Nr 7. Dziewcząt, 400m dowolny 11 - 12 lat | Nr 8. Chłopców, 400m dowolny 11 - 12 lat |
Sobota Pływacka Ogólnpolskie Zawody Wytrzymałości i Wszechstronnosci Oświęcim, 21/11/2020 |
2 - SP Ogólnpolskie Zawody Wytrzymałości i Wszechstronnosci II | 21/11/2020 - 15:00 |
Konkurencja 7 21/11/2020 - 15:00 | Dziewcząt, 400m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dudek Lena | 09 | Górnik Sosnowiec | 4:50.16 | 523 |
50m: 100m: | 34.31 1:11.94 | 34.31 37.63 | 150m: 200m: | 1:50.07 2:27.20 | 38.13 37.13 | 250m: 300m: | 3:04.41 3:41.50 | 37.21 37.09 | 350m: 400m: | 4:16.67 4:50.16 | 35.17 33.49 |
2. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 5:05.90 | 447 |
50m: 100m: | 33.36 1:11.69 | 33.36 38.33 | 150m: 200m: | 1:51.22 2:30.54 | 39.53 39.32 | 250m: 300m: | 3:09.64 3:49.46 | 39.10 39.82 | 350m: 400m: | 4:28.59 5:05.90 | 39.13 37.31 |
3. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 5:06.54 | 444 |
50m: 100m: | 33.54 1:10.63 | 33.54 37.09 | 150m: 200m: | 1:48.97 2:28.00 | 38.34 39.03 | 250m: 300m: | 3:07.45 3:47.78 | 39.45 40.33 | 350m: 400m: | 4:27.96 5:06.54 | 40.18 38.58 |
4. | Grajdura Nina | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 5:07.49 | 440 |
50m: 100m: | 34.86 1:12.81 | 34.86 37.95 | 150m: 200m: | 1:52.44 2:31.90 | 39.63 39.46 | 250m: 300m: | 3:11.56 3:50.84 | 39.66 39.28 | 350m: 400m: | 4:29.67 5:07.49 | 38.83 37.82 |
5. | Kapka Antonina | 09 | Górnik Sosnowiec | 5:09.74 | 430 |
50m: 100m: | 35.32 1:13.75 | 35.32 38.43 | 150m: 200m: | 1:53.27 2:32.26 | 39.52 38.99 | 250m: 300m: | 3:12.23 3:51.99 | 39.97 39.76 | 350m: 400m: | 4:32.22 5:09.74 | 40.23 37.52 |
6. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 5:10.21 | 428 |
50m: 100m: | 34.41 1:13.06 | 34.41 38.65 | 150m: 200m: | 1:52.53 2:32.21 | 39.47 39.68 | 250m: 300m: | 3:11.64 3:51.70 | 39.43 40.06 | 350m: 400m: | 4:31.56 5:10.21 | 39.86 38.65 |
7. | Gościńska Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 5:18.32 | 396 |
50m: 100m: | 33.80 1:14.12 | 33.80 40.32 | 150m: 200m: | 1:56.14 2:37.88 | 42.02 41.74 | 250m: 300m: | 3:19.71 4:01.86 | 41.83 42.15 | 350m: 400m: | 4:42.13 5:18.32 | 40.27 36.19 |
8. | Skrzypek Ada | 09 | SMS Galicja Kraków | 5:37.68 | 332 |
50m: 100m: | 34.96 1:16.61 | 34.96 41.65 | 150m: 200m: | 1:59.77 2:43.02 | 43.16 43.25 | 250m: 300m: | 3:26.75 4:10.42 | 43.73 43.67 | 350m: 400m: | 4:54.01 5:37.68 | 43.59 43.67 |
9. | Kiszczak Olga | 09 | Ósemka Oświęcim | 5:40.98 | 322 |
50m: 100m: | 38.26 1:20.37 | 38.26 42.11 | 150m: 200m: | 2:04.04 2:48.14 | 43.67 44.10 | 250m: 300m: | 3:32.25 4:15.92 | 44.11 43.67 | 350m: 400m: | 5:00.41 5:40.98 | 44.49 40.57 |
10. | Dąbek Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 5:43.69 | 315 |
50m: 100m: | 38.33 1:21.51 | 38.33 43.18 | 150m: 200m: | 2:06.60 2:51.43 | 45.09 44.83 | 250m: 300m: | 3:35.64 4:20.47 | 44.21 44.83 | 350m: 400m: | 5:02.37 5:43.69 | 41.90 41.32 |
11. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 5:43.95 | 314 |
50m: 100m: | 39.22 1:23.88 | 39.22 44.66 | 150m: 200m: | 2:09.23 2:54.06 | 45.35 44.83 | 250m: 300m: | 3:38.74 4:22.78 | 44.68 44.04 | 350m: 400m: | 5:04.61 5:43.95 | 41.83 39.34 |
12. | Wieczorek Michalina | 09 | Ósemka Oświęcim | 5:45.35 | 310 |
50m: 100m: | 37.73 1:20.62 | 37.73 42.89 | 150m: 200m: | 2:04.63 2:49.24 | 44.01 44.61 | 250m: 300m: | 3:33.89 4:18.39 | 44.65 44.50 | 350m: 400m: | 5:02.38 5:45.35 | 43.99 42.97 |
13. | Grzywacz Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 5:46.37 | 308 |
50m: 100m: | 37.12 1:19.91 | 37.12 42.79 | 150m: 200m: | 2:04.57 2:49.33 | 44.66 44.76 | 250m: 300m: | 3:34.49 4:19.15 | 45.16 44.66 | 350m: 400m: | 5:03.56 5:46.37 | 44.41 42.81 |
14. | Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | Omega Olkusz | 5:46.54 | 307 |
50m: 100m: | 35.97 1:17.70 | 35.97 41.73 | 150m: 200m: | 2:02.58 2:48.24 | 44.88 45.66 | 250m: 300m: | 3:34.98 4:20.38 | 46.74 45.40 | 350m: 400m: | 5:03.57 5:46.54 | 43.19 42.97 |
15. | Dakowicz Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 5:48.28 | 302 |
50m: 100m: | 39.22 1:24.41 | 39.22 45.19 | 150m: 200m: | 2:09.04 2:54.19 | 44.63 45.15 | 250m: 300m: | 3:39.45 4:25.15 | 45.26 45.70 | 350m: 400m: | 5:09.57 5:48.28 | 44.42 38.71 |
16. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 5:51.53 | 294 |
50m: 100m: | 1:25.26 | 150m: 200m: | 2:10.70 2:56.11 | 45.44 45.41 | 250m: 300m: | 3:40.16 4:25.79 | 44.05 45.63 | 350m: 400m: | 5:10.01 5:51.53 | 44.22 41.52 |
17. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 5:54.36 | 287 |
50m: 100m: | 39.09 1:24.10 | 39.09 45.01 | 150m: 200m: | 2:09.53 2:55.03 | 45.43 45.50 | 250m: 300m: | 3:40.50 4:26.32 | 45.47 45.82 | 350m: 400m: | 5:12.22 5:54.36 | 45.90 42.14 |
18. | Wacławek Matylda | 09 | Ósemka Oświęcim | 5:54.72 | 286 |
50m: 100m: | 39.99 1:24.69 | 39.99 44.70 | 150m: 200m: | 2:09.03 2:54.03 | 44.34 45.00 | 250m: 300m: | 3:39.23 4:24.58 | 45.20 45.35 | 350m: 400m: | 5:10.06 5:54.72 | 45.48 44.66 |
19. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 5:55.68 | 284 |
50m: 100m: | 39.23 1:23.01 | 39.23 43.78 | 150m: 200m: | 2:09.22 2:55.07 | 46.21 45.85 | 250m: 300m: | 3:41.76 4:29.38 | 46.69 47.62 | 350m: 400m: | 5:13.25 5:55.68 | 43.87 42.43 |
20. | Łupińska Barbara | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 5:55.76 | 284 |
50m: 100m: | 39.17 1:23.44 | 39.17 44.27 | 150m: 200m: | 2:10.38 2:56.10 | 46.94 45.72 | 250m: 300m: | 3:41.97 4:28.09 | 45.87 46.12 | 350m: 400m: | 5:12.93 5:55.76 | 44.84 42.83 |
21. | Żak Katarzyna | 09 | Ósemka Oświęcim | 5:57.43 | 280 |
50m: 100m: | 41.85 1:28.00 | 41.85 46.15 | 150m: 200m: | 2:13.69 2:59.49 | 45.69 45.80 | 250m: 300m: | 3:45.28 4:30.63 | 45.79 45.35 | 350m: 400m: | 5:14.58 5:57.43 | 43.95 42.85 |
22. | Satora Rita | 09 | Omega Olkusz | 6:03.76 | 265 |
50m: 100m: | 39.45 1:25.15 | 39.45 45.70 | 150m: 200m: | 2:12.33 2:59.15 | 47.18 46.82 | 250m: 300m: | 3:45.40 4:32.55 | 46.25 47.15 | 350m: 400m: | 5:18.81 6:03.76 | 46.26 44.95 |
23. | Jarosz Adrianna | 09 | Ósemka Oświęcim | 6:04.15 | 265 |
50m: 100m: | 39.87 1:25.28 | 39.87 45.41 | 150m: 200m: | 2:11.68 2:58.39 | 46.40 46.71 | 250m: 300m: | 3:45.60 | 47.21 | 350m: 400m: | 5:20.03 6:04.15 | 44.12 |
24. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 6:06.25 | 260 |
50m: 100m: | 40.49 1:26.54 | 40.49 46.05 | 150m: 200m: | 2:14.20 3:01.12 | 47.66 46.92 | 250m: 300m: | 3:48.45 4:35.76 | 47.33 47.31 | 350m: 400m: | 5:22.55 6:06.25 | 46.79 43.70 |
25. | Michalik Wiktoria | 09 | Ósemka Oświęcim | 6:09.70 | 253 |
50m: 100m: | 41.59 1:27.79 | 41.59 46.20 | 150m: 200m: | 2:15.08 3:02.10 | 47.29 47.02 | 250m: 300m: | 3:49.50 4:37.18 | 47.40 47.68 | 350m: 400m: | 5:24.45 6:09.70 | 47.27 45.25 |
26. | Fortuna Natalia | 09 | Jasień Sucha Besk. | 6:19.56 | 234 |
50m: 100m: | 42.03 1:26.88 | 42.03 44.85 | 150m: 200m: | 3:05.78 | 250m: 300m: | 3:56.03 | 50.25 | 350m: 400m: | 5:31.63 6:19.56 | 47.93 |
27. | Lutomska Klara | 09 | SMS Galicja Kraków | 6:21.09 | 231 |
50m: 100m: | 41.79 1:30.02 | 41.79 48.23 | 150m: 200m: | 2:19.13 3:08.19 | 49.11 49.06 | 250m: 300m: | 3:57.21 4:45.84 | 49.02 48.63 | 350m: 400m: | 5:35.34 6:21.09 | 49.50 45.75 |
28. | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 6:21.87 | 229 |
50m: 100m: | 41.27 1:28.39 | 41.27 47.12 | 150m: 200m: | 2:16.95 3:06.02 | 48.56 49.07 | 250m: 300m: | 3:56.17 4:46.67 | 50.15 50.50 | 350m: 400m: | 5:35.58 6:21.87 | 48.91 46.29 |
29. | Kowalska Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 6:25.64 | 223 |
50m: 100m: | 44.77 1:33.50 | 44.77 48.73 | 150m: 200m: | 2:23.32 3:12.65 | 49.82 49.33 | 250m: 300m: | 4:02.80 4:52.05 | 50.15 49.25 | 350m: 400m: | 5:40.79 6:25.64 | 48.74 44.85 |
30. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 6:26.22 | 222 |
50m: 100m: | 42.94 1:31.78 | 42.94 48.84 | 150m: 200m: | 2:21.83 3:10.72 | 50.05 48.89 | 250m: 300m: | 3:59.85 4:49.23 | 49.13 49.38 | 350m: 400m: | 5:39.40 6:26.22 | 50.17 46.82 |
31. | Grzesik Zuzanna | 09 | Górnik Sosnowiec | 6:27.46 | 220 |
50m: 100m: | 43.44 1:31.90 | 43.44 48.46 | 150m: 200m: | 2:21.18 3:11.30 | 49.28 50.12 | 250m: 300m: | 4:01.21 4:51.22 | 49.91 50.01 | 350m: 400m: | 5:39.80 6:27.46 | 48.58 47.66 |
32. | Kłyś Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 6:30.48 | 214 |
50m: 100m: | 41.85 1:30.75 | 41.85 48.90 | 150m: 200m: | 2:20.70 3:11.37 | 49.95 50.67 | 250m: 300m: | 4:02.09 4:52.24 | 50.72 50.15 | 350m: 400m: | 5:42.96 6:30.48 | 50.72 47.52 |
33. | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 6:30.74 | 214 |
50m: 100m: | 41.22 1:29.58 | 41.22 48.36 | 150m: 200m: | 2:19.66 3:10.11 | 50.08 50.45 | 250m: 300m: | 4:01.32 4:52.15 | 51.21 50.83 | 350m: 400m: | 5:43.96 6:30.74 | 51.81 46.78 |
34. | Panasiuk Agata | 09 | Omega Olkusz | 6:43.65 | 194 |
50m: 100m: | 40.49 1:32.59 | 40.49 52.10 | 150m: 200m: | 2:26.23 3:18.57 | 53.64 52.34 | 250m: 300m: | 4:11.22 5:03.25 | 52.65 52.03 | 350m: 400m: | 5:56.23 6:43.65 | 52.98 47.42 |
35. | Grzebinoga Hanna | 09 | Omega Olkusz | 6:46.43 | 190 |
50m: 100m: | 38.70 1:27.61 | 38.70 48.91 | 150m: 200m: | 2:19.45 3:14.09 | 51.84 54.64 | 250m: 300m: | 4:09.42 5:04.90 | 55.33 55.48 | 350m: 400m: | 5:59.66 6:46.43 | 54.76 46.77 |
36. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 6:47.54 | 189 |
50m: 100m: | 44.48 1:35.48 | 44.48 51.00 | 150m: 200m: | 2:28.10 3:20.27 | 52.62 52.17 | 250m: 300m: | 4:12.91 5:06.56 | 52.64 53.65 | 350m: 400m: | 5:59.51 6:47.54 | 52.95 48.03 |
37. | Błażejczyk Nikola | 09 | Jordan Kraków | 6:52.96 | 181 |
50m: 100m: | 42.93 1:32.59 | 42.93 49.66 | 150m: 200m: | 2:25.87 3:18.82 | 53.28 52.95 | 250m: 300m: | 4:12.52 5:05.78 | 53.70 53.26 | 350m: 400m: | 5:58.60 6:52.96 | 52.82 54.36 |
38. | Tracz Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 6:53.07 | 181 |
50m: 100m: | 43.88 1:34.39 | 43.88 50.51 | 150m: 200m: | 2:28.04 3:21.93 | 53.65 53.89 | 250m: 300m: | 4:15.90 5:09.82 | 53.97 53.92 | 350m: 400m: | 6:04.33 6:53.07 | 54.51 48.74 |
39. | Korycińska Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 7:03.07 | 169 |
50m: 100m: | 45.31 1:38.01 | 45.31 52.70 | 150m: 200m: | 2:32.00 3:27.42 | 53.99 55.42 | 250m: 300m: | 4:22.99 5:18.37 | 55.57 55.38 | 350m: 400m: | 6:11.20 7:03.07 | 52.83 51.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 21/11/2020 - 15:00 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gracjasz Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 4:39.10 | 588 |
50m: 100m: | 31.07 1:07.18 | 31.07 36.11 | 150m: 200m: | 1:43.34 2:19.31 | 36.16 35.97 | 250m: 300m: | 2:55.41 3:31.68 | 36.10 36.27 | 350m: 400m: | 4:06.73 4:39.10 | 35.05 32.37 |
2. | Czaja Zuzanna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 4:56.53 | 490 |
50m: 100m: | 31.21 1:06.96 | 31.21 35.75 | 150m: 200m: | 1:45.11 2:24.68 | 38.15 39.57 | 250m: 300m: | 3:03.70 3:42.57 | 39.02 38.87 | 350m: 400m: | 4:20.98 4:56.53 | 38.41 35.55 |
3. | Kuryłek Nikola | 08 | Fala Niepołomice | 5:02.89 | 460 |
50m: 100m: | 32.66 1:09.90 | 32.66 37.24 | 150m: 200m: | 1:48.57 2:27.57 | 38.67 39.00 | 250m: 300m: | 3:07.10 3:46.97 | 39.53 39.87 | 350m: 400m: | 4:25.85 5:02.89 | 38.88 37.04 |
4. | Łakoma Maria | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 5:05.95 | 446 |
50m: 100m: | 33.50 1:11.01 | 33.50 37.51 | 150m: 200m: | 1:50.23 2:29.05 | 39.22 38.82 | 250m: 300m: | 3:08.89 3:49.54 | 39.84 40.65 | 350m: 400m: | 4:29.03 5:05.95 | 39.49 36.92 |
5. | Wrona Maria | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:10.40 | 427 |
50m: 100m: | 35.41 1:14.29 | 35.41 38.88 | 150m: 200m: | 1:54.09 2:34.01 | 39.80 39.92 | 250m: 300m: | 3:14.21 3:53.97 | 40.20 39.76 | 350m: 400m: | 4:33.09 5:10.40 | 39.12 37.31 |
6. | Jałowiecka Gabriela | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:11.51 | 423 |
50m: 100m: | 35.34 1:15.96 | 35.34 40.62 | 150m: 200m: | 1:55.90 2:36.83 | 39.94 40.93 | 250m: 300m: | 3:16.04 3:54.87 | 39.21 38.83 | 350m: 400m: | 4:34.17 5:11.51 | 39.30 37.34 |
7. | Blacha Maja | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:15.16 | 408 |
50m: 100m: | 36.96 1:16.77 | 36.96 39.81 | 150m: 200m: | 1:57.18 2:37.61 | 40.41 40.43 | 250m: 300m: | 3:17.43 3:57.28 | 39.82 39.85 | 350m: 400m: | 4:36.89 5:15.16 | 39.61 38.27 |
8. | Kalisz Oliwia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 5:15.62 | 407 |
50m: 100m: | 34.96 1:13.70 | 34.96 38.74 | 150m: 200m: | 1:53.10 2:33.02 | 39.40 39.92 | 250m: 300m: | 3:13.35 3:54.26 | 40.33 40.91 | 350m: 400m: | 4:34.63 5:15.62 | 40.37 40.99 |
9. | Słomska Wiktoria | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:22.01 | 383 |
50m: 100m: | 34.90 1:14.89 | 34.90 39.99 | 150m: 200m: | 1:57.08 2:38.85 | 42.19 41.77 | 250m: 300m: | 3:20.27 4:00.91 | 41.42 40.64 | 350m: 400m: | 4:42.36 5:22.01 | 41.45 39.65 |
10. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 5:25.92 | 369 |
50m: 100m: | 36.11 1:16.86 | 36.11 40.75 | 150m: 200m: | 1:58.87 2:40.95 | 42.01 42.08 | 250m: 300m: | 3:22.50 4:04.92 | 41.55 42.42 | 350m: 400m: | 4:47.12 5:25.92 | 42.20 38.80 |
11. | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 5:27.11 | 365 |
50m: 100m: | 36.63 1:17.39 | 36.63 40.76 | 150m: 200m: | 1:59.15 2:41.11 | 41.76 41.96 | 250m: 300m: | 3:23.62 4:05.87 | 42.51 42.25 | 350m: 400m: | 4:47.88 5:27.11 | 42.01 39.23 |
12. | Malecka Inka | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:27.26 | 365 |
50m: 100m: | 36.55 1:17.69 | 36.55 41.14 | 150m: 200m: | 1:59.28 2:42.07 | 41.59 42.79 | 250m: 300m: | 3:24.66 4:06.12 | 42.59 41.46 | 350m: 400m: | 4:47.37 5:27.26 | 41.25 39.89 |
13. | Sądel Oliwia | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:27.90 | 363 |
50m: 100m: | 39.87 1:22.30 | 39.87 42.43 | 150m: 200m: | 2:05.13 2:45.06 | 42.83 39.93 | 250m: 300m: | 3:26.34 4:07.68 | 41.28 41.34 | 350m: 400m: | 4:48.53 5:27.90 | 40.85 39.37 |
14. | Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:34.92 | 340 |
50m: 100m: | 37.90 1:19.57 | 37.90 41.67 | 150m: 200m: | 2:03.14 2:46.06 | 43.57 42.92 | 250m: 300m: | 3:29.33 4:13.09 | 43.27 43.76 | 350m: 400m: | 4:55.41 5:34.92 | 42.32 39.51 |
15. | Nawara Oliwia | 08 | Alfa Bukowno | 5:35.45 | 339 |
50m: 100m: | 36.44 1:17.83 | 36.44 41.39 | 150m: 200m: | 2:00.91 2:44.11 | 43.08 43.20 | 250m: 300m: | 3:28.17 4:12.63 | 44.06 44.46 | 350m: 400m: | 4:55.48 5:35.45 | 42.85 39.97 |
16. | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 5:35.96 | 337 |
50m: 100m: | 36.82 1:18.04 | 36.82 41.22 | 150m: 200m: | 2:01.14 2:44.06 | 43.10 42.92 | 250m: 300m: | 3:28.17 4:11.78 | 44.11 43.61 | 350m: 400m: | 4:55.15 5:35.96 | 43.37 40.81 |
17. | Kryza Jagoda | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 5:40.97 | 322 |
50m: 100m: | 36.09 1:17.86 | 36.09 41.77 | 150m: 200m: | 2:01.35 2:45.58 | 43.49 44.23 | 250m: 300m: | 3:30.64 4:15.53 | 45.06 44.89 | 350m: 400m: | 4:59.69 5:40.97 | 44.16 41.28 |
18. | Kołodziej Magdalena | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 5:46.28 | 308 |
50m: 100m: | 36.97 1:20.66 | 36.97 43.69 | 150m: 200m: | 2:04.75 2:49.31 | 44.09 44.56 | 250m: 300m: | 3:34.75 4:19.85 | 45.44 45.10 | 350m: 400m: | 5:04.33 5:46.28 | 44.48 41.95 |
19. | Szczerba Oliwia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 5:48.57 | 302 |
50m: 100m: | 37.96 1:22.18 | 37.96 44.22 | 150m: 200m: | 2:07.28 2:52.01 | 45.10 44.73 | 250m: 300m: | 4:21.88 | 350m: 400m: | 5:06.10 5:48.57 | 44.22 42.47 |
20. | Pawela Lena | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:53.08 | 290 |
50m: 100m: | 39.92 1:24.76 | 39.92 44.84 | 150m: 200m: | 2:10.85 2:56.28 | 46.09 45.43 | 250m: 300m: | 3:42.10 4:27.96 | 45.82 45.86 | 350m: 400m: | 5:12.66 5:53.08 | 44.70 40.42 |
21. | Konieczna Antonina | 08 | Omega Olkusz | 5:53.79 | 289 |
50m: 100m: | 41.45 1:24.38 | 41.45 42.93 | 150m: 200m: | 2:09.15 2:54.74 | 44.77 45.59 | 250m: 300m: | 3:41.01 4:26.76 | 46.27 45.75 | 350m: 400m: | 5:11.52 5:53.79 | 44.76 42.27 |
22. | Chmiel Zuzanna | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:56.62 | 282 |
50m: 100m: | 38.76 1:24.44 | 38.76 45.68 | 150m: 200m: | 2:11.82 2:57.90 | 47.38 46.08 | 250m: 300m: | 3:45.20 4:31.48 | 47.30 46.28 | 350m: 400m: | 5:16.83 5:56.62 | 45.35 39.79 |
23. | Uchańska Oliwia | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:56.80 | 281 |
50m: 100m: | 38.46 1:22.90 | 38.46 44.44 | 150m: 200m: | 2:08.02 2:54.53 | 45.12 46.51 | 250m: 300m: | 3:40.56 4:27.28 | 46.03 46.72 | 350m: 400m: | 5:13.09 5:56.80 | 45.81 43.71 |
24. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 6:03.53 | 266 |
50m: 100m: | 39.06 1:24.59 | 39.06 45.53 | 150m: 200m: | 2:12.07 2:57.88 | 47.48 45.81 | 250m: 300m: | 3:44.84 4:30.12 | 46.96 45.28 | 350m: 400m: | 5:16.54 6:03.53 | 46.42 46.99 |
25. | Reguła Alicja | 08 | Jordan Kraków | 6:42.02 | 196 |
50m: 100m: | 43.99 1:34.60 | 43.99 50.61 | 150m: 200m: | 2:27.22 3:18.53 | 52.62 51.31 | 250m: 300m: | 4:09.95 5:00.45 | 51.42 50.50 | 350m: 400m: | 5:48.32 6:42.02 | 47.87 53.70 |
26. | Grzywa Magdalena | 08 | Jordan Kraków | 6:49.09 | 186 |
50m: 100m: | 45.36 1:36.15 | 45.36 50.79 | 150m: 200m: | 2:28.72 3:22.77 | 52.57 54.05 | 250m: 300m: | 4:15.97 5:09.11 | 53.20 53.14 | 350m: 400m: | 6:01.40 6:49.09 | 52.29 47.69 |
27. | Szostak Natasza | 08 | Jordan Kraków | 6:54.22 | 180 |
50m: 100m: | 42.22 1:33.65 | 42.22 51.43 | 150m: 200m: | 2:27.70 3:21.52 | 54.05 53.82 | 250m: 300m: | 4:15.86 5:09.67 | 54.34 53.81 | 350m: 400m: | 6:03.06 6:54.22 | 53.39 51.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 21/11/2020 - 16:05 | Chłopców, 400m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 5:11.93 | 315 |
50m: 100m: | 34.56 1:14.30 | 34.56 39.74 | 150m: 200m: | 1:54.25 2:34.14 | 39.95 39.89 | 250m: 300m: | 3:14.34 3:54.98 | 40.20 40.64 | 350m: 400m: | 4:34.97 5:11.93 | 39.99 36.96 |
2. | Sala Piotr | 09 | Ósemka Oświęcim | 5:26.12 | 275 |
50m: 100m: | 37.54 1:17.16 | 37.54 39.62 | 150m: 200m: | 1:58.07 2:40.77 | 40.91 42.70 | 250m: 300m: | 3:23.02 4:03.76 | 42.25 40.74 | 350m: 400m: | 4:41.77 5:26.12 | 38.01 44.35 |
3. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 5:26.34 | 275 |
50m: 100m: | 36.96 1:18.44 | 36.96 41.48 | 150m: 200m: | 2:01.01 2:43.38 | 42.57 42.37 | 250m: 300m: | 3:25.27 4:07.82 | 41.89 42.55 | 350m: 400m: | 4:49.02 5:26.34 | 41.20 37.32 |
4. | Michałek Michał | 09 | Korona Kraków | 5:27.19 | 272 |
50m: 100m: | 36.14 1:17.76 | 36.14 41.62 | 150m: 200m: | 1:59.88 2:42.32 | 42.12 42.44 | 250m: 300m: | 3:24.56 4:06.56 | 42.24 42.00 | 350m: 400m: | 4:48.19 5:27.19 | 41.63 39.00 |
5. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 5:37.21 | 249 |
50m: 100m: | 37.34 1:19.11 | 37.34 41.77 | 150m: 200m: | 2:02.52 2:47.07 | 43.41 44.55 | 250m: 300m: | 3:31.95 4:15.86 | 44.88 43.91 | 350m: 400m: | 4:57.76 5:37.21 | 41.90 39.45 |
6. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 5:39.07 | 245 |
50m: 100m: | 39.20 1:21.95 | 39.20 42.75 | 150m: 200m: | 2:05.23 2:49.30 | 43.28 44.07 | 250m: 300m: | 3:33.12 4:16.70 | 43.82 43.58 | 350m: 400m: | 4:59.86 5:39.07 | 43.16 39.21 |
7. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 5:39.83 | 243 |
50m: 100m: | 37.73 1:19.61 | 37.73 41.88 | 150m: 200m: | 2:03.26 2:46.98 | 43.65 43.72 | 250m: 300m: | 3:29.97 4:13.97 | 42.99 44.00 | 350m: 400m: | 4:57.37 5:39.83 | 43.40 42.46 |
8. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 5:39.90 | 243 |
50m: 100m: | 37.22 1:19.59 | 37.22 42.37 | 150m: 200m: | 2:02.64 2:46.03 | 43.05 43.39 | 250m: 300m: | 3:29.44 4:12.51 | 43.41 43.07 | 350m: 400m: | 4:55.94 5:39.90 | 43.43 43.96 |
9. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | 5:50.14 | 222 |
50m: 100m: | 38.06 1:22.76 | 38.06 44.70 | 150m: 200m: | 2:08.07 2:52.09 | 45.31 44.02 | 250m: 300m: | 3:37.73 4:23.92 | 45.64 46.19 | 350m: 400m: | 5:08.72 5:50.14 | 44.80 41.42 |
10. | Gumółka Kuba | 09 | Omega Olkusz | 5:52.99 | 217 |
50m: 100m: | 37.66 1:21.31 | 37.66 43.65 | 150m: 200m: | 2:08.24 2:53.81 | 46.93 45.57 | 250m: 300m: | 3:39.63 4:25.27 | 45.82 45.64 | 350m: 400m: | 5:10.67 5:52.99 | 45.40 42.32 |
11. | Kusz Franciszek | 09 | SMS Galicja Kraków | 5:54.61 | 214 |
50m: 100m: | 38.45 1:23.56 | 38.45 45.11 | 150m: 200m: | 2:10.06 2:56.59 | 46.50 46.53 | 250m: 300m: | 3:43.17 4:28.67 | 46.58 45.50 | 350m: 400m: | 5:14.23 5:54.61 | 45.56 40.38 |
12. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 5:57.06 | 210 |
50m: 100m: | 40.17 1:25.97 | 40.17 45.80 | 150m: 200m: | 2:11.19 2:56.39 | 45.22 45.20 | 250m: 300m: | 3:41.39 4:26.79 | 45.00 45.40 | 350m: 400m: | 5:12.92 5:57.06 | 46.13 44.14 |
13. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 6:02.29 | 201 |
50m: 100m: | 39.92 1:26.85 | 39.92 46.93 | 150m: 200m: | 2:14.71 3:00.85 | 47.86 46.14 | 250m: 300m: | 3:48.81 4:32.98 | 47.96 44.17 | 350m: 400m: | 5:12.19 6:02.29 | 39.21 50.10 |
14. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 6:15.68 | 180 |
50m: 100m: | 40.97 1:29.07 | 40.97 48.10 | 150m: 200m: | 2:17.29 3:05.76 | 48.22 48.47 | 250m: 300m: | 3:55.27 4:43.00 | 49.51 47.73 | 350m: 400m: | 5:30.84 6:15.68 | 47.84 44.84 |
15. | Skiba Wiktor | 09 | Ósemka Oświęcim | 6:15.93 | 179 |
50m: 100m: | 39.28 1:26.70 | 39.28 47.42 | 150m: 200m: | 2:15.06 3:03.76 | 48.36 48.70 | 250m: 300m: | 3:52.97 4:42.15 | 49.21 49.18 | 350m: 400m: | 5:30.07 6:15.93 | 47.92 45.86 |
16. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 6:21.07 | 172 |
50m: 100m: | 42.36 1:30.75 | 42.36 48.39 | 150m: 200m: | 2:21.21 3:09.07 | 50.46 47.86 | 250m: 300m: | 3:58.38 4:47.96 | 49.31 49.58 | 350m: 400m: | 5:33.97 6:21.07 | 46.01 47.10 |
17. | Kania Daniel | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 6:24.37 | 168 |
50m: 100m: | 41.59 1:29.13 | 41.59 47.54 | 150m: 200m: | 2:18.37 3:08.15 | 49.24 49.78 | 250m: 300m: | 3:57.90 4:47.76 | 49.75 49.86 | 350m: 400m: | 5:37.77 6:24.37 | 50.01 46.60 |
18. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 6:24.52 | 168 |
50m: 100m: | 43.43 1:32.10 | 43.43 48.67 | 150m: 200m: | 2:21.94 3:11.95 | 49.84 50.01 | 250m: 300m: | 4:02.27 4:50.40 | 50.32 48.13 | 350m: 400m: | 5:37.69 6:24.52 | 47.29 46.83 |
19. | Smolin Oliver | 09 | Ósemka Oświęcim | 6:25.30 | 167 |
50m: 100m: | 40.98 1:30.58 | 40.98 49.60 | 150m: 200m: | 2:19.38 3:09.80 | 48.80 50.42 | 250m: 300m: | 3:59.88 4:49.42 | 50.08 49.54 | 350m: 400m: | 5:39.93 6:25.30 | 50.51 45.37 |
20. | Płoskonka Szymon | 09 | SMS Galicja Kraków | 6:25.57 | 166 |
50m: 100m: | 43.26 1:31.85 | 43.26 48.59 | 150m: 200m: | 2:21.52 3:11.41 | 49.67 49.89 | 250m: 300m: | 4:02.24 4:51.17 | 50.83 48.93 | 350m: 400m: | 5:40.63 6:25.57 | 49.46 44.94 |
21. | Nowak Oskar | 09 | SMS Galicja Kraków | 6:35.69 | 154 |
50m: 100m: | 43.44 1:32.39 | 43.44 48.95 | 150m: 200m: | 2:23.26 3:12.71 | 50.87 49.45 | 250m: 300m: | 4:03.54 4:54.11 | 50.83 50.57 | 350m: 400m: | 5:44.47 6:35.69 | 50.36 51.22 |
22. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 6:36.84 | 153 |
50m: 100m: | 45.67 1:35.73 | 45.67 50.06 | 150m: 200m: | 2:27.37 3:18.50 | 51.64 51.13 | 250m: 300m: | 4:10.32 5:01.09 | 51.82 50.77 | 350m: 400m: | 5:49.36 6:36.84 | 48.27 47.48 |
23. | Słaboń Stanisław | 09 | SMS Galicja Kraków | 6:38.05 | 151 |
50m: 100m: | 41.38 1:31.98 | 41.38 50.60 | 150m: 200m: | 2:23.84 3:15.78 | 51.86 51.94 | 250m: 300m: | 4:07.82 4:58.98 | 52.04 51.16 | 350m: 400m: | 5:50.51 6:38.05 | 51.53 47.54 |
24. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | 6:41.35 | 147 |
50m: 100m: | 43.29 1:35.31 | 43.29 52.02 | 150m: 200m: | 2:26.93 3:19.12 | 51.62 52.19 | 250m: 300m: | 4:11.97 5:03.57 | 52.85 51.60 | 350m: 400m: | 5:54.91 6:41.35 | 51.34 46.44 |
25. | Saternus Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 6:42.90 | 146 |
50m: 100m: | 43.92 1:33.03 | 43.92 49.11 | 150m: 200m: | 2:24.75 3:15.77 | 51.72 51.02 | 250m: 300m: | 4:07.94 4:59.88 | 52.17 51.94 | 350m: 400m: | 5:52.30 6:42.90 | 52.42 50.60 |
26. | Staszel Mikołaj | 09 | Płetwal Zakopane | 6:45.50 | 143 |
50m: 100m: | 42.45 1:34.58 | 42.45 52.13 | 150m: 200m: | 2:26.19 3:18.11 | 51.61 51.92 | 250m: 300m: | 4:12.13 5:05.50 | 54.02 53.37 | 350m: 400m: | 5:56.63 6:45.50 | 51.13 48.87 |
27. | Baklarz Bartłomiej | 09 | SMS Galicja Kraków | 7:08.88 | 121 |
50m: 100m: | 48.98 1:44.98 | 48.98 56.00 | 150m: 200m: | 2:41.95 3:38.04 | 56.97 56.09 | 250m: 300m: | 4:34.59 5:28.39 | 56.55 53.80 | 350m: 400m: | 6:19.43 7:08.88 | 51.04 49.45 |
28. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 7:09.22 | 120 |
50m: 100m: | 45.46 1:39.30 | 45.46 53.84 | 150m: 200m: | 2:33.85 3:28.93 | 54.55 55.08 | 250m: 300m: | 4:25.21 5:19.42 | 56.28 54.21 | 350m: 400m: | 6:13.80 7:09.22 | 54.38 55.42 |
29. | Patro Michał | 09 | SMS Galicja Kraków | 7:11.46 | 119 |
50m: 100m: | 47.07 1:41.16 | 47.07 54.09 | 150m: 200m: | 2:36.80 3:33.64 | 55.64 56.84 | 250m: 300m: | 4:30.41 5:25.56 | 56.77 55.15 | 350m: 400m: | 6:19.83 7:11.46 | 54.27 51.63 |
30. | Śmiechowski Maksymilian | 09 | Ósemka Oświęcim | 7:22.99 | 109 |
50m: 100m: | 47.34 1:44.43 | 47.34 57.09 | 150m: 200m: | 2:39.30 3:36.29 | 54.87 56.99 | 250m: 300m: | 4:35.02 5:32.26 | 58.73 57.24 | 350m: 400m: | 6:29.47 7:22.99 | 57.21 53.52 |
31. | Kita Eryk | 09 | Jordan Kraków | 7:30.56 | 104 |
50m: 100m: | 150m: 200m: | 250m: 300m: | 350m: 400m: | 7:30.56 |
32. | Kościuk Michał | 09 | Ósemka Oświęcim | 7:43.83 | 95 |
50m: 100m: | 48.39 1:46.67 | 48.39 58.28 | 150m: 200m: | 2:42.38 3:42.22 | 55.71 59.84 | 250m: 300m: | 4:42.55 5:42.31 | 1:00.33 59.76 | 350m: 400m: | 6:38.56 7:43.83 | 56.25 1:05.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 21/11/2020 - 16:05 | Chłopców, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | 4:48.87 | 396 |
50m: 100m: | 30.57 1:05.40 | 30.57 34.83 | 150m: 200m: | 1:42.39 2:20.36 | 36.99 37.97 | 250m: 300m: | 2:58.47 3:36.33 | 38.11 37.86 | 350m: 400m: | 4:13.60 4:48.87 | 37.27 35.27 |
2. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 4:55.26 | 371 |
50m: 100m: | 31.89 1:09.21 | 31.89 37.32 | 150m: 200m: | 1:46.88 2:25.29 | 37.67 38.41 | 250m: 300m: | 3:03.80 3:41.88 | 38.51 38.08 | 350m: 400m: | 4:19.62 4:55.26 | 37.74 35.64 |
3. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 4:58.33 | 360 |
50m: 100m: | 33.83 1:12.00 | 33.83 38.17 | 150m: 200m: | 1:50.56 2:29.29 | 38.56 38.73 | 250m: 300m: | 3:08.18 3:47.15 | 38.89 38.97 | 350m: 400m: | 4:24.40 4:58.33 | 37.25 33.93 |
4. | Sadek Kacper | 08 | Ósemka Oświęcim | 4:59.58 | 355 |
50m: 100m: | 32.95 | 32.95 | 150m: 200m: | 2:27.18 | 250m: 300m: | 3:06.08 3:45.43 | 38.90 39.35 | 350m: 400m: | 4:59.58 |
5. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 5:02.53 | 345 |
50m: 100m: | 31.32 1:07.72 | 31.32 36.40 | 150m: 200m: | 1:46.77 2:25.92 | 39.05 39.15 | 250m: 300m: | 3:04.89 3:44.16 | 38.97 39.27 | 350m: 400m: | 4:20.95 5:02.53 | 36.79 41.58 |
6. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 5:03.77 | 341 |
50m: 100m: | 34.70 1:12.70 | 34.70 38.00 | 150m: 200m: | 1:51.91 2:30.99 | 39.21 39.08 | 250m: 300m: | 3:10.39 3:49.46 | 39.40 39.07 | 350m: 400m: | 4:28.38 5:03.77 | 38.92 35.39 |
7. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 5:04.77 | 337 |
50m: 100m: | 33.97 1:11.98 | 33.97 38.01 | 150m: 200m: | 1:50.94 2:30.24 | 38.96 39.30 | 250m: 300m: | 3:09.81 3:49.19 | 39.57 39.38 | 350m: 400m: | 4:27.77 5:04.77 | 38.58 37.00 |
8. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:11.25 | 317 |
50m: 100m: | 34.45 1:13.07 | 34.45 38.62 | 150m: 200m: | 1:52.01 2:31.67 | 38.94 39.66 | 250m: 300m: | 3:11.45 3:52.07 | 39.78 40.62 | 350m: 400m: | 4:32.26 5:11.25 | 40.19 38.99 |
9. | Surmiak Kacper | 08 | Jasień Sucha Besk. | 5:14.29 | 308 |
50m: 100m: | 34.49 1:12.72 | 34.49 38.23 | 150m: 200m: | 1:52.45 2:33.00 | 39.73 40.55 | 250m: 300m: | 3:14.20 3:55.98 | 41.20 41.78 | 350m: 400m: | 4:37.02 5:14.29 | 41.04 37.27 |
10. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:16.84 | 300 |
50m: 100m: | 34.81 1:16.32 | 34.81 41.51 | 150m: 200m: | 1:57.42 2:38.99 | 41.10 41.57 | 250m: 300m: | 3:19.65 3:59.83 | 40.66 40.18 | 350m: 400m: | 4:39.28 5:16.84 | 39.45 37.56 |
11. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 5:17.16 | 299 |
50m: 100m: | 33.43 1:13.48 | 33.43 40.05 | 150m: 200m: | 1:54.21 2:35.65 | 40.73 41.44 | 250m: 300m: | 3:17.28 3:59.65 | 41.63 42.37 | 350m: 400m: | 4:40.99 5:17.16 | 41.34 36.17 |
12. | Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:17.40 | 299 |
50m: 100m: | 34.63 1:14.70 | 34.63 40.07 | 150m: 200m: | 1:55.33 2:36.83 | 40.63 41.50 | 250m: 300m: | 3:18.23 3:59.89 | 41.40 41.66 | 350m: 400m: | 4:40.71 5:17.40 | 40.82 36.69 |
13. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 5:17.75 | 298 |
50m: 100m: | 35.56 1:15.98 | 35.56 40.42 | 150m: 200m: | 1:57.41 2:38.05 | 41.43 40.64 | 250m: 300m: | 3:18.13 3:58.78 | 40.08 40.65 | 350m: 400m: | 4:38.98 5:17.75 | 40.20 38.77 |
14. | Szlachcic Jan | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:17.90 | 297 |
50m: 100m: | 35.84 1:15.96 | 35.84 40.12 | 150m: 200m: | 1:57.69 2:38.46 | 41.73 40.77 | 250m: 300m: | 3:19.67 4:00.67 | 41.21 41.00 | 350m: 400m: | 4:40.80 5:17.90 | 40.13 37.10 |
15. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:18.76 | 295 |
50m: 100m: | 36.55 1:17.63 | 36.55 41.08 | 150m: 200m: | 1:58.16 2:38.34 | 40.53 40.18 | 250m: 300m: | 3:19.12 3:59.45 | 40.78 40.33 | 350m: 400m: | 4:40.35 5:18.76 | 40.90 38.41 |
16. | Skałacki Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:23.31 | 282 |
50m: 100m: | 35.09 1:15.19 | 35.09 40.10 | 150m: 200m: | 1:56.15 2:37.57 | 40.96 41.42 | 250m: 300m: | 3:20.05 4:02.02 | 42.48 41.97 | 350m: 400m: | 4:44.16 5:23.31 | 42.14 39.15 |
17. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:26.45 | 274 |
50m: 100m: | 35.92 1:15.59 | 35.92 39.67 | 150m: 200m: | 1:57.00 2:38.78 | 41.41 41.78 | 250m: 300m: | 3:20.68 4:03.19 | 41.90 42.51 | 350m: 400m: | 4:45.84 5:26.45 | 42.65 40.61 |
18. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:28.80 | 268 |
50m: 100m: | 35.96 1:16.35 | 35.96 40.39 | 150m: 200m: | 1:58.70 2:40.51 | 42.35 41.81 | 250m: 300m: | 3:22.46 4:06.34 | 41.95 43.88 | 350m: 400m: | 4:48.75 5:28.80 | 42.41 40.05 |
19. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 5:30.96 | 263 |
50m: 100m: | 35.98 1:16.69 | 35.98 40.71 | 150m: 200m: | 2:41.37 | 250m: 300m: | 350m: 400m: | 5:30.96 |
20. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:31.19 | 263 |
50m: 100m: | 35.20 1:16.84 | 35.20 41.64 | 150m: 200m: | 2:00.22 2:43.79 | 43.38 43.57 | 250m: 300m: | 3:26.47 4:09.21 | 42.68 42.74 | 350m: 400m: | 4:51.60 5:31.19 | 42.39 39.59 |
21. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 5:32.79 | 259 |
50m: 100m: | 34.17 1:14.14 | 34.17 39.97 | 150m: 200m: | 1:57.77 2:41.96 | 43.63 44.19 | 250m: 300m: | 3:24.44 4:08.63 | 42.48 44.19 | 350m: 400m: | 4:52.69 5:32.79 | 44.06 40.10 |
22. | Dziuba Bartosz | 08 | Korona Kraków | 5:34.62 | 255 |
50m: 100m: | 36.69 1:18.75 | 36.69 42.06 | 150m: 200m: | 2:00.27 2:43.12 | 41.52 42.85 | 250m: 300m: | 3:26.01 4:10.10 | 42.89 44.09 | 350m: 400m: | 4:53.35 5:34.62 | 43.25 41.27 |
23. | Srebro Nataniel | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 5:34.82 | 254 |
50m: 100m: | 36.00 1:16.84 | 36.00 40.84 | 150m: 200m: | 1:58.67 2:41.48 | 41.83 42.81 | 250m: 300m: | 3:26.97 4:09.16 | 45.49 42.19 | 350m: 400m: | 4:53.52 5:34.82 | 44.36 41.30 |
24. | Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 5:37.42 | 248 |
50m: 100m: | 37.94 1:19.68 | 37.94 41.74 | 150m: 200m: | 2:03.37 2:46.37 | 43.69 43.00 | 250m: 300m: | 3:30.27 4:13.56 | 43.90 43.29 | 350m: 400m: | 4:57.14 5:37.42 | 43.58 40.28 |
25. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 5:39.51 | 244 |
50m: 100m: | 37.55 1:19.96 | 37.55 42.41 | 150m: 200m: | 2:02.91 2:46.27 | 42.95 43.36 | 250m: 300m: | 3:30.55 4:14.78 | 44.28 44.23 | 350m: 400m: | 4:58.79 5:39.51 | 44.01 40.72 |
26. | Fengler Adam | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:40.14 | 242 |
50m: 100m: | 36.70 1:18.74 | 36.70 42.04 | 150m: 200m: | 2:02.94 2:46.13 | 44.20 43.19 | 250m: 300m: | 3:29.74 4:13.80 | 43.61 44.06 | 350m: 400m: | 4:57.56 5:40.14 | 43.76 42.58 |
27. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | 5:40.32 | 242 |
50m: 100m: | 37.02 1:19.23 | 37.02 42.21 | 150m: 200m: | 2:02.86 2:47.15 | 43.63 44.29 | 250m: 300m: | 3:31.66 4:15.69 | 44.51 44.03 | 350m: 400m: | 4:59.62 5:40.32 | 43.93 40.70 |
28. | Tucharz Mikołaj | 08 | Korona Kraków | 5:41.89 | 239 |
50m: 100m: | 36.14 1:17.90 | 36.14 41.76 | 150m: 200m: | 2:00.22 2:44.23 | 42.32 44.01 | 250m: 300m: | 3:30.08 4:15.10 | 45.85 45.02 | 350m: 400m: | 4:59.70 5:41.89 | 44.60 42.19 |
29. | Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:49.57 | 223 |
50m: 100m: | 38.09 1:21.59 | 38.09 43.50 | 150m: 200m: | 2:06.17 2:50.68 | 44.58 44.51 | 250m: 300m: | 3:35.62 4:21.31 | 44.94 45.69 | 350m: 400m: | 5:05.79 5:49.57 | 44.48 43.78 |
30. | Kleszcz Eryk | 08 | Korona Kraków | 5:52.43 | 218 |
50m: 100m: | 40.51 1:25.58 | 40.51 45.07 | 150m: 200m: | 2:11.06 2:56.17 | 45.48 45.11 | 250m: 300m: | 3:40.60 4:25.22 | 44.43 44.62 | 350m: 400m: | 5:10.75 5:52.43 | 45.53 41.68 |
31. | Treszczyński Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:55.82 | 212 |
50m: 100m: | 39.78 1:24.30 | 39.78 44.52 | 150m: 200m: | 2:09.99 2:56.48 | 45.69 46.49 | 250m: 300m: | 3:42.65 4:28.30 | 46.17 45.65 | 350m: 400m: | 5:14.07 5:55.82 | 45.77 41.75 |
32. | Gimbiej Oleg | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:56.65 | 210 |
50m: 100m: | 39.46 1:25.72 | 39.46 46.26 | 150m: 200m: | 2:10.96 2:57.46 | 45.24 46.50 | 250m: 300m: | 3:43.16 4:29.32 | 45.70 46.16 | 350m: 400m: | 5:16.11 5:56.65 | 46.79 40.54 |
33. | Szymański Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:58.05 | 208 |
50m: 100m: | 150m: 200m: | 2:10.53 2:56.08 | 45.55 | 250m: 300m: | 350m: 400m: | 5:58.05 |
34. | Cygal Marcel | 08 | Korona Kraków | 5:59.36 | 206 |
50m: 100m: | 40.46 1:26.30 | 40.46 45.84 | 150m: 200m: | 2:12.63 2:58.86 | 46.33 46.23 | 250m: 300m: | 3:44.24 4:29.66 | 45.38 45.42 | 350m: 400m: | 5:14.87 5:59.36 | 45.21 44.49 |
35. | Mika Aleksander | 08 | SMS Galicja Kraków | 6:02.99 | 199 |
50m: 100m: | 38.00 1:22.02 | 38.00 44.02 | 150m: 200m: | 2:08.45 2:55.48 | 46.43 47.03 | 250m: 300m: | 3:42.71 4:30.53 | 47.23 47.82 | 350m: 400m: | 5:17.76 6:02.99 | 47.23 45.23 |
36. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | 6:07.30 | 192 |
50m: 100m: | 40.60 1:26.06 | 40.60 45.46 | 150m: 200m: | 2:13.58 3:01.24 | 47.52 47.66 | 250m: 300m: | 3:48.90 4:37.02 | 47.66 48.12 | 350m: 400m: | 5:24.94 6:07.30 | 47.92 42.36 |
37. | Idęć Szymon | 08 | Jordan Kraków | 6:23.19 | 169 |
50m: 100m: | 41.33 1:29.41 | 41.33 48.08 | 150m: 200m: | 3:09.05 | 250m: 300m: | 3:58.07 4:47.47 | 49.02 49.40 | 350m: 400m: | 5:36.83 6:23.19 | 49.36 46.36 |
38. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 6:23.67 | 169 |
50m: 100m: | 43.08 1:31.95 | 43.08 48.87 | 150m: 200m: | 2:23.37 3:11.28 | 51.42 47.91 | 250m: 300m: | 3:58.97 4:47.63 | 47.69 48.66 | 350m: 400m: | 5:37.35 6:23.67 | 49.72 46.32 |
39. | Bąk Antoni | 08 | Ósemka Oświęcim | 6:27.99 | 163 |
50m: 100m: | 40.57 | 40.57 | 150m: 200m: | 3:05.47 | 250m: 300m: | 3:56.82 | 51.35 | 350m: 400m: | 5:38.32 6:27.99 | 49.67 |
40. | Franiak Paweł | 08 | SMS Galicja Kraków | 6:28.93 | 162 |
50m: 100m: | 43.55 1:32.80 | 43.55 49.25 | 150m: 200m: | 2:23.61 3:13.25 | 50.81 49.64 | 250m: 300m: | 4:03.26 4:53.69 | 50.01 50.43 | 350m: 400m: | 5:44.37 6:28.93 | 50.68 44.56 |
41. | Bryniarski Michał | 08 | Płetwal Zakopane | 6:35.88 | 154 |
50m: 100m: | 44.11 1:34.74 | 44.11 50.63 | 150m: 200m: | 2:25.72 3:15.44 | 50.98 49.72 | 250m: 300m: | 4:06.48 4:57.94 | 51.04 51.46 | 350m: 400m: | 5:48.84 6:35.88 | 50.90 47.04 |
42. | Zieliński Mikołaj | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 6:44.97 | 143 |
50m: 100m: | 150m: 200m: | 3:18.09 | 250m: 300m: | 4:10.71 | 52.62 | 350m: 400m: | 5:55.74 6:44.97 | 49.23 |
43. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 6:45.54 | 143 |
50m: 100m: | 42.11 1:32.71 | 42.11 50.60 | 150m: 200m: | 2:25.83 3:18.67 | 53.12 52.84 | 250m: 300m: | 4:09.77 5:04.64 | 51.10 54.87 | 350m: 400m: | 5:57.03 6:45.54 | 52.39 48.51 |
44. | Osiecki Tymoteusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 6:57.65 | 131 |
50m: 100m: | 45.72 1:39.06 | 45.72 53.34 | 150m: 200m: | 2:32.41 3:26.86 | 53.35 54.45 | 250m: 300m: | 4:22.04 5:14.51 | 55.18 52.47 | 350m: 400m: | 6:04.06 6:57.65 | 49.55 53.59 |
45. | Gabryś Mateusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 7:19.86 | 112 |
50m: 100m: | 50.44 1:46.19 | 50.44 55.75 | 150m: 200m: | 2:41.29 3:38.14 | 55.10 56.85 | 250m: 300m: | 4:36.19 5:33.36 | 58.05 57.17 | 350m: 400m: | 6:29.19 7:19.86 | 55.83 50.67 |
DYSKW. | Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:54) |
PK | Merta Miłosz | 06 | Unia Oświęcim | 4:38.28 | 443 |
50m: 100m: | 30.53 1:04.44 | 30.53 33.91 | 150m: 200m: | 1:40.04 2:15.73 | 35.60 35.69 | 250m: 300m: | 2:51.79 3:27.90 | 36.06 36.11 | 350m: 400m: | 4:03.91 4:38.28 | 36.01 34.37 |
PK | Mleczko Jakub | 06 | Unia Oświęcim | 4:57.85 | 361 |
50m: 100m: | 33.53 1:10.37 | 33.53 36.84 | 150m: 200m: | 1:48.21 2:25.87 | 37.84 37.66 | 250m: 300m: | 3:03.70 3:41.96 | 37.83 38.26 | 350m: 400m: | 4:20.42 4:57.85 | 38.46 37.43 |
PK | Konopczyński Szymon | 07 | Unia Oświęcim | 5:03.71 | 341 |
50m: 100m: | 32.58 1:09.40 | 32.58 36.82 | 150m: 200m: | 1:47.66 2:26.69 | 38.26 39.03 | 250m: 300m: | 3:06.01 3:45.65 | 39.32 39.64 | 350m: 400m: | 4:25.71 5:03.71 | 40.06 38.00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt My¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |