UWAGA ! ZE WZGLĘDU NA DUŻĄ ILOŚĆ ZAWODNIKÓW I ZAGROŻENIE EPIDEMIOLPGICZNE NASTĄPIŁA ZMIANA PROGRAMU ZAWODÓW. ZAWODODNICY 12-13 LAT WYSTARTUJĄ W BLOKI I ROZGRZEWKA godzina 800, ZAWODY godzina 900. ZAWODNICY 10-11 LAT WYSTARTUJĄ W II BLOKU ZAWODÓW. ROZGRZEWKA godzina 1545, ZAWODY godzina 1630. |
Sobota Pływacka I Bochnia, 14/3/2021 |
2 - Sobota Pływacka I BLOK II | 14/3/2021 - 16:30 |
Konkurencja 15 14/3/2021 - 16:30 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 16:30 |
1 | MMKS Kędzierzyn-Koźle 2 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 07 | NT |
Wójt Julia 11, Śliwiński Gabriel 11, Wróbel Filip 11, Sado Jagoda 11 |
2 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
Budzowska Hanna 11, Szczygieł Konrad 11, Żarnowiec Joanna 11, Hoła Tomasz 11 |
3 | Solne Miasto Wieliczka 4 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
Janik Aleksandra 11, Małajewicz Jakub 11, Krzysztofowicz Julia 11, Szymański Maksymilian 11 |
4 | Jasień Sucha Besk. 1 | Jasień Sucha Besk. | 06 | NT |
Chromy Kuba 11, Sala Jakub 10, Pawlica Laura 11, Piątek Hanna 10 |
5 | Delfin Nowy Targ 2 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Warzecha Alan 11, Magiera Rafal 11, Tolala Lena 11, Wida Adrianna 11 |
Seria 2 z 3, 16:34 |
1 | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:33.81 |
Merta Kornelia 10, Machulak Łukasz 10, Wawrzuta Kamila 10, Wilkosz Wojciech 10 |
2 | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:30.71 |
Toboła Antoni 10, Majerski Paweł 10, Lew Milena 10, Kubis Gabriela 10 |
3 | MMKS Kędzierzyn-Koźle 1 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 07 | 2:29.98 |
Matyjasek Olga 10, Steier Michał 10, Kuterski Mateusz 10, Emerling Diana 10 |
4 | Wisła Kraków 4 | Wisła Kraków | 06 | 2:30.21 |
Bańdo Wojciech 10, Popiołek Barbara 11, Targiel Tomasz 10, Leśniowska Małgorzata 11 |
5 | Wisła Kraków 5 | Wisła Kraków | 06 | 2:31.84 |
Czernecki Leon 10, Hus Nikola 11, Cieniek Kacper 10, Zębala Katarzyna 11 |
6 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:47.01 |
Ładniak Oliwier 10, Filanowska Martyna 10, Cupiał Liliana 10, Hałatek Michał 10 |
Seria 3 z 3, 16:37 |
1 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:21.95 |
Baranowska Maria 10, Kros Karolina 10, Kotynia Juliusz 10, Dziedzic Karol 10 |
2 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | 2:15.86 |
Węgrzyn Aleksandra 10, Ruchała Wiktoria 10, Tokarski Szymon 10, Leśnicki Franciszek 10 |
3 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:08.32 |
Rachwał Olga 10, Szymacha Aleksy 10, Nowacka Emilia 10, Tarasek Igor 10 |
4 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 2:14.35 |
Jarosz Hanna 10, Halkiewicz Maria 10, Żaba Mateusz 11, Synowiec Szymon 10 |
5 | Solne Miasto Wieliczka 3 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:18.50 |
Permus Maciej 10, Piecuch Julia 10, Szymańska Wiktoria 10, Osak Kacper 10 |
6 | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 06 | 2:26.84 |
Ochal Antoni 10, Szydłowski Patryk 10, Jeziorska Wiktoria 10, Gos Maja 10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 14/3/2021 - 16:41 | Dziewcząt, 200m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:41 |
1 2 3 4 5 | Kuna Alina Bętkowska Emilia Kierońska Maryla Sado Jagoda Kozioł Alicja | 10 11 11 11 10 | Solne Miasto Wieliczka CKiS Skawina Fala Niepołomice MMKS Kędzierzyn-Koźle Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 07 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 16:45 |
1 2 3 4 5 6 | Halkiewicz Maria Janik Aleksandra Budzowska Hanna Babiarz Blanka Bogacka Zofia Tolala Lena | 10 11 11 10 10 11 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim MMKS Kędzierzyn-Koźle Wisła Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 07 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 16:49 |
1 2 3 4 5 6 | Cupiał Liliana Czarnecka Lena Filanowska Martyna Gorczyca Klaudia Ruchała Wiktoria Michael Emma | 10 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Delfin Nowy Targ CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 06 06 06 06 06 11 | 3:41.88 3:34.69 3:29.29 3:33.18 3:35.27 NT |
Seria 4 z 5, 16:54 |
1 2 3 4 5 6 | Kosmal Maja Gos Maja Szymańska Wiktoria Jeziorska Wiktoria Matyjasek Olga Werner Izabela | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 07 06 | 3:23.90 3:14.96 3:10.42 3:12.29 3:15.80 3:25.29 |
Seria 5 z 5, 16:58 |
1 2 3 4 5 6 | Piecuch Julia Baranowska Maria Łaśko Emilia Rachwał Olga Kubis Gabriela Kamińska Zofia | 10 10 10 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 3:07.83 3:01.65 2:42.38 2:48.52 3:04.14 3:09.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 14/3/2021 - 17:02 | Chłopców, 200m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 17:02 |
2 3 4 | Tymoczko Oskar Pytel Michał Szymański Maksymilian | 10 11 11 | MMKS Kędzierzyn-Koźle Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka | 07 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 17:07 |
1 2 3 4 5 | Burliga Adam Pasek Kamil Magiera Rafal Chromy Kuba Warzecha Alan | 11 10 11 11 11 | Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Jasień Sucha Besk. Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 17:12 |
1 2 3 4 5 6 | Włodarczyk Mikołaj Sobek Michał Tatarczyński Edmund Zięba Jacek Żaba Mateusz Matyja Tomasz | 11 10 10 10 11 10 | BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz MMKS Kędzierzyn-Koźle | 06 06 06 06 06 07 | NT NT 3:43.07 4:04.95 NT NT |
Seria 4 z 8, 17:17 |
1 2 3 4 5 6 | Hałatek Michał Ładniak Oliwier Głuch Jakub Lembas Hugo Godula Karol Zajda Dawid | 10 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 3:36.54 3:33.28 3:19.28 3:26.02 3:34.78 3:40.31 |
Seria 5 z 8, 17:21 |
1 2 3 4 5 6 | Boroń Adam Machulak Łukasz Cieniek Kacper Kotynia Juliusz Wilkosz Wojciech Ochal Antoni | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:18.57 3:16.97 3:12.23 3:12.98 3:17.44 3:18.79 |
Seria 6 z 8, 17:25 |
1 2 3 4 5 6 | Toboła Antoni Suchecki-Zwijacz Tymoteusz Dulak Wiktor Smulski Antoni Olszewski Igor Bodziony Filip | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 3:10.95 3:07.83 3:03.49 3:05.37 3:09.44 3:11.05 |
Seria 7 z 8, 17:29 |
1 2 3 4 5 6 | Szydłowski Patryk Dziedzic Karol Łopata Michał Olearczyk Krzysztof Piętka Adam Sala Jakub | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 3:01.74 2:59.08 2:57.44 2:57.52 3:00.52 3:01.75 |
Seria 8 z 8, 17:33 |
1 2 3 4 5 6 | Targiel Tomasz Synowiec Szymon Osak Kacper Permus Maciej Misztal Olaf Czernecki Leon | 10 10 10 10 10 10 | Wisła Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:55.79 2:43.50 2:31.60 2:37.15 2:44.00 2:56.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 14/3/2021 - 17:37 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 17:37 |
1 2 3 4 5 6 | Leśniowska Małgorzata Hus Nikola Barnaś Kinga Sado Jagoda Kopeć Liliana Stanek Alicja | 11 11 11 11 11 11 | Wisła Kraków Wisła Kraków Delfin Nowy Targ MMKS Kędzierzyn-Koźle Solne Miasto Wieliczka MMKS Kędzierzyn-Koźle | 06 06 06 07 06 07 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 17:38 |
1 2 3 4 5 6 | Zębala Katarzyna Brońska Anna Leśnik Milena Piecuch Klaudia Kierońska Maryla Świerczek Oliwia | 11 11 11 11 11 11 | Wisła Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Jordan Kraków Fala Niepołomice Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT 18.94 16.58 18.18 19.76 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 14/3/2021 - 17:40 | Chłopców, 25m motylkowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 17:40 |
1 2 3 4 5 | Burliga Adam Makowski Piotr Żaba Mateusz Zajączkowski Adam Lisowski Daniel | 11 11 11 11 11 | Jasień Sucha Besk. Sokół-Mościce Tarnów Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 | NT NT 23.28 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 14/3/2021 - 17:41 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 17:41 |
1 2 3 4 5 | Augustyn Marcelina Jakubowska Emilia Kuna Alina Piątek Hanna Żyła Alicja | 10 10 10 10 10 | Sokół-Mościce Tarnów Delfin Tarnów Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. MMKS Kędzierzyn-Koźle | 06 06 06 06 07 | NT NT 45.71 54.02 NT |
Seria 2 z 2, 17:43 |
1 2 3 4 5 6 | Warunek Emilia Łaśko Emilia Nowacka Emilia Halkiewicz Maria Emerling Diana Lew Milena | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Omega Olkusz MMKS Kędzierzyn-Koźle SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 07 06 | 42.71 40.20 35.95 40.16 40.66 42.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 14/3/2021 - 17:44 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 17:44 |
2 3 4 | Kuterski Mateusz Steier Michał Chowaniec - Sieniawski Szymon | 10 10 10 | MMKS Kędzierzyn-Koźle MMKS Kędzierzyn-Koźle SMS Galicja Kraków | 07 07 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 17:46 |
2 3 4 5 | Majerski Paweł Głuch Jakub Lembas Hugo Hałatek Michał | 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 | 51.85 48.07 48.19 54.76 |
Seria 3 z 4, 17:48 |
1 2 3 4 5 6 | Ładniak Oliwier Szydłowski Patryk Olearczyk Krzysztof Kotynia Juliusz Borys Bartłomiej Wilkosz Wojciech | 10 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 46.55 41.45 39.97 40.08 46.01 47.14 |
Seria 4 z 4, 17:49 |
1 2 3 4 5 6 | Suchecki-Zwijacz Tymoteusz Synowiec Szymon Tarasek Igor Tokarski Szymon Łopata Michał Dziedzic Karol | 10 10 10 10 10 10 | Płetwal Zakopane Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 39.39 38.41 33.62 35.38 38.51 39.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 14/3/2021 - 17:51 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 17:51 |
2 3 4 | Andreew Julia Kożuch Lena Barnaś Kinga | 11 11 11 | Wisła Kraków Wisła Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 17:53 |
1 2 3 4 5 6 | Łojek Gabriela Szpyra Antonina Czarnecka Maja Matyasik Łucja Bętkowska Emilia Komendera Natasza | 11 11 11 11 11 11 | Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Jordan Kraków CKiS Skawina Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 17:55 |
1 2 3 4 5 6 | Sroka Antonina Wida Adrianna Janik Aleksandra Podsiadło Róża Jeziorek Kaja Paschek Zuzanna | 11 11 11 11 11 11 | Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 17:57 |
1 2 3 4 5 6 | Orszak Lena Krzysztofowicz Julia Stanek Alicja Pitala Oliwia Guzik Mia Pawlica Laura | 11 11 11 11 11 11 | MMKS Kędzierzyn-Koźle Solne Miasto Wieliczka MMKS Kędzierzyn-Koźle Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. | 07 06 07 06 06 06 | NT NT 1:06.49 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 14/3/2021 - 17:59 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 17:59 |
2 3 4 | Niemczyk Leon Hoła Tomasz Śliwiński Gabriel | 11 11 11 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim MMKS Kędzierzyn-Koźle | 06 06 07 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 18:00 |
1 2 3 4 5 6 | Szczygieł Konrad Kulik Maciej Magiera Rafal Danek Michał Gorlach Miłosz Drobny Franciszek | 11 11 11 11 11 11 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka MMKS Kędzierzyn-Koźle | 06 06 06 06 06 07 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 18:01 |
1 2 3 4 5 6 | Małajewicz Jakub Lisowski Daniel Zajączkowski Adam Rusek Michał Warzecha Alan Łądka Oktawian | 11 11 11 11 11 11 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 14/3/2021 - 18:03 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 18:03 |
1 2 3 4 5 6 | Lew Milena Merta Kornelia Warunek Emilia Baranowska Maria Czarnecka Lena Piecuch Julia | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 18:05 |
1 2 3 4 5 6 | Kubis Gabriela Babiarz Blanka Prochera Maja Żyła Alicja Kuźma Katarzyna Wawrzuta Kamila | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle MMKS Kędzierzyn-Koźle MMKS Kędzierzyn-Koźle STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim | 06 07 07 07 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 18:07 |
1 2 3 4 5 6 | Kosmal Maja Kros Karolina Trochimiuk Tamara Gos Maja Bodzoń Mia Dygulska Julia | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 18:09 |
1 2 3 4 5 6 | Gąsior Iga Bielecka Laila Emerling Diana Leśniakiewicz Julia Machulak Kalina Nowacka Emilia | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle Delfin Nowy Targ MMKS Kędzierzyn-Koźle SMS Galicja Kraków | 06 06 07 06 07 06 | NT NT 1:26.64 1:28.98 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 14/3/2021 - 18:12 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 18:12 |
2 3 4 | Mańka Joshua Jamrożek Alex Osak Kacper | 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 18:14 |
1 2 3 4 5 6 | Grendus Franciszek Lech Bartosz Nowicz Maciej Toboła Antoni Tatarczyński Edmund Bodziony Filip | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle MMKS Kędzierzyn-Koźle SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz | 06 07 07 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 18:15 |
1 2 3 4 5 6 | Chmielek Adam Ślusarczyk Jan Matyja Tomasz Godula Karol Rawiński Jan Piętka Adam | 10 10 10 10 10 10 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle Ósemka Oświęcim Wisła Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 07 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5, 18:17 |
1 2 3 4 5 6 | Pasek Kamil Pastwa Jeremi Zięba Jacek Tarasek Igor Dulak Wiktor Majerski Paweł | 10 10 10 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 5, 18:19 |
1 2 3 4 5 6 | Kuterski Mateusz Sarna Bartłomiej Chmielowski Piotr Martemianow Michał Sala Jakub Boroń Adam | 10 10 10 10 10 10 | MMKS Kędzierzyn-Koźle Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Fala Niepołomice Jasień Sucha Besk. Delfin Nowy Targ | 07 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 14/3/2021 - 18:21 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 18:21 |
1 2 3 4 5 6 | Podsiadło Róża Pawlica Laura Orszak Lena Sroka Antonina Guzik Mia Pitala Oliwia | 11 11 11 11 11 11 | Wisła Kraków Jasień Sucha Besk. MMKS Kędzierzyn-Koźle Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 07 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 18:23 |
1 2 3 4 5 6 | Paschek Zuzanna Łojek Gabriela Komendera Natasza Szpyra Antonina Matyasik Łucja Tolala Lena | 11 11 11 11 11 11 | Wisła Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 18:24 |
1 2 3 4 5 6 | Popiołek Barbara Żarnowiec Joanna Budzowska Hanna Leśnik Milena Zębala Katarzyna Hus Nikola | 11 11 11 11 11 11 | Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 18:26 |
1 2 3 4 5 6 | Jeziorek Kaja Czarnecka Maja Wójt Julia Kopeć Liliana Kożuch Lena Andreew Julia | 11 11 11 11 11 11 | Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 07 06 06 06 | NT NT 57.18 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 14/3/2021 - 18:28 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 18:28 |
2 3 4 | Dunajew Wiktor Hoła Tomasz Włodarczyk Mikołaj | 11 11 11 | Wisła Kraków Ósemka Oświęcim BOSiR Brzesko | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 18:29 |
1 2 3 4 5 6 | Niemczyk Leon Gorlach Miłosz Danek Michał Chromy Kuba Marcinkowski Adam Szczygieł Konrad | 11 11 11 11 11 11 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 18:31 |
1 2 3 4 5 6 | Drobny Franciszek Małajewicz Jakub Łądka Oktawian Śliwiński Gabriel Wróbel Filip Kulik Maciej | 11 11 11 11 11 11 | MMKS Kędzierzyn-Koźle Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle MMKS Kędzierzyn-Koźle Solne Miasto Wieliczka | 07 06 06 07 07 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 14/3/2021 - 18:32 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 18:32 |
1 2 3 4 5 | Kozioł Alicja Kros Karolina Gąsior Iga Woźny Izabela Dygulska Julia | 10 10 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 18:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kuźma Katarzyna Cupiał Liliana Merta Kornelia Rachwał Olga Piątek Hanna Bogacka Zofia | 10 10 10 10 10 10 | STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 18:37 |
1 2 3 4 5 6 | Jarosz Hanna Skoberla Wiktoria Trochimiuk Tamara Bielecka Laila Gorczyca Klaudia Filanowska Martyna | 10 10 10 10 10 10 | Omega Olkusz MMKS Kędzierzyn-Koźle Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 07 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 18:40 |
1 2 3 4 5 6 | Kamińska Zofia Michael Emma Węgrzyn Aleksandra Szymańska Wiktoria Jeziorska Wiktoria Ruchała Wiktoria | 10 10 10 10 10 10 | STP Nowy Sącz CSiR MOS Dąbrowa Grn. Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Delfin Nowy Targ | 06 11 06 06 06 06 | NT 1:45.42 1:37.41 1:37.56 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 14/3/2021 - 18:43 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 18:43 |
1 2 3 4 5 | Cieniek Kacper Ślusarczyk Jan Lewczak Jakub Bańdo Wojciech Pastwa Jeremi | 10 10 10 10 10 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle Wisła Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 07 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 18:45 |
1 2 3 4 5 6 | Sobek Michał Siwior Filip Leśnicki Franciszek Nowicz Maciej Szymacha Aleksy Rawiński Jan | 10 10 10 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ MMKS Kędzierzyn-Koźle SMS Galicja Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 07 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 18:48 |
1 2 3 4 5 6 | Głogowski Kuba Chowaniec - Sieniawski Szymon Sarna Bartłomiej Machulak Łukasz Lech Bartosz Jamrożek Alex | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim MMKS Kędzierzyn-Koźle Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 07 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 18:51 |
1 2 3 4 5 6 | Zajda Dawid Tymoczko Oskar Misztal Olaf Smulski Antoni Kronenberger Franciszek Peschanskyi Matvii | 10 10 10 10 10 10 | Jasień Sucha Besk. MMKS Kędzierzyn-Koźle Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Wisła Kraków | 06 07 06 06 06 06 | NT NT 1:26.80 1:57.42 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 14/3/2021 - 18:54 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 18:54 |
1 2 3 4 5 | Jakubowska Emilia Popiołek Barbara Prochera Maja Augustyn Marcelina Krzysztofowicz Julia | 10 11 10 10 11 | Delfin Tarnów Wisła Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle Sokół-Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka | 06 06 07 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 18:56 |
1 2 3 4 5 6 | Świerczek Oliwia Woźny Izabela Wida Adrianna Skoberla Wiktoria Leśniowska Małgorzata Machulak Kalina | 11 10 11 10 11 10 | Delfin Nowy Targ Sokół-Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ MMKS Kędzierzyn-Koźle Wisła Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle | 06 06 06 07 06 07 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 18:59 |
1 2 3 4 5 6 | Wójt Julia Wawrzuta Kamila Matyjasek Olga Werner Izabela Bodzoń Mia Żarnowiec Joanna | 11 10 10 10 10 11 | MMKS Kędzierzyn-Koźle Ósemka Oświęcim MMKS Kędzierzyn-Koźle SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 07 06 07 06 06 06 | 1:48.46 1:41.80 1:37.41 1:39.70 1:45.71 1:55.78 |
Seria 4 z 4, 19:02 |
1 2 3 4 5 6 | Brońska Anna Łaśko Emilia Jarosz Hanna Węgrzyn Aleksandra Piecuch Klaudia Leśniakiewicz Julia | 11 10 10 10 11 10 | STP Nowy Sącz BOSiR Brzesko Omega Olkusz Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 1:34.01 1:28.43 1:21.38 1:27.35 1:30.00 1:34.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 14/3/2021 - 19:04 | Chłopców, 100m zmienny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 19:04 |
2 3 4 5 | Peschanskyi Matvii Martemianow Michał Lewczak Jakub Dunajew Wiktor | 10 10 10 11 | Wisła Kraków Fala Niepołomice MMKS Kędzierzyn-Koźle Wisła Kraków | 06 06 07 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 19:07 |
1 2 3 4 5 6 | Szymański Maksymilian Kronenberger Franciszek Głogowski Kuba Włodarczyk Mikołaj Makowski Piotr Wróbel Filip | 11 10 10 11 11 11 | Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Sokół-Mościce Tarnów MMKS Kędzierzyn-Koźle | 06 06 06 06 06 07 | NT NT 2:03.31 NT NT NT |
Seria 3 z 5, 19:10 |
1 2 3 4 5 6 | Chmielowski Piotr Steier Michał Borys Bartłomiej Pytel Michał Mańka Joshua Marcinkowski Adam | 10 10 10 11 10 11 | SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 07 06 06 06 06 | 1:57.04 1:52.98 1:45.92 1:50.88 1:54.05 1:59.71 |
Seria 4 z 5, 19:13 |
1 2 3 4 5 6 | Rusek Michał Chmielek Adam Ochal Antoni Targiel Tomasz Siwior Filip Grendus Franciszek | 11 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Wisła Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:40.15 1:38.70 1:35.79 1:37.63 1:39.58 1:40.62 |
Seria 5 z 5, 19:15 |
1 2 3 4 5 6 | Czernecki Leon Szymacha Aleksy Tokarski Szymon Permus Maciej Leśnicki Franciszek Bańdo Wojciech | 10 10 10 10 10 10 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:31.81 1:22.39 1:17.73 1:18.15 1:31.08 1:32.05 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |