I Mikołajki Pływackie Olimpijczyk Kraków Kraków, 4/12/2021 |
3 - I Mikołajki Pływackie Olimpijczyk Kraków III | 4/12/2021 - 13:20 |
Konkurencja 34 4/12/2021 - 13:20 | 2 x 25m dowolny | Sztafeta Rodzinna Lista startowa |
Seria 1 z 5, 13:20 |
2 | Rak | Kmita Zabierzów | 06 | NT |
3 | Stypuła | Kmita Zabierzów | 06 | NT |
4 | Tłustochowicz | Kmita Zabierzów | 06 | NT |
Seria 2 z 5, 13:21 |
2 | WILCZAK FRANCISZEK, WILCZAK WOJCIECH | Artswim Naprawa | 06 | NT |
3 | Woszczyna | Kmita Zabierzów | 06 | NT |
4 | Głowaccy | Kmita Zabierzów | 06 | NT |
5 | Paula Team Kraków 1 | Paula Team Kraków | 06 | NT |
Stanisławski Ignacy |
Seria 3 z 5, 13:22 |
1 | OSAK TEAM | SportWise Kraków | 06 | NT |
Osak Kacper, Osak Maciek |
2 | Paula Team Kraków 2 | Paula Team Kraków | 06 | NT |
Wiendlocha Zuzanna, Wiendlocha Bartłomiej |
3 | GOLONKA TEAM 2 | SportWise Kraków | 06 | NT |
Golonka Szymon, Golonka Wojciech |
4 | Andejrzewscy TEAM | SportWise Kraków | 06 | NT |
Andrzejewski Aleksander, Andrzejewski Jacek |
5 | Czerwiec | Kmita Zabierzów | 06 | NT |
6 | Plutecki Family Kraków 1 | Plutecki Family Kraków | 06 | NT |
Seria 4 z 5, 13:23 |
1 | Moździoch | Kmita Zabierzów | 06 | NT |
2 | WILCZAK PIOTR, WILCZAK KAROLINA | Artswim Naprawa | 06 | NT |
3 | SKAŁKA ANNA, SKAŁKA NATALIA | Artswim Naprawa | 06 | NT |
4 | JALOCHA KACPER, JAŁOCHA TOMASZ | Artswim Naprawa | 06 | NT |
5 | Herbutowicz | Kmita Zabierzów | 06 | NT |
6 | Klocek | Kmita Zabierzów | 06 | NT |
Seria 5 z 5, 13:23 |
1 | Cybulscy | Kmita Zabierzów | 06 | NT |
2 | Kukucz-Legień TEAM | SportWise Kraków | 06 | NT |
Kukucz-Legień Magdalena, Kukucz-Legień Małgorzata |
3 | GOLONKA TEAM | SportWise Kraków | 06 | NT |
Golonka Magdalena, Golonka Hanna |
4 | Piechowscy | Kmita Zabierzów | 06 | NT |
5 | Paula Team Kraków 3 | Paula Team Kraków | 06 | NT |
Drzyzgiewicz Zuzanna, Drzyzgiewicz Michał |
6 | Iwańska | Kmita Zabierzów | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 4/12/2021 - 13:24 | Kobiet, 400m dowolny | Wyścig Triathlonistów Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 13:24 |
2 3 4 | Madej Olga Galewicz Katarzyna Czerwiec Magdalena | 08 76 | Kmita Zabierzów 4Tri Team Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 13:33 |
1 2 3 4 5 | Bartuś Maria Wąsik Maja Młynarska Józefina Kostańczyk Kaja Kukucz-Legień Małgorzata | 05 04 03 09 79 | Kmita Zabierzów SportWise Kraków SportWise Kraków SportWise Kraków SportWise Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 5:15.15 5:00.00 5:07.68 8:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 4/12/2021 - 13:42 | Mężczyzn, 400m dowolny | Wyścig Triathlonistów Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 13:42 |
2 3 4 | Lebitko Olaf Drzyzgiewicz Michał Niżnik Mateusz | 05 81 07 | Kmita Zabierzów Paula Team Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 13:50 |
2 3 4 5 | Bardziej Jakub Laskowski Maciej Kowalczyk Krzysztof Czerwiec Artur | 05 76 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 13:59 |
1 2 3 4 5 6 | Brzezicki Jakub Zaremba Tomasz Żmudziejewski Jakub Osak Maciek Rusek Sebastian Rozpond Grzegorz | 79 89 77 | Kmita Zabierzów Move Akademia Kraków Move Akademia Kraków SportWise Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT 7:30.00 6:00.00 7:20.00 NT NT |
Seria 4 z 5, 14:07 |
1 2 3 4 5 6 | Wyjadłowski Piotr Szydłowski Marcin Golonka Wojciech Mach Kornel Gurdak Mateusz Woźniak Jakub | 79 87 88 91 90 | Move Akademia Kraków 4Tri Team Kraków SportWise Kraków 4Tri Team Kraków Move Akademia Kraków 4Tri Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 6:00.00 6:00.00 5:49.00 6:00.00 6:00.00 6:00.00 |
Seria 5 z 5, 14:14 |
1 2 3 4 5 6 | Dawiec Teodor Wawro Jakub Basiuk Maciej Ziólko Wiktor Osak Kacper Dawiec Tymoteusz | 07 06 05 10 08 | SportWise Kraków SportWise Kraków 4Tri Team Kraków SportWise Kraków SportWise Kraków SportWise Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 5:12.00 4:53.21 4:40.00 4:52.00 5:04.59 5:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 4/12/2021 - 14:20 | Kobiet, 50m klasyczny | 25 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 14:20 |
3 | Krupińska Elżbieta | Rodzice | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 4/12/2021 - 14:22 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 25 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 14:22 |
2 3 4 | Obarzanowski Michał Korba Jerzy Boczar Jan | 69 | Rodzice Wisła Masters Kraków Rodzice | 06 06 06 | NT 36.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 4/12/2021 - 14:23 | Kobiet, 50m dowolny | 25 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 14:23 |
3 | Nowosielecka Ewa | Rodzice | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 4/12/2021 - 14:24 | Mężczyzn, 50m dowolny | 25 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 14:24 |
2 3 4 | Oczkowicz Łukasz Janeczek Marcin Kożuch Grzegorz | Rodzice Rodzice Rodzice | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 14:26 |
2 3 4 5 | Wiendlocha Bartłomiej Plutecki Konrad Szczurek Bogdan Birycki Konrad | 80 95 52 79 | Paula Team Kraków Plutecki Family Kraków Wisła Masters Kraków Rodzice | 06 06 06 06 | NT 27.27 56.00 NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |