XIX Festyn Pływacki Swim Test Kraków, 5/12/2021 |
1 - XIX Festyn Pływacki Swim Test BLOK I | 5/12/2021 - 9:00 |
Konkurencja 1 5/12/2021 - 9:00 | Dziewcząt, 25m Kumkające Żabki | 7 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 9:00 |
2 3 4 5 | Jeleń Agnieszka Tarczoń Zofia Nowik Patrycja Nowacka Natalia | 15 14 14 16 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 9:02 |
1 2 3 4 5 6 | Marek Emilia Skibińska Weronika Halska Alicja Eluwodin Hanna Chruzik Zuzanna Bozik Zofia | 14 14 16 14 14 14 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 9:04 |
1 2 3 4 5 | Bajek Marlena Kącka Michalina Wajda Helena Tumidajewicz Anna Frydel Barbara | 14 15 14 14 14 | SMS Galicja Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 54.00 49.00 50.00 NT |
Seria 4 z 4 |
2 4 | Żołna Gabriela Bilska Lena | 15 14 | Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 | LT | NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 5/12/2021 - 9:06 | Chłopców, 25m Kumkające Żabki | 7 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 9:06 |
1 2 3 4 5 | Padło Piotr Kosmowski Franciszek Kwiatek Filip Kammer Hugo Niedzielski Kacper | 14 14 15 14 15 | SMS Galicja Kraków Sekcja Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 9:08 |
1 2 3 5 | Cempura Antoni Szmaj Kazimierz Kalita Dawid Moskal Krzysztof | 14 14 14 14 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 9:09 |
1 2 3 4 5 6 | Jaworek Tymoteusz Kougkas Pavlos Malyshev Egor Madan Kabiir Otrysko Cezary Czajka Cezary | 14 14 15 14 16 14 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 34.00 45.00 NT NT |
Seria 4 z 4 |
3 | Boreiko Ilia | 15 | Swim Test Kraków | 06 | LT | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 5/12/2021 - 9:11 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 9:11 |
2 3 4 | Nowacka Natalia Kącka Michalina Jeleń Agnieszka | 16 15 15 | Swim Test Kraków Swimk Academy Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT 50.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 5/12/2021 - 9:13 | Chłopców, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 9:13 |
2 3 4 | Kwiatek Filip Malyshev Egor Otrysko Cezary | 15 15 16 | SMS Galicja Kraków Swimk Academy Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT 29.50 NT |
Seria 2 z 2 |
3 | Boreiko Ilia | 15 | Swim Test Kraków | 06 | LT | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 5/12/2021 - 9:15 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 9:15 |
2 3 4 5 | Pycia Amelka Frydel Barbara Chruzik Zuzanna Nowik Patrycja | 12 14 14 14 | CKiS Miechów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 9:17 |
1 3 4 5 6 | Bałazińska Nadia Eluwodin Hanna Marek Emilia Bozik Zofia Bilska Lena | 13 14 14 14 14 | CKiS Miechów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 9:19 |
1 2 4 6 | Skibińska Weronika Tarczoń Zofia Bajek Marlena Kuleta Klaudia | 14 14 14 12 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 4 z 8, 9:20 |
2 3 4 5 | Kłaczek Oliwia Trzeciak Aleksandra Wajda Helena Tumidajewicz Anna | 14 13 14 14 | Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków | 06 06 06 06 | 48.00 40.00 46.00 48.00 |
Seria 5 z 8, 9:22 |
1 2 3 4 5 6 | Pucek Jagoda Targosz Zoja Chmiel Martyna Radziwon Helena Jasinska Marianna Dudek Wiktoria | 12 12 12 12 12 13 | Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Sekcja Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.00 30.00 26.60 27.84 30.00 36.00 |
Seria 6 z 8, 9:24 |
1 2 3 4 5 6 | Szmaj Gabriela Nowak Julia Serafin Nadia Maj Lidia Głogowska Natalia Kotelon Aleksandra | 12 12 12 12 12 12 | SMS Galicja Kraków Sekcja Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 25.81 25.27 25.19 25.20 25.34 26.17 |
Seria 7 z 8, 9:25 |
1 2 3 4 6 | Leao Natalia Sywak Angelika Chmielewska Nina Soja Hanna Plewniak Nela | 12 12 12 12 13 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sekcja Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | 24.68 24.55 24.38 24.42 24.94 |
Seria 8 z 8, 9:27 |
1 2 4 5 6 | Kusz Zuzanna Skrzypek Weronika Werner Aleksandra Częczek Natalia Wiśniewska Matylda | 13 12 12 13 12 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sekcja Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | 23.81 22.61 22.20 22.75 24.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 5/12/2021 - 9:28 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 9:28 |
2 3 4 | Suchodolski Franciszek Bętkowski Adam Padło Piotr | 12 14 14 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 9:30 |
1 2 4 5 | Jaworek Tymoteusz Szmaj Kazimierz Kalita Dawid Dobrzanski Tomasz | 14 14 14 13 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków CKiS Miechów | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 9:32 |
1 2 3 4 6 | Masłowski Karol Moskal Krzysztof Czajka Cezary Dobrzanski Jakub Kosmowski Franciszek | 13 14 14 12 14 | Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków CKiS Miechów Sekcja Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 8, 9:34 |
1 2 4 5 6 | Kougkas Pavlos Pawlik Tymoteusz Czekaj Nikodem Kammer Hugo Cempura Antoni | 14 14 14 14 14 | SMS Galicja Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 50.00 42.00 NT NT |
Seria 5 z 8, 9:36 |
1 2 3 4 5 6 | Czachura Adam Czekaj Leonard Tsiukhai Dzymitry Monica Antoni Sauerberg Batu Madan Kabiir | 13 13 14 13 14 14 | Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 40.00 38.00 34.00 35.00 38.00 40.00 |
Seria 6 z 8, 9:37 |
2 3 4 5 6 | Cebula Adam Skibiński Adam Ledwos Maksymilian Skorupa Szymon Brózda Stanisław | 12 12 13 12 12 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sekcja Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków Swimk Academy Kraków | 06 06 06 06 06 | 27.88 27.47 27.75 28.03 33.00 |
Seria 7 z 8, 9:39 |
1 3 4 5 6 | Pokorski Leon Lach Szymon Nowicki Franciszek Nowakowski Jakub Uszko Ksawery | 13 12 12 13 12 | Swimk Academy Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Swimk Academy Kraków | 06 06 06 06 06 | 26.00 24.17 24.34 24.51 27.00 |
Seria 8 z 8, 9:40 |
1 3 4 5 6 | Gawlik Mikolaj Sauerberg Kann Michniak Kornel Ziobro Franciszek Stolczyk Antoni | 13 12 12 12 12 | Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | 23.00 21.50 21.57 22.75 24.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 5/12/2021 - 9:42 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 9:42 |
3 | Pycia Amelka | 12 | CKiS Miechów | 06 | NT |
Seria 2 z 7, 9:44 |
3 4 | Bałazińska Nadia Kuleta Klaudia | 13 12 | CKiS Miechów Swim Test Kraków | 06 06 | NT NT |
Seria 3 z 7, 9:46 |
3 4 5 | Trzeciak Aleksandra Kłaczek Oliwia Wilk Jagoda | 13 14 13 | Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 | 40.00 48.00 NT |
Seria 4 z 7, 9:47 |
1 2 3 4 5 6 | Pucek Jagoda Radziwon Helena Kotelon Aleksandra Sywak Angelika Targosz Zoja Dudek Wiktoria | 12 12 12 12 12 13 | Swimk Academy Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 33.00 31.50 27.99 29.21 32.00 36.00 |
Seria 5 z 7, 9:49 |
1 2 3 4 5 6 | Chmiel Martyna Jasinska Marianna Soja Hanna Częczek Natalia Maj Lidia Szmaj Gabriela | 12 12 12 13 12 12 | Sekcja Swim Test Kraków Swimk Academy Kraków SMS Galicja Kraków Sekcja Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 26.07 25.00 24.13 24.22 25.17 26.84 |
Seria 6 z 7, 9:50 |
1 2 3 4 6 | Serafin Nadia Wiśniewska Matylda Skrzypek Weronika Nowak Julia Leao Natalia | 12 12 12 12 12 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sekcja Swim Test Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | 22.83 22.51 21.87 22.00 22.84 |
Seria 7 z 7, 9:52 |
2 3 4 5 6 | Plewniak Nela Kusz Zuzanna Werner Aleksandra Głogowska Natalia Chmielewska Nina | 13 13 12 12 12 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sekcja Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | 20.13 19.87 20.07 21.01 21.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 5/12/2021 - 9:53 | Chłopców, 25m dowolny | 7 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:53 |
2 3 4 | Bętkowski Adam Kosmowski Franciszek Dobrzanski Jakub | 14 14 12 | Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków CKiS Miechów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 9:55 |
1 2 3 4 5 | Masłowski Karol Dobrzanski Tomasz Czekaj Nikodem Pawlik Tymoteusz Suchodolski Franciszek | 13 13 14 14 12 | Swim Test Kraków CKiS Miechów Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT 42.00 50.00 NT |
Seria 3 z 6, 9:57 |
1 2 3 4 5 | Czachura Adam Monica Antoni Sauerberg Batu Tsiukhai Dzymitry Czekaj Leonard | 13 13 14 14 13 | Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków | 06 06 06 06 06 | 40.00 37.00 33.00 34.00 38.00 |
Seria 4 z 6, 9:59 |
1 2 4 6 | Cebula Adam Skorupa Szymon Ledwos Maksymilian Brózda Stanisław | 12 12 13 12 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sekcja Swim Test Kraków Swimk Academy Kraków | 06 06 06 06 | 27.42 27.06 25.43 30.00 |
Seria 5 z 6, 10:00 |
1 2 4 5 6 | Uszko Ksawery Ziobro Franciszek Pokorski Leon Nowakowski Jakub Skibiński Adam | 12 12 13 13 12 | Swimk Academy Kraków SMS Galicja Kraków Swimk Academy Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | 23.50 22.20 22.00 22.72 24.88 |
Seria 6 z 6, 10:02 |
1 2 3 4 5 6 | Lach Szymon Michniak Kornel Sauerberg Kann Stolczyk Antoni Gawlik Mikolaj Nowicki Franciszek | 12 12 12 12 13 12 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Swimk Academy Kraków SMS Galicja Kraków Swimk Academy Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 20.41 19.01 18.00 18.64 20.00 21.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 5/12/2021 - 10:03 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:03 |
1 2 4 | Fałat Oliwia Kącka Zuzanna Czachura Lidia | 11 11 11 | CKiS Miechów Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków | 06 06 06 | NT 58.00 54.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 5/12/2021 - 10:05 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:05 |
3 | Żołna Michał | 11 | Sekcja Swim Test Kraków | 06 | NT |
Seria 2 z 3, 10:07 |
2 3 4 5 | Otrysko Marek Amerek Stefan Swatek Mikołaj Moskal Tomasz | 11 11 11 11 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 10:09 |
1 2 3 4 5 6 | Hodgkins Nolan Atac Kuntay-Kann Wojasinski Franciszek Burkiewicz Adam Ciftcioglu Bora Marzec Franciszek | 11 11 11 11 11 11 | Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 53.00 49.00 44.56 49.00 50.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 5/12/2021 - 10:11 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:11 |
1 2 4 | Fałat Oliwia Czachura Lidia Kącka Zuzanna | 11 11 11 | CKiS Miechów Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków | 06 06 06 | NT 54.00 53.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 5/12/2021 - 10:13 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:13 |
1 3 4 5 | Amerek Stefan Moskal Tomasz Żołna Michał Marzec Franciszek | 11 11 11 11 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Hodgkins Nolan Burkiewicz Adam Wojasinski Franciszek Atac Kuntay-Kann Ciftcioglu Bora Otrysko Marek | 11 11 11 11 11 11 | Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 49.00 45.00 40.11 45.00 48.00 NT |
Seria 3 z 3 |
2 | Swatek Mikołaj | 11 | Sekcja Swim Test Kraków | 06 | LT | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 5/12/2021 - 10:17 | Mieszane, 3 x 25m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 3, 10:17 |
2 | Halscy | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Halska Alicja, Halski Marcin, Halski Marcin |
4 | Seweryn | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Seweryn Małgorzata, Seweryn Zbigniew |
Seria 2 z 3, 10:20 |
2 | Wilk | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Wilk Jagoda, Wilk Piotr, Wilk Róża |
3 | Tarczoń | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Tarczoń Leszek, Laske Anna, Tarczoń Stanisław |
4 | Żołna | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Żołna Michał, Żołna Joanna, Żołna Gabriela |
5 | Moskal | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Moskal Katarzyna, Moskal Tomasz |
Seria 3 z 3, 10:22 |
1 | Amerek | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Amerek Kinga, Amerek Maciej, Amerek Stefan |
2 | KĄCCY | Swimk Academy Kraków | 06 | 1:35.00 |
3 | USZKO | Swimk Academy Kraków | 06 | 54.00 |
4 | GAWLIK | Swimk Academy Kraków | 06 | 57.00 |
6 | Werner | Swim Test Kraków | 06 | NT |
Werner Ewa, Werner Izabela |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 5/12/2021 - 10:25 | Mieszane, 4 x 25m dowolny | 10 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 1, 10:25 |
1 | UKS SMS Galicja 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
Werner Aleksandra, Michniak Kornel, Kusz Zuzanna, Stolczyk Antoni |
2 | Sekcja Swim Test Kraków 1 | Sekcja Swim Test Kraków | 06 | NT |
Żołna Michał, Częczek Natalia, Swatek Mikołaj, Chmiel Martyna |
3 | Swimk Academy Kraków 1 | Swimk Academy Kraków | 06 | 1:10.00 |
Burkiewicz Adam, Jasinska Marianna, Wojasinski Franciszek, Sauerberg Kann |
4 | Sekcja Swim Test Kraków 2 | Sekcja Swim Test Kraków | 06 | NT |
Kosmowski Franciszek, Ledwos Maksymilian, Nowak Julia, Chmielewska Nina |
5 | CKiS Miechów 1 | CKiS Miechów | 06 | NT |
Fałat Oliwia, Dobrzanski Tomasz, Bałazińska Nadia, Dobrzanski Jakub |
6 | UKS SMS Galicja 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
Nowicki Franciszek, Skibiński Adam, Głogowska Natalia, Leao Natalia |
<< TOP >> |
2 - XIX Festyn Pływacki Swim Test BLOK II | 5/12/2021 - 10:45 |
Konkurencja 15 5/12/2021 - 10:45 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:45 |
2 3 4 | Bałazińska Nikola Kałwa Karolina Pikiel Milena | 09 10 09 | CKiS Miechów CKiS Miechów CKiS Miechów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 10:47 |
1 3 5 6 | Fryc Marianna Gawlik Maja Wierzbicka Lena Uszko Anna | 09 09 10 10 | Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków | 06 06 06 06 | 47.00 42.15 45.54 49.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 5/12/2021 - 10:48 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:48 |
2 3 5 | Chlanda Kacper Andrzejewski Aleksander Gorczyca Nikodem | 10 10 09 | Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Swałdek Adrian Gauthier Matthieu Nowak Szymon Targosz Wojciech Kotleszka Bartosz Jacher Szymon | 10 10 09 09 09 10 | Sekcja Swim Test Kraków Swimk Academy Kraków Sekcja Swim Test Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT 50.00 45.81 49.50 51.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 5/12/2021 - 10:52 | Kobiet, 50m dowolny | 11 - 19 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:52 |
2 3 4 5 | Radym Lidia Jałocha Kaja Kałwa Karolina Pikiel Milena | 08 09 10 09 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków CKiS Miechów CKiS Miechów | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 10:54 |
1 2 3 4 5 | Wilk Róża Bałazińska Nikola Uszko Anna Liffredo Alice Mężyk Anastazja | 10 09 10 08 07 | Swim Test Kraków CKiS Miechów Swimk Academy Kraków Sekcja Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT 44.50 NT NT |
Seria 3 z 3, 10:55 |
1 3 6 | Wierzbicka Lena Gawlik Maja Fryc Marianna | 10 09 09 | Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków | 06 06 06 | 39.15 25.83 39.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 5/12/2021 - 10:57 | Mężczyzn, 50m dowolny | 11 - 19 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:57 |
2 3 4 5 | Chlanda Kacper Haniszewski Karol Jacher Szymon Patrzałek Leon | 10 08 10 10 | Sekcja Swim Test Kraków Swim Test Kraków CKiS Miechów Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | LT | NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 10:58 |
4 5 | Gorczyca Nikodem Pluszyński Igor | 09 08 | Sekcja Swim Test Kraków CKiS Miechów | 06 06 | NT NT |
Seria 3 z 6, 11:00 |
1 2 3 4 6 | Stelmach Arkadiusz Wielgus Michał Lauer Michał Kusy Miłosz Kafara Konrad | 06 05 08 06 06 | Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | PK | NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 11:02 |
1 2 4 5 | Swałdek Adrian Wójs Brunon Gauthier Matthieu Suchodolski Antoni | 10 08 10 08 | Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Swimk Academy Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | NT NT 47.00 NT |
Seria 5 z 6, 11:03 |
2 4 5 6 | Andrzejewski Aleksander Kulis Ignacy Gauthier Clement Targosz Wojciech | 10 08 07 09 | Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków | 06 06 06 06 | 38.67 38.63 40.00 45.50 |
Seria 6 z 6, 11:05 |
1 2 4 5 6 | Nowak Szymon Magura-Witkowski Adam Nowak Wiktor Bała Oscar Wielgus Wojciech | 09 08 07 07 08 | Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Swimk Academy Kraków Sekcja Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | 33.84 32.30 31.34 33.50 34.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 5/12/2021 - 11:06 | Kobiet, 50m dowolny | 20 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:06 |
2 4 5 | Moskal Katarzyna Haniszewska Eliza Seweryn Małgorzata | 81 79 90 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 5/12/2021 - 11:08 | Mężczyzn, 50m dowolny | 20 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:08 |
3 4 | Seweryn Zbigniew Tarczoń Leszek | 59 83 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 | NT NT |
Seria 2 z 2, 11:09 |
1 2 3 4 5 | Wilk Piotr Swatek Michał Głodek Wiktor Uszko Janusz Amerek Maciej | 81 79 86 71 79 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT 27.00 33.50 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 5/12/2021 - 11:11 | Kobiet, 50m klasyczny | 13 - 19 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:11 |
2 4 5 | Mężyk Anastazja Salamon Julia Liffredo Alice | 07 06 08 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 5/12/2021 - 11:13 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 13 - 19 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:13 |
2 3 4 | Salamon Adam Wolfinger Aleksander Kusy Miłosz | 08 06 06 | Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 11:14 |
1 2 3 4 6 | Stelmach Arkadiusz Lauer Michał Bielecki Dymitr Wielgus Krzysztof Proc Wiktor | 06 08 05 03 05 | Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 11:16 |
1 2 4 | Pluszyński Igor Kulis Ignacy Gauthier Clement | 08 08 07 | CKiS Miechów Sekcja Swim Test Kraków Swimk Academy Kraków | 06 06 06 | NT 51.61 48.00 |
Seria 4 z 4, 11:18 |
1 2 4 5 6 | Nowak Wiktor Magura-Witkowski Adam Bała Oscar Wielgus Wojciech Fryc Mateusz | 07 08 07 08 06 | Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Swimk Academy Kraków Sekcja Swim Test Kraków Swimk Academy Kraków | 06 06 06 06 06 | 45.18 42.97 41.00 45.16 47.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 5/12/2021 - 11:20 | Kobiet, 100m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:20 |
2 3 4 6 | Moskal Katarzyna Gawlik Maja Wierzbicka Lena Haniszewska Eliza | 81 09 10 79 | Swim Test Kraków Swimk Academy Kraków Swimk Academy Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | LT | NT 1:28.00 1:30.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 5/12/2021 - 11:22 | Mężczyzn, 100m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:22 |
2 3 4 | Kusy Miłosz Wielgus Michał Wielgus Wojciech | 06 05 08 | Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków | 06 06 06 | PK | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 11:25 |
2 3 4 | Magura-Witkowski Adam Nowak Szymon Kafara Konrad | 08 09 06 | Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków | 06 06 06 | PK PK | NT NT NT |
Seria 3 z 4, 11:27 |
1 2 3 5 6 | Nowak Wiktor Proc Wiktor Wielgus Krzysztof Swałdek Adrian Andrzejewski Aleksander | 07 05 03 10 10 | Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | PK PK | NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 11:30 |
1 3 4 6 | Bielecki Dymitr Wojasinski Franciszek Kulis Ignacy Wolfinger Aleksander | 05 11 08 06 | Sekcja Swim Test Kraków Swimk Academy Kraków Sekcja Swim Test Kraków Sekcja Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | PK | NT 1:43.00 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 5/12/2021 - 11:33 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1, 11:33 |
1 | Swim Test Kraków 4 | Swim Test Kraków | 06 | LT | NT |
Kowal Sonia, Pawlak Marcelina, Wróbel Wiktoria, Czaja Barbara |
2 | Sekcja Swim Test Kraków 4 | Sekcja Swim Test Kraków | 06 | PK | NT |
Kusy Miłosz, Wielgus Krzysztof, Proc Wiktor, Pietrzyk Antoni |
3 | Swimk Academy Kraków 2 | Swimk Academy Kraków | 06 | 2:21.50 |
Wierzbicka Lena, Gawlik Maja, Bała Oscar, Gauthier Clement |
4 | CKiS Miechów 2 | CKiS Miechów | 06 | NT |
Kałwa Karolina, Bałazińska Nikola, Pluszyński Igor, Pikiel Milena |
5 | Sekcja Swim Test Kraków 3 | Sekcja Swim Test Kraków | 06 | NT |
Kafara Konrad, Bielecki Dymitr, Liffredo Alice, Wielgus Michał |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |