70 58.78 59.05 1:00.57 1:00.61 1:02.70 |
Seria 3 z 3, 18:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Regulski Maciej Moc Albert Naumenko Artem Mamcarz Mateusz Ogrodnik Wojciech Buczkowski Kamil Płoszka Kacper Kern Tobias | 04 04 96 04 03 96 05 05 | Unia Oświęcim Nisa Liberec AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Jedynka Łódź KPS Ostrava | 06 06 06 06 06 05 | 58.31 55.77 55.27 53.25 54.01 55.46 55.84 58.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 47 19/12/2020 - 18:49 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 18:49 |
3 4 5 6 | Budzińska Paulina Nowak Laura Michalska Julia Gwiazdowska Wiktoria | 03 04 05 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle Korona Kraków Korona-Swim Kielce Korona Kraków | 07 06 12 06 | NT 5:00.79 NT NT |
Seria 2 z 2, 18:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stachowicz Ilona Jandova Daniela Miernik Wiktoria Lala Nadia Słabosz Emilia Volkert Julia Trafalska Zuzanna Holanikova Veronika | 05 06 04 04 05 05 07 04 | Swim2Win Krosno KPS Ostrava Unia Oświęcim Unia Oświęcim Wodnik 29 Tychy Unia Oświęcim Olimpijczyk Aleksandrów Ł. KPS Ostrava | 08 06 06 11 06 05 | 4:47.22 4:41.83 4:34.91 4:26.42 4:26.58 4:38.87 4:46.95 4:53.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 48 19/12/2020 - 19:01 | Mężczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 19:01 |
3 4 5 | Kucharski Karol KROČIL František Bigaj Gabriel | 06 06 05 | NKP Bielsko Biała KPS Ostrava Unia Oświęcim | 11 06 | 5:17.17 4:46.66 5:06.62 |
Seria 2 z 3, 19:07 |
2 3 4 5 6 7 | Misztal Oliwer Stachowicz Kamil Basaez Claudio Janus Kamil Herbut Oskar Mielke Dawid | 05 05 05 05 06 02 | Glosator Kraków Swim2Win Krosno Park Wodny Tarn. Góry Korona-Swim Kielce Glosator Kraków Delfin Cieszyn | 06 08 11 12 06 11 | 4:38.37 4:34.17 4:26.01 4:29.05 4:38.10 4:46.14 |
Seria 3 z 3, 19:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Čihula Samuel Różalski Marcin Pawlica Mateusz Kowolik Alex Piela Michał Bryg Bartosz Daszkiewicz Mikołaj BARTOŠ Sebastián | 05 04 05 04 04 04 04 04 | Nisa Liberec Salos Cortile Kielce Park Wodny Tarn. Góry Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim KPS Ostrava | 12 11 06 06 06 06 | 4:25.50 4:23.29 4:22.66 4:00.04 4:08.53 4:22.69 4:24.74 4:25.93 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |