Nr 7. Dziewcząt, 400m dowolny 11 - 12 lat | Nr 8. Chłopców, 400m dowolny 11 - 12 lat |
Sobota Pływacka Ogólnpolskie Zawody Wytrzymałości i Wszechstronnosci Oświęcim, 21/11/2020 |
2 - SP Ogólnpolskie Zawody Wytrzymałości i Wszechstronnosci II | 21/11/2020 - 15:30 |
Konkurencja 7 21/11/2020 - 15:30 | Dziewcząt, 400m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 15:30 |
2 3 4 5 6 7 | Reguła Alicja Jantas Aleksandra Grzywacz Gabriela Łuczyńska Nikola Fortuna Natalia Pęczek Karolina | 08 09 09 09 09 09 | Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 9, 15:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żak Zoya Kłyś Lena Śliwa Antonina Kiszczak Olga Jarosz Adrianna Mleczko Anna Grzesik Zuzanna Łuczak Agata | 09 09 09 09 09 09 09 09 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane Górnik Sosnowiec Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 11 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 9, 15:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wieczorek Michalina Palmi Julia Grzebinoga Hanna Polak Iga Grzywa Magdalena Panasiuk Agata Wacławek Matylda Korycińska Kaja | 09 09 09 09 08 09 09 09 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Płetwal Zakopane Jordan Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 9, 15:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łukasik Blanka Konieczna Antonina Kowalska Lena Dominika Smoleń Michalik Wiktoria Błażejczyk Nikola Dąbek Zuzanna Tracz Kaja | 09 08 09 09 09 09 09 09 | Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Górnik Sosnowiec Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 11 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 9, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Korpak Maja Dakowicz Lena Wioska-Kaganiec Wiktoria Gościńska Gabriela Skrzypek Ada Czaja Zuzanna Żak Katarzyna Lutomska Klara | 09 09 09 09 09 08 09 09 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 9, 16:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kurzeja Karolina Satora Rita Uchańska Oliwia Kołodziej Magdalena Kryza Jagoda Pawela Lena Łupińska Barbara Litewka Gabriela | 09 09 08 08 08 08 09 09 | STP Nowy Sącz Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT 6:27.01 6:22.75 6:25.87 6:48.74 NT NT |
Seria 7 z 9, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ruchała Weronika Szczerba Oliwia Chmiel Zuzanna Malecka Inka Dudziak Maja Dygulska Weronika Słomska Wiktoria Szostak Natasza | 08 08 08 08 08 08 08 08 | STP Nowy Sącz Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 6:14.77 6:12.93 6:00.22 5:46.73 5:51.66 6:05.08 6:14.17 6:21.32 |
Seria 8 z 9, 16:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jarmołowska Helena Nawara Oliwia Brońka Anna Kaczmarczyk Hanna Sądel Oliwia Dudek Lena Kozioł Julia Kapka Antonina | 08 08 08 08 08 09 08 09 | Solne Miasto Wieliczka Alfa Bukowno Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Górnik Sosnowiec Jordan Kraków Górnik Sosnowiec | 06 06 06 06 06 11 06 11 | 5:38.32 5:38.10 5:35.14 5:28.92 5:32.11 5:37.88 5:38.25 5:42.51 |
Seria 9 z 9, 16:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grajdura Nina Blacha Maja Łakoma Maria Gracjasz Wiktoria Kuryłek Nikola Wrona Maria Jałowiecka Gabriela Kalisz Oliwia | 09 08 08 08 08 08 08 08 | Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Jasień Sucha Besk. Fala Niepołomice Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 5:24.96 5:21.14 5:02.60 4:49.38 5:01.54 5:18.05 5:24.95 5:25.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 21/11/2020 - 16:35 | Chłopców, 400m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 16:35 |
3 4 5 | Konopczyński Szymon Merta Miłosz Mleczko Jakub | 07 06 06 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 | PK PK PK | 5:09.68 4:34.71 4:59.03 |
Seria 2 z 11, 16:41 |
1 2 3 4 5 6 7 | Kościuk Michał Tkaczyk Kajetan Gumółka Kuba Smolin Oliver Sala Piotr Żak Bartosz Słaboń Stanisław | 09 09 09 09 09 08 09 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11, 16:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kita Eryk Baklarz Bartłomiej Duc Benjamin Matyasik Mikołaj Mrozowski Wojciech Wrześniak Oskar Staszel Mikołaj Rozumek Jan | 09 09 09 09 09 09 09 09 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 11, 16:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nowak Oskar Gabryś Mateusz Kryza Filip Śmiechowski Maksymilian Ciupka Artur Płoskonka Szymon Kania Daniel Łętocha Norbert | 09 08 09 09 09 09 09 09 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 11, 17:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wesecki Adrian Kuźnicki Michał Skiba Wiktor Michałek Michał Świdrak Kacper Wajda Artur Sopata Marcel Patro Michał | 09 09 09 09 09 09 09 09 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 11, 17:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bąk Antoni Klimkowski Adam Osiecki Tymoteusz Cygal Marcel Idęć Szymon Kusz Franciszek Frączek Adam Saternus Adrian | 08 09 08 08 08 09 09 09 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Korona Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT 7:33.61 7:07.58 7:26.95 NT NT NT |
Seria 7 z 11, 17:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zieliński Mikołaj Linke Tomasz Kleszcz Eryk Gimbiej Oleg Wieleba Michał Franiak Paweł Bryniarski Michał Łądka Gabriel | 08 08 08 08 08 08 08 08 | Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 6:54.34 6:37.67 6:30.41 6:25.18 6:28.47 6:35.69 6:41.97 7:01.59 |
Seria 8 z 11, 17:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szymański Mikołaj Tobiasz Jakub Treszczyński Dominik Szymański Paweł Kowalczyk Bartosz Słomski Mikołaj Mika Aleksander Dziuba Bartosz | 08 08 08 08 08 08 08 08 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Korona Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 6:13.32 6:02.43 6:01.61 5:56.94 6:01.57 6:01.63 6:07.13 6:18.83 |
Seria 9 z 11, 17:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szlachcic Jan Jurkowski Igor Borowski Mikołaj Fengler Adam Srebro Nataniel Spórna Jan Wołpiuk Michał Tucharz Mikołaj | 08 08 08 08 08 08 08 08 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 5:53.21 5:49.14 5:45.40 5:42.43 5:44.02 5:48.32 5:52.55 5:53.94 |
Seria 10 z 11, 17:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kapusta Eryk Skałacki Igor Surmiak Kacper Rachwał Patryk Całka Piotr Ciupek Dominik Babraj Mikołaj Wójcikowski Patryk | 08 08 08 08 08 08 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Pływak Bochnia Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 5:35.87 5:28.16 5:24.22 5:19.88 5:20.93 5:27.89 5:33.43 5:40.30 |
Seria 11 z 11, 17:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sadek Kacper Rolnicki Maksymilian Kot Kacper Strąk Krystian Dyda Artur Plutecki Jakub Halkiewicz Maciej Stawowski Marcin | 08 08 08 08 08 08 08 08 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 5:15.05 5:13.98 5:10.09 4:49.85 5:09.17 5:13.44 5:14.67 5:16.15 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |