V Mikołajowe Zawody Pływackie Skawina, 12/12/2021 |
1 - V Mikołajowe Zawody Pływackie BLOK I | 12/12/2021 - 9:00 |
Konkurencja 1 12/12/2021 - 9:00 | Dziewcząt, 12m dowolny | 7 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 9:00 |
1 2 3 | Kapela Hanna Konopka Magdalena Korzeniowska Hanna | 14 14 14 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 9:03 |
1 2 3 | Kornaś Kornelia Kaleńska Laura Krawczyk Zofia | 16 15 15 | Optima Skawina Optima Skawina AWsport Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 3 z 8, 9:05 |
1 2 3 | Sobańska Ksenia Czekaj Aleksandra Zych Nicola | 16 15 16 | Optima Skawina Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 4 z 8, 9:08 |
1 2 3 | Niechaj Lilianna Sekuła Zuzanna Krauz Maria | 15 15 16 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 5 z 8, 9:10 |
1 2 3 | Tomasik Amelia Zaczkowska Alicja Czernecka Zofia | 14 15 16 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 6 z 8, 9:13 |
1 2 3 | Trzos Hanna Rejnowicz Gabriela Lelek Zofia | 15 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 7 z 8, 9:15 |
1 2 3 | Kowalska Zofia Kotula Zuzanna Wolnicka Elżbieta | 17 15 16 | Optima Skawina AWsport Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 8 z 8, 9:18 |
1 2 3 | Paciorek Sara Pierożek Marcelina Maślanka Nadia | 16 17 16 | Optima Skawina Skimka Skawina Skimka Skawina | 06 06 06 | NT 30.00 30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12/12/2021 - 9:22 | Chłopców, 12m dowolny | 7 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 9:22 |
1 2 | Dyrek Franciszek Kucharek Michał | 16 15 | Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 | NT NT |
Seria 2 z 9, 9:25 |
1 3 | Dulak Nikodem Maj Tymon | 15 14 | Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 | NT NT |
Seria 3 z 9, 9:27 |
1 2 3 | Więckowski Filip Milc Adam Krupa Szymon | 15 14 15 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 4 z 9, 9:30 |
1 2 3 | Pasek Jakub Bucki Jakub Targosz Tymoteusz | 16 14 14 | Solne Miasto Wieliczka AWsport Skawina AWsport Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 5 z 9, 9:32 |
1 2 3 | Sermet Kacper Paciorek Maciej Sypniewski Piotr | 16 14 14 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 6 z 9, 9:35 |
1 2 3 | Maslanka Dawid Przywara Tymon Sypniewski Wiktor | 16 15 16 | AWsport Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 7 z 9, 9:37 |
1 2 3 | Per Jakub Studnicki Wojciech Kazana Jakub | 16 14 15 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 8 z 9, 9:40 |
1 2 3 | Karolak Wiktor Pierożek Karol Papież Kacper | 14 15 17 | Optima Skawina Skimka Skawina Skimka Skawina | 06 06 06 | NT 30.00 30.00 |
Seria 9 z 9, 9:42 |
1 2 3 | Maślanka Sylwester Kotula Alan Chamioło Filip | 14 14 15 | Skimka Skawina Skimka Skawina Skimka Skawina | 06 06 06 | 25.00 15.00 20.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12/12/2021 - 9:46 | Dziewcząt, 12m grzbietowy | 7 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 9:46 |
1 2 3 | Zych Nicola Kapela Hanna Konopka Magdalena | 16 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 9:49 |
1 2 3 | Kornaś Kornelia Krawczyk Zofia Sekuła Zuzanna | 16 15 15 | Optima Skawina AWsport Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 3 z 8, 9:51 |
1 2 3 | Czernecka Zofia Czekaj Aleksandra Zaczkowska Alicja | 16 15 15 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 4 z 8, 9:54 |
1 2 3 | Krauz Maria Tomasik Amelia Wolnicka Elżbieta | 16 14 16 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 5 z 8, 9:56 |
1 2 3 | Sobańska Ksenia Niechaj Lilianna Kotula Zuzanna | 16 15 15 | Optima Skawina Optima Skawina AWsport Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 6 z 8, 9:59 |
1 2 3 | Paciorek Sara Rejnowicz Gabriela Kaleńska Laura | 16 14 15 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 7 z 8, 10:01 |
1 2 3 | Lelek Zofia Korzeniowska Hanna Trzos Hanna | 14 14 15 | Optima Skawina Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 8 z 8, 10:04 |
1 2 3 | Kowalska Zofia Maślanka Nadia Pierożek Marcelina | 17 16 17 | Optima Skawina Skimka Skawina Skimka Skawina | 06 06 06 | NT 30.00 30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12/12/2021 - 10:08 | Chłopców, 12m grzbietowy | 7 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 10:08 |
1 2 | Dyrek Franciszek Więckowski Filip | 16 15 | Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 | NT NT |
Seria 2 z 9, 10:11 |
1 2 | Maj Tymon Karolak Wiktor | 14 14 | Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 | NT NT |
Seria 3 z 9, 10:13 |
1 2 3 | Kucharek Michał Studnicki Wojciech Dulak Nikodem | 15 14 15 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 4 z 9, 10:16 |
1 2 3 | Krupa Szymon Targosz Tymoteusz Pasek Jakub | 15 14 16 | Optima Skawina AWsport Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 5 z 9, 10:18 |
1 2 3 | Bucki Jakub Paciorek Maciej Per Jakub | 14 14 16 | AWsport Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 6 z 9, 10:21 |
1 2 3 | Maslanka Dawid Sypniewski Piotr Milc Adam | 16 14 14 | AWsport Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 7 z 9, 10:23 |
1 2 3 | Sypniewski Wiktor Przywara Tymon Kazana Jakub | 16 15 15 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 8 z 9, 10:26 |
1 2 3 | Sermet Kacper Maślanka Sylwester Papież Kacper | 16 14 17 | Optima Skawina Skimka Skawina Skimka Skawina | 06 06 06 | NT 25.00 30.00 |
Seria 9 z 9, 10:28 |
1 2 3 | Chamioło Filip Kotula Alan Pierożek Karol | 15 14 15 | Skimka Skawina Skimka Skawina Skimka Skawina | 06 06 06 | 20.00 20.00 20.00 |
<< TOP >> |
2 - V Mikołajowe Zawody Pływackie BLOK II | 12/12/2021 - 11:30 |
Konkurencja 5 12/12/2021 - 11:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 10 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 11:30 |
2 3 4 | Birowka Jagoda Przywara Iga Pycia Amelia | 13 13 12 | AWsport Skawina Optima Skawina CKiS Miechów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 11, 11:32 |
1 2 3 4 6 | Tokarska Hanna Baran Julita Płonka Wiktoria Paniakina Polina Folwarska Julia | 14 14 12 13 14 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 | Czerny Hanna Nowak Julia Ciborowska Tatiana Folwarska Amelia Jawień Zofia Ptak Patrycja | 14 14 12 12 14 14 | Optima Skawina Jordan Kraków Speed Jasło Optima Skawina Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 08 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 11, 11:37 |
1 2 3 4 5 6 | Ziętek Maja Pieron Oliwia Machaczka Anita Pyla Gabriela Pachel Malgorzata Wagner Anna | 15 11 12 11 12 14 | Optima Skawina CKiS Skawina Optima Skawina Optima Skawina AWsport Skawina AWsport Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 11, 11:39 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczmarczyk Mia Ciernia Lena Błachut Zofia Krupa Oliwia Musial Lilianna Kucharczyk Nicola | 14 11 12 11 14 14 | Jordan Kraków Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina AWsport Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 11, 11:41 |
1 2 3 4 5 6 | Leszczyńska Victoria Bednarek Liwia Sumera Zuzanna Włosek Antonina Wcisło Zuzanna Dominiak Amelia | 14 14 12 11 15 14 | Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków AWsport Skawina CKiS Miechów Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 11, 11:43 |
1 2 3 4 5 6 | Morawska Lena Cieluch Zuzanna Kierepko Hanna Pałac Zofia Szpyra Rozalia Hebda Oliwia | 14 12 13 13 14 15 | Optima Skawina AWsport Skawina AWsport Skawina Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 11, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Balcer Antonina Fałat Oliwia Ćwiok Hanna Skijko Barbara Bularz Amelia Szafraniec Karolina | 14 11 11 11 13 15 | Optima Skawina CKiS Miechów CKiS Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 11, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 | Gębal Zuzanna Rudzka Alicja Słowik Wiktoria Sączek Malwina Pajęcka Jagoda Szwarc-Fiter Lena | 14 14 13 13 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Skimka Skawina Optima Skawina Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 40.00 NT NT NT NT |
Seria 10 z 11, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Dudek Nadia Ożóg Milena Kapałka Julia Sidzina Kinga Mikoś Lena Świętek Antonina | 11 11 11 12 12 15 | Skimka Skawina Skimka Skawina H2O Bochnia Skimka Skawina Skimka Skawina Pantera Jordanów | 06 06 06 06 06 06 | 31.00 30.00 22.00 36.00 30.00 28.88 |
Seria 11 z 11, 11:52 |
1 2 3 4 5 6 | Żur Emilia Łopata Martyna Trzos Małgorzata Skałka Anna Jałocha Alina Skałka Natalia | 12 12 12 11 13 12 | ArtSwim Naprawa Aquarius Myślenice Solne Miasto Wieliczka ArtSwim Naprawa ArtSwim Naprawa ArtSwim Naprawa | 06 06 06 06 06 06 | 20.84 17.92 17.00 17.50 18.13 21.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 12/12/2021 - 11:56 | Chłopców, 25m dowolny | 10 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 11:56 |
1 2 3 | Apostolik Oliwier Jasiński Olaf Gałdyszyński Patryk | 14 13 12 | Optima Skawina Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 12, 11:58 |
1 2 3 4 5 6 | Włoch Filip Wrzoszczyk Jan Słaby Michał Szewczyk Dawid Paradowski Jakub Adamczyk Bartosz | 14 13 12 13 11 14 | Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina CKiS Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 12, 12:00 |
1 2 3 4 5 6 | Chrenowski Karol Maslanka Premyslaw Sady Aleksander Wyka Tobiasz Apostolik Ksawery Kotula Dawid | 12 13 13 13 12 11 | AWsport Skawina AWsport Skawina AWsport Skawina AWsport Skawina Optima Skawina AWsport Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 12, 12:02 |
1 2 3 4 5 6 | Rauczyński Mikołaj Drajewicz Ksawery Włosek Franek Wcisło Oliwier Lebda Antoni Adamczyk Kamil | 14 14 12 12 12 14 | Jordan Kraków Jordan Kraków CKiS Miechów Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 12, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Kumala Franciszek Skorik Tymur Głowacz Dawid Motal Olivier Turkawski Ignacy Wyka Hubert | 14 15 13 12 12 14 | Jordan Kraków Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina CKiS Skawina AWsport Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 12, 12:07 |
1 2 3 4 5 6 | Hapek Dawid Olearczyk Michał Nowocień Olaf Szajna Bruno Stępień Hubert Pasek Franciszek | 14 14 12 13 14 14 | Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Optima Skawina Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 12, 12:09 |
1 2 3 4 5 6 | Łatka Adam Turkawski Mikołaj Szczur Adam Figuła Tomasz Paradowski Filip Fijałkowski Franciszek | 14 12 13 11 13 13 | Solne Miasto Wieliczka CKiS Skawina CKiS Skawina CKiS Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 12, 12:11 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalski Cezary Grebien Jan Horbaciuk Filip Fijałkowski Antoni Wagner Hubert Kuśmierczyk Antoni | 14 14 12 11 13 14 | Jordan Kraków AWsport Skawina AWsport Skawina Optima Skawina AWsport Skawina Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 12, 12:13 |
1 2 3 4 5 6 | Lesniak Dawid Jop Kamil Dominiak Adam Sala Szymon Górski Łukasz Bosak Jan | 12 11 11 13 11 13 | AWsport Skawina Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina AWsport Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 10 z 12, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 | Czopek Tymon Krawczyk Leon Jarosz Filip Andrzejewski Igor Witkowski Filip Góral Kajetan | 14 13 12 13 12 14 | AWsport Skawina Optima Skawina Skimka Skawina AWsport Skawina Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 40.00 NT NT NT |
Seria 11 z 12, 12:18 |
1 2 3 4 5 6 | Wątor Patryk Kapusta Nikodem Cetnarowski Adam Zięcik Jakub Poznański Adrian Papież Karol | 14 15 13 13 11 14 | Skimka Skawina Solne Miasto Wieliczka H2O Bochnia H2O Bochnia Skimka Skawina Skimka Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 36.00 23.43 22.00 25.00 29.00 40.00 |
Seria 12 z 12, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | Mizgalski Hubert Wilczak Wojciech Kapela Krzysztof Simsak Alan Nogaj Wojciech Wątor Wiktor | 11 11 11 13 13 11 | Skimka Skawina ArtSwim Naprawa Optima Skawina Aquaman Wadowice ArtSwim Naprawa Skimka Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 20.00 19.15 16.00 18.54 19.44 21.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 12/12/2021 - 12:24 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 10 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 12:24 |
1 2 3 4 5 6 | Leszczyńska Victoria Folwarska Julia Ciernia Lena Szklarska Karina Wasiek Helena Baran Julita | 14 14 11 13 12 14 | Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 12, 12:27 |
1 2 3 4 5 6 | Musial Lilianna Przywara Iga Słowik Wiktoria Włosek Antonina Cieluch Zuzanna Gębal Zuzanna | 14 13 13 11 12 14 | AWsport Skawina Optima Skawina Optima Skawina CKiS Miechów AWsport Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 12, 12:29 |
1 2 3 4 5 6 | Domżał Lena Paniakina Polina Pyla Gabriela Pachel Malgorzata Kierepko Hanna Folwarska Amelia | 14 13 11 12 13 12 | Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Optima Skawina AWsport Skawina AWsport Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 12, 12:32 |
1 2 3 4 5 6 | Wcisło Zuzanna Machaczka Anita Fiema Martyna Płonka Wiktoria Papużyńska Magdalena Wagner Anna | 15 12 11 12 14 14 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka AWsport Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 12, 12:34 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczmarczyk Mia Pieron Oliwia Sumera Zuzanna Krupa Oliwia Kucharczyk Nicola Szpyra Rozalia | 14 11 12 11 14 14 | Jordan Kraków CKiS Skawina AWsport Skawina Optima Skawina Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 12, 12:37 |
1 2 3 4 5 6 | Tokarska Hanna Dominiak Amelia Birowka Jagoda Ziętek Gabriela Bularz Amelia Ptak Patrycja | 14 14 13 11 13 14 | Optima Skawina Optima Skawina AWsport Skawina Optima Skawina Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 12, 12:39 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Julia Szwarc-Fiter Lena Sączek Malwina Pałac Zofia Jawień Zofia Pajęcka Jagoda | 14 14 13 13 14 14 | Jordan Kraków Jordan Kraków Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 12, 12:42 |
1 2 3 4 5 6 | Hebda Oliwia Fałat Oliwia Żmuda Aleksandra Rynia Martyna Gądek Alicja Szafraniec Karolina | 15 11 11 13 11 15 | Optima Skawina CKiS Miechów Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 12, 12:44 |
1 2 3 4 5 6 | Czerny Hanna Pycia Amelia Sermet Gabriela Ćwiok Hanna Ptasznik Natalia Morawska Lena | 14 12 12 11 14 14 | Optima Skawina CKiS Miechów Optima Skawina CKiS Skawina Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 10 z 12, 12:46 |
1 2 3 4 5 6 | Ziętek Maja Rudzka Alicja Urbanik Amelia Sidzina Kinga Ciborowska Tatiana Tyde Blanka | 15 14 11 12 12 14 | Optima Skawina Skimka Skawina Skimka Skawina Skimka Skawina Speed Jasło Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 08 06 | NT 59.00 34.00 45.00 NT NT |
Seria 11 z 12, 12:49 |
1 2 3 4 5 6 | Bednarek Liwia Świętek Antonina Dudek Nadia Mikoś Lena Ożóg Milena Adamus Natasza | 14 15 11 12 11 14 | Jordan Kraków Pantera Jordanów Skimka Skawina Skimka Skawina Skimka Skawina Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 32.50 30.63 33.00 30.00 32.00 27.47 |
Seria 12 z 12, 12:51 |
1 2 3 4 5 6 | Kapałka Julia Jałocha Alina Trzos Małgorzata Łopata Martyna Skałka Natalia Żur Emilia | 11 13 12 12 12 12 | H2O Bochnia ArtSwim Naprawa Solne Miasto Wieliczka Aquarius Myślenice ArtSwim Naprawa ArtSwim Naprawa | 06 06 06 06 06 06 | 24.00 22.76 21.00 21.32 23.25 24.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12/12/2021 - 12:55 | Chłopców, 25m grzbietowy | 10 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 12:55 |
1 2 3 | Wyka Hubert Olearczyk Michał Wrzoszczyk Jan | 14 14 13 | AWsport Skawina Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 12, 12:58 |
1 2 3 4 5 | Siemieniecki Filip Dominiak Adam Górski Łukasz Maslanka Premyslaw Witkowski Filip | 14 11 11 13 12 | Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Optima Skawina AWsport Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 12, 13:00 |
1 2 3 4 5 6 | Adamczyk Bartosz Krawczyk Leon Bosak Jan Słaby Michał Turkawski Mikołaj Dyrek Filip | 14 13 13 12 12 11 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina CKiS Skawina CKiS Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 12, 13:02 |
1 2 3 4 5 6 | Grzyb Kornel Apostolik Oliwier Andrzejewski Igor Szczur Adam Szajna Bruno Skorik Tymur | 14 14 13 13 13 15 | Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina AWsport Skawina CKiS Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 12, 13:04 |
1 2 3 4 5 6 | Włoch Filip Wcisło Oliwier Lebda Antoni Sady Aleksander Szewczyk Dawid Lesniak Dawid | 14 12 12 13 13 12 | Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Optima Skawina AWsport Skawina Optima Skawina AWsport Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 12, 13:06 |
1 2 3 4 5 6 | Drajewicz Ksawery Chrenowski Karol Nowocień Olaf Turkawski Ignacy Motal Olivier Kowalski Cezary | 14 12 12 12 12 14 | Jordan Kraków AWsport Skawina Optima Skawina CKiS Skawina Optima Skawina Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 12, 13:08 |
1 2 3 4 5 6 | Głowacz Dawid Włosek Franek Horbaciuk Filip Kotula Dawid Fijałkowski Antoni Łatka Adam | 13 12 12 11 11 14 | Optima Skawina CKiS Miechów AWsport Skawina AWsport Skawina Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 12, 13:11 |
1 2 3 4 5 6 | Czopek Tymon Apostolik Ksawery Skijko Piotr Wyka Tobiasz Kumala Franciszek Grebien Jan | 14 12 11 13 14 14 | AWsport Skawina Optima Skawina Optima Skawina AWsport Skawina Jordan Kraków AWsport Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 12, 13:13 |
1 2 3 4 5 6 | Góral Kajetan Wagner Hubert Lisiewicz Natan Fijałkowski Franciszek Figuła Tomasz Paradowski Jakub | 14 13 11 13 11 11 | Solne Miasto Wieliczka AWsport Skawina Optima Skawina Optima Skawina CKiS Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 10 z 12, 13:15 |
1 2 3 4 5 6 | Adamczyk Kamil Wątor Patryk Paradowski Filip Sala Szymon Papież Karol Pasek Franciszek | 14 14 13 13 14 14 | Optima Skawina Skimka Skawina Optima Skawina AWsport Skawina Skimka Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT 39.00 NT NT 40.00 NT |
Seria 11 z 12, 13:17 |
1 2 3 4 5 6 | Hapek Dawid Rauczyński Mikołaj Paździor Jan Jarosz Filip Poznański Adrian Stępień Hubert | 14 14 11 12 11 14 | Jordan Kraków Jordan Kraków Skimka Skawina Skimka Skawina Skimka Skawina Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 27.16 28.12 31.00 30.00 31.00 33.85 |
Seria 12 z 12, 13:19 |
1 2 3 4 5 6 | Kuśmierczyk Antoni Nogaj Wojciech Szczypczyk Jakub Mizgalski Hubert Cetnarowski Adam Kapusta Nikodem | 14 13 12 11 13 15 | Jordan Kraków ArtSwim Naprawa Optima Skawina Skimka Skawina H2O Bochnia Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 24.75 22.06 22.00 22.00 24.12 26.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 12/12/2021 - 13:24 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 10 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 13:24 |
2 3 4 | Skijko Barbara Balcer Antonina Adamus Natasza | 11 14 14 | Optima Skawina Optima Skawina Jordan Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 13:26 |
1 2 3 4 5 | Żmuda Aleksandra Błachut Zofia Szklarska Karina Fiema Martyna Wasiek Helena | 11 12 13 11 12 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 13:28 |
1 2 3 4 5 6 | Gądek Alicja Ziętek Gabriela Skałka Anna Urbanik Amelia Sermet Gabriela Rynia Martyna | 11 11 11 11 12 13 | Optima Skawina Optima Skawina ArtSwim Naprawa Skimka Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 23.20 40.00 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 12/12/2021 - 13:33 | Chłopców, 25m klasyczny | 10 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 13:33 |
1 2 3 4 5 6 | Gałdyszyński Patryk Dyrek Filip Skijko Piotr Lisiewicz Natan Jop Kamil Zięcik Jakub | 12 11 11 11 11 13 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Zawodnik Niezrzeszony H2O Bochnia | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 13:35 |
1 2 3 4 5 6 | Wątor Wiktor Wilczak Wojciech Kapela Krzysztof Szczypczyk Jakub Simsak Alan Paździor Jan | 11 11 11 12 13 11 | Skimka Skawina ArtSwim Naprawa Optima Skawina Optima Skawina Aquaman Wadowice Skimka Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 30.00 23.40 19.00 23.00 23.50 40.00 |
<< TOP >> |
3 - V Mikołajowe Zawody Pływackie BLOK III | 12/12/2021 - 14:30 |
Konkurencja 11 12/12/2021 - 14:30 | Kobiet, 50m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 14:30 |
2 3 4 5 | Ciborowska Roksana Wojtunik Oliwia Popielarz Katarzyna Szewczyk Julia | 03 09 10 09 | Speed Jasło Speed Jasło CKiS Skawina Optima Skawina | 08 08 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 14:32 |
1 2 3 4 5 6 | Doroz Oliwia Przybyło Emilia Koś Ula Kokoszka Emilia Skłaka Victoria Krupnik Zofia | 10 10 05 10 09 07 | CKiS Skawina Optima Skawina Speed Jasło H2O Bochnia ArtSwim Naprawa Optima Skawina | 06 06 08 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 14:33 |
1 2 3 4 5 6 | Pikiel Milena Kwilosz Natalia Richa Oliwia Jezioro Lena Bularz Natalia Badura Emilia | 09 06 08 09 10 05 | CKiS Miechów Speed Jasło CKiS Skawina CKiS Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 08 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 14:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kasowicz Zuzanna Madej Julia Furmanek Karolina Kopieć Jagoda Tabor Kaja Szajna Maja | 07 10 06 08 10 10 | Speed Jasło CKiS Skawina Speed Jasło Optima Skawina CKiS Skawina CKiS Skawina | 08 06 08 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 6, 14:36 |
1 2 3 4 5 6 | Blak Milena Jamro Anna Szklarska Dominika Gebler Oliwia Chodur Maja Kałwa Karolina | 08 10 09 10 10 10 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina H2O Bochnia H2O Bochnia CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT 42.00 40.00 42.00 45.00 NT |
Seria 6 z 6, 14:38 |
1 2 3 4 5 6 | Pachytel Amelia Rzymek Zuzanna Maciuszek Katarzyna Ciernia Jagoda Sieprawska Natalia Brózda Julia | 10 10 08 09 09 09 | Optima Skawina H2O Bochnia H2O Bochnia Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 38.00 35.00 33.00 35.00 37.00 39.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/12/2021 - 14:40 | Mężczyzn, 50m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 14:40 |
2 3 4 | Zaremba Przemysław Przetakiewicz Oskar Urban Kacper | 10 10 08 | Optima Skawina CKiS Skawina CKiS Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 14:41 |
2 3 4 5 | Chrenowski Filip Matiaszewski Hubert Szczepanik Dawid Styranka Mateusz | 09 06 06 05 | AWsport Skawina Speed Jasło Speed Jasło Speed Jasło | 06 08 08 08 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 14:43 |
1 2 3 4 5 6 | Janik Antoni Storey Mateusz Jamro Michał Madej Florian Fijałka Jakub Hajto Antoni | 10 06 07 10 06 10 | AWsport Skawina Speed Jasło Optima Skawina AWsport Skawina Speed Jasło CKiS Skawina | 06 08 06 06 08 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 14:45 |
1 2 3 4 5 6 | Zwonek Rafał Kulas Jakub Padula Tomasz Zieliński Krzysztof Cetnarowski Jakub Mucha Jakub | 08 10 10 10 10 10 | Zawodnik Niezrzeszony H2O Bochnia H2O Bochnia Optima Skawina H2O Bochnia Skimka Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 45.00 44.00 41.00 42.00 44.00 59.00 |
Seria 5 z 6, 14:47 |
1 2 3 4 5 6 | Kułach Przemysław Wątor Michał Śledź Oskar Kopieć Jan Zawada Wojciech Gałdyszyński Mikołaj | 07 07 09 06 06 10 | Optima Skawina Skimka Skawina H2O Bochnia Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 38.00 36.00 33.00 34.00 37.00 39.00 |
Seria 6 z 6, 14:48 |
1 2 3 4 5 6 | Ziembański Filip Paruch Maciej Ciborowski Alan Maciuszek Bartłomiej Wilczak Piotr Łopata Michał | 08 10 00 07 05 10 | ArtSwim Naprawa H2O Bochnia Speed Jasło H2O Bochnia ArtSwim Naprawa Aquarius Myślenice | 06 06 08 06 06 06 | 32.18 32.00 26.99 29.00 32.10 32.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/12/2021 - 14:50 | Kobiet, 50m grzbietowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 14:50 |
1 2 3 4 5 6 | Szewczyk Julia Hebda Róża Przybyło Emilia Bularz Natalia Madej Julia Popielarz Katarzyna | 09 10 10 10 10 10 | Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina CKiS Skawina CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 14:52 |
1 2 3 4 5 6 | Jezioro Lena Oprządek Magdalena Doroz Oliwia Kokoszka Emilia Wojtunik Oliwia Majcherczyk Emilia | 09 03 10 10 09 09 | CKiS Skawina Speed Jasło CKiS Skawina H2O Bochnia Speed Jasło Optima Skawina | 06 08 06 06 08 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 14:53 |
1 2 3 4 5 6 | Skłaka Victoria Kałwa Karolina Jamro Anna Pikiel Milena Blak Milena Koś Ula | 09 10 10 09 08 05 | ArtSwim Naprawa CKiS Miechów Optima Skawina CKiS Miechów Optima Skawina Speed Jasło | 06 06 06 06 06 08 | NT NT 49.00 NT NT NT |
Seria 4 z 4, 14:55 |
1 2 3 4 5 6 | Brózda Julia Kułach Joanna Grzesiak Oliwia Rzymek Zuzanna Sieprawska Natalia Gebler Oliwia | 09 08 08 10 09 10 | Optima Skawina Optima Skawina H2O Bochnia H2O Bochnia Optima Skawina H2O Bochnia | 06 06 06 06 06 06 | 44.00 42.00 37.00 38.00 42.00 45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/12/2021 - 14:57 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 14:57 |
2 3 4 5 | Madej Florian Chrenowski Filip Kulas Jakub Zaremba Przemysław | 10 09 10 10 | AWsport Skawina AWsport Skawina H2O Bochnia Optima Skawina | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 14:58 |
1 2 3 4 5 6 | Janik Antoni Mucha Jakub Kułach Przemysław Cetnarowski Jakub Przetakiewicz Oskar Pluszyński Igor | 10 10 07 10 10 08 | AWsport Skawina Skimka Skawina Optima Skawina H2O Bochnia CKiS Skawina CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT 55.00 45.00 45.00 NT NT |
Seria 3 z 3, 15:00 |
1 2 3 4 5 6 | Grecki Marcel Śledź Oskar Wilczak Piotr Jałocha Tomasz Wątor Michał Zawada Wojciech | 10 09 05 08 07 06 | H2O Bochnia H2O Bochnia ArtSwim Naprawa ArtSwim Naprawa Skimka Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 41.00 38.00 36.15 36.95 41.00 41.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12/12/2021 - 15:02 | Kobiet, 50m klasyczny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 15:02 |
2 3 4 | Krupnik Zofia Kasowicz Zuzanna Szajna Maja | 07 07 10 | Optima Skawina Speed Jasło CKiS Skawina | 06 08 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 15:03 |
2 3 4 5 | Chodur Maja Furmanek Karolina Oprządek Magdalena Badura Emilia | 10 06 03 05 | H2O Bochnia Speed Jasło Speed Jasło Optima Skawina | 06 08 08 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 15:05 |
1 2 3 4 5 6 | Kopieć Jagoda Kwilosz Natalia Wilczak Karolina Hebda Róża Majcherczyk Emilia Tabor Kaja | 08 06 10 10 09 10 | Optima Skawina Speed Jasło ArtSwim Naprawa Optima Skawina Optima Skawina CKiS Skawina | 06 08 06 06 06 06 | NT NT 47.12 NT NT NT |
Seria 4 z 4, 15:07 |
1 2 3 4 5 6 | Zieńkowska Maja Pachytel Amelia Maciuszek Katarzyna Ciernia Jagoda Szklarska Dominika Kułach Joanna | 10 10 08 09 09 08 | H2O Bochnia Optima Skawina H2O Bochnia Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 46.00 43.00 39.00 42.00 44.60 47.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12/12/2021 - 15:08 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 15:08 |
2 3 4 | Jamro Michał Pluszyński Igor Hajto Antoni | 07 08 10 | Optima Skawina CKiS Miechów CKiS Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 15:10 |
1 2 3 4 5 6 | Storey Mateusz Styranka Mateusz Zieliński Krzysztof Szczepanik Dawid Urban Kacper Dywan Michał | 06 05 10 06 08 10 | Speed Jasło Speed Jasło Optima Skawina Speed Jasło CKiS Skawina Optima Skawina | 08 08 06 08 06 06 | NT NT 48.00 NT NT NT |
Seria 3 z 3, 15:12 |
1 2 3 4 5 6 | Padula Tomasz Ziembański Filip Jałocha Kacper Jałocha Tomasz Wilczak Franciszek Gałdyszyński Mikołaj | 10 08 06 08 10 10 | H2O Bochnia ArtSwim Naprawa ArtSwim Naprawa ArtSwim Naprawa ArtSwim Naprawa Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 46.00 43.93 33.81 39.23 45.93 48.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12/12/2021 - 15:13 | Kobiet, 50m motylkowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 15:13 |
1 2 3 4 5 | Ciborowska Roksana Wilczak Karolina Grzesiak Oliwia Zieńkowska Maja Richa Oliwia | 03 10 08 10 08 | Speed Jasło ArtSwim Naprawa H2O Bochnia H2O Bochnia CKiS Skawina | 08 06 06 06 06 | NT 42.50 36.00 41.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12/12/2021 - 15:15 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 15:15 |
2 3 4 5 | Matiaszewski Hubert Kopieć Jan Dywan Michał Grecki Marcel | 06 06 10 10 | Speed Jasło Optima Skawina Optima Skawina H2O Bochnia | 08 06 06 06 | NT 44.00 NT NT |
Seria 2 z 2, 15:17 |
1 2 3 4 5 6 | Paruch Maciej Maciuszek Bartłomiej Ciborowski Alan Jałocha Kacper Łopata Michał Wilczak Franciszek | 10 07 00 06 10 10 | H2O Bochnia H2O Bochnia Speed Jasło ArtSwim Naprawa Aquarius Myślenice ArtSwim Naprawa | 06 06 08 06 06 06 | 36.00 33.00 28.20 31.10 35.60 42.20 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |