Puchar Solnego Miasta 2021 Wieliczka, 20/3 - 30/5/2021 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Sesje nr 3 - 4 |
Rok ur. |
Bomba Julia | 11 | 06711 | 106711600019 | 50m klasyczny (47) 50m motylkowy (55) 100m zmienny (51) | 50.01 42.23 1:34.19 | 20/3/2021 20/3/2021 14/5/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Gliwice (POL) |
||
Broczkowski Bogusz | 08 | 06711 | 106711700026 | 100m dowolny (46) 200m dowolny (60) 50m motylkowy (56) | 1:05.73 2:24.10 33.12 | 20/2/2021 20/3/2021 24/4/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Pawlowice (POL) |
||
Bławicka Milena | 08 | 06711 | 106711600015 | 100m dowolny (45) 200m dowolny (59) 50m motylkowy (55) | 1:08.37 2:31.27 37.95 | 24/4/2021 20/3/2021 20/3/2021 | Pawlowice (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Ferdyn Lena | 10 | 06711 | 106711600029 | 50m dowolny (57) 50m klasyczny (47) 50m motylkowy (55) | 40.37 57.13 47.90 | 9/5/2021 20/3/2021 24/4/2021 | Cieszyn (POL) Wieliczka (POL) Pawlowice (POL) |
||
Flis Bartosz | 11 | 06711 | 106711700034 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) 50m motylkowy (56) | 37.65 53.35 48.28 | 14/5/2021 14/5/2021 20/3/2021 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Wieliczka (POL) |
||
Greń Wiktor | 13 | 06711 | 106711700047 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) 25m klasyczny (32) | 20.72 23.58 27.48 | 20/3/2021 20/3/2021 9/5/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Cieszyn (POL) |
||
Julia Jagieło | 10 | 06711 | 106711600080 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) | 44.60 50.84 NT | 21/5/2021 21/5/2021 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kolanowska Zofia | 11 | 06711 | 106711600036 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m motylkowy (55) | 48.92 1:01.71 NT | 9/5/2021 14/5/2021 | Cieszyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Kubień Pola | 10 | 06711 | 106711600033 | 50m klasyczny (47) 50m motylkowy (55) 100m zmienny (51) | 49.17 46.72 1:41.70 | 24/4/2021 24/4/2021 21/5/2021 | Pawlowice (POL) Pawlowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Lotko Karolina | 15 | 06711 | 106711600035 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | 30.81 29.88 36.95 | 20/3/2021 20/3/2021 9/5/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Cieszyn (POL) |
||
Lotko Oliwier | 11 | 06711 | 106711700027 | 50m klasyczny (48) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 44.83 42.96 1:31.61 | 14/5/2021 20/3/2021 14/5/2021 | Gliwice (POL) Wieliczka (POL) Gliwice (POL) |
||
Makuła Jakub | 14 | 06711 | 106711700046 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) 25m klasyczny (32) | 31.27 31.92 37.71 | 20/3/2021 20/3/2021 9/5/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Cieszyn (POL) |
||
Patorski Maciej | 09 | 06711 | 106711700017 | ||||||
Pinczak Mateusz | 08 | 06711 | 106711700002 | 100m dowolny (46) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 57.68 29.32 1:04.73 | 24/4/2021 20/3/2021 24/4/2021 | Pawlowice (POL) Wieliczka (POL) Pawlowice (POL) |
||
Rajkowska Zuzanna | 09 | 06711 | 106711600051 | 100m dowolny (45) 200m dowolny (59) 50m motylkowy (55) | 1:14.34 2:41.26 40.19 | 24/4/2021 18/5/2021 7/11/2020 | Pawlowice (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Robakiewicz Kacper | 11 | 06711 | 106711700025 | 50m grzbietowy (50) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 40.46 NT 1:34.72 | 14/5/2021 14/5/2021 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Stachowicz Maja | 08 | 06711 | 106711600007 | 200m dowolny (59) 50m grzbietowy (49) 200m grzbietowy (53) | 2:35.17 34.65 2:43.53 | 19/12/2020 24/4/2021 10/5/2021 | Oswiecim (POL) Pawlowice (POL) Radlin (POL) |
||
Słota Wojciech | 08 | 06711 | 106711700004 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) 200m grzbietowy (54) | 1:03.96 31.40 2:26.57 | 10/3/2021 24/4/2021 10/5/2021 | Radlin (POL) Pawlowice (POL) Radlin (POL) |
||
Tomczyk Dawid | 08 | 06711 | 106711700044 | 100m dowolny (46) 200m dowolny (60) 100m zmienny (52) | 1:15.06 NT NT | 24/4/2021 | Pawlowice (POL) | ||
Wrotniak Kacper | 12 | 06711 | 106711700037 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) 50m motylkowy (42) | 48.99 53.47 NT | 9/5/2021 9/5/2021 | Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) |
||
Wrotniak Wiktoria | 10 | 06711 | 106711600030 | 50m dowolny (57) 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) | 36.09 1:24.64 41.07 | 21/5/2021 20/3/2021 21/5/2021 | Gliwice (POL) Wieliczka (POL) Gliwice (POL) |
||
Ślęczek Zuzanna | 09 | 06711 | 106711600052 | 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) 200m grzbietowy (53) | 1:13.14 34.69 2:42.61 | 16/3/2021 24/4/2021 18/5/2021 | Gliwice (POL) Pawlowice (POL) Gliwice (POL) |
Dragon Będzin 1 | 06711 | 4 x 50m zmienny (62) | Mężczyzn | 46 lat i młodsi | 2:28.60 |
Słota Wojciech Pinczak Mateusz | 08 08 | Lotko Oliwier Flis Bartosz | 11 11 |
Dragon Będzin 1 | 06711 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | 46 lat i młodsi | 2:38.35 |
Wrotniak Wiktoria Rajkowska Zuzanna | 10 09 | Bławicka Milena Bomba Julia | 08 11 |
Dragon Będzin 2 | 06711 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | 46 lat i młodsi | 2:49.31 |
Stachowicz Maja Kubień Pola | 08 10 | Ślęczek Zuzanna Kolanowska Zofia | 09 11 |
Staroń Liliana | 10 | 01703 | 101703600138 | 50m klasyczny (47) 50m motylkowy (55) 100m zmienny (51) | 41.47 39.43 1:32.00 | 27/2/2021 24/4/2021 14/11/2020 | Lublin (POL) Lublin (POL) Zamosc (POL) |
Górny Weronika | 11 | 06411 | 106411600015 | ||||||
Wacięga Martyna | 11 | 06411 | 106411600029 |
Baczyński Łukasz | 13 | 03606 | 103606700484 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | NT NT | ||||
Białek Igor | 11 | 03606 | 103606700425 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) | 49.43 52.52 59.53 | 24/4/2021 24/4/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Bielecki Olaf | 11 | 03606 | 103606700464 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) | NT NT |
||||
Bochenek Julia | 13 | 03606 | 103606600485 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) | NT NT |
||||
Bucci Leonardo | 11 | 03606 | 103606700443 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) | 49.86 52.42 58.88 | 20/3/2021 24/4/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Bugajski Michał | 11 | 03606 | 103606700444 | 50m dowolny (58) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 38.15 46.76 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Bułacz Antoni | 11 | 03606 | 103606700445 | 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) 50m motylkowy (56) | 53.04 58.65 NT | 20/3/2021 24/4/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Caba Barbara | 11 | 03606 | 103606600426 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m motylkowy (55) | 50.85 51.34 NT | 24/4/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Caba Julian | 11 | 03606 | 103606700427 | ||||||
Cebula Adam | 12 | 03606 | 103606700508 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) | NT NT |
||||
Cicha Łucja | 13 | 03606 | 103606600486 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) | NT NT |
||||
Dejana Chiara | 12 | 03606 | 103606600509 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT NT |
||||
Dejana Laura | 11 | 03606 | 103606600446 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) | 42.17 51.11 54.86 | 24/4/2021 20/3/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Fengler Jan | 13 | 03606 | 103606700487 | 25m grzbietowy (34) | NT | ||||
Gawron Zuzanna | 11 | 03606 | 103606600447 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) | 45.92 50.08 NT | 20/3/2021 24/4/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Gawroński Krystian | 11 | 03606 | 103606700448 | ||||||
Grochola Kamil | 11 | 03606 | 103606700449 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 47.99 1:04.88 NT | 20/3/2021 24/4/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Grzeszczuk Leon | 13 | 03606 | 103606700488 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | NT NT |
||||
Gubała Kamil | 12 | 03606 | 103606700510 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) | NT NT |
||||
Góra Damian | 11 | 03606 | 103606700450 | ||||||
Głogowska Natalia | 12 | 03606 | 103606600465 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT NT |
||||
Hajduga Ksawery | 11 | 03606 | 103606700451 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) | 46.59 45.71 1:01.24 | 20/3/2021 24/4/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Jeleń Aleksander | 12 | 03606 | 103606700466 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) | NT NT |
||||
Jurkowski Jan | 11 | 03606 | 103606700428 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m motylkowy (56) | 46.87 51.07 NT | 24/4/2021 20/3/2021 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Karwat Adam | 12 | 03606 | 103606700467 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) | NT NT |
||||
Kasprzycki Michał | 13 | 03606 | 103606700489 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | NT NT |
||||
Knych-Góra Kacper | 11 | 03606 | 103606700452 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m motylkowy (56) | 46.26 51.62 55.45 | 20/3/2021 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kotelon Aleksandra | 12 | 03606 | 103606600469 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) | NT NT |
||||
Kowalczyk Karol | 12 | 03606 | 103606700514 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) | NT NT |
||||
Kruszewski Tytus | 11 | 03606 | 103606700429 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) | 1:11.85 1:00.72 1:15.76 | 20/3/2021 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kubowicz Maciej | 11 | 03606 | 103606700453 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) | 56.96 55.00 1:01.94 | 20/3/2021 24/4/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kubowicz Michał | 12 | 03606 | 103606700468 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) | NT NT |
||||
Kubowicz Natalia | 12 | 03606 | 103606600515 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) | NT NT |
||||
Kulig Gniewosz | 13 | 03606 | 103606700490 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | NT NT |
||||
Kusz Zuzanna | 13 | 03606 | 103606600516 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | NT NT NT |
||||
Lach Szymon | 12 | 03606 | 103606700470 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) 50m klasyczny (40) | NT NT NT |
||||
Leao Natalia | 12 | 03606 | 103606600471 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) | NT NT |
||||
Lew Amelia | 13 | 03606 | 103606600491 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) | NT NT |
||||
Majerski Krzysztof | 13 | 03606 | 103606700492 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | NT NT |
||||
Michniak Kornel | 12 | 03606 | 103606700518 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) | NT NT |
||||
Moskal Tomasz | 11 | 03606 | 103606700430 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) | 42.31 49.63 59.62 | 24/4/2021 20/3/2021 20/3/2021 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Mularczyk Kacper | 13 | 03606 | 103606700493 | 25m grzbietowy (34) | NT | ||||
Nocoń Sebastian | 12 | 03606 | 103606700474 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) | NT NT |
||||
Nowak Pola | 13 | 03606 | 103606600494 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) | NT NT |
||||
Nowak Witold | 11 | 03606 | 103606700431 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 44.23 50.44 1:44.60 | 8/5/2021 8/5/2021 8/5/2021 | Zagan (POL) Zagan (POL) Zagan (POL) |
||
Nowakowski Jakub | 13 | 03606 | 103606700519 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | NT NT |
||||
Nowicki Franciszek | 12 | 03606 | 103606700520 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) | NT NT |
||||
Otrysko Marek | 11 | 03606 | 103606700432 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) | 53.20 52.15 1:00.21 | 20/3/2021 24/4/2021 24/4/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Pajdak Mateusz | 12 | 03606 | 103606700475 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) | NT NT |
||||
Pieczara Mateusz | 11 | 03606 | 103606700454 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) | 45.50 48.35 1:06.21 | 20/3/2021 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Piskorz Makary | 11 | 03606 | 103606700455 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) | 45.37 48.79 1:02.12 | 24/4/2021 24/4/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Plewniak Nela | 13 | 03606 | 103606600476 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | NT NT NT |
||||
Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | 03606 | 103606700434 | ||||||
Rachwał Olga | 10 | 03606 | 103606600399 | 100m dowolny (45) 50m motylkowy (55) 100m zmienny (51) | 1:10.99 34.14 1:24.27 | 23/5/2021 23/5/2021 20/2/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Radzwion Helena | 12 | 03606 | 103606600477 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) | NT NT |
||||
Rolnicka Milena | 11 | 03606 | 103606600435 | 50m dowolny (57) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 56.68 1:01.98 2:04.94 | 20/3/2021 20/3/2021 24/4/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Roman Zuzanna | 13 | 03606 | 103606600495 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) | NT NT |
||||
Rosińska Nina | 11 | 03606 | 103606600456 | 50m dowolny (57) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 42.93 56.62 NT | 20/3/2021 24/4/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Rosiński Feliks | 13 | 03606 | 103606700496 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | NT NT |
||||
Roszkiewicz Matylda | 13 | 03606 | 103606600497 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) | NT NT |
||||
Rusek Julita | 13 | 03606 | 103606600498 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) | NT NT |
||||
Rusek Konrad | 11 | 03606 | 103606700436 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) 50m motylkowy (56) | 46.41 59.79 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Serafin Nadia | 12 | 03606 | 103606600478 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT NT |
||||
Siąkała Adam | 11 | 03606 | 103606700457 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m motylkowy (56) | 45.79 49.23 59.06 | 24/4/2021 20/3/2021 20/3/2021 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Skibiński Adam | 12 | 03606 | 103606700479 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) 50m klasyczny (40) | NT NT NT |
||||
Skorupa Szymon | 12 | 03606 | 103606700521 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) | NT NT |
||||
Skrzypek Weronika | 12 | 03606 | 103606600522 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT NT |
||||
Sobczyk Tomasz | 13 | 03606 | 103606700499 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | NT NT |
||||
Soja Hanna | 12 | 03606 | 103606600480 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) | NT NT |
||||
Stankiewicz Julia | 11 | 03606 | 103606600437 | ||||||
Starnowski Szymon | 13 | 03606 | 103606700500 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | NT NT |
||||
Staszkiewicz Michał | 11 | 03606 | 103606700439 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m motylkowy (56) | 57.07 54.32 NT | 24/4/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Stolczyk Antoni | 12 | 03606 | 103606700523 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) 50m motylkowy (42) | NT NT NT |
||||
Surówka Amelia | 12 | 03606 | 103606600524 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT NT |
||||
Sywak Angelika | 12 | 03606 | 103606600481 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT NT |
||||
Szmaj Gabriela | 12 | 03606 | 103606600482 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT NT |
||||
Szymacha Aleksy | 10 | 03606 | 103606700402 | 50m dowolny (58) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 33.59 32.27 1:20.15 | 11/10/2020 23/5/2021 14/3/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Tarasek Igor | 10 | 03606 | 103606700419 | 100m dowolny (46) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 1:06.31 33.62 1:18.38 | 23/5/2021 20/2/2021 20/2/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tatarczyńska Klementyna | 13 | 03606 | 103606600501 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) | NT NT |
||||
Thor-Majewski Bruno | 13 | 03606 | 103606700502 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | NT NT |
||||
Turchan Antonia | 11 | 03606 | 103606600440 | 50m dowolny (57) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 47.89 59.98 1:57.17 | 20/3/2021 24/4/2021 24/4/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Tyrkalski Leon | 13 | 03606 | 103606700503 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | NT NT |
||||
Urbuś Wojciech | 11 | 03606 | 103606700441 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) | 59.18 56.48 1:01.44 | 20/3/2021 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Walecka Lena | 13 | 03606 | 103606600504 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) | NT NT |
||||
Waś Sandra | 12 | 03606 | 103606600483 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) | NT NT |
||||
Werner Aleksandra | 12 | 03606 | 103606600463 | 50m dowolny (35) 50m klasyczny (39) 50m motylkowy (41) | NT NT NT |
||||
Werner Maksymilian | 13 | 03606 | 103606700505 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | NT NT |
||||
Wiśniewska Matylda | 12 | 03606 | 103606600462 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT NT |
||||
Wolnicki Franciszek | 11 | 03606 | 103606700458 | 50m klasyczny (48) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 52.89 NT NT | 20/3/2021 | Wieliczka (POL) | ||
Zajączkowska Nina | 11 | 03606 | 103606600459 | 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | NT 53.27 1:52.41 | 24/4/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Zajączkowski Kamil | 13 | 03606 | 103606700506 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | NT NT |
||||
Ziobro Franciszek | 12 | 03606 | 103606700525 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) 50m klasyczny (40) | NT NT NT |
||||
Zięba Oskar | 11 | 03606 | 103606700442 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) 50m motylkowy (56) | 46.38 59.60 1:01.09 | 24/4/2021 24/4/2021 20/3/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Żurowska Amelia | 11 | 03606 | 103606600460 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) | 43.36 47.76 1:04.00 | 20/3/2021 24/4/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (62) | Mężczyzn | 46 lat i młodsi | 2:39.88 |
Bugajski Michał Wolnicki Franciszek | 11 11 | Tarasek Igor Szymacha Aleksy | 10 10 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m zmienny (62) | Mężczyzn | 46 lat i młodsi | 3:19.14 |
Rusek Konrad Nowak Witold | 11 11 | Zięba Oskar Moskal Tomasz | 11 11 |
SMS Galicja Kraków 3 | 03606 | 4 x 50m zmienny (62) | Mężczyzn | 46 lat i młodsi | 3:28.21 |
Siąkała Adam Białek Igor | 11 11 | Knych-Góra Kacper Pieczara Mateusz | 11 11 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | 46 lat i młodsi | 2:55.61 |
Żurowska Amelia Zajączkowska Nina | 11 11 | Rachwał Olga Werner Aleksandra | 10 12 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | 46 lat i młodsi | 3:26.08 |
Gawron Zuzanna Turchan Antonia | 11 11 | Rosińska Nina Dejana Laura | 11 11 |
Chylińska Matylda | 08 | 01711 | 101711600449 | 200m dowolny (59) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 2:54.04 38.98 1:22.15 | 11/12/2019 10/5/2021 12/11/2020 | Radlin (POL) Radlin (POL) Gliwice (POL) |
Szybowski Grzegorz | 08 | 00506 | 100506700058 | ||||||
Łopata Michał | 10 | 00506 | 100506700059 |
Bojdoł Bartosz | 10 | 07111 | 107111700015 | 100m dowolny (46) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 1:16.18 38.19 1:35.68 | 25/2/2021 20/3/2021 27/10/2020 | Dabrowa Gornicza (POL) Wieliczka (POL) Gliwice (POL) |
||
Bojdoł Borys | 10 | 07111 | 107111700030 | ||||||
Brysz Bartosz | 10 | 07111 | 107111700033 | ||||||
Brysz Emilia | 12 | 07111 | 107111600035 | 50m dowolny (35) 50m klasyczny (39) 50m motylkowy (41) | NT NT NT |
||||
Charyga Piotr | 10 | 07111 | 107111700021 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) | 1:19.95 42.00 45.66 | 27/10/2020 21/5/2021 27/10/2020 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Gasz Nikodem | 10 | 07111 | 107111700020 | 50m dowolny (58) 100m dowolny (46) 50m motylkowy (56) | 37.79 1:27.23 46.07 | 21/5/2021 25/2/2021 21/5/2021 | Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) |
||
Jaciow Magdalena | 10 | 07111 | 107111600025 | 100m dowolny (45) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 1:26.28 48.32 1:38.97 | 25/2/2021 20/3/2021 21/5/2021 | Dabrowa Gornicza (POL) Wieliczka (POL) Gliwice (POL) |
||
Jastrzembska Aneta | 12 | 07111 | 107111600037 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT NT |
||||
Konopko Michał | 10 | 07111 | 107111700017 | 100m dowolny (46) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 1:14.88 47.34 1:24.78 | 20/3/2021 25/2/2021 21/5/2021 | Wieliczka (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) |
||
Kulas Maksymilian | 10 | 07111 | 107111700028 | 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 46.56 52.53 NT | 10/10/2020 20/3/2021 | Raciborz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kulas Nikodem | 08 | 07111 | 107111700029 | 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 45.69 45.91 1:30.72 | 10/10/2020 20/3/2021 10/3/2021 | Raciborz (POL) Wieliczka (POL) Radlin (POL) |
||
Kuszka Magdalena | 10 | 07111 | 107111600027 | 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) 100m zmienny (51) | 1:17.90 40.40 1:26.52 | 21/5/2021 25/2/2021 21/5/2021 | Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) |
||
Michalik Karolina | 08 | 07111 | 107111600004 | 200m dowolny (59) 200m grzbietowy (53) 100m zmienny (51) | 2:34.02 2:51.12 1:23.05 | 20/3/2021 12/11/2020 10/3/2021 | Wieliczka (POL) Gliwice (POL) Radlin (POL) |
||
Motyka Janusz | 08 | 07111 | 107111700018 | 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 46.14 48.37 NT | 10/10/2020 10/10/2020 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Pająk Agata | 11 | 07111 | 107111600032 | 50m dowolny (57) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 40.30 54.28 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Pietrzyk Jan | 09 | 07111 | 107111700040 | 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 40.98 47.58 NT | 18/5/2021 18/5/2021 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Rzepka Klara | 10 | 07111 | 107111600014 | 50m dowolny (57) 100m dowolny (45) 100m zmienny (51) | 33.24 1:11.68 1:20.24 | 20/3/2021 25/2/2021 21/5/2021 | Wieliczka (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) |
||
Rękawek Szymon | 10 | 07111 | 107111700022 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) 50m motylkowy (56) | 36.92 47.89 43.39 | 21/5/2021 27/10/2020 21/5/2021 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Szlaga Liliana | 09 | 07111 | 107111600009 | 100m dowolny (45) 50m motylkowy (55) 100m motylkowy (43) | 1:10.81 36.02 1:23.26 | 19/3/2021 16/3/2021 18/3/2021 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Trzensiok Martyna | 08 | 07111 | 107111600023 | 50m klasyczny (47) 50m motylkowy (55) 100m zmienny (51) | 41.03 38.21 1:21.78 | 10/5/2021 12/11/2020 10/3/2021 | Radlin (POL) Gliwice (POL) Radlin (POL) |
||
Wróbel Michał | 10 | 07111 | 107111700019 | 100m dowolny (46) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 1:16.66 36.24 1:24.59 | 20/3/2021 21/5/2021 21/5/2021 | Wieliczka (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Zając Paulina | 10 | 07111 | 107111600016 | 50m dowolny (57) 100m dowolny (45) 50m klasyczny (47) | 35.33 1:25.64 48.79 | 21/5/2021 25/2/2021 25/2/2021 | Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
Aqua Team Mikołów 1 | 07111 | 4 x 50m zmienny (62) | Mężczyzn | Open | NT |
Aqua Team Mikołów 2 | 07111 | 4 x 50m zmienny (62) | Mężczyzn | Open | NT |
Aqua Team Mikołów 1 | 07111 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | Open | NT |
Aqua Team Mikołów 2 | 07111 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | Open | NT |
Dorociak Natalia | 12 | 00306 | 100306600275 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) | NT NT | ||||
Dworak Michał | 10 | 00306 | 100306700298 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) | NT NT |
||||
Dziuba Bartosz | 08 | 00306 | 100306700240 | 50m grzbietowy (50) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 45.87 43.16 1:31.76 | 15/12/2019 12/12/2020 12/12/2020 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Giełdoń Antoni | 10 | 00306 | 100306700269 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) | NT NT |
||||
Kleszcz Eryk | 08 | 00306 | 100306700233 | 50m grzbietowy (50) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 41.15 39.95 1:29.97 | 29/2/2020 8/11/2020 12/12/2020 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kopeć Alicja | 10 | 00306 | 100306600251 | 100m dowolny (45) 50m klasyczny (47) | NT NT |
||||
Korput Witold | 10 | 00306 | 100306700263 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) | NT NT |
||||
Michałek Michał | 09 | 00306 | 100306700230 | 50m motylkowy (56) 100m motylkowy (44) 100m zmienny (52) | 31.97 1:11.55 1:18.57 | 20/3/2021 27/3/2021 8/11/2020 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Oleksy Mateusz | 08 | 00306 | 100306700248 | 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | NT NT NT |
||||
Szymański Paweł | 08 | 00306 | 100306700216 | 50m grzbietowy (50) 200m grzbietowy (54) 50m motylkowy (56) | 33.19 2:36.14 33.15 | 12/12/2020 27/3/2021 29/2/2020 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Tucharz Mikołaj | 08 | 00306 | 100306700215 | 100m dowolny (46) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 1:07.82 43.66 1:24.48 | 28/3/2021 29/2/2020 12/12/2020 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Wędzicha Natalia | 09 | 00306 | 100306600247 | 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 44.90 46.49 NT | 20/2/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Gohla Amadeus | 09 | 00207 | 100207700394 | 100m dowolny (46) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 1:08.88 36.34 1:22.95 | 19/3/2021 17/4/2021 19/12/2020 | Gliwice (POL) Kedzierzyn - Kozle (POL) Radlin (POL) |
||
Gorska Liliana | 08 | 00207 | 100207600395 | 50m klasyczny (47) 50m motylkowy (55) 100m zmienny (51) | 39.51 35.47 1:19.11 | 17/4/2021 17/4/2021 19/12/2020 | Kedzierzyn - Kozle (POL) Kedzierzyn - Kozle (POL) Radlin (POL) |
||
Kordek Zuzanna | 08 | 00207 | 100207600367 | 200m dowolny (59) 200m grzbietowy (53) 50m klasyczny (47) | 2:18.43 NT 39.77 | 15/5/2021 14/11/2020 | Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Kużaj Lena | 09 | 00207 | 100207600398 | 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) 50m motylkowy (55) | 1:06.06 33.71 33.61 | 20/2/2021 20/2/2021 17/4/2021 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn - Kozle (POL) |
||
Moszyk Oskar | 08 | 00207 | 100207700400 | 50m dowolny (58) 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) 200m grzbietowy (54) | 35.88 1:13.31 39.38 2:54.26 | 21/12/2019 20/2/2021 17/4/2021 15/5/2021 | Oswiecim (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn - Kozle (POL) Raciborz (POL) |
||
Orszak Lena | 11 | 00207 | 100207600445 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) | NT 53.00 | 14/3/2021 | Bochnia (POL) |
||
Orszak Wiktoria | 08 | 00207 | 100207600402 | 200m dowolny (59) 200m grzbietowy (53) 100m motylkowy (43) | NT 3:13.73 NT | 18/3/2021 | Gliwice (POL) |
||
Wit Michał | 08 | 00207 | 100207700414 | 100m dowolny (46) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 1:18.25 50.16 1:36.37 | 20/3/2021 10/10/2020 19/12/2020 | Wieliczka (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Radlin (POL) |
Franta Stanisław | 13 | 00811 | 100811700379 |
Adamska Wiktoria | 09 | 00906 | 100906600075 | ||||||
Dąbrowska Eliza | 11 | 00906 | 100906600127 | ||||||
Górny Katarzyna | 11 | 00906 | 100906600206 | ||||||
Kowalczyk Antoni | 09 | 00906 | 100906700085 | ||||||
Moździoch Aleksandra | 11 | 00906 | 100906600169 | ||||||
Moździoch Miłosz | 12 | 00906 | 100906700170 | ||||||
Olszewski Igor | 10 | 00906 | 100906700080 | ||||||
Pałka Wiktoria | 12 | 00906 | 100906600284 | ||||||
Pieniądz Patryk | 09 | 00906 | 100906700186 | ||||||
Rabicka Lena | 11 | 00906 | 100906600148 | ||||||
Skraba Marcin | 09 | 00906 | 100906700086 | ||||||
Wawro Zuzanna | 09 | 00906 | 100906600076 | ||||||
Woszczyna Michał | 12 | 00906 | 100906700166 |
Osadnik Emilia | 10 | 05611 | 105611600040 | ||||||
Zasada Ewa | 08 | 05611 | 105611600034 | ||||||
Zasada Lena | 10 | 05611 | 105611600041 |
Babraj Mikołaj | 08 | 01906 | 10190670032 |
Ciupa Ewelina | 09 | 05111 | 105111600135 | 100m dowolny (45) 50m motylkowy (55) 100m motylkowy (43) | 1:06.75 33.23 1:12.19 | 24/4/2021 18/5/2021 18/5/2021 | Pawlowice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Gierlach Szymon | 08 | 05111 | 105111700133 | 100m dowolny (46) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 1:20.33 35.42 1:39.04 | 21/2/2020 24/4/2021 18/10/2019 | Dabrowa Gornicza (POL) Pawlowice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Maik Maja | 10 | 05111 | 105111600160 | 50m dowolny (57) 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) | 38.07 1:29.41 47.17 | 21/5/2021 24/4/2021 25/2/2021 | Gliwice (POL) Pawlowice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Maik Victoria | 09 | 05111 | 105111600159 | 100m dowolny (45) 200m dowolny (59) 50m motylkowy (55) | 1:12.49 2:29.88 40.07 | 24/4/2021 18/5/2021 18/5/2021 | Pawlowice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Morgańska Marta | 10 | 05111 | 105111600148 | 50m dowolny (57) 100m dowolny (45) 50m motylkowy (55) | 39.79 1:27.97 49.08 | 21/5/2021 24/4/2021 21/5/2021 | Gliwice (POL) Pawlowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Ormański Jakub | 08 | 05111 | 105111700142 | 100m dowolny (46) 200m dowolny (60) 50m motylkowy (56) | 1:09.71 NT 36.84 | 24/4/2021 24/4/2021 | Pawlowice (POL) Pawlowice (POL) |
||
Ormański Tomasz | 11 | 05111 | 105111700141 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) | 50.68 1:00.32 59.76 | 26/2/2021 26/2/2021 14/5/2021 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) |
||
Ougarete Jasmin | 10 | 05111 | 105111600196 | 50m dowolny (57) 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) | 43.61 NT 54.10 | 21/5/2021 21/5/2021 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Szubert Oskar | 10 | 05111 | 105111700137 | 50m dowolny (58) 100m dowolny (46) 50m motylkowy (56) | 34.79 1:16.66 38.33 | 21/5/2021 24/4/2021 21/5/2021 | Gliwice (POL) Pawlowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Świniarski Wojciech | 09 | 05111 | 105111700140 | 100m dowolny (46) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 1:26.52 54.40 1:40.54 | 17/4/2021 24/4/2021 24/4/2021 | Kedzierzyn - Kozle (POL) Pawlowice (POL) Pawlowice (POL) |
Sukces Chorzów 1 | 05111 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | 46 lat i młodsi | 2:46.99 |
Maik Maja Morgańska Marta | 10 10 | Ciupa Ewelina Maik Victoria | 09 09 |
Kasprzyk Alan | 12 | 05711 | 105711700017 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) | NT NT | ||||
Kasprzyk Olivier | 09 | 05711 | 105711700016 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) | 1:27.25 44.27 | 24/4/2021 24/4/2021 | Pawlowice (POL) Pawlowice (POL) |
||
Kasztelan Anita | 10 | 05711 | 105711600021 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) | NT NT |
||||
Popczyk Oliwier | 11 | 05711 | 105711700013 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) | NT NT |
Cyran Weronika | 10 | 00108 | 100108600270 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m motylkowy (55) | 32.20 37.95 35.91 | 13/3/2021 13/3/2021 13/3/2021 | Nowa Deba (POL) Nowa Deba (POL) Nowa Deba (POL) |
Boszczyk Zuzanna | 11 | 01512 | 101512600055 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 100m zmienny (51) | 32.76 36.91 1:25.66 | 24/4/2021 8/5/2021 8/5/2021 | Kielce (POL) Sandomierz (POL) Sandomierz (POL) |
||
Chuchmała Maria | 11 | 01512 | 101512600058 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) | 42.72 47.89 49.69 | 24/4/2021 8/5/2021 8/5/2021 | Kielce (POL) Sandomierz (POL) Sandomierz (POL) |
||
Ciźla Stanisław | 09 | 01512 | 101512700057 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) 100m zmienny (52) | NT 42.06 NT | 17/4/2021 | Kielce (POL) |
||
Dulak Jakub | 10 | 01512 | 101512700054 | 50m grzbietowy (50) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 47.38 42.09 NT | 24/4/2021 8/5/2021 | Kielce (POL) Sandomierz (POL) |
||
Dziubek Alan | 10 | 01512 | 101512700051 | 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 45.19 51.11 NT | 24/4/2021 20/3/2021 | Kielce (POL) Wieliczka (POL) |
||
Guzińska Natalia | 09 | 01512 | 101512600043 | 100m dowolny (45) 200m dowolny (59) 50m motylkowy (55) | 1:12.38 2:37.54 38.80 | 20/3/2021 17/4/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Kielce (POL) Wieliczka (POL) |
||
Głogowski Seweryn | 08 | 01512 | 101512700034 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) 100m zmienny (52) | 1:09.62 38.18 1:23.22 | 20/3/2021 17/4/2021 13/3/2021 | Wieliczka (POL) Kielce (POL) Busko-Zdroj (POL) |
||
Hunek Paweł | 10 | 01512 | 101512700048 | 100m dowolny (46) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 1:19.70 47.62 1:45.97 | 20/3/2021 20/3/2021 23/11/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Karpowicz Olivia | 09 | 01512 | 101512600042 | 100m dowolny (45) 50m motylkowy (55) 100m zmienny (51) | 1:06.65 33.41 1:13.90 | 20/3/2021 20/3/2021 13/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Busko-Zdroj (POL) |
||
Lafa Scarlett | 08 | 01512 | 101512600046 | ||||||
Markiewicz Julia | 11 | 01512 | 101512600052 | ||||||
Michalczyk Bartosz | 08 | 01512 | 101512700036 | ||||||
Olszewska Natalia | 10 | 01512 | 101512600047 | 50m klasyczny (47) 50m motylkowy (55) 100m zmienny (51) | 42.93 37.87 1:29.15 | 20/3/2021 20/3/2021 23/11/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Olszewski Filip | 09 | 01512 | 101512700044 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) 100m zmienny (52) | 1:20.54 43.09 1:33.97 | 20/3/2021 17/4/2021 13/3/2021 | Wieliczka (POL) Kielce (POL) Busko-Zdroj (POL) |
||
Siatkowska Pola | 12 | 01512 | 101512600053 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | 40.49 44.22 57.28 | 24/4/2021 24/4/2021 8/5/2021 | Kielce (POL) Kielce (POL) Sandomierz (POL) |
||
Starz Kacper | 12 | 01512 | 101512700059 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) 50m klasyczny (40) | 44.90 46.99 55.14 | 24/4/2021 8/5/2021 8/5/2021 | Kielce (POL) Sandomierz (POL) Sandomierz (POL) |
||
Wypych Kinga | 09 | 01512 | 101512600056 | 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) | 1:26.32 43.94 NT | 20/3/2021 17/4/2021 | Wieliczka (POL) Kielce (POL) |
||
Zagiński Aleksander | 11 | 01512 | 101512700049 | 50m grzbietowy (50) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 37.34 41.98 1:25.18 | 8/5/2021 20/3/2021 8/5/2021 | Sandomierz (POL) Wieliczka (POL) Sandomierz (POL) |
||
Zgórska Julia | 09 | 01512 | 101512600041 | 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) 200m grzbietowy (53) | NT 42.63 NT | 17/4/2021 | Kielce (POL) |
Orka Kielce 1 | 01512 | 4 x 50m zmienny (62) | Mężczyzn | 46 lat i młodsi | 2:39.35 |
Zagiński Aleksander Hunek Paweł | 11 10 | Głogowski Seweryn Olszewski Filip | 08 09 |
Orka Kielce 1 | 01512 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | 46 lat i młodsi | 2:24.79 |
Boszczyk Zuzanna Olszewska Natalia | 11 10 | Karpowicz Olivia Guzińska Natalia | 09 09 |
Godyń Alicja | 12 | 00706 | 100706600069 | ||||||
Kawala Szymon | 08 | 00706 | 100706700051 | ||||||
Kochanowicz Angelina | 09 | 00706 | 100706600068 | ||||||
Resiuła Weronika | 12 | 00706 | 100706600062 | ||||||
Waligóra Aleksandra | 09 | 00706 | 100706600055 |
Bigos Patryk | 11 | 03906 | 103906700030 | ||||||
Cybulski Tadeusz | 12 | 03906 | 103906700046 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) | NT NT |
||||
Dashkevich Kristina | 13 | 03906 | 103906700051 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | 19.60 23.83 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Dracz Jarosław | 14 | 03906 | 103906700044 | 25m grzbietowy (34) 25m klasyczny (32) | 33.89 NT | 20/3/2021 | Wieliczka (POL) | ||
Dracz Władysław | 12 | 03906 | 103906700043 | 50m grzbietowy (38) 50m klasyczny (40) | NT NT |
||||
Gil Malwina | 08 | 03906 | 103906600017 | ||||||
Halberda Milena | 11 | 03906 | 103906600023 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 100m zmienny (51) | 39.52 44.57 1:40.13 | 20/3/2021 24/4/2021 20/2/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Hohenauer Łukasz | 11 | 03906 | 103906700032 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 100m zmienny (52) | 39.78 47.76 1:46.87 | 24/4/2021 20/3/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Iskra Tomasz | 12 | 03906 | 103906700040 | 50m dowolny (36) 50m klasyczny (40) | NT NT |
||||
Kadula Kacper | 09 | 03906 | 103906700036 | ||||||
Kociołek Leon | 09 | 03906 | 103906700031 | 100m dowolny (46) 200m dowolny (60) 50m grzbietowy (50) | 1:11.16 2:30.79 38.99 | 24/4/2021 20/3/2021 20/2/2021 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kowalik Aleksandra | 08 | 03906 | 103906600006 | 50m klasyczny (47) 50m motylkowy (55) 100m zmienny (51) | 38.74 34.44 1:24.87 | 20/3/2021 20/3/2021 19/9/2020 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kościarz Wiktoria | 09 | 03906 | 103906600014 | ||||||
Kuniewicz Antonina | 09 | 03906 | 103906600034 | ||||||
Lupa Szymon | 10 | 03906 | 103906700038 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 36.35 46.03 1:30.53 | 24/4/2021 20/3/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Matysik Alicja | 10 | 03906 | 103906600033 | ||||||
Migda Maja | 11 | 03906 | 103906600035 | 50m klasyczny (47) 50m motylkowy (55) 100m zmienny (51) | 48.25 NT 1:35.76 | 24/4/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Navozenko Mykhaylo | 10 | 03906 | 103906700039 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 100m zmienny (52) | 41.81 47.88 1:44.81 | 11/12/2020 20/2/2021 24/4/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Pach Patrycja | 09 | 03906 | 103906600016 | ||||||
Papavlachos Alexander | 12 | 03906 | 103906700041 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) | NT NT |
||||
Reva Anastasiia | 13 | 03906 | 103906700048 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) | 21.04 26.18 | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Sacha Paulina | 10 | 03906 | 103906600019 | 50m dowolny (57) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 37.38 50.40 1:34.93 | 20/2/2021 11/12/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Serafin Matylda | 10 | 03906 | 103906600021 | 50m dowolny (57) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 37.98 48.84 1:33.29 | 24/4/2021 20/2/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Stefańska Agata | 11 | 03906 | 103906600042 | 50m dowolny (57) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 39.70 52.59 1:42.54 | 20/3/2021 20/3/2021 20/2/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Stefański Andrzej | 13 | 03906 | 103906700047 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | 23.08 26.60 | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Witas Lena | 10 | 03906 | 103906600037 | 50m dowolny (57) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 38.22 49.51 1:39.21 | 24/4/2021 20/3/2021 20/2/2021 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
Adamów Sylwia | 10 | 04811 | 104811600128 | ||||||
Fidelus Amelia | 10 | 04811 | 104811600136 | ||||||
Gajda Paweł | 10 | 04811 | 104811700147 | ||||||
Kasprzyńska Anastazja | 10 | 04811 | 104811600145 | ||||||
Klajmon Karolina | 10 | 04811 | 104811600089 | ||||||
Osak Aleksandra | 09 | 04811 | 104811600126 | ||||||
Semik Zuzanna | 10 | 04811 | 104811600127 | ||||||
Zacny Zuzanna | 10 | 04811 | 104811600125 |
Kuśnierczyk Natasza | 08 | 04406 | 104406600019 | 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) 100m zmienny (51) | 1:21.05 42.93 1:37.83 | 1/3/2020 7/12/2019 7/12/2019 | Wieliczka (POL) Kozy (POL) Kozy (POL) |
||
Nawara Oliwia | 08 | 04406 | 104406600013 | 100m dowolny (45) 200m dowolny (59) 50m motylkowy (55) | 1:07.14 2:30.66 33.92 | 24/4/2021 20/3/2021 24/4/2021 | Pawlowice (POL) Wieliczka (POL) Pawlowice (POL) |
||
Sadok Tymon | 08 | 04406 | 104406700015 | 100m dowolny (46) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 1:27.99 48.73 1:46.59 | 1/3/2020 7/12/2019 19/10/2019 | Wieliczka (POL) Kozy (POL) Humenne (SVK) |
||
Skowron Maciej | 10 | 04406 | 104406700020 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | NT 51.53 NT | 19/10/2019 | Humenne (SVK) |
Czapczyńska Zofia | 08 | 02806 | 102806600096 | 100m dowolny (45) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 1:11.73 42.85 NT | 24/4/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Dzierwa Zuzanna | 08 | 02806 | 102806600056 | 100m dowolny (45) 200m dowolny (59) 50m grzbietowy (49) | NT NT NT |
||||
Gubała Justyna | 09 | 02806 | 102806600059 | 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) 100m zmienny (51) | 1:11.02 36.02 1:24.98 | 20/2/2021 24/4/2021 13/12/2020 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kierońska Maryla | 11 | 02806 | 102806600104 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 100m zmienny (51) | 37.23 44.53 1:37.00 | 20/3/2021 10/10/2020 20/2/2021 | Wieliczka (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kuryłek Nikola | 08 | 02806 | 102806600090 | 100m dowolny (45) 50m motylkowy (55) 100m zmienny (51) | 1:02.33 31.01 1:12.97 | 28/3/2021 24/4/2021 13/12/2020 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Martemianow Michał | 10 | 02806 | 102806700062 | 50m dowolny (58) 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) | 36.66 1:19.60 40.02 | 1/3/2020 20/3/2021 19/9/2020 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Matras Łucja | 09 | 02806 | 102806600108 | 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) | 1:26.46 45.42 52.43 | 20/3/2021 24/4/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Wójtowicz Franciszek | 08 | 02806 | 102806700069 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) | NT NT |
||||
Zając Aleksandra | 08 | 02806 | 102806600074 | 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) | 1:13.61 43.52 | 13/3/2021 5/12/2019 | Warsaw (POL) Ozarow Mazowiecki (POL) |
||
Żuchowski Kacper | 09 | 02806 | 102806700070 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) 200m grzbietowy (54) | 1:10.52 35.79 2:51.52 | 20/2/2021 24/4/2021 24/4/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Baniak Pola | 09 | 01506 | 101506600038 | ||||||
Fedek Daria | 08 | 01506 | 101506600039 | ||||||
Kacer Maria | 12 | 01506 | 101506600041 | 50m dowolny (35) 50m klasyczny (39) 50m motylkowy (41) | NT NT NT |
||||
Skoczek Jan | 12 | 01506 | 101506700042 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) 50m klasyczny (40) | NT NT NT |
||||
Strąg Kornelia | 09 | 01506 | 101506600043 | ||||||
Włodarczyk Mikołaj | 11 | 01506 | 101506700044 | 50m klasyczny (48) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 53.63 49.69 1:40.76 | 24/4/2021 20/3/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Włodarczyk Olivier | 13 | 01506 | 101506700047 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | 32.40 28.91 | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Łaśko Emilia | 10 | 01506 | 101506600037 | 100m dowolny (45) 50m motylkowy (55) 100m zmienny (51) | 1:14.39 37.93 1:26.46 | 20/3/2021 14/3/2021 24/4/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Bubel Bartłomiej | 11 | 02111 | 102111700124 | 50m dowolny (58) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 39.69 45.86 1:44.11 | 20/3/2021 20/3/2021 14/5/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Gliwice (POL) |
||
Chodakowska Hanna | 11 | 02111 | 102111600119 | 50m dowolny (57) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 38.73 50.03 1:39.21 | 14/5/2021 20/3/2021 14/5/2021 | Gliwice (POL) Wieliczka (POL) Gliwice (POL) |
||
Dudek Lena | 09 | 02111 | 102111600112 | 100m dowolny (45) 200m grzbietowy (53) 50m klasyczny (47) | 1:01.99 NT 36.62 | 19/3/2021 20/2/2021 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ferszt Kornelia | 08 | 02111 | 102111600100 | 100m dowolny (45) 200m dowolny (59) 200m grzbietowy (53) | 1:06.06 2:22.71 2:32.04 | 19/3/2021 20/3/2021 10/5/2021 | Gliwice (POL) Wieliczka (POL) Radlin (POL) |
||
Foder Igor | 12 | 02111 | 102111700129 | ||||||
Gajocha Nataniel | 11 | 02111 | 102111700120 | 50m dowolny (58) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 40.10 49.51 1:46.31 | 17/4/2021 20/3/2021 14/5/2021 | Kedzierzyn - Kozle (POL) Wieliczka (POL) Gliwice (POL) |
||
Grzesik Zuzanna | 09 | 02111 | 102111600115 | 100m dowolny (45) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 1:18.90 43.72 NT | 17/4/2021 28/11/2020 | Kedzierzyn - Kozle (POL) Opole (POL) |
||
Jabłoński Wojciech | 11 | 02111 | 102111700125 | ||||||
Kapka Antonina | 09 | 02111 | 102111600111 | 100m dowolny (45) 200m dowolny (59) 200m grzbietowy (53) | 1:06.52 2:21.94 2:34.82 | 20/2/2021 18/5/2021 18/5/2021 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kapka Mikołaj | 12 | 02111 | 102111700122 | 50m dowolny (36) 50m klasyczny (40) 50m motylkowy (42) | 35.25 59.79 NT | 9/5/2021 7/2/2020 | Cieszyn (POL) Katowice (POL) |
||
Konopka Wojciech | 11 | 02111 | 102111700118 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) 50m motylkowy (56) | 39.76 53.65 46.94 | 14/5/2021 14/5/2021 20/3/2021 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Wieliczka (POL) |
||
Korzeń Adrianna | 13 | 02111 | 102111600145 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | 18.82 26.22 27.76 | 20/3/2021 20/3/2021 17/4/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Kedzierzyn - Kozle (POL) |
||
Makowiecka Julia | 09 | 02111 | 102111600126 | 100m dowolny (45) 50m klasyczny (47) 50m motylkowy (55) | 1:23.69 45.61 41.80 | 16/3/2021 18/5/2021 18/5/2021 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Piątkiewicz Martyna | 11 | 02111 | 102111600110 | 50m dowolny (57) 50m motylkowy (55) 100m zmienny (51) | 37.18 47.18 1:40.28 | 20/3/2021 20/3/2021 14/5/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Gliwice (POL) |
||
Rumin Zuzanna | 09 | 02111 | 102111600135 | 100m dowolny (45) 200m dowolny (59) 100m zmienny (51) | 1:18.77 2:49.24 1:30.19 | 20/3/2021 20/3/2021 18/5/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Gliwice (POL) |
||
Smoleń Dominika | 09 | 02111 | 102111600123 | 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) 100m zmienny (51) | 1:23.14 44.43 1:35.64 | 16/3/2021 18/5/2021 18/5/2021 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Staszkiewicz Julia | 08 | 02111 | 102111600103 | 100m dowolny (45) 200m dowolny (59) 50m klasyczny (47) | 1:06.13 2:24.16 38.48 | 13/11/2020 12/11/2020 10/5/2021 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Radlin (POL) |
||
Stencel Matylda | 11 | 02111 | 102111600143 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) | 42.09 50.02 55.41 | 14/5/2021 14/5/2021 14/5/2021 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Ustupski Dawid | 10 | 02111 | 102111700136 | 50m dowolny (58) 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) | 37.43 1:33.27 50.17 | 21/5/2021 20/3/2021 25/2/2021 | Gliwice (POL) Wieliczka (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Wiktorowicz Maksymilian | 08 | 02111 | 102111700144 | 100m dowolny (46) 50m klasyczny (48) | NT NT |
Górnik Sosnowiec 1 | 02111 | 4 x 50m zmienny (62) | Mężczyzn | Open | NT |
Górnik Sosnowiec 1 | 02111 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | Open | NT |
Górnik Sosnowiec 2 | 02111 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | Open | NT |
Burliga Adam | 11 | 02706 | 102706700117 | 50m grzbietowy (50) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 42.33 42.76 1:32.43 | 20/3/2021 20/3/2021 20/2/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Chromy Kuba | 11 | 02706 | 102706700119 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 34.21 45.77 1:30.46 | 20/3/2021 20/3/2021 20/2/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Danek Michał | 11 | 02706 | 102706700123 | ||||||
Fortuna Natalia | 09 | 02706 | 102706600095 | 100m dowolny (45) 50m motylkowy (55) 100m zmienny (51) | 1:12.45 37.24 1:30.42 | 28/3/2021 20/3/2021 8/11/2020 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Gracjasz Natalia | 11 | 02706 | 102706600114 | 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 48.91 48.79 1:46.87 | 20/3/2021 20/3/2021 20/2/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gracjasz Wiktoria | 08 | 02706 | 102706600087 | 100m dowolny (45) 50m klasyczny (47) 50m motylkowy (55) | 57.48 35.00 28.85 | 20/2/2021 20/3/2021 24/4/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Pawlowice (POL) |
||
Kowaliczek Wiktoria | 08 | 02706 | 102706600089 | ||||||
Krupczak Aleksandra | 12 | 02706 | 102706600135 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT NT |
||||
Miklaszewski Szymon | 09 | 02706 | 102706700141 | 50m grzbietowy (50) 100m zmienny (52) | NT NT |
||||
Miklusiak Lidia | 11 | 02706 | 102706600118 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m motylkowy (55) | NT NT NT |
||||
Pawlica Laura | 11 | 02706 | 102706600113 | ||||||
Piwowar Nadia | 12 | 02706 | 102706600121 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT NT |
||||
Sala Jakub | 10 | 02706 | 102706700104 | ||||||
Sarna Bartłomiej | 10 | 02706 | 102706700090 | ||||||
Sarna Mateusz | 08 | 02706 | 102706700091 | ||||||
Stradomski Jan | 11 | 02706 | 102706700111 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 43.79 52.77 1:45.65 | 20/3/2021 20/3/2021 20/2/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Strzelecka Patrycja | 08 | 02706 | 102706600088 | ||||||
Strzelecki Maksymilian | 11 | 02706 | 102706700116 | ||||||
Surmiak Kacper | 08 | 02706 | 102706700105 | 50m klasyczny (48) 100m motylkowy (44) 100m zmienny (52) | 36.57 1:12.45 1:34.51 | 24/4/2021 27/3/2021 13/10/2019 | Pawlowice (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Wietrzyk Nikola | 08 | 02706 | 102706600112 | 200m grzbietowy (53) 50m klasyczny (47) 100m motylkowy (43) | NT 42.74 NT | 24/4/2021 | Pawlowice (POL) |
||
Wrzodek Lena | 12 | 02706 | 102706600110 | 50m dowolny (35) 50m klasyczny (39) 50m motylkowy (41) | NT NT NT |
||||
Zajda Dawid | 10 | 02706 | 102706700092 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) 50m motylkowy (56) | 38.43 45.66 50.02 | 20/2/2021 24/4/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Pawlowice (POL) Oswiecim (POL) |
Jasień Sucha Besk. 1 | 02706 | 4 x 50m zmienny (62) | Mężczyzn | Open | NT |
Jasień Sucha Besk. 2 | 02706 | 4 x 50m zmienny (62) | Mężczyzn | Open | NT |
Jasień Sucha Besk. 3 | 02706 | 4 x 50m zmienny (62) | Mężczyzn | Open | NT |
Jasień Sucha Besk. 1 | 02706 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | Open | NT |
Jasień Sucha Besk. 2 | 02706 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | Open | NT |
Jasień Sucha Besk. 3 | 02706 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | Open | NT |
Biestek Adrianna | 12 | 03506 | 103506600145 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m motylkowy (41) | NT NT NT | ||||
Bieszczad Łucja | 11 | 03506 | 103506600216 | ||||||
Brońka Anna | 08 | 03506 | 103506600085 | 50m klasyczny (47) 50m motylkowy (55) 100m motylkowy (43) | 43.30 34.21 1:19.49 | 20/3/2021 20/3/2021 27/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Całka Piotr | 08 | 03506 | 103506700083 | 200m dowolny (60) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 2:26.60 37.73 1:19.74 | 20/3/2021 20/3/2021 19/9/2020 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Cholewa Magdalena | 12 | 03506 | 103506600146 | 50m dowolny (35) 50m klasyczny (39) 50m motylkowy (41) | NT NT NT |
||||
Ciupka Artur | 09 | 03506 | 103506700103 | 200m dowolny (60) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | NT 38.55 1:27.42 | 20/2/2021 12/12/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Ciupka Marta | 13 | 03506 | 103506600163 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | 31.75 29.38 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Drzał Konrad | 13 | 03506 | 103506700138 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | 33.53 34.29 | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Dudziak Maja | 08 | 03506 | 103506600092 | 100m dowolny (45) 200m dowolny (59) 100m zmienny (51) | 1:10.51 NT 1:27.38 | 20/2/2021 13/12/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Dudziak Tadeusz | 12 | 03506 | 103506700147 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) 50m motylkowy (42) | NT NT NT |
||||
Dulak Wiktor | 10 | 03506 | 103506700131 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 100m zmienny (52) | 35.34 40.80 1:33.41 | 24/4/2021 20/2/2021 20/2/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dyda Artur | 08 | 03506 | 103506700084 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) 200m grzbietowy (54) | 1:00.57 33.85 2:29.10 | 28/3/2021 12/12/2020 27/3/2021 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Dyda Wiktor | 10 | 03506 | 103506700227 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) | NT NT |
||||
Dziedzic Szymon | 09 | 03506 | 103506700204 | ||||||
Dzięga Mikołaj | 09 | 03506 | 103506700197 | ||||||
Frys Helena | 13 | 03506 | 103506600168 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) | NT 26.41 | 20/3/2021 | Wieliczka (POL) |
||
Gawor Leonard | 12 | 03506 | 103506700228 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) 50m klasyczny (40) | NT NT NT |
||||
Gawron Jakub | 13 | 03506 | 103506700143 | 25m grzbietowy (34) 25m klasyczny (32) | 32.92 NT | 20/3/2021 | Wieliczka (POL) | ||
Gorlach Miłosz | 11 | 03506 | 103506700179 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) | 45.61 52.78 58.91 | 20/3/2021 14/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Gramza Liliana | 11 | 03506 | 103506600194 | ||||||
Guzik Mia | 11 | 03506 | 103506600211 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) | 48.84 52.00 57.06 | 20/3/2021 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Góra Natalia | 09 | 03506 | 103506600105 | 100m dowolny (45) 50m klasyczny (47) | 1:30.86 51.87 | 1/3/2020 1/3/2020 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Górecki Daniel | 13 | 03506 | 103506700136 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | NT NT |
||||
Głuch Jakub | 10 | 03506 | 103506700121 | 50m dowolny (58) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 36.58 38.95 1:40.92 | 24/4/2021 23/5/2021 11/12/2020 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Horbal Ignacy | 10 | 03506 | 103506700116 | 100m dowolny (46) 50m klasyczny (48) 50m motylkowy (56) | NT 56.68 55.68 | 1/3/2020 1/3/2020 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Idzik Zofia | 12 | 03506 | 103506600149 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT NT |
||||
Jakub Gawron | 13 | 03506 | 103506700143 | 25m grzbietowy (34) | 32.92 | 20/3/2021 | Wieliczka (POL) | ||
Janik Aleksandra | 11 | 03506 | 103506600203 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 100m zmienny (51) | NT 42.16 NT | 14/3/2021 | Bochnia (POL) |
||
Jantas Aleksandra | 09 | 03506 | 103506600095 | 50m grzbietowy (49) 50m motylkowy (55) 100m zmienny (51) | 41.82 39.55 1:35.95 | 20/2/2021 20/3/2021 8/11/2020 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Jarmołowska Helena | 08 | 03506 | 103506600082 | 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) 200m grzbietowy (53) | 1:11.31 37.19 2:46.42 | 20/3/2021 24/10/2020 27/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Jarzęcka Hanna | 13 | 03506 | 103506600158 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | 28.41 26.37 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Jeziorek Kaja | 11 | 03506 | 103506600182 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) | 45.29 49.18 51.82 | 20/3/2021 14/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kapusta Eryk | 08 | 03506 | 103506700080 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) 100m zmienny (52) | 1:08.95 41.16 1:34.31 | 20/2/2021 15/12/2019 30/11/2019 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Andrychow (POL) |
||
Kapusta Nikodem | 15 | 03506 | 103506700185 | ||||||
Kica Aleksander | 10 | 03506 | 103506700127 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) 50m motylkowy (56) | 1:47.41 47.87 50.42 | 24/10/2020 24/10/2020 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Klimkowski Adam | 09 | 03506 | 103506700110 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) 100m zmienny (52) | 1:14.12 41.34 1:29.93 | 20/3/2021 12/12/2020 12/12/2020 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Koczwara Miłosz | 12 | 03506 | 103506700150 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) 50m klasyczny (40) | NT NT NT |
||||
Kopeć Liliana | 11 | 03506 | 103506600202 | ||||||
Korpak Maja | 09 | 03506 | 103506600108 | 100m dowolny (45) 200m dowolny (59) 100m zmienny (51) | 1:10.18 2:39.03 1:28.45 | 28/3/2021 20/3/2021 25/10/2020 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Kot Kacper | 08 | 03506 | 103506700078 | 100m dowolny (46) 200m dowolny (60) 50m motylkowy (56) | 1:02.18 2:17.06 31.99 | 28/3/2021 20/3/2021 12/12/2020 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kowalski Franciszek | 10 | 03506 | 103506700126 | 100m dowolny (46) 50m klasyczny (48) 50m motylkowy (56) | 1:40.91 56.94 47.71 | 24/10/2020 24/10/2020 11/12/2020 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kowalski Tymoteusz | 12 | 03506 | 103506700151 | ||||||
Kozioł Alicja | 10 | 03506 | 103506600120 | 50m dowolny (57) 50m klasyczny (47) | 46.19 56.40 | 11/12/2020 1/3/2020 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kryza Jagoda | 08 | 03506 | 103506600091 | 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) 100m zmienny (51) | 1:09.04 37.52 1:22.86 | 20/3/2021 13/12/2020 13/12/2020 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Krztoń-Królewiecki Wojciech | 12 | 03506 | 103506700152 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) 50m klasyczny (40) | NT NT NT |
||||
Krzysztofowicz Julia | 11 | 03506 | 103506600212 | ||||||
Kubik Stefan | 12 | 03506 | 103506700167 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) 50m klasyczny (40) | NT NT NT |
||||
Kudłacz Aleksandra | 12 | 03506 | 103506600213 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) | NT NT |
||||
Kulik Maciej | 11 | 03506 | 103506700215 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) | 41.97 49.46 1:02.28 | 20/3/2021 14/3/2021 14/3/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kuna Alina | 10 | 03506 | 103506600130 | 50m dowolny (57) 100m dowolny (45) 100m zmienny (51) | 40.41 1:21.03 NT | 1/3/2020 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kupiec Magdalena | 12 | 03506 | 103506600153 | 50m dowolny (35) 50m klasyczny (39) 50m motylkowy (41) | NT NT NT |
||||
Kursa Julia | 12 | 03506 | 103506600200 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT NT |
||||
Lembas Hugo | 10 | 03506 | 103506700124 | 50m klasyczny (48) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 58.06 47.54 1:42.48 | 1/3/2020 24/4/2021 24/4/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Lembas Sara | 13 | 03506 | 103506600141 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | NT NT NT |
||||
Lisowski Daniel | 11 | 03506 | 103506700217 | ||||||
Madej Szymon | 13 | 03506 | 103506700144 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) 25m klasyczny (32) | 26.53 30.56 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Marciniec Borys | 13 | 03506 | 103506700173 | 25m grzbietowy (34) 25m klasyczny (32) | 39.73 NT | 20/3/2021 | Wieliczka (POL) | ||
Małajewicz Jakub | 11 | 03506 | 103506700208 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) | 46.75 53.73 1:02.56 | 20/3/2021 14/3/2021 14/3/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Michalik Maja | 13 | 03506 | 103506600171 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | 26.58 26.97 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Michaliszyn Martyna | 13 | 03506 | 103506600172 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | 30.86 30.35 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Mikuła Maria | 12 | 03506 | 103506600206 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT NT |
||||
Misztal Olaf | 10 | 03506 | 103506700135 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 32.34 38.85 1:19.97 | 17/4/2021 20/2/2021 20/2/2021 | Kedzierzyn - Kozle (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Modzelewska Blanka | 12 | 03506 | 103506600155 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT NT |
||||
Możdzan Hanna | 10 | 03506 | 103506600133 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) | 44.33 54.63 59.84 | 11/12/2020 11/12/2020 20/3/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Musiał Antoni | 11 | 03506 | 103506700210 | ||||||
Nawrot Kacper | 13 | 03506 | 103506700159 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | 36.70 34.27 | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Nowak Szymon | 13 | 03506 | 103506700164 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | 36.16 36.92 | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Olearczyk Krzysztof | 10 | 03506 | 103506700132 | 50m dowolny (58) 100m dowolny (46) 100m zmienny (52) | 32.76 1:14.78 1:32.93 | 24/4/2021 20/3/2021 20/2/2021 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Oleksy Maja | 13 | 03506 | 103506600137 | ||||||
Osak Kacper | 10 | 03506 | 103506700115 | ||||||
Palmi Julia | 09 | 03506 | 103506600106 | 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 42.05 43.86 1:37.43 | 20/2/2021 20/2/2021 19/9/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Pasek Kamil | 10 | 03506 | 103506700123 | 100m dowolny (46) 50m motylkowy (56) | 1:25.37 46.24 | 20/3/2021 23/5/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Permus Maciej | 10 | 03506 | 103506700114 | 50m dowolny (58) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 31.81 34.66 1:18.15 | 20/2/2021 23/5/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piech Zofia | 12 | 03506 | 103506600198 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m motylkowy (41) | NT NT NT |
||||
Piecuch Julia | 10 | 03506 | 103506600119 | 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) 50m motylkowy (55) | 1:21.55 38.69 44.31 | 23/5/2021 20/2/2021 20/2/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piszczek Eliza | 13 | 03506 | 103506600162 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | 31.03 31.71 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Pitala Oliwia | 11 | 03506 | 103506600183 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) | 46.83 59.40 1:05.47 | 20/3/2021 14/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Pokrywka Zuzanna | 12 | 03506 | 103506600156 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m motylkowy (41) | NT NT NT |
||||
Rozumek Jan | 09 | 03506 | 103506700094 | 200m dowolny (60) 50m grzbietowy (50) 200m grzbietowy (54) | 2:33.96 36.02 2:42.05 | 12/12/2020 20/2/2021 27/3/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Sasik Milena | 13 | 03506 | 103506600166 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | 28.40 33.47 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Sawicki Adam | 13 | 03506 | 103506700165 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) 25m klasyczny (32) | 28.19 28.48 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Smulski Antoni | 10 | 03506 | 103506700117 | 100m dowolny (46) 50m klasyczny (48) 50m motylkowy (56) | 1:16.57 46.53 41.99 | 20/3/2021 17/4/2021 20/2/2021 | Wieliczka (POL) Kedzierzyn - Kozle (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sobek Michał | 10 | 03506 | 103506700118 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) | 46.21 49.38 1:00.84 | 11/12/2020 11/10/2020 11/12/2020 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Sroka Antonina | 11 | 03506 | 103506600218 | ||||||
Szpyra Antonina | 11 | 03506 | 103506600180 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) | 53.60 56.29 56.75 | 20/3/2021 14/3/2021 14/3/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Szymańska Wiktoria | 10 | 03506 | 103506600129 | 50m dowolny (57) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 37.78 42.22 1:33.97 | 11/12/2020 17/4/2021 19/12/2020 | Zabierzow (POL) Kedzierzyn - Kozle (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szymański Maksymilian | 11 | 03506 | 103506700207 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 34.84 45.88 1:30.74 | 20/3/2021 20/3/2021 24/4/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Słomska Małgorzata | 13 | 03506 | 103506600169 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | 21.03 26.24 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Słomski Mikołaj | 08 | 03506 | 103506700087 | 100m dowolny (46) 200m dowolny (60) 100m zmienny (52) | 1:12.30 2:45.18 1:26.85 | 20/3/2021 12/12/2020 12/12/2020 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Teper Franciszek | 12 | 03506 | 103506700191 | ||||||
Teper Wiktor | 13 | 03506 | 103506700160 | ||||||
Trzos Małgorzata | 12 | 03506 | 103506600157 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m motylkowy (41) | NT NT NT |
||||
Walankiewicz Aleksander | 13 | 03506 | 103506700161 | ||||||
Walawender Julia | 13 | 03506 | 103506600139 | 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | 36.54 NT | 20/3/2021 | Wieliczka (POL) | ||
Wieleba Michał | 08 | 03506 | 103506700088 | 50m klasyczny (48) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 42.57 40.66 1:27.19 | 20/3/2021 12/12/2020 12/12/2020 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Wrześniak Oskar | 09 | 03506 | 103506700096 | 200m dowolny (60) 100m motylkowy (44) 100m zmienny (52) | 2:23.81 1:15.23 1:18.85 | 20/3/2021 27/3/2021 12/12/2020 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Wójcik Joanna | 10 | 03506 | 103506600128 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m motylkowy (55) | 42.74 47.02 51.32 | 11/12/2020 19/9/2020 11/10/2020 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zajączkowska Hanna | 13 | 03506 | 103506600142 | 25m grzbietowy (33) | 38.54 | 20/3/2021 | Wieliczka (POL) | ||
Zajączkowski Adam | 11 | 03506 | 103506700190 | ||||||
Łuczak Agata | 09 | 03506 | 103506600093 | 100m dowolny (45) 50m motylkowy (55) 100m motylkowy (43) | 1:08.82 34.58 1:19.84 | 20/3/2021 20/3/2021 27/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Łukasik Blanka | 09 | 03506 | 103506600102 | 200m grzbietowy (53) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 2:58.95 39.19 1:23.80 | 27/3/2021 20/3/2021 19/9/2020 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Łukasik Greta | 12 | 03506 | 103506600154 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT NT |
||||
Łupińska Barbara | 09 | 03506 | 103506600099 | ||||||
Śliwa Antonina | 09 | 03506 | 103506600097 | 200m dowolny (59) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 2:51.92 45.94 1:31.77 | 20/3/2021 24/10/2020 13/12/2020 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Śliwa Jadwiga | 11 | 03506 | 103506600181 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) | NT 51.48 NT | 14/3/2021 | Bochnia (POL) |
||
Ślęczka Szymon | 13 | 03506 | 103506700140 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) 25m klasyczny (32) | 29.51 28.61 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Żak Zoya | 09 | 03506 | 103506600101 | 100m dowolny (45) 200m dowolny (59) 100m zmienny (51) | 1:06.22 2:23.05 1:18.01 | 28/3/2021 20/3/2021 25/10/2020 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
Solne Miasto Wieliczka 1 | 03506 | 4 x 50m zmienny (62) | Mężczyzn | Open | NT |
Solne Miasto Wieliczka 2 | 03506 | 4 x 50m zmienny (62) | Mężczyzn | Open | NT |
Solne Miasto Wieliczka 3 | 03506 | 4 x 50m zmienny (62) | Mężczyzn | Open | NT |
Solne Miasto Wieliczka 1 | 03506 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | Open | NT |
Solne Miasto Wieliczka 2 | 03506 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | Open | NT |
Solne Miasto Wieliczka 3 | 03506 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | Open | NT |
Ekiert Stanisław | 13 | 01612 | 101612700037 | ||||||
Kielczyk Leon | 12 | 01612 | 101612700051 | ||||||
Kukla Piotr | 11 | 01612 | 101612700039 | ||||||
Szyszkowski Kacper | 11 | 01612 | 101612700046 | ||||||
Słota Filip | 10 | 01612 | 101612700044 |
Sajnoga Alicja | 12 | 04411 | 104411600119 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) | 43.91 NT | 19/12/2020 | Radlin (POL) |
Barczyk Mikołaj | 12 | 03306 | 103306700107 | 50m dowolny (36) 50m motylkowy (42) | NT NT | ||||
Grzebinoga Hanna | 09 | 03306 | 103306600083 | ||||||
Gumółka Kuba | 09 | 03306 | 103306700079 | 50m klasyczny (48) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 44.24 36.65 1:24.10 | 20/2/2021 24/10/2020 11/10/2020 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Halkiewicz Maciej | 08 | 03306 | 103306700070 | 100m dowolny (46) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 1:01.57 30.89 1:12.20 | 20/3/2021 20/3/2021 19/12/2020 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Radlin (POL) |
||
Halkiewicz Maria | 10 | 03306 | 103306600097 | 50m dowolny (57) 100m dowolny (45) 50m motylkowy (55) | 34.63 1:16.16 38.78 | 20/2/2021 23/5/2021 23/5/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Jarosz Hanna | 10 | 03306 | 103306600085 | 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 39.48 42.06 1:21.35 | 20/2/2021 20/3/2021 24/4/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Karoń Filip | 12 | 03306 | 103306700112 | 50m dowolny (36) 50m klasyczny (40) | NT NT |
||||
Konieczna Antonina | 08 | 03306 | 103306600088 | 200m dowolny (59) 50m grzbietowy (49) 200m grzbietowy (53) | 2:37.66 37.23 2:49.47 | 20/3/2021 24/4/2021 24/4/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kowalczyk Bartosz | 08 | 03306 | 103306700072 | 200m dowolny (60) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 2:35.27 39.64 1:30.20 | 20/3/2021 20/3/2021 21/12/2019 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Muszalska Julia | 12 | 03306 | 103306600099 | 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT |
||||
Mączka Klaudia | 08 | 03306 | 103306600068 | 100m dowolny (45) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 1:21.70 44.35 1:34.62 | 15/12/2019 24/4/2021 19/9/2020 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Mączka Lena | 12 | 03306 | 103306600118 | 50m klasyczny (39) 50m motylkowy (41) | NT NT |
||||
Młodzik Maksymilian | 08 | 03306 | 103306700071 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) 200m grzbietowy (54) | 1:16.35 38.91 3:29.92 | 24/4/2021 24/4/2021 14/12/2019 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Panasiuk Agata | 09 | 03306 | 103306600084 | 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) 200m grzbietowy (53) | 1:17.11 40.05 3:00.36 | 24/4/2021 13/12/2020 24/4/2021 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Panasiuk Jakub | 12 | 03306 | 103306700105 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) | NT NT |
||||
Przepiórka Agata | 12 | 03306 | 103306600108 | 50m dowolny (35) 50m motylkowy (41) | NT NT |
||||
Satora Rita | 09 | 03306 | 103306600075 | 50m motylkowy (55) 100m motylkowy (43) 100m zmienny (51) | 36.11 1:20.45 1:30.59 | 20/3/2021 24/4/2021 11/10/2020 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Skubis Weronika | 12 | 03306 | 103306600111 | 50m dowolny (35) 50m motylkowy (41) | NT NT |
||||
Stach Lena | 12 | 03306 | 103306600102 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) | NT NT |
||||
Synowiec Szymon | 10 | 03306 | 103306700093 | 50m dowolny (58) 100m dowolny (46) 50m motylkowy (56) | 32.57 1:10.55 36.37 | 20/2/2021 23/5/2021 20/3/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Szkarłat Julia | 10 | 03306 | 103306600091 | 50m dowolny (57) 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) | 45.22 1:37.76 50.46 | 20/2/2021 20/3/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tomeczek Anna | 12 | 03306 | 103306600100 | 50m dowolny (35) 50m klasyczny (39) | NT NT |
||||
Urbański Piotr | 10 | 03306 | 103306700092 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m motylkowy (56) | 41.45 49.97 47.98 | 20/2/2021 20/2/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | 03306 | 103306600074 | 200m dowolny (59) 50m motylkowy (55) 100m motylkowy (43) | 2:42.12 36.06 1:19.74 | 13/12/2020 20/2/2021 24/4/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Wójcikowski Patryk | 08 | 03306 | 103306700066 | 50m grzbietowy (50) 50m motylkowy (56) 100m motylkowy (44) | 35.32 33.01 1:14.44 | 12/12/2020 24/4/2021 24/4/2021 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Żaba Mateusz | 11 | 03306 | 103306700113 | 50m dowolny (58) 50m motylkowy (56) 100m zmienny (52) | 39.12 NT 1:40.62 | 23/5/2021 23/5/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m zmienny (62) | Mężczyzn | 46 lat i młodsi | 2:31.17 |
Gumółka Kuba Halkiewicz Maciej | 09 08 | Synowiec Szymon Żaba Mateusz | 10 11 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | 46 lat i młodsi | 2:31.53 |
Halkiewicz Maria Jarosz Hanna | 10 10 | Satora Rita Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 09 |
Czyżak Paulina | 11 | 02711 | 102711600434 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m motylkowy (55) | 41.19 44.56 NT | 14/5/2021 14/5/2021 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Jakubczyk Natalia | 08 | 02711 | 102711600314 | 50m grzbietowy (49) 200m grzbietowy (53) 100m motylkowy (43) | 32.60 2:27.92 1:12.04 | 24/4/2021 10/5/2021 20/2/2021 | Pawlowice (POL) Radlin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Karcz Maja | 10 | 02711 | 102711600426 | ||||||
Michael Emma | 10 | 02711 | 102711600418 | 100m dowolny (45) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 1:14.52 44.86 1:24.42 | 20/3/2021 20/2/2021 21/5/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Nowak Maja | 10 | 02711 | 102711600402 | 50m dowolny (57) 100m dowolny (45) 50m klasyczny (47) | 36.67 1:22.58 48.28 | 21/5/2021 21/5/2021 25/2/2021 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Ociepa Norbert | 09 | 02711 | 102711700431 | 50m grzbietowy (50) 50m motylkowy (56) 100m motylkowy (44) | 33.36 30.71 1:09.67 | 20/2/2021 7/11/2020 18/5/2021 | Oswiecim (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) |
||
Pichit Patryk | 10 | 02711 | 102711700416 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) 100m zmienny (52) | 1:21.63 42.54 1:29.84 | 20/3/2021 25/2/2021 21/5/2021 | Wieliczka (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) |
||
Spyra Aleksander | 10 | 02711 | 102711700425 | ||||||
Szczyrba Maja | 10 | 02711 | 102711600408 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m motylkowy (55) | 43.55 51.09 NT | 21/5/2021 25/2/2021 | Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Szpernalowska Mila | 08 | 02711 | 102711600419 | 100m dowolny (45) 200m dowolny (59) 50m grzbietowy (49) | 1:11.57 2:57.92 43.04 | 19/3/2021 12/12/2020 10/10/2020 | Gliwice (POL) Cieszyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Wdowiak Jakub | 12 | 02711 | 102711700470 | 50m dowolny (36) 50m klasyczny (40) 50m motylkowy (42) | 39.98 NT NT | 17/4/2021 | Kedzierzyn - Kozle (POL) | ||
Witecki Wojciech | 10 | 02711 | 102711700437 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m motylkowy (56) | 46.59 52.42 1:04.82 | 21/5/2021 25/2/2021 21/5/2021 | Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) |
||
Łaskawiec Emilia | 10 | 02711 | 102711600415 | 50m dowolny (57) 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) | 41.44 1:31.42 46.88 | 27/10/2020 24/10/2020 25/2/2021 | Gliwice (POL) Wieliczka (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
Bodziony Filip | 10 | 01406 | 101406700131 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) 100m zmienny (52) | 1:26.75 47.43 1:39.30 | 20/3/2021 20/2/2021 20/2/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bodziony Piotr | 14 | 01406 | 101406700178 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) 25m klasyczny (32) | NT NT NT |
||||
Brońska Anna | 11 | 01406 | 101406600129 | 50m dowolny (57) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 36.95 45.02 1:31.91 | 20/3/2021 24/4/2021 24/4/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Gruca Filip | 14 | 01406 | 101406700172 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) 25m klasyczny (32) | NT NT NT |
||||
Hajduga Malwina | 08 | 01406 | 101406600168 | 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) 100m zmienny (51) | 1:25.09 47.97 NT | 20/3/2021 24/10/2020 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Hanula Mateusz | 08 | 01406 | 101406700187 | 100m dowolny (46) 200m dowolny (60) 50m grzbietowy (50) | 1:11.58 2:41.57 38.55 | 20/3/2021 20/3/2021 12/12/2020 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Jakubowska Helena | 13 | 01406 | 101406600183 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | NT NT NT |
||||
Jędrzejczyk Julia | 12 | 01406 | 101406600170 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m motylkowy (41) | NT NT NT |
||||
Kamińska Zofia | 10 | 01406 | 101406600162 | 50m dowolny (57) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 37.55 42.25 1:33.99 | 20/2/2021 20/2/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kołodziejczyk Alex | 11 | 01406 | 101406700194 | 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 52.70 54.34 NT | 20/3/2021 24/4/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Kronenberger Franciszek | 10 | 01406 | 101406700147 | 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 46.78 49.46 1:37.61 | 20/2/2021 20/2/2021 14/3/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Krzak Zofia | 13 | 01406 | 101406600193 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | 20.36 23.73 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 101406600116 | 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) 200m grzbietowy (53) | 1:10.05 37.21 2:45.42 | 24/4/2021 13/12/2020 24/4/2021 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Kurzeja Małgorzata | 13 | 01406 | 101406600161 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | 18.23 21.82 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kuźma Katarzyna | 10 | 01406 | 101406600134 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) | 30.67 35.11 38.48 | 24/4/2021 20/2/2021 20/3/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Leśnik Milena | 11 | 01406 | 101406600154 | 50m dowolny (57) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 34.49 39.95 1:23.56 | 20/3/2021 14/3/2021 20/2/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Lichowski Łukasz | 13 | 01406 | 101406700169 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) 25m klasyczny (32) | 23.85 32.10 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Matras Katarzyna | 14 | 01406 | 101406600174 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | 24.08 29.75 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Mordarska Liliana | 14 | 01406 | 101406600185 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | 25.80 27.87 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Nowak Piotr | 13 | 01406 | 101406700175 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) 25m klasyczny (32) | 21.91 24.68 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Obrzut Mateusz | 10 | 01406 | 101406700199 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 50m klasyczny (48) | NT NT NT |
||||
Ogórek Nikodem | 14 | 01406 | 101406700171 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | NT NT |
||||
Piętka Adam | 10 | 01406 | 101406700157 | 50m dowolny (58) 100m dowolny (46) 100m zmienny (52) | 36.15 1:17.93 1:28.35 | 20/2/2021 20/3/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piętka Jakub | 13 | 01406 | 101406700195 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) 25m klasyczny (32) | 24.19 28.18 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Pociecha Oskar | 14 | 01406 | 101406700197 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) | NT NT |
||||
Ruchała Weronika | 08 | 01406 | 101406600104 | 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 35.20 39.79 1:26.32 | 24/4/2021 24/4/2021 14/12/2019 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Rylewicz Jan | 13 | 01406 | 101406700192 | 25m dowolny (30) 25m grzbietowy (34) 25m klasyczny (32) | 18.63 22.90 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Sopata Marcel | 09 | 01406 | 101406700144 | 200m dowolny (60) 50m grzbietowy (50) 100m zmienny (52) | 3:08.25 42.23 1:40.37 | 8/11/2020 20/2/2021 19/9/2020 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Tkaczyk Helena | 11 | 01406 | 101406600145 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) | NT NT NT |
||||
Zięba Zofia | 13 | 01406 | 101406600173 | 25m dowolny (29) 25m grzbietowy (33) 25m klasyczny (31) | 24.12 26.09 NT | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Świdrak Kacper | 09 | 01406 | 101406700152 | 200m dowolny (60) 50m grzbietowy (50) 200m grzbietowy (54) | 2:34.95 34.35 2:42.08 | 12/12/2020 24/4/2021 24/4/2021 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Świdrak Marcel | 12 | 01406 | 101406700190 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) 50m klasyczny (40) | NT NT NT |
||||
Świdrak Oliwier | 12 | 01406 | 101406700132 | 50m dowolny (36) 50m klasyczny (40) 50m motylkowy (42) | NT NT NT |
STP Nowy Sącz 1 | 01406 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | 46 lat i młodsi | 2:19.09 |
Ruchała Weronika Leśnik Milena | 08 11 | Kurzeja Karolina Kuźma Katarzyna | 09 10 |
Barnaś Kinga | 11 | 04106 | 104106600057 | 50m dowolny (57) | NT | ||||
Boroń Adam | 10 | 04106 | 104106700040 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) 100m zmienny (52) | 1:24.10 43.84 1:42.92 | 23/5/2021 23/5/2021 21/11/2020 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Burkat Maja | 12 | 04106 | 104106600066 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT NT |
||||
Dziubińska Natasza | 12 | 04106 | 104106600069 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m klasyczny (39) | NT NT NT |
||||
Garbacz Maksym | 12 | 04106 | 104106700063 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) 50m klasyczny (40) | NT NT NT |
||||
Gut Filip | 09 | 04106 | 104106700047 | 100m dowolny (46) 50m klasyczny (48) | 1:24.69 45.26 | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Gut Hubert | 09 | 04106 | 104106700048 | 100m dowolny (46) 50m grzbietowy (50) 100m zmienny (52) | 1:18.71 42.97 1:36.61 | 20/3/2021 20/2/2021 8/11/2020 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Gąsior Iga | 10 | 04106 | 104106600038 | ||||||
Leśniakiewicz Andrzej | 12 | 04106 | 104106700065 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) 50m klasyczny (40) | NT NT NT |
||||
Leśniakiewicz Julia | 10 | 04106 | 104106600043 | ||||||
Leśnicki Franciszek | 10 | 04106 | 104106700042 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 36.64 47.28 1:31.08 | 24/4/2021 8/11/2020 21/11/2020 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Magiera Rafal | 11 | 04106 | 104106700061 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 100m zmienny (52) | 39.47 44.67 1:44.21 | 20/3/2021 24/4/2021 23/5/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Pastwa Jeremi | 10 | 04106 | 104106700045 | ||||||
Puźniak Maja | 10 | 04106 | 104106600036 | ||||||
Ruchała Wiktoria | 10 | 04106 | 104106600044 | ||||||
Tokarski Szymon | 10 | 04106 | 104106700046 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 28.99 39.58 1:17.73 | 19/12/2020 11/12/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tolala Lena | 11 | 04106 | 104106600053 | 50m dowolny (57) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 38.67 48.28 1:41.81 | 23/5/2021 24/4/2021 23/5/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Warzecha Alan | 11 | 04106 | 104106700060 | 50m dowolny (58) 50m grzbietowy (50) 100m zmienny (52) | 35.98 41.64 1:36.87 | 24/4/2021 24/4/2021 23/5/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Watycha Maksymilian | 11 | 04106 | 104106700064 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) | 46.59 59.20 | 24/4/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Wida Adrianna | 11 | 04106 | 104106600055 | 50m dowolny (57) 50m grzbietowy (49) 100m zmienny (51) | 40.07 44.36 1:40.02 | 24/4/2021 23/5/2021 23/5/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Węgrzyn Aleksandra | 10 | 04106 | 104106600037 | 100m dowolny (45) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 1:14.38 45.03 1:21.80 | 23/5/2021 20/2/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
Bielawa Andrzej | 09 | 04206 | 104206700025 | ||||||
Bryniarski Michał | 08 | 04206 | 104206700022 | ||||||
Mleczko Anna | 09 | 04206 | 104206600021 | ||||||
Polak Iga | 09 | 04206 | 104206600024 | ||||||
Pęczek Karolina | 09 | 04206 | 104206600028 | ||||||
Staszel Mikołaj | 09 | 04206 | 104206700027 | ||||||
Suchecki-Zwijacz Tymoteusz | 10 | 04206 | 104206700031 |
Mucha Kornel | 12 | 00912 | 100912700241 | 50m dowolny (36) 50m klasyczny (40) 50m motylkowy (42) | 38.33 54.92 45.74 | 24/4/2021 20/2/2021 20/2/2021 | Kielce (POL) Ciechanow (POL) Ciechanow (POL) |
||
Prasał Bartosz | 12 | 00912 | 100912700243 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) 50m klasyczny (40) | 37.58 41.42 49.93 | 24/4/2021 24/4/2021 20/2/2021 | Kielce (POL) Kielce (POL) Ciechanow (POL) |
||
Szewczyk Ignacy | 12 | 00912 | 100912700242 | 50m grzbietowy (38) 50m klasyczny (40) 50m motylkowy (42) | 44.72 54.99 NT | 24/4/2021 24/4/2021 | Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Tkacz Jan | 12 | 00912 | 100912700255 | 50m dowolny (36) 50m grzbietowy (38) 50m klasyczny (40) | 47.71 NT 55.97 | 24/4/2021 24/4/2021 | Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Wojtasiewicz Zuzanna | 12 | 00912 | 100912600240 | 50m dowolny (35) 50m grzbietowy (37) 50m motylkowy (41) | 48.27 47.68 NT | 20/2/2021 24/4/2021 | Ciechanow (POL) Kielce (POL) |
Malinowska Liliana | 11 | 03406 | 103406600031 | ||||||
Sawiński Wojciech | 08 | 03406 | 103406700013 |
Boroń Marcin | 13 | 00106 | 100106700618 | ||||||
Czachura Bartłomiej | 12 | 00106 | 100106700585 | ||||||
Gromko Dawid | 13 | 00106 | 100106700574 | ||||||
Hałys Aleksander | 12 | 00106 | 100106700586 | ||||||
Herasymenko Sofiia | 08 | 00106 | 100106600543 | ||||||
Hojda Bartłomiej | 13 | 00106 | 100106700563 | ||||||
Jabłońska Wiktoria | 12 | 00106 | 100106600587 | ||||||
Janiczek Paulina | 13 | 00106 | 100106600576 | ||||||
Kaczmarczyk Rozalia | 12 | 00106 | 100106600589 | ||||||
Kalczyńska-Kowacka Barbara | 12 | 00106 | 100106600590 | ||||||
Kobis Kamila | 13 | 00106 | 100106600577 | ||||||
Król Łucja | 13 | 00106 | 100106600620 | ||||||
Lupa Filip | 12 | 00106 | 100106700591 | ||||||
Marczyńska Magdalena | 09 | 00106 | 100106600478 | ||||||
Matyasik Mikołaj | 09 | 00106 | 100106700466 | ||||||
Matyasik Łucja | 11 | 00106 | 100106600530 | 50m grzbietowy (49) 50m klasyczny (47) 100m zmienny (51) | 41.86 45.40 1:32.26 | 23/5/2021 23/5/2021 23/5/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Michalska Aleksandra | 12 | 00106 | 100106600593 | ||||||
Nieroda Antoni | 12 | 00106 | 100106700594 | ||||||
Pasierb Lena | 12 | 00106 | 100106600602 | ||||||
Piecuch Klaudia | 11 | 00106 | 100106600550 | 50m dowolny (57) 50m motylkowy (55) 100m zmienny (51) | 35.77 42.82 1:29.77 | 20/3/2021 20/3/2021 14/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Piecuch Mateusz | 09 | 00106 | 100106700480 | ||||||
Piwowarczyk Karol | 13 | 00106 | 100106700580 | ||||||
Połetek Nikola | 12 | 00106 | 100106600595 | ||||||
Półtorak Nadia | 12 | 00106 | 100106600596 | ||||||
Rusek Michał | 11 | 00106 | 100106700532 | 50m dowolny (58) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 35.18 51.89 1:34.99 | 20/3/2021 23/5/2021 23/5/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Smolec Maciej | 12 | 00106 | 100106700599 | ||||||
Sternal Natalia | 13 | 00106 | 100106600565 | ||||||
Stróżak Olivier | 13 | 00106 | 100106700610 | ||||||
Sądel Aleksander | 12 | 00106 | 100106700597 | ||||||
Trela Marlena | 13 | 00106 | 100106600609 | ||||||
Tyrka Robert | 12 | 00106 | 100106700601 | ||||||
Wójcik Maria | 12 | 00106 | 100106600603 | ||||||
Zawadzki Wojciech | 13 | 00106 | 100106700583 | ||||||
Łątka Mikołaj | 12 | 00106 | 100106700592 | ||||||
Ścibor Maria | 12 | 00106 | 100106600613 | ||||||
Żurek Dariusz | 13 | 00106 | 100106700567 |
Sitek Aleksandra | 08 | 01311 | 101311600700 | 100m dowolny (45) 50m motylkowy (55) 100m zmienny (51) | NT NT NT |
Tupko Jakub | 10 | 01707 | 101707700017 | 100m dowolny (46) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 1:12.69 41.64 1:20.60 | 24/4/2021 17/4/2021 24/4/2021 | Pawlowice (POL) Kedzierzyn - Kozle (POL) Pawlowice (POL) |
||
Ćwirko Dominik | 09 | 01707 | 101707700007 | 100m dowolny (46) 200m dowolny (60) 200m grzbietowy (54) | 1:06.86 2:31.76 2:44.09 | 24/4/2021 28/11/2020 18/3/2021 | Pawlowice (POL) Opole (POL) Gliwice (POL) |
||
Ćwirko Michał | 08 | 01707 | 101707700009 | 50m grzbietowy (50) 200m grzbietowy (54) 50m klasyczny (48) | 35.15 2:47.74 37.36 | 24/4/2021 18/3/2021 9/5/2021 | Pawlowice (POL) Gliwice (POL) Cieszyn (POL) |
Bańkowska Wiktoria | 08 | 01507 | 101507600063 | 100m dowolny (45) 200m dowolny (59) 100m zmienny (51) | 1:02.34 2:15.73 1:12.13 | 17/4/2021 15/5/2021 22/11/2020 | Kedzierzyn - Kozle (POL) Raciborz (POL) Opole (POL) |
||
Jaśniecka Emilia | 09 | 01507 | 101507600072 | 200m dowolny (59) 50m grzbietowy (49) 200m grzbietowy (53) | 3:04.80 39.07 2:55.32 | 22/11/2020 24/4/2021 15/5/2021 | Opole (POL) Pawlowice (POL) Raciborz (POL) |
||
Kluczny Simon | 08 | 01507 | 101507700030 | 200m dowolny (60) 50m motylkowy (56) 100m motylkowy (44) | 3:13.23 37.37 1:28.55 | 17/1/2020 17/4/2021 18/3/2021 | Strzelce Opolskie (POL) Kedzierzyn - Kozle (POL) Gliwice (POL) |
||
Kurzywilk Michalina | 09 | 01507 | 101507600050 | 100m dowolny (45) 50m grzbietowy (49) | 1:22.33 40.83 | 24/4/2021 20/2/2021 | Pawlowice (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Polok Michalina | 10 | 01507 | 101507600097 | 50m dowolny (57) 50m klasyczny (47) | NT NT |
||||
Wasztyl Kacper | 08 | 01507 | 101507700064 | 200m dowolny (60) 50m klasyczny (48) 100m zmienny (52) | 2:27.66 36.99 1:15.20 | 22/11/2020 17/4/2021 22/11/2020 | Opole (POL) Kedzierzyn - Kozle (POL) Opole (POL) |
||
Świtoń Anna | 09 | 01507 | 101507600076 | 200m dowolny (59) 50m grzbietowy (49) 100m zmienny (51) | 2:42.85 37.61 1:24.76 | 22/11/2020 20/2/2021 22/11/2020 | Opole (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Opole (POL) |
UKS MOS Opole 1 | 01507 | 4 x 50m zmienny (61) | Kobiet | Open | PK | 2:29.15 |
Jaśniecka Emilia Świtoń Anna | 09 09 | Bańkowska Wiktoria Kurzywilk Michalina | 08 09 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |