XII Pływackie Mistrzostwa Skawiny Skawina, 26/9/2021 |
1 - XII Pływackie Mistrzostwa Skawiny BLOK I | 26/9/2021 - 9:10 |
Konkurencja 1 26/9/2021 - 9:10 | Dziewcząt, 25m dowolny | 11 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 9:10 |
2 3 4 5 | Błachut Zofia Dutka-Wołoch Nicola Wasiek Helena Doroz Oliwia | 12 11 12 10 | Optima Skawina SP Rzozów Optima Skawina CKiS Skawina | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 7, 9:11 |
1 2 3 4 5 6 | Seremet Gabriela Bałazińska Nadia Najbar Zofia Baran Julita Wrzoszczyk Zuzanna Włosek Antonina | 12 13 12 14 11 11 | Optima Skawina CKiS Miechów Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 9:12 |
1 2 3 4 5 6 | Pyla Gabriela Szklarska Zuzanna Skalny Emilia Rynia Martyna Kałwa Karolina Machnik Pola | 11 12 10 13 10 13 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina CKiS Miechów Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7, 9:14 |
1 2 3 4 5 6 | Płonka Wiktoria Balcer Antonina Bularz Natalia Lenarczyk Linga Szklarska Karina Witos Julia | 12 14 10 11 13 13 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 7, 9:15 |
1 2 3 4 5 6 | Słowik Wiktoria Mazurek Maria Pachytel Amelia Falat Oliwia Madej Julia Ziętarska Julia | 13 11 10 11 10 11 | Optima Skawina CKiS Miechów Optima Skawina CKiS Miechów CKiS Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 7, 9:16 |
1 2 3 4 5 6 | Bularz Amelia Wagner Anna Wiktorska Maja Nowak Pola Machaczka Anita Pałac Zofia | 13 14 11 11 12 13 | Optima Skawina AWsport Skawina Zawodnik Niezrzeszony CKiS Miechów Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 7, 9:17 |
1 2 3 4 5 6 | Ziomek Wanessa Sady Natalia Radwan Alicja Tabor Kaja Czerny Hanna Żmuda Aleksandra | 11 14 12 10 14 11 | Optima Skawina AWsport Skawina AWsport Skawina CKiS Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 26/9/2021 - 9:19 | Chłopców, 25m dowolny | 11 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 9:19 |
2 3 4 | Andrzejewski Igor Kowalczyk Szymon Rejnowicz Michał | 13 12 12 | AWsport Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 9:21 |
1 2 3 4 5 6 | Baran Mateusz Wagner Hubert Sady Aleksander Dyrek Filip Lebda Antoni Włosek Franek | 12 13 13 11 12 13 | Optima Skawina AWsport Skawina AWsport Skawina Optima Skawina Optima Skawina CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 9:22 |
1 2 3 4 5 6 | Depa Franciszek Turkawski Mikołaj Skijko Piotr Gałdyszyński Mikołaj Apostolik Ksawery Gebczynski Tomasz | 13 12 11 10 12 13 | Optima Skawina CKiS Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina AWsport Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7, 9:24 |
1 2 3 4 5 6 | Wcisło Oliwier Paradowski Jakub Maślanka Premyslaw Liszka Adam Ozog Filip Wrzoszczyk Jan | 12 11 12 12 13 13 | Optima Skawina Optima Skawina AWsport Skawina Optima Skawina AWsport Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 7, 9:25 |
1 2 3 4 5 6 | Migo Jan Płonka Marcel Wyka Tobiasz Gałdyszyński Patryk Skorik Tymur Słaby Michał | 12 14 13 12 14 12 | Optima Skawina Optima Skawina AWsport Skawina Optima Skawina Optima Skawina CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 7, 9:27 |
1 2 3 4 5 6 | Szajna Bruno Adamczyk Kamil Adamczyk Bartosz Ziętarski Krzysztof Czopek Tymon Szewczyk Dawid | 13 14 14 11 14 13 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina AWsport Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 7, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 | Szczypczyk Jakub Machno Franciszek Wnorowski Aleksander Król Radosław Turkawski Ignacy Skoczek Jan | 12 14 10 12 10 12 | Optima Skawina Optima Skawina Zawodnik Niezrzeszony Zawodnik Niezrzeszony CKiS Skawina BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 | NT NT 18.47 35.00 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 26/9/2021 - 9:31 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 11 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:31 |
1 2 3 4 5 | Bularz Amelia Falat Oliwia Rynia Martyna Włosek Antonina Płonka Wiktoria | 13 11 13 11 12 | Optima Skawina CKiS Miechów Optima Skawina CKiS Miechów Optima Skawina | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 9:32 |
1 2 3 4 5 6 | Szklarska Karina Sady Natalia Żmuda Aleksandra Wagner Anna Radwan Alicja Witos Julia | 13 14 11 14 12 13 | Optima Skawina AWsport Skawina Optima Skawina AWsport Skawina AWsport Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 9:33 |
1 2 3 4 5 6 | Bularz Natalia Ziętarska Julia Czerny Hanna Kałwa Karolina Mazurek Maria Słowik Wiktoria | 10 11 14 10 11 13 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina CKiS Miechów CKiS Miechów Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 | Madej Julia Najbar Zofia Seremet Gabriela Szklarska Zuzanna Wrzoszczyk Zuzanna Pyla Gabriela | 10 12 12 12 11 11 | CKiS Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 6, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 | Ziomek Wanessa Bałazińska Nadia Machnik Pola Wasiek Helena Wiktorska Maja Pałac Zofia | 11 13 13 12 11 13 | Optima Skawina CKiS Miechów Optima Skawina Optima Skawina Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 6, 9:37 |
1 2 3 4 5 6 | Jamro Anna Skalny Justyna Przybyło Emilia Nowak Pola Machaczka Anita Baran Julita | 10 12 10 11 12 14 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina CKiS Miechów Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 26/9/2021 - 9:38 | Chłopców, 25m grzbietowy | 11 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 9:38 |
2 3 4 | Danielewicz-Wójciak Bruno Gebczynski Tomasz Andrzejewski Igor | 12 13 13 | Optima Skawina AWsport Skawina AWsport Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 9:40 |
1 2 3 4 | Wcisło Oliwier Apostolik Ksawery Rejnowicz Michał Lisiewicz Natan | 12 12 12 11 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 9:41 |
1 2 3 4 5 6 | Włosek Franek Ziętarski Krzysztof Płonka Marcel Szajna Bruno Adamczyk Bartosz Wrzoszczyk Jan | 13 11 14 13 14 13 | CKiS Miechów Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7, 9:43 |
1 2 3 4 5 6 | Baran Mateusz Skoczek Jan Paradowski Jakub Lebda Antoni Skorik Tymur Ozog Filip | 12 12 11 12 14 13 | Optima Skawina BOSiR Brzesko Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina AWsport Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 7, 9:44 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalczyk Szymon Wyka Hubert Machno Franciszek Maślanka Premyslaw Czopek Tymon Zieliński Krzysztof | 12 15 14 12 14 10 | Optima Skawina AWsport Skawina Optima Skawina AWsport Skawina AWsport Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 7, 9:45 |
1 2 3 4 5 6 | Migo Jan Wagner Hubert Liszka Adam Adamczyk Kamil Szewczyk Dawid Depa Franciszek | 12 13 12 14 13 13 | Optima Skawina AWsport Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 7, 9:47 |
1 2 3 4 5 6 | Sady Aleksander Dywan Michał Wnorowski Aleksander Śliwa Karol Skijko Piotr Gałdyszyński Patryk | 13 10 10 11 11 12 | AWsport Skawina Optima Skawina Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 | NT 23.00 20.27 22.00 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 26/9/2021 - 9:49 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 11 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 9:49 |
2 3 4 | Skijko Barbara Tabor Kaja Pachytel Amelia | 11 10 10 | Optima Skawina CKiS Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 9:51 |
2 3 4 5 | Lenarczyk Linga Doroz Oliwia Hebda Róża Przybyło Emilia | 11 10 10 10 | Zawodnik Niezrzeszony CKiS Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 | Skalny Emilia Błachut Zofia Szajna Maja Fiema Martyna Skalny Justyna Balcer Antonina | 10 12 10 11 12 14 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 21.00 54.00 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 26/9/2021 - 9:55 | Chłopców, 25m klasyczny | 11 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 9:55 |
2 3 4 | Wyka Hubert Lisiewicz Natan Dyrek Filip | 15 11 11 | AWsport Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 9:57 |
2 3 4 5 | Turkawski Mikołaj Słaby Michał Danielewicz-Wójciak Bruno Szczypczyk Jakub | 12 12 12 12 | CKiS Skawina CKiS Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 10:00 |
1 2 3 4 5 6 | Turkawski Ignacy Dywan Michał Kapela Krzysztof Śliwa Karol Jasonek Mikołaj Wyka Tobiasz | 10 10 11 11 10 13 | CKiS Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Zawodnik Niezrzeszony AWsport Skawina | 06 06 06 06 06 | NT 25.00 23.00 25.00 1:31.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 26/9/2021 - 10:03 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:03 |
1 2 3 4 5 6 | Dutka-Wołoch Nicola Skijko Barbara Szajna Maja Jamro Anna Hebda Róża Fiema Martyna | 11 11 10 10 10 11 | SP Rzozów Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 21.00 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 26/9/2021 - 10:05 | Chłopców, 25m motylkowy | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:05 |
2 3 4 | Zieliński Krzysztof Kapela Krzysztof Gałdyszyński Mikołaj | 10 11 10 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT 20.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 26/9/2021 - 10:07 | Dziewcząt, 4 x 25m dowolny | 11 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 1, 10:07 |
1 | AWsport Skawina 3 | AWsport Skawina | 06 | NT |
Wagner Anna, Radwan Alicja, Sady Natalia, Wagner Anna |
2 | Optima Skawina 3 | Optima Skawina | 06 | NT |
3 | CKiS Miechów 1 | CKiS Miechów | 06 | NT |
Bałazińska Nadia, Mazurek Maria, Nowak Pola, Włosek Antonina |
4 | Optima Skawina 1 | Optima Skawina | 06 | NT |
5 | Optima Skawina 2 | Optima Skawina | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 26/9/2021 - 10:09 | Chłopców, 4 x 25m dowolny | 11 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 1, 10:09 |
1 | Optima Skawina 3 | Optima Skawina | 06 | NT |
2 | Optima Skawina 1 | Optima Skawina | 06 | NT |
3 | Optima Skawina 2 | Optima Skawina | 06 | NT |
4 | AWsport Skawina 2 | AWsport Skawina | 06 | NT |
Gebczynski Tomasz, Maślanka Premyslaw, Wyka Tobiasz, Czopek Tymon |
5 | AWsport Skawina 1 | AWsport Skawina | 06 | NT |
Wagner Hubert, Sady Aleksander, Ozog Filip, Wyka Hubert |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/9/2021 - 10:11 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1, 10:11 |
2 | Optima Skawina 1 | Optima Skawina | 06 | NT |
3 | CKiS Miechów 2 | CKiS Miechów | 06 | NT |
Bałazińska Nikola, Kałwa Karolina, Falat Oliwia, Pikiel Milena |
4 | Optima Skawina 3 | Optima Skawina | 06 | NT |
5 | Optima Skawina 2 | Optima Skawina | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 26/9/2021 - 10:15 | Mężczyzn, 4 x 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1, 10:15 |
3 | Optima Skawina 1 | Optima Skawina | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 26/9/2021 - 10:18 | Kobiet, 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:18 |
1 2 3 4 5 | Balza Martyna Bałazińska Nikola Bruzda Zofia Pikiel Milena Krupnik Zofia | 09 09 09 09 07 | Optima Skawina CKiS Miechów Optima Skawina CKiS Miechów Optima Skawina | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 10:19 |
1 2 3 4 5 6 | Horbaciuk Milena Badura Emilia Mituś Weronika Kopieć Jagoda Kułach Joanna Szklarska Dominika | 09 05 07 08 08 09 | Optima Skawina Optima Skawina PMOS Biecz Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 08 06 06 06 | NT 38.00 34.20 38.00 41.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 26/9/2021 - 10:22 | Mężczyzn, 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:22 |
2 3 4 | Radwan Mateusz Czopek Olaf Mikuła Marcelina | 09 09 | AWsport Skawina AWsport Skawina CKiS Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 10:23 |
2 3 4 5 | Lasek Radosław Kopieć Jan Kułach Przemysław Kowalski Adam | 09 06 07 09 | Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT 36.00 40.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 26/9/2021 - 10:25 | Kobiet, 50m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:25 |
2 3 4 | Balza Martyna Bałazińska Nikola Horbaciuk Milena | 09 09 09 | Optima Skawina CKiS Miechów Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 10:27 |
1 2 3 4 5 | Pikiel Milena Szewczyk Julia Sieprawska Natalia Brózda Julia Bruzda Zofia | 09 09 09 09 09 | CKiS Miechów Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 | NT NT 43.00 44.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 26/9/2021 - 10:29 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:29 |
1 2 3 4 5 | Kowalski Adam Radwan Mateusz Kułach Przemysław Zawada Wojciech Czopek Olaf | 09 07 06 09 | Optima Skawina AWsport Skawina Optima Skawina Optima Skawina AWsport Skawina | 06 06 06 06 06 | NT NT 43.00 43.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 26/9/2021 - 10:32 | Kobiet, 50m klasyczny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:32 |
2 3 4 | Szklarska Dominika Krupnik Zofia Szewczyk Julia | 09 07 09 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 10:33 |
1 2 3 4 5 | Brózda Julia Kułach Joanna Ciernia Jagoda Kopieć Jagoda Badura Emilia | 09 08 09 08 05 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 | 49.00 46.00 43.00 44.00 47.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 26/9/2021 - 10:36 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:36 |
3 4 | Lasek Radosław Mikuła Marcelina | 09 09 | Zawodnik Niezrzeszony CKiS Skawina | 06 | NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 26/9/2021 - 10:38 | Kobiet, 50m motylkowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:38 |
2 3 4 | Sieprawska Natalia Mituś Weronika Ciernia Jagoda | 09 07 09 | Optima Skawina PMOS Biecz Optima Skawina | 06 08 06 | 47.00 37.85 46.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 26/9/2021 - 10:40 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:40 |
3 4 | Kopieć Jan Zawada Wojciech | 06 06 | Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 | 39.00 NT |
10:42 | Dekoracje |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myś¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |