Mistrzostwa Dolnego Śląska MDM Młodzików 12-13 lat Nowa Ruda, 4 - 5/12/2020 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Andrzejewska Lena | 07 | 01001 | 101001600278 | 100m dowolny (31) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (33) | 1:23.65 6:09.42 1:36.17 3:22.24 | 9/6/2019 30/11/2019 30/11/2019 29/11/2019 | Zielona Gora (POL) Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Andrzejewska Maja | 08 | 01001 | 101001600249 | 100m grzbietowy (35) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (33) | 1:24.92 3:07.35 1:31.71 3:18.01 | 15/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Andrzejewska Wiktoria | 08 | 01001 | 101001600250 | 100m grzbietowy (35) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (33) | 1:30.67 3:16.10 1:36.53 3:30.24 | 15/11/2020 14/11/2020 1/6/2019 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Nowa Ruda (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Bednorz Leon | 08 | 00101 | 100101701291 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 5:29.49 1:41.74 3:16.01 | 14/11/2020 21/12/2019 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Oswiecim (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Białek Aleksandra | 07 | 01001 | 101001600279 | 100m dowolny (31) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (33) | 1:40.03 7:28.18 1:51.81 4:01.04 | 7/12/2019 8/6/2019 30/11/2019 29/11/2019 | Glogow (POL) Zielona Gora (POL) Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Bogulak Michał | 08 | 00601 | 100601700566 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) | 37.25 1:26.19 NT | 14/12/2019 3/10/2020 | Swidnica (POL) Luban (POL) |
||
Bonowicz Adam | 08 | 01001 | 101001700254 | 100m grzbietowy (36) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (34) | 1:26.85 3:17.24 1:43.35 3:43.96 | 7/12/2019 30/11/2019 7/12/2019 29/11/2019 | Glogow (POL) Nowa Ruda (POL) Glogow (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Borkowska Dorota | 08 | 00601 | 100601600587 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (3) | NT 1:31.51 NT 1:42.97 | 3/10/2020 3/10/2020 | Luban (POL) Luban (POL) |
||
Borkowski Marcel | 07 | 04901 | 104901700035 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 400m dowolny (28) 200m zmienny (38) | 35.73 1:07.98 5:09.82 2:52.60 | 14/12/2019 15/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Swidnica (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Borowiecki Bartosz | 07 | 00101 | 100101701284 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) | 1:15.17 5:42.93 NT | 30/11/2019 8/6/2019 | Nowa Ruda (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Braciszewicz Hanna | 07 | 02401 | 102401600061 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 400m dowolny (27) 100m klasyczny (23) 200m zmienny (37) | 34.42 1:11.56 5:43.66 1:33.50 2:58.68 | 19/10/2019 15/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Jelenia Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Buchla Michał | 07 | 01001 | 101001700304 | 100m dowolny (32) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (36) 200m grzbietowy (6) | 1:18.65 5:58.59 1:26.05 NT | 14/12/2019 22/11/2019 7/12/2019 | Swidnica (POL) Wroclaw (POL) Glogow (POL) |
||
Bundyra Szymon | 08 | 00101 | 100101701305 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:18.51 1:27.34 3:08.46 1:35.69 | 21/11/2020 21/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 | Legnica (POL) Legnica (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Bylińska Natasza | 07 | 02001 | 102001600137 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 100m grzbietowy (35) 100m klasyczny (23) | NT NT NT NT |
||||
Chilarska Zofia | 08 | 05501 | 105501600035 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:28.59 NT 1:30.89 3:09.38 | 21/11/2020 29/11/2019 30/11/2019 | Legnica (POL) Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Cholewa Zuzanna | 08 | 01101 | 101101600065 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) | 35.05 1:14.77 1:28.15 | 1/2/2020 21/11/2020 21/11/2020 | Osiecznica (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) |
||
Choroszy Amelia | 08 | 05201 | 105201600058 | 50m dowolny (103) 400m dowolny (27) 100m klasyczny (23) 200m klasyczny (33) 200m zmienny (37) | 33.71 NT 1:25.90 3:21.13 2:57.39 | 29/11/2019 3/10/2020 29/11/2019 21/11/2020 | Nowa Ruda (POL) Luban (POL) Nowa Ruda (POL) Legnica (POL) |
||
Cieszyński Aleksander | 07 | 01001 | 101001700280 | 100m dowolny (32) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (36) 200m grzbietowy (6) | 1:09.17 5:42.77 1:21.21 NT | 14/12/2019 22/11/2019 7/12/2019 | Swidnica (POL) Wroclaw (POL) Glogow (POL) |
||
Cios Bruno | 07 | 00801 | 100801700017 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m zmienny (18) | 1:07.70 NT 2:53.38 | 30/11/2019 30/11/2019 | Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Cyrek Bartosz | 07 | 00601 | 100601700563 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 31.06 1:03.58 1:15.66 2:44.81 NT | 5/10/2019 21/11/2020 9/6/2019 8/6/2019 | Trutnov (CZE) Legnica (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Czerep Milena | 08 | 00601 | 100601600569 | 50m dowolny (101) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 42.70 2:05.04 1:48.63 NT | 14/12/2019 31/5/2019 3/10/2020 | Swidnica (POL) Nowa Ruda (POL) Luban (POL) |
||
Czystołowska Hanna | 08 | 00101 | 100101601307 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (17) | 1:19.96 NT 3:12.43 | 7/12/2019 21/11/2019 | Glogow (POL) Wroclaw (POL) |
||
Dajcz Szymon | 08 | 00101 | 100101701308 | 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (18) | 1:21.80 3:03.74 3:07.92 | 15/11/2020 14/11/2020 21/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Legnica (POL) |
||
Dajewska Amelia | 08 | 01001 | 101001600255 | 100m dowolny (31) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (37) | 1:20.47 NT NT 3:30.42 | 7/12/2019 21/11/2019 | Glogow (POL) Wroclaw (POL) |
||
Draus Filip | 07 | 04601 | 104601700024 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 30.20 1:05.27 NT 1:16.94 2:48.71 | 3/10/2020 15/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Luban (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Drobek Julian | 07 | 00304 | 100304700368 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 100m motylkowy (2) | 27.31 58.12 1:14.67 1:08.40 | 21/12/2019 15/11/2020 26/10/2019 14/11/2020 | Zagan (POL) Zielona Gora (POL) Gorzow (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Drzewiecka Maja | 08 | 01011 | 101011600226 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 200m grzbietowy (25) 100m motylkowy (21) 200m zmienny (37) | 31.09 1:05.60 NT 1:15.32 2:34.45 | 23/11/2019 10/10/2020 11/12/2019 12/11/2020 | Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) Radlin (POL) Gliwice (POL) |
||
Duszyńska Nina | 07 | 01001 | 101001600281 | 100m dowolny (31) 100m grzbietowy (35) 100m klasyczny (3) 100m motylkowy (1) | 1:10.35 1:20.31 1:37.13 NT | 15/11/2020 15/11/2020 8/6/2019 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Dębska Aleksandra | 07 | 04601 | 104601600058 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m klasyczny (3) | NT NT NT |
||||
Felkowski Hubert | 08 | 00701 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) | NT NT |
|||||
Felkowski Patryk | 08 | 00701 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) | NT NT |
|||||
Fischer Leon | 07 | 00101 | 100101701277 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | NT 1:11.63 2:31.35 1:23.68 | 21/12/2019 21/12/2019 30/11/2019 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Florczak Piotr | 07 | 04901 | 104901700026 | 50m dowolny (104) 100m klasyczny (24) 200m klasyczny (34) 200m zmienny (38) | 29.44 1:16.75 2:46.93 2:36.98 | 19/10/2019 14/12/2019 15/11/2020 30/11/2019 | Poznan (POL) Swidnica (POL) Zielona Gora (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Ganc Nina | 08 | 02401 | 102401600069 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 200m grzbietowy (25) 100m klasyczny (23) 200m klasyczny (33) | 35.69 1:12.33 2:58.59 1:34.19 3:28.21 | 29/11/2019 15/11/2020 14/11/2020 30/11/2019 29/11/2019 | Nowa Ruda (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Garba Róża | 08 | 04601 | 104601600031 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 32.06 1:10.47 1:18.32 2:53.12 1:20.73 | 21/11/2020 21/11/2020 15/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 | Legnica (POL) Legnica (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Geisler Bartosz | 07 | 00401 | 100401700073 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (18) | 1:24.54 NT NT NT | 30/11/2019 | Nowa Ruda (POL) | ||
Gerus Martyna | 08 | 05201 | 105201600049 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (11) 400m dowolny (27) 200m grzbietowy (25) 200m zmienny (37) | 35.93 1:22.84 NT NT 3:30.47 | 29/11/2019 31/1/2020 30/11/2019 | Nowa Ruda (POL) Osiecznica (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Giewiada Patrycja | 07 | 05801 | 105801600014 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 28.70 1:03.27 4:51.66 1:16.74 2:40.02 | 16/10/2020 15/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 21/11/2020 | Wroclaw (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Legnica (POL) |
||
Glińska Oliwia | 07 | 00304 | 100304600331 | 50m dowolny (101) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (17) | 29.66 1:07.28 2:24.99 2:28.88 | 25/10/2019 27/11/2020 14/11/2020 27/11/2020 | Gorzow (POL) Lublin (POL) Zielona Gora (POL) Lublin (POL) |
||
Goczling Krzysztof | 08 | 00601 | 100601700588 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 34.73 NT NT 1:35.14 NT | 7/12/2019 7/12/2019 | Glogow (POL) Glogow (POL) |
||
Gonera Miłosz | 08 | 02201 | 102201700088 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 400m dowolny (28) 100m klasyczny (24) 200m zmienny (38) | 30.20 1:05.99 5:33.29 1:40.07 2:50.69 | 21/11/2020 21/11/2020 14/11/2020 19/10/2019 21/11/2020 | Legnica (POL) Legnica (POL) Zielona Gora (POL) Jelenia Gora (POL) Legnica (POL) |
||
Gorczyca Mateusz | 08 | 02001 | 102001700155 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 100m grzbietowy (36) 100m klasyczny (24) | 35.18 1:17.41 1:25.30 1:38.77 | 29/11/2019 21/11/2020 21/11/2020 21/11/2020 | Nowa Ruda (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) |
||
Grabowska Natalia | 08 | 00101 | 100101601344 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (17) | 1:18.47 6:02.96 3:11.96 3:20.63 | 15/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Gruby Julia | 07 | 01001 | 101001600283 | 100m dowolny (31) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (33) | 1:27.67 NT 1:46.76 NT | 30/11/2019 30/11/2019 | Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Gryncewicz Hanna | 08 | 00101 | 100101601340 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (3) | 1:18.23 1:34.25 1:38.05 | 15/11/2020 15/11/2020 14/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Grzesiak Oliwia | 07 | 00601 | 100601600530 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 30.20 1:04.34 5:03.12 1:07.41 2:42.20 | 3/10/2020 17/10/2020 14/11/2020 16/10/2020 15/11/2020 | Luban (POL) Wroclaw (POL) Zielona Gora (POL) Wroclaw (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Grządziel Zofia | 08 | 01001 | 101001600282 | 100m dowolny (31) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (37) | 1:15.46 6:04.41 1:27.12 3:03.57 | 15/11/2020 22/11/2019 14/12/2019 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Wroclaw (POL) Swidnica (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Gut Daniel | 08 | 04901 | 104901700039 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 100m klasyczny (24) 200m zmienny (38) | 36.72 1:19.05 1:51.32 3:26.23 | 14/12/2019 15/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Swidnica (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Głowiak Michalina | 07 | 00601 | 100601600479 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (17) | 28.76 1:02.70 1:19.55 2:37.17 | 15/11/2019 31/1/2020 31/1/2020 16/11/2019 | Wroclaw (POL) Osiecznica (POL) Osiecznica (POL) Wroclaw (POL) |
||
Głośna Amelia | 08 | 00601 | 100601600571 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (17) | 1:44.16 NT 2:34.73 4:08.84 | 14/12/2019 1/6/2019 21/11/2019 | Swidnica (POL) Nowa Ruda (POL) Wroclaw (POL) |
||
Hibner Kamila | 08 | 05201 | 105201600050 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 400m dowolny (27) 200m grzbietowy (25) 200m zmienny (37) | 34.38 1:16.17 NT NT 3:19.27 | 3/10/2020 3/10/2020 30/11/2019 | Luban (POL) Luban (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Horbacz Antonina | 07 | 02001 | 102001600171 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 100m grzbietowy (35) 200m grzbietowy (25) 100m klasyczny (23) | 35.26 1:17.22 1:30.79 NT 1:44.78 | 14/12/2019 21/11/2020 21/11/2020 21/11/2020 | Swidnica (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) |
||
Horbacz Franciszek | 07 | 02001 | 102001700170 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 400m dowolny (28) 100m grzbietowy (36) 200m grzbietowy (26) | 32.66 1:12.15 5:36.28 1:23.37 NT | 29/11/2019 21/11/2020 30/11/2019 14/12/2019 | Nowa Ruda (POL) Legnica (POL) Nowa Ruda (POL) Swidnica (POL) |
||
Hołdys Hubert | 07 | 04901 | 104901700038 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 400m dowolny (28) 200m zmienny (38) | NT 1:08.69 NT 2:53.25 | 15/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Januś Maciej | 07 | 00401 | 100401700071 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (18) | 1:23.48 NT NT NT | 30/11/2019 | Nowa Ruda (POL) | ||
Janyga Zuzanna | 07 | 04601 | 104601600035 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) | 34.80 1:21.76 1:29.20 | 3/10/2020 19/10/2019 19/10/2019 | Luban (POL) Jelenia Gora (POL) Jelenia Gora (POL) |
||
Jaros Aleksandra | 07 | 04901 | 104901600024 | 100m dowolny (31) 400m dowolny (27) 100m motylkowy (21) 200m zmienny (37) | 1:09.71 5:09.32 1:16.18 2:49.93 | 15/11/2020 21/12/2019 14/11/2020 21/11/2019 | Zielona Gora (POL) Oswiecim (POL) Zielona Gora (POL) Wroclaw (POL) |
||
Jasek Aniela | 08 | 04601 | 104601600037 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (3) | 34.14 1:16.75 1:25.35 1:37.46 | 1/2/2020 21/11/2020 21/11/2020 21/11/2020 | Osiecznica (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) |
||
Jastrzębski Szymon | 07 | 01001 | 101001700284 | 100m dowolny (32) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (38) | 1:03.61 5:09.22 1:14.29 2:50.57 | 15/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Jaśkowska Julia | 08 | 00207 | 100207600379 | 400m dowolny (27) 100m klasyczny (23) 200m klasyczny (33) 200m zmienny (37) | 5:41.01 1:28.01 3:27.72 3:01.47 | 12/10/2019 14/11/2020 8/6/2019 12/10/2019 | Opole (POL) Radlin (POL) Opole (POL) Opole (POL) |
||
Jurkowski Jan | 07 | 00401 | 100401700077 | 50m dowolny (102) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | NT NT NT NT |
||||
Karch Nadia | 08 | 02001 | 102001600176 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 100m grzbietowy (35) 100m klasyczny (23) | 37.37 1:21.64 1:34.98 1:59.90 | 29/11/2019 21/11/2020 21/11/2020 21/11/2020 | Nowa Ruda (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) |
||
Karnaś Anna | 08 | 06401 | 100m grzbietowy (35) 100m klasyczny (23) 200m klasyczny (33) | 1:28.08 1:39.39 3:29.09 |
|||||
Kasprzak Krystian | 07 | 05201 | 105201700035 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (12) 400m dowolny (28) 100m motylkowy (22) 200m zmienny (38) | 29.55 1:06.13 5:19.66 1:20.70 2:46.50 | 3/10/2020 21/11/2020 30/11/2019 19/10/2019 21/11/2020 | Luban (POL) Legnica (POL) Nowa Ruda (POL) Jelenia Gora (POL) Legnica (POL) |
||
Kaszubowski Borys | 08 | 02601 | 102601700131 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 100m grzbietowy (36) 200m grzbietowy (26) 100m motylkowy (22) | 27.99 1:02.99 1:14.06 NT 1:06.54 | 13/11/2020 21/11/2020 21/11/2020 14/11/2020 | Oswiecim (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Kauc Franciszek | 08 | 01001 | 101001700262 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (36) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (38) | 6:17.74 1:27.35 3:09.51 3:14.97 | 14/11/2020 29/11/2019 14/11/2020 21/11/2019 | Zielona Gora (POL) Nowa Ruda (POL) Zielona Gora (POL) Wroclaw (POL) |
||
Kochańska Aleksandra | 08 | 00101 | 100101601299 | 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 5:22.32 1:24.93 3:04.36 2:48.28 | 14/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Koczerga Mikołaj | 07 | 00101 | 100101701366 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:09.00 5:09.62 1:17.10 2:44.30 | 15/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Kopacz Mikołaj | 07 | 00601 | 100601700621 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) 200m zmienny (18) | 42.90 NT 1:59.05 NT NT | 5/10/2019 8/6/2019 | Trutnov (CZE) Zielona Gora (POL) |
||
Kopera Gaja | 08 | 00701 | 50m dowolny (103) 100m grzbietowy (35) 100m klasyczny (23) | NT NT NT |
|||||
Kopeć Rafał | 08 | 02001 | 102001700181 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 100m klasyczny (24) | NT NT NT |
||||
Kot Emilia | 07 | 00304 | 100304600328 | 50m dowolny (101) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 29.30 1:13.68 2:44.25 2:34.83 | 29/9/2019 14/11/2020 27/11/2020 9/6/2019 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Lublin (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Kowaliczek Hanna | 07 | 00304 | 100304600380 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (1) | 31.41 1:07.37 1:16.20 1:19.73 | 1/12/2019 15/11/2020 15/11/2020 14/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Kowalski Miłosz | 08 | 04601 | 104601700033 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (18) | 36.63 1:16.28 1:24.72 1:47.14 NT | 3/10/2020 15/11/2020 15/11/2020 3/10/2020 | Luban (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Luban (POL) |
||
Kowalski Paweł | 07 | 00304 | 100304700361 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:03.37 1:09.70 2:32.66 1:13.09 | 15/11/2020 15/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Kozdrowski Maciej | 07 | 00601 | 100601700589 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | 37.30 1:31.90 1:39.67 NT 1:56.21 | 5/10/2019 9/6/2019 9/6/2019 8/6/2019 | Trutnov (CZE) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Kozłowska Malwina | 08 | 05201 | 105201600051 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 400m dowolny (27) 200m grzbietowy (25) 200m zmienny (37) | 40.42 1:27.90 NT NT 3:48.06 | 19/10/2019 31/1/2020 30/11/2019 | Jelenia Gora (POL) Osiecznica (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Kołomańska Natalia | 08 | 04601 | 104601600030 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m klasyczny (3) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 33.88 1:08.85 1:32.48 1:36.14 2:55.60 | 1/2/2020 21/11/2020 21/11/2020 29/11/2019 15/11/2020 | Osiecznica (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) Nowa Ruda (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Kołtuniewicz Julia | 07 | 00101 | 100101601189 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:25.45 2:58.63 1:23.22 2:48.18 | 14/11/2020 15/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Kramer Jędrzej | 08 | 00304 | 100304700424 | 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 1:28.52 3:09.93 | 14/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Krzeszowiec Marcelina | 08 | 00101 | 100101601252 | 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 6:57.88 NT 1:47.18 NT | 22/11/2019 14/12/2019 | Wroclaw (POL) Swidnica (POL) |
||
Kubiak Kacper | 08 | 02601 | 102601700129 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 100m grzbietowy (36) 200m grzbietowy (26) 100m klasyczny (24) | 37.39 1:19.51 1:27.28 NT 1:39.59 | 19/9/2020 21/11/2020 21/11/2020 14/11/2020 | Goerlitz (GER) Legnica (POL) Legnica (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Kucharski Kamil | 08 | 00101 | 100101701352 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (18) | 1:18.34 6:07.10 1:48.66 3:26.70 | 15/11/2020 14/11/2020 30/11/2019 21/11/2019 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Nowa Ruda (POL) Wroclaw (POL) |
||
Kudła Adam | 08 | 01001 | 101001700263 | 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (34) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (38) | 1:58.33 4:02.11 1:45.66 3:38.16 | 30/11/2019 15/11/2020 14/11/2020 21/11/2019 | Nowa Ruda (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Wroclaw (POL) |
||
Kudłaty Jakub | 08 | 00101 | 100101701353 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 5:57.83 1:25.51 1:39.53 3:03.47 | 14/11/2020 21/12/2019 21/12/2019 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Kulas Anna | 07 | 02601 | 102601600104 | 50m dowolny (103) 400m dowolny (27) 100m klasyczny (23) 200m klasyczny (33) 200m zmienny (37) | 29.58 NT 1:32.04 3:18.33 2:45.00 | 16/10/2020 3/10/2020 13/11/2020 21/11/2020 | Wroclaw (POL) Luban (POL) Oswiecim (POL) Legnica (POL) |
||
Kuleta Dominik | 08 | 03801 | 103801700081 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (18) | 35.11 1:12.89 1:22.37 3:20.67 3:08.30 | 3/10/2020 21/11/2020 21/11/2020 21/12/2019 21/11/2020 | Luban (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) Zagan (POL) Legnica (POL) |
||
Kurasiewicz Monika | 07 | 00501 | 100501600033 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 400m dowolny (27) 200m zmienny (37) | 35.51 1:15.00 NT NT | 1/2/2020 | Osiecznica (POL) | ||
Kurowska Angelika | 07 | 02001 | 102001600134 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) | 29.28 1:04.80 | 16/10/2020 14/12/2019 | Wroclaw (POL) Swidnica (POL) |
||
Kułakowska Wiktoria | 08 | 05801 | 105801600030 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 37.76 1:23.98 1:37.64 3:29.55 | 7/12/2019 21/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Glogow (POL) Legnica (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Kuźma Maria | 07 | ALWAB | 100m dowolny (31) 100m grzbietowy (35) 200m grzbietowy (25) 100m motylkowy (21) | NT NT NT NT |
|||||
Kwiatkowska Rozalia | 07 | 01001 | 101001600229 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (31) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (37) | 28.31 1:03.17 2:43.00 1:15.50 2:40.91 | 14/12/2019 14/12/2019 8/6/2019 14/11/2020 21/11/2019 | Swidnica (POL) Swidnica (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Wroclaw (POL) |
||
Kędzia Adam | 07 | 00101 | 100101701249 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) | 1:10.79 5:35.64 1:24.80 | 15/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Kędzierska MIchalina | 08 | 02601 | 102601600117 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 400m dowolny (27) 100m grzbietowy (35) 100m klasyczny (23) | 34.61 1:17.43 NT 1:29.49 1:38.44 | 21/11/2020 21/11/2020 21/11/2020 3/10/2020 | Legnica (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) Luban (POL) |
||
Laszczak Aleksandra | 07 | 01101 | 101101600053 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) | 29.96 1:05.84 1:11.54 2:39.13 | 3/10/2020 21/11/2020 21/11/2020 28/9/2019 | Luban (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) Poznan (POL) |
||
Laszkiewicz Antoni | 07 | 04601 | 104601700006 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 100m klasyczny (4) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 31.22 1:08.70 1:31.17 NT 2:54.47 | 29/11/2019 31/1/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Nowa Ruda (POL) Osiecznica (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Laszkiewicz Piotr | 07 | 05201 | 105201700044 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 400m dowolny (28) 200m grzbietowy (26) 200m zmienny (38) | 35.71 1:17.63 6:32.59 3:01.55 3:17.33 | 19/10/2019 21/11/2020 30/11/2019 3/10/2020 21/11/2020 | Jelenia Gora (POL) Legnica (POL) Nowa Ruda (POL) Luban (POL) Legnica (POL) |
||
Letkiewicz Zuzanna | 08 | 00304 | 100304600435 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) | 1:12.94 5:37.49 1:24.99 | 15/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Lewicka Hanna | 07 | 05501 | 105501600009 | 50m dowolny (101) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | NT 1:14.20 2:48.29 1:24.06 NT | 16/10/2020 30/11/2019 21/11/2020 | Wroclaw (POL) Nowa Ruda (POL) Legnica (POL) |
||
Leśniak Zuzanna | 08 | 00101 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) | 1:18.36 5:50.23 1:26.14 | 15/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
|||
Linka Nikola | 08 | 00101 | 100101601357 | 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 6:22.54 NT NT 3:29.92 | 22/11/2019 21/11/2019 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Liszka Cyprian | 07 | 05501 | 105501700036 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | 30.85 NT NT NT NT | 14/12/2019 | Swidnica (POL) | ||
Lęga Natalia | 07 | 04901 | 104901600023 | 100m grzbietowy (35) 200m grzbietowy (25) 200m zmienny (37) | 1:14.33 2:39.36 2:51.55 | 15/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Makowiecki Antoni | 08 | 01001 | 101001700264 | 100m dowolny (32) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (38) | 1:12.15 3:00.69 NT 3:15.21 | 15/11/2020 14/11/2020 21/11/2019 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Wroclaw (POL) |
||
Malik Rafał | 07 | 00101 | 100101701290 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 5:38.84 1:13.36 1:24.37 3:02.32 | 22/11/2019 15/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Wroclaw (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Martyka Martyna | 07 | 02001 | 102001600169 | 100m klasyczny (23) 200m klasyczny (33) | 1:31.18 3:21.45 | 14/12/2019 29/11/2019 | Swidnica (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Marzec Michał | 07 | 00601 | 100601700557 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 39.93 1:31.05 NT NT NT | 5/10/2019 9/6/2019 | Trutnov (CZE) Zielona Gora (POL) |
||
Matysiak Szymon | 07 | 00601 | 100601700524 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 34.62 1:13.36 NT 1:33.03 3:24.95 | 29/11/2019 26/10/2019 14/12/2019 29/11/2019 | Nowa Ruda (POL) Legnica (POL) Swidnica (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Maziar Kamil | 08 | 02001 | 102001700153 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 100m klasyczny (24) | NT 1:30.48 1:48.95 | 21/11/2020 21/11/2020 | Legnica (POL) Legnica (POL) |
||
Merena Nadia | 08 | 02601 | 102601600132 | 50m dowolny (103) 400m dowolny (27) 100m grzbietowy (35) 100m klasyczny (23) 200m klasyczny (33) | NT NT NT 1:41.73 NT | 21/11/2020 | Legnica (POL) |
||
Michalczuk Bartosz | 07 | 00101 | 100101701255 | 100m dowolny (12) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:05.29 NT NT | 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) | ||
Michalczuk Marcin | 08 | 05601 | 105601700011 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) | 30.41 1:05.84 5:11.87 1:17.66 | 3/10/2020 15/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Luban (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Michalczuk Monika | 08 | 05601 | 105601600012 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) | 29.88 1:04.40 5:06.90 1:15.69 | 3/10/2020 15/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Luban (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Michałowska Adrianna | 08 | 00101 | 100101601256 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:07.85 NT 1:15.03 3:10.06 | 15/11/2020 14/11/2020 21/11/2019 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Wroclaw (POL) |
||
Misiewicz Hanna | 08 | 01101 | 101101600066 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (1) | 33.10 1:11.56 1:21.80 1:34.95 | 1/2/2020 21/11/2020 21/11/2020 1/2/2020 | Osiecznica (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) Osiecznica (POL) |
||
Mucha Stanisław | 08 | 00101 | 100101701354 | 100m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (18) | 1:23.54 NT 3:38.48 | 21/12/2019 21/11/2019 | Oswiecim (POL) Wroclaw (POL) |
||
Napieralczyk Martyna | 08 | 00601 | 100601600525 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) | 32.25 1:11.13 5:50.36 1:17.30 2:52.30 | 3/10/2020 21/11/2020 30/11/2019 21/11/2020 30/11/2019 | Luban (POL) Legnica (POL) Nowa Ruda (POL) Legnica (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Niedzielska Milena | 07 | 05201 | 105201600057 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 400m dowolny (27) 100m klasyczny (23) 200m zmienny (37) | 37.31 1:20.92 NT 1:50.47 3:12.26 | 1/2/2020 21/11/2020 8/6/2019 21/11/2020 | Osiecznica (POL) Legnica (POL) Zielona Gora (POL) Legnica (POL) |
||
Nowak Aleksandra | 07 | 01001 | 101001600286 | 100m dowolny (31) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (33) | 1:32.21 3:24.10 1:41.92 3:34.46 | 9/6/2019 11/6/2019 30/11/2019 29/11/2019 | Zielona Gora (POL) Lodz (POL) Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Nowak Andrzej | 08 | 01001 | 101001700265 | 100m dowolny (32) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (38) | 1:13.36 5:57.71 1:24.76 3:01.08 | 15/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Nowak Antonina | 08 | 04601 | 104601600057 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m klasyczny (3) | NT NT NT |
||||
Okoń Jakub | 07 | 05601 | 105601700009 | 50m dowolny (102) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) 200m zmienny (18) | NT 4:46.77 1:21.25 2:53.53 2:33.72 | 14/11/2020 3/10/2020 15/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Luban (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Okoń Mateusz | 07 | 03601 | 103601700021 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) | 29.69 1:03.84 1:26.45 3:07.96 | 29/11/2019 15/11/2020 30/11/2019 15/11/2020 | Nowa Ruda (POL) Zielona Gora (POL) Nowa Ruda (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Okoń Wojciech | 07 | 03601 | 103601700022 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) | 26.98 1:00.10 1:05.30 2:20.94 | 16/10/2020 17/10/2020 15/11/2020 14/11/2020 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Olszowiec Krzysztof | 07 | 00101 | 100101701258 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 26.99 1:00.98 5:08.68 NT 2:36.46 | 16/10/2020 17/10/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Omelanowicz Natalia | 07 | 00601 | 100601600526 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 33.52 1:11.57 1:19.22 2:53.84 1:33.44 | 29/11/2019 21/11/2020 14/12/2019 30/11/2019 26/10/2019 | Nowa Ruda (POL) Legnica (POL) Swidnica (POL) Nowa Ruda (POL) Legnica (POL) |
||
Orman Alicja | 07 | 01001 | 101001600288 | 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (35) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (33) | 6:16.76 1:32.81 1:32.36 3:19.42 | 22/11/2019 15/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Wroclaw (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Orłowska Karolina | 08 | 02401 | 102401600063 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 400m dowolny (27) 100m klasyczny (23) 200m zmienny (37) | 34.86 1:14.32 5:51.53 1:32.07 3:09.20 | 7/12/2019 15/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Glogow (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Ostaszewski Tomasz | 07 | 00601 | 100601700527 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 32.29 1:11.17 5:34.74 1:29.01 3:02.79 | 14/12/2019 14/12/2019 22/11/2019 29/11/2019 21/11/2019 | Swidnica (POL) Swidnica (POL) Wroclaw (POL) Nowa Ruda (POL) Wroclaw (POL) |
||
Pakuła Patryk | 08 | 02201 | 102201700083 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 100m grzbietowy (36) 200m grzbietowy (26) 100m motylkowy (22) | 32.49 1:08.01 1:17.80 NT 1:22.55 | 19/9/2020 15/11/2020 21/11/2020 14/11/2020 | Goerlitz (GER) Zielona Gora (POL) Legnica (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Pastuszka Aleksandra | 08 | 00101 | 100101601395 | 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 2:40.08 1:20.82 2:56.30 2:41.04 | 14/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Pawicka Aleksandra | 08 | 00101 | 100101601318 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 1:25.50 1:41.26 3:38.48 | 21/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Legnica (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Pawłowski Kornel | 08 | 02401 | 102401700052 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 400m dowolny (28) 100m grzbietowy (36) 100m klasyczny (24) | 29.34 1:03.31 5:01.84 1:09.75 1:35.89 | 7/11/2020 15/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 23/6/2019 | Wroclaw (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora - Drzonkow (POL) |
||
Pańka Oliwier | 07 | 01101 | 101101700056 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 100m klasyczny (4) | 32.73 1:10.29 1:20.19 1:31.15 | 1/2/2020 21/11/2020 21/11/2020 3/10/2020 | Osiecznica (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) Luban (POL) |
||
Piebiak Nicola | 08 | 01101 | 101101600060 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) | 30.10 1:04.66 NT 1:13.40 | 3/10/2020 31/1/2020 21/11/2020 | Luban (POL) Osiecznica (POL) Legnica (POL) |
||
Piekarska Maja | 08 | 05201 | 105201600067 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 400m dowolny (27) 200m grzbietowy (25) 200m zmienny (37) | 39.84 1:19.09 NT NT 3:15.32 | 4/10/2019 21/11/2020 21/11/2020 | Luban (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) |
||
Piekarski Maksymilian | 08 | 05201 | 105201700066 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 400m dowolny (28) 200m grzbietowy (26) 200m zmienny (38) | 39.05 1:21.11 NT NT 3:28.86 | 3/10/2020 21/11/2020 21/11/2020 | Luban (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) |
||
Pietrewicz Mateusz | 08 | 00701 | 100701700096 | 50m dowolny (104) 100m grzbietowy (36) | 35.81 NT | 26/9/2020 | Zielona Gora - Drzonkow (POL) | ||
Pietroń Oliwia | 08 | 01001 | 101001600269 | 100m dowolny (31) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (35) 100m motylkowy (1) | 1:24.74 7:05.21 1:42.02 NT | 14/12/2019 22/11/2019 31/5/2019 | Swidnica (POL) Wroclaw (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Pietryk Pola | 08 | 06401 | 100m dowolny (31) 400m dowolny (27) 100m motylkowy (21) 200m zmienny (37) | 1:12.12 5:55.55 1:25.25 3:09.08 |
|||||
Piotrowski Marcel | 07 | 01201 | 101201700278 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) | 4:59.91 1:16.52 | 21/12/2019 21/11/2020 | Zagan (POL) Legnica (POL) |
||
Piskorska Marta | 07 | 01101 | 101101600069 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) | 32.19 1:13.74 1:17.60 NT | 3/10/2020 21/11/2020 3/10/2020 | Luban (POL) Legnica (POL) Luban (POL) |
||
Pluta Aleksandra | 07 | 00601 | 100601600647 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | NT 1:12.89 NT NT NT NT | 9/6/2019 | Zielona Gora (POL) |
||
Polański Oskar | 07 | 02001 | 102001700140 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 100m motylkowy (22) | 28.98 1:06.51 1:18.79 | 19/10/2019 19/10/2019 | Jelenia Gora (POL) Jelenia Gora (POL) |
||
Poręba Krzysztof | 07 | 00601 | 100601700528 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (16) 100m motylkowy (2) | 29.75 1:03.84 5:29.64 1:13.18 1:10.39 | 3/10/2020 21/11/2020 22/11/2019 21/11/2020 14/11/2020 | Luban (POL) Legnica (POL) Wroclaw (POL) Legnica (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Poręba Maja | 07 | 05501 | 105501600006 | 50m dowolny (101) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 30.31 NT 1:16.01 2:56.53 2:39.14 | 29/11/2019 21/11/2020 29/11/2019 21/11/2020 | Nowa Ruda (POL) Legnica (POL) Nowa Ruda (POL) Legnica (POL) |
||
Porębska Zofia | 08 | 05501 | 105501600031 | 50m dowolny (101) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 32.06 1:27.23 NT 1:32.83 NT | 14/11/2019 14/12/2019 14/12/2019 | Katowice (POL) Swidnica (POL) Swidnica (POL) |
||
Pruszyński Maksymilian | 07 | 00601 | 100601700559 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 31.05 1:13.31 NT NT 1:21.86 | 3/10/2020 30/11/2019 21/12/2019 | Luban (POL) Nowa Ruda (POL) Zagan (POL) |
||
Prętkowska Hanna | 07 | 00601 | 100601600564 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 33.68 1:16.10 1:22.65 NT 1:40.50 | 14/12/2019 21/11/2020 21/11/2020 21/11/2020 | Swidnica (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) |
||
Radzikowski Szymon | 08 | 00601 | 100601700529 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (18) | 30.03 1:04.64 5:26.44 1:18.18 2:50.14 | 1/2/2020 3/10/2020 22/11/2019 3/10/2020 30/11/2019 | Osiecznica (POL) Luban (POL) Wroclaw (POL) Luban (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Reda Jagoda | 07 | 02401 | 102401600062 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 400m dowolny (27) 100m grzbietowy (35) 200m grzbietowy (25) | 31.07 1:08.39 5:28.16 1:16.74 2:50.54 | 16/10/2020 15/11/2020 14/11/2020 14/12/2019 14/11/2020 | Wroclaw (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Swidnica (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Rogóż Kornelia | 07 | 05501 | 105501600015 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 35.17 1:18.37 1:31.01 NT 1:38.74 | 14/12/2019 21/11/2020 21/11/2020 26/10/2019 | Swidnica (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) |
||
Romanowska Natalia | 08 | 02001 | 102001600144 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 100m grzbietowy (35) 200m grzbietowy (25) | 35.75 1:16.52 1:24.48 NT | 29/11/2019 30/11/2019 21/11/2020 | Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) Legnica (POL) |
||
Rosiński Mikołaj | 07 | 00101 | 100101701295 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:10.09 1:15.94 2:44.45 1:19.23 | 15/11/2020 15/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Roziel Natasza | 08 | 01001 | 101001600271 | 100m dowolny (31) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (37) | 1:13.25 5:32.74 1:20.44 2:49.38 | 15/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Ruta Jagoda | 07 | 04201 | 104201600023 | 100m dowolny (31) 400m dowolny (27) 100m klasyczny (23) 200m klasyczny (33) | 1:18.40 6:02.47 1:37.96 3:26.36 | 30/11/2019 30/11/2019 30/11/2019 29/11/2019 | Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Ryczek Maja | 07 | 01001 | 101001600306 | 100m dowolny (31) 100m grzbietowy (35) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:21.31 1:26.05 3:05.81 NT | 7/12/2019 14/12/2019 30/11/2019 | Glogow (POL) Swidnica (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Różyczka Oliwer | 08 | 05901 | 105901700005 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 100m klasyczny (24) 200m klasyczny (34) | 32.28 1:07.47 1:28.90 3:15.18 | 1/2/2020 21/11/2020 21/11/2020 29/11/2019 | Osiecznica (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Sadowska Hanna | 08 | 00101 | 100101601358 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (17) | 1:17.11 6:46.52 1:33.71 3:04.77 | 15/11/2020 22/11/2019 14/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Wroclaw (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Sarowski Bartosz | 07 | 02601 | 102601700105 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 400m dowolny (28) 100m grzbietowy (36) 100m klasyczny (24) | 29.35 1:03.87 NT 1:12.31 1:25.24 | 13/11/2020 21/11/2020 21/11/2020 3/10/2020 | Oswiecim (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) Luban (POL) |
||
Sałapata Olimpia | 07 | 01001 | 101001600293 | 100m dowolny (31) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (37) | 1:18.99 6:34.99 1:40.51 3:21.52 | 15/11/2020 22/11/2019 14/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Wroclaw (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Siejka Weronika | 08 | 04901 | 104901600033 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 400m dowolny (27) 100m grzbietowy (35) | 32.23 1:09.14 5:19.07 1:23.88 | 14/12/2019 14/12/2019 22/11/2019 29/11/2019 | Swidnica (POL) Swidnica (POL) Wroclaw (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Skoczylas Natalia | 08 | 00501 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 400m dowolny (27) 200m zmienny (37) | 34.41 1:15.00 NT NT |
|||||
Skowron Jakub | 07 | 03801 | 103801700090 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (18) | 29.63 1:05.87 NT NT 2:48.89 | 3/10/2020 21/11/2020 21/11/2020 | Luban (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) |
||
Smoszna Wiktor | 08 | 00101 | 100101701398 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 1:09.47 5:19.49 1:26.35 2:59.37 | 15/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 1/6/2019 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Soboń Adam | 08 | 00304 | 100304700456 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 200m zmienny (18) | 1:07.84 NT 3:13.65 | 15/11/2020 13/6/2019 | Zielona Gora (POL) Poznan (POL) |
||
Stalska Patrycja | 08 | 02401 | 102401600080 | 50m dowolny (103) 400m dowolny (27) 100m grzbietowy (35) 100m klasyczny (23) 200m klasyczny (33) | 38.92 6:05.59 NT 1:36.38 3:26.49 | 28/9/2019 18/1/2020 14/12/2019 18/1/2020 | Poznan (POL) Strzelce Opolskie (POL) Swidnica (POL) Strzelce Opolskie (POL) |
||
Stefurak Julian | 08 | 06401 | 100m klasyczny (24) 200m klasyczny (34) 200m zmienny (38) | 1:28.06 3:06.66 3:06.66 |
|||||
Stembalska Weronika | 07 | 02201 | 102201600096 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 400m dowolny (27) 100m grzbietowy (35) 200m grzbietowy (25) | 32.93 1:14.07 NT 1:28.38 NT | 19/9/2020 21/11/2020 21/11/2020 | Goerlitz (GER) Legnica (POL) Legnica (POL) |
||
Stojke Otto | 07 | 02201 | 102201700101 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 100m grzbietowy (36) 200m grzbietowy (26) | 38.77 1:27.61 1:27.49 NT | 3/10/2020 21/11/2020 15/11/2020 | Luban (POL) Legnica (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Suchańska Hanna | 07 | 04601 | 104601600048 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (3) | NT NT NT NT |
||||
Sujak Filip | 08 | 01001 | 101001700273 | 100m dowolny (32) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (34) | 1:25.17 6:38.65 1:38.78 3:33.21 | 15/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Szczepaniak Bartek | 07 | 01001 | 101001700295 | 100m dowolny (32) 100m grzbietowy (36) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (38) | 1:14.26 1:19.75 2:58.76 3:06.32 | 14/12/2019 14/12/2019 30/11/2019 21/11/2019 | Swidnica (POL) Swidnica (POL) Nowa Ruda (POL) Wroclaw (POL) |
||
Szeluk Amelia | 07 | 05201 | 105201600047 | 50m dowolny (103) 100m dowolny (31) 400m dowolny (27) 100m klasyczny (23) 200m zmienny (37) | 33.69 1:15.08 6:27.35 NT 3:10.15 | 3/10/2020 21/11/2020 30/11/2019 21/11/2020 | Luban (POL) Legnica (POL) Nowa Ruda (POL) Legnica (POL) |
||
Szkirpan Bartosz | 07 | 01001 | 101001700297 | 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (34) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (38) | 1:23.39 NT 1:14.74 2:46.95 | 14/11/2020 14/11/2020 21/11/2019 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Wroclaw (POL) |
||
Szymanowska Maja | 07 | 04201 | 104201600025 | 100m dowolny (31) 100m grzbietowy (35) 200m grzbietowy (25) 100m motylkowy (21) | NT 1:33.55 NT 1:44.77 | 29/11/2019 19/10/2019 | Nowa Ruda (POL) Jelenia Gora (POL) |
||
Szymańska Lena | 08 | ALWAB | 100m dowolny (31) 400m dowolny (27) 200m grzbietowy (25) 200m zmienny (37) | NT NT NT NT |
|||||
Szymkowicz Filip | 07 | 02601 | 102601700107 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 400m dowolny (28) 100m grzbietowy (36) 100m klasyczny (24) | 29.53 1:06.18 NT 1:14.89 1:24.85 | 21/11/2020 21/11/2020 3/10/2020 3/10/2020 | Legnica (POL) Legnica (POL) Luban (POL) Luban (POL) |
||
Tamoń Hanna | 07 | 01001 | 101001600246 | 100m dowolny (31) 100m grzbietowy (35) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (37) | 1:20.47 1:25.97 NT 3:10.90 | 30/11/2019 14/12/2019 21/11/2019 | Nowa Ruda (POL) Swidnica (POL) Wroclaw (POL) |
||
Tatarzyn Kacper | 07 | 00701 | 100701700100 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) | NT NT |
||||
Tesarowicz Jan | 08 | 02101 | 102101700061 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) | 30.16 1:06.26 1:17.25 NT | 14/12/2019 31/1/2020 26/10/2019 | Swidnica (POL) Osiecznica (POL) Legnica (POL) |
||
Tkacz Iga | 08 | 00304 | 100304600445 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) | 1:28.90 1:31.25 3:08.69 | 23/2/2020 15/11/2020 14/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Tomalik Antoni | 08 | 05601 | 105601700014 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 200m grzbietowy (6) | 33.12 1:14.83 1:18.22 2:49.44 | 3/10/2020 15/11/2020 15/11/2020 14/11/2020 | Luban (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Turbańska Marta | 07 | 00601 | 100601600554 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 32.76 1:13.28 3:16.63 1:27.62 3:18.76 | 29/11/2019 14/12/2019 8/6/2019 17/10/2020 29/11/2019 | Nowa Ruda (POL) Swidnica (POL) Zielona Gora (POL) Wroclaw (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Twaróg Mateusz | 08 | 05801 | 105801700012 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (18) | 31.20 1:05.14 4:59.66 1:13.49 2:40.74 | 3/10/2020 21/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Luban (POL) Legnica (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Urbaniak Martyna | 07 | 04201 | 104201600027 | 100m dowolny (31) 100m grzbietowy (35) 100m klasyczny (23) | 1:33.82 NT 1:56.04 | 30/11/2019 19/10/2019 | Nowa Ruda (POL) Jelenia Gora (POL) |
||
Utnik Aleksandra | 07 | 00304 | 100304600376 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (1) | 31.44 1:04.16 1:19.75 1:17.43 | 21/12/2019 15/11/2020 9/6/2019 14/11/2020 | Zagan (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Weselska Emilia | 08 | 01001 | 101001600275 | 100m dowolny (31) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (33) | 1:12.41 5:39.98 1:27.24 3:11.03 | 15/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Wieraszka Bartosz | 07 | 00304 | 100304700337 | 50m dowolny (102) 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 100m motylkowy (2) | 27.32 56.74 1:08.96 1:00.80 | 25/10/2019 15/11/2020 23/2/2020 14/11/2020 | Gorzow (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Wierzbicka Maria | 07 | 05501 | 105501600020 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 1:06.31 5:12.82 1:12.24 2:45.61 | 21/11/2020 22/11/2019 16/10/2020 21/11/2019 | Legnica (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Wierzbicki Igor | 07 | 00701 | 100701700085 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) | 26.39 1:04.01 | 16/10/2020 30/11/2019 | Wroclaw (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Wilas Kornel | 07 | 04201 | 100m dowolny (32) 100m grzbietowy (36) 200m grzbietowy (26) | NT NT NT |
|||||
Wojtowicz Alan | 08 | 05901 | 105901700004 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 400m dowolny (28) 200m zmienny (38) | 29.67 1:04.46 NT 2:50.31 | 1/2/2020 21/11/2020 21/11/2020 | Osiecznica (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) |
||
Wojtyło Hanna | 08 | 00101 | 100101601323 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 1:17.08 1:35.73 3:31.05 | 21/11/2020 21/11/2020 15/11/2020 | Legnica (POL) Legnica (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Wołkowska Zuzanna | 08 | 00101 | 100101601324 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:12.02 1:20.69 2:46.25 NT | 21/12/2019 19/10/2019 21/12/2019 | Oswiecim (POL) Poznan (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wołodko Wiktor | 07 | 01101 | 101101700059 | 50m dowolny (102) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (14) 200m zmienny (18) | 32.45 1:24.03 3:25.02 2:52.02 | 1/2/2020 21/11/2020 29/11/2019 21/11/2020 | Osiecznica (POL) Legnica (POL) Nowa Ruda (POL) Legnica (POL) |
||
Wrona Natalia | 08 | 04901 | 104901600034 | 100m dowolny (31) 100m klasyczny (23) 200m zmienny (37) | 1:26.13 1:54.88 3:41.79 | 15/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Wójcik Gabriela | 07 | 03601 | 103601600020 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 1:24.36 2:57.16 2:54.14 | 14/11/2020 15/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Wójcik Wiktoria | 07 | 02101 | 102101600055 | 50m dowolny (101) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (13) | 33.56 1:33.41 NT | 3/10/2020 3/10/2020 | Luban (POL) Luban (POL) |
||
Władyczka Amelia | 07 | 00101 | 100101601339 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (1) | 1:03.42 4:55.68 1:13.29 NT | 17/10/2020 17/10/2020 15/11/2020 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Włodarczyk Maja | 08 | 01101 | 101101600064 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m motylkowy (1) | 34.85 1:13.91 1:32.81 | 1/2/2020 21/11/2020 1/2/2020 | Osiecznica (POL) Legnica (POL) Osiecznica (POL) |
||
Zabrzeska Kinga | 07 | 00901 | 100901600040 | 50m dowolny (103) 400m dowolny (27) 100m grzbietowy (35) 200m zmienny (37) | 32.12 6:12.23 1:24.75 2:57.72 | 1/2/2020 12/10/2019 21/11/2020 21/11/2020 | Osiecznica (POL) Opole (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) |
||
Zachoszcz Ziemowit | 08 | 01001 | 101001700277 | 100m dowolny (32) 100m klasyczny (4) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (38) | 1:29.69 1:58.80 1:49.41 3:40.24 | 1/6/2019 1/6/2019 29/11/2019 30/11/2019 | Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Zakrzewska Natalia | 07 | 05801 | 105801600013 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (17) | 31.04 1:08.06 5:37.72 1:23.15 2:59.08 | 16/10/2020 15/11/2020 14/11/2020 8/6/2019 15/11/2020 | Wroclaw (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Zaworski Alan | 08 | 05201 | 105201700090 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 400m dowolny (28) 200m grzbietowy (26) 200m zmienny (38) | NT NT NT NT NT |
||||
Zhadan Nikolai | 08 | 00304 | 100304700428 | 100m dowolny (12) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (18) | 1:15.74 1:36.33 NT | 15/11/2020 14/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Ziemiaszewski Maciej | 07 | 00101 | 100101701265 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (16) 100m klasyczny (4) | 1:13.30 1:21.47 1:28.71 | 15/11/2020 15/11/2020 14/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Zima Roksana | 07 | 01001 | 101001600302 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (33) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (37) | 1:26.35 3:12.65 1:28.77 3:01.52 | 14/12/2019 29/11/2019 14/11/2020 15/11/2020 | Swidnica (POL) Nowa Ruda (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Zygmuntowicz Antonina | 08 | 00101 | 100101601409 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (17) | 1:25.46 NT 1:43.44 3:29.02 | 15/11/2020 14/11/2020 15/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Łapiński Miłosz | 07 | 02201 | 102201700087 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 100m klasyczny (24) 200m klasyczny (34) | NT NT NT NT |
||||
Łata Martyna | 07 | 01001 | 101001600287 | 100m dowolny (31) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (37) | 1:17.00 5:58.62 1:35.95 3:06.49 | 15/11/2020 14/11/2020 14/11/2020 21/11/2019 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Wroclaw (POL) |
||
Ławska Matylda | 08 | 00304 | 100304600383 | 50m dowolny (101) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (17) | 34.18 1:11.67 2:39.22 1:26.14 NT | 29/9/2019 15/11/2020 14/11/2020 25/10/2019 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Gorzow (POL) |
||
Łyś Antonina | 08 | 04001 | 104001600008 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (17) | 32.67 NT NT NT | 29/11/2019 | Nowa Ruda (POL) | ||
Łątka Adam | 07 | 05201 | 105201700045 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 400m dowolny (28) 200m grzbietowy (26) 200m zmienny (38) | 37.57 1:26.31 6:37.65 NT NT | 29/11/2019 19/10/2019 30/11/2019 | Nowa Ruda (POL) Jelenia Gora (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Ścigała Remigiusz | 07 | 05201 | 105201700042 | 50m dowolny (104) 100m dowolny (32) 400m dowolny (28) 100m motylkowy (22) 200m zmienny (38) | 31.03 1:03.25 5:36.77 NT 2:39.50 | 19/10/2019 21/11/2020 30/11/2019 21/11/2020 | Jelenia Gora (POL) Legnica (POL) Nowa Ruda (POL) Legnica (POL) |
||
Ścisłowicz Kinga | 07 | 04901 | 104901600025 | 100m klasyczny (23) 200m klasyczny (33) 200m zmienny (37) | 1:27.75 3:08.75 2:58.45 | 14/12/2019 29/11/2019 21/11/2019 | Swidnica (POL) Nowa Ruda (POL) Wroclaw (POL) |
||
Śmiechowski Maciej | 08 | 00101 | 100101701261 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (18) | 1:14.06 5:53.66 1:37.10 3:12.91 | 15/11/2020 22/11/2019 14/11/2020 21/11/2019 | Zielona Gora (POL) Wroclaw (POL) Zielona Gora (POL) Wroclaw (POL) |
||
Świąder Milena | 07 | 00601 | 100601600560 | 50m dowolny (101) 100m dowolny (11) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) | 35.14 1:17.44 6:13.04 1:39.01 | 14/12/2019 14/12/2019 22/11/2019 30/11/2019 | Swidnica (POL) Swidnica (POL) Wroclaw (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Żurawel Polina | 08 | 00101 | 100101601286 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:09.80 1:17.34 NT 1:18.17 | 15/11/2020 15/11/2020 14/11/2020 | Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
HS Team Kłodzko 1 Rekin Świebodzice 1 Just Swim Jelenia Góra 1 TP Zielona Góra 1 TP Zielona Góra 1 TP Zielona Góra 2 Manta Jelcz-Laskowice 1 Manta Jelcz-Laskowice 1 Koral Wrocław 1 Koral Wrocław 2 Koral Wrocław 1 Koral Wrocław 2 Szafir Wałbrzych 1 Śląsk Wrocław 1 Atol Oleśnica 1 Koral Wrocław 1 Wankan Legnica 1 Just Swim Jelenia Góra 1 Koral Wrocław 2 Neptun Świdnica 1 Rekin Świebodzice 1 Koral Wrocław 1 Wankan Legnica 1 Just Swim Jelenia Góra 1 Koral Wrocław 2 Juvenia Wrocław 1 Neptun Świdnica 1 Rekin Świebodzice 1 Atol Oleśnica 1 TP Zielona Góra 1 TP Zielona Góra 2 TP Zielona Góra 1 Manta Jelcz-Laskowice 1 Manta Jelcz-Laskowice 1 Śląsk Wrocław 1 HS Team Kłodzko 1 Just Swim Jelenia Góra 1 Rekin Świebodzice 1 | 05501 02001 05201 00304 00304 00304 01101 01101 01001 01001 01001 01001 04601 00601 02401 01001 02601 05201 01001 04901 02001 01001 02601 05201 01001 00101 04901 02001 02401 00304 00304 00304 01101 01101 00601 05501 05201 02001 | 4 x 50m dowolny (20) 4 x 50m dowolny (40) 4 x 50m dowolny (40) 4 x 50m dowolny (20) 4 x 50m dowolny (20) 4 x 50m dowolny (20) 4 x 50m dowolny (20) 4 x 50m dowolny (20) 4 x 50m dowolny (40) 4 x 50m dowolny (40) 4 x 50m dowolny (40) 4 x 50m dowolny (40) 4 x 50m dowolny (20) 4 x 50m dowolny (20) 4 x 50m dowolny (29) 4 x 50m dowolny (29) 4 x 50m dowolny (29) 4 x 50m dowolny (29) 4 x 50m dowolny (29) 4 x 50m dowolny (29) 4 x 50m dowolny (29) 4 x 50m zmienny (39) 4 x 50m zmienny (39) 4 x 50m zmienny (39) 4 x 50m zmienny (39) 4 x 50m zmienny (19) 4 x 50m zmienny (39) 4 x 50m zmienny (39) 4 x 50m zmienny (39) 4 x 50m zmienny (19) 4 x 50m zmienny (19) 4 x 50m zmienny (19) 4 x 50m zmienny (19) 4 x 50m zmienny (19) 4 x 50m zmienny (19) 4 x 50m zmienny (10) 4 x 50m zmienny (30) 4 x 50m zmienny (30) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | 13 lat 13 lat 13 lat 13 lat 13 lat 13 lat 13 lat 13 lat 13 lat 13 lat 13 lat 13 lat 13 lat 13 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 13 lat 13 lat 13 lat | 2:04.80 2:05.65 2:07.52 NT NT NT NT NT NT NT NT NT NT NT 2:17.31 2:18.19 2:20.50 2:22.55 2:31.39 NT NT 2:32.73 2:35.84 2:37.82 2:40.47 2:43.73 NT NT NT NT NT NT NT NT NT 2:11.56 2:25.26 NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |