Bijemy Rekordy pod Patronatem Pawła Korzeniowskiego Oświęcim, 18/12/2021 |
1 - Bijemy Rekordy pod Patronatem Pawła Korzeniowskiego I | 18/12/2021 - 8:00 |
Konkurencja 1 18/12/2021 - 8:00 | Kobiet, 200m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 8:00 |
2 3 4 5 6 7 | Mleko Karolina Wrotniak Wiktoria Michalik Wiktoria Julia Jagieło Nowicka Malwina Sadowska Zofia | 04 10 09 10 09 10 | Fala Niepołomice Dragon Będzin Ósemka Oświęcim Dragon Będzin Manta Kochłowice Ruda Śl. UKS 307 Warszawa | 06 11 06 11 11 14 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 10, 8:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lipowská Aneta Ciambella Laura Bondyra Zuzanna Piętnik Zuzanna Bartnik Weronika Załuska Marlena Harbuz Milena Wilczyńska Martyna | 05 10 10 10 10 10 10 08 | Delfin Cieszyn Orka Zamość Orka Zamość Błysk Jarosław Błysk Jarosław Orka Zamość Orka Zamość Fala Niepołomice | 11 03 03 08 08 03 03 06 | NT 3:41.85 3:24.28 3:10.56 3:15.72 3:26.58 3:48.63 NT |
Seria 3 z 10, 8:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Panasiuk Agata Czapczyńska Zofia Kuszka Magdalena Klajmon Karolina Pawlak Jagoda Dworak Anna Boruń Izabela Filanowska Martyna | 09 08 10 10 08 07 09 10 | Omega Olkusz Fala Niepołomice Aqua Team Mikołów NKP Bielsko Biała Maratończyk Ostrów Wlkp. AZS SMS Jarosław Korona-Swim Kielce Ósemka Oświęcim | 06 06 11 11 15 08 12 06 | 2:51.30 2:46.74 2:45.64 2:42.06 2:45.39 2:46.15 2:46.93 3:08.80 |
Seria 4 z 10, 8:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cholewa Zuzanna Adamczyk Zofia Gąska Paulina Dzierwa Zuzanna Wacławek Matylda Zawada Milena Rajca Matylda Piecuch Julia | 08 09 09 08 09 10 10 10 | Manta Jelcz-Laskowice Delfin Łódź Ikar Mielec Fala Niepołomice Ósemka Oświęcim Delfin Cieszyn Jedność 32 Przyszowice KS SMS Wieliczka | 01 05 08 06 06 11 11 06 | 2:39.65 2:38.49 2:37.34 2:36.10 2:36.19 2:38.09 2:39.10 2:41.15 |
Seria 5 z 10, 8:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Majcher Julia Rachwał Olga Brzezińska Dominika Kubiczek Sara Gierach Maja Wieczorek Michalina Rajkowska Zuzanna Kloc Tatiana | 11 10 10 08 09 09 09 09 | Błysk Jarosław SMS Galicja Kraków KSZO Ostrowiec Św. Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Ósemka Oświęcim Dragon Będzin Manta Kochłowice Ruda Śl. | 08 06 12 11 11 06 11 11 | 2:35.58 2:31.97 2:31.01 2:30.28 2:30.32 2:31.29 2:34.30 2:35.98 |
Seria 6 z 10, 8:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Płuciennikowska Helena Głogowska Zuzanna Ziętek Julia Kuryłek Nikola Rzepka Klara Misiewicz Hanna Szlaga Liliana Konieczna Antonina | 09 08 09 08 10 08 09 08 | Delfin Łódź Ikar Mielec UKP Ruda Śląska Fala Niepołomice Aqua Team Mikołów Manta Jelcz-Laskowice Aqua Team Mikołów Omega Olkusz | 05 08 11 06 11 01 11 06 | 2:29.08 2:28.34 2:26.43 2:25.94 2:26.32 2:28.08 2:28.39 2:29.42 |
Seria 7 z 10, 8:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Berezak Milena Borowska Wiktoria Batyra Julia Polak Iga Gawlik Jagoda Wrona Maria Wira Patrycja Jakubczyk Natalia | 08 08 08 09 06 08 03 08 | Ikar Mielec Piątka Konstantynów Ł. Skarpa Lublin Płetwal Zakopane Górnik Sosnowiec Ósemka Oświęcim Korona-Swim Kielce CSiR MOS Dabrowa Grn. | 08 05 03 06 11 06 12 11 | 2:23.27 2:22.75 2:21.48 2:18.34 2:20.26 2:21.88 2:23.15 2:24.80 |
Seria 8 z 10, 8:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jakubik Julia Kowalska Julia Łuczka Natalia Ptaszyńska Weronika Permus Aleksandra Sulak Antonina Żak Zoya Nowak Laura | 05 04 08 03 06 06 09 04 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Manta Kochłowice Ruda Śl. Unia Oświęcim KS SMS Wieliczka Piątka Konstantynów Ł. Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków | 06 06 11 06 06 05 06 06 | 2:18.21 2:17.97 2:17.22 2:15.47 2:16.11 2:17.78 2:18.14 2:18.24 |
Seria 9 z 10, 8:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Volkert Julia Bukowska Olga Łazarz Milena Bubnowicz Waleria Wilk Anna Miernik Wiktoria Karkocha Gabriela Piebiak Nicola | 05 05 06 06 06 04 09 08 | Unia Oświęcim UKP Ruda Śląska Unia Oświęcim Orka Grudziądz Fala Kraśnik Unia Oświęcim Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Jelcz-Laskowice | 06 11 06 02 03 06 11 01 | 2:14.21 2:13.13 2:10.40 2:08.68 2:08.72 2:10.77 2:13.32 2:14.79 |
Seria 10 z 10, 8:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobuń Julia Lala Nadia Bernat Laura Kossakowska Dominika Poznańska Justyna Nita Daria Słabosz Emilia Parol Olga | 04 04 05 01 05 01 05 05 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS UMCS Lublin AZS AWF Katowice Jedynka Łódź AZS AGH Kraków MOSM Tychy Żabianka Gdańsk | 06 06 03 11 05 06 11 10 | 2:07.96 2:07.49 2:02.47 1:56.76 2:00.97 2:05.50 2:07.90 2:08.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 18/12/2021 - 8:34 | Mężczyzn, 200m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 8:34 |
2 3 4 5 6 | Jędrzejczak Witold Jurkowski Igor Hamrol Igor Wójtowicz Franciszek Kamzenov Alibek | 06 08 09 08 95 | Omega Kleszczów Ósemka Oświęcim Maratończyk Ostrów Wlkp. Fala Niepołomice AZS WSG Bydgoszcz | 05 06 15 06 02 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 10, 8:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kulik Konstanty Kurzak Kamil Duc Benjamin Gębusia Adam Cieśliński Juliusz Ożga Ignacy Kolbasin Oleksandr Giemza Paweł | 10 04 09 10 10 08 09 10 | UKS 307 Warszawa RMKS Rybnik Ósemka Oświęcim KSZO Ostrowiec Św. Orka Zamość AZS SMS Jarosław Fala Niepołomice KSZO Ostrowiec Św. | 14 11 06 12 03 08 06 12 | NT NT NT 3:06.05 3:07.48 NT NT NT |
Seria 3 z 10, 8:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Charyga Piotr Koza Kamil Jakubczyk Robert Łankiewicz Odyseas Ferraretto Albert Włoch Szymon Raska Teodor Krząkała Dominik | 10 09 10 09 08 09 10 10 | Aqua Team Mikołów Vega Dobrodzień Aligator Gorzyce Manta Kochłowice Ruda Śl. UKS SP-149 Łódź Vega Dobrodzień LSK Frýdek-Místek Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 07 11 11 05 07 11 | 2:52.92 2:50.00 2:49.30 2:43.55 2:44.16 2:49.66 2:50.00 2:57.88 |
Seria 4 z 10, 8:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skawiński Aleksander Mierczyński Krystian Grabowski Marcel Sarközi Vincent Kubiak Kacper Joszko Artur Mansel Marcin Mazik Franciszek | 10 08 09 09 08 10 09 10 | UKS 307 Warszawa Delfin Łódź Fala Niepołomice LSK Frýdek-Místek Wankan Legnica Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. MKP Zabrze | 14 05 06 01 11 11 11 | 2:42.52 2:39.34 2:36.89 2:36.60 2:36.84 2:38.12 2:39.60 2:42.57 |
Seria 5 z 10, 8:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Siwiec Ksawery Łądka Gabriel Wesecki Adrian Pietrowski Julian Starachowski Maciej Rybczyński Piotr Sternik Adrian Wójcicki Bartosz | 10 08 09 08 10 08 08 09 | Piranie Nowa Dęba SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Nawa Skierniewice KSZO Ostrowiec Św. Skarpa Lublin Swim Lublin Manta Kochłowice Ruda Śl. | 08 06 06 05 12 03 03 11 | 2:34.69 2:31.82 2:28.61 2:27.56 2:28.28 2:31.78 2:31.98 2:36.59 |
Seria 6 z 10, 8:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wiszniowski Tymoteusz Pazdro Antoni Sala Piotr Ćwirko Dominik Świdrak Kacper Żogała Piotr Sadek Kacper Konopko Michał | 10 08 09 09 09 08 08 10 | Jedność 32 Przyszowice Ikar Mielec Ósemka Oświęcim Delfin Krapkowice STP Nowy Sącz Jedność 32 Przyszowice Ósemka Oświęcim Aqua Team Mikołów | 11 08 06 07 06 11 06 11 | 2:24.56 2:21.32 2:20.87 2:19.01 2:19.72 2:21.00 2:22.69 2:25.94 |
Seria 7 z 10, 8:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kryszczuk Karol Broczkowski Bogusz Cieślikowski Szymon Kieroński Marcel Socha Filip Oczkowicz Mikołaj Raska Tobias Bieńczyk Krzysztof | 06 08 08 07 06 06 07 09 | Piątka Konstantynów Ł. Dragon Będzin UKS 307 Warszawa Fala Niepołomice Płetwal Zakopane Olimpijczyk Kraków LSK Frýdek-Místek UKS 307 Warszawa | 05 11 14 06 06 06 14 | 2:16.54 2:13.65 2:11.26 2:10.27 2:10.39 2:12.30 2:15.00 2:18.97 |
Seria 8 z 10, 8:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krzykawski Michał Kochanowicz Karol Świeży Paweł Pinczak Mateusz Pawłowski Jan Urban Mateusz Ptaszyński Stanisław Malczewski Szymon | 99 05 05 08 05 07 05 05 | Huragan Sosnowiec Unia Oświęcim Olimpijczyk Kraków Dragon Będzin Unia Oświęcim Płetwal Zakopane Unia Oświęcim Manta Warszawa Włochy | 11 06 06 11 06 06 06 14 | 2:09.63 2:09.34 2:06.50 2:00.93 2:05.34 2:08.90 2:09.58 2:10.11 |
Seria 9 z 10, 9:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Męcner Jakub Machulak Kamil Jóźwiak Tymoteusz Kowolik Alex Laryś Jerzy Fortuna Filip Hanf Szymon Cembala Karol | 05 06 08 04 06 03 03 05 | Janosik Bielsko-Biała Unia Oświęcim Jedynka Łódź Unia Oświęcim Muszelka Warszawa Korona Kraków Korona Kraków Unia Oświęcim | 11 06 05 06 14 06 06 06 | 2:00.45 1:59.67 1:58.39 1:56.05 1:56.99 1:58.73 2:00.37 2:00.78 |
Seria 10 z 10, 9:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piętka Hubert Mamcarz Mateusz Płoszka Kacper Walter Jakub Daszkiewicz Michał Zdybel Adam Kapała Szymon Malik Dawid | 04 04 05 04 03 05 03 06 | MKP Szczecin Unia Oświęcim Jedynka Łódź Unia Oświęcim Unia Oświęcim Delfin Gdynia Kormoran Olsztyn Unia Oświęcim | 16 06 05 06 06 10 13 06 | 1:54.09 1:48.54 1:47.51 1:46.64 1:47.45 1:48.05 1:53.49 1:54.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 18/12/2021 - 9:07 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14, 9:07 |
3 4 5 | Konieczna Antonina Niedźwiedzka Nadia Adamiok Martyna | 08 11 12 | Omega Olkusz UKS 307 Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. | 06 14 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 14, 9:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chrapek Magdalena Wiekiera Julia Porębska Joanna Repeć Nadia Maciejewska Maja Mazurek Jagoda Wiącek Ewa Karczewska Oliwia | 09 06 12 10 11 10 10 09 | Delfin Cieszyn KS SMS Wieliczka Jasień Sucha Besk. Orka Zamość Błysk Jarosław Orka Zamość Piranie Nowa Dęba Korona-Swim Kielce | 11 06 06 03 08 03 08 12 | NT NT NT 1:03.31 1:18.51 NT NT NT |
Seria 3 z 14, 9:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grabysa Łucja Jarek Lena Kosiorowska Lena Batyra Weronika Cieślikowska Hanna Surowiec Zofia Wyleżyk Natalia Czajkowska Julia | 12 11 11 11 11 11 11 11 | Orka Zamość Manta Kochłowice Ruda Śl. Piranie Nowa Dęba Skarpa Lublin UKS 307 Warszawa Piranie Nowa Dęba Manta Kochłowice Ruda Śl. Orka Zamość | 03 11 08 03 14 08 11 03 | 1:00.26 54.73 53.95 52.73 53.62 54.65 57.22 1:01.14 |
Seria 4 z 14, 9:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nowicka Malwina Bartkowska Martyna Gałązka Karolina Maik Marcelina Bochenek Hanna Lech Marlena Adamiec Helena Bosiak Zuzanna | 09 11 11 11 10 10 11 10 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Orka Zamość Piranie Nowa Dęba Błysk Jarosław Hobby Sport Kietrz MKP Zabrze Vega Dobrodzień Orka Zamość | 11 03 08 08 07 11 07 03 | 50.65 50.53 50.40 49.37 49.70 50.44 50.65 52.51 |
Seria 5 z 14, 9:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Spyrka Nicola Jendrzej Klara Piątek Zofia Rozmus Maja Faderewska Zofia Pająk Agata Żarnowiec Joanna Kierońska Maryla | 10 10 10 11 10 11 11 11 | MKP Zabrze Vega Dobrodzień MKP Zabrze Piranie Nowa Dęba MKP Zabrze Aqua Team Mikołów Ósemka Oświęcim Fala Niepołomice | 11 07 11 08 11 11 06 06 | 48.11 47.54 46.82 46.59 46.80 46.89 48.00 49.24 |
Seria 6 z 14, 9:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kołodziejska Nina Kubień Pola Sokół Sara Solis Zuzanna Chuchmała Maria Wiśniewska Hanna Bętkowska Emilia Krajewska Maja | 09 10 10 11 11 09 11 10 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Dragon Będzin KSZO Ostrowiec Św. Swim Team Wilanów Orka Kielce Wankan Legnica CKiS Skawina UKS 307 Warszawa | 11 11 12 14 12 01 06 14 | 46.00 45.66 45.28 44.90 45.16 45.64 45.75 46.26 |
Seria 7 z 14, 9:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tereszkiewicz Maria Kowalska Zofia Tereszkiewicz Julia Musiał Milena Piechaczek Alina Wójcik Maja Grabowska Patrycja Budzowska Hanna | 10 09 10 11 11 09 08 11 | Piranie Nowa Dęba UKS 307 Warszawa Piranie Nowa Dęba MKP Zabrze Manta Kochłowice Ruda Śl. Victoria Kozy Pałac Młodzieży Katowice Ósemka Oświęcim | 08 14 08 11 11 11 11 06 | 44.31 44.09 43.22 42.78 42.95 43.73 44.13 44.63 |
Seria 8 z 14, 9:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kulka Milena Miśkiewicz Zuzanna Wioska-Kaganiec Wiktoria Michalik Wiktoria Patyra Joanna Tatarczuk Zofia Augustyniak Martyna Głowacka Julia | 11 09 09 09 09 09 09 10 | CSiR MOS Dabrowa Grn. Ikar Mielec Omega Olkusz Ósemka Oświęcim UKS SP-149 Łódź Manta Kochłowice Ruda Śl. Delfin Łódź Juvenia Wrocław | 11 08 06 06 05 11 05 01 | 42.74 42.35 42.10 41.74 41.94 42.16 42.66 42.77 |
Seria 9 z 14, 9:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kostańczyk Kaja Mazik Antonina Brzezińska Dominika Michael Emma Kłokowska Amelia Majcher Julia Wilczyńska Martyna Płonka Aleksandra | 09 10 10 10 09 11 08 09 | CSiR MOS Dabrowa Grn. MKP Zabrze KSZO Ostrowiec Św. CSiR MOS Dabrowa Grn. Maratończyk Ostrów Wlkp. Błysk Jarosław Fala Niepołomice CKiS Skawina | 11 11 12 11 15 08 06 06 | 41.61 41.25 41.02 40.80 40.81 41.17 41.57 41.66 |
Seria 10 z 14, 9:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ciszyk Hanna Leśniowska Karina Cieplucha Bianka Piaskowy Zuzanna Gromala Julia Rozwadowska Karolina Słabik Nadia Zajdel Oliwia | 08 06 08 07 07 09 08 09 | Piątka Konstantynów Ł. AZS SMS Jarosław Delfin Łódź Hobby Sport Kietrz STP Nowy Sącz Delfin Łódź Swim2Win Krosno Swim2Win Krosno | 05 08 05 07 06 05 08 08 | 40.73 40.53 40.27 39.96 40.00 40.40 40.61 40.79 |
Seria 11 z 14, 9:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lepczak Wiktoria Krzyszkowska Amelia Ruchała Weronika Jarosz Hanna Chylińska Matylda Miąsik Jagoda Sobczak Małgorzata Nawara Oliwia | 10 09 08 10 08 08 10 08 | Wankan Legnica CKiS Skawina STP Nowy Sącz Omega Olkusz Wodnik Siemianowice Śl. Swim2Win Krosno UKS 307 Warszawa Ósemka Oświęcim | 01 06 06 06 11 08 14 06 | 39.72 39.30 39.12 38.92 38.98 39.14 39.68 39.88 |
Seria 12 z 14, 9:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Możdżan Dominika Raputa Gabriela Kulik Nadia Pęczek Karolina Tymińska Natalia Kapka Antonina Ftara Maja Górniak Adrianna | 07 08 09 09 08 09 09 09 | Wankan Legnica CKiS Skawina UKS 307 Warszawa Płetwal Zakopane UKS 307 Warszawa CSiR MOS Dabrowa Grn. Ikar Mielec KSZO Ostrowiec Św. | 01 06 14 06 14 11 08 12 | 38.69 38.39 38.09 37.79 38.03 38.28 38.64 38.82 |
Seria 13 z 14, 9:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Górecka Maja Kuc Weronika Staszkiewicz Julia Balas Maria Olejniczak Julia Beksińska Amelia Kryza Maja Górniak Gabriela | 08 08 08 08 06 09 05 06 | Janosik Bielsko-Biała Unia Busko Zdrój Górnik Sosnowiec UKS 307 Warszawa Aligator Gorzyce KSZO Ostrowiec Św. Janosik Bielsko-Biała KSZO Ostrowiec Św. | 11 12 11 14 11 12 11 12 | 37.07 36.94 36.88 36.63 36.87 36.94 36.98 37.41 |
Seria 14 z 14, 9:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pastuszka Aleksandra Niedziołka Julia Jarosz Helena Sobczak Zofia Chrzan Zofia Wilczek Renata Lesiak Weronika Łukasik Blanka | 08 04 06 06 05 04 08 09 | Juvenia Wrocław Delfin Cieszyn Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa Delfin Gdynia Unia Oświęcim Nawa Skierniewice Solne Miasto Wieliczka | 01 11 06 14 10 06 05 06 | 34.48 33.73 32.65 30.87 31.47 33.37 34.39 36.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 18/12/2021 - 9:28 | Mężczyzn, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 9:28 |
3 4 5 | Sobolewski Jakub Lenarcik Jakub Basaez Claudio | 12 07 05 | MKP Zabrze Górnik Sosnowiec Park Wodny Tarn. Góry | 11 11 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 13, 9:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ludwiczak Piotr Bisaga Wojciech Kowalski Adrian Man Jerzy Wrotniak Kacper Gajos Łukasz Kamzenov Aibek Diakite Malik | 96 06 10 11 12 08 95 10 | AZS AWF Katowice Jasień Sucha Besk. CSiR MOS Dabrowa Grn. Manta Kochłowice Ruda Śl. Dragon Będzin Pałac Młodzieży Katowice AZS WSG Bydgoszcz UKS 307 Warszawa | 11 06 11 11 11 11 02 14 | NT NT NT 1:03.82 1:04.07 NT NT NT |
Seria 3 z 13, 9:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Godula Karol Stradomski Jan Piekarz Florian Raska Teodor Furmaniuk Piotr Kitel Bartosz Faderewski Jakub Tymoczek Nikodem | 10 11 11 10 10 11 11 11 | Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. Piranie Nowa Dęba LSK Frýdek-Místek Park Wodny Tarn. Góry MKP Zabrze MKP Zabrze Błysk Jarosław | 06 06 08 11 11 11 08 | 57.58 52.77 50.70 50.56 50.64 50.98 53.20 59.55 |
Seria 4 z 13, 9:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kantorosiński Nikodem Balas Mateusz Wereszczyński Igor Flis Bartosz Kierepka Filip Burliga Adam Ordon Szymon Kosa Wojciech | 11 11 10 11 10 11 11 10 | MKP Zabrze UKS 307 Warszawa Śląsk Wrocław Dragon Będzin Orka Zamość Jasień Sucha Besk. Piranie Nowa Dęba Hobby Sport Kietrz | 11 14 01 11 03 06 08 07 | 49.71 49.36 49.05 47.86 48.85 49.05 49.59 50.21 |
Seria 5 z 13, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobczyk Jan Sklarczuk Mikołaj Łankiewicz Odyseas Ferens Mikołaj Krasowski Jan Szymański Maksymilian Gołębiowski Wiktor Kopeć Bartosz | 11 10 09 10 10 11 09 11 | UKS SP-149 Łódź Śląsk Wrocław Manta Kochłowice Ruda Śl. Orka Zamość Piranie Nowa Dęba KS SMS Wieliczka Juvenia Wrocław Piranie Nowa Dęba | 05 01 11 03 08 06 01 08 | 46.96 46.20 45.67 44.81 44.90 45.88 46.89 47.67 |
Seria 6 z 13, 9:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gorzkowski Filip Kaleta Barłomiej Machulak Łukasz Gebali Akram Konopka Maksymilian Osak Kacper Zajda Dawid Hernik Tymoteusz | 08 10 10 06 09 10 10 08 | Olimpijczyk Kraków Śląsk Wrocław Ósemka Oświęcim AZS SMS Jarosław Korona-Swim Kielce KS SMS Wieliczka Jasień Sucha Besk. Delfin Cieszyn | 06 01 06 08 12 06 06 11 | 42.91 42.34 42.15 42.14 42.14 42.20 42.66 44.80 |
Seria 7 z 13, 9:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rękawek Szymon Siuda Jeremi Poloczek Tomasz Lichański Aleksander Gajecki Filip Mendyka Miłosz Chromy Kuba Bondyra Paweł | 10 08 09 08 08 08 11 09 | Aqua Team Mikołów AZS UMCS Lublin Manta Kochłowice Ruda Śl. Delfin Łódź Swim2Win Krosno AZS SMS Jarosław Jasień Sucha Besk. Orka Zamość | 11 03 11 05 08 08 06 03 | 41.70 41.51 40.25 39.49 39.68 41.34 41.60 41.96 |
Seria 8 z 13, 9:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Drelich Mateusz Krakowiak Dawid Szymkowicz Filip Tokarski Szymon Tupko Jakub Kalita Michał Kuroń Gabriel Piechaczek Paweł | 09 08 07 10 10 09 08 09 | UKS 190 Łódź Swim Lublin Wankan Legnica Delfin Nowy Targ Delfin Krapkowice KSZO Ostrowiec Św. Swim2Win Krosno Manta Kochłowice Ruda Śl. | 05 03 01 06 07 12 08 11 | 39.24 38.72 37.82 37.29 37.58 38.46 38.82 39.33 |
Seria 9 z 13, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Knapczyk Bartosz Zawolik Szymon Aftyka Bartłomiej Kusz Franciszek Halkiewicz Maciej Zawada Olaf Polakowski Bartłomiej Stanisz Mikołaj | 07 08 08 09 08 06 05 07 | Płetwal Zakopane Huragan Sosnowiec UKS 307 Warszawa SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Delfin Cieszyn Janosik Bielsko-Biała Fala Niepołomice | 06 11 14 06 06 11 11 06 | 36.98 36.81 36.68 35.75 35.86 36.75 36.93 37.28 |
Seria 10 z 13, 9:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Maliszewski Szymon Karwel Alan Borowski Mikołaj Biemek Kamil Juroff Michał Ciupka Artur Strojek Tymoteusz Radziwiński Mateusz | 08 07 08 07 08 09 09 09 | CKiS Skawina Wodnik Siemianowice Śl. SMS Galicja Kraków Delfin Krapkowice CSiR MOS Dabrowa Grn. Solne Miasto Wieliczka Swim2Win Krosno Swim2Win Krosno | 06 11 06 07 11 06 08 08 | 35.41 35.32 35.08 34.76 34.88 35.20 35.35 35.48 |
Seria 11 z 13, 9:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tworkowski Michał Powierza Arkadiusz Mazurek Szymon Włodarczyk Marcel Starzycki Borys Mędrek Krzysztof Orzeł Piotr Sarowski Bartosz | 08 09 08 08 05 06 05 07 | Swim Lublin GIM 92 Ursynów Warszawa UKS 307 Warszawa Huragan Sosnowiec Unia Oświęcim Omega Olkusz Korona-Swim Kielce Wankan Legnica | 03 14 14 11 06 06 12 01 | 34.48 34.02 33.54 33.12 33.34 33.94 34.34 34.65 |
Seria 12 z 13, 9:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zaremba Igor Żak Wiktor Grot Szymon Droński Wojciech Chmielniak Michał Ginalski Paweł Puzio Michał Jabłoński Bartłomiej | 05 05 05 05 05 08 03 07 | Olimpijczyk Kraków RMKS Rybnik Korona-Swim Kielce Jasień Sucha Besk. Janosik Bielsko-Biała Swim2Win Krosno Piranie Nowa Dęba Hobby Sport Kietrz | 06 11 12 06 11 08 08 07 | 32.85 32.28 31.68 31.11 31.17 31.95 32.53 32.90 |
Seria 13 z 13, 9:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Trzpil Mateusz Krupa Mateusz Loter Bartosz Solak Łukasz Skóra Bartosz Jung Krzysztof Iskra Szymon Buchcik Jakub | 05 03 05 99 03 99 04 05 | Shark Rudna Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Piątka Konstantynów Ł. AZS AWF Katowice Piątka Konstantynów Ł. Aligator Gorzyce | 01 06 06 06 05 11 05 11 | 30.63 28.94 28.22 27.27 27.29 28.46 29.55 30.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 18/12/2021 - 9:46 | Kobiet, 200m motylkowy | 12 lat i starsi Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 9:46 |
1 2 3 4 5 6 7 | Ziętek Julia Sadowska Maria Maik Julia Chmiel Zuzanna Karkocha Gabriela Kloc Tatiana Ryfka Maja | 09 08 03 08 09 09 06 | UKP Ruda Śląska UKS 307 Warszawa Włókniarz 1925 Kalisz SMS Galicja Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Fala Kraśnik | 11 14 15 06 11 11 03 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 9:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Walkiewicz Zuzanna Rutkowska Maja Duzowska Martyna Kowalska Klara Fic Bożena Furmańska Julia Piętka Zuzanna Słabosz Emilia | 08 09 06 05 04 06 07 05 | Manta Kochłowice Ruda Śl. UKS SP-149 Łódź Delfin Gdynia AZS UMCS Lublin Unia Oświęcim Nawa Skierniewice STP Nowy Sącz MOSM Tychy | 11 05 10 03 06 05 06 11 | NT 2:35.85 2:24.44 2:13.22 2:20.09 2:30.24 2:53.53 NT |
Seria 3 z 4, 9:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łakoma Maria Drabik Aneta Juda Aleksandra Kossakowska Dominika Świderska Joanna Rodziewicz Alicja Młotek Hanna Włodarczyk Maja | 08 04 06 01 05 08 09 08 | Sokół-Mościce Tarnów Sukces Chorzów Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Nawa Skierniewice Nawa Skierniewice Vega Dobrodzień Manta Jelcz-Laskowice | 06 11 06 11 05 05 07 01 | NT 2:35.11 2:22.37 2:12.46 2:19.42 2:27.02 2:39.80 NT |
Seria 4 z 4, 9:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piątek Zofia Szwed Jowita Bocian Roksana Famulok Zuzanna Klusek Aleksandra Mleczek Natalia Zabawa Emilia Wioska-Kaganiec Wiktoria | 05 06 04 03 05 05 07 09 | Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Polonia Warszawa Jedność 32 Przyszowice UKS SP 8 Chrzanów Omega Olkusz | 06 06 06 06 14 11 06 06 | 3:03.62 2:31.50 2:21.33 2:12.21 2:14.30 2:25.53 2:36.41 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 18/12/2021 - 10:01 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 12 lat i starsi Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:01 |
2 3 4 5 6 | Bieńczyk Krzysztof Wrześniak Oskar Rachwał Patryk Wójcikowski Patryk Malczewski Szymon | 09 09 08 08 05 | UKS 307 Warszawa Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Manta Warszawa Włochy | 14 06 06 06 14 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 10:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Staniszewski Wiktor Szymczak Tadeusz Bernacik Dawid Kępiński Rafał Cisoski Hubert Michalak Jan Zawolik Szymon Wojtal Wiktor | 08 05 06 09 08 03 08 09 | UKP Ruda Śląska Wodnik Siemianowice Śl. Unia Oświęcim KSZO Ostrowiec Św. CSiR MOS Dabrowa Grn. Nawa Skierniewice Huragan Sosnowiec Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 11 06 12 11 05 11 11 | NT NT NT 2:54.08 NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cieślikowski Szymon Bigaj Gabriel Regulski Maciej Chmielewski Michał Ogrodnik Wojciech Barchwic Jakub Górski Antoni Świętek Krzysztof | 08 05 04 04 03 05 08 06 | UKS 307 Warszawa Unia Oświęcim Unia Oświęcim Muszelka Warszawa Unia Oświęcim Manta Warszawa Włochy Korona-Swim Kielce Jasień Sucha Besk. | 14 06 06 14 06 14 12 06 | 2:43.43 2:14.00 2:06.64 1:55.32 2:00.72 2:07.79 2:23.45 2:53.42 |
Seria 4 z 5, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czerwik Krzysztof Woźnicki Dominik Laryś Jerzy Zubik Jan Mamcarz Mateusz Kowolik Alex Jarek Oskar Porada Jan | 06 06 06 03 04 04 06 08 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Muszelka Warszawa Polonia Warszawa Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim UKS SP-149 Łódź | 06 06 14 14 06 06 06 05 | 2:29.56 2:11.07 2:04.77 1:54.24 1:59.43 2:07.65 2:21.02 2:45.11 |
Seria 5 z 5, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Karwat Bartłomiej Wytwer Daniel Daszkiewicz Michał Poprawa Michał Płoszka Kacper Drabczyk Krystian Ptaszyński Łukasz Pietrowski Julian | 08 04 03 94 05 04 06 08 | Nawa Skierniewice Włókniarz 1925 Kalisz Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Jedynka Łódź Unia Oświęcim Manta Warszawa Włochy Nawa Skierniewice | 05 15 06 11 05 06 14 05 | 2:25.04 2:09.74 2:00.85 1:51.99 1:58.14 2:06.72 2:18.10 2:44.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 18/12/2021 - 10:18 | Kobiet, 100m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szarek Nika Tereszkiewicz Julia Maik Julia Grabysa Łucja Bochenek Hanna Kolbasina Yeva Procz Dominika Raputa Gabriela | 11 10 03 12 10 11 12 08 | Delfin Cieszyn Piranie Nowa Dęba Włókniarz 1925 Kalisz Orka Zamość Hobby Sport Kietrz Fala Niepołomice Manta Kochłowice Ruda Śl. CKiS Skawina | 11 08 15 03 07 06 11 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 15, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Matwin Julia Volkert Julia Brysz Emilia Bielak Adrianna Gierach Maja Adamiok Martyna Samsel Julia Chmielewska Lena | 05 05 12 11 09 12 07 10 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Aqua Team Mikołów Orka Zamość Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Start Opole Hobby Sport Kietrz | 06 06 11 03 11 11 07 07 | NT NT NT 2:19.89 NT NT NT NT |
Seria 3 z 15, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Trubic Wiktoria Kosiorowska Lena Cunningham Hanna Handzlik Hanna Maik Marcelina Surowiec Zofia Julia Jagieło Jarek Lena | 11 11 11 09 11 11 10 11 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Piranie Nowa Dęba Manta Kochłowice Ruda Śl. Victoria Kozy Błysk Jarosław Piranie Nowa Dęba Dragon Będzin Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 08 11 11 08 08 11 11 | 2:03.48 1:51.61 1:46.68 1:45.32 1:46.53 1:47.98 1:53.56 2:06.02 |
Seria 4 z 15, 10:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Faderewska Zofia Adamiec Helena Popanda Blanka Wyleżyk Natalia Piątkiewicz Martyna Kulka Milena Bartnik Weronika Wereszczyńska Lila | 10 11 10 11 11 11 10 12 | MKP Zabrze Vega Dobrodzień Vega Dobrodzień Manta Kochłowice Ruda Śl. Górnik Sosnowiec CSiR MOS Dabrowa Grn. Błysk Jarosław Śląsk Wrocław | 11 07 07 11 11 11 08 01 | 1:41.05 1:40.65 1:38.17 1:36.64 1:36.89 1:38.92 1:40.96 1:42.48 |
Seria 5 z 15, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kierońska Maryla Spyrka Nicola Krajewska Maja Piątek Zofia Miętus Patricija Piechaczek Alina Dudek Lena Piętnik Zuzanna | 11 10 10 10 10 11 09 10 | Fala Niepołomice MKP Zabrze UKS 307 Warszawa MKP Zabrze SMS Galicja Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Ikar Mielec Błysk Jarosław | 06 11 14 11 06 11 08 08 | 1:34.77 1:33.95 1:33.65 1:32.49 1:33.39 1:33.79 1:34.43 1:35.66 |
Seria 6 z 15, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rajca Matylda Zając Paulina Pająk Agata Sobczak Małgorzata Rozmus Maja Pokrzywa Emilia Wiącek Ewa Nowicka Malwina | 10 10 11 10 11 11 10 09 | Jedność 32 Przyszowice Aqua Team Mikołów Aqua Team Mikołów UKS 307 Warszawa Piranie Nowa Dęba Swim2Win Krosno Piranie Nowa Dęba Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 11 11 14 08 08 08 11 | 1:30.92 1:30.37 1:29.26 1:28.56 1:28.67 1:30.24 1:30.48 1:31.43 |
Seria 7 z 15, 10:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bętkowska Emilia Grabowska Patrycja Płonka Aleksandra Wójcik Maja Boruń Izabela Solis Zuzanna Kołodziejska Nina Jaworska Aleksandra | 11 08 09 09 09 11 09 10 | CKiS Skawina Pałac Młodzieży Katowice CKiS Skawina Victoria Kozy Korona-Swim Kielce Swim Team Wilanów Manta Kochłowice Ruda Śl. Śląsk Wrocław | 06 11 06 11 12 14 11 01 | 1:27.98 1:27.79 1:26.63 1:26.09 1:26.50 1:26.79 1:27.94 1:28.52 |
Seria 8 z 15, 10:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Musiał Milena Majcher Julia Głowacka Julia Malarz Milena Tatarczuk Zofia Patyra Joanna Kloc Martyna Wania Nadia | 11 11 10 09 09 09 09 08 | MKP Zabrze Błysk Jarosław Juvenia Wrocław Victoria Kozy Manta Kochłowice Ruda Śl. UKS SP-149 Łódź Manta Kochłowice Ruda Śl. Delfin Cieszyn | 11 08 01 11 11 05 11 11 | 1:25.29 1:24.96 1:23.65 1:23.53 1:23.62 1:24.54 1:25.26 1:25.55 |
Seria 9 z 15, 10:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Uchańska Oliwia Woźniak Zuzanna Czapczyńska Zofia Bednarek Lena Jekiel Julia Łuczak Anika Jędraszak Hanna Piaskowy Zuzanna | 08 09 08 09 09 09 11 07 | Ósemka Oświęcim Delfin Łódź Fala Niepołomice Piątka Chorzów UKS SP-149 Łódź UKS SP-149 Łódź Manta Kochłowice Ruda Śl. Hobby Sport Kietrz | 06 05 06 11 05 05 11 07 | 1:22.86 1:22.62 1:21.95 1:21.82 1:21.86 1:22.24 1:22.84 1:23.03 |
Seria 10 z 15, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Guzińska Natalia Chmielewska Maria Kuszka Magdalena Boicetta Blanka Krzyszkowska Amelia Satora Rita Szlaga Liliana Szkoda Michalina | 09 09 10 08 09 09 09 08 | Orka Kielce Maratończyk Ostrów Wlkp. Aqua Team Mikołów Ikar Mielec CKiS Skawina Omega Olkusz Aqua Team Mikołów Swim Lublin | 12 15 11 08 06 06 11 03 | 1:21.16 1:20.92 1:20.51 1:19.81 1:19.83 1:20.76 1:21.13 1:21.57 |
Seria 11 z 15, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Boszczyk Zuzanna Cyran Weronika Górniak Adrianna Kurzeja Karolina Grabarczyk Martyna Ruchała Weronika Kużaj Lena Pokrzywa Julia | 11 10 09 09 08 08 09 08 | Orka Kielce Sokół Rzeszów KSZO Ostrowiec Św. STP Nowy Sącz UKS SP-149 Łódź STP Nowy Sącz MMKS Kędzierzyn-Koźle Swim2Win Krosno | 12 08 12 06 05 06 07 08 | 1:19.25 1:18.89 1:18.52 1:17.87 1:18.00 1:18.81 1:18.94 1:19.35 |
Seria 12 z 15, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gorska Liliana Olszewska Natalia Olejniczak Julia Dusza Michalina Ftara Maja Górniak Gabriela Nawara Oliwia Jarosz Hanna | 08 10 06 08 09 06 08 10 | MMKS Kędzierzyn-Koźle Orka Kielce Aligator Gorzyce Piątka Chorzów Ikar Mielec KSZO Ostrowiec Św. Ósemka Oświęcim Omega Olkusz | 07 12 11 11 08 12 06 06 | 1:17.38 1:17.20 1:17.03 1:15.23 1:15.79 1:17.11 1:17.34 1:17.81 |
Seria 13 z 15, 10:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bałoz Laura Dygulska Weronika Faruga Julia Kuc Weronika Miąsik Jagoda Hutkowska Nadia Napieralczyk Martyna Wiekiera Julia | 09 08 08 08 08 09 08 06 | Górnik Radlin SMS Galicja Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Unia Busko Zdrój Swim2Win Krosno UKS 307 Warszawa Śląsk Wrocław KS SMS Wieliczka | 11 06 11 12 08 14 01 06 | 1:15.06 1:14.47 1:13.91 1:13.73 1:13.73 1:14.38 1:14.61 1:15.11 |
Seria 14 z 15, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gwiazdowska Wiktoria Rucińska Wiktoria Dudek Lena Permus Aleksandra Pastuszka Aleksandra Karpowicz Olivia Matyniak Sylwia Łukasik Blanka | 03 06 09 06 08 09 08 09 | Korona Kraków Piątka Konstantynów Ł. CSiR MOS Dabrowa Grn. KS SMS Wieliczka Juvenia Wrocław Orka Kielce Manta Kochłowice Ruda Śl. Solne Miasto Wieliczka | 06 05 11 06 01 12 11 06 | 1:13.06 1:11.88 1:11.46 1:09.65 1:09.89 1:11.56 1:12.80 1:13.53 |
Seria 15 z 15, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mayerberg Anna Prasał Aleksandra Smurzyńska Julia Sobczak Zofia Poznańska Justyna Kościelniak Aleksandra Koral Milena Lesiak Weronika | 05 09 06 06 05 02 05 08 | Janosik Bielsko-Biała Korona-Swim Kielce SMS Galicja Kraków G-8 Bielany Warszawa Jedynka Łódź Shark Rudna Aquatica Pawłowice Nawa Skierniewice | 11 12 06 14 05 01 11 05 | 1:08.78 1:06.96 1:03.82 1:03.03 1:03.39 1:04.16 1:08.66 1:09.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 18/12/2021 - 10:52 | Mężczyzn, 100m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 10:52 |
2 3 4 5 6 7 | Kamzenov Alibek Kryszczuk Karol Guliński Maciej Mansel Marcin Bisaga Wojciech Jurkowski Igor | 95 06 04 09 06 08 | AZS WSG Bydgoszcz Piątka Konstantynów Ł. Polonia Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim | 02 05 14 11 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 13, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krzemień Igor Kostyła Igor Kapka Mikołaj Rusiniak Antoni Kot Kacper Kosa Wojciech Kumar Ryan Jarek Oskar | 12 08 12 12 08 10 10 06 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Swim Lublin Górnik Sosnowiec UKS 307 Warszawa Solne Miasto Wieliczka Hobby Sport Kietrz Hobby Sport Kietrz Unia Oświęcim | 11 03 11 14 06 07 07 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 13, 10:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Man Jerzy Tymoczek Nikodem Kopeć Bartosz Dobrowolski Jan Ordon Szymon Piekarz Florian Cuper Wojciech Kamzenov Aibek | 11 11 11 11 11 11 11 95 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Błysk Jarosław Piranie Nowa Dęba Piranie Nowa Dęba Piranie Nowa Dęba Piranie Nowa Dęba Manta Kochłowice Ruda Śl. AZS WSG Bydgoszcz | 11 08 08 08 08 08 11 02 | 2:13.63 1:56.01 1:40.75 1:38.35 1:38.58 1:49.27 2:10.67 NT |
Seria 4 z 13, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jakubczyk Robert Kantorosiński Nikodem Burliga Adam Kaleta Barłomiej Goły Milan Karasz Wojciech Świdrak Kacper Kahan Aleksander | 10 11 11 10 10 11 09 11 | Aligator Gorzyce MKP Zabrze Jasień Sucha Besk. Śląsk Wrocław Aligator Gorzyce Manta Kochłowice Ruda Śl. STP Nowy Sącz Orka Zamość | 11 11 06 01 11 11 06 03 | 1:34.89 1:32.30 1:30.58 1:30.42 1:30.47 1:31.41 1:32.40 1:35.24 |
Seria 5 z 13, 11:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krząkała Dominik Kowalski Adrian Wajda Artur Piwowarski Mikołaj Tomczyk Dawid Koza Kamil Moszyk Oskar Dębicki Marcel | 10 10 09 11 08 09 08 10 | Manta Kochłowice Ruda Śl. CSiR MOS Dabrowa Grn. SMS Galicja Kraków UKS 307 Warszawa Dragon Będzin Vega Dobrodzień MMKS Kędzierzyn-Koźle Śląsk Wrocław | 11 11 06 14 11 07 07 01 | 1:29.75 1:28.53 1:27.64 1:26.24 1:26.65 1:27.77 1:29.36 1:29.79 |
Seria 6 z 13, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pichit Patryk Konopko Michał Krasowski Jan Szymański Maksymilian Kosiarek Mateusz Sklarczuk Mikołaj Sobczak Mateusz Sobczyk Jan | 10 10 10 11 10 10 10 11 | CSiR MOS Dabrowa Grn. Aqua Team Mikołów Piranie Nowa Dęba KS SMS Wieliczka Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław UKS 307 Warszawa UKS SP-149 Łódź | 11 11 08 06 01 01 14 05 | 1:25.96 1:24.78 1:24.07 1:23.02 1:23.13 1:24.64 1:25.72 1:26.21 |
Seria 7 z 13, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ugorski Hubert Kotynia Juliusz Skawiński Aleksander Kasiński Mikołaj Siwiec Ksawery Wańha Stanisław Fengler Adam Zagniński Aleksander | 10 10 10 08 10 11 08 11 | UKS 307 Warszawa SMS Galicja Kraków UKS 307 Warszawa UKS 307 Warszawa Piranie Nowa Dęba Pałac Młodzieży Katowice SMS Galicja Kraków Orka Kielce | 14 06 14 14 08 11 06 12 | 1:22.70 1:22.19 1:21.75 1:20.50 1:20.81 1:21.77 1:22.43 1:22.74 |
Seria 8 z 13, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chromy Kuba Markowski Piotr Macha Bartłomiej Ciupka Artur Głogowski Seweryn Przybylski Jan Gajos Łukasz Kopeć Maciej | 11 08 09 09 08 08 08 08 | Jasień Sucha Besk. Ikar Mielec Jedność 32 Przyszowice Solne Miasto Wieliczka Orka Kielce Pływak Bochnia Pałac Młodzieży Katowice Piranie Nowa Dęba | 06 08 11 06 12 06 11 08 | 1:19.44 1:18.35 1:17.18 1:16.55 1:16.71 1:17.24 1:19.01 1:19.66 |
Seria 9 z 13, 11:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pazdro Antoni Sawiński Wojciech Kapusta Eryk Maliszewski Szymon Przybyłek Wiktor Cis Wiktor Permus Maciej Linke Tomasz | 08 08 08 08 09 09 10 08 | Ikar Mielec Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka CKiS Skawina Delfin Krapkowice Dragon Sosnowiec KS SMS Wieliczka SMS Galicja Kraków | 08 06 06 06 07 11 06 06 | 1:15.55 1:15.29 1:14.73 1:13.70 1:13.91 1:14.98 1:15.46 1:16.13 |
Seria 10 z 13, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Płoskonka Gracjan Strojek Tymoteusz Karwat Bartłomiej Juroff Michał Aftyka Bartłomiej Radziwiński Mateusz Zawiślak Piotr Broczkowski Bogusz | 06 09 08 08 08 09 07 08 | Unia Oświęcim Swim2Win Krosno Nawa Skierniewice CSiR MOS Dabrowa Grn. UKS 307 Warszawa Swim2Win Krosno Delfin Cieszyn Dragon Będzin | 06 08 05 11 14 08 11 11 | 1:12.22 1:10.91 1:08.91 1:08.55 1:08.60 1:10.79 1:11.60 1:12.69 |
Seria 11 z 13, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Halkiewicz Maciej Ginalski Paweł Jabłoński Bartłomiej Pawłowski Kornel Wiraszka Piotr Biemek Kamil Mędrek Krzysztof Grzesik Franciszek | 08 08 07 08 09 07 06 09 | Omega Olkusz Swim2Win Krosno Hobby Sport Kietrz Atol Oleśnica GIM 92 Ursynów Warszawa Delfin Krapkowice Omega Olkusz KSZO Ostrowiec Św. | 06 08 07 01 14 07 06 12 | 1:07.99 1:07.70 1:06.98 1:05.05 1:05.84 1:07.32 1:07.78 1:08.52 |
Seria 12 z 13, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jóźwiak Tymoteusz Buchcik Jakub Świderski Miłosz Pinczak Mateusz Grot Szymon Cisoski Hubert Droński Wojciech Radziszewski Andrzej | 08 05 08 08 05 08 05 05 | Jedynka Łódź Aligator Gorzyce Trójka Łódź Dragon Będzin Korona-Swim Kielce CSiR MOS Dabrowa Grn. Jasień Sucha Besk. Olimpijczyk Kraków | 05 11 05 11 12 11 06 06 | 1:04.72 1:03.76 1:03.23 1:02.33 1:02.86 1:03.39 1:04.15 1:04.88 |
Seria 13 z 13, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czuba Adrian Staniszewski Bartosz Konarski Maciej Smoliński Paweł Uryniuk Paweł Gabryś Maciej Krupa Mateusz Misztal Oliwier | 06 05 04 01 03 04 03 05 | Unia Oświęcim UKP Ruda Śląska GIM 92 Ursynów Warszawa AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa Sikret Gliwice Unia Oświęcim Korona Kraków | 06 11 14 11 14 11 06 06 | 59.88 57.90 55.48 53.20 54.10 57.86 59.49 1:00.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 18/12/2021 - 11:21 | Kobiet, 200m grzbietowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:21 |
3 4 5 | Jaworska Aleksandra Salachna Maja Klajmon Karolina | 10 08 10 | Śląsk Wrocław Delfin Cieszyn NKP Bielsko Biała | 01 11 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 11:24 |
2 3 4 5 6 7 | Bartnik Weronika Piętnik Zuzanna Wrotniak Wiktoria Mleko Karolina Lepczak Aleksandra Mazik Antonina | 10 10 10 04 06 10 | Błysk Jarosław Błysk Jarosław Dragon Będzin Fala Niepołomice Wankan Legnica MKP Zabrze | 08 08 11 06 01 11 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 11:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lepczak Wiktoria Panasiuk Agata Piecuch Julia Kostyła Kaja Woźniak Zuzanna Miśkiewicz Zuzanna Adamczyk Zofia Bondyra Zuzanna | 10 09 10 09 09 09 09 10 | Wankan Legnica Omega Olkusz KS SMS Wieliczka Swim Lublin Delfin Łódź Ikar Mielec Delfin Łódź Orka Zamość | 01 06 06 03 05 08 05 03 | NT 2:56.71 2:54.01 2:51.13 2:53.54 2:55.27 2:58.83 NT |
Seria 4 z 7, 11:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łuczak Anika Pawlak Jagoda Konieczna Antonina Sokół Sara Karczewska Oliwia Wietrzyk Nikola Gubała Justyna Jekiel Julia | 09 08 08 10 09 08 09 09 | UKS SP-149 Łódź Maratończyk Ostrów Wlkp. Omega Olkusz KSZO Ostrowiec Św. Korona-Swim Kielce Jasień Sucha Besk. Fala Niepołomice UKS SP-149 Łódź | 05 15 06 12 12 06 06 05 | 2:50.45 2:48.42 2:46.98 2:44.00 2:44.10 2:47.55 2:48.70 2:51.11 |
Seria 5 z 7, 11:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Głogowska Natalia Lachowska Gabriela Rzepka Klara Gąska Paulina Beksińska Amelia Tomczuk Lidia Grajdura Nina Stachowicz Maja | 08 08 10 09 09 10 09 08 | Piątka Konstantynów Ł. Ikar Mielec Aqua Team Mikołów Ikar Mielec KSZO Ostrowiec Św. Cartusia Kartuzy Sokół-Mościce Tarnów Dragon Będzin | 05 08 11 08 12 10 06 11 | 2:42.30 2:38.83 2:37.12 2:34.61 2:35.06 2:37.36 2:41.63 2:42.59 |
Seria 6 z 7, 11:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grabarczyk Martyna Kostańczyk Kaja Szabała Antonina Sulak Antonina Dobosiewicz Marta Zagonari Sydney Cieplucha Bianka Berezak Milena | 08 09 09 06 06 08 08 08 | UKS SP-149 Łódź CSiR MOS Dabrowa Grn. Swim Lublin Piątka Konstantynów Ł. Manta Warszawa Włochy Victoria Kozy Delfin Łódź Ikar Mielec | 05 11 03 05 14 11 05 08 | 2:33.30 2:32.41 2:29.25 2:28.13 2:28.17 2:30.98 2:32.97 2:34.10 |
Seria 7 z 7, 11:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jakubczyk Natalia Macura Kinga Pinkowicz Alicja Bernat Laura Kamzol Flawia Prasał Aleksandra Badura Natalia Czaja Zuzanna | 08 06 04 05 07 09 06 08 | CSiR MOS Dabrowa Grn. Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS UMCS Lublin SMS Galicja Kraków Korona-Swim Kielce Unia Oświęcim KS SMS Wieliczka | 11 06 06 03 06 12 06 06 | 2:25.78 2:24.06 2:15.60 2:05.61 2:15.40 2:19.03 2:25.25 2:26.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 18/12/2021 - 11:46 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:46 |
3 4 5 | Świeży Paweł Joszko Artur Czerwiński Jakub | 05 10 10 | Olimpijczyk Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Orka Zamość | 06 11 03 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skalski Konrad Tomaszewski Aleks Mansel Marcin Ferraretto Albert Gębusia Adam Cieśliński Juliusz Osak Kacper Wróbel Michał | 04 04 09 08 10 10 10 10 | Unia Oświęcim KSZO Ostrowiec Św. Manta Kochłowice Ruda Śl. UKS SP-149 Łódź KSZO Ostrowiec Św. Orka Zamość KS SMS Wieliczka Aqua Team Mikołów | 06 12 11 05 12 03 06 11 | NT NT 3:29.44 3:07.25 3:16.13 NT NT NT |
Seria 3 z 5, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wójcicki Bartosz Bojdoł Bartosz Żuchowski Kacper Moszyk Oskar Berendt Ksawery Ugorski Hubert Nowak Oskar Giemza Paweł | 09 10 09 08 09 10 09 10 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Aqua Team Mikołów Fala Niepołomice MMKS Kędzierzyn-Koźle V Łomianki UKS 307 Warszawa SMS Galicja Kraków KSZO Ostrowiec Św. | 11 11 06 07 14 14 06 12 | 3:01.85 2:53.54 2:51.52 2:49.91 2:50.21 2:52.51 2:59.47 3:07.01 |
Seria 4 z 5, 11:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wereszczyński Igor Kasiński Mikołaj Piwowarski Michał Strojek Tymoteusz Ociepa Norbert Drelich Mateusz Kuroń Gabriel Hamrol Igor | 10 08 09 09 09 09 08 09 | Śląsk Wrocław UKS 307 Warszawa UKS 307 Warszawa Swim2Win Krosno CSiR MOS Dabrowa Grn. UKS 190 Łódź Swim2Win Krosno Maratończyk Ostrów Wlkp. | 01 14 14 08 11 05 08 15 | 2:41.68 2:40.52 2:37.66 2:31.05 2:31.50 2:37.92 2:40.62 2:42.93 |
Seria 5 z 5, 12:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Orzeł Piotr Puzio Michał Michalak Jan Chmielewski Michał Basaez Claudio Polonius Filip Lamenta Hubert Kaszubowski Borys | 05 03 03 04 05 08 08 08 | Korona-Swim Kielce Piranie Nowa Dęba Nawa Skierniewice Muszelka Warszawa Park Wodny Tarn. Góry Górnik Radlin Delfin Łódź Wankan Legnica | 12 08 05 14 11 11 05 01 | 2:26.18 2:19.66 2:09.49 1:57.55 2:08.89 2:14.72 2:25.83 2:29.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 18/12/2021 - 12:05 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 19, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Trzeciecka Agnieszka Górecka Maja Porębska Joanna Kolbasina Yeva Gromala Julia Wójcik Maja Kusion Judyta Dudek Lena | 04 08 12 11 07 09 06 09 | Korona Kraków Janosik Bielsko-Biała Jasień Sucha Besk. Fala Niepołomice STP Nowy Sącz Victoria Kozy Unia Oświęcim Ikar Mielec | 06 11 06 06 06 11 06 08 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 19, 12:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mazurek Jagoda Niedźwiedzka Nadia Trubic Wiktoria Lech Marlena Gałązka Karolina Jarek Lena Repeć Nadia Maciejewska Maja | 10 11 11 10 11 11 10 11 | Orka Zamość UKS 307 Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. MKP Zabrze Piranie Nowa Dęba Manta Kochłowice Ruda Śl. Orka Zamość Błysk Jarosław | 03 14 11 11 08 11 03 08 | 49.84 44.43 43.34 42.61 43.01 44.35 45.92 57.15 |
Seria 3 z 19, 12:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ciambella Laura Menet Maria Piechaczek Alina Maik Marcelina Harbuz Milena Surowiec Zofia Julia Jagieło Czajkowska Julia | 10 12 11 11 10 11 10 11 | Orka Zamość Aquarius Lesko Manta Kochłowice Ruda Śl. Błysk Jarosław Orka Zamość Piranie Nowa Dęba Dragon Będzin Orka Zamość | 03 08 11 08 03 08 11 03 | 42.39 41.84 41.75 41.29 41.48 41.78 42.35 42.49 |
Seria 4 z 19, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cunningham Hanna Chmielewska Lena Wereszczyńska Lila Florczak Zofia Piętnik Zuzanna Miller Milena Ferdyn Lena Miklusiak Lidia | 11 10 12 11 10 12 10 11 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Hobby Sport Kietrz Śląsk Wrocław Aquarius Lesko Błysk Jarosław Aquarius Lesko Dragon Będzin Jasień Sucha Besk. | 11 07 01 08 08 08 11 06 | 40.40 39.78 39.56 39.09 39.43 39.74 40.37 40.82 |
Seria 5 z 19, 12:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mazur Maria Spyrka Nicola Bartnik Weronika Kudyk Magdalena Miętus Patricija Florek Aleksandra Filanowska Martyna Bochnak Zuzanna | 12 10 10 11 10 10 10 10 | Orka Zamość MKP Zabrze Błysk Jarosław Orka Zamość SMS Galicja Kraków Aquarius Lesko Ósemka Oświęcim Aquarius Lesko | 03 11 08 03 06 08 06 08 | 38.51 38.11 37.99 37.46 37.62 38.01 38.27 38.57 |
Seria 6 z 19, 12:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Solis Zuzanna Kierońska Maryla Krajewska Maja Chuchmała Maria Cieślikowska Hanna Wyleżyk Natalia Batyra Weronika Załuska Marlena | 11 11 10 11 11 11 11 10 | Swim Team Wilanów Fala Niepołomice UKS 307 Warszawa Orka Kielce UKS 307 Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. Skarpa Lublin Orka Zamość | 14 06 14 12 14 11 03 03 | 37.36 37.23 36.91 36.35 36.75 37.15 37.25 37.44 |
Seria 7 z 19, 12:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jędraszak Hanna Piątkiewicz Martyna Merta Kornelia Grabowska Patrycja Salachna Maja Kłokowska Amelia Tereszkiewicz Maria Sękowska Hanna | 11 11 10 08 08 09 10 11 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Górnik Sosnowiec Ósemka Oświęcim Pałac Młodzieży Katowice Delfin Cieszyn Maratończyk Ostrów Wlkp. Piranie Nowa Dęba Orka Zamość | 11 11 06 11 11 15 08 03 | 35.76 35.50 35.17 35.10 35.11 35.26 35.71 36.13 |
Seria 8 z 19, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Karwaj Paulina Dzierwa Zuzanna Kowalska Zofia Tkaczyk Aleksandra Kulka Milena Bętkowska Emilia Sobol Karolina Piecuch Julia | 10 08 09 09 11 11 10 10 | Aquarius Lesko Fala Niepołomice UKS 307 Warszawa Swim Lublin CSiR MOS Dabrowa Grn. CKiS Skawina Aquarius Lesko KS SMS Wieliczka | 08 06 14 03 11 06 08 06 | 34.88 34.68 34.59 34.50 34.59 34.61 34.84 35.04 |
Seria 9 z 19, 12:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rozmus Maja Malarz Milena Czapczyńska Zofia Majcher Julia Wania Nadia Obłój Zuzanna Szarek Nika Cholewa Zuzanna | 11 09 08 11 08 08 11 08 | Piranie Nowa Dęba Victoria Kozy Fala Niepołomice Błysk Jarosław Delfin Cieszyn Swim2Win Krosno Delfin Cieszyn Manta Jelcz-Laskowice | 08 11 06 08 11 08 11 01 | 34.36 33.36 33.08 32.98 33.03 33.16 34.06 34.43 |
Seria 10 z 19, 12:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Konieczna Antonina Chrapek Magdalena Gierach Maja Satora Rita Kędzierska MIchalina Polak Iga Sadowska Zofia Wilczyńska Martyna | 08 09 09 09 08 09 10 08 | Omega Olkusz Delfin Cieszyn Manta Kochłowice Ruda Śl. Omega Olkusz Wankan Legnica Płetwal Zakopane UKS 307 Warszawa Fala Niepołomice | 06 11 11 06 01 06 14 06 | 32.83 32.56 32.11 31.88 31.96 32.25 32.73 32.94 |
Seria 11 z 19, 12:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Boszczyk Zuzanna Szkoda Michalina Piaskowy Zuzanna Guzińska Natalia Dworak Anna Stachowicz Maja Gubała Justyna Chmielewska Maria | 11 08 07 09 07 08 09 09 | Orka Kielce Swim Lublin Hobby Sport Kietrz Orka Kielce AZS SMS Jarosław Dragon Będzin Fala Niepołomice Maratończyk Ostrów Wlkp. | 12 03 07 12 08 11 06 15 | 31.82 31.69 31.65 31.23 31.29 31.67 31.82 31.86 |
Seria 12 z 19, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Włodarczyk Maja Leśniowska Karina Cyran Weronika Malecka Inka Płuciennikowska Helena Matwin Julia Mucha Julia Korpanty Aleksandra | 08 06 10 08 09 05 07 07 | Manta Jelcz-Laskowice AZS SMS Jarosław Sokół Rzeszów SMS Galicja Kraków Delfin Łódź Unia Oświęcim STP Nowy Sącz Swim2Win Krosno | 01 08 08 06 05 06 06 08 | 31.13 31.10 30.96 30.72 30.84 30.98 31.11 31.16 |
Seria 13 z 19, 12:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gorska Liliana Kiszczak Olga Kapka Antonina Sądel Oliwia Napieralczyk Martyna Batyra Julia Sadowska Maria Wioska-Kaganiec Wiktoria | 08 09 09 08 08 08 08 09 | MMKS Kędzierzyn-Koźle Ósemka Oświęcim CSiR MOS Dabrowa Grn. SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław Skarpa Lublin UKS 307 Warszawa Omega Olkusz | 07 06 11 06 01 03 14 06 | 30.61 30.46 30.27 30.14 30.19 30.39 30.55 30.68 |
Seria 14 z 19, 12:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Faruga Julia Szczurek Julia Janik Anna Misiewicz Hanna Słomska Wiktoria Kulik Nadia Borowska Wiktoria Chrabąszcz Maja | 08 05 05 08 08 09 08 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Unia Oświęcim Unia Oświęcim Manta Jelcz-Laskowice Ósemka Oświęcim UKS 307 Warszawa Piątka Konstantynów Ł. Korona-Swim Kielce | 11 06 06 01 06 14 05 12 | 30.03 29.99 29.88 29.73 29.85 29.98 30.02 30.08 |
Seria 15 z 19, 12:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Staszkiewicz Julia Hutkowska Nadia Gwiazdowska Wiktoria Zabawa Emilia Smiczek Julia Gierach Oliwia Wira Patrycja Kużaj Lena | 08 09 03 07 05 05 03 09 | Górnik Sosnowiec UKS 307 Warszawa Korona Kraków UKS SP 8 Chrzanów AZS AWF Katowice Wodnik 29 Tychy Korona-Swim Kielce MMKS Kędzierzyn-Koźle | 11 14 06 06 11 11 12 07 | 29.50 29.46 29.34 29.19 29.21 29.44 29.47 29.50 |
Seria 16 z 19, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Karpowicz Olivia Cnota Natalia Pęczek Karolina Mayerberg Anna Volkert Julia Lachowska Gabriela Matyniak Sylwia Żurawel Polina | 09 05 09 05 05 08 08 08 | Orka Kielce RMKS Rybnik Płetwal Zakopane Janosik Bielsko-Biała Unia Oświęcim Ikar Mielec Manta Kochłowice Ruda Śl. Juvenia Wrocław | 12 11 06 11 06 08 11 01 | 29.09 28.95 28.81 28.75 28.78 28.83 29.06 29.13 |
Seria 17 z 19, 12:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nowak Laura Dudek Lena Pancerz Oliwia Rutkowska Maja Macura Kinga Białożyt Dagmara Ryfka Maja Koral Milena | 04 09 06 09 06 06 06 05 | Korona Kraków CSiR MOS Dabrowa Grn. Unia Oświęcim UKS SP-149 Łódź Unia Oświęcim Delfin Cieszyn Fala Kraśnik Aquatica Pawłowice | 06 11 06 05 06 11 03 11 | 28.64 28.54 28.36 28.16 28.26 28.52 28.61 28.72 |
Seria 18 z 19, 12:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Prasał Aleksandra Świderska Joanna Permus Aleksandra Klusek Aleksandra Piebiak Nicola Cyran Julia Gil Beata Kuryłek Nikola | 09 05 06 05 08 06 05 08 | Korona-Swim Kielce Nawa Skierniewice KS SMS Wieliczka Polonia Warszawa Manta Jelcz-Laskowice Sokół Rzeszów Korona-Swim Kielce Fala Niepołomice | 12 05 06 14 01 08 12 06 | 28.02 27.96 27.91 27.65 27.76 27.93 27.96 28.12 |
Seria 19 z 19, 12:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gracjasz Wiktoria Kościelniak Aleksandra Kossakowska Dominika Maik Julia Cierpiałowska Paulina Bubnowicz Waleria Sobczak Zofia Wiesiołek Oliwia | 08 02 01 03 05 06 06 05 | Jasień Sucha Besk. Shark Rudna AZS AWF Katowice Włókniarz 1925 Kalisz Żabianka Gdańsk Orka Grudziądz G-8 Bielany Warszawa Wankan Legnica | 06 01 11 15 10 02 14 01 | 26.88 25.81 25.52 24.74 25.28 25.78 25.88 27.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 18/12/2021 - 12:29 | Mężczyzn, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 20, 12:29 |
2 3 4 5 6 | Kopeć Maciej Kurzeja Jakub Wojtacha Karol Fortuna Norbert Janiec Jakub | 08 02 05 07 10 | Piranie Nowa Dęba STP Nowy Sącz Olimpijczyk Kraków Jasień Sucha Besk. Fala Niepołomice | 08 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 20, 12:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Furmaniuk Piotr Diakite Malik Przybylski Jan Kolbasin Oleksandr Sobczak Mateusz Bocheński Kajetan Bajda Karol Lenarcik Jakub | 10 10 08 09 10 07 06 07 | Park Wodny Tarn. Góry UKS 307 Warszawa Pływak Bochnia Fala Niepołomice UKS 307 Warszawa STP Nowy Sącz Pływak Bochnia Górnik Sosnowiec | 11 14 06 06 14 06 06 11 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 20, 12:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kamzenov Alibek Jagiełło Antonii Srokosz Miłosz Stradomski Jan Tymoczek Nikodem Wiśniewski Karol Szeliga Vincent Całka Antoni | 95 12 10 11 11 13 13 12 | AZS WSG Bydgoszcz Aquarius Lesko MKP Zabrze Jasień Sucha Besk. Błysk Jarosław Aquarius Lesko Aquarius Lesko Pływak Bochnia | 02 08 11 06 08 08 08 06 | NT 55.97 48.04 43.79 44.03 49.01 1:00.59 NT |
Seria 4 z 20, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Faderewski Jakub Karasz Wojciech Cuper Wojciech Sobolewski Jakub Wrotniak Kacper Kitel Bartosz Krzemień Igor Piekarz Florian | 11 11 11 12 12 11 12 11 | MKP Zabrze Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. MKP Zabrze Dragon Będzin MKP Zabrze Manta Kochłowice Ruda Śl. Piranie Nowa Dęba | 11 11 11 11 11 11 11 08 | 42.32 41.69 40.45 39.94 40.36 41.00 41.74 42.36 |
Seria 5 z 20, 12:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kumar Ryan Balas Mateusz Dobrowolski Jan Rusiniak Antoni Sobczyk Jan Gębusia Adam Pasionek Mikołaj Orłowski Łukasz | 10 11 11 12 11 10 10 11 | Hobby Sport Kietrz UKS 307 Warszawa Piranie Nowa Dęba UKS 307 Warszawa UKS SP-149 Łódź KSZO Ostrowiec Św. Aquarius Lesko Aquarius Lesko | 07 14 08 14 05 12 08 08 | 38.26 37.59 37.53 37.06 37.46 37.55 38.02 39.44 |
Seria 6 z 20, 12:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zajda Dawid Gasz Nikodem Chwaścik Wiktor Flis Bartosz Kaleta Barłomiej Wójtowicz Franciszek Kahan Aleksander Wajda Artur | 10 10 10 11 10 08 11 09 | Jasień Sucha Besk. Aqua Team Mikołów Śląsk Wrocław Dragon Będzin Śląsk Wrocław Fala Niepołomice Orka Zamość SMS Galicja Kraków | 06 11 01 11 01 06 03 06 | 36.42 36.14 35.88 35.78 35.81 36.00 36.15 36.70 |
Seria 7 z 20, 12:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wójcicki Bartosz Bojdoł Bartosz Włoch Szymon Tomczyk Dawid Kantorosiński Nikodem Świdrak Kacper Burliga Adam Treszczyński Dominik | 09 10 09 08 11 09 11 08 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Aqua Team Mikołów Vega Dobrodzień Dragon Będzin MKP Zabrze STP Nowy Sącz Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim | 11 11 07 11 11 06 06 06 | 35.38 34.79 34.65 34.54 34.61 34.73 35.07 35.60 |
Seria 8 z 20, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Siuda Jeremi Hernik Tymoteusz Fedak Michał Giemza Paweł Siwiec Ksawery Piwowarski Mikołaj Koza Kamil Kapka Mikołaj | 08 08 10 10 10 11 09 12 | AZS UMCS Lublin Delfin Cieszyn Aquarius Lesko KSZO Ostrowiec Św. Piranie Nowa Dęba UKS 307 Warszawa Vega Dobrodzień Górnik Sosnowiec | 03 11 08 12 08 14 07 11 | 34.33 33.99 33.44 33.13 33.24 33.71 34.12 34.49 |
Seria 9 z 20, 12:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wańha Stanisław Gebali Akram Moszyk Oskar Grabowski Marcel Gajecki Filip Ożga Ignacy Kępiński Rafał Gierula Karol | 11 06 08 09 08 08 09 09 | Pałac Młodzieży Katowice AZS SMS Jarosław MMKS Kędzierzyn-Koźle Fala Niepołomice Swim2Win Krosno AZS SMS Jarosław KSZO Ostrowiec Św. Aquarius Lesko | 11 08 07 06 08 08 12 08 | 32.98 32.49 32.23 32.11 32.20 32.24 32.50 32.98 |
Seria 10 z 20, 12:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sarközi Vincent Szymański Mikołaj Fengler Adam Błajda Aleks Kalita Michał Gaździński Piotr Krakowiak Dawid Linke Tomasz | 09 08 08 08 09 07 08 08 | LSK Frýdek-Místek Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków AZS SMS Jarosław KSZO Ostrowiec Św. Wodnik Siemianowice Śl. Swim Lublin SMS Galicja Kraków | 06 06 08 12 11 03 06 | 31.61 31.44 31.37 31.33 31.36 31.40 31.45 31.69 |
Seria 11 z 20, 12:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pietrowski Julian Kubiak Kacper Duc Benjamin Lichański Aleksander Kulik Konstanty Wołpiuk Michał Krasowski Jan Wojtal Wiktor | 08 08 09 08 10 08 10 09 | Nawa Skierniewice Wankan Legnica Ósemka Oświęcim Delfin Łódź UKS 307 Warszawa Ósemka Oświęcim Piranie Nowa Dęba Manta Kochłowice Ruda Śl. | 05 01 06 05 14 06 08 11 | 31.16 31.11 30.74 30.68 30.69 30.76 31.12 31.21 |
Seria 12 z 20, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kapusta Eryk Kosiarek Mateusz Głogowski Seweryn Gajos Łukasz Żuchowski Kacper Starachowski Maciej Ciupek Dominik Mendyka Miłosz | 08 10 08 08 09 10 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Śląsk Wrocław Orka Kielce Pałac Młodzieży Katowice Fala Niepołomice KSZO Ostrowiec Św. Ósemka Oświęcim AZS SMS Jarosław | 06 01 12 11 06 12 06 08 | 30.66 30.61 30.52 30.10 30.17 30.61 30.62 30.66 |
Seria 13 z 20, 12:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piwowarski Michał Kasiński Mikołaj Staniszewski Wiktor Ociepa Norbert Świętek Krzysztof Wójcikowski Patryk Macha Bartłomiej Kusz Franciszek | 09 08 08 09 06 08 09 09 | UKS 307 Warszawa UKS 307 Warszawa UKP Ruda Śląska CSiR MOS Dabrowa Grn. Jasień Sucha Besk. Omega Olkusz Jedność 32 Przyszowice SMS Galicja Kraków | 14 14 11 11 06 06 11 06 | 29.74 29.18 29.07 28.97 29.04 29.11 29.67 30.00 |
Seria 14 z 20, 12:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Broczkowski Bogusz Starzycki Borys Pazdro Antoni Żak Wiktor Kryszczuk Karol Tokarski Szymon Siwarski Marcin Mazurek Szymon | 08 05 08 05 06 10 07 08 | Dragon Będzin Unia Oświęcim Ikar Mielec RMKS Rybnik Piątka Konstantynów Ł. Delfin Nowy Targ Aquarius Lesko UKS 307 Warszawa | 11 06 08 11 05 06 08 14 | 28.93 28.76 28.32 28.17 28.18 28.41 28.87 28.96 |
Seria 15 z 20, 12:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rekowski Karol Raska Tobias Urban Mateusz Piątkiewicz Aleksander Włodarczyk Marcel Starzec Jan Ścioch Grzegorz Bieńczyk Krzysztof | 08 07 07 05 08 05 08 09 | Start Opole LSK Frýdek-Místek Płetwal Zakopane Górnik Sosnowiec Huragan Sosnowiec Gilus Gilowice Skarpa Lublin UKS 307 Warszawa | 07 06 11 11 11 03 14 | 28.01 27.88 27.82 27.63 27.79 27.87 27.98 28.03 |
Seria 16 z 20, 12:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Panczykowski Wiktor Polakowski Bartłomiej Pawłowski Kornel Strąk Krystian Brożyniak Fabian Rybczyński Piotr Kot Kacper Krischke Martin | 08 05 08 08 09 08 08 08 | Gilus Gilowice Janosik Bielsko-Biała Atol Oleśnica Ósemka Oświęcim AZS SMS Jarosław Skarpa Lublin Solne Miasto Wieliczka TJ Frenštát pod Radhoštěm | 11 11 01 06 08 03 06 | 27.42 27.26 26.96 26.87 26.95 27.19 27.41 27.61 |
Seria 17 z 20, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Biemek Kamil Burda Paweł Czerwik Krzysztof Zawiślak Piotr Przybyło Jan Pinczak Mateusz Grzesik Franciszek Jabłoński Bartłomiej | 07 05 06 07 06 08 09 07 | Delfin Krapkowice RMKS Rybnik Unia Oświęcim Delfin Cieszyn Aquatica Pawłowice Dragon Będzin KSZO Ostrowiec Św. Hobby Sport Kietrz | 07 11 06 11 11 11 12 07 | 26.79 26.73 26.64 26.46 26.48 26.68 26.78 26.85 |
Seria 18 z 20, 12:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stanisz Mikołaj Fortuna Filip Górniak Kamil Pawłowski Jan Misztal Oliwier Aksamit Wiktor Polonius Filip Kieroński Marcel | 07 03 04 05 05 06 08 07 | Fala Niepołomice Korona Kraków Delfin Cieszyn Unia Oświęcim Korona Kraków Limanowa-swim Górnik Radlin Fala Niepołomice | 06 06 11 06 06 06 11 06 | 26.25 26.08 25.70 25.47 25.49 26.05 26.23 26.30 |
Seria 19 z 20, 12:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jóźwiak Tymoteusz Zawada Olaf Krzykawski Michał Mędrek Krzysztof Wytwer Daniel Kluska Maksymilian Jackiewicz Piotr Piecha Kacper | 08 06 99 06 04 06 08 05 | Jedynka Łódź Delfin Cieszyn Huragan Sosnowiec Omega Olkusz Włókniarz 1925 Kalisz Delfin Cieszyn G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim | 05 11 11 06 15 11 14 06 | 25.25 25.17 24.85 24.79 24.82 25.06 25.18 25.43 |
Seria 20 z 20, 12:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wołoszyn Roman Kmiecik Jakub Misiak Szymon Smoliński Paweł Ludwiczak Piotr Filipiak Mikołaj Hanf Szymon Bilski Bartosz | 01 91 05 01 96 06 03 02 | AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Shark Rudna AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Żabianka Gdańsk Korona Kraków Atol Oleśnica | 06 06 01 11 11 10 06 01 | 24.28 24.00 22.30 21.81 21.82 23.90 24.04 24.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 18/12/2021 - 12:55 | Kobiet, 200m klasyczny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 12:55 |
3 4 5 | Chrapek Magdalena Możdżan Dominika Zajdel Oliwia | 09 07 09 | Delfin Cieszyn Wankan Legnica Swim2Win Krosno | 11 01 08 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 12:59 |
2 3 4 5 6 7 | Bosiak Zuzanna Kędzierska MIchalina Chrabąszcz Maja Kubień Pola Jendrzej Klara Michael Emma | 10 08 09 10 10 10 | Orka Zamość Wankan Legnica Korona-Swim Kielce Dragon Będzin Vega Dobrodzień CSiR MOS Dabrowa Grn. | 03 01 12 11 07 11 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 13:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tereszkiewicz Maria Sobczak Małgorzata Kołodziejska Nina Kloc Martyna Kostyła Kaja Miętus Patricija Piętnik Zuzanna Ferdyn Lena | 10 10 09 09 09 10 10 10 | Piranie Nowa Dęba UKS 307 Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Swim Lublin SMS Galicja Kraków Błysk Jarosław Dragon Będzin | 08 14 11 11 03 06 08 11 | 3:44.12 3:26.76 3:22.04 3:19.16 3:19.27 3:25.39 3:40.95 NT |
Seria 4 z 8, 13:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Brzezińska Dominika Głogowska Zuzanna Patyra Joanna Rajkowska Zuzanna Augustyniak Martyna Kłokowska Amelia Płonka Aleksandra Ciszyk Hanna | 10 08 09 09 09 09 09 08 | KSZO Ostrowiec Św. Ikar Mielec UKS SP-149 Łódź Dragon Będzin Delfin Łódź Maratończyk Ostrów Wlkp. CKiS Skawina Piątka Konstantynów Ł. | 12 08 05 11 05 15 06 05 | 3:17.40 3:16.65 3:13.26 3:12.52 3:12.89 3:15.32 3:17.10 3:18.80 |
Seria 5 z 8, 13:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piątek Nadia Olszewska Natalia Pokrzywa Julia Krzyszkowska Amelia Bednarek Lena Górniak Adrianna Tatarczuk Zofia Słabik Nadia | 10 10 08 09 09 09 09 08 | Śląsk Wrocław Orka Kielce Swim2Win Krosno CKiS Skawina Piątka Chorzów KSZO Ostrowiec Św. Manta Kochłowice Ruda Śl. Swim2Win Krosno | 01 12 08 06 11 12 11 08 | 3:09.21 3:07.35 3:04.09 3:02.32 3:03.64 3:04.52 3:07.37 3:11.50 |
Seria 6 z 8, 13:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rozwadowska Karolina Raputa Gabriela Gorska Liliana Jarosz Hanna Kuc Weronika Wiesiołek Oliwia Łukasik Blanka Gromala Julia | 09 08 08 10 08 05 09 07 | Delfin Łódź CKiS Skawina MMKS Kędzierzyn-Koźle Omega Olkusz Unia Busko Zdrój Wankan Legnica Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz | 05 06 07 06 12 01 06 06 | 3:01.95 3:00.20 2:58.19 2:57.22 2:57.23 2:58.64 3:00.36 3:02.30 |
Seria 7 z 8, 13:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tymińska Natalia Balas Maria Wrona Maria Cieplucha Bianka Kryza Maja Ftara Maja Walkiewicz Zuzanna Kapka Antonina | 08 08 08 08 05 09 08 09 | UKS 307 Warszawa UKS 307 Warszawa Ósemka Oświęcim Delfin Łódź Janosik Bielsko-Biała Ikar Mielec Manta Kochłowice Ruda Śl. CSiR MOS Dabrowa Grn. | 14 14 06 05 11 08 11 11 | 2:54.99 2:54.16 2:53.36 2:51.82 2:53.22 2:53.70 2:54.43 2:55.06 |
Seria 8 z 8, 13:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Smoręda Weronik Gościńska Gabriela Krętosz Maria Jarosz Helena Wilk Anna Lesiak Weronika Pastuszka Aleksandra Staszkiewicz Julia | 05 09 03 06 06 08 08 08 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Wodnik Siemianowice Śl. Unia Oświęcim Fala Kraśnik Nawa Skierniewice Juvenia Wrocław Górnik Sosnowiec | 06 06 11 06 03 05 01 11 | 2:48.07 2:44.86 2:42.51 2:32.09 2:38.35 2:42.99 2:46.28 2:49.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 18/12/2021 - 13:27 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 13:27 |
3 4 5 | Mazik Franciszek Kamzenov Aibek Ferens Mikołaj | 10 95 10 | MKP Zabrze AZS WSG Bydgoszcz Orka Zamość | 11 02 03 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 13:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wróbel Michał Kierepka Filip Rękawek Szymon Łankiewicz Odyseas Bondyra Paweł Permus Maciej Jędrzejczak Witold Żogała Piotr | 10 10 10 09 09 10 06 08 | Aqua Team Mikołów Orka Zamość Aqua Team Mikołów Manta Kochłowice Ruda Śl. Orka Zamość KS SMS Wieliczka Omega Kleszczów Jedność 32 Przyszowice | 11 03 11 11 03 06 05 11 | NT NT NT 3:24.71 3:26.16 NT NT NT |
Seria 3 z 6, 13:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gołębiowski Wiktor Poloczek Tomasz Markowski Piotr Radziwiński Mateusz Sarowski Bartosz Tupko Jakub Gorzkowski Filip Machulak Łukasz | 09 09 08 09 07 10 08 10 | Juvenia Wrocław Manta Kochłowice Ruda Śl. Ikar Mielec Swim2Win Krosno Wankan Legnica Delfin Krapkowice Olimpijczyk Kraków Ósemka Oświęcim | 01 11 08 08 01 07 06 06 | 3:17.28 3:05.93 3:03.20 2:57.57 3:01.47 3:05.26 3:12.12 3:19.47 |
Seria 4 z 6, 13:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kuroń Gabriel Rekowski Karol Porada Jan Maliszewski Szymon Ćwirko Michał Cis Wiktor Ciupka Artur Piechaczek Paweł | 08 08 08 08 08 09 09 09 | Swim2Win Krosno Start Opole UKS SP-149 Łódź CKiS Skawina Delfin Krapkowice Dragon Sosnowiec Solne Miasto Wieliczka Manta Kochłowice Ruda Śl. | 08 07 05 06 07 11 06 11 | 2:56.80 2:54.13 2:52.17 2:51.50 2:52.03 2:53.75 2:54.46 2:57.49 |
Seria 5 z 6, 13:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mazurek Szymon Bernacik Dawid Tworkowski Michał Żak Wiktor Powierza Arkadiusz Zawolik Szymon Juroff Michał Karwel Alan | 08 06 08 05 09 08 08 07 | UKS 307 Warszawa Unia Oświęcim Swim Lublin RMKS Rybnik GIM 92 Ursynów Warszawa Huragan Sosnowiec CSiR MOS Dabrowa Grn. Wodnik Siemianowice Śl. | 14 06 03 11 14 11 11 11 | 2:47.78 2:44.14 2:38.51 2:32.92 2:37.23 2:42.02 2:44.76 2:48.26 |
Seria 6 z 6, 13:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Michalak Jan Chmielniak Michał Stańczyk Jarema Konarski Maciej Piela Michał Misztal Oliwier Porwik Kacper Ginalski Paweł | 03 05 02 04 04 05 06 08 | Nawa Skierniewice Janosik Bielsko-Biała AZS AGH Kraków GIM 92 Ursynów Warszawa Unia Oświęcim Korona Kraków Unia Oświęcim Swim2Win Krosno | 05 11 06 14 06 06 06 08 | 2:28.30 2:24.79 2:18.58 2:15.14 2:16.02 2:20.76 2:26.25 2:31.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 18/12/2021 - 13:50 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 13:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wereszczyńska Lila Chylińska Matylda Adamiok Martyna Wilczyńska Martyna Białożyt Dagmara Wiekiera Julia Miller Milena Lipowská Aneta | 12 08 12 08 06 06 12 05 | Śląsk Wrocław Wodnik Siemianowice Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Fala Niepołomice Delfin Cieszyn KS SMS Wieliczka Aquarius Lesko Delfin Cieszyn | 01 11 11 06 11 06 08 11 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 15, 13:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kolbasina Yeva Łazarz Milena Bernat Laura Niedziołka Julia Bielak Adrianna Pawlak Jagoda Gromala Julia Procz Dominika | 11 06 05 04 11 08 07 12 | Fala Niepołomice Unia Oświęcim AZS UMCS Lublin Delfin Cieszyn Orka Zamość Maratończyk Ostrów Wlkp. STP Nowy Sącz Manta Kochłowice Ruda Śl. | 06 06 03 11 03 15 06 11 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 15, 13:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kosiorowska Lena Gałązka Karolina Florczak Zofia Menet Maria Handzlik Hanna Kudyk Magdalena Maik Marcelina Sokół Sara | 11 11 11 12 09 11 11 10 | Piranie Nowa Dęba Piranie Nowa Dęba Aquarius Lesko Aquarius Lesko Victoria Kozy Orka Zamość Błysk Jarosław KSZO Ostrowiec Św. | 08 08 08 08 11 03 08 12 | 57.22 55.90 51.98 51.92 51.94 54.77 56.37 NT |
Seria 4 z 15, 13:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bartkowska Martyna Pokrzywa Emilia Pawlica Laura Sękowska Hanna Popanda Blanka Sobol Karolina Kulka Milena Bochnak Zuzanna | 11 11 11 11 10 10 11 10 | Orka Zamość Swim2Win Krosno Jasień Sucha Besk. Orka Zamość Vega Dobrodzień Aquarius Lesko CSiR MOS Dabrowa Grn. Aquarius Lesko | 03 08 06 03 07 08 11 08 | 49.70 46.39 45.42 43.02 44.16 45.61 48.74 51.55 |
Seria 5 z 15, 13:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dudek Lena Wiącek Ewa Zając Paulina Solis Zuzanna Tereszkiewicz Julia Cieślikowska Hanna Florek Aleksandra Piątek Zofia | 09 10 10 11 10 11 10 10 | Ikar Mielec Piranie Nowa Dęba Aqua Team Mikołów Swim Team Wilanów Piranie Nowa Dęba UKS 307 Warszawa Aquarius Lesko MKP Zabrze | 08 08 11 14 08 14 08 11 | 42.50 41.27 39.96 39.53 39.91 40.70 42.39 42.70 |
Seria 6 z 15, 13:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jędraszak Hanna Sadowska Zofia Uchańska Oliwia Klajmon Karolina Rozmus Maja Majcher Julia Wójcik Maja Brysz Emilia | 11 10 08 10 11 11 09 12 | Manta Kochłowice Ruda Śl. UKS 307 Warszawa Ósemka Oświęcim NKP Bielsko Biała Piranie Nowa Dęba Błysk Jarosław Victoria Kozy Aqua Team Mikołów | 11 14 06 11 08 08 11 11 | 39.29 39.19 38.70 37.29 38.69 38.91 39.19 39.32 |
Seria 7 z 15, 13:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łuczak Anika Chmielewska Maria Słabik Nadia Wietrzyk Nikola Kuszka Magdalena Kloc Tatiana Kubiczek Sara Malarz Milena | 09 09 08 08 10 09 08 09 | UKS SP-149 Łódź Maratończyk Ostrów Wlkp. Swim2Win Krosno Jasień Sucha Besk. Aqua Team Mikołów Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Victoria Kozy | 05 15 08 06 11 11 11 11 | 37.06 36.76 36.69 36.29 36.55 36.75 36.96 37.12 |
Seria 8 z 15, 14:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tkaczyk Aleksandra Samsel Julia Górniak Gabriela Mazik Antonina Satora Rita Głowacka Julia Boicetta Blanka Jekiel Julia | 09 07 06 10 09 10 08 09 | Swim Lublin Start Opole KSZO Ostrowiec Św. MKP Zabrze Omega Olkusz Juvenia Wrocław Ikar Mielec UKS SP-149 Łódź | 03 07 12 11 06 01 08 05 | 35.86 35.58 35.44 35.29 35.31 35.44 35.66 36.24 |
Seria 9 z 15, 14:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gubała Justyna Cholewa Zuzanna Grajdura Nina Włodarczyk Maja Szczurek Julia Chrabąszcz Maja Woźniak Zuzanna Szkoda Michalina | 09 08 09 08 05 09 09 08 | Fala Niepołomice Manta Jelcz-Laskowice Sokół-Mościce Tarnów Manta Jelcz-Laskowice Unia Oświęcim Korona-Swim Kielce Delfin Łódź Swim Lublin | 06 01 06 01 06 12 05 03 | 34.69 34.02 33.76 33.72 33.75 33.98 34.17 35.07 |
Seria 10 z 15, 14:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gierach Oliwia Kulik Nadia Rachwał Olga Dzierwa Zuzanna Hutkowska Nadia Zagonari Sydney Misiewicz Hanna Płuciennikowska Helena | 05 09 10 08 09 08 08 09 | Wodnik 29 Tychy UKS 307 Warszawa SMS Galicja Kraków Fala Niepołomice UKS 307 Warszawa Victoria Kozy Manta Jelcz-Laskowice Delfin Łódź | 11 14 06 06 14 11 01 05 | 33.47 33.42 32.93 32.78 32.84 33.26 33.43 33.50 |
Seria 11 z 15, 14:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Beksińska Amelia Lepczak Aleksandra Górecka Maja Trzeciecka Agnieszka Kużaj Lena Słomska Wiktoria Sadowska Maria Cyran Weronika | 09 06 08 04 09 08 08 10 | KSZO Ostrowiec Św. Wankan Legnica Janosik Bielsko-Biała Korona Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle Ósemka Oświęcim UKS 307 Warszawa Sokół Rzeszów | 12 01 11 06 07 06 14 08 | 32.33 32.29 32.21 31.84 32.03 32.27 32.30 32.38 |
Seria 12 z 15, 14:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Furmańska Julia Gawlik Jagoda Miąsik Jagoda Dusza Michalina Jakubczyk Natalia Matyniak Sylwia Dudek Lena Piebiak Nicola | 06 06 08 08 08 08 09 08 | Nawa Skierniewice Górnik Sosnowiec Swim2Win Krosno Piątka Chorzów CSiR MOS Dabrowa Grn. Manta Kochłowice Ruda Śl. CSiR MOS Dabrowa Grn. Manta Jelcz-Laskowice | 05 11 08 11 11 11 11 01 | 31.75 31.62 31.55 31.42 31.55 31.56 31.67 31.76 |
Seria 13 z 15, 14:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ptaszyńska Weronika Rucińska Wiktoria Pęczek Karolina Młotek Hanna Drabik Aneta Szwed Jowita Mucha Julia Janik Anna | 03 06 09 09 04 06 07 05 | Unia Oświęcim Piątka Konstantynów Ł. Płetwal Zakopane Vega Dobrodzień Sukces Chorzów Unia Oświęcim STP Nowy Sącz Unia Oświęcim | 06 05 06 07 11 06 06 06 | 31.27 31.25 31.10 30.94 30.97 31.11 31.26 31.30 |
Seria 14 z 15, 14:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kostańczyk Kaja Łakoma Maria Kuryłek Nikola Pinkowicz Alicja Rodziewicz Alicja Prasał Aleksandra Cnota Natalia Mikłos Julia | 09 08 08 04 08 09 05 05 | CSiR MOS Dabrowa Grn. Sokół-Mościce Tarnów Fala Niepołomice Unia Oświęcim Nawa Skierniewice Korona-Swim Kielce RMKS Rybnik Unia Oświęcim | 11 06 06 06 05 12 11 06 | 30.90 30.54 30.09 29.45 29.68 30.22 30.65 30.92 |
Seria 15 z 15, 14:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gil Beata Gracjasz Wiktoria Sobuń Julia Cierpiałowska Paulina Kościelniak Aleksandra Świderska Joanna Szabała Antonina Pancerz Oliwia | 05 08 04 05 02 05 09 06 | Korona-Swim Kielce Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim Żabianka Gdańsk Shark Rudna Nawa Skierniewice Swim Lublin Unia Oświęcim | 12 06 06 10 01 05 03 06 | 28.90 28.52 28.38 26.38 26.92 28.48 28.64 29.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 18/12/2021 - 14:10 | Mężczyzn, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 18, 14:10 |
3 4 5 | Kochanowicz Karol Hamrol Igor Ordon Szymon | 05 09 11 | Unia Oświęcim Maratończyk Ostrów Wlkp. Piranie Nowa Dęba | 06 15 08 | NT NT NT |
Seria 2 z 18, 14:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Fortuna Norbert Zawiślak Piotr Diakite Malik Oczkowicz Mikołaj Płoskonka Gracjan Bajda Karol Kolbasin Oleksandr Charyga Piotr | 07 07 10 06 06 06 09 10 | Jasień Sucha Besk. Delfin Cieszyn UKS 307 Warszawa Olimpijczyk Kraków Unia Oświęcim Pływak Bochnia Fala Niepołomice Aqua Team Mikołów | 06 11 14 06 06 06 06 11 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 18, 14:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pawłowski Kornel Całka Antoni Wiśniewski Karol Kopeć Bartosz Tymoczek Nikodem Sawiński Wojciech Kmiecik Jakub Ferraretto Albert | 08 12 13 11 11 08 91 08 | Atol Oleśnica Pływak Bochnia Aquarius Lesko Piranie Nowa Dęba Błysk Jarosław Salwator Kraków AZS AGH Kraków UKS SP-149 Łódź | 01 06 08 08 08 06 06 05 | NT NT 1:05.12 47.60 58.02 NT NT NT |
Seria 4 z 18, 14:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dobrowolski Jan Fedak Michał Kapka Mikołaj Kantorosiński Nikodem Raska Teodor Ładniak Oliwier Flis Bartosz Pasionek Mikołaj | 11 10 12 11 10 10 11 10 | Piranie Nowa Dęba Aquarius Lesko Górnik Sosnowiec MKP Zabrze LSK Frýdek-Místek Ósemka Oświęcim Dragon Będzin Aquarius Lesko | 08 08 11 11 06 11 08 | 45.17 42.96 42.40 41.75 41.96 42.49 43.85 47.19 |
Seria 5 z 18, 14:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Goły Milan Burliga Adam Treszczyński Dominik Mazik Franciszek Chwaścik Wiktor Joszko Artur Karasz Wojciech Gasz Nikodem | 10 11 08 10 10 10 11 10 | Aligator Gorzyce Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim MKP Zabrze Śląsk Wrocław Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Aqua Team Mikołów | 11 06 06 11 01 11 11 11 | 40.87 40.41 38.81 38.39 38.46 39.67 40.70 41.48 |
Seria 6 z 18, 14:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zagniński Aleksander Raska Tobias Gierula Karol Kotynia Juliusz Szymański Maksymilian Czerwiński Jakub Pichit Patryk Sobczyk Jan | 11 07 09 10 11 10 10 11 | Orka Kielce LSK Frýdek-Místek Aquarius Lesko SMS Galicja Kraków KS SMS Wieliczka Orka Zamość CSiR MOS Dabrowa Grn. UKS SP-149 Łódź | 12 08 06 06 03 11 05 | 37.66 37.14 37.01 36.91 37.00 37.09 37.52 37.80 |
Seria 7 z 18, 14:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skawiński Aleksander Sala Jakub Siwiec Ksawery Krząkała Dominik Sklarczuk Mikołaj Wańha Stanisław Grabowski Marcel Piwowarski Mikołaj | 10 10 10 10 10 11 09 11 | UKS 307 Warszawa Jasień Sucha Besk. Piranie Nowa Dęba Manta Kochłowice Ruda Śl. Śląsk Wrocław Pałac Młodzieży Katowice Fala Niepołomice UKS 307 Warszawa | 14 06 08 11 01 11 06 14 | 36.59 36.42 36.24 36.07 36.16 36.34 36.46 36.77 |
Seria 8 z 18, 14:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skiba Wiktor Krasowski Jan Sternik Adrian Dębicki Marcel Wiszniowski Tymoteusz Sobczak Mateusz Mierczyński Krystian Kalita Michał | 09 10 08 10 10 10 08 09 | Ósemka Oświęcim Piranie Nowa Dęba Swim Lublin Śląsk Wrocław Jedność 32 Przyszowice UKS 307 Warszawa Delfin Łódź KSZO Ostrowiec Św. | 06 08 03 01 11 14 05 12 | 35.80 35.51 35.29 35.28 35.29 35.42 35.53 35.87 |
Seria 9 z 18, 14:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kostyła Igor Przybyłek Wiktor Żuchowski Kacper Osak Kacper Kępiński Rafał Krakowiak Dawid Kulik Konstanty Starachowski Maciej | 08 09 09 10 09 08 10 10 | Swim Lublin Delfin Krapkowice Fala Niepołomice KS SMS Wieliczka KSZO Ostrowiec Św. Swim Lublin UKS 307 Warszawa KSZO Ostrowiec Św. | 03 07 06 06 12 03 14 12 | 34.96 34.57 34.27 33.87 33.89 34.47 34.86 35.09 |
Seria 10 z 18, 14:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kapusta Eryk Stanisz Mikołaj Berendt Ksawery Błajda Aleks Tokarski Szymon Ciupek Dominik Wesecki Adrian Kopeć Maciej | 08 07 09 08 10 08 09 08 | Solne Miasto Wieliczka Fala Niepołomice V Łomianki AZS SMS Jarosław Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Piranie Nowa Dęba | 06 06 14 08 06 06 06 08 | 33.75 33.66 32.83 32.58 32.80 33.21 33.71 33.87 |
Seria 11 z 18, 14:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ścioch Grzegorz Tomczyk Dawid Wiraszka Piotr Starzec Jan Siwarski Marcin Polakowski Bartłomiej Krischke Martin Wrześniak Oskar | 08 08 09 05 07 05 08 09 | Skarpa Lublin Dragon Będzin GIM 92 Ursynów Warszawa Gilus Gilowice Aquarius Lesko Janosik Bielsko-Biała TJ Frenštát pod Radhoštěm Solne Miasto Wieliczka | 03 11 14 11 08 11 06 | 32.24 31.79 31.53 31.02 31.30 31.63 32.11 32.33 |
Seria 12 z 18, 14:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sadek Kacper Brożyniak Fabian Halkiewicz Maciej Juroff Michał Karwat Bartłomiej Pietrowski Julian Lamenta Hubert Panczykowski Wiktor | 08 09 08 08 08 08 08 08 | Ósemka Oświęcim AZS SMS Jarosław Omega Olkusz CSiR MOS Dabrowa Grn. Nawa Skierniewice Nawa Skierniewice Delfin Łódź Gilus Gilowice | 06 08 06 11 05 05 05 11 | 30.86 30.70 30.37 30.23 30.37 30.60 30.82 30.89 |
Seria 13 z 18, 14:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kot Kacper Ociepa Norbert Aksamit Wiktor Szymkowicz Filip Grzesik Franciszek Piątkiewicz Aleksander Górski Antoni Jurkowski Igor | 08 09 06 07 09 05 08 08 | Solne Miasto Wieliczka CSiR MOS Dabrowa Grn. Limanowa-swim Wankan Legnica KSZO Ostrowiec Św. Górnik Sosnowiec Korona-Swim Kielce Ósemka Oświęcim | 06 11 06 01 12 11 12 06 | 29.72 29.63 29.48 29.44 29.44 29.52 29.65 30.18 |
Seria 14 z 18, 14:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Strąk Krystian Polonius Filip Buchcik Jakub Kieroński Marcel Droński Wojciech Radziszewski Andrzej Przybyło Jan Rachwał Patryk | 08 08 05 07 05 05 06 08 | Ósemka Oświęcim Górnik Radlin Aligator Gorzyce Fala Niepołomice Jasień Sucha Besk. Olimpijczyk Kraków Aquatica Pawłowice SMS Galicja Kraków | 06 11 11 06 06 06 11 06 | 29.22 29.07 29.02 28.92 28.94 29.02 29.19 29.26 |
Seria 15 z 18, 14:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Świderski Miłosz Jackiewicz Piotr Zawada Olaf Mędrek Krzysztof Krzykawski Michał Kaszubowski Borys Męcner Jakub Aftyka Bartłomiej | 08 08 06 06 99 08 05 08 | Trójka Łódź G-8 Bielany Warszawa Delfin Cieszyn Omega Olkusz Huragan Sosnowiec Wankan Legnica Janosik Bielsko-Biała UKS 307 Warszawa | 05 14 11 06 11 01 11 14 | 28.13 28.03 27.72 27.41 27.55 27.79 28.12 28.55 |
Seria 16 z 18, 14:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kluska Maksymilian Joachimowicz Patryk Puzio Michał Cisoski Hubert Górniak Kamil Loter Bartosz Wojtacha Karol Szymczak Tadeusz | 06 08 03 08 04 05 05 05 | Delfin Cieszyn Swim Lublin Piranie Nowa Dęba CSiR MOS Dabrowa Grn. Delfin Cieszyn Unia Oświęcim Olimpijczyk Kraków Wodnik Siemianowice Śl. | 11 03 08 11 11 06 06 11 | 27.34 27.16 27.02 26.92 26.96 27.08 27.31 27.39 |
Seria 17 z 18, 14:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Trzpil Mateusz Sosna Dominik Hanf Szymon Regulski Maciej Grot Szymon Kurzak Kamil Wytwer Daniel Jóźwiak Tymoteusz | 05 03 03 04 05 04 04 08 | Shark Rudna Unia Oświęcim Korona Kraków Unia Oświęcim Korona-Swim Kielce RMKS Rybnik Włókniarz 1925 Kalisz Jedynka Łódź | 01 06 06 06 12 11 15 05 | 26.36 26.24 26.07 25.90 25.98 26.16 26.29 26.56 |
Seria 18 z 18, 14:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bilski Bartosz Gabryś Maciej Guliński Maciej Misiak Szymon Ogrodnik Wojciech Tomaszewski Aleks Płoszka Kacper Czuba Adrian | 02 04 04 05 03 04 05 06 | Atol Oleśnica Sikret Gliwice Polonia Warszawa Shark Rudna Unia Oświęcim KSZO Ostrowiec Św. Jedynka Łódź Unia Oświęcim | 01 11 14 01 06 12 05 06 | 25.76 24.67 24.42 24.16 24.19 24.48 25.68 25.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 18/12/2021 - 14:33 | Kobiet, 400m zmienny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 14:33 |
2 3 4 5 6 7 | Panasiuk Agata Borowska Wiktoria Rutkowska Maja Ziętek Julia Bałoz Laura Kloc Martyna | 09 08 09 09 09 09 | Omega Olkusz Piątka Konstantynów Ł. UKS SP-149 Łódź UKP Ruda Śląska Górnik Radlin Manta Kochłowice Ruda Śl. | 06 05 05 11 11 11 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 14:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kurzeja Karolina Mleko Karolina Głogowska Natalia Bukowska Olga Młotek Hanna Łuczka Natalia Karkocha Gabriela Żak Zoya | 09 04 08 05 09 08 09 09 | STP Nowy Sącz Fala Niepołomice Piątka Konstantynów Ł. UKP Ruda Śląska Vega Dobrodzień Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Solne Miasto Wieliczka | 06 06 05 11 07 11 11 06 | NT NT 5:49.19 5:10.94 5:33.36 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 18/12/2021 - 14:47 | Mężczyzn, 400m zmienny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 14:47 |
3 4 5 | Poloczek Tomasz Borowski Mikołaj Drelich Mateusz | 09 08 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. SMS Galicja Kraków UKS 190 Łódź | 11 06 05 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 14:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wojtal Wiktor Staniszewski Wiktor Joachimowicz Patryk Konopka Maksymilian Ćwirko Michał Moszyk Oskar Ćwirko Dominik Piechaczek Paweł | 09 08 08 09 08 08 09 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. UKP Ruda Śląska Swim Lublin Korona-Swim Kielce Delfin Krapkowice MMKS Kędzierzyn-Koźle Delfin Krapkowice Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 11 03 12 07 07 07 11 | NT NT 5:35.27 5:30.29 5:34.41 6:06.17 NT NT |
Seria 3 z 3, 15:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Machulak Kamil Pogoda Krzysztof Laryś Jerzy Piela Michał Daszkiewicz Michał Kapała Szymon Porwik Kacper Socha Filip | 06 05 06 04 03 03 06 06 | Unia Oświęcim Jedynka Łódź Muszelka Warszawa Unia Oświęcim Unia Oświęcim Kormoran Olsztyn Unia Oświęcim Płetwal Zakopane | 06 05 14 06 06 13 06 06 | 4:57.44 4:33.05 4:25.13 4:12.25 4:24.37 4:26.02 4:44.59 5:14.18 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |