Sobota Pływacka I Bochnia, 14/3/2021 |
1 - Sobota Pływacka I BLOK I | 14/3/2021 - 9:00 |
Konkurencja 1 14/3/2021 - 9:00 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:03.79 | 357 |
Gościńska Gabriela Skrzypek Ada | 09 09 | +0,36 | 29.54 30.90 | Łętocha Norbert Kusz Franciszek | 09 09 | +0,61 +0,23 | 31.91 31.44 |
2. | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 2:06.26 | 337 |
Wrześniak Oskar Ciupka Artur | 09 09 | 30.73 32.72 | Łuczak Agata Żak Zoya | 09 09 | 32.39 30.42 |
3. | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 2:09.27 | 314 |
Sekunda Miłosz Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 09 | +0,46 | 33.74 32.86 | Kuszewski Antoni Długopolska Nikola | 09 09 | +0,53 +0,62 | 32.20 30.47 |
4. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 2:09.76 | 310 |
Rozumek Jan Klimkowski Adam | 09 09 | +0,53 | 32.51 33.38 | Korpak Maja Łukasik Blanka | 09 09 | +0,40 +0,53 | 32.30 31.57 |
5. | Ósemka Oświęcim 4 | Ósemka Oświęcim | 2:11.48 | 298 |
Wieczorek Michalina Duc Benjamin | 09 09 | +0,34 | 32.89 32.39 | Kiszczak Olga Wesecki Adrian | 09 09 | +0,80 +0,25 | 34.45 31.75 |
6. | SMS Galicja Kraków 5 | SMS Galicja Kraków | 2:15.96 | 270 |
Dakowicz Lena Wajda Artur | 09 09 | +0,29 | 32.26 37.41 | Słaboń Stanisław Grzywacz Gabriela | 09 09 | +0,25 +0,32 | 35.09 31.20 |
7. | Ósemka Oświęcim 5 | Ósemka Oświęcim | 2:18.73 | 254 |
Skiba Wiktor Żak Katarzyna | 09 09 | 35.72 35.87 | Jarosz Adrianna Sala Piotr | 09 09 | 35.59 31.55 |
8. | Jordan Kraków 3 | Jordan Kraków | 2:20.73 | 243 |
Błażejczyk Nikola Frączek Adam | 09 09 | +0,65 | 37.64 34.44 | Litewka Gabriela Piecuch Mateusz | 09 09 | +0,72 +0,49 | 37.79 30.86 |
9. | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 2:22.22 | 236 |
Gut Hubert Garbacz Martyna | 09 09 | +0,57 | 35.54 36.08 | Darowska Zofia Para Kacper | 09 09 | +0,76 +0,15 | 36.38 34.22 |
10. | Wisła Kraków 2 | Wisła Kraków | 2:23.92 | 227 |
Dudek Antoni Hus Olivia | 09 09 | +0,47 | 36.64 33.39 | Kwiecień Ignacy Małecka Karolina | 09 09 | +0,76 +0,79 | 37.30 36.59 |
11. | SMS Galicja Kraków 6 | SMS Galicja Kraków | 2:25.20 | 221 |
Kowalska Lena Patro Michał | 09 09 | +0,52 | 36.11 38.78 | Nowak Oskar Dąbek Zuzanna | 09 09 | +0,25 +0,34 | 37.35 32.96 |
12. | Wisła Kraków 3 | Wisła Kraków | 2:31.11 | 196 |
Świeży Szymon Klimowicz Teresa | 09 09 | +0,70 | 37.47 38.09 | Światłoń Bartosz Stasiewicz Julia | 09 09 | +0,83 +0,57 | 36.99 38.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 14/3/2021 - 9:10 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:13.84 | 371 |
Malecka Inka Dygulska Weronika | 08 08 | +0,21 | 33.73 39.88 | Rachwał Patryk Stawowski Marcin | 08 08 | +0,21 +0,51 | 30.92 29.31 |
2. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:17.07 | 345 |
Strąk Krystian Wrona Maria | 08 08 | 33.14 40.90 | Sadek Kacper Słomska Wiktoria | 08 08 | 31.88 31.15 |
3. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 2:17.12 | 345 |
Dyda Artur Całka Piotr | 08 08 | +0,79 | 32.89 37.81 | Czaja Zuzanna Jarmołowska Helena | 08 08 | +0,73 +0,81 | 34.21 32.21 |
4. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:19.93 | 325 |
Konieczna Antonina Halkiewicz Maciej | 08 08 | 38.64 36.30 | Wójcikowski Patryk Wioska-Kaganiec Wiktoria | 08 09 | +0,44 +0,51 | 34.07 30.92 |
5. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:21.08 | 317 |
Lutomska Klara Borowski Mikołaj | 09 08 | +0,14 | 38.35 35.86 | Chmiel Zuzanna Plutecki Jakub | 08 08 | +0,59 +0,43 | 35.84 31.03 |
6. | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 2:32.39 | 251 |
Miodek Jagoda Woźny Liliana | 08 08 | +0,50 | 38.67 41.14 | Jaje Mikołaj Gorzkowski Filip | 08 08 | +1,05 +0,61 | 36.52 36.06 |
7. | Jordan Kraków 3 | Jordan Kraków | 2:33.37 | 246 |
Matyasik Mikołaj Kuźnicki Michał | 09 09 | +0,81 | 38.79 47.38 | Kozioł Julia Kaczmarczyk Hanna | 08 08 | +0,48 +0,33 | 34.38 32.82 |
8. | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 2:34.46 | 241 |
Opanasiuk Vitalij Adamska Wiktoria | 08 09 | +1,04 | 35.79 46.61 | Dawiec Tymoteusz Madej Olga | 08 08 | +0,43 +0,27 | 37.16 34.90 |
9. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:41.84 | 210 |
Wojtaszek Kacper Herasymenko Sofiia | 08 08 | -0,67 | 44.99 | Reguła Alicja Idęć Szymon | 08 08 | +0,08 | 32.65 |
10. | Jordan Kraków 4 | Jordan Kraków | 2:46.42 | 193 |
Król Julia Zięba Jacek | 08 10 | +0,67 | 40.25 50.32 | Żak Bartosz Szostak Natasza | 08 08 | +0,48 +0,63 | 41.05 34.80 |
11. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 2:59.00 | 155 |
Rymarczyk Antoni Kita Eryk | 09 09 | 44.26 52.46 | Grzywa Magdalena Marczyńska Magdalena | 08 09 | 42.45 39.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 14/3/2021 - 9:18 | Dziewcząt, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czaja Zuzanna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 4:46.60 | 543 |
50m: 100m: | 32.11 1:07.36 | 32.11 35.25 | 150m: 200m: | 1:43.98 2:21.03 | 36.62 37.05 | 250m: 300m: | 2:58.09 3:35.13 | 37.06 37.04 | 350m: 400m: | 4:11.71 4:46.60 | 36.58 34.89 |
2. | Łakoma Maria | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 4:49.64 | 526 |
50m: 100m: | 31.96 1:07.21 | 31.96 35.25 | 150m: 200m: | 1:43.99 2:21.23 | 36.78 37.24 | 250m: 300m: | 2:58.49 3:35.87 | 37.26 37.38 | 350m: 400m: | 4:12.59 4:49.64 | 36.72 37.05 |
3. | Wrona Maria | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:05.67 | 448 |
50m: 100m: | 34.64 1:12.58 | 34.64 37.94 | 150m: 200m: | 1:51.87 2:31.11 | 39.29 39.24 | 250m: 300m: | 3:10.78 3:50.20 | 39.67 39.42 | 350m: 400m: | 4:28.92 5:05.67 | 38.72 36.75 |
4. | Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:13.68 | 414 |
50m: 100m: | 35.05 1:15.44 | 35.05 40.39 | 150m: 200m: | 1:56.64 2:37.11 | 41.20 40.47 | 250m: 300m: | 3:16.84 3:56.63 | 39.73 39.79 | 350m: 400m: | 4:34.66 5:13.68 | 38.03 39.02 |
5. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 5:20.89 | 387 |
50m: 100m: | 36.18 1:16.93 | 36.18 40.75 | 150m: 200m: | 1:58.68 2:39.70 | 41.75 41.02 | 250m: 300m: | 3:21.21 4:02.74 | 41.51 41.53 | 350m: 400m: | 4:42.98 5:20.89 | 40.24 37.91 |
6. | Szczerba Oliwia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 5:21.93 | 383 |
50m: 100m: | 35.06 1:14.28 | 35.06 39.22 | 150m: 200m: | 1:55.21 2:35.86 | 40.93 40.65 | 250m: 300m: | 3:18.13 4:00.24 | 42.27 42.11 | 350m: 400m: | 4:40.04 5:21.93 | 39.80 41.89 |
7. | Nawara Oliwia | 08 | Alfa Bukowno | 5:23.88 | 376 |
50m: 100m: | 33.97 1:13.56 | 33.97 39.59 | 150m: 200m: | 1:54.14 2:36.29 | 40.58 42.15 | 250m: 300m: | 3:18.34 4:01.31 | 42.05 42.97 | 350m: 400m: | 4:44.32 5:23.88 | 43.01 39.56 |
8. | Kryza Jagoda | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 5:24.57 | 374 |
50m: 100m: | 34.95 1:15.39 | 34.95 40.44 | 150m: 200m: | 1:56.65 2:38.41 | 41.26 41.76 | 250m: 300m: | 3:19.98 4:02.46 | 41.57 42.48 | 350m: 400m: | 4:44.75 5:24.57 | 42.29 39.82 |
9. | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 5:26.33 | 368 |
50m: 100m: | 36.23 1:16.74 | 36.23 40.51 | 150m: 200m: | 1:58.15 2:40.06 | 41.41 41.91 | 250m: 300m: | 3:22.02 4:04.57 | 41.96 42.55 | 350m: 400m: | 4:46.25 5:26.33 | 41.68 40.08 |
10. | Kozioł Julia | 08 | Jordan Kraków | 5:26.53 | 367 |
50m: 100m: | 35.24 1:16.44 | 35.24 41.20 | 150m: 200m: | 1:58.63 2:41.17 | 42.19 42.54 | 250m: 300m: | 3:23.52 4:06.14 | 42.35 42.62 | 350m: 400m: | 4:47.93 5:26.53 | 41.79 38.60 |
11. | Kołodziej Magdalena | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 5:37.26 | 333 |
50m: 100m: | 37.52 1:19.67 | 37.52 42.15 | 150m: 200m: | 2:02.70 2:45.73 | 43.03 43.03 | 250m: 300m: | 3:28.91 4:12.29 | 43.18 43.38 | 350m: 400m: | 4:55.51 5:37.26 | 43.22 41.75 |
12. | Konieczna Antonina | 08 | Omega Olkusz | 5:39.81 | 326 |
50m: 100m: | 38.94 1:22.18 | 38.94 43.24 | 150m: 200m: | 2:06.02 2:50.21 | 43.84 44.19 | 250m: 300m: | 3:33.97 4:14.50 | 43.76 40.53 | 350m: 400m: | 4:57.76 5:39.81 | 43.26 42.05 |
13. | Chmiel Zuzanna | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:41.74 | 320 |
50m: 100m: | 37.27 1:20.32 | 37.27 43.05 | 150m: 200m: | 2:04.81 2:49.21 | 44.49 44.40 | 250m: 300m: | 3:33.67 4:18.25 | 44.46 44.58 | 350m: 400m: | 5:01.63 5:41.74 | 43.38 40.11 |
14. | Miodek Jagoda | 08 | Wisła Kraków | 5:58.92 | 276 |
50m: 100m: | 40.27 1:25.23 | 40.27 44.96 | 150m: 200m: | 2:11.31 2:58.21 | 46.08 46.90 | 250m: 300m: | 3:44.49 4:30.70 | 46.28 46.21 | 350m: 400m: | 5:15.41 5:58.92 | 44.71 43.51 |
15. | Król Julia | 08 | Jordan Kraków | 6:06.28 | 260 |
50m: 100m: | 38.59 1:24.71 | 38.59 46.12 | 150m: 200m: | 2:12.06 3:00.36 | 47.35 48.30 | 250m: 300m: | 3:47.11 4:34.57 | 46.75 47.46 | 350m: 400m: | 5:19.86 6:06.28 | 45.29 46.42 |
16. | Madej Olga | 08 | Kmita Zabierzów | 6:26.96 | 220 |
50m: 100m: | 38.93 1:24.76 | 38.93 45.83 | 150m: 200m: | 3:03.60 | 250m: 300m: | 3:54.78 4:45.14 | 51.18 50.36 | 350m: 400m: | 5:36.97 6:26.96 | 51.83 49.99 |
17. | Reguła Alicja | 08 | Jordan Kraków | 6:39.51 | 200 |
50m: 100m: | 42.07 1:30.29 | 42.07 48.22 | 150m: 200m: | 2:21.86 3:14.28 | 51.57 52.42 | 250m: 300m: | 4:06.93 4:59.23 | 52.65 52.30 | 350m: 400m: | 5:49.60 6:39.51 | 50.37 49.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 14/3/2021 - 9:18 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 4:56.58 | 490 |
50m: 100m: | 32.49 1:09.23 | 32.49 36.74 | 150m: 200m: | 1:47.11 2:25.05 | 37.88 37.94 | 250m: 300m: | 3:02.55 3:41.19 | 37.50 38.64 | 350m: 400m: | 4:19.48 4:56.58 | 38.29 37.10 |
2. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 4:57.55 | 485 |
50m: 100m: | 32.48 1:08.90 | 32.48 36.42 | 150m: 200m: | 1:46.47 2:24.43 | 37.57 37.96 | 250m: 300m: | 3:02.67 3:41.79 | 38.24 39.12 | 350m: 400m: | 4:20.16 4:57.55 | 38.37 37.39 |
3. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 5:08.71 | 435 |
50m: 100m: | 32.38 1:08.69 | 32.38 36.31 | 150m: 200m: | 1:47.01 2:26.00 | 38.32 38.99 | 250m: 300m: | 3:05.27 3:45.54 | 39.27 40.27 | 350m: 400m: | 4:27.15 5:08.71 | 41.61 41.56 |
4. | Gościńska Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 5:09.68 | 430 |
50m: 100m: | 34.98 1:14.71 | 34.98 39.73 | 150m: 200m: | 1:55.62 2:35.88 | 40.91 40.26 | 250m: 300m: | 3:16.44 3:56.30 | 40.56 39.86 | 350m: 400m: | 4:34.47 5:09.68 | 38.17 35.21 |
5. | Grajdura Nina | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 5:11.01 | 425 |
50m: 100m: | 34.17 1:12.39 | 34.17 38.22 | 150m: 200m: | 1:52.49 2:32.87 | 40.10 40.38 | 250m: 300m: | 3:12.82 3:53.03 | 39.95 40.21 | 350m: 400m: | 4:33.48 5:11.01 | 40.45 37.53 |
6. | Skrzypek Ada | 09 | SMS Galicja Kraków | 5:15.10 | 409 |
50m: 100m: | 34.51 1:14.06 | 34.51 39.55 | 150m: 200m: | 1:55.06 2:36.13 | 41.00 41.07 | 250m: 300m: | 3:16.88 3:57.45 | 40.75 40.57 | 350m: 400m: | 4:37.57 5:15.10 | 40.12 37.53 |
7. | Grzywacz Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 5:15.32 | 408 |
50m: 100m: | 35.59 1:15.20 | 35.59 39.61 | 150m: 200m: | 1:55.99 2:37.10 | 40.79 41.11 | 250m: 300m: | 3:17.55 3:58.67 | 40.45 41.12 | 350m: 400m: | 4:38.62 5:15.32 | 39.95 36.70 |
8. | Długopolska Nikola | 09 | Wisła Kraków | 5:20.82 | 387 |
50m: 100m: | 36.98 1:18.13 | 36.98 41.15 | 150m: 200m: | 2:00.35 2:42.20 | 42.22 41.85 | 250m: 300m: | 3:24.07 4:04.59 | 41.87 40.52 | 350m: 400m: | 4:43.84 5:20.82 | 39.25 36.98 |
9. | Kubicka Gabriela | 09 | Glosator Kraków | 5:32.21 | 349 |
50m: 100m: | 36.13 1:17.16 | 36.13 41.03 | 150m: 200m: | 1:59.76 2:42.50 | 42.60 42.74 | 250m: 300m: | 3:25.41 4:08.34 | 42.91 42.93 | 350m: 400m: | 4:51.36 5:32.21 | 43.02 40.85 |
10. | Dakowicz Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 5:32.48 | 348 |
50m: 100m: | 37.69 1:20.36 | 37.69 42.67 | 150m: 200m: | 2:03.30 2:45.94 | 42.94 42.64 | 250m: 300m: | 3:29.91 4:12.81 | 43.97 42.90 | 350m: 400m: | 4:55.64 5:32.48 | 42.83 36.84 |
11. | Dąbek Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 5:32.60 | 347 |
50m: 100m: | 37.22 1:19.15 | 37.22 41.93 | 150m: 200m: | 2:02.08 2:45.04 | 42.93 42.96 | 250m: 300m: | 3:28.38 4:11.12 | 43.34 42.74 | 350m: 400m: | 4:51.30 5:32.60 | 40.18 41.30 |
12. | Kiszczak Olga | 09 | Ósemka Oświęcim | 5:33.19 | 346 |
50m: 100m: | 37.09 | 37.09 | 150m: 200m: | 2:00.49 | 250m: 300m: | 4:09.06 | 350m: 400m: | 5:33.19 |
13. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 5:39.89 | 325 |
50m: 100m: | 38.02 1:22.03 | 38.02 44.01 | 150m: 200m: | 2:06.34 2:50.84 | 44.31 44.50 | 250m: 300m: | 3:35.61 4:18.69 | 44.77 43.08 | 350m: 400m: | 5:01.58 5:39.89 | 42.89 38.31 |
14. | Żak Katarzyna | 09 | Ósemka Oświęcim | 5:43.60 | 315 |
50m: 100m: | 40.37 1:23.42 | 40.37 43.05 | 150m: 200m: | 2:08.30 2:52.20 | 44.88 43.90 | 250m: 300m: | 3:36.53 4:21.30 | 44.33 44.77 | 350m: 400m: | 5:04.99 5:43.60 | 43.69 38.61 |
15. | Gubała Justyna | 09 | Fala Niepołomice | 5:44.93 | 311 |
50m: 100m: | 37.61 1:21.59 | 37.61 43.98 | 150m: 200m: | 2:06.97 2:51.88 | 45.38 44.91 | 250m: 300m: | 3:36.01 4:20.96 | 44.13 44.95 | 350m: 400m: | 5:06.01 5:44.93 | 45.05 38.92 |
16. | Lutomska Klara | 09 | SMS Galicja Kraków | 5:48.03 | 303 |
50m: 100m: | 40.25 1:24.97 | 40.25 44.72 | 150m: 200m: | 2:09.69 2:54.50 | 44.72 44.81 | 250m: 300m: | 3:39.27 4:24.15 | 44.77 44.88 | 350m: 400m: | 5:08.67 5:48.03 | 44.52 39.36 |
17. | Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 | Wisła Kraków | 5:48.21 | 303 |
50m: 100m: | 38.45 | 38.45 | 150m: 200m: | 2:06.50 2:50.90 | 44.40 | 250m: 300m: | 3:34.84 4:20.01 | 43.94 45.17 | 350m: 400m: | 5:04.77 5:48.21 | 44.76 43.44 |
18. | Jarosz Adrianna | 09 | Ósemka Oświęcim | 5:55.95 | 283 |
50m: 100m: | 39.19 1:22.86 | 39.19 43.67 | 150m: 200m: | 2:08.13 2:53.80 | 45.27 45.67 | 250m: 300m: | 3:39.67 4:26.10 | 45.87 46.43 | 350m: 400m: | 5:12.22 5:55.95 | 46.12 43.73 |
19. | Wędzicha Natalia | 09 | Korona Kraków | 5:59.38 | 275 |
50m: 100m: | 40.11 1:24.93 | 40.11 44.82 | 150m: 200m: | 2:11.18 2:57.37 | 46.25 46.19 | 250m: 300m: | 3:43.03 4:28.53 | 45.66 45.50 | 350m: 400m: | 5:14.99 5:59.38 | 46.46 44.39 |
20. | Kłyś Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 6:06.57 | 259 |
50m: 100m: | 40.05 1:27.56 | 40.05 47.51 | 150m: 200m: | 2:14.92 3:01.62 | 47.36 46.70 | 250m: 300m: | 3:49.82 4:37.13 | 48.20 47.31 | 350m: 400m: | 5:24.07 6:06.57 | 46.94 42.50 |
21. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 6:18.80 | 235 |
50m: 100m: | 43.37 1:30.76 | 43.37 47.39 | 150m: 200m: | 2:18.25 3:06.45 | 47.49 48.20 | 250m: 300m: | 3:55.92 4:44.71 | 49.47 48.79 | 350m: 400m: | 5:32.47 6:18.80 | 47.76 46.33 |
22. | Sobolewska Magdalena | 09 | SMS Galicja Kraków | 6:22.57 | 228 |
50m: 100m: | 39.99 1:27.38 | 39.99 47.39 | 150m: 200m: | 2:16.90 3:07.45 | 49.52 50.55 | 250m: 300m: | 3:56.99 4:46.58 | 49.54 49.59 | 350m: 400m: | 5:35.96 6:22.57 | 49.38 46.61 |
23. | Adamska Wiktoria | 09 | Kmita Zabierzów | 6:28.00 | 219 |
50m: 100m: | 40.06 1:28.03 | 40.06 47.97 | 150m: 200m: | 2:18.50 3:09.40 | 50.47 50.90 | 250m: 300m: | 3:58.46 4:48.01 | 49.06 49.55 | 350m: 400m: | 5:40.91 6:28.00 | 52.90 47.09 |
24. | Wawro Zuzanna | 09 | Kmita Zabierzów | 6:35.68 | 206 |
50m: 100m: | 40.87 1:28.06 | 40.87 47.19 | 150m: 200m: | 2:18.63 3:09.16 | 50.57 50.53 | 250m: 300m: | 4:01.18 4:51.35 | 52.02 50.17 | 350m: 400m: | 5:45.47 6:35.68 | 54.12 50.21 |
25. | Błażejczyk Nikola | 09 | Jordan Kraków | 6:36.07 | 206 |
50m: 100m: | 42.77 1:32.55 | 42.77 49.78 | 150m: 200m: | 250m: 300m: | 4:58.64 | 350m: 400m: | 5:49.02 6:36.07 | 50.38 47.05 |
26. | Stasiewicz Julia | 09 | Wisła Kraków | 7:35.38 | 135 |
50m: 100m: | 44.71 1:40.74 | 44.71 56.03 | 150m: 200m: | 2:39.10 | 58.36 | 250m: 300m: | 4:42.40 5:40.60 | 58.20 | 350m: 400m: | 6:42.96 7:35.38 | 1:02.36 52.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 14/3/2021 - 10:13 | Chłopców, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | 4:33.28 | 468 |
50m: 100m: | 29.94 1:03.25 | 29.94 33.31 | 150m: 200m: | 1:37.89 2:12.68 | 34.64 34.79 | 250m: 300m: | 2:47.73 3:23.19 | 35.05 35.46 | 350m: 400m: | 3:58.91 4:33.28 | 35.72 34.37 |
2. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 4:47.24 | 403 |
50m: 100m: | 31.78 1:07.92 | 31.78 36.14 | 150m: 200m: | 1:44.81 2:21.64 | 36.89 36.83 | 250m: 300m: | 2:58.70 3:35.40 | 37.06 36.70 | 350m: 400m: | 4:12.08 4:47.24 | 36.68 35.16 |
3. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 4:48.29 | 399 |
50m: 100m: | 32.49 1:08.59 | 32.49 36.10 | 150m: 200m: | 1:45.79 2:22.46 | 37.20 36.67 | 250m: 300m: | 2:59.47 3:36.63 | 37.01 37.16 | 350m: 400m: | 4:12.93 4:48.29 | 36.30 35.36 |
4. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 4:49.66 | 393 |
50m: 100m: | 32.36 1:08.68 | 32.36 36.32 | 150m: 200m: | 1:46.21 2:23.86 | 37.53 37.65 | 250m: 300m: | 3:01.08 3:38.25 | 37.22 37.17 | 350m: 400m: | 4:14.81 4:49.66 | 36.56 34.85 |
5. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 4:49.78 | 392 |
50m: 100m: | 33.44 1:09.42 | 33.44 35.98 | 150m: 200m: | 1:46.44 2:23.48 | 37.02 37.04 | 250m: 300m: | 3:00.40 3:38.13 | 36.92 37.73 | 350m: 400m: | 4:15.00 4:49.78 | 36.87 34.78 |
6. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 4:51.00 | 388 |
50m: 100m: | 32.99 1:09.13 | 32.99 36.14 | 150m: 200m: | 1:45.82 2:22.38 | 36.69 36.56 | 250m: 300m: | 2:59.34 3:36.89 | 36.96 37.55 | 350m: 400m: | 4:14.22 4:51.00 | 37.33 36.78 |
7. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 4:57.57 | 362 |
50m: 100m: | 33.07 1:12.19 | 33.07 39.12 | 150m: 200m: | 1:50.98 2:30.15 | 38.79 39.17 | 250m: 300m: | 3:07.83 3:46.93 | 37.68 39.10 | 350m: 400m: | 4:22.96 4:57.57 | 36.03 34.61 |
8. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 5:02.33 | 346 |
50m: 100m: | 34.79 1:12.92 | 34.79 38.13 | 150m: 200m: | 1:52.16 2:29.85 | 39.24 37.69 | 250m: 300m: | 3:08.58 3:47.64 | 38.73 39.06 | 350m: 400m: | 4:25.60 5:02.33 | 37.96 36.73 |
9. | Skałacki Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:07.77 | 327 |
50m: 100m: | 33.58 1:11.21 | 33.58 37.63 | 150m: 200m: | 1:50.63 2:30.33 | 39.42 39.70 | 250m: 300m: | 3:10.78 3:50.94 | 40.45 40.16 | 350m: 400m: | 4:30.97 5:07.77 | 40.03 36.80 |
10. | Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:08.18 | 326 |
50m: 100m: | 34.14 1:12.98 | 34.14 38.84 | 150m: 200m: | 1:52.38 2:32.60 | 39.40 40.22 | 250m: 300m: | 3:12.33 3:52.51 | 39.73 40.18 | 350m: 400m: | 4:31.00 5:08.18 | 38.49 37.18 |
11. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:13.87 | 309 |
50m: 100m: | 34.96 1:13.69 | 34.96 38.73 | 150m: 200m: | 1:52.94 2:32.75 | 39.25 39.81 | 250m: 300m: | 3:12.75 3:53.03 | 40.00 40.28 | 350m: 400m: | 4:33.37 5:13.87 | 40.34 40.50 |
12. | Dziuba Bartosz | 08 | Korona Kraków | 5:15.75 | 303 |
50m: 100m: | 36.94 1:16.16 | 36.94 39.22 | 150m: 200m: | 1:56.20 2:37.00 | 40.04 40.80 | 250m: 300m: | 3:16.43 3:57.21 | 39.43 40.78 | 350m: 400m: | 4:37.62 5:15.75 | 40.41 38.13 |
13. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:16.02 | 302 |
50m: 100m: | 35.14 1:14.27 | 35.14 39.13 | 150m: 200m: | 1:54.62 2:35.54 | 40.35 40.92 | 250m: 300m: | 3:16.58 3:58.31 | 41.04 41.73 | 350m: 400m: | 4:38.86 5:16.02 | 40.55 37.16 |
14. | Tucharz Mikołaj | 08 | Korona Kraków | 5:17.52 | 298 |
50m: 100m: | 34.79 1:13.33 | 34.79 38.54 | 150m: 200m: | 1:52.84 2:33.15 | 39.51 40.31 | 250m: 300m: | 3:14.50 3:55.74 | 41.35 41.24 | 350m: 400m: | 4:35.21 5:17.52 | 39.47 42.31 |
15. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 5:18.34 | 296 |
50m: 100m: | 34.44 | 34.44 | 150m: 200m: | 1:55.00 | 250m: 300m: | 350m: 400m: | 5:18.34 |
16. | Mika Aleksander | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:19.89 | 292 |
50m: 100m: | 35.54 1:15.31 | 35.54 39.77 | 150m: 200m: | 1:55.35 2:36.20 | 40.04 40.85 | 250m: 300m: | 3:17.37 3:58.36 | 41.17 40.99 | 350m: 400m: | 4:39.21 5:19.89 | 40.85 40.68 |
17. | Bulaga Patryk | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 5:20.26 | 291 |
50m: 100m: | 35.79 1:15.50 | 35.79 39.71 | 150m: 200m: | 1:57.60 2:39.33 | 42.10 41.73 | 250m: 300m: | 3:22.11 4:02.85 | 42.78 40.74 | 350m: 400m: | 4:44.18 5:20.26 | 41.33 36.08 |
18. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | 5:22.86 | 284 |
50m: 100m: | 36.00 1:16.34 | 36.00 40.34 | 150m: 200m: | 1:57.87 2:39.73 | 41.53 41.86 | 250m: 300m: | 3:21.54 4:03.12 | 41.81 41.58 | 350m: 400m: | 4:44.02 5:22.86 | 40.90 38.84 |
19. | Fengler Adam | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:24.86 | 278 |
50m: 100m: | 36.10 1:18.38 | 36.10 42.28 | 150m: 200m: | 2:00.27 2:41.87 | 41.89 41.60 | 250m: 300m: | 3:23.63 4:05.44 | 41.76 41.81 | 350m: 400m: | 4:46.15 5:24.86 | 40.71 38.71 |
20. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 5:27.17 | 273 |
50m: 100m: | 35.53 1:16.60 | 35.53 41.07 | 150m: 200m: | 1:57.60 2:38.97 | 41.00 41.37 | 250m: 300m: | 3:20.24 4:02.77 | 41.27 42.53 | 350m: 400m: | 4:45.17 5:27.17 | 42.40 42.00 |
21. | Opanasiuk Vitalij | 08 | Kmita Zabierzów | 5:27.74 | 271 |
50m: 100m: | 36.39 1:18.42 | 36.39 42.03 | 150m: 200m: | 2:01.36 2:44.75 | 42.94 43.39 | 250m: 300m: | 3:25.71 4:07.73 | 40.96 42.02 | 350m: 400m: | 4:48.54 5:27.74 | 40.81 39.20 |
22. | Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 5:29.44 | 267 |
50m: 100m: | 37.29 1:16.80 | 37.29 39.51 | 150m: 200m: | 1:58.65 2:40.69 | 41.85 42.04 | 250m: 300m: | 3:22.73 4:05.65 | 42.04 42.92 | 350m: 400m: | 4:48.00 5:29.44 | 42.35 41.44 |
23. | Srebro Nataniel | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 5:31.88 | 261 |
50m: 100m: | 35.19 1:14.78 | 35.19 39.59 | 150m: 200m: | 1:56.04 2:38.85 | 41.26 42.81 | 250m: 300m: | 3:22.06 4:05.65 | 43.21 43.59 | 350m: 400m: | 4:49.35 5:31.88 | 43.70 42.53 |
24. | Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:33.39 | 258 |
50m: 100m: | 36.94 1:18.84 | 36.94 41.90 | 150m: 200m: | 2:02.30 2:45.61 | 43.46 43.31 | 250m: 300m: | 3:28.07 4:10.71 | 42.46 42.64 | 350m: 400m: | 4:53.29 5:33.39 | 42.58 40.10 |
25. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:36.81 | 250 |
50m: 100m: | 38.62 1:21.79 | 38.62 43.17 | 150m: 200m: | 2:05.77 2:49.18 | 43.98 43.41 | 250m: 300m: | 3:32.75 4:15.98 | 43.57 43.23 | 350m: 400m: | 4:56.95 5:36.81 | 40.97 39.86 |
26. | Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:38.77 | 245 |
50m: 100m: | 36.05 1:18.85 | 36.05 42.80 | 150m: 200m: | 2:01.40 2:44.60 | 42.55 43.20 | 250m: 300m: | 3:28.72 4:13.01 | 44.12 44.29 | 350m: 400m: | 4:58.00 5:38.77 | 44.99 40.77 |
27. | Treszczyński Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:40.80 | 241 |
50m: 100m: | 38.31 1:20.68 | 38.31 42.37 | 150m: 200m: | 2:47.73 | 250m: 300m: | 3:31.70 | 43.97 | 350m: 400m: | 5:40.80 |
28. | Kleszcz Eryk | 08 | Korona Kraków | 5:41.91 | 239 |
50m: 100m: | 38.46 1:20.83 | 38.46 42.37 | 150m: 200m: | 2:04.50 2:48.71 | 43.67 44.21 | 250m: 300m: | 3:32.90 4:15.42 | 44.19 42.52 | 350m: 400m: | 4:58.79 5:41.91 | 43.37 43.12 |
29. | Cygal Marcel | 08 | Korona Kraków | 5:45.92 | 231 |
50m: 100m: | 39.21 1:22.26 | 39.21 43.05 | 150m: 200m: | 2:06.53 2:50.61 | 44.27 44.08 | 250m: 300m: | 3:35.11 4:19.52 | 44.50 44.41 | 350m: 400m: | 5:05.10 5:45.92 | 45.58 40.82 |
30. | Rusek Filip | 08 | Kmita Zabierzów | 5:46.54 | 229 |
50m: 100m: | 37.77 1:20.75 | 37.77 42.98 | 150m: 200m: | 2:05.46 2:50.30 | 44.71 44.84 | 250m: 300m: | 3:35.21 4:20.62 | 44.91 45.41 | 350m: 400m: | 5:04.71 5:46.54 | 44.09 41.83 |
31. | Buczulski Aleksander | 08 | Płetwal Zakopane | 5:47.71 | 227 |
50m: 100m: | 38.12 1:22.66 | 38.12 44.54 | 150m: 200m: | 2:06.54 2:52.14 | 43.88 45.60 | 250m: 300m: | 3:37.45 4:21.34 | 45.31 43.89 | 350m: 400m: | 5:05.50 5:47.71 | 44.16 42.21 |
32. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 5:48.24 | 226 |
50m: 100m: | 38.53 1:21.19 | 38.53 42.66 | 150m: 200m: | 2:06.75 2:51.94 | 45.56 45.19 | 250m: 300m: | 3:37.75 4:22.08 | 45.81 44.33 | 350m: 400m: | 5:07.18 5:48.24 | 45.10 41.06 |
33. | Dawiec Tymoteusz | 08 | Kmita Zabierzów | 5:49.71 | 223 |
50m: 100m: | 37.68 1:20.10 | 37.68 42.42 | 150m: 200m: | 2:03.38 2:48.05 | 43.28 44.67 | 250m: 300m: | 3:33.27 | 45.22 | 350m: 400m: | 5:49.71 |
34. | Idęć Szymon | 08 | Jordan Kraków | 5:56.38 | 211 |
50m: 100m: | 38.52 1:23.70 | 38.52 45.18 | 150m: 200m: | 2:56.45 | 250m: 300m: | 3:44.56 4:31.01 | 48.11 46.45 | 350m: 400m: | 5:16.82 5:56.38 | 45.81 39.56 |
35. | Hanula Mateusz | 08 | STP Nowy Sącz | 5:56.99 | 210 |
50m: 100m: | 37.98 1:22.71 | 37.98 44.73 | 150m: 200m: | 2:08.72 2:54.99 | 46.01 46.27 | 250m: 300m: | 3:41.55 4:27.01 | 46.56 45.46 | 350m: 400m: | 5:12.53 5:56.99 | 45.52 44.46 |
36. | Gorzkowski Filip | 08 | Wisła Kraków | 6:08.16 | 191 |
50m: 100m: | 41.00 1:28.65 | 41.00 47.65 | 150m: 200m: | 2:16.45 3:03.51 | 47.80 47.06 | 250m: 300m: | 3:50.83 4:36.81 | 47.32 45.98 | 350m: 400m: | 5:23.48 6:08.16 | 46.67 44.68 |
37. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 6:10.39 | 188 |
50m: 100m: | 42.01 1:28.12 | 42.01 46.11 | 150m: 200m: | 2:16.92 3:04.77 | 48.80 47.85 | 250m: 300m: | 3:53.77 4:41.01 | 49.00 47.24 | 350m: 400m: | 5:25.77 6:10.39 | 44.76 44.62 |
38. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 6:16.65 | 178 |
50m: 100m: | 42.37 1:30.71 | 42.37 48.34 | 150m: 200m: | 2:20.12 3:08.92 | 49.41 48.80 | 250m: 300m: | 3:57.34 4:45.58 | 48.42 48.24 | 350m: 400m: | 5:32.49 6:16.65 | 46.91 44.16 |
39. | Franiak Paweł | 08 | SMS Galicja Kraków | 6:21.34 | 172 |
50m: 100m: | 42.76 1:31.89 | 42.76 49.13 | 150m: 200m: | 2:21.19 3:11.34 | 49.30 50.15 | 250m: 300m: | 3:59.77 4:49.76 | 48.43 49.99 | 350m: 400m: | 5:37.75 6:21.34 | 47.99 43.59 |
40. | Zieliński Mikołaj | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 6:21.91 | 171 |
50m: 100m: | 42.48 1:28.71 | 42.48 46.23 | 150m: 200m: | 2:17.77 3:06.53 | 49.06 48.76 | 250m: 300m: | 3:55.66 4:45.19 | 49.13 49.53 | 350m: 400m: | 5:35.53 6:21.91 | 50.34 46.38 |
41. | Bryniarski Michał | 08 | Płetwal Zakopane | 6:24.03 | 168 |
50m: 100m: | 41.87 1:29.67 | 41.87 47.80 | 150m: 200m: | 2:18.94 3:07.71 | 49.27 48.77 | 250m: 300m: | 3:57.61 | 49.90 | 350m: 400m: | 5:38.12 6:24.03 | 45.91 |
42. | Jarosz Jakub | 08 | Wisła Kraków | 6:25.95 | 166 |
50m: 100m: | 43.80 1:31.91 | 43.80 48.11 | 150m: 200m: | 2:20.02 3:10.04 | 48.11 50.02 | 250m: 300m: | 3:58.59 4:50.18 | 48.55 51.59 | 350m: 400m: | 5:38.54 6:25.95 | 48.36 47.41 |
43. | Majerczak Iwo | 08 | STP Nowy Sącz | 6:29.61 | 161 |
50m: 100m: | 40.05 1:25.87 | 40.05 45.82 | 150m: 200m: | 2:14.24 3:05.32 | 48.37 51.08 | 250m: 300m: | 3:56.79 4:48.59 | 51.47 51.80 | 350m: 400m: | 5:40.50 6:29.61 | 51.91 49.11 |
44. | Osiecki Tymoteusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 6:33.12 | 157 |
50m: 100m: | 46.19 1:35.64 | 46.19 49.45 | 150m: 200m: | 2:27.12 3:17.44 | 51.48 50.32 | 250m: 300m: | 4:07.05 4:54.70 | 49.61 47.65 | 350m: 400m: | 5:43.48 6:33.12 | 48.78 49.64 |
45. | Walewski Kacper | 08 | Wisła Kraków | 6:52.11 | 136 |
50m: 100m: | 44.75 1:35.23 | 44.75 50.48 | 150m: 200m: | 2:26.54 3:18.44 | 51.31 51.90 | 250m: 300m: | 4:12.04 5:06.66 | 53.60 54.62 | 350m: 400m: | 6:01.09 6:52.11 | 54.43 51.02 |
46. | Wojtaszek Kacper | 08 | Jordan Kraków | 6:57.70 | 131 |
50m: 100m: | 42.07 1:30.77 | 42.07 48.70 | 150m: 200m: | 250m: 300m: | 5:09.65 | 350m: 400m: | 6:03.79 6:57.70 | 54.14 53.91 |
DYSKW. | Ruebenbauer Wojciech | 08 | Wisła Kraków | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:49) |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 14/3/2021 - 10:13 | Chłopców, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sala Piotr | 09 | Ósemka Oświęcim | 5:09.60 | 322 |
50m: 100m: | 36.13 1:15.17 | 36.13 39.04 | 150m: 200m: | 1:54.74 2:34.40 | 39.57 39.66 | 250m: 300m: | 3:14.30 3:54.47 | 39.90 40.17 | 350m: 400m: | 4:33.57 5:09.60 | 39.10 36.03 |
2. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 5:10.52 | 319 |
50m: 100m: | 34.63 1:13.94 | 34.63 39.31 | 150m: 200m: | 1:54.22 2:34.61 | 40.28 40.39 | 250m: 300m: | 3:15.10 3:55.48 | 40.49 40.38 | 350m: 400m: | 4:33.92 5:10.52 | 38.44 36.60 |
3. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 5:17.09 | 299 |
50m: 100m: | 35.40 1:14.38 | 35.40 38.98 | 150m: 200m: | 1:54.78 2:35.82 | 40.40 41.04 | 250m: 300m: | 3:16.44 3:57.03 | 40.62 40.59 | 350m: 400m: | 4:37.76 5:17.09 | 40.73 39.33 |
4. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | 5:23.05 | 283 |
50m: 100m: | 36.90 1:18.31 | 36.90 41.41 | 150m: 200m: | 2:00.65 2:41.73 | 42.34 41.08 | 250m: 300m: | 3:23.36 4:04.94 | 41.63 41.58 | 350m: 400m: | 4:46.07 5:23.05 | 41.13 36.98 |
5. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 5:24.81 | 279 |
50m: 100m: | 33.58 1:13.68 | 33.58 40.10 | 150m: 200m: | 1:55.73 2:36.94 | 42.05 41.21 | 250m: 300m: | 3:19.14 4:01.68 | 42.20 42.54 | 350m: 400m: | 4:41.59 5:24.81 | 39.91 43.22 |
6. | Kusz Franciszek | 09 | SMS Galicja Kraków | 5:27.51 | 272 |
50m: 100m: | 36.42 1:18.42 | 36.42 42.00 | 150m: 200m: | 2:01.85 2:44.38 | 43.43 42.53 | 250m: 300m: | 3:26.75 4:08.80 | 42.37 42.05 | 350m: 400m: | 4:48.10 5:27.51 | 39.30 39.41 |
7. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 5:35.41 | 253 |
50m: 100m: | 39.41 1:22.61 | 39.41 43.20 | 150m: 200m: | 2:06.58 2:51.18 | 43.97 44.60 | 250m: 300m: | 3:33.17 4:15.96 | 41.99 42.79 | 350m: 400m: | 4:57.03 5:35.41 | 41.07 38.38 |
8. | Kuszewski Antoni | 09 | Wisła Kraków | 5:45.57 | 231 |
50m: 100m: | 39.64 1:22.83 | 39.64 43.19 | 150m: 200m: | 2:07.23 2:51.26 | 44.40 44.03 | 250m: 300m: | 3:35.47 4:20.08 | 44.21 44.61 | 350m: 400m: | 5:04.60 5:45.57 | 44.52 40.97 |
9. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 5:46.40 | 230 |
50m: 100m: | 38.74 1:23.52 | 38.74 44.78 | 150m: 200m: | 2:08.16 2:52.31 | 44.64 44.15 | 250m: 300m: | 3:36.19 4:20.89 | 43.88 44.70 | 350m: 400m: | 5:05.10 5:46.40 | 44.21 41.30 |
10. | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | 5:49.31 | 224 |
50m: 100m: | 38.47 1:22.89 | 38.47 44.42 | 150m: 200m: | 2:07.28 2:53.05 | 44.39 45.77 | 250m: 300m: | 3:38.78 4:24.12 | 45.73 45.34 | 350m: 400m: | 5:07.70 5:49.31 | 43.58 41.61 |
11. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 5:59.27 | 206 |
50m: 100m: | 39.79 1:25.45 | 39.79 45.66 | 150m: 200m: | 2:12.28 2:59.36 | 46.83 47.08 | 250m: 300m: | 3:46.69 4:33.83 | 47.33 47.14 | 350m: 400m: | 5:16.99 5:59.27 | 43.16 42.28 |
12. | Nowak Oskar | 09 | SMS Galicja Kraków | 6:08.15 | 191 |
50m: 100m: | 40.52 1:26.05 | 40.52 45.53 | 150m: 200m: | 2:12.56 2:59.54 | 46.51 46.98 | 250m: 300m: | 3:47.51 4:34.74 | 47.97 47.23 | 350m: 400m: | 5:22.53 6:08.15 | 47.79 45.62 |
13. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 6:16.49 | 179 |
50m: 100m: | 44.36 1:32.53 | 44.36 48.17 | 150m: 200m: | 2:21.73 3:11.46 | 49.20 49.73 | 250m: 300m: | 3:59.57 4:47.65 | 48.11 48.08 | 350m: 400m: | 5:32.31 6:16.49 | 44.66 44.18 |
14. | Staszel Mikołaj | 09 | Płetwal Zakopane | 6:17.54 | 177 |
50m: 100m: | 41.20 1:28.70 | 41.20 47.50 | 150m: 200m: | 2:16.64 3:04.16 | 47.94 47.52 | 250m: 300m: | 3:52.69 4:41.58 | 48.53 48.89 | 350m: 400m: | 5:30.81 6:17.54 | 49.23 46.73 |
15. | Kowalczyk Antoni | 09 | Kmita Zabierzów | 6:18.39 | 176 |
50m: 100m: | 39.26 1:27.18 | 39.26 47.92 | 150m: 200m: | 2:16.67 3:05.68 | 49.49 49.01 | 250m: 300m: | 3:54.51 4:43.83 | 48.83 49.32 | 350m: 400m: | 5:33.49 6:18.39 | 49.66 44.90 |
16. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | 6:26.84 | 165 |
50m: 100m: | 41.49 1:28.83 | 41.49 47.34 | 150m: 200m: | 2:18.37 3:07.93 | 49.54 49.56 | 250m: 300m: | 3:58.94 4:49.70 | 51.01 50.76 | 350m: 400m: | 5:39.49 6:26.84 | 49.79 47.35 |
17. | Gut Hubert | 09 | Delfin Nowy Targ | 6:28.22 | 163 |
50m: 100m: | 41.51 1:30.96 | 41.51 49.45 | 150m: 200m: | 2:21.87 3:12.25 | 50.91 50.38 | 250m: 300m: | 4:03.13 4:53.30 | 50.88 50.17 | 350m: 400m: | 5:42.91 6:28.22 | 49.61 45.31 |
18. | Światłoń Bartosz | 09 | Wisła Kraków | 6:34.52 | 155 |
50m: 100m: | 43.45 1:32.47 | 43.45 49.02 | 150m: 200m: | 2:22.44 3:14.38 | 49.97 51.94 | 250m: 300m: | 4:05.85 4:57.36 | 51.47 51.51 | 350m: 400m: | 5:48.57 6:34.52 | 51.21 45.95 |
19. | Patro Michał | 09 | SMS Galicja Kraków | 6:42.95 | 146 |
50m: 100m: | 44.99 1:36.46 | 44.99 51.47 | 150m: 200m: | 2:28.43 3:18.91 | 51.97 50.48 | 250m: 300m: | 350m: 400m: | 6:42.95 |
20. | Zięba Maksymilian | 09 | Jordan Kraków | 6:54.04 | 134 |
50m: 100m: | 41.32 1:30.82 | 41.32 49.50 | 150m: 200m: | 2:26.07 3:19.60 | 55.25 53.53 | 250m: 300m: | 4:14.18 5:07.95 | 54.58 53.77 | 350m: 400m: | 6:02.20 6:54.04 | 54.25 51.84 |
21. | Para Kacper | 09 | Delfin Nowy Targ | 6:54.70 | 134 |
50m: 100m: | 45.01 1:35.69 | 45.01 50.68 | 150m: 200m: | 2:27.91 3:20.98 | 52.22 53.07 | 250m: 300m: | 4:14.30 5:08.34 | 53.32 54.04 | 350m: 400m: | 6:54.70 |
22. | Lichoński Jan | 09 | Wisła Kraków | 6:55.26 | 133 |
50m: 100m: | 43.52 1:34.56 | 43.52 51.04 | 150m: 200m: | 2:28.63 3:24.05 | 54.07 55.42 | 250m: 300m: | 4:18.58 5:14.12 | 54.53 55.54 | 350m: 400m: | 6:08.02 6:55.26 | 53.90 47.24 |
23. | Frankowicz Mateusz | 09 | Wisła Kraków | 7:06.97 | 122 |
50m: 100m: | 46.48 1:39.50 | 46.48 53.02 | 150m: 200m: | 2:34.26 3:27.86 | 54.76 53.60 | 250m: 300m: | 4:23.51 5:19.87 | 55.65 56.36 | 350m: 400m: | 6:12.95 7:06.97 | 53.08 54.02 |
24. | Kalczyński- Kowacki Aleksander | 09 | Jordan Kraków | 7:11.59 | 118 |
50m: 100m: | 44.31 1:35.93 | 44.31 51.62 | 150m: 200m: | 2:30.48 3:26.21 | 54.55 55.73 | 250m: 300m: | 4:23.57 5:20.97 | 57.36 57.40 | 350m: 400m: | 6:17.73 7:11.59 | 56.76 53.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 14/3/2021 - 11:47 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Łakoma Maria | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:12.26 | 431 | 33.74 | 38.52 | |||
2. | Kalisz Oliwia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:16.52 | 363 | 35.95 | 40.57 | |||
3. | Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:19.42 | 325 | 35.92 | 43.50 | |||
4. | Malecka Inka | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:20.15 | 316 | 36.23 | 43.92 | |||
5. | Słomska Wiktoria | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:22.16 | 293 | 37.21 | 44.95 | |||
6. | Chmiel Zuzanna | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:23.09 | 283 | 38.60 | 44.49 | |||
7. | Nawara Oliwia | 08 | Alfa Bukowno | 1:23.72 | 277 | 38.09 | 45.63 | |||
8. | Kozioł Julia | 08 | Jordan Kraków | 1:24.68 | 268 | 37.64 | 47.04 | |||
9. | Litwora Natalia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:26.84 | 248 | 40.13 | 46.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 14/3/2021 - 11:47 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gościńska Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:14.92 | 387 | 35.29 | 39.63 | |||
2. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 1:18.58 | 335 | 35.78 | 42.80 | |||
3. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.04 | 329 | 35.69 | 43.35 | |||
4. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.16 | 316 | 36.16 | 44.00 | |||
5. | Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | Omega Olkusz | 1:21.44 | 301 | 35.39 | 46.05 | |||
6. | Wieczorek Michalina | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:22.40 | 291 | 38.84 | 43.56 | |||
7. | Satora Rita | 09 | Omega Olkusz | 1:22.58 | 289 | 37.99 | 44.59 | |||
8. | Długopolska Nikola | 09 | Wisła Kraków | 1:23.15 | 283 | 37.74 | 45.41 | |||
9. | Grajdura Nina | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:23.25 | 282 | 38.62 | 44.63 | |||
10. | Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 | Wisła Kraków | 1:24.55 | 269 | 38.10 | 46.45 | |||
11. | Dakowicz Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:27.30 | 244 | 38.69 | 48.61 | |||
12. | Lutomska Klara | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:28.41 | 235 | 41.18 | 47.23 | |||
13. | Dąbek Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:30.03 | 223 | 41.28 | 48.75 | |||
14. | Baniak Pola | 09 | BOSiR Brzesko | 1:30.60 | 218 | 39.32 | 51.28 | |||
15. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 1:30.76 | 217 | 38.00 | 52.76 | |||
16. | Kiszczak Olga | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:32.77 | 203 | 40.08 | 52.69 | |||
17. | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:32.90 | 203 | 41.52 | 51.38 | |||
18. | Tracz Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:33.03 | 202 | 39.94 | 53.09 | |||
19. | Korycińska Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:41.94 | 153 | 44.67 | 57.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 14/3/2021 - 11:58 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sadek Kacper | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:09.41 | 332 | 31.99 | 37.42 | ||||
2. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:10.01 | 323 | 33.17 | 36.84 | ||||
3. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 1:10.05 | 323 | 32.01 | 38.04 | ||||
4. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 1:15.63 | 256 | 34.56 | 41.07 | ||||
5. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:16.17 | 251 | 35.38 | 40.79 | ||||
6. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 1:16.58 | 247 | 33.42 | 43.16 | ||||
7. | Mika Aleksander | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:16.77 | 245 | 35.82 | 40.95 | ||||
8. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:19.08 | 224 | 36.49 | 42.59 | ||||
9. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:19.36 | 222 | 36.69 | 42.67 | ||||
10. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.44 | 221 | 38.00 | 41.44 | ||||
11. | Srebro Nataniel | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:22.32 | 199 | 37.35 | 44.97 | ||||
12. | Skałacki Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:25.36 | 178 | 40.46 | 44.90 | ||||
13. | Jaje Mikołaj | 08 | Wisła Kraków | 1:25.52 | 177 | 40.43 | 45.09 | ||||
14. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:25.95 | 175 | 40.44 | 45.51 | ||||
15. | Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:29.50 | 155 | 40.92 | 48.58 | ||||
16. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:29.78 | 153 | 41.69 | 48.09 | ||||
17. | Cygal Marcel | 08 | Korona Kraków | 1:31.02 | 147 | 42.68 | 48.34 | ||||
18. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 1:31.49 | 145 | 41.73 | 49.76 | ||||
19. | Treszczyński Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:32.89 | 138 | 42.45 | 50.44 | ||||
20. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 1:33.05 | 137 | 41.41 | 51.64 | ||||
21. | Łożyński Dariusz | 08 | Wisła Kraków | 1:35.94 | 125 | 42.68 | 53.26 | ||||
22. | Buczulski Aleksander | 08 | Płetwal Zakopane | 1:38.89 | 114 | 45.26 | 53.63 | ||||
23. | Bryniarski Michał | 08 | Płetwal Zakopane | 1:43.09 | 101 | 48.05 | 55.04 | ||||
24. | Walewski Kacper | 08 | Wisła Kraków | 2:06.43 | 54 | 56.58 | 1:09.85 | ||||
DYSKW. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:08) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 14/3/2021 - 11:58 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michałek Michał | 09 | Korona Kraków | 1:15.86 | 254 | 35.51 | 40.35 | ||||
2. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.44 | 248 | 36.21 | 40.23 | ||||
3. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 1:17.36 | 240 | 36.10 | 41.26 | ||||
4. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:17.61 | 237 | 37.02 | 40.59 | ||||
5. | Sala Piotr | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:21.98 | 201 | 38.00 | 43.98 | ||||
6. | Kusz Franciszek | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:22.13 | 200 | 37.15 | 44.98 | ||||
7. | Sekunda Miłosz | 09 | Wisła Kraków | 1:22.51 | 197 | 37.68 | 44.83 | ||||
8. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 1:25.27 | 179 | 40.39 | 44.88 | ||||
9. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:28.64 | 159 | 41.19 | 47.45 | ||||
10. | Skiba Wiktor | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:29.11 | 157 | 41.07 | 48.04 | ||||
11. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.19 | 121 | 43.33 | 53.86 | ||||
12. | Słaboń Stanisław | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:38.33 | 116 | 43.34 | 54.99 | ||||
13. | Światłoń Bartosz | 09 | Wisła Kraków | 1:41.82 | 105 | 45.29 | 56.53 | ||||
14. | Staszel Mikołaj | 09 | Płetwal Zakopane | 1:46.91 | 90 | 48.42 | 58.49 | ||||
15. | Czekaj Franciszek | 09 | Wisła Kraków | 1:56.14 | 70 | 51.77 | 1:04.37 | ||||
DYSKW. | Kuszewski Antoni | 09 | Wisła Kraków | ||||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:04) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 14/3/2021 - 12:16 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Skrzypek Ada | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:14.20 | 404 | 36.83 | 37.37 | |||
2. | Kubicka Gabriela | 09 | Glosator Kraków | 1:14.41 | 401 | 36.18 | 38.23 | |||
3. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 1:18.70 | 339 | 37.78 | 40.92 | |||
4. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 1:18.81 | 337 | 38.79 | 40.02 | |||
5. | Grzywacz Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:19.31 | 331 | 39.08 | 40.23 | |||
6. | Gubała Justyna | 09 | Fala Niepołomice | 1:19.35 | 331 | |||||
7. | Długopolska Nikola | 09 | Wisła Kraków | 1:19.63 | 327 | 39.26 | 40.37 | |||
8. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.65 | 315 | 39.49 | 41.16 | |||
9. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:23.06 | 288 | 40.12 | 42.94 | |||
10. | Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 | Wisła Kraków | 1:25.47 | 264 | 41.70 | 43.77 | |||
11. | Kłyś Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:26.39 | 256 | 41.97 | 44.42 | |||
12. | Panasiuk Agata | 09 | Omega Olkusz | 1:26.74 | 253 | 41.59 | 45.15 | |||
13. | Sobolewska Magdalena | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:27.10 | 250 | 42.41 | 44.69 | |||
14. | Małecka Karolina | 09 | Wisła Kraków | 1:27.11 | 250 | 41.53 | 45.58 | |||
15. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.23 | 249 | 42.09 | 45.14 | |||
16. | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:28.09 | 241 | 42.60 | 45.49 | |||
17. | Satora Rita | 09 | Omega Olkusz | 1:28.79 | 236 | 43.76 | 45.03 | |||
18. | Grzebinoga Hanna | 09 | Omega Olkusz | 1:29.19 | 233 | 41.99 | 47.20 | |||
19. | Hus Olivia | 09 | Wisła Kraków | 1:29.53 | 230 | 43.29 | 46.24 | |||
20. | Korycińska Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:30.28 | 224 | 43.76 | 46.52 | |||
21. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:30.29 | 224 | 43.48 | 46.81 | |||
22. | Wyrwiak Julia | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:30.38 | 224 | 43.68 | 46.70 | |||
23. | Tracz Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:31.69 | 214 | 46.57 | 45.12 | |||
24. | Klimowicz Teresa | 09 | Wisła Kraków | 1:32.00 | 212 | 44.37 | 47.63 | |||
25. | Kowalska Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:32.46 | 209 | 45.72 | 46.74 | |||
26. | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:36.29 | 185 | |||||
27. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 1:38.08 | 175 | 46.69 | 51.39 | |||
28. | Błażejczyk Nikola | 09 | Jordan Kraków | 1:39.32 | 168 | 48.65 | 50.67 | |||
29. | Marczyńska Magdalena | 09 | Jordan Kraków | 1:42.98 | 151 | 49.54 | 53.44 | |||
30. | Stasiewicz Julia | 09 | Wisła Kraków | 1:51.07 | 120 | 49.92 | 1:01.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 14/3/2021 - 12:32 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 1:16.48 | 261 | 37.95 | 38.53 | ||||
2. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.20 | 235 | 37.91 | 41.29 | ||||
3. | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | 1:21.46 | 216 | 38.85 | 42.61 | ||||
4. | Sekunda Miłosz | 09 | Wisła Kraków | 1:22.61 | 207 | 40.42 | 42.19 | ||||
5. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 1:23.14 | 203 | 40.97 | 42.17 | ||||
6. | Kuszewski Antoni | 09 | Wisła Kraków | 1:25.48 | 186 | 39.99 | 45.49 | ||||
7. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 1:26.46 | 180 | 42.76 | 43.70 | ||||
8. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 1:26.80 | 178 | 41.39 | 45.41 | ||||
9. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:26.85 | 178 | 42.65 | 44.20 | ||||
10. | Skiba Wiktor | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:28.39 | 169 | 44.23 | 44.16 | ||||
11. | Świeży Szymon | 09 | Wisła Kraków | 1:28.81 | 166 | 43.64 | 45.17 | ||||
12. | Słaboń Stanisław | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:29.72 | 161 | ||||||
13. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 1:32.47 | 147 | 45.15 | 47.32 | ||||
14. | Śmiechowski Maksymilian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:34.20 | 139 | 46.31 | 47.89 | ||||
15. | Baklarz Bartłomiej | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:35.14 | 135 | 45.94 | 49.20 | ||||
16. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 1:35.15 | 135 | 46.05 | 49.10 | ||||
17. | Gulba Jakub | 09 | Wisła Kraków | 1:36.16 | 131 | 46.64 | 49.52 | ||||
18. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:36.22 | 131 | 49.19 | 47.03 | ||||
19. | Patro Michał | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:39.68 | 117 | 48.90 | 50.78 | ||||
20. | Rymarczyk Antoni | 09 | Jordan Kraków | 1:40.38 | 115 | 51.71 | 48.67 | ||||
21. | Kalczyński- Kowacki Aleksander | 09 | Jordan Kraków | 1:40.98 | 113 | 48.50 | 52.48 | ||||
22. | Frankowicz Mateusz | 09 | Wisła Kraków | 1:43.72 | 104 | 50.21 | 53.51 | ||||
23. | Czekaj Franciszek | 09 | Wisła Kraków | 1:43.86 | 104 | 51.79 | 52.07 | ||||
24. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 1:44.20 | 103 | 50.23 | 53.97 | ||||
25. | Sadowski Oskar | 09 | Jordan Kraków | 1:44.75 | 101 | 50.19 | 54.56 | ||||
26. | Kita Eryk | 09 | Jordan Kraków | 1:44.94 | 101 | ||||||
27. | Lichoński Jan | 09 | Wisła Kraków | 1:46.42 | 96 | 52.57 | 53.85 | ||||
28. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 1:48.03 | 92 | 50.92 | 57.11 | ||||
DYSKW. | Nowak Oskar | 09 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:39) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 14/3/2021 - 12:47 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Czaja Zuzanna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:30.32 | 499 | 35.41 | 38.16 | 39.28 | 37.47 | |||
2. | Malecka Inka | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:40.06 | 413 | 38.01 | 41.69 | 41.26 | 39.10 | |||
3. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 2:46.14 | 369 | 40.73 | 42.70 | 42.59 | 40.12 | |||
4. | Kryza Jagoda | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:47.45 | 360 | 38.30 | 42.57 | 44.77 | 41.81 | |||
5. | Szczerba Oliwia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:47.53 | 360 | 40.00 | 42.27 | 44.21 | 41.05 | |||
6. | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:48.73 | 352 | 40.62 | 42.91 | 43.68 | 41.52 | |||
7. | Woźny Liliana | 08 | Wisła Kraków | 2:50.91 | 339 | 40.06 | 42.60 | 44.69 | 43.56 | |||
8. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 2:50.94 | 339 | 40.05 | 43.49 | |||||
9. | Konieczna Antonina | 08 | Omega Olkusz | 2:52.64 | 329 | 40.80 | 44.50 | 44.80 | 42.54 | |||
10. | Chmiel Zuzanna | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:53.88 | 322 | 41.20 | 43.78 | 46.21 | 42.69 | |||
11. | Miodek Jagoda | 08 | Wisła Kraków | 3:03.89 | 272 | 44.29 | 45.64 | 47.28 | 46.68 | |||
12. | Król Julia | 08 | Jordan Kraków | 3:06.42 | 261 | 42.15 | 47.25 | 48.91 | 48.11 | |||
13. | Herasymenko Sofiia | 08 | Jordan Kraków | 3:07.11 | 258 | 44.05 | 47.61 | 48.31 | 47.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 14/3/2021 - 12:59 | Chłopców, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:28.71 | 358 | 34.64 | 38.27 | 39.05 | 36.75 | ||||
2. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:32.25 | 333 | 35.68 | 39.29 | 39.92 | 37.36 | ||||
3. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:32.39 | 333 | 35.83 | 39.30 | 39.62 | 37.64 | ||||
4. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:33.88 | 323 | 35.55 | 39.57 | ||||||
5. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:39.08 | 292 | ||||||||
6. | Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 2:40.88 | 283 | 35.81 | 40.82 | 43.05 | 41.20 | ||||
7. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:42.99 | 272 | 39.88 | 38.56 | ||||||
8. | Opanasiuk Vitalij | 08 | Kmita Zabierzów | 2:43.47 | 269 | 38.46 | 42.01 | 41.63 | 41.37 | ||||
9. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 2:46.57 | 255 | 38.52 | 42.73 | 43.56 | 41.76 | ||||
10. | Skałacki Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:47.73 | 249 | 39.69 | 42.78 | 43.62 | 41.64 | ||||
11. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:48.64 | 245 | 40.08 | 43.50 | 44.20 | 40.86 | ||||
12. | Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:48.99 | 244 | 39.19 | 44.18 | 44.10 | 41.52 | ||||
13. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 2:49.39 | 242 | 38.06 | 42.98 | 44.87 | 43.48 | ||||
14. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:50.51 | 237 | 40.77 | 43.49 | 44.22 | 42.03 | ||||
15. | Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:51.43 | 233 | 40.54 | 44.60 | 44.06 | 42.23 | ||||
16. | Kleszcz Eryk | 08 | Korona Kraków | 2:53.10 | 227 | 41.21 | 43.28 | ||||||
17. | Jaje Mikołaj | 08 | Wisła Kraków | 2:54.04 | 223 | 41.51 | 45.14 | 45.09 | 42.30 | ||||
18. | Ruebenbauer Wojciech | 08 | Wisła Kraków | 2:56.63 | 213 | 42.28 | 43.38 | ||||||
19. | Hanula Mateusz | 08 | STP Nowy Sącz | 3:00.26 | 201 | 42.37 | 45.92 | 46.43 | 45.54 | ||||
20. | Dziuba Bartosz | 08 | Korona Kraków | 3:04.82 | 186 | 44.10 | 45.81 | 48.27 | 46.64 | ||||
21. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 3:09.62 | 172 | 45.80 | 48.58 | 48.19 | 47.05 | ||||
22. | Szymański Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:09.97 | 171 | 43.48 | |||||||
23. | Bulaga Patryk | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:11.15 | 168 | 45.82 | 48.67 | 50.79 | 45.87 | ||||
24. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:13.94 | 161 | 46.23 | 49.91 | 50.16 | 47.64 | ||||
25. | Łożyński Dariusz | 08 | Wisła Kraków | 3:25.61 | 135 | 47.40 | 52.25 | 53.55 | 52.41 | ||||
26. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 3:26.48 | 133 | 47.14 | 54.21 | 53.47 | 51.66 | ||||
27. | Szałaj Norbert | 08 | Jordan Kraków | 3:41.28 | 108 | 49.05 | 1:36.85 | ||||||
DYSKW. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 14/3/2021 - 13:20 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wrona Maria | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:06.90 | 373 | 42.50 | 48.42 | 48.50 | 47.48 | |||
2. | Blacha Maja | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:09.56 | 357 | 43.22 | 48.18 | 49.67 | 48.49 | |||
3. | Kalisz Oliwia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:11.02 | 349 | 44.15 | 48.80 | 49.12 | 48.95 | |||
4. | Woźny Liliana | 08 | Wisła Kraków | 3:13.49 | 336 | 42.92 | 49.21 | 50.56 | 50.80 | |||
5. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 3:14.18 | 332 | 44.56 | 49.94 | 50.88 | 48.80 | |||
6. | Pawela Lena | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:18.09 | 313 | 44.44 | 50.46 | 52.58 | 50.61 | |||
7. | Kołodziej Magdalena | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:20.76 | 301 | 45.93 | 52.76 | 52.37 | 49.70 | |||
8. | Herasymenko Sofiia | 08 | Jordan Kraków | 3:23.01 | 291 | 46.96 | 52.10 | 53.03 | 50.92 | |||
9. | Szostak Natasza | 08 | Jordan Kraków | 3:25.17 | 282 | 45.54 | 52.52 | 54.35 | 52.76 | |||
10. | Grzywa Magdalena | 08 | Jordan Kraków | 3:39.95 | 229 | 47.55 | 55.67 | 58.77 | 57.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 14/3/2021 - 13:20 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Gościńska Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 2:58.91 | 425 | 42.39 | 46.72 | 46.63 | 43.17 | |||
2. | Grajdura Nina | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:00.86 | 411 | 41.17 | 46.42 | 47.19 | 46.08 | |||
3. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:11.82 | 345 | 43.61 | 49.45 | 50.60 | 48.16 | |||
4. | Dąbek Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:15.39 | 326 | 44.74 | 50.58 | 50.07 | 50.00 | |||
5. | Grzywacz Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:19.08 | 308 | 45.36 | 50.84 | 51.86 | 51.02 | |||
6. | Hus Olivia | 09 | Wisła Kraków | 3:19.86 | 305 | 47.15 | 53.80 | 52.68 | 46.23 | |||
7. | Michalik Wiktoria | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:20.28 | 303 | 44.34 | 50.87 | 52.66 | 52.41 | |||
8. | Dakowicz Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:20.96 | 300 | 46.64 | 51.94 | 52.35 | 50.03 | |||
9. | Jarosz Adrianna | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:24.05 | 286 | 47.11 | 52.35 | 53.50 | 51.09 | |||
10. | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:25.70 | 279 | 48.00 | 53.39 | 52.59 | 51.72 | |||
11. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 3:25.83 | 279 | 45.59 | 52.74 | 54.84 | 52.66 | |||
12. | Wędzicha Natalia | 09 | Korona Kraków | 3:29.50 | 265 | 47.17 | 53.67 | 54.92 | 53.74 | |||
13. | Małecka Karolina | 09 | Wisła Kraków | 3:31.62 | 257 | 46.99 | 54.73 | 56.31 | 53.59 | |||
14. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:32.22 | 254 | 46.67 | 54.96 | 56.56 | 54.03 | |||
15. | Wyrwiak Julia | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:32.50 | 253 | 47.25 | 54.69 | 56.16 | 54.40 | |||
16. | Baniak Pola | 09 | BOSiR Brzesko | 3:36.45 | 240 | 46.54 | 56.12 | 57.02 | 56.77 | |||
17. | Tracz Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:39.96 | 228 | 50.60 | 56.58 | 57.01 | 55.77 | |||
18. | Panasiuk Agata | 09 | Omega Olkusz | 3:39.98 | 228 | 49.03 | 56.05 | 59.03 | 55.87 | |||
19. | Klimowicz Teresa | 09 | Wisła Kraków | 3:42.08 | 222 | 49.32 | 58.79 | 58.27 | 55.70 | |||
20. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 3:53.38 | 191 | 53.41 | 59.91 | 1:00.58 | 59.48 | |||
21. | Marczyńska Magdalena | 09 | Jordan Kraków | 4:03.34 | 169 | 53.64 | 1:02.50 | 1:04.14 | 1:03.06 | |||
22. | Stasiewicz Julia | 09 | Wisła Kraków | 4:15.71 | 145 | 52.28 | 1:09.68 | 1:06.26 | 1:07.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 14/3/2021 - 13:47 | Chłopców, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:50.02 | 353 | 39.40 | 44.44 | 43.62 | 42.56 | ||||
2. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:52.15 | 340 | 39.17 | 44.37 | 45.19 | 43.42 | ||||
3. | Sadek Kacper | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:54.67 | 325 | 39.97 | 44.98 | 45.29 | 44.43 | ||||
4. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | 3:01.32 | 291 | 42.24 | 46.61 | 47.01 | 45.46 | ||||
5. | Szlachcic Jan | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:07.54 | 263 | 42.29 | 47.86 | 49.10 | 48.29 | ||||
6. | Tucharz Mikołaj | 08 | Korona Kraków | 3:10.44 | 251 | 41.48 | 48.65 | 50.97 | 49.34 | ||||
7. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 3:15.07 | 233 | 45.80 | 49.84 | 51.47 | 47.96 | ||||
8. | Fengler Adam | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:15.51 | 232 | 44.23 | 49.42 | 50.70 | 51.16 | ||||
9. | Gorzkowski Filip | 08 | Wisła Kraków | 3:19.77 | 217 | 45.67 | 51.94 | 52.33 | 49.83 | ||||
10. | Jarosz Jakub | 08 | Wisła Kraków | 3:26.66 | 196 | 47.23 | 53.27 | ||||||
11. | Franiak Paweł | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:30.46 | 186 | 47.37 | 54.51 | 54.98 | 53.60 | ||||
12. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 3:30.76 | 185 | 48.30 | 56.41 | 53.94 | 52.11 | ||||
13. | Mika Aleksander | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:35.38 | 173 | 48.37 | 55.13 | 56.88 | 55.00 | ||||
14. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | 3:45.09 | 152 | 50.48 | 57.46 | 58.84 | 58.31 | ||||
15. | Wojtaszek Kacper | 08 | Jordan Kraków | 3:46.28 | 149 | 50.08 | 57.37 | 1:00.94 | 57.89 | ||||
16. | Idęć Szymon | 08 | Jordan Kraków | 3:47.68 | 146 | 52.16 | 58.43 | 59.25 | 57.84 | ||||
17. | Zieliński Mikołaj | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:56.30 | 131 | 51.18 | 59.36 | 1:03.56 | 1:02.20 | ||||
DYSKW. | Ruebenbauer Wojciech | 08 | Wisła Kraków | ||||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 13:35) | |||||||||||||
DYSKW. | Majerczak Iwo | 08 | STP Nowy Sącz | ||||||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 13:46) | |||||||||||||
DYSKW. | Osiecki Tymoteusz | 08 | Ósemka Oświęcim | ||||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 13:49) |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 14/3/2021 - 13:47 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:58.99 | 302 | 41.27 | 47.00 | 45.71 | 45.01 | |||
2. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:02.45 | 285 | 41.59 | 47.17 | 46.88 | 46.81 | |||
3. | Kusz Franciszek | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:04.51 | 276 | 41.50 | 48.35 | 48.08 | 46.58 | |||
4. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:08.69 | 258 | 42.02 | 48.25 | 50.06 | 48.36 | |||
5. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:17.45 | 225 | 44.91 | 51.55 | 51.81 | 49.18 | |||
6. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 3:19.63 | 218 | 46.04 | 51.84 | 52.06 | 49.69 | |||
7. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 3:25.41 | 200 | 48.59 | 53.45 | 52.77 | 50.60 | |||
8. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:26.06 | 198 | 48.25 | 52.30 | 53.72 | 51.79 | |||
9. | Popiołek Jan | 09 | Wisła Kraków | 3:27.80 | 193 | 49.20 | 55.24 | 52.55 | 50.81 | |||
10. | Gut Hubert | 09 | Delfin Nowy Targ | 3:31.56 | 183 | 49.61 | 53.32 | 54.98 | 53.65 | |||
11. | Para Kacper | 09 | Delfin Nowy Targ | 3:38.05 | 167 | 46.91 | 56.77 | 58.36 | 56.01 | |||
12. | Słaboń Stanisław | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:42.73 | 157 | 51.59 | 57.44 | 58.28 | 55.42 | |||
13. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 3:45.75 | 150 | 52.18 | 57.76 | 58.11 | 57.70 | |||
14. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 3:45.81 | 150 | 49.26 | 58.30 | 1:00.03 | 58.22 | |||
15. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 3:49.26 | 143 | 52.09 | 58.38 | 59.41 | 59.38 | |||
16. | Baklarz Bartłomiej | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:56.07 | 131 | 52.83 | 1:01.93 | 1:01.71 | 59.60 | |||
17. | Lichoński Jan | 09 | Wisła Kraków | 3:57.50 | 129 | 53.13 | 1:01.89 | 1:02.85 | 59.63 | |||
18. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:58.44 | 127 | 53.80 | 1:02.56 | 1:03.51 | 58.57 | |||
19. | Zięba Maksymilian | 09 | Jordan Kraków | 3:59.56 | 126 | 53.61 | 1:01.77 | 1:04.05 | 1:00.13 | |||
20. | Świeży Szymon | 09 | Wisła Kraków | 4:00.25 | 125 | 54.59 | 1:02.63 | 1:04.27 | 58.76 | |||
21. | Patro Michał | 09 | SMS Galicja Kraków | 4:00.52 | 124 | 56.94 | 1:02.29 | 1:02.41 | 58.88 | |||
22. | Frankowicz Mateusz | 09 | Wisła Kraków | 4:14.01 | 105 | 59.38 | 1:04.96 | 1:05.62 | 1:04.05 | |||
23. | Kita Eryk | 09 | Jordan Kraków | 4:14.75 | 104 | 58.12 | 1:07.52 | 1:06.84 | 1:02.27 | |||
24. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 4:23.38 | 94 | 59.54 | 1:07.78 | 1:09.48 | 1:06.58 | |||
25. | Sadowski Oskar | 09 | Jordan Kraków | 4:24.38 | 93 | 57.47 | 1:08.32 | 1:09.86 | 1:08.73 | |||
26. | Rymarczyk Antoni | 09 | Jordan Kraków | 4:27.11 | 91 | 1:02.52 | 1:06.01 | 1:09.52 | 1:09.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 14/3/2021 - 14:30 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Czaja Zuzanna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:36.86 | 468 | 33.98 | 39.26 | 49.56 | 34.06 | ||||
2. | Łakoma Maria | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:41.50 | 429 | 34.55 | 43.69 | 48.61 | 34.65 | ||||
3. | Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:41.85 | 426 | 36.74 | 41.82 | 46.87 | 36.42 | ||||
4. | Malecka Inka | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:47.36 | 386 | 36.59 | 40.69 | 52.36 | 37.72 | ||||
5. | Kryza Jagoda | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:49.81 | 369 | 37.55 | 42.87 | 50.27 | 39.12 | ||||
6. | Słomska Wiktoria | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:51.30 | 360 | 38.21 | 44.83 | 51.70 | 36.56 | ||||
7. | Blacha Maja | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:51.34 | 359 | 40.77 | 43.14 | 48.69 | 38.74 | ||||
8. | Litwora Natalia | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:02.10 | 299 | 40.65 | 48.32 | 52.89 | 40.24 | ||||
9. | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 3:03.63 | 292 | 45.16 | 44.61 | 55.20 | 38.66 | ||||
10. | Pawela Lena | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:04.05 | 290 | 43.24 | 51.98 | 50.30 | 38.53 | ||||
11. | Miodek Jagoda | 08 | Wisła Kraków | 3:11.45 | 257 | 40.85 | 46.00 | 1:01.50 | 43.10 | ||||
12. | Szostak Natasza | 08 | Jordan Kraków | 3:16.52 | 238 | 44.70 | 56.74 | 51.12 | 43.96 | ||||
13. | Grzywa Magdalena | 08 | Jordan Kraków | 3:22.72 | 217 | 45.18 | 55.20 | 54.63 | 47.71 | ||||
DYSKW. | Reguła Alicja | 08 | Jordan Kraków | ||||||||||
K1 - Pływak wykonał kopnięcie delfinowe po pierwszym kopnięciu do stylu klasycznego (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie). (Czas: 14:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 14/3/2021 - 14:30 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Skrzypek Ada | 09 | SMS Galicja Kraków | 2:42.81 | 419 | 33.73 | 41.32 | 50.42 | 37.34 | ||||
2. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:43.29 | 415 | 35.02 | 44.25 | 48.74 | 35.28 | ||||
3. | Gubała Justyna | 09 | Fala Niepołomice | 2:55.38 | 335 | 38.03 | 46.67 | 51.41 | 39.27 | ||||
4. | Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | Omega Olkusz | 2:55.82 | 332 | 36.23 | 45.56 | 55.29 | 38.74 | ||||
5. | Satora Rita | 09 | Omega Olkusz | 2:56.92 | 326 | 37.26 | 46.48 | 53.51 | 39.67 | ||||
6. | Wieczorek Michalina | 09 | Ósemka Oświęcim | 2:57.62 | 322 | 40.17 | 44.36 | 54.67 | 38.42 | ||||
7. | Lutomska Klara | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:00.84 | 305 | 40.38 | 45.43 | 52.88 | 42.15 | ||||
8. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:04.42 | 288 | 42.42 | 48.28 | 53.92 | 39.80 | ||||
9. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:04.59 | 287 | 43.40 | 48.05 | 51.39 | 41.75 | ||||
10. | Michalik Wiktoria | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:04.76 | 286 | 41.22 | 49.70 | 52.17 | 41.67 | ||||
11. | Baniak Pola | 09 | BOSiR Brzesko | 3:10.65 | 261 | 41.10 | 51.13 | 55.26 | 43.16 | ||||
12. | Żak Katarzyna | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:11.39 | 258 | 44.30 | 49.38 | 55.41 | 42.30 | ||||
13. | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:11.98 | 255 | 42.54 | 50.14 | 54.58 | 44.72 | ||||
14. | Sobolewska Magdalena | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:15.36 | 242 | 45.21 | 48.48 | 56.07 | 45.60 | ||||
15. | Kowalska Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:16.41 | 238 | 46.12 | 50.65 | 58.73 | 40.91 | ||||
16. | Grzebinoga Hanna | 09 | Omega Olkusz | 3:17.47 | 235 | 45.52 | 51.05 | 56.22 | 44.68 | ||||
17. | Wyrwiak Julia | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:18.96 | 229 | 48.51 | 49.47 | 55.66 | 45.32 | ||||
18. | Panasiuk Agata | 09 | Omega Olkusz | 3:19.87 | 226 | 46.41 | 49.32 | 1:00.21 | 43.93 | ||||
19. | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:21.08 | 222 | 43.21 | 55.17 | 57.71 | 44.99 | ||||
20. | Kłyś Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:21.46 | 221 | 46.68 | 49.43 | 1:00.41 | 44.94 | ||||
21. | Darowska Zofia | 09 | Delfin Nowy Targ | 3:32.13 | 189 | 49.70 | 55.21 | 59.80 | 47.42 | ||||
DYSKW. | Korycińska Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 14:12) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 14/3/2021 - 14:58 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:28.27 | 404 | 32.34 | 38.37 | 44.98 | 32.58 | ||||
2. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 2:30.37 | 387 | 32.78 | 39.82 | 44.67 | 33.10 | ||||
3. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:38.18 | 332 | 33.81 | 40.15 | 49.76 | 34.46 | ||||
4. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:39.62 | 323 | 33.58 | 40.83 | 49.75 | 35.46 | ||||
5. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:44.71 | 294 | 35.23 | 41.64 | 51.95 | 35.89 | ||||
6. | Szlachcic Jan | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:46.11 | 287 | 38.21 | 43.75 | 47.57 | 36.58 | ||||
7. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 2:46.30 | 286 | 33.12 | 44.91 | 51.67 | 36.60 | ||||
8. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:47.23 | 281 | 37.63 | 43.39 | 49.20 | 37.01 | ||||
9. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 2:50.56 | 265 | 34.96 | 42.79 | 54.10 | 38.71 | ||||
10. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:53.28 | 253 | 40.29 | 44.34 | 52.16 | 36.49 | ||||
11. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:56.35 | 240 | 39.36 | 45.19 | 52.63 | 39.17 | ||||
12. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | 2:57.88 | 234 | 41.16 | 52.75 | 45.21 | 38.76 | ||||
13. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:58.31 | 232 | 41.85 | 46.82 | 49.89 | 39.75 | ||||
14. | Jaje Mikołaj | 08 | Wisła Kraków | 2:59.37 | 228 | 39.67 | 46.07 | 54.28 | 39.35 | ||||
15. | Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:00.06 | 225 | 42.24 | 45.21 | 53.28 | 39.33 | ||||
16. | Fengler Adam | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:05.79 | 205 | 40.92 | 49.16 | 54.74 | 40.97 | ||||
17. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 3:09.32 | 194 | 43.17 | 46.88 | 55.92 | 43.35 | ||||
18. | Idęć Szymon | 08 | Jordan Kraków | 3:11.87 | 186 | 43.59 | 47.70 | 59.29 | 41.29 | ||||
19. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | 3:15.08 | 177 | 45.59 | 52.19 | 58.76 | 38.54 | ||||
20. | Szymański Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:17.52 | 170 | 45.14 | 52.83 | 58.82 | 40.73 | ||||
21. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | 3:21.00 | 162 | 44.52 | 51.77 | 58.99 | 45.72 | ||||
22. | Jarosz Jakub | 08 | Wisła Kraków | 3:29.83 | 142 | 49.18 | 1:00.52 | 52.80 | 47.33 | ||||
DYSKW. | Franiak Paweł | 08 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg. (Czas: 14:43) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 14/3/2021 - 14:58 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Michałek Michał | 09 | Korona Kraków | 2:39.61 | 324 | 36.15 | 40.55 | 47.64 | 35.27 | ||||
2. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:45.49 | 290 | 37.07 | 35.85 | ||||||
3. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 2:51.33 | 261 | 37.53 | 46.24 | 50.38 | 37.18 | ||||
4. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 2:52.25 | 257 | 37.92 | 45.01 | 51.46 | 37.86 | ||||
5. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:54.14 | 249 | 38.01 | 42.60 | 55.00 | 38.53 | ||||
6. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:56.27 | 240 | 42.35 | 46.89 | 49.95 | 37.08 | ||||
7. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 2:57.69 | 234 | 41.34 | 45.81 | 51.32 | 39.22 | ||||
8. | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | 3:05.57 | 206 | 37.87 | 46.65 | 59.96 | 41.09 | ||||
9. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:08.24 | 197 | 45.34 | 47.50 | 57.31 | 38.09 | ||||
10. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 3:08.40 | 197 | 44.65 | 45.61 | 59.45 | 38.69 | ||||
11. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:08.60 | 196 | 41.23 | 52.91 | 53.49 | 40.97 | ||||
12. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:08.61 | 196 | 48.03 | 46.78 | 53.14 | 40.66 | ||||
13. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 3:09.01 | 195 | 45.41 | 47.44 | 53.22 | 42.94 | ||||
14. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 3:14.40 | 179 | 44.91 | 50.43 | 58.17 | 40.89 | ||||
15. | Popiołek Jan | 09 | Wisła Kraków | 3:21.09 | 162 | 49.35 | 50.84 | 56.69 | 44.21 | ||||
16. | Nowak Oskar | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:22.51 | 158 | 49.54 | 50.63 | 56.26 | 46.08 | ||||
17. | Światłoń Bartosz | 09 | Wisła Kraków | 3:29.23 | 143 | 47.22 | 53.46 | 1:04.62 | 43.93 | ||||
18. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 3:29.46 | 143 | 45.26 | 54.63 | 1:02.72 | 46.85 | ||||
19. | Śmiechowski Maksymilian | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:30.00 | 142 | 48.46 | 54.74 | 1:00.93 | 45.87 | ||||
20. | Baklarz Bartłomiej | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:31.52 | 139 | 47.92 | 53.58 | 1:00.12 | 49.90 | ||||
21. | Gulba Jakub | 09 | Wisła Kraków | 3:42.50 | 119 | 54.02 | 54.46 | 1:03.86 | 50.16 | ||||
22. | Czekaj Franciszek | 09 | Wisła Kraków | 3:51.07 | 106 | 53.45 | 57.92 | 1:05.37 | 54.33 | ||||
DYSKW. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 14:48) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt My¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |