XIX Festyn Pływacki Swim Test Kraków, 5/12/2021 |
1 - XIX Festyn Pływacki Swim Test BLOK I | 5/12/2021 - 9:00 |
Konkurencja 1 5/12/2021 - 9:00 | Dziewcząt, 25m Kumkające Żabki | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarczoń Zofia | 14 | SMS Galicja Kraków | 32.29 | ||||
2. | Chruzik Zuzanna | 14 | SMS Galicja Kraków | 36.66 | ||||
3. | Tumidajewicz Anna | 14 | Swimk Academy Kraków | 37.30 | ||||
4. | Bilska Lena | 14 | SMS Galicja Kraków | 37.38 | ||||
5. | Wajda Helena | 14 | Swimk Academy Kraków | 37.60 | ||||
6. | Nowik Patrycja | 14 | SMS Galicja Kraków | 39.58 | ||||
7. | Bozik Zofia | 14 | SMS Galicja Kraków | 39.81 | ||||
8. | Eluwodin Hanna | 14 | SMS Galicja Kraków | 40.08 | ||||
9. | Bajek Marlena | 14 | SMS Galicja Kraków | 40.09 | ||||
10. | Frydel Barbara | 14 | SMS Galicja Kraków | 42.58 | ||||
11. | Skibińska Weronika | 14 | SMS Galicja Kraków | 48.36 | ||||
12. | Marek Emilia | 14 | SMS Galicja Kraków | 54.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 5/12/2021 - 9:00 | Dziewcząt, 25m Kumkające Żabki | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kącka Michalina | 15 | Swimk Academy Kraków | 39.86 | ||||
2. | Nowacka Natalia | 16 | Swim Test Kraków | 40.21 | ||||
3. | Żołna Gabriela | 15 | Swim Test Kraków | 45.47 | ||||
4. | Jeleń Agnieszka | 15 | SMS Galicja Kraków | 46.75 | ||||
5. | Halska Alicja | 16 | Swim Test Kraków | 55.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 5/12/2021 - 9:06 | Chłopców, 25m Kumkające Żabki | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czajka Cezary | 14 | SMS Galicja Kraków | 32.86 | ||||
2. | Kosmowski Franciszek | 14 | Sekcja Swim Test Kraków | 33.90 | ||||
3. | Szmaj Kazimierz | 14 | SMS Galicja Kraków | 35.49 | ||||
4. | Madan Kabiir | 14 | Swimk Academy Kraków | 36.88 | ||||
5. | Moskal Krzysztof | 14 | SMS Galicja Kraków | 37.14 | ||||
6. | Padło Piotr | 14 | SMS Galicja Kraków | 38.18 | ||||
7. | Kalita Dawid | 14 | SMS Galicja Kraków | 41.07 | ||||
8. | Kammer Hugo | 14 | SMS Galicja Kraków | 43.58 | ||||
9. | Jaworek Tymoteusz | 14 | SMS Galicja Kraków | 43.77 | ||||
10. | Kougkas Pavlos | 14 | SMS Galicja Kraków | 44.47 | ||||
11. | Cempura Antoni | 14 | SMS Galicja Kraków | 49.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 5/12/2021 - 9:06 | Chłopców, 25m Kumkające Żabki | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kwiatek Filip | 15 | SMS Galicja Kraków | 36.47 | ||||
2. | Malyshev Egor | 15 | Swimk Academy Kraków | 38.78 | ||||
3. | Boreiko Ilia | 15 | Swim Test Kraków | 50.33 | ||||
4. | Niedzielski Kacper | 15 | Swim Test Kraków | 51.53 | ||||
5. | Otrysko Cezary | 16 | Swim Test Kraków | 53.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 5/12/2021 - 9:11 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kącka Michalina | 15 | Swimk Academy Kraków | 35.94 | 24 | |||
2. | Jeleń Agnieszka | 15 | SMS Galicja Kraków | 39.47 | 18 | |||
3. | Nowacka Natalia | 16 | Swim Test Kraków | 48.97 | 9 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 5/12/2021 - 9:13 | Chłopców, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Malyshev Egor | 15 | Swimk Academy Kraków | 38.10 | 13 | |||
2. | Kwiatek Filip | 15 | SMS Galicja Kraków | 41.05 | 10 | |||
3. | Boreiko Ilia | 15 | Swim Test Kraków | 1:09.05 | 2 | |||
4. | Otrysko Cezary | 16 | Swim Test Kraków | 1:12.12 | 1 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 5/12/2021 - 9:15 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Werner Aleksandra | 12 | SMS Galicja Kraków | 20.15 | 213 | |||
2. | Wiśniewska Matylda | 12 | SMS Galicja Kraków | 21.01 | 188 | |||
3. | Skrzypek Weronika | 12 | SMS Galicja Kraków | 21.18 | 184 | |||
4. | Leao Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 22.70 | 149 | |||
5. | Serafin Nadia | 12 | SMS Galicja Kraków | 23.23 | 139 | |||
6. | Soja Hanna | 12 | SMS Galicja Kraków | 23.34 | 137 | |||
7. | Szmaj Gabriela | 12 | SMS Galicja Kraków | 23.38 | 136 | |||
8. | Nowak Julia | 12 | Sekcja Swim Test Kraków | 23.51 | 134 | |||
9. | Chmiel Martyna | 12 | Sekcja Swim Test Kraków | 23.90 | 128 | |||
10. | Kotelon Aleksandra | 12 | SMS Galicja Kraków | 24.16 | 124 | |||
11. | Chmielewska Nina | 12 | Sekcja Swim Test Kraków | 24.25 | 122 | |||
12. | Maj Lidia | 12 | SMS Galicja Kraków | 24.67 | 116 | |||
13. | Głogowska Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 24.98 | 112 | |||
14. | Radziwon Helena | 12 | SMS Galicja Kraków | 25.22 | 109 | |||
15. | Sywak Angelika | 12 | SMS Galicja Kraków | 26.00 | 99 | |||
16. | Jasinska Marianna | 12 | Swimk Academy Kraków | 27.10 | 87 | |||
17. | Pucek Jagoda | 12 | Swimk Academy Kraków | 27.20 | 86 | |||
18. | Pycia Amelka | 12 | CKiS Miechów | 28.27 | 77 | |||
19. | Targosz Zoja | 12 | Swimk Academy Kraków | 30.17 | 63 | |||
20. | Kuleta Klaudia | 12 | Swim Test Kraków | 31.08 | 58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 5/12/2021 - 9:15 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Częczek Natalia | 13 | Sekcja Swim Test Kraków | 22.64 | 150 | |||
2. | Kusz Zuzanna | 13 | SMS Galicja Kraków | 23.21 | 139 | |||
3. | Bałazińska Nadia | 13 | CKiS Miechów | 23.56 | 133 | |||
4. | Plewniak Nela | 13 | SMS Galicja Kraków | 24.09 | 125 | |||
5. | Trzeciak Aleksandra | 13 | Swimk Academy Kraków | 34.34 | 43 | |||
6. | Dudek Wiktoria | 13 | Swimk Academy Kraków | 34.35 | 43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 5/12/2021 - 9:15 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarczoń Zofia | 14 | SMS Galicja Kraków | 24.59 | 117 | |||
2. | Bajek Marlena | 14 | SMS Galicja Kraków | 35.15 | 40 | |||
3. | Nowik Patrycja | 14 | SMS Galicja Kraków | 36.53 | 35 | |||
4. | Wajda Helena | 14 | Swimk Academy Kraków | 37.00 | 34 | |||
5. | Kłaczek Oliwia | 14 | Swimk Academy Kraków | 37.54 | 33 | |||
6. | Bozik Zofia | 14 | SMS Galicja Kraków | 37.85 | 32 | |||
Marek Emilia | 14 | SMS Galicja Kraków | 37.85 | 32 | ||||
8. | Frydel Barbara | 14 | SMS Galicja Kraków | 37.92 | 32 | |||
9. | Eluwodin Hanna | 14 | SMS Galicja Kraków | 38.08 | 31 | |||
10. | Chruzik Zuzanna | 14 | SMS Galicja Kraków | 38.65 | 30 | |||
11. | Bilska Lena | 14 | SMS Galicja Kraków | 38.87 | 29 | |||
12. | Skibińska Weronika | 14 | SMS Galicja Kraków | 46.05 | 17 | |||
13. | Tumidajewicz Anna | 14 | Swimk Academy Kraków | 50.64 | 13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 5/12/2021 - 9:28 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stolczyk Antoni | 12 | SMS Galicja Kraków | 19.73 | 144 | |||
2. | Michniak Kornel | 12 | SMS Galicja Kraków | 21.63 | 109 | |||
3. | Sauerberg Kann | 12 | Swimk Academy Kraków | 21.76 | 107 | |||
4. | Nowicki Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 22.15 | 102 | |||
5. | Ziobro Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 22.66 | 95 | |||
6. | Lach Szymon | 12 | SMS Galicja Kraków | 23.42 | 86 | |||
7. | Skibiński Adam | 12 | SMS Galicja Kraków | 25.13 | 70 | |||
8. | Uszko Ksawery | 12 | Swimk Academy Kraków | 25.40 | 67 | |||
9. | Skorupa Szymon | 12 | SMS Galicja Kraków | 26.30 | 61 | |||
10. | Suchodolski Franciszek | 12 | Swim Test Kraków | 27.03 | 56 | |||
11. | Cebula Adam | 12 | SMS Galicja Kraków | 27.12 | 55 | |||
12. | Brózda Stanisław | 12 | Swimk Academy Kraków | 28.03 | 50 | |||
13. | Dobrzanski Jakub | 12 | CKiS Miechów | 28.85 | 46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 5/12/2021 - 9:28 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gawlik Mikolaj | 13 | Swimk Academy Kraków | 22.27 | 100 | |||
2. | Nowakowski Jakub | 13 | SMS Galicja Kraków | 23.09 | 90 | |||
3. | Ledwos Maksymilian | 13 | Sekcja Swim Test Kraków | 23.36 | 87 | |||
4. | Pokorski Leon | 13 | Swimk Academy Kraków | 26.47 | 59 | |||
5. | Czekaj Leonard | 13 | Swimk Academy Kraków | 27.23 | 55 | |||
6. | Czachura Adam | 13 | Swimk Academy Kraków | 29.94 | 41 | |||
7. | Dobrzanski Tomasz | 13 | CKiS Miechów | 31.73 | 34 | |||
8. | Monica Antoni | 13 | Swimk Academy Kraków | 31.74 | 34 | |||
9. | Masłowski Karol | 13 | Swim Test Kraków | 34.98 | 25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 5/12/2021 - 9:28 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czajka Cezary | 14 | SMS Galicja Kraków | 25.67 | 65 | |||
2. | Sauerberg Batu | 14 | Swimk Academy Kraków | 26.34 | 60 | |||
3. | Kosmowski Franciszek | 14 | Sekcja Swim Test Kraków | 26.90 | 57 | |||
4. | Padło Piotr | 14 | SMS Galicja Kraków | 30.46 | 39 | |||
5. | Kougkas Pavlos | 14 | SMS Galicja Kraków | 31.95 | 34 | |||
6. | Tsiukhai Dzymitry | 14 | Swimk Academy Kraków | 32.71 | 31 | |||
7. | Szmaj Kazimierz | 14 | SMS Galicja Kraków | 36.72 | 22 | |||
8. | Czekaj Nikodem | 14 | Swimk Academy Kraków | 36.74 | 22 | |||
9. | Moskal Krzysztof | 14 | SMS Galicja Kraków | 37.04 | 21 | |||
10. | Bętkowski Adam | 14 | Swim Test Kraków | 37.43 | 21 | |||
11. | Kalita Dawid | 14 | SMS Galicja Kraków | 39.64 | 17 | |||
12. | Pawlik Tymoteusz | 14 | Swimk Academy Kraków | 41.73 | 15 | |||
13. | Kammer Hugo | 14 | SMS Galicja Kraków | 41.78 | 15 | |||
14. | Madan Kabiir | 14 | Swimk Academy Kraków | 47.48 | 10 | |||
15. | Jaworek Tymoteusz | 14 | SMS Galicja Kraków | 53.99 | 7 | |||
16. | Cempura Antoni | 14 | SMS Galicja Kraków | 54.83 | 6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 5/12/2021 - 9:42 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Werner Aleksandra | 12 | SMS Galicja Kraków | 17.34 | 219 | |||
2. | Nowak Julia | 12 | Sekcja Swim Test Kraków | 19.74 | 148 | |||
3. | Chmiel Martyna | 12 | Sekcja Swim Test Kraków | 20.61 | 130 | |||
4. | Serafin Nadia | 12 | SMS Galicja Kraków | 21.32 | 118 | |||
5. | Skrzypek Weronika | 12 | SMS Galicja Kraków | 21.41 | 116 | |||
6. | Leao Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 21.54 | 114 | |||
7. | Głogowska Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 21.55 | 114 | |||
8. | Szmaj Gabriela | 12 | SMS Galicja Kraków | 21.56 | 114 | |||
9. | Sywak Angelika | 12 | SMS Galicja Kraków | 21.86 | 109 | |||
10. | Chmielewska Nina | 12 | Sekcja Swim Test Kraków | 22.26 | 103 | |||
11. | Wiśniewska Matylda | 12 | SMS Galicja Kraków | 22.97 | 94 | |||
12. | Maj Lidia | 12 | SMS Galicja Kraków | 25.07 | 72 | |||
13. | Radziwon Helena | 12 | SMS Galicja Kraków | 25.56 | 68 | |||
14. | Kotelon Aleksandra | 12 | SMS Galicja Kraków | 25.76 | 66 | |||
15. | Soja Hanna | 12 | SMS Galicja Kraków | 25.78 | 66 | |||
16. | Jasinska Marianna | 12 | Swimk Academy Kraków | 27.05 | 57 | |||
17. | Pycia Amelka | 12 | CKiS Miechów | 27.64 | 54 | |||
18. | Pucek Jagoda | 12 | Swimk Academy Kraków | 27.84 | 53 | |||
19. | Kuleta Klaudia | 12 | Swim Test Kraków | 28.48 | 49 | |||
20. | Targosz Zoja | 12 | Swimk Academy Kraków | 29.85 | 43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 5/12/2021 - 9:42 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kusz Zuzanna | 13 | SMS Galicja Kraków | 20.38 | 135 | |||
2. | Plewniak Nela | 13 | SMS Galicja Kraków | 21.19 | 120 | |||
3. | Częczek Natalia | 13 | Sekcja Swim Test Kraków | 21.98 | 107 | |||
4. | Bałazińska Nadia | 13 | CKiS Miechów | 23.92 | 83 | |||
5. | Wilk Jagoda | 13 | Swim Test Kraków | 28.90 | 47 | |||
6. | Dudek Wiktoria | 13 | Swimk Academy Kraków | 31.71 | 35 | |||
7. | Trzeciak Aleksandra | 13 | Swimk Academy Kraków | 40.12 | 17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 5/12/2021 - 9:42 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kłaczek Oliwia | 14 | Swimk Academy Kraków | 54.17 | 7 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 5/12/2021 - 9:53 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stolczyk Antoni | 12 | SMS Galicja Kraków | 17.20 | 147 | |||
2. | Sauerberg Kann | 12 | Swimk Academy Kraków | 17.21 | 146 | |||
3. | Michniak Kornel | 12 | SMS Galicja Kraków | 19.77 | 96 | |||
4. | Nowicki Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 19.95 | 94 | |||
5. | Lach Szymon | 12 | SMS Galicja Kraków | 20.55 | 86 | |||
6. | Ziobro Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 21.51 | 75 | |||
7. | Skibiński Adam | 12 | SMS Galicja Kraków | 21.92 | 71 | |||
8. | Uszko Ksawery | 12 | Swimk Academy Kraków | 22.73 | 63 | |||
9. | Cebula Adam | 12 | SMS Galicja Kraków | 25.15 | 47 | |||
10. | Skorupa Szymon | 12 | SMS Galicja Kraków | 26.34 | 40 | |||
11. | Suchodolski Franciszek | 12 | Swim Test Kraków | 26.53 | 40 | |||
12. | Brózda Stanisław | 12 | Swimk Academy Kraków | 27.06 | 37 | |||
13. | Dobrzanski Jakub | 12 | CKiS Miechów | 28.24 | 33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 5/12/2021 - 9:53 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gawlik Mikolaj | 13 | Swimk Academy Kraków | 20.28 | 89 | |||
2. | Nowakowski Jakub | 13 | SMS Galicja Kraków | 22.17 | 68 | |||
3. | Pokorski Leon | 13 | Swimk Academy Kraków | 22.45 | 66 | |||
4. | Czekaj Leonard | 13 | Swimk Academy Kraków | 25.75 | 43 | |||
5. | Ledwos Maksymilian | 13 | Sekcja Swim Test Kraków | 26.40 | 40 | |||
6. | Masłowski Karol | 13 | Swim Test Kraków | 29.88 | 28 | |||
7. | Monica Antoni | 13 | Swimk Academy Kraków | 32.72 | 21 | |||
8. | Czachura Adam | 13 | Swimk Academy Kraków | 34.33 | 18 | |||
9. | Dobrzanski Tomasz | 13 | CKiS Miechów | 35.34 | 16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 5/12/2021 - 9:53 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sauerberg Batu | 14 | Swimk Academy Kraków | 22.45 | 66 | |||
2. | Kosmowski Franciszek | 14 | Sekcja Swim Test Kraków | 25.96 | 42 | |||
3. | Tsiukhai Dzymitry | 14 | Swimk Academy Kraków | 29.85 | 28 | |||
4. | Bętkowski Adam | 14 | Swim Test Kraków | 41.28 | 10 | |||
5. | Pawlik Tymoteusz | 14 | Swimk Academy Kraków | 44.09 | 8 | |||
6. | Czekaj Nikodem | 14 | Swimk Academy Kraków | 47.69 | 6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 5/12/2021 - 10:03 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Fałat Oliwia | 11 | CKiS Miechów | 47.09 | 160 | |||
2. | Czachura Lidia | 11 | Swimk Academy Kraków | 50.28 | 131 | |||
3. | Kącka Zuzanna | 11 | Swimk Academy Kraków | 1:10.73 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 5/12/2021 - 10:05 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wojasinski Franciszek | 11 | Swimk Academy Kraków | 44.40 | 125 | |||
2. | Moskal Tomasz | 11 | Swim Test Kraków | 47.84 | 100 | |||
3. | Burkiewicz Adam | 11 | Swimk Academy Kraków | 48.60 | 95 | |||
4. | Żołna Michał | 11 | Sekcja Swim Test Kraków | 49.18 | 92 | |||
5. | Otrysko Marek | 11 | Swim Test Kraków | 50.39 | 85 | |||
6. | Swatek Mikołaj | 11 | Sekcja Swim Test Kraków | 52.34 | 76 | |||
7. | Ciftcioglu Bora | 11 | Swimk Academy Kraków | 52.38 | 76 | |||
8. | Hodgkins Nolan | 11 | Swimk Academy Kraków | 53.46 | 71 | |||
9. | Atac Kuntay-Kann | 11 | Swimk Academy Kraków | 53.79 | 70 | |||
10. | Amerek Stefan | 11 | Swim Test Kraków | 59.74 | 51 | |||
11. | Marzec Franciszek | 11 | Swim Test Kraków | 1:00.62 | 49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 5/12/2021 - 10:11 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Fałat Oliwia | 11 | CKiS Miechów | 47.99 | 109 | |||
2. | Czachura Lidia | 11 | Swimk Academy Kraków | 55.10 | 72 | |||
3. | Kącka Zuzanna | 11 | Swimk Academy Kraków | 1:06.09 | 41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 5/12/2021 - 10:13 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wojasinski Franciszek | 11 | Swimk Academy Kraków | 40.68 | 121 | |||
2. | Moskal Tomasz | 11 | Swim Test Kraków | 42.27 | 108 | |||
3. | Żołna Michał | 11 | Sekcja Swim Test Kraków | 42.98 | 103 | |||
4. | Burkiewicz Adam | 11 | Swimk Academy Kraków | 47.29 | 77 | |||
5. | Otrysko Marek | 11 | Swim Test Kraków | 48.93 | 69 | |||
6. | Swatek Mikołaj | 11 | Sekcja Swim Test Kraków | 50.83 | 62 | |||
7. | Atac Kuntay-Kann | 11 | Swimk Academy Kraków | 52.24 | 57 | |||
8. | Ciftcioglu Bora | 11 | Swimk Academy Kraków | 55.14 | 48 | |||
9. | Hodgkins Nolan | 11 | Swimk Academy Kraków | 57.54 | 43 | |||
10. | Marzec Franciszek | 11 | Swim Test Kraków | 58.50 | 40 | |||
11. | Amerek Stefan | 11 | Swim Test Kraków | 1:03.15 | 32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 5/12/2021 - 10:17 | Mieszane, 3 x 25m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Werner | Swim Test Kraków | 54.98 |
Werner Ewa | 79 | Werner Izabela | 10 |
2. | GAWLIK | Swimk Academy Kraków | 55.66 |
3. | USZKO | Swimk Academy Kraków | 58.17 |
4. | Wilk | Swim Test Kraków | 1:05.76 |
Wilk Jagoda Wilk Piotr | 13 81 | Wilk Róża | 10 |
5. | Seweryn | Swim Test Kraków | 1:08.02 |
Seweryn Małgorzata | 90 | Seweryn Zbigniew | 59 |
6. | Moskal | Swim Test Kraków | 1:11.06 |
Moskal Katarzyna | 81 | Moskal Tomasz | 11 |
7. | Amerek | Swim Test Kraków | 1:17.88 |
Amerek Kinga Amerek Maciej | 78 79 | Amerek Stefan | 11 |
8. | KĄCCY | Swimk Academy Kraków | 1:30.39 |
9. | Żołna | Swim Test Kraków | 1:35.95 |
Żołna Michał Żołna Joanna | 11 | Żołna Gabriela |
10. | Halscy | Swim Test Kraków | 1:40.66 |
Halska Alicja Halski Marcin | 16 80 | Halski Marcin | 08 |
11. | Tarczoń | Swim Test Kraków | 2:02.07 |
Tarczoń Leszek Laske Anna | 83 87 | Tarczoń Stanisław | 17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 5/12/2021 - 10:25 | Mieszane, 4 x 25m dowolny | 10 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | UKS SMS Galicja 1 | SMS Galicja Kraków | 1:17.83 |
Werner Aleksandra Michniak Kornel | 12 12 | Kusz Zuzanna Stolczyk Antoni | 13 12 |
2. | UKS SMS Galicja 2 | SMS Galicja Kraków | 1:24.52 |
Nowicki Franciszek Skibiński Adam | 12 12 | Głogowska Natalia Leao Natalia | 12 12 |
3. | Swimk Academy Kraków 1 | Swimk Academy Kraków | 1:24.72 |
Burkiewicz Adam Jasinska Marianna | 11 12 | Wojasinski Franciszek Sauerberg Kann | 11 12 |
4. | Sekcja Swim Test Kraków 1 | Sekcja Swim Test Kraków | 1:28.05 |
Żołna Michał Częczek Natalia | 11 13 | Swatek Mikołaj Chmiel Martyna | 11 12 |
5. | Sekcja Swim Test Kraków 2 | Sekcja Swim Test Kraków | 1:37.16 |
Kosmowski Franciszek Ledwos Maksymilian | 14 13 | Nowak Julia Chmielewska Nina | 12 12 |
6. | CKiS Miechów 1 | CKiS Miechów | 1:49.03 |
Fałat Oliwia Dobrzanski Tomasz | 11 13 | Bałazińska Nadia Dobrzanski Jakub | 13 12 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |