XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Małopolski Zabierzów, 11 - 13/12/2020 |
4 - XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Małopolski IV | 12/12/2020 - 9:00 |
Konkurencja 25 12/12/2020 - 9:00 | Chłopców, 50m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 18, 9:00 |
1 2 3 4 5 6 | Para Kacper Dwernicki Artur Kukułka Aleksander Hanula Mateusz Cholewa Jakub Gut Filip | 09 09 08 08 09 09 | Delfin Nowy Targ Wisła Kraków Siemacha Kraków STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 18, 9:02 |
1 2 3 4 5 6 | Krauszowski Antoni Sarna Mateusz Gabryś Mateusz Gąsior Karol Szałaj Norbert Jarosz Jakub | 09 08 08 09 08 08 | Delfin Nowy Targ Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Jordan Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 46.05 45.22 45.68 51.99 NT |
Seria 3 z 18, 9:03 |
1 2 3 4 5 6 | Kaszuba Igor Patro Michał Idęć Szymon Gulba Jakub Franiak Paweł Śmiechowski Maksymilian | 09 09 08 09 08 09 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 43.41 42.59 41.83 42.44 42.76 43.79 |
Seria 4 z 18, 9:05 |
1 2 3 4 5 6 | Linke Tomasz Kania Daniel Mrozowski Wojciech Lichoński Jan Wojtaszek Kacper Rymarczyk Antoni | 08 09 09 09 08 09 | SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 41.62 41.37 41.35 41.37 41.54 41.75 |
Seria 5 z 18, 9:06 |
1 2 3 4 5 6 | Staszel Mikołaj Saternus Adrian Gut Hubert Sopata Marcel Stefański Juliusz Nowak Oskar | 09 09 09 09 08 09 | Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 40.64 40.19 39.88 39.95 40.36 40.76 |
Seria 6 z 18, 9:08 |
1 2 3 4 5 6 | Bielawa Andrzej Żak Bartosz Bąk Antoni Staniszewski Kacper Kita Eryk Cygal Marcel | 09 08 08 07 09 08 | Płetwal Zakopane Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Jordan Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 39.81 39.34 38.94 39.12 39.46 39.83 |
Seria 7 z 18, 9:09 |
1 2 3 4 5 6 | Płoskonka Szymon Smolin Oliver Kleszcz Eryk Kwiecień Ignacy Dziuba Bartosz Skiba Wiktor | 09 09 08 09 08 09 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków Wisła Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 38.86 38.38 37.88 37.95 38.79 38.90 |
Seria 8 z 18, 9:10 |
1 2 3 4 5 6 | Wójcik Gerard Gimbiej Oleg Heiza Ignacy Sala Piotr Bulaga Patryk Łądka Gabriel | 08 08 08 09 08 08 | Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 37.31 36.92 36.80 36.82 37.04 37.85 |
Seria 9 z 18, 9:12 |
1 2 3 4 5 6 | Klimkowski Adam Olszewski Eryk Szymański Mikołaj Bień Oliwier Litwora Jakub Młodzik Maksymilian | 09 07 08 07 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Sokół-Mościce Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 36.65 36.43 36.18 36.24 36.60 36.71 |
Seria 10 z 18, 9:13 |
1 2 3 4 5 6 | Kadula Kacper Fengler Adam Dawiec Tymoteusz Sawiński Wojciech Gumółka Kuba Matyasik Mikołaj | 09 08 08 08 09 09 | Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Salwator Kraków Omega Olkusz Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 35.80 35.11 34.88 34.92 35.22 36.14 |
Seria 11 z 18, 9:14 |
1 2 3 4 5 6 | Żuchowski Kacper Kociołek Leon Burek Oskar Tucharz Mikołaj Łętocha Norbert Mika Aleksander | 09 09 07 08 09 08 | Fala Niepołomice Nika Sport Team Kraków Korona Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 34.68 34.65 34.45 34.58 34.68 34.79 |
Seria 12 z 18, 9:16 |
1 2 3 4 5 6 | Halberda Mateusz Surmiak Kacper Słomski Mikołaj Wesecki Adrian Zając Maciej Kusz Franciszek | 08 08 08 09 07 09 | Nika Sport Team Kraków Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 34.29 34.07 33.98 34.02 34.07 34.35 |
Seria 13 z 18, 9:17 |
1 2 3 4 5 6 | Kapusta Eryk Dawiec Teodor Spórna Jan Wielgus Kacper Duc Benjamin Machinko Maciej | 08 07 08 07 09 07 | Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 33.62 33.43 33.23 33.27 33.44 33.90 |
Seria 14 z 18, 9:18 |
1 2 3 4 5 6 | Duchnik Konrad Maliszewski Szymon Piecuch Mateusz Dakowicz Marcin Skałacki Igor Wołpiuk Michał | 09 08 09 07 08 08 | Limanowa-swim CKiS Skawina Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 33.03 32.94 32.69 32.92 32.95 33.18 |
Seria 15 z 18, 9:20 |
1 2 3 4 5 6 | Idzik Arkadiusz Michałek Michał Szymański Paweł Żmijewski Borys Sotkowski Kacper Zarzycki Sebastian | 07 09 08 07 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 32.50 32.35 32.15 32.25 32.37 32.58 |
Seria 16 z 18, 9:21 |
1 2 3 4 5 6 | Gałoński Tomasz Wawro Jakub Knapczyk Bartosz Rachwał Patryk Paluch Igor Borowski Mikołaj | 07 07 07 08 07 08 | Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 31.43 31.25 31.07 31.23 31.31 31.89 |
Seria 17 z 18, 9:22 |
1 2 3 4 5 6 | Stawowski Marcin Gąsiorek Wiktor Watycha Aleksander Urbański Jakub Pochopień Paweł Olszewski Maciej | 08 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 29.95 29.44 28.98 29.03 29.79 30.17 |
Seria 18 z 18, 9:24 |
1 2 3 4 5 6 | Babraj Mikołaj Masters George Sakłak Szymon Kieroński Marcel Strąk Krystian Halkiewicz Maciej | 08 07 07 07 08 08 | Pływak Bochnia Korona Kraków SMS Galicja Kraków Fala Niepołomice Ósemka Oświęcim Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 28.80 28.11 27.30 27.37 28.65 28.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 12/12/2020 - 9:25 | Chłopców, 200m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:25 |
2 3 4 | Kuszewski Antoni Matyasik Mikołaj Baklarz Bartłomiej | 09 09 09 | Wisła Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 9:29 |
1 2 3 4 5 | Kukułka Aleksander Cholewa Jakub Frączek Adam Bocheński Kajetan Krauszowski Antoni | 08 09 09 07 09 | Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 | Świeży Szymon Konopczyński Szymon Buczulski Aleksander Heiza Ignacy Sekunda Miłosz Rozumek Jan | 09 07 08 08 09 09 | Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane Wisła Kraków Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT 3:21.05 3:19.11 3:21.00 NT NT |
Seria 4 z 6, 9:38 |
1 2 3 4 5 6 | Pędziwiatr Igor Ciupek Dominik Wójcikowski Patryk Płaczek Mateusz Jaje Mikołaj Kleszcz Eryk | 07 08 08 07 08 08 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Wisła Kraków Wisła Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:03.30 2:56.95 2:55.32 2:55.66 2:59.36 3:05.89 |
Seria 5 z 6, 9:42 |
1 2 3 4 5 6 | Kawala Szymon Gałoński Tomasz Żmijewski Borys Dyda Artur Bocheński Szymon Jurkowski Igor | 08 07 07 08 07 08 | UKS SP 8 Chrzanów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 2:47.71 2:46.14 2:40.85 2:41.21 2:46.85 2:48.63 |
Seria 6 z 6, 9:45 |
1 2 3 4 5 6 | Dakowicz Marcin Sotkowski Kacper Nowakowski Oliwier Glijer Maksym Stawowski Marcin Rolnicki Maksymilian | 07 07 07 07 08 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:34.26 2:33.22 2:23.07 2:25.25 2:33.44 2:34.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 12/12/2020 - 9:49 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 9:49 |
1 2 3 4 5 | Stefański Juliusz Patro Michał Smolin Oliver Śmiechowski Maksymilian Mrozowski Wojciech | 08 09 09 09 09 | Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 54.78 51.35 53.27 55.25 |
Seria 2 z 11, 9:51 |
1 2 3 4 5 6 | Dziuba Bartosz Idęć Szymon Żak Bartosz Bryniarski Michał Płoskonka Szymon Wajda Artur | 08 08 08 08 09 09 | Korona Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 48.62 46.95 46.87 46.88 47.38 50.53 |
Seria 3 z 11, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 | DeVault Adam Dudek Antoni Szymański Mikołaj Wieleba Michał Buczulski Aleksander Słaboń Stanisław | 08 09 08 08 08 09 | Wisła Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 45.65 44.05 43.55 43.94 44.33 46.57 |
Seria 4 z 11, 9:54 |
1 2 3 4 5 6 | Skiba Wiktor Tucharz Mikołaj Warunek Antoni Cygal Marcel Sekunda Miłosz Gimbiej Oleg | 09 08 08 08 09 08 | Ósemka Oświęcim Korona Kraków Wisła Kraków Korona Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 42.94 41.55 41.32 41.40 41.63 43.14 |
Seria 5 z 11, 9:55 |
1 2 3 4 5 6 | Litwora Jakub Duchnik Konrad Mika Aleksander Kociołek Leon Kwiecień Ignacy Dawiec Teodor | 08 09 08 09 09 07 | Sokół-Mościce Kraków Limanowa-swim SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Wisła Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 40.93 40.51 39.03 39.50 40.68 41.05 |
Seria 6 z 11, 9:57 |
1 2 3 4 5 6 | Pochopień Paweł Tkaczyk Kajetan Żuchowski Kacper Świdrak Kacper Burek Oskar Kapusta Eryk | 07 09 09 09 07 08 | Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim Fala Niepołomice STP Nowy Sącz Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 38.54 38.45 38.12 38.26 38.46 38.92 |
Seria 7 z 11, 9:58 |
1 2 3 4 5 6 | Tobiasz Jakub Kadula Kacper Gumółka Kuba Idzik Arkadiusz Wielgus Kacper Plutecki Jakub | 08 09 09 07 07 08 | Ósemka Oświęcim Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 37.70 36.79 36.65 36.75 37.22 37.76 |
Seria 8 z 11, 9:59 |
1 2 3 4 5 6 | Wesecki Adrian Kołodziej Jan Paluch Igor Żarnowiec Michał Srebro Nataniel Jaje Mikołaj | 09 07 07 07 08 08 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.08 35.56 35.07 35.12 35.97 36.63 |
Seria 9 z 11, 10:01 |
1 2 3 4 5 6 | Płaczek Mateusz Gąsiorek Wiktor Rachwał Patryk Michałek Michał Piecuch Mateusz Wawro Jakub | 07 07 08 09 09 07 | Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Korona Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 34.96 34.10 33.49 33.62 34.44 35.05 |
Seria 10 z 11, 10:02 |
1 2 3 4 5 6 | Babraj Mikołaj Jurkowski Igor Sotkowski Kacper Urban Mateusz Kot Kacper Szymański Paweł | 08 08 07 07 08 08 | Pływak Bochnia Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 32.81 32.72 32.21 32.53 32.77 33.15 |
Seria 11 z 11, 10:03 |
1 2 3 4 5 6 | Giec Kacper Ciapuła Michał Sakłak Szymon Masters George Kos Maciej Halkiewicz Maciej | 07 07 07 07 07 08 | Omega Olkusz Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 31.74 30.69 28.95 30.05 31.08 32.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 12/12/2020 - 10:05 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 10:05 |
2 3 4 5 | Popiołek Jan Bielawa Andrzej Świeży Szymon Lichoński Jan | 09 09 09 09 | Wisła Kraków Płetwal Zakopane Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 9, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Dudek Antoni Wojtaszek Kacper Gabryś Mateusz Czekaj Franciszek Gąsior Karol Sarna Mateusz | 09 08 08 09 09 08 | Wisła Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Wisła Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:59.22 1:56.53 1:57.44 2:01.17 NT |
Seria 3 z 9, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 | Osiecki Tymoteusz Sopata Marcel Kuźnicki Michał Bąk Antoni Linke Tomasz Safronov Igor | 08 09 09 08 08 09 | Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Jordan Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:51.38 1:50.08 1:49.35 1:49.82 1:50.68 1:56.48 |
Seria 4 z 9, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 | Łętocha Norbert Olszewski Eryk Gut Hubert Franiak Paweł DeVault Adam Kaszuba Igor | 09 07 09 08 08 09 | SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:48.68 1:47.90 1:45.80 1:47.11 1:48.43 1:48.75 |
Seria 5 z 9, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 | Kryza Filip Gorzkowski Filip Gut Filip Para Kacper Staniszewski Kacper Łądka Gabriel | 09 08 09 09 07 08 | Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:42.91 1:42.06 1:40.89 1:41.40 1:42.85 1:45.06 |
Seria 6 z 9, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 | Jarosz Jakub Zając Maciej Fengler Adam Halberda Mateusz Wieleba Michał Dwernicki Artur | 08 07 08 08 08 09 | Siemacha Kraków Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:38.50 1:35.29 1:33.97 1:34.59 1:38.24 1:40.82 |
Seria 7 z 9, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | Duc Benjamin Kowalczyk Bartosz Maliszewski Szymon Borowski Mikołaj Szlachcic Jan Zarzycki Sebastian | 09 08 08 08 08 07 | Ósemka Oświęcim Omega Olkusz CKiS Skawina SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:32.80 1:30.35 1:30.13 1:30.24 1:32.62 1:33.72 |
Seria 8 z 9, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 | Szybowski Grzegorz Sawiński Wojciech Przystał Antonio Wrześniak Oskar Surmiak Kacper Ciupka Artur | 08 08 07 09 08 09 | Aquarius Myślenice Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:29.80 1:26.84 1:26.12 1:26.70 1:27.40 1:29.96 |
Seria 9 z 9, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Bocheński Szymon Knapczyk Bartosz Watycha Aleksander Sadek Kacper Całka Piotr Wójcik Gerard | 07 07 07 08 08 08 | Korona Kraków Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:25.83 1:23.45 1:17.85 1:20.60 1:24.27 1:25.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 12/12/2020 - 10:28 | Chłopców, 200m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 | Strąk Krystian Bocheński Kajetan Giec Kacper Srebro Nataniel Hanula Mateusz Nowakowski Oliwier | 08 07 07 08 08 07 | Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Omega Olkusz Sokół-Mościce Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 | Gulba Jakub Wajda Artur Treszczyński Dominik Nowak Oskar Staszel Mikołaj Młodzik Maksymilian | 09 09 08 09 09 08 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 3:27.30 3:14.93 3:13.70 3:14.16 3:22.04 NT |
Seria 3 z 6, 10:36 |
1 2 3 4 5 6 | Kania Daniel Bień Oliwier Bulaga Patryk Słomski Mikołaj Warunek Antoni Słaboń Stanisław | 09 07 08 08 08 09 | Sokół-Mościce Kraków Jordan Kraków Sokół-Mościce Kraków Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:12.24 3:06.41 2:56.28 2:56.46 3:08.18 3:13.24 |
Seria 4 z 6, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Zając Maciej Dawiec Teodor Machinko Maciej Skałacki Igor Kusz Franciszek Kuszewski Antoni | 07 07 07 08 09 09 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:47.88 2:46.57 2:43.75 2:45.02 2:46.58 2:54.70 |
Seria 5 z 6, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 | Świdrak Kacper Wójcikowski Patryk Plutecki Jakub Wawro Jakub Rozumek Jan Sala Piotr | 09 08 08 07 09 09 | STP Nowy Sącz Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 2:40.76 2:35.80 2:33.47 2:34.86 2:37.90 2:43.12 |
Seria 6 z 6, 10:47 |
1 2 3 4 5 6 | Kot Kacper Kos Maciej Urban Mateusz Kieroński Marcel Urbański Jakub Dyda Artur | 08 07 07 07 07 08 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane Fala Niepołomice SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 2:27.25 2:16.66 2:13.19 2:16.25 2:18.47 2:30.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 12/12/2020 - 10:51 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 4, 10:51 |
2 | Wisła Kraków 3 | Wisła Kraków | 06 | NT |
3 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
4 | Wisła Kraków 2 | Wisła Kraków | 06 | NT |
5 | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 06 | NT |
Seria 2 z 4, 10:54 |
1 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | NT |
2 | Ósemka Oświęcim 4 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
3 | SMS Galicja Kraków 5 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
4 | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 06 | NT |
5 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | NT |
6 | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
Seria 3 z 4, 10:58 |
1 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
2 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:44.16 |
Słaboń Stanisław, Łętocha Norbert, Kusz Franciszek, Płoskonka Szymon |
3 | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:33.25 |
Wesecki Adrian, Duc Benjamin, Tkaczyk Kajetan, Sala Piotr |
4 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:34.87 |
Ciupek Dominik, Szlachcic Jan, Tobiasz Jakub, Wołpiuk Michał |
5 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
6 | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 06 | NT |
Seria 4 z 4, 11:01 |
1 | Solne Miasto Wieliczka 3 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:29.64 |
Rozumek Jan, Ciupka Artur, Wrześniak Oskar, Klimkowski Adam |
2 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:20.73 |
Dyda Artur, Całka Piotr, Kot Kacper, Kapusta Eryk |
3 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:16.90 |
Strąk Krystian, Sadek Kacper, Jurkowski Igor, Skałacki Igor |
4 | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:18.25 |
Żmijewski Borys, Przystał Antonio, Gąsiorek Wiktor, Gałoński Tomasz |
5 | Korona Kraków 2 | Korona Kraków | 06 | 2:28.38 |
Szymański Paweł, Tucharz Mikołaj, Michałek Michał, Dziuba Bartosz |
6 | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 06 | 2:31.85 |
Masters George, Bocheński Szymon, Burek Oskar, Kleszcz Eryk |
<< TOP >> |
5 - XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Małopolski V | 12/12/2020 - 13:30 |
Konkurencja 31 12/12/2020 - 13:30 | Chłopców, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 13:30 |
2 3 4 5 | Baklarz Bartłomiej Sala Piotr Cholewa Jakub Lichoński Jan | 09 09 09 09 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Wisła Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 15, 13:32 |
1 2 3 4 5 6 | Gąsior Karol Płoskonka Szymon Skiba Wiktor Krauszowski Antoni Kwiecień Ignacy Szymański Mikołaj | 09 09 09 09 09 08 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Wisła Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 15, 13:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kaszuba Igor Kuszewski Antoni Maliszewski Szymon Staszel Mikołaj Pochopień Paweł Burek Oskar | 09 09 08 09 07 07 | Wisła Kraków Wisła Kraków CKiS Skawina Płetwal Zakopane Jasień Sucha Besk. Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 15, 13:37 |
1 2 3 4 5 6 | Kita Eryk Łądka Gabriel Idęć Szymon Mrozowski Wojciech Jarosz Jakub Kania Daniel | 09 08 08 09 08 09 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Sokół-Mościce Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:33.55 1:31.92 1:31.43 1:31.64 1:31.94 NT |
Seria 5 z 15, 13:39 |
1 2 3 4 5 6 | Gut Filip Gut Hubert DeVault Adam Dziuba Bartosz Sopata Marcel Bryniarski Michał | 09 09 08 08 09 08 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Wisła Kraków Korona Kraków STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 1:29.19 1:26.04 1:25.77 1:25.80 1:28.64 1:29.20 |
Seria 6 z 15, 13:41 |
1 2 3 4 5 6 | Staniszewski Kacper Cygal Marcel Hanula Mateusz Para Kacper Tobiasz Jakub Linke Tomasz | 07 08 08 09 08 08 | Siemacha Kraków Korona Kraków STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:25.20 1:24.70 1:24.33 1:24.46 1:24.89 1:25.76 |
Seria 7 z 15, 13:44 |
1 2 3 4 5 6 | Bocheński Kajetan Młodzik Maksymilian Jaje Mikołaj Matyasik Mikołaj Litwora Jakub Bień Oliwier | 07 08 08 09 08 07 | STP Nowy Sącz Omega Olkusz Wisła Kraków Jordan Kraków Sokół-Mościce Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:22.85 1:21.74 1:20.94 1:21.72 1:21.83 1:23.49 |
Seria 8 z 15, 13:46 |
1 2 3 4 5 6 | Kleszcz Eryk Stefański Juliusz Wesecki Adrian Olszewski Eryk Fengler Adam Bulaga Patryk | 08 08 09 07 08 08 | Korona Kraków Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:20.46 1:19.35 1:18.65 1:18.96 1:19.36 1:20.92 |
Seria 9 z 15, 13:48 |
1 2 3 4 5 6 | Halberda Mateusz Wołpiuk Michał Mika Aleksander Kociołek Leon Srebro Nataniel Kukułka Aleksander | 08 08 08 09 08 08 | Nika Sport Team Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Sokół-Mościce Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:18.22 1:17.83 1:17.34 1:17.73 1:17.93 1:18.45 |
Seria 10 z 15, 13:50 |
1 2 3 4 5 6 | Dawiec Tymoteusz Słomski Mikołaj Wielgus Kacper Tucharz Mikołaj Borowski Mikołaj Świdrak Kacper | 08 08 07 08 08 09 | Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Korona Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 1:16.16 1:14.55 1:14.14 1:14.41 1:14.71 1:16.90 |
Seria 11 z 15, 13:52 |
1 2 3 4 5 6 | Spórna Jan Zając Maciej Płaczek Mateusz Kadula Kacper Zarzycki Sebastian Jurkowski Igor | 08 07 07 09 07 08 | SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Wisła Kraków Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:13.58 1:13.39 1:12.40 1:13.32 1:13.44 1:14.07 |
Seria 12 z 15, 13:54 |
1 2 3 4 5 6 | Sawiński Wojciech Bocheński Szymon Plutecki Jakub Idzik Arkadiusz Dawiec Teodor Piecuch Mateusz | 08 07 08 07 07 09 | Salwator Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:11.88 1:11.67 1:11.29 1:11.45 1:11.87 1:12.21 |
Seria 13 z 15, 13:56 |
1 2 3 4 5 6 | Babraj Mikołaj Surmiak Kacper Wawro Jakub Knapczyk Bartosz Dakowicz Marcin Michałek Michał | 08 08 07 07 07 09 | Pływak Bochnia Jasień Sucha Besk. Kmita Zabierzów Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:10.18 1:09.45 1:08.44 1:09.28 1:10.16 1:11.18 |
Seria 14 z 15, 13:58 |
1 2 3 4 5 6 | Gąsiorek Wiktor Strąk Krystian Halkiewicz Maciej Dyda Artur Paluch Igor Kot Kacper | 07 08 08 08 07 08 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:07.17 1:06.94 1:04.85 1:05.78 1:07.09 1:07.26 |
Seria 15 z 15, 14:00 |
1 2 3 4 5 6 | Urban Mateusz Kieroński Marcel Sakłak Szymon Nowakowski Oliwier Masters George Urbański Jakub | 07 07 07 07 07 07 | Płetwal Zakopane Fala Niepołomice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:02.65 1:00.30 59.86 59.98 1:01.86 1:03.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 12/12/2020 - 14:02 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 14:02 |
2 3 4 5 | Machinko Maciej Krauszowski Antoni Cholewa Jakub Gąsior Karol | 07 09 09 09 | SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Wisła Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 10, 14:04 |
1 2 3 4 5 6 | Pędziwiatr Igor Smolin Oliver Szałaj Norbert Bryniarski Michał Gabryś Mateusz Kaszuba Igor | 07 09 08 08 08 09 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 52.85 50.67 52.65 57.83 NT |
Seria 3 z 10, 14:05 |
1 2 3 4 5 6 | Lichoński Jan Saternus Adrian Czekaj Franciszek Śmiechowski Maksymilian Rymarczyk Antoni Bąk Antoni | 09 09 09 09 09 08 | Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 49.75 49.32 48.58 48.69 49.46 49.83 |
Seria 4 z 10, 14:07 |
1 2 3 4 5 6 | Mrozowski Wojciech Wojtaszek Kacper Żak Bartosz Gimbiej Oleg Kita Eryk Kwiecień Ignacy | 09 08 08 08 09 09 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 47.51 45.86 44.60 44.86 46.68 48.40 |
Seria 5 z 10, 14:09 |
1 2 3 4 5 6 | Buczulski Aleksander Popiołek Jan Sekunda Miłosz Świeży Szymon Stefański Juliusz Franiak Paweł | 08 09 09 09 08 08 | Płetwal Zakopane Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 43.91 43.81 43.11 43.74 43.81 44.01 |
Seria 6 z 10, 14:10 |
1 2 3 4 5 6 | Łętocha Norbert Klimkowski Adam Kukułka Aleksander Kociołek Leon Ciupek Dominik Frączek Adam | 09 09 08 09 08 09 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków Nika Sport Team Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 42.30 41.77 41.09 41.28 41.86 42.70 |
Seria 7 z 10, 14:12 |
1 2 3 4 5 6 | Młodzik Maksymilian Matyasik Mikołaj Hanula Mateusz Kuszewski Antoni Zając Maciej Dawiec Tymoteusz | 08 09 08 09 07 08 | Omega Olkusz Jordan Kraków STP Nowy Sącz Wisła Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 40.89 39.92 39.28 39.70 40.53 41.08 |
Seria 8 z 10, 14:13 |
1 2 3 4 5 6 | Spórna Jan Dawiec Teodor Bocheński Kajetan Rozumek Jan Żuchowski Kacper Gumółka Kuba | 08 07 07 09 09 09 | SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Fala Niepołomice Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 38.31 37.96 37.45 37.72 38.15 38.81 |
Seria 9 z 10, 14:15 |
1 2 3 4 5 6 | Rachwał Patryk Wójcikowski Patryk Dakowicz Marcin Żmijewski Borys Kusz Franciszek Szybowski Grzegorz | 08 08 07 07 09 08 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 37.16 35.86 35.14 35.14 36.96 37.36 |
Seria 10 z 10, 14:16 |
1 2 3 4 5 6 | Stawowski Marcin Sotkowski Kacper Nowakowski Oliwier Olszewski Maciej Szymański Paweł Gałoński Tomasz | 08 07 07 07 08 07 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 34.11 33.26 30.65 33.17 33.81 34.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 12/12/2020 - 14:18 | Chłopców, 200m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 14:18 |
2 3 4 | Bielawa Andrzej Safronov Igor Para Kacper | 09 09 09 | Płetwal Zakopane Wisła Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 14:23 |
1 2 3 4 5 6 | Kusz Franciszek Dudek Antoni Słaboń Stanisław Świeży Szymon Staniszewski Kacper Kuźnicki Michał | 09 09 09 09 07 09 | SMS Galicja Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Siemacha Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 14:27 |
1 2 3 4 5 6 | Dwernicki Artur Sopata Marcel Osiecki Tymoteusz Nowak Oskar Gut Filip Popiołek Jan | 09 09 08 09 09 09 | Wisła Kraków STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 3:56.24 NT NT NT |
Seria 4 z 7, 14:32 |
1 2 3 4 5 6 | Łądka Gabriel DeVault Adam Gorzkowski Filip Kryza Filip Heiza Ignacy Gut Hubert | 08 08 08 09 08 09 | SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 3:44.25 3:43.03 3:32.18 3:34.41 3:43.31 3:49.78 |
Seria 5 z 7, 14:37 |
1 2 3 4 5 6 | Jarosz Jakub Ciupka Artur Kowalczyk Bartosz Fengler Adam Wieleba Michał Franiak Paweł | 08 09 08 08 08 08 | Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:30.82 3:25.37 3:23.32 3:24.41 3:30.07 3:30.89 |
Seria 6 z 7, 14:41 |
1 2 3 4 5 6 | Duc Benjamin Wrześniak Oskar Przystał Antonio Wójcik Gerard Szlachcic Jan Sawiński Wojciech | 09 09 07 08 08 08 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:19.25 3:09.18 3:03.01 3:06.49 3:11.15 3:19.86 |
Seria 7 z 7, 14:45 |
1 2 3 4 5 6 | Watycha Aleksander Rolnicki Maksymilian Żarnowiec Michał Glijer Maksym Sadek Kacper Całka Piotr | 07 08 07 07 08 08 | Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 2:56.13 2:55.12 2:46.95 2:51.33 2:55.19 2:58.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 12/12/2020 - 14:49 | Chłopców, 100m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 14:49 |
2 3 4 | Kadula Kacper Burek Oskar Halberda Mateusz | 09 07 08 | Nika Sport Team Kraków Korona Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 11, 14:52 |
1 2 3 4 5 6 | Dziuba Bartosz Sarna Mateusz Idęć Szymon Patro Michał Warunek Antoni Maliszewski Szymon | 08 08 08 09 08 08 | Korona Kraków Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:52.11 1:46.36 1:48.68 NT NT |
Seria 3 z 11, 14:54 |
1 2 3 4 5 6 | Kania Daniel Czekaj Franciszek Gulba Jakub Wajda Artur Cygal Marcel Baklarz Bartłomiej | 09 09 09 09 08 09 | Sokół-Mościce Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:42.97 1:41.61 1:40.47 1:41.50 1:41.71 1:45.14 |
Seria 4 z 11, 14:57 |
1 2 3 4 5 6 | Słaboń Stanisław Żak Bartosz Mika Aleksander Gorzkowski Filip Płoskonka Szymon Bulaga Patryk | 09 08 08 08 09 08 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:40.20 1:39.88 1:36.99 1:37.88 1:40.06 1:40.28 |
Seria 5 z 11, 14:59 |
1 2 3 4 5 6 | Kleszcz Eryk Rozumek Jan Babraj Mikołaj Srebro Nataniel Żuchowski Kacper Frączek Adam | 08 09 08 08 09 09 | Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka Pływak Bochnia Sokół-Mościce Kraków Fala Niepołomice Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:34.49 1:33.19 1:32.76 1:32.77 1:34.36 1:35.79 |
Seria 6 z 11, 15:02 |
1 2 3 4 5 6 | Słomski Mikołaj Litwora Jakub Klimkowski Adam Wołpiuk Michał Wieleba Michał Bień Oliwier | 08 08 09 08 08 07 | Solne Miasto Wieliczka Sokół-Mościce Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:32.31 1:32.22 1:31.72 1:31.88 1:32.22 1:32.76 |
Seria 7 z 11, 15:04 |
1 2 3 4 5 6 | Skałacki Igor Duchnik Konrad Ciupka Artur Borowski Mikołaj Tucharz Mikołaj Tkaczyk Kajetan | 08 09 09 08 08 09 | Ósemka Oświęcim Limanowa-swim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:29.83 1:29.21 1:29.07 1:29.09 1:29.53 1:29.93 |
Seria 8 z 11, 15:06 |
1 2 3 4 5 6 | Wielgus Kacper Szymański Paweł Zarzycki Sebastian Szlachcic Jan Bocheński Szymon Łętocha Norbert | 07 08 07 08 07 09 | Delfin Nowy Targ Korona Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:26.91 1:26.29 1:24.97 1:25.27 1:26.86 1:27.21 |
Seria 9 z 11, 15:08 |
1 2 3 4 5 6 | Gumółka Kuba Wesecki Adrian Pochopień Paweł Duc Benjamin Konopczyński Szymon Szybowski Grzegorz | 09 09 07 09 07 08 | Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 1:24.10 1:23.31 1:22.14 1:22.58 1:23.37 1:24.38 |
Seria 10 z 11, 15:10 |
1 2 3 4 5 6 | Idzik Arkadiusz Ciapuła Michał Gąsiorek Wiktor Gałoński Tomasz Wrześniak Oskar Piecuch Mateusz | 07 07 07 07 09 09 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:19.99 1:19.32 1:18.61 1:19.03 1:19.96 1:20.42 |
Seria 11 z 11, 15:13 |
1 2 3 4 5 6 | Olszewski Maciej Watycha Aleksander Sakłak Szymon Masters George Halkiewicz Maciej Michałek Michał | 07 07 07 07 08 09 | Salwator Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Korona Kraków Omega Olkusz Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:13.96 1:13.07 1:06.84 1:11.21 1:13.54 1:18.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 12/12/2020 - 15:15 | Chłopców, 400m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 15:15 |
2 3 4 | Dawiec Teodor Pędziwiatr Igor Treszczyński Dominik | 07 07 08 | Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT 5:49.56 5:55.82 |
Seria 2 z 4, 15:22 |
2 3 4 5 | Wawro Jakub Paluch Igor Kapusta Eryk Kowalczyk Bartosz | 07 07 08 08 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 | 5:31.19 5:27.53 5:30.96 5:40.32 |
Seria 3 z 4, 15:28 |
1 2 3 4 5 6 | Kołodziej Jan Przystał Antonio Rolnicki Maksymilian Kot Kacper Ciupek Dominik Tobiasz Jakub | 07 07 08 08 08 08 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 5:20.54 5:10.91 4:58.33 5:03.77 5:17.40 5:26.45 |
Seria 4 z 4, 15:34 |
1 2 3 4 5 6 | Urbański Jakub Strąk Krystian Urban Mateusz Kos Maciej Kieroński Marcel Giec Kacper | 07 08 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim Fala Niepołomice Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 4:53.01 4:48.87 4:39.04 4:46.29 4:49.74 4:57.52 |
<< TOP >> |
6 - XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Małopolski VI | 12/12/2020 - 17:30 |
Konkurencja 36 12/12/2020 - 17:30 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 17:30 |
1 2 3 4 5 6 | Szałaj Norbert Dwernicki Artur Rymarczyk Antoni Lichoński Jan Pochopień Paweł Bień Oliwier | 08 09 09 09 07 07 | Jordan Kraków Wisła Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:04.86 NT NT NT |
Seria 2 z 11, 17:32 |
1 2 3 4 5 6 | Gąsior Karol Kaszuba Igor Linke Tomasz Osiecki Tymoteusz Gabryś Mateusz Śmiechowski Maksymilian | 09 09 08 08 08 09 | Wisła Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 58.33 57.34 54.19 54.57 57.89 59.81 |
Seria 3 z 11, 17:34 |
1 2 3 4 5 6 | Bąk Antoni Saternus Adrian Świeży Szymon Frączek Adam Smolin Oliver Patro Michał | 08 09 09 09 09 09 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 53.94 53.88 53.20 53.74 53.94 54.18 |
Seria 4 z 11, 17:35 |
1 2 3 4 5 6 | Staszel Mikołaj Wajda Artur Kuźnicki Michał Wojtaszek Kacper Kita Eryk Czekaj Franciszek | 09 09 09 08 09 09 | Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 52.82 51.84 51.18 51.76 52.74 53.05 |
Seria 5 z 11, 17:37 |
1 2 3 4 5 6 | Mrozowski Wojciech Gimbiej Oleg Słaboń Stanisław Jarosz Jakub Sarna Mateusz Gulba Jakub | 09 08 09 08 08 09 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Jasień Sucha Besk. Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 50.86 50.42 49.27 49.65 50.50 50.95 |
Seria 6 z 11, 17:38 |
1 2 3 4 5 6 | Bielawa Andrzej Gut Filip Popiołek Jan Franiak Paweł Sopata Marcel Gut Hubert | 09 09 09 08 09 09 | Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Wisła Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 48.60 48.30 48.14 48.29 48.49 48.62 |
Seria 7 z 11, 17:40 |
1 2 3 4 5 6 | Fengler Adam Wieleba Michał Łętocha Norbert Kociołek Leon Gorzkowski Filip Surmiak Kacper | 08 08 09 09 08 08 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Wisła Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 47.62 46.93 46.72 46.80 47.36 47.97 |
Seria 8 z 11, 17:42 |
1 2 3 4 5 6 | Staniszewski Kacper Ciupka Artur Halberda Mateusz Kadula Kacper Para Kacper Kryza Filip | 07 09 08 09 09 09 | Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 46.37 44.19 44.04 44.13 45.39 46.63 |
Seria 9 z 11, 17:43 |
1 2 3 4 5 6 | Borowski Mikołaj Sawiński Wojciech Kowalczyk Bartosz Urbański Jakub Maliszewski Szymon Dudek Antoni | 08 08 08 07 08 09 | SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków CKiS Skawina Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 43.49 42.71 41.34 42.31 42.78 43.55 |
Seria 10 z 11, 17:45 |
1 2 3 4 5 6 | Całka Piotr Glijer Maksym Rolnicki Maksymilian Duc Benjamin Wójcik Gerard Wrześniak Oskar | 08 07 08 09 08 09 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 40.73 40.35 40.00 40.05 40.36 41.21 |
Seria 11 z 11, 17:46 |
1 2 3 4 5 6 | Przystał Antonio Sadek Kacper Watycha Aleksander Knapczyk Bartosz Żarnowiec Michał Szybowski Grzegorz | 07 08 07 07 07 08 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 39.08 38.07 36.47 36.98 38.45 39.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 12/12/2020 - 17:48 | Chłopców, 100m motylkowy | 11 - 13 lat Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 17:48 |
2 3 4 | Bryniarski Michał DeVault Adam Tkaczyk Kajetan | 08 08 09 | Płetwal Zakopane Wisła Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 17:50 |
1 2 3 4 5 | Wesecki Adrian Sekunda Miłosz Litwora Jakub Tobiasz Jakub Mika Aleksander | 09 09 08 08 08 | Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Sokół-Mościce Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 17:53 |
1 2 3 4 5 6 | Heiza Ignacy Wielgus Kacper Ciapuła Michał Wójcikowski Patryk Jaje Mikołaj Buczulski Aleksander | 08 07 07 08 08 08 | Wisła Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Wisła Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:24.56 1:12.64 1:17.48 1:36.50 NT |
Seria 4 z 5, 17:55 |
1 2 3 4 5 6 | Warunek Antoni Jurkowski Igor Giec Kacper Rachwał Patryk Srebro Nataniel Kot Kacper | 08 08 07 08 08 08 | Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:46.79 1:22.32 1:09.74 1:16.54 1:25.13 NT |
Seria 5 z 5, 17:58 |
1 2 3 4 5 6 | Treszczyński Dominik Płaczek Mateusz Kos Maciej Kołodziej Jan Kieroński Marcel Kuszewski Antoni | 08 07 07 07 07 09 | Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Fala Niepołomice Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:42.52 1:20.56 1:09.08 1:14.63 1:24.83 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 12/12/2020 - 18:01 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 18:01 |
1 2 3 4 5 | Krauszowski Antoni Dudek Antoni Cholewa Jakub Kryza Filip Kwiecień Ignacy | 09 09 09 09 09 | Delfin Nowy Targ Wisła Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 18:03 |
1 2 3 4 5 6 | Sarna Mateusz Saternus Adrian Wajda Artur Patro Michał Śmiechowski Maksymilian Czekaj Franciszek | 08 09 09 09 09 09 | Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:46.27 1:36.80 1:43.52 1:50.38 NT |
Seria 3 z 8, 18:06 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Oskar Linke Tomasz Bulaga Patryk Wołpiuk Michał Żak Bartosz Buczulski Aleksander | 09 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 1:34.38 1:32.13 1:31.17 1:31.36 1:33.64 1:36.00 |
Seria 4 z 8, 18:08 |
1 2 3 4 5 6 | Frączek Adam Hanula Mateusz Zarzycki Sebastian Gumółka Kuba Klimkowski Adam Młodzik Maksymilian | 09 08 07 09 09 08 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:29.76 1:27.77 1:26.02 1:26.54 1:28.99 1:29.91 |
Seria 5 z 8, 18:11 |
1 2 3 4 5 6 | Matyasik Mikołaj Żuchowski Kacper Bocheński Kajetan Ciupek Dominik Świdrak Kacper Kukułka Aleksander | 09 09 07 08 09 08 | Jordan Kraków Fala Niepołomice STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:25.05 1:24.64 1:23.92 1:24.23 1:24.67 1:25.64 |
Seria 6 z 8, 18:13 |
1 2 3 4 5 6 | Surmiak Kacper Spórna Jan Rozumek Jan Płaczek Mateusz Jaje Mikołaj Skałacki Igor | 08 08 09 07 08 08 | Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:23.27 1:21.35 1:20.13 1:20.17 1:22.10 1:23.44 |
Seria 7 z 8, 18:15 |
1 2 3 4 5 6 | Wójcikowski Patryk Konopczyński Szymon Kawala Szymon Gałoński Tomasz Szybowski Grzegorz Jurkowski Igor | 08 07 08 07 08 08 | Omega Olkusz Ósemka Oświęcim UKS SP 8 Chrzanów Solne Miasto Wieliczka Aquarius Myślenice Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:19.30 1:17.32 1:15.70 1:16.39 1:17.85 1:19.85 |
Seria 8 z 8, 18:17 |
1 2 3 4 5 6 | Żmijewski Borys Stawowski Marcin Nowakowski Oliwier Olszewski Maciej Dakowicz Marcin Dyda Artur | 07 08 07 07 07 08 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:13.95 1:11.29 1:05.57 1:10.63 1:12.09 1:14.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 12/12/2020 - 18:20 | Chłopców, 200m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 18:20 |
2 3 4 | Sekunda Miłosz Nowak Oskar Baklarz Bartłomiej | 09 09 09 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 18:24 |
1 2 3 4 5 | Szymański Mikołaj Kowalczyk Bartosz Kapusta Eryk Wielgus Kacper Tkaczyk Kajetan | 08 08 08 07 09 | Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | 3:22.73 3:06.60 3:02.06 3:03.80 3:11.93 |
Seria 3 z 4, 18:28 |
1 2 3 4 5 6 | Kusz Franciszek Paluch Igor Dyda Artur Żarnowiec Michał Szlachcic Jan Wójcik Gerard | 09 07 08 07 08 08 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:54.07 2:48.95 2:42.08 2:44.54 2:51.70 2:56.71 |
Seria 4 z 4, 18:32 |
1 2 3 4 5 6 | Olszewski Maciej Sadek Kacper Sakłak Szymon Glijer Maksym Halkiewicz Maciej Watycha Aleksander | 07 08 07 07 08 07 | Salwator Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 2:38.09 2:35.49 2:22.59 2:30.89 2:37.36 2:40.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 12/12/2020 - 18:35 | Chłopców, 100m motylkowy | 11 - 13 lat Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 12/12/2020 - 18:37 | Chłopców, 400m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 18:37 |
1 2 3 4 5 | Bielawa Andrzej Baklarz Bartłomiej Płoskonka Szymon Staszel Mikołaj Piecuch Mateusz | 09 09 09 09 09 | Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 7:08.88 6:25.57 6:45.50 NT |
Seria 2 z 2, 18:45 |
1 2 3 4 5 6 | Skiba Wiktor Świdrak Kacper Wrześniak Oskar Sala Piotr Ciupka Artur Kania Daniel | 09 09 09 09 09 09 | Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Sokół-Mościce Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 6:15.93 5:37.21 5:11.93 5:26.12 5:39.83 6:24.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 41 12/12/2020 - 18:53 | Chłopców, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 18:53 |
2 3 4 | Tobiasz Jakub Rachwał Patryk Całka Piotr | 08 08 08 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 19:06 |
1 2 3 4 5 6 | Łądka Gabriel Słomski Mikołaj Konopczyński Szymon Pędziwiatr Igor Strąk Krystian Skałacki Igor | 08 08 07 07 08 08 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 11:37.97 12:39.78 NT NT |
Seria 3 z 3, 19:20 |
1 2 3 4 5 6 | Kieroński Marcel Przystał Antonio Urban Mateusz Giec Kacper Knapczyk Bartosz Gąsiorek Wiktor | 07 07 07 07 07 07 | Fala Niepołomice Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Omega Olkusz Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 10:52.40 10:34.01 9:53.68 10:15.84 10:35.14 11:07.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 12/12/2020 - 19:32 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 4, 19:32 |
2 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | NT |
3 | Wisła Kraków 2 | Wisła Kraków | 06 | NT |
4 | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
Duc Benjamin, Sala Piotr, Tkaczyk Kajetan, Wesecki Adrian |
Seria 2 z 4, 19:38 |
2 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
3 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
4 | Siemacha Kraków 1 | Siemacha Kraków | 06 | NT |
5 | SMS Galicja Kraków 5 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
Seria 3 z 4, 19:44 |
1 | Wisła Kraków 3 | Wisła Kraków | 06 | NT |
2 | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
3 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
4 | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 06 | NT |
5 | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 06 | NT |
6 | Ósemka Oświęcim 4 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
Seria 4 z 4, 19:50 |
1 | Solne Miasto Wieliczka 3 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 5:20.05 |
Rozumek Jan, Ciupka Artur, Klimkowski Adam, Wrześniak Oskar |
2 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 4:44.07 |
Jurkowski Igor, Szlachcic Jan, Sadek Kacper, Strąk Krystian |
3 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 4:35.64 |
Kapusta Eryk, Całka Piotr, Dyda Artur, Kot Kacper |
4 | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 4:39.61 |
Przystał Antonio, Gałoński Tomasz, Gąsiorek Wiktor, Idzik Arkadiusz |
5 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 5:06.84 |
Ciupek Dominik, Tobiasz Jakub, Wołpiuk Michał, Skałacki Igor |
6 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 5:20.09 |
Kusz Franciszek, Płoskonka Szymon, Nowak Oskar, Łętocha Norbert |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |