Igrzyska Dzieci - Pływanie FINAŁ Myślenice, 20/2/2020 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Broda Kinga | 07 | ASP Nowy Sącz | 50m dowolny (14) | 42.88 | |||||
Gromala Julia | 07 | ASP Nowy Sącz | 50m klasyczny (16) | 44.23 |
Kołaczyk Antonina | 08 | KP Skawina | 50m dowolny (14) | NT |
Garścia Lena | 10 | KSP Nowy Sącz | 25m dowolny (10) | 22.80 | |||||
Załubski Wojciech | 10 | KSP Nowy Sącz | 25m klasyczny (3) | 41.41 | |||||
Łącki Piotr | 10 | KSP Nowy Sącz | 25m dowolny (1) | 22.20 |
Krzemień Franciszek | 12 | KSP św. Heleny Nowy Sącz | 25m klasyczny (3) | 26.95 | |||||
Mucha Julia | 07 | KSP św. Heleny Nowy Sącz | 50m motylkowy (17) | 32.72 | |||||
Sokołowska Wiktoria | 08 | KSP św. Heleny Nowy Sącz | 50m grzbietowy (15) | 54.62 |
Gurba Joanna | 07 | MZS 3 Gorlice | 50m motylkowy (17) | NT | |||||
Lisowicz Jan | 07 | MZS 3 Gorlice | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Łuksa Laura | 07 | MZS 3 Gorlice | 50m klasyczny (16) | NT |
Barko Zuzanna | 09 | MZS 4 Gorlice | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Dobek Roksana | 09 | MZS 4 Gorlice | |||||||
Dynda Anna | 07 | MZS 4 Gorlice | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Leja Aleksandra | 07 | MZS 4 Gorlice | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Lower Zuzanna | 08 | MZS 4 Gorlice | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Potyrała Martyna | 10 | MZS 4 Gorlice | 25m dowolny (10) | NT | |||||
Sadzikowska Maria | 12 | MZS 4 Gorlice | 25m motylkowy (13) | NT | |||||
Siuta Olimpia | 08 | MZS 4 Gorlice | 50m klasyczny (16) | NT |
MZS 4 Gorlice 1 | 4GOR | 6 x 25m dowolny (18) | Kobiet | 8 - 13 lat | NT |
Leja Aleksandra Dynda Anna Lower Zuzanna | 07 07 08 | Barko Zuzanna Potyrała Martyna Siuta Olimpia | 09 10 08 |
Łaś Konrad | 09 | MZS 6 Gorlice | 50m dowolny (5) | NT |
Smoter Kacper | 10 | NSP Piekiełko | 25m grzbietowy (2) | NT |
Bołoz Jan | 08 | PSP 2 Brzesko | 50m grzbietowy (6) | 51.00 | 21/1/2020 | Brzesko (POL) | |||
Filipowski Kajetan | 08 | PSP 2 Brzesko | 50m klasyczny (7) | 49.00 | 21/1/2020 | Brzesko (POL) | |||
Franczyk Piotr | 10 | PSP 2 Brzesko | 25m klasyczny (3) | 31.00 | 21/1/2020 | Brzesko (POL) | |||
Gicala Natalia | 07 | PSP 2 Brzesko | 50m klasyczny (16) | 40.00 | 21/1/2020 | Brzesko (POL) | |||
Gurak Aron | 10 | PSP 2 Brzesko | 25m grzbietowy (2) | 25.00 | 21/1/2020 | Brzesko (POL) | |||
Jedynak Natalia | 07 | PSP 2 Brzesko | 50m klasyczny (16) | 46.00 | 21/1/2020 | Brzesko (POL) | |||
Kusiak Maciej | 07 | PSP 2 Brzesko | |||||||
Leśniak Maja | 07 | PSP 2 Brzesko | 50m grzbietowy (15) | 47.00 | 21/1/2020 | Brzesko (POL) | |||
Marecik Liliana | 10 | PSP 2 Brzesko | 25m grzbietowy (11) | 25.00 | 21/1/2020 | Brzesko (POL) | |||
Niemiec Alicja | 10 | PSP 2 Brzesko | 25m grzbietowy (11) | 30.00 | 21/1/2020 | Brzesko (POL) | |||
Nowak Ksenia | 07 | PSP 2 Brzesko | 50m dowolny (14) | 39.00 | 21/1/2020 | Brzesko (POL) | |||
Sowa Karol | 07 | PSP 2 Brzesko | 50m dowolny (5) | 39.00 | 21/1/2020 | Brzesko (POL) | |||
Stachera Weronika | 10 | PSP 2 Brzesko | 25m klasyczny (12) | 30.00 | 21/1/2020 | Brzesko (POL) | |||
Słobodzian Marcel | 07 | PSP 2 Brzesko | 50m klasyczny (7) | 49.00 | 21/1/2020 | Brzesko (POL) | |||
Witek Kinga | 07 | PSP 2 Brzesko | 50m klasyczny (16) | 49.00 | 21/1/2020 | Brzesko (POL) | |||
Wróbel Kacper | 07 | PSP 2 Brzesko | 50m dowolny (5) | 43.00 | 21/1/2020 | Brzesko (POL) | |||
Zoremba Barbara | 07 | PSP 2 Brzesko | 50m grzbietowy (15) | 47.00 | 21/1/2020 | Brzesko (POL) | |||
Łagosz Szymon | 08 | PSP 2 Brzesko | 50m dowolny (5) | 38.00 | 21/1/2020 | Brzesko (POL) | |||
Łanocha Maja | 07 | PSP 2 Brzesko | 50m dowolny (14) | 38.00 | 21/1/2020 | Brzesko (POL) |
PSP 2 Brzesko | P2BRZE | 6 x 25m dowolny (9) | Mężczyzn | 8 - 13 lat | 1:57.00 |
Łagosz Szymon Słobodzian Marcel Filipowski Kajetan | 08 07 08 | Kusiak Maciej Sowa Karol Wróbel Kacper | 07 07 07 |
PSP 2 Brzesko | P2BRZE | 6 x 25m dowolny (18) | Kobiet | 8 - 13 lat | 1:49.00 |
Zoremba Barbara Łanocha Maja Jedynak Natalia | 07 07 07 | Nowak Ksenia Gicala Natalia Witek Kinga | 07 07 07 |
Czupryna Gabriela | 10 | PSP 2 Dąbrowa Tarn. | 25m dowolny (10) | NT | |||||
Kmieć Wiktor | 07 | PSP 2 Dąbrowa Tarn. | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Kopała Adrianna | 08 | PSP 2 Dąbrowa Tarn. | 50m klasyczny (16) | NT | |||||
Lelek Kacper | 10 | PSP 2 Dąbrowa Tarn. | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Minor Dawid | 07 | PSP 2 Dąbrowa Tarn. | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Szpotan Dawid | 10 | PSP 2 Dąbrowa Tarn. | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Szułakiewicz Milena | 07 | PSP 2 Dąbrowa Tarn. | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Urbańczyk Wiktor | 10 | PSP 2 Dąbrowa Tarn. | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Łoś Kalina | 07 | PSP 2 Dąbrowa Tarn. | 50m grzbietowy (15) | NT |
Dawiec Teodor | 07 | PSP Academos Kraków | 50m dowolny (5) | 33.83 |
Piwowarczyk Zuzanna | 10 | PSP Barwałd Dln. | 25m klasyczny (12) | NT |
Bajak Łukasz | 10 | PSP Brzezinka | 25m grzbietowy (2) | NT | |||||
Pluta Wojciech | 10 | PSP Brzezinka | 25m dowolny (1) | NT |
Fedek Daria | 08 | PSP Jasień | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Fedek Dawid | 07 | PSP Jasień | 50m motylkowy (8) | NT | |||||
Kural Michał | 08 | PSP Jasień | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Pawełek Alan | 10 | PSP Jasień | 25m dowolny (1) | NT |
Chabasiewicz Jakub | 07 | PSP Salwator Kraków | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Litwa Justyna | 08 | PSP Salwator Kraków | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Sawińska Antonina | 08 | PSP Salwator Kraków | 50m klasyczny (16) | NT |
Kacer Maria | 12 | PSP Zgłobice | 25m dowolny (10) | 19.90 | |||||
Łaśko Emilia | 10 | PSP Zgłobice | 25m motylkowy (13) | 18.50 | |||||
Łaśko Kacper | 08 | PSP Zgłobice | 50m dowolny (5) | 32.61 |
Palmi Julia | 09 | SMS Wieliczka | 50m klasyczny (16) | NT | |||||
Permus Maciej | 09 | SMS Wieliczka | 50m motylkowy (8) | NT | |||||
Żmijewski Borys | 07 | SMS Wieliczka | 50m grzbietowy (6) | NT |
Babraj Mikołaj | 08 | SP 1 Bochnia | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Cisak Michał | 07 | SP 1 Bochnia | |||||||
Dyląg Bartosz | 08 | SP 1 Bochnia | 50m grzbietowy (6) | NT | |||||
Gajek Franciszek | 09 | SP 1 Bochnia | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Głowacka Jessica | 08 | SP 1 Bochnia | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Juszczak Ewelina | 10 | SP 1 Bochnia | 25m dowolny (10) | NT | |||||
Kasperski Antoni | 08 | SP 1 Bochnia | 50m grzbietowy (6) | NT | |||||
Korta Maciej | 08 | SP 1 Bochnia | |||||||
Mrożek Patrycja | 07 | SP 1 Bochnia | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Pala Igor | 07 | SP 1 Bochnia | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Palej Karolina | 07 | SP 1 Bochnia | |||||||
Pilch Hubert | 07 | SP 1 Bochnia | 50m grzbietowy (6) | NT | |||||
Pudełko Zuzanna | 08 | SP 1 Bochnia | |||||||
Rudnik Amelia | 08 | SP 1 Bochnia | 50m motylkowy (17) | NT | |||||
Wiśniewska Wiktoria | 07 | SP 1 Bochnia | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Zagórska Katarzyna | 08 | SP 1 Bochnia | 50m motylkowy (17) | NT | |||||
Zając Julia | 07 | SP 1 Bochnia | 50m klasyczny (16) | NT | |||||
Zienkowska Maja | 10 | SP 1 Bochnia | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Ząbik Małgorzata | 07 | SP 1 Bochnia | |||||||
Łach Anna | 10 | SP 1 Bochnia | 25m grzbietowy (11) | NT |
SP 1 Bochnia 1 | 1BOC | 6 x 25m dowolny (9) | Mężczyzn | 8 - 13 lat | NT |
Kasperski Antoni Pala Igor Korta Maciej | 08 07 08 | Pilch Hubert Babraj Mikołaj Dyląg Bartosz | 07 08 08 |
SP 1 Bochnia 1 | 1BOC | 6 x 25m dowolny (18) | Kobiet | 8 - 13 lat | NT |
Wiśniewska Wiktoria Ząbik Małgorzata Mrożek Patrycja | 07 07 07 | Zając Julia Palej Karolina Zagórska Katarzyna | 07 07 08 |
Burliga Adam | 11 | SP 1 Budzów | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Pawlica Laura | 11 | SP 1 Budzów | 25m dowolny (10) | NT |
Grybska Marlena | 10 | SP 1 Bukowno | 25m dowolny (10) | 19.32 | |||||
Jarosz Jakub | 11 | SP 1 Bukowno | 25m klasyczny (3) | 25.09 | |||||
Kuchna Karolina | 07 | SP 1 Bukowno | 104406600022 | 50m klasyczny (16) | 47.21 | ||||
Nawara Oliwia | 08 | SP 1 Bukowno | 104406600013 | 50m dowolny (14) | 34.58 | ||||
Sargsyan Dawid | 10 | SP 1 Bukowno | 104406700021 | 25m motylkowy (4) | 23.37 | ||||
Sargsyan Robert | 07 | SP 1 Bukowno | 104406700016 | 50m dowolny (5) | 40.09 | ||||
Skowron Maciej | 10 | SP 1 Bukowno | 104406700020 | 25m klasyczny (3) | 22.53 |
Balon Katarzyna | 08 | SP 1 Chocznia | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Kasperek Antonina | 08 | SP 1 Chocznia | 50m klasyczny (16) | NT |
Bednarz Tymoteusz | 11 | SP 1 Dobczyce | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Murzyn Adam | 08 | SP 1 Dobczyce | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Smulski Antoni | 10 | SP 1 Dobczyce | 25m klasyczny (3) | NT | |||||
Wiekierak Maciej | 10 | SP 1 Dobczyce | 25m dowolny (1) | NT |
Adamczak Patrycja | 07 | SP 1 Dąbrowa Tarn. | 50m dowolny (14) | 40.18 | |||||
Banek Oliwia | 07 | SP 1 Dąbrowa Tarn. | 50m dowolny (14) | 35.97 | |||||
Bator Emilia | 07 | SP 1 Dąbrowa Tarn. | 50m klasyczny (16) | 53.93 | |||||
Bator Karolina | 07 | SP 1 Dąbrowa Tarn. | 50m dowolny (14) | 40.89 | |||||
Cioch Bartłomiej | 07 | SP 1 Dąbrowa Tarn. | 50m klasyczny (7) | 54.50 | |||||
Cioch Mateusz | 09 | SP 1 Dąbrowa Tarn. | 50m klasyczny (7) | 1:10.33 | |||||
Grzebyk Maciej | 07 | SP 1 Dąbrowa Tarn. | 50m grzbietowy (6) | 38.87 | |||||
Marek Patryk | 09 | SP 1 Dąbrowa Tarn. | 50m dowolny (5) | 44.26 | |||||
Podkówka Klaudia | 07 | SP 1 Dąbrowa Tarn. | 50m grzbietowy (15) | 52.08 |
Śpiewak Natalia | 07 | SP 1 Kraków | 50m grzbietowy (15) | NT |
Frączek Jakub | 10 | SP 1 Limanowa | 25m klasyczny (3) | NT | |||||
Graczyk Emilia | 10 | SP 1 Limanowa | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Graczyk Lena | 07 | SP 1 Limanowa | 50m klasyczny (16) | NT | |||||
Gurba Ewa | 11 | SP 1 Limanowa | 25m klasyczny (12) | NT | |||||
Kasińska Lena | 10 | SP 1 Limanowa | 25m dowolny (10) | NT | |||||
Libura Magdalena | 07 | SP 1 Limanowa | 50m grzbietowy (15) | NT |
Jania Zofia | 10 | SP 1 Mszana Dln. | 25m dowolny (10) | NT | |||||
Piecyk Antoni | 10 | SP 1 Mszana Dln. | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Walancik Dorota | 10 | SP 1 Mszana Dln. | 25m dowolny (10) | NT | |||||
Łopata Michał | 10 | SP 1 Mszana Dln. | 25m dowolny (1) | NT |
Zając Mateusz | 08 | SP 1 Myślenice | 50m klasyczny (7) | NT |
Martemianow Michał | 10 | SP 1 Niepołomice | 25m grzbietowy (2) | NT |
Konieczna Antonina | 08 | SP 1 Olkusz | 50m dowolny (14) | NT |
Bętkowska Emilia | 11 | SP 1 Skawina | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Chodacka Aleksandra | 09 | SP 1 Skawina | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Fiema Martyna | 11 | SP 1 Skawina | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Kutermak Szymon | 10 | SP 1 Skawina | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Moskała Kamil | 07 | SP 1 Skawina | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Tabor Kaja | 10 | SP 1 Skawina | 25m klasyczny (12) | NT |
Kowaliczek Wiktoria | 08 | SP 1 Stryszawa | 50m motylkowy (17) | NT |
Baran Krzysztof | 09 | SP 1 Sucha Besk. | 50m motylkowy (8) | 50.00 | |||||
Błachut Anna | 08 | SP 1 Sucha Besk. | |||||||
Kubas Kacper | 07 | SP 1 Sucha Besk. | 50m klasyczny (7) | 44.00 | |||||
Kąkol Paweł | 10 | SP 1 Sucha Besk. | |||||||
Piątek Hanna | 10 | SP 1 Sucha Besk. | 25m klasyczny (12) | 22.00 | |||||
Pochopień Paweł | 07 | SP 1 Sucha Besk. | 50m dowolny (5) | 30.00 | |||||
Sarna Bartłomiej | 10 | SP 1 Sucha Besk. | 25m klasyczny (3) | 22.00 | |||||
Sarna Mateusz | 09 | SP 1 Sucha Besk. | 50m klasyczny (7) | 45.60 | |||||
Sowa Barbara | 07 | SP 1 Sucha Besk. | 50m motylkowy (17) | 31.10 | |||||
Stardomski Jan | 11 | SP 1 Sucha Besk. | |||||||
Steczek Julia | 07 | SP 1 Sucha Besk. | 50m grzbietowy (15) | 46.00 | |||||
Wrona Maria | 08 | SP 1 Sucha Besk. | 50m grzbietowy (15) | 40.00 | |||||
Ćwiklińska Joanna | 07 | SP 1 Sucha Besk. | |||||||
Łoboda Alicja | 09 | SP 1 Sucha Besk. |
SP 1 Sucha Besk. 1 | 1SIB | 6 x 25m dowolny (9) | Mężczyzn | 8 - 13 lat | NT |
Sarna Mateusz Baran Krzysztof Kubas Kacper | 09 09 07 | Pochopień Paweł Sarna Bartłomiej Kąkol Paweł | 07 10 10 |
SP 1 Sucha Besk. 1 | 1SIB | 6 x 25m dowolny (18) | Kobiet | 8 - 13 lat | NT |
Wrona Maria Łoboda Alicja Piątek Hanna | 08 09 10 | Sowa Barbara Błachut Anna Ćwiklińska Joanna | 07 08 07 |
Bobik Maksymilian | 09 | SP 1 Wadowice | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Cholewa Franciszek | 11 | SP 1 Wadowice | 25m grzbietowy (2) | NT | |||||
Cholewa Jan | 09 | SP 1 Wadowice | |||||||
Kaczor Tomasz | 09 | SP 1 Wadowice | |||||||
Kumorek Emilia | 10 | SP 1 Wadowice | 25m dowolny (10) | NT | |||||
Sitarz Maciej | 07 | SP 1 Wadowice | 50m grzbietowy (6) | NT | |||||
Wądolny Kacper | 07 | SP 1 Wadowice | |||||||
Świętek Konrad | 07 | SP 1 Wadowice |
SP 1 Wadowice 1 | 1WAD | 6 x 25m dowolny (9) | Mężczyzn | 8 - 13 lat | NT |
Świętek Konrad Sitarz Maciej Wądolny Kacper | 07 07 07 | Kaczor Tomasz Bobik Maksymilian Cholewa Jan | 09 09 09 |
Brońka Anna | 08 | SP 1 Wieliczka | 50m motylkowy (17) | NT | |||||
Bułgajska Marcelina | 07 | SP 1 Wieliczka | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Całka Piotr | 08 | SP 1 Wieliczka | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Gąsiorek Wiktor | 07 | SP 1 Wieliczka | |||||||
Hankus Dawid | 07 | SP 1 Wieliczka | 50m grzbietowy (6) | NT | |||||
Jarmołowska Helena | 08 | SP 1 Wieliczka | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Kapusta Eryk | 08 | SP 1 Wieliczka | |||||||
Kica Aleksander | 10 | SP 1 Wieliczka | 25m grzbietowy (2) | NT | |||||
Knapik Julia | 09 | SP 1 Wieliczka | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Kolasa Oliwia | 07 | SP 1 Wieliczka | |||||||
Korpak Maja | 09 | SP 1 Wieliczka | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Kowalik Norbert | 07 | SP 1 Wieliczka | |||||||
Kowalski Mieszko | 08 | SP 1 Wieliczka | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Piechnik Lena | 08 | SP 1 Wieliczka | |||||||
Przystał Antonio | 07 | SP 1 Wieliczka | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Słomski Mikołaj | 08 | SP 1 Wieliczka | 50m dowolny (5) | NT |
SP 1 Wieliczka 1 | 1WIE | 6 x 25m dowolny (9) | Mężczyzn | 8 - 13 lat | NT |
Słomski Mikołaj Kowalski Mieszko Gąsiorek Wiktor | 08 08 07 | Przystał Antonio Kowalik Norbert Kapusta Eryk | 07 07 08 |
SP 1 Wieliczka 1 | 1WIE | 6 x 25m dowolny (18) | Kobiet | 8 - 13 lat | NT |
Knapik Julia Brońka Anna Piechnik Lena | 09 08 08 | Bułgajska Marcelina Kolasa Oliwia Jarmołowska Helena | 07 07 08 |
Rams Ewa | 07 | SP 10 Chrzanów | 50m dowolny (14) | NT |
Bodziony Filip | 10 | SP 11 Nowy Sącz | 25m dowolny (1) | 18.30 | |||||
Kliś Szymon | 10 | SP 11 Nowy Sącz | 25m dowolny (1) | 19.01 | |||||
Miczołek Maksymilian | 07 | SP 11 Nowy Sącz | 50m dowolny (5) | 34.52 |
Barnaś Kinga | 11 | SP 11 Nowy Targ | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Cholewa Jakub | 09 | SP 11 Nowy Targ | 50m grzbietowy (6) | NT | |||||
Darowska Zofia | 09 | SP 11 Nowy Targ | 50m motylkowy (17) | NT | |||||
Gal Konrad | 07 | SP 11 Nowy Targ | 50m klasyczny (7) | 44.55 | 18/1/2020 | Nowy Targ (POL) | |||
Garbacz Martyna | 09 | SP 11 Nowy Targ | 50m klasyczny (16) | 48.15 | 13/2/2020 | Nowy Targ (POL) | |||
Gasior Iga | 10 | SP 11 Nowy Targ | 25m grzbietowy (11) | 19.80 | 28/1/2020 | Nowy Targ (POL) | |||
Gut Filip | 09 | SP 11 Nowy Targ | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Habura Hubert | 10 | SP 11 Nowy Targ | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Kaminski Franciszek | 07 | SP 11 Nowy Targ | 50m motylkowy (8) | NT | |||||
kamiński Jan | 10 | SP 11 Nowy Targ | 25m motylkowy (4) | NT | |||||
Leśniakiewicz Julia | 10 | SP 11 Nowy Targ | 25m grzbietowy (11) | 19.78 | 7/1/2020 | Nowy Targ (POL) | |||
Leśnicki Franciszek | 10 | SP 11 Nowy Targ | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Mastalski Kacper | 08 | SP 11 Nowy Targ | 50m dowolny (5) | 32.88 | 27/11/2019 | Nowy Targ (POL) | |||
Para Kacper | 09 | SP 11 Nowy Targ | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Pastwa Jeremi | 10 | SP 11 Nowy Targ | 25m klasyczny (3) | 22.99 | 6/1/2020 | Nowy Targ (POL) | |||
Pieprzak Jakub | 10 | SP 11 Nowy Targ | 25m grzbietowy (2) | NT | |||||
Pilch Nadia | 07 | SP 11 Nowy Targ | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Puźniak Maja | 10 | SP 11 Nowy Targ | 25m dowolny (10) | 17.21 | 14/1/2020 | Nowy Targ (POL) | |||
Ruchała Wiktoria | 10 | SP 11 Nowy Targ | 25m dowolny (10) | 17.85 | 17/12/2019 | Nowy Targ (POL) | |||
Smoleń Arkadiusz | 09 | SP 11 Nowy Targ | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Strycharz Julia | 07 | SP 11 Nowy Targ | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Tokarska Justyna | 08 | SP 11 Nowy Targ | 50m klasyczny (16) | 40.88 | 30/10/2019 | Nowy Targ (POL) | |||
Tokarski Szymon | 10 | SP 11 Nowy Targ | 25m klasyczny (3) | 19.88 | 6/11/2019 | Nowy Targ (POL) | |||
Tolala Lena | 11 | SP 11 Nowy Targ | 25m klasyczny (12) | NT | |||||
Trochimiuk Tamara | 10 | SP 11 Nowy Targ | 25m klasyczny (12) | 22.88 | 9/1/2020 | Nowy Targ (POL) | |||
Warzecha Alan | 11 | SP 11 Nowy Targ | 25m grzbietowy (2) | NT | |||||
Węgrzyn Aleksandra | 10 | SP 11 Nowy Targ | 25m klasyczny (12) | 22.92 | 22/1/2020 | Nowy Targ (POL) | |||
Węgrzyn Hanna | 07 | SP 11 Nowy Targ | 50m grzbietowy (15) | 34.55 | 29/10/2019 | Nowy Targ (POL) | |||
Świerczek Oliwia | 11 | SP 11 Nowy Targ | 25m dowolny (10) | NT |
SP 11 Nowy Targ 1 | 11NT | 6 x 25m dowolny (9) | Mężczyzn | 8 - 13 lat | NT |
Gal Konrad Habura Hubert Tokarski Szymon | 07 10 10 | Leśnicki Franciszek Mastalski Kacper Kaminski Franciszek | 10 08 07 |
SP 11 Nowy Targ 1 | 11NT | 6 x 25m dowolny (18) | Kobiet | 8 - 13 lat | NT |
Garbacz Martyna Pilch Nadia Tokarska Justyna | 09 07 08 | Strycharz Julia Węgrzyn Hanna Puźniak Maja | 07 07 10 |
Ślęzak Emilia | 08 | SP 117 Kraków | 50m motylkowy (17) | NT |
Sopata Marcel | 09 | SP 14 Nowy Sącz | 50m klasyczny (7) | 48.49 |
Kamińska Zofia | 10 | SP 15 Nowy Sącz | 25m klasyczny (12) | 20.78 | |||||
Leśniak Tomasz | 07 | SP 15 Nowy Sącz | 50m grzbietowy (6) | 49.74 | |||||
Woźniak Mateusz | 07 | SP 15 Nowy Sącz | 50m motylkowy (8) | 1:12.27 |
Kot Kacper | 08 | SP 162 Kraków | 50m dowolny (5) | NT |
Wilczyńska Martyna | 08 | SP 164 Kraków | 50m dowolny (14) | NT |
Płonka Lena | 08 | SP 18 Nowy Sącz | 50m dowolny (14) | 40.86 |
Lupa Mikołaj | 07 | SP 2 Andrychów | 50m dowolny (5) | NT |
Andrzejewski Jan | 10 | SP 2 Bochnia | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Maciuszek Bartłomiej | 07 | SP 2 Bochnia | 50m dowolny (5) | NT |
Kanik Artur | 10 | SP 2 Dobczyce | 25m klasyczny (3) | NT | |||||
Labranche Julia | 10 | SP 2 Dobczyce | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Stoch Małgorzata | 07 | SP 2 Dobczyce | 50m klasyczny (16) | NT |
Juszczak Zuzanna | 07 | SP 2 Limanowa | 50m klasyczny (16) | NT | |||||
Matras Gabriela | 07 | SP 2 Limanowa | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Stanisz Anna | 07 | SP 2 Limanowa | 50m klasyczny (16) | NT |
Ambroży Bartłomiej | 12 | SP 2 Myślenice | 25m grzbietowy (2) | NT | |||||
Kowal Patrycja | 09 | SP 2 Myślenice | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Stasiak Emma | 11 | SP 2 Myślenice | 25m dowolny (10) | NT |
Gubała Justyna | 07 | SP 2 Niepołomice | 50m motylkowy (17) | NT | |||||
Karolczyk Szymon | 10 | SP 2 Niepołomice | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Kisiel Aleksandra | 10 | SP 2 Niepołomice | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Miedzińska Natalia | 10 | SP 2 Niepołomice | 25m dowolny (10) | NT |
Dzięgiel Ornella | 11 | SP 2 Nowy Sącz | 25m dowolny (10) | 22.15 | |||||
Owca Julia | 07 | SP 2 Nowy Sącz | 50m klasyczny (16) | 43.18 |
Borkowska Dominika | 07 | SP 2 Olkusz | 50m klasyczny (16) | NT | |||||
Chmiest Amelia | 10 | SP 2 Olkusz | 25m dowolny (10) | NT | |||||
Dyrek Michał | 10 | SP 2 Olkusz | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Giec Kacper | 07 | SP 2 Olkusz | 50m motylkowy (8) | NT | |||||
Gumółka Jakub | 09 | SP 2 Olkusz | 50m motylkowy (8) | NT | |||||
Guzik Maria | 10 | SP 2 Olkusz | 25m klasyczny (12) | NT | |||||
Halkiewicz Maciej | 08 | SP 2 Olkusz | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Halkiewicz Maria | 10 | SP 2 Olkusz | 25m motylkowy (13) | NT | |||||
Jarosz Hanna | 10 | SP 2 Olkusz | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Kaszuba Magdalena | 08 | SP 2 Olkusz | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Kowal Bartosz | 09 | SP 2 Olkusz | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Kowalczyk Bartosz | 08 | SP 2 Olkusz | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Muszalska Julia | 12 | SP 2 Olkusz | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Mączka Klaudia | 08 | SP 2 Olkusz | 50m klasyczny (16) | NT | |||||
Mączka Lena | 12 | SP 2 Olkusz | 25m motylkowy (13) | NT | |||||
Młodzik Jakub | 10 | SP 2 Olkusz | 25m grzbietowy (2) | NT | |||||
Młodzik Maks | 08 | SP 2 Olkusz | 50m grzbietowy (6) | NT | |||||
Niestój Igor | 08 | SP 2 Olkusz | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Panasiuk Agata | 09 | SP 2 Olkusz | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Pomierny Jakub | 11 | SP 2 Olkusz | 25m grzbietowy (2) | NT | |||||
Przepiórka Agata | 12 | SP 2 Olkusz | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Satora Rita | 09 | SP 2 Olkusz | 50m motylkowy (17) | NT | |||||
Skubis Weronika | 12 | SP 2 Olkusz | 25m motylkowy (13) | NT | |||||
Syguliński Dawid | 07 | SP 2 Olkusz | 50m motylkowy (8) | NT | |||||
Synowiec Szymon | 10 | SP 2 Olkusz | 25m motylkowy (4) | NT | |||||
Szkarłat Julia | 10 | SP 2 Olkusz | 25m dowolny (10) | NT | |||||
Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | SP 2 Olkusz | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Wójcikowski Patryk | 08 | SP 2 Olkusz | 50m grzbietowy (6) | NT |
SP 2 Olkusz 1 | 2OLK | 6 x 25m dowolny (9) | Mężczyzn | 8 - 13 lat | NT |
Giec Kacper Gumółka Jakub Wójcikowski Patryk | 07 09 08 | Halkiewicz Maciej Pomierny Jakub Syguliński Dawid | 08 11 07 |
SP 2 Olkusz 1 | 2OLK | 6 x 25m dowolny (18) | Kobiet | 8 - 13 lat | NT |
Borkowska Dominika Kaszuba Magdalena Mączka Klaudia | 07 08 08 | Panasiuk Agata Satora Rita Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 09 09 |
Gil Mikołaj | 10 | SP 2 Proszowice | 25m dowolny (1) | 24.91 | |||||
Kierońska Maryla | 10 | SP 2 Proszowice | 25m dowolny (10) | 17.50 | |||||
Kieroński Marcel | 07 | SP 2 Proszowice | 50m dowolny (5) | 30.60 | |||||
Kubacka Karolina | 10 | SP 2 Proszowice | 25m grzbietowy (11) | 24.17 | |||||
Kura Adam | 10 | SP 2 Proszowice | 25m dowolny (1) | 30.09 | |||||
Mrzygłód Justyna | 10 | SP 2 Proszowice | 25m grzbietowy (11) | 26.20 | |||||
Pięta Bartosz | 07 | SP 2 Proszowice | 50m dowolny (5) | 52.80 | |||||
Szywalska Zuzanna | 07 | SP 2 Proszowice | 50m grzbietowy (15) | 50.01 |
Adaś Igor | 10 | SP 2 Skawina | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Bednarz Zofia | 08 | SP 2 Skawina | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Garstecki Bartosz | 10 | SP 2 Skawina | 25m grzbietowy (2) | NT | |||||
Jurczyk Julia | 08 | SP 2 Skawina | |||||||
Kocoń Maria | 08 | SP 2 Skawina | |||||||
Lelek Marianna | 07 | SP 2 Skawina | 50m klasyczny (16) | NT | |||||
Marciniak Aleksandra | 07 | SP 2 Skawina | 50m motylkowy (17) | NT | |||||
Sieprawska Natalia | 08 | SP 2 Skawina | |||||||
Sznajder Martyna | 08 | SP 2 Skawina | |||||||
Warias Mikołaj | 07 | SP 2 Skawina | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Zaradny Zuzanna | 10 | SP 2 Skawina | 25m klasyczny (12) | NT | |||||
Zemła Antoni | 07 | SP 2 Skawina | 50m motylkowy (8) | NT |
SP 2 Skawina 1 | 2SKA | 6 x 25m dowolny (18) | Kobiet | 8 - 13 lat | NT |
Lelek Marianna Sznajder Martyna Marciniak Aleksandra | 07 08 07 | Sieprawska Natalia Bednarz Zofia Jurczyk Julia | 08 08 08 |
Gracjasz Natalia | 11 | SP 2 Stryszawa | 25m dowolny (10) | NT | |||||
Gracjasz Wiktoria | 08 | SP 2 Stryszawa | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Klukowska Kornelia | 10 | SP 2 Stryszawa | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Miklusiak Lidia | 11 | SP 2 Stryszawa | 25m klasyczny (12) | NT | |||||
Sumera Maja | 08 | SP 2 Stryszawa | 50m motylkowy (17) | NT | |||||
Trzop Jakub | 07 | SP 2 Stryszawa | 50m grzbietowy (6) | NT |
Miklaszewski Szymon | 09 | SP 2 Sucha Besk. | 50m grzbietowy (6) | 48.19 | |||||
Świerkosz Matylda | 10 | SP 2 Sucha Besk. | 25m klasyczny (12) | 28.48 |
SP 2 Sucha Besk. 1 | 1SUB | 6 x 25m dowolny (9) | Mężczyzn | 8 - 13 lat | NT |
SP 2 Sucha Besk. 1 | 1SUB | 6 x 25m dowolny (18) | Kobiet | 8 - 13 lat | NT |
Maciąga Sandra | 07 | SP 2 Szczawnica | 50m dowolny (14) | NT |
Klimczyk Mateusz | 10 | SP 2 Wieliczka | 25m klasyczny (3) | NT | |||||
Zawiślan Julia | 07 | SP 2 Wieliczka | 50m dowolny (14) | NT |
Polak Oskar | 07 | SP 2 Wieprz | 50m klasyczny (7) | NT |
Baliczek Jan | 10 | SP 20 Nowy Sącz | 25m grzbietowy (2) | 20.81 | |||||
Budnik Małgorzata | 07 | SP 20 Nowy Sącz | 50m dowolny (14) | 33.33 | |||||
Leśniak Franciszek | 07 | SP 20 Nowy Sącz | 50m motylkowy (8) | 34.16 | |||||
Rosiek Milena | 08 | SP 20 Nowy Sącz | 50m motylkowy (17) | 1:18.21 |
Dulak Gabriela | 10 | SP 21 Nowy Sącz | 25m grzbietowy (11) | 25.66 | |||||
Kuźma Katarzyna | 10 | SP 21 Nowy Sącz | 25m klasyczny (12) | 19.33 | |||||
Leśnik Milena | 11 | SP 21 Nowy Sącz | 25m dowolny (10) | 17.09 | |||||
Ruchała Adrian | 08 | SP 21 Nowy Sącz | 50m grzbietowy (6) | 37.16 | |||||
Ruchała Weronika | 08 | SP 21 Nowy Sącz | 50m grzbietowy (15) | 37.82 | |||||
Stawiarz Maja | 10 | SP 21 Nowy Sącz | 25m klasyczny (12) | 32.10 |
Bocheński Szymon | 07 | SP 26 Kraków | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Kubic Agata | 07 | SP 26 Kraków | 50m klasyczny (16) | NT | |||||
Polak Lena | 07 | SP 26 Kraków | 50m motylkowy (17) | NT | |||||
Szymański Paweł | 08 | SP 26 Kraków | 50m motylkowy (8) | NT | |||||
Tucharz Mikołaj | 07 | SP 26 Kraków | 50m klasyczny (7) | NT |
Dąbroś Alicja | 10 | SP 3 Dąbrowa Tarn. | 25m dowolny (10) | NT | |||||
Pochopień Hubert | 11 | SP 3 Dąbrowa Tarn. | 25m grzbietowy (2) | NT | |||||
Pochopień Laura | 11 | SP 3 Dąbrowa Tarn. | 25m klasyczny (12) | NT | |||||
Skrzyniarz Wiktoria | 10 | SP 3 Dąbrowa Tarn. | 25m klasyczny (12) | NT |
Bieda Cyprian | 07 | SP 3 Limanowa | |||||||
Duchnik Konrad | 09 | SP 3 Limanowa | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Golińska Maja | 09 | SP 3 Limanowa | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Golonka Konrad | 07 | SP 3 Limanowa | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Joniec Milena | 07 | SP 3 Limanowa | |||||||
Król Maja | 08 | SP 3 Limanowa | 50m klasyczny (16) | NT | |||||
Król Marek | 07 | SP 3 Limanowa | 50m motylkowy (8) | NT | |||||
Kulma Leon | 09 | SP 3 Limanowa | 50m grzbietowy (6) | NT | |||||
Marańska Matylda | 07 | SP 3 Limanowa | 50m motylkowy (17) | NT | |||||
Matras Kornelia | 07 | SP 3 Limanowa | |||||||
Młynarczyk Bartosz | 07 | SP 3 Limanowa | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Orzeł Joanna | 07 | SP 3 Limanowa | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Pałka Ewelina | 11 | SP 3 Limanowa | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Pyrc Andrzej | 08 | SP 3 Limanowa | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Sora Stanisław | 10 | SP 3 Limanowa | 25m grzbietowy (2) | NT | |||||
Wójcik Filip | 07 | SP 3 Limanowa | 50m grzbietowy (6) | NT | |||||
Wójcik Klara | 10 | SP 3 Limanowa | 25m klasyczny (12) | NT |
SP 3 Limanowa 1 | 3LIM | 6 x 25m dowolny (9) | Mężczyzn | 8 - 13 lat | NT |
Kulma Leon Duchnik Konrad Król Marek | 09 09 07 | Golonka Konrad Młynarczyk Bartosz Bieda Cyprian | 07 07 07 |
SP 3 Limanowa 1 | 3LIM | 6 x 25m dowolny (18) | Kobiet | 8 - 13 lat | NT |
Joniec Milena Golińska Maja Orzeł Joanna | 07 09 07 | Król Maja Marańska Matylda Matras Kornelia | 08 07 07 |
Bicz Izabela | 08 | SP 3 Myślenice | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Bicz Magdalena | 09 | SP 3 Myślenice | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Cebula Patrycja | 07 | SP 3 Myślenice | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Frosztęga Lena | 09 | SP 3 Myślenice | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Górka Róża | 07 | SP 3 Myślenice | |||||||
Kapusta Piotr | 07 | SP 3 Myślenice | |||||||
Kornacki Antoni | 08 | SP 3 Myślenice | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Pudełko Michał | 08 | SP 3 Myślenice | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Ropicki Bartłomiej | 08 | SP 3 Myślenice | |||||||
Ropicki Dawid | 07 | SP 3 Myślenice | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Rusin Oliwia | 08 | SP 3 Myślenice | |||||||
Sendorek Karolina | 07 | SP 3 Myślenice | |||||||
Suder Laura | 10 | SP 3 Myślenice | 25m klasyczny (12) | NT | |||||
Szuba Antoni | 12 | SP 3 Myślenice | 25m grzbietowy (2) | NT | |||||
Szybowski Grzegorz | 08 | SP 3 Myślenice | 50m klasyczny (7) | 40.53 | 21/12/2019 | Oswiecim (POL) | |||
Tomala Tymon | 10 | SP 3 Myślenice | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Tylek Lena | 10 | SP 3 Myślenice | 25m dowolny (10) | NT |
SP 3 Myślenice 1 | 3MYS | 6 x 25m dowolny (9) | Mężczyzn | 8 - 13 lat | NT |
Ropicki Dawid Kornacki Antoni Pudełko Michał | 07 08 08 | Ropicki Bartłomiej Kapusta Piotr Szybowski Grzegorz | 08 07 08 |
SP 3 Myślenice 1 | 3MYS | 6 x 25m dowolny (18) | Kobiet | 8 - 13 lat | NT |
Cebula Patrycja Frosztęga Lena Górka Róża | 07 09 07 | Rusin Oliwia Bicz Izabela Sendorek Karolina | 08 08 07 |
Wrona Jan | 11 | SP 3 Niepołomice | 25m klasyczny (3) | NT |
Brońska Anna | 11 | SP 3 Nowy Sącz | 25m motylkowy (13) | 23.90 | |||||
Michalak Barbara | 11 | SP 3 Nowy Sącz | 25m grzbietowy (11) | 28.06 | |||||
Sobczyk Adrian | 08 | SP 3 Nowy Sącz | 50m klasyczny (7) | 46.27 | |||||
Walczewska Alicja | 10 | SP 3 Nowy Sącz | 25m grzbietowy (11) | 23.44 |
Paciorek Radosław | 11 | SP 3 Skawina | 25m klasyczny (3) | NT | |||||
Raputa Gabriela | 08 | SP 3 Skawina | 50m klasyczny (16) | NT |
Materna Maria | 08 | SP 3 Stróża | 50m motylkowy (17) | NT |
Kurdziel Tomasz | 10 | SP 3 Trzebinia | 25m grzbietowy (2) | NT |
Cholewa Hanna | 07 | SP 3 Wieliczka | 50m klasyczny (16) | 40.34 | 20/2/2020 | ||||
Gałoński Tomasz | 07 | SP 3 Wieliczka | 50m dowolny (5) | 36.00 | 20/2/2020 | ||||
Kryza Jagoda | 08 | SP 3 Wieliczka | 50m grzbietowy (15) | 45.00 | 20/2/2020 | ||||
Urbaniec Zofia | 07 | SP 3 Wieliczka | 50m motylkowy (17) | 37.00 | 20/2/2020 |
Olszewski Maciej | 07 | SP 31 Kraków | 50m grzbietowy (6) | 33.00 |
Cygnarowicz Kamil | 11 | SP 4 Bochnia | 25m klasyczny (3) | NT |
Chodykin Lea | 07 | SP 4 Myślenice | 50m klasyczny (16) | NT | |||||
Górka Nikodem | 09 | SP 4 Myślenice | 50m grzbietowy (6) | NT | |||||
Pacelt Filip | 07 | SP 4 Myślenice | 50m motylkowy (8) | NT | |||||
Szwab Zuzanna | 08 | SP 4 Myślenice | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Tykhonov Anton | 09 | SP 4 Myślenice | 50m grzbietowy (6) | NT |
Kondaszewska Amelia | 10 | SP 4 Skawina | 25m klasyczny (12) | NT | |||||
Kondaszewski Antoni | 08 | SP 4 Skawina | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Maliszewski Szymon | 08 | SP 4 Skawina | 50m klasyczny (7) | NT |
Bargieł Sandra | 11 | SP 4 Wadowice | 25m klasyczny (12) | NT | |||||
Kowalski Wojciech | 07 | SP 4 Wadowice | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Kutkiewicz Jakub | 08 | SP 4 Wadowice | 50m motylkowy (8) | NT | |||||
Kutkiewicz Maciej | 08 | SP 4 Wadowice | 50m motylkowy (8) | NT | |||||
Pająk Robert | 07 | SP 4 Wadowice | 50m grzbietowy (6) | NT | |||||
Puchała Aurelia | 10 | SP 4 Wadowice | 25m klasyczny (12) | NT | |||||
Rosenstrauch Maciej | 08 | SP 4 Wadowice | 50m klasyczny (7) | NT |
Baran Jagoda | 07 | SP 43 Kraków | 50m grzbietowy (15) | NT |
Jałowiecka Gabriela | 08 | SP 48 Kraków | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Tarasek Igor | 10 | SP 48 Kraków | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Wąsowicz Izabela | 08 | SP 48 Kraków | 50m klasyczny (16) | NT |
Hermas Jan | 10 | SP 5 Andrychów | 25m dowolny (1) | NT |
Płaczek Mateusz | 07 | SP 5 Kraków | 50m grzbietowy (6) | NT | |||||
Sanowski Patryk | 07 | SP 5 Kraków | 50m grzbietowy (6) | NT |
Dyduch Natalia | 07 | SP 5 Wadowice | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Ficek Natalia | 08 | SP 5 Wadowice | |||||||
Frączek Aleksandra | 07 | SP 5 Wadowice | |||||||
Meres Zofia | 07 | SP 5 Wadowice | |||||||
Potoczek Zajda | 07 | SP 5 Wadowice | |||||||
Pyka Małgorzata | 08 | SP 5 Wadowice | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Zajda Zofia | 07 | SP 5 Wadowice |
SP 5 Wadowice 1 | 5WAD | 6 x 25m dowolny (18) | Kobiet | 8 - 13 lat | NT |
Dyduch Natalia Frączek Aleksandra Pyka Małgorzata | 07 07 08 | Ficek Natalia Zajda Zofia Meres Zofia | 08 07 07 |
Watycha Aleksander | 07 | SP 6 Nowy Targ | 50m klasyczny (7) | 36.47 | 15/12/2019 | Zabierzow (POL) |
Gajda Gabriel | 11 | SP 6 Skawina | 25m klasyczny (3) | NT | |||||
Krupnik Tatian | 09 | SP 6 Skawina | 50m klasyczny (16) | NT | |||||
Laskowska Wanda | 09 | SP 6 Skawina | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Szajna Maja | 10 | SP 6 Skawina | 25m dowolny (10) | NT | |||||
Wójtowicz Antoni | 10 | SP 6 Skawina | 25m grzbietowy (2) | NT |
Fudała Mariusz | 07 | SP 6 Trzebinia | 50m klasyczny (7) | NT |
Grzesiak Oliwia | 07 | SP 7 Bochnia | 50m dowolny (14) | NT |
Borkowska Aniela | 07 | SP 7 Nowy Sącz | 50m klasyczny (16) | 45.83 | |||||
Chwastek Jan | 07 | SP 7 Nowy Sącz | |||||||
Ginter Maksymilian | 09 | SP 7 Nowy Sącz | 50m dowolny (5) | 43.91 | |||||
Ginter Maksymilian | 09 | SP 7 Nowy Sącz | |||||||
Gągor Hubert | 07 | SP 7 Nowy Sącz | 50m dowolny (5) | 40.66 | |||||
Kożuch Zofia | 08 | SP 7 Nowy Sącz | 50m grzbietowy (15) | 49.09 | |||||
Kronenberger Franciszek | 10 | SP 7 Nowy Sącz | 25m grzbietowy (2) | 20.14 | |||||
Król Zuzanna | 07 | SP 7 Nowy Sącz | |||||||
Kurzeja Karolina | 09 | SP 7 Nowy Sącz | 50m motylkowy (17) | 38.74 | |||||
Mółka Mateusz | 07 | SP 7 Nowy Sącz | 50m klasyczny (7) | 43.20 | |||||
Piotrowski Mikołaj | 08 | SP 7 Nowy Sącz | |||||||
Radom Magdalena | 07 | SP 7 Nowy Sącz | |||||||
Susuł Katarzyna | 07 | SP 7 Nowy Sącz | |||||||
Turek Tomasz | 08 | SP 7 Nowy Sącz |
SP 7 Nowy Sącz 1 | 7NS | 6 x 25m dowolny (9) | Mężczyzn | 8 - 13 lat | 1:56.11 |
Chwastek Jan Ginter Maksymilian Turek Tomasz | 07 09 08 | Mółka Mateusz Gągor Hubert Piotrowski Mikołaj | 07 07 08 |
SP 7 Nowy Sącz 1 | 7NS | 6 x 25m dowolny (18) | Kobiet | 8 - 13 lat | 1:56.88 |
Borkowska Aniela Kożuch Zofia Kurzeja Karolina | 07 08 09 | Susuł Katarzyna Radom Magdalena Król Zuzanna | 07 07 07 |
Baranowska Hanna | 07 | SP 75 Kraków | 50m dowolny (14) | 30.78 | |||||
Całka Alicja | 07 | SP 75 Kraków | 50m motylkowy (17) | 35.10 | |||||
Cicha Zofia | 07 | SP 75 Kraków | 50m dowolny (14) | 33.59 | |||||
Dakowicz Marcin | 07 | SP 75 Kraków | 50m grzbietowy (6) | 36.71 | |||||
Dygulska Weronika | 08 | SP 75 Kraków | 50m klasyczny (16) | 43.38 | |||||
Glijer Maksym | 07 | SP 75 Kraków | 50m klasyczny (7) | 42.03 | |||||
Gościńska Gabriela | 09 | SP 75 Kraków | 50m motylkowy (17) | 37.62 | |||||
Król Karolina | 07 | SP 75 Kraków | 50m grzbietowy (15) | 36.82 | |||||
Malecka Inka | 08 | SP 75 Kraków | 50m grzbietowy (15) | 37.24 | |||||
Nowakowski Oliwier | 07 | SP 75 Kraków | 50m motylkowy (8) | 31.20 | |||||
Plutecki Jakub | 08 | SP 75 Kraków | 50m motylkowy (8) | 39.87 | |||||
Rolnicki Maksymilian | 08 | SP 75 Kraków | 50m klasyczny (7) | 41.40 | |||||
Rumińska Wiktoria | 07 | SP 75 Kraków | 50m klasyczny (16) | 41.74 | |||||
Sakłak Szymon | 07 | SP 75 Kraków | 50m motylkowy (8) | 33.32 | |||||
Sotkowski Kacper | 07 | SP 75 Kraków | 50m dowolny (5) | 32.39 | |||||
Stanek Magdalena | 07 | SP 75 Kraków | 50m motylkowy (17) | 32.93 | |||||
Sądel Oliwia | 08 | SP 75 Kraków | 50m dowolny (14) | 32.98 | |||||
Urbański Jakub | 07 | SP 75 Kraków | 50m dowolny (5) | 30.57 |
SP nr. 75 Kraków | 75KRA | 6 x 25m dowolny (9) | Mężczyzn | 8 - 13 lat | 1:31.61 |
Dakowicz Marcin Glijer Maksym Nowakowski Oliwier | 07 07 07 | Plutecki Jakub Rolnicki Maksymilian Sakłak Szymon | 08 08 07 |
SP nr. 75 Kraków | 75KRA | 6 x 25m dowolny (18) | Kobiet | 8 - 13 lat | 1:32.01 |
Baranowska Hanna Całka Alicja Dygulska Weronika | 07 07 08 | Gościńska Gabriela Król Karolina Malecka Inka | 09 07 08 |
Bułka Piotr | 07 | SP 8 Chrzanów | 50m dowolny (5) | 36.76 | |||||
Jagiełło Daniel | 10 | SP 8 Chrzanów | 25m dowolny (1) | 21.21 | |||||
Jonik Kaja | 10 | SP 8 Chrzanów | 25m dowolny (10) | 20.25 | |||||
Kaim Izabela | 10 | SP 8 Chrzanów | 25m grzbietowy (11) | 23.00 | |||||
Kawala Szymon | 08 | SP 8 Chrzanów | 50m motylkowy (8) | 33.90 | |||||
Klakla Kacper | 07 | SP 8 Chrzanów | 50m grzbietowy (6) | 43.38 | |||||
Kossakowska Nicole | 10 | SP 8 Chrzanów | 25m motylkowy (13) | 33.48 | |||||
Kozub Tola | 10 | SP 8 Chrzanów | 25m klasyczny (12) | 30.17 | |||||
Krzyścin Natan | 08 | SP 8 Chrzanów | 50m dowolny (5) | 38.03 | |||||
Kuraś Maja | 08 | SP 8 Chrzanów | 50m dowolny (14) | 39.07 | |||||
Ludwin Jakub | 07 | SP 8 Chrzanów | 50m klasyczny (7) | 47.70 | |||||
Miętkiewicz Kaja | 09 | SP 8 Chrzanów | 50m klasyczny (16) | 50.35 | |||||
Niechwiej Julian | 08 | SP 8 Chrzanów | 50m grzbietowy (6) | 45.53 | |||||
Odynokow Zofia | 10 | SP 8 Chrzanów | 25m dowolny (10) | 19.65 | |||||
Osóbka Aleksandra | 10 | SP 8 Chrzanów | 25m klasyczny (12) | 31.67 | |||||
Podgórska Gabriela | 09 | SP 8 Chrzanów | 50m motylkowy (17) | 53.45 | |||||
Podgórska Marta | 07 | SP 8 Chrzanów | 50m grzbietowy (15) | 41.03 | |||||
Rajca Lena | 08 | SP 8 Chrzanów | 50m grzbietowy (15) | 39.50 | |||||
Rzepa Filip | 10 | SP 8 Chrzanów | 25m klasyczny (3) | 26.75 | |||||
Smolik Maja | 10 | SP 8 Chrzanów | 25m grzbietowy (11) | 23.93 | |||||
Sobczak Zofia | 10 | SP 8 Chrzanów | 25m motylkowy (13) | 34.60 | |||||
Stanuch Milena | 08 | SP 8 Chrzanów | 50m motylkowy (17) | 40.94 | |||||
Waligóra Aleksandra | 09 | SP 8 Chrzanów | 50m grzbietowy (15) | 41.45 | |||||
Waligóra Emilia | 07 | SP 8 Chrzanów | 50m dowolny (14) | 36.60 | |||||
Woźniak Tymoteusz | 07 | SP 8 Chrzanów | 50m motylkowy (8) | 43.30 | |||||
Zabawa Emilia | 07 | SP 8 Chrzanów | 50m motylkowy (17) | 32.70 | |||||
Zielińska Maria | 10 | SP 8 Chrzanów | 25m dowolny (10) | 22.67 | |||||
Zychowicz Bartosz | 10 | SP 8 Chrzanów | 25m grzbietowy (2) | 23.79 | |||||
Zychowicz Krystian | 07 | SP 8 Chrzanów | 50m motylkowy (8) | 40.50 | |||||
Śmiałek Adam | 10 | SP 8 Chrzanów | 25m klasyczny (3) | 24.54 |
SP 8 Chrzanów 1 | 8CHRZ | 6 x 25m dowolny (18) | Kobiet | 8 - 13 lat | NT |
Podgórska Gabriela Podgórska Marta Zabawa Emilia | 09 07 07 | Waligóra Emilia Waligóra Aleksandra Stanuch Milena | 07 09 08 |
Świdrak Kacper | 09 | SP 8 Nowy Sącz | 50m grzbietowy (6) | 39.18 |
Bobak Maciej | 11 | SP 8 Trzebina | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Franczyk Aleksandra | 10 | SP 8 Trzebina | 25m klasyczny (12) | NT | |||||
Pasternak Julia | 07 | SP 8 Trzebina | 50m motylkowy (17) | NT | |||||
Pilarczyk Filip | 10 | SP 8 Trzebina | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Wacławek Maciej | 10 | SP 8 Trzebina | 25m grzbietowy (2) | NT |
Trybała Julia | 07 | SP 8 Zawoja | 50m grzbietowy (15) | NT |
Kozak Kuba | 12 | SP 9 Nowy Sącz | 25m grzbietowy (2) | 27.56 |
Bień Oliwier | 07 | SP 91 Kraków | |||||||
Grigorian Kyle | 08 | SP 91 Kraków | 100106700434 | ||||||
Kaczmarczyk Hanna | 08 | SP 91 Kraków | 100106600432 | 50m dowolny (14) | 33.77 | ||||
Kozioł Julia | 08 | SP 91 Kraków | 100106600430 | 50m motylkowy (17) | 36.20 | ||||
Matyasik Mikołaj | 09 | SP 91 Kraków | |||||||
Nieciuńska Julia | 07 | SP 91 Kraków | 100106600423 | 50m grzbietowy (15) | 40.66 | ||||
Paluch Igor | 07 | SP 91 Kraków | 100106700421 | 50m dowolny (5) | 31.31 | ||||
Piecuch Mateusz | 09 | SP 91 Kraków | 50m motylkowy (8) | 37.36 | |||||
Przybysz Greta | 07 | SP 91 Kraków | 100106600418 | 50m klasyczny (16) | 43.05 | ||||
Szostak Natasza | 08 | SP 91 Kraków | 100106600412 | ||||||
Zarzycki Sebastian | 07 | SP 91 Kraków | 100106700410 | ||||||
Łuczyńska Nikola | 09 | SP 91 Kraków |
SP 91 Kraków 1 | 91KRA | 6 x 25m dowolny (9) | Mężczyzn | 8 - 13 lat | 1:36.85 |
Bień Oliwier Grigorian Kyle Piecuch Mateusz | 07 08 09 | Zarzycki Sebastian Matyasik Mikołaj Paluch Igor | 07 09 07 |
SP 91 Kraków 1 | 91KRA | 6 x 25m dowolny (18) | Kobiet | 8 - 13 lat | 1:42.02 |
Szostak Natasza Nieciuńska Julia Łuczyńska Nikola | 08 07 09 | Przybysz Greta Kozioł Julia Kaczmarczyk Hanna | 07 08 08 |
Patócs Bartosz | 07 | SP Bibice | 50m grzbietowy (6) | NT |
Majewska Anna | 10 | SP Biczyce Dln. | 25m dowolny (10) | NT | |||||
Piszczek Michał | 07 | SP Biczyce Dln. | 50m motylkowy (8) | NT |
Chromy Jakub | 11 | SP Bieńkówka | 25m grzbietowy (2) | NT | |||||
Sala Jakub | 10 | SP Bieńkówka | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Surmiak Kacper | 08 | SP Bieńkówka | 50m dowolny (5) | NT |
Łaskawiec Szymon | 08 | SP Bolesław | 50m dowolny (5) | NT |
Pawłowski Maksymilian | 08 | SP Bolęcin | 50m dowolny (5) | NT |
Madej Józef | 10 | SP Borzęta | 25m grzbietowy (2) | NT |
Górecka Amelia | 07 | SP Bysina | 50m klasyczny (16) | NT |
Blacha Tamara | 10 | SP Bystra Podh. | 25m dowolny (10) | NT | |||||
Jaromin Maja | 09 | SP Bystra Podh. | 50m klasyczny (16) | NT |
Basta Julia | 10 | SP Chełmiec | 25m dowolny (10) | NT | |||||
Bobrowski Krzysztof | 07 | SP Chełmiec | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Chronowski Jakub | 07 | SP Chełmiec | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Długopolski Ignacy | 08 | SP Chełmiec | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Golonka Olaf | 10 | SP Chełmiec | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Gołaszewska Lena | 07 | SP Chełmiec | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Iwańska Zofia | 10 | SP Chełmiec | 25m dowolny (10) | NT | |||||
Kapułka Wojciech | 10 | SP Chełmiec | 25m grzbietowy (2) | NT | |||||
Kluska Paweł | 07 | SP Chełmiec | |||||||
Kumor Arkadiusz | 08 | SP Chełmiec | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Piątkiewicz Maksymilian | 07 | SP Chełmiec | |||||||
Serafin Jakub | 07 | SP Chełmiec | |||||||
Tyrkiel Aleksandra | 07 | SP Chełmiec | 50m klasyczny (16) | NT |
SP Chełmiec 1 | CHEL | 6 x 25m dowolny (9) | Mężczyzn | 8 - 13 lat | NT |
Chronowski Jakub Długopolski Ignacy Serafin Jakub | 07 08 07 | Kumor Arkadiusz Kluska Paweł Piątkiewicz Maksymilian | 08 07 07 |
Grabowski Jan | 10 | SP Czyżówka | 25m klasyczny (3) | NT | |||||
Makowiecka Julia | 09 | SP Czyżówka | 50m klasyczny (16) | NT | |||||
Podczaszy Lena | 11 | SP Czyżówka | 25m grzbietowy (11) | NT |
Ogórek Samuel | 10 | SP Dulowa | 25m grzbietowy (2) | NT |
Skoczek Małgorzata | 07 | SP Gawłów | 50m grzbietowy (15) | NT |
Idzik Arkadiusz | 07 | SP Grajów |
Ćwiękała Otylia | 08 | SP Izdebnik | 50m klasyczny (16) | NT |
Jagos Oliwier | 09 | SP Jordanów | 50m klasyczny (7) | NT | |||||
Jałocha Tomasz | 08 | SP Jordanów | 50m motylkowy (8) | NT | |||||
Kalemba Dominik | 08 | SP Jordanów | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Sum Karolina | 07 | SP Jordanów | 50m klasyczny (16) | NT |
Dziedzic Alicja | 08 | SP Klecza Dln. | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Rybska Anna | 10 | SP Klecza Dln. | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Rybski Mikołaj | 07 | SP Klecza Dln. | 50m grzbietowy (6) | NT |
Piątek Stanisław | 10 | SP Klucze | 25m klasyczny (3) | NT | |||||
Szulik Aleksander | 10 | SP Klucze | 25m dowolny (1) | NT |
Bożek Alicja | 10 | SP Koźmice Wlk. | 25m klasyczny (12) | NT | |||||
Wrześniak Oskar | 09 | SP Koźmice Wlk. | 50m motylkowy (8) | NT | |||||
Śliwa Antonina | 09 | SP Koźmice Wlk. | 50m klasyczny (16) | NT | |||||
Śliwa Jadwiga | 11 | SP Koźmice Wlk. | 25m dowolny (10) | NT |
Pyrdoł Alicja | 10 | SP Krzyszkowice | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Zawiska Olga | 10 | SP Krzyszkowice | 25m grzbietowy (11) | NT |
Kurowska Martyna | 11 | SP Lanckorona | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Kurowska Wiktoria | 10 | SP Lanckorona | 25m dowolny (10) | NT |
Adamczyk Anna | 07 | SP Laskowa | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Sławęta Oliwia | 10 | SP Laskowa | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Wrona Julia | 07 | SP Laskowa | 50m dowolny (14) | NT |
Gołąb Mateusz | 10 | SP Librantowa | 25m dowolny (1) | NT |
Mituś Weronika | 07 | SP Lipinki | 50m klasyczny (16) | NT |
Kuna Alina | 10 | SP Mietniów | 25m motylkowy (13) | NT |
Żak Zoya | 09 | SP Mogilany | 50m dowolny (14) | NT |
Piętka Adam | 10 | SP Moszczenica Niżna | 25m grzbietowy (2) | 20.11 | |||||
Piętka Zuzanna | 07 | SP Moszczenica Niżna | 50m grzbietowy (15) | 35.42 |
Kowalcze Wojciech | 10 | SP Naprawa | 25m grzbietowy (2) | NT | |||||
Tupta Katarzyna | 07 | SP Naprawa | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Wilczak Franciszek | 10 | SP Naprawa | 25m motylkowy (4) | NT | |||||
Wilczak Karolina | 10 | SP Naprawa | 25m motylkowy (13) | NT | |||||
Wilczak Wojciech | 11 | SP Naprawa | 25m klasyczny (3) | NT |
Potęga Kacper | 10 | SP Nieszkowice Wlk. | 25m grzbietowy (2) | 24.94 | |||||
Rodak Emanuel | 08 | SP Nieszkowice Wlk. | 50m grzbietowy (6) | 48.17 |
Oświęcimka Aniela | 07 | SP Nowy Wiśnicz | 50m grzbietowy (15) | NT |
Hankus Tymoteusz | 07 | SP Osieczany | 50m grzbietowy (6) | NT |
Myszka Roksana | 08 | SP Pasierbiec | 50m motylkowy (17) | NT |
Koszut Miłosz | 07 | SP Pisarzowa | 50m dowolny (5) | NT |
Bawół Julia | 11 | SP Proszówki | 25m klasyczny (12) | 39.45 | |||||
Botkowska Zuzanna | 08 | SP Proszówki | 50m klasyczny (16) | 50.41 | |||||
Chyla Patryk | 11 | SP Proszówki | 25m dowolny (1) | 35.09 | |||||
Grecki Marcel | 10 | SP Proszówki | 25m klasyczny (3) | 25.89 | |||||
Krupa Norbert | 11 | SP Proszówki | 25m grzbietowy (2) | 22.13 | |||||
Paruch Maciej | 10 | SP Proszówki | 25m grzbietowy (2) | 20.35 | |||||
Przybyłko Tomasz | 07 | SP Proszówki | 50m dowolny (5) | 32.83 | |||||
Sysło Emilia | 11 | SP Proszówki | 25m dowolny (10) | 24.94 | |||||
Widła Magdalena | 11 | SP Proszówki | 25m klasyczny (12) | 31.13 | |||||
Włodarczyk Mikołaj | 11 | SP Proszówki | 25m dowolny (1) | 19.58 | |||||
Śleziak Sonia | 10 | SP Proszówki | 25m grzbietowy (11) | 24.22 |
Roman Jakub | 07 | SP Raciborsko | 50m motylkowy (8) | NT |
Kisielewska Joanna | 07 | SP Radziszów | 50m motylkowy (17) | NT |
Strach Karolina | 11 | SP Sidzina | 25m motylkowy (13) | NT |
Bieszczad Łucja | 11 | SP Siercza | 25m klasyczny (12) | NT | |||||
Krzysztofowicz Julia | 11 | SP Siercza | 25m dowolny (10) | NT | |||||
Oliwkiewicz Hanna | 10 | SP Siercza | 25m grzbietowy (11) | NT |
Bugajska Gabriela | 10 | SP Stronie | 25m klasyczny (12) | NT | |||||
Szpiech Kalina | 10 | SP Stronie | 25m grzbietowy (11) | NT |
Chmiel Patrycja | 08 | SP Sułkowice-Bolęcina | 50m klasyczny (16) | NT |
Krzemiński Wiktor | 08 | SP Słopnice | 50m grzbietowy (6) | NT |
Fortuna Natalia | 09 | SP Tarnawa Dln. | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Strzelecka Patrycja | 08 | SP Tarnawa Dln. | 50m klasyczny (16) | NT |
Jurczak Jakub | 10 | SP Trzetrzewina | 25m dowolny (1) | NT |
Kurdziel Bartłomiej | 07 | SP Tymbark | 50m dowolny (5) | NT |
Lembas Hugo | 10 | SP Węgrzce Wlk. | 25m grzbietowy (2) | NT | |||||
Myszkowski Igor | 07 | SP Węgrzce Wlk. | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Skop Jan | 10 | SP Węgrzce Wlk. | 25m dowolny (1) | NT |
Wrzodek Lena | 12 | SP Zachełmna | 25m dowolny (10) | NT |
Pyrcioch Mikołaj | 07 | SP Zagórzany | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Pyrcioch Nikola | 10 | SP Zagórzany | 25m dowolny (10) | NT |
Bołoz Arkadiusz | 10 | SP Złockie | 25m motylkowy (4) | NT |
Rozumek Jan | 09 | SP Śledziejowice | 50m grzbietowy (6) | NT |
Gaik Natalia | 07 | SP Świniarsko | |||||||
Kotas Ewelina | 07 | SP Świniarsko | |||||||
Mordarska Wiktoria | 08 | SP Świniarsko | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Mężyk Anastazja | 07 | SP Świniarsko | 50m dowolny (14) | NT | |||||
Padula Kamila | 08 | SP Świniarsko | |||||||
Wyskiel Oliwia | 07 | SP Świniarsko |
SP Świniarsko 1 | SWIN | 6 x 25m dowolny (18) | Kobiet | 8 - 13 lat | NT |
Mężyk Anastazja Gaik Natalia Mordarska Wiktoria | 07 07 08 | Kotas Ewelina Padula Kamila Wyskiel Oliwia | 07 08 07 |
Bróg Michał | 10 | SP Żurada | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Mirowski Michał | 10 | SP Żurada | 25m grzbietowy (2) | NT |
Kocyba Krzysztof | 11 | SSP Niepołomice | 25m klasyczny (3) | NT | |||||
Rytel Nela | 10 | SSP Niepołomice | 25m klasyczny (12) | NT | |||||
Sochacka Iabela | 10 | SSP Niepołomice | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Sojka Karol | 10 | SSP Niepołomice | 25m dowolny (1) | NT |
Cebula Karol | 07 | STO 5 Kraków |
Dudzik Jakub | 09 | ZPO Droginia | 50m motylkowy (8) | NT |
Jeremiejko Wiktoria | 08 | ZPO Słopnice | 50m motylkowy (17) | NT |
Kurański Igor | 10 | ZPO Wola Radziszowska | |||||||
Pachytel Amelia | 10 | ZPO Wola Radziszowska |
Jurek Filip | 11 | ZS Maków Podh. | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Jurek Kacper | 09 | ZS Maków Podh. | 50m grzbietowy (6) | NT | |||||
Jurek Maciej | 08 | ZS Maków Podh. | 50m motylkowy (8) | NT | |||||
Żyła Michał | 10 | ZS Maków Podh. | 25m grzbietowy (2) | NT |
Potęga Kacper | 10 | ZSG Nieszkowice Wlk. | 25m grzbietowy (2) | NT | |||||
Rodak Emanuel | 08 | ZSG Nieszkowice Wlk. | 50m grzbietowy (6) | NT |
Batko Alicja | 07 | ZSG Stanisławice | 50m klasyczny (16) | 46.58 | |||||
Batko Karolina | 11 | ZSG Stanisławice | 25m klasyczny (12) | 30.99 |
Kościelniak Kamil | 10 | ZSiP Olszówka | 25m klasyczny (3) | NT | |||||
Nawara Filip | 10 | ZSiP Olszówka | 25m grzbietowy (2) | NT |
Ciernia Jagoda | 09 | ZSP Krzęcin | 50m klasyczny (16) | NT |
Styrczula Miłosz | 10 | ZSP Libusza |
Bocheński Kajetan | 07 | ZSP Niskowa | 50m motylkowy (8) | NT |
Zajda Dawid | 10 | ZSP Skawica | 25m klasyczny (3) | NT |
Chrobak Tomasz | 08 | ZSP Zabierzów | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Czerwiec Karolina | 07 | ZSP Zabierzów | 50m grzbietowy (15) | NT | |||||
Kowalczyk Antoni | 09 | ZSP Zabierzów | 50m grzbietowy (6) | NT | |||||
Moździoch Aleksandra | 11 | ZSP Zabierzów | 25m grzbietowy (11) | NT | |||||
Niżankowski Michał | 07 | ZSP Zabierzów | 50m grzbietowy (6) | NT | |||||
Olszewski Eryk | 07 | ZSP Zabierzów | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Olszewski Igor | 10 | ZSP Zabierzów | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Wawro Jakub | 07 | ZSP Zabierzów | 50m motylkowy (8) | NT | |||||
Zając Maciej | 07 | ZSP Zabierzów | 50m klasyczny (7) | NT |
ZSP Zabierzów 1 | ZAB | 6 x 25m dowolny (9) | Mężczyzn | 8 - 13 lat | NT |
Olszewski Eryk Chrobak Tomasz Kowalczyk Antoni | 07 08 09 | Niżankowski Michał Wawro Jakub Zając Maciej | 07 07 07 |
Brzazgacz Filip | 07 | ZSS Roczyny | 50m dowolny (5) | NT | |||||
Filek Magdalena | 07 | ZSS Roczyny | 50m dowolny (14) | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |