Puchar Wszechstronności Stylowej Bochnia, 29/2/2020 |
1 - Puchar Wszechstronności Stylowej BLOK I | 29/2/2020 - 9:30 |
Konkurencja 1 29/2/2020 - 9:30 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 9:30 |
2 3 4 | Lew Milena Miętus Patricija Kros Karolina | 10 10 10 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 9:31 |
2 3 4 5 | Nowacka Emilia Rachwał Olga Węgrzyn Aleksandra Dygulska Julia | 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 9:32 |
1 2 3 4 5 6 | Bodzoń Mia Gos Maja Gorczyca Klaudia Puźniak Maja Ruchała Wiktoria Leśniakiewicz Julia | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7, 9:33 |
1 2 3 4 5 6 | Cupiał Liliana Czarnecka Lena Trochimiuk Tamara Jakubowska Emilia Siwek Lilianna Kosmal Maja | 10 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 7, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 | Baranowska Maria Łaśko Emilia Wawrzuta Kamila Jarosz Hanna Piątek Hanna Jeziorska Wiktoria | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 7, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 | Gąsior Iga Szczepańska Julia Zarzycka Julia Kielar Julia Werner Izabela Bielecka Laila | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 7, 9:36 |
1 2 3 4 5 6 | Wywiał Lena Gorgosz MArtyna Kubis Gabriela Adamczuk Agata Merta Kornelia Warunek Emilia | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 22.72 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 29/2/2020 - 9:38 | Chłopców, 25m motylkowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:38 |
1 2 3 4 5 6 | Tatarczyński Edmund Zięba Jacek Habura Hubert Zięba Kamil Frączek-Burkacki Franciszek Kotynia Juliusz | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 9:39 |
1 2 3 4 5 6 | Godula Karol Gałgan Aleksander Pastwa Jeremi Piotrowski Mateusz Grendus Franciszek Meduna Michał | 10 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 | Szydłowski Patryk Nieścioruk Jakub Tokarski Szymon Szałaj Alex Sala Jakub Strama Michał | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 9:41 |
1 2 3 4 5 6 | Król Marek Żuk Oskar Toboła Antoni Ładniak Oliwier Tokarz Adrian Mańka Joshua | 10 10 10 10 10 10 | Limanowa-swim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 6, 9:42 |
1 2 3 4 5 6 | Wilkosz Wojciech Olszewski Igor Osak Kacper Chmielowski Piotr Dziedzic Karol Matyszkiewicz Paweł | 10 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 6, 9:43 |
1 2 3 4 5 6 | Siwior Filip Głogowski Kuba Szymacha Aleksy Łopata Michał Zięba Bartek Hałatek Michał | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 18.54 25.84 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 29/2/2020 - 9:45 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 9:45 |
2 3 4 | Garbacz Martyna Konieczna Antonina Błażejczyk Nikola | 09 08 09 | Delfin Nowy Targ Omega Olkusz Jordan Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 11, 9:46 |
2 3 4 5 | Preis Zuzanna Turchan Emilia Mleczko Anna Dychtoń Julia | 09 09 09 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Delfin Tarnów | 06 06 06 06 | 1:02.36 57.53 59.25 NT |
Seria 3 z 11, 9:48 |
1 2 3 4 5 6 | Korycińska Kaja Kowalska Lena Panasiuk Agata Adamska Wiktoria Litewka Gabriela Wyrwiak Julia | 09 09 09 09 09 09 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Kmita Zabierzów Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 55.05 53.59 53.30 53.49 53.79 55.77 |
Seria 4 z 11, 9:50 |
1 2 3 4 5 6 | Jarosz Adrianna Mucha Weronika Cebula Monika Król Julia Grzebinoga Hanna Pawela Lena | 09 08 09 08 09 08 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 53.11 52.57 51.58 52.06 52.79 53.13 |
Seria 5 z 11, 9:51 |
1 2 3 4 5 6 | Wawro Zuzanna Wacławek Matylda Reguła Alicja Mączka Klaudia Tracz Kaja Strzelecka Patrycja | 09 09 08 08 09 08 | Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 50.82 50.45 49.40 50.17 50.47 51.25 |
Seria 6 z 11, 9:53 |
1 2 3 4 5 6 | Darowska Zofia Grzywa Magdalena Lutomska Klara Grzywacz Gabriela Chmiel Zuzanna Szostak Natasza | 09 08 09 09 08 08 | Delfin Nowy Targ Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 47.63 46.59 45.39 46.19 46.79 49.21 |
Seria 7 z 11, 9:54 |
1 2 3 4 5 6 | Dąbek Zuzanna Słomska Wiktoria Kołodziej Magdalena Uchańska Oliwia Szczerba Oliwia Kłyś Lena | 09 08 08 08 08 09 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 44.98 44.40 43.89 44.32 44.93 45.01 |
Seria 8 z 11, 9:56 |
1 2 3 4 5 6 | Wioska-Kaganiec Wiktoria Tokarska Justyna Satora Rita Zagórska Katarzyna Kaczmarczyk Hanna Kiszczak Olga | 09 08 09 08 08 09 | Omega Olkusz Delfin Nowy Targ Omega Olkusz Orka Proszówki Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 42.89 42.22 42.15 42.22 42.73 43.19 |
Seria 9 z 11, 9:57 |
1 2 3 4 5 6 | Litwora Natalia Blacha Maja Jakubiec Anna Łuczyńska Nikola Dakowicz Lena Sądel Oliwia | 08 08 08 09 09 08 | Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 41.75 41.42 41.05 41.39 41.47 41.85 |
Seria 10 z 11, 9:58 |
1 2 3 4 5 6 | Malecka Inka Skrzypek Ada Grajdura Nina Dygulska Weronika Gościńska Gabriela Starzec Karolina | 08 09 09 08 09 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 39.03 38.21 37.34 37.45 38.27 39.10 |
Seria 11 z 11, 10:00 |
1 2 3 4 5 6 | Kalisz Oliwia Kuryłek Nikola Gracjasz Wiktoria Czaja Zuzanna Łakoma Maria Kozioł Julia | 08 08 08 08 08 08 | Sokół-Mościce Tarnów Fala Niepołomice Jasień Sucha Besk. Korona Kraków Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.49 32.50 30.91 32.34 36.00 37.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 29/2/2020 - 10:01 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 10:01 |
2 3 4 | Rymarczyk Antoni Falandes Mateusz Gubała Eryk | 09 09 09 | Jordan Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 12, 10:03 |
2 3 4 5 | Słaboń Stanisław Śmiechowski Maksymilian Lasota Tomasz Zieliński Mikołaj | 09 09 09 08 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 12, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 | Sadowski Oskar Wajda Artur Linke Tomasz Osiecki Tymoteusz Patro Michał Baklarz Bartłomiej | 09 09 08 08 09 09 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:01.17 58.56 58.69 1:05.95 NT |
Seria 4 z 12, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 | Łądka Gabriel Nowak Oskar Gimbiej Oleg Bulaga Patryk Bielawa Andrzej Franiak Paweł | 08 09 08 08 09 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 55.41 54.69 53.65 54.45 55.20 56.54 |
Seria 5 z 12, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Kryza Filip Idęć Szymon Kuźnicki Michał Matyasik Mikołaj Frączek Adam Kita Eryk | 09 08 09 09 09 09 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 52.98 50.57 50.38 50.53 52.50 53.51 |
Seria 6 z 12, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Łętocha Norbert Kaczmarczyk Jakub Żak Bartosz Fąfara Piotr Dziuba Bartosz Treszczyński Dominik | 09 09 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 48.73 48.13 46.87 47.39 48.62 50.21 |
Seria 7 z 12, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 | Kusz Franciszek Młodzik Maksymilian Kleszcz Eryk Szlachcic Jan Duc Benjamin Sala Piotr | 09 08 08 08 09 09 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Korona Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 46.12 45.80 45.42 45.78 45.82 46.84 |
Seria 8 z 12, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 | Mika Aleksander Szybowski Grzegorz Ciupek Dominik Cygal Marcel Babraj Mikołaj Buczulski Aleksander | 08 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Ósemka Oświęcim Korona Kraków Pływak Bochnia Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 44.87 44.40 43.42 43.92 44.83 45.03 |
Seria 9 z 12, 10:14 |
1 2 3 4 5 6 | Niestój Igor Tkaczyk Kajetan Tucharz Mikołaj Wołpiuk Michał Tobiasz Jakub Kowalczyk Bartosz | 08 09 08 08 08 08 | Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Korona Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 42.79 42.16 41.61 42.14 42.50 43.20 |
Seria 10 z 12, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 | Romański Tomasz Srebro Natan Gumółka Kuba Wesecki Adrian Borowski Mikołaj Litwora Jakub | 08 08 09 09 08 08 | Sokół-Mościce Tarnów Sokół-Mościce Tarnów Omega Olkusz Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 40.46 39.92 38.21 39.39 40.37 41.17 |
Seria 11 z 12, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 | Spórna Jan Wójcikowski Patryk Michałek Michał Piecuch Mateusz Strąk Krystian Plutecki Jakub | 08 08 09 09 08 08 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Korona Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 37.71 37.60 36.18 37.36 37.67 38.07 |
Seria 12 z 12, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 | Rachwał Patryk Rolnicki Maksymilian Halkiewicz Maciej Szymański Paweł Sadek Kacper Stawowski Marcin | 08 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Korona Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 35.32 34.89 33.08 34.51 35.13 35.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 29/2/2020 - 10:20 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:20 |
1 2 3 4 5 | Antos Alicja Rumińska Wiktoria Polowiec Nikola Pelczar Aleksandra Czuba Julia | 07 07 07 07 07 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 10:22 |
1 2 3 4 5 6 | Polak Lena Borkowska Dominika Baranowska Hanna Kamińska Martyna Marszałek Emilia Jarzyna Klaudia | 07 07 07 07 07 07 | Korona Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 | Kubic Agata Cicha Zofia Basista Karolina Król Karolina Woźny Maja Cała Anastazja | 07 07 07 07 07 07 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:30.02 1:26.65 1:23.67 1:26.35 1:28.01 1:30.83 |
Seria 4 z 4, 10:27 |
1 2 3 4 5 6 | Gicala Natalia Szczerba Patrycja Skoczek Małgorzata Stanek Magdalena Skrzypek Jagoda Całka Alicja | 07 07 07 07 07 07 | BOSiR Brzesko Delfin Tarnów BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:17.79 1:17.16 1:16.40 1:16.72 1:17.35 1:22.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 29/2/2020 - 10:29 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:29 |
2 3 4 5 | Strzyżewski Patryk Bocheński Szymon Urban Mateusz Gałgan Adrian | 07 07 07 07 | Jordan Kraków Korona Kraków Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 10:31 |
1 2 3 4 5 6 | Burek Oskar Zarzycki Sebastian Glijer Maksym Watycha Aleksander Przybyłko Tomasz Machinko Maciej | 07 07 07 07 07 07 | Korona Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Orka Proszówki SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 10:33 |
1 2 3 4 5 6 | Żarnowiec Michał Paluch Igor Urbański Jakub Dakowicz Marcin Pędziwiatr Igor Konopczyński Szymon | 07 07 07 07 07 07 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:24.53 1:18.85 1:23.75 1:32.76 NT |
Seria 4 z 4, 10:36 |
1 2 3 4 5 6 | Sotkowski Kacper Masters George Nowakowski Oliwier Kos Maciej Ciapuła Michał Sakłak Szymon | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:17.73 1:14.35 1:11.86 1:13.24 1:17.03 1:18.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 29/2/2020 - 10:38 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 10:38 |
2 3 4 | Cupiał Liliana Kielar Julia Warunek Emilia | 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 10:39 |
2 3 4 5 | Bodzoń Mia Baranowska Maria Nowacka Emilia Wawrzuta Kamila | 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Rachwał Olga Gorgosz MArtyna Jakubowska Emilia Werner Izabela Ruchała Wiktoria Miętus Patricija | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Delfin Tarnów SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7, 10:41 |
1 2 3 4 5 6 | Jarosz Hanna Lew Milena Czarnecka Lena Bielecka Laila Zarzycka Julia Dygulska Julia | 10 10 10 10 10 10 | Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 7, 10:43 |
1 2 3 4 5 6 | Wywiał Lena Łaśko Emilia Gorczyca Klaudia Kubis Gabriela Szczepańska Julia Merta Kornelia | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków BOSiR Brzesko Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 7, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 | Kros Karolina Piątek Hanna Węgrzyn Aleksandra Gos Maja Jeziorska Wiktoria Adamczuk Agata | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 27.66 24.70 24.90 27.70 NT |
Seria 7 z 7, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Leśniakiewicz Julia Kosmal Maja Gąsior Iga Puźniak Maja Siwek Lilianna Trochimiuk Tamara | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 24.55 23.71 21.83 22.96 23.78 24.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 29/2/2020 - 10:46 | Chłopców, 25m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 10:46 |
2 3 4 | Hałatek Michał Matyszkiewicz Paweł Żuk Oskar | 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 10:47 |
2 3 4 5 | Ładniak Oliwier Olszewski Igor Szymacha Aleksy Głogowski Kuba | 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 10:49 |
1 2 3 4 5 6 | Frączek-Burkacki Franciszek Wilkosz Wojciech Gałgan Aleksander Habura Hubert Kotynia Juliusz Boroń Adam | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Toboła Antoni Dziedzic Karol Chmielowski Piotr Mańka Joshua Tatarczyński Edmund Osak Kacper | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 7, 10:51 |
1 2 3 4 5 6 | Zięba Jacek Szałaj Alex Grendus Franciszek Meduna Michał Sala Jakub Łopata Michał | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 7, 10:52 |
1 2 3 4 5 6 | Siwior Filip Tokarz Adrian Zięba Bartek Szydłowski Patryk Strama Michał Godula Karol | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 7, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 | Nieścioruk Jakub Pastwa Jeremi Król Marek Tokarski Szymon Piotrowski Mateusz Zięba Kamil | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Limanowa-swim Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 25.66 24.11 20.44 21.50 25.61 27.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 29/2/2020 - 10:55 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Kozioł Zuzanna Konieczna Antonina Kuboń Nina Gromadzka Natalia Dychtoń Julia Fiszbain Natasza | 08 08 09 09 08 09 | Sokół-Mościce Tarnów Omega Olkusz Sokół-Mościce Tarnów Sokół-Mościce Tarnów Delfin Tarnów Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 11, 10:56 |
1 2 3 4 5 6 | Preis Zuzanna Reguła Alicja Zagórska Katarzyna Darowska Zofia Błażejczyk Nikola Wawro Zuzanna | 09 08 08 09 09 09 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Orka Proszówki Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 51.89 50.91 50.41 50.44 51.51 58.50 |
Seria 3 z 11, 10:58 |
1 2 3 4 5 6 | Pawela Lena Kowalska Lena Tracz Kaja Turchan Emilia Litewka Gabriela Grzywa Magdalena | 08 09 09 09 09 08 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 49.61 49.10 48.61 48.75 49.54 50.36 |
Seria 4 z 11, 10:59 |
1 2 3 4 5 6 | Mleczko Anna Cebula Monika Wyrwiak Julia Mączka Klaudia Jarosz Adrianna Kołodziej Magdalena | 09 09 09 08 09 08 | Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 47.69 47.05 46.98 47.03 47.46 48.18 |
Seria 5 z 11, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 | Strzelecka Patrycja Chmiel Zuzanna Korycińska Kaja Litwora Natalia Satora Rita Garbacz Martyna | 08 08 09 08 09 09 | Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Omega Olkusz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 46.30 46.12 46.07 46.11 46.27 46.65 |
Seria 6 z 11, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 | Adamska Wiktoria Szostak Natasza Mucha Weronika Wacławek Matylda Kiszczak Olga Grzebinoga Hanna | 09 08 08 09 09 09 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 45.50 45.36 45.18 45.21 45.42 46.02 |
Seria 7 z 11, 11:04 |
1 2 3 4 5 6 | Madej Olga Wioska-Kaganiec Wiktoria Kłyś Lena Panasiuk Agata Jakubiec Anna Szczerba Oliwia | 08 09 09 09 08 08 | Kmita Zabierzów Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 45.00 43.82 43.51 43.62 44.42 45.15 |
Seria 8 z 11, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Lutomska Klara Grzywacz Gabriela Kozioł Julia Uchańska Oliwia Dąbek Zuzanna Król Julia | 09 09 08 08 09 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 42.48 41.93 41.65 41.69 42.22 42.97 |
Seria 9 z 11, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 | Łuczyńska Nikola Kalisz Oliwia Blacha Maja Starzec Karolina Słomska Wiktoria Łakoma Maria | 09 08 08 08 08 08 | Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 41.29 40.69 40.08 40.33 40.73 41.39 |
Seria 10 z 11, 11:08 |
1 2 3 4 5 6 | Dakowicz Lena Tokarska Justyna Skrzypek Ada Grajdura Nina Sądel Oliwia Kaczmarczyk Hanna | 09 08 09 09 08 08 | SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 38.67 38.54 37.53 38.40 38.56 39.23 |
Seria 11 z 11, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 | Gościńska Gabriela Kuryłek Nikola Czaja Zuzanna Gracjasz Wiktoria Malecka Inka Dygulska Weronika | 09 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Fala Niepołomice Korona Kraków Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 37.22 34.80 33.75 34.28 36.43 37.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 29/2/2020 - 11:11 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 11:11 |
1 2 3 4 5 | Śmiechowski Maksymilian Zieliński Mikołaj Falandes Mateusz Fąfara Piotr Kania Daniel | 09 08 09 08 09 | Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Omega Olkusz Sokół-Mościce Tarnów Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 | NT 1:25.37 55.25 1:02.23 NT |
Seria 2 z 12, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 | Osiecki Tymoteusz Sadowski Oskar Wajda Artur Patro Michał Sala Piotr Tkaczyk Kajetan | 08 09 09 09 09 09 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 54.57 52.61 50.94 51.30 52.80 54.85 |
Seria 3 z 12, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Treszczyński Dominik Gubała Eryk Rymarczyk Antoni Litwora Jakub Lasota Tomasz Idęć Szymon | 08 09 09 08 09 08 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 50.67 50.59 50.43 50.56 50.60 50.69 |
Seria 4 z 12, 11:16 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalczyk Bartosz Łądka Gabriel Tobiasz Jakub Wołpiuk Michał Wojtaszek Kacper Baklarz Bartłomiej | 08 08 08 08 08 09 | Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 49.37 48.06 47.36 47.85 49.25 50.10 |
Seria 5 z 12, 11:18 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Oskar Buczulski Aleksander Żak Bartosz Kita Eryk Kuźnicki Michał Bulaga Patryk | 09 08 08 09 09 08 | SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 47.01 46.69 46.20 46.68 46.83 47.08 |
Seria 6 z 12, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 | Linke Tomasz Dziuba Bartosz Kryza Filip Cygal Marcel Bielawa Andrzej Mika Aleksander | 08 08 09 08 09 08 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 46.05 45.87 45.78 45.83 45.87 46.15 |
Seria 7 z 12, 11:21 |
1 2 3 4 5 6 | Frączek Adam Gimbiej Oleg Kaczmarczyk Jakub Romański Tomasz Chrobak Tomasz Słaboń Stanisław | 09 08 09 08 08 09 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 45.41 45.15 44.74 45.08 45.18 45.65 |
Seria 8 z 12, 11:22 |
1 2 3 4 5 6 | Srebro Natan Franiak Paweł Łętocha Norbert Kleszcz Eryk Szlachcic Jan Duc Benjamin | 08 08 09 08 08 09 | Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 44.52 44.01 43.16 43.28 44.35 44.65 |
Seria 9 z 12, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 | Wesecki Adrian Borowski Mikołaj Młodzik Maksymilian Ciupek Dominik Tucharz Mikołaj Sadek Kacper | 09 08 08 08 08 08 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 42.70 41.97 41.58 41.86 42.40 43.03 |
Seria 10 z 12, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Michałek Michał Niestój Igor Matyasik Mikołaj Piecuch Mateusz Plutecki Jakub Dawiec Tymoteusz | 09 08 09 09 08 08 | Korona Kraków Omega Olkusz Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 40.93 40.37 39.98 40.04 40.90 41.08 |
Seria 11 z 12, 11:26 |
1 2 3 4 5 6 | Kusz Franciszek Gumółka Kuba Wójcikowski Patryk Szybowski Grzegorz Babraj Mikołaj Rachwał Patryk | 09 09 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Omega Olkusz Aquarius Myślenice Pływak Bochnia SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 39.76 38.83 38.49 38.50 39.70 39.88 |
Seria 12 z 12, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 | Rolnicki Maksymilian Halkiewicz Maciej Stawowski Marcin Szymański Paweł Strąk Krystian Spórna Jan | 08 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.76 35.93 34.27 34.87 36.00 38.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 29/2/2020 - 11:29 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:29 |
2 3 4 | Kamińska Martyna Jarzyna Klaudia Czuba Julia | 07 07 07 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT 1:37.70 1:37.98 |
Seria 2 z 5, 11:31 |
2 3 4 5 | Antos Alicja Woźny Maja Cała Anastazja Przybysz Greta | 07 07 07 07 | Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 | 1:34.86 1:31.16 1:34.03 1:35.55 |
Seria 3 z 5, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 | Marszałek Emilia Nieciuńska Julia Skrzypek Jagoda Cicha Zofia Polak Lena Pelczar Aleksandra | 07 07 07 07 07 07 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:28.02 1:26.89 1:26.70 1:26.74 1:27.44 1:30.01 |
Seria 4 z 5, 11:36 |
1 2 3 4 5 6 | Kubic Agata Polowiec Nikola Szczerba Patrycja Borkowska Dominika Całka Alicja Rumińska Wiktoria | 07 07 07 07 07 07 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Tarnów Omega Olkusz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:22.55 1:21.79 1:19.73 1:20.26 1:21.86 1:26.42 |
Seria 5 z 5, 11:38 |
1 2 3 4 5 6 | Król Karolina Baranowska Hanna Stanek Magdalena Basista Karolina Skoczek Małgorzata Gicala Natalia | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 1:18.32 1:15.31 1:08.56 1:14.27 1:16.18 1:19.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 29/2/2020 - 11:40 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Wawro Jakub Strzyżewski Patryk Żarnowiec Michał Pędziwiatr Igor Przybyłko Tomasz Gałgan Adrian | 07 07 07 07 07 07 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Orka Proszówki Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:36.24 1:27.63 1:35.50 NT NT |
Seria 2 z 4, 11:43 |
1 2 3 4 5 6 | Konopczyński Szymon Zarzycki Sebastian Burek Oskar Bocheński Szymon Dawiec Teodor Machinko Maciej | 07 07 07 07 07 07 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Korona Kraków Korona Kraków Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:27.58 1:26.02 1:24.84 1:25.98 1:27.37 1:27.61 |
Seria 3 z 4, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Urbański Jakub Sotkowski Kacper Kos Maciej Watycha Aleksander Ciapuła Michał Paluch Igor | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:22.38 1:21.02 1:19.22 1:19.67 1:21.87 1:22.81 |
Seria 4 z 4, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 | Glijer Maksym Sakłak Szymon Nowakowski Oliwier Masters George Dakowicz Marcin Urban Mateusz | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 1:14.89 1:13.17 1:09.73 1:11.53 1:13.80 1:16.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 29/2/2020 - 11:49 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:49 |
2 3 4 | Zarzycka Julia Łaśko Emilia Adamczuk Agata | 10 10 10 | Jordan Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 11:50 |
2 3 4 5 | Miętus Patricija Gorgosz MArtyna Cupiał Liliana Gos Maja | 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 11:52 |
1 2 3 4 5 6 | Szczepańska Julia Werner Izabela Kielar Julia Jakubowska Emilia Merta Kornelia Wawrzuta Kamila | 10 10 10 10 10 10 | Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Delfin Tarnów Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7, 11:53 |
1 2 3 4 5 6 | Wywiał Lena Ruchała Wiktoria Bielecka Laila Lew Milena Dygulska Julia Nowacka Emilia | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 7, 11:54 |
1 2 3 4 5 6 | Warunek Emilia Kros Karolina Jarosz Hanna Baranowska Maria Bodzoń Mia Rachwał Olga | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 7, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Siwek Lilianna Trochimiuk Tamara Kosmal Maja Leśniakiewicz Julia Puźniak Maja Czarnecka Lena | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 32.98 31.39 29.83 31.17 32.09 NT |
Seria 7 z 7, 11:57 |
1 2 3 4 5 6 | Jeziorska Wiktoria Gorczyca Klaudia Gąsior Iga Kubis Gabriela Węgrzyn Aleksandra Piątek Hanna | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Jordan Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 29.37 28.24 25.74 27.70 28.93 29.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 29/2/2020 - 11:58 | Chłopców, 25m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:58 |
2 3 4 | Grendus Franciszek Meduna Michał Szymacha Aleksy | 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 11:59 |
2 3 4 5 | Mańka Joshua Toboła Antoni Tokarz Adrian Nieścioruk Jakub | 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 12:01 |
1 2 3 4 5 6 | Żuk Oskar Sala Jakub Tatarczyński Edmund Boroń Adam Siwior Filip Szałaj Alex | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7, 12:02 |
1 2 3 4 5 6 | Matyszkiewicz Paweł Hałatek Michał Dziedzic Karol Głogowski Kuba Habura Hubert Osak Kacper | 10 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 7, 12:03 |
1 2 3 4 5 6 | Kotynia Juliusz Godula Karol Zięba Bartek Olszewski Igor Chmielowski Piotr Zięba Jacek | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 7, 12:04 |
1 2 3 4 5 6 | Szydłowski Patryk Strama Michał Ładniak Oliwier Frączek-Burkacki Franciszek Wilkosz Wojciech Gałgan Aleksander | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 7, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Piotrowski Mateusz Pastwa Jeremi Tokarski Szymon Król Marek Łopata Michał Zięba Kamil | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Limanowa-swim Aquarius Myślenice Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 28.61 24.72 22.63 23.90 27.66 32.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 29/2/2020 - 12:07 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 12:07 |
1 2 3 4 5 | Fiszbain Natasza Dychtoń Julia Kozioł Zuzanna Gromadzka Natalia Madej Olga | 09 08 08 09 08 | Sokół-Mościce Tarnów Delfin Tarnów Sokół-Mościce Tarnów Sokół-Mościce Tarnów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 11, 12:09 |
1 2 3 4 5 6 | Błażejczyk Nikola Preis Zuzanna Reguła Alicja Konieczna Antonina Korycińska Kaja Kuboń Nina | 09 09 08 08 09 09 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:01.31 1:01.06 57.87 59.14 1:01.08 NT |
Seria 3 z 11, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 | Litewka Gabriela Kiszczak Olga Panasiuk Agata Cebula Monika Grzywa Magdalena Kowalska Lena | 09 09 09 09 08 09 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 57.29 55.42 54.20 54.83 55.98 57.69 |
Seria 4 z 11, 12:12 |
1 2 3 4 5 6 | Mleczko Anna Kłyś Lena Lutomska Klara Zagórska Katarzyna Tracz Kaja Starzec Karolina | 09 09 09 08 09 08 | Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Orka Proszówki SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 54.18 53.75 53.21 53.29 53.86 54.19 |
Seria 5 z 11, 12:14 |
1 2 3 4 5 6 | Szczerba Oliwia Turchan Emilia Strzelecka Patrycja Chmiel Zuzanna Słomska Wiktoria Grzebinoga Hanna | 08 09 08 08 08 09 | Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 52.78 52.64 52.44 52.53 52.64 52.79 |
Seria 6 z 11, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczmarczyk Hanna Wioska-Kaganiec Wiktoria Wacławek Matylda Wyrwiak Julia Wawro Zuzanna Darowska Zofia | 08 09 09 09 09 09 | Jordan Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 51.85 50.92 50.58 50.86 51.60 51.90 |
Seria 7 z 11, 12:17 |
1 2 3 4 5 6 | Adamska Wiktoria Mucha Weronika Pawela Lena Satora Rita Uchańska Oliwia Dąbek Zuzanna | 09 08 08 09 08 09 | Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 50.32 50.30 49.24 49.94 50.31 50.45 |
Seria 8 z 11, 12:18 |
1 2 3 4 5 6 | Dakowicz Lena Garbacz Martyna Szostak Natasza Łuczyńska Nikola Litwora Natalia Kołodziej Magdalena | 09 09 08 09 08 08 | SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 48.29 47.74 47.46 47.64 47.95 48.31 |
Seria 9 z 11, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | Jarosz Adrianna Malecka Inka Jakubiec Anna Łakoma Maria Grzywacz Gabriela Kozioł Julia | 09 08 08 08 09 08 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 47.13 46.86 46.25 46.40 47.02 47.20 |
Seria 10 z 11, 12:21 |
1 2 3 4 5 6 | Skrzypek Ada Sądel Oliwia Kuryłek Nikola Dygulska Weronika Mączka Klaudia Blacha Maja | 09 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Fala Niepołomice SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 45.62 45.43 43.49 43.51 45.47 45.73 |
Seria 11 z 11, 12:23 |
1 2 3 4 5 6 | Grajdura Nina Tokarska Justyna Gracjasz Wiktoria Czaja Zuzanna Gościńska Gabriela Kalisz Oliwia | 09 08 08 08 09 08 | Sokół-Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ Jasień Sucha Besk. Korona Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 42.83 40.76 36.91 39.89 42.47 43.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 29/2/2020 - 12:24 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 12:24 |
1 2 3 4 5 | Rymarczyk Antoni Śmiechowski Maksymilian Falandes Mateusz Dziuba Bartosz Srebro Natan | 09 09 09 08 08 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Korona Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 12, 12:26 |
1 2 3 4 5 6 | Kania Daniel Lasota Tomasz Idęć Szymon Buczulski Aleksander Bulaga Patryk Zieliński Mikołaj | 09 09 08 08 08 08 | Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków Płetwal Zakopane Sokół-Mościce Tarnów Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:07.46 1:03.52 59.99 1:00.30 1:06.32 1:08.56 |
Seria 3 z 12, 12:28 |
1 2 3 4 5 6 | Wojtaszek Kacper Patro Michał Nowak Oskar Tkaczyk Kajetan Treszczyński Dominik Sadowski Oskar | 08 09 09 09 08 09 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 58.59 58.21 57.76 58.04 58.28 59.20 |
Seria 4 z 12, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Wajda Artur Żak Bartosz Fąfara Piotr Cygal Marcel Osiecki Tymoteusz Linke Tomasz | 09 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów Korona Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 57.66 56.64 56.30 56.44 57.20 57.76 |
Seria 5 z 12, 12:31 |
1 2 3 4 5 6 | Baklarz Bartłomiej Gimbiej Oleg Litwora Jakub Sala Piotr Łądka Gabriel Mika Aleksander | 09 08 08 09 08 08 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 55.89 54.96 54.40 54.81 55.52 56.27 |
Seria 6 z 12, 12:33 |
1 2 3 4 5 6 | Frączek Adam Kita Eryk Tobiasz Jakub Matyasik Mikołaj Młodzik Maksymilian Kaczmarczyk Jakub | 09 09 08 09 08 09 | Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Omega Olkusz Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 53.85 52.74 51.68 52.26 53.13 53.96 |
Seria 7 z 12, 12:34 |
1 2 3 4 5 6 | Kryza Filip Kuźnicki Michał Wójcikowski Patryk Wołpiuk Michał Gubała Eryk Słaboń Stanisław | 09 09 08 08 09 09 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 51.48 51.18 50.45 50.87 51.39 51.54 |
Seria 8 z 12, 12:36 |
1 2 3 4 5 6 | Spórna Jan Kleszcz Eryk Rachwał Patryk Łętocha Norbert Dawiec Tymoteusz Franiak Paweł | 08 08 08 09 08 08 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 50.14 49.68 49.34 49.60 50.14 50.21 |
Seria 9 z 12, 12:37 |
1 2 3 4 5 6 | Ciupek Dominik Bielawa Andrzej Wesecki Adrian Romański Tomasz Babraj Mikołaj Chrobak Tomasz | 08 09 09 08 08 08 | Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Pływak Bochnia Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 48.93 48.60 47.40 47.74 48.61 49.09 |
Seria 10 z 12, 12:39 |
1 2 3 4 5 6 | Borowski Mikołaj Szymański Paweł Kusz Franciszek Gumółka Kuba Plutecki Jakub Piecuch Mateusz | 08 08 09 09 08 09 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 47.28 46.64 45.35 45.89 47.27 47.28 |
Seria 11 z 12, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Tucharz Mikołaj Szlachcic Jan Strąk Krystian Niestój Igor Michałek Michał Stawowski Marcin | 08 08 08 08 09 08 | Korona Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 44.68 43.63 43.10 43.23 43.89 45.18 |
Seria 12 z 12, 12:42 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalczyk Bartosz Halkiewicz Maciej Sadek Kacper Szybowski Grzegorz Rolnicki Maksymilian Duc Benjamin | 08 08 08 08 08 09 | Omega Olkusz Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 42.39 40.66 38.56 40.53 40.95 42.69 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |