I Mikołajki Pływackie Olimpijczyk Kraków Kraków, 4/12/2021 |
2 - I Mikołajki Pływackie Olimpijczyk Kraków II | 4/12/2021 - 11:55 |
Konkurencja 18 4/12/2021 - 11:55 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:55 |
2 3 4 5 | Leśniowska Małgorzata Peszt Martyna Hus Nikola Skałka Anna | 11 10 11 11 | Olimpijczyk Kraków SportWise Kraków Olimpijczyk Kraków Vigor Łętownia | 06 06 06 06 | NT 45.55 47.35 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 4/12/2021 - 11:57 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:57 |
2 3 4 | Chmielek Adam Jurkowski Jan Dunajew Wiktor | 10 11 11 | Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 | NT 49.00 NT |
Seria 2 z 3, 11:58 |
1 2 3 4 5 | Baścik Igor Sołtys Jakub Targiel Tomasz DeVault Daniel Andrzejewski Aleksander | 10 10 10 11 10 | Olimpijczyk Kraków SportWise Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków SportWise Kraków | 06 06 06 06 06 | 46.09 45.00 43.50 44.01 45.67 |
Seria 3 z 3, 12:00 |
1 2 3 4 5 6 | Golonka Szymon Borys Bartłomiej Łopata Michał Cieniek Kacper Siwior Filip Bańdo Wojciech | 10 10 10 10 10 10 | SportWise Kraków Olimpijczyk Kraków Aquarius Myślenice Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 43.00 40.99 35.62 39.55 42.20 43.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 4/12/2021 - 12:01 | Kobiet, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 12:01 |
1 2 3 4 5 | Pieniądz Oliwia Deflorian Laura Rabicka Lena Skałka Victoria Wierzbicka Lena | 11 11 11 09 10 | Kmita Zabierzów Olimpijczyk Kraków Kmita Zabierzów Artswim Naprawa Roquet Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 12:03 |
1 2 3 4 5 6 | Kukucz-Legień Magdalena Dąbrowska Eliza Kożuch Lena Wiendlocha Zuzanna Zębala Katarzyna Moździoch Aleksandra | 10 11 11 09 11 11 | SportWise Kraków Kmita Zabierzów Olimpijczyk Kraków Paula Team Kraków Paula Team Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 1:00.00 55.93 52.73 53.43 58.15 1:03.69 |
Seria 3 z 3, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Stasiewicz Julia Małecka Karolina Hus Olivia Jaromin Maja Klimowicz Teresa Popiołek Barbara | 09 09 09 09 09 11 | Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Vigor Łętownia Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 48.19 45.73 40.30 44.40 47.64 51.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 4/12/2021 - 12:07 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 12:07 |
2 3 4 | Czernecki Leon Woźniak Maciej Jałocha Kacper | 10 05 06 | Olimpijczyk Kraków Paula Team Kraków Vigor Łętownia | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 12:09 |
1 2 3 4 5 6 | Stanisławski Ignacy Nowosielecki Piotr Zając Michał Ziembański Filip Klimowicz Jan Rawiński Jan | 08 09 10 08 07 10 | Paula Team Kraków Olimpijczyk Kraków SportWise Kraków Vigor Łętownia Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:00.00 NT NT NT |
Seria 3 z 5, 12:11 |
1 2 3 4 5 6 | Czekaj Franciszek Krupski Jan Surowiec Maciej Peschanskyi Matvii Dunajew Wiktor Kaszuba Igor | 09 11 08 10 11 09 | Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków SportWise Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 53.05 50.23 49.00 49.89 51.94 53.16 |
Seria 4 z 5, 12:12 |
1 2 3 4 5 6 | Safronov Igor Dwernicki Artur Cieniek Kacper Dobrowolski Mikołaj Chmielek Adam Grzybowski Tomasz | 09 09 10 10 10 10 | Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków SportWise Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 46.69 45.92 45.42 45.55 46.45 48.18 |
Seria 5 z 5, 12:14 |
1 2 3 4 5 6 | Gorzkowski Filip Osak Kacper Zaremba Igor Balcerzyk Michał Dudek Antoni Popiołek Jan | 08 10 05 06 09 09 | Olimpijczyk Kraków SportWise Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 42.91 42.20 32.85 38.56 42.80 44.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 4/12/2021 - 12:16 | Kobiet, 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 12:16 |
1 2 3 4 5 | Deflorian Laura Popiołek Barbara Płaczek Natalia Skałka Anna Wierzbicka Lena | 11 11 07 11 10 | Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Vigor Łętownia Roquet Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 12:17 |
1 2 3 4 5 6 | Kukucz-Legień Magdalena Dąbrowska Eliza Moździoch Aleksandra Zębala Katarzyna Rabicka Lena Pieniądz Oliwia | 10 11 11 11 11 11 | SportWise Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Paula Team Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 49.99 48.73 46.10 46.18 49.39 NT |
Seria 3 z 3, 12:19 |
1 2 3 4 5 6 | Kożuch Lena Leśniowska Małgorzata DeVault Julia Peszt Martyna Hus Nikola Golonka Hanna | 11 11 07 10 11 11 | Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków SportWise Kraków Olimpijczyk Kraków SportWise Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 42.42 39.37 34.62 36.36 40.21 45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 4/12/2021 - 12:20 | Mężczyzn, 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 12:20 |
2 3 4 5 | Arustanov Bagrat Krupski Jan Woźniak Maciej Rawiński Jan | 11 11 05 10 | SportWise Kraków Olimpijczyk Kraków Paula Team Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 12:22 |
1 2 3 4 5 6 | Targiel Tomasz Grzybowski Tomasz Skrzyszowski Bruno Wojtacha Karol Grzonka Filip Sanowski Patryk | 10 10 03 05 05 07 | Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Paula Team Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 12:24 |
1 2 3 4 5 6 | Zając Michał DeVault Daniel Sołtys Jakub Borys Bartłomiej Peschanskyi Matvii Jurkowski Jan | 10 11 10 10 10 11 | SportWise Kraków Olimpijczyk Kraków SportWise Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 45.55 43.76 38.00 40.10 43.79 46.87 |
Seria 4 z 5, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 | Siwior Filip Golonka Szymon Bańdo Wojciech Dobrowolski Mikołaj Andrzejewski Aleksander Baścik Igor | 10 10 10 10 10 10 | Olimpijczyk Kraków SportWise Kraków Olimpijczyk Kraków SportWise Kraków SportWise Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 37.28 35.55 33.60 34.45 36.56 38.00 |
Seria 5 z 5, 12:27 |
1 2 3 4 5 6 | Czernecki Leon Płaczek Mateusz Świeży Paweł Szczepanik Kacper Osak Kacper Łopata Michał | 10 07 05 05 10 10 | Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków SportWise Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 32.96 28.13 26.22 27.24 30.98 33.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 4/12/2021 - 12:28 | Kobiet, 100m motylkowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 12:28 |
3 | Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 | Olimpijczyk Kraków | 06 | 1:24.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 4/12/2021 - 12:30 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:30 |
2 3 4 | Kwiecień Ignacy Mrozicki Alex Węgrzyn Arkadiusz | 09 09 06 | Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 12:33 |
1 2 3 4 5 6 | Światłoń Bartosz Jaje Mikołaj Radziszewski Andrzej Oczkowicz Mikołaj Sekunda Miłosz Walewski Kacper | 09 08 05 06 09 08 | Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:38.61 1:14.58 1:04.23 1:09.31 1:22.51 2:06.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 4/12/2021 - 12:36 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:36 |
2 3 4 | Skałka Victoria Stasiewicz Julia Woźny Liliana | 09 09 08 | Artswim Naprawa Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 | NT 50.35 NT |
Seria 2 z 2, 12:38 |
2 3 4 5 | Długopolska Nikola Kostańczyk Kaja Stankiewicz-Szpilka Maria Małecka Karolina | 09 09 09 09 | Olimpijczyk Kraków SportWise Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 | 38.37 34.08 38.21 39.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 4/12/2021 - 12:39 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 12:39 |
1 2 3 4 5 6 | Jałocha Tomasz Łożyński Dariusz DeVault Adam Nowosielecki Piotr Siedlik Franciszek Heiza Ignacy | 08 08 08 09 08 08 | Vigor Łętownia Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 12:41 |
1 2 3 4 5 6 | Światłoń Bartosz Kaszuba Igor Sagan Tomasz Gąsior Karol Ziembański Filip Mrozicki Alex | 09 09 09 09 08 09 | Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Vigor Łętownia Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 52.31 50.21 52.21 NT NT |
Seria 3 z 3, 12:43 |
1 2 3 4 5 6 | Frankowicz Mateusz Świeży Szymon Jaje Mikołaj Popiołek Jan Czekaj Franciszek Lichoński Jan | 09 09 08 09 09 09 | Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 47.62 40.81 36.87 39.11 44.32 47.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 4/12/2021 - 12:44 | Dziewcząt, 200m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 12:44 |
1 2 3 4 5 | Wawro Zuzanna Gawlik Maja Długopolska Nikola Kostańczyk Kaja Mielech Magdalena | 09 09 09 09 08 | Kmita Zabierzów Roquet Kraków Olimpijczyk Kraków SportWise Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 3:01.97 2:21.02 2:25.55 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 4/12/2021 - 12:48 | Chłopców, 200m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 12:48 |
1 2 3 4 5 | Safronov Igor Siedlik Franciszek Walewski Kacper Pieniądz Patryk Kowalczyk Antoni | 09 08 08 09 09 | Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 12:53 |
1 2 3 4 5 6 | Gąsior Karol Peszt Michał Dwernicki Artur Gulba Jakub Surowiec Maciej Frankowicz Mateusz | 09 08 09 09 08 09 | Olimpijczyk Kraków SportWise Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków SportWise Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:40.81 3:26.00 3:21.24 3:22.22 3:27.22 NT |
Seria 3 z 3, 12:57 |
1 2 3 4 5 6 | Heiza Ignacy Warunek Antoni Plutecki Jakub Sekunda Miłosz Gorzkowski Filip Kukucz-Legień Maksymilian | 08 08 08 09 08 08 | Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Plutecki Family Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków SportWise Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:47.04 2:35.36 2:22.22 2:29.12 2:43.17 3:15.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 4/12/2021 - 13:01 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 13:01 |
3 4 | Skalska Zofia Płaczek Natalia | 05 07 | Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 | 1:10.45 1:24.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 4/12/2021 - 13:04 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 13:04 |
2 3 4 5 | Szczepanik Kacper Płaczek Mateusz Klimowicz Jan Armuła Karol | 05 07 07 05 | Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 | NT 1:20.17 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 4/12/2021 - 13:06 | Kobiet, 100m zmienny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 13:06 |
2 3 4 | Jaromin Maja Drzyzgiewicz Zuzanna DeVault Julia | 09 09 07 | Vigor Łętownia Paula Team Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 13:08 |
1 2 3 4 5 6 | Wawro Zuzanna Hus Olivia Woźny Liliana Mielech Magdalena Klimowicz Teresa Gawlik Maja | 09 09 08 08 09 09 | Kmita Zabierzów Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Roquet Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:35.07 1:25.24 1:20.50 1:24.53 1:28.95 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 4/12/2021 - 13:11 | Mężczyzn, 100m zmienny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 13:11 |
1 2 3 4 5 6 | Świeży Paweł Grzonka Filip Węgrzyn Arkadiusz Peszt Michał Sanowski Patryk Jałocha Tomasz | 05 05 06 08 07 08 | Olimpijczyk Kraków Paula Team Kraków Siemacha Kraków SportWise Kraków Olimpijczyk Kraków Vigor Łętownia | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 13:13 |
1 2 3 4 5 6 | Łożyński Dariusz Jałocha Kacper Kukucz-Legień Maksymilian Lichoński Jan Wojtacha Karol Pieniądz Patryk | 08 06 08 09 05 09 | Olimpijczyk Kraków Vigor Łętownia SportWise Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:40.55 NT NT NT |
Seria 3 z 4, 13:16 |
1 2 3 4 5 6 | Sagan Tomasz Świeży Szymon Kowalczyk Antoni DeVault Adam Kwiecień Ignacy Gulba Jakub | 09 09 09 08 09 09 | Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Kmita Zabierzów Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:35.57 1:33.39 1:30.22 1:32.19 1:35.35 1:40.47 |
Seria 4 z 4, 13:18 |
1 2 3 4 5 6 | Warunek Antoni Plutecki Jakub Radziszewski Andrzej Zaremba Igor Balcerzyk Michał Dudek Antoni | 08 08 05 05 06 09 | Olimpijczyk Kraków Plutecki Family Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:23.57 1:16.16 1:04.88 1:09.56 1:17.60 1:24.76 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |