V Mikołajowe Zawody Pływackie Skawina, 12/12/2021 |
3 - V Mikołajowe Zawody Pływackie BLOK III | 12/12/2021 - 14:30 |
Konkurencja 11 12/12/2021 - 14:30 | Kobiet, 50m dowolny | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciborowska Roksana | 03 | Speed Jasło | 33.51 | 320 | |||
2. | Furmanek Karolina | 06 | Speed Jasło | 34.06 | 305 | |||
3. | Koś Ula | 05 | Speed Jasło | 36.33 | 251 | |||
4. | Badura Emilia | 05 | Optima Skawina | 48.73 | 104 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/12/2021 - 14:30 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 - 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maciuszek Katarzyna | 08 | H2O Bochnia | 34.25 | 300 | |||
2. | Richa Oliwia | 08 | CKiS Skawina | 36.71 | 243 | |||
3. | Kopieć Jagoda | 08 | Optima Skawina | 36.75 | 242 | |||
4. | Kasowicz Zuzanna | 07 | Speed Jasło | 37.03 | 237 | |||
5. | Krupnik Zofia | 07 | Optima Skawina | 38.75 | 207 | |||
6. | Blak Milena | 08 | Optima Skawina | 42.33 | 158 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/12/2021 - 14:30 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pikiel Milena | 09 | CKiS Miechów | 33.62 | 317 | |||
2. | Ciernia Jagoda | 09 | Optima Skawina | 35.38 | 272 | |||
3. | Brózda Julia | 09 | Optima Skawina | 35.86 | 261 | |||
4. | Sieprawska Natalia | 09 | Optima Skawina | 37.65 | 225 | |||
5. | Szewczyk Julia | 09 | Optima Skawina | 43.99 | 141 | |||
6. | Skłaka Victoria | 09 | ArtSwim Naprawa | 48.54 | 105 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/12/2021 - 14:30 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tabor Kaja | 10 | CKiS Skawina | 38.48 | 211 | |||
2. | Szajna Maja | 10 | CKiS Skawina | 38.74 | 207 | |||
3. | Madej Julia | 10 | CKiS Skawina | 39.57 | 194 | |||
4. | Jamro Anna | 10 | Optima Skawina | 39.68 | 192 | |||
5. | Kokoszka Emilia | 10 | H2O Bochnia | 41.92 | 163 | |||
6. | Doroz Oliwia | 10 | CKiS Skawina | 46.53 | 119 | |||
7. | Chodur Maja | 10 | H2O Bochnia | 48.23 | 107 | |||
8. | Gebler Oliwia | 10 | H2O Bochnia | 50.87 | 91 | |||
9. | Popielarz Katarzyna | 10 | CKiS Skawina | 53.65 | 78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/12/2021 - 14:40 | Mężczyzn, 50m dowolny | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Storey Mateusz | 06 | Speed Jasło | 30.49 | 289 | |||
2. | Matiaszewski Hubert | 06 | Speed Jasło | 30.92 | 277 | |||
3. | Kopieć Jan | 06 | Optima Skawina | 32.31 | 242 | |||
4. | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 32.90 | 230 | |||
5. | Zawada Wojciech | 06 | Optima Skawina | 33.06 | 226 | |||
6. | Szczepanik Dawid | 06 | Speed Jasło | 33.11 | 225 | |||
7. | Styranka Mateusz | 05 | Speed Jasło | 34.36 | 201 | |||
8. | Fijałka Jakub | 06 | Speed Jasło | 37.99 | 149 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/12/2021 - 14:40 | Chłopców, 50m dowolny | 13 - 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ziembański Filip | 08 | ArtSwim Naprawa | 31.92 | 251 | |||
2. | Kułach Przemysław | 07 | Optima Skawina | 37.04 | 161 | |||
3. | Wątor Michał | 07 | Skimka Skawina | 37.96 | 149 | |||
4. | Zwonek Rafał | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | 38.83 | 139 | |||
5. | Jamro Michał | 07 | Optima Skawina | 39.41 | 133 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/12/2021 - 14:40 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Śledź Oskar | 09 | H2O Bochnia | 34.47 | 200 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/12/2021 - 14:40 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 32.71 | 234 | |||
2. | Paruch Maciej | 10 | H2O Bochnia | 33.74 | 213 | |||
3. | Gałdyszyński Mikołaj | 10 | Optima Skawina | 38.49 | 143 | |||
4. | Zieliński Krzysztof | 10 | Optima Skawina | 41.14 | 117 | |||
5. | Padula Tomasz | 10 | H2O Bochnia | 41.99 | 110 | |||
6. | Kulas Jakub | 10 | H2O Bochnia | 42.37 | 107 | |||
7. | Turkawski Ignacy | 10 | CKiS Skawina | 42.42 | 107 | |||
8. | Cetnarowski Jakub | 10 | H2O Bochnia | 48.31 | 72 | |||
9. | Zaremba Przemysław | 10 | Optima Skawina | 52.78 | 55 | |||
10. | Janik Antoni | 10 | AWsport Skawina | 55.84 | 47 | |||
11. | Hajto Antoni | 10 | CKiS Skawina | 56.15 | 46 | |||
12. | Madej Florian | 10 | AWsport Skawina | 1:01.30 | 35 | |||
13. | Mucha Jakub | 10 | Skimka Skawina | 1:13.21 | 20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/12/2021 - 14:50 | Kobiet, 50m grzbietowy | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Oprządek Magdalena | 03 | Speed Jasło | 38.63 | 291 | |||
2. | Koś Ula | 05 | Speed Jasło | 41.54 | 234 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/12/2021 - 14:50 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 - 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Grzesiak Oliwia | 08 | H2O Bochnia | 40.15 | 259 | |||
2. | Kułach Joanna | 08 | Optima Skawina | 43.29 | 206 | |||
3. | Blak Milena | 08 | Optima Skawina | 50.47 | 130 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/12/2021 - 14:50 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pikiel Milena | 09 | CKiS Miechów | 41.04 | 242 | |||
2. | Brózda Julia | 09 | Optima Skawina | 43.56 | 202 | |||
3. | Sieprawska Natalia | 09 | Optima Skawina | 44.07 | 196 | |||
4. | Szewczyk Julia | 09 | Optima Skawina | 49.05 | 142 | |||
5. | Skłaka Victoria | 09 | ArtSwim Naprawa | 54.05 | 106 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/12/2021 - 14:50 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Madej Julia | 10 | CKiS Skawina | 44.51 | 190 | |||
2. | Kokoszka Emilia | 10 | H2O Bochnia | 50.26 | 132 | |||
3. | Jamro Anna | 10 | Optima Skawina | 52.57 | 115 | |||
4. | Hebda Róża | 10 | Optima Skawina | 54.06 | 106 | |||
5. | Doroz Oliwia | 10 | CKiS Skawina | 56.04 | 95 | |||
6. | Gebler Oliwia | 10 | H2O Bochnia | 56.78 | 91 | |||
7. | Popielarz Katarzyna | 10 | CKiS Skawina | 1:04.75 | 61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/12/2021 - 14:57 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilczak Piotr | 05 | ArtSwim Naprawa | 37.21 | 212 | |||
2. | Zawada Wojciech | 06 | Optima Skawina | 42.11 | 146 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/12/2021 - 14:57 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 - 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 36.25 | 230 | |||
2. | Wątor Michał | 07 | Skimka Skawina | 44.95 | 120 | |||
3. | Kułach Przemysław | 07 | Optima Skawina | 47.09 | 105 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/12/2021 - 14:57 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Śledź Oskar | 09 | H2O Bochnia | 43.65 | 131 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/12/2021 - 14:57 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kulas Jakub | 10 | H2O Bochnia | 52.21 | 77 | |||
2. | Grecki Marcel | 10 | H2O Bochnia | 52.88 | 74 | |||
3. | Turkawski Ignacy | 10 | CKiS Skawina | 53.47 | 71 | |||
4. | Zaremba Przemysław | 10 | Optima Skawina | 55.20 | 65 | |||
5. | Cetnarowski Jakub | 10 | H2O Bochnia | 56.76 | 59 | |||
6. | Madej Florian | 10 | AWsport Skawina | 1:07.24 | 36 | |||
7. | Mucha Jakub | 10 | Skimka Skawina | 1:07.88 | 35 | |||
8. | Janik Antoni | 10 | AWsport Skawina | 1:09.19 | 33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12/12/2021 - 15:02 | Kobiet, 50m klasyczny | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Furmanek Karolina | 06 | Speed Jasło | 44.43 | 265 | |||
2. | Oprządek Magdalena | 03 | Speed Jasło | 45.63 | 245 | |||
3. | Badura Emilia | 05 | Optima Skawina | 59.70 | 109 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12/12/2021 - 15:02 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 - 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Krupnik Zofia | 07 | Optima Skawina | 45.17 | 252 | |||
2. | Maciuszek Katarzyna | 08 | H2O Bochnia | 45.51 | 247 | |||
3. | Kułach Joanna | 08 | Optima Skawina | 46.25 | 235 | |||
4. | Kasowicz Zuzanna | 07 | Speed Jasło | 47.99 | 210 | |||
5. | Kopieć Jagoda | 08 | Optima Skawina | 51.39 | 171 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12/12/2021 - 15:02 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciernia Jagoda | 09 | Optima Skawina | 40.33 | 355 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12/12/2021 - 15:02 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 44.98 | 255 | |||
2. | Zieńkowska Maja | 10 | H2O Bochnia | 47.83 | 212 | |||
3. | Hebda Róża | 10 | Optima Skawina | 51.81 | 167 | |||
4. | Szajna Maja | 10 | CKiS Skawina | 51.88 | 166 | |||
5. | Tabor Kaja | 10 | CKiS Skawina | 52.12 | 164 | |||
6. | Chodur Maja | 10 | H2O Bochnia | 55.00 | 140 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12/12/2021 - 15:08 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 33.38 | 432 | |||
2. | Storey Mateusz | 06 | Speed Jasło | 42.32 | 212 | |||
3. | Szczepanik Dawid | 06 | Speed Jasło | 45.93 | 166 | |||
4. | Styranka Mateusz | 05 | Speed Jasło | 48.01 | 145 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12/12/2021 - 15:08 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 - 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałocha Tomasz | 08 | ArtSwim Naprawa | 38.65 | 278 | |||
2. | Ziembański Filip | 08 | ArtSwim Naprawa | 43.09 | 201 | |||
3. | Jamro Michał | 07 | Optima Skawina | 45.17 | 174 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12/12/2021 - 15:08 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 45.80 | 167 | |||
2. | Gałdyszyński Mikołaj | 10 | Optima Skawina | 52.21 | 113 | |||
3. | Zieliński Krzysztof | 10 | Optima Skawina | 54.47 | 99 | |||
4. | Dywan Michał | 10 | Optima Skawina | 54.87 | 97 | |||
5. | Padula Tomasz | 10 | H2O Bochnia | 1:02.52 | 65 | |||
6. | Hajto Antoni | 10 | CKiS Skawina | 1:11.21 | 44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12/12/2021 - 15:13 | Kobiet, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciborowska Roksana | 03 | Speed Jasło | 38.29 | 258 | |||
2. | Grzesiak Oliwia | 08 | H2O Bochnia | 40.74 | 214 | |||
3. | Richa Oliwia | 08 | CKiS Skawina | 42.18 | 193 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12/12/2021 - 15:13 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilczak Karolina | 10 | ArtSwim Naprawa | 40.12 | 224 | |||
2. | Zieńkowska Maja | 10 | H2O Bochnia | 43.12 | 180 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12/12/2021 - 15:15 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałocha Kacper | 06 | ArtSwim Naprawa | 32.44 | 301 | |||
2. | Matiaszewski Hubert | 06 | Speed Jasło | 36.70 | 208 | |||
3. | Kopieć Jan | 06 | Optima Skawina | 38.67 | 177 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12/12/2021 - 15:15 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 36.02 | 220 | |||
2. | Paruch Maciej | 10 | H2O Bochnia | 38.64 | 178 | |||
3. | Wilczak Franciszek | 10 | ArtSwim Naprawa | 42.37 | 135 | |||
4. | Grecki Marcel | 10 | H2O Bochnia | 51.89 | 73 | |||
5. | Dywan Michał | 10 | Optima Skawina | 1:01.84 | 43 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |