Bijemy Rekordy pod Patronatem Pawła Korzeniowskiego Oświęcim, 18/12/2021 |
2 - Bijemy Rekordy pod Patronatem Pawła Korzeniowskiego I | 18/12/2021 - 16:00 |
Konkurencja 5 18/12/2021 - 16:00 | Kobiet, 200m motylkowy | 12 lat i starsi Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 18/12/2021 - 16:03 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 12 lat i starsi Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 18/12/2021 - 16:06 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 16:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mazur Maria Adamiok Martyna Maik Marcelina Bartkowska Martyna Cunningham Hanna Ziętek Julia Kozińska Łucja Wioska-Kaganiec Wiktoria | 12 12 11 11 11 09 10 09 | Orka Zamość Manta Kochłowice Ruda Śl. Błysk Jarosław Orka Zamość Manta Kochłowice Ruda Śl. UKP Ruda Śląska Koral Wrocław Omega Olkusz | 03 11 08 03 11 11 01 06 | NT NT 1:48.84 1:43.45 1:44.94 NT NT NT |
Seria 2 z 10, 16:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piątek Zofia Bartnik Weronika Piątkiewicz Martyna Majcher Julia Brysz Emilia Batyra Weronika Bondyra Zuzanna Piętnik Zuzanna | 10 10 11 11 12 11 10 10 | MKP Zabrze Błysk Jarosław Górnik Sosnowiec Błysk Jarosław Aqua Team Mikołów Skarpa Lublin Orka Zamość Błysk Jarosław | 11 08 11 08 11 03 03 08 | 1:34.96 1:32.75 1:30.52 1:27.74 1:28.28 1:31.04 1:34.08 1:37.11 |
Seria 3 z 10, 16:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jędraszak Hanna Obłój Zuzanna Piecuch Julia Szlaga Liliana Adamczyk Zofia Kloc Tatiana Cholewa Zuzanna Wrotniak Wiktoria | 11 08 10 09 09 09 08 10 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Swim2Win Krosno KS SMS Wieliczka Aqua Team Mikołów Delfin Łódź Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Jelcz-Laskowice Dragon Będzin | 11 08 06 11 05 11 01 11 | 1:26.28 1:22.59 1:21.82 1:20.59 1:20.83 1:22.34 1:23.38 1:26.62 |
Seria 4 z 10, 16:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łuczak Anika Jekiel Julia Woźniak Zuzanna Gubała Justyna Mucha Julia Wiśniewska Hanna Korpanty Aleksandra Pawlak Jagoda | 09 09 09 09 07 09 07 08 | UKS SP-149 Łódź UKS SP-149 Łódź Delfin Łódź Fala Niepołomice STP Nowy Sącz Wankan Legnica Swim2Win Krosno Maratończyk Ostrów Wlkp. | 05 05 05 06 06 01 08 15 | 1:20.09 1:19.91 1:19.29 1:17.91 1:18.55 1:19.70 1:19.96 1:20.17 |
Seria 5 z 10, 16:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sokół Sara Klajmon Karolina Olszewska Natalia Jaworska Aleksandra Sadowska Maria Karczewska Oliwia Kostyła Kaja Misiewicz Hanna | 10 10 10 10 08 09 09 08 | KSZO Ostrowiec Św. NKP Bielsko Biała Orka Kielce Śląsk Wrocław UKS 307 Warszawa Korona-Swim Kielce Swim Lublin Manta Jelcz-Laskowice | 12 11 12 01 14 12 03 01 | 1:17.57 1:16.80 1:16.62 1:16.22 1:16.41 1:16.70 1:16.98 1:17.71 |
Seria 6 z 10, 16:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Boszczyk Zuzanna Wietrzyk Nikola Głogowska Natalia Rzepka Klara Stachowicz Maja Kiszczak Olga Grajdura Nina Ruchała Weronika | 11 08 08 10 08 09 09 08 | Orka Kielce Jasień Sucha Besk. Piątka Konstantynów Ł. Aqua Team Mikołów Dragon Będzin Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów STP Nowy Sącz | 12 06 05 11 11 06 06 06 | 1:15.95 1:15.60 1:15.29 1:14.76 1:15.23 1:15.35 1:15.65 1:16.22 |
Seria 7 z 10, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Matyniak Sylwia Lachowska Gabriela Dusza Michalina Cnota Natalia Górecka Maja Polak Iga Miąsik Jagoda Kurzeja Karolina | 08 08 08 05 08 09 08 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Ikar Mielec Piątka Chorzów RMKS Rybnik Janosik Bielsko-Biała Płetwal Zakopane Swim2Win Krosno STP Nowy Sącz | 11 08 11 11 11 06 08 06 | 1:14.13 1:13.80 1:13.33 1:13.09 1:13.23 1:13.40 1:14.03 1:14.73 |
Seria 8 z 10, 16:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Berezak Milena Grabarczyk Martyna Tomczuk Lidia Permus Aleksandra Kostańczyk Kaja Gąska Paulina Kużaj Lena Mikłos Julia | 08 08 10 06 09 09 09 05 | Ikar Mielec UKS SP-149 Łódź Cartusia Kartuzy KS SMS Wieliczka CSiR MOS Dabrowa Grn. Ikar Mielec MMKS Kędzierzyn-Koźle Unia Oświęcim | 08 05 10 06 11 08 07 06 | 1:12.88 1:12.56 1:11.48 1:10.95 1:11.25 1:12.48 1:12.70 1:12.95 |
Seria 9 z 10, 16:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Napieralczyk Martyna Piebiak Nicola Kuryłek Nikola Czaja Zuzanna Janik Anna Dobosiewicz Marta Malecka Inka Żurawel Polina | 08 08 08 08 05 06 08 08 | Śląsk Wrocław Manta Jelcz-Laskowice Fala Niepołomice KS SMS Wieliczka Unia Oświęcim Manta Warszawa Włochy SMS Galicja Kraków Juvenia Wrocław | 01 01 06 06 06 14 06 01 | 1:09.71 1:08.77 1:07.76 1:07.40 1:07.67 1:08.50 1:09.43 1:10.75 |
Seria 10 z 10, 16:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Badura Natalia Prasał Aleksandra Kamzol Flawia Smurzyńska Julia Kościelniak Aleksandra Pinkowicz Alicja Smiczek Julia Jakubczyk Natalia | 06 09 07 06 02 04 05 08 | Unia Oświęcim Korona-Swim Kielce SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Shark Rudna Unia Oświęcim AZS AWF Katowice CSiR MOS Dabrowa Grn. | 06 12 06 06 01 06 11 11 | 1:06.12 1:04.37 1:01.37 1:00.35 1:00.70 1:03.00 1:05.83 1:06.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 18/12/2021 - 16:28 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 16:28 |
3 4 5 | Jóźwiak Tymoteusz Konopko Michał Kapka Mikołaj | 08 10 12 | Jedynka Łódź Aqua Team Mikołów Górnik Sosnowiec | 05 11 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 16:31 |
2 3 4 5 6 7 | Wójtowicz Franciszek Staniszewski Bartosz Krzemień Igor Kurzeja Jakub Wrotniak Kacper Man Jerzy | 08 05 12 02 12 11 | Fala Niepołomice UKP Ruda Śląska Manta Kochłowice Ruda Śl. STP Nowy Sącz Dragon Będzin Manta Kochłowice Ruda Śl. | 06 11 11 06 11 11 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 9, 16:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tymoczek Nikodem Jakubczyk Robert Godula Karol Mansel Marcin Cieśliński Juliusz Karasz Wojciech Srokosz Miłosz Janiec Jakub | 11 10 10 09 10 11 10 10 | Błysk Jarosław Aligator Gorzyce Ósemka Oświęcim Manta Kochłowice Ruda Śl. Orka Zamość Manta Kochłowice Ruda Śl. MKP Zabrze Fala Niepołomice | 08 11 06 11 03 11 11 06 | 2:02.69 1:49.12 1:33.23 1:29.61 1:32.62 1:33.86 1:54.23 NT |
Seria 4 z 9, 16:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Charyga Piotr Wajda Artur Wójcicki Bartosz Joszko Artur Czerwiński Jakub Fedak Michał Gębusia Adam Ferraretto Albert | 10 09 09 10 10 10 10 08 | Aqua Team Mikołów SMS Galicja Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Orka Zamość Aquarius Lesko KSZO Ostrowiec Św. UKS SP-149 Łódź | 11 06 11 11 03 08 12 05 | 1:29.30 1:28.42 1:26.12 1:22.78 1:22.86 1:26.95 1:29.09 1:29.60 |
Seria 5 z 9, 16:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bojdoł Bartosz Giemza Paweł Sala Jakub Wereszczyński Igor Mazik Franciszek Sawiński Wojciech Wojtal Wiktor Kotynia Juliusz | 10 10 10 10 10 08 09 10 | Aqua Team Mikołów KSZO Ostrowiec Św. Jasień Sucha Besk. Śląsk Wrocław MKP Zabrze Salwator Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. SMS Galicja Kraków | 11 12 06 01 11 06 11 06 | 1:22.16 1:21.09 1:20.37 1:19.26 1:20.07 1:20.47 1:21.92 1:22.66 |
Seria 6 z 9, 16:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ugorski Hubert Kubiak Kacper Permus Maciej Kuroń Gabriel Linke Tomasz Żuchowski Kacper Zagniński Aleksander Moszyk Oskar | 10 08 10 08 08 09 11 08 | UKS 307 Warszawa Wankan Legnica KS SMS Wieliczka Swim2Win Krosno SMS Galicja Kraków Fala Niepołomice Orka Kielce MMKS Kędzierzyn-Koźle | 14 01 06 08 06 06 12 07 | 1:18.07 1:17.07 1:16.29 1:14.96 1:16.16 1:17.03 1:17.61 1:18.88 |
Seria 7 z 9, 16:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kasiński Mikołaj Wójcikowski Patryk Piwowarski Michał Zaremba Igor Włodarczyk Marcel Sadek Kacper Berendt Ksawery Hamrol Igor | 08 08 09 05 08 08 09 09 | UKS 307 Warszawa Omega Olkusz UKS 307 Warszawa Olimpijczyk Kraków Huragan Sosnowiec Ósemka Oświęcim V Łomianki Maratończyk Ostrów Wlkp. | 14 06 14 06 11 06 14 15 | 1:13.78 1:13.41 1:11.97 1:11.28 1:11.60 1:12.71 1:13.59 1:14.84 |
Seria 8 z 9, 16:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Strojek Tymoteusz Lamenta Hubert Orzeł Piotr Męcner Jakub Malczewski Szymon Pinczak Mateusz Panczykowski Wiktor Aftyka Bartłomiej | 09 08 05 05 05 08 08 08 | Swim2Win Krosno Delfin Łódź Korona-Swim Kielce Janosik Bielsko-Biała Manta Warszawa Włochy Dragon Będzin Gilus Gilowice UKS 307 Warszawa | 08 05 12 11 14 11 11 14 | 1:09.38 1:07.35 1:06.53 1:04.42 1:04.63 1:07.34 1:08.44 1:09.88 |
Seria 9 z 9, 16:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Świeży Paweł Ryś Tymon Basaez Claudio Zubik Jan Kurzak Kamil Woźnicki Dominik Pawłowski Kornel Świderski Miłosz | 05 02 05 03 04 06 08 08 | Olimpijczyk Kraków AZS AGH Kraków Park Wodny Tarn. Góry Polonia Warszawa RMKS Rybnik Unia Oświęcim Atol Oleśnica Trójka Łódź | 06 06 11 14 11 06 01 05 | 1:03.57 1:02.81 1:00.17 53.43 58.51 1:02.31 1:03.30 1:03.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 18/12/2021 - 16:49 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 16:49 |
2 3 4 5 6 7 | Porębska Julia Maciejewska Maja Grabysa Łucja Budzowska Hanna Cieślikowska Hanna Żarnowiec Joanna | 08 11 12 11 11 11 | Jasień Sucha Besk. Błysk Jarosław Orka Zamość Ósemka Oświęcim UKS 307 Warszawa Ósemka Oświęcim | 06 08 03 06 14 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 11, 16:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wyleżyk Natalia Jarek Lena Adamiec Helena Maik Marcelina Bosiak Zuzanna Ferdyn Lena Mazurek Jagoda Kierońska Maryla | 11 11 11 11 10 10 10 11 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Vega Dobrodzień Błysk Jarosław Orka Zamość Dragon Będzin Orka Zamość Fala Niepołomice | 11 11 07 08 03 11 03 06 | NT 2:01.35 1:58.33 1:50.24 1:57.69 1:58.45 2:12.32 NT |
Seria 3 z 11, 16:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobol Karolina Faderewska Zofia Karwaj Paulina Krajewska Maja Mazik Antonina Jendrzej Klara Piętnik Zuzanna Spyrka Nicola | 10 10 10 10 10 10 10 10 | Aquarius Lesko MKP Zabrze Aquarius Lesko UKS 307 Warszawa MKP Zabrze Vega Dobrodzień Błysk Jarosław MKP Zabrze | 08 11 08 14 11 07 08 11 | 1:48.18 1:46.06 1:43.73 1:43.64 1:43.71 1:43.75 1:47.41 1:48.31 |
Seria 4 z 11, 16:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pająk Agata Chuchmała Maria Zając Paulina Kubień Pola Jędraszak Hanna Nowicka Malwina Solis Zuzanna Pokrzywa Emilia | 11 11 10 10 11 09 11 11 | Aqua Team Mikołów Orka Kielce Aqua Team Mikołów Dragon Będzin Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Swim Team Wilanów Swim2Win Krosno | 11 12 11 11 11 11 14 08 | 1:41.98 1:40.03 1:39.80 1:37.19 1:38.32 1:39.96 1:41.13 1:43.08 |
Seria 5 z 11, 17:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kołodziejska Nina Merta Kornelia Musiał Milena Piechaczek Alina Kloc Martyna Głowacka Julia Wójcik Maja Kowalska Zofia | 09 10 11 11 09 10 09 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Ósemka Oświęcim MKP Zabrze Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Juvenia Wrocław Victoria Kozy UKS 307 Warszawa | 11 06 11 11 11 01 11 14 | 1:35.29 1:34.82 1:33.98 1:33.13 1:33.87 1:34.00 1:35.11 1:36.59 |
Seria 6 z 11, 17:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Miśkiewicz Zuzanna Głogowska Zuzanna Patyra Joanna Chmiel Zuzanna Ciszyk Hanna Majcher Julia Brzezińska Dominika Boicetta Blanka | 09 08 09 08 08 11 10 08 | Ikar Mielec Ikar Mielec UKS SP-149 Łódź SMS Galicja Kraków Piątka Konstantynów Ł. Błysk Jarosław KSZO Ostrowiec Św. Ikar Mielec | 08 08 05 06 05 08 12 08 | 1:32.31 1:31.59 1:31.21 1:30.81 1:31.17 1:31.30 1:31.69 1:32.82 |
Seria 7 z 11, 17:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Michalik Wiktoria Sobczak Małgorzata Kłokowska Amelia Michael Emma Słabik Nadia Łuczka Natalia Zajdel Oliwia Augustyniak Martyna | 09 10 09 10 08 08 09 09 | Ósemka Oświęcim UKS 307 Warszawa Maratończyk Ostrów Wlkp. CSiR MOS Dabrowa Grn. Swim2Win Krosno Manta Kochłowice Ruda Śl. Swim2Win Krosno Delfin Łódź | 06 14 15 11 08 11 08 05 | 1:29.80 1:29.70 1:29.33 1:28.79 1:29.12 1:29.44 1:29.79 1:30.67 |
Seria 8 z 11, 17:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piątek Nadia Rozwadowska Karolina Górniak Adrianna Pokrzywa Julia Możdżan Dominika Tatarczuk Zofia Gromala Julia Czapczyńska Zofia | 10 09 09 08 07 09 07 08 | Śląsk Wrocław Delfin Łódź KSZO Ostrowiec Św. Swim2Win Krosno Wankan Legnica Manta Kochłowice Ruda Śl. STP Nowy Sącz Fala Niepołomice | 01 05 12 08 01 11 06 06 | 1:27.44 1:26.90 1:26.49 1:24.85 1:25.50 1:26.87 1:27.35 1:28.26 |
Seria 9 z 11, 17:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Faruga Julia Beksińska Amelia Walkiewicz Zuzanna Mayerberg Anna Ftara Maja Jarosz Hanna Górniak Gabriela Tymińska Natalia | 08 09 08 05 09 10 06 08 | Manta Kochłowice Ruda Śl. KSZO Ostrowiec Św. Manta Kochłowice Ruda Śl. Janosik Bielsko-Biała Ikar Mielec Omega Olkusz KSZO Ostrowiec Św. UKS 307 Warszawa | 11 12 11 11 08 06 12 14 | 1:23.07 1:22.64 1:21.66 1:21.43 1:21.63 1:22.49 1:22.92 1:23.48 |
Seria 10 z 11, 17:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kuc Weronika Łukasik Blanka Balas Maria Staszkiewicz Julia Smoręda Weronik Kryza Maja Cieplucha Bianka Karpowicz Olivia | 08 09 08 08 05 05 08 09 | Unia Busko Zdrój Solne Miasto Wieliczka UKS 307 Warszawa Górnik Sosnowiec Unia Oświęcim Janosik Bielsko-Biała Delfin Łódź Orka Kielce | 12 06 14 11 06 11 05 12 | 1:20.64 1:20.43 1:19.21 1:17.35 1:17.64 1:19.63 1:20.61 1:20.73 |
Seria 11 z 11, 17:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krętosz Maria Pastuszka Aleksandra Wilczek Renata Sobczak Zofia Chrzan Zofia Lesiak Weronika Dudek Lena Rucińska Wiktoria | 03 08 04 06 05 08 09 06 | Wodnik Siemianowice Śl. Juvenia Wrocław Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa Delfin Gdynia Nawa Skierniewice CSiR MOS Dabrowa Grn. Piątka Konstantynów Ł. | 11 01 06 14 10 05 11 05 | 1:15.52 1:14.83 1:11.87 1:07.93 1:08.10 1:13.02 1:15.51 1:16.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 18/12/2021 - 17:15 | Mężczyzn, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 17:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kamzenov Aibek Zubik Jan Furmaniuk Piotr Lenarcik Jakub Chwaścik Wiktor Kosiarek Mateusz Cuper Wojciech Chromy Kuba | 95 03 10 07 10 10 11 11 | AZS WSG Bydgoszcz Polonia Warszawa Park Wodny Tarn. Góry Górnik Sosnowiec Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Manta Kochłowice Ruda Śl. Jasień Sucha Besk. | 02 14 11 11 01 01 11 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 9, 17:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Srokosz Miłosz Flis Bartosz Krząkała Dominik Zajda Dawid Kierepka Filip Ferens Mikołaj Balas Mateusz Tymoczek Nikodem | 10 11 10 10 10 10 11 11 | MKP Zabrze Dragon Będzin Manta Kochłowice Ruda Śl. Jasień Sucha Besk. Orka Zamość Orka Zamość UKS 307 Warszawa Błysk Jarosław | 11 11 11 06 03 03 14 08 | 2:04.02 1:47.96 1:42.48 1:38.55 1:39.99 1:43.58 1:48.69 2:10.98 |
Seria 3 z 9, 17:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łądka Gabriel Machulak Łukasz Łankiewicz Odyseas Kaleta Barłomiej Bondyra Paweł Rękawek Szymon Sobczyk Jan Nowak Oskar | 08 10 09 10 09 10 11 09 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Manta Kochłowice Ruda Śl. Śląsk Wrocław Orka Zamość Aqua Team Mikołów UKS SP-149 Łódź SMS Galicja Kraków | 06 06 11 01 03 11 05 06 | 1:34.51 1:33.08 1:32.66 1:31.84 1:32.12 1:32.72 1:34.11 1:37.49 |
Seria 4 z 9, 17:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gajecki Filip Poloczek Tomasz Fengler Adam Tupko Jakub Markowski Piotr Gorzkowski Filip Konopka Maksymilian Osak Kacper | 08 09 08 10 08 08 09 10 | Swim2Win Krosno Manta Kochłowice Ruda Śl. SMS Galicja Kraków Delfin Krapkowice Ikar Mielec Olimpijczyk Kraków Korona-Swim Kielce KS SMS Wieliczka | 08 11 06 07 08 06 12 06 | 1:30.69 1:28.39 1:27.92 1:24.28 1:25.88 1:28.38 1:29.93 1:30.92 |
Seria 5 z 9, 17:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Siuda Jeremi Kuroń Gabriel Drelich Mateusz Krakowiak Dawid Tokarski Szymon Knapczyk Bartosz Porada Jan Kalita Michał | 08 08 09 08 10 07 08 09 | AZS UMCS Lublin Swim2Win Krosno UKS 190 Łódź Swim Lublin Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane UKS SP-149 Łódź KSZO Ostrowiec Św. | 03 08 05 03 06 06 05 12 | 1:22.72 1:22.05 1:21.98 1:21.47 1:21.90 1:22.03 1:22.26 1:24.10 |
Seria 6 z 9, 17:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ćwirko Michał Szymkowicz Filip Cis Wiktor Halkiewicz Maciej Kusz Franciszek Radziwiński Mateusz Piechaczek Paweł Żogała Piotr | 08 07 09 08 09 09 09 08 | Delfin Krapkowice Wankan Legnica Dragon Sosnowiec Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Swim2Win Krosno Manta Kochłowice Ruda Śl. Jedność 32 Przyszowice | 07 01 11 06 06 08 11 11 | 1:20.84 1:19.89 1:19.48 1:18.84 1:18.95 1:19.62 1:20.16 1:21.01 |
Seria 7 z 9, 17:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Strojek Tymoteusz Mazurek Szymon Powierza Arkadiusz Mędrek Krzysztof Tworkowski Michał Sawiński Wojciech Bernacik Dawid Stanisz Mikołaj | 09 08 09 06 08 08 06 07 | Swim2Win Krosno UKS 307 Warszawa GIM 92 Ursynów Warszawa Omega Olkusz Swim Lublin Salwator Kraków Unia Oświęcim Fala Niepołomice | 08 14 14 06 03 06 06 06 | 1:18.22 1:15.70 1:13.68 1:13.40 1:13.55 1:15.02 1:16.05 1:18.31 |
Seria 8 z 9, 17:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Starzycki Borys Buchcik Jakub Ginalski Paweł Trzpil Mateusz Droński Wojciech Porwik Kacper Żak Wiktor Rekowski Karol | 05 05 08 05 05 06 05 08 | Unia Oświęcim Aligator Gorzyce Swim2Win Krosno Shark Rudna Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim RMKS Rybnik Start Opole | 06 11 08 01 06 06 11 07 | 1:11.09 1:09.88 1:08.72 1:07.52 1:07.67 1:08.93 1:10.53 1:12.03 |
Seria 9 z 9, 17:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Iskra Szymon Stańczyk Jarema Lemiasheuski Mikhail Solak Łukasz Skóra Bartosz Loter Bartosz Uryniuk Paweł Chmielniak Michał | 04 02 01 99 03 05 03 05 | Piątka Konstantynów Ł. AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Piątka Konstantynów Ł. Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa Janosik Bielsko-Biała | 05 06 06 06 05 06 14 11 | 1:03.93 1:03.19 1:01.34 58.81 59.40 1:01.48 1:03.82 1:06.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 18/12/2021 - 17:35 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 17, 17:35 |
2 3 4 5 6 7 | Adamiec Helena Sękowska Hanna Bielak Adrianna Adamiok Martyna Trzeciecka Agnieszka Kolbasina Yeva | 11 11 11 12 04 11 | Vega Dobrodzień Orka Zamość Orka Zamość Manta Kochłowice Ruda Śl. Korona Kraków Fala Niepołomice | 07 03 03 11 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 17, 17:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Procz Dominika Maciejewska Maja Niedźwiedzka Nadia Harbuz Milena Trubic Wiktoria Repeć Nadia Jarek Lena Mazur Maria | 12 11 11 10 11 10 11 12 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Błysk Jarosław UKS 307 Warszawa Orka Zamość Manta Kochłowice Ruda Śl. Orka Zamość Manta Kochłowice Ruda Śl. Orka Zamość | 11 08 14 03 11 03 11 03 | NT 2:15.35 1:40.75 1:35.09 1:39.13 1:44.33 NT NT |
Seria 3 z 17, 17:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ciambella Laura Piechaczek Alina Florczak Zofia Menet Maria Ferdyn Lena Miller Milena Wereszczyńska Lila Maik Marcelina | 10 11 11 12 10 12 12 11 | Orka Zamość Manta Kochłowice Ruda Śl. Aquarius Lesko Aquarius Lesko Dragon Będzin Aquarius Lesko Śląsk Wrocław Błysk Jarosław | 03 11 08 08 11 08 01 08 | 1:33.39 1:31.72 1:31.31 1:31.25 1:31.30 1:31.33 1:31.93 1:33.52 |
Seria 4 z 17, 17:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Popanda Blanka Julia Jagieło Kierońska Maryla Załuska Marlena Kudyk Magdalena Czajkowska Julia Cunningham Hanna Bochnak Zuzanna | 10 10 11 10 11 11 11 10 | Vega Dobrodzień Dragon Będzin Fala Niepołomice Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Manta Kochłowice Ruda Śl. Aquarius Lesko | 07 11 06 03 03 03 11 08 | 1:29.48 1:27.29 1:26.97 1:26.72 1:26.76 1:27.08 1:29.27 1:30.30 |
Seria 5 z 17, 17:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Porębska Julia Piątek Zofia Bartnik Weronika Florek Aleksandra Brysz Emilia Krajewska Maja Wyleżyk Natalia Cieślikowska Hanna | 08 10 10 10 12 10 11 11 | Jasień Sucha Besk. MKP Zabrze Błysk Jarosław Aquarius Lesko Aqua Team Mikołów UKS 307 Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. UKS 307 Warszawa | 06 11 08 08 11 14 11 14 | 1:25.56 1:23.61 1:22.78 1:22.03 1:22.07 1:23.60 1:24.55 1:26.17 |
Seria 6 z 17, 17:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobol Karolina Jędraszak Hanna Zając Paulina Wrotniak Wiktoria Tatarczuk Zofia Solis Zuzanna Dudek Lena Karwaj Paulina | 10 11 10 10 09 11 09 10 | Aquarius Lesko Manta Kochłowice Ruda Śl. Aqua Team Mikołów Dragon Będzin Manta Kochłowice Ruda Śl. Swim Team Wilanów Ikar Mielec Aquarius Lesko | 08 11 11 11 11 14 08 08 | 1:21.03 1:19.44 1:19.22 1:18.40 1:18.68 1:19.23 1:20.95 1:21.97 |
Seria 7 z 17, 17:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalska Zofia Sobczak Małgorzata Kłokowska Amelia Rajca Matylda Kozińska Łucja Panasiuk Agata Pająk Agata Piątkiewicz Martyna | 09 10 09 10 10 09 11 11 | UKS 307 Warszawa UKS 307 Warszawa Maratończyk Ostrów Wlkp. Jedność 32 Przyszowice Koral Wrocław Omega Olkusz Aqua Team Mikołów Górnik Sosnowiec | 14 14 15 11 01 06 11 11 | 1:17.97 1:17.50 1:16.75 1:15.86 1:16.70 1:17.11 1:17.56 1:18.31 |
Seria 8 z 17, 17:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tkaczyk Aleksandra Ciszyk Hanna Wiśniewska Hanna Chrapek Magdalena Zajdel Oliwia Wilczyńska Martyna Obłój Zuzanna Sadowska Zofia | 09 08 09 09 09 08 08 10 | Swim Lublin Piątka Konstantynów Ł. Wankan Legnica Delfin Cieszyn Swim2Win Krosno Fala Niepołomice Swim2Win Krosno UKS 307 Warszawa | 03 05 01 11 08 06 08 14 | 1:14.64 1:13.85 1:13.61 1:12.74 1:12.93 1:13.84 1:13.93 1:14.93 |
Seria 9 z 17, 17:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dzierwa Zuzanna Kędzierska MIchalina Kloc Tatiana Kubiczek Sara Sokół Sara Brzezińska Dominika Konieczna Antonina Majcher Julia | 08 08 09 08 10 10 08 11 | Fala Niepołomice Wankan Legnica Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. KSZO Ostrowiec Św. KSZO Ostrowiec Św. Omega Olkusz Błysk Jarosław | 06 01 11 11 12 12 06 08 | 1:11.56 1:11.19 1:11.00 1:10.81 1:10.93 1:11.01 1:11.29 1:11.84 |
Seria 10 z 17, 17:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cholewa Zuzanna Chylińska Matylda Bednarek Lena Wiekiera Julia Korpanty Aleksandra Malarz Milena Olejniczak Julia Lepczak Wiktoria | 08 08 09 06 07 09 06 10 | Manta Jelcz-Laskowice Wodnik Siemianowice Śl. Piątka Chorzów KS SMS Wieliczka Swim2Win Krosno Victoria Kozy Aligator Gorzyce Wankan Legnica | 01 11 11 06 08 11 11 01 | 1:10.46 1:10.11 1:09.33 1:09.32 1:09.33 1:09.71 1:10.14 1:10.51 |
Seria 11 z 17, 17:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Górniak Gabriela Chmielewska Maria Szlaga Liliana Boszczyk Zuzanna Kostańczyk Kaja Głogowska Zuzanna Gierach Maja Gorska Liliana | 06 09 09 11 09 08 09 08 | KSZO Ostrowiec Św. Maratończyk Ostrów Wlkp. Aqua Team Mikołów Orka Kielce CSiR MOS Dabrowa Grn. Ikar Mielec Manta Kochłowice Ruda Śl. MMKS Kędzierzyn-Koźle | 12 15 11 12 11 08 11 07 | 1:09.28 1:09.06 1:08.99 1:08.44 1:08.60 1:09.01 1:09.12 1:09.30 |
Seria 12 z 17, 17:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Górecka Maja Batyra Julia Matwin Julia Włodarczyk Maja Płuciennikowska Helena Szkoda Michalina Guzińska Natalia Satora Rita | 08 08 05 08 09 08 09 09 | Janosik Bielsko-Biała Skarpa Lublin Unia Oświęcim Manta Jelcz-Laskowice Delfin Łódź Swim Lublin Orka Kielce Omega Olkusz | 11 03 06 01 05 03 12 06 | 1:08.22 1:07.17 1:06.96 1:06.75 1:06.91 1:07.13 1:08.20 1:08.42 |
Seria 13 z 17, 18:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kulik Nadia Słomska Wiktoria Lachowska Gabriela Kużaj Lena Gwiazdowska Wiktoria Hutkowska Nadia Borowska Wiktoria Misiewicz Hanna | 09 08 08 09 03 09 08 08 | UKS 307 Warszawa Ósemka Oświęcim Ikar Mielec MMKS Kędzierzyn-Koźle Korona Kraków UKS 307 Warszawa Piątka Konstantynów Ł. Manta Jelcz-Laskowice | 14 06 08 07 06 14 05 01 | 1:06.66 1:05.87 1:05.38 1:05.29 1:05.35 1:05.55 1:06.34 1:06.69 |
Seria 14 z 17, 18:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kapka Antonina Żurawel Polina Jakubik Julia Faruga Julia Cnota Natalia Zagonari Sydney Sądel Oliwia Lepczak Aleksandra | 09 08 05 08 05 08 08 06 | CSiR MOS Dabrowa Grn. Juvenia Wrocław Unia Oświęcim Manta Kochłowice Ruda Śl. RMKS Rybnik Victoria Kozy SMS Galicja Kraków Wankan Legnica | 11 01 06 11 11 11 06 01 | 1:04.59 1:04.53 1:04.32 1:03.59 1:03.65 1:04.39 1:04.56 1:05.14 |
Seria 15 z 17, 18:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żak Zoya Matyniak Sylwia Pancerz Oliwia Bukowska Olga Volkert Julia Łazarz Milena Jakubczyk Natalia Nowak Laura | 09 08 06 05 05 06 08 04 | Solne Miasto Wieliczka Manta Kochłowice Ruda Śl. Unia Oświęcim UKP Ruda Śląska Unia Oświęcim Unia Oświęcim CSiR MOS Dabrowa Grn. Korona Kraków | 06 11 06 11 06 06 11 06 | 1:03.27 1:02.90 1:02.47 1:02.23 1:02.41 1:02.82 1:03.05 1:03.34 |
Seria 16 z 17, 18:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sulak Antonina Pęczek Karolina Miernik Wiktoria Świderska Joanna Rutkowska Maja Kusion Judyta Łakoma Maria Drabik Aneta | 06 09 04 05 09 06 08 04 | Piątka Konstantynów Ł. Płetwal Zakopane Unia Oświęcim Nawa Skierniewice UKS SP-149 Łódź Unia Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Sukces Chorzów | 05 06 06 05 05 06 06 11 | 1:02.01 1:01.85 1:01.28 1:00.79 1:00.98 1:01.61 1:01.90 1:02.23 |
Seria 17 z 17, 18:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piebiak Nicola Sobuń Julia Kamzol Flawia Maik Julia Bubnowicz Waleria Gracjasz Wiktoria Wilk Anna Janik Julia | 08 04 07 03 06 08 06 06 | Manta Jelcz-Laskowice Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Włókniarz 1925 Kalisz Orka Grudziądz Jasień Sucha Besk. Fala Kraśnik UKS 190 Łódź | 01 06 06 15 02 06 03 05 | 1:00.45 59.47 57.23 54.59 57.12 57.48 59.94 1:00.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 18/12/2021 - 18:09 | Mężczyzn, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 17, 18:09 |
3 4 5 | Zubik Jan Diakite Malik Janiec Jakub | 03 10 10 | Polonia Warszawa UKS 307 Warszawa Fala Niepołomice | 14 14 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 17, 18:12 |
2 3 4 5 6 7 | Furmaniuk Piotr Wrotniak Kacper Kapka Mikołaj Krzemień Igor Kolbasin Oleksandr Rusiniak Antoni | 10 12 12 12 09 12 | Park Wodny Tarn. Góry Dragon Będzin Górnik Sosnowiec Manta Kochłowice Ruda Śl. Fala Niepołomice UKS 307 Warszawa | 11 11 11 11 06 14 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 17, 18:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobczyk Jan Szeliga Vincent Orłowski Łukasz Cuper Wojciech Tymoczek Nikodem Wiśniewski Karol Jagiełło Antonii Bieńczyk Krzysztof | 11 13 11 11 11 13 12 09 | UKS SP-149 Łódź Aquarius Lesko Aquarius Lesko Manta Kochłowice Ruda Śl. Błysk Jarosław Aquarius Lesko Aquarius Lesko UKS 307 Warszawa | 05 08 08 11 08 08 08 14 | NT 2:13.33 1:48.36 1:38.99 1:42.99 1:58.74 2:13.43 NT |
Seria 4 z 17, 18:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Faderewski Jakub Pasionek Mikołaj Wójtowicz Franciszek Gębusia Adam Gasz Nikodem Kahan Aleksander Koziński Aleksander Kitel Bartosz | 11 10 08 10 10 11 10 11 | MKP Zabrze Aquarius Lesko Fala Niepołomice KSZO Ostrowiec Św. Aqua Team Mikołów Orka Zamość Koral Wrocław MKP Zabrze | 11 08 06 12 11 03 01 11 | 1:36.35 1:27.27 1:23.19 1:22.01 1:22.67 1:24.47 1:30.48 1:37.59 |
Seria 5 z 17, 18:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zajda Dawid Szymański Maksymilian Kantorosiński Nikodem Sobczak Mateusz Flis Bartosz Gołębiowski Wiktor Jakubczyk Robert Goły Milan | 10 11 11 10 11 09 10 10 | Jasień Sucha Besk. KS SMS Wieliczka MKP Zabrze UKS 307 Warszawa Dragon Będzin Juvenia Wrocław Aligator Gorzyce Aligator Gorzyce | 06 06 11 14 11 01 11 11 | 1:21.18 1:19.64 1:18.41 1:17.83 1:17.96 1:19.43 1:20.08 1:21.49 |
Seria 6 z 17, 18:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Włoch Szymon Piwowarski Mikołaj Mansel Marcin Ferraretto Albert Wójcicki Bartosz Rękawek Szymon Charyga Piotr Krząkała Dominik | 09 11 09 08 09 10 10 10 | Vega Dobrodzień UKS 307 Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. UKS SP-149 Łódź Manta Kochłowice Ruda Śl. Aqua Team Mikołów Aqua Team Mikołów Manta Kochłowice Ruda Śl. | 07 14 11 05 11 11 11 11 | 1:17.38 1:16.94 1:16.49 1:16.19 1:16.24 1:16.54 1:16.96 1:17.71 |
Seria 7 z 17, 18:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalski Adrian Joszko Artur Giemza Paweł Fedak Michał Mazik Franciszek Koza Kamil Bocheński Kajetan Sala Jakub | 10 10 10 10 10 09 07 10 | CSiR MOS Dabrowa Grn. Manta Kochłowice Ruda Śl. KSZO Ostrowiec Św. Aquarius Lesko MKP Zabrze Vega Dobrodzień STP Nowy Sącz Jasień Sucha Besk. | 11 11 12 08 11 07 06 06 | 1:15.69 1:14.96 1:14.85 1:14.50 1:14.63 1:14.87 1:15.46 1:16.05 |
Seria 8 z 17, 18:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gierula Karol Lichański Aleksander Mierczyński Krystian Wesecki Adrian Kulik Konstanty Dębicki Marcel Moszyk Oskar Lenarcik Jakub | 09 08 08 09 10 10 08 07 | Aquarius Lesko Delfin Łódź Delfin Łódź Ósemka Oświęcim UKS 307 Warszawa Śląsk Wrocław MMKS Kędzierzyn-Koźle Górnik Sosnowiec | 08 05 05 06 14 01 07 11 | 1:12.81 1:10.80 1:10.32 1:09.37 1:10.20 1:10.63 1:12.45 1:13.97 |
Seria 9 z 17, 18:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kalita Michał Sarközi Vincent Wiszniowski Tymoteusz Sawiński Wojciech Starachowski Maciej Konopko Michał Kostyła Igor Grabowski Marcel | 09 09 10 08 10 10 08 09 | KSZO Ostrowiec Św. LSK Frýdek-Místek Jedność 32 Przyszowice Salwator Kraków KSZO Ostrowiec Św. Aqua Team Mikołów Swim Lublin Fala Niepołomice | 12 11 06 12 11 03 06 | 1:08.54 1:08.11 1:07.62 1:07.16 1:07.58 1:07.74 1:08.48 1:09.26 |
Seria 10 z 17, 18:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Głogowski Seweryn Sternik Adrian Tomczyk Dawid Macha Bartłomiej Piwowarski Michał Tokarski Szymon Duc Benjamin Kusz Franciszek | 08 08 08 09 09 10 09 09 | Orka Kielce Swim Lublin Dragon Będzin Jedność 32 Przyszowice UKS 307 Warszawa Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 12 03 11 11 14 06 06 06 | 1:07.00 1:06.74 1:06.12 1:04.98 1:05.83 1:06.65 1:06.89 1:07.11 |
Seria 11 z 17, 18:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Siwarski Marcin Starzec Jan Ścioch Grzegorz Stanisz Mikołaj Urban Mateusz Lamenta Hubert Pazdro Antoni Świdrak Kacper | 07 05 08 07 07 08 08 09 | Aquarius Lesko Gilus Gilowice Skarpa Lublin Fala Niepołomice Płetwal Zakopane Delfin Łódź Ikar Mielec STP Nowy Sącz | 08 11 03 06 06 05 08 06 | 1:03.92 1:01.47 1:01.42 1:01.19 1:01.37 1:01.43 1:03.51 1:04.20 |
Seria 12 z 17, 18:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kryszczuk Karol Ptaszyński Stanisław Włodarczyk Marcel Pietrowski Julian Piątkiewicz Aleksander Krischke Martin Broczkowski Bogusz Płoskonka Gracjan | 06 05 08 08 05 08 08 06 | Piątka Konstantynów Ł. Unia Oświęcim Huragan Sosnowiec Nawa Skierniewice Górnik Sosnowiec TJ Frenštát pod Radhoštěm Dragon Będzin Unia Oświęcim | 05 06 11 05 11 11 06 | 1:00.99 1:00.63 1:00.57 1:00.15 1:00.24 1:00.61 1:00.75 1:01.13 |
Seria 13 z 17, 18:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cieślikowski Szymon Socha Filip Kochanowicz Karol Sarowski Bartosz Aksamit Wiktor Panczykowski Wiktor Rybczyński Piotr Staniszewski Wiktor | 08 06 05 07 06 08 08 08 | UKS 307 Warszawa Płetwal Zakopane Unia Oświęcim Wankan Legnica Limanowa-swim Gilus Gilowice Skarpa Lublin UKP Ruda Śląska | 14 06 06 01 06 11 03 11 | 59.96 59.63 59.52 59.19 59.35 59.57 59.93 1:00.12 |
Seria 14 z 17, 18:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grzesik Franciszek Pawłowski Kornel Polonius Filip Wiraszka Piotr Cembala Karol Biemek Kamil Chmielniak Michał Kieroński Marcel | 09 08 08 09 05 07 05 07 | KSZO Ostrowiec Św. Atol Oleśnica Górnik Radlin GIM 92 Ursynów Warszawa Unia Oświęcim Delfin Krapkowice Janosik Bielsko-Biała Fala Niepołomice | 12 01 11 14 06 07 11 06 | 59.14 58.84 57.07 56.70 56.98 58.50 59.11 59.18 |
Seria 15 z 17, 18:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pawłowski Jan Wojtacha Karol Misztal Oliwier Fortuna Filip Kaszubowski Borys Szymczak Tadeusz Mędrek Krzysztof Skalski Konrad | 05 05 05 03 08 05 06 04 | Unia Oświęcim Olimpijczyk Kraków Korona Kraków Korona Kraków Wankan Legnica Wodnik Siemianowice Śl. Omega Olkusz Unia Oświęcim | 06 06 06 06 01 11 06 06 | 56.39 55.95 55.78 55.48 55.50 55.83 56.00 56.55 |
Seria 16 z 17, 18:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krzykawski Michał Męcner Jakub Hanf Szymon Daszkiewicz Michał Gabryś Maciej Piecha Kacper Jóźwiak Tymoteusz Pinczak Mateusz | 99 05 03 03 04 05 08 08 | Huragan Sosnowiec Janosik Bielsko-Biała Korona Kraków Unia Oświęcim Sikret Gliwice Unia Oświęcim Jedynka Łódź Dragon Będzin | 11 11 06 06 11 06 05 11 | 55.35 54.98 53.53 52.81 53.34 54.97 55.14 55.39 |
Seria 17 z 17, 18:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Płoszka Kacper Walter Jakub Misiak Szymon Smoliński Paweł Ludwiczak Piotr Guliński Maciej Zdybel Adam Malik Dawid | 05 04 05 01 96 04 05 06 | Jedynka Łódź Unia Oświęcim Shark Rudna AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Polonia Warszawa Delfin Gdynia Unia Oświęcim | 05 06 01 11 11 14 10 06 | 50.47 49.94 49.54 48.41 48.91 49.91 50.20 51.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 18/12/2021 - 18:43 | Kobiet, 200m zmienny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 18:43 |
3 4 5 6 | Bartnik Weronika Furmańska Julia Sadowska Zofia Volkert Julia | 10 06 10 05 | Błysk Jarosław Nawa Skierniewice UKS 307 Warszawa Unia Oświęcim | 08 05 14 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 7, 18:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tatarczuk Zofia Jendrzej Klara Wójcik Maja Patyra Joanna Gierach Maja Kołodziejska Nina Piętnik Zuzanna Kubień Pola | 09 10 09 09 09 09 10 10 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Vega Dobrodzień Victoria Kozy UKS SP-149 Łódź Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Błysk Jarosław Dragon Będzin | 11 07 11 05 11 11 08 11 | NT 3:19.84 3:05.48 3:02.47 3:02.61 3:06.68 3:22.64 NT |
Seria 3 z 7, 18:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łuczak Anika Wioska-Kaganiec Wiktoria Michael Emma Rachwał Olga Rajkowska Zuzanna Piątek Nadia Kloc Martyna Klajmon Karolina | 09 09 10 10 09 10 09 10 | UKS SP-149 Łódź Omega Olkusz CSiR MOS Dabrowa Grn. SMS Galicja Kraków Dragon Będzin Śląsk Wrocław Manta Kochłowice Ruda Śl. NKP Bielsko Biała | 05 06 11 06 11 01 11 11 | 3:00.58 2:55.82 2:53.72 2:51.83 2:51.95 2:54.10 3:00.18 3:01.94 |
Seria 4 z 7, 18:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rzepka Klara Gąska Paulina Hutkowska Nadia Bałoz Laura Ftara Maja Olszewska Natalia Kostyła Kaja Jarosz Hanna | 10 09 09 09 09 10 09 10 | Aqua Team Mikołów Ikar Mielec UKS 307 Warszawa Górnik Radlin Ikar Mielec Orka Kielce Swim Lublin Omega Olkusz | 11 08 14 11 08 12 03 06 | 2:47.87 2:45.56 2:44.86 2:44.23 2:44.54 2:45.22 2:46.57 2:49.43 |
Seria 5 z 7, 18:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Głogowska Natalia Grabarczyk Martyna Kryza Maja Beksińska Amelia Grajdura Nina Karkocha Gabriela Berezak Milena Balas Maria | 08 08 05 09 09 09 08 08 | Piątka Konstantynów Ł. UKS SP-149 Łódź Janosik Bielsko-Biała KSZO Ostrowiec Św. Sokół-Mościce Tarnów Manta Kochłowice Ruda Śl. Ikar Mielec UKS 307 Warszawa | 05 05 11 12 06 11 08 14 | 2:41.95 2:40.89 2:39.71 2:38.41 2:38.58 2:40.26 2:41.62 2:42.25 |
Seria 6 z 7, 19:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dygulska Weronika Pastuszka Aleksandra Lesiak Weronika Gościńska Gabriela Rodziewicz Alicja Dudek Lena Rucińska Wiktoria Żak Zoya | 08 08 08 09 08 09 06 09 | SMS Galicja Kraków Juvenia Wrocław Nawa Skierniewice SMS Galicja Kraków Nawa Skierniewice CSiR MOS Dabrowa Grn. Piątka Konstantynów Ł. Solne Miasto Wieliczka | 06 01 05 06 05 11 05 06 | 2:37.55 2:30.82 2:30.05 2:27.13 2:28.46 2:30.67 2:35.30 2:38.25 |
Seria 7 z 7, 19:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bocian Roksana Jarosz Helena Bernat Laura Famulok Zuzanna Poznańska Justyna Klusek Aleksandra Parol Olga Koral Milena | 04 06 05 03 05 05 05 05 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS UMCS Lublin Unia Oświęcim Jedynka Łódź Polonia Warszawa Żabianka Gdańsk Aquatica Pawłowice | 06 06 03 06 05 14 10 11 | 2:23.29 2:19.23 2:14.79 2:12.84 2:14.27 2:17.31 2:20.14 2:26.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 18/12/2021 - 19:09 | Mężczyzn, 200m zmienny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 19:09 |
3 4 5 6 | Kurzak Kamil Kamzenov Alibek Lemiasheuski Mikhail Zawolik Szymon | 04 95 01 08 | RMKS Rybnik AZS WSG Bydgoszcz AZS AGH Kraków Huragan Sosnowiec | 11 02 06 11 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 7, 19:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ugorski Hubert Tomaszewski Aleks Solak Łukasz Koziński Aleksander Kamzenov Aibek Łankiewicz Odyseas Zaremba Igor Mansel Marcin | 10 04 99 10 95 09 05 09 | UKS 307 Warszawa KSZO Ostrowiec Św. AZS AGH Kraków Koral Wrocław AZS WSG Bydgoszcz Manta Kochłowice Ruda Śl. Olimpijczyk Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. | 14 12 06 01 02 11 06 11 | NT NT NT 3:47.72 NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 19:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kasiński Mikołaj Skawiński Aleksander Dębicki Marcel Poloczek Tomasz Sklarczuk Mikołaj Tupko Jakub Kotynia Juliusz Pichit Patryk | 08 10 10 09 10 10 10 10 | UKS 307 Warszawa UKS 307 Warszawa Śląsk Wrocław Manta Kochłowice Ruda Śl. Śląsk Wrocław Delfin Krapkowice SMS Galicja Kraków CSiR MOS Dabrowa Grn. | 14 14 01 11 01 07 06 11 | 3:00.99 2:59.20 2:55.01 2:52.73 2:54.56 2:57.45 3:00.72 3:05.72 |
Seria 4 z 7, 19:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wróbel Michał Wojtal Wiktor Markowski Piotr Permus Maciej Przybyłek Wiktor Piechaczek Paweł Wójcikowski Patryk Cis Wiktor | 10 09 08 10 09 09 08 09 | Aqua Team Mikołów Manta Kochłowice Ruda Śl. Ikar Mielec KS SMS Wieliczka Delfin Krapkowice Manta Kochłowice Ruda Śl. Omega Olkusz Dragon Sosnowiec | 11 11 08 06 07 11 06 11 | 2:52.31 2:48.14 2:44.97 2:43.49 2:44.72 2:47.70 2:49.18 2:52.50 |
Seria 5 z 7, 19:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kępiński Rafał Porada Jan Aftyka Bartłomiej Karwat Bartłomiej Rachwał Patryk Ćwirko Michał Ćwirko Dominik Drelich Mateusz | 09 08 08 08 08 08 09 09 | KSZO Ostrowiec Św. UKS SP-149 Łódź UKS 307 Warszawa Nawa Skierniewice SMS Galicja Kraków Delfin Krapkowice Delfin Krapkowice UKS 190 Łódź | 12 05 14 05 06 07 07 05 | 2:41.59 2:35.29 2:31.00 2:28.72 2:29.13 2:33.46 2:38.36 2:42.64 |
Seria 6 z 7, 19:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Halkiewicz Maciej Machulak Kamil Loter Bartosz Regulski Maciej Porwik Kacper Bigaj Gabriel Świderski Miłosz Ginalski Paweł | 08 06 05 04 06 05 08 08 | Omega Olkusz Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Trójka Łódź Swim2Win Krosno | 06 06 06 06 06 06 05 08 | 2:27.44 2:18.35 2:13.45 2:09.46 2:13.32 2:15.41 2:19.08 2:27.66 |
Seria 7 z 7, 19:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zubik Jan Michalak Jan Piela Michał Poprawa Michał Uryniuk Paweł Konarski Maciej Staniszewski Bartosz Pogoda Krzysztof | 03 03 04 94 03 04 05 05 | Polonia Warszawa Nawa Skierniewice Unia Oświęcim AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa GIM 92 Ursynów Warszawa UKP Ruda Śląska Jedynka Łódź | 14 05 06 11 14 14 11 05 | 2:05.68 2:02.67 2:00.97 1:56.59 1:59.77 2:01.86 2:03.63 2:06.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 18/12/2021 - 19:34 | Kobiet, 100m motylkowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 19:34 |
3 4 5 | Julia Jagieło Jarosz Hanna Brzezińska Dominika | 10 10 10 | Dragon Będzin Omega Olkusz KSZO Ostrowiec Św. | 11 06 12 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 19:37 |
1 2 3 4 5 6 7 | Głowacka Julia Popanda Blanka Nowicka Malwina Kołodziejska Nina Dudek Lena Florek Aleksandra Mleko Karolina | 10 10 09 09 09 10 04 | Juvenia Wrocław Vega Dobrodzień Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Ikar Mielec Aquarius Lesko Fala Niepołomice | 01 07 11 11 08 08 06 | NT 1:56.13 1:39.37 1:32.62 1:34.87 1:41.05 NT |
Seria 3 z 8, 19:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pawlak Jagoda Chmielewska Maria Boicetta Blanka Samsel Julia Górniak Adrianna Łuczak Anika Rozwadowska Karolina Mazik Antonina | 08 09 08 07 09 09 09 10 | Maratończyk Ostrów Wlkp. Maratończyk Ostrów Wlkp. Ikar Mielec Start Opole KSZO Ostrowiec Św. UKS SP-149 Łódź Delfin Łódź MKP Zabrze | 15 15 08 07 12 05 05 11 | 1:30.30 1:22.02 1:21.59 1:20.35 1:21.25 1:22.01 1:28.23 1:32.53 |
Seria 4 z 8, 19:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ziętek Julia Piątek Zofia Włodarczyk Maja Nawara Oliwia Sadowska Maria Woźniak Zuzanna Kulik Nadia Jekiel Julia | 09 05 08 08 08 09 09 09 | UKP Ruda Śląska Jasień Sucha Besk. Manta Jelcz-Laskowice Ósemka Oświęcim UKS 307 Warszawa Delfin Łódź UKS 307 Warszawa UKS SP-149 Łódź | 11 06 01 06 14 05 14 05 | 1:19.33 1:19.08 1:16.22 1:15.75 1:15.96 1:18.64 1:19.19 1:19.95 |
Seria 5 z 8, 19:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Słomska Wiktoria Karkocha Gabriela Gawlik Jagoda Szwed Jowita Mikłos Julia Walkiewicz Zuzanna Kostańczyk Kaja Piętka Zuzanna | 08 09 06 06 05 08 09 07 | Ósemka Oświęcim Manta Kochłowice Ruda Śl. Górnik Sosnowiec Unia Oświęcim Unia Oświęcim Manta Kochłowice Ruda Śl. CSiR MOS Dabrowa Grn. STP Nowy Sącz | 06 11 11 06 06 11 11 06 | 1:14.01 1:12.75 1:10.26 1:09.21 1:09.43 1:11.23 1:13.63 1:15.34 |
Seria 6 z 8, 19:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rutkowska Maja Młotek Hanna Furmańska Julia Łakoma Maria Ryfka Maja Bukowska Olga Ptaszyńska Weronika Zabawa Emilia | 09 09 06 08 06 05 03 07 | UKS SP-149 Łódź Vega Dobrodzień Nawa Skierniewice Sokół-Mościce Tarnów Fala Kraśnik UKP Ruda Śląska Unia Oświęcim UKS SP 8 Chrzanów | 05 07 05 06 03 11 06 06 | 1:08.63 1:08.09 1:08.07 1:07.37 1:07.88 1:08.09 1:08.60 1:08.64 |
Seria 7 z 8, 19:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szabała Antonina Bocian Roksana Duzowska Martyna Rodziewicz Alicja Pancerz Oliwia Juda Aleksandra Miernik Wiktoria Sulak Antonina | 09 04 06 08 06 06 04 06 | Swim Lublin Unia Oświęcim Delfin Gdynia Nawa Skierniewice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Piątka Konstantynów Ł. | 03 06 10 05 06 06 06 05 | 1:06.84 1:06.40 1:05.39 1:05.34 1:05.37 1:05.82 1:06.55 1:07.30 |
Seria 8 z 8, 19:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mayerberg Anna Sobuń Julia Kościelniak Aleksandra Maik Julia Cierpiałowska Paulina Świderska Joanna Gracjasz Wiktoria Fic Bożena | 05 04 02 03 05 05 08 04 | Janosik Bielsko-Biała Unia Oświęcim Shark Rudna Włókniarz 1925 Kalisz Żabianka Gdańsk Nawa Skierniewice Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim | 11 06 01 15 10 05 06 06 | 1:05.14 1:03.82 1:01.84 59.13 59.32 1:02.94 1:03.89 1:05.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 18/12/2021 - 19:51 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 19:51 |
3 4 5 | Ładniak Oliwier Rekowski Karol Gasz Nikodem | 10 08 10 | Ósemka Oświęcim Start Opole Aqua Team Mikołów | 06 07 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 19:53 |
1 2 3 4 5 6 7 | Piątkiewicz Aleksander Mierczyński Krystian Włodarczyk Marcel Tworkowski Michał Mazik Franciszek Kulik Konstanty Joszko Artur | 05 08 08 08 10 10 10 | Górnik Sosnowiec Delfin Łódź Huragan Sosnowiec Swim Lublin MKP Zabrze UKS 307 Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 05 11 03 11 14 11 | NT NT NT 1:29.22 1:31.79 NT NT |
Seria 3 z 9, 19:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chwaścik Wiktor Sobczak Mateusz Wiszniowski Tymoteusz Bojdoł Bartosz Krząkała Dominik Lichański Aleksander Sarközi Vincent Gierula Karol | 10 10 10 10 10 08 09 09 | Śląsk Wrocław UKS 307 Warszawa Jedność 32 Przyszowice Aqua Team Mikołów Manta Kochłowice Ruda Śl. Delfin Łódź LSK Frýdek-Místek Aquarius Lesko | 01 14 11 11 11 05 08 | 1:27.89 1:26.76 1:25.38 1:23.78 1:24.29 1:25.64 1:26.85 1:28.14 |
Seria 4 z 9, 19:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skiba Wiktor Berendt Ksawery Kępiński Rafał Wojtal Wiktor Osak Kacper Wróbel Michał Starachowski Maciej Mazurek Szymon | 09 09 09 09 10 10 10 08 | Ósemka Oświęcim V Łomianki KSZO Ostrowiec Św. Manta Kochłowice Ruda Śl. KS SMS Wieliczka Aqua Team Mikołów KSZO Ostrowiec Św. UKS 307 Warszawa | 06 14 12 11 06 11 12 14 | 1:21.59 1:17.88 1:15.60 1:15.42 1:15.51 1:17.79 1:20.98 1:21.95 |
Seria 5 z 9, 20:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sala Piotr Ciupek Dominik Borowski Mikołaj Porada Jan Tomczyk Dawid Siwarski Marcin Bieńczyk Krzysztof Kostyła Igor | 09 08 08 08 08 07 09 08 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków UKS SP-149 Łódź Dragon Będzin Aquarius Lesko UKS 307 Warszawa Swim Lublin | 06 06 06 05 11 08 14 03 | 1:13.14 1:12.65 1:11.73 1:10.57 1:10.60 1:12.50 1:12.78 1:14.20 |
Seria 6 z 9, 20:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Oczkowicz Mikołaj Ociepa Norbert Pietrowski Julian Radziszewski Andrzej Jarek Oskar Cieślikowski Szymon Grzesik Franciszek Staniszewski Wiktor | 06 09 08 05 06 08 09 08 | Olimpijczyk Kraków CSiR MOS Dabrowa Grn. Nawa Skierniewice Olimpijczyk Kraków Unia Oświęcim UKS 307 Warszawa KSZO Ostrowiec Św. UKP Ruda Śląska | 06 11 05 06 06 14 12 11 | 1:09.31 1:07.29 1:06.49 1:04.23 1:05.18 1:07.15 1:09.12 1:09.46 |
Seria 7 z 9, 20:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Droński Wojciech Karwat Bartłomiej Szymczak Tadeusz Misztal Oliwier Basaez Claudio Ptaszyński Łukasz Joachimowicz Patryk Ryś Szymon | 05 08 05 05 05 06 08 00 | Jasień Sucha Besk. Nawa Skierniewice Wodnik Siemianowice Śl. Korona Kraków Park Wodny Tarn. Góry Manta Warszawa Włochy Swim Lublin AZS AGH Kraków | 06 05 11 06 11 14 03 06 | 1:03.83 1:03.07 1:01.30 1:00.89 1:00.96 1:03.00 1:03.22 1:03.97 |
Seria 8 z 9, 20:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sosna Dominik Woźnicki Dominik Wojtacha Karol Wytwer Daniel Jóźwiak Tymoteusz Malik Dawid Cisoski Hubert Trzpil Mateusz | 03 06 05 04 08 06 08 05 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Olimpijczyk Kraków Włókniarz 1925 Kalisz Jedynka Łódź Unia Oświęcim CSiR MOS Dabrowa Grn. Shark Rudna | 06 06 06 15 05 06 11 01 | 59.77 58.97 58.39 57.81 58.00 58.95 59.68 1:00.89 |
Seria 9 z 9, 20:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Barchwic Jakub Misiak Szymon Ogrodnik Wojciech Zubik Jan Chmielewski Michał Gabryś Maciej Płoszka Kacper Regulski Maciej | 05 05 03 03 04 04 05 04 | Manta Warszawa Włochy Shark Rudna Unia Oświęcim Polonia Warszawa Muszelka Warszawa Sikret Gliwice Jedynka Łódź Unia Oświęcim | 14 01 06 14 14 11 05 06 | 55.93 54.25 53.93 52.53 52.85 54.15 55.07 57.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 18/12/2021 - 20:09 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 20:09 |
2 3 4 5 6 7 | Nowicka Malwina Mucha Julia Jarosz Helena Czaja Zuzanna Patyra Joanna Kloc Martyna | 09 07 06 08 09 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. STP Nowy Sącz Unia Oświęcim KS SMS Wieliczka UKS SP-149 Łódź Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 06 06 06 05 11 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 13, 20:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Procz Dominika Menet Maria Niedźwiedzka Nadia Karwaj Paulina Maik Marcelina Cunningham Hanna Trubic Wiktoria Kolbasina Yeva | 12 12 11 10 11 11 11 11 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Aquarius Lesko UKS 307 Warszawa Aquarius Lesko Błysk Jarosław Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Fala Niepołomice | 11 08 14 08 08 11 11 06 | 54.30 52.52 48.85 47.99 48.58 49.33 52.66 NT |
Seria 3 z 13, 20:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wereszczyńska Lila Kubień Pola Florczak Zofia Kierońska Maryla Bochnak Zuzanna Faderewska Zofia Miller Milena Lech Marlena | 12 10 11 11 10 10 12 10 | Śląsk Wrocław Dragon Będzin Aquarius Lesko Fala Niepołomice Aquarius Lesko MKP Zabrze Aquarius Lesko MKP Zabrze | 01 11 08 06 08 11 08 11 | 47.58 46.09 45.69 43.37 45.34 45.76 46.87 47.88 |
Seria 4 z 13, 20:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Adamiok Martyna Chuchmała Maria Możdżan Dominika Bartnik Weronika Pokrzywa Emilia Florek Aleksandra Spyrka Nicola Kowalska Zofia | 12 11 07 10 11 10 10 09 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Orka Kielce Wankan Legnica Błysk Jarosław Swim2Win Krosno Aquarius Lesko MKP Zabrze UKS 307 Warszawa | 11 12 01 08 08 08 11 14 | 42.60 41.79 41.59 41.48 41.52 41.78 42.04 42.65 |
Seria 5 z 13, 20:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Porębska Julia Piątkiewicz Martyna Batyra Weronika Rajca Matylda Kubiczek Sara Augustyniak Martyna Kulik Nadia Majcher Julia | 08 11 11 10 08 09 09 11 | Jasień Sucha Besk. Górnik Sosnowiec Skarpa Lublin Jedność 32 Przyszowice Manta Kochłowice Ruda Śl. Delfin Łódź UKS 307 Warszawa Błysk Jarosław | 06 11 03 11 11 05 14 08 | 40.97 40.67 40.62 40.17 40.32 40.66 40.90 41.42 |
Seria 6 z 13, 20:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gorska Liliana Miśkiewicz Zuzanna Jekiel Julia Lepczak Wiktoria Kozińska Łucja Tkaczyk Aleksandra Chylińska Matylda Wrotniak Wiktoria | 08 09 09 10 10 09 08 10 | MMKS Kędzierzyn-Koźle Ikar Mielec UKS SP-149 Łódź Wankan Legnica Koral Wrocław Swim Lublin Wodnik Siemianowice Śl. Dragon Będzin | 07 08 05 01 01 03 11 11 | 39.22 38.92 38.21 38.00 38.17 38.30 38.94 40.02 |
Seria 7 z 13, 20:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Panasiuk Agata Tymińska Natalia Guzińska Natalia Korpanty Aleksandra Jaworska Aleksandra Konieczna Antonina Obłój Zuzanna Adamczyk Zofia | 09 08 09 07 10 08 08 09 | Omega Olkusz UKS 307 Warszawa Orka Kielce Swim2Win Krosno Śląsk Wrocław Omega Olkusz Swim2Win Krosno Delfin Łódź | 06 14 12 08 01 06 08 05 | 37.43 37.30 37.04 36.12 36.40 37.23 37.31 37.79 |
Seria 8 z 13, 20:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Olejniczak Julia Chmiel Zuzanna Gubała Justyna Beksińska Amelia Sokół Sara Klajmon Karolina Wioska-Kaganiec Wiktoria Pokrzywa Julia | 06 08 09 09 10 10 09 08 | Aligator Gorzyce SMS Galicja Kraków Fala Niepołomice KSZO Ostrowiec Św. KSZO Ostrowiec Św. NKP Bielsko Biała Omega Olkusz Swim2Win Krosno | 11 06 06 12 12 11 06 08 | 36.00 35.72 35.67 34.87 35.26 35.67 35.78 36.12 |
Seria 9 z 13, 20:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kurzeja Karolina Stachowicz Maja Kiszczak Olga Ruchała Weronika Cieplucha Bianka Grabarczyk Martyna Wietrzyk Nikola Hutkowska Nadia | 09 08 09 08 08 08 08 09 | STP Nowy Sącz Dragon Będzin Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Delfin Łódź UKS SP-149 Łódź Jasień Sucha Besk. UKS 307 Warszawa | 06 11 06 06 05 05 06 14 | 34.79 34.65 34.32 34.29 34.29 34.33 34.72 34.80 |
Seria 10 z 13, 20:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gąska Paulina Karpowicz Olivia Miąsik Jagoda Zagonari Sydney Szczurek Julia Dusza Michalina Kostańczyk Kaja Trzeciecka Agnieszka | 09 09 08 08 05 08 09 04 | Ikar Mielec Orka Kielce Swim2Win Krosno Victoria Kozy Unia Oświęcim Piątka Chorzów CSiR MOS Dabrowa Grn. Korona Kraków | 08 12 08 11 06 11 11 06 | 34.12 33.65 33.54 33.42 33.46 33.65 34.08 34.28 |
Seria 11 z 13, 20:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lachowska Gabriela Kużaj Lena Drabik Aneta Malecka Inka Dobosiewicz Marta Lesiak Weronika Wiekiera Julia Tomczuk Lidia | 08 09 04 08 06 08 06 10 | Ikar Mielec MMKS Kędzierzyn-Koźle Sukces Chorzów SMS Galicja Kraków Manta Warszawa Włochy Nawa Skierniewice KS SMS Wieliczka Cartusia Kartuzy | 08 07 11 06 14 05 06 10 | 33.28 32.73 32.44 32.27 32.37 32.45 33.07 33.29 |
Seria 12 z 13, 20:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dudek Lena Żurawel Polina Janik Anna Koral Milena Badura Natalia Jakubczyk Natalia Rodziewicz Alicja Napieralczyk Martyna | 09 08 05 05 06 08 08 08 | CSiR MOS Dabrowa Grn. Juvenia Wrocław Unia Oświęcim Aquatica Pawłowice Unia Oświęcim CSiR MOS Dabrowa Grn. Nawa Skierniewice Śląsk Wrocław | 11 01 06 11 06 11 05 01 | 31.95 31.84 31.64 31.29 31.40 31.79 31.90 32.15 |
Seria 13 z 13, 20:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Smiczek Julia Szabała Antonina Maik Julia Kościelniak Aleksandra Smurzyńska Julia Janik Julia Wiesiołek Oliwia Kuryłek Nikola | 05 09 03 02 06 06 05 08 | AZS AWF Katowice Swim Lublin Włókniarz 1925 Kalisz Shark Rudna SMS Galicja Kraków UKS 190 Łódź Wankan Legnica Fala Niepołomice | 11 03 15 01 06 05 01 06 | 30.78 30.09 28.94 28.14 28.24 30.07 30.62 31.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 18/12/2021 - 20:28 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 20:28 |
2 3 4 5 6 7 | Wójtowicz Franciszek Kurzeja Jakub Kolbasin Oleksandr Rusiniak Antoni Skawiński Aleksander Sawiński Wojciech | 08 02 09 12 10 08 | Fala Niepołomice STP Nowy Sącz Fala Niepołomice UKS 307 Warszawa UKS 307 Warszawa Salwator Kraków | 06 06 06 14 14 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 11, 20:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kępiński Rafał Guliński Maciej Poloczek Tomasz Jagiełło Antonii Szeliga Vincent Ferraretto Albert Janiec Jakub Diakite Malik | 09 04 09 12 13 08 10 10 | KSZO Ostrowiec Św. Polonia Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. Aquarius Lesko Aquarius Lesko UKS SP-149 Łódź Fala Niepołomice UKS 307 Warszawa | 12 14 11 08 08 05 06 14 | NT NT NT 59.34 1:01.91 NT NT NT |
Seria 3 z 11, 20:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tymoczek Nikodem Krzemień Igor Orłowski Łukasz Balas Mateusz Pasionek Mikołaj Wrotniak Kacper Man Jerzy Wiśniewski Karol | 11 12 11 11 10 12 11 13 | Błysk Jarosław Manta Kochłowice Ruda Śl. Aquarius Lesko UKS 307 Warszawa Aquarius Lesko Dragon Będzin Manta Kochłowice Ruda Śl. Aquarius Lesko | 08 11 08 14 08 11 11 08 | 55.85 49.88 47.93 46.99 47.06 49.20 55.18 57.24 |
Seria 4 z 11, 20:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalski Adrian Sternik Adrian Gębusia Adam Pichit Patryk Szymański Maksymilian Goły Milan Karasz Wojciech Sobczyk Jan | 10 08 10 10 11 10 11 11 | CSiR MOS Dabrowa Grn. Swim Lublin KSZO Ostrowiec Św. CSiR MOS Dabrowa Grn. KS SMS Wieliczka Aligator Gorzyce Manta Kochłowice Ruda Śl. UKS SP-149 Łódź | 11 03 12 11 06 11 11 05 | 42.44 42.27 40.98 40.09 40.62 41.08 42.29 45.87 |
Seria 5 z 11, 20:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kapka Mikołaj Kosiarek Mateusz Sklarczuk Mikołaj Pazdro Antoni Starachowski Maciej Łądka Gabriel Fedak Michał Piwowarski Mikołaj | 12 10 10 08 10 08 10 11 | Górnik Sosnowiec Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Ikar Mielec KSZO Ostrowiec Św. SMS Galicja Kraków Aquarius Lesko UKS 307 Warszawa | 11 01 01 08 12 06 08 14 | 39.72 38.88 38.62 38.02 38.04 38.62 39.50 40.00 |
Seria 6 z 11, 20:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bocheński Kajetan Wereszczyński Igor Kalita Michał Moszyk Oskar Giemza Paweł Wołpiuk Michał Gajecki Filip Osak Kacper | 07 10 09 08 10 08 08 10 | STP Nowy Sącz Śląsk Wrocław KSZO Ostrowiec Św. MMKS Kędzierzyn-Koźle KSZO Ostrowiec Św. Ósemka Oświęcim Swim2Win Krosno KS SMS Wieliczka | 06 01 12 07 12 06 08 06 | 37.44 37.26 37.13 36.91 36.96 37.20 37.27 37.79 |
Seria 7 z 11, 20:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Głogowski Seweryn Kryszczuk Karol Kuroń Gabriel Hamrol Igor Tokarski Szymon Ugorski Hubert Sala Jakub Zagniński Aleksander | 08 06 08 09 10 10 10 11 | Orka Kielce Piątka Konstantynów Ł. Swim2Win Krosno Maratończyk Ostrów Wlkp. Delfin Nowy Targ UKS 307 Warszawa Jasień Sucha Besk. Orka Kielce | 12 05 08 15 06 14 06 12 | 36.59 35.74 35.10 34.58 34.70 35.61 36.02 36.64 |
Seria 8 z 11, 20:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sadek Kacper Kasiński Mikołaj Piwowarski Michał Krischke Martin Wójcikowski Patryk Berendt Ksawery Przybyłek Wiktor Żuchowski Kacper | 08 08 09 08 08 09 09 09 | Ósemka Oświęcim UKS 307 Warszawa UKS 307 Warszawa TJ Frenštát pod Radhoštěm Omega Olkusz V Łomianki Delfin Krapkowice Fala Niepołomice | 06 14 14 06 14 07 06 | 34.00 33.85 33.42 33.24 33.31 33.84 33.89 34.56 |
Seria 9 z 11, 20:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Włodarczyk Marcel Ociepa Norbert Bigaj Gabriel Karwat Bartłomiej Strojek Tymoteusz Halkiewicz Maciej Radziwiński Mateusz Biemek Kamil | 08 09 05 08 09 08 09 07 | Huragan Sosnowiec CSiR MOS Dabrowa Grn. Unia Oświęcim Nawa Skierniewice Swim2Win Krosno Omega Olkusz Swim2Win Krosno Delfin Krapkowice | 11 11 06 05 08 06 08 07 | 32.77 32.37 32.15 31.20 31.67 32.32 32.54 33.06 |
Seria 10 z 11, 20:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rybczyński Piotr Rachwał Patryk Woźnicki Dominik Ryś Tymon Świeży Paweł Joachimowicz Patryk Szymkowicz Filip Lamenta Hubert | 08 08 06 02 05 08 07 08 | Skarpa Lublin SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Olimpijczyk Kraków Swim Lublin Wankan Legnica Delfin Łódź | 03 06 06 06 06 03 01 05 | 31.06 30.59 29.33 29.24 29.28 29.67 30.70 31.06 |
Seria 11 z 11, 20:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bilski Bartosz Kurzak Kamil Wołoszyn Roman Smoliński Paweł Zubik Jan Tomaszewski Aleks Hanf Szymon Polonius Filip | 02 04 01 01 03 04 03 08 | Atol Oleśnica RMKS Rybnik AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice Polonia Warszawa KSZO Ostrowiec Św. Korona Kraków Górnik Radlin | 01 11 06 11 14 12 06 11 | 28.66 26.88 26.13 23.73 24.67 26.60 27.17 28.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 18/12/2021 - 20:45 | Kobiet, 400m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 20:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gubała Justyna Kędzierska MIchalina Ciszyk Hanna Wacławek Matylda Malarz Milena Wiśniewska Hanna Lepczak Aleksandra Kloc Tatiana | 09 08 08 09 09 09 06 09 | Fala Niepołomice Wankan Legnica Piątka Konstantynów Ł. Ósemka Oświęcim Victoria Kozy Wankan Legnica Wankan Legnica Manta Kochłowice Ruda Śl. | 06 01 05 06 11 01 01 11 | 5:44.93 5:39.41 5:37.18 5:18.45 5:28.77 5:37.90 5:42.10 5:45.24 |
Seria 2 z 5, 20:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Górniak Gabriela Wieczorek Michalina Porszke Martyna Borowska Wiktoria Kapka Antonina Wiesiołek Oliwia Gierach Maja Rajkowska Zuzanna | 06 09 05 08 09 05 09 09 | KSZO Ostrowiec Św. Ósemka Oświęcim Wodnik 29 Tychy Piątka Konstantynów Ł. CSiR MOS Dabrowa Grn. Wankan Legnica Manta Kochłowice Ruda Śl. Dragon Będzin | 12 06 11 05 11 01 11 11 | 5:12.95 5:07.96 5:05.20 5:02.60 5:03.35 5:06.31 5:11.76 5:13.79 |
Seria 3 z 5, 20:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Permus Aleksandra Piętka Zuzanna Gawlik Jagoda Matyniak Sylwia Łuczka Natalia Batyra Julia Gierach Oliwia Balas Maria | 06 07 06 08 08 08 05 08 | KS SMS Wieliczka STP Nowy Sącz Górnik Sosnowiec Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Skarpa Lublin Wodnik 29 Tychy UKS 307 Warszawa | 06 06 11 11 11 03 11 14 | 5:02.45 4:56.44 4:54.77 4:51.26 4:52.38 4:55.28 5:01.49 5:02.59 |
Seria 4 z 5, 21:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żak Zoya Macura Kinga Polak Iga Ptaszyńska Weronika Karkocha Gabriela Jakubik Julia Kowalska Julia Wrona Maria | 09 06 09 03 09 05 04 08 | Solne Miasto Wieliczka Unia Oświęcim Płetwal Zakopane Unia Oświęcim Manta Kochłowice Ruda Śl. Unia Oświęcim Unia Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 11 06 06 06 | 4:45.98 4:44.14 4:41.40 4:40.32 4:41.24 4:42.27 4:45.38 4:50.27 |
Seria 5 z 5, 21:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bernat Laura Bocian Roksana Lala Nadia Poznańska Justyna Nita Daria Słabosz Emilia Kusion Judyta Łazarz Milena | 05 04 04 05 01 05 06 06 | AZS UMCS Lublin Unia Oświęcim Unia Oświęcim Jedynka Łódź AZS AGH Kraków MOSM Tychy Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 03 06 06 05 06 11 06 06 | 4:31.65 4:28.35 4:25.82 4:19.14 4:22.78 4:26.58 4:30.58 4:32.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 18/12/2021 - 21:14 | Mężczyzn, 400m dowolny | 12 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 21:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krzykawski Michał Łankiewicz Odyseas Żuchowski Kacper Siuda Jeremi Wójcicki Bartosz Włoch Szymon Kubiak Kacper Tomczyk Dawid | 99 09 09 08 09 09 08 08 | Huragan Sosnowiec Manta Kochłowice Ruda Śl. Fala Niepołomice AZS UMCS Lublin Manta Kochłowice Ruda Śl. Vega Dobrodzień Wankan Legnica Dragon Będzin | 11 11 06 03 11 07 01 11 | NT 5:53.47 5:49.31 5:45.64 5:48.93 5:51.17 6:23.20 NT |
Seria 2 z 5, 21:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gorzkowski Filip Broczkowski Bogusz Armuła Karol Ćwirko Dominik Sarowski Bartosz Sala Piotr Piechaczek Paweł Grabowski Marcel | 08 08 05 09 07 09 09 09 | Olimpijczyk Kraków Dragon Będzin Olimpijczyk Kraków Delfin Krapkowice Wankan Legnica Ósemka Oświęcim Manta Kochłowice Ruda Śl. Fala Niepołomice | 06 11 06 07 01 06 11 06 | 5:27.84 5:15.97 4:56.20 4:49.54 4:55.97 5:00.20 5:18.22 5:30.42 |
Seria 3 z 5, 21:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Płoskonka Gracjan Żogała Piotr Czerwik Krzysztof Kaszubowski Borys Ptaszyński Stanisław Kieroński Marcel Pinczak Mateusz Polonius Filip | 06 08 06 08 05 07 08 08 | Unia Oświęcim Jedność 32 Przyszowice Unia Oświęcim Wankan Legnica Unia Oświęcim Fala Niepołomice Dragon Będzin Górnik Radlin | 06 11 06 01 06 06 11 11 | 4:45.05 4:43.68 4:32.54 4:31.25 4:32.44 4:36.58 4:45.01 4:46.23 |
Seria 4 z 5, 21:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pawłowski Jan Machulak Kamil Skalski Konrad Konarski Maciej Drabczyk Krystian Jóźwiak Tymoteusz Zaremba Igor Strąk Krystian | 05 06 04 04 04 08 05 08 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim GIM 92 Ursynów Warszawa Unia Oświęcim Jedynka Łódź Olimpijczyk Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 14 06 05 06 06 | 4:29.30 4:16.26 4:07.39 4:00.10 4:00.57 4:13.24 4:23.87 4:29.76 |
Seria 5 z 5, 21:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowolik Alex Chmielewski Michał Filipiak Mikołaj Walter Jakub Zdybel Adam Kapała Szymon Piętka Hubert Laryś Jerzy | 04 04 06 04 05 03 04 06 | Unia Oświęcim Muszelka Warszawa Żabianka Gdańsk Unia Oświęcim Delfin Gdynia Kormoran Olsztyn MKP Szczecin Muszelka Warszawa | 06 14 10 06 10 13 16 14 | 3:54.85 3:54.59 3:53.34 3:49.24 3:52.67 3:54.19 3:54.84 3:57.22 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |