Bijemy Rekordy pod patronatem Pawła Korzeniowskiego Oświęcim, 19/12/2020 |
2 - Bijemy Rekordy BLOK II 9-11 lat | 19/12/2020 - 11:00 |
Konkurencja 13 19/12/2020 - 11:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Prasał Aleksandra | 09 | Korona-Swim Kielce | 28.62 | 514 | ||||
2. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 30.27 | 434 | ||||
3. | Borowiec Barbara | 09 | Manta Warszawa Włochy | 31.09 | 401 | ||||
4. | Ulman Michalina | 09 | MOSM Tychy | 31.76 | 376 | ||||
5. | Radek Nikola | 09 | Wodnik 29 Tychy | 32.71 | 344 | ||||
6. | Cajza Maja | 09 | Jedność 32 Przyszowice | 33.18 | 330 | ||||
7. | Załucka Zuzanna | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 33.66 | 316 | ||||
8. | Gierach Maja | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 34.48 | 294 | ||||
9. | Dąbrowska Hanna | 09 | Manta Warszawa Włochy | 34.94 | 282 | ||||
10. | Kloc Martyna | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 35.14 | 277 | ||||
11. | Kuszczyk Julia | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 35.42 | 271 | ||||
12. | Bilińska Iga | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 35.48 | 269 | ||||
13. | Skiba Dobrawa | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 35.58 | 267 | ||||
14. | Gamza Anna | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 36.53 | 247 | ||||
15. | Sas Weronika | 09 | Delfin Kłobuck | 37.61 | 226 | ||||
16. | Szojda Aleksandra | 09 | MOSM Tychy | 37.80 | 223 | ||||
17. | Piwowarczyk Amelia | 09 | Korona-Swim Kielce | 37.87 | 221 | ||||
18. | Tatarczuk Zofia | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 37.91 | 221 | ||||
19. | Gawron Lena | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 38.54 | 210 | ||||
20. | Korol Agata | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 39.17 | 200 | ||||
21. | Peterko Maja | 09 | MOSM Tychy | 43.32 | 148 | ||||
DYSKW. | Derda Hanna | 09 | Vega Dobrodzień | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:14) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 19/12/2020 - 11:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czechmańska Antonina | 10 | Manta Warszawa Włochy | 33.59 | 318 | |||
2. | Zaręba Justyna | 10 | Manta Warszawa Włochy | 35.99 | 258 | |||
3. | Kasprzyńska Anastazja | 10 | NKP Bielsko Biała | 36.27 | 252 | |||
4. | Rokicka Gabriela | 10 | Manta Warszawa Włochy | 37.05 | 237 | |||
5. | Łapa Daria | 11 | Orka Częstochowa | 37.89 | 221 | |||
6. | Mrzygłód Maja | 10 | MOSM Tychy | 38.36 | 213 | |||
7. | Chojnowska Kornelia | 10 | Manta Warszawa Włochy | 38.96 | 203 | |||
8. | Karwaj Paulina | 10 | Aquarius Lesko | 39.37 | 197 | |||
9. | Musiał Milena | 11 | MKP Zabrze | 39.39 | 197 | |||
10. | Wrotniak Wiktoria | 10 | Dragon Będzin | 39.40 | 197 | |||
11. | Jakubowska Urszula | 10 | Orka Częstochowa | 39.47 | 196 | |||
12. | Góralska Amelia | 10 | MOSM Tychy | 40.72 | 178 | |||
13. | Sobol Karolina | 10 | Aquarius Lesko | 41.40 | 169 | |||
14. | Florek Aleksandra | 10 | Aquarius Lesko | 41.77 | 165 | |||
15. | Sołtys Izabella | 10 | Aquarius Lesko | 47.12 | 115 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 19/12/2020 - 11:07 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brożyniak Fabian | 09 | AZS SMS Jarosław | 28.97 | 341 | ||||
Ociepa Norbert | 09 | Victoria Zawiercie | 28.97 | 341 | |||||
3. | Sobel Michał | 09 | Jedność 32 Przyszowice | 30.90 | 281 | ||||
4. | Karwel Ryan | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 31.37 | 268 | ||||
5. | Macha Bartłomiej | 09 | Jedność 32 Przyszowice | 31.55 | 264 | ||||
6. | Kazimierski Milan | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 34.16 | 208 | ||||
7. | Wideł Jerzy | 09 | Manta Warszawa Włochy | 34.30 | 205 | ||||
8. | Prejs Michał | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 34.95 | 194 | ||||
9. | Poloczek Tomasz | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 35.28 | 188 | ||||
10. | Wójcik Grzegorz | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 35.61 | 183 | ||||
11. | Cebula Kacper | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 35.80 | 180 | ||||
12. | Kozik Kacper | 09 | MOSM Tychy | 36.10 | 176 | ||||
13. | Gierula Karol | 09 | Aquarius Lesko | 36.26 | 173 | ||||
14. | Koza Kamil | 09 | Vega Dobrodzień | 37.97 | 151 | ||||
15. | Nogalski Oliwier | 09 | MOSM Tychy | 38.75 | 142 | ||||
16. | Mansel Marcin | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 39.54 | 134 | ||||
17. | Maruszczyk Daniel | 09 | MOSM Tychy | 40.22 | 127 | ||||
18. | Łankiewicz Odyseas | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 41.13 | 119 | ||||
19. | Szołtysik Borys | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 41.36 | 117 | ||||
DYSKW. | Stromczyński Kajetan | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:19) | |||||||||
DYSKW. | Danielczyk Błażej | 09 | MOSM Tychy | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:18) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 19/12/2020 - 11:07 | Chłopców, 50m dowolny | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 28.99 | 340 | ||||
2. | Pietrzak Marcel | 10 | Manta Warszawa Włochy | 32.27 | 246 | ||||
3. | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 32.41 | 243 | ||||
4. | Wiszniowski Tymoteusz | 10 | Jedność 32 Przyszowice | 32.68 | 237 | ||||
5. | Krasowski Jan | 10 | Piranie Nowa Dęba | 32.99 | 230 | ||||
6. | Mazik Franciszek | 10 | MKP Zabrze | 33.35 | 223 | ||||
7. | Konopko Michał | 10 | Aqua Team Mikołów | 33.85 | 213 | ||||
8. | Siwiec Ksawery | 10 | Piranie Nowa Dęba | 34.43 | 203 | ||||
9. | Jóźwiak Marcel | 10 | Jedynka Łódź | 34.73 | 197 | ||||
10. | Fedak Michał | 10 | Aquarius Lesko | 36.80 | 166 | ||||
11. | Smulski Antoni | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 36.94 | 164 | ||||
12. | Joszko Artur | 10 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 37.45 | 157 | ||||
13. | Gasz Nikodem | 10 | Aqua Team Mikołów | 38.20 | 148 | ||||
14. | Krzyk Szymon | 10 | MOSM Tychy | 38.22 | 148 | ||||
15. | Rękawek Szymon | 10 | Aqua Team Mikołów | 38.23 | 148 | ||||
16. | Bąk Jakub | 10 | MOSM Tychy | 39.58 | 133 | ||||
17. | Kącki Grzegorz | 10 | Ondraszek Bielsko Biała | 40.10 | 128 | ||||
18. | Otlewski Antoni | 10 | MOSM Tychy | 40.50 | 124 | ||||
19. | Składan Olaf | 10 | MOSM Tychy | 40.92 | 121 | ||||
20. | Rode- Gembala Piotr | 10 | MOSM Tychy | 42.92 | 104 | ||||
DYSKW. | Róg Cezary | 10 | MOSM Tychy | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:18) | |||||||||
DYSKW. | Malec Marcel | 10 | MOSM Tychy | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:14) |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 19/12/2020 - 11:16 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kostańczyk Kaja | 09 | Victoria Zawiercie | 1:15.32 | 387 | 36.32 | 39.00 | |||
2. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 1:17.39 | 356 | 36.62 | 40.77 | |||
3. | Kubicka Gabriela | 09 | Glosator Kraków | 1:19.59 | 328 | 38.31 | 41.28 | |||
4. | Szafranek Aleksandra | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:21.52 | 305 | 39.59 | 41.93 | |||
5. | Dąbrowska Hanna | 09 | Manta Warszawa Włochy | 1:24.69 | 272 | 41.44 | 43.25 | |||
6. | Kloc Tatiana | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:25.39 | 265 | 40.61 | 44.78 | |||
7. | Musialska Julia | 09 | MOSM Tychy | 1:25.63 | 263 | 41.42 | 44.21 | |||
8. | Karczewska Oliwia | 09 | Korona-Swim Kielce | 1:27.74 | 244 | 41.57 | 46.17 | |||
9. | Gierach Maja | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:29.13 | 233 | 44.62 | 44.51 | |||
10. | Gamza Anna | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:37.24 | 179 | 47.88 | 49.36 | |||
11. | Zięba Laura | 09 | NKP Bielsko Biała | 1:38.65 | 172 | 47.12 | 51.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 19/12/2020 - 11:16 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Rzepka Klara | 10 | Aqua Team Mikołów | 1:19.02 | 335 | 38.59 | 40.43 | ||||
2. | Klajmon Karolina | 10 | NKP Bielsko Biała | 1:22.88 | 290 | 41.08 | 41.80 | ||||
3. | Borowska Natalia | 10 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:25.05 | 268 | 42.46 | 42.59 | ||||
4. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:28.98 | 234 | 41.09 | 47.89 | ||||
5. | Musiał Milena | 11 | MKP Zabrze | 1:36.02 | 186 | ||||||
6. | Mrzygłód Maja | 10 | MOSM Tychy | 1:37.62 | 177 | 46.52 | 51.10 | ||||
7. | Wrotniak Wiktoria | 10 | Dragon Będzin | 1:37.92 | 176 | 47.15 | 50.77 | ||||
8. | Piętnik Zuzanna | 10 | Błysk Jarosław | 1:41.02 | 160 | 51.70 | 49.32 | ||||
9. | Brożek Milena | 10 | MOSM Tychy | 1:44.16 | 146 | 48.25 | 55.91 | ||||
10. | Chojnowska Kornelia | 10 | Manta Warszawa Włochy | 1:45.36 | 141 | 51.88 | 53.48 | ||||
DYSKW. | Rokicka Gabriela | 10 | Manta Warszawa Włochy | ||||||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. (Czas: 11:27) |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 19/12/2020 - 11:24 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nalej Maciej | 09 | Korona-Swim Kielce | 1:12.70 | 303 | 35.20 | 37.50 | |||
2. | Boryś Wojciech | 09 | Jedność 32 Przyszowice | 1:13.51 | 294 | 35.71 | 37.80 | |||
3. | Macha Bartłomiej | 09 | Jedność 32 Przyszowice | 1:19.87 | 229 | 39.17 | 40.70 | |||
4. | Konopka Maksymilian | 09 | Korona-Swim Kielce | 1:21.95 | 212 | 40.47 | 41.48 | |||
5. | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | 1:22.74 | 206 | 39.36 | 43.38 | |||
6. | Zachwieja Wojciech | 09 | NKP Bielsko Biała | 1:23.83 | 198 | 40.80 | 43.03 | |||
7. | Kazimierski Milan | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:26.68 | 179 | 42.25 | 44.43 | |||
8. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:27.85 | 172 | 42.83 | 45.02 | |||
9. | Wideł Jerzy | 09 | Manta Warszawa Włochy | 1:28.92 | 166 | 42.25 | 46.67 | |||
10. | Radek Paweł | 09 | MOSM Tychy | 1:30.33 | 158 | 43.65 | 46.68 | |||
11. | Stromczyński Kajetan | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:30.93 | 155 | 44.04 | 46.89 | |||
12. | Hyrnik Jan | 09 | MOSM Tychy | 1:37.66 | 125 | 47.74 | 49.92 | |||
13. | Gierula Karol | 09 | Aquarius Lesko | 1:37.93 | 124 | 47.65 | 50.28 | |||
14. | Maruszczyk Daniel | 09 | MOSM Tychy | 1:39.62 | 118 | 49.07 | 50.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 19/12/2020 - 11:24 | Chłopców, 100m grzbietowy | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Permus Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.47 | 224 | 39.13 | 41.34 | ||||
2. | Misztal Olaf | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:23.55 | 200 | 40.79 | 42.76 | ||||
3. | Bojdoł Bartosz | 10 | Aqua Team Mikołów | 1:31.96 | 150 | 43.24 | 48.72 | ||||
4. | Bąk Jakub | 10 | MOSM Tychy | 1:40.89 | 113 | 49.18 | 51.71 | ||||
5. | Róg Cezary | 10 | MOSM Tychy | 1:42.09 | 109 | 49.15 | 52.94 | ||||
6. | Składan Olaf | 10 | MOSM Tychy | 1:43.73 | 104 | 47.60 | 56.13 | ||||
7. | Otlewski Antoni | 10 | MOSM Tychy | 1:50.98 | 85 | 53.02 | 57.96 | ||||
DYSKW. | Kupczyk Jakub | 10 | MOSM Tychy | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:26) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 19/12/2020 - 11:35 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szabała Antonina | 09 | Olimpijczyk 23 Lublin | 30.05 | 534 | |||
2. | Młotek Hanna | 09 | Vega Dobrodzień | 33.40 | 388 | |||
3. | Ulman Michalina | 09 | MOSM Tychy | 34.73 | 345 | |||
4. | Karkocha Gabriela | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 35.68 | 319 | |||
5. | Gubała Justyna | 09 | Fala Niepołomice | 37.80 | 268 | |||
6. | Załucka Zuzanna | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 37.92 | 265 | |||
7. | Ponińska Lena | 09 | MOSM Tychy | 40.31 | 221 | |||
8. | Spisak Agata | 09 | NKP Bielsko Biała | 40.47 | 218 | |||
9. | Wójcik Maja | 09 | Korona-Swim Kielce | 42.29 | 191 | |||
10. | Skiba Dobrawa | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 43.67 | 174 | |||
11. | Kołodziejska Nina | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 44.72 | 162 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 19/12/2020 - 11:35 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 39.28 | 239 | |||
2. | Borowska Agata | 10 | Ondraszek Bielsko Biała | 40.83 | 212 | |||
3. | Mazik Antonina | 10 | MKP Zabrze | 41.61 | 201 | |||
4. | Zaręba Justyna | 10 | Manta Warszawa Włochy | 42.05 | 194 | |||
5. | Łapa Daria | 11 | Orka Częstochowa | 46.66 | 142 | |||
6. | Kajdewicz Natalia | 10 | MOSM Tychy | 48.45 | 127 | |||
7. | Florek Aleksandra | 10 | Aquarius Lesko | 54.09 | 91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 19/12/2020 - 11:41 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ociepa Norbert | 09 | Victoria Zawiercie | 31.20 | 338 | ||||
2. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 35.19 | 236 | ||||
3. | Osuch Mateusz | 09 | Korona-Swim Kielce | 35.49 | 230 | ||||
4. | Wójcik Grzegorz | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 35.93 | 221 | ||||
5. | Karwel Ryan | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 37.10 | 201 | ||||
6. | Wojtal Wiktor | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 37.94 | 188 | ||||
7. | Prejs Michał | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 42.01 | 138 | ||||
8. | Piechaczek Paweł | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 42.37 | 135 | ||||
9. | Radek Paweł | 09 | MOSM Tychy | 42.49 | 134 | ||||
10. | Suslik Tomasz | 09 | MOSM Tychy | 45.19 | 111 | ||||
11. | Danielczyk Błażej | 09 | MOSM Tychy | 45.64 | 108 | ||||
DYSKW. | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:42) | |||||||||
DYSKW. | Mansel Marcin | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | ||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:44) |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 19/12/2020 - 11:41 | Chłopców, 50m motylkowy | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Grzegorski Maciej | 10 | Manta Warszawa Włochy | 33.33 | 277 | |||
2. | Wróbel Michał | 10 | Aqua Team Mikołów | 36.72 | 207 | |||
3. | Jóźwiak Marcel | 10 | Jedynka Łódź | 39.13 | 171 | |||
4. | Pyrsz Józef | 10 | MOSM Tychy | 44.94 | 113 | |||
5. | Krzyk Szymon | 10 | MOSM Tychy | 45.00 | 112 | |||
6. | Bojdoł Bartosz | 10 | Aqua Team Mikołów | 46.03 | 105 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 19/12/2020 - 11:45 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Borowiec Barbara | 09 | Manta Warszawa Włochy | 1:23.08 | 422 | 38.44 | 44.64 | |||
2. | Sobolak Gabriela | 09 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 1:29.33 | 340 | 41.61 | 47.72 | |||
3. | Cajza Maja | 09 | Jedność 32 Przyszowice | 1:31.14 | 320 | 41.73 | 49.41 | |||
4. | Osak Aleksandra | 09 | NKP Bielsko Biała | 1:31.18 | 319 | 42.18 | 49.00 | |||
5. | Żerdka Zuzanna | 09 | MOSM Tychy | 1:32.19 | 309 | 42.37 | 49.82 | |||
6. | Wojtasiewicz Antonina | 09 | Korona-Swim Kielce | 1:35.34 | 279 | 44.67 | 50.67 | |||
7. | Kuszczyk Julia | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:39.59 | 245 | 46.35 | 53.24 | |||
8. | Wilusz Karolina | 09 | MOSM Tychy | 1:41.65 | 230 | 48.38 | 53.27 | |||
9. | Tatarczuk Zofia | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:42.46 | 225 | 47.87 | 54.59 | |||
10. | Sas Weronika | 09 | Delfin Kłobuck | 1:42.50 | 225 | 46.83 | 55.67 | |||
11. | Kołodziejska Nina | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:44.30 | 213 | 50.77 | 53.53 | |||
12. | Piwowarczyk Amelia | 09 | Korona-Swim Kielce | 1:48.35 | 190 | 52.78 | 55.57 | |||
13. | Korol Agata | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:49.27 | 185 | 51.40 | 57.87 | |||
14. | Gawron Lena | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:51.51 | 174 | 53.17 | 58.34 | |||
15. | Klekowska Aurelia | 09 | MOSM Tychy | 1:53.55 | 165 | 53.14 | 1:00.41 | |||
16. | Peterko Maja | 09 | MOSM Tychy | 1:58.69 | 145 | 54.56 | 1:04.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 19/12/2020 - 11:45 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jania Hanna | 10 | Huragan Sosnowiec | 1:30.11 | 331 | 42.66 | 47.45 | ||||
2. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:37.41 | 262 | 46.05 | 51.36 | ||||
3. | Szymańska Wiktoria | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.56 | 261 | 45.69 | 51.87 | ||||
4. | Borowska Natalia | 10 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:38.85 | 251 | 46.79 | 52.06 | ||||
5. | Kasprzyńska Anastazja | 10 | NKP Bielsko Biała | 1:41.18 | 234 | 46.84 | 54.34 | ||||
6. | Majcher Julia | 11 | Błysk Jarosław | 1:41.79 | 229 | 47.33 | 54.46 | ||||
7. | Jakubowska Urszula | 10 | Orka Częstochowa | 1:46.51 | 200 | 50.12 | 56.39 | ||||
8. | Sobol Karolina | 10 | Aquarius Lesko | 1:52.86 | 168 | 51.87 | 1:00.99 | ||||
9. | Karwaj Paulina | 10 | Aquarius Lesko | 1:53.34 | 166 | 53.58 | 59.76 | ||||
10. | Sołtys Izabella | 10 | Aquarius Lesko | 1:56.74 | 152 | 55.39 | 1:01.35 | ||||
11. | Brożek Milena | 10 | MOSM Tychy | 2:02.66 | 131 | 56.79 | 1:05.87 | ||||
12. | Góralska Amelia | 10 | MOSM Tychy | 2:04.14 | 126 | 56.58 | 1:07.56 | ||||
DYSKW. | Kapica Amelia | 10 | MOSM Tychy | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:48) | |||||||||||
NIE UK. | Bluj Zuzanna | 11 | Błysk Jarosław |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 19/12/2020 - 11:56 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:26.34 | 267 | 40.77 | 45.57 | |||
2. | Piechaczek Paweł | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:27.07 | 260 | 41.44 | 45.63 | |||
3. | Kundera Jeremiasz | 09 | Korona-Swim Kielce | 1:27.40 | 257 | 40.46 | 46.94 | |||
4. | Poloczek Tomasz | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:33.97 | 207 | 44.30 | 49.67 | |||
5. | Cebula Kacper | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:41.14 | 166 | 49.47 | 51.67 | |||
6. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:41.66 | 163 | 48.63 | 53.03 | |||
7. | Kozik Kacper | 09 | MOSM Tychy | 1:49.41 | 131 | 52.16 | 57.25 | |||
8. | Łankiewicz Odyseas | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:51.53 | 123 | 51.87 | 59.66 | |||
9. | Nogalski Oliwier | 09 | MOSM Tychy | 1:51.91 | 122 | 52.33 | 59.58 | |||
10. | Szołtysik Borys | 09 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:59.56 | 100 | 55.86 | 1:03.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 19/12/2020 - 11:56 | Chłopców, 100m klasyczny | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Misztal Olaf | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:26.80 | 262 | 41.07 | 45.73 | |||
2. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:31.61 | 223 | 42.47 | 49.14 | |||
3. | Charyga Piotr | 10 | Aqua Team Mikołów | 1:41.49 | 164 | 47.61 | 53.88 | |||
4. | Rękawek Szymon | 10 | Aqua Team Mikołów | 1:41.76 | 163 | 47.34 | 54.42 | |||
5. | Księżarczyk Bartosz | 10 | MOSM Tychy | 1:44.58 | 150 | 49.61 | 54.97 | |||
6. | Kącki Grzegorz | 10 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:46.75 | 141 | 49.74 | 57.01 | |||
7. | Pyrsz Józef | 10 | MOSM Tychy | 1:49.64 | 130 | 51.97 | 57.67 | |||
8. | Kupczyk Jakub | 10 | MOSM Tychy | 1:56.15 | 109 | 53.43 | 1:02.72 | |||
9. | Malec Marcel | 10 | MOSM Tychy | 1:57.11 | 107 | 56.04 | 1:01.07 | |||
10. | Rode- Gembala Piotr | 10 | MOSM Tychy | 1:59.97 | 99 | 55.27 | 1:04.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 19/12/2020 - 12:05 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Prasał Aleksandra | 09 | Korona-Swim Kielce | 1:11.46 | 494 | 32.49 | 38.97 | |||
2. | Szabała Antonina | 09 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:12.51 | 473 | 32.61 | 39.90 | |||
3. | Sobolak Gabriela | 09 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 1:16.97 | 395 | 36.79 | 40.18 | |||
4. | Grajdura Nina | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:18.40 | 374 | 36.75 | 41.65 | |||
5. | Młotek Hanna | 09 | Vega Dobrodzień | 1:19.07 | 365 | 35.32 | 43.75 | |||
6. | Kostańczyk Kaja | 09 | Victoria Zawiercie | 1:20.47 | 346 | 36.99 | 43.48 | |||
7. | Gubała Justyna | 09 | Fala Niepołomice | 1:25.27 | 291 | 38.21 | 47.06 | |||
8. | Radek Nikola | 09 | Wodnik 29 Tychy | 1:25.65 | 287 | 39.44 | 46.21 | |||
9. | Ponińska Lena | 09 | MOSM Tychy | 1:25.88 | 284 | 39.37 | 46.51 | |||
10. | Żerdka Zuzanna | 09 | MOSM Tychy | 1:26.06 | 283 | 40.77 | 45.29 | |||
11. | Karczewska Oliwia | 09 | Korona-Swim Kielce | 1:31.09 | 238 | 42.80 | 48.29 | |||
12. | Spisak Agata | 09 | NKP Bielsko Biała | 1:31.90 | 232 | 42.74 | 49.16 | |||
13. | Klekowska Aurelia | 09 | MOSM Tychy | 1:37.14 | 196 | 45.38 | 51.76 | |||
14. | Wilusz Karolina | 09 | MOSM Tychy | 1:37.78 | 193 | 44.38 | 53.40 | |||
15. | Zięba Laura | 09 | NKP Bielsko Biała | 1:39.21 | 184 | 46.60 | 52.61 | |||
16. | Szojda Aleksandra | 09 | MOSM Tychy | 1:40.14 | 179 | 46.83 | 53.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 19/12/2020 - 12:05 | Dziewcząt, 100m zmienny | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jania Hanna | 10 | Huragan Sosnowiec | 1:23.51 | 309 | 39.35 | 44.16 | ||||
2. | Klajmon Karolina | 10 | NKP Bielsko Biała | 1:27.09 | 273 | 40.10 | 46.99 | ||||
3. | Mazik Antonina | 10 | MKP Zabrze | 1:28.83 | 257 | 42.49 | 46.34 | ||||
4. | Borowska Agata | 10 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:29.50 | 251 | 42.12 | 47.38 | ||||
5. | Szymańska Wiktoria | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:33.97 | 217 | 46.02 | 47.95 | ||||
6. | Kajdewicz Natalia | 10 | MOSM Tychy | 1:42.25 | 168 | 47.52 | 54.73 | ||||
7. | Piętnik Zuzanna | 10 | Błysk Jarosław | 1:46.87 | 147 | 54.57 | 52.30 | ||||
DYSKW. | Kapica Amelia | 10 | MOSM Tychy | ||||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu. (Czas: 12:02) |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 19/12/2020 - 12:15 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Boryś Wojciech | 09 | Jedność 32 Przyszowice | 1:13.38 | 321 | 33.89 | 39.49 | |||
2. | Brożyniak Fabian | 09 | AZS SMS Jarosław | 1:13.39 | 321 | 34.00 | 39.39 | |||
3. | Konopka Maksymilian | 09 | Korona-Swim Kielce | 1:19.95 | 248 | 37.73 | 42.22 | |||
4. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:20.77 | 240 | 39.42 | 41.35 | |||
5. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:20.95 | 239 | 39.12 | 41.83 | |||
6. | Kundera Jeremiasz | 09 | Korona-Swim Kielce | 1:26.00 | 199 | 41.25 | 44.75 | |||
7. | Wojtal Wiktor | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:28.69 | 181 | 41.01 | 47.68 | |||
8. | Suslik Tomasz | 09 | MOSM Tychy | 1:40.24 | 126 | 46.91 | 53.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 19/12/2020 - 12:15 | Chłopców, 100m zmienny | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Grzegorski Maciej | 10 | Manta Warszawa Włochy | 1:18.69 | 260 | 35.34 | 43.35 | |||
2. | Permus Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.81 | 240 | 36.79 | 44.02 | |||
3. | Mazik Franciszek | 10 | MKP Zabrze | 1:25.69 | 201 | 40.79 | 44.90 | |||
4. | Leśnicki Franciszek | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:32.39 | 160 | 44.64 | 47.75 | |||
5. | Charyga Piotr | 10 | Aqua Team Mikołów | 1:33.59 | 154 | 44.79 | 48.80 | |||
6. | Smulski Antoni | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.88 | 135 | 47.39 | 50.49 | |||
7. | Gasz Nikodem | 10 | Aqua Team Mikołów | 1:39.39 | 129 | 46.40 | 52.99 | |||
8. | Księżarczyk Bartosz | 10 | MOSM Tychy | 1:41.69 | 120 | 48.49 | 53.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 19/12/2020 - 12:22 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Karkocha Gabriela | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:22.35 | 466 | 32.71 | 35.99 | 36.86 | 36.79 | |||
2. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 2:22.98 | 460 | 32.73 | 36.48 | 37.38 | 36.39 | |||
3. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 2:23.06 | 459 | 32.70 | 36.90 | 37.80 | 35.66 | |||
4. | Grajdura Nina | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:33.43 | 372 | 34.49 | 38.48 | 41.11 | 39.35 | |||
5. | Kubicka Gabriela | 09 | Glosator Kraków | 2:42.12 | 316 | 35.69 | 40.75 | 42.63 | 43.05 | |||
6. | Musialska Julia | 09 | MOSM Tychy | 2:43.50 | 308 | 36.02 | 40.99 | 44.57 | 41.92 | |||
7. | Bilińska Iga | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:46.21 | 293 | 37.37 | 43.08 | 44.08 | 41.68 | |||
8. | Kloc Tatiana | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:47.38 | 287 | 37.86 | 42.76 | 44.73 | 42.03 | |||
9. | Kloc Martyna | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:48.34 | 282 | 37.99 | 43.01 | 43.87 | 43.47 | |||
10. | Wojtasiewicz Antonina | 09 | Korona-Swim Kielce | 2:53.53 | 257 | 38.78 | 43.89 | 45.42 | 45.44 | |||
11. | Szafranek Aleksandra | 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:53.74 | 256 | 37.14 | 44.28 | 46.94 | 45.38 | |||
12. | Osak Aleksandra | 09 | NKP Bielsko Biała | 3:10.37 | 195 | 43.73 | 49.38 | 49.56 | 47.70 | |||
13. | Derda Hanna | 09 | Vega Dobrodzień | 3:10.54 | 194 | 43.30 | 49.86 | 51.56 | 45.82 | |||
14. | Wójcik Maja | 09 | Korona-Swim Kielce | 3:11.66 | 191 | 42.47 | 48.66 | 50.61 | 49.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 19/12/2020 - 12:22 | Dziewcząt, 200m dowolny | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Rzepka Klara | 10 | Aqua Team Mikołów | 2:37.75 | 343 | 35.72 | 41.10 | 41.78 | 39.15 | |||
2. | Czechmańska Antonina | 10 | Manta Warszawa Włochy | 2:46.48 | 291 | 37.11 | 43.27 | 44.05 | 42.05 | |||
3. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 2:56.22 | 246 | 38.51 | 44.96 | 46.51 | 46.24 | |||
4. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 3:00.69 | 228 | 39.71 | 47.12 | 49.54 | 44.32 | |||
5. | Majcher Julia | 11 | Błysk Jarosław | 3:00.89 | 227 | 40.26 | 46.63 | 47.30 | 46.70 | |||
6. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 3:06.08 | 209 | 40.92 | 49.26 | 50.01 | 45.89 | |||
7. | Bluj Zuzanna | 11 | Błysk Jarosław | 3:41.71 | 123 | 50.16 | 58.06 | 57.09 | 56.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 19/12/2020 - 12:35 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Sobel Michał | 09 | Jedność 32 Przyszowice | 2:24.18 | 327 | 33.20 | 37.06 | 37.24 | 36.68 | |||
2. | Nalej Maciej | 09 | Korona-Swim Kielce | 2:25.70 | 317 | 30.16 | 39.66 | 38.82 | 37.06 | |||
3. | Osuch Mateusz | 09 | Korona-Swim Kielce | 2:34.96 | 263 | 35.23 | 39.65 | 40.85 | 39.23 | |||
4. | Zachwieja Wojciech | 09 | NKP Bielsko Biała | 2:40.59 | 236 | 35.28 | 41.35 | 41.73 | 42.23 | |||
5. | Koza Kamil | 09 | Vega Dobrodzień | 2:58.84 | 171 | 41.35 | 47.06 | 46.98 | 43.45 | |||
6. | Hyrnik Jan | 09 | MOSM Tychy | 3:05.77 | 153 | 42.17 | 49.27 | 49.00 | 45.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 19/12/2020 - 12:35 | Chłopców, 200m dowolny | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 2:31.60 | 281 | 34.23 | 38.98 | 40.50 | 37.89 | |||
2. | Wiszniowski Tymoteusz | 10 | Jedność 32 Przyszowice | 2:33.27 | 272 | 35.21 | 39.63 | 39.86 | 38.57 | |||
3. | Pietrzak Marcel | 10 | Manta Warszawa Włochy | 2:37.21 | 252 | 34.91 | 40.29 | 42.25 | 39.76 | |||
4. | Siwiec Ksawery | 10 | Piranie Nowa Dęba | 2:44.17 | 221 | 36.82 | 40.44 | 42.91 | 44.00 | |||
5. | Wróbel Michał | 10 | Aqua Team Mikołów | 2:45.29 | 217 | 37.36 | 41.83 | 43.28 | 42.82 | |||
6. | Konopko Michał | 10 | Aqua Team Mikołów | 2:50.26 | 198 | 39.41 | 45.25 | 43.68 | 41.92 | |||
7. | Krasowski Jan | 10 | Piranie Nowa Dęba | 2:53.10 | 189 | 37.47 | 42.43 | 42.26 | 50.94 | |||
8. | Joszko Artur | 10 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:58.11 | 173 | 40.88 | 47.82 | 48.00 | 41.41 | |||
9. | Leśnicki Franciszek | 10 | Delfin Nowy Targ | 3:06.67 | 150 | 42.18 | 48.63 | 49.80 | 46.06 | |||
10. | Fedak Michał | 10 | Aquarius Lesko | 3:10.09 | 142 | 42.55 | 50.25 | 50.91 | 46.38 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt My¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |