Gwiazdkowe Międzyszkolne Zawody Pływackie Kraków, 19/12/2021 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Andruchowicz Barbara | 06 | SIKRA | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | NT NT | |||||
Anulewicz- Latało Barbara | 06 | SIKRA | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Bajda Patrycja | 06 | SIKRA | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Bant Arkadiusz | 11 | ZSP19KR | 50m dowolny (8) | NT | |||||
Baran Jagoda | 05 | SIKRA | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (13) | NT NT NT NT |
|||||
Barnaś Maja | 11 | SIKRA | 50m grzbietowy (9) | NT | |||||
Bysiek Sebastian | 11 | ZSP19KR | 50m klasyczny (12) | NT | |||||
Dziedzic Karina | 12 | SIKRA | 25m grzbietowy (3) | NT | |||||
Fatieieva Liza | 08 | SIKRA | 50m grzbietowy (9) | NT | |||||
Figiel Emilia | 05 | SIKRA | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (13) | NT NT NT NT |
|||||
Gurgul Mikołaj | 12 | SIKRA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Górecki Tadeusz | 11 | ZSP19KR | 50m dowolny (8) | NT | |||||
Jachym Franciszek | 06 | SIKRA | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Koczwara Ada | 12 | SIKRA | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Koczwara Ada | 05 | SIKRA | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (13) | NT NT NT NT |
|||||
Kopta Jakub | 06 | SIKRA | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Kopta Piotr | 04 | SIKRA | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (14) | NT NT NT NT |
|||||
Korzeń Bartosz | 12 | SIKRA | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Kowalski Filip | 06 | SIKRA | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (14) | NT NT |
|||||
Krówka Julia | 11 | SIKRA | 50m klasyczny (11) | NT | |||||
Latało Wiktor | 12 | SIKRA | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Malik Emilia | 08 | ZSP19KR | 50m klasyczny (11) | NT | |||||
Malik Emilia | 05 | SIKRA | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (13) | NT NT NT NT |
|||||
Malik Natalia | 13 | SIKRA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Nosek Maciej | 10 | SIKRA | 50m dowolny (8) | NT | |||||
Nosek Patryk | 09 | SIKRA | 50m dowolny (8) | NT | |||||
Nowak Mikołaj | 06 | SIKRA | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Nowak Zuzanna | 06 | SIKRA | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Orzechowska Blanka | 05 | SIKRA | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (13) | NT NT NT NT |
|||||
Pasternak Aleksander | 13 | SIKRA | 25m grzbietowy (4) | NT | |||||
Pietrusa Konrad | 12 | SIKRA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Piskorz Jan | 11 | 149KR | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Piskorz Jan | 06 | SIKRA | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Piwek Filip | 06 | SIKRA | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Piwek Maja | 06 | SIKRA | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Skałka Julia | 08 | SIKRA | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Socha Liliana | 11 | SIKRA | 50m dowolny (7) | NT | |||||
Sosenko Barbara | 11 | SIKRA | 50m grzbietowy (9) | NT | |||||
Staniszewska Natasza | 12 | SIKRA | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Staniszewski Kacper | 07 | SIKRA | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Stefański Juliusz | 05 | SIKRA | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Suder Milena | 12 | SIKRA | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Surówka Martyna | 09 | SIKRA | 50m grzbietowy (9) | NT | |||||
Szymik Igor | 11 | SIKRA | 50m klasyczny (12) | NT | |||||
Tadka Karol | 11 | SIKRA | 50m dowolny (8) | NT | |||||
Urbańska Kinga | 13 | SIKRA | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Urbańska Maja | 10 | SIKRA | 50m klasyczny (11) | NT | |||||
Wieleba Michał | 05 | SIKRA | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (14) | NT NT NT NT |
|||||
Woszczyna Aleksander | 06 | SIKRA | 50m grzbietowy (10) 50m motylkowy (14) | NT NT |
|||||
Wołoch Magdalena | 09 | SIKRA | 50m grzbietowy (9) | NT | |||||
Wroński Jan | 12 | SIKRA | 25m grzbietowy (4) | NT | |||||
Wójcik Gerard | 05 | SIKRA | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (14) | NT NT NT NT |
|||||
Wójcik Ryszard | 06 | SIKRA | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Węgrzyn Arkadiusz | 04 | SIKRA | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (14) | NT NT NT NT |
|||||
Węgrzyn Mirosław | 11 | ZSP19KR | 50m grzbietowy (10) | NT | |||||
Zagalak Amelia | 12 | SIKRA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Zawada Antoni | 06 | SIKRA | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Ścibura Natasza | 11 | ZSP19KR | 50m klasyczny (11) | NT | |||||
Ślęzak Emilia | 08 | ZSP19KR | 50m dowolny (7) | NT | |||||
Ślęzak Emilia | 05 | SIKRA | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (13) | NT NT NT NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |