Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Oświęcim, 13 - 14/11/2020 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Bachlaj Dorian | 99 | 01606 | 101606700066 | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) | 28.08 1:00.91 | 22/12/2019 19/12/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Borkowski Kacper | 00 | 01606 | 101606700072 | 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 200m motylkowy (28) | NT 25.54 56.38 NT | 20/12/2019 18/12/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Borsuk Łukasz | 01 | 01606 | 101606700070 | 100m dowolny (30) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 200m motylkowy (28) | NT NT 25.85 57.79 2:11.69 | 20/12/2019 18/12/2019 21/12/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Kwiatkowska Zofia | 01 | 01606 | 101606600071 | 50m dowolny (4) 100m dowolny (29) 200m dowolny (10) 400m dowolny (18) | 26.65 57.83 2:06.01 4:32.07 | 18/12/2019 21/12/2019 19/12/2019 27/10/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Lechowicz Filip | 97 | 01606 | 101606700047 | 50m dowolny (5) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 23.52 29.22 NT 55.92 2:04.28 | 18/12/2019 27/10/2019 20/12/2019 22/12/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Litwa Krzysztof | 96 | 01606 | 101606700028 | 50m dowolny (5) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 23.93 NT 25.85 58.67 NT | 22/11/2019 26/10/2019 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Michalczyk Andrzej | 00 | 01606 | 101606700067 | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 28.00 1:01.05 56.37 NT | 22/12/2019 19/12/2019 20/12/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Skierski Radosław | 00 | 01606 | 101606700064 | 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 52.41 26.03 56.63 2:04.90 | 21/12/2019 23/11/2019 20/12/2019 22/12/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Solak Anna | 00 | 01606 | 101606600068 | 50m motylkowy (14) 100m motylkowy (8) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (22) | 28.52 1:01.40 2:20.79 NT | 23/11/2019 18/12/2019 23/11/2019 | Poznan (POL) Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) |
||
Solak Łukasz | 99 | 01606 | 101606700060 | 200m dowolny (11) 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 1:49.18 27.73 1:00.53 2:16.18 | 21/12/2019 22/12/2019 19/12/2019 24/10/2020 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Walczysko Jakub | 00 | 01606 | 101606700065 | 200m dowolny (11) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) 400m zmienny (3) | 1:55.79 NT 2:07.49 4:32.75 | 19/12/2019 22/12/2019 18/12/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Wysoczyński Mateusz | 93 | 01606 | 101606700036 | 50m dowolny (5) 50m motylkowy (15) | 22.44 25.37 | 18/12/2019 26/10/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
AZS AGH Kraków 1 | 01606 | 4 x 100m dowolny (25) | Mężczyzn | Open | NT |
AZS AGH Kraków 2 | 01606 | 4 x 100m dowolny (25) | Mężczyzn | Open | NT |
AZS AGH Kraków 1 | 01606 | 4 x 100m zmienny (40) | Mężczyzn | Open | NT |
AZS AGH Kraków 2 | 01606 | 4 x 100m zmienny (40) | Mężczyzn | Open | NT |
AZS AGH Kraków 1 | 01606 | 4 x 50m dowolny (26) | Mieszane | Open | NT |
AZS AGH Kraków 1 | 01606 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | Open | NT |
Brach Oliwia | 04 | 09514 | 109514600251 | 100m dowolny (29) 400m dowolny (18) 800m dowolny (37) | 1:02.20 4:34.26 NT | 15/12/2019 7/11/2020 | Opole (POL) Lodz (POL) |
SMS Oświęcim 1 | SMSOSW | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | Open | NT |
Gibuła Patryk | 05 | 01506 | 101506700022 | 200m motylkowy (28) 100m zmienny (36) | 2:11.42 NT | 8/12/2019 | Ostrowiec Sw (POL) | ||
Gicala Natalia | 07 | 01506 | 101506600030 | 100m klasyczny (33) 100m zmienny (35) | 1:20.00 1:14.39 | 14/12/2019 14/12/2019 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
Węgrzyn Hanna | 07 | 04106 | 104106600003 | 50m dowolny (4) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (16) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (12) 100m zmienny (35) 200m zmienny (22) | 30.75 1:06.80 34.07 1:12.89 2:37.68 NT 2:44.58 | 14/12/2019 19/9/2020 15/12/2019 14/12/2019 15/6/2019 8/11/2020 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
Kossakowska Dominika | 01 | 00611 | 100611600325 | 100m dowolny (29) 200m motylkowy (27) | 54.00 2:13.38 | 21/12/2019 2/11/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Gyor (HUN) |
Kupčová Sabína | 03 | AQSLE | SVK13637 | 50m dowolny (4) 100m dowolny (29) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (14) 100m zmienny (35) 200m zmienny (22) | 26.62 56.29 2:01.21 28.31 1:05.11 2:14.41 |
Gwiazdowska Wiktoria | 03 | 00306 | 100306600234 | 50m dowolny (4) 100m dowolny (29) 200m dowolny (10) 100m zmienny (35) 200m zmienny (22) | 28.88 1:03.47 2:19.17 1:11.15 2:34.48 | 13/12/2019 15/12/2019 26/10/2019 15/12/2019 14/12/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Hanf Szymon | 03 | 00306 | 100306700192 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 200m motylkowy (28) 100m zmienny (36) | 25.28 28.83 1:00.84 27.81 1:00.36 2:23.15 NT | 13/12/2019 26/10/2019 10/10/2020 9/11/2019 10/10/2020 21/12/2019 | Lublin (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kubic Agata | 07 | 00306 | 100306600197 | 200m dowolny (10) 50m klasyczny (6) 50m motylkowy (14) 200m zmienny (22) | NT 43.25 35.23 2:48.49 | 15/12/2019 24/10/2020 10/10/2020 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nowak Laura | 04 | 00306 | 100306600243 | 50m dowolny (4) 100m dowolny (29) 200m dowolny (10) 400m dowolny (18) 100m zmienny (35) | NT 1:05.77 NT 5:03.74 NT | 10/10/2020 23/11/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Polak Lena | 07 | 00306 | 100306600237 | 50m dowolny (4) 200m dowolny (10) 50m grzbietowy (16) 50m motylkowy (14) 200m zmienny (22) | 36.71 NT 35.06 36.20 2:50.97 | 13/10/2019 24/10/2020 24/10/2020 10/10/2020 | Sucha Beskidzka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Trzeciecka Agnieszka | 04 | 00306 | 100306600137 | 400m dowolny (18) 50m grzbietowy (16) 50m motylkowy (14) | 5:06.97 34.54 31.53 | 22/2/2020 23/11/2019 26/10/2019 | Piekary (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wiekiera Julia | 06 | 00306 | 100306600212 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (12) 200m zmienny (22) | 31.08 34.37 2:41.62 2:47.16 | 9/11/2019 15/12/2019 30/11/2019 16/6/2019 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Andrychow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wojtacha Karol | 05 | 00306 | 100306700129 | 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 200m zmienny (23) 400m zmienny (3) | 27.21 59.05 2:25.06 5:07.38 | 7/12/2019 6/12/2019 23/11/2019 12/10/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Łata Weronika | 06 | 00306 | 100306600148 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (12) 200m zmienny (22) | NT 36.49 2:42.10 2:57.16 | 9/6/2019 22/2/2020 12/10/2019 | Wieliczka (POL) Piekary (POL) Oswiecim (POL) |
Korona Kraków 1 | 00306 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | Open | NT |
Knapczyk Bartosz | 07 | 04206 | 104206700015 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) | 2:28.10 5:07.40 37.69 1:25.06 | 19/9/2020 8/11/2020 19/9/2020 14/12/2019 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Socha Filip | 06 | 04206 | 104206700013 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) 1500m dowolny (38) | 1:09.40 2:29.06 5:11.04 NT | 15/12/2019 14/12/2019 14/12/2019 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Urban Mateusz | 07 | 04206 | 104206700017 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) 1500m dowolny (38) 50m grzbietowy (17) | 31.12 1:02.87 2:14.77 4:43.05 NT 34.02 | 14/12/2019 19/9/2020 19/9/2020 8/11/2020 24/10/2020 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
Herbut Oskar | 06 | 02906 | 102906700023 | 50m dowolny (5) 400m dowolny (19) 1500m dowolny (38) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (13) | 28.83 4:38.10 NT NT 1:12.37 2:38.44 | 16/10/2020 17/10/2020 16/10/2020 14/12/2019 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Zabierzow (POL) |
||
Misztal Oliwer | 05 | 02906 | 102906700027 | 200m dowolny (11) 1500m dowolny (38) 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | NT NT 32.30 1:09.69 2:34.71 NT | 16/10/2020 17/10/2020 22/2/2020 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Piekary (POL) |
Bajorek Maria | 04 | 03406 | 103406600009 | 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (16) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (14) | 1:03.83 32.80 1:11.99 NT | 21/12/2019 21/12/2019 15/12/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Opole (POL) |
||
Buła Bianka | 05 | 03406 | 103406600006 | 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (20) 50m motylkowy (14) 100m zmienny (35) | 33.71 1:12.03 2:37.13 NT 1:08.03 | 6/12/2019 7/12/2019 8/12/2019 16/10/2020 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Buła Maya | 07 | 03406 | 103406600007 | 100m dowolny (29) 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (20) 100m zmienny (35) | NT 34.96 1:16.61 2:47.91 1:12.44 | 16/10/2020 1/3/2020 14/12/2019 16/10/2020 | Wroclaw (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Wroclaw (POL) |
||
Chabasiewicz Jakub | 07 | 03406 | 103406700012 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 100m zmienny (36) | 34.15 NT 37.20 1:29.73 3:09.37 1:18.80 | 14/12/2019 19/9/2020 14/12/2019 30/11/2019 19/9/2020 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Andrychow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Cyganek Nina | 05 | 03406 | 103406600008 | 100m dowolny (29) 100m grzbietowy (31) | 1:03.17 NT | 8/12/2019 | Ostrowiec Sw (POL) | ||
Dzierwa Maciej | 04 | 03406 | 103406700020 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | 27.39 NT 34.72 1:16.05 2:49.68 30.60 | 9/11/2019 13/12/2019 26/10/2019 9/11/2019 14/12/2019 | Krakow (POL) Opole (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Opole (POL) |
||
Godlewska Zofia | 04 | 03406 | 103406600010 | 50m dowolny (4) 50m motylkowy (14) 100m motylkowy (8) | 29.17 29.74 1:07.38 | 28/9/2019 14/12/2019 21/12/2019 | Poznan (POL) Opole (POL) Oswiecim (POL) |
||
Litwa Tomasz | 06 | 03406 | 103406700011 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 25.03 55.81 26.93 59.79 1:03.90 2:24.58 | 16/10/2020 17/10/2020 17/10/2020 16/10/2020 16/10/2020 16/6/2019 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) |
Salwator Kraków 1 | 03406 | 4 x 100m zmienny (39) | Kobiet | Open | NT |
Kaszubowski Borys | 08 | 02601 | 102601700133 | 50m dowolny (5) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 200m zmienny (23) | 29.46 31.10 NT NT | 19/9/2020 19/9/2020 | Goerlitz (GER) Goerlitz (GER) |
||
Kucharski Bartłomiej | 05 | 02601 | 102601700080 | 200m grzbietowy (13) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 200m motylkowy (28) | 2:28.53 NT 27.02 59.85 2:21.04 | 29/9/2019 17/10/2020 16/10/2020 8/12/2019 | Zielona Gora (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Kulas Anna | 07 | 02601 | 102601600104 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (12) 200m klasyczny (20) | 29.58 35.98 2:50.93 NT | 16/10/2020 19/9/2020 29/9/2019 | Wroclaw (POL) Goerlitz (GER) Zielona Gora (POL) |
||
Sarowski Bartosz | 07 | 02601 | 102601700105 | 50m dowolny (5) 200m dowolny (11) 50m motylkowy (15) 200m zmienny (23) | 29.72 2:23.77 33.20 2:43.44 | 19/9/2020 29/11/2019 19/9/2020 30/11/2019 | Goerlitz (GER) Nowa Ruda (POL) Goerlitz (GER) Nowa Ruda (POL) |
||
Szymkowicz Filip | 07 | 02601 | 102601700107 | 50m dowolny (5) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) | 30.70 NT 33.18 NT | 3/10/2020 19/9/2020 | Luban (POL) Goerlitz (GER) |
||
Wiesiołek Oliwia | 05 | 02601 | 102601600091 | 200m grzbietowy (12) 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (20) 50m motylkowy (14) | 2:41.27 36.99 1:20.92 2:55.49 33.16 | 29/9/2019 16/10/2020 16/11/2019 29/11/2019 19/9/2020 | Zielona Gora (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Nowa Ruda (POL) Goerlitz (GER) |
Cejka Jan | 01 | CZE | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (13) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 23.96 52.71 1:56.38 57.46 2:03.78 | 19/10/2019 20/10/2019 18/10/2019 6/9/2020 6/10/2019 | Plzen - Slovany (CZE) Plzen - Slovany (CZE) Plzen - Slovany (CZE) Znojmo (CZE) Trutnov (CZE) |
|||
Chrapavy Filip | 99 | CZE | 200m dowolny (11) 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 1:49.30 28.11 1:00.70 2:09.06 | 30/11/2019 5/9/2020 6/9/2020 3/11/2019 | Zlin (CZE) Znojmo (CZE) Znojmo (CZE) Gyor (HUN) |
|||
Elhenicka Martin | 93 | CZE | 400m dowolny (18) 800m dowolny (37) 400m zmienny (2) | 4:09.83 8:37.97 5:04.64 |
|||||
Franta Tomas | 98 | CZE | 50m dowolny (5) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (13) 50m motylkowy (15) 100m zmienny (36) | 22.84 50.74 1:52.13 24.71 54.77 | 20/10/2019 5/12/2019 4/12/2019 13/9/2019 18/10/2019 | Plzen - Slovany (CZE) Glasgow (GBR) Glasgow (GBR) Chomutov (CZE) Plzen - Slovany (CZE) |
|||
Gemov Ondrej | 99 | CZE | 50m dowolny (5) 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) 1500m dowolny (38) 200m motylkowy (28) | 24.42 1:50.93 3:45.94 15:09.35 1:55.79 | 10/11/2019 19/10/2019 19/10/2019 9/11/2019 | Zagreb (CRO) Plzen - Slovany (CZE) Plzen - Slovany (CZE) Zagreb (CRO) |
|||
Horska Kristyna | 97 | CZE | 200m dowolny (10) 800m dowolny (37) 200m motylkowy (27) 200m zmienny (22) 400m zmienny (2) | 2:01.67 9:07.18 2:11.38 2:09.23 4:38.59 | 9/11/2019 10/11/2019 7/12/2019 4/12/2019 | Zagreb (CRO) Zagreb (CRO) Glasgow (GBR) Glasgow (GBR) |
|||
Janecek Pavel | 94 | CZE | 400m dowolny (19) 200m grzbietowy (13) 100m motylkowy (9) 200m motylkowy (28) 100m zmienny (36) | 3:49.58 1:58.66 53.94 1:55.62 56.36 | 4/12/2019 9/11/2019 9/11/2019 | Glasgow (GBR) Zagreb (CRO) Zagreb (CRO) |
|||
Lankova Katerina | 03 | CZE | 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (20) 100m motylkowy (8) | 32.54 1:09.59 2:26.38 1:03.49 | 2/11/2019 1/11/2019 3/11/2019 1/12/2019 | Gyor (HUN) Gyor (HUN) Gyor (HUN) Zlin (CZE) |
|||
Ludvik David | 02 | CZE | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (13) 200m zmienny (23) | 27.09 56.48 2:00.25 2:08.96 | 3/11/2019 20/10/2019 6/9/2020 5/9/2020 | Jihlava (CZE) Plzen - Slovany (CZE) Znojmo (CZE) Znojmo (CZE) |
|||
Ludvik Tomas | 99 | CZE | 400m dowolny (19) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (13) | 3:54.35 55.06 1:56.15 | 9/11/2019 9/11/2019 18/10/2019 | Zagreb (CRO) Zagreb (CRO) Plzen - Slovany (CZE) |
|||
Matoskova Bara | 03 | CZE | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (12) 100m zmienny (35) 200m zmienny (22) | 26.76 28.58 1:00.29 2:13.28 1:09.60 2:36.49 | 6/9/2020 6/9/2020 5/9/2020 30/11/2019 14/9/2019 13/9/2019 | Znojmo (CZE) Znojmo (CZE) Znojmo (CZE) Zlin (CZE) Chomutov (CZE) Chomutov (CZE) |
|||
Netrh Vojtech | 02 | CZE | 100m grzbietowy (32) 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) 100m zmienny (36) 400m zmienny (3) | 1:01.26 28.25 59.94 2:10.57 26.90 56.03 4:28.94 | 18/10/2019 19/10/2019 20/10/2019 9/11/2019 18/10/2019 14/9/2019 | Plzen - Slovany (CZE) Plzen - Slovany (CZE) Plzen - Slovany (CZE) Most (CZE) Plzen - Slovany (CZE) Chomutov (CZE) |
|||
Plihalova Anna | 99 | CZE | 100m dowolny (29) 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (20) | 59.56 31.86 1:08.25 2:28.05 | 5/9/2020 2/11/2019 1/11/2019 3/11/2019 | Znojmo (CZE) Gyor (HUN) Gyor (HUN) Gyor (HUN) |
|||
Prochazka Roman | 01 | CZE | 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (17) 100m zmienny (36) | 48.44 1:46.21 25.05 1:00.84 | 18/10/2019 8/11/2019 1/12/2019 | Plzen - Slovany (CZE) Esbjerg (DEN) Zlin (CZE) |
|||
Seemanova Barbora | 00 | CZE | 200m dowolny (10) 400m dowolny (18) 200m motylkowy (27) 100m zmienny (35) | 1:53.83 4:03.42 2:09.46 1:01.50 | 7/12/2019 20/10/2019 18/10/2019 18/10/2019 | Glasgow (GBR) Plzen - Slovany (CZE) Plzen - Slovany (CZE) Plzen - Slovany (CZE) |
|||
Sefl Jan | 90 | CZE | 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (36) | 48.29 23.15 50.96 53.26 | 5/9/2020 19/10/2019 20/10/2019 18/10/2019 | Znojmo (CZE) Plzen - Slovany (CZE) Plzen - Slovany (CZE) Plzen - Slovany (CZE) |
|||
Svecena Lucie | 97 | CZE | 50m grzbietowy (16) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (14) 100m motylkowy (8) | 28.03 1:00.18 26.35 58.30 | 19/10/2019 10/11/2019 5/12/2019 9/11/2019 | Plzen - Slovany (CZE) Zagreb (CRO) Glasgow (GBR) Zagreb (CRO) |
|||
Tondrova Veronika | 02 | CZE | 50m dowolny (4) 100m dowolny (29) 200m dowolny (10) 400m dowolny (18) | 26.24 55.39 1:59.14 4:13.09 | 20/10/2019 5/12/2019 9/11/2019 8/12/2019 | Plzen - Slovany (CZE) Glasgow (GBR) Zagreb (CRO) Glasgow (GBR) |
|||
Zabojnik Matej | 99 | CZE | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 100m zmienny (36) | 27.89 1:00.31 2:08.64 57.69 |
Jahoda Matyáš | 06 | PKNJ | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (13) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 30.60 36.22 1:17.65 2:52.26 1:18.94 2:52.10 | |||||
Koutný Matěj | 07 | PKNJ | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (13) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 29.11 33.95 1:11.92 2:34.53 1:13.65 2:36.58 |
|||||
Krausová Alica | 05 | PKNJ | 50m dowolny (4) 100m dowolny (29) 200m dowolny (10) 400m dowolny (18) 50m grzbietowy (16) 100m zmienny (35) | 29.00 1:03.21 2:21.54 5:03.56 34.31 1:12.94 |
|||||
Křížková Vanda | 05 | PKNJ | 50m dowolny (4) 100m dowolny (29) 400m dowolny (18) 100m motylkowy (8) 100m zmienny (35) 200m zmienny (22) | 28.70 1:02.95 4:58.52 1:13.20 1:12.50 2:37.53 |
|||||
Minář Josef | 05 | PKNJ | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (36) | 26.41 57.77 4:20.16 28.07 1:00.43 1:03.29 |
|||||
Ngyuyen Tien Thanh Adam | 06 | PKNJ | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) 100m zmienny (36) | 28.45 1:04.93 2:24.56 2:57.85 32.70 1:15.50 |
|||||
Pilát Matěj | 07 | PKNJ | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 100m zmienny (36) | 28.19 1:03.04 2:17.25 4:49.25 31.03 1:16.58 |
|||||
Písařovic Vojtěch | 03 | PKNJ | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | 28.30 1:03.43 2:23.85 1:24.85 2:56.45 32.95 |
|||||
Sazovský Jan | 01 | PKNJ | 50m dowolny (5) 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 24.29 55.60 25.33 55.89 59.20 2:06.65 |
|||||
Sochor Adrian | 04 | PKNJ | 50m dowolny (5) 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (13) 100m zmienny (36) | 27.77 4:39.28 31.46 1:05.66 2:19.21 1:10.22 |
|||||
Sochorová Amálie | 06 | PKNJ | 100m dowolny (29) 200m dowolny (10) 50m klasyczny (6) 50m motylkowy (14) 100m zmienny (35) 200m zmienny (22) | 1:06.65 2:26.45 37.95 33.95 1:21.68 2:43.55 |
|||||
Vavřín Tobiáš | 07 | PKNJ | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | 37.45 1:06.95 2:24.56 1:20.82 2:51.99 32.91 |
|||||
Vyskočil Jan | 06 | PKNJ | 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | 1:05.82 2:21.50 34.33 1:16.40 2:48.82 32.56 |
|||||
Šupa Michal | 01 | PKNJ | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (13) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 26.45 56.01 2:01.70 31.18 57.12 2:03.22 |
Plavecký klub Nový Jičín 1 | PKNJ | 4 x 100m dowolny (25) | Mężczyzn | 17 lat i starsi | 3:40.13 |
Sazovský Jan Sochor Adrian | 01 04 | Šupa Michal Minář Josef | 01 05 |
Plavecký klub Nový Jičín 2 | PKNJ | 4 x 100m dowolny (25) | Mężczyzn | 17 lat i starsi | 4:10.37 |
Sochor Adrian Ngyuyen Tien Thanh Adam | 04 06 | Pilát Matěj Písařovic Vojtěch | 07 03 |
Plavecký klub Nový Jičín 1 | PKNJ | 4 x 100m zmienny (40) | Mężczyzn | 17 lat i starsi | 4:03.58 |
Sochor Adrian Šupa Michal | 04 01 | Minář Josef Sazovský Jan | 05 01 |
Plavecký klub Nový Jičín 2 | PKNJ | 4 x 100m zmienny (40) | Mężczyzn | 17 lat i starsi | 4:58.73 |
Koutný Matěj Vavřín Tobiáš | 07 07 | Pilát Matěj Jahoda Matyáš | 07 06 |
Plavecký klub Nový Jičín 1 | PKNJ | 4 x 50m dowolny (26) | Mieszane | 17 lat i starsi | 1:44.66 |
Šupa Michal Sazovský Jan | 01 01 | Krausová Alica Křížková Vanda | 05 05 |
Plavecký klub Nový Jičín 1 | PKNJ | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 17 lat i starsi | 1:58.71 |
Šupa Michal Sochorová Amálie | 01 06 | Sazovský Jan Křížková Vanda | 01 05 |
Grzegorczyk Wiktor | 02 | 00913 | 100913700039 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 200m zmienny (23) | 25.45 53.16 NT 1:00.17 NT | 22/11/2019 21/12/2019 10/10/2020 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
Bętkowska Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600047 | 800m dowolny (37) 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (20) | 9:53.01 34.36 1:14.82 2:39.88 | 15/12/2019 25/10/2020 21/12/2019 24/10/2020 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Balcerzyk Michał | 06 | 01806 | 101806700041 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 200m zmienny (23) | 1:09.29 2:34.85 35.82 40.73 1:25.97 2:49.10 | 25/10/2020 24/10/2020 24/10/2020 15/12/2019 10/10/2020 15/12/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Oczkowicz Mikołaj | 06 | 01806 | 101806700045 | 50m dowolny (5) 400m dowolny (19) 1500m dowolny (38) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (13) | 26.99 4:41.98 NT 29.52 1:03.08 2:19.73 | 24/10/2020 25/10/2020 24/10/2020 25/10/2020 24/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Radziszewski Andrzej | 05 | 01806 | 101806700043 | 50m motylkowy (15) 200m motylkowy (28) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) 400m zmienny (3) | 29.72 2:33.10 1:08.11 2:27.44 5:09.06 | 24/10/2020 23/11/2019 24/10/2020 7/12/2019 10/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Skalska Zofia | 05 | 01806 | 101806600042 | 50m dowolny (4) 400m dowolny (18) 50m grzbietowy (16) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (12) | 30.93 NT 33.10 1:10.80 2:30.89 | 24/10/2020 7/12/2019 8/12/2019 6/12/2019 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Skrzyszowski Bruno | 03 | 01806 | 101806700022 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 25.28 56.73 32.79 NT NT NT | 13/12/2019 15/12/2019 9/11/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Krakow (POL) |
||
Zaremba Igor | 05 | 01806 | 101806700040 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) 1500m dowolny (38) 50m grzbietowy (17) | 27.59 1:02.68 2:11.12 4:38.87 NT NT | 24/10/2020 10/10/2020 24/10/2020 25/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Gromala Julia | 07 | 01406 | 101406600181 | 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (20) 100m zmienny (35) | 41.95 1:30.05 NT NT | 19/9/2020 24/10/2020 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Góra Amelia | 06 | 01406 | 101406600189 | 400m dowolny (18) 800m dowolny (37) | NT NT |
||||
Mucha Julia | 07 | 01406 | 101406600142 | 50m motylkowy (14) 100m motylkowy (8) 100m zmienny (35) | 31.72 1:15.62 1:16.20 | 19/9/2020 10/10/2020 19/9/2020 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 101406600093 | 400m dowolny (18) 800m dowolny (37) 200m motylkowy (27) 400m zmienny (2) | 5:15.94 10:30.64 NT NT | 15/12/2019 15/12/2019 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
Rogóż Jan | 06 | 00906 | 100906700092 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 50m motylkowy (15) | NT NT NT NT |
Droński Wojciech | 05 | 02706 | 102706700067 | 50m klasyczny (7) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | 32.68 2:41.49 NT | 6/12/2019 21/12/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piątek Zofia | 05 | 02706 | 102706600081 | 50m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (12) 50m motylkowy (14) | 36.16 2:48.82 NT | 19/10/2019 26/10/2019 | Olkusz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pochopień Paweł | 07 | 02706 | 102706700059 | 50m dowolny (5) 200m dowolny (11) 200m zmienny (23) | 30.62 2:36.53 3:12.56 | 30/11/2019 14/12/2019 13/10/2019 | Andrychow (POL) Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Sowa Barbara | 07 | 02706 | 102706600074 | 800m dowolny (37) 200m zmienny (22) 400m zmienny (2) | 11:06.91 2:41.55 NT | 23/11/2019 10/10/2020 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
Kamzol Flawia | 07 | 02806 | 102806600091 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (10) 50m grzbietowy (16) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (14) 100m motylkowy (8) 400m zmienny (2) | 1:00.29 2:16.40 29.08 1:03.48 28.98 1:06.56 NT | 9/2/2020 23/11/2019 15/12/2019 8/2/2020 21/12/2019 8/2/2020 | Katowice (POL) Radom (POL) Zabierzow (POL) Katowice (POL) Oswiecim (POL) Katowice (POL) |
||
Kieroński Marcel | 07 | 02806 | 102806700103 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (15) 100m zmienny (36) | 27.44 1:01.19 2:18.86 4:49.74 33.91 1:20.67 30.60 1:21.55 | 10/10/2020 24/10/2020 19/9/2020 8/11/2020 24/10/2020 14/12/2019 8/11/2020 30/11/2019 | Gliwice (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Andrychow (POL) |
Smoleń Patrycja | 05 | 04706 | 104706600005 | 50m grzbietowy (16) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (12) | 32.30 1:09.09 2:30.42 | 23/11/2019 23/11/2019 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Błaut Maciej | 05 | 00912 | 100912700133 | 200m grzbietowy (13) 100m motylkowy (9) | 2:17.26 1:01.59 | 6/12/2019 6/12/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Gil Beata | 05 | 00912 | 100912600105 | 50m dowolny (4) 100m motylkowy (8) | 29.17 1:08.70 | 16/11/2019 26/10/2019 | Kielce (POL) Rybnik (POL) |
||
Gil Julia | 03 | 00912 | 100912600130 | 200m grzbietowy (12) | 2:36.01 | 13/12/2019 | Lublin (POL) | ||
Grot Szymon | 05 | 00912 | 100912700234 | 50m dowolny (5) 100m motylkowy (9) | 26.16 NT | 6/12/2019 | Ostrowiec Sw (POL) | ||
Janus Kamil | 05 | 00912 | 100912700142 | 50m dowolny (5) 200m dowolny (11) | 27.28 2:06.70 | 6/12/2019 6/12/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Kundera Olaf | 05 | 00912 | 100912700094 | 50m dowolny (5) 400m zmienny (3) | 29.28 5:29.42 | 21/9/2019 6/12/2019 | Staszow (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Michalska Julia | 05 | 00912 | 100912600092 | 50m dowolny (4) 100m motylkowy (8) | NT NT |
||||
Orzeł Piotr | 05 | 00912 | 100912700106 | 50m dowolny (5) 200m dowolny (11) | 30.87 2:26.03 | 6/12/2019 16/11/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Kielce (POL) |
||
Wira Patrycja | 03 | 00912 | 100912600235 | 50m dowolny (4) 200m dowolny (10) | NT NT |
Korona-Swim Kielce 1 | 00912 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 15 - 16 lat | 2:01.26 |
Michalska Julia Kundera Olaf | 05 05 | Gil Beata Grot Szymon | 05 05 |
Korona-Swim Kielce 2 | 00912 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 17 lat i starsi | NT |
Gil Julia Wira Patrycja | 03 03 | Błaut Maciej Janus Kamil | 05 05 |
Trníková Nikoleta | 02 | PBPO | SVK11827 | 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (20) 200m motylkowy (27) 400m zmienny (2) | 1:07.75 2:23.21 2:17.26 4:41.28 |
Zabawa Emilia | 07 | 00706 | 100706600050 | 50m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (12) 50m motylkowy (14) 100m motylkowy (8) 200m motylkowy (27) | 36.74 2:38.83 31.28 1:11.98 NT | 9/6/2019 8/11/2020 24/10/2020 10/10/2020 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
Borkowska Dominika | 07 | 03306 | 103306600057 | 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (20) 100m zmienny (35) | 36.30 1:17.87 2:51.74 1:17.38 | 21/12/2019 29/2/2020 21/12/2019 19/9/2020 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Choma Maksym | 06 | 03306 | 103306700039 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (36) | 26.03 28.66 1:03.24 27.61 1:02.99 1:04.98 | 24/10/2020 17/10/2020 10/10/2020 17/10/2020 10/10/2020 24/10/2020 | Oswiecim (POL) Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Giec Kacper | 07 | 03306 | 103306700058 | 1500m dowolny (38) 100m motylkowy (9) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) 400m zmienny (3) | NT 1:09.74 NT 2:36.17 NT | 22/2/2020 1/3/2020 | Mielec (POL) Wieliczka (POL) |
||
Guzik Mikołaj | 06 | 03306 | 103306700049 | 100m dowolny (30) 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | 1:04.28 34.01 1:16.52 2:45.64 NT | 10/10/2020 25/10/2020 24/10/2020 24/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Janik Julia | 06 | 03306 | 103306600042 | 50m dowolny (4) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (16) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (14) 100m motylkowy (8) | 28.14 1:01.67 30.95 1:06.81 30.78 1:08.09 | 16/10/2020 12/10/2019 24/10/2020 25/10/2020 17/10/2020 15/6/2019 | Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jarosz Helena | 06 | 03306 | 103306600043 | 50m dowolny (4) 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (20) 100m zmienny (35) 200m zmienny (22) | 28.13 33.27 1:12.37 2:36.24 1:07.51 2:25.99 | 8/2/2020 16/10/2020 21/12/2019 21/12/2019 9/2/2020 16/6/2019 | Katowice (POL) Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Katowice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kaszuba Maja | 06 | 03306 | 103306600044 | 50m motylkowy (14) 100m motylkowy (8) 100m zmienny (35) 200m zmienny (22) 400m zmienny (2) | 31.54 1:10.70 1:10.81 2:34.64 5:41.00 | 21/12/2019 12/10/2019 21/12/2019 21/12/2019 10/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mędrek Krzysztof | 06 | 03306 | 103306700047 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 50m motylkowy (15) 100m zmienny (36) | 26.06 58.01 2:13.08 28.46 1:10.01 | 24/10/2020 25/10/2020 14/12/2019 24/10/2020 21/12/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Soborski Igor | 05 | 03306 | 103306700016 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) | 26.93 NT 28.07 1:03.86 | 24/10/2020 24/10/2020 21/12/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tomsia Oliwia | 06 | 03306 | 103306600052 | 50m dowolny (4) 100m dowolny (29) 200m dowolny (10) 400m dowolny (18) 800m dowolny (37) | 29.08 1:02.13 2:16.01 4:47.92 10:12.06 | 24/10/2020 21/12/2019 21/12/2019 21/12/2019 15/12/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | 03306 | 103306700054 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 27.47 1:03.78 28.69 1:08.77 1:10.10 2:46.92 | 24/10/2020 21/12/2019 24/10/2020 10/10/2020 24/10/2020 12/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 100m dowolny (25) | Mężczyzn | 13 - 14 lat | 4:01.58 |
Mędrek Krzysztof Guzik Mikołaj | 06 06 | Wioska-Kaganiec Wiktor Choma Maksym | 06 06 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 100m zmienny (40) | Mężczyzn | 13 - 14 lat | 4:29.67 |
Wioska-Kaganiec Wiktor Guzik Mikołaj | 06 06 | Choma Maksym Mędrek Krzysztof | 06 06 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 100m dowolny (24) | Kobiet | 13 - 14 lat | 4:07.34 |
Janik Julia Tomsia Oliwia | 06 06 | Kaszuba Maja Jarosz Helena | 06 06 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 100m zmienny (39) | Kobiet | 13 - 14 lat | 4:30.51 |
Janik Julia Jarosz Helena | 06 06 | Kaszuba Maja Tomsia Oliwia | 06 06 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m dowolny (26) | Mieszane | 13 - 14 lat | 1:46.86 |
Mędrek Krzysztof Janik Julia | 06 06 | Jarosz Helena Choma Maksym | 06 06 |
Omega Olkusz 2 | 03306 | 4 x 50m dowolny (26) | Mieszane | 13 - 14 lat | 1:52.83 |
Guzik Mikołaj Tomsia Oliwia | 06 06 | Kaszuba Maja Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 06 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 13 - 14 lat | 1:56.39 |
Janik Julia Jarosz Helena | 06 06 | Choma Maksym Mędrek Krzysztof | 06 06 |
Omega Olkusz 2 | 03306 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 13 - 14 lat | 2:05.93 |
Tomsia Oliwia Guzik Mikołaj | 06 06 | Kaszuba Maja Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 06 |
Konieczny Mateusz | 05 | 03906 | 103906700008 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) | 25.56 57.41 4:54.90 28.49 1:01.87 | 24/10/2020 10/10/2020 27/10/2019 7/12/2019 10/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sarnat Szymon | 06 | 03906 | 103906700001 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 50m motylkowy (15) | 28.22 1:01.53 38.13 NT 30.13 | 14/12/2019 9/11/2019 9/11/2019 9/11/2019 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Ślęczka Nataniel | 05 | 03906 | 103906700007 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (36) | 25.08 26.85 59.20 1:01.13 1:04.10 | 24/10/2020 24/10/2020 10/10/2020 6/12/2019 23/11/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
Cholewa Hanna | 07 | 03506 | 103506600073 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (18) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (12) 100m klasyczny (33) 200m zmienny (22) | NT 5:31.95 1:17.00 2:44.20 1:24.14 2:46.57 | 8/11/2020 24/10/2020 19/9/2020 14/12/2019 23/11/2019 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Cholewa Wojciech | 06 | 03506 | 103506700059 | 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 200m motylkowy (28) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) 400m zmienny (3) | 28.40 1:01.93 2:27.01 1:12.90 2:26.59 4:57.83 | 17/10/2020 16/10/2020 21/12/2019 9/6/2019 15/12/2019 10/10/2020 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gałoński Tomasz | 07 | 03506 | 103506700111 | 50m dowolny (5) 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 33.79 2:38.95 35.30 1:17.93 1:28.84 2:56.53 | 30/11/2019 19/9/2020 19/9/2020 24/10/2020 30/11/2019 10/10/2020 | Andrychow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Andrychow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gorczyca Gabriela | 06 | 03506 | 103506600052 | 400m dowolny (18) 50m motylkowy (14) 100m motylkowy (8) 200m motylkowy (27) 100m zmienny (35) 400m zmienny (2) | 4:31.11 30.08 1:05.42 2:19.97 NT 5:11.88 | 14/12/2019 8/2/2020 16/10/2020 21/12/2019 10/10/2020 | Zabierzow (POL) Katowice (POL) Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gąsiorek Wiktor | 07 | 03506 | 103506700074 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 100m zmienny (36) | 31.68 1:07.17 5:12.87 34.10 1:18.61 | 14/12/2019 19/9/2020 8/11/2020 24/10/2020 19/9/2020 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Idzik Arkadiusz | 07 | 03506 | 103506700069 | 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 1:12.34 36.75 1:23.52 3:01.86 | 24/10/2020 1/3/2020 14/12/2019 15/12/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kordjak Dawid | 06 | 03506 | 103506700077 | 50m dowolny (5) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 200m motylkowy (28) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 31.39 31.13 1:08.86 NT 1:14.63 2:33.78 | 14/12/2019 24/10/2020 24/10/2020 21/12/2019 24/10/2020 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Miłek Alicja | 06 | 03506 | 103506600051 | 400m dowolny (18) 800m dowolny (37) 100m grzbietowy (31) 200m grzbietowy (12) 50m motylkowy (14) 400m zmienny (2) | 4:28.65 NT 1:02.01 2:15.36 29.55 4:58.59 | 14/12/2019 24/10/2020 22/2/2020 7/2/2020 10/10/2020 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Piekary (POL) Katowice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Permus Aleksandra | 06 | 03506 | 103506600046 | 50m dowolny (4) 100m dowolny (29) 200m dowolny (10) 50m grzbietowy (16) 100m zmienny (35) 200m zmienny (22) | 28.99 1:01.90 2:16.29 33.06 1:14.40 2:40.30 | 14/12/2019 24/10/2020 8/2/2020 24/10/2020 9/2/2020 12/10/2019 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Katowice (POL) Wieliczka (POL) Katowice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Przystał Antonio | 07 | 03506 | 103506700067 | 1500m dowolny (38) 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | NT 39.30 1:26.41 3:08.35 34.72 | 19/9/2020 24/10/2020 30/11/2019 19/9/2020 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Andrychow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Urbaniec Zofia | 07 | 03506 | 103506600063 | 50m dowolny (4) 50m motylkowy (14) 100m motylkowy (8) 200m motylkowy (27) 100m zmienny (35) 200m zmienny (22) | 36.42 37.74 1:31.41 NT 1:31.68 NT | 14/12/2019 24/10/2020 30/11/2019 9/6/2019 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Andrychow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Zawiślan Julia | 07 | 03506 | 103506600070 | 50m dowolny (4) 100m dowolny (29) 200m dowolny (10) 50m grzbietowy (16) 100m grzbietowy (31) | 32.26 1:04.76 2:26.54 34.39 1:14.34 | 30/11/2019 19/9/2020 19/9/2020 19/9/2020 24/10/2020 | Andrychow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Żmijewski Borys | 07 | 03506 | 103506700068 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (13) 100m zmienny (36) | 34.54 35.81 1:16.65 2:43.93 1:26.49 | 30/11/2019 24/10/2020 24/10/2020 8/11/2020 30/11/2019 | Andrychow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Andrychow (POL) |
Aksamit Wiktor | 06 | 03206 | 103206700052 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) | 27.58 1:03.54 32.85 1:10.28 36.68 31.18 | 21/12/2019 15/12/2019 15/12/2019 14/12/2019 21/12/2019 21/12/2019 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Budzińska Paulina | 03 | 00207 | 100207600213 | 200m dowolny (10) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (20) | 2:20.64 1:14.37 2:39.42 | 22/11/2019 24/10/2020 7/11/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) |
||
Stańczyk Jarema | 02 | 00207 | 100207700207 | 50m dowolny (5) 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 26.10 30.75 1:05.35 2:23.15 | 18/12/2019 7/11/2020 24/10/2020 24/10/2020 | Ostrowiec Sw (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Topolnicki Maksymilian | 06 | 00207 | 100207700342 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | SKREŚL. SKREŚL. SKREŚL. SKREŚL. SKREŚL. | 17/10/2020 28/9/2019 26/11/2019 16/10/2020 17/10/2020 | Wroclaw (POL) Berlin (GER) Zdzieszowice (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
Bartosiewicz Remigiusz | 02 | 01006 | 101006700390 | 200m dowolny (11) 100m grzbietowy (32) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 1:58.86 55.92 NT 2:13.02 | 24/10/2020 22/12/2019 27/10/2019 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bernacik Dawid | 06 | 01006 | 101006700441 | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 400m zmienny (3) | 36.72 1:16.33 2:44.14 5:26.37 | 15/12/2019 24/10/2020 24/10/2020 24/10/2020 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bigaj Gabriel | 05 | 01006 | 101006700408 | 200m dowolny (11) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 2:23.36 NT 30.04 1:15.23 2:39.31 | 26/10/2019 24/10/2020 21/12/2019 21/12/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Blachura Oskar | 02 | 01006 | 101006700266 | 200m dowolny (11) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) 400m zmienny (3) | 1:54.57 2:09.44 2:08.95 4:30.02 | 19/12/2019 21/12/2019 7/11/2020 18/12/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Czech Arkadiusz | 03 | 01006 | 101006700392 | 50m dowolny (5) 50m motylkowy (15) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) | 25.32 26.13 2:04.83 NT | 22/11/2019 24/10/2020 15/12/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) |
||
Czerwik Krzysztof | 06 | 01006 | 101006700442 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) | 28.16 1:00.09 29.29 | 30/11/2019 10/10/2020 24/10/2020 | Andrychow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Danikiewicz Dawid | 03 | 01006 | 101006700322 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) | 24.61 53.80 1:55.01 4:05.07 | 21/12/2019 15/12/2019 13/12/2019 14/12/2019 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Daszkiewicz Michał | 03 | 01006 | 101006700313 | 100m dowolny (30) 200m grzbietowy (13) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) | 52.58 2:05.54 NT 57.14 2:01.96 2:14.52 | 30/11/2019 22/11/2019 10/10/2020 21/12/2019 9/11/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Daszkiewicz Mikołaj | 04 | 01006 | 101006700359 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 400m zmienny (3) | 2:07.64 1:12.51 2:30.60 4:59.02 | 24/10/2020 14/12/2019 15/12/2019 22/11/2019 | Oswiecim (POL) Opole (POL) Opole (POL) Oswiecim (POL) |
||
Drabczyk Krystian | 04 | 01006 | 101006700348 | 400m dowolny (19) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (3) | 4:07.60 2:14.47 4:50.06 | 7/11/2020 7/11/2020 24/10/2020 | Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dyduch Martyna | 04 | 01006 | 101006600331 | 100m dowolny (29) 400m dowolny (18) 800m dowolny (37) 200m zmienny (22) 400m zmienny (2) | 1:03.36 4:39.76 9:38.23 2:32.10 5:15.76 | 30/11/2019 14/12/2019 15/12/2019 21/12/2019 24/10/2020 | Oswiecim (POL) Opole (POL) Opole (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Famulok Zuzanna | 03 | 01006 | 101006600415 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (18) 200m klasyczny (20) 100m motylkowy (8) 200m motylkowy (27) 100m zmienny (35) | 2:05.21 4:33.19 2:43.46 1:01.83 2:17.77 1:03.54 | 22/11/2019 24/10/2020 7/3/2020 13/12/2019 25/10/2020 15/12/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) |
||
Fic Bożena | 04 | 01006 | 101006600430 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (18) 50m motylkowy (14) 100m motylkowy (8) 200m motylkowy (27) | NT NT 31.32 1:07.82 2:30.48 | 24/10/2020 13/12/2019 25/10/2020 | Oswiecim (POL) Opole (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gałuszka Bruno | 02 | 01006 | 01006700281 | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 200m zmienny (23) | 30.27 1:05.28 2:08.40 | 7/11/2020 8/11/2020 22/12/2019 | Lodz (POL) Lodz (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Jakubik Julia | 05 | 01006 | 101006600410 | 400m dowolny (18) 800m dowolny (37) 200m zmienny (22) 400m zmienny (2) | 4:42.59 9:37.45 2:34.17 5:15.61 | 23/11/2019 23/11/2019 9/11/2019 6/12/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Jarosz Zuzanna | 06 | 01006 | 101006600444 | 50m dowolny (4) 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (33) | 33.02 41.18 1:27.39 | 14/12/2019 9/11/2019 15/6/2019 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kijek Wiktor | 02 | 01006 | 101006700385 | 200m dowolny (11) 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 100m zmienny (36) | 2:00.68 30.03 1:05.51 1:01.08 | 22/11/2019 22/12/2019 19/12/2019 24/10/2020 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Klimek Marta | 03 | 01006 | 101006600311 | 50m dowolny (4) 100m dowolny (29) 400m dowolny (18) 100m grzbietowy (31) 200m zmienny (22) 400m zmienny (2) | 26.55 56.78 4:16.83 1:09.15 2:27.17 4:59.23 | 13/12/2019 21/12/2019 14/12/2019 10/10/2020 23/11/2019 10/10/2020 | Lublin (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kowalska Julia | 04 | 01006 | 101006600374 | 800m dowolny (37) 50m motylkowy (14) 100m motylkowy (8) 200m motylkowy (27) | NT 33.88 1:13.23 2:36.88 | 14/12/2019 22/11/2019 30/11/2019 | Opole (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kowolik Alex | 04 | 01006 | 101006700426 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) 1500m dowolny (38) 200m motylkowy (28) | 2:00.19 4:07.87 15:54.36 2:06.93 | 26/10/2019 25/10/2020 15/12/2019 21/12/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Opole (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kusion Judyta | 06 | 01006 | 101006600447 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (18) 800m dowolny (37) | 2:15.44 4:41.40 9:35.04 | 21/12/2019 21/12/2019 24/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Lala Nadia | 04 | 01006 | 101006600423 | 200m motylkowy (27) 100m zmienny (35) 200m zmienny (22) 400m zmienny (2) | 2:27.97 1:08.18 2:25.73 5:00.14 | 7/11/2020 26/10/2019 21/12/2019 22/11/2019 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Machulak Kamil | 06 | 01006 | 101006700448 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 57.63 2:09.00 34.78 1:07.98 2:26.74 | 10/10/2020 14/12/2019 15/12/2019 30/11/2019 15/12/2019 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Andrychow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Majewski Maksym | 04 | 01006 | 101006700334 | 50m dowolny (5) 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) 1500m dowolny (38) | 25.35 2:04.51 4:19.54 17:24.66 | 24/10/2020 13/12/2019 25/10/2020 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Opole (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mamcarz Mateusz | 04 | 01006 | 101006700437 | 200m dowolny (11) 100m klasyczny (34) 50m motylkowy (15) 200m motylkowy (28) | 1:53.69 1:10.43 25.05 2:04.61 | 24/10/2020 10/10/2020 17/10/2020 7/11/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Wroclaw (POL) Lodz (POL) |
||
Merta Miłosz | 06 | 01006 | 101006700449 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 200m klasyczny (21) | 29.39 1:00.27 2:19.98 2:44.89 | 21/12/2019 10/10/2020 14/12/2019 24/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Miernik Wiktoria | 04 | 01006 | 101006600353 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (18) 800m dowolny (37) 50m motylkowy (14) | 2:12.30 4:35.14 9:24.91 30.94 | 13/12/2019 14/12/2019 23/11/2019 30/11/2019 | Opole (POL) Opole (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Miodońska Wiktoria | 06 | 01006 | 101006600450 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 100m grzbietowy (31) 100m zmienny (35) | 29.47 31.65 1:07.03 1:10.64 | 30/11/2019 7/11/2020 7/11/2020 24/10/2020 | Andrychow (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Miodoński Mateusz | 03 | 01006 | 101006700318 | 100m dowolny (30) 400m dowolny (19) 200m grzbietowy (13) | 53.33 4:17.40 2:07.75 | 25/10/2020 23/11/2019 13/12/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) |
||
Mleczko Jakub | 06 | 01006 | 101006700462 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) 1500m dowolny (38) 100m grzbietowy (32) | 2:34.52 5:12.08 NT 1:18.08 | 14/12/2019 9/11/2019 10/10/2020 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nowak Zuzanna | 02 | 01006 | 101006600289 | 200m klasyczny (20) 50m motylkowy (14) 100m motylkowy (8) 200m motylkowy (27) | 2:45.29 29.31 1:02.08 2:15.12 | 22/2/2020 26/10/2019 9/11/2019 30/11/2019 | Piekary (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ogrodnik Wojciech | 03 | 01006 | 101006700419 | 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 200m motylkowy (28) | 4:18.77 24.44 55.15 2:06.81 | 22/2/2020 14/12/2019 16/10/2020 27/10/2019 | Piekary (POL) Lublin (POL) Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pancerz Oliwia | 06 | 01006 | 101006600461 | 50m dowolny (4) 50m motylkowy (14) 100m motylkowy (8) 100m zmienny (35) | 28.89 30.41 1:09.88 1:13.43 | 24/10/2020 24/10/2020 10/10/2020 24/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Para Mikołaj | 03 | 01006 | 101006700373 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) | 26.39 56.55 2:00.71 4:18.02 | 22/11/2019 15/12/2019 13/12/2019 27/10/2019 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pawłowska Julia | 02 | 01006 | 101006600275 | 200m dowolny (10) 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (20) | NT 33.98 1:13.88 2:38.11 | 29/11/2019 19/12/2019 21/12/2019 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Pawłowski Jan | 05 | 01006 | 101006700414 | 50m dowolny (5) 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) 1500m dowolny (38) | 27.51 2:10.93 4:34.86 17:38.70 | 21/12/2019 21/12/2019 7/12/2019 23/11/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piela Michał | 04 | 01006 | 101006700351 | 1500m dowolny (38) 50m motylkowy (15) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) 400m zmienny (3) | 16:12.16 NT 2:12.40 2:04.83 4:28.02 | 23/11/2019 7/11/2020 14/12/2019 24/10/2020 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Opole (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pinkowicz Alicja | 04 | 01006 | 101006600428 | 200m dowolny (10) 50m grzbietowy (16) 100m grzbietowy (31) 200m zmienny (22) | 2:19.86 29.96 1:03.81 2:38.06 | 26/10/2019 30/11/2019 15/12/2019 9/11/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Opole (POL) Lodz (POL) |
||
Ptaszyńska Weronika | 03 | 01006 | 101006600306 | 50m dowolny (4) 50m motylkowy (14) | 30.26 30.97 | 9/11/2019 14/12/2019 | Krakow (POL) Lublin (POL) |
||
Ptaszyński Stanisław | 05 | 01006 | 101006700407 | 50m dowolny (5) 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) 1500m dowolny (38) | NT 2:09.45 4:33.85 17:45.68 | 6/12/2019 7/12/2019 23/11/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Płatek Maciej | 02 | 01006 | 01006700278 | 400m dowolny (19) 1500m dowolny (38) 200m zmienny (23) 400m zmienny (3) | 4:08.45 16:05.22 2:15.19 4:39.40 | 20/12/2019 18/12/2019 23/11/2019 22/11/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Płoskonka Gracjan | 06 | 01006 | 101006700452 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 200m klasyczny (21) 100m zmienny (36) | 31.09 1:07.39 2:49.93 1:22.75 | 30/11/2019 22/2/2020 24/10/2020 14/12/2019 | Andrychow (POL) Piekary (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Regulski Maciej | 04 | 01006 | 101006700422 | 200m dowolny (11) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) | 2:05.76 26.94 1:00.21 2:16.64 2:19.75 | 24/10/2020 21/12/2019 21/12/2019 25/10/2020 14/12/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Opole (POL) |
||
Sieradzki Kamil | 02 | 01006 | 101006700391 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 23.22 49.84 NT NT NT 2:09.56 | 29/11/2019 19/12/2019 22/2/2020 | Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Piekary (POL) |
||
Skalski Konrad | 04 | 01006 | 101006700459 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) 1500m dowolny (38) | 26.51 56.41 2:03.81 4:14.62 16:57.87 | 13/12/2019 14/12/2019 8/2/2020 14/12/2019 15/12/2019 | Opole (POL) Opole (POL) Katowice (POL) Opole (POL) Opole (POL) |
||
Smolorz Dawid | 02 | 01006 | 101006700394 | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 29.54 1:05.70 2:21.82 | 7/11/2020 19/12/2019 21/12/2019 | Lodz (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Sobuń Julia | 04 | 01006 | 101006600424 | 50m dowolny (4) 100m dowolny (29) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (14) 100m zmienny (35) 200m zmienny (22) | 28.06 1:00.63 2:11.29 29.55 1:09.90 2:28.09 | 7/11/2020 14/12/2019 13/12/2019 14/12/2019 23/11/2019 21/12/2019 | Lodz (POL) Opole (POL) Opole (POL) Opole (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sosna Dominik | 03 | 01006 | 101006700420 | 50m dowolny (5) 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 200m motylkowy (28) | 26.77 2:06.51 4:35.95 27.63 2:22.83 | 22/11/2019 24/10/2020 23/11/2019 14/12/2019 25/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Strządała Jakub | 04 | 01006 | 101006700438 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | 25.50 55.75 2:05.20 2:40.79 27.00 | 21/12/2019 21/12/2019 24/10/2020 22/2/2020 21/12/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Piekary (POL) Oswiecim (POL) |
||
Swojnóg Igor | 03 | 01006 | 101006700328 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) 200m motylkowy (28) | 1:59.06 4:09.32 2:08.26 | 13/12/2019 14/12/2019 21/12/2019 | Lublin (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szczygieł David | 02 | 01006 | 101006700283 | 200m dowolny (11) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) 400m zmienny (3) | 1:54.56 1:00.34 2:04.88 4:23.13 | 19/12/2019 8/11/2020 22/12/2019 18/12/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Lodz (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Szydłowski Erwin | 03 | 01006 | 101006700308 | 50m klasyczny (7) 200m klasyczny (21) 100m motylkowy (9) 200m motylkowy (28) 100m zmienny (36) | 29.48 2:19.38 1:01.44 NT 1:01.63 | 25/10/2020 15/12/2019 12/10/2019 8/11/2020 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) |
||
Walter Jakub | 04 | 01006 | 101006700427 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m motylkowy (28) | 1:55.37 4:01.42 26.30 56.49 2:15.61 | 16/10/2020 25/10/2020 17/10/2020 25/10/2020 27/10/2019 | Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wilczek Renata | 04 | 01006 | 101006600440 | 200m dowolny (10) 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (20) 100m zmienny (35) | 2:10.90 33.83 1:13.86 2:38.98 1:09.67 | 22/11/2019 29/11/2019 30/11/2019 30/11/2019 26/10/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Więzik Jan | 03 | 01006 | 101006700304 | 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) | 3:59.36 27.73 1:01.33 | 14/12/2019 23/11/2019 10/10/2020 | Lublin (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Woźnicki Dominik | 06 | 01006 | 101006700455 | 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (3) | 30.58 31.25 2:21.70 5:09.80 | 24/10/2020 14/12/2019 25/10/2020 10/10/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wrona Ewa | 06 | 01006 | 101006600467 | 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (20) 50m motylkowy (14) 400m zmienny (2) | 34.80 1:15.87 2:39.96 NT 5:12.18 | 25/10/2020 24/10/2020 24/10/2020 10/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wąsik Martyna | 06 | 01006 | 101006600453 | 100m klasyczny (33) 200m klasyczny (20) | 1:29.55 3:16.39 | 10/10/2020 16/6/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zając Kamil | 03 | 01006 | 101006700376 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 100m motylkowy (9) | 26.19 57.57 1:01.96 | 21/12/2019 25/10/2020 13/12/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) |
||
Żak Amelia | 04 | 01006 | 101006600335 | 50m dowolny (4) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (14) 200m zmienny (22) | NT 2:09.72 NT 2:32.07 | 26/10/2019 23/11/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 100m dowolny (25) | Mężczyzn | 13 - 14 lat | 3:56.36 |
Machulak Kamil Merta Miłosz | 06 06 | Woźnicki Dominik Czerwik Krzysztof | 06 06 |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 100m dowolny (25) | Mężczyzn | Open | NT |
Unia Oświęcim 3 | 01006 | 4 x 100m dowolny (25) | Mężczyzn | 15 - 16 lat | NT |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 100m zmienny (40) | Mężczyzn | 13 - 14 lat | NT |
Machulak Kamil Bernacik Dawid | 06 06 | Woźnicki Dominik Merta Miłosz | 06 06 |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 100m zmienny (40) | Mężczyzn | Open | NT |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 100m dowolny (24) | Kobiet | 13 - 14 lat | 4:13.77 |
Miodońska Wiktoria Pancerz Oliwia | 06 06 | Wrona Ewa Kusion Judyta | 06 06 |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 100m zmienny (39) | Kobiet | 13 - 14 lat | 4:35.05 |
Miodońska Wiktoria Wrona Ewa | 06 06 | Pancerz Oliwia Kusion Judyta | 06 06 |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 100m zmienny (39) | Kobiet | Open | NT |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 50m dowolny (26) | Mieszane | 13 - 14 lat | 1:53.45 |
Machulak Kamil Miodońska Wiktoria | 06 06 | Pancerz Oliwia Merta Miłosz | 06 06 |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 50m dowolny (26) | Mieszane | Open | NT |
Unia Oświęcim 3 | 01006 | 4 x 50m dowolny (26) | Mieszane | Open | NT |
Unia Oświęcim 4 | 01006 | 4 x 50m dowolny (26) | Mieszane | Open | NT |
Unia Oświęcim 5 | 01006 | 4 x 50m dowolny (26) | Mieszane | 15 - 16 lat | NT |
Unia Oświęcim 1 | 01006 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 13 - 14 lat | 2:03.35 |
Miodońska Wiktoria Machulak Kamil | 06 06 | Pancerz Oliwia Czerwik Krzysztof | 06 06 |
Unia Oświęcim 2 | 01006 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | Open | NT |
Unia Oświęcim 3 | 01006 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | Open | NT |
Unia Oświęcim 4 | 01006 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | Open | NT |
Przystał Adam | 03 | 05114 | 105114700406 | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (36) | 29.06 1:03.48 2:19.76 1:00.91 1:00.01 | 7/11/2020 8/11/2020 30/11/2019 21/12/2019 16/10/2020 | Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Wroclaw (POL) |
||
Stokowski Kacper | 99 | 05114 | 105114700226 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 50m motylkowy (15) | 48.63 1:45.04 22.76 | 27/10/2019 23/11/2019 29/2/2020 | Oswiecim (POL) Poznan (POL) Kozienice (POL) |
Antos Alicja | 07 | 00806 | 100806600351 | 200m dowolny (10) 50m grzbietowy (16) 100m zmienny (35) | NT NT NT | ||||
Cała Anastazja | 07 | 00806 | 100806600353 | 100m motylkowy (8) 100m zmienny (35) 200m zmienny (22) | 1:27.50 1:26.41 3:03.04 | 10/10/2020 30/11/2019 10/10/2020 | Oswiecim (POL) Andrychow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ciapuła Michał | 07 | 00806 | 100806700354 | 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) 400m zmienny (3) | 3:00.07 2:35.00 NT | 21/12/2019 10/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Czuba Julia | 07 | 00806 | 100806600407 | 200m dowolny (10) 800m dowolny (37) 200m zmienny (22) | NT 12:18.09 3:05.52 | 23/11/2019 10/10/2020 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jarzyna Klaudia | 07 | 00806 | 100806600358 | 200m dowolny (10) 400m dowolny (18) 100m zmienny (35) | NT 6:20.65 1:33.13 | 23/11/2019 14/12/2019 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kamińska Martyna | 07 | 00806 | 100806600429 | 100m dowolny (29) 50m motylkowy (14) 400m zmienny (2) | 1:15.45 42.98 NT | 29/2/2020 9/11/2019 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Konopczyński Szymon | 07 | 00806 | 100806700359 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 50m grzbietowy (17) | 34.68 1:06.81 2:34.69 NT | 13/10/2019 10/10/2020 21/12/2019 | Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kos Maciej | 07 | 00806 | 100806700360 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 200m zmienny (23) | 30.88 1:03.93 31.09 1:10.04 2:33.68 | 30/11/2019 10/10/2020 8/11/2020 10/10/2020 10/10/2020 | Andrychow (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kołodziej Jan | 07 | 00806 | 100806700369 | 100m motylkowy (9) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) | 1:18.06 NT 2:58.92 | 10/10/2020 10/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kurysia Anna | 07 | 00806 | 100806600452 | 100m zmienny (35) 200m zmienny (22) 400m zmienny (2) | NT 2:41.74 NT | 10/10/2020 | Oswiecim (POL) |
||
Pędziwiatr Igor | 07 | 00806 | 100806700364 | 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) | 1:17.17 41.02 | 29/2/2020 14/12/2019 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Szczotka Natalia | 07 | 00806 | 100806600453 | 100m motylkowy (8) 100m zmienny (35) 200m zmienny (22) | 1:18.67 NT 2:55.77 | 10/10/2020 10/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żarnowiec Michał | 07 | 00806 | 100806700368 | 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 400m zmienny (3) | 1:19.79 2:46.95 NT | 10/10/2020 8/11/2020 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m dowolny (25) | Mężczyzn | Open | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m zmienny (40) | Mężczyzn | Open | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m dowolny (24) | Kobiet | Open | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m zmienny (39) | Kobiet | Open | NT |
Blacha Igor | 06 | 03606 | 103606700237 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (17) 200m grzbietowy (13) 50m motylkowy (15) | 32.35 35.21 2:33.53 37.51 | 9/11/2019 15/12/2019 22/2/2020 9/11/2019 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Piekary (POL) Krakow (POL) |
||
Caba Stanisław | 06 | 03606 | 103606700240 | 50m dowolny (5) 200m dowolny (11) 50m motylkowy (15) 200m zmienny (23) | 26.93 2:07.59 31.33 2:31.44 | 14/12/2019 14/12/2019 14/12/2019 12/10/2019 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Całka Alicja | 07 | 03606 | 103606600323 | 50m dowolny (4) 100m dowolny (29) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (14) 100m zmienny (35) | 32.46 1:09.26 NT 33.80 1:18.74 | 30/11/2019 29/2/2020 8/11/2020 19/9/2020 | Andrychow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Cicha Zofia | 07 | 03606 | 103606600295 | 50m motylkowy (14) 100m motylkowy (8) 200m zmienny (22) 400m zmienny (2) | 38.36 1:23.82 2:53.61 NT | 13/10/2019 10/10/2020 10/10/2020 | Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Czyż Adam | 06 | 03606 | 103606700286 | 400m dowolny (19) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) | NT 36.58 31.36 1:11.97 | 15/12/2019 14/12/2019 10/10/2020 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dakowicz Marcin | 07 | 03606 | 103606700241 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (17) 200m grzbietowy (13) 50m motylkowy (15) | 33.62 35.14 2:34.26 37.22 | 14/12/2019 15/12/2019 14/12/2019 13/10/2019 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Glijer Maksym | 07 | 03606 | 103606700297 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (13) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 31.52 35.37 1:11.39 2:25.25 1:11.41 2:34.32 | 14/12/2019 15/12/2019 10/10/2020 8/11/2020 19/9/2020 10/10/2020 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Hańderek Mateusz | 06 | 03606 | 103606700242 | 50m grzbietowy (17) 200m grzbietowy (13) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (15) 200m zmienny (23) | 30.72 2:27.46 38.05 30.67 2:40.23 | 9/11/2019 22/2/2020 15/12/2019 14/12/2019 12/10/2019 | Krakow (POL) Piekary (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Król Karolina | 07 | 03606 | 103606600299 | 200m dowolny (10) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (6) 200m klasyczny (20) | 2:36.99 37.13 42.63 3:15.34 | 14/12/2019 14/12/2019 15/12/2019 30/11/2019 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Andrychow (POL) |
||
Marciniak Aleksandra | 07 | 03606 | 103606600416 | 50m klasyczny (6) 200m klasyczny (20) 50m motylkowy (14) 100m motylkowy (8) | 38.50 2:57.45 32.98 1:15.00 | 1/3/2020 30/11/2019 24/10/2020 10/10/2020 | Wieliczka (POL) Andrychow (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Miłek Marcelina | 02 | 03606 | 103606600075 | 200m dowolny (10) 200m zmienny (22) | 2:09.14 2:24.31 | 19/12/2019 28/9/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Stockholm (SWE) |
||
Nowakowski Oliwier | 07 | 03606 | 103606700303 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (13) 50m motylkowy (15) | 28.81 1:00.08 32.33 1:05.57 2:23.07 28.24 | 30/11/2019 10/10/2020 15/12/2019 10/10/2020 8/11/2020 8/11/2020 | Andrychow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Olszowski Mikołaj | 06 | 03606 | 103606700292 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) | 27.15 57.71 32.40 29.18 1:06.58 | 30/11/2019 10/10/2020 15/12/2019 14/12/2019 10/10/2020 | Andrychow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rumińska Wiktoria | 07 | 03606 | 103606600382 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (6) 50m motylkowy (14) | 32.88 NT 41.03 38.25 | 30/11/2019 15/12/2019 13/10/2019 | Andrychow (POL) Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Sakłak Szymon | 07 | 03606 | 103606700309 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (36) 200m zmienny (23) | 29.79 1:01.89 28.95 1:04.28 1:09.98 2:24.87 | 14/12/2019 19/9/2020 24/10/2020 10/10/2020 19/9/2020 8/11/2020 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Skrzypek Jagoda | 07 | 03606 | 103606600253 | 50m klasyczny (6) 50m motylkowy (14) 100m motylkowy (8) 200m zmienny (22) | 38.11 35.71 1:16.65 2:42.47 | 15/12/2019 13/10/2019 10/10/2020 29/2/2020 | Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Sotkowski Kacper | 07 | 03606 | 103606700383 | 50m grzbietowy (17) 200m grzbietowy (13) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) | 35.48 2:39.69 32.58 1:14.69 | 15/12/2019 8/11/2020 8/11/2020 10/10/2020 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Stanek Magdalena | 07 | 03606 | 103606600312 | 50m dowolny (4) 200m dowolny (10) 50m grzbietowy (16) 100m grzbietowy (31) 50m motylkowy (14) 100m zmienny (35) | 28.51 2:21.78 31.76 1:08.47 32.17 1:13.57 | 21/12/2019 21/12/2019 24/10/2020 24/10/2020 9/11/2019 19/9/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Suchan Jakub | 06 | 03606 | 103606700269 | 400m dowolny (19) 1500m dowolny (38) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (13) 200m zmienny (23) 400m zmienny (3) | 4:35.72 NT 30.30 1:05.64 2:22.45 2:29.08 5:05.98 | 22/2/2020 9/11/2019 9/11/2019 9/11/2019 15/12/2019 10/10/2020 | Piekary (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03606 | 103606600278 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 200m zmienny (22) | NT 34.12 2:41.13 | 9/11/2019 22/2/2020 | Krakow (POL) Piekary (POL) |
||
Urbański Jakub | 07 | 03606 | 103606700340 | 50m dowolny (5) 100m dowolny (30) 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) 200m klasyczny (21) 100m zmienny (36) | 30.48 1:04.70 2:27.25 4:53.01 2:56.68 1:16.96 | 30/11/2019 19/9/2020 14/12/2019 8/11/2020 8/11/2020 19/9/2020 | Andrychow (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Wojtal Paweł | 06 | 03606 | 103606700271 | 50m dowolny (5) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 200m zmienny (23) | 32.70 35.21 1:14.68 2:51.10 | 14/12/2019 14/12/2019 10/10/2020 16/6/2019 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 100m dowolny (25) | Mężczyzn | 13 - 14 lat | 4:06.33 |
Sakłak Szymon Urbański Jakub | 07 07 | Glijer Maksym Nowakowski Oliwier | 07 07 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 100m dowolny (25) | Mężczyzn | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 3 | 03606 | 4 x 100m dowolny (25) | Mężczyzn | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 100m zmienny (40) | Mężczyzn | Open | NT |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 100m dowolny (24) | Kobiet | 13 - 14 lat | 4:24.95 |
Całka Alicja Król Karolina | 07 07 | Marciniak Aleksandra Stanek Magdalena | 07 07 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 13 - 14 lat | 2:21.63 |
Dakowicz Marcin Rumińska Wiktoria | 07 07 | Sotkowski Kacper Cicha Zofia | 07 07 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | Open | NT |
Bałabuch Krystian | 95 | 04906 | 104906700001 | 1500m dowolny (38) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (36) | NT NT NT NT 55.70 | 24/10/2020 | Oswiecim (POL) |
||
Wojdak Wojciech | 96 | 04906 | 104906700003 | 200m dowolny (11) 400m dowolny (19) 1500m dowolny (38) | 1:46.10 3:43.12 14:48.06 | 19/12/2019 20/12/2019 5/12/2019 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Glasgow (GBR) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |