Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Nowego Targu Nowy Targ, 5/12/2021 |
1 - Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Nowego Targu | 5/12/2021 - 9:30 |
Konkurencja 1 5/12/2021 - 9:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kurzeja Małgorzata | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 16.88 | |||
2 | Krzak Zofia | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 17.88 | |||
3 | Burkat Maja | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | 18.35 | |||
4 | Łopata Martyna | 12 | MSP Aquarius Myślenice | 18.41 | |||
5 | Jałocha Alina | 13 | ArtSwim Naprawa | 18.51 | |||
6 | Podgórska Łucja | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 18.88 | |||
7 | Jędrzejczyk Julia | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 20.70 | |||
8 | Dziubińska Natasza | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | 20.72 | |||
9 | Skałka Natalia | 12 | ArtSwim Naprawa | 20.77 | |||
10 | Rzadkosz Matylda | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | 21.34 | |||
11 | Żur Emilia | 12 | ArtSwim Naprawa | 21.48 | |||
12 | Zięba Zofia | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 21.72 | |||
13 | Szczepaniec Martyna | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | 21.86 | |||
14 | Matras Katarzyna | 14 | MKS STP Nowy Sącz | 22.06 | |||
15 | Mordarska Liliana | 14 | MKS STP Nowy Sącz | 22.47 | |||
16 | Ciślak Liliana | 12 | ArtSwim Naprawa | 23.55 | |||
17 | Worwa Paulina | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.81 | |||
18 | Szczepa Nikola | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | 26.63 | |||
19 | Trebunia Lidia | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | 36.45 | |||
20 | Kobylańska Lena | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | 37.00 | |||
21 | Opoka Antonina | 13 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
22 | Czyszczoń Ewa | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
23 | Kozik Blanka | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
24 | Dębicka Gabriela | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
25 | Ostapczuk Anna | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
26 | Mroszczak Pola | 15 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
27 | Błachuta Aleksandra | 12 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 5/12/2021 - 9:37 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Świdrak Oliwier | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 17.44 | |||
2 | Nowak Piotr | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 18.62 | |||
3 | Świdrak Marcel | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 18.65 | |||
4 | Nogaj Wojciech | 13 | ArtSwim Naprawa | 19.49 | |||
5 | Wida Hubert | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | 19.75 | |||
6 | Piętka Jakub | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 19.99 | |||
7 | Gruca Filip | 14 | MKS STP Nowy Sącz | 20.00 | |||
8 | Cetnarowski Adam | 13 | KS H2O Bochnia | 21.00 | |||
9 | Topór Patryk | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | 21.34 | |||
10 | Lichowski Łukasz | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 21.64 | |||
11 | Lorek Adam | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 21.77 | |||
12 | Gabryś Henryk | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | 22.40 | |||
13 | Makowski Wiktor | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | 26.00 | |||
14 | Pociecha Oskar | 14 | MKS STP Nowy Sącz | 26.79 | |||
15 | Kaczor Hubert | 13 | Nur z Gór Nowy Targ | 27.00 | |||
16 | Łukaszka Maciej | 12 | ArtSwim Naprawa | 28.30 | |||
17 | Bodziony Piotr | 14 | MKS STP Nowy Sącz | 28.57 | |||
18 | Ogórek Nikodem | 14 | MKS STP Nowy Sącz | 28.93 | |||
19 | Kronerberger Filip | 14 | MKS STP Nowy Sącz | 29.72 | |||
20 | Piatek Dawid | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | 34.30 | |||
21 | Kuźma Filip | 13 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
22 | Jagos Miłosz | 14 | ArtSwim Naprawa | NT | |||
23 | Zięcik Jakub | 13 | KS H2O Bochnia | NT | |||
24 | Batkiewicz Przemysław | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
25 | Bibro Igor | 15 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
26 | Cyrwus-Zając Tadeusz | 15 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
27 | Dziedzic Maksymilian | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
28 | Hełdak Michał | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
29 | Jarmułowicz Maksymilian | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
30 | Leśniakiewicz Marcin | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
31 | Starmach Stanisław | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
32 | Rzadkosz Ludwik | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
33 | Łojas Bartłomiej | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
34 | Guzik Filip | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
35 | Janowiak Michał | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
36 | Zygmunt Aleksander | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
37 | Zygmunt Antoni | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
38 | Ligas Maksymilian | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
39 | Kościelniak Maksymilian | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
40 | Kunc-Jasiński Jakub | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
41 | Bukowski Piotr | 14 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
42 | Błachuta Mikołaj | 13 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
43 | Siaśkiewicz Dawid | 14 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 5/12/2021 - 9:49 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kurzeja Małgorzata | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 20.94 | |||
2 | Krzak Zofia | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 21.22 | |||
3 | Podgórska Łucja | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 21.24 | |||
4 | Łopata Martyna | 12 | MSP Aquarius Myślenice | 21.59 | |||
5 | Burkat Maja | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | 21.62 | |||
6 | Skałka Natalia | 12 | ArtSwim Naprawa | 22.50 | |||
7 | Jałocha Alina | 13 | ArtSwim Naprawa | 22.76 | |||
8 | Dziubińska Natasza | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.59 | |||
9 | Żur Emilia | 12 | ArtSwim Naprawa | 24.16 | |||
10 | Szczepaniec Martyna | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | 24.35 | |||
11 | Jędrzejczyk Julia | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 24.41 | |||
12 | Zięba Zofia | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 24.69 | |||
13 | Rzadkosz Matylda | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | 25.33 | |||
14 | Ciślak Liliana | 12 | ArtSwim Naprawa | 25.66 | |||
15 | Mordarska Liliana | 14 | MKS STP Nowy Sącz | 25.91 | |||
16 | Matras Katarzyna | 14 | MKS STP Nowy Sącz | 26.59 | |||
17 | Szczepa Nikola | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | 27.11 | |||
18 | Worwa Paulina | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.05 | |||
19 | Trebunia Lidia | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | 37.40 | |||
20 | Kobylańska Lena | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | 39.00 | |||
21 | Opoka Antonina | 13 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
22 | Czyszczoń Ewa | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
23 | Kozik Blanka | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
24 | Dębicka Gabriela | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
25 | Ostapczuk Anna | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
26 | Sopiarz Lena | 13 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
27 | Mroszczak Pola | 15 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
28 | Błachuta Aleksandra | 12 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
29 | Walkosz Amelia | 14 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 5/12/2021 - 9:57 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Świdrak Oliwier | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 19.71 | |||
2 | Świdrak Marcel | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 20.80 | |||
3 | Nowak Piotr | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 22.36 | |||
4 | Wida Hubert | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | 22.97 | |||
5 | Nogaj Wojciech | 13 | ArtSwim Naprawa | 23.47 | |||
6 | Piętka Jakub | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 23.68 | |||
7 | Cetnarowski Adam | 13 | KS H2O Bochnia | 24.00 | |||
8 | Topór Patryk | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | 25.66 | |||
9 | Makowski Wiktor | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | 26.00 | |||
10 | Gabryś Henryk | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | 26.10 | |||
11 | Lorek Adam | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 26.45 | |||
12 | Gruca Filip | 14 | MKS STP Nowy Sącz | 27.19 | |||
13 | Łukaszka Maciej | 12 | ArtSwim Naprawa | 27.44 | |||
14 | Lichowski Łukasz | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 27.68 | |||
15 | Bodziony Piotr | 14 | MKS STP Nowy Sącz | 29.25 | |||
16 | Pociecha Oskar | 14 | MKS STP Nowy Sącz | 29.97 | |||
17 | Kronerberger Filip | 14 | MKS STP Nowy Sącz | 30.79 | |||
18 | Piatek Dawid | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | 33.35 | |||
19 | Ogórek Nikodem | 14 | MKS STP Nowy Sącz | 34.39 | |||
20 | Kuźma Filip | 13 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
21 | Jagos Miłosz | 14 | ArtSwim Naprawa | NT | |||
22 | Zięcik Jakub | 13 | KS H2O Bochnia | NT | |||
23 | Batkiewicz Przemysław | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
24 | Bibro Igor | 15 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
25 | Cyrwus-Zając Tadeusz | 15 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
26 | Dziedzic Maksymilian | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
27 | Hełdak Michał | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
28 | Jarmułowicz Maksymilian | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
29 | Leśniakiewicz Marcin | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
30 | Starmach Stanisław | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
31 | Rzadkosz Ludwik | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
32 | Łojas Bartłomiej | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
33 | Guzik Filip | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
34 | Janowiak Michał | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
35 | Zygmunt Aleksander | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
36 | Zygmunt Antoni | 13 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
37 | Ligas Maksymilian | 12 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
38 | Kościelniak Maksymilian | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
39 | Kunc-Jasiński Jakub | 14 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
40 | Bukowski Piotr | 14 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
41 | Błachuta Mikołaj | 13 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
42 | Siaśkiewicz Dawid | 14 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 5/12/2021 - 10:08 | Mieszane, 4 x 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
1 | STP Batmani | MKS STP Nowy Sącz | 1:12.06 | ||||
2 | STP Jedi | MKS STP Nowy Sącz | 1:19.36 | ||||
3 | STP Avengers | MKS STP Nowy Sącz | 1:27.32 | ||||
4 | STP Supermeni | MKS STP Nowy Sącz | 1:32.92 | ||||
5 | ArtSwim Naprawa 1 | ArtSwim Naprawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 5/12/2021 - 10:40 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 16 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Madej Justyna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 29.31 | |||
2 | Mucha Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 29.57 | |||
3 | Kuźma Katarzyna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 29.87 | |||
4 | Gromala Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 30.35 | |||
5 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 30.83 | |||
6 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 31.78 | |||
7 | Wielkiewicz Anastazja | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.00 | |||
8 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 32.41 | |||
9 | Kowal Patrycja | 09 | MSP Aquarius Myślenice | 32.56 | |||
10 | Grzesiak Oliwia | 08 | KS H2O Bochnia | 33.00 | |||
11 | Maciuszek Katarzyna | 08 | KS H2O Bochnia | 33.00 | |||
12 | Ruchała Wiktoria | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 33.15 | |||
13 | Węgrzyn Aleksandra | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 33.38 | |||
14 | Leśnik Milena | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 34.07 | |||
15 | Puźniak Maja | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 34.25 | |||
16 | Frosztęga Lena | 09 | MSP Aquarius Myślenice | 34.44 | |||
17 | Leśniakiewicz Julia | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 34.85 | |||
18 | Rzymek Zuzanna | 10 | KS H2O Bochnia | 35.00 | |||
19 | Trochimiuk Tamara | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.12 | |||
20 | Gąsior Iga | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 36.00 | |||
21 | Brońska Anna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 36.25 | |||
22 | Darowska Zofia | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 36.55 | |||
23 | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 36.89 | |||
24 | Zieńkowska Maja | 10 | KS H2O Bochnia | 37.00 | |||
25 | Tolala Lena | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 37.00 | |||
26 | Wida Adrianna | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 37.50 | |||
27 | Barnaś Kinga | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 37.80 | |||
28 | Zięba Natalia | 09 | MSP Aquarius Myślenice | 37.90 | |||
29 | Świerczek Oliwia | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.00 | |||
30 | Para Gabriela | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.59 | |||
31 | Szarlej Maja | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.00 | |||
32 | Musiał Amelia | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.00 | |||
33 | Judasz Zofia | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.00 | |||
34 | Skałka Anna | 11 | ArtSwim Naprawa | 41.18 | |||
35 | Chodur Maja | 10 | KS H2O Bochnia | 43.00 | |||
36 | Bocheńska Maja | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 49.57 | |||
37 | Dawid Jagoda | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 50.00 | |||
38 | Łukaszka Wioleta | 10 | ArtSwim Naprawa | 51.38 | |||
39 | Kozik Amelia | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 52.00 | |||
40 | Tkaczyk Helena | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 52.94 | |||
41 | Gebler Oliwia | 10 | KS H2O Bochnia | NT | |||
42 | Kapałka Julia | 11 | KS H2O Bochnia | NT | |||
43 | Kokoszka Emilia | 10 | KS H2O Bochnia | NT | |||
44 | Gasienica-Groń Julia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
45 | Kubicz Malwina | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
46 | Pstrąg Julia | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
47 | Hajda Julia | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
48 | Mrowca Emilia | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
49 | Pycińska Kornelia | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
50 | Szyluk Amelia | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
51 | Kopycka Emilia | 11 | Zawodnik Niezrzeszony | NT | |||
52 | Sięka Zofia | 10 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 5/12/2021 - 10:56 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 16 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Watycha Aleksander | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 26.05 | |||
2 | Tokarski Szymon | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.40 | |||
3 | Maciuszek Bartłomiej | 07 | KS H2O Bochnia | 29.00 | |||
4 | Szybowski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 29.25 | |||
5 | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 29.56 | |||
6 | Gniadek Piotr | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | 29.60 | |||
7 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 29.80 | |||
8 | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 31.22 | |||
9 | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 31.44 | |||
10 | Śledź Oskar | 09 | KS H2O Bochnia | 32.00 | |||
11 | Pieprzak Jakub | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.00 | |||
12 | Ziembański Filip | 08 | ArtSwim Naprawa | 32.33 | |||
13 | Łopata Michał | 10 | MSP Aquarius Myślenice | 32.98 | |||
14 | Gut Hubert | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 33.49 | |||
15 | Para Kacper | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 33.50 | |||
16 | Piętka Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 33.66 | |||
17 | Leśnicki Franciszek | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 34.20 | |||
18 | Gut Filip | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 34.50 | |||
19 | Jamrożek Aleks | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 34.66 | |||
20 | Jagos Olivier | 09 | ArtSwim Naprawa | 34.82 | |||
21 | Sopata Marcel | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 34.94 | |||
22 | Tkaczyk Dezyderiusz | 09 | KS H2O Bochnia | 35.00 | |||
23 | Jarosz Jakub | 08 | TS Wisła Kraków | 35.00 | |||
24 | Dobrzyński Wiktor | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.00 | |||
25 | Kołat Dominik | 07 | ArtSwim Naprawa | 35.45 | |||
26 | Szczepaniec Wiktor | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.60 | |||
27 | Warzecha Alan | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.89 | |||
28 | Magiera Rafał | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 36.20 | |||
29 | Kronenberger Franciszek | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 37.06 | |||
30 | Bodziony Filip | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 37.28 | |||
31 | Majerczak Iwo | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 37.39 | |||
32 | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 37.46 | |||
33 | Pastwa Jeremi | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 37.88 | |||
34 | Kamiński Franciszek | 08 | Nur z Gór Nowy Targ | 39.00 | |||
35 | Watycha Maksymilian | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 39.00 | |||
36 | Kołodziejczyk Alex | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 39.23 | |||
37 | Bizub Aleks | 09 | Nur z Gór Nowy Targ | 40.08 | |||
38 | Cetnarowski Jakub | 10 | KS H2O Bochnia | 41.00 | |||
39 | Kamiński Jan | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 43.00 | |||
40 | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 47.50 | |||
41 | Obrzut Mateusz | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 50.61 | |||
42 | Padula Tomasz | 10 | KS H2O Bochnia | NT | |||
43 | Cholewa Jakub | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
44 | Nowakowski Antoni | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
45 | Rakoczy Nikodem | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
46 | Chabanor Artem | 11 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 5/12/2021 - 11:09 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 16 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Pachowicz Marcelina | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.00 | |||
2 | Kuźma Katarzyna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 36.06 | |||
3 | Gromala Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 37.07 | |||
4 | Maciuszek Katarzyna | 08 | KS H2O Bochnia | 39.00 | |||
5 | Wielkiewicz Anastazja | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 39.55 | |||
6 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 39.60 | |||
7 | Leśnik Milena | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 39.95 | |||
8 | Mucha Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 40.02 | |||
9 | Garbacz Martyna | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.05 | |||
10 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 40.86 | |||
11 | Grzesiak Oliwia | 08 | KS H2O Bochnia | 41.00 | |||
12 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 41.16 | |||
13 | Tokarska Justyna | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 41.50 | |||
14 | Rzymek Zuzanna | 10 | KS H2O Bochnia | 42.00 | |||
15 | Darowska Zofia | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 42.05 | |||
16 | Frosztęga Lena | 09 | MSP Aquarius Myślenice | 43.13 | |||
17 | Węgrzyn Aleksandra | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 43.23 | |||
18 | Tolala Lena | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 44.50 | |||
19 | Brońska Anna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 44.60 | |||
20 | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 44.80 | |||
21 | Zieńkowska Maja | 10 | KS H2O Bochnia | 45.00 | |||
22 | Para Gabriela | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 45.50 | |||
23 | Trochimiuk Tamara | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 45.69 | |||
24 | Leśniakiewicz Julia | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 46.99 | |||
25 | Gąsior Iga | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 47.00 | |||
26 | Barnaś Kinga | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 47.50 | |||
27 | Świerczek Oliwia | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 48.00 | |||
28 | Puźniak Maja | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 48.26 | |||
29 | Ruchała Wiktoria | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 48.55 | |||
30 | Judasz Zofia | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 50.00 | |||
31 | Wida Adrianna | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 50.00 | |||
32 | Skałka Anna | 11 | ArtSwim Naprawa | 52.87 | |||
33 | Molewicz Magda | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | 58.30 | |||
34 | Tkaczyk Helena | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 1:00.00 | |||
35 | Bocheńska Maja | 11 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
36 | Łukaszka Wioleta | 10 | ArtSwim Naprawa | NT | |||
37 | Chodur Maja | 10 | KS H2O Bochnia | NT | |||
38 | Gebler Oliwia | 10 | KS H2O Bochnia | NT | |||
39 | Kapałka Julia | 11 | KS H2O Bochnia | NT | |||
40 | Kokoszka Emilia | 10 | KS H2O Bochnia | NT | |||
41 | Gasienica-Groń Julia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
42 | Dawid Jagoda | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
43 | Pstrąg Julia | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
44 | Kozik Amelia | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
45 | Hajda Julia | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
46 | Mrowca Emilia | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
47 | Pycińska Kornelia | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
48 | Kopycka Emilia | 11 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 5/12/2021 - 11:23 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 16 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Dobrzyński Wiktor | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 33.33 | |||
2 | Watycha Aleksander | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 34.92 | |||
3 | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 35.22 | |||
4 | Szybowski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 36.84 | |||
5 | Tokarski Szymon | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 37.20 | |||
6 | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 38.79 | |||
7 | Maciuszek Bartłomiej | 07 | KS H2O Bochnia | 39.00 | |||
8 | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 39.23 | |||
9 | Gniadek Piotr | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | 39.90 | |||
10 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 40.52 | |||
11 | Śledź Oskar | 09 | KS H2O Bochnia | 41.00 | |||
12 | Jarosz Jakub | 08 | TS Wisła Kraków | 41.00 | |||
13 | Ziembański Filip | 08 | ArtSwim Naprawa | 41.33 | |||
14 | Jagos Olivier | 09 | ArtSwim Naprawa | 41.49 | |||
15 | Tkaczyk Dezyderiusz | 09 | KS H2O Bochnia | 42.00 | |||
16 | Gut Filip | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 42.21 | |||
17 | Para Kacper | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 42.30 | |||
18 | Kołat Dominik | 07 | ArtSwim Naprawa | 43.30 | |||
19 | Jamrożek Aleks | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 43.99 | |||
20 | Sopata Marcel | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 44.48 | |||
21 | Leśnicki Franciszek | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 44.50 | |||
22 | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 44.87 | |||
23 | Piętka Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 45.96 | |||
24 | Łopata Michał | 10 | MSP Aquarius Myślenice | 46.62 | |||
25 | Szczepaniec Wiktor | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 47.00 | |||
26 | Pastwa Jeremi | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 47.62 | |||
27 | Cetnarowski Jakub | 10 | KS H2O Bochnia | 48.00 | |||
28 | Warzecha Alan | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 48.00 | |||
29 | Magiera Rafał | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 48.29 | |||
30 | Kronenberger Franciszek | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 48.64 | |||
31 | Bodziony Filip | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 48.74 | |||
32 | Majerczak Iwo | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 48.98 | |||
33 | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 49.80 | |||
34 | Kołodziejczyk Alex | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 51.79 | |||
35 | Węgrzyn Borys | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 55.00 | |||
36 | Watycha Maksymilian | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 55.00 | |||
37 | Obrzut Mateusz | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 1:00.97 | |||
38 | Padula Tomasz | 10 | KS H2O Bochnia | NT | |||
39 | Nowakowski Antoni | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
40 | Rakoczy Nikodem | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
41 | Gal Konrad | 07 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 5/12/2021 - 11:36 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 - 16 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Mucha Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 32.44 | |||
2 | Madej Justyna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 34.15 | |||
3 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 34.29 | |||
4 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 34.79 | |||
5 | Gromala Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 34.90 | |||
6 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 35.42 | |||
7 | Maciuszek Katarzyna | 08 | KS H2O Bochnia | 36.12 | |||
8 | Grzesiak Oliwia | 08 | KS H2O Bochnia | 37.00 | |||
9 | Kowal Patrycja | 09 | MSP Aquarius Myślenice | 38.00 | |||
10 | Tokarska Justyna | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 39.50 | |||
11 | Garbacz Martyna | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 39.55 | |||
12 | Zięba Natalia | 09 | MSP Aquarius Myślenice | 47.53 | |||
13 | Hajda Julia | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
14 | Mrowca Emilia | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
15 | Pycińska Kornelia | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
16 | Szyluk Amelia | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 5/12/2021 - 11:41 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 - 16 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 32.61 | |||
2 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 33.12 | |||
3 | Maciuszek Bartłomiej | 07 | KS H2O Bochnia | 34.00 | |||
4 | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 35.40 | |||
5 | Śledź Oskar | 09 | KS H2O Bochnia | 36.00 | |||
6 | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 36.95 | |||
7 | Tkaczyk Dezyderiusz | 09 | KS H2O Bochnia | 37.00 | |||
8 | Gut Hubert | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 39.00 | |||
9 | Ziembański Filip | 08 | ArtSwim Naprawa | 39.94 | |||
10 | Majerczak Iwo | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 40.04 | |||
11 | Jagos Olivier | 09 | ArtSwim Naprawa | 40.22 | |||
12 | Sopata Marcel | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 41.47 | |||
13 | Kołat Dominik | 07 | ArtSwim Naprawa | 42.68 | |||
14 | Cholewa Jakub | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
15 | Rakoczy Nikodem | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
16 | Jamka Antoni | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 5/12/2021 - 11:46 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 10 - 16 lat Lista zgłoszeń |
1 | STP J1 | MKS STP Nowy Sącz | 1:58.34 | ||||
2 | STP J2 | MKS STP Nowy Sącz | 2:05.66 | ||||
3 | STP J3 | MKS STP Nowy Sącz | NT | ||||
4 | ArtSwim Naprawa 2 | ArtSwim Naprawa | NT | ||||
5 | H2O Bochnia 1 | KS H2O Bochnia | NT | ||||
6 | H2O Bochnia 2 | KS H2O Bochnia | NT | ||||
7 | Delfin Nowy Targ 1 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | ||||
8 | Delfin Nowy Targ 1 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | ||||
9 | Delfin Nowy Targ 1 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | ||||
10 | Delfin Nowy Targ 1 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | ||||
11 | Delfin 1 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | ||||
12 | Delfin 2 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |