I Mikołajki Pływackie Olimpijczyk Kraków Kraków, 4/12/2021 |
3 - I Mikołajki Pływackie Olimpijczyk Kraków III | 4/12/2021 - 14:05 |
Konkurencja 34 4/12/2021 - 14:05 | Wszystkie, 2 x 25m dowolny | Sztafeta Rodzinna Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Plutecki Family Kraków 1 | Plutecki Family Kraków | 26.50 |
Plutecki Jakub | 08 | 26.50 | Plutecki Konrad | 95 |
2. | Świeży Team | Olimpijczyk Kraków | 27.92 |
Świeży Paweł | 05 | 27.92 | Świeży Szymon | 09 |
3. | Dawiec Team | SportWise Kraków | 28.46 |
Dawiec Teodor | 07 | 28.46 | Dawiec Tymoteusz | 08 |
4. | Płaczek Team | Olimpijczyk Kraków | 29.11 |
Płaczek Mateusz | 07 | 29.11 | Płaczek Natalia | 07 |
5. | Jałocha Team | Vigor Łętownia | 29.14 |
Jałocha Kacper | 06 | 29.14 | Jałocha Tomasz | 08 |
6. | Gulba Team | Olimpijczyk Kraków | 30.81 |
Gulba Jakub | 09 | 30.81 | Gulba Maciej |
7. | Zaremba Team | Olimpijczyk Kraków | 30.99 |
Zaremba Igor | 05 | 30.99 | Zaremba Tomasz | 79 |
8. | Golonka Team II | SportWise Kraków | 31.84 |
Golonka Szymon | 10 | 31.84 | Golonka Wojciech | 87 |
9. | Osak Team | SportWise Kraków | 31.91 |
Osak Kacper | 10 | 31.91 | Osak Maciek | 77 |
10. | Rusek Team | Kmita Zabierzów | 31.97 |
Rusek Filip | 08 | 31.97 | Rusek Sebastian |
11. | Klimowicz Team | Olimpijczyk Kraków | 31.99 |
Klimowicz Jan | 07 | 31.99 | Klimowicz Teresa | 09 |
12. | Andrzejewscy Team | SportWise Kraków | 33.04 |
Andrzejewski Aleksander | 10 | 33.04 | Andrzejewski Kacper | 08 |
13. | Birys Team | Olimpijczyk Kraków | 33.08 |
Borys Bartłomiej | 10 | 33.08 | Borys Emilia |
14. | Hus Team | Olimpijczyk Kraków | 33.42 |
Hus Nikola | 11 | 33.42 | Hus Olivia | 09 |
15. | Miki&Maks | SportWise Kraków | 33.59 |
Kukucz-Legień Maksymilian | 08 | 33.59 | Dobrowolski Mikołaj | 10 |
16. | Cieniek Team | Olimpijczyk Kraków | 33.88 |
Cieniek Kacper | 10 | 33.88 | Cieniek Łukasz |
17. | Peszt Team II | SportWise Kraków | 34.22 |
Peszt Martyna | 10 | 34.22 | Peszt Michał | 08 |
18. | Małeccy Team | Olimpijczyk Kraków | 34.29 |
Małecka Karolina | 09 | 34.29 | Małecki Tomasz |
19. | Paula Team Kraków 2 | Paula Team Kraków | 34.43 |
Wiendlocha Zuzanna | 09 | 34.43 | Wiendlocha Bartłomiej | 80 |
20. | Kożuch Team | Olimpijczyk Kraków | 34.65 |
Kożuch Lena | 11 | 34.65 | Kożuch Grzegorz |
21. | Balcerzyk Team | Olimpijczyk Kraków | 34.76 |
Balcerzyk Michał | 06 | 34.76 | Balcerzyk Izabela |
22. | DeVault Team | Olimpijczyk Kraków | 35.08 |
DeVault Adam | 08 | 35.08 | DeVault Daniel | 11 |
23. | Popiołek Team | Olimpijczyk Kraków | 35.27 |
Popiołek Barbara | 11 | 35.27 | Popiołek Jan | 09 |
24. | Paula Team Kraków 3 | Paula Team Kraków | 35.37 |
Drzyzgiewicz Zuzanna | 09 | 35.37 | Drzyzgiewicz Michał | 81 |
25. | Dunajew Team | Olimpijczyk Kraków | 35.52 |
Dunajew Wiktor | 11 | 35.52 | Szczepanik Renata |
26. | Chmielek Team | Olimpijczyk Kraków | 35.75 |
Chmielek Adam | 10 | 35.75 | Chmielek Mateusz |
27. | Oczkowicz Mikołaj | Olimpijczyk Kraków | 36.76 |
Oczkowicz Mikołaj | 06 | 36.76 | Oczkowicz Łukasz |
28. | Kukucz-Legień Team | SportWise Kraków | 38.50 |
Kukucz-Legień Magdalena | 10 | 38.50 | Kukucz-Legień Małgorzata | 79 |
29. | Stanisławski Team | Paula Team Kraków | 39.53 |
Stanisławski Ignacy | 08 | 39.53 | Stanisławski Igor |
30. | Golonka Team I | SportWise Kraków | 39.79 |
Golonka Magdalena | 83 | 39.79 | Golonka Hanna | 11 |
31. | Nowosieleccy Team | Olimpijczyk Kraków | 42.29 |
Nowosielecka Karolina | 12 | 42.29 | Nowosielecka Ewa |
32. | Safronov Team | Olimpijczyk Kraków | 43.71 |
Safronov Igor | 09 | 43.71 | Safronov Katarzyna |
33. | Popiołek Team II | Olimpijczyk Kraków | 50.62 |
Popiołek Jan | 09 | 50.62 | Popiołek Tomasz |
34. | Nowosieleccy Team II | Olimpijczyk Kraków | 54.53 |
Nowosielecka Ewa | 54.53 | Nowisielecka Katarzyna | 11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 4/12/2021 - 14:10 | Kobiet, 400m dowolny | Wyścig Triathlonistów Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czerwiec Magdalena | Kmita Zabierzów | 6:20.15 | 232 |
50m: 100m: | 39.98 1:24.96 | 39.98 44.98 | 150m: 200m: | 2:12.98 3:01.86 | 48.02 48.88 | 250m: 300m: | 3:51.61 4:40.97 | 49.75 49.36 | 350m: 400m: | 5:30.70 6:20.15 | 49.73 49.45 |
2. | Kukucz-Legień Małgorzata | 79 | SportWise Kraków | 7:12.87 | 157 |
50m: 100m: | 45.84 1:38.92 | 45.84 53.08 | 150m: 200m: | 2:34.69 3:30.28 | 55.77 55.59 | 250m: 300m: | 4:25.74 5:22.45 | 55.46 56.71 | 350m: 400m: | 6:17.40 7:12.87 | 54.95 55.47 |
3. | Galewicz Katarzyna | 76 | 4Tri Team Kraków | 8:13.32 | 106 |
50m: 100m: | 53.00 1:53.36 | 53.00 1:00.36 | 150m: 200m: | 2:58.37 4:02.74 | 1:05.01 1:04.37 | 250m: 300m: | 5:06.56 6:08.94 | 1:03.82 1:02.38 | 350m: 400m: | 7:11.01 8:13.32 | 1:02.07 1:02.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 4/12/2021 - 14:10 | Kobiet, 400m dowolny | Wyścig Triathlonistów Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Młynarska Józefina | 03 | SportWise Kraków | 4:57.58 | 485 |
50m: 100m: | 33.32 1:10.40 | 33.32 37.08 | 150m: 200m: | 1:47.64 2:25.59 | 37.24 37.95 | 250m: 300m: | 3:03.45 3:42.22 | 37.86 38.77 | 350m: 400m: | 4:20.81 4:57.58 | 38.59 36.77 |
2. | Kostańczyk Kaja | 09 | SportWise Kraków | 5:00.43 | 472 |
50m: 100m: | 34.29 1:12.90 | 34.29 38.61 | 150m: 200m: | 1:52.00 2:30.37 | 39.10 38.37 | 250m: 300m: | 3:08.35 3:46.77 | 37.98 38.42 | 350m: 400m: | 4:25.20 5:00.43 | 38.43 35.23 |
3. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 5:11.58 | 423 |
50m: 100m: | 32.77 1:09.55 | 32.77 36.78 | 150m: 200m: | 1:47.98 2:26.91 | 38.43 38.93 | 250m: 300m: | 3:06.53 3:47.68 | 39.62 41.15 | 350m: 400m: | 4:30.86 5:11.58 | 43.18 40.72 |
4. | Wąsik Maja | 04 | SportWise Kraków | 5:18.79 | 395 |
50m: 100m: | 35.51 1:13.99 | 35.51 38.48 | 150m: 200m: | 1:53.77 2:33.93 | 39.78 40.16 | 250m: 300m: | 3:14.46 3:56.00 | 40.53 41.54 | 350m: 400m: | 4:37.72 5:18.79 | 41.72 41.07 |
5. | Madej Olga | 08 | Kmita Zabierzów | 6:17.36 | 238 |
50m: 100m: | 39.29 1:24.74 | 39.29 45.45 | 150m: 200m: | 2:12.76 3:01.15 | 48.02 48.39 | 250m: 300m: | 3:50.18 4:40.25 | 49.03 50.07 | 350m: 400m: | 5:29.87 6:17.36 | 49.62 47.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 4/12/2021 - 14:25 | Mężczyzn, 400m dowolny | Wyścig Triathlonistów Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czerwiec Artur | 76 | Kmita Zabierzów | 5:05.36 | 335 |
50m: 100m: | 33.89 1:11.42 | 33.89 37.53 | 150m: 200m: | 1:49.52 2:28.48 | 38.10 38.96 | 250m: 300m: | 3:07.91 3:47.35 | 39.43 39.44 | 350m: 400m: | 4:27.14 5:05.36 | 39.79 38.22 |
2. | Wyjadłowski Piotr | Move Akademia Kraków | 5:49.37 | 224 |
50m: 100m: | 36.53 1:18.33 | 36.53 41.80 | 150m: 200m: | 2:02.65 2:47.98 | 44.32 45.33 | 250m: 300m: | 3:33.58 4:19.96 | 45.60 46.38 | 350m: 400m: | 5:05.89 5:49.37 | 45.93 43.48 |
3. | Woźniak Jakub | 90 | 4Tri Team Kraków | 5:52.39 | 218 |
50m: 100m: | 36.62 1:18.60 | 36.62 41.98 | 150m: 200m: | 2:03.07 2:48.62 | 44.47 45.55 | 250m: 300m: | 3:34.15 4:20.87 | 45.53 46.72 | 350m: 400m: | 5:06.63 5:52.39 | 45.76 45.76 |
4. | Brzezicki Jakub | Kmita Zabierzów | 5:54.28 | 215 |
50m: 100m: | 39.54 1:23.65 | 39.54 44.11 | 150m: 200m: | 2:08.85 2:53.71 | 45.20 44.86 | 250m: 300m: | 3:40.04 4:25.65 | 46.33 45.61 | 350m: 400m: | 5:10.79 5:54.28 | 45.14 43.49 |
5. | Bardziej Jakub | Kmita Zabierzów | 6:14.95 | 181 |
50m: 100m: | 41.19 1:26.50 | 41.19 45.31 | 150m: 200m: | 2:13.71 3:01.17 | 47.21 47.46 | 250m: 300m: | 3:50.29 4:38.98 | 49.12 48.69 | 350m: 400m: | 5:27.80 6:14.95 | 48.82 47.15 |
6. | Szydłowski Marcin | 79 | 4Tri Team Kraków | 6:24.53 | 168 |
50m: 100m: | 43.49 1:29.11 | 43.49 45.62 | 150m: 200m: | 2:17.00 3:05.97 | 47.89 48.97 | 250m: 300m: | 3:55.22 4:45.17 | 49.25 49.95 | 350m: 400m: | 5:35.06 6:24.53 | 49.89 49.47 |
7. | Gurdak Mateusz | 91 | Move Akademia Kraków | 6:24.98 | 167 |
50m: 100m: | 39.01 1:23.23 | 39.01 44.22 | 150m: 200m: | 2:10.69 3:00.69 | 47.46 50.00 | 250m: 300m: | 3:51.14 4:42.43 | 50.45 51.29 | 350m: 400m: | 5:34.62 6:24.98 | 52.19 50.36 |
8. | Golonka Wojciech | 87 | SportWise Kraków | 6:32.87 | 157 |
50m: 100m: | 34.77 1:16.37 | 34.77 41.60 | 150m: 200m: | 2:03.83 2:55.54 | 47.46 51.71 | 250m: 300m: | 3:48.47 4:42.84 | 52.93 54.37 | 350m: 400m: | 5:38.01 6:32.87 | 55.17 54.86 |
9. | Żmudziejewski Jakub | 89 | Move Akademia Kraków | 6:36.23 | 153 |
50m: 100m: | 42.05 1:27.43 | 42.05 45.38 | 150m: 200m: | 2:16.97 3:08.61 | 49.54 51.64 | 250m: 300m: | 4:01.96 4:54.33 | 53.35 52.37 | 350m: 400m: | 5:46.32 6:36.23 | 51.99 49.91 |
10. | Osak Maciek | 77 | SportWise Kraków | 7:03.79 | 125 |
50m: 100m: | 47.75 1:39.96 | 47.75 52.21 | 150m: 200m: | 2:34.45 3:27.71 | 54.49 53.26 | 250m: 300m: | 4:21.92 5:16.49 | 54.21 54.57 | 350m: 400m: | 6:11.72 7:03.79 | 55.23 52.07 |
11. | Rusek Sebastian | Kmita Zabierzów | 7:13.24 | 117 |
50m: 100m: | 46.12 1:38.28 | 46.12 52.16 | 150m: 200m: | 2:33.43 3:28.61 | 55.15 55.18 | 250m: 300m: | 4:25.13 5:22.43 | 56.52 57.30 | 350m: 400m: | 6:20.44 7:13.24 | 58.01 52.80 |
12. | Drzyzgiewicz Michał | 81 | Paula Team Kraków | 8:00.21 | 86 |
50m: 100m: | 46.98 1:41.42 | 46.98 54.44 | 150m: 200m: | 2:41.30 3:43.99 | 59.88 1:02.69 | 250m: 300m: | 4:48.22 5:54.16 | 1:04.23 1:05.94 | 350m: 400m: | 6:58.55 8:00.21 | 1:04.39 1:01.66 |
13. | Kowalczyk Krzysztof | Kmita Zabierzów | 8:09.66 | 81 |
50m: 100m: | 52.44 1:51.04 | 52.44 58.60 | 150m: 200m: | 2:54.24 3:57.27 | 1:03.20 1:03.03 | 250m: 300m: | 5:01.66 6:04.85 | 1:04.39 1:03.19 | 350m: 400m: | 7:08.37 8:09.66 | 1:03.52 1:01.29 |
14. | Zaremba Tomasz | 79 | Move Akademia Kraków | 8:15.50 | 78 |
50m: 100m: | 46.66 1:39.11 | 46.66 52.45 | 150m: 200m: | 2:40.07 3:43.83 | 1:00.96 1:03.76 | 250m: 300m: | 4:50.35 5:58.32 | 1:06.52 1:07.97 | 350m: 400m: | 7:09.65 8:15.50 | 1:11.33 1:05.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 4/12/2021 - 14:25 | Mężczyzn, 400m dowolny | Wyścig Triathlonistów Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ziólko Wiktor | 05 | SportWise Kraków | 4:35.94 | 455 |
50m: 100m: | 30.00 1:04.44 | 30.00 34.44 | 150m: 200m: | 1:39.70 2:15.34 | 35.26 35.64 | 250m: 300m: | 2:50.97 3:26.50 | 35.63 35.53 | 350m: 400m: | 4:01.77 4:35.94 | 35.27 34.17 |
2. | Wawro Jakub | 06 | SportWise Kraków | 4:47.49 | 402 |
50m: 100m: | 31.37 1:06.90 | 31.37 35.53 | 150m: 200m: | 1:43.40 2:20.05 | 36.50 36.65 | 250m: 300m: | 2:57.21 3:34.41 | 37.16 37.20 | 350m: 400m: | 4:11.47 4:47.49 | 37.06 36.02 |
3. | Osak Kacper | 10 | SportWise Kraków | 5:02.40 | 345 |
50m: 100m: | 33.50 1:11.09 | 33.50 37.59 | 150m: 200m: | 1:49.61 2:28.74 | 38.52 39.13 | 250m: 300m: | 3:07.76 3:46.89 | 39.02 39.13 | 350m: 400m: | 4:25.79 5:02.40 | 38.90 36.61 |
4. | Dawiec Teodor | 07 | SportWise Kraków | 5:07.95 | 327 |
50m: 100m: | 32.75 1:09.27 | 32.75 36.52 | 150m: 200m: | 1:47.71 2:27.16 | 38.44 39.45 | 250m: 300m: | 3:06.92 3:46.77 | 39.76 39.85 | 350m: 400m: | 4:28.07 5:07.95 | 41.30 39.88 |
5. | Laskowski Maciej | 05 | Kmita Zabierzów | 5:13.46 | 310 |
50m: 100m: | 34.09 1:13.55 | 34.09 39.46 | 150m: 200m: | 1:54.12 2:34.54 | 40.57 40.42 | 250m: 300m: | 3:15.94 3:56.42 | 41.40 40.48 | 350m: 400m: | 4:36.88 5:13.46 | 40.46 36.58 |
6. | Lebitko Olaf | 05 | Kmita Zabierzów | 5:22.00 | 286 |
50m: 100m: | 34.60 1:13.44 | 34.60 38.84 | 150m: 200m: | 1:54.15 2:34.88 | 40.71 40.73 | 250m: 300m: | 3:16.38 3:58.49 | 41.50 42.11 | 350m: 400m: | 4:40.09 5:22.00 | 41.60 41.91 |
7. | Rogóż Jan | 06 | Kmita Zabierzów | 5:25.36 | 277 |
50m: 100m: | 36.12 1:16.83 | 36.12 40.71 | 150m: 200m: | 1:59.23 2:42.65 | 42.40 43.42 | 250m: 300m: | 3:25.03 4:07.71 | 42.38 42.68 | 350m: 400m: | 4:49.17 5:25.36 | 41.46 36.19 |
8. | Niżnik Mateusz | 07 | Kmita Zabierzów | 5:31.61 | 262 |
50m: 100m: | 34.27 1:13.67 | 34.27 39.40 | 150m: 200m: | 1:55.30 2:38.13 | 41.63 42.83 | 250m: 300m: | 3:21.64 4:05.65 | 43.51 44.01 | 350m: 400m: | 4:50.11 5:31.61 | 44.46 41.50 |
9. | Dawiec Tymoteusz | 08 | SportWise Kraków | 5:40.95 | 241 |
50m: 100m: | 38.48 1:22.23 | 38.48 43.75 | 150m: 200m: | 2:05.23 2:48.59 | 43.00 43.36 | 250m: 300m: | 3:32.20 4:16.00 | 43.61 43.80 | 350m: 400m: | 4:59.08 5:40.95 | 43.08 41.87 |
10. | Rusek Filip | 08 | Kmita Zabierzów | 5:52.65 | 218 |
50m: 100m: | 37.92 1:21.60 | 37.92 43.68 | 150m: 200m: | 2:06.74 2:52.02 | 45.14 45.28 | 250m: 300m: | 3:38.41 4:24.32 | 46.39 45.91 | 350m: 400m: | 5:09.89 5:52.65 | 45.57 42.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 4/12/2021 - 15:03 | Kobiet, 50m klasyczny | 25 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 4/12/2021 - 15:05 | Mężczyzn, 50m klasyczny | Wyścig Masters Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Korba Jerzy | 69 | Wisła Masters Kraków | 35.40 | 362 | |||
2. | Boczar Jan | Rodzice | 43.94 | 189 |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 4/12/2021 - 15:06 | Kobiet, 50m dowolny | Wyścig Masters Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Uryga Agnieszka | Rodzice | 42.96 | 152 | ||||
2. | Nowosielecka Ewa | Rodzice | 51.73 | 87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 4/12/2021 - 15:07 | Mężczyzn, 50m dowolny | Wyścig Masters Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Janeczek Marcin | Rodzice | 39.94 | 128 | ||||
2. | Szczurek Bogdan | 52 | Wisła Masters Kraków | 52.51 | 56 | |||
3. | Krokoszyński Stanisław | 32 | Wisła Masters Kraków | 56.49 | 45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 4/12/2021 - 15:07 | Mężczyzn, 50m dowolny | Wyścig Masters Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Plutecki Konrad | 95 | Plutecki Family Kraków | 26.35 | 447 | |||
2. | Birycki Konrad | 79 | Rodzice | 32.43 | 240 | |||
3. | Wiendlocha Bartłomiej | 80 | Paula Team Kraków | 32.49 | 238 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |