Sobota Pływacka Ogólnpolskie Zawody Wytrzymałości i Wszechstronnosci Oświęcim, 21/11/2020 |
1 - SP Ogólnpolskie Zawody Wytrzymałości i Wszechstronnosci I | 21/11/2020 - 9:30 |
Konkurencja 1 21/11/2020 - 9:30 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 1:20.73 | 342 | 36.28 | 44.45 | ||||
2. | Jarosz Hanna | 10 | Omega Olkusz | 1:23.24 | 312 | 38.15 | 45.09 | ||||
3. | Rachwał Olga | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:26.74 | 276 | 40.75 | 45.99 | ||||
4. | Klajmon Karolina | 10 | NKP Bielsko Biała | 1:27.76 | 266 | 40.53 | 47.23 | ||||
5. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:29.26 | 253 | 40.74 | 48.52 | ||||
6. | Łaśko Emilia | 10 | BOSiR Brzesko | 1:29.28 | 253 | 41.35 | 47.93 | ||||
7. | Kubis Gabriela | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:30.99 | 239 | 41.62 | 49.37 | ||||
8. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 1:34.52 | 213 | 45.75 | 48.77 | ||||
9. | Baranowska Maria | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:34.73 | 212 | 45.73 | 49.00 | ||||
10. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:36.09 | 203 | 44.78 | 51.31 | ||||
11. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:36.10 | 203 | 45.04 | 51.06 | ||||
12. | Merta Kornelia | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:39.00 | 185 | 47.58 | 51.42 | ||||
13. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:39.15 | 185 | 44.41 | 54.74 | ||||
14. | Lew Milena | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:39.51 | 183 | 45.07 | 54.44 | ||||
15. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 1:39.94 | 180 | 45.92 | 54.02 | ||||
16. | Kros Karolina | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:42.36 | 168 | 46.59 | 55.77 | ||||
17. | Warunek Emilia | 10 | Jordan Kraków | 1:42.61 | 167 | 48.17 | 54.44 | ||||
18. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 1:43.30 | 163 | 48.84 | 54.46 | ||||
19. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 1:44.18 | 159 | 45.68 | 58.50 | ||||
20. | Miętus Patricija | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:44.32 | 158 | 51.99 | 52.33 | ||||
21. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 1:44.38 | 158 | 48.90 | 55.48 | ||||
22. | Ruchała Wiktoria | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:46.16 | 150 | 50.97 | 55.19 | ||||
23. | Werner Izabela | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:46.22 | 150 | 53.46 | 52.76 | ||||
24. | Wawrzuta Kamila | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:46.76 | 148 | 53.32 | 53.44 | ||||
25. | Trochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:47.04 | 147 | 50.91 | 56.13 | ||||
26. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 1:49.00 | 139 | 54.32 | 54.68 | ||||
27. | Cupiał Liliana | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:50.73 | 132 | 55.60 | 55.13 | ||||
28. | Jodłowska Karolina | 10 | Ósemka Oświęcim | 2:01.46 | 100 | 1:02.91 | 58.55 | ||||
29. | Bielecka Laila | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:16.89 | 70 | 1:07.18 | 1:09.71 | ||||
DYSKW. | Nowak Natalia | 10 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 9:34) |
PK | Dygulska Julia | 10 | SMS Galicja Kraków | |||||||
PK | Budzowska Hanna | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:51.87 | 128 | 54.17 | 57.70 | |||
PK | Żarnowiec Joanna | 11 | Ósemka Oświęcim | 2:06.09 | 90 | 1:07.66 | 58.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 21/11/2020 - 9:41 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:20.68 | 241 | 37.39 | 43.29 | ||||
2. | Tarasek Igor | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:21.43 | 235 | 35.76 | 45.67 | ||||
3. | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:21.82 | 231 | 37.38 | 44.44 | ||||
4. | Permus Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:22.21 | 228 | 37.74 | 44.47 | ||||
5. | Misztal Olaf | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:23.06 | 221 | 39.59 | 43.47 | ||||
6. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:23.86 | 215 | 37.62 | 46.24 | ||||
7. | Leśnicki Franciszek | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:31.08 | 168 | 43.07 | 48.01 | ||||
8. | Sala Jakub | 10 | Jasień Sucha Besk. | 1:31.63 | 165 | 39.65 | 51.98 | ||||
9. | Piętka Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 1:32.55 | 160 | 43.67 | 48.88 | ||||
10. | Synowiec Szymon | 10 | Omega Olkusz | 1:33.46 | 155 | 45.66 | 47.80 | ||||
11. | Dziedzic Karol | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:35.63 | 145 | 45.06 | 50.57 | ||||
12. | Olearczyk Krzysztof | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:35.73 | 144 | 46.07 | 49.66 | ||||
13. | Kotynia Juliusz | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:36.91 | 139 | 44.59 | 52.32 | ||||
14. | Szydłowski Patryk | 10 | Jordan Kraków | 1:37.67 | 136 | 43.01 | 54.66 | ||||
15. | Toboła Antoni | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:38.36 | 133 | 43.17 | 55.19 | ||||
16. | Dulak Wiktor | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:38.57 | 132 | 45.07 | 53.50 | ||||
17. | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:38.81 | 131 | 46.33 | 52.48 | ||||
18. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 1:40.22 | 126 | 48.20 | 52.02 | ||||
19. | Siwior Filip | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:40.90 | 123 | 45.65 | 55.25 | ||||
20. | Zajda Dawid | 10 | Jasień Sucha Besk. | 1:42.44 | 118 | 48.51 | 53.93 | ||||
21. | Wawrzusiszyn Kacper | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:42.56 | 117 | 50.38 | 52.18 | ||||
22. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 1:42.69 | 117 | 48.29 | 54.40 | ||||
23. | Boroń Adam | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:42.92 | 116 | 49.19 | 53.73 | ||||
24. | Machulak Łukasz | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:45.54 | 107 | 50.61 | 54.93 | ||||
25. | Tatarczyński Edmund | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:50.64 | 93 | 49.29 | 1:01.35 | ||||
26. | Wilkosz Wojciech | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:51.71 | 91 | 53.36 | 58.35 | ||||
27. | Hałatek Michał | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:52.72 | 88 | 54.58 | 58.14 | ||||
28. | Godula Karol | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:52.97 | 88 | 55.82 | 57.15 | ||||
29. | Matyszkiewicz Paweł | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:54.00 | 85 | 55.76 | 58.24 | ||||
30. | Ładniak Oliwier | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:57.19 | 78 | 56.66 | 1:00.53 | ||||
DYSKW. | Smulski Antoni | 10 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg. (Czas: 9:51) | |||||||||||
DYSKW. | Tokarz Adrian | 10 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg. (Czas: 9:51) | |||||||||||
DYSKW. | Wilczak Michał | 10 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 9:48) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 21/11/2020 - 9:54 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Dudek Lena | 09 | Górnik Sosnowiec | 2:39.60 | 445 | 34.21 | 43.53 | 45.59 | 36.27 | ||||
2. | Gościńska Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 2:44.14 | 409 | 35.21 | 43.99 | 47.19 | 37.75 | ||||
3. | Kapka Antonina | 09 | Górnik Sosnowiec | 2:45.71 | 397 | 38.44 | 42.16 | 47.17 | 37.94 | ||||
4. | Grajdura Nina | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:46.28 | 393 | 35.81 | 43.99 | 47.63 | 38.85 | ||||
5. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:47.39 | 385 | 36.65 | 43.95 | 48.92 | 37.87 | ||||
6. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 2:52.39 | 353 | 37.16 | 44.10 | 52.34 | 38.79 | ||||
7. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 2:56.95 | 326 | 39.96 | 45.39 | 52.54 | 39.06 | ||||
8. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 2:57.72 | 322 | 37.50 | 45.21 | 55.02 | 39.99 | ||||
9. | Skrzypek Ada | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:00.38 | 308 | 36.86 | 44.30 | 55.29 | 43.93 | ||||
10. | Grzywacz Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:00.61 | 307 | 39.85 | 46.85 | 54.37 | 39.54 | ||||
11. | Łupińska Barbara | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:01.20 | 304 | 37.91 | 47.57 | 53.44 | 42.28 | ||||
12. | Dakowicz Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:03.06 | 294 | 43.10 | 45.51 | 56.77 | 37.68 | ||||
13. | Dąbek Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:05.85 | 281 | 41.08 | 49.58 | 53.01 | 42.18 | ||||
14. | Wieczorek Michalina | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:06.21 | 280 | 40.73 | 47.86 | 56.66 | 40.96 | ||||
15. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:06.72 | 277 | 43.10 | 48.30 | 53.07 | 42.25 | ||||
16. | Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | Omega Olkusz | 3:06.77 | 277 | 39.57 | 50.58 | 55.18 | 41.44 | ||||
17. | Kiszczak Olga | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:07.83 | 273 | 40.00 | 48.29 | 56.29 | 43.25 | ||||
18. | Satora Rita | 09 | Omega Olkusz | 3:09.30 | 266 | 38.57 | 50.65 | 57.55 | 42.53 | ||||
19. | Lutomska Klara | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:12.58 | 253 | 42.72 | 48.06 | 58.15 | 43.65 | ||||
20. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:12.80 | 252 | 43.38 | 49.66 | 55.55 | 44.21 | ||||
21. | Wacławek Matylda | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:13.54 | 249 | 44.18 | 51.46 | 54.29 | 43.61 | ||||
22. | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:13.84 | 248 | 43.99 | 50.17 | 55.42 | 44.26 | ||||
23. | Jarosz Adrianna | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:14.97 | 244 | 44.47 | 50.58 | 54.37 | 45.55 | ||||
24. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:16.08 | 240 | 41.89 | 52.08 | 1:02.02 | 40.09 | ||||
25. | Żak Katarzyna | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:16.17 | 239 | 46.05 | 51.16 | 57.06 | 41.90 | ||||
26. | Fortuna Natalia | 09 | Jasień Sucha Besk. | 3:18.20 | 232 | 39.39 | 49.59 | 1:04.37 | 44.85 | ||||
27. | Baniak Pola | 09 | BOSiR Brzesko | 3:18.35 | 231 | 44.94 | 50.45 | 55.76 | 47.20 | ||||
28. | Kowalska Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:20.71 | 223 | 45.06 | 52.73 | 58.54 | 44.38 | ||||
29. | Tracz Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:20.81 | 223 | 57.84 | 45.65 | ||||||
30. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:25.85 | 207 | 49.24 | 54.85 | 54.65 | 47.11 | ||||
31. | Grzebinoga Hanna | 09 | Omega Olkusz | 3:26.31 | 206 | 46.93 | 53.44 | 58.92 | 47.02 | ||||
32. | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:27.15 | 203 | 45.69 | 54.76 | 1:00.17 | 46.53 | ||||
33. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 3:27.52 | 202 | 52.89 | 51.45 | 58.39 | 44.79 | ||||
34. | Grzesik Zuzanna | 09 | Górnik Sosnowiec | 3:29.55 | 196 | 50.31 | 59.58 | 53.50 | 46.16 | ||||
35. | Kłyś Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:29.65 | 196 | 45.54 | 52.14 | 1:01.48 | 50.49 | ||||
36. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 3:29.94 | 195 | 46.57 | 57.04 | 1:00.38 | 45.95 | ||||
37. | Sobolewska Magdalena | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:30.44 | 194 | 47.65 | 51.69 | 1:00.83 | 50.27 | ||||
38. | Panasiuk Agata | 09 | Omega Olkusz | 3:33.65 | 185 | 46.86 | 53.10 | 1:05.55 | 48.14 | ||||
39. | Błażejczyk Nikola | 09 | Jordan Kraków | 3:42.50 | 164 | 50.12 | 57.75 | 1:06.43 | 48.20 | ||||
40. | Korycińska Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:46.18 | 156 | 49.73 | 52.35 | 1:11.10 | 53.00 | ||||
DYSKW. | Michalik Wiktoria | 09 | Ósemka Oświęcim | ||||||||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. (Czas: 9:56) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 21/11/2020 - 9:54 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Gracjasz Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 2:27.22 | 567 | 30.60 | 37.59 | 44.91 | 34.12 | ||||
2. | Kuryłek Nikola | 08 | Fala Niepołomice | 2:38.20 | 457 | 32.20 | 42.61 | 47.55 | 35.84 | ||||
3. | Czaja Zuzanna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:38.68 | 452 | 33.06 | 39.35 | 50.66 | 35.61 | ||||
4. | Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:46.40 | 392 | 36.52 | 39.88 | 50.09 | 39.91 | ||||
5. | Łakoma Maria | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:46.43 | 392 | 34.42 | 43.43 | 51.50 | 37.08 | ||||
6. | Kalisz Oliwia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:47.11 | 387 | 35.68 | 43.40 | 49.77 | 38.26 | ||||
7. | Jałowiecka Gabriela | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:48.24 | 380 | 36.74 | 41.10 | 51.94 | 38.46 | ||||
8. | Górecka Maja | 08 | Ondraszek Bielsko Biała | 2:49.60 | 370 | 36.33 | 41.59 | 51.78 | 39.90 | ||||
9. | Blacha Maja | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:52.08 | 355 | 41.65 | 43.35 | 48.52 | 38.56 | ||||
10. | Wrona Maria | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:53.89 | 344 | 39.48 | 45.86 | 50.56 | 37.99 | ||||
11. | Malecka Inka | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:54.36 | 341 | 37.30 | 41.97 | 53.46 | 41.63 | ||||
12. | Słomska Wiktoria | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:56.56 | 328 | 37.57 | 46.31 | 52.51 | 40.17 | ||||
13. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 2:58.26 | 319 | 39.19 | 44.13 | 51.05 | 43.89 | ||||
14. | Kryza Jagoda | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:59.77 | 311 | 41.71 | 45.22 | 51.81 | 41.03 | ||||
15. | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 3:00.42 | 308 | 40.63 | 45.90 | 55.22 | 38.67 | ||||
16. | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 3:03.35 | 293 | 43.05 | 43.33 | 56.20 | 40.77 | ||||
17. | Szczerba Oliwia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:03.72 | 291 | 41.60 | 46.95 | 53.94 | 41.23 | ||||
18. | Sądel Oliwia | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:03.80 | 291 | 42.52 | 47.72 | 53.00 | 40.56 | ||||
19. | Uchańska Oliwia | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:05.59 | 283 | 39.65 | 49.92 | 52.70 | 43.32 | ||||
20. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 3:08.29 | 271 | 45.13 | 45.91 | 58.31 | 38.94 | ||||
21. | Kołodziej Magdalena | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:08.56 | 269 | 40.82 | 50.82 | 54.22 | 42.70 | ||||
22. | Chmiel Zuzanna | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:13.09 | 251 | 43.19 | 48.60 | 57.07 | 44.23 | ||||
23. | Pawela Lena | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:13.72 | 248 | 45.97 | 51.37 | 54.74 | 41.64 | ||||
24. | Szostak Natasza | 08 | Jordan Kraków | 3:24.64 | 211 | 46.14 | 55.47 | 55.35 | 47.68 | ||||
25. | Grzywa Magdalena | 08 | Jordan Kraków | 3:34.57 | 183 | 46.37 | 1:00.31 | 58.69 | 49.20 | ||||
DYSKW. | Nawara Oliwia | 08 | Alfa Bukowno | ||||||||||
M8 - Pływak wykonał ruchy nóg jak do stylu klasycznego - stopy zwrócone na zewnątrz (nie dotyczy pływania Masters). (Czas: 10:25) | |||||||||||||
DYSKW. | Konieczna Antonina | 08 | Omega Olkusz | ||||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 10:24) | |||||||||||||
DYSKW. | Reguła Alicja | 08 | Jordan Kraków | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:24) |
PK | Pancerz Oliwia | 06 | Unia Oświęcim | 2:39.40 | 446 | 32.60 | 40.79 | 48.63 | 37.38 | |||
PK | Wąsik Martyna | 06 | Unia Oświęcim | 2:59.09 | 315 | 38.27 | 47.55 | 49.78 | 43.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 21/11/2020 - 10:37 | Chłopców, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:49.21 | 271 | 35.21 | 45.25 | 50.30 | 38.45 | ||||
2. | Michałek Michał | 09 | Korona Kraków | 2:50.28 | 266 | 36.40 | 44.53 | 51.09 | 38.26 | ||||
3. | Kusz Franciszek | 09 | SMS Galicja Kraków | 2:54.07 | 249 | 37.29 | 44.40 | 50.11 | 42.27 | ||||
4. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 2:58.77 | 230 | 41.46 | 48.39 | 50.12 | 38.80 | ||||
5. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:59.10 | 229 | 39.29 | 42.77 | 57.34 | 39.70 | ||||
6. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 2:59.30 | 228 | 38.71 | 44.95 | 56.34 | 39.30 | ||||
7. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 2:59.88 | 226 | 37.39 | 49.38 | 50.95 | 42.16 | ||||
8. | Gumółka Kuba | 09 | Omega Olkusz | 3:02.71 | 216 | 37.68 | 46.03 | 54.49 | 44.51 | ||||
9. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:08.83 | 195 | 43.32 | 49.89 | 53.47 | 42.15 | ||||
10. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:11.93 | 186 | 39.88 | 52.32 | 57.07 | 42.66 | ||||
11. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:12.47 | 184 | 45.36 | 46.79 | 58.08 | 42.24 | ||||
12. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:17.83 | 170 | 46.39 | 51.34 | 55.45 | 44.65 | ||||
13. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:20.03 | 164 | 51.12 | 47.57 | 54.86 | 46.48 | ||||
14. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 3:21.59 | 160 | 46.66 | 51.14 | 59.74 | 44.05 | ||||
15. | Skiba Wiktor | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:23.34 | 156 | 43.78 | 54.11 | 1:00.18 | 45.27 | ||||
16. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 3:24.22 | 154 | 48.17 | 51.10 | 1:00.73 | 44.22 | ||||
17. | Słaboń Stanisław | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:25.94 | 150 | 44.20 | 52.67 | 1:01.14 | 47.93 | ||||
18. | Płoskonka Szymon | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:29.32 | 143 | 47.34 | 52.95 | 1:03.19 | 45.84 | ||||
19. | Smolin Oliver | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:31.79 | 138 | 48.95 | 56.89 | 59.85 | 46.10 | ||||
20. | Staszel Mikołaj | 09 | Płetwal Zakopane | 3:32.21 | 137 | 50.78 | 49.59 | 1:05.26 | 46.58 | ||||
21. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 3:37.24 | 128 | 49.86 | 56.02 | 59.74 | 51.62 | ||||
22. | Kania Daniel | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:37.58 | 127 | 51.31 | 54.25 | 1:06.46 | 45.56 | ||||
23. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 3:39.09 | 125 | 56.04 | 55.76 | 59.56 | 47.73 | ||||
24. | Saternus Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:40.57 | 122 | 54.90 | 56.16 | 1:01.41 | 48.10 | ||||
25. | Patro Michał | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:45.03 | 115 | 55.59 | 54.45 | 1:04.02 | 50.97 | ||||
26. | Śmiechowski Maksymilian | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:51.20 | 106 | 52.02 | 1:03.36 | 1:04.26 | 51.56 | ||||
27. | Kita Eryk | 09 | Jordan Kraków | 3:58.15 | 97 | 56.36 | 58.73 | 1:09.31 | 53.75 | ||||
28. | Kościuk Michał | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:58.60 | 97 | 56.01 | 1:01.17 | 1:08.42 | 53.00 | ||||
DYSKW. | Sala Piotr | 09 | Ósemka Oświęcim | ||||||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 10:54) | |||||||||||||
DYSKW. | Nowak Oskar | 09 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:46) | |||||||||||||
DYSKW. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:46) | |||||||||||||
DYSKW. | Baklarz Bartłomiej | 09 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:41) |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 21/11/2020 - 10:37 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:30.71 | 384 | 31.43 | 38.75 | 46.16 | 34.37 | ||||
2. | Sadek Kacper | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:35.49 | 350 | 33.60 | 41.27 | 45.49 | 35.13 | ||||
3. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:36.71 | 342 | 35.83 | 40.36 | 45.51 | 35.01 | ||||
4. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 2:37.41 | 337 | 32.33 | 40.74 | 48.83 | 35.51 | ||||
5. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:42.41 | 307 | 35.90 | 41.12 | 48.30 | 37.09 | ||||
6. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:46.52 | 285 | 36.07 | 40.66 | 50.93 | 38.86 | ||||
7. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:48.31 | 276 | 37.41 | 44.63 | 49.23 | 37.04 | ||||
8. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 2:49.04 | 272 | 33.68 | 45.37 | 51.30 | 38.69 | ||||
9. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:49.35 | 271 | 39.50 | 45.35 | 46.99 | 37.51 | ||||
10. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:49.55 | 270 | 38.94 | 43.10 | 50.76 | 36.75 | ||||
11. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:50.84 | 264 | 36.27 | 43.81 | 52.98 | 37.78 | ||||
12. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 2:50.92 | 263 | 35.29 | 42.38 | 54.72 | 38.53 | ||||
13. | Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:51.14 | 262 | 38.32 | 44.73 | 51.44 | 36.65 | ||||
14. | Szlachcic Jan | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:51.70 | 260 | 39.70 | 46.30 | 48.47 | 37.23 | ||||
15. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:52.11 | 258 | 37.46 | 45.26 | 52.18 | 37.21 | ||||
16. | Surmiak Kacper | 08 | Jasień Sucha Besk. | 2:52.23 | 257 | 35.39 | 44.86 | 52.51 | 39.47 | ||||
17. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:52.67 | 255 | 37.90 | 44.57 | 52.18 | 38.02 | ||||
18. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:52.86 | 255 | 35.85 | 43.63 | 55.28 | 38.10 | ||||
19. | Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 2:53.29 | 253 | 37.89 | 44.45 | 54.40 | 36.55 | ||||
20. | Skałacki Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:58.77 | 230 | 37.08 | 46.49 | 56.51 | 38.69 | ||||
21. | Srebro Nataniel | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:59.11 | 229 | 36.66 | 47.18 | 55.57 | 39.70 | ||||
22. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:00.06 | 225 | 38.56 | 47.08 | 54.63 | 39.79 | ||||
23. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 3:03.41 | 213 | 44.25 | 46.65 | 53.11 | 39.40 | ||||
24. | Mika Aleksander | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:06.23 | 204 | 37.83 | 50.19 | 54.84 | 43.37 | ||||
25. | Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:07.38 | 200 | 42.39 | 50.01 | 55.41 | 39.57 | ||||
26. | Kleszcz Eryk | 08 | Korona Kraków | 3:07.58 | 199 | 40.57 | 47.89 | 56.44 | 42.68 | ||||
27. | Dziuba Bartosz | 08 | Korona Kraków | 3:08.31 | 197 | 42.46 | 46.99 | 58.28 | 40.58 | ||||
28. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 3:08.67 | 196 | 45.31 | 48.43 | 55.41 | 39.52 | ||||
29. | Fengler Adam | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:10.12 | 191 | 42.46 | 47.48 | 55.02 | 45.16 | ||||
30. | Cygal Marcel | 08 | Korona Kraków | 3:14.50 | 179 | 40.05 | 51.01 | 1:00.60 | 42.84 | ||||
31. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:15.58 | 176 | 46.38 | 50.80 | 57.82 | 40.58 | ||||
32. | Idęć Szymon | 08 | Jordan Kraków | 3:21.54 | 160 | 44.33 | 52.59 | 59.92 | 44.70 | ||||
33. | Gimbiej Oleg | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:21.78 | 160 | 47.71 | 51.48 | 1:03.83 | 38.76 | ||||
34. | Szymański Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:22.73 | 158 | 44.53 | 53.26 | 1:01.53 | 43.41 | ||||
35. | Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:23.08 | 157 | 49.59 | 48.97 | 1:00.07 | 44.45 | ||||
36. | Franiak Paweł | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:26.96 | 148 | 50.23 | 52.39 | 58.52 | 45.82 | ||||
37. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 3:29.62 | 143 | 46.81 | 51.69 | 1:03.97 | 47.15 | ||||
38. | Bąk Antoni | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:33.37 | 135 | 50.17 | 54.65 | 1:01.60 | 46.95 | ||||
39. | Treszczyński Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:36.47 | 129 | 48.65 | 58.73 | 1:07.38 | 41.71 | ||||
40. | Bryniarski Michał | 08 | Płetwal Zakopane | 3:40.16 | 123 | 46.70 | 54.28 | 1:09.61 | 49.57 | ||||
41. | Zieliński Mikołaj | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:44.51 | 116 | 54.06 | 58.56 | 1:02.95 | 48.94 | ||||
42. | Gabryś Mateusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:54.73 | 101 | 1:03.40 | 54.88 | 1:00.94 | 55.51 | ||||
DYSKW. | Tucharz Mikołaj | 08 | Korona Kraków | ||||||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:10) | |||||||||||||
DYSKW. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | ||||||||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. (Czas: 11:04) | |||||||||||||
DYSKW. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:04) | |||||||||||||
DYSKW. | Osiecki Tymoteusz | 08 | Ósemka Oświęcim | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:54) |
PK | Bernacik Dawid | 06 | Unia Oświęcim | 2:33.54 | 364 | 32.62 | 40.32 | 43.59 | 37.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 21/11/2020 - 11:20 | Dziewcząt, 200m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jarosz Hanna | 10 | Omega Olkusz | 2:43.71 | 306 | 35.21 | 41.36 | 43.92 | 43.22 | ||||
2. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 2:44.38 | 303 | 36.79 | 42.61 | 43.10 | 41.88 | ||||
3. | Łaśko Emilia | 10 | BOSiR Brzesko | 2:45.14 | 299 | 38.48 | 41.61 | 43.34 | 41.71 | ||||
4. | Rachwał Olga | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:49.45 | 276 | 38.32 | 43.01 | 44.86 | 43.26 | ||||
5. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 2:56.18 | 246 | 39.17 | 45.27 | 46.76 | 44.98 | ||||
6. | Klajmon Karolina | 10 | NKP Bielsko Biała | 2:59.81 | 231 | 41.40 | 45.27 | ||||||
7. | Baranowska Maria | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:03.74 | 217 | 44.70 | 49.07 | 47.52 | 42.45 | ||||
8. | Kubis Gabriela | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:04.14 | 215 | 42.15 | 48.74 | 49.24 | 44.01 | ||||
9. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 3:05.98 | 209 | 40.72 | 47.49 | 51.30 | 46.47 | ||||
10. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 3:08.76 | 200 | 42.09 | 50.32 | 51.96 | 44.39 | ||||
11. | Merta Kornelia | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:13.96 | 184 | 42.58 | 50.53 | 52.05 | 48.80 | ||||
12. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 3:14.88 | 181 | 41.56 | 50.74 | 54.30 | 48.28 | ||||
13. | Lew Milena | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:15.42 | 180 | 44.34 | 49.90 | 52.17 | 49.01 | ||||
14. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 3:16.86 | 176 | 45.54 | 50.82 | 52.42 | 48.08 | ||||
15. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 3:17.87 | 173 | 44.94 | 52.26 | 52.34 | 48.33 | ||||
16. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 3:20.96 | 165 | 42.45 | 50.14 | 55.49 | 52.88 | ||||
17. | Kros Karolina | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:22.96 | 161 | 45.01 | 53.96 | 54.97 | 49.02 | ||||
18. | Warunek Emilia | 10 | Jordan Kraków | 3:24.94 | 156 | 45.08 | 52.54 | 54.07 | 53.25 | ||||
19. | Werner Izabela | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:25.29 | 155 | 46.56 | 53.55 | 56.37 | 48.81 | ||||
20. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 3:27.27 | 151 | 46.89 | 55.22 | 53.22 | 51.94 | ||||
21. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 3:27.89 | 149 | 46.76 | 53.06 | 54.76 | 53.31 | ||||
Miętus Patricija | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:27.89 | 149 | 46.00 | 53.76 | 55.41 | 52.72 | |||||
23. | Trochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 3:31.12 | 143 | 44.12 | 53.75 | 56.35 | 56.90 | ||||
24. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 3:33.18 | 139 | ||||||||
25. | Wawrzuta Kamila | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:39.20 | 127 | 49.89 | 55.79 | 57.67 | 55.85 | ||||
26. | Cupiał Liliana | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:41.88 | 123 | 49.62 | 57.40 | 59.88 | 54.98 | ||||
27. | Jodłowska Karolina | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:42.70 | 121 | 48.08 | 59.35 | 58.35 | 56.92 | ||||
28. | Nowak Natalia | 10 | Ósemka Oświęcim | 4:00.25 | 97 | 51.05 | 1:02.35 | 1:04.62 | 1:02.23 | ||||
DYSKW. | Ruchała Wiktoria | 10 | Delfin Nowy Targ | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:34) | |||||||||||||
DYSKW. | Bielecka Laila | 10 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu. (Czas: 11:31) |
PK | Kusion Judyta | 06 | Unia Oświęcim | 2:13.50 | 566 | 31.14 | 33.88 | 34.42 | 34.06 | |||
PK | Miodońska Wiktoria | 06 | Unia Oświęcim | 2:14.50 | 553 | 30.09 | 34.05 | 35.60 | 34.76 | |||
PK | Wrona Ewa | 06 | Unia Oświęcim | 2:15.52 | 541 | 31.18 | 34.77 | 34.66 | 34.91 | |||
PK | Baniak Pola | 09 | BOSiR Brzesko | 3:06.87 | 206 | 40.66 | 49.15 | 50.12 | 46.94 | |||
PK | Budzowska Hanna | 11 | Ósemka Oświęcim | 3:48.12 | 113 | 46.51 | 1:01.19 | 1:01.56 | 58.86 | |||
PK | Żarnowiec Joanna | 11 | Ósemka Oświęcim | 4:00.83 | 96 | 52.12 | 58.98 | 1:06.80 | 1:02.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 21/11/2020 - 11:42 | Chłopców, 200m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tarasek Igor | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:34.08 | 268 | 34.99 | 39.13 | 41.37 | 38.59 | ||||
2. | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 2:34.10 | 268 | 35.18 | 39.61 | 41.08 | 38.23 | ||||
3. | Permus Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 2:37.15 | 252 | 35.85 | 39.68 | 41.93 | 39.69 | ||||
4. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 2:39.77 | 240 | 36.13 | 41.60 | 42.59 | 39.45 | ||||
5. | Misztal Olaf | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 2:44.35 | 221 | 38.84 | 42.51 | 44.23 | 38.77 | ||||
6. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:50.37 | 198 | 37.66 | 43.53 | 46.04 | 43.14 | ||||
7. | Synowiec Szymon | 10 | Omega Olkusz | 2:58.02 | 173 | 40.86 | 44.90 | 47.04 | 45.22 | ||||
8. | Leśnicki Franciszek | 10 | Delfin Nowy Targ | 3:00.94 | 165 | 40.58 | |||||||
9. | Olearczyk Krzysztof | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 3:01.34 | 164 | 40.49 | 46.70 | 49.60 | 44.55 | ||||
10. | Szydłowski Patryk | 10 | Jordan Kraków | 3:01.74 | 163 | 38.15 | 48.69 | 50.19 | 44.71 | ||||
11. | Piętka Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 3:02.14 | 162 | 41.76 | 47.21 | 48.40 | 44.77 | ||||
12. | Sala Jakub | 10 | Jasień Sucha Besk. | 3:02.21 | 162 | 38.49 | |||||||
13. | Dulak Wiktor | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 3:04.84 | 155 | 41.88 | 48.38 | 49.38 | 45.20 | ||||
14. | Smulski Antoni | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 3:05.37 | 154 | 44.12 | 48.43 | 48.25 | 44.57 | ||||
15. | Toboła Antoni | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:10.95 | 140 | 40.66 | 50.63 | 51.89 | 47.77 | ||||
16. | Dziedzic Karol | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:12.50 | 137 | 42.70 | 51.53 | 54.05 | 44.22 | ||||
17. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 3:15.91 | 130 | 44.19 | 50.58 | 52.54 | 48.60 | ||||
18. | Machulak Łukasz | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:16.97 | 128 | 43.10 | 50.48 | 52.88 | 50.51 | ||||
19. | Boroń Adam | 10 | Delfin Nowy Targ | 3:18.57 | 125 | 45.45 | 51.63 | 52.67 | 48.82 | ||||
20. | Siwior Filip | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:20.81 | 121 | 43.61 | 52.54 | 56.74 | 47.92 | ||||
21. | Wawrzusiszyn Kacper | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:21.04 | 120 | 47.32 | 52.47 | 52.36 | 48.89 | ||||
22. | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:21.56 | 119 | 45.53 | 53.64 | 52.50 | 49.89 | ||||
23. | Chowaniec - Sieniawski Szymon | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:24.20 | 115 | 46.37 | 53.35 | ||||||
24. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 3:25.54 | 112 | 45.99 | 52.08 | 55.25 | 52.22 | ||||
25. | Wilkosz Wojciech | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:27.66 | 109 | 44.19 | 54.56 | 54.71 | 54.20 | ||||
26. | Tokarz Adrian | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:29.22 | 107 | 48.89 | 52.95 | 53.79 | 53.59 | ||||
27. | Majerski Paweł | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:34.20 | 99 | 49.22 | 54.78 | 57.24 | 52.96 | ||||
28. | Ładniak Oliwier | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:35.80 | 97 | 47.86 | 56.55 | 57.72 | 53.67 | ||||
29. | Ślusarczyk Jan | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:38.97 | 93 | 46.70 | 56.63 | 59.00 | 56.64 | ||||
30. | Zajda Dawid | 10 | Jasień Sucha Besk. | 3:40.31 | 91 | 46.42 | 56.29 | 1:01.08 | 56.52 | ||||
31. | Hałatek Michał | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:40.40 | 91 | 48.37 | 57.44 | 57.82 | 56.77 | ||||
32. | Tatarczyński Edmund | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:43.07 | 88 | 47.67 | 57.88 | 59.07 | 58.45 | ||||
33. | Matyszkiewicz Paweł | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:48.96 | 81 | 51.51 | 1:00.40 | 1:00.09 | 56.96 | ||||
34. | Wilczak Michał | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:58.17 | 72 | 53.20 | 1:03.89 | 1:03.04 | 58.04 | ||||
35. | Głogowski Kuba | 10 | SMS Galicja Kraków | 4:03.37 | 68 | 52.37 | 1:03.07 | 1:05.39 | 1:02.54 | ||||
DYSKW. | Kotynia Juliusz | 10 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:45) | |||||||||||||
DYSKW. | Godula Karol | 10 | Ósemka Oświęcim | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:41) |
PK | Machulak Kamil | 06 | Unia Oświęcim | 2:04.98 | 502 | 28.48 | 32.09 | 32.30 | 32.11 | |||
PK | Czerwik Krzysztof | 06 | Unia Oświęcim | 2:10.36 | 442 | 30.79 | 33.11 | 33.81 | 32.65 | |||
PK | Płoskonka Gracjan | 06 | Unia Oświęcim | 2:15.22 | 396 | 30.62 | 34.27 | 35.32 | 35.01 | |||
PK | Kos Maciej | 07 | Unia Oświęcim | 2:16.66 | 384 | 31.76 | 35.05 | 35.79 | 34.06 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt My¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |