Nr 1. Dziewcząt, 12m dowolny 7 lat i młodsi Nr 2. Chłopców, 12m dowolny 7 lat i młodsi |
Nr 3. Dziewcząt, 12m grzbietowy 7 lat i młodsi Nr 4. Chłopców, 12m grzbietowy 7 lat i młodsi |
V Mikołajowe Zawody Pływackie Skawina, 12/12/2021 |
1 - V Mikołajowe Zawody Pływackie BLOK I | 12/12/2021 - 9:00 |
Konkurencja 1 12/12/2021 - 9:00 | Dziewcząt, 12m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lelek Zofia | 14 | Optima Skawina | 18.44 | ||||
2. | Korzeniowska Hanna | 14 | Optima Skawina | 22.50 | ||||
3. | Konopka Magdalena | 14 | Optima Skawina | 22.52 | ||||
4. | Rejnowicz Gabriela | 14 | Optima Skawina | 22.93 | ||||
5. | Tomasik Amelia | 14 | Optima Skawina | 27.14 | ||||
6. | Kapela Hanna | 14 | Optima Skawina | 29.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 12/12/2021 - 9:00 | Dziewcząt, 12m dowolny | 6 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trzos Hanna | 15 | Solne Miasto Wieliczka | 14.43 | ||||
2. | Wcisło Zuzanna | 15 | Optima Skawina | 18.09 | ||||
3. | Zaczkowska Alicja | 15 | Optima Skawina | 19.94 | ||||
4. | Niechaj Lilianna | 15 | Optima Skawina | 23.16 | ||||
5. | Czekaj Aleksandra | 15 | Optima Skawina | 26.94 | ||||
6. | Kaleńska Laura | 15 | Optima Skawina | 28.67 | ||||
7. | Sekuła Zuzanna | 15 | Optima Skawina | 28.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 12/12/2021 - 9:00 | Dziewcząt, 12m dowolny | 5 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zych Nicola | 16 | Solne Miasto Wieliczka | 18.04 | ||||
2. | Sobańska Ksenia | 16 | Optima Skawina | 21.12 | ||||
3. | Krauz Maria | 16 | Optima Skawina | 26.36 | ||||
4. | Wolnicka Elżbieta | 16 | Optima Skawina | 28.10 | ||||
5. | Pierożek Marcelina | 17 | Skimka Skawina | 31.59 | ||||
6. | Kowalska Zofia | 17 | Optima Skawina | 39.36 | ||||
7. | Kornaś Kornelia | 16 | Optima Skawina | 46.39 | ||||
8. | Maślanka Nadia | 16 | Skimka Skawina | 52.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12/12/2021 - 9:22 | Chłopców, 12m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maj Tymon | 14 | Optima Skawina | 15.51 | ||||
2. | Sypniewski Piotr | 14 | Optima Skawina | 16.51 | ||||
3. | Kotula Alan | 14 | Skimka Skawina | 16.68 | ||||
4. | Targosz Tymoteusz | 14 | AWsport Skawina | 19.67 | ||||
5. | Paradowski Filip | 14 | Optima Skawina | 20.02 | ||||
6. | Karolak Wiktor | 14 | Optima Skawina | 20.11 | ||||
7. | Milc Adam | 14 | Optima Skawina | 23.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12/12/2021 - 9:22 | Chłopców, 12m dowolny | 6 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Przywara Tymon | 15 | Optima Skawina | 17.16 | ||||
2. | Chamioło Filip | 15 | Skimka Skawina | 17.57 | ||||
3. | Pierożek Karol | 15 | Skimka Skawina | 19.62 | ||||
4. | Dulak Nikodem | 15 | Optima Skawina | 21.72 | ||||
5. | Więckowski Filip | 15 | Optima Skawina | 25.83 | ||||
6. | Kucharek Michał | 15 | Optima Skawina | 27.96 | ||||
7. | Kazana Jakub | 15 | Optima Skawina | 30.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12/12/2021 - 9:22 | Chłopców, 12m dowolny | 5 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dyrek Franciszek | 16 | Optima Skawina | 19.56 | ||||
2. | Sermet Kacper | 16 | Optima Skawina | 21.19 | ||||
3. | Per Jakub | 16 | Optima Skawina | 23.57 | ||||
4. | Maslanka Dawid | 16 | AWsport Skawina | 27.78 | ||||
5. | Pasek Jakub | 16 | Solne Miasto Wieliczka | 28.43 | ||||
6. | Sypniewski Wiktor | 16 | Optima Skawina | 37.79 | ||||
7. | Papież Kacper | 17 | Skimka Skawina | 1:16.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12/12/2021 - 9:46 | Dziewcząt, 12m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Konopka Magdalena | 14 | Optima Skawina | 24.18 | ||||
2. | Kapela Hanna | 14 | Optima Skawina | 27.51 | ||||
3. | Tomasik Amelia | 14 | Optima Skawina | 27.53 | ||||
4. | Lelek Zofia | 14 | Optima Skawina | 28.83 | ||||
5. | Rejnowicz Gabriela | 14 | Optima Skawina | 29.06 | ||||
6. | Korzeniowska Hanna | 14 | Optima Skawina | 31.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12/12/2021 - 9:46 | Dziewcząt, 12m grzbietowy | 6 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trzos Hanna | 15 | Solne Miasto Wieliczka | 21.18 | ||||
2. | Wcisło Zuzanna | 15 | Optima Skawina | 22.65 | ||||
3. | Niechaj Lilianna | 15 | Optima Skawina | 24.28 | ||||
4. | Czekaj Aleksandra | 15 | Optima Skawina | 24.76 | ||||
5. | Sekuła Zuzanna | 15 | Optima Skawina | 24.82 | ||||
6. | Zaczkowska Alicja | 15 | Optima Skawina | 27.17 | ||||
7. | Kaleńska Laura | 15 | Optima Skawina | 29.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12/12/2021 - 9:46 | Dziewcząt, 12m grzbietowy | 5 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zych Nicola | 16 | Solne Miasto Wieliczka | 20.37 | ||||
2. | Sobańska Ksenia | 16 | Optima Skawina | 27.18 | ||||
3. | Krauz Maria | 16 | Optima Skawina | 28.48 | ||||
4. | Maślanka Nadia | 16 | Skimka Skawina | 34.55 | ||||
5. | Wolnicka Elżbieta | 16 | Optima Skawina | 43.48 | ||||
6. | Pierożek Marcelina | 17 | Skimka Skawina | 46.11 | ||||
7. | Kornaś Kornelia | 16 | Optima Skawina | 50.31 | ||||
8. | Kowalska Zofia | 17 | Optima Skawina | 50.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12/12/2021 - 10:08 | Chłopców, 12m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maj Tymon | 14 | Optima Skawina | 19.60 | ||||
2. | Sypniewski Piotr | 14 | Optima Skawina | 21.25 | ||||
3. | Targosz Tymoteusz | 14 | AWsport Skawina | 22.99 | ||||
4. | Karolak Wiktor | 14 | Optima Skawina | 23.73 | ||||
5. | Kotula Alan | 14 | Skimka Skawina | 25.08 | ||||
6. | Milc Adam | 14 | Optima Skawina | 25.79 | ||||
7. | Paradowski Filip | 14 | Optima Skawina | 31.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12/12/2021 - 10:08 | Chłopców, 12m grzbietowy | 6 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chamioło Filip | 15 | Skimka Skawina | 21.38 | ||||
2. | Przywara Tymon | 15 | Optima Skawina | 21.83 | ||||
3. | Więckowski Filip | 15 | Optima Skawina | 23.93 | ||||
4. | Pierożek Karol | 15 | Skimka Skawina | 24.25 | ||||
5. | Kazana Jakub | 15 | Optima Skawina | 36.18 | ||||
6. | Kucharek Michał | 15 | Optima Skawina | 1:02.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12/12/2021 - 10:08 | Chłopców, 12m grzbietowy | 5 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sermet Kacper | 16 | Optima Skawina | 22.90 | ||||
2. | Dyrek Franciszek | 16 | Optima Skawina | 28.29 | ||||
3. | Maslanka Dawid | 16 | AWsport Skawina | 29.91 | ||||
4. | Pasek Jakub | 16 | Solne Miasto Wieliczka | 33.60 | ||||
5. | Per Jakub | 16 | Optima Skawina | 34.54 | ||||
6. | Sypniewski Wiktor | 16 | Optima Skawina | 1:12.72 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |