Puchar Wszechstronności Stylowej Bochnia, 29/2/2020 |
1 - Puchar Wszechstronności Stylowej BLOK I | 29/2/2020 - 9:30 |
Konkurencja 1 29/2/2020 - 9:30 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowacka Emilia | 10 | SMS Galicja Kraków | 17.90 | 244 | |||
2. | Łaśko Emilia | 10 | BOSiR Brzesko | 17.94 | 242 | |||
3. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 18.60 | 217 | |||
4. | Rachwał Olga | 10 | SMS Galicja Kraków | 19.01 | 203 | |||
5. | Jarosz Hanna | 10 | Omega Olkusz | 19.19 | 198 | |||
6. | Kubis Gabriela | 10 | SMS Galicja Kraków | 19.52 | 188 | |||
7. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 19.79 | 180 | |||
8. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 20.34 | 166 | |||
9. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 20.49 | 162 | |||
10. | Warunek Emilia | 10 | Jordan Kraków | 20.86 | 154 | |||
11. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 20.95 | 152 | |||
12. | Trochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 21.42 | 142 | |||
13. | Baranowska Maria | 10 | SMS Galicja Kraków | 21.54 | 140 | |||
14. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 22.21 | 127 | |||
15. | Kros Karolina | 10 | SMS Galicja Kraków | 22.27 | 126 | |||
16. | Merta Kornelia | 10 | Ósemka Oświęcim | 22.37 | 125 | |||
17. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 22.50 | 123 | |||
18. | Lew Milena | 10 | SMS Galicja Kraków | 22.53 | 122 | |||
19. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 22.55 | 122 | |||
20. | Gorgosz MArtyna | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 22.57 | 121 | |||
21. | Jakubowska Emilia | 10 | Delfin Tarnów | 22.87 | 117 | |||
22. | Adamczuk Agata | 10 | SMS Galicja Kraków | 23.35 | 110 | |||
23. | Werner Izabela | 10 | SMS Galicja Kraków | 24.88 | 90 | |||
24. | Bodzoń Mia | 10 | SMS Galicja Kraków | 25.07 | 88 | |||
25. | Zarzycka Julia | 10 | Jordan Kraków | 25.17 | 87 | |||
26. | Miętus Patricija | 10 | SMS Galicja Kraków | 25.20 | 87 | |||
27. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 25.28 | 86 | |||
28. | Wawrzuta Kamila | 10 | Ósemka Oświęcim | 25.45 | 85 | |||
29. | Piątek Hanna | 10 | Jasień Sucha Besk. | 25.63 | 83 | |||
30. | Dygulska Julia | 10 | SMS Galicja Kraków | 25.77 | 81 | |||
31. | Szczepańska Julia | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 26.44 | 75 | |||
32. | Cupiał Liliana | 10 | Ósemka Oświęcim | 26.88 | 72 | |||
33. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 29.13 | 56 | |||
34. | Bielecka Laila | 10 | SMS Galicja Kraków | 30.64 | 48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 29/2/2020 - 9:38 | Chłopców, 25m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 16.53 | 212 | ||||
2. | Król Marek | 10 | Limanowa-swim | 16.68 | 207 | ||||
3. | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 16.84 | 201 | ||||
4. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 16.94 | 197 | ||||
5. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 18.54 | 150 | ||||
6. | Sala Jakub | 10 | Jasień Sucha Besk. | 19.19 | 136 | ||||
7. | Kotynia Juliusz | 10 | SMS Galicja Kraków | 19.35 | 132 | ||||
8. | Szydłowski Patryk | 10 | Jordan Kraków | 19.60 | 127 | ||||
9. | Dziedzic Karol | 10 | SMS Galicja Kraków | 20.19 | 116 | ||||
10. | Żuk Oskar | 10 | Jordan Kraków | 20.33 | 114 | ||||
11. | Toboła Antoni | 10 | SMS Galicja Kraków | 21.30 | 99 | ||||
12. | Grendus Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 22.23 | 87 | ||||
13. | Tokarz Adrian | 10 | Ósemka Oświęcim | 22.57 | 83 | ||||
14. | Siwior Filip | 10 | SMS Galicja Kraków | 22.74 | 81 | ||||
15. | Piotrowski Mateusz | 10 | Jordan Kraków | 23.08 | 78 | ||||
16. | Olszewski Igor | 10 | Kmita Zabierzów | 23.31 | 75 | ||||
17. | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 23.44 | 74 | ||||
18. | Pastwa Jeremi | 10 | Delfin Nowy Targ | 23.99 | 69 | ||||
19. | Chmielowski Piotr | 10 | SMS Galicja Kraków | 25.61 | 57 | ||||
20. | Gałgan Aleksander | 10 | Ósemka Oświęcim | 25.80 | 55 | ||||
21. | Ładniak Oliwier | 10 | Ósemka Oświęcim | 26.14 | 53 | ||||
22. | Habura Hubert | 10 | Delfin Nowy Targ | 26.66 | 50 | ||||
23. | Wilkosz Wojciech | 10 | Ósemka Oświęcim | 27.00 | 48 | ||||
24. | Meduna Michał | 10 | Ósemka Oświęcim | 27.16 | 47 | ||||
25. | Tatarczyński Edmund | 10 | SMS Galicja Kraków | 27.99 | 43 | ||||
26. | Zięba Bartek | 10 | SMS Galicja Kraków | 28.13 | 43 | ||||
27. | Strama Michał | 10 | Ósemka Oświęcim | 29.32 | 38 | ||||
28. | Głogowski Kuba | 10 | SMS Galicja Kraków | 29.76 | 36 | ||||
29. | Godula Karol | 10 | Ósemka Oświęcim | 30.54 | 33 | ||||
30. | Zięba Jacek | 10 | SMS Galicja Kraków | 32.45 | 28 | ||||
31. | Szałaj Alex | 10 | Jordan Kraków | 34.91 | 22 | ||||
32. | Mańka Joshua | 10 | Ósemka Oświęcim | 37.06 | 18 | ||||
DYSKW. | Nieścioruk Jakub | 10 | Jordan Kraków | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 9:45) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 29/2/2020 - 9:45 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gościńska Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 35.48 | 324 | |||
2. | Grajdura Nina | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 36.45 | 299 | |||
3. | Skrzypek Ada | 09 | SMS Galicja Kraków | 37.84 | 267 | |||
4. | Dakowicz Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 39.80 | 229 | |||
5. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 41.15 | 207 | |||
6. | Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | Omega Olkusz | 41.23 | 206 | |||
7. | Dąbek Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 41.31 | 205 | |||
8. | Satora Rita | 09 | Omega Olkusz | 41.48 | 203 | |||
9. | Grzywacz Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 41.77 | 198 | |||
10. | Lutomska Klara | 09 | SMS Galicja Kraków | 42.43 | 189 | |||
11. | Grzebinoga Hanna | 09 | Omega Olkusz | 44.00 | 170 | |||
12. | Darowska Zofia | 09 | Delfin Nowy Targ | 44.69 | 162 | |||
13. | Jarosz Adrianna | 09 | Ósemka Oświęcim | 44.70 | 162 | |||
14. | Kiszczak Olga | 09 | Ósemka Oświęcim | 45.09 | 158 | |||
15. | Wacławek Matylda | 09 | Ósemka Oświęcim | 46.33 | 145 | |||
16. | Kłyś Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 46.36 | 145 | |||
17. | Kowalska Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 46.74 | 141 | |||
18. | Wawro Zuzanna | 09 | Kmita Zabierzów | 47.40 | 136 | |||
19. | Adamska Wiktoria | 09 | Kmita Zabierzów | 47.59 | 134 | |||
20. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 48.18 | 129 | |||
21. | Błażejczyk Nikola | 09 | Jordan Kraków | 48.96 | 123 | |||
22. | Panasiuk Agata | 09 | Omega Olkusz | 49.44 | 119 | |||
23. | Turchan Emilia | 09 | SMS Galicja Kraków | 49.81 | 117 | |||
Preis Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 49.81 | 117 | ||||
25. | Cebula Monika | 09 | SMS Galicja Kraków | 49.95 | 116 | |||
26. | Tracz Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 50.06 | 115 | |||
27. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 50.43 | 112 | |||
28. | Wyrwiak Julia | 09 | SMS Galicja Kraków | 51.22 | 107 | |||
29. | Korycińska Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 52.51 | 100 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 29/2/2020 - 9:45 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gracjasz Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 30.43 | 514 | ||||
2. | Kuryłek Nikola | 08 | Fala Niepołomice | 32.98 | 403 | ||||
3. | Łakoma Maria | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 34.73 | 345 | ||||
4. | Kozioł Julia | 08 | Jordan Kraków | 35.92 | 312 | ||||
5. | Tokarska Justyna | 08 | Delfin Nowy Targ | 37.24 | 280 | ||||
6. | Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 37.29 | 279 | ||||
7. | Kalisz Oliwia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 37.31 | 279 | ||||
8. | Malecka Inka | 08 | SMS Galicja Kraków | 37.41 | 276 | ||||
9. | Starzec Karolina | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 38.92 | 245 | ||||
10. | Słomska Wiktoria | 08 | Ósemka Oświęcim | 39.00 | 244 | ||||
11. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 39.39 | 237 | ||||
12. | Blacha Maja | 08 | SMS Galicja Kraków | 39.76 | 230 | ||||
13. | Sądel Oliwia | 08 | SMS Galicja Kraków | 40.44 | 219 | ||||
14. | Dychtoń Julia | 08 | Delfin Tarnów | 40.93 | 211 | ||||
15. | Litwora Natalia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 41.94 | 196 | ||||
16. | Zagórska Katarzyna | 08 | Orka Proszówki | 42.09 | 194 | ||||
17. | Uchańska Oliwia | 08 | Ósemka Oświęcim | 43.41 | 177 | ||||
18. | Kołodziej Magdalena | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 44.11 | 168 | ||||
19. | Szczerba Oliwia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 44.72 | 162 | ||||
20. | Chmiel Zuzanna | 08 | SMS Galicja Kraków | 44.89 | 160 | ||||
21. | Strzelecka Patrycja | 08 | Jasień Sucha Besk. | 45.51 | 153 | ||||
22. | Pawela Lena | 08 | Ósemka Oświęcim | 45.81 | 150 | ||||
23. | Reguła Alicja | 08 | Jordan Kraków | 45.91 | 149 | ||||
24. | Grzywa Magdalena | 08 | Jordan Kraków | 46.10 | 147 | ||||
25. | Król Julia | 08 | Jordan Kraków | 46.69 | 142 | ||||
26. | Mączka Klaudia | 08 | Omega Olkusz | 47.24 | 137 | ||||
27. | Konieczna Antonina | 08 | Omega Olkusz | 53.37 | 95 | ||||
DYSKW. | Jakubiec Anna | 08 | Ósemka Oświęcim | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 29/2/2020 - 10:01 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Michałek Michał | 09 | Korona Kraków | 35.03 | 239 | ||||
2. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 35.83 | 223 | ||||
3. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 38.35 | 182 | ||||
4. | Sala Piotr | 09 | Ósemka Oświęcim | 41.31 | 145 | ||||
5. | Kusz Franciszek | 09 | SMS Galicja Kraków | 42.49 | 134 | ||||
6. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 43.55 | 124 | ||||
7. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 44.04 | 120 | ||||
8. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 44.29 | 118 | ||||
9. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 47.65 | 95 | ||||
10. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | 47.94 | 93 | ||||
11. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 48.55 | 89 | ||||
12. | Gubała Eryk | 09 | SMS Galicja Kraków | 49.33 | 85 | ||||
13. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 49.53 | 84 | ||||
14. | Słaboń Stanisław | 09 | SMS Galicja Kraków | 50.21 | 81 | ||||
15. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 51.12 | 77 | ||||
16. | Kita Eryk | 09 | Jordan Kraków | 51.92 | 73 | ||||
17. | Falandes Mateusz | 09 | Omega Olkusz | 53.09 | 68 | ||||
18. | Śmiechowski Maksymilian | 09 | Ósemka Oświęcim | 54.29 | 64 | ||||
19. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | 54.68 | 62 | ||||
20. | Nowak Oskar | 09 | SMS Galicja Kraków | 54.99 | 61 | ||||
21. | Baklarz Bartłomiej | 09 | SMS Galicja Kraków | 55.44 | 60 | ||||
22. | Sadowski Oskar | 09 | Jordan Kraków | 57.66 | 53 | ||||
23. | Rymarczyk Antoni | 09 | Jordan Kraków | 58.31 | 51 | ||||
24. | Patro Michał | 09 | SMS Galicja Kraków | 58.63 | 51 | ||||
25. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 1:03.32 | 40 | ||||
DYSKW. | Gumółka Kuba | 09 | Omega Olkusz | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:23) |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 29/2/2020 - 10:01 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 32.06 | 312 | ||||
2. | Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 33.15 | 282 | ||||
3. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 34.46 | 251 | ||||
4. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | 35.02 | 239 | ||||
5. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 35.36 | 232 | ||||
6. | Sadek Kacper | 08 | Ósemka Oświęcim | 35.98 | 220 | ||||
7. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 37.11 | 201 | ||||
8. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 37.25 | 199 | ||||
9. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 37.63 | 193 | ||||
10. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 37.93 | 188 | ||||
11. | Srebro Natan | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 38.46 | 180 | ||||
12. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 38.50 | 180 | ||||
13. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 39.52 | 166 | ||||
14. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 39.58 | 165 | ||||
15. | Romański Tomasz | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 40.61 | 153 | ||||
16. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | 40.86 | 150 | ||||
17. | Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 41.04 | 148 | ||||
18. | Mika Aleksander | 08 | SMS Galicja Kraków | 41.35 | 145 | ||||
19. | Tucharz Mikołaj | 08 | Korona Kraków | 41.55 | 143 | ||||
20. | Litwora Jakub | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 41.62 | 142 | ||||
21. | Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 41.85 | 140 | ||||
22. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | 42.75 | 131 | ||||
23. | Kleszcz Eryk | 08 | Korona Kraków | 42.97 | 129 | ||||
24. | Szlachcic Jan | 08 | Ósemka Oświęcim | 43.14 | 128 | ||||
25. | Buczulski Aleksander | 08 | Płetwal Zakopane | 44.33 | 118 | ||||
26. | Cygal Marcel | 08 | Korona Kraków | 44.34 | 118 | ||||
27. | Fąfara Piotr | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 44.95 | 113 | ||||
28. | Gimbiej Oleg | 08 | Ósemka Oświęcim | 45.15 | 111 | ||||
29. | Treszczyński Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 46.43 | 102 | ||||
30. | Idęć Szymon | 08 | Jordan Kraków | 46.95 | 99 | ||||
31. | Bulaga Patryk | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 47.08 | 98 | ||||
32. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 47.97 | 93 | ||||
33. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | 48.08 | 92 | ||||
34. | Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | 48.11 | 92 | ||||
35. | Franiak Paweł | 08 | SMS Galicja Kraków | 52.41 | 71 | ||||
36. | Osiecki Tymoteusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 53.01 | 69 | ||||
37. | Zieliński Mikołaj | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 57.04 | 55 | ||||
DYSKW. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | ||||||
M4 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion. (Czas: 10:28) | |||||||||
DYSKW. | Niestój Igor | 08 | Omega Olkusz | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:21) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 29/2/2020 - 10:20 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:14.02 | 401 | 34.79 | 39.23 | ||||
2. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 1:14.22 | 398 | 35.24 | 38.98 | ||||
3. | Szczerba Patrycja | 07 | Delfin Tarnów | 1:14.99 | 386 | 34.43 | 40.56 | ||||
4. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:15.02 | 385 | 34.49 | 40.53 | ||||
5. | Skoczek Małgorzata | 07 | BOSiR Brzesko | 1:15.98 | 371 | 34.24 | 41.74 | ||||
6. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:17.04 | 356 | 35.64 | 41.40 | ||||
7. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:18.96 | 330 | 35.49 | 43.47 | ||||
8. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:20.14 | 316 | 37.93 | 42.21 | ||||
9. | Całka Alicja | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:22.50 | 290 | 36.15 | 46.35 | ||||
10. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 1:24.76 | 267 | 37.77 | 46.99 | ||||
11. | Rumińska Wiktoria | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:25.89 | 257 | 40.14 | 45.75 | ||||
12. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:26.49 | 251 | 38.82 | 47.67 | ||||
13. | Cała Anastazja | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:27.97 | 239 | 41.55 | 46.42 | ||||
14. | Woźny Maja | 07 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:28.47 | 235 | 39.47 | 49.00 | ||||
15. | Kubic Agata | 07 | Korona Kraków | 1:29.18 | 229 | 39.52 | 49.66 | ||||
16. | Polowiec Nikola | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:31.08 | 215 | 39.55 | 51.53 | ||||
17. | Polak Lena | 07 | Korona Kraków | 1:32.50 | 205 | 39.98 | 52.52 | ||||
18. | Kamińska Martyna | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:34.35 | 193 | 42.89 | 51.46 | ||||
19. | Czuba Julia | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:41.02 | 157 | 45.42 | 55.60 | ||||
20. | Jarzyna Klaudia | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:42.42 | 151 | 46.38 | 56.04 | ||||
21. | Marszałek Emilia | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:44.18 | 144 | 47.41 | 56.77 | ||||
22. | Pelczar Aleksandra | 07 | Korona Kraków | 1:44.81 | 141 | 47.71 | 57.10 | ||||
DYSKW. | Antos Alicja | 07 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
M5 - Pływak nie przeniósł ramion do przodu nad lustrem wody. (Czas: 10:32) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 29/2/2020 - 10:29 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:07.30 | 364 | 31.62 | 35.68 | ||||
2. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:11.42 | 305 | 34.01 | 37.41 | ||||
3. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:16.01 | 253 | 34.77 | 41.24 | ||||
4. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 1:16.40 | 249 | 35.59 | 40.81 | ||||
5. | Urbański Jakub | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:17.93 | 234 | 37.09 | 40.84 | ||||
6. | Sotkowski Kacper | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:18.41 | 230 | 36.21 | 42.20 | ||||
7. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 1:21.19 | 207 | 37.43 | 43.76 | ||||
8. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:23.52 | 190 | 37.63 | 45.89 | ||||
9. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:23.67 | 189 | 38.41 | 45.26 | ||||
10. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:24.38 | 185 | 38.27 | 46.11 | ||||
11. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:25.16 | 179 | 39.68 | 45.48 | ||||
12. | Pędziwiatr Igor | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:27.42 | 166 | 40.26 | 47.16 | ||||
13. | Przybyłko Tomasz | 07 | Orka Proszówki | 1:27.45 | 166 | 37.10 | 50.35 | ||||
14. | Bocheński Szymon | 07 | Korona Kraków | 1:28.91 | 158 | 39.89 | 49.02 | ||||
15. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 1:29.20 | 156 | 40.89 | 48.31 | ||||
16. | Strzyżewski Patryk | 07 | Jordan Kraków | 1:38.09 | 117 | 43.81 | 54.28 | ||||
17. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:45.93 | 93 | 47.67 | 58.26 | ||||
18. | Gałgan Adrian | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:53.51 | 75 | 50.41 | 1:03.10 | ||||
DYSKW. | Masters George | 07 | Korona Kraków | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:47) | |||||||||||
NIE UK. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 29/2/2020 - 10:38 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łaśko Emilia | 10 | BOSiR Brzesko | 19.31 | 244 | |||
2. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 19.78 | 227 | |||
3. | Jarosz Hanna | 10 | Omega Olkusz | 19.93 | 222 | |||
4. | Trochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 20.26 | 211 | |||
5. | Nowacka Emilia | 10 | SMS Galicja Kraków | 20.31 | 210 | |||
Kubis Gabriela | 10 | SMS Galicja Kraków | 20.31 | 210 | ||||
7. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 20.36 | 208 | |||
8. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 20.50 | 204 | |||
9. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 20.60 | 201 | |||
10. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 20.65 | 200 | |||
11. | Baranowska Maria | 10 | SMS Galicja Kraków | 20.69 | 199 | |||
12. | Lew Milena | 10 | SMS Galicja Kraków | 20.83 | 195 | |||
13. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 21.39 | 180 | |||
14. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 21.48 | 177 | |||
15. | Rachwał Olga | 10 | SMS Galicja Kraków | 21.56 | 175 | |||
16. | Merta Kornelia | 10 | Ósemka Oświęcim | 21.61 | 174 | |||
17. | Adamczuk Agata | 10 | SMS Galicja Kraków | 21.66 | 173 | |||
18. | Werner Izabela | 10 | SMS Galicja Kraków | 21.71 | 172 | |||
19. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 21.98 | 166 | |||
20. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 22.05 | 164 | |||
21. | Jakubowska Emilia | 10 | Delfin Tarnów | 22.45 | 155 | |||
22. | Wawrzuta Kamila | 10 | Ósemka Oświęcim | 22.49 | 154 | |||
23. | Piątek Hanna | 10 | Jasień Sucha Besk. | 22.50 | 154 | |||
24. | Kros Karolina | 10 | SMS Galicja Kraków | 22.65 | 151 | |||
25. | Gorgosz MArtyna | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 23.55 | 134 | |||
26. | Dygulska Julia | 10 | SMS Galicja Kraków | 23.58 | 134 | |||
27. | Warunek Emilia | 10 | Jordan Kraków | 23.64 | 133 | |||
28. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 23.87 | 129 | |||
29. | Zarzycka Julia | 10 | Jordan Kraków | 24.26 | 123 | |||
30. | Bodzoń Mia | 10 | SMS Galicja Kraków | 24.56 | 118 | |||
31. | Miętus Patricija | 10 | SMS Galicja Kraków | 25.77 | 103 | |||
32. | Cupiał Liliana | 10 | Ósemka Oświęcim | 25.82 | 102 | |||
33. | Szczepańska Julia | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 26.20 | 98 | |||
34. | Bielecka Laila | 10 | SMS Galicja Kraków | 26.28 | 97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 29/2/2020 - 10:46 | Chłopców, 25m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 17.84 | 195 | |||
2. | Król Marek | 10 | Limanowa-swim | 17.87 | 194 | |||
3. | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 18.18 | 185 | |||
4. | Sala Jakub | 10 | Jasień Sucha Besk. | 19.47 | 150 | |||
5. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 19.92 | 140 | |||
6. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 20.15 | 135 | |||
7. | Żuk Oskar | 10 | Jordan Kraków | 20.48 | 129 | |||
8. | Kotynia Juliusz | 10 | SMS Galicja Kraków | 20.82 | 123 | |||
9. | Szydłowski Patryk | 10 | Jordan Kraków | 20.88 | 122 | |||
10. | Nieścioruk Jakub | 10 | Jordan Kraków | 20.91 | 121 | |||
11. | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 20.93 | 121 | |||
12. | Toboła Antoni | 10 | SMS Galicja Kraków | 21.12 | 118 | |||
13. | Dziedzic Karol | 10 | SMS Galicja Kraków | 22.37 | 99 | |||
14. | Boroń Adam | 10 | Delfin Nowy Targ | 22.66 | 95 | |||
15. | Pastwa Jeremi | 10 | Delfin Nowy Targ | 22.74 | 94 | |||
16. | Tokarz Adrian | 10 | Ósemka Oświęcim | 22.90 | 92 | |||
17. | Siwior Filip | 10 | SMS Galicja Kraków | 22.94 | 92 | |||
18. | Piotrowski Mateusz | 10 | Jordan Kraków | 23.71 | 83 | |||
19. | Grendus Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 23.75 | 83 | |||
20. | Godula Karol | 10 | Ósemka Oświęcim | 23.93 | 81 | |||
21. | Chmielowski Piotr | 10 | SMS Galicja Kraków | 24.34 | 77 | |||
22. | Habura Hubert | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.41 | 76 | |||
23. | Tatarczyński Edmund | 10 | SMS Galicja Kraków | 24.48 | 75 | |||
24. | Olszewski Igor | 10 | Kmita Zabierzów | 24.80 | 72 | |||
25. | Zięba Bartek | 10 | SMS Galicja Kraków | 24.81 | 72 | |||
26. | Wilkosz Wojciech | 10 | Ósemka Oświęcim | 25.41 | 67 | |||
27. | Gałgan Aleksander | 10 | Ósemka Oświęcim | 25.52 | 66 | |||
28. | Ładniak Oliwier | 10 | Ósemka Oświęcim | 25.70 | 65 | |||
29. | Strama Michał | 10 | Ósemka Oświęcim | 26.56 | 59 | |||
30. | Głogowski Kuba | 10 | SMS Galicja Kraków | 26.73 | 58 | |||
31. | Szałaj Alex | 10 | Jordan Kraków | 28.23 | 49 | |||
32. | Meduna Michał | 10 | Ósemka Oświęcim | 28.29 | 49 | |||
33. | Zięba Jacek | 10 | SMS Galicja Kraków | 29.85 | 41 | |||
34. | Mańka Joshua | 10 | Ósemka Oświęcim | 30.22 | 40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 29/2/2020 - 10:53 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gościńska Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 37.50 | 320 | |||
2. | Dakowicz Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 38.04 | 307 | |||
3. | Skrzypek Ada | 09 | SMS Galicja Kraków | 38.48 | 296 | |||
4. | Grajdura Nina | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 38.90 | 287 | |||
5. | Grzywacz Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 39.99 | 264 | |||
6. | Dąbek Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 41.51 | 236 | |||
7. | Kłyś Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 41.82 | 231 | |||
8. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 42.12 | 226 | |||
9. | Panasiuk Agata | 09 | Omega Olkusz | 42.70 | 217 | |||
10. | Lutomska Klara | 09 | SMS Galicja Kraków | 42.77 | 216 | |||
11. | Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | Omega Olkusz | 43.95 | 199 | |||
12. | Adamska Wiktoria | 09 | Kmita Zabierzów | 43.98 | 198 | |||
13. | Satora Rita | 09 | Omega Olkusz | 44.49 | 192 | |||
14. | Grzebinoga Hanna | 09 | Omega Olkusz | 44.67 | 189 | |||
15. | Kiszczak Olga | 09 | Ósemka Oświęcim | 44.72 | 189 | |||
16. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 44.89 | 186 | |||
17. | Wacławek Matylda | 09 | Ósemka Oświęcim | 44.91 | 186 | |||
18. | Wyrwiak Julia | 09 | SMS Galicja Kraków | 45.80 | 176 | |||
19. | Tracz Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 47.04 | 162 | |||
20. | Korycińska Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 47.40 | 158 | |||
21. | Turchan Emilia | 09 | SMS Galicja Kraków | 47.61 | 156 | |||
22. | Cebula Monika | 09 | SMS Galicja Kraków | 48.16 | 151 | |||
23. | Jarosz Adrianna | 09 | Ósemka Oświęcim | 48.39 | 149 | |||
24. | Kowalska Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 48.51 | 148 | |||
25. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 49.09 | 142 | |||
26. | Wawro Zuzanna | 09 | Kmita Zabierzów | 49.86 | 136 | |||
27. | Darowska Zofia | 09 | Delfin Nowy Targ | 50.37 | 132 | |||
28. | Błażejczyk Nikola | 09 | Jordan Kraków | 51.30 | 125 | |||
29. | Preis Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 52.34 | 117 | |||
30. | Kuboń Nina | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 54.80 | 102 | |||
31. | Fiszbain Natasza | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 55.60 | 98 | |||
32. | Gromadzka Natalia | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:03.70 | 65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 29/2/2020 - 10:53 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gracjasz Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 33.26 | 459 | |||
2. | Kuryłek Nikola | 08 | Fala Niepołomice | 34.84 | 399 | |||
3. | Malecka Inka | 08 | SMS Galicja Kraków | 35.07 | 392 | |||
4. | Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 36.64 | 343 | |||
5. | Kalisz Oliwia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 38.80 | 289 | |||
6. | Łakoma Maria | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 38.95 | 286 | |||
7. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 39.31 | 278 | |||
8. | Starzec Karolina | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 39.36 | 277 | |||
9. | Blacha Maja | 08 | SMS Galicja Kraków | 39.74 | 269 | |||
10. | Kozioł Julia | 08 | Jordan Kraków | 39.77 | 268 | |||
11. | Słomska Wiktoria | 08 | Ósemka Oświęcim | 40.17 | 260 | |||
12. | Tokarska Justyna | 08 | Delfin Nowy Targ | 40.22 | 259 | |||
13. | Sądel Oliwia | 08 | SMS Galicja Kraków | 40.42 | 256 | |||
14. | Jakubiec Anna | 08 | Ósemka Oświęcim | 41.12 | 243 | |||
15. | Konieczna Antonina | 08 | Omega Olkusz | 42.94 | 213 | |||
16. | Litwora Natalia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 42.99 | 212 | |||
17. | Chmiel Zuzanna | 08 | SMS Galicja Kraków | 43.08 | 211 | |||
18. | Król Julia | 08 | Jordan Kraków | 43.39 | 207 | |||
19. | Szczerba Oliwia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 43.49 | 205 | |||
20. | Madej Olga | 08 | Kmita Zabierzów | 43.54 | 204 | |||
21. | Dychtoń Julia | 08 | Delfin Tarnów | 43.58 | 204 | |||
22. | Zagórska Katarzyna | 08 | Orka Proszówki | 43.92 | 199 | |||
23. | Pawela Lena | 08 | Ósemka Oświęcim | 44.29 | 194 | |||
24. | Kołodziej Magdalena | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 44.39 | 193 | |||
25. | Uchańska Oliwia | 08 | Ósemka Oświęcim | 44.54 | 191 | |||
26. | Strzelecka Patrycja | 08 | Jasień Sucha Besk. | 44.56 | 191 | |||
27. | Mączka Klaudia | 08 | Omega Olkusz | 46.96 | 163 | |||
28. | Reguła Alicja | 08 | Jordan Kraków | 48.09 | 152 | |||
29. | Grzywa Magdalena | 08 | Jordan Kraków | 50.93 | 128 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 29/2/2020 - 11:10 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Michałek Michał | 09 | Korona Kraków | 37.52 | 207 | |||
2. | Kusz Franciszek | 09 | SMS Galicja Kraków | 37.94 | 200 | |||
3. | Gumółka Kuba | 09 | Omega Olkusz | 38.91 | 186 | |||
4. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 38.96 | 185 | |||
5. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 40.63 | 163 | |||
6. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 42.09 | 147 | |||
7. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 43.10 | 137 | |||
8. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | 43.29 | 135 | |||
9. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 43.50 | 133 | |||
10. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 43.68 | 131 | |||
11. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 44.13 | 127 | |||
12. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | 45.12 | 119 | |||
13. | Nowak Oskar | 09 | SMS Galicja Kraków | 45.69 | 115 | |||
14. | Słaboń Stanisław | 09 | SMS Galicja Kraków | 45.73 | 114 | |||
15. | Sala Piotr | 09 | Ósemka Oświęcim | 45.92 | 113 | |||
16. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 46.67 | 107 | |||
17. | Baklarz Bartłomiej | 09 | SMS Galicja Kraków | 47.69 | 101 | |||
18. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 48.16 | 98 | |||
19. | Kita Eryk | 09 | Jordan Kraków | 48.98 | 93 | |||
20. | Rymarczyk Antoni | 09 | Jordan Kraków | 49.46 | 90 | |||
21. | Gubała Eryk | 09 | SMS Galicja Kraków | 49.86 | 88 | |||
22. | Kania Daniel | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 50.88 | 83 | |||
23. | Patro Michał | 09 | SMS Galicja Kraków | 51.14 | 82 | |||
24. | Śmiechowski Maksymilian | 09 | Ósemka Oświęcim | 51.62 | 79 | |||
25. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 51.92 | 78 | |||
26. | Falandes Mateusz | 09 | Omega Olkusz | 52.15 | 77 | |||
27. | Sadowski Oskar | 09 | Jordan Kraków | 53.81 | 70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 29/2/2020 - 11:10 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 33.81 | 283 | ||||
2. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 34.11 | 276 | ||||
3. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 34.71 | 262 | ||||
4. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 35.11 | 253 | ||||
5. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 37.16 | 213 | ||||
6. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | 37.29 | 211 | ||||
7. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 37.36 | 210 | ||||
8. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 38.55 | 191 | ||||
9. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 39.08 | 183 | ||||
10. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 39.10 | 183 | ||||
11. | Sadek Kacper | 08 | Ósemka Oświęcim | 39.25 | 181 | ||||
12. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 39.54 | 177 | ||||
13. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 39.88 | 172 | ||||
14. | Kleszcz Eryk | 08 | Korona Kraków | 41.15 | 157 | ||||
15. | Mika Aleksander | 08 | SMS Galicja Kraków | 41.57 | 152 | ||||
16. | Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 41.72 | 151 | ||||
17. | Szlachcic Jan | 08 | Ósemka Oświęcim | 42.03 | 147 | ||||
18. | Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 42.08 | 147 | ||||
19. | Niestój Igor | 08 | Omega Olkusz | 42.50 | 142 | ||||
20. | Tucharz Mikołaj | 08 | Korona Kraków | 42.77 | 140 | ||||
21. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 43.10 | 137 | ||||
22. | Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | 43.27 | 135 | ||||
23. | Buczulski Aleksander | 08 | Płetwal Zakopane | 43.91 | 129 | ||||
24. | Srebro Natan | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 44.07 | 128 | ||||
25. | Romański Tomasz | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 44.18 | 127 | ||||
26. | Franiak Paweł | 08 | SMS Galicja Kraków | 44.19 | 127 | ||||
27. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 44.60 | 123 | ||||
28. | Cygal Marcel | 08 | Korona Kraków | 44.71 | 122 | ||||
29. | Gimbiej Oleg | 08 | Ósemka Oświęcim | 44.86 | 121 | ||||
30. | Wojtaszek Kacper | 08 | Jordan Kraków | 45.86 | 113 | ||||
31. | Litwora Jakub | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 45.96 | 113 | ||||
32. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | 46.01 | 112 | ||||
33. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | 46.23 | 111 | ||||
34. | Bulaga Patryk | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 46.39 | 109 | ||||
35. | Idęć Szymon | 08 | Jordan Kraków | 47.65 | 101 | ||||
36. | Osiecki Tymoteusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 47.75 | 100 | ||||
37. | Treszczyński Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 48.83 | 94 | ||||
38. | Fąfara Piotr | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 49.30 | 91 | ||||
39. | Zieliński Mikołaj | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 59.24 | 52 | ||||
DYSKW. | Dawiec Tymoteusz | 08 | Kmita Zabierzów | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:35) | |||||||||
DYSKW. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:35) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 29/2/2020 - 11:28 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:08.99 | 507 | 33.06 | 35.93 | |||
2. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:13.70 | 416 | 36.00 | 37.70 | |||
3. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:14.75 | 398 | 37.04 | 37.71 | |||
4. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 1:16.24 | 376 | 37.83 | 38.41 | |||
5. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:16.89 | 366 | 37.58 | 39.31 | |||
6. | Skoczek Małgorzata | 07 | BOSiR Brzesko | 1:17.17 | 362 | 37.33 | 39.84 | |||
7. | Szczerba Patrycja | 07 | Delfin Tarnów | 1:17.22 | 361 | 37.43 | 39.79 | |||
8. | Całka Alicja | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:19.68 | 329 | 39.10 | 40.58 | |||
9. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 1:21.57 | 307 | 40.19 | 41.38 | |||
10. | Polowiec Nikola | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:22.77 | 293 | 40.05 | 42.72 | |||
11. | Kubic Agata | 07 | Korona Kraków | 1:22.99 | 291 | 40.92 | 42.07 | |||
12. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:23.34 | 287 | 40.92 | 42.42 | |||
13. | Polak Lena | 07 | Korona Kraków | 1:23.48 | 286 | 42.05 | 41.43 | |||
14. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:24.63 | 274 | 41.52 | 43.11 | |||
15. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 1:24.88 | 272 | 41.70 | 43.18 | |||
16. | Rumińska Wiktoria | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:25.42 | 267 | 41.66 | 43.76 | |||
17. | Antos Alicja | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:25.52 | 266 | 42.39 | 43.13 | |||
18. | Woźny Maja | 07 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:26.74 | 255 | 42.33 | 44.41 | |||
19. | Przybysz Greta | 07 | Jordan Kraków | 1:28.18 | 243 | 43.39 | 44.79 | |||
20. | Marszałek Emilia | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:28.28 | 242 | 42.89 | 45.39 | |||
21. | Czuba Julia | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:28.80 | 237 | 43.12 | 45.68 | |||
22. | Pelczar Aleksandra | 07 | Korona Kraków | 1:30.57 | 224 | 43.27 | 47.30 | |||
23. | Jarzyna Klaudia | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:32.59 | 209 | |||||
24. | Cała Anastazja | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:35.42 | 191 | 47.79 | 47.63 | |||
25. | Kamińska Martyna | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:39.61 | 168 | 49.31 | 50.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 29/2/2020 - 11:39 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:06.89 | 390 | 32.45 | 34.44 | ||||
2. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:11.43 | 320 | 35.73 | 35.70 | ||||
3. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:11.61 | 318 | 35.98 | 35.63 | ||||
4. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:12.09 | 311 | 35.02 | 37.07 | ||||
5. | Masters George | 07 | Korona Kraków | 1:12.42 | 307 | 34.67 | 37.75 | ||||
6. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 1:13.03 | 299 | 35.81 | 37.22 | ||||
7. | Sotkowski Kacper | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:17.03 | 255 | 37.79 | 39.24 | ||||
8. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:17.66 | 249 | 37.96 | 39.70 | ||||
9. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:18.74 | 239 | 39.11 | 39.63 | ||||
10. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:18.98 | 237 | 37.68 | 41.30 | ||||
11. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:19.00 | 236 | 39.50 | 39.50 | ||||
12. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 1:20.15 | 226 | 39.00 | 41.15 | ||||
13. | Urbański Jakub | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:21.79 | 213 | 41.06 | 40.73 | ||||
14. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 1:22.03 | 211 | 40.16 | 41.87 | ||||
15. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 1:22.35 | 209 | 39.96 | 42.39 | ||||
16. | Bocheński Szymon | 07 | Korona Kraków | 1:22.71 | 206 | 41.52 | 41.19 | ||||
17. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:24.34 | 194 | 41.14 | 43.20 | ||||
18. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:24.67 | 192 | 41.56 | 43.11 | ||||
19. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 1:26.65 | 179 | 43.17 | 43.48 | ||||
20. | Pędziwiatr Igor | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:27.04 | 177 | 42.10 | 44.94 | ||||
21. | Przybyłko Tomasz | 07 | Orka Proszówki | 1:28.90 | 166 | 42.85 | 46.05 | ||||
DYSKW. | Gałgan Adrian | 07 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. (Czas: 11:52) | |||||||||||
DYSKW. | Strzyżewski Patryk | 07 | Jordan Kraków | ||||||||
O4 - Pływak stanął na dnie w stylu motylkowym, grzbietowym lub klasycznym. (Czas: 11:53) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 29/2/2020 - 11:48 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowacka Emilia | 10 | SMS Galicja Kraków | 21.09 | 249 | ||||
2. | Rachwał Olga | 10 | SMS Galicja Kraków | 22.36 | 209 | ||||
3. | Jarosz Hanna | 10 | Omega Olkusz | 22.70 | 200 | ||||
4. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 23.02 | 191 | ||||
5. | Łaśko Emilia | 10 | BOSiR Brzesko | 23.05 | 191 | ||||
6. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 23.48 | 180 | ||||
7. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 23.49 | 180 | ||||
8. | Trochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 23.58 | 178 | ||||
9. | Kubis Gabriela | 10 | SMS Galicja Kraków | 23.66 | 176 | ||||
10. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 23.78 | 174 | ||||
11. | Baranowska Maria | 10 | SMS Galicja Kraków | 23.90 | 171 | ||||
12. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 24.42 | 160 | ||||
13. | Werner Izabela | 10 | SMS Galicja Kraków | 24.57 | 157 | ||||
14. | Piątek Hanna | 10 | Jasień Sucha Besk. | 24.82 | 153 | ||||
15. | Gorgosz MArtyna | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 24.84 | 152 | ||||
16. | Kros Karolina | 10 | SMS Galicja Kraków | 24.86 | 152 | ||||
17. | Dygulska Julia | 10 | SMS Galicja Kraków | 24.89 | 151 | ||||
18. | Lew Milena | 10 | SMS Galicja Kraków | 24.91 | 151 | ||||
19. | Miętus Patricija | 10 | SMS Galicja Kraków | 25.36 | 143 | ||||
20. | Jakubowska Emilia | 10 | Delfin Tarnów | 25.49 | 141 | ||||
21. | Adamczuk Agata | 10 | SMS Galicja Kraków | 25.98 | 133 | ||||
22. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 26.03 | 132 | ||||
23. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 26.16 | 130 | ||||
24. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 26.23 | 129 | ||||
25. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 26.34 | 128 | ||||
26. | Wawrzuta Kamila | 10 | Ósemka Oświęcim | 26.40 | 127 | ||||
27. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 26.45 | 126 | ||||
28. | Warunek Emilia | 10 | Jordan Kraków | 26.62 | 124 | ||||
29. | Cupiał Liliana | 10 | Ósemka Oświęcim | 26.89 | 120 | ||||
30. | Zarzycka Julia | 10 | Jordan Kraków | 27.40 | 113 | ||||
31. | Bodzoń Mia | 10 | SMS Galicja Kraków | 27.51 | 112 | ||||
32. | Bielecka Laila | 10 | SMS Galicja Kraków | 30.03 | 86 | ||||
33. | Szczepańska Julia | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 30.24 | 84 | ||||
DYSKW. | Merta Kornelia | 10 | Ósemka Oświęcim | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:03) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 29/2/2020 - 11:57 | Chłopców, 25m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 18.20 | 260 | ||||
2. | Król Marek | 10 | Limanowa-swim | 20.92 | 171 | ||||
Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 20.92 | 171 | |||||
4. | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 21.19 | 164 | ||||
5. | Żuk Oskar | 10 | Jordan Kraków | 22.57 | 136 | ||||
6. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 23.29 | 124 | ||||
7. | Sala Jakub | 10 | Jasień Sucha Besk. | 23.73 | 117 | ||||
8. | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 24.08 | 112 | ||||
9. | Szydłowski Patryk | 10 | Jordan Kraków | 25.14 | 98 | ||||
10. | Piotrowski Mateusz | 10 | Jordan Kraków | 25.16 | 98 | ||||
11. | Habura Hubert | 10 | Delfin Nowy Targ | 25.20 | 98 | ||||
12. | Grendus Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 25.50 | 94 | ||||
13. | Dziedzic Karol | 10 | SMS Galicja Kraków | 25.62 | 93 | ||||
14. | Tokarz Adrian | 10 | Ósemka Oświęcim | 25.93 | 89 | ||||
15. | Toboła Antoni | 10 | SMS Galicja Kraków | 26.12 | 88 | ||||
16. | Kotynia Juliusz | 10 | SMS Galicja Kraków | 26.76 | 81 | ||||
17. | Olszewski Igor | 10 | Kmita Zabierzów | 27.16 | 78 | ||||
18. | Nieścioruk Jakub | 10 | Jordan Kraków | 27.35 | 76 | ||||
19. | Siwior Filip | 10 | SMS Galicja Kraków | 27.89 | 72 | ||||
20. | Gałgan Aleksander | 10 | Ósemka Oświęcim | 28.44 | 68 | ||||
21. | Tatarczyński Edmund | 10 | SMS Galicja Kraków | 28.77 | 65 | ||||
22. | Ładniak Oliwier | 10 | Ósemka Oświęcim | 28.99 | 64 | ||||
23. | Godula Karol | 10 | Ósemka Oświęcim | 29.34 | 62 | ||||
24. | Wilkosz Wojciech | 10 | Ósemka Oświęcim | 29.52 | 60 | ||||
25. | Chmielowski Piotr | 10 | SMS Galicja Kraków | 29.60 | 60 | ||||
26. | Strama Michał | 10 | Ósemka Oświęcim | 30.13 | 57 | ||||
27. | Meduna Michał | 10 | Ósemka Oświęcim | 32.03 | 47 | ||||
28. | Głogowski Kuba | 10 | SMS Galicja Kraków | 32.04 | 47 | ||||
29. | Mańka Joshua | 10 | Ósemka Oświęcim | 34.56 | 38 | ||||
30. | Szałaj Alex | 10 | Jordan Kraków | 37.35 | 30 | ||||
31. | Zięba Jacek | 10 | SMS Galicja Kraków | 39.17 | 26 | ||||
DYSKW. | Pastwa Jeremi | 10 | Delfin Nowy Targ | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:17) | |||||||||
DYSKW. | Zięba Bartek | 10 | SMS Galicja Kraków | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 29/2/2020 - 12:06 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Grajdura Nina | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 41.81 | 318 | ||||
2. | Gościńska Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 42.00 | 314 | ||||
3. | Skrzypek Ada | 09 | SMS Galicja Kraków | 43.59 | 281 | ||||
4. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 46.17 | 236 | ||||
5. | Dakowicz Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 46.37 | 233 | ||||
6. | Grzywacz Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 46.50 | 231 | ||||
7. | Jarosz Adrianna | 09 | Ósemka Oświęcim | 47.03 | 223 | ||||
8. | Dąbek Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 47.11 | 222 | ||||
9. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 47.70 | 214 | ||||
10. | Satora Rita | 09 | Omega Olkusz | 48.69 | 201 | ||||
11. | Adamska Wiktoria | 09 | Kmita Zabierzów | 48.74 | 201 | ||||
12. | Wacławek Matylda | 09 | Ósemka Oświęcim | 49.22 | 195 | ||||
13. | Lutomska Klara | 09 | SMS Galicja Kraków | 49.32 | 194 | ||||
14. | Wyrwiak Julia | 09 | SMS Galicja Kraków | 49.43 | 192 | ||||
15. | Tracz Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 50.47 | 181 | ||||
16. | Turchan Emilia | 09 | SMS Galicja Kraków | 51.17 | 173 | ||||
17. | Grzebinoga Hanna | 09 | Omega Olkusz | 51.43 | 171 | ||||
18. | Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | Omega Olkusz | 51.90 | 166 | ||||
19. | Kiszczak Olga | 09 | Ósemka Oświęcim | 51.94 | 166 | ||||
20. | Darowska Zofia | 09 | Delfin Nowy Targ | 52.06 | 165 | ||||
21. | Cebula Monika | 09 | SMS Galicja Kraków | 52.48 | 161 | ||||
22. | Wawro Zuzanna | 09 | Kmita Zabierzów | 52.75 | 158 | ||||
23. | Panasiuk Agata | 09 | Omega Olkusz | 53.24 | 154 | ||||
24. | Kłyś Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 53.34 | 153 | ||||
25. | Kowalska Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 55.17 | 138 | ||||
26. | Kuboń Nina | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 55.59 | 135 | ||||
27. | Błażejczyk Nikola | 09 | Jordan Kraków | 57.12 | 125 | ||||
28. | Fiszbain Natasza | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 57.73 | 121 | ||||
29. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 57.92 | 119 | ||||
30. | Korycińska Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 58.81 | 114 | ||||
31. | Preis Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:00.77 | 103 | ||||
DYSKW. | Gromadzka Natalia | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:17) |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 29/2/2020 - 12:06 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gracjasz Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 37.18 | 453 | |||
2. | Tokarska Justyna | 08 | Delfin Nowy Targ | 41.23 | 332 | |||
3. | Kalisz Oliwia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 42.56 | 302 | |||
4. | Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 42.67 | 299 | |||
5. | Blacha Maja | 08 | SMS Galicja Kraków | 43.69 | 279 | |||
6. | Sądel Oliwia | 08 | SMS Galicja Kraków | 44.88 | 257 | |||
7. | Kozioł Julia | 08 | Jordan Kraków | 44.98 | 255 | |||
8. | Malecka Inka | 08 | SMS Galicja Kraków | 45.05 | 254 | |||
9. | Jakubiec Anna | 08 | Ósemka Oświęcim | 45.36 | 249 | |||
10. | Mączka Klaudia | 08 | Omega Olkusz | 45.62 | 245 | |||
11. | Łakoma Maria | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 46.27 | 235 | |||
12. | Litwora Natalia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 46.54 | 231 | |||
13. | Uchańska Oliwia | 08 | Ósemka Oświęcim | 46.67 | 229 | |||
14. | Słomska Wiktoria | 08 | Ósemka Oświęcim | 47.30 | 220 | |||
15. | Kołodziej Magdalena | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 47.46 | 217 | |||
16. | Pawela Lena | 08 | Ósemka Oświęcim | 48.07 | 209 | |||
17. | Zagórska Katarzyna | 08 | Orka Proszówki | 49.62 | 190 | |||
18. | Strzelecka Patrycja | 08 | Jasień Sucha Besk. | 50.45 | 181 | |||
19. | Dychtoń Julia | 08 | Delfin Tarnów | 50.53 | 180 | |||
20. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 50.88 | 176 | |||
21. | Madej Olga | 08 | Kmita Zabierzów | 51.05 | 175 | |||
22. | Szczerba Oliwia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 51.17 | 173 | |||
23. | Starzec Karolina | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 51.53 | 170 | |||
24. | Grzywa Magdalena | 08 | Jordan Kraków | 52.12 | 164 | |||
25. | Chmiel Zuzanna | 08 | SMS Galicja Kraków | 52.46 | 161 | |||
26. | Konieczna Antonina | 08 | Omega Olkusz | 56.71 | 127 | |||
27. | Reguła Alicja | 08 | Jordan Kraków | 58.64 | 115 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 29/2/2020 - 12:23 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 41.99 | 217 | ||||
2. | Michałek Michał | 09 | Korona Kraków | 43.86 | 190 | ||||
3. | Kusz Franciszek | 09 | SMS Galicja Kraków | 44.47 | 183 | ||||
4. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 45.52 | 170 | ||||
5. | Gumółka Kuba | 09 | Omega Olkusz | 45.95 | 165 | ||||
6. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 46.33 | 161 | ||||
7. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 48.28 | 143 | ||||
8. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | 48.50 | 141 | ||||
9. | Sala Piotr | 09 | Ósemka Oświęcim | 49.53 | 132 | ||||
10. | Słaboń Stanisław | 09 | SMS Galicja Kraków | 49.87 | 129 | ||||
11. | Gubała Eryk | 09 | SMS Galicja Kraków | 50.57 | 124 | ||||
12. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 51.55 | 117 | ||||
13. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | 52.83 | 109 | ||||
14. | Kita Eryk | 09 | Jordan Kraków | 53.30 | 106 | ||||
15. | Baklarz Bartłomiej | 09 | SMS Galicja Kraków | 53.65 | 104 | ||||
16. | Nowak Oskar | 09 | SMS Galicja Kraków | 54.08 | 101 | ||||
17. | Patro Michał | 09 | SMS Galicja Kraków | 54.18 | 101 | ||||
18. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 55.92 | 92 | ||||
19. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 55.97 | 91 | ||||
20. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 56.37 | 89 | ||||
21. | Sadowski Oskar | 09 | Jordan Kraków | 1:00.08 | 74 | ||||
22. | Falandes Mateusz | 09 | Omega Olkusz | 1:00.42 | 72 | ||||
23. | Kania Daniel | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:01.95 | 67 | ||||
24. | Śmiechowski Maksymilian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:03.20 | 63 | ||||
25. | Rymarczyk Antoni | 09 | Jordan Kraków | 1:04.86 | 59 | ||||
26. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 1:04.88 | 58 | ||||
DYSKW. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:41) |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 29/2/2020 - 12:23 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sadek Kacper | 08 | Ósemka Oświęcim | 38.07 | 291 | ||||
2. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 38.77 | 276 | ||||
3. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 40.00 | 251 | ||||
4. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 40.59 | 240 | ||||
5. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | 41.06 | 232 | ||||
6. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | 41.34 | 227 | ||||
7. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 43.49 | 195 | ||||
8. | Tucharz Mikołaj | 08 | Korona Kraków | 43.66 | 193 | ||||
9. | Szlachcic Jan | 08 | Ósemka Oświęcim | 43.88 | 190 | ||||
10. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 44.11 | 187 | ||||
11. | Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 44.19 | 186 | ||||
12. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 45.53 | 170 | ||||
13. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 45.79 | 167 | ||||
14. | Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 46.19 | 163 | ||||
15. | Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 46.59 | 159 | ||||
16. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 47.21 | 152 | ||||
17. | Franiak Paweł | 08 | SMS Galicja Kraków | 48.29 | 142 | ||||
18. | Dawiec Tymoteusz | 08 | Kmita Zabierzów | 48.40 | 141 | ||||
19. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 48.45 | 141 | ||||
20. | Mika Aleksander | 08 | SMS Galicja Kraków | 48.71 | 139 | ||||
21. | Romański Tomasz | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 49.13 | 135 | ||||
22. | Kleszcz Eryk | 08 | Korona Kraków | 49.38 | 133 | ||||
23. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 49.84 | 130 | ||||
24. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | 49.86 | 129 | ||||
25. | Gimbiej Oleg | 08 | Ósemka Oświęcim | 50.42 | 125 | ||||
26. | Srebro Natan | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 50.86 | 122 | ||||
27. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | 51.12 | 120 | ||||
28. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 51.14 | 120 | ||||
29. | Litwora Jakub | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 51.52 | 117 | ||||
30. | Wojtaszek Kacper | 08 | Jordan Kraków | 51.76 | 116 | ||||
31. | Cygal Marcel | 08 | Korona Kraków | 53.14 | 107 | ||||
32. | Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | 54.19 | 101 | ||||
33. | Idęć Szymon | 08 | Jordan Kraków | 54.43 | 99 | ||||
34. | Osiecki Tymoteusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 54.57 | 99 | ||||
35. | Fąfara Piotr | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 54.74 | 98 | ||||
36. | Treszczyński Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 54.75 | 98 | ||||
37. | Bulaga Patryk | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 54.79 | 97 | ||||
38. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 56.43 | 89 | ||||
39. | Zieliński Mikołaj | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 56.50 | 89 | ||||
40. | Buczulski Aleksander | 08 | Płetwal Zakopane | 58.97 | 78 | ||||
DYSKW. | Niestój Igor | 08 | Omega Olkusz | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:43) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt My¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |