UWAGA ! ZE WZGLĘDU NA DUŻĄ ILOŚĆ ZAWODNIKÓW I ZAGROŻENIE EPIDEMIOLPGICZNE NASTĄPIŁA ZMIANA PROGRAMU ZAWODÓW. ZAWODODNICY 12-13 LAT WYSTARTUJĄ W BLOKI I ROZGRZEWKA godzina 800, ZAWODY godzina 900. ZAWODNICY 10-11 LAT WYSTARTUJĄ W II BLOKU ZAWODÓW. ROZGRZEWKA godzina 1545, ZAWODY godzina 1630. |
Sobota Pływacka I Bochnia, 14/3/2021 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Grzebinoga Hanna | 09 | 03306 | 103306600083 | 100m grzbietowy (7) 200m zmienny (13) | 1:34.53 3:24.77 | 1/3/2020 20/2/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gumółka Kuba | 09 | 03306 | 103306700079 | 400m dowolny (4) 100m grzbietowy (8) | 5:52.99 1:23.10 | 21/11/2020 12/12/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Halkiewicz Maciej | 08 | 03306 | 103306700070 | 400m dowolny (4) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (14) | 5:02.53 1:10.02 2:35.35 | 21/11/2020 20/2/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Halkiewicz Maria | 10 | 03306 | 103306600097 | 200m dowolny (16) 50m motylkowy (20) | NT 40.16 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Jarosz Hanna | 10 | 03306 | 103306600085 | 100m klasyczny (28) 100m zmienny (30) | NT 1:21.38 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Konieczna Antonina | 08 | 03306 | 103306600088 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (9) | 5:53.79 3:07.11 | 21/11/2020 13/12/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kowalczyk Bartosz | 08 | 03306 | 103306700072 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (14) | 5:36.31 3:15.72 2:58.02 | 12/12/2020 12/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Młodzik Maksymilian | 08 | 03306 | 103306700071 | 200m grzbietowy (10) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (14) | 3:29.92 NT 3:25.16 | 14/12/2019 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Panasiuk Agata | 09 | 03306 | 103306600084 | 100m grzbietowy (7) 200m klasyczny (11) 200m zmienny (13) | 1:29.37 NT 3:32.15 | 13/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Satora Rita | 09 | 03306 | 103306600075 | 100m grzbietowy (7) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (13) | NT 1:28.88 3:06.30 | 13/12/2020 13/12/2020 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Synowiec Szymon | 10 | 03306 | 103306700093 | 200m dowolny (17) 50m motylkowy (21) | 2:43.50 38.41 | 11/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | 03306 | 103306600074 | 100m motylkowy (5) 200m zmienny (13) | 1:28.77 2:59.52 | 13/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wójcikowski Patryk | 08 | 03306 | 103306700066 | 200m grzbietowy (10) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (14) | 2:50.87 1:15.62 2:50.92 | 12/12/2020 20/2/2021 21/11/2020 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żaba Mateusz | 11 | 03306 | 103306700113 | 200m dowolny (17) 25m motylkowy (19) | NT 23.28 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m dowolny (15) | Mieszane | 11 lat | 2:14.35 |
Jarosz Hanna Halkiewicz Maria | 10 10 | Żaba Mateusz Synowiec Szymon | 11 10 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m zmienny (2) | Mieszane | 13 lat | 2:24.14 |
Konieczna Antonina Halkiewicz Maciej | 08 08 | Wójcikowski Patryk Wioska-Kaganiec Wiktoria | 08 09 |
Augustyn Marcelina | 10 | 03806 | 103806600093 | 50m motylkowy (20) 100m zmienny (30) | NT NT | ||||
Bulaga Patryk | 08 | 03806 | 103806700077 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) | 6:02.30 3:17.97 | 25/10/2020 8/11/2020 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Grajdura Nina | 09 | 03806 | 103806600075 | 400m dowolny (3) 200m klasyczny (11) 100m motylkowy (5) | 5:07.49 3:02.15 NT | 21/11/2020 13/12/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kalisz Oliwia | 08 | 03806 | 103806600073 | 200m klasyczny (11) 100m motylkowy (5) | 3:13.20 1:16.14 | 14/12/2019 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kołodziej Magdalena | 08 | 03806 | 103806600074 | 400m dowolny (3) 200m klasyczny (11) | 5:46.28 3:41.68 | 21/11/2020 25/10/2020 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Litwora Natalia | 08 | 03806 | 103806600069 | 100m motylkowy (5) 200m zmienny (13) | NT 3:12.44 | 29/2/2020 | Bochnia (POL) |
||
Makowski Piotr | 11 | 03806 | 103806700090 | 25m motylkowy (19) 100m zmienny (31) | NT NT |
||||
Srebro Nataniel | 08 | 03806 | 103806700081 | 400m dowolny (4) 100m motylkowy (6) | 5:34.82 1:20.67 | 21/11/2020 12/12/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Szczerba Oliwia | 08 | 03806 | 103806600072 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (9) | 5:48.57 3:06.64 | 21/11/2020 8/11/2020 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Woźny Izabela | 10 | 03806 | 103806600091 | 100m klasyczny (28) 100m zmienny (30) | NT NT |
||||
Zieliński Mikołaj | 08 | 03806 | 103806700080 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) | 6:44.97 4:06.98 | 21/11/2020 8/11/2020 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Łakoma Maria | 08 | 03806 | 103806600068 | 400m dowolny (3) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (13) | 5:02.40 1:13.76 2:45.57 | 13/12/2020 20/2/2021 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Budzowska Hanna | 11 | 00806 | 100806600462 | 200m dowolny (16) 50m klasyczny (26) | NT NT | ||||
Ciupek Dominik | 08 | 00806 | 100806700373 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) | 5:17.40 2:54.10 | 21/11/2020 12/12/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Cupiał Liliana | 10 | 00806 | 100806600438 | 200m dowolny (16) 100m klasyczny (28) | 3:41.88 NT | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) | ||
Duc Benjamin | 09 | 00806 | 100806700419 | 200m klasyczny (12) 200m zmienny (14) | 3:15.72 2:51.50 | 12/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Filanowska Martyna | 10 | 00806 | 100806600431 | 200m dowolny (16) 100m klasyczny (28) | 3:29.29 NT | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Godula Karol | 10 | 00806 | 100806700437 | 200m dowolny (17) 100m grzbietowy (25) | 3:34.78 NT | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Hałatek Michał | 10 | 00806 | 100806700442 | 200m dowolny (17) 50m motylkowy (21) | 3:36.54 54.76 | 11/12/2020 25/10/2020 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Hoła Tomasz | 11 | 00806 | 100806700468 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) | NT NT |
||||
Jarosz Adrianna | 09 | 00806 | 100806600416 | 400m dowolny (3) 200m klasyczny (11) | 6:04.15 NT | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) | ||
Jurkowski Igor | 08 | 00806 | 100806700393 | 200m grzbietowy (10) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (14) | 2:48.63 1:12.62 2:48.35 | 8/11/2020 20/2/2021 20/2/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kiszczak Olga | 09 | 00806 | 100806600426 | 400m dowolny (3) 100m motylkowy (5) | 5:39.19 1:31.28 | 13/12/2020 13/12/2020 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Komendera Natasza | 11 | 00806 | 100806600461 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (26) | NT NT |
||||
Kryza Filip | 09 | 00806 | 100806700417 | 200m klasyczny (12) 200m zmienny (14) | 3:32.32 3:13.33 | 12/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Machulak Łukasz | 10 | 00806 | 100806700435 | 200m dowolny (17) 100m klasyczny (29) | 3:16.97 NT | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) | ||
Marcinkowski Adam | 11 | 00806 | 100806700478 | 50m klasyczny (27) 100m zmienny (31) | NT 1:59.71 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Mańka Joshua | 10 | 00806 | 100806700439 | 100m grzbietowy (25) 100m zmienny (31) | NT 1:54.05 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Merta Kornelia | 10 | 00806 | 100806600443 | 100m grzbietowy (24) 100m klasyczny (28) | NT NT |
||||
Michalik Wiktoria | 09 | 00806 | 100806600411 | 200m klasyczny (11) 200m zmienny (13) | 3:24.22 3:11.55 | 13/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Niemczyk Leon | 11 | 00806 | 100806700469 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) | NT NT |
||||
Osiecki Tymoteusz | 08 | 00806 | 100806700392 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) | 6:57.65 3:55.88 | 21/11/2020 12/12/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Pawela Lena | 08 | 00806 | 100806600390 | 200m klasyczny (11) 200m zmienny (13) | 3:27.22 3:08.01 | 13/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pytel Michał | 11 | 00806 | 100806700456 | 200m dowolny (17) 100m zmienny (31) | NT 1:50.88 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Sadek Kacper | 08 | 00806 | 100806700384 | 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (6) | 2:54.58 1:11.08 | 12/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sala Piotr | 09 | 00806 | 100806700418 | 400m dowolny (4) 100m motylkowy (6) | 5:25.07 NT | 12/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Skałacki Igor | 08 | 00806 | 100806700400 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) 100m motylkowy (6) | 5:23.31 NT 1:22.89 | 21/11/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Skiba Wiktor | 09 | 00806 | 100806700413 | 100m grzbietowy (8) 100m motylkowy (6) | NT NT |
||||
Strąk Krystian | 08 | 00806 | 100806700385 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (14) | 4:41.82 2:39.74 2:27.15 | 12/12/2020 8/11/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szczygieł Konrad | 11 | 00806 | 100806700459 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) | NT NT |
||||
Szlachcic Jan | 08 | 00806 | 100806700391 | 200m klasyczny (12) 200m zmienny (14) | 3:10.98 2:47.05 | 12/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szymański Mikołaj | 08 | 00806 | 100806700398 | 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (14) | NT 3:18.09 | 12/12/2020 | Zabierzow (POL) |
||
Słomska Wiktoria | 08 | 00806 | 100806600395 | 100m motylkowy (5) 200m zmienny (13) | 1:24.77 2:52.96 | 20/2/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tkaczyk Kajetan | 09 | 00806 | 100806700410 | 100m motylkowy (6) 200m zmienny (14) | 1:29.09 3:07.43 | 12/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tobiasz Jakub | 08 | 00806 | 100806700386 | 400m dowolny (4) 200m zmienny (14) | 5:24.14 2:56.69 | 12/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Treszczyński Dominik | 08 | 00806 | 100806700387 | 400m dowolny (4) 100m motylkowy (6) | 5:54.15 1:38.47 | 12/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wacławek Matylda | 09 | 00806 | 100806600414 | 100m grzbietowy (7) 200m zmienny (13) | 1:32.31 3:06.67 | 13/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wawrzuta Kamila | 10 | 00806 | 100806600436 | 100m grzbietowy (24) 100m zmienny (30) | NT 1:41.80 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Wesecki Adrian | 09 | 00806 | 100806700420 | 100m motylkowy (6) 200m zmienny (14) | 1:54.45 2:50.70 | 12/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wieczorek Michalina | 09 | 00806 | 100806600422 | 100m motylkowy (5) 200m zmienny (13) | NT 2:57.71 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Wilkosz Wojciech | 10 | 00806 | 100806700433 | 200m dowolny (17) 50m motylkowy (21) | 3:17.44 47.14 | 11/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wołpiuk Michał | 08 | 00806 | 100806700389 | 400m dowolny (4) 100m motylkowy (6) | 5:49.57 1:29.91 | 21/11/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wrona Maria | 08 | 00806 | 100806600455 | 400m dowolny (3) 200m klasyczny (11) | 5:10.40 3:13.58 | 21/11/2020 25/10/2020 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Ładniak Oliwier | 10 | 00806 | 100806700446 | 200m dowolny (17) 50m motylkowy (21) | 3:33.28 46.55 | 11/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Śmiechowski Maksymilian | 09 | 00806 | 100806700424 | 100m grzbietowy (8) 200m zmienny (14) | 1:45.06 3:37.52 | 12/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żak Katarzyna | 09 | 00806 | 100806600412 | 400m dowolny (3) 200m zmienny (13) | 5:57.43 3:08.59 | 21/11/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żarnowiec Joanna | 11 | 00806 | 100806600464 | 50m klasyczny (26) 100m zmienny (30) | NT 1:55.78 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
Ósemka Oświęcim 4 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:17.30 |
Wieczorek Michalina Duc Benjamin | 09 09 | Kiszczak Olga Wesecki Adrian | 09 09 |
Ósemka Oświęcim 6 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:24.85 |
Żak Katarzyna Kryza Filip | 09 09 | Michalik Wiktoria Tkaczyk Kajetan | 09 09 |
Ósemka Oświęcim 5 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:27.83 |
Skiba Wiktor Wacławek Matylda | 09 09 | Jarosz Adrianna Sala Piotr | 09 09 |
Ósemka Oświęcim 3 | 00806 | 4 x 50m dowolny (15) | Mieszane | 11 lat | 2:33.81 |
Merta Kornelia Machulak Łukasz | 10 10 | Wawrzuta Kamila Wilkosz Wojciech | 10 10 |
Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m dowolny (15) | Mieszane | 11 lat | 2:47.01 |
Ładniak Oliwier Filanowska Martyna | 10 10 | Cupiał Liliana Hałatek Michał | 10 10 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (15) | Mieszane | 10 lat | NT |
Budzowska Hanna Szczygieł Konrad | 11 11 | Żarnowiec Joanna Hoła Tomasz | 11 11 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (2) | Mieszane | 13 lat | 2:22.07 |
Strąk Krystian Wrona Maria | 08 08 | Sadek Kacper Słomska Wiktoria | 08 08 |
Babiarz Blanka | 10 | 00207 | 100207600436 | 200m dowolny (16) 100m grzbietowy (24) | NT NT | ||||
Drobny Franciszek | 11 | 00207 | 100207700447 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) | NT NT |
||||
Emerling Diana | 10 | 00207 | 100207600417 | 100m grzbietowy (24) 50m motylkowy (20) | 1:26.64 40.66 | 11/1/2020 11/1/2020 | Krapkowice (POL) Krapkowice (POL) |
||
Kuterski Mateusz | 10 | 00207 | 100207700421 | 100m grzbietowy (25) 50m motylkowy (21) | NT NT |
||||
Lech Bartosz | 10 | 00207 | 100207700440 | 100m grzbietowy (25) 100m klasyczny (29) | NT NT |
||||
Lewczak Jakub | 10 | 00207 | 100207700431 | 100m klasyczny (29) 100m zmienny (31) | NT NT |
||||
Machulak Kalina | 10 | 00207 | 100207600437 | 100m grzbietowy (24) 100m zmienny (30) | NT NT |
||||
Matyja Tomasz | 10 | 00207 | 100207700435 | 200m dowolny (17) 100m grzbietowy (25) | NT NT |
||||
Matyjasek Olga | 10 | 00207 | 100207600419 | 200m dowolny (16) 100m zmienny (30) | 3:15.80 1:37.41 | 22/11/2020 22/11/2020 | Opole (POL) Opole (POL) |
||
Nowicz Maciej | 10 | 00207 | 100207700444 | 100m grzbietowy (25) 100m klasyczny (29) | NT NT |
||||
Orszak Lena | 11 | 00207 | 100207600445 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (26) | NT NT |
||||
Prochera Maja | 10 | 00207 | 100207600438 | 100m grzbietowy (24) 100m zmienny (30) | NT NT |
||||
Sado Jagoda | 11 | 00207 | 100207600434 | 200m dowolny (16) 25m motylkowy (18) | NT NT |
||||
Skoberla Wiktoria | 10 | 00207 | 100207600442 | 100m klasyczny (28) 100m zmienny (30) | NT NT |
||||
Stanek Alicja | 11 | 00207 | 100207600429 | 50m grzbietowy (22) 25m motylkowy (18) | 1:06.49 NT | 20/2/2021 | Kedzierzyn-Kozle (POL) | ||
Steier Michał | 10 | 00207 | 100207700441 | 50m motylkowy (21) 100m zmienny (31) | NT 1:52.98 | 22/11/2020 | Opole (POL) |
||
Tymoczko Oskar | 10 | 00207 | 100207700427 | 200m dowolny (17) 100m klasyczny (29) | NT NT |
||||
Wróbel Filip | 11 | 00207 | 100207700446 | 50m klasyczny (27) 100m zmienny (31) | NT NT |
||||
Wójt Julia | 11 | 00207 | 100207600420 | 50m klasyczny (26) 100m zmienny (30) | 57.18 1:48.46 | 10/10/2020 22/11/2020 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Opole (POL) |
||
Śliwiński Gabriel | 11 | 00207 | 100207700448 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) | NT NT |
||||
Żyła Alicja | 10 | 00207 | 100207600430 | 100m grzbietowy (24) 50m motylkowy (20) | NT NT |
MMKS Kędzierzyn-Koźle 1 | 00207 | 4 x 50m dowolny (15) | Mieszane | 11 lat | 2:29.98 |
Matyjasek Olga Steier Michał | 10 10 | Kuterski Mateusz Emerling Diana | 10 10 |
MMKS Kędzierzyn-Koźle 2 | 00207 | 4 x 50m dowolny (15) | Mieszane | 10 lat | NT |
Wójt Julia Śliwiński Gabriel | 11 11 | Wróbel Filip Sado Jagoda | 11 11 |
Baklarz Bartłomiej | 09 | 03606 | 103606700328 | 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (14) | NT NT 3:35.06 | 12/12/2020 | Zabierzow (POL) |
||
Baranowska Maria | 10 | 03606 | 103606600390 | 200m dowolny (16) 100m grzbietowy (24) | 3:01.65 NT | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Bielecka Laila | 10 | 03606 | 103606600412 | 100m grzbietowy (24) 100m klasyczny (28) | NT NT |
||||
Blacha Maja | 08 | 03606 | 103606600294 | 200m klasyczny (11) 200m zmienny (13) | 3:12.62 2:52.08 | 25/10/2020 21/11/2020 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bodzoń Mia | 10 | 03606 | 103606600411 | 100m grzbietowy (24) 100m zmienny (30) | NT 1:45.71 | 11/10/2020 | Oswiecim (POL) |
||
Borowski Mikołaj | 08 | 03606 | 103606700341 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (6) | 5:31.19 3:06.58 1:20.71 | 21/11/2020 8/11/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Chmiel Zuzanna | 08 | 03606 | 103606600362 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (9) 100m motylkowy (5) | 5:56.62 NT 1:22.39 | 21/11/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Chmielowski Piotr | 10 | 03606 | 103606700397 | 100m grzbietowy (25) 100m zmienny (31) | NT 1:57.04 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Chowaniec - Sieniawski Szymon | 10 | 03606 | 103606700418 | 100m klasyczny (29) 50m motylkowy (21) | NT NT |
||||
Dakowicz Lena | 09 | 03606 | 103606600342 | 400m dowolny (3) 200m klasyczny (11) 100m motylkowy (5) | 5:48.28 NT NT | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) | ||
Dygulska Julia | 10 | 03606 | 103606600403 | 100m grzbietowy (24) 100m klasyczny (28) | NT NT |
||||
Dygulska Weronika | 08 | 03606 | 103606600296 | 400m dowolny (3) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (13) | 5:34.92 1:21.36 2:46.40 | 21/11/2020 20/2/2021 21/11/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dziedzic Karol | 10 | 03606 | 103606700391 | 200m dowolny (17) 50m motylkowy (21) | 2:59.08 39.67 | 11/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dąbek Zuzanna | 09 | 03606 | 103606600343 | 400m dowolny (3) 200m klasyczny (11) 100m motylkowy (5) | 5:43.69 3:23.94 NT | 21/11/2020 13/12/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Fengler Adam | 08 | 03606 | 103606700344 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (14) | 5:40.14 3:15.29 3:00.47 | 21/11/2020 12/12/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Franiak Paweł | 08 | 03606 | 103606700345 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (14) | 6:28.93 3:30.89 3:22.86 | 21/11/2020 8/11/2020 25/10/2020 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Gościńska Gabriela | 09 | 03606 | 103606600346 | 400m dowolny (3) 200m klasyczny (11) 100m motylkowy (5) | 5:18.32 NT NT | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) | ||
Grendus Franciszek | 10 | 03606 | 103606700392 | 100m grzbietowy (25) 100m zmienny (31) | NT 1:40.62 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Grzywacz Gabriela | 09 | 03606 | 103606600347 | 400m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) 200m klasyczny (11) | 5:35.59 1:24.17 NT | 13/12/2020 25/10/2020 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Głogowski Kuba | 10 | 03606 | 103606700400 | 100m klasyczny (29) 100m zmienny (31) | NT 2:03.31 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Korycińska Kaja | 09 | 03606 | 103606600338 | 100m grzbietowy (7) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (13) | 1:33.44 NT 3:25.99 | 25/10/2020 20/2/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kotynia Juliusz | 10 | 03606 | 103606700393 | 200m dowolny (17) 50m motylkowy (21) | 3:12.98 40.08 | 11/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kowalska Lena | 09 | 03606 | 103606600349 | 400m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) 200m zmienny (13) | 6:13.46 1:34.38 3:16.75 | 13/12/2020 25/10/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kros Karolina | 10 | 03606 | 103606600414 | 100m grzbietowy (24) 100m klasyczny (28) | NT NT |
||||
Kubis Gabriela | 10 | 03606 | 103606600413 | 200m dowolny (16) 100m grzbietowy (24) | 3:04.14 NT | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) | ||
Kusz Franciszek | 09 | 03606 | 103606700351 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (6) | 5:54.61 3:20.39 NT | 21/11/2020 12/12/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kłyś Lena | 09 | 03606 | 103606600348 | 400m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) 200m zmienny (13) | 6:30.48 1:32.80 3:15.93 | 21/11/2020 30/11/2019 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Andrychow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Lew Milena | 10 | 03606 | 103606600401 | 100m grzbietowy (24) 50m motylkowy (20) | NT 42.99 | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) |
||
Linke Tomasz | 08 | 03606 | 103606700363 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (14) | 6:37.67 3:34.83 3:14.45 | 25/10/2020 14/12/2019 20/2/2021 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Lutomska Klara | 09 | 03606 | 103606600387 | 400m dowolny (3) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (13) | 6:21.09 NT 3:02.63 | 21/11/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Majerski Paweł | 10 | 03606 | 103606700407 | 100m grzbietowy (25) 50m motylkowy (21) | NT 51.85 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Malecka Inka | 08 | 03606 | 103606600301 | 200m grzbietowy (9) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (13) | 2:39.60 1:23.27 2:46.45 | 13/12/2020 20/2/2021 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mika Aleksander | 08 | 03606 | 103606700352 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (6) | 6:02.99 NT 1:20.38 | 21/11/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nowacka Emilia | 10 | 03606 | 103606600394 | 100m grzbietowy (24) 50m motylkowy (20) | NT 35.95 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Nowak Oskar | 09 | 03606 | 103606700356 | 400m dowolny (4) 100m grzbietowy (8) 200m zmienny (14) | 6:35.69 1:33.38 3:18.67 | 21/11/2020 12/12/2020 12/12/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Patro Michał | 09 | 03606 | 103606700332 | 400m dowolny (4) 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (12) | 7:11.46 1:43.52 NT | 21/11/2020 25/10/2020 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Plutecki Jakub | 08 | 03606 | 103606700306 | 400m dowolny (4) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (14) | 5:11.25 1:18.85 2:46.12 | 21/11/2020 20/2/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rachwał Olga | 10 | 03606 | 103606600399 | 200m dowolny (16) 100m klasyczny (28) | 2:48.52 NT | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Rachwał Patryk | 08 | 03606 | 103606700359 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (14) | 5:16.84 2:43.55 2:40.80 | 21/11/2020 8/11/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Siwior Filip | 10 | 03606 | 103606700395 | 100m klasyczny (29) 100m zmienny (31) | NT 1:39.58 | 11/10/2020 | Oswiecim (POL) |
||
Skrzypek Ada | 09 | 03606 | 103606600360 | 400m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) 200m zmienny (13) | 5:37.68 1:16.59 2:46.34 | 21/11/2020 25/10/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sobolewska Magdalena | 09 | 03606 | 103606600384 | 400m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) 200m zmienny (13) | NT NT 3:30.44 | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) |
||
Spórna Jan | 08 | 03606 | 103606700311 | 200m grzbietowy (10) 100m motylkowy (6) | NT 1:18.41 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Stawowski Marcin | 08 | 03606 | 103606700313 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) | 4:55.26 2:31.44 | 21/11/2020 12/12/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Szymacha Aleksy | 10 | 03606 | 103606700402 | 100m klasyczny (29) 100m zmienny (31) | NT 1:22.39 | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) |
||
Słaboń Stanisław | 09 | 03606 | 103606700333 | 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (6) | 1:31.92 3:53.20 NT | 8/11/2020 12/12/2020 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Tarasek Igor | 10 | 03606 | 103606700419 | 100m grzbietowy (25) 50m motylkowy (21) | NT 33.62 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Tatarczyński Edmund | 10 | 03606 | 103606700409 | 200m dowolny (17) 100m grzbietowy (25) | 3:43.07 NT | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) | ||
Toboła Antoni | 10 | 03606 | 103606700396 | 200m dowolny (17) 100m grzbietowy (25) | 3:10.95 NT | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) | ||
Tracz Kaja | 09 | 03606 | 103606600335 | 100m grzbietowy (7) 200m klasyczny (11) 100m motylkowy (5) | NT NT NT |
||||
Wajda Artur | 09 | 03606 | 103606700366 | 400m dowolny (4) 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (12) | 6:41.35 1:36.80 NT | 21/11/2020 25/10/2020 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Werner Izabela | 10 | 03606 | 103606600398 | 200m dowolny (16) 100m zmienny (30) | 3:25.29 1:39.70 | 21/11/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wyrwiak Julia | 09 | 03606 | 103606600381 | 100m grzbietowy (7) 200m klasyczny (11) 200m zmienny (13) | NT 3:43.97 3:22.61 | 25/10/2020 20/2/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zięba Jacek | 10 | 03606 | 103606700406 | 200m dowolny (17) 100m grzbietowy (25) | 4:04.95 NT | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Łądka Gabriel | 08 | 03606 | 103606700364 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (14) | 6:07.30 NT 3:11.35 | 21/11/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Łądka Oktawian | 11 | 03606 | 103606700461 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) | NT NT |
||||
Łętocha Norbert | 09 | 03606 | 103606700331 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (14) | 5:50.14 3:32.93 3:02.93 | 21/11/2020 25/10/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ślusarczyk Jan | 10 | 03606 | 103606700408 | 100m grzbietowy (25) 100m klasyczny (29) | NT NT |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:08.29 |
Gościńska Gabriela Skrzypek Ada | 09 09 | Łętocha Norbert Kusz Franciszek | 09 09 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m dowolny (15) | Mieszane | 11 lat | 2:08.32 |
Rachwał Olga Szymacha Aleksy | 10 10 | Nowacka Emilia Tarasek Igor | 10 10 |
SMS Galicja Kraków 3 | 03606 | 4 x 50m dowolny (15) | Mieszane | 11 lat | 2:21.95 |
Baranowska Maria Kros Karolina | 10 10 | Kotynia Juliusz Dziedzic Karol | 10 10 |
SMS Galicja Kraków 5 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:22.23 |
Dakowicz Lena Wajda Artur | 09 09 | Słaboń Stanisław Grzywacz Gabriela | 09 09 |
SMS Galicja Kraków 6 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:28.12 |
Kowalska Lena Patro Michał | 09 09 | Nowak Oskar Dąbek Zuzanna | 09 09 |
SMS Galicja Kraków 4 | 03606 | 4 x 50m dowolny (15) | Mieszane | 11 lat | 2:30.71 |
Toboła Antoni Majerski Paweł | 10 10 | Lew Milena Kubis Gabriela | 10 10 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (2) | Mieszane | 13 lat | 2:16.46 |
Malecka Inka Dygulska Weronika | 08 08 | Rachwał Patryk Stawowski Marcin | 08 08 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m zmienny (2) | Mieszane | 13 lat | 2:26.37 |
Lutomska Klara Borowski Mikołaj | 09 08 | Chmiel Zuzanna Plutecki Jakub | 08 08 |
Nawara Oliwia | 08 | 04406 | 104406600013 | 400m dowolny (3) 100m motylkowy (5) | 5:35.45 1:27.46 | 21/11/2020 29/11/2020 | Oswiecim (POL) Opole (POL) |
Brońka Anna | 08 | 03506 | 103506600085 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (9) 100m motylkowy (5) | 5:27.11 NT 1:23.76 | 21/11/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Całka Piotr | 08 | 03506 | 103506700083 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (6) | 5:17.75 2:58.27 1:23.57 | 21/11/2020 8/11/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ciupka Artur | 09 | 03506 | 103506700103 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (14) | 5:35.10 3:10.91 2:55.66 | 12/12/2020 12/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Czaja Zuzanna | 08 | 03506 | 103506600134 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (13) | 4:56.53 2:31.31 2:36.40 | 21/11/2020 13/12/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dulak Wiktor | 10 | 03506 | 103506700131 | 200m dowolny (17) 100m grzbietowy (25) | 3:03.49 NT | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Dyda Artur | 08 | 03506 | 103506700084 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (14) | 5:04.77 2:34.48 2:40.28 | 21/11/2020 12/12/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gorlach Miłosz | 11 | 03506 | 103506700179 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) | NT NT |
||||
Guzik Mia | 11 | 03506 | 103506600211 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (26) | NT NT |
||||
Głuch Jakub | 10 | 03506 | 103506700121 | 200m dowolny (17) 50m motylkowy (21) | 3:19.28 48.07 | 11/12/2020 11/10/2020 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Janik Aleksandra | 11 | 03506 | 103506600203 | 200m dowolny (16) 50m grzbietowy (22) | NT NT |
||||
Jantas Aleksandra | 09 | 03506 | 103506600095 | 100m grzbietowy (7) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (13) | NT NT 3:15.90 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Jarmołowska Helena | 08 | 03506 | 103506600082 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (13) | 5:28.03 2:55.91 3:03.35 | 13/12/2020 8/11/2020 21/11/2020 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jeziorek Kaja | 11 | 03506 | 103506600182 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (26) | NT NT |
||||
Kapusta Eryk | 08 | 03506 | 103506700080 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (14) | 5:20.52 NT 2:52.07 | 12/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Klimkowski Adam | 09 | 03506 | 103506700110 | 100m grzbietowy (8) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (14) | 1:27.34 NT 3:12.47 | 12/12/2020 21/11/2020 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kopeć Liliana | 11 | 03506 | 103506600202 | 50m klasyczny (26) 25m motylkowy (18) | NT NT |
||||
Korpak Maja | 09 | 03506 | 103506600108 | 400m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) 200m zmienny (13) | 5:54.36 1:33.13 3:02.98 | 21/11/2020 1/3/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kot Kacper | 08 | 03506 | 103506700078 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) 100m motylkowy (6) | 5:02.34 NT 1:12.86 | 12/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kozioł Alicja | 10 | 03506 | 103506600120 | 200m dowolny (16) 100m klasyczny (28) | NT NT |
||||
Kryza Jagoda | 08 | 03506 | 103506600091 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (13) | 5:40.97 2:49.73 2:59.77 | 21/11/2020 13/12/2020 21/11/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krzysztofowicz Julia | 11 | 03506 | 103506600212 | 50m grzbietowy (22) 100m zmienny (30) | NT NT |
||||
Kulik Maciej | 11 | 03506 | 103506700215 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) | NT NT |
||||
Kuna Alina | 10 | 03506 | 103506600130 | 200m dowolny (16) 50m motylkowy (20) | NT 45.71 | 24/10/2020 | Wieliczka (POL) |
||
Lembas Hugo | 10 | 03506 | 103506700124 | 200m dowolny (17) 50m motylkowy (21) | 3:26.02 48.19 | 11/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Lisowski Daniel | 11 | 03506 | 103506700217 | 50m grzbietowy (23) 25m motylkowy (19) | NT NT |
||||
Małajewicz Jakub | 11 | 03506 | 103506700208 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) | NT NT |
||||
Misztal Olaf | 10 | 03506 | 103506700135 | 200m dowolny (17) 100m klasyczny (29) | 2:44.00 1:26.80 | 11/12/2020 19/12/2020 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Olearczyk Krzysztof | 10 | 03506 | 103506700132 | 200m dowolny (17) 50m motylkowy (21) | 2:57.52 39.97 | 11/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Osak Kacper | 10 | 03506 | 103506700115 | 200m dowolny (17) 100m grzbietowy (25) | 2:31.60 NT | 19/12/2020 | Oswiecim (POL) | ||
Pasek Kamil | 10 | 03506 | 103506700123 | 200m dowolny (17) 100m grzbietowy (25) | NT NT |
||||
Permus Maciej | 10 | 03506 | 103506700114 | 200m dowolny (17) 100m zmienny (31) | 2:37.15 1:18.15 | 21/11/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piecuch Julia | 10 | 03506 | 103506600119 | 200m dowolny (16) 100m grzbietowy (24) | 3:07.83 NT | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Pitala Oliwia | 11 | 03506 | 103506600183 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (26) | NT NT |
||||
Rozumek Jan | 09 | 03506 | 103506700094 | 400m dowolny (4) 100m grzbietowy (8) 200m zmienny (14) | 5:39.90 1:19.64 2:59.10 | 21/11/2020 12/12/2020 21/11/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Smulski Antoni | 10 | 03506 | 103506700117 | 200m dowolny (17) 100m klasyczny (29) | 3:05.37 1:57.42 | 21/11/2020 8/2/2020 | Oswiecim (POL) Katowice (POL) |
||
Sobek Michał | 10 | 03506 | 103506700118 | 200m dowolny (17) 100m klasyczny (29) | NT NT |
||||
Sroka Antonina | 11 | 03506 | 103506600218 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (26) | NT NT |
||||
Szpyra Antonina | 11 | 03506 | 103506600180 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (26) | NT NT |
||||
Szymańska Wiktoria | 10 | 03506 | 103506600129 | 200m dowolny (16) 100m klasyczny (28) | 3:10.42 1:37.56 | 11/12/2020 19/12/2020 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szymański Maksymilian | 11 | 03506 | 103506700207 | 200m dowolny (17) 100m zmienny (31) | NT NT |
||||
Słomski Mikołaj | 08 | 03506 | 103506700087 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (6) | 5:39.51 NT 1:29.05 | 21/11/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wieleba Michał | 08 | 03506 | 103506700088 | 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (14) | 3:25.61 1:27.41 2:55.72 | 12/12/2020 20/2/2021 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wrześniak Oskar | 09 | 03506 | 103506700096 | 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (14) | 3:05.55 NT 2:46.21 | 12/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zajączkowski Adam | 11 | 03506 | 103506700190 | 50m grzbietowy (23) 25m motylkowy (19) | NT NT |
||||
Łuczak Agata | 09 | 03506 | 103506600093 | 100m grzbietowy (7) 200m klasyczny (11) 100m motylkowy (5) | 1:28.43 NT 1:24.29 | 25/10/2020 13/12/2020 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Łukasik Blanka | 09 | 03506 | 103506600102 | 100m grzbietowy (7) 200m klasyczny (11) 200m zmienny (13) | 1:25.70 3:22.15 2:55.03 | 13/12/2020 13/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Śliwa Antonina | 09 | 03506 | 103506600097 | 100m grzbietowy (7) 200m klasyczny (11) 200m zmienny (13) | 1:48.23 NT 3:10.73 | 5/10/2019 13/12/2020 | Poprad (SVK) Zabierzow (POL) |
||
Żak Zoya | 09 | 03506 | 103506600101 | 400m dowolny (3) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (13) | 5:01.23 1:24.70 2:43.62 | 13/12/2020 24/10/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
Solne Miasto Wieliczka 1 | 03506 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:16.00 |
Rozumek Jan Klimkowski Adam | 09 09 | Korpak Maja Łukasik Blanka | 09 09 |
Solne Miasto Wieliczka 2 | 03506 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:16.62 |
Wrześniak Oskar Ciupka Artur | 09 09 | Łuczak Agata Żak Zoya | 09 09 |
Solne Miasto Wieliczka 3 | 03506 | 4 x 50m dowolny (15) | Mieszane | 11 lat | 2:18.50 |
Permus Maciej Piecuch Julia | 10 10 | Szymańska Wiktoria Osak Kacper | 10 10 |
Solne Miasto Wieliczka 4 | 03506 | 4 x 50m dowolny (15) | Mieszane | 10 lat | NT |
Janik Aleksandra Małajewicz Jakub | 11 11 | Krzysztofowicz Julia Szymański Maksymilian | 11 11 |
Solne Miasto Wieliczka 1 | 03506 | 4 x 50m zmienny (2) | Mieszane | 13 lat | 2:16.34 |
Dyda Artur Całka Piotr | 08 08 | Czaja Zuzanna Brońka Anna | 08 08 |
Barnaś Kinga | 11 | 04106 | 104106600057 | 50m grzbietowy (22) 25m motylkowy (18) | NT NT | ||||
Boroń Adam | 10 | 04106 | 104106700040 | 200m dowolny (17) 100m grzbietowy (25) | 3:18.57 NT | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) | ||
Darowska Zofia | 09 | 04106 | 104106600032 | 100m motylkowy (5) 200m zmienny (13) | NT 3:35.74 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Garbacz Martyna | 09 | 04106 | 104106600031 | 100m grzbietowy (7) 200m klasyczny (11) | NT 3:26.35 | 13/12/2020 | Zabierzow (POL) |
||
Gut Hubert | 09 | 04106 | 104106700048 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) | NT 3:47.74 | 12/12/2020 | Zabierzow (POL) |
||
Gąsior Iga | 10 | 04106 | 104106600038 | 100m grzbietowy (24) 100m klasyczny (28) | NT NT |
||||
Jamrożek Alex | 10 | 04106 | 104106700052 | 100m grzbietowy (25) 100m klasyczny (29) | NT NT |
||||
Leśniakiewicz Julia | 10 | 04106 | 104106600043 | 100m grzbietowy (24) 100m zmienny (30) | 1:28.98 1:34.47 | 19/12/2020 11/12/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Leśnicki Franciszek | 10 | 04106 | 104106700042 | 100m klasyczny (29) 100m zmienny (31) | NT 1:31.08 | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) |
||
Magiera Rafal | 11 | 04106 | 104106700061 | 200m dowolny (17) 50m grzbietowy (23) | NT NT |
||||
Para Kacper | 09 | 04106 | 104106700049 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) | NT 3:50.64 | 12/12/2020 | Zabierzow (POL) |
||
Pastwa Jeremi | 10 | 04106 | 104106700045 | 100m grzbietowy (25) 100m klasyczny (29) | NT NT |
||||
Ruchała Wiktoria | 10 | 04106 | 104106600044 | 200m dowolny (16) 100m klasyczny (28) | 3:35.27 NT | 25/10/2020 | Bochnia (POL) | ||
Tokarski Szymon | 10 | 04106 | 104106700046 | 50m motylkowy (21) 100m zmienny (31) | 35.38 1:17.73 | 20/2/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tolala Lena | 11 | 04106 | 104106600053 | 200m dowolny (16) 50m klasyczny (26) | NT NT |
||||
Trochimiuk Tamara | 10 | 04106 | 104106600039 | 100m grzbietowy (24) 100m klasyczny (28) | NT NT |
||||
Warzecha Alan | 11 | 04106 | 104106700060 | 200m dowolny (17) 50m grzbietowy (23) | NT NT |
||||
Wida Adrianna | 11 | 04106 | 104106600055 | 50m grzbietowy (22) 100m zmienny (30) | NT NT |
||||
Węgrzyn Aleksandra | 10 | 04106 | 104106600037 | 100m klasyczny (28) 100m zmienny (30) | 1:37.41 1:27.35 | 19/12/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Świerczek Oliwia | 11 | 04106 | 104106600059 | 25m motylkowy (18) 100m zmienny (30) | NT NT |
Delfin Nowy Targ 1 | 04106 | 4 x 50m dowolny (15) | Mieszane | 11 lat | 2:15.86 |
Węgrzyn Aleksandra Ruchała Wiktoria | 10 10 | Tokarski Szymon Leśnicki Franciszek | 10 10 |
Delfin Nowy Targ 1 | 04106 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:29.86 |
Gut Hubert Garbacz Martyna | 09 09 | Darowska Zofia Para Kacper | 09 09 |
Delfin Nowy Targ 2 | 04106 | 4 x 50m dowolny (15) | Mieszane | 10 lat | NT |
Warzecha Alan Magiera Rafal | 11 11 | Tolala Lena Wida Adrianna | 11 11 |
Bętkowska Emilia | 11 | 00606 | 100606600067 | 200m dowolny (16) 50m grzbietowy (22) | NT NT |
Michael Emma | 10 | 02711 | 102711600418 | 200m dowolny (16) 100m klasyczny (28) | NT 1:45.42 | 10/10/2020 | Gliwice (POL) |
Bodziony Filip | 10 | 01406 | 101406700131 | 200m dowolny (17) 100m grzbietowy (25) | 3:11.05 NT | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Brońska Anna | 11 | 01406 | 101406600129 | 25m motylkowy (18) 100m zmienny (30) | 18.94 1:34.01 | 20/2/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Hanula Mateusz | 08 | 01406 | 101406700187 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) | NT NT |
||||
Kamińska Zofia | 10 | 01406 | 101406600162 | 200m dowolny (16) 100m klasyczny (28) | 3:09.90 NT | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Kronenberger Franciszek | 10 | 01406 | 101406700147 | 100m klasyczny (29) 100m zmienny (31) | NT NT |
||||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 101406600116 | 100m grzbietowy (7) 100m motylkowy (5) | NT 1:26.12 | 24/10/2020 | Wieliczka (POL) |
||
Kuźma Katarzyna | 10 | 01406 | 101406600134 | 100m grzbietowy (24) 100m klasyczny (28) | NT NT |
||||
Leśnik Milena | 11 | 01406 | 101406600154 | 50m klasyczny (26) 25m motylkowy (18) | NT 16.58 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Majerczak Iwo | 08 | 01406 | 101406700177 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) | NT NT |
||||
Piętka Adam | 10 | 01406 | 101406700157 | 200m dowolny (17) 100m grzbietowy (25) | 3:00.52 NT | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Ruchała Weronika | 08 | 01406 | 101406600104 | 200m grzbietowy (9) 200m klasyczny (11) | 2:53.27 3:15.91 | 13/12/2020 13/12/2020 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Sopata Marcel | 09 | 01406 | 101406700144 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) | 6:36.84 3:43.96 | 21/11/2020 12/12/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Świdrak Kacper | 09 | 01406 | 101406700152 | 100m grzbietowy (8) 100m motylkowy (6) | 1:22.53 NT | 12/12/2020 | Zabierzow (POL) |
Dychtoń Julia | 08 | 04706 | 104706600003 | 400m dowolny (3) 200m zmienny (13) | NT 3:03.90 | 13/12/2020 | Zabierzow (POL) |
||
Jakubowska Emilia | 10 | 04706 | 104706600004 | 50m motylkowy (20) 100m zmienny (30) | NT NT |
Cygal Marcel | 08 | 00306 | 100306700239 | 400m dowolny (4) 100m motylkowy (6) | 5:59.36 1:26.27 | 21/11/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dziuba Bartosz | 08 | 00306 | 100306700240 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) | 5:34.62 NT | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) | ||
Kleszcz Eryk | 08 | 00306 | 100306700233 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) | 5:52.43 3:00.16 | 21/11/2020 12/12/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Michałek Michał | 09 | 00306 | 100306700230 | 100m motylkowy (6) 200m zmienny (14) | NT 2:42.74 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Szymański Paweł | 08 | 00306 | 100306700216 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) | 5:37.42 NT | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) | ||
Tucharz Mikołaj | 08 | 00306 | 100306700215 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) | 5:41.89 NT | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) | ||
Wędzicha Natalia | 09 | 00306 | 100306600247 | 400m dowolny (3) 200m klasyczny (11) | NT NT |
Andreew Julia | 11 | 01806 | 101806600163 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (26) | NT NT | ||||
Bańdo Wojciech | 10 | 01806 | 101806700114 | 100m klasyczny (29) 100m zmienny (31) | NT 1:32.05 | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) |
||
Bogacka Zofia | 10 | 01806 | 101806600120 | 200m dowolny (16) 100m klasyczny (28) | NT NT |
||||
Borys Bartłomiej | 10 | 01806 | 101806700123 | 50m motylkowy (21) 100m zmienny (31) | 46.01 1:45.92 | 11/12/2020 11/10/2020 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Chmielek Adam | 10 | 01806 | 101806700116 | 100m grzbietowy (25) 100m zmienny (31) | NT 1:38.70 | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) |
||
Cieniek Kacper | 10 | 01806 | 101806700113 | 200m dowolny (17) 100m klasyczny (29) | 3:12.23 NT | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Czekaj Franciszek | 09 | 01806 | 101806700092 | 100m grzbietowy (8) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (14) | 1:47.23 NT NT | 12/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Czernecki Leon | 10 | 01806 | 101806700121 | 200m dowolny (17) 100m zmienny (31) | 2:56.26 1:31.81 | 11/12/2020 8/11/2020 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Dudek Antoni | 09 | 01806 | 101806700095 | 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (14) | 1:33.60 3:28.12 NT | 12/12/2020 12/12/2020 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Dunajew Wiktor | 11 | 01806 | 101806700127 | 50m klasyczny (27) 100m zmienny (31) | NT NT |
||||
Długopolska Nikola | 09 | 01806 | 101806600094 | 400m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) 100m motylkowy (5) | NT 1:19.65 1:25.80 | 8/11/2020 13/12/2020 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Frankowicz Mateusz | 09 | 01806 | 101806700083 | 400m dowolny (4) 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (12) | NT NT NT |
||||
Gorzkowski Filip | 08 | 01806 | 101806700109 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) | 6:39.45 3:31.27 | 23/11/2019 12/12/2020 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Gulba Jakub | 09 | 01806 | 101806700103 | 100m grzbietowy (8) 200m zmienny (14) | NT NT |
||||
Gąsior Karol | 09 | 01806 | 101806700084 | 400m dowolny (4) 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (12) | NT NT NT |
||||
Heiza Ignacy | 08 | 01806 | 101806700068 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) 100m motylkowy (6) | 6:21.20 3:14.71 1:39.61 | 23/11/2019 12/12/2020 12/12/2020 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Hus Nikola | 11 | 01806 | 101806600159 | 50m klasyczny (26) 25m motylkowy (18) | NT NT |
||||
Hus Olivia | 09 | 01806 | 101806600099 | 100m grzbietowy (7) 200m klasyczny (11) | NT NT |
||||
Jaje Mikołaj | 08 | 01806 | 101806700065 | 200m grzbietowy (10) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (14) | 2:56.71 1:29.03 3:07.61 | 12/12/2020 12/12/2020 11/10/2020 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jarosz Jakub | 08 | 01806 | 101806700135 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (14) | NT 3:30.82 3:38.27 | 25/10/2020 25/10/2020 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Klimowicz Teresa | 09 | 01806 | 101806600097 | 100m grzbietowy (7) 200m klasyczny (11) | NT NT |
||||
Kożuch Lena | 11 | 01806 | 101806600165 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (26) | NT NT |
||||
Kuszewski Antoni | 09 | 01806 | 101806700102 | 400m dowolny (4) 100m grzbietowy (8) 100m motylkowy (6) | NT NT NT |
||||
Kwiecień Ignacy | 09 | 01806 | 101806700101 | 100m grzbietowy (8) 200m zmienny (14) | 1:44.91 NT | 12/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Leśniowska Małgorzata | 11 | 01806 | 101806600162 | 25m motylkowy (18) 100m zmienny (30) | NT NT |
||||
Lichoński Jan | 09 | 01806 | 101806700086 | 400m dowolny (4) 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (12) | NT NT NT |
||||
Małecka Karolina | 09 | 01806 | 101806600093 | 100m grzbietowy (7) 200m klasyczny (11) | NT 3:43.52 | 13/12/2020 | Zabierzow (POL) |
||
Miodek Jagoda | 08 | 01806 | 101806600134 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (13) | 6:12.65 3:08.93 3:13.91 | 25/10/2020 13/12/2020 24/10/2020 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Paschek Zuzanna | 11 | 01806 | 101806600161 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (26) | NT NT |
||||
Peschanskyi Matvii | 10 | 01806 | 101806700128 | 100m klasyczny (29) 100m zmienny (31) | NT NT |
||||
Podsiadło Róża | 11 | 01806 | 101806600166 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (26) | NT NT |
||||
Popiołek Barbara | 11 | 01806 | 101806600160 | 50m klasyczny (26) 100m zmienny (30) | NT NT |
||||
Popiołek Jan | 09 | 01806 | 101806700100 | 200m klasyczny (12) 200m zmienny (14) | 3:43.15 NT | 12/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Rawiński Jan | 10 | 01806 | 101806700118 | 100m grzbietowy (25) 100m klasyczny (29) | NT NT |
||||
Ruebenbauer Wojciech | 08 | 01806 | 101806700132 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) 200m klasyczny (12) | NT NT NT |
||||
Safronov Igor | 09 | 01806 | 101806700126 | 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (14) | NT 3:51.75 NT | 12/12/2020 | Zabierzow (POL) |
||
Sekunda Miłosz | 09 | 01806 | 101806700091 | 100m grzbietowy (8) 100m motylkowy (6) | 1:28.04 1:27.85 | 8/11/2020 12/12/2020 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Siedlik Franciszek | 08 | 01806 | 101806700108 | 400m dowolny (4) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (14) | NT NT 3:43.11 | 8/11/2020 | Bochnia (POL) |
||
Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 | 01806 | 101806600081 | 400m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) 100m motylkowy (5) | NT 1:25.20 NT | 13/12/2020 | Zabierzow (POL) |
||
Stasiewicz Julia | 09 | 01806 | 101806600088 | 400m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) 200m klasyczny (11) | NT 2:15.08 NT | 8/11/2020 | Bochnia (POL) |
||
Targiel Tomasz | 10 | 01806 | 101806700115 | 200m dowolny (17) 100m zmienny (31) | 2:55.79 1:37.63 | 11/12/2020 11/12/2020 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Walewski Kacper | 08 | 01806 | 101806700067 | 400m dowolny (4) 100m motylkowy (6) | 7:15.14 NT | 8/11/2020 | Bochnia (POL) | ||
Warunek Antoni | 08 | 01806 | 101806700063 | 400m dowolny (4) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (14) | 6:37.37 1:42.95 3:23.03 | 8/11/2020 12/12/2020 11/10/2020 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Woźny Liliana | 08 | 01806 | 101806600066 | 200m grzbietowy (9) 200m klasyczny (11) | 2:53.66 3:07.85 | 13/12/2020 13/12/2020 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Zębala Katarzyna | 11 | 01806 | 101806600164 | 50m klasyczny (26) 25m motylkowy (18) | NT NT |
||||
Łożyński Dariusz | 08 | 01806 | 101806700073 | 200m grzbietowy (10) 100m motylkowy (6) | NT NT |
||||
Światłoń Bartosz | 09 | 01806 | 101806700089 | 400m dowolny (4) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (14) | NT NT NT |
||||
Świeży Szymon | 09 | 01806 | 101806700096 | 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (12) | NT 4:09.12 | 12/12/2020 | Zabierzow (POL) |
Wisła Kraków 1 | 01806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:17.13 |
Sekunda Miłosz Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 09 | Kuszewski Antoni Długopolska Nikola | 09 09 |
Wisła Kraków 2 | 01806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:22.09 |
Dudek Antoni Hus Olivia | 09 09 | Kwiecień Ignacy Małecka Karolina | 09 09 |
Wisła Kraków 4 | 01806 | 4 x 50m dowolny (15) | Mieszane | 11 lat | 2:30.21 |
Bańdo Wojciech Popiołek Barbara | 10 11 | Targiel Tomasz Leśniowska Małgorzata | 10 11 |
Wisła Kraków 5 | 01806 | 4 x 50m dowolny (15) | Mieszane | 11 lat | 2:31.84 |
Czernecki Leon Hus Nikola | 10 11 | Cieniek Kacper Zębala Katarzyna | 10 11 |
Wisła Kraków 3 | 01806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:38.57 |
Świeży Szymon Klimowicz Teresa | 09 09 | Światłoń Bartosz Stasiewicz Julia | 09 09 |
Wisła Kraków 1 | 01806 | 4 x 50m zmienny (2) | Mieszane | 13 lat | 2:36.64 |
Miodek Jagoda Woźny Liliana | 08 08 | Jaje Mikołaj Gorzkowski Filip | 08 08 |
Kubicka Gabriela | 09 | 02906 | 102906600031 | 400m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) | NT 1:19.59 | 19/12/2020 | Oswiecim (POL) |
Baniak Pola | 09 | 01506 | 101506600038 | 200m klasyczny (11) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (13) | NT NT 3:18.35 | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) |
||
Włodarczyk Mikołaj | 11 | 01506 | 101506700044 | 200m dowolny (17) 50m klasyczny (27) 100m zmienny (31) | NT NT NT |
||||
Łaśko Emilia | 10 | 01506 | 101506600037 | 200m dowolny (16) 50m motylkowy (20) 100m zmienny (30) | 2:42.38 40.20 1:28.43 | 11/12/2020 11/12/2020 11/12/2020 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
Szybowski Grzegorz | 08 | 00506 | 100506700058 | 200m grzbietowy (10) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (14) | 2:49.80 3:13.64 2:51.80 | 19/9/2020 14/12/2019 19/12/2020 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Warsaw (POL) |
||
Łopata Michał | 10 | 00506 | 100506700059 | 200m dowolny (17) 50m motylkowy (21) | 2:57.44 38.51 | 11/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
Babraj Mikołaj | 08 | 01906 | 101906700032 | 200m grzbietowy (10) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (14) | 2:50.15 NT 2:49.04 | 8/11/2020 21/11/2020 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
Błażejczyk Nikola | 09 | 00106 | 100106600461 | 400m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) | 6:52.96 1:44.04 | 21/11/2020 8/11/2020 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Czarnecka Lena | 10 | 00106 | 100106600497 | 200m dowolny (16) 100m grzbietowy (24) | 3:34.69 NT | 25/10/2020 | Bochnia (POL) | ||
Czarnecka Maja | 11 | 00106 | 100106600537 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (26) | NT NT |
||||
Frączek Adam | 09 | 00106 | 100106700443 | 400m dowolny (4) 100m grzbietowy (8) 200m zmienny (14) | 6:24.52 1:28.92 3:08.03 | 21/11/2020 12/12/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gorczyca Klaudia | 10 | 00106 | 100106600500 | 200m dowolny (16) 100m klasyczny (28) | 3:33.18 NT | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) | ||
Gos Maja | 10 | 00106 | 100106600501 | 200m dowolny (16) 100m grzbietowy (24) | 3:14.96 NT | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Grzywa Magdalena | 08 | 00106 | 100106600462 | 200m klasyczny (11) 200m zmienny (13) | 3:48.03 3:21.16 | 25/10/2020 20/2/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Herasymenko Sofiia | 08 | 00106 | 100106600543 | 200m grzbietowy (9) 200m klasyczny (11) | NT NT |
||||
Idęć Szymon | 08 | 00106 | 100106700463 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (14) | 6:23.19 NT 3:21.54 | 21/11/2020 21/11/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Janiga Filip | 09 | 00106 | 100106700440 | 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (12) | NT NT |
||||
Jeziorska Wiktoria | 10 | 00106 | 100106600503 | 200m dowolny (16) 100m klasyczny (28) | 3:12.29 NT | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Kaczmarczyk Hanna | 08 | 00106 | 100106600432 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (9) | 5:25.78 2:50.13 | 13/12/2020 13/12/2020 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kalczyński- Kowacki Aleksander | 09 | 00106 | 100106700479 | 400m dowolny (4) 100m grzbietowy (8) | NT NT |
||||
Kita Eryk | 09 | 00106 | 100106700465 | 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (12) | 1:43.93 4:20.10 | 1/3/2020 25/10/2020 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Kosmal Maja | 10 | 00106 | 100106600506 | 200m dowolny (16) 100m grzbietowy (24) | 3:23.90 NT | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Kozioł Julia | 08 | 00106 | 100106600430 | 400m dowolny (3) 100m motylkowy (5) | 5:38.25 1:27.16 | 8/11/2020 20/2/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Król Julia | 08 | 00106 | 100106600428 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (9) | 6:19.15 NT | 14/12/2019 | Zabierzow (POL) | ||
Kuźnicki Michał | 09 | 00106 | 100106700441 | 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (12) | 1:35.77 NT | 8/11/2020 | Bochnia (POL) | ||
Lasota Tomasz | 09 | 00106 | 100106700439 | 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (12) | 1:52.81 NT | 30/11/2019 | Andrychow (POL) | ||
Litewka Gabriela | 09 | 00106 | 100106600450 | 400m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) 200m klasyczny (11) | 6:26.22 NT NT | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) | ||
Marczyńska Magdalena | 09 | 00106 | 100106600478 | 100m grzbietowy (7) 200m klasyczny (11) | NT NT |
||||
Matyasik Mikołaj | 09 | 00106 | 100106700466 | 400m dowolny (4) 100m grzbietowy (8) 200m zmienny (14) | 6:15.68 1:25.05 3:18.68 | 21/11/2020 25/10/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Matyasik Łucja | 11 | 00106 | 100106600530 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (26) | NT NT |
||||
Ochal Antoni | 10 | 00106 | 100106700508 | 200m dowolny (17) 100m zmienny (31) | 3:18.79 1:35.79 | 11/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piecuch Klaudia | 11 | 00106 | 100106600550 | 25m motylkowy (18) 100m zmienny (30) | 18.18 1:30.00 | 20/2/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piecuch Mateusz | 09 | 00106 | 100106700480 | 400m dowolny (4) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (14) | 5:15.46 NT 2:50.14 | 12/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piwowarczyk Antonina | 08 | 00106 | 100106600467 | 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (13) | NT NT |
||||
Reguła Alicja | 08 | 00106 | 100106600470 | 400m dowolny (3) 200m zmienny (13) | 6:42.02 3:47.28 | 21/11/2020 11/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rusek Michał | 11 | 00106 | 100106700532 | 50m grzbietowy (23) 100m zmienny (31) | NT 1:40.15 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Rymarczyk Antoni | 09 | 00106 | 100106700471 | 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (12) | NT NT |
||||
Sadowski Oskar | 09 | 00106 | 100106700451 | 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (12) | NT NT |
||||
Szałaj Norbert | 08 | 00106 | 100106700474 | 200m grzbietowy (10) | NT | ||||
Szostak Natasza | 08 | 00106 | 100106600412 | 200m klasyczny (11) 200m zmienny (13) | 3:32.70 3:22.59 | 25/10/2020 20/2/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szydłowski Patryk | 10 | 00106 | 100106700524 | 200m dowolny (17) 50m motylkowy (21) | 3:01.74 41.45 | 21/11/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Warunek Emilia | 10 | 00106 | 100106600489 | 100m grzbietowy (24) 50m motylkowy (20) | NT 42.71 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Wojtaszek Kacper | 08 | 00106 | 100106700475 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) | NT NT |
||||
Zięba Maksymilian | 09 | 00106 | 100106700477 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) | NT NT |
||||
Łojek Gabriela | 11 | 00106 | 100106600545 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (26) | NT NT |
||||
Żak Bartosz | 08 | 00106 | 100106700409 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) | 6:45.54 NT | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) |
Jordan Kraków 2 | 00106 | 4 x 50m dowolny (15) | Mieszane | 11 lat | 2:26.84 |
Ochal Antoni Szydłowski Patryk | 10 10 | Jeziorska Wiktoria Gos Maja | 10 10 |
Jordan Kraków 3 | 00106 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | NT |
Błażejczyk Nikola Frączek Adam | 09 09 | Litewka Gabriela Piecuch Mateusz | 09 09 |
Jordan Kraków 3 | 00106 | 4 x 50m zmienny (2) | Mieszane | 13 lat | 2:34.04 |
Matyasik Mikołaj Kuźnicki Michał | 09 09 | Kozioł Julia Kaczmarczyk Hanna | 08 08 |
Jordan Kraków 4 | 00106 | 4 x 50m zmienny (2) | Mieszane | 13 lat | 2:48.53 |
Król Julia Kuźnicki Michał | 08 09 | Żak Bartosz Szostak Natasza | 08 08 |
Jordan Kraków 2 | 00106 | 4 x 50m zmienny (2) | Mieszane | 13 lat | 3:01.84 |
Rymarczyk Antoni Kita Eryk | 09 09 | Grzywa Magdalena Piwowarczyk Antonina | 08 08 |
Jordan Kraków 1 | 00106 | 4 x 50m zmienny (2) | Mieszane | 13 lat | NT |
Wojtaszek Kacper Herasymenko Sofiia | 08 08 | Reguła Alicja Idęć Szymon | 08 08 |
Bielawa Andrzej | 09 | 04206 | 104206700025 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (12) | 6:13.59 3:43.32 | 12/12/2020 12/12/2020 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Bryniarski Michał | 08 | 04206 | 104206700022 | 400m dowolny (4) 100m motylkowy (6) | 6:35.88 NT | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) | ||
Buczulski Aleksander | 08 | 04206 | 104206700029 | 400m dowolny (4) 100m motylkowy (6) | 6:26.91 1:33.90 | 23/11/2019 20/2/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Polak Iga | 09 | 04206 | 104206600024 | 400m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) | 5:01.00 1:17.39 | 13/12/2020 19/12/2020 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pęczek Karolina | 09 | 04206 | 104206600028 | 400m dowolny (3) 100m motylkowy (5) | 5:06.54 NT | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) | ||
Staszel Mikołaj | 09 | 04206 | 104206700027 | 400m dowolny (4) 100m motylkowy (6) | 6:42.52 NT | 12/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Suchecki-Zwijacz Tymoteusz | 10 | 04206 | 104206700031 | 200m dowolny (17) 50m motylkowy (21) | 3:07.83 39.39 | 11/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
Adamska Wiktoria | 09 | 00906 | 100906600075 | 400m dowolny (3) | NT | ||||
Dawiec Tymoteusz | 08 | 00906 | 100906700078 | 400m dowolny (4) | NT | ||||
Kowalczyk Antoni | 09 | 00906 | 100906700085 | 400m dowolny (4) | NT | ||||
Madej Olga | 08 | 00906 | 100906600083 | 400m dowolny (3) | NT | ||||
Olszewski Igor | 10 | 00906 | 100906700080 | 200m dowolny (17) | 3:09.44 | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Opanasiuk Vitalij | 08 | 00906 | 100906700102 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (10) | NT NT |
||||
Rusek Filip | 08 | 00906 | 100906700095 | 400m dowolny (4) | NT | ||||
Wawro Zuzanna | 09 | 00906 | 100906600076 | 400m dowolny (3) | NT |
Kmita Zabierzów 1 | 00906 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | NT |
Opanasiuk Vitalij Dawiec Tymoteusz | 08 08 | Rusek Filip Madej Olga | 08 08 |
Gubała Justyna | 09 | 02806 | 102806600059 | 400m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) 200m zmienny (13) | NT 1:22.27 2:58.11 | 13/12/2020 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kierońska Maryla | 11 | 02806 | 102806600104 | 200m dowolny (16) 25m motylkowy (18) | NT 19.76 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Martemianow Michał | 10 | 02806 | 102806700062 | 100m grzbietowy (25) 100m zmienny (31) | NT NT |
||||
Żuchowski Kacper | 09 | 02806 | 102806700070 | 400m dowolny (4) 100m grzbietowy (8) 200m zmienny (14) | NT 1:22.74 3:09.38 | 19/12/2020 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Burliga Adam | 11 | 02706 | 102706700117 | 200m dowolny (17) 25m motylkowy (19) | NT NT | ||||
Chromy Kuba | 11 | 02706 | 102706700119 | 200m dowolny (17) 50m klasyczny (27) | NT NT |
||||
Danek Michał | 11 | 02706 | 102706700123 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) | NT NT |
||||
Pawlica Laura | 11 | 02706 | 102706600113 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (26) | NT NT |
||||
Piątek Hanna | 10 | 02706 | 102706600098 | 100m klasyczny (28) 50m motylkowy (20) | NT 54.02 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Sala Jakub | 10 | 02706 | 102706700104 | 200m dowolny (17) 100m grzbietowy (25) | 3:01.75 NT | 11/12/2020 | Zabierzow (POL) | ||
Sarna Bartłomiej | 10 | 02706 | 102706700090 | 100m grzbietowy (25) 100m klasyczny (29) | NT NT |
||||
Zajda Dawid | 10 | 02706 | 102706700092 | 200m dowolny (17) 100m klasyczny (29) | 3:40.31 NT | 21/11/2020 | Oswiecim (POL) |
Jasień Sucha Besk. 1 | 02706 | 4 x 50m dowolny (15) | Mieszane | 11 lat | NT |
Chromy Kuba Sala Jakub | 11 10 | Pawlica Laura Piątek Hanna | 11 10 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |