XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Małopolski Zabierzów, 11 - 13/12/2020 |
4 - XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Małopolski IV | 12/12/2020 - 9:00 |
Konkurencja 25 12/12/2020 - 9:00 | Chłopców, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kieroński Marcel | 07 | Fala Niepołomice | 27.36 | 404 | ||||
2. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 27.39 | 403 | ||||
3. | Masters George | 07 | Korona Kraków | 27.95 | 379 | ||||
4. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 28.96 | 341 | ||||
5. | Pochopień Paweł | 07 | Jasień Sucha Besk. | 29.20 | 333 | ||||
6. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 29.34 | 328 | ||||
7. | Urbański Jakub | 07 | SMS Galicja Kraków | 29.46 | 324 | ||||
8. | Olszewski Maciej | 07 | Salwator Kraków | 29.54 | 321 | ||||
9. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 29.89 | 310 | ||||
10. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 29.93 | 309 | ||||
11. | Sotkowski Kacper | 07 | SMS Galicja Kraków | 30.04 | 305 | ||||
12. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 30.08 | 304 | ||||
13. | Zając Maciej | 07 | Kmita Zabierzów | 30.62 | 288 | ||||
14. | Gałoński Tomasz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 30.68 | 287 | ||||
15. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 30.84 | 282 | ||||
16. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 31.09 | 275 | ||||
17. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 32.11 | 250 | ||||
18. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 32.16 | 249 | ||||
19. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 32.44 | 242 | ||||
20. | Burek Oskar | 07 | Korona Kraków | 32.67 | 237 | ||||
21. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 33.54 | 219 | ||||
22. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 33.63 | 217 | ||||
23. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 34.34 | 204 | ||||
24. | Staniszewski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 35.68 | 182 | ||||
DYSKW. | Bień Oliwier | 07 | Jordan Kraków | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 9:10) |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 12/12/2020 - 9:00 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | 28.55 | 356 | |||
2. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 28.76 | 348 | |||
3. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 28.84 | 345 | |||
4. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 29.66 | 317 | |||
5. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 30.11 | 303 | |||
6. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 30.50 | 292 | |||
7. | Surmiak Kacper | 08 | Jasień Sucha Besk. | 30.51 | 291 | |||
8. | Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 31.25 | 271 | |||
9. | Maliszewski Szymon | 08 | CKiS Skawina | 31.77 | 258 | |||
10. | Mika Aleksander | 08 | SMS Galicja Kraków | 31.95 | 254 | |||
11. | Skałacki Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 32.39 | 244 | |||
12. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 32.41 | 243 | |||
13. | Fengler Adam | 08 | SMS Galicja Kraków | 32.55 | 240 | |||
14. | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | 32.61 | 239 | |||
15. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 32.68 | 237 | |||
16. | Dawiec Tymoteusz | 08 | Kmita Zabierzów | 32.78 | 235 | |||
17. | Hanula Mateusz | 08 | STP Nowy Sącz | 32.93 | 232 | |||
18. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 32.97 | 231 | |||
19. | Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 32.99 | 230 | |||
20. | Tucharz Mikołaj | 08 | Korona Kraków | 33.03 | 230 | |||
21. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 33.65 | 217 | |||
22. | Gimbiej Oleg | 08 | Ósemka Oświęcim | 34.05 | 210 | |||
23. | Bulaga Patryk | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 34.21 | 207 | |||
24. | Kukułka Aleksander | 08 | Siemacha Kraków | 34.31 | 205 | |||
25. | Halberda Mateusz | 08 | Nika Sport Team Kraków | 34.48 | 202 | |||
Szymański Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | 34.48 | 202 | ||||
27. | Dziuba Bartosz | 08 | Korona Kraków | 34.63 | 199 | |||
28. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | 34.75 | 197 | |||
29. | Stefański Juliusz | 08 | Siemacha Kraków | 35.08 | 192 | |||
30. | Litwora Jakub | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 35.22 | 189 | |||
31. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 36.00 | 177 | |||
32. | Kleszcz Eryk | 08 | Korona Kraków | 36.08 | 176 | |||
33. | Cygal Marcel | 08 | Korona Kraków | 36.25 | 174 | |||
34. | Idęć Szymon | 08 | Jordan Kraków | 36.35 | 172 | |||
35. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | 36.52 | 170 | |||
36. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 37.41 | 158 | |||
Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | 37.41 | 158 | ||||
38. | Franiak Paweł | 08 | SMS Galicja Kraków | 37.99 | 151 | |||
39. | Jarosz Jakub | 08 | Siemacha Kraków | 38.31 | 147 | |||
40. | Bąk Antoni | 08 | Ósemka Oświęcim | 38.91 | 140 | |||
41. | Wojtaszek Kacper | 08 | Jordan Kraków | 39.58 | 133 | |||
42. | Szałaj Norbert | 08 | Jordan Kraków | 39.77 | 131 | |||
43. | Sarna Mateusz | 08 | Jasień Sucha Besk. | 40.08 | 128 | |||
44. | Gabryś Mateusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 42.13 | 110 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 12/12/2020 - 9:00 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 31.54 | 264 | |||
2. | Michałek Michał | 09 | Korona Kraków | 31.66 | 261 | |||
3. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa-swim | 31.99 | 253 | |||
4. | Kadula Kacper | 09 | Nika Sport Team Kraków | 32.56 | 240 | |||
5. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 32.72 | 236 | |||
6. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | 32.95 | 231 | |||
7. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 32.97 | 231 | |||
8. | Kociołek Leon | 09 | Nika Sport Team Kraków | 33.24 | 225 | |||
9. | Kusz Franciszek | 09 | SMS Galicja Kraków | 33.40 | 222 | |||
10. | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | 33.57 | 219 | |||
11. | Sala Piotr | 09 | Ósemka Oświęcim | 34.12 | 208 | |||
12. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 34.65 | 199 | |||
13. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 34.79 | 196 | |||
14. | Gumółka Kuba | 09 | Omega Olkusz | 35.04 | 192 | |||
15. | Płoskonka Szymon | 09 | SMS Galicja Kraków | 36.26 | 173 | |||
16. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 36.50 | 170 | |||
17. | Staszel Mikołaj | 09 | Płetwal Zakopane | 36.76 | 166 | |||
18. | Para Kacper | 09 | Delfin Nowy Targ | 36.87 | 165 | |||
19. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 37.23 | 160 | |||
20. | Gut Hubert | 09 | Delfin Nowy Targ | 37.31 | 159 | |||
21. | Skiba Wiktor | 09 | Ósemka Oświęcim | 38.00 | 151 | |||
22. | Smolin Oliver | 09 | Ósemka Oświęcim | 38.47 | 145 | |||
23. | Mrozowski Wojciech | 09 | SMS Galicja Kraków | 39.04 | 139 | |||
Nowak Oskar | 09 | SMS Galicja Kraków | 39.04 | 139 | ||||
25. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 39.41 | 135 | |||
26. | Dwernicki Artur | 09 | Wisła Kraków | 39.42 | 135 | |||
27. | Lichoński Jan | 09 | Wisła Kraków | 39.46 | 134 | |||
28. | Kania Daniel | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 39.70 | 132 | |||
29. | Śmiechowski Maksymilian | 09 | Ósemka Oświęcim | 39.74 | 132 | |||
30. | Saternus Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 39.79 | 131 | |||
31. | Rymarczyk Antoni | 09 | Jordan Kraków | 40.46 | 125 | |||
32. | Patro Michał | 09 | SMS Galicja Kraków | 40.89 | 121 | |||
33. | Kita Eryk | 09 | Jordan Kraków | 41.42 | 116 | |||
34. | Gut Filip | 09 | Delfin Nowy Targ | 41.55 | 115 | |||
35. | Gulba Jakub | 09 | Wisła Kraków | 41.61 | 115 | |||
36. | Cholewa Jakub | 09 | Delfin Nowy Targ | 42.00 | 111 | |||
37. | Krauszowski Antoni | 09 | Delfin Nowy Targ | 42.92 | 104 | |||
38. | Gąsior Karol | 09 | Wisła Kraków | 43.50 | 100 | |||
39. | Kaszuba Igor | 09 | Wisła Kraków | 45.28 | 89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 12/12/2020 - 9:25 | Chłopców, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:20.48 | 425 | 32.35 | 35.14 | 36.29 | 36.70 | |||
2. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:24.54 | 390 | 34.76 | 36.88 | 36.60 | 36.30 | |||
3. | Sotkowski Kacper | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:32.11 | 334 | 35.90 | 39.55 | 39.20 | 37.46 | |||
4. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:32.79 | 330 | 36.86 | 39.46 | 38.91 | 37.56 | |||
5. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 2:40.20 | 286 | 36.99 | 39.72 | 41.78 | 41.71 | |||
6. | Gałoński Tomasz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 2:41.41 | 280 | 37.60 | 40.79 | 42.40 | 40.62 | |||
7. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 2:44.60 | 264 | 35.99 | 41.78 | 43.56 | 43.27 | |||
8. | Bocheński Szymon | 07 | Korona Kraków | 2:46.51 | 255 | 40.39 | 42.20 | 42.55 | 41.37 | |||
9. | Bocheński Kajetan | 07 | STP Nowy Sącz | 3:01.01 | 198 | 42.80 | 45.85 | 47.19 | 45.17 | |||
10. | Pędziwiatr Igor | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:05.93 | 183 | 42.87 | 46.95 | 48.47 | 47.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 12/12/2020 - 9:25 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:31.44 | 339 | 34.36 | 38.10 | 40.05 | 38.93 | |||
2. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:34.48 | 319 | 36.07 | 38.97 | 40.05 | 39.39 | |||
3. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:36.22 | 309 | 36.27 | 40.17 | 41.35 | 38.43 | |||
4. | Kawala Szymon | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:40.67 | 284 | 38.05 | 40.88 | 42.91 | 38.83 | |||
5. | Opanasiuk Vitalij | 08 | Kmita Zabierzów | 2:49.89 | 240 | 38.07 | 43.57 | 44.85 | 43.40 | |||
6. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:50.18 | 239 | 40.55 | 44.25 | 43.53 | 41.85 | |||
7. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 2:50.87 | 236 | 37.99 | 44.43 | 45.51 | 42.94 | |||
8. | Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:54.10 | 223 | 40.74 | 43.72 | 45.49 | 44.15 | |||
9. | Jaje Mikołaj | 08 | Wisła Kraków | 2:56.71 | 213 | 41.04 | 46.09 | 47.29 | 42.29 | |||
10. | Kleszcz Eryk | 08 | Korona Kraków | 3:00.16 | 201 | 43.39 | 45.53 | 46.66 | 44.58 | |||
11. | Buczulski Aleksander | 08 | Płetwal Zakopane | 3:10.07 | 171 | 42.27 | 48.16 | 50.46 | 49.18 | |||
12. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 3:14.71 | 159 | 47.63 | 51.68 | 48.57 | 46.83 | |||
13. | Kukułka Aleksander | 08 | Siemacha Kraków | 3:16.86 | 154 | 47.54 | 51.08 | 51.47 | 46.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 12/12/2020 - 9:25 | Chłopców, 200m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:48.61 | 245 | 38.70 | 43.25 | 44.94 | 41.72 | |||
2. | Sekunda Miłosz | 09 | Wisła Kraków | 2:57.61 | 210 | 41.19 | 46.30 | 46.76 | 43.36 | |||
3. | Kuszewski Antoni | 09 | Wisła Kraków | 3:02.38 | 194 | 41.50 | 46.12 | 48.92 | 45.84 | |||
4. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 3:05.65 | 184 | 44.19 | 48.48 | 47.48 | 45.50 | |||
5. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 3:12.84 | 164 | 45.14 | 51.08 | 51.04 | 45.58 | |||
6. | Baklarz Bartłomiej | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:20.12 | 147 | 45.55 | 52.36 | 51.89 | 50.32 | |||
7. | Świeży Szymon | 09 | Wisła Kraków | 3:20.76 | 145 | 46.26 | 52.01 | 53.17 | 49.32 | |||
8. | Cholewa Jakub | 09 | Delfin Nowy Targ | 3:53.67 | 92 | 54.93 | 1:00.12 | 53.91 | 1:04.71 | |||
9. | Krauszowski Antoni | 09 | Delfin Nowy Targ | 4:30.07 | 59 | 1:11.29 | 1:09.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 12/12/2020 - 9:49 | Chłopców, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 28.76 | 432 | |||
2. | Masters George | 07 | Korona Kraków | 30.37 | 367 | |||
3. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 30.61 | 358 | |||
4. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 31.58 | 326 | |||
5. | Sotkowski Kacper | 07 | SMS Galicja Kraków | 31.63 | 325 | |||
6. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 31.88 | 317 | |||
7. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 32.23 | 307 | |||
8. | Pochopień Paweł | 07 | Jasień Sucha Besk. | 33.44 | 275 | |||
9. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 33.96 | 262 | |||
10. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 34.57 | 249 | |||
11. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 34.78 | 244 | |||
12. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 34.88 | 242 | |||
13. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 35.05 | 238 | |||
14. | Burek Oskar | 07 | Korona Kraków | 35.58 | 228 | |||
15. | Kołodziej Jan | 07 | Ósemka Oświęcim | 35.66 | 226 | |||
16. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 36.38 | 213 | |||
17. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 37.07 | 201 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 12/12/2020 - 9:49 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 31.67 | 323 | |||
2. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 31.99 | 314 | |||
3. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 32.93 | 288 | |||
4. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 33.48 | 274 | |||
5. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 33.58 | 271 | |||
6. | Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 33.65 | 270 | |||
7. | Mika Aleksander | 08 | SMS Galicja Kraków | 35.56 | 228 | |||
8. | Srebro Nataniel | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 35.73 | 225 | |||
9. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 35.84 | 223 | |||
10. | Jaje Mikołaj | 08 | Wisła Kraków | 36.39 | 213 | |||
11. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 37.20 | 199 | |||
12. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 37.41 | 196 | |||
13. | Litwora Jakub | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 39.72 | 164 | |||
14. | Cygal Marcel | 08 | Korona Kraków | 39.95 | 161 | |||
15. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 40.66 | 153 | |||
16. | Szymański Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | 41.26 | 146 | |||
17. | Tucharz Mikołaj | 08 | Korona Kraków | 42.05 | 138 | |||
18. | Buczulski Aleksander | 08 | Płetwal Zakopane | 42.09 | 137 | |||
19. | Stefański Juliusz | 08 | Siemacha Kraków | 42.78 | 131 | |||
Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 42.78 | 131 | ||||
21. | Gimbiej Oleg | 08 | Ósemka Oświęcim | 42.91 | 130 | |||
22. | Dziuba Bartosz | 08 | Korona Kraków | 43.16 | 127 | |||
23. | Idęć Szymon | 08 | Jordan Kraków | 45.60 | 108 | |||
24. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 45.95 | 106 | |||
25. | Bryniarski Michał | 08 | Płetwal Zakopane | 47.37 | 96 | |||
26. | DeVault Adam | 08 | Wisła Kraków | 48.20 | 91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 12/12/2020 - 9:49 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Michałek Michał | 09 | Korona Kraków | 32.90 | 288 | ||||
2. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 34.60 | 248 | ||||
3. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 35.27 | 234 | ||||
4. | Kadula Kacper | 09 | Nika Sport Team Kraków | 36.55 | 210 | ||||
5. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 36.67 | 208 | ||||
6. | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | 36.93 | 204 | ||||
7. | Gumółka Kuba | 09 | Omega Olkusz | 37.26 | 198 | ||||
8. | Sekunda Miłosz | 09 | Wisła Kraków | 39.08 | 172 | ||||
9. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 39.41 | 168 | ||||
10. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 39.48 | 167 | ||||
11. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa-swim | 39.55 | 166 | ||||
12. | Płoskonka Szymon | 09 | SMS Galicja Kraków | 42.30 | 135 | ||||
13. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | 42.52 | 133 | ||||
14. | Słaboń Stanisław | 09 | SMS Galicja Kraków | 42.82 | 131 | ||||
15. | Skiba Wiktor | 09 | Ósemka Oświęcim | 43.93 | 121 | ||||
16. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 45.60 | 108 | ||||
17. | Mrozowski Wojciech | 09 | SMS Galicja Kraków | 48.33 | 91 | ||||
18. | Śmiechowski Maksymilian | 09 | Ósemka Oświęcim | 52.18 | 72 | ||||
19. | Smolin Oliver | 09 | Ósemka Oświęcim | 52.46 | 71 | ||||
20. | Patro Michał | 09 | SMS Galicja Kraków | 52.61 | 70 | ||||
DYSKW. | Kociołek Leon | 09 | Nika Sport Team Kraków | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 9:59) |
PK | Rogóż Jan | 06 | Kmita Zabierzów | 36.22 | 216 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 12/12/2020 - 10:05 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:21.10 | 322 | 37.43 | 43.67 | |||
2. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 1:22.49 | 306 | 39.27 | 43.22 | |||
3. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:25.12 | 278 | 39.48 | 45.64 | |||
4. | Bocheński Szymon | 07 | Korona Kraków | 1:25.33 | 276 | 40.05 | 45.28 | |||
5. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 1:30.02 | 235 | 43.18 | 46.84 | |||
6. | Zając Maciej | 07 | Kmita Zabierzów | 1:32.26 | 218 | 43.34 | 48.92 | |||
7. | Staniszewski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 1:40.26 | 170 | 47.01 | 53.25 | |||
8. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 1:42.97 | 157 | 47.86 | 55.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 12/12/2020 - 10:05 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sadek Kacper | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:21.39 | 318 | 39.34 | 42.05 | ||||
2. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 1:21.94 | 312 | 38.42 | 43.52 | ||||
3. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:24.68 | 283 | 40.56 | 44.12 | ||||
4. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 1:24.71 | 282 | 39.28 | 45.43 | ||||
5. | Maliszewski Szymon | 08 | CKiS Skawina | 1:25.50 | 275 | 40.51 | 44.99 | ||||
6. | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | 1:25.99 | 270 | 41.38 | 44.61 | ||||
7. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:27.76 | 254 | 41.90 | 45.86 | ||||
8. | Surmiak Kacper | 08 | Jasień Sucha Besk. | 1:29.63 | 238 | 42.06 | 47.57 | ||||
9. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | 1:32.38 | 218 | 44.24 | 48.14 | ||||
10. | Halberda Mateusz | 08 | Nika Sport Team Kraków | 1:33.65 | 209 | 45.80 | 47.85 | ||||
11. | Fengler Adam | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:35.62 | 196 | 45.77 | 49.85 | ||||
12. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.74 | 184 | 45.64 | 52.10 | ||||
13. | Gorzkowski Filip | 08 | Wisła Kraków | 1:38.98 | 177 | 47.20 | 51.78 | ||||
14. | Jarosz Jakub | 08 | Siemacha Kraków | 1:39.12 | 176 | 47.26 | 51.86 | ||||
15. | Franiak Paweł | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:42.05 | 161 | 47.15 | 54.90 | ||||
16. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:45.66 | 145 | 50.10 | 55.56 | ||||
17. | Sarna Mateusz | 08 | Jasień Sucha Besk. | 1:47.29 | 139 | 51.03 | 56.26 | ||||
18. | DeVault Adam | 08 | Wisła Kraków | 1:48.07 | 136 | 51.80 | 56.27 | ||||
19. | Wojtaszek Kacper | 08 | Jordan Kraków | 1:48.38 | 135 | 50.76 | 57.62 | ||||
20. | Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:48.94 | 133 | 51.89 | 57.05 | ||||
21. | Osiecki Tymoteusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:51.43 | 124 | 51.29 | 1:00.14 | ||||
22. | Bąk Antoni | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:52.28 | 121 | 51.97 | 1:00.31 | ||||
23. | Gabryś Mateusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:55.71 | 111 | 55.10 | 1:00.61 | ||||
DYSKW. | Szlachcic Jan | 08 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:29) |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 12/12/2020 - 10:05 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:28.71 | 246 | 41.49 | 47.22 | |||
2. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:29.05 | 243 | 41.85 | 47.20 | |||
3. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:29.98 | 236 | 42.80 | 47.18 | |||
4. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:35.58 | 196 | 45.64 | 49.94 | |||
5. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 1:36.12 | 193 | 44.87 | 51.25 | |||
6. | Popiołek Jan | 09 | Wisła Kraków | 1:39.46 | 174 | 47.68 | 51.78 | |||
7. | Dwernicki Artur | 09 | Wisła Kraków | 1:41.11 | 166 | 48.24 | 52.87 | |||
8. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:41.43 | 164 | 48.56 | 52.87 | |||
9. | Para Kacper | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:41.88 | 162 | 48.78 | 53.10 | |||
10. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 1:44.06 | 152 | 49.82 | 54.24 | |||
11. | Gut Filip | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:44.32 | 151 | 49.24 | 55.08 | |||
12. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 1:45.07 | 148 | 48.96 | 56.11 | |||
13. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 1:46.86 | 140 | 51.27 | 55.59 | |||
14. | Gut Hubert | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:47.14 | 139 | 50.29 | 56.85 | |||
15. | Safronov Igor | 09 | Wisła Kraków | 1:49.31 | 131 | 51.42 | 57.89 | |||
16. | Świeży Szymon | 09 | Wisła Kraków | 1:53.22 | 118 | 53.34 | 59.88 | |||
17. | Lichoński Jan | 09 | Wisła Kraków | 1:54.62 | 114 | 52.22 | 1:02.40 | |||
18. | Kaszuba Igor | 09 | Wisła Kraków | 1:55.84 | 110 | 53.76 | 1:02.08 | |||
19. | Czekaj Franciszek | 09 | Wisła Kraków | 1:58.48 | 103 | 54.97 | 1:03.51 | |||
20. | Gąsior Karol | 09 | Wisła Kraków | 2:00.55 | 98 | 57.00 | 1:03.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 12/12/2020 - 10:28 | Chłopców, 200m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kieroński Marcel | 07 | Fala Niepołomice | 2:10.27 | 443 | 30.04 | 32.59 | 34.46 | 33.18 | |||
2. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 2:10.46 | 441 | 30.51 | 33.52 | 34.23 | 32.20 | |||
3. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:13.08 | 416 | 31.06 | 34.91 | 34.76 | 32.35 | |||
4. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 2:15.68 | 392 | 31.83 | 34.71 | 35.38 | 33.76 | |||
5. | Urbański Jakub | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:17.80 | 374 | 31.80 | 34.71 | 36.12 | 35.17 | |||
6. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 2:26.12 | 314 | 33.10 | 37.58 | 39.09 | 36.35 | |||
7. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 2:31.55 | 281 | 33.79 | 39.31 | 40.09 | 38.36 | |||
8. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:33.46 | 271 | 36.34 | 39.38 | 40.29 | 37.45 | |||
9. | Zając Maciej | 07 | Kmita Zabierzów | 2:34.17 | 267 | 34.73 | 40.17 | |||||
10. | Bień Oliwier | 07 | Jordan Kraków | 2:52.33 | 191 | 36.74 | 44.96 | 48.08 | 42.55 | |||
11. | Bocheński Kajetan | 07 | STP Nowy Sącz | 2:54.99 | 183 | 38.96 | 43.66 | 47.40 | 44.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 12/12/2020 - 10:28 | Chłopców, 200m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:17.15 | 380 | 31.46 | 35.02 | 36.68 | 33.99 | |||
2. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:21.15 | 348 | 33.10 | 36.61 | 36.80 | 34.64 | |||
3. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:22.46 | 339 | 33.96 | 36.60 | 37.30 | 34.60 | |||
4. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:27.71 | 304 | 33.88 | 37.97 | 38.44 | 37.42 | |||
5. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 2:29.96 | 290 | 33.15 | 38.58 | 40.40 | 37.83 | |||
6. | Skałacki Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:33.00 | 273 | 35.10 | 39.79 | 40.48 | 37.63 | |||
7. | Bulaga Patryk | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:40.33 | 238 | 36.32 | 41.58 | 42.53 | 39.90 | |||
8. | Srebro Nataniel | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:41.84 | 231 | 35.97 | 41.07 | 42.56 | 42.24 | |||
9. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:45.18 | 217 | 35.98 | 42.24 | 44.33 | 42.63 | |||
10. | Treszczyński Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:46.77 | 211 | 37.57 | 42.69 | 44.40 | 42.11 | |||
11. | Hanula Mateusz | 08 | STP Nowy Sącz | 2:50.73 | 197 | 36.54 | 43.47 | 46.35 | 44.37 | |||
12. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 3:03.18 | 159 | 41.89 | 48.68 | 49.68 | 42.93 | |||
13. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | 3:03.73 | 158 | 39.52 | 47.03 | 50.01 | 47.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 12/12/2020 - 10:28 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:33.96 | 268 | 35.30 | 40.03 | 40.39 | 38.24 | |||
2. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 2:34.95 | 263 | 35.99 | 39.99 | 40.15 | 38.82 | |||
3. | Sala Piotr | 09 | Ósemka Oświęcim | 2:37.40 | 251 | 36.45 | 41.00 | 41.48 | 38.47 | |||
4. | Kusz Franciszek | 09 | SMS Galicja Kraków | 2:43.63 | 223 | 35.75 | 42.52 | 42.90 | 42.46 | |||
5. | Kuszewski Antoni | 09 | Wisła Kraków | 2:48.99 | 203 | 36.71 | 43.79 | 44.91 | 43.58 | |||
6. | Nowak Oskar | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:02.21 | 162 | 40.99 | 47.69 | 48.43 | 45.10 | |||
7. | Kania Daniel | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:02.38 | 161 | 41.63 | 47.55 | 48.52 | 44.68 | |||
8. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:04.93 | 155 | 41.57 | 49.00 | 49.55 | 44.81 | |||
9. | Słaboń Stanisław | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:11.82 | 139 | 41.70 | 50.99 | 51.98 | 47.15 | |||
10. | Gulba Jakub | 09 | Wisła Kraków | 3:22.22 | 118 | 46.86 | 52.30 | 53.36 | 49.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 12/12/2020 - 10:51 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:03.66 | 391 |
Nowakowski Oliwier Glijer Maksym | 07 07 | +0,66 | 30.46 34.94 | Sakłak Szymon Urbański Jakub | 07 07 | 29.40 28.86 |
2. | Ósemka Oświęcim 4 | Ósemka Oświęcim | 2:09.75 | 338 |
Ciapuła Michał Żarnowiec Michał | 07 07 | +0,65 | 32.50 35.79 | Kos Maciej Konopczyński Szymon | 07 07 | 32.16 29.30 |
3. | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 2:16.36 | 291 |
Żmijewski Borys Przystał Antonio | 07 07 | +0,69 | 35.25 38.50 | Gąsiorek Wiktor Gałoński Tomasz | 07 07 | 33.43 29.18 |
4. | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 2:23.17 | 252 |
Masters George Bocheński Szymon | 07 07 | +0,66 | 32.25 40.08 | Burek Oskar Kleszcz Eryk | 07 08 | 35.61 35.23 |
5. | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 2:23.47 | 250 |
Dawiec Teodor Zając Maciej | 07 07 | +0,70 | 34.80 40.92 | Wawro Jakub Olszewski Eryk | 07 07 | 34.17 33.58 |
6. | SMS Galicja Kraków 5 | SMS Galicja Kraków | 2:29.73 | 220 |
Dakowicz Marcin Franiak Paweł | 07 08 | +0,78 | 34.88 45.32 | Sotkowski Kacper Linke Tomasz | 07 08 | 32.34 37.19 |
7. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:35.28 | 197 |
Żak Bartosz Bień Oliwier | 08 07 | +0,79 | 44.62 45.08 | Paluch Igor Zarzycki Sebastian | 07 07 | 34.76 30.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 12/12/2020 - 10:51 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 2:16.69 | 289 |
Dyda Artur Całka Piotr | 08 08 | +0,71 | 33.85 40.32 | Kot Kacper Kapusta Eryk | 08 08 | 31.49 31.03 |
2. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:19.69 | 271 |
Strąk Krystian Sadek Kacper | 08 08 | +0,63 | 34.91 39.28 | Jurkowski Igor Skałacki Igor | 08 08 | 34.19 31.31 |
3. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:19.74 | 271 |
Stawowski Marcin Rolnicki Maksymilian | 08 08 | +0,69 | 34.37 36.89 | Plutecki Jakub Spórna Jan | 08 08 | 36.36 32.12 |
4. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:22.84 | 253 |
Gumółka Kuba Kowalczyk Bartosz | 09 08 | +0,54 | 38.80 42.00 | Wójcikowski Patryk Halkiewicz Maciej | 08 08 | 33.77 28.27 |
5. | Korona Kraków 2 | Korona Kraków | 2:24.10 | 247 |
Szymański Paweł Tucharz Mikołaj | 08 08 | +0,67 | 33.19 43.22 | Michałek Michał Dziuba Bartosz | 09 08 | 32.49 35.20 |
6. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:32.68 | 207 |
Ciupek Dominik Szlachcic Jan | 08 08 | +0,76 | 39.56 42.68 | Tobiasz Jakub Wołpiuk Michał | 08 08 | 37.45 32.99 |
7. | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 2:33.09 | 206 |
Borowski Mikołaj Fengler Adam | 08 08 | +0,76 | 38.91 42.56 | Mika Aleksander Łądka Gabriel | 08 08 | 35.43 36.19 |
8. | Wisła Kraków 3 | Wisła Kraków | 2:44.19 | 167 |
Jaje Mikołaj Gorzkowski Filip | 08 08 | +0,78 | 38.15 44.99 | DeVault Adam Heiza Ignacy | 08 08 | 46.01 35.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 12/12/2020 - 10:51 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Solne Miasto Wieliczka 3 | Solne Miasto Wieliczka | 2:27.57 | 230 |
Rozumek Jan Ciupka Artur | 09 09 | +0,85 | 38.17 40.19 | Wrześniak Oskar Klimkowski Adam | 09 09 | 34.38 34.83 |
2. | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 2:34.37 | 201 |
Wesecki Adrian Duc Benjamin | 09 09 | +0,84 | 39.21 42.15 | Tkaczyk Kajetan Sala Piotr | 09 09 | 39.02 33.99 |
3. | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 2:38.89 | 184 |
Kuszewski Antoni Dudek Antoni | 09 09 | +0,71 | 39.33 45.06 | Sekunda Miłosz Kwiecień Ignacy | 09 09 | 37.75 36.75 |
4. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 2:40.10 | 180 |
Matyasik Mikołaj Kuźnicki Michał | 09 09 | +0,85 | 40.67 49.16 | Piecuch Mateusz Frączek Adam | 09 09 | 34.84 35.43 |
5. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:41.87 | 174 |
Słaboń Stanisław Łętocha Norbert | 09 09 | +0,62 | 43.50 43.55 | Kusz Franciszek Płoskonka Szymon | 09 09 | 38.35 36.47 |
6. | Wisła Kraków 2 | Wisła Kraków | 3:01.41 | 123 |
Popiołek Jan Dwernicki Artur | 09 09 | +0,75 | 42.15 48.16 | Świeży Szymon Gulba Jakub | 09 09 | 49.78 41.32 |
7. | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 3:02.61 | 121 |
Cholewa Jakub Gut Hubert | 09 09 | +0,71 | 49.24 49.95 | Gut Filip Para Kacper | 09 09 | 46.83 36.59 |
<< TOP >> |
5 - XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Małopolski V | 12/12/2020 - 12:30 |
Konkurencja 31 12/12/2020 - 12:30 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:00.43 | 411 | 29.16 | 31.27 | |||
2. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:00.68 | 406 | 29.46 | 31.22 | |||
3. | Kieroński Marcel | 07 | Fala Niepołomice | 1:01.27 | 394 | 29.59 | 31.68 | |||
4. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 1:01.37 | 392 | 29.83 | 31.54 | |||
5. | Urbański Jakub | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:04.01 | 346 | 31.08 | 32.93 | |||
6. | Masters George | 07 | Korona Kraków | 1:04.04 | 345 | 30.93 | 33.11 | |||
7. | Pochopień Paweł | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:04.94 | 331 | 30.70 | 34.24 | |||
8. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 1:06.61 | 307 | 32.38 | 34.23 | |||
9. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 1:07.10 | 300 | 32.42 | 34.68 | |||
10. | Zając Maciej | 07 | Kmita Zabierzów | 1:07.87 | 290 | 32.38 | 35.49 | |||
11. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 1:08.41 | 283 | 32.59 | 35.82 | |||
12. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 1:09.12 | 274 | 33.10 | 36.02 | |||
13. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:10.17 | 262 | 32.54 | 37.63 | |||
14. | Bocheński Szymon | 07 | Korona Kraków | 1:11.05 | 253 | 34.53 | 36.52 | |||
15. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:11.69 | 246 | 34.23 | 37.46 | |||
16. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:11.99 | 243 | 33.77 | 38.22 | |||
17. | Burek Oskar | 07 | Korona Kraków | 1:12.84 | 234 | 35.02 | 37.82 | |||
18. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 1:14.42 | 220 | 36.75 | 37.67 | |||
19. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:14.71 | 217 | 35.50 | 39.21 | |||
20. | Bocheński Kajetan | 07 | STP Nowy Sącz | 1:15.46 | 211 | 36.96 | 38.50 | |||
21. | Bień Oliwier | 07 | Jordan Kraków | 1:15.73 | 208 | 35.66 | 40.07 | |||
22. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 1:18.11 | 190 | 36.53 | 41.58 | |||
23. | Staniszewski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 1:23.81 | 154 | 39.22 | 44.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 12/12/2020 - 12:30 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:02.77 | 366 | 30.61 | 32.16 | |||
2. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 1:03.60 | 352 | 31.15 | 32.45 | |||
3. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 1:04.71 | 334 | |||||
4. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:05.62 | 321 | 31.61 | 34.01 | |||
5. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:05.66 | 320 | 32.17 | 33.49 | |||
6. | Surmiak Kacper | 08 | Jasień Sucha Besk. | 1:06.23 | 312 | 31.36 | 34.87 | |||
7. | Maliszewski Szymon | 08 | CKiS Skawina | 1:08.25 | 285 | 33.32 | 34.93 | |||
8. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 1:10.38 | 260 | 33.31 | 37.07 | |||
9. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:10.80 | 255 | 34.31 | 36.49 | |||
10. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:10.94 | 254 | 34.57 | 36.37 | |||
11. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:11.92 | 243 | 35.05 | 36.87 | |||
12. | Srebro Nataniel | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:12.78 | 235 | 35.31 | 37.47 | |||
13. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:12.82 | 235 | 34.72 | 38.10 | |||
14. | Mika Aleksander | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:13.03 | 233 | 36.28 | 36.75 | |||
15. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:13.16 | 231 | 35.13 | 38.03 | |||
16. | Bulaga Patryk | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:14.34 | 220 | 36.16 | 38.18 | |||
17. | Fengler Adam | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:14.70 | 217 | 35.85 | 38.85 | |||
18. | Jaje Mikołaj | 08 | Wisła Kraków | 1:14.99 | 215 | 36.65 | 38.34 | |||
19. | Halberda Mateusz | 08 | Nika Sport Team Kraków | 1:15.00 | 215 | 35.85 | 39.15 | |||
20. | Kukułka Aleksander | 08 | Siemacha Kraków | 1:15.21 | 213 | 36.01 | 39.20 | |||
21. | Tucharz Mikołaj | 08 | Korona Kraków | 1:15.40 | 211 | 36.29 | 39.11 | |||
22. | Dawiec Tymoteusz | 08 | Kmita Zabierzów | 1:15.65 | 209 | 36.61 | 39.04 | |||
23. | Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:16.82 | 200 | 36.81 | 40.01 | |||
24. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:17.29 | 196 | 36.71 | 40.58 | |||
25. | Hanula Mateusz | 08 | STP Nowy Sącz | 1:17.45 | 195 | 36.70 | 40.75 | |||
26. | Dziuba Bartosz | 08 | Korona Kraków | 1:17.60 | 194 | 37.42 | 40.18 | |||
27. | Stefański Juliusz | 08 | Siemacha Kraków | 1:18.76 | 185 | 37.72 | 41.04 | |||
28. | Cygal Marcel | 08 | Korona Kraków | 1:19.39 | 181 | 38.83 | 40.56 | |||
29. | Idęć Szymon | 08 | Jordan Kraków | 1:19.45 | 180 | 38.71 | 40.74 | |||
30. | Litwora Jakub | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:19.59 | 180 | 37.82 | 41.77 | |||
31. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:20.03 | 177 | 39.03 | 41.00 | |||
32. | Szymański Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:20.04 | 177 | 38.32 | 41.72 | |||
33. | Kleszcz Eryk | 08 | Korona Kraków | 1:20.62 | 173 | 39.25 | 41.37 | |||
34. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | 1:20.65 | 173 | 37.42 | 43.23 | |||
35. | Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:21.24 | 169 | 38.70 | 42.54 | |||
36. | Rusek Filip | 08 | Kmita Zabierzów | 1:22.26 | 163 | 39.39 | 42.87 | |||
37. | Jarosz Jakub | 08 | Siemacha Kraków | 1:26.61 | 139 | 41.26 | 45.35 | |||
38. | Bryniarski Michał | 08 | Płetwal Zakopane | 1:30.06 | 124 | 42.98 | 47.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 12/12/2020 - 12:30 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 1:10.05 | 264 | 34.42 | 35.63 | |||
2. | Michałek Michał | 09 | Korona Kraków | 1:10.62 | 257 | 33.64 | 36.98 | |||
3. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:11.67 | 246 | 35.12 | 36.55 | |||
4. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 1:11.92 | 243 | 34.95 | 36.97 | |||
5. | Kadula Kacper | 09 | Nika Sport Team Kraków | 1:12.86 | 234 | 35.31 | 37.55 | |||
6. | Sala Piotr | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:14.10 | 223 | 35.78 | 38.32 | |||
7. | Kociołek Leon | 09 | Nika Sport Team Kraków | 1:14.43 | 220 | 36.43 | 38.00 | |||
8. | Kuszewski Antoni | 09 | Wisła Kraków | 1:18.09 | 190 | 36.43 | 41.66 | |||
9. | Płoskonka Szymon | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:18.65 | 186 | 37.55 | 41.10 | |||
10. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 1:20.41 | 174 | 38.53 | 41.88 | |||
11. | Gut Hubert | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:22.94 | 159 | 39.58 | 43.36 | |||
12. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 1:23.50 | 155 | 40.41 | 43.09 | |||
13. | Kania Daniel | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:24.71 | 149 | 40.83 | 43.88 | |||
14. | Skiba Wiktor | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:24.84 | 148 | 41.09 | 43.75 | |||
15. | Staszel Mikołaj | 09 | Płetwal Zakopane | 1:24.96 | 147 | 39.97 | 44.99 | |||
16. | Para Kacper | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:26.61 | 139 | 40.52 | 46.09 | |||
17. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 1:26.95 | 138 | 38.87 | 48.08 | |||
18. | Cholewa Jakub | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:32.62 | 114 | 44.23 | 48.39 | |||
19. | Gut Filip | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:34.23 | 108 | 43.42 | 50.81 | |||
20. | Baklarz Bartłomiej | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:34.62 | 107 | 44.71 | 49.91 | |||
21. | Kita Eryk | 09 | Jordan Kraków | 1:36.76 | 100 | 44.92 | 51.84 | |||
22. | Gąsior Karol | 09 | Wisła Kraków | 1:38.68 | 94 | 47.60 | 51.08 | |||
23. | Krauszowski Antoni | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:39.49 | 92 | 45.16 | 54.33 | |||
24. | Kaszuba Igor | 09 | Wisła Kraków | 1:41.57 | 86 | 47.99 | 53.58 |
PK | Rogóż Jan | 06 | Kmita Zabierzów | 1:06.75 | 305 | 32.71 | 34.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 12/12/2020 - 13:02 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 30.10 | 402 | |||
2. | Olszewski Maciej | 07 | Salwator Kraków | 33.11 | 302 | |||
3. | Sotkowski Kacper | 07 | SMS Galicja Kraków | 33.30 | 297 | |||
4. | Gałoński Tomasz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 33.89 | 281 | |||
5. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 34.48 | 267 | |||
6. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 34.71 | 262 | |||
7. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 34.73 | 261 | |||
8. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 37.31 | 211 | |||
9. | Bocheński Kajetan | 07 | STP Nowy Sącz | 37.44 | 209 | |||
10. | Zając Maciej | 07 | Kmita Zabierzów | 37.76 | 203 | |||
11. | Pędziwiatr Igor | 07 | Ósemka Oświęcim | 40.07 | 170 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 12/12/2020 - 13:02 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 32.86 | 309 | ||||
2. | Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 33.68 | 287 | ||||
3. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 34.98 | 256 | ||||
4. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 35.32 | 248 | ||||
5. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 36.34 | 228 | ||||
6. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 37.86 | 202 | ||||
7. | Hanula Mateusz | 08 | STP Nowy Sącz | 38.55 | 191 | ||||
8. | Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 38.94 | 185 | ||||
9. | Kukułka Aleksander | 08 | Siemacha Kraków | 40.34 | 167 | ||||
10. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | 40.43 | 166 | ||||
11. | Stefański Juliusz | 08 | Siemacha Kraków | 40.64 | 163 | ||||
12. | Buczulski Aleksander | 08 | Płetwal Zakopane | 42.00 | 148 | ||||
13. | Dawiec Tymoteusz | 08 | Kmita Zabierzów | 42.20 | 145 | ||||
14. | Franiak Paweł | 08 | SMS Galicja Kraków | 42.33 | 144 | ||||
15. | Gimbiej Oleg | 08 | Ósemka Oświęcim | 42.64 | 141 | ||||
16. | Bąk Antoni | 08 | Ósemka Oświęcim | 43.97 | 129 | ||||
17. | Wojtaszek Kacper | 08 | Jordan Kraków | 48.40 | 96 | ||||
18. | Szałaj Norbert | 08 | Jordan Kraków | 50.18 | 86 | ||||
19. | Gabryś Mateusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 50.65 | 84 | ||||
20. | Bryniarski Michał | 08 | Płetwal Zakopane | 51.42 | 80 | ||||
DYSKW. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 13:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 12/12/2020 - 13:02 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kusz Franciszek | 09 | SMS Galicja Kraków | 37.05 | 215 | |||
2. | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | 37.33 | 210 | |||
3. | Kuszewski Antoni | 09 | Wisła Kraków | 38.02 | 199 | |||
4. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 38.27 | 195 | |||
5. | Gumółka Kuba | 09 | Omega Olkusz | 38.41 | 193 | |||
6. | Kociołek Leon | 09 | Nika Sport Team Kraków | 39.55 | 177 | |||
7. | Sekunda Miłosz | 09 | Wisła Kraków | 39.76 | 174 | |||
8. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 40.68 | 162 | |||
9. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | 40.95 | 159 | |||
10. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 41.34 | 155 | |||
11. | Popiołek Jan | 09 | Wisła Kraków | 41.59 | 152 | |||
12. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 42.18 | 146 | |||
13. | Świeży Szymon | 09 | Wisła Kraków | 44.34 | 125 | |||
14. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 45.24 | 118 | |||
15. | Smolin Oliver | 09 | Ósemka Oświęcim | 45.66 | 115 | |||
16. | Saternus Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 46.63 | 108 | |||
17. | Czekaj Franciszek | 09 | Wisła Kraków | 47.81 | 100 | |||
18. | Mrozowski Wojciech | 09 | SMS Galicja Kraków | 47.90 | 99 | |||
19. | Lichoński Jan | 09 | Wisła Kraków | 47.95 | 99 | |||
20. | Rymarczyk Antoni | 09 | Jordan Kraków | 48.78 | 94 | |||
21. | Kita Eryk | 09 | Jordan Kraków | 50.53 | 85 | |||
22. | Cholewa Jakub | 09 | Delfin Nowy Targ | 50.60 | 84 | |||
23. | Śmiechowski Maksymilian | 09 | Ósemka Oświęcim | 51.11 | 82 | |||
24. | Gąsior Karol | 09 | Wisła Kraków | 52.21 | 77 | |||
25. | Kaszuba Igor | 09 | Wisła Kraków | 52.31 | 76 | |||
26. | Krauszowski Antoni | 09 | Delfin Nowy Targ | 56.49 | 60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 12/12/2020 - 13:18 | Chłopców, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:45.57 | 382 | 39.05 | 42.77 | 42.97 | 40.78 | |||
2. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 2:46.40 | 376 | 38.54 | 43.37 | 42.89 | 41.60 | |||
3. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 2:56.35 | 316 | 38.28 | 45.00 | 47.25 | 45.82 | |||
4. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:02.30 | 286 | 40.71 | 46.54 | 48.10 | 46.95 | |||
5. | Staniszewski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 3:33.13 | 179 | 48.70 | 55.40 | 55.27 | 53.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 12/12/2020 - 13:18 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:53.01 | 335 | 40.11 | 46.27 | 44.51 | 42.12 | |||
2. | Sadek Kacper | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:54.58 | 326 | 40.59 | 45.35 | 44.69 | 43.95 | |||
3. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:58.45 | 305 | 41.57 | 46.50 | 45.78 | 44.60 | |||
4. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 3:03.69 | 279 | 44.15 | 47.93 | 47.07 | 44.54 | |||
5. | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | 3:04.93 | 274 | 42.81 | 46.51 | 48.89 | 46.72 | |||
6. | Szlachcic Jan | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:10.98 | 249 | 44.50 | 49.21 | 48.88 | 48.39 | |||
7. | Fengler Adam | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:15.29 | 232 | 44.60 | 50.33 | 50.68 | 49.68 | |||
8. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | 3:15.72 | 231 | 46.16 | 50.48 | 50.51 | 48.57 | |||
9. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 3:25.61 | 199 | 47.35 | 52.94 | 52.97 | 52.35 | |||
10. | Jarosz Jakub | 08 | Siemacha Kraków | 3:31.20 | 184 | 48.24 | 53.26 | 55.22 | 54.48 | |||
11. | Gorzkowski Filip | 08 | Wisła Kraków | 3:31.27 | 183 | 49.83 | 55.59 | 55.09 | 50.76 | |||
12. | Franiak Paweł | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:34.14 | 176 | 48.91 | 55.64 | 55.38 | 54.21 | |||
13. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 3:40.50 | 161 | 51.71 | 56.43 | 56.92 | 55.44 | |||
14. | DeVault Adam | 08 | Wisła Kraków | 3:43.57 | 155 | 53.03 | 57.70 | 56.92 | 55.92 | |||
15. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:44.91 | 152 | 55.25 | 59.79 | 56.35 | 53.52 | |||
16. | Osiecki Tymoteusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:55.88 | 132 | 54.89 | 1:01.21 | 1:00.78 | 59.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 12/12/2020 - 13:18 | Chłopców, 200m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:05.55 | 271 | 42.32 | 49.47 | 48.13 | 45.63 | ||||
2. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:10.91 | 249 | 43.35 | 49.23 | 49.84 | 48.49 | ||||
3. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:15.72 | 231 | 44.91 | 50.83 | 51.10 | 48.88 | ||||
4. | Kusz Franciszek | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:20.39 | 215 | 44.58 | 52.28 | 53.42 | 50.11 | ||||
5. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 3:28.12 | 192 | 48.30 | 54.29 | 53.97 | 51.56 | ||||
6. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:32.32 | 181 | 50.20 | 54.90 | 54.62 | 52.60 | ||||
7. | Dwernicki Artur | 09 | Wisła Kraków | 3:36.01 | 172 | 52.54 | 56.91 | 53.79 | 52.77 | ||||
8. | Nowak Oskar | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:42.95 | 156 | 53.06 | 57.75 | 59.27 | 52.87 | ||||
9. | Popiołek Jan | 09 | Wisła Kraków | 3:43.15 | 156 | 53.36 | 59.48 | 58.70 | 51.61 | ||||
10. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 3:43.32 | 155 | 52.54 | 57.38 | 58.40 | 55.00 | ||||
11. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 3:43.96 | 154 | 54.06 | 57.79 | 57.91 | 54.20 | ||||
12. | Gut Filip | 09 | Delfin Nowy Targ | 3:46.73 | 148 | 52.28 | 58.81 | 58.89 | 56.75 | ||||
13. | Gut Hubert | 09 | Delfin Nowy Targ | 3:47.74 | 146 | 52.92 | 58.81 | 59.46 | 56.55 | ||||
14. | Para Kacper | 09 | Delfin Nowy Targ | 3:50.64 | 141 | 51.23 | 59.91 | 1:00.46 | 59.04 | ||||
15. | Safronov Igor | 09 | Wisła Kraków | 3:51.75 | 139 | 53.97 | 58.63 | 1:01.55 | 57.60 | ||||
16. | Słaboń Stanisław | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:53.20 | 136 | 53.18 | 1:00.55 | 1:00.03 | 59.44 | ||||
17. | Świeży Szymon | 09 | Wisła Kraków | 4:09.12 | 112 | 57.09 | 1:05.12 | 1:04.49 | 1:02.42 | ||||
DYSKW. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | ||||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 13:39) |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 12/12/2020 - 13:49 | Chłopców, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Masters George | 07 | Korona Kraków | 1:08.88 | 388 | 32.73 | 36.15 | ||||
2. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:08.89 | 388 | 31.31 | 37.58 | ||||
3. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:11.03 | 354 | 33.06 | 37.97 | ||||
4. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:13.49 | 319 | 35.61 | 37.88 | ||||
5. | Olszewski Maciej | 07 | Salwator Kraków | 1:14.65 | 305 | 34.42 | 40.23 | ||||
6. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:15.29 | 297 | 34.16 | 41.13 | ||||
7. | Gałoński Tomasz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:17.81 | 269 | 35.81 | 42.00 | ||||
8. | Pochopień Paweł | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:18.62 | 261 | 36.63 | 41.99 | ||||
9. | Bocheński Szymon | 07 | Korona Kraków | 1:19.83 | 249 | 37.64 | 42.19 | ||||
10. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:21.36 | 235 | 38.10 | 43.26 | ||||
11. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:21.62 | 233 | 36.73 | 44.89 | ||||
12. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 1:23.13 | 221 | 41.18 | 41.95 | ||||
13. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:24.82 | 208 | 38.23 | 46.59 | ||||
14. | Burek Oskar | 07 | Korona Kraków | 1:25.17 | 205 | 38.68 | 46.49 | ||||
DYSKW. | Bień Oliwier | 07 | Jordan Kraków | ||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 14:19) |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 12/12/2020 - 13:49 | Chłopców, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 1:12.89 | 327 | 33.13 | 39.76 | ||||
2. | Maliszewski Szymon | 08 | CKiS Skawina | 1:17.92 | 268 | 37.38 | 40.54 | ||||
3. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:17.98 | 267 | 36.50 | 41.48 | ||||
4. | Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 1:18.33 | 264 | 36.08 | 42.25 | ||||
5. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 1:18.55 | 261 | 36.22 | 42.33 | ||||
6. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 1:20.46 | 243 | 37.73 | 42.73 | ||||
7. | Szlachcic Jan | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:21.18 | 237 | 38.69 | 42.49 | ||||
8. | Mika Aleksander | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:22.44 | 226 | 38.37 | 44.07 | ||||
9. | Skałacki Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:24.02 | 214 | 38.33 | 45.69 | ||||
10. | Tucharz Mikołaj | 08 | Korona Kraków | 1:24.48 | 210 | 40.46 | 44.02 | ||||
11. | Halberda Mateusz | 08 | Nika Sport Team Kraków | 1:25.19 | 205 | 41.59 | 43.60 | ||||
12. | Srebro Nataniel | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:25.89 | 200 | 39.83 | 46.06 | ||||
13. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:26.85 | 193 | 40.61 | 46.24 | ||||
14. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.19 | 191 | 43.19 | 44.00 | ||||
15. | Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:29.41 | 177 | 42.24 | 47.17 | ||||
16. | Kleszcz Eryk | 08 | Korona Kraków | 1:29.97 | 174 | 41.38 | 48.59 | ||||
17. | Litwora Jakub | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:30.92 | 168 | 42.56 | 48.36 | ||||
18. | Dziuba Bartosz | 08 | Korona Kraków | 1:31.76 | 164 | 44.31 | 47.45 | ||||
19. | Cygal Marcel | 08 | Korona Kraków | 1:31.77 | 164 | 43.44 | 48.33 | ||||
20. | Idęć Szymon | 08 | Jordan Kraków | 1:32.11 | 162 | 44.44 | 47.67 | ||||
21. | Bulaga Patryk | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:32.78 | 158 | 44.83 | 47.95 | ||||
22. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 1:32.95 | 158 | 43.53 | 49.42 | ||||
23. | Sarna Mateusz | 08 | Jasień Sucha Besk. | 1:36.50 | 141 | 46.71 | 49.79 | ||||
24. | Gorzkowski Filip | 08 | Wisła Kraków | 1:38.14 | 134 | 47.22 | 50.92 | ||||
25. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 1:42.87 | 116 | 45.73 | 57.14 | ||||
DYSKW. | Rusek Filip | 08 | Kmita Zabierzów | ||||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 14:09) |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 12/12/2020 - 13:49 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michałek Michał | 09 | Korona Kraków | 1:18.78 | 259 | 36.54 | 42.24 | ||||
2. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:18.85 | 258 | 37.15 | 41.70 | ||||
3. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 1:19.14 | 256 | 37.90 | 41.24 | ||||
4. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:20.82 | 240 | 38.51 | 42.31 | ||||
5. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:22.52 | 225 | 40.74 | 41.78 | ||||
6. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa-swim | 1:22.90 | 222 | 38.61 | 44.29 | ||||
7. | Kadula Kacper | 09 | Nika Sport Team Kraków | 1:23.08 | 221 | 38.68 | 44.40 | ||||
8. | Gumółka Kuba | 09 | Omega Olkusz | 1:26.15 | 198 | 38.71 | 47.44 | ||||
9. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:26.60 | 195 | 42.66 | 43.94 | ||||
10. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.08 | 192 | 38.58 | 48.50 | ||||
11. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.42 | 190 | 42.98 | 44.44 | ||||
12. | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | 1:29.19 | 178 | 38.05 | 51.14 | ||||
13. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:29.93 | 174 | 42.67 | 47.26 | ||||
14. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:31.86 | 163 | 42.93 | 48.93 | ||||
15. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 1:32.81 | 158 | 43.11 | 49.70 | ||||
16. | Płoskonka Szymon | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:33.00 | 157 | 44.08 | 48.92 | ||||
17. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:34.86 | 148 | 44.14 | 50.72 | ||||
18. | Słaboń Stanisław | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:35.83 | 144 | 43.42 | 52.41 | ||||
19. | Kania Daniel | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:42.21 | 118 | 48.48 | 53.73 | ||||
20. | Gulba Jakub | 09 | Wisła Kraków | 1:43.09 | 115 | 48.50 | 54.59 | ||||
21. | Czekaj Franciszek | 09 | Wisła Kraków | 1:43.86 | 113 | 48.91 | 54.95 | ||||
22. | Patro Michał | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:47.12 | 103 | 48.73 | 58.39 | ||||
DYSKW. | Baklarz Bartłomiej | 09 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
M5 - Pływak nie przeniósł ramion do przodu nad lustrem wody. (Czas: 14:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 12/12/2020 - 14:15 | Chłopców, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 4:37.22 | 448 |
50m: 100m: | 31.14 1:06.45 | 31.14 35.31 | 150m: 200m: | 1:42.19 2:17.07 | 35.74 34.88 | 250m: 300m: | 2:52.41 3:28.36 | 35.34 35.95 | 350m: 400m: | 4:03.76 4:37.22 | 35.40 33.46 |
2. | Kieroński Marcel | 07 | Fala Niepołomice | 4:45.35 | 411 |
50m: 100m: | 31.09 1:06.48 | 31.09 35.39 | 150m: 200m: | 1:42.90 2:20.65 | 36.42 37.75 | 250m: 300m: | 2:57.07 3:34.13 | 36.42 37.06 | 350m: 400m: | 4:10.63 4:45.35 | 36.50 34.72 |
3. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 4:45.40 | 411 |
50m: 100m: | 31.79 1:08.09 | 31.79 36.30 | 150m: 200m: | 1:45.12 2:22.26 | 37.03 37.14 | 250m: 300m: | 2:58.74 3:35.76 | 36.48 37.02 | 350m: 400m: | 4:11.45 4:45.40 | 35.69 33.95 |
4. | Urbański Jakub | 07 | SMS Galicja Kraków | 4:54.67 | 373 |
50m: 100m: | 33.27 1:10.05 | 33.27 36.78 | 150m: 200m: | 1:47.52 2:24.82 | 37.47 37.30 | 250m: 300m: | 3:02.54 3:40.68 | 37.72 38.14 | 350m: 400m: | 4:18.60 4:54.67 | 37.92 36.07 |
5. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 5:01.97 | 347 |
50m: 100m: | 32.13 1:08.93 | 32.13 36.80 | 150m: 200m: | 1:46.55 2:25.83 | 37.62 39.28 | 250m: 300m: | 3:05.37 3:45.49 | 39.54 40.12 | 350m: 400m: | 4:25.32 5:01.97 | 39.83 36.65 |
6. | Kołodziej Jan | 07 | Ósemka Oświęcim | 5:13.71 | 309 |
50m: 100m: | 35.71 1:15.26 | 35.71 39.55 | 150m: 200m: | 1:55.02 2:34.68 | 39.76 39.66 | 250m: 300m: | 3:15.61 3:55.50 | 40.93 39.89 | 350m: 400m: | 4:35.77 5:13.71 | 40.27 37.94 |
7. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 5:17.28 | 299 |
50m: 100m: | 35.64 1:15.23 | 35.64 39.59 | 150m: 200m: | 1:56.48 2:38.20 | 41.25 41.72 | 250m: 300m: | 3:18.59 3:59.29 | 40.39 40.70 | 350m: 400m: | 4:39.36 5:17.28 | 40.07 37.92 |
8. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 5:23.61 | 282 |
50m: 100m: | 36.14 1:16.19 | 36.14 40.05 | 150m: 200m: | 1:57.99 2:39.69 | 41.80 41.70 | 250m: 300m: | 3:21.46 4:03.68 | 41.77 42.22 | 350m: 400m: | 4:45.27 5:23.61 | 41.59 38.34 |
9. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 5:24.45 | 279 |
50m: 100m: | 33.40 1:14.31 | 33.40 40.91 | 150m: 200m: | 1:55.29 2:37.22 | 40.98 41.93 | 250m: 300m: | 3:19.75 4:02.16 | 42.53 42.41 | 350m: 400m: | 4:45.19 5:24.45 | 43.03 39.26 |
10. | Pędziwiatr Igor | 07 | Ósemka Oświęcim | 5:35.03 | 254 |
50m: 100m: | 36.69 1:17.92 | 36.69 41.23 | 150m: 200m: | 2:00.88 2:44.62 | 42.96 43.74 | 250m: 300m: | 3:28.47 4:12.12 | 43.85 43.65 | 350m: 400m: | 4:55.09 5:35.03 | 42.97 39.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 12/12/2020 - 14:15 | Chłopców, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | 4:41.82 | 427 |
50m: 100m: | 31.30 1:06.16 | 31.30 34.86 | 150m: 200m: | 1:42.53 2:18.40 | 36.37 35.87 | 250m: 300m: | 2:54.82 3:31.00 | 36.42 36.18 | 350m: 400m: | 4:07.66 4:41.82 | 36.66 34.16 |
2. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 4:56.03 | 368 |
50m: 100m: | 34.79 1:13.48 | 34.79 38.69 | 150m: 200m: | 1:51.62 2:29.42 | 38.14 37.80 | 250m: 300m: | 3:06.49 3:43.53 | 37.07 37.04 | 350m: 400m: | 4:20.68 4:56.03 | 37.15 35.35 |
3. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 5:02.34 | 345 |
50m: 100m: | 35.22 1:13.32 | 35.22 38.10 | 150m: 200m: | 1:51.49 2:29.54 | 38.17 38.05 | 250m: 300m: | 3:08.05 3:46.09 | 38.51 38.04 | 350m: 400m: | 4:25.18 5:02.34 | 39.09 37.16 |
4. | Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:20.17 | 291 |
50m: 100m: | 36.54 1:16.53 | 36.54 39.99 | 150m: 200m: | 1:57.22 2:37.91 | 40.69 40.69 | 250m: 300m: | 3:18.38 3:59.91 | 40.47 41.53 | 350m: 400m: | 4:40.67 5:20.17 | 40.76 39.50 |
5. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 5:20.52 | 290 |
50m: 100m: | 35.43 1:14.24 | 35.43 38.81 | 150m: 200m: | 1:54.60 2:35.63 | 40.36 41.03 | 250m: 300m: | 3:16.92 3:58.40 | 41.29 41.48 | 350m: 400m: | 4:40.39 5:20.52 | 41.99 40.13 |
6. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:24.14 | 280 |
50m: 100m: | 36.41 1:16.41 | 36.41 40.00 | 150m: 200m: | 1:56.89 2:37.69 | 40.48 40.80 | 250m: 300m: | 3:18.89 4:00.70 | 41.20 41.81 | 350m: 400m: | 4:42.59 5:24.14 | 41.89 41.55 |
7. | Opanasiuk Vitalij | 08 | Kmita Zabierzów | 5:35.95 | 252 |
50m: 100m: | 38.35 1:20.63 | 38.35 42.28 | 150m: 200m: | 2:03.58 2:47.10 | 42.95 43.52 | 250m: 300m: | 3:30.14 4:13.44 | 43.04 43.30 | 350m: 400m: | 4:55.80 5:35.95 | 42.36 40.15 |
8. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | 5:36.31 | 251 |
50m: 100m: | 37.49 1:19.62 | 37.49 42.13 | 150m: 200m: | 2:03.05 2:46.54 | 43.43 43.49 | 250m: 300m: | 3:29.88 4:13.33 | 43.34 43.45 | 350m: 400m: | 4:55.93 5:36.31 | 42.60 40.38 |
9. | Treszczyński Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:54.15 | 215 |
50m: 100m: | 39.02 1:23.69 | 39.02 44.67 | 150m: 200m: | 2:09.33 2:55.67 | 45.64 46.34 | 250m: 300m: | 3:41.70 4:26.56 | 46.03 44.86 | 350m: 400m: | 5:13.63 5:54.15 | 47.07 40.52 |
10. | Rusek Filip | 08 | Kmita Zabierzów | 6:28.26 | 163 |
50m: 100m: | 40.10 1:26.62 | 40.10 46.52 | 150m: 200m: | 2:16.32 3:07.11 | 49.70 50.79 | 250m: 300m: | 3:58.13 4:48.68 | 51.02 50.55 | 350m: 400m: | 5:39.88 6:28.26 | 51.20 48.38 |
PK | Rogóż Jan | 06 | Kmita Zabierzów | 5:21.81 | 286 |
50m: 100m: | 35.48 1:15.66 | 35.48 40.18 | 150m: 200m: | 1:57.06 2:38.77 | 41.40 41.71 | 250m: 300m: | 3:20.60 4:01.94 | 41.83 41.34 | 350m: 400m: | 4:43.42 5:21.81 | 41.48 38.39 |
<< TOP >> |
6 - XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Małopolski VI | 12/12/2020 - 16:00 |
Konkurencja 36 12/12/2020 - 16:00 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 35.47 | 360 | |||
2. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 35.96 | 346 | |||
3. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 36.32 | 336 | |||
4. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 37.36 | 308 | |||
5. | Urbański Jakub | 07 | SMS Galicja Kraków | 38.77 | 276 | |||
6. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 39.75 | 256 | |||
7. | Pochopień Paweł | 07 | Jasień Sucha Besk. | 43.65 | 193 | |||
8. | Bień Oliwier | 07 | Jordan Kraków | 45.12 | 175 | |||
9. | Staniszewski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 45.70 | 168 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 12/12/2020 - 16:00 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 36.25 | 337 | |||
2. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 36.64 | 327 | |||
3. | Sadek Kacper | 08 | Ósemka Oświęcim | 38.04 | 292 | |||
4. | Maliszewski Szymon | 08 | CKiS Skawina | 38.27 | 287 | |||
5. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 38.33 | 285 | |||
6. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 39.00 | 271 | |||
7. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 39.18 | 267 | |||
8. | Surmiak Kacper | 08 | Jasień Sucha Besk. | 39.61 | 259 | |||
9. | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | 40.36 | 244 | |||
10. | Fengler Adam | 08 | SMS Galicja Kraków | 41.95 | 218 | |||
11. | Halberda Mateusz | 08 | Nika Sport Team Kraków | 42.22 | 213 | |||
12. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | 42.48 | 210 | |||
13. | Jarosz Jakub | 08 | Siemacha Kraków | 44.12 | 187 | |||
14. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 44.51 | 182 | |||
15. | Franiak Paweł | 08 | SMS Galicja Kraków | 46.42 | 160 | |||
16. | Gorzkowski Filip | 08 | Wisła Kraków | 47.00 | 155 | |||
17. | Sarna Mateusz | 08 | Jasień Sucha Besk. | 48.41 | 141 | |||
18. | Osiecki Tymoteusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 48.83 | 138 | |||
19. | Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | 48.98 | 137 | |||
20. | Gimbiej Oleg | 08 | Ósemka Oświęcim | 49.48 | 132 | |||
21. | Wojtaszek Kacper | 08 | Jordan Kraków | 50.27 | 126 | |||
22. | Bąk Antoni | 08 | Ósemka Oświęcim | 51.30 | 119 | |||
23. | Gabryś Mateusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 52.65 | 110 | |||
24. | Szałaj Norbert | 08 | Jordan Kraków | 1:02.18 | 66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 12/12/2020 - 16:00 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 39.86 | 254 | ||||
2. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 40.84 | 236 | ||||
3. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 41.18 | 230 | ||||
4. | Kadula Kacper | 09 | Nika Sport Team Kraków | 42.06 | 216 | ||||
5. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 44.20 | 186 | ||||
6. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | 44.39 | 184 | ||||
7. | Popiołek Jan | 09 | Wisła Kraków | 45.70 | 168 | ||||
8. | Para Kacper | 09 | Delfin Nowy Targ | 46.19 | 163 | ||||
9. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 46.29 | 162 | ||||
10. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 47.12 | 153 | ||||
11. | Kociołek Leon | 09 | Nika Sport Team Kraków | 47.18 | 153 | ||||
12. | Gut Hubert | 09 | Delfin Nowy Targ | 47.92 | 146 | ||||
13. | Mrozowski Wojciech | 09 | SMS Galicja Kraków | 48.30 | 142 | ||||
14. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 48.67 | 139 | ||||
15. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 49.18 | 135 | ||||
16. | Gut Filip | 09 | Delfin Nowy Targ | 49.31 | 134 | ||||
17. | Słaboń Stanisław | 09 | SMS Galicja Kraków | 50.00 | 128 | ||||
18. | Smolin Oliver | 09 | Ósemka Oświęcim | 50.90 | 122 | ||||
19. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 51.08 | 120 | ||||
20. | Saternus Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 51.62 | 117 | ||||
21. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | 51.78 | 115 | ||||
22. | Kita Eryk | 09 | Jordan Kraków | 52.71 | 109 | ||||
23. | Lichoński Jan | 09 | Wisła Kraków | 52.86 | 108 | ||||
24. | Kaszuba Igor | 09 | Wisła Kraków | 53.16 | 107 | ||||
25. | Gulba Jakub | 09 | Wisła Kraków | 53.74 | 103 | ||||
26. | Świeży Szymon | 09 | Wisła Kraków | 53.95 | 102 | ||||
27. | Patro Michał | 09 | SMS Galicja Kraków | 54.54 | 99 | ||||
28. | Czekaj Franciszek | 09 | Wisła Kraków | 54.85 | 97 | ||||
29. | Śmiechowski Maksymilian | 09 | Ósemka Oświęcim | 56.21 | 90 | ||||
30. | Gąsior Karol | 09 | Wisła Kraków | 58.12 | 81 | ||||
31. | Rymarczyk Antoni | 09 | Jordan Kraków | 1:01.46 | 69 | ||||
32. | Staszel Mikołaj | 09 | Płetwal Zakopane | 1:08.87 | 49 | ||||
DYSKW. | Dwernicki Artur | 09 | Wisła Kraków | ||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). (Czas: 16:04) |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 12/12/2020 - 16:18 | Chłopców, 100m motylkowy | 11 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:11.26 | 307 | Q | 32.66 | 38.60 | |||
2. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:11.49 | 304 | Q | 34.23 | 37.26 | |||
3. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 1:11.75 | 300 | Q | 33.15 | 38.60 | |||
4. | Kieroński Marcel | 07 | Fala Niepołomice | 1:15.33 | 260 | Q | 33.58 | 41.75 | |||
5. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:17.07 | 242 | Q | 35.72 | 41.35 | |||
6. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 1:18.13 | 233 | Q | 34.96 | 43.17 | |||
7. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:18.48 | 229 | R | 38.19 | 40.29 | |||
8. | Kołodziej Jan | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:19.03 | 225 | R | 36.86 | 42.17 | |||
9. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:19.66 | 219 | 36.95 | 42.71 | ||||
10. | Srebro Nataniel | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:20.67 | 211 | 37.54 | 43.13 | ||||
11. | Mika Aleksander | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:23.06 | 193 | 39.29 | 43.77 | ||||
12. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:27.69 | 164 | 39.45 | 48.24 | ||||
13. | Sekunda Miłosz | 09 | Wisła Kraków | 1:27.85 | 163 | 41.59 | 46.26 | ||||
14. | Jaje Mikołaj | 08 | Wisła Kraków | 1:29.03 | 157 | 41.83 | 47.20 | ||||
15. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:29.09 | 157 | 40.40 | 48.69 | ||||
16. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:29.85 | 153 | 41.22 | 48.63 | ||||
17. | Litwora Jakub | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:31.50 | 145 | 42.22 | 49.28 | ||||
18. | Buczulski Aleksander | 08 | Płetwal Zakopane | 1:37.06 | 121 | 43.30 | 53.76 | ||||
19. | Treszczyński Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:39.07 | 114 | 45.03 | 54.04 | ||||
20. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 1:39.61 | 112 | 45.51 | 54.10 | ||||
21. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 1:42.95 | 101 | 47.09 | 55.86 | ||||
22. | DeVault Adam | 08 | Wisła Kraków | 1:50.48 | 82 | 48.19 | 1:02.29 | ||||
23. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:54.45 | 74 | 39.52 | 1:14.93 | ||||
DYSKW. | Kuszewski Antoni | 09 | Wisła Kraków | ||||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 16:34) |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 12/12/2020 - 16:18 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:11.26 | 307 | Q | 32.66 | 38.60 | ||
2. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:11.49 | 304 | Q | 34.23 | 37.26 | ||
3. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 1:11.75 | 300 | Q | 33.15 | 38.60 | ||
4. | Kieroński Marcel | 07 | Fala Niepołomice | 1:15.33 | 260 | Q | 33.58 | 41.75 | ||
5. | Kołodziej Jan | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:19.03 | 225 | R | 36.86 | 42.17 | ||
6. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:27.69 | 164 | 39.45 | 48.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 12/12/2020 - 16:18 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:17.07 | 242 | Q | 35.72 | 41.35 | ||
2. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 1:18.13 | 233 | Q | 34.96 | 43.17 | ||
3. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:18.48 | 229 | R | 38.19 | 40.29 | ||
4. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:19.66 | 219 | 36.95 | 42.71 | |||
5. | Srebro Nataniel | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:20.67 | 211 | 37.54 | 43.13 | |||
6. | Mika Aleksander | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:23.06 | 193 | 39.29 | 43.77 | |||
7. | Jaje Mikołaj | 08 | Wisła Kraków | 1:29.03 | 157 | 41.83 | 47.20 | |||
8. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:29.85 | 153 | 41.22 | 48.63 | |||
9. | Litwora Jakub | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:31.50 | 145 | 42.22 | 49.28 | |||
10. | Buczulski Aleksander | 08 | Płetwal Zakopane | 1:37.06 | 121 | 43.30 | 53.76 | |||
11. | Treszczyński Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:39.07 | 114 | 45.03 | 54.04 | |||
12. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 1:39.61 | 112 | 45.51 | 54.10 | |||
13. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 1:42.95 | 101 | 47.09 | 55.86 | |||
14. | DeVault Adam | 08 | Wisła Kraków | 1:50.48 | 82 | 48.19 | 1:02.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 12/12/2020 - 16:18 | Chłopców, 100m motylkowy | 11 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sekunda Miłosz | 09 | Wisła Kraków | 1:27.85 | 163 | 41.59 | 46.26 | ||||
2. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:29.09 | 157 | 40.40 | 48.69 | ||||
3. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:54.45 | 74 | 39.52 | 1:14.93 | ||||
DYSKW. | Kuszewski Antoni | 09 | Wisła Kraków | ||||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 16:34) |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 12/12/2020 - 16:31 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:07.07 | 387 | 32.98 | 34.09 | |||
2. | Olszewski Maciej | 07 | Salwator Kraków | 1:12.73 | 303 | 35.12 | 37.61 | |||
3. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:13.47 | 294 | 35.93 | 37.54 | |||
4. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:14.28 | 284 | 35.59 | 38.69 | |||
5. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:14.51 | 282 | 36.13 | 38.38 | |||
6. | Gałoński Tomasz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:15.42 | 272 | 37.40 | 38.02 | |||
7. | Bocheński Kajetan | 07 | STP Nowy Sącz | 1:23.28 | 202 | 40.45 | 42.83 | |||
8. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 1:26.13 | 182 | 42.99 | 43.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 12/12/2020 - 16:31 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:10.64 | 331 | 34.37 | 36.27 | |||
2. | Kawala Szymon | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:13.87 | 289 | 36.01 | 37.86 | |||
3. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:13.95 | 288 | 35.92 | 38.03 | |||
4. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:18.71 | 239 | 39.11 | 39.60 | |||
5. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 1:19.57 | 231 | 39.10 | 40.47 | |||
6. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:19.58 | 231 | 39.26 | 40.32 | |||
7. | Opanasiuk Vitalij | 08 | Kmita Zabierzów | 1:19.60 | 231 | 38.67 | 40.93 | |||
8. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 1:21.35 | 216 | 38.75 | 42.60 | |||
9. | Skałacki Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:22.10 | 211 | 40.63 | 41.47 | |||
10. | Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:22.60 | 207 | 40.54 | 42.06 | |||
11. | Jaje Mikołaj | 08 | Wisła Kraków | 1:23.30 | 202 | 41.04 | 42.26 | |||
12. | Hanula Mateusz | 08 | STP Nowy Sącz | 1:24.18 | 195 | 41.37 | 42.81 | |||
13. | Kukułka Aleksander | 08 | Siemacha Kraków | 1:26.22 | 182 | 43.61 | 42.61 | |||
14. | Bulaga Patryk | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:27.82 | 172 | 42.87 | 44.95 | |||
15. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | 1:28.08 | 170 | 42.81 | 45.27 | |||
16. | Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:31.19 | 154 | 45.91 | 45.28 | |||
17. | Buczulski Aleksander | 08 | Płetwal Zakopane | 1:31.57 | 152 | 43.74 | 47.83 | |||
18. | Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:32.32 | 148 | 45.36 | 46.96 | |||
19. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 1:40.19 | 116 | 47.35 | 52.84 | |||
20. | Sarna Mateusz | 08 | Jasień Sucha Besk. | 1:45.39 | 99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 12/12/2020 - 16:31 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.64 | 231 | 38.94 | 40.70 | ||||
2. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 1:22.53 | 207 | 40.27 | 42.26 | ||||
3. | Gumółka Kuba | 09 | Omega Olkusz | 1:23.10 | 203 | 40.88 | 42.22 | ||||
4. | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | 1:23.81 | 198 | 40.72 | 43.09 | ||||
5. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.34 | 175 | 43.65 | 43.69 | ||||
6. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 1:28.92 | 166 | 43.06 | 45.86 | ||||
7. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 1:30.04 | 159 | 45.18 | 44.86 | ||||
8. | Nowak Oskar | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:33.38 | 143 | ||||||
9. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 1:33.60 | 142 | 45.89 | 47.71 | ||||
10. | Saternus Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:41.88 | 110 | 50.04 | 51.84 | ||||
11. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 1:44.91 | 101 | 49.49 | 55.42 | ||||
12. | Śmiechowski Maksymilian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:45.06 | 100 | 52.93 | 52.13 | ||||
13. | Cholewa Jakub | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:46.56 | 96 | 52.52 | 54.04 | ||||
14. | Czekaj Franciszek | 09 | Wisła Kraków | 1:47.23 | 94 | 53.15 | 54.08 | ||||
15. | Krauszowski Antoni | 09 | Delfin Nowy Targ | 2:00.17 | 67 | 57.67 | 1:02.50 | ||||
DYSKW. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. (Czas: 16:47) | |||||||||||
DYSKW. | Patro Michał | 09 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu. (Czas: 16:47) |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 12/12/2020 - 16:50 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:26.73 | 417 | 30.37 | 36.83 | 45.40 | 34.13 | |||
2. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:29.44 | 394 | 33.15 | 39.11 | 42.79 | 34.39 | |||
3. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 2:40.62 | 317 | 36.14 | 44.46 | 43.93 | 36.09 | |||
4. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 2:44.77 | 294 | 35.09 | 43.16 | 47.90 | 38.62 | |||
5. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 2:47.09 | 282 | 36.10 | 43.73 | 48.69 | 38.57 | |||
6. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 3:00.36 | 224 | 39.09 | 48.87 | 51.17 | 41.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 12/12/2020 - 16:50 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 2:35.86 | 348 | 32.71 | 40.26 | 47.17 | 35.72 | |||
2. | Sadek Kacper | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:43.98 | 298 | 35.92 | 44.41 | 46.75 | 36.90 | |||
3. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:44.70 | 294 | 36.49 | 41.84 | 50.66 | 35.71 | |||
4. | Szlachcic Jan | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:51.62 | 260 | 39.29 | 46.18 | 48.51 | 37.64 | |||
5. | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | 2:53.98 | 250 | 39.98 | 46.56 | 46.84 | 40.60 | |||
6. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:55.16 | 245 | 40.82 | 44.00 | 52.09 | 38.25 | |||
7. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | 3:05.12 | 207 | 41.17 | 51.79 | 50.77 | 41.39 | |||
8. | Szymański Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:18.09 | 169 | 45.00 | 49.81 | 59.31 | 43.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 12/12/2020 - 16:50 | Chłopców, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kusz Franciszek | 09 | SMS Galicja Kraków | 2:56.36 | 240 | 38.44 | 45.29 | 50.53 | 42.10 | |||
2. | Sekunda Miłosz | 09 | Wisła Kraków | 3:08.34 | 197 | 42.13 | 47.94 | 54.60 | 43.67 | |||
3. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:15.11 | 177 | 41.53 | 53.25 | 58.81 | 41.52 | |||
4. | Nowak Oskar | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:18.67 | 168 | 47.83 | 49.97 | 54.43 | 46.44 | |||
5. | Baklarz Bartłomiej | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:35.06 | 132 | 50.35 | 53.77 | 59.63 | 51.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 12/12/2020 - 17:05 | Chłopców, 100m motylkowy | 11 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:07.62 | 359 | 31.80 | 35.82 | |||
2. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:09.33 | 333 | 32.18 | 37.15 | |||
3. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 1:09.89 | 325 | 32.43 | 37.46 | |||
4. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:15.10 | 262 | 34.55 | 40.55 | |||
5. | Kieroński Marcel | 07 | Fala Niepołomice | 1:16.92 | 244 | 35.62 | 41.30 | |||
6. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 1:18.28 | 231 | 36.14 | 42.14 |
PK | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | |||||||
PK | Kołodziej Jan | 07 | Ósemka Oświęcim |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 12/12/2020 - 17:07 | Chłopców, 400m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 5:15.46 | 304 |
50m: 100m: | 35.26 1:14.27 | 35.26 39.01 | 150m: 200m: | 1:54.85 2:35.92 | 40.58 41.07 | 250m: 300m: | 3:17.13 3:57.67 | 41.21 40.54 | 350m: 400m: | 4:37.94 5:15.46 | 40.27 37.52 |
2. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 5:16.88 | 300 |
50m: 100m: | 34.45 1:14.89 | 34.45 40.44 | 150m: 200m: | 1:56.28 2:37.73 | 41.39 41.45 | 250m: 300m: | 3:18.62 3:59.15 | 40.89 40.53 | 350m: 400m: | 4:39.26 5:16.88 | 40.11 37.62 |
3. | Sala Piotr | 09 | Ósemka Oświęcim | 5:25.07 | 278 |
50m: 100m: | 36.75 1:17.62 | 36.75 40.87 | 150m: 200m: | 1:59.69 2:41.98 | 42.07 42.29 | 250m: 300m: | 3:23.87 4:05.27 | 41.89 41.40 | 350m: 400m: | 4:46.31 5:25.07 | 41.04 38.76 |
4. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 5:29.30 | 267 |
50m: 100m: | 37.77 1:20.63 | 37.77 42.86 | 150m: 200m: | 2:03.67 2:46.33 | 43.04 42.66 | 250m: 300m: | 3:29.49 4:11.00 | 43.16 41.51 | 350m: 400m: | 4:51.37 5:29.30 | 40.37 37.93 |
5. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 5:35.10 | 254 |
50m: 100m: | 37.32 1:18.55 | 37.32 41.23 | 150m: 200m: | 2:01.12 2:43.94 | 42.57 42.82 | 250m: 300m: | 3:27.41 4:11.08 | 43.47 43.67 | 350m: 400m: | 4:53.72 5:35.10 | 42.64 41.38 |
6. | Płoskonka Szymon | 09 | SMS Galicja Kraków | 6:06.50 | 194 |
50m: 100m: | 40.15 1:25.96 | 40.15 45.81 | 150m: 200m: | 2:15.05 3:01.81 | 49.09 46.76 | 250m: 300m: | 3:50.12 4:37.53 | 48.31 47.41 | 350m: 400m: | 5:23.70 6:06.50 | 46.17 42.80 |
7. | Skiba Wiktor | 09 | Ósemka Oświęcim | 6:08.96 | 190 |
50m: 100m: | 39.81 1:25.78 | 39.81 45.97 | 150m: 200m: | 2:14.27 3:00.67 | 48.49 46.40 | 250m: 300m: | 3:49.75 4:38.55 | 49.08 48.80 | 350m: 400m: | 5:25.58 6:08.96 | 47.03 43.38 |
8. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 6:13.59 | 183 |
50m: 100m: | 42.56 1:31.06 | 42.56 48.50 | 150m: 200m: | 2:19.49 3:08.08 | 48.43 48.59 | 250m: 300m: | 3:55.55 4:42.88 | 47.47 47.33 | 350m: 400m: | 5:30.21 6:13.59 | 47.33 43.38 |
9. | Kania Daniel | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 6:23.98 | 168 |
50m: 100m: | 42.84 1:31.84 | 42.84 49.00 | 150m: 200m: | 2:21.52 3:10.53 | 49.68 49.01 | 250m: 300m: | 3:59.34 4:48.80 | 48.81 49.46 | 350m: 400m: | 5:35.51 6:23.98 | 46.71 48.47 |
10. | Staszel Mikołaj | 09 | Płetwal Zakopane | 6:42.52 | 146 |
50m: 100m: | 43.91 1:34.65 | 43.91 50.74 | 150m: 200m: | 2:24.97 3:17.20 | 50.32 52.23 | 250m: 300m: | 4:07.96 4:58.70 | 50.76 50.74 | 350m: 400m: | 5:46.59 6:42.52 | 47.89 55.93 |
11. | Baklarz Bartłomiej | 09 | SMS Galicja Kraków | 7:08.40 | 121 |
50m: 100m: | 47.81 1:42.83 | 47.81 55.02 | 150m: 200m: | 2:39.45 3:35.25 | 56.62 55.80 | 250m: 300m: | 4:30.70 5:24.58 | 55.45 53.88 | 350m: 400m: | 6:20.12 7:08.40 | 55.54 48.28 |
PK | Boryś Wojciech | 09 | Jedność 32 Przyszowice | 5:02.43 | 345 |
50m: 100m: | 32.70 1:09.15 | 32.70 36.45 | 150m: 200m: | 1:46.87 2:25.11 | 37.72 38.24 | 250m: 300m: | 3:04.27 3:43.97 | 39.16 39.70 | 350m: 400m: | 4:23.94 5:02.43 | 39.97 38.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 41 12/12/2020 - 17:23 | Chłopców, 800m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 9:36.50 | 455 |
100m: 200m: | 1:06.38 2:19.43 | 1:06.38 1:13.05 | 300m: 400m: | 3:33.23 4:47.52 | 1:13.80 1:14.29 | 500m: 600m: | 6:01.74 7:14.83 | 1:14.22 1:13.09 | 700m: 800m: | 8:26.97 9:36.50 | 1:12.14 1:09.53 |
2. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 10:08.27 | 387 |
100m: 200m: | 1:11.43 2:28.63 | 1:11.43 1:17.20 | 300m: 400m: | 3:46.40 5:04.46 | 1:17.77 1:18.06 | 500m: 600m: | 6:21.96 7:39.02 | 1:17.50 1:17.06 | 700m: 800m: | 8:54.83 10:08.27 | 1:15.81 1:13.44 |
3. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 10:17.51 | 370 |
100m: 200m: | 1:11.99 2:30.59 | 1:11.99 1:18.60 | 300m: 400m: | 3:49.02 5:08.42 | 1:18.43 1:19.40 | 500m: 600m: | 6:25.99 7:45.11 | 1:17.57 1:19.12 | 700m: 800m: | 9:03.57 10:17.51 | 1:18.46 1:13.94 |
4. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 10:32.39 | 344 |
100m: 200m: | 1:10.72 2:28.77 | 1:10.72 1:18.05 | 300m: 400m: | 3:48.98 5:09.19 | 1:20.21 1:20.21 | 500m: 600m: | 6:30.28 7:51.98 | 1:21.09 1:21.70 | 700m: 800m: | 9:14.03 10:32.39 | 1:22.05 1:18.36 |
5. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 10:33.82 | 342 |
100m: 200m: | 1:11.96 2:30.05 | 1:11.96 1:18.09 | 300m: 400m: | 3:50.26 5:11.63 | 1:20.21 1:21.37 | 500m: 600m: | 6:33.80 7:55.81 | 1:22.17 1:22.01 | 700m: 800m: | 9:15.97 10:33.82 | 1:20.16 1:17.85 |
6. | Pędziwiatr Igor | 07 | Ósemka Oświęcim | 11:27.78 | 267 |
100m: 200m: | 1:20.41 2:47.26 | 1:20.41 1:26.85 | 300m: 400m: | 4:15.63 5:42.81 | 1:28.37 1:27.18 | 500m: 600m: | 7:09.38 8:36.83 | 1:26.57 1:27.45 | 700m: 800m: | 10:04.51 11:27.78 | 1:27.68 1:23.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 41 12/12/2020 - 17:23 | Chłopców, 800m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | 9:49.78 | 424 |
100m: 200m: | 1:09.56 2:25.09 | 1:09.56 1:15.53 | 300m: 400m: | 3:41.04 4:57.18 | 1:15.95 1:16.14 | 500m: 600m: | 6:11.63 7:25.67 | 1:14.45 1:14.04 | 700m: 800m: | 8:39.24 9:49.78 | 1:13.57 1:10.54 |
2. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 10:55.63 | 309 |
100m: 200m: | 1:18.35 2:41.24 | 1:18.35 1:22.89 | 300m: 400m: | 4:05.80 5:28.98 | 1:24.56 1:23.18 | 500m: 600m: | 6:52.23 8:15.24 | 1:23.25 1:23.01 | 700m: 800m: | 9:37.85 10:55.63 | 1:22.61 1:17.78 |
3. | Skałacki Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 10:56.97 | 307 |
100m: 200m: | 1:17.20 2:41.05 | 1:17.20 1:23.85 | 300m: 400m: | 4:04.63 5:28.78 | 1:23.58 1:24.15 | 500m: 600m: | 6:51.61 8:14.94 | 1:22.83 1:23.33 | 700m: 800m: | 9:38.64 10:56.97 | 1:23.70 1:18.33 |
4. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 10:57.73 | 306 |
100m: 200m: | 1:20.10 2:44.68 | 1:20.10 1:24.58 | 300m: 400m: | 4:09.42 5:34.08 | 1:24.74 1:24.66 | 500m: 600m: | 6:58.57 8:21.55 | 1:24.49 1:22.98 | 700m: 800m: | 9:42.76 10:57.73 | 1:21.21 1:14.97 |
5. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 11:06.07 | 295 |
100m: 200m: | 1:18.47 2:41.75 | 1:18.47 1:23.28 | 300m: 400m: | 4:05.94 5:29.87 | 1:24.19 1:23.93 | 500m: 600m: | 6:54.44 8:18.75 | 1:24.57 1:24.31 | 700m: 800m: | 9:42.21 11:06.07 | 1:23.46 1:23.86 |
6. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 11:50.92 | 242 |
100m: 200m: | 1:21.29 2:50.94 | 1:21.29 1:29.65 | 300m: 400m: | 4:22.40 5:52.23 | 1:31.46 1:29.83 | 500m: 600m: | 7:22.93 8:52.59 | 1:30.70 1:29.66 | 700m: 800m: | 10:22.28 11:50.92 | 1:29.69 1:28.64 |
7. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | 12:31.05 | 205 |
100m: 200m: | 1:30.14 3:05.53 | 1:30.14 1:35.39 | 300m: 400m: | 4:43.53 6:20.45 | 1:38.00 1:36.92 | 500m: 600m: | 7:58.42 9:34.11 | 1:37.97 1:35.69 | 700m: 800m: | 11:04.54 12:31.05 | 1:30.43 1:26.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 12/12/2020 - 18:02 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 4:12.43 | 381 |
Sakłak Szymon Nowakowski Oliwier | 07 07 | 29.77 30.33 | 1:02.10 1:03.77 | Glijer Maksym Urbański Jakub | 07 07 | 30.02 30.51 | 1:02.74 1:03.82 |
2. | Ósemka Oświęcim 4 | Ósemka Oświęcim | 4:25.08 | 329 |
Kos Maciej Ciapuła Michał | 07 07 | 31.39 31.60 | 1:04.71 1:05.82 | Konopczyński Szymon Żarnowiec Michał | 07 07 | 31.61 31.74 | 1:07.95 1:06.60 |
3. | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 4:37.64 | 286 |
Wawro Jakub Zając Maciej | 07 07 | 31.63 32.21 | 1:06.41 1:09.00 | Olszewski Eryk Dawiec Teodor | 07 07 | 35.60 30.99 | 1:16.72 1:05.51 |
4. | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 4:37.67 | 286 |
Idzik Arkadiusz Gałoński Tomasz | 07 07 | 33.13 32.55 | 1:12.11 1:08.12 | Gąsiorek Wiktor Przystał Antonio | 07 07 | 32.70 32.19 | 1:10.11 1:07.33 |
5. | Siemacha Kraków 1 | Siemacha Kraków | 5:08.87 | 208 |
Kukułka Aleksander Staniszewski Kacper | 08 07 | 36.75 38.55 | 1:16.47 1:22.03 | Stefański Juliusz Wójcik Gerard | 08 08 | 37.35 34.29 | 1:17.98 1:12.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 12/12/2020 - 18:02 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 4:28.94 | 315 |
Rolnicki Maksymilian Spórna Jan | 08 08 | 31.24 34.33 | 1:04.42 1:11.27 | Plutecki Jakub Stawowski Marcin | 08 08 | 33.07 30.09 | 1:09.14 1:04.11 |
2. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 4:32.19 | 304 |
Kapusta Eryk Całka Piotr | 08 08 | 34.15 35.00 | 1:10.93 1:12.51 | Dyda Artur Kot Kacper | 08 08 | 31.11 31.71 | 1:05.14 1:03.61 |
3. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 4:36.21 | 290 |
Jurkowski Igor Szlachcic Jan | 08 08 | 36.50 34.20 | 1:13.99 1:11.68 | Sadek Kacper Strąk Krystian | 08 08 | 32.56 30.55 | 1:07.18 1:03.36 |
4. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 4:43.07 | 270 |
Gumółka Kuba Kowalczyk Bartosz | 09 08 | 36.87 35.16 | 1:17.65 1:14.16 | Wójcikowski Patryk Halkiewicz Maciej | 08 08 | 30.84 29.91 | 1:07.64 1:03.62 |
5. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 5:00.23 | 226 |
Ciupek Dominik Tobiasz Jakub | 08 08 | 36.30 35.85 | 1:14.40 1:15.11 | Wołpiuk Michał Skałacki Igor | 08 08 | 35.03 | 1:18.80 1:11.92 |
6. | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 5:01.82 | 223 |
Borowski Mikołaj Mika Aleksander | 08 08 | 34.59 35.62 | 1:14.29 1:14.51 | Łądka Gabriel Fengler Adam | 08 08 | 37.87 34.40 | 1:18.57 1:14.45 |
7. | Wisła Kraków 3 | Wisła Kraków | 5:29.34 | 171 |
Warunek Antoni Jaje Mikołaj | 08 08 | 40.18 37.20 | 1:24.32 1:16.99 | Heiza Ignacy DeVault Adam | 08 08 | 40.56 40.04 | 1:22.87 1:25.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 12/12/2020 - 18:02 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Solne Miasto Wieliczka 3 | Solne Miasto Wieliczka | 4:55.55 | 237 |
Rozumek Jan Ciupka Artur | 09 09 | 34.96 35.38 | 1:13.52 1:14.24 | Klimkowski Adam Wrześniak Oskar | 09 09 | 37.48 32.52 | 1:18.95 1:08.84 |
2. | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 4:56.03 | 236 |
Duc Benjamin Sala Piotr | 09 09 | 34.31 35.52 | 1:12.33 1:13.73 | Tkaczyk Kajetan Wesecki Adrian | 09 09 | 37.34 33.54 | 1:19.93 1:10.04 |
3. | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 5:31.72 | 167 |
Kwiecień Ignacy Sekunda Miłosz | 09 09 | 39.40 39.01 | 1:26.20 1:23.08 | Kuszewski Antoni Świeży Szymon | 09 09 | 36.42 39.17 | 1:16.03 1:26.41 |
4. | Wisła Kraków 2 | Wisła Kraków | 6:00.91 | 130 |
Lichoński Jan Dudek Antoni | 09 09 | 41.52 40.12 | 1:30.62 1:26.13 | Popiołek Jan Dwernicki Artur | 09 09 | 41.99 42.83 | 1:32.01 1:32.15 |
5. | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 6:08.47 | 122 |
Gut Filip Krauszowski Antoni | 09 09 | 41.16 48.05 | 1:30.51 1:44.78 | Gut Hubert Para Kacper | 09 09 | 37.43 42.63 | 1:21.44 1:31.74 |
DYSKW. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. |
Kusz Franciszek, Płoskonka Szymon, Nowak Oskar, Łętocha Norbert |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt My¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |