XII Pływackie Mistrzostwa Skawiny Skawina, 26/9/2021 |
2 - XII Pływackie Mistrzostwa Skawiny BLOK II | 26/9/2021 - 12:30 |
Konkurencja 21 26/9/2021 - 12:30 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1, 12:30 |
2 | Fala Niepołomice 2 | Fala Niepołomice | 06 | NT |
3 | Fala Niepołomice 1 | Fala Niepołomice | 06 | NT |
4 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | NT |
Kielar Julia, Jeziorska Wiktoria, Kosmal Maja, Gos Maja |
5 | CKiS Skawina 1 | CKiS Skawina | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 26/9/2021 - 12:33 | Mężczyzn, 4 x 50m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1, 12:33 |
1 | Fala Niepołomice 1 | Fala Niepołomice | 06 | NT |
2 | Fala Niepołomice 2 | Fala Niepołomice | 06 | NT |
3 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | 2:29.62 |
Ochal Antoni, Szałaj Alex, Piwowarczyk Michał, Szydłowski Patryk |
4 | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 06 | 2:38.17 |
Hajto Borys, Trela Sergiusz, Bartys Eryk, Rusek Michał |
5 | Fala Niepołomice 3 | Fala Niepołomice | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 26/9/2021 - 12:36 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 12:36 |
2 3 4 | Bętkowska Emilia Kielar Julia Darocha Małgorzata | 11 10 10 | CKiS Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 12:38 |
1 2 3 4 5 6 | Szostak Emilia Jaromin Maja Boboń Amelia Styczeń Małgorzata Skałka Anna Kolbasina Yeva | 11 09 10 11 11 11 | Jordan Kraków Vigor Łętownia Jordan Kraków Jordan Kraków Vigor Łętownia Fala Niepołomice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Lesiak Maja Zielińska Maria Jezioro Lena Gorczyca Klaudia Stawinoga Bianka Resiuła Weronika | 11 11 09 10 11 12 | Fala Niepołomice Jordan Kraków CKiS Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów | 06 06 06 06 06 06 | NT 44.41 39.49 41.96 48.30 NT |
Seria 4 z 4, 12:41 |
1 2 3 4 5 6 | Kosmal Maja Kierońska Maryla Gubała Justyna Gos Maja Waligóra Aleksandra Płonka Aleksandra | 10 11 09 10 09 09 | Jordan Kraków Fala Niepołomice Fala Niepołomice Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 37.74 37.23 31.82 34.99 37.27 38.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 26/9/2021 - 12:43 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 12:43 |
1 2 3 4 5 6 | Grabowski Marcel Wolny Wiktor Jania Filip Kolbasin Oleksandr Nogaj Wojciech Kot Mateusz | 09 11 10 09 13 10 | Fala Niepołomice Jordan Kraków Jordan Kraków Fala Niepołomice Vigor Łętownia Fala Niepołomice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 47.60 NT NT NT |
Seria 2 z 3, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 | Szałaj Alex Trela Sergiusz Ochal Antoni Robakiewicz Kacper Hajto Borys Bartys Eryk | 10 11 10 11 11 11 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 11 06 06 | 44.46 38.58 36.71 37.17 41.14 44.77 |
Seria 3 z 3, 12:46 |
1 2 3 4 5 6 | Kutermak Szymon Rusek Michał Żuchowski Kacper Martemianow Michał Szydłowski Patryk Piwowarczyk Michał | 10 11 09 10 10 10 | CKiS Skawina Jordan Kraków Fala Niepołomice Fala Niepołomice Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.34 35.18 31.60 34.50 35.33 36.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 26/9/2021 - 12:48 | Kobiet, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:48 |
2 3 4 | Wilczyńska Martyna Bednarz Zofia Richa Oliwia | 08 08 08 | Fala Niepołomice CKiS Skawina CKiS Skawina | 06 06 06 | NT 1:14.64 1:19.78 |
Seria 2 z 2, 12:50 |
1 2 3 4 5 | Dzierwa Zuzanna Zabawa Emilia Ferszt Kornelia Staszkiewicz Julia Czapczyńska Zofia | 08 07 08 08 08 | Fala Niepołomice UKS SP 8 Chrzanów Górnik Sosnowiec Górnik Sosnowiec Fala Niepołomice | 06 06 11 11 06 | 1:13.29 1:06.59 1:04.16 1:06.02 1:10.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 26/9/2021 - 12:52 | Mężczyzn, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:52 |
2 3 4 | Urban Kacper Tynor Jan Cylny Krystian | 08 04 05 | CKiS Skawina Fala Niepołomice Fala Niepołomice | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 12:54 |
1 2 3 4 5 | Groński Antoni Tynor Kacper Kieroński Marcel Zabrzański Alfred Wójtowicz Franciszek | 08 06 07 54 08 | Fala Niepołomice Fala Niepołomice Fala Niepołomice UKS SP 8 Chrzanów Fala Niepołomice | 06 06 06 06 06 | NT NT 59.18 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 26/9/2021 - 12:56 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 12:56 |
2 3 4 | Darocha Małgorzata Kielar Julia Jaromin Maja | 10 10 09 | Jordan Kraków Jordan Kraków Vigor Łętownia | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 12:58 |
1 2 3 4 5 6 | Szostak Emilia Styczeń Małgorzata Boboń Amelia Stawinoga Bianka Skałka Anna Jałocha Alina | 11 11 10 11 11 13 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Vigor Łętownia Vigor Łętownia | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 56.51 1:01.04 NT NT |
Seria 3 z 3, 13:00 |
1 2 3 4 5 6 | Matras Łucja Krzyszkowska Amelia Płonka Aleksandra Jeziorska Wiktoria Gorczyca Klaudia Zielińska Maria | 09 09 09 10 10 11 | Fala Niepołomice CKiS Skawina CKiS Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 52.43 44.37 42.38 42.81 48.00 53.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 26/9/2021 - 13:02 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 13:02 |
2 3 4 | Piwowarczyk Michał Jania Filip Wolny Wiktor | 10 10 11 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 13:03 |
1 2 3 4 5 | Wilczak Wojciech Hajto Borys Ochal Antoni Trela Sergiusz Wilczak Franciszek | 11 11 10 11 10 | Vigor Łętownia Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Vigor Łętownia | 06 06 06 06 06 | NT 57.03 49.81 53.71 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 26/9/2021 - 13:05 | Kobiet, 100m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 13:05 |
2 3 4 5 | Czapczyńska Zofia Staszkiewicz Julia Raputa Gabriela Wilczyńska Martyna | 08 08 08 08 | Fala Niepołomice Górnik Sosnowiec CKiS Skawina Fala Niepołomice | 06 11 06 06 | 1:30.69 1:20.34 1:26.20 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 26/9/2021 - 13:08 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 13:08 |
2 3 4 | Wilczak Piotr Cylny Krystian Urban Kacper | 05 05 08 | Vigor Łętownia Fala Niepołomice CKiS Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 13:10 |
2 3 4 5 | Jałocha Kacper Maliszewski Szymon Stanisz Mikołaj Zabrzański Alfred | 06 08 07 54 | Vigor Łętownia CKiS Skawina Fala Niepołomice UKS SP 8 Chrzanów | 06 06 06 06 | NT 1:21.68 1:22.62 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 26/9/2021 - 13:12 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 13:12 |
2 3 4 | Kolbasina Yeva Lesiak Maja Gubała Jagoda | 11 11 12 | Fala Niepołomice Fala Niepołomice Fala Niepołomice | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 13:14 |
2 3 4 5 | Jezioro Lena Kierońska Maryla Matras Łucja Wilczak Karolina | 09 11 09 10 | CKiS Skawina Fala Niepołomice Fala Niepołomice Vigor Łętownia | 06 06 06 06 | 48.76 43.37 45.42 NT |
Seria 3 z 3, 13:16 |
1 2 3 4 5 6 | Bętkowska Emilia Waligóra Aleksandra Gubała Justyna Krzyszkowska Amelia Kosmal Maja Siwek Lilianna | 11 09 09 09 10 10 | CKiS Skawina UKS SP 8 Chrzanów Fala Niepołomice CKiS Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 41.66 38.35 35.67 38.31 41.53 43.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 26/9/2021 - 13:17 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 13:17 |
1 2 3 4 5 | Kolbasin Oleksandr Nogaj Wojciech Matras Kostek Grabowski Marcel Kot Mateusz | 09 13 12 09 10 | Fala Niepołomice Vigor Łętownia Fala Niepołomice Fala Niepołomice Fala Niepołomice | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 13:19 |
1 2 3 4 5 6 | Bartys Eryk Rusek Michał Żuchowski Kacper Martemianow Michał Robakiewicz Kacper Szałaj Alex | 11 11 09 10 11 10 | Jordan Kraków Jordan Kraków Fala Niepołomice Fala Niepołomice CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej Jordan Kraków | 06 06 06 06 11 06 | 47.07 40.43 35.29 38.31 40.46 48.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 26/9/2021 - 13:21 | Kobiet, 100m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 13:21 |
1 2 3 4 5 6 | Richa Oliwia Dzierwa Zuzanna Kuryłek Nikola Zabawa Emilia Bednarz Zofia Mleko Karolina | 08 08 08 07 08 04 | CKiS Skawina Fala Niepołomice Fala Niepołomice UKS SP 8 Chrzanów CKiS Skawina Fala Niepołomice | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:24.42 1:09.80 1:13.98 1:27.77 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 26/9/2021 - 13:23 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 13:23 |
1 2 3 4 5 6 | Wójtowicz Franciszek Jałocha Tomasz Kawala Szymon Groński Antoni Tynor Jan Wilczak Piotr | 08 08 08 08 04 05 | Fala Niepołomice Vigor Łętownia UKS SP 8 Chrzanów Fala Niepołomice Fala Niepołomice Vigor Łętownia | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:10.54 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 26/9/2021 - 13:26 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 13:26 |
1 2 3 4 5 6 | Resiuła Weronika Siwek Lilianna Gos Maja Jeziorska Wiktoria Jałocha Alina Wilczak Karolina | 12 10 10 10 13 10 | UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Vigor Łętownia Vigor Łętownia | 06 06 06 06 06 06 | NT 44.58 40.94 41.71 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 26/9/2021 - 13:27 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 13:27 |
2 3 4 5 | Wilczak Franciszek Szydłowski Patryk Kutermak Szymon Wilczak Wojciech | 10 10 10 11 | Vigor Łętownia Jordan Kraków CKiS Skawina Vigor Łętownia | 06 06 06 06 | NT 39.06 43.98 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 26/9/2021 - 13:29 | Kobiet, 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 13:29 |
2 3 4 5 | Raputa Gabriela Ferszt Kornelia Kuryłek Nikola Mleko Karolina | 08 08 08 04 | CKiS Skawina Górnik Sosnowiec Fala Niepołomice Fala Niepołomice | 06 11 06 06 | NT 1:12.33 1:12.97 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 26/9/2021 - 13:31 | Mężczyzn, 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 13:31 |
2 3 4 | Stanisz Mikołaj Jałocha Tomasz Jałocha Kacper | 07 08 06 | Fala Niepołomice Vigor Łętownia Vigor Łętownia | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 13:33 |
2 3 4 5 | Tynor Kacper Kieroński Marcel Maliszewski Szymon Kawala Szymon | 06 07 08 08 | Fala Niepołomice Fala Niepołomice CKiS Skawina UKS SP 8 Chrzanów | 06 06 06 06 | NT 1:12.36 1:16.69 NT |
13:36 | Dekoracje |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myś¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |