XII Pływackie Mistrzostwa Skawiny Skawina, 26/9/2021 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Cylny Krystian | 05 | 02806 | 102806700058 | 100m dowolny (26) 100m klasyczny (30) | NT NT | ||||
Czapczyńska Zofia | 08 | 02806 | 102806600096 | 100m dowolny (25) 100m klasyczny (29) | 1:10.12 1:30.69 | 6/6/2021 5/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dzierwa Zuzanna | 08 | 02806 | 102806600056 | 100m dowolny (25) 100m grzbietowy (33) | 1:13.29 1:24.42 | 6/6/2021 5/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Grabowski Marcel | 09 | 02806 | 102806700081 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (32) | NT NT |
||||
Groński Antoni | 08 | 02806 | 102806700117 | 100m dowolny (26) 100m grzbietowy (34) | NT NT |
||||
Gubała Jagoda | 12 | 02806 | 102806600110 | 50m grzbietowy (31) | NT | ||||
Gubała Justyna | 09 | 02806 | 102806600059 | 50m dowolny (23) 50m grzbietowy (31) | 31.82 35.67 | 5/6/2021 30/5/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kierońska Maryla | 11 | 02806 | 102806600104 | 50m dowolny (23) 50m grzbietowy (31) | 37.23 43.37 | 20/3/2021 6/6/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kieroński Marcel | 07 | 02806 | 102806700103 | 100m dowolny (26) 100m zmienny (38) | 59.18 1:12.36 | 24/4/2021 14/11/2020 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kolbasin Oleksandr | 09 | 02806 | 102806700124 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (32) | NT NT |
||||
Kolbasina Yeva | 11 | 02806 | 102806600123 | 50m dowolny (23) 50m grzbietowy (31) | NT NT |
||||
Kot Mateusz | 10 | 02806 | 102806700112 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (32) | NT NT |
||||
Kuryłek Nikola | 08 | 02806 | 102806600090 | 100m grzbietowy (33) 100m zmienny (37) | 1:09.80 1:12.97 | 5/6/2021 13/12/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Lesiak Maja | 11 | 02806 | 102806600100 | 50m dowolny (23) 50m grzbietowy (31) | NT NT |
||||
Martemianow Michał | 10 | 02806 | 102806700062 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (32) | 34.50 38.31 | 30/5/2021 30/5/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Matras Kostek | 12 | 02806 | 102806700115 | 50m grzbietowy (32) | NT | ||||
Matras Łucja | 09 | 02806 | 102806600108 | 50m grzbietowy (31) 50m klasyczny (27) | 45.42 52.43 | 24/4/2021 20/3/2021 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Mleko Karolina | 04 | 02806 | 102806600028 | 100m grzbietowy (33) 100m zmienny (37) | NT NT |
||||
Stanisz Mikołaj | 07 | 02806 | 102806700106 | 100m klasyczny (30) 100m zmienny (38) | 1:22.62 NT | 1/3/2020 | Wieliczka (POL) | ||
Tynor Jan | 04 | 02806 | 102806700027 | 100m dowolny (26) 100m grzbietowy (34) | NT NT |
||||
Tynor Kacper | 06 | 02806 | 102806700051 | 100m dowolny (26) 100m zmienny (38) | NT NT |
||||
Wilczyńska Martyna | 08 | 02806 | 102806600125 | 100m dowolny (25) 100m klasyczny (29) | NT NT |
||||
Wójtowicz Franciszek | 08 | 02806 | 102806700069 | 100m dowolny (26) 100m grzbietowy (34) | NT NT |
||||
Żuchowski Kacper | 09 | 02806 | 102806700070 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (32) | 31.60 35.29 | 5/6/2021 30/5/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
Fala Niepołomice 1 | 02806 | 4 x 50m dowolny (22) | Mężczyzn | Open | NT |
Fala Niepołomice 2 | 02806 | 4 x 50m dowolny (22) | Mężczyzn | Open | NT |
Fala Niepołomice 3 | 02806 | 4 x 50m dowolny (22) | Mężczyzn | Open | NT |
Fala Niepołomice 1 | 02806 | 4 x 50m dowolny (21) | Kobiet | Open | NT |
Fala Niepołomice 2 | 02806 | 4 x 50m dowolny (21) | Kobiet | Open | NT |
Bednarz Zofia | 08 | 00606 | 100606600066 | ||||||
Bętkowska Emilia | 11 | 00606 | 100606600067 | ||||||
Doroz Oliwia | 10 | 00606 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | NT NT |
|||||
Jezioro Lena | 09 | 00606 | 100606600071 | ||||||
Krzyszkowska Amelia | 09 | 00606 | 100606600065 | ||||||
Kutermak Szymon | 10 | 00606 | 100606700064 | ||||||
Madej Julia | 10 | 00606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Maliszewski Szymon | 08 | 00606 | 100606700059 | ||||||
Mikuła Marcelina | 09 | 00606 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (18) | NT NT |
|||||
Płonka Aleksandra | 09 | 00606 | 100606600058 | ||||||
Raputa Gabriela | 08 | 00606 | 100606600057 | ||||||
Richa Oliwia | 08 | 00606 | 100606600068 | ||||||
Słaby Michał | 12 | 00606 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | NT NT |
|||||
Tabor Kaja | 10 | 00606 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | NT NT |
|||||
Turkawski Ignacy | 10 | 00606 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | NT NT |
|||||
Turkawski Mikołaj | 12 | 00606 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | NT NT |
|||||
Urban Kacper | 08 | 00606 | 100606700070 |
Andrzejewski Igor | 13 | AWSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT | |||||
Czopek Olaf | 09 | AWSKA | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (16) | NT NT |
|||||
Czopek Tymon | 14 | AWSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Gebczynski Tomasz | 13 | AWSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Maślanka Premyslaw | 12 | AWSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Ozog Filip | 13 | AWSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Radwan Alicja | 12 | AWSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Radwan Mateusz | AWSKA | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (16) | NT NT |
||||||
Sady Aleksander | 13 | AWSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Sady Natalia | 14 | AWSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Wagner Anna | 14 | AWSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Wagner Hubert | 13 | AWSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Wyka Hubert | 15 | AWSKA | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | NT NT |
|||||
Wyka Tobiasz | 13 | AWSKA | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | NT NT |
AWsport Skawina 1 | AWSKA | 4 x 25m dowolny (10) | Mężczyzn | 11 lat i młodsi | NT |
Wagner Hubert Sady Aleksander | 13 13 | Ozog Filip Wyka Hubert | 13 15 |
AWsport Skawina 2 | AWSKA | 4 x 25m dowolny (10) | Mężczyzn | 11 lat i młodsi | NT |
Gebczynski Tomasz Maślanka Premyslaw | 13 12 | Wyka Tobiasz Czopek Tymon | 13 14 |
AWsport Skawina 3 | AWSKA | 4 x 25m dowolny (9) | Kobiet | 11 lat i młodsi | NT |
Wagner Anna Radwan Alicja | 14 12 | Sady Natalia Wagner Anna | 14 14 |
Adamczyk Bartosz | 14 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT | |||||
Adamczyk Kamil | 14 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Apostolik Ksawery | 12 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Badura Emilia | 05 | OPSKA | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (17) | 38.00 47.00 |
|||||
Balcer Antonina | 14 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | NT NT |
|||||
Balza Martyna | 09 | OPSKA | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (15) | NT NT |
|||||
Baran Julita | 14 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Baran Mateusz | 12 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Bruzda Zofia | 09 | OPSKA | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (15) | NT NT |
|||||
Brózda Julia | 09 | OPSKA | 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (17) | 44.00 49.00 |
|||||
Bularz Amelia | 13 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Bularz Natalia | 10 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Błachut Zofia | 12 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | NT NT |
|||||
Ciernia Jagoda | 09 | OPSKA | 50m klasyczny (17) 50m motylkowy (19) | 43.00 46.00 |
|||||
Czerny Hanna | 14 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Danielewicz-Wójciak Bruno | 12 | OPSKA | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | NT NT |
|||||
Depa Franciszek | 13 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Dyrek Filip | 11 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | NT NT |
|||||
Dywan Michał | 10 | OPSKA | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 23.00 25.00 |
|||||
Fiema Martyna | 11 | OPSKA | 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 54.00 NT |
|||||
Gałdyszyński Mikołaj | 10 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m motylkowy (8) | NT NT |
|||||
Gałdyszyński Patryk | 12 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Hebda Róża | 10 | OPSKA | 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | NT NT |
|||||
Horbaciuk Milena | 09 | OPSKA | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (15) | NT NT |
|||||
Jamro Anna | 10 | OPSKA | 25m grzbietowy (3) 25m motylkowy (7) | NT NT |
|||||
Kapela Krzysztof | 11 | OPSKA | 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 23.00 20.00 |
|||||
Kopieć Jagoda | 08 | OPSKA | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (17) | 38.00 44.00 |
|||||
Kopieć Jan | 06 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (20) | 36.00 39.00 |
|||||
Kowalczyk Szymon | 12 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Kowalski Adam | 09 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (16) | NT NT |
|||||
Krupnik Zofia | 07 | OPSKA | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (17) | NT NT |
|||||
Kułach Joanna | 08 | OPSKA | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (17) | 41.00 46.00 |
|||||
Kułach Przemysław | 07 | OPSKA | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (16) | 40.00 43.00 |
|||||
Lebda Antoni | 12 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Lisiewicz Natan | 11 | OPSKA | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | NT NT |
|||||
Liszka Adam | 12 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Machaczka Anita | 12 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Machnik Pola | 13 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Machno Franciszek | 14 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Migo Jan | 12 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Najbar Zofia | 12 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Pachytel Amelia | 10 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | NT NT |
|||||
Paradowski Jakub | 11 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Pałac Zofia | 13 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Przybyło Emilia | 10 | OPSKA | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT |
|||||
Pyla Gabriela | 11 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Płonka Marcel | 14 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Płonka Wiktoria | 12 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Rejnowicz Michał | 12 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Rynia Martyna | 13 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Seremet Gabriela | 12 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Sieprawska Natalia | 09 | OPSKA | 50m grzbietowy (15) 50m motylkowy (19) | 43.00 47.00 |
|||||
Skalny Emilia | 10 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | NT NT |
|||||
Skalny Justyna | 12 | OPSKA | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT |
|||||
Skijko Barbara | 11 | OPSKA | 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | NT NT |
|||||
Skijko Piotr | 11 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Skorik Tymur | 14 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Szajna Bruno | 13 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Szajna Maja | 10 | OPSKA | 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 21.00 21.00 |
|||||
Szczypczyk Jakub | 12 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | NT NT |
|||||
Szewczyk Dawid | 13 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Szewczyk Julia | 09 | OPSKA | 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (17) | NT NT |
|||||
Szklarska Dominika | 09 | OPSKA | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (17) | NT NT |
|||||
Szklarska Karina | 13 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Szklarska Zuzanna | 12 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Słowik Wiktoria | 13 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Wasiek Helena | 12 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Wcisło Oliwier | 12 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Witos Julia | 13 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Wrzoszczyk Jan | 13 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Wrzoszczyk Zuzanna | 11 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Zawada Wojciech | 06 | OPSKA | 50m grzbietowy (16) 50m motylkowy (20) | 43.00 NT |
|||||
Zieliński Krzysztof | 10 | OPSKA | 25m grzbietowy (4) 25m motylkowy (8) | NT NT |
|||||
Ziomek Wanessa | 11 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Ziętarska Julia | 11 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Ziętarski Krzysztof | 11 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Śliwa Karol | 11 | OPSKA | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 22.00 25.00 |
|||||
Żmuda Aleksandra | 11 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
Optima Skawina 1 | OPSKA | 4 x 25m dowolny (10) | Mężczyzn | 11 lat i młodsi | NT |
Optima Skawina 2 | OPSKA | 4 x 25m dowolny (10) | Mężczyzn | 11 lat i młodsi | NT |
Optima Skawina 3 | OPSKA | 4 x 25m dowolny (10) | Mężczyzn | 11 lat i młodsi | NT |
Optima Skawina 1 | OPSKA | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 12 lat i starsi | NT |
Optima Skawina 1 | OPSKA | 4 x 25m dowolny (9) | Kobiet | 11 lat i młodsi | NT |
Optima Skawina 2 | OPSKA | 4 x 25m dowolny (9) | Kobiet | 11 lat i młodsi | NT |
Optima Skawina 3 | OPSKA | 4 x 25m dowolny (9) | Kobiet | 11 lat i młodsi | NT |
Optima Skawina 1 | OPSKA | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 12 lat i starsi | NT |
Optima Skawina 2 | OPSKA | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 12 lat i starsi | NT |
Optima Skawina 3 | OPSKA | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 12 lat i starsi | NT |
Robakiewicz Kacper | 11 | 02711 | 102711700604 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (32) | 37.17 40.46 | 14/5/2021 14/5/2021 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
Kawala Szymon | 08 | 00706 | 100706700051 | 100m grzbietowy (34) 100m zmienny (38) | 1:10.54 NT | 5/6/2021 | Oswiecim (POL) | ||
Resiuła Weronika | 12 | 00706 | 100706600062 | 50m dowolny (23) 50m motylkowy (35) | NT NT |
||||
Waligóra Aleksandra | 09 | 00706 | 100706600055 | 50m dowolny (23) 50m grzbietowy (31) | 37.27 38.35 | 11/10/2020 6/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zabawa Emilia | 07 | 00706 | 100706600050 | 100m dowolny (25) 100m grzbietowy (33) | 1:06.59 1:13.98 | 10/10/2020 24/10/2020 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Zabrzański Alfred | 54 | 00706 | 500706700048 | 100m dowolny (26) 100m klasyczny (30) | NT NT |
Mituś Weronika | 07 | PMBIE | 50m dowolny (13) 50m motylkowy (19) | 34.20 37.85 | 23/8/2021 23/8/2021 | Rzeszów (POL) Rzeszów (POL) |
Jaromin Maja | 09 | 05606 | 105606600083 | 50m dowolny (23) 50m klasyczny (27) | NT NT | ||||
Jałocha Alina | 13 | 05606 | 105606600003 | 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (35) | NT NT |
||||
Jałocha Kacper | 06 | 05606 | 105606700001 | 100m klasyczny (30) 100m zmienny (38) | NT NT |
||||
Jałocha Tomasz | 08 | 05606 | 105606700002 | 100m grzbietowy (34) 100m zmienny (38) | NT NT |
||||
Nogaj Wojciech | 13 | 05606 | 105606700035 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (32) | NT NT |
||||
Skałka Anna | 11 | 05606 | 105606600060 | 50m dowolny (23) 50m klasyczny (27) | NT NT |
||||
Wilczak Franciszek | 10 | 05606 | 105606700007 | 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (36) | NT NT |
||||
Wilczak Karolina | 10 | 05606 | 105606600006 | 50m grzbietowy (31) 50m motylkowy (35) | NT NT |
||||
Wilczak Piotr | 05 | 05606 | 105606700005 | 100m grzbietowy (34) 100m klasyczny (30) | NT NT |
||||
Wilczak Wojciech | 11 | 05606 | 105606700004 | 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (36) | NT NT |
Bałazińska Nadia | 13 | 04006 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT | |||||
Bałazińska Nikola | 09 | 04006 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (15) | NT NT |
|||||
Falat Oliwia | 11 | 04006 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Kałwa Karolina | 10 | 04006 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Mazurek Maria | 11 | 04006 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Nowak Pola | 11 | 04006 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Pikiel Milena | 09 | 04006 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (15) | NT NT |
|||||
Włosek Antonina | 11 | 04006 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Włosek Franek | 13 | 04006 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
CKiS Miechów 1 | 04006 | 4 x 25m dowolny (9) | Kobiet | 11 lat i młodsi | NT |
Bałazińska Nadia Mazurek Maria | 13 11 | Nowak Pola Włosek Antonina | 11 11 |
CKiS Miechów 2 | 04006 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 12 lat i starsi | NT |
Bałazińska Nikola Kałwa Karolina | 09 10 | Falat Oliwia Pikiel Milena | 11 09 |
Ferszt Kornelia | 08 | 02111 | 102111600100 | 100m dowolny (25) 100m zmienny (37) | 1:04.16 1:12.33 | 30/5/2021 10/5/2021 | Wieliczka (POL) Radlin (POL) |
||
Staszkiewicz Julia | 08 | 02111 | 102111600103 | 100m dowolny (25) 100m klasyczny (29) | 1:06.02 1:20.34 | 30/5/2021 14/6/2021 | Wieliczka (POL) Radlin (POL) |
Bartys Eryk | 11 | 00106 | 100106700525 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (32) | 44.77 47.07 | 24/4/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Boboń Amelia | 10 | 00106 | 100106600495 | 50m dowolny (23) 50m klasyczny (27) | NT 56.51 | 25/10/2020 | Bochnia (POL) |
||
Darocha Małgorzata | 10 | 00106 | 100106600617 | 50m dowolny (23) 50m klasyczny (27) | NT NT |
||||
Gorczyca Klaudia | 10 | 00106 | 100106600500 | 50m dowolny (23) 50m klasyczny (27) | 41.96 48.00 | 24/4/2021 29/5/2021 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Gos Maja | 10 | 00106 | 100106600501 | 50m dowolny (23) 50m motylkowy (35) | 34.99 40.94 | 5/6/2021 29/5/2021 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Hajto Borys | 11 | 00106 | 100106700526 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (28) | 41.14 57.03 | 24/4/2021 6/6/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jania Filip | 10 | 00106 | 100106700502 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (28) | 47.60 NT | 1/3/2020 | Wieliczka (POL) | ||
Jeziorska Wiktoria | 10 | 00106 | 100106600503 | 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (35) | 42.81 41.71 | 29/5/2021 29/5/2021 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Kielar Julia | 10 | 00106 | 100106600505 | 50m dowolny (23) 50m klasyczny (27) | NT NT |
||||
Kosmal Maja | 10 | 00106 | 100106600506 | 50m dowolny (23) 50m grzbietowy (31) | 37.74 41.53 | 29/5/2021 29/5/2021 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Ochal Antoni | 10 | 00106 | 100106700508 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (28) | 36.71 49.81 | 23/5/2021 20/2/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piwowarczyk Michał | 10 | 00106 | 100106700625 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (28) | 36.36 NT | 5/6/2021 | Oswiecim (POL) | ||
Rusek Michał | 11 | 00106 | 100106700532 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (32) | 35.18 40.43 | 20/3/2021 14/3/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Siwek Lilianna | 10 | 00106 | 100106600510 | 50m grzbietowy (31) 50m motylkowy (35) | 43.03 44.58 | 23/5/2021 23/5/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Stawinoga Bianka | 11 | 00106 | 100106600533 | 50m dowolny (23) 50m klasyczny (27) | 48.30 1:01.04 | 24/4/2021 29/5/2021 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Styczeń Małgorzata | 11 | 00106 | 100106600624 | 50m dowolny (23) 50m klasyczny (27) | NT NT |
||||
Szałaj Alex | 10 | 00106 | 100106700511 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (32) | 44.46 48.54 | 29/5/2021 29/5/2021 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Szostak Emilia | 11 | 00106 | 100106600627 | 50m dowolny (23) 50m klasyczny (27) | NT NT |
||||
Szydłowski Patryk | 10 | 00106 | 100106700524 | 50m dowolny (24) 50m motylkowy (36) | 35.33 39.06 | 11/12/2020 29/5/2021 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Trela Sergiusz | 11 | 00106 | 100106700534 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (28) | 38.58 53.71 | 29/5/2021 6/6/2021 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wolny Wiktor | 11 | 00106 | 100106700541 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (28) | NT NT |
||||
Zielińska Maria | 11 | 00106 | 100106600540 | 50m dowolny (23) 50m klasyczny (27) | 44.41 53.58 | 24/4/2021 6/6/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
Jordan Kraków 1 | 00106 | 4 x 50m dowolny (22) | Mężczyzn | 12 lat i młodsi | 2:29.62 |
Ochal Antoni Szałaj Alex | 10 10 | Piwowarczyk Michał Szydłowski Patryk | 10 10 |
Jordan Kraków 2 | 00106 | 4 x 50m dowolny (22) | Mężczyzn | 12 lat i młodsi | 2:38.17 |
Hajto Borys Trela Sergiusz | 11 11 | Bartys Eryk Rusek Michał | 11 11 |
Jordan Kraków 1 | 00106 | 4 x 50m dowolny (21) | Kobiet | 12 lat i młodsi | NT |
Kielar Julia Jeziorska Wiktoria | 10 10 | Kosmal Maja Gos Maja | 10 10 |
Jasonek Mikołaj | 10 | NZ | 25m klasyczny (6) | 1:31.00 | 13/9/2021 | (POL) | |||
Król Radosław | 12 | NZ | 25m dowolny (2) | 35.00 | |||||
Lasek Radosław | 09 | NZ | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (18) | NT NT |
|||||
Lenarczyk Linga | 11 | NZ | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | NT NT |
|||||
Wiktorska Maja | 11 | NZ | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Wnorowski Aleksander | 10 | NZ | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 18.47 20.27 | 21/3/2019 21/3/2019 | Warszawa (POL) Ciechanów (POL) |
Dutka-Wołoch Nicola | 11 | SPRZO | 25m dowolny (1) 25m motylkowy (7) | NT NT |
Skoczek Jan | 12 | 01506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myś¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |