XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Małopolski Zabierzów, 11 - 13/12/2020 |
1 - XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Małopolski I | 11/12/2020 - 9:00 |
Konkurencja 9 11/12/2020 - 9:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 9:00 |
2 3 4 | Żarnowiec Joanna Duda Aleksandra Piechowska Nina | 11 13 13 | Ósemka Oświęcim Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 10, 9:02 |
2 3 4 5 | Nowosielecka Karolina Pieniądz Oliwia Pałka Wiktoria Leśniowska Zuzanna | 12 11 12 12 | Wisła Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Wisła Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 10, 9:03 |
1 2 3 4 5 6 | Budzowska Hanna Warunek Hanna Rak Helena Kulczyk Emilia Cyganek Marlena Rabicka Lena | 11 12 13 11 11 11 | Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 10, 9:05 |
1 2 3 4 5 6 | Moździoch Aleksandra Dąbrowska Eliza Piszczek Eliza Jagłowska Roma Herbutowicz Kamila Gwiżdż Paulina | 11 11 13 12 13 12 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Kmita Zabierzów Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 55.20 NT NT NT |
Seria 5 z 10, 9:07 |
1 2 3 4 5 6 | Michaliszyn Martyna Michalik Maja Stankiewicz Julia Fryz Helena Sasik Milena Walawender Julia | 13 13 11 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 40.30 38.56 35.83 38.56 40.20 49.50 |
Seria 6 z 10, 9:08 |
1 2 3 4 5 6 | Reva Nastia Wrzodek Lena Zajączkowska Nina Caba Barbara Lembas Sara Jarzęcka Hanna | 13 12 11 11 13 13 | Nika Sport Team Kraków Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 30.21 25.56 25.40 25.41 28.87 34.47 |
Seria 7 z 10, 9:10 |
1 2 3 4 5 6 | Popiołek Barbara Miklusiak Lidia Turchan Antonia Gracjasz Natalia Zębala Katarzyna Żurowska Amelia | 11 11 11 11 11 11 | Wisła Kraków Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Wisła Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 24.24 23.43 23.30 23.43 24.24 24.76 |
Seria 8 z 10, 9:11 |
1 2 3 4 5 6 | Werner Aleksandra Kurzeja Małgorzata Malinowska Lilianna Dejana Laura Rosińska Nina Gawron Zuzanna | 12 13 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Salwator Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 21.13 20.18 20.01 20.15 20.84 23.03 |
Seria 9 z 10, 9:12 |
1 2 3 4 5 6 | Stawinoga Bianka Leśniowska Małgorzata Migda Maja Halberda Milena Stefańska Agata Zielińska Maria | 11 11 11 11 11 11 | Jordan Kraków Wisła Kraków Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 20.00 19.48 18.66 19.08 19.94 20.00 |
Seria 10 z 10, 9:13 |
1 2 3 4 5 6 | Brońska Anna Piecuch Klaudia Leśnik Milena Matyasik Łucja Kierońska Maryla Bętkowska Emilia | 11 11 11 11 11 11 | STP Nowy Sącz Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Fala Niepołomice CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 17.35 17.00 16.44 17.00 17.31 17.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/12/2020 - 9:14 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 9:14 |
1 2 3 4 5 | Nowicki Wojciech Krupski Franciszek Dracz Władysław Łądka Oktawian Litwa Konrad | 12 12 12 11 12 | Kmita Zabierzów Wisła Kraków Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 11, 9:16 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalczyk Antoni Zelek Daniel Kowalczyk Mikołaj Głowacki Stanisław Czerwiec Daniel Woszczyna Michał | 11 11 13 13 13 12 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11, 9:18 |
1 2 3 4 5 6 | Boczar Stanisław Teper Wiktor Ślęczka Szymon Drzał Konrad DeVault Daniel Moździoch Miłosz | 12 13 13 13 11 12 | Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT 58.00 39.25 47.00 NT NT |
Seria 4 z 11, 9:19 |
1 2 3 4 5 6 | Sawicki Adam Madej Szymon Góra Damian Kruszewski Tytus Gawinowicz Miłosz Górecki Daniel | 13 13 11 11 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 38.20 36.81 30.72 32.43 37.40 38.68 |
Seria 5 z 11, 9:21 |
1 2 3 4 5 6 | Staszkiewicz Michał Urbuś Wojciech Róg Filip Bucci Leonardo Bułacz Antoni Otrysko Marek | 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 30.16 29.44 28.81 29.02 29.60 30.54 |
Seria 6 z 11, 9:22 |
1 2 3 4 5 6 | Kubowicz Maciej Caba Julian Knych-Góra Kacper Piskorz Makary Gawroński Krystian Rusek Konrad | 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 27.68 26.84 25.81 26.44 27.24 27.87 |
Seria 7 z 11, 9:23 |
1 2 3 4 5 6 | Cybulski Tadeusz Nowak Witold Jurkowski Jan Wolny Wiktor Pieczara Mateusz Hajduga Ksawery | 12 11 11 11 11 11 | Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 23.97 23.09 22.96 23.00 23.63 24.05 |
Seria 8 z 11, 9:25 |
1 2 3 4 5 6 | Papavlachos Alexander Grochola Kamil Danek Michał Stradomski Jan Wolnicki Franciszek Krupski Jan | 12 11 11 11 11 11 | Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 22.81 22.67 22.00 22.42 22.69 22.86 |
Seria 9 z 11, 9:26 |
1 2 3 4 5 6 | Moskal Tomasz Świdrak Marcel Bartys Eryk Pomorski-Różyk Seweryn Iskra Tomasz Siąkała Adam | 11 12 11 11 12 11 | SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 21.51 20.79 20.00 20.05 21.11 21.69 |
Seria 10 z 11, 9:27 |
1 2 3 4 5 6 | Grzemba Oskar Hohenauer Łukasz Trela Sergiusz Świdrak Oliwier Kaczmarek Oskar Hajto Borys | 11 11 11 12 11 11 | Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 20.00 19.68 19.00 19.35 20.00 20.00 |
Seria 11 z 11, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 | Burliga Adam Rusek Michał Chromy Kuba Bigos Patryk Łacek Kamil Bugajski Michał | 11 11 11 11 11 11 | Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. Nika Sport Team Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 18.56 17.00 16.43 16.94 18.50 18.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/12/2020 - 9:29 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:29 |
2 3 4 | Rosińska Nina Turchan Antonia Dejana Laura | 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 9:30 |
1 2 3 4 5 | Ciupka Marta Budzowska Hanna Reva Nastia Żarnowiec Joanna Zajączkowska Nina | 13 11 13 11 11 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Nika Sport Team Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 9:32 |
1 2 3 4 5 6 | Wrzodek Lena Miklusiak Lidia Kurzeja Małgorzata Stefańska Agata Zębala Katarzyna Werner Aleksandra | 12 11 13 11 11 12 | Jasień Sucha Besk. Jasień Sucha Besk. STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 29.75 27.53 26.66 27.25 28.69 NT |
Seria 4 z 5, 9:33 |
1 2 3 4 5 6 | Malinowska Lilianna Leśniowska Małgorzata Kierońska Maryla Migda Maja Popiołek Barbara Gracjasz Natalia | 11 11 11 11 11 11 | Salwator Kraków Wisła Kraków Fala Niepołomice Nika Sport Team Kraków Wisła Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 25.60 24.59 24.50 24.53 25.28 26.54 |
Seria 5 z 5, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 | Halberda Milena Matyasik Łucja Leśnik Milena Piecuch Klaudia Brońska Anna Bętkowska Emilia | 11 11 11 11 11 11 | Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków STP Nowy Sącz CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 24.09 20.50 20.23 20.50 23.74 24.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 11/12/2020 - 9:36 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:36 |
2 3 4 | Bułacz Antoni Urbuś Wojciech Rusek Konrad | 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 9:37 |
1 2 3 4 5 6 | Siąkała Adam Moskal Tomasz Łądka Oktawian Krupski Jan Dunajew Wiktor Nowak Witold | 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 9:38 |
1 2 3 4 5 6 | Stefański Andrzej Papavlachos Alexander Świdrak Marcel Dracz Władysław Cybulski Tadeusz Dracz Jarosław | 13 12 12 12 12 14 | Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 36.82 27.80 35.39 NT NT |
Seria 4 z 5, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 | Stradomski Jan Hohenauer Łukasz Danek Michał Iskra Tomasz Świdrak Oliwier Bigos Patryk | 11 11 11 12 12 11 | Jasień Sucha Besk. Nika Sport Team Kraków Jasień Sucha Besk. Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 27.64 26.46 25.00 26.44 26.70 27.68 |
Seria 5 z 5, 9:41 |
1 2 3 4 5 6 | Grzemba Oskar Burliga Adam Chromy Kuba Rusek Michał Kaczmarek Oskar Łacek Kamil | 11 11 11 11 11 11 | Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków Jordan Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 25.00 23.43 19.76 21.00 25.00 25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/12/2020 - 9:42 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:42 |
2 3 4 | Stefańska Agata Malinowska Lilianna Gawron Zuzanna | 11 11 11 | Nika Sport Team Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 9:44 |
1 2 3 4 5 | Budzowska Hanna Halberda Milena Kurzeja Małgorzata Popiołek Barbara Zębala Katarzyna | 11 11 13 11 11 | Ósemka Oświęcim Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 9:45 |
1 2 3 4 5 6 | Słomska Małgorzata Piech Zofia Trzos Małgorzata Wrzodek Lena Cholewa Magdalena Migda Maja | 13 12 12 12 12 11 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 40.00 40.00 30.00 31.43 40.00 NT |
Seria 4 z 5, 9:47 |
1 2 3 4 5 6 | Blanka Modzelewska Gracjasz Natalia Mikuła Maria Miklusiak Lidia Leśniowska Małgorzata Biestek Adrianna | 12 11 12 11 11 12 | Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 30.00 27.54 25.00 25.65 28.88 30.00 |
Seria 5 z 5, 9:48 |
1 2 3 4 5 6 | Brońska Anna Leśnik Milena Matyasik Łucja Piecuch Klaudia Kierońska Maryla Łukasik Greta | 11 11 11 11 11 12 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków Fala Niepołomice Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 20.98 19.66 18.00 18.00 20.03 25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 11/12/2020 - 9:49 | Chłopców, 25m motylkowy | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 9:49 |
2 3 4 | Iskra Tomasz DeVault Daniel Świdrak Marcel | 12 11 12 | Nika Sport Team Kraków Wisła Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 9:51 |
1 2 3 4 5 6 | Dunajew Wiktor Krupski Jan Łądka Oktawian Wolnicki Franciszek Bugajski Michał Świdrak Oliwier | 11 11 11 11 11 12 | Wisła Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 | Kubik Stefan Gawor Leonard Danek Michał Stradomski Jan Koczwara Miłosz Teper Franciszek | 12 12 11 11 12 12 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 40.00 30.00 26.00 27.64 40.00 40.00 |
Seria 4 z 4, 9:54 |
1 2 3 4 5 6 | Łacek Kamil Burliga Adam Bigos Patryk Rusek Michał Chromy Kuba Dudziak Tadeusz | 11 11 11 11 11 12 | Płetwal Zakopane Jasień Sucha Besk. Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 23.00 21.32 18.52 19.00 21.43 25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 11/12/2020 - 9:55 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 9:55 |
2 3 4 | Herbutowicz Kamila Żarnowiec Joanna Jagłowska Roma | 13 11 12 | Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 11, 9:57 |
1 2 3 4 5 | Warunek Hanna Dąbrowska Eliza Rak Helena Duda Aleksandra Filipowicz Michalina | 12 11 13 13 11 | Wisła Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11, 9:59 |
1 2 3 4 5 6 | Cyganek Marlena Piechowska Nina Leśniowska Zuzanna Malinowska Lilianna Rabicka Lena Napierała Hanna | 11 13 12 11 11 12 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Wisła Kraków Salwator Kraków Kmita Zabierzów Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 11, 10:00 |
1 2 3 4 5 6 | Pieniądz Oliwia Gwiżdż Paulina Nowosielecka Karolina Moździoch Aleksandra Kulczyk Emilia Pałka Wiktoria | 11 12 12 11 11 12 | Kmita Zabierzów Wisła Kraków Wisła Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 11, 10:02 |
1 2 3 4 5 6 | Piszczek Eliza Sasik Milena Tracz Antonina Michaliszyn Martyna Ciupka Marta Walawender Julia | 13 13 11 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 50.18 43.43 40.00 40.82 44.50 50.20 |
Seria 6 z 11, 10:04 |
1 2 3 4 5 6 | Michalik Maja Reva Nastia Jarzęcka Hanna Słomska Małgorzata Fryz Helena Oleksy Maja | 13 13 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 33.01 30.79 30.15 30.32 31.56 36.23 |
Seria 7 z 11, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 | Stankiewicz Julia Piech Zofia Caba Barbara Wrzodek Lena Popiołek Barbara Lembas Sara | 11 12 11 12 11 13 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 29.74 27.53 26.18 27.45 27.64 29.88 |
Seria 8 z 11, 10:06 |
1 2 3 4 5 6 | Cholewa Magdalena Żurowska Amelia Miklusiak Lidia Zębala Katarzyna Mikuła Maria Trzos Małgorzata | 12 11 11 11 12 12 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 25.78 25.65 25.42 25.47 25.77 26.17 |
Seria 9 z 11, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Kuter Jessica Gracjasz Natalia Zielińska Maria Łukasik Greta Biestek Adrianna Stefańska Agata | 11 11 11 12 12 11 | Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 25.00 24.45 24.00 24.28 24.78 25.08 |
Seria 10 z 11, 10:09 |
1 2 3 4 5 6 | Blanka Modzelewska Halberda Milena Migda Maja Leśniowska Małgorzata Kurzeja Małgorzata Stawinoga Bianka | 12 11 11 11 13 11 | Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Wisła Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 23.79 23.30 23.12 23.23 23.55 24.00 |
Seria 11 z 11, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Kierońska Maryla Bętkowska Emilia Piecuch Klaudia Matyasik Łucja Leśnik Milena Brońska Anna | 11 11 11 11 11 11 | Fala Niepołomice CKiS Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 20.14 19.87 19.00 19.00 20.05 20.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 11/12/2020 - 10:11 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 10:11 |
2 3 4 5 | Czerwiec Daniel Głowacki Stanisław Chmiel Michał Nowicki Wojciech | 13 13 11 12 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 12, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalczyk Mikołaj Łądka Oktawian Gawron Antoni Zelek Daniel Krupski Franciszek Woszczyna Michał | 13 11 12 11 12 12 | Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Kmita Zabierzów Wisła Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 12, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Litwa Konrad Mudrov Glib Mordka Tymoteusz Moździoch Miłosz Kowalczyk Antoni Boczar Stanisław | 12 12 13 12 11 12 | Wisła Kraków Wisła Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 12, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Szymon Nawrot Kacper Drzał Konrad Sawicki Adam Ruciński Adam Teper Wiktor | 13 13 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 50.32 45.39 39.00 40.09 48.78 57.00 |
Seria 5 z 12, 10:19 |
1 2 3 4 5 6 | Gawinowicz Miłosz Dracz Jarosław Madej Szymon Ślęczka Szymon Górecki Daniel Gawron Jakub | 13 14 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 36.40 35.36 34.55 35.21 36.20 37.55 |
Seria 6 z 12, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Stefański Andrzej Dracz Władysław Kubik Stefan Kruszewski Tytus Koczwara Miłosz Róg Filip | 13 12 12 11 12 11 | Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 30.11 29.45 28.50 28.91 29.48 30.94 |
Seria 7 z 12, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | Gawor Leonard Kubowicz Maciej Bucci Leonardo Cybulski Tadeusz Teper Franciszek Jurkowski Jan | 12 11 11 12 12 11 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 27.21 26.91 26.52 26.55 26.94 27.44 |
Seria 8 z 12, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 | Staszkiewicz Michał Krupski Jan Grochola Kamil Knych-Góra Kacper Otrysko Marek Caba Julian | 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 26.48 25.75 25.44 25.63 25.94 26.51 |
Seria 9 z 12, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 | Stradomski Jan Iskra Tomasz Pieczara Mateusz Dudziak Tadeusz Papavlachos Alexander Góra Damian | 11 12 11 12 12 11 | Jasień Sucha Besk. Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 25.43 25.14 24.41 24.64 25.34 25.44 |
Seria 10 z 12, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Danek Michał Hajto Borys Świdrak Oliwier Gawroński Krystian Bartys Eryk Piskorz Makary | 11 11 12 11 11 11 | Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 24.00 24.00 23.97 23.97 24.00 24.25 |
Seria 11 z 12, 10:27 |
1 2 3 4 5 6 | Świdrak Marcel Trela Sergiusz Łacek Kamil Pomorski-Różyk Seweryn Hohenauer Łukasz Hajduga Ksawery | 12 11 11 11 11 11 | STP Nowy Sącz Jordan Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 23.89 23.00 22.00 22.34 23.17 23.97 |
Seria 12 z 12, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 | Grzemba Oskar Bigos Patryk Rusek Michał Burliga Adam Chromy Kuba Kaczmarek Oskar | 11 11 11 11 11 11 | Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 22.00 20.47 19.00 19.65 20.50 22.00 |
<< TOP >> |
2 - XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Małopolski II | 11/12/2020 - 11:45 |
Konkurencja 1 11/12/2020 - 11:45 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:45 |
2 3 4 | Halkiewicz Marysia Działach Magdalena Szczepańska Julia | 10 10 10 | Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 11:47 |
2 3 4 5 | Kielar Julia Gorgosz Martyna Bogacka Zofia Bielecka Laila | 10 10 10 10 | Jordan Kraków Sokół-Mościce Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 11:48 |
1 2 3 4 5 6 | Możdzan Hanna Filanowska Martyna Wójcik Joanna Kosmal Maja Jodłowska Karolina Kozioł Alicja | 10 10 10 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 52.02 47.41 44.76 45.30 49.21 NT |
Seria 4 z 7, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Aleksander Jagoda Trochimiuk Tamara Dygulska Julia Bodzoń Mia Piecuch Julia Werner Izabela | 10 10 10 10 10 10 | Sokół-Mościce Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 43.68 42.46 42.27 42.39 42.69 44.51 |
Seria 5 z 7, 11:51 |
1 2 3 4 5 6 | Serafin Matylda Leśniakiewicz Julia Gos Maja Sacha Paulina Witas Lena Siwek Lilianna | 10 10 10 10 10 10 | Nika Sport Team Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 41.64 40.84 39.55 40.43 41.16 41.69 |
Seria 6 z 7, 11:53 |
1 2 3 4 5 6 | Puźniak Maja Szymańska Wiktoria Gąsior Iga Lew Milena Ruchała Wiktoria Baranowska Maria | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 39.11 38.30 37.41 37.42 38.73 39.42 |
Seria 7 z 7, 11:54 |
1 2 3 4 5 6 | Łaśko Emilia Nowacka Emilia Kuźma Katarzyna Matysik Alicja Rachwał Olga Węgrzyn Aleksandra | 10 10 10 10 10 10 | BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 36.81 34.59 31.73 34.27 35.10 37.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 11/12/2020 - 11:56 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 11:56 |
1 2 3 4 5 6 | Pastwa Jeremi Sala Jakub Czernecki Leon Majerski Paweł Łopata Michał Matyszkiewicz Paweł | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ Jasień Sucha Besk. Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 11:58 |
1 2 3 4 5 6 | Zajda Dawid Jamrożek Alex Zięba Jacek Król Marek Chowaniec - Sieniawski Szymon Olszewski Igor | 10 10 10 10 10 10 | Jasień Sucha Besk. Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Limanowa-swim SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 57.69 NT NT NT |
Seria 3 z 8, 11:59 |
1 2 3 4 5 6 | Głogowski Kuba Tatarczyński Edmund Hałatek Michał Sobek Michał Chmielowski Piotr Ładniak Oliwier | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 53.18 50.40 46.26 49.24 52.15 53.46 |
Seria 4 z 8, 12:01 |
1 2 3 4 5 6 | Kica Aleksander Lembas Hugo Kowalski Franciszek Ochal Antoni Navozenko Mykhaylo Horbal Ignacy | 10 10 10 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 45.84 44.49 43.14 43.70 44.79 46.14 |
Seria 5 z 8, 12:02 |
1 2 3 4 5 6 | Tokarz Adrian Wawrzusiszyn Kacper Toboła Antoni Boroń Adam Głuch Jakub Kronenberger Franciszek | 10 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 42.35 42.19 41.69 42.04 42.22 42.90 |
Seria 6 z 8, 12:04 |
1 2 3 4 5 6 | Baścik Igor Lupa Szymon Dulak Wiktor Frączek-Burkacki Franciszek Dziedzic Karol Bodziony Filip | 10 10 10 10 10 10 | Wisła Kraków Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 41.00 39.94 39.79 39.88 40.20 41.37 |
Seria 7 z 8, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Piętka Adam Suchecki-Zwijacz Tymoteusz Olearczyk Krzysztof Smulski Antoni Pasierb Adam Kutermak Szymon | 10 10 10 10 10 10 | STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 38.79 38.58 38.01 38.29 38.72 38.80 |
Seria 8 z 8, 12:07 |
1 2 3 4 5 6 | Synowiec Szymon Permus Maciej Tarasek Igor Osak Kacper Szydłowski Patryk Kotynia Juliusz | 10 10 10 10 10 10 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 37.09 33.60 32.06 32.91 36.81 37.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 11/12/2020 - 12:08 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:08 |
2 3 4 | Halkiewicz Marysia Możdzan Hanna Bielecka Laila | 10 10 10 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT 1:11.64 NT |
Seria 2 z 6, 12:10 |
1 2 3 4 5 | Warunek Emilia Cupiał Liliana Kozioł Alicja Bogacka Zofia Jodłowska Karolina | 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | 1:01.77 57.95 56.40 56.69 1:00.95 |
Seria 3 z 6, 12:12 |
1 2 3 4 5 6 | Szczepańska Julia Lew Milena Sacha Paulina Trochimiuk Tamara Bodzoń Mia Wójcik Joanna | 10 10 10 10 10 10 | Sokół-Mościce Kraków SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 55.60 53.29 52.17 52.59 55.57 55.78 |
Seria 4 z 6, 12:14 |
1 2 3 4 5 6 | Wawrzuta Kamila Witas Lena Werner Izabela Gorczyca Klaudia Filanowska Martyna Kros Karolina | 10 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 52.02 51.04 50.66 50.95 51.82 52.15 |
Seria 5 z 6, 12:16 |
1 2 3 4 5 6 | Serafin Matylda Dygulska Julia Kubis Gabriela Jeziorska Wiktoria Ruchała Wiktoria Merta Kornelia | 10 10 10 10 10 10 | Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 50.56 50.04 48.99 49.10 50.44 50.61 |
Seria 6 z 6, 12:17 |
1 2 3 4 5 6 | Szymańska Wiktoria Jarosz Hanna Kuźma Katarzyna Nowacka Emilia Kamińska Zofia Miętus Patricija | 10 10 10 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 46.57 44.73 39.42 44.31 44.73 48.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 11/12/2020 - 12:19 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 12:19 |
1 2 3 4 5 6 | Ślusarczyk Jan Targiel Tomasz Sobek Michał Jamrożek Alex Zięba Jacek Olszewski Igor | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:05.05 NT NT NT |
Seria 2 z 4, 12:21 |
1 2 3 4 5 6 | Navozenko Mykhaylo Bodziony Filip Kronenberger Franciszek Siwior Filip Chowaniec - Sieniawski Szymon Tatarczyński Edmund | 10 10 10 10 10 10 | Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 58.27 53.76 52.20 53.25 57.39 1:00.82 |
Seria 3 z 4, 12:23 |
1 2 3 4 5 6 | Grendus Franciszek Frączek-Burkacki Franciszek Lupa Szymon Pastwa Jeremi Cieniek Kacper Wawrzusiszyn Kacper | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Delfin Nowy Targ Wisła Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 52.01 50.30 47.75 49.43 51.19 52.04 |
Seria 4 z 4, 12:24 |
1 2 3 4 5 6 | Leśnicki Franciszek Szymacha Aleksy Tokarski Szymon Misztal Olaf Bańdo Wojciech Zajda Dawid | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 47.28 46.15 40.88 41.97 46.24 47.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 11/12/2020 - 12:26 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 12:26 |
2 3 4 | Działach Magdalena Cupiał Liliana Aleksander Jagoda | 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Kraków | 06 06 06 | NT 1:50.73 1:57.14 |
Seria 2 z 5, 12:29 |
1 2 3 4 5 6 | Gorgosz Martyna Kielar Julia Siwek Lilianna Miętus Patricija Wawrzuta Kamila Gorczyca Klaudia | 10 10 10 10 10 10 | Sokół-Mościce Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:48.87 1:44.38 1:44.18 1:44.32 1:46.76 1:49.00 |
Seria 3 z 5, 12:31 |
1 2 3 4 5 6 | Piecuch Julia Kros Karolina Gos Maja Kamińska Zofia Warunek Emilia Kosmal Maja | 10 10 10 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:42.83 1:42.36 1:39.94 1:40.01 1:42.61 1:43.30 |
Seria 4 z 5, 12:34 |
1 2 3 4 5 6 | Merta Kornelia Puźniak Maja Jeziorska Wiktoria Baranowska Maria Gąsior Iga Leśniakiewicz Julia | 10 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 1:39.00 1:36.09 1:34.52 1:34.73 1:36.10 1:39.06 |
Seria 5 z 5, 12:36 |
1 2 3 4 5 6 | Łaśko Emilia Rachwał Olga Jarosz Hanna Matysik Alicja Węgrzyn Aleksandra Kubis Gabriela | 10 10 10 10 10 10 | BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Nika Sport Team Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:29.28 1:26.74 1:23.24 1:25.77 1:29.26 1:30.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 11/12/2020 - 12:39 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 12:39 |
2 3 4 | Baścik Igor Kutermak Szymon Majerski Paweł | 10 10 10 | Wisła Kraków CKiS Skawina SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 12:42 |
1 2 3 4 5 | Ślusarczyk Jan Horbal Ignacy Matyszkiewicz Paweł Kica Aleksander Głogowski Kuba | 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 1:57.55 1:54.00 1:57.21 2:11.34 |
Seria 3 z 8, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 | Lembas Hugo Wilkosz Wojciech Grendus Franciszek Głuch Jakub Hałatek Michał Godula Karol | 10 10 10 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:52.83 1:51.71 1:47.81 1:51.16 1:52.72 1:52.97 |
Seria 4 z 8, 12:47 |
1 2 3 4 5 6 | Chmielek Adam Smulski Antoni Wawrzusiszyn Kacper Boroń Adam Pasierb Adam Kowalski Franciszek | 10 10 10 10 10 10 | Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:47.14 1:45.79 1:42.56 1:42.92 1:45.87 1:47.42 |
Seria 5 z 8, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 | Ochal Antoni Dulak Wiktor Łopata Michał Toboła Antoni Siwior Filip Targiel Tomasz | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:40.22 1:38.57 1:37.53 1:38.36 1:39.58 1:41.93 |
Seria 6 z 8, 12:52 |
1 2 3 4 5 6 | Szydłowski Patryk Dziedzic Karol Synowiec Szymon Suchecki-Zwijacz Tymoteusz Olearczyk Krzysztof Kotynia Juliusz | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:36.62 1:35.63 1:33.46 1:34.49 1:35.73 1:36.91 |
Seria 7 z 8, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 | Piętka Adam Leśnicki Franciszek Król Marek Sala Jakub Czernecki Leon Bańdo Wojciech | 10 10 10 10 10 10 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Limanowa-swim Jasień Sucha Besk. Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:32.55 1:31.08 1:24.00 1:30.83 1:31.81 1:33.41 |
Seria 8 z 8, 12:57 |
1 2 3 4 5 6 | Misztal Olaf Osak Kacper Tokarski Szymon Tarasek Igor Permus Maciej Szymacha Aleksy | 10 10 10 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:23.06 1:21.82 1:20.68 1:21.43 1:22.21 1:23.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 11/12/2020 - 12:59 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 12:59 |
2 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | NT |
3 | Nika Sport Team Kraków 1 | Nika Sport Team Kraków | 06 | NT |
4 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Seria 2 z 2, 13:03 |
2 | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 06 | NT |
3 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:31.66 |
Baranowska Maria, Kros Karolina, Lew Milena, Rachwał Olga |
4 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:56.06 |
Merta Kornelia, Wawrzuta Kamila, Filanowska Martyna, Cupiał Liliana |
5 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/12/2020 - 13:07 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 13:07 |
2 | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 06 | NT |
3 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
4 | Wisła Kraków 2 | Wisła Kraków | 06 | NT |
Seria 2 z 2, 13:11 |
1 | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
2 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
3 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:22.62 |
Toboła Antoni, Kotynia Juliusz, Tarasek Igor, Szymacha Aleksy |
4 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:53.14 |
Wawrzusiszyn Kacper, Tokarz Adrian, Wilkosz Wojciech, Hałatek Michał |
5 | Jasień Sucha Besk. 1 | Jasień Sucha Besk. | 06 | NT |
<< TOP >> |
3 - XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Małopolski III | 11/12/2020 - 15:45 |
Konkurencja 17 11/12/2020 - 15:45 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 15:45 |
1 2 3 4 5 | Witas Lena Sacha Paulina Możdzan Hanna Halkiewicz Marysia Serafin Matylda | 10 10 10 10 10 | Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT 1:03.92 NT NT |
Seria 2 z 4, 15:47 |
1 2 3 4 5 6 | Wawrzuta Kamila Wójcik Joanna Gorgosz Martyna Baranowska Maria Merta Kornelia Kozioł Alicja | 10 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Sokół-Mościce Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 57.22 51.32 49.90 51.01 52.87 1:00.65 |
Seria 3 z 4, 15:49 |
1 2 3 4 5 6 | Warunek Emilia Lew Milena Łaśko Emilia Kubis Gabriela Szymańska Wiktoria Jeziorska Wiktoria | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 46.74 43.79 41.72 43.71 43.82 47.08 |
Seria 4 z 4, 15:50 |
1 2 3 4 5 6 | Puźniak Maja Jarosz Hanna Matysik Alicja Nowacka Emilia Rachwał Olga Węgrzyn Aleksandra | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ Omega Olkusz Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 40.48 38.92 37.18 37.21 39.66 40.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 11/12/2020 - 15:52 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 15:52 |
2 3 4 | Lupa Szymon Navozenko Mykhaylo Majerski Paweł | 10 10 10 | Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 15:54 |
2 3 4 5 | Sala Jakub Sobek Michał Kica Aleksander Zajda Dawid | 10 10 10 10 | Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 | NT 1:02.82 NT NT |
Seria 3 z 5, 15:55 |
1 2 3 4 5 6 | Wilkosz Wojciech Kowalski Franciszek Pasierb Adam Lembas Hugo Horbal Ignacy Ładniak Oliwier | 10 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 55.83 52.07 48.72 51.33 55.68 59.67 |
Seria 4 z 5, 15:57 |
1 2 3 4 5 6 | Borys Bartłomiej Siwior Filip Synowiec Szymon Szydłowski Patryk Grendus Franciszek Smulski Antoni | 10 10 10 10 10 10 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 48.01 46.52 41.53 44.80 47.75 48.69 |
Seria 5 z 5, 15:59 |
1 2 3 4 5 6 | Tokarski Szymon Osak Kacper Szymacha Aleksy Permus Maciej Król Marek Suchecki-Zwijacz Tymoteusz | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Limanowa-swim Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 39.45 36.96 36.62 36.85 37.59 41.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 11/12/2020 - 16:01 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:01 |
2 3 4 | Kielar Julia Bielecka Laila Bogacka Zofia | 10 10 10 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 16:02 |
2 3 4 5 | Halkiewicz Marysia Miętus Patricija Możdzan Hanna Kros Karolina | 10 10 10 10 | Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 | NT 55.33 1:01.59 NT |
Seria 3 z 6, 16:04 |
1 2 3 4 5 6 | Gorczyca Klaudia Ruchała Wiktoria Warunek Emilia Dygulska Julia Kozioł Alicja Cupiał Liliana | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 53.20 52.04 51.82 51.90 52.67 54.18 |
Seria 4 z 6, 16:06 |
1 2 3 4 5 6 | Werner Izabela Trochimiuk Tamara Kosmal Maja Wójcik Joanna Sacha Paulina Bodzoń Mia | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 48.78 48.15 46.78 47.02 48.63 50.95 |
Seria 5 z 6, 16:08 |
1 2 3 4 5 6 | Witas Lena Gos Maja Piecuch Julia Kamińska Zofia Siwek Lilianna Serafin Matylda | 10 10 10 10 10 10 | Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 45.43 44.76 43.69 44.15 45.42 46.42 |
Seria 6 z 6, 16:09 |
1 2 3 4 5 6 | Gąsior Iga Matysik Alicja Kuźma Katarzyna Nowacka Emilia Leśniakiewicz Julia Kubis Gabriela | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 41.79 38.88 35.59 38.50 41.60 42.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 11/12/2020 - 16:11 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 16:11 |
2 3 4 | Czernecki Leon Ślusarczyk Jan Majerski Paweł | 10 10 10 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 16:13 |
1 2 3 4 5 6 | Łopata Michał Głogowski Kuba Chmielowski Piotr Tokarz Adrian Zięba Jacek Jamrożek Alex | 10 10 10 10 10 10 | Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT 56.89 53.50 54.03 1:05.50 NT |
Seria 3 z 8, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | Godula Karol Chowaniec - Sieniawski Szymon Ochal Antoni Navozenko Mykhaylo Smulski Antoni Hałatek Michał | 10 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 51.32 50.80 50.70 50.74 51.11 51.51 |
Seria 4 z 8, 16:17 |
1 2 3 4 5 6 | Tatarczyński Edmund Sobek Michał Matyszkiewicz Paweł Olearczyk Krzysztof Zajda Dawid Horbal Ignacy | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 50.34 49.38 48.48 48.97 49.69 50.55 |
Seria 5 z 8, 16:18 |
1 2 3 4 5 6 | Bodziony Filip Boroń Adam Baścik Igor Pastwa Jeremi Kica Aleksander Głuch Jakub | 10 10 10 10 10 10 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Wisła Kraków Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 47.93 47.71 47.37 47.66 47.87 47.97 |
Seria 6 z 8, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 | Lupa Szymon Kutermak Szymon Frączek-Burkacki Franciszek Dziedzic Karol Wawrzusiszyn Kacper Kronenberger Franciszek | 10 10 10 10 10 10 | Nika Sport Team Kraków CKiS Skawina SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 46.54 45.57 44.67 45.37 46.24 47.28 |
Seria 7 z 8, 16:22 |
1 2 3 4 5 6 | Bańdo Wojciech Pasierb Adam Leśnicki Franciszek Toboła Antoni Chmielek Adam Kotynia Juliusz | 10 10 10 10 10 10 | Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 44.62 44.13 43.25 43.54 44.60 44.62 |
Seria 8 z 8, 16:23 |
1 2 3 4 5 6 | Dulak Wiktor Król Marek Tarasek Igor Permus Maciej Misztal Olaf Piętka Adam | 10 10 10 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka Limanowa-swim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 42.63 38.84 37.45 38.06 39.34 42.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 11/12/2020 - 16:25 | Dziewcząt, 200m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:25 |
2 3 4 | Działach Magdalena Szymańska Wiktoria Szczepańska Julia | 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Sokół-Mościce Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 16:29 |
1 2 3 4 5 | Filanowska Martyna Piecuch Julia Jodłowska Karolina Bodzoń Mia Dygulska Julia | 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT 3:42.70 NT NT |
Seria 3 z 6, 16:34 |
1 2 3 4 5 6 | Ruchała Wiktoria Trochimiuk Tamara Miętus Patricija Kosmal Maja Gorczyca Klaudia Aleksander Jagoda | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Sokół-Mościce Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:35.27 3:31.12 3:27.89 3:27.89 3:33.18 3:37.66 |
Seria 4 z 6, 16:38 |
1 2 3 4 5 6 | Werner Izabela Kielar Julia Kamińska Zofia Gos Maja Kros Karolina Siwek Lilianna | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:25.29 3:20.96 3:16.87 3:17.87 3:22.96 3:27.27 |
Seria 5 z 6, 16:42 |
1 2 3 4 5 6 | Lew Milena Merta Kornelia Leśniakiewicz Julia Puźniak Maja Gąsior Iga Jeziorska Wiktoria | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:15.42 3:13.96 3:05.98 3:08.22 3:14.88 3:16.86 |
Seria 6 z 6, 16:46 |
1 2 3 4 5 6 | Węgrzyn Aleksandra Łaśko Emilia Jarosz Hanna Kuźma Katarzyna Rachwał Olga Baranowska Maria | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ BOSiR Brzesko Omega Olkusz STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:56.18 2:45.14 2:43.71 2:44.38 2:49.45 3:03.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 11/12/2020 - 16:51 | Chłopców, 200m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 16:51 |
1 2 3 4 5 | Głuch Jakub Baścik Igor Bańdo Wojciech Olszewski Igor Łopata Michał | 10 10 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Wisła Kraków Kmita Zabierzów Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 16:55 |
1 2 3 4 5 6 | Cieniek Kacper Kotynia Juliusz Borys Bartłomiej Targiel Tomasz Lembas Hugo Czernecki Leon | 10 10 10 10 10 10 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 17:00 |
1 2 3 4 5 6 | Godula Karol Kowalski Franciszek Kronenberger Franciszek Chmielowski Piotr Zięba Jacek Suchecki-Zwijacz Tymoteusz | 10 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 8, 17:05 |
1 2 3 4 5 6 | Głogowski Kuba Hałatek Michał Ładniak Oliwier Ślusarczyk Jan Tatarczyński Edmund Pastwa Jeremi | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 4:03.37 3:40.40 3:35.80 3:38.97 3:43.07 NT |
Seria 5 z 8, 17:10 |
1 2 3 4 5 6 | Wilkosz Wojciech Chowaniec - Sieniawski Szymon Tokarz Adrian Frączek-Burkacki Franciszek Ochal Antoni Grendus Franciszek | 10 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:27.66 3:24.20 3:21.21 3:21.56 3:25.54 3:33.21 |
Seria 6 z 8, 17:14 |
1 2 3 4 5 6 | Siwior Filip Bodziony Filip Toboła Antoni Dziedzic Karol Boroń Adam Wawrzusiszyn Kacper | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 3:20.81 3:15.91 3:10.95 3:12.50 3:18.57 3:21.04 |
Seria 7 z 8, 17:18 |
1 2 3 4 5 6 | Sala Jakub Szydłowski Patryk Leśnicki Franciszek Olearczyk Krzysztof Piętka Adam Dulak Wiktor | 10 10 10 10 10 10 | Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 3:02.21 3:01.74 3:00.94 3:01.34 3:02.14 3:04.84 |
Seria 8 z 8, 17:22 |
1 2 3 4 5 6 | Szymacha Aleksy Tokarski Szymon Tarasek Igor Osak Kacper Misztal Olaf Synowiec Szymon | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 2:50.37 2:39.77 2:34.08 2:34.10 2:44.35 2:58.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 11/12/2020 - 17:26 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 10 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 17:26 |
2 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
3 | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 06 | NT |
4 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Seria 2 z 2, 17:30 |
2 | Nika Sport Team Kraków 1 | Nika Sport Team Kraków | 06 | NT |
3 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:57.13 |
Rachwał Olga, Miętus Patricija, Nowacka Emilia, Kubis Gabriela |
4 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 3:22.90 |
Wawrzuta Kamila, Filanowska Martyna, Merta Kornelia, Cupiał Liliana |
5 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 11/12/2020 - 17:35 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 10 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 17:35 |
2 | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
3 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
4 | Jasień Sucha Besk. 1 | Jasień Sucha Besk. | 06 | NT |
Seria 2 z 2, 17:39 |
2 | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 06 | NT |
3 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:38.43 |
Tarasek Igor, Frączek-Burkacki Franciszek, Szymacha Aleksy, Dziedzic Karol |
4 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 3:23.80 |
Wawrzusiszyn Kacper, Tokarz Adrian, Ładniak Oliwier, Hałatek Michał |
5 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |