V Mikołajowe Zawody Pływackie Skawina, 12/12/2021 |
1 - V Mikołajowe Zawody Pływackie BLOK I | 12/12/2021 - 9:00 |
Konkurencja 1 12/12/2021 - 9:00 | Dziewcząt, 12m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lelek Zofia | 14 | Optima Skawina | 18.44 | ||||
2. | Korzeniowska Hanna | 14 | Optima Skawina | 22.50 | ||||
3. | Konopka Magdalena | 14 | Optima Skawina | 22.52 | ||||
4. | Rejnowicz Gabriela | 14 | Optima Skawina | 22.93 | ||||
5. | Tomasik Amelia | 14 | Optima Skawina | 27.14 | ||||
6. | Kapela Hanna | 14 | Optima Skawina | 29.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 12/12/2021 - 9:00 | Dziewcząt, 12m dowolny | 6 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trzos Hanna | 15 | Solne Miasto Wieliczka | 14.43 | ||||
2. | Wcisło Zuzanna | 15 | Optima Skawina | 18.09 | ||||
3. | Zaczkowska Alicja | 15 | Optima Skawina | 19.94 | ||||
4. | Niechaj Lilianna | 15 | Optima Skawina | 23.16 | ||||
5. | Czekaj Aleksandra | 15 | Optima Skawina | 26.94 | ||||
6. | Kaleńska Laura | 15 | Optima Skawina | 28.67 | ||||
7. | Sekuła Zuzanna | 15 | Optima Skawina | 28.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 12/12/2021 - 9:00 | Dziewcząt, 12m dowolny | 5 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zych Nicola | 16 | Solne Miasto Wieliczka | 18.04 | ||||
2. | Sobańska Ksenia | 16 | Optima Skawina | 21.12 | ||||
3. | Krauz Maria | 16 | Optima Skawina | 26.36 | ||||
4. | Wolnicka Elżbieta | 16 | Optima Skawina | 28.10 | ||||
5. | Pierożek Marcelina | 17 | Skimka Skawina | 31.59 | ||||
6. | Kowalska Zofia | 17 | Optima Skawina | 39.36 | ||||
7. | Kornaś Kornelia | 16 | Optima Skawina | 46.39 | ||||
8. | Maślanka Nadia | 16 | Skimka Skawina | 52.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12/12/2021 - 9:22 | Chłopców, 12m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maj Tymon | 14 | Optima Skawina | 15.51 | ||||
2. | Sypniewski Piotr | 14 | Optima Skawina | 16.51 | ||||
3. | Kotula Alan | 14 | Skimka Skawina | 16.68 | ||||
4. | Targosz Tymoteusz | 14 | AWsport Skawina | 19.67 | ||||
5. | Paradowski Filip | 14 | Optima Skawina | 20.02 | ||||
6. | Karolak Wiktor | 14 | Optima Skawina | 20.11 | ||||
7. | Milc Adam | 14 | Optima Skawina | 23.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12/12/2021 - 9:22 | Chłopców, 12m dowolny | 6 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Przywara Tymon | 15 | Optima Skawina | 17.16 | ||||
2. | Chamioło Filip | 15 | Skimka Skawina | 17.57 | ||||
3. | Pierożek Karol | 15 | Skimka Skawina | 19.62 | ||||
4. | Dulak Nikodem | 15 | Optima Skawina | 21.72 | ||||
5. | Więckowski Filip | 15 | Optima Skawina | 25.83 | ||||
6. | Kucharek Michał | 15 | Optima Skawina | 27.96 | ||||
7. | Kazana Jakub | 15 | Optima Skawina | 30.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12/12/2021 - 9:22 | Chłopców, 12m dowolny | 5 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dyrek Franciszek | 16 | Optima Skawina | 19.56 | ||||
2. | Sermet Kacper | 16 | Optima Skawina | 21.19 | ||||
3. | Per Jakub | 16 | Optima Skawina | 23.57 | ||||
4. | Maslanka Dawid | 16 | AWsport Skawina | 27.78 | ||||
5. | Pasek Jakub | 16 | Solne Miasto Wieliczka | 28.43 | ||||
6. | Sypniewski Wiktor | 16 | Optima Skawina | 37.79 | ||||
7. | Papież Kacper | 17 | Skimka Skawina | 1:16.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12/12/2021 - 9:46 | Dziewcząt, 12m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Konopka Magdalena | 14 | Optima Skawina | 24.18 | ||||
2. | Kapela Hanna | 14 | Optima Skawina | 27.51 | ||||
3. | Tomasik Amelia | 14 | Optima Skawina | 27.53 | ||||
4. | Lelek Zofia | 14 | Optima Skawina | 28.83 | ||||
5. | Rejnowicz Gabriela | 14 | Optima Skawina | 29.06 | ||||
6. | Korzeniowska Hanna | 14 | Optima Skawina | 31.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12/12/2021 - 9:46 | Dziewcząt, 12m grzbietowy | 6 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trzos Hanna | 15 | Solne Miasto Wieliczka | 21.18 | ||||
2. | Wcisło Zuzanna | 15 | Optima Skawina | 22.65 | ||||
3. | Niechaj Lilianna | 15 | Optima Skawina | 24.28 | ||||
4. | Czekaj Aleksandra | 15 | Optima Skawina | 24.76 | ||||
5. | Sekuła Zuzanna | 15 | Optima Skawina | 24.82 | ||||
6. | Zaczkowska Alicja | 15 | Optima Skawina | 27.17 | ||||
7. | Kaleńska Laura | 15 | Optima Skawina | 29.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12/12/2021 - 9:46 | Dziewcząt, 12m grzbietowy | 5 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zych Nicola | 16 | Solne Miasto Wieliczka | 20.37 | ||||
2. | Sobańska Ksenia | 16 | Optima Skawina | 27.18 | ||||
3. | Krauz Maria | 16 | Optima Skawina | 28.48 | ||||
4. | Maślanka Nadia | 16 | Skimka Skawina | 34.55 | ||||
5. | Wolnicka Elżbieta | 16 | Optima Skawina | 43.48 | ||||
6. | Pierożek Marcelina | 17 | Skimka Skawina | 46.11 | ||||
7. | Kornaś Kornelia | 16 | Optima Skawina | 50.31 | ||||
8. | Kowalska Zofia | 17 | Optima Skawina | 50.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12/12/2021 - 10:08 | Chłopców, 12m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maj Tymon | 14 | Optima Skawina | 19.60 | ||||
2. | Sypniewski Piotr | 14 | Optima Skawina | 21.25 | ||||
3. | Targosz Tymoteusz | 14 | AWsport Skawina | 22.99 | ||||
4. | Karolak Wiktor | 14 | Optima Skawina | 23.73 | ||||
5. | Kotula Alan | 14 | Skimka Skawina | 25.08 | ||||
6. | Milc Adam | 14 | Optima Skawina | 25.79 | ||||
7. | Paradowski Filip | 14 | Optima Skawina | 31.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12/12/2021 - 10:08 | Chłopców, 12m grzbietowy | 6 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chamioło Filip | 15 | Skimka Skawina | 21.38 | ||||
2. | Przywara Tymon | 15 | Optima Skawina | 21.83 | ||||
3. | Więckowski Filip | 15 | Optima Skawina | 23.93 | ||||
4. | Pierożek Karol | 15 | Skimka Skawina | 24.25 | ||||
5. | Kazana Jakub | 15 | Optima Skawina | 36.18 | ||||
6. | Kucharek Michał | 15 | Optima Skawina | 1:02.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12/12/2021 - 10:08 | Chłopców, 12m grzbietowy | 5 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sermet Kacper | 16 | Optima Skawina | 22.90 | ||||
2. | Dyrek Franciszek | 16 | Optima Skawina | 28.29 | ||||
3. | Maslanka Dawid | 16 | AWsport Skawina | 29.91 | ||||
4. | Pasek Jakub | 16 | Solne Miasto Wieliczka | 33.60 | ||||
5. | Per Jakub | 16 | Optima Skawina | 34.54 | ||||
6. | Sypniewski Wiktor | 16 | Optima Skawina | 1:12.72 |
<< TOP >> |
2 - V Mikołajowe Zawody Pływackie BLOK II | 12/12/2021 - 11:30 |
Konkurencja 5 12/12/2021 - 11:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Włosek Antonina | 11 | CKiS Miechów | 16.83 | 240 | |||
2. | Skałka Anna | 11 | ArtSwim Naprawa | 17.07 | 230 | |||
3. | Fałat Oliwia | 11 | CKiS Miechów | 18.29 | 187 | |||
4. | Skijko Barbara | 11 | Optima Skawina | 18.71 | 174 | |||
5. | Kapałka Julia | 11 | H2O Bochnia | 22.57 | 99 | |||
6. | Ćwiok Hanna | 11 | CKiS Skawina | 22.63 | 98 | |||
7. | Ciernia Lena | 11 | Optima Skawina | 27.12 | 57 | |||
8. | Dudek Nadia | 11 | Skimka Skawina | 27.99 | 52 | |||
9. | Ożóg Milena | 11 | Skimka Skawina | 31.57 | 36 | |||
10. | Pyla Gabriela | 11 | Optima Skawina | 37.89 | 21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 12/12/2021 - 11:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trzos Małgorzata | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 16.41 | 258 | |||
2. | Łopata Martyna | 12 | Aquarius Myślenice | 17.84 | 201 | |||
3. | Błachut Zofia | 12 | Optima Skawina | 20.62 | 130 | |||
4. | Skałka Natalia | 12 | ArtSwim Naprawa | 20.68 | 129 | |||
5. | Żur Emilia | 12 | ArtSwim Naprawa | 20.71 | 128 | |||
6. | Mikoś Lena | 12 | Skimka Skawina | 26.43 | 61 | |||
7. | Sidzina Kinga | 12 | Skimka Skawina | 27.53 | 54 | |||
8. | Sumera Zuzanna | 12 | AWsport Skawina | 28.47 | 49 | |||
9. | Płonka Wiktoria | 12 | Optima Skawina | 29.19 | 46 | |||
10. | Cieluch Zuzanna | 12 | AWsport Skawina | 32.02 | 34 | |||
11. | Pachel Malgorzata | 12 | AWsport Skawina | 32.40 | 33 | |||
12. | Folwarska Amelia | 12 | Optima Skawina | 41.16 | 16 | |||
13. | Machaczka Anita | 12 | Optima Skawina | 56.28 | 6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 12/12/2021 - 11:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałocha Alina | 13 | ArtSwim Naprawa | 18.69 | 175 | |||
2. | Przywara Iga | 13 | Optima Skawina | 29.76 | 43 | |||
3. | Paniakina Polina | 13 | Optima Skawina | 39.99 | 17 | |||
4. | Sączek Malwina | 13 | Optima Skawina | 41.44 | 16 | |||
5. | Birowka Jagoda | 13 | AWsport Skawina | 45.78 | 11 | |||
6. | Słowik Wiktoria | 13 | Optima Skawina | 47.36 | 10 | |||
7. | Pałac Zofia | 13 | Optima Skawina | 52.58 | 7 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 12/12/2021 - 11:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Świętek Antonina | 15 | Pantera Jordanów | 25.51 | 68 | |||
2. | Kaczmarczyk Mia | 14 | Jordan Kraków | 26.78 | 59 | |||
3. | Balcer Antonina | 14 | Optima Skawina | 28.67 | 48 | |||
4. | Wagner Anna | 14 | AWsport Skawina | 29.86 | 42 | |||
5. | Nowak Julia | 14 | Jordan Kraków | 30.71 | 39 | |||
6. | Bednarek Liwia | 14 | Jordan Kraków | 31.41 | 36 | |||
7. | Szwarc-Fiter Lena | 14 | Jordan Kraków | 33.04 | 31 | |||
8. | Pajęcka Jagoda | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 33.15 | 31 | |||
9. | Leszczyńska Victoria | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 35.01 | 26 | |||
10. | Baran Julita | 14 | Optima Skawina | 35.76 | 25 | |||
11. | Jawień Zofia | 14 | Optima Skawina | 37.54 | 21 | |||
12. | Ptak Patrycja | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 38.47 | 20 | |||
13. | Szpyra Rozalia | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 38.61 | 19 | |||
14. | Morawska Lena | 14 | Optima Skawina | 39.60 | 18 | |||
15. | Hebda Oliwia | 15 | Optima Skawina | 41.02 | 16 | |||
16. | Musial Lilianna | 14 | AWsport Skawina | 44.29 | 13 | |||
17. | Folwarska Julia | 14 | Optima Skawina | 47.52 | 10 | |||
18. | Gębal Zuzanna | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 51.85 | 8 | |||
19. | Czerny Hanna | 14 | Optima Skawina | 57.87 | 5 | |||
20. | Szafraniec Karolina | 15 | Optima Skawina | 59.83 | 5 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 12/12/2021 - 11:56 | Chłopców, 25m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kapela Krzysztof | 11 | Optima Skawina | 17.19 | 147 | |||
2. | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 19.47 | 101 | |||
3. | Mizgalski Hubert | 11 | Skimka Skawina | 20.22 | 90 | |||
4. | Wątor Wiktor | 11 | Skimka Skawina | 21.88 | 71 | |||
5. | Paradowski Jakub | 11 | Optima Skawina | 25.19 | 46 | |||
6. | Poznański Adrian | 11 | Skimka Skawina | 25.85 | 43 | |||
7. | Górski Łukasz | 11 | Optima Skawina | 28.69 | 31 | |||
8. | Dominiak Adam | 11 | Optima Skawina | 40.40 | 11 | |||
9. | Bogdanowicz Filip | 11 | Skimka Skawina | 41.01 | 10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 12/12/2021 - 11:56 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Turkawski Mikołaj | 12 | CKiS Skawina | 22.71 | 63 | |||
2. | Lebda Antoni | 12 | Optima Skawina | 23.16 | 60 | |||
3. | Słaby Michał | 12 | CKiS Skawina | 23.86 | 55 | |||
4. | Apostolik Ksawery | 12 | Optima Skawina | 25.48 | 45 | |||
5. | Włosek Franek | 12 | CKiS Miechów | 27.58 | 35 | |||
6. | Motal Olivier | 12 | Optima Skawina | 30.51 | 26 | |||
7. | Witkowski Filip | 12 | Optima Skawina | 34.08 | 18 | |||
8. | Nowocień Olaf | 12 | Optima Skawina | 34.09 | 18 | |||
9. | Wcisło Oliwier | 12 | Optima Skawina | 38.74 | 12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 12/12/2021 - 11:56 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Simsak Alan | 13 | Aquaman Wadowice | 17.97 | 129 | |||
2. | Nogaj Wojciech | 13 | ArtSwim Naprawa | 19.31 | 103 | |||
3. | Cetnarowski Adam | 13 | H2O Bochnia | 21.49 | 75 | |||
4. | Szczur Adam | 13 | CKiS Skawina | 23.01 | 61 | |||
5. | Wagner Hubert | 13 | AWsport Skawina | 23.71 | 56 | |||
6. | Maslanka Premyslaw | 13 | AWsport Skawina | 25.17 | 46 | |||
7. | Szajna Bruno | 13 | Optima Skawina | 26.74 | 39 | |||
8. | Zięcik Jakub | 13 | H2O Bochnia | 27.81 | 34 | |||
9. | Andrzejewski Igor | 13 | AWsport Skawina | 28.99 | 30 | |||
10. | Szewczyk Dawid | 13 | Optima Skawina | 31.94 | 22 | |||
11. | Sala Szymon | 13 | AWsport Skawina | 34.91 | 17 | |||
12. | Fijałkowski Franciszek | 13 | Optima Skawina | 40.21 | 11 | |||
13. | Głowacz Dawid | 13 | Optima Skawina | 40.54 | 11 | |||
14. | Jasiński Olaf | 13 | Zawodnik Niezrzeszony | 41.04 | 10 | |||
15. | Kaczor Oliwier | 13 | Skimka Skawina | 44.60 | 8 | |||
16. | Wrzoszczyk Jan | 13 | Optima Skawina | 48.65 | 6 | |||
17. | Bosak Jan | 13 | Optima Skawina | 58.06 | 3 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 12/12/2021 - 11:56 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kapusta Nikodem | 15 | Solne Miasto Wieliczka | 21.86 | 71 | |||
2. | Kuśmierczyk Antoni | 14 | Jordan Kraków | 24.37 | 51 | |||
3. | Łatka Adam | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 25.64 | 44 | |||
4. | Góral Kajetan | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 26.43 | 40 | |||
5. | Hapek Dawid | 14 | Jordan Kraków | 27.14 | 37 | |||
6. | Pasek Franciszek | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 27.67 | 35 | |||
7. | Wątor Patryk | 14 | Skimka Skawina | 28.59 | 32 | |||
8. | Rauczyński Mikołaj | 14 | Jordan Kraków | 28.91 | 30 | |||
9. | Drajewicz Ksawery | 14 | Jordan Kraków | 30.26 | 27 | |||
10. | Adamczyk Kamil | 14 | Optima Skawina | 30.86 | 25 | |||
11. | Wyka Hubert | 14 | AWsport Skawina | 30.92 | 25 | |||
12. | Kumala Franciszek | 14 | Jordan Kraków | 31.22 | 24 | |||
13. | Kowalski Cezary | 14 | Jordan Kraków | 33.12 | 20 | |||
14. | Czopek Tymon | 14 | AWsport Skawina | 33.82 | 19 | |||
15. | Adamczyk Bartosz | 14 | Optima Skawina | 33.93 | 19 | |||
16. | Stępień Hubert | 14 | Jordan Kraków | 37.82 | 13 | |||
17. | Olearczyk Michał | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 38.43 | 13 | |||
18. | Apostolik Oliwier | 14 | Optima Skawina | 39.32 | 12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 12/12/2021 - 12:24 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Włosek Antonina | 11 | CKiS Miechów | 20.94 | 190 | |||
2. | Fałat Oliwia | 11 | CKiS Miechów | 21.43 | 177 | |||
3. | Fiema Martyna | 11 | Optima Skawina | 21.56 | 174 | |||
4. | Gądek Alicja | 11 | Optima Skawina | 24.53 | 118 | |||
5. | Ćwiok Hanna | 11 | CKiS Skawina | 27.55 | 83 | |||
6. | Kapałka Julia | 11 | H2O Bochnia | 28.73 | 73 | |||
7. | Żmuda Aleksandra | 11 | Optima Skawina | 29.10 | 71 | |||
8. | Urbanik Amelia | 11 | Skimka Skawina | 30.68 | 60 | |||
9. | Ciernia Lena | 11 | Optima Skawina | 32.13 | 52 | |||
10. | Dudek Nadia | 11 | Skimka Skawina | 32.36 | 51 | |||
11. | Ożóg Milena | 11 | Skimka Skawina | 32.85 | 49 | |||
12. | Pyla Gabriela | 11 | Optima Skawina | 40.95 | 25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 12/12/2021 - 12:24 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trzos Małgorzata | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 20.65 | 198 | |||
2. | Żur Emilia | 12 | ArtSwim Naprawa | 22.52 | 153 | |||
3. | Łopata Martyna | 12 | Aquarius Myślenice | 23.07 | 142 | |||
4. | Skałka Natalia | 12 | ArtSwim Naprawa | 27.11 | 87 | |||
5. | Wasiek Helena | 12 | Optima Skawina | 27.27 | 86 | |||
6. | Sermet Gabriela | 12 | Optima Skawina | 28.28 | 77 | |||
7. | Płonka Wiktoria | 12 | Optima Skawina | 28.31 | 77 | |||
8. | Sumera Zuzanna | 12 | AWsport Skawina | 30.71 | 60 | |||
9. | Pachel Malgorzata | 12 | AWsport Skawina | 30.96 | 58 | |||
10. | Mikoś Lena | 12 | Skimka Skawina | 31.15 | 57 | |||
11. | Folwarska Amelia | 12 | Optima Skawina | 34.41 | 42 | |||
12. | Cieluch Zuzanna | 12 | AWsport Skawina | 34.75 | 41 | |||
13. | Machaczka Anita | 12 | Optima Skawina | 38.86 | 29 | |||
14. | Sidzina Kinga | 12 | Skimka Skawina | 39.03 | 29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 12/12/2021 - 12:24 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałocha Alina | 13 | ArtSwim Naprawa | 21.71 | 170 | |||
2. | Przywara Iga | 13 | Optima Skawina | 31.93 | 53 | |||
3. | Birowka Jagoda | 13 | AWsport Skawina | 41.83 | 23 | |||
4. | Sączek Malwina | 13 | Optima Skawina | 43.88 | 20 | |||
5. | Pałac Zofia | 13 | Optima Skawina | 49.50 | 14 | |||
6. | Słowik Wiktoria | 13 | Optima Skawina | 49.57 | 14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 12/12/2021 - 12:24 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kaczmarczyk Mia | 14 | Jordan Kraków | 25.68 | 103 | |||
2. | Adamus Natasza | 14 | Jordan Kraków | 27.95 | 80 | |||
3. | Świętek Antonina | 15 | Pantera Jordanów | 28.23 | 77 | |||
4. | Wagner Anna | 14 | AWsport Skawina | 28.24 | 77 | |||
5. | Bednarek Liwia | 14 | Jordan Kraków | 31.73 | 54 | |||
6. | Szwarc-Fiter Lena | 14 | Jordan Kraków | 31.85 | 54 | |||
7. | Pajęcka Jagoda | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 33.17 | 47 | |||
8. | Nowak Julia | 14 | Jordan Kraków | 33.66 | 45 | |||
9. | Leszczyńska Victoria | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 33.87 | 45 | |||
10. | Jawień Zofia | 14 | Optima Skawina | 34.14 | 43 | |||
11. | Ptak Patrycja | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 35.84 | 38 | |||
12. | Baran Julita | 14 | Optima Skawina | 36.07 | 37 | |||
13. | Szpyra Rozalia | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 38.05 | 31 | |||
14. | Ptasznik Natalia | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 39.11 | 29 | |||
15. | Hebda Oliwia | 15 | Optima Skawina | 40.94 | 25 | |||
16. | Gębal Zuzanna | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 44.55 | 19 | |||
17. | Tyde Blanka | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 44.57 | 19 | |||
18. | Musial Lilianna | 14 | AWsport Skawina | 44.59 | 19 | |||
19. | Folwarska Julia | 14 | Optima Skawina | 45.93 | 18 | |||
20. | Morawska Lena | 14 | Optima Skawina | 49.71 | 14 | |||
21. | Czerny Hanna | 14 | Optima Skawina | 52.65 | 11 | |||
22. | Domżał Lena | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 53.63 | 11 | |||
23. | Szafraniec Karolina | 15 | Optima Skawina | 53.89 | 11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12/12/2021 - 12:55 | Chłopców, 25m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mizgalski Hubert | 11 | Skimka Skawina | 23.10 | 90 | |||
2. | Dyrek Filip | 11 | Optima Skawina | 25.93 | 63 | |||
3. | Skijko Piotr | 11 | Optima Skawina | 26.08 | 62 | |||
4. | Lisiewicz Natan | 11 | Optima Skawina | 26.77 | 57 | |||
5. | Górski Łukasz | 11 | Optima Skawina | 28.08 | 50 | |||
6. | Poznański Adrian | 11 | Skimka Skawina | 28.80 | 46 | |||
7. | Paradowski Jakub | 11 | Optima Skawina | 30.61 | 38 | |||
8. | Paździor Jan | 11 | Skimka Skawina | 35.58 | 24 | |||
9. | Dominiak Adam | 11 | Optima Skawina | 42.80 | 14 | |||
10. | Bogdanowicz Filip | 11 | Skimka Skawina | 50.85 | 8 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12/12/2021 - 12:55 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lebda Antoni | 12 | Optima Skawina | 22.99 | 91 | |||
2. | Turkawski Mikołaj | 12 | CKiS Skawina | 23.73 | 83 | |||
3. | Słaby Michał | 12 | CKiS Skawina | 27.69 | 52 | |||
4. | Włosek Franek | 12 | CKiS Miechów | 29.80 | 42 | |||
5. | Nowocień Olaf | 12 | Optima Skawina | 30.21 | 40 | |||
6. | Apostolik Ksawery | 12 | Optima Skawina | 30.63 | 38 | |||
7. | Witkowski Filip | 12 | Optima Skawina | 32.68 | 31 | |||
8. | Motal Olivier | 12 | Optima Skawina | 35.33 | 25 | |||
9. | Wcisło Oliwier | 12 | Optima Skawina | 37.34 | 21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12/12/2021 - 12:55 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nogaj Wojciech | 13 | ArtSwim Naprawa | 22.01 | 104 | |||
2. | Wagner Hubert | 13 | AWsport Skawina | 25.57 | 66 | |||
3. | Maslanka Premyslaw | 13 | AWsport Skawina | 26.03 | 63 | |||
4. | Cetnarowski Adam | 13 | H2O Bochnia | 26.07 | 62 | |||
5. | Szczur Adam | 13 | CKiS Skawina | 27.11 | 55 | |||
6. | Szewczyk Dawid | 13 | Optima Skawina | 30.41 | 39 | |||
7. | Szajna Bruno | 13 | Optima Skawina | 30.69 | 38 | |||
8. | Sala Szymon | 13 | AWsport Skawina | 34.00 | 28 | |||
9. | Andrzejewski Igor | 13 | AWsport Skawina | 35.29 | 25 | |||
10. | Głowacz Dawid | 13 | Optima Skawina | 36.16 | 23 | |||
11. | Kaczor Oliwier | 13 | Skimka Skawina | 39.73 | 17 | |||
12. | Wrzoszczyk Jan | 13 | Optima Skawina | 42.13 | 14 | |||
13. | Fijałkowski Franciszek | 13 | Optima Skawina | 47.68 | 10 | |||
14. | Bosak Jan | 13 | Optima Skawina | 55.66 | 6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12/12/2021 - 12:55 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuśmierczyk Antoni | 14 | Jordan Kraków | 25.61 | 66 | |||
2. | Kapusta Nikodem | 15 | Solne Miasto Wieliczka | 26.08 | 62 | |||
3. | Łatka Adam | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 27.65 | 52 | |||
4. | Wyka Hubert | 14 | AWsport Skawina | 27.81 | 51 | |||
5. | Hapek Dawid | 14 | Jordan Kraków | 28.53 | 47 | |||
6. | Pasek Franciszek | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 30.26 | 40 | |||
7. | Wątor Patryk | 14 | Skimka Skawina | 30.35 | 39 | |||
8. | Siemieniecki Filip | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 30.98 | 37 | |||
9. | Rauczyński Mikołaj | 14 | Jordan Kraków | 31.87 | 34 | |||
10. | Drajewicz Ksawery | 14 | Jordan Kraków | 32.25 | 33 | |||
11. | Kowalski Cezary | 14 | Jordan Kraków | 33.23 | 30 | |||
12. | Stępień Hubert | 14 | Jordan Kraków | 33.36 | 29 | |||
13. | Adamczyk Bartosz | 14 | Optima Skawina | 34.19 | 27 | |||
14. | Góral Kajetan | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 34.24 | 27 | |||
15. | Olearczyk Michał | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 34.91 | 26 | |||
16. | Adamczyk Kamil | 14 | Optima Skawina | 35.78 | 24 | |||
17. | Czopek Tymon | 14 | AWsport Skawina | 36.77 | 22 | |||
18. | Grzyb Kornel | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 37.81 | 20 | |||
19. | Apostolik Oliwier | 14 | Optima Skawina | 39.68 | 17 | |||
20. | Kumala Franciszek | 14 | Jordan Kraków | 43.23 | 13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 12/12/2021 - 13:24 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skałka Anna | 11 | ArtSwim Naprawa | 23.23 | 186 | |||
2. | Skijko Barbara | 11 | Optima Skawina | 25.95 | 134 | |||
3. | Fiema Martyna | 11 | Optima Skawina | 26.73 | 122 | |||
4. | Gądek Alicja | 11 | Optima Skawina | 27.82 | 108 | |||
5. | Urbanik Amelia | 11 | Skimka Skawina | 34.33 | 57 | |||
6. | Żmuda Aleksandra | 11 | Optima Skawina | 35.68 | 51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 12/12/2021 - 13:24 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wasiek Helena | 12 | Optima Skawina | 27.89 | 107 | |||
2. | Błachut Zofia | 12 | Optima Skawina | 28.67 | 99 | |||
3. | Sermet Gabriela | 12 | Optima Skawina | 31.76 | 73 | |||
4. | Balcer Antonina | 14 | Optima Skawina | 34.93 | 54 | |||
5. | Adamus Natasza | 14 | Jordan Kraków | 39.57 | 37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 12/12/2021 - 13:33 | Chłopców, 25m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilczak Wojciech | 11 | ArtSwim Naprawa | 22.07 | 145 | |||
2. | Kapela Krzysztof | 11 | Optima Skawina | 23.69 | 118 | |||
3. | Wątor Wiktor | 11 | Skimka Skawina | 28.63 | 66 | |||
4. | Lisiewicz Natan | 11 | Optima Skawina | 29.48 | 61 | |||
5. | Skijko Piotr | 11 | Optima Skawina | 30.15 | 57 | |||
6. | Dyrek Filip | 11 | Optima Skawina | 30.91 | 53 | |||
7. | Paździor Jan | 11 | Skimka Skawina | 31.84 | 48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 12/12/2021 - 13:33 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Simsak Alan | 13 | Aquaman Wadowice | 23.57 | 119 | |||
2. | Zięcik Jakub | 13 | H2O Bochnia | 32.72 | 44 |
<< TOP >> |
3 - V Mikołajowe Zawody Pływackie BLOK III | 12/12/2021 - 14:30 |
Konkurencja 11 12/12/2021 - 14:30 | Kobiet, 50m dowolny | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciborowska Roksana | 03 | Speed Jasło | 33.51 | 320 | |||
2. | Furmanek Karolina | 06 | Speed Jasło | 34.06 | 305 | |||
3. | Koś Ula | 05 | Speed Jasło | 36.33 | 251 | |||
4. | Badura Emilia | 05 | Optima Skawina | 48.73 | 104 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/12/2021 - 14:30 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 - 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maciuszek Katarzyna | 08 | H2O Bochnia | 34.25 | 300 | |||
2. | Richa Oliwia | 08 | CKiS Skawina | 36.71 | 243 | |||
3. | Kopieć Jagoda | 08 | Optima Skawina | 36.75 | 242 | |||
4. | Kasowicz Zuzanna | 07 | Speed Jasło | 37.03 | 237 | |||
5. | Krupnik Zofia | 07 | Optima Skawina | 38.75 | 207 | |||
6. | Blak Milena | 08 | Optima Skawina | 42.33 | 158 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/12/2021 - 14:30 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pikiel Milena | 09 | CKiS Miechów | 33.62 | 317 | |||
2. | Ciernia Jagoda | 09 | Optima Skawina | 35.38 | 272 | |||
3. | Brózda Julia | 09 | Optima Skawina | 35.86 | 261 | |||
4. | Sieprawska Natalia | 09 | Optima Skawina | 37.65 | 225 | |||
5. | Szewczyk Julia | 09 | Optima Skawina | 43.99 | 141 | |||
6. | Skłaka Victoria | 09 | ArtSwim Naprawa | 48.54 | 105 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/12/2021 - 14:30 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tabor Kaja | 10 | CKiS Skawina | 38.48 | 211 | |||
2. | Szajna Maja | 10 | CKiS Skawina | 38.74 | 207 | |||
3. | Madej Julia | 10 | CKiS Skawina | 39.57 | 194 | |||
4. | Jamro Anna | 10 | Optima Skawina | 39.68 | 192 | |||
5. | Kokoszka Emilia | 10 | H2O Bochnia | 41.92 | 163 | |||
6. | Doroz Oliwia | 10 | CKiS Skawina | 46.53 | 119 | |||
7. | Chodur Maja | 10 | H2O Bochnia | 48.23 | 107 | |||
8. | Gebler Oliwia | 10 | H2O Bochnia | 50.87 | 91 | |||
9. | Popielarz Katarzyna | 10 | CKiS Skawina | 53.65 | 78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/12/2021 - 14:40 | Mężczyzn, 50m dowolny | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Storey Mateusz | 06 | Speed Jasło | 30.49 | 289 | |||
2. | Matiaszewski Hubert | 06 | Speed Jasło | 30.92 | 277 | |||
3. | Kopieć Jan | 06 | Optima Skawina | 32.31 | 242 | |||
4. | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 32.90 | 230 | |||
5. | Zawada Wojciech | 06 | Optima Skawina | 33.06 | 226 | |||
6. | Szczepanik Dawid | 06 | Speed Jasło | 33.11 | 225 | |||
7. | Styranka Mateusz | 05 | Speed Jasło | 34.36 | 201 | |||
8. | Fijałka Jakub | 06 | Speed Jasło | 37.99 | 149 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/12/2021 - 14:40 | Chłopców, 50m dowolny | 13 - 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ziembański Filip | 08 | ArtSwim Naprawa | 31.92 | 251 | |||
2. | Kułach Przemysław | 07 | Optima Skawina | 37.04 | 161 | |||
3. | Wątor Michał | 07 | Skimka Skawina | 37.96 | 149 | |||
4. | Zwonek Rafał | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | 38.83 | 139 | |||
5. | Jamro Michał | 07 | Optima Skawina | 39.41 | 133 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/12/2021 - 14:40 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Śledź Oskar | 09 | H2O Bochnia | 34.47 | 200 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/12/2021 - 14:40 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 32.71 | 234 | |||
2. | Paruch Maciej | 10 | H2O Bochnia | 33.74 | 213 | |||
3. | Gałdyszyński Mikołaj | 10 | Optima Skawina | 38.49 | 143 | |||
4. | Zieliński Krzysztof | 10 | Optima Skawina | 41.14 | 117 | |||
5. | Padula Tomasz | 10 | H2O Bochnia | 41.99 | 110 | |||
6. | Kulas Jakub | 10 | H2O Bochnia | 42.37 | 107 | |||
7. | Turkawski Ignacy | 10 | CKiS Skawina | 42.42 | 107 | |||
8. | Cetnarowski Jakub | 10 | H2O Bochnia | 48.31 | 72 | |||
9. | Zaremba Przemysław | 10 | Optima Skawina | 52.78 | 55 | |||
10. | Janik Antoni | 10 | AWsport Skawina | 55.84 | 47 | |||
11. | Hajto Antoni | 10 | CKiS Skawina | 56.15 | 46 | |||
12. | Madej Florian | 10 | AWsport Skawina | 1:01.30 | 35 | |||
13. | Mucha Jakub | 10 | Skimka Skawina | 1:13.21 | 20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/12/2021 - 14:50 | Kobiet, 50m grzbietowy | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Oprządek Magdalena | 03 | Speed Jasło | 38.63 | 291 | |||
2. | Koś Ula | 05 | Speed Jasło | 41.54 | 234 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/12/2021 - 14:50 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 - 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Grzesiak Oliwia | 08 | H2O Bochnia | 40.15 | 259 | |||
2. | Kułach Joanna | 08 | Optima Skawina | 43.29 | 206 | |||
3. | Blak Milena | 08 | Optima Skawina | 50.47 | 130 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/12/2021 - 14:50 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pikiel Milena | 09 | CKiS Miechów | 41.04 | 242 | |||
2. | Brózda Julia | 09 | Optima Skawina | 43.56 | 202 | |||
3. | Sieprawska Natalia | 09 | Optima Skawina | 44.07 | 196 | |||
4. | Szewczyk Julia | 09 | Optima Skawina | 49.05 | 142 | |||
5. | Skłaka Victoria | 09 | ArtSwim Naprawa | 54.05 | 106 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/12/2021 - 14:50 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Madej Julia | 10 | CKiS Skawina | 44.51 | 190 | |||
2. | Kokoszka Emilia | 10 | H2O Bochnia | 50.26 | 132 | |||
3. | Jamro Anna | 10 | Optima Skawina | 52.57 | 115 | |||
4. | Hebda Róża | 10 | Optima Skawina | 54.06 | 106 | |||
5. | Doroz Oliwia | 10 | CKiS Skawina | 56.04 | 95 | |||
6. | Gebler Oliwia | 10 | H2O Bochnia | 56.78 | 91 | |||
7. | Popielarz Katarzyna | 10 | CKiS Skawina | 1:04.75 | 61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/12/2021 - 14:57 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 37.21 | 212 | |||
2. | Zawada Wojciech | 06 | Optima Skawina | 42.11 | 146 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/12/2021 - 14:57 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 - 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 36.25 | 230 | |||
2. | Wątor Michał | 07 | Skimka Skawina | 44.95 | 120 | |||
3. | Kułach Przemysław | 07 | Optima Skawina | 47.09 | 105 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/12/2021 - 14:57 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Śledź Oskar | 09 | H2O Bochnia | 43.65 | 131 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/12/2021 - 14:57 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kulas Jakub | 10 | H2O Bochnia | 52.21 | 77 | |||
2. | Grecki Marcel | 10 | H2O Bochnia | 52.88 | 74 | |||
3. | Turkawski Ignacy | 10 | CKiS Skawina | 53.47 | 71 | |||
4. | Zaremba Przemysław | 10 | Optima Skawina | 55.20 | 65 | |||
5. | Cetnarowski Jakub | 10 | H2O Bochnia | 56.76 | 59 | |||
6. | Madej Florian | 10 | AWsport Skawina | 1:07.24 | 36 | |||
7. | Mucha Jakub | 10 | Skimka Skawina | 1:07.88 | 35 | |||
8. | Janik Antoni | 10 | AWsport Skawina | 1:09.19 | 33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12/12/2021 - 15:02 | Kobiet, 50m klasyczny | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Furmanek Karolina | 06 | Speed Jasło | 44.43 | 265 | |||
2. | Oprządek Magdalena | 03 | Speed Jasło | 45.63 | 245 | |||
3. | Badura Emilia | 05 | Optima Skawina | 59.70 | 109 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12/12/2021 - 15:02 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 - 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Krupnik Zofia | 07 | Optima Skawina | 45.17 | 252 | |||
2. | Maciuszek Katarzyna | 08 | H2O Bochnia | 45.51 | 247 | |||
3. | Kułach Joanna | 08 | Optima Skawina | 46.25 | 235 | |||
4. | Kasowicz Zuzanna | 07 | Speed Jasło | 47.99 | 210 | |||
5. | Kopieć Jagoda | 08 | Optima Skawina | 51.39 | 171 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12/12/2021 - 15:02 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciernia Jagoda | 09 | Optima Skawina | 40.33 | 355 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12/12/2021 - 15:02 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 44.98 | 255 | |||
2. | Zieńkowska Maja | 10 | H2O Bochnia | 47.83 | 212 | |||
3. | Hebda Róża | 10 | Optima Skawina | 51.81 | 167 | |||
4. | Szajna Maja | 10 | CKiS Skawina | 51.88 | 166 | |||
5. | Tabor Kaja | 10 | CKiS Skawina | 52.12 | 164 | |||
6. | Chodur Maja | 10 | H2O Bochnia | 55.00 | 140 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12/12/2021 - 15:08 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 33.38 | 432 | |||
2. | Storey Mateusz | 06 | Speed Jasło | 42.32 | 212 | |||
3. | Szczepanik Dawid | 06 | Speed Jasło | 45.93 | 166 | |||
4. | Styranka Mateusz | 05 | Speed Jasło | 48.01 | 145 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12/12/2021 - 15:08 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 - 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 38.65 | 278 | |||
2. | Ziembański Filip | 08 | ArtSwim Naprawa | 43.09 | 201 | |||
3. | Jamro Michał | 07 | Optima Skawina | 45.17 | 174 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12/12/2021 - 15:08 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 45.80 | 167 | |||
2. | Gałdyszyński Mikołaj | 10 | Optima Skawina | 52.21 | 113 | |||
3. | Zieliński Krzysztof | 10 | Optima Skawina | 54.47 | 99 | |||
4. | Dywan Michał | 10 | Optima Skawina | 54.87 | 97 | |||
5. | Padula Tomasz | 10 | H2O Bochnia | 1:02.52 | 65 | |||
6. | Hajto Antoni | 10 | CKiS Skawina | 1:11.21 | 44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12/12/2021 - 15:13 | Kobiet, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciborowska Roksana | 03 | Speed Jasło | 38.29 | 258 | |||
2. | Grzesiak Oliwia | 08 | H2O Bochnia | 40.74 | 214 | |||
3. | Richa Oliwia | 08 | CKiS Skawina | 42.18 | 193 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12/12/2021 - 15:13 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 40.12 | 224 | |||
2. | Zieńkowska Maja | 10 | H2O Bochnia | 43.12 | 180 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12/12/2021 - 15:15 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 32.44 | 301 | |||
2. | Matiaszewski Hubert | 06 | Speed Jasło | 36.70 | 208 | |||
3. | Kopieć Jan | 06 | Optima Skawina | 38.67 | 177 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12/12/2021 - 15:15 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 36.02 | 220 | |||
2. | Paruch Maciej | 10 | H2O Bochnia | 38.64 | 178 | |||
3. | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 42.37 | 135 | |||
4. | Grecki Marcel | 10 | H2O Bochnia | 51.89 | 73 | |||
5. | Dywan Michał | 10 | Optima Skawina | 1:01.84 | 43 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |